לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

לצפיה ב-'תרגום הראיון עם דיויד ג'יי'
תרגום הראיון עם דיויד ג'יי
02/01/2016 | 23:29
4
61
לינק לראיון המתורגם:

למי אני נותן את הקרדיט לעריכת הראיון?
לצפיה ב-'תודה רבה!!! '
תודה רבה!!!
03/01/2016 | 01:20
7
לצפיה ב-'למי נראה לך?'
למי נראה לך?
03/01/2016 | 06:38
2
30
לצפיה ב-'היי, תמיד צריך לוודא'
היי, תמיד צריך לוודא
03/01/2016 | 14:12
1
22
אך, בוא נגיד שתחושותיי היו נכונות.
לצפיה ב-'הכל כתוב בהודעה המקורית, אגב.'
הכל כתוב בהודעה המקורית, אגב.
03/01/2016 | 15:11
34
ותודה על היוזמה 
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 16:09
7
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

לצפיה ב-' שנת 2016 מוצלחת לכולם! '
שנת 2016 מוצלחת לכולם!
31/12/2015 | 02:35
5
32
לצפיה ב-' '
31/12/2015 | 06:39
7
לצפיה ב-' '
31/12/2015 | 11:18
7
לצפיה ב-''
31/12/2015 | 22:36
1
32
שנה נפלאה גם לך!

וגם, מסר לכל חברי הפורום:
בכל מקום טורחים לציין את המנהג של נשיקה עם אהוב/ת לבך בחצות, אבל זה לא העיקר. העיקר הוא לשמוח, להתרגש ולחגוג עם החברים או המשפחה (כמו נובי גוד). אל תרגישו שאתם מפספסים משהו כי אתם א-מיניים, או כי אתם מתכרבלים במיטה במקום להשתכר. 

נתראה בעוד קצת יותר משבוע :)
לצפיה ב-'ולזקנים שביננו - להשתכר *ואז* להתכרבל במיטה '
ולזקנים שביננו - להשתכר *ואז* להתכרבל במיטה
31/12/2015 | 22:55
18
לצפיה ב-'שנה אזרחית טובה!!!'
שנה אזרחית טובה!!!
01/01/2016 | 09:32
7
לצפיה ב-'אמיני גרוש ללא ילדים בן 57'
אמיני גרוש ללא ילדים בן 57
28/12/2015 | 02:20
1
96
אם יש בפורום אישה שיש לה ענין בגליאי 55  פלוס אשמח להכיר
לצפיה ב-'תוכל לכתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
תוכל לכתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
28/12/2015 | 06:51
52
כאן השרשור ייעלם בימים הקרובים, בלוח ישנן מודעות של א-מיניים והסיכוי שלך למצוא שם גבוה יותר. כתוב מעט עליך ומה אתה מחפש, אל תשכח לכתוב פרטי התקשרות חזרה. בהצלחה. 

קישור ללוח:
לצפיה ב-'מחקר א-מיני ראשוני בישראל'
מחקר א-מיני ראשוני בישראל
26/12/2015 | 15:51
9
132
שבת שלום לכולם

כתבתי כאן לפני מספר שבועות בדבר עבודת מחקר שאני עושה בנושא א-מיניים ויחסם לזוגיות. המחקר הינו חלק מעבודה בתואר ראשון שאני מסיים בסוציולוגיה, והוא ראשון מסוגו בארץ (ובכללי כנראה מהראשונים בעולם).
בניגוד למחקרים סטטיסטיים בהם אפשר למלא שאלון מרחוק - המחקר שלי מבוסס על מה אנשים חושבים ומה הם מרגישים. לכן הוא כרוך בריאיון פתוח פנים מול פנים (והפרטים שלו יהיו אנונימיים לחלוטין. ללא שמכם המפורש וללא פרטים מסגירים אחרים ).
אני גר בחיפה ומוכן לקיים את הראיון אצלי או להגיע לכל מקום בארץ בו יהיה לכם נוח להיפגש ולדבר בפתיחות...

עד כה ישנם רק 2 מתנדבים מהפורום ואני צריך לפחות עוד 3.
אז מי שמעוניין לעשות צעד "קטן" לאדם וצעד ענק לאנושות, מוזמן לפנות אלי בפרטי, או במייל שלי: yishay_23@yahoo.com

שבת שלום :)
ישי
לצפיה ב-'צר לי לאכזב'
צר לי לאכזב
26/12/2015 | 21:32
1
100
זה לא הראשון, בוודאות (לא שזה אמור לשנות משהו).
לצפיה ב-'לא אכזבת הלני. להפך!'
לא אכזבת הלני. להפך!
02/01/2016 | 12:46
32

הגעתי למסקנה הזו מכיוון שלא הצלחתי למצוא את הנושא בשתי סיפריות אקדמאיות.
אשמח מאוד אם תוכלי להפנות אותי למחקרים שנערכו.
או לפחות לחוקרים... (:
תודה ואמן שתהיה לנו שנה שקטה.
ישי

לצפיה ב-'אה.. לא צריך לפחות 400 אנשים לראיין'
אה.. לא צריך לפחות 400 אנשים לראיין
27/12/2015 | 07:05
6
70
בשביל מחקר?...

הייתי שמחה לעזור (האמת תלוי בשאלות). אבל אני גרה בקצה השני של העולם XD
בהצלחה (Y)

סתם מסקרנות, לא זוכרת מה כתבת לפני כמה שבועות, אבל מה הביא אותך לחקור בנושא הא-מיניות? אתה גם א-מיני?
לצפיה ב-'אדון מנהל. תפוז לא איפשר לי לתקן את הפוסט שלי'
אדון מנהל. תפוז לא איפשר לי לתקן את הפוסט שלי
27/12/2015 | 07:10
3
46
לפני שעבר הזמן. למעשה, ניסיתי לתקן מיד אחר ששלחתי את הפוסט.
מה יש לתפוז האלה כל הזמן באגים. איזה מעצבנים... -_-
לצפיה ב-'לא יודע, אבל זוכר שזה קרה כבר פעם '
לא יודע, אבל זוכר שזה קרה כבר פעם
27/12/2015 | 11:19
2
14
לצפיה ב-'אתה אשם '
אתה אשם
29/12/2015 | 09:23
1
6
לצפיה ב-' ברור..'
ברור..
29/12/2015 | 11:48
4
לצפיה ב-'מחקר אקדמאי סוציולוגי-אנתרופולוגי '
מחקר אקדמאי סוציולוגי-אנתרופולוגי
02/01/2016 | 12:59
1
33
הקהילה האקדמאית מסתפקת גם ב 40-50 מרואיינים במחקר האיכותני, המבוסס על ראיונות אישיים.

קיים סוג נוסף של מחקר (כמותני) בו מועבר סקר בין מאות אנשים והם צריכים לסמן תשובה מתוך תשובות שהחוקר ניסח מראש. אני פחות אוהב את הסוג הזה מכיוון שהנחקר מאולץ להתפשר ולסמן תשובה גם אם הוא לא מזדהה איתה בהכרח.
ולכן אני משתמש בראיונות, בהם הנחקר מקבל במה לענות על שאלותיי באופן חופשי לגמרי. כל תשובה אפשרית ואין תשובה לא נכונה.
המחקר שלי הינו מחקר "גישוש" שמטרתו ללמוד על נושא שהמדע עדיין לא מכיר מספיק טוב. ולכן מספיקים גם 5-6 מרואיינים.

אני לא א-מיני. הנושא מסקרן אותי וממה שקראתי בפורום הגעתי למסקנה שיותר ישראלים צריכים להכיר את התופעה.

אשמח לענות על עוד שאלות

ישי

כמובן שהחיסרון
לצפיה ב-'אחלה. תודה על המענה '
אחלה. תודה על המענה
04/01/2016 | 10:41
15
אני גם מסכימה איתך שהישראלים פה צריכים בהחלט להכיר את התופעה. אולי זה ירגיע אותם קצת XD

הייתי שמחה לעזור במחקר שלך, אבל אני גרה בחצי השני של כדוה"א
לצפיה ב-'הומו שמעוניין בהיכרות עם אישה'
הומו שמעוניין בהיכרות עם אישה
25/12/2015 | 18:51
1
119
הי, אני לא יודע אם הגעתי לכתובת הנכונה, אבל אנסה בכל זאת... :)
אני בתחילת שנות ה- 30, אקדמאי ועובד, טיפוס רגיש וקצת ביישן.
לאחר תקופה שבה צברתי חוויות והתנסויות בהיכרויות עם בנים התגבשה אצלי
ההבנה שיתאים לי יותר למצוא אישה לביסוס קשר זוגי או הקמת תא משפחתי משותף בהסדר כלשהו. מבחינה זו, אני סבור שקשר במתכונת כזו אולי עשוי להיות רלבנטי (בין היתר) לנשים שהן מטבען א-מיניות.
האם מישהו מכם/ן התנסה בקשר כזה ויכול קצת לספר על התהליך והחוויה? 
תודה :)
מעבר לכך, אשמח להכיר מישהי עם אופי נעים ושקט בטווח הגילאים 25-40 שקשר כזה יכול להתאים לה. ניתן לפנות אלי במייל hope_for@walla.com 
לצפיה ב-'פרסם מודעה בלוח ההיכרויות'
פרסם מודעה בלוח ההיכרויות
25/12/2015 | 21:40
57

כתוב מה אתה מחפש וצרף מייל להתקשרות. חוץ מזה, אם תרצה, אתה מוזמן לשתף אותנו בספקטרום המיני שאתה נמצא בו. נראה לי שזה יבהיר כמה דברים ויעזור למה שאתה מחפש. בהצלחה. 
לצפיה ב-' מפגש, פודקאסט א-מיני ועוד כמה עניינים על הפרק:'
מפגש, פודקאסט א-מיני ועוד כמה עניינים על הפרק:
25/12/2015 | 09:18
3
118

מה עם המפגש המיוחל? כאמור, המועד נקבע לבוקר יום שישי ה- 8/1/2016, שזה עוד שבועיים מהיום. אני מזכיר, המפגש הוא לכולם/ן, גם חדשים ומהססים, המטרה היא להיפגש, לשמוע ולהחליף חוויות משותפות לרבים כאן. 
הודעה מסודרת על המפגש תצא בעוד שבוע, שם נכתוב כולנו מי מביא מה עם כל הפרטים. 

שוטטתי במרחבי הרשת הא-מינית ונתקלתי בכתבה מהשבוע שמדברת על א-מיניות מזווית אישית ומסבירה את הנושא באופן נחמד. מה שכן צד את עיניי זה שמכל התמונות שבעולם, הכותבת בחרה את התמונה של גאיה שהיתה כאן בפורום שנים והצטלמה פעם עם שלט א-מיני חמוד בתל אביב.
אז מי שרוצה לראות ולקרוא:

וגם, פודקאסט (סוג של תסכית רדיופוני ביתי) על א-מיניות וגווניה הבולטים. יש בעמוד דברים נוספים חוץ מפודקאסטים, לחצו על "HOME" בצד שמאל למעלה בעמודה או על כל אחת מהעמודות בצד שמאל, יש דברים מעניינים לראות, לשמוע ולקרוא: 

וברוח חג המולד שחל היום, גם סנטה קלאוס מזיע כשמבקשים ממנו ייצוג תקשורתי חיובי על א-מיניות :

לצפיה ב-'ואני חשבתי שיבקשו ממנו עוגת שוקולד XD'
ואני חשבתי שיבקשו ממנו עוגת שוקולד XD
27/12/2015 | 07:00
1
10
לצפיה ב-' '
27/12/2015 | 11:20
5
לצפיה ב-'חחה'
חחה
03/01/2016 | 20:53
8
הוא מזיע, אבל לפחות הוא יודע מה זה. אבל אכן נראה לי המשיח יגיע לפני שנקבל ייצוג אמיתי במדיה, שלא לדבר על ייצוג חיובי.
לצפיה ב-'יש עם מי לדבר פותח מחזור חדש'
יש עם מי לדבר פותח מחזור חדש
24/12/2015 | 18:20
58

רוצים לסייע לקהילה ולא יודעים איך?
מרגישים שיש בכם יכולות הקשבה, הכלה ואמפטיה?
קו הקשב והתמיכה יש עם מי לדבר של האגודה למען הלהט"ב, פותח מחזור נוסף של קורס ההכשרה למתנדבים חדשים.
הקורס יפתח במהלך חודש פברואר 2016 וימשך כחמישה חודשים. הקורס יתקיים מדי יום ה' בשעות 1800-2200, במרכז ת"א. אם את/ה מעל גיל 24, מגובש/ת ובשל/ה מבחינת הנטייה המינית והזהות המגדרית, ורוצה לסייע לאחרים –
בוא להיות חלק ממשפחת מתנדבים מגובשת, יוזמת, אשר עושה שינוי אמיתי בקהילה הגאה.
לפרטים נוספים ולהרשמה למיונים אנא היכנסו לקישור הבא:
http://bit.ly/1O48nR6
לשאלות אתם/ן מוזמנים/נות לפנות לדוא"ל:
yesh@glbt.org.il

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2015 | 14:26
6
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!

סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת

עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל

מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!

סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!

לצפיה ב-'זקוק לעזרתכם!!'
זקוק לעזרתכם!!
23/12/2015 | 08:25
73

משתתף/ת יקר/ה שלום רב
שמי סטאס אמנסקי, סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.
במסגרת עבודה סמינריונית לקראת סיום התואר עליי לחלק שאלונים לכ-100 חברים בקהילה הלהט"בית אשר לוקחים חלק בפורומים וקבוצות פייסבוק ברשת.
המחקר עוסק בקשר בין 'הון החברתי' ו'תמיכה חברתית נתפסת' להזדהות עם קבוצות הגולשים בפורומים וקבוצות חברתיות ברשת.
לצורך המחקר , אשמח אם תוכל/י לענות על השאלון המופיע בקישור הבא (במידה ולא נפתח אנא העתיקו את הלינק לדפדפן האינטרנט והשאלון יפתח):

http://goo.gl/forms/s2GdqGmso2

מילוי השאלונים נעשה בצורה אנונימית באמצעות תוכנת ה- Google Docs אשר דרכה ניתן לשלוח קישור מבלי לחשוף את פרטי המשיב, פרטי המחקר ותוצאותיו.
מילוי השאלון צפוי לערוך מספק דקות. חשוב לציין כי באפשרות המשתתפים  לעצור את מילוי השאלון בכל עת ללא כל התראה מוקדמת.
השאלון הינו אנונימי לחלוטין , המידע שיימסר הינו חסוי וישמש אך ורק לצרכי המחקר.
אני מודה לך מקרב לב על שיתוף הפעולה, ועל כך שהקדשת לי מזמנך.
במידה ותהיה מעוניין/ת תוכל/י ליצור עמי קשר ואעביר לך את ממצאי המחקר.

פרטי ההתקשרות:    פלאפון – 0549773749
                                   מייל – stasumansky1704@gmail.com

לצפיה ב-'חדש בפורום... זוגיות'
חדש בפורום... זוגיות
20/12/2015 | 19:21
1
132
שלום,

אני חדש פה בפורום ולכן אשמח למידע ורעיונות ואני מקווה שהדברים שאני כותב לא מוזרים, כי אני כבר מרגיש מוזר מכל מערכות היחסים שניסיתי.

מזה הרבה זמן אני מחפש זוגיות מתאימה. אינני נמשך לגברים ואני כן מעוניין בקשר עם המין הנשי. אני מחפש זוגיות שתתבסס על הבנה שיתוף , חוויות אשר דומה בעצם לחברות מאוד טובה.

אין לי דחפים מיניים, למרות שבזמן קירבה פיזית המערכת המינית מתעוררת, אבל זה לא גורם לי לרצות סקס ואולי אף מפחיד אותי.

אני מחפש זוגיות עם בחורה שגם כן רוצה זוגיות מסוג זה ורוצה ילדים ומשפחה אך לא מרגישה שהמיניות בזוגיות היא הדבר העיקרי אלא יותר כלי טכני להבאת ילדים.

האם יש רעיונות כיצד להתקדם הלאה שכן כבר נואשתי מדייטים רגילים ודחייה אחרי הדייט ה6.

תודה וכל עזרה תתקבל בברכה.
לצפיה ב-'ברוך הבא '
ברוך הבא
20/12/2015 | 23:51
71
מה שכתבת לא מוזר, הדברים מוכרים לרבים/ות כאן. 
אם אתה מזדהה עם התכנים הא-מיניים, כלומר אתה חש חוסר משיכה מינית כלשהי לאחרות, או נמשך רק בסיטואציות מסוימות מאוד, ייתכן ואתה נמצא בסקאלה הא-מינית ואת זה רק אתה תוכל לדעת כי אלה הדברים שאתה עצמך מרגיש.

רבים/ות כאן מרגישים את הצורך בזוגיות שאין בה בסיס מיני אלא יותר רומנטי, כזה שאתה מתאר ואנחנו מנסים כאן בפורום למצוא זוגיות כזו בין א-מיניים כדי שלא נצטרך לצאת לדייטים עם אנשים מיניים שאצלם זוגיות זה בהכרח מיניות.

עצתי האישית לך, אם אתה מרגיש שאתה א-מיני ורוצה מערכת זוגית א-מינית במידה כזו או אחרת, עדיף לך לא לצאת עם נשים (אני מניח מדבריך שאתה הטרו..?) מיניות כי במוקדם או במאוחר הנושא המיני יעלה ואז הפערים יגרמו למתחים מיותרים ולכן עדיף להימנע מכך מראש.

מה זה אומר? שהחיים לא נגמרים אם תבחר בדרך הא-מינית. הכל תלוי בך. אני אומר לך שלמצוא זוגיות א-מינית זה לא דבר קל, זה לוקח זמן וצריך הרבה מאוד סבלנות. מצד שני, תראה אם עדיף לך להיות נואש שוב ושוב מהדייטים הרגילים שאתה מתאר כאן. הכל לבחירתך.
אלא, שאתה לא לבד כאן. אנחנו כאן נמצאים באותה סירה וגם לנו קשה למצוא זוגיות, אבל לפחות אנחנו יכולים לחפש אותה כאן בפורום ומסביבו.
איפה בפורום? בלוח ההיכרויות שלנו למשל:

וגם, אנחנו עורכים מפגשי פורום מפעם לפעם ומפגש כזה הולך לקרות בימים הקרובים. זו הזדמנות מצוינת להכיר אחרים/ות שנמצאים באותו מישור שלך ומחפשים את סוג הזוגיות שאתה מחפש. אם תרצה כמובן, אתה מוזמן. המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת כך שאתה תרגיש רצוי בכל מקרה.

ובסוף, לא משנה מה תעשה וכמה זמן זה ייקח, הפורום ואנחנו נמצאים כאן תמיד כדי לעזור, לענות על שאלות ולתמוך אם צריך. אתה מוזמן בכל עת. בהצלחה 
לצפיה ב-'שאלון, לעזרתכם אודה '
שאלון, לעזרתכם אודה
20/12/2015 | 10:02
2
78

משתתף/ת יקר/ה שלום רב
שמי סטאס אמנסקי, סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.
במסגרת עבודה סמינריונית לקראת סיום התואר עליי לחלק שאלונים לכ-100 חברים בקהילה הלהט"בית אשר לוקחים חלק בפורומים וקבוצות פייסבוק ברשת.
המחקר עוסק בקשר בין 'הון החברתי' ו'תמיכה חברתית נתפסת' להזדהות עם קבוצות הגולשים בפורומים וקבוצות חברתיות ברשת.
לצורך המחקר , אשמח אם תוכל/י לענות על השאלון המופיע בקישור הבא (במידה ולא נפתח אנא העתיקו את הלינק לדפדפן האינטרנט והשאלון יפתח):

http://goo.gl/forms/s2GdqGmso2

מילוי השאלונים נעשה בצורה אנונימית באמצעות תוכנת ה- Google Docs אשר דרכה ניתן לשלוח קישור מבלי לחשוף את פרטי המשיב, פרטי המחקר ותוצאותיו.
מילוי השאלון צפוי לערוך מספק דקות. חשוב לציין כי באפשרות המשתתפים  לעצור את מילוי השאלון בכל עת ללא כל התראה מוקדמת.
השאלון הינו אנונימי לחלוטין , המידע שיימסר הינו חסוי וישמש אך ורק לצרכי המחקר.
אני מודה לך מקרב לב על שיתוף הפעולה, ועל כך שהקדשת לי מזמנך.
במידה ותהיה מעוניין/ת תוכל/י ליצור עמי קשר ואעביר לך את ממצאי המחקר.

פרטי ההתקשרות:    פלאפון – 0549773749
                                   מייל – stasumansky1704@gmail.com

לצפיה ב-'שימו לב לשאלון'
שימו לב לשאלון
20/12/2015 | 10:58
41
מדובר בשאלון לא ארוך מאוד שמתייחס לשימוש בפורומים, עזרה ושימוש בהם, ידידותי לקוראים ולא מתייחס למיניות כלשהי כך שניתן לענות עליו מבלי לחשוש או להרגיש לא נעים. 

לצפיה ב-'עניתי '
עניתי
21/12/2015 | 18:38
7
לצפיה ב-' מה קרה ללוח מודעות?!? '
מה קרה ללוח מודעות?!?
16/12/2015 | 17:03
1
41
(גם בפורום "טרנס" הלוח פתאום "התרוקן"...)

לצפיה ב-'יש לתפוז תקלות מהבוקר, זה מטופל'
יש לתפוז תקלות מהבוקר, זה מטופל
16/12/2015 | 17:16
9
לצפיה ב-'היי אני חדשה'
היי אני חדשה
16/12/2015 | 06:54
4
151
אני לא יודעת אם אני אמורה להיות פה, אבל בכל זאת, מגששת...
כבר המון זמן לבד כי אני פשוט לא מצליחה להטריח את עצמי לחשוב על להכנס למערכות יחסים עם סקס.
אני מגדירה את עצמי כלסבית (הרע במיעוטו), כי עם נשים אני מצליחה להגיע לרמה מסויימת של אינטימיות. אוף... זה נורא מבלבל עכשיו לנסות להגדיר את עצמי.
(במיוחד עבור אחת שממש ממש לא אוהבת לדבר על עצמה)..
אני נורא נורא לבד אולי הקהילה הזו היא הכתבות שחיפשתי כל חיי?
HELP!!

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
16/12/2015 | 10:31
2
87
אולי. אבל זה תלוי רק בך כי אנחנו לא יודעים וגם לא יכולים לדעת מה את מרגישה בפנים, בעצמך. אז מה כן? אנחנו יכולים לכוון, לעזור, לשאול ולתת כמה תשובות.

אם את לא חושבת על מערכות יחסים שכוללות סקס, יכול להיות שאת על הסקאלה הא-מינית, כלומר נעה בין חוסר משיכה מינית לאחרים/ות ועד למקרים בהם את יכולה להימשך מינית לפעמים, בעיקר אם יש משיכה רגשית קודם. 
אבל, זה לא אומר שאת צריכה להחליט או לקבוע עכשיו מה את ומה את חושבת.
קודם תגדירי לעצמך מה את מחפשת, איזה סוג של מערכת יחסים. יכול להיות שאת מחפשת מערכת יחסים שמבוססת על רומנטיקה ולא סקס, או מערכת יחסים שיש בה גם וגם במידה מסוימת, הכל תלוי במה שאת מזדהה איתו בנושא הא-מיני. 

אני לא רוצה להתחיל עכשיו עם הגדרות והסברים ארוכים כי אולי נפספס את המטרה. תתחילי עם מה את באמת רוצה, איזה סוג של יחסים מתאימים ונוחים לך. אל תשכחי שכל מה שאת חושבת, יש הרבה אחרים/ות שחושבים כמוך בדיוק. אין כאן משהו חריג או יוצא דופן, הכל אפשרי ואנחנו רואים את המנעד הזה בקרב רבים/ות כאן. אז את לא לבד, כולנו כאן מרגישים כמוך, צריך פשוט לשאול את השאלות שעולות ולתהות על כמה דברים. בשביל זה אנחנו כאן.
מה עכשיו? מה שתרצי. לקרוא על א-מיניות, לשאול, להתלבט לגבי הגדרות, אפשרויות ועוד. אנחנו כאן ונשמח לעזור לך בהמשך, אל תהססי לשאול, בהצלחה 

לצפיה ב-'מהא אני מחפשת?'
מהא אני מחפשת?
16/12/2015 | 12:15
1
91
תודה רבה על המענה המהיר.
הצבעת על משהו שתמיד היה אצלי, המשיכה היא לא סתמית אלא באה בעקבות היכרות מעמיקה. ואז, אפשר לומר התאהבות, ואח"כ אהבה. הסקס הוא משהו שנכנס רק בהתחלה, מין שלב כזה של מעבר לאינטימיות, אבל ממש לא נמצא במרכז החיים, ומהר מאוד הוא מתפייד לטובת מערכת יחסים יציבה, אמיצה.
אז מה אני מחפשת? סביר להניח שלהכיר אנשים כמוני, ואז בתקווה שיום אחד ידלק איזה ניצוץ ומשםן נתקדם... איך זה עובד כאן?
לצפיה ב-'נראה לי שכדאי קצת לקרוא'
נראה לי שכדאי קצת לקרוא
16/12/2015 | 13:12
61
מה לקרוא? על א-מיניות, כדי שתוכלי לדעת אם את שם ומה מהדברים במגוון הא-מיני מדבר אלייך. גם כדי שתדעי על מה מדובר וגם כדי שתדעי איפה את ממוקמת והאם את רוצה הגדרות שאולי יעשו סדר בלא נודע. לא חייבים, אבל רצוי לדעת. 

איפה לקרוא? כאן בפורום, בכניסה למעלה (בדגל הא-מיני הצבעוני, היכן שכתוב: "חדשים בפורום? מתלבטים/ות?.."  לחצי על ה"המשך") וגם במאמרים ובקישורים שנמצאים ב"כלים ומידע" מעל בכחול.

חוץ מזה, באתר הראשי של הא-מיניים בעולם: 

שם תוכלי לקרוא רבות, אבל בעיקר את הבסיס של הדברים בקישור הספציפי.

יש מגוון, יש צדדים רבים והכל תלוי במה שאת רוצה. כאן בפורום אנחנו מדברים על כל אלה גם מתוך שיתוף וחוויות של מי שכאן וגם, אנחנו מקיימים מפגשי פורום אחת לכמה זמן, דבר שמוסיף לידע ולתחושה שאנחנו לא לבד. זה לא מחייב ונעשה באוירה נעימה. בקרוב יתקיים מפגש כזה, אם תרצי, את בהחלט מוזמנת להגיע.  
לצפיה ב-'הי לך '
הי לך
16/12/2015 | 13:56
59
קודם כל ברוכה הבאה :)
אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת... גם אני הגדרתי את עצמי במשך שנים כלסבית (כי היה לי ברור שאני לא נמשכת לגברים, ולנשים כן היתה לי משיכה מסוימת - בעיקר רגשית ואסטתית, ובסיטואציות מאוד ספציפיות גם מינית). פשוט הסקס נראה לי נורא מיותר ומעיק... מה שגרם לי להרגיש חריגה גם בקרב קהילת הלסביות.
ואז התחלתי לחפש את עצמי כא-מינית, על כל הגוונים השונים של הא- מיניות (ויש הרבה גוונים :)).
החיפוש הוא ארוך אבל מעניין, כי בדרך את מגלה דברים על עצמך, וחוץ מזה, כמו ש- K500 אמר, השאלה היא מה את רוצה במערכת יחסים, ולדעתי גם את זה החיפוש עוזר להגדיר.
אז אני מאחלת לך שתרגישי פה בבית (או שתמצאי את המקום בו את מרגישה בבית, יהיה אשר יהיה), ובכל אופן, את כבר לא לבד...

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/12/2015 | 17:58
13
 יש לך פחד במה? נתקל בקשיים לעמוד מול קהל ולהעביר מסר בצורה ברורה?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום פחד במה חרדת קהל

רוצה לשיר ולא רק באמבטיה? סובל מצרידות ולא מצליח למצוא לזה פתרון?
היכנס עכשיו לפורום פיתוח קול בריאות הקול ותוכל לשאול ולהתייעץ!

מחפשים מוהל לרגל הולדת הבן? מתלבטים לגבי ההשלכות של ברית המילה?
מוזמנים להיכנס לפורום מוהל ברית מילה ולהתייעץ עם מוהל מוסמך

סובלת מורידים בולטים ברגליים? מעוניינת למצוא לכך פתרון יעיל ואמין?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום העלמת ורידים

האזור האינטימי נפגע לאחר הלידה?
היכנסי עכשיו לפורום פלסטיקה וגינאלית וגלי את האפשרויות שעומדות לרשותך

לצפיה ב-'מתלבטת (חפירה)'
מתלבטת (חפירה)
13/12/2015 | 22:39
2
160
היי אני חדשה כאן, ורציתי לשתף.
אני בת 17, וממש מבולבלת. פעם הייתי בטוחה שאני נמשכת לגברים, למרות שלא הרגשתי אף עניין במין, ופשוט חשבתי שכשאגדל אתחיל להתעניין בזה יותר. השארתי את הנושא ללא התעסקות במשך כמה שנים, והייתי בטוחה שבסביבות גיל 16 אני אתחיל כבר להתקרב לבנים אבל זה לא קורה. בפועל אני משתדלת להתרחק מהם, בגלל שהם מקללים הרבה וכל הזמן מדברים על מין ואני תמיד חונכתי במסגרות דתיות, ושם הייתה הפרדה.
התחלתי לחשוב שאולי אני לסבית, אבל אני לא חושבת שאני נמשכת לנשים. אבל האמת שאני לא בטוחה איך יודעים כשנמשכים למישהו. תמיד חשבתי שאני אוהבת בנים כי לפעמים ראיתי בן וחשבתי שהוא נראה טוב, אבל נראה לי שזה יותר הערכה אסתטית ולא משיכה.
עלתה במוחי האפשרות שאולי אני פשוט א-מינית. מין די מגעיל אותי. זה תמיד היה ככה אבל חשבתי שזה ישתנה.
 לפעמים אני נתקלת בפורנו אקראי באינטרנט וזה מחרמן, אבל עדיין דוחה. חוץ מזה אני נהנית לקרוא אירוטיקה וספרות עם תכנים מיניים מסויימים, וזה מחרמן ומעורר אבל אם התיאורים מפורשים מדי זה מגעיל אותי.
אני כן מאוננת ונהנית מזה, אבל לא תמיד צריכה להסתכל על פורנו בשביל זה. בד"כ המחשבות שלי לא קשורות.
לפעמים אני רואה תמונות של אנשים יפים ואוהבת את מה שאני רואה, ואולי אפילו נמשכת אליהם, אבל אני אוהבת לראות רק אנשים לבושים וממש לא נהנית לראות אנשים ללא חולצה, למשל.
מה אתם אומרים? יש כאן מישהו שמרגיש ככה? האם אני א-מינית, או פשוט עוד לא התפתחתי מספיק?
אשמח לעצה.
לצפיה ב-'תגובה לתיאור.'
תגובה לתיאור.
14/12/2015 | 00:10
86
היי שמי מאור וראשית אציין שאת לא לבד בהרגשה כך. אני כגבר שגדל בפנימייה ושירת בצבא ביחידה קרבית ועדיין משרת במילואים תמיד הייתי ביישן. המין תמיד היה סביבי אבל לא באמת היה לי עניין בו ואני משער שכך את מרגישה. כן הייתה לי משיכה לנשים אבל משיכה רגשית קשה לראות בבחורה כאובייקט מיני. עם השנים חשבתי שאולי אני ביישן ולכן התנסיתי במין רק בגיל מאוחר 19. אחרי עוד כמה נסיונות שהיו לי וגם קצת צפייה בפורנו ראיתי שמין שזה מגעיל אותי. הייתה מחשבה שאני גיי והתנסיתי מינית גם עם בנים אבל שוב המין לא כל כך עניין אותי שם אלא רק הקשר הזוגי. אציין גם שאני חש צורך לאונן אך אין פנטזיות על בחורה כלשהי אלא רק פריקת יצרים. אני משער שכך את מרגישה ויש סיכוי טוב שאת א-מינית אם כי זה רק את יודעת.אני מציע שתבדקי עוד קצת עם עצמך. מתיאור והרגשות ששיטפתי מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
14/12/2015 | 07:31
66
ראשית, תודה על השיתוף, אנחנו שמחים שאת כאן.
שנית, מה שאת מרגישה הוא נחלת רבים, את לא שונה ויש כאן אחרים/ות שיכולים בקלות להזדהות עם הדברים שכתבת, כמו בתגובה שלפניי למשל.

לגבי המשיכה שלך לאחרים, אפשר להבין את מה שתיארת, כלומר משיכה אסתטית יותר מאשר מינית. הרבה א-מיניים/ות רואים מישהו שנראה טוב ואין להם משיכה מינית אלא הערכה חיובית, כמו לראות תמונה יפה, נניח.
אז מה זה אומר? שאת א-מינית? אולי. זאת אומרת שאנחנו לא יכולים לדעת כי אלה דברים שרק את יכולה להרגיש בעצמך כלפי הסביבה במידה ואת מזדהה עם הנושא הא-מיני ומוצאת שהמשיכה שלך היא לא על בסיס מיני אלא יותר רומנטי או אסתטי. 
אזכיר שלהיות א-מינית זה לא אומר שאת חסרת מיניות, אלא שיש לך מיניות אבל כזו שלאו דווקא מופנית כלפי אחרים/ות, כמו אוננות למשל. אפשר להרגיש עוררות מינית בסיטואציות שונות (פורנו, ארוטיקה וכו') וזה לא אומר שאת הופכת למינית באותו רגע או אוהבת את התכנים, זה אומר שאת מרגישה בדיוק את מה שהגוף שלך אומר לך לגבי המיניות שלך.

ועוד מילה לגבי בנים. כמו שהזכרת, בגיל הזה בנים נוטים להיות פחות נעימים והראייה שלהם על מין ומיניות לא תמיד נכונה, בלשון המעטה. ייתכן וזה נובע ממסרים לא נכונים וחינוך לקוי של כל המערכות: חינוך, הורים וסביבה מינית סטריאוטיפית (מדיה, פרסום, תכנים ברשת ועוד), ככה שאם את לא מרגישה שהם מתאימים לך כרגע אז זה בסדר, לא חייבים להיות עם אחרים רק כדי לסמן וי על המטרה.

בסופו של דבר, רק את תוכלי לדעת אם את א-מינית או בסקאלה הא-מינית כי יש מגוון של דברים ודקויות ואת יכולה להתעניין אם את רוצה, לראות מה קיים, מה מתאים לך, עם מה מהתכנים הא-מיניים את מזדהה, לקרוא על תחושות של אחרים/ות כאן ואת גם מוזמנת למפגש פורום הקרוב אם תרצי. במפגש האחרון היו כמה בני גילך והיה מרתק לשמוע מה הם/ן חושבים ואת הזווית שלהם. לא חייבת, אבל זו אפשרות שאת יכולה לקחת בחשבון כי אין כמו מפגש פנים מול פנים, מניסיון של אחרים, זה תורם רבות.

חוץ מזה, אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל שאלה או התלבטות שיש, דברים שעולים על הפרק וכל מה שאת מרגישה שאת רוצה לדעת. בהצלחה 

לצפיה ב-'מפגש פורום וכמה עדכונים:'
מפגש פורום וכמה עדכונים:
11/12/2015 | 07:59
21
198
  כמו שאתם/ן יודעים, הביקוש למפגשים עולה ושבועיים אחרי המפגש האחרון שקיימנו, אני מציע תאריכים אפשריים למפגש פורום הבא שייערך באותו מקום.
חשבתי על ימי חמישי או שישי בסוף השבוע של ה- 25-26/12/2015  או שבועיים אחרי ב- 8-9/1/2016

מה דעתכם/ן? איזה תאריך הכי נוח להגיע? כתבו שנדע.

מי שעוד לא קרא/ה את הראיון עם דייויד ג'יי, מייסד AVEN, מוזמנים לקרוא: 

היוצרת נטלי כהן-וקסברג שיוצאת נגד הרבה דברים במדינה ושיצרה פרובוקציות לא מעטות דרך הסרטונים שלה, התראיינה ל"המקום הכי חם בגיהנום" וחוץ מדעתה על מה שקורה כאן ועל המשטרה, דיברה על חוסר הרצון שלה בילדים, שהיא לא מחפשת זוגיות ושהיא לא משתגעת על יחסי מין, שזה הכי קרוב לא-מיניות ששמעתי בראיון בתקופה האחרונה כאן בארץ. אז צירפתי כאן צילום מסך של הגברת, כל השאר לא רלוונטי לנו כאן אבל מי שרוצה לקרוא מוזמן. שימו לב שהקריאה לא הכי נעימה, מה שנקרא, על אחריותכם: 

נכון שאתם/ן שואלים אם יש מחקרים על א-מיניות? אז יש אחד בדרך, אבל כדי שזה יקרה, אתם נכנסים כאן לתמונה ומתבקשים להקדיש כשעה מזמנכם לצורך ראיון (אנונימי) וככה תוכלו להיות החלוצים בנושא בעברית. זה לא סתם, יש לזה חשיבות רבה. בסופו של דבר, זה רק יעזור לכולנו. אז המעוניינים נא לפנות ל:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1493&MessageId=179748098

ושרשרו כאן מתי נוח לכם/ן להגיע למפגש הבא  

לצפיה ב-'כתבת חמישי שישי ונתת תאריכים של שישי שבת'
כתבת חמישי שישי ונתת תאריכים של שישי שבת
11/12/2015 | 18:04
3
44
מה הייתה כוונת המשורר?
לצפיה ב-'לא בשבת זה בטוח'
לא בשבת זה בטוח
11/12/2015 | 22:07
2
63
סליחה, טעות סופר. להלן התאריכים המעודכנים:

ימי חמישי ושישי ה- 24-25/12/2015  או ה- 7-8/1/2016

תודה 

לצפיה ב-'7-8/1/2016'
7-8/1/2016
14/12/2015 | 12:31
1
31
מעדיפה חמישי - אבל אבוא גם בשישי.
ממליצה לנשות את פתרון המקום בפנים של חצילונית.

ולכל החדשים שעדין לא היו במפגש - מעוד מומלץ. מהמפגש הראשון שהייתי בו (לפני שנים) נהנתי מכל מפגש - גם מכאלו שנסעתי עד חיפה כדי להשתתף בהם.
למה? מהרבה סיבות. בשבילי זה תמיד הרגיש הקלה להיות בסביבה שאני לא מרגישה צורך להתגונן. אף אחד לא יפרש שום דבר שאני אגיד בצורה מינית. כל נושא מיני שיעלה היה לצורך דיון ולא דחקות מטומתמות.
אבל יש סיבות נוספות, כמו לדבר על א-מיניות. להפתח ולשמוע מאחרים ולראות שאנחנו לא לבד.
לצפיה ב-''
14/12/2015 | 23:57
8
לצפיה ב-' אם נפגשים בערב, אין מצב לשבת בחוץ! '
אם נפגשים בערב, אין מצב לשבת בחוץ!
12/12/2015 | 14:28
62
אני ממליצה בחום () על "רולדין" באבן גבירול, הקומה העליונה שלהם. 
לא חייבים שכל אחד יזמין אם לא בא לו, בניגוד לרוב המסעדות.
אין שם מוזיקה מעצבנת ברמקולים וזה ממש קרוב למקום המפגש הקבוע.

כבר כמה פעמים שיצא לי להיות שם והם לא פותחים את הקומה העליונה לקהל הרחב כי אין להם כוח אדם לאייש אותה.
אם אנחנו מוכנים להעלות את כוס התה שלנו בעצמנו, אין בעיה לשבת שם (זה לא נעול בצורה פיזית).
אני מוכנה להקריב את שמי הטוב ולהזמין מקום ל-10 אנשים (ואם יבואו יותר, נביא עוד כיסאות)    

ואז לא נמות מקור!
לצפיה ב-'תשובה לגבי המפגש.'
תשובה לגבי המפגש.
13/12/2015 | 23:52
1
55
ראשית שמח על כך שיהיה עוד מפגש בקרוב. אני חושב שצריך קודם כל לבדוק איזה מזג אוויר יהיה בכל אחד מהתאריכים או לפחות בתאריך הקרוב. שנית מתי בערך נדע סופית (שיהיה זמן להתכונן חופש מעבודה וכד').
דבר אחרון מקווה שזה גם יעלה לקבוצה בפייסבוק. שיהיה שבוע טוב לכולם

לצפיה ב-'אתה מוזמן לבדוק ולהגיד לנו'
אתה מוזמן לבדוק ולהגיד לנו
14/12/2015 | 07:36
41
מה יהיה מזג האויר בכל אחד מהתאריכים המוצעים, נשמח לדעת. 

מתי נדע סופית? כשתתחילו לשרשר מתי נוח לכל אחד/ת כאן. אין עוד הרבה זמן 
לצפיה ב-'מה מטרת המפגש?'
מה מטרת המפגש?
14/12/2015 | 01:21
2
50
אני חדש בפורום. אף פעם לא הייתי במפגש.
אפשר לשאול, כמה אנשים באים בדרך כלל? מה מטרה של המפגש? מה טווח הגילאים שבאים? ובכללי מישהו ממליץ להגיע?
לצפיה ב-'להיפגש'
להיפגש
14/12/2015 | 07:51
63
זאת אומרת, לא רק לכתוב כאן, אלא לבוא, לשמוע, לדבר, לשתף, יש הרבה מה לומר וכל אחד/ת רוצה לדבר כי זה בנפשנו מסתבר.

כמה אנשים באים? תלוי. זה נע סביב החמישה עשר פלוס מינוס, ההרכבים משתנים ואי אפשר באמת לדעת. 

טווח הגילאים? מתיכון ועד למעלה, הממוצע סביב עשרים ,שלושים בערך.
אם מישהו ממליץ להגיע? אני כן. שאל אחרים/ות כאן גם. 

חוץ מזה, המפגשים נערכים באוירה נינוחה ולא מחייבת. אתה יכול לבוא, לשמוע, לראות. לא חייבים לדבר, לא חייבים לעשות משהו. אנחנו לא מחייבים אף אחד/ת לכלום. המטרה היא לתמוך ולעזור, להקשיב לאחרים/ות וליהנות, בסופו של דבר.
אתה מוזמן, כמובן. 
לצפיה ב-' מומלץ להגיע אם אתה רוצה לפגוש חבר'ה א-מיניים'
מומלץ להגיע אם אתה רוצה לפגוש חבר'ה א-מיניים
15/12/2015 | 00:00
27
לצפיה ב-'לי אין אפשרות להגיע בימי חמישי אז כל שישי נראה לי'
לי אין אפשרות להגיע בימי חמישי אז כל שישי נראה לי
14/12/2015 | 22:54
1
29
למה אגב לא שבת?
לצפיה ב-'כי בשבת אין תחבורה ציבורית'
כי בשבת אין תחבורה ציבורית
15/12/2015 | 06:30
35
ורבים/ות מגיעים מפה ומשם. 
לצפיה ב-' למי שלא היה ברור:'
למי שלא היה ברור:
15/12/2015 | 06:37
3
85
נא לשרשר כאן מתי נוח לכם/ן להיפגש:

האם בחמישי או שישי של ה- 24-25/12/2015

או שמא בחמישי או שישי של ה- 7-8/1/2016

ומי שכותב "חמישי" או "שישי", נא לכתוב יום ותאריך ספציפיים כדי שנדע. 

אני מזכיר, המפגש הוא לכולם/ן. חדשים, ותיקים, מהססים, מתלבטים וכו', ניתן לשאול כאן או במסר פרטי אם אתם/ן לא בטוחים.
לצפיה ב-'שישי ה- 8.1.16'
שישי ה- 8.1.16
15/12/2015 | 11:26
14
לצפיה ב-'שישי כלשהו'
שישי כלשהו
19/12/2015 | 17:25
3
לצפיה ב-'תאריכים מועדפים'
תאריכים מועדפים
19/12/2015 | 18:58
13
אני לא יכולה ב- 24.12.2015 (יום חמישי).
נוח לי בימי שישי (25.12.2015 או 08.01.2015) בשעות של המפגש הקודם: 10:00 עד 15:00 (כן, היה מפגש של כמעט חמש שעות וממש נהניתי).
בחמישי 07.01.2015 אני אוכל להיות רק מ- 19:00 עד 22:00 בערך.

וכמו שהבטחתי, אני מביאה ממתקים טעימים הפעם!
לצפיה ב-'שישי ה-25 :)'
שישי ה-25 :)
15/12/2015 | 22:38
12
לצפיה ב-'תאריכים'
תאריכים
17/12/2015 | 17:57
25
אני מעדיפה את שישי ה8.1, או חמישי (שניהם מתאימים לי)
אני אביא שוב עוגה ☺
לצפיה ב-'אני רואה שיש כאן העדפה קלה ליום שישי ה- 8/1/16'
אני רואה שיש כאן העדפה קלה ליום שישי ה- 8/1/16
18/12/2015 | 06:55
29
למרות שזה לא סופי עדיין, יש עוד משתתפים ועוד רצונות אז מי שטרם שירשרו כאן, זה הזמן, כדי שנדע מתי נוח לכם/ן. 
לצפיה ב-'אני יכולה רק ביום שישי, לא משנה התאריך'
אני יכולה רק ביום שישי, לא משנה התאריך
20/12/2015 | 17:33
3
לצפיה ב-' תאריך סופי למפגש'
תאריך סופי למפגש
21/12/2015 | 16:48
39
כמו שהבנתם/ן, הרוב מעדיף את יום שישי ה-8/1/2016 בבוקר.
הכל כמובן אם מזג האויר יהיה טוב ולא חורפי, את זה נדע במדויק יותר סמוך למפגש.

הודעה מסודרת ורשמית אוציא כמה ימים לפני המפגש, כולל מי מביא מה. 

לצפיה ב-'חברימות - סיכום דו-שבועי. (לא להתנפל, אחת-אחד) '
חברימות - סיכום דו-שבועי. (לא להתנפל, אחת-אחד)
05/12/2015 | 19:26
13
118
 איך עוברים עלייכם הימים ההולכים והמתקררים?
כמה תנורים כבר הוצאתם מהבוידעם?

מה המשקה המחמם האולטימטיבי?
מה עדיף נגד רגליים קרות - חתול, שמיכת פליז, בן\בת זוג?

ותוסיפו גם שיר שעושה לכם טוב
לצפיה ב-'לא יפה לצחוק על מסכנים :('
לא יפה לצחוק על מסכנים :(
05/12/2015 | 21:26
1
55
איזה בת-זוג בראש שלך? אפשר רק לחלום :(
לפחות יש לי סוודר חם שסבתא ז"ל סרגה, גם זה משו.
לצפיה ב-'אני לא צוחקת, אני אופטימית '
אני לא צוחקת, אני אופטימית
05/12/2015 | 21:34
41
וחוץ מזה, בוא תספר מה אתה עושה כדי למצוא בת-זוג.
אולי תהיה לנו איזו עצה לעזור
לצפיה ב-'לא מתנפלת '
לא מתנפלת
05/12/2015 | 22:51
8
49
היום הייתי בהפגנה בתל אביב והיה כפור איימים עוד מישהו הלך?
אני לא אוהבת חורף, אני מאלו שקר להן רוב הזמן.
יש לי מזגן בחדר שמופעל כמעט רק בחורף... אבל מחמם את הקיר והארונות שמולו בעיקר ופחות מגיע אלי

הכי כיף קקאו בחורף, ואם אפשר להסמיך אותו קצת עם קורנפלור זה נפלא.
לצערי לא מוכרים קקאו באף בית קפה/מסעדה, אפילו קקאו אין להם!
אפילו ב"קקאו" אין קקאו, הייתם מאמינים ?   איך אפשר לקרוא למסעדה\בית קפה הזה קקאו אם אפילו את המצרך הבסיסי הזה אין להם?

הכי טוב נגד רגליים קרות זה קצת אומץ  

לצפיה ב-'גם אני הייתי בהפגנה '
גם אני הייתי בהפגנה
05/12/2015 | 23:54
2
14
לצפיה ב-' (בחייאת, שים איזה נעץ לקטנה) '
(בחייאת, שים איזה נעץ לקטנה)
06/12/2015 | 00:19
1
26
מנסים לטפח פה אחווה וקהילה וכאלה
לצפיה ב-'מה זאת אומרת? '
מה זאת אומרת?
06/12/2015 | 12:38
28
אנחנו כבר אחווה, קהילה וכאלה.. 

לצפיה ב-'כבוד על ההשקעה. ראית את באטמן? הוא גם דיבר? '
כבוד על ההשקעה. ראית את באטמן? הוא גם דיבר?
06/12/2015 | 00:37
3
31
או שסתם היה כמו מיצג עם שלט?
לצפיה ב-'הוא לא דיבר, רק עמד לצילומים '
הוא לא דיבר, רק עמד לצילומים
06/12/2015 | 06:43
2
36
ואגב קור, כן היה קר, אבל לא יצאתי מדעתי. מה גם שצעדנו ברחובות והיו אנשים ומוסיקה ושירת סיסמאות אז קצת התחממנו בקטעים מסוימים. זה לא מה שמנע ממני לצאת.  
בסוף השבוע אשים כאן תזכורת להפגנה, אני רואה שיש נציגות לפורום 
לצפיה ב-'אתה נוסע לירושלים??'
אתה נוסע לירושלים??
06/12/2015 | 23:52
1
5
לצפיה ב-'לא. בתל אביב. '
לא. בתל אביב.
07/12/2015 | 06:30
5
לצפיה ב-'חחחח איזה בדיחת קרשXD'
חחחח איזה בדיחת קרשXD
16/12/2015 | 00:14
3
לצפיה ב-'כמובן שחתול!'
כמובן שחתול!
06/12/2015 | 00:19
20
אבל אם אפשר חתול ובת זוג ביחד נשמע לי הכי טוב...
והמשקה המחמם האולטימטיבי זה מרק. מרק ירקות גדול עם מלא ירקות בפנים, מעלה אדים...
לצפיה ב-'6 מעלות בלילה? ישראל-מישור החוף, מה נסגר? '
6 מעלות בלילה? ישראל-מישור החוף, מה נסגר?
06/12/2015 | 00:31
31
אני מוכנה לקרב על חיי עם סדין חשמלי + שמיכת פליז + גרבי צמר + מלא תה רותח.
Bring it on, winter

צפוי לי שבוע "מעניין" בעבודה, שאילו היה עוד שביב תקווה למשו טוב - הייתי מלאת חששות, אבל ככה... אני בעיקר משועשעת .

תמונה שעשתה לי את השבוע מקבוצת "ממים של אל-הוריים" בפייסבוק
& שיר שמקפיץ אותי כבר שבועיים. אולי יעזור גם לכם עם קצת רוח קרב 

לצפיה ב-'כתבה בידיעות'
כתבה בידיעות
04/12/2015 | 10:07
5
113
בגלל שהשבוע הוצאתי סינגל לרדיו, התראיינתי ל'ידיעות אחרונות' (מדור השפלה), ובין היתר נשאלתי על א-מיניות ועל כך שאני אפורה. הקפתי באדום למי שזה מעניין אותו.
לצפיה ב-''
04/12/2015 | 11:21
10
לצפיה ב-'יופי שהתראיינת '
יופי שהתראיינת
05/12/2015 | 19:08
3
51
בתור יחסית חדשה כאן בפורום (התחלתי לכתוב כאן מלפני כ 3 חודשים.?.)
אני שמחה לעיין בכל כתבה שעוסקת בתחום של א-מיניות שלי אישית הוא תחום יחסית חדש. אני לא א-מינית במהות שלי.
אני כן לא-מינית מכורח של נסיבות מורכבות ומציאות פרטית שלי
(נ.ב. K500 נראה לי שאני יודעת כעת לומר לעצמי שאני לא-מינית מצבית ולא
א-מינית... :)

איזולה בלה

לצפיה ב-'תרצי לפרט?'
תרצי לפרט?
05/12/2015 | 23:52
2
36
או שזה לא לעיון הציבור? 
לצפיה ב-'הסבר ל K500'
הסבר ל K500
06/12/2015 | 11:46
1
41
א-מינית אותנטי : כפי שאני מבינה את זה: מי שאין לו דחף-צורך-רצון במין בחיים שלו והוא חי בסדר גמור בלי זוגיות שכוללת מין בחיים שלו

לא-מיני מצבי: מי שלא מקיים יחסים מכורח מציאות אישית-נסיבות אישיים
בן אדם כזה (למשל אני) ואני שמה דגש על 'כפי שאני מבינה ומתייחסת אל עצמי'
יכול לבחור לאמץ לעצמו עמדה/השקפה של לא לכלול מין בחיים שלו

איזולה בלה
לצפיה ב-'כן, את זה הבנתי.'
כן, את זה הבנתי.
06/12/2015 | 12:33
34
בלפרט, התכוונתי אלייך אישית, לסיפור שלך, אבל רק אם תרצי ותרגישי בנוח כמובן. בינתיים נסתפק במה שאמרת וזה בסדר, רק תהיתי לגבי העניין הזה.

לגבי ההגדרות שהזכרת, רק אזכיר שא-מיניות מדברת על חוסר במשיכה מינית ולאו דווקא על רצון או דחף, כלומר יכול להיות מישהו/י עם דחף מיני אבל לא עם משיכה מינית לאחרים/ות וזה בסדר. לא כל דחף מתורגם ישר לאקט מיני הדדי. 
לגבי הבחירה שלך בחיים, היא מובנת, וודאי. תודה על הדברים. 
לצפיה ב-'אפורה (?) ומבולבלת, אשמח לעזרה'
אפורה (?) ומבולבלת, אשמח לעזרה
05/12/2015 | 14:06
5
219
שלום לכולם, אני מצטערת מראש על חוסר הארגון שכנראה ילווה להודעה..

אני בת 17, ובמשך שנים לא הבנתי את כל הקטע של המיניות בחברה. לפני כשנתיים הכרתי את המושג א-מיניות ודיי התחברתי אליו. לא הגדרתי את עצמי כא-מינית כי אני לא מרגישה חוסר משיכה לגמרי, אך לפני כשנה הבנתי שמיניות היא סקאלה, ולכן אני מרגישה דיי אפורה. בעיקרון, אני מרגישה הטרו-רומנטית, ואפורה (אני נמשכת לגברים ולנשים באופן מיני, אבל ממש לא רוצה לממש את זה - בעיקרון, הרעיון של סקס בעיניי מושך יותר מהאקט עצמו).

לא היו לי ממש בעיות עם הא-מיניות שלי, קיבלתי את עצמי (למרות שאני לא ממש "יצאתי מהארון" - אם אפשר בכלל לקרוא לזה ככה), אבל לא סיפרתי לאחרים. היה לי חבר במשך שנה, שלא נהניתי מהמפגשים המיניים שלנו, ולא יזמתי אותם. אני גם לא נהנית מאוננות (חוץ מעצם הפורקן הפיזי- כלומר, אני לא נהנית מהאוננות עצמה או מהתחושה אחריה (שמעוררת בי בחילה), אלא רק מהתחושה של השנייה של הפורקן הפיזי).

לעומת זאת, לאחרונה חשבתי ללכת לשנות שירות, ואני נורא מתחברת לשנת שירות של איגי. למרות שהאנשים שם מאוד מקסימים, בעקבות זאת, לאחרונה הנושא צף אצלי שוב, ואני מרגישה פתאום את הפער העצום שביני לבין כל הסובבים אותי. אני לא נהנית לדבר על מין (ובגלל שאני "בארון" החברים שלי לא יודעים, וזה נושא שיחה חוזר מאוד), ואני לא נהנית מכל מה שמתעסק במין (אני מרגישה לא בנוח בסרטים עם סצנות מין לדוגמה).

אתמול הייתי במסיבה של חברה, וכולם שתו ורקדו באופן מיני מאוד (והיו גם כל מיני משחקי חברה מיניים) והרגשתי מאוד מאוד לא שייכת (בשלב מסויים מישהו שלא הכרתי קרא לי טבעונאצית ונשברתי ובכיתי בשירותים, אבל אני חושבת שזה קצת פחות קשור). אני מרגישה מאוד את הפער ביני ובין כל מי שסובב אותי. החברה מאוד משדלת את כולם להיות מיניים, ואני מרגישה שאני לא חלק מהחברה.

אני מרגישה גם שאין לי עם מי לדבר על זה. סיפרתי לשלושה חברים מאוד קרובים שאני אפורה, אבל הם לא מבינים בנושא ולא יודעים איך לעזור לי. אני לא רוצה לדבר על זה עם ההורים, ופסיכולוג לא ממש בא בחשבון, כי זה אומר שאני אצטרך לדבר על זה עם ההורים.

אני מאוד מבולבלת ולא יודעת מה לעשות, ואני אשמח מאוד לעזרה. (סליחה על החפירה, ותודה לכל מי שיענה).
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
05/12/2015 | 16:21
3
77
ראשית, את לא לבד. כל מה שכתבת כאן, התחושות, הסביבה, אלה דברים שכולנו כאן מכירים/ות היטב ועברנו לא פעם.

שנית, את לא חייבת להחליט בדיוק כרגע לאיזו הגדרה את שייכת. כמו שכתבת, מיניות היא סקאלה וגם א-מיניות היא לא חד מימדית, כמו שהבנת. א-פורה, דמי-מינית, כן נמשכת מינית אבל לא לאקט עצמו, כל אלה יכולים להיות חלק ממך ואת לא צריכה להחליט עכשיו בדיוק מה מגדיר אותך. ייתכן שתגלי דברים נוספים בהמשך, הן מתוך קריאה והן מתוך מה שא-מיניים/ות אחרים מספרים וכותבים עליו. איפה? כאן בפורום וב- AVEN באנגלית.

ומשהו על לספר לאחרים ומשפחה. אני אישית, כמו רבים/ות אחרים כאן לא סיפרתי לסובבים אותי. כל אחד איך שהוא מרגיש לגבי זה, אין חובת דיווח. אז לא חייבים לרוץ להורים אם לא מרגישים בנוח עדיין. עדיף לא לעשות משהו שאפשר להתחרט עליו אחר כך. 
לגבי פסיכולוג, זה באמת לא בא בחשבון כי לך אין שום בעיה, הבעיה נמצאת בסביבה שעדיין לא מכירה את הנושא הא-מיני ולא יכולה להבין על מה מדובר עדיין. מה גם שאין בארץ פסיכולוגים/מטפלים ודומיהם שמכירים את הנושא הא-מיני ושולטים בו היטב על מנת לדבר על כך.  

מה שאני מנסה לומר הוא שאת חופשייה. את לא חייבת להגיד להורים, לא חייבת לעשות משהו שאת לא רוצה ואם את מרגישה לא בנוח עם חברים במסיבה ובסיטואציות אחרות שדוחפות למיניות שלא מתאימה לך, אולי תחשבי אם כדאי לך לחזור לשם או להיות בקשר עם מי שלא מבין אותך. אני מנסה לא להיות שיפוטי כאן ולהלך בין הטיפות. אני לא רוצה להגיד לך עם מי ללכת וזה לא התפקיד שלי, אבל מתוך ניסיון אישי, הן שלי ובעיקר של הרבה מהחברים/ות כאן שנכוו מהסביבה, הייתי ממליץ לך לבחון את הקשרים החברתיים שלך והאם את מוכנה להיות חלק מהם, בייחוד אלה שהם/ן לא סובלניים כלפייך וכלפי הנטיות המיניות והבחירות שלך בחיים. נכון, לא תמיד זה אפשרי לקום וללכת ואולי זה לא קורה מהיום למחר, אבל זו נקודה ראויה למחשבה. 

ועוד משהו. זה בסדר גם להיות מבולבלים, לא תמיד יש לנו תשובות מסודרות לפנינו ולא תמיד הכל מסתדר באותו זמן, אבל נדמה לי שעשית צעד אמיץ כאן בשיתוף של הדברים שלך, ברצון לדבר ולקבל עזרה. מטרת הפורום, בין השאר, היא מתן תמיכה ועזרה לאחרים/ות.
זה לא נגמר כאן, זאת נקודת התחלה מסוימת, אם תרצי. יש מה לעשות ויש על מה לחשוב. חשוב לזכור שאת לא לבד בעניין הזה. אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור ולתמוך, לענות על שאלות ולשתף דברים. אפשר להתלבט, אפשר לטעות ולתהות, ברוכה הבאה לפורום, שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה על התגובה :)'
תודה על התגובה :)
05/12/2015 | 19:29
2
54
קודם כל, תודה רבה על התגובה והתמיכה.
בנוגע למה שכתבת, אני לא מרגישה שלספר לכל הסובבים אותי זה מאוד חשוב, אבל אני לא יודעת איך להתמודד עם הציפיות מהחברה ועם כל מה שקורה ולכן חשבתי על לדבר עם איש מקצוע (למרות שאני לא בטוחה שאיש מקצוע יבין אותי או איך לעזור לי) או עם מישהו אחר. אין לי שום בעיה עם המיניות שלי, אני פשוט לא יודעת איך להתנהל מול אחרים, במיוחד בגיל שלי כשהמיניות שולטת בחיים של כולם...
לצפיה ב-'הי, לגבי עניין הפסיכולוג...'
הי, לגבי עניין הפסיכולוג...
05/12/2015 | 23:56
58
לא הייתי ממהרת לפסול את זה על הסף. אולי איש מקצוע, גם אם הוא לא מומחה בנושא הא-מיניות, כן יוכל לעזור לך להרגיש יותר חזקה ושלמה מול אנשים שמצפים ממך להיות משהו שאת לא, ובכל מקרה, לדעתי זה תמיד נחמד לשפוך את הלב באוזני מישהו (וכמובן שגם הפורום הזה הוא פלטפורמה נהדרת לזה...).
כמובן שהבעיה היא לא אצלך אלא אצל החברה, אבל לפעמים צריך עזרה בדיוק בהתמודדות עם החברה.
אני אישית הולכת לפסיכולוגית ומדברת איתה (בין השאר) על זה, ואמנם בהתחלה היא לא לגמרי הבינה את הקונספט של הא-מיניות, אבל היא כן הייתה קשובה לי ו"זרמה" עם הרעיון. כמובן שמאוד חשוב למצוא פסיכולוג טוב, שאת מתחברת אליו...
לצפיה ב-'בסדר גמור'
בסדר גמור
06/12/2015 | 08:02
45
כמו שנכתב, את לא חייבת להיות כמו כולם/ן מסביבך או לספר לאחרים על המיניות שלך אם את לא רוצה. הציפיות של החברה? כן, הן ציפיות של מיניות בדרך כלל כי ככה החברה מורגלת. להגיד לך שזה קל לא להיות כמו כולם מסביב? לא, זה לא, צר לי. אבל, זה לא סוף החיים ולא מוריד מהערך שלהם כלל. זה גם לא אומר שזה שלילי, חלילה. את יכולה להתנהל מול אחרים שכן מבינים אותך ופחות מצפים שתשתני עבורם. 

בשונה ממה שנכתב כאן, אני אישית לא הייתי ממהר ללכת לפסיכולוג או איש מקצוע כלשהו כי כמו שכתבתי, הם לא מכירים את הנושא מספיק כדי להיות רגישים לעניין ולמצוא פסיכולוג/ית שכן יבינו על מה מדובר (אחרי שאת צריכה להסביר להם..) וגם שלא יהיו שיפוטיים, זה סוג של הימור שאת צריכה לשאול את עצמך אם שווה לך לקחת אותו בשלב הזה. המלצתי (הסובייקטיבית בלבד) היא לא למהר כרגע לטיפול/איש מקצוע. 

אז מה עושים?
יש אותנו. נכון, אנחנו לא פסיכולוגים, אבל נדמה לי שאנחנו מבינים איזה דבר או שניים בנושא הא-מיני ולא מזווית של סיפור בעל פה או משהו שקראו עליו פה ושם, אלא אנחנו חיים את זה והא-מיניות היא חלק מאיתנו.
יש את הקבוצה של הא-מיניים באיגי, שם יש צעירים סביב הגיל שלך, אבל אין את הפעילות ומספר האנשים כמו שיש כאן, הכל נתון לבחירתך. 
ויותר מוחשי, יש את מפגשי הפורום שנערכים אחת לכמה זמן באוירה נעימה ולא מחייבת, ויש גם חברים/ות בגילך שבאים למפגשים ואנחנו שמחים על כך. היתרון של המפגשים הללו הוא שיש תקשורת מיידית בין הנוכחים/ות וזה מוסיף הרבה. שומעים דברים, מספרים דברים, מחליפים דעות וסיפורים כמו שלך, על הסביבה, הציפיות של האחרים ועוד. ממה שהיה עד כה, המפגשים רק תרמו ולאחרונה הביקוש עלה ולכן בקרוב נקיים מפגש נוסף, את מוזמנת, כמובן. 

אם את מתלבטת, לא בטוחה מה הצעד הבא או כל דבר אחר שעולה לך בראש, את יכולה להמשיך ולשאול אותנו כאן. אני מקווה שנוכל להיות לך לעזר בהמשך הדרך ושוב, את לא לבד. 
לצפיה ב-'אשמח לעזור'
אשמח לעזור
07/12/2015 | 08:33
55
הי!
את בדיוק בגיל הנכון להיות מבולבלת ולכן הכל בסדר! זה דבר ראשון...
דבר שני, אני אישית עברתי כמה וכמה פסיכולוגים ואני בהחלט מבינה את הבעיתיות כי רובם לא מבינים את הנושא. כל האנשים פה בפורום הרבה יותר עזרו לי מכל פסיכולוג. לכן אני ממליצה להמשיך לחקור גם פה וגם ביוטיוב, לשאול שאלות, לראות סרטונים והסברים ולבדוק מה מתאים לך ומה את מרגישה שנכון לך או לא נכון.
אשמח מאוד לדבר איתך טלפונית או אפילו להפגש אם את רוצה ופשוט לדבר על זה מתוך ההכרות שלי עם הנושא. יצא לי להסביר להמון אנשים ואני חושבת שאני כבר ממש טובה בזה (גם לאנשים מיניים וגם לכאלו שלא בטוחים) פשוט נשמע לי שאת צריכה לדבר עם מישהו שמבין כמו שצריך...
תכתבי לי למייל ונתאם לדבר

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה