לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

לצפיה ב-'עיצבתי הזמנה!! אבל מתי באוגוסט שוקעת השמש??'
עיצבתי הזמנה!! אבל מתי באוגוסט שוקעת השמש??
22/06/2015 | 07:47
11
422
אבל מתלבטים: באיזו שעה כדאי לערוך את החופה?
אנחנו בכיוון של לערוך חופה בשקיעה, אבל באתרים שונים נרשמה שעה הזויה לשקיעה באמצע אוגוסט (מתי שאנחנו מתחתנים): איזור 19:00 (שאם אני לא טועה השמש עדיין מורגשת היטב?)

בחיפוש כללי באינטרנט ראיתי שהרבה נוהגים לתת את השעה 19:30 כשעת קבלת פנים ו-20:30 שעת החופה.
בהנחה שאין כמעט שעות חופה מדויקות, אני חושב על לרשום את השעה 20:00 כשעת חופה ואז לדעתי תהיה שקיעה בזמן..

מה אתם אומרים?
תודה מראש ^_^
לצפיה ב-'ועוד שאלה '
ועוד שאלה
22/06/2015 | 07:57
4
221
אני מסתמך על הזמנות קודמות שראיתי (לא הרבה אבל היו כאלה) שהיה רשום :"נא אשרו השתתפותכם *עד לתאריך* <ככה וככה>"
אני מודע לזה שמספר האנשים שמטריחים את עצמם להתקשר ולאשר הוא קטן, אבל אני אישית כן מרגיש שזה נחוץ "ללחוץ" עליהם קצת.

מה אתם חושבים?
:)
לצפיה ב-'לא יעזור.'
לא יעזור.
22/06/2015 | 10:33
3
188
אתה יכול לכתוב בהזמנה מה שמתחשק לך, שבועיים לפני החתונה צריך לעשות אישורי הגעה.
אתה יכול לעשות את זה לבד (אם אתה חושב שתקבל תשובות אמיתיות), להשתמש בשירותיה של חברה חיצונית
או לעשות את זה בעצמך *כשאתה מתחזה לטלפנים של חברה חיצונית*.
לצפיה ב-'תודה אבל שאלתי היתה אחרת :)'
תודה אבל שאלתי היתה אחרת :)
22/06/2015 | 11:00
2
137
התכוונתי האם לדעתכם כדאי לי לרשום את המשפט הזה או שזה ייראה חוצפני מדי?
לצפיה ב-'אתה יכול לרשום מה שאתה רוצה.'
אתה יכול לרשום מה שאתה רוצה.
22/06/2015 | 12:32
1
131
רוב האנשים ממילא לא טורחים לקרוא את ההזמנה, העיקר שהיום והשעה מודגשים כך שייזכרו.
אני עשיתי 3 נוסחים:
אחד "מכובד" לדודים זקנים, שני באנגלית למוזמנים מחו"ל ושלישי לצעירים בנוסח חופשי יותר מהמקובל.

לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
22/06/2015 | 14:16
24
לצפיה ב-'יש אתר נחמד שנקרא TJT'
יש אתר נחמד שנקרא TJT
22/06/2015 | 09:51
187
ראשי תיבות של Totally Jewish Travel
יש שם זמנים בכל העולם וגם ריכוז של אתרי נופש כשרים בכל העולם, למי שזה חשוב לו.
אתה יכול להכנס לאתר ולבדוק את כל זמני היום בכל תאריך שתרצה:

ספציפית ביום ראשון 16.8.2015 למשל, השקיעה היא בשעה 19:23 וצאת הכוכבים בשעה 19:48.
ככה שאתה בהחלט יכול לכתוב בהזמנה שהחופה בשעה 20:00 ולהתחיל אותה בפועל רבע שעה אחרי.
לצפיה ב-'גם אם כולם יוזמנו לשבע וחצי,ממילא החופה תיערך בשמונה ,,'
גם אם כולם יוזמנו לשבע וחצי,ממילא החופה תיערך בשמונה ,,
22/06/2015 | 10:11
132
עד היום ,בכל  החתונות שהייתי ,
מעולם לא התקיימה החופה -בשעה שנרשמה בהזמנה.
תמיד יצא שחיכינו מעל לחצי שעה ,עד להגעתו של הרב.
לצפיה ב-'אם מדובר בחופה יהודית אורתודוכסית'
אם מדובר בחופה יהודית אורתודוכסית
23/06/2015 | 21:36
3
118
אי אפשר לעשות אותה בשעת השקיעה כי זו השעה שמתחלף היום ביהדות, אז אפשר לפני/אחרי השקיעה בלבד.
לגבי שעת השקיעה, הלינק הזה יעזור לך:

כמובן שאם אתם באמת מתכוונים לעשות את זה בשקיעה כדי שתתדגישו את זה בהזמנה כי באמת אנשים לא מגיעים אף פעם בזמן
ועוד דבר קטן, קחו בחשבון שזה מאוד יקשה על האורחים שלכם כי זה לצאת יותר מוקדם מהעבודה ולבוא עוד יותר שיש פקקים (לא אמרתי אל תעשו בגלל זה, רק שתשקלו את זה לפני ההחלטה הסופית :)
לצפיה ב-'תודה על כל ההמלצות :)'
תודה על כל ההמלצות :)
23/06/2015 | 22:15
2
23
לצפיה ב-'הסתדרת?'
הסתדרת?
26/06/2015 | 12:24
1
45
באופן כללי, ממה שאני יודעת, היום נהוג לכתוב את התאריך העברי של אותו היום של הלועזי, מבלי להתחשב בשקיעת החמה (כי זה היום שאחרי), משתי סיבות: בקיץ, עדיין לא שוקעת השמש כשהאורחים מגיעים (ולא יצאו שלושה כוכבים) והשניה היא לא לבלבל את האורחים. כלומר, גם האורחים הדתיים מבינים את זה כך וזה בסדר.

לצפיה ב-'היי רונית ! :)'
היי רונית ! :)
26/06/2015 | 13:15
50
בעיקרון כן, אני לא מציין אם זה שזה בשקיעה או לא. 
אנחנו פשוט מתלבטים איזו שעה לציין בהזמנה. 
20:00 לשעת חופה עלול להיות מוקדם מדי לאורחים שרק יוצאים מהעבודה ב19:00 וייקח להם מעל שעה להגיע. 
20:30 יכולה להיות שעה שכבר נהיה חשוך לגמרי והיינו מעדיפים שיש עוד מעט אור.

אבל בתכלס מי שחשוב לו להגיע ייצא מוקדם יותר מהעבודה. ויגיע בזמן. לא?

ומה את חושבת לגבי החלק הזה של :"נא אשרו השתתפותכם עד תאריך (_____)"?
הרבה אנשים מהמשפחה שלי כבר נתנו לי הרגשה שזה משפט חוצפני מדי וחלקם הרחיקו לכת ואמרו שבגלל זה יכול להיות שאנשים לא יגיעו לחתונה O_O.. קצת הגזמה!

לצפיה ב-'מידע על השכרת רכבים ליום יומיים של החתונה...'
מידע על השכרת רכבים ליום יומיים של החתונה...
21/06/2015 | 20:31
1
213

לרבים מאיתנו אין רכב מספיק גדול או נוח שיכול לשרת אותנו במהלך יום שלם (לי למשל יש רכב מיני שאני מאוד מאוד אוהב אבל הוא קטן) , והמחשבה על לשכור רכב ליום/יומיים לכבוד החתונה עולה על הפרק.
עשיתי עכשיו בדיקה באינטרנט בשלל חברות ההשכרה שגוגל העלה לי ואלו המחירים : עבור קצת יותר מ 24 שעות של השכרה (בחלק מן המקומות זה יום אחד ובחלק זה 2 ימים). הרכבים שבדקתי הם רכבי מנהלים (אציין בכל חברה את הרכב הרלוונטי) , המחירים שאציין אינם כוללים כמובן את הדלק(יש להחזיר את הרכב עם אותה כמות דלק שקיבלתם את הרכב) ולא כוללים את הפרש הק"מ אשר עליו תחתמו במועד החתימה.
ולהלן החברות : 
אלדן השכרת רכב - פורד מונדאו , 544.51 ש"ח 
באג'ט - מאזה 6 , 378 ש"ח (כנראה ליום אחד) 
שלמה סיקסט - מאזה 6 527 ש"ח 
הרץ - טויוטה אבנסיס 793.67 ש"ח 
קל אוטו - סקודה סופרב 386 ש"ח (כנראה ליום אחד) 
אלבר - פורד מונדאו 646 ש"ח (ליומיים) 
אוויס - מאזה 6 638 ש"ח 
כמובן שהמחירים הם מחירי אינטרנט (ולא צויין שזה לחתונה)
אז למי שמחפש רכב במחיר סביר , ליום/יומיים אני חושב שזה הדבר הנכון , מי שרוצה להשקיע יכול להשכיר גם רכבי יוקרה או לימוזינות שמספקים שירות אחר (נהגים , מיני בר ועוד שלל דברים ממה שיצא לי לראות)
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'תודה. באמת יש הבדל גדול בין החברות'
תודה. באמת יש הבדל גדול בין החברות
24/06/2015 | 11:39
109
כמה דברים לשים לב אליהם:
כמו שכולם מדווחים, כשאומרים חתונה זה ישר מעלה את המחיר. אני רק מקווה שבענף הרכב לא אכפת להם מה אתה עושה עם זה ב-24 שעות שלך (כל עוד אתה לא שודד בנק).
לשים לב להגיד למי שמקשט את הרכב שלא לשים שום מדבקה על האוטו. שלא יצא בסוף שישארו סימנים ומישהו בחברת ההשכרה יקלוט ויבואו אליך בתלונות וקנסות.
לגבי המחירים נראה על פניו שאלבר זולה במיוחד, גם ליומיים מלאים וגם לפורד מונדאו שמפוארת ומיוחדת יותר משאר הדגמים. אני בטח לא רואה את עצמי בא במזדה 6 שכולם כבר רגילים לראות.
לצפיה ב-'מה עושים'
מה עושים
20/06/2015 | 17:45
6
792
בעוד שבועיים ביתי מתחתנת,סגרנו כבר הכל,אך יש לי בעיה רצינית,בימים אלו אנחנו צריכים להחליט על כמות המנות שנזמין,העינין הוא שהדפסנו 520 הזמנות,אני ערכתי רשימה של המוזמנים שלי בטבלת אקסל,ברשימה יש את מספר המוזמנים,שהוזמנו ,ואת מספר המוזמנים שלדעתי יגיעו,ברשימה השניה של רשימת המוזמנים שיגיעו בפועל הגעתי ל-370 מוזמנים רק בצד שלי,קיבלתי את רשימת המוזמנים מהצד השני,ושם הגיעו ל600 מוזמנים,אך הם טוענים שלדעתם יגיעו מקסימום 350 אורחים,שאם נחבר את שתי הרשימות שלי ושל משפחת החתן נגיע לכ-700 מוזמנים,האבא של החתן אומר לי להזמין 500 מנות ועוד 100 רזרבה,(הוא טוען שמהרשימה של ה-700 צריך להפחית 15-20 אחוז) אני כבר רואה את הבעיה,ומבין שהולך להיות קטסטרופה,הכנסתי ללחץ את כל בני משפחתי,ביתי (הכלה) בלחץ אדיר,ברוב כעסי אמרתי לביתי שאם אראה אנשים רבים עומדים ולא מוצאים מקום אני עוזב את החתונה,אני מאד בלחץ,לא ישן בלילה,האם יש למישהו ניסיון או ידע,
לצפיה ב-'עושים אישורי הגעה'
עושים אישורי הגעה
20/06/2015 | 20:51
365
בודקים כמה באמת יגיעו ומתחייבים על הכמות הזאת פחות 10%

בעיקרון לרוב מכינים את הרשימות פחות או יותר לפני שהולכים לאולם ובודקים מחירים לפי הכמות הזאת.
ככל הכמות האורחים עולה כך המחיר יורד.
בכל מקרה כרגע או שהחתן ישים גבול להורים שלו וישב איתם ויראה איך מצמצמים או שנותנים להם יד חופשית, בגדול זו ההחלטה של החתן והכלה לדעתי.

אני יכולה להגיד לך שאישית אני לא נתתי להורים שלי ושלו בחירה חופשית
אנחנו עשינו רשימת מוזמנים עבור שני הצדדים והם נתנו את אישורם לגבי המוזמנים ואם היה צריך להוסיף מישהו ששכחנו אז הוספנו, ומי שלא רצינו להזמין גם אמרנו את דעתנו, בסופו של דבר אנחנו על רשימות מצומצמות של משפחה בעיקר וקצת חברים של ההורים, רק אלה שהיה לנו חשוב להזמין.
אבל כבר שמעתי על הורים שמזמינים גם את החשמלאי והשכנים שהיו להם לפני 30 שנה.
לצפיה ב-'כמה שווה לך לשלם עבור שלוות נפש?'
כמה שווה לך לשלם עבור שלוות נפש?
20/06/2015 | 22:45
3
373
יש חברות שעושות אישורי הגעה בתשלום. למשל iPlan, למשל chair4u. בטוח יש עוד.
מעבירים להם רשימה עם שמות וטלפונים והם עושים עבורכם את העבודה הזאת.
אני לא יודעת כמה יעלה לכם להתקשר ל-450 איש (בערך, יש בד"כ הרבה זוגות ומשפחות...)
אבל לפי מה שתיארת - זה שווה את ההשקעה. לאנשים נוח יותר להודיע שהם לא באים
אם מי שמתקשר אליהם זה "שלום, מדברת נופר מחברת X, רצינו לאשר את הגעתכם לחתונה של --- ו---. כמה תגיעו?"
ולא מישהו מהמשפחה שיכול להיעלב אם ישמע שאותו אדם החליט לא להגיע.

אני מתחתנת בעוד פחות משבועיים ועוסקת בימים אלה בטלפונים מזוייפים לאנשים שלא אישרו עד עכשיו...
אבל אצלי יש הרבה פחות מוזמנים, ככה ש-50 טלפונים שמתחלקים בין 3 בתים זה לא בשמיים.
לצפיה ב-'לקחתי חברה כזאת'
לקחתי חברה כזאת
21/06/2015 | 07:52
2
364
באזורינו זאת חברת מסודרים,הבעיה שקשה למצוא את מספרי הטלפון של כולם,העלות לא גבוהה במיוחד,(בסביבות 2 שקל למספר) הצלחתי לתת לו כ-200 מספרי טלפון ,דבר נוסף שביקשתי מחברת מסודרים זה להציב עובד שיספור את האנשים שנכנסים לגן,ועד שתיגמר החופה בחוץ,הוא כבר ידע כמה פחות או יותר נכנסו לגן,בזמן הזה (זה משהו כמו שעה וחצי שעתיים) הוא ידאג לפתוח שולחנות אם צריך,אך בכל זאת אני עדין דואג,שמא יגיעו יותר מהמקומות שהזמנתי כולל הרזרבה,פעם מישהו אמר לי שצריך להוריד 20 אחוז ממספר המוזמנים האם מישהו יודע משהו בקשר לזה
לצפיה ב-'אומרים שמהרשימה הראשונית שעושים, צריך להוריד בין 10% ל-15%'
אומרים שמהרשימה הראשונית שעושים, צריך להוריד בין 10% ל-15%
21/06/2015 | 08:33
1
288
ואז גם מהרשימה של אלה שאישרו הגעה, צריך להוריד בערך עוד 5%.

שיהיה מזל טוב!
לצפיה ב-'תודה לכל המשיבים'
תודה לכל המשיבים
21/06/2015 | 16:50
84
לצפיה ב-'קודם כל...'
קודם כל...
23/06/2015 | 21:57
97
בדיוק כתבתי תשובה לגולש ששאל גם על התחייבות לאולם, ממליצה לך לקרוא את זה: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
דבר שני, ככל שיש יותר מוזמנים יגיעו פחות מוזמנים כי המעגלי הכרות מתרחקים. את מוזמנת לקרוא על זה לעומק באתר הבא ויש שם גם מחשבון שיגיד לך על כמה להתחייב: http://annika.co.il/%D7%A2%D7%9C-%D7%9B%D7%9E%D7%9...

תנסי להשיג כמה שיותר מספרים, ככל שיש יותר תשובות ודאיות זה יותר קל להעריך כמה יבואו
ואם אין לך מספיק הזמנות, רוב בתי הדפוס ערוכים להזמנות דחופות של הדפסה שאותו היום (כנראה עולה קצת יותר אני לא יודעת)
לצפיה ב-'מחפשת עצה '
מחפשת עצה
20/06/2015 | 10:46
3
514
לפני שנה עזבתי מקום עבודה בכעס רב ועוגמת נפש רבה, עבדתי שם 4 שנים. הסיבה לכך היה סכסוך עם ההנהלה וגם עם צוות העובדים, אווירה מגעילה ועוד. מאז עברה שנה, אני כבר עובדת במקום אחר. בשנתיים אחרונות הייתי בקשר טוב גם מעבר לשעות העבודה עם חברה אחת מהצוות, היינו יוצאות, מגיעות הביתה אחת לשניה, נפגשות ועוד. גם כאשר עזבתי המשכנו להיות בקשר. החברה הזאת מתחתנת באוגוסט, והיא אמרה שבטח תזמין אותי. אבל כפי שנהוג באותו מקום עבודה שעזבתי, היא עדיין עובדת שם, שמזמינים את כל הצוות והנהלה ווכלם באים כמובן. אני מאוד מאוד מאוד לא רוצה לפגוש את הצוות ההוא ולא את ההנהלה, אבל מצד שני לא להגיע לחתונה של חברה גם לא נעים.
לצפיה ב-'הייתי הולכת לחתונה '
הייתי הולכת לחתונה
20/06/2015 | 14:26
310
הייתי מבקשת ממנה שתושיב אותך בשולחן אחר, רחוק מהם.
אני מניחה שבשנה שחלפה אנשים די המשיכו בחייהם, מעטים האנשים שנוטרים טינה על משהו שהיה בעבודה לפני שנה. זה לא ריב אישי ואם הם רואים את זה כאישי ועדיין כועסים, זו בעיה שלהם.
כשאני רואה בחתונות אנשים שלא בא לי לראות וניתקנו קשר בעבר אני פשוט מתעלמת מהם ומתייחסת כאילו מעולם לא הכרנו 
אם תחשבי על זה- זה בסדר גמור. כשאת הולכת לאירוע ועומד לידך מישהו שאת לא מכירה, את די מתעלמת ממנו. את לא אומרת שלום ואת גם לא עושה לו פרצופים או מרכלת עליו... 

ואם נסתכל מנקודת המבט של חברה שלך- היא תתבאס שאת לא שם רק בגלל סיבה כזו.
תישארי כמה שנעים לך וכל עוד כיף לך. אם תראי שזה ממש נורא, מקסימום תחתכי מוקדם (או שתתיידדי עם יושבי השולחן שלך ואז לא תצטרכי לקום לרחבה ולראות אותם שם).
לצפיה ב-'הייתי בחתונה כזאת'
הייתי בחתונה כזאת
20/06/2015 | 20:52
293
ובאתי עם האף למעלה!
את עובדת במקום שטוב לך, אז אין לך מה להתבאס או להרגיש לא נעים
הם צריכים להרגיש לא נעים ממך!
לצפיה ב-'בהנחה שאת רוצה ללכת לחתונה ולשמוח עם חברתך'
בהנחה שאת רוצה ללכת לחתונה ולשמוח עם חברתך
23/06/2015 | 22:37
132
הייתי הולכת ובאמת כמו שאמרו פשוט לבקש שתושיב אותך בשולחן עם חבר'ה בני גילך ורצוי רחוק משולחן העבודה
קחי בחשבון שחלק מהאנשים שם התחלפו ומי שנשאר בטח לא ממש זוכר או לא ממש אכפת לו ממה שהיה
אם יגידו לך שלום תגידי שלום ותמשיכי הלאה.
ממליצה לבוא עם בן זוג אם יש, תמיד עדיף שיהיה חברה בדברים האלו.

לצפיה ב-'מאיפה מתחילים?!'
מאיפה מתחילים?!
18/06/2015 | 17:31
5
475
היי לכולם,
אנחנו בשלב התחלת חיפוש אולם.
מה צריך לבדוק? מה הדברים החשובים ביותר? ומאיפה מתחילים?!?
מחפשים משהו מיוחד מאזור השרון הצפוני ועד המרכז.
תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'מתחילים מכאן :)'
מתחילים מכאן :)
18/06/2015 | 18:34
249
אם אתם בשלב חיפוש אולם אני מניחה שכמות מוזמנים כבר יש לכם ואיזור אתם יודעים.
נכנסים לאתרים כמו MIT4MIT ובודקים אולמות שמתאימים למספר האנשים לאיזור ולתקציב שלכם.
מסתכלים על חוות הדעת ואם יש קישור לאתר של המקום גם על המקום בהתרשמות ראשונית.
אחר כך הולכים לאתר משרד הפנים לוודא שהמקום פועל ברישיון (לא נמצא ברשימה השחורה).
ככה מסננים עד שמגיעים לשניים- שלושה מקומות שרוצים לראות.
קובעים פגישה ומקבלים הצעות מחיר. לא חותמים!, הולכים הבייתה קוראים את כל האותיות הקטנות, מודאים שכל מה שנאמר בפגישה בע"פ כתוב בחוזה וכיו"ב ורק אז חותמים.
לצפיה ב-'בטוחה שהחוברות שכתבתי יעזרו לך - המסע אל החתונה '
בטוחה שהחוברות שכתבתי יעזרו לך - המסע אל החתונה
18/06/2015 | 22:33
191
בחוברת השניה תמצאי את רשימת כל המשימות לאירוע
לצפיה ב-'ממש מכאן!'
ממש מכאן!
19/06/2015 | 11:49
127
חשוב מאוד  לדעת מה אתם רוצים בערך ואז להתחיל עם החיפושים, אל תגיעו חסרי כיוון לגמרי.
תרשמו לעצמכם מה הכיוון לפני כל הפגישות שאתם עושים.
תנסו אולי לקבוע פגישה עם איזיווד שייתנו לכם כיוון. 
לצפיה ב-'ההתחלה הכי קשה :)'
ההתחלה הכי קשה :)
22/06/2015 | 20:14
57
לדעתי הכי טוב בחיפוש אולם זה לחפור את כל האינטרנט, להיסגר על 3-4 מקומות ואז לעשות סבב. בעיקרון הכי חשוב לבחור מה שאתם הכי אוהבים, מבחינת מיקום, העיצוב של המקום, האוכל ולשמוע חוות דעת וכמובן לבדוק אם זה עומד בתקציב שלכם. נורא חשוב לבדוק טוב טוב מההתחלה על מה משלמים וכמה כדי שלא יהיו "הפתעות" בהמשך או אחרי החתונה, לסגור את כל הפינות שאפשר.
אם אתם מחפשים מקום מיוחד במרכז, יש את החמאם ביפו... חברה שלי התחתנה שם והיה מהמם! מקום באמת מיוחד ומושקע עם רמת שירות ואוכל טעים ממש! באמת מקסים שם, שווה לך לבדוק.
חוץ מזה, ברגע שתיכנסי למוד של חיפושים וארגונים זה יזרום ואת עוד תהני מזה :)
לצפיה ב-'מחזקת ומוסיפה'
מחזקת ומוסיפה
23/06/2015 | 22:34
37
תנסו גם לקבל הצעת מחיר בטלפון כדי שלא תבזבזו את הזמן בפגישות עם מקומות שבכלל לא בתקציב שלכם
זה קשה אבל לא בלתי אפשרי (אפילו להתעקש על מחיר כללי או טווח כללי, תתעקשו שלא תבואו בלי לדעת שזה בטווח שלכם)
ודרך אגב, המחיר של המנה לא כולל בדרך כלל את כל המסביבים (בר, תאורה, הגברה אקסטרות וכ"ו). רוב המקומות המחיר מנה זה נטו מנה.
תחשבו מה הסגנון והתקציב והג"ג ולפי זה תתחילו לחפש, קחו בחשבון שזה החלק הכי מייגע אז אל תתייאשו.
ואם ראיתם מקום שניים שממש אהבתם אל תמשיכו סתם להתיש את עצמכם בעוד ועוד מקומות, אם אהבתם את מה שראיתם אז תלכו על זה.
לצפיה ב-'סטטיסטיקות מוזמנים'
סטטיסטיקות מוזמנים
17/06/2015 | 22:54
5
338
היי לכולם ומזל טוב לכל המתחתנים
אני אמור להתחתן במרץ ואני מנסה להרכיב רשימת מוזמנים ולהבין כמה מהם יגיעו
הבעיה אצלי שאם אצל זוג רגיל כמות האנשים שאנחנו באי ודאות לגביהם היא 15 20 אחוז אצלנו האחוז הרבה יותר גבוה
אני מתחתן בחיפה ויש כ120 מוזמנים מאיזור השרון ודרומה כאשר חלקם מבוגרים וחברים מהעבודה
כמו כן יש לי גם כמות די גבוהה של מוזמנים צעירים מהעבודה באיזור חיפה שאני חיב להזמין אך קשה לי לצפות מי מהם יגיע
מה בערך הסטטיסטיקה לגבי הגעה ממקום העבודה? 
לצפיה ב-'זה תלוי מה מקובל אצלכם ועד כמה אתה באמת מחובר/ת לאנשים'
זה תלוי מה מקובל אצלכם ועד כמה אתה באמת מחובר/ת לאנשים
18/06/2015 | 17:38
167
אני לקחתי 50% מהאנשים שהיה לי ספק לגביהם
לצפיה ב-'במקרים רגילים'
במקרים רגילים
18/06/2015 | 22:38
3
197
נהוג להוריד כ- 30% מכלל המוזמנים, מהרשימה הראשונית. לאחר אישורי הגעה נהוג להוריד 15%
5% שלא מגיעים מכל מיני בלתמי״ם של הרגע האחרון ו - 10% שמקבלים רזרבה מהאולם, בהנחה שמקבלים עשרה אחוזים.
מכיוון שאצלכם הנושא מעט מורכב, הייתי מורידה יותר לאחר אישורי ההגעה.
אתם עושים אישורי הגעה ושירותי ישיבה?
לצפיה ב-'**סידורי ישיבה '
**סידורי ישיבה
18/06/2015 | 22:41
42
לצפיה ב-'שרותי ישיבה לא חייבים להיות אישיים, אפשר'
שרותי ישיבה לא חייבים להיות אישיים, אפשר
21/06/2015 | 09:29
89
לשים על כל שולחן פתק ולכתוב "חברים מהעבודה" " משפחת החתן", ואז אין פנצרים או מתב שיש אנשים
שלא נלקחו בחשבון ובכל זאת הגיעו.
לצפיה ב-'עושים סידורים חלקיים '
עושים סידורים חלקיים
22/06/2015 | 16:19
47
אבל הבעיתיות היא שיש לנו כמות מוזמנים של 350 והאולם יכול להכיל עד 300 ואני צריך לנכות מוזמנים מסויימים
העניין הוא שחלק גדול מהמוזמנים זה משפחה שמצד אחד "אי אפשר שלא להזמין" מצד שני אין סיכוי שיגיעו ומצד שלישי אם כן יגיעו אז אני בבעיה
המשפחה שלי לדוגמה היא 140 אנשים ואני סבור שמתוכם יגיעו 70-100 אבל אני עדיין באויר
לצפיה ב-'סידורים אחרונים וירח דבש 16/06'
סידורים אחרונים וירח דבש 16/06
16/06/2015 | 23:06
2
29
לצפיה ב-'ירח דבש בזנזיבר'
ירח דבש בזנזיבר
16/06/2015 | 15:40
1
143
זנזיבר ביולי- כן / לא ? מה אתם אומרים ?
כמה זמן מומלץ ?  
אילו מלונות כדאי ?  
מה לגבי אוכל ומים ?
מזג אויר ?

תודה
לצפיה ב-'הייתי באוקטובר'
הייתי באוקטובר
17/06/2015 | 10:55
116
לא יודעת לגבי יולי.
היה לנו מזג אוויר מושלם מושלם מושלם..
מבחינת הזמן המומלץ... זה נורא תלוי בכם. עד כמה אתם אוהבים בטן גב?
אנחנו הגענו לשם אחרי קניה וטנזניה והיינו 5 ימים, מהם 4 ימים על החוף ויום אחד בסטון טאון (שזה גם על החוף, אבל פחות מקום של בטן גב).
אני אחרי יומיים הבנתי את הרעיון, כי אין לי סבלנות לטיולים רגועים. לעומת זאת, זוג חברים שלנו היה 3 שבועות רק בזנזיבר, ויכלו להשאר הרבה יותר. אז זה נורא תלוי בכם.
בעקרון יש כל מיני דברים שאפשר לעשות שם: שייט לאיים, סיורי תבלינים, ספורט ימי, דברים כאלה. אבל לא משהו שיכול להעסיק לימים שלמים.
רוב המלונות הם בסגנון הכל כלול ומאוד בטוחים לתיירים. לא בדקנו מה מקור המים, אבל שרדנו כדי לספר :)
יש הרבה מאכלי ים. אנחנו אכלנו רק במלון (כי הכל "בחינם", אז לא הייתה לנו סיבה להוציא סכומים נוספים) אז אני יכולה להעיד רק על האוכל שם: אוכל מעולה, מגוון, טעים ביותר!! אני צמחונית והיה לי שפע של אוכל. בעלי נהנה גם מהבשר ומהדגים.

אנחנו ישנו במלון mapenzi beach club
שילמנו קצת פחות מ-1000 ש"ח לזוג ללילה. כולל הכלללללללללל. 3 ארוחות בחדר אוכל, מליון ארוחות ביניים, מזנון שאפשר לקחת ממנו מה שרוצים בכל רגע נתון, כולל אלכוהול, תוכניות אומנותיות כל ערב (מופע אקרובטיקה, מופע ריקודים מסורתיים, מסיבת ריקודים וכוד), פעילויות בבריכה (כל בוקר היה אירובי וכל אחה"צ היה משחק ספורטיבי אחר: פולו מים, כדורעף, כדורגל...)
למלון יש בריכה וחוף ים פרטי.
החדר היה עצום, מדהים ביופיו ועם מיני בר שמתמלא כל יום.
אמרנו שזה ירח דבש וקיבלנו כל יום עיצוב פרחים אחר על המיטה :) וברכה מהנהלת המלון.

רוב הבילוי הוא סביב הבריכה. הים שם ממש מגעיל. יש גאות ושפל מטורפים, אז רוב היום אין באמת ים. ממש מגניב ללכת לטיולים על החוף ולראות את כל החיות המגניבות. צריך ללכת איזה 2 ק"מ עד שמגיעים לתחילת הים. חובה סנדלים כי מפוצץ בקיפודי ים!!!!!
יש שם עניין של חלקאות ימית והנשים מתעסקות עם האצות כל עוד הים בשפל.
ברגע שיש גאות, יש סחף מטורף של אצות, מקלות וכו', וזה ממש מגעיל...

זהו, אם יש שאלות נוספות אשמח לענות עליהן. אין לי מושג איך זה ביולי  אבל באוקטובר באמת היה מושלם, אז אולי כדאי לדחות קצת.

לצפיה ב-'סקר - בחירת מקום לקיום האירוע'
סקר - בחירת מקום לקיום האירוע
16/06/2015 | 22:59
3
153
בחירת המקום הנו צעד חשוב בתכנון האירוע. מתוך סל התקציב, מרבית הכסף מוזרם למקום בו בחרתם לקיים את האירוע שלכם (ולאוכל).
לכן, חשוב מאוד לשים לב לדברים גדולים וקטנים בעת החיפוש, אפילו החיפוש הראשוני.
איזה עיצות, טיפים ורעיונות יש לכם בכדי לצלוח את השלב הכל כך חשוב הזה?
שתפו 
לצפיה ב-'חשוב מאוד לדעתי: לבדוק מה מחיר 'המנה' כולל'
חשוב מאוד לדעתי: לבדוק מה מחיר 'המנה' כולל
17/06/2015 | 16:23
205
לא להסתנוור ממחירים נמוכים (שיכול להיות שמתייחסים לקייטרינג בלבד) ולא להתפלץ ממחירים גבוהים (שיכולים לכלול סעיפים רבים) עד שבודקים מה התמורה שמקבלים עבורם.

מודה ומתוודה שאצלנו זו הייתה אהבה ממקום ראשון והמראה של המקום כבש אותנו, אבל לסגור שם לא סגרנו עד שהורדנו את המחיר במעט, ובעיקר הגדלנו את התמורה באופן משמעותי.

כמו כן, אני ממליצה בחום לעשות חיפוש ברשת ולקרוא ביקורות לפני שמתאמים את הפגישה הראשונה אפילו. זה מה שאנחנו עשינו, עוד בטרם ביקרנו במקומות שרצינו לראות.
לצפיה ב-'האמת שהייתי ממליץ באופן כללי להתעלם מתגובות ברשת על עסקים'
האמת שהייתי ממליץ באופן כללי להתעלם מתגובות ברשת על עסקים
17/06/2015 | 23:02
1
171
והכוונה גם לאולמות לצלמים דיגיי וכו מכיוון שרובן תגובות פיקטיביות וקשה למצוא תגובות אמינות
איכשהו כולם יגידו "הצלם X שצילם אותי בחתונה היה מדהים" גם אם הצלם עלה 20000 כי תכלס אף אחד לא יודה ששילם הרבה על עסק בעל שם וקיבל שירות ממוצע או גרוע מזה
גם אם אתם מתייחסים לביקורות ואני מודה שאני מתייחס לפעמים תמיד תשתדלו שהביקורת תהיה המלצה בלבד להחלטה שלכם ותסמכו אך ורק על האינטואיציה שלכם
לצפיה ב-'אני מדברת על הפורום הזה למשל'
אני מדברת על הפורום הזה למשל
17/06/2015 | 23:42
165
שעזר לי הן עם צלמי המגנטים - מגניסימו והן עם המאפרת/שיער ניבה ויולא

לפני שהלכנו לעדן על המים קראנו עליו המלצות שהיו מגובות בתמונות וחוויות אישיות כאן ובמקומות אחרים כמו מיט4מיט, מקומות מהימנים לדעתי שכן תורמים לידע המוקדם, גם מבחינת מחירים וכו'. לי זה עזר.
לצפיה ב-'נישואים אזרחיים'
נישואים אזרחיים
15/06/2015 | 11:32
1
227
שלום לכולם!
שאלה שמקווה שתוכלו לעזור לי בה,
לפני מספר שנים התחתנתי אזרחית לצרכי אשרת עבודה בספרד. זוגתי דאז אוסטרלית נוצריה בעלת דרכון איטלקי, ביצענו טקס בגיברלטר. קיבלנו את המסמכים שמעידים שאנחנו נשואים. מבחינתי העניין היה בירוקרטי לחלוטין, בכדי שאוכל לקבל את האשרה לעבודה באירופה. הקשר בינינו לא החזיק, ועצרנו את תהליך האשרה לעבודה באירופה באמצע. היא עזבה חזרה לאוסטרליה ואני חזרתי לארץ. השארנו את הנישואין כמו שהם אך לא הצהרתי שום דבר על הנישואין בארץ. כיום אני בזוגיות של שנה ומה שעד כה לא הטריד את זוגתי הנוכחית, החל להטריד אותה כשעלו השיחות על חתונה משלנו.
בנוסף, זוגתי חוששת שבמידה והאקסית (שמעולם לא הפסיקה לנסות להחזיר אותי אליה) תראה שאנחנו נישאים היא תחליט לעורר מהומה ולא ממש ברורות לי מה הזכויות שלה עקב הנישואים האזרחיים. אני לא ממש בטוח מה התהליך שאני צריך לעבור לגירושין ואם בכלל יש צורך לעשות משהו או שבמידה ולא הצהרתי בארץ על הנישואין האלה אפשר בעצם להמשיך בתוכניות שלנו ללא בעיות?
מאוד מקווה שאין צורך לטוס לגיברלטר ביחד איתה כי הדבר עלול להתקל בסירוב מצידה.
חיפשתי קצת מידע ברחבי הרשת אבל לא ממש הצלחתי לקבל תשובות.
אשמח לעזרתכם.

לצפיה ב-'זה נשמע כמו נושא ליעוץ משפטי לא לכלות/חתנים'
זה נשמע כמו נושא ליעוץ משפטי לא לכלות/חתנים
15/06/2015 | 12:42
136
זה לא רלבנטי אם אתה ראית בנישואים משהו פיקטיבי או טכני - הם תקפים בארץ ואתם נשואים לכל דבר מבחינת רשויות החוק במדינת ישראל. נכון, אף אחד לא יודע מזה אלא אם היא תצליח באוןפ כלשהו להעביר מסמכים שמוכיחים שנישאתם. במקרה כזה אין אפשרות להינשא שוב בלי להתגרש קודם, כי ביגמיה היא לא חוקית בישראל.

עד כמה הסצנריו הזה ריאלי להתממשות ומה אתה צריך לעשות בקשר לזה? לדעתי עלייך להתייעץ עם מומחה בתחום דיני משפחה כדי שלא להמשיך להסתבך.

לצפיה ב-'חתונה שקצת התפקששה עצות בבקשה'
חתונה שקצת התפקששה עצות בבקשה
15/06/2015 | 10:45
4
1871
היי..

טוב אז בשעה טובה התחתנו חח אחרי שחפרתי כאן..
לפני ההמלצות לדברים שכן היו טובים, רציתי להתייעץ לגבי משהו, בלי להזכיר שמות כרגע.

היו מס' דברים שלא היו לשביעות רצוננו באירוע שלנו..

1. הובטח לנו שהמסעדה לא תעבוד ביום של האירוע . נאמר לנו שיש לכם אירוע בצהריים וזה נוח לכם שנעשה את האירוע בערב והמסעדה לא תיפתח, אך המסעדה כן עבדה, וזה הורגש בעיכוב של המנות ובשירות.
2. קבלת פנים לא התחילה בשעה 19:30 אלא אחרי השעה 20:15. האורחים קיבלו רק אלכוהול ולא היה אוכל.
3.האורחים המתינו זמן רב לאוכל בקבלת פנים, ולא היה מספיק אוכל. אנשים ביקשו עוד ונאמר להם שאין יותר. בשעה 20:15 יצא מגש אחד של המנות, והוא נגמר מהר, ישנם אורחים שלא הספיקו לאכול בכלל, והם הגיעו בשעה 19:30. ניגשו שתי בנות וביקשו עוד פיתות קטנות עם קבבים ונאמר להם שאין יותר.
4. יש שולחנות שהאוכל הגיע אליהם קר ובאיחור לעומת שולחנות אחרים.
5. המנה של הטריו הייתה גדולה ומרשימה בטעימות, אך בפועל הגיע צלחת בכלל לא מרשימה, עם חתיכות קטנות של בשר בכלל לא כמו שראינו בטעימות, בכלל לא היה שווה את התוספת של 15 ש"ח.
6. סיכמנו לשלם 2500 ש"ח על הגברה ותאורה ומקרן. אך בפועל לא הייתה תאורה בחופה, לולא הצלם וידיאו החופה הייתה חשוכה, וכל האורחים שמו לב לזה והעירו לנו. 

מה אתם חושבים על כל זה??

אנחנו ממש לא רוצים להתחמק מתשלום, אנחנו מאוד מאוכזבים ולא חושבים שמגיע לנו לשלם את כל הסכום.
עלות המנה 250 ש"ח + תוספת של 15 ש"ח לכל מנה בגלל מנה של טריו .
אתם חושבים שיש סיכוי להגיע לפשרה לגבי המחיר??
לצפיה ב-'קודם כל אני נורא מצטערת'
קודם כל אני נורא מצטערת
16/06/2015 | 11:41
3
895
ומקווה שתוכלי אחרי שכל הסאגה תחלוף לקחת את הדברים הטובים מהיום הזה 

לגבי המקום עצמו - שילמתם כבר מקדמה מסויימת? אם כן אז כמה חלק זה מהתשלום הסופי? כמה אורחים היו שם?
היה לכם חוזה שכתוב בו שהמסעדה לא תפעל??
אני הייתי אומרת להם שאני משלמת להם רק חצי ממה שסגרנו כזה דבר עוד לא שמעתי.
ומעכשיו תנסו שיהיה לכם הוכחות/גיבוי /עדויות למקרה שהם יעשו שרירים וזה יגיע למשפט
אל תוותרי להם!!! 
לצפיה ב-'תודה על התגובה..'
תודה על התגובה..
16/06/2015 | 11:48
2
801
לצערי הוכחה לגבי שהמסעדה לא תעבוד, אין לנו.
אבל כל השאר כן וכמובן העדויות של האנשים.
שילמנו מיקדמה של 2000 ש"ח, כרגע הם לא מוכנים להגיע לפשרה אז פנינו לעורך דין.
אנחנו רוצים לשלם להם אבל לא את כל הסכום...פשוט לא מגיע להם...
מקווה שנגיע לפשרה הוגנת.
לצפיה ב-'יופי מקווה שתזכו'
יופי מקווה שתזכו
17/06/2015 | 21:19
564
תעדו עדויות שלא יתחילו אנשים לשכוח מה היה
וכל שיחה איתם להקליט מעכשיו!
בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים
לצפיה ב-'כל הכבוד לכם!!!!'
כל הכבוד לכם!!!!
19/06/2015 | 20:31
310
אם אני לא טועה במקרים כאלה של הפרת חוזה חובת ההוכחה עליהם והם צריכים להוכיח שלא עבדו.
הגיע הזמן שמקומות כאלה יפסיקו לנצל אנשים, אני ממש מקווה שתנצחו!

ואני ממש מצטערת שזה קרה לכם...
לצפיה ב-'ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 14/6/15'
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 14/6/15
15/06/2015 | 00:30
14
56
לצפיה ב-'שמלת כלה ב-1000 ש"ח במתחם התחנה עם "ערך מוסף"'
שמלת כלה ב-1000 ש"ח במתחם התחנה עם "ערך מוסף"
14/06/2015 | 19:52
1
260
שמעתי פרסומת על זה ברדיו ונשמע לי מעניין
קוראים לזה טרנדה
לצפיה ב-'זה מדהים כמה מעט מודעים לזה שיש שמלות זולות מאוד ארץ'
זה מדהים כמה מעט מודעים לזה שיש שמלות זולות מאוד ארץ
25/06/2015 | 18:53
72
אני זוכרת כתבה מהשנה שעברה על שמלת כלה ב-99 ש"ח בH&M או משהו כזה, ויש גם שמלות גמ"חים ואפילו
שלות זולות בהגדרה (דוגמה אחת: http://www.d.co.il/h-c49260-e0-p0-l0-t40040772.na1... אז תמיד יש איך למצוא
את החיסכון כאן, רק צריך להתאמץ טיפה.
לצפיה ב-'לכל מי שבונה על אפרת קסוטו וקרן וולף'
לכל מי שבונה על אפרת קסוטו וקרן וולף
15/06/2015 | 09:04
1
320
דרך האפליקציה zeek -

אפשר לקנות זיכויים בהנחה של עד 30%.

עכשיו יש להם גם מבצע למצטרפים חדשים, ומי שיזין קוד הטבה יקבל 30 ש"ח זיכוי לקנייה.

אם תזינו את הקוד הזה (בתפריט ב"קוד הטבה" אחרי תהליך של הכנסת פרטים אישיים)
1xvhvt תקבלו 30 ש"ח, ואם תקנו תזכו גם אותי בהטבה של 30 ש"ח - למען הגילוי הנאות.

יש שם גם אפשרות לקנות ולמכור זיכויים לכל הרשתות.
כבר הזמנתי כמה זיכויים וקיבלתי וזה משתלם ביותר.
לצפיה ב-'מעולה תודה'
מעולה תודה
16/06/2015 | 03:11
28
לצפיה ב-'מבצע משתלם בסלון של ליאנה'
מבצע משתלם בסלון של ליאנה
15/06/2015 | 12:10
133
חבל שהקולקציה יצאה אחרי שכבר סגרתי, אחרת בטוח הייתי מנצלת את ההטבה הזו ;)

לצפיה ב-''
15/06/2015 | 18:23
85
אמא של חתן מחפשת שמלה,
לאן כדאי ללכת באיזור המרכז.
אנא עזרתכן 
לצפיה ב-'הקטנת טבעת זהב'
הקטנת טבעת זהב
15/06/2015 | 16:08
1
163
שלום  אני רוצה לבצע הקטנת טבעת זהב 14 קראט במקום  היכן אפשר לעשות  ואם אפשר  לדעת מה העלות בערך.
לצפיה ב-'נראה לי הכי כדאי לעשות את זה איפה שקניתם אותה'
נראה לי הכי כדאי לעשות את זה איפה שקניתם אותה
16/06/2015 | 11:34
67
ככה יש אחריות לזה
לצפיה ב-'היי בנות, שאלה לגבי כיסוי בחופה...'
היי בנות, שאלה לגבי כיסוי בחופה...
16/06/2015 | 21:31
5
205
כמה זה נפוץ שרב מאשר להכנס לחופה בלי הכיסויים האלה שגם ככה שקופים ולגמרי לא הולמים את השמלה?
שמלה שסגורה באזור החזה אבל הכתפיים חשופות...
האם אפשר להתכסות עם ההינומה?

תודה רבה מראש :)
לצפיה ב-'במרבית החתונות שאני הפקתי'
במרבית החתונות שאני הפקתי
16/06/2015 | 23:02
232
הרב לא ביקש מהכלה להתכסות, אלא אם השמלה שלה הייתה מאוד מאוד חשופה, וגם אז, הכלה היא זאת שיזמה את הכיסוי, כלומר לא הייתה התערבות של הרב.
את תמיד יכולה להביא כיסוי ולראות אם את צריכה להשתמש בו. ההינומה הרבה פעמים מכסה כמעט את כל החלק העליון, אבל זה כמובן תלוי בסוג ההינומה.
בלי קשר, מדובר על מקסימום חצי שעה של "כיסוי", הרי רוב הערב תהיי בלי 
לצפיה ב-'הכי טוב'
הכי טוב
17/06/2015 | 12:13
3
168
לשאול את הרב
אישתו של אבא שלי לא דאגה לכיסוי והלכה לחופה עם שתי מפיות שולחן על הכתפיים (אבל השמלה שלה באמת היתה מאוד חשופה)
וגם אם הוא מהמחמירים ויתעקש, יש היום כיסויים מאוד יפים וזה באמת רק לחופה לא צריך להתרגש מזה
לצפיה ב-'תודה על התשובות, נהוג לשאול את הרב לפני שסוגרים איתו?'
תודה על התשובות, נהוג לשאול את הרב לפני שסוגרים איתו?
17/06/2015 | 13:59
2
121
או שזה נראה לא לעיניין?
לצפיה ב-'אני מאמינה שזה לגיטימי אם זה מטריד אותך'
אני מאמינה שזה לגיטימי אם זה מטריד אותך
17/06/2015 | 21:12
111
סה"כ עדיף לשאול מאשר ליצור אי נעימות
אני וידאתי עם הרב מה שהיה חשוב לי (שהוא מאשר יין לבן ושאוכל לתת לבעלי טבעת בטקס)
לצפיה ב-'הבעיה בלשאול זה שזו בעצם שאלת קיטבג'
הבעיה בלשאול זה שזו בעצם שאלת קיטבג
18/06/2015 | 17:43
89
רוב הסיכויים זה שרב יגיד שכן צריך, כי זה חלק מההלכה
אני הלכתיבלי הכיסוי אבל אמא שלי הביאה את הכיסוי לתוך החופה, למקרה שנצטרך. הרב לא העיר והזה עבר בשלום
הכי טוב תכיני שיהיה בהישג יד
לצפיה ב-'הודעות תפוזיות + שרשור טופיק'
הודעות תפוזיות + שרשור טופיק
13/06/2015 | 19:43
2
21
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2015 | 15:41
23
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
לצפיה ב-'פורום אקס פקטור נפתח מחדש'
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
09/06/2015 | 17:53
10
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מוזיקה, צילום ואטרקציות 13/6/15'
מוזיקה, צילום ואטרקציות 13/6/15
13/06/2015 | 19:42
6
29
לצפיה ב-'ממשיכים ונהנים ;), והפעם - צלמים'
ממשיכים ונהנים ;), והפעם - צלמים
11/06/2015 | 06:44
4
223
שלום כולם! 
אחרי שהעומס בלימודים קצת ירד , אנו חוזרים לחיפושי הספקים לקראת האירוע שלנו שיתקיים בעוד חודשיים (!!!!). 
הבנתי מפה שטווח המחירים לצלמים נע בין 7,000 ל-12,000 ש"ח. אך מה אני אמור לצפות שהוא יכלול?
לצורך העניין: האם יש סיכוי שצלם סטילס יגיד לי שהוא לוקח 12,000 שקל לא כולל שותף לצילומי וידאו, הכנת אלבומים וגם מגנטים?

לפני שבועיים יצרתי קשר עם חברה שהציעה לי "מבצע" ב 8,000 ש"ח - גם צלם סטילס, גם וידאו, גם 2 אלבומים וגם מגנטים.  אך *לא כלול במחיר* צילומים של לפני האירוע. כלומר צילומי זוגיות בחוץ או..."טראש" (O_o..)
(לא מצאתי באינטרנט את האיכות / דוגמאות של הצילומים של החברה ולכן טרם בחרנו בה).

אז מה זה נחשב משתלם ומה לא? למה אני אמור לצפות שX אומר לי מחיר? האם (זורק מספר) 8,000 שקל לצילום סטילס + וידאו בלבד, כולל צילומים של לפני האירוע, ליווי צמוד מהצהריים עד ערב החתונה, לא כולל הכנת אלבומים ודברים אחרים, זה מספיק?
בתכלס יש לי 3 אנשים ספציפיים שאני אפנה אליהם אחרי שראינו את דוגמאות הצילומים שלהם באינטרנט - כולם נראים מרשימים ואין אחד שנראה טוב יותר מהשני. אחד מהם אני פוגש ממש בקרוב אך הוא לא היה מוכן לדבר בטלפון על מה כלול וכמה זה עולה, אלא רק בפגישה אישית.. שזה בסדר מבחינתי.

וכרגיל, תודה מראש על עזרתכם :).
לצפיה ב-'אל תתבייש לשאול '
אל תתבייש לשאול
11/06/2015 | 07:53
145
היי,
אתה שואל שאלות מצוינות!
כשאתה מתקשר/ נפגש פנים אל מול פנים, פשוט תשאל.
אתה יכול לעשות טבלה ולהכניס בה את כל הפרמטרים: סטילס, וידאו, מגנטים, אלבום לכם, אלבומי הורים, צילומי זוגיות/ טראש, מחיר.
יהיה לך הרבה יותר קל להשוות ככה.

אני רואה שאתה כבר מתלבט בין שלושה צלמים, אבל אם תהיה פתוח להצעות בעתיד- "שני צלמים" צילמו את החתונה שלנו והיינו מאוד מרוצים מהם  
לצפיה ב-'בצלמים מאוד מאוד חשובה גם הכימיה'
בצלמים מאוד מאוד חשובה גם הכימיה
11/06/2015 | 07:54
1
160
בנוסף למחיר ואיכות העבודה כמובן.
כי הם יהיו אתך החל משלב ההכנות ולאורך כללל היום והם גם בערך הספק היחיד שיש לך תקשורת איתו עוד כמה חודשים אחרי החתונה.
מבחינת מה כלול אז כן נהוג שהמחיר שמדברים אליו הוא לצלם וידאו וסטילס החל מההכנות, צלם סטילס נוסף באירוע עצמו אלבומים וסרט ערוך כמובן. לא יודעת בקשר למגנטים.
חשוב מאוד לפרט בדיוק מה כלול בחוזה:
מה שעות הפעילות ביום האירוע
לוח זמנים לקבלת תמונות סרט ואלבומים
לשלם בחלקים למשל מקדמה, כך וכך ביום האירוע ואת שארית התשלום אחרי קבלת כל התוצרים שנקבעו.
DSLR, צילום בHD וכו'

למיטב ידיעתי טווח המחירים היקר שמור לאנשים בעלי וותק גדול מאוד ובעלי שם ו/או לצלמים יצירתיים מאוד כמו צלמי שעברו מצילום אופנה נניח. כמובן שאתם אלה שצריכים לקבוע אם מתאים לכם לשלם את הסכומים הגבוהים או שתמצוא ספק שגם אתם מרוצים מעבודתו ומתחברים אליו וגם עומד בתקציב נמוך יותר.

בהצלחה!
לצפיה ב-'מסכימה מאוד בעניין הכימיה '
מסכימה מאוד בעניין הכימיה
11/06/2015 | 15:22
33
לצפיה ב-'לרוב זאת אותה חבילה במחירים שונים (החל מ7-8 עד 11-12 אלף)'
לרוב זאת אותה חבילה במחירים שונים (החל מ7-8 עד 11-12 אלף)
13/06/2015 | 19:25
99
החבילה כוללת צלם סטילס או שניים (תלוי בגודל האירוע ומה הזוג רוצה), צלם וידאו, אלבום גדול + שני אלבומים קטנים.
לנו דיל כזה עלה 9 אלף (עם שני סטילס). כמובן שזה כלל צילומים עוד משלב האיפור/שיער.
מגנטים באופן עצמאי עולה באיזור ה900-1300 ש"ח אז זה מה שבערך יוסיפו לחבילה עם מגנטים.
צילומי טראש/זוגיות אני מניחה שזה עוד 1-2 אלף
וזה בערך הסדר גודל שתדעי

וכמובן שכמו שאמרו הכי הכי חשוב הכימיה וגם מאוד חשוב להגיד מראש דברים שחשוב לכם
(כמו שיצלם אנשים מסויימים, את העיצוב המיוחד, כל מה שעולה לכם לראש כי שום דבר לא ברור או מובן מאליו וזה סתם יכול ליצור תסכול אחר כך)
לצפיה ב-'דיג'יי אורלי ישראלי'
דיג'יי אורלי ישראלי
13/06/2015 | 21:57
79
הי ! מי מכיר/ה את הדיג'יי אורלי ישראלי ? אשמח להמלצות.. אין עליה כמעט ביקורות ברשת אבל נשמעת לי מגניבה.. לחילופין אשמח גם לדעה על דיג'יי מיכל גפן
תודה!

לצפיה ב-'איפור, שיער וטיפוח 13/6/15'
איפור, שיער וטיפוח 13/6/15
13/06/2015 | 19:41
2
16
לצפיה ב-'שמלת כלה + איפור ושיער'
שמלת כלה + איפור ושיער
11/06/2015 | 14:12
1
212
מישהי מכירה את מירי קלה בירושלים? היא מעצבת שמלות כלה...
ומה לגבי אופירה מועלם שעושה שיער?
אשמח להמלצות עבור איפור ושיער באזור ירושלים
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
11/06/2015 | 22:36
53
לצפיה ב-'מחפשים מקום, אוכל ואלכוהול 13/6/15'
מחפשים מקום, אוכל ואלכוהול 13/6/15
13/06/2015 | 19:39
16
58
לצפיה ב-'אחוזת טל ואחוזה על הים'
אחוזת טל ואחוזה על הים
13/06/2015 | 14:44
1
187
שלום לכולם

פעם ראשונה שאני בפורום הזה... אני ואשתי לעתיד מחפשים לעשות את אירוע החתונה באזור אשדוד ואנחנו מתלבטים בין 2 מקומות כרגע: אחוזה טל ליד צומת עד הלום ואחוזה על הים בחוף הקשתות.  מישהו במקרה יודע לתת קצת ביקורות ופידבקים על אחד מהמקומות האלה? זה מאוד יעזור לנו בהחלטה...

המון תודה לכל מי שיידע לעזור!
לצפיה ב-'לא הייתי לצערי'
לא הייתי לצערי
13/06/2015 | 19:39
88
אבל תנסה לבדוק באתר MIT4MIT הוא מאוד עזר לי שהתחתנתי
לצפיה ב-'לוקיישן בטבע'
לוקיישן בטבע
11/06/2015 | 13:33
1
183
שלום לכולם! אני ובן זוגי היקר מתחתנים בעוד כחודש, החתונה הייתה אמורה להיערך בחצר של ההורים וברגע האחרון ביטלו. על כן החלטנו לאחד את אירוע החתונה ואת מסיבת החברים לאירוע אחד בטבע. הפקה יש ובעצם כבר הכל קבוע ומסודר רק מה שחסר עדיין הוא הלוקיישן. אני זקוקה למקומות בטבע- שדות, פרדסים, מטעים, יערות שניתן לערוך בהם את החתונה, בתשלום או לא..  תודה רבה לכל העוזרים!!
לצפיה ב-'הפקה = מפיק?'
הפקה = מפיק?
13/06/2015 | 19:37
103
ואם כן, אז התייעצתם איתו לגבי מקומות שהוא מכיר?

לצפיה ב-'המלצות על חוות דרך ארץ וקייטרינג ליאב'
המלצות על חוות דרך ארץ וקייטרינג ליאב
13/06/2015 | 16:01
128
היי לכולן/ם,
אנחנו חושבים על חתונה ב"חוות דרך ארץ" במחסיה ורצינו לקבל המלצות / ביקורות לגביי המקום וגם לגביי הקייטרינג שלהם - קייטרינג ליאב.
תודה!

לצפיה ב-'חתונת בזק קטנה בתל אביב - הצעות??'
חתונת בזק קטנה בתל אביב - הצעות??
14/06/2015 | 13:50
4
287
היי לכולן,
מחפשת מקום בתל אביב לחתונה קטנה של בערך 120 איש בקיץ הקרוב. 
האם יש רעיונות? ובכלל כמה אירוע כזה אמור לעלות?
בינתיים קיבלתי הצעות ממש יקרות, מהקולטורה 460 ש"ח  לאיש - האם זה הגיוני???  
ממש לא בא לי להוציא הון, והבנתי שאם נריץ את התהליך זה יכול להיות זול יותר.. 
תודה מראש!!!
לצפיה ב-'460 נשמע ממש יקר'
460 נשמע ממש יקר
15/06/2015 | 00:32
1
215
אפילו שאתם אירוע קטן ולפעמים זה מייקר, זה עדין המון.
מה עם כליף? או עם גדות? מה שיש לי ככה בשלוף בתל אביב שמתאים לאירוע קטן...
לצפיה ב-'כליף מאוד מאוד יקר'
כליף מאוד מאוד יקר
16/06/2015 | 23:12
52
לצפיה ב-'אירוע קטן הוא אירוע יקר יותר בדרך כלל'
אירוע קטן הוא אירוע יקר יותר בדרך כלל
16/06/2015 | 23:19
134
גם בשל העובדה שמקומות מציבים מינימום לתשלום וגם בגלל שהחלוקות הקבועות (תקליטן, צלם וכדומה) מתחלקים לפחות אנשים.
מה הסגנון שאת מחפשת?
את יכולה לבדוק את messi, הקומה הרביעית, גדות, קימבה. אני מניחה שוילה סוקה החדש בתל אביב לא זול, אבל כדאי להרים טלפון
אם את רוצה להתרחק קצת מאוזור המרכז יש גם מקומות אפשריים...
אם את רוצה לקיים את האירוע במסעדה, אשמח להמליץ.

לצפיה ב-'מממ'
מממ
17/06/2015 | 10:41
95
בגדול כליף, גלריית לורנס, באו והקולטורה מאוד יקרים.

גדות יכול להתאים - למרות ששמעתי דיסים על האוכל.

מה לגבי סטוקו או טיילור מיד?
לצפיה ב-'קייטרינג '
קייטרינג
14/06/2015 | 13:59
1
132
היי, מישהו/י כאן השתמש/ה בשירותי הקייטרינג של ערן זינו?
לצפיה ב-'גם לגבי צ׳ה גריל'
גם לגבי צ׳ה גריל
14/06/2015 | 18:45
33
לצפיה ב-'מישהו היה במסי בת"א ויכול להמליץ?'
מישהו היה במסי בת"א ויכול להמליץ?
17/06/2015 | 15:18
20
לצפיה ב-'גן אירועים באיזור השרון'
גן אירועים באיזור השרון
18/06/2015 | 17:02
2
88
היי,
נשמח אם תוכלו בבקשה להמליץ לנו על מקום באזור השרון לחתונה (בין כפר סבא לחדרה). יש לנו בסביבות 300 אורחים.
היינו בשני מקומות בינתיים אבל מאוד התבלבלנו מבחינת המחירים... אנחנו חדשים ולא כל כך יודעים מה אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו באים לראות אולם. אנחנו מתכננים להתחתן בקיץ הבא, כך שיש לנו מספיק זמן לחיפושים.
תודה :)
לצפיה ב-'ממליצה בחום על עדן על המים (שם התחתנו) ליד כפ"ס'
ממליצה בחום על עדן על המים (שם התחתנו) ליד כפ"ס
18/06/2015 | 19:26
72
כל המידע נמצא בשרשור הקרדיטים שלי ואשמח גם לעזור בפרטי. יצוין שהתחתנתי לפני שנה ושלושה חודשים אך מאז גם הייתי באירוע בעדן (לפני 9 חודשים).

כמו כן (ומעט יקר יותר) יש את עלמה באבן יהודה, מקסים מקסים מקסים

כמו כן (ומעט יקר יותר) יש את הקיו בגליל ים (הרצליה)

כולם מאוד יפים בעיניי, מסוגננים, מהודרים, מרשימים. האוכל מצוין, המיקום נח, השירות טוב מאוד.

יש גם את לוקא במשמר השרון שגם שמעתי עליו המון דברים טובים...אבל גם שמעתי שיקר...אז ממליצה לבחון את המקומות האלה ברשת תחילה, ואם אחד מהם יישא חן בעיניכם תוכלו לחזור עם שאלות יותר ממוקדות.

לצפיה ב-'מוכנה ליסוע עוד עשר דקות צפונה בשביל מקום מעלף?'
מוכנה ליסוע עוד עשר דקות צפונה בשביל מקום מעלף?
19/06/2015 | 13:17
99
אם כן, אז יש את קיסר ים, חתונה שנייה כבר שהגעתי לשם כאורחת, הראשונה הייתה של אחי. אני יכולה להגיד לך שהם היו סופר מרוצים מהצוות שעשה בשבילם באמת מעל ומעבר. זה לא מקום גדול, וזה בעיני הכי כיף, הקסם בו זה באינטימיות ויחד עם זה, את מקבלת את הנוף המדהים של קיסריה והעתיקות.
דבר אחרון, אני הייתי נוכחת איתם בערב טעימות, הכל היה טעים והיה להם ממש קשה לבחור מה לראשונות מה לעיקריות הכל בטוב טעם. לגמרי שווה את העוד קצת נסיעה הזו. יש לך מספיק זמן, לכי לראות.
לצפיה ב-'עזרתכם: היכן ניתן לרכוש את הפתקים הקטנים '
עזרתכם: היכן ניתן לרכוש את הפתקים הקטנים
11/06/2015 | 08:59
4
257
לרישום שמות האורחים לסידור השולחנות? 
היכן שאני עושה - האולם לא נותן את זה 

תודה
לצפיה ב-'בית דפוס, לא אמור לעלות הרבה'
בית דפוס, לא אמור לעלות הרבה
11/06/2015 | 22:20
1
37
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/06/2015 | 08:27
14
לצפיה ב-'בדרך כלל יש את זה באולמות ואפשר לקחת מהם'
בדרך כלל יש את זה באולמות ואפשר לקחת מהם
13/06/2015 | 19:27
1
112
אם אין אפשר לקנות פתקיות קשיחות ולרשום או להדפיס בבית דפוס
לצפיה ב-'אם בא לכם פתקים יפים'
אם בא לכם פתקים יפים
16/06/2015 | 12:19
227
בכתב ידי/ בעיצוב כלשהו - את מוזמנת לפנות אליי..
לצפיה ב-'זיהוי פרח לזר כלה'
זיהוי פרח לזר כלה
10/06/2015 | 15:42
5
518
אולי מישהי מכן תדע כי כל מי ששאלתי לא יודע.
מישהי מזהה את הפרח בתמונה?

לצפיה ב-'זה מאוד דומה לפריחה של אשל.'
זה מאוד דומה לפריחה של אשל.
10/06/2015 | 16:31
3
266
אבל לא נראה לי שמשתמשים בפריחה של אשל כפרחי נוי...
יש לי חברה שעובדת כשוזרת כבר עשר שנים, אני אנסה לשאול אותה אם היא מזהה.

לצפיה ב-'וואו'
וואו
10/06/2015 | 17:03
2
259
את אלופה!
זה באמת נראה כמו אשל.

ישששש
לצפיה ב-'מצאתי!'
מצאתי!
14/06/2015 | 20:06
1
207
זה באמת לא אשל, קוראים לזה אסטילבה
לצפיה ב-'דורי'
דורי
14/06/2015 | 21:11
132
אני מאוהבת בך

תודה!

לצפיה ב-'ניסיתי לשאול בחנויות פרחים?'
ניסיתי לשאול בחנויות פרחים?
13/06/2015 | 19:19
33
לצפיה ב-'מתנה חינם לחינה ל150 אורחים :) '
מתנה חינם לחינה ל150 אורחים :)
09/06/2015 | 22:33
1
102
תראו מה מצאתי לכם כל אלו שמתכננים חינה בזמן הקרוב
חוגגים חינה בטסה הבית של הממתקים
טסה שוקולד מעניקה לזוג אחד 150 יחידות שי מעוצב לאורחים
מתנה מתוך המחלקה האירועים, חתונות וחינות .
טסה- הבית של הממתקים היכנסו לפייסבוק השתתפו בפעילות ותזכו ...
לצפיה ב-'אולם לחינה'
אולם לחינה
21/02/2016 | 15:02
4
תודה על ההמלצה.
שמעתי על אולם ונציה (מקושר), מה דעתך עליו?
אשמח לקבל המלצות על אולמות אחרים.
תודה!
לצפיה ב-'מוזיקה, צילום ואטרקציות 8/6/15'
מוזיקה, צילום ואטרקציות 8/6/15
08/06/2015 | 15:14
6
28
לצפיה ב-'המלצות על דיג'יי דחוף דחוף!'
המלצות על דיג'יי דחוף דחוף!
06/06/2015 | 22:17
5
142
הי. אני מתחתנת עוד מעט ממש ועדין לא סגרנו דיג'יי. מתלבטים לגבי אבנר גורלי- מישהי מכיר,שמע?
מחפשים מישהו עם גרוב ולא בנאלי שיעשה חתונת שישי שמחה עם ערבוב סגנונות, נגיעות של אפריקאי, ארגנטינאי, בלקני, מזרח אירופאי יחד עם סווינג ורוקנרול ושירי כיף. קהל מגוון מאוד יהיה בחתונה הזו... בבקשה תמליצו..תודה!
לצפיה ב-'ממליצה בחום רב - איתי שדה'
ממליצה בחום רב - איתי שדה
07/06/2015 | 09:59
1
119
עשה לנו חתונה מדהימה עם מוסיקה מגוונת.. 
תסתכלי במיט4מיט על כמות ההמלצות עליו ותביני. 
אהבנו אותו מאוד!! 
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה!'
מצטרפת להמלצה!
09/06/2015 | 00:01
56
הוא תותח, 2 חברות שלי לקחו אותו! את גם יכולה לבדוק דרך איזיווד דרכם יוצא זול יותר ויש להם עוד הצעות אם את מתלבטת....
לצפיה ב-'שחר נגאר '
שחר נגאר
08/06/2015 | 14:26
28
לצפיה ב-'ההמלצה הקבועה שלי - פיני דקל '
ההמלצה הקבועה שלי - פיני דקל
09/06/2015 | 22:29
30
לצפיה ב-' אורן בן משה מ-'אקפלה' '
אורן בן משה מ-'אקפלה'
11/06/2015 | 08:01
49
לדעתי הוא יעמוד יופי באתגר שאת מציבה!
לצפיה ב-'טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 8/6/15'
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 8/6/15
08/06/2015 | 15:15
47
113
המשך>>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אילנה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אילנה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום מוהל ברית מילה
פורום מוהל ברית מילה
חברת
חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה