לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

לצפיה ב-'מחפשים מקום ואוכל 16/02'
מחפשים מקום ואוכל 16/02
16/02/2014 | 19:29
42
202
המשך>>
לצפיה ב-'ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 16/02'
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 16/02
16/02/2014 | 19:28
21
63
לצפיה ב-'הזמנת שמלה מהאינטרנט'
הזמנת שמלה מהאינטרנט
16/02/2014 | 14:34
13
335
הי,

חיפשתי קצת באינטרנט ומצאתי שמלה שמוצאת חן בעיני. עלותה כולל משלוח היא כ-1600 ש"ח.
אני לא ממש מתמצאת במחירי שמלות בארץ (שמעתי סכומים דמיוניים של החל מ-7000 להשכרה!).
האם מוגזם לשלם סכום כזה (1600) עבור שמלה מהאינטרנט? (אציין כי הם תופרים אותה לפי מידותיי)
האם יש סיכוי למצוא בארץ (באזור המרכז) משהו בסכום הזה שהוא לא יד שנייה?

תודה מראש!
לצפיה ב-'מורכב'
מורכב
16/02/2014 | 14:50
306
אם זה זה מהאתרים הסיניים הזולים לא הייתי מזמינה בכלל, רוב הבנות (כולל אני) שניסו את זה התאכזבו מאוד. עיכובי זמנים גדולים (שלי אף פעם לא הגיע), איכות חומרים ואיכות תפירה ירודות ביותר ואת המידות שאת שולחת הם לוקחים כהמצלה בלבד. מאוד מפתה אבל לדעתי עדיף להתרחק.

כן הייתי מוכנה להתנסות בהזמנה מאתרים של חברות בריטיות מוכרות כמו monsoon, להם ליין שמלות כלה (העונה יפה במיוחד לדעתי) וcoast, להם שמלות מקסי גם בצבעים בהירים שלדעתי בהחלט יכולים להיות שמלות כמה ואפילו מהחנות האינטרנטית modcloth. המחירים ברשתות אלו לרוב קצת יותר גבוהים והעיצובים פחות מורכבים אבל עדיין יותר זול מרוב האפשרויות בארץ.

בעבר גם היו שרשורים על מקומות זולים בארץ, חפשי אותם בחיפוש.
לצפיה ב-'מצטרפת להסתייגות של הילה'
מצטרפת להסתייגות של הילה
16/02/2014 | 15:03
249
גם אני הזמנתי באינטרנט מסין. התוצאה הייתה מזעזעת. המידות שנתתי היו רק המלצה. הדוגמא והצבע לא היו נכונים ואיזור החזה שהיה החלק הכביכול מורכב בשמלה היה תפור בצורה גרועה ביותר (שאר השמלה הייתה תפורה בסדר, לדעתי). אני לא אומרת לשלול את זה על הסף כי יש בנות שהתחתנו עם שמלות מאוד מוצלחות, אבל אני כן אומרת שאת צריכה להערך לרעיון שהשמלה לא תיהיה מה שרצית ולשריין לעצמך מספיק זמן כדי לקנות/לתפור אלטרנטיבה. אם את בוחרת להזמין מהאינטרנט, אני יכולה להמליץ לך *לא* להזמין ממוכר באיביי שנקרא kittybridal.

בהצלחה!
לצפיה ב-'הזמנת שמלה..'
הזמנת שמלה..
16/02/2014 | 15:27
2
293
הזמנתי מebay שמלה תפורה לפי מידות ב600 שקל (700 כולל משלוח מהיר)
לקח לה פחות משבועיים להגיע..
והיא יצאה ממש סבבה

הבעיה הכי גדולה עם להזמין שמלה מהאינטרנט- אי אפשר למדוד אותה קודם ולדעת איך היא יושבת עלייך.....

במקרה שלי הזמנתי שמלה נפוחה בצבע לבן והסתבר לי שהרבה יותר מתאים לי שמלה לא נפוחה בצבע אוף וויט כזה.. :P
לצפיה ב-'אני הכי מרוצה בעולם!!!'
אני הכי מרוצה בעולם!!!
16/02/2014 | 15:45
289
קניתי באייבי ממוכר פרטי מארצות הברית היא עלתה כולל משלוח 700 ש"ח.
ונדרש רק תיקון קל אצל התופרת.
השיקול שלי היה רווח לעומת הפסד - הכי גרוע הפסדתי נגיד 1000 ש"ח ובמקרה הטוב הרווחת מעל 6000 .

שמלה לארבע שעות פשוט לא שווה את הסכומים פה בארץ..
תסתכלי על ביקורות זה המראה הכי טובה..
no pain no gain (:
לצפיה ב-'for you dresses'
for you dresses
16/02/2014 | 17:27
221
מישהי ניסתה דרכם?
לצפיה ב-'שמלות בארץ עד 2,000 ש"ח'
שמלות בארץ עד 2,000 ש"ח
16/02/2014 | 17:40
265
יש, רק צריך לחפש. יש כמה בחתימה שלי ושמעתי המלצות על נעמה בצלאל, פגנקה ועוד.
בכל מקרה אני בעד לא להיכנע למחירים המטורפים
לצפיה ב-'אופציה נוספת באינטרנט'
אופציה נוספת באינטרנט
16/02/2014 | 18:43
205
יש אתרים שמוכרים בגדי מעצבים, כמו shopbop, saks fifth avenue, nordstrom
הם שולחים לארץ ואפשר למצוא שם שמלות ערב לבנות שבכיף יכולות להיות שמלות כלה.
יש שם הרבה שמלות יפות של מעצבים כמו max azria, sue wong, calvin klein במחיר נמוך מ 2000 שקל (זה גם המקסימום שאני מוכנה להוציא על שמלה)
מה שטוב זה שאם השמלה לא יושבת טוב אפשר להחזיר תוך שבועיים ולקבל החזר כספי.
לצפיה ב-'הזמנתי מאתר סיני איכותי ואני מאד מרוצה'
הזמנתי מאתר סיני איכותי ואני מאד מרוצה
16/02/2014 | 22:52
3
213
http://www.tulleandchantilly.com/
ללא תיקונים, המידה מתאימה, היחס ממש אישי (באימיילים).
יש כמה אפשרויות, לקנות שמלה מוכנה או להחליט שבא לך שמלה משלך, לשלוח להם תמונות עם רעיונות והם מציירים לך סקאץ׳, את בוחרת את החומרים והצבעים ותופרים לך את השמלה (זה מה שאני עשיתי). בכל שלב ראיתי תמונות של הייצור, אם תרצי תמונות בפרטי). אני מאד מרוצה. המחירים הם בין 400-600 דולר. משלוח היה מאד זריז. תוך שבועיים הגיעה השמלה.
לצפיה ב-'אני הזמנתי באינטרנט'
אני הזמנתי באינטרנט
17/02/2014 | 14:45
155
מחברת "הברבור הלבן", סוג של יבואן ישראלי של שמלות כלה. אין לי מושג מאיפה השמלה שלי הגיע, אני מניחה מסין.
אני מאוד מאוד מרוצה, שילמתי 1700 שבמחירים של חו"ל זה בטח לא הכי זול אבל קיבלתי אחלה שמלה שתפרו אותה בדיוק למידות שלי.
הם מתחייבים ל50 ימי עסקים משלוח, בפועל קיבלתי אותה תוך חודש וחצי.
לצפיה ב-'מכס'
מכס
17/02/2014 | 21:10
1
127
תודה על ההמלצה.
אגב, משלמים מכס על דברים כאלה?
לצפיה ב-'על מכס'
על מכס
17/02/2014 | 22:26
132
אם השאלה הייתה מכוונת אליי, אז אצלי רשמו ששויי החבילה עם השמלה הוא 30 דולר ולכן שילמתי 30 שח מכס וזה הכל.
לצפיה ב-'נדמה לי שראיתי בפורום הזה'
נדמה לי שראיתי בפורום הזה
18/02/2014 | 14:25
126
אם אני זוכרת נכון ראיתי כאן בפורום שמישהי הזמינה שמלה מחו"ל וקיבלה מכנס של תינוק בטעות. אני לא חושבת שהמחיר להשכרה של שמלות הכלה בארץ מתחיל מ-7,000 ש"ח. זה נראה לי הגזמה. אפשר למצוא שמלות יפות בהרבה פחות.
לצפיה ב-'יש שמלות בארץ בפחות'
יש שמלות בארץ בפחות
18/02/2014 | 21:14
129
את יכולה לראות רשימה חלקית בלינק בחתימה שלי.
אני קניתי שמלת כלה ממעצבת, ולאחר התיקונים היא עלתה 800 ש"ח. מה שכן, הלכתי למספר מקומות לראות שמלות מקולקציות קודמות, חלקן לא במצב טוב... אבל זה היה ה"מחיר" ששילמנו על כך שלא היינו מוכנים להזמין שמלה מסין, שהתנאי העבודה של מי שהכין אותה כנראה "לא משהו" בלשון המעטה.
לצפיה ב-'שלום לכולם(:'
שלום לכולם(:
16/02/2014 | 12:29
2
325
מישהי כאן מכירה במקרה או שמעה על תופרת שמלות כלה טובה באיזור נתניה?
אני יודעת שבסלוני כלות אפשר לתפור שמלה לפי בקשה, אבל זה סתם יוצא יותר יקר..
לצפיה ב-'צורן בא בחשבון?'
צורן בא בחשבון?
16/02/2014 | 14:41
1
173
אם כן צרי אתי קשר בפרטי. יש לי המלצה לתופרת נהדרת
שתפרה לי את שמלת הכלה שלי...
לצפיה ב-'אחלה, תודה(:'
אחלה, תודה(:
16/02/2014 | 17:11
27
לצפיה ב-'סיכות לשיער'
סיכות לשיער
17/02/2014 | 19:55
1
155
היי,
איפה אני יכולה לקנות סיכות פרח לבנות (סיכת פין) לשיער?
חרשתי על האינטרנט ולא מצאתי....

תודה!
לצפיה ב-'אולי ב-aliexpress?'
אולי ב-aliexpress?
18/02/2014 | 17:33
46
לצפיה ב-'הינומה'
הינומה
22/02/2014 | 12:32
1
71
אפשר הינומה מאותו בד של השמלה?
לצפיה ב-'אני לא מעצבת '
אני לא מעצבת
24/02/2014 | 18:58
20
אבל נראה לי שזה תלוי באיזה בד מדובר.
אם את רוצה לשלב את אותו הבד, אולי אפשר לצרף אותו לבד אחר.
הינומה אמורה להיות שקופה, כדי שתוכלי לנשום (בערך ) ולראות משהו (בערך )
כדאי להתייעץ עם התופר/ת או המעצב/ת
לצפיה ב-'רוצה לשמח את אחי בחתונתו - '
רוצה לשמח את אחי בחתונתו -
16/02/2014 | 12:04
6
612
(ממש מקווה שהוא וארוסתו לא קוראים כאן).

אחי הקטן מתחתן, ואני ואחי הגדול רוצים להפתיע ו/או לשמח אותו. אותם, בעצם.
אני מנסה לחשוב על משהו נטול השקעה כספית גדולה, כי את הכסף הזה אני אעדיף לתת להם במתנה (במקום להשקיע בתוספת שווה לארוע חד פעמי).

תמיד יש רעיון של מצגת תמונות או ברכה - שניהם שחוקים.
לשיר אנחנו לא יודעים.

יש עוד רעיונות ?
לצפיה ב-'כמה רעיונות'
כמה רעיונות
16/02/2014 | 12:27
1
408
1. פלאש מוב - בוחרים שיר, ממציאים לו תנועות פשוטות (יש אינספור דוגמאות ברשת וממש לא צריך לדעת לרקוד), מצלמים ושולחים לכמה שיותר אורחים. אתם אומרים לדיג'יי לשים את השיר הזה וברגע שהוא מתחיל-כל האורחים מצטרפים ויוצרים ריקוד המוני.

2. ממש לא חייבים לדעת לשיר - בחתונה שלי החברות הכינו מצגת עם תמונות שלנו כשברקע יש מנגינה. הם התאספו כולן ושרו מילים שחיברו על סיפור ההיכרות שלנו בהתאם למנגינה. אף אחת מהן לא זמרת גדולה. זה היה הרגע היחיד במהלך כל יום החתונה שבכיתי מהתרגשות.

3. סטופן מושן (תעשי גוגל אם את לא יודעת מה זה, ותראי הנחיות איך ליצור אותו). עשינו בחתונה של חברה ויצא מגניב.

4. שכחתי איך קוראים לזה - יש את הסרט הזה שמצולם  בפריים אחד בו השיר מתנגן ברקע והחברים של הזוג עושים עם השפתיים כאילו שהם שרים. כל הזמן הם יוצאים מהתמונה ונכנס חבר אחר. מקווה שהבנת למה אני מתכוונת...

5 אם אתם מבינים קצת בעריכת וידאו-אפשר לקחת קטע מסרט (מצוייר או שלא), להוריד את הסאונד ולהקליט אתכם מדובבים את הדמות בהתאם לסיפור של הזוג. ראיתי שעשו את זה על קטע מתוך אלאדין ויצא נחמד.
לצפיה ב-''
18/02/2014 | 14:28
16
לצפיה ב-'ספר אורחים!'
ספר אורחים!
16/02/2014 | 19:24
259
אחותי הקטנה והחמודה הכינה לנו ספר אורחים מושקע, עם תמונות שלנו וקישוטים. החברים והמשפחות כתבו בו באירועים שערכנו, ובמקום שנשאר הדבקנו את הברכות.
מזכרת סופר שווה.
לצפיה ב-'אנחנו עשינו לאחי הקטן קעקועים בהזמנה אישית'
אנחנו עשינו לאחי הקטן קעקועים בהזמנה אישית
18/02/2014 | 11:09
2
348
זה רעיון שנלקח מפה. אתר קעקועים אמריקאי שמדפיס קעקועים לפי עיצוב שלך. המחיר היה סביר לגמרי (משהו כמו 60 דולר לכ400 קעקועים כולל משלוח +-), לקחנו קטע מעוצב מההזמנה שלהם, ויצא ממש שוס. אם מעניין אותך אחפש את האתר
לצפיה ב-'מגניב ! '
מגניב !
18/02/2014 | 12:23
1
219
אני אשמח !!
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
18/02/2014 | 12:32
222
http://www.tattoosales.com/ordercustomtattoos.aspx
אנחנו עשינו 1.5X1.5 וזה לגמרי מספיק (מבחינת גודל- זה הגודל של הקעקועים האלה של הילדים)
אגב, הקעקועים איכותיים ברמה אחרת. הצבע מאד איכותי ולוקח להם המון זמן לרדת. לקח להם כשבועיים להגיע (רק שימי לב שאחרי ההזמנה הם שולחים כל מיני מיילים עם שאלות ואם לא תעני עליהם ההזמנה תתבטח- זה כמעט קרה לנו...)
לצפיה ב-'טיפים טיפים טיפים'
טיפים טיפים טיפים
16/02/2014 | 11:49
7
605
החתונה עוד כמה ימים ועלה נושא סוגיית הטיפים.
הבנתי שאני צריכה לתת טיפ למלצרים, לברמנים, למנהל קייטרינג, למנהל אירוע, למנקה שירותיים, לשומר ולתאורן. כמה נראה לכם כדאי לתת לכל אחד?
הבנתי שלכל מלצר 50 ולברמן 100. מה לגבי השאר?
לצפיה ב-'התבלבלת קצת...'
התבלבלת קצת...
16/02/2014 | 14:30
2
452
את לא צריכה שום דבר, יש לך את האפשרות והבחירה לתת טיפים.
אם את בכל זאת בוחרת לתת טיפים, תני כמה שנראה לך לנכון.
לצפיה ב-'ברור שאני לא חייבת'
ברור שאני לא חייבת
17/02/2014 | 08:54
1
246
אבל בכל זאת נהוג לתת סכום מסוים, והייתי שמחה לדעת מה הסטנדרט בנושא.
לצפיה ב-'לא מדוייק.. "נהוג" שהאולמות דוחפים אתכם לזה.'
לא מדוייק.. "נהוג" שהאולמות דוחפים אתכם לזה.
19/02/2014 | 18:20
72
הסטנדרט זה שהאולם משלם שכר למלצרים שלהם.
ונהוג שאם המלצר נתן שירות איכותי במיוחד לשולחן, אז הם יכולים לבחור להשאיר לו בין 20 ל 80 שקלים מכל השולחן יחד.

שלא יעבדו עליכם.
אם לא חתמתם שאתם מתחייבים לתת טיפ (יש מקומות עלובים שכאלה שלוקחים את זה לכיס כי זה כסף שחור ללא מס) במקום שהאולם ישלם שכר מלצרים, אתם לא חייבים כלום.
לצפיה ב-'נצלש באותו נושא :-S'
נצלש באותו נושא :-S
16/02/2014 | 15:22
2
362
היי
החתונה שלי בסגנון מזנונים,
מה מקובל מבחינת טיפים?

תודה :)
לצפיה ב-'למי?'
למי?
17/02/2014 | 20:19
156
אם אין מלצרים למי תתני?
לצפיה ב-'גם במזנונים יש מלצרים ואפילו לא מעט'
גם במזנונים יש מלצרים ואפילו לא מעט
19/02/2014 | 18:39
68
נהוג לתת כ-50 שקל למלצר
לצפיה ב-'מצטרפת למחאות עם תוספת קלה'
מצטרפת למחאות עם תוספת קלה
20/02/2014 | 12:38
42
יש הרבה "סטנדרטים" שנקבעו בתחום ולא בצדק... ויש דברים שבהם צריך לעצור ולבחון לפני שהולכים הם העדר. אם אתם חשים שיש צורך במתן טיפים ובעיקר שזה עומד בתקציב- לכו על זה... אבל גם תחשבו שטיפים נותנים על שרות טוב וכולנו מקווים לשרות כזה בחתונה שלנו אבל עד שהחתונה תעבור לא נדע שאכן קיבלנו שרות כזה...

ונא לזכור שכולם מרוויחים משכורות על עבודתם הטובה

מזל טוב
מעיין
לצפיה ב-'ללכת או לא ללכת ? '
ללכת או לא ללכת ?
15/02/2014 | 19:51
4
686
שלום לכולםם:)
שבוע הבא  "חברה " שלי מתחתנת , עכשיו אני גרה בחיפה והחתונה ברשל"צ  
הקשר שלי אליה היא דרך חברים שהכירו לי אותה ואת בן זוגה ,פעם בחודשיים היינו עושים מפגשון וככה שמרנו על קשר
כיום הקבוצה התפרקה ואני והיא שמרנו על קשר הדדי , אני הגעתי למרכז היינו נפגשות לבד או עם עוד חברה
לאחרונה הקשר של כולם ירד ברמה שאפילו לא נפגשים  אפילו אין מפגשים ( פשוט לחלק מהזוגות יש ילדים , חלק נפרדו וכו' )
ככה גם הקשר שלי עם אותה חברה ירד אך מידיי פעם שומרות על קשר טלפוני קל
כאשר אני התחתנתי היא באה לחתונה שלי עם בן זוגה שאז היה , נתנו סכום נחמד וגם התאמצו על הנסיעה עד לחיפה
כיום אני מאוד מתלבטת אם ללכת לחתונה  מה נראה לכם ? האם ללכת ?
בנוסף הבעיה שאם אלך לחתונה אלך לבד , וגם הנסיעה מקשה עלי במיוחד שאני לא ניידת
עיצות ומחשבות ?

לצפיה ב-'תעשי רק'
תעשי רק
15/02/2014 | 20:22
433
מה שטוב ומתאים לך, היום- חברה, מחר- לא גיד לך שלום.
לצפיה ב-'היא כיבדה אותך בנכחותה'
היא כיבדה אותך בנכחותה
15/02/2014 | 21:02
383
אין שום סיבה שאת לא תעשי את אותו דבר בשבילה. אם היא שמרה איתך על קשר אפילו מינימאלי לדעתי אין לך שום תירוץ לא להגיע.
לצפיה ב-'לי יש שני שיקולים כשאני בוחרת ללכת לחתונה'
לי יש שני שיקולים כשאני בוחרת ללכת לחתונה
15/02/2014 | 22:45
468
מה העבר שלי עם האדם שמתחתן
ומה עתיד שלי עם העבר שמתחתן...

יצא לי להיות בחתונות של אנשים שברור לי שהקשר דועך ולא בטוח שנשמור על קשר בעתיד, אבל הם היו מאד חשובים לי בעבר ולכן אני אתאמץ ללכת....
ויצא לי גם להיות בחתונות של אנשים שהקשר איתם עכשיו אמנם לא מתוחזק אבל אני לא מעוניינת לחתוך את הקשר ואני כן אשמח שבעתיד הוא יתעורר לתחייה (גם אם לא בטוח שזה יקרה בפועל).

אל תלכי רק כי לא נעים לך ובטח לא בגלל שהיא הייתה אצלך בחתונה כי לדעתי זה לא שיקול, אבל כן כדאי לקחת בחשבון שאם את לא הולכת אז יש פה אמירה - "את לא חשובה לי ואני לא חושבת שנשמור על קשר בעתיד", או "היה נחמד להכיר אותך אבל לא מספיק בשביל שאתאמץ לנסוע לראשל"צ". אם האמירות האלו משקפות את המציאות - אז אל תלכי... אם המצב הוא שונה, הייתי מתאמצת והולכת.
לצפיה ב-'אני לכאלה לא הולכת אבל שולחת מתנה נחמדה הביתה'
אני לכאלה לא הולכת אבל שולחת מתנה נחמדה הביתה
16/02/2014 | 18:41
104
לצפיה ב-'ברכות לחוגגים.'
ברכות לחוגגים.
15/02/2014 | 15:51
266
לצפיה ב-'מוסיקה, צילום ואטרקציות 14/02'
מוסיקה, צילום ואטרקציות 14/02
13/02/2014 | 22:48
35
58
לצפיה ב-'קריוקי'
קריוקי
13/02/2014 | 20:10
112
המלצה לרכישת ערכת קריוקי
לצפיה ב-'שלום בנות! מי יודעת על צילומים "Love Story"?'
שלום בנות! מי יודעת על צילומים "Love Story"?
13/02/2014 | 17:23
148
לצפיה ב-'עוד חודש וחצי החתונה...הצילו!!!!'
עוד חודש וחצי החתונה...הצילו!!!!
14/02/2014 | 21:10
11
506
סגרנו כמעט עם כל הספקים (היום סגרתי איפור ותסרוקת אצל ניבה, שהגעתי אליה בהמלצתכם) ואפילו הזמנו כרטיסי טיסה לירח דבש (אירלנד/סקוטלנד, שבועיים) אבל יש לנו שתי התלבטויות גדולות

1.אטרקציה - מצד אחד צלם מגנטים זה בנאלי קצת, מצד שני הוא עוזר לשמור על רחבה מלאה ואנשים נשארים עד מאוחר, מחכים למגנטים שלהם שייצאו וכו'. לגבי תא צילום - אנחנו לא יודעים איך זה עובד ממש, כי צלמי מגנטים היו פופולאריים בערך בכל חתונה שהיינו בה ותא צילום לא עלול גם, במידה ויצליח מאוד, לרוקן את הרחבה, שזה ההיפך ממה שאנחנו רוצים?

2. giveaway לאורחים...בן זוגי עיצב את ההזמנה ויש בה איור מקסים וגם לוגו מהמם שמייצגים אותנו. בנוסף, אנו סוגרים את ההזמנה בהטבעה של חותמת שעווה שהזמנו בדמות הלוגו (יצא מהמם). אז יש לנו משהו ייחודי שלנו רק לא יודעים על מה להדפיס אותו כדי שהמזכרת לאורחים תהיה יוצאת דופן/מעניינת. משהו שישמחו לקחת...

חשבנו על פנקס קטן , כשבכריכה יופיע האיור שבן זוגי הכין (זה שמופיע בחזית ההזמנה) ואולי בעמוד הראשון יודפסו כמה מילים מאיתנו?

חשבנו על זה כי בן הזוג שלי מאייר ומעצב גרפי ואני כותבת/עורכת/מתרגמת, שני דברים שניתן לעשות בפנקס כזה...

אשמח לקבל הצעות נוספות ורצוי לא יקרות.

תודה

עדי
לצפיה ב-'אוהבת את זה שאתם יוצאים מתוך עולמכם '
אוהבת את זה שאתם יוצאים מתוך עולמכם
14/02/2014 | 21:18
296
פנקס נראה לי פחות שימושי לאנשים, כיוון שכבר הכל על הטלפון, אני חושבת
אבל אולי ספר מתכונים - לשלב גם מתכונים שלכם ולהשאיר דפים ריקים.
אולי "פנקס" כזה ארוך עם מגנט (מצליחה להבהירת את עצמי?) בשביל רשימת הקניות (שוב, למרות שגם את זה אני עושה כבר על הנייד....)
אם יצוצו לי עוד רעיונות, אכתוב
לצפיה ב-'כיוון שאני'
כיוון שאני
14/02/2014 | 22:04
1
237
מהאנשים הבודדים שעוד נותרו ללא סמארטפון (מבחירה), אני חושבת שפנקס זה רעיון מאד חמוד :) גם הרעיון של רונית, של רשימות קניות, מגניב בעיניי. הייתי שמחה לקבל משהו כזה. ומוסיפה לך עוד רעיון - סימניה (כן, אני גם מאלה שחושבים שלספר צריכים להיות טקסטורה וריח )
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
15/02/2014 | 10:54
135
הייתי ממש שמחה לקבל סימנייה!
וגם הרעיון של הרשימת קניות מגניב, לדעתי יותר שימושי מפנקס.
לצפיה ב-'אני לא חושבת שצלם מגנטים שומר על הרחבה מלאה'
אני לא חושבת שצלם מגנטים שומר על הרחבה מלאה
14/02/2014 | 22:07
268
האמת שזו פעם ראשונה שאני שומעת את התיאוריה הזו, אבל אנשים לא נשארים עד מאוחר בשביל לקבל את המגנט שלהם הם נשארים כי כיף להם ועוד אלף ואחד סיבות אחרות אבל לא בשביל המגנטים... זה צ'ופר כיפי ונחמד אבל לא מספיק חזק בשביל לשמור רחבת ריקודים מלאה ולדעתי אין לזה שום תרומה או קשר לרחבת הריקודים.

לגבי תא צילום - זה כבר לא דבר כזה חדש ורוב החבר'ה הצעירים כבר נחשפו לזה לא פעם ולא פעמיים אז אני מניחה שלא תהיה התנפלות המונית. אם שמים את התא במקום קרוב לרחבה אז אנשים יודעים לבד לווסת את הביקוש - אם רואים תור הם נשארים ברחבה, אם אין תור אז יזלגו לשם כמה אנשים... זה משהו שיש לו רגעי שיא אבל באופן כללי מהניסיון בחתונות שאני הייתי בהן - לא מרוקן את הרחבה ואם לא מדובר בחתונה אינטימית אז גם לא אמור לרוקן את הרחבה.

לגבי מתנה לאורחים אני בעד! שילוב עם אלמנט אישי שאתם עיצבתם זה מקסים ומיוחד וסיבה עוד יותר טובה להשקיע בזה. אהבתי את הרעיון של פנקס! לדעתי זה שימושי, מקורי ומגניב.
לצפיה ב-'פנקס זה דווקא לגמרי שימושי'
פנקס זה דווקא לגמרי שימושי
15/02/2014 | 03:55
3
197
יש לי סמארטפון ובכל זאת מוצאת את הפנקס שימושי כשצריך לשרבט משהו מהר.
לצפיה ב-'נתתן אחלה עצות! כרגע אנו נוטים ללכת על'
נתתן אחלה עצות! כרגע אנו נוטים ללכת על
15/02/2014 | 21:26
2
617
פנקס רשימות/קניות עם מגנט למקרר - כאשר נדפיס עליו את האיור /הלוגו שארוסי (מילה מוזרה!) הכין.

חשבתי גם על משהו שאולי הוא קיטשי/טפשי אבל בעיניי מחבר את המזכרת הזו לחתונה. אולי שבעמוד הראשון של כל פנקס יהיה מודפס 'רשימת מצרכים קבועה'/'דברים שאי אפשר לקנות' ואז רשימה של דברים חיוניים לזוגיות טובה כמו הומור, רומנטיקה, חיוכים, חוויות, השקעה, התמדה, תשומת לב וכו'

אבל אולי זה מטומטם לגמרי, לא סגורה על זה

והמזכרת השנייה (יש לנו 250 אורחים אז חשבנו להוציא 150 מכל סוג, או לבחור מזכרת אחת, תלוי בעלויות...) סימניה מגנטית דו צדדית, כשבצד אחד האיור ובצד השני הלוגו ו/או כיתוב.

שנינו אנשים של ספרים, פנטסיה, הרפתקאות, של טקסטואלי וויזואלי...

אשמח לשמע את דעתכן והמלצות היכן ניתן להדפיס מוצרים כאלה בהתאמה אישית...

נ.ב. מצ"ב תמונה שלנו, סתם ככה שתחברו פרצוף לניק, כי מרגיש לי מוזר להכיר בלי להכיר:)
לצפיה ב-'דווקא אני אוהבת את הרעיון'
דווקא אני אוהבת את הרעיון
16/02/2014 | 03:43
1
164
של ה"קניות" לחיים.
אבל ברמה פרקטית זה דווקא נראה לי פחות יישים שכן כל הזמן תולשים את הדף העליון, שעליו רושמים.
אבל אולי בדף האחרון או על הקרטון. כשהאורחים יסימו את הפנקס תגיע להם הפתעה ועוד תזכורת ממכם
לצפיה ב-'צודקת לגמרי!!! אחרי כל הקניות והרשימות'
צודקת לגמרי!!! אחרי כל הקניות והרשימות
16/02/2014 | 07:50
116
זה מה שצריך להישאר תמיד:) |קיטש|
לצפיה ב-'לגמרי פנקסים'
לגמרי פנקסים
15/02/2014 | 22:34
102
אבל אל תשימי לב אלי
יש לי אוסף מטורף של פנקסים ומחברות שיכול להספיק ל10 ילדים מכיתה א' עד התיכון וגם חלק מהאוניברסיטה
לצפיה ב-'מגנטים קצת אחרים'
מגנטים קצת אחרים
16/02/2014 | 19:23
113
היי עדי, יצא לי לעבוד כמה פעמים באירועים עם שירות שנקרא OOPSTAGRAM. הם מדפיסים את התמונות שהאורחים מצלמים על גבי מגנטים או פולרוידים וזה יוצא מגניב לאללה :)
לצפיה ב-'צילומים ומתנות'
צילומים ומתנות
18/02/2014 | 07:07
61
היי היי,

קודם כל, התאריך ממש קרוב - כמה מרגש!
אנו חושבות שתא צילום DIY שאותו תכינו בעצמכם עם כל מיני אקססוריז חמודים לצילומים, יוכל לשמש כמחווה נחמדה עבור האורחים, במיוחד אם זה משולב עם צילום מגנטים או אפליקציית צילום סמארטפונים. אם תמקמו את תא הצילומים במיקום הנכון, הוא ישתלב בצורה נהדרת עם הרחבה ויהפוך לאטרקציה קלילה וכיפית.
הרעיון עבור המתנה שעליו חשבתם הוא מקסים! אופציה נוספת שתשלב את הכישורים שלכם יחדיו היא להכין עבור האורחים סט גלויות, ממש כמו שהכינה כלה שלנו, שרון, עבור האורחים שלה במסגרת ההזמנה: http://bit.ly/1dzTx25

טל והדר

לצפיה ב-'התלבטות לגבי צלם וידאו'
התלבטות לגבי צלם וידאו
14/02/2014 | 20:52
4
240
שלום, אנחנו מתלבטים בין True story filmmakers ל-Eveline film productions. האם מישהו מכאן מכיר את 2 החברות ויכול לספר את התרשמותו ושביעות רצונו? המון תודה!
לצפיה ב-'True story filmmakers '
True story filmmakers
15/02/2014 | 01:04
180
הנרי היה הצלם שלנו והוא באמת בחור מוכשר בצורה מדהימה! לקחנו אותו בלי לחשוב פעמיים כי פשוט כל הסרטונים שלו משובחים ברמה אחרת והיינו הכי מרוצים שאפשר ממנו ומהסרט שקיבלנו. מבחינתי זה היה ללא ספק
מה שאני אוהבת בסרטונים שלו זה שרואים שהם ערוכים עם הרבה תבונה ורגישות, ומלבד העריכה שלו, גם איכות הצילום של הסרטים מאד גבוהה מבחינה ויזואלית.
לצפיה ב-'טרו סטורי'
טרו סטורי
16/02/2014 | 19:25
95
מעולים מעולים מעולים. אני מתה על הסרטים של הנרי וחושבת שהוא עושה עבודה יוצאת מן הכלל.
לצפיה ב-'לא מכירה את אבלין, אבל טרו סטורי מעולים'
לא מכירה את אבלין, אבל טרו סטורי מעולים
18/02/2014 | 02:33
50
הם היו לנו יקרים מדי, אבל הסרטונים שלהם שראינו היו מדהימים.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות! מישהו מכיר'
תודה רבה על התגובות! מישהו מכיר
18/02/2014 | 15:27
35
את אוולין?
לצפיה ב-'אטרקציה למבוגרים'
אטרקציה למבוגרים
16/02/2014 | 15:31
140
היי
אז החתונה ממש קרובה כבר,
ושמנו לב שחצי מהמוזמנים הם אנשים שישבו כל הערב וידברו בשולחנות..
יש איזושהי אטרקציה שאנחנו יכולים לקחת בשבילם?
איזה משהו שהם יהנו ממנו ושלא יהיה מצב שהם ירגישו שלאף אחד לא אכפת מהם (כן נו הרוב שם פולנים )

לצפיה ב-'צילום'
צילום
16/02/2014 | 15:37
3
147
היי
אישרו לנו הגעה 360 אנשים ו30 לא ידוע עדיין (חלק תלויים בחסדי המפקדים שלהם בצבא וחלק הם פלוס 1 של אורחים שמגיעים)
יש לנו וידאו אחד, סטילס אחד ומגנטים אחד..
האם יש מצב שיהיו חסרות תמונות לאורחים?
אם כן- לא עדיף להוסיף עוד צלם מגנטים במקום צלם סטילס כך שהאורחים באמת יקבלו את התמונות הנוספות?

לצפיה ב-'סטילס או מגנטים ? :)'
סטילס או מגנטים ? :)
16/02/2014 | 19:51
1
98
היי, אני אתייחס לחתונה שלכם כחתונה של 350 מוזמנים שיגיעו ( אינטואיציה שלי :) ).
לגבי צילום וידאו, מספיק בוודאות צלם אחד. לגבי צילום הסטילס, חשוב להבין וזה נאמר פה כבר בפורום, מה תפקידו של צלם המגנטים. צלם המגנטים תפקידו לצלם אנשים כדי שתשאר להם מזכרת. אין בצילום הזה שום דבר מקורי\אומנותי או יצירתי. הוא אינפורמטיבי ופונקציונלי למטרה הזאת.
אם סגרתם את צלם המגנטים ביחד עם צלם הסטילס, אז יש סיכוי גם שיהיה איזה שהוא סוג של תאום בינהם כך שצלם המגנטים ינסה לתפוס כמה שיותר אנשים וצלם הסטילס יצלם את האירוע עצמו. ואז אולי לא יהיו חסרות תמונות לאורחים. אם צלם המגנטים נשכר בנפרד, הצורך בצלם נוסף עולה.
כך או כך, אני הייתי ממליץ לכם להוסיף צלם סטילס נוסף ולא מגנטים. ( מי שממש ירצה צילום מגנט כמזכרת יגיע לצלם ויבקש להצטלם, אל חשש ) :)
בהצלחה ומזל טוב :)
לצפיה ב-'תודה שמוליק :)'
תודה שמוליק :)
17/02/2014 | 02:49
131
350 זה מאוד מדוייק :P

הבעיה הסתבכה כשאמרנו לצלם שלנו את מה שחשבנו על המגנטים והאורחים ואז הוא הציע לתת לנו צלם סטילס שילווה אותנו כל היום ובקבלת פנים יתחיל להוציא מגנטים בסגנון של צלם סטילס רגיל...
לצפיה ב-'כמות צלמים'
כמות צלמים
18/02/2014 | 10:12
43
הי!
לדעתי כדאי לכם להסיף עוד צלם סטילס היות והחישוב של כמות צלמים נעשית צלם על 150 איש אתם צריכים שני צלמי סטילס לפחות.
המגנטים לדעתי פחות חשובים מהתיעוד של האירוע עצמו, התמונות עבודרכם הכי חשובות.
חוץ מזה שצילום המגנטים לא ישאר אצלכם אלא אצל האורחים...

יום נהדר ומקווה שעזרתי.
לצפיה ב-'שלוש צלמות - אשמח לשמוע המלצות'
שלוש צלמות - אשמח לשמוע המלצות
16/02/2014 | 17:27
2
371
למישהי יש נסיון איתן? שמעתי עליהן המלצות וראיתי בפייס שיש להן תמונות וסרטים מהממים, אשמח לשמוע אם מישהי כאן בעלת נסיון.
תודה!!
שיינה
לצפיה ב-'אחות של בו זוגי'
אחות של בו זוגי
16/02/2014 | 21:27
1
230
לקחה אותן בחתונה והייתה מאוד מרוצה.. אני לא יודעת יותר מזה אבל יכולה לתת לך לדבר איתה עם את רוצה
לצפיה ב-'****אם!! חח'
****אם!! חח
16/02/2014 | 21:28
30
לצפיה ב-'איש בלונים '
איש בלונים
16/02/2014 | 14:46
4
169
מישהו יודע להמליץ על איש שעושה כובעים מבלונים לאורחים תוך כדי החתונה?
וגם, כמה בערך עולה דבר כזה?

תודה!
לצפיה ב-'בסביבות 1500-2500'
בסביבות 1500-2500
16/02/2014 | 14:57
127
אצלי היה כזה, אני חושבת שעלה 1600. סה"כ היה סבבה אבל הוא לא מישהו שהייתי ממליצה עליו.
הכי טוב שאני נתקלתי בו הוא ברק דגן, אבל המחיר בהתאם.
לצפיה ב-'אדון בלון מעולה'
אדון בלון מעולה
16/02/2014 | 15:19
143
זה בערך 1600 ש"ח
לצפיה ב-'ממליצה בחום על פול גלנד'
ממליצה בחום על פול גלנד
16/02/2014 | 18:29
120
אין לי מושג מה המחיר
לצפיה ב-'אני מכירה כמה'
אני מכירה כמה
17/02/2014 | 13:59
68
קרן פרידמן - עשתה דברים מגניבים מבלונים בחתונה של חברים וזה היה ממש מגניב.
אסי כהן אמן בלונים - לא יודעת איך הוא, אבל קראתי עליו איפשהו.
עד כמה שידוע לי המחירים זה באזור 1,700-2,500 ש"ח.
לצפיה ב-'איפה מוצאים איש של עשן ובועות?'
איפה מוצאים איש של עשן ובועות?
17/02/2014 | 09:09
1
107
אף אחד מהספקים שלנו לא מתעסק בזה (צלם, תקליטן ומגנטים).
למישהי יש המלצה בנושא?
לצפיה ב-'יש לי מישהו ממש טוב וזול'
יש לי מישהו ממש טוב וזול
18/02/2014 | 18:52
36
אם את רוצה טלפון אשלח לך בפרטי
לצפיה ב-'המלצה על צלם רונן דבש'
המלצה על צלם רונן דבש
17/02/2014 | 19:55
74
מישהו מכיר אותו ויכול לתת חות דעת עליו?
לצפיה ב-'פורום מכתבים ווידויים מתחדש'
פורום מכתבים ווידויים מתחדש
13/02/2014 | 16:16
86
לכל אחד מאיתנו יש דברים שמעיקים על הלב,
דברים שיושבים ואין לאן להוציא,
לפעמים אלו דברים שהיינו שמחים להגיד למישהו ולא מעזים,
לפעמים המישהו הזה איזו זמין
ולפעמים, אין מישהו ספציפי.

עצם הכתיבה, משחררת את הדברים, מאפשרת להם לצאת לעולם,
גם האנונימיות של תפוז עוזרת פעמים רבות פשוט לשפוך את מה שמעיק על הנפש.

אפשר לכתוב דברים מעיקים או משמחים,
לפעמים אנו רוצים לשמוע תגובות ולפעמים רק לכתוב
הכל מותר

מוזמנים לבוא לבקר, ולכתוב...
לצפיה ב-'כניסה לחופה'
כניסה לחופה
13/02/2014 | 16:07
6
734
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תקראו לי מיושנת...'
תקראו לי מיושנת...
13/02/2014 | 16:53
508
אבל אני מעדיפה את הכניסה הרומנטית, הקלאסית...
זה נראה לי ממש מוגזם...

אבל העיקר שהזוג נהנה!
לצפיה ב-'לגמרי פסטיגל :)'
לגמרי פסטיגל :)
13/02/2014 | 18:03
371
רק לי זה מפריע שהחתן לא חלק מהעסק בזמן שיש הפקה כזאת מטורפת? בעיניי זה מוגזם, אבל בהחלט ייחודי ומשהו שהאורחים יזכרו להרבה זמן  
לצפיה ב-'לפעמים נדמה לי'
לפעמים נדמה לי
13/02/2014 | 18:32
292
שאנשים עושים את הדברים האלה רק בשביל לראות כמה כניסות יהיו להם ביוטיוב...
לצפיה ב-'אני דווקא חושבת שזה יפה'
אני דווקא חושבת שזה יפה
13/02/2014 | 22:53
1
317
זה שמח, שונה וקליל.
רק הבחורה עם הכחול שקצת מפריעה בפריים.... הייתי מורידה אותה או מסדרת לה חיוך
לצפיה ב-''
14/02/2014 | 00:28
182
למרות הביקורת ולמרות שמתאים לי לשנוא דברים שנעשים בשביל השואו.
מודה שהעלה לי חיוך כיפי, שהכלה כזו מתוקה, שלמרות הכל זה נראה עשוי מתוק לאללה.
לצפיה ב-'אני חושבת שזה מסוג הדברים שאני אומרת יפה,'
אני חושבת שזה מסוג הדברים שאני אומרת יפה,
14/02/2014 | 15:09
237
אבל לא בשבילי..

בתכלס זה מגניב ואני בטוחה שהאורחים דיברו על זה המון, אבל זה גם ארוך, כבד, לא תמיד החתן מבסוט מהעניין.. לא יודעת, לא משהו שהייתי עושה באפן אישי.

חשבתי כן להכנס עם שיר קצת אחר, בשלב מסויים ניסיתי אפילו לשכנע אותו להכנס עם בוב מארלי.. בסוף מצאנו קאבר מהמם ונכנסנו איתו, כמו כל הזוגות הבנאליים
לצפיה ב-'מזל טוב ליוסי האדום שמתחתן מחר!'
מזל טוב ליוסי האדום שמתחתן מחר!
13/02/2014 | 13:33
17
208
שתהיה לכם חתונת שישי מושלמת!
תהנו לחגוג עם כל הקרובים לכם, ושיהיה לכם יום מושלם ושמח עם הרבה אהבה מסביב (מחר זה 14.2 אז בטוח תהיה הרבה אהבה)
לצפיה ב-'יווו זה כבר קורה?? '
יווו זה כבר קורה??
13/02/2014 | 14:13
107
שתהיה לכם חתונה כמו שחלמתם עליה ויותר,
שתהנו מכל רגע ואל תנטוש

בשעה טובה ומוצלחת!!
לצפיה ב-'מלאאא מזלללל טובבב!!!!'
מלאאא מזלללל טובבב!!!!
13/02/2014 | 15:08
52
יום האהבה איזה כיף! :)))
לצפיה ב-'מזללללל טובבבב!'
מזללללל טובבבב!
13/02/2014 | 18:31
15
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
13/02/2014 | 19:04
13
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
13/02/2014 | 19:29
31
שהכל ילך מושלם ושהחורף הצפוי יחכה כמה שעות עד לאחרי החתונה.
תנצרו כל רגע מהיום הזה!
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
13/02/2014 | 22:32
20
ושיהיה מלא מלא הצלחה.
שהיום יהיה מוקף בטונות אהבה והלוואי ותצליחו לנצור כל רגע.
תעצרו מידי פעם את מירוץ היום, תנשמו, תתחבקו, תאהבו ותזכרו
מלא נשיקות וחיבוקים גם מרחוק
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
13/02/2014 | 22:57
8
לצפיה ב-'המון המון מזל טוב'
המון המון מזל טוב
14/02/2014 | 00:29
45
אכן אבן דרך בפורום חתונות!
שיהיה הכי הכי

לצפיה ב-' מזל טוב!!! '
מזל טוב!!!
14/02/2014 | 09:17
25
שתהיה לכם חגיגת אהבה טבעונית מרגשת ושמחה!!!
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
14/02/2014 | 09:38
29
תהנו המוני המונים
יום כל כך יפה ומושלם לחתונה
מזל טוב לך ולזוגתך!
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
14/02/2014 | 18:18
17
מקווה שהיה כל מה שביקשתם שיהיה
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכן :)'
תודה רבה לכולכן :)
14/02/2014 | 19:10
5
307
היה מדהים... הכל היה מושלם...
לא כזה נורא לעמוד על הבמה בחופה...

שבוע הבא אנחנו טסים לרומא... ואח"כ נשוב להגיד תודות...
ויש רשימה אינסופית....

בינתיים, תודה לכולכן!!!
לצפיה ב-'מזל טובבבבבב!!! '
מזל טובבבבבב!!!
14/02/2014 | 21:58
4
131
פספסתי את האיחולים של לפני אבל הכי כיף לשמוע שהיה מדהים (לא שהייתה אופציה אחרת)... יאללה זרוק לנו איזה טיזר מהחתונה לפני שאתם בורחים לרומא
לצפיה ב-'אפילו לא הורדנו עדיין את התמונות מהמצלמות...'
אפילו לא הורדנו עדיין את התמונות מהמצלמות...
14/02/2014 | 22:43
623
אבל ביקשתן... אז נארגן משהו מהפלאפון...
בהמשך יהיו עוד כמה טיזרים....

אז בשעה שבדרך כלל כולם מתחילים את הריקודים... אנחנו נלך לישון :)
לצפיה ב-'אפילו לא הורדנו עדיין את התמונות מהמצלמות...'
אפילו לא הורדנו עדיין את התמונות מהמצלמות...
14/02/2014 | 22:44
2
597
אבל ביקשתן... אז נארגן משהו מהפלאפון...
בהמשך יהיו עוד כמה טיזרים....

אז בשעה שבדרך כלל כולם מתחילים את הריקודים... אנחנו נלך לישון :)
לצפיה ב-'אהבתי את הלוק!!!'
אהבתי את הלוק!!!
15/02/2014 | 12:20
237
סקרנית לראות את החשיפה המלאה
לצפיה ב-'להיט!!! '
להיט!!!
16/02/2014 | 21:05
59
כולי סקרנית, בטוחה שהיה מהמם.
ומלא מזל טוב :)
לצפיה ב-'סיכום שבועי- 13.2.14'
סיכום שבועי- 13.2.14
13/02/2014 | 13:29
29
112
סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי?
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
13/02/2014 | 13:48
135
סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? לא אביא מתנה, אבל אולי אכתוב לו משהו, בעיקר כי הוא היה מקסים במיוחד בתקופה האחרונה עם כל מה שהוא עושה בשבילי שאני לא יכולה לעשות עם יד שבורה.

משהו טוב שקרה לי הצלחתי לרוץ 15 ק"מ! היה ממה קשה, רצנו בים והחול לא התאים לריצה, אז חוץ מהקושי המובן של ריצה ארוכה, המשטח הקשה עוד יותר. חוץ מתחושת הסיפוק, הכלבה שלנו רצה איתנו ופרקה מלא אנרגיות (היא כלבה מאוד אנרגטית ואנחנו לא יכולים לענות על הצורך הזה שלה ביום יום) והיה כ"כ כייף לראות אותה גמורה באותו יום וגם ביום שלמחרת :)

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לשמחתי לא עולה לי דבר כזה.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: מסך מחשב מלפני שעה בערך. וזוג כרטיסים לאדיר מילר (אבל המופע רק בעוד חודשיים)

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: לא משהו מיוחד. הייתי ביום הולדת של אחייניות שלי בגן והילדים היו מצחיקים :)

בילוי השבוע: ברית לבן של המנהלת שלי בעבודה. הגיעו גם אנשים שעזבו או שנמצאים בחופשת לידה והיה כייף להפגש ולהתעדכן. וגם האוכל היה טעים.

ספר/סרט/סדרת השבוע: בנוהל: בייבי בום (אני בוכה אפילו בפרומואים!), היפה והחנון (היה פרק מעולה) והאנטומיה של גריי (התחלתי את עונה 7). התקדמתי עוד טיפה בספר הלא נגמר שלי. למישהו יש המלצות על סרט? יש לנו שוברים לניצול עד סוף החודש.

מאכל השבוע: פסטה שא' הכין.

תכניות לסוף השבוע: מחר נוסעים לקיבוץ בארי ל"דרום אדום". קנינו כל מיני דברים ונעשה פיקניק. בשבת כנראה נשאר בבית, אמור להית חורפי. אמורים לרוץ 17 ק"מ במוצ"ש.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: השקענו זמן בטיפול בבעיה שיש לנו.

מטרות לשבוע הבא: לטפל בכל מיני בירוקרטיות קטנות ובתקווה גם להוריד את הגבס!
לצפיה ב-'סכמ"ש מבשר על בוא הסופ"ש '
סכמ"ש מבשר על בוא הסופ"ש
13/02/2014 | 15:15
499
סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי?
אני לא אביא מתנה, אבל נכין יחד עוגיות שאמורות להיות נפלאות - וזו תהיה מתנה הדדית

משהו טוב שקרה לי השבוע:
התאהבתי בבית החדש שלנו (הלוואי והיה באמת שלנו...), כיף גדול בכפר!

משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
שפספסתי עכשיו אוטובוס הביתה, ועכשיו אני צריכה לחכות שעתיים לאוטובוס הבא

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
בצמחי תבלין ופרחים (וגם משפך!) לגינה הכפרית החדשה שלנו

בילוי השבוע:
סושי בזמן בחירת תמונות לאלבום חתונה (סופסוף...) עם החצי.

ספר/סרט/סדרת השבוע:
אף סדרה עוד לא חזרה?! מה קורה עם האנטומיה?!
אז ממשיכה בעצלתיים ב"גוף מארח" - אחלה ספר, אבל צריך הרבה ריכוז בשבילו.

מאכל השבוע:
חלבה! כמה זמן לא אכלתי חלבה!! תענוג...

תכניות לסוף השבוע:
לאפות עוגיות! ארוחת שישי אצל ההורים שלו, מסיבת וולנטיין (הלוואי ובאמת נלך, לא היינו במסיבה בערך מהזמן שאנחנו כבר לא רווקים...), ארוחת שבת אצל ההורים שלי. עמוס בהרבה אוכל וכל טוב

התקדמנו מאד עם בחירת התמונות! זה שלב קצת מלחיץ ללחוץ על "שלח" ולדעת שיש גם המון תמונות מדהימות שלא יכנסו לאלבום ובטח יישכחו שהיו בכלל...
וגם שתלנו את השתילים החמודים החדשים, אני מקווה מאד שלא נהרוג אותם...

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
נכנסנו מוקדם יותר למיטה בערך יומיים השבוע, היה כיף! זה עושה הרבה הבדל בבוקר ולהמשך היום,
וגם בילוי עם האחיין הקטנטני שלי תמיד ממלא בטוב את הנפש והנשמה.

מטרות לשבוע הבא:
לאזור אומץ ולשלוח את התמונות לעריכת האלבום!
להדפיס לחברים ולמשפחה תמונות יפות שלהם מהחתונה עם הקדשה קטנה
להגיע שוב לחמישי?.. גם שישי בבוקר זה בסדר

שבת שלום והרבה שמחה ואהבה!
לצפיה ב-'סכמ"ש אחרון בתור רווקה'
סכמ"ש אחרון בתור רווקה
13/02/2014 | 23:10
1
177
סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? בסופש אני במסיבת רווקות שלי אז אולי אני אשאיר לו משהו טעים בצורת לב :)
משהו טוב שקרה לי השבוע: קיבלתי בירות בעבודה
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אישורי הגעה, אבל ממש בקטנה
משהו שהתחדשתי בו השבוע: לאסוף את הכתובה נחשב?
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע: אמנם זה שייך לשישי שעבר אבל ראינו את מועדון הלקוחות של דאלאס (בבית) ואת הזאב מוול סטריט (בקולנוע) ואהבנו את שניהם
מאכל השבוע: אין, ודי מעצבן אותי שלא הצלחתי לבשל כמו שצריך השבוע
תכניות לסוף השבוע: המסיבת רווקות
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: להירגע ולעשות חזרות על הריקוד
מטרות לשבוע הבא: להתחתן
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
13/02/2014 | 23:33
60
שיהיה לכם הכי כיף בעולם
לצפיה ב-'גם לי זה סכמ"ש אחרון לרווקות'
גם לי זה סכמ"ש אחרון לרווקות
14/02/2014 | 00:02
6
537
סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? מחר המסיבת רווקים/רווקות שלנו, אז חגגנו היום בערב, הוא הביא לי שני!! זרים מהממים ואני הכנתי לו קאפקייקס לבבות, תמונה מצורפת
משהו טוב שקרה לי השבוע: סגרנו את כל הקצוות לחתונה
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: חבר טוב עוזב את העבודה וזה נורא עצוב לי
משהו שהתחדשתי בו השבוע: איפור של sleek make up והטופר עוגה שהזמנתי הגיע
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: העורכת טקס שלנו התקשרה אלינו לברר אם אנחנו רוצים שצוות צילום של ערוץ עשר, שעושה כתבה על חתונות אזרחיות, יכול לצלם את החופה שלנו.
בילוי השבוע: שום דבר מיוחד
ספר/סרט/סדרת השבוע: כל הסדרות בפגרה, אבל ראינו שוב את ת'ור 2, (פעם חמישית שלי).
מאכל השבוע: סלמון בתנור ברוטב טריאקי, מתכון קבוע שלי וזה אחד הדברים הטעימים.
תכניות לסוף השבוע: מסיבת רווקות!
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כן, הכל נעשה.
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: זמן איכות ביחד.
מטרות לשבוע הבא: לסגור את סידורי ההושבה, לקנות שטויות לרחבה ולהתחתן!
לצפיה ב-'נו? והסכמתם?'
נו? והסכמתם?
14/02/2014 | 00:24
1
166
(לצוות צילום)
מזל טוב!! מקווה שהימים הקרובים יעברו בצורה חלקה ורגועה...
לצפיה ב-'חשבנו על זה'
חשבנו על זה
14/02/2014 | 10:59
145
והחלטנו שלא, אנחנו לא כל כך אוהבים את הרעיון של החשיפה הזו..
ותודה!
לצפיה ב-'מזל טוב - התמונה יפיפייה'
מזל טוב - התמונה יפיפייה
14/02/2014 | 00:26
1
56
לצפיה ב-'תודה רבה! :)'
תודה רבה! :)
14/02/2014 | 11:00
18
לצפיה ב-'קאפקייקס מהממים!'
קאפקייקס מהממים!
14/02/2014 | 12:16
1
91
איך מכינים את הלב האדום הזה באמצע??
אשמח למתכון :)
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/02/2014 | 13:25
88
לצפיה ב-' סכמ"ש מלבב '
סכמ"ש מלבב
14/02/2014 | 00:22
10
528

סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? בוודאי!! את הספר "בארבע עיניים"
עטוף ככה: http://www.lovestreet.co.il/lovestreet-media-story...
משהו טוב שקרה לי השבוע: שמחתי נורא להכין את הפוסט לוולנטיין, גם ההכנה, גם הצילום וגם העריכה. פשוט נהניתי מכל רגע מעניין מה יהיה הפוסט הבא
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: מריחת זמן טוטאלית. שונאת ימים לא פרודוקטיביים!
משהו שהתחדשתי בו השבוע: שטיח שחור לבן לסלון. מצאתי באיקאה אחד ששימח אותנו במיוחד.
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: לא ממש מצחיק, אבל חתולי היה השבוע אצל הרופא שלו (ספק דלקת, ספק אמא היסטרית). מסתבר שהוא כל כך שמן שנדרושת שתי זריקות מכל סוג עבורו. אחרי שטושטש, בדקנו את המשקל - גידלנו 8 קילו של חתול
בילוי השבוע: ארוחת בוקר עם שירה גנני המופלאה
ספר/סרט/סדרת השבוע: "אפשר גם אחרת" של יוסי יונה
מאכל השבוע: האיש עסוק בלימודים. זה אומר שאני גוועת ברעב .. או מזמינה טייק אווי
תכניות לסוף השבוע: להפסיק למרוח את הזמן ולהתחיל ללמוד ברצינות. מבטיחה
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: טיול רגלי בפארק הירקון
מטרות לשבוע הבא: פוסט חדש

שיר השבוע:
http://www.youtube.com/watch?v=JCK9Sh5BcXc
אתן הולכות להתאהב בגרסה הזו..

http://www.youtube.com/watch?v=YKQDFDC8C4Y
ועוד שיר קסום ליום האהבה.

פינת ההשראה השבועית:
הטאמבלר הכי יפה שיצא לי לראות
http://ohthelovelythingsblog.tumblr.com/
זרי פרחים לראש - לכלה אביבית:
http://onefabday.com/floral-hair-crowns/
השראה לתמונות "המבט הראשון":
http://www.praisewedding.com/archives/1030
יום האהבה - חילופי תפקידים - קורע! אבל גם גם מצביע על תפקידים מגדריים:
http://vidcy.com/what-if-guys-and-girls-changed-ro...
לאוהבות החתולים:
http://www.pinterest.com/phydeaux/crazy-cat-lady/
חתונה ופוליטיקה - סקוטלנד אישרה נישואי גייז:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4484890,00...

יום אהבה שמח,
וסופש נעים וחורפי,
יעל.
לצפיה ב-'אבל איפה '
אבל איפה
14/02/2014 | 22:10
6
178
ה- 8 קילו? אני מוכנה להסתפק באף או ברגל...
לצפיה ב-'be careful of what you wish for'
be careful of what you wish for
14/02/2014 | 23:45
1
337
לצפיה ב-''
15/02/2014 | 01:25
68
כרבולים ג'ינג'יים זה כזה כיף
לצפיה ב-'insane'
insane
14/02/2014 | 23:51
286
לצפיה ב-'אמרתי כבר להזהר, נכון?'
אמרתי כבר להזהר, נכון?
14/02/2014 | 23:56
2
311
לצפיה ב-'אני נמסה! '
אני נמסה!
15/02/2014 | 10:57
1
64
אין על הנמרים הקטנים האלו
לצפיה ב-'הוא מוסר תודה'
הוא מוסר תודה
15/02/2014 | 11:33
61
מתמתח
וחוזר לישון
לצפיה ב-'קושמן '
קושמן
15/02/2014 | 11:01
2
118
מקווה שהוא עכשיו חש טוב יותר. ווואו! 8 ק"ג? זה המשקל של החתוליים שלי ביחד
תארגני לנו פגש, לי ולשמנמן

ורק רציתי להגיד, ש- into my arms כבר שנים אחד השירים האהובים עלי, וככזה כיכב בחתונה שלנו וגם בסרט הוידאו
מעדיפה את הביצוע של ניק קייב, אבל גם הביצוע הזה היה יפיפה ומלא קסם.

והנה משהו קטן בשבילך שראיתי בפייסבוק וחשבתי שיעניין אותך:

https://www.facebook.com/Elsitart
לצפיה ב-'נו, אז תבואי לבקר!!'
נו, אז תבואי לבקר!!
15/02/2014 | 11:33
1
62
הוא באמת מרגיש טוב יותר וכולנו נושממים לרווחה.
תודה על השיתוף של האומנית הזאת - היא באמת מיוחדת נורא. מתכננת לצלול לתוך התמונות שלה יותר מאוחר היום
נו, אז מתי את באה לקפה ולנשנוש חתולי?
לצפיה ב-'עכשיו שחזרתי לקו הבריאות'
עכשיו שחזרתי לקו הבריאות
15/02/2014 | 11:42
71
אמסרר אותך ונקבע
נשנוש חתולי - אני חושבת שזה צריך להיות טיפול הכלול בתוך סל הבריאות
לצפיה ב-'מסכמש"ת!'
מסכמש"ת!
14/02/2014 | 22:52
5
462
סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? יצא שהבאתי לו פרחים (קיבלתי אתמול פרחים מהממים מחברה שעובדת במשרד שכל שבוע מזמין זר מטורף ובסוף השבוע הם נפטרים ממנו). הזר כ"כ ענקי שהייתי צריכה לחלק לשני אגרטלים. הוא מהמם! וגם הכנתי לו ברכה חמודה והבאתי לו מתנה מסבון של פעם שהוא לא כ"כ התלהב ממנה (אבל צפיתי את זה מראש).
משהו טוב שקרה לי השבוע: היה לנו ערב צוות נחמד בעבודה שעזרתי לארגן, ומצרפת לכם תמונה של ערכות השוקו שהכנתי- מצאתי בסוף מרשמלו קטנים וחמודים במיוחד בפרטי מרקט בהוד השרון!
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לא הצלחתי לעמוד בכל המשימות בעבודה, כרגיל
משהו שהתחדשתי בו השבוע: קניתי היום במקס סטוק כל מיני קופסאות איחסון ומחר הולכת לעשות קצת סדר בבית.
בילוי השבוע: הלכנו היום ללאנץ' במקום בלב. התפנקנו בקינוח שווה של פאי תותים עם קרם פטיסייר- מעולה!
ספר/סרט/סדרת השבוע: בייבי בום ומאסטר שף
מאכל השבוע: אפשר לרשום פה משהו שאני עוד לא הכנתי? זה תופס? מחר מתכננת להכין את הכרובית בתנור של מאיה מבצק אלים וגם פיצה שהייתי אמורה להכין היום אבל בגלל ארוחת הצהריים שאכלנו לא היינו רעבים בערב אז דחיתי למחר.
תכניות לסוף השבוע: להכין אלבום בלופה בשביל סבתא של החתונה, ולסדר את הבית
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? בערך
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לאנץ' היום
מטרות לשבוע הבא: להעביר את התמונות שבחרתי לאלבום למעצבת
לצפיה ב-''
14/02/2014 | 22:54
269
לצפיה ב-'המתכון לכרובית מעולה!'
המתכון לכרובית מעולה!
15/02/2014 | 09:18
1
133
תמיד מצליח, והפך לאחד המתכונים הקבועים שלי
לצפיה ב-'יצא מעולה'
יצא מעולה
15/02/2014 | 19:00
59
מי חשב לשלב כרובית עם תפוז?
ממש טעים :)
לצפיה ב-'תודה על המתכון!'
תודה על המתכון!
15/02/2014 | 10:27
82
בדיוק קניתי כרובית והתלבטתי מה להכין איתה! רצה להכין ;)
והערכות שוקו מהממותתת
לצפיה ב-'יצא אחלה '
יצא אחלה
15/02/2014 | 18:53
21
לצפיה ב-'עוד 12 ימים עד לחתונה'
עוד 12 ימים עד לחתונה
15/02/2014 | 00:00
184
סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? כנראה שלא. זוג פארשים שלא חוגגים. היום הוא החליט שהוא אולטרה יהודי ומה פתאום חוגגים חג של נוצרים..... טוב מה אתם מצפים מבחור ששונא חתונות

משהו טוב שקרה לי השבוע: זכיתי בתחרות "מאסטר שף" במחלקה שלי על עוגיות השוקולדצ'יפס מבצק עלים ששידרגתי עם חמאת בוטנים... יאם

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אנשים שחשבתי שאכפת להם ממני מאוד מאכזבים אותי בזמן האחרון.
חוץ מזה אני ממש חולה וכולם אומרים לי זה מהלחץ של חתונה (עוד 12 יום למניאק) אבל אני ממש לא מרגישה טוב וכואב לי כל הזמן הראש ואני ממש מצוננת עם בחילות.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: אני עדין בשיגעון הג'ל והפעם הלכתי על אדום. פעם ראשונה שיש לק אדום בצורה מסודרת על הציפורנים.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אחת המתנות שקיבלתי במסיבת רווקות הייתה מקל לבדיקת הריון.... הינט הינט

בילוי השבוע: הייתה לי מסיבת רווקות משעשעת. בייחוד שאני כ"כ חולה.

ספר/סרט/סדרת השבוע: בזכות הטאבלט חזרתי לספרים ועכשיו אני קוראת את "מקימי" של נועה ירון. לא עפתי על הספר בנתיים ואולי בגלל שאני כל הזמן מנומנמת או בגלל שהוא לא משהו אני נרדמת כל הזמן ממנו.

מאכל השבוע: סלט עם חלומי

תכניות לסוף השבוע: הייתה את המסיבת רווקות כבר ואני מתכננת לסיים את הסבונים, להכין מספרי שולחן וכרטיסי הושבה. יש לי גם לקפל תפריטים ולארוז את הסבונים. ביחד אנחנו צריכים לעבור על השירים לחתונה.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כן... הצלחתי לקבוע מקווה אחרי כ"כ הרבה זמן שדחיתי את זה.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לצערי לא עשיתי כלום כי אני עדין חולה ומרגישה מאוד חרא פיזית ונפשית.

מטרות לשבוע הבא: אישורי הגעה וסידורי שולחן. חוץ מזה הבעל לעתיד יוצא למסיבת רווקים משלו עם עוד שני חברים אז יש לי סופ"ש רווקות אחרון לבד סופ"ש הבא.
לצפיה ב-'קרדיטים - ירח דבש אפריקני'
קרדיטים - ירח דבש אפריקני
13/02/2014 | 13:26
58
2074
לאור בקשת הקהל, מצרפת סוג-של קרדיטים על ירח הדבש שלנו באפריקה.
אני מקווה שהם יהיו מספיק מקיפים ובכל מקרה אתן מוזמנות לשאול שאלות אם יהיו.
המשך>>
לאור בקשת הקהל, מצרפת סוג-של קרדיטים על ירח הדבש שלנו באפריקה.
אני מקווה שהם יהיו מספיק מקיפים ובכל מקרה אתן מוזמנות לשאול שאלות אם יהיו.
לצפיה ב-'הפקת חתונה עם allplaces'
הפקת חתונה עם allplaces
12/02/2014 | 21:49
1
203
היי

רציתי לדעת האם למישהו יש המלצה על הספק all places? אני לא רואה ביקורת עליהם באינטרנט ואשמח לשמוע אם למשהו יצא להפיק איתם חתונה ?

אשמח לעזרה

תודה:)
לצפיה ב-'אנחנו התרשמנו שהם מאוד לא מקצועיים!'
אנחנו התרשמנו שהם מאוד לא מקצועיים!
13/02/2014 | 11:46
182
לפני שנפגשנו איתם מאוד התרשמו מהוילות שהם מציעים הן לגמרי ברמה אחרת מאתרים אחרים אבל (!) ברגע שנפגשנו אתם חצי מהווילות הם כבר לא עובדים יותר עם הבעלים..או שהן לא פנויות בדיוק בתאריכים שניסינו לסגור איתם..
שלוש פעמיים ניסינו לסגור איתם ביקור בשלוש וילות שונות וכל פעם תשובות מתחמקות , לא חוזרים לטלפונים..וכדומה.
בסוף החלטנו שאין סיכוי שספק כזה יהיה אחראי על משהו בחתונה שלנו ובטח שלא על הכל..(לא הסכימו להביא המלצות לקייטרינג)
להחלטתכם.
לצפיה ב-'הזמנות, מוזמנים, הגעה והושבה 12/02|*'
הזמנות, מוזמנים, הגעה והושבה 12/02|*
12/02/2014 | 19:31
36
151
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה דחופה- הזמנות לחתונה!!!'
זקוקה לעזרה דחופה- הזמנות לחתונה!!!
11/02/2014 | 23:39
5
428
היי,
מישהו פה חייב להציל אותי!
אני מתחתנת עוד חודש וחצי והמעצבת של ההזמנה שכחה לציין בפני שאין בבית דפוס מעטפות מתאימות.
איפה אפשר לקנות מעטפות להזמנה במחירים שפויים?

לצפיה ב-'מה הגודל שאת צריכה?'
מה הגודל שאת צריכה?
12/02/2014 | 10:52
187
כי רוב המעטפות הם גגלים סטנדרטים ואפשר אפילו לקחת מהאולם.
לצפיה ב-'תבדקי פה:'
תבדקי פה:
12/02/2014 | 11:47
223
http://www.prelude.co.il/info.asp?m=999791777

או פה:
http://www.mozart.co.il/Dev2Go.web?id=205901&l...

או בארטא

בבית דפוס גם ככה המחיר גבוה מאוד.
לצפיה ב-'אנחנו הזמנו מחו"ל'
אנחנו הזמנו מחו"ל
12/02/2014 | 18:46
2
194
לקח שבוע וחצי עד שהגיע, אבל היה זול משמעותית מהארץ.

זה האתר ממנו הזמנו:  http://www.ideal-envelopes.co.uk/
שימי לב שאחרי שאת מכניסה את ההזמנה הם שולחים לך הצעת מחיר עבור ההזמנות והשילוח לארץ, ורק אחרי שאת מאשרת זה נשלח אלייך.
אנחנו נזכרנו ברגע האחרון, והשתמשנו בינתיים במעטפות של איזיווד, שקיבלנו עם ההזמנות (שהיו חלק מהחבילה). מה שכן, היינו צריכים לדאוג בנפרד למפת הגעה לאולם.
לצפיה ב-'קודם כל- המון תודה!!! הם באמת זולים'
קודם כל- המון תודה!!! הם באמת זולים
15/02/2014 | 18:59
1
75
ועוד שאלונת- איך ידעת שהמעטפה תתאים?
מבחינת גודל, מצאתי את המעטפה שאני צריכה, אבל אני לא יודעת להעריך אם זו מעטפה מהודרת (כבדה יותר במשקל) ושהצבע הלבן הוא לא מבריק (כמו פנינה), אלא מט...
לצפיה ב-'חיפשנו מעטפות פשוטות'
חיפשנו מעטפות פשוטות
15/02/2014 | 23:31
56
ברגע שידענו שמבחינת גודל זה מתאים, פחות התעסקנו בשאר- הצבע היה שמנת, וזהו... אבל תבדקי בתיאור, או שאולי תזמיני יותר מסוג אחד?
או שתשלחי להם מייל?
לצפיה ב-'מחפשת גרפיקאי/ת לעיצוב הזמנה'
מחפשת גרפיקאי/ת לעיצוב הזמנה
13/02/2014 | 13:43
2
113
היי,

אני מחפשת גרפיקאי/ת לעיצוב הזמנה ותפריטים תואמים. יש לי בראש את הקו הכללי והצבעים שאני רוצה, התקציב שלי מוגבל.

תודה רבה
לצפיה ב-'שולחת לך בפרטי'
שולחת לך בפרטי
15/02/2014 | 23:10
22
לצפיה ב-'תשלחי מסר ל pipidi'
תשלחי מסר ל pipidi
16/02/2014 | 03:49
42
היא מקסימה מקסימה ותוכל לעזור!

כמו כן, אני מאמינה שגם יעל רוזן תוכל עזור
לצפיה ב-'שאלה על הושבה והסעות..'
שאלה על הושבה והסעות..
13/02/2014 | 22:50
7
246
מה עושים עם ההושבה של ההורים?
מצד אחד ההורים של בן זוגי אומרים שלא נשמור להם מקום ושהם כבר יסתדרו, ואת אחיו וארוסתו אנחנו כנראה נושיב בשולחן עם החברים שלהם ואת אחותו ובעלה כמובן שנשיב כי הם עם 2 ילדות קטנות.
מצד שני ההורים שלי רוצים שנשמור להם מקום ואבא שלי אפילו טוען שאנחנו צריכים לשמור שולחן לעצמנו.(הסיטואציה הדמיונית - שבה אני מנסה לאכול סטייק אנטריקוט מטפטף לבושה בשמלה לבנה ונקטעת כל שניה כי אורח בא לברך/להקים אותי לרקוד-פשוט )
מה עושים עם חוסר האחידות הזה? לא ממש בא לי לראות מצב שבו להורים שלי יש מקום שמור וההורים שלו מחפשים מקום ישיבה...

ועכשיו תהיה בקשר להסעות:
ההורים שלי ואחי רוצים להזמין מיניבוס מהעיר שלנו (שלהם יותר נכון) והם לא יודעים באיזו שעה לתאם עם הנהג בחזור. (כלומר מתי האירוע יסתיים)
על המיניבוס אמורים להיות חברים של אחי, חברים של ההורים וקרובי משפחה של ההורים שנשארים לישון אצלנו וכמובן ההורים שלי..
כמובן שאי אפשר לדעת מתי שהאירוע יסתיים..כבר שמעתי על חתונות בימי חמישי שנגמרו ב12:40 ועל חתונות ביום רביעי שנגמרו ב1:30
איך מתאמים עם הנהג בכל זאת? החתונה שלי בחמישי (עוד שבוע! OMG)
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
13/02/2014 | 23:20
3
167
לגבי ההושבה-זה בדיוק המצב שהיה אצלנו. לי היה ברור שההורים צריכים לשבת, אבל אמא של א' אמרה שלא נושיב אותם. אז את ההורים שלי הושבנו בשולחן עם האחים והאחיינים שלי, ואת ההורים של א' לא הושבנו. בפועל שני זוגות ההורים הסתובבו בין האורחים שלהם, הצטלמו איתם והיו ברחבה, ככה שגם ההורים שלי לא ממש ניצלו את מקומות הישיבה שלהם.

לגבי השאלה השניה-כמה זמן נמשכת הנסיעה מהאולם לעיר של ההורים?
לדעתי לא להוציא הסעה לפני חצות, ואם הנסיעה לא רחוקה מדי אז אפשר גם יותר מאחר.  נשמע שרוב הקהל הצעיר לא ימצא על ההסעה (חוץ מהחברים של אח שלך) ככה שהוצאת הסעה לא בהכרח פירושה שתסתיים החתונה. (אנחנו הוצאנו שתי הסעות בחצות, והחתונה הסתיימה ב-2:00).
לצפיה ב-'אה, ועוד משהו'
אה, ועוד משהו
13/02/2014 | 23:23
112
אני ממש ממש לא חמושבת שאתם צריכים מקומות ישיבה. בהנחה שאתם מתכוונים לרקוד בארוע שלכם, סביר להניח שלא תרדו מהרחבה כי אתם מרכז העניינים וכדי שהאורחים ירקדו אתם צריכים גם לרקוד. בגלל זה תמיד מביאים אוכל לחתן ולכלה לפני החתונה. בכל מקרה, גם אם יתחשק לכם לשבת ולתפוס משהו לא נראה לי שתיהיה בעיה לארגן לכם כיסא וצלחת ושתצטרפו לשולחן קיים. כנראה שלא תשבו ליותר מכמה דקות, אז חבל לשריין לכם מקום.
לצפיה ב-'לא מדדתי זמנים'
לא מדדתי זמנים
14/02/2014 | 08:50
1
120
אבל נראה לי שהנסיעה זה  בין 30-40 דק'..
חוץ מחברים של אחי יהיו שם גם חברים של ההורים שירצו להישאר עד הסוף..וכנראה גם ההורים שלי ירצו לחזור עם ההסעה.
ההורים שלי יעזבו את החתונה עוד לפני שהיא נגמרה?
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש בעיה שההורים ילכו לפני הסוף'
לא נראה לי שיש בעיה שההורים ילכו לפני הסוף
14/02/2014 | 14:42
123
בהנחה שבשעה הזאת גם ככה כמעט ולא יהיו אורחים שלהם.
אני אפילו לא יודעת מתי ההורים של בעלי הלכו בחתונה שלנו, אני רק זוכרת במעורפל שנכנסתי לאוטו של ההורים שלי... יש מצב שההורים שלו הלכו לפני.
בגלל שהמרחק לא גדול אפשר אולי להוציא הסעה ב-00:30 אם זה מרגיש לך יותר נוח, למרות שלדעתי 00:00 זה בסדר כי שוב-מדובר בעיקר על אנשים מבוגרים, ככה שמסיבה ץמשיך להתקיים גם אחרי שההסעה תצא.
לצפיה ב-'בדיוק אותה דילמה שהייתה לנו'
בדיוק אותה דילמה שהייתה לנו
14/02/2014 | 08:57
147
מצד אחד- ההורים של שנינו אמרו שלא בהכרח צריך לשמור להם מקום כי הם יסתובבו בטח כל הזמן.
מצד שני - גם להם מגיע מקום לנוח, לאכול, לשבת, מה גם שאבא של בעלי במצב בריאותי לא מאוד טוב והוא לא יכול לעמוד שעות.

בסופו של דבר, החלטנו שזה יותר מכובד להקצות גם להורים מקום.
את ההורים של שנינו הושבנו באותו השולחן יחד עם סבא וסבתא שלי, סבתא רבא שלי, וסבא שלו. (אני חושבת שהיו עוד קרובי משפחה שלי בשולחן הזה). אגב, החיבור הזה היה להיט - סבתא רבא שלי וסבא שלו ממש התחברו והעלו זכרונות מימי קום המדינה
שתי האחיות שלי+ חבר של אחותי והאחות שלו ישבו ביחד עם החברות והחברים שהן הזמינו לחתונה.

למרות מה שההורים אומרים - כן צריך להקצות להם מקום. מגיע להם לשבת, מגיע להם מקום לשים את הדברים, לנוח, לאכול. בטח ובטח שזוג הורים אחד מצפה למקום לשבת, אי אפשר לעשות איפה ואיפה....
נכון שההורים מסתובבים - אבל לא מסתובבים כל הזמן! הרי עושים הרבה מינלינג בקבלת פנים.
לא חייבים לעשות "שולחן הורים" מיוחד, אפשר להושיב אותם יחד עם קרובי משפחה אחרים, גם אם הם ביחד וגם אם הם מפוצלים.
לעצמכם - אין טעם לשמור מקום.
אתם באמת תסתובבו כל הזמן. האולם גם ידאג לכם לאכול לפני (ותאכלו!) .אנחנו בזמן האוכל הסתובבנו בין השולחנות. אם תרצו לשבת לרגע - יהיה מי שיפנה לכם מקום, או ידאג לכם לביס.
אני זוכרת שאחותי תפסה אותנו  פתאום ופקדה עלינו לאכול ביסים מהסטייק שלה

לצפיה ב-'מסכימה עם כולם - צריך להיות מקום'
מסכימה עם כולם - צריך להיות מקום
14/02/2014 | 18:55
1
566
צריך להיות מקום לכולם/ן, להורים - בוודאי, לא הייתי אפילו להתלבט - תנו להם להחליט אם רוצים לשבת או לא.
ובעיני, גם לכם צריך להיות מקום לשבת.

מצורפת תמונה של המקומות שלנו.. שכמובן לא זכינו לשבת לאכול שם (כי אכלנו עם החברים בשולחן אחר), אבל כיף היה לדעת שיש מקום שלנו
לצפיה ב-'לא הייתי אפילו להתלבט '
לא הייתי אפילו להתלבט
14/02/2014 | 18:56
261
כל הכבוד לי

לא הייתי אפילו עוצרת להתלבט
לצפיה ב-'אישורי הגעה'
אישורי הגעה
15/02/2014 | 06:53
2
206
היי,
החתונה מתקרבת בצעדי ענק ועדיין לא סגרנו הכל...
יש הרבה מוזמנים שברור שיגיעו לבד, אבל יש גם לא מעט כאלו שאין לי מושג אם יגיעו לבד יגיעו ואם בכלל...
לגבי אם הם יגיעו, את זה נבדוק באישור הגעה, אבל האם זה נהוג לשאול "האם תגיע לבד?" נראה לי קצת חצוף.

ומה לגבי המוזמנים של ההורים?
עשיתם להם גם אישורי הגעה? או שההורים עשו?

לצפיה ב-'לדעתי לא חצוף בכלל לברר'
לדעתי לא חצוף בכלל לברר
15/02/2014 | 07:50
159
הניסוח שאני השתמשתי בו הוא פשוט לא "האם אתה מגיע לבד?" אלא "עוד מישהו מגיע אתך?" גם שמעתי על אנשים ששואלים "כמה מגיעים?" וכאלה.

אצלנו ההורים עשו לאורחים שלהם ואנחנו עושים לאורחים שלנו.
לצפיה ב-'לא ממליצה שההורים יעשו'
לא ממליצה שההורים יעשו
15/02/2014 | 08:43
146
אני עשיתי את אישורי ההגעה לכל האורחים, וקיבלתי לא מעט תשובות שונות ממה שההורים קיבלו ("את לא צריכה להתקשר למשה, הוא אמר שהוא מגיע!")
בנוגע לנוסח, (הצגתי את עצמי מטעם האולם) שאלתי "כמה אנשים תיהיו?"
לצפיה ב-'איך רושמים הורים גרושים בהזמנה?'
איך רושמים הורים גרושים בהזמנה?
15/02/2014 | 10:30
2
263
ראיתי שתי אפשרויות, כאשר אמי לא נישאה מחדש או השיבה את שם נעוריה, או לרשום את שמותיהם אחד מתחת לשני, או לרשום אותם באותה שורה אך בנפרד, כל אחד עם שם המשפחה.

מה עדיף/מקובל יותר?

תודה!
לצפיה ב-'אנחנו רשמנו אחד מתחת לשני'
אנחנו רשמנו אחד מתחת לשני
15/02/2014 | 19:09
161
אבל אצלנו זה היה סימטרי משני צידי ההזמנה כי שני זוגות ההורים גרושים.
בכל מקרה לי נראה שאפשר את שתי האפשרויות, מה שנראה לכם יותר מתאים.
לצפיה ב-'ככה'
ככה
15/02/2014 | 19:15
141
שם אם הכלה ושם משפחתה
שם אב הכלה ושם משפחתו

שם אם החתן שם אב החתן ושם משפחתם
לצפיה ב-'הזמנות - שתי התייעצויות'
הזמנות - שתי התייעצויות
15/02/2014 | 11:29
7
207
1. שמתי לב שבהזמנות מחו"ל לא נהוג לציין את שמות ההורים, ואילו בארץ (בינתיים) תמיד מציינים אותם. יש לזה סיבה מיוחדת?
2. אני מתלבטת אם להדפיס הזמנות לכולם, או רק לקהל המבוגר יותר... ולצעירים לשלוח גרסא מקוונת. נראה לכם שזה בעייתי? אנשים עלולים לשכוח אם אין להם פיסת נייר ביד? קצת מפריע לי ברמה הירוקה...

אשמח לשמוע דעות!
לצפיה ב-'גם אנחנו חשבנו על גרסא מקוונת כדי לחסוך בנייר'
גם אנחנו חשבנו על גרסא מקוונת כדי לחסוך בנייר
15/02/2014 | 12:02
166
וגם כדי שיהיה משהו עדכני לצעירים, אבל לאחר התייעצות עם חברים ומכרים הבנו שהקטע המסורתי של לכבד אנשים בהזמנה פיזית בדואר/מסירה ידנית (עדיף) עדיין חשוב לאנשים מאוד...

מעבר לזה רצינו ליצור הזמנה שתפנה לאתר עם מערכת אישור מקוונת ומאחר ואנו מעצבים ומכינים את ההזמנות בעצמנו (קונספט, עיצוב, טקסט וכו') פשוט לא נותר לנו זמן...
לצפיה ב-'הזמנות אלקטרוניות'
הזמנות אלקטרוניות
15/02/2014 | 19:32
178
זה מה שאנחנו עושים לכל החברים ולחלק מהמוזמנים...
מדפיסים מעט הזמנות למבוגרים

משתדלים לחסוך בנייר, בכל מקרה אף אחד לא שומר את ההזמנה :)
לצפיה ב-'אני מתה על פרינט'
אני מתה על פרינט
15/02/2014 | 22:33
77
אישית מעדיפה נייר על פני הזמנה במייל. אומנם אני תמיד בעד לחסוך בנייר אבל יש בזה משהו מיוחד בהזמנות לחתונה שהן בנייר ומעין הכרזה לעומת הזמנה במייל שכבר שולחים בהן הכל מבריתות עד הזמנה לפתיחת חנות חדשה

אצלנו רשמתי בהזמנה משפחת X ומשפחת Y מכל צד
ויתרתי על שמות ההורים טלפונים וכו' כי זה יוצר עומס בעיני על ההזמנה
לצפיה ב-'אנחנו הדפסנו רק למבוגרים'
אנחנו הדפסנו רק למבוגרים
15/02/2014 | 22:53
2
121
לכל החברים שלחנו במייל, חוץ מחברים קרובים שפגשנו בסמוך לחתונה אז כבר הבאנו להם הזמנה ביד, אבל לא שלחנו לאף אחד בדואר (רק ההורים שלחו למוזמנים שלהם).
לדעתי אנשים כבר לא באמת צריכים הזמנה על המקרר בשביל לזכור, אבל אנחנו בכל זאת שלחנו תזכורות שבוע לפני החתונה ועשינו כמובן אישורי הגעה.
ולגבי מה שאמרה Princess Lotta על זה שהזמנה מודפסת יותר מכבדת אנשים, אני לא מסכימה עם זה. למסור ביד זה נחמד אבל בד"כ לא ישים לכמות גדולה של אנשים, ודווקא אני הייתי מעדיפה לקבל מייל עם הזמנה וכמה מילים אישיות מאשר הזמנה בדואר שהיא יותר פורמלית ומנוכרת.
לצפיה ב-'אמרתי דברים שנאמרו לי'
אמרתי דברים שנאמרו לי
16/02/2014 | 07:54
1
93
שחשובים לאנשים אחרים...אני מניחה שאם היה לנו מספיק זמן ליצור הזמנה מקוונת היינו עושים זאת לפחות עם חלק מהאורחים, היותר צעירים ופחות מיושנים. (למשפחות שלנו המסורת הזו עדיין נורא חשובה)
לצפיה ב-'אה אוקי, אז אחדד שהתכוונתי לצעירים בלבד'
אה אוקי, אז אחדד שהתכוונתי לצעירים בלבד
16/02/2014 | 08:58
57
אנשים שחיים את הרשת והמדיה החברתית... אין טעם לשלוח הזמנה מקוונת לאדם שבכלל אין לו כתובת מייל, וברור שהגישה של מבוגרים וצעירים בנושא הזה, לפחות בדור הנוכחי, עדיין שונה מהותית...
לצפיה ב-'אני ממש לא בעד לשלוח רק במייל'
אני ממש לא בעד לשלוח רק במייל
16/02/2014 | 10:30
68
אז מה אם הצעירים כל היום באפליקציות ובמייל ובפייסבוק וכו', לטעמי זה מראה על הרבה פחות יחס כי עם כל הכבוד לשלוח הזמנה דורש יותר  מאמץ ותשומת לב מלשלוח במייל (ללכת להדפיס, להכניס למעטפה, לכתוב כתובת, לשלוח..).

את ה save the date שלחנו אמנם במייל אבל מכאן עוד יותר בא הצורך בעיניי שההזמנה הממשית תתקבל באופן מוחשי. אישית אני אוהבת להדביק הזמנה על המקרר כי ככה אני (שכבר לא ממש מנהלת יומן) יכולה לעקוב מתי היא ולתכנן את השבוע בהתאם..

הנימוק של לחסוך דפים נראה לי אישית מגוחך, אפשר אם נורא רוצים להדפיס הזמנות על נייר ממוחזר או להוסיף איזו כוכבית קטנה ולבקש שלאחר מכן ההזמנה תיזרק בפח מיחזור... אם כבר זה יכול בעיניי להתקבל כנימוק שלא להכין פתקי הושבה מנייר או כל מיני פתקונים אחרים שמצמידים למתנות לאורחים, אבל בעיניי (ושוב, זו דעתי האישית) לגמרי צריך לשלוח הזמנה מודפסת לאירוע בסדר גודל כזה.
לצפיה ב-'בית דפוס זול באזור המרכז'
בית דפוס זול באזור המרכז
15/02/2014 | 19:30
1
94
הי,

יש המלצות על בית דפוס זול באזור תא-גבעתיים-רג?

לצפיה ב-'קופי סנטר באוניברסיטת תל אביב'
קופי סנטר באוניברסיטת תל אביב
16/02/2014 | 13:25
78
היו הכי זולים כשאני חיפשתי וגם לא היו להם מגבלות ומינימומים.
לצפיה ב-'על כמה להתחייב לאולם?'
על כמה להתחייב לאולם?
18/02/2014 | 14:54
2
68
בהתחלה סגרנו עם האולם על 200 מ+ 60 רזרבות
אישרו לנו 240 אנשים, על כמה מנות כדאי להתחייב לאולם?
לצפיה ב-'לא הייתי משנה'
לא הייתי משנה
18/02/2014 | 21:06
1
34
בד"כ מומלץ להתחייב על 10 אחוז פחות ממספר אישורי ההגעה, אבל הרזרבה שלכם יחסית גבוהה (על פי רוב הרזרבה עומדת על 10%), אז נראה לי שתהיו בסדר עם ההתחייבות כפי שהיא. זה ארוע מזנונים?
לצפיה ב-'לא, זה הגשה'
לא, זה הגשה
18/02/2014 | 21:45
27
אבל ההורים שלי כבר סגרו עם האולם על סכום כלשהו..אז לא משנה
לצפיה ב-'ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 12/02'
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 12/02
12/02/2014 | 19:30
42
112
המשך>>
לצפיה ב-'דיל חתונה מושלם למתחתנים עד מאי'
דיל חתונה מושלם למתחתנים עד מאי
12/02/2014 | 12:54
2
352
שלום למתחתנים,
שימו לב לדיל חתונה מושלם שמצאתי באתר קופונים ,דיל ראשון מסוגו ומעניין מאוד עם נותני שירות מהטופ הישראלי

שיהיה במזל טוב
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נראה מעניין ? מישהו מכיר או שמע ?'
נראה מעניין ? מישהו מכיר או שמע ?
12/02/2014 | 16:42
1
60
לצפיה ב-'זה לא באמת כזה דיל טוב לדעתי'
זה לא באמת כזה דיל טוב לדעתי
12/02/2014 | 16:53
228
אם תיכנסי לאתר מאורסים יש לך חבילות דומות של צלם + דיג'יי +איפור ושיער +הזמנות באותו מחיר, ושם יש לך אפשרות לבחור את הספקים שאת רוצה.
פה את מוגבלת ל2 מסויימים.

לצפיה ב-'טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 11/02'
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 11/02
11/02/2014 | 20:28
16
42
לצפיה ב-'הרב אהרון בן סעדון מחיפה. מישהו מכיר?'
הרב אהרון בן סעדון מחיפה. מישהו מכיר?
11/02/2014 | 15:52
67
מחפשת רב לחתונה באזור חיפה. שיהיה נחמד ושהחופה תהיה קצרה. מישהו שמע על הרב אהרון בן סעדון מרבנות חיפה?
לצפיה ב-'הרב אהרון בן סעדון מחיפה. מישהו מכיר?'
הרב אהרון בן סעדון מחיפה. מישהו מכיר?
11/02/2014 | 15:52
397
מחפשת רב לחתונה באזור חיפה. שיהיה נחמד ושהחופה תהיה קצרה. מישהו שמע על הרב אהרון בן סעדון מרבנות חיפה?
לצפיה ב-'מעבר למונית הלוחזור - כמה נהוג לשלם לרב'
מעבר למונית הלוחזור - כמה נהוג לשלם לרב
13/02/2014 | 10:39
1
122
על עריכת הטקס?

תודה מראש
לצפיה ב-'אנחנו שילמנו 1100 ש'.'
אנחנו שילמנו 1100 ש'.
13/02/2014 | 11:52
60
לצפיה ב-'מחפשת רב שעורך טקס אישי ומרגש'
מחפשת רב שעורך טקס אישי ומרגש
13/02/2014 | 11:33
3
163
לא רוצה להרגיש פס ייצור...
לצפיה ב-'יש לי הצעה'
יש לי הצעה
13/02/2014 | 11:40
192
הרב בד"כ לא מכיר אותך.
יש רבנים שיודעים באמת להכניס מימד אישי לטקס. זה בכל מקרה יצריך ממך מאמץ רב, לשבת איתו ולתכנן.

אני מכיר הרבה רבנים, כולל אותי, שישמחו לשתף פעולה עם טקס אישי, שמשולב בטקס ההלכתי, אבל אני לא יודע להכין טקס כזה.

לכן זה בסופו של דבר תפקיד שלך.

אני מכיר עורכת טקסים דתייה באיזור הצפון שמכינה טקסים כאלה, אורטודוקסיים, ואם את האיזור המרכז אני אשמח לשתף פעולה עם טקס כזה
לצפיה ב-'חגי הכהן'
חגי הכהן
13/02/2014 | 12:37
112
גם אנחנו חיפשנו רב שיהפוך את החופה לאישית יותר ומתאימה לנו. חגי תחקר אותנו (ביחד ובנפרד) לפני החתונה, לגבי פרטים מההיכרות ומהחיים המשותפים, ובחתונה סיפר את סיפור היכרותנו באופן יפה ומרגש, הוא גם אישר שנאמר דברים אחד לשני והחופה הרגישה הכי אנחנו שאפשר.
לצפיה ב-'תנסי עם הרב שלנו'
תנסי עם הרב שלנו
17/02/2014 | 14:34
33
נרה יעקב נסיר מרעננה.
אןלי הוא יעזור לכם.

.
לצפיה ב-'עזרה בבחירת רב'
עזרה בבחירת רב
15/02/2014 | 13:12
5
123
שבת נעימה לכולם!

אשמח להמלצות על רבנים שעורכים חופה קצרה וקלילה..
מאזור השרון/מרכז..

תודה מראש!
לצפיה ב-'אני אבל לא לפני מאי '
אני אבל לא לפני מאי
15/02/2014 | 21:26
44
לצפיה ב-'הרב שלנו הוא יהודה ישרים ואנחנו מאוד מבסוטים'
הרב שלנו הוא יהודה ישרים ואנחנו מאוד מבסוטים
16/02/2014 | 07:58
51
ממנו, הוא רב של קהילה חילונית (היישוב לפיד) ושייך לצהר. בחרנו בו לאחר שראינו אותו בחופה שהעביר בצורה קלילה, דינאמית, לא מונוטונית וחופרת, חתונה של חברים קרובים. הוא מתקשר עם הקהל ויש לו קול רדיופוני ונעים.

אם תרצי, אעביר לך את פרטיו בשמחה:)
לצפיה ב-'הרב יעקב נסיר מרעננה'
הרב יעקב נסיר מרעננה
17/02/2014 | 14:32
1
19
מומלץ בחום. צעיר ומאד נחמד.
בחירה מושלמת....
אפשר למצוא אותו בגוגל/פייסבוק.
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים!'
תודה לכל המגיבים!
17/02/2014 | 22:20
13
לצפיה ב-'הרב יצחק היגרי'
הרב יצחק היגרי
18/02/2014 | 00:22
23
צעיר נחמד קל מקיים פגישה עם הזוג לצורך תאום ציפיות וכאלה
לצפיה ב-'חתונת זהב'
חתונת זהב
15/02/2014 | 16:21
1
112
רעיונות לכתובה מחודשת
טקס חידוש הנדרים
לצפיה ב-'מכיוון שזה פחות מקובל בארץ '
מכיוון שזה פחות מקובל בארץ
16/02/2014 | 03:54
39
הייתי מחפשת באנגלית. יש לא מעט רעיונות ברשת, אולי אפילו בפינטרסט אפשר למצוא.
כמו כן, בארץ יש את ארגון "הוויה" ו"משפחה חדשה" אולי הם יוכלו לעזור עם רעיונות.
בנוסף, נראה לי שכל כתובה אזרחית תהיה מוצלחת גם לחידוש, עם שינויים אישיים שלכם, כמובן
מזל טוב ובהצלחה
לצפיה ב-'טוב, אז היכרות+ התייעצות :)'
טוב, אז היכרות+ התייעצות :)
11/02/2014 | 13:50
14
723
נעים מאוד, אני לי, בת 28, מתחתנת עוד חודשיים וקוראת סמויה בפורום כבר המון זמן (מאז ההצעה, שהייתה באוגוסט...).
חייבת לומר שיש כאן רעיונות מדהימים ורוח חיובית במיוחד, כיף לקרוא אתכן! :)
ועכשיו להתייעצות - החתונה בעוד חודשיים ועדיין לא סגרנו עיצוב לאולם. נורא קשה לי עם סידורי פרחים בגובה שני מטר, אגרטלים כסופים ואורות סגול-ירוק.
רוב המעצבים שמצאתי הם כאלה.
מצאתי מעט מעצבים שכן התחברתי אליהם, אבל המחירים שלהם היו בשמיים.
רעיון ה-DIY קוסם לי, מאוד מאוד אפילו, בתור אחת שהתעסקה לא מעט באסתטיקה ועיצוב פנים ברור לי גם שאפשר לעשות את זה לבד וזה ייצא מדהים. הבעיה היא הלוגיסטיקה.
איך מסתדרים ביום החתונה? מגיעים לאולם בבוקר ומסדרים? ממנים מישהו ומקווים לטוב? אני מניחה שמבחינת עלויות נוכל לחסוך לא מעט אם נעשה הכל לבד אבל נראה לי שאני אהיה בפאניקה אם לא אני אסדר... הפרפקציוניזם שלי ייצא מכלל שליטה...
מה עושים? ראיתי כאן המון קרדיטים מדהימים של בנות שעיצבו לבד. ממש מדהימים.
איך הסתדרתן?
נורא מלחיץ אותי העניין הזה...
לצפיה ב-'בשביל זה יש מלוות '
בשביל זה יש מלוות
11/02/2014 | 18:57
1
326
אצלי ספציפית לא עשינו עיצוב אבל המלוות היו אחראיות על חלוקת המזכרות לשולחנות (שמו על כל צלחת קופסה). את יכולה לשריין שתי חברות טובות שיגשו לאולם בצהריים ויעשו את זה.
בנוסף, אם מדובר במשהו שאת מכינה וצריך רק לחלק בין השולחנות, תמורת טיפ המלצרים ישמחו לעשות את זה.
חוצמזה שאת מגיעה לאולם בערך שעה וחצי לפני הקבלת פנים כדי לנוח ולהצטלם עם המשפחות, יהיה לך זמן לראות את הסידור ולעשות תיקונים אחרונים.

מזל טוב
לצפיה ב-'המלווה שלי זו החברה הכי טובה שלי,'
המלווה שלי זו החברה הכי טובה שלי,
12/02/2014 | 11:38
192
(החלטתי על אחת, מטעמי לחץ באותו יום...), אני רוצה אותה איתי במהלך היום ובעלה יהיה המלווה של בן הזוג שלי. כך שלשלוח אותה ואת בעלה לסדר זה לא כל כך ריאלי... ועל חברות קשה לי לסמוך (רק אסתטית, כן? לא באופן כללי. הן אחלה.).
היחיד שאולי הייתי סומכת עליו שיסדר זה אבא שלי, שהוא מעצב, אבל כבר עכשיו יש לו חלושס בכל הגוף מהתרגשות, אז נראה לי שביום החתונה לא יהיה עם מי לדבר...
לצפיה ב-'כמה אופציות. '
כמה אופציות.
11/02/2014 | 19:59
2
283
1. יש כאן את onestylishbride, מיה, שיכולה לעזור גם עם העיצוב - השכרת ציוד, גם עם הקונספט, וגם עם ההקמה. אני השתמשתי בה חלקית בגלל אילוצי זמן, אבל המחירים שלה היו נוחים מאוד והיא עצמה מקסימה.

2. אפשר לבקש מחברה (אני לא ממליצה על מלווה), שאת חולקת איתה חוש אסתטי, להקים. ציוד שדאגתי שיהיה באולם (יחד עם האלכוהול) והקימה הכל עם בעלה ועם עוד חבר שהתנדב. צריך לדאוג שאם יש משהו כבד, יהיה בצוות מישהו שיעזור להרים, ושהם יביאו בגדים להחלפה למקרה שמשהו ייפול או ייפגם.

הערה שלי לגבי האגרטלים הגבוהים וכו׳ - אני מציעה לקחת מישהו מקצועי לפחות לחלק מהמשימות. תלוי מה גודל החתונה שלך, אבל זה עלול להיות המון עבודה לחברים. אצלי עשינו שילוב בין פרחים (יחסית נמוכים) שהיו באחריות המעצבים של האולם, לבין diy שלי במספרי שולחן (ששכרתי ממיה) ועמדות שונות בקבלת הפנים. בקיצור, תעשי את המחקר שלך ותוודאי שלא דוחפים לך דברים יקרים שאת לא רוצה (אצלי למשל, בין עיצוב החופה המקורי שהוצע לי לבין מה שעשינו בסוף היה מעל 1200₪ הבדל, כי אני לא באמת אוהבת את מה שהם עושים).

לצפיה ב-'תודה לכולן, מסמיקה פה '
תודה לכולן, מסמיקה פה
12/02/2014 | 11:51
1
95
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר '
שלחתי לך מסר
15/02/2014 | 17:10
4
לצפיה ב-'כמה אופציות. '
כמה אופציות.
115
1. יש כאן את onestylishbride, מיה, שיכולה לעזור גם עם העיצוב - השכרת ציוד, גם עם הקונספט, וגם עם ההקמה. אני השתמשתי בה חלקית בגלל אילוצי זמן, אבל המחירים שלה היו נוחים מאוד והיא עצמה מקסימה.

2. אפשר לבקש מחברה (אני לא ממליצה על מלווה), שאת חולקת איתה חוש אסתטי, להקים. ציוד שדאגתי שיהיה באולם (יחד עם האלכוהול) והקימה הכל עם בעלה ועם עוד חבר שהתנדב. צריך לדאוג שאם יש משהו כבד, יהיה בצוות מישהו שיעזור להרים, ושהם יביאו בגדים להחלפה למקרה שמשהו ייפול או ייפגם.

הערה שלי לגבי האגרטלים הגבוהים וכו׳ - אני מציעה לקחת מישהו מקצועי לפחות לחלק מהמשימות. תלוי מה גודל החתונה שלך, אבל זה עלול להיות המון עבודה לחברים. אצלי עשינו שילוב בין פרחים (יחסית נמוכים) שהיו באחריות המעצבים של האולם, לבין diy שלי במספרי שולחן (ששכרתי ממיה) ועמדות שונות בקבלת הפנים. בקיצור, תעשי את המחקר שלך ותוודאי שלא דוחפים לך דברים יקרים שאת לא רוצה (אצלי למשל, בין עיצוב החופה המקורי שהוצע לי לבין מה שעשינו בסוף היה מעל 1200₪ הבדל, כי אני לא באמת אוהבת את מה שהם עושים).

לצפיה ב-'כמה אופציות. '
כמה אופציות.
7
273

לצפיה ב-'אסור אסור אסור לכתוב מהפלאפון :('
אסור אסור אסור לכתוב מהפלאפון :(
11/02/2014 | 20:01
3
124
לצפיה ב-'גם אני ממליצה על מיה'
גם אני ממליצה על מיה
11/02/2014 | 20:11
1
203
רק מלחשוב על הקרדיטים שלה, אני מתה כל פעם מחדש
לצפיה ב-'גם אני ממליצה על מיה!!'
גם אני ממליצה על מיה!!
11/02/2014 | 23:42
128
מניסיון אמיתי:) היא מעצבת לי את החתונה ברגעים אלו ממש, ואם את רוצה ליצור בעצמך עיצוב, בלי לקבל התקפי לב- היא ממש הכתובת
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות על מיה, גם מניסיון '
מצטרפת להמלצות על מיה, גם מניסיון
12/02/2014 | 23:56
98
הקרדיטים של מיה נתנו לי את הדרייב להוציא לפועל את כל העיצוב שחלמתי עליו.
ומה שהתחיל כהתייעצות עם מיה הפך להרבה נתינה ועזרה והתגלגל לחברות אמת :)

כמו שאמרו קודמותיי -
היא מוכשרת ברמות, גם בהיבט החשיבה והתכנון וגם בהוצאה לפועל. וכמובן במחירים שווים ביותר.
או כמו שכבר אמרתי, לפעמים אני מתבאסת שלא התחתנתי שנה אחרי, כדי שהיא תעשה לי את העיצוב
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
12/02/2014 | 11:42
2
134
אני בהחלט אדבר עם מיה, החתונה היא חתונה קטנה בסה"כ, בסביבות 170 איש, אם היו לי 500 איש לא חושבת שהייתי מפילה על עצמי פרויקטים נוספים...
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר '
שלחתי לך מסר
12/02/2014 | 11:48
1
29
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי, כבר מגיבה :)'
עכשיו ראיתי, כבר מגיבה :)
12/02/2014 | 11:49
29
לצפיה ב-'DIY, עיצובת ופרחים 09/02'
DIY, עיצובת ופרחים 09/02
09/02/2014 | 21:13
52
130
המשך>>
לצפיה ב-'היי שאלה קצת מוזרה על מפגש משפחות..'
היי שאלה קצת מוזרה על מפגש משפחות..
09/02/2014 | 23:30
9
529
קוראת כאן הרבה אבל לא כל כך כותבת, מקווה שזה בסדר שאני צצה
אנחנו זוג מעורב, הוא אנגלי ואני ישראלית. גרים באנגליה ומתחתנים כאן. המשפחה הנהדרת שלי מגיעה לחתונה, שהולכת להיות פצפונת - רק המשפחה, הורים ואחים וזהו.
שתי המשפחות שלנו ייפגשו לראשונה בערב שלפני החתונה --- אתן יכולות לתאר לעצמכן את רמת הלחץ
כולם בצד שלי דוברי אנגלית טובה אז אני לא לגמרי מודאגת מההיבט הזה, (אם כי יש למשפחה של בן הזוג מבטא צפוני די כבד..) אבל אמא שלי הציעה שאולי נארגן איזושהי דרך מעניינת להכיר את כולם, כי זאת הפעם הראשונה וכנראה היחידה שכולם ייפגשו וחבל שיצא בסוף שאח שלי דיבר עם אח שלו, אמא שלי עם אמא שלו ובזה בערך נגמר העניין..
וכאן נתקעתי לחלוטין ואני פונה אליכן - יש לכן אולי רעיונות איך לעשות את זה??? זו שאלה לא חתונתית במיוחד מצד אחד, אבל מצד שני אני מניחה שערבוב המשפחות זה לחץ שמוכר לכולכן
רעיונות או שיתופי חוויות יתקבלו בהערכה רבה!!!
לצפיה ב-'אי אפשר שהם יכירו כמה ימים לפני?'
אי אפשר שהם יכירו כמה ימים לפני?
10/02/2014 | 08:26
4
294
כמה זמן לפני הם מגיעים לארץ?
אם הם בחו"ל האופציה היחידה שעולה לי זה שיחת וידאו בועידה עם כולם חחח זה יכול להיות מעניין
לצפיה ב-'המשפחה שלי מגיעה לאנגליה יום לפני'
המשפחה שלי מגיעה לאנגליה יום לפני
10/02/2014 | 20:06
3
239
החתונה. כן, זה לחוץ אש, אני יודעת.. אנחנו חיים על הקצה
אני פשוט חושבת שכל מיני משחקי "השם שלי וחיה שמתחילה באותה אות" זה קצת דבילי כשמדובר בקבוצה של 14 אנשים מבוגרים, אבל אני לא מצליחה לחשוב על שום דבר הגיוני אחר..
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
10/02/2014 | 20:17
191
שכל אחד ייספר סיפור מפדח/מצחיק/מוזר שקרה לו עם אחד מכם.
שובר קרח וקשור לחתונה.
ואם שני הצדדים מכירים אתכם טוב אז דברים כמו " למה הם מתאימים", ו"מה יעצבן אותם גם בעוד 70 שנה כשהפ ביחד זקנים".

ואפשר לענות מראש על השאלות האלה, לחלק את המשפחות לשתי קבוצות מעורבות (לא משפחה אחת מול השנייה) ואז לתת להם לענות עליהם כקבוצות.
או לשאול את השאלות בתור סוג של חבילה הגיעה.
לצפיה ב-'אוכל ואלכוהול'
אוכל ואלכוהול
10/02/2014 | 21:05
192
מניסיוני רב השנים, העניינים זורמים מאוד יפה גם בלי התערבות.
כולם מתרגשים, הסיפורים מתחילים לזרום בלי שליטה.
תמיד אפשר לכוון את השיחה לנושא החתונה וההתרגשות, אבל אני מאמינה שהכל יזרום
ואם לא זורם, תרימו עוד כוסית
לצפיה ב-'לא הייתי עושה הפעלות'
לא הייתי עושה הפעלות
11/02/2014 | 06:30
154
הם לא ילדים קטנים. לדעתי גם אם לא תעשי שום דבר מיוחד זה יהיה בסדר גמור ואנשים יתמנגלו וידברו אחד עם השני.
אבל אם ממש רוצה לעודד אותם לדבר, אפשר להכין מראש כרטיסי הושבה ולהושיב אחד מכל משפחה, לסירוגין. ואז אין להם ברירה אלא לדבר עם מישהו חדש.
לצפיה ב-'speed dating'
speed dating
11/02/2014 | 12:17
198
בחלק מהזמן של הפגישה "תכריחו" את כולם להיפגש, כל אחד עם כל אחד מהאחרים למשך 3-5 דקות

זה לא ממש הפעלה, אבל סביב הניהול של זה יכול להיות קצת משעשע ויכריח אותם להפעיל את עצמם
לצפיה ב-'אני מסכימה עם רונית '
אני מסכימה עם רונית
11/02/2014 | 14:30
154
אוכל, אלכוהול והעבודה שלא מדובר באירוע רב-משתתפים, אמורים לעשות את הטריק.

עצם זה שלא מדובר בחתונת ענק אלא בחתונה בהרכב מצומצם ובגלל שאני מניחה שמדובר באירוע שנמשך יום שלם (כמו שחתונות בחו"ל בד"כ נמשכות) אני מאמינה שיהיה להם זמן לדבר ולהיפגש.
באופן אישי, פחות אוהבת את הרעיון של ההפעלות. מה גם שאולי האופי האנגלי של המשפחה של החתן פחות יסתדר עם זה. אם הם נשארים באנגליה קצת זמן אחרי החתונה, אפשר לארגן פינקיק או טיול משותף... אז אמנם לא יכירו כל כך לפני, אבל יכירו אחרי.
לצפיה ב-'אתן פשוט נהדרות!!!! '
אתן פשוט נהדרות!!!!
11/02/2014 | 19:50
137
גם רעיונות וגם נקודות טובות לחשוב עליהן, לא יכולתי לבקש יותר מזה
רשמתי הכל לעצמי כדאי שלא אשכח, נראה לי שאשלב בין כל הרעיונות שלכן כדי ליצור משהו קליל שלא יהיה יותר מדיי 'הפעלתי'!
תודה רבה רבה רבה
לצפיה ב-'אתם יכולים לארגן משחק שאלות'
אתם יכולים לארגן משחק שאלות
10/02/2014 | 21:52
164
את יכולה לכתוב כמה שאלות כלליות על כרטיסיות, ולעשות מין "סבב" כזה שכל אחד נדרש לשבת לשיחה של אחד על אחד עם אחד החברים במשפחה השנייה ולדבר על הנושא שכתוב בכרטיסיה. השאלה יכולה להיות מה אתה רוצה לעשות בחיים, מה החלום שלך, מה הזיכרון הכי יפה שלך מהחתן/כלה. זה יחד עם עוד כמה דקות של סמול טוק וככה יצא שלכולם הייתה הזדמנות לשוחח עם כולם. וכמובן שאלכוהול צריך להיות חלק בלתי נפרד מהעניין...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

רוצים חופשה מפנקת?
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה