לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3857338,573 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
13/04/2014 | 08:47
16
129
אני במצב רוח לברכות חג
זה תמיד כיף (כשזה לא מגיע בסמס)!
לצפיה ב-'חג שמח לחברי הפורום האהוב עלי מכל...'
חג שמח לחברי הפורום האהוב עלי מכל...
13/04/2014 | 08:51
454
לא תעזור העובדה שהתחתנתי כבר לפני שנתיים- עדין הכי נחמד פה מכל העולם הוירטואלי!

מאחלת לכם חג שמח של אביב חיצוני, אבל גם אביב פנימי!
שכל מי שטרם התחתן יעבור את זה בצורה שבה הוא חולם וכל מי שכבר התחתן יזכה לפריחה ולבלוב תמידיים בזוגיות!

חג שמח!
לצפיה ב-'רעיון מקסים '
רעיון מקסים
13/04/2014 | 09:43
114
שיהיה לכולם פסח כשר (למי שמקפיד) ושמייח!

כמו בובצ'קה (מקווה שהגיתי נכון ) אני גם אאחל לכל המתחתנים חתונה נהדרת ומושלמת כמו שחלמו עליה ולכל הנישואים חיי זוגיות נהדרים לא פחות.

תשתדלו לנוח כמה שאפשר (למי שאין ילדים עדיין ) ולא לאכול יותר מידי מצות כי זה משמין!!

ובקיצור שיהיה
לצפיה ב-'חג אביב שמח!!'
חג אביב שמח!!
13/04/2014 | 11:25
271
אחחח,
מזג האוויר הזה,
אושר

יאללה,
לצאת החוצה,
מה אתן יושבות מול המחשב?!
לצפיה ב-'חג אביב שמח '
חג אביב שמח
14/04/2014 | 05:44
52
מאחלת לכם חג אביב שמח במיוחד!
שתהיה לכם שנה מלאה שגשוג פריחה והגשמת חלומות
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
14/04/2014 | 13:01
26
ומלא באהבה
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
14/04/2014 | 14:06
9
316
מכינה עוגה לפסח. רבבות מתכונים כשרים ונראה שכל אחד משתמש בסוג שונה של קמח, כמה סוגים כבר יש? המןו! יש קמח של תפוחי אדמה, של מצות, קמח תירס, ובכלל נראה שהאנושות נענתה לאתגר שבלפורר כל דבר לאבקה דקיקה... מתוך בצק הסוכר נחרטות מילים, נחרטת חירות. מהי חירות? והאם קמח תפוחי אדמה מייצג אותה? אולי כן, בכל אופן נראה שככה אלוהים אמר ולכו תתווכחו עם מישהו שעשה ניסים לאבותינו! ההגדה טוענת שפעם היינו עבדים, עד שאלוהים החליט להפסיק עם העניין הזה ושלח את משה לדבר עם פרעה. אחרי שמשה השתולל על פרעה, פרעה החליט שהספיק לו מהבלאגן והוא מגרש אותנו, לא עניין אותו כלום, אפילו לא העובדה שלא הספקנו להכין סנדוויצ'ים לדרך כי הלחמניות היו בדיוק בתנור... אז ברחנו, מהר מהר, בלי סנדוויצ'ים, לקחנו איתנו את הלחמניות הכמעט מוכנות שלנו ורצנו אל החופש. פליטים בדרך אל הלא נודע. למדנו לסמוך על אלוהים ואכן נראה היה שלרוב החלטותיו בוגרות, אחראיות ופירות בצידן. יש להניח שהוא ציפה שנלמד גם קצת ערכי מוסר מהמאמץ שלו, יש להניח שהוא היה מצפה מאיתנו "להעביר את זה הלאה" לא רק כהגדה לבנינו אלה גם במעשי עזרה לקורבנות אחרים שמנסים בתורם לברוח לחוף מבטחים, לברוח כדי לחיות וכדי להיות, שילוב מעניין שיכול להתאפשר רק בהינתן חופש בסיסי. חירות, מסתבר, היא דבר מורכב, ובטח שלא עניין של שחור ולבן. חג חירות שמח.
לצפיה ב-'בצק סוכר בפעם הראשונה '
בצק סוכר בפעם הראשונה
14/04/2014 | 14:11
8
417
דברים שהחגים מוציאים ממך...
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
14/04/2014 | 18:46
4
87
בהחלט מרשים לפעם ראשונה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
15/04/2014 | 13:53
3
78
בכל אופן נראה לי שהתאהבתי.
התחנה הבאה - קורס קונדיטוריה
לצפיה ב-'אם את צריכה ייעוץ, רק תגידי '
אם את צריכה ייעוץ, רק תגידי
15/04/2014 | 20:57
2
252
משוויצה
עוגת טרקטור שעשיתי לתמירי ליומולדת שנתיים
לצפיה ב-''
15/04/2014 | 21:03
1
137
מהמם!! אין שום סיכוי שאגיע ליכולת קונסטרוקטיבית כזו..
אני אשב לי בפינה ואשאר עם עבודות גרפיות יותר

פשוט מושלם! בהחלט אתייעץ!
לצפיה ב-'אל תגידי לעולם לא!!!'
אל תגידי לעולם לא!!!
15/04/2014 | 21:09
101
יש לך יופי של ידיים. פשוט לנסות.
עד שהילד יגיע לגיל שנתיים וירצה טרקטור יש לך מספיק זמן להתאמן
לצפיה ב-'כבוד!!'
כבוד!!
16/04/2014 | 22:33
2
89
ממש יפה.

איך חתכת את האותיות?

אם בא לך פעם לעשות משהו יחד- אני בדיוק קניתי סט חדש של 15 צבעים (sugar flair) כי הישנים שלי פג תוקפם מזמן, ואני מחפשת תירוץ להשתמש בחדשים...
לצפיה ב-'כן כן כן !!!!'
כן כן כן !!!!
17/04/2014 | 00:01
1
161
ממש רוצה שנעשה משהו ביחד!!! שמעי, עד השבוע לא אפיתי מעולם ועכשיו פשוט התאהבתי! אני בכלל לא מבינה איך אין לי במטבח כפות מדידה, משקל וקיצ'נאייד
המשימה הבאה שלי היא עוגה שהבפנוכו שלה בצבע אקווה/מנטה, כך שאני מקנאה עד עמקי נשמתי על סט של צבעי המאכל שלך...
אבל בשלב זה אני בעיקר צריכה הרבה הדרכה והכוונה.... ומחפשת טכניקות של "איורים" כמו מזלפים עדינים אתם אוכל לעשות טיפוגרפיה.
את האותיות חתכתי עם סכין עדינה, ממש כמו שאני חותכת אותיות מנייר כבר שנים.

אני מוכנה לכל סוג של שיתוף פעולה, גם אם תחליטי לתת שיעורים פרטיים
לצפיה ב-'יש '
יש
17/04/2014 | 09:50
39
אז לי יש במטבח כפות מדידה, משקל וקיצ'נאייד - מומלץ :)
יאללה, אני בגבעתיים, ונראה לי שאמרת שגם את במרכז.
התכוונתי ללמוד בסופ"ש אחרי שהיינו כמעט שבוע עכשיו בחופש, אבל מה - צריך הפסקות לא?
שישי עד שני - אני פנוייה לקצת יצירה. בעצם, אני רק אוודא עם הבחור שהוא סבבה עם זה...

יש לי את אותם מזלפים עדינים, ולא נראה לי שזה יהיה לך קשה.
לצפיה ב-' חכ שמח וכשר! '
חכ שמח וכשר!
14/04/2014 | 14:39
229
לצפיה ב-'הזמנה הזויה'
הזמנה הזויה
12/04/2014 | 17:02
47
3781
לפני 4 שנים הייתה לי חברה, אני כותבת הייתה, כי אנו כבר לא בקשר כ 4 שנים. עבדו יחד לפני 4 שנים והיינו שנה בקשר מאוד קרוב, שיחות נפש, בילויים, ועוד. לאחר שנה היא עברה לעיר- אחרת, והחליטה לנתק איתי קשר מנסיבות לא ברורות. כמובן שנייתי ליצור קשר והיא רמזה לי "שהיה- נגמר וזהו" בשנה ראשונה התקשרתי... המשך>>
לפני 4 שנים הייתה לי חברה, אני כותבת הייתה, כי אנו כבר לא בקשר כ 4 שנים. עבדו יחד לפני 4 שנים והיינו שנה בקשר מאוד קרוב, שיחות נפש, בילויים, ועוד. לאחר שנה היא עברה לעיר- אחרת, והחליטה לנתק איתי קשר מנסיבות לא ברורות. כמובן שנייתי ליצור קשר והיא רמזה לי "שהיה- נגמר וזהו" בשנה ראשונה התקשרתי לאחל לה מזל טוב ליום הולדתה, היא ענתה לי ביובש רב וקיצרה שיחה. ביום הולדת שלי , לא רטחה להתקשר. בשנה שניה שלחתי לה ס.מ.ס עם ברכת יום הולדת והיא שוב התעלמה, מאז לא דיברנו. ופתאום אני מקבלת טלפון ממנה, שהיא מתחתנת ומזמינה אותי לחתונה. נו באמת, היכן הייתה 4 שנים. מכיוון שהייתי באמצע עבודה ולא יכלי לדבר איתה, היא אמרה שתשלח הזמנה. ואז חתן שלח הזמנה למייל שלי, כנראה, שאני ברשימת התפוצה עם הערה חצופה שכולם מגיעים בלי תירוצים. כמובן שאין לי שום כוונה להגיע לחתונה הזאת, אין שום סיכוי שאממן מתנה ל"חברה" שלא הייתה בקשר 4 שנים והתעלמה ממני. ברצוני לכתוב מייל קצר ועוקצני, בעל מסר שלא יתכן ש 4 שנים לא שומרים על הקשר וכאשר צריך לגנוב ממני קצת כסף עבור מימון החתונה, אז נזכרים בי. אבל זה צריך הליות מנומס. למי יש רעיון למייל כזה?
לצפיה ב-'מחפשים מקום ואוכל 11/04'
מחפשים מקום ואוכל 11/04
11/04/2014 | 18:19
13
80
לצפיה ב-'רישומים ראשונים מחיפוש אולם'
רישומים ראשונים מחיפוש אולם
11/04/2014 | 11:41
7
476
היינו בשני עולמות, בשניהם הנציגים איחרו לפגישה ב45 דקות / שעה. האם זה נורמלי? אם זה לא היה קורה לי בשניהם, הייתי פוסלת מיד מקום כזה. לגבי הימים, זה ממש טירוף, עד נובמבר/דצמבר אין שום דבר שהוא לא יום ראשון או יום שישי.
וגם גילינו ש350מוזמנים זה לא הרבה בכלל, ואם יש שני אולמות במקום, אז לא תמיד אפשר לקבל את הגדול.
הצילו!!!! החיפוש נראה יותא מייגע ממה שחשבתי
יש לנו עוד 2-3 אולמות על הכוונת, מקווה שילך יותר טוב
אשמח גם להמלצות לאולמות בסביבה של רחובות/נס ציונה/ראשון/תל אביב
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
12/04/2014 | 09:35
259
היי,
אני יכולה להמליץ לך בחום רב על אולם VIA בנס ציונה.
אולם יחסית חדש (קיים רק שנתיים).
התחתנו שם בשבוע שעבר ויש לי רק מילים טובות להגיד על הכל: העיצוב, היחס, השירות וגולת הכותרת...
האוכל! אין דברים כאלה! רמה אחרת בכלל, אף פעם לא אכלנו אוכל כזה באירועים, אנחנו עדיין מקבלים פידבקים מהאורחים על כמה כיף היה.
בקיצור, שווה בדיקה.
מזל טוב!
לצפיה ב-'לדעתי זה לא סביר'
לדעתי זה לא סביר
12/04/2014 | 12:02
251
אנחנו ראינו סה״כ שני מקומות לפני שסגרנו. באחד היה איחור של 10 דקות. בשני לא היה איחור בכלל. איחור של 45 דקות היה גורם לי לחשוש מאד מההתנהלות הכללית ומעמידה בלו״ז בזמן האירוע.

לגבי מספר המוזמנים - זה תלוי במקום שהולכים אליו... יש מקומות שמיועדים ל500 אנשים ויש מקומות שלא יכולים להכיל יותר מ-200. אנחנו עשינו חתונה קטנה יחסית אז אני לא יכולה להמליץ על מקום של 350 ממקור אישי. שמעתי דברים טובים על הנחלה.
לצפיה ב-'זה לא תקין'
זה לא תקין
13/04/2014 | 11:01
156
ולדעתי הייתה פוסלת מקום על דבר כזה
היינו ב10 אולמות בערך ולא קרה לנו עם אף אחד

לגבי נס ציונה, אני מתחתנת בגאיה והרבה אנשים מכירים אותו ואת האוכל שלו לטובה
ליד יש גם את האלה שהוא אמור להיות אולם טוב (אבל לא נכנסו לשם לבדוק)
לצפיה ב-'המשך רישומים - התלבטות קשה'
המשך רישומים - התלבטות קשה
14/04/2014 | 07:23
3
163
ראינו מקום אחד שהוא "המקום", די עונה על החלומות, במיקום מאוד מרכזי, קיבלנו הצעה יקרה - האורחים כנראה לא יכסו את העלות לגמרי, אבל זה לא שנצטרך לקבץ נדבות יום אחרי זה. וראינו עוד מקום מאוד מאוד יפה, אבל אין לו את הייחוד של הראשון. מצד שני הצעת מחיר שלו מצויינת ומציע טיפה יותר דברים - האורחים בוודאות יכסו את המנות.
ההתלבטות ממש קשה, הראשון ממש קורץ בגלל המיוחדות שלו, בוודאות אנשים יזכרו אותו כמשהו לא שגרתי. אבל מצד שני בשני נוכל להיות יותר חופשיים בהמשך, אולי להשקיע יותר בשי לאורחים, בצלם, וכו'...
ההפרש ביניהם הוא די מימון של ירח דבש מושקע, לכן קשה לי מאוד להתווכח על "המקום", אבל הלב כמובן הולך עם הראשון

המלצות?
לצפיה ב-'אכן התלבטות קשה'
אכן התלבטות קשה
14/04/2014 | 13:00
2
119
השאלה היא כמה כסף אתם מוכנים להשקיע, יחסית לכמה חשוב לכם להתחתן במקום שמצא חן בעיניכם יותר. האם אתם מסוגלים להשקעה הכספית הזו? האם המקום שווה אותה יותר לעומת ירח הדבש/צלם/שי לאורחים? האם תהיו מאוכזבים להתחתן במקום השני? או שאם לעולם לא הייתם נתקלים במקום הראשון, הייתם מאושרים עם האופציה השנייה?

הכל שאלה של סדר עדיפויות - תחשבו עם עצמכם מה הכי חשוב לכם, על מה אתם מוכנים להתפשר ועל מה לא.
לצפיה ב-'זאת הבעיה'
זאת הבעיה
14/04/2014 | 16:19
1
93
המחיר הוא מעל לתקציב שחשבנו עליו, אבל לא משהו שיפיל אותנו מהרגליים. מצד שני האולם השני מציע חבילה מאוד מפנקת במחיר סופר אטרקטיבי. ומבחינת הדרישות / מראה, שניהם עומדים בקריטריונים
לצפיה ב-'אז תלכי עם השני...'
אז תלכי עם השני...
16/04/2014 | 09:55
49
גם לנו היה מקרה דומה (וכבר התכוונו ללכת עם השני) אבל בפוקס המקום שאהבנו הוא של חברים טובים של המשפחה אז הסתדרנו איתם על מחיר.
אבל אני אומרת לך בלב שלם שלא היינו סוגרים איתו בלי הקרבה המשפחתית בגלל עניין התקציב.
בסופו של דבר האורחים לא באמת זוכרים את האולם ואיזה מפות ונרות היו. הם זוכרים רק את האוכל
אני חושבת שאם המקום השני עומד בקריטריונים אז עדיף לסגור איתו ולהנות בירח דבש מפנק שאתם כן תזכרו
לצפיה ב-'לו"ז ביום האירוע'
לו"ז ביום האירוע
12/04/2014 | 08:55
2
245
היי,
האירוע אמור להתחיל בשעה 19:30.
מתי לדעתכם אני אמורה להתחיל להתארגן? (מתארגנת בבית עם ספקים וצלמים שמגיעים אלי).
האם 11-12 נראה לכם הגיוני?
כמה זמן בכלל לוקח להתאפר ולהסתרק?
וכמה זמן לוקחים הצילומים? (האולם כשעה נסיעה מהבית שלי ואנחנו מתכוונים להצטלם בדרך לשם).
כמה זמן מלפני ההתחלה אני והחתן צריכים להגיע לאולם בשביל להתאוור ולהתרענן?

תודה
לצפיה ב-'לו"ז'
לו"ז
12/04/2014 | 11:23
173
כדאי לשאול את הצלמים באיזה שעה הם רוצים לצאת לצילומים, ואז לגזור שלוש שעות לאחור- ולפי זה להתחיל להתאפר/להסתרק.
ורצוי מאוד להגיע שעה לפני הקבלת פנים - כדי שיהיה לכם זמן לנוח, לאכול משהו ולעשות צילומי משפחות.(לכן גם חשוב להגיד למשפחות שיגיעו מוקדם).

אני לקחתי מישהי שעושה גם איפור וגם שיער,  היא הגיעה אליי ב-12. סיימנו תוך שעתיים וקצת, אבל היא אמרה שעדיף תמיד לקחת טווח ביטחון של שלוש שעות, לכל מקרה.
בסביבות 15:00 הצלמים הגיעו.
בערך ב15:30-15:45 יצאנו החוצה לצילומים והגענו לאולם בשעה 18:30.
לצפיה ב-'הכי טוב זה לבדוק עם הספקים שלך'
הכי טוב זה לבדוק עם הספקים שלך
13/04/2014 | 11:05
93
קודם עושים שיער ואחר כך איפור.
אני אמרתי גם למאפרת וגם לספר כמה אנשים יש להם לאפשר/לסרק ומה תפקידם בכח (משפחה או שושבינות או כלה)
לפי זה הם אמרו לי מתי הם יגיעו, מה הסדר שהם יעבדו לפיו וכמה זמן כל דבר יקח.

המאפרת שלי תאפר קודם את השושבינות, אחר כך אותי ובסוף את אמא ואחיות. כל איפור זה שעה. אם אני רוצה לצאת ב15:30 היא צריכה לסיים אותי עד 15:00 כי יש לבישת שמלה אחרי האיפור.
הספר יעשה אותי ראשונה, אחר כך שושבינות ובסוף משפחה.

בקיצור הבנת איך זה עובד?
לצפיה ב-'בית פיין'
בית פיין
12/04/2014 | 12:58
1
353
היי כתבתי לפני כמה ימים אבל יכול להיות שזה קצת הלך לאיבוד ולא שמו לב לזה.. :)
אנחנו שוקלים את המקום הזה ורציתי לדעת אם מישהו התחתן שם או היה שם בתור אורח ויכול לספר את החוויה שלו? אין בכלל תגובות באינטרנט ועשיתי חיפוש בפורום ולצערי לא מצאתי :/ יש רק תגובה אחת בעייתית משהו ב-mit4mit
היינו במקום והוא היה ממש חמוד בעינינו, והאוכל היה מ-ד-ה-י-ם (אם כי קצת יקר)
יש לנו כ-270 מוזמנים, כך שאני מניחה שיגיעו באיזור ה 220-230.. אבל באמת מדובר במוזמנים מאוד קרובים ולכן אולי אפילו יגיעו בסוף 250 אנשים
לי זה היה נראה קצת צפוף אבל הם אמרו שעשו כבר חתונות של 250 אנשים והיה ממש בסדר.

אשמח לכל תגובה

תודה!!!
לצפיה ב-'אנחנו בדקנו שנה שעברה'
אנחנו בדקנו שנה שעברה
12/04/2014 | 16:58
169
אני ממש התלהבתי מהמקום, שלדעתי מאוד מיוחד ובעל קסם, אבל באנו לראות אירוע של 220 אנשים ולטעמנו היה צפוף מידי, לא היה מקום לעבור בין שולחן אחד לשני.
לנו היה אירוע עם 250 אורחים ובאמת שאני לא ראיתי איך אפשר לצופף בצורה חיננית בלי להרגיש כמו סרדינים, מצד שני גם לנו הם אמרו שיש להם פיתרונות אז אני לא יודעת. אנחנו בחרנו בסוף באוהל יעל והיינו סופר מרוצים.
לצפיה ב-'שרשור 11/04'
שרשור 11/04
11/04/2014 | 09:16
34
68
לצפיה ב-'חברה טובה מתחתנת '
חברה טובה מתחתנת
11/04/2014 | 09:20
4
453
היי חברים וחברות

חברה קרובה מתחתנת עוד חודשיים ואני מנסה לחשוב על רעיון למתנה מיוחדת עבורה, כזו שאוכל לתת לה יום או יומיים לפני
אז היה לי רעיון ל"משהו חדש משהו ישן כחול ומושאל" אבל למעט מראה אישית מותאמת עבורה אין לי רעיונות נוספים

אשמח לקבל עצות או רעיונות!

תודה ומקווה שזה בסדר שפתחתי שרשור
לצפיה ב-'הנה משהו שאני עשיתי לחברות טובות'
הנה משהו שאני עשיתי לחברות טובות
11/04/2014 | 18:15
1
394
http://citrusim.blogspot.com/2012/12/blog-post.htm...

אם את רוצה ללכת על העתיק, חדש, מושאל וכחול בנוסף למתנה לחתונה, הייתי חושבת יותר על מתנות קטנות וסימליות. אני מניחה שתהיינה לך עוד הוצאות בנוסף לזה
Something Old, Something New, Something Borrowed and Something Blue:
משהו עתיק – מסמל המשכיות. אפשר למצוא איזה משהו וינטאג'י - משהו לבית, תכשיט, סיבוב אפילו בשוק הפשפשים - תלכו מספיק זמן מראש, לא קרוב מידי לחתונה.
משהו חדש – מסמל אופטימיות ותקווה. הייתי קונה לה משהו שהיא אוהבת. אני לא מכירה אותה, כך שאין לי רעיון לאן לכוון.
משהו מושאל – מסמל את שמחת הנישואין. זוגות ששמחים בנישואיהם חולקים את השמחה עם החתן-כלה. אם את כבר נשואה, הייתי משאילה לה משהו מהחתונה שלך (בירית, תכשיט שיכול להתאים). אם לא, אפשר לבקש מאמא שלה או אמא של החתן.
משהו כחול – מסמל נאמנות, אהבה, טוהר ופוריות. הייתה פה פעם כלה שתפרה בירית כחולה לחברה שלה. לא מאוד מסובך. הנה הקישור  http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
12/04/2014 | 22:12
69
אחרי מחשבה זו המסקנה
משהו חדש: מראת כיס עם כיתוב אישי
משהו כחול: מגבות אישיות עם רקמה של תאריך החתונה
משהו ישן: תמונה ישנה שלנו במסגרת ישנה
משהו מושאל: הכפכפים הלבנים ששימשו אותי לחתונה

מוזמנות להציע הצעות/רעיונות נוספים בכל עת
לצפיה ב-'החברות המקסימות שלי נתנו לי:'
החברות המקסימות שלי נתנו לי:
13/04/2014 | 17:42
165
משהו ישן ומושאל - ספר יד שניה של אפרים קישון (אהובי)
משהו חדש וכחול - לק
זה היה ממש חמוד
לצפיה ב-'מתנה שעשינו עכשיו לחברה טובה (משהו כחול וכו')'
מתנה שעשינו עכשיו לחברה טובה (משהו כחול וכו')
16/04/2014 | 02:46
93
הי,
חברה טובה התחתנה לפני כמה ימים וקבוצת החברות הטובות עשתה לה מתנה על העיקרון שציינת. לדעתי זה מזמין מתנות יותר סמליות ומרגשות מאשר "יוקרתיות" או יקרות.

משהו כחול- צמיד (אפשר גם תכשיט אחר, או תמונה גדולה לבית, או צעיף בעבודת יד)

משהו ישן- תמונת ילדות של כל החברות (או של שתיכן) ממוסגרת יפה

משהו חדש- שלט חדש לדלת עם שמות המשפחה החדשים (הרי עד עכשיו הם היו XX ישראלי ו-AA כהן, מעכשיו יהיו "XX ו-AA ישראלי-כהן")

משהו מושאל- הבאנו לה מלא דיסקים וספרים שלנו שיהיה לה לשבוע שלפני החתונה. עוד אפשרות- להשאיל לה את עצמך בתור עזרה בבית (נגיד סדר בבית\ שטיפת כלים\ להכין להם ארוחת בוקר מושקעת\ לקפל להם כביסה וכו'- משהו שיעזור להם בימים הטרופים שלפני החתונה).
לצפיה ב-'תזכירו לי איפה קונים smashbook בימינו..?'
תזכירו לי איפה קונים smashbook בימינו..?
11/04/2014 | 12:10
12
336
חברה טובה התארסה ומתחשק לי לקנות לה אחד
תודה!
לצפיה ב-'תשלחי מסר ליוסי האדום'
תשלחי מסר ליוסי האדום
11/04/2014 | 18:18
2
198
הוא המומחה
לצפיה ב-'אני למדתי הכל מ- Raspail....'
אני למדתי הכל מ- Raspail....
11/04/2014 | 18:20
247
יש בסנטר... אבל אני הזמנתי מאה"ב...

יצא יותר זול עם המשלוח וכל כמה ימים יש להם מבצע אחר..
בטח עכשיו יש מבצע פסחא...
לצפיה ב-'תודה '
תודה
11/04/2014 | 22:43
17
לצפיה ב-'יש חנות יצירה ליד עזריאלי'
יש חנות יצירה ליד עזריאלי
11/04/2014 | 21:07
5
316
ראיתי שם מלא סמאשבוקס, אבל ברח לי שם החנות... ממש ליד פלאפל ג'ינה שם...
שווה גם לבדוק ברשת חנויות יצירה בשם פלסטלינה, אם יש להם, זה כנראה יהיה יותר זול.
בהצלחה!
לצפיה ב-'פלסטלינה'
פלסטלינה
11/04/2014 | 21:48
1
143
יש להם אתר/פייסבוק? כי לא מצאתי. אמרת שזו רשת, אבל נראה שזה רק בחיפה, יכול להיות?
ואני ממש אשמח אם תוכלי להזכר בחנות שליד עזריאלי!! אני גם מחפשת סמאשבוק ואני לא מכירה את ת"א בשיט, ככה שפלאפל ג'ינה לא אומר לי כלום
לצפיה ב-'אכן אקוורל..תודה!'
אכן אקוורל..תודה!
12/04/2014 | 01:21
91
אם את עומדת מול עזריאלי, מכיוון נניח הגשר, החנות נמצאת בצד ימין- חוצים את מעבר החצייה שם וממשיכים ללכת לכיווון דרך קלקא- זה ממש קרוב.

לגבי פלסטלינה- כנראה שזו באמת רשת חיפאית, יש חנות בזיו ויש חנות במרכז הכרמל גם...
לצפיה ב-'תודה! זוכרת במקרה מחירים בערך? haych, נראה לי'
תודה! זוכרת במקרה מחירים בערך? haych, נראה לי
11/04/2014 | 22:39
2
94
שהחנות היא "אקוורל" (פנאי לי לשעבר).
לצפיה ב-'סורי, לא זוכרת במדוייק...'
סורי, לא זוכרת במדוייק...
12/04/2014 | 01:23
1
101
אני רק זוכרת שחשבתי שזה ממש יפה אבל די יקר- באיזור ה-100 שקלים או יותר, ואז פשוט הכנתי לעצמי מחברת כלה עם עטיפה תפורה ומגניבה במקום :) שווה לבדוק בחנות, אפשר גם להתקשר אליהם... היו להם גם המון אביזרים לסמאשבוקס.
אגב, יש שם הנחת סטודנטים קבועה, אז זה יכול להוזיל קצת מחירים..
לצפיה ב-'מגניב, תודה!'
מגניב, תודה!
12/04/2014 | 13:20
15
לצפיה ב-'יש גם אצל נתנאלה.קום'
יש גם אצל נתנאלה.קום
13/04/2014 | 16:28
1
115
ברחובות או באתר שלה באינטרנט.
במסטיקים ברעננה או באתר באינטרנט.
בויטרינה ב-M הדרך.

אני קניתי עוד לפני שזה הגיע לארץ אז רכשתי בחנות אינטרנטית בחו"ל שאני מאד אוהבת - simon says stamp
http://www.simonsaysstamp.com/servlet/StoreFront
לצפיה ב-'תודה! כבר מתחילה להשווה ספרים ומחירים '
תודה! כבר מתחילה להשווה ספרים ומחירים
13/04/2014 | 17:43
19
לצפיה ב-'גרפוס'
גרפוס
16/04/2014 | 12:18
4
לצפיה ב-'מתנות לחברות'
מתנות לחברות
11/04/2014 | 20:58
4
195
טוב, בגלל שיש פה כ"כ הרבה כישרון ויצירתיות, אני מקווה שתוכלו לעזור לי.

אני מחפשת מתנות מכמה סוגים:
מתנות לבנות שמגיעות למסיבת רווקות (כבר רשמתי לעצמי לבדוק את נושא ה"עוגיות בצנצנת", עם מרכיבים שפשוט מערבבים, אבל אשמח לעוד רעיונות)
מתנות ל-3 חברות שעושות מעל ומעבר בתקופה הזו (אחת ציירה לנו את ההזמנה ועוזרת בכל מה שקשור לעיצוב ויצירתיות, ו-2 בעיקר בליווי נפשי אבל חשוב מאד)
מתנה לאמא (ואולי לאבא?) שתומכת מאד וכמובן מלווה אותי בכל הדרך.

מאד חשוב לי להוקיר להן תודה, כי באמת שאני מרגישה המון אהבה וליווי ותמיכה, אבל כמובן שזו תקופה עם הרבה הוצאות, לכן אני מחפשת משהו יחסית קטן אבל יפה.... ואין לי רעיון :\

אשמח לשמוע מה אתן עשיתן (אם בכלל)!
תודה:)
לצפיה ב-'האמת שאני לא הייתי יצירתית במתנות'
האמת שאני לא הייתי יצירתית במתנות
12/04/2014 | 11:33
154
המסיבת רווקות שלי הייתה "מסיבת הפתעה"- אז ככה שלא יכולתי להכין שום דבר.
אבל הבנות שאירגנו נתנו לכל אחת לק במתנה. בעוד שתי מסיבות רווקות שהייתי נתנו במתנה:
1. תופסן כזה של פתקים בצורת פרח יחד עם בקבוק לק (יש פה מוטיב חוזר אצל החברות שלי)- הן ארזו את זה יפה בנייר צלופן עם פתק של "תודה שבאתן".
2. תיק קטן עם סט של גומיות ומראה קטנה.

היה לי חשוב לתת מתנה להורים ולאחיות שלי שמאוד מאוד תמכו ועזרו לי בכל ה"תהליך" (וכמובן היו חלק מהחתונה עצמה).
לאחיות שלי עשיתי סט עם כל מיני דברים קטנים וחמודים מ"ללין" ולהורים נתתי שובר למסעדה שאנחנו מאוד אוהבים.
לצפיה ב-'הצעות'
הצעות
13/04/2014 | 16:37
386
למסיבת רווקות קניתי מתנות חמודות ולא יקרות בעלי אקספרס ואת הטאצ' האישי השקעתי באריזה יפה (קופסא לבננות כי בכל זאת מסיבת רווקות , תחתיות לכוסות מסיליקון בצורת דוילי, ארגונית לקוסמטיקה וסט מברשות תואם בורוד עם נקודות)>>>>

לחברה שעזרה מעל ומעבר ורציתי להודות לה קניתי צמיד גולדפילד עדין עם ריקוע של כיתוב לבחירתי, מכאן>
http://market.marmelada.co.il/products/10446
וממש אהבתי אז קניתי גם לעצמי

מתנה לאמא/אבא אין לי רעיון כרגע אבל אני תמיד מוצאת כאן>
http://www.look.co.il/
לצפיה ב-'רעיון ממש מדליק שנתקלתי בו לאחרונה'
רעיון ממש מדליק שנתקלתי בו לאחרונה
13/04/2014 | 20:22
180
חברה הכירה לי את זה, זו ערכה להכנת עוגיות, ממש ממש מגניבה!
כרגע הרבה אזל בגלל פסח, אבל אני בטוחה שהם יתחדשו בשבועות הקרובים..
הנה הפייס שלהם: https://www.facebook.com/pages/Chef-box-bake-it-ea...
אגב, היא אמרה שהעוגיות קוקוס והשוקולד טעימות בטירוף!
לצפיה ב-'תודה בנות! רשמתי '
תודה בנות! רשמתי
16/04/2014 | 21:33
4
לצפיה ב-'מתנה לחתן מההורים שלי'
מתנה לחתן מההורים שלי
12/04/2014 | 07:57
3
290
היי לכן
מסתבר שמנהג "החלפת מתנות" עדיין קיים ולכן אמא שלו מעוניינת לקנות לי תכשיט, שאני אבחר, וההורים שלי רוצים לקנות לחתן החדש גם כן משהו.
חשבתי איתם מה יהיה שימושי ואני פוסלת שעון מכיוון שהוא לא עונד שעונים ואין טעם לקנות לו אחד שיישב במגירה.
אמא שלי רצתה לקנות לו טלית מעוצבת ויפה אבל הוא לא יילך איתה לחופה, ובכלל-גם לבתי כנסת בחגים הוא לא הולך אז אין מה.

מבחינת בגדים, בושם, ענייני גאג'טים-הוא מסודר.

רעיונות שאוכל לתת להורים שלי בשביל לפנק אותו במשהו שימושי?
אני חשבתי על גיפט כארד מהם לחנות שבה הוא יקנה את כול הבגדים לחתונה או חלק מזה הוא ישתמש בכרטיס ויוסיף.
המלצות לחנויות במרכז הארץ? חוץ מזארה שאני יודעת שיש להם, אני רוצה רעיון למשהו שונה קצת..

תנקס
לצפיה ב-'רעיונות למתנה לחתן '
רעיונות למתנה לחתן
13/04/2014 | 20:25
159
אני לא יודעת מה התחביבים שלו, אבל אולי משהו קשור? למשל כדור של משחק כלשהו, גדג'ט למחשב, מחבט של משהו (תלוי כמובן בתחביב)
גיפט קארד זה נחמד, אבל בעיניי כללי מידי, אבל אולי נגיד כפכפים או נעליים שהוא יבחר?

ויש איזה אתר שאני מאוד אוהבת ותמיד מוצאת שם מתנות מגניבות ממש.. אפשר להציץ:
http://www.gadgetshop.co.il/

מזל טוב!
לצפיה ב-'אולי משהו לירח דבש, אם מתוכנן כזה?'
אולי משהו לירח דבש, אם מתוכנן כזה?
13/04/2014 | 20:42
1
79
א' שלי רצה חולצות תרמיות, אז ההורים שלי קנו לו. בהתחלה הם היו אמורים לקנות לו נעלי טיולים, אבל הוא ויתר. אז אולי משהו בסגנון הזה.
אולי איזו ערכת קפה משופרת? או כרטיסים להופעה?
לצפיה ב-'תודה על ההצעות, אמא שלי רוצה לקנות'
תודה על ההצעות, אמא שלי רוצה לקנות
14/04/2014 | 09:59
74
עבורו משהו ממשי יותר, זאת אומרת לא כניסה לספא או הופעה אלא משהו שהוא יהנה ממנו אח"כ במובן מסוים.
אנחנו מתכננים ירח דבש אבל לא למקומות שדורשים ציוד מיוחד, זה רעיון מצוין וגם ציוד שנשמר הלאה לטיולים הבאים..
קפה הוא לא שותה וגדג'טים רציניים פחות מעניינים אותו, ואקסבוקס מהסוג החדיש יש לו גם כן:\ אוף ממש קשה!

אמא שלי חשבה לתת לו גיפט כארד לחנות ספציפית שלאחר מכן הוא יקנה בא חליפה, זה נראה לי רעיון נחמד אבל דורש ממנו להסתובב בחנויות ולחפש סגנון שידבר אליו כדי לקבל החודש את המתנה הזו, וההורים לא רוצים להגביל אותו לחנות ספציפית שיידרש לרכוש בה..

עוד רעיונות מדליקים?:)
תודה
לצפיה ב-'אלבום חתונה'
אלבום חתונה
12/04/2014 | 18:24
6
197
עברה כבר חצי שנה מהחתונה (ואני עוד חייבת קרדיטים- בדרך)
בגלל שויתרנו על אלבומים ואני ממילא לא כל כך מתחברת לאלבומים דיגיטיליים החלטתי להכין אלבום לבד- למישהי יש רעיונות איפה אפשר לקנות אלבומים מיוחדים?

תודה רבה
לצפיה ב-'מה הכיוון שלך ובאיזה סגנון?'
מה הכיוון שלך ובאיזה סגנון?
13/04/2014 | 16:41
100
את מחפשת רק כריכה או גם דפים וקישוטים?
הייתי ממליצה להתחיל מכל החנויות האינטרנטיות לחומרי יצירה לאלבומים (בד"כ יש גם חנות אמיתית שאפשר להגיע ולמשש את החומרים)>
http://www.netanella.com/default.aspx
http://mastikim.co.il/
http://www.xmix.co.il/
http://www.mypunch.co.il/
http://www.paperheart.co.il/shop/
ויש עוד כמה...
לצפיה ב-'המלצה על אלבום מיוחד'
המלצה על אלבום מיוחד
13/04/2014 | 16:54
3
156
היי, יש את "אל הבול" . יש להם כמה סניפים בארץ. לא יודע אם הם ממש מיוחדים אבל המבחר די גדול.

אם את רוצה משהו מיוחד באמת שהוא גם עבודת יד, את יכולה לפנות אלי לפרטי ואפנה אותך לכורך מדהים שעשה לי המון "אלבומי הדבקה". אצלו האפשרויות ממש כמעט בלתי מוגבלות ! יכול להיות קצת יותר מורכב מבחינת ההשקעה בזמן  וגם יקר יותר אבל היי, רצית מיוחד, לא ? :)

בהצלחה וחג שמח :)
לצפיה ב-'שמוליק'
שמוליק
14/04/2014 | 05:40
2
98
תמיד נשמח גם אנחנו לשמוע על ספקים מוכשרים
רק בבקשה, בלי לציין מספרי טלפון על גבי הפורום
לצפיה ב-'היי'
היי
14/04/2014 | 07:31
1
73
היי רונית, לא ציינתי מספר טלפון, ואפילו לא את שם הספק :)
לצפיה ב-'אני יודעת שלא ציינת'
אני יודעת שלא ציינת
14/04/2014 | 19:03
77
אבל אני חושבת שזה יהיה אחלה אם כן תציין את שם הספק.
כל הרעיון של הפורום הוא שנקבל המלצות טובות, מהיימנות ואמינות על ספקים ונוכל להגיע אליהם במידה ונרצה בכך.
ציינתי את נושא מספרי הטלפון, מכיוון שלפעמים כשנותנים המלצה על ספק חדש, נוטים לצרף פרטי התקשרות. ומספרי טלפון מותר רק במסרים
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
19/04/2014 | 21:32
9
אני אבדוק את האתרים
לצפיה ב-'חופשה מהעבודה'
חופשה מהעבודה
10/04/2014 | 14:55
15
580
לא ידעתי לאן לשרשר, יסלחו לי המנהלים!

לפי מה שאני יודעת, לא קבוע בחוק שום דבר על חופשה לחתונה. זאת אומרת שהבוס שלי לא חייב לאשר לי חופשה, נכון?
הימים שצברתי, הם הימים שמגיעים לי, וגם אותם הוא לא חייב לאשר לי.... אני טועה? כי אם אני צודקת - זה ממש נוראי!!

כמה ימים אתן לקחתן? כמה זה מספיק?
אם החתונה שלי ביום שישי בבוקר, כמה לדעתכן אני אצטרך לפני וכמה אחרי?
ומה עושים עם החוק הלא הגיוני הזה??
לצפיה ב-'אנחנו קיבלנו יומיים על חשבון המערכת'
אנחנו קיבלנו יומיים על חשבון המערכת
10/04/2014 | 15:59
380
את יום החתונה עצמו + יום אחרי.
לא יודעת אם זה בכל המשרדים, אבל כך זה היה אצלנו.

אני לקחתי בנוסף יום אחד לפני החתונה.
(התחתנתי ביום רביעי אז הייתי בחופש שלישי-רביעי-חמישי ואז היה לי את שישי-שבת בנוסף).
לי הספיק יום חופש אחד לפני.
לצפיה ב-'גם אני לא קיבלתי חופש, אפילו לא על יום החתונה'
גם אני לא קיבלתי חופש, אפילו לא על יום החתונה
10/04/2014 | 17:00
399

אני התחתנתי ביום ראשון, אז היה לי את שישי-שבת אבל בתכל'ס ניצלתי אותם למנוחה ובטלה. לקחתי חופש בחמישי כדי לנצל לסידורים.
חזרתי לעבודה ברביעי (ראשון,שני,שלישי היינו בצימר).

אני חושבת שיום-יומיים לפני החתונה זה מספיק (אבל הכל תלוי בסידורים/מורכבות החתונה וכו').
לצפיה ב-'אין חוק אבל למה שלא יאשרו?'
אין חוק אבל למה שלא יאשרו?
10/04/2014 | 17:17
3
331
את יודעת הרי תאריך אז תבקשי את החופש מראש....
לבעלי נתנו שני ימי חופש, לי לא נתנו אז כשאת מבקשת חופש תשאלי מה המדיניות של מקום העבודה ואולי חלק מהחופש הזה יהיה על חשבונם
לצפיה ב-'אצלי נאמר ש"הולכים לפי החוק"'
אצלי נאמר ש"הולכים לפי החוק"
10/04/2014 | 17:25
2
326
בדקתי את החוק, והוא אומר שהם לא מחויבים לתת לי אפילו יום אחד. שאני יכולה לקחת את מה שצברתי וזהו.
שאלתי אתכם כמה אתם חושבים שאני אצטרך, אם אני מתחתנת ביום שישי... קשה לי לחשוב על לחזור לעבודה ביום ראשון, אבל קשה לחשוב על לחזור לעבודה גם ביום שני או שלישי.... אז נראה לי שאני אקח פשוט יומיים לפני וזהו. ואת שאר ימי החופש שלי אשמור להמשך.
לצפיה ב-'אני חושבת שאם את לוקחת ימי חופש מעבר למכסה'
אני חושבת שאם את לוקחת ימי חופש מעבר למכסה
11/04/2014 | 12:22
1
189
פשוט מנכים לך את ימי החופש מהמשכורת (כחופשה ללא תשלום).
אני לא בטוחה שזה ככה בכל מקום כי אני עובדת במגזר הציבורי, אבל את יכולה לבדוק את זה אצלך אם זה רלוונטי.
לצפיה ב-'יש מקומות עבודה שאפשר להיכנס למינוס...'
יש מקומות עבודה שאפשר להיכנס למינוס...
11/04/2014 | 12:46
42
לצפיה ב-'אני כנראה לא דוגמה מייצגת'
אני כנראה לא דוגמה מייצגת
10/04/2014 | 21:33
285
כי חצי שנה לפני החתונה כבר הייתי במוד של לחסוך ימי חופש בשביל הירח דבש (חודש וחצי בניו זילנד). התחתנתי בשישי בצהריים בארץ ובסופ״ש אחרי בקפרסין . נתנו לי 3 ימי חופש מהעבודה וניצלתי אחד מהם ליום חמישי שלפני החתונה בארץ ובשביל חמישי וראשון לסופ״ש בקפרסין. לא לקחתי יום חופש אחד מעבר למה שנתנו לי, ותכלס... היה שווה את זה

אבל זה מאד תלוי בך, שבאיך את לוקחת את העסק הזה וכמה דברים את משאירה לרגע האחרון. אצלי לא היו יותר מידי דברים, ואת מה שהיה (חוץ מסידורי הישיבה) סדרתי כמה ימים לפני. ביום חופש שלקחתי לפני החתונה עשיתי מניקור וסגרנו את סידורי הישיבה. רוב היום היה חופשי.
לחזור לעבודה בראשון אח״כ היה קצת קשה. אם לא הייתי מתקמצנת כנראה שהייתי לוקחת גם אותו ואולי אפילו את שני.
לצפיה ב-'התנצלותך מתקבלת '
התנצלותך מתקבלת
10/04/2014 | 21:36
3
338
זה נושא מספיק חשוב שיכול לעמוד בפני עצמו

ולשאלתך, גם אנחנו לא קיבלנו ימי חופש מהעבודה, אבל זה ברור לך שאף אחד לא ילך לעבודה ביום חתונתו, חוץ מ..... גילי.
המטורף היה לחוץ לסיים משהו, אז על הדרך הוא עבר בעבודה לכמה שעות.
אבל הוא פסיכי, באמת. חוץ ממנו בחיים לא שמעתי על עוד מקרה כזה.

אף בוס בעולם לא יצפה ממך להגיע.
אולי תגיעו רק בשביל הבדיחה. זה דווקא יכול להיות רעיון מדליק
או לצילומים מקדימים....

תדווחי על זה כיום חופש - חתונה
לא נראה לי שיורידו לך על זה יום. אבל אם כן, כפרה....
לצפיה ב-'לא הייתה מישהי שכתבה שזה היה אחד הסיוטים שלה '
לא הייתה מישהי שכתבה שזה היה אחד הסיוטים שלה
11/04/2014 | 12:24
2
223
לפני החתונה?
שהיא חלמה שהיא קמה בבוקר ומתקשרת לחתן והוא אומר לה שהיא בעבודה?
לצפיה ב-'*שהוא בעבודה'
*שהוא בעבודה
11/04/2014 | 12:24
21
לצפיה ב-'לא יודעת.... '
לא יודעת....
11/04/2014 | 18:05
118
הייתי כל כך בהיי ומרוכזת בעצמי, שממש לא עניין אותי מה גילי עושה ומתי.
העיקר שהוא בא עם טוסט מתישהו בצהריים, כי כנראה שלא הייתי אוכלת אם הוא לא היה מכריח אותי, וזה, בוודאות, לא היה נגמר טוב
לצפיה ב-'אני לקחתי מיום שלישי (חתונה בשישי)'
אני לקחתי מיום שלישי (חתונה בשישי)
10/04/2014 | 22:31
233
ואת כל השבוע שאחרי כי היה דיל טוב לרומא...
לצפיה ב-'קיבלתי שלושה ימים, הוא קיבל אחד'
קיבלתי שלושה ימים, הוא קיבל אחד
10/04/2014 | 22:59
236
והבחורה ממשאבי אנוש אמרה שלא אחשוב בכלל על להגיע יום לפני החתונה לעבודה
אצלי יצא ממש קלאסי, כי התחתנו ביום שישי, וביום ראשון טסנו לברצלונה לכנס מהעבודה שלי, אז יצא שראשון-שלישי היו על חשבון העבודה, עוד שלושה ימים על חשבון העבודה לכבוד החתונה, ורק יום חופש אחד בודד לקחתי על חשבוני (כשלא הייתי בעבודה שלי עצמה מיום רביעי ועד יום שני של שבוע וחצי אחרי).
לצפיה ב-'אני לקחתי יומיים'
אני לקחתי יומיים
11/04/2014 | 01:03
169
התחתנתי בשלישי והייתי בחופש ראשון-שני. יצא סופ"ש ארוך, אבל שישי-שבת היה יום כיפור...
ביומיים האלה לא עשיתי שום דבר מיוחד מעבר לכמה דקות מקווה ולשעתיים מניקור-פדיקור.
את סידורי ההושבה עשיתי בערב אחד, תוך שעה.
אם את לא משאירה דברים לרגע האחרון-אין סיבה שתצטרכי יותר ימים. תודיעי כמה שיותר מוקדם על מספר הימים ואני לא מאמינה שהבוס לא יאשר לך את זה...

לגבי אחרי החתונה - התחתנתי בסוכות, ככה שהיומיים שאחרי החתונה היו חג, ואחריו טסתי לירח דבש. אבל אני מניחה שהייתי חוזרת לעבודה ביום ראשון.

את מתחתנת בשישי - נראה לי שכדאי שתקחי חופש גם ביום ראשון, אולי גם שני. בכ"ז יש סידורים של אחרי חתונה-ענייני הפקדות ותשלומים בעיקר.
לצפיה ב-'תודה רבה, התקבלה החלטה'
תודה רבה, התקבלה החלטה
11/04/2014 | 22:39
209
החתונה ביום שישי, אז אני אסתפק בחופש בימים רביעי-חמישי, גם ככה זה לא שנשארו לי דברים לעשות, זה יהיה בעיקר להירגע.
והחל מיום ראשון נתחיל לתכנן את הירח דבש, אז........
לצפיה ב-' סיכום שבועי- 10.4.14 '
סיכום שבועי- 10.4.14
10/04/2014 | 12:25
49
415
סעיף הסכמ"ש המתחלף: מה התכנית שלך לחג פסח?
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
המשך>>
סעיף הסכמ"ש המתחלף: מה התכנית שלך לחג פסח?
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!
לצפיה ב-'שאלה חשובה:)'
שאלה חשובה:)
10/04/2014 | 08:22
13
701
בנות יקרות!

נותרו לי עוד 20 יום ליום הגדול ואני מאוד מתרגשת!
רציתי לשאול..

בהפסקה בין השיער לאיפור בסלון כלות..אני צריכה לעשות הפסקת אוכל
מה אתן ממליצות לאכול שיהיה משביע אך לא מנפח?

אודה לתשובתכן:)
לצפיה ב-'תאכלי משהו פחממתי קל'
תאכלי משהו פחממתי קל
10/04/2014 | 11:04
2
457
כגון כריך לא גדול עם אבוקדו או גבינה מלחם קל או לחם שעור (שמשביע מאוד).
אפשרי לנשנש ירקות גם עם זה.

ממליצה מאוד לאכול ולשתות מספיק, כי זה לא כיף כלה שמתעלפת (קרה לי פעם בצילומים, לא היה נעים...)
לצפיה ב-'אפשר גם ...'
אפשר גם ...
10/04/2014 | 11:27
1
374
סושי
זה משביע ועם זאת לא מנפח
אפשר להזמין צמחוני

(וזה גם יפה בתמונות )
לצפיה ב-'נכון! '
נכון!
10/04/2014 | 14:27
230
אני צריכה להתחיל להזמין לכלות שלי סושי
לצפיה ב-'אני אכלתי סושי'
אני אכלתי סושי
10/04/2014 | 11:29
348
לא כבד, לא מלכלך וכיף לאכילה.
מה שכן דאגתי שהסושי לא יהיה עם דגים טריים (אלא דגים בטמפורה/צמחוני) כדי למנוע איזשהו סיכוי שהדגים לא יהיו טריים וזה יעשה לי קלקול קיבה.
לצפיה ב-'אני תמיד צוחקת עם חברות שלי'
אני תמיד צוחקת עם חברות שלי
10/04/2014 | 12:31
391
שבסוף אני יישב לאכול לאפה.

לצפיה ב-'אני אכלתי '
אני אכלתי
10/04/2014 | 12:40
346
בין צילומי החוץ לצילומי הסטודיו שעשינו, הייתי רעבה. ליד הסטדיו של הצלם הייתה פיצריה. אז עם השמלה והאיפור והכל - יצאתי והלכתי לקנות לעצמי משולש פיצה.
עד היום אחת התמונות הכי טובות באלבום שלנו היא התמונה שלי עם הפיצה ביד ואוכלת אותה.
14 שנים שעברו ועדיין זה אחד הדברים הכי "משונים" שזכורים מהחתונה שלנו - הכלה שמתעקשת לאכול פיצה עם השמלה
לצפיה ב-'צלחת פירות'
צלחת פירות
10/04/2014 | 12:53
298
אני הזמנתי למלון מראש צלחת פירות טרופים כדי שזה גם לא ינפח יותר מדי וגם יהיו לי הרבה נוזלים.
היה טעיםםםםםם
לצפיה ב-'מה שאת הכי אוהבת לאכול...'
מה שאת הכי אוהבת לאכול...
10/04/2014 | 22:38
113
לצפיה ב-'נסי להימנע מירקות טריים'
נסי להימנע מירקות טריים
13/04/2014 | 01:38
248
כי הם גורמים לנפיחות, מומלץ יממה לפני החתונה להימנע
לצפיה ב-'אני אכלתי טוסט'
אני אכלתי טוסט
13/04/2014 | 03:25
217
גם ככה לא מצליחים לאכול יותר מידי... גילי ממש הכריח אותי לאכול.
את מכירה את עצמך ואת הגוף שלך הכי טוב. תבחרי משהו שיתן לך אנרגייה ויגרום לך לתחושת שובע נעימה

מצרפת את פוסט שלי על מה לא מומלץ לעשות שבוע לפני החתונה.
בהצלחה
http://citrusim.blogspot.com/2012/10/blog-post.htm...
לצפיה ב-'סנדויץ׳ טוב נראה לי אידיאלי'
סנדויץ׳ טוב נראה לי אידיאלי
13/04/2014 | 06:42
164
ולשתות מספיק, במיוחד אם מצטלמים בחוץ בקיץ.

אנחנו הלכנו בבוקר לארוחת בוקר טובה, נשנשתי איזה וופל תו״כ ההכנות, והפעם הבאה שאכלנו היתה בחתונה.
לצפיה ב-'אני אכלתי קאווה '
אני אכלתי קאווה
13/04/2014 | 15:36
1
188
אבל ברצינות -
באמת שבקושי נגעתי בקאווה,
זה היה יותר בשביל התמונות ובשביל טיפטיפונת אווירה טובה.

מבחינת אוכל -
אמא שלי הביאה בורקסונים קטנטנים מהקונדיטוריה של שמו - הם קטנים, כמעט בגודל של ביס, וכולם נהנו מהם במהלך היום.
כשהיא אמרה שזה לבת שלה, שמתארגנת לחתונה שלה, גם נתנו לה 3 פחזניות קטנות חמודות שהיו לא רעות בכלל

היה נוח לאכול אותם 'בין לבין',
ובגלל שהם לא מבצק עלים, הם גם לא התפוררו ולא עשו בלאגן.
לצפיה ב-'תודה לכולן על המענה:)'
תודה לכולן על המענה:)
15/04/2014 | 19:17
14
לצפיה ב-'כמה לשים לחתונה?'
כמה לשים לחתונה?
09/04/2014 | 20:05
9
594
חברה טובה שלי מתחתנת מחר... ואשמח שתעזרו לי להחליט כמה לשים לה לחתונה.אני עדיין לא נשואה ורב החברות הטובות והקרובות שלי עדיין לא התחתנו...
היא עשתה מסיבת רווקות ששם כל אחת שמה כסף+ נסיעה באוטו שלי (שעה וחצי כיוון), לחינה קניתי לה מתנה גדולה, והחתונה גם לא באיזור הזה שעתיים נסיעה ממני.
כמה נהוג לשים??
לצפיה ב-'את באה לבד או עם בן זוג?'
את באה לבד או עם בן זוג?
10/04/2014 | 08:54
1
337
אני לחברה מאוד טובה שלי באתי עם בן זוגי ושמתי 1000 ש"ח. (החתונה הייתה בחיפה גם שעתיים נסיעה..)
אני מניחה שאם הייתי באה לבד אז לפחות 600-700 ש"ח.
לצפיה ב-'אני מגיעה לבד...'
אני מגיעה לבד...
10/04/2014 | 10:15
125
לצפיה ב-'נהוג לשים כמה שרוצים ואפשר לתת'
נהוג לשים כמה שרוצים ואפשר לתת
10/04/2014 | 09:53
2
490
(מצטערת אם אני אשמע תוקפנית)
אין "נהוג, או "מקובל". כל אחד צריך להסתכל על היכולת הכלכלית שלו ולפי זה להחליט.
את צריכה לשאול את עצמך את השאלה - כמה אני יכולה לתת בלי לפגוע לעצמי ברמת החיים / למנוע מעצמי את הצרכים שלי?
את הסכום שקיבלת את יכולה להחליט לתת בשלמותו או פחות מזה.

אם יגידו לך שמקובל לתת 1000 ש"ח, ולך אין את הסכום הזה, או שהיה לך אבל כבר הוצאת בערך 600 על מסיבת הרווקות והחינה - אז תוותרי על אוכל או דברים אחרים כדי להשלים את הסכום?
ואם יענו לך שמקובל לתת 300 ש"ח, אבל את יכולה להרשות לעצמך לתת 500 וזו באמת חברה טובה וקרובה - אז תתני פחות כי ככה מקובל?

לי היו (ועדיין יש) אירועים שאני חוסכת עבורם קצת כל חודש, כי חשוב לי לתת מתנה בסכום גדול. ויש אירועים שבהם אני נותנת סכום נמוך (יחסית. 300 ש"ח מזוג) כי זה מה שיש לי, ואני לא אוותר על לקנות אוכל ובגדים לילדים שלי בגלל שמקובל לתת מתנה גדולה יותר.
לצפיה ב-'נכון ש..'
נכון ש..
10/04/2014 | 10:17
325
בסוף שמים לפי היכולת הכלכלית.. אבל עדיין היה חשוב לי לדעת כמה לשים או כמה שמים בדכ לחברה טובה...
אומנם לא חברת ילדות ולפעמים אנחנו לא תמיד בקשר רציף אבל היא חברה טובה שלי..
לצפיה ב-'מצטרף...'
מצטרף...
10/04/2014 | 22:42
223
אנחנו קיבלנו צ'קים מחברות טובות שנתנו 350 ש"ח...
ולרגע לא התאכזבנו...

מי שבאמת חברה שלך לא תשפוט אותך לפי כמה שתשימי לי

שימי על פי היכולות הכלכליות שלך... ומה שאת מרגישה
לצפיה ב-'שני הסנט שלי'
שני הסנט שלי
10/04/2014 | 11:28
370
ראשית יש את אתר כמה לתת שיכול לתת לך מושג כמה "מקובל".
שנית אם את באמת רוצה להוריד את שאר העלויות מהמתנה עצמה (חינה מסיבת רווקות נסיעה וכו') ו"חוששת" שהסכום ייצא נמוך מידי הייתי מכינה ברכה ממש ממש מושקעת ואולי מוסיפה איזה כרטיס חיש גד או תמונה ממש מרגשת של שתיכן ודברים בסגנון הזה שכן מעידים על מחשבה ועל הקרבה ביניכן אבל לא מתבטאים בכסף.
ואם את כן לחוצה בכסף אבל מרגישה שאת רוצה לתת לה יותר אבל כרגע לא יכולה הייתי מדברת איתה ונניח מבטיחה לה מתנה עתידית שגם היא לאו דווקא עולה הרבה אבל שווה הרבה - למשל לצאת איתה ליום בנות חודש או חודשיים אחרי החתונה ו"לשחרר אותה מבעלה" או נותנת לחתונה מתנה לזוג של סופ"ש בצימר אבל כזה שתוכלי לשלם עליו רק אחרי שהם יממשו אותו (כלומר עוד חודשיים שלושה)
לצפיה ב-'700 ש"ח אם זאת חברה ממש טובה '
700 ש"ח אם זאת חברה ממש טובה
10/04/2014 | 12:32
152
לצפיה ב-'לפי היכולת הכלכלית '
לפי היכולת הכלכלית
11/04/2014 | 14:44
1
278
לשמח חתן וכלה זו מצווה ואת לא צריכה להיכנס לחובות בגלל זה .בדרך כלל יש 3/4 חתונות בחודש לאנשים  עם מעגל חברים רחב ורוצה לשמוח עם כולם אז מה צריכה לקחת משכנתא?
לצפיה ב-''
13/04/2014 | 01:37
24
לצפיה ב-'חתונה בספטמבר או אוקטובר?'
חתונה בספטמבר או אוקטובר?
09/04/2014 | 18:20
8
423
היי,אנחנו מתכננים חתונה לסביבות ספטמבר אוקטובר וההתלבטות היא רבה. 

מצד אחד מעדיפים את ספטמבר לפני החגים כשהתקופה פחות מסוכנת מבחינת מזג אוויר סגרירי אך החסרון הוא שאין לנו מספיק זמן להתחיל לחפש אולם, צלם וכו'.
מצד שני אוקטובר (רק לאחר סוכות, כלומר מאמצע החודש והלאה) יש סיכוי למזג אוויר סגרירי יותר אך נותן לנו תמרון של עוד חודש התארגנות.נשמח לעזרתכם בנושא כי עוד לא התחלנו להתארגן וכבר אנחנו מרגישים אבודים תודה רבה
לצפיה ב-'פשוט תתחילו לחפש מקום'
פשוט תתחילו לחפש מקום
09/04/2014 | 18:42
232
אל תנעלו על חודש עוד לפני שהתחלתם לחפש. תשאירו את האפציות פתוחות.  אולם\גן זה הדבר הכי מהותי בתכנון החתונה לדעתי וברגע תיהיה לכם אותו, תמשיכו הלאה לשלב הבא. עד ספטמבר יש מספיק זמן ואני משוכנע שתצליחו למצוא ספקים מעולים כלבבכם.
פשוט תתחילו ומה שיהיה יהיה :)

ולגבי מזג האויר, פשוט אי אפשר לדעת..... ברור שהסטטיסטיקות יגידו שאוקטובר גשום יותר אבל בהסתמך על החורף האחרון שהיו בו ממש קצת ימים גשומים, לא הייתי לוקח את הגורם הזה כשיקול מרכזי. גם תלוי כמובן באיזה איזור אתם מתחתנים :)

בהצלחה !
לצפיה ב-'היי'
היי
09/04/2014 | 18:56
138
ספטמבר זה בעוד חמישה חודשים. זה ים זמן.
חברה שלי התארסה והתחתנה בתוך שלושה חודשים, וזה לא מחזה נדיר.
חשוב שתכינו רשימה ותסגרו סעיף סעיף בלי להיות לחוצים.
תזכרי ש"מיעוט" הזמן גם עשוי לשחק לטובתכם: אולמות לחוצים לסגור תאריכים אחרונים.

התחתנתי ב17/9 ומזג האויר היה פשוט מושלם. ממליצה בחום :)
לצפיה ב-'התלבטות '
התלבטות
09/04/2014 | 19:37
3
204
ראשית, תודה על התגובות המהירות...

שנית, נראה לי שבאמת נתחיל לגשת לאולמות ולראות מי נגד מי.

כנראה ההתחלה בחיפוש אולמות קצת מפחידה.

אנחנו מתלבטים כרגע לגבי המיקום - הרוב המוחלט של המוזמנים יהיו מאזור המרכז , קצת מהשפלה וקצת מהשרון ולכן אנו מתלבטים על איזה אזור להתמקד.

יש מבחר ענק ויש הרבה המלצות
לצפיה ב-'לדעתי '
לדעתי
10/04/2014 | 12:30
107
חמישה חודשים זה בהחלט מספיק זמן לארגון חתונה...
סתם כדי שתביני- יש לי חברות שארגנו חתונה בחודשיים והייתה להן חתונה מדהימה, ויש לי גם כאלו שלקח להן שנה לארגן... לכל אחת יש את הקצב שלה, נראה לי שאין ממש חוקים בקטע הזה חוץ מזה שהכל הכל אפשרי :)

תתחילו קודם כל מלחשוב כמה מוזמנים בערך יהיו לכם כדי לדעת על איזה אולמות ללכת מבחינת הגודל. ואז להתחיל לראות אולמות...
מהרגע שתסגרו אולם הכל כבר יהיה הרבה יותר פשוט. מה שכן- אל תלכו לראות יותר מדי מקומות כי זה ממש מבלבל. הבעיה היא שיש מלאאאאאא מקומות מדהימים ביופיים (וגם מהרגע שאת יודעת שאת הולכת להתחתן, אז פתאום כל מקום נראה לי אופציונלי ומהמם להתחתן בו  ואז ממש קשה להחליט.
אני הייתי בפגישה באיזיווד שמיקדו אותי לשלושה אולמות וזהו!! ככה הכי טוב. אם את ממש לחוצה ורוצה עזרה אז הם ממש אחלה וחוסכים בזבוז זמן.. ממליצה על גלית (אבל נראה לי כולם שם חביבים כמוה).

שיהיה במזל טוב!!
לצפיה ב-'לפני שאת ניגשת תסתלכי באינטרנט...'
לפני שאת ניגשת תסתלכי באינטרנט...
10/04/2014 | 22:39
129
אחר כך תפסלי מה שלא מתאים לתקציב

ובסוף תלכי לראות... זה יחסוך לכם זמן...

חוץ מזה שיש לך מספיק זמן עד ספטמבר...
לצפיה ב-'מה חשוב לכם?'
מה חשוב לכם?
11/04/2014 | 20:53
58
נגישות לכביש ראשי? מחיר? "מותג"?
תצמצמו ל4-5 אולמות, גשו לראות, ותחליטו. לאט לאט, שלושה חודשים זה מעט יחסית לעולם החתונות, אבל באמת שזה מספיק בהחלט
לצפיה ב-'שיקול נוסף שכדאי לקחת בחשבון'
שיקול נוסף שכדאי לקחת בחשבון
10/04/2014 | 01:55
289
זה אם מישהו מכם סובל מחום.
אם כן אז כדאי לדחות לחצי השני של אוקטובר אחרת יהיה קשה להסתובב בבגדי החתן/כלה...
לצפיה ב-'החלטנו על סוף אוקטובר'
החלטנו על סוף אוקטובר
14/04/2014 | 13:26
50
היי,

ראשית תודה על התגובות של החבר'ה פה.

אנחנו נלך כנראה על החצי השני של אוקטובר לאחר סוכות, גם בגלל המחירים שיורדים וגם בגלל שבתחילת אוקטובר יש רק את היומיים הראשונים של החודש והם בסמוך ליום הכיפורים.

לגבי ספטמבר, מה שנשאר בכל המקומות שהיינו זה רק ימי ראשון ושני ואנו לא מתלהבים מהרעיון.

נלך כנראה על יום רביעי או חמישי של האמצע השני של אוקטובר, תלוי כמובן בכמות האנשים (חמישי מן הסתם רוצים התחייבות ליותר)
לצפיה ב-'מחשבות של אחרי החתונה'
מחשבות של אחרי החתונה
09/04/2014 | 07:02
3
740
האם קרה לכם שגיליתם אחרי החתונה שיש קבוצה שלמה של אנשים שלא רקדתם איתם?.. נגמרה החתונה ואני קולטת שבכלל לא רקדתי עם אמא שלי כל החתונה! לא איתה ולא עם דודים שלי שבאו במיוחד מחו״ל (ואני קרובה אליהם מאוד).
אני ממש ממש אוכלת את עצמי על זה.
לצפיה ב-'אני אוכלת את עצמי על משהו יותר מבאס'
אני אוכלת את עצמי על משהו יותר מבאס
09/04/2014 | 18:52
579
את הפדיחה שלי עשיתי בחופה- איך שהוא שבר את הכוס סימנתי לחברות שלי לעלות לחופה. אמא שלי משכה אותי אליה ואמרה "קודם אמא!". עוד יותר פאדיחה שזה בוידאו.

אני חושבת שהלחץ וההתרגשות בליווי כל האורחים מסביב די מטשטשים את החושים ולפעמים קצת שוכחים דברים חשובים. בדיעבד כבר אין מה לאכול את עצמך על זה, תפצי אותה בברית בע"ה
לצפיה ב-'ואני התבאסתי שלא רקדתי מספיק עם החתן '
ואני התבאסתי שלא רקדתי מספיק עם החתן
10/04/2014 | 21:31
1
502
באמת שזה הפריע לי, שנים!
גילי בכלל לא הבין מה אני רוצה מחייו המסכנים. הוא בכלל לא שם לב לזה.
יכול להיות שגם לאמא שלך זה לא מפריע.
ואם כן, קחי אותה לפינוק - ארוחה משותפת, ספא וכדומה ותגידי לה שאת מתנצלת וזאת לא הייתה הכוונה.
גם לקנות מתנה נחמדה, אפילו משהו לא מאוד יקר, אבל כזה עם חשיבה, ולהוסיף פתק תודה מרגש על התמיכה בכל התקופה זה משהו שאני ממליצה לזוגות שלי.
זה לא דורש יותר מידי השקעה, אבל זה משאיר זכרון מתוק ומרגש להורים.
ההורים יעריכו את זה הרבה יותר מהריקוד כן או לא, אני בטוחה
לצפיה ב-' רעיון נהדר. אימצתי '
רעיון נהדר. אימצתי
13/04/2014 | 11:08
57
לצפיה ב-'טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 08/04|*'
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 08/04|*
08/04/2014 | 21:56
1
33
לצפיה ב-'שאלה לגבי מקווה '
שאלה לגבי מקווה
08/04/2014 | 21:17
100
שמעתי שיש מספר מקוואות מומלצים בארץ בהם המקווה בפקיעין.
האם יש לכם המלצות גם על מקוואות באזור הדרום? מקוואות שיש בהם אווירה נעימה וטובה ושהבלניות נחמדות?

שאלה נוספת - קראתי באינטרנט שניתן לטבול במקווה, ללא נוכחות הבלנית? האם זה באמת נכון ואיפה יש דבר כזה?
הבנתי שלא בכל מקווה.

אשמח לתשובות:)
לצפיה ב-'DJ אילן הניג מגיע להתארח בפורום'
DJ אילן הניג מגיע להתארח בפורום
08/04/2014 | 14:58
15
388
מוזיקה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר באירוע.
DJ  טוב נדרש לקלוע לטעמכם האישי ובמקביל לוודא שהרחבה לא נשארת ריקה ולו לרגע אחד.

על מנת לסייע לכם לבחור את המוזיקה הנכונה עבורכם לאירוע,
אנחנו גאים לארח בפורום את DJ אילן הניג

האירוח יתקיים ביום שלישי הקרוב, 8/4, בין השעות 18:00-20:00.
DJ אילן הניג יענה על כל השאלות שמטרידות אתכם בתחום המוזיקה לקראת האירוע החשוב ביותר בחייכם.

עוד על DJ אילן הניג
אילן הניג, בריטי במקור, עובד מזה 13 שנה בתחום האירועים והמסיבות.
להניג  שנים של ניסיון, יותר מ-1500 אירועים ומסיבות במיטב המועדונים בארץ ובחו"ל.
בתוך הרזומה שלו אפשר למצוא עבודה ברדיו, יעוץ מוסיקלי בטלוויזיה, יצירת מוסיקה מקורית ואפילו ניהול חנות מוסיקה.
הוא מספר שהאהבה הכי גדולה שלו היא לרגש אנשים באמצעות המוסיקה, שהיא חלק בלתי נפרד מחייו.

DJ אילן הניג
רחוב יורדי הסירה 1, האנגר 8 תל אביב
טלפון: 054-2240282
לכרטיס העסק : http://biz.tapuz.co.il/bizcard-1138

האירוח נעשה במסגרת האירוחים המקצועיים של תפוז עסקים -
תפוז עסקים, מחברים בין עסקים לקהילות.
לצפיה ב-' DJ אילן הניג מגיע להתארח בפורום '
DJ אילן הניג מגיע להתארח בפורום
06/04/2014 | 16:37
12
417
מוזיקה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר באירוע.
DJ טוב נדרש לקלוע לטעמכם האישי ובמקביל לוודא שהרחבה לא נשארת ריקה ולו לרגע אחד.

על מנת לסייע לכם לבחור את המוזיקה הנכונה עבורכם לאירוע,
אנחנו גאים לארח בפורום את DJ אילן הניג

האירוח יתקיים ביום שלישי הקרוב, 8/4, בין השעות 18:00-20:00.
DJ אילן הניג יענה על כל השאלות שמטרידות אתכם בתחום המוזיקה לקראת האירוע החשוב ביותר בחייכם.

עוד על DJ אילן הניג  
אילן הניג, בריטי במקור, עובד מזה 13 שנה בתחום האירועים והמסיבות. הניג עבד כ-DJ מוביל ב"קליאנטה – החברה למוסיקה".
כיום, עובד כ-DJ  עצמאי. להניג  שנים של ניסיון, יותר מ-1500 אירועים ומסיבות במיטב המועדונים בארץ ובחו"ל.
בתוך הרזומה שלו אפשר למצוא עבודה ברדיו, יעוץ מוסיקלי בטלוויזיה, יצירת מוסיקה מקורית ואפילו ניהול חנות מוסיקה.
הוא מספר שהאהבה הכי גדולה שלו היא לרגש אנשים באמצעות המוסיקה, שהיא חלק בלתי נפרד מחייו.

DJ אילן הניג
רחוב יורדי הסירה 1, האנגר 8 תל אביב
טלפון: 054-2240282
לכרטיס העסק: http://biz.tapuz.co.il/bizcard-1138

האירוח נעשה במסגרת האירוחים המקצועיים של תפוז עסקים -
תפוז עסקים, מחברים בין עסקים לקהילות.
לצפיה ב-''
07/04/2014 | 10:39
17
לצפיה ב-'אפשר ורצוי להתחיל לשרשר שאלות '
אפשר ורצוי להתחיל לשרשר שאלות
07/04/2014 | 22:26
1
82
לצפיה ב-'תודה רבה...'
תודה רבה...
08/04/2014 | 19:53
127
כהרגלי מהאירוחים הקודמים אקפוץ לכאן במהלך ה24 שעות הקרובות על מנת לענות לשאלות שלא פורסמו.כמו כן בהמשך מבטיח לחזור במיילים לשאלות שנשלחו ישירות למייל.
מאחל לכולם בהצלחה ומזל טוב וכמובן חג שמח.

הנה הפרטים להעברת שאלות במידה ותרצו

ilan@fatcat.co.il
www.fatcat.co.il
054-224-0-282
לצפיה ב-'אני אתחיל '
אני אתחיל
08/04/2014 | 12:58
2
338
היי אילן!

שאלה ראשונה:
אני ובן זוגי החלטנו שאנחנו לא רוצים להשמיע מוזיקה מזרחית בחתונה. עברנו שלושה דיג'ייז עד שהגענו לזה שאמר: "אין בעיה". השניים הראשונים טענו שאין דבר כזה חתונה בלי מזרחית.
למרות שאנחנו בטוחים שאנחנו לא רוצים מזרחית - אנחנו לא יודעים מה אנחנו כן רוצים. אנחנו יודעים איזו השפעה יש לסגנון הזה על הקהל הישראלי ומפחדים ששום סגנון אחר לא יעשה את אותה עבודה.
אני אשמח לשמוע מניסיונך מה עובד טוב כמו מזרחית ובמה נוכל "להחליף" אותה.

שאלה שנייה:
עד כמה זה חשוב להיות מחוברים לדיג'יי? אני מרגישה שהדיג'יי שבסופו של דבר לקחנו נורא מקצועי ואני סומכת עליו (נראה לי), אבל חיבור אישי - אין בכלל. עד כמה זה רלוונטי? יש לציין שעוד לא נפגשנו איתו מלבד הפגישה הראשונית שאחריה סגרנו איתו.

שאלה שלישית:
עד כמה מוכנים אנחנו צריכים להגיע לפגישה איתו, לקראת החתונה? החתונה בעוד חודש וחצי ולנו עדיין אין את השירים החשובים או רעיונות לסגנונות שאנחנו רוצים, חוץ מקווים מאוד כלליים. בן זוגי מאמין שהוא יעזור לנו להיסגר על כל הדברים האלה, ולכן אנחנו לא צריכים להגיע מוכנים, אבל אותי זה קצת מלחיץ שהוא ישפיע על ההחלטות שלנו. האם רצוי להגיע סגורים, או פתוחים לשמוע?

זהו
תודה רבה!
לצפיה ב-'תשובה(קצת ארוך).'
תשובה(קצת ארוך).
08/04/2014 | 18:11
1
281
היי שם,מזל טוב!
1-נקודת מוצא-נניח שתחליטו בכל זאת שאתם משלבים מוסיקה מזרחית בחתונה,הנה התפשרתם בעניין והחלטתם שעל מנת לרצות תשלבו מספר שירים בסגנון ים תיכוני לייט.אז מה זה אומר?,שכל שאר החתונה לא ירקדו,נו באמת!!.החתונה לא תקום או תיפול על העניין הזה והתשובה בגוף שאלתך –מה התחליפים.
אז ראשית אומר שכל סוגי המוסיקה בערב אמורים להוות תחליפים מספיק טובים ,אך אם אתם מחפשים דברים שמתקרבים לרעיון של סגנון המוסיקה הזאת יש מספר דרכים לעשות זאת שיגרמו לקהל "להרגיש עם וללכת בלי".
לכל ז'אנר אצרף כאן מספר דוגמאות.

א-מוסיקה בלקנית-מדברים של הבלקן ביט בוקס,דרך מוסיקה של סרטים של קוסטריצה ואף דאנס בלקני יכולים לתת מוטיב מעולה לרחבת הריקודים.אני מקשר אותך לשירים במלואם אך קחי בחשבון שהשירים האלה צריכים להיות ערוכים כדי להבליט את הטוב שבהם ולבטל את המונוטוניות שעלול להיות בחלקם.שירי דאנס והיפ הופ ומאש אפים(שילוב של שני קטעים שמולבשים אחד על השני)

אני לא בטוח שאפשר לצרף כאן קישורים כך שנראה לי שקופי פייסט יעזור כאן.

https://www.youtube.com/watch?v=BNu1jp3_Ucy

https://www.youtube.com/watch?v=rfFgW-YrAro

https://www.youtube.com/watch?v=RbtPXFlZlHg

ב-כאילו מזרחית/ים תיכוני ישראלי
הרכבים כמו הדג נחש,ברי סחרוף,הג'ירפות,אהוד בנאי, שיש להם במוסיקה אלמנטים אתניים שמתאימים לענטוזים  או ל"כפיים".....שוב ,חשוב מאוד לעבוד עם עריכות נכונות לשירים שכאלה ולדעת מתי להכניס אותם לסט בערב.

https://www.youtube.com/watch?v=0aiWkp9OZ3M

https://www.youtube.com/watch?v=d1uvv83Z_FY

https://www.youtube.com/watch?v=QKgvYowGLhM

https://www.youtube.com/watch?v=DfIJNvPppKw

https://www.youtube.com/watch?v=37i3_pbuCiM

https://www.youtube.com/watch?v=GhXDdAl4sh0

ג-דאנס אתני,שיר פארודיה....
יש המון שירים עם אלמנטים טרייבלים (מקצב שבטי שמאוד מזכיר מוסיקה ים תיכונית) או שירים שצוחקים על הרעיון של הים תיכוני,גם אלה יכולים להוות אחלה תחליף.

https://www.youtube.com/watch?v=fin65DvF_64

https://www.youtube.com/watch?v=oEPC8LnMx0M

2-אתאר את זה מנקודת הראות שלי.ברגע שאני מרגיש מחובר לזוג שמול,ברגע שיש את הכימיה המתבקשת התחושה היא שאני לא לעבוד אלא אני בא לבלות,אני בא לעשות את הטוב ביותר בסוג של שליחות.זה נותן תחושה שאתה באמת רוצה לצאת מדרכך על מנת לתת להם  כל כולך כי כל כך טוב לך איתם ואתה לא רוצה לאכזב אותם.
יחד עם זאת אני מנגן גם לא מעט לזוגות שמגיעים מחו"ל או בחו"ל ובמקרים רבים מדובר באירועים שנסגרו דרך מפיקים או דרך המיילים כשהמפגש הראשון פנים אל מול פנים קורה ביום החתונה עצמו.ברמה האישית זה לעולם לא ישפיע על איכות העבודה או על רמת ההשקעה שלי כדי שהאירוע יצליח.
היו לי מקרים שישבתי מול זוגות יותר קורקטים,אנשים מופנמים שלא יוצאים מגדרם ולא נוצרו יחסים אישיים,דוגרי,אין לזה שום השלכה על איכות העבודה.
החיבור לאנשים הוא בונוס ,ואין ספק שזה מוסיף לחוויה ואפילו לתחושת הביטחון שאתם בידיים טובות,יחד עם זאת ,ההיכרות הממוצעת של זוג ודי ג'יי מסתכם לרוב בשתי פגישות,אחת היכרות ואחת תכנון כשכל הערב עצמו הוא בעמדה והזוג עם הקהל ועל הרחבה ואין אינטראקציה.בסופו של יום די ג'יי מקצועי לא יתן לפרמטר כזה זעום להשפיע על איכות העבודה שלו.
מה שכן חשוב זה לסגור את הפינה של ה"נראה לי" שציינת.חשוב לך לוודא שאת בידיים טובות ושהבן אדם שמולך מבין בדיוק למה את מצפה ממנו(גבולות גיזרה כאלה) ואם צריך אז לרדת לפרטים ולו כדי למנוע אי הבנות מביכות.זה חשוב מאוד לא רק בשביל השקט שזה יתן לך אלא בשביל השקט שלו שלמרות שאין חיבור אישי יש חיבור מקצועי ושהכל מובן ולו על מנת שהחוסר חיבור האישי לא יתן לו להרגיש חוסר שביעות רצון(זה יכול להטעות אם לא נזהרים),קאפיש?

3-אני מסכים עם בן זוגך וגם איתך.רצוי להגיע מוכנים ברמה הכללית של המילה,למשל:

א-מה האווירה שהייתם רוצים בקבלת הפנים,לנסות לתאר את זה במילים ולתת לו לתרגם לכם את זה לכמה דוגמאות(דבר זה ישפיע על סעיף ב,ההבנה,החיבור,והידיעה שבחרתם נכון).

ב-תיאור אופן הכניסה –איך תיכנסו,מלווים?יד ביד?שושבינים?-אלו דברים שישפיעו על אופי ואורך השיר עצמו.

ג-סדר האירוע עצמו-אם האירוע למשל בהגשה אז יש כל מיני אופנים לתכנן זאת-למשל הצמדה של מנות על מנת לעשות פחות הפסקות וליצור רצף יותר גדול למוסיקה לריקודים.
קטעים אומנותיים-אם מישהו מתכנן לומר משהו או להקרין משהו רצוי לדעת מראש על מנת לוודא שטכנית זה מכוסה ועל מנת לתזמן את זה(למשל –אם יש יותר מדי נאומים אז רצוי לפצל כדי לא להכביד וכו).

ד-הדגשים לרחבת הריקודים-למשל התחשבות במבוגרים,וטו או אוקיי למוסיקה ים תיכונית (סליחה שאני דורך לך היבלות ) ,אם יש משהו שהייתם רוצים לשים דגש עליו(יותר רוק,אלקטרוני,עברי,דאנס,שחורה וכו) כך שהוא יקבל קצת השראה ו"ירגיש " אתכם.
הוא צריך להבין מה חופש הפעולה שלו,ב99.9 מהפגישות שאני עושה המשפט המסכם יהיה מה שטוב לקהל טוב לכולנו בגבולות הטעם הטוב.זה המשפט שנותן לי אור ירוק לומר ,הבנתי אתכם,עשינו תוכנית  כללית של מה פחות או יותר ומה פחות או יותר לא,עכשיו בוא נראה את הקהל ונראה איך הוא זורם בעניין ואעשה את מה שצריך לעשות על מנת "לספק את הסחורה".

לא הייתי נכנסת לפלייליסטים שהם חובה ,היות והוא עלול לנסות לרצות אותך יותר מדי וזה עלול לבוא על חשבון האירוע,אבל כן הייתי מייעץ לך לתת לו פלייליסט השראה שאותו ילמד לפני האירוע ויבין מי אתם כן ומי אתם לא וינסה לחבר בין טעמכם לבין הקהל באירוע עצמו,אבל עם הסתייגות שהפלייליסט הוא השראה ולא חובה.הפלייליסט חובה כשלעצמו יכול לבטל באחת את כל הכישרון האמנותי של די ג'יי וזה חבל,הרי בשביל זה בחרתם בו,לא?

מקווה מאוד שעזרתי לך בתשובות.
אם יש עוד משהו שאני יכול לעזור אני כאן או אפשר גם דרך המייל.

אילן הניג
ilan@fatcat.co.il
www.fatcat.co.il
054-224-0-282

לצפיה ב-'עזרת בהחלט'
עזרת בהחלט
08/04/2014 | 19:36
120
הביקור שלך פה היה בתזמון מושלם, אני אעשה קצת שיעורי בית בימים הקרובים, תודה!
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/04/2014 | 13:15
1
257
היי אילן,
אני בבעיה שבכלל לא חשבתי שתעסיק אותי.
המשפחה של בעלי מאוד אוהבת מוזיקה מזרחית ואני לא יכולה לסבול אותה (את המוזיקה לא את המשפחה:).
הדבר האחרון שאני רוצה זה שתהיה בחתונה שלי מוזיקה שאני לא מתחברת אליה בשום צורה. מצד שני אני רוצה שהמשפחה שלו תהנה בחתונה ולא תסבול.

בנוסף, אני חוששת שאורחים יפנו לדי ג'י במהלך החתונה ויבקשו מוזיקה מזרחית.

מה אתה אומר? איך אני יוצאת מהתסבוכת הזאת?
לצפיה ב-'תשובתי...'
תשובתי...
08/04/2014 | 18:22
178
היי!

מזל טוב!!
על מנת לענות בצורה יותר מדויקת יעזור לי אם תגידי לי, האם הטלת ווטו מוחלט על מוסיקה ים- תיכונית או שמא החלטת כן להתחשב ולשלב מספר שירים שכאלה....
אתחיל מסוף השאלות שלך:
אם הדי.ג'יי מספיק טוב ושולט ברחבה ויודע לרצות, לעבור בין סגנונות באופן נכון, בונה את הסט באופן כזה שכולם מרגישים מרוצים, אין שום סיבה בעולם שאנשים יגשו אליו.
אם הקהל מרגיש ברובו שהבן אדם בקונטרול לא תהיה להם שום סיבה לגשת.
בשאלה הקודמת ציינתי כל מיני כיוונים שבעזרתם ניתן להתחכם קצת סביב הרעיון של הים-תיכוני. יחד עם זאת, חשוב לומר – אף אחד לא צריך לבוא ולחנך את הקהל מחדש, ואם כמה שירים ים תיכוניים יכולים לעשות למשפחה של הבן הזוג את הערב אז לא צריך ללכת עם הראש בקיר.
אם בחרת להתחשב כדאי לך לנסות למצוא כמה שירים שכאלה שאת יכולה לחיות איתם בשלום ושהדי.ג'יי ירגיש שיש לו מספיק עם מה לעבוד כדי לרצות. לא צריך שזה ישלוט ולא צריך לפסול לגמרי וגם לא צריך שזה יהיה במנה אחת אלא מפוזר לאורך החתונה ,כל פעם בסגנון ובטיימינג אחר.
.
בראייה שלי, אם אנשים אלה עשו את כל הדרך על מנת לבוא ולשמוח איתכם, אזי ראוי להחזיר להם באותה מטבע, לא?
הייתה לי חתונה לא מזמן, שבה שני הצדדים ממשפחות תימניות. קייטרינג גורמה, מטבח יפני בקבלת הפנים, מבצר עתיק, באמת לוקיישן מדהים. לא אשכח את הרגע שאני עומד בקבלת הפנים ורואה את הסבתות דוקרות עם המקלות אכילה את הסשימי ולא מצליחות להבין למה נותנים להן לאכול דג חי ולוחצות על המגיש המסכן לטגן אותם "כי זה לא בריא"/לא טעים.

בקיצור לא צריך לגרום לאנשים להלם תרבותי...... אך על מנת לסבך....
עשיתי חתונה לא מזמן של זוג עם משפחות עם רקע מרוקאי, שישי בצהריים, נמל תל אביב. הם תיארו כל חתונה במשפחה כחתונה שיש בה רק מזרחית והם אמרו בל יעבור! שהם לא רוצים שיר אחד כזה בחתונה. הם שאלו אותי איך עושים את זה.
זרקתי להם בבדיחה –תפיצו את השמועה שהבאתם די.ג'יי מלונדון (שזה לא שקר, אני משם, רק חי כאן המון שנים) ושהוא לא ינגן מזרחית כי בריטים לא יודעים מה זה....הזוג לקח את זה ברצינות והלכו עם הבדיחה והפכוה למציאות.
אז מה היה לנו שם?
חתונה במזנונים כשבדרך כלל המשפחה המורחבת הייתה רגילה לאוכל שמוגש לשולחנות.
חתונה מטורפת שהגיעה למצב כזה שהיה צריך לסלק 150 איש לפני כניסת השבת ואף אחד לא רצה ללכת,כבר שקלנו להמשיך את המסיבה על הדק במזח בנמל.
רחבה מפוצצת מכל טוב, בלי שיר אחד במזרחית.
די.ג'יי שיצא שלם ובריא.
אורחת אחת שיכורה- האחות של הכלה שבשתיים שלוש גיחות ניסתה להסביר לי מה זה מוסיקה מזרחית כשאני מתאפק לא להתפוצץ מצחוק ולא להסגיר את הרעיון שהתחיל כבדיחה ויושם ברצינות. (אם היא הייתה עושה אחת ועוד אחת היא הייתה שמה לב לשם שלי בקטן ליד הלוגו שכתוב בעברית על העמדה ).
הוכחה חד משמעית שאפשר אחרת וזה רק עניין של תעוזה וכמובן לדעת לנגן דברים מעולים במקום.
הטענה שחתונה קמה או נופלת על מוסיקה מזרחית או בכלל כל סגנון אחר של מוסיקה היא מגוחכת בעיניי. האתגר שבלהרים מסיבה כזאת כנגד כל הציפיות היא בדיוק הסיבה שנכנסתי לעולם האירועים, זו הדרך להביא את היצירתיות שבך, את המגניבות שלך וליצור מצב הפוך על הפוך שמצליח
.
אני לא בטוח שזה תמיד יכול לעבוד בפורמט הזה אבל עשיתי את זה די הרבה פעמים בכדי להאמין בתיאוריה שאנשים קצת הגזימו עם כובד המשקל של מוסיקה ים תיכונית בחתונות.

ההנחיה לדי.ג'יי  חייבת להיות שבשום פנים ואופן אין מענה לבקשות,(די ג'יי נבון גם יתעלם מהם באלגנטיות אם יהיו) אך יחד עם זאת תהיי מספיק אחראית כדי לא לקשור לו את הידיים לגמרי ותני לו להרגיש שיש לו אישור ממך שאם ממש אבל ממש צריך, אז שאת כן נותנת לו את המושכות לעשות את מה שנכון, כמובן עם טאקט.
כמו שאת בטח מבינה,אין כאן תשובה חד משמעית וגם בחתונה שאני עשיתי היתה תוכנית מילוט שאם נראה שצריך להציל את המצב אז אפשר לשלב כמה שירים ים תיכוניים. בפועל לשמחת הזוג, לא נזקקנו לנשק יום הדין במקרה זה.

מקווה שעזרתי לך,

אם יש עוד שאלות, אני כאן,וכמובן אפשר ליצור קשר דרך המייל על  מנת לשאול אם לא תספיקו עכשו.

אילן הניג
ilan@fatcat.co.il
www.fatcat.co.il
054-224-0-282

https://www.facebook.com/#!/fatcatdjs
לצפיה ב-'היי אילן '
היי אילן
08/04/2014 | 17:02
2
200
הבעיה שלי, ואני מניחה של עוד המון מבוגרים, היא
הדציבלים הגבוהים במוזיקה באירועים. נכון שהחתונה
זה אירוע לצעירים, אבל שמתי לב שרוב המוזמנים ברוב
האירועים הם אנשים די מבוגרים. הרוב הם החברים
וקרובי משפחה של שני זוגות ההורים משני הצדדים, דודים
דודות וסבתות. לצערי הרב, ובגלל זה אני כבר נמנעת ללכת
לאירועים, הרעש הרב הוא ממש בלתי נסבל. לא מבינה למה
צריך להרים כל כך את הווליום, לא מספיק אם שומעים היטב
את המוסיקה? צריך להרים את הווליום עד למקסימום? ניסיתי
לשים אטמים באוזניים, אבל לא תאמינו, הרעש חדר אפילו
דרך האטמים וממש דפק בראש כמו פטישים. אפילו בהפסקת
האוכל, יש כאלה ששמים מוזיקה רועשת.

האם אין אפשרות שהדי ג'י יגיעו להסכם להוריד את הווליום
לרמה נורמלית?
לצפיה ב-'תשובה...'
תשובה...
08/04/2014 | 18:03
1
175
היי

המקרה שאת מתארת מוכר וידוע.בשנים האחרונות הוכנסו תיקונים בחוק להגבלת עוצמת הדציבלים באולמות אירועים אבל יחד עם זאת התלונות ממשיכות,הכיצד?.
הקשר הישיר בין רעש לבין הווליום של הדי ג'יי קיים אבל זה גם עניין של אקוסטיקה.יש גני אירועים שהשקיעו הרבה מאוד מחשבה ביצירת הפרדה טובה בין איזור רחבת הריקודים לבין איזור הישיבה ,אך יחד עם זאת זה לא בהכרח פותר את כל הסוגייה.
התהודה של הווליום במקום סגור גבוה יותר מאשר במקום פתוח ויש קשר ישיר בין מקום הישיבה של אורח זה או אחר לבין עוצמת התהודה שהוא ירגיש.
אנשים רבים חושבים שהושבה של קהל יותר מבוגר רחוק ככל שניתן מהרחבה יכול לפתור את עניין הרעש ,רק שיש מצב שתהודה שחוזר מחלון,או קיר שקרוב אליהם גם יפריע להם.

מניסיוני אני יכול לומר שיש כמה דרכים להקטין חשיפת יתר לרעש והנה הם.

1-לבקש מהדי ג'יי שיפתח את הווליום באופן הדרגתי על הרחבת ריקודים כך שככל שהרחבה תתמלא כך הוא יוכל להגביר קצת יותר ויותר עד לווליום נורמלי.אנשים שרוקדים בעצמם סופגים חלק מהתהודה וכך יש פחות פיזור ווליום וזה יכול להקטין במקצת את העניין שלא לדבר על העובדה שלא צריך ווליום רצחני כדי להרקיד.חשוב שיהיה סאונד מצוין,שהשיר יורגש ,אך יחד עם זאת לא צריך לקרוע לאנשים את עור התוף.
2-הושבה נכונה-אם יש קהל שמראש רגיש יותר צריך להשתדל להושיב אותו במקומות היותר שקטים באולם/שטח. התייעצות בעניין מול מנהל האירוע אמורה לספק תשובה הולמת מנסיונו.מנסיוני אני יכול לומר שבדרך כלל אייעץ במצב שכזה להושיב קהל רגיש במרכז האולם מוקף על ידי שולחנות רבים(דמייני נקניקיה בתוך לחמניה כשהאנשים הרגישים הם הנקניקיה בשרטוט ההושבה).אלה בדרך כלל יהיו אזורים עם פחות תהודה .כמובן לא להושיב אותם קרוב לרחבה או למוניטור של הדי ג'יי.
3-בהרבה אירועי הגשה במקומות סגורים יש סיטואציות של הצמדת מנות,קרי,הקהל אוכל סלטים+מנה ראשונה ברצף.יש למצב יתרון מאוד גדול במצב זה.אורח נכנס,יושב ואוכל בנעימות מבלי שיש מסיבה ברקע.פסיכולוגית אם הוא לא שם לב בהתחלה ובהנחה שהדי ג'יי מקצועי וידע בתחילת הריקודים ליישם את סעיף 1,הוא פחות יבקש את הבעייתיות שברעש.בשיטה הזאת יש גם יתרון של פחות הושבה והקמה של הקהל לרקוד לעיתים קרובות מדי וזה נותן באלאנס מעולה בין מסיבה טובה לבין ארוחת ערב.חשוב להתייעץ בעניין עם הקייטרינג אם שיטה זו מתאימה לסוג האוכל שמוגש באירוע.
4-מותר ורצוי לבקש מהדי ג'יי לבקש מטכנאי הסאונד שעימו לעשות מדי פעם סיבובים בשטח על מנת לוודא שהווליום סביר.כשזוג מבקש את זה ממני ואני יודע שהעניין רגיש יהיו 2-3 גיחות שכאלה בשעה על מנת לוודא.
5-כייוון המערכת-רצוי שהדי ג'יי יגיע מוקדם לאירוע על מנת לתכנן את נושא הווליום ולבדוק ולשמוע את עצמו על הרחבה ובאולם כדי למנוע חריגות שכאלה.

בקיצור כפי שאת מבינה יש הרבה דברים שניתן לעשות כדי למנוע תופעה זו,זה רק עניין של רצון טוב ומקצועיות.

מקווה שזה עזר/יעזור.

אילן הניג

ilan@fatcat.co.il
www.fatcat.co.il
054-224-0-282
לצפיה ב-'תודה לתשובה '
תודה לתשובה
08/04/2014 | 19:24
89
חבל שלא כל הדי ג'י קשובים ואכפתיים כמוך.
יש כאלה שלא מוכנים לשמוע, אומרים כן כן,
וממשיכים בשלהם.

שיהיה לך חג שמח
לצפיה ב-'היי'
היי
08/04/2014 | 17:55
144
שלום לכולם.מיד אתחיל לענות כאן על השאלות.
מכיוון שקיבלתי 2 שאלות למייל וכבר עניתי עליהם שם,אני מעדכן אתכם שגם אחרי האירוח אם יהיה צורך אוכל לענות בבאופן ישיר דרך המייל שלי.

גם אם יש לכם שאלות כלליות שלא קשורות לעולם החתונות שקשורות לעולם המוסיקה בכלל, אתם מוזמנים לשאול.(הופעה טובה,אלבום טוב,שיר יפה וכו ).

מקווה לעזור כאן

אילן הניג
www.fatcat.co.il
www.ilanhenig.co..il
0542240282

לצפיה ב-'שאלה לאילן'
שאלה לאילן
08/04/2014 | 16:18
1
233
היי אילן,

למשפחה שלי מאוד חשוב שיהיו בחתונה מספר שירים רומניים (סוג של ריקודי עם רומניים כאלו).
אני וארוסתי מעט מפחדים שזה יפגע באווירה, ירחיק צעירים ויהרוס בכללי את האווירה על הרחבה.

מה דעתך?
אם כבר שמים מוזיקה כזו, מתי לדעתך זה זמן טוב על מנת לפגוע כמה שפחות באווירה?

תודה!
לצפיה ב-'תשובתי...'
תשובתי...
08/04/2014 | 18:33
181
היי

מזל טוב

יצא לי לנגן מוסיקה רומנית בחתונות מדברים מסורתיים כמו פרניצה ודרך דאנס ופופ ואפילו סווינג רומני.
קודם כל תגיד להורים שיביאו כמה בקבוקים של "צויקה" ,אחד הדרינקים הכי משכרים שיש,כל כך חזק שאני באמת לא מצליח להבין איך הוא נשאר בגוף ולא מיד עושה חור בכבד.

עכשיו ברצינות.
אם אתם בהגשה,אתם יכולים ליצור מין תוכנית פעולה שלקראת סוף האוכל בין הביניים לעיקרית(כמה דקות לפני שמושיבים את הקהל לאכול),כך שהדי ג'יי ינתב לכיוון ויבור לסגנון דרך משהו בלקני למשל ואז יעבור לשיר או שניים ברומנית,היות וזה סוף סט הריקודים ,זה לא יכול לגרום נזק לרחבה היות ותיכף עוצרים בלאו הכי,ולא יכול לגרום נזק נפשי כי ינוגנו בשלב זה כנראה לכל היותר 2 שירים כאלה .

אחרי העיקרית הוא יכול לפתוח מחדש עם המוסיקה הזאת(בהנחה שזה הכמות שאתם רוצים) וגם כאן אסטרטגית הוא לא עושה נזק וגם אם אין היענות גדולה מדי בנקודה הזאת ,הוא יוכל לעבור לסגנון אחר מיד ולתקן.

במזנונים

סביב המנות האחרונות בצורה הדרגתית לבצע פניית פרסה מכיווני דאנס או לעבור למוסיקה רומנית דרך דאנס/פופ רומני ואז לעשות את המעבר לסגנון,
גם בהגשה וגם במזנונים יש אפילו יתרון במהלך הזה היות שבדרך כלל הנקודה הקריטית של הקהל המבוגר בכל מה שקשור להישארותו באירוע נמצא בשלב זה.אם הוא ינהל את הדברים נכון,הוא יתפוס ברשת ואף יגרום להם להישאר יותר זמן וכתוצאה מכך הרחבה תמשיך להיות מלאה לכיוון חצות,מה שדי מבטיח חתונה יותר ארוכה כתוצאה מזה שיש יותר "בשר" על הרחבה(רחבה מלאה).
ביום ראשון ניגנתי בחתונה שזה בדיוק מה שעשיתי עם המוסיקה הרוסית שניגנתי שם ,כמות האנשים על הרחבה ב23:30 ו22:00 היה כמעט זהה והחתונה הגיעה רחוק מאוד...הרבה מעבר לציפיו של כולם והרבה בזכות הטריק הזה.

הטריק הזה תופס לגבי כמעט כל דבר עדתי קיצוני בחתונות מעורבות-,רוסית,תימנית,רומנית,אפילו שילוב של קצת סיקסטיז הפוך על הפוך בדיוק בנקודות האלה הרבה פעמים עושה דברים מדהימים ותופס אנשים ברשת מחדש.

וודא שהמוסיקה הרומנית שיביאו-גם אם היא לא מוכרת,שתהיה מאוד קליטה,סוחפת,מגניבה,מצחיקה כדי שקהל שלא מכיר אותה יוכל לעשות דרינק ולהנות מהקטע.

מקווה שזה עוזר.
אני כאן לרשותך אם יש עוד שאלות.

אילן הניג
ilan@fatcat.co.il
www.fatcat.co.il
054-2240282
לצפיה ב-'איפור, שיער וטיפוח 07/04'
איפור, שיער וטיפוח 07/04
07/04/2014 | 22:06
15
42
לצפיה ב-'איפור + שיער'
איפור + שיער
07/04/2014 | 21:32
4
263
שלום!
לא הייתי בפורום הזה כבר 8 שנים!!! אחותי הקטנה מתחתנת ב"ה ואני מחפשת איפור ושיער בשבילי (אני מעדיפה מישהו/י שעושה גם וגם) שיגיעו אליי הביתה (גרה באיזור המרכז).
הבעיה שאף אחד לא פנוי!!!!!!!!! מה עושים?!
אשמח לשמוע המלצות שלכן, אולי יהיו עוד שמות שעדיין לא פניתי אליהם (עברתי בערך על כל הרשימות במתחתנים ובפייסבוק)
תודה ומזל טוב :)
לצפיה ב-'ברוכה השבה '
ברוכה השבה
07/04/2014 | 21:49
128
ניסית את כרמל יהלום?
לצפיה ב-'נסי את האופציות הבאות'
נסי את האופציות הבאות
07/04/2014 | 23:28
165
גלי גריפל
ענבל מסאס
דפנה בראל

בהצלחה ומזל טוב!
לצפיה ב-'תבדקי את נועה יהונתן'
תבדקי את נועה יהונתן
08/04/2014 | 08:10
141
המהממת :)
לצפיה ב-'תנסי'
תנסי
08/04/2014 | 20:22
70

את טל לוי, היא ממש מקסימה.
לצפיה ב-'מעצבי שיער שעובדים עם "איזיווד"'
מעצבי שיער שעובדים עם "איזיווד"
08/04/2014 | 11:44
2
134
אשמח לקבל חוות דעת והמלצות על מעצבי שיער שעובדים עם איזיווד (דקל עוז, יאיר דניאל, איציק פרץ, רועי חמו וכו'). תודה מראש למשיבים
לצפיה ב-'רועי חמו'
רועי חמו
08/04/2014 | 16:24
85
אני עשיתי אצלו שיער ואיפור והייתי סופר מרוצה ממנו.
הוא הרים לי את כל השיער בלי אף תוספת וקיבלתי עליה המון מחמאות.
האיפור היה נהדר ולא ירד בכלל עד הבוקר.
הוא ממש נחמד גם שזה בונוס
את יכולה לראות מה רשמתי בקרדיטים עליו
לצפיה ב-'קיבלת תשובות בפעם הקודמת ששאלת'
קיבלת תשובות בפעם הקודמת ששאלת
08/04/2014 | 22:39
133
אחת מהן ממני :)
יותר למטה בעמוד הנכחי בשרשור איפור ושיער
לצפיה ב-'איפור, שיער וטיפוח 05/04'
איפור, שיער וטיפוח 05/04
05/04/2014 | 02:18
5
53
לצפיה ב-'מעצבי שיער ומאפרים שעובדים דרך "איזיווד"'
מעצבי שיער ומאפרים שעובדים דרך "איזיווד"
05/04/2014 | 00:24
4
170
אשמח לחוות דעת על דקל עוז, יאיר דניאל, ליאת מאמן ושני מ"ורד ספיבק" (וכמובן גם על מעצבי שיער ומאפרים נוספים שעובדים דרך "איזיווד"). תודה מראש למשיבים
לצפיה ב-'ליאת מאמן'
ליאת מאמן
05/04/2014 | 09:36
175
אותי ליאת מאמן איפרה ועשתה את זה בצורה הכי טובה שיכולתי לבקש.
הייתי מרוצה מאוד: זה לא היה מאופר מדי וזו פשוט הייתי אני המשודרגת.

היא הגיעה אלי הביתה בזמן והייתה ממש ממש מקסימה. מאז כמה וכמה חברות שלי התאפרו אצלה ואצל כולן נרשמה הצלחה מסחררת. אני ממש ממליצה!

לגבי עיצוב שיער, לי עיצב את השיער מעצב שעובד עם ליאת אבל הוא לא מהרשימה של איזיווד (אגב, גם אצלה התאפרתי שלא דרכם).
לצפיה ב-'יאיר מקסים'
יאיר מקסים
05/04/2014 | 20:38
132
עדין, מוכשר ומרגיע. את יכולה לראות את חוות הדעת המפורטת שלי בקרדיטים (בקישור למטה), אבל בשורה התחתונה - אני ממליצה עליו בחום
לצפיה ב-'המלצה חמה על קרן קורתי ואוהד מאריק מאיוסט'
המלצה חמה על קרן קורתי ואוהד מאריק מאיוסט
10/04/2014 | 02:16
317
עשיתי ניסיון אצל שניהם ומיד סגרתי. סופר מרוצה.
האירוע עדיין רחוק אבל הם עשו לי חוויה מתקנת אחרי הרבה מאפרים ומעצבי שיער שיצאתי מהם עם דמעות בעיניים. שניהם מקסימים, מקצועיים וקשובים :)
לצפיה ב-'מומלצים!'
מומלצים!
10/04/2014 | 08:47
78
יאיר דניאל, ליאת מאמן מעולים. (לא מכירה אותם באופן אישי, אלא מהתרשמות מהתמונות וחווד מהכלות שלי)
גם את העבודות של קרן קורתי אני אוהבת.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שירן שפלר'
שירן שפלר
10/04/2014 | 23:27
49
היי בנות

מישהי מכירה את המאפרת שירן שפלר? אשמח להמלצות או חוות דעת

תודה!  
לצפיה ב-'שרשור 07/04'
שרשור 07/04
07/04/2014 | 21:29
11
11
לצפיה ב-'שאלון בנושא חתונות'
שאלון בנושא חתונות
06/04/2014 | 17:49
7
497
שלום לכולם!
במסגרת סמינר באוניברסיטת תל אביב בנושא חתונות, אני והשותפה שלי מעבירות שאלון נחמד וקצרצר בנושא.
נודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לנו

מזל טוב לכולם ובהצלחה בתכנון

http://telavivrecanati.az1.qualtrics.com/SE/?SID=S...
לצפיה ב-'אני אהיה לרגע משביתת שמחות'
אני אהיה לרגע משביתת שמחות
06/04/2014 | 18:01
4
457
התחלתי את השאלון והפסקתי מרוב תחושת גיחוך.
אני אמורה, לדעתך, לקבל החלטה... לפי עיצוב הזמנה בלבד?
אולי תסבירי למי מיועד השאלון, כי לא נראה לי שאני קהל היעד...
לצפיה ב-''
06/04/2014 | 19:44
3
308
הדבר היחיד שאני מצליחה לחשוב עליו זה שהם בודקים איך אנשים מתייחסים לחתונות צמחוניות, כי בציור על ההזמנה היו רק ירקות.
לצפיה ב-'אני דווקא הבנתי שזה סטייק '
אני דווקא הבנתי שזה סטייק
06/04/2014 | 20:43
2
290
ואני טבעונית!
לצפיה ב-'הא, התמונות שונות!'
הא, התמונות שונות!
06/04/2014 | 20:51
1
263
פתרנו את התעלומה, ווטסון.
לצפיה ב-''
06/04/2014 | 22:01
32
לצפיה ב-'גם אני הפסקתי באמצע'
גם אני הפסקתי באמצע
07/04/2014 | 12:02
1
283
כי הרגשתי שזה ממש לא רלוונטי.
אתם יוצאים מנקודת הנחה בסקר הזה שגובה המתנה לבני הזוג היא פונקציה של עד כמה יקרה נראית לנו החתונה, ואני לא מסכימה עם הגישה הזו.
מתנה לחתונה נותנים מהלב ולא מתוך חישוב קר של כמה עלתה המנה שלי..
לצפיה ב-' גם אני "נתקעתי" שם'
גם אני "נתקעתי" שם
07/04/2014 | 17:16
137
ממש לא ראיתי דרך לדרג את ההיגדים שם, מלבד ללשים את "הקרבה לזוג" כ-1 והיתר כ-7 (מה שהשאלון לא מאפשר)
לצפיה ב-'אתר או אפליקציה לתכנון החתונה - שאלון'
אתר או אפליקציה לתכנון החתונה - שאלון
04/04/2014 | 18:19
2
276
שלום לכולם,
במסגרת פרוייקט לימודי אני מחפש לאתר את הדברים החשובים ביותר כיום, עבור זוגות מתחתנים, בעת תכנון וארגון החתונה.

המטרה הסופית הינה לפתח אפליקציה או אתר כלשהו שמסייע לזוגות לעשות דברים שהם לא יכולים לבצע היום בצורה נוחה.

אם יש לכם המלצה, רעיון או בעיה עם התהליכים הנוכחיים - זה המקום להציע:

https://docs.google.com/forms/d/122tR4KrsbWFln5szg...

תודה
לצפיה ב-'הי '
הי
04/04/2014 | 20:13
1
169
קודם כל, בהצלחה!

בפעם הבאה אני מבקשת ליצור קשר עם מנהלות הפורום בכדי לבקש אישור.
פרסומים ושיתופי פעולה מהסוג הזה דורשים אישור של הנהלת תפוז.

תודה רבה וסופ"ש נעים ,
רונית
לצפיה ב-'תודה רונית'
תודה רונית
05/04/2014 | 13:06
104
אין כאן איזה מיזם עיסקי (לפחות לא בינתיים). אז לא עלה בדעתי באמת לשאול, אז תודה על הטיפ. אשים לב להבא
לצפיה ב-'הזמנות, מוזמנים, הגעה והושבה 07/04'
הזמנות, מוזמנים, הגעה והושבה 07/04
07/04/2014 | 21:28
10
50
לצפיה ב-'הזמנות לחברים שגרים רחוק'
הזמנות לחברים שגרים רחוק
07/04/2014 | 21:18
4
266
היי,
התחלנו לחלק הזמנות ויש לנו חברים גרים רחוק- 2-3 שעות נסיעה לכל כיוון. (אחד שגר בכל כיוון כך שאי אפשר לעשות יום מרוכז באיזור)
אני מתלבטת איך אפשר להעביר להם הזמנה.

האם היתם מסתפקים בהזמנה ממוחשבת? או שזה מעליב?
יש לכם דרך יצירתית להעביר הזמנה למישהו שגר רחוק?
לצפיה ב-'נראה לי שהכי פשוט'
נראה לי שהכי פשוט
07/04/2014 | 21:26
232
זה להרים טלפון ולהגיד שאתם מאוד מאוד שמחים להזמין אותם לחתונה שלכם.
לשאול לאיזה כתובת הם מעדיפים שתשלחו את ההזמנות.
בלי תירוצים ובלי התנצלויות.
מאוד מקובל לשלוח את ההזמנות בדואר, אם לא יכולים להגיע אישית.

לצפיה ב-'ומה עם מוזמנים שבטוח לא באים?'
ומה עם מוזמנים שבטוח לא באים?
08/04/2014 | 05:59
1
202
האם יש טעם הביא הזמנה אפילו שאמרו שלא יוכלו לבוא? (יהיו בחו"ל)
לצפיה ב-'לדעתי לקרובים כן'
לדעתי לקרובים כן
08/04/2014 | 07:03
178
גם להם אפשר לשלוח בדואר ולכתוב פתק מצורף שאם בכל זאת הנסיעה מתבטלת הם מוזמנים בשמחה או משהו בסגנון....
לרחוקים יותר אפשר לוותר
לצפיה ב-'הסתפקנו לא פעם'
הסתפקנו לא פעם
09/04/2014 | 19:03
122
אחת ההזמנות הגיעה בכלל בוואצאפ
היום הזמנה לחתונה זה סתם מסורת בשביל הפרוטוקול. הרי ברור שהם יודעים שהם מוזמנים והם יודעים מתי זה והכל. לתת הזמנה ביד זה בעיקר לפורמליות.

אגב, את רוב ההזמנות אבא שלי שלח בדואר. אנחנו חילקנו רק לחברים הקרובים.
לצפיה ב-'מתי מחלקים את ההזמנות?'
מתי מחלקים את ההזמנות?
09/04/2014 | 20:36
4
160
כמה זמן לפני החתונה נהוג להתחיל לחלק את ההזמנות?
החתונה בעוד חודש וחצי, ההזמנות מוכנות ולי יש מלא חשק להתחיל לחלק!!! זה מוקדם מדי?
לצפיה ב-'חודש וחצי זה זמן מושלם להתחיל לחלק '
חודש וחצי זה זמן מושלם להתחיל לחלק
10/04/2014 | 09:26
2
149
נהוג להתחיל חודש-חודש וחצי מראש אז את יכולה לממש את החשקים שלי בלי בעיה
לצפיה ב-'החשקים שלך!! חחח '
החשקים שלך!! חחח
10/04/2014 | 09:27
1
41
לצפיה ב-'חחחחח '
חחחחח
10/04/2014 | 10:26
78
יש!! עשית לי את היום!!
מיד אחרי פסח אני מתחילה לחלק ולממש את החשקים שלך ושלי ביחד!!
לצפיה ב-'זמן מעולה להתחיל לחלק'
זמן מעולה להתחיל לחלק
12/04/2014 | 11:35
14
לצפיה ב-'משחקים למסיבת רווקות'
משחקים למסיבת רווקות
07/04/2014 | 21:27
6
917
לצפיה ב-'משחקים למסיבת רווקות'
משחקים למסיבת רווקות
04/04/2014 | 07:28
4
1667
ממש בא לי שרשור משחקים למסיבת רווקות.
הכל תופס, גם אלה שנראים שחוקים ומוכרים.
אשמח אם תכתבו את כללי המשחק והאם צריכים הכנות מוקדמות.

השרשור יצטרף להודעות הנבחרות של הפורום
לצפיה ב-'מסיבת הרווקות שלי'
מסיבת הרווקות שלי
04/04/2014 | 10:01
816
כמובן שהיה את המשחק המיתולוגי - צלמו סרטון בו שואלים את החתן שאלות עלי/עלינו ועצרו את הוידאו רגע לפני התשובה. אני עניתי-ואז לחצו פליי והראו מה הוא ענה. אם התשובה לא הייתה זהה - שתיתי.

היה משחק (די דבילי) בו הביאו ציור של זוג עושה סקס במקלחת (דורש הכנה מוקדמת של לצייר על בריסטול או להדפיס בגדול ציור כזה), קשרו לי את העיניים, שמו לי קונדום ביד ואמרו לי להניח א ותו במקום המתאים. ברגע שמיקמתי אותו, הם הצמידו את הקונדום עם סלוטייפ והורידו לי את כיסוי העיניים - שמתי את הקונדום על האף של הבחור... כמו שאמרתי, זה משחק ממש דבילי, אבל הוא לא רע לשלבים המתקדמים של המסיבה, כשכבר ממש שיכורים ונקרעים מצחוק מכל דבר...

יש את משחק החבילה (שכמובן דורש הכנה מוקדמת - קניית מתנה קטנה והכנת השכבות והפתקים) שמצויין להיכרות. אפשר לכתוב שאלות חודרניות יותר או פחות, ואם הבנות לא מכירות אחת את השניה הן מתחילות לספר סיפורים רלוונטים (ומצחיקים בד"כ) כדי לדעת למי הכי מתאים להעביר את החבילה.

משחק שהיה במסיבה של חברה: הבאנו חבילה של אם אנד אמס, רשמנו אתכל הצבעים שיש בחבילה ולכל צבע הצמדנו שאלה. יצאו 4-5 שאלות. ממה שאני זוכרת, היה לספר איך הכרנו את הכלה, לאחל לה משהו, לספר על פאדיחה, לחספר על הדבר הכי רומנטי שעשו לנו. החבילה עברה בין הבנות וכל אחת שלפה 2 סוכריות (בלי להסתכל ולבחור צבע!). ואז עשינו סבב וכל אחת ענתה על השאלות לפי צבע הסוכריות. זה היה משחק מעולה!

היה משחק של קזינו - הכינו שאלות של "מי יותר", למשל - מי שוטף יותר כלים, מי רוצה יותר ילדים והבנות המרו עם ז'יטונים (יכול להיות אבני דמקה או סתם שקית סוכריות, לא דורש הכנה מיוחדת) אם התשובה היא אני או א' - ואני הכרעתי את התשובה.

היה משחק של שאלות טריוויה עלי - שמי שלא ידעה נאלצה לשתות (למשל - מה מקור השם  של הכלבה שלי, מיס-הלן?"

יש את משחק החפצים בו כל אחת מביאה חפץ שקשור איכשהו אליה ואל הכלה והכלה צריכה לנחש מי הביאה מה ולספר את הסיפור שמאחורי החפץ.

יש את משחק האיברים - צריך לצלם מראש איברים (לא בהכרח סוטים...) של החתן המיועד - מרפק, אוזן, עין...) ולהכין קובץ עם 4 (פלוס מינוס) תמונות - אחת מהן היא המרפק של בן הזוג ועוד 3 של מרפקים רנדומלים מהאינטרנט (או של גברים אמיתיים שאתן מכירות). הכלה צריכה לנחש איזה איבר שייך לבן זוגה .

פעם עשינו משחק (לא בדיוק משחק) של ספא. כל אחת קיבלה מטלה - אחת הייתה אחראית על המסאג', אחת על סידור ציפורניים, אחת על מריחת לק, אחת על לעשות קיצי, אחת על מוסיקת בנות, אחת על הכנת גיגית עם מים חמים וסבון - ועשינו ספא לכלה. בזמן שמזמזו אותה - הבנות מרחו לק אחת לשניה או כתבו בספר הברכות.

הייתי במסיבת רווקות שכללה טיולון קטן בשטח. המשחקים שם לא היו משחקים טיפוסיים, אלא יותר משחקים חברתיים כאלה, של טיול שנתי... היה כייף! למשל - עשו שאלון מוסיקלי שכלל אומנים שהכלה אוהבת: עברקי לידר, שלמה ארצי, גידי גוב ועוד. היו שאלות כמו "מנו 4 שירים של הזמר, שמופיעה בהן המילה ___________",, "איזה זמר שר על ___________?" מי שאירגנה את המשחק הכינה לוח של המשחק המיתולוגי "פיצוחים", והתחלקנו לשתי קבוצות (היינו המון בנות). לכל קבוצה הייתה נציגה שבחרה את מספר השאלה, כשהמטרה הייתה ליצור שורה/טור/אלכסון בצבע של הקבוצה. לאחר שנבחרה השאלה היה לקבוצה חלון זמן לענות (למשל חצי דקה) ואם הם לא ידעו - השאלה עברה לקבוצה הבאה. רק הנציג היה יכול לענות, אבל כמובן שגם ההחלטה על התשובה וגם בחירת המספר נעשתה בהתיעצות עם חברי הקבוצה. זה היה כייף כי רובנו אוהבות את אותם אמנים, ותוך כדי התשובות התחלנו לשיר את השירים. כאמור - משחק של טיול שנתי, אבל היה כייף.

עוד משחק מאותה מסיבת רווקות - הבנות הכינו לוח של המשחק פלונטר, רק שבמקום צבעים כל טור הכיל דמויות הקשורות לכלה (כלב, עברי לידר, שלמה ארצי, דובי...). שאר המשחק התנהל רגיל. הכינו את לוח הסיבוב בו בחצי אחד כתובים איברים (יד ימין, ראש) ובחצי השני כתובות הדמויות שעל הלוח. כל אחת סובבה את השעון וקיבלה "להניח את הראש על עברי" וצריכה למקם את עצמה במשבמת הנכונה, בין כל איברי הבנות האחרות... אם עושים את המשחק הזה חשוב להגיד לבנות לא לבוא עם שמלה! אני הייתי היחידה מכל הקבוצה שבאה עם שמלה והייתי צריכה לדאוג על הזמן שאני מכוסה...

עוד משחקון (שאצלי היה כחלק ממשחק הטריוויה עלי. בין השאלות הייתה גם משימה) הוא להכין שמלת כלה מכל מיני סרטים. הבנות הצטיידו בניירות קרפ, סלוטייפ, שדכן, נייר טואלט ויצרו לי שמלת כלה - היה מצחיק והכל מצחיק יותר כשאת שיכורה.

זה כל מה שאני מצליחה לחשוב עליו. אולי אזכר בעוד בהמשך.
לצפיה ב-'אוי רעיון נהדר!!'
אוי רעיון נהדר!!
04/04/2014 | 13:06
313
אני אשלח את השירשור לשושבינות שלי
לצפיה ב-'מותר להשוויץ?'
מותר להשוויץ?
19/04/2014 | 16:50
1
335
לא הייתי כאן מלאאאא זמן (בשעה טובה עברתי לפורום הריון ולידה :) , ונורא בא לי להשוויץ בכתבה שעשו על מסיבת רווקות שאני ארגנתי, מותר לשים לינק לאתר אחר?
לצפיה ב-'סליחה שלא עניתי קודם...'
סליחה שלא עניתי קודם...
28/04/2014 | 18:33
87
מותר ורצוי!
נשמח לכל תובנה
לצפיה ב-'שירשור מצוין!! יש לי מלא רעיונות!'
שירשור מצוין!! יש לי מלא רעיונות!
09/04/2014 | 22:15
426
טוב אז בתור בוגרת שתי מסיבות רווקות משובחות במיוחד בחודש האחרון - אחת שלי ואחת של חברה טובה מאוד שמתחתנת מחר - יש לי הרבה מאוד מה להציע!!!
אני חייבת לציין שביקשתי מחברות שלי מסיבת רווקות רגועה בבית בלי אטרקציות מיוחדות ולא ידעתי בדיוק למה לצפות ומה יהיה התוכן של הערב והן בסוף אירגנו לי את המסיבת רווקות הכי כיפית אי פעם!

טוב אז לדברים הקטנים שהפכו את הערב הזה לכ"כ כיפי ומצחיק:
דבר ראשון - מדבקות כוכבים! חברה שלי קנתה חבילות של מדבקות כוכבים פשוטות בצבע זהב והרעיון היה שעל כל שוט שמישהי שותה - היא מקבלת כוכב!! ככל שהערב עבר הכוכבים הצטברו, כל אחת קישטה את עצמה או את שמלתה בעוד ועוד כוכבים וזה היה מצוין! זה ממש עודד את הבנות לשתות עוד וגם אפשר היה לדעת מי צריכה קצת חיזוק (; וגם הוכרז שהמנצחת בסוף הערב - בעלת הכי הרבה כוכבים מקבלת פרס! כנראה איזה חוטיני או משהו, לא זוכרת (;

דבר שני- משחק המילים האסורות!! האמת שפה אני יכולה לקחת את הגאווה כי זה משחק שאני הכנסתי למסיבת הרווקות של חברה שלי. הרעיון פשוט- בתחילת הערב מכנסים את הבנות ומכריזים על 3 מילים שאסור להגיד במהלך הערב. מי שאומרת אותן - שותה. המילים שאנחנו בחרנו היו: "חתונה", שם החתן, ו"לחיים"!!!
בערך 2 דקות אחרי ההודעה הזו הבנות החלו ליפול! כולן ממש נכנסו לזה, וממש שמו לב כשמישהי אמרה מילה אסורה והכריזו עליה - וזה כמובן זיכה אותה בשוט (אבל גם בכוכב!!) כמובן שעל כל מישהי שנפלה ושתתה היו שתיים שאיחלו לה "לחיים!" ונפלו יחד איתה...  והכי נחמד היו ההתפתלויות של הכלה שהיתה צריכה להמציא כינויים חדשים לבעלה לעתיד - החל מ"ארוסי" ובשלב מתקדם הגענו גם ל"זה שאני גרה איתו" או סתם ל"ההוא". קיצר, קורע!

משחקים שונים: חלקם הוזכרו אז אני לא ארחיב אבל שיחקנו חבילה עוברת עם משימות מצחיקות - יש שפע רעיונות באינטרנט. שיחקנו אמת וחובה - כנ"ל. שיקחנו הצמד את שמוליק לטרזן שזה משהו בסגנון שמישהי ציינה בשירשור מעלי - דורש שרטוט על בריסטול ויכולת דיוק! מתאים לשלב די שיכור של הערב.... בעיקר מצחיק המקומות השונים שבהם השמוליק מודבק...
שיחקנו משחק אסוציאציות: מכינים כרטיסים עם קטגוריות שונות - למשל: חתונה, חופה, נישואים, גברים, בברלי הילס עוברים עם כיוון השעון וכל אחת צריכה לזרוק משהו שקשור לקטגוריה. מי שמתעכבת יותר מידי - זוכה לשוט! היו קטגוריות שדרשו יותר מסיבוב אחד!   

חוץ ממשחקים כיפיים יש עוד כמה דברים חשובים שיכולים להפוך רב כזה להצלחה. הנה כמה דוגמאות משלי:

סירטונים מרגשים! זה היה אחד החלקים הכיפים! הבנות שאירגנו הכינו סרט פשוט עם מלא תמונות של החברות ושל הכלה מכל השנים ואח"כ תמונות של הזוג עם איזה שיר ברקע. זו אחת המזכרות היפות מאותו ערב (המממ רגע אחרי הספר ברכות). לחברה השניה הכנו סירטו קצת שונה ומגניב: בחרנו שיר - "marry you" של bruno וחילקו לכל אחת מהמשתתפות כמה שורות מהשיר. כל אחת היתה צריכה להצטלם עם שורות השיר שלה בכל דרך שהתחשק לה - ולהחזיק שלט עם המשפט שלה. הסרטון היה ערוך ממש יפה ומצחיק! ממש כיף לקבל סרט כזה וגם היה די כיף לצלם את המשפטים!

שתינו אלכוהול איכותי וזללנו מלא: לא היו המון בקבוקים -אבל 2-3 בקבוקי וואן גוך איכותיים לחלוטין מסובבים את הראש ל15 בנות!! היו גם 2 בקבוקי קאווה בהתחלה... והכי חשוב - כולן שרדו את הערב ממש בסדר - מסובבות אבל בראש טוב, שמחות ועליזות ולא מקיאות ועם כאבי ראש. אז מומלץ להשקיע בזה!  חוצמזה כל אחת מהבנות הביאה מאכל שהיא אוהבת להכין - טחנו פשטידות, לזניות, מאפינס מלוחים, שלל סלטים ולקינוח מאפינס ועוגיות. היה טעים ונהדר - חסך בעלויות והכין את הקיבה לכל האלכוהול האיכותי (;
וחשוב לציין- היתה מגבלה מצידי לעלות של המסיבה - ולא היו עלויות נוספות חוץ מהאלכוהול והמתנה שהן קנו לי ככה שבין 15 בנות ההוצאה לא היתה של יותר מכמה עשרות שקלים. וגם - היתה אופציה להשאר לישון - שרק החברות הקרובות מימשו בסוף. אבל זה פתח אופציה לבנות לשתות יותר ולהנות בלי לדאוג לדרך חזור (:

ספר ברכות!! כל אחת מהבנות כתבה ברכה על דף A4. המארגנות הכי מראש אלבום על דפים מיוחדים - ממוחזרים עבים כאלו והכינו כריכה יפה, והדביקו את הברכות של הבנות בפנים. קיבלתי את הספר ברכות יחד עם המתנה שהן קנו לי (איך לא, בייבי דול). כשהגעתי הביתה למחרת ישבתי וקראתי את הברכות והתייפחתי - הברכות היו מאוד מרגשות ומשמחות וממש גרמו לי לשמוח שהבנות הנפלאות האלו מלוות אותי בחיים ובעיקר בתקופה חשובה של החתונה, וזה גם די הפיל לי את האסימון שזה עוד שניה קורה באמת! ממש ממש ממליצה על זה!

סורי על החפירה!
שיהיה רק בכיף ובשמחות!
לצפיה ב-'מוזיקה, צילום ואטרקציות 7/4'
מוזיקה, צילום ואטרקציות 7/4
07/04/2014 | 10:49
27
52
לצפיה ב-'המלצות על צלם ודיג'יי'
המלצות על צלם ודיג'יי
07/04/2014 | 09:43
7
219
היי בננות, אני חדשה בעסק הזה :)

אני מתחתנת בעוד 3 חודשים ומחפשת המלצות על צלם - שיהיה כשרוני, יצלם אותנו צילומים טבעיים, אך שידע גם לביים אותנו כשצריך (אנחנו לא דוגמנים מלידה :) ) ויתפוס רגעים חשובים ואת עיקר הערב
והמלצות על דיג'יי שיודע להקפיץ את הרחבה ולהתאים את עצמו לקהל שלא ירצה לשבת..

אשמח גם לקבל טיפים של מה לבדוק אצל כל אחד מהספקים האלה..

תודה רבה ויום מקסים
לצפיה ב-'אמנם עוד לא התחתנתי'
אמנם עוד לא התחתנתי
07/04/2014 | 10:53
190
אבל אני ממליצה בחום על הספקים שלי רק מהמפגש הראשוני איתם (צלמת - חן ראובן, תקליטן - שחק נגאר)

בעיקרון צריך לחשוב על טווח מחיר שמתאים לכם ולקבוע פגישה עם ספק אחד או שניים מכל תחום. בדרך כלל זה מספיק.
צריך לראות אם יש חיבור, לראות את העבודות של הצלמת ולשבת עם התקליטן על המוזיקה שלו ולראות אם הוא קולט את הוייב שלכם.
כמובן שתמיד אפשר לקרוא עליהם המלצות באתרים כמו מיט4מיט לפני שסוגרים

ממליצה לך לא להתמהמה עם זה כי התאריך שלך יוצא בעונה די מבוקשת... ושיהיה המון מזל טוב!!!
לצפיה ב-'הצלם שלנו והתקליטן שלנו!'
הצלם שלנו והתקליטן שלנו!
07/04/2014 | 12:40
194

צלם: יוסף כהן.
http://yc.mitchatnim.co.il/

תקליטן: שמיר פינק מחברת תטה עושים מוזיקה.
http://teta.mitchatnim.co.il/

מעולים.

לי היה חשוב העין של  הצלם- אין הוא "תופס" את המצולמים בעדשה.
היה גם חשוב לי שתהיה כימיה - כי זה יום לחוץ וחיפשתי קלילות והומור.
יוסף היה מקסים וגם צלם הוידאו שהצטרף אליו רועי. מומלץ בחום.

לגבי התקליטן היה חשוב לי תקליטן שיודע לקרוא קהל ומרים את הגג. שמיר הוא בדיוק זה. אנחנו החתונה השלישית בחבר'ה שהוא מתקלט בה. הגענו אליו אחרי שראינו אותו והיינו ממש מרוצים. גם בחתונה שלנו הוא הרקיד את כולם. מומלץ בחום גם כן.
לצפיה ב-'הי!'
הי!
07/04/2014 | 20:59
90
שלחתי לך הרגע הודעה אבל שחכתי להמליץ לך על הדיגי שלנו...
התחתנתי באוגוסט האחרון והדיגי שלנו היה אודי כליפה.
היינו בחתונה שהוא תיקלט ופשוט התאהבנו בו, הוא הרבה יותר מסתם דיגי...
הוא ישב איתנו המון פעמים ויש לו חברה לאירועים בטבע אז הוא נתן לנו המון עצות ממש טובות בנוגע לעיצוב באולם.
והוא בכלל איש מקסים!
אם תרצי אשמח להביא לך את המספר שלו =)
יום נהדר,
דפנה.
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
08/04/2014 | 12:26
377
היי קודם כל מזל טוב
אשמח להמליץ לך - תוכלי ליצור איתי קשר

טיפים לבחירת צלם ודי.ג'י:
צלם ודי.ג'י מקצועיים יראו לכם תיק עבודות, אם זה אלבומים, סרטי וידיאו,
מעבר לכך הוא יעשה אתכם תיאום ציפיות לגבי אופי וסוג המוזיקה
שאלו לגבי הניסיון שלהם, כמה אירועים ביצעו בעבר?
לגבי צלם, שאלו מה נכלל בחבילה? כמה אלבומים? כמה הגדלות?
כמה עותקים מקבלים מהסרט? כמה זמן אחרי האירוע מקבלים את כל החומר?
כמה צלמי סטילס ווידיאו יהיו בזמן האירוע? ולבקש לראות את האלבום שתקבלו.

חשוב לראות שיש בניכם אינטראקציה  ושאתם מרגישים בנוח עם אנשי המקצוע,
אחרי הכל אתם מבלים במיוחד עם הצלם כמעט יום שלם!
ועוד טיפ קטן אחרון, לא להשאיר דבר לרגע האחרון,  חשוב לעשות את כל הסידורים
מספיק זמן לפני האירוע :)
שיהיה בהצלחה מקווה שעזרתי מעט
לצפיה ב-'מנצל זמן פנוי באירוח בפורום על מנת לעזור.'
מנצל זמן פנוי באירוח בפורום על מנת לעזור.
08/04/2014 | 18:58
191
יש הרבה צלמים מצוינים ומוכשרים,הנה שמות של כמה מהם שאני "נתקל" בהם בהרבה מאוד אירועים שאני עושה,
ינאי רובחה
אריאל הצלם
רן שיינברגר
שחר דרורי
שחר שדרין
אפי שמח
שלומי פרי
איה ואבי
אור זהבי
ארז שטיינר

יש כמובן עוד הרבה מאוד וזוהי רשימה חלקית של בעלי מקצוע מעולים,שעובדים קשה ומשקיעים את כל כולם בדרך חיים שלהם,לכל אחד סגנון משלו,ואופי מיוחד.מצפה לך עבודה לא קלה בקבלת החלטה בעניין.

בהצלחה
לצפיה ב-'אורלי פרל ניר!'
אורלי פרל ניר!
10/04/2014 | 22:45
93
צלמת מדהימה ובחורה פשוט מקסימה!
לצפיה ב-'ממליצה בחום על שלנו.'
ממליצה בחום על שלנו.
11/04/2014 | 19:39
72
צלם-קינג הפקות מגבעתיים מעולים ,ותקליטן עמיר כהן פסגת המוסיקה ,תותחים עם הרבה ניסיון והמלצות.
לצפיה ב-'מחפשת צלם יחסית זול'
מחפשת צלם יחסית זול
07/04/2014 | 12:13
5
239
לא תארתי לעצמי כמה חתונה זה יקר... מחפשת צלם שידע לביים אותנו ושיהיה יחסית זול :)
אם אני אוריד אלבומים- כמה לדעתכן זה יוריד את המחיר? (יש לנו חבר שיודע לעצב יפה...)
לצפיה ב-'לא יודעת לגבי אלבומים'
לא יודעת לגבי אלבומים
07/04/2014 | 13:19
3
180
כי אנחנו בדקנו רק מחירים עם אלבומים
אבל גם אם מוצאים מישהו מוכשר שהוא בתחילת דרכו המחירים זולים באופן משמעותי (יש לי ידידה מוכשרת שדי חדשה בתחום אם תירצי ארשום לך את שמה)
לצפיה ב-'אשמח, תודה! :)'
אשמח, תודה! :)
07/04/2014 | 14:10
2
37
לצפיה ב-'תחפשי בפייסבוק Dana Bar-on Photography'
תחפשי בפייסבוק Dana Bar-on Photography
07/04/2014 | 14:21
1
133
התמונת קאבר זה מלא ציפורים עם עמודי חשמל

בחורה ממש חמודה ומוכשרת
לצפיה ב-'*על חוטי חשמל'
*על חוטי חשמל
07/04/2014 | 14:21
33
לצפיה ב-'זה באמת יכול לקצץ במחיר באופן משמעותי'
זה באמת יכול לקצץ במחיר באופן משמעותי
07/04/2014 | 21:03
128
הי!
באמת זו דרך מצויינת לחסוך במחיר, את האלבומים תמיד תוכלו לעשות יותר מאוחר.
והכי חשוב שחומר הגלם לאלבום יהיה איכותי ושלא תתפשרו בבחירת הצלם יותר מידי משום שזה הזיכרון העיקרי שנשאר אחרי החתונה.
בנוסף, לא תמיד מחיר יקר= איכות, ואכן ניתן למצוא צלם במחיר טוב בלי צורך להתפשר על האיכות.
ו... שלחתי לך הודעה.

ואל תתיאשי את תמצאי צלם/צלמת שיתאימו לך ולמחיר שאת רוצה לשלם...
יום נהדר,
דפנה.
לצפיה ב-'צלם מגנטים'
צלם מגנטים
07/04/2014 | 13:46
4
183
היי, מישהו מכיר את מאור מגנטים ויכול להמליץ?
לצפיה ב-'מדפסת hiti'
מדפסת hiti
07/04/2014 | 14:51
1
353
מישהו מכיר? מאור מהמהגנטים אומר שיש לו מגנטים רגילים שמחזיקים שנתיים ומגנטים ממדפסת HITI שלדבריו זו איכות אחרת לגמרי.
מישהו שמע? מכיר?
לצפיה ב-'לי זה נשמע חרטוט'
לי זה נשמע חרטוט
07/04/2014 | 16:57
157
ונסיון מגעיל לסחוט עוד כסף (אני מניחה שהמדפסת היטי הזאת יקרה יותר?)
אם המגנטים הרגילים שלו מחזיקים רק שנתיים, תפני לחברה אחרת. יש מספיק המלצות בפורום על מגנטים שמחזיקים שנים.
לצפיה ב-'תנסי לבדוק ב-3 חברות אחרות:'
תנסי לבדוק ב-3 חברות אחרות:
10/04/2014 | 21:41
61
מורן לוי מגנטים לאירועים
מגנטיקו (בעל אתר רשמי גם)
לירנוי מגנט

יש להם עמודים בפייסבוק.

תעשי חיפוש בפייסבוק לכל אחד מהם, ותתרשמי ותבדקי....
אני שמעתי דברים טובים על כל אחד מהם....
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'הוא היה אצלי'
הוא היה אצלי
16/04/2014 | 23:47
18
אם זה עדיין רלוונטי (אני רואה שההודעה כבר מלפני שבוע +), שלחי לי הודעה בפרטי.
לצפיה ב-'לצערי דיס המלצה...'
לצערי דיס המלצה...
08/04/2014 | 17:40
5
382
היי לכם,

אמנם התחתנתי לפני חודשיים אבל עדיין האכזבה קיימת ורציתי להזהיר בנות אחרות,החתונה התקיימה בטרויה,הכל היה מושלם למעט העובדה שלקחנו את הזמרת דנה לפידות,
דנה שרה לנו בחופה נשבע,סלואו של איירוסמית ומופע אלקטרוני,את כל השירים היא לא שרה בקול שלה בכלל באותה מידה יכולתי לבקש מההתקליטן לשים שיר שלה,
אנשים באו אליי ואמרו לי  שהיא לא שרה בכלל,במופע האלקטרוני היא לא ברכה את החתן והכלה פשוט עלתה לשיר 3 חצאי שירים מבלי להתייחס לא אלינו ולא לאורחים שלנו,פשוט הזיזה שפתיים
שנפגשנו עם התקליטן שלנו לסגור תשלום הוא גם ציין בפנינו שהיא לא שרה באמת וזה היה פלייבק מוחלט והסוכן שלה ביקש ממנו לא להגיד לנו על זה,
אני הייתי מאוכזבת ברמות קשות שלא לדבר על הכסף שנזרק על הופעה גרועה וגם שפנינו לסוכן שלה מספר ימים לאחר האירוע הוא אמר לנו מה פתאום זה לא נכון והחל להתגונן,צר לי שהייתי צריכה לפרסם כזאת חוות דעת אבל כדאי שתדעו ותוותרו על הופעה של דנה בחתונה שלכם.
לצפיה ב-'תודה רבה על השיתוף'
תודה רבה על השיתוף
09/04/2014 | 08:57
217
ומצטערת בשבילך על החוויה הלא נעימה
לצפיה ב-'חוות דעת מקצועית.'
חוות דעת מקצועית.
10/04/2014 | 13:49
3
214
בגלל דברים כאלה כששואלים אותי למה לפעמים המחירים יקרים יותר אני מסבירה שחשוב גם האיכות.
אני לא אומרת שיקר יותר זה בהכרח יותר טוב, רק שלפעמים יש סיבה להפרש המחירים ולפעמים עדיף להוסיף טיפה יותר וללכת על מקום שיש למי לבוא בטענות ולבדוק שהכל יהיה כמו שאתם רוצים.
כשאני סוגרת עם זוג על זמרת או נגן או להקה הם יודעים בדיוק מה הם מקבלים (מעולם לא פלייבק) ומישהו מטעם החברה נוכח באירוע כדי לוודא שהכל לשביעות רצון הזוג.
אבל על זה לפעמים צריך לשלם קצת יותר.
ושוב אני אחזור, יקר זה לא בהכרח יותר טוב. אני לא מדברת על מחירים מטורפים אבל חשוב לבדוק עם מי עובדים ומה מקבלים כמו שעושים אצל כל ספק אחר.
לצפיה ב-'את צודקת לחלוטין'
את צודקת לחלוטין
11/04/2014 | 06:35
2
123
עם זאת לא שילמנו 1000 שקל אלא 4500 שקל לחופה, סלואו ו3 רבעי שירים במופע שהיה אמור להיות אלקטרוני,
הקטע הוא שחתמנו על חוזה שאומר שהיא שרה בקול שלה ולא פלייבק,הסוכן שלה הוא זה שאמר לה לשיר עם פלייבק
והוא בכלל היה נראה לי איזה בחור חרטטן,בהתחלה רדף אחרינו שנסגור עם דנה ונשלם מקדמה ברגע ששילמנו
לא שמענו ממנו עד יום לפני החתונה שזה גם לא מקצועי כי הכל היה באויר כזה...בקיצור על הפנים.
לצפיה ב-'אם זה בחוזה...'
אם זה בחוזה...
11/04/2014 | 07:27
1
98
ועוד לא שילמתם הכל אולי אפשר להוריד חלק מהסכום כי את צודקת, לא שילמתם מעט.
לצפיה ב-'לצערי..'
לצערי..
11/04/2014 | 09:36
101
לא ניתן,זה היה לפני 3 חודשים ושתביני הסוכן שלה התעקש לקבל את כל הסכום לפני ההופעה,
כלומר הגיע לסיווטה שלנו לבד בלי דנה שלא טרחה לראות אותנו לפני החופה וגבה את כל הכסף ואחר כך זה גם היה נראה ככה...יצאנו פרייארים אני מודה...
את דנה הערצתי גם לפני שהיא הופיעה בחתונה שלי והתאכזבתי מאוד ברמה האישית והיה חשוב לי להזהיר בנות אחרות ששוקלות לקחת את דנה לפידות-תוותרו...
לצפיה ב-'שירים מקפיצים'
שירים מקפיצים
10/04/2014 | 18:52
1
149
צריכה המלצה לשירים מקפיצים בחתונה מכל הסגנונות
לצפיה ב-'מחפשים מקום ואוכל 7/4'
מחפשים מקום ואוכל 7/4
07/04/2014 | 10:45
52
305
המשך>>
לצפיה ב-'רשימת ה החודשית'
רשימת ה החודשית
05/04/2014 | 17:48
11
224
באיחור אופנתי קל... המקום לשתף ולהתייעץ- מה כבר סגור, מה בדרך ומה צריך עוד דחיפה קטנה (או עצה)...?

טיפ: אם הרשימה קיימת במיט4מיט, אפשר לייצא אותה משם בקלות, עם הסימונים והכל
חתן כלה
מקום
קייטרינג
בר
עיצוב אירוע
צלמ/ת
תקליטנ/ית
שמלת כלה
איפור ושיער
נעלי כלה
זר ואקססוריז
בגדי חתן
טבעות
הזמנות
רב/עורך טקס
רבנות/הסכמים
שירים משמעותיים
אישורי הגעה וסידורי ישיבה

בהצלחה לכולן/ם ומזל טוב
לצפיה ב-'עוד חודש '
עוד חודש
06/04/2014 | 02:31
2
273
יש! חיכיתי לשרשור הזה, כבר התחלתי לתהות אם לפתוח בעצמי

רוב הדברים ה"גדולים" כבר מוכנים, אבל יש כל מיני דברים קטנים שעדיין צריך לטפל בהם ובגלל זה מרגיש לי שעדיין יש עוד המון מה לעשות... השבוע החלטנו שלוקחים הפסקה ולא מדברים על סידורי חתונה ב-כ-ל-ל, זה היה ממש נחמד אבל כעת שבנו לעבודה.

חתן כלה נרגשים...
מקום על שפת אגם בגרמניה
קייטרינג טעייייייייים!
בר עדיין מחכים להצעה שמתמהמהת, אולי נשדרג בעצמנו
צלמ/ת
תקליטנ/ית מכינים פלייליסט בעצמנו, וחבר מארגן ויתפעל את הציוד. הפלייליסט עדיין לא גמור...
שמלת כלה זקוקה לתיקון קל
איפור ושיער תור קושניר ההורס על האיפור, ומעצבת שיער מקומית על השיער
נעלי כלה שוקלת לחפש זוג להחלפה
זר ואקססוריז
בגדי חתן
טבעות עדיין לא הגיעו, עוד שבועיים!
הזמנות
עורך טקס
הסכמים
שירים משמעותיים
אישורי הגעה וסידורי ישיבה לא עושים סידורי ישיבה. רוב החבר'ה כבר אישרו הגעה, רק האנשים שלי מרחבי הגלובוס לוקחים את הזמן...

אני של לפני החתונה הייתה מסתלבטת עליי שהגעתי למצב הזה, אבל אני חייבת להודות - מתרגשת וסופרת את הימים!

לצפיה ב-'על שפת אגם בגרמניה?! '
על שפת אגם בגרמניה?!
07/04/2014 | 23:24
1
127
הייתי נותנת רגל בשביל לצלם את זה.. מזל טוב :)
לצפיה ב-'למה לא אמרת קודם '
למה לא אמרת קודם
09/04/2014 | 12:56
55
היה קשה למצוא כאן צלם... תודה!
לצפיה ב-'אז.. מה כבר עשינו?!'
אז.. מה כבר עשינו?!
06/04/2014 | 09:16
191
חתן כלה
מקום -
קייטרינג - של המקום...
בר - כנראה שבסופו של דבר אנחנו נביא את האלכוהול.. עדיין חושבים על זה...
עיצוב אירוע - בסוף החודש יש פגישה עם העיצוב
צלמ/ת -
תקליטנ/ית - בערך הדבר השני שסגרנו (אחרי האולם..)
שמלת כלה - ולא מפסיקה להתרגש...
איפור ושיער - יש בעיקרון... צריכים לעשות תסרוקת ניסיון...
נעלי כלה - נלך לחפש בחוה"מ
זר ואקססוריז - מניחה שעניין הזר ישאר כמעט לסוף
בגדי חתן - נלך לחפש בחוה"מ, יש כבר כיוון...
טבעות - נראה לי שנלך אחרי פסח. כמה זמן מראש צריך להזמין?
הזמנות - יש כיוון. צריך עוד לשפץ / לתקן / לערוך
רב/עורך טקס -
רבנות/הסכמים - פתחנו תיק בסופ"ש. היה לי מאוד מרגש
שירים משמעותיים - יש ואין. כל הזמן משנים את דעתנו. נקווה שלקראת הפגישה עם התקליטן נהייה יותר החלטתיים.
אישורי הגעה וסידורי ישיבה -
לצפיה ב-'חודש וחצי לפני'
חודש וחצי לפני
06/04/2014 | 11:19
163
חתן כלה כבר שש שנים יש
מקום
קייטרינג
בר
עיצוב אירוע בעיקרון יש, אבל יש לי דילמה קלה. אני רוצה שיהיה קצת יותר צבע, והמעצבת שלנו אומרת לי שאני מגזימה ושיותר צבע ממה שמתוכנן, יעשה את זה כבר ממש יותר מדי. אני מאוד סומכת עליה, אבל אני מפחדת שבסוף אני ארגיש שחסר משהו... עוד לא החלטתי...
צלמ/ת יש וידאו, יש סטילס ויש אפילו מגנטים
תקליטנ/ית יש ובקרוב צריכים להיפגש איתו
שמלת כלה יש, אבל עוד לא מוכנה סופית, חסר לה עוד טיפה.
איפור ושיער
נעלי כלה עוד לא קניתי, אבל לפחות נסגרתי על סגנון!
זר ואקססוריז כנ"ל - עוד לא קניתי, אבל יודעת מה אני רוצה.
בגדי חתן הוא רוצה לרדת איזה 2-3 קילו לפני שהוא קונה
טבעות
הזמנות מוכנות וממוענות, נשאר רק לחלק, אבל זה קצת מוקדם מדי
רב/עורך טקס חברה עורכת. היא יודעת את הטקסט (שאני כתבתי) ועכשיו חסר רק לעשות איזה חזרה אחת או שתיים
רבנות/הסכמים נישואים בפראג, מחכים לאישורים
שירים משמעותיים זה החלק (היחיד, בערך) שהאיש אמור להיות אחראי עליו. והוא אדיייייש ואיטייייי.... אבל במקרה שהוא לא יספיק להחליט, יש לי כמה שירים בבוידעם
אישורי הגעה וסידורי ישיבה
לצפיה ב-'עוד חודשייםםם!!'
עוד חודשייםםם!!
06/04/2014 | 11:58
1
332
וואו.

חתן כלה כבר 7 וחצי שנים...
מקום פיין קלאב המהמם
קייטרינג של הפיין... מתי אמורים לשבת איתם לפגישת תכנון וכו'?
בר של הפיין, צריכים עדיין לקנות שדרוגים.
עיצוב אירוע יש בסיסי מהפיין, אני רוצה להוסיף עוד דברים. מקווה להתקדם בפסח.
צלמ/ת בן אייזנברג
תקליטנ/ית אלמוג בר
שמלת כלה אחרי פסח מדידה אחרונה לפני איסוף!
איפור ושיער כצפוי, כרמל יהלום
נעלי כלה שמחה לבשר ש-! נעלי טאשה. ממש מחכה שיגיעו כבר
זר ואקססוריז בחיפוש מתמיד. עגילים הוזמנו מאטסי, אם הם יהיו טובים נמשיך לאביזרי שיער וסיכת שמלה בסגנון.
בגדי חתן הוא פשוט לא רוצה לבוא לשופינג!! עצלן.
טבעות יהיה באותו שופינג מהסעיף הקודם.
הזמנות מתרגשת להגיד שכמעט!! אני בפינישים אחרונים של העיצוב...!
מצרפת דוגמה, א-ב-ל עוד לא החלטנו על הצבעים ועל הפונטים, ויש איזה משפט שהפונט ברח ולא סידרתי עדיין...
הציור הוא מעשה ידיה של חברה טובה ומוכשרת בטירוף. הוא עושה לנו את כל ההזמנה.
* ראיתי מאוחר מדי שעשיתי צילום מסך עם הקווים של הגריד. אז כמובן שלא יהיו בהזמנה קווי תכלת
רב/עורך טקס הרב ד"ר חיים בורגנסקי
רבנות/הסכמים חסרה הדרכת כלות ולקבוע עם המקווה.
שירים משמעותיים
אישורי הגעה וסידורי ישיבה עוד רחוק

וואו כמה התקדמנו!
שאלה על הדרך - עם איזה ספקים צריך לקבוע עוד פגישה לפני האירוע, וכמה זמן לפני?
לצפיה ב-'מצרפת את ההזמנה שוב,'
מצרפת את ההזמנה שוב,
07/04/2014 | 20:18
382
מצונזרת יותר (תודה מנהלות ),
ומעדכנת - נקנו טבעות!!!

בסוף הלכתי על הכי פשוטה שיש, עגולה מזהב צהוב מבריק, שתתאים לטבעת האירוסין ותדגיש אותה.
למרות שהייתי בטוחה שאני ארצה משהו מיוחד יותר, כששמתי אותן ביחד התרגשתי מאד, והבנתי שזה מה שאני רוצה.
הבחור קנה גם "פשוטה", מזהב "אצילי" (ככה המוכרת אמרה).
היה מרגש מאד!! איכשהו מוחשי יותר אולי....

(ואז קינחנו בבורגוס, כי היה 1+1 )
לצפיה ב-' עוד 50 יום!!!'
עוד 50 יום!!!
07/04/2014 | 11:10
200
חתן כלה
מקום
קייטרינג - של המקום
בר- של המקום (צריכים לקנות כמה בקבוקים לבד להשלמות)
צלם- חן ראובן-צלמים
תקליטן- שחר נגאר דון דה גרוב
עיצוב האירוע- של המקום (אולי אשדרג רק את הסנטרים )
שמלת כלה- חנה פרנקו
איפור ושיער- אירית סדרה - מאפרת, רועי סיץ - שיער
טבעות- ארגמן טבעות נישואין
הזמנות- דרך חברה
רב- הרב אריה לוין
רבנות- המועצה הדתית תל אביב יפו
שיר כניסה ויציאה לחופה & שיר סלאו-  לא מגלים

נעלי כלה - ביום חמישי הולכת לקנות
בגדי חתן - בחול ומועד כנראה נלך לקנות לו
זר לכלה
אישורי הגעה
סידורי ישיבה
לצפיה ב-'פעם ראשונה!'
פעם ראשונה!
07/04/2014 | 22:15
1
241
חתן כלה
מקום
קייטרינג
בר בעיצומם של השדרוגים
עיצוב בסיסי של המקום + DIY לקראת סיום + פרחים שירכשו ביום האירוע
צלם
תקליטן
שירים
שמלת כלה סוג של DIY אפשר לומר, שילוב של אינטרנט ותופרת
איפור
שיער יהיה DIY
נעלי כלה
זר ביום האירוע
אקססוריז
בגדי חתן
טבעת
Save the Date והזמנות מוכנות במחשב
רבנות דרך צהר
אישורי הגעה וסידורי ישיבה משאירים את ה"טוב" לסוף...

לצפיה ב-'מאוד אוהבת את כמות הפעמים שכתבת DIY :)'
מאוד אוהבת את כמות הפעמים שכתבת DIY :)
07/04/2014 | 23:27
43
לצפיה ב-'טא דאםםם מתרגשת :)'
טא דאםםם מתרגשת :)
09/04/2014 | 09:28
80
מקום- V
אוכל- V
בר- V
שמלת כלה לפראג- V
נעלי כלה גם לפראג וגם לארץ- V
חליפת חתן- V
הזמנת כרטיסים לפראג וכל הסידורים לזה- V

עכשיו שלב חיפושי צלמים ודיג'ייים
לצפיה ב-' יש ביקוש לקרדיטים?? '
יש ביקוש לקרדיטים??
06/04/2014 | 11:15
112
2382
מקווה שהתמונות בגודל הנכון, הייתי צריכה להקטין אותן ממש בשביל שהן יהיו במסגרת הסביר לשים בפורום.. המשך>>
מקווה שהתמונות בגודל הנכון, הייתי צריכה להקטין אותן ממש בשביל שהן יהיו במסגרת הסביר לשים בפורום..

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה