לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72867,286 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

לצפיה ב-'אני חדשה כאן'
אני חדשה כאן
10/05/2016 | 22:26
9
479

איזה כיף שגיליתי בכלל את המושג הזה ואת הפורום הזה.אני מרגישה ששנים(בערך 15) חיפשתי הסברים למה שאני עוברת.אני בת 40+ אימא ל3 ילדים מדהימים, נשואה באושר לבעל מדהים מקסים מכיל והכי אמפטי ומבין.בתחילת ההיכרות הסקס היה שם אך לעולם לא תפס מקום מרכזי.בהדרגה לאחר 7-8 שנים החשק המיני ירד אצלי.באופן טבעי הוא נאלץ להסתגל אליי ואני במקביל מנסה לבוא לקראתו תך כדי טיפול מיני ועוד כל מיני...לא עזר כלום והסלידה ממין רק התחזקה עוד ועוד.כמובן שזה תיסכל אותי כי לא הצלחתי לתת לו את מה שביקש.למזלי,בעלי הוא לא אדם מיני במיוחד ולא רודף סקס ,בנוסף גם אדם מקבל ותומך,ולכן זה מאפשר להמשיך זוגיות מעולה מכל הבחינות.(שיתוף אמון תקשורת פתיחות).יש בינינו סקס פעם ב....לא תמיד מוצלח...לפעמים כן ולפעמים לא..אבל בגדול הדחף אצלי פשוט לא קיים.אני יכולה גם חודשים בלי.כל הרמזים המיניים דוחים אותי,סצינות בטלויזיה וכדומה.
שאלתי היא: האם אני א מינית אפורה?והאם הגיוני שזה יכול להגיע באמצע החיים?יש לציין שעד שזה התחיל, היו לי המון מערכות יחסים מיניות ומוצלחות.
שוב תודה על שאתם קיימים אני מקווה למצוא כאן תשובות לתהיות ולשאלות שלי.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
11/05/2016 | 07:06
2
184
טוב לדעת שגילית את המושג כעת, תמיד טוב מאוחר מאף פעם לא.

לגבי ההגדרה מה את, את זה אנחנו לא מתיימרים לאבחן כי אנחנו לא יודעים מה את מרגישה אצלך בפנים. מה שכן, אנחנו יכולים לכוון ולעזור אבל רק את יכולה לדעת מה את או עם איזו הגדרה את מזדהה.

יכול להיות שאת א-פורה ובאמצע החיים, אין כאן משהו סותר. אבל, צריך לשים לב להגדרות. אם את מדברת על חשק מיני ולא על משיכה מינית, זה קצת שונה ואסביר:
חשק מיני, הוא מה שמרגישים בעוררות מינית, מעין דחף למגע מיני או פעילות מינית (לא רק סקס, גם אוננות למשל). לרוב הא-מיניים/ות יש חשק מיני אבל הוא לא מופנה כלפי אחרים.
משיכה מינית, היא מה שמרגישים כלפי אחרים, כלומר הנטיה המינית. לרוב הא-מיניים/ות אין משיכה מינית לאחרים/ות או שהם נעים על הספקטרום הזה. 
כך יוצא שגם אם יש לך חשק מיני, זה לא מחייב שתהיה לך משיכה מינית. 

זה על רגל אחת, יש עוד הגדרות לכמה דברים בנושא הא-מיני. השאלה מה את מרגישה באמת. את נמשכת מינית לבעלך? רק פעם ב..? האם את יכולה לחיות בלי סקס זוגי כלל או שרק בסיטואציות מסוימות כן יש לך משיכה? אלה שאלות שבני/ות זוג כמוך התלבטו בהן בשנים האחרונות (כאן בפורום) כשגילו בדיוק כמוך, שיש א-מיניות בעולם ושאולי הם נמצאים בספקטרום הא-מיני, דבר שהיה חוסך להם הרבה תיסכולים, מתח זוגי וטיפולים מיותרים לעיתים.  

מעבר לזה, אנחנו כאן תמיד ומוכנים לעזור. גם אם לא מצאת תשובה מייד או שאת לא בטוחה לגבי דברים, אפשר לשאול עוד, לחדד דברים, להתלבט ועוד. את מוזמנת לתהות יחד איתנו בכל עת, בהצלחה.  

לצפיה ב-'בתגובה'
בתגובה
11/05/2016 | 09:57
1
144
תודה על התייחסות רגישה ומעמיקה.אני לא חווה חשק מיני בכלל.קשה לי מאוד להגיע למצב כזה.זה קורה פעם ב...רק אם אני ממש מתאמצת להביא את עצמי למצב כזה ולמען אישי האהוב.אני מרגישה שאני יכולה לוותר על סקס כל חיי ואף גם עם עצמי לבדי אין לי צורך בכך.
לגבי משיכה מינית, אני לא חווה דבר כזה.לא עם אף אחד .בעבר כן אך היום לא.אני חושבת ששני המונחים שציינת התחילו בהדרגה ויחד לרדת אצלי.אין בינינו תשוקה זה לא קיים.שוב אציין כי יש בינינו אהבה גדולה ועמוקה הערכה חברות אמיתית פתיחות ותקשורת מעולה וגם חוש הומור.
אני אשמח אם תמשיכו לכוון אותי בתהליך הגילוי עצמי שלי.אני מרגישה שמצאתי אנשים עם נטייה כמוני אבל לא בדיוק כי כן חוויתי מיניות טובה בעבר ולא מעט וההיעלמות שלה בחיי מהווה עבורי תעלומה.ההנחה שלי שזה התחיל עקב סטרס ומתח כרוני או שמא עקב חוויות מיניות מרובות מידי.
מה דעתך?
לצפיה ב-'אוקי, אז ככה:'
אוקי, אז ככה:
11/05/2016 | 15:43
129
אזכיר שאנחנו לא מאבחנים ולא יודעים לאבחן, אנחנו מציעים הגדרות וחוויות אישיות שמהן את יכולה לקחת את מה שאת מזדההה איתו. לא כל דבר שיש אצל אחרים/ות חייב להיות אצלך בדיוק, כמו שאצלנו כאן הא-מיניות לא זהה אחד לאחד אצל כולם בדיוק באותה צורה. יש כאלה שנמשכים רק לפעמים, יש כאלה שאף פעם לא, יש כאלה למגדרים מסוימים וזה ממשיך עוד ועוד. האנושות התחילה לדייק את עצמה מסתבר וזה עושה רק טוב למי שמוכן/ה לראות ולהבין את הדברים הללו.

חוץ מזה, אני מבין מרוח הדברים שלך שהיחסים (הכלליים, לא מין) עם בן זוגך הם טובים למדי ושהסקס הוא לא מה שעל פיו יקום ויפול דבר.

יכול להיות שהתשוקה שלך ירדה, יכול להיות שהמשיכה שלך ירדה וגם יכול להיות שהם לא ממש היו שם כל השנים והרבה מזה היה מעין "אוטומט" חברתי- מי יודע? לא מתיימר לתייג, חלילה, רק מעלה כאן סברה. ואגב, יש א-מיניים שכן חווּ יחסים מיניים בעבר אבל הבינו שהם לא נמשכים לזה, אין סתירה בין הדברים. העבר לא בהכרח מעיד על הווה במקרה הזה, בייחוד כשקיים חוסר ידע כללי בחברה על א-מיניות והאפשרויות השונות בה.  

בכל אופן, אם את מרגישה שסקס לא מדבר אלייך ואת דוגלת בזוגיות נטולת סקס, יכול להיות שאת א-מינית. אגב, האם את רומנטית? כלומר כן אוהבת מחוות רומנטיות זוגיות עם בעלך? כי אם כן, אז אולי את א-מינית הטרו רומנטית, כלומר כן בעד זוגיות על בסיס רומנטי, אבל ללא הסקס וזה דבר שהוא בהחלט קיים.

לצפיה ב-'הי גוי'
הי גוי
11/05/2016 | 12:52
2
108
.תודה על הדברים שכתבת, אני ככ מזדהה איתך.גם אני בת 40 ואמא לשלושה מהממים ומכירה את התחושות שתיארת.
טוב לדעת שאני לא לבד...
לצפיה ב-'אתן בהחלט לא לבד'
אתן בהחלט לא לבד
11/05/2016 | 15:54
91
יש לא מעט זוגות שמרגישים והרגישו את אותן תחושות כמו שלכן, חלק עבר כאן בפורום והתייעץ על סוגיות כאלה בדיוק.
גם גברים שכתבו על בת הזוג וגם נשים שכתבו על בן הזוג, יש דמיון בין המקרים השונים וכמובן שאצל כל אחד זה שונה. חלק לא ידעו על א-מיניות ולמה אין להם/ן משיכה לשני, חלק שגילה את הא-מיניות התחיל לשאול שאלות ועוד.

מקווה שנוכל לעזור בכל מה שאפשר עד כמה שניתן.  

לצפיה ב-'לטלטול אחת'
לטלטול אחת
14/05/2016 | 20:07
74
היי.אני שמחה .כי גם אני עד לפני שבועיים חשבתי שאני חריגה...האמת שיש לי חברה שהיא גם באותו מצב.אני לא יודעת כמה להשקיע מחשבה בלנסות לשנות את הנטייה הזו והאם זה בכלל אפשרי.אגב,האם את מרגישה רגשות אשם?
לצפיה ב-'יש המון מאיתנו'
יש המון מאיתנו
11/05/2016 | 16:27
98
רק צריך יותר מודעות

לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
17/05/2016 | 09:44
1
42
נקלעתי לכאן מהדף הראשי והזדהיתי, לכן מגיבה מנסיוני.
אני בת 43. אמא לשניים. בזוגיות אוהבת ועמוקה בת 22 שנה. תמיד הייתי אישה מאוד מינית, בהרבה יותר מבעלי. אני זו שיזמתי סקס ברב הפעמים וחשק מיני היה חלק מההוויה והתחושה הגופנית היומיומית שלי.
עם השנים חלר ירידה במשיכה המינית לבעלי וזה דבר טבעי שקורה בין זוגות שחיים בקשר ארוך טווח. זה קורה אצל הרוב המוחץ של הזוגות, ללא תלות ישירה לטיב הקשר ביניהם. ראי המקרה שלי וכן שמעתי מלא מעט חברות ואנשי מקצוע בתחום. אני יכולה להגיע איתו לעוררות מינית וסקס טוב, אבל זה יקרה בזכות עבודת גירוי ולא בזכות משיכה פיזית עצמונית שתתעורר מהמגע בו, כמו שהיה בתחילת הקשר.
דבר נוסף שהרבה נשים לא מודעות אליו - אמצעי מניעה הורמונליים הורגים את הליבידו. כן. לא רק גלולות. גם התקן רחמי מירנה שמפריש פרוגסטרון. זוהי עובדה שרופאי נשים שוללים וטוענים לחוסר קשר, אבל מנסיון אישי ומקריאה מעמיקה ברשת, במיוחד פורומים אמריקאיים (בעברית כמעט ואין חומרים. הנשים הישראליות כנראה בגדול חוששות מחשיפת פרטים אינטימיים במדינה קטנה בה כולם מכירים את כולם) עולה כי נשים רבות חוו זאת על בשרם וכאשר הפסיקו להכניס הורמונים לגופם הכל חזר לקדמותו, כולל החשק.

אז הנה לך שתי נקודות למחשבה.
וכן, גם עומס יומיומי, שלא משאיר לך זמן איכות לעצמך ולהתחבר לגוף שלך, הורג את החשק. אני אחת לחודשיים לוקחת לי יום חופש מהעבודה לעצמי. להיות בבית לבד כמה שעות, בלי ילדים, בלי עבודות בית. לצפות בפורנו שאני אוהבת, לוקחת לי את הזמן לאמבטיה מפנקת ואוננות ארוכה ואיטית כמו שהגוף שלי צריך...
לצפיה ב-'תודה על העצות והשיתוף'
תודה על העצות והשיתוף
17/05/2016 | 10:03
23
אני אכן מזדהה עם מה שכתבת.גם אנחנו מגיעים לסיטואציות מיניות לא בקלות ...מנסים ליזום ולפנות לזה זמן.אני שמחה לשמוע שאנ לא לבד בעניין הזה.ככל שאנינכנסת לזה יותר אני מבינה שיש עוד המון נשים כמוני שלא מבינות מה קרה להן..כמה חשוב השיתוף והמודעות..
לצפיה ב-'שני דברים על הפרק: '
שני דברים על הפרק:
08/05/2016 | 06:58
125
 אחד, ל-AVEN יש מגזין נחמד והפעם הוא מוקדש ליחסים א-מיניים מכל הסוגים. הקריאה קצרה ונחמדה, שימו לב שבסוף יש פנייה לקראת המגזין הבא, מי שרוצה לכתוב שם, אפשר לשלוח להם חומרים. יהיה מעניין לראות נציגים משלנו  

המגזין:

שניים, לוח ההיכרויות התעדכן בימים האחרונים בכמה מודעות חדשות, קפצו לביקור ושיהיה בהצלחה. 
לצפיה ב-'אם עוד לא מכירים, השיר טוב לי ככה'
אם עוד לא מכירים, השיר טוב לי ככה
02/05/2016 | 22:55
1
100
של אפרת קולברג. מדבר על חוסר רצון בקשר רומנטי. (לא מסיבות של א-מיניות, אבל בכל זאת אין הרבה טקסטים שעוסקים ביתרונות של לא להיות ב.. או לרצות קשר כזה)
לצפיה ב-''
03/05/2016 | 06:36
2
לצפיה ב-'הספר- מותר האדם מן האדם'
הספר- מותר האדם מן האדם
02/05/2016 | 11:10
2
147
שלום 
מתוך ההקדמה :
הנובלה שלפניכם מתארת עתיד אפשרי, שבו רוב בני אדם אינם מתרבים בצורה מינית ואינם זקוקים עוד למין בחייהם. במציאות כזאת נשמר התא המשפחתי, אבל הדחף המיני איננו. 
גיבור הסיפור הוא אנתרופולוג עתידי, החוקר חברות "פרימיטיביות" שבהן המין עדיין משמש כציר מרכזי. הוא מגיע לאיסלנד שבה מתקיימת חברה שכזאת, ומכאן מתגלגל סיפור הרפתקאות המעמיד בספק אמיתות מוחלטות שבהן האמין עד אז.
האם מותר האדם מהאדם? מתייחס לסוגיה המינית בזווית לא מקובלת ומשלב פנטזיה עתידית עם סיפור הרפתקאות. זהו ספרו הראשון של ד"ר מגל ספיר, מרצה וחוקר בתחומי הכימיה."

מישהו קרא ?
לצפיה ב-'נייט'
נייט
03/05/2016 | 12:30
18
לצפיה ב-'זה נשמע ספר מעניין אבל...'
זה נשמע ספר מעניין אבל...
03/05/2016 | 17:35
50
יש לי הרגשה שהמסר שלו בסופו של דבר הוא שסקס זה דבר הכרחי וזה קצת מוריד לי מהספר הזה.
לצפיה ב-' מפגש א-מיניים במרכז הגאה בת"א - יום ד' 4.5 '
מפגש א-מיניים במרכז הגאה בת"א - יום ד' 4.5
02/05/2016 | 01:05
69
(סליחה שברגע האחרון)

המפגש הבא במרכז הגאה בת"א (בתוך גן מאיר, רח' קינג ג'ורג') -
יום רביעי 4.5.2016 בשעות 18:00-20:00

ניפגש, נשב ולא נדבר על השואה. 

פייסבוק: האיוונט הסגור (שרואים רק חברי הקבוצה)
    -       האיוונט הפתוח (שכ-ו-ל-ם רואים)

המפגש מיועד לכל הקשת הא-מינית (ולמתלבטים, כמובן)
בואו בהמוניכן\ם!

(תביאו איזה חטיף בקטנה, אם בא לכם )

אם אף פעם לא הייתן\ם ויש חששות - תכתבו לי ונדבר על זה

לצפיה ב-'הכרות'
הכרות
30/04/2016 | 22:04
2
166
גבר בן 39 חתיך. מחפש בחורה לחברות אמיתית
לצפיה ב-'מי? מה?'
מי? מה?
01/05/2016 | 06:30
94
אתה א-מיני, בספקטרום, מחפש מה?
אם אתה חלק מהפורום, כתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום, שם הסיכויים למצוא גדולים יותר. כמו כן, כתוב מה אתה מחפש וגם על עצמך, כדי שידעו שאתה עוד כמה דברים חוץ מ"חתיך". בהצלחה. 
לצפיה ב-'לא הבנתי מה הקשר בין הרצון לחברות אמיתית'
לא הבנתי מה הקשר בין הרצון לחברות אמיתית
01/05/2016 | 11:36
81
וההדגשה שאתה "חתיך".
(בהנחה שאתה יודע לאיזה פורום הגעת...)
לצפיה ב-' "מה א\נשים באמת עושים כשהם מאוננים" '
"מה א\נשים באמת עושים כשהם מאוננים"
29/04/2016 | 23:41
144
Buzzfeed אספו עדויות של א\נשים שונים ומגוונים לגבי הרגלי האוננות שלהם.

כולל כמה חבר'ה א-מיניים (מס' 13, 18, 19, 37).
4 מתוך 40! כל הכבוד ל-באזפיד!

המאמר באנגלית.
כולל תאורים של פעולות ומילים מפורשות שמתחייסות לאיברי מין ונוזלי גוף.
פעמיים מופיע ציור של חזה נשי.
הנימה הכללית היא חיובית וקלילה.

לצפיה ב-'כתבה ממאקו'
כתבה ממאקו
28/04/2016 | 18:28
4
147
היום פורסמה במגזין סוף השבוע של מאקו כתבה במדור "בריאות" על אנשים שהיו להם קשיים בזוגיות והתגברו עליהם.

באמצע הכתבה הופיעה הפסקה הבאה:

"יש אנשים שאינם מצויים בזוגיות כי זה לא מושך אותם וכי באמת ובתמים זה לא מתאים להם או כי הם מעדיפים את החופש והעצמאות הטמונים ברווקות. כ-1-3 אחוזים מהאוכלוסיה הכללית אף מגדירים עצמם כ-א-מיניים, שאינם מתעניינים לא רק בזוגיות, אלא גם ביחסי-מין, והם חשים בנוח עם זה. ישנם אנשים שאינם בזוגיות בשל קשיים עמם הם מתמודדים סביב זהותם המינית [...]".

כשקראתי את הפסקה בפעם הראשונה שמחתי מאוד שמופיע בכתבה המושג המפורש "א-מיניות".
כשקראתי את הפסקה בפעם השנייה ההתלהבות שלי קצת נעלמה. הכתבה טוענת שא-מיניים לא מתעניינים בזוגיות, אבל זה לא נכון. חלק מהא-מיניים מתעניינים בזוגיות. הם רומנטיים ומחפשים קשר רגשי עמוק עם אדם אחר, גם אם מין לא מושך אותם.
כשקראתי בפעם השנייה את המילים "חשים בנוח עם זה", התלבטתי אם לצחוק או לבכות. יש רגעים שאני לא חשה בנוח עם עצמי בכלל. מצד שני, אני רוצה לקוות שהכתב של מאקו באמת פגש א-מיניים שחשים בנוח עם עצמם, או לפחות שמע או קרא עליהם.
אז הנה הכתבה, למי שרוצה לקרוא:

http://www.mako.co.il/health-weekend/Article-3ed7b...

חג שני שמח!
לצפיה ב-' חצי הצלחה \ חצי נפילה '
חצי הצלחה \ חצי נפילה
28/04/2016 | 22:17
67
מצד אחד טעות\בלבול בין א-מיניים ל- א-רומנטיים
ו-אחוזים מפתיעים (שת'אמת נשמעים לי יותר מדויקים מהציטוט הרגיל של "1%"),
מצד שני דיבור די אינטליגנטי ומכיל.

ואני מכירה הרבה א-מיניים (וגם כמה א-רומנטיים) שמרגישים לגמרי בנוח עם עצמם.
כולל אני עצמי

מקווה שיום אחד, בדרך זו או אחרת, הרגעים בהם את לא חשה בנוח עם עצמך יתמעטו
לצפיה ב-'מאיפה להתחיל..'
מאיפה להתחיל..
29/04/2016 | 00:49
2
77
מזה שהכותב חיפף בפרטים ולא טרח לבדוק על מה הוא כותב בנושא הא-מיני?
שהוא מזלזל באוכלוסיה שלמה ומערבב דברים סתם?
מד"ר דריי שדוחף את עצמו לכל דבר א-מיני בשרלטנות ומעצבן אותי מאז שהוא טען שמגיעים אליו הרבה זוגות א-מיניים לטיפול? (ברור ויש גם פילים מעופפים..)
מהמשוואה המעוותת שלכל דבר שלא מסתדר עם ההטרונורמטיביות צריך טיפול וישר מקפיצים את הפסיכולוג/ית התורניים שיסבירו למה צריך להתיישר לפיהם?

תודה על הקישור, IcePrincess ועל מה שכתבת. אכן, גם אני מקווה שהכתב יפגוש א-מיניים/ות במציאות ולא רק בויקיפדיה ושבכלל, יבינו שהגיע הזמן לכתוב דברים יותר מדוייקים ואמיתיים עלינו ועל הנושא. 

וחג שני שמח לך ולכולם/ן 
לצפיה ב-' מזל שלא קראתי את כל הכתבה '
מזל שלא קראתי את כל הכתבה
29/04/2016 | 23:24
1
20
לצפיה ב-''
30/04/2016 | 11:16
6
לצפיה ב-'מתארגנת תערוכה של יוצרים א-מיניים ב"בית הפתוח"'
מתארגנת תערוכה של יוצרים א-מיניים ב"בית הפתוח"
25/04/2016 | 18:36
45
"הבית הפתוח" בירושלים מעוניין להציג בחודש יוני תערוכה של יוצרים א-מיניים ו\או א-רומנטיים שתכיל עבודות בנושא "החוויה הא-מינית" (או עבודות שנוגעות לזהות הא-מינית).
מטרת התערוכה היא לעורר מודעות לקהילה ולהציג נקודת מבט ייחודית.

העבודות יכולות להיות בכל פורמט ומכל סוג (ציור בכל מדיום, צילום, פסל, מיצג, וידאו ארט, תפתיעו אותי)
ללא תכנים פוגעניים\ערום מלא.
יהיה סינון מסוים.
הגשת עבודות סופית עד ה-20.5 (בירושלים)
הצגת העבודות היא ללא תשלום והתערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב.

נכון לעכשיו, אני מרכזת את הפרויקט (מי רוצה לעזור? ).

כל מי שמעוניין להשתתף, בבקשה, נא להירשם בהקדם (או במסר אישי, או בפייסבוק, או תשאירו פה אימאייל ואחזור אלייכם).
לצפיה ב-' חג שמח לכל באי הפורום '
חג שמח לכל באי הפורום
22/04/2016 | 10:34
8
56
לכל החברים/ות, החדשים, הותיקים, אלה שכותבים ואלה שקוראים/ות, מתלבטים, סמויים,
כל מי שמציקים להם בשאלה הנצחית: "נו, מצאת כבר מישהו/י?" או בגרסת המשאלה המשפחתית: "ששנה הבאה לא תהיו לבד בשולחן הסדר" ודומיהם..
ולאלה שמסתדרים מצוין גם ככה ואיך שהם רוצים וחיים ובכלל, כולם/ן,

לצפיה ב-'חג שמח לכולם '
חג שמח לכולם
22/04/2016 | 14:52
18
לצפיה ב-'אני חייב להגיד...'
אני חייב להגיד...
24/04/2016 | 01:32
4
125
שאני כבר די חסין לשאלה "נו, מצאת כבר משהי?" וכל השאלות בסגנון. אני אפילו מרגיש קצת חלוץ בסביבה שלי בזה שלא אכפת לי להיות לבד. מבחינתי זה סוג של העברת מסר שלא כל אחד חייב להיות במערכת יחסים רק בגלל שזה מוסכמה חברתית.

לצפיה ב-'מצוין '
מצוין
24/04/2016 | 11:30
14
לצפיה ב-'להיות לבד זה לא סוף העולם אבל יש מי שמתקשים לעכל'
להיות לבד זה לא סוף העולם אבל יש מי שמתקשים לעכל
24/04/2016 | 17:33
2
72
אתה לא רוצה המשכיות?
בן שיגיד עליך קדיש?
באמת!
לצפיה ב-'לא אכפת לי מזה'
לא אכפת לי מזה
24/04/2016 | 17:41
1
21
לצפיה ב-'כנ"ל אבל הרבה מתוכנתים אחרת'
כנ"ל אבל הרבה מתוכנתים אחרת
24/04/2016 | 18:19
21
לצפיה ב-'חג חירות שמח לכולם '
חג חירות שמח לכולם
24/04/2016 | 06:12
5
לצפיה ב-'אני תמיד מדגישה: "לא, ואני לא מחפשת, לא חתן ולא כלה" '
אני תמיד מדגישה: "לא, ואני לא מחפשת, לא חתן ולא כלה"
24/04/2016 | 21:14
53
כדי לעצור שאלות והצעות המשך
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
21/04/2016 | 10:52
5
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-' מאמרים לכל מי שביקש במפגש:'
מאמרים לכל מי שביקש במפגש:
18/04/2016 | 07:14
80
אני מצרף כאן שלושה מאמרים, לכל מי שהתעניינו בקריאה בנושא:

מאמר ראשון של אנתוני בוגרט, משנת 2006, קצת מיושן אבל בסדר להתחלה.

המאמר השני של פראוס וגרהאם, מדבר על מחקר והגדרות.

המאמר השלישי של כריסטין שרר, מדבר על זהות א-מינית.

יש עוד כמובן, אם יהיה ביקוש לעניין.
תהנו 
לצפיה ב-' מפגש א-מיניים במרכז הגאה בת"א - יום ד' 20.4 '
מפגש א-מיניים במרכז הגאה בת"א - יום ד' 20.4
17/04/2016 | 00:39
2
81
המפגש הבא במרכז הגאה בת"א (בתוך גן מאיר, רח' קינג ג'ורג') -
יום רביעי 20.4.2016 בשעות 18:00-20:00

פייסבוק: האיוונט הסגור (שרואים רק חברי הקבוצה)
    -       האיוונט הפתוח (שכ-ו-ל-ם רואים)

המפגש מיועד לכל הקשת הא-מינית (ולמתלבטים, כמובן)
בואו בהמוניכן\ם!

(תביאו איזה חטיף בקטנה, אם בא לכם )

אם אף פעם לא הייתן\ם ויש חששות - תכתבו לי ונדבר על זה
לצפיה ב-'הבנתי שאפשר להיפגש קודם ואז להיכנס ביחד למרכז..'
הבנתי שאפשר להיפגש קודם ואז להיכנס ביחד למרכז..
19/04/2016 | 22:09
1
58
אז איפה ומתי בדיוק?
לצפיה ב-'היי יוכי '
היי יוכי
20/04/2016 | 16:09
71
תתקשרי אלי\תשלחי וואטסאפ דרך הקבוצה (jul) ואצא לפגוש אותך בכניסה לגן מאיר.  
לצפיה ב-'מפגש פורום- איך היה?'
מפגש פורום- איך היה?
15/04/2016 | 22:00
1
68
במילה אחת: נהדר.
ובכמה מילים, קודם כל תודה לכל מי שטרחו ובאו, תודה לכל החדשים/ות, הותיקים/ות, המהססים והמתלבטים, כל הכבוד לכולכם/ן שבאתם ודיברתם/ן ומצאתם לנכון לשתף את מה שאתם מרגישים וחווים.
שמחתי- ואני בטוח שגם השאר- לשמוע אתכם/ן ואת השלבים וההתלבטויות שכולנו עברנו ועוברים בחיים, לכן יש חשיבות למפגשים פנים מול פנים ולא רק דרך המקלדת.

אני יודע שלא דיברנו על הכל ואי אפשר לכסות כל נושא לגמרי, אבל זו דרכם של מפגשים מהסוג הזה- יש דינמיקה שנעשית מאליה, יש הרבה מה להגיד ויש גם זמן מועט, אבל בסוף נשאר טעם של עוד, ככה לפחות אני מקווה  

ושוב, תודה לכם/ן..

לצפיה ב-'היה כיף! גם בשאריות המפגש שהתפזר ב-15:30! '
היה כיף! גם בשאריות המפגש שהתפזר ב-15:30!
16/04/2016 | 18:15
62
וגם, לירן - ריגשת
תודה שדיברת ולא השארת בפנים. מקווים לראות אותך שוב

(וגם את האחרים, כמובן)
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:21
8
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'מפגש נוסף אצל הסקסולוגית'
מפגש נוסף אצל הסקסולוגית
13/04/2016 | 16:18
3
162
סיפרתי לה כל מה שאני חושבת על הטיפול ועל החשש שלי... מתברר שהיא כן הבינה... היא התנצלה... והסבירה שהיא לא תכריח אותי שום דבר... ואפילו אמרה שנפסיק עם המשימות.. אם זה מה שאני מרגישה.. אז אני משוחררת מכל המשימות...
היא רק רוצה להכיר אותי... והיכרות זה בסדר..
סיפרתי לה על הילדים בגן ובכיתה א-ג... וגם על הילד בתיכון שדקר אותי... רציתי להמשיך לשתף גם על החייל בצבא שרדף אחריי עם אקדח סיכות... אבל נגמר הזמן...
כרגע אני בעיקר מרגישה הקלה... המטפלת הזאת כן טובה, היא כן מכירה בא מיניות כנטייה מינית... היא אמרה את זה כנראה כי היא רצתה להעלות אצלי את התהייה שאולי אני טרום מינית.. אבל לא התכוונה לקבוע עובדה... היא אמרה שאם נוח לי להגדיר את עצמי א מינית... זה בסדר גמור והיא לא תתווכח עם זה... והסברתי לה גם שזאת סקאלה וזה לא אומר שאני נטולת נטייה.. או שאין לי בכלל משיכה מינית... אני חושבת שאולי כן כדאי לי לסמוך עליה.. סה"כ היא מאוד נחמדה וחייכנית...
נראה לי שקצת העצבתי אותה עם הסיפורים שלי... כי באיזה שהוא שלב היא הפסיקה לחייך...

אני תוהה אם הייתי אולי דרמתית מדי... בכיתי כשסיפרתי על התלמיד מיב... שדקר אותי עם עיפרון... וקראתי לה שיר שכתבתי עליו בקול מאוד בכייני.. לא התכוונתי להתבכיין... לא רציתי שהיא תרחם עלי או משהו.. רק רציתי שהיא תדע מה היה כדי לשתף... כדי לספר לעוד מישהי חוץ ממי שכבר שיתפתי.. אבל אני לא מבינה למה הדמעות... הרי כל הזמן אני לא בוכה כשאני מספרת על זה אז למה עכשיו אני כן בוכה... זה נקרא רחמים עצמיים? לא רציתי לבכות... החזקתי את הדמעות בעיניים... אבל הן טפטפו בסוף בכל זאת.... לבכות זה בסדר... לא אומר שלא... אבל עד עכשיו לא בכיתי בגלל זה...אז למה עכשיו כן??? זה נראה לי קצת לא בסדר...
לצפיה ב-'הי קשת54 :)'
הי קשת54 :)
17/04/2016 | 12:05
1
57
לפעמים לבכות זה טוב... זה לא עניין של רחמים עצמיים, לפעמים אנחנו בוכים דווקא במקום שאנחנו מרגישים בטוחים בו, ואז אנחנו מרשים לעצמנו להתפרק...
בכל מקרה אני שמחה שהסקסולוגית נחמדה ומשתפת פעולה, ומקווה שהמפגשים הבאים יעשו לך רק טוב על הלב...
לצפיה ב-'היי.. '
היי..
17/04/2016 | 16:01
34
אני מרגישה בטוחה עם המון אנשים ובכל זאת לא בוכה מולם... סיפרתי על זה עשרות פעמים לחבר שלי ולא בכיתי כשסיפרתי לו...ואני הכי סומכת עליו בעולם ולמרות זאת לא בכיתי... דווקא איתה כן בכיתי וזה היה לי מוזר... אני לא מרגישה עדיין כל כך בטוחה עם המטפלת... רק התחלתי להכיר אותה ואני עדיין חשדנית בקשר לטיפול...
עכשיו אני תוהה מה היא חושבת על זה שבכיתי ואיך זה יתפרש...
בכל אופן.. גם אני שמחה שהיא משתפת פעולה איתי ומקווה שהמפגשים הבאים יגרמו לי להרגשה טובה יותר...
כרגע אני חושבת איך אני יכולה להפחית את הלחץ עלי מהבחינה המינית... כי עכשיו כשאין את המטלות של הסקסולוגית... "מותר לעשות מה שנרצה..." אני מרגישה שזה מסוכן בשבילי קצת... בדיוק מהסיבה הזאת... והוא רוצה הכול...
החבר שלי אמר "מה כבר יכול לקרות?"
הסברתי לו את כל ההשלכות והוא אמר שאם זה כך... אז באמת עדיף שלא...
אז חשבתי לעצמי... לא מספיק שאני אומרת "לא" אני צריכה גם לנמק?
כי אם אני לא מוצאת נימוקים מספיק טובים אז...?
אני לא רוצה לנמק או לתת הסברים... רק להחליט על גופי בעצמי...זה הכול...
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
26/04/2016 | 18:00
19
בגדול, אני מעמינה שצריך לזכור שיש בן אדם אחר מולך כשאת מדברת עם מישהו ושלבן אדם הזה יש חיים ובעיות ותהיות.
וכל זה נכון חוץ מאשר במקרה אחד: כשאת אולכת לפסיכולוג/ית.

היא נמצאת שם בשבילך.
מה שהיא חושבת או מרגישה לא רלוונטי. היא לא עמורה להגיב עם את גורמת לה אי נוחות.
אם את מרגישה צורך לבכות - תבכי
אם את מרגישה צורך לצרוח - תצרחי.

בשביל זה קיים טיפול.
זה אמור להיות מקום שבו תרגישי בתוחה להגיד כל דבר ולהוציא החוצה מה שמפריע לך.

אז תהיה עמיצה ואל תפריעי לדברים כמו "איך זה נראה מצד השני" לעצור בעדך.
לצפיה ב-'בן 31 מחפש בת זוג :)'
בן 31 מחפש בת זוג :)
11/04/2016 | 20:41
125
שלום,

קודם כל יש לכם פורום מקסים.
 אז קצת עליי: אני בן 31 מהמרכז, מחפש אישה לקשר אוהב, רציני ומשמעותי ללא מטרת הבאת ילדים (אבל לא מפריע לי אם לך כבר יש). אני טיפוס רומנטי בעל דחף מיני נמוך שאוהב מאוד נשיקות, חיבוקים, מגע וכו'. אני אדם חם, שמח, אופטימי, בעל חוש הומור, רגיש, אכפתי, חברותי, רגוע, מתעניין במגוון רחב של תחומים ואוהב בעיקר בילויים רגועים וטיולים. אני אקדמאי, עובד במקצוע שלי וגר לבד. אז אם נראה לך מתאים, זה המייל: ‫justme59595@gmail.com

ערב טוב!
לצפיה ב-' מפגש פורום!'
מפגש פורום!
10/04/2016 | 07:03
6
100
 כאמור, מפגש הפורום יתקיים ביום שישי הקרוב, ה- 15/4/2016 בשעה 10:00 בבוקר, במתחם שרונה בתל-אביב. אנחנו נפגשים בצד המערבי של המתחם, בפינת הרחובות קפלן-דה וינצ'י, הכל מסומן במפה המצורפת.

מאחר ואנחנו נשב במדשאה, אני מזכיר לכולם/ן שרצוי להביא מחצלת או משהו נוח לשבת עליו בדשא, לעיתים הדשא לח מהלילה הקודם או שיש פינה שיש בה יותר אדמה מדשא מוריק.

חדשים/ות, מהססים ומתלבטים שלא בטוחים אם הם/ן רוצים להגיע, המפגש מיועד עבורכם, נערך באווירה נעימה ולא מחייבת. אף אחד/ת לא חייב לדבר או להשתתף, אנחנו לא כופים על אף אחד שום דבר. אפשר פשוט לבוא. אם רוצים לשאול משהו או שלא בטוחים, ניתן לשלוח הודעה בפרטי. 

מי מביא מה? 
בדרך כלל אנחנו מביאים קצת ירקות חתוכים, פיתות/חומוס, מאפים כלשהם, עוגה/עוגיות, שתיה קלה וכל מה שנראה לכם הגיוני למפגש במתווה של פיקניק. 
אני מביא בורקסים טריים, כלים חד פעמיים ומפה. אנא כתבו כאן מה כל אחד/ת יכול להביא. תודה 
לצפיה ב-'אני מגיעה מבית שמש וצריכה הוראות הגעה..'
אני מגיעה מבית שמש וצריכה הוראות הגעה..
10/04/2016 | 10:39
2
52
יש לי 2 אפשרויות: או רכבת או אוטובוס שמגיע לתחנה המרכזית החדשה. מה עדיף? ואיך להגיע מהתחנה?
תודה מראש!
לצפיה ב-'רכבת לעזריאלי יהיה לך נוח?'
רכבת לעזריאלי יהיה לך נוח?
10/04/2016 | 11:21
1
52
רכבת מבית שמש לעזריאלי (40 דקות נסיעה) ומעזריאלי את יוצאת מהקניון עצמו, חוצה את הכביש בצומת מול הקריה, הולכת ברגל כמה דקות ישר למפגש.

לצפיה ב-'מעןלה! עזרת לי מאד! תודה רבה:)'
מעןלה! עזרת לי מאד! תודה רבה:)
10/04/2016 | 11:41
8
לצפיה ב-'וזה האירוע בפייסבוק, להזמנת א\נשים '
וזה האירוע בפייסבוק, להזמנת א\נשים
11/04/2016 | 03:23
55
האיוונט הסגור (שרואים רק חברי הקבוצה)

האיוונט הפתוח (שכ-ו-ל-ם רואים)
לצפיה ב-' מי מביא מה?'
מי מביא מה?
13/04/2016 | 06:35
1
32
שתיה, משהו אכיל?
וגם משהו לשבת עליו..
לצפיה ב-'עוגיות, אם עדיין לא כיסו אותם בסופר'
עוגיות, אם עדיין לא כיסו אותם בסופר
14/04/2016 | 10:16
27
אני אנסה לחפש את המחצלת שיש לנו לים.
לצפיה ב-'ואני גם לא מעוניינת לחוות!'
ואני גם לא מעוניינת לחוות!
10/04/2016 | 01:55
1
73
לצפיה ב-'זאת אמורה להיות תגובה למשהו שנכתב... '
זאת אמורה להיות תגובה למשהו שנכתב...
10/04/2016 | 01:57
55
אני מנסה עדיין להבין איך להתמצא בפורום... 
לצפיה ב-'מפגשי פורום באזור ירושלים'
מפגשי פורום באזור ירושלים
10/04/2016 | 05:36
1
45
שלום לחברי הפורום,  אני תוהה לגבי מפגשי הפורום. הייתי שמחה למפגש באזור ירושלים והסביבה הרי גם אצלנו יש א מיניים... אני לא יכולה להגיע לאזור המרכז בשעות ובימים שבהם נערכים המפגשים.  אני אשמח לדעת אם יש א מיניים מאזור ירושלים והסביבה שמעוניינים להפגש,  ואולי נרים את הכפפה, ונארגן גם אצלנו איזה מפגש שכזה. אשמח לדעת מה דעתכם. תודה והמשך יום טוב!
לצפיה ב-'גם אני אשמח שיהיו מפגשים בירושלים!'
גם אני אשמח שיהיו מפגשים בירושלים!
10/04/2016 | 10:13
16

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה