לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

לצפיה ב-'יש לי יש לי'
יש לי יש לי
28/02/2016 | 19:38
10
210
"אבל למה א-מיניים צריכים הגדרה משלהם? לאף אחד זה הרי לא מפריע."
"אולי עדיין לא פגשת את האישה הנכונה..."
"זו סתם טראומה או איזו בעיה נפשית."
"מה זה א-מיניות? זה פריג'ידיות..."
"אבל אם אין סקס בשביל מה אתה צריך מערכת יחסים רומנטית? זה בדיוק כמו חברות רגילה, לא?"
"א-מיניים הם כאלה פוריטנים מתנשאים."
"גבר א-מיני זה לא גבר."
"נו בטח כולן רוצות אותך אם אתה א-מיני."
"אתה סתם מחפש להבדיל את עצמך מהשאר."

-_-
לצפיה ב-'???'
???
28/02/2016 | 22:35
28
לצפיה ב-'לכל הצהרה אטומה.... '
לכל הצהרה אטומה....
28/02/2016 | 22:57
82
יש תשובה מתחכמת...
לצפיה ב-'אם אנרגיה כמו שאני חשה מהודעתך, נראה לי שאנחנו כחברי הפורום'
אם אנרגיה כמו שאני חשה מהודעתך, נראה לי שאנחנו כחברי הפורום
29/02/2016 | 01:57
4
81
אינם "מתאימים" לך.
שיהיה לך בהצלחה!
לצפיה ב-'נדמה לי שהכוונה היתה למשהו כזה:'
נדמה לי שהכוונה היתה למשהו כזה:
29/02/2016 | 06:38
3
95
שרשור שהיה כאן פעם, מוזמנים לקרוא 

השרשור נכתב בציניות, כן? 
לצפיה ב-'הבנתי.. אם אכן זו הכוונה. תודה עבור ההבהרה'
הבנתי.. אם אכן זו הכוונה. תודה עבור ההבהרה
29/02/2016 | 06:58
20
לצפיה ב-'משעשע ביותר :)'
משעשע ביותר :)
29/02/2016 | 07:57
14
לצפיה ב-'נכון. טענות מאוסות שנמאס לשמוע...'
נכון. טענות מאוסות שנמאס לשמוע...
29/02/2016 | 13:56
28
לצפיה ב-'יש לי גם'
יש לי גם
01/03/2016 | 17:49
1
63
"זה לא שאני חושבת שאת משקרת, אני פשוט לא מעמינה בא-מיניים"
והתגובה שלי:
ואחרי שכל זה לא עזר
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/03/2016 | 03:16
38
זה בהחלט רעיון טוב
לצפיה ב-'יש לי יש לי'
יש לי יש לי
04/03/2016 | 01:59
36
התגובות שקיבלתי:
- " לא נכון! אין דבר כזה"
- " אז למה את נמשכת, חיות?"
- "זה בטוח משהו נפשי, חשבת לעבור טיפול?"
- "עשית בדיקת הורמונים?"

לצפיה ב-'אין אפשרות לעדכן מודעה בלוח ההיכריות, זה אכן כך, או שזה אני?'
אין אפשרות לעדכן מודעה בלוח ההיכריות, זה אכן כך, או שזה אני?
28/02/2016 | 14:15
1
46
לצפיה ב-'מודעה קיימת לא ניתן לעדכן, אבל מה שכן אפשר לעשות'
מודעה קיימת לא ניתן לעדכן, אבל מה שכן אפשר לעשות
28/02/2016 | 15:25
57
זה לכתוב מודעה חדשה ואז אני אמחק את המודעה הישנה. רק תתאם איתי איזה מודעה זו ומתי כדי שאדע את מה למחוק. אפשר כמובן במסר פרטי ולא רק כאן.
לצפיה ב-'חוסר אהדה וקבלה'
חוסר אהדה וקבלה
26/02/2016 | 13:28
3
130
חברי פורום,
לאחר שקראתי מעט מהחוויות האישיות שלכם הבנתי שלא זכיתם "לקבל חיבוק" כאשר סיפרתם על האמיניות שלכם. האם הסבירו לכם מדוע לא יכולים לקבל את זה? האם ביקשתם לדעת מה הסיבה? או שמא הייתם בשוק עד כדי כך שלא חשבתם על זה...
לצפיה ב-'בו נדייק'
בו נדייק
01/03/2016 | 17:58
45
יש ויש,
אבל כשאנשים כותבים בפורום הם לרוב מרגישים יותר צורך לפרק את התיסכול
אז הם ידברו יותר על החוסר קבלה ולא על הקבלה.

ואם אתה רוצה לראות מגוון תגובות אז תסתקל על השירשור שמתחיל ב"יש לי יש לי"

ולא, לצערנו אנחנו לא בשוק כשלא מקבלים אותנו, זה לא יוצא דופן.
אני חושב שבסופו של דבר זה הכל עיניין של פירסום.
זה משהוא שהם לא מקירים ולא יודעים איך לאכול אותו,
ואחוז מעוד גדול של בני האדם לא מעמין במשפט "חיי ותן לחיות"
לכן עם הם לא מקירים את זה ולא מבינים את זה אז זה בתח לא קיים.

אם אתה רוצה להצליח לזהות אדם שיש סיכוי שתהיה לו בעיה עם זה אז ככה:
אם מישהו אומר לך את המישפט "יש לי ראש פתוח" - אז המילה הבא שלו תהיהי "אבל"
לצפיה ב-'התגובות שקיבלתי'
התגובות שקיבלתי
03/03/2016 | 18:49
24
סיפרתי שאני א-מינית למספר מצומצם של אנשים.
חלק מהאנשים הגיבו באדישות. זה מאוד הפתיע אותי, אבל אז הבנתי שזאת תגובה לא כל כך רעה: העובדה שאני א-מינית לא מפריעה להם. 
חלק מהאנשים סיפרו שהם מכירים א-מיניים.
חלק מהאנשים הצהירו שהם אוהבים אותי כמו שאני, וזאת התגובה הכי מחממת את הלב.
לא נתקלתי באף בן אדם שקילל אותי, או זרק לי איזו הערה מעליבה, אבל אני מפחדת מאוד להיתקל בבן אדם כזה.
אני עדיין חוששת לספר לאנשים שאני א-מינית. אני יודעת שבחברה שלנו מיניות נחשבת דבר מובן מאליו, ולכן אני חוששת שאנשים יחשבו שאני נחותה או דפוקה. אחת התגובות שקיבלתי הייתה המלצה לפנות לפסיכולוג.
התגובה הכי מעניינת שנתקלתי בה הייתה "אל תדאגי, זה יעבור".

אני לא יודעת עד כמה אנשים שהם לא א-מיניים מסוגלים להבין אותי, אבל הם לפחות יכולים לאמץ את הגישה של "חיה ותן לחיות", כמו ש- p019 כתבה. 
לצפיה ב-'גם את הקהילה הגאה החברה עדיין לא מקבלת לגמרי'
גם את הקהילה הגאה החברה עדיין לא מקבלת לגמרי
04/03/2016 | 02:13
26
למרות שעברו 70 שנה מאז "התגלית" שהומוסקסואליות זה לא מחלת נפש. עדיין העולם ממשיך בדעות והתגובות הפרימיטיביות והפחדניות שלו.

אז מה הסיבה? לדעתי יש כמה:
- שטיפת מוח חברתית מיושנת ועדיין מושתת דת שהנכון הוא הנטייה ההטרו + אין אדם שאינו אוהב סקס ומי שלא - משהו לא בסדר איתו.
אנשים שגדלו לאמונה שלא מקבלת את השונה וחסרת סובלנות, מן ההגיון שהתגובות תהיינה שליליות ואפילו אלימות לנוכח הנטייה הא-מינית (ולמעשה, לכל דבר השונה מן הנורמה).

- אנחנו פוגעים להם בנקודות רגישות:
גברים יגיבו בצורה שלישית בד"כ כי זה מאיים על הגבריות שלהם. אישה שתטען בפניהם שאינה נמשכת אליהם מינית, והם אינם יכולים לנחם את עצמם ב"נו טוב, היא לסבית" הרי שזה פוגע להם באגו כי מבחינתם, ברירת המחדל להימשך מינית זה אליהם.
נשים יגיבו בצורה שלילית בד"כ כי זה כנראה מחזיר אותן למקרי עבר שנאלצו לקיים יחסי מין בשל אילוצים חברתיים ואנחנו בעצם באים וטוענים שיכלו ללא כל בעיה לאמר "לא" ולא לצאת מזה "פגומות". 
במילים אחרות: ההכרה בא-מיניות עלולה לשים אותן בקטגורייה המשוקצת של נפגעות תקיפה מינית.

לצפיה ב-'שאלה:'
שאלה:
26/02/2016 | 02:55
8
158
האם הייתם רוצים (כמוני) לעשות סירטון בסגנון הזה?

https://youtu.be/kZebYS96HB4

פשוט לפנות לכל העולם ולפתוח במשפט "שלום, אני א-מיני", בשיא הטבעיות ובלי הרגשת צורך להתגונן. כמה שזה היה יכול להיות נחמד...

*אני יודע שחלקכם עשה את זה, השאלה מופנית למי שלא..
לצפיה ב-'מה שמזכיר לי את זה:'
מה שמזכיר לי את זה:
26/02/2016 | 09:54
59
א-מיניים/ות מכמה מקומות בעולם מדברים ישר למצלמה, בלי צורך להתגונן, כמו שכתבת, שמבול.
העליתי את הפרויקט הזה כאן פעם, אבל תמיד נחמד לראות שוב:

ויש עוד א-מיניים/ות שמתייצבים מול המצלמה ומדברים בחופשיות, בעמוד הפייסבוק של הפרויקט. 

לצפיה ב-'זה יכול להיות יעיל '
זה יכול להיות יעיל
27/02/2016 | 22:17
5
28
במשיכת אנשים כמונו אלינו...
אבל אני אישית לא מרגישה צורך לעשות וידאו כזה.  
אני לא מרגישה שאני צריכה לצאת עם משהו או להתוודות, לפחות לא כרגע.

לצפיה ב-'יותר התכוונתי בשביל'
יותר התכוונתי בשביל
27/02/2016 | 23:51
4
21
להיות חופשי ולא להצתרך להסתיר משהו יותר. משהו בשביל עצמי.
לצפיה ב-' אפשר לעשות סרטונים כאלה בעצמנו '
אפשר לעשות סרטונים כאלה בעצמנו
28/02/2016 | 06:50
19
כל אלה שרוצים ומוכנים, כמובן. 

לצפיה ב-'אכן'
אכן
28/02/2016 | 10:05
2
19
אם אתה מרגיש שאתה מסתיר ומחביא את העניין וזה מכביד עלייך
אני מניחה שלצאת מעליית הגג (K?) זו גם דרך.

האמת היא שמכיוון שאני לא מרגישה צורך להתוודות או לדבר על זה, אני גם לא ממש
יודעת אילו תגובות מקבלים אנשים שהם א-מיניים.
קשה לי לתאר שזה משהו מפחיד או קשה...  

לצפיה ב-'אכן, עליית הגג '
אכן, עליית הגג
28/02/2016 | 13:03
1
7
לצפיה ב-''
28/02/2016 | 21:03
לצפיה ב-'עם יש התעניינות לסירטונים כאלו אבל לא יודעים איך להתחיל'
עם יש התעניינות לסירטונים כאלו אבל לא יודעים איך להתחיל
01/03/2016 | 17:53
21
אולי עם יש 3-4 או יותר אנשים שמעוניינים
אפשר להפגש ולעשות את זה ביחד - כך תהיה תמיכה הדדית.

אני אישית לא מרגישה צורך בסירטון כמובן. אבל אשמח לעזור עם תהיה התעניינות.
לצפיה ב-'מחקר אקדמי על הדרת א-מיניות מהשיח'
מחקר אקדמי על הדרת א-מיניות מהשיח
21/02/2016 | 18:13
5
116
שלום לכולן/ם :)
שמי עמיר, אני סטונדט בתואר ראשון בסוציולוגיה ופסיכולוגיה. במסגרת הלימודים אני כותב עבודה בנושא של הדרת א-מיניות מהשיח החברתי: שזה אומר החל מזה שכמעט ואין ייצוג בתרבות הפופולארית לא-מיניות ועד זה שגם היום יש אנשים שלצערי טוענים ש"אין כזה דבר".

גילוי נאות, אני לא א-מיני, אני הומוסקסואל. קראתי הרבה מאמרים אקדמיים, אתרים בתחום, ובלוגים של א-מיניים כדי להבין את הנושא לעומק, אך מכיוון שאני עצמי לא א-מיני אני צריך את עזרתכם, מכיוון שאני חושב שהעבודה תשקף באופן נאמן ביותר את המציאות של להיות א-מיני רק אם ישמע בה הקול של מי שמגדיר עצמו כא-מיני. 

אני ממש אשמח אם יש בינכם אנשים שמוכנים שאראיין אותם בנושא. מדובר בראיון טלפוני קצר בן 15 דק' במקסימום, שעוסק בהכחשה החברתית של א-מיניות. אני רוצה לשמוע מכם איך ההכחשה הזו באה לידיי ביטוי, איך היא משפיעה על היום יום שלכם, ואיך ניתן להתמודד עם ההכחשה הזו ואי הקבלה הזו לדעתכם. הראיונות הם כמובן אנונימיים ואתם עונים אך ורק על מה שאתם רוצים לענות. חשוב שהמרואיינים יהיו אחרי יציאה מהארון כא-מיניים, לפחות בחלק מהמסגרות.

אם אתן/ם מעוניינים או שיש לכם שאלות בנושא אתן/ם מוזמנות/ים לשלוח לי מייל דרך הכרטיס האישי שלי בתפוז:
או פה בתגובות...

תודה,
וכל הכבוד על הפורום.נראה מדהים :)
לצפיה ב-'ברור שהפורום מדהים, יש כאן אנשים נפלאים '
ברור שהפורום מדהים, יש כאן אנשים נפלאים
21/02/2016 | 18:42
1
72
ולגבי העבודה, הנושא אכן ראוי ויש חשיבות לשיח החברתי ולידע בנושא, אז אני מקווה שתהיה כאן היענות גבוהה לעבודה שלך.

ומשהו קטן- אצלנו מעדיפים לומר שאנחנו יוצאים מעליית הגג, לא מהארון 
בהצלחה. 
לצפיה ב-'רשמתי לעצמי '
רשמתי לעצמי
21/02/2016 | 21:21
19
לצפיה ב-'מישהי/ו? :)'
מישהי/ו? :)
22/02/2016 | 15:01
2
22
לצפיה ב-'מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית.'
מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית.
28/02/2016 | 19:20
1
102
לצפיה ב-'רק קח בחשבון שאני אפור-מיני.'
רק קח בחשבון שאני אפור-מיני.
28/02/2016 | 19:21
18
לצפיה ב-'מודעה בלוח ההיכרויות'
מודעה בלוח ההיכרויות
21/02/2016 | 00:50
2
106
בפעם המי יודע כמה לא מצליח לי ליצור מודע בלוח. "הוסף" פשוט לא עובד. מישהו יכול להנחות אותי ?
תודה מראש
לצפיה ב-'גם אני ניסיתי ולא הצלחתי, כנראה יש לתפוז תקלה'
גם אני ניסיתי ולא הצלחתי, כנראה יש לתפוז תקלה
21/02/2016 | 07:13
39
שלחתי בקשה להנהלת תפוז שיסדרו את התקלה, אעדכן, כמובן. 

לצפיה ב-'תנסי עכשיו, אמור להצליח'
תנסי עכשיו, אמור להצליח
21/02/2016 | 19:45
16
לצפיה ב-' א-מיניות ו- BDSM? '
א-מיניות ו- BDSM?
18/02/2016 | 21:42
9
343
מסתבר שאפשר. כלומר מי שרוצה ואוהב/ת. 
אז הנה מאמר שמדבר על האפשרות הקיימת של פרקטיקת BDSM של א-מיניים בעצמם. במאמר מצוטטים א-מיניים שהגיעו מתוך AVEN ודיברו על מיניות, גבולות, הגדרות ורעיונות לסביבה מינית שלא מחייבת רק מין.

מודה שלא קראתי את כל המאמר, אלא רק רפרפתי עליו קלות, אבל אני מניח אותו כאן עבור כל מי שרוצה לקרוא. 
ואגב, זה די נדיר, אבל יצא לנו פעם לדבר מעט על הנושא הזה בהקשר הא-מיני. אני חושב שזה מעניין בהקשר של הגבולות המיניים/א-מיניים וכל השיח שמרחיב את ההגדרות וההקשרים הא-מיניים. מה דעתכם/ן? 

לצפיה ב-'תודה ששלחת. אקרא.'
תודה ששלחת. אקרא.
19/02/2016 | 01:34
21
לצפיה ב-'פעם עשינו כאן סקר קטן'
פעם עשינו כאן סקר קטן
19/02/2016 | 08:57
2
91
ושאלנו את חברי הפורום אם הם היו מעדיפים להיות שולטים או נשלטים.
כולם ענו ששולטים. אז בהחלט נראה לי שיש קשר בין א-מיניות ופחד מאבדן שליטה.
גם לגבי, בכל מני סיטואציות שהייתי, הרגשתי *משהו* מיני רק כשהשליטה בסיטואציה היתה לחלוטין אצלי.
לצפיה ב-'מעניין מה שכתבת! עד כה אני חווה זאת ממקום של מודעות וחיבור'
מעניין מה שכתבת! עד כה אני חווה זאת ממקום של מודעות וחיבור
19/02/2016 | 09:49
57
לכוח שמעניק לנו להתחבר למי שאנחנו באמת והחופש הזה כך חשתי, מעניק לנו אנרגיה לאמת פנימית המשחררת ואין לה צורך להוכיח ו/או להפעיל שליטה ו/או לשחרר שליטה ו/או להיות נשלטת אלא פשוט מתקיימת וקיימת אצל כל אחד ואחת מאיתנו, כמו שזה.
אני לא כל כך מבינה את הקשר לשולטים ונשלטים ופחד מאובדן שליטה.

זה ממש חדש לי מה שכתבת. האם תוכלי להסביר לי ולחבר אותי לכוונתך באופן יותר מפורט ?(כמובן כמה שנכון לך)
ממש אשמח....

תודה לך
לצפיה ב-'ידוע שא-מיניים שולטים '
ידוע שא-מיניים שולטים
20/02/2016 | 09:44
57
ובאמת, בעניין השליטה, זה נשמע לי הגיוני. יש הרבה דברים בחיים שרבים מהא-מיניים/ות יכולים להזדהות איתם בקלות ושמשותפים להם.

ייתכן גם ששליטה זה עניין של כוח חברתי שא-מיניים מרגישים בו נוח מאחר וזה מתאזן עם היחס החסר של החברה לא-מיניים, כלומר אנחנו מרגישים יותר נעים בסיטואציות בהן אנחנו לא נמצאים בעמדת נחיתות או חוסר הבנה וידע בסביבה החברתית-משפחתית שלנו, בעיקר בנושאים הקרובים לליבנו כא-מיניים. 

לצפיה ב-'מהמם, תודה. היו לי כבר כמה דיונים בנושא '
מהמם, תודה. היו לי כבר כמה דיונים בנושא
27/02/2016 | 16:18
2
36
מה אתה מעדיף שאני אשתף בבקבוצת א-מיניים בפייסבוק:
את הקישור למאמר
או
קישור לדיון פה?

לצפיה ב-'Why not both? '
Why not both?
27/02/2016 | 17:15
1
14
לצפיה ב-' '
27/02/2016 | 17:17
3
לצפיה ב-'מעניין. אני בחור א-מיני, חובב שליטה נשית'
מעניין. אני בחור א-מיני, חובב שליטה נשית
28/02/2016 | 00:56
64
לצפיה ב-'האמת שחשבתי על זה לא מזמן'
האמת שחשבתי על זה לא מזמן
28/02/2016 | 19:17
43
דווקא יש לא מעט א-מיניים שמתעניינים ב-BDSM.
הבעיה היא בתודעה החברתית ש-BDSM בהכרח מקושר למיניות ולא מסוגל להתבטא מחוצה לה.
לצפיה ב-'היי זקוקות לעזרתכם'
היי זקוקות לעזרתכם
18/02/2016 | 21:32
5
169

שלום זקוקות לעזרתכם..
במסגרת לימודי תואר ראשון,
אנו עורכות מחקר העוסק במתן סיוע נפשי ראשוני,
המקבל משמעות רחבה בימים אלו
ויסייע רבות בחידוד הכלים לעזרה נפשית בקהילה.
ניתן לענות רק דרך המחשב
המטרה מאוד חשובה
פרס יוגרל בין העונים..
https://telhai.az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_0SS78S...

לצפיה ב-'ארבע ספרות אחרונות של ת.ז? נפלתם על הראש? '
ארבע ספרות אחרונות של ת.ז? נפלתם על הראש?
18/02/2016 | 21:47
2
34
לצפיה ב-'אולי מנסים למנוע מאנשים למלא פעמיים..? '
אולי מנסים למנוע מאנשים למלא פעמיים..?
27/02/2016 | 16:20
1
30
זו יכולה להיות הדרישה של המוסד האקדמי שבמסגרתו זה מתבצע.
לצפיה ב-'אני אשים 6666'
אני אשים 6666
04/03/2016 | 02:21
6
לצפיה ב-'עדיף שתבקשו 4 ספרות אחרונות של כרטיס אשראי XD'
עדיף שתבקשו 4 ספרות אחרונות של כרטיס אשראי XD
20/02/2016 | 09:08
1
48
באמת לא ברור העניין. רוצים להאיר את עיננו לפשר הבקשה המוזרה?
לצפיה ב-' '
27/02/2016 | 16:13
6
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2016 | 14:10
12
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-'בוקר משהו עולה לי מתוך התגובות להודעה הקודמת ששלחתי'
בוקר משהו עולה לי מתוך התגובות להודעה הקודמת ששלחתי
16/02/2016 | 06:30
7
98
אני שמה  מהשיתופים, שיש  חברים  ששיתפו על יחסם/הרגשתם בעניין הזוגיות וההורות וחלקם מתלבטים, חלקם יותר סגורים בנושאים הללו....

השאלה שעלתה לי ואותה אני מבקשת לחלוק עמכם  -
האם לדעתכם וניסיונכם, בכך שהנטייה מקבלת את המקום הנכון לכם בחיים שלכם, האם גם אפשר לומר שנושא הזוגיות וההורות הן בנקודה מסויית. "גרורות" של הא-מיניות ומכאן גם הרצון והחשק לזוגיות והורות  מהזווית ההומוגנית,מקבלת תפנית והתייחסות אחרת שלכם ? יש קשר?

למען הסר ספק שלי אם כתבתי בצורה מובנת את כוונתי, אשאל את השאלה במילים אחרות: 
אם בעולם ההומגני שבנות מתחנכות וחולמות להתחתן ולהקים משפחה וללדת ילדים ממקום מאוד שבטי,מותנה ואוטומטי.
האם הא-מיניות, שחררה גם את הצורך המותנה הזה, או את חלקו עקב גילוי הנטייה?

מה תאמרו?
לצפיה ב-'העולם ההומוגני?'
העולם ההומוגני?
16/02/2016 | 09:38
1
60
התכוונת אולי לעולם ההטרונורמטיבי, זה שבו יש רק גבר-אישה שמתחתנים ומביאים ילדים? העולם היחידי שהיה אפשרי עד לפני כמה עשורים ומי שחרג ממנו נחשב למוקצה חברתית? 
ובכן, א-מיניות אכן שוברת כמה מוסכמות בעולם הזה, אלא שרבים כאן (לפחות אני ועוד כמה שאני מכיר כאן) תמיד היינו עם חשיבה אחרת על מיניות, אהבה וזוגיות. נכון, פעם לא קראו לזה א-מיניות ולא היו שום אמצעים לדעת מה זה ושקיים דבר כזה בכלל, אבל המחשבות בהחלט היו שם.
אבל, זה שאנחנו א-מיניים לא אומר שרובנו מוותרים על זוגיות ואהבה וגם ללדת ילדים. לא כולם/ן כאן חושבים על ילדים ולא כולם/ן כאן רוצים לחיות עם אחרים/ות, אבל כאמור, א-מיניים הם מגוונים ממש כמו שאר האנשים בעולם.

אז א-מיניות באמת "משחררת" כמה דברים שאצל אחרים הם built-in בזוגיות ויחסים כי רובנו יודעים שבניגוד לעולם ההטרונורמטיבי לא חייבים מין בזוגיות ולא חייבים להיות בזוגיות או להביא ילדים, למרות שרוב הא-מיניים כן מחפשים זוגיות ולראיה מה שקורה בלוח הפורום ובשיחות כאן ובמפגשים. 

והערה לסיום, לא רק בנות מתחנכות וחולמות להתחתן ולהקים משפחה, גברים מתחנכים לכך לא פחות, בייחוד בחברה הלא עדינה ונעימה כל כך שאנחנו חיים בה, שלא לדבר על פלחים ששומרים על אורח חיים קפדן ומסורתי. ואגב, לא רק א-מיניים, אלא באוכלוסיה הכללית יש גם הרבה נשים וגברים מיניים שלא חולמים על חתונות וילדים כל כך, גם זה כבר לא מה שהיה פעם, מסתבר. 
לצפיה ב-'K500 אתה מחדד דברים מדהים! תודה לך '
K500 אתה מחדד דברים מדהים! תודה לך
17/02/2016 | 02:53
21
בזכות תגובות כשלך, אני שמחה  שהגעת לפורום זה.

לצפיה ב-'לא רואה קשר אצלי'
לא רואה קשר אצלי
16/02/2016 | 14:07
1
33
בין א-מיניות לאל-הורות.
לגבי זוגיות זה בגלל שאני א-רומנטית (ויש א-רומנטים שהם גם מיניים).

גם לפני שהבנתי שאני א-מינית, לא גיליתי סימנים של רצון להיות אמא. חשבתי שזה יגיע מתי שהוא אבל הנחתי שזה התעכב בגלל שהייתי עסוקה עם לימודים ואח"כ קריירה.
החשיבה שלי היתה רציונלית: צריך לבסס את עצמי כלכלית לפני שאני בכלל מעיזה להביא ילדים - גדלתי במשפחה שלא דאגה להיות מבוססת כלכלית לפני שהתחילה להשריץ. זה לא כיף לגור בבית עני.

אח"כ כבר הבנתי שאין לי עניין להכנס לפרוייקט של הורות בכלל. מכל מיני סיבות שלא קשורות בכלל לנטייה שלי (הרי תמיד אפשר לאמץ אם לא רוצים לקיים יחסי מין)
לצפיה ב-'איזה חיבור לעצמך,וואו! מרשים! לומדת המון מכולכם!'
איזה חיבור לעצמך,וואו! מרשים! לומדת המון מכולכם!
17/02/2016 | 02:49
15
מהניסיון וההבנה שלי עד כה,
לא לחשוב מנקודת מבט של "עדר" ולהפוך למוכתב על ידו, עבורי, זה אינו מובן מאליו ומהאנשים שאני פגשתי שהם "כאלה", יש בהם באופן גורף, חיבור עמוק יותר וגם תודעתי יותר, לעצמם.

השיתופים כאן, מעוררים המון חומר למחשבה/תחושה וגם מלמדים ופותחים בפני חוויה של העוצמות שלכם המהדהדת בין המילים והאותנטיות שאני חשה
.
תודה לך המבורגר666 ולכל מי שמגיב,מפרה,תומך,פותח ומשתף (נכתב בלשון זכר ומכוון לכולם).

שפו לכם אנשים יקרים שמפרים אנשים חדשים כמוני בפלטפורמה זו.

נכתב באהבה והערכה.

לצפיה ב-'נושא הבחינה מחדש קיים אצל א-מיניים'
נושא הבחינה מחדש קיים אצל א-מיניים
19/02/2016 | 09:00
2
29
לדעתי (ולדעת עוד חברי פורום שדיברו איתי על זה), ברגע שהתחלנו להטיל ספק בדבר אחד ש"חייבים לעשות כי כולם כל כך אוהבים אותו", אז ממשיכים להטיל ספק בדברים אחרים כאלה.
לצפיה ב-'מתחברת למה שכתבת. תודה לך. האם יש לך דוגמה נוספת'
מתחברת למה שכתבת. תודה לך. האם יש לך דוגמה נוספת
19/02/2016 | 09:33
15
לכתוב לי היכן  הא-מניות המשיך להדהד לך בחייך והיכן דבר השפיע על דבר?

אני כל כך יונקת את המידע והתמיכה שאני מקבלת כאן, שזה גורם לי לכל כך הרבה שמחה וחווית חופש, שאני פשוט אוהבת ומעריכה את כל מי שמגיב, משתף ומפרה.
זה מחמם את לבי אילו אנשים קסומים יש כאן !!!!

אופס... לא שמתי לב שיצא ממני פרץ של רגש והיות וזה מה שיצא, משאירה זאת איך שזה.
הלן המלכה, תודה עבור ההשראה.
לצפיה ב-'אני מאוד מסכים עם מה שכתבת'
אני מאוד מסכים עם מה שכתבת
19/02/2016 | 19:00
21
חשבתי מה לכתוב ואת כתבת בדיוק את מה שחיפשתי לכתוב
לצפיה ב-'רצח נשים ע"י בני משפחה'
רצח נשים ע"י בני משפחה
15/02/2016 | 16:48
1
53
אני יודעת לשפחות את חלקכן/ם זה מעניין.
אז בעיקבות הרצח האחרון הארץ עשה פרוייקט בנושא:
http://www.haaretz.co.il/st/c/prod/heb/global/homi...
לצפיה ב-'אכן פרויקט חשוב '
אכן פרויקט חשוב
15/02/2016 | 19:53
17
בייחוד שלאחרונה מתרבים הקולות בקואליציה להתחיל לתת נשקים באופן חופשי יותר לאזרחים וכמו בארה"ב, גם כאן הולכים להקים את השדולה למען הנשקים להגנה עצמית. איך זה יגמר בסוף, אנחנו יכולים לתאר לעצמנו.

ודבר נוסף בעניין, מי שמכיר/ה את העמוד "האקדח על שולחן המטבח" בפייסבוק ובעיקר מי שטרם, מוזמנים לעיין בקישור:

לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
15/02/2016 | 00:18
3
109
האמת שאני חדשה- ישנה. יצא לי להסתכל פה בעבר אבל אף פעם לא כתבתי.
רוב חיי הייתי בטוחה שאני א מינית, א רומנטית.
לפני כמה שנים החלטתי להתנסות בדברים מיניים ודווקא היה לי חביב. והבנתי שאולי לזה אני כן יכולה ולרומנטיות אני לא יכולה. אבל אחרי כמה התנסויות בודדות חזרתי להתכנס בתוך עצמי. לאחרונה אני מתחילה לחשוב שיש לי שאיפות רומנטיות. יש בי ים של בילבול ואני מרגישה שכל כך קשה לי להבין מה אני, מי אני, מה רוצה, מה לא רוצה ואז אני פשוט מתרחקת מלפתור את הנושא. כי יש מחשבות ויש פנטזיות אבל זה לא מתממש, או שזה לא נבחן. איך בעצם מגלים את התשובות? 
איך אתם גיליתם מה אתם?
לצפיה ב-'שלום שבלולית'
שלום שבלולית
15/02/2016 | 07:03
60
תודה על השיתוף של הדברים.
אני אישית גיליתי בתהליך ארוך של תהיות ושאלות ביני לבין עצמי מה אני באמת רוצה ומרגיש, בייחוד אחרי שהגעתי לפורום. הבנתי שזה מה שאני אבל שאלות תמיד היו לי והטלתי ספק בדברים כדי לבחון את אמיתותם. גם תוך כדי קריאה ושיחות עם אחרים/ות כאן גיליתי עוד דברים, אז הכל התחבר לי פחות או יותר. 

אז איך מגלים את התשובות? כל אחד/ת והתהליך שלו. יש כאלה שיודעים ומתאימה להם הגדרה כזאת או אחרת ויש כאלה שמתלבטים, מנסים, תוהים, מגדירים עצמם במשהו אחד בלבד ואחרי כמה שנים מגלים שהם בעצם משהו אחר או משהו נוסף להגדרה הראשונה וכו'. אין כאן תשובה אחת או איזו אמת מוחלטת שמתאימה לכל הא-מיניים/ות באשר הם. 

אם, כמו שכתבת, התנסית בדברים מיניים ובחנת את עצמך וההרגשות שלך, אז יש לך פרספקטיבה כלשהי לדברים, גם מה שלא התממש. תשאלי את עצמך מה את באמת רוצה, מה את מרגישה ביחס לאחרים/ות, יש לך משיכה מינית אליהם? עד כמה המשיכה הזו קיימת? אולי רק בסיטואציות מסוימות? את רוצה להיות עם אחרים רומנטית, אולי רק חלק מהזמן? יש עוד הרבה שאלות ומגוון של דברים שנמצאים בספקטרום הא-מיני שאת יכולה להזדהות איתם. אני לא יודע מה מושך אותך ומה את מרגישה, זה את יכולה לדעת על עצמך ואנחנו יכולים לכוון או לתת עצה. 

האם אנחנו יכולים להציע לך לקרוא דברים נוספים או שאת מודעת למגוון הא-מיני הקיים? יכול להיות שחסרים לך חלקים בפאזל שטרם גילית אותם? 
נשמח לשמוע מה דעתך, האם יש דברים נוספים שאת רוצה לחדד, לשאול, לשתף ועוד. אנחנו כאן ומוכנים לעזור בכל דבר. 

לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
15/02/2016 | 16:53
38
אחד הדברים שגיליתי כשגיליתי את AVEN ומאוחר יותר את הפורום זה שלקרוא על חוויות חיים של אנשים אחרים שלפחות בחלקן מהדהדות מוכר עם החוויות חיים שלך זה כמו מראה לתוך הפנים של עצמך.

בעזרת הסיפורים והדיונים בפורום הצלחתי להבין יותר טוב מי אני, כמה ממה שאני מגיע מא-מיניות (האמת שלא הרבה) וכמה מדברים אחרים שבי.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה/השבה, שבלולית, נעים להכיר'
ברוכה הבאה/השבה, שבלולית, נעים להכיר
15/02/2016 | 21:18
38
תודה שכתבת, היות וזה פותח עבורי עוד נקודת מבט להתבונן דרכה ולפגוש את עצמי דרך השאלה שלך ולשתף את החוויה שלי מול הדברים, בקול רם.
.
לשאלתך איך בעצם גיליתי תשובות  - 

אני מתחילה יותר ויותר להבין, שבעצם אני לא גיליתי שאני א-מינית אלא חייתי כך בחוויה הפנימית שלי במשך שנים רבות ורגע לא עלה על דעתי והרגשתי (מחוסר תודעה) שהמיניות, זו בעצם אנרגיה שאינה זמינה עבורי בתדירות "רגילה"  או "נורמאלית" אם בכלל, כפי שהחברה הגדירה זאת עבורינו.
אולי הגילוי עבורי, כרגע, הוא רק הבידול ביני לבין תופעת ההעדר בנושא זה וגם בנושאים אחרים (תודעה בעניין אחד פותח גם להתבונן בנושאים אחרים בחיי).

יש משהו בתהליך שלי שהוא וודאי!
שכשפגשתי את ההסבר על א-מיניות, מיד הרגשתי בבית ובהמשך, כשהבנתי שיש גם פורום לכך, זה הרגיש לי מאוד טבעי להתחבר לכאן ולקבל תמיכה ולתמוך מתוך התהליך שלי.

על פי שאלותיך, להערכתי, אני הייתי מחלקת את ההסתכלות על הדברים משתי נקודות מבט שונות היות וזה מרגיש לי שיש להסתכל לחוד ואז יחד- ביחס למכלול.

כפי שכתבת, זה שיש לך מחשבות ופנטזיות שלא מתממשות, מרגיש לי לבדוק אם יש לזה קשר לנטייה של הא-מיניות.
אני מכירה אנשים רבים ששופעים בפנטזיות ומחשבות ולא כל דבר הם הולכים ליישם וזה מספיק להם מעצם הפנטזיה ו/או המחשבה.כמו אנשים שמאוהבים בתחושת הרומנטיקה והאינטמיות שהיא מביאה וזה מספק אותם.

שבלולית, יש עניין אחד שלא הבנתי, מה זה עבורך א-רומנטית?
אשמח להבהרה ממך

לגבי הבלבול שציינת - 
זה מאוד טבעי שיש גם חווית בלבול, אף אחד לא באמת יודע מה הם הוראות ההפעלה הנכונות רק לנו באופן אישי. 
מרגיש לי שאת בתהליך וחלק מתהליך, זה בלבול ואם זה אכן כך גם עבורך, זה בסדר שזה כך .
כשאני חווה בלבול, עבורי זה סימן שאני מתחילה תהליך ואז אני ממתינה עד שנוצרת לי בהירות.
דרך אגב, ההמתנה, היא אינה פסיבית. אני קוראת, מקשיבה להרצאות,מדברת עם אנשים שאני מעריכה את דעתם,מקבלת תמיכה ועוד...

K500 ו p019  מדהים מה שכתבתם ובהחלט אהדהד את תגובתכם.

לצפיה ב-'מודעה בלוח היכרויות'
מודעה בלוח היכרויות
12/02/2016 | 20:37
1
83
אני חדשה. מישהו יכול להסביר לי איך מפרסמים מודעה ? מלאתי את הפרטים ולא הצליח לי לשלוח.
לצפיה ב-'שלחתי לך הודעה בעניין, מקוה שיסתדר.'
שלחתי לך הודעה בעניין, מקוה שיסתדר.
12/02/2016 | 23:14
19
לצפיה ב-'מעתיקה שאלה שכתבתי בתגובה לדיון שעלה במפגש .אשמח לתגובתכם.'
מעתיקה שאלה שכתבתי בתגובה לדיון שעלה במפגש .אשמח לתגובתכם.
12/02/2016 | 00:50
43
127
אני חדשה בפורום ומתעניינת בשיתופים על התחלת הדרך של מי מכם, כא-מיניים.

שיתוף קצר ,
בכלל לא ידעתי שיש נטייה של א-מיניות גם שהחוויה הפנימית שלי הייתה "כזו".
כשהמידע הגיע אליי, מיד הגבתי מתוך משהו פנימי וזה קרה לי באופן טבעי, כך שאני אומנם חדשה בפורום...
המשך>>
אני חדשה בפורום ומתעניינת בשיתופים על התחלת הדרך של מי מכם, כא-מיניים.

שיתוף קצר ,
בכלל לא ידעתי שיש נטייה של א-מיניות גם שהחוויה הפנימית שלי הייתה "כזו".
כשהמידע הגיע אליי, מיד הגבתי מתוך משהו פנימי וזה קרה לי באופן טבעי, כך שאני אומנם חדשה בפורום ועם זאת, מאוד "ותיקה" מבחינת ההדהוד הפנימי של הנטייה שלי.

הנושא שעולה לי -
האם תסכימו לשתף  מה עברתם ואיך התמודדתם עם השלב הראשוני של גילוי הנטייה הא-מינית?

שאלות שהייתי שמחה לקרוא שיתוף על השלב ההתחלתי (מה שנכון לכם)
מה זה עשה לכם בהתחלה?
מה הרגשתם?
מה היה החשש המרכזי שלכם?
את מי שיתפם?
באיזה שלב הייתה הכרה וקבלה שלכם את הנטייה?
מי בסביבה התנגד או לא קיבל זאת?
מי כן קיבל ותמך?
האם חשתם בודדים?
האם חשתם שאתם נושאים סוג של סוד?
באילו קשיים נתקלם?
אילו תובנות ופיתרונות גיליתם?
האם כיום כל החברים הקרובים שלכם הם א-מיניים?
איך היחס שלכם בעניין זוגיות וילדים? 

לצפיה ב-'דיון על קבלת קיומם של א-מיניים בקומקס אינטרנטי'
דיון על קבלת קיומם של א-מיניים בקומקס אינטרנטי
10/02/2016 | 11:01
4
66
להלן קישור לקומיקס אינטרנט בו דנים על א-מיניים (דף אחד - שאר הקומיקס לא קשור)
http://leftoversoup.com/archive.php?num=137

עם נתקלתם באומנות מכל סוג (סיפורים/ציורים/קומיקס וכמובן טלוויזה) שדנים בא-מיניות - תרגישו חופשי לענות להודעה זו עם המידע.
לצפיה ב-'אולי נעשה קומיקס עם גיבור א-מיני XD'
אולי נעשה קומיקס עם גיבור א-מיני XD
13/02/2016 | 13:56
3
21
עם הרפתקאות, מתח והרבה הרבה אקשן!!!!!!
כמובן שהגיבור חייב להיות יפיוף ששווה ציור 
לצפיה ב-'זה רעיון טוב!!! '
זה רעיון טוב!!!
13/02/2016 | 18:15
3
לצפיה ב-'נו? למה את מחקה? '
נו? למה את מחקה?
14/02/2016 | 12:42
1
4
לצפיה ב-'אההה.... אבל אין לי רעיון מעניין כרגע... '
אההה.... אבל אין לי רעיון מעניין כרגע...
15/02/2016 | 12:21
3
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:53
7
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

לצפיה ב-' נוער וצעירים- סקר של איגי:'
נוער וצעירים- סקר של איגי:
09/02/2016 | 06:53
1
55
איגי יוצא בסקר גדול שמטרתו לתת תמונת מצב על מערכת החינוך ובתי הספר מנקודת המבט של הנוער הגאה.
הסקר מיועד בעיקר לתלמידים ויש בו היגדים שונים ושאלות הקשורות לנטיה מינית.
מוזמנים/ות לענות על הסקר:

לצפיה ב-'אני ממליץ בחום לענות על הסקר. '
אני ממליץ בחום לענות על הסקר.
10/02/2016 | 02:16
3
לצפיה ב-' *מסיבת חיבוקים\כירבולים* - 12.2.2016 , ת"א '
*מסיבת חיבוקים\כירבולים* - 12.2.2016 , ת"א
09/02/2016 | 01:29
3
109
*מסיבת חיבוקים\כירבולים* - 12.2.2016 - כל הפרטים באיוונט פייסבוק
(אני לא קשורה, רק מעבירה הלאה)
לצפיה ב-''
09/02/2016 | 22:50
34
נשמע ממש מגניב..
לא חושבת שהיה לי אומץ ללכת למשהו כזה...
לצפיה ב-'נשמע כמו חממה להטרדות מיניות'
נשמע כמו חממה להטרדות מיניות
28/02/2016 | 19:23
1
15
לצפיה ב-'נשמע שאתה ממהר לשפוט בלי להכיר '
נשמע שאתה ממהר לשפוט בלי להכיר
28/02/2016 | 22:26
11
לצפיה ב-' האחרונה שכתבה בלוח ההיכרויות "בעילום שם":'
האחרונה שכתבה בלוח ההיכרויות "בעילום שם":
06/02/2016 | 00:51
83
כתבת שתי מודעות אבל בלי פרטי התקשרות. כתבי לי בבקשה מסר בפרטי כדי שנוכל לתקן את המודעה, אם תרצי, תודה. 
לצפיה ב-'אירוניה '
אירוניה
08/02/2016 | 21:11
14
176
נוסעת הביתה בערב על איילון, בדרך פרסומת גדולה במקביל ובצידו השני של הכביש
האות A גדולה ומוארת מסיתה את מבטי מהכביש אליה.
במאמץ טיפה יותר גדול (האותיות לא מוארות) אני רואה שגם רשום BABE
ואז במאמץ אף גדול יותר (אותיות לא מוארות ובכתב קטן יותר)  קולטת שרשום drive safely 

בקיצור.. הביטחון קודם להכל... 
אלא אם כן מעורב כסף

מי עוד התעצבן היום??  
לצפיה ב-' אני. קיבלתי תלוש משכורת ומאז רק מנסה להדחיק '
אני. קיבלתי תלוש משכורת ומאז רק מנסה להדחיק
09/02/2016 | 01:27
2
35
לצפיה ב-'לא צריך '
לא צריך
09/02/2016 | 22:37
35
להסתכל על תלוש המשכורת... בשביל מה זה טוב?
לצפיה ב-'גם אני לא קיבלתי את התלוש'
גם אני לא קיבלתי את התלוש
10/02/2016 | 19:27
32
איזה מוזר...
לצפיה ב-'אותי עיצבן ש...'
אותי עיצבן ש...
09/02/2016 | 06:35
5
50
ששלדון קופר הדמות הא-מינית הניצחית מהמפץ הגדול איבד את בתוליו והעיד על כך שזה היה מדהים. עד שיש דמות א-מינית אחת שגם שונה ומעניינת, האם יהפכו אותו מעכשיו לדמות מינית??
לצפיה ב-'אולי לדמות א-מינית בהכחשה? לך תדע.. '
אולי לדמות א-מינית בהכחשה? לך תדע..
09/02/2016 | 22:41
31
אבל אל תדאג.. יהיו דמויות אחרות.
אגב, ראיתי סרט שנקרא... z for zaacharia
נראה לי שהדמות שם א-מינית

לצפיה ב-' מזל שהפסקתי לראות לפני שהגעתי לזה '
מזל שהפסקתי לראות לפני שהגעתי לזה
10/02/2016 | 01:16
10
לצפיה ב-'לא כל כך מסכימה'
לא כל כך מסכימה
10/02/2016 | 10:46
2
34
כי:
א. היתה תחושה חזקה בסידרה שזה עומד להגיע - אני שמחה שזה מאחורי - עכשיו אני יכולה להנות מהסידרה בלי להלחץ מעד כמה רע זה יהיה.
ב. הוא לא אמר שזה היה מדהים - הוא אמר "נהנתי יותר ממה שציפיתי" וסביר להניח שהוא חשב שלא יהנה בכלל.
ג.כל הפרק הם השוו את היחסי המין של שלדון לצפייה בסרט מלחמת הכוכבים החדש.
והיה ברור שהם נהנו מהסרט הרבה יותר ממה שהוא נהנה מהמין.
ד. בסוף הפרק הוא חולם שמישהו שואל אותו - "איך היה" והוא עונה "היה נפלא". ואז שואלים אותו "ואיך יהי לאימי" והוא עונה "היא פחות נענת, היא לא כל כך אהבה גם את הסרטים הקודמים" (או משהו בסגנון - לא זוכרת בדיוק)
ה. הם בהחלט לא הפחו אותו למיני - הוא מציין שהוא דווקא מחקה ליום ההולדת הבא שלה (זו היתה מתנת יום ההולדת שלה) שבו הם יעשו את זה שוב.

עכשיו הצבעה - כל מי שהיה כאן בחייו במערכת יחסים עם אדם מיני - האם הייתם קונים את האופציה לקיים יחסים מין בקצב של פעם בשנה?

דרך הגב - אני לא, אבל אני לא הייתי נכנסת למערכת יחסים עם אדם מיני מראש בגלל זה.
"הסרט עלה על כל הציפיות" - הוא אפילו לא חושב שיכול להיות ששואלים אותו
לצפיה ב-'אני כן'
אני כן
10/02/2016 | 19:29
23
אבל לא נראה לי שיש מישהו מיני שהיה קונה את זה
לצפיה ב-'כן, את צודקת'
כן, את צודקת
15/02/2016 | 16:30
10
שמעתי שמועות שהם הולכים לשכב ופחדתי שיקלקלו לי את הדמות, אבל באמת בסוף ראו שהוא נשאר א-מיני בדיוק באותה המידה חחח
לצפיה ב-'אם כבר איילון'
אם כבר איילון
09/02/2016 | 09:31
2
38
אז יש שם במרחק לא גדול אחד מהשני, שני שלטים גדולים של הזוועה התורנית, אפליקצית Blindspot, בטח ראית.
גם בזה מעורב הרבה כסף כמובן וחרף המחאות בציבור ובתקשורת, הרפאלי'ס ממשיכים עם זה כאילו לא קרה כלום. 

לצפיה ב-'חשבתי שהולכים לאסור את זה '
חשבתי שהולכים לאסור את זה
09/02/2016 | 22:42
1
6
לצפיה ב-'מי יאסור? הכסף מדבר '
מי יאסור? הכסף מדבר
10/02/2016 | 06:43
3
לצפיה ב-'מפלגת העבודה'
מפלגת העבודה
10/02/2016 | 11:09
21
לא יודעת עם תקראו לזה אירוניה - כי כשזו דרך ארץ אז מה אירוני בזה?

לפני חודש הליכוד רצה לבצע אקט "דמוקרטי" ולבצע בחירות פנימיות עם מועמד יחיד.
כולנו חשבנו שזה מגוכח.
ביום ראשון מפלגת העבודה כינסה ישיבת מפלגה (ישיבה על העבודה כוללת את החכים + הצירים של המפלגה - שנבחרים ע"י סניפים או ממונים ע"י ועדה - גיליתי זאת ביום ראשון) "לדון" במצא המידיני שלי.
שמתי לדון במרכאות כיוון שאולי אנשים דיברו אבל ראש המפגלה דעג שיהיה רק מצע אחד שאפשר יהיה לבחור בו.
ואז למחרת הוא שלח מייל על הדמוקרטיה הגדולה של מפלגת העבודה  (או האבודה) ועד כמה זה ניפלה שהמצע שלו נבחר ב100% (פחות 3 קולות ופחות כל הקולות שלא בחרו לא בעד לא נגד ולא נמנעו - כנראה כי כמוני הם מצאו את כל הסיפור מגוכח - דרך הגב - אני לא ציר במפלגה כך שאין לי זכות בחירה).

אז העצבים שלי בהודעה הזו אינו על המצע של הרצוג - כי לא בפוליטיקה עסקינן, וגם עם הייתי חושבת שהוא מצע נפלא הייתי עדין מתעצבנת על הדרך.

המסקנה שלי - כל פעם שאתם שומעים שמשהו נבחר ב100% (פחות אפסילון) תדעו שזו לא באמת היתה בחירה.
לצפיה ב-'הערב נסעתי שוב על איילון '
הערב נסעתי שוב על איילון
11/02/2016 | 21:14
19
וראיתי ששינו את התאורה בשלטים שם  

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה