לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

לצפיה ב-'עץ משפחה'
עץ משפחה
25/12/2012 | 09:34
1
123
שלום!

אני משרתת במשפחתון של נוער בסיכון ונדרשתי להכין עץ משפחתי .
אני אשמח לרעיונות מקוריים טיפים וכו..

תודה רבה רבה!
:)
לצפיה ב-'עץ משפחתי'
עץ משפחתי
25/12/2012 | 10:09
864
הי וברוכה הבאה
את יכולה להכין במסמך וורד את הקשרים המשפחתיים,
את יכולה להשתמש באתר www.myheritage.co.il ולבנות שם את העץ ולהדפיס אותו
את יכולה להדפיס מהאינטרנט ציור של עץ מוכן (חפשי בגוגל תמונות "אילן יוחסין ריק"),
ואת יכולה להיות ממש יצירתית ולהכין לבד ...

רעיונות ליצירה מצאתי לך בכתבה הבאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3501613,00...

בהצלחה!
לצפיה ב-'ראיתם את האייקונים החדשים?!'
ראיתם את האייקונים החדשים?!
25/12/2012 | 08:44
30
תפוז הוסיפו למעלה מ-20 איקונים חדשים!

לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2012 | 18:32
8
אין זמן טוב יותר לחזרתה של "ארץ נהדרת" למרקע מאשר תקופת בחירות.
אילו דמויות חדשות יהיו? מה יהיה הלהיט החדש שכולם ידברו עליו? אילו ביטויים חדשים יכנסו ללקסיקון שלנו?
לרגל עליית העונה החדשה, אנו שמחים לפתוח מחדש את פורום ארץ נהדרת.
אתם מוזמנים לקפוץ לבקר|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'פעילות לגן'
פעילות לגן
24/12/2012 | 13:21
5
186
שלום
אודה לכם אם תוכלו לסייע לי במציאות פעילות לילדי גן (גילאי 4-5).
אני זקוקה לרעיונות לפעילות שתערוך 15-20 דק' שכוללת סיפור של סיפור לילדים (שלא כדרך הקראתו מטקסט) בצורה יצירתית שתגרום לילדים להיות "מרוכזים" ולא להתפזר, שתעניין אותם, וקצת תפעיל אותם (לא בדרך יצירה בהכהרח, אלא יותר השתתפות). אני פשוט ניגשת לראיון שבו נבחנת ביכולתי לרתק ילדים לפעילות סיפורית, כאשר בהמשך יספקו לי חומרים. חשבתי על 2 ספרים עם רעיונות ואז התברר לי שהסיפורים שרציתי לקחת מאוד מוכרים ויידועים...

המון תודה!
לצפיה ב-'הגעת למקום הנכון...'
הגעת למקום הנכון...
24/12/2012 | 14:15
4
127
יש לנו פינה של יצירה בעקבות ספרים, בניצוחה של מקומית1, אפשר לראות את כל הספרים והפעילויות כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/default...
תראי שיש במרכז העמוד את הסיפורים שכבר הועלו - החל מאריה הספריה וכלה בפיניאס ופרב....
אם תלחצי על כל אחד מהם תוכלי לקרוא את הסקירה והרעיונות לכל ספר.
גם בעמוד הנוכחי יש עוד פינת ספר שעוד לא הספקתי להעביר למאמרים.
שיהיה בהצלחה ותעדכני איך היה...
לצפיה ב-'היי'
היי
25/12/2012 | 23:34
3
60
עברתי על הכל שם. תודה!
לצערי אין לי ספרים מלבד ביצה שהתחפשה, ומיץ פטל (עם הארנב).
יש לכם רעיון לפעילות שגם אוכל לספר את הסיפור בדרך יצירתית וגם באיזו שהיא צורה לרתק ילדים\לתפעל אותם (בלי ציור ופעילות יצירה אישית שלם) ? יש לי רק 15 דק' כך שאיני יכולה להשקיע ממש..[זה לראיון]
גילאי 4-5. והם מכירים את הסיפורים האלה. אבל עדיין, אפשר לספר קצת אחרת.
לצפיה ב-'מיץ פטל '
מיץ פטל
26/12/2012 | 11:17
2
72
תשיגי תחפושות ותתני לילדים להמחיש תוך כדי שאת מספרת או שתבני מקרטון תיאטרון בובות או בית כמו במיץ פטל ותעשי את הדמויות על מקל...וכשאת מספרת תשני את הטון דיבור שיתאים לכל חיה..
והביצה שהתחפשה אולי כל פעם שאת מספרת תוך כדי תתחפשי...
וגם אפשר להגדיל את הסיפור לצבוע ולהדביק לקרטון גדול (בצורת ספר רק במימדים גדולים וכך כולם ג םרואים את התמונות.
לצפיה ב-'כבר העברתי. תודה רבה'
כבר העברתי. תודה רבה
26/12/2012 | 23:16
1
51
עשיתי על ביצה שהתחפשה והילדים ממש נהנו ואהבו את זה והלך מעולה
לצפיה ב-'איזה פעילות עשית בסוף?'
איזה פעילות עשית בסוף?
27/12/2012 | 08:54
50
נשמח לשמוע.
לצפיה ב-'מכונת גלידה לילדים'
מכונת גלידה לילדים
24/12/2012 | 11:37
1
815
היי, מישהו יודע האם המכונת גלידה שווה וכיצד משתמשים (על האריזה אין הוראות מפורטות).
לצפיה ב-'לנו יש אותה'
לנו יש אותה
24/12/2012 | 23:59
174
זה גימיק נחמד והגלידה יוצאת מוצלחת אבל זה הרבה התעסקות יחסית לכמות שיוצאת משם. אני חושבת שהשתמשנו 3 פעמים... יש בפנים מין זרוע שמסתובבת במשך כל הזמן שהגלידה במקרר ומערבבת אותה. חביב, לא יותר.
לצפיה ב-'16 מלאו לנער '
16 מלאו לנער
24/12/2012 | 11:15
9
171
לכבוד יום הולדתו ה- 16 של תפוז, ישבנו וחשבנו - באיזו מתנה אפשר להפתיע אותו?
פורום חדש באריזה מנצנצת? בלוג עם ציפוי שוקולד וסוכריות? קומונה דור רביעי תלת מימד? חתימה בהקדשה אישית של כוכבי חתולנובלה? כרטיסים לסרט? חולצה יפה?
אחרי 16 שנים בהן מילאתם את הפורומים בהודעות, מילאתם את הבלוגים ברשומות, את הקומונות בדיונים, את האלבומים בתמונות, את flix בסרטונים...  הבנו שזאת לא תהיה חגיגת יום הולדת אמיתית בלעדיכם!
אז אומנם מדובר ביום ההולדת  של תפוז אבל את המתנות אנחנו מעדיפים לחלק דווקא לכם!
בעמוד הפייסבוק של תפוז תוכלו להתעדכן בכל התחרויות והאירועים במסגרת חגיגות יום ההולדת של תפוז !

לרגל הארוע המשמח,
אנחנו רוצים שתספרו לנו איך התחלתם לגלוש בתפוז?
באיזה פורום או בלוג?
האם יש לכם סיפור תפוזי מעניין לספר לנו?
אולי מישהו מעניין שהכרתם, פוסט או הודעה שהיתה משמעותית עבורכם...

נשמח לשמוע!

לצפיה ב-'ואני אענה:'
ואני אענה:
24/12/2012 | 11:36
4
51
התחלתי לגלוש בתפוז לפני המון שנים,
לפי הפרופיל שלי התחלתי ב-2003, במונחי אינטרנט מדובר בפריהיסטוריה של ממש...
אני לא זוכרת איפה התחלתי אבל אחד הפורומים שליוו אותי הכי הכי בהתחלה היה פורום הריון ולידה, הייתי מכורה אמיתית. ברמה של לרפרש את העמוד כל כמה דקות... אחרי הלידה לאט לאט נפרדתי ממנו באופן טבעי ועברתי לפורומים אחרים.
עם השנים וככל שהתמכרותי לסקראפ גברה, התחלתי לאגור כמויות עצומות של קישורים בבלוגים של נשים יוצרות בתפוז, שהפכו לחברותיי גם מעבר לעולם הוירטואלי. ומאז אני גם נוכחת קבועה בפורומוים של יצירה, עיצוב אלבומים, אמנות שימושית, קומונות נישתיות...
לפני כשנתיים התחדשתי בבלוג שלי בתפוז (פתחתי אותו מזמן אבל היו בו רק כמה רשומות בודדות שעניינו רק אותי) ומאז אני משתדלת לכתוב בו ולהעלות בו את ההגיגים וההדרכות המצולמות שלי.
תפוז בשבילי הוא סוג של חממה נעימה שאני אוהבת לחזור אליה בסוף יום, או להגניב כמה דקות בזמן העבודה. תמיד יהיה לי משהו מעניין לקרוא או להגיד.

וסיפור תפוזי בשבילכם...
בתחילת דרכי בתפוז יום אחד הגבתי למישהי בתום לב באחד הפורומים. היא פירשה את דבריי כפי שמצאה לנכון, נפגעה מאד ממה שאמרתי ושלחה אליי מסרים עם איומי תביעה, מאד נבהלתי ונלחצתי ובכלל לא הבנתי מאיפה זה בא לי... להפתעתי התגייסו לעזרתי חברות שעד אותו רגע היו רק ניקים עלומים, קיבלתי מיילים ואפילו טלפונים לתמיכה... המנהלות התערבו ופישרו בין הצדדים, ואני כמובן התנצלתי בפניה ועשינו סולחה, ו[לפחות לכאורה] הכל בסדר.
היום אני מבינה שאמנם זה נעשה בתום לב אבל לא הייתי חכמה במיוחד בדרך שבה התנסחתי. ניסיתי להתנסח בהומור אבל כנראה היה חסר שם איזה אייקון כדי שתבין שזו בדיחה ובכלל היה עדיף אם הייתי סותמת את הפה ושומרת מחשבותיי לעצמי... מאז אני מאד נזהרת שלא לפגוע כי המלים בעלות משמעות, גם כשהן נכתבות על ידי "זרים ברשת"....
אז המסקנה היא תמיד תמיד לשים לב, לא לעקוץ, אתה אף פעם לא יודע מי יושב מהצד השני ועל איזה כפתור בנשמתו תלחץ... ואם זה אמור להצחיק, אז תמיד לשים אייקון מתאים...  

ספרו לי את הסיפור שלכם...
לצפיה ב-'נוסטלגיולת :))))'
נוסטלגיולת :))))
24/12/2012 | 15:45
3
45
איך לקחת קשה בטח בזמנו שפגעת בבחורה ההיא..
איזה של פעם :)

גם לי יש סיפור.
אני נרשמתי לתפוז ב2001 (!), הייתי אז בתחילת התיכון
והגעתי לתפוז על רקע החיבה שלי למוזיקת רוק. היה אז פורום רוק
פעיל ועשיר מאד והתחלתי להשתתף.
תוך בערך שנה כבר ניהלתי אותו והתנסתי לראשונה (כבר בתיכון, נדיר) בעריכת תוכן.

הסיפור הבאמת מעניין הוא שאת החבר הראשון שלי (נשיקה ראשונה, הכל ראשון בעצם של שנינו:]) ->
הכרתי מהפורום. הוא ניסה את הפורום לפניי. זה מצחיק, חיי האהבה שלי התחילו מתפוז :)
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סליחה, ניהל** את הפורום לפניי'
סליחה, ניהל** את הפורום לפניי
24/12/2012 | 15:46
17
לצפיה ב-'זה באמת נדיר לנהל פורום בתיכון...'
זה באמת נדיר לנהל פורום בתיכון...
25/12/2012 | 08:34
29
איזה מוזיקת רוק אהבת?
עדיין אוהבת?
לצפיה ב-'ניהלתי את "רוק ומטאל"'
ניהלתי את "רוק ומטאל"
07/01/2013 | 19:31
3
מעניין אם זה עוד קיים..
את יודעת?
את כל מה שבאמת באמת אהבתי אז.. אני גם באמת אוהבת עד היום

פינק פלויד.. דורז.. ביטלס.. קאמל.. כל הישנים והטובים
נירווה.. פרל ג'אם.. אדי וודר... כל הגראנג' של הניינטיז..
ופשוט להקות טובות כמו אינקיובס או קילרס

דברים קצת יותר כבדים שומעת היום פחות אבל עדיין אוהבת
מה שטוב הוא נצחי :)

תודה על ההתעניינות!
את גם אוהבת?
לצפיה ב-'אני אענה...'
אני אענה...
25/12/2012 | 20:11
2
32
אני חושבת שזה היה לפני תשע שנים,אולי טיפה יותר.
רצה הגורל ואחת ההודעות בעמוד הראשי,היתה מ'פורום הורים בחו'ל'.
אני עד אותו רגע,לא ידעתי בכלל שקיים פורום כזה.

השעה היתה מאוד מאוחרת בלילה,ואני רציתי לכתוב שם הודעה,
ובחרתי בכינוי חסר השראה,בגלל שכנראה הייתי כבר עייפה,וגם בגלל שלא ממש הבנתי שאחר כך הכינוי הזה ילווה אותי הלאה בתפוז.
אני לא אוהבת את הכינוי שלי,כי אני לא אוהבת להגדיר את עצמי כ 'אמא של' או 'אשתו של'. אבל זה מה יש,ובשנים הראשונות בתפוז,בתמימותי,כילדה טובה,חשבתי שאסור יהיה לי לפתוח כרטיס נוסף סתם כך,עם שם אחר.

בהמשך,עזבתי את הפורום ההוא,בערך מאותה סיבה שאת הזכרת כאן- במדיה הכתובה,אין טון דיבור,ולכן בקלות אפשר לקרוא משהו שנכתב בהומור,או בתמימות,בצורה מרושעת.

בנוסף,עייפתי משירשורים אינסופיים בענינים של ויכוח. היום הפורומים משמשים אותי אך ורק כשייש לי שאלה פרקטית,כמו 'איזו עבודת יצירה תתאים ל ...'  או 'איך משפרים את הקייק פופס שהכנתי'.

לא מתחברת כלל לשירשורים נוסח אחד שהיה בעמוד הראשי של הפורומים לפני כמה ימים: האם ללדת עכשיו ילד נוסף?

בעיני זה די טיפשי,לעשות דיון שלם,כשאנחנו לא מכירות את האשה,לא יכולות לדעת עד כמה היא עייפה מהטיפול בילד הקטן שכבר יש לה,כמה בעלה טיפוס שיעזור לה,וכו'.

היתה מישהי מקסימה שאהבה לקרוא בבלוג שלי,היא טיפוס אימהי שהרבה בלוגים אהבו ואוהבים... אבל אני פרשתי מהבלוג שלי,כבר מזמן,ודי התנתקתי מקשרים חברתיים פה...
לצפיה ב-'ובדיוק היום בפורום שכן'
ובדיוק היום בפורום שכן
25/12/2012 | 20:22
1
30
דיברנו על זה שלמרות הוירטואליה אנחנו כן נקשרים לאנשים ורגישים למה שקורה להם....
אבל אני בהחלט מבינה את עמדתך.
אגב לפעמים אני לא מתיעצת בנושאים שברומו של עולם רק בגלל שאני חשופה בחתימה בשמי האמיתי ואף פעם לא יודעת מי יקרא את מה שכתבתי. ולא רוצה לחשוף נושאים רגישים.
תודה ששיתפת
לצפיה ב-'ודאי שייש מקרים שבהם נקשרים,'
ודאי שייש מקרים שבהם נקשרים,
25/12/2012 | 21:27
22
לאנשים שמכירים וירטואלית :).

הנקודה היא,שכאמור לפעמים-ובעיקר כשאין הכרות של אחד על אחד,אלא מפגש במסגרת פורום,לפעמים גם חד פעמי,יש סכנה שמישהו יעלב ממישהו אחר,שאין לו איתו 'תשתית' של ידידות,ואולי בדיוק בגלל זה, הוא יקרא הודעה ב 'טון' עוין.
מבינה אותך מאוד בעניין החשיפה... אני שייכת לדור ה 'קודם', זה שרצה להיות אנונימי לגמרי ברשת. הכינוי שלי לא כולל את שמי,ואני מקפידה לא להכניס תמונות של הפנים שלי :)  (בעידן הפייסבוק,אני ודאי נחשבת לפרנואידית....).
לצפיה ב-'תורי לענות... '
תורי לענות...
27/12/2012 | 18:55
21
טוב, לפי הכרטיס שלי נרשמתי לתפוז בשנת 2001,
אני חושבת שהפורום הראשון שהייתי פעילה בו היה לימודים ושיעורי בית.
הייתי אז בתיכון והפורום היה מאוד יעיל עבורי, במיוחד במתמטיקה כיוון שהיה שם מורה לחשבון "רון חשבון" שעזר לי מאוד.
כך זכור לי.

בכל אופן, אני הרווחתי מתפוז בגדול
את הארוס שלי הכרתי בתפוז לפני 5 שנים  (בדצמבר 2007), ובאוגוסט הקרוב ב"ה אנחנו מתחתנים.
לצפיה ב-'מה מתוכנן אצלכם להיום?'
מה מתוכנן אצלכם להיום?
24/12/2012 | 08:53
8
79
אצלינו - הגדולות לומדות עד מאוחר (אחת משתתפת בפרויקט האו"ם, לשניה יש התנדבות אחרי הלימודים) הבן בכדורגל,  ואם יספיק רוצה להתחיל חלקים מהתפאורה להצגה של הכיתה. הבת השלישית קיבלה מחברה שלה מתנה מגש להנחת חרוזים, שיש בו שקעים הגודל של מחרוזות שונות. מגניב ביותר. היא מתכננת להשתמש בו ולהעשיר את קופסת התכשיטים שלה.

ואצלכם?
לצפיה ב-'עוד לא תוכנן...'
עוד לא תוכנן...
24/12/2012 | 09:15
3
37
יש  לי חצאית לסיים לאחת הבנות אולי נעשה את זה היום . הקטן שלי כבר הניח בסלון משחק שהוא רוצה לשחק בו   כשהוא חוזר מהגן .  נראה כבר מה יוביל ..והגדולה תלוי בכמות השיעורים ,המורים של יסודי היום חושבים שהילדים באוניברסיטה...במקום ללמוד בנחת ולהבין את החומר הם רצים בשביל להספיק  בשביל מבחן מי"צב בסוף שנה....
לצפיה ב-'יפה שהוא מתוכנן מראש, איזה חמוד'
יפה שהוא מתוכנן מראש, איזה חמוד
24/12/2012 | 09:26
2
26
את באמת מרגישה שינוי בלימודים? כי אצלינו אני לא מרגישה.
לצפיה ב-'כמות של שיעורים מוגזמת..'
כמות של שיעורים מוגזמת..
24/12/2012 | 09:42
1
18
לא רק אני מרגישה כל ההורים בכיתה  היא נותנת כמויות של שיעורים והילדים לא מספיק שהם אחרי יום לימודים ...צריכים לחזור הביתה ולשבת ללמוד לפעמים שיעורים שנמשכים יותר משעתיים ...השנה השתתפנו בהשאלת ספרים ולא מרשים לכתוב בספר ...וזה גם גורם ליותר זמן בשיעורים. שנה הבאה אני אחשוב פעמיים לפני שאני ארשם לזה... ואל תשכחי שיש גם מורים מקצועיים שמוסיפים שעורי בית...בתורה יש לה לפעמים לסיים יחידה או שתיים שכל יחידה לפעמים זה 10 עמודים ממש מייאש  אפילו אני אין לי סבלנות לשבת כל כך הרבה זמן...והיא רק בכיתה ג'  .הצילו.
לצפיה ב-'מוזר, אני לא רואה אצלנו שום לחץ'
מוזר, אני לא רואה אצלנו שום לחץ
24/12/2012 | 09:50
12
ויש לי ילדים כבר הרבה שנים במערכת החינוך.
לא נראה לי מוצדק ולא נראה לי נחוץ.
לצפיה ב-'מה זה פרויקט האו"ם???'
מה זה פרויקט האו"ם???
24/12/2012 | 10:13
3
34
ולשאלתך
תיכננתי לקחת את הבנים שלי להסתפר, אבל הרגע התקשרה גיסתי וביקשה שאקח את הבת שלה אלינו קצת, אז כנראה שנעשה משהו יצירתי!!
היא בת 5.5 ומאד אוהבת לצייר ולכתוב אותיות, וגם הבן הגדול שלי אוהב לצייר, אז הם מסתדרים יופי בשעת ציור...
ראיתי שפורסם ב"סלונה" משהו נחמד, לא שאין לי מיליון כאלה בפינטרסט, אבל נחמד לקבל את זה מרוכז:
http://saloona.co.il/shirboot/printables-%d7%94%d7...
לצפיה ב-'פרויקט של תלמידי תיכון שמדמה את דיוני האו"ם'
פרויקט של תלמידי תיכון שמדמה את דיוני האו"ם
24/12/2012 | 10:35
2
27
כל בי"ס מיצג מדינה או שתיים וצריך להכיר אותה לעומק. בתקופת ההכנה מקבלים נושא לדיון, צריך להכין עליו חומר, את עמדת המדינה והצעות החלטה.
בשלב כלשהו מתכנסים למליאה ומקיימים דיונים של ממש במשך כמה ימים.
אנחנו עדיין בשלב ההכנות...

תשמעי, האוצר שהבאת כאן הוא מדהים, את אומרת שיש לך עוד? איפה?
האמת שאני לא מצליחה להיכנס לקישורים שהיא הביאה, אבל זה נראה עולם ומלואו. הילדים שלך וגם האחינית ישמחו מאד. (הם גם בטח ישמחו לא להסתפר...)
לצפיה ב-'תיכנסי לפינטרסט שלי:'
תיכנסי לפינטרסט שלי:
24/12/2012 | 11:02
1
40
ישל י המון לוחות עם דברים להדפסה ורעיונות ליצירה ומה לא:
http://pinterest.com/yafiti
ואני לא אחראית על ההתמכרות
לצפיה ב-'הצילו...'
הצילו...
24/12/2012 | 11:10
20
טוב שאין לי זמן עכשיו...
לצפיה ב-'צריכה את דעתכם בנוגע לשם לספר ילדים חדש...'
צריכה את דעתכם בנוגע לשם לספר ילדים חדש...
23/12/2012 | 14:54
6
78
אהלן,
מדובר בספר ילדים לגילאי 2-5
קהל היעד הוא מין הסתם אתם ההורים,
יש כאן כמה אופציות לשמות, בכוונה אני לא מספרת לכם על מה הספר אלא עושה לכן את מבחן המדף: יש כאן כמה שמות איזה שם (אם בכלל) היה גורם לכם להרים את הספר מהמדף ולפתוח אותו?

הענן הפחדן

הענן שהתחבא מתחת לשמיכה

הענן שפחד

מה זה בום קאבום?

ממה נוצר הקאבום הגדול?

הענן שפחד מהקאבום הגדול

הענן הפחדן והקאבום הגדול

ממש אשמח לדעותיכן,
תודה :)
לצפיה ב-'מנחשת שהכוונה היא לילדים שפוחדים '
מנחשת שהכוונה היא לילדים שפוחדים
23/12/2012 | 15:15
38
מהרעמים...
השמות שתפסו אותי הם שני הראשונים.
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'לא אוהבת שנותנים כינויים לילד, וגם לא לענן...'
לא אוהבת שנותנים כינויים לילד, וגם לא לענן...
23/12/2012 | 15:31
33
ילד הוא לא שקרן, אם הוא שיקר באירוע מסוים. המעשה שלו לא היה טוב, אבל לא צריך להלביש עליו את התכונה הזו.
ילד הוא לא פחדן, הוא פוחד ברגעים מסוימים, ומתגבר ברגעים אחרים.
לכן הייתי מורידה את הראשון והאחרון בטוח.

הכי אהבתי את הענן שהתחבא מתחת לשמיכה. מתוק במיוחד.
לצפיה ב-'גם אני הכי אהבתי את "הענן שהתחבא מתחת לשמיכה"'
גם אני הכי אהבתי את "הענן שהתחבא מתחת לשמיכה"
23/12/2012 | 15:41
36
זה מפתה לקרוא כי אנחנו לא באמת יודעים למה הוא התחבא מתחת לשמיכה. אולי הוא פחד, אבל גם אולי בכלל שיחק מחבואים עם הילד?
לצפיה ב-'גם אני הייתי הולכת על '
גם אני הייתי הולכת על
24/12/2012 | 06:43
23
הענן  שהתחבא מתחת לשמיכה ....היות וזה ספר שמיועד לגיל הקטן , השם הזה  הוא הכי ידידותי  מסקרן ולא ישר מפחיד.
לצפיה ב-'הכותרת היא רק חלק'
הכותרת היא רק חלק
24/12/2012 | 08:44
28
מה"אפּיל" של הספר בעיניי, גם הכריכה והאיורים בפנים, כמו גם הסבר קצר על הנמצא בתוך הספר הם אלה שימשכו או ירתיעו אותי מלקנות

אני אהבתי את השני כי הוא מחובר למציאות וגם מתלבטת בין "מה זה בום קאבום?" ו"ממה נוצר הקאבום הגדול?" זה מסתורי ומסקרן. מצד שני המילה "גדול" כאילו מעצימה את הפחד... (אי חזקה בהחלטיות זה בטוח)
נראה לי אלך על "הענן שהתחבא מתחת לשמיכה".

שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה רבה רבה'
תודה רבה רבה רבה
24/12/2012 | 10:10
8
לצפיה ב-'איך לארגן פיקניק יום הולדת פו הדב'
איך לארגן פיקניק יום הולדת פו הדב
23/12/2012 | 13:24
132
אם אתם מחפשים רעיון מקורי במיוחד ליום הולדת, פיקניק באווירת פו הדב יכול להיות הפתרון.
כנסו למאמר בבלוג של היפ היפ:
http://www.hiphip.co.il/blog/winnie-the-pooh-birth...
לצפיה ב-'פינת הספר - הלו הלו אבא'
פינת הספר - הלו הלו אבא
23/12/2012 | 08:55
6
659
הפעם ספר לקטנטנים שבודאי כולכן מכירות - בן קטן שמשוחח עם אביו שנמצא בעבודה, האב המבולבל מציע שיביא מן העבודה כל מיני מתנות מצחיקות, ובסופו של דבר מביא את המתנה הטובה ביותר: את אבא.
http://www.orbook.co.il/image/users/80456/detail/b...

לספר הזה יש וריאציות שמעניין לקרוא ביחד:
הלו הלו אמא
http://simania.co.il/bookimages/covers3/34615.jpg
והלו הלו סבתא
http://simania.co.il/bookimages/covers5/57716.jpg

מגניב לחזור קצת אחורה, לטלויזיה התמימה של פעם...
http://www.youtube.com/watch?v=ocXS4giakCw

אפשר לשוחח על הספרים - קודם כל על מה מבקשים ממי (מאבא מתנה ומאמא לחזור הביתה?).

אחר כך אפשר להמשיך בכוון ההצעות המצחיקות של אבא, ולהמציא כל מיני תרכובות מוזרות. אפשר לעבוד עליהן בציור, ואפשר ממש לבנות מגרוטאות (טלפון עם אזניים, מלחיה עם ידיים וכו')

אפשר להציג את השיחה - או לבנות שיחה חדשה בין ההורה לילד.

ואפשר לעבוד על נושא הטלפון

לבנות טלפון חוטים (ולהסביר איך הוא עובד). אולי להציג איתו את הספר
http://www.mako.co.il/makoland-nature/laboratory/A...

שיטוט קל במוזיאון הטלפונים הבריטי
http://www.telephonesuk.co.uk/phones_1960-80.htm

והעתיקים יותר באותו מוזיאון
http://www.telephonesuk.co.uk/phones_pre1960.htm

תהנו!

לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
23/12/2012 | 12:32
48
אמרת הכל אין מה להוסיף...ישר חשבתי על הטלפון מכוסות וכבר רשמת...
אולי להכין קופסא מתנה ולהכניס בפנים  ציור של לב גדול  מתנה לאבא .. או לאמא או לסבתא תלוי בספר..
לצפיה ב-'סופסוף בחרת ספר שאני מכירה...'
סופסוף בחרת ספר שאני מכירה...
24/12/2012 | 10:17
4
58
גם אני ישר חשבתי על כוסות לבן עם חוט... והצעת רעיונות מקסימים, גם הרעיון של דינדון להכין תשורה לאבא שיבוא מהעבודה מצאה חן בעיניי...
אחשוב אולי אצליח להעלות עוד משהו...
לצפיה ב-'שנלך הפוך? את תציעי ספר שאת אוהבת?'
שנלך הפוך? את תציעי ספר שאת אוהבת?
24/12/2012 | 10:37
3
34
הייתי בטוחה שאלה ספרים מוכרים
לצפיה ב-'מטעמים פרקטיים בלבד,'
מטעמים פרקטיים בלבד,
24/12/2012 | 10:58
2
69
אני חושבת שעדיף שנתחיל את הפינה עם ספרים שהם יותר קלאסיקות כמו זה שבחרת היום... לא בגלל שהם טובים יותר אלא פשוט כי יש אותם בהרבה יותר בתים ...
ההנחה הבסיסית שלי היא שאם ניתן פה סקירה על ספרים שיש כבר בבית ,אז יש יותר סיכוי שאנשים יעשו פעילות בעקבות ההמלצות שלנו.
לעומת זאת קשה לי להאמין שאנשים יילכו לספריה או לחנות ויביאו ספר הביתה רק בגלל ההפעלה שניתנה כאן.

דוגמאות לספרים שלדעתי יהיו להיט:
-האריה שאהב תות
-האריה הרעמתן והג'ירפה גם
-שפת הסימנים של נועה
-תפילילה
-הנשיקה שהלכה לאיבוד
-תירס חם
-מיצפטל
-חנן הגנן
-הבית של יעל
-איה פלוטו
-הביצה שהתחפשה
-מעשה בחמישה בלונים
-הענק הכי גנדרן בעולם

ולגדולים יותר
-העץ הנדיב
-קפטן תחתונים
-דוד אריה

וכמובן אם יש למישהו ספר ורוצה לקבל רעיונות אז נתגייס לעזור בשמחה!!!

מה דעתך?

לצפיה ב-'הולך.'
הולך.
24/12/2012 | 11:11
1
34
למרות שלחלק בודאי יש כבר הצעות לפעילות.
אני שומרת לי את הרשימה ואשתמש בה, תודה!
לצפיה ב-'תודה לך יקירתי'
תודה לך יקירתי
24/12/2012 | 11:19
31
על המאמץ והיוזמה!!!
לצפיה ב-'צריכה עזרה!'
צריכה עזרה!
22/12/2012 | 22:08
3
77
לחמותי יש יום הולדת וחשבנו (יחד עם גיסתי )לעשות לה משהו על קנבס ולשלב ציורים של הנכדים
יש לכם רעיונות איך לעשות שיצא מיוחד ולא סתם...שבוע טוב.
לצפיה ב-'משהו כזה?'
משהו כזה?
22/12/2012 | 22:35
37
http://rachelgazit.blogspot.co.il/2010_11_01_archi...

את בונה את ההרכב של הצבעים, גוזרת את הריבועים במדויק, ונותנת לילדים לצייר משהו קטן, כך שיהיה חלק ממכלול שיהיה אסתטי בסופו של דבר.

אפשרות אחרת היא לקחת ציור של הילדים ולהדפיס אותו על קנווס במקומות שמדפיסים חולצות, ספלים וכולי.
לצפיה ב-'אני בטוחה שעבור חמותך זה לא יהיה סתם,'
אני בטוחה שעבור חמותך זה לא יהיה סתם,
22/12/2012 | 22:47
34
גם אם לך זה יראה לא מושלם

מה לגבי טביעת יד של כל אחד? או אולי ציור של לב? אפשר על אותו רעיון של ריבוע בצבע אחר עבור כל ילד עם שמות ואז להרכיב ע"ג הקנבס...
לצפיה ב-'רעיונות נחמדים'
רעיונות נחמדים
23/12/2012 | 06:01
27
אולי אצליח לשלב את שתי הדברים שאמרתן תודה רבה.
לצפיה ב-'שאלה - איפה להשיג קלקר צפוף מאוד?'
שאלה - איפה להשיג קלקר צפוף מאוד?
22/12/2012 | 15:53
3
88
היי, אני מחפש קלקר צפוף מאוד, ברמה כמו הקלקר שהבחור משתמש בו בסרטון: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...
אם מישהו יודע על חנויות באיזור תל אביב-נתניה או קצת מעבר לזה אני אשמח לשמוע.
תודה
לצפיה ב-'אולי בחנויות יצירה או בתי '
אולי בחנויות יצירה או בתי
22/12/2012 | 19:53
2
38
עסק שמייצרים דברים שיש בהם שימוש בקלקר כזה,
או בחנויות של מוצרי חשמל שבהם עוטפים עם קלקר כזה....
לצפיה ב-'אולי זה יכול לעזור?'
אולי זה יכול לעזור?
22/12/2012 | 21:40
1
48
לצפיה ב-'בחנויות יצירה יש לוחות מוקצפים'
בחנויות יצירה יש לוחות מוקצפים
24/12/2012 | 15:01
38
בחנויות יצירה וספקי גני ילדים  יש לוחות מוקצפים כמו קלקר צפוף
לצפיה ב-'יום סירות'
יום סירות
20/12/2012 | 14:11
9
81
לכבוד מזג האוויר הסוער, החלטתי לשתף אתכם בפעילות שעשיתי בעבר עם הבן שלי (כשהיה בן שנה וחצי)
יום סירות - חלקן טבעו וחלקן צפו, היה יום ממש כיפי
תמונות נוספות ורעיונות לסירות נוספת ניתן לראות בבלוג שלי
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
תהנו..
לצפיה ב-'ןתמונה לדוגמא'
ןתמונה לדוגמא
20/12/2012 | 14:34
2
146
לצפיה ב-'שאלה-'
שאלה-
21/12/2012 | 00:57
1
40
אפשר גם לעשות 'מירוץ סירות' עם אלה?... אני פשוט חושבת על פעילות לילדים,שכוללת הדבקת הסירות, יצירת דגל שכל ילד יצבע\ידביק עליו כרצונו,
ואז נכניס אותן למים,ל'מירוץ' . זה אפשרי?...
לצפיה ב-'לדעתי עם רפסודות השעם זה אפשרי'
לדעתי עם רפסודות השעם זה אפשרי
21/12/2012 | 22:04
27
אבל הילדים יצטרכו לגרום להם לנוע בכך שיגרמו לגלים עם הידיים..
האגוזים כמו שכתבתי בבלוג שוקעים
בהצלחה, ותהנו
לצפיה ב-'רעיון יפה.'
רעיון יפה.
21/12/2012 | 10:55
5
26
הקישור ששמת לא מכניס לבלוג שלך ..
לצפיה ב-'תודה מצרפת את הקישור הנכון'
תודה מצרפת את הקישור הנכון
21/12/2012 | 22:07
4
34
לצפיה ב-'פעילות מקסימה!'
פעילות מקסימה!
22/12/2012 | 19:55
1
21
למרות שקצת קר לי לראות אותו....
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/12/2012 | 08:42
4
לצפיה ב-'גם אני הצלחתי לראות סוף סוף. מתוק במיוחד'
גם אני הצלחתי לראות סוף סוף. מתוק במיוחד
22/12/2012 | 22:39
1
11
לצפיה ב-''
24/12/2012 | 23:56
3
לצפיה ב-'יום הולדת בסגנון מסטר שף'
יום הולדת בסגנון מסטר שף
20/12/2012 | 11:45
1
4129
רעיון מעולה ליום הולדת לילדים (האמת שזה מתאים לכל גיל...): בהשפעת הטרנד של מסטר שף, לארגן יום הולדת בישול.
מנסיון, הילדים מתים על זה, העלויות לא מאוד גבוהות. מומלץ בחום! כנסו לכתבה בבלוג, יש שם הסבר מפורט איך עושים את זה
http://www.hiphip.co.il/blog/cooking-birthday-part...
לצפיה ב-'לפני כמה זמן המלצתי כאן על'
לפני כמה זמן המלצתי כאן על
24/12/2012 | 10:26
233
רשומה בבלוג של מישהי שעשתה יומולדת מסטרשף ויצא מהמם, אם תרצי להוסיף אותו אל הרשומה שלך, תדפדפי טיפה אחורה ותמצאי...
לצפיה ב-'קעקועי נצנצים- דחוף!'
קעקועי נצנצים- דחוף!
20/12/2012 | 11:31
3
58
שלום לכולם!!

צריכה את עזרתכם:
איפה אפשר לרכוש ערכת קעקועי נצנצים לילדים להפעלות בימי הולדת??
אני לא מוצאת......

תודה מראש, קואלה

לצפיה ב-'מצאתי לך שני אתרים תוך שניה'
מצאתי לך שני אתרים תוך שניה
20/12/2012 | 11:54
1
45
לא ציינת באיזה איזור את, אבל אולי יעזור לך:
http://www.amisraeli.co.il/index.php?categoryID=13...
http://www.chen5.co.il
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
21/12/2012 | 11:46
6
לצפיה ב-'קעקועי נצנצים בחנויות יצירה וגני ילדים'
קעקועי נצנצים בחנויות יצירה וגני ילדים
24/12/2012 | 15:08
70
למיטב ידיעתי גוניס חברת יצירה לילדים משווקת את הקעקועים
תסתכלי באתר שלהם.
את יכולה להשיג בחנויות יצירה וספקי גני ילדים ברחבי הארץ.
לצפיה ב-'היי יקרות, מחפשת פעילות בעיקבות שירי ביאליק'
היי יקרות, מחפשת פעילות בעיקבות שירי ביאליק
19/12/2012 | 07:43
4
126
לילדי כיתה א' יש למישהי איזה רעיון מעניין?
אשמח לשמוע, תודה מראש
לצפיה ב-'יש שירים ספצייפים שלו שאת רוצה?'
יש שירים ספצייפים שלו שאת רוצה?
19/12/2012 | 08:36
29
לצפיה ב-'יצירה בעקבות שירים של ביאליק'
יצירה בעקבות שירים של ביאליק
19/12/2012 | 11:56
68
א.אפשר להכין איתם סוס על מקל בהשראת "רוץ בן סוסי"
http://www.xnet.co.il/diy/articles/0,14712,L-30859...
זה אמנם תפור לקטנטנים יותר אבל נראה לי שגם ילדי כיתה א' יתלהבו מהרעיון

בעקבות מקהלת נוגנים ("יוסי בכינור") אפשר להכין כלי נגינה במיחזור
למשל - תופים מקופסאות פח (שימורים / קפה / סימילאק),
תראי פה, לקראת הסוף של הרשומה (לגלול למטה)
http://www.yaelke.co.il/2011/08/blog-post.html
ויש את המקור פה באנגלית ובאסתטיקה מעוררת השראה:
http://www.minieco.co.uk/balloon-bongo-rice-shaker...
כינור זה מסובך אבל יש אפשרות להכין גיטרה מקופסאת קורנפלקס וגומיות
http://www.minieco.co.uk/cardboard-instruments/
או מצלחת חד פעמית וגומיות
http://www.parents.com/fun/arts-crafts/kid/crafts-...
ולחצוצרה, יש איזה משהו עם מקלות של ארטיק לא ניסיתי את זה אבל זה נראה די פשוט
http://craftswork.blogspot.co.il/2010/07/how-to-po...

בהצלחה
לצפיה ב-'מן החלון פרח עציץ כל היום הגנה יציץ'
מן החלון פרח עציץ כל היום הגנה יציץ
20/12/2012 | 00:47
1
60
לצפיה ב-'תודה רבה כולכן, כיף שיש במי להיוועץ.'
תודה רבה כולכן, כיף שיש במי להיוועץ.
20/12/2012 | 18:03
20
לצפיה ב-'בואו נשרשר את הבלוגים שלנו!'
בואו נשרשר את הבלוגים שלנו!
18/12/2012 | 13:36
29
62
היום נכנסתי לבלוג שלי אחרי שכמה ימים לא הייתי בו, להפתעתי גיליתי שם את בול בחירת העורך של אתמול!
איזה הפתעה כייפית לרשומה שאפילו לא ניסיתי לקדם במומלצים... איך היא נתפסה להם ברדאר?

כיוון שיש כאן גולשים שיש להם בלוגים -
חשבתי שיהיה נחמד לספר לנו על הבלוגים שלכם:
על מה הבלוג
למה אתם כותבים בו
וכמובן רשומה שאתם אוהבים או רוצים שנקרא!

יאללה בפירגונים!
לצפיה ב-'בלוג הרפאים שלי :('
בלוג הרפאים שלי :(
18/12/2012 | 15:13
5
76
בערך חמש מאות רשומות,אבל הפעם האחרונה שעודכן,היתה לפני למעלה משנה.

מלא מלא בסיפורי אגדה שאני חיברתי. רובם למבוגרים,מיעוט קטנטן לילדים.
אני מאוד אוהבת אגדות,והיו שנים בהן היתה לי מוזה לחבר בעצמי.

הייתי מפנה לסיפור או שניים לילדים,כי הפורום כאן מתמקד בילדים,אבל אני כבר לא זוכרת איפה למצוא את רשומות הסיפורים לילדים שלי...

כבר תקופה ארוכה,שהמוזה שלי מתמקדת בדברים אחרים,ולא בכתיבה,ואם כן בכתיבה- אז לא בסיפורים... כנראה שמיציתי את מנת המוזה שהוקצבה לי לגלגול הזה... :(
לצפיה ב-'בטח רפאים, אולי כי לא הכנסת לינק?!'
בטח רפאים, אולי כי לא הכנסת לינק?!
19/12/2012 | 09:11
4
35
לצפיה ב-':) הנה לינק'
:) הנה לינק
19/12/2012 | 20:15
3
49
לצפיה ב-'איזה סיפור מקסים!'
איזה סיפור מקסים!
20/12/2012 | 09:49
2
25
ולעניין אובדן המוזה, היא לא חייבת להתמקד דווקא בכתיבה, את יודעת... לפעמים ביצירה, לפעמים בשירה, לפעמים רק במחשבה וגם זה דבר גדול. יש לי ימים שאני לא יוצרת בהם כלום, אבל מגיעה לרעיונות ותובנות כאלה שאני מרגישה כאילו כבשתי איזה הר, וברור לי שמעכשיו תהיה עוד פסגה ואולי עוד יצירה בהשראת המוזה שקיבלתי....
לצפיה ב-':) תודה רבה!'
:) תודה רבה!
21/12/2012 | 00:55
1
11
אכן זה לא שאיבדתי לגמרי את המוזה. היא תופסת כיוונים אחרים. למשל-היו לי רעיונות סריגה יוצאי דופן בחודשים האחרונים.וכתבתי שירים קצת,וכשהייתי צריכה מהר מהר לכתוב משהו לחנוכה לילדי גיל שנתיים- כתבתי שני דברים קצרצרים,אחד מהם על סביבון שהסופגניה והנר לעגו לו. הנר התרברב בכך שהוא זוהר,הסופגניה בכך שהיא מתוקה, ושניהם צחקו על הסביבון שנופל שוב ושוב. אבל בבוקר,מהנר נשארה רק שלולית שעווה,והסופגניה נבלעה כלא היתה בתוך הבטן :). רק הסביבון נשאר...
לצפיה ב-'NICE אבל עשית לי חשק לסופגניה....'
NICE אבל עשית לי חשק לסופגניה....
22/12/2012 | 19:47
9
לצפיה ב-'רעיון כייפי '
רעיון כייפי
19/12/2012 | 08:56
6
92
טוב אז הנה קישור לשלי :
http://yamanja.wordpress.com/
ובעקרון הוא על "עיבוד", כל פוסט אני משתדלת לקחת נושא שמעסיק אותנו ולתת לו עיבוד מהרבה כיוונים, למשל -פחד ממפלצות אז העיסוק שלנו ביצירה, ובספרים, ותערוכות וכולי.
למרות שבזמן האחרון אני מרגישה שאני נמשכת לעיסוק ביופי, עיצוב ושיפוץ, אבל אני לא נלחמת בזה, כי הבלוג הוא בשביל הכייף וכל עוד זה מניע אותי לעשייה אז לא אכפת לי.
הפוסטים האהובים עלי:
יומולדת גיבורי על
הנסיעה לברלין ואיך הכנו את הילדים
הפוסט על הסוכן כ
תהנו
לצפיה ב-'את כבר יודעת מה דעתי על הבלוג שלך'
את כבר יודעת מה דעתי על הבלוג שלך
19/12/2012 | 09:11
1
39
מהרגע הראשון התאהבתי... והרעיון של לעבד נושא מכל הכיוונים הוא באמת רעיון מעניין!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/12/2012 | 09:24
15
וזה משמח כל פעם לשמוע את זה מחדש
לצפיה ב-'ארגון ימי הולדת'
ארגון ימי הולדת
20/12/2012 | 11:37
3
48
זה הבלוג שלי בנושא ימי הולדת לילדים. רק כתבות ותוכן איכותי ומעניין, בלי פרסומות ובלי קידום מוצרים
היפ היפ http://www.hiphip.co.il/blog/
לצפיה ב-'הי היפ היפ'
הי היפ היפ
20/12/2012 | 11:50
2
43
ברוכה הבאה אלינו!
הבלוג נראה ממש מצויין!!!
תוכלי לספר לנו עליו ועלייך קצת?
לצפיה ב-'בלוג ימי הולדת'
בלוג ימי הולדת
20/12/2012 | 12:02
1
34
היי yafyafit ותודה על קבלת הפנים ועל המחמאות על הבלוג.
אני יעל והקמתי את היפ היפ, בלוג ימי הולדת ומסיבות, מהסיבה הפשוטה שלא מצאתי עד היום אף אתר רציני ואיכותי שגם נראה טוב שמרכז את הנושא.
יש הרבה מאוד מידע בתחום וכולנו אוהבים לחגוג ימי הולדת ולכולנו חשוב שזה יהיה מקורי ומיוחד.
אז החלטתי להרים את הכפפה ולקדם את הנושא בצורה רצינית.
אשמח לשמוע קצת עלייך :)
לצפיה ב-'כל הכבוד על היוזמנ'
כל הכבוד על היוזמנ
22/12/2012 | 19:51
34
באמת לפעמים יום הולדת נראה כמו מטלה מאיימת אבל סהכ הוא די כייפי!!
גם אני עשיתי מעשה דומה לשלך, הכנתי מדריך להתארגנות ליום הולדת שאוסף את כל הטוב שיש מהרשת ומחברות בעלות נסיון...
ואם רצית לשמוע עליי... אז גם אני בתחום ימי ההולדת, אני עורכת מסיבות סקראפ לילדות (אלה הם מסיבות יצירה בנייר), חוצמזה אני גם שכירה בתחום מערכות מידע... ואוהבת את הפורום ונהנית מאד מכל האינטרנט הזה... כבר הרבה שנים ברשת ....
מקווה לראות אותך כאן ואשמח אם תשתפי בפורום מנסיונך ותיעזרי גם בנו...
לצפיה ב-'אמא אינטרנט'
אמא אינטרנט
19/12/2012 | 12:48
3
131
יש לי סוג של בלוג- זה בעצם אתר שהקמתי בעצמי... כן, זה היה קשה! אבל אני גאה שהצלחתי
לאתר אני אוספת דברים שמצאתי ברשת... לפעמים מנסה אותם בעצמי ולפעמים סתם מספרת עליהם. משחקים, רעיונות יפים לתמונה... דברים מצחיקים! אופנה... וכמובן אוכל. הנה למשל- סירטון תדמית שהכנתי באתר שמצאתי אתמול... בחינם, ובעשר דקות עבודה! לחצו על הלינק לראות את הסרטון ושווה להכיר את האתר! טוב גם להכנת מצגת לאירוע... או כל סרטון חמוד שעולה על דעתכן
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'באמת רציתי לשאול אותך'
באמת רציתי לשאול אותך
20/12/2012 | 09:59
2
41
למה לך?
אני מבינה את הצורך לכתוב בלוג ולשתף והכל,
אבל למה לשלם על דומיין וכל זה כשאפשר לעשות את זה בחינם בבלוגספוט/תפוז/וכו'?
אלא אם יש איזה אופק להפוך את זה למשהו עסקי...

אגב לא הצלחתי לראות את הסרטון, בגלל שאני כרגע במחשב שהפלאש בו ענתיקה ואי אפשר להתקין...
לצפיה ב-'הי!'
הי!
20/12/2012 | 11:35
1
28
כן... יש לי כמה רעיונות לעשות מזה עסק אבל בהחלט לא בטוח שזה יצליח. ת'כלס דומיין עולה מאד מעט. את הבניה של האתר עשיתי בעצמי- סוג של אוניברסיטה בבית כי אני שונאת ללמוד בלימודים רגילים. אבל יש עלויות- חומרים... אירוח של האתר. וכמובן הזמן שלי. אבל אני בינכה במין שנה של הפסקה כזו.
אם זה לא יתפתח למשהו עסקי אז עשיתי קורס, בעלות די סבירה לקורס... למדתי המון על רשתות חברתיות ונהניתי מחברת הילדים בבית. אז זה בעצם כל הסיפור
לצפיה ב-'מאחלת לך שתצליחי,'
מאחלת לך שתצליחי,
20/12/2012 | 11:47
11
בינתים האתר שלך אצלי במועדפים, כי הוא אחלה אתר!!
ואשמח לגלות שיום אחד גם תעשי ממנו עוד משהו!
האמת שאני מחזיקה גם בלוג וגם אתר,
הבלוג פה בתפוז,
מבחינת האתר אני משלמת על דומיין שזה כלום, ועל אחסון (שפתאום שמתי לב שזה 400 שקל בערך לשנה)...
עבדתי מאד קשה כדי לבנות אותו (בעברי הייתי מתכנתת אינטרנט וחשבתי שזה יהיה קלי קלות בשבילי, אבל כשניסיתי לחזור לזה אחרי שש שנים של הפוגה אכלתי כאפות עם הרזולוציות ואף אחד מחבריי המתכנתים לא הצליח לעזור לי)...
בכלל בסוף העברתי את האתר תחת הפלטפורמה של WIX שאני ממש מרוצה ממנה... לא צריך לדעת לתכנת, הממשק ממש ידידותי!! אבל החסרון זה שהם לא נותנים לך את הקוד.
הקיצר... מבינה אותך לגמרי... זה עולם ומלואו...

לצפיה ב-'בוקר אור ויום נעים לכולם!'
בוקר אור ויום נעים לכולם!
20/12/2012 | 09:59
2
33
לא בדיוק חדשה-יותר סמויה כאן מקווה שיצא לי לבקר כאן יותר, אני די חולת יצירה באשר היא! (השם שלי מודגש כי כרגע אני אחת המנהלות של פורום "אוכל חלבי")

יש לי בלוג מזה שנתיים. פתחתי אותו כשג'וניור שלי היה בן שנה וקצת ואחרי תקופה לא קלה. חשבתי שהבלוג יהיה אחר ובסוף "מצאתי את עצמי" מבשלת, מצלמת,יוצרת וקצת מהרהרת.
כנראה המיטב שלי

אני כותבת בבלוג כי חסרים לי חברים, אוזן קשבת וחיזוקים מהסביבה (לא הסיבות הכי נכונות אולי אבל זו האמת)

אני אוהבת את כל הרשומות אחרת בטח לא הייתי מוציאה אותן לאור, אך אני בוחרת להזמינכם לאחרון על פריחת הסיתווניות.פוסט מקסים (אני מקווה) וקצת אופטימי כזה

תודה על ההזמנה והמשך יום נפלא לכולם!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה למעוננו...'
ברוכה הבאה למעוננו...
20/12/2012 | 11:04
1
18
הצצתי בבלוג שלך... מה אני אגיד... אני גולשת שנים בתפוז, ומכירה המון המון ניקים ובלוגים (את שלך לא הכרתי כנראה כי אני לא גולשת בבלוגים בנושא אוכל... אני לא מהמבשלים, רק מהאוכלים...)... והיום, אני שוב פעם בהלם למצוא בלוגים בתפוז כל כך מלאים בכל טוב כמו שלך!
כמה תפריטים ונושאים והמלצות...
שיואו...
מקווה שתישארי עמנו לא רק כסמויה!
לצפיה ב-'תודה רבה על הפרגון'
תודה רבה על הפרגון
20/12/2012 | 13:19
9
וקבלת הפנים

נשארת אני בטוח-תמיד יש כאן אוירה יצירתית והמון נסיון ונכונות לעזור (סלחו לי אני בשלב של חיפוש עבודה לכן הכל במונחים של קורות חיים)
מקווה שאצליח להגיע יותר וגם לתרום את חלקי

יום מקסים וסוף שבוע מהנה!
אלנה
לצפיה ב-'עומדת על במה- נחמה שור'
עומדת על במה- נחמה שור
20/12/2012 | 10:22
2
47
הבלוג שלי הוא על החיים שלי,
איך פתחתי את העסק שלי, ומה אני עושה בו,
קישורים לתוים לזכר התקופה בה המוסיקה היתה המרכז של חיי.
מתכונים, יצירה עם ילדים, הדרכות בתפירה, וגם קישורים לדברים חשובים.
אני כותבת אותו בעיקר לעצמי, זה המקום שלי ברשת שבו אני יכולה להיות מה שאני רוצה ולכתוב מה שאני רוצה.
וגם המקום לחלק את מה שיש לי לעוד נשים שקוראות ועוקבות.

הרשומה הכי ניצפת שלי היא של מתכון קליל לעוגת שוקולד (עם קקאו בלי שוקולד) מעולה שאני מכינה תמיד כשאני צריכה עוגה מהר.
אני לא יודעת למה מגיעים אליה הכי הרבה אנשים כניראה שהיא ממש מוצלחת או שגוגל ממש אוהב אותי כשכותבים עוגת שוקולד :)
דברים נוספים שכדאי לראות :
הדרכה להכנת דרבוקות ביום הולדת מכלים חד פעמיים.
לצפיה ב-'בלוג מומלץ! '
בלוג מומלץ!
20/12/2012 | 11:07
1
30
אותך אני דווקא מכירה קצת יותר לעומק ואני חייבת לומר לגבי הבלוג שהוא תמיד מפתיע...
יום אחד תמצאו שם מתכון ויום אחד תובנה על החיים... ולמחרת יצירה עם ילדים....
ברוכה השבה אלינו נחמה!
לצפיה ב-'בלוג בו קצת מכל תחום של יצירה- מיחזור'
בלוג בו קצת מכל תחום של יצירה- מיחזור
20/12/2012 | 16:40
89
תפירה, בובות ומשחקים, מעט סריגה, ועיסת נייר, כל מה שמשמח ועושה נעים בלב.
מצרפת קישור לבלוג שלי, תיהנו
לצפיה ב-'הבלוג שלי -דברים קטנים שעושים הרבה'
הבלוג שלי -דברים קטנים שעושים הרבה
21/12/2012 | 11:04
4
39
אני דיי חדשה בעסק ...הבלוג הוא הכיף שלי הפינה שלי להעלות ולשתף מדי פעם דברים שאני עושה ויכול לעניין אחרים.. של יצירה ומדי פעם דברים אחרים .. והדבר שאני אוהבת מאוד הוא שמאז שפתחתי את הבלוג יש לי חברות אומנם חלקם אני לא מכירה הם יותר וירטואליות ומקווה שיצא לי לפגוש את חלקם ..אבל נשים מקסימות שיודעות לפרגן ובכל שאלה תמיד תהיה להם תשובה בשבילי וזה כיף .
לצפיה ב-'דינדון התגעגענו אליך ...'
דינדון התגעגענו אליך ...
22/12/2012 | 19:54
3
20
נעלמת קצת...
הכל טוב?
לצפיה ב-'חמודה '
חמודה
22/12/2012 | 22:01
2
13
הכל טוב... לא שמתי לב ,נכנסתי אבל כנראה לא הראתי נוכחות ברישום .
לצפיה ב-'לא מוותרת...פעם הבאה תעבירי כרטיס...'
לא מוותרת...פעם הבאה תעבירי כרטיס...
22/12/2012 | 23:14
1
12
לצפיה ב-''
23/12/2012 | 06:02
6
לצפיה ב-'התעדכנתי בכל הבלוגים שלכן'
התעדכנתי בכל הבלוגים שלכן
22/12/2012 | 22:09
25
כל בלוג מקסים ומיוחד.
לצפיה ב-'התייעצות '
התייעצות
18/12/2012 | 10:12
10
94
הי בוקר טוב, אשמח לרעיונות איך להניע ילד בן חמש ליותר משחקי מחשבה, יצירה,
בזמן האחרון הדבר היחיד שהוא מעוניין לשחק מלחמות וכאלה..
לצפיה ב-'צריך להיעזר במוטיבציה שלו ולהשתמש בה'
צריך להיעזר במוטיבציה שלו ולהשתמש בה
18/12/2012 | 10:40
6
52
משחקי מלחמה מאד מאד נפוצים וחשובים בגיל הזה - ואפשר לנצל אותם כדי להכניס דברים שחשובים לך.
האביר זקוק לגלימה? להכין יחד איתו.
צריך קסדה? חרב? תכינו יחד. אולי צריך עוד אחת שתהיה גם לחבר שבא להילחם איתו?
בינתים אפשר להציץ באנציקלופדיה ולראות איך נראו האבירים, מתי הם חיו,בדרך אגב נתקלים בעוד נושאים מעניינים...
טירה לאבירים מקופסאות קרטון?
ספינה לשודדי ים?
להכין תיבת אוצר מקופסת נעליים וחתיכות של חמרן גזורות למטבעות זהב?
אם יש לך שאלות קונקרטיות אנחנו כאן...

בקיצור, אפשר להניע המון יצירה דרך המשחקים האלה.

משחקי המחשבה האסטרטגיים גם הם בנויים באופו שיכול לעניין אותו. יש משחק בשם "הטירה", י "צוללות" (זה מה שאני זוכרת כרגע) והרעיון הוא להסביר לו שהמשחק הזה מלמד אותו איך לתכנן, לחשוב, ולהיות מוכן אלי קרב... שח מט הוא דוגמא מצויינת, אבל אם זה עדיין קשה לו אפשר לחשוב על דמקה, שגם היא סוג של קרב.

בעקרון, כל עוד הוא זז ומתלהב לא הייתי מושיבה אותו. עוד יבואו הימים שתתחנני שיקום כבר...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/12/2012 | 11:12
2
16
על התשובה המפורטת, העניין הוא כזה : אין לו בעיה לחקור נושא, ולבנות וליצור, הבעיה היא, אני אתן דוגמא, אתמול שיחקנו הטירה, היה לו טיפה קשה הוא פשוט סגר את המשחק ולא רוצה להתמודד עם הקושי, והרבה פעמים יש לו איזה מן פחד כזה שהוא ייכשל ברמה שמשתקת אותו מהתמודדות, הוא לא מעוניין לשחק בדברים שצריך לחשוב בהם כמו סט, פאזלים, וכולי.
שאר המשחקים שלא דורשים חשיבה הוא זורם, אבל נראה לי גם חשוב בגיל הזה לפתח מיומנויות מחשבה, תכנון, איך לגשת למשימה וכולי, השאלה היא איך אני מניעה אותו להתאמץ, לא לוותר לעצמו מהר מידי.. אם למישהי יש רעיונות, תודה !
לצפיה ב-'אני לא מקצוענית בתחום, אבל'
אני לא מקצוענית בתחום, אבל
18/12/2012 | 12:13
1
34
אני יכולה לספר על מה שעבד על הילדים שלי.

בדרך כלל, חווית הלימוד מסתיימת בכשלון. מדוע? כי אנחנו עושים את כל השלבים הקלים, וכשמגיעים לשלב קצת יותר קשה שנתקעים בו, אז מפסיקים. הילד יוצא עם תחושת כשלון, זה מה שהוא זוכר מהמשחק.
אבל לעומת זאת, אם עוצרים בשלב ההצלחה, התמונה יותר אופטימית. עושים 3-4 שלבים ראשונים, הילד מצליח, מבסוט, ואז עוצרים ועוברים למשהו אחר. הזכרון שיש לו מן המשחק הוא הצלחה.הוא ירצה לפתוח אותו שוב.

השלב הבא הוא להצליח גם את המשימות הקשות יותר. כאן את צריכה להיות מוכנה מראש, עם הפתרון, ולנסות לתת לו כלים: מה חייב להיות כאן, מה לא יכול להיות כאן? איך הפאואר רינג'רס היו פותרים את זה? לשדר לו בטחון שהוא יכול ושהוא יצליח.
לא לגלות לו את התשובה, אם לא הצלחתם - תשאירו את זה כאתגר: טוב, היום לא הלך. נחשוב על זה בלילה וננסה שוב מחר.
היתה לי פעם כזו שהבן שלי העיר אותי בחמש בבוקר עם רעיון לפתרון...

תהליך כזה עברנו עם הסודוקו. התחלנו ממשחקונים מאד קלים, של ארבע בריבוע, עם ציורים. אחר כך עברנו למספרים. אחר כך עברנו לסודוקו עם 9 מספרים בריבוע. למדנו את הכלל הכי חשוב: לא כותבים תשובה שהיא אפשרית, אלא רק תשובה שהיא בטוח נכונה. אחרת זה מכשיל את כל התשבץ. היום הגענו לסודוקו של גדולים (והוא בכיתה א'), אמנם רק הקלים ולא הקשים, אבל הוא פיתח את הכלים להתמודד עם זה.
לצפיה ב-'נשמע טוב'
נשמע טוב
18/12/2012 | 12:23
8
אני אעדכן איך הלך תודה ענקית
לצפיה ב-'היי מקומית!'
היי מקומית!
20/12/2012 | 13:23
2
14
אני קצת נדחפת בלי קשר, אבל אני בדיוק רוצה להכין לג'וניור שלי קסדה (חשבתי על עיסת נייר) של בוב הבנאי למשל.
יש לך אולי הדרכה מתאימה בשבילי?

תודה מראש והמשך יום מקסים!
אלנה

נ.ב אהבתי מעוד את התשובה שלך! ג'וניור שלי כרגע חזק בקטע של משאיות (כולו בן 3.5) אבל אני בטוחה שיגיע שלב בחיינו שעוד נזדקק לאביזרים משוכללים יותר
לצפיה ב-'קסדה'
קסדה
21/12/2012 | 10:32
1
12
מה שאני מכירה הוא קסדה של סמוראי מאוריגמי, כמובן שצריך נייר גדול כדי שיצא בגודל המתאים
http://samuraikids.com.au/funstuff%20samurai%20hat...

וגם כאן
http://www.giladorigami.com/PG_Samurai_Helmets.htm...

קסדה ספרטאנית מקרטון, שימי לב להדרכות נוספות שיש שם בצד ימין לקסדות נוספות
http://www.ehow.com/how_5073039_make-spartan-helme...

אולי אפשר לעשות הסבה מהרעיונות האלה לבוב הבנאי?
לחתוך את הקרטון כך שישיב על הראש, ולהוסיף לו מצחיה, ולצבוע בצהוב?

לצפיה ב-'מעולה! תודה רבה!'
מעולה! תודה רבה!
21/12/2012 | 11:33
4
לצפיה ב-'כשאת משחקת איתו'
כשאת משחקת איתו
20/12/2012 | 10:27
15
את יכולה לנהל איתו שיחה ולראות מה עובר על המחשבות שלו.
לתת לו לשפוך לך כל דבר על האבירים והמלחמות שהוא עושה.
לראות לאיזה כיוון הראש עובד, מן הסתם הוא חושב הרבה גם כשהוא משחק במלחמות, את יכולה לכוון אותו בשיחה לכיוונים של חשיבה. והכל תוך כדי המשחק. בגיל הזה הם עוד משתפים הרבה ומצליחים לדבר את המחשבות שלהם בקלות.
לצפיה ב-'בישול'
בישול
20/12/2012 | 11:53
16
אני מאוד ממליצה על בישול והכנת ארוחות עם הילד. מנסיון זה מאוד עוזר ומשפר התנהגות
לצפיה ב-'מלחמות'
מלחמות
22/12/2012 | 19:57
9
שלום לך. ילד בן חמש, מה שמעניין אותו בגיל זה הן מלחמות ובדיקת הכוחות שלו מול חבריו. כמו כן מלחמות עוזרות לו להלחם בכוחות הרשע הסובבים אותו (מפלצות דימיוניות, חיות וכו')
אם חוויתם והייתם בחודש האחרון באזור שספג טילים ושאר מאפייני המלחמה שהיו אז הוא בעצם, כנראה, מעבד את חוויות המלחמה ולכן יש לאפשר לו לעשות זאת.
אם לא חוויתם את המבצע האחרון, יתכן ונחשף לתקשורת וגם אז צריך לעבד את החוויה.
על פניו, מבלי להכיר את ילדך, נראה לי כי הוא עסוק ופעיל בדברים המאפיינים את בני גילו
אני אומרת דברים אלו ממקום של ידע מקצועי , ניסיון מקצועי ואמהי.
אם תרצי להרחיב- מוזמנת לפנות אלי במסר
כל טוב ובהצלחה
לצפיה ב-' פינת הספר - "איתמר מכתב"'
פינת הספר - "איתמר מכתב"
17/12/2012 | 09:17
8
1294
ספרו של דויד גרוסמן, העוסק בילד שמאוד מאוד רוצה לקבל מכתב בדואר, כמו הגדולים, ולצורך כך הופך בעצמו למכתב...

http://www.am-oved.co.il/htmls/page_318.aspx?c0=13...

ומה עושים בעקבות הספר?

טיול לסניף הדואר הקרוב, לתיבות הדואר ברחוב, לתיבות הדואר בבנין. אפשר להכינס לסניף ולבקש לראות את הבולים, החותמות, את שק הדואר הגדול. כדאי לבוא בשעה לא עמוסה. אפשר לנסות "לצוד" את הדוור כשהוא מגיע עם המכתבים.
אפשר לות את כל הטיול הזה בכתיבת מכתב עם הילד, הכנסה למעטפה ומשלוח בסניף. אפשר לכתוב לסבא וסבתא שבודאי ישמחו לענות, ודרך אגב, התכתבות כזו ארוכת טווח יכולה לעזור לפיתוח יכולות הכתיבה וכמובן לחיזוק הקשר עם בני המשפחה.

מה עוד?

עיסוק בבולים, אלבום בולים, איסוף בולים והפרדה מהמעטפה. נסיום לקרוא את הכתוב עליהם, להבין מאיזו ארץ באו, מהו הציור ומדוע זהו הציור שעליהם.
http://www.israelpost.co.il/postshirut.nsf/mispari...

למי שיש תקציב - אפשר להרחיב על ידי בולים יפיפיים שיש לשירות הבולאי.
http://www.israelpost.co.il/postboolaee.nsf

ידעתם שאפשר להזמין למכתבים שלכם בול עם התמונה של הילד? אמנם עולה יותר מבול רגיל, אבל מתנה מגניבה ביותר. חפשו שם באתר "בול אישי".

פעילויות של "גלים" בנושא בולים
http://news.galim.org.il/pages/1150

ובתחום היצירה?
הכנת חותמת דואר פרטית ממחק
http://blogdelanine.blogspot.co.il/search/label/ha...

וגם כאן
http://www.yeshla.co.il/content/%D7%90%D7%99%D7%9A...

והמון פעילויות יצירה עם מעטפות
http://www.scrapbook-wiki.com/index.php/%D7%9E%D7%...

לצפיה ב-'את גדולה! עוד רעיונות:'
את גדולה! עוד רעיונות:
17/12/2012 | 10:45
2
101
הילדים שלי מאד מתבלבלים בין ארץ-עיר-רחוב וגם בין מספר בית וקומה.
אפשר להסביר להם אפילו על גבי מפה או גלובוס, מהמאקרו למיקרו מה זו ארץ ומה זו עיר ומה זה רחוב, ולתת דוגמאות מעולמם הפרטי- סבתא גרה ב... והחבר שלך יובל גר ב....
ואיך הדוור יודע איך לשים את המכתב בתיבה הנכונה..? להסביר שיש בית מיון ולשם מגיעים כל המכתבים (אפשר להסביר על התיבה האדומה לעומת הצהובה) וכו' ...
את הגדולים יותר אפשר ללמד על הכתובת שלנו וממה היא מורכבת, ואיך רושמים על המעטפה.

ונזכרתי גם בבדיחה שמאד אהבתי בתור ילדה-
פעם אחת ילד פגש דוור ואמר לו - במקום להתאמץ כל כך וללכת מבית לבית, למה אתה לא שולח את המכתבים בדואר????
לצפיה ב-'אני תוהה אם מישהו מהילדים היום מבין בדיחה כזו'
אני תוהה אם מישהו מהילדים היום מבין בדיחה כזו
17/12/2012 | 14:53
1
56
כמה השתנה העולם שלנו בשנים האחרונות.
ניסיתי להסביר לבת שלי למה אומרים "לחייג" בטלפון. היא בחיים לא ראתה טלפון עם חוגה...
לצפיה ב-' '
17/12/2012 | 15:20
7
לצפיה ב-'תיבת דואר מקופסאות של קורנפלקס...'
תיבת דואר מקופסאות של קורנפלקס...
18/12/2012 | 12:46
2
64
בבית אם כמה ילדים בבית זה נחמד שאפשר לרשום מכתב או לצייר ולשים בדואר המשפחתי....
לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
24/12/2012 | 08:55
1
20
כלומר, עם חריץ מלמעלה, ודלת קטנה לפתיחה מקדימה?
ואיך שומרים על הדלת סגורה? אולי עם כפתור וגומיה?
לצפיה ב-' כן...- הרעיון שלך גם טוב'
כן...- הרעיון שלך גם טוב
24/12/2012 | 09:09
18
ואפשר גם את הידית להכין  ממגנט שיש מאחורי הדלת קצת יותר ארוך ואז נצמד לצד השני..של הקופסא..
או לחבר סקוץ זכר ונקבה
או סיכה מתפצלת קצת בולטת החוצה וגומיה
או פשוט לחורר חור נחמד משני הצדדים ולהשחיל איזה חוט עבה כמו חוט טריקו שקל לקשור ואז לפתוח....
לצפיה ב-'אפשר להכין מעטפה ביחד עם הילדים'
אפשר להכין מעטפה ביחד עם הילדים
18/12/2012 | 16:42
1
48
ולתת להם לקשט אותה.

אפשר להכין בול, לגזור עם מספרי זיג זג, ואם יש מכונת למינציה-לניילן.
לצפיה ב-'רעיונות מעולים'
רעיונות מעולים
24/12/2012 | 08:57
23
את מזכירה לי שלפני הרבה שנים ניילנתי פשוט בולים רגילים, ועשית מהם מגנטים למקרר.
אין לי מכונת למינציה, השתמשתי בניילון של למינציה, נייר אפיה ומגהץ...
לצפיה ב-'הנה מה שהכנו השבת'
הנה מה שהכנו השבת
17/12/2012 | 14:03
9
237
קצת שוויץ  לתחילת שבוע, מה יש?
נכנסתי לבלוג שאני מאד אוהבת - בית למחשבה יצירתית - ושם הופיע פוסט של יעל שמדבר על הכנת קרקס עם הילדים (מקופסת קורנפלקס).
יכולתי להגיד איזה יופי,ולהמשיך הלאה בחיי,  אבל המשוגעת הכינה גם קובץ PDF שאפשר להוריד ולהשתמש בו בבית. ולזה כבר לא יכולתי לסרב!
הדפסתי את הקובץ - והתחלנו לצבוע, יחד ולחוד... היה כיף אדיר!
מזל שהדפסתי פעמיים כי לשם שינוי גם הקטנצ'יק שלי (שבורח מיצירה) התקנא בגדול ורצה גם!
כמה שנהנינו!!
הנה הלינק כדי שתהנו גם -
http://www.yaelke.co.il/2012/12/blog-post.html
עדיין לא הדבקנו על קופסת הקורנפלקס כי אנחנו מחכים שהיא תיגמר...
הנה כמה תמונות -
מבטיחה לצלם כשיהיה קרקס גמור שעומד על תלו...

לצפיה ב-'ועוד אחת'
ועוד אחת
17/12/2012 | 14:05
4
130
לצפיה ב-'נראה לי שקל לזהות את הצובע לפי הצביעה...'
נראה לי שקל לזהות את הצובע לפי הצביעה...
17/12/2012 | 14:07
3
132
לצפיה ב-'אחרונה ודי'
אחרונה ודי
17/12/2012 | 14:09
2
105
לצפיה ב-'איזה מתוקים!'
איזה מתוקים!
17/12/2012 | 14:50
1
34
בודאי צפויות לכם שעות משחק מהנות עם הקרקס ולוליניו.

אנחנו מתארגנים לקראת הכדורגל השבועי עם החבר'ה, מקוים שלא יהיה קר מדי.
לצפיה ב-'להם לא יהיה קר, לך כצופה כנראה שכן...'
להם לא יהיה קר, לך כצופה כנראה שכן...
17/12/2012 | 15:05
17
לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
18/12/2012 | 10:10
15
בהחלט ראוי לשוויץ רציני !!! בוקר טוב !
לצפיה ב-'יופי של רעיון...'
יופי של רעיון...
18/12/2012 | 12:44
11
מחכים לתוצאות.
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
18/12/2012 | 15:06
1
17
שמישהו באמת השתמש בזה חוץ מהילדים שלי...
תודה על הפרגון לשגעון הפרטי.
לצפיה ב-'חכי עוד לא סיימנו איתך'
חכי עוד לא סיימנו איתך
19/12/2012 | 09:12
16
אוטוטו מסיימים את הקורנפלקס וממשיכים!
את מוזמנת לפרסם את הבלוג גם לשאר החברות בשרשור הבלוגים שפתחתי, שיראו גם את המחברות ושאר הדברים השווים שיש שם!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום שיקום הפה
פורום שיקום הפה
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום הסרת עודפי עור
פורום הסרת עודפי עור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה