לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3795137,951 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

לצפיה ב-'אז...יש כבר הכל אבל...'
אז...יש כבר הכל אבל...
20/03/2014 | 15:43
4
425
אז סגרנו כבר מקום, צלם, תקליטן, מגנטים, אפילו יש כבר שמלה.
נשארו לנו הדברים הממש קטנים לעשות והכל מכוון לתאריך בו בחרנו (בעוד כ- 5 חודשים).
ואז מגיע אבל גדול...

המקום בו סגרנו ממש לא לרוחי פתאום, כבר נתנו שיקים פקדון והכל מכוון לשם...
אבל השירות ממש על הפנים: הבחורה שסגרנו איתה כבר לא עובדת שם וזה התברר לנו פתאום היום, אחרי שכבר שבוע שלם אנחנו רודפים אחריה שאנחנו מעוניינים לבוא לטעימות.
לא הבנו למה היא לא חוזרת לתאם איתנו כפי שסוכם, התקשרנו למשרדים ואז אחד מבעלי המקום אמר שהיא כבר לא עובדת זמן מה ושנדחה מה שאנחנו רוצים לשבוע הבא, כי רק אז הוא יהיה פנוי (אז למה הבטיחה שתחזור אם כבר לא עובדת שם???)

מה גם שלאחרונה אני קוראת כל מיני דברים ממש לא מעודדים על המקום, ושמתי לב שאין עליו בכלל חוות דעת מהתקופה האחרונה.

במקום שתהיה לי הרגשה חיובית וכיפית, אני מעכשיו מתחילה להיות מוטרדת מהתנהלות המקום, מזה שאני צריכה לרדוף אחריהם אחרי שכבר שילמתי ולקוות שהאירוע יהיה בדיוק כפי שאני מתכננת...

מהכל אני מרוצה וממש לא מודאגת.. רק האולם, שזה הדבר הבאמת גדול מטריד אותי.

אני שוקלת לבטל איתם הכל, אבל אז מי מבטיח לי שהתאריך שסגרנו יהיה פנוי בכל מקום אחר ?

האם אלו חששות שיש לכל אחד/ת לפני?
האם כדאי לי לבדוק עוד אופציות במקומות קצת יותר רציניים ?
לצפיה ב-'דברי גלויות עם בעל האולם'
דברי גלויות עם בעל האולם
20/03/2014 | 16:49
1
211
גם לנו הייתה מישהי שממש לא היה נוח לדבר איתה אמרה שתחזור ולא חזרה חזרה עם תשובות חלקיות וכו' ובאיזשהו שלב עברנו לדבר רק עם מנהלת האירוע שהייתה תותחית, תמיד הייתה זמינה, חזרה עם תשובות בזמן ובאמת נתנה מעצמה הכל.

לדעתי שתפי את בעל האולם ברגשות שלך תסבירי לו שאת מצפה לדעת מי מנהל האירוע ולקבל את הטלפון שלו, שאת מצפה שיהיה זמין לשאלותיך ושיחזור אליך עם תשובות.

הייתי עושה את זה באופן נעים: אני מבינה שהיו כמה שינויים מבחינת העובדים - אני רוצה לדעת מי מחליף מבחינתי את הבחורה ההיא כדי שאוכל להמשיך להיות עם יד על הדופק וכו'.
לצפיה ב-'העניין הוא שגם בעל האולם'
העניין הוא שגם בעל האולם
20/03/2014 | 16:54
211
הוא זה שפתאום הראה את עצמו כשדיברנו כבר על לשלם...
וכששאלתי אותו כל מיני שאלות (אפילו הברורות מאליו) הוא ענה בהתנשאות ובחוסר סבלנות.
לא מבינה איך כבר אז לא פשוט קמתי והלכתי... כנראה ההתלהבות ...

אנסה לבקש לדבר באמת עם מנהל האירוע.
לצפיה ב-'הכל עניין של רווח והפסד'
הכל עניין של רווח והפסד
20/03/2014 | 20:10
159
האם המקדמה שכבר נתת גבוהה ברמה כזאת שאת לא יכולה לוותר עליה או שהשקט הנפשי שלך חשוב יותר?
האם את חושבת שתוכלי למצות את המקסימום מהמקום, גם לאור המגרעות שאת רואה?

אף מקום הוא לא מושלם, אם כי יש כאלה שממש לא מצטיינים במתן שירות טוב ותמורה הוגנת עבור המחיר.

אולי שווה להכניס למשוואה את אחד ההורים או כל גורם אחר, שידע טוב יותר להתמודד מול מצבים כאלה?

למצוא מקומות תמיד אפשר. יכול להיות שתופתעי ותמצאי אפילו מקום פנוי לאותו התאריך שלכם.
תעשי בדיקה, לפני שאת סוגרת ומשנה ותראי אם את מוצאת משהו מתאים.
לא ציינת מתי החתונה?
אם עדיין יש עוד זמן, יכול להיות שגם הספקים שלך עדיין פנויים בתאריך החדש.
אבל שוב, לא הייתי לוקחת החלטות פזיזות מידי וכן הייתי מערבת את אחד ההורים או אפילו גורם חיצוני (מפיק) שיעזור מול האולם.

בהצלחה
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
20/03/2014 | 20:49
37
לצפיה ב-'חזרתי מחתונה עם כאב ראש בגלל הנגן סקסופון'
חזרתי מחתונה עם כאב ראש בגלל הנגן סקסופון
20/03/2014 | 13:27
5
484
חברה שלי הזמינה סקסופוניסט לחתונה בקבלת פנים והתברר שסקסופון לא יכול לנגן חלש, גם ההורים של הכלה ניגשו אליו גם אורחים רבים ביקשו ממנו להחליש והוא כל הזמן אמר שזה הכי חלש שסקסופון יכול לנגן, בקבלת פנים לא יכולנו לשמוע אחד את השני מדברים, מרוב שהוא החריש את אוזנינו, ותבינו זה היה מזל גדול עבורי, כי חבר שלי כמעט רצה לסגור סקסופון לחתונה שלנו ואחרי הטראומה הזאת ירד לנו מהסקסופון לגמרי, בקיצור הוזהרתם סקסופון זה כלי שמנגן חזק מאוד
לצפיה ב-'גם נחשפתי לחוויה קשה של סקסופוניסט בחתונה'
גם נחשפתי לחוויה קשה של סקסופוניסט בחתונה
20/03/2014 | 13:44
340
חבר שלי סקסופוניסט והוא הסביר לי שכלי נשיפה גם חצוצרה וגם סקסופון מנגנים חזק כי לנגן חלש על הכלים האלה זה בלתי אפשרי כי צריך להוציא כמות קטנה מאוד של אוויר, מי שלא רוצה רעש בקבלת פנים עדיף לוותר על סקסופון האמת שגם במנות זה מאוד מטריד.
לצפיה ב-'המממ...'
המממ...
20/03/2014 | 13:45
251
לא ממש מתחברת לנגינת סקסופון באירוע, אבל יצא לי להיות באירועים עם סקסופון וזה לא היה כ-זה נורא.
האם קבלת הפנים הייתה בחוץ או בפנים? וכמה גדול היה החלל?

נראה לי שזה מאוד משפיע...
לצפיה ב-'אצלנו היה סקסופון בקבלת פנים'
אצלנו היה סקסופון בקבלת פנים
20/03/2014 | 16:37
246
נטו כי זה אותו בחור שהיה גם הדי.ג'יי, שעושה גם וגם.
האמת? יש מצב שהוא היה דווקא חלש מדי. לא בטוחה כמה אנשים שמו לב לנוכחותו. אני כמעט ולא, בכל אופן.
מוזר.
לצפיה ב-'לי יש חוויה חיובית דווקא!'
לי יש חוויה חיובית דווקא!
20/03/2014 | 16:50
1
236
אצל אחותי בחתונה היה נגן סקסופון וזה היה מקסים! הוא עמד באמצע קבלת הפנים שהיתה גדולה ובמקום פתוח וממש השתלב בעדינות ובמהלך החתונה בריקודים הוא גם נכנס וזה היה מדהים

אולי באמת מדובר במקום סגור וקטן ולכן זה היה מאוד רועש
לצפיה ב-'דווקא חשבתי שיהיה נחמד סקסופון '
דווקא חשבתי שיהיה נחמד סקסופון
20/03/2014 | 20:34
153
בת דודה שנייה של הבן זוג שלי היא נגנת סקסופון (ועוד מגוון כלי נגינה) והיא חברה טובה שלי עוד מלפני שאנחנו ביחד (יש לנו קשרים הזויים) - וחשבתי שיהיה נחמד אם היא תעשה איזה קטע או שניים בשבילנו אבל מצד שני בתור מישהי מוכרת אני יכולה לתאם איתה מה ווליום הגיוני וכאלה. חשבתי לבקש איזה שיר של DIRE STRAITS ואבא שלו יצטרף עם האקורדיון
לצפיה ב-'שירשור חברים חדשים'
שירשור חברים חדשים
20/03/2014 | 12:05
34
236
לאחרונה הצטרפו אלינו כמה חברים חדשים אז נשמח אם תספרו לנו קצת על עצמכם ועל ארגוני החתונה שלכם (איך הולך, איפה אתם עומדים וכ"ו וכ"ו )
לצפיה ב-'אני נחשבת חדשה?'
אני נחשבת חדשה?
20/03/2014 | 12:14
4
868
נראה לי שכן אז...

נעים מאוד, עדי, בת 32, מתחתנת ביום שלישי בעדן על המים בחתונה קטנה (250) שמרגישה לי ענקית עם כל האנשים שאני לא מכירה ולא פגשתי שנים...עשרות גרישא ויענקלה מהעבודות של ההורים משני הצדדים

אני מתרגמת, כותבת ועורכת במקצועי (תואר שני בספרות אנגלית+הרחבה ללימודי ספרדית) החתן המיועד הוא ניר, שצעיר ממני ב-3 שנים, מעצב גרפי מוכשר שהכין את ההזמנה, המעטפות המעוצבות, הלוגו, החותמת וכל מיני דברים שאשמח להראות כשיגיע זמן הקרדיטים.

התחלתי איתו לפני שלוש וחצי שנים ב|עולב עולבי שמיים| מקושרים, כך שדבר אחד טוב יצא מהאתר הדפקט הזה. .

נראה לי שזהו בינתיים:)
לצפיה ב-'קודם כל את חמודה '
קודם כל את חמודה
20/03/2014 | 12:43
1
353
ואת ממש לא נראית בת 32!
ואל תרגישי רע על מקושרים, אני הכרתי את הבחור באתר של LOVE ME חחח

שיהיה המון מזל טובים ומחכים לקרדיטים!
לצפיה ב-' תודה רבה!'
תודה רבה!
21/03/2014 | 07:57
112
חחחחח לאב מי? נראה לי שנצחת

אין ספק שלאור הפרסומות הכה לא אמינות שלהם נחמד לשמוע שמשהו כן יצא גם מהם!
לצפיה ב-'לפני שלוש וחצי שניים עדיין היה מקושרים?'
לפני שלוש וחצי שניים עדיין היה מקושרים?
20/03/2014 | 15:12
1
293
חשבתי שזה היה לפני 6 ומשהו שנים!
טוב לדעת..
בכל מקרה את באמת נראית צעירונת!
יום שלישי ! איזה כיף זה אוטוטו
לצפיה ב-'כן זה די דינוזאור'
כן זה די דינוזאור
21/03/2014 | 08:00
168
לפני שלוש וחצי שנים זה היה מה-זה פאסה כבר ואף אחד כבר לא השתמש בזה, אבל שנינו היינו בתקופה די חשוכה בחיינו...אני חיפשתי ריבאונד על איזה מאמן כושר חטוב ומטרוסקסואלי שזרק אותי לאנחות, ומהר מאד הבנתי שניר הוא הרבה יותר מזה...
לצפיה ב-'יש מצב שגמני נחשבת חדשה.. אז...'
יש מצב שגמני נחשבת חדשה.. אז...
20/03/2014 | 13:00
2
424
שלום לכולם,
אני פופו בת 29 רכזת פעילות סניפים מאורסת חודש לפופ בן 30 עובד הייטק.
מתחתנים ביוני (עוד 3 חודשים!!) ומאוד מתרגשים...

הכרנו במקום קצת לא שגרתי... אני אשאיר את זה לקרדיטים כדי לא לבזבז סיפור טוב..

נמצאים (עדיין) בחיפושים אחרי צלמים..
עד כה קיבלנו הצעה אחת שממש קורצת, אבל מעדיפים לקבל עוד הצעות.
שבוע הבא מקווה להתחיל לחפש שמלה!
לצפיה ב-'סקרנת...'
סקרנת...
20/03/2014 | 19:35
216
אבל נמתין בסבלנות

מוזמנת להתייעץ פה על צלמים, בטוחה שישמחו לעזור
לצפיה ב-'תדברי עם הצלם שלי: שחר דרורי!'
תדברי עם הצלם שלי: שחר דרורי!
21/03/2014 | 08:01
133
אם את אוהבת תמונות אותנטיות ולא מבוימות ומפונפנות - שווה לך לבדוק באתר שלו.
לצפיה ב-'הממ... נראה לי שגם אני נחשבת'
הממ... נראה לי שגם אני נחשבת
20/03/2014 | 17:33
1
329
מצאתי את הפורום הזה לא מזמן ואני עדיין קצת בשוק.
אני מאורסת חודשיים, ועדיין אין לי מושג איך ומתי תהיה החתונה, אבל כבר הזמנתי שמלה באינטרנט (היא בדרך).
מודה ומתוודה - מעולם לא היו לי חלומות חתונה, וגם כאורחת הייתי במעט חתונות (משפחה קטנה), וכעת כשאני נדרשת לתכנן אחת זה מרגיש לי כמו כאב ראש אחד גדול.
אני מעדיפה לא לתת פרטים על עצמי, רק אציין שאני ובן זוגי מעדיפים חתונה צנועה עד כמה שאפשר, בלי גימיקים מיותרים ובלי להשאר עם חור בכיס. מי יודע, אולי זה גם יצליח לנו :)
לצפיה ב-'זה אפשרי ועוד איך!'
זה אפשרי ועוד איך!
20/03/2014 | 19:37
152
זה שיש לכם סגנון זה מעולה! עכשיו צריך לחשוב על תקציב ולהתחיל לבדוק איך עושים את זה (לא קל אבל אפשרי)
תיקחי הכל באיזי, שתוכלי גם להנות מהדרך
לצפיה ב-'שלום '
שלום
20/03/2014 | 20:12
3
282
אני משתתפת חדשה-ישנה. חדשה בפורום אבל ותיקה מאוד בתפוז כשהייתי ילדה ולא דמיינתי בכלל שאני אתחתן יום אחד

אני ובן זוגי בני 28 - אני גדולה ממנו בחודשיים בדיוק

שנינו מהצפון, אני חיפאית והוא ממוצקין אבל אנחנו גרים בחיפה (למורת רוחו הקרייתית).

כרגע אנחנו בשיא ההתחלה - ראינו שני אולמות - מבחינתנו הגנריים ביותר שהיו ברשימה - כלה והינומה כי חשבנו שזאת תהיה נקודת פתיחה טובה והשוואה מוצלחת וזה גם קרוב לבית, אז  למה לא.

האמת שמשניהם מאוד התרשמנו, אבל בהינומה אין אפשרות לבופה, אלא רק להגשה שחשוב לי בשביל האורחים, ובכלה אח של הבן זוג התחתן אז הוא לא מעוניין למחזר. וגם פחות אהבתי את המקום כי אין שם חניה מאוד נוחה.

שבוע הבא אנחנו מדרימים לאיזור חדרה (גאיה/ערוגות בושם/ביער).

החתונה מיועדת להיערך בסוף אוקטובר-תחילת נובמבר גם כי יהיה קריר (חבר שלי מגיע לרתיחה ב-22 מעלות ) וגם כי קרובי משפחה שלי באים לאירוע משפחתי אחר שיהיה באותה תקופה, אז אם כבר.

ו..זהו נראה לי בינתיים אני מגששת פה וזה בהחלט עוזר אז בטח עוד תשמעו ממני פה ושם
לצפיה ב-'ביער תהנו ובהצלחה! :)'
ביער תהנו ובהצלחה! :)
20/03/2014 | 21:34
2
52
לצפיה ב-''
21/03/2014 | 10:55
1
8
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
21/03/2014 | 12:42
13
לצפיה ב-'גם אני, גם אני, גם אני!!'
גם אני, גם אני, גם אני!!
20/03/2014 | 22:28
1
238
אני לא מאוד חדשה, אני מציצה פה כבר כמה חודשים, אבל רק לאחרונה התחילו לצוץ השאלות, ועוד לא הספקתי להציג את עצמי.

אז אני אני, והוא הוא.
אנחנו בני 26-28 (הוא המבוגר האחראי), סיימנו לימודים ממש לא מזמן, עברנו עיר, מצאנו עבודות של גדולים ולשנינו היה ברור שזה הרגע המתאים.
אנחנו ביחד כמעט שש שנים, למען האמת - ביום החתונה נהיה שש שנים בדיוק. ההצעה הייתה לפני כארבעה חודשים כשאני חושדת לחלוטין ולשנינו ברור ששנינו יודעים מה הוא הולך לעשות, אבל על זה אני אספר בפירוט בהמשך

בערך שתי שניות אחרי שהוא הציע, כבר התחלנו לתכנן. אני מאוד התרגשתי, הוא עוד היה בשוק (שעדיין לא עבר לו).
מהר מאוד סגרנו כמה דברים שחשובים לנו: בלי רב ורבנות, חתונה בטבע, חברת הפקות שתסדר לנו הכל, אמא שתופרת שמלה וזהו זה. חברת ההפקות באמת סידרה לנו הכל כל כך מהר שלא הספקנו אפילו למצמץ, ולנו נשאר לדאוג עכשיו - חודשיים לפני - רק לדברים האחרונים בהחלט: מדידות אחרונות של שמלה, בגדים בשבילו, הזמנות ועוד שטויות קטנות.
בינתיים הספקנו גם להתחתן בפראג, אבל זה לא קשור....

חשוב לי לציין שאנחנו מאוד נהנים מכל התהליך הזה. אמא שלי שאלה אותי: "איך הולך לכם? אתם רבים הרבה? לחוצים? מוציאים עצבים אחד על השני?", ואני הייתי בשוק ואמרתי לה: "מה פתאום?! זאת התקופה הכי יפה שלנו ".
בין כל הדילמות לגבי איזה שיר ילווה אותנו, מי יהיה הדיג'יי (אני יותר התחברתי לאחת והוא יותר התחבר לאחר) או איזה קינוח היה הכי טעים - אנחנו דואגים גם להיכנס לפרופורציות ומשתדלים ליהנות.

וזהו, נתראה בשאלות הבאות שלי
תודה שאתם כאן!!
לצפיה ב-'נשמע פשוט יפה ומקסים '
נשמע פשוט יפה ומקסים
24/03/2014 | 10:45
25
שיהיה המון מזל טוב ושמחים שאת איתנו
לצפיה ב-'מתחדשת ומחדשת :)'
מתחדשת ומחדשת :)
20/03/2014 | 23:48
4
318
שלום ,אני איקה בת 34 , קונדיטורית במקצוע והמיועד הוא הראל, גם בן 34 והוא עיתונאי, אנחנו מכירים כבר יום מ11 שנה ומאורסים 7 חודשים , התיאור הכי טוב לסיפור שלנו זה "בהמשכים" נראה לי... נוסעים בעוד שבוע להתחתן בפראג ומסיבת החתונה תהיה ביוני בבית אנדרומדה. החתונה שלנו תהיה בסגנון עליסה בארץ הפלאות ואנחנו לא יכולים לחכות לחגוג סוף סוף. בינתיים אנחנו בשלב של סגירת ספקים ,את הבגדים לחתונה נתפור אצל תופרת כי אנחנו מתכננים מסיבת תחפושות בחתונה, אז אנחנו בשלב של הכיף של התכנון והיצירה.נעים להכיר ונתראה רבות בחודשים הבאים !
לצפיה ב-'עוד לא התחתנת וכבר בא לי על הקרדיטים שלך!'
עוד לא התחתנת וכבר בא לי על הקרדיטים שלך!
21/03/2014 | 01:15
140
את יכולה לספר קצת יותר על איך תראה החתונה, ומה הסיבה שבחרתם דווקא בנושא (המגניב!) הזה?
לצפיה ב-'כתבתי עבודת תיזה על עליסה בארץ הפלאות'
כתבתי עבודת תיזה על עליסה בארץ הפלאות
21/03/2014 | 08:04
1
193
אשמח לעזור עם רעיונות אם תצטרכי!
לצפיה ב-'וואו , תודה , איזה כיף, אז ככה לבינתיים -'
וואו , תודה , איזה כיף, אז ככה לבינתיים -
22/03/2014 | 14:25
141
הרעיון המקורי שלנו זה לפי הציורים המקורים של טניל והרוח הפילוסופית/הגותית של הספר. בילינו את החודשים האחרונים באיסוף פריטים וגיבוש הרעיונות, אז לפי סדר - חצר המלכה-אדום, אלמנטים של שח ונגיעות של זהב ( פחות נורא ממה שזה נשמע),מסיבת התה - פסטלי ונחמד עם עוגות ועוגיות בתור מרכזי שולחן ,ומאורת הארנב  שהיא יותר ויקטוראנית- סטים פאנקית. אנחנו מנצלים את שלושת החללים המופרדים הקיימים במקום ונותנים לכל אחד אופי אחר, מה גם שבגלל שהרעיון הוא מסיבת חתונה הניוד והמינגלינג של האנשים הוא גם פקטור למניעת שעמום של המוזמנים.נעזרנו באנשי מקצוע בתחילת הדרך אבל יש לומר שעקב העלות המאוד גבוהה שהם ביקשו ויתרנו עליהם והצלחנו לעמוד בתקציב של 40 % ממה שהם רצו , נקבל עזרה של חברים בעלי נסיון שירימו את העיצוב בתור מתנת חתונה, הרבה פרוייקטים של DIY ,עיצבנו את ההזמנה לבד ,רכשנו הרבה אביזרים בפרחי תבור בכפר ויתקין ונעזרנו באתרים כמו אי ביי ואלי אקספרס .
לצפיה ב-'נשמע מדהים! מתה לקרדיטים שלך כבר '
נשמע מדהים! מתה לקרדיטים שלך כבר
24/03/2014 | 10:47
16
לצפיה ב-'גמני '
גמני
21/03/2014 | 00:04
196
אני פרב והוא (נשארים מפוקסלים ), מכירים כבר 10 שנים.
אני סטודנטית שנה ב' והוא פרזיט לול, שגורם לי להיות מאושרת כל יום מחדש.
ענייני החתונה בנתיים מתנהלים בעצלתיים (כמו כל חיינו). רוב הסובבים אותנו (משפחה וחברים) יודעים שאנחנו הולכים להתחתן, והטבעת.. בדרך בעזרת השם! (באמת בדרך, קאסטום מייד!).

אז... זהו בנתיים. יש טבעות, ושמלה גם (למרות שאני לא הכי סגורה עלייה ואולי היא תזדקק לשיפצורים מפאת צניעות, רק כי היא עם כתפיות דקות, ויהיו אצלי הרבה דוסים). השאננות שלנו אומרת שכשיגיעו הטבעות נתחיל לתכנן, בנתיים אני פה - צוברת רשמים ונהנית מכן
לצפיה ב-'שלום '
שלום
21/03/2014 | 00:46
191
אני בת 26, הוא בן 29, מתחתנים בקיבוץ בצפון, בסוף מאי.
החלטנו ביחד להתחתן, בחרנו ביחד טבעת, והוא התעקש "להפתיע" אותי גם בהצעה, שהייתה ביוני האחרון.
בשבוע הבא מתחתנים בפראג (!) חתונה אזרחית.
ביום החתונה (בארץ) נהיה יחד 7 שנים ושבוע בדיוק

כמעט הכל סגור, נשארו דברים קטנים כמו מדידות של השמלה, בגדים בשבילו, תכשיטים... וזהו בערך.
נעזרתי פה בפורום בבחירה של הרבה מהספקים שלנו, רק לאחרונה התחלתי קצת לכתוב
לצפיה ב-'גם אני! '
גם אני!
21/03/2014 | 12:53
1
212
אני סטודנטית בת 26 והוא מהנדס בן 29.
אנחנו ביחד כבר 8 שנים.
הבחור ניצל את יום ההולדת שלי כדי להציע במקום מושלם - במצפה מרוחק בצפון, בשקיעה (יש יותר קיטשי מזה??)
לא היו לי חלומות לגבי החתונה המושלמת ודי הכרזתי אחרי ההצעה שאני לא אהיה מהכלות הדקדקניות האלה שכל פרט חשוב להן, ובעיקר נתמקד באירוע שלא יקרע את הכיס אבל עדיין יהיה מאוד שמח וטעים לאורחים.

כמה טעיתי - הפכתי לבריידזילה אמיתית
אני ממש חולת טפשת חתונות כרגע, מוצאת את עצמי שעות מול איביי ומסתכלת על שטויות ו-DIY ושמלות ואיפור ושיער והמון דברים שמעולם לא עניינו אותי עד עכשיו. מקווה שזה יחלוף מעצמו ללא טיפול ביום החתונה
לצפיה ב-'זה קורה לטובות ביותר '
זה קורה לטובות ביותר
24/03/2014 | 10:50
40
ועצה קטנה מקונטרול פריק כבדה כמוני: ביום החתונה פשוט תזרמי. גם ככה לא תוכלי לשנות שום דבר באותו היום אז פשוט תהני ממנו

שיהיה במזל טוב!!!
לצפיה ב-'בא לי גם!'
בא לי גם!
21/03/2014 | 15:38
2
214
אז אני לי, בת 28 והוא אמיר, בן 31.
ביחד שנתיים וחצי, מתחתנים עוד שלושה שבועות בחתונה קטנה בחוות אלנבי.
זהו, הייתי בטוחה שאני אהיה בפאניקה טוטאלית בשלב הזה, אבל נראה לי שאני פשוט לא ממש קולטת.
כקונטרול פריק בד"כ- אני שאנטי לגמרי.
תוהה אם זו רק אני או שזה נפוץ.
לצפיה ב-'וואוו אוטוטו.....'
וואוו אוטוטו.....
24/03/2014 | 10:52
1
39
אני נשארתי קונטרול פריק אז כנראה שאת מיוחדת
לצפיה ב-'מיוחדת, חריגה... :)'
מיוחדת, חריגה... :)
25/03/2014 | 15:16
23
נראה לי שאני פשוט לא מעכלת ובגלל שאני מתרכזת בכל הסידורים שמעבירים לי את הזמן, אז עוד לא עצרתי לרגע ואמרתי "וואו, אני מתחתנת".
לצפיה ב-'גם אני...'
גם אני...
22/03/2014 | 23:20
3
153
אני אמנם לא מאוד חדשה, אבל בהתחלה לא כל כך הגבתי, אלא בעיקר קראתי תגובות וגם נכנסתי פעם בשבוע- שבועיים בערך..
בחודש האחרון כשההכנות מתחילות להתקדם נכנסתי בתדירות יותר גבוהה וגם הגבתי פה ושם..

אז ככה, אני בת 27 והוא אוטוטו בן 28.. ביחד כבר 5 שנים וגרים ביחד כבר שנה וחצי. מתחתנים בסוף אוגוסט בגן ורדים ויש לנו כבר את כל הדברים הגדולים: מקום, צלם, די ג'יי, צלם מגנטים, שמלה, איפור ושיער.. התחלנו לחפש טבעות וכנראה שכבר נקנה במהלך השבוע-שבועיים הקרובים... עד עכשיו אנחנו נהנים מההכנות (נקווה שימשיך ככה)!!
לצפיה ב-'גם אני!! (:'
גם אני!! (:
23/03/2014 | 07:36
2
131
לא הכי חדשה , מגיבה פה ושם אבל לא עשיתי היכרות רשמית..חייבת לציין פורום מדהים ! אין עוד כזה ברשת..כיף גדול  

אני בת 24 הוא 26 רזומה של שלוש וחצי שנים , מתחתנים ביוני הקרוב ואחרי שראינו כל גן אפשרי ( כולל מחשבות על חוות רונית ושבירת תכנית חסכון ) בחרנו בוילה סוקה ( מומלץ אגב) והכל כבר די סגור. אני מהאנשים שחלמו על היום הזה והכל תוכנן לפני שהוא בכלל נכנס לתמונה..חתונה קטנה 120 איש , ללא רב ומלאה באהבה (:

חשבנו לנסוע לפראג ולעשות את זה "רשמי" הזמנו כרטיסים,  מלונות וקמילה אחת..ובסוף החלטנו שאנחנו לא צריכים אישור מאף מוסד אז ביטלנו את קמילה והטיול נשאר..טיול מקדים לירח דבש האמיתי בפיליפינים..( לא יכולה לחכותתת!)

נעים להכיר

לצפיה ב-'OMG אנחנו חייבות לדבר גברת!'
OMG אנחנו חייבות לדבר גברת!
24/03/2014 | 10:54
1
72
אני ממש שוקלת לעשות את הירח דבש בפיליפינים גם, אז אשמח לכל פיסת מידע שיש לך בנושא (אפשר כמובן בפרטי)

וכל הכבוד שהלכתם עם האמת שלכם עד הסוף
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר (:'
שלחתי לך מסר (:
24/03/2014 | 12:25
13
לצפיה ב-'גם אני!!! :)'
גם אני!!! :)
23/03/2014 | 07:51
128
אני בת 28 הוא 31.. הכרנו בטיול בתאילד.. כמה ישראלים יש שם!!
היה לנו חיבור מהרגע הראשון!! אנחנו שנתיים ביחד, שנתיים של אהבה גדולה :)
הציע לי חודש שעבר ומאז אני פה! :)
כיף לי להיות פה.. חייבת לציין שמאוד עוזרות לי ההמלצות.
נתראה עוד הרבה! שבוע מקסים בנות..
לצפיה ב-'גם אני חדשה'
גם אני חדשה
23/03/2014 | 19:12
99
היי,

אני כבר כמה חודשים קוראת בפורום ולומדת כל פעם דברים חדשים.
אני בת 29, הוא בן 30 ואנחנו ביחד כבר 3 שנים. אנחנו מתחתנים בסוף מאי ויש לנו כבר כמעט הכל. ההתרגשות מתחילה לצבור תאוצה :)
לצפיה ב-' צריכה את עזרתכן '
צריכה את עזרתכן
20/03/2014 | 11:34
21
766
נשברנו. אנחנו מתכננים טיסה לפראג כדי להתחתן (עניינים בירוקרטיים שמצריכים מאיתנו סטטוס של נשואים )

שאלתי נוגעת לשמלה:
לפני החתונה הישראלית שלנו מדדתי את השמלה היפה ביותר שמדדתי מימי - סאטן אדום בוהק שנצמד במקומות הנכונים ונופל מהמקומות הנכונים פחות. בקיצור, מושלמת! הכאב שנשאר איתי על כך שלא היא הייתה שמלת החתונה שלי מלווה אותי עד היום. ולכן, חתונה בפראג נשמעת לי כמו ההזדמנות המושלמת לפצות על ההחלטה השגויה של אז. אלא שהשמלה (שמדדתי בבירנצוויג) כבר לא שם. ולכן - אני מחפשת תופרת באיזור תל אביב. תופרת מצוינת! מעולה! מופלאה! שתעזור לי לשחזר את הקסם. מישהו/י בקהל מכירה כזו? תודה מעומק ליבי לעוזרת
לצפיה ב-'קחי בעירבון מוגבל-'
קחי בעירבון מוגבל-
20/03/2014 | 21:41
1
469
ההמלצות שלי נובעות מחיטוטים באינטרנט ומהמלצות של כלות שראיתי והתרשמתי. לכן לא מדובר בהמלצה אישית מניסיון, אבל אולי נקודת פתיחה לחיפושים...
קראתי רבות וטובות על מלי אביב, וקיבלתי המלצות ממקור ראשון מכמה כלות על לריסה פולונסקי מרעננה. את שתיהן אפשר למצוא בפייסבוק :)
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
20/03/2014 | 22:00
156
אני אבדוק אותן
לצפיה ב-'בזמנו כשהתעניינתי קיבלתי כמה המלצות ממקורות'
בזמנו כשהתעניינתי קיבלתי כמה המלצות ממקורות
20/03/2014 | 22:11
6
287
בלתי תלויים זה בזה על אביגיל רגב מרמת גן.
יש לי את הטלפון שלה איפשהו, אם את מעוניינת שלחי לי מסר ואשלח לך בשמחה.
וגם: פראג
כבר דיברת עם קמילה?
לצפיה ב-'תודה רבה! עוד לא'
תודה רבה! עוד לא
20/03/2014 | 22:18
5
229
עוד לא דיברתי עם קמילה. סדר היום הלחוץ ואין סוף המשימות של החיים גורמות לי להתקדם נורא לאט עם הסיפור הזה.. הרי בסוף תהיה הזדמנות של טיסה מהרגע להרגע ונטוס כמו שאנחנו אז אם כבר, לארגן את השמלה מראש, לא? תגידי, חייבים את קמילה בסיפור, או שיש סיכוי לסדר את המנהלות האלו לבד?
לצפיה ב-'או במילים אחרות..'
או במילים אחרות..
20/03/2014 | 22:26
3
196
אין אין אין חתונה בלי בלי בלי בלי שמלה
האמת היא שאם כבר נדחפתי עם עצות שלא התבקשו לגבי קמילה, אני יכולה להידחף גם עם עצות שלא נתבקשו לגבי כרטיסי טיסה..! אלעל התחילה עם טיסות לואו קוסט לפראג דרך חברת הבת שלה up. אנחנו הזמנו ליוני (ליום הנישואין של החתונה בפראג!) במחירים מאוד משתלמים.
אם צריך את קמילה.. - בפראג אני לא חושבת שאפשר לעשות את כל הבירוקרטיה לבד, ולו בגלל השפה והתרגומים הנדרשים. גם צריך ללכת להירשם במשרד הפנים שלהם וכו'. אז אני חושבת שחייבים חברה כלשהי, ואם כבר חברה כלשהי אז לדעתי עדיף את קמילה (אבל אני משוחדת...). בגלל זה גם אי אפשר באמת לעשות הכל מעכשיו לעכשיו...
בקפריסין אני חושבת שאפשר לעשות את הדברים פחות או יותר לבד (וגם בניו-יורק, אבל למי יש כסף/ זמן בשביל זה ).
את מוזמנת מאוד להתייעץ על כל דבר!
לצפיה ב-'בירח הדבש בלאס וגאס רציתי להתחתן שוב!'
בירח הדבש בלאס וגאס רציתי להתחתן שוב!
20/03/2014 | 22:30
1
179
אבל הבחור שלי לא הסכים (נו מה? אז מה אם התחתנו כבר פעמיים? אבל אני רוצה להתחתן גם בכנסיית אלביס! פעם שלישית גלידה? )

לא ידעתי שגם בניו יורק אפשר (למרות שלא הייתי מבזבזת את הזמן שלנו בניו יורק על זה. לאס וגאס ממילא הייתה משעממת למדי, אז לא הפריע לי לדלג על עוד קזינו בתמורה לחתונה וגאסית כשרה למהדרין )
לצפיה ב-'בתור מי שהתחתנה 3 פעמים '
בתור מי שהתחתנה 3 פעמים
20/03/2014 | 22:40
215
עם אותו בחור, כן? בפראג, ארוע לחברים וארוע למשפחה..
אני יכולה להעיד ממקור ראשון שהפעם השלישית כבר נמאסת, או במילותיי המדויקות: "אני מאוד אוהבת אותך, אבל נמאס לי להתחתן איתך!!"
מצד שני, אולי זה קשור לעובדה שהפעם השלישית היה האירוע של המשפחה שלא באמת היה "שלנו", וחתונת אלביס הייתה עובדת לנו יופי. יאללה, טיול מאורגן+חתונת אלביס המונית של הפורום?
לצפיה ב-''
20/03/2014 | 22:38
113
תודה על התשובה המושקעת!! אנחנו באמת צריכים להתחיל להניע את התהליך כמו שצריך! ואלי אפילו אדבר עם קמילה בשבוע הבא.
וup זה רעיון פשוט נהדר! תודה
לצפיה ב-'בפראג לא מומלץ להסתדר לבד'
בפראג לא מומלץ להסתדר לבד
22/03/2014 | 17:26
83
הבירוקרטיה שם יותר סבוכה מקפריסין ולדעתית לא לכדאי לקחת את הסיכון שתהיה איזו טעות והטיסה הייתה לחינם (כמובן כיף, אבל לא השיגה את המטרה).

דווקא אם אין לכם הרבה זמן לארגונים ואתם רואים בזה משהו בעיקר בירוקרטי ולא "חתונה רומנטית" ממליצה לא לפסול אופציה של משרד נסעיות שמסדר לכם גם טיסות, מלון והעברות.
אנחנו בדרך כלל מאלו שמזמינים הכל לבד לאחר מהרבה מחקר אבל דווקא בזה לא היה לנו חשק וזמן ולהתעסק ויצא מעולה.
לצפיה ב-'יעלי, איזה כיף לך- עכשיו להתחתן בפראג!!'
יעלי, איזה כיף לך- עכשיו להתחתן בפראג!!
20/03/2014 | 22:27
2
231
אני מתבאסת שטסנו לקפריסין (המגעילה ) ולא לפראג היפה, ובגלל שזה היה חודשיים לפני החתונה "האמיתית" בארץ לקחנו את זה כסידור בירוקרטי עם קצת טיולים ומנוחה ולא יותר (אני אפילו לא זוכרת את תאריך החתונה בקפריסין! רק זוכרת שזה היה במרץ)
איזה מגניב זה לטוס לחתונה אינטימית ורגועה כזו, (שנתיים?) אחרי החתונה המקורית שלכם! עשית לי חשק פתאום (אני אמסור לבחור שלי פה למי להודות )

אההה ואין לי שום עצה מועילה בנוגע לתופרת ולשמלה סתם רציתי להביע את התלהבותי בקול רם
לצפיה ב-'יא נפלאה אחת'
יא נפלאה אחת
20/03/2014 | 22:40
1
213
איזה כיף של תגובות יש פה!!
גם אצלנו זה יותר סידור בירוקרטי, פשוט מלווה אליו משאלת לב של עוד חתונה
לצפיה ב-'אתם מתכננים לטוס רק שניכם?'
אתם מתכננים לטוס רק שניכם?
20/03/2014 | 22:45
134
או שגם המשפחות מצטרפות? (למרות שיש מצב שזה יותר קטע של חתונה בחו"ל לפני זו שבארץ. כשכולם עדיין נלהבים מקונספט החתונה ולא התעייפו מהבריידזילות שאנחנו )
לצפיה ב-'יש לי יש לי יש לי!'
יש לי יש לי יש לי!
21/03/2014 | 15:43
143
מלי אביב. היא תופרת לי את השמלה והיא מדהימה!
קודם כל מבחינה מקצועית, מוכשרת כמו שד, בעלת טביעת עין מצוינת וזריזה נורא, היא גם לא יקרה במיוחד ומבחינה אישית - היא אחת האנשים היותר כיפיים, מלאי חיים וחיוביים שהכרתי.
ממליצה אלף פעם.
שלחי לי הודעה פרטית אם את רוצה טלפון :)
לצפיה ב-'אם בארזים נפלה שלהבת!!!'
אם בארזים נפלה שלהבת!!!
21/03/2014 | 18:05
4
348
בשוק

אני לא הייתי מרימה ידיים.
לא בטוח שתופרת, מוכשרת ככל שתהיה, תדע לשחזר מה שיש לך בראש.
שאלת על כמה תעלה לך שמלה כזאת בתפירה מחודשת?
אולי השד לא כל כך נורא....

וחוצמזה, מדובר על שמלה של מעצבים, אם אני מבינה נכון. זה לא שהם קנו סטוקים.
יש פה גם מן הטעם הנפגם, לדעתי, לייצר את הדגם אצל מישהו אחר.... סתם נקודה למחשבה
לצפיה ב-'למה בשוק?'
למה בשוק?
21/03/2014 | 19:10
3
284
כמובן שפניתי לחנות, סיפתי את כל הסיפור, הצעתי שנשחזר יחד את השמלה ההיא, שיתפרו אותה מחדש ואקנה. הם היו מקסימים, טענו שהסיכוי קלוש והשיבו שיחזרו עם תשובה (עדיין מחכה, עדכונים בהמשך). בינתיים, לגבי תופרת חיצונית, אין לי כוונה להעתיק את הדגם, גם אם הייתי רוצה, אין לי שום דרך לזכור או לדעת איך נראה היה הדגם ההוא. עם זאת, לקחתי איתי את הרעיון - שמלה מסאטן אדום, ארוכה! ועכשיו אני מחפשת תופרת שתדע, יחד איתי, ליצור את השמלה שמתאימה לי ביותר. ועל כן ביקשתי תופרת טובה מאוד.
לצפיה ב-'יש את התופרת שתפרה שמלת ברבי פה למישהי...'
יש את התופרת שתפרה שמלת ברבי פה למישהי...
21/03/2014 | 23:28
199
אולי יכולה התאים...
לצפיה ב-'אווווו לא התנסחתי טוב כנראה '
אווווו לא התנסחתי טוב כנראה
22/03/2014 | 02:01
1
221
הכותרת, כולל השוק הוא בנוגע למיסוד הקשר....
בסוף עוד תתחתני ברבנות בקצב הזה
לצפיה ב-''
23/03/2014 | 17:13
67
ואת חושבת שברגעי משבר, הוא לא ממלמל מתחת לשפם "אז בואי כבר לרבנות ונסגור את הסיפור הזה..." אבל מתחרט רגע אחר-כך
תודה על ההבהרה לגבי השמלה, הייתי צריכה לכתוב את זה ברור יותר בהודעה למעלה
לצפיה ב-'לא מכירה תופרות (חוץ מאת שלי והיא בצפון) אבל'
לא מכירה תופרות (חוץ מאת שלי והיא בצפון) אבל
21/03/2014 | 19:51
130
יש לי לונלי פלנט של פראג מהשנה שעברה אם את רוצה לשאול!
לצפיה ב-'המורה שלי לתפירה'
המורה שלי לתפירה
21/03/2014 | 22:04
1
154
מעצבת מוכשרת שלדעתי יכולה לעזור לך לשחזר את השמלה כי גם מעצבת וגם תופרת בחסד
חוץ מזה שהיא גם מעצבת תלבושות לתאטרון
זה הפרופיל שלה בפייסבוק
https://www.facebook.com/jenny.net?fref=ts
לצפיה ב-'תודה לכולן '
תודה לכולן
23/03/2014 | 17:14
14
לצפיה ב-'לא ככ יודעת לאן לשייך את זה'
לא ככ יודעת לאן לשייך את זה
20/03/2014 | 11:09
2
243
היי,
שני ההורים שלי ממש ממש לא בקטע של ריקודים. זתומרת שהם אף פעם בשום אירוע לא רוקדים והם לא מרגישים בנוח לרקוד.
אמא שלי ביקשה שאני אמצא להם מישהו שילמד אותם לרקוד לפני החתונה . אני מחפשת אבל בכל המקומות זה ללמד ריקוד ממש ולא פשוט ריקודים של רחבת הריקודים, איך לזוז קצת ולעשות את זה בחן.
אני צריכה למצוא דרך שהם ירגישו בנוח לרקוד וגם לא יעשו יותר מידי פאדיחות.

רעיונות?
לצפיה ב-'דווקא שיעורי ריקוד זה לא רעיון רע'
דווקא שיעורי ריקוד זה לא רעיון רע
20/03/2014 | 12:46
125
אני בטוחה שאפשר למצוא מורה לריקוד שכן ישים דגש על ריקודים יותר חופשיים, ללמוד להשתחרר ברחבת ריקודים וכד' ולאו דווקא ללמוד טנגו או סלסה... באיזה אזור הם גרים?
חוץ מזה גם ההורים שלנו לא ממש בקטע של ריקודים ולא הייתה שום בעיה, אנחנו היינו ברחבה, והם היו בפינות ישיבה עם החברים שלהם. היה אחלה. לא חייבים בכח.
לצפיה ב-'גם אני חושבת שלקחת מורה לריקוד '
גם אני חושבת שלקחת מורה לריקוד
20/03/2014 | 20:20
89
זה רעיון טוב.
יש גם כל מיני קבוצות שרוקדים ריקודים סלוניים, עם וכדומה.
אולי לחפש קבוצה ולהצטרף...
לצפיה ב-'סיכום שבועי- 20.3.14'
סיכום שבועי- 20.3.14
20/03/2014 | 08:52
31
99
סעיף הסכמ"ש המתחלף: האם בן/בת הזוג שלכם מתמרמרים על להגיע ביחד אתכם למפגשים משפחתיים? האם אתם רבים, מתפשרים או מסכימים על הנושא הזה?
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!
לצפיה ב-'סופ"ש פההההה!! '
סופ"ש פההההה!!
20/03/2014 | 09:15
152
סעיף הסכמ"ש המתחלף: האם בן/בת הזוג שלכם מתמרמרים על להגיע ביחד אתכם למפגשים משפחתיים? האם אתם רבים, מתפשרים או מסכימים על הנושא הזה?
הבן-זוג שלי 99% מהפעמים לא עושה לי בעיות. יכול לקרות פעם ב.. שאין לו כוח / חשק להגיע, ואז אין בעיה... אני מוותרת לו.
עובד מצויין גם לצד השני...

משהו טוב שקרה לי השבוע:
אמא שלי חזרה מחו"ל והביאה לי דברים ממש שווים...

סבתא שלי בבית חולים... אני מקווה שהיא תשתחרר ממש בקרוב!

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
קיבלתי משלוח מנות שווה וטעים מהעבודה ודברים שווים שאימוש הביאה לי מחו"ל

משהו הזוי... קמתי איזה בוקר עם פריחה ממש מגרדת בבטן, זה כבר קרה לי כמה פעמים וקיבלתי זריקות.
לא היה לי כוח ללכת לרופאה שוב, אז בערב אמרתי שאני אלך להתקלח ואם בבוקר זה שוב יופיע, אלך לרופאה.
קמתי בבוקר ועבר לי!!

בילוי השבוע:
השבוע הבילוי שלנו בנפרד...
הערב הבן-זוג בחתונה ואני במסיבת רווקות של חברה שלי!!

ספר/סרט/סדרת השבוע:
משחקי השף / מאסטר שף / ליגת אלופות בכדורגל!

מאכל השבוע:
היה קצת מאכזב השבוע.. לא היה משהו מיוחד... אז טוסט...

תכניות לסוף השבוע:
בעיקר לנוח ואולי להוסיף איזה טיול נחמד בשמש המפנקת...

הלכנו לראות רק צלם אחד.. רציתי להספיק לראות לפחות עוד אחד השבוע, אבל לא יצא... לא נורא!
נלך השבוע...

קירצפתי את הבית ברמה מטורפת... עכשיו הבית נקי!!

מטרות לשבוע הבא:
ללכת עם אימוש לחפש שמלה ולהספיק לראות עוד צלם אחד לפחות...

סופ"ש נעים!!
לצפיה ב-'I'm Back!!!'
I'm Back!!!
20/03/2014 | 10:03
16
1049
וואו, כמה התגעגעתי לפורום הזה, לא הייתי פה כמה חודשים טובים (יש לי נסיבות מקלות) וזה היה לי חסר.
האמת שהבלוג שלי "אניקה" תפקד כמעט כרגיל (מי שלא מכיר, מוזמן!), אבל הנוכחות שלי פה ירדה לאפס וזה היה לי חסר.

אני רואה פה המון שמות חדשים ואפילו מנהלת חדשה (וואו- בהצלחה!) ותוהה כמה קרדיטים מעולים הפסדתי....

אז סליחה שאני הורסת את שרשור הסכמ"ש (גם אליו התגעגעתי!), מקווה שאוכל לשרוץ פה קצת יותר.
ויש לי פיצוי על ההעדרות הארוכה- חם חם מפורים

מי מזהה למה התחפש שקדי?
לצפיה ב-'את צריכה לשלם לי'
את צריכה לשלם לי
20/03/2014 | 10:52
1
398
על הזמן שישבתי בעבודה ובמקום לעבוד, בהיתי בתמונה הזו!!
מה זה הדבר היפה הזה?? (אגב, מפלצות בע"מ??)
כיף שאת פה
לצפיה ב-' לא מפלצות בע"מ, אבל מתחמם...'
לא מפלצות בע"מ, אבל מתחמם...
20/03/2014 | 11:11
152
לצפיה ב-'איזה מותק של ילד'
איזה מותק של ילד
20/03/2014 | 11:11
224
ומי סרג את הדבר המדהים הזה
אני חולה על סריגה גם ב1 וגם ב2
לצפיה ב-'מתיקות על!!'
מתיקות על!!
20/03/2014 | 11:34
173
האח הגדול אולי??
לצפיה ב-'מיניון? - הוא מתוק בטירוף!'
מיניון? - הוא מתוק בטירוף!
20/03/2014 | 11:44
717
לצפיה ב-'זה המיניון הכי מוצלח שיצא לי לראות! '
זה המיניון הכי מוצלח שיצא לי לראות!
20/03/2014 | 13:16
161
שניכם מהממים :)
לצפיה ב-'מתוק!!! עוגיפלצת?'
מתוק!!! עוגיפלצת?
20/03/2014 | 15:01
125
סתם! אם תגידי מה זה על הראש אולי זה ייתן רמז
לצפיה ב-'אכן מיניון'
אכן מיניון
20/03/2014 | 16:32
7
685
מצרפת תמונה למי שלא מכיר...
ומי סרג את התחפושת? אני לא יודעת אם תאמינו (או תחשבו מחשבות מלוכלכות) אבל זה... טם-טם-טם: בן זוגי!!!
כשהייתי בהריון הוא רצה להכין משהו לילד ולמד לסרוג כדי לסרוג שמיכה שאותה הוא הביא לבית החולים (אני לא יודעתי על ניסיונות הסריגה כי הוא היה סורג ברכבת- איזה פאדיחות) מאז כישורי הסריגה שלו השתפרו פלאות והתוצרים מהממים!
לצפיה ב-'אחד המיניונים המתוקים!'
אחד המיניונים המתוקים!
20/03/2014 | 17:26
127
ואיזה מפתיע שבעלך סרג! ממש כישרון.
תוהה איך הגיבו הנוסעים שלצידו כאשר סרג ברכבת
לצפיה ב-'אדיר'
אדיר
20/03/2014 | 18:28
114
ואיזה חמוד שהוא למד לסרוג במיוחד בשביל הילד :)
לצפיה ב-'איזה מגניב'
איזה מגניב
20/03/2014 | 18:41
85
בתקופה שהייתי בצבא מלא חיילים למדו לסרוג כדי להעביר את השעמום אז זו לא כזאת פאדיחה
לצפיה ב-'לא נכון!!!!'
לא נכון!!!!
20/03/2014 | 19:31
142
כל הכבוד, בחיי, שיחק אותה
לצפיה ב-'גדול! '
גדול!
20/03/2014 | 19:39
102
אני מכירה את זה אבל לא ידעתי שככה קוראים לו
לצפיה ב-'התינוק מתוק ובעלך מתוק'
התינוק מתוק ובעלך מתוק
21/03/2014 | 01:21
101
זה כזזה חמוד שהוא למד לסרוג בשביל הילד!
לצפיה ב-'אדיר!'
אדיר!
26/03/2014 | 19:41
15
קודם כל, שקד פשוט חמוד.
אח"כ - תחפושת מעולה!
ולבסוף, בן הזוג שלך ממש מותק שהוא למד לסרוג בשביל הילד :) הרבה כבוד.
לצפיה ב-'אוי, מה זה הדבר הפצפון והמהמם הזה? '
אוי, מה זה הדבר הפצפון והמהמם הזה?
20/03/2014 | 22:41
94
זה לחלוטין פיצוי מוצלח על ההיעדרות (וגם תירוץ מעולה. בטח התקדמת לך לפורומים הרלוונטיים הבאים )
ואני בהלם מהעובדה שבעלך סרג את זה!
למדתי לאחרונה לסרוג (בהתחלה בשתי מסרגות ולאחר מכן גם במסרגה אחת- קרושה) ואני מוכרחה לציין שזה חתיכת פרויקט לסורג מתחיל. וואו. זה גיזרה וקריאת תרשימים וכל מיני דברים שאין לי מושג איך עושים!

כבוד!

לצפיה ב-'חג חמישי שמח לכולם'
חג חמישי שמח לכולם
20/03/2014 | 11:23
3
253
בדר"כ הוא בא בלי בעיות וגם כי הוא מכיר את אבא שלי לפני
אני הבעייתי. אני מגיעה אליו להורים ולא אוכלת כלום כי אין לי כ"כ מה לאכול שם (אוכל רוסי כבד והרבה דגים)

משהו טוב שקרה לי השבוע:
להסתכל כל הזמן בתמונות של החתונה. עושה לי ממש נעים

מפגש בשומרי משקל שכמעט הביא אותי לבכי וזה לא קורה הרבה.

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
מזרן חדש סוף סוף הלכנו וקנינו מזרן של מבוגרים איכותי. חוץ מזה הגיעו לי המברשות איפור של סיגמא שאני מעולפת עליהן

כשקנינו את המזרן המוכרת ניסתה למכור לנו מגן מזרן מכל הכתמים שהיא העלתה ראשונים על המזרן היא בחרה דווקא להגיד כתם מחזור ואני כאילו את רצינית?

בילוי השבוע:
עם הבעל בסנט פריקס די. הלכנו להרים כוסית לכבוד האירוע.

ספר/סרט/סדרת השבוע:
משחקי השף. מאז שאין ביבי בום אני יכולה לראות את התוכנית

מאכל השבוע:
פסטה ברוטב בטטה טבעוני מהיר שהכנתי

תכניות לסוף השבוע:
לנוח וללכת לרופא נשים סוף סוף

כן קנינו מזרן

קנינו מזרן והשקענו גם בזוג כריות איכותיות

מטרות לשבוע הבא:
לבחור תמונות לאלבום ואולי להכין פוסט על שולחן מתוקים לחתונה. מי בעד?
לצפיה ב-' לפוסט הממתקים'
לפוסט הממתקים
20/03/2014 | 11:33
111
בטוח יהיו כאלה שישתמשו ברעיונות הנהדרים שלך
לצפיה ב-'כןכןכן פוסט ממתקים!'
כןכןכן פוסט ממתקים!
20/03/2014 | 13:17
28
לצפיה ב-'ברוווווור לפוסט '
ברוווווור לפוסט
20/03/2014 | 19:34
16
לצפיה ב-'סכמ"ש היפ היפ הוריי!'
סכמ"ש היפ היפ הוריי!
20/03/2014 | 23:01
2
121
האם בן/בת הזוג שלכם מתמרמרים על להגיע ביחד אתכם למפגשים משפחתיים? האם אתם רבים, מתפשרים או מסכימים על הנושא הזה?
אנחנו לא רבים על הנושא. אנחנו תמיד הולכים יחד למפגשים המשפחתיים ומאד נהנים, אני לפעמים קצת מתמרמרת לפני אבל זה כי חלק מההנאות שלי בחיים זה מרמורים

משהו טוב שקרה לי השבוע:
הפורום הזה!!! שתמך ואהב ופרגן על הקליפים כשאני לא הייתי כ"כ בטוחה שאני מרוצה. אז אני מרוצה מהפורום, לאט לאט אוהבת את הקליפים יותר ויותר,  ומעצבת האלבום גם שלחה לי סקיצה ראשונה ואני מאוהבת בעבודה שלה

נראה לי זה שהתאכזבתי מהוידאו. ביאס אותי שציפיתי כ"כ ובסוף לא הייתי בעננים כמו שציפיתי. אבל נצפה בסופ"ש המשפחתי שלנו בוידאו יחד, ואני יודעת שיהיה פרגון ושמח, אז כיף!

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
קליפים מהחתונה ושני גלגלים קדמיים לרכב.

אנשים טובים באמצע הדרך! כשהלכתי לעשות כיוון פרונט לרכב הוא אמר לי מראש שיעלה 200 ש"ח. אחרי שהוא עבד מספר דקות הוא אמר לי "סעי לשלום, זה היה רק כיוון קטן". זה לא הזוי ולא מצחיק, אבל ראוי לציון

בילוי השבוע:
ביום ראשון חגגנו פורים אצל ההורים שלי עם האחיות שלי והקטנטנים והיה כ"כ כיף! אמא שלי קנתה להם מתנות וגם פינקה אותי ואת האחיות שלי במשלוחי מנות, חימם את הלב ואת הקיבה

ספר/סרט/סדרת השבוע:
גריי!

מאכל השבוע:
אזני המן שזללתי בלי סוף!

תכניות לסוף השבוע:
נוסעים לסופ"ש משפחתי עם המשפחה שלי. בית מלון מפנק עם המשפחה האהובה, איזה כיף!

הכל תקתק והגיע לחמישי. אז כנראה שכן

ביום שלישי החלטתי שזה היום שלי לנוח, אז נחתי!

מטרות לשבוע הבא:
לשלוח למעצבת הערות לאלבום (שהוא באמת דיי מושלם כמו שהוא, אבל תמיד יש לי מה לומר).
לנסוע לסבתא שלו ולהספיק להגדיל תמונות מהחתונה למסגרת כדי לתת לה מתנה.
ובעיקר: לתכנן את ירח הדבש#2 לאיסלנד!!!
לצפיה ב-'נו, המשפחה אהבה את הקליפים?'
נו, המשפחה אהבה את הקליפים?
22/03/2014 | 20:49
1
21
לצפיה ב-'את לא מאמינה, לא היה איפה להקרין!'
את לא מאמינה, לא היה איפה להקרין!
23/03/2014 | 08:51
51
אבל היה סופש נפלא ונהדר, וכמה חבל שנגמר... :[
לצפיה ב-'מסכמ"שת'
מסכמ"שת
20/03/2014 | 23:21
97
סעיף הסכמ"ש המתחלף: האם בן/בת הזוג שלכם מתמרמרים על להגיע ביחד אתכם למפגשים משפחתיים? האם אתם רבים, מתפשרים או מסכימים על הנושא הזה? האמת היא ששנינו מתמרמרים בנושא הזה. המשפחה שלי וגם אני טבעונים והמשפחה שלו וגם הוא אוכלי-כל, אז לי לא כל כך נוח אצל ההורים שלו, ולו לא כל כך טעים אצל ההורים שלי. גם בחגים יש בעיה, כי המשפחה שלו מאוד קטנה והוא לא רוצה להשאיר אותם לבד, אבל לי גם מאוד קשה לוותר על האחיינים שלי. בכל שבת ובכל חג הנושא עולה מחדש, ובסוף מתפשרים, בערך חצי חצי. הלוואי שנמצא פתרון לזה!

משהו טוב שקרה לי השבוע: למדתי משהו חדש בעבודה, התמקצעות חדשה מאוד מעניינת שתועיל לי גם בחיים האישיים

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: כל התקלות האלה ברכבות! תוספת של עוד שעה בדרכים בכל יום. ומה זה בכלל ה"איתות" הזה שמתקלקל כל פעם?

משהו שהתחדשתי בו השבוע: גרביונים שחורים שיתאימו לשמלה למסיבה של יום שבת

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: לאחרונה החתולים שלי מעירים אותי בכל יום באותה השעה: שש בבוקר. שעה בדיוק לפני השעון המעורר. זה אמנם לא מצחיק, אלא די עצוב - אבל בהחלט הזוי! מרגיש כמו איזה כוח עליון מאוד מדויק.

בילוי השבוע: סנט פטריק דיי בפאב שכונתי ליד הבית עם חברים

ספר/סרט/סדרת השבוע: קוראת בפעם השנייה את "בשבילה גיבורים עפים" - וואו!! מומלץ ביותר.

מאכל השבוע: נמנעתי כל השבוע מההתמכרות שלי: דייסת קוואקר, כי היו לי בעיות בבטן, והיום חזרתי לאכול את זה, אז בהחלט זה!

תכניות לסוף השבוע: אמא שלי מארגנת לנו בשבת מסיבה עם שתי המשפחות, שלו ושלי. מעין פגישת היכרות עם כל האחים והסבתות, כי לא כולם מכירים. מסתבר שאנחנו עומדים אפילו לקבל מתנות, קצת כמו מסיבת אירוסין אולי?

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? בהחלט! היה לי שבוע פורה במיוחד.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: אתמול לא היה לנו כוח להכין ארוחת ערב, אז הזמנו סושי ובילינו זמן איכות ממושך ביחד, לפני שאני הלכתי לישון והוא לעבוד.

מטרות לשבוע הבא: בעיקר לנוח כמה שיותר, צריכה להשלים המון שעות שינה!
לצפיה ב-'סכמ"שולדת'
סכמ"שולדת
21/03/2014 | 01:59
1
120
סעיף הסכמ"ש המתחלף: האם בן/בת הזוג שלכם מתמרמרים על להגיע ביחד אתכם למפגשים משפחתיים? האם אתם רבים, מתפשרים או מסכימים על הנושא הזה? אני בד"כ זאת שמתמרמרת, כי חוץ מהמשפחה הגרעינית שלו (שגם אותה  לקח לי זמן לעכל) אני לא כ"כ מחבבת את המשפחה שלו. הוא די זורם ומסתדר ממש טוב עם המשפחה שלי.

משהו טוב שקרה לי השבוע: בהקשר לסעיף הקודם - אמא שלו התבלבלה בתאריך של חתונה שממש לא בא לי להיות בה - וביום של התאריך ה"חדש" יש לי התחיבות בעבודה ולא אוכל להגיע... yes!
וגם - יצא לי לעשות דברים מגוונים ומעניינים בעבודה השבוע, שאני הולכת לעוף עליהם בקו"ח חבל על הזמן! בסוף עוד יתברר שהקטע המסריח שהם עשו לי היה הדבר הכי טוב שקרה לי

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: קיבלתי מחשב עם ווינדוז 8, התחלתי להעמיס עליו דברים ואז המחשב החדש דנדש קרס - מסתבר שיש איזו בעיה ידועה עם ווידוז 8. היינו צריכים להתקין ווינדוז מחדש ועכשיו אני שוב צריכה להתקין מחדש את התוכונות. מעצבן!

משהו שהתחדשתי בו השבוע: מתנות יום הולדת שוות!! מא' קיבלתי כרטיסים לעברי לידר. הוא תכנן לגלות לי עליהם רק מחרתיים, אבל כבר ביום חמישי עליתי על זה והרסתי את ההפתעה, כמו בכל הפתעה שהוא מנסה לעשות לי....
מההורים קיבלתי מחשב, מההורים שלו קיבלתי קיימיקס!!!!!!! ומהחברים בעבודה קיבלתי גיפט קארד לאייץ' אנד אם. ובסופ"ש צפויות עוד מתנות

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: יותר מדי שיחות מוחשיות על ילדים

בילוי השבוע: ביום א' הייתה לי יום הולדת, וגם היה פורים. החלפנו משלוחי מנות בעבודה, החבר'ה באו עם פאות ואביזרים והייתה אווירה נורא כייפית. בערב יצאתי עם א' למסעדה ולסנוקר

ספר/סרט/סדרת השבוע: סרט-סרט החתונה שלנו, שראיתי מספר מביך של פעמים! את הפרומו, אותו אני פחות אוהבת בגלל המעברים המסחררים בהתחלה, אני מצרפת לכאן. אבל השוס הגדול הוא הסרט הערוך - 40 דק' של בכי מצחוק. התחלנו לראות גם את הסרט הלא ערוך.
היינו גם בהצגה-הגיבן מנוטרדם. הצגה מעולה!! אבל לצערי נרדמתי בכל החצי השני כי לא הספקתי לנוח אחרי העבודה.
ולא ראיתי אף פרק של האנטומיה!

מאכל השבוע: סוכר-על כל צורותיו. אפיתי 5 סוגי מאפים למשלוח מנות (הקיימיקס לא יכול היה להגיע קודם?!) ו"נתקעתי" עם עודפים, יש את כל הממתקים ממשלוח המנות שאני קיבלתי ושבעלי קיבל, עוגת יום הולדת, קינוחים במסעדות....הבית שלי נראה כמו הבית של עמי ותמי.

תכניות לסוף השבוע: מחר - לישון!! אני מתה מעייפות לאחרונה, שנראית לי כבר חריגה. בשבוע הבא אעשה בדיקות דם. בשבת - חנוכת בית אצל חברה (למרות שנראה לי שאנחנו הולכים להשתלט לה על האירוע, כי החלטנו לחגוג על הדרך יום הולדת לילידות מרץ-אפריל) ובערב עברי לידר!!! בין לבין נבקר חברים במרכז.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לצערי, למרות שא' עבד בוקר השבוע, בקושי היה לנו זמן יחד. מקווה לפצות על זה בסופ"ש ופשוט להתכרבל איתו.

מטרות לשבוע הבא:

מצרפת את הפרומו של סרט החתונה שהעלתי ליוטיוב במיוחד בשבילכם, אחרי שבאןבאני עשתה לי חשק.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'פרומו כזה כיפי ושמח!'
פרומו כזה כיפי ושמח!
22/03/2014 | 20:53
43
בגללך כל היום זימזמתי את השיר הזה :)
מרגש ושמח.
לצפיה ב-'סכמ"ש אחרון לפני היום הגדול'
סכמ"ש אחרון לפני היום הגדול
21/03/2014 | 08:23
1
155

האמת שאני מתמרמרת לפעמים יש וויכוחים אבל מסתדרים.

משהו טוב שקרה לי השבוע: הדבר הכי טוב יקרה כשסידור השולחנות יינעל ולא יהיה אפשר להוסיף עוד אושיות מרכזיות בחיינו כגון השכן מלמטה ואב הבית, והכי חשוב: שלא יהיה אפשר להזיז יותר אנשים כי ציפה דריפה ימפמפוני הסתכסכה עם פומפדור דה לה שמעטה

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לשם שינוי, לא קרה משהו דרמטי שקשור לחתונה, לא שיגעו לנו תשכל יותר.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: אתמול סוף סוף עשיתי צבע לשיער "שוקולד מריר", ביום שלישי לקחתי את השמלה מעליזה גרטס

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: בירקה הכלבה שלנו "עיצבה מחדש" את הספה, על אף שהיא כבר מבוצרת בשולחנות וכיסאות שמנסים להגן עליה מכל צד.

בילוי השבוע: אתמול, לא מסיבת רווקות אלא ארוחה במסעדה עם בנות המשפחה. אני לא בליינית כזו גדולה...

ספר/סרט/סדרת השבוע: Once Upon a Time

מאכל השבוע: רביולי בטטה ברוטב שמנת פטריות, אתמול בפרנצ'סקה

תכניות לסוף השבוע: לנקות את הבית ברבאק כדי שהספקים שיגיעו לא יהיו בשוק ממראה הבורדל המאובק

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לגמרי

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: סיימנו את כל הסידורים לחתונה, ישתבח שמו

מטרות לשבוע הבא: להתחתן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וופ וופ
לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
22/03/2014 | 20:55
38
הולך להיות לך שבוע מקסים וכיפי במיוחד!!!
תהני ממנו המון! שיהיה הרבה מזל טוב :)
לצפיה ב-'מסכמש"ת'
מסכמש"ת
22/03/2014 | 20:44
82
הסופ"ש הכי עמוס EVER! לא היה לי זמן לסכמ"ש ורק עכשיו הגעתי למחשב!
סעיף הסכמ"ש המתחלף: האם בן/בת הזוג שלכם מתמרמרים על להגיע ביחד אתכם למפגשים משפחתיים? האם אתם רבים, מתפשרים או מסכימים על הנושא הזה? אז מן הסתם לא סתם רשמתי את זה הפעם בסכמ"ש. השבוע היו לנו הרבה שיחות על זה, כי היה סופ"ש משפחתי שכזה וחגגנו לאמא שלי יומולדת. החצי החליט שהפעם הוא לא רוצה להגיע והוא רצה לנוח בבית בשקט. במשך כל השבוע ניסיתי לשכנע אותו, אמרתי לו שזה לא מכבד אותי ואת אמא ושאין מה לעשות, צריך להתגמש ולעשות לפעמים מה שלא תמיד הכי רוצים. ניסיתי להתעקש ככל שיכולתי, אבל לא רציתי להכריח. אחרי שהבנתי שזה לא עובד, הרפתי ואת רוב הסופ"ש בילינו בנפרד. אני טיפוס די פשרן לרוב והפעם באמת ניסיתי לשכנע ולא להרפות כי זה נראה לי חשוב מספיק להתעקש, אבל אחרי הכל אני לא יכולה להכריח אותו לבוא למשפחה שלי. וזהו, אפשר להגיד שזה נגמר ברגשות מעורבים מבחינתי. קצת התאכזבתי למען האמת.
משהו טוב שקרה לי השבוע: מפגש עם חברות ילדות טובות שלא ראיתי מלא זמן!
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לשם שינוי לא משהו מיוחד!
משהו שהתחדשתי בו השבוע: מגפיים חומות מהממות בספרינג, שעלו 120. אני מרוצה.
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: הופעה של רד בנד בעבודה! לכבוד פורים, באיחור בגלל שהיה גשם בחג. מצחיק- כי זה רד, אני תמיד אוהבת את השטויות שהוא תמיד אומר.
בילוי השבוע: וואו, היו הרבה! פירוט בהמשך...
ספר/סרט/סדרת השבוע: קוראת את "מיתרי הלב", ספר המשך ל"אומנות ההקשבה לפעימות הלב". נחמד!
מאכל השבוע: סטייק אנטריקוט היום בעל האש. מושלם.
תכניות לסוף השבוע: טוב אז אמרתי שהיה לי את הסופ"ש הכי עמוס EVER: הסופ"ש התפזר מהצפון לדרום: התחיל בחמישי בביקור בחיפה אצל אחי וחברות, בית קפה, המשיך לביקורון קצר בבית בשישי, נסיעה לקיבוץ של סבתא לחגוג לאמא יומולדת, על האש ביער בן שמן היום ושעה אחרי שחזרנו כבר יצאתי למפגב"ש (מפגש של חברים מב"ש). אני חובבת מושבעת של סופ"שים פעילים, אבל הפעם זה היה טו מאץ' אפילו בשבילי. צריכה לנוח קצת!
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? נגיד ש...
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: אה, עכשיו אני נזכרת. יצאנו למסעדה איטלקית ביפו בשם סרדיניה. ממש לא התלהבנו מהאוכל. הביאו לנו פוקצ'ה לא מוכנה מספיק והאוכל לא היה משהו בכלל לטעמנו! (וזה די קשה לאכזב באוכל איטלקי לדעתי). לפחות המיקום רומנטי.
מטרות לשבוע הבא: אולי סופסוף להביא את התמונות שבחרנו לאלבום למעצבת?
לצפיה ב-'שלום , נעים להכיר !'
שלום , נעים להכיר !
19/03/2014 | 20:21
11
449
שלום לכולם/ן  ! אפשר לומר שהייתי צופה סמויה (במקרה שלי במשך כמה שנים טובות) והנה - עכשיו גם אני שייכת ! יש חתן, יש תאריך, יש מקום, יש הזמנה, יש נושא לחתונה (עליזה בארץ הפלאות !) כל מה שנשאר זה ספקים - עניין קצת מסובך כי החתונה ביום שבת בערב. המלצות למאפרת/מעצב שיער שמגיעים עד הבית בשבת ? החתונה באמצע יוני ,מתי לסגור ? כיוון שזה יום שבת - לחוץ לסגור עכשיו את המאפרת ? תודה על העזרה !
לצפיה ב-'ברוכה הבאה! '
ברוכה הבאה!
19/03/2014 | 21:53
108
קודם כל הנושא של החתונה שלך מהמם ומקורי בטירוף!! אני ממש מתלהבת ממנו ואשמח לדעת מה חשבת כבר לעשות לאירוע בנושא הזה
דבר שני, אין לי מושג לגבי מציאת ספקים במוצ"ש אבל אני מאמינה שיש מגוון רחב שלא תיהיה לו בעיה עם זה (ומקסימום יקח על זה תוספת כלשהי למרות שגם לא נראה לי)
דווקא מבחינת לסגור - קודם כל סביר להניח שמי שתירצי יהיה פנוי כי החתונה במוצ"ש אבל בכל זאת כדאי לסגור כמה שיותר מוקדם בשביל השקט הנפשי.
את יכולה להסתכל הקרדיטים של מתחתנים (בקישורים) לראות המלצות על מאפרות ולהתקשר לברר אם הן יסכימו לעבוד במוצ"ש. כנ"ל לגבי כל שאר הספקים.
אני עוד לא התחתנתי אבל למאפרת שלי קוראים אירית סדרה והיא מגיעה עד הבית, את מוזמנת לברר איתה גם

שיהיה המון במזל טוב ותישארי איתנו, יש פה המון מידע, עצות ותמיכה מכולןןן
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ומזל טוב '
ברוכה הבאה ומזל טוב
19/03/2014 | 22:23
4
143
כנסי לבלוג של "אניקה"
היא עזרה לחברה בהפקת אירוע בדיוק בנושא הזה - היה מהמם!!!! מיותר לציין
וכתבה על זה פוסט.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה ! '
תודה !
20/03/2014 | 00:15
70
ראיתי את הכתבה על חתונות חורף באניקה , ואכן יהיו אצלנו מוטיבים שונים שמסיבת התה היא אחת מהן. זה כ"כ מרגש ! מסיבת החתונה שלנו היא גם מסיבת תחפושות אז כל עניין העיצוב מקבל דגש מאוד משמעותי.
לצפיה ב-'איזה כיף להיכנס לפה ולראות שעדין זוכרים אותי!'
איזה כיף להיכנס לפה ולראות שעדין זוכרים אותי!
20/03/2014 | 07:31
2
149
למען האמת, הפוסט על החתונה של עליסה בארץ הפלאות לא נמצא בבלוג שלי (מכיוון שהיה אמור להופיע באיזה מגזין חתונות והייתה להם דרישה לבלעדיות, המגזין אגב היה אמור להתפרסם בדצמבר @%%#!!!).

nannerl- אני יכולה לשלוח לך תמונות מהחתונה למייל ולהציע הצעות לדברים שעוצבו/נעשו בחתונה- היה מדהים!!! מוזמנת להתייעץ בכיף!
לצפיה ב-'אופס...'
אופס...
20/03/2014 | 19:37
1
77
מה לא ראיתי פוסט????!!!  הייתי בטוחה שכן....

בטח שזוכרים ומאוד מאוד שמחים שחזרת!
לצפיה ב-'הפוסט עלה וירד... אכן מהמם ביופיו.'
הפוסט עלה וירד... אכן מהמם ביופיו.
21/03/2014 | 06:52
69
קיבלתי עדכון שיופיע במגזין חתונות במאי ואז יוכל לשוב גם לבלוג.
לצפיה ב-'יאללה גם אני '
יאללה גם אני
20/03/2014 | 01:25
2
117
אז גם אני סמויה פה בפורום הרבה זמן, החתונה שלנו עוד חודשיים (במאי)
כרגע יש לנו כמעט הכל (למעט הזמנות וטבעות)
אני חייבת לציין שבכל התהליך הזה של החתונה, הפתעתי את עצמי ואני מצליחה להיות קולית הרבה יותר ממה שחשבתי שאהיה.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
20/03/2014 | 04:10
39
שמחה ליצאת לאור
מזל טוב!!!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
20/03/2014 | 11:31
22
מקווה שמעכשיו תמשיכי להיות גלויה
לצפיה ב-'וכמובן, איך שכחתי?! מזל טוב nannerl '
וכמובן, איך שכחתי?! מזל טוב nannerl
20/03/2014 | 01:28
27
לצפיה ב-'מזל טוב ו-הו מיי גאד!'
מזל טוב ו-הו מיי גאד!
20/03/2014 | 11:33
118
חתונה בנושא אליס בארץ הפלאות, שבית את ליבי. אני כבר מתחילה לספר לאחור לקרדיטים. אפשר אולי טיזר? :)
לצפיה ב-'הגיעו הקליפים!'
הגיעו הקליפים!
19/03/2014 | 15:10
21
541
אני מודה שבצפייה ראשונה קצת התאכזבתי, עזר לי שאישי היקר מאד אהב, אבל אני מאד מאד ביקורתית..
בפזיזות כתבתי מייל קצת זועם לצלם והוא הבטיח לתקן כל מה שמפריע לי.

אחרי שקראתי הודעות רבות של כלות כאן על תמונות החתונה, וגם הקליפים, הבנתי שאנחנו בונות לעצמינו פנטזיות וחלומות בראש בנוגע לתוצר הסופי ואז הדרך לאכזבה קלה מאד.

ראיתי את קליפ הפרומו והסיום שלנו מאה פעם ביומיים האחרונים, ומצפייה לצפייה אני אוהבת יותר ויותר.
כנראה שתמיד תהיה ההרגשה שאם הייתי עושה בעצמי הייתי עושה אחרת לגמרי, והמחשבה מה היה יוצא אצל עורך אחר...

בכל מקרה, בא לי לשתף אתכן, מי שתרצה לראות אני אשמח
יום של אהבה (אני מתה על ימי רביעי! מחר כבר חמישי! ווהווו!)
קליפ פרומו
קליפ סיום
לצפיה ב-'מאוד מאוד מאווווד אהבתי '
מאוד מאוד מאווווד אהבתי
19/03/2014 | 19:20
1
134
במיוחד את הפרומו. אהבתי את המעברים.
גם בקליפ הסיום יש משהו סוגר, שלו, נעים.
מסתכלת על העיצוב, היופי, השמח, התקליטן () ובא לי להיות שם.
ועוד יותר בא לי שוב להתחתן
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
19/03/2014 | 20:36
41
מאד שמחה לשמוע תגובות כאלה

את מכירה תופעה שקליפים של אחרים מרגש אותך יותר?
צפיתי אתמול גם בקליפים של חברה טובה, וזה גרם לי הרבה יותר להתרגש
לצפיה ב-'חמוד מאוד!'
חמוד מאוד!
19/03/2014 | 19:47
4
103
גם אנחנו קיבלנו את שלנו, ומה שהפריע לי זה שהמעברים בין התמונות נורא מהירים וקצת מסחררים - כנראה שהשיר לא לגמרי התאים. אצלך המעברים יפים ומספיקים בול.

השיר של הקליפ סיום צמרר אותי... געגועי לאריק! שיר יפהיפה.

החתונה נראית מקסימה, ממש אהבתי את העובדות עליכם.

ומאיפה את מכירה את מורן ואלון?!?!?!!?!
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
19/03/2014 | 20:40
3
78
(הבטחתי חיבוק לכל צופה, לא? )

השיר בקליפ סיום היה שיר הסיום לחתונה שלנו. היה דווקא קטע אירוני - כשבחרנו אותו התלבטנו בין הגרסה של עוזי חיטמן לאריק אינשטיין. ודאז אמרנו שהגירסה של עוזי חיטמן "זה עצוב".. אריק נפטר מס' שבועות לפני החתונה, ועדיין החלטנו להשאיר את השיר כשיר סיום בשל אהבתינו לשיר וגם לזמר האהוב. רקדנו צמוד-צמוד כשמסביבנו כל אהובינו במעגל, היה מאד מרגש, שלם ונעים.
החלטנו שזה שיר מושלם לקליפ הזה.

אלון ומורן? מאיפה את מכירה אותם??
(רן ואלון למדו יחד בב"ש, ומורן ואני התחברנו לנו גם. הם חברים טובים שלנו)
לצפיה ב-'קטע!'
קטע!
19/03/2014 | 20:42
2
90
מורן למדה איתי בתואר ואת אלון אני מכירה דרכה.
לצפיה ב-'מצחיק! עולם קטן '
מצחיק! עולם קטן
19/03/2014 | 20:50
1
35
לצפיה ב-'ואני נדחפת...'
ואני נדחפת...
19/03/2014 | 21:48
54
כי אני גם מכירה את כולם מב"ש :)
חחח טוב, ועכשיו אני הולכת לצפות בקליפים שלכם! מרגש!
לצפיה ב-'וואווו איזה קליפ סיום מרגש!'
וואווו איזה קליפ סיום מרגש!
19/03/2014 | 20:56
1
79
קליפ ממש מיוחד ומרגש... שני הקליפים נהדרים ואתם שניכם כ"כ חמודים!!! הכל נראה פשוט מדהים, באמת רואים שהייתה חתונה שמחה ויפה!
וזה ממש נכון מה שכתבת לגבי הפנטזיות שאנחנו בונות לעצמנו, במיוחד שהקליפים מגיעים בד"כ כמה חודשים אחרי החתונה אז זה עוד יותר בעייתי כי זה אומר שגם יש לנו המון זמן לבנות את הפנזטיות אבל עם יד על הלב אין לך מה להתאכזב, אני חושבת ששני הקליפים מעולים. יש צילום טוב, יש עריכה טובה ויש את שניכם מקסימים שכמותכם אז מה יכול להיות יותר טוב מזה? ואם לא אמרתי לך את זה עד עכשיו - את פשוט מ-ה-מ-מ-ת-!!!
לצפיה ב-'איזו חמודה את '
איזו חמודה את
19/03/2014 | 23:01
29
תודה על המילים החמות!
אבל את משוחדת, אז מה את שווה?

ועכשיו ברצינות, תודה על הפרגון שלך - הוא באמת חשוב לי!
לצפיה ב-'איזה סרטון חמוד וכיפי'
איזה סרטון חמוד וכיפי
19/03/2014 | 21:12
1
42
וזה נכון באמת אנחנו בונות לנו יותר מדי מגדלים שהכל יהיה מושלם ואז קצת מתאכזבות אבל לך אין ממש ממה להתאכזב
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
19/03/2014 | 23:03
18
כמו שאמרתי, מפעם לפעם (וכבר נמאס לי לצפות..) אני אוהבת יותר כי פתאום שמים לב ליותר קטעים ודברים קטנים שלא ראיתי קודם.

אני עדיין זוממת לנסות לעשות משהו בעצמי, ובדיוק שמעתי שיר שממש התלהבתי ממנו אז אולי זה באמת יקרה, וזו ההזדמנות להציע למי שעדיין מחפשת שיר לקליפ:
https://www.youtube.com/watch?v=Y66j_BUCBMY
לצפיה ב-'ליאתי יקרה'
ליאתי יקרה
19/03/2014 | 22:05
2
57
קודם כל הקליפים ממש מושקעים!!! הקליפ סיום באמת יצא ממש מיוחד! הוא השקיע ושם כל מיני פריימים שלא היו בקליפ פרומו ורואים שיש מחשבה מאחורי זה. זה מצחיק אבל הקליפ סיום שלנו גם מזכיר את שלכם- בסגנון של השחור לבן והאפקט של הפלאשים האלו בקליפ (שקצת מעצבנים אותי תאמת- אצלנו).
הקליפ פרומו יצא ממש יפה. אני מבינה לליבך כי באמת קשה לראות וידאו של עצמך ויש הרבה ביקורת בהתחלה ולוקח זמן להתרגל. אבל הקליפ בעיניי יצא מהמם, רואים שהיה שמח ושהיה לכם כיף ממש. בכל מקרה, בשביל השקט הנפשי שלך אני שמחה שהסברת לו מה את רוצה לשפר ומה מפריע לך (מה שאני לא עשיתי בסוף), והאמת שהפריים היחידי שהייתי מבקשת לשנות זה הפריים האחרון שעושים לכם גשר כזה.. (ד"א זה בדיוק אחד הפריימים שאני גם לא אוהבת בקליפ שלנו).
לצפיה ב-'מתוקה כזאת!!!'
מתוקה כזאת!!!
19/03/2014 | 23:07
1
33
תשלחי לי שוב את הקליפים שלך, אני רוצה לראות שוב!

וזה שראית עד הגשר בהחלט מעיד שצפית בכל הקליפ אגב, מה באמת מפריע לך בזה?

המון המון תודה על הפרגון והאהבה! גם לך מגיע חיבוק
לצפיה ב-''
20/03/2014 | 08:13
15
אני באמת סתם שונאת גשרים ידועה.
לא יודעת איך הסכמתי לזה בעצמי, אבל הכי מצחיק שבועז לא הסכים להיכנע לזה אז אני לבד בגשר, שזה הכי פדיחה. וזה מצולם בקליפ..
לצפיה ב-'תקשיבי'
תקשיבי
20/03/2014 | 07:27
1
56
אני לא מכירה אותך, אבל ממש ממש התרגשתי, יש לי דמעות.
(במיוחד בקטע בקליפ פרומו שרואים את אבא שלך מתרגש).

אין לך ממה להתאכזב!
יצאו לכם קליפים ממש יפים, אהבתי גם את בחירת השירים.
לצפיה ב-'תודה רבה רבה '
תודה רבה רבה
20/03/2014 | 14:35
17
ממש כיף לשמוע!
בשישבת הקרובים אנחנו נוסעים לסופש משפחתי, אז נעשה שם הקרנה, ונראה את התגובות של כולם
אגב, את אבא שלי רואים אפילו מתרגש עוד יותר בקליפ ההכנות, וזה באמת מאד מרגש!

אגב, עכשיו מעצבת האלבום שלחה לי סקיצה של האלבום, ויצא פשוט משגע!!! אני כ"כ שמחה !!!
לצפיה ב-'היי! יצא מקסים!!!'
היי! יצא מקסים!!!
20/03/2014 | 07:44
2
43
הקליפים יצאו מקסימים ופתאום אני ממש מבואסת שלא הייתי פה תקופה ארווווכה כל כך.
יש קרדיטי? אני הולכת לאתר אותם, כי נראה לי שמאוד אוהב אותם!

מזל טוב!!!
לצפיה ב-'תודה!! אני בדיוק קוראת את הסכמ"ש שלך'
תודה!! אני בדיוק קוראת את הסכמ"ש שלך
20/03/2014 | 14:55
1
51
ומתמוגגת בעצמי - לאחיין הקטנטני שלי גם קוראים שקדי
והתמונה שלכם מקסימה!!!

טוב שחזרת - חסרת!
ועוד לא העליתי קרדיטים.. זה רשום לי ברשימת המטלות יותר משלושה חודשים, ולא מספיקה להגיע לזה...
לצפיה ב-''
20/03/2014 | 16:24
24
אז אני אמתין בסבלנות...
לצפיה ב-'קליפים מקסימים'
קליפים מקסימים
20/03/2014 | 08:06
1
28
לצפיה ב-'תודה רבה! שבת שלום'
תודה רבה! שבת שלום
20/03/2014 | 14:36
25
מצחיק לכתוב תודה, הרי זו עבודה של הצלם, לא שלי
לצפיה ב-'עיצוב, DIY ופרחים 18/3'
עיצוב, DIY ופרחים 18/3
18/03/2014 | 15:42
12
69
לצפיה ב-'עובדת עפ פרוייקט המסכות של "כלות אורבניות"'
עובדת עפ פרוייקט המסכות של "כלות אורבניות"
19/03/2014 | 11:05
3
600
מה אתן אומרות, יפה לי?
מה שכן, הדפסתי את זה יותר גדול מA4 מקווה שזה יחזיק על השיפוד

אז מה אתן אומרות שהכי כדאי:
1. לעשות תא צילום בקבלת פנים
2. לעשות תא צילום במסיבה
3. פשוט לחלק את זה לאורחים ושיצטלמו עם זה ברחבה?
לצפיה ב-'יפה לך מאוד!!'
יפה לך מאוד!!
19/03/2014 | 18:24
2
147
את רק צריכה לקחת בחשבון שאם את בונה או מביאה תא צילום צריך לדאוג לצלם נוסף שיהיה בעמדה הזאת.
את הרי לא רוצה שהאורחים ילכו להצטלם ואז לא יהיה מי שיצלם אותם.
או שאפשר להעמיד מצלמות חד פעמיות במקום כדי שהאורחים יצלמו
או שאפשר לשים שלט שאומר שישלפו ניידים ויצלמו (אבל שלא ישכחו לשלוח לכם את התמונות

אהבתי את הרעיון של לעשות עמדה בקבלת פנים ושאנשים יקחו ויצטלמו - כולם עדיין רגועים ונעימים ויפים בקבלת הפנים.
shiwii בדיוק ציינה שכך הם עשו באחת מהודעותיה האחרונות. אפשר לשלוח לה מסר ולראות איך זה עבד.

לצפיה ב-'אני ביקשתי מהצלם מגנטים'
אני ביקשתי מהצלם מגנטים
20/03/2014 | 21:59
1
92
שיצלם את האנשים עם האביזרים... וזה יצא טוב כי הוא גם צילם אורחים עם אביזרים וברגעים החלשים יותר, הוא צילם אורחים שהסתובבו...
לצפיה ב-'תודה על ההסבר '
תודה על ההסבר
20/03/2014 | 23:08
20
לצפיה ב-'Save The Date'
Save The Date
19/03/2014 | 17:06
7
245
שלום לכולם
אני עתיד להתחתן בעזרת השם ביוני.

אני וזוגתי רוצים לעשות Save The Date אבל אנחנו לא באמת יודעים מה לעשות.
למישהו או מישהי חחח יש רעיונות ??

אני אשמח לקבל כל עצה או רעיון
לצפיה ב-'יש כל מיני דרכים...'
יש כל מיני דרכים...
19/03/2014 | 21:55
135
אני עשיתי קולאז של תמונות בפוטושופ, יש אתרים עם תמונות מצויירות מגניבות, יש כאלה שמצתלמים בתמונה עם רעיון יפה... כל מה שעולה לראש אפשר לעשות.
פשוט צריך להוסיף אחר כך תאריך (מה שאפשר לעשות בתוכנת צייר פשוטה)

ושיהיה במזל טוב!
לצפיה ב-'כמה רעיונות'
כמה רעיונות
19/03/2014 | 22:24
137
http://www.pinterest.com/search/pins/?q=save%20the%20date

אנחנו מצאנו רעיון דרך הפינטרסט, התלהבנו וישר צילמנו :)
לצפיה ב-''
19/03/2014 | 23:19
2
505
זה יכול להיות כל דבר, לדעתי אפשר לחבר את זה למשהו אישי יותר שלכם - תחביב, אוכל אהוב, דברים משותפים, בדיחה פרטית וכו',
במקרה שלנו הצטלמנו בים עם הכלבה האהובה שלנו :)
לצפיה ב-'היא לא נראית משתפת פעולה '
היא לא נראית משתפת פעולה
20/03/2014 | 02:36
1
56
לצפיה ב-''
21/03/2014 | 08:28
105
הכלבה שלנו הייתה גם מעצבת מחדש את ההינומה, תוך שנייה וחצי בערך!
לצפיה ב-'עוד רעיונות...'
עוד רעיונות...
20/03/2014 | 22:10
103
אנחנו השתמשנו בתמונות של הכוסות :)
http://snowflakesh.blogspot.co.il/2014/01/save-dat...
לצפיה ב-'רעיונות'
רעיונות
22/03/2014 | 23:03
44
יש פה מבחר רעיונות...
http://snowflakesh.blogspot.co.il/2014/01/save-dat...
לצפיה ב-'מוזיקה, צילום ואטרקציות 18/3'
מוזיקה, צילום ואטרקציות 18/3
18/03/2014 | 11:26
34
77
לצפיה ב-'מצאתי רעיון מקורי לחופה!'
מצאתי רעיון מקורי לחופה!
18/03/2014 | 14:28
7
662
היי,
הייתי לפני כחודש בחתונה של חברים שעשו הפרחת כדורים פורחים סינים/מנורות משאלה בחופה (כזה אהיל עם אש בפנים) וממש התלהבתי מזה! זה ממש אלגנטי ומיוחד :)
דיברתי עם המפעיל שעשה להם (נקראים my wishes) וסגרתי איתם לחתונה שלנו גם (אנחנו מתחתנים ביוני). מה אתם אומרים? אני ממש התהלבתי מזה שעוד לא ראיתי את זה בחתונות וזה היה מקורי.. למישהו ייצא לראות?
לצפיה ב-'שמעתי על זה הרבה'
שמעתי על זה הרבה
18/03/2014 | 16:25
365
וראיתי תמונות. חייבת להגיד שבתמונות זה יוצא מדהים! זה נראה לי באמת מיוחד מאוד!
לא יודעת אם הייתי משקיעה בדבר כזה, אבל אני זו אני, ואם יש לך אקסטרה תקציב אז בעצם למה לא...
מה שבטוח זה מאוד מאוד פוטוגני :)
לצפיה ב-'אהבתייייי'
אהבתייייי
19/03/2014 | 14:21
180
רעיון מהמםםם....
אני אהבתי
חבל שלא שמעתי על זה כשאני התחתנתי
לצפיה ב-'בתאוריה זה נראה לי מקסים, אבל...'
בתאוריה זה נראה לי מקסים, אבל...
20/03/2014 | 07:39
3
328
אבל(!) קצת מפריע לי עניין הזיהום הסביבתי שזה יוצר (כנ"ל הפרחת בלונים)- מבחינתי זה שקול לכך שתבוא לחורשה כלשהי ותשליך אליה 20-30 (כמה?) אהילים כאלה....
זה קצת מתיימר, אבל בכל זאת נקודה למחשבה!!
לצפיה ב-'כל כך נכון...'
כל כך נכון...
20/03/2014 | 08:33
192
מעיפים אותן לשמיים וכאילו זהו, נעלמו, הכל בסדר.
אבל זה גם נוחת איפהשהו.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
20/03/2014 | 13:14
139
והבלונים שמפריחים עם אש בכלל מפחידים אותי, מפחדת שישרוף משהו בדרך.
לצפיה ב-''
20/03/2014 | 16:55
115
בכלל לא מתיימר
לצפיה ב-'מנורות משאלה לחופה '
מנורות משאלה לחופה
20/03/2014 | 18:20
216
בתור אחת שהזמינה את ההפרחה של המנורות משאלה האלו כהפתעה לכלה (לחתונה של אחותי), ועכשיו הזמנתי לעצמי לחתונה שאנחנו עושים בחוף הים במאי- אני יכולה ממש להמליץ!
אני מתכוונת שהם יפריחו את זה תוך כדי קטע שאני מקריאה קטע- אני מקווה שזה יהיה יפה כמו שזה בדימיון שלי :))
אצל אחותי זה היה סוף הדרך! הם ממש התרגשו מההפתעה!
ובאמת זה ייצא מהמם בתמונות ועמד לי לגמרי בתקציב- היה שווה את זה בטוח!

לגבי הסביבה, זה באמת לא מתיימר בעיני וזה גם הטריד אותי, שאלתי ומסתבר שהם משתמשים בכאלו אקולוגיים מחומרים מתכלים (ביקשתי גם שייראו לי בחתונה של אחותי אז אני רגועה). בוא נגיד שהקשיות של השתיה והקשקושים שמחלקים ברחבה ועוד מיליון דברים שיש באירועים בדכ הם דברים הרבה פחות ידידותיים לסביבה.
לצפיה ב-'עוקבת...'
עוקבת...
18/03/2014 | 20:00
90
לצפיה ב-'המלצות לשירי קליפים לחתונה + היילייט'
המלצות לשירי קליפים לחתונה + היילייט
19/03/2014 | 08:23
6
544
היי חבר'ה

יש למישהו המלצות לשיר קליפ חתונה + קליפ מקדים (היי לייט??)..

משהו עדכני וקצבי?

תודה רבה
לצפיה ב-'עזרה בבחירת שיר'
עזרה בבחירת שיר
19/03/2014 | 09:53
5
223
היי ... אם אתם אוהבים שירים בעיברית לדעתי שווה לבדוק את השירים החדשים של ליאור נרקיס ומשה פרץ...
לצפיה ב-'רק לועזי בבקשה,קצבי וחדיש:)'
רק לועזי בבקשה,קצבי וחדיש:)
19/03/2014 | 10:14
3
97
לצפיה ב-'אפשרויות מתאימות לדעתי:'
אפשרויות מתאימות לדעתי:
19/03/2014 | 11:01
215
לצפיה ב-'שירים בלועזית'
שירים בלועזית
19/03/2014 | 14:12
323
אז אם ככה ריהאנה או ביאנסה יש להם לדעתי שירים מרגשים קציבים
לצפיה ב-'אני ממש אוהבת את השיר הזה...'
אני ממש אוהבת את השיר הזה...
19/03/2014 | 21:39
137
לצפיה ב-'שני שירים מעולים בעיני '
שני שירים מעולים בעיני
19/03/2014 | 14:21
187
Happy- Pharrel Williams

I don't care - Icona pop

לצפיה ב-'צלמים'
צלמים
19/03/2014 | 15:05
7
338
היי,

רציתי לשאול: האם צריך כמה ימים לפני החתונה לדבר עם הצלמים כדי לתת דגשים ? איך הם ידעו איזה אנשים חשוב לנו לצלם , כלומר מי הם החברים הטובים המשפחה הקרובה וכו?

תודה!
לצפיה ב-'ממש בגדר חובה!!!'
ממש בגדר חובה!!!
19/03/2014 | 18:39
4
308
כמו כן אני לא רק ממליצה לדבר אלא גם לכתוב! הכל!!!
מה רוצים בדיוק שיראו בתמונות - לא לקחת שום דבר כמובן מאליו ולא לחשוב שזה בטוח יהיה. מה שמתאים לאחד לא מתאים בהכרח לאחר. יכול להיות שהצלם יחשוב שאתם לא רוצים תמונות של אוכל או עיצוב למשל ומבחינתך זה MUST.
אז מה צריך לבקש:
אם יש עיצוב מיוחד, DIY, מתנות לאורחים
אנשים מסויימים - איזה כן ואיזה לא. לפני כמה זמן הייתה לי כלה (היא התחתנה בפעם השניה) שבמקום את הבת שלה הצלם צילם כל הזמן את אחיינית שלה. היא אמנם מאוד מתוקה, אבל ממש לא בשביל לתפוס כל כך הרבה תמונות.
צילומי משפחות
צילומי שולחנות
אוכל ושתייה - כולל מתחם הבר
אוירה לפני האירוע - של המקום. כולל צילום החופה לפני.
חופה - על מה לשים לב ודגש (טבעת, הורים, יין, תשל"כ, תשל"ח וכדומה)
הדגשים לרחבת הריקודים
קינוחים

ועוד לגבי הלא - הייתה פה לפני כשנתיים כלה שהצלם כל כך התלהב מגיסתה הרווקה והיפה שהוא ממש עשה לה בוק!!! ממש ממש בוק, כדי שתוכל לשלוח אותו לסוכני דוגמנות. וכל זה קרה במהלך האירוע.
אז זה באמת סיפור הזוי, אבל קרה, ויכול להיות שעוד יקרה. להסביר בנעימות אבל בצורה שלא משתמעת לשני פנים שאתם הלקוחות והדרישות שלכם ברורות.

ועוד הערה קטנטונת - קחו בחשבון שאחד הצלמים לפחות יהיה הצל שלכם. ולאור זאת הוא יצלם בעיקר את החברים שלכם וכדומה.
אם יש צלם נוסף הייתי מנחה אותו לצלם גם את המשפחה ואת אלה שלא ממש דבוקים אליכם. לא כל החברים יישארו איתכם במרוצת השנים. המשפחה כן

לצפיה ב-'קצת מוזר לי...'
קצת מוזר לי...
19/03/2014 | 21:32
3
221
כמו ששף יודע להכין את המצרכים מראש ולבשל אותם בתזמון המדוייק - כך צלם אירועים אמור לדעת:

לצלם את שלב ההכנות (כל ההכנות, כולל כל הפרטים)
לצלם את המפגש בין החתן לכלה.
לצלם את צילומי החוץ (צילומי חתן-כלה) - צילומים מבויימים ו״טבעיים״
לצלם את האולם/גן/מקום האירוע, כל חלק וחלק בו, לרבות מראה כללי, בר, פינות ישיבה וכד׳ (כולל Details)
להתעדכן מהחתן/כלה/מי מטעמם - לגבי בני המשפחה הקרובה ולצלם אותם (״צילומי משפחות״).
לצלם את קבלת הפנים, את החיבוקים, הנשיקות, לחיצות הידיים, החיוכים ולדאוג ש(עד כמה שניתן )כולם יופיעו בתמונות אלו.
לצלם את האוכל המוגש (כולל Details)
לצלם את הכניסה לחופה.
לצלם את החופה, את כל העומדים תחת החופה, כולם ביחד וכל אחד לחוד.
לצלם כל שלב וכל רגע בחופה עצמה - הברכות, הרב, השקיית הכלה (ע״י אמא), הכתובה, ענידת הטבעת, השקיית הכלה (ע״י החתן), שבירת הכוס, נשיקות וחיבוקים.
במקביל - לצלם חלק מן האורחים, את ההתרגשות, הזלת הדמעות, החיוכים, מחיאות הכפיים...
לצלם את הריקודים, את ההתרגשות, את ההשתטות, את הרמות הכוסית.
בשום שלב, לא (!) לצלם אנשים אוכלים (זה נראה ״חזירי״ ומציג את האורחים בצורה לא מחמיאה...)
במהלך הריקודים לבצע ״סבב שולחנות״ ולצלם את האורחים שאינם רוקדים (בד״כ אלו המבוגרים ו/או אלו שאינם רוצים ו/או יכולים לרקוד) - שגם מהם תהיה מזכרת.
(רצוי להציע ש)במהלך האירוע לבצע ״סבב שולחנות״ עם הורי החתן ו/או הורי הכלה ו/או עם הזוג הטרי - ולצלמם עם האורחים.
להמשיך לצלם את האוכל המוגש, לרבות קינוחים.
לצלם עד לתום האירוע.

אם צלם אינו יודע שהוא צריך לעשות זאת - צר לי - אבל הוא לא צלם אירועים, או שפשוט הוא ״זורק ז...״

בכל פעם שאני יושב עם זוג, אני זה ש״מספר״ להם מה הם עתידים לקבל במסגרת הצילום, הם לא אמורים לדעת הכל.

הצלם (קרי: אני) אמור לדעת זאת ולצלם בהתאם.

לצפיה ב-'לא מוזר בכלל'
לא מוזר בכלל
19/03/2014 | 22:15
2
147
לא כל שף (אף שהוגדר ככזה) יודע לבשל טעים. כמו כן, גם לשף יש ימים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות.
ובנוסף, מה שטעים לאחד לא בהכרח טעים לאחר
ולכן, הכל צריך להיות ברור וכתוב.
לא צריך להשאיר מקום למובן מאליו ו"היה לי ברור"
והסיפורים מספרים בעד עצמם.
אני בטוחה במיליון אחוז שגם לך, תהיה מקצועי הכי בעולם, קרו מקרים של אי הבנות או חוסר שביעות רצון מצד הלקוחות.
גם לי, ממרומי ניסיוני הרב יש ימים שאני חייבת, אבל חייבת! להיות צמודה לדפים ולסיכומים, כי אני יותר מעופפת מבימים אחרים
וגם לי קרו פאשלות ועוד יקרו, זה ברור לי.
השאלה איך אני כספקית פועלת למזעור הנזקים שעלולים להגיע כמו, זה שאני דורשת מהלקוחות שלי לעשות רשימה של הדברים שהם מצפים ממני לעשות ולבצע, בכדי שלא ישארו דברים שנראים מובנים לאחד הצדדים ולאחר לא.
לצפיה ב-'אני אחדד את הנקודה'
אני אחדד את הנקודה
19/03/2014 | 22:37
1
127
נכון שלא כל שף (אף שהוגדר ככזה) - יודע לבשל אוכל טעים - כמו שישנם צלמים שמוציאים תמונות בינוניות.

נכון שלעיתים, גם לצלמים ״מוצלחים״ ישנם ימים שהתמונות פחות טובות וישנם ימים בהם התמונות טובות יותר...

אבל לסכם עם הצלם את כל ה״רשימה״ ?! הרי זהו לחם חוקנו...

אפשר להוסיף בחוזה את הרשימה, אבל מה אם ״התפספס״ משהו ?! (הצילומים של הבר ושל הנעליים של הכלה - לדוגמה, או שהרב הסתיר את החתן כשהוא משקה את הכלה) -  מה תעשי ?! תתבעי את הצלם ?!

אז נכון שאפשר, ואף רצוי (!), לתת דגשים (שים לב לדודה בלומה... וזה משה הסבא-רבה, צלם אותו יחד עם כל הנינים.... אל תצלם את ההורים של הכלה יחד - הם גרושים ועדיין בריב...) אבל רשימה כמו זאת ?! זה כמו לסכם עם הצלם שיביא מצלמה...

והאם את מצפה שהצלם יסתובב באירוע עם רשימה וייסמן V כל מספר דקות ?!

לצפיה ב-'הכוונה היא ממש לא להגיע לתביעות'
הכוונה היא ממש לא להגיע לתביעות
19/03/2014 | 22:57
103
אבל זה צריך להיות במודעות.
ואם כן, נאמר משהו מאוד מאוד מהותי והוא לא נעשה, זאת בעיה!
אם אני, כלקוחה, ביקשתי לצלם משהו שהוא מאוד חשוב ומהותי לי ואתה, כספק, לא ביצעת, אז זאת בעיה.

זה ברור לי גם כלקוחה שלא הכל אני אקבל ולא את כל הדרישות שלי אפשר לקיים, אבל יש דברים מהותיים שעליהם שני הצדדים צריכים לשים דגש.

וכבר קרה לי מקרה של צלם שלא הביא ציוד גיבוי הולם. צלם מוכר מאוד!!!
בטח שזה עניין לתביעה ובטח צריך להיות בחוזה.
לצפיה ב-'לגמרי מסכימה עם רונית'
לגמרי מסכימה עם רונית
19/03/2014 | 19:55
121
מסתבר ששום דבר הוא לא מובן מאליו...
לא עשיתי DIY ולא היו לי בחתונה גימיקים מיוחדים, אז הייתי בטוחה שהצלם יצלם את התמונות שיש לכולם. אז זהו, שלא. תמונות שלא נראו בסיסיות לא צולמו. למשל - ההתארגנות שלי (תמיד יש תמונות של נעילת נעליים, ענידת תכשיטים...) או זה שירדתי במדרגות לפני המפגש והיה לי ברור שהצלם יצלם אותי יורדת. אין תמונות של אוכל בכלל ואין תמונות של אווירה בקבלת פנים (יש תמונות של אנשים שמגיעים, אבל לא של אנשים במינגלינג, שותים יין וכד').  - כל זה היה נראה לי מובן מאליו!

לגבי המשפחה - אני אפילו אגיד יותר מזה. לא מספיק לציין מי האחים ומי החברים, אלא חשוב גם לבוא בדרישות ספציפיות. אח שלי בא עם אשתו והתינוק במיוחד מחו"ל. הצטלמנו איתם בקבלת פנים, אבל הם ישבו לאורך כל האירוע ולכן אין בכלל תמונות שלהם מהאירוע עצמו. נראה לי הזוי שאין לי תמונות של אח שלי ושל האחיין שאני רואה פעם בשנה... הייתי כנראה צריכה להדגיש שישימו לב למשפחה גם אם היא לא קמה לרקוד.

לצפיה ב-'אנחנו לא נפגשנו לפני עם הצלמים'
אנחנו לא נפגשנו לפני עם הצלמים
20/03/2014 | 18:50
70
לפני שיצאנו למקדימים אז הבאתי לצלם דף עם כל מה שאני רוצה שהוא יצלם מעבר לדברים הרגילים

כשהגענו לחתונה עצמה הוא שאל אותי בצילומי משפחות מי זה מי ואם יש עוד אנשים שחשוב לצלם. אני למשל הדגשתי שחייב להיות לנו צילום עם הסבתות שלי

אני כן יכולה לספר על חתונה של אחי שלא נראה לי שיש צילומים שלי בכלל. נראה לי שצילמו אותי בעיקר בצילום אחד אחרי החופה וזהו. אני אפילו הגעתי כמו שאר האורחים ולא הייתי חלק מהצילומי משפחות. זה מאוד תלוי בזוג לדעתי מה הם מדגישים לצלם מראש אבל לא מחייב לדעתי זמן על מפגש עם הצלם. אפשר גם לשלוח במייל או להביא באותו היום.
לצפיה ב-'אני מחפשת גימיק חדש ומגניב מישהי מכירה? '
אני מחפשת גימיק חדש ומגניב מישהי מכירה?
19/03/2014 | 17:03
4
267
די נמאס לי מהמגנטים ותא צילום.. בא לי משה אחר ומגניב!! המלצות? :)
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
19/03/2014 | 18:28
3
331
http://www.alittlescene.com/
לדעתי יש חברה גם בישראל שעושה את זה, או משהו דומה....
לצפיה ב-'מדליק!!'
מדליק!!
19/03/2014 | 22:49
2
168
אם למישהו יש מושג איזו חברה עושה את זה, אשמח לדעת!
לצפיה ב-'מחיפוש באינטרנט'
מחיפוש באינטרנט
19/03/2014 | 23:10
1
184
לא מכירה באופן אישי
https://www.facebook.com/pages/%D7%95%D7%99%D7%93%...
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
19/03/2014 | 23:26
30
לצפיה ב-'הצילו! החתונה בשלישי הבא ואין לוקיישן עדיין!'
הצילו! החתונה בשלישי הבא ואין לוקיישן עדיין!
19/03/2014 | 22:26
4
318
אנו גרים בנתניה ומחפשים לוקיישן לצילומים באזור, או בקרבת כפ"ס/ניר אליהו (מתחתנים בעדן על המים)

מעדיפים לוקיישן חוץ, שנינו מאוד אוהבים פנטסיה, תקופתיות, קצת היסטוריה, מבנים מיוחדים ו/או עתיקים, טבע, קלאסיקה...

אני פונה ללב שלכם: הצלם שלנו הוא שחר דרורי ומקריאת הודעות אודותיו, הוא קסם של בחור אבל אם לא נמצא מקום אחר - נצטלם בחורשה!!!!!!

תודה

עדי
לצפיה ב-'מה אם מבצר אפולוניה?'
מה אם מבצר אפולוניה?
20/03/2014 | 07:27
3
151
מבצר צלבני מעל החוף.
ממוקם בהרצליה פיתוח, נכנסים מכפר שמריהו.

זה גן לאומי, אז הכניסה עולה כסף, ושעות הפתיחה קצת מוגבלות.

צירפתי לך את הקישור.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כן, שמענו על זה, אבל באתר שלהם כתוב שמתבצעות '
כן, שמענו על זה, אבל באתר שלהם כתוב שמתבצעות
20/03/2014 | 12:07
2
141
שם עבודות...לא יודעת כמה זה מעודכן ונכון
לצפיה ב-'הייתי שם לפני שבועיים בטיול'
הייתי שם לפני שבועיים בטיול
20/03/2014 | 20:59
1
112
לא זכור לי ששמתי לב לעבודות בשטח, אולי יש משהו שם בכניסה או משהו אבל במסלול עצמו יש מקומות נורא יפים ואפשר להצטלם בהם בלי בעיה
מקסימום לכי עכשיו לקפוץ לראות מה הולך שם כדי שיהיה לך שקט נפשי (אם יש לך קרוב משפחה חייל תסנג'רי אותו, כניסה חינם לחיילים בשירות חובה)
לצפיה ב-''
21/03/2014 | 07:54
13
לצפיה ב-'מחפשים מקום ואוכל 18/3'
מחפשים מקום ואוכל 18/3
18/03/2014 | 11:24
50
221
המשך>>
לצפיה ב-'ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 17/03'
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 17/03
17/03/2014 | 01:33
23
65
לצפיה ב-'דרושות המלצות למעצבי טבעות אירוסין '
דרושות המלצות למעצבי טבעות אירוסין
16/03/2014 | 22:02
8
199
אני כבר נשואה (), עם טבעת מהממת של קרן וולף על האצבע,
אבל כרגע נדרשות הצעות עבור זוג אחר שביקש שאכתוב בשמם (שמו? שמה? נשמור על אנונימיות מוחלטת לטובת שימור ההפתעה )

אז -
מחפשים המלצה למעצב (משמע - לא ג'קסון, שחובר וכו' - אותם אנחנו מכירים) לטבעת אירוסים עם אבן מרכזית (עדיף יהלום, אך בגדול - פתוחים לעוד הצעות).
משהו "אחר".

אשמח להמלצות באיזור גוש דן וצפונה
לצפיה ב-'ממליצה בחום על המעצב שלנו - טבעות ארגמן'
ממליצה בחום על המעצב שלנו - טבעות ארגמן
16/03/2014 | 22:28
1
149
פשוט בחור מקסים, יחס אישי ומבחר מהמם
אומנם לא קנינו עם אבן אבל אני בטוחה שיש לו גם.
הוא יושב בבצרה (זה איזור השרון)
לצפיה ב-'מצטרפת'
מצטרפת
16/03/2014 | 23:24
87
עשינו אצלו את הטבעות נישואין ואנחנו מאוד מרוצים
לצפיה ב-'תומר פלר '
תומר פלר
17/03/2014 | 09:13
267
עשינו אצלו את הטבעות נישואים ולא את האירוסים אבל הוא צורף ועושה גם טבעות אירוסין.
הוא מקבל בבית שלו בגבעתיים מה שגם מקטין קצת את המחיר כי אין לו הוצאות חנות, אבל גם ייתכן שיכול לעצב משהו ממש אישי.

http://feller-d.com/gallery1.html

כבר ראיתי כמה טבעות ללא יהלומים אבל מאוד מיוחדות, אבל אני לא יודעת איפה ניקנו. לדעתי מאוד תלוי בטעם של הכלה לעתיד, אבל יש פשוט טבעות מהממות שלא מוגדרות שטבעות אירוסין אבל המאורסת תהייה מאוד מרוצה מהם.
לצפיה ב-'חיפה?'
חיפה?
17/03/2014 | 15:10
74
Rachel art Jewelry שיושבת בקומה 2 בקניון חיפה. מוכרת בדוכן תכשיטים מוכנים אבל מעצבת ומייצרת את כולם בעצמה וכמובן שיש אפשרות לעיצוב אישי. אפשר להביא לה חומרים ואבן או שהיא תעשה את הרכישה בעצמה בהתאם לטעם של הזוג. ממליצה בחום!
לצפיה ב-'דב רוטר ברשפון'
דב רוטר ברשפון
17/03/2014 | 22:50
61
אומן אמיתי רגוע וזורם. מחירים טובים. ממליצה לבדוק.
לצפיה ב-'ממש ממליצה על המעצבת שלנו'
ממש ממליצה על המעצבת שלנו
22/04/2014 | 10:50
2
24
היא עיצבה לנו טבעת אירוסין ותכשיטים לחתונה (שרשרת לבעלי וצמיד לי)
היא מקצועית וממש זרמה איתנו ברעיונות עד שהגענו למה שאנחנו רוצים
ממש מקסימה!
לצפיה ב-'הקישור הנכון'
הקישור הנכון
22/04/2014 | 10:53
1
11
סטודיו YES I DO :)
http://yesido.co.il/%D7%98%D7%91%D7%A2%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9F
לצפיה ב-'סליחה לא הצליח לי, זה הקישור הנכון'
סליחה לא הצליח לי, זה הקישור הנכון
22/04/2014 | 10:54
10
טבעת אירוסין ותכשיטים לחתונה
סטודיו של החתונה שלנו :)
לצפיה ב-'בגדים למקווה/שבת חתן'
בגדים למקווה/שבת חתן
18/03/2014 | 12:55
6
226
מה לובשים למקווה ?

שמלה לשבת חתן- חייב משהו לבן ?
איפה ניתן למצוא משהו יפה ולא דוסי מדי?
לצפיה ב-'אני קניתי '
אני קניתי
19/03/2014 | 08:59
1
130
שמלה שחורה דווקא.
חיפשתי משהו יחסית צנוע (בכ"ז, בית כנסת) וזה מה שהצלחתי למצוא. השמלה באורך הברך, אמנם בלי שרוולים אבל היה חורף אז לבשתי שרוולון. רציתי גם משהו שישמש אותי בעתיד ושמלה לבנה בהחלט לא עונה על הקריטריון הזה. לא נרשמו הרמות גבה על הצבע.
קניתי את השמלה במנגו, מתארת לעצמי שבכל רשת (זארה, קסטרו, h&m וכו') תוכלי למצוא משהו בסגנון.

לגבי המקווה אין לי תשובה, כי הלכתי רק עם אימא שלי ולבשתי ג'ינס...
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
19/03/2014 | 13:09
19
לצפיה ב-'אני לא בטוח אם הבנת את הקונספט של המקווה.'
אני לא בטוח אם הבנת את הקונספט של המקווה.
19/03/2014 | 14:23
1
59
לצפיה ב-'אז אתה יכול להיות בטוח ורגוע '
אז אתה יכול להיות בטוח ורגוע
19/03/2014 | 14:31
36
לצפיה ב-'לא חושבת שזה משנה מה את לובשת למקווה'
לא חושבת שזה משנה מה את לובשת למקווה
19/03/2014 | 18:03
1
94
אני לבשתי ג'ינס וטי -שירט.

אני לא חושבת שחייבים שמלה לבנה לשבת חתן.
אפשר למצוא בזארה או מנגנו שמלות יפות ויחסית "צנועות" (יש לי חברה דתייה שקונה כמעט את כל הבגדים שלה שם).
גם תמיד אפשר לשים מעלייך של/קרדיגן/שרוולון.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
20/03/2014 | 08:19
8
לצפיה ב-'נעליים - סוף מאי'
נעליים - סוף מאי
19/03/2014 | 22:50
6
86
מה מומלץ לדעתכן לתאריך כזה ולחתונת טבע?
סנדלים, נעלי בובה, כפכפים?
אני ממש לא בררנית, אין לי אפילו רעיון כללי בראש, אלא רק מחפשת משהו שיהיה לי נוח ולא חם מדי.
עקבים אני די שוללת, גם כי זה בטבע וגם כי אני כנראה אפול
לצפיה ב-'על איזה משטח אתם נמצאים?'
על איזה משטח אתם נמצאים?
20/03/2014 | 07:48
2
56
אדמה? חצץ? דק?
נראה לי שזה גורם שחשוב לקחת בחשבון....

לי בסוף מאי היו נעלים עם עקב קטנטנן של 5 ס"מ שהיו מאוד נוחים, אבל אני התחתנתי באולם.
לצפיה ב-'אדמה שמשטיחים אותה'
אדמה שמשטיחים אותה
20/03/2014 | 22:02
1
34
זאת אומרת שהמשטח הוא לא רצפה יציבה, אבל גם לא חול ים.
עקבים לא יתאימו, אבל כל נעל אחרת, אפילו עם עקב קטנטן, תהיה בסדר.
השאלה היא, האם לא יהיה חם עם נעל סגורה? ללכת ישר לכיוון הסנדלים?
לצפיה ב-'גם אם את בוחרת עקב דק'
גם אם את בוחרת עקב דק
21/03/2014 | 17:56
134
יש פתרון.
זה לא זול, אבל יופי של פתרון לדעתי.
וגם יופי של מתנה לחברות (+אמא ואחיות) למסיבת רווקות
לצפיה ב-'כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון'
כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון
20/03/2014 | 11:38
2
64
1. שיתאים לשמלה
2. שיהיה לך נוח איתן
3. שיתאימו למשטח שבו מתקיימת החתונה

אם זה חתונה טבע אני חושבת שהייתי הולכת על סנדל או כפכפים (רק הם צריכים להיות גם נוחים, גם עמידים לסביבה וגם מעוצבים יפה)
לצפיה ב-'מה לגבי מזג אוויר?'
מה לגבי מזג אוויר?
20/03/2014 | 22:03
1
22
זה לא קריטריון לדעתך? או שאם יהיה חם, אני פשוט אתהלך יחפה וזהו? :)
לצפיה ב-'קני נעלי אצבע '
קני נעלי אצבע
21/03/2014 | 17:58
25
ככה גם יהיה לך נעליים להחלפה וגם יהיה לך נוח ונעים במידה ויהיה חם.
אחרי החלק ה"רשמי" פשוט מחליפים
לצפיה ב-'איפור, שיער וטיפוח 17/03'
איפור, שיער וטיפוח 17/03
17/03/2014 | 01:30
24
32
לצפיה ב-'איפור + תסרוקת באזור נתניה '
איפור + תסרוקת באזור נתניה
16/03/2014 | 19:27
3
144
היי, אני מתחתנת בקדמת עדן וגרה בנתניה (חדשה באזור)

מחפשת מקום לעשות בו איפור ושיער מעדיפה מקום שגם אפשר להתארגן בו בימקום להשכיר חדר במלון או בבית אשמח לקבל הצעות על סמך ניסיון אישי בהקדם האפשרי

תודה
נדיה
לצפיה ב-'ממליצה לך לדבר עם כרמל יהלום'
ממליצה לך לדבר עם כרמל יהלום
17/03/2014 | 19:37
1
116
היא מהאיזור ובטוח יכולה לכוון
תשלחי לה מסר או שתחפשי אותה בפייסבוק
לצפיה ב-'ויש לה גם מבצע על התארגנות בנתניה עכשיו '
ויש לה גם מבצע על התארגנות בנתניה עכשיו
17/03/2014 | 23:11
57
לצפיה ב-'ממליצה לך על שלי- יפית קובי'
ממליצה לך על שלי- יפית קובי
19/03/2014 | 16:59
46
אומנם עוד לא התחנתי, הייתי אצלה בניסיון וסגרתי, הגעתי אליה בעקבות המון המלצות בפורומים. היה חיבור מדהים בנינו! היא מקסימה אמיתית, מקצועית והמחיר סביר לגמרי..
לצפיה ב-'איפור "לאירוע"'
איפור "לאירוע"
18/03/2014 | 19:49
16
375
אני מחפשת מאפרת,  דיברתי עם כמה מאפרות, שהן לא מאפרות רק לחתונה, ואמרתי שאני רוצה איפור לאירוע, הם הביאו לי הצעות מחיר הרבה יותר נמוכות מאשר כשאמרתי שאני כלה.
האם לדעתכן זה בסדר לסגור איתה לאירוע וכשהיא תגיע אלי היא תגלה שאני הכלה? אם נגיד נסגור על סגנון מסויים בטלפון וזה מנה שהיא תעשה בתכלס (אחרי הכל אני לא רוצה משהו בומבסטי ונראה לי קצת לזרוק את הכסף לשלם פי 2 כי אני כלה).

לצפיה ב-'ענק!'
ענק!
18/03/2014 | 20:44
9
293
אני לא הייתי מסוגלת לעשות את זה, אבל אם את עושה את זה- את מלכה!
לצפיה ב-'ומה היה קורה אם ספק היה משקר לך'
ומה היה קורה אם ספק היה משקר לך
18/03/2014 | 20:59
8
300
גם הוא היה יוצא מלך?!

תמיד יש חלופות. צריך למצוא ספקים זולים יותר. זה הכל. זה רק דורש מעט יותר מאמצים....
לצפיה ב-'ברור שלא:)'
ברור שלא:)
18/03/2014 | 21:06
6
248
אני לא מסוגלת לשקר וזה בהחלט גם מה שאני מצפה מהספקים שלי.

אבל טכנית היא לא ממש משקרת, זה באמת אירוע לא?:)
לצפיה ב-'בוודאי שכן!'
בוודאי שכן!
18/03/2014 | 21:11
5
234
היא לא אומרת שהיא לא הכלה. היא אומרת שהיא צריכה איפור לאירוע בידיעה שאיפור כלה יעלה יותר.
ואם היא הייתה אומרת שהיא הכלה, המחיר שהיא הייתה מקבלת היה שונה.
ולכן בדיוק היא שואלת.... אם היא הייתה שלמה עם המעשה סביר להניח שהשאלה הזאת לא הייתה עולה....
לצפיה ב-'אבל '
אבל
18/03/2014 | 21:13
4
217
זה לא ששואלים אותה: "את כלה?" והיא עונה:"לא".
או לפחות ככה אני הבנתי...
לצפיה ב-'נו, באמת '
נו, באמת
18/03/2014 | 21:34
3
81
לצפיה ב-':)'
:)
18/03/2014 | 21:42
2
180
זה מאד שונה אם היא הולכת למאפרת שהיא קובעת איתה, מתאפרת אצלה ויוצאת.

כמובן שלהביא הבייתה מישהי שתגלה פתאום שהיא כלה זה לא בא בחשבון וזה גם מאוווד יעכיר את האווירה ויגרום לאי נעימות בכל ההתארגנות.

היא רק צריכה לקחת בחשבון שברגע שהיא לא אומרת שהיא כלה, יכול להיות שישתמשו בחומרים פחות עמידים וכו' אבל זה באמת מחוץ לתחום הידע שלי.

היו כאן בנות שנכנסו לחנות פרחים, קנו פרחים בלי להגיד שזה לזר כלה ויצאו, זה די דומה לא?
לצפיה ב-'בטח דומה'
בטח דומה
18/03/2014 | 21:47
1
178
רק שזר לא צריך להיות עמיד כמו איפור
אם היא הולכת למספרה ואומרת שהיא רוצה תסרוקת לאירוע, או אם היא הולכת למאפרת ואומרת שהיא רוצה איפור לאירוע, סבבה.
היא רק צריכה לקחת בחשבון שזה יהיה אחרת. לא אומרת שזה רע, רק אחרת.
אפשר גם ללכת לאחד מהסניפים של MAC ולהינות מאיפור מוצלח.

אבל אם היא מביאה ספק/ית אליה, והוא בא למטרה מסויימת ומגלה שרימו אותו - זאת בעיה!
ולזה יכולות להיות השלכות לא נעימות כמו למצוא את עצמך ללא איפור.

שוב, יש אלטרנטיבות, רק צריך למצוא אותן.....
לצפיה ב-'מסכימה בהחלט'
מסכימה בהחלט
18/03/2014 | 21:53
144
לגבי להביא הבייתה ו"לעבוד" על הספק- big no no
לצפיה ב-'אם היא מבקשת איפור לאירוע '
אם היא מבקשת איפור לאירוע
19/03/2014 | 00:44
185
אז גם אם המאפרת תגלה שהיא כלה, היא עדיין יכולה לאפר אותה כמו שמאפרים לאירוע.
כל עוד הלקוחה לוקחת בחשבון שהאיפור לא יהיה עמיד כמו איפור כלה - אני לא רואה היכן הבעיה.
מה שהיא ביקשה - זה מה שהיא תקבל. המאפרת לא צריכה לכעוס עליה בגלל זה.
לצפיה ב-'אני לא הייתי מסוגלת לעשות את זה'
אני לא הייתי מסוגלת לעשות את זה
18/03/2014 | 20:55
230
ומה יקרה אם היא תגיע אליך, תראה ששיקרת ותחליט שהיא הולכת?
סביר להניח שאם היו משקרים לי הייתי הולכת מהמקום....

חוצמזה, איפור כלה הוא שונה. לא מבינה כל כך גדולה בזה, אני מניחה שהמאפרות פה בפורום יתנו יותר הסברים.
כשאני יוצאת לאירועים חשובים אני נעזרת באיפור מקצועי, כי אני לא מספיק טובה בלאפר את עצמי.
מניסיון, לוקח לאפר הרבה הרבה פחות זמן מאיפור לכלה, והוא גם פחות עמיד.

אישית, לא הייתי עושה את זה ואני גם לא ממליצה.

אם את רוצה לחסוך, את יכולה לחפש אפשרויות זולות יותר, כמו למשל לחפש כאלה שאין להם כל כך הרבה ניסיון או שרוצים לבנות תיק עבודות (אבל הם יכולים להיות מקצועיים מאוד!!!)
לצפיה ב-'אסייג ואומר'
אסייג ואומר
19/03/2014 | 06:08
2
255
שהמאפרת שדיברתי איתה היתה קצרה בזמן ושאלה איזה סוג אני רוצה, אז אמרתי איפור לאירוע (עדיין לא מעכלת שאני הכלה ), אז היא הביאה הצעת מחיר זריזה.
אז כל העניין הזה גרם לי להרהר בנושא , לא שזה נעשה מכוונה תחילה, סתם היה לי מוזר ההפרש הגדול (אחרי הכל המייקאפ הוא אותו מייקאפ, זה לא שיש תכשיר "לכלות" ואחד שונה  "לאירוע רגיל").

סתם תהיתי לעצמי, כנראה שלא אלך על זה בסוף
לצפיה ב-'לכי על זה!!'
לכי על זה!!
19/03/2014 | 07:11
190
אבל שהיא לא תבוא אלייך, תתאפרי תסתרקי אצלה ואז תלכי למלון/בית/ אולם ותשימי את השמלה והכל..
מפגש עם החתן אפשר לעשות בכל מקום..
אבל תגידי שזה לא סתם אירוע- שאח/אחות חברה מתחתנים ואת צריכה איפור עמיד שמצטלם טוב כי את תיהי בפרונט של האירוע כל הזמן .. לא נראלי שהיא מחזיקה סט איפור כלה וסט איפור ערב.

לצפיה ב-'אני לא הייתי הולכת על זה בכלל!!!'
אני לא הייתי הולכת על זה בכלל!!!
19/03/2014 | 10:52
201
איפור כלה צריך להחזיק להרבה יותר זמן ולהתאים לצילומים מקדימים ומרובים. הוא צריך להיות עמיד במיוחד במקרים של בכי וכו', הוא צריך להחזיק עד השעות הקטנות של הלילה.

אם אני עושה איפור לאירוע של מישהו אחר אני לא צריכה שהוא יחזיק לי 12 שעות וייראה מושלם בצילומים, אז לא הייתי מסתכנת בקטע..
לצפיה ב-'אני אגיד לך מה אני עושה במצבים כאלה'
אני אגיד לך מה אני עושה במצבים כאלה
19/03/2014 | 16:04
160
קודם כל אני בעד כנות. כשכלות מתקשרות אליי במצבים כאלה, אני תמיד אומרת שאיפור ארוע עולה בדיוק מחצית מאיפור כלה, פשוט בגלל שהוא לא כולל איפור ניסיון. הרבה פעמים כלות ויתרו על הניסיון וכך הוזילו עלויות. אני חושבת שאם יש שיקול כלכלי גדול,  זו יכולה להיות בהחלט אופציה.
לצפיה ב-'יכול להיות שיכאב לה הגרון בדיוק'
יכול להיות שיכאב לה הגרון בדיוק
19/03/2014 | 17:39
155
אז היא תבטל את מפגש ברגע האחרון בלי להרגיש יותר מדי לא נעים, ולא קרה כלום, כי את יכולה לשים לעצמך קצת מייקאפ ומסקרה בשביל "האירוע".

ומה לגבי הזמנים?
מאפרת לחתונה צריכה להיות בשעה מאוד מסויימת ביום, כדי שתספיקו לעשות את כל שאר הדברים.

אם לא איכפת לך לשקר, אז שחקי אותה איך שאת רואה לנכון, רק תזכרי שזו הבחירה שלך וזו מי שאת.
אל תתרצי את זה ב"לא שיקרתי באמת", כי את כן.

אני בטוחה שמאפרת של דודה לברית עושה דברים אחרת מאיפור כלה בחתונה.
לצפיה ב-'איפור ושיער לכלה ב 100 ש״ח, יש חיה כזו?'
איפור ושיער לכלה ב 100 ש״ח, יש חיה כזו?
20/03/2014 | 10:07
2
82
יש לכן המלצות על מאפרות ומעצבים טובים בתקציב הזה?
תודה
לצפיה ב-'תיקון: הכוונה ל 1000'
תיקון: הכוונה ל 1000
20/03/2014 | 10:28
1
29
לצפיה ב-'חפשי דילים'
חפשי דילים
20/03/2014 | 11:15
70
למשל כאן: http://engaged.co.il/%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A...

ואם את סטודנטית אז גם כאן: http://www.studentimnissaim.com/search.php?sc=15

באופן כללי מאפרות בתחילת הדרך יחסית יהיו זולות יותר. וגם אם יש מישהי שאהבת הייתי שואלת אותה מה המחיר המקורי שלה ואז מדברת איתה בכנות על האפשרויות להוריד אותו. למשל אם תבואי אליה, או אם תקני את ה"קישוטים" לבד.

בהצלחה !  
לצפיה ב-'סידורים אחרונים וירח דבש 17/03'
סידורים אחרונים וירח דבש 17/03
17/03/2014 | 01:27
17
63
לצפיה ב-'ירח דבש באיסלנד!'
ירח דבש באיסלנד!
17/03/2014 | 14:59
1
212
אז נכון שאחרי החתונה טסנו לתאילנד, זה היה ככה על הדרך,

הזמנו כרטיסים לאוגוסט לאיסלנד אושר!! זה ירח הדבש עליו חלמנו מאז שהכרנו!
מישהי הייתה ויש לה טיפים?
לצפיה ב-'היינו בספטמבר השנה'
היינו בספטמבר השנה
17/03/2014 | 15:35
509
איזה כיף!
איסלנד היא אחד המקומות המדהימים!!!

כמה המלצות ככה מה שעולה לי לראש: לבדוק מצב כבישים לפני כל נסיעה, גם בקיץ יכולים להיות כבישים סגורים וחבל לבזבז את הזמן נסיעה על כביש שסגור. ניתן לבדוק באתר הבא: http://www.vegagerdin.is/english/road-conditions-a...
לקחת רכב 4X4, התנאי כבישים במקומות מסויימים קשים וגם יש מקומות שאי אפשר להגיע אליהם בלי רכב כזה ובכלל זו חוויה :)
מעילי גשם - חובה!
זהו לבינתיים, אם יש לך שאלות מוזמנת לשלוח לי הודעה :)
והכי חשוב להנות, כי באמת שהיא מיוחדת בטירוף.

מצרפת תמונה אהובה עלי משם שהדפסנו על קנבס לאחרונה

לצפיה ב-'זמני התארגנות ביום החתונה'
זמני התארגנות ביום החתונה
17/03/2014 | 16:42
3
227
סורי על החוסר בשרשור לא ראיתי אחד מתאים..

רציתי לשאול לגבי הזמנים בהתארגנות- מתי התחלתן? כמה זמן לוקח בערך כל דבר? (אני יודעת מה אמרו הספקים אבל באמת שיער לוקח שעתיים ואיפור שעה?) וכמה זמן צריך בשביל המפגש? והצילומים המקדימים? (שאני רציתי איזה שעתיים כי זה נראה לי חלק ממש כיפי אבל הבן זוג אומר שאני מגזימה ...? ) ואז יוצאים בדיוק בשעות של הפקקים לאולם לא? אז לוקח מלא זמן להגיע לשם? מישהי נסעה בשעות האלה ממרכז תא לאזור בית עובד (רחובות נס ציונה) ויודעת כמה זמן זה לוקח? אה ואחרון חח כמה זמן לפני צריך להגיע בשביל צילומי משפחות? וקצת לאכול אולי? :) הקבלת פנים ב19:30...
תודה
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
17/03/2014 | 17:31
145
המאפרת הגיעה ב-11 וחצי וסיימה בערך ב-14:30 - חצי שעה לפני הזמן המשוער. בזמן הזה היא איפרה את אמא שלי ואת גיסתי וגם אכלנו כולנו צהריים... 3 שעות נשמע לי קצת מוגזם. שעה לאיפור נשמע לי המון ושעתיים לשיער גם נשמע יותר מדי, למרות שכמובן שזה תלוי במורכבות הקונסטרוקציה :) אני מניחה שהיא לוקחת בחשבון גם בלת"מים והפסקת צהריים ושלא מדובר על נטו 3 שעות לאיפור ושויער.

המפגש לקח לנו 5 דקות... הסתכלנו, התפעלנו - ויאללה לצילומים!

גם לי שעתיים צילומים נשמע כמו המון זמן, מה גם שזה די מתיש, כל הפוזות האלה... זה באמת כייפי, אבל בהנחה שאתם לא עוברים יותר מדי לוקיישנים-כמה תמונות כבר אפשר להפיק מכל מקום? לדעתי שעה מספיקה, לא כולל נסיעות.

לגבי פקקים - אין לי מושג. היתרונות של לגור בצפון :)

לדעתי כדאי להגיע לאולם שעה לפני לצורכי צילומי משפחות ואוכל. אנחנו איחרנו - לאולם ב-15-20 דקות, ויצא שהצילומי משפחות התחילו כשראשוני האורחים הגיעו לקבלת פנים - ובעצם אף אחד לא קיבל אותם, והיינו לחוצים לסיים. לדעתי אין צורך ביותר מ-20 דקות לצילומי משפחות.
לצפיה ב-'זמני התארגנות'
זמני התארגנות
18/03/2014 | 07:42
115
המאפרת (שגם עשתה לי את השיער) הגיעה ב-12, היא אמרה שצריך להקדיש לשיער ואיפור שלוש שעות. נכון שסיימנו הרבה לפני הזמן, אבל לפעמים יש בלת"מים. עדיף לקחת מרחב ביטחון ולסיים לפני הזמן מאשר להיות בלחץ.
הצלמים הגיעו בסביבות 15:00. לקראת 15:30 - 15:45 (אני משערת, לא הייתי עם שעון), היה את המפגש שלקח איזה 10 דקות ואז יצאנו לצילומים.
הצטלמנו בשלושה לוקיישנים (כשאחד מהם היה המלון המהמם שלנו) ותיזמנו את זה כדי שבשש וחצי נגיע לאולם.

אני לא יודעת לגבי הפקקים (אני מהצפון), אבל כדאי לשאול את הצלמים מתי הם רוצים להגיע ולפי זה לגזור שלוש שעות אחורה לזמן שהמאפרת/מעצב שיער צריכים להגיע.
שעתיים לצילומים מקדימים נראה לי סביר, את לא מגזימה! זה עובר ממש מהר וזה כייפי, וצריך לקחת בחשבון שלפעמים מצטלמים בכמה מקומות וצריך להכניס לזמן הזה זמן נסיעה.
צריך להגיע שעה לפני הקבלת פנים- שיהיה לכם זמן לאכול ולעשות צילומי משפחות.
לצפיה ב-'מה שהיה אצלי'
מה שהיה אצלי
18/03/2014 | 20:17
63
(כשמדובר בשעון חורף זה שונה)
ב10:00 הגיעה המאפרת (שעושה גם שיער) היא הגיעה יותר מוקדם למקרה ו..(והיה מקרה..התסרוקת יצאה יותר מורכבת) כמובן שהיא לא עבדה על האיפור והשיער 4 שעות וגם אכלתי בינתיים.
ב13:00 הגיעו הצלמים. וב14:50 בערך היה המפגש ואז יצאנו לצילומים, עד 17:30 כשהחשיך ומשם נסענו לאולם, בד"כ בימי חמישי יש יותר עומס אבל בזכות כביש 22 נגענו יחסית מהר. קבענו עם המשפחות ברבע ל19 לצילומים (וכמובן שההורים שלי איחרו) . הקבלת פנים הייתה ב19:30 ויצא כשראשוני האורחים הגיעו עדיין הצטלמנו

כדאי להתייעץ עם הצלמים לגבי הזמנים, איפה מצטלמים וכמה זמן נסיעה יש ממקום למקום וגם לאולם. כמובן שצריך לקחת בחשבון את היום בשבוע ואת העונה.
לצפיה ב-'כמה מהמוזמנים מגיעים?'
כמה מהמוזמנים מגיעים?
18/03/2014 | 17:31
8
175
(לא ידעתי לאן לשרשר..)

אז השאלה היא כמה אנשים מגיעים מתוך המוזמנים? אחוז מסויים? אשמח לשמוע דוגמאות מחתונות,

תודה!!

לצפיה ב-'אצלנו הגיעו 80% (230 מתוך 290)'
אצלנו הגיעו 80% (230 מתוך 290)
18/03/2014 | 20:33
6
166
אישרו הגעה 240 והגיעו 230.
הזמנו בעיקר משפחה קרובה וחברים - הגיעו באחוזים כמעט מלאים
חברים של ההורים וחבר'ה מהעבודות שלהם - באחוזים נמוכים יותר (כמו שציפינו ואף רצינו...)
לדעתי כמה שהחתונה יותר גדולה והמוזמנים יותר רחוקים - אחוזי ההגעה יורדים.
לצפיה ב-'תודה, לנו יש חתונה ממש קטנה'
תודה, לנו יש חתונה ממש קטנה
19/03/2014 | 10:06
5
178
בגלל זה אני מודאגת, המקום יכול להכיל עד 140 איש וכשסגרנו אותו שנינו התחלנו עבודה חדשה ולא לקחנו בחשבון את המוזמנים ועכשיו כשמתקרבים לתאריך ויש לנו עוד הרבה מוזמנים מהעבודות אנחנו לא יודעים מה לעשות - שוקלים להוריד את החברים מהעבודה של ההורים שזה 40 איש ובמקום זה להזמין 40-50 מהעבודות שלנו...
ככה יצא שנזמין בערך 170 במטרה שיגיעו גג 140... נשמע הגיוני?
לצפיה ב-'לדעתי השאלה היא מה קורה אם'
לדעתי השאלה היא מה קורה אם
19/03/2014 | 10:11
1
155
מגיעים יותר מ-140?
גם אם סביר שלא, לעולם אין לדעת.. אם המקום באמת *לא יכול* להכיל מעל 140 ועלול לקרות מצב לא נעים... לא הייתי מסתכנת ולו בשביל למנוע את הלחץ שלכם בנושא.
אם ה"סכנה" היחידה היא מעט צפיפות... זה נשמע לי סביר להזמין 170, תלוי כמובן בקירבה.
לצפיה ב-'גם אם יהיו קצת יותר לא תהיה בעיה'
גם אם יהיו קצת יותר לא תהיה בעיה
19/03/2014 | 23:24
66
פשוט זה יקטין קצת את הרחבת ריקודים שגם ככה לא ממש גדולה... אבל זה פחות מטריד אותי כי זה שלא יהיה לאנשים איפה לשבת...
לצפיה ב-'לא הייתי מבטלת מוזמנים שכבר נאמר להם התאריך'
לא הייתי מבטלת מוזמנים שכבר נאמר להם התאריך
19/03/2014 | 11:02
2
151
ונשמע לפחות ממה שכתבת שחברים של ההורים כבר בטח קיבלו "התראה" על האירוע ומכינים את עצמם ולא לבטל הזמנה יהיה לא נעים.
דווקא בגלל שהעבודות שלכם חדשות יחסית מה שאני הייתי עושה זה מודיעה לחבר'ה בעבודה שאתם בוחרים לעשות חתונה קטנה ( מה שנכון) ועל מנת לשלב אום בשמחה בכל זאת כאשר תחזרו לעבודה אחרי החתונה עושה "הרמת כוסית" מושקעת לחברים בזמן העבודה. כלומר קובעת תאריך כלשהו - נניח ביום שאת חושרת לעבודה או יום יומיים אחרי, ובו קונה ו/או מכינה כיבוד מושקע יחסית שיספיק לכולם. יכול להיות מאפים טובים/ פיצה/פוקצ'ות וכו' שיהוו ארוחת צהריים לכולם או קינוחים מושקעים ( עוגות מקונדיטוריות טובות וכו') שיהיה קינוח לכולם.

כמובן שתדונו עם ההורים - אולי לעשות חצי חצי כי בטח יש להם חברים טובים יותר ופחות מהעבודה וגם לכם - כלומר תזמינו רק את הממש קרובים ולא את כווולם.

מזל טוב :)
לצפיה ב-'הייתי פועלת בדיוק באותה הדרך שהצעת '
הייתי פועלת בדיוק באותה הדרך שהצעת
19/03/2014 | 18:57
29
לצפיה ב-'תודה על התגובה אבל'
תודה על התגובה אבל
19/03/2014 | 23:28
81
זה לא בדיוק המצב,
אני כן מזמינה את החברים של ההורים שאותם גם אני מכירה ואשמח שיהיו איתי בחתונה, התכוונתי לא להזמין את האנשים מהעבודה שלהם שאותם אני כלל לא מכירה...
גם אני חשבתי בהתחלה לא להזמין מהעבודה שלי אבל יוצא שאני כבר עובדת שם 7 חודשים וממש התחברתי לאנשים וממש לא בא לי לוותר עליהם..
אם כבר אני מעדיפה לוותר על העבודה של ההורים - הם כמובן עוד לא הוזמנו...
חוץ מיזה אני חושבת שהחתונה לא באמת חשובה להם הם סך הכל באים בישביל לכבד את ההורים שלי ועדיף להגיד להם שאני עושה חתונה מצומצמת מאשר להגיד את זה לחברים שלי שכמובן אני מעדיפה אותם..
בכל מקרה אמא שלי הבינה לגמרי ואין לה בעיה לא להזמין אותם אז ככה שהכל ניפתר!
לצפיה ב-'קודם כל: לא לוותר על אישורי הגעה '
קודם כל: לא לוותר על אישורי הגעה
19/03/2014 | 10:47
151
בד"כ, ככל שכמות המוזמנים היא קטנה יותר ואז בד"כ מדובר במשפחה ומעגל חברים קרוב - אחוזי ההגעה הם גבוהים, יכולים להגיע ל 90%.
אם כמות המוזמנים כוללת לא רק מעגל חברים קרוב אלא שהיא מתפרסת לחברים מצבא, תיכון, עמיתים לעבודה של ההורים וכד' - ניתן להעריך (הערכה גסה אומנם) שיהיו 20% היעדרויות ואולי אף יותר.
אין פה נוסחה קבועה אך אלו הן פחות או יותר הפרופורציות.
הכי חשוב: לא לוותר על אישורי הגעה ואז להפחית לפחות 5-10% מאלו שאישרו הגעתם בכמות הסופית שמתחייבים לה לאולם.
תמיד יש רזרבה שניתן להשתמש בה למרווח עבור האורחים שיפתיעו
לצפיה ב-'התחייבות על מוזמנים'
התחייבות על מוזמנים
21/03/2014 | 09:22
1
54
מאחר וכנראה האירוע שלנו יהיה קצת רחוק להרבה מהמוזמנים, יש לי יסוד סביר להניח שרבים מהמעגלים הרחוקים יותר לא יגיעו (אנשים מהעבודה שהם לא חברים, למשל).
בסה"כ יהיו לנו כנראה 300-350 מוזמנים. ואני מניחה שיבואו בערך 250 (אינשאללה!)
השאלה היא כזו -
במעמד החתימה על חוזה עם האולם, האם אפשר להתחייב על 200 אורחים, ואחרי אישורי הגעה להגדיל את המספר ל-250 למשל?
לצפיה ב-'הייתי ממליצה להעלות את הנושא'
הייתי ממליצה להעלות את הנושא
21/03/2014 | 17:53
37
מול האולם במעמד החתימה ולהתחייב על כמה שפחות.
להוסיף סעיף שאפשר להוריד או להוסיף אורחים לפני האירוע - אחרי שאתם עושים אישורי הגעה.
לא הייתי מתחייבת עכשיו על כלום.
עדיף על כמה שפחות. להוסיף, אם אין בעיה של מקום מבחינת כמות ההכלה, תמיד אפשר...
לצפיה ב-'טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 16/3 '
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 16/3
16/03/2014 | 22:33
9
29
לצפיה ב-'התנהלות חתונה חילונית'
התנהלות חתונה חילונית
15/03/2014 | 19:16
1
190
היי,
אנחנו מתחתנים בחתונה חילונית ואני עובדת עכשיו על הנוסח.
הייתי רוצה להכניס כמה אלמנים מהחתונה הדתית - שתית כוס יין, החלפת טבעות ושבירת כוס.

הכוס מגיעה בסוף,
אבל מה הסדר של שתית היין והטבעות?
קודם יין ואז טבעות או ההפך?

תודה
לצפיה ב-'קודם היין ואז הטבעות'
קודם היין ואז הטבעות
15/03/2014 | 19:41
43
לצפיה ב-'לא מצליחה להחליט בעצמי - חופה בחוץ או בפנים..'
לא מצליחה להחליט בעצמי - חופה בחוץ או בפנים..
16/03/2014 | 18:51
5
190
[סליחה על חוסר השרשור, אני ממש גרועה בזה...]
רציתי לשאול לדעתכן (ודעתכם) כאורחים וכמתחתנים - אנחנו מתחתנים בשבוע הבא וממש רוצים לקיים את החופה בגן, מחוץ לאולם (גן האירועים באיזור המרכז), האם לאור הטמפרטורות הנמוכות יחסית בערב בתקופה הזו, זה נחשב "התעללות באורחים" לעמוד בחוץ כ-20 דקות  או שזה לגיטימי לקיים את החופה בחוץ?  (יש לציין שקיים פער ניכר מבחינת התפאורה בין החופה בתוך האולם לבין החופה בחוץ).

תודה וחג שמח :)
לצפיה ב-'בתור מישהי שממש סובלת מקור'
בתור מישהי שממש סובלת מקור
16/03/2014 | 19:05
134
הייתי נורא סובלת לעמוד בחוץ כשקר...
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
16/03/2014 | 22:41
3
122
תראי מצד אחד אני מניחה שכולם יבואו עם משהו ארוך עליהם כי בכל זאת קר בחוץ
אבל עדין לעמוד בחוץ בקור זה לא כיף....
לא רשמת אם הפער בין החופות הוא לטובת החופה בחוץ או זאת שבפנים.
בכל אופן, אם תירצי לערוך את החופה בחוץ, חובה שיהיו פטריות חימום אחרת רוב האורחים רק יחכו שיגמר כדי שיוכלו להכנס לחימום ולא ממש יהיו בתוך הטקס (לדעתי)
לצפיה ב-'אתמול הייתי בחופה בחוץ (במרכז) והיה ממש נעים.'
אתמול הייתי בחופה בחוץ (במרכז) והיה ממש נעים.
17/03/2014 | 08:26
2
138
ואפילו חלק מקבלת הפנים היה חצי בחוץ וחצי בפנים ורוב האורחים יצאו החוצה. ואין ספק שחופה בחוץ הרבה יותר יפה ומיוחדת.
בכל מקרה כדאי לדעתי לראות ערב קודם האירוע איך מזג האויר ואז להחליט סופית,
כי בימים האחרונים ישנם שינויים קיצוניים במזג האויר.
לצפיה ב-'אין ספק שחופה בחוץ הרבה יותר יפה ומיוחדת? '
אין ספק שחופה בחוץ הרבה יותר יפה ומיוחדת?
17/03/2014 | 14:48
1
110
לא מסכימה באופן מוחלט! ישנם מקומות שיפים יותר בפנים או יותר בחוץ (בעיניי המתבונן, כמובן).

לי היה מאד מאד חשוב שהאורחים שלי יחושו בנוח ושיהיה להם נעים. ישנם גם אנשים מבוגרים ביניהם ובנות דקיקות שקר להן יותר (סתם, סתם ) כך שלא הייתה לי התלבטות רבה ואת החופה קיימתי בתוך האולם בלב שלם לחלוטין.
אגב, הפלוס הגדול בחופה בפנים: כולם עומדים מאד קרוב לחופה ויש שקט מוחלט, כי אין גן ענק להתפזר בו. כולם כבר הניחו את התיקים והמעילים במקומות שלהם, כך שידיהם פנויות וגבם לא כואב ומזג האוויר מושלם בזכות המזגנים הנפלאים באולמות האירועים ששומרים על טמפרטורות אידיאליות

אבל אני לא תמימה, ישנם גני אירועים מטריפים לחופות יפייפיות, גם בן זוגי בדק עד לשניה האחרונה כמה מעלות יש בחוץ בערב כי הוא חשב שאולי זה יהיה יפה יותר, ויש מקומות מסודרים לחופה שמרכזים את כל האנשים יחד ולכולם יש מקומות ישיבה ומאד נוח.

אבל, לדעתי, כן צריך לזכור שמזג האוויר הפכפך כאן מאד וכדאי שאנשים יתרכזו בחופה ולא אם חם או קר להם.
לצפיה ב-'חייבת לחלוק על נקודת הפלוס שלך...'
חייבת לחלוק על נקודת הפלוס שלך...
20/03/2014 | 08:26
31
כבר יצא לי להיות בכמה חתונות עם חופה בפנים ועצם העובדה שהמקום היה יותר צפוף וסגור גרם לכך שנשמעו דיבורים מכל עבר וזה היה ממש לא מכובד. כמובן שתלוי באורחים, מספרם, הקרבה שלהם- אבל זה בהחלט יכול להיות גם מינוס
לצפיה ב-'הפרשת חלה'
הפרשת חלה
19/03/2014 | 18:46
40
שלום פורום יקר,

במסגרת לימודיי לתואר שני אני מתעניינת בטקס הפרשת חלה.
אם ידוע לכן על קיומו של טקס זה, אשמח להשתתף 
עדיפות לאזור מגוריי- אזור הדרום.
את הנייד אשמח להעביר לכל המעוניינת במסר פרטי.

מודה לכן על הסיוע,
מוניקה.
לצפיה ב-'סקר לתחילת השבוע: הרגע המכונן של החתונה'
סקר לתחילת השבוע: הרגע המכונן של החתונה
16/03/2014 | 17:57
37
618
בהסתכלות לאחור, מה הייתן אומרות שהוא הרגע המכונן של האירוע שלכן?
זה יכול להיות כל דבר - משפט שנאמר, שיר שהתנגן, חיוך שהוגנב.
משהו שאתן זוכרות בבירור ובחדות מהאירוע ושבמידה מסויימת הוא עשה לכן את האירוע או השפיע על האירוע מאוד.

לצערי אני לא יכולה לענות כי אני עוד לא התחתנתי אבל נראה לי שזה יכול להיות סקר מעניין/כייפי

יאללה כולן לענות
לצפיה ב-'האמת?'
האמת?
16/03/2014 | 19:57
3
661
כשראיתי את אחותי.

במהלך חלק די גדול מהמקדימים עדשות המגע שלי כל הזמן התלכלכו מהמסקרה או האייליינר או משהו, ולא יכולתי לראות בעין אחת. החלפתי כמה עדשות וכל פעם זה היה בסדר לקצת ואז שוב התלכלך. באמצע הצילומים קלטתי שנגמרו לי העדשות החדשות וששכחתי את נוזל העדשות אז אפילו לא יכולתי לנקות את אלו שהיו עליי וממש ממש נלחצתי. חבר שלנו רץ לקנות נוזל עדשות והבחור שלי ניסה להרגיע אותי ולשכנע אותי שזה יפתר והכל יהיה בסדר. בינתיים המשכנו קצת עם הצילומים עד שחבר שלנו חזר עם הנוזל ולקחתי את הזמן לנקות את העדשות ביסודיות ולנקות טיפה את איפור העיניים (מה שהיה מלחיץ בפני עצמו, כי פחדתי להרוס את האיפור לגמרי).

החזרתי את העדשות ולאט לאט העיניים המגורות שלי חזרו לעצמן, אבל עדיין הייתי בבאסה שזה קרה באמצע המקדימים וקלקל לי את המצברוח. חשבתי שאני לא אצליח להשתחרר מהבאסה ושאני לא אהיה מאושרת בחתונה שלי כי זה ימשיך להציק לי ולהטריד אותי (כי אני הכי כזו). ומה יהיה ולמה אני לא יכולה לשחרר ולמה דווקא לי זה זה קורה עכשיו ואההההה.

ואז הגענו למקום וראיתי את אחותי והיא הסתכלה עליי והתחילה לבכות ואני כמעט התחלתי לבכות והתחבקנו חזק חזק. ופתאום כל ההתרגשות עטפה אותי והשכיחה לחלוטין את העדשות והכל - לא חשבתי על זה זה שוב כל החתונה והיה לי הכי כיף ומאושר. נזכרתי בזה פתאום רק למחרת, ואז זה כבר נראה שולי ולא היה אכפת לי

אז בקיצור, הרגע שבו ראיתי את אחותי
לצפיה ב-'אווו איזה מרגש'
אווו איזה מרגש
16/03/2014 | 22:20
2
272
כמעט בכיתי בעצמי (נשבעת לך )

ודרל אגב, אני הולכת לשים עדשות לראשונה לחתונה והתלבטתי אם לדאוג למשקפים כגיבוי.
אחרי הסיפור הזה אכן אדאג אז תודה רבה לך גם על זה!
לצפיה ב-'בהחלט!'
בהחלט!
17/03/2014 | 05:43
1
178
ואם את מתכוונת לשים עדשות, תתחילי להתאמן כמה שיותר זמן לפני. בהתחלה לוקח הרבה זמן להכניס אותן, וגם לא כל העדשות מתאימות לכל עין.
לצפיה ב-''
17/03/2014 | 08:52
15
לצפיה ב-'ראשונה!!!! חחחחחח'
ראשונה!!!! חחחחחח
16/03/2014 | 20:01
6
620
וואו... שאלה קשה...
הייתי אומרת אולי שהשיר שהכינו החברות שלי מהלימודים, וצרפו אליו את החברות שלי מהבית. הם כתבו מילים אחרות לשיר מוכר - שכאילו הכלבה שלנו שרה עלינו, וצרפו מצגת עם תמונות שלנו ושלה. זה היה הרגע היחידי בחתונה שבכיתי מהתרגשות-לראות את כל החברות שלי על הבמה, מופיעות לכבודי ועושות לי שמח ולדעת שהם טרחו כ"כ על המצגת והשיר והכינו משהו שהוא ממש "אני".

ויש עוד מלא רגעים שעשו לי את האירוע, הייתה פשוט אווירה מטורפת!
לצפיה ב-'או שלא... '
או שלא...
16/03/2014 | 20:04
5
98
לצפיה ב-'נצל"ש! מזל טוב לחיה '
נצל"ש! מזל טוב לחיה
16/03/2014 | 21:15
3
233
שחוגגת יומולדת היום
שיהיה המון מזל טוב !!!
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
16/03/2014 | 22:22
20
לצפיה ב-'תודה רבה!! '
תודה רבה!!
17/03/2014 | 00:01
77
היה לי יום כייפי באווירת פורים :) מתחילה לצבור כוחות לקראת 30 הגדול!
לצפיה ב-'מזל טוב בובלה '
מזל טוב בובלה
17/03/2014 | 01:23
24
לצפיה ב-' סיפר יפה '
סיפר יפה
16/03/2014 | 22:21
26
לצפיה ב-'קצת צפוי, אבל הרגע שהתחלנו לצעוד לכיוון החופה'
קצת צפוי, אבל הרגע שהתחלנו לצעוד לכיוון החופה
16/03/2014 | 20:36
1
456
התארגנו יחד, היינו די בלחץ זמן ובקושי הספקנו להצטלם מה שהיה די מבאס.
בקבלת הפנים היה ממש כיף וקליל,
מתישהו הבחור נעלם לחתום על הכתובה, אחר כך קראו לאורחים להתאסף באיזור החופה,
אנחנו נכנסו לרגע לחדר חתן-כלה לנשום, לסדר את ההינומה ולהתארגן,
הלכנו לחכות בנקודה שממנו נצא ונצעד לחופה.
כששמעתי את השיר שלנו מתנגן והתחלנו ללכת לכיוון החופה, אפילו עדיין לא ראיתי את האורחים..
ופשוט התרגשתי בטירוף והתחלתי לדמוע.
הכי כיף היה כשעצרנו, הבחור נישק אותי וכיסה אותי בהינומה.
מאותו רגע כבר לא בכיתי וכל החופה עברה עליי ברוגע ובכיף.

אבל תכלס, הרגע הכי מכונן ביום הזה - לשכב במיטה אחרי המקלחת, יד על יד עם הטבעות החדשות, ולהרהר בכך שאנחנו זוג נשוי.

לצפיה ב-'ממש הרגשתי את ההתרגשות שלך '
ממש הרגשתי את ההתרגשות שלך
16/03/2014 | 22:24
167
כי דמיינתי אותי ברגע הזה

(רוצה שזה יקרה כבר!! חחח )
לצפיה ב-'חושבת שהרגע המכונן'
חושבת שהרגע המכונן
16/03/2014 | 20:59
1
381
אצלנו היה בקבלת פנים, כשהאלכוהול התחיל להשפיע, והיינו אחרי צילומי המשפחות והתגובות המפרגנות מכולם והשיר הראשון שביקשנו מהדיג'יי שיתחיל איתו התחיל..
ומהצליל הראשון זה הרגיש לנו כאילו החתונה מתחילה וזה בדיוק איך שתיכננו וזה היה רגע מושלם.
לצפיה ב-''
16/03/2014 | 22:26
18
לצפיה ב-'אצלי זה היה בסלאו'
אצלי זה היה בסלאו
16/03/2014 | 22:42
251
הרגשתי שרק אנחנו באולם בלי אף אחד אחר
לצפיה ב-'כשהוא בא לאסוף אותי ממעצבת השמלה שלי.'
כשהוא בא לאסוף אותי ממעצבת השמלה שלי.
16/03/2014 | 23:45
279
ואז ראה אותי לראשונה יוצאת מאחורי הוילון שמסתיר.
לצפיה ב-'אני זוכרת ממש מלא רגעים '
אני זוכרת ממש מלא רגעים
17/03/2014 | 01:22
305
את ההתערבות שגילי עשה עם החבר'ה מהעבודה שלו, ואיך עמדתי כמה דקות בהלם, אבל אחר כך קפצתי כמו מטורפת.
את כל האהבה
את רחבת הריקודים שהתפרקה לחלוטין מכל הטירוף שהיה שם
את השמח
את זה שגילי צרח לי באיזה שלב "זאת המסיבה הכי מטורפת בעולם"
את אבא שלי שיכור כלוט מסתובב עם בקבוקי מים ומשפריץ על כולם
את כל החבר'ה צורחים (ואחי בראש) "מזרחי, מזרחי" ופיני דקל עומד חסר אונים עד שנתתי לו אישור
את ההערות של האנשים שזוכרים עד היום - הדודה האמריקאית שלי באה לגילי ביציאות מטורפות

בקיצור, יש מלא רגעים קסומים וקסומים פחות שאפילו ממרחק של 15 שנה עוד זוכרים
לצפיה ב-'רגע מכונן... מצריך מחשבה...'
רגע מכונן... מצריך מחשבה...
17/03/2014 | 08:50
249
אני חושבת שהרגע שבו נכנסתי לאולם לפני כולם - וקלטתי איך העיצוב שתכננתי ועמלתי עליו חודשים רבים כ"כ יצא לפועל! המלים נעתקו מפי מרוב התרגשות והייתי שמחה שיצא הרבה מעבר לציפיות ולחלומות שלי.

אני חושבת שגם כשצעדתי עם הוריי לחופה. נראה לי שכבר סיפרתי את הסיפור הזה כאן נעמדנו בנקודה שמנהל האירוע אמר לנו לעצור ולהורים שלי להמשיך ושאני אשאר. ההורים שלי נישקו אותי יחד ואמרתי לאמא ש"אני נשארת כאן" והיא מחזיקה אותי חזק ובשיא הרצינות אמרה לי: "לא את לא" כי היא חשבה שנלחצתי ולא יכולה להמשיך ללכת ואז הזכרתי לה שהם ממשיכים ואני נשארת כדי שרן יגיע לאסוף אותי...
באופן כללי בחתונה בעיקר הייתי מאד שמחה ורגועה, לא בדיוק "התרגשתי", אבל בחופה היה את הרגע שבו באמת התרגשתי, וזה הרגע שלי. כשההורים שלי "מוסרים" את הבת הקטנה לחתן המיועד, והוא מגיע אלי - כשצעדנו יחד לעבר החופה וכולם מסתכלים ושמחים ומתרגשים וכ"כ אוהבים... זה רגע מכונן באמת
לצפיה ב-'מעניין לחשוב על זה '
מעניין לחשוב על זה
17/03/2014 | 09:02
229
אני חושבת שהרגעים שבהם חכיתי שהוא יעלה לבית של ההורים ויגידו לי שאני יכולה לצאת מהחדר לקראת המפגש.
זה היה חדר הנעורים שלי, כי התארגנתי בבית וממש הרגשתי אין אני עוזבת את הכן (למרות שלא גרה בבית כבר כמה שנים) ואלה היו רגעיםשבהם לא דאגתי מלוח זמנים ומי בה ואם זכרנו הכל אלא רק חשבתי על זה שאני ממש רוצה לראות אותו ולראות איך הוא יגיב שייראה אותי ופתאום כאילו נפל האסימון ש" וואו אני מתחתנת היום וזה לכל החיים". וממש הרגשתי את הלב שלי יוצא פועם ממש חזק ויוצא החוצה.

עוד שני רגעים שאני זוכרת זה בהלליכה לחופה - שפתאום גם ראיתי את החופה עומדת פעם ראשונה וגם ראיתי  את כמות האנשים שהגיע לכבודנו וכמה כולם שמחים. וזה היה אחרי שבקבלת הפנים כל הזמן שאלו אותי אם אני מתרגשת ועניתי שעכשיו כשאני מתחילה לראות את כולם אז ההתרגשות עולה ( מה שכמובן נכון) אז זה היה מין שיא כזה שבו בניגוד לקבלת פנים שוב לא דאגתי (רגע אמרתי שלום לכולם? התייחסתי לכולם? מי עוד לא בא ? ).

וכמובן בחופה כאשר הוא ענד לי את הטבעת וכאשר אני ענדתי לו באמת לא היה עוד אף אחד שם מבחינתי אלא רק שנינו.
לצפיה ב-'עכשיו כשעברה כבר יותר מחצי שנה מהחתונה...'
עכשיו כשעברה כבר יותר מחצי שנה מהחתונה...
17/03/2014 | 11:36
278
אני חושבת שהרגע שהכי שקע בזיכרון היה הרגע אחרי ששמנו טבעות וחתמנו על ההסכם שערכנו במשותף.
עמדנו שנינו מחובקים, מעט דומעים מאושר, לא רוצים לעזוב...
ומסביבנו כל ההמולה של האורחים והמוסיקה שהתחילה להתנגן על רחבת הריקודים המאולתרת...
זה היה רגע שלנו, לבד בין כולם.
לצפיה ב-'כיסוי ההינומה-ללא ספק'
כיסוי ההינומה-ללא ספק
17/03/2014 | 14:30
3
299
אני הייתי די אדישה לכל החתונה... התייחסתי לזה רק כיום בו אנו מכריזים על האהבה שלנו בפני העולם.
ובאמת כל היום לא התרגשתי יותר מידי.... גם בזמן ההליכה לחופה עוד קישקשתי עם ההורים..
אבל פתאום שהם המשיכו לחופה ובעלי התקדם אלי, נעמד מולי וכיסה אותי בהינומה-
פתאום לא יכולתי לעצור את עצמי ופרץ התרגשות מטורפת הכתה בי ופשוט לא הפסקתי לבכות- מאושר כמובן =)
לצפיה ב-'זה גם השלב שאני בכיתי '
זה גם השלב שאני בכיתי
17/03/2014 | 14:59
2
203
ממש התרגשתי לפני החתונה שלך, החברה הראשונה ב"חאבורה" שמתחתנת, אבל ברגע הכיסוי שלך כבר ממש לא עמדתי בזה. היה מיוחד ומרגש
לצפיה ב-'אבל לא כתבת מה הרגע שלך בחתונה שלך ולא בחתונה'
אבל לא כתבת מה הרגע שלך בחתונה שלך ולא בחתונה
24/03/2014 | 10:19
1
21
=)
לצפיה ב-'כתבתי למטה '
כתבתי למטה
24/03/2014 | 10:48
4
לצפיה ב-'בסלואו '
בסלואו
17/03/2014 | 15:19
194
כל החתונה עברה לי מבלי שארגיש,
מוזמנים, אוכל, מוסיקה - לא שמתי לב לכלום.
רק הגענו לאולם, והנה פתאום חותמים על כתובה, ומיד אח"כ החופה - מתי כל זה הספיק לקרות?!?!

אבל כשהתחילה המוסיקה של השיר שבחרנו,
שבעצם בחרתי עוד לפני כמה שנים,
וירון ואני היינו על הרחבה, פתאום הכל התבהר - פתאום כל הקשר שלנו, שהתחיל 5000 שנים לפני, פחות או יותר, רץ לי מול העיניים -
כל החששות שהיו לי לקראת הערב, וראבאק - כלפי החיים בכלל - הכל התמוגג, הכל נהיה אחרת, פתאום, בידיים שלו

הרגשתי שהגעתי לנחלה,
הייתי מאושרת כפי שלא הייתי מעולם,
התחבקנו, רקדנו ובכיתי מכל הלב.

לגמרי *ה*רגע המכונן
לצפיה ב-'קשה מאוד לבחור רגע אחד'
קשה מאוד לבחור רגע אחד
17/03/2014 | 20:25
184
אז אני בוחרת את הרגעים בהם בכיתי מהתרגשות(:

המפגש - הפעם הראשונה שהוא ראה אותי בתור כלה.
רגע לפני - אחותי שרה את שיר הכניסה לחופה, ובזמן צילומי המשפחות היא התאמנה על השיר וכיוונה את הבאלנס, ולרגע עצרתי להקשיב - ואז פשוט התחלתי לבכות! קלטתי שאחותי באמת הולכת לשיר בחופה שלי (זה היה משהו שתמיד רציתי שהיא תעשה, עוד לפני שידעתי עם מי אני אתחתן) ואוטוטו כל האורחים באים וזהו, זה מתחיל. (כשאני נזכרת בזה אני שוב מתרגשת!)
החופה- ההליכה לחופה עם כל האנשים שבאו לכבודנו מסביב ואחותי ברקע, הרגע שהוא שם לי את ההינומה ונתן לי נשיקה במצח, כשענדתי לו את הטבעת, וכמובן החופה עצמה.
הסרט - החברים שלנו הכינו סרט לגמרי בהפתעה! ממש התרגשתי מהמחווה ומההשקעה שלהם.
לצפיה ב-'אני חושבת שהיו לי כמה'
אני חושבת שהיו לי כמה
17/03/2014 | 21:32
210
אחד מהם היה כשהגעתי לאולם וראיתי הכל מוכן והתחלתי לקלוט שזה קורה ופתאום ממש נרגעתי והתחלתי להנות מהערב.
שני היה בסוף החופה שעוד יותר נרגעתי כי החלק המלחיץ היה מאחוריי וממש שמחתי שעכשיו הולך להיות שמח
והשלישי האחרון היה בברכה של החברים שזה היה הרגע היחיד בערב שממש בכיתי מהתרגשות- כמו שחיה אמרה בדיוק :)
לצפיה ב-'ההמתנה לכניסה לחופה'
ההמתנה לכניסה לחופה
18/03/2014 | 12:15
176
בדיוק הכמה שניות האלה שיש לנו לבד באמת, בלי המלווים, הצלמים, ההורים, בלי אף אחד אלא רק שנינו. זה ממש נפל עלי פתאום, אני מתחתנת, הוא איתי, הוא לא ברח
ממש בכניסה לשביל של החופה ראיתי את החברים של ההורים מוחאים כפיים וזה השלב שנפתח הברז וממש התחלתי לבכות.. היה קצת מביך אבל זה התחלף בצחוק פסיכי בחופה עצמה אז זה התאזן
לצפיה ב-'הרבה זמן לא הייתי כאן, מברכת אותך על הניהול'
הרבה זמן לא הייתי כאן, מברכת אותך על הניהול
19/03/2014 | 11:38
3
143
תהני מהתפקיד!

וגם אענה, לא יודעת אם לקרוא לזה רגע מכונן, אבל כל זמן ההתארגנות והצילומים הייתי רגועה, ואז הגענו לאולם והייתי קצת על קוצים, עד שהתחילו לטפטף חברים קרובים ומשפחה קרובה. אבל ברגע שהמוזיקה להליכה לחופה התחילה וידעתי שאנחנו הולכים לעבור בין כל המשפחה, חברים, מכרים שם הכי התרגשתי וכמעט הזלתי דמעה. זה מה שהרגיש לי "שונה" בכל הערב הזה.
אחרי זה כבר קרעתי את הרחבה והייתי עסוקה בלהיות כלה שמחה ומקפצצת :)
לצפיה ב-'ברוכה השבה '
ברוכה השבה
19/03/2014 | 18:43
2
44
התגעגעתי
מה שלומכם????

לצפיה ב-'עייפים ומנסים לג'נגל את כל התפקידים |ל'
עייפים ומנסים לג'נגל את כל התפקידים
22/03/2014 | 20:43
1
7
לצפיה ב-'עוד קצת ואני מאמינה'
עוד קצת ואני מאמינה
23/03/2014 | 01:10
11
שתצליחו למצוא את האיזון
זה בסוף מגיע.... ואז בא/ה הילד/ה החדש
לצפיה ב-'גם אני אלך על הצפוי- הצעידה לחופה...'
גם אני אלך על הצפוי- הצעידה לחופה...
20/03/2014 | 07:54
65
לא הייתי בקבלת פנים והצעידה לחופה הייתה רגע המפגש שלי עם האורחים ולראות את כולם מחויכים ונרגשים היה פשוט נפלא.
לצפיה ב-'הרגע המכונן שלי'
הרגע המכונן שלי
20/03/2014 | 11:12
2
166
אוף, חשבתי המון זמן על תשובה לסקר ההו כה מצוין הזה
בשלב מסוים כבר חשבתי שמשהו לא בסדר איתי - למה אין לי רגע מכונן? למה דווקא החתונה, על כמה שהיה לי כיף, הרגישה לי לא מכוננת רגשית. ובאמת, דיברנו על כך המון. כאילו דווקא החתונה הייתה אחד הדברים הכי פחות אינטימיים שעשינו יחד. כמות האנשים, ההתרגשות, המחוך שלחץ, המתח שהכל יהיה בסדר, הכל שאב את תשומת ליבי. משפחה שלא ראתי הרבה זמן, מיליון חברים שהתקבצו כולם יחד. כל כך הרבה דברים טבעו את את מחשבותיי ורגשותיי, ודווקא האיש, זה שמתעורר לצידי כל בוקר, זה שמתחייב לחיות לצידי, לאהוב ולכבד, דווקא אותו אני לא זוכרת ברגע כלשהו, מכונן, ומרגש. הרגעים שלנו היו, למרבה הפליאה והעצב, כשהיינו יחד לבד (בדרך באוטו כשההתרגשות נוגסת בבטן, או בלילה לפני החתונה כשהתנפלו על טייק אווי מוקפץ). אז כדי לא לאכזב, בעיקר את עצמי. חשבתי על רגע. קטן. שנצור עמוק בזיכרון: הוא היה כשרקדנו לשיר "אהבה בת 20" שלנו. באותו רגע כולם נעלמו. המוסיקה עטפה אותנו ואפילו יכולת הריקוד הגמלונית שלנו לא הפריעה. הידיים שלו, שעטפו אותי, התהדקו כשיוסי בנאי שר "אני מכיר את כישופייך את השקרים את הסודות. צריך תמיד לפקוח עין ולהישמר ממלכודות". באותו רגע ידעתי שיש לנו סודות שהם רק שלנו, שאף אחד אחר, גם לא הקרובים לנו ביותר, סמוקי לחיים ורווי אלכוהול, לא יודעים. אנחנו חולקים תפיסת עולם דומה, גם כשאחרים לא בהכרח מבינים, זה גרם לי להבין כמה השותפות בינינו עמוקה.

לצפיה ב-'וואוו כתבת ממש יפה'
וואוו כתבת ממש יפה
20/03/2014 | 12:00
1
41
שמחה שכן הצלחת למצוא את הרגע הקטן הזה (למרות שבנינו, גם הרגעים שבאוטו ועם הטייק-אווי לא פחות חשובים, אינטימיים ומרגשים )
תודה ששיתפת!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
20/03/2014 | 18:45
5
לצפיה ב-'בבקשה המליצו על בית מלון לשבת חתן רצוי בגוש ד'
בבקשה המליצו על בית מלון לשבת חתן רצוי בגוש ד
15/03/2014 | 19:56
1
103
שלום לחברים. אנחנו עומדים לפני שבת חתן, ומעוניינים לצאת לסופ"ש בגוש דן, בבית מלון בו יש בית כנסת והם ערוכים שם לקיום שבת חתן.  מישהו מכיר?  תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'למה שלא תלכי על הרשתות הגדולות?'
למה שלא תלכי על הרשתות הגדולות?
16/03/2014 | 23:31
77
כמו דן או ישרוטל או רימונים?
אני בטוחה שהם ערוכים לזה...
לצפיה ב-'מחפשים מקום ואוכל 15/03'
מחפשים מקום ואוכל 15/03
15/03/2014 | 17:58
40
83
לצפיה ב-'סקר שוק בנוגע לוודקה ואן גוך:'
סקר שוק בנוגע לוודקה ואן גוך:
15/03/2014 | 17:02
17
370

1. איזה ואן גוך יותר טעים: דאבל אספרסו או קרמל?
2. אם יש לי ואן גוך אסאי, דאבל אספרסו וקרמל ואני רוצה להוסיף טעם רביעי, איזה טעם אתם ממליצים?
תודה רבה מראש :)
לצפיה ב-'האספרסו לא היה משהו אצלנו'
האספרסו לא היה משהו אצלנו
15/03/2014 | 19:11
294
דווקא האסאי הלך יותר
לצפיה ב-'אננס או מלון'
אננס או מלון
15/03/2014 | 19:15
231
אצלנו מהבר המליצו בחום על האננס וקנינו 2 שהתחסלו לחלוטין, בחתונה אחרת טעמתי ואן גוך מלון ואהבתי מאוד.
לצפיה ב-'לא מכירה קרמל'
לא מכירה קרמל
15/03/2014 | 20:38
191
אבל הדאבל אספרסו מעולה ואני חושבת שהוא די קונצנזוס.
חברה שלי אמרה שיש ואן גוך שוקולד ושהוא מעולה. נשמע טוב, אבל לא יכולה להגיד ממקור ראשון.
הרימון לא כזה מוצלח.
לצפיה ב-'המנהל בר שלנו אמר שהיום'
המנהל בר שלנו אמר שהיום
16/03/2014 | 07:36
12
375
האננס והמלון הולכים חזק מאוד
לצפיה ב-'עוגת חתונה??'
עוגת חתונה??
16/03/2014 | 09:39
11
330
בעד/ נגד?? אישית אני אוהבת את הטקס הזה ...החצי לא מבין אבל גם לא מתנגד..
ואם יש המלצות זה יהיה מעולה..(:
לצפיה ב-'בעד!'
בעד!
16/03/2014 | 11:11
6
674
מההתחלה ידעתי שאני רוצה עוגת חתונה.
מצאתי עיצוב שאהבתי באינטרנט וחיפשתי מישהו שיוכל ליצור לי משהו דומה בגרסה פרווה (אך ורק בגלל האולם).
היה ממש כיף לחתוך אותה מול כולם ונשארו שאריות שהספיקו לשבועיים :)

מצרפת תמונה והמלצה לבחורה שהכינה לנו את העוגה וטיפלה גם בכל נושא הכשרות מול האולם: תמר על ההר.

(הטופר הוזמן מאטסי)
לצפיה ב-'מקורי !!!'
מקורי !!!
16/03/2014 | 11:16
1
159
אהבתי..
עשיתם כל קומה בטעם אחר?
ויש לך מושג טווח עלויות:/
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
16/03/2014 | 11:26
126
כן כל קומה הייתה בטעם אחרת ועם מילוי שונה. יש הרבה טעמים לבחור מהם.
עלויות, תלוי בגובה העוגה ובעיצוב שלה. בין 1000-1500 ש"ח
לצפיה ב-'חייבת לשאול משהו'
חייבת לשאול משהו
16/03/2014 | 13:05
2
281
שעושים עוגת חתונה איך זה בדיוק עובד?
חותכים חתיכה לכל ה200-300 אורחים?
או שסתם חותכים חתיכה לזוג (בטקס חיתוך עוגה) וזהו??
לצפיה ב-'אצלנו'
אצלנו
16/03/2014 | 13:16
221
חתכנו כחלק מהטקסיות של העניין לנו ואז באו אנשים וחילקתי להם חתיכות גם כן אבל זה ממש לא היה לכל האורחים..
במחשבה אחורה אולי הייתי צריכה לתת את העוגה מאותו הרגע לקייטרינג שיפרסו אבל לא ממש חשבתי על זה ולכן קיבלנו את מה שנשאר הביתה.
לצפיה ב-'דוחפים כפיות '
דוחפים כפיות
16/03/2014 | 13:26
248
אנחנו נזכרנו בעוגה רק בסוף, כשנשארו החברים הממש טובים, ואז דחפנו כפיות.. לא לפני שהחתן דחף את הפנים שלו לתוך הקומה השנייה של העוגה התמונות בשרשור למטה... בינתיים המנהג הזה לא ממש רשמי, ולכן כל אחד ואחת יכולה להחליט איך לעשות את זה.

תוך כדי כתיבה, חשבתי על רעיון: אפשר להכין מיני עוגות קטנות שיחולקו לאורחים, ושיהיו באותו טעם של העוגה הגדולה, שממנה יטעמו רק הזוג והקרובים להם. למשל, אצלנו הייתה עוגה רד-וולווט (ככה קוראים לזה?) ונגיד שלצד העוגה היינו מכינים גם 150 מיני עוגות, נגיד בכוסות קטנות, ומחלקים לכל האורחים. חבל שלא חשבתי על זה קודם
לצפיה ב-'מקסים, מקסים, מקסים '
מקסים, מקסים, מקסים
16/03/2014 | 18:42
105
גם אני מאוד מאוד אוהבת עוגות חתונה!!!
אני גם מהמשקיעניות בעוגות יומולדת של הילדים, אבל זה טירוף מסוג אחר

פעם מישהי מהפורום ביקשה שאכתוב קצת על הטקס פה... אז כתבתי http://citrusim.blogspot.com/2012/05/blog-post_07....

והנה הפינטרסט שלי
http://www.pinterest.com/ronitvas/wedding-cakes/
לצפיה ב-'לא חובה זה בטוח אבל אני בעד'
לא חובה זה בטוח אבל אני בעד
16/03/2014 | 11:49
621
שבוע שעבר הזמנתי לחתונה שלי

זה כיף ונחמד שיש אבל צריך לזכור שיש עוגה ולא לשכוח לעשות טקס (שזה מה שקרה אצל אחותי ואז אכלנו עוגת חתונה ימים שלמים :)....)

אנחנו הלכנו על עוגה ארגנטינאית גם שזה מוסיף לטקס משהו מגניב. בגדול מחביאים בתוך העוגה חוטים עם כל מיני דברים קטנים בקצוות (כל מיני צ'ארמס כאלה) ובאחד יש טבעת. הרווקות מוזמנות למשוך ומי שמקבלת את הטבעת היא הבאה להנשא... זה מדליק ועושה את טקס העוגה יותר מעניין אפילו

אני מצרפת תמונה של העניין להמחשה מהפייסבוק של ארטקייק

אני הזמנתי עוגה אצל ענת מ ARTCAKE בחרנו עוגת שלוש קומות בטעמים שונים. ענת מקסימה והכינה לנו טעימות שהיו באמת שוות עם טעמים מאוד מיוחדים ובכלל לא מורגש שהיה פרווה

למיטב ידעתי עוגות חתונה עולות באזור 2000 עד 3000 בערך

בהצלחה
מעיין

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ברוווווווווווווווווווור '
ברוווווווווווווווווווור
16/03/2014 | 13:04
573
למזלנו, אחותי הנפלאה והמהממת שקדה על הכנת עוגה של שלוש שכבות (שקרסה קצת ביום החתונה אבל שופצה באהבה על ידה).
זה היה נורא כיף, ומאוד מאוד מאוד טעים. מצרפת גם תמונות מביכות כדי לשכנע אותך בצדקת טיעוני
לצפיה ב-'ברור שבעד!'
ברור שבעד!
16/03/2014 | 19:36
458
זה היה ממש כיף! הביאו אותה לרחבה בחצות וזללנו ממנה עם האורחים שהיו ברחבה :)
שלנו הייתה מנטע מ"נטעים" שהייתה מדהימה- היא נמצאת בצפון הארץ.
לצפיה ב-'בהחלט בעד!'
בהחלט בעד!
16/03/2014 | 20:06
88
זה אומנם לא חובה, אבל מאוד מוסיף - הן לאווירה והן לעיצוב... אפשר לתת לאחד מההורים להתעסק בזה (וככה הם מרגישים שותפים) ובאופן כללי זה מוסיף לתמונות... אצלנו, בעלי פתאום נתקף ברעב כך שאחרי שחתכנו חתיכה סמלית עם הסכין הוא ועוד כמה אנשים התחילו לאכול בידיים... זה יצא ממש מצחיק ולעוד זיכרון שמעורר חיוך

בכל מקרה, הנה טיפים ורעיונות להשראה לעוגת חתונה: http://snowflakesh.blogspot.co.il/2014/02/blog-pos...
לצפיה ב-'אנחנו'
אנחנו
17/03/2014 | 17:30
46
קנינו הרבה דאבל אספרסו ואסאי (שלדעתי האסאי ממש לא טעים אבל אמרו שהוא הולך מאוד, והדאבל מאוד טעים לדעתי והולך בחברה שלנו) ובנוסף קנינו מעט ים של כל מיני סוגים- אננס מלון בננה וקוקוס שזה טעמים שטעמנו והם מעוליםםם.. הקוקוס והבננה במיוחד למי שאוהב קוקוס ובננה כמובן (יאמממ)
לצפיה ב-'דחוף!!!!המלצות למקום לחתונה קטנה (עד 150)'
דחוף!!!!המלצות למקום לחתונה קטנה (עד 150)
15/03/2014 | 19:13
6
316
בקיץ הנוכחי יולי/אוגוסט
מחיר טוב
אזור: מרכז/שרון
אם יש בריכה גם הולך

לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
15/03/2014 | 22:31
3
724
אנחנו התחתנו בגדות ׁ(ליד הספורטק) והיינו מרוצים :) מתאים לחתונה קטנה.
מצרפת לך אקסל שהכנתי עם רעיונות למקומות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'וילה סוקה!!'
וילה סוקה!!
16/03/2014 | 07:22
2
247
הם סוגרים באוקטובר אז תנסי לבקש איזה הנחה(:
הם יושבים בבני ציון זה מושב בשרון מקסים שם..אבל ללא בריכה :/
לצפיה ב-'הם סוגרים כי הורסים את המתחם...'
הם סוגרים כי הורסים את המתחם...
16/03/2014 | 21:29
1
195
אני לא הייתי הולך כל כך על הקצה...
לצפיה ב-'צו הסגירה הוא לאוקטובר'
צו הסגירה הוא לאוקטובר
17/03/2014 | 07:08
148
אז דווקא הם יכולים להיות רגועים..
דווקא הגנים שפועלים ללא רישיון וכל יום יכולים לפרק אותם יותר מלחיצים מאלו שיש תאריך ידוע מראש.
לצפיה ב-'וילה גרדן במשמר השבעה'
וילה גרדן במשמר השבעה
16/03/2014 | 10:11
145
יש בריכה
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר...'
שלחתי לך מסר...
17/03/2014 | 17:36
30
לצפיה ב-'מאורסת טריה, זקוקה לעצות'
מאורסת טריה, זקוקה לעצות
16/03/2014 | 16:37
3
264
הי,
מקווה שזה הפורום הנכון...
לא מזמן התארסתי, ושנינו מעונינים בחתונה צנועה, כ-100 מוזמנים.
אנו מתלבטים אם לעשות את הארוע בקיץ (יולי/אוגוסט) או בסתיו (נובמבר).
האם נכונות השמועות על פערים משמעותיים במחירי האולמות בין קיץ לסתיו? ואם כן - מה הפער? האם הוא בכלל משמעותי בארוע קטן?
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
16/03/2014 | 17:00
126
תלוי איפה, אבל כן - הפער משמעותי מאוד גם (ואולי בעיקר) בחתונה קטנה.

בחתונה קטנה ממילא התמחור שאת מקבלת למנה פר אורח הוא גבוה יותר ממה שהיית מקבלת בחתונה גדולה (נגיד 250 ש"ח לאורח בחתונה של 100 אורחים, ובחתונה של 250 אורחים המחיר היה יורד ל-200 לאורח), כך שהפער בין קיץ לחורף (או סתיו...) יכול להיות משמעותי מאוד (300 בקיץ, 250 בחורף... סתם לדוגמא).

הפער משתנה כתלות במקום שבוחרים - יש מקומות מבוקשים יותר ופחות, וזה גם תלוי במיקום גיאוגרפי (בת"א והמרכז יותר יקר, מן הסתם) שבו רוצים לערוך את האירוע.

בהצלחה
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר. .'
שלחתי לך מסר. .
17/03/2014 | 17:45
29
לצפיה ב-'יש פער אבל גם בחורף כבר יקר מאוד'
יש פער אבל גם בחורף כבר יקר מאוד
18/03/2014 | 00:32
96
מבדיקות שערכתי לאחרונה...
מסתבר שבימינו גם 250 אורחים זו חתונה קטנה וגני האירועים אינם מהססים לדפוק קופה על חשבוננו. המחירים (לפחות במרכז/שרון, היכן שבדקתי) מופרכים, בלשון המעטה.
לצורך ההמחשה - בשיא החורף (ינואר), אם יש לכם "מעט" מוזמנים (250!!) תשלמו כמו שמשלם זוג עם 350 מוזמנים על חתונה ביום חמישי בספטמבר (היום הכי יקר בשנה). שחיתות. אני רק יכולה לנסות לשער מה גובים על חתונה של 100 אורחים
מילא אם האוכל היה שווה את זה, אבל למיטב ידיעתי אף גן אירועים עדיין לא קיבל כוכב מישלן...

אני רק יכולה לשער שמחירי המנות עלו בשנים האחרונות באחוזים דומים למחירי הדירות בארץ (אם למישהו יש נתונים עובדתיים, אשמח לשמוע, זה מעניין אותי). ללא שום פרופורציה לרמת החיים. וזה עוד בשוק עם תחרות ענפה!
כנראה שכל עוד אנשים יהיו מוכנים לשלם כל מחיר, המחירים רק ימשיכו לעלות עד שנצטרך 50 משכורות כדי לממן חתונה.

סליחה על החפירה, הייתי מוכרחה לפרוק תסכול
לצפיה ב-'חדשה בפורום ומאורסת טרייה :)'
חדשה בפורום ומאורסת טרייה :)
14/03/2014 | 12:08
5
387
היי לכולם!

לפני כמעט חודש אני ובן זוגי התארסנו ועכשיו התחלתי לעכל את זה שצריך לסגור אולם. אני חייבת להגיד שזה קצת מכניס אותי לחרדות מאחר ואני לא מבינה בתחום הזה בכלל, ואני אוהבת לגשת לדברים עם מירב הידע האפשרי לפני שאני מתחילה לדבר עם בעלי עסק שרק מחפשים להכניס כמה שיותר לכיס.

חברה טובה המליצה לי על הפורום הזה שכולם/ן פה שפיציות ידע

אז הנה מה שבגדול החלטנו ואני ממש אשמח להמלצות לאולמות:

החודשים הרלוונטיים הם סוף אוקטובר תחילת נובמבר (כן כן חגים טירוף) כי קרובי משפחה שלי מארה"ב יהיו בארץ באותה תקופה לכבוד חגיגות יום הנישואין ה-65 של סבא וסבתא שלי אז אם כבר אז כבר

אנחנו רוצים אולם (כשאפשר גם אולם+גן) בגלל הסיכוי לגשם ובעיקר כי הבן זוג שלי חייב מזגן הוא מאלה שמגיעים לרתיחה ב-22 מעלות.

מה עוד?

אנחנו רוצים לסגור על 350 מוזמנים (מזמינים 450 אבל בונים על זה ש-100 לא יגיעו), והשאיפה היא לסגור על בין 250-300 למנה כש-300 זה רק אם המקום באמת באמת שווה את זה ובתקווה זה גם יכלול הכל (אבל הבנתי שיש סיכוי שזה לא יכלול דברים כמו צלם שאולי נביא מבחוץ וגם אלכוהול שווה).

אנחנו רוצים משהו באיזור חיפה, אבל מוכנים להרחיק עד חדרה (רוצים לבדוק את "ביער") כשהעדיפות היא משהו על קו חיפה-יקנעם כי המשפחות הן מהקריות וחיפה.

באופן כללי אשמח לכמה שיותר מידע ככה שיהיה לי בראש למה להשוות וכו

תודה רבה לכולם ושיהיה סופ'ש מעולה ועתיר ידע
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
14/03/2014 | 12:43
1
227
אין לי יותר מדיי המלצות באזור שביקשת, כי אני לא משם, אבל משהו שציינת כן תפס את עיניי -

הזכרת שאתם מעוניינים לבדוק את "ביער" ומצד שני הזכרת את טווח המחירים שאתם מעוניינים להשקיע.
למיטב ידיעתי "ביער" נמצא מחוץ לטווח המחירים שציינת, אלא אם תסכימו להתפשר על היום בשבוע (חמישי למשל נמצא הרבה מחוץ לסקאלה) ועל הקייטרינגים הזולים יותר וגם אז לא בטוח שזה יהיה בטווח.
אנחנו התחתנו ב"ביער", אמנם עם הרבה פחות מוזמנים, אבל בשיא החורף ובאמצ"ש והמחיר היה גבוה מהמקסימום שציינת.
אז כן חשוב לדעת את זה.

יש את גאיה בחדרה שכמה מבנות הפורום התחתנו בו והמליצו עליו בחום. הוא במחירים יותר סבירים.
יש גם את ערוגות הבושם, גם כן בכניסה לחדרה, אם כי הוא גם נראה לא מהסקאלה הגבוהה יותר.

שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'אנחנו גם ממש לא לחוצים על יום'
אנחנו גם ממש לא לחוצים על יום
14/03/2014 | 13:12
162
כלומר, אפשר לגמרי אמצ"ש. אנחנו בעיקר מכוונים לזול אבל איכותי
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ומזל טוב! '
ברוכה הבאה ומזל טוב!
15/03/2014 | 13:07
525
אני ממש יכולה להזדהות איתך. גם אני הייתי ממש מבולבלת בתחילת הדרך (מתחתנת עוד חודשיים וחצי). אפילו חשבתי לקחת מפיק ולחסוך את הכאב ראש, אבל שראיתי כמה זה עולה החלטתי להתמודד ופשוט עשיתי צעד אחרי צעד.
קודם כל יש המון מידע באינטרנט, בפורום הנהדר הזה, בבלוגים של חלק מהבנות פה ובעוד המון אתרים נוספים.
העצה שאני קיבלתי זה קודם כל להסגר על תקציב מסויים (לא חייב על השקל אבל כן לדעתי פחות או יותר) ואחר כך לדעת כמה מוזמנים יש ולפי זה להתחיל לחפש אולם.
זה שאתם יודעים איזה סגנון אתם רוצים זה כבר מעולה! אם יש לכם חברים נשואים אני בטוחה שהם ישמחו להמליץ על מקומות ותמיד אפשר לקרוא חוות דעת על כל סוגי הספקים באתר מיט4מיט (אתר נהדר אני נעזרתי בו מאוד מהבחינה הזאת).
לגבי המחיר, אני דווקא אופטימית שתמצאו את מה שאתם רוצים גם בגלל העונה שאתם מתחתנים (שלפי ידיעתי נוב' יותר זול מאוק') וגם בגלל המיקום (למרות שאולי חיפה עצמה כן יקרה כי היא עיר ראשית, אבל באופן כללי בצפון יותר קל למצוא מקומות זולים בהשוואה למרכז).
שאתם בודקים אולמות תנסו להוציא מחיר בטלפון (גם אם כללי) כדי לא לבזבז זמן על להגיע לשווא לאולם.
אני מצרפת לך דף מחוברת אירגון חתונה שיש לי, חוץ ממנה יש פה עוד המון מידע במאמרי הפורום, הודעות נבחרות וקרדיטים.

מקווה שעזרתי ושוב המון מזל טוב!
לצפיה ב-'תבדקו את גן הקונגרסים בחיפה'
תבדקו את גן הקונגרסים בחיפה
15/03/2014 | 15:51
91
אנחנו היינו מאוד מרוצים :) תבקשו לדבר עם גליה...

אם תרצי מידע ספציפי, בכיף :)
לצפיה ב-'אני יכולה להמליץ בחום על גאיה בחדרה'
אני יכולה להמליץ בחום על גאיה בחדרה
20/03/2014 | 08:21
37
על פניו למקום אולי יש פחות שיק מ"ביער" או "ערוגות בושם", אבל האוכל שם היה מצוין, המקופ נקי, מוקפד ומתוקתק ויש לי רק דברים טובים להגיד (התחתנו שם במאי 2012, וואו!!! הזמן טס...).
אפשר לראות עוד פרטים בקרדיטים שלי.
לצפיה ב-'חתונת שישי ליד הים בספטמבר-אוקטובר'
חתונת שישי ליד הים בספטמבר-אוקטובר
17/03/2014 | 16:23
4
258
אז ככה, מאוד היינו רוצים חתונה יום שישי ממש על המים ואנחנו מחפשים מקום לא פחות ממושלם בגבולות גיזרה של תל אביב ועד עתלית. מעבר לכך על המקום להיות לא כשר כי אנחנו לא רוצים עם כניסת השבת לסגור את המסיבה...
אז אשמח לשמות של מקומות כאלו
תודה, יעלי :)
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר. .'
שלחתי לך מסר. .
17/03/2014 | 17:53
43
לצפיה ב-'כוכב הים'
כוכב הים
17/03/2014 | 18:15
1
70
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/03/2014 | 21:53
37
לצפיה ב-'הייתי באוגוסט האחרון בדיוק בחתונה כזו'
הייתי באוגוסט האחרון בדיוק בחתונה כזו
20/03/2014 | 08:24
83
היא הייתה בכוכב הים.
החתונה נערכה בכוכב הים, כאשר בסביבות השעה 16.00, עברנו לגן סמוך והמשכנו את החגיגה.
הקינוחים הוגשו בגן החיצוני ובנוסף הזוג הביא דוכן פיצות בטאבון וופל בלגי.

זו הייתה אחת החתונות שהכי נהנתי בהן- ונמשכה 13 שעות!!!

אבל אני חייבת להגיד שזול זה לא היה...
לצפיה ב-'מוזיקה צילום ואטרקציות 14/3 '
מוזיקה צילום ואטרקציות 14/3
14/03/2014 | 19:13
53
347
המשך>>
לצפיה ב-'מתנות לאורחים ולמלוות'
מתנות לאורחים ולמלוות
15/03/2014 | 11:46
16
295
לא ידעתי לאן לשרשר, מנהלים - קבלו את התנצלותי!

החתונה בעוד חודשיים וקצת ורק עכשיו התפנה לי קצת זמן פנוי. כשאני אומרת "קצת", אני מתכוונת לימי שישי בעיקר. זאת אומרת שנשארו לי בערך 8-9 ימים עד החתונה בהם אני יכולה להשקיע.
אתמול הכנתי ספר אורחים. התחלה טובה, לא?

אני רוצה להכין מתנות לאורחים, אבל חוץ מעניין הזמן שבקושי נשאר, אני גם לא הכי, איך נאמר? בעלת ידע וניסיון ב-DIY...
כנ"ל לגבי המלוות שלי. בא לי להפתיע אותן עם משהו קטן, סמלי, שיעשה להן קצת טוב בכל היום-טירוף הזה - אבל אין לי שום רעיון!

אני כן אוהבת יצירה. את ספר האורחים קניתי וצבעתי (לבד!) ויש לי עוד כמה רעיונות בשבילו (שכוללים אפילו הדבקה), אבל אני לא יודעת אם אני אוכל להכין סבונים/עציצים/כל שאר הדברים שנראים יפים להפליא אבל מאוד מסובכים בשבילי. וגם העובדה שאין לי עוד המון זמן.

בקיצור, אני צריכה רעיונות. דברים מיוחדים, שיעשו כיף ושיתאימו לחתונת שישי-צהריים.
ועוד משהו - איך יודעים מי מהמלוות "צריכה" לקבל מתנה? איך לא מעליבים? כל האימהות + אחיות + גיסות + חברות? יש איזה כללים בעניין הזה?

יוצאת מדעתי, ונשארו עוד חודשיים שלמים
תודה!
לצפיה ב-'היי kolper '
היי kolper
15/03/2014 | 20:31
1
667
נפלא שהספקת ככה פחות או יותר להתארגן, ושנותר לך זמן לנשום לקראת הארוע...
מתנות קטנות זה מסוג ההשקעות הקטנות שממש יכולות להקפיץ את האוירה ולהשאיר טעם טוב לאורחים. אם מתאים לך ונעים לך אז רוצי על זה, כי זה עושה טוב לכולם :)
אני מאמינה שבשני ימי שישי פנויים כאלה את יכולה להתארגן לגמרי.
אם את שואלת על סוג המתנה, עציצים זו מתנה ממש קלאסית, אהובה ומשמחת. יש המון אפשרויות של סוג ואיך להגיש, במגוון של תקציבים. תתחילי מכאן, מאמינה שיעשה קצת סדר.
אפשרות אחרת נהדרת, המתאימה גם למלוות וגם לכל האורחים ונפלאה לחתונת שישי היא זרי פרחים קטנים.
נץ החלב הלבן, למשל, אמור לפרוח באזור מאי, והוא נפלא כייון שלא דורש מים כלל, ומחזיק שבועיים שלושה. אפשר לקנות בקבוקונים קטנים מזכוכית, לשים 2-3 ענפים בכל אחד ולצרף תווית יפה (ראי בתמונה).
אפשר להכין למלוות זר טיפה יותר גדול או מושקע.
כיוונים אחרים הם ריבות עונתיות (ריבת תות!!)- מתנה תקציבית ומחממת את הלב, גרנולה ביתית או פיצוחים מתובלים, כמו המתכון לשקדים קלויים ומצופים.
בקיצור- יש לך די זמן לעשות כמעט כל דבר, אבל המשימה ללא ספק הכי קשה היא להחליט מה.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אה, זה נחשב "זמן לנשום"? '
אה, זה נחשב "זמן לנשום"?
18/03/2014 | 20:33
81
לעציצים פחות התחברתי. למרות שאולי זה בגלל שאני באופן אישי פחות אוהבת פרחים, ואולי אני לא צריכה להתייחס לתחושה האישית שלי, והאורחים כן יאהבו את זה. אבל בכל מקרה, ההתעסקות עם זה נראית לי לא מהנה, וזה גם נשמע נורא יקר, זה יקר?
ריבות נשמע מקסים, יש לך אולי רעיון שקשור לשבועות? אני מניחה שזה כן יהיה רעיון פרחוני
לצפיה ב-'הצעה למתנה'
הצעה למתנה
17/03/2014 | 11:29
1
490
אני הזמנתי את האריזה הזו והנחתי על כל צלחת, בפנים את יכולה לשים
מה שאת רוצה, אני שמתי סוכריות צבעוניות כדי שזה יהיה כשר.
את יכולה למצוא כאלה פה: www.love-story.co
לצפיה ב-'האריזה יפייפיה'
האריזה יפייפיה
18/03/2014 | 20:28
61
חשבתי על משהו בסגנון, אבל אני מעדיפה יותר "ליצור".
לצפיה ב-'החתונה בשישי,'
החתונה בשישי,
17/03/2014 | 14:39
3
514
- יש זוגות שמשקיעים בחלות קטנות לשבת
- גם עציצים - ואת לא חייבת להשקיע בטירוף - יכולה לקנות שתילים ולצרף לכל שתיל פתק אישי. היו כמה שעשו כאן דברים משגעים. מה דעתך?

אם קרוב לחג כלשהו, את יכולה לנסות לקשר את המתנה לחג, אצלינו חילקנו נרות (התחתנו בחנוכה), ובראש השנה קיבלנו צנצנות דבש אישיות וכו'..
מתי החתונה? קרובה ליום העצמאות או לשבועות?
לצפיה ב-'רעיונות מדהימים!'
רעיונות מדהימים!
18/03/2014 | 20:26
2
102
התאהבתי בחלות :)
אבל איך? מה, לאפות 250 חלות קטנות יום לפני? זה אפשרי? ואיך זה יהיה מיוחד, אם על השולחן גם ככה יונח "לחם הבית" הרגיל?

החתונה ב-30.5. אני חושבת שזה קרוב מאוד לשבועות. יש לך רעיון?

תודה רבה, עזרתם המון!
לצפיה ב-'מי אמר שבועות? '
מי אמר שבועות?
18/03/2014 | 21:05
103
קבלי את הפינטרסט שלי....
ואולי אפשר ללכת על פאי קטן ארוז יפה?
לא חייבים לאפות הכל באותו היום....

http://www.pinterest.com/ronitvas/shavuot-wedding/
לצפיה ב-'פוסט עם רעיונות מדליקים'
פוסט עם רעיונות מדליקים
19/03/2014 | 14:55
81
רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

מוזכר שם גם חלות מתוקות לשבת :)

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'המתנות שלנו '
המתנות שלנו
19/03/2014 | 10:56
249
קופסאות קרטון קטנות בצורת חתן וכלה,
מילאנו אותן בדרג'ה (סוכריות משקדים עטופות בשוקולד צבעוני)
והנחנו לכל אורח על השולחן :)
לצפיה ב-'ממליצה על מה שאנחנו עשינו'
ממליצה על מה שאנחנו עשינו
19/03/2014 | 11:15
6
146
אני גם לא טובה בDIY אבלכן היה חשוב לי שהמתנה תהייה אישית וקשורה אלינו.
אנחנו ממאוד אוהבים להכין ולאכול שוקולד והחתונה הייתה כמה ימיפ לפני ראש השנה. הכנו בפשטות בPOWERPOINT כרטיסים בגודל כרטיסי ביקור שצד אחד הוא תמונה שלנו עם כיתוב תודה שההשתפתם בשימחתנו ובצד השני מתכון לקינוח שוקולדי שמתאים לראש השנה (משהו עם דבש ומשהו עם סיידר תפוחים).
את הכרטיסים הדפסנו במקום שהדפסנו את ההזמנות יצא בערך 300 ש"ח ל400 כרטיסים - 2 כרטיסים למתנה כי היו מתכונים שונים.
פנינו לעמותת משי ברחובות שמעסיקה אנשים עם מוגבלויות והם הכינו לנו מגנט בצורת תפוח ועליו מדבקה של צנצנת דבש וגם ארזו את זה זה ביחד עם הכרטיסים שלנו - 4 ש"ח לאחד סה"כ 800 ש"ח.

בצורה הזו תפסנו שלושה ציפורים במכה:
1. תרומה לקהילה של סכום זעיר יחסית להוצאות החתונה אבל לי זה עשה הרגשה ממש טובה (וגם לחלק מהאורחים)
2. מתנה זולה ואישית ושלא הצריכה הרבה התעסקות.
3. מתנה שימושית יחסית ושלא מכריחה את המקבל "לעבוד". כרגע אני דווקא יחסית מחוברת לעציצים, אבל עד לפני שנה אם היו מביאים לי עציץ באמת לא היה לי מקום ורצון לשתול אותו ולטפח אותו. וכאן המתכונים אם רוצים לשמור לא תופסים מקום או דורשים השקעה ומגנט - תמיד יש איפה לשים.

אז אתם יכולים לעשות משהו דומה עם מתכונים לשבועות למשל. אני חייבת לציין שבעמותת משי די עיצבו לנו את המגנט איך שרצינו - כלומר עם יש איזה מוטיב יפה שמתקשר לשבועות אפשר ליצור מגנט בכל צורה ולקשט אותו במה שרוצים.

מזל טוב !
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכם על התשובות '
תודה רבה לכולכם על התשובות
19/03/2014 | 21:43
5
76
חשבתי וחשבתי ועברתי על כל הרעיונות שהעליתם פה והכל נראה אמנם מעולה, אבל פשוט לא הצלחתי להתחבר לגמרי ב-100% לשום דבר.
ואז קפץ רעיון מדהים לראשי! זה כל כך אנחנו (בעיקר אני, אבל הבנתם..) ומהרגע שחשבתי על זה, זה מילא אותי אושר - זה הסימן שזה הדבר הנכון!
מה זה? תצטרכו לחכות לקרדיטים
לצפיה ב-'איזה רוע לב!!!'
איזה רוע לב!!!
19/03/2014 | 22:24
3
69
רמז??? קטן? משהו?
לצפיה ב-'טוב, בסדר...'
טוב, בסדר...
19/03/2014 | 22:36
2
69
בהתחלה חשבתי לפזר את הקופסאות הקנויות עם שוקולדים בפנים. אבל זה נראה לי מעט מדי ולא כל כך קשור אלינו.
חשבתי על פתקיות קטנות של "בתאבון" (ראיתי את זה פה בקרדיטים של מישהי, כבר לא זוכרת איפה), אבל זה נראה לי לא מספיק, ושוב - איפה אנחנו בכל הסיפור?
ואז חשבתי על זה שאם המקצוע שלי הוא כתיבה, ואם שנינו אנשים שמתים על חוש-הומור ודברים מצחיקים (בעצם, מי לא?) - אולי אצליח לפתח מזה משהו... אז כתבתי מעין חמשירים משעשעים קטנים כאלה. אני אדפיס ואפזר אותם, אולי עם שוקולדים, נראה.
זה אנחנו, זה פשוט, היה לי תענוג להכין את זה וזה מרגיש לי מושלם!
לצפיה ב-'מעולה!!!'
מעולה!!!
19/03/2014 | 23:07
36
אהבתי את הרעיון!
ואחכה בסבלנות לביצוע (מי אמר קרדיטים?!)
לצפיה ב-' בסופו של דבר מה שאיחד את כל ההמלצות זה..'
בסופו של דבר מה שאיחד את כל ההמלצות זה..
20/03/2014 | 11:42
33
שכל אחד עשה מה שהרגיש לו נכון לעצמו ולמי שהוא וזה מה שעשית

מחכה לקרדיטים בקוצר רוח!
לצפיה ב-'לגמרי הסימן הנכון'
לגמרי הסימן הנכון
20/03/2014 | 08:40
24

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

קרוואן קלאב ישראל
בעזרת קרוואן קלאב ישראל
פורום רב לחתונה
פורום רב לחתונה
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה