לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

לצפיה ב-'התחתנו!'
התחתנו!
22/12/2013 | 18:13
13
1047
אז אחרי כל ההכנות הארוכות, 4 חודשים שבהן עשינו שתי חתונות שאחת מהן בחו"ל, התחתנו בחמישי האחרון בארץ מול כל המשפחה והחברים.
היה כיף ועבר מהר כמו תמיד.
שמה תמונה אחת לפתוח את התאבון :)
לצפיה ב-'מהממים '
מהממים
22/12/2013 | 18:50
1
152
מזל טוב
מה זאת השלכת היפה הזאת שתפסתם?!?!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/12/2013 | 18:54
119
זה באחד הקיבוצים בצפון.
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
22/12/2013 | 19:16
55
תמונה נהדרת!!!
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
22/12/2013 | 19:23
35
איזה תמונה כיפית
יאללה מחכים לקרדיטים
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
22/12/2013 | 19:27
19
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
22/12/2013 | 20:00
40
את ממש יפייפיה!
לצפיה ב-'יא! איזה מתוקים :) '
יא! איזה מתוקים :)
22/12/2013 | 20:22
55
מזל טוב!
לצפיה ב-'מהממים!'
מהממים!
23/12/2013 | 08:11
22
מלא מזל טוב :) איזה כיף!
לצפיה ב-'מזל טוב! בסוף היה לנו מזג אוויר נהדר :)'
מזל טוב! בסוף היה לנו מזג אוויר נהדר :)
23/12/2013 | 08:30
1
101
הרבה אושר לכם!!
לצפיה ב-'כן!!'
כן!!
23/12/2013 | 08:53
79
תודה ומזל טוב גם לכם!
לצפיה ב-'מזל טוב! תמונה מהממת!!!!!!!'
מזל טוב! תמונה מהממת!!!!!!!
23/12/2013 | 10:47
27
לצפיה ב-'ווואו מדהימים!!'
ווואו מדהימים!!
23/12/2013 | 13:09
37
ים של מזל טוב !!!
לצפיה ב-'מקווה לקבל תמונות בקרוב'
מקווה לקבל תמונות בקרוב
25/12/2013 | 13:53
50
וכמובן להעלות קרדיטים.
לצפיה ב-'DIY, עיצוב, פרחים 22/12'
DIY, עיצוב, פרחים 22/12
22/12/2013 | 13:27
13
59
לצפיה ב-'המלצה לחנות פרחים באזור עפולה והעמקים'
המלצה לחנות פרחים באזור עפולה והעמקים
22/12/2013 | 13:31
1
77
שלום לכולם!
פעם ראשונה פתחתי שרשור, איזו התרגשות :)

מחפשת המלצה לחנות פרחים באזור עפולה והעמקים לצורך עיצוב סידורי שולחן
מחפשת משהו מאוד פשוט, נראה לי בעיקר מקום שיעשה את מה שאני רוצה ויביא את זה למקום האירוע.
גיבסניות וגרברה אדומה בתוך בקבוק/כד נמוך (כמו חלב של פעם, לא מהבקבוקים הגדולים)

ממש אשמח להמלצות

לצפיה ב-'נסי את שושנת העמק'
נסי את שושנת העמק
23/12/2013 | 18:13
38
הם נמצאים בתחנה המרכזית בעפולה.
אני לא יודעת אם הם עושים סידורי שולחן וכאלו, אבל אני קונה מהם כבר כמה שנים פרחים כמה פעמים בשנה לאירועים שונים והם תמיד מאוד נחמדים, יודעים להיות סבירים במחירים והפרחים תמיד טריים...
בהצלחה!
לצפיה ב-'קופסאות '
קופסאות
24/12/2013 | 18:51
7
169
מישהי יודעת מקומות להזמין קופסאות חוץ מאריזות יפו?

אולי להזמין מחו"ל?
לצפיה ב-'קופסאות'
קופסאות
24/12/2013 | 18:54
2
118
אילו קופסאות בדיוק אתה מחפש?
קופסאות פח/ פלסטיק/ נייר?
יש גם חנות מעולה ברחוב מטלון בתל אביב.
לצפיה ב-'כרגע... חומות פשוטות (אבל למתנה)'
כרגע... חומות פשוטות (אבל למתנה)
24/12/2013 | 19:01
1
104
ולא האלה שנראות ממש כמו קופסאות קרטון...

לצפיה ב-'גינדי אריזות'
גינדי אריזות
24/12/2013 | 19:24
84
אז נראה לי שגינדי אריזות זה המקום בשבילך.
רחוב סלמה פינת רחוב מולדת.
יש להם שפע של אריזות שמתאימות לתכשיטים בעיקר
וגם שקיות מכל מיני סוגים.
וליד החנות שלהם, יש בסלמה עוד כמה חנויות שגם בהן תמצא קופסאות.
לצפיה ב-'סורי ronitvas!!! '
סורי ronitvas!!!
24/12/2013 | 19:04
38
לצפיה ב-'הזמנה מחו"ל'
הזמנה מחו"ל
24/12/2013 | 21:56
2
54
בד"כ אפשר למצוא במחירים טובים באיביי (וקצת פחות טובים באטסי), אבל אם הבנתי נכון אתם לא מחפשים קופסאות קרטון שאפשר לשלוח שטוח, אלא קופסות קרטון קשיחות, ולכן על פי רוב מחיר המשלוח יהיה קצת שחיטה.
מצד שני, החתונה שלכם קטנה יחסית, אז אין לך מה להפסיד מלהעיף מבט...
לצפיה ב-'דווקא אין לי בעיה עם שטוח...'
דווקא אין לי בעיה עם שטוח...
25/12/2013 | 22:11
1
19
רק שיהיה הטיפה יותר טוב... ולא הממש ממש זול
לצפיה ב-'אם ככה'
אם ככה
25/12/2013 | 22:18
19
אז נסה את איביי, סיכוי טוב שיהיה שם את מה שאתה מחפש. ואם יש מישהו בארה"ב שיכול לעזור לך להתמודד עם מוכרים שלא מוכנים לשלוח לחו"ל, עוד יותר טוב (אני עשיתי את זה כשהייתי צריכה מגנטים למתנות לאורחים שלנו; בימים כתיקונים הייתי מציעה את עצמי, אבל הזמן הקרוב לא יהיה ימים כתיקונם )
לצפיה ב-'ניירות להזמנות'
ניירות להזמנות
25/12/2013 | 12:22
2
70
היי!
אני מכינה עצמאית את ההזמנות, ולשם כך צריכה לקנות את הנייר (גודל גלויה) ומעטפות בעצמי.
מישהו יודע איפה מוכרים את זה בזול/סיטונאות?

תודה:)
לצפיה ב-'איזה סוג נייר את מחפשת?'
איזה סוג נייר את מחפשת?
25/12/2013 | 12:49
1
48
הכי כדאי לרכוש נייר בגליונות גדולים ולחתוך לבד.
בכללי, מה שצריך להוביל את בחירת הנייר הוא סגנון העיצוב של ההזמנה.
השאלה היא אם את מחפשת נייר ממוחזר, או מדוגם, לבן או צבעוני וכולי...
ניירות נפלאים מדוגמים וחלקים, ניתן לרכוש בחנויות הסקראפ למינהן, כמו מסטיקים, נתנאלה.קום ואחרות (בגודל 30 על 30 ס"מ, שיאפשר 2 הזמנות לגליון)
ניירות דמוי קרטון, או נייר ממוחזר, או נייר נטול עץ "קלאסי" ניתן לרכוש בחנויות היצירה והתחביב (בגליונות A3 ואפילו גדולים יותר, מה שמאוד יכול להוריד עלויות, כי נכנסות המון בגיליון).
לגבי מעטפות- בארץ ניתן לרכוש אותן באופן סיטונאי רק בכמויות ממש גדולות (אלפים).
אם יש לך מספיק זמן, הייתי מחפשת באיביי ובאטסי... אגב גם את הניירות ניתן להזמין בחו"ל.
בהצלחה, נשמע שאת בדרך להזמנות מיוחדות :)
לצפיה ב-'תודה רבה רבה!!'
תודה רבה רבה!!
26/12/2013 | 16:00
7
לצפיה ב-'משהו משתנה אחרי החתונה?'
משהו משתנה אחרי החתונה?
22/12/2013 | 09:31
21
661
אז אנחנו שלושה חודשים אחרי, וכמובן שמלבד "נו מתחילים לעבוד על ילדים?" התחילו גם שאלות ה"אז איך חיי הנישואין?".
בעיקרון, גרנו לפני החתונה יחד במשך שנתיים ושנה נוספת שבה עבדנו באותו מקום וישנו אחד אצל השניה כל יום אחרי המשמרת ככה שפיזית שום דבר לא ממש השתנה אחרי החתונה. אפילו חשבון הבנק שלנו משותף כבר מאז שאנחנו גרים יחד..

בקיצור, כששואלים אותו הוא טוען ששום דבר לא השתנה, אני חושבת שאני מרגישה יותר מחוייבת ולכן פחות מתרגזת משטויות ומנסה להעיר לו פחות (נגיד, במקום להעיר כל יום על זה שהוא לא הרים את המגבת מהרצפה, אני מעירה רק פעמיים בשבוע )

מישהי פעם אמרה לי שאחרי החתונה הם הבינו שלקשר שלהם יש יותר משמעות, אבל באיזשהו מקום התשובה הזו קצת קוממה אותי, כי מה, אם אנחנו מנהלים משק בית משותף אבל לא עברנו ברבנות, הקשר שלנו חסר משמעות?

אז... לכולן(ם) פה, הרגשתם שמשהו השתנה אחרי החתונה?
לצפיה ב-'מבחינתינו'
מבחינתינו
22/12/2013 | 09:50
410
יש עוד טבעת!
וזה די מכם בזה (היינו ביחד 5.5 שנים, מתוכן גרנו ביחד 3.5)
לצפיה ב-'וואלה, בינתיים אין שום שינוי.'
וואלה, בינתיים אין שום שינוי.
22/12/2013 | 09:55
366
אנחנו חודש וחצי אחרי החתונה.. אני לא חושבת גם שיהיה שינוי משמעותי עד שנחליט להביא ילדים בעתיד.
הכל אותו דבר- גרים ביחד, חיים ביחד ואין שום שינוי בהרגשה מבחינתנו.

לצפיה ב-'מרגישים שינוי קטן'
מרגישים שינוי קטן
22/12/2013 | 10:36
461
היי, על אף שקשה להגדיר במילים מה בדיוק משתנה אחרי החתונה, בהחלט אפשר לומר שמרגישים שינוי. יכול להיות שהטקס גורם לסוג של עליית מדרגה נוספת של הקשר, גם אם חלקתם משק בית וגרתם יחד לפני הנישואין. לא יהיה נכון לומר שבני הזוג פתאום מרגישים מחויבים יותר, אחרי הכל- המחויבות הייתה שם גם קודם, אבל בהחלט יש בזה ערך מוסף כלשהו שמשנה ומשדרג קצת את הזוגיות. גם כדאי לקחת בחשבון שכל זוג לוקח את החוויה הזו למקום אחר ולכן השינוי גם מתבצע בהתאם לכך, יש זוגות שלא מרגישים אותו כלל ויש זוגות שזה שינוי משמעותי עבורם.
לצפיה ב-''
22/12/2013 | 11:03
5
458
בכל פעם שברנש כלשהו שואל אותנו את שאלת השאלות "אזזזזז איך חיי הנישואים?", אנחנו מגיבים אותו דבר: מביטים זה בזו בחיוך נבוך, מטים את הראש ומעוותים את השפתיים  בעוויתת ה"אין לי מושג" ואומרים שהכל בדיוק אותו דבר, שהייתה מסיבה נפלאה, שההורים זכו לנחת ושאנחנו זכינו במזכרת זוגית נורא כיפית.

אני בכל זאת חושבת שיש דברים שמשתנים, אבל הם קשורים יותר בהיבט החברתי שלנו. אני חושבת שאחרים מביטים עלינו אחרת, על כל אחד בנפרד, על שנינו יחד. אני חושבת שהבוסים שלנו מגיבים אחרת למשפט "אני חייב ללכת, אשתי חולה" לעומת "אני חייב ללכת, חברה שלי חולה". גם לפני החתונה ידענו שזו בעצם המשמעות האמיתית - התחייבות החוצה בפני אחרים שמקרינה גם פנימה. וכמו שאמרתי בקרדיטים שלי, לא סתם נעשית החופה בפני רבבות של מכרים, חברים, משפחה ושכן של חברה של הבוסית של אבא, ולא באינטימיות של הזוג בלבד. מדובר בהצהרה חיצונית, הרבה יותר מפנימית, בעיקר כי התחייבות פנימית היא תהליך שגדל ומתפתח ככל שחיים יחד, צוברים זכרונות, משלבים תובנות על החיים ובעיקר כשמייצרים אנשים חדשים לעולם ().

אז לשאלתך, לא אין כמעט הבדל, חוץ מזיכרון משותף ונעים ומבטים מבחוץ שהשתנו כלפינו.
אוסיף רק עוד דבר קטן (ואולי קשור קצת פחות) - אני חושבת שחשוב מאוד לא לגדל ציפיות מופרזות לגבי קשרים מושלמים שנוצרים אחרי החתונה. אני חושבת שדווקא מבט מפוקח על העתיד, הבנה שפרידה זו אופציה שקיימת תמיד ואין "באושר ובאושר", דווקא תובנות כאלו מייצרות קשר חזק יותר. למה? כי קשיים יבואו, זה וודאי, וכשיבואו, מי שחלם על קשר מושלם ייבהל יותר מזה שהכין את עצמו לסופות. אולי זה ההבדל בין זוגות שמשהים החלטות פזיזות על פרידות כואבות ומחכים שהשמש תצא, הרבה פעמים היא יוצאת בסוף
לצפיה ב-'הוצאת לי את המילים מהמקלדת'
הוצאת לי את המילים מהמקלדת
22/12/2013 | 13:22
2
271
גם לפני החתונה טענתי שהסיבה העקרית שאני רוצה להתחתן זה ההכרה הסביבתית, כי כן, יש הבדל עצום בין "בעלי" ל "חבר שלי" ואותו דבר על אישתי.
אנחנו היינו 6 שנים יחד לפני החתונה מתוכם 4 גרנו ביחד.
אחרי החתונה כששאלו אותנו את זה התבדחתי ואמרתי שההבדל הוא שעכשיו יש לי ביטוח בריאות שווה ביותר מהעבודה שלו :)

שבוע אחרי החתונה פגשתי כמה בנות מהמחלקה והם התווכחו איתי ש"זה פשוט לא הגיוני! כולם אומרים שיש הבדל! יש משהו שונה!" כנראה ניפצתי להן איזשהי בועה ורודה כלשהי על חיי אושר אחרי הנישואין או משהו...

אבל! ביום הנישואין שלנו, עשינו לנו מעין שיחת סיכום שנתית, על איך עברה לנו השנה, מה הייתה השנה עבורנו. והבנו שכן השתננו, משהו הפך לאט לאט להיות יותר הרמוני, בקטנה בקטנה, אפילו שגם לפני כן פעלנו מתוך "אנחנו" ולא מתוך "אני", משהו הרגיש יותר שלם. לא יכולנו לשים בדיוק את האצבע על מה ולמה ואיך השתנה אבל הבנו שהוא השתנה.
כן לקחנו בעירבון מוגבל שבדיוק באותה תקופה גם עברנו בפעם הראשונה מדירת ה"סטודנטים" שלנו לדירה יותר נורמאלית, עזבנו את הסביבה הסטודנטיאלית והתחלנו לחיות בתור אינידבידואלים. אומנם אני עדיין הייתי סטודנטית כל השנה החולפת, אבל השנה הלימודים היו הרבה יותר מעשיים ומזכירים את העבודה שבה בחרתי ולא את חיי הסטודנט.
בקיצור- כל דבר בחיינו השתנה למסלול יותר "בוגר" ולכן יכול להיות שהשינוי בתחושה בכלל נובע מהדברים האלו ולא בגלל החתונה עצמה
לצפיה ב-''
23/12/2013 | 09:32
1
71
לא יודעת, זה כל מה שהיה לי להגיד לך
אולי כי את הראשונה שהצליחה לנסח במילים את מה שאני חושבת (מהפסקה השלישית)
לצפיה ב-' בחזרה אלייך'
בחזרה אלייך
23/12/2013 | 22:02
18
לצפיה ב-'מסכימה ומוסיפה מסקנה מוזרה מהחודשים האחרונים'
מסכימה ומוסיפה מסקנה מוזרה מהחודשים האחרונים
22/12/2013 | 14:43
241
מסכימה מאוד עם זה שחתונה משמעותה בעיקר בפן הפומבי (ואז נגיד מוזר לי הזוגות שבוחרים דווקא ללכת להתחתן בפראג, ולא לעשות דבר בארץ).
אני הבנתי את זה בצורה חזקה דווקא כשנפרדתי מבן הזוג הקודם. היינו חמש שנים ביחד, מבחינתי היינו נשואים לכל דבר, אבל כנראה שזה היה בעיקר מבחינתי, ולא מבחינת הסביבה, אולי גם לא מבחינתו. כשנפרדנו, זה היה נכון מאוד להיפרד, אבל הצורה שבה נפרדנו הייתה קלה מידיי, כאילו בלי שום השלכות, בלי תהליך, בלי כלום, יום אחד צד אחד החליט שדי, וזהו, נגמר. שוב, העובדה שנפרדנו היא אולי מהדברים הטובים שקרו לי, אבל הצורה ממש הפריעה לי.
זה לדעתי ההבדל הגדול בין חברים ונשואים, איך שאחרים תופסים את הקשר, ועדיין אפשר לפרק אותו, אבל זה כבר לא דבר של מה בכך.

והמסקנה המוזרה- שפתאום זה גורם לך לחשוב על ילדים הרבה יותר ברצינות. יש כאן אנדוגניות מסוימת, ז"א, יש שמתחתנים בגלל שהם מחליטים שהגיע הזמן לילדים, אבל לדעתי יש הרבה מאוד שאחרי ובגלל החתונה פתאום מרגישים שזה הזמן לילדים. אצלנו זה ממש לא הזמן עכשיו, לשנינו יש עוד שנתיים לתואר, חצי מהשבוע אנחנו בכלל לא גרים באותו בית, ועדיין, שבוע אחרי החתונה הרגשתי הרבה יותר קרובה לרעיון הילדים, מאשר שבוע לפני החתונה.
לצפיה ב-'חלילה ציפיות'
חלילה ציפיות
23/12/2013 | 09:29
99
לא שאלתי כי אני מאוכזבת שכלום לא השתנה. באמת תהיתי לרגע מה הסיבה שבעצם "חייבים" את הקידוש הזה לפני שזה "כשר" לחיות יחד, אם בעצם זה אותו הדבר. ברור לי שהעבודה הקשה מתחילה דווקא עכשיו כי צריך לשמור על מה שיש, ותודה לאל- יש הרבה
תודה חמודית!
לצפיה ב-'לא השתנה יותר מדיי'
לא השתנה יותר מדיי
22/12/2013 | 11:43
2
256
גם אצלנו שום דבר לא השתנה- ניהלנו משק בית משותף (כולל חשבון בנק משותף) הרבה לפני החתונה.

הדבר היחיד שהשתנה שאנחנו חושבים ברצינות על ילדים. אבל אני לא יודעת אם זה בגלל החתונה, או בגלל שזה איזה שלב טבעי בקשר וביחסים שלנו.

כנראה שדברים כן משתנים באיזה מקום- אחרת למה אנשים ממשיכים להתחתן?
לצפיה ב-'זו בדיוק השאלה שלי'
זו בדיוק השאלה שלי
23/12/2013 | 09:33
1
104
אם הכל אותו הדבר, למה חילונים מתחתנים?
לצפיה ב-'יש לזה שתי סיבות'
יש לזה שתי סיבות
23/12/2013 | 11:22
93
1. כנראה דברים כן משתנים, יכול להיות שזה שינוי שאי אפשר להגדיר אותו בכלל. אחרי שחשבתי על זה קצת יותר - אני יכולה להגיד שכן יש איזה שינוי בהרגשה, אבל אני לא יודעת להסביר מה השינוי ולהגדיר אותו במילים.

2. השפעה סביבתית.
לצפיה ב-'אצלנו'
אצלנו
22/12/2013 | 12:21
200
לא מורגש שום שינוי, היינו יחד שמונה שנים לפני החתונה מתוכם גרנו ביחד שנתיים. לשנינו היה ברור כבר המון שנים  שזה "זה" ולא הייתה לנו  בעיה להמשיך ולחיות יחד ולא להתחתן רשמית, בסופו של דבר כן עשינו את זה בשביל להרגיע את המשפחות ובשביל הפורמליות והבירוקרטיה.

נכון לעכשיו מבחינתי ההבדל היחיד הוא שיש לי שתי טבעות שאני דואגת לא לאבד וסטטוס חדש בת.ז שאני עוד קצת מתקשה לבטא, וזהו.

לצפיה ב-'אז לא הרבה השתנה '
אז לא הרבה השתנה
22/12/2013 | 19:17
201
כלומר, עצם ההתחייבות מול כולם, הטקס והטבעת לא שינו הרבה.
אני כן חושבת שהקשר שלנו עבר תהליך של העמקה, של שיפור הזוגיות, של חיזוק התחושה של "צוות" מנצח, של העמקת האהבה, האמפתיה, ההערכה ההדדית. של שיפור ההקשבה ושהקשר שלנו מתפתח ומעמיק ככל שעובר הזמן...

אבל... אני לא חושבת שזה בגלל שעשינו "טקס" או בגלל הטבעת. אני חושבת שזה בגלל הדרך. עברנו דרך ארוכה, תכננו יחד אירוע גדול ומשמעותי, קיבלנו החלטות כלכליות בסדר גודל משמעותי... התחלנו לחשוב על רכישת דירה. עברנו תהליך משמעותי. ככל שעבר הזמן, הקשרים עם המשפחות התהדקו וגם אנחנו, חווינו עוד חוויות מגבשות ומלכדות (למשל ירח דבש ארוך, נסיעות משותפות לחו"ל וכו').

סה"כ, עברנו יחד דרך. הדרך הזו לא קשורה בהכרח בטקס או בטבעת, הדרך הזו היא דרך טבעית וחלק מהחיים שלנו. בגלל זה, אני כן מרגישה שיש שינוי, רק שהוא לא נובע מהטקס עצמו אלא מהזמן שחלף ומהדברים שעשינו יחד.
לצפיה ב-'כן..'
כן..
22/12/2013 | 19:22
167
משהו בהרגשה השתנה. הייתי יותר מאושרת ושלווה.
למרות שאנחנו 10 שנים ביחד (ואולי דווקא בגלל זה),
למרות החשבון המשותף,
למרות 5 שנים שכבר גרנו יחד,
הייתי צריכה גם את הטקס הזה.
לצפיה ב-'לא הרבה וטוב שכך לדעתי'
לא הרבה וטוב שכך לדעתי
22/12/2013 | 20:42
157
כן אפשר להגיד שיש שינוי במחויבות,גם אם לא מתבטא תכלס בשום דבר.
עברנו שלב בחיים אין ספק. אני מידי פעם חושבת לעצמי - מה אני נשואה ? באמת ?
אבל בצד התכלסי אין הרבה שינוי - עדיין הולכים לישון וקמים חד, השגרה עדיין אותה שגרהה לטוב ולרע.
ואני חושבת שזה מצוין שאין שינוי, חתונה לא פותרת בעיות בזוגיות ואם יש ציפיה שעצם הטקס יגרום לשינוי משמעותי בהתנהגות אז זה לא טוב.
לצפיה ב-'בקשר בינינו, לא'
בקשר בינינו, לא
22/12/2013 | 22:51
163
היתה לנו מחויבות גם קודם, והבנה שזה לטווח ארוך, ומבט ריאליסטי על החיים ועל זה שמדובר בבחירה שעושים כל יום מחדש, עם או בלי טבעת.
אישית בשבילי, השינוי העיקרי שאני יכולה לשים עליו אצבע (כי יש איזשהו שינוי, רק שקשה להתוות בדיוק את המסלול שלו בתודעה שלך) היה להבין שעכשיו אני רשמית חלק מהמשפחה שלו גם. על כל המשתמע מזה, לטוב ולרע.
לצפיה ב-'אנחנו הרגשנו שינוי'
אנחנו הרגשנו שינוי
23/12/2013 | 10:47
1
237
התקרבנו יותר... הלחצים ירדו מהחתונה ככה שאנחנו פחות רבים
אני מרגישה מחויבות כמו מקודם ואף יותר...
יש משהו שונה בזוגיות.. קשה לי להסביר במילים
לצפיה ב-'זה מה שאני מרגישה'
זה מה שאני מרגישה
23/12/2013 | 12:06
126
בעלי לא מבין על מה אני מדברת
אבל זה בסדר, הבנתי אותך
לצפיה ב-'אחרי החתונה לא היה שינוי גדול'
אחרי החתונה לא היה שינוי גדול
24/12/2013 | 11:03
121
אחרי הילד הראשון יש שינוי מאד משמעותי, המעבר מזוג שחי ביחד לזוג נשוי הוא בס"כ תוספת של טבעת וכתובה, לעומת זאת המעבר מזוג למשפחה הוא כבר משמעותי יותר, אבל זה לפורום אחר
לצפיה ב-'47 שנים אחרי ומרגישה כאילו אתמול.'
47 שנים אחרי ומרגישה כאילו אתמול.
25/12/2013 | 15:32
86
לחיים יש דינמיקה משלהם וצריך לזרום! הסוד הוא להבין שכל אחד מבני הזוג בא מבית/תרבות/הרגלי חיים שונים וכל אחד מאיתנו הוא אישיות בפני עצמה .סה"כ סבלנות ,הרבה אהבה וסכום כל הפשרות = נישואים מאושרים.
לצפיה ב-'הכל חדש?'
הכל חדש?
22/12/2013 | 08:39
20
715
אני מעלה את השאלה האם ללכת עם הכל חדש בזמן החתונה?
אני שואלת את זה כי בסופ"ש הסתובבתי לי עם אחד מהזוגות שהזמנתי לחתונה באירועים פומביים ועם אנשים שאוטוטו יראו את הנעלים יחד עם השמלת כלה.
היו לי אפילו מחשבות לפני שמצאתי את הנעלים שלי לנעול נעליים שכבר קיימות אצלי ומקסימום לצבוע אותן בצבע שרציתי.
או ללכת עם מחטב שכבר קיים אצלי ואני ממש אוהבת אותו.

השאלה האם אתם שמרתם את הכל שיהייה חדש לחתונה?
האם זה כזה פשע לבוא לחתונה עם משהו שכבר לבשתם/נעלתם?

לצפיה ב-'באופן אישי- דברים שרואים אני לא אלך לפני '
באופן אישי- דברים שרואים אני לא אלך לפני
22/12/2013 | 09:03
364
נגיד לא הייתי הולכת לפני החתונה עם העגילים או הנעליים, סתם כי בא לי שזה יהיה משהו חדש שלא ראו עליי עדיין...
אבל מחטב/ תחתוני סלוגי- ממש לא היה מפריע לי... (גם לבשתי למדידות). בכלל מחטב זה כזה יקר אז אם יש לך אחד שאת אוהבת ממש לא הייתי קונה חדש גם ככה לא הולכים עם זה הרבה...

אבל בכל מקרה- פשע זה לא  
הרי ברור לי שהכל בראש שלי ואף אחד לא באמת ישים לב איזה עגילים ענדתי....
לצפיה ב-'לי אישית זה לא הפריע'
לי אישית זה לא הפריע
22/12/2013 | 09:39
1
282
קודם כל, הזמנתי נעליים בעיצוב אישי והייתי חייבת להסתובב איתן כדי שיתרחבו מראש ולא בזמן האירוע, ולכן הלכתי איתן כמה פעמים למשמרות בעבודה, פשוט שמרתי עליהן מכל משמר כדי שלא יתלכלכו (הן לא לבנות אז זה לא היה מוזר).

לא היה לי מחטב (כלומר, היה לי מחטב אבל הוא בא עם השמלה), אבל גם אם כן, ממש לא היה מפריע לי ללכת איתו לאירוע אחר. בסופו של דבר אפילו בעלי לא יודע על קיומו (כי כשחוזרים הביתה אני מורידה אותו ממש מהר, זה לא סקסי במיוחד )

אני חושבת שחתונה זה בסופו של דבר אירוע של יום אחד וחשוב להכניס אותו לפרופורציה, אני מאוד רציתי להיות פרקטית וללכת על דברים שישמשו אותי בהמשך. אם היו לי נעליים סגולות מראש,  לא הייתי קונה חדשות לחתונה וממש לא היה מפריע לי ללכת עם נעליים "משומשות" אם הן במצב טוב, כמובן.

אני לא חושבת שמישהו מהאורחים שלך יגיד באמצע האירוע "וואי היא כל כך יפה.. אבל זה לא הנעליים שהיא באה איתן ביום חמישי לרינה?"
לצפיה ב-'חוץ מהמקווה'
חוץ מהמקווה
22/12/2013 | 09:44
220
אמא שלי הייתה פדנטית שהחלוק, התחתונים, חזייה ומגבת השיער יהיו חדשים ולא משומשים. גם את השמלה שלבשתי אחרי המקווה לבשתי רק פעם אחת, במסיבת הרווקות.
את הפיג'מה של ליל הכלולות היא גם לא הסכימה לי ללבוש לפני (טוב גם לא ממש רציתי לישון איתה אצל ההורים... היא לא הייתה צנועה במיוחד)

אבל זו סתם פדנטיות יתר
לצפיה ב-'לא '
לא
22/12/2013 | 09:41
173
אני הלכתי לכמה שעות כל פעם עם הנעליים (הבאתי לעבודה ודאגתי ללכת איתן רק על השטיח)- כדי לוודא שהן באמת נוחות.
כנ"ל לגבי העגילים, רציתי לראות שהם מסתדרים בסדר ולא מתעקמים אז הלכתי איתם גם בעבודה כמה שעות.
כנ"ל גם לגבי כל מה שיכולתי לוודא שבסדר ונוח באמת- תחתונים, חזייה, צמיד וכו'.
לי היה אישית יותר נוח לדעת מראש שהכל נוח ושאין בעיות מיוחדות :) מן הסתם שמרתי על הדברים באקסטרא זהירות.
לצפיה ב-'לא חובה!'
לא חובה!
22/12/2013 | 10:35
5
271
היי פיבי, לדעתנו אין שום הכרח לקנות רק פריטים חדשים לאירוע, במיוחד אם יש נעליים אמינות שאת כבר נועלת ואוהבת. גם אחת מאיתנו נישאה בנעליים שהזמינה לפני תקופה ארוכה, נעלה אותן מספר פעמים וידעה שיהיו לה מאוד נוחות אך גם חגיגיות מספיק באירוע. כמו כן, אנחנו חושבות שיש משהו יפה במסורת לפיה חברה משאילה לחברה מתחתנת אחרת כל מיני אקססוריז קטנים כמו שאל, הינומה ותכשיטים.
לצפיה ב-'תודה על התגובות'
תודה על התגובות
22/12/2013 | 10:43
4
150
בעיקרון לי ממש לא אכפת ללכת עם דברים שהם לא חדשים
פשוט רציתי לעשות מין מיני סקר האם זה כזה טאבו ללכת עם דברים ישנים בחתונה
לי זה נראה לגמרי הגיוני (כמו ללכת עם נעלים כחולות ולא לבנות למשל...)
לצפיה ב-'אני רק רוצה להוסיף'
אני רק רוצה להוסיף
22/12/2013 | 11:58
3
161
שנעליים זה לגמרי פריט שכדאי לנעול קצת לפני החתונה... זה טוב כי ככה תדעי שיהיה לך נוח...
לצפיה ב-'אני נועלת אבל רק בבית '
אני נועלת אבל רק בבית
22/12/2013 | 12:53
40
לצפיה ב-'זה היה הרעיון'
זה היה הרעיון
22/12/2013 | 14:29
1
97
לראות איך הנעלים
חוץ מזה שהן הכי התאימו לשמלה שהייתה לי מכל הנעלים האחרות שיש
לצפיה ב-'אני חייבת לציין '
אני חייבת לציין
24/12/2013 | 19:45
44
שהנעליים של החתונה היו הכי נוחות בפעם השנייה שנעלתי אותן, לאירוע אחר, אחרי החתונה שלי
לצפיה ב-'לא חובה'
לא חובה
22/12/2013 | 11:46
101
אמנם קניתי נעליים לכבוד החתונה (זה היה רק תירוץ, כי אני חובבת נעליים), אבל לא הצלחתי להתאפק.
נעלתי אותן כמה וכמה פעמים, גם לעבודה- בעיקר כדי שאתרגל אליהן, אבל גם כי הן ממש יפות.
(קניתי נעליים לא לבנות, במטרה שאוכל להשתמש בהן אחרי החתונה).

ברמת המחטב או התחתונים - אני לא חושבת שזה כזה משנה, כי הרי מי רואה את זה?
אני חושבת שגם חשוב גם לבדוק את המחטב/תחתונים לפני, ולבדוק שזה נוח ומתאים לך.
אם כי לבשתי תחתונים ממש לא נוחים של סלוגי- ובגלל כל האדרנלין לא הרגשתי כלום...
לצפיה ב-'ממש לא חובה'
ממש לא חובה
22/12/2013 | 12:06
93
גם ככה מעטים האנשים ששמים לב לפריטים כמו הנעליים שהכלה לבשה או העגילים.
לדעתי ללבוש פריטים שכבר לבשת בעבר כמו תחתונים או מחטב זה מעולה, כיוון  שאת כבר יודעת מראש שיהיה לך נוח.

אני תכננתי לענוד עגילים שכבר ענדתי בעבר, אבל בסוף הן לא התאימו למסרקייה אז ויתרתי, אבל ברמה העקרונית זה לא ממש לא הפריע לי.

החתן שלי נעל נעליים שהן ממש לא חדשות ("נעלי הארועים" שלו) אבל נראות מעולה, נוחות ואיכותיות. הוא נועל נעליים שהן נורא יקרות בארץ, אז היה נראה לנו מטופש לשלם הון תועפות ולקנות לו נעליים חדשות כשיש לו זוג דומה.
לצפיה ב-'מצטרפת לעונים בשלילה '
מצטרפת לעונים בשלילה
22/12/2013 | 13:20
110
האמת שיש מספיק דברים חדשים ביום הזה- שמלה, איפור ושיער, טבעת, טייטל . ואנחנו ניסינו ללכת על פשטות- כדי שיהיה לנו נוח.
אני ניסיתי לבדוק אם הנעליים שיש לי יתאימו לשמלה. לצערי הן לא התאימו. את העגילים ענדתי לפני האירוע (ואחותי אמרה שהם לא חגיגיים מספיק).
הבחור בחר ללבוש חליפה שהיתה לו בארון, שנקנתה (לא לאירוע) ברומא כמעט שנה לפני, ונלבשה כבר.

בקיצור- הכי חשוב שיהיה לך נוח! אם זה ממשהו שכבר קיים אצלך בארון ויהיה לך נוח איתו בחתונה, או משהו חדש שאת יודעת שיהיה לך נוח איתו.
לצפיה ב-'יש דברים שאפשר להשתמש'
יש דברים שאפשר להשתמש
22/12/2013 | 15:56
106
ויש דברים שלדעתי לא..

למשל תכשיטים - הפעם הראשונה שהלכתי איתם הייתה בחתונה,
כנ"ל לגבי הנעליים של הצילומים.
לעומת זאת, במהלך הערב (אפילו כבר בזמן החופה), החלפתי לנעליים שאני רגילה אליהן והן שלי כבר זמן מה.. (למרות שהשמלה הסתירה ולא ראו אותן בכלל), פשוט הרגליים שלי נפצעות בקלות מכל נעל חדשה.

לגבי הלבשה תחתונה: במקרה שלי לא הלכתי עם מחטב / חזייה (שמלה עם גב חשוף), אבל בהנחה והיה לי משהו בבית שהיה מתאים לשמלה + נוח ומחמיא - הייתי הולכת איתו ולא קונה במיוחד. אם לא היה לי - רק אז הייתי קונה (מי בכלל רואה את זה ?)

אז לדעתי זה מאוד תלוי מה הפריט...
לצפיה ב-'אני רציתי בכלל לקחת נעליים שיש לי לחתונה...'
אני רציתי בכלל לקחת נעליים שיש לי לחתונה...
22/12/2013 | 19:42
3
96
לצפיה ב-'כן אבל.....'
כן אבל.....
22/12/2013 | 19:59
134
רוב נעלי החתנים/ גברים אלגנט גם ככה די דומות...
לזה באמת אף אחד לא היה שם לב
(או שאולי גברים כן מבחינים בהבדל? כשהלכתי עם הבחור לבחור נעליים כבר לא ידעתי מה הוא מדד ומה לא, הכל נראה אותו דבר ).

אני יודעת שכל החברות שלי ישר ירימו את השמלה לראות את הנעליים שלי לא שזה כזה משנה אם זה נעל שהן מכירות, אבל עדיין... ונראה לי שחברים שלו לא יעשו את זה
לצפיה ב-'שלז לבש '
שלז לבש
22/12/2013 | 21:55
1
163
בגדים שהיו לו בארון. אצלו זה היה בעיקר מטעמי אידיאולוגיה, אז המכנסיים היו משהו שקנה שנה לפני החתונה ומאוד היו נוחות לו והנעליים כנ"ל.
רק חולצה לבנה הלכנו לקנות שבוע לפני החתונה, וגם זה היה אחרי מסע שכנועים עיקש שלי..
אבל גם ככה מיד אחרי החופה הוא החליף לחולצה ישנה שאוהב ולסנדלי שורש כך שאתה ממש לא לבד
לצפיה ב-'כ"כ מתאים לו'
כ"כ מתאים לו
22/12/2013 | 22:22
104
נראה לי שגם הבחור יעדיף מכל סיבה לא לקנות בגדים חדשים
שונא קניות ממש
לצפיה ב-'אצלי יצא שהכל היה חדש, אבל לא בכוונה'
אצלי יצא שהכל היה חדש, אבל לא בכוונה
22/12/2013 | 22:58
108
תכננתי להיות עם שרשרת שיש לי ממזמן, אבל רק כשמדדתי אותה עם השמלה גיליתי שהיא לא מתאימה. נעליים אחרי שכמעט התייאשתי מלמצוא נעליים שיהיו גם יפות וגם נוחות שקלתי ברצינות לצבוע נעליים שכבר יש לי, ונמנעתי מזה בסוף כי כתבו לי כאן שהצבע עלול להתקלף וזה יבלוט.

לחתן הצעתי להשתמש בכלל בחולצה יפה ויחסית יקרה שקנינו לו לפני איזה שנתיים ונראה לי שהוא לבש אותה רק פעם אחת מאז, אבל הוא התעקש על לקנות חדשה

בקיצור, אני לא חושבת שיש בעיה עם חדש או לא חדש.
לצפיה ב-'ממש לא חובה!'
ממש לא חובה!
24/12/2013 | 10:57
72
לכי עם מה שנוח לך, לי לא היה לפני החתונה מחטב או נעליים בצבע מתאים אז קניתי חדשות. אבל התכשיטים לא היו חדשים, כמובן לא כאלו שחרשתי עליהם וכולם מכירים אבל היה לי סט מקסים של שרשרת ועגילים שהתאימו בדיוק לשמלה והלכתי איתם
לצפיה ב-'מחפשת בנרות שמלת כלה קצרה ופשוטה'
מחפשת בנרות שמלת כלה קצרה ופשוטה
21/12/2013 | 19:07
33
468
אנא עזרו לי למצוא את השמלה...
התקציב מוגבל (גג 1000 ש"ח), הדרישות הן: פשטות ואורך עד הברך.
לצפיה ב-'מכיון שאלו היו בדיוק הדרישות שלי לפני חצי שנה'
מכיון שאלו היו בדיוק הדרישות שלי לפני חצי שנה
21/12/2013 | 22:15
1
855
יכולה לספר שאני ניסיתי אצל:
נעמה בצלאל, נעמה בצלאל עודפים, ורדית לאור, קולקציית קיץ של זארה, גאפ וכו'.
אינטרנט, אינטרנט, אינטרנט - יש דברים מדהימים, לרוב באגף של שמלות שושבינות. מישהי גם מכרה פה שמלה מ-etsy לפני כמה זמן.
אני מאד אהבתי את מה שיש ב-http://uk.monsoon.co.uk/, אבל בסוף קניתי את שלי אצל ורדית לאור (בתמונה, שלחי לי הודעה אם מעניין אותך).
לצפיה ב-'שלחתי לך :)'
שלחתי לך :)
22/12/2013 | 11:35
42
לצפיה ב-'תסתכלי על שלי בקרדיטים'
תסתכלי על שלי בקרדיטים
21/12/2013 | 22:49
5
181
לצפיה ב-'שמלה מהממת '
שמלה מהממת
21/12/2013 | 23:05
65
לצפיה ב-'הי אניקה :)'
הי אניקה :)
22/12/2013 | 11:53
2
128
קודם כל, האם זו את שמנהלת את הבלוג הקסום "אניקה"?
שלחתי לך כמה שאלות בפרטי לגבי השמלה.

לצפיה ב-'אנה, שהניק שלה הוא Bobbachka'
אנה, שהניק שלה הוא Bobbachka
24/12/2013 | 23:43
1
30
מנהלת את הבלוג הקסום.
אם את צריכה אותה את יכולה לחפש אותה, היא אדומה, ולשלוח לה מסר
לצפיה ב-'תודה על ההבהרה :)'
תודה על ההבהרה :)
24/12/2013 | 23:50
5
לצפיה ב-'שמלה של מיו מיו'
שמלה של מיו מיו
21/12/2013 | 22:53
1
725
אם מתאימה לך מבחינת מידה (40 אבל קצת יותר קטנה לדעתי) אני מוכרת את השמלה שלי של מיו מיו היא לא נלבשה מעולם ואני מבקשת עליה 1200 שח למרות שעלתה הרבה יותר.
לצפיה ב-'תודה רבה, אבל'
תודה רבה, אבל
22/12/2013 | 11:55
342
פחות התחברתי לגזרה שלה.
תודה בכל אופן,
דינה
לצפיה ב-'תנסי אצל נעמה בצלאל...'
תנסי אצל נעמה בצלאל...
21/12/2013 | 23:06
6
121
לצפיה ב-'ניסיתי...'
ניסיתי...
22/12/2013 | 11:57
5
167
אך טרם מצאתי.
תודה בכל אופן,
דינה
לצפיה ב-'גם זוגתי חיפשה...'
גם זוגתי חיפשה...
22/12/2013 | 19:28
4
169
ומצאה דווקא לא בשמלות כלה... בשמלות קיץ...
לצפיה ב-'העניין הוא'
העניין הוא
22/12/2013 | 19:33
3
139
שלפי מה שאני מבינה, בחנויות כבר אין שמלות קיץ. ובגלל שהחתונה בתחילת מאי, שמלות קיץ רק יתחילו, ואני חוששת שלא אספיק למצוא.
אתה יודע משהו אחר? כלומר, האם עדיין יש שמלות קיץ בחנויות?
לצפיה ב-'תחפשי בסניף בת"א...'
תחפשי בסניף בת"א...
22/12/2013 | 19:39
1
103
הם היו אפילו במבצע...

או שאת יכולה להתקשר לשירות לקוחות... ותשאלי איפה יש...
הן מאוד עזרו לי
לצפיה ב-'אחלה, אנסה!'
אחלה, אנסה!
22/12/2013 | 19:42
17
לצפיה ב-'אצל נעמה יש שמלות קיציות'
אצל נעמה יש שמלות קיציות
22/12/2013 | 20:39
85
לא מזמן הייתי בחנות שלה והיו שמלות ללא שרוולים. אני חוושבת שאצלה תמיד יש שמלות קיציות  (אם כי חלקן עבות יחסית), לצערי לא שמתי לב האם יש שמלות לבנות (לא הייתי בסניף בדיזינגוף ששם יש אגף כלות שלם).
לצפיה ב-'היי דינה'
היי דינה
21/12/2013 | 23:07
187
תעשי בבקשה חיפוש בפייסבוק.יש דף ,שכרגע כמובן איני מוצאת אבל אחפש שוב עבורך,של אחת מקסימה שפתחה דף להשאלת שמלות כלה.
כלומר, מופיעות שם תמונות של השמלות ושל מי שמוכנות להשאיל את השמלות שלהן.
יש שם כזה מגוון-בטוח תמצאי לטעמך.בהצלחה.
לצפיה ב-'הנה,מצאתי'
הנה,מצאתי
21/12/2013 | 23:24
1
226
לצפיה ב-'מכירה :)'
מכירה :)
22/12/2013 | 11:56
99
כן, אני מכירה את העמוד הזה בפייסבוק, ומדפדפת בו לעיתים קרובות. בינתיים טרם מצאתי את מה שאני מחפשת :)
תודה בכל אופן,
דינה
לצפיה ב-'שלי עונה לתיאור ונקנתה ברשת פגנקה'
שלי עונה לתיאור ונקנתה ברשת פגנקה
22/12/2013 | 12:50
2
161
ב-400 שקל, בערך.
לצפיה ב-'תודה, אחפש, תוכלי להעלות תמונה?'
תודה, אחפש, תוכלי להעלות תמונה?
22/12/2013 | 14:18
1
40
לצפיה ב-' '
22/12/2013 | 22:29
18
לצפיה ב-'ראיתי את זה '
ראיתי את זה
22/12/2013 | 19:21
3
242
של לימור רוזן, לא מכירה את המחירים שלה אבל אולי שווה לבדוק
http://urbanbridesmag.co.il/%D7%97%D7%AA%D7%95%D7%...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/12/2013 | 19:38
2
123
אני עוקבת בעקביות אחר הבלוג "כלות אורבניות", ובאמת ראיתי את השמלה הזו.
העניין הוא שכשנכנסתי לאתר של לימור רוזן ועיינתי בקולקציות, לא ראיתי שום שמלה קצרה. אבל את צודקת, בהחלט כדאי שאבדוק אצלה. למרות שיש לי תחושה שזה יחרוג מהתקציב שלי...
לצפיה ב-'שאלה אליך,דינה'
שאלה אליך,דינה
22/12/2013 | 20:00
1
128
 את מחפשת שימלה פשוטה,קצרה בתקציב לא מתפרע-
האם בדקת אופצית תפירה עצמית ע"י תופרת?

את יודעת למה את מתחברת,יש לך את השימלה בראש-תופרת תתן לך תמיכה בבחירת הבד- אז אולי זה הדבר הנכון עבורך.
את הרי לא מחפשת שימלה מסובכת-זו תהיה שימלה ,במיקרה,לבנה.
זה לא צריך להקפיץ מחיר.
לצפיה ב-'חשבתי על זה, אבל'
חשבתי על זה, אבל
22/12/2013 | 20:45
96
1. האופציה הזו באמת קיימת, ואפילו התחלתי לאסוף תמונות בפינטרסט של שמלות שמוצאות חן בעיניי. הבעייתיות שאני רואה כאן היא כזו- בעצם, להבדיל משמלה קנויה, עד שהשמלה לא תפורה, את לא באמת רואה איך היא נראית על הגוף, והסיכון הזה, של בסוף לקבל שמלה שלא נראית עלי טוב, או שבכלל לא נראית כמו שדמיינתי שהיא תיראה (כי אולי בסקיצה זה נראה אחרת מאשר "על אמת")- מפחיד אותי. בנקודה הזו אפשר כמובן לטעון שאצל תופרת טובה זה לא אמור לקרות, וכאן נכנס הסעיף הבא...
2. אני לא מכירה תופרות טובות. כלומר, תופרות שאני יודעת שיצאו להן שמלות איכותיות, שיושבות טוב, שתואמות את הסקיצה, שהולמות את נתוני הגוף (הנקודה הזו די רגישה אצלי, כי אני ממש לא בפרופורציות המושלמות של כלות שמדגמנות שמלות כלה..).

אם יש לך תובנות בנושא- אשמח לשמוע :)

דינה
לצפיה ב-'באיזו מידה?'
באיזו מידה?
22/12/2013 | 21:12
106
את לא צריכה לענות כאן
אם מענין אותך ומתאים לך מבחינת המידה אני משאילה את השמלה שלי שבה התחתנתי בפראג,
את יכולה לראות תמונות כאן קרדיטים מהחתונה בפראג

אני זמינה במסרים
לצפיה ב-'אולי..'
אולי..
22/12/2013 | 21:28
1
151
נסי את החנויות בקישור שבחתימה שלי. לדעתי רובן מוכרות את השמלות הקצרות בטווח המחירים הרלוונטי.
לצפיה ב-'מידע מועיל ביותר!'
מידע מועיל ביותר!
22/12/2013 | 22:33
73
תודה רבה רבה :)
לצפיה ב-'אני משאילה את השמלה שלי '
אני משאילה את השמלה שלי
23/12/2013 | 01:02
1
192
את יכולה לראות בקרדיטים. אם זה מתאים צרי איתי קשר...
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר :)'
שלחתי לך מסר :)
23/12/2013 | 06:08
28
לצפיה ב-'אני מצאתי פה'
אני מצאתי פה
23/12/2013 | 13:50
107
שמלות כלה
מאגר של עסקים שיתאימו לצורך שלך
לצפיה ב-'מתנה לאחות שמתחתנת'
מתנה לאחות שמתחתנת
21/12/2013 | 11:39
7
1082
היי לכולם.. אחותי היקרה מתחתנת באמצע מרץ, ואני ממש רוצה להביא לה איזשהי מתנה אישית ומיוחדת..

אשמח לרעיונות..
לצפיה ב-'רעיונות למתנות'
רעיונות למתנות
22/12/2013 | 10:39
550
הייתה לנו דילמה כזו כשחברה טובה עמדה להינשא, בסופו של דבר רכשנו עבורה צמיד כסף של פנדורה עם צ'ארם קטן ופתק שבו הצענו לבן זוגה לרכוש עבורה צ'ארם חדש עבור הצמיד בכל שנת זוגיות חדשה. הם מקפידים על המסורת הזו מאז וזה מקסים :) אם את מחפשת מתנה יותר חווייתית, אז תמיד תוכלי "לחטוף" אותה מהלחץ של ההכנות לטובת חופשה וזמן בנות איכותי, רק של שתיכן יחד, בארץ או בחו"ל וכמובן, המתנה האולטימטיבית היא סרטון חתונה מושקע שיוקרן על גבי המסכים באירוע. אגב, אם את מחפשת מתנה אינטימית יותר, אז את הסרטון אפשר לקחת למקום האישי שלך ושל אחותך וליצור קובץ שיוצג לעיניה בלבד, אנו בטוחות שהיא תתרגש.
לצפיה ב-'יש כמה אפשרויות '
יש כמה אפשרויות
22/12/2013 | 19:28
1
431
באופן אישי, אני חושבת שהכי חשוב שהמתנה תהיה שימושית עבורה. משהו שהיא לא הייתה קונה לעצמה אבל כן הייתה שמחה לקבל או משהו שהיא ממש רוצה ומתכננת לקנות אבל היא לא יכולה להרשות לעצמה.
לדעתי, זה יהיה יפה אם המתנה תתייחס לשני בני הזוג, אבל זה לא בהכרח חובה.
כמה רעיונות-
- אם היא רוצה להתארגן במלון או לישון במלון ליד מקום האירוע אפשר לשאול אותה מראש ולהזמין לה צימר או מלון ליד מקום האירוע.
- אם יש איזו שהיא תוספת שהיא הייתה רוצה להוסיף לחתונה אבל התקציב קצת חנוק- אפשר לשאול אותה ולהציע. למשל, מגנטים, בלונאי, שדרוג כלשהו, עיצוב מיוחד וכו'...
- אם יש מוצר חשמלי יקר שבני הזוג לא היו קונים לעצמם אבל היו שמחים לקבל. לדוגמא, רובוט שואב, מיקסר מקצועי ושווה לאופים, מכונת קפה שווה וכו'...
- אם בני הזוג לא נוסעים מיד לירח דבש אלא מחכים קצת מכל מיני סיבות (יש הרבה זוגות שדוחים את ירח הדבש בשנה או יותר), אפשר להזמין לה סופ"ש בצימר או במלון שווה...
לצפיה ב-'כמובן שמדובר ברעיונות למתנה עיקרית לחתונה'
כמובן שמדובר ברעיונות למתנה עיקרית לחתונה
22/12/2013 | 19:34
286
אם יש לך כבר מתנה עיקרית ואת מחפשת רק תוספת אישית, יש לי עוד רעיונות:
- לקשט את הדירה של הזוג בהפתעה כך שאם הם חוזרים לישון בבית, הם יחזרו לדירה מושקעת ומפנקת. אפשר למשל להשאיר בקבוק יין ושוקולד.
- להכין להם אלבום תמונות מושקע עם תמונות של שניהם מתחילת הזוגיות ועד לחתונה (אפשר למצוא בפייסבוק, לקחת מהמחשב של ההורים, לבקש מחברים שלהם וכו').
- להכין להם "קופסת זיכרונות" מהחתונה- לקחת קופסא יפה, לעטוף אותה ולהניח בה כל מיני דברים מהחתונה: הזמנת החתונה שלהם, לאסוף את שברי הכוס ולהניח אותה בקופסא שקופה ואטומה (כדי שלא יחתכו. שימי לב שיש מי שמאמינים שלא כדאי לשמור את שברי הכוס, אז כדאי לוודא מה הגישה שלהם או של המשפחות לנושא), אם אחותך מתארגנת במלון, אפשר לקחת את הכרטיס האלקטרוני של החדר ולשמור, אחד מפתקי ההושבה עם הלוגו של המקום ועוד דברים ייחודיים לאחותך.
לצפיה ב-'לא ממש מתנה אבל'
לא ממש מתנה אבל
22/12/2013 | 20:02
286
אני מאוד אוהבת את השיר "אחותי כלה"...
אם הייתה לי אחות שמתחתנת הייתי רוצה להקדיש לה את השיר הזה איכשהו
לצפיה ב-'אחותי הקטנה והחמודה הכינה לנו ספר אורחים '
אחותי הקטנה והחמודה הכינה לנו ספר אורחים
22/12/2013 | 21:38
278
מושקע עם תמונות שלנו מכלמיני תקופות בחיים.
כולם כתבו בו באירועים שעשינו, ובשאר המקום הדבקנו את הברכות. זה היה מקסים, מלא מחשבה והשקעה, ומזכרת ממש כיפית.
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכן על הרעיונות!'
תודה רבה לכולכן על הרעיונות!
23/12/2013 | 07:44
1
189
עכשיו יש לי אפילו יותר מרעיון אחד בעזרתכן. תודה!
לצפיה ב-'צילום, מוסיקה ואטרקציות 19/12'
צילום, מוסיקה ואטרקציות 19/12
19/12/2013 | 20:06
31
103
לצפיה ב-'שאלות לגבי צילום'
שאלות לגבי צילום
18/12/2013 | 20:54
11
331
שלום,

אנחנו בשלבי חיפוש צלם ורציתי לשאול כמה שאלות:

1. האם כדאי לקחת חבילה הכוללת אלבומים? מחירי האלבומים ממש יקרים וחבל לי לבחור צלם פחות טוב, אני מעדיפה לשלם לצלם שאני אוהבת ולעשות את האלבומים בנפרד אחרי החתונה. השאלה היא האם המחירים באמת יהיו יותר זולים, מישהי התנסתה בזה?

2. מתי נהוג שצלם מגיע? רוב הצלמים שביררתי איתם אמרו 13:30-14:00 אבל לפי מה שאני מבינה מתחילים להתארגן (איפור ושיער) כבר קודם ואז הם לא יצלמו את ההכנות. מה הלו"ז המומלץ בחתונת קיץ?

3. לגבי הוידאו- האם נהוג שצלם נותן וידאו ארוך וקצר? היינו מאד רוצים שיהיה לנו סרט של כמה דקות בודדות שמתמצת את הכל ועוד סרט ארוך של 45 דק' - שעה.

4. המלצות לצלמים מהממים אבל לא יקרים?:) (9000 ומטה לחבילה של 2 סטילס + וידאו+ 3 אלבומים דיגטליים)

תודה מראש
לצפיה ב-'תשובות ל 2 ו-3'
תשובות ל 2 ו-3
19/12/2013 | 20:26
182
2. אצלנו בחוזה סוכם שהצלם מגיע ב-15:00 בקיץ וב-14:00 בחורף.
מה שעשיתי היה להודיע למאפרת מתי הצלם מגיע, ולפי זה היא אמרה באיזה שעה היא צריכה להגיע אלי כדי שכשהצלם מגיע היא תיהיה בסוף האיפור. בפועל היא סיימה הכל עוד לפני שהוא הגיע, אז עשינו תמונות מבוימות. לדעתי תקבעי את המאפרת לפי הצלם.

3. אצלנו הצלם נותן סרטון קצר של 3-4 דקות שמתמצת הכל, סרט ערוך של כ-45 דקות ועוד את חומרי הגלם הלא ערוכים. נראה לי שזה פחות או יותר הסטנדרט אצל כולם.
לצפיה ב-'סטודיו פינגווין בתל אביב מעולים'
סטודיו פינגווין בתל אביב מעולים
19/12/2013 | 22:48
283
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
19/12/2013 | 23:11
1
197
1. אני חשבתי בדיוק כמוך ולכן לקחתי צלם שמאוד אהבתי אבל בגלל שהוא היה לא זול לא סגרתי איתו על אלבומים עדיין.. בהמשך או שאני אסגור אצלו או אצל מישהו אחר או בכל אעשה לבד.. לפי מה שהבנתי המחירים יותר זולים משמעותית אם הולכים למעצבי האלבומים ישירות בנפרד מהצלם. יש פה אפילו מישהו בפורום ששכחתי את שמה והיא מעצבת אלבומים ממש יפים! את יכולה לשאול אותה לגבי מחירים
2. נהוג שהצלם מצלם רק את סוף האיפור ככה ש13:30 14:00 זה אפילו מוקדם.. לפי חישוב שלי אחורה- אם בשבע וחצי הקבלת פנים, אז בשש וחצי את רוצה להיות באולם לצילומי משפחות, אז בחמש וחצי את כבר רוצה לצאת כי יש פקקים (תלוי מה מרחק מהמקום התארגנות לאולם כמובן).. אז צריך בשלוש וחצי לצאת למקדימים, אז בשלוש צריך להתלבש ולעשות "מפגש", אז בשתיים צריך להתחיל להתאפר, אז הצלם צריך להגיע בשתיים וחצי לדעתי...
3. כן נהוג שיש גם קליפ של כמה דקות וגם סרט ערוך של 40-50 דקות.. אבל זה תלוי מה את סוגרת עם הצלם וידאו שלך
4. אין לי :)
לצפיה ב-'אם אני לא טועה המעצבת אלבומים היא arapax ? |מ'
אם אני לא טועה המעצבת אלבומים היא arapax ? |מ
19/12/2013 | 23:20
67
לצפיה ב-'עונה'
עונה
19/12/2013 | 23:36
133
1. אנחנו ויתרנו על אלבום, וזה הוזיל לנו משמעותית את החבילה. האמת שזה נראה לנו פחות נחוץ. אמא שלי פיתחה כמה תמונות (גם עבור הסבתות) ומחר אנחנו הולכים לפתח כמה תמונות עבור ההורים של בעלי. יכול להיות שכן נעשה אלבום- אבל חשבתי לעשות אותו בשיטה הישנה ולא אלבום דיגיטלי.

2. בד"כ הצלם מגיע לקראת סוף ההכנות. הצלם שלנו הגיע ב15:00 והאמת שסיימנו ממש מוקדם, אז הוא עשה כמה תמונות מבויימות של איפור ושיער. האמת, זה פחות היה חשוב לי. כמה כבר מעניינות תמונות שרואים אותי מתאפרת.... יותר היה חשוב לי שהוא יצלם את אמא שלי סוגרת את השמלה, את האחיות שלי בהתארגנות וכו'.

3. בדיוק היום קיבלנו את הוידאו! יש לנו מעיין שלושה קליפים קצרים (באורך של שיר)- של נוף, חופה וסיום. וחוץ מזה, יש וידאו נוסף בו משולבים שלושת הקליפים- יחד עם צילומים מהקבלת פנים, צילומים של המקום והריקודים. זה וידאו של שעה בערך. אבל הכל תלוי מה את סוגרת עם הצלם.

4. הצלם המהמם שלנו היה אלון מאלוניס. הוא גם בטווח המחירים שלך.
לצפיה ב-'לגבי שעת ההגעה'
לגבי שעת ההגעה
20/12/2013 | 08:39
129
בדרך כלל הצלמים לא מצלמים את כל ההתארגנות, באמת שזה די משעמם, הם מגיעים לקראת הסוף, ורוב התמונות הם למעשה מבויימות
לצפיה ב-'לגבי הצלמים'
לגבי הצלמים
20/12/2013 | 11:38
156
אין לי המלצה מניסיון לתת לך,
אבל זוהי רשימת הצלמים שאנחנו הרכבנו, שמתאימים לסכום שדיברת (גם אנחנו הגבלנו). המחירים הם משיטוט באינטרנט, לא מתחייבת :
אורלי פרל ניר, סטודיו טאץ', סטודיו נטס, אילן סבירסקי, תום ברטוב (קצת יותר יקר, אני חושבת 7.5 בלי אלבומים), טליה הצלמת.
אני בטוחה שיש עוד פשוט הרשימה שלנו כבר הרגישה ארוכה אז הפסקנו לכתוב
לצפיה ב-'אני חושב שמאיר ברקוביץ''
אני חושב שמאיר ברקוביץ'
20/12/2013 | 12:11
124
שזה הצלם שאנחנו סגרנו אתו בטווח של ה9000 ומטה אם לא לוקחים אלבומים - והצילומים שראינו ממש מהממים.האלבומים לדעתי יעלו את זה - אבל אני לא סגור עד הסוף בכמה מאחר שאנחנו לקחנו חבילה שקיבלנו בהנחה וכוללת אותם.
לצפיה ב-'מה שהיה אצלנו'
מה שהיה אצלנו
20/12/2013 | 12:50
126
אנחנו לא ויתרנו על אלבומים אבל המחיר היה כ8500 לשני צלמי סטילס + וידרו + שני אלבומים, ההכנות בDSLR והאירוע בוידאו רגיל HD.
הצלם שלנו - אסף מור. בדיוק היום לקחנו את האלבומים ואנחנו מרוצים.

לגבי שעות הגעה - אני הייתי ממש לחוצה מהזמנים כי רציתי 3 לוקיישנים לצילומים, בצלם באמת אמר שהוא מגיע ב14-15 אבל התרצמה והגיע בערך ב13:00. המאפרת והעיצוב שיער הגיע ב11 או 11:30 לדעתי. התחילה את השיער אבל לא סיימה עד הסוף עברה קצת למלוות וכשהצלמים הגיעו עשתה איפור + הסוף של השיער אז התמונות לא היו מבויימות אבל גם אין צורך לצם מההתחלה ההתחלה.

קיבלנו סרט של כשעה שמחולק לקליפ קצר שמסכם הכל, קלפי קבלת פנים, קליפ חופה, קליפים של ריקודים וקליפ סיכום.
לצפיה ב-'תודה על התשובות!'
תודה על התשובות!
20/12/2013 | 18:55
42
לצפיה ב-'לגבי 1 ו- 2'
לגבי 1 ו- 2
20/12/2013 | 21:59
108
הצלם מגיע בד"כ לקראת סוף האיפור, כי מה שקורה לפני זה לא מאד מעניין. אני בזמנו אמרתי לצלם מתי המאפרת מגיעה, והוא עשה את החישוב מתי הוא צריך להגיע כדי לתפוס את הסוף.

לגבי האלבומים - אני בהחלט חושבת שאם המחיר של האלבום עומד בינך לבין צלם שאהבת את העבודה שלו מאד, אז עדיף להשקיע בחומר הגלם שתקבלי (כלומר, הצלם) ולהשאיר את האלבומים לאחר כך. ככה את יכולה גם לעשות סקר שוק ולמצוא מעצב/ת שאת אוהבת במחיר שמתאים לך.
(אני מניחה שאת מדברת על לעבוד מול מעצב ולא על להכין משהו בעצמך באתר כמו לופה, שאז זה יוצא מאד זול אבל באיכות שונה לחלוטין).
לצפיה ב-'נצל"ש גרפיקה- יש למישהי קובץ'
נצל"ש גרפיקה- יש למישהי קובץ
21/12/2013 | 19:09
2
132
או לינק לאתר שאפשר להוריד ממנו בחינם ובלי בעיות של זכויות יוצרים- רקע פשוט מאוד אבל יפה של קלף, בגון יחסית בהיר (בז) ?
לצפיה ב-'כמובן :)'
כמובן :)
21/12/2013 | 19:17
1
89
יש פה http://farfarhill.blogspot.co.il/ כמויות של דברים יפים, בעיקר בסגנון וינטאג'. המוווןןןןן רקעים, גם של קלף.

וגם פה http://www.scrapbookgraphics.com/studio_matters/20...
יש כמה דברים חינמים (ויש גם כאלה שעולים כסף, אז צריך לחפש)
לצפיה ב-'אדירה, תודה!'
אדירה, תודה!
21/12/2013 | 22:14
25
לצפיה ב-'צלם וידאו לטקס'
צלם וידאו לטקס
21/12/2013 | 23:07
1
120
מישהי מכירה צלם שיוכל לצלם לנו רק את הטקס (חצי שעה בערך) ביאזור ת"א?
לצפיה ב-'מבדיקה שערכתי בעבר, הנושא הזה לא זול בכלל'
מבדיקה שערכתי בעבר, הנושא הזה לא זול בכלל
24/12/2013 | 02:03
38
כיוון שהם מגיעים כבר לאירוע עם ציוד והכל...
לצפיה ב-'תיזהרו מאסף תמם צלמים'
תיזהרו מאסף תמם צלמים
23/12/2013 | 10:00
13
495
שלום לכולם
התחתנתי לא מזמן ושכרתי את שרותיו של אסף תמם צלמים
לאכזבתי גיליתי שרות גרוע, חוסר אמינות והכי הכי מאכזב זה התמונות שיצאו פשוטות מאוד מאוד מאוד
שמענו בהתחלה אין סוף ביקורות טובות על אסף תמם אבל מהר מאוד גילינו שהובטחו לנו המון דברים שלא קיבלנו
הצלם איחר לסלון, קיבלנו את האלבומים באיחור גדול והתמונות בכלל לא נראות מקצועיות
אני ובעלי מאוד מאוד התאכזבנו כשקיבלנו את התמונות, ממש לא כמו שציפינו

תחשבו פעמיים לפני שאתם שוכרים את שרותיו, הוא מאוד מטעה
אסף עצמו כובש ומצחיק אבל זה מטעה
לצפיה ב-' נראה כמו סתם השמצה'
נראה כמו סתם השמצה
23/12/2013 | 10:33
3
322
והשנייה במספר החודש על אסף תמם.. מקריות?
לצפיה ב-'ממש לא השמצה.. הלוואי....!!!!'
ממש לא השמצה.. הלוואי....!!!!
23/12/2013 | 10:39
2
149
לצפיה ב-'סליחה '
סליחה
23/12/2013 | 10:52
1
324
חבל שהתאכזבת מהתמונות.. לא כיף
לצפיה ב-'בכלל לא כיף.. '
בכלל לא כיף..
23/12/2013 | 10:56
283
ציפינו לרמה ממש גבוה.... מבאס מאוד!
לצפיה ב-'גם עשיתי אצל אסף תמם...'
גם עשיתי אצל אסף תמם...
23/12/2013 | 14:06
1
339
ואני שנייה לפני שאני מקבלת את האלבומים ואת הקליפים,
והרבה ממה שהיא אמרה לא רחוק כל כך מהמציאות
אחרי שאסיים את העיניינים איתו בטח בסוף החודש, אבוא לספר לכם איך היה, בינתיים אני די 50\50 ודי מתפללת לטוב...
לצפיה ב-'אולי זה עניין של מזל.. שיהיה בהצלחה! '
אולי זה עניין של מזל.. שיהיה בהצלחה!
24/12/2013 | 09:36
38
לצפיה ב-'פנינו אליהם בתחילת הדרך...'
פנינו אליהם בתחילת הדרך...
23/12/2013 | 15:03
1
286
וקיבלנו שירות ממש רע, למרות שלא באמת הייתה סיבה. יש להם דיל עם האולם שלנו, שהיה אמור לכלול גם וידאו וגם סטילס (צלם אחד) פלוס אלבומים ב7000. השירות הטלפוני בדרך לפגישה הראשונה היה מתנשא וחצוף, ובסופו של דבר פשוט החלטנו לשלם קצת יותר ולסגור עם צלם עצמאי (וידאו וסטילס בנפרד, בלי אלבומים), כי הנחה של אלף שקל לא שווה לנו אם החוויה תהיה שלילית.
לצפיה ב-'נשמע מוכר לצערי.... '
נשמע מוכר לצערי....
24/12/2013 | 09:37
44
85
וקיבלנו שירות ממש רע, למרות שלא באמת הייתה סיבה. יש להם דיל עם האולם שלנו, שהיה אמור לכלול גם וידאו וגם סטילס (צלם אחד) פלוס אלבומים ב7000. השירות הטלפוני בדרך לפגישה הראשונה היה מתנשא וחצוף, ובסופו של דבר פשוט החלטנו לשלם קצת יותר ולסגור עם צלם עצמאי (וידאו וסטילס בנפרד, בלי אלבומים), כי הנחה של אלף שקל לא שווה לנו אם החוויה תהיה שלילית.
43
לצפיה ב-'סליחה. התחרפן לי התפוז בפלאפון '
סליחה. התחרפן לי התפוז בפלאפון
23/12/2013 | 15:04
57
לצפיה ב-'הרסת אותי עכשיו'
הרסת אותי עכשיו
24/12/2013 | 00:18
1
102
בדיוק אתמול סגרתי איתו
פרטי קצת יותר מה קרה
תודה!
לצפיה ב-'פירטתי למעלה אבל בכל זאת..'
פירטתי למעלה אבל בכל זאת..
24/12/2013 | 09:36
80
בעיקרון, הדבר שהכי הכי התאכזבנו ממנו זה הצילום עצמו... אצלנו אסף תמם צילם... ביקשתי את בעל העסק כי הנחתי שהוא הכי טוב
מסתבר שזו טעות- כי הוא הכי שחוק כנראה
כל התמונות יצאו ממש פשוטות... לא היו לי דרישות גבוהות מדי אבל זה פשוט מדי!!!
נראה כאילו מישהו לקח מצלמה טובה וצילם אותנו מקדימה כל הזמן
הבטיחו לנו אלבומים מסוימים, ותמונות מסוימות ונתנו דברים אחרים (מחומרים זולים יותר)
הצלם וידיאו שלו לא הסכים לבוא לסלון בשעה שרציתי (13:00) בעוד רוב הצלמים עושים את זה
הנציג שלו- יניב מתנשא ברמות!!! אלינור נחמדה יותר- אני מציעה לבקש להתנהל מולה
בנוסף, מסתבר שהם לא צילמו את כל החתונה באמת, יש המון קטעים מהריקודים (נכון שזה לקראת הסוף אבל עדיין) שהם לא צילמו בתרוץ של "נגמרה לי הסוללה אז בדיוק החלפתי"
בקיצור אני מאוד התבאסתי מכל ההתנהלות, נכון שבהתחלה הכל נראה איכותי והם שירותיים בהתחלה אבל אחרי החתונה הם לא מתייחסים אלייך..
לצפיה ב-'סיכום שבועי- 19.12.13'
סיכום שבועי- 19.12.13
19/12/2013 | 09:41
24
160
סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב:
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!
לצפיה ב-'מסכמש"ת!'
מסכמש"ת!
19/12/2013 | 10:14
1
653
הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ירושלים! ולמזלי באמת זה קורה. היום בערב ניסע לסופ"ש במלון, מעניין אם נשאר שלג!
משהו טוב שקרה לי השבוע: קיבלתי את כל התמונות זוגיות שלנו מאחותו הצלמת של הבן זוג. יצא ממש מקסים.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ביום שלישי השכן מלמטה דפק לנו על הדלת ואמר שכל התקרה שלו נוזלת כי יש לנו פיצוץ בצנרת. עכשיו הצטברה לה שלולית במקלחת ואני מחכה ברגעים אלו ממש לאינסטלטור. הולכים לפתוח בלטות, לעשות בלגן, וזה לא כיף בכלל!!!
בלי קשר- כבר קצת מיואשת מלחכות לתמונות. היום עבר חודש וחצי בדיוק! מחכה לישועה מהצלם...
משהו שהתחדשתי בו השבוע: קניתי עם פיבי כמה סריגים ב-HM והיא אפילו שכנעה אותי לקנות בלי למדוד (אצלי זה פשע!) שתי חולצות בייסיק ב-FOREVER21. למזלה- הן היו מוצלחות מאוד! חוצמזה- התפתתי לקנות את השמן שקדים לגוף של ל'אוקסטן- הוא היה במבצע ממש שווה באינטרנט (במקום 250 כמו בארץ עלה 130) אז החלטתי להזמין ולנסות..
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: תמיד אני מסתבכת עם הסעיף הזה! הממ.. אין לי רעיון
בילוי השבוע: חח טוב זה קצת הזוי, אבל אתמול היינו בכנס בתל השומר וזה היה מאוד מוצלח. היה גם כיבוד שווה! מצרפת תמונה של מגש הפירות שהיה לי קשה להתרחק ממנו...
ספר/סרט/סדרת השבוע: לא קראתי ספר, ולא ראיתי סרט. הסדרה היחידה שראיתי- אקס פקטור
מאכל השבוע: מרק אפונה טעים והום פרייז שהכנתי באילתור ויצא מעולה!
תכניות לסוף השבוע: חמשושליים!
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? הממ לא יודעת
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: בילינו סופ"ש חורפי בלי כמעט לצאת מהבית, כמו כולם אני מניחה.
מטרות לשבוע הבא: לבחור כבר שירים לקליפים. כל פעם אני שוכחת מזה!
לצפיה ב-'ירושלים נראית רחוקה מתמיד...'
ירושלים נראית רחוקה מתמיד...
19/12/2013 | 16:42
461
לצפיה ב-'נסכמ"ש '
נסכמ"ש
19/12/2013 | 12:45
5
499
הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: אני מתלבטת, בא לי תאילנד, וגם מקסיקו. העיקר שיש ים וחם שם. למרות שאני לגמרי בעד חורף
משהו טוב שקרה לי השבוע: התאהבתי בתיק עור (סליחה לכל אוהבי החיות, זאת הבעיה היחידה שלי מול עולם הטבע) שעלה 949 ש"ח במחיר מלא. המוכרת אמרה שאחרי הנחה הוא עולה 800, ואחרי שהקלידה הסתבר שהוא עולה רק 630!! אז הכי שמחתי בעולם, במיוחד שזה מתנה לאמא ועכשיו נשאר עוד תקציב לעוד מתנות
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ממשיכה בחיפושי אחרי עבודה
משהו שהתחדשתי בו השבוע: קניתי כמה דברים באינטרנט, ממתינה שיגיעו. וגם: סוף סוף הגיעה המתנה של פתגורס ליומולדת, עשיתי לו מנוי שנתי למגזין של טופ גיר והוא שמח עד השמיים.
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אכלנו בשגב אקספרס, ואחרי 20 דקות מתחילת הארוחה התחלתי להרגיש בחילה ודפיקות לב חזקות, (ניסיתי למצוא סיבה רפואית ויש 2 אופציות לא מסכנות חיים כמובן) נאלצנו ללכת כי הרגשתי ממש לא טוב. הבעיה שזה פעם שנייה שזה קורה לי שם עם מנות שונות... אז לצערי לא נחזור.
ספר/סרט/סדרת השבוע: גיליתי סדרה מקסימה בערוץ 1, כן כן, סדרה בריטית של BBC שנקראת call the midwife- מדובר על אחיות בשנות ה-50 בבריטניה. מעבר לחלק הרפואי המרתק עבורי על רפואת נשים בשנות ה-50 הסדרה כולה מתובלת בשמלות פיפטיז עם איפור ותסרוקות מהממות. כמובן שהורדתי הכל באינטרנט ועכשיו אני רואה סדרה בריטית בתרגום אנגלית! ואני גאה מאוד.
מאכל השבוע: צ'ילי קון קרנה של שגב משה בלי הפלפלים החריפים. יצא טעים ויעבור עוד שידרוגים.
תכניות לסוף השבוע: ארוחת ערב חברים מחר, ארוחת צהריים משפחה בשבת, ו... מתחיל לשעמם לי הבטלה הזאת בלי עבודה.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא. לא מצאתי עבודה ואפילו לא ראיון אחד.
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: אכלנו אוכל ביתי וחזרנו לרוץ אחרי הקור הנוראי הזה. גם עכשיו קפוא! איך רצים ככה???
מטרות לשבוע הבא: למצוא עבודה/ראיון לפחות, אוף, זה הכל.

הסדרה: Call The Midwife

בתמונה עוגת יומולדת לפתגורס. העוגה הראשונה שהכנתי בחיי לבד ללא עזרה. יש בור בפינה הימנית עליונה כי הייתי חייבת לטעום וגם תהיו סלחנים לגבי הצורה המוזרה- היא עלתה רק באמצע- כי זה נאפה בטוסטר אובן!! (אין לי תנור אמיתי עדיין...)
לצפיה ב-'את יכולה בבקשה לפרט לגבי המנוי '
את יכולה בבקשה לפרט לגבי המנוי
22/12/2013 | 13:22
4
53
לטופ גיר?
נשמע תפור על חבר :)
לצפיה ב-'בכיף :)'
בכיף :)
22/12/2013 | 13:41
3
49
המגזין יוצא כל חודש ומנוי לשנה עולה 100 יורו במשלוח לישראל.
בזמן הכריסטמס יש מבצע של 85 יורו במקום 100- תחפשי טוב באתר.
זהו... מיועד בעיקר בעיקר למי שאוהב מכוניות ויורד לפרטים הקטנים, וכמובן מי שחולה על טופ גיר- זה תפור עליו.

לצפיה ב-'זה רעיון אדיר למתנה!'
זה רעיון אדיר למתנה!
23/12/2013 | 15:59
2
16
אני רק לא מוצאת את ה-85 פאונד, הוא מציג לי רק 99
וזה אחרי שנכנסתי מהלינק של "XMAS דיסקאונט"..
היה לך promotional code?
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
23/12/2013 | 17:19
1
13
1. תכנסי לאתר של טופ גיר- שופ- טופ גיר מגזין- תרוקני את הסל.
2. תכנסי לאתר הזה- תלחצי על הבאנר האדום ותבחרי מנוי טופ גיר ב36% אחוז הנחה - ארץ משלוח ישראל- buy now.
תגיעי לסל על סך 85 פאונד ושלמי

בהצלחה!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נהדר!'
נהדר!
23/12/2013 | 21:45
15
Mission accomplished !
שתדעי לך ששימחת חבר יקר :)
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
19/12/2013 | 21:05
7
414
סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: וואו, מצאתם את מי לשאול! אני חולה במחלקת טיולים קשה ולא רוצה להחלים לעולם... כרגע בראש הרשימה (לא בהכרח בסדר הזה): רומניה, אנגליה, דרום קוריאה וסין.

משהו טוב שקרה לי השבוע: רצתי 10 ק"מ!! וזה עוד יותר הישג מבחינתי כי א' נפצע בריצה ולקח שבוע הפסקה, ככה שרצתי את זה לבד, בלי הדרבון שלו.
חוץ מזה שהיה שבוע כייפי עם מלא צחוקים בעבודה. כמה שאני מתה שא' ימצא עבודה בצפון ושנעבור כבר-יהיה לי הכי עצוב בעולם להפרד מהחברים מהעבודה.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: זה הולך להיות ארוך. (אחרי שכתבתי הכל אני יכולה להגיד שאני בשוק שזה יצא עד כדי כך ארוך! אבל אני טעונהף אז זו התוצאה):

בשבת היינו בחיפה אצל ההורים של א'. היה קפוא בחוץ ועד שעות הצהריים עוד ירד גשם. לקראת אחה"צ הלכנו לשבת עם חברים שלו בבית קפה והלכנו ברגל כי כמה אפשר כבר לשבת בבית? 2 דקות אחרי שהתחלנו ללכת-נצמדה לי לרגיל כלבה סלוקית גזעית. למי שלא יודע מה זה סלוקי-אלה הכלבי צייד האלה, שרצים ממשששששששש מהר ובהתאם לזה אין להם גרם שומן בגוף והם לגמרי עור ועצמות.
הכלבה הייתה רטובה ורועדת בטירוף, והרגליים שלה היו מלאות חתכים מדממים. היה לה קולר רגיל וקולר לקרציות וזו כלבה גזעית, אז היה ברור שהיא שייכת למישהו. אמרתי לא' שחייבים לעזור לה וביטלנו את המפגש עם החברים.
א' נשאר איתה למטה בזמן שאני עליתי לבית של ההורים שלו כדי לאתר וטרינר שפתוח בשבת ויבדוק שבב. עשיתי איזה 5 טלפונים, הערתי אנשים מהשינה של שבת בצהריים, ובסוף מצאתי מרפאה.
כשירדתי מצאתי את א' החמוד מחבק את הכלבה כדי לחמם אותה . טוב, מגיעים למרפאה, הוטרינר מנסה קורא שבבים אחד - אין שבב. מנסה קורא שני-אין שבב. קורא שלישי-כלום. יש לנו כלבה גזעית, קפואה ומדממת ואין לנו מה לעשות איתה. היינו אובדי עיצות כי לבית של ההורים של א' אי אפשר לקחת אותה - הם עושים לנו טובה שהם מרשים להביא את הכלבה שלנו. אנחנו נוסעים עוד מעט חזרה לבאר שבע, ככה שגם לחפש לה בית לא נספיק.
הוטרינר נתן לי טלפון של מישהו שיש לו בית גידול לסלוקים שאולי יוכל לעזור. התקשרתי אליו והוא אמר שכבר אין לו בית גידול, אבל הציע לי לבדוק את האוזן שלה הכלבה כי אולי מקועקע לה מספר באוזן ימין. באוזן ימין לא היה, אבל באוזן שמאל כן. הוא אמר שהמספר שהקראתי לו מאוד מוזר, והפנה אותי לבחורה שמקעקעת סלוקים. התקשרתי גם אליה (שבת בשלוש בצהריים, כן?). היא אמרה מיד שהיא מקעקעת רק באוזן ימין וגם היאע אמרה שהמספר מוזר, ושזה לא הגיוני שאני אומרת שהכלבה צעירה. שניה לפני שסיימנו את השיחה היא נתנה לי טלפון של וטרינר שמקעקע סלוקים באופן פרטי. התקשרתי עליו, ותוך שניה הוא ידע להגיד לי מי הבעלים! משהו פה ממש מסריח, כי נשמע שהקיעקוע לא נעשה בדרך רגילה, והכלבה גם לא רשומה ומשובבת כחוק.
התקשרתי מאושרת ושמחה לאותו בחור. הוא לא ענה והתחלתי להתקשר שוב ושוב עד שהוא ענה.
אני: "שלום, יש לך אולי כלבה סלוקית שנעלמה?"
הוא: "כן, אני גר ברחוב כך וכך (הרחוב של א', לא רחוק מאיפה שמצאנו אותה), תשחררי אותה שם והיא כבר תחזור לבד.
אני: "אנחנו לא נמצאים ברחוב, אנחנו אצל הוטרינר, רצינו לבדוק שבב. היא רטובה ומדממת מהרגליים.
הוא: "אה, אז היא כנראה נפגעה מאוטו" בטון כאילו שהוא אומר לי "אה, נגמר החלב..."
אני: היא לא נפגעה מאוטו, יש לה חתכים.
הוא: בסדר. היא רצה כבר שנה ברחובות. תשחררי אותה.
אני: אני לא רוצה להגיד לך איך לגדל את הכלבה שלך, אבל היא רטובה, מורעבת (נתנו לה אוכל במרפאה והיא טרפה הכל) ופצועה, אז אולי זה לא טוב לה לרוץ ברחובות..."
הוא: "כן, כאילו שאמא שלה ביער הייתה מכסה אותה..."
המשפט הזה שבר אותי. התאפקתי שלא לצרוח עליו, נכנסנו לאוטו ובכיתי את נשמתי על זה שאני צריכה להחזיר את היצור האומלל הזה לבעלים שלא איכפת לו ממנה, שלא איכפת לו שהיא פצועה, שלא איכפת לו שהיא טובה עד לשד עצמותיה בלי טיפת שומן שתחמם אותה.
באוטו היא כבר הפסיקה לרעוד, התכרבלה לידי והניחה עלי את הראש. זה היה שובר לב.
הורדנו אותה ליד הבית שלה והיא נעמדה ברחוב ולא זזה. לא נראה שהבית מרגש אותה במיוחד. ליוויתי אותה ממש עד השביל, ורק אז היא התחילה להתקדם באיטיות.
עבר כמעט שבוע ועדיין המצפון שלי מציק  לי על זה שהחזרתי אותה לבעלים כאלה :(

משהו שהתחדשתי בו השבוע: בכלום. אבל הלכתי להחליף טייץ מהקניה הקודמת וחיכיתי 45 דקות בקופה, בין הררי אנשים, בשביל 20 שניות
אה, נזכרתי שההורים של א' חזרו מחו"ל והביאו לי סוודר מהמם ונעלי בית. איזה כייף! אגב, הם חזרו ביום שסגרו את נתב"ג בגלל הסערה והיה חשש גדול שהם ינחתו בקפריסין.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: חוץ מעצב היה גם קצת מצחיק אצל הוטרינר. בזמן שהייתי בין טלפונים נכנסו 2 בנים עם כלב שמנמן ומבסוט. משיחה איתם התברר שהכלב לא כזה שמנמן במקור, הוא פשוט אכל חצי קילו בצק שיועד לפיצה, והבצק התחיל לתפוח לו בבטן! הם אמרו שכשהוא נכנס לאוטו הוא היה הרבה יותר רזה ממה שהוא היה כשהוא יצא ממנו מרגע לרגע הכלב תפח לאיטו יחד עם הבצק...

בילוי השבוע: אם שבת נחשב-אז קפה עם חברים. במשך השבוע לא ביליתי, א' עבד ערב ולא ראיתי אותו בכלל.

ספר/סרט/סדרת השבוע: יום שישי היה ה-13, אז תכננו ערב בחיפה, עם פוך, קפה, טים טם וסרט אימה, כשבחוץ סערה. ראינו את המנסרים מטקסס אבל אני, שידועה כנרדמת סדרתית בסרטים, לא יכולתי לעמוד בחמימות של הפוך ושל הבקבוק החם וביליתי את רוב הסרט בשינה מתוקה.

מאכל השבוע: פילמני. ההורים של א' קונים מוכן במעדניה וזה פשוט טעים!

תכניות לסוף השבוע: לנקות, לבשל ואני מפחדת להגיד את זה כבר-אבל לבחור תמונות לאלבום. אה, ולרוץ.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: ללכת לישון בשעה סבירה, שזה אומר גם להנות יותר מהפוך והפלנל וגם להיות עירנית בעבודה.

מטרות לשבוע הבא:
לצפיה ב-'אז למה?'
אז למה?
19/12/2013 | 22:10
1
285
למה החזרת אותה?
הרי ברור שלא אכפת לו איפה היא או מה קורה איתה.
באותה מידה יכולת לקחת אותה אלייך ולחפש לה בית חלופי (לא שזה כזה קל, אבל עדיין)
לצפיה ב-'בעיקר כי לא היה לי מה לעשות איתה'
בעיקר כי לא היה לי מה לעשות איתה
19/12/2013 | 23:30
254
ההורים של א' גרים בבנין ולא מחבבים כלבים. הכלבה שלי גם תוקפנית לכלבים אחרים. לא יכולנו להחזיק אותם יחד עד שנמצא בית (ומי יודע כמה זמן זה היה לוקח. אמנם מדובר בכלבה גזעית, אבל מגזע קשה לטיפול) והיינו חייבים לנסוע חזרה לדרום.
אני מתכוונת לכתוב לצב"ח על המקרה ולראות אם אפשר להוציא אותה משם. יש לו גם עוד כלבים, הוא שאל אותי "איזו כלבה, השחורה?"
בסה"כ אני מניחה שהיא מטופלת במצב סביר. יש הרבה אנשים שנוהגים לשחרר את הכלבים שלהם חופשי ברחוב (מודה ומתוודה-גם הכלבה שהייתה לי בבית של ההורים שלי הייתה יוצאת חופשי לטייל ברחובות) אבל לא במזג אוויר כזה, ולא כשמדובר בכלבה כזאת כחושה!
לצפיה ב-'הרגת אותי!!!'
הרגת אותי!!!
19/12/2013 | 22:11
1
316
לא יודעת מה הייתי עושה במקומך, אבל לא נראה לי שהייתי מחזירה אותה.....
איזה אכזרי

מה עשו עם הכלב הבצקתי?
לצפיה ב-'אין לי מושג לגבי הכלב הבצקתי '
אין לי מושג לגבי הכלב הבצקתי
19/12/2013 | 23:32
243
הלכנו לפני שהוטרינר התפנה לטפל בו. הכלב לא היה נראה מוטרד מהעניין... אני מניחה שעשו לו שטיפת קיבה. אשאל את אחותי (וטרינרית) כשאדבר איתה, זה באמת מעניין!
לצפיה ב-''
19/12/2013 | 22:54
210
אני לא עומדת בסיפורים כאלה.. פשוט לבכות
לא שיש פתרון יותר טוב כי למצוא בית זה ממש קשה ולהיות בכלבייה זה לא יותר טוב.. אבל נשבר  לי הלב.. איך אנשים יכולים להיות כאלה רעים??!?!
לצפיה ב-''
20/12/2013 | 22:07
108
אני בטוח הייתי מרגישה כמוך. עצוב להתקל בחיות שסובלות מזה שהן מתגוררות עם מישהו שלא צריך לגדל בעלי חיים מלכתחילה...
לצפיה ב-''
22/12/2013 | 19:41
50
לא יודעת מה הייתי עושה במקומך.
זה ממש עצוב ויכול לגרום לי לבכות.
יש אנשים שמשחררים את הכלבים שלהם "לטייל" לבד וזה מאד לא אחראי ואני כל כך לא מבינה את זה.
אני חושבת על הכלב שלי שנוחר לו בשמחה לידי ולא יכולה לדמיין אותו יוצא תחת ההשגחה שלי. בימים החורפיים היה לו ממש קשה כי הוא מאד סובל מקור ולא רצה לטייל ליותר מ-5 דק', אז בעיקר וידאנו שהוא עשה צרכים וחזרנו אתו הביתה... כלבים עם פרווה קצרה לא בנויים לקור.

מסכן הכלב הבצקתי... מקווה שהוא מרגיש טוב.
לצפיה ב-'סכמ"ש סכמ"ש !'
סכמ"ש סכמ"ש !
20/12/2013 | 18:30
154

הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ברצלונה של אוגוסט. טעים וחמים. והכי חשוב - רגוע.

משהו טוב שקרה לי השבוע: התרגשתי. על באמת. סופסוף אני מרשה לעצמי להתרגש מכל הענין.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
הבוס שלי, רק בריאות לאיש הזה, עשיתי איתו שיחה של- אני קורסת תחת העומס. אין מצב לשעות נוספות בחודש וחצי הקרובים (סוף סמסטר+חתונה...)
הוא אמר שהוא מבין והסכים ואמר שינסה להביא מישהו לעזור או לדחות דברים. יומיים אחרי, אני מקבלת שיחה ב-17:15 כשאני על האוטובוס, "תגידי כבר יצאת? מה יהיה עם הימים הקצרים האלה??". בהתחשב שעשיתי מעבר ל-9 שעות באותו היום לא ממש הבנתי על מה הוא מדבר... מאכזב.

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
עקבים חדשים לנעלים באזור שהתפרקה הסוליה. יוחנן הסנדלר הוא מלך!

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
התפרקה לי סוליה של נעל חדשה שלבשתי בדיוק 4 ימים מרגע שקניתי (כל פעם למעט זמן ולא ברצף!)

בילוי השבוע:
מפנים זמן לדייט הערב!

ספר/סרט/סדרת השבוע:
רויאל שף. אין שם כל כך הרבה אוכל אבל זה ח-מ-ו-ד!

מאכל השבוע:
שיפוד פרגית בלאפה. כל כך התחשק לי...

תכניות לסוף השבוע:
ללמוד ללמוד וללמוד. כרגיל.

כן.
יש תהליך שעומד להסגר מול צלם המגנטים.
יש תור לאיפור ותסרוקת נסיון בשבוע הבא.
התחלתי גם את עיצוב ההזמנות.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
...
מטרות לשבוע הבא:
לסיים הזמנות ולשלוח להדפסה.
להפגש עם מעצבת שיער+איפור
לסגור עם צלם המגנטים.
לבדוק את נושא שדרוג הבר.
לצפיה ב-'טוב אני רואה ששרשור הסכמ"ש דל השבוע'
טוב אני רואה ששרשור הסכמ"ש דל השבוע
21/12/2013 | 00:59
417
אז גם אני אסכמ"ש

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ניו יורקקקקקקקקקקקק וזה אכן עומד לקרות בשבוע הבא בע"ה

משהו טוב שקרה לי השבוע: נראה לי שזה היה השבוע...  גיליתי שקיבלתי ההעלאה קטנה במשכורת

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: חברה אכזבה אותי קשות.  ומעבר לזה הפרוייקט שבאנו לעשות כאן מתגלה כבזבוז זמן מוחלט, שמים לנו רגליים בלי סוף ואין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות בקשר לזה כי אנחנו בעצמנו אאוט סורסינג.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: סמאש בוקקקקקקק.  חיפשתי באתר של K&Company איפה אפשר לרכוש את המוצרים שלהם פיזית והסתבר שיש חנות כזאת ממש 10 דקות מהמלון שלי.  וגם שני ג'ינסים מהממים וסופר סופר סופר נוחים.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: בגלל שאני בלי מדפסת כאן (בכל זאת גרה במלון) החלטתי לקנות כמה מגזינים של כלות וחתונות כדי למלא קצת את הסמאש בוק שלי.  אז הלכתי לאחד הסופרמרקטים כאן ובזמן שאני בוחרת מגזיני חתונות מישהי לידי מתחילה איתי שיחה:
"you're getting married?"
"yes"
"how long you are engaged?"
"three months"
"how long you're together?"
"4.5 years"
"WHAT TOOK HIM SO LONG?!?!???!?"

בילוי השבוע: שופינג

ספר/סרט/סדרת השבוע: עד עצם היום הזה.   איזה סדרה מעולה!  ואיזה זו&^% הם שהם מכריחים אותנו עכשיו לחכות עד מרץ להמשך העונה.

מאכל השבוע: יש רחוב מהמלון שלי מסעדת בשרים ברזילאית מעולה בסגנון שיפוד רץ, כמו קאזה דה ברזיל/פאפאגיו רק בחצי מחיר ובלי כל החרטא של חלקים פנימיים וקציצות.  רק גושי בשר רכים וצלויים לשלמות ויסלחו לי כל הצמחונים

תכניות לסוף השבוע: לנוח?  לעשות ציפורניים אולי ולרדת למכון כושר שוב, מפעם בשבוע ממש לא יצא לי כלום...

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? אין לי מטרות אני בסוג של איזור דמדומים כרגע

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לגמרי הסמאש בוק

מטרות לשבוע הבא: לסגור מלון/דירה לניו יורק, אם למישהי יש המלצות או מכירה מישהו שמסבלט אני אשמח לשמוע.  לתכנן מסלול לניו יורק והסביבה לכמה ימים האלה שנהיה שם ולמצוא משהו ממש שווה לעשות בnew years eve.  יום רביעי הבנזוג סופסוףףףףףףףף מגיע לכאן אחרי חודש שלא התראינו!

מצרפת תמונה של תחילת הסמאש בוק היפה שלי
לצפיה ב-'ושב אני איתכן...'
ושב אני איתכן...
21/12/2013 | 23:21
5
247
הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ברלין... קצת לפני הכריסטמס וראש השנה... פשוט מדהים שם עם כל הדוכנים..
משהו טוב שקרה לי השבוע: אז לא השבוע, לפני שבועיים... ובגלל זה אני פחות מגיע לפורום. לאחר 7 חודשים סוף סוף נגמר תהליך המיון הארוך בהיסטוריה והתקבלתי לעבודה. בינתיים שוס היסטרי אבל קצת קשה לעבור מחצי משרה למשרה מלאה... קצת מעייף...
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אני עדיין צריך להישאר עד סוף חודש ינואר בעבודה הקודמת כדי לסיים... קצת מורכב אבל לא שיחררו אותי...
משהו שהתחדשתי בו השבוע: אני בסימן צמצומים ... אך בכל זאת קניתי את הספר של נלסון מנדלה "אני נכון למות"
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: זה סעיף שצריך למחוק... הוא הכי קשה...
בילוי השבוע: יצאנו לפאב לכבוד יום הולדת של חבר...
ספר/סרט/סדרת השבוע: "כל יום טרבלינקה" שאני מקווה להתחיל לקרוא...
מאכל השבוע: והשבוע בגזרת המאכלים חמין וחמין וחמין.... הכנתי סיר גדול מדי בשבת החורפית ופשוט כל השבוע הייתי צריך לסיים אותו.
תכניות לסוף השבוע: בעיקר לסדר ולנקות...
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כבר שבועיים אני בלי ...
מטרות לשבוע הבא: להמשיך את ההכנות... אט אט הכל מתחיל להראות מושלם...

ובסימן נלסון מנדלה :
"לא נוכל להצליח אם כל אחד מאתנו יפעל לבדו."
והשיר ביקו של פיטר גבריאל.. http://www.youtube.com/watch?v=3ncVyxQRw70
לצפיה ב-'וואו מזל טוב על העבודה!!!! איזה כיף! '
וואו מזל טוב על העבודה!!!! איזה כיף!
22/12/2013 | 09:26
1
107
נשמע שהיה ממש מייגע (זוכרת את העדכונים בחודשים האחרונים בנושא)... נשמע שווה ושיהיה מלא בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
22/12/2013 | 21:12
14
לצפיה ב-'ברכות על העבודה!'
ברכות על העבודה!
22/12/2013 | 22:53
1
13
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
23/12/2013 | 18:11
7
לצפיה ב-'שמחה לשמוע!!!'
שמחה לשמוע!!!
24/12/2013 | 02:00
10
מברוק ובהצלחה
לצפיה ב-'מחפשים מקום ואוכל 17/12'
מחפשים מקום ואוכל 17/12
17/12/2013 | 19:20
40
72
לצפיה ב-'דילמה:עד כמה זה מוזר להתחתן איפה שאחיו התחתן?'
דילמה:עד כמה זה מוזר להתחתן איפה שאחיו התחתן?
17/12/2013 | 18:25
12
519
מכיוון שאנחנו עמוק בחיפושים ומתקשים למצוא מקומות לאירוע שלנו (מסתבר שיותר פשוט למצוא אולם ל400 איש מאשר ל200) יצרתי קשר עם "וואלה מזל טוב" שיעזרו לי למצוא מקומות.
המקום הראשון שהתקשר אלי דרכם הוא איפה שאח של הבחור התחתן.

החתונה הייתה לפני 3 וחצי שנים והסוכן אמר שהם עשו הרבה שינויים מאז, אבל עדיין כמעט כל מי שהגיע מהצד של האח יגיע גם לחתונה שלנו. ואני לא יודעת למה אבל לי זה מרגיש מוזר להתחתן באותו מקום.
זה כאילו אנחנו "ממחזרים"... לא יודעת, בא לי מקום משלי, זה מוזר שאני מרגישה ככה?

הסיבה שאני שואלת זה כי אנחנו כל כך נואשים והמקום נראה ממש מהמם שקבענו איתם פגישה למחר...

קיצור מה אתם חושבים? מזדהים איתי או שאני סתם מוזרה? :/
לצפיה ב-'את ממש לא מוזרה'
את ממש לא מוזרה
17/12/2013 | 18:56
367
אני בהחלט יכולה להבין אותך..כי מצד אחד את רוצה להרגיש הכי מיוחד בחתונה שלך..
וללכת על מקום שכבר חגגנו בו חתונה במשפחה זה קצת מוריד את הייחוד..

אבלללל...מצד שני, עברו 3 וחצי שנים, זה לא מעט, ואני לא בטוחה כמה אנשים יזכרו את החתונה ההיא, על אחת כמה וכמה שנעשו מאז שיניים במקום..
ואם המקום ממש ימצא חן בעיניכם אז לא הייתי פוסלת רק בגלל הסיבה הזו..

אם זה עוזר, אני ובן זוגי גם עושים חתונה קטנה (מעריכים שיגיעו באזור ה-200..220 איש) וסגרנו במקום שנקרא "הגלריה" זה ליד כפר ויתקין..ממש על אם הדרך..המקום מתאים לאירועים עד 270 איש. אנחנו הוקסמנו ממנו..ממליצה לך לבדוק.
לצפיה ב-'יש לי חברה שהתחתנה ככה'
יש לי חברה שהתחתנה ככה
17/12/2013 | 18:58
319
כל האירועים המשפחתים כולל החתונה של, הבריתה לבת, הבר מצווה של האח וכו'... היו באותו אולם
זה לא כזה נורא
סה"כ מקום ואם הוא טוב אז למה לא
לצפיה ב-'לדעתי אין אם זה שום בעיה'
לדעתי אין אם זה שום בעיה
17/12/2013 | 19:11
210
אם זה עומד ברצונות ובסטנדרטים שלכם, לכו על זה.
אז מה אם זה באותו המקום? לדעתי זה לא פוסל, זה דווקא לא רע.... היה טוב פעם אחת, יהיה מעולה גם בפעם השניה.
אם אתם שוקלים אותם לחתונה שלכם, כנראה שהם הוכיחו כבר את עצמם
לצפיה ב-'אני ממש מבינה אותך'
אני ממש מבינה אותך
17/12/2013 | 20:48
161
גם אני בהתחלה לא כל כך רציתי להתחתן איפה שאחותי התחתנה, בדיוק מאותן הסיבות שציינת והעדפתי למצוא מקום אחר (למרות שהיה שם ממש טוב והיינו מאוד מרוצים).
והלכנו לראות 9 מקומות אחרים, אבל שום מקום לא מצא חן בעיננו כמו המקום ההוא וגם אותו שיפצו מאז החתונה של אחותי ובסוף כן החלטנו לסגור שם, כי לא מצאנו מקום יותר טוב ואנחנו יודעים שהמקום הזה טוב ושלא ניפול איתו וגם בגלל שהוא נראה אחרת... ואני מאוד שמחה שסגרנו שם!!! :)
לצפיה ב-'קצת מוזר, אבל לא צריך למנוע ממך מלעשות את זה'
קצת מוזר, אבל לא צריך למנוע ממך מלעשות את זה
17/12/2013 | 21:56
59
לצפיה ב-'מסתבר שאני לא דוגמא מייצגת, אבל!'
מסתבר שאני לא דוגמא מייצגת, אבל!
17/12/2013 | 23:08
235
לי זה דווקא כן הפריע.
קבענו את החתונה שלנו בדיוק שנה אחרי האח של החתן, כך שהוא ואישתו חוגגים את יום הנישואים הראשון שלהם בחתונה שלנו!
לא יכולתי לשלוח לכל אותו הצד הזמנה עם 4 שמות שונים (חתן, כלה והורי הכלה) כשכל השאר זהה
האורחים היו חוששים לכושר שכלם
המקום באמת התאים לנו מבחינת מיקום ואווירה, אבל החלטנו שלא ללכת עליו כי באמת לא רצינו ״שידור חוזר״.
(אני משתמשת במילה ״רצינו״ בקלות מדי. זו אני שלא רציתי והחתן שהיה דלוק על טעימות, ולא משנה אם זה בפלאפל גבאי )

אגב, אנחנו גם עושים חתונה שהיא כ2/3 מכמות המוזמנים שלהם, כך שיכולנו לחפש מקומות קטנים יותר.

חיפשנו וחיפשנו, ודי מהר מצאנו מקום אחר שהתאים לנו, כזה שאנחנו אפילו יותר מבסוטים ממנו מאשר מקום המקורי

אז בקיצור:
את לא מוזרה!
(או ששתינו מוזרות )

לצפיה ב-'אני חושבת שזה תלוי רק בכם '
אני חושבת שזה תלוי רק בכם
18/12/2013 | 07:31
124
אני לא חושבת שזה מוזר לרצות להיות מיוחד/שונה ביום החתונה. זה לגמרי לגיטימי.
אני יודעת שגם אנחנו ניסינו לא לכוון למקומות שהאחים שלנו התחתנו בהם.

אבל... אם הגעתם למצב שבו אתם לא מוצאים מקום ויש מקום טוב שמתאים לכם בול - אז חבל לוותר עליו.
בגלל שהחתונה של האח הייתה די מזמן, סביר להניח שרוב האורחים לא זוכרים. המקום נראה שונה ואפשר להחליט לעשות כמה דברים כדי שיהיה לאירוע את הטאץ' האישי שלכם. למשל, קצת DIY והשקעה בעיצוב.
בנוסף, עולם החתונות פועל ע"פ אפנות. סביר להניח שבשלושת השנים האחרונות האפנות בנוגע לאוכל / עיצוב של המקום השתנו קצת. זו גם הסיבה שהמקום עשה שיפוץ.

אני חושבת שחבל לפספס הזדמנות טובה, כזו שמתאימה לכם במחיר גם רק בגלל הנושא הזה.  
לצפיה ב-'מבינה אותך מאוד!'
מבינה אותך מאוד!
18/12/2013 | 16:04
87
זה קצת מזמין השוואות בין 2 האירועים וזה לאו דווקא משהו נחמד...
לצפיה ב-'לא יודע... לי זה מרגיש מוזר...'
לא יודע... לי זה מרגיש מוזר...
18/12/2013 | 18:15
34
לצפיה ב-'תתחתני היכן שמתאים לכם בלי קשר מי התחתן ומתי.'
תתחתני היכן שמתאים לכם בלי קשר מי התחתן ומתי.
21/12/2013 | 10:00
20
לצפיה ב-'בכלל לא מוזר,'
בכלל לא מוזר,
22/12/2013 | 09:54
24
אח של בעלי התחתן באותו מקום שהתחתנו בו אנחנו חמש שנים לפנינו, והאולם נשאר מהמם עם אוכל מצויין ומחיר  טוב.
יותר מזה, גם הוא התחתן, כמונו, יום לפני ערב סוכות

לדעתי אם אהבת את האולם זה לא משנה מי התחתן בו קודם.
לצפיה ב-'אם אהבתם את המקום - לכו על זה'
אם אהבתם את המקום - לכו על זה
22/12/2013 | 16:02
19
המקום הראשון שהלכתי לראות בסבב שעשינו - זה המקום שאחותי התחתנה בו ! (אמנם היא התחתנה 7 שנים לפניי, אבל ממש אהבתי את המקום שלה).
כשהגענו לשם - בעלי לא התחבר למקום + מחיר מאוד יקר אז הוא בכלל פסל. אמר שאם כבר מוציאים הרבה כסף, הוא רוצה מקום שאף אחד מהמשפחה לא התחתן בו וגם שהוא יותר יאהב.
בסוף באולם השלישי שראינו - סגרנו כי ממש אהבנו.
לי זה ממש ממש לא הפריע.

בכל מקרה, אני מכירה הרבה אנשים שעושים את רוב האירועים הגדולים שלהם באותו אולם, זה לא משהו שנראה לי מוזר.

לצפיה ב-'מתחילה להתייאש '
מתחילה להתייאש
17/12/2013 | 20:48
16
615
וזה לא קורה לי הרבה...
מחפשת קייטרינג לאירוע קטן - 40 איש. רצוי שיהיה תפריט חלבי עם נגיעות טבעוניות.
האירוע יתקיים במרכז הארץ, בבית פרטי.
מה הקאטצ'? שהאירוע אמור להתקיים בסוף השבוע ורבים מהספקים לא עובדים בשבת.....

כמו כן, מחפשת המלצות לשולחן מתוקים - שוב, שעובד בשבת.

תודה רבה לכל העונים
לצפיה ב-'יש לי, יש לי!'
יש לי, יש לי!
18/12/2013 | 00:47
2
333
תנסי מיכל לוי-שפית.
תגידי לה שהגעת דרכי: -]
לצפיה ב-'אוחחחח הקישור תקול :/'
אוחחחח הקישור תקול :/
18/12/2013 | 00:49
197
לא חשוב, עשי גגלי.
לצפיה ב-'תודה, שלחתי לה מסר!'
תודה, שלחתי לה מסר!
18/12/2013 | 03:27
79
לצפיה ב-'המלצה נוספת'
המלצה נוספת
18/12/2013 | 08:22
2
318
יש בארץ את "מתוקה" שהם רשת חנויות, אבל גם עושים קייטרינג חלבי טעים בטירוף!!
אני יודעת שהחנויות שלהם כן פתוחות בשבת, לא יודעת על הקייטרינג.. אבל שווה לנסות אני חושבת.
לצפיה ב-'את גדולה!'
את גדולה!
18/12/2013 | 08:26
1
221
שכחתי מהם לגמרי!!!
הם באמת מעולים (:
לצפיה ב-'בכיף תמיד '
בכיף תמיד
18/12/2013 | 08:26
41
לצפיה ב-'קייטרינג וקינוחים'
קייטרינג וקינוחים
18/12/2013 | 08:22
1
274
לקייטרינג מציעה לבדוק את רן שמואלי. אני יודעת שהם עושים ארועים בשבת ויש להם גם תפריט חלבי ודגים. אני פסלתי אותם בגלל המחיר הגבוה.
לקינוחים ממליצה ממליצה ממליצה על ניצן:
https://www.facebook.com/nitzandesserts
היא הכינה את שולחן הקינוחים בארוע שלנו והיה מעולה.
כדאי לך לבדוק גם עם פודינג- בזמנו לא היתה להן כשרות.
לצפיה ב-'לא צריכה כשרות '
לא צריכה כשרות
18/12/2013 | 08:27
170
תודה רבה רבה!!!
יבדק
לצפיה ב-'עוד אחד לרשימה'
עוד אחד לרשימה
18/12/2013 | 15:20
1
153
למקרה שעדיין לא מצאת מכל התגובות הנהדרות כאן

האוכל מעולה- הייתי באירוע בשבת בערב שהם עשו את הקייטרינג. מה שכן,זה לא זול.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ייבדק! תודה'
ייבדק! תודה
18/12/2013 | 20:18
20
לצפיה ב-'אם עדיין רלוונטי - לימור דיקובסקי'
אם עדיין רלוונטי - לימור דיקובסקי
18/12/2013 | 15:22
145
גוגל יתן לך טלפון,
שפית מוכשרת.
לצפיה ב-'מה עם ארז וחנן? הקייטרינג של ארז קומברובסקי '
מה עם ארז וחנן? הקייטרינג של ארז קומברובסקי
18/12/2013 | 19:33
187
(לחם ארז)

שמעתי עליהם דברים ממש טובים..

ולגבי המתוקים, מה שאני יודעת שלחתי לך כבר :)
לצפיה ב-'צלי לבני'
צלי לבני
18/12/2013 | 19:40
94
מומלץ מאד
צריך לברר לגבי תפריט טבעוני.

http://tsalilivni.com/
לצפיה ב-'תודה רבה לכל העונים!!!'
תודה רבה לכל העונים!!!
18/12/2013 | 20:26
125
עזרתם לי מאוד
לצפיה ב-'היי'
היי
20/12/2013 | 22:27
24
שווה לך לעשות חיפוש או לשאול בפורום טבעונות  בתפוז.
לצפיה ב-'ממליצה על טעם של עוד '
ממליצה על טעם של עוד
21/12/2013 | 10:02
121
http://www.cartisbikur.co.il/taamshelod  טעמתי את האוכל באירוע מעולה !
לצפיה ב-'מודעה של הבאר של סבא מהפייסבוק'
מודעה של הבאר של סבא מהפייסבוק
18/12/2013 | 16:46
349
מבצעי ינואר-אפריל. אולי רלוונטי כאן למישהי.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=7242722109...
לצפיה ב-'אחוזת גן'
אחוזת גן
18/12/2013 | 18:02
2
268
שלום כולם :)
אז יש לי 2 שאלות:
1. האם מישהי מכירה את האולם אחוזת גן? ויכולה לכתב לי התרשמות ?
2. בעלי לעתיד הודי :) ואנחנו  רוצים לעשות חינה הודית. חשבנו אולי לצמצם בהוצאות ולא לעשות באולם. השאלה אם יש לכם הצעות מעניינות :)

תודה
לצפיה ב-'מצרפת לך את הקרדיטים'
מצרפת לך את הקרדיטים
18/12/2013 | 20:41
181
של Amazing18
אולי הם יוכלו לעזור לך http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'הם נמצאים ברשימה השחורה, אם זה משהו שחשוב לכם'
הם נמצאים ברשימה השחורה, אם זה משהו שחשוב לכם
18/12/2013 | 20:57
89
לצפיה ב-'אחוזת מרגו'
אחוזת מרגו
20/12/2013 | 16:56
4
130
שלום:)
יש מישהי שהתחתנה שם?
אשמח לשמוע פידבקים
תודה רבה!
לצפיה ב-'ממליצה לך לעשות חיפוש '
ממליצה לך לעשות חיפוש
20/12/2013 | 22:36
89
יש הרבה כלות מרוצות שלהם בפורום.
בתור התחלה, את מוזמנת לעיין בקרדיטים - יש להם "תעודות זהות" שמאפשרות זיהוי מהיר של כלות שהתחתנו במקום שמעניין אותך
לצפיה ב-'FayeV התחתנה שם'
FayeV התחתנה שם
21/12/2013 | 00:30
37
לצפיה ב-'הייתי בחתונה שם לפני שבועיים'
הייתי בחתונה שם לפני שבועיים
21/12/2013 | 12:56
1
134
חשוב לזכור שמדובר בבחירות האישיות של הזוג אבל זו היתה חתונת שישי, נטולת ריקודים או אלכוהול לחלוטין ולי היא הרגישה מאוד כבדה.
המקום נעים ומתאים לחתונות קטנות, הבופה בהתחלה היה מאוד מאוד דל (על גבול המעליב), וזה בעיקר האוכל שאני אוכלת (פחות מתרגשת מעיקריות). יחד עם זאת, ה"אוכל האמיתי" היה מאוד מושקע וטעים. יש אווירה של מסעדה אמיתית והמלצרים מגישים תפריט ומבקשים ממך לבחור את המנות שלך ונורא מתמצאים באוכל המוגש שם.
א-ב-ל, חיכיני המון זמן בין המנות, דבר שכנראה לא היינו שמים לב אליו אם היו ריקודים (או משהו) בין המנות. פשוט ישבנו מסביב לשולחן 3 שעות, כשלא היתה אווירת מינגלינג, ולי זה היה מאוד מבאס...
לצפיה ב-'ממממממ'
ממממממ
21/12/2013 | 22:27
62
טוב מבחינת ריקודים - אצלנו זה בערב ו-80% מהמוזמנים הם צעירים ואלכוהול יהיה בשפע אז כנראה שזאת לא תהיה בעיה,
מבחינת הקבלת הפנים באמת קצת מטריד - הבנתי שזה גם מלצרים מסתובבים, היה? המנות ממש קטנות ולא מספיק? אבל טעים?
יש אופציה קצת לשדרג את זה אבל כבר יוצא מעט יקר ולא רצינו אז צריך לבדוק אם זה הכרחי...
בכל מקרה כנראה שאני פשוט אלך לראות  שם חתונה ואז להחליט..

תודה על התגובה!
לצפיה ב-'לפי דעתי'
לפי דעתי
28/12/2013 | 18:49
24
ישנו מקום ממש טוב גן אירועים שאטו ליד רחובות מקום נפלא אוכל מעולה אני נהנתי בתור אורח בחתונה של
חברי הכי טוב..
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 17/12'
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 17/12
17/12/2013 | 19:16
50
623
המשך>>
לצפיה ב-'סידורים אחרונים וירח דבש 17/12'
סידורים אחרונים וירח דבש 17/12
17/12/2013 | 19:03
15
53
לצפיה ב-'החתונה עוד יומיים- מה לקחת?'
החתונה עוד יומיים- מה לקחת?
17/12/2013 | 11:53
14
1764
אני בפאניקה קלה, ומרגישה כאילו אנחנו הולכים לשכוח מלא דברים.
אז אשמח לרשימת "מה קריטי לקחת ביום החתונה"- אנחנו אורזים היום ומחר בבוקר כבר נוסעים לצפון לבית המלון, אז מה שלא ניקח- לא יהיה.
תודה רבה מראש  :)
לצפיה ב-'רשימה מהראש'
רשימה מהראש
17/12/2013 | 12:52
388
לחתונה:
בגדי חתן: נעליים, גרביים, חולצות, מכנס, ג'קט, עניבה
בגדי כלה: שמלה, הינומה, שאל, נעליים, נעליים להחלפה, תכשיטים
טבעות
אישור מקווה/ הדרכת כלות
רשימת מוזמנים + סידורי הושבה : מודפס
רשימת ספקים וטלפונים : מודפס
מזומן ושיקים - בשביל תשלומים וטיפים

כללי: מטענים לפלאפונים + פלאפונים
מצלמה שלכם - לצלם קצת גם.
נעליי יומיום - ליום ההתארגנות ולמלון וכו'
כמובן בגדים למלון ולימים שלפני ואחרי
כלי רחצה - שמפו ומרכל בשביל כל הספרי וחומרי השיער.
                 מסיר איפור טוב - בשביל להוריד ארת האיפור אחרי.

בגדים חמים לישון איתם כדי לא להתקרר בצפון
אביזרים מגניבים להצטלם אתם אם יש.
לצפיה ב-'ה-רשימה'
ה-רשימה
17/12/2013 | 13:10
403
רשימת דברים ליום החתונה מהבלוג שלי

בנוסף אם את ישנה במלון ממליצה לא לשכוח מסרק ומרכך, עוזר יופי לפרק את הקונסטרוקציה מהראש. (ואם את שוכחת, תמיד אפשר להשתמש במזלג וימבה שמפו, כמו שאני נאלצתי לעשות ).
לצפיה ב-'מה שאני רשמתי לעצמי'
מה שאני רשמתי לעצמי
17/12/2013 | 14:22
244
פתקיות הושבה
בקבוקי אלכוהול
חולצת החלפה לחתן
רשימת הושבה מודפסת
פתקיות הושבה
נעליים להחלפה
זוהרים אם קניתם
שלטי הכוונה לחתונה אם צריך
כתובה
כיפות לחתן ולהורים
אישור טבילה במקווה
תיק גב גדול לצ'קים
מצלמה (ללפני שהצלמים מגיעים)
מגבונים של קליה
מגבונים
מקלוני אוזניים
ליפסטיק לחות
דאודורנט
בושם
קרם שיער
טבעות לצילומים
הזמנה לצילומים
אביזרים יפים לצילומים
קש לצילומים
רסקיו
בקבוק מים
טלפונים ניידים+ מטענים
סיכות ביטחון וכלי תפירה
רשימת טלפונים של הספקים עם העתק למלווים
מעטפות כסף לספקים+ טיפים
טישו
עזרה ראשונה: נורפן, פניסטיל, פלסטרים, טיפות עיניים
תכשיטים
גלולות
שמלה (טוב זה קשה לשכוח)
הינומה
משקפי שמש?
מברשת שיניים ומשחת שיניים
פיז'מה
מגבת
מברשת שיער
הארד דיסק לצלם אם צריך להביא לו
לצפיה ב-'מוסיפה משלי...'
מוסיפה משלי...
17/12/2013 | 14:44
187
רשמו לך פה כבר את הכל לדעתי, עוד כמה דברים שהבאתי:

שתייה וכוסות חד פעמיות להתארגנות
נשנושים להתארגנות
דפי ספיחה לפנים (לספיחת עודפי שומן)-רלוונטי בעיקר לבעלות עור שמן
פודרה שקופה לתיקוני איפור
לק לתיקונים (לא רלוונטי אם יש לך בנייה או ג'ל)
תיק איפור (אם תצטרכי לערב לפני או ליום שאחרי, אם זה רלוונטי בכלל)

לצפיה ב-'בלי פאניקה :)'
בלי פאניקה :)
17/12/2013 | 15:23
213

היי סופי היקרה,
ממש אין סיבה להיות בפאניקה :) הכיני לעצמך רשימה מסודרת וארזי את כל החפצים לפי הסדר כך שתוכלי להכין מראש את כל המוצרים שאת צריכה איתך, בלי שום לחץ. אנחנו תמיד ממליצות לארוז איתך מגבונים להסרת כתמים, את הבושם האהוב שלך, פודרה ושפתון לתיקון האיפור, כמה משככי כאבים ופלסטרים, סיכות סבתא ואולי אפילו בקבוקון ספריי קטן לסידור השיער, זוג ספייר של גרביונים, טיפות עיניים, טישו, פצירה וקשיות. את הרשימה המלאה תוכלי למצוא בפוסט שכתבנו, בדיוק על הנושא הזה-
http://bit.ly/1elabZS
לצפיה ב-'תודה רבה רבה לכולכן!!!'
תודה רבה רבה לכולכן!!!
17/12/2013 | 22:39
2
147
עברנו על כל הרשימות הסופר- מועילות ובאת גילינו עוד כמה דברים ששכחנו :)
תודה רבה על כל העזרה!!!!
הולכת להמשיך לעבוד על ספר האורחים, בתקווה שאכין אותו בזמן :D
לצפיה ב-'נזכרתי במשהו קטן '
נזכרתי במשהו קטן
18/12/2013 | 07:38
1
237
חשוב מאד לזכור לקחת בגד יפה ללבוש בהתארגנות. כזה שיצטלם טוב ויהיה נוח (ממליצים על בגד שלא תצטרכי להרים מעל הראש - למשל, חולצת מעטפת או כפתורים, כדי לא לפגוע באיפור/שער).
בגלל פיזור דעת קל, אני לא עשיתי את זה. למזלי, במלון שהתארגנו בו היה חלוק לבן וכפכפים לבנים שהיו מושלמים למטרה הזו. זה מה שלבשתי בזמן ההתארגנות וזה הצטלם מצוין.
לצפיה ב-'או, נכון!'
או, נכון!
18/12/2013 | 08:19
144
אי אחפש משהו כזה בארון :)) תודה!
לצפיה ב-'התחתנו!!!'
התחתנו!!!
21/12/2013 | 10:33
5
403
תודה רבה לכולן על הטיפים המועילים!!!
בסופו של דבר נראה שלא שכחנו כלום, חוץ מחוטי דייג בבית (סיפור ארוך)...
ומוסיפה טיזר קטן לפני הקרדיטים שמקווה שאמצא זמן לכתוב אותם בקרוב :)
לצפיה ב-'ונסיון נוסף לתמונה שלא עלתה...'
ונסיון נוסף לתמונה שלא עלתה...
21/12/2013 | 10:39
2
311
לצפיה ב-'וואווו מחכה בקוצר רוח לקרדיטים הפורחים שלכם!!'
וואווו מחכה בקוצר רוח לקרדיטים הפורחים שלכם!!
23/12/2013 | 23:06
1
38
מתה לראות איך הכל יצא!
מזל טוב!!!
לצפיה ב-'בדיוק התחלתי לכתוב אותם :)'
בדיוק התחלתי לכתוב אותם :)
23/12/2013 | 23:49
39
לאט לאט אבל זה יגיע..מנסה לא לפספס כלום
ותודה רבה רבה!
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
21/12/2013 | 18:53
1
76
מחכה לקרדיטים!
לצפיה ב-'יקח לי קצת זמן אבל בהחלט יהיו '
יקח לי קצת זמן אבל בהחלט יהיו
21/12/2013 | 22:54
27
לצפיה ב-'איפור, שיער וטיפוח 16/12'
איפור, שיער וטיפוח 16/12
16/12/2013 | 19:31
46
157
המשך>>
לצפיה ב-' שרשור דת, רבנות ומקווה 16/12/13 '
שרשור דת, רבנות ומקווה 16/12/13
16/12/2013 | 18:00
26
75
לצפיה ב-'מקווה ו"ימים נקיים"'
מקווה ו"ימים נקיים"
16/12/2013 | 18:02
7
351
הבנתי שלפני ההליכה למקווה צריך 7 ימים נקיים.
האם יש משמעות לתאריך קבלת המחזור אחרי המקווה?
אם אני אמורה לקבל יום-יומיים אחרי החתונה, זה משנה?

תודה...
לצפיה ב-'זה לא באמת משנה אבל... '
זה לא באמת משנה אבל...
16/12/2013 | 18:14
1
335
צריך לקחת בחשבון שהמחזור יכול להקדים לפעמים (בעיקר בתקופות של לחץ ושינויים).
אם את לוקחת גלולות, אז לא סביר שתקבלי מחזור לפני הזמן.

בכל מקרה, אותי אף אחת לא שאלה מתי אני צפויה לקבל מחזור חדש, אלא רק רצו לבדוק שיש 7 נקיים עד המקווה.
אני גם לא חושבת שיש עם זה בעיה.  
לצפיה ב-'מסכימה עם דניאל'
מסכימה עם דניאל
16/12/2013 | 22:02
163
זה ממש לא משנה וחשוב.
מה שחשוב לבלנית זה שספרת שבעה ימים נקיים.
גם אותי הבלנית לא שאלה יותר מדיי, אלא רק אם בדקתי לפי מה שהסבירו לי. (לא ידעתי מה הסבירו, אבל זרמתי איתה)
לצפיה ב-'תודה, ועוד משהו שעכשיו גיליתי'
תודה, ועוד משהו שעכשיו גיליתי
16/12/2013 | 22:27
2
245
שהכי מאוחר שאפשר לעשות הדרכת כלה זה 12 יום לפני המקווה!
כמעט פיספסתי את התאריך!!!!!
איך הם לא אומרים כזה דבר כשפותחים תיק נישואין ברבנות...
לצפיה ב-'הדרכת כלות זו פיקציה בדיוק כמו "טסט פנימי" '
הדרכת כלות זו פיקציה בדיוק כמו "טסט פנימי"
17/12/2013 | 14:27
1
237
היתי בחופה עם רב מהרבנות.
הכלה היתה בשמלה חשופה ללא כיסוי וללא של, החתן , אח הכלה והאבות היו ללא כיפות
ולא ניתנו אישורים על מקווה\הדרכה.

הרב הבין שאם הוא לא יתגמש, הזוג החילוני פשוט לא יתחתן ברבנות.
ועוד דבר שלא אומרים לכולנו, שלא צריך את כל אלה בשביל חופה כהלכה.
בעבר אף אחת לא הביאה אישורים רשמיים ממוסדות על דברים כה אינטימיים.

"אישור" של הבלנית והמדריכה זוהי פיקציה בדיוק כמו "אישור" של חבר טסטר של המורה לנהיגה
מה משותף לשני אלה? כמה מאות שקלים שהלקוח משלם וג'וב מלאכותי.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
17/12/2013 | 16:59
113
אחותי לא הלכה למקווה...
מצאה רב ש"לא שואל שאלות"..
אני פשוט מפחדת שמשהו יתפקשש אז מעדיפה כבר לעשות את זה וזהו...
לצפיה ב-'כמו שאמרו, רק בפני סכנה של "תקלה"'
כמו שאמרו, רק בפני סכנה של "תקלה"
17/12/2013 | 14:44
1
201
יום יומיים אחרי החתונה זה מצוין אבל טיפה מסוכן
לצפיה ב-''
17/12/2013 | 17:00
15
לצפיה ב-'המלצה חמה על הרב חיים הבלין'
המלצה חמה על הרב חיים הבלין
16/12/2013 | 19:24
4
254
אחת הבחירות הכי טובות שעשינו בחתונה. הגענו אליו כי הוא קיבל המלצות רבות באתר והלכנו לראות אותו בחופה של זוג אחר. כבר אז התרשמנו מחוש ההומור שלו ומהדרך המיוחדת בה ניהל את החופה. החופה עצמה ארכה כ-20 דקות. לאחר החופה שראינו, ישבנו איתו והוא הסביר לנו את כול מה שצריך לדעת. סיפרנו לו את סיפור היכרותינו והוא כתב את הדברים עם הומור. בחתונה שלנו הוא היה פשוט מצויין! הוא שילב את הסיפור של היכרותינו וערך חופה מרגשת ומלאה בהומור כפי שביקשנו. לאחר החופה ואחרי החתונה אנשים ציינו לטובה את הרב שבחרנו וביקשו לדעת מי הוא היה. אין מה לחשוב פעמיים, הוא בהחלט הבחירה המתאימה במיוחד לחילוניים. לאחר שנה בחרנו בו שוב לערוך את טקס זבד הבנות בבריתה של התאומות שלנו. הוא שוב ערך טקס יפיפה עם חוש הומור וחן. הוא טרח להגיע הישר מירושלים שהיתה נצורה בשלג ועל כך אנו מאוד מודים ומעריכים אותו. מומלץ בחום!
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה'
תודה על ההמלצה
16/12/2013 | 19:29
1
133
נהוג אצלינו בפורום להעלות קרדיטים לכל נותני השירות ולא לספק יחיד.
אנחנו תמיד שמחים לראות תמונות
מזל טוב!
לצפיה ב-'הוא ערך לפני כמה ימים את טקס הבריתה'
הוא ערך לפני כמה ימים את טקס הבריתה
17/12/2013 | 12:50
112
התחתנתי לפני שנה ולפני כמה ימים הוא ערך את טקס הבריתה לתאומות שלי.
זאת הסיבה שבחרתי לשבח אותו ולא לכתוב על ספקים נוספים מלפני שנה..
לצפיה ב-'הוא מקסים!'
הוא מקסים!
17/12/2013 | 09:38
99
היינו בכמה חופות שלו. הוא מספר סיפורים ומצחיק בטירוף, יש לו חופות מקסימות למי שאוהבת חופות של מעבר לברכה וקידוש ויאללה עופו לאכול
לצפיה ב-'חייבת להצטרף גם לתשבוחות...'
חייבת להצטרף גם לתשבוחות...
21/12/2013 | 13:48
24
הרב הבלין עשה לנו את החתונה.. התחתנו בשישי בצהריים ומבחנתי בחתונות שישי לחופה יש חלק משמעותי יותר מאשר בחתונות ערב שבהן המסיבה זה העיקר. אז שריינו את הבלין המון זמן מראש, והוא פשוט היה מדהים, מרגש ומצחיק בו"ז. יש הרבה ש"מצחיקים" והופכים את החופה לבדיחה, אבל הוא עושה זאת ברגישות ובחן ועדיין החופה נשארת מרגשת.
התגובה העיקרית שקיבלנו מהאורחים אחרי החופה הייתה על הרב שהיה מדהים ושהיה כיף שהצליח להחזיק את כולם שיהיו מרוכזים בחופה ולא כמו ברוב החתונות שיש מלא רעש ואף אחד לא מקשיב...
לצפיה ב-'סכום כתובה נהוג '
סכום כתובה נהוג
16/12/2013 | 21:28
7
845
עלתה הסוגיה בינינו של סכום הכתובה הראוי, ביני לבין בן זוגי, כיוון שרב אמר לנו סכום שנראה  נמוך .
מה הסכום המקובל ?
לצפיה ב-'אני לא חושבת שזה כזה משנה'
אני לא חושבת שזה כזה משנה
16/12/2013 | 22:00
245
אלא אם כן חס וחלילה (טפו טפו טפו) תתגרשו ותחליטי לתבוע את כתובתך.

מבחינתי אין לזה שום תוקף- בעלי לא קנה אותי מאף אחד. הוא גם יכל לשים שקל מצידי.

לצפיה ב-'אני לא יודעת מה המשמעות המעשית של זה '
אני לא יודעת מה המשמעות המעשית של זה
16/12/2013 | 22:07
251
כלומר, את יכולה בעתיד באופן עקרוני, אם חס וחלילה תתגרשו, לתבוע את כתובתך. אבל בכל מקרה, זה לא תחליף לחלוקת רכוש.
קחי בחשבון שכשכותבים בכתובה סכום גבוה מדי, הרבנות נוטה גם ככה להפחית מהסכום. לכן לדעתי, כדאי ללכת עם ההמלצה של הרב. גם ככה המשמעות המעשית של זה זניחה.
אצלנו הסכום היה 180,000 ש"ח לדעתי, אאל"ט והרב בכלל לא שאל אותנו כמה לרשום- הוא פשוט רשם את הסכום שבד"כ רושמים.
לצפיה ב-'סוגיית הסכום'
סוגיית הסכום
17/12/2013 | 07:46
1
301
בזמנו לאחת החברות שלי היה רשום סכום של 555,555 בכתובה- כלומר יותר מחצי מיליון שקל!!!
איכשהו זה היה נראה לי סביר (לא...) וכשהגיע זמננו לרשום סכום ובעלי הציע 180,000 התחלתי להתחרפן (בין היתר כנראה בגלל "הרמוני" החתונה המתקרבת)- מזל שהתעשתי בזמן והבנתי שזה לא באמת משנה, מעבר לכך סכומים גדולים תמיד נראים לי מנכרי עיניים ולא באמת עומד מאחוריהם רציונל.
יתרה על כך, ישנם רבנים שכלל לא מציינים את הסכום במעמד החופה ולדעתי זו בכלל האופציה העדיפה, גובה הסכום נשאר בין בני הזוג (והעדים).
לצפיה ב-'גם אצלנו הרב לא אמר את הסכום '
גם אצלנו הרב לא אמר את הסכום
17/12/2013 | 17:10
184
ישנו מנהג שלפיו סכום הכתובה צריך להיות בכפולות של "חי" ואני חושבת שהרבה רבנים ממליצים על סכום של 180,000 ש"ח כי הוא סביר וכנראה שזה גם קשור להנחיות של הרבנות, כדי שלא יהיו כתובים סכומים מופרזים.
לצפיה ב-'לא יודעת אם יש סכום מקובל '
לא יודעת אם יש סכום מקובל
17/12/2013 | 07:57
248
אני חושבת שבדרך כלל כותבים משהו בגפולות של ח"י, בכל זאת יהודים...
ולגבי משמעות, בגירושין היום (לא עלינו) נהוג לוותר על הכתובה ולקבל במקומה מזונות, כך שהמשמעות באמת זניחה.
ובכל זאת אין סיבה לכתוב סכום גדול מידי לדעתי.
לצפיה ב-'סכום הכתובה הוא דמי מחיה לשנה'
סכום הכתובה הוא דמי מחיה לשנה
17/12/2013 | 14:43
436
פחות או יותר, לפי עיסוקה של הכלה

לפעמים אוהבים לכתוב בכפולות של ח"י, ולפעמים אפילו גימטריה של שם הכלה (לא רותם, לא את, גם לא כרמית, אולי מירי)

אני מצרף מסמך שכבר העליתי כמה פעמים - הסבר על הכתובה
לצפיה ב-'סכום הכתובה הוא דמי מחיה לשנה'
סכום הכתובה הוא דמי מחיה לשנה
17/12/2013 | 14:43
214
פחות או יותר, לפי עיסוקה של הכלה

לפעמים אוהבים לכתוב בכפולות של ח"י, ולפעמים אפילו גימטריה של שם הכלה (לא רותם, לא את, גם לא כרמית, אולי מירי)

אני מצרף מסמך שכבר העליתי כמה פעמים - הסבר על הכתובה
לצפיה ב-'מקווה מומלץ בכפר סבא'
מקווה מומלץ בכפר סבא
17/12/2013 | 18:47
1
135
היי,
יש 4 מקוואות בכפס
יש המלצה על אחת מהן ספציפית? שירות, יחס בלניות, ניקיון, פסיליטיס(?) נוספים?

שריינתי תור בבן גוריון. אשמח לדעת שלא מחריד שם:)

תודה!
לצפיה ב-'לא טבלתי שם'
לא טבלתי שם
17/12/2013 | 19:49
95
אבל תריצי חיפוש בפורום על מקווה תל חי, אם אני זוכרת נכון היו עליו ביקורות טובות בסה״כ.

אם תרצי להתרחק מעט, ממליצה על מקווה ״מי-מנחם״ ברמת השרון. מאוד נקי ונעים (עד כמה שהחוויה יכולה להיות נעימה).
לצפיה ב-'עדיין מחפשת רב באיזור חיפה'
עדיין מחפשת רב באיזור חיפה
17/12/2013 | 22:01
2
75
אז כבר בדקנו עם רונן לוביץ שהומלץ לי פה והוא לא יכול לעשות את החופה, בדקנו גם עם רב נוסף שראיתי עליו המלצות ועוד רב שראינו בחתונה של חברים ונאמר שהם כבר לא עושים חתונות :(
הרב שהומלץ לי ברבנות לא עונה כרגע..אז בינתיים אשמח לעוד המלצות על רב בחיפה-קריות, רצוי צעיר :)
לצפיה ב-'יוסי בן פורת'
יוסי בן פורת
17/12/2013 | 22:54
1
62
יש לו שבעה ילדים- אבל הוא נראה צעיר(:
מאוד נחמד וענייני, גם עשה את החופה קצרה וקלילה.

צוהר שידכו לנו אותו, אבל אני חושבת שהוא עורך חופות גם לא דרכם.
לצפיה ב-'אשמח לטלפון ב'
אשמח לטלפון ב
18/12/2013 | 07:14
41
כי גוגל לא מוצא לי משום מה..
לצפיה ב-'קרדיטים!!! '
קרדיטים!!!
16/12/2013 | 16:35
60
1916
היי כולן(ם), אני מעלה את הקרדיטים לאחר חודשיים וחצי ובכל מחיר, למה? כי...
כשקיבלתי טבעת, נכנסתי לפאניקה, בכי של עצב ורחמים עצמיים. חתונה לא עניינה אותי,
בטח ובטח שלא שמלה לבנה והפורום  הזה עזר לי רבות.
אני כלה בהחלט לא קלה שמאוד מודעת לעצמה ומתלבשת בהתאם, ונורא חששתי משמלה ועוד לבנה....
המשך>>
היי כולן(ם), אני מעלה את הקרדיטים לאחר חודשיים וחצי ובכל מחיר, למה? כי...
כשקיבלתי טבעת, נכנסתי לפאניקה, בכי של עצב ורחמים עצמיים. חתונה לא עניינה אותי,
בטח ובטח שלא שמלה לבנה והפורום  הזה עזר לי רבות.
אני כלה בהחלט לא קלה שמאוד מודעת לעצמה ומתלבשת בהתאם, ונורא חששתי משמלה ועוד לבנה.
במבט לאחור אני עדיין מבינה את עצמי, אבל טפו טפו, עם אנשי מקצוע מעולים צלחתי את החתונה הזאת!
אז אני מקווה שבמילים אלה אצליח לעודד כמה כלות לעתיד ולתת תקווה. ובעיקר אשתדל לעשות את זה קצר.

אז מי אנחנו? אני אתי, בת 27 סיימתי עכשיו תואר במדעי המדינה ומשאבי אנוש בבר אילן. בן זוגי, רפאל 27.
הכרנו לפני 4 שנים, שנינו עבדנו במחלקת מטענים, בביטחון נמל אשדוד.
אני הייתי כבר ותיקה ומיד כשהוא הגיע, הודיעו לי חגיגית שבעלי לעתיד התחיל לעבוד ביחידה.
אני כלל לא הייתי בעניין! הייתי בסיומו של קשר ארוך ורפאל גם לא היה הטעם שלי. בכלל!
הוא הגיע עם שיער ארוך, מושבניק זרוק. הייתי קוראת לו בן גוריון. ואני מתוקתקת תמיד, והעיר זורמת לי בורידים.
לאחר הפרידה טסתי לחודש לתאילנד. כשחזרתי רפאל היה עם קרחת.
היי, אני אתי, ויש לי פטיש לקרחים.
לאחר כמה חודשים ביום הולדת שלי חגגתי במועדון עם הרבה חברים, רפאל בחזור הקפיץ אותי הביתה ומאז זה היסטוריה.
יצאנו שנתיים וקצת ובדיוק לפני שנה, ביום הולדת 26 שלי, ב- 14.12.12 הוא הציע לי להתחתן איתו, אני אמרתי I do!  וקבעתי להתחתן הכי רחוק שאני יכולה.
(חרדות, כבר כתבתי) ב- 1.10.13
לצפיה ב-'שרשור כללי וכל מיני 15/12'
שרשור כללי וכל מיני 15/12
15/12/2013 | 19:08
38
84
לצפיה ב-'קופון השבוע לכלות!'
קופון השבוע לכלות!
15/12/2013 | 09:48
1
144
לצפיה ב-'תסרוקת ואיפור למלווה מתנה!'
תסרוקת ואיפור למלווה מתנה!
15/12/2013 | 09:52
194
במיוחד עבורך הכלה, אם תסגרי תסרוקת ואיפור כלה אצל המעצב דקל עוז, תקבלי את הטיפול למלווה במתנה! אז למה את מחכה? הכנסי עכשיו לכרטיס עסק וצרי קשר עם דקל עוז!
http://biz.tapuz.co.il/bizcard-823

אפשר גם להתקשר לבירורים: 073-7576621 דקל עוז

לצפיה ב-'כל האורחים מגיעים?!'
כל האורחים מגיעים?!
15/12/2013 | 21:17
12
391
אמרו לי, תעשי אישורי הגעה ותראי שלא כולם מגיעים...
אבל עשיתי ( מדובר על חברים ועבודה) וכולם חוץ מכמה בודדים, הודיעו שמגיעים! זה הגיוני? בכוונה הזמנתי קצת יותר כי חשבתי שלא כולם יגיעו...  גם ההורים עשו אישורי הגעה והרבה יותר ממה שציפינו אישרו הגעה. ועכשיו החתונה תהיה גדולה יותר ממה שתכננתי.. אוף, לסמוך על זה?
לצפיה ב-'עשיתם את האישורים בעצמכם?'
עשיתם את האישורים בעצמכם?
15/12/2013 | 21:23
2
333
כלומר, את ובן זוגך התקשרתם כל אחד למוזמנים שלו, וההורים שלך התקשרו למוזמנים שלהם אישית וכולי? כי אם כן, אז לא הייתי סומכת על זה. לאנשים לא נעים להגיד לבעלי השמחה עצמם שהם לא מגיעים.
לצפיה ב-'מחזק...'
מחזק...
15/12/2013 | 22:11
1
295
אם עשיתם לבד... כנראה שקיים פער...
לצפיה ב-'עשינו לבד,'
עשינו לבד,
16/12/2013 | 10:58
271
בעלי ואני לחברינו, ההורים למשפחות, אישרו הגעה 258 אנשים ובסוף הגיעו 252.

תפחיתו בכל מקרה כמה שהאולם מאפשר לכם להפחית לצורך מנות ספייר, אבל אל תקחו סיכון ותפחיתו יותר...
לצפיה ב-'זה קורה - אנחנו עשינו אישורי הגעה בעצמנו'
זה קורה - אנחנו עשינו אישורי הגעה בעצמנו
16/12/2013 | 08:02
5
337
(שונאת את הקטע של "מדברים מאולם XXX ואני רואה בשיחה מזוהה שזה מהבית של החברה שלי)

הזמנו 400 אנשים, את האולם הזמנו ל- 250 + 50 רזרבה (הורדנו 30% כמו שכולם אמרו לנו לעשות)
היו לנו בחתונה 372 אנשים.
זה קורה,
לדעתי זה קרה בגלל שהחתונה שלנו היתה ליד הבית (20 דקות לרחוקים ביותר) אז לאנשים היה קל להגיע
בנוסף זה היה בינואר אז אין חופשות או בילויים מיוחדים.
לצפיה ב-'לגבי זיהוי שיחה - דואגים להתקשר מחסום'
לגבי זיהוי שיחה - דואגים להתקשר מחסום
16/12/2013 | 08:48
4
304
כוכבית 43 אם אני לא טועה , לפני המספר.
לצפיה ב-'אני נגד השיטה הזאת'
אני נגד השיטה הזאת
16/12/2013 | 09:17
3
346
זה נראה לי פחות מכובד,
מה גם שהיום כולם יודעים שמבקשים מחברים להתקשר,
מעטים האנשים שלוקחים חברה שעושה את זה .

ההורים התקשרו למוזמנים שלהם, אנחנו לשלנו ולא נתקלנו בבעיות מיוחדות.
לצפיה ב-'כנ"ל...'
כנ"ל...
16/12/2013 | 09:48
215
אני חושבת שביקשנו מחברים לעשות אישורי הגעה לאולי 15 אנשים, וכמות האנשים הייתה מדויקת בצורה מפליאה. חוץ משלישיה שהודיעה שלא תגיע רק ביום החתונה עצמו בגלל מחלה של מישהו וזוג אחד שלא הגיע בלי להודיע, הכל היה מדויק. אולי בגלל שזה לא היה אירוע גדול ואנשים קרובים לא רצו לשקר (ההורים שלי עשו אישורי הגעה לחלק מהמשפחה ואנשים שלא הגיעו אמרו מראש שלא יכולים להגיע...).

לא יודעת אם זה מזל או שבאירועים קטנים זה עובד אחרת.
לצפיה ב-'זה בשביל הדיוק במספרים'
זה בשביל הדיוק במספרים
16/12/2013 | 13:13
190
אצלי אני יודעת בפירוש על אנשים שלא היו אומרים לי או למשפחה שלי שהם לא יגיעו אבל ל"חברת הפקה" אין להם בעיה להגיד. וגם זה מכריח אנשים לתת תשובה ברורה. לא להתחיל לספר לך במה זה תלוי ולמה כן ולמה לא כי את חברת ההפקה זה לא מעניין.
אישית, גם נראה לי מקצר מאוד את השיחות, לא מתחילים להתעדכן במה קורה בחיים וכו'.
החסוי זה רק בשביל שלא יזהו או שלא יחזרו אחר כך להפקה להתלונן/לברר וכו'.

לצפיה ב-'לא חייבים לשקר'
לא חייבים לשקר
16/12/2013 | 14:12
189
כשאני צלצלתי בשביל חברים, פשוט אמרתי -
"שלום, מדברת X, אני חברה של Y,Z, התקשרתי לבדוק האם אתה מגיע לחתונה שלהם בעוד שבוע?
(כמובן שהם נתנו לי לצלצל לאנשים שאני לא מכירה).
לצפיה ב-'עשינו לבד'
עשינו לבד
16/12/2013 | 11:14
2
249
זה נראה לי ממש מוזר שאנשים אומרים שיבואו אבל לא באים... בכל מקרה, כמה אחוזים לדעתכם כדאי להפחית מהמספר שאישרו כדי לא לקחת סיכון של מנות?
לצפיה ב-'10% פחות מהמאשרים סופית'
10% פחות מהמאשרים סופית
17/12/2013 | 07:37
135
בדרך כלל השיטה מדויקת להפליא.
לצפיה ב-'בעקרון אומרים להפחית 10%'
בעקרון אומרים להפחית 10%
17/12/2013 | 09:31
153
אוסיף ואומר שאנחנו עשינו את אישורי ההגעה לבד- כלומר, ההורים שאלו מי מגיע ואנחנו שאלנו מי מגיע וגם פעלנו בשיטה שבה מינינו נציג מכל מעגל שיברר לנו מי מגיע (למשל, חברה מהעבודה, דודים ששואלים את הילדים שלהם וכו') ובאמת אחוז גבוה אישרו הגעה. בסוף, שיעור האנשים שלא הגיעו אחרי שאמרו שיגיעו היה קטן מ-10%. אצלנו, מסך כל המוזמנים רק 15% מכל מי שהוזמן לא הגיע בסופו של דבר. אבל זה מצב די חריג ובכל מקרה, קחי את מספר האנשים שאישרו הגעה ותפחיתי 10%. ב-10% האלו אל תחשיבי ילדים מתחת לגיל 3, שגם ככה לא יושבים בכיסא...

אגב, אם יש הרבה ילדים שימי לב לברר אם הילדים מגיעים ולקחת בחשבון, מעבר ל-10%, לפחות חלק מהילדים שהזמנת ברזרבה. הסיבה- הרבה פעמים הורים מוצאים סידור לילד ברגע האחרון ובמיוחד אצל ילדים יותר בוגרים, בגילאי 12 וכו', לפעמים לא מחליטים עד לרגע האחרון אם הם באים.

אבל בכל מקרה לוקחים ספייר של 10% ומקסימום פותחים רזרבות.
לצפיה ב-'נמאס לי לחכות לתמונות '
נמאס לי לחכות לתמונות
16/12/2013 | 13:37
18
406
אני סתם צריכה להוציא קצת תיסכול.
אני מהאנשים האלה שמחכים תמיד לתמונות בקוצר רוח, בלי קשר לחתונה דווקא. קשה לי לחכות הרבה זמן לתמונות..
עברו כבר כמעט 6 שבועות מאז החתונה ואין לנו עדיין תמונות. קיבלנו רק 3 תמונות יום אחרי החתונה.
חתמנו עם הצלם על 60 ימי עסקים, אבל לא חשבתי שזה באמת ייקח כ"כ הרבה זמן, הייתי אופטימית וחשבתי שזה סתם "כסתח".
כבר עבר חודש וחצי.. ונמאס לי לחכות! זה ממש קשה לי.. אני מתעסקת בזה הרבה ומצפה ומקווה וכלום לא קורה.
כבר התקשרתי לצלם לפני שבועיים לשאול מה קורה והוא אמר שייקח עוד זמן כי מלא התחתנו בתקופה שלנו.
אוף, כמה אפשר לחכות?!
לצפיה ב-'מבינה אותך '
מבינה אותך
16/12/2013 | 18:16
1
178
גם אצלי התמונות התעכבו, אבל קיבלתי אותן חודש בערך אחרי החתונה.
אני כל כך מבינה אותך כי גם לי היה קשה להמתין וניסיתי להסיח את דעתי בנושאים אחרים.

אני יכולה רק לנחם אותך שבסוף התמונות מגיעות וזה מאד כיף!
לצפיה ב-'מחכה לרגע שיגיעו כבר...'
מחכה לרגע שיגיעו כבר...
17/12/2013 | 08:44
93
תודה על הנחמה :)
לצפיה ב-'אני מתוסכלת מהצד השני של המטבע'
אני מתוסכלת מהצד השני של המטבע
16/12/2013 | 22:47
8
342
קיבלתי את הכל 3 ימים אחרי החתונה כמעט
וכבר מאז- חצי שנה- שאין תמונה מתוך ה 3000 ומשהו שאני לא מכירה
והייתה עוד חרישה בשביל האלבום
היום קיבלתי את הסקיצה הראשונה במייל
וזה נוראי
זה נראה משעמם, מסודר בצורה חובבנית נורא, סידור פשוט של ילד בכיתה א'. בא לי לחנוק את המעצבת. אשלח לה תיקונים אבל אני באמת כבר לא יודעת מאיפה להתחיל. כנראה ששמתי לה בטעות שתי תמונות מממממש דומות אחרת לשנייה בהבדל של עין לפה עין לפה. אז היא שמה את שתיהן צמודות באותו דף באותו גודל אפילו. ברצינות?
ואני מפחדת עכשיו שהעורכת וידאו חובבנית כמוה. הו לא.
לצפיה ב-'איזה באסה'
איזה באסה
17/12/2013 | 08:46
1
197
אל תוותרי לה עד שיצא אלבום נורמלי!!
גם אם זה ידרוש מיליון תיקונים. אם את רואה שזה לא עוזר תבקשי להחליף מעצבת.
ואל תדאגי, הוידאו יצא טוב! אבל חצי שנה עברה, יאללה לזרז אותם! לא אמורים להביא תוך 3 חודשים?
לצפיה ב-'כן... אבל לקח לי 5 חודשים לבחור תמונות '
כן... אבל לקח לי 5 חודשים לבחור תמונות
17/12/2013 | 20:56
54
לצפיה ב-'וגם לי וגם לחברות שלי זה קרה '
וגם לי וגם לחברות שלי זה קרה
17/12/2013 | 17:48
5
237
כשקיבלתי את האלבום הדיגיטלי ממש התאכזבתי וחשבתי שיהיה קשה מאד להגיע לתוצאה שאני אוהב מתוך הגרסא ההתחלתית. מה גם שלפי החוזה עם הצלם הייתי מוגבלת במספר השינויים שאפשר לבקש לטיוטה הראשונה (לא זוכרת אם 10 או 15) ולי היו המון הערות.
ואז, אחרי שקצת התבאסתי, פתחתי קובץ WORD והתחלתי לכתוב איזה שינויים לבצע בלי להגביל את עצמי במספר השינויים. אחרי שכתבתי את הכל - פשוט ניסחתי את זה כהערות מאד ספציפיות ומפורטות אבל לפי נושאים.

אחרי שהכנתי קובץ מאד מפורט והעברתי למעצבת התקשרתי אליה והסברתי לה מה אני רוצה. הרגשתי קצת קרציה אבל חבל לשלם על הדפסה של אלבום כל כך הרבה כסף אם לא מרוצים. המעצבת ביצעה את השינויים - קיבלתי חזרה, עדין לא הייתי לגמרי מרוצה, ביקשתי עוד תיקונים ולא התווכחו איתי. התיקונים בוצעו ואז שלחתי עוד בערך שני סבבים על דברים קטנים ששמתי לב אליהם פתאום.

זה היה קצת התעסקות אבל היום יש לי אלבום שאני מרוצה ממנו וכיף לי להסתכל בו. אז זה לגמרי שווה את זה.

לפעמים, כמה שהאלבום נראה לך לא משהו - כמה שינויים קטנים יכולים לגמרי לעשות הבדל גדול. הבנתי שהגרסא הראשונה היא בד"כ לא מושקעת ואם את מראה למעצבת שאכפת לך וחשוב לך שיהיה יפה - היא משנה ומתקנת ובד"כ לא עושה בעיות.
לצפיה ב-'ואפילו לקחנו את אותה חברה אני ואת...'
ואפילו לקחנו את אותה חברה אני ואת...
17/12/2013 | 20:58
4
197
אז זה כנראה משהו גלובלי אצלם...

עוד משהו שהפריע לי זה שלא היה שום עריכה גרפית לתמונות ואט סו אבר. עכשיו- לא מדברת על להעלים לי קמטים או להרזות אותי, אלא על משחקים עם פילטרים וכו' שיהיה קצת מעניין... זה משהו שנהוג, לא? המעצבת פשוט שמה את התמונות ככה בלי מחשבה.
לצפיה ב-'באמת שכחתי '
באמת שכחתי
17/12/2013 | 21:24
151
ששתינו השתמשנו בשירותיה של אותה חברה.

האמת שבאופן אישי לא התאכזבתי מנושא הפילטרים (למרות שאצלי היו קצת, ממש בקטנה), כי רציתי וביקשתי עיצוב נקי. מה שלי הפריע באופן אישי היה הרבה טעויות במיקום של התמונות, בחיתוך שלהן ובסידור שלהן.
למשל, תמונה מאד יפה של המקום נלקחה כרקע ודווקא על החלק הכי יפה של התמונה מיקמו ריבוע תמונות. כך שנשאר החלק המשעמם והחלק היפה מוסתר ולא ברור למה התמונה הזו נבחרה כרקע. דווקא המעצבת הגיבה מאד יפה לבקשות השינויים שלי ותיקנה בסבלנות את כל מה שביקשתי (כולל עבודת פוטושופ על אחת מהתמונות כדי להסתיר כבל מכוער בתמונה של שבירת הכוס) - אם זה מעודד אותך. למרות שאני בכלל לא יודעת אם זו אותה אחת.  
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה נהוג'
לא יודעת אם זה נהוג
17/12/2013 | 21:35
2
165
הצלם אמור לעשות את העיבודים האלה בעצמו, אם הוא חושב שהם נחוצים/חלק מתהליך העבודה שלו. זו לא עבודה של מעצב. מאמינה שצלם שמכבד את העבודה שלו עושה את העיבודים שהוא מאמין בהם וכך מעביר את התמונות ללקוח.
המקרים היחידים שבהם נגעתי בתמונה של צלם כפי שהועברה ללקוח הם כשממש ברור שהצלם לא נגע בתמונות בכלל והעביר אותן כמו שהן יצאו מהמצלמה ללקוחות שלו, ורואים שבעיבוד מינימלי אפשר מאד לשפר את הצבעים והחיות של התמונה. עיבודים אחרים אני עושה רק לפי בקשה מפורשת, כי ממש לא כולם אוהבים את זה.

זה לא אומר שאי אפשר שזה ייכלל בעבודת העיצוב, אבל זה משהו שצריך להגיד מראש, בעיקר אם הצלם עצמו לא נוהג להשתמש באפקטים כאלה.
לצפיה ב-'אגב, אני חייבת לך תודה '
אגב, אני חייבת לך תודה
17/12/2013 | 22:01
1
278
בעקבות הודעות שלך בפורום, החלטתי לעצב את אלבום החתונה שלנו בעצמי.
גם ההמלצה שלך על לייזר לינק התבררה כמוצלחת עבורי.
לצפיה ב-'שמחה לשמוע '
שמחה לשמוע
18/12/2013 | 01:06
90
לצפיה ב-'אני ממש איתך'
אני ממש איתך
16/12/2013 | 22:56
1
166
הצילומים שלנו היו לפני חודש בדיוק ועדיין אין כלום.
בעיקרון מי שצילם אותנו הוא חבר של בעלי והוא עשה את זה ללא תשלום (חוץ מארוחה במסעדה בסוף היום ותודתנו הנצחית), אז מצד אחד אין לי זכות להתלונן, אבל מצד שני אין לי גם יכולת להתלונן! זה ממש מעיק עלי שאין דד ליין ואני לא יכולה להציק לו, בעיקר כי הטיזרים שהוא שלח לנו בסוף אותו יום (צילומים של מסך המצלמה באמצעות הסלולארי) היו כ"כ מהממים!

נהיה חזקות וסבלניות יחד!
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
17/12/2013 | 08:47
91
נחכה ונראה.. מתישהו זה יקרה!
לצפיה ב-'זה נראה כמו נצח אבל...'
זה נראה כמו נצח אבל...
17/12/2013 | 07:41
1
212
תהיי בטוחה שהצלם מתעכב כל כך עם התמונות, בין היתר כי הוא עובר על כולן, עושה עריכה וגורם להן להראות עוד יותר טוב! זה שווה את ההמתנה...

לצפיה ב-'גם נכון'
גם נכון
17/12/2013 | 08:48
103
אני מניחה שזה אכן שווה את ההמתנה, או לפחות מקווה כך.. תודה על העידוד
לצפיה ב-'נקודת אור'
נקודת אור
18/12/2013 | 16:02
2
167
אני לגמרי מבינה אותך. לנו לקח כמעט 3 חודשים עד שקיבלנו את התמונות ויאמר שאלו היו חודשים קשים במיוחד :)
באיזשהו שלב החלטתי להאמין שלוקח מלא זמן כי יש א.- מלא מלא תמונות (צדקתי) וב. הצלמים משקיעים מאוד בעריכה (לא יודעת אם צדקתי אבל יצא יפה.

תחזיקי מעמד. בסוף הם יגיעו ויהיה לכם ממש כיף להזכר שוב בכל מה שהיה
לצפיה ב-'וואו כל הכבוד שהצלחתם לעמוד בזה!'
וואו כל הכבוד שהצלחתם לעמוד בזה!
19/12/2013 | 10:37
83
אני עכשיו חודש וחצי אחרי ולא רואה את עצמי מחכה עוד יותר משבוע-שבועיים.. זה לא פשוט.
אבל תודה על נקודת האור, אנסה להיאחז בה!
לצפיה ב-'עוד יתרון בחתונת חורף :)'
עוד יתרון בחתונת חורף :)
21/12/2013 | 00:31
27
לצפיה ב-'יריד שמלות כלה עד 3,000 ב-26-28/12- נמל יפ'
יריד שמלות כלה עד 3,000 ב-26-28/12- נמל יפ
17/12/2013 | 11:35
194
לצפיה ב-'מפרסמת שוב - זקוקה למאורסים לצורך מחקר'
מפרסמת שוב - זקוקה למאורסים לצורך מחקר
18/12/2013 | 10:43
156
אהלן חבר'ה,

לצורך מחקר שאני עורכת במסגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה, אני זקוקה לנבדקים אשר עומדים בפני חתונה!
בבקשה, אודה לכל מי שיוכל להקדיש לכך מספר דקות ואף להעביר לחברים רלוונטיים!
חסרים לנו כ-30 נבדקים מאורסים על-מנת לסיים את עבודת המחקר!

תודה רבה,

טוהר
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עזרה עם בית דפוס'
עזרה עם בית דפוס
22/12/2013 | 11:16
1
31
טוב אז הגעתי לשלב ההזמנות...
איפה יש בית דפוס באיזור המרכז שגם עושה עיצוב הזמנה
או מעצב גרפיקאי מומלץ?
לצפיה ב-'מאוד ממליצה'
מאוד ממליצה
22/12/2013 | 11:33
27
על "טוקסידו"- יש להם אתר באנטרנט עם מלא דוגמאות ואת יכולה לבקש שישלחו לך הביתה כדי להתרשם מקרוב..
אני ביקשתי הרבה שינויים בגופנים וצבע וגודל והכל נעשה בסבלנות, חיוך (לפחות כך נשמע מהצד השני של הטלפון) ובלי תוספת מחיר! השירות היה יעיל ומהיר וקבלתי איזה 3-4 סקיצות במייל עד שהתוצר הסופי היה מקובל עליי.. .
בנוסף קבלנו מגנטים בהפתעה בחינם, על אף שלא ביצענו הזמנה יקרה במיוחד..
אני ממש הייתי מרוצה
אגב מבחינת דגמים, הסתובבתי פיזית בלא מעט בתי דפוס ולא אהבתי את הדוגמאות/ מחירים. בנוסף על כל שינוי מינורי ביקשו תוספת גרפיקה שנעה בין 200-400 שקל שזה די מטורף ביחס לעלות ההזמנות עצמן..
לצפיה ב-'החתונה עוד 10 ימים. אין לי מצב רוח '
החתונה עוד 10 ימים. אין לי מצב רוח
15/12/2013 | 12:38
21
812
זה התחיל בחברה טובה מאוד שהודיעה שלא תוכל הגיע למסיבת הרווקות בגלל בוחן ()
כשבדקתי אופציה של להזיז את התאריך של מסיבת הרווקות לתאריך בו היא אמרה שהיא תוכל להגיע, היא אמרה שגם היום הזה לא יתאים, כי היא עובדת בו ().
שלחה לי את זה בסמס, שלא עניתי לו, בעיקר כי אני באמת לא יודעת איך להעלות על כתב את האכזבה העצומה מהעניין הזה.

מלכתחילה לא רציתי כ"כ מסיבת רווקות,
אין לי המון חברות קרובות, ותמיד נראה לי מוזר להזמין "לא קשורות" רק בשביל שיהיו יותר בנות.

אז המסיבה, שתוכננה ליותר בנות, לאט לאט קטנה וקטנה עד שהגיעה למס' הנוכחי של 6 בנות, כולל אותי, בלי אחת החברות הקרובות מאוד (כיתה ז', צבא, חברים, לימודים, מחלות - מה לא עברנו ביחד? )

אני מבינה שהיא במקום אחר בחיים שלה כרגע,
היא עדיין עמוק בתואר הראשון, כבר נשואה, עם ילדה - מבינה שאנחנו במקומות שונים, באמת. ועדיין - אני מאוכזבת ממש.
(שלא תתהו לשניה - מי שאירגנה לה את מסיבת הרווקות שלה הייתה אני, כמובן. אצלי היא אפילו לא הייתה צריכה לארגן. חברה טובה אחרת לקחה את זה עליה.)

ועכשיו לחברה השניה ההכי הכי טובה בעולם.
התחילה עבודה חדשה,
הייתה אמורה להיות המלווה שלי,
ועכשיו אמרו לה בעבודה שהיא לא יכולה לקבל חופש באותו יום, אלא מקסימום לצאת מוקדם (כשלאף אחת מאיתנו אין מושג מה זה "מוקדם" בשלב הזה. 17:00?!?)
היא בת"א,
אני מהצפון (הזה עם השלג),
החתונה בפרדס חנה.
זה לא הולך לקרות.

ואני יודעת שבמקרה הזה זה לא היא -
כמה שזה תלוי בה, היא תעשה. היא תגיע מוקדם, ותעבוד כמו חיה, אבל זה הרי באמת באמת לא תלוי בה.

אז היא לא תהיה מלווה.

נכון שנשארתי עם מלווה מהממת, מקסימה, שבאה במיוחד בשביל החתונה מלונדון,
וזה נכון שהיא באמת בחורה תקתקנית וכיפית,
הכל נכון.
אבל קשה לי לחשוב על יום החתונה בלי החברה שלא מגיעה. ממש קשה לי.

היא הבטיחה שלא יכול להיות שהיא תאחר לחתונה,
אבל מכל מה שממעתי כאן, ומחוויות של אחרות, זה כבר לא שלב שבאמת זוכרים ממנו משהו.
(כן, ברור לי שזה אידיוטי, שהכל מכוון לחתונה עצמה, ודווקא שם נעשים זומבים, אבל זה מה שקראתי ושמעתי בכל מקום ).

עכשיו אני יודעת שביום הזה, של ההתארגנות, אמא שלי תחרפן אותי, אני אתעצבן ואלחץ מכל דבר, הבחור שלי, שתמיד מרגיע אותי, יהיה במקום אחר (כל הקטע, לא?),
אני לא אצליח באמת להנות ולהרגע כי אני רק אדאג ממה עוד יכול להתחרבש (הרב לא יגיע? נשכח את הטבעות? לא יארגנו את האולם כמו שרציתי? הצלמים יאחרו? השמלה לא תהיה נוחה? לא חסר, תאמינו לי.)

אני באמת באמת חושבת שזה הזמן לואליום.
לצפיה ב-'לחצים של לפני'
לחצים של לפני
15/12/2013 | 14:03
356
אני יכולה להתחיל לתת לך אלף ואחת דוגמאות לחברות הטובות שלי שלא הגיעו, לחבר הכי טוב בעשור האחרון שגיליתי רק באמצע האירוע שהוא עדיין באמסטרדם, לאמא שלי ואחותי שבזמן שהצלמים מחכים לי החליטו לא לעלות לעזור לי לסגור את השמלה כי הן רוקדות בסלון ולעוד מליון דברים שהתחרבשו לי ביום האירוע.
ועדין, תגיד לך כל כלה, האווירה, הטקס, הריקודים, המשפחה, כל מי שכן טרח ובא- יכפרו על כל הדברים שרצית ולא היו.
אני אישית עמדתי בכניסה לחופה שלי והבנתי שלמרות שכמה מהחברים הכי טובים שלי החליטו לא להגיע (מחלה, תאילנד, אמסטרדם), עמדו שם 252 שפינו חצי יום, יום לפני ערב חג, התלבשו במיטב מחלצותיהם, הסתרקו, התאפרו, עלו על עקבים, ונהגו עד לבניימינה בשביל לבוא להיות איתי. זה לחלוטין הפר כל מחשבה שלילית שהייתה לי עד אותו רגע.

לגבי מסיבת הרווקות- לי היו 6 בנות במסיבה, שתיים מתוכן הן אחותי וחברה שלה, ואחד היה חייל שלי בצבא (אבל הוא גיי אז גם הוא רווקה ). להגיד שזה מה שתכננתי מלכתחילה? ממש לא.
אבל היו חברות מצחיקות, היינו שיכורות פצצות, מלא בחורים התחילו איתנו (כן, גם שבוע לפני חתונה זה עדין מחמיא), ובסה"כ- הייתי מוכנה לעשות שוב בדיוק את אותה מסיבה..

שולחת לך חיבוק ומקווה שתתעודדי קצת
לצפיה ב-''
15/12/2013 | 14:04
217
אני מאוד מבינה אותך.
לפני החתונה הייתי נורא לחוצה, עצבנית ומודאגת.
פחדתי שהכל, אבל ה-כל ישתבש וייהרס, רצו לי התסריטים הכי גרועים בראש.
הציפייה שלנו היא שהכל יהיה מושלם. אבל שום דבר בחיים לא מושלם.

לגבי המסיבת רווקות - גם לחברה מאוד טובה שלי הבריזו חברות מאוד טובות מהמסיבת רווקות שלה - ועדיין היה ממש כיף!
גם אני לא רציתי מסיבת רווקות כי בקושי יש לי חברות- ועדיין היה כיף!
אני דווקא אוהבת שהמסיבות רווקות הן אינטימיות.

לגבי החברות - לפעמים עם כל הרצון הטוב, הדברים לא מסתדרים. החברה שלא תגיע למסיבת הרווקות - כנראה שזה פשוט לא מסתדר לה וזה בסדר, אין לך מה להתאכזב.
החברה שלא תהייה בהתארגנות- זה באמת לא תלוי בה. יש מקומות עבודה שהם פחות גמישים, בעיקר אם חדשה.

מה יכול להשתבש? יש לך ספקים שאת סומכת עליהם! ואת תמיד יכולה להתקשר אליהם יום או יומיים לפני- לוודא שאתם סגורים על הכל. את תמיד יכולה להכין לך רשימות של דברים שאסור לשכוח (זה מה שאני עשיתי וזה עזר).
ואני, עם כמה שאני לחוצה וחולת שליטה - בבוקר החתונה קמתי רגועה לגמרי! והייתי רגועה ומרחפת- ולא משנה שאנשים הודיעו ברגע האחרון שהם לא באים...
ואני בטוחה שגם את תקומי רגועה ושמחה- כי זה היום שלכם.
ויהיה לך כיף, אני מבטיחה.
תחשבי על החיובי - תהייה לך מלווה מקסימה, שמגיעה במיוחד בשבילך!
יום החתונה הוא יום מאוד כייפי- זה שמאפרים אותך ומסרקים אותך ומצלמים אותך- זה דיי נחמד(:
והכי כיף - זה האנשים שיגיעו לחגוג איתכם, וישמחו איתכם, ויפרגנו לכם, ויחגגו איתכם.
זה הכי הכי חשוב.
לצפיה ב-'צרת רבים?'
צרת רבים?
15/12/2013 | 14:35
272

אם בא לך אז אני מזדהה איתך.
אצלי זה ידוע מראש.
החתונה בעוד חדשיים (טוב קצת פחות...)
החברה הכי טובה שלי גרה עכשיו בארהב - היא לא תהיה. בכלל.
החברות האחרות שלי ואחותי - בהריון או עם ילד קטן- לא יוכלו ללוות אותי.

קיצ. כרגע אין לי מלווה - לא ראשונה ולא שנייה ולא שלישית להתפשר עליה. פשוט אין.

וזה באסה, כי אני צריכה עזרה. וגם אם לא אז בא לי מישהי שפשוט תהיה שם למקרה ש.. כלומר, רק בשביל השקט הנפשי.

לפיכך החלטתי שביום החתונה שלי הכל הולך להיות בסדר.
פשוט בסדר.
בלי לחצים מיותרים ובלי דאגות.
כי זה פשוט בסדר.

אני שולחת אנרגיות טובות בשבילך -
שהחתונה שלך תהיה נעימה וכיפית.
תפגשי את החברות שלך על הרחבה, תרקדו ותשמחו יחד!
מאחלת לך חתונה נעימה מלאת אהבה!

חיבוק ממני
לצפיה ב-''
15/12/2013 | 14:40
197
שולחת מלא חיבוקים. אני יכולה לתאר לעצמי איך זה מלחיץ ומבאס (אני לחוצה חצי שנה לפני.. אז שבוע לפני... )
תנסי להתרכז בסיבה שאת בכלל עושה את זה, להצהיר על האהבה שלך ושל הבנזוג שלך ואיזה מרגש זה הולך להיות לעבור את הטקס הזה והתחיל פרק חדש של חיים משותפים ביחד.

אני חושבת (ומזכירה גם לעצמי) שיש דברים שהם לא בשליטה שלנו, כמו מה שאנשים אחרים בוחרים לעשות, עבודות או כל דבר אחר...
וצריך להתרכז במה שכן בשליטה שלנו, כמו החיוך.
מקווה ובטוחה שיהיה לך יום מדהים ושמח.
לצפיה ב-' זה טבעי להרגיש ככה'
זה טבעי להרגיש ככה
15/12/2013 | 15:56
177
לפעמים הציפייה להיות בעננים מכל התקופה הזאת רק מקשה... זה בסדר להתבאס ולפעמים הידיעה שזה בסדר מקצרת את הבאסה.

מצרפת לבטטה החמודה, תזכירי לעצמך מה באמת חשוב, בדפי ההיסטוריה של חיי הזוגיות והמשפחה שלכם, המלווה ומסיבת הרווקות ידהו מהר, ומה שבאמת חשוב זו האהבה שלכם. האירוע הזה הוא נקודה בדרך, המלווה זה שבריר של נקודה. הזוגיות שלכם זה עולם ומלואו.

חיבוק גדול.
לצפיה ב-'יש לי שלושה דברים לומר לך - '
יש לי שלושה דברים לומר לך -
15/12/2013 | 21:27
258
א. השבועיים שלפני החתונה הם לא כיפיים בכלל, ואין כל כך מה לעשות נגד זה חוץ מלעבור אותם. תנשמי עמוק ותצללי עד ערב לפני
ב. להתחתן זה ממש כיף, ואני הבנאדם האחרון שציפה להגיד דבר כזה. אבל זה באמת באמת כיף, וכל האנשים שלא הצליחו לבוא ממש לא יטרידו אותך בערב עצמו. תתמקדי בפנים של כל מי שכן שם.
ג. זה לא תמיד נכון שלא זוכרים, יש מעט מאד ימים שצלולים בזכרון שלי כמו היום הזה. אולי את תהיי כמוני?

ובונוס ד. - גם אני חשבתי שאהיה סופר לחוצה ומוטרדת ומודאגת, ובנוסף להכל אני גם ביישנית נוראית והייתי צריכה לדבר בטקס, אבל בסוף הייתי ממש רגועה וחייכנית וכולם אמרו לנו שאנחנו הזוג הכי רגוע שהם ראו כבר הרבה זמן, כולל כל הספקים.
לצפיה ב-'אל תדאגי יכולים להיות דברים יותר גרועים'
אל תדאגי יכולים להיות דברים יותר גרועים
15/12/2013 | 22:34
181
מנסיון. למשל כשההורים לא מגיעים לחתונה מסיבה כזאת או אחרת.
לגבי מסיבת רווקות אצלי היום 6 חברות ואני והיה נורא כיף ובכלל לא הרגיש לי חסר בבנות אולי מלבד אחת שלא הצליחה להגיע ואני ממש לא כועסת.
תקשיבי זה המצב ועם זה צריך להמשיך. תנסי להתעודד בכל מקרה יהיה לך יום מרגש. הכל יהיה בסדר. ומדברת זאת שעוד רגע מתחתנת.. השבוע
לצפיה ב-'באותה סירה'
באותה סירה
16/12/2013 | 06:57
161
יש לי חברה מאוד טובה שלומדת בחו"ל שיש סיכוי גדול שהיא לא תגיע, לא למסיבת רווקות ולא לחתונה..היא גם לא תלווה אותי.
קשה לי לחשוב על זה שבחתונה שלי היא לא תהיה.
חבר טוב של החצי גם לא יבוא כי הוא התחייב להיות נהג בחתונה של חבר אחר שלו. כנרה אלה דברים שקורים כשקובעים תאריך 4 חודשים ולא שנה מראש.
אין לי הרבה מה להוסיף חוץ מ
ומזל טוב :)
לצפיה ב-'לי קרה בדיוק אותו הדבר'
לי קרה בדיוק אותו הדבר
16/12/2013 | 07:45
186
החברה הכי טובה שלי הודיעה לי שבוע לפני החתונה שהיא לא תוכל ללוות אותי בגלל משהו בלימודים עם נוכחות חובה.
וגם למסיבת הרווקות לא באה חברה אחת מאוד טובה שלי ושתי חברות שמאוד מאוד רצו שאזמין אותן ובסוף לא באו בגלל סיבות מטופשות.

להגיד שלא התאכזבתי? ברור שכן. אבל כמו כל דבר בחיים, צריך להסתכל על החיובי. הדברים שקרו לא גורעים מהעובדה שתהיה לך מסיבת רווקות כיפית ויום חתונה מדהים.
אני גם חושבת שביום עצמו תהיי כל כך מרוגשת ושמחה שתשכחי מהדאגות .
לצפיה ב-'הצעה פרקטית לשיפור יום ההתארגנות'
הצעה פרקטית לשיפור יום ההתארגנות
16/12/2013 | 10:53
208
אז אולי תחליטי שכן תתארגני עם הבחור?
יש הרבה זוגות היום שמתארגנים ביחד. למה בעצם שלא? את אפקט ה"הפתעה" תעשי עם השמלה, ולא יקרה כלום אם הוא יראה את השלבים של האיפור והשיער.
אם זה יעשה לך את היום ליותר רגוע ונעים, אז למה לא בעצם?
תחשבי על זה
לצפיה ב-'הזמן הזה שלפני החתונה...'
הזמן הזה שלפני החתונה...
16/12/2013 | 11:23
185
קודם כל , אני שולחת חיבוקים והזדהות, כי באמת נשמע מבאס...
אצלי גם חברה מאוד טובה לא יכולה להגיע למסיבת אירוסין כי יש לה חתונה. בהתחלה אמרתי קורה ואז החצי היסב את תשומת ליבי שלהרבה דברים שקשורים אלי היא לא מגיעה! כרגע אני לא חושבת על זה ולא על המשמעות של זה כי אני רוצה להרגיש טוב לקראת החתונה שגם ככה זו תקופה מלחיצה...
אני מתחתנת שבוע הבא ואני מרגישה שכל דבר קטן מקפיץ אותי - אני רבה הרבה עם הבנזוג, אמא שלי מעצבנת אותי, אין לי סבלנות לחברות וכו'.. זה כנראה הלחץ, והקטע הכי הזוי, זה שכל הזמן שואלים אותי, נו, אז את מתרגשת? ואני עונה לכולם כן, כי זה מה שמצפים אבל התשובה האמיתית היא "לא!" ושזה זמן מלחיץ ואני מתה שהחתונה תגיע כדי שההרגשה הזו תעבור...
אז יהיה טוב? חייב להיות טוב... אז התובנה שלי זה להתמקד בעשייה ולא במחשבות שעושות לנו רע במיוחד בזמן כזה לחוץ...
לצפיה ב-''
16/12/2013 | 15:09
118
אני יודעת שקשה לראות את זה עכשיו - אבל כל מה שהבנות כתבו לך ממש נכון.
דברים משתבשים לפני החתונה, כמעט לכולן. וכמעט כל אחת מרגישה לפני החתונה אכזבה מכל מיני אנשים.
אבל בסופו של דבר, ביום החתונה, כל האכזבה, העצבים והבאסה, איכשהו נעלמים... ולאט לאט, כשמבינים שבעצם קורא משהו ממש גדול בחיים שלנו - מגיעה ההתרגשות.

ואיזה כיף ונדיר זה למצוא בן אדם, שותף לדרך, שיהיה איתך מעכשיו ועד אינסוף. זה פשוט מרגש.

ואיכשהו, על כל אדם שיאכזב אותך, פתאום תגלי מישהי שתפתיע אותך.
מאחלת לך, שעם כל הדברים שמדי פעם משתבשים באופן טבעי, יהיה לך יום מדהים בחתונה.
לצפיה ב-'הפורום הזה מדהים!! '
הפורום הזה מדהים!!
17/12/2013 | 11:52
3
191
המילים החמות שלכן, והחיבוקים (החמים על אף הווירטואליות שלהם) ממש עזרו !!

להכניס דברים לפרופורציה מאוד עוזר: העיקר בערב הזה זו הצהרת האהבה שלנו, ולא מי כן או לא יהיה שם, בטח ובטח במסיבת הרווקות ובהתארגנות.
אם הייתן אומרות לי לפני חודשיים שאני אקח את זה ככ קשה, הייתי צוחקת לכן בפנים ואומרת שאני לא בריידזילה וזו ממש היסחפות,
אבל משהו בשצף הארגונים, התכנונים וההכנות משבש קצת את המוח...
לא אומרת שזה לא מאכזב, אבל אני בהחלט מרגישה שהיום אני לוקחת את הדברים יותר בפרופורציה.
מנסה להזכיר לעצמי שבסה״כ מדובר במסיבה מאוד מושקעת

אז המון תודה לכולכן על המילים החמות,
כל אחת ואחת מכן עודדה אותי

ועכשיו: אנסה להפתר מההתקררות המעצבנת שנפלה עליי (אם מישהי מצאה ריאה איפשהו, אני די בטוחה שאיבדתי אחת, אז תהיו חברות ),
לסיים הכנות לחתונה,
ולהנות מכמה הימים שלפני החתונה (על מי אני עובדת?! אולי אם אני אגיד את זה מספיק פעמים, זה גם יקרה)

שוב תודה,
הפורום הזה מדהים
לצפיה ב-'ריבקונצ''
ריבקונצ'
18/12/2013 | 18:42
2
71

אפשר להמליץ לך על תרופת סבתא שמחזיקה אותי עכשיו?
(אגב, זה יותר טעים ממה שזה נשמע...)

חומרים:
צנצנת נקיה
דבש נוזלי
בצל חי

לחתוך בצל חי.
לשים בצנצנת.
לכסות בדבש.
להניח ל-24 שעות במקרר.

אחרי לקחת כף מהנוזל כל כמה שעות.

מעולה.
החזיר אותי ואת הקול לשלי לחברת האנשים...
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שזה יותר טעים משזה נשמע '
אני מאוד מקווה שזה יותר טעים משזה נשמע
18/12/2013 | 19:58
1
49
יכול להיות שאנסה, אם ההתקררות לא תעבור עד מחר.

תודה!!
לצפיה ב-'אפרופו בצל '
אפרופו בצל
18/12/2013 | 20:46
53
שנים צחקתי על חברה שלי ששמה חצי בצל בלילה, ליד המיטה של הילדים כשהם מצוננים.
עד שיום אחד תמיר, הקטן שלי, היה מאוד מאוד מצונן ומסכן.
שמתי חצי בצל בצלוחית ליד המיטה שלו (אחרי שהוא נרדם, כמובן ).
הריח היה נוראי!!! אני מודה, אבל הוא קם בבוקר כמו חדש, והבצל היה "סחוט" ויבש".... כנראה שזה עושה את העבודה
לצפיה ב-'חיבוק גדול ממלכת הנאחס'
חיבוק גדול ממלכת הנאחס
17/12/2013 | 13:34
149
אני ממש מבינה את התחושה. מהרגע שהתארסתי לא הפסיקו לקרות אסונות קטנים (חברה חולת סרטן, אמא שכמעט איבדה רגל, סבתא עם דיאגנוזה בעייתית, סופת שלגים, תאונות, מה לא). אני לא מאמינה בעין הרע ולא בסימנים משמיים, אבל בשלב מסויים כבר התחלתי ממש להתייאש. אני בת יחידה והרגשתי שבמקום להתעסק בדברים הכיפיים של החתונה אני כל הזמן רודפת אחרי אסונות ומנסה בסה"כ לסיים עם הכל כמה שיותר מהר.

אז כן, הכל נעשה בלחץ, והמון פעמים הרגשתי בדיוק כמו שאת מתארת, שאני עונה לאנשים "כן" כששואלים אותי על התרגשות סתם כי לא בא לי להסביר למה לא. אבל בסופו של יום, תמיד הגעתי לאיש שלי ונזכרתי שהוא מה שחשוב ושכל השאר ייפתר, כולם יהיו בריאים והכל יהיה סבבה.

אנחנו חודש לפני החתונה, ולמרות שיש עדיין בתי חולים וסידורים אחרים, הרוב הסתדר. יהיה בסדר. בשלב מסויים פשוט החלטתי להיות אדישה לצרות, להתנהגות של אנשים ולתסכולים, ולהשתדל להגיע ליום החתונה בחתיכה אחת, ועם כמה שיותר שפיות.

מחבקת ומקווה שתהיה לך חתונה מהממת.
לצפיה ב-'מעודדות אותן מכאן!'
מעודדות אותן מכאן!
17/12/2013 | 15:24
143
היי,
אין ספק שהסיטואציות שתיארת הן לא נעימות ויכולות להעכיר את האווירה, א-ב-ל, בסופו של דבר, זה הכל עניין של גישה וזו לא סתם קלישאה. זכית למסיבת רווקות עם שש חברות נפלאות שירצו לשמח אותך ולעשות לך טוב, בעצמך אמרת שזכית במלווה תקתקנית שהגיעה מעבר לים במיוחד עבורך.
נכון, היום עצמו רווי לחצים וכל הכלות רוצות שהחתונה שלהן תתקתק ללא שום בעיות. אז קודם כל, בכל אירוע יש לחצים והוא לא יכול להיות הכי מושלם כמו שרוצים, אבל הוא מושלם בדרכו והוא מושלם כי אלה אנשים שבאים במיוחד עבורכם, לחגוג את שמחתכם ואת האהבה שלכם. אם תתרכזי בזה וזה הרי העיקר, אנחנו בטוחות שמצב הרוח שלך ישתדרג בין רגע!
לצפיה ב-'יתכן'
יתכן
20/12/2013 | 17:40
42
שהחברות שלך רואות את הדברים אחרת ממך. חתונה היא אירוע מרכזי עבורך, להן יש חיים משלהן ומותר להן להחליט לא להגיע, וזה בסדר.
לצפיה ב-'הי!'
הי!
22/12/2013 | 16:47
1
34

מה שלומך? מרגישה יותר טוב?
לצפיה ב-'הממ.....'
הממ.....
22/12/2013 | 18:23
24
בדיוק העליתי פוסט בנושא
לצפיה ב-'שבוע בפראג!'
שבוע בפראג!
15/12/2013 | 11:05
28
337
כרגיל, לא ידעתי לאן לשרשר... מתנצלת מראש

בעוד כחודש וחצי אנחנו טסים לירח-דבש קצר + חתונה בפראג (עם קמילה, כמובן).
אז אני יודעת שיש המון מידע על פראג ברשת בכלל ובפורום בפרט, אבל משום מה לא הצלחתי למצוא המלצות על מלון טוב. קמילה המקסימה שלחה לנו שמות של כמה מלונות, אבל לא מצאנו עליהם יותר מדי פרטים או המלצות ברשת.
אם יש למישה/י המלצה על מלון לא יקר בטירוף אבל שיהיה גם כמה שיותר שווה ונחמד ובמיקום טוב (בכל זאת, יהיו לנו 7 לילות לבלות בו!) - אשמח ממש לקבל.
בנוסף, אשמח להמלצות על מסעדות / מוזיאונים / ארכיטקטורה / וכל בילוי נעים אחר.

(וכבר עברתי על הארכיון... פשוט לא מצאתי יותר מדי מידע, ואני לא בטוחה שהמידע שכן מצאתי שם עדכני).

תודה מראש ושבוע טוב ושמח לכולם!
לצפיה ב-'ממליצה בחום על ה-Eurostars David'
ממליצה בחום על ה-Eurostars David
15/12/2013 | 11:42
2
157
מאוד אהבנו אותו. וגם קמילה אישרה אותו
לצפיה ב-'תודה! איך הוא מבחינת מיקום? '
תודה! איך הוא מבחינת מיקום?
15/12/2013 | 13:54
1
34
לצפיה ב-'לנו היה מאוד מאוד נוח. '
לנו היה מאוד מאוד נוח.
15/12/2013 | 16:30
74
הוא מרכזי, ובשכונה שסבבה להסתובב בה גם בלילה.
ואם את בענייני שיער/ איפור שם אז המקום שקמילה סגרה לנו היה במרחק הליכה (חזרה חזרנו במונית - לקח כמה דקות).
לצפיה ב-'תחפשי א הקרדיטים שי לחתונה בפארג'
תחפשי א הקרדיטים שי לחתונה בפארג
15/12/2013 | 11:42
8
158
יש שם המלצות גם על מלון (אייס אולד-טאון) והרבה על מסעדות.

אם יש לכם שבוע אני ממליצה גם לצאת המעיר, אולי סיור לדרזדן או וינה...
לצפיה ב-'תודה! רק לא הבנתי של מי הקרדיטים...'
תודה! רק לא הבנתי של מי הקרדיטים...
15/12/2013 | 12:04
7
53
לצפיה ב-'הקרדיטים שלי '
הקרדיטים שלי
15/12/2013 | 13:03
4
130
הם תוייקים איפשהו ביקיות של הפורום...
לצפיה ב-'תיארתי לעצמי,'
תיארתי לעצמי,
15/12/2013 | 13:15
3
87
פשוט נכנסתי לקישור שלך בחתימה, ואמנם מצאתי שם קרדיטים קסומים ומופלאים, אך ללא זכר לפראג
אערוך חיפוש בארכיון, תודה!
לצפיה ב-'ואם לא מצאת את של הילה'
ואם לא מצאת את של הילה
15/12/2013 | 19:03
1
59
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
15/12/2013 | 20:30
11
לצפיה ב-'שיעמם לי'
שיעמם לי
15/12/2013 | 13:14
1
109
לצפיה ב-'מקסימה שאת! תודה רבה רבה '
מקסימה שאת! תודה רבה רבה
15/12/2013 | 13:15
16
לצפיה ב-'פראג היא לוקיישן מעולה לירח דבש'
פראג היא לוקיישן מעולה לירח דבש
15/12/2013 | 12:53
1
621
כל הכבוד על הבחירה המצוינת!

יש לנו כמה המלצות עבורך, מהפוסט המצורף, מירח הדבש של לובה ונתן בפראג בקיץ 2011. הפוסט אמנם ישן, אבל אנחו בטוחות שרוב ההמלצות עדיין רלוונטיות.

לובה ונתן מאוד ממליצים על מלון Legerova, מדובר במלון הממוקם בצורה נוחה, נגיש למטרו ודרכו ניתן להגיע לכל יעד נחשק בפראג. מדובר במלון חמוד על בסיס שלושה כוכבים, שקט ונעים. יש בו wifi, נותני שירות נחמדים וארוחות בוקר טעימות. באזור של המלון אפשר למצוא כל מיני מסעדות מקומיות אותן פוקדים תושבי העיר ושם אפשר להזמין מנות אותנטיות במחירים נוחים. אם אתם לא מחובבי המטבח הצ'כי שהוא מעט כבד ולא יתאים לכל אחד, בקניון פלאדיום תוכלו למצוא רשתות מזון מהיר וגם כמה מסעדות ייחודיות יותר, כמו למשל מהמטבח ההודי והלבנוני. גם ברובע היהודי ניתן למצוא כמה מסעדות מעולות שמציעות תפריט מגוון וכמובן גם כשר. אנחנו ממליצות על מסעדות הממוקמות בכל מיני סמטאות בעיר, הרחק מהאזורים המיותרים- יש בהן קסם מקומי שאין ברשתות ובמסעדות הגדולות. ברחוב Rybna בעיר למשל, יש בית קפה מקסים שבו אפשר להזמין מאפים מסוגים שונים וקפה טעים- מושלם לארוחת בוקר ולטעינת מצברים לפני הסיבובים בעיר.

האתרים שהם מאסט בפראג הם גבעת פטריז'ן שמשקיפה על כל העיר (עולים אליה באמצעות רכבת כבלים חביבה) והולשוביצה, הממוקמת בצד הצפוני של העיר ושם ניתן למצוא פארק יפיפיה שידוע גם בתור הסנטרל פארק הצ'כי. אפשר ללגום שם בירה מקומית, להשקיף על נופיה היפים של פראג ולנוח! ברשימת המוזיאונים המומלצים אפשר למצוא את מוזיאון הצעצועים, מוזיאון פרנק קפקא ומוזיאון הקומוניזם. מומלץ גם לבדוק האם ישנם מופעי בלט ואופרה אליהם ניתן יהיה לקנות כרטיסים (בעלות לא גבוהה יחסית לארץ)- כיף וחשוב לא פחות מכל המוזיאונים למיניהם.

אם יש לכם יום פנוי, מומלץ בחום לפנות את כולו לטובת גן החיות המרשים הממוקם בחלק הצפוני של העיר. אמנם דרושה נסיעה של 45 דקות לכל כיוון, במטרו ובאוטובוס כדי להגיע ליעד, אבל אין ספק שזה שווה את ההשקעה. גן ההחיות בפראג הוא אחד הגדולים והמפורסמים שיש, אפשר להעביר בו בקלות יום שלם ולערוך היכרות עם כל החיות המקסימות שממתינות לכם בתוכו.

וההמלצה הכי טובה שתקפה כמעט לכל מקום - לשוטט לשוטט ופשוט לשוטט בין הרחובות והסימטאות ו"ללכת לאיבוד". הנאה מובטחת.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה על התגובה המפורטת'
תודה על התגובה המפורטת
15/12/2013 | 13:55
72
הקישורים לבלוג שלכן ושל לובה עזרו עד מאוד, בהחלט נשתמש בהמלצות שם!
לצפיה ב-'המלצה למלון'
המלצה למלון
15/12/2013 | 13:00
3
129
איביס אולד טאון.
החדרים מעט קטנים אבל מלון מצוין, מיקום מדהים, מרכזי, במרחק הליכה מכל מקום בפראג.
לצפיה ב-'תודה לכולן על ההמלצות! שאלה לגבי איביס - '
תודה לכולן על ההמלצות! שאלה לגבי איביס -
15/12/2013 | 13:53
2
100
אין לנו בעיה עם חדרים קטנים ואפילו פשוטים, אבל בא לנו ארוחת בוקר טובה. איך ארוחת הבוקר שם?
לצפיה ב-'בעינינו הייתה טובה'
בעינינו הייתה טובה
15/12/2013 | 13:56
93
היו מאפים, לחמים, ביצים, גבינות, נקניקים וכו' אבל יש יותר מפוארות (אני אוהבת את ארוחות הבוקר של רשת NH).

לצפיה ב-'בעיני הייתה אחלה ארוחת בוקר'
בעיני הייתה אחלה ארוחת בוקר
15/12/2013 | 15:08
75
הרבה מבחר יחסית, אבל זה בכל זאת ארוחת בוקר אירופאית...
גבינות, נקניקים, מאפים, לחמים, קפה/תה...

בקשר לחדרים, בעיני בהחלט מספקים, מאד נקי ומסודר, אנחנו ממש ממליצים.
גם אנחנו אמורים לנסוע להתחתן בפראג בחודשים הקרובים ומתכננים לשהות שם שוב.
לצפיה ב-'את ירח הדבש שלנו עשינו בפראג'
את ירח הדבש שלנו עשינו בפראג
15/12/2013 | 13:40
125
אין כמו פראג, עיר קסומה ורומנטית
אנחנו היינו במלון בשם "מג'סטיק פלאזה".
http://www.booking.com/hotel/cz/design-majestic-pl...

המלון ממוקם בערך 5 דקות הליכה משדרות ואצלב. יש להם שירות טוב, ארוחת בוקר מאוד טעימה ועשירה (אם את בקטע של בייקון וגבינות, אבל גם מי שלא אוכל בייקון ולא מערבב בשר וחלב יכול ליהנות ממנה).
היתרון הגדול במיקום שלו - זה אפשר לנו לקום בבוקר, לחרוש את העיר ברגל עד אחה"צ- לחזור למלון, להתקלח, לישון ולקום בערב רעננים ולצאת.
לקחנו את המלון כחלק מדיל עם טיסה, והוא היה דיל יחסית יקר לשאר הדילים (עלה לנו בסביבות 6000 ש"ח דיל של טיסה+ מלון+ העברות לזוג), אבל המיקום שלו שווה את זה.
המחיה בפראג יחסית זולה-  אפשר לאכול שם אוכל טוב מאוד בזול, וכמובן- הבירות!!! יש להם הרבה בירות טעימות, והבירה זולה הרבה יותר מכל משקה אחר.
אנחנו נכנסנו בעיקר למסעדות המקומיות ולפאבים המקומיים (מול המלון שלנו יש פאב אירי נהדר), ולרוב המסעדות יש תפריט בכניסה ואת יכולה לראות מה מגישים ומה המחיר.
(לצערי אני לא זוכרת שמות של מסעדות).
היינו בעיקר באזורי התיירות - גשר קארל, המצודה, הרובע היהודי, ועוד יומיים של טיול מאורגן- יום אחד בקרלובי- ויוארי (אני מקווה שאני כותבת את זה נכון) ויום אחד בדרזדן. אם יש לכם זמן - ממליצה לבקר גם בקרלובי- ויוארי.
ובעיקר - חרשנו את העיר ברגל, לאורכה ולרוחבה. זה גם כיף סתם להסתובב ולטייל בעיר המקסימה הזו.
לצפיה ב-'מי זאת קמילה? '
מי זאת קמילה?
15/12/2013 | 14:47
4
165
אנחנו גם צריכים לארגן חתונה אזרחית וכל הזמן דוחים את זה כי אנחנו זוג קלולסים.
לצפיה ב-'קמילה היא יקירת גוגל לארגון חתונה בפראג '
קמילה היא יקירת גוגל לארגון חתונה בפראג
15/12/2013 | 15:00
3
226
כמות הפידבקים החיוביים עליה היא חסרת תקדים.
היא בעצם מארגנת את כל הבירוקרטיה מול הרשויות בפראג (צריך רק לשלוח לה כמובן את המסמכים המבוקשים). היא דואגת לתרגום של המסמכים, קביעת המועד, העברת המידע לרשויות, איסוף משדה התעופה למלון, איסוף מהמלון לחתונה ועוד. בנוסף היא גם דואגת לתרגום המסמכים מצ'כית כדי שיהיה אפשר לגשת איתם למשרד הפנים בארץ.
אם הבנתי נכון היא צ'כית שנשואה לישראלי או משהו כזה, אז היא גם דוברת עברית בנוסף לכל.
חוויות קונקרטיות אוכל לתת בעוד קצת יותר מחודש, אבל בינתיים ההתרשמות מההתנהלות שלה במיילים היא חיובית פלוס.
http://www.chatuna.cz/

לצפיה ב-'מהמם '
מהמם
15/12/2013 | 15:22
2
154
מאחלת לכם סופר-דופר כיף ומחכה לשמוע חוויות
לצפיה ב-'תודה תודה!'
תודה תודה!
15/12/2013 | 15:38
1
92
מבטיחה לשתף לפרטי פרטים.
ואמנם לא הגבתי בשרשור שלך (יש לי פוביה משרשורים ענקיים ) אז אני רק אכתוב לך כאן שאני מקנאה באורחים שלכם, תיאור החתונה שלכם קסום בעיניי, הלוואי והייתי אורחת שלכם...  
מזל טוב ובהצלחה (ומחכה לראות תמונות!)
לצפיה ב-'איזה כיף '
איזה כיף
16/12/2013 | 17:32
16
לצפיה ב-'ממליצה על Hotel Kings Court'
ממליצה על Hotel Kings Court
17/12/2013 | 21:28
1
73
לא זול, אבל שווה את ההשקעה לטעמי.
במיוחד אהבתי את ארוחות בוקר מצויינות, עם המון פינוקים.
באיזור מרכזי ביותר, וממש מולו יש תחנת רכבת תחתית.
לצפיה ב-'עוד המלצה למספרה'
עוד המלצה למספרה
17/12/2013 | 21:30
60
מספרת PURE. עשו לי תסרוקת מקסימה, בפחות מ-200 ש"ח.
התסרוקת החזיקה מעמד יום שלם, שבמהלכו הצטלמנו בגשם, עם רוחות עזות ששברו לנו את המטריה.
לצפיה ב-'אנחנו שהינו בפנורמה'
אנחנו שהינו בפנורמה
19/12/2013 | 15:23
40
4 כוכבים, רמה גבוהה מאוד ומחיר סביר רק בגלל שהוא טיפה רחוק מהמרכז - 10 דקות במטרו שצמוד למלון (מה שכן יש קניון ליד המלון שזה גם נחמד אם צריך משהו מהסופר... ).
ראויים לציון החדרים המרווחים בצורה מפתיעה.
לצפיה ב-'מלון מומלץ בפראג'
מלון מומלץ בפראג
21/12/2013 | 13:05
53
אני ממליצה על ממליצה על מלון Salvator - היינו שם לפני כמה שנים טובות (2007 אם איני טועה), אבל אני זוכרת אותו מאוד לטובה.
הוא ממוקם במקום מרכזי, החדרים גדולים ומאוד רומנטיים בעיצוב, ועד כמה שאני זוכרת גם לא היו נורא יקרים.
הגענו לשם אחרי שההורים נסעו לפראג קצת לפנינו והמליצו על המלון הזה, כך שההמלצה כפולה .

ובכלל, פראג מהממת, תהנו המון...
לצפיה ב-'חתונות מרקט 15/12'
חתונות מרקט 15/12
15/12/2013 | 06:44
20
68
לצפיה ב-'שמלת כלה למכירה \חיפה'
שמלת כלה למכירה \חיפה
14/12/2013 | 08:37
649
הזמנה מחו"ל לפי דגם פרונוביאס. מחיר הרכישה.
לצפיה ב-'מוכרת שמלה, נעליים ותכשיטים'
מוכרת שמלה, נעליים ותכשיטים
16/12/2013 | 02:31
9
684
השמלה

שמלה של אלון לבנה, מתאימה לבנות במידות 36-38, ובגובה עד 1.70. יש לי תמונות נוספות למעוניינות. נמכרת עם ההינומה, העליונית ושובל מהמם שמתחבר לחצאית. מחיר כולל הכל: 3500 ש"ח

נעליים

הוכנו במיוחד עבורי אצל מייק מיפו. נשמרו נקיות מאוד, נראות כמו חדשות. מחיר: 200 ש"ח

תכשיטים

תכשיטים של איה בן יעקב. גם, נקיים ונראים חדשים לגמרי. התכשיטים שצרפתי בתמונות הם לא שלי, אלה התמונות מהאתר של איה, המעצבת. התכשיטים שלי זהים לאלה בתמונה, רק שהבסיס הוא לא זהב, אלא כסף. מחיר: 250 ש"ח יחד (המסרקיה והעגילים), או 125 כל אחד בנפרד.
לצפיה ב-'השמלה'
השמלה
16/12/2013 | 02:33
3
567
לצפיה ב-'השמלה 2'
השמלה 2
16/12/2013 | 02:34
2
467
לצפיה ב-'השמלה 3'
השמלה 3
16/12/2013 | 02:34
1
427
לצפיה ב-'השמלה 4'
השמלה 4
16/12/2013 | 02:35
401
לצפיה ב-'מסרקיה'
מסרקיה
16/12/2013 | 02:37
400
לצפיה ב-'עגילים'
עגילים
16/12/2013 | 02:37
393
לצפיה ב-'אפשר'
אפשר
16/12/2013 | 18:51
192
לקבל תמונות נוספות וברורות יותר של השמלה במייל?
karini0307@gmail.com

תודה
לצפיה ב-'איזו מידה הנעליים?'
איזו מידה הנעליים?
18/12/2013 | 23:41
1
24
לצפיה ב-'מידה 37'
מידה 37
19/12/2013 | 16:38
11
לצפיה ב-'שמלה של מיו מיו'
שמלה של מיו מיו
16/12/2013 | 19:49
1
508
הייתה אמורה להיות שמלה שנייה אך לא נלבשה מעולם. עדיין עם טיקט מקורית של מיו מיו. מידה 40 אבל טיפה יותר קטנה....38 בערך. 1200 שח (נקנתה בהרבה יותר).
לצפיה ב-'ממש יפה!'
ממש יפה!
16/12/2013 | 22:29
62
לצפיה ב-'שמלת כלה אורבנית ואלגנטית למכירה '
שמלת כלה אורבנית ואלגנטית למכירה
19/12/2013 | 12:03
6
286
נפרדת באהבה מהשמלה המהממת שגרמה לי להרגיש יפהפיה ביום כל כך חשוב.
החלק התחתון עשוי מבד קרפ מצרפת איכותי מאוד והחלק העליון מפאייטים קטנטנים ולא נוצצים.
הגב פתוח ועוצר נשימה. באמת.

קיבלתי עליה מלא מחמאות
שמלה שלא תראו על אף אחת אחרת.

השמלה מתאימה למידות 36-38  (הגובה שלי הוא 173 ס"מ)

לפרטים נוספים - שלחו מסר
לצפיה ב-'עוד קצת תמונות מקדימה '
עוד קצת תמונות מקדימה
19/12/2013 | 12:06
1
246
לצפיה ב-'עוד מקדימה'
עוד מקדימה
19/12/2013 | 12:21
202
לצפיה ב-'מאחורה'
מאחורה
19/12/2013 | 12:07
1
221
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
19/12/2013 | 12:15
170
לצפיה ב-'מהממת! מי המעצב/ת?'
מהממת! מי המעצב/ת?
19/12/2013 | 12:26
1
60
לצפיה ב-'תודה! עיצוב שלי '
תודה! עיצוב שלי
19/12/2013 | 12:28
175
עם השראות מלולו ליאם ולנוון
לצפיה ב-'לא הבנתי מה עם ילדים'
לא הבנתי מה עם ילדים
14/12/2013 | 15:34
11
616
אנחנו צריכים לתת מספר אנשים לאולם. לא ממש הבנתי לגבי הילדים.
יש ילדים בכל הגילאים מ-3-12 בערך... את מי להכליל במנה ואת מי לא?
לצפיה ב-'אמור להיות רשום לכם בחוזה...'
אמור להיות רשום לכם בחוזה...
14/12/2013 | 15:39
5
300
לנו עד גיל 4 לא משלמים. מגיל 4 עד 10 75% מנה

אך זה משתנה מאולם לאולם...
לצפיה ב-'אז אצלנו זה לא רשום'
אז אצלנו זה לא רשום
14/12/2013 | 15:58
4
248
גם כששאלנו את בעל האולם התשובה שלו הייתה מתחמקת ולא ברורה...
לצפיה ב-'אז תשאלו שוב!'
אז תשאלו שוב!
14/12/2013 | 16:25
1
208
כדי שלא יהיה מצב שתופתעו כשתגיעו לשלב סגירת החשבון.
אצלנו 10 ילדים עד גיל 10 היו חינם... השאר במחיר רגיל.
לצפיה ב-'אנחנו נפגש מחר'
אנחנו נפגש מחר
14/12/2013 | 18:03
146
בכל מקרה אנחנו נותנים מספר אנשים מופחת ממה שהתחייבו בפועל.
נדבר איתו שוב מחר על הילדים. תודה.
לצפיה ב-'הגיע הזמן לשאול ולא לשחרר עד שאין תשובה ברורה'
הגיע הזמן לשאול ולא לשחרר עד שאין תשובה ברורה
14/12/2013 | 16:48
137
אחרת את עלולה למצוא את עצמך משלמת עליהם מחיר מנה רגיל בלי שום סיכום אחר.

יש לך אפשרות לשאול במייל? תמיד טוב כשיש תשובה מתועדת.
לצפיה ב-'התחמקות זה פתח להתמקחות מצדכם'
התחמקות זה פתח להתמקחות מצדכם
14/12/2013 | 18:29
168
את יכולה לזאור משפט כמו "אני יודע שנהוג לא לשלם על ילדים מתחת לגיל 3, וחצי מחיר מנה על ילדים עד גיל 10"
(סתם לדוגמא, כן?)

** אצלנו זה א היה עקרוני כי לא הגענו למינימום שהתחייבנו, אבל ילדים בעגלות לא נספרו אצלנו.
לצפיה ב-'גם אני חושבת שצריך להתעקש עם בעל האולם '
גם אני חושבת שצריך להתעקש עם בעל האולם
15/12/2013 | 11:07
133
ולקבל תשובה ברורה.
ברמת העיקרון, כשאת מכינה את סידורי ההושבה ונותנת לאולם את הכמות הסופית, את לא אמורה להקצות כיסא לילדים שגם ככה קטנים מאד ויושבים בעגלה (בערך עד גיל 2-3) ואז, ברוב המקומות את גם לא משלמת עליהם.
אבל בכל מקרה, חשוב לוודא בדיוק איך זה עובד כדי שלא תופתעו בסגירת החשבון.
כן אפשר להתמקח ולנסות לקבל תנאים טובים...   
לצפיה ב-'גילאים ללא תשלום'
גילאים ללא תשלום
15/12/2013 | 11:44
134
גם אם המחסום של הגיל הוא גיל 3, אנחנו החשבנו גם ילדים בני 5 כבני 3, הרי אף אחד לא יישאל אותם בכניסה בני כמה הם...
וזה נטו חסכון כספי, אז תחשבו גם על האופציה הזו.
לצפיה ב-'זה מאוד תלוי כמהילדים יש לך'
זה מאוד תלוי כמהילדים יש לך
15/12/2013 | 12:16
2
161
לנו היו 3 ילדים קטנים בלבד,
ועוד 2 בגילאי 7 אז לא יותר מדי נכנסנו לזה.

תבדקי כמה ילדים יש, חבל להיכנס ל"מלחמה" עם האולם אם זה לא מהותי
(נכון 1000 שקל זה לא מעט אבל לא תמיד זה שווה מלחמה)
לצפיה ב-'יש לנו חתונה קוטנה'
יש לנו חתונה קוטנה
15/12/2013 | 22:29
1
140
אז 1000 שקל זה הרבה
לצפיה ב-'מצד שני אם יש לכם 100 מוזמנים ומתוכם 20 ילדים'
מצד שני אם יש לכם 100 מוזמנים ומתוכם 20 ילדים
16/12/2013 | 07:55
124
נראה לי לא הגיוני שהקטרינג יוותר על כל כך הרבה.

בכל אופן צריך להתעקש ולקבל תשובות
לצפיה ב-'DIY, עיצוב, פרחים 15/12'
DIY, עיצוב, פרחים 15/12
15/12/2013 | 06:43
31
73
לצפיה ב-'עיצוב אולם'
עיצוב אולם
14/12/2013 | 12:06
13
363
היי,

אני לא ידעתי איפה לשרשר.
אני בבאסה. נפגשתי ביום חמישי עם המעצב של האולם שלנו.
הוא נתן מחיר מופקע (3200 ש"ח) של חופה רגילה לבנה ושנדלים זוועתיים וענקיים על השולחנות.

פרחים או דברים קצת יותר נורמאליים מתחיל אצלו ב5 אלף.
גם הפרחים שהציע לא נראו משהו בכלל.

האם יש מחירים יותר שפויים מזה? או שזה באמת המחירים בשוק?
האם כדאי להביא מעצב חיצוני (אני רק רוצה חופה ומרכזי שולחן) למרות שבד"כ אומרים שלא כדאי להביא מישהו מבחוץ?

אשמח להמלצות ולגעת אם אלו באמת המחירים...

תודה מראש לעוזרים :)
לצפיה ב-'ממליצה על ורד רוד עיצובים'
ממליצה על ורד רוד עיצובים
14/12/2013 | 13:01
171
אחרי שהמעצבת של האולם רצתה לקחת מחירים מופקעים, מצאנו אותן.
היה איזשהו דיל של 3750 ש"ח שכלל חופה, מרכזי שולחן, זר כלה, ועיצוב איזור של קבלת פנים.
לא יודעת מה המחירים הרגילים שלהם, אבל הן היו מקסימות, קלעו לטעם שלנו בול והן עושות הכל עם פרחים.
לצפיה ב-'הצעותי אליך'
הצעותי אליך
14/12/2013 | 16:36
1
224
1. לגבי עבודה עם מעצב של המקום לעומת מעצב חיצוני- ראשית תבדקי שהאולם אכן פתוח לעבוד עם מעצבים חיצוניים, כי כבר שמעתי על כאלה שמאפשרים לעבוד רק עם מעצב הבית.
2. אנחנו עיצבנו (במאי 2012) בסכום של 3800- העיצוב היה מאוד עשיר וכלל ברובו פרחים.
3. מבחינת העדפה למעצב של המקום: על פניו עדיף לעבוד עם מעצב שכבר עבד/מכיר את המקום. דווקא עבודה עם מעצב הבית אמורה להוזיל עלויות כי מרבית הציוד שלו גם ככה נמצא באולם והוא חוסך כסף על הובלות וכדומה.
4. הייתי ממליצה לשוחח בשנית עם המעצב של המקום ולומר לו שקיבלתם הצעה בסכום X (נניח 3200) שכוללת עיצוב הרבה יותר עשיר: פרחים וכדומה ותבקשו ממנו ללכת לקראתכם (ואם לא תלכו לחפש מעצב אחר).
5. תציבו אותו בפני עובדה- זה הסכום שיש לנו להשקיע- עכשיו תראה לי איך אתה הופך את המקום למהמם!
הגישה טיפל'ה קיצונית, אבל עובדת בגדול, זה השם של המקום והשם של המעצב ויש לו אינטרס שהמקום והעיצוב יראו טוב.
6. אגב, לא להתבייש לומר שהשנדלירים ממש לא לטעמכם ולציין בדיוק מה אתם אוהבים.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/12/2013 | 12:40
10
היי,

תודה על כל המידע :)
האולם נותן לעשות עיצוב חיצוני ללא קנס.
נפגשנו עם מעצב שלוקח 4600 כולל עיצוב שהרוב פרחים, עיצוב זר כלה, רכב, קבלת פנים, חופה ושביל עם 6 עמודים ועליהם פרחים.

האם זה מחיר הגיוני?
זה קצת מעבר לתקציב שלנו...
לצפיה ב-'נראה לי ממש מוגזם.'
נראה לי ממש מוגזם.
14/12/2013 | 17:33
7
287
אפשרי בהחלט לעצב במחיר נמוך יותר.
אנחנו שילמנו לחברת עיצוב שעובדת עם האולם שהתחתנו בו 3.5 על חופת במבוק מהממת, עיצוב של קבלת הפנים, עיצוב עם פרחים על כל השולחנות ושביל עששיות.
תבדקו עם האולם אם אפשר להביא חברה חיצונית. אם כן אשמח להמליץ לך.
לצפיה ב-'אני אשמח להמלצות'
אני אשמח להמלצות
14/12/2013 | 21:26
6
204
אנחנו גם בבעיה למצוא מעצב.
מתחתנים בשטח פתוח ומעוניינים במשהו בסיסי - חופה ומרכזי שולחן.
לא מצאנו משהו בפחות מ-5000

אם מישהו מכיר משהו במחיר יותר שפוי - אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'בשטח פתוח? איפה?'
בשטח פתוח? איפה?
14/12/2013 | 21:58
129
נשמע מעניין!

תנסי לבדוק עם אלון מפרה אדומה (אל תתייחסי לנוצות בתמונות באתר.. יש להם גם עיצובים יפים ובטעם שלא מופיעים שם). היינו ממש מרוצים ממנו והוא ממש בא לקראתנו וזרם עם הבקשות עד לרמת פירוט הכי גבוהה.. עוד אין לי תמונות אבל העיצוב היה ממש יפה וכפרי.
הייתי בודקת גם את רנה עיצובים, יש להם גם כל מיני ציוד להשכרה שאולי אתם צריכים.
לצפיה ב-'לא יודעת באיזה איזור, אבל'
לא יודעת באיזה איזור, אבל
14/12/2013 | 22:05
114
ממליצה בחום על טל דביר, היא מעצבת הבית  של עדן על המים, ועובדת עם מקומות נוספים. היינו מאוד מרוצים והמחיר הוגן ביותר.
לצפיה ב-'אזור הצפון'
אזור הצפון
15/12/2013 | 00:40
2
85
אבל לא פוסלים גם מישהו מהמרכז.
לצפיה ב-'לא יודעת מחיר, אבל'
לא יודעת מחיר, אבל
15/12/2013 | 18:44
1
79
יש המלצות מאוד חמות על "זמל". הם היו תפוסים בתאריך שלי. שווה לנסות.
לקחתי מעצבת אחרת מהצפון, אבל עליה אני לא ממליצה.
לצפיה ב-'מכירים וניסינו'
מכירים וניסינו
16/12/2013 | 00:02
54
מחירים בשמיים
לצפיה ב-'אני ממליצה על '
אני ממליצה על
15/12/2013 | 14:15
79
אתר שנקרא www.love-story.co

אני גם ניתקלתי באותה בעיה בדיוק כמו שלכם, רציתי רק עיצוב חופה ושולחנות והמעצב של האולם נתן מחיר מופקע ביותר

אז חיפשתי מקומות אחרים ובסוף בחרתי בlove story, אתם יכולים גם לראות את העיצובים באתר שלהם.
לצפיה ב-'עיצוב מהמם במחיר שווה'
עיצוב מהמם במחיר שווה
14/12/2013 | 20:03
195
ממליצה לך בחום על סיון עיצובים יש לה דברים יפים מאוד בכל המחירים תכנסי לפייס שלה ״ סיון עיצובים ״
לצפיה ב-'עיצוב אולם'
עיצוב אולם
15/12/2013 | 11:48
114
היי,
אני חושבת שחובה לעשות השוואת מחירים
ובטח שגם אפשרי להוריד את האולם עצמו או לבקש עיצוב אחר.
ואם אי אפשר, אז יש מספיק מעצבים במחירים סבירים כמו שהמליצו לך פה.
אפשר גם לעשות חלק מהדברים בעצמכם אם אתם בעניין של DIY
אפשר לקבל המון השראה מפינטרסט.
אפשר גם לחשוב על דרכים לחסוך בלי שהאורחים ירגישו.
למשל אם בא לכם עיצוב מרכז שולחן שונה וגם לפנק את האורחים באיזה מתנה בסיום,
אז אפשר לשלב בין השניים.

על איזה עיצוב לשולחנות חשבתם?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יש סיכוי לקפיצה קלה מעל הפופיק '
יש סיכוי לקפיצה קלה מעל הפופיק
15/12/2013 | 14:54
14
973
אבל נתקלתי בעיצוב ההורס הזה בפינטרסט ואני רוצה להכין כזה
השאלה איך רק...
איך?!

רעיונות?
לצפיה ב-'בטח שיש! '
בטח שיש!
15/12/2013 | 20:37
5
435
איזו הפניה מקסימה!
ראשית יש ליצור קונסטרוקציה יציבה בצורת קשת.
לגבי הפרחים-
נראה שאת אלה שכאן הכינו כאן מנייר.
האמת שבעיני טיפה דהוי לכן הייתי שוקלת להחליף את החומר בבד לבד (felt). זהו חומר בעל צבעוניות נפלאה, הוא קיים בקשת נהדרת של צבעים.
יתרונות נוספים- הוא לא יקר ולא נפרם והרבה יותר עמיד מנייר. לא נקרע ולא מתקמט.
כעת האיך-
חפשי ביוטיוב ובגוגל הדרכות לפרחים DIY.
אני יכולה להזמין אותך ללוח פינטרסט שבו אני ריכזתי לעצמי סגנונות של פרחים DIY. הייתי בוחרת כמה סגנונות של פרחים וחוזרת עליהם בכל מיני גדלים, כאשר הכי קטן בקוטר 15-20 ס"מ.
לוח יפהפה אחר, שתתרשמי מהמקסימות של הלבד כאן.
בהצלחה! כל הכבוד על האיתגור

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מדהים הקישור שלך '
מדהים הקישור שלך
15/12/2013 | 21:33
139
איזה יופי!!!
לצפיה ב-'לבד עשוי מצמר '
לבד עשוי מצמר
15/12/2013 | 23:06
3
192
אז נשמע פחות מתאים למי שעושה חתונה על טהרת הטבעונות.
לצפיה ב-'נקודה מעניינת.... '
נקודה מעניינת....
16/12/2013 | 08:11
2
163
עד כה חשבתי שזה מוצר סינטטי. שווה ובדיקה.
לצפיה ב-'יש ויש!'
יש ויש!
16/12/2013 | 09:16
1
121
לדעתי, לבד איכותי הוא באמת מצמר, משתמשים בו המון בגנים אנתרופוסופיים, אבל לבד פשוט וזול הוא בד"כ סינטטי- בקיצור, מומלץ לשאול לפני שקונים :)

כמו שאמרו פה לפניי, גם לדעתי סול מתאים יותר.
לצפיה ב-''
16/12/2013 | 12:42
12
לצפיה ב-'כל כך מהמן ומתאים לכם '
כל כך מהמן ומתאים לכם
15/12/2013 | 21:42
223
מסכימה עם כל מה שנרקיסים אמרה ומוסיפה "למה זו לא קפיצה מעל הפופיק" -
שימי לב שהתמונה שצירפת היא רק המקום של הטקס. כלומר, האתגר לא כל כך נורא כמו שהוא נראה, צריך רק להכיןאת הפרחים הגדולים האלו ובמידה ומקום החופה עומד במקום מרכזי הוא מייצר כל כך הרבה אימפקט שלא צריך לעשות עוד הרבה. כל המסביב יכול להיות קטן, צבעוני ועשוי מנייר, משלים את העיצוב הבולט המרכזי הזה. מושלם אני הייתי מתחילה מלהכין נגזרות של עלי כותרת מנייר לבן פשוט וחיבור של עלי הכותרת עד שמגיעים לתוצאה שאוהבים. לאחר מכן, זה רק עניין של קנייה של ניירות בצבעים הנכונים, אבל זה כבר קל יותר.
לצפיה ב-'שני כיוונים נוספים'
שני כיוונים נוספים
16/12/2013 | 00:25
5
362
משטחי סול דקים (יותר עבים ופסטליים) או משטחי מפל (יותר דקים ועזי צבע), היתרון שלהם בנוסף ליתרונות שיש ללבד שצויינו פה, זה שהם קשיחים ויכולים לעמוד בזכות עצמם גם בגודל גדול למדי.
תגשי לחנות ותבקשי לראות כל אחד מהחומרים, שימי לב שיש אפשרות לקנות אותם בגדלים שונים.
לצפיה ב-'סול זה רעיון מעולה'
סול זה רעיון מעולה
16/12/2013 | 08:15
4
112
רק קצת מוגבל בצבעוניות.
עוד חומר הוא פליז- צבעוני, לא נפרם, מתאים למי שהקו התפור עושה לה את זה.
לצפיה ב-'פליז זה רעיון! צריך קונסטרוקציה'
פליז זה רעיון! צריך קונסטרוקציה
16/12/2013 | 10:26
1
87

הוא בד רך יחסית...

וואו. איזה יופי של יצירתיות!

עשיתן לי את הבוקר.
לצפיה ב-'הפליז רך, אבל יש לו עובי טוב יחסית.'
הפליז רך, אבל יש לו עובי טוב יחסית.
16/12/2013 | 13:08
160
בגלל שלא מדובר בעלים עצומים, אני די בטוחה שהכפלים והקיפולים יגרמו לאחזקה טובה של עלי הפרחים.
אפשר להתמין חוט ברזל דקיק (יש כאלה שאפשר ממש להשחיל בקוף של מחט) במקומות שדורשים הזקפה ומשחק עיצובי עם תצורת העלים.
הייתי משתמשת חופשי בדבק וחוסכת תפירה במקומות שאפשר.
הייתי ניגשת לזה כך-
עושה פלטה של צבעים נאים לעין (בהתחשב לעיצוב הכללי של הארוע).
יוצרת כמה אבות טיפוס, שלכל אחד מהם רישום מסודר של מפרט הרכיבים והגדלים כדי שאדע לשחק חופשי עם הגדלים, וליצור בהמשך פרחים בכל מיני גדלים.
אחרי שמרוצה מהקולציה, מתחילה לעבוד על וריאציות.
איזה פרויקט מדליק! בקלות הייתי נשאבת לשם אילו היה קצת עודף של זמן
לצפיה ב-'אני לא לגמרי מבינה'
אני לא לגמרי מבינה
16/12/2013 | 11:49
1
102
גם פליז וגם לבד, בכאלו גדלים, ידרשו קונסטרוקציה שתחזיק כל עלה ועלה.. מה את מציעה להעמיד כבסיס מתחת ללבד/פליז?

ואם אני כבר בעניין
אני עוטפת קופסאות קרטון פשוטות, סתם בשביל האסטיקה בבוידם באל-בד ובנייר עטיפה. הצמדתי את זה עם מהדק וזה לא מאד אסתטי, אולי את יודעת עם מה אני יכולה להצמיד את זה שיצא מוצלח יותר?

אגב, גם אל-בד מגיע במגוון ענק של צבעים, אם כבר בונים בסיס, אפשר לשקול שימוש באל-בד.
לצפיה ב-'ספריי דבק!'
ספריי דבק!
16/12/2013 | 14:10
59
או פשוט לקפל את כל הקצוות פנימה ככה שלא יראו אותם :)
לצפיה ב-'בכלל לא קפיצה מעל הפופיק :)'
בכלל לא קפיצה מעל הפופיק :)
17/12/2013 | 15:27
392
להכין קישוטי פרחים מנייר זה בהחלט אפשרי וממש לא מדובר בקפיצה מעל הפופיק. ברחבי הרשת תוכלי למצוא מדריכים רבים שעוסקים ביצירות הללו בדיוק. אגב, כדי שיחזיקו מעמד כל היום, היינו ממליצות להשתמש בחומר גלם מעט עמיד יותר, כמו למשל סול.
כאן יש ריכוז של פרחי נייר שונים:
http://bit.ly/1c9eo0Y
וגם כאן תוכלי למצוא סרטון הדרכה מקסים:
http://bit.ly/19PIxNg
אין ספק שהענקת לנו השראה לפרויקט ה-DIY הבא שלנו :)
לצפיה ב-'המלצה לקישוט רכב'
המלצה לקישוט רכב
17/12/2013 | 18:45
1
158
שמעתי על הצעות הזויות לקישוט הרכב החל מ-100-250 שקל והיו מי שאמרו ככל שתשלמו יותר תקבלו אוטו יפה יותר. סבבה.
אז במקרה יש לי מתנדבת שמוכנה לעשות את זה ביום החתונה.
כל מה שדרוש זה ללכת מראש לחנות של יצירה וכלי כתיבה.
מצאנו שם סרט שבמשיכה אחת יוצא פרח יפה וגדול שמתאים בדיוק לארוע. גם קנינו סרט יחסית עבה למכסה מקדימה. כל העניין עלה לנו 30 שקל.
קצת חוש טעם, כמה דקות של השקעה ויש לכם אוטו מקושט בלי להוציא הרבה כסף (מיותר).
לצפיה ב-' לגמרי!'
לגמרי!
17/12/2013 | 21:47
97
זה מה שאנחנו עשינו. זה לגמרי מספיק!

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
צילומי הצפון
מחפשים צלם מקצועי?
Cherry Lady - תכשיטים ואקססוריז
להשלמת ההופעה שלך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה