לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

לצפיה ב-'מגנטים לחתונה'
מגנטים לחתונה
07/09/2016 | 15:59
18
מתכננים להתחתן ? אז איך אפשר בלי מגנטים לחתונה כמובן

מגנטים לחתונה הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מכל חתונה
גם תמונה, גם מגנט, וגם דרך להגיד פשוט תודה ... לאורחים וגם במחיר סביר לכל כיס 
אם תמונה אחת שווה אלף מילים אנחנו נדאג שהמגנטים באירוע שלכם יהיו שווים מליון מילים
אנחנו מעסיקים רק צלמים מקצועיים בעלי וותק עם מצלמות מקצועיות
המגנטים מודפסים על גבי מדפסות פוטו מהמובילות בעולם שמיועדות לכך 

זיקונט צלמים הינה מהותיקות בארץ אם לא הותיקה ביותר בהפקת מגנטים לאירועים 
בעלת ניסיון של מאות אירועים ולכן מובטחים לכם מגנטים מדליקים ומדהימים באיכות שטרם ראיתם

בזיקונט צלמים צוות מיומן לתחום מגנטים לחתונה
תמיד קיימת האפשרות להפיק מצילום המגנטים גם אלבום תמונות מדליק, וכמובן שפה היתרון גדול מאוד
למשל אם אנחנו מצלמים נוף תוכלו לקבל מגנטים לחתונה מהממים גם מצילומי הנוף או מהסלון , מה שבא לכם
באותה מידה אם אנחנו מצלמים בת מצווה או בר מצווה ניתן לקבל גם מגנטים מיום הצילומים 
זיקונט צלמים  050-7392657  http://www.zikonet.co.il
לצפיה ב-'מגנטים לאירועים ללא הגבלה'
מגנטים לאירועים ללא הגבלה
07/09/2016 | 15:40
24
מגנטים ללא הגבלה - אתם באמת חושבים שחברה כזו או אחרת תגיע לאירוע שלכם ותחלק מגנטים ככה בכמויות  
  נניח 1000 מגנטים הלא זה מה שאתם חושבים, נכון ? אז זהו שלא ואני אסבירלקוח רגיל מתקשר לקבל הצעת מחיר ובאותו רגע הוא חושב ובצדק שעשה אחלה עסקה, אותו לקוח לא ידע לשאול באותו הרגע שאלות בסיסיות שבהן למעשה טמון העוקץ של המושג מגנטים ללא הגבלה1. כמה אנשי צוות מגיעים לאירוע ? אתם תופתעו לגלות בכל המקרים שמגיע אדם אחד שהוא גם הצלם וגם המדפיס.

2. האם הצלם הוא צלם מקצועי ? רוב חברות ההפקה שולחות צלמים צעירים שעברו קורס מזורז עם ציוד לא מקצועי ואז אל תתפלאו שהמגנטים לא נראים טוב, חשוכים , לא חדים וצבעים דהויים.

3. עד איזה שעה הצוות נשאר באירוע ? פה קבור הכלב מאחר ואתם תבינו שהצוות מתקפל בשעה 23:30

4. כמה עותקים של תמונות - האם תמונה שצולמו בה מספר אנשים מדפיסים אותה כמספר האנשים.

5. האם יש התחייבות על כמות מינימלית - הלא החברה התחייבה ללא הגבלה ואם בסוף האירוע יצאו רק 250 מגנטים אז ? מבחינת החברה זו הצלחה אבל מבחינתכם זו שערוריה כי יכולתם להזמין כמות מוגבלת של מגנטים וגם לחסוך כסף

6. מסקנות - כשמגיע אדם אחד תפוקת העבודה יורדת ב 50% זאת אומרת אם חשבתם שיהיו לכם באירוע 400 מגנטים תשכחו מזה
וכשמגיעים 2 אנשי צוות הצלם בדרך כלל עוזר למדפיס לחתוך מגנטים מה שמוריד את כמות המגנטים בעוד
30% ונוסיף לזה את שעת העזיבה 23:30 במקרה הטוב אז תעשו אתם את החשבון
אז שלא יעבדו עליכם
זיקונט צלמים http://www.zikonet.co.il/magnetlelohagbala.html
050-7392657
לצפיה ב-'צילום אירועים'
צילום אירועים
07/09/2016 | 15:38
10
מנגו צלמים הינה חברה לצילום צעירה אשר מציעה צילום אירועים בקו צעיר ומיוחד המאופיין באופיה הצעיר והמיוחדמנגו צלמים מורכבת מצלמים ותיקים ומנוסים בתחום הצילום מה שמבטיח לכם שיום הצילומים שכל כך ציפיתם לו יעבור בכיףנסיונם הרב של מנגו צלמים מבטיח לכם יום צילומים שכולו חוויהאנחנו לא מאמינים בפשרות , אצלנו תקבלו את הטוב ביותר ולכן אנחנו לא מבצעים יותר מאירוע אחד ליום הצוות שלנו פתוח ורגיש וייתן מענה לכל פניה גם במהלך השוטף של האירוע תוך רגישות ומתן כבוד לכל אחד מבאי האירוע
מנגו צלמים צילום אירועים בחיפה ובקריות 050-7392657
http://www.mango.zikonet.co.il
לצפיה ב-'מגנטים לאירועים מומלץ'
מגנטים לאירועים מומלץ
07/09/2016 | 15:35
7
אם נכנסתם לכאן אז כנראה שאתם חוגגים אירוע ומחפשים מגנטים לאירועים, אז הגעתם למקום הנכון ואין לכם יותר מה להמשיך ולחפש
מגנטים לאירועים הם דרך לפרסום או מתנה יפה, ואם תרצו גם דרך נחמדה לומר לאורחים שלכם פשוט תודה !! ואנחנו נגרום להם להנות
ממגנט מרהיב ביופיו ובאיכותו שגם בעוד שנים ארוכות האורחים יזכרו באירוע המיוחד שלכם

אומרים שתמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, אז אנחנו נדאג לכך שהמגנטים יהיו שווים יותר מאלפיים מילים

מגנטים לאירועים מתאימים לכל סוגי האירועים ללא יוצא מן הכלל
אין אירוע שתמונת מגנט לא תהיה מזכרת נפלאה ממנו: מגנטים לחתונה, מגנטים לבר מצווה, מגנטים לבת מצווה, מגנטים לברית
מגנטים לבריתה, מסיבות סיום של בתי ספר, מסיבות גיוס, מסיבות הפתעה, ימי גיבוש עסקיים, ערבי חברה, מסיבות רווקים/רווקות, ועוד
בעזרתנו כמובן נוכל לעצב עבורכם מסגרת מתאימה ואף לשלב ברכה או הקדשה נחמדה

אנחנו משתמשים אך ורק בציוד ובחומרים מהמתקדמים והאיכותיים ביותר שקיימים בשוק על מנת להעניק לכם את המגנט הטוב והאיכותי ביותר, הניסיון הרב שלנו בהפקת מגנטים לאירועים מאפשר לנו לתת לכם מגנטים באיכות בלתי מתפשרת
זיקונט צלמים הינה מהחברות הותיקות  אם לא הותיקה ביותר בארץ בתחום מגנטים לאירועים
אנחנו מצלמים כי אנחנו אוהבים לצלם ואת זה אנחנו עושים הכי טוב שרק אפשר
זיקונט צלמים http://www.zikonet.co.il
050-7392657
לצפיה ב-'חתונת זוג בנים'
חתונת זוג בנים
04/09/2016 | 09:49
4
137
היי חברים, אני ובן זוגי מתכננים להתחתן ולצערי בגלל אילוצים של קרובים שלא נמצאים בארץ בשנה הקרובה - מתכננים להתחתן באוקטובר בעוד שנה.

מספר שאלות לי אליכם -
- כמה זמן מראש כדאי להתחיל לתכנן את הכל? בעיקר כמה זמן מראש כדאי לסגור מקום עם גן האירועים?
- האם כדאי להתחתן בנישואים אזרחיים בחו"ל לפני המסיבה בישראל או ההפך?
- האם כשמביאים אדם שיחתן אותנו בטקס פה בישראל הוא עושה זאת בהתנדבות או שזה בתשלום?
- האם אתם ממליצים על שימוש בחברת EASYWED?

תודה לעוזרים:)

תומר
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד לך מה אני יודעת'
אני יכולה להגיד לך מה אני יודעת
07/09/2016 | 11:01
1
95
תראה גן אירועים לדעתי כדאי לסגור תמיד הכי מוקדם שאפשר כי אני מאמינה שהמחיר רק יעלה לאט לאט ( או שהולכים על משהו בשניה האחרונה ואז זה יהיה יותר זול אבל זה סיכון )
יש לי זוג חברים שהתחתנו נישאוים אזרחים בחו"ל ורק לאחר מכן עשו את המסיבה בארץ, מי שחיתן אותם זה היה קרוב משפחה של אחד מהם ככה שזה היה בהתנדבות, אבל כמובן שיש גם וגם...
בנוגע לesywed, הרבה חברים שלי  סגרו דרכם, כי הם הופכים את התהילך של הארגון של החתונה לפשוט יותר, לפי מה שאני הבנתי מהחברים  הם היו מאוד מרוצים  מהחברה בעיקר כי הם  היו מאוד קשובים לצרכים שלהם ועשו הכל כדי להתאים עברום את האירוע שהם רוצים בדיוק.

לצפיה ב-'תודה רבה רונית'
תודה רבה רונית
07/09/2016 | 15:56
41
יש לך או לאנשים אחרים פה מושג לגבי נישואין בחו"ל -
באיזו מדינה אפשר להתחתן שזה יהיה מוכר אחרי זה פה בישראל ונוכל לשנות במשרד הפנים בישראל את הסטטוס לנשואים?

תודה רבה!!

לצפיה ב-'לפני הכל מזל טוב! אז ככה'
לפני הכל מזל טוב! אז ככה
07/09/2016 | 21:37
1
278
1. כמה שיותר מוקדם, לפחות 9-10 חודשים מראש תסגור אולם
2.לדעתי עדיף להתחתן בנישואים אזרחיים לפני המסיבה כי ככה אתה באמת חוגג את כל האירוע...
3. יש כאלה שעושים זאת בהתנדבות ויש כאלה שדורשים תשלום, זה מאד תלוי בבן אדם
4. ברור, אם עוד לא סגרת שום דבר אז ממליצה לך מאד לסגור דרכם הכל ואם לא הכל אז לפחות אולם, כי המחיר שתקבל דרכם הוא הכי שווה שיש. הם גם מורידים ממך את כל הכאב ראש של החיפושים והנסיעות.. מכירה כמה זוגות שסגרו דרכם והם ממש היו מרוצים
לצפיה ב-'היי אפרת'
היי אפרת
08/09/2016 | 15:21
27
תודה רבה רבה על התגובה. אקשיב לעצותיך:)

לצפיה ב-'סולנים לאירועים'
סולנים לאירועים
01/09/2016 | 23:15
22
היכנסו לשמוע קטעים ממבחר הזמרות והזמרים המכובד .
מי לדעתכם הכי יתאים לאירוע שלכם?

לצפיה ב-'המלצה על עיצוב פרחים'
המלצה על עיצוב פרחים
28/08/2016 | 16:24
1
33
אני ממליצה על פרחי פרננדה שעשו לנו מרכזי שולחן מדהימים! ממליצה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/12/2016 | 06:40
5
היי, תודה לך על ההמלצה! האם את מכירה גם מקום עבור חתונה קטנה? במידה וכן, אשמח לשמוע ולבדוק! תודה לך מראש!
לצפיה ב-'מרגישה כעוסה'
מרגישה כעוסה
26/08/2016 | 19:46
19
932
יש לי מישהי בעבודה בת 33 שמתחנת ביום שני הקרוב.
הכרתי אותה לפני כשנה שנשלחתי במסגרת העבודה לעזור לה במחלקה מדי פעם..
אחרי כמה חודשים הפסיקו לשלוח עובדים למחלקה שלה.
היחסים ביננו היו נחמדים באותה התקופה, אבל מעולם לא החשבתי אותה כחברה..
גם בחודשים אחרונים החלפנו כמה מילים ולא מעבר.
היה ידוע לי שהיא מתחנת השנה, אבל לא בניתי על זה שתזמין אותי.

הבנתי שהיא חילקה הזמנות לחצי מהעובדים.
בי היא נתקלה בשירותים בדיוק ביום שקיבלתי את המשכורת.
שאלה בהתלהבות אם אני מגיעה לחתונה שלה, והרגשתי ממש לא נעים ממנה..עוד לפני זה לפני שהיא פנתה אלי והיא חילקה הזמנות ידעתי שאני לא מעוניינת להגיע..
מחוסר נעימות ששאלה אם אני מתכוונת להגיע כי צריך לאגן שולחן עניתי שכן ומבפנים הרגשתי נוראא ביותר של איך אני יוצאת מהמצב הזה.., היא אמרה לי שתשאיר הזמנה במחלקה שלה שאני יבוא לקחת. מה שלא עשיתי עד עכשיו..

ככל שהימים עברו פנתה אלי מישהי שאלה אם אני מגיעה .
עניתה לה שאין לי כסף שאני במינוס (זה היה נכון וידוע לכמה אנשים בעבודה שאני במינוס כי הלוותי מחברה שלי כסף כמה פעמים כדי לנסוע ביחד לאילת וטבריה.)
יש ליהאמת  איזה 500 שח בחשבון שאני רוצה לחסוך למשהו ולא בא לי לבזבז על חתונה של מישהי שהיא לא חברה קרובה שלי , ולא היה ביננו יותר מדי דיבורים.
אותה העובדת שדווקה איתה אני כן מיודדת אמרה לי לבקש כסף מאמא שלי . אמרתי לה שאני חייבת לה כסף (ואני יתחיל להחזיר בתשלומים החל מחודש הבא).
עוד מישהי שאני הייתי מיודדת איתה  ותעזוב את העבודה בסוף החודש שאלה אם הייתי רוצה שהיא תלווה לי כסף ואני יחזיר לה במשכורת..אמרתי שלא צריך.. נראה לי היא יותר רצתה לבדוק אם אני משקרת לה או לא..
והכי מעצבןן
היום מישהו ממחלקה שלה אמר לי שהיא מוסרת לי שההזמנה שלי במגירה של מחלקה שלהם ושאני יבוא לקחת. שאל אם אני באה לחתונה עניתי שאין לי כסף..
הוא התחיל להתעצבן ממש . אמר שאני מתנהגת ממש לא יפה!!
ושאני לא מכבדת אותה , ושכסף זה לא הכל בחיים.
שאני יכולה לבוא בלי לתת לה כסף.
אמרתי לו ובלב הרגשתי שלא מתאים לי (גם בלי קשר לכסף ) שאני לא מסוגל לבוא לחתונה בידיים ריקות.
הוא אמר נכון את צודקת אז תביאי לה מתנה ב10 לחודש שתיכנס לך המשכורת..ואז ממש כעסתייי
כאילו הוא מנסה לכפות עליי ללכת לחתונה שלא ממש בראש שלי
נכון, אני לא ישקר חלק מעניין הזה הוא הקמצנות שלי לשים עליה 300 שח כמו שעשיתי פעם אחרונה על מישהי שהגעתי לחתונה אחרי שלא עבדנו כבר  ושלא החשיבה אותי כחברה ובסוף אף ביטלה חברות בפייסבוק.
אני לא רואה בה חברה.
ללכת לחתונה צריך שמלה, צריך להתגנדר ומה לעשות שאני לא סובלת איך שאני נראית והדבר האחרון שבא  לי זה לשים שמלה. ולשים גינס וגופייה שאני נוהגת לשים יום יום די מבאס..
גם אין לי כח להתאפר להתייפיף.
אין לי כח ללכת לחמם כיסא (אני לא מאלה שרוקדים), להרגיש בודדה שם . לשבת בשקט . הכלה לא תשים עליי , תהייה שקועה באירוע המרגש , שבשבילי זה נטל..
בגלל שאני רציתי להיות נחמדה המצאתי את התיערוץ שאין לי כסף כדי שלא יחקרו אותי ושזה יבלום אותם. אבל הם ממש נכנסו לי לווריד..
התשובה שבאמת רציתי לתת לו באותו הרגע ששאל אם אני מגיעה שלא יתערב לי!!! ושהיא לא חברה שלי שאני יגיע..אבל ניסיתי להיות עדינה כי הכל יגיע אליה.
הוא ממש נסחף לדעתיי שהוא ממש עוד בא ומצפה ממני שאני יביא לה מתנה במשכורת ממש לא. אני מנסה להימנע מלשים כסף..

יש לציין שאם זאת הייתה חברה קרובה , או מישהי שהיו לי יחסים נחמדים ממש לפני החתונה כן הייתי מגיעה!

שהחתונה תיגמר ואני יראה אותה , אני יצטרך להתמודד עם המציאות..הרי לה שיקרתי. לה אמרתי כן מחוסר נעימות..כי לא היה לי נעים לשקר לה בפנים
וגם אם זה נכון גם אז לא נעים לפתוח את הנושא.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
26/08/2016 | 22:32
271
קודם כל את לא חייבת לאף אחד דבר ולא חייבת לבוא וגם להמציא תירוץ. לא מבינה את החוצפה של אנשים שחושבים שכולם חייבים לממן להם את החתונה. אני עושה סינון קפדני מאוד וממש לא מגיע לרוב האירועים בצוות, אלא אם כן מדובר בחברה מאוד קרובה. יכולה להביא לך דוגמאות שכן הגעתי לאירוע, בזבזתי ערב מהחיים שלי וגם כסף ואחר כך אנשים נעלמו. העיקר שניצלו אותי. היום אני הרבה יותר חכם ואסרטיבית ופשוט מודיע שאני לא מגיעה, ונכון שיש אנשים חוצפניים שמעירים הערות, כאילו שאני חייבת להם דבר.
לצפיה ב-'את לא חייבת לבוא'
את לא חייבת לבוא
28/08/2016 | 14:10
2
249
רק תוודאי שכאשר יבקשו אישורי הגעה תגידי שאת לא מגיעה - ככה לא ייספרו מנה וכיסא בשבילך.
אם את ממש ממש רוצה בכל זאת לתת לה מתנה של התייחסות (שוב ממש לא חובה), את יכולה לוודא מתי היא חוזרת לעבודה ולדאוג שיהיה לה זר פרחים על השולחן למשל (ואז מבחינת כספית זה גם יכול לצאת פחות מ100 ש"ח) או לקנות שובר לארוחה זוגית בכ150 ש"ח.

לצפיה ב-'מה זאת אומרת?'
מה זאת אומרת?
28/08/2016 | 21:44
1
249
כן היא פנתה אלי הכלה ב10 לחודש ואמרתי לה שאני כן מגיע בגלל הלחץ שבפעילה עליי וגם כדי לברוח מזה..
שלא תבוא תגיד לי שעליי לשלם עכשיו את חלקי
לצפיה ב-'היא לא תגיד שת צריכה לשלם'
היא לא תגיד שת צריכה לשלם
29/08/2016 | 08:47
188
בדרך כלל יש אישורי הגעה כמה ימים לפני האירוע. מתקשרים לשאול מי מגיע וכמה אנשים - במעמד הזה תגידי שאת לא מגיעה. לפי אישורי ההגעה האלה מכינים מנות וכיסאות באירוע ואם לא הכינו לך כיסא אז שום נזק לא נעשה, כלכלית, לבני הזוג.
לצפיה ב-'לא הבנתי על מי את כעוסה ולמה?'
לא הבנתי על מי את כעוסה ולמה?
02/09/2016 | 20:13
3
208
עשית מהעניין דרמה שלמה בלי שום סיבה, ואם את צריכה לכעוס על מישהו זה על עצמך שסיבכת את עצמך עם הפיטפוטים המיותרים. בנוסף כל הסיפורים על המצב הכלכלי שלך זה ממש לא העניין של אף אחד והרעיון לשתף בזה אחרים הוא רעיון לא מוצלח.
ןעכשיו הפיתרון לבעייתך:
בהזדמנות הראשונה פני לבחורה, תגידי לה שקיבלת את ההזמנה אך לצערך שמת לב היום שזה נופל בדיוק על בר מצווה/חתונה/ברית מילה של אחיין שלך/בן דוד שלך/חמותך ואת נורא מצטערת אבל לא תוכלי להגיע לחתונה שלה.
אם את רוצה לצאת סופר בסדר, את יכולה להביא לה אחרי החתונה משהו קטן לבית (קערת הגשה יפה, מפת שולחן... משהו נחמד וצנוע).
אני מבינה את ה"לא נעים" אבל זאת ממש לא דרך להתנהל בחיים כי כמו שאת רואה, זה רק יוצר אי נעימויות ומשקעים. אני בטוחה שגם היא לא רוצה בחתונה שלה אנשים שבאים רק כי "לא נעים". 
זה חלק מלהתבגר ולרכוש ביטחון עצמי.
לצפיה ב-'עכשיו קראתי שהחתונה ביום שני'
עכשיו קראתי שהחתונה ביום שני
02/09/2016 | 20:18
2
219
אז כדי שלפחות לא יגרם להם נזק כלכלי, את יכולה לכתוב לה הודעה כבר היום שלצערך צץ משהו במשפחה ולצערך לא תוכלי להגיע לחתונה ביום שני.
אם ישאלו אותך אחר כך ולא תהיי מסוגלת להתעלם, תגידי שהיית צריכה ללוות מישהו מהמשפחה לפרוצדורה רפואית... סביר להניח שאף אחד לא ישאל.
לצפיה ב-'אכלתי אותה'
אכלתי אותה
03/09/2016 | 11:32
1
201
אני קשה לי להמציא דברים ולכן אם אני מש'רת אז אני ישקר על משהו שעל גבולי הוא נכון. עד לפני חודש סבלתי ממצב כלכלי לא טוב. עד שנדארו לי כמה מאות בודדים בחשבון שיקרתי שאין לי כסף
לבוא לשקר שאחד מבני משפחה בבית חולים או שהאירוע נפל באותו יום שהיה לה חתונה זה פשוט לא אניי
מקסימום שתככעס עליי לא נעים בהחלט אבל אני לא חייבת לה כלום..
לצפיה ב-'הכי חשוב שתעדכני כבר היום שאת לא מגיעה'
הכי חשוב שתעדכני כבר היום שאת לא מגיעה
04/09/2016 | 06:57
147
ככה לפחות תחסכי מהם את הנזק הכלכלי.
פשוט תכתבי הודעה שלצערך לא יתאפשר לך להגיע לאירוע ושיהיה להם במזל טוב.
אני בטוחה שהבחורה כל כך עסוקה בענייני החתונה שהיא לא תרדוף אחרייך לברר למה. אם אחרי החתונה היא תתעניין פשוט תגידי שלא התאפשר לך מסיבות אישיות. כמו שאמרת, היא לא חברה מאוד קרובה ככה שכל העניין לא כזה משמעותי לאף אחת מכן.
לצפיה ב-'זה ממש בסדר לא לבוא'
זה ממש בסדר לא לבוא
07/09/2016 | 20:10
5
187
פשוט התירוץ שהבאת הוא קצת צורם. אם אני מזמינה מישהי לחתונה שלי זה כי אני רוצה שהיא תבוא, ממש לא מעניין אותי אם היא תשים כסף. זה לא מובן מאיליו שכל אדם מסוגל לשים 300 ומעלה ויש כאלה ששמים כפי יכולתם או נותנים מתנה (כן, יש כאלה!) ואם הייתי מזמינה מישהי והיא הייתה מסרבת לבוא כי אין לה כסף... זה מן הפוך על הפוך שגם הכלה לא רוצה הרגשה כאילו החתונה שלה זה רק נטל כלכלי עלייך ושלא בא לך לבוא.

הייתי מציעה לך מליון סיבות למה לא (יש לי אירוע אחר באותו היום או שאר דרכים להתחמק באלגנטיות) אבל כבר דיי הצהרת בפה מלא שאת לא רוצה לבוא ולשים כסף אז היעדרותך תהיה ברורה לכולם שהיא מתוך חוסר רצון. בשלב הזה השאלה העיקרית היא פשוט אם אכפת לך או לא. אם אכפת לך מדעתם של עמיתייך לעבודה את יכולה לעשות מאמץ ולהגיע, לא לשים הון ולעזוב מוקדם. אם דעתם לא מעניינת אז פשוט אל תגיעי. דיי פשוט.
לצפיה ב-'אני לא מסכימה איתך'
אני לא מסכימה איתך
07/09/2016 | 21:25
158
זה דבר ידוע שמזמינים בעבודה בתפוצת נאטו, ברוב המקרים מזמינים אנשים לא כי נורא רוצים שיבואו אלא משתי סיבות עיקריות: שיביאו צ'קים ו/או שלא יעלבו, במקרה הזה הבחורה מתארת מצב בו אין ביניהן קשר של ממש והכלה הזמינה כמות יפה של עובדים. בלי להכיר את הכלה אני מהמרת שחלק נכבד ממי שהזמינה לא יבואו לחתונה עם תירוצים שונים, בזמן שהסיבה האמיתית היא כמו בדרך כלל - חוסר נכונות לשלם 300 ש"ח (לפחות) על חתונה של קולגה שהם לא בקשר הדוק איתה.

זו תופעה נפוצה מאוד, ההבדל בין פותחת השרשור לבין רבים וטובים היה שהיא נתנה את הסיבה האמיתית למה היא לא רוצה לבוא, בעוד אחרים נותנים תירוצים. אם מישהו מהקולגות שלה יחשוב עליה רעות בגלל שהיא לא הגיעה לחתונה של קולגה שהן לא בקשר הדוק, הבעיה היא אצלו ולא אצלה.
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
07/09/2016 | 21:28
3
114
שמת לב שהיא בכלל לא נתנה לה הזמנה אלא ביקשה ממישהו שימסור לה שההזמנה במגירה של המחלקה שלה? ככה מזמינים מישהי שרוצים שתבוא?
לצפיה ב-'תראי'
תראי
08/09/2016 | 17:57
2
49
יש המון אמיתות בחיים שאנשים לא אומרים מתוך נימוס. וכן זה בסדר להיות מנומס. אני סבבה ובעד להיות כנים אבל זה כמו שתלכי לארוחה שמישהו בישל בזיעת אפו ולא תאכלי מהאוכל כי הוא פשוט לא טעים. את יכולה כמובן להגיד את האמת- לא טעים לי. או.. שאת יכולה טיפה לעגל פינות כדי לא להעליב את המארח/לצאת בסדר- תודה אבל האמת שאני לא כל כך רעבה/אני צמחונית וכן הלאה וכן הלאה.

תיאורתית זה בסדר ונכון להגיד את האמת, אבל זה עושה תחושה לא נעימה לפעמים. ואני מסכימה שכנראה הגעתה לחתונה זה לא הדבר הכי חשוב לכלה יותר מכל דבר אחר (שאגב מסתובבת במשרד ומחלקת הזמנות ולא תמיד מצליחה לתפוס את כולם באותו הרגע שהיא עם ההזמנה ביד אז כן, שמה לה במגירה, אז מה?), אבל כמו שאמרת- מי שלא רוצה להגיע ימציא תירוץ ולא יגיע. אף אחד לא יבוא לכלה ויגיד בפניה "אני ממש לא רוצה להגיע לחתונה שלך ולכן לא אגיע". אז תגידי למה לא? תגיד את האמת?
לצפיה ב-'פספסת את הכוונה '
פספסת את הכוונה
08/09/2016 | 20:32
1
41
אני לא אומרת שהיא הייתה צריכה להגיד לכלה בפנים שהיא לא באה בגלל שאין לה כסף, מה שכיוונתי אליו זה שזה ממש לא לעניין לרדת עליה על כך שהיא לא רוצה לבוא לחתונה של מישהי שהיא לא ממש בקשר איתה, ובטח שלא בגלל הקטע הכלכלי - ולכן אני סוברת שאם מישהו מהקולגות יחשוב עליה רעות בגלל הקטע הזה, הבעיה היא אך ורק אצלו. עוד דבר שכיוונתי אליו זה שבמקרה הזה דיי ברור שזה לא שהכלה הזמינה אותה כי היא נורא רוצה שהיא תבוא, אם כבר הרושם הנוצר הוא שהיא הזמינה אותה מתוך אי נעימות כי נתקלה בה במקרה, והעובדה שאפילו לא טרחה למסור לה את ההזמנה ביד גם אומרת משהו, ולגבי ההסבר שלך למה שהיא לא מסרה, זה לא נשמע הכי מובן היות שהן עובדות ביחד - כמה טרחה כבר נדרשת ממנה ללכת למסור לה את ההזמנה? או להביא אותה לאותו בחור שהיא ביקשה ממנו שימסור לה, או אולי ר"ל להתקשר לשלוחה שלה במקום לשלוח אליה שליחים, זה לא נשמע כאילו היא ממש רוצה שהיא תבוא ושתרגיש בחסרונה  בחתונה.   
לצפיה ב-'אז גם את פספסת את הכוונה הראשונית שלי'
אז גם את פספסת את הכוונה הראשונית שלי
08/09/2016 | 23:30
31
תקראי שוב את התגובה הראשונה שלי עליה הגבת. התייחסתי רק לזה שהתירוץ שהיא נתנה לגבי הכסף הוא לא משהו ומוציא אותה לא טוב.רק על זה דיברתי. ואמרתי שאחרי שכבר הצהירה את העניין באוזניי עמיתים לעבודה וקיבלה ביקורות שליליות, זה הזמן שהיא מחליטה אם דעתם חשובה לה או לא, כי אם היא לא תלך הרושם למה היא לא מגיעה כבר נוצר, לא משנה מה התירוץ. ואם דעתם לא מעניינת אותה, מעולה, שלא תלך. זה כרגע המצב שנוצר. לא אמרתי שהיא חייבת ללכת לחתונה או שהכלה תתעלף אם היא לא תבוא.
בכל מקרה לא הייתי משעינה את משקל ה"כמה הכלה רוצה שהיא תבוא" על סמך ההזמנה. לחתונה של אחי לא הבאתי הזמנה לחברותיי הטובות ביותר מסיבות טכניות, זה לא אומר שהן היו לא רצויות או שזה לא היה חשוב לי. אפשר לנתח את זה מכל הזוויות לא חושבת שזה מעיד על משהו יותר מדיי. אני באופן אישי לא הייתי מחליטה אם ללכת או לא לחתונה כי ההזמנה חיכתה לי במגירה במשרד ולא נמסרה לתוך כף היד שלי. אולי זאת רק אני.

לצפיה ב-'פשוט מאוד'
פשוט מאוד
07/09/2016 | 20:34
1
128
אל תלכי.

אם עדיין לא היו אישורי הגעה, אז כשיהיו תעדכני את לא באה.
אם היו, אז היום זה בד"כ בסמס, ואפשר לעדכן כמה וכמה פעמים (אם ענית כבר שכן), אז פשוט תסמסי שלא תגיעי.
אם הודעת שתגיעי ואין אפשרות לתקן, אז פשוט אל תגיעי.

מנסיון, שבועיים אחרי, אף אחד (כולל היא) לא יזכור אם היית או לא היית.
מנסיון, גם אחרי אישורי הגעה, לוקחים מקדם בטיחות של כ5% של כאלו שאישרו שכן ובסוף לא יגיעו.

הכי הכי הכי גרוע, ביום ראשון תוציאי שלושה ימי מחלה ותחזרי ביום רביעי אחרי מנוחת מחלה ותצטערי שלא באת (אפשר איזו מתנה קטנה).

בשורה התחתונה, אל תאכלי על זה סרטים, יש דברים יותר גרועים.
לצפיה ב-'אגב, מוסר ההשכל בכל הסיפור הוא...'
אגב, מוסר ההשכל בכל הסיפור הוא...
07/09/2016 | 20:38
159
לא ללחוץ על אנשים ממעגל שלישי-רביעי לבוא.
מי שירצה יבוא, ומי שלא, רק יכול ליצור נזק (יודיע שיבוא ובסוף יבריז).

מה שעשיתי בעבודה זה פשוט לשלוח במייל לכולם (החברים הקרובים כן קיבלו הזמנה אישית), ושבוע לפני ביקשתי מהמזכירה שתעביר מייל לאישור הגעה. הודעתי מראש שמי שלא רוצה שלא יכריח את עצמו, ושאני רוצה לקבל רק שני מספרים (בלי שמות) - אלו שמגיעים ואלו שאולי יגיעו, והתייחסתי רק למספר הראשון.
לצפיה ב-'חחח .... זה נשמע כמו פרק בסיינפלד'
חחח .... זה נשמע כמו פרק בסיינפלד
07/09/2016 | 21:03
128
השאלה מה התרבות הארגונית אצלכם. יש מקומות שבהם נהוג להזמין את כל העולם ואחותו ויש כאלה שלא מזמינים מהעבודה לאירועים פרטיים.וכל דבר באמצע. זה לא יפה אבל לפעמים המוצא הכי טוב בסיטואציות כאלה זה להתחלות. או להגיד שיש לך אירוע משפחתי. שקר לבן קטנטן כדי שאף אחד לא ייפגע.
לצפיה ב-'הקטע המצחיק הוא'
הקטע המצחיק הוא
08/09/2016 | 01:54
113
שאת קיבלת את ההזמנה כי לא היה לך נעים להגיד לא,
ובעצם הכלה הזמינה אותך - כי לא היה לה נעים שלא להזמין..

בסופו של דבר, אם בראש לך ללכת לשמח חתן וכלה (גם מצווה), לאכול ולשתות טוב, לשלם כמו במסעדה טובה (בתקווה שהאוכל ברמה), וגם ליישר קו עם שאר העובדים.. מה טוב.

אם בכל זאת ממש לא בא לך ללכת ולפרגן (כן, לבנות זה קשה אני יודע) ואת לחוצה בכסף עד כדי כך שלא יכולה לתת סכום מינמאלי בצ'ק דחוי.. קודם כל ההתנהלות הכלכלית שלך כנראה לא משהו וכדאי שתעשי משהו בקשר לזה. ובקשר לחתונה, את ממש לא חייבת ללכת. וכמו שהציעו פה אחרים, תקריצי תירוץ כלשהוא על משהו שצץ ברגע האחרון. ואם קשה לך להמציא, אז תייצרי מצב כזה שאת חייבת לעשות משהו ותעשי את זה באמת ואז פשוט תספרי מהזיכרון ולא תאלתרי משהו צולע...

בהצלחה וזה :)

לצפיה ב-'ברוב המקרים בקירבה כזו לא צריך בכלל תירוץ'
ברוב המקרים בקירבה כזו לא צריך בכלל תירוץ
08/09/2016 | 12:12
46
לוקחים את ההזמנה, אומרים תודה. כשיש וידואי הזמנה אומרים שלא מסתדר וזהו. לא צריך לומר מלה, "לאשפז" קרובי משפחה או לרוקן את חשבון הבנק. הזמנות במקום העבודה הן בד"כ כאלה המוניות שרק רוצים לדעת בסוף כמה מגיעים וכמה לא. כל עוד תודיעי כמה ימים לפני החתונה שאת לא מגיעה ממילא לא "תיספרי" במנות שהם מתחשבנים מול האולם ואת לא חייבת לה כלום.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
23/08/2016 | 14:39
1
46
מי יכולה לתת לי המלצה לאולם אירועים?

לצפיה ב-'איפה'
איפה
04/12/2016 | 07:18
4
איפה את צריכה? יש לך לדוגמה את אולם אירועים בשרון (מצ"ב לינק) תבדקי שם, אחלה מקום. המחירים לא כאלה יקרים וגם איכות ושירות מצוינים.
לצפיה ב-'אולמות אירועים'
אולמות אירועים
23/08/2016 | 14:32
4
84
מי יכול/ה לתת לי המלצה על אולם אירועים במרכז?
לצפיה ב-'המלצה לגן אירועים במרכז'
המלצה לגן אירועים במרכז
23/08/2016 | 14:46
1
88
אני ממליצה לך על טרוסא גן אירועים במרכז אני התחתנתי בטרוסא אני ממש נהנתי
יש להם אולם וגן אירועים

לצפיה ב-'טרוסא הוא לא ממש במרכז ולי יש חוויה לא נעימה משם (כאורחת)'
טרוסא הוא לא ממש במרכז ולי יש חוויה לא נעימה משם (כאורחת)
23/08/2016 | 16:49
39
לצפיה ב-'גלריית דובנוב'
גלריית דובנוב
01/09/2016 | 14:19
58
אהלן,
האמת שבדיוק לפני חודש וחצי התחתנתי בשעה טובה.
את החתונה ערכנו בגלריית דובנוב, מקום שמיועד לחתונות. אווירה מאוד ייחודית, אלכוהול משובח, אוכל איכותי- היה יוצא מן הכלל!
בכל אופן, יש מידע נוסף באתר שלהם, מציע לך לקרוא: גלריית דובנוב לחתונה בתל אביב
לצפיה ב-'המלצה חמה על מקום מיוחד לחתונה'
המלצה חמה על מקום מיוחד לחתונה
28/03/2017 | 00:52
10
היי, כדאי לבדוק את לגו אירועים, אפשר לבדוק באתר שלהם ובערוץ היוטיוב.

מומלץ בחום לכל מי שמחפש מקום מיוחד ויוקרתי לאירוע :)
לצפיה ב-'מחפש המלצות לרב מחתן של צהר?!?!?'
מחפש המלצות לרב מחתן של צהר?!?!?
22/08/2016 | 21:12
1
37
מחפש המלצות לרב מחתן של צהר?!?!?
לצפיה ב-'תבדוק ב..'
תבדוק ב..
04/12/2016 | 07:23
8
תבדוק כאן - אולם אירועים בשרון, בדרך כלל יש להם קשרים ואולי הם יכולים להמליץ לך על משהו.
לצפיה ב-'האם ניתן לכסות את הוצאות החתונה מהמתנות?'
האם ניתן לכסות את הוצאות החתונה מהמתנות?
20/08/2016 | 21:56
7
213
שלום וברכה
יש לי שאלה שמטרידה אותי די הרבה זמן
אני אולי מעוניין להציע נישואין לחברתי, אך מפאת שהנני סטודנט ויכולותיי הכלכליות אינן מרחיקות לכת בלשון המעטה אני די טרוד

אני לא מתכוון בכלל לעשות משהו גרנדיוזי, אלא משהו סטנדרטי ומשמח.
לגבי המתנות שאקבל - אני מניח שיהיו לי מתנות די יפות (בגלל כול מיני סיבות שאני יודע).. השאלה אם בד"כ אפשר לכסות ומכסים את ההוצאות ע"י מתנות? והאם צריך לחסוך? אם כן - אז כמה? ובשביל אילו דברים בדיוק?

אשמח לתשובות והמלצות

תודה מראש ושבוע טוב :)
לצפיה ב-'אל תצפה מהאורחים שלך לכסות לך את החתונה'
אל תצפה מהאורחים שלך לכסות לך את החתונה
20/08/2016 | 23:40
211
זה הגישה הכי מעצבנת של מתחתנים, אתה מזמין אנשים לחתונה שלך כדי שישמחו איתך, לא כדי שישלמו לך על האירוע.
אם אין לך הרבה כסף ואתם לא בונים על עזרה מההורים אז בהחלט צריך לחסוך. כמה? תלוי בכמה ראוותני תרצו את האירוע. בשביל אילו דברים? הכל. כל מה שתרצו שיהיה יעלה כסף.
לצפיה ב-'קודם מתכננים תקציב ואחר כך את החתונה על פי התקציב'
קודם מתכננים תקציב ואחר כך את החתונה על פי התקציב
22/08/2016 | 09:44
4
187
אני חייבת לציין שלדעתי הצעת נישואין לא תריכה להיות קשרוה לזה שכרגע אין מימון לחתונה עצמה. אני מכירה זוגות שהיו מאורסים מעל לשמה כדי לחסוך יחד לאירוע עצמו. וגם כאלה שקודם התחתנו רישמית (ברבנות או החו"ל) ואת האירוע עשו הרבה יותר מאוחר - כשהיה להם כסף לזה.

כאשר תתכננו את האירוע קודם כל תתכננו תקציב:
א. אם יש עזרה מההורים - וכמה (אנחנו קיבלנו תקציב מסוים מההורים, תככנו לפיו וחרגנו ממנו במעט מאוד כ-5K)
ב. כמה כסף משלכם אתם מוכנים להוסיף לזה
ג. בטח ובטח במידה והשניים הקודמים נמוכים מאוד או לא קיימים, לעשות חישוב של 200 ש"ח לאורח כמתנה שהם יביאו. זה מאוד נמוך יחסית אבל אם תעמדו בתקציב הזה אז סיכוי מאוד גדול שתוכלו לכסות הכל מהמתנות.

אחרי שיש תקציב, ורשימת מוזמנים (זה חשוב מבחינת בחירת אולם ואופי אירוע, אירוע ל50\150\300\500 איש זה שונה) תשבו ותיראו מה הכי חשוב לכם: האוכל/המקום/היום בשבוע/העונה/ השמלה/ המוזיקה. זה הדבר שבו כנראה הכי פחות תתפשרו - בשאר הדברים יש הרבה מאוד דרכים להוזלת ההוצאות כמו:
1. חתונה בחורף, בתחילת שבוע, בספירת העומר. לחילופין סגירת אולם "מעכשיו לעכשיו" זה "סוגר חור" לאולם ולכן מחירים נמוכים יותר.
2. בעלי מקצוע מתחילים או בדילים - אם הם בתחילת דרכם הם ייקחו מחירים נמוכים יותר, ויש דילים לפעמים עם האולם ולפעמים גם לסטודנטים. שתי דוגמאות :
3. שמלה ממחירות חיסול/עונות קודמות, חליפת חתן ברשתות הרגילות.
4. לא ניסיתי אישית, אבל יש חברות כמו איזיווד ודומיהם שמארגנים כמעט הכל בתקציב שהוגדר מאש, יש להם כוח קנייה מול הספקים ולכן הטענה היא שזה יוצא זול יותר, מי שהולך על זה בדרך כלל גם מציין את הבונוס בזה שזה פחות התעסקות (וכפועל יוצא פחות הפסד של שעות עבודה וכדומה).

הטיפ האחרון, הוא גם כשרוצים את "הסטנדרט" לא ללכת אחרי "מה שמקובל" אלא לפי מה שאתם רוצים באירוע. אנחנו למשל לא עשינו מגנטים למרות ש"מקובל" (כספית זה לא הרבה כסף, אבל זה בכלל לא היה השיקול). התארגנות בבית ולא בבית מלון וכל מיני דברים כאלה. מהרגע באומרים חתונה כולם אומרים לך ש"חייבים את זה ואת זה ואת זה" ו"זה היום הכי חשוב/מיוחד בחיים". אז נכון זה יום מאוד מיוחד, הוא לא יחזור על עצמו, אבל זה יום אחד ואחרין יש לכם חיים שלמים יחד, לא שווה להתחיל את החיים עם חובות בשביל היום הזה.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'תשובות לאירית'
תשובות לאירית
22/08/2016 | 13:25
2
160
היי מה שלומך? תודה על המענה וההתייחסות
ראשית חשוב לי לציין שאני לא מעוניין לעשות חתונה בקיץ, זה גם לא משנה לי אם זה אולם\גן, מעדיף להתחתן כשיש מזג אוויר טוב (לא איכפת לי גם בחורף)
לא מוכן להתחתן בספירת העומר או משהו.. זה בעייתי מבחינתי
לגבי היום - גם לא קריטי מבחינתי להתחתן בסוף שבוע.. אפשר להתפשר גם כאן
עזרה מההורים נראה לי יהיה קצת רק מהצד של הכלה (כי לי אין הורים :\)
על האוכל אני לא כ"כ רוצה להתפשר, מעדיף שיהיה אוכל סטנדרטי פלוס, אבל לא אוכל פלצני.. אני גר באיזור חדרה ואמרו לי שכדאי להתחתן בקריות כי שם מקבלים תמורה טובה יחסית למחיר אך איני יודע אם אני רוצה להסיע את האורחים שלי די רחוק מהבית (יש לי אולם בסביבה שלי שהוא מכר של המשפחה שיכול לתת מנה באיזור 180 ש"ח)
בנוגע לתלבושות - גם לא קריטי בכלל, אני מוכן לקנות חליפה לא בחנויות מיוחדות.. זה ממש לא משנה לנו, שמלת כלה - שתהיה סטנדרט
מגנטים - אני לא יודע עוד, תלוי כמה זה יעלה
בנוגע לדיג'יי - אני לא כ"כ יודע איך בוחרים, האם אני צריך לתת לו רשימת שירים? זה יוזיל או משהו..? החתונה נראה לי תהיה באיזור ה-300-400 מוזמנים (שואף ל-300)
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
22/08/2016 | 14:20
1
113
לגבי להתחתן בסופ"ש אני לא בטוחה שאולמות, והבעיקר הרבנות, ייזרמו עם זה. יום שישי בצהריים (שאז אין בעיה לא לאולמות ולא לרבנות כמובן) לאו דווקא מוזיל למיטב ידיעתי.

180 ש"ח למנה לפי מה שאני יודעת זה מחיר מצוין. צריך לוודא מה הוא כולל בתוכו:
1. זה כבר עם מע"מ.
2. כולל בתוכו את השכרת האולם עצמו
3. עיצוב בסיסי של האולם
4. שכר מלצרים וברמנים מנקים מאבטחים וכו'.
זה בעיקרון הבסיס לפי מה שזכור לי, דברים שמוסיפים אליהם כסף: תאורה והגברה.

לגבי די-ג'י אני לא בקישה שצריך לתת רשימת שירים מלאה, אלא צריך למצוא דיג' שטוב בעבודה שלו ובעיקר מבין את הראש שלכם. לא נראה לי שזה מוזיל את העלות. יכול להיות שהאולם עובד עם דיג'י בהסכם ואז יש הנחה עם בוחרים בהם.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
22/08/2016 | 15:44
80
היי אירית שוב
אמרתי שלא קריטי לי לא להתחתן בסוף שבוע (נגיד יום חמישי שהוא "נחשב")
מבחינתי אפשר להתחתן גם אמצ"ש..
לצפיה ב-'מצטרפת להוסיף ש'
מצטרפת להוסיף ש
23/08/2016 | 10:40
106
קודם כל אחלה שלתשובה, מאוד מפורטת ואיפורמטיבית. לגבי 4. אחותי ניסתה לבד ובסוף הגיעו לאיזיווד ורק בשביל לחסוך בריצות זה שווה. כמובן שהם עושים מחירים נוחים יותר בגלל שיש להם ניסיון מול ספקים ויש להם כמה שאחותי ממש אהבה. הלכתי איתה לפגישה והתרשמתי שהם משקיעים יחס אישי וזה היה נעים. 
אני גם מסכימה לגבי הטיפ האחרון שלך פה, לא באמת חייבים את זה וההוא, יש הרבה אופציות לחתונות וכל אחד יכול לעשות חתונה בהתאם למה שהוא אוהב
לצפיה ב-'מה עם עזרה?'
מה עם עזרה?
23/08/2016 | 10:43
79
מההורים או משפחה? גם לא מבחינה כלכלית אולי יש דברים שהם יכולים לעזור לסדר, להביא 
לצפיה ב-'תעודת זוגיות ורבנות'
תעודת זוגיות ורבנות
19/08/2016 | 16:57
1
84
שלום,
אני וזוגתי ידועים בציבור ויש לנו תעודת זוגיות.
כיום אנו שוקלים להתחתן ברבנות.
האם אנחנו יכולים?

תודה.

לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
19/08/2016 | 17:07
43
אתם לא רשומים כנשואים ותעודת זוגיות או ידועים בציבור לא מונעים מחתונה עתידית.
לצפיה ב-'מוסיקה בחתונה או איך נעשות הבחירות של השירים'
מוסיקה בחתונה או איך נעשות הבחירות של השירים
15/08/2016 | 10:52
9
116
היי
כשחושבים על זה, יש מליוני שירים ורק ארבע חמש שעות לעריכת האירוע . איך אתם עושים את הבחירות שלכם כדי שגם אתם תהנו ביום הכי מאושר וגם האורחים ייצאו מרוצים ?
זה ממש מעניין אותי כתקליטן שמעולם לא ערך בירור בנושא :)
אשמח לשמוע מכם :)
לצפיה ב-'ארבעת הסנט שלי'
ארבעת הסנט שלי
17/08/2016 | 09:27
8
145
1. לא הרכבנו רשימה של 5 שעות, אלא סמכנו על הדי ג'י שיקלוט את הוויב שלנו ושל הרחבה.
2. נתנו לדי ג'י כמה שירים שהם MUST מבחינתנו, לא זכרנו אותם במדוייק כמובן ובמשך הערב הוא כמובן שילב אותם וכל פעם שזה הושמע אמרתי " וואי גם זה בעצם /שיר חובה בחתונות, שכחתי שרציתי אותו"
3. לא רצינו מזרחית כי זה לא הסגנון שלנו אבל "אין חתונה שמחה בלי מזרחית" אז בחרנו 5 שירים בערך שהם מבחינתו מזרחית סבבה (שירים מצחיקים/פרודים, לא סקסיטיים, עם טקסטים טובים וכדומה).
4. היה חשוב לנו לנתחיל בשירים יותר ישנים ושקטים כדי שגם ההורים והמבוגרים ירקדו וגם בשבילנו של "להתניע לאט" וזה היה חלק ממש ממש כיפי מהריקודים, ונראה לי שגם ארוך יחסית כי הדי ג'י ראה שהרחבה מפוצצת ככה.

לצפיה ב-'תודה על התגובה :)'
תודה על התגובה :)
17/08/2016 | 10:09
5
86
היי
גם לדעתי זה מאד נכון לעבוד ככה :) למרות שמידי פעם יש כאלה שמנסים לבנות פלייליסט משלהם לריקודים ובדרך כלל התשובה היא שעדיף בריקודים לתת חופש לDJ :) 
אהבתי במיוחד את סעיף 4 בתשובה שלכם :) 
לצפיה ב-'יש כאלה שחושבים שחושבים שעדיף לתת לDJ לעשות את העבודה שלו'
יש כאלה שחושבים שחושבים שעדיף לתת לDJ לעשות את העבודה שלו
19/08/2016 | 06:23
4
73
אני באופן אישי התרחקתי מכל דיג'י שאמר לי בטלפון שהוא יודע את העבודה שלו כי זה בדרך כלל אומר שהוא ישים בחתונה את "מה שעובד" שזה אומר כל להיטי החתונות הנדושים ומחרוזת מזרחית.
דרך אגב בחתונה שלנו לא היה מזרחית בכלל ואני הייתי מאוד שמחה. גם לא להיטי חתונות נדושים.
כשנפגשנו עם הדיג'י שלנו פעם ראשונה לא באנו עם רשימת שירים אלא עם שמות וסגנונות שאנחנו אוהבים ובמהלך הפגישה הוא שאל אותנו על עוד כיוונים והשמיע לנו דברים וככה הבין את הטעם המוזיקלי שלנו בלי שניתן לו פלייליסט מוכן. ביחד עם ההמלצות שלו קבענו את סדר הסגנונות, מה יהיה בקבלת פנים, מה בזמן האוכל, מה יפתח את הריקודים ומשם נתנו לו חופש מלא תחת הסגנונות שסיכמנו עליהם יחד. היו כמה דברים שרציתי והוא אמר שזה לא מתאים והיו דברים שהוא הציע ובכלל לא חשבנו עליהם וממש התאימו לנו. בסופו של דבר הוא ידע להתאים את המוזיקה לאנשים ברחבת הריקודים תוך כדי שמירה על הכיוון שסיכמנו עליו יחד.
בקיצור לדעתי דיג'י טוב ידע לקחת את מה שבני הזוג אוהבים לשמוע ולהתאים את זה לרחבת הריקודים.
לצפיה ב-':) אולי לא צריך "להתרחק " מהDJ :) '
:) אולי לא צריך "להתרחק " מהDJ :)
20/08/2016 | 22:34
2
78
כי בסך הכל  )  הDJ רוצה להגיד שאפשר לסמוך עליו בקטע המקצועי . נכון שברוב החתונות יש שירים פופולאריים . נהדר שזה הצליח אצלכם  . אבל אין מה לעשות , בדרך כלל צריכים לחשוב על האורחים יותר מהטעם של המשפחה החוגגת . אין ספק שאין כאן שחור או לבן . והבחירה נעשית לפי מידת מציאת החן והקליק בין הצדדים :) אבל לא הייתי הולך לכיוונים גורפים של בלי מזרחית למשל....אם רוב הקהל אוהב מזרחית . זה הופך את האירוע (ברוב המקרים לבעייתי ) 
אז לסיכום אני יכול להגיד שבכל זאת מדובר כאן ביצירת אירוע על ידי שני הצדדים 
ואם משהו לא מסתדר ב"מערכת היחסים " בין הDJ לבין הזוג , אפשר להיפרד כידידים . הפגישה הראשונה היא ללא התחייבות בדרך כלל .
תודה על תגובתכם והעשרת הדיון :) 
לצפיה ב-'בוא נסכם את זה ככה'
בוא נסכם את זה ככה
20/08/2016 | 23:34
1
50
כנראה שלא הייתי בוחרת אותך להיות הדיג'י שלנו, גם אם היית עושה את זה בחינם.
מצד שני יש זוגות שמתאים להם שיש מי שמקבל החלטות בשבילם ומסביר להם מה צריך להיות בחתונה שלהם, שיהיה לך בהצלחה עם כאלה
לצפיה ב-'הכל בסדר :) אני לא יכול להיות הDJ של כל העולם'
הכל בסדר :) אני לא יכול להיות הDJ של כל העולם
21/08/2016 | 00:06
38
כמו שאני תמיד אומר , יש כל כך הרבה DJS  בארץ. למה שתתעכבו דווקא אצלי במשרד ? גם כשקונים נעליים או כל דבר אחר,  יש אפשרויות בחירה רבות ואין צורך להתנצל על הבחירות האישיות שלכם . הכל זה עניין של טעם .
תודה על התשובה שלכם :)
לצפיה ב-'נראה לי שעניתי לשתי התגובות השונות בתגובה אחת שלי :)'
נראה לי שעניתי לשתי התגובות השונות בתגובה אחת שלי :)
20/08/2016 | 22:36
34
אז אם זה ייראה תמוה . איתכם הסליחה .
לצפיה ב-'דווקא לא מסכימה עם 3'
דווקא לא מסכימה עם 3
19/08/2016 | 17:09
1
70
לא רצינו מזרחית ולא היה לנו מזרחית
נכון, היו אורחים שהתבאסו על זה, אבל גם הם רקדו ושימחו אותנו.
לא כל חתונה חייבים מזרחית, יותר חשוב לשמח חתן וכלה ואת זה אנשים יעשו בכל מקרה
לצפיה ב-'באמת לא חייבים מזרחית'
באמת לא חייבים מזרחית
21/08/2016 | 10:05
40
לכן כתבתי את זה במרכאות. אבל אחרי שהחלטנו להיכנע לדרישה, היה חשוב לנו שיהיו שירים שהם טובים בעניינו ולא כל שיר גרוע שי שקיים.
לצפיה ב-'יושב לכם ריב על הלב?'
יושב לכם ריב על הלב?
14/08/2016 | 14:59
1
127
שלום לכולם,
לתכנית טלוויזיה חדשה אני מחפשת קרובים ובני משפחה שהיו מעוניינים לפתור ריב או סכסוך ביניהם, במיוחד לקראת ארוע משפחתי:)

לפרטים נוספים ניתן לפנות אליי- שני- 052-7722542
לצפיה ב-'שני שלום רב - הסבר + הודעה לגולשים'
שני שלום רב - הסבר + הודעה לגולשים
17/08/2016 | 21:57
85
כתבתי לך מסר כבר בנידון.

תפוז הוא גוף שנוסד ונועד להוות מענה מגולשים לגולשים (למעט פורומים מקצועיים אותם מנהל איש/ אשת מקצוע). 

על כן לפני פרסום הודעות מסוג כמו שלך או הודעות שכוללות פרסום יש לפנות למנהל הפורום בו מעוניינים לפרסם ולחכות לאישור או דחייה של ההודעה. 
לרב הודעות אישור יתקבלו תוך זמן סביר.

שיהיה המשך גלישה מהנה לכולנו
ויום כתום לכם

שיימי , מנהלת פורום חתונות
לצפיה ב-'רעיון להפתעה מהדודים בחתונה של אחיין'
רעיון להפתעה מהדודים בחתונה של אחיין
09/08/2016 | 11:18
2
92
שלום
אחיין אהוב שלנו מתחתן.
אנחנו רוצים לעשות לו משהו נחמד בחתונה, עם כל בני הדודים (לא מצגת או שיר...).
נשמח מאד לקבל רעיונות

תודה מראש
לצפיה ב-'אולי ברכות מיוחדות?'
אולי ברכות מיוחדות?
10/08/2016 | 07:52
47
נגיד כל בן דוד יבחר להביא חפץ קטן וסמלי עם ברכה מקושרת לחפץ.

דוגמה מישהו יביא כוס נחמדה לשתייה (כמו ספל ) ויגיד-זה הספל תמיד יזכיר לך להסתכל על חצי הכוס המלאה ולא הריקה בכל מצב בחיים.

לצפיה ב-'כמה רעיונות'
כמה רעיונות
11/08/2016 | 09:55
52
1. פלאש מוב. לבחור שיר לחבר לו תמונות וללמוד אותם כולם. לדבר עם הדי ג'י שישים את השיר מתישהו יחסית בהתחלה ואז כשהו מתחיל אז כולכם רקדו אותו. אם התנועות פשוטות אנשים אחרים גם יוכלו להצטרף. ויחסית זה משהו שדורש מעט הכנות מבחינת פגישה משותפת - כ יאפשר שמישהו אחד יצלם את הריקוד ויעביר לכולם - והם ילמדו בזמנם החופשי.

2. אם זה מתאים למקום ולאופי האירוע : הוספת עיצוב אישי או ברכות אישיות באירוע עצמו. למשל לעשות ספר ברכות מכם ולהשאיר בו עוד עמודים ריקיםפ רבים לשאר האורחים ולבאירוע עצמו, ליד הכספת לששים לארגן שולחן ברכות עם כל ציוד שצריך (מלא טושים וחותמות ומדבקות מגניבות להוסיף לקישוט הברכה) ואז כל האורחים יוכלו להוסיף משלהם ותהייה מזכרת.

3. כיוון שהוא החתן אז בדרך כלל יש זמן בבוקר שהוא לא ממש צריך להתארגנות ארוכה (מתחיל רק בצהריים להתארגן לקשט את האותו ולקחת את הכלה) אז אם הוא רוצה ומתאים ללכת כולכם יחד לאיזה ארוחת בוקר מפנקת.

4. חולצות מגניבות שכולכם תלבשו עם כל מיני משפטים אישיים: אני אוהב את החתן כי הוא מצחיק, הם זוג כל כך מושלם כי XXX, סבתא תמיד אמרה שהוא בחיים לא ימצא מישהי בגלל השיניים העקומות כל מיני כאלה... ובריקודים להחליף לחולצות האלה ואז כל פעם הוא יגלה משפט אחר....
לצפיה ב-'כיצד נשרשר נכונה!'
כיצד נשרשר נכונה!
07/08/2016 | 15:53
21
לאחרונה אני רואה הרבה אנשים שלא משרשרים נכונה בפורום. זה יוצר הרבה בעיות ואז הפורום לא מספיק "קריא" וברור לכולם.

אני מצרפת לינק לכיצד נשרשר נכון - נא להכנס ולקרוא ולוודא שהבנתם.אם יש שאלות וזה לא ברור לפנות אליי במסר אישי ואשמח לעזור.

המשך גלישה מהנה בפורום חתונות
שיימי

לצפיה ב-'שרשור שירי החופה הגדול'
שרשור שירי החופה הגדול
06/08/2016 | 10:14
1
68
בואו בהמוניכים והצטרפו לשרשור זה- בשרשור זה נא לפרסם שירים מהיוטיוב (צרפו לינקים) שלדעתכם מתאימים להיות שירי חופה ולמה לדעתכם הם מתאימים..

מקווה שיהיו פה דברים טובים ומעניינים!!

לצפיה ב-' depeche mode - one caress'
depeche mode - one caress
06/08/2016 | 10:16
60
 שמעתי על זוג חברים שהשתמש בשיר זה כי הם ממש אהבו את דפש מוד וזה שיר אהבה מאוד מיוחד.

לצפיה ב-'כתובה נשית משוחדת'
כתובה נשית משוחדת
03/08/2016 | 14:49
42
שלום, 
כתובה נשית משוחדת
הכתובות כיום תמוהות. ברור לכל בר דעת שנוסחו ונכתבו בדקדקנות בידי הנשים בלבד ולא היו בהם שום יד גברית.
נרשמו חובות הגבר, תשלומיו במקרה אם ..., 
אך משום מה לאישה לא נכתבו כלל חובות!! שלא לדבר על להעניק אהבה שלמה לבעלה לעתיד, גם בעיתות משברים לבוא !!
לצפיה ב-'האדמות אוגוסט 2016'
האדמות אוגוסט 2016
06/08/2016 | 10:04
54
הרי פינה חדשה בפורום...

כל חודש בחודשו אני מאדימה עד 5 גולשים שמקבלים צבע אדום לשם בפורום זה בלבד; על שום מה?

אג'נדת הפורום מעבר היותו פורום מקצועי הוא להוות גם פורום חברתי ופלטפורמה נעימה לדיונים על כל מה שקשור לחתונות ,זוגיות,אהבה,נישואין ושאר ירקות (ולא רק האירוע בלבד) כל עוד לא מדובר בפורמט פירסומי. (אלא גולשים למען גולשים בלבד לשם שקיפות ,ותחושה נעימה יותר -נטולת פרסומות!)

על כן 5 הגולשים שבאותו חודש, יענו לגולשים האחרים בצורה נעימה ויפה,יפתחו דיונים ,ישתתפו בפינות ויתרמו לאווירת פורום נעימה יקבלו צבע אדום בשם - ידוע גם כ-"האדמה".

ניתן להיות מואדמים מספר פעמים שרוצים אין הגבלה. האדמה תעשה בתחילת כל חודש קלנדרי למשך כל החודש.

תהנו!!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה