לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
59475,947 עוקבים אודות עסקים

פורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

לצפיה ב-'השכרת קראוון בארץ'
השכרת קראוון בארץ
25/04/2009 | 09:53
31
שלום לכולם.
אנו מתכננים טיול משפחה בסביבות יולי אוגוסט ומעוניינים לבדוק אפשרות השכרת קראוון לצורך כך.
האם משהו מכיר חברה אמינה וטובה העוסקת בתחום.  חשוב להדגיש שהטיול בארץ!
תודה
לצפיה ב-'קמפינג בים המלח'
קמפינג בים המלח
23/04/2009 | 16:08
75
שלום לכולם,

אנחנו קבוצה של 6-8 אנשים שמתארגנים לטיול סנפלינג באיזור ים המלח
חשבנו להעביר את הלילה לפני בלינה באיזור
הטיול הוא בתחילת מאי, האם מבחינת תנאי מזג האוויר עדיף ללון בצימר או שמזג אוויר של תקופה זו מתאים גם לקמפינג.

איזה מקומות ממולצים יש באזור של קלייה ומצפה שלם לקמפינג.

תודה רבה

טלי
לצפיה ב-'משפחה בקרוואן - טיול ברחבי אירופה'
משפחה בקרוואן - טיול ברחבי אירופה
22/04/2009 | 18:13
1
127
האם יש כאן אנשים שמכירים משפחות שטיילו בקרוואן ברחבי אירופה?
אשמח לקבל טיפים והמלצות וכמובן כמובן!! לשמוע את החוויות שלכם

לצפיה ב-'כן בהחלט'
כן בהחלט
24/04/2009 | 00:12
45
יש כאן גם כאלו
והרבה המלצות
צריך רק לחפש בהסטוריה
שלנו למשל: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
יש גם הרבה באתר של "למטייל"
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שלום לכולם, חדשה כאן'
שלום לכולם, חדשה כאן
22/04/2009 | 14:25
12
אני מחפשת אתרים וחופים לא מסודרים שאפשר לעזות שם קומזיץ ומנגל בל"ג בעומר
בעלי חוגג יום הולדת 30 בדיוק בערב לג בעומר וחשבתי שזו הזדמנות מצויינת להעביר ערב באווירת החג עם החברים.

אשמח להכוונה ועזרה,
תודה
רביד
לצפיה ב-'קמפינג בים של ת"א'
קמפינג בים של ת"א
19/04/2009 | 23:11
34
שלום אני מקווה שתוכלו לעזור לי...
אני רוצה לעשות עם חברים בערב יום העצמאות קמפינג באיזה חוף בתל אביב יפו (לקום בבוקר לעשות על האש) משהו קטן ונחמד
זה בסדר? חוקי? כאילו להקים אוהל על החוף?

אם אתם לא ידועים יש לכם מושג את מי אפשר לשאול?

תודה רבה ב.נ.ק
לצפיה ב-'גניבת דרכון ישראלי וחידוש ויזה לארה"ב'
גניבת דרכון ישראלי וחידוש ויזה לארה"ב
19/04/2009 | 15:01
1
28
שלום,
בעוד כחודש אני טס לגואטמלה ניקרגואה ומקסיקו דרך ארה"ב. לאחר הטיול אני נוסע לחודש בארה"ב להשתתפות בכנס. חשוב לי מאוד להגיע לכנס ולכן אני לא יכול להרשות לעצמי לאבד את הדרכון או את הויזה לארה"ב. לאור מקרים של גניבת דרכון שאירעו לאנשים במדינות אלה, ובמיוחד לאור מקרה ספציפי שקרה לחבר שבדרך לשדה התעופה בלימה, פרו נשדד ונגנב דרכונו והויזה האמריקאית שלו והוא הפסיד את הטיסה, אני מוצא לנכון לשאול מספר שאלות למקרה שיקרה אולי במקרה (ובתקווה שלא) - רק כדי להיות בצד הבטוח:

1) מה הנוהל לגבי הוצאת דרכון ישראלי חדש במדינות אלה?
2) אילו מסמכים אני צריך להביא כדי לקבל דרכון חדש?
3) אילו מסמכים אני יכול להכין בצד מראש ליום סגריר - טפסים של משרד החוץ, תמונות פספורט, צילומים של מסמכים מקוריים?
4) האם יש טעם לידע את משרד החוץ בישראל לגבי המקרה?
5) האם ניתן להוציא ויזה חדשה בשגרירות/קונסוליית ארה"ב במדינות אלה?
6) עלויות כל התהליכים?
7) איך אפשר לזרז ולייעל את כל התהליך?
8) כל מידע אחר שיכול להועיל.

* הערה כללית: ניסיתי לברר עם משרד החוץ בארץ והתגובה שקיבלתי הייתה בסגנון של - "דבר איתנו כשזה יקרה לך...". ממש חבל.

תודה מראש,
יריב
לצפיה ב-'ישנה דרך מאד שונה....'
ישנה דרך מאד שונה....
20/04/2009 | 14:11
20
- דבר ראשון - שמור על .הפספורט...

- - גש למשרד הפנים והוצא דרכון חדש.
    במשרד הפנים יחתמו את כל דפי הדרכון המבוטל (הקודם)  בחותמת "מבוטל" להוציא את הויזה האמריקאית
     הויזה הזו תקפה בצמוד פספורט החדש שלך
-   צלם הפספורט החדש והפספורט הישן (דף הויזה האמריקאית ) - מספר עותקים וקח אותם עמך

- דאג שישלחו לך את הפספורט המבוטל באמצעות FEDEX מהארץ לכתובת האחרונה לפני הכניסה לארה"ב....

במקרה של אובדן הפספורט( החדש )- יפיקו לך כזה בכל שגרירות ישראל (במקרה וזוהי הפעם הראשונה של אובדן)

לארהב תכנס עם הפספורט החדש כאשר הפספורט המבוטל(עם הויזה) צמוד אליו

לא כל כך מסובך.... אבל בכל זאת שמור על הפספורט התקף...
לצפיה ב-'איפה אפשר להשכיר קרוואן בארה"ב במחיר שפוי?'
איפה אפשר להשכיר קרוואן בארה"ב במחיר שפוי?
18/04/2009 | 07:20
1
47
שלום לכולם
אני מתכנן חודש בקרוואן במערב ארה"ב במאי
המחירים גבוהים מאד בהשוואה לשכירת מכונית ושינה במוטלים...
אני כמובן מעדיף קרוואן הכי קטן לשני אנשים וחניה בפארקים לקרוואנים
תודה לתשובותיכם...
לצפיה ב-'אני אשמח לשמוע עלויות אם ביררת '
אני אשמח לשמוע עלויות אם ביררת
18/04/2009 | 18:16
36
של שכירת קרוואן בארהב'

בהצלחה!!
אושרה
לצפיה ב-'קמפינג עם שומרי שבת'
קמפינג עם שומרי שבת
17/04/2009 | 17:44
26
שלום
אני אשמח לגבש קבוצה של שומרי שבת לקמפינג משותף
לכול המעוניין ניתן ליצור קשר במייל moshlomi@zahav.net .il
אני בעל אוהל נגרר מתקפל אשמח גם לצרף אנשים עם קראוונים וסתם   אוהלים שאוהבים קמפינג
בברכה
שלומי
לצפיה ב-'שאלות ועזרה - טיול קראוונים עם ילדים'
שאלות ועזרה - טיול קראוונים עם ילדים
16/04/2009 | 14:55
6
93
כיף למצוא את הפורום הזה,
בימים אלו החלטנו ללכת על טיול גדול משפחתי (2 בנים: 5, 10),
אני רוצה שנה ארהב+אוסטרליה, בעלי מעדיף קצר יותר והתמקדות ביבשת אחת.

מאיפה מתחילים לתכנן?
כמה זמן לוקח לתכנן טיול שכזה?
האם ישנן המלצות, הכוונות, הבהרות, טיפים, קישורים!!, המלצה ליועצים מסוימים וכן הלאה..??

המון תודות,
אושרה
לצפיה ב-'כמה המלצות'
כמה המלצות
16/04/2009 | 20:02
3
86
תתחילו עם לקבוע מסגרת זמן
אח"כ תחליטו על איזור
אנחנו עשינו טיול של חודשיים לניו זילנד  עם 4 ילדים 15,11,8 ו-4 והיה מדהים
את התכנון עצמו התחלתי מללמוד על ארץ היעד אח"כ חרשתי באינטרנט את אתר "למטייל" שמלא מלא טיפים ורעיונות וגם קראתי בלוגים של אנשים שהיו שם.
קניתי מפה טובה ומדריך לונלי פלנט והתחלתי לתכנן מסלול בגדול, אח"כ נפגשנו עם יועצת בממס"י והיא עזרה לנו לתכנן מסלול יותר מפורט.

את הקראוון שכרנו לפי המלצה של סוכן הנסיעות שלנו, אנחנו היינו צריכים קרוואן גדול ל-6 אנשים כך שזה שם מגבלות מסוימות על הטיול.

וזהו, ברגע שיצאנו לדרך כמובן שהרבה מהמסלולים שתכנתנו השתנו תוך כדי טיול, הסתמכנו המון על המדריך לונלי פלנט ועל מפות שסופקו לנו עם הקראוון.

מומלץ בחום לשכור ג'י פי אס, שווה כל דולר שהוצאנו עליו.

אם תצטרכו המלצות קונקרטיות לגבי ניו זילנד אני אשמח מאוד לשתף.
לצפיה ב-'תודות!!'
תודות!!
18/04/2009 | 18:21
2
40
תכנון כללי הוא של כחצי שנה וארה"ב
(אני עדיין אופטימית להמשכו באוסטרליה.. אבל מי יודע.?)

האם חודשיים מספיקים לניו זילנד? אשמח לשמוע על העלויות - שכירת הקרוואנים וכד'.

התחלתי גם אני לחרוש את אתה למטייל ואכן הסיפורים המשפחתיים שם מלהיבים וסוחפים ובהחלט מעוררי תיאבון.

לגבי GPS - אני רואה כל הזמן המלצות לשכירת מכשיר, האם לשכור משום שאין לכם? האם משום שצריך לשם תוכנות שלא ניתן להתקין כאן?
שואלת משום שרק קניתי לי מכשיר GPS לשימוש אישי ובאמת תוהה.

איך מסתדרים הילדים עם הסבלנות הנדרשת (או ההורים בעצם) לנסיעות הארוכות??

תודה, אושרה
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
19/04/2009 | 23:25
1
48
לגבי GPS ההמלצה לשכירה היא מכיוון שהעלות היא כ- 150 דולר לכל התקופה, כך שאם נוסעים לתקופה ארוכה זה מאוד משתלם, עדיף לשכור מחברת ההשכרה כי אז את מקבלת ישר מפות מקומיות והכל מסודר לך (באנגלית כמובן) וזה מאוד נוח הרבה יותר מאשר לחפש לקנות או להוריד מפות מתאימות.

חודשיים בניו זילנד זה די ממצה, אפשר להספיק מאוד בנחת את שני האיים ולצאת עם טעם טוב של עוד.

עלות טיול כזה למשפחה של 6 אנשים היתה בערך 120 אלף ש"ח כולל טיסות ושכירת קרוואן שהיוו את רוב הסכום - קצת פחות ממאה אלף.
המחיה בניו זילנד והדלק במחירים מאוד דומים לארץ ואם חיים ממש בקרוואן ומצמצמים מסעדות זה ממש טיול לא יקר.
אנחנו בגלל המגבלה של גודל המשפחה שחייבה קרוואן ענק העדפנו לשכור אבל קרוואן ל4 אנשים אפשר גם לקנות שם די בקלות ולמכור בסוף הטיול וזה מוזיל את העלות בצורה משמעותית.
בטיול גדול גם אפשר להוריד חזק במחירי הטיסות אם קונים כרטיס סובב עולם או דילים מיוחדים לאזורים גאוגרפיים מסוימים אבל בזה אני לא כל כך מתמצאת.

לגבי הילדים, הקפדנו לעצור כל שעה או שעתיים, יצאנו לסיבובים בטבע והיה כייף, כל המסלולים שלנו היו מוכווני ילדים קטנים, הליכות קצרות , נסיעות קצרות, לפחות אטרקציה אחת רצינית כל יום - ומבחינתנו גם טיול ביער או רביצה על החוף היו אטרקציה.
בנסיעה עצמה הם שיחקו המון משחקי דמיון - (D&D אם את מכירה) לפעמים הם ציירו או הדביקו מדבקות אבל היה קשה בזמן נסיעה כי הדרכים מאוד מתפתלות וזה עשה להם בחילה.
היה קצת קשה להם להסתכל על הנוף בגלל המבנה של הקרוואן אז באמת הקפדנו לעצור להמון עצירות צילום.
וכן, היה צפוף והיו מריבות אבל בדיעבד זוכרים רק את הכייף והם חזרו מלאי חוויות ומאושרים, עד היום , 4 חודשים אחרי , עדיין ניו זילנד מככבת כנושא שיחה מאוד משמעותי בבית.

לצפיה ב-'תודה לתשובות ולשיתוף'
תודה לתשובות ולשיתוף
25/04/2009 | 19:52
28
אני שומעת תמיד בין הסיפורים את העוצמה של החוויה והזמן המיוחד שהיווה הטיול עבור המשפחה!
תודה, אושרה
לצפיה ב-'מצרפת לך קישורים'
מצרפת לך קישורים
21/04/2009 | 10:04
1
45
אושרת שלעיתים מסתובבת גם כאן כתבה בלוג מפורט על המסע של 9 חודשים לארהב וקנדה בקראון עם ילדים
ומשפחת חכם ששולחים מצגות ונמצאים עדיין בעיצומו של הטיול בקראון עם ילדים
לצפיה ב-'תודה על קישורים מעולים!!'
תודה על קישורים מעולים!!
25/04/2009 | 19:49
15
לצפיה ב-'קראוונים של רם אור מחיפה'
קראוונים של רם אור מחיפה
15/04/2009 | 23:17
94
כאחד שבדק במשך שנה וחצי רכישה או בניה של קראוון ובנוסף לכך הלכתי לבדוק את הקראוונים של רם אור מסקנתי היא  1 רמת גימור שואפת לאפס 2 חדירת מים 3 קראוון כבד ומאפשר כמות קטנה של איבזור 4 גימור פנימי של נגר חובב 5 קשה לקרוא לזה קראון אלה מקרר נוסע 6 קראוון אמור להווה חמימות ושם לא תקבל בקיצור לא מומלץ !והמלצה שלי רק קראוון מקורי ותבדא שברישיון יהיה רשום נגרר למגורים או נגרר אחר שזה לקראוונים עד שנת 83  , בנוסף לכך יש הרבה קראוונים שעברו החלפת מרכב ובזה השנתון שלו הרבה יותר חדש ובכך מתאה את הקונה.קראוונים שהיתי ממליץ מאוד זה קראוונים גרמנים או אמריקאים
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/04/2009 | 18:17
23
מישהו יודע על חופים שבת"א שאנשים יושבים עם אוהלים?
לצפיה ב-'חניוני קראוונים בארץ המספקים חיבור לחשמל'
חניוני קראוונים בארץ המספקים חיבור לחשמל
14/04/2009 | 14:18
42
שלום רב,
בחיפושינו אחרי חניוני קרוואנים בארץ המספקים חשמל חיבור חשמל עבור מוטורהום או קרוונים נגררים, גילינו את חוף "דוגה", אחד מהחופים בצד המזרחי של הכנרת.
האחראי על החוף משה רוטר, פשוט אישיות מדהימה,
החוף מוצל באמצעות עצי אקליפטוס, האוירה נחמדה מאוד, רק חבל מאוד שמפלס הכנרת נמוך מאוד.
בילינו שם מס' ימים משפחה עם 3 ילדים, ונהננו עד בלי די.
אומנם אין מים חמים במקלחות (אולם לבעלי מקלחת במוטורהום זה לא משנה).
מומלץ מאוד!!1
חג שמח,
ענת
לצפיה ב-'חיים על גלגלים בארץ (שאלה)'
חיים על גלגלים בארץ (שאלה)
12/04/2009 | 13:47
6
96
שלום לחברי הפורום

לאחרונה אני מרגיש מין צורך אז מתמיד לעזוב את הכל, ולעבור לגור במשהו נייד יותר וקל יותר מהמבנה שבו אני גר היום (קומה 3 בית מגורים משוטף). האפשרות של מעבר לאוטו קראוון או לקראוון נגרר כבר שנים קורצץ לי וזהו מין סוג של חלום.

חשבתי על זה רבות וניראה לי שאני דיי מוכן לזה.

אז יש לי מספר שאלות שבטח עם הזמן רק יגדל ויגדל, מקווה לקבל כאן חלק אם לא את כל התשובות שלי

אז לשאלות
רק לשים לב שכל השאלות הם על אוטוקראוון או נגרר !

1- האם אתהם מכירים מישהו שגר באופן קבועה בקרוואן בארץ ?
2- האם בכלל אפשרי לגור באופן קבועה בקראוון בראץ ?

נתחיל משני אילה כי לדעתי אילה שני השאלות החשובות ביותר.

וחג שמח לכולם
לצפיה ב-'לחיות בקראוון'
לחיות בקראוון
13/04/2009 | 11:07
4
187
שלום
אפשר לחיות בקראוון בארץ הכל תלוי ברמת החיים שאתה רוצה.
אני מכיר שניים שגרים בקראוונים ואין להם בית שנייהם באוטוקראוון.
בהצלחה
אלי
לצפיה ב-'קודם תודה על התשובה '
קודם תודה על התשובה
13/04/2009 | 12:07
3
75
יש אפשרות אולי ליצור עם אותם שניים קשר, על מנת לראות לדבר להבין יותר טוב במה זה כרוך ?

הם חיים לבדד או אולי בזוגיות, מה סדר היום שלהם בקראוון האם יש מטלות קבועות כמו תחזוק הקראוון, אם כן מה הם ?!?!.

האמת שנכון לעכשיו ניראה לי שאני יותר בכיוון של קראוון ניגרר.
רכב גדול מספיק וחזק מספיק יש לי בשביל משימת הגרירה (ג'יפ סופה) כך שלא ניראה שיהיה לי צורך לישון במוסך במידה ומשהו יקרה.

ברצוני רמת חיים טובה ונוחה באופן כללי.
לא מחפש את כל הפינוק שיש לי כאן בבית הפרטי שלי, אבל כן רוצה אופציה למיים חמים כמו כן מיזוג בתור דוגמה.
מה שעומד לרשותי נכון לעכשיו זה סכום של 100/150 אלף ש"ח האם זה מספיק בשביל החלום שלי ?

אני ינסה עוד ליצור קשר עם המעדון הישראלי לאחר החג.
אך בכל השיטוט שלי ברשת של הארץ לא ראיתי מלבד לוח יד 2 קראוונים למכירה, ושם הם ניראים כמו עגלות על גלגלים במצב ירוד במיוחד.

האם יש עוד מקורות חיפוש מידע מומלץ בעברית לקראוונים ?

ושוב תודה
לצפיה ב-'תשובה לתשובה'
תשובה לתשובה
13/04/2009 | 12:34
2
78
שלום
תחפש בלוח מודעות בhttp://www.caravan.co.il/SearchAds.asp

וגם בhttp://www.israelcc.com/
לגבי הקשר אני אברר ואחזור עם תשובה
בהצלחה אלי
לצפיה ב-'תודה רבה ועד אז השמח לשמוע....'
תודה רבה ועד אז השמח לשמוע....
14/04/2009 | 13:00
1
65
עוד פרטים מאנשים שחיים או יש בבעלותם ניגרר שכזה.
לצפיה ב-'המשך'
המשך
14/04/2009 | 15:59
55
להתראות מחר
לצפיה ב-'מישהו מכיר מישהו שמע !?'
מישהו מכיר מישהו שמע !?
15/04/2009 | 10:06
61
דברתי עם מישהו בטלפון בשם רונן מקרית אתא שבונה קראוונים,
כולל עבודות העץ חשמל ושאר הירקות והפרות.
מישהו יודע מישהו מכיר את העבודות שלו את האיכות של העבודות שלו ?

סדר גודל מחירים נשמע לי הגיוני אבל לא יודע.
מעדיף לשאול בשביל לא לקנות חתול בשק מה שנקרה. בימים הקרובים
(19/4/09) אני הפגוש אותו. אז אנו יוכל גם לתת אולי יותר פרטים על מה מי ולמה וכל מה שלמדתי.

כך הוא עושה רושם בשיחת טלפון של מישהו מקצועי ואמין, אבל כמו כל הישראלים כבר יצא לי לפגוש אנשים הנשמעים מקצועיים ואמינים.

שאלה ראשונה
יש כאן באתר אולי מישהו שמכיר אותו ויכול לתת לי קצת מידע על האיש קצת על העבודות שלו ועל טיב השירות לאחר מיכן במידה ומשהו קורה ?

ושוב חשוב לי לצין שבטלפון הוא נשמע מאוד מקצועי מואד מבין ומאוד בטוח לטובה במוצר שלו, אפילו באותו ראש כמו שלי של אנרגיה ירוקה ועוד דברים שגרמו לי מאוד לחבב אותו !

דבר שני
ברשיון רכב של הג'יפ שלי רשום כושר גרירה של 1800 ק"ג.
מה גודל קראוון ניגרר הכי גדול שאני יכול לקנות מבחינת מטרים עד המשקל הזה ?

דבר שלישי
אני לא בטוח אבל ניראה לי שכאן פרום ראיתי שלא ניתן לגרר ניגרר או במקרה שלי קראוון שהרוחב שלו רחב יותר מרוחב הרכב הגורר.
יש אמת בדבר ?
זו אמרת שאם הרוחב של הרכב שלי הוא 214 ס"מ, מקסימום רוחב הנגרר יכול להיות גם כן 214 ס"מ מקסימום?

דבר רביעי שוב תודה לכל מי שעונה
עד הפעם הבאה
לצפיה ב-'חניון קרוואנים זול בונקובר'
חניון קרוואנים זול בונקובר
12/04/2009 | 13:38
4
58
מישהו מכיר חניון זול בונקובר?
חפשתי בכל מקום אפשרי ומצאתי רק איזה שניים שהם ממש יקרים -45-50 דולר ללילה...
מישהו מכיר משהו יותר זול?
אפילו בריצ'מונד השכנה.
תודה
לצפיה ב-'רשימה זו תוכל לעזור לך'
רשימה זו תוכל לעזור לך
12/04/2009 | 18:04
3
37
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה רבה ועוד שאלה לגבי קמפ בריצ'מונד'
תודה רבה ועוד שאלה לגבי קמפ בריצ'מונד
12/04/2009 | 18:31
2
13
האם למישהו יש מושג האם הrv park שם עדיין קיים?
אני מדבר על זה שנמצא ב 6200 River Rd
Richmond, BC

תודה
לצפיה ב-'הפארק נסגר'
הפארק נסגר
12/04/2009 | 21:35
1
12
השטח שלו מיועד לאולימפידית החורף ב-ונקובר ב-2010.
לצפיה ב-'אגב, חניוני חינם אין בונקובר?'
אגב, חניוני חינם אין בונקובר?
12/04/2009 | 21:40
12
כמובן שללא שום חיבור לחשמל ומים...אלא רק כדי לחנות חנייה יבשה
?
לצפיה ב-'חיפוש שותפים לטיולים בארץ'
חיפוש שותפים לטיולים בארץ
10/04/2009 | 12:00
14
אנחנו זוג בני 30 וקצת בלי ילדים מפתח תיקווה אוהבים מסלולים ארוכים (מסלולים של 10 ק"מ ומעלה) מחפשים זוגות נוספים לטיול של מטיבי לכת לפסח ובכלל בסופי שבוע  
לצפיה ב-'שאלה :)'
שאלה :)
07/04/2009 | 23:50
12
אני וחברים שלי מחפשים חוף באילת שניתן להקים בו אוהלים ולישון שם כמה ימים.. יש לכם רעיונות?
תודה! :)
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
07/04/2009 | 16:07
8

לא יכולים להעביר יום בלי "Enjoy the Silence"? חייבים לשמוע את "Shake The Disease" עם הקפה של הבוקר? חושבים ש"חגיגה שחורה" היא דבר משמח? הצטרפו עוד היום לפורום דפש מוד שנפתח מחדש רגע לפני שהם נוחתים להופיע בישראל
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצה לדעת אם את ובן הזוג מתאימים? לא מבין למה היא עושה לך פרצופים חמוצים? בואו לפורום זיווג משמיים – זוגיות רוחנית ושמעו מה אומרים הנומרולוגיה, האסטרולוגיה והקלפים על הזוגיות שלכם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

דרושים:

מכורים למדורי הרכילות? לא יכולים להעביר יום אחד ללא תמונת פפרצ'י או סקופ על הסלבס הכי שווים בישראל? פורום פפראצי, בידור ומדיה מחפש מנהל/ת:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

החבר בצבא? רוצות לקטר ולחלוק עם בנות אחרות במצב דומה את החוויה? פורום חברות של חיילים מחפש מנהלת:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-' חימום בקרוון'
חימום בקרוון
04/04/2009 | 23:17
4
57
אני שכרתי אוטו קרוון  בגרמניה   לפסח  
אני מבקש  לדעת  אם החימום  בקרוון  על גז  
מחמם   מספיק טוב  לעונה  זה  
לצפיה ב-'החימום מספיק בהחלט'
החימום מספיק בהחלט
04/04/2009 | 23:27
39
אני הייתי לפני שנתיים בפסח וירד לנו שלג בחוץ ובפנים כמו סאונה טורקית, אז מה אין לדאוג, במיוחד שלפחות בינתיים האביב כבר הגיע לגרמניה ויש שם עכשיו מזג אויר נעים וחמים.
לצפיה ב-'חימום בקרוואן'
חימום בקרוואן
05/04/2009 | 11:00
2
36
אכן, החימום בקרוואן המופעל בגז עובד מעולה אבל גז עולה כסף. אם אתם נמצאים בחניון עם חיבור חשמל עדיף לקנות מפזר חום חשמלי ב-10€ והוא מחמם לא פחות טוב.
לצפיה ב-'מי שנוסע לשבוע ואפילו יותר'
מי שנוסע לשבוע ואפילו יותר
06/04/2009 | 09:16
30
הגז בקרוואן מספיק לו והחימום שיוצא מכל הפתחים בקרוואן יעיל הרבה יותר מזורק חום נקודתי (לטעמי) שגם גורם להרבה אנשים כאב ראש...
לצפיה ב-'אשמח לדעת איפה'
אשמח לדעת איפה
10/04/2009 | 23:14
27
כי אני בדיוק נמצא עכשיו בגרמניה וצריך מפזר חום למטרה אחרת והכי זול שמצאתי היה ב 65 יורו בחנות יד שניה
3 ימים עברתי בכל חנויות הכלבו והסופרמרקטים השונים כגון אלדי וחבריו.
אם יש לך כתובת אשמח.....
לצפיה ב-'אזהרה והמלצה '
אזהרה והמלצה
01/04/2009 | 16:32
5
106
שנה שעברה טיילנו במשך שבועיים בגרמניה וצרפת. היה מדהים אך הסוף - פחות. הקשר עם החברה המקומית מקרנט היה דרך חברה ישראלית מסוימת שנקרא לה לצורך העניין ב' מרמת השרון. בעידן האינטרנט זה לא מוובן מאליו להיעזר במתווך אבל הם הבהירו שכשיש מחלוקת עם החברה באירופה - הם יעמדו לצידנו. לצערי, הטיול שלנו הסתיים בסוף עונת הטיולים ושיפוץ הקראואן גולגל, איך לא, עלינו. 800 יורו!! כשפנינו לחברים בארץ לא רק שהם התגלו כחסרי תועלת גם הם אפילו לא הפגינו מאמץ או רצון לעזור. התעלמות מוחלטת. הישראלי המכוער התגלה דווקא כאן ולא שם.
לקח - נצלו את האינטרנט והיזהרו מהמתווכים בארץ. לפחות - היזהרו מ ב' מרמת השרון.
לצפיה ב-'כשהיצר גובר על השכל....'
כשהיצר גובר על השכל....
01/04/2009 | 19:21
2
75
איני נוהג להגיב בד"כ במקרים שכאלו ולא לרדת לרמת דו שיח שכזה אבל מאחר מאחר ואני הוא זה שמכיר את המקרה שלך מצידו השני אעמיד לגולשים את הדברים על דיוקם.
לצערי זה אחד מאותם מקרים מצערים בהם היצר גובר על השכל. יצר הנקם על אובדן ה-800 יורו חייב למצוא פורקן על מישהו ובמקרה זה על בנדנה.
ראוי לפחות שתציין למען ההגינות את העובדה כי אתה עשית נזק לסככת הצל של הקרוואן שזה חלק יקר ביותר בקרוואן. אמנם, וכצפוי, טענת כי זה "נזק קטנטן שבקושי רואים" לשיטתך ברור שבנדנה היא אשמה בכך שחייבו אותך לשאת בנזק אם היא לא תתנדב מרצונה החופשי לשלם עבורך את הנזק לפחות היא חייבת למצוא פיתרון קסמים לפטור אותך מהתשלום.
חבל שלא ציינת שקיבלנו תמונות של הנזק המראות שהוא אינו קטן כלל...
חבל גם שלא ציינת שבטרם צאתך קיבלת הנחיות (כתובות !!!) להיזהר ביציאה מהחניה, לעשות סיבוב סביב הקרוואן ולבדוק שאין מכשולים עם הדגשה בצבע אדום על נושא הסככה.
חס וחלילה לך מלספר כי בנדנה ניהלה הליך די ארוך מול הספק הגרמני לנסות ולמזער עבורך את הנזק. הליך שהיית עד לו עד לרמת הפרטים.
אז... ברגע שהוורידים בצוואר מאדימים מכעס, הדם זורם לו מעלה מעלה במהירות מסחררת והיצר גובר, הכי פשוט זה  להירשם לפורומים להשתלח ולהוציא את הכעס שהוא בעצם על עצמך.(כל כך התעצבנת שגם פרסמת את אותה הודעה בפורום בלמטייל)  
אני עוצר את עצמי כאן, לא ארחיב את היריעה ולא אגיב יותר למה שתכתוב בנושא רק דע כי ההסתתרות האנונימית כביכול מאחורי פרסום בפורום אינה מחסנת.
ולסיום, הייתי רוצה להאמין שזה נכתב ברגע של פיזור הדעת. בכל מקרה איני כועס ולא שומר טינה. אם אכן כך אשמח לדבר איתך טלפונית.
אבי ברסלר
ואגב, היום כבר יש ביטוח  נסיעות מיוחד למטיילים בקרוואנים.
לצפיה ב-'שאלה לגבי ביטוח קרוואן'
שאלה לגבי ביטוח קרוואן
02/04/2009 | 16:58
1
66
אצל מי ניתן לעשות ביטוח שכזה?
תודה
לצפיה ב-'בבנדנה'
בבנדנה
02/04/2009 | 23:28
54
לצפיה ב-'טוב שלא נפלת במטרהם שם ענו לי לא מעינייננו'
טוב שלא נפלת במטרהם שם ענו לי לא מעינייננו
01/04/2009 | 20:04
51
כאן ניסו לעזור את ה פשוט לא מבין מה החברה השניה עשתה לנו חברה בארץ שלא רק לא ניסתה הם פשוט אמרו לא מחוייבים לכם אבל את העמלה קיבלו
צריך להיזהר ממטרהפ
לצפיה ב-'חוקים הם חוקים'
חוקים הם חוקים
03/04/2009 | 12:49
50
יש הבדל בין לסייע ולנסות למזער את הנזק הכספי ובין לבטל אותו לגמרי.

אם אתה חושב שלו עשית את ההזמנה ישירות באתר של אותה חברה מצבך היה טוב יותר אתה טועה ! הוא היה אף גרוע יותר !
לצפיה ב-'מכירים אתר להקמת אוהלים באיזור ים המלח?'
מכירים אתר להקמת אוהלים באיזור ים המלח?
04/04/2009 | 10:38
2
23
הכוונה לאיזור שיהיה מאובטח. מחפשים מקום להקמת אוהל לשלושה ימים, כך שנוכל לעזוב את האוהל (בביטחה) וללכת לטייל....

תודה
לצפיה ב-'חניון לילה ים המלח'
חניון לילה ים המלח
04/04/2009 | 19:34
1
78
בצפון ים המלח (היכן שעדיין יש ים ולא בריכות מלח) בצפון ,יש שני חופים שניתן להקים אוהלים .
האחד - חוף ביאנקיני והשני - חוף נווה מדבר .
לגבי השני - יש משטחי דשא נוחים והמקום פתוח ומאויש 24 שעות ביממה במאבטח .
ניתן לקבל מידע נוסף דרך אתר גוגל (לרשום את שם החוף) .
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
05/04/2009 | 15:20
13

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתמר אלמוג, בן 37 נשוי + 3 בנות, גר בבת חפר. מייסד ומנכ"ל חברת קרוואן קלאב אחזקות בע"מ. את החברה הקמתי מתוך אהבה גדולה לטיולים וקמפינג בטבע, והרצ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתמר אלמוג-מנהל פורום קרוואנים וקמפינג
איתמר אלמוג- קרוואן קלאב

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו