לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83668,366 עוקבים אודות עסקים

פורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

לצפיה ב-'בוקר טוב, כמו שמתלוננים מהר, כך צריך'
בוקר טוב, כמו שמתלוננים מהר, כך צריך
27/07/2013 | 08:31
32
45
לדעת גם להודות.

אז הנה התודות שלי

רוצה לציין לטובה את חנות ריקושט בקרית אונו.

קנינו מקל הליכה לקראת הטיול ולא השתמשנו בו, לאחר שבועיים הגענו לחנות ריקושט והחזרנו להם את המקל והם מיד זיכו אותנו בתנאים המקובלים בכרטיס האשראי, לא כפו עלינו זיכוי קניה.

כך צריכים להתנהג.
...

תודה שנייה מגיע לחנות המשביר לצרכן

רוצה לציין את המשביר לצרכן בקרית אונו לטובה.

קניתי לחתני 3 חולצות בחודש מאי, הוא מצא לנכון למדוד אותם רק לאחרונה וגילה שהמידה לא מתאימה, ניגשני לחנות בניהולו של מעוז המקסים, פנינו לקופאית והיא מיד מצאה לנכון לזכות אותנו.

כל הכבוד, כך צריך להיות.

לצפיה ב-'שבת שלום לכולם.'
שבת שלום לכולם.
27/07/2013 | 08:31
19
לצפיה ב-'טוס שיש עוד חנויות שכאלה!!!!!!!!!!!!!!!'
טוס שיש עוד חנויות שכאלה!!!!!!!!!!!!!!!
27/07/2013 | 08:52
22
לצפיה ב-'טוב מאד ערנונה - צריך לדעת גם לפרגן'
טוב מאד ערנונה - צריך לדעת גם לפרגן
27/07/2013 | 09:14
33
כשמקבלים שירות צרכנים טוב - צריך לפרגן!!

שבת שלום לכולם.
לצפיה ב-'רוצה לשתף אתכם בפוסט שכתבתי בפייסבוק'
רוצה לשתף אתכם בפוסט שכתבתי בפייסבוק
27/07/2013 | 10:45
6
45
כיון שיותר מ-40 שנה אני גרה בפריפריה כשמישהו צפונבוני
מתנשא וחושב שאין צורך לפתח או לעזור לפרירפיה זה מקפיץ אותי.

תתי כבר מישהו יבין שמדינת ישראל כבר מזמן לא בין גדרה לחדרה!!!
כן!! יש כאלה שרוצים לגור בפריפריה בשביל חינוך טוב וזול יותר לילדים מצפון תל אביב וגבעתיים!!!
יושבת לה בבית כתבת צפונבונית מול המחשב לא מוציאה את האף, לא ביקרה באף יישוב צפונית
או דרומית לגדרה או חדרה ומביעה את דעתה על הצורך של קרוב הפריפריה למרכז...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4409777,00...

אין לך מושג על מה את מדברת!!! ביקרת ביישוב אחד לדוגמא מחוץ לאיזור מגורייך?? גרתי 30 שנה בדימונה!! רשת החינוך שלה יכולה לשמש דוגמא לרעננה כפר סבא וגבעתיים!! הילדים שם קיבלו הרבה יותר חינוך והעשרה מכל ילד במרכז הארץ!! שירותי הבריאות שלה מעולם לא סבלו מהזנחה...המרחק למרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע לא עלה בחייו של אף אחד. כיום אני גרה ביישוב קהילתי בגלבוע - מערכת החינוך כאן מהגיל הרך ועד לתיכון מעולה!!! שירותי הבריאות מעולים!!! אבל כן!!! חסרים לנו רכבת שתקרב אותנו למרכז - כי חסרים מקומות עבודה!!!! כביש 6 אמנם מקל אבל זה גם שעה ורבע... רכבת תקצר את המרחק ב1/3 ותתן איכות חיים במחיר דיור סביר!!
לצפיה ב-'היום מקצועות אינם מה שהיו פעם'
היום מקצועות אינם מה שהיו פעם
27/07/2013 | 11:26
4
32
פעם היה מלצר מקצועי במסעדה או בית-קפה, כזה שהכיר את כל הניואנסים של העבודה. היום תראו "סטודנטית ממלצרת".  וכך במקצועות רבים מידי שהחלטורה משתלטת על המקצוענות.
הבעיה גם שכל אחד חושב שהוא יכול להיות עיתונאי, וכל אחד שמוכתר בתואר "ידוען" גם אם הוא פליט של תוכנית טלויזיה דבילית, חושב שהוא מתאים להכל.
והם לא מתביישים, הם מופיעים בכל מקום אפשרי העיקר להתבלט גם אם אין להם שום דבר מה לתת, הבולטת מכולם היא כמובן הפרחה ליהיא גרינר.

בעיתון של שבת אני קורא עמוד שלם שבו כותב שלמה ארצי.  
מה לזמר ולכתיבה עיתונאית ? והוא לא לבד, ישנה גם קרן פלס המרחפת , שיפרה קורנפלד שאחרי שכתבה ספר אחד היא קוראת לעצמה "סופרת", ועוד כמה כאלו.

שלמה ארצי כותב על נושא :"..טור מפוכח בניחוח יווני". ומה הוא כותב שם ? שנסע למלון בכרתים, היו שם ישראלים, שמעו שירים של סרנגה, התפלא שהמלון שם שני נגנים שינעימו לאורחים בלי סיבה מיוחדת, שוחח עם ישראלי הודי ואנגלי בחדר הכושר, ושוב על חדר הכושר, נהג מונית סיפר לו שעשה הסבה מעובד סוציאלי לנהג מונית, חדר הכושר מול אי המצורעים ספינלונגה (שמו קאלידו), הוא שמע על מותו של שאול ביבר, מה שהרשים אותו בחופשה זה התיירות הבריטיות הלבנות שחטפו מכת שמש ברצועות החזיה.
בעמוד ענק של עיתון שבת הוא כותב הגיגים אדיוטים, האם זו כל התובנה שלו ? זה כל המטען האישי שאיתו הוא חזר מכרתים ?  עלוב נפש.

כבר כתבתי על סמדר שיר, שהיתה מוערכת כסופרת הכותבת סיפורי ילדים מומצאים, כשפתאום החליטה לכתוב בעיתונות, והמאמר הראשון שלה היה מטופש ומלא קישקושים שאין להם קשר למציאות.
היא כנראה לא מבינה את ההבדל בין לכתוב ספרים מהדמיון לבין כתיבה עיתונאית שצריכה להתבסס על עובדות.  
ונראה מי שיעז לאמר לה שהיא לא עיתונאית ?

אז מה הפלא שעיתונאים שמרשים לעצמם לכתוב שטויות, לכתוב דברים לא נכונים שאין להם קשר למציאות, יכתבו גם על נושאים רציניים יותר באופן הזוי לגמרי ?  אני בכלל לא מתפלא.
מזה זמן רב שהפסקתי לקרוא את מה שהעיתונאים כותבים, פרט לחדשות.
לצפיה ב-'והנה תזויג מקרים:'
והנה תזויג מקרים:
27/07/2013 | 12:15
3
25
נפל לידי עותק של "מסלול" מ-15.7 ויש שם כתבה גדולה על זוג שהתחתן ורצה לעשות ירח דבר שונה וגם בהתחשב שאין להם הרבה כסף.

קנו קטנוע וספה מודל 1964 עם סירה, הבינו שלא יכלו לנסוע הרבה עליו, ולכן קנו הונדה מודל 2004 והלכו למומחה שהרכיב להם את הסירה של הווספה להונדה ועם זה נסעו.
הבעיה שיש שתי תמונות ענקיות ובהן רואים את הזוג יושב על קטנוע וספה עם סירה חדישים ביותר.
כמו כן כתוב שהם תיכננו את המסלול שלהם מחדש כיוון שלא יוכלו לנסוע עם הקטנוע את כל שביל ישראל בגלל העליות התלולות.... ממתי שביל ישראל הוא לרכב ? זהו שביל שעיקרו הליכה ברגל. (פרט לחלקים קטנים שמשתלבים בדרכים רגילות) .
בקיצור , כתבה מטופשת לגמרי, כשהכותב לא מבין בכלל על מה הוא כותב.
ומי כתב ? - סמדר שיר.....

במאמר מוסגר, כמה שנים אחרי החתונה היתה לי למברטה מודל 1963,עם סירה ונסענו איתה לטיולים גם כזוג וגם כשהילדים נולדו לקחנו אותם איתנו, שני מבוגרים ושני ילדים עם הציוד, ולא היתה לנו שום בעיה. נסענו איתה בעיקר לגליל, והקטנוע לא התלונן על המשקל פרט לפעם אחת שפקק השמן עף, תוך רבע שעה הרכבתי פקק אחר ומילאתי שמן, ונסענו.
לצפיה ב-' מאיר, האנשים האלה גם צריכים להתפרנס,'
מאיר, האנשים האלה גם צריכים להתפרנס,
27/07/2013 | 17:19
2
17
אם המבקר של העתון מאשר שאפשר להדפיס את זה, אז זה נכנס לעתון, הצרה היא שגם למבקר אין הרבה ידע בהרבה  נושאים, ככה נכנסים כל מיני כתבות שמצוצות מהאצבע!
אם הכתבה משכנעת אותו אז הוא מאשר אותה, ככה נכנסים הרבה שטויות לעתון ! אני בכלל לא קונה עתון , כבר שנים !

אני מקבלת מחברה עתון ל"אשה" שהיא קונה , לפעמים יש שם כתבות  שמעניינות  אותי ויש שם הרבה  התמונות יפות !
לצפיה ב-'כתיבה נועדה לבטא מחשבות.'
כתיבה נועדה לבטא מחשבות.
27/07/2013 | 18:24
1
14
העיתונות מתאימה את עצמה לקוראים. לא כמונו שאנחנו כותבים מה שבא לנו. כי אנחנו לא מוכרים כלום.
לצפיה ב-'גם אפשר להאמין לעיתונאים'
גם אפשר להאמין לעיתונאים
28/07/2013 | 00:01
16
כמו אלו דכתבו שנהג הקטר הספרדי אמר אחרי התאונה:"פישלתי, אני רוצה למות".
כן, ממש כך במילים הללו.
משמע שלפי דברי העיתונאי, הנהג הספרדי יודע את הסלנג העברי שמקורו בכלל במילה ערבית. ממש נהג קטר משכיל ורב תחומי....
לצפיה ב-'יוליקה, אם היתה רכבת שפויה'
יוליקה, אם היתה רכבת שפויה
28/07/2013 | 07:20
18
הייתי כבר גרה מזמן בפריפריה, אפילו מעבר לחדרה. אבל כשבדקתי נסיעה ברכב התברר לי שזה פשוט בלתי אפשרי, וזה מרגיז! אבל מה? מי שאחראי לדברים האלה, כבר במשך שנים - חי במרכז הארץ, בירושלים או תל אביב, עם רכב ולפעמים עם נהג. אז מה אכפת להם?
לצפיה ב-'צריך להכיר את הירקות "שהתחפשו" כדיאטטיים'
צריך להכיר את הירקות "שהתחפשו" כדיאטטיים
27/07/2013 | 13:32
2
36
http://www.xnet.co.il/health/articles/0,14713,L-30...

בכל זאת, אני הצלחתי להוריד 12 ק"ג בשנה...
לצפיה ב-'זוכרים את הדיון על הטחינה - אז הנה עובדות'
זוכרים את הדיון על הטחינה - אז הנה עובדות
28/07/2013 | 17:02
1
22
לצפיה ב-'זה עדיין לא נותן הכשר לשים טיטניום באוכל שלנו'
זה עדיין לא נותן הכשר לשים טיטניום באוכל שלנו
29/07/2013 | 13:20
14
ללא ידיעתנו.
תנו לנו טחינה טבעית ללא תוספות.
לצפיה ב-'ידעתם שהגענו שלשום לדף הראשי של תפוז?'
ידעתם שהגענו שלשום לדף הראשי של תפוז?
27/07/2013 | 18:11
18
27
רק היום התברר לי כשגיליתי צעירים שהצטרפו לפורום....
לצפיה ב-' לא להאמין עם מה ועם מי לפיד'
לא להאמין עם מה ועם מי לפיד
27/07/2013 | 21:45
17
27
והממשלה צריכים להתמודד!!! אלו יהודים אלו ????
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אז מה הפלא שתוקפים חייל במדים'
אז מה הפלא שתוקפים חייל במדים
28/07/2013 | 08:56
16
17
שעובר בשכונות שלהם!!!

למה בכלל "הציונים" נותנים להם קופת חולים...או שירותי עיריה???
לצפיה ב-' יוליקה, את השאלה הזו צריכים'
יוליקה, את השאלה הזו צריכים
28/07/2013 | 10:28
15
15
להפנות לממשלה "החכמה" הזו !!! אין לנו מנהיג שיש לו את הכוח והרב כדי   להזיז דברים!
     אם  משהו שרוצה לשנות משהו, תיכך מוציאים לו את האויר מהכנפיים ! כל אחד מפחד   על הכסא שלו !

אני נגד שיחרור ערבים ישראלים, כי הם פעלו  נגד המדינה ! במדינה אחרת הם היו מקבלים מאסר עולם !או עונש חמור יותר
ואצלינו נותנים להם פרס, לפי הדרישות שלהם, אני לא מאמינה בשיחות שלהם,
לצפיה ב-'הפחד ממלחמת אחים גם עומדת מול עיניהם'
הפחד ממלחמת אחים גם עומדת מול עיניהם
28/07/2013 | 10:41
14
12
לצפיה ב-'שחרור ערבים לא יזיז במילמיטר את המצב'
שחרור ערבים לא יזיז במילמיטר את המצב
28/07/2013 | 10:45
12
16
כבר ראינו והרי נאמר אין חכם כבעל נסיון

בכלל נראה לי שזה טריק כדי לשחרר את האסירים
הם (הערבים) בכלל לא מתכונים לשבת עמנו

ומרגיז אותי שבשביל לשבת לדבר צריך קודם כל לשחרר אסירים,,
הרי נאמר ללא תנאים מוקדמים,והם שמים לנו אולטימטום
לצפיה ב-'והמטופש ביותר בהתנהלות הממשלה'
והמטופש ביותר בהתנהלות הממשלה
28/07/2013 | 11:45
11
17
שכולם יודעים שלעולם לא יהיה במזרח התיכון שלום בין ערבים ליהודים, בטח כמו שאין שלום בין ערבים לערבים, וכל הסיפור הוא משחק פוליטי, שלא יגידו עלינו שלא ניסינו.
אבל לעולם לא יהיה שלום עד שלא יהיו חילוניים גמורים משני הצדדים, וזה כמובן לא יקרה לעולם, אז כל משחקי השלום הללו הם "עורבא פאראח".....
לצפיה ב-'ישראל הפכה לבובה על חוט'
ישראל הפכה לבובה על חוט
28/07/2013 | 12:07
11
והמפעיל שלה זה אובמה המוסלמי.
יש לנו תלות מוחלטת בארהב.כלכלית וצבאית [נשק]
לצפיה ב-'שפירא'
שפירא
28/07/2013 | 12:25
8
7
לצפיה ב-'אני מקוה שביבי במקרה זה יתעלה מעל רוח'
אני מקוה שביבי במקרה זה יתעלה מעל רוח
28/07/2013 | 12:44
7
10
הנכאים וחוסר האמון שיש בחלק מהעם וגם נושבת מעל הדפים האלה, ביבי עקרונית הוא נגד שחרור אסירים הוא נגד שתי מדינות הוא בדרך כלל נגד. עוד לא ברור בעד מה הוא כן. אבל אם הוא הגיע למסקנה שאין דרך אחרת, כנראה שגם הוא הגיע הבין שאחרת המצב יגיע אל עברי פי פחת הרבה יותר ממה שהעם יודע והרבה יותר ממה שאנחנו בכלל משערים. אמנם אנחנו מזלזלים בלהיות עם לבדד ישכון, אבל אנחנו בדרך לשם וזה עלול להיות בכלל לא נעים.
לצפיה ב-'חוסר אמון לא נובע כך סתם ,הוא מגיע'
חוסר אמון לא נובע כך סתם ,הוא מגיע
28/07/2013 | 13:00
2
15
מנסיון,,היו בעבר שחרורי אסירים ולמה זה הוביל??
ביבי לא הגיע למסקנה שאין דרך אחרת,,כי הדרך הזו נכשלה בעבר
כמו שכתב שפירא הוא עושה זאת עבור העולם שלא יגידו שלא ניסינו
ובגללנו הכל קורס,
לצפיה ב-'אבל הוא בינתיים שוב דחה את ההחלטה'
אבל הוא בינתיים שוב דחה את ההחלטה
28/07/2013 | 13:10
9
כמו כל דבר שהוא מחליט ומשנה את דעתו...
הוא חש שאין לו רוב בממשלה - אז דחה את ההצבעה...
לצפיה ב-'שאלת תם-למה אנחנו לא דורשים שחרור אסירים ?'
שאלת תם-למה אנחנו לא דורשים שחרור אסירים ?
29/07/2013 | 17:20
6
לצפיה ב-'ביבי הוא רק בעד ביבי ותו לא.'
ביבי הוא רק בעד ביבי ותו לא.
28/07/2013 | 15:52
3
10
הוא עושה רק מה שהוא חושב שטוב עבורו וזה העיקרון היחידי שלו.

לא אכנס כעת לכל השקרים שהוא נתפס בהם, לכל הנהנתנות על חשבון הציבור (הוא הפסיק לנפנף בסיגר רק כשהבין שהציבור רואה בזה פטרונות שלילית. זה לא אומר שהוא הפסיק להשתמש בהם...).

הנה למשל עקרון שנשבר בגלל אינטרס פרטי:
הוא כל הזמן מצהיר שייעשה הכל למלחמה בטרור בלי שום פשרות , אז לא אכנס כעת גם לשיקולים המזעזעים של שיחרור אסירים רוצחים כולל ישראלים כמחווה,אלק (איפה "ללא פשרות"?, איפה "ללא תנאים מוקדמים"? הכל שקר על גבי שקר) , רק שהערבים יסכימו לנהל איתנו שיחות, כאשר כולנו יודעים מה הן התוצאות.  אין לו שום הבנה לאופי הערבי, הוא עיוור מוחלט בנושא הזה - אצל הערבי זו הפגנה של פחדנות ומורך לב וחולשה מדינית, שהם ישמחו לנצל.  ואחר כך יעשו לנו כרגיל - "טוז".....

אני כן רוצה לעמוד על ההתרחשות המטורפת ביותר ששמעתי, וזה שהוא הורה לבכירים שצריכים להעיד נגד הבנק הסיני שתומך בטרור נגד ישראל ועמים אחרים, ואף איימו על מי שמתעקש להצביע שיועמד לדין, וכל זה למה ? בגלל גלידה פיסטוק ב-17.000 שקלים (מחיר קופסה גלידה משפחתית עולה 16-20 שקלים. זאת אומרת שהם חיסלו על חשבוני בשנה 850 קופסאות גלידה משפחתיות , שזה יותר משתי קופסאות גדולות ליום !!!!!!)  כל זה כדי לא לקלקל לעצמו ולמשפחה את הטיול לסין (על חשבוננו) כיוון שהסינים איימו שאם ישראלים יעידו בארה"ב, הטיולח שלו ושל המשפחה לסין יבוטל.
לא מתבייש הדבר הזה ?  יש לי משפחה בסין ואין לי כסף לנסוע לשם, אבל הוא מוכן לבזבז הון תועפות ולמכור את טובת המדינה בשביל טיול משפחתי ???  יש לי המון מילים לאמר על כך, אבל כולן לא כאלו שכותבים בפומבי.

ולגבי המשפט הראשון.
ראשית, אני עוקב אחרי התרחשויות, ושמתי לב משך השנים שבכל פעם שיש איזו רגיעה ביבי עושה משהו שמעלה את חמתה של ארצות הברית, ורואים בבירור (למרות שהוא חושב שכולם טיפשים) שהוא עושה זאת בכוונה כדי שהשטח יהיה בפעילות טרום-הר-געש באופן קבוע.
שנית, למרות שהדתיים באופן רשמי לא בשלטון, הרי בכל המפלגות יש דתיים וגם הבית היהודי דתיים, וכמובן שגם בצד השני דתיים.

הצגתי כבר הסבר מפורט למה שאומר כעת בקיצור:
מצד היהודים-
הדיבר הראשון שניתן לבני ישראל מזהיר במפורש ובאופן הברור ביותר שלא להתחבר לעמי הארץ בשום אופן (תנ"ך שמות פרק לד פסוק יב).
מצד הערבים- גם מבלי להיכנס ל-"חדית'" שהיא התורה שבע"פ של המוסלמים שקוראת להרוג כל מי שאיננו מוסלמי.
בקוראן המוסלמי כתוב במפורש הציווי שאסור למוסלמי בשום אופן לקחת בני ברית את היהודים והנוצרים (הקוראן פרשת השולחן פסוק נו) או
הקריאה שמי שאיננו מוסלמי, אם הוא מסרב להתאסלם, יש להרוג אותם בכל מקום שם הם נמצאים (קוראן פרשת הנשים פסוק צא) ,
והקריאה שמי שאיננו מוסלמי הוא האוייב הגלוי של המוסלמים (הקוראן פרשת הנשים פסוק קב)
רוצים עוד ?

אז בשורה התחתונה - הכל הבל הבלים, כי באמת באמת שלום לא יהיה בארץ הזו לעולם, אלא אם מי שישלוט הם חילוניים משני הצדדים, שהרצון לשלום מפעם בהם ולא נתונים למרות ספרי הקודש של החבר הדמיוני שבשמו רצחו ורוצחים מליונים.

ועוד משפט קצר = אני כמו כל חבריי שנותרו מכל המלחמות והפעילויות מאחורי קווי האויב, אנחנו יותר מכולם רוצים שלום, רוצים שקט ושלוה, רוצים שהמזרח התיכון יחזור להפוך לגן עדן עלי אדמות.
היינו רוצים שנוכל לטייל במזרח התיכון באופן חופשי, שיהיה סחר חופשי , ושכל העמים יהיו חברים.  
אבל אנחנו מפוכחים ומכירים במציאות, שמחד, הערבים בינם לבין עצמם ובתוכם רוצחים אחד את השני ללא הפסק, ומאידך, יודעים שאצלנו המציאות היא זו שהפוליטיקאים מתעלמים ממנה , כי הקרב החשוב שלהם הוא על הכסא.....
לצפיה ב-'הרי אני לא מחובבי ביבי ומכירה את כל'
הרי אני לא מחובבי ביבי ומכירה את כל
28/07/2013 | 17:12
2
12
השטיקים שלו. אבל אני מדברת על הפתרון. נניח שאתם צודקים והכל נכון אז מה? אז בגלל זה נשאר כמו שאנחנו עם הסכסוך הזה עד קץ הדורות? יש לכולנו ילדים ונכדים ונינים אז מה, הם נידונים עד עולם להמשיך להילחם? או להיות שוטרים בקסבה של שכם שנכנסים באישון לילה לבתים של פלשטינים וכד'. אני יודע שלא בין לילה הכל נעלם ומסתדר, אבל תקוה צריך להיות מנהיג נבחר כדי להנהיג ולא כדי לרצות את העם. מנהיג צריך לעבוד עם הראש ולא עם הרגש. בשביל הרגש יש את האנשים שיציגו את כל הסיבות נגד. הוא צריך להחליט מה טוב לעם. עד עכשיו זו הקדנציה השלישית שלו לא עשה שום דבר משמעותי, מלבד לשמור על הכסא שלו. לי זה לא מספיק.
לצפיה ב-'ימית, אמרו וויתורים כואבים'
ימית, אמרו וויתורים כואבים
28/07/2013 | 18:11
1
15
זה חלק מהכאב הכי גדול...לאמא לדעת שהמחבל שרצח את בנה יהלך חופשי.

רצ"ב הרשימה המלאה - עברי עליה וראי כמה כואבת היא
לצפיה ב-'אני לא אמרתי לא כואב, אמרתי למרות הכאב'
אני לא אמרתי לא כואב, אמרתי למרות הכאב
28/07/2013 | 19:21
12
המטרה חשובה להביא סוף סוף, סוף לסכסוך היא חשובה. ודרך אגב, יש לי חברה מאד מאד קרובה וטובה שהיא ממה שנקרא משפחת נפגעי הטרור והיא בעד העיסקה הזו ולא מסכימה עם כל ההפגנות של המשפחות השכולות למרות שגם היא כאמור משפחה שכולה. נשארה אלמנה צעירה עם שני ילדים קטנים. חיים לא קלים כלל וכלל.
אז ככה שיש דעות לכאן ולכאן ולא כולם עשויים מקשה אחת ודעה אחת.
לצפיה ב-'האם הסכסוך התחיל על רקע דתי ? גם וגם'
האם הסכסוך התחיל על רקע דתי ? גם וגם
29/07/2013 | 12:43
7
אבל הכרזת המדינה היא מעשה לאומי שאירע אחרי 2000 שנה ממש לא בענין דתי אלא רעיוני לאומי ו-טריטוריאלי..ושמו ארץ ישראל. אני לא דתי וארץ ישראל חשובה לי ואני בטוח שגם לך-
אולי-[לא אולי  בטח]- יותר מכל הדתיים ביחד.
לגבי המו"מ והסכסוך- האין פרטנר זה לא אומר שאין עם מי לדבר.האין פרטנר אומר שלא נגיע איתם לשום דבר. כי הם התחילו-ואנחנו גירשנו-הם ברחו. הם רוצים וחושבים לחזור. וזה לא יקרה ולכן אולי אתה צודק אבל זה לא שייך לחילונים ודתיים.
בטח לא לדתיים שלנו- אלה שלא שרוצים להילחם. בהם. וממציאים תירוצים למה לא להתגייס. רק כי הם מפחדים שהחיילים שלהם לא יישארו דתיים אחרי הצבא.
לצפיה ב-'בערוץ 2 היו שלש תכניות על הרצל-עם אניטה שפירא'
בערוץ 2 היו שלש תכניות על הרצל-עם אניטה שפירא
29/07/2013 | 12:36
215
בשתיים שראיתי-היא דיברה על המאבק בתנועה הציונית עם הדתיים- ואמרה שאלה קנו לעצמם חזקה על התרבות היהודית-מאבק שבעצם נמשך עד היום.
אל מול המדינאים-המתבוללים של אז- הרצל -[שלא ידע עברית] וויצמן שהשיג את הצ'רטר ב-1917 אחרי 20 שנה- הצ'רטר שהרצל ניסה להשיג ולא הצליח -
ועל אחד העם- שפסל את המדינאות- וכתב ופעל למען תרבות חילונית.
לצפיה ב-'שבת שלום ומבורך. ערנונה אני לא מתכוונת'
שבת שלום ומבורך. ערנונה אני לא מתכוונת
26/07/2013 | 06:25
11
141
לנסע לחו"ל בזמן הקרוב אבל שמעתי דברים שונים .יש לפעמים
שנופלים על סיורים לא מוצלחים. גם תלוי בטעמו של האדם.
לצפיה ב-'בוקר טוב הדסה, לא שמעת ממני מילה שלא היה'
בוקר טוב הדסה, לא שמעת ממני מילה שלא היה
26/07/2013 | 06:34
10
39
טיול מוצלח.

סיפרתי חוויות מהטיול, המדינה מאוד מפגרת מבחינה התפתחותית כמדינה.

אילו הייתי יודעת את זה קודם אולי הייתי בוחרת אחרת אבל כנראה שיש
אנשים שאי התפתחות ו-60 שנה אחורה זה מה שהם אוהבים שיהייה להם
לבריאות אבל שיספרו את האמת.

אני כאחת שלפחות פעמיים בשנה נוסעת לחו"ל, באוקטובר היינו באוסטריה גרמניה ושוויץ,
ביולי בגאורגיה ובסוף אוגוסט נוסעים לחודש לארה"ב (אלסקה, הוואי, עוד לא חלטנו) כך
שיש לי מושג מה יפה, מה מתקדם, מה מפותח, ואני בוחרת לאהוב את המפותח והמתקדם
יותר, כי מה ש/היה כבר חוויתי וראיתי לפני 32 שנה בטיול ברומניה
לפני 10 שנים בטיול בסין וזה מספיק לי.

שבת שלום לכולם.
לצפיה ב-'בוקר טוב לכל מקום בעולם יש 2 נקודות מבט'
בוקר טוב לכל מקום בעולם יש 2 נקודות מבט
26/07/2013 | 09:04
9
25
ערנונה, אני דווקא מזדהה עם דברייך .

אבל ראי כמה אנשים מעדיפים טיולים למקומות אקזוטיים שהקידמה עדיין לא הגיעה אליהם.
דווקא לסין ותייאלנד הייתי רוצה לנסוע...אבל הודו ודרום אמריקה לא מושכים אותי.

לדוגמא: אני ובעלי מאד אוהבים את איטליה ומתמוגגים במיוחד מפירנצה.
לפני שנים, טיילנו באחד הרחובות המדהימים שלה וניתקלנו בזוג בנות שטיילו מולנו
וקלטו שאנחנו מדברים עברית... "אנחנו כבר יומיים מטיילות פה, עיר משעממת אין מה לראות כאן
לא מצאנו כלום מה לקנות...." נו....הסתכלנו אחד על השני והמשכנו הלאה.
לצפיה ב-'יוליקה, מסכימה אתך, לכל '
יוליקה, מסכימה אתך, לכל
26/07/2013 | 09:29
8
28
אחד דעה משל עצמו על מקום שבו ביקר. אני אוהבת את איטליה וכבר ביקרתי בה מספר פעמים. אנגליה בכלל זה השיגעון שלי. עכשיו אני רוצה לטוס לכרתים וכבר שלוש חברות אמרו לי ש"משעמם שם". עד שהזכרתי את הארכיאולוגיה ששם...אז מסתבר ששתים מהשלוש בכלל לא ביקרו באזור הארכיאולוגי של האי. וכפרי הדייגים?  נו..... לכן אני יודעת שאצטרך לנסוע לשם עם מישהי שבאמת מעריכה את האי כפי שהוא.
לצפיה ב-'בבעקבות תחקיר הטחינה אתמול בכולוטק'
בבעקבות תחקיר הטחינה אתמול בכולוטק
26/07/2013 | 10:54
4
29
טחינה "בארכה" יוצאת מרשימת הקניות שלי [אני צרכן נילהב של טחינה]
את החלבה שלהם הוצאתי ממזמן לאחר שמבין עניין סיפר לי שהיא רוויה בכמות בלתי מתקבלת על הדעת של סוכר.
לא מבין איך הם כבשו את השוק עם סחורה כל כך ירודה ?
לצפיה ב-'אני לא מסכימה עמך'
אני לא מסכימה עמך
26/07/2013 | 12:20
3
28
צריכת הטחינה שלנו היא לא רק בגלל הסידן וברזל...
אנחנו צורכים סידן וברזל גם בדברים אחרים כך שאין לנו חיסרון בזה.

אז גם אם הכמויות שרשומות אינן מדוייקות - עדין זה לא אומר שהטחינה
פסולה.

אני משתמשת דרך קבע בטחינה הנסיך שעמדה בקריטריונים כשהיא משווקת
ע"י רמי לוי.... אבל לא מומלצת כשהיא משווקת בעצמה...לא מוזר לך??

לא מאמינה לרפי גינת יותר במיל!!!
לצפיה ב-'אשתי חשבה שמצאה מציאה'
אשתי חשבה שמצאה מציאה
26/07/2013 | 13:00
1
28
היא משתמשת בטחינה כי חסר לה ברזל, מאוד, היא מקבלת זריקות ברזל, ובטחינה יש ברזל בכמות גבוהה.
רק הבעיה שיש בה גם סידן גבוה שלא טוב לסובלים מאבנים בכליות.
המזל שמצאו לה את הכדורים שמונעים את יצירת האבנים (אצלי אני צריך רק לשתות לפחות ליטר מים נקיים ביום כדי למנוע), וכך אצלנו אוכלים טחינה חופשי.
היא קונה את הטחינה הערבית "היונה" של דאוד תמאם (בעטיפה הכחולה).
לצפיה ב-'מסתבר שיש תביעה יצוגית בנושא ע"ס 17 מליון שח'
מסתבר שיש תביעה יצוגית בנושא ע"ס 17 מליון שח
27/07/2013 | 09:15
18
לצפיה ב-'את מפתיעה אותי'
את מפתיעה אותי
26/07/2013 | 15:11
27
ראיתי שאת יודעת יפה לבוא בטענות אם את מקבלת שרות וכד שלא לשביעות רצונך על הכסף שאת משלמת - ובצדק. לדודמא :
הכיריים 5 להבות של זק"ש.
ופה פתאום זה לא חשוב ?
למה אני צריך לשלם ממיטב כספי על מוצר של יצרן שלא עומד בהגדרות של עצמו ?
ולעניין,במשך שנים סבלתי מאנמיה קלה בלתי מוסברת ברמה של 10.
כדורי ברזל לא עשו לי טוב.
ע"פ המלצת הרופא מזה שנתיים וחצי אני מרבה באכילת טחינה וכעבור מספר חודשים היא עלתה ל 12.5 ומאז יציבה.
כלומר יש חשיבות על מה שהיצרן מצהיר.
רפי גינת הוא לא העניין,גם אני לא סובל אותו במיוחד - הוא חפרן ונודניק רציני. אבל עבודתו ותחקיריו חשובים כי אוכלי החינם במשרד הבריאת לא מבצעים את עבודתם.
בנוסף,אמינות זה כלל קדוש אצלי ומי שמזלזל בי ישלם את המחיר.
לצפיה ב-'אם משעמם שם, מה אני חוקר 24 שנים ?'
אם משעמם שם, מה אני חוקר 24 שנים ?
26/07/2013 | 12:55
2
26
כל המתלוננים נגד כרתים הם אך ורק אנשים שנסעו לא מוכנים.
פעמים רבות אני רואה בבוקר אנשים (בעיקר צעירים) עומדים ותוהים, אמרו להם שכרתים היא אי, והנה ארץ שגודלה כ-3/4 מדינת ישראל, והם לא יודעים לאן ללכת.
אז אחר כך הם מספרים שהמקום מפגר ומשעמם וכו.
לפעמים אני מציע לזוג כזה לנסוע איתנו (אם אשתי נמצאת, כי כשאני לבד אני עוסק במחקר ויוצא בשעה 0800 מהמלון ולא חוזר לפני 2000-2100)

בפורום כרתים יש תגובות נרגשות של אנשים שטיילו עם הספר שלי וידעו לאן ללכת ומה למצוא ומה לראות.  רוב המגיבים ממש משתמשים במילים "היה לנו טיול מאושר", "חזרנו מאושרים".....

אנשים ברובם המוחלט גם לא יודעים בכלל שהתרבות האירופאית החלה לא ביוון אלא בכרתים, כן.
אלו המינואים שהיגרו מכרתים למצרים, שאחר כך הפכו לפלישתים כשבהוראות הפרעה התורן עלו לארץ גרר (נגב המערבי, "ארץ פלשת") ומכאן הכל כתוב בתנ"ך.

על זה כבר נאמר מזמן:"מי שלא טורח בערב שבת, לא אוכל בשבת" (או בסגנון ימינו אלו: "מי שלא עושה שיעורי-בית לפני הנסיעה - אוכל אותה בנסיעה").....

הענין הוא שמשפחות רבות כבר הפכו את כרתים ליעד קבוע לנופש משפחתי עם טיולים ברחבי האי, ויש משהו מענין: ככל שאתה מבקר יותר, אתה נקשר יותר ולא רוצה מקום אחר.
אז נכון שטיילתי כבר בארצות רבות, אבל מרגע שהחלטתי להתמחות בכרתים, אני טס רק לשם (היתה תקופה שיצאתי עם קבוצות גם לברצלונה שם הדרכתי חמש שנים).

רק מי שביקר בכרתים יותר מפעם אחת, מבין אותי.
וכבר אני מזהיר: לא תמצאו בכרתים הרים כמו שוויץ, לא יערות כמו באוסטריה, ולא טירות בראשי ההרים כמו בגרמניה, ולא מבני פאר עתיקים כמו באיטליה. - יוק.

אבל תמצאו אי נחמד, עם אנשים טובים, שקט נפשי ובטחון אישי מוחלט, אתרים מעניינים מתחילת ההיסטוריה האירופאית, יערות, אגמים, כפרים עתיקים, אוכל כפרי בסיסי שהטעם שלו לא סר מהפה, והמון דברים מיוחדים של ארץ למודת כיבושים, שהיתה למרמס לכובשים רבים בגלל היותה במיקום מרכזי בים התיכון כמו שישראל סובלת בגלל היותה במרכז ציר הסהר הפורה, ולכן הכרתיים אוהבים ישראלים.

למריאנה בעלת הטברנה בכפר מסה-פוטאמי (היא ואשתי מאוד מיודדות. בכלל לאשתי יש בכל מיני כפרים ממש חברות נפש) אביה גר בכפר זניה לא רחוק משם, הוא מוכר כמי שמייצר כלי מטבח מעץ בעבודת יד מגיל 10 והוא היום בן 107, והוא אמר לי פעם:
"אתה רוצה להיקשר סופית לכרתים ?
עלה לשלג בתחילת יוני להר הפסילוריטיס, ומשם תרד לרחצה בחוף אלאפוניסי,
וכשתחוש את הניגוד הזה, תבין שבכרתים יש כל מה שבן אדם צריך".

ומאז אני שם.
עד היום טסתי 107 פעמים (בספטמבר יהיה 108)
ושהיתי בכרתים כמעט 900 ימים......
לצפיה ב-'מי שנוסע לחו"ל ואומר משעמם'
מי שנוסע לחו"ל ואומר משעמם
26/07/2013 | 13:10
1
30
זה מי שמחפש בחו"ל שופינג....

אין מקום שאפשר לנסוע אליו ויהיה לי משעמם....
אפילו בטורקיה, נסענו למרמריס לעשות בטן גב... ועשינו שיט,
וטיול לאיזור כפרי, ראינו עץ בן 2000 שנה... שמענו סיפורים איך תופסים כלה בטורקיה...
איך אפשר להשתעמם מזה???
לצפיה ב-'כל ארץו והיופי שלה,,צריך לדעת להסתכל'
כל ארץו והיופי שלה,,צריך לדעת להסתכל
26/07/2013 | 13:17
22
אני דוקא אוהבת לראות ארצות נחשלות
לראות תרבויות שונות מנהגים שונים,,להשתשתפשף בפרמיטביות זה כל כך מענין
אין קידמה אבל יש את שמחת חיים,,ללמוד כיצד הם שורדים,,יש הרבה מה ללמוד מהם

קידמה יש לי בארץ,

בערןץ 8 מראים הרבה פעמים ארצות נחשלות בדרום אמריקה  אותי זה מרתק,
לצפיה ב-'יודעים מה זה צ'ורצ'חלה? גם אני עד לפני שבוע'
יודעים מה זה צ'ורצ'חלה? גם אני עד לפני שבוע
25/07/2013 | 17:56
17
143

לא ידעתי.

עכשיו אני יודעת גם מה זה חינקלי, מה זה חצ'פורי וגם מה זאת גאורגיה.

אתם מבינים שחזרנו מהטיול בגאורגיה, זה בהחלט לא היה טיול חיי, אם
אנשים שחזרו משם היו מספרים את האמת לא היינו עוברים את חווית גאורגיה ופשוט היינו נופשים ומטיילים
במקום הרבה יותר מתקדם, אמנם יש יופי מסויים בעוני  ובטינופת ששוררת שם אך לא בשבילנו, עברנו את זה כבר בטיול בסין.

שלא תבינו שלא נהנינו, בהחלט נהנינו אך לא במידה רבה, גאורגיה היא לא חלומו של אף גמלאי מטייל, המדינה היא
עולם שלישי, מלונות בחלקם ברמה מאוד ירודה, הדרכים לא דרכים, הפרות מציפות שם את הכבישים לפחות כמו בהודו, בכל כביש רובץ לו עדר פרות שמפריעות לנהג לנסוע, הרמה הסניטרית מאוד מאוד ירודה, בדרכין אין היכן לעשות צרכים, כל בתי השימוש הם בלי מים זורמים, בורות של בול פגיעה ואין היכן לשטוף את הידיים, כך גם בתחנות הדלק ובממוזאונים.

נסענו קילומטרים רבים על מנת לראות איזו כנסיה עלובה על הר גבוה, נכון שהנופים יפים אך ראינו כבר כאלה שוויץ ובגרמניה ובעוד מדינות סקנדינביה בלי כל הג'יפה מסביב.

האוכל מאוד חדגוני, כל ארוחת צהריים וערב מורכבת מהלחם הגרוזיני שכאשר הוא מתייבש אחרי חצי שעה הופך לאבן, יש להם חצילים מטוגנים עם ממרח אגוזים, יש להם את החצ'פורי ממולא בגבינה או בתרד או בשעועית, יש להם את החינקלי ממולא בבשר, בקיצור בצק בצק ועוד פעם בצק, הדגים שאכלנו הם פורלים שכל פורל הוא בגודל של סרדין.

טיול הג'יפים היה יפה  המדריכה היתה בינונית, הקבוצה היתה חביבה.

זהו חזרנו ואנחנו כאן.

לצפיה ב-'ערנונה ברוך שובך!! תודה על הדווח המפורט'
ערנונה ברוך שובך!! תודה על הדווח המפורט
25/07/2013 | 18:31
1
38
לא שהתכוונתי לנסוע...אבל כעת בטוח שלא אסע.

אנחנו "מפונקים" תנו לנו את הדרך הרומנטית...או טירול האוסטרית...
הודו, דרום אמריקה או גרוזיה - הם ממש לא הכוס תה שלי.

ברוך שובך!!
לצפיה ב-'את מתכוונת לדרך הרומנטית ביער השחור ?'
את מתכוונת לדרך הרומנטית ביער השחור ?
26/07/2013 | 09:20
26
אם כן,יופי של סיבוב.
בתור חובב שעונים עתיקים,אני עושה פעם בשנתיים-שלוש את דרך השעונים באותו אזור כולל תערוכת אספני השעונים העתיקים המתקיימת פעם בשנה [3 ימים] .
משם אני חוזר תמיד עם כמה שעונים עתיקים [100-120 שנה]
מי של אספן יכול להסתפק בחיקויים של שעוני קוקיה יפים מאד המבוססים על תעשיית השעונים המקומית.

לצפיה ב-' ערנונה , ישר כוחך שאת מספרת את האמת !'
ערנונה , ישר כוחך שאת מספרת את האמת !
25/07/2013 | 18:39
34
פה  אצלינו  שנדפקים , אז רוצים שגם השני ידפק !! הם אף פעם לא יספרו את כל האמת,  לנסוע בלי שרותים שניטריים כמו שצריך, גם לא
 בבתי המלונות, ואפילו מים זורמים אין , בטח שבחוברות הפירסום , לא מספרים את זה,  וגם האוכל לא מי יודע מה, אז בשביל מה לנסוע ??????  אני אפילו למרוקו לא מוכנה לנסוע! יש שם נסיעות ארוכות,  לאנשים מבוגרים  קשה
לנסוע כל היום  ולשבת באוטובוסים ולעשות קילומטרים על קילומטרים, ובמיוחד ללכת במקומות משובשים,   נופים יפים יש בטירולים האוסטריים והאיטלקים ובשויצריה !!
את כל כך צודקת,  העיקר שחזרתם בריאים, ופשוט עברתם עוד חוויה !!

ההפלגה  עם האוניה היה נהדר בכל נמל  שירדנו , עשינו  טיול של 5 שעות עם אוטובוס, ומעט מאוד הליכה ברגל !!!
האוניה היתה מלון צף של 5 כוכבים !!!
לצפיה ב-'חולקת על דברייך...'
חולקת על דברייך...
25/07/2013 | 20:27
13
41
סליחה ערנונה...אמנם לא כותבת כאן,אך קוראת לעתים...ומרשה לעצמי לחלוק עליך.

חזרתי לפני חודש מטיול בגיאורגיה (וארמניה)

חוץ מיופיה של הארץ,שאכן מזכיר עד מאד את האלפים,עם הפסגות המושלגות,שפע הירוק והמים,הפריחה המרהיבה...ששתינו כנראה מסכימות...גיאורגיה מאד הפתיעה אותי לטובה !

עיר הבירה שלה ,טביליסי ,יפה ,נקיה ,בעלת שדרות רחבות ומוצלות...

כל בתי המלון בהם שהינו היו לפחות  ברמה של 4 כוכבים,בעלי שירותים מהחדשנים ביותר, כמו בכל מלון טוב באירופה !

בטיביליסי-הולידיי אין בהחלט ברמה של 5 כוכבים.

הדרכים אמנם לא במצב שמאפשר דהירה ,והדרך בין היעדים מתארכת בשל כך...אך אפילו פעם אחת לא נתקלנו בעדר פרות באמצע הכביש !

בהרים (הרי הקווקז )בגבהים של מעל 2000 מטר הכבישים אמנם סובלים מפגעי החורף אך הנוף מפצה על הנהיגה האיטית שנדרשת בהם...

בכל מקום שעצרנו היו שירותים -אמנם לרוב ,אבל לא תמיד-מהסוג "בול פגיעה" אבל תמיד היו נקיים,מתוחזקים,עם נייר טואלט וברזים של מים זורמים (האם ידעת ששירותים מסוג "בול פגיעה" הנם עדיפים מבחינה סניטארית?)

המאכלים שהזכרת הם רק חלק מהתפריט ,המרקים היו נהדרים ,כמו כן תבשילי בשר וירקות למיניהם.
וסלט הירקות ,אוי סלט הירקות ,מירקות שגדלים בקרקע דשנה,בעונות המתאימות ונקטפים טריים טריים ולא מתהדרים בתואר "אורגני" מהסיבה שהם באמת אורגנים...ואפילו לא יודעים שהם כאלה !

כולנו חזרנו מאד מרוצים,ואני אישית שמחתי שהרחבתי את יריעת הידע שלי עם עוד ארץ(וגם ארמניה ראויה ,אך זה כבר סיפור אחר ! (ולא...לא אכחיש שהטיול הוא לא קל,ודורש מאמץ גופני אפילו בנסיעות ארוכות באוטובוס.

הכנסיות הממוקמות על פסגות גבוהות בהחלט אינן "עלובות"כפי שאת מגדירה,אך הן שייכות לנצרות אחרת,ו קדומה מאד,אני מקווה שלא ציפית למצוא שם קתדרלות נוסח ימי הביניים באירופה .

אז לא כל מי שסיפר על גיאורגיה מה שסיפר,הוא שקרן או שואף שגם אחרים יסבלו.
זה עניין של התרשמות אישית,וכנראה גם באיזה חברה הטיול התבצע (ובעקיפין זה אומר מה המחיר...)

אין לי שום מניות בגיאורגיה ואין לי שום אינטרס לשכנע מישהו לבקר שם...אבל חבל להרתיע אנשים !
שכל אחד יעשה טוב טוב שיעורי בית ,שידע מה מצפה לו ויחליט ויהיה מוכן !

לצפיה ב-'נו שויין, אולי את היית בגאורגיה אחרת.'
נו שויין, אולי את היית בגאורגיה אחרת.
25/07/2013 | 22:27
11
43
אני נסעתי בחברת נתור, אל תזלזלי בחברה כי היא מצויינת.

יכול להיות שבול פגיע בשבילך הוא חדר השרותים הנבחר והנקי ביותר.

אני לא הייתי בהולידי אין כך שאני לא יודעת על איזה בית מלון את מדברת, היינו בטיבליסי בבית
מלון בו לא היה מיזוג אויר מופעל בלובי אלא רק כאשר הגיעו אורחים כקבוצה .

חוץ מבתי כנסת וכנסיות לא ראינו שם כלום אה כן ראינו פרות בכבישים, בתים מטים ליפול עם גגות אלומניום,
מרק לא טעמנו שם, אולי אתם כן, כך שכתבתי את רשמי מהטיול שלנו ולא מהטיול בו את השתתפת, כמו כן
לכל אחד יש רף צפיות שונה, בשבילי לנסוע קילומטרים ולראות נהרות עם מים עכורים זה לא פסגת החוויות,
אולי בשבילך כן.

יש בגאורגיה 2 אתרי מערות וגם בשביל לראות אותם יש לנסוע קילומטרים רבים ומערת הנטיפים שם לא יותר יפה
חלילה או מרשימה ממערת הנטיפים שלנו.

האמת שיש טיילים שאוהבים לטייל בעוני ובג'יפה ולראות את הנכים של החיים כמו בהודו שם הם גורמים לעצמם
נכות על מנת שיתרמו להם נדבות.

אני מעדיפה לראות את החלק היפה והתרבותי של החיים , את הנקיון וההשגיות.

תמונה של פרה ברחוב

לצפיה ב-'אחת המערות'
אחת המערות
25/07/2013 | 22:29
9
32
לצפיה ב-'פירות בצד הדרך'
פירות בצד הדרך
25/07/2013 | 22:31
8
43
לצפיה ב-'בית גרוזיני'
בית גרוזיני
25/07/2013 | 22:34
7
34
לצפיה ב-'רחוב גרוזיני'
רחוב גרוזיני
25/07/2013 | 22:37
6
31
לצפיה ב-'סליחה , התמונה הקודמת זה נהר עם בית.'
סליחה , התמונה הקודמת זה נהר עם בית.
25/07/2013 | 22:40
5
30
תמונת נוף
לצפיה ב-'ארוחה'
ארוחה
25/07/2013 | 22:42
4
33
לצפיה ב-'לא יודע מה עדיף ? גאורגיה או הסחנה בישראל.'
לא יודע מה עדיף ? גאורגיה או הסחנה בישראל.
25/07/2013 | 23:45
3
35
היום מוקדם בבוקר התייצבתי בסחנה עם אורחים מחול [כולל ילדים].
באנו מוקדם על מנת להמנע מהחום והצפיפות מתוך כוונה לחזור הביתה ב 1130-1200
ובכן זמן קצר אחרינו הגיעו עשרות אוטובוסים עם לובשי כאפיות ובשעה 0830-0900 התמלה המקום בעשו סמיך של מנגלים [חחח...עושים בשר לארוחת בוקר]
כל קבוצה עם רדיו טיים ענק ווליום על מקסימום אום-קולטום.
סבל איום ונורא.
בשע 0930 האורחים ביקשו לעזוב,היה מאד מאד לא נעים !!!
איך פינת החמד הזו הפכה למזבלה.
לצפיה ב-'מזה שנים רבות ידוע'
מזה שנים רבות ידוע
26/07/2013 | 00:33
2
32
שהסחנה (מאיה-סוחון) ומעין חרוד (עין-ג'לוד) נכבשו על ידי מנגלויידים ערבים.
לצפיה ב-'מזמן ידוע שבני דודינו מרבים לבקר בסחנה'
מזמן ידוע שבני דודינו מרבים לבקר בסחנה
26/07/2013 | 06:27
1
32
כמו גם בפרק הלאומי ברמת גן, כל מוצ"ש הם ממנגלים שם.

מי אמר שאסור להם? חלקם הגדול תושבי המדינה.
לצפיה ב-'איכן קראת שכתבי שאינם תושבי המדינה ?'
איכן קראת שכתבי שאינם תושבי המדינה ?
26/07/2013 | 09:12
30
מי שקרא היטב מה שכתבי מבין שאינם מתנהגים בכבוד כמו בני אדם.
הרעש שהם יוצרים עם מערכות השמע נורא תוך חוסר התחשבות בסובבים אותם - כל אחד מנסה להתחרות בשני מי יותר מרעיש.
ואני לא נגד מנגלים , אבל לצלות בשר ב 0830 , על זה עוד לא שמעתי.
לצפיה ב-'מי שנוסע למדינות מפגרות מחפש את זה.'
מי שנוסע למדינות מפגרות מחפש את זה.
26/07/2013 | 20:42
25
פרובנס-מונטה קרלו- חוף התכלת-ועד ברצלונה-כולל קאן. שחוץ מבעיית המהגרים בדרום צרפת-במונטפלייה הרגשנו כמו בשוק בבאר שבע- זו היתה אירופה. בדיוק כמו אצלנו.
היינו לבד עם מכונית..והיה כף בעשרה ימים מסלול שהכנו מראש.במלונות שהזמנו לבד. וברצלונה ברצלונה. זה היה ב-2002..אז אולי בינתיים קצת השתנה.
לצפיה ב-'מצטערת ערנונה...'
מצטערת ערנונה...
26/07/2013 | 09:11
45
ולא מתכוונת להתווכח עמך !

גם לא מזלזלת בחברת נתור,בהחלט חברה טובה !

בכל אופן נדמה לי שמה שכתבתי הייתה ה"אמת" שלי ולרגע לא זילזלתי בך, בטעם שלך או ביכולתך להבחין " מה יפה" !

כתבתי ,אם אינני טועה, במתינות ,וללא התנגחות אישית ! אני מקווה שהצלחתי  לא לגרור את זה לשום פסים אישיים.

לא כך תגובתך המזלזלת ופוגעת !

שבת שלום לכולם

לצפיה ב-' גוגל מחפשים אותך!'
|וואו| גוגל מחפשים אותך!
25/07/2013 | 15:07
12
ועד שהם ימצאו, אנחנו מחפשים עובדים.
תפוז אנשים מחפשים מפתח .Net עם נסיון של כשנתיים בתחום WEB

|תפוז| דרישות התפקיד:
נסיון בC#
נסיון בעבודה מול MSSQL
שליטה טובה בHTML , JAVASCRIPT , CSS,JQUERY

קורתו חיים ל- giladla@tapuz.co.il
(לא לחברות השמה)
המשרה מיודעת לנשים וגברים
לצפיה ב-'בוקר טוב אין חדש תחת השמש..ש"ס ניצחה '
בוקר טוב אין חדש תחת השמש..ש"ס ניצחה
25/07/2013 | 06:45
40
30
הרבנות לא השתנתה. מפלה לבית היהודי...
בנים של...הם הרבנים החדשים. אמנם הרב לאו
הבטיח לקרב את הלבבות אבל אנני יודעת אם יוכל?
מוסד הרבנות ישאר לעולמי עד?????
לצפיה ב-'פרשנות לבחירת הרבנים'
פרשנות לבחירת הרבנים
25/07/2013 | 09:01
5
19
עם זאת, גם דרעי לא יכול היה לשמוח אמש יותר מדי. מצבה של ש"ס בכי רע, וגם מעמדו של הרב עובדיה יוסף נפגע בתקופה האחרונה בשל התבטאויותיו וההגנה שהעניק להנהגת הציבור החרדי, שהביאה למיאוס בקרב חלקים ברחוב החרדי. כדי לצלוח את המשימה לא הספיק קסמו של דרעי, שהיה צריך לפעול ולהביא כמה שיותר נציגים בעלי זכות הצבעה לביתו של הרב, שבכה והתחנן בפניהם שיצביעו לנו. השליטה המלאה ודבר המפקד מרחוק, כבר לא עובדים גם עבור הרב עובדיה יוסף.

מוכה נוסף במערכה הוא הרב שלמה עמאר, שניסה להריץ מועמד מול הרב עובדיה יוסף - ונכשל. התוצאות לא יהיו פשוטות עבורו, ועבור מי שנחשב לממשיך דרכו ויורשו של הרב עובדיה, הפך הרב עמאר לאדם נטול השפעה. תיקון למעמדו ייקח זמן רב, אם בכלל.

הרב לאו, בדומה לאביו, הוא אדם נוח לבריות, מאיר פנים ואהוד על קהלים מגוונים. שינויים ברבנות הוא לא יעשה. לעומתו, הרב יצחק יוסף דיבר על תיקון מעמדה של הרבנות הראשית והוא נחשב, כאביו, איש הלכה שחותר להקל הלכתית. אבל גם הוא, כמו שני הרבנים הספרדים הקודמים - אליהו בקשי דורון ועמאר - לא יעשה שינויים רבים, מהם יכול היה ליהנות הציבור החילוני.

לצפיה ב-'גם באנגליה יורש העצר הוא בן של...'
גם באנגליה יורש העצר הוא בן של...
25/07/2013 | 09:11
22
פעם המלך היה השליט שתלה אנשים ונשים. הרב הראשי מעולם לא היה שליט של כלום.ומאז שהחילוניות דחקה את הדת בעולם המערבי, הם שרידים לעולם שהיה. בכלל דתות הן שרידים
ובעתיד אולי הן תעלמנה. זה לפחות הכיוון המסתמן בישראל. בגלל זה הם מתנגדים לשוויון בנטל לאינטרנט. לטלויזיה. רק במכוניות ובחשמל הם משתמשים כאילו זה לא גורם לחילול שבת וחג.
מסובבים את המפתחות במוח...נוסעים בקוי מהדרין ותוקעים עיניים במחשופים שבחוץ- וזועקים על חוסר צניעות של בנות ישראל.
לצפיה ב-'הבוקר שמעתי מספר חוות דעת '
הבוקר שמעתי מספר חוות דעת
25/07/2013 | 10:26
3
26
על הרב לאו . את הדעות השמיעו דתיים דווקא, ושני כתבים. האיש קיצוני, קשוח, וחסר רחמים. הוא אהוד כי חושבים שהוא כמו אבא שלו. אבל מסתבר לפחות מכל מה שנאמר שהוא לא בדיוק כזה. והוא ויוסף - ישמרו על רבנות ראשית בחשכת הביניים. הרגיז אותי שרבובדיה אמר בראיון לאבישי בן חיים שצריך לטפל לדוגמה בעגונות. באמת???? יש עכשיו עגונה כבר שש שנים כי בעלה צמח. וכמה עוד עגונות? וכמה כלות שעוברות טיפול מביש? והגיור?  
אמר הבוקר מישהו אצל גבי גזית שהרבה מהחילונים רוצים לשמור על הזיקה היהודית - אבל שלא יכפו עליהם יהדות שהם לא רוצים בה.
לצפיה ב-'את זה אמרתי אין ספור פעמים'
את זה אמרתי אין ספור פעמים
25/07/2013 | 10:42
17
אם היהדות היתה נשארת מורשת כמו שאני זוכר בילדותי, אין שום ספק שהייתי רואה זאת בחיוב, ואפילו אוכל "שפק" כמוני ששונא כפיה דתית לכל גווניה, הייתי תומך במסורת פתוחה בלי קשר למשרד הדתות או לפוליטיקאים דתיים תאבי בצע ושררה.
אבל זה כמובן לא יקרה לעולם.

אני תמיד נותן את הדוגמא מהטבע:
בנחל אלכסנדר ישנה שמורה של צבים. צבי ים גדולים.
הצבים מטיבעם ניזונים מצמחיה.
אבל משך שנים קיבוצי הסביבה השליכו לנחל מאות אלפי פגרי עופות, עד שהצבים החלו לאכול מהם, היה טעים להם, וכעת הצבים בנחל אלכסנדר הם הצבים היחידים בעולם שהם אוכלי בשר.
הם לעולם לא יחזרו לאכול צמחים.....
לצפיה ב-''
25/07/2013 | 11:23
2
לצפיה ב-'התקשורת מחפשת במה להתעסק.לולא זה חילוני'
התקשורת מחפשת במה להתעסק.לולא זה חילוני
25/07/2013 | 11:40
13
לא מתעניין ברבנים האלה. הוא רב..שיהיה בריא.
לצפיה ב-'לא איכפת לי שתהיינה מישרות מיותרות'
לא איכפת לי שתהיינה מישרות מיותרות
25/07/2013 | 09:05
19
22
שלא צריך, כמו משרד הדתות, המשרד למודיעין, המשרד לאיומים אסטרטגיים ועוד אחרים, וכן סגני שרים, או הבדיחות המהלכות ללא תיק.
הבעיה שאת כל עשרות אלפי הפרזיטים הללו צריך מישהו לממן, ובשורה התחתונה אני צריך לשלם על הבדיחות הללו.
וזה בכלל לא מצחיק אותי.
בשירות שילמתי סה"כ 52% מיסים וגם היום כגימלאי אני משלם 21% מס הכנסה, ויש להם את החוצפה לקרוא לחמישית מהמשכורת שלי - "מס שולי".
לצפיה ב-'600 מ-9 אלף זה לא 21 אחוז'
600 מ-9 אלף זה לא 21 אחוז
25/07/2013 | 09:12
17
25
לצפיה ב-'עמיקם? מאין לך מה השכר של שפירא?'
עמיקם? מאין לך מה השכר של שפירא?
25/07/2013 | 09:19
16
27
בעלי משלם רק 14% מס שולי - ואין לך מושג מה השכר ברוטו שלו.
לצפיה ב-'בעבר שילמתי 51 שולי..יש לי מושג'
בעבר שילמתי 51 שולי..יש לי מושג
25/07/2013 | 09:28
15
25
לצפיה ב-'עיקרה של מדיניות המסים בישראל היא לא '
עיקרה של מדיניות המסים בישראל היא לא
25/07/2013 | 09:34
3
16
במס הכנסה. אלא שבכך שכל הוצאה יש עליה 18 אחוז מע"מ. ובקנית רכב 45 אחוז מס [מהנטו.] וכל המסים בקנית דירה כנ"ל. כשאמר לי עצמאי  שהוא משלם 70 אחוז מהכנסתו- חשבתי שהיא טועה אבל הוא הוכיח לי שחור על לבן. עד שלא תהיה רפורמה במדיניות הזו-  לא ישתנה מצבם של השכירים שלא יכולים לעשות מאומה. ולא אמרתי בזה שום דבר על העצמאיים.
כי לא הייתי עצמאי.
לצפיה ב-'חסר לחישוב שלך נתון בסיסי- המשכורת שלי ברוטו.'
חסר לחישוב שלך נתון בסיסי- המשכורת שלי ברוטו.
25/07/2013 | 09:47
2
17
והיא לא 9000
ועל התלוש כתוב במפורש "21% מס שולי".....
לצפיה ב-'לא התכוונתי שאתה משתכר 9000'
לא התכוונתי שאתה משתכר 9000
25/07/2013 | 11:42
1
14
ומדרגות המס מפורסמות באתר של משרד האוצר.
לצפיה ב-'המס השולי חשוב בשעות הנוספות'
המס השולי חשוב בשעות הנוספות
25/07/2013 | 12:30
9
אם כדאי או לא לעבוד כשהמס עולה.כיון שאני לא מועסק כבר המון שנים אז זה לא משנה. 21 אחוז מס שולי זה ס"ה 700 מ-10 אלפים. כאמור סך כל המסים אצלנו גורם למצב הכלכלי. לרצון לעבוד. להתמקדות וברצון להחליף עבודה. בגלל זה הקביעות היא גורם כלכלי חשוב ביותר. לצערי הממשלה החדשה הדבר הראשון ואולי היחיד שהיא עשתה זה להעלות מסים. וגם לדחות את הגיוס של המשתמטים- לשנת  2020.עם מעיל של טיפשים שתפרה ועדת פרי. בקיץ לא לובשים אותו ובחורף לא רואים מה יש מתחת.
לצפיה ב-'הצלחתי להיכנס ולראות את תלוש המשכורת שלי '
הצלחתי להיכנס ולראות את תלוש המשכורת שלי
25/07/2013 | 21:47
10
14
באתר של מבטחים הישנה..משום מה הם לא שולחים לי תלושים אולי כי את הכתובת אפשר לשנות רק במכתב. לא בפקס לא בטלפון. ואולי הם עוד נוסעים שם בעגלה וסוסים.
אז המס השולי 21 אחוז..ביטלו לי את הנחת איזור פיתוח..למרות שהבית שלי שם. אז אני אוסיף את זה לשכר דירה. אבל מאידך חוסכים את הדלק לנסיעות משם לכאן וחזרה-שעתיים של סבל.
ובקשר לראשון-יש פינות יפות בעירו אפילו מספר שכונות כאלה. רק שהמחיר של מגורים בבית כזה הוא כפול מהמגורים בדירה בבית משותף. מילא.. הולכים לים. חוף פלמחים משגע. ביום חמשי ריק. 20 שקל על חנייה וארבע שעות של כף.

לצפיה ב-' עמיקם, אני מאוד אוהבת את ראשון,'
עמיקם, אני מאוד אוהבת את ראשון,
26/07/2013 | 07:39
9
11
למרות שאני לא גרה במערב,  או באזורים החדשים, אלא במזרח של העיר, מאוד נוח לי הכל קרוב ,כל החנויות נמצאים בסביבת הבית, אפילו המרכז החדש שעשו עכשיו ,נמצא 2 רחובות ממני !!!

לצפיה ב-'המושבה ראשון לציון-היתה לעיר ללא תכנון.'
המושבה ראשון לציון-היתה לעיר ללא תכנון.
26/07/2013 | 20:33
8
13
במקום הבתים הקטנים בנו בתים בני שלש וארבע קומות. ללא חנייה במקרים רבים.המדרחוב וגן העיר הם האנטי תזה לעיר עצמה. חנויות זה לא מה שאזרח מחפש. רק כשצריך משהו ..צריך חנויות. העיר כולה בתים-בתים.מלאה מכוניות-מכוניות. בשום מקום אין חניה. החניונים הקיימים מלאים. אף אחד לא חשב לפני שלשים שנה על חניה. כשאני מגיע לתל אביב השאלה יא רק כמה לשלם על חניה - בראשון אין שאלה כזו כי אין חניה.עאנשים ומדים על אדום לבן. וביום ששי גם על פינות הרחוב. נשאר רק לחנות על המדרכות. וזה מה שיהיה בסוף אם לא יבנו מגדלי חניה. באוטובוס עוד לא נסעתי כאן.
קראתי לעיר מגעילה. אם כי היא לא בדיוק מגעילה וזו המילה שמצאתי במילון שלי- אבל היא צפופה ולא נקיה. כאמור חנויות זו לא עיר. חנויות בתקופה שלנו זה מרכז ביג- או קניון-ומרכזי קניות. בארה"ב זה נקרא MOLL. אבל במדינה שהטלויזיה בה זבל- והפוליטיקאים שקרנים אי אפשר שהערים יהיו אחרות- נניח נקיות מסודרות. ברחוב רמז שאת ודאי מכירה- פתחו הניחו צינור וסגרו. וכולו הרים וגבעות. הקבלן לא גמר את העבודה..בשביל לסיים ושיהיה כביש חלק- צריך להרים את הכל ולסלול מחדש. בינתיים חצי כביש על פנים.   בשדרות הרצל שאני נוסע בו כבר שנה- אין ברמזורים גל ירוק. ועומדים בכל הרמזורים באדום. לא ייתכן שבכירי העירייה לא נוסעים שם  נדמה לי שדאגו לזה. אולי אחרי שכתבתי לשרה..האחראית על פניות הציבור.
אני כנראה אורח לרגע שרואה כל פגע..לעומת ערד- עם הכבישים הרחבים- והחניה חינם ראשון היא כל מה שלא צריכה להיות עיר מסודרת.
השנה הראשונה שלנו עברה.
אתמול היינו בים ביום ראשון ניסע עוד פעם אבל לחוף פלמחים כי בחוף ראשון לא נותנים להיכנס למים- לא בנו שוברי גלים..והים סוחב. לא מגעילה סתם עיר שיש בה המון מה לשפר.
בדואר רוטשילד מחכים חצי שעה. מצאתי סניף בהרצל..פחות עמוס. לדעתי ראשון עיר שעוד אפשר להשתלט עליה-בעוד עשר שנים אולי כבר יהיה מאוחר.
לצפיה ב-' עמיקם, אני גרה בראשון מעל 30 שנה,'
עמיקם, אני גרה בראשון מעל 30 שנה,
27/07/2013 | 17:33
1
11
ולא רואה את החסרונות שאתה רואה , יש מגרשי חניה בעיר, עם מקומות חניה,  שזה בכסף,  באף מקום בארץ וגם  לא בחו"ל לא  תמצא  מקומות חניה במרכז העיר ללא תשלום !!! התחבורה הציבורים בראשון נהדרת, מקיפה את כל העיר, אני קונה כרטיס יומי חופשי ונוסעת לכל היעדים שאני צריכה בסכום של 2 נסיעות רגילות בעיר, זה כולל גם את נס ציונה גם  רחובות !!!
 ראשון גדלה מאוד בשנים האחרונות, עושים שיפוצים, נכון שתמיד יש מקום  לעוד !!!
אני לא רואה שום הצדקה לתלונות שלך !!!
לצפיה ב-'בראשון עדיין יש בתים קטנים מימי המושבה.'
בראשון עדיין יש בתים קטנים מימי המושבה.
27/07/2013 | 20:43
5
בכל שכונה עם מצוקת חנייה-ודלעתי במרכז העיר אין חניה בכלל- אפשר להקים מגדל חניה אחד על מגרש שיש בו בית קטן- את המגרש הזה העירייה צריכה לקנות-מי שחונה ישלם מנוי חדשי. ואם יחנו אורחים במגדל הם ישלמו-15 שקל לשעה ראשונה- ואז תושבי השכונה יהיו פתורים מהתשלום. ראיתי במינכן מגדלים כאלה- והם עם מעליות אוטומטיות. שמעלות את המכוניות.
אבל לא נראה לי שמישהו יעשה את זה. בקושי מצליחים לבנות רכבת קלה.
לצפיה ב-'עמיקם, אני גרה במערב העיר אז ככה:'
עמיקם, אני גרה במערב העיר אז ככה:
27/07/2013 | 17:43
5
10
רחובות רחבים, שדרות מתחת לרחובות כך שאפשר לטייל ללא סכנה, בין הבתים מרווחים גדולים, חנייה יש בשפע - בכל הרחובות יש חניות מסומנות אבל הישראלי הממוצע לא מוכן ללכת שני מטר ברגל; בכל הבתים שנבנו בעשרים השנים האחרונות יש חניות; באזור שלי נקי מאוד ומטופח; גם לא צפוף; אתה פשוט גר  במרכז העיר לעבר המזרח ושם באמת יותר מוזנח. אז אל תכליל.
ערד נמצאת בקצה העולם שמאלה, אנשים לא מגיעים לשם ולכן החניה בחינם ויש יותר מקום. ראשון היא מרכז הארץ.
ודואר - בקניון הבאר יש דואר - לא מחכים בו. דואר רוטשילד הוא המרכזי.
ויש לי רעיון כביר - אם אתה חושב שכל כך רע בראשון, שתי אפשרויות - תחזור לערד או שתרוץ לראשות העיריה ותשנה מה שלדעתך זקוק לשינוי. אני גרה בעיר הזאת כבר כמעט 30 שנה - יש דברים שאני לא אוהבת אבל אני מתמקדת במה שאני לא אוהבת ואם יש לי תלונות - אני פונה ללשכת ראש העיר ותתפלא - הם נענים לכל פנייה.
לצפיה ב-'את יודעת מה-ראשון העיר הכי יפה בעולם-איך אני '
את יודעת מה-ראשון העיר הכי יפה בעולם-איך אני
27/07/2013 | 18:09
4
14
לצפיה ב-'הייתי במאה ערים בעולם-במאה קיבוצים מאה מושבים'
הייתי במאה ערים בעולם-במאה קיבוצים מאה מושבים
27/07/2013 | 18:19
3
16
ובעוד מקומות. כל מה שעושים - עשו ועושים אנשים..אם את חושבת שזה מה שהיה צריך לעשות בראשון וזה מה שעכשיו צריך לעשות. מגיע לך. ולי.
חייתי 42 שנה בערד- תאמיני לי שאני יודע על מה אני מדבר-כשאני רואה את ראשון לציון. ואחרי שנה דעתי רק מתחזקת.
ובהשוואה-אתן לך דוגמא.וזה לא שייך לראשון.
הנעשה בשטחים למשל- בעיני חלק מהישראלים - הכל שם בסדר. אז מה לא בסדר ? אולי הכל בסדר. לפי צורת החשיבה שלך. שאין מה לעשות. ככה זה.
לצפיה ב-' עמיקם, אתה פשוט מערבב דבר בדבר !!'
עמיקם, אתה פשוט מערבב דבר בדבר !!
28/07/2013 | 17:59
2
10
המדובר היה  ספציפית על ראשון, לא על השטחים ! הדוגמא בכלל לא מתאימה !!!
לצפיה ב-'בראשון לא צריך להתחשב בשום דבר-אלא לתקן אותה'
בראשון לא צריך להתחשב בשום דבר-אלא לתקן אותה
29/07/2013 | 12:55
1
8
ועוד לא מאוחר.נתנו לקבלנים לבנות בתים כשהמרחק ביניהם לפעמים פחות מהתקן. את הגינות חיסלו כשהעלו את מחיר המים-אבל מי שהשתמש בגינות לחניה-לפעמים הכניסה מאוד קשה אליה. [כעת יש חוק שיש לבנות חניה לשתי מכוניות. בעבר זה לא היה וכל קבלן עשה לפי מה שהכניס לו יותר כסף לכיס. ]
ניקח את רחוב רוטשילד-שהוא הרחוב המרכזי בראשון הרחוב המייצג. התקינו בו מדרכות משני הצדדים. עשו את המינימום. החליפו אבני שפה. משום מה מדרחוב רוטשילד מרחוב הרצל באורך של 300 מטר אולי קצת יותר נראה אחרת לגמרי. איך - כנראה הרסו קצת..פה ושם. לדעתי כל רחוב רוטשילד היה צריך להיות מדרחוב. ויש מספיק רחובות- שיחליפו אותו לתעבורה.
בעולם יש ערים שכל מרכז העיר הוא מדרחוב. ואין בכלל כניסה למכוניות. או שבונים שדרה רחבה- הכל שאלה של כסף. לצאת המהקופסה..שנקראת המוח של ראש העיר.
מעוף וחזון לא קונים בסופר. הכל שאלה של ארגון..וכוונות.ואת הכל עושים אנשים. פחות מוכשרים ויותר מוכשרים
[כמו בשטחים]
לצפיה ב-' עמיקם, אני במקומך הייתי שולחת'
עמיקם, אני במקומך הייתי שולחת
29/07/2013 | 14:00
6
לו את המכתב הזה למשרד שלו, חבל על מה שאתה כותב פה, כי פה אף אחד לא יכול להושיע לך, רק ראש העיר !!!
אח"כ תספר לנו מה  הוא ענה לך,
לפי מה שאני רואה , הוא עושה הרבה דברים יפים, ומשפץ בכל מקום !!!
לצפיה ב-'כל מדינה והמישרות שלה..השאלה למה צריך מדינה'
כל מדינה והמישרות שלה..השאלה למה צריך מדינה
25/07/2013 | 09:16
12
חוץ ממימון של ממסד שגדל וגדל. במקום חלק מ-120 חברי כנסת צריכים עוד מבקרי מדינה. אוש שכל נושא משרה צריך פעם בשנה לעבור חקירה צולבת אצל אביגדור פלדמן.
לצפיה ב-'המלך ג'ורג' ה-7'
המלך ג'ורג' ה-7
25/07/2013 | 09:06
9
26
לצפיה ב-'תודה לשומרת החותם-יוליקה'
תודה לשומרת החותם-יוליקה
25/07/2013 | 09:13
7
14
לצפיה ב-'חוקקו חוק שהמליך נסיך גרמני על אנגליה.'
חוקקו חוק שהמליך נסיך גרמני על אנגליה.
25/07/2013 | 09:27
6
12
1. מסקנה חוק-ש-מ-ו .....
2.בארה"ב רק זה שנולד בארה"ב נבחר לנשיא.
3.ואצלנו ? כנראה שאין חוקים. ממציאים כל פעם משהו אחר. ניגוד אינטרסים. הפרת אמונים. מעילה באמון. ומי שזוכר את הנשיא לשעבר ..יבין.
לצפיה ב-'אנחנו מדינה שיש בה חוק השבות באידאולוגיה'
אנחנו מדינה שיש בה חוק השבות באידאולוגיה
25/07/2013 | 11:31
5
12
כך שאי אפשר לחוקק חוק שרק ילידי הארץ רשאים להיבחר למישרה כזו או אחרת.
האמת שמלך ג'ורג', יש לנו ממזמן בצורת רחוב בתל אביב.
לצפיה ב-'אילו הממשלה רצתה, היו מחוקקים חוק-נוגד-חוק'
אילו הממשלה רצתה, היו מחוקקים חוק-נוגד-חוק
25/07/2013 | 12:11
13
יש תקדימים לכך.
למשל=
תרגיל ההונאה המקיף של x.99 שניסו להציגו כטריק מסחרי, הוא הונאה של ממש.
אם את רואה משהו שמחירו 199.99 שקלים, אדם סביר ממיר זאת בראשו כבר למחיר הריאלי 200.
המחיר המוצג בא להטעות את האנשים שלא יחשבו על 200. האשה שואלת את הבעל כמה זה עולה, והוא עונה "מאה תשעים ומשהו..."

אז נקבע חוק ב-1.4.1991 הקובע שאגורה איננה הליך חוקי יותר, וב-1.1.2008 שחמש אגורות אינן הליך חוקי יותר. ומאז המטבע הקטן ביותר הוא 10 אגורות.
למרות זאת כולם ממשיכים לרמות את הקהל שגם אם כתוב 9.99 , אתה משלם 10, כי הוא לא יכול להחזיר לך אגורה עודף.
מה עושה המחוקק הטיפש ? ממציא חוק שנקרא "עיגול אגורות".
וכך אתה יכול להמשיך לרמות את הקהל ולכתוב מחיר עם 99 אגורות בסוף ולגבות שקל שלם, וזה חוקי.
פשוט חוקקו חוק נגד חוק.

אותו דבר אפשר לחוקק חוק שלא יסתור את חוק השבות, ויקבע שיכולים להיבחר לתפקידים ממשלתיים או ציבוריים, רק ילידי הארץ.
כמה פשוט.
או כמו שאמר התימני ההוא:"עם רמאים, תתרמע..."
לצפיה ב-'בירושלים אחת מצלעות המשולש הוא רח'המלך ג'ורג''
בירושלים אחת מצלעות המשולש הוא רח'המלך ג'ורג'
25/07/2013 | 12:35
3
14
ותודה לאנגלים על מה שהם השאירו כאן. ואם נשכח להם חלק מהירידות עלינו אציין שהיהודים תיקנו מה שהיה צריך.
ולראיה 'הרשות הפלשתינית' שבהשוואה לישראל היא עולם X וגם היא היתה חלק מהשטח המנדט
לצפיה ב-'רחוב המלך ג'ורג' ה-5 בירושלים'
רחוב המלך ג'ורג' ה-5 בירושלים
25/07/2013 | 12:37
2
17
לוח הנצחה לכבוד חנוכת רחוב המלך גורג' בירושלים רחוב המלך ג'ורג' החמישי אחד מהרחובות המרכזיים בירושלים. נחנך בימי המנדט הבריטי, במלאת שבע שנים לכיבוש ירושלים על ידי הצבא הבריטי בראשות אלנבי, ונקרא על שם המלך הבריטי באותה העת - המלך ג'ורג' החמישי.
לוח אבן הקבוע בבנין הניצב בבנין מס' 2 ברחוב מנציח את מעמד חנוכתו של הרחוב, שנערכה ביום 9 בדצמבר 1924, במעמד הנציב העליון סיר הרברט סמואל, מושל מחוז ירושלים-יפו - סיר רונלד סטורס וראש העיר ראג'ב נשאשיבי.

לצפיה ב-'אפרופו ירושלים....'
אפרופו ירושלים....
25/07/2013 | 14:17
1
16
http://news.walla.co.il/?w=%2F10%2F2664014

אבל נהג שהורג 5 בני משפחה מקבל רק 5 שנים!!!

אבל נעל שנזרקת על שופטת - הזורק מקבל 3 שנים!!!
לצפיה ב-'בענין רוכל הביגלעך. נראה לי משפט מוגזם'
בענין רוכל הביגלעך. נראה לי משפט מוגזם
25/07/2013 | 16:42
13
ובענין המלך ג'ורג' גם בתל אביב יש רחוב המלך ג'ורג' ובזמנו גם היה לנו יום חופש מבית הספר ביום ההולדת של המלך ג'ורג' החמישי. איזה כיף.
לצפיה ב-' יוליקה , הכתבה על מלכי אנגליה,'
יוליקה , הכתבה על מלכי אנגליה,
25/07/2013 | 18:59
14
מאוד מעניינת ! תודה ששיתפת אותנו !!
לצפיה ב-'רכשתי היום כיריים גז של זק"ש'
רכשתי היום כיריים גז של זק"ש
25/07/2013 | 17:11
3
63
תשמעו את הסיפור הזה:

רכשתי היום את הכיריים 5 להבות של זק"ש
http://www.sachs.co.il/heb/lego_tree.php?instance_...

הזמנתי טכנאי שירכיב לי את הכיריים - החברה שהתקשרה אלי דרשה שאני אפנה את הכיריים הקיימים שזה אומר שאני צריכה לנתק את הגז והחשמל מהכיריים ורק אחרי זה הטכנאי ירכיב לי את הכיריים החדשים. על האריזה מופיע הוראה שרק טכנאי גז מוסמך רשאי לטפל בכיריים ותמורת זה עלי לשלם לו 120 ש"ח+ מע"מ...
האם עלי לבצע את חצי העבודה ולשלם לטכנאי את התמורה עבור עבודה שאני ביצעתי???
אם הטכנאי לא מוכן לפרק את הכיריים מהגז והחשמל, אני מוותרת על הרכישה ואחזיר את הכיריים לחנות!!!!

תגובת חברת זק"ש:

אביבה, את רשאית להתקין את הכיריים עם כל טכנאי גז מוסמך שתרצי.
חברת השירות שאנחנו עובדים עמה מבצעת את ההתקנה במחיר מסובסד. יחד עם זאת הם לא מתעסקים בפירוק כיריים המודבקים / מוברגים / מולחמים לשייש. הם לא מבצעים עבודות שיש או עבודות נגרות. הם רק מתקינים את הכיריים ומדריכים אותך.
במידה ואת חושבת שפירוק הכיירים הנוכחיות שלך דורשות עבודה מסויימת, את רשאית להזמין כל טכנאי גז אחר ולפרק ולהתקין דרכו. בהצלחה.

ואני עניתי להם:

ולשלם פעמיים לטכנאי????? הכיריים לא מחוברים לשיש הם רק מונחים עליו בתוך גומחה!!!!
לצפיה ב-' יוליקה, כנראה שיש להם בעיה עם העובדים שלהם,'
יוליקה, כנראה שיש להם בעיה עם העובדים שלהם,
25/07/2013 | 19:16
2
26
לפרק כריים גז , זה עבודה של 5 דקות, אם את מאוד רוצה את הכריים האלה, תקני אותם , ותזמיני טכנאי מהחברה שמספקת לך גז , שירכיבו לך את הכריים !! הם ירכיבו לך ללא בעיה, תרימי טלפון לחב' הגז  ותספרי להם את הסיפור ותשאלי אותם כמה יעלה לך הכל ,אם תזמיני את הטכנאי של החב' שלהם !!!
לצפיה ב-'ועוד מוסיפים שמן למדורה'
ועוד מוסיפים שמן למדורה
25/07/2013 | 19:53
1
25
תגובת זק"ש:

זק"ש - מוצרי חשמל ביתיים אף אחד לא ביקש ממך לשלם פעמיים לטכנאי, תזמיני כל טכנאי מוסמך שאת מעוניינת בו והוא יפרק את הישנות וירכיב את החדשות. חברת השירות שאנו עובדים עמה, לא מפרקת כיריים. רק מתקינה. את יכולה לפרק בעצמך או לבחור כל טכנאי אחר שיעשה לך את שתי הפעולות.
45 minutes ago via mobile · Like

Aviva Julia Hartmann וזה ניקרא בריחה מאחריות!!!! אם הייתי יודעת זאת מראש - לא הייתי קונה את הכיריים שלכם!!!! בושה וחרפה ליחס שכזה - כיריים זה לא מקרר או מכונת כביסה - שאם אותם מבקשים לפנות זה לגיטימי!!!
לצפיה ב-'רצוי שטכנאי גז יטפל בהתקנה בגלל הבטיחות.'
רצוי שטכנאי גז יטפל בהתקנה בגלל הבטיחות.
25/07/2013 | 21:40
25
נכנסנו לדירה שניה מושכרת..ולא היה חור..לכיריים. בעל הדירה הסכים שנקדח אבל החלטנו לחפש כיריים על השיש- מצאנו אותם ב'אייס'-בנס ציונה סניף שכבר נסגר ואז מכר במכירת חיסול.
התברר שצינור הגז היה מכופף בידי חובבים- והיה ברור שמשהו שם דפוק. ויש חשש בטיחותי.
הבאנו את הכיריים החדשים-שכדי להדליק אותם צריך ללחוץ על המפסק המתאים להחזיק חמש שניות ורק אז המבער נדלק. את זה למדנו במקרה..
בינתיים הזמנו טכנאי מפז גז החברה- שהיא בעלת מרכזיית הבלונים בבנין. הטכנאי גילה שהצינור הישן פגום-החליף גם את הברז והלחים צינור החדש לצינור ישן- ופשוט מזל שהזמנו אותו. מנענו תאונה. שהיתה קורית במוקדם או מאוחר. כמובן שבעל הבית שילם..על  הביקור. אני לא אתן לך עצות אבל כמי שעבד במפעל גדול..
בטיחות מעל לכל. ושלט גדול במפעל אומר שתאונות לא קורות..הן נגרמות.

לצפיה ב-'בוקר טוב שונ נרצחו אנשים סתם .מתי '
בוקר טוב שונ נרצחו אנשים סתם .מתי
24/07/2013 | 06:04
37
75
יפסיקו לתת רשיונות נשק בקלות יד.האלימות הגיע למצב
איום ונורא.אין ביטחון כלל.אני רואה הרבה אנשים מבוגרים
שעובדים עדין כמאבטחים ונושאים נשק?מי יודע מה מצב בריאותם?
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולם,'
בוקר טוב לכולם,
24/07/2013 | 07:52
21
לצפיה ב-'ועוד שאלו אם האדם כשיר - כשיר למה ? '
ועוד שאלו אם האדם כשיר - כשיר למה ?
24/07/2013 | 08:04
16
לצפיה ב-'בוקר טוב - נולד נסיך יורש עצר'
בוקר טוב - נולד נסיך יורש עצר
24/07/2013 | 08:44
8
34
האנגלים האלה משוגעים על כל הראש נולד תינוק לבית המלוכה
השלישי בתור לרשת את המלכה... והם יוצאים מגדרם!!

אני לא כועסת על העם האנגלי, אבל התקשורת שלהם מטורפת לחלוטין
ישנים ימים שלמים מול דלת של בית חולים כדי להשיג תמונה???
איזה שיקול דעת יש לתקשורת הזאת בקביעת גורלות של מדינות אחרות???

על התינוק הזה אפשר לומר בברור שנולד עם כפית כסף בפה!!
לצפיה ב-'הלואי עלינו טירוף שכזה'
הלואי עלינו טירוף שכזה
24/07/2013 | 09:06
2
17
לצפיה ב-'לאנגלים אין בעיות אחרות,גם אני לא מחפשת...'
לאנגלים אין בעיות אחרות,גם אני לא מחפשת...
24/07/2013 | 09:57
1
28
מחפשת רק דברים טובים ,אחרת כל יום  יש לנו
מלא בעיות ,אישיות או בעולם כולו...זה מביא  מחלות...
קופת חולים מחפש  תרופות  זולות  ולי זה עשה אלרגיה.
הפסקתי לקחת אותם,ולא חשבתי על הכדור היחידי של לחץ דם
ודווקא הוא עשה לי אלרגיה..או...אולי   משהו אחר...מי יודע .
עכשיו אני   פחות או יותר  בסדר   ,חה חה חה   מחפשת שם לנסיך .
הרי  גם  אני מחכה לנסיכה ,אבל לא יתנו לי  לבחור את שמה..
לנסיך אני רוצה דייוית DAVID  
הוא היה מלך גדול  ,לא בגובה.
סתםםםםםםםםםם...

בוקר נפלא לכולם!!!
לצפיה ב-'אמי ,זאת היתה כונתי בתגובה'
אמי ,זאת היתה כונתי בתגובה
24/07/2013 | 11:04
17
לצפיה ב-'הכל פירסומת וחלוקת כבוד חינמי'
הכל פירסומת וחלוקת כבוד חינמי
24/07/2013 | 11:34
2
21
כי מעשית, הסיכוי שלו להיות מלך הוא כמו הסיכוי למועמד מספר 74 ברשימת "קדימה" להיכנס לכנסת.
הבריטים שכחו שהם כבר מזמן לא אימפריה.
לצפיה ב-'תוחלת החיים בעבר-כשלא היה אנטי-ביוטיקה התקצרה'
תוחלת החיים בעבר-כשלא היה אנטי-ביוטיקה התקצרה
25/07/2013 | 12:49
1
10
כל דלקת ריאות אלרגיה או מחלה תורשתית היו מביאים למוות ולהמלכת מלך חדש. אליזבט ה-1 הומלכה לאחר שכל הזכרים במשפחתה כולל ארבעה אחים שלה- ויורשי העצר הלכו לעולמם. והיתה המלכה הראשונה. למלוך.מאז ימי מתילדה (פברואר 1102 - 10 בספטמבר 1167), בתו ויורשתו של הנרי הראשון, מלך אנגליה. ידועה גם בשם הקיסרית מוד (Empress Maud)
400 שנה קודם.
לצפיה ב-'מרי מרי..בלאדי מרי..[לא אליזבט].'
מרי מרי..בלאדי מרי..[לא אליזבט].
25/07/2013 | 12:50
10
לחיים.
לצפיה ב-'בימים של הנרי זה עם החמש-שש נשים התינוק'
בימים של הנרי זה עם החמש-שש נשים התינוק
24/07/2013 | 12:57
20
הזה היה צריך מאבטח מיומו הראשון.
לצפיה ב-'למה, "מעושרות" זה יותר טוב?'
למה, "מעושרות" זה יותר טוב?
25/07/2013 | 12:27
5
לצפיה ב-'צריך להיות אופטימיים כי אף פעם לא מאוחר מידי.'
צריך להיות אופטימיים כי אף פעם לא מאוחר מידי.
24/07/2013 | 11:53
2
35
לצפיה ב-'תודה עדגיל - אופטימיות חשובה בכל גיל'
תודה עדגיל - אופטימיות חשובה בכל גיל
24/07/2013 | 12:08
18
לצפיה ב-'ליתר דיוק, לאהבה אין גיל, כל סוג של אהבה'
ליתר דיוק, לאהבה אין גיל, כל סוג של אהבה
24/07/2013 | 16:35
16
לצפיה ב-'Royal baby named Prince George Alexander Loui'
Royal baby named Prince George Alexander Loui
24/07/2013 | 20:58
4
16
מזל טוב,Royal baby named Prince George Alexander Louis  ...
לצפיה ב-'הרבנים הראשיים החדשים: '
הרבנים הראשיים החדשים:
24/07/2013 | 21:36
3
22
הרבנים הראשיים החדשים: הרב יצחק יוסף והרב דוד לאובתום מרוץ מלא בתהפוכות: בנו של הרב עובדיה יוסף הוא הרב הראשי הספרדי, ובנו של הרב מאיר לאו הוא הרב הראשי האשכנזי
לצפיה ב-' חגיגה, תהנו, '
חגיגה, תהנו,
24/07/2013 | 21:40
1
13
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה לאה, על הסרטונים הנחמדים שאת מביאה לנו'
תודה לאה, על הסרטונים הנחמדים שאת מביאה לנו
24/07/2013 | 23:07
9
לצפיה ב-'הרבנות בישראל זה דינסטיה!!'
הרבנות בישראל זה דינסטיה!!
24/07/2013 | 23:09
32
לצפיה ב-'אולי אם היה יותר נשק הרצח הזה היה נמנע'
אולי אם היה יותר נשק הרצח הזה היה נמנע
25/07/2013 | 07:52
14
19
Violence can be use for good.
לצפיה ב-'מקווה שלך אין נשק.'
מקווה שלך אין נשק.
25/07/2013 | 10:54
13
10
לצפיה ב-'אם תשים לב - ככל שמקשים על השגת נשק'
אם תשים לב - ככל שמקשים על השגת נשק
27/07/2013 | 08:52
12
4
יותר חפים מפשע נהרגים, אז כנראה שעושים משהו שגוי.

פושעים תמיד ישיגו נשק בצורה לא חוקית, וכשהמשטרה לא שווה כלום, על כל יחידותיה (גם הבדיחה של הימ"ס והימ"מ), האזרח ימצא את עצמו בסוף משיג נשק בצורה לא חוקית.
לצפיה ב-'ואיך זה עובד במציאות מה שאתה אומר?'
ואיך זה עובד במציאות מה שאתה אומר?
27/07/2013 | 08:57
11
5
בארה"ב, היכן שאין קשיים להשיג נשק, יש טבח כל חודש ואילו בשאר מדינות בעולם המערבי שבהן יותר קשה להשיג נשק אין כמעט תופעות כאלה.
לצפיה ב-'טבח כל חודש? תוכיח'
טבח כל חודש? תוכיח
27/07/2013 | 15:08
10
6
תמנה את כמויות הטבח במשך השנים.
לאחר מכן, תוסיף על כך את כל אלפי או עשרות אלפי המקרים שבהם הנשק החופשי הציל חיים, ואז:
תיקח את המקרים שבהם נמנו מוות בישראל בעקבות חלוקת נשק חופשי ואת כל הפיגועים, רציחות על חניות, אלימות במשפחה, רצח נשים על כבוד המשפחה ועוד ועוד - שהיו יכולים להימנע לו לאותם אנשים הייתה גישה לנשק חם.
לצפיה ב-'עזוב אתה נשמע לא רציני.'
עזוב אתה נשמע לא רציני.
27/07/2013 | 15:15
9
13
אני לא יודע אם יש טבח כל חודש, אולי יש כל שבועיים. בארה"ב יש יותר מעשי טבח מאשר בשאר העולם המערבי, ככה זה נראה לי ואני לא הולך לבדוק ולהוכיח שום דבר.
לגבי מה שאתה אומר בשתי השורות האחרונות אני מצטער, לא מבין אותך - אתה אומר שאם לאנשים היה נשק חם לא היו רציחות על חניות, אלימות במשפחה ורצח נשים על כבוד המשפחה? אתה מבין כמה אבסורדי זה נשמע? אתה מתכוון לומר למשל שאם היתה גישה חופשית לנשק חם אז נשים ערביות היו משיגות אותו (להבדיל מהבעלים) וזה היה מגן עליהן מפניהם? אתה מתכוון לומר שאנשים היו מפסיקים לרצוח על חניות בגלל שיהיה להם נשק חם? ושאלימות במשפחה, שהיום קיימת גם בזכות הנשק החם (רוב הנרצחות ע"י מאבטחים הן הנשים שלהם) היתה נמנעת? איזה שטויות.
לצפיה ב-'אני אומר שהשטות היחידה כאן היא הדברים שאתה'
אני אומר שהשטות היחידה כאן היא הדברים שאתה
27/07/2013 | 15:37
8
6
אומר בלי מחשבה.
בארה"ב לבדה יש יותר אזרחים מאשר כל אירופה! 300 מיליון איש (!!!), המדינה השלישית המאוכלסת ביותר בעולם!
זה כמו להגיד שבאירופה אין טבח.

כשאתה עושה השוואה של מדינה עם קנה מידה כל כך ענק של אזרחים, אתה צריך להשוות אותה ליבשת או יבשות, לא מדינות אחרות.

ובאשר לדבר השני - כן. אותה אישה יכלה להשיג נשק ולהקדים תרופה למכה. אותה אישה יכלה להרגיש יותר בטוחה, שלא לדבר על להימלט ולהישאר עם יכולת הגנה עצמית. ואותו אחד שהדפוק היה מנסה לדקור אותו בגלל חנייה היה יכול להוציא נשק ולהגן על עצמו.
בדיוק כמו המקרה שארע לפני שנה בצפון בו אדם יצא מרכב עם לום ורצה להכות נהג אחר שבמקרה היה לו נשק חם שהגן עליו.

תאר לך, שלפי הרצון שלך, לא היה לו נשק - אם היית מוכן להגיד למשפחתו "אין מה לעשות, המוות שלו היה הכרחי כיוון שאסור לשאת נשק"?
לצפיה ב-'דווקא נראה לי שאתה הוא זה שלא חושב.'
דווקא נראה לי שאתה הוא זה שלא חושב.
27/07/2013 | 15:43
7
7
ההשוואה שעשיתי היתה בין ארה"ב לאירופה כולה, לא למדינה אחת באירופה. וההבדל במספר התושבים של ארה"ב ושל "אירופה" הוא לא כזה גדול. בכל אופן במהדורות החדשות שומעים הרבה יותר על מעשי טבח שמתרחשים בארה"ב מאשר במקומות אחרים.

אני לא חושב שאפשר לתת לכל בן אדם נשק ולהרגיש בטוחים עם זה. קורבנות רצח יש מכל הסוגים: מבוגרים, נשים, ילדים וילדות. אתה גם בעד לתת נשק לילדים? ואיך אתה חושב בדיוק לעצור אלימות במשפחה באמצעות נשק - לתת אקדח אחד לאבא ואקדח אחד לאמא וככה לעשות שלום בית?

לצפיה ב-'אפשר לחנך את הילד איך להשתמש בנשק'
אפשר לחנך את הילד איך להשתמש בנשק
27/07/2013 | 16:12
6
5
לחנך אותו לבטיחות, לשימוש אך ורק בעת ובמידת הצורך ועוד ועוד.

בקשר למעשי הטבח - פעם אחרונה שבדקתי יש יותר קורבנות פיגועים בישראל הקטנה מאשר קורבנות טבח בארה"ב הענקית, ככה שכנראה הם עושים משהו נכון
לצפיה ב-''
27/07/2013 | 16:14
5
10
אני מניח שחלוקת רובים ואקדחים לאזרחים מן השורה אמורה לעצור מחבל מתאבד מלבצע פיגוע עם מטען שאף אחד לא יודע שהוא נושא אותו.
חלאס, גמרתי לבזבז עליך מלים.
לצפיה ב-'אולי תסבירו לי למה בן 22 ובן 30 בחרתם דווקא'
אולי תסבירו לי למה בן 22 ובן 30 בחרתם דווקא
27/07/2013 | 17:41
3
8
להתווכח בפורום של בני 60+ ומעלה????
לצפיה ב-'באתי מהראשי. כנראה שגם הוא.'
באתי מהראשי. כנראה שגם הוא.
27/07/2013 | 17:42
2
10
איזה מהיר אני בתגובות, הא?
לצפיה ב-'תודה לכם!! לא ידעתי שהגענו לראשי!'
תודה לכם!! לא ידעתי שהגענו לראשי!
27/07/2013 | 17:53
1
6
לצפיה ב-'בכיף! שיהיה אחלה שבוע!'
בכיף! שיהיה אחלה שבוע!
27/07/2013 | 17:54
14
לצפיה ב-'אם היה לך קצת ידע על פח"ע, היית מדבר'
אם היה לך קצת ידע על פח"ע, היית מדבר
27/07/2013 | 22:09
6
היית יודע שמחבל לא יפוצץ את עצמו במקום בו יש נוכחות משטרתית או פשוט נוכחות של אנשים חמושים, כי הוא לא בדיוק יודע להבדיל בין השניים!

לא שמת לב אף פעם שכל הפיגועים לא בוצעו בקרבת תחנת משטרה או קרבת מקום בטחוני כזה או אחר?

לך תבזבז מילים על הפיצוחים.
לצפיה ב-'אני לא יודע אם זה מעשי.'
אני לא יודע אם זה מעשי.
25/07/2013 | 10:48
2
18
אי אפשר לבדוק בציציות כל אחד שהולך לעבוד באבטחה. אחרי הכל, רוב המאבטחים לא מקבלים משכורות גבוהות ואי אפשר לדאוג שרק אנשים מאושרים ואמינים לחלוטין יעבדו בעבודות האלה כל עוד זה המצב. מה שכן אפשר לעשות זה אולי לצמצם את היקף המאבטחים עם נשק (באמת צריך כל כך הרבה? נראה לי שהאינתיפאדה השנייה היתה יותר תירוץ לפריחת הענף מאשר הצדקה אמיתית לשגשוגו) או מה שיותר מעשי - לאסור על מאבטחים לקחת את הנשק הביתה. אני לא מבין מה הבעיה בזה שהנשק יישאר במקום העבודה ולמה לא דואגים שכך יהיה.
לצפיה ב-'ההצעה שלך לא מעשית'
ההצעה שלך לא מעשית
25/07/2013 | 14:47
1
17
מזכיר לי שקיבלתי קטנוע צמוד אבל בתנאי שאחנה אותו בתחנה.
א. איך אני מגיע מהתחנה הביתה ? (שני אוטובוסים)
ב. איך אני מגיע בבוקר מהבית לתחנה, בנסיעה כנ"ל שהיא ענין של 30-60 דקות תלוי בתנועה.
ג. הקטנוע ניתן לי כיוון שאני מוזעק בכל מיני שעות, אז לא הגיוני שהוא לא יהיה בבית.  
כמובן שההוראה לא מולאה, כשאיימתי שאם יתעקשו עליה, שיחפשו כונן אחר.

לא מעשי לחלוטין.
שומר בגן ילדים, היכן ישים את הנשק ?
שומר בבית ספר?
שומר בקניון?
בכספות? הפורצים ישמחו לעובדה הזו וכך יהיה להם יותר נשק למכור למחבלים.

המקום היחידי שאפשר למנוע מהשומרים לקחת את הנשק איתם הם רק מקומות המאויישים 24 שעות עם נוכחות חמושה.

שוטרים למשל, אתה לא יכול, הוא חייב להיות 24 שעות ביממה עם הנשק כיוון שאין דבר כזה שוטר בתפקיד או לא בתפקיד. יש שוטר במשמרת או לא במשמרת.  ע"פ החוק השוטר בתפקיד תמיד, ואם יש בעיה, הוא חייב להתערב ולהפעיל את סמכותו. וזה קרה פעמים רבות, גם לי, למשל שכן שחברים רצו להתנקם בו באו אליו הביתה באמצע הלילה והחלו לרסס את הדירה משני הצדדים עם עוזים, אני קפצתי החוצה בתחתונים עם אקדח ותעודת מינוי והפסקתי את הירי. כשישנתי במיטה לא הייתי במשמרת.....

לגבי הציציות, זו חובה לבדוק כל אחד ולא לחלק נשק באופן בלתי אחראי. רוצים חיילים קרביים בתפקיד מאבטחים ? שישלמו שכר הוגן אז חיילים יבואו.
לצפיה ב-'אני לא רואה שאנחנו נורא חלוקים.'
אני לא רואה שאנחנו נורא חלוקים.
25/07/2013 | 14:53
14
אתה צודק, ההצעה שלי מתאימה רק למקומות שבהם יש נוכחות חמושה 24 שעות. אני מניח שרוב המקומות אינם כאלה ולכן זה כנראה לא הפיתרון.
ברור שחובה לבדוק כל אחד בציציות אבל כמו שאמרתי, זו פונקציה של שכר. חברות האבטחה לא ישלמו שכר הוגן כי הן רוצות להרוויח. זה מחזיר אותי לדבר האחר שאמרתי, שהוא שבמדינת ישראל שוק האבטחה משגשג יותר מדי (וזה כמובן בא לידי ביטוי גם בייצוא מאבטחים). לא צריך מאבטח עם נשק בכל מקום. סכנה של פיגועים נמנעת בדרכים אחרות ולא ע"י המאבטחים, וסכנות אחרות לא מצדיקות היקף כל כך רחב של השוק הזה. אם יהיו פחות מאבטחים יכול להיות שגם יהיו פחות משוגעים עם נשק.
לצפיה ב-'חגיגה בפורום - יום הולדת ללאה שלום'
חגיגה בפורום - יום הולדת ללאה שלום
22/07/2013 | 21:50
8
26
חגיגה בפורום - יום הולדת ללאה שלום מחר 23.7 חוגגת לאה שלום יום הולדת !!

הפורום שלנו מברך אותה באריכות ימים ובבריאות טובה שתמשיך להיות "אייזן"
כמו שהיא יודעת.
לצפיה ב-'לאהל'ה, מזל טוב. ברוכה הבאה למועדון...'
לאהל'ה, מזל טוב. ברוכה הבאה למועדון...
22/07/2013 | 23:24
16
לצפיה ב-'מזל טוב ללאה שלום. הרבה בריאות ואושר!!!!!!!!!'
מזל טוב ללאה שלום. הרבה בריאות ואושר!!!!!!!!!
23/07/2013 | 06:21
3
319
לצפיה ב-'לאה, הרבה ברכות ליום הולדתך.'
לאה, הרבה ברכות ליום הולדתך.
23/07/2013 | 06:46
2
14
לצפיה ב-' תודה חברות, היתה לי הפתעה !!! '
תודה חברות, היתה לי הפתעה !!!
23/07/2013 | 08:05
1
18
כי אני הפסקתי לספור את השנים, סתם!!!!!!!!!!!
מודה לכן על תשומת לבכן ! היום יש לנו חוג ציור, ואני עושה חנוכיה משולב עם פימו וצבע !
להתראות אחה"צ !
לצפיה ב-'לאה'לה מזל טוב ליום הולדתך '
לאה'לה מזל טוב ליום הולדתך
23/07/2013 | 08:45
13

נשים רבות ישנן בעולם
אך אשה כמוך נדיר למצוא
העתק אחד רק ישנו.

אשה מלאה
באנרגיות
בעיסוקים
בתחביבים
בעזרה עם הנינים
בטיולים
כל רגע בחייך מנוצל
לשבת באפס מעשה חבל.

המשיכי לצבור עוד ועוד שנים
יחייכו אלייך החיים
יעטפו אותך בברכות ואיחולים
לבריאות טובה
נחת, אהבה.
התחילי לספור מפה
עד מאה ועשרים.

בידידות
אפילי
לצפיה ב-'מזל טוב - ובלי לספור '
מזל טוב - ובלי לספור
23/07/2013 | 09:01
2
13
לצפיה ב-'לאהל'ה ,מזל טוב ליום הולדתך,|ח'
לאהל'ה ,מזל טוב ליום הולדתך,
23/07/2013 | 10:16
1
10
מזל טוב ,הרבה הרבה בריאות יחד עם דוד ,עד 120
לצפיה ב-' תודה לכולם על הברכות ותשומת הלב!!!'
תודה לכולם על הברכות ותשומת הלב!!!
23/07/2013 | 14:27
13
אחרי גיל 70 , הפסקתי לספור !
לצפיה ב-'ראיתי את הכתבה עם התימניה בת ה-11'
ראיתי את הכתבה עם התימניה בת ה-11
22/07/2013 | 18:51
26
75
מה שהיא עשתה מול המנטליות הסביבתית והמסורת המכוערת שם, הוא פשוט מעשה גבורה של ממש.
ולא פחות מזה, איזה כושר ביטוי ואישיות של ילדה חכמה מאוד.
ממש כל הכבוד לה, זה היה מרגש.
לצפיה ב-' גם אני שמעתי את דבריה של הילדה'
גם אני שמעתי את דבריה של הילדה
22/07/2013 | 19:22
32
החכמה הזו, כנראה שגם מהעיתונות אמרו לה מה להגיד ! זה ממש פשע לחתן ילדה בגיל הזה !!!
לצפיה ב-'איזו כתבה ? איפה ?'
איזו כתבה ? איפה ?
23/07/2013 | 00:04
7
19
לצפיה ב-'בטלויזיה'
בטלויזיה
23/07/2013 | 01:51
6
25
ילדה בת 11 מתימן שרצו להכריח אותה להתחתן עם זקן, טענה שהיא מעדיפה למות, וטענה נגד הרס התמימות והילדות, וסיפרה על חברות שלה שהתאבדו, אבל היא הצליחה לברוח לבית הדוד שלה למרות איומים על חייה, וההתבטאות שלה היתה רהוטה ויוצאת דופן גם לגיל כזה.
לצפיה ב-'יום שלישי פעמיים כי טוב...'
יום שלישי פעמיים כי טוב...
23/07/2013 | 06:19
5
26
ראיתי את הכתבה .התימנים עדיין לא התקדמו
אבל יש עוד מדינות נחשלות שכך נהוג...
נקווה שהכל יהיה טוב בהקדם .ואולי השלום יגיע
עוד בזמנינו...לאנגלים יש סיבה לשמוח..ולנו אולי
בעקבות הסדר שלום נשמח ?
לצפיה ב-'בארצות רבות האשה נחשבת רכוש'
בארצות רבות האשה נחשבת רכוש
23/07/2013 | 08:12
4
21
המשפחה והגבר. פעמים רבות מוכרים את הבת או הבן כדי לפרנס את המשפחה. גם במערב היחס המתחשב כל כך בילדים הוא חדש יחסית משהו כמו כמה עשרות שנים לא יותר. אז ייקח לארצות המזרח עוד כמה עשרות או אולי מאות שנים עד שישנו את היחס. זה טבוע בדם ובתרבות. מעטות הילדות או הנשים שמעיזות להתמרד. אבל יש כאלה ואנחנו מברכים על כך. ראיתי הבקר את הילדה המתוקה הזו יפיפיה ורהוטה.
לצפיה ב-'גם בתורה כתוב שמותר למכור את הבת !!!'
גם בתורה כתוב שמותר למכור את הבת !!!
23/07/2013 | 08:58
2
34
התורה הנאורה מפרטת בספר שמות כא ז את נושא מכירת הבת לאמה (שפחה,עבד).

ז וְכִי-יִמְכֹּר אִישׁ אֶת-בִּתּוֹ, לְאָמָה--לֹא תֵצֵא, כְּצֵאת הָעֲבָדִים.  ח אִם-רָעָה בְּעֵינֵי אֲדֹנֶיהָ, אֲשֶׁר-לא (לוֹ) יְעָדָהּ--וְהֶפְדָּהּ:  לְעַם נָכְרִי לֹא-יִמְשֹׁל לְמָכְרָהּ, בְּבִגְדוֹ-בָהּ.  ט וְאִם-לִבְנוֹ, יִיעָדֶנָּה--כְּמִשְׁפַּט הַבָּנוֹת, יַעֲשֶׂה-לָּהּ.  י אִם-אַחֶרֶת, יִקַּח-לוֹ--שְׁאֵרָהּ כְּסוּתָהּ וְעֹנָתָהּ, לֹא יִגְרָע.  יא וְאִם-שְׁלָשׁ-אֵלֶּה--לֹא יַעֲשֶׂה, לָהּ:  וְיָצְאָה חִנָּם, אֵין כָּסֶף.

מותר למכור את הבת כעבד אבל יהיו לה יתרונות:
אם היא נמכרת והכל בסדר, אז אין בעיות, אבל אם היא לא מוצאת חן בעיני הבעלים החדש שלה צריך להחזירה ולהחזיר את הכסף-
א. הקונה לא יוכל למכור אותר לעם זר.
ב. אם היא מיועדת לבן של הקונה אז היחס אליה יהיה כמו לכל בת
ג. אם יש בעיה אחרת, הקונה צריך לדאוג לכל צרכיה.
אם לא יבוצעו התנאים הללו, היא יכולה לחזור הביתה והאבא לא צריך להחזיר את הכסף.

אז לא צריך ללכת רחוק עד תימן.
ביום שהמדינה תהפוך למדינת הלכה, כל אב יוכל למכור את בתו לכל המרבה במחיר, ולא כתוב שצריך לשאול אותה אם היא מסכימה, כמו בתימן....
והיום בחוגים מסויימים זה לא עובד כך ? ועוד איך.
לצפיה ב-'למה ללכת עד תימן'
למה ללכת עד תימן
23/07/2013 | 09:21
1
28
גם אצלנו היו מקרים כאלה, עד שהרשויות עלו עליהם
במושבה יבנאל שבעמק הירדן, השתלטו הברסלבים
וחיתנו שם ילדים בני 12-13....

בשנת ה'תשל"ה נבחר הרב סיני מאיר פרנקל לכהן כרב המושבה. מרבית השנים הייתה האוכלוסייה במקום חילונית עד מסורתית. בשנות התשעים התיישבה במקום קבוצת חסידי ברסלב בראשות הרב אליעזר שלמה שיק; כיום הם מהווים כ-15% מהאוכלוסייה במקום. קבוצת החסידים הזו מפרסמת גם ספרים ועלונים על חסידות ברסלב בהם רשום כי הודפסו ב"יבנאל - עיר ברסלב בישראל". קבוצה זו נתונה למחלוקת קשה מצד קבוצות אחרות בברסלב שטוענות שדרכו היא לא דרכה של חסידות ברסלב.
לצפיה ב-'אניר מכיר. אני יבנאלי לשעבר.....'
אניר מכיר. אני יבנאלי לשעבר.....
23/07/2013 | 09:39
19
לצפיה ב-'המילה בעל פירושה בעלות..אבל מי סופר.'
המילה בעל פירושה בעלות..אבל מי סופר.
24/07/2013 | 08:10
15
לצפיה ב-'עולם כמנהגו נוהג: רמאים ונוכלים בכל מקום'
עולם כמנהגו נוהג: רמאים ונוכלים בכל מקום
23/07/2013 | 09:50
11
38
אתמול ראיתי בערוץ 10 חידון שאפשר להרויח בו כסף, ודובר על 1800 שקלים.

מראים שתי תמונות זהות לכאורה ומבקשים לדעת מה הם שני ההבדלים בתמונות.
רציתי להשתתף (ערוץ מכובד, לא? אז בטח המשחק רציני...) כי הבחנתי בשני ההבדלים.

א. מכשול 1- דמי ההתקשרות 6 שקלים
ב. מכשול בלתי עביר 2- אתה נשאל שאלת ידע וצריך ללחוץ את התשובה במקש. מי שלוחץ המהיר ביותר, עולה לשידור.

השאלה היתה בסגנון: הכדורגלן מוישה זוכמיר, האם השתתף במשחק של מכבי יהופיץ נגד הפועל חלם בשנת תרפפו, ללחוץ 1 כן 2 לא.....

הסבירות שאדם סביר יוכל לענות על השאלה הוא נמוך עד כדי גיחוך.
אז מה היה לנו?
א. שילמת 6 שקלים
ב. סבירות נמוכה שתדע את התשובה, או לחלופין אתה לא יודע אם באמת לא לחצת הכי מהר את התשובה.

בכל מקרה, אתה מחוץ למשחק והערוץ הרויח נטו עוד 6 שקלים.

לזה קוראים:"טריקים ושטיקים".
לצפיה ב-' אהבתי את הדוגמא שהבאת'
אהבתי את הדוגמא שהבאת
23/07/2013 | 09:55
2
19
גם במשחק אחד נגד 100 אפשר לשחק מהבית,
אני יודעת בדרך כלל את רוב התשובות - אבל בגלל השיטה
לא משחקת מהבית.
לצפיה ב-'שם התוכנית "זמן ירח" (באנגלית) בשעה 0030 '
שם התוכנית "זמן ירח" (באנגלית) בשעה 0030
23/07/2013 | 10:27
1
75
אולי שם התכנית הוא רמז נוסף לעובדה שצוחקים על הצופים ?
שם התוכנית כתוב - MOON TIME
כנראה ששם התוכנית הוא רמז לבדיחה שעושים מהצופים: זמן הירח מוכר באמונות העממיות כזמנם של המשוגעים.....

יוליקה בשבילך:
"Moon Time (או מצלצלים בשמה הקודם) , היא תוכנית טלוויזיה מסוגת שעשועון רוויה בחידונים, המשודרת בערוץ 10 בשידור חי מבודפשט שבהונגריה. הפורמט שבו "מצלצלים" משודרת משודר בכ-60 מדינות בעולם, כל מדינה בשפתה, ועם הצוות הלאומי שלה (מנחים ועורכי התוכנית). האולפנים, אנשי ההפקה והצלמים הינם הונגרים.
הרעיון שמאחורי התוכנית היה להשתמש ב"שעות המתות" שבלוח השידורים, בהן כמות הצופים מועטה ומחירי הפרסום זולים, כמקור הכנסה הממומן ישירות על ידי הצופים. העיקרון הכלכלי שמאחורי התוכנית הסתמך על העובדה שחלק מההוצאות התפעוליות של ערוץ הטלוויזיה כולל שידור בשעות בעלות מדרוג נמוך, וכל הכנסה שניתן לייצר בשעות אלה, מהווה רווח נקי.
שמה הראשון של התוכנית היה דו-משמעי: "מצלצלים" בהוראת צלצול טלפון, וגם בהוראת מזומנים. כיום שמה של התוכנית הינו "Moon Time" (זמן ירח)

לצפיה ב-' הפריירים רק מתחלפים !'
הפריירים רק מתחלפים !
23/07/2013 | 14:14
15
אני בכלל לא נכנסת לדברים כאלה ! אין ארוחות חינם , תבינו!
לצפיה ב-'היום בבוקר ראיתי את הקטע עם התימנייה הקטנה '
היום בבוקר ראיתי את הקטע עם התימנייה הקטנה
23/07/2013 | 10:12
1
27
ואתמול בערב התיימניה הגדולה [מרגול] שהורשע בדין חזרה לככב בערוץ  10 גרמה לי מהר לעבור לערוץ ההיסטוריה - איזה שפל.
טוב,אם לדרעי מותר להיות חבר כנסת אז גם לה מותר.
לצפיה ב-''
23/07/2013 | 12:28
4
לצפיה ב-'צודק,רמאים ונוכלים תמצא בכל פינה'
צודק,רמאים ונוכלים תמצא בכל פינה
23/07/2013 | 10:20
5
21
לצפיה ב-'יש משפט עתיק ידוע בנדון:'
יש משפט עתיק ידוע בנדון:
23/07/2013 | 10:33
4
22
"ילדים קטנים צרות קטנות, ילדים גדולים צרות גדולות".

עבריין צעצוע גונב מכונית ומשלם בשנה מאסר, עבריין עשיר גונב מליונים ומקבל תספורת וגם מפיל את התשלום על הציבור.....
יחי הצדק !!!
לצפיה ב-'איך בזק בינלאומי ניסו לרמות אותי אתמול'
איך בזק בינלאומי ניסו לרמות אותי אתמול
23/07/2013 | 10:51
3
27
לפני כשבוע היתה ידיע בעיתון שבזק משדרגת את מהירות הגלישה חינם לפי הפירוט הבא :
למי שיש מהירות 10 ישודרג ל 30.
למי שיש  מהירות  30 ישודרג ל 40.
מאחר ואני גולש כבר חודשים על 30 [קיבלתי חינם מאחר ועברתי אליהם מאינטרנט זהב] התקשרו אלי אתמול לבשר לי שהם משדרגים אותי ל 40.
שמחתי למרות שאני לא זקוק למהירות הזאת.
בסוף השיחה המוקדנית רוצה לעשות איתי אימות פרטים : תעודת זהות וכרטיס אשראי בו אני משלם.
שאלתי למה אני צריך לתת עוד פעם את הפרטים ? היא גימגמה.
אז שאלתי אותה: "תזכירי לי מה החיוב החודשי שלי..... היא אמרה 55 שקלים לחודש" מה ??? אמרתי לה , החיוב שלי הוא 39 ש"ח לחודש מה פתאום 55 שח ?
ואז אמרה זה בגלל המעבר ל מהירות 40.
מיד הפעלתי בנייד שלי את ההקלטה והודעתי לה שאני לא מוכן לשלם אפילו שקל יותר ואני מסתפק במהירות 30.
השיחה הסתיימה בכעס מצד המוקדנית ושלי כמובן.
מעניין על כמה אנשים הצליחו לעבוד כבר.
לצפיה ב-'בזמן האחרון הקהל נהפך למחלבה '
בזמן האחרון הקהל נהפך למחלבה
23/07/2013 | 11:23
2
22
חולבים אותו בכל מקום ובכל צורה, העיקר
לרוקן את כיסו.

קוקה קולה - שמות פרטיים על הבקבוקים.

כל מיני מבצעים של פקקים, קודים על המוצר
שצריך לטלפן כדי להיכנס להגרלה ואולי אולי
לזכות בנסיעה לחו"ל, בקרמים, ב... ב........

הקהל מתפתה, רץ לחנויות, קונה, (אודה על האמת
כי לעתים גם אני מתפתה, אך לעתים רחוקות).

נערכת הגרלה ולך תדע מי הם הזוכים אם בכלל יש זוכים.
גם אם יש, אתה כבר נסחטת ללא תוצאות.

נהפכנו להיות מוטרדים ויש לגיטימיות להיכנס לתוך הפרטיות
שלנו, טלפונים, פרסומות על ידית הדלת, פרסומות בתיבות הדואר.

עד מתי?????????
לצפיה ב-'אני מחכה בבר 30 שנה לטלפון מאראלה ממפעל הפייס'
אני מחכה בבר 30 שנה לטלפון מאראלה ממפעל הפייס
23/07/2013 | 12:43
1
16
לצפיה ב-'כמאמר הבדיחה = אז תשלח לוטו.....'
כמאמר הבדיחה = אז תשלח לוטו.....
23/07/2013 | 12:57
18
זה מה שאני עונה לאשתי שאומרת שאני מבזבז כסף על קניית כרטיס לוטו ל-10 הגרלות (שזה פעם בחודש וחצי).
לצפיה ב-'ח"כ אחמד טיבי - מה עושים איתו'
ח"כ אחמד טיבי - מה עושים איתו
23/07/2013 | 18:15
4
32
האם אף אחד לא שם לב לדבריו של אחמד טיבי??? חידוש השיחות עם הפלשתינאים היו בתנאי שלא יהיו תנאים מוקדמים... הפלשתניאים הציבו שורה של תנאים מוקדמים שיראל סרבה לקבל כתנאי לחידוש השיחות...
אז מה עושה אחמד טיבי - מעמיד תנאי מקדים לתנאים המקדימים תוך שהוא מאיים באיתיפאדה אם לא נקבל את התנאים המקדימים - אחמד טיבי מסית את הפלשתינאים לאינתיפאדה אם ישראל לא תסכים לתנאים המקדמים.... "הח"כ שמקורב לראשי הפלסטינים טוען שאם לא תאושר כל רשימת האסירים המו"מ יתפוצץ עוד לפני שהתחיל. ".... http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4408068,00...

ואז היום...

ח"כ טיבי הושעה מניהול ישיבות הכנסת לאחר ששפך מים על דוכן הנאומים

ועדת האתיקה של הכנסת החליטה להעניש את סגן יו"ר הכנסת, ח"כ אחמד טיבי (רע"מ-תע"ל), ולהשעותו מניהול ישיבות הכנסת עד תום המושב הנוכחי, לאחר ששפך כוס מים על הצעת חוק פראוור להסדרת ההתיישבות הבדואית בנגב.

מבדיקה של הכנסת עלה כי עקב שפיכת המים ניזוקו רמקול ומגבר בעלות של 21 אלף שקל, והכנסת נאלצה להחליפם. מרע"מ-תע"ל מסרו כי מדובר ב"מניפולציה שאינה ראויה להתייחסות, והשיקולים לעונש הם לא ענייניים".
לצפיה ב-'כרגיל לא לוקחים ברצינות התנהגות של מיגזרים'
כרגיל לא לוקחים ברצינות התנהגות של מיגזרים
23/07/2013 | 18:42
3
19
ואחר כך מופתצעים מההתנהגות שלהם.

רק מדינה מופרעת כמו מדינת ישראל בה אנשי הממשל מוכנים למכור את המדינה תמורת הכיסא המרופד, מרשים ששונאי ישראל יהיו חברי כנסת, וכאן אין שום תירוץ של דמוקרטיה, התירוץ הזה עבד פעם אחת בגרמניה הנאצית, ואת התוצאות אנחנו רואים.

אחמד טיבי ניהל בזמנו טיולים של בני נוער בגליל בעיקבות "סיפורי גבורה" של מחבלים שרצחו איכרים ואזרחים תמימים אחרים, כמו למשל עז-א-דין-אל-קאסאם וחבורת המרצחים שלו שרצחו אנשים בנהלל ובמקומות שונים בעמק, והוא נחשב גיבור לאומי.

כל זמן שתאבי הבצא בשלטון המדינה לא יבינו שהערבים הם גייס חמישי, יבוא יום והם ינתפלו עלינו.
אמר קונפוציוס (וגם קוהלת:"אין חדש תחת...השמש".
לצפיה ב-'החברה האלה חוזרים ונבחרים עלידי מישהו'
החברה האלה חוזרים ונבחרים עלידי מישהו
23/07/2013 | 21:53
2
19
כניראה שטיבי,זובי,ושאר החברים מייצגים מצויין את מה שחושב המגזר עלינו ועל עתידנו.
לצפיה ב-'השד הערבי-על משקל השד העדתי.'
השד הערבי-על משקל השד העדתי.
24/07/2013 | 08:19
1
15
שאני אסביר ? יש מי שלא נרגע מהדברים האלה.מהנכבה. מואדי סאליב.מהמעברות ומהרס הישובים הערבים. יפו היתה ערבית.רמלה.לוד. והיו 300 מעברות.אז  הקיבוצים סירבו לקבל עולים חדשים עד שבן גוריון אמר:אני בוש ונכלם. צריך לחיות עם ההיסטוריה. זה היה ונגמר.
לבעיה שעלתה כאן- שח"כ ערבי מתנהג כמו בהמה-ושופך את הדלי..הכנסת אין לה ביצים. ישר החוצה לחצי שנה. לבגין עשו את זה. שלש ישיבות הוא היה בחוץ.
בענין חנין זועבי והמרמרה ראינו שבית הדין העליון חושש. במקום להגדיר את האניה כמעשה טרור-[בגלל התורכים שנהרגו]טיפלו בזה בכפפות משי.
לצפיה ב-'כבר אמרתי: המרחם על אכזרים,מתאכזר לרחמנים'
כבר אמרתי: המרחם על אכזרים,מתאכזר לרחמנים
24/07/2013 | 11:38
19
לצפיה ב-'יום אהבה נהדר שיהיה אבל כל השנה.....'
יום אהבה נהדר שיהיה אבל כל השנה.....
22/07/2013 | 06:36
18
46
קראתי את המאמר  על הריטלין...אני יודעת שאת התרופה
הזאת ניתן רק ע"י נארולוג אחרי אבחון(נכדי שנים מקבל)
אנני יודעת איך זה לגבי קשישים. השוק היום דיי פרוץ.
יודעים שמי שעומד למבחן חשוב עושה הכל להשיג את הריטילין.
שיהיה יום נהדר ואוהב....
לצפיה ב-'חג האהבה שמח ומאושר לכולם!!'
חג האהבה שמח ומאושר לכולם!!
22/07/2013 | 09:07
17
24
ט"ו באב נעלם מהעולם החרדי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4407693,00...

הרבנים נוהגים לשנן באוזניי תלמידיהם כי אין מדובר באהבה, אלא בפרץ רגשות חולף המאפיין את התפיסה החילונית הנשענת על ''תאווה'' והנאות חומריות....

אז אנחנו אף על פי כן - נמשיך לאהוב!!!
לצפיה ב-'בעניין החרדים,איך עבדו עלינו בעיניים'
בעניין החרדים,איך עבדו עלינו בעיניים
22/07/2013 | 09:33
16
26
http://www.haaretz.co.il/.premium-1.2077545
ניראה לי שיש עתיד גמרה את הקרירה בבחירות הבאות.
ממש חבורת שקרנים.
לצפיה ב-'לא הייתי רוצה להנזכיר לך למי ניתנה הנבואה'
לא הייתי רוצה להנזכיר לך למי ניתנה הנבואה
22/07/2013 | 09:40
15
26
חלפו רק ששה חודשים מאז הבחירות...יש עוד 4.5 שנים

גם על הליכוד אמרו שהם יאבדו את הבחירות הבאות...
אבל כל המלעיזים הלכו כמו רובוטים ושמו מח"ל בקלפי....

בואו נתאפק... לפני שאנו חורצים גורלות לעתיד....
לצפיה ב-'יום אהבה שמח '
יום אהבה שמח
22/07/2013 | 10:00
22
לא רק יום אחד
אלא כל הזמן שתשרור אהבה
בין כולם.

אפילי
לצפיה ב-' יוליקה ,את רוצה להגיד שלפיד '
יוליקה ,את רוצה להגיד שלפיד
22/07/2013 | 14:07
13
29
לא עבד
הדתיים צוחקים עלינו, בדרך לגיוס !!  גיוס חובה של החסידות רק ב-2020 , זה סיפור לעוד 7 שנים , איך אפשר לעשות חוק לעוד 7 שנים  ???
ומה עם השויון בנטל ??? זו ממש התחמקות, אולי אלו שבשלטון עכשיו לא יהיו בשלטון בעוד 7 שנים, ואז יחקקו חוקים חדשים ! הכל בולשיט !!!
לצפיה ב-' משהו מצחיק מאוד, אולי זה יעבור !'
משהו מצחיק מאוד, אולי זה יעבור !
22/07/2013 | 15:07
1
34
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' מצטערת לא עבר!'
מצטערת לא עבר!
22/07/2013 | 15:08
14
לצפיה ב-'נתניהו עבד קשה במשך שנים על התואר "שקרניהו"'
נתניהו עבד קשה במשך שנים על התואר "שקרניהו"
22/07/2013 | 22:24
10
22
ללפיד זה לקח 4 חודשים בלבד.
רוב הבוחרים של לפיד לא מחוייבים ולא "שרופים" על מפלגה כל שהיא.
הם לא הבוחרים המסורתיים [הגרעין הקשה] של הליכוד,ש"ס,ישראל ביתינו,הבית היהודי.
למצביעי לפיד אין כל בעיה  "לגמול" לו בבחירות הבאות ולהעיף אותו לכל הרוחות.
הוא ירק לבוחריו ישר לפרצוף והוא ישלם על כך.
ימים יגידו.
לצפיה ב-' בקר טוב לכולם !!! אודי אתה מגזים'
בקר טוב לכולם !!! אודי אתה מגזים
23/07/2013 | 08:01
1
20
בביקורת שלך על לפיד !!!  הוא לא שקרן!!!!!!   עד היום לא היה לאף אחד את האומץ להביא לכנסת את חוק השויון בנטל, והנה אתמול זה עבר
בכנסת !!!  נכון שהם לא יקחו על עצמם את הנטל כי הם אוכלי חינם, אבל זאת התקדמות עצומה ואני מברכת אותו על היוזמה שלו !!!  עכשיו נראה עם החוק יצא לפועל, אבל זה כבר סיפור אחר !!!
לצפיה ב-'על זה נאמר: כשר אבל מסריח.'
על זה נאמר: כשר אבל מסריח.
23/07/2013 | 09:15
13
כבר מההתחלה כאשר דובר על תוכנית חומש, זה נראה רע. לא יכול להיות שמישהו נבחר לארבע שנים ומגיש תוכנית לחמש שנים. כאילו הוא מתכנן שבבחירות הבאות יטען שיש לו עוד שנה להשלמת התוכנית, תבחרו בו שוב.
היום מסתבר שיש יותר חורים מאשר רשת:
א. התכנית הראשונה בכלל מדברת על חמש שנים
ב. יהיה פטור עד 2020 (עוד 7 שנים)
ג. מי שבכלל כבר יגיע לגיוס, ישרתו רק חלק מתקופת הגיוס כמו ישיבות ההסדר.
ד. יש המון פטורים מסוגים שונים עד שבסוף לא ישארו מי שיתגייסו אלא כמה מאות שיהיו הכיסוי-תחת של החוק המצחיק הזה שנולד מת.

ההתנהגות של המגזר הזה ברורה כמאמר הסיפור היהודי הוותיק: מול גזירת הפריץ, הרב הסכים תוך שנה ללמד את הכלב של הפריץ לדבר.
איך זה? תשובת הרב ידועה= עד סוף השנה או שהפריץ ימות, או הכלב ימות, או הרב ימות.  הכל בסדר.
כל התכנית היא פשוט הונאה אחת גדולה ושימוש במילים לא מתאימות. אין שום סיבה שהנכד שלי ישרת 3 שנים והחרדי או ההסדרניק ישרת רק חלק מזה. אין שום סיבה שבעולם, ואין כאן שום שוויון בנטל אלא הצטעצעות במילים ומונחים.
אני אישית חש שרימו אותי לכל אורך הדרך, ואני בטוח שיש עוד רבים מאוכזבים ממה שקורה ויודעים שבעצם מכרו אותם.

לגבי נתניהו, דבר ידוע הוא שלפוליטיקאים ועורכי-דין יש משותף שלא קשור לעובדות ולאמת וליושר.
ביבי נתפס כבר פעמים רבות כשהוא משקר והחל מהסיפור שהוא טייל עם אמו בירושלים וראה חיילים בריטים, כשהוא בכלל נולד אחרי קום המדינה, ועוד סיפורים רבים.
הדבר המטורף ביותר הם דבריה של טיפשה אחרת, חברת הכנסת איילה שקד מהבית היהודי שהרעיפה על ביבי מחמאות והעיקרית בינייהן היתה שביבי ידוע כמי שלוחם על עקרונות המדינה ולא יפעל נגדם, וזאת רק זמן קצר אחרי שהתברר שהוא הכשיל מאבק בטרור רק כדי שהסינים לא יבטלו את הטיול שלו ושל משפחתו לסין (היה גם ביקור במפעל לגלידה פיסטוק בתוכנית ???).....
לצפיה ב-'יש 2 מילים שנכונות בדברייך: ימים יגידו'
יש 2 מילים שנכונות בדברייך: ימים יגידו
23/07/2013 | 09:51
15
לצפיה ב-'אל דאגה,ביבי יבחר גם אם "נושא כליו " יודח,,,'
אל דאגה,ביבי יבחר גם אם "נושא כליו " יודח,,,
23/07/2013 | 19:44
5
16
זו השיטה של ביבי לגרום ללפיד לדבר מגרונו,

את לפיד יזרקו יום אחד וביבי יישאר.

פוליטיקאי נשאר פוליטיקאי, זה המצב.
לצפיה ב-'חיוכון לשעת ערב '
חיוכון לשעת ערב
23/07/2013 | 20:31
1
16
נזירה הולכת ברחוב כשפתאום עוצרת לה בלונדינית במכונית פורשה אדומה ומציעה לה טרמפ. הנזירה מסתכלת על הרכב ואומרת:
"פששש... בוודאי עבדת מאוד קשה כדי לקנות מכונית מפוארת כזו"

עונה הבלונדינית: "דווקא לא. קיבלתי אותה במתנה מהבוס שלי, אחרי ששכבתי איתו שלוש פעמים"

הנזירה שותקת. היא מביטה אל המושב האחורי ורואה מעיל פרווה יוקרתי.
"בטח עבדת קשה כדי לקנות מעיל כל כך יפה ויוקרתי"

עונה הבלונדינית: "לא. קיבלתי אותו מתנה מכדורגלן ששכבתי איתו פעמיים"

הנזירה מחליטה שלא לדבר יותר. היא חוזרת ברגל למנזר ונועלת אחריה את דלת חדרה, כשלפתע היא שומעת דפיקה על הדלת.

"מי זה?" שואלת הנזירה.

"זה הכומר עמנואל"

צועקת הנזירה: "לך לעזאזל, יא קמצן! אתה וסוכריות המנטה שלך!!!"

לצפיה ב-'בדיחה שלי,ממש מצחיקה ...היתי רוצה...'
בדיחה שלי,ממש מצחיקה ...היתי רוצה...
23/07/2013 | 20:37
13
לתת שם לנסיך הקטן את השם  DAVID

לצפיה ב-'היום שמענו בחדשות דווח של אמנון אברמוביץ'
היום שמענו בחדשות דווח של אמנון אברמוביץ
23/07/2013 | 21:08
2
22
איך יאיר לפיד עשה שרירים (עדיין יש לו מהאימון בקרטה...)
והעיף מישיבת הקבינט את שטייניץ....

היתה ישיבת קבינט בנושא בטחוני, יאיר לפיד דרש ששטייניץ יעזוב את החדר
כיון שאינו חבר בקבינט...שטייניץ סרב... יאיר לפיד איים שאם הוא לא עוזב
אז הוא מביא את יעקב פרי לישיבה...ביבי נתניהו עשה לשטייניץ סימן לכוון הדלת
אבל וחפוי ראש עזב שטייניץ את החדר תוך שהוא שולח לביבי מבטי כעס וחמלה...
בואו לא נשיכח כי רק לפני זמן קצר, שטייניץ רצה להיות מ"מ ראש הממשלה למספר שעות
כשביבי והסגנים ומ"מ שהו בחו"ל - ביבי בכלל לא התייחס לבקשתו.
לצפיה ב-'ביד ימין הוא עושה שריר ובצד שמאל'
ביד ימין הוא עושה שריר ובצד שמאל
23/07/2013 | 21:47
18
הוא "מקצץ בקיצוץ" לחרדים.
אני ממש מתפעל מהאמינות שלו.
http://www.themarker.com/news/1.2078625
לצפיה ב-'תמיד שרואים שתי בנות, אחת יפה ואחת מכוערת'
תמיד שרואים שתי בנות, אחת יפה ואחת מכוערת
23/07/2013 | 22:41
18
המכוערת מחזקת את האגו של היפה.
כך גם בריונים פוליטיים, תמיד צריכים לצידם פודל, כדי שיהיה להם במי להתעלל.....
לצפיה ב-'יאיר שאל מה הייתם עושים במקומי.? שיקצץ'
יאיר שאל מה הייתם עושים במקומי.? שיקצץ
24/07/2013 | 08:07
10
ועוד לא מאוחר. והחבר גפני שיעמוד למשפט על שלא פיקח מטעם ועדת הכספים. על הוצאות הממשלה המשרדים וכל הגנבים. למען יראו וייראו.
לצפיה ב-'מאמר רפואי - הדן באספקטים לקשישים'
מאמר רפואי - הדן באספקטים לקשישים
21/07/2013 | 15:15
2
45
אנא קראו את המאמר עד הסוף ולא רק את הכותרות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4407553,00...

מחקר דומה נערך בישראל כבר ב-2008 במרכז הרפואי איכילוב תמך בממצאים ומצא כי  מתן ריטלין לקשישים משפר את תפקודם הקוגנטיבי ומצמצם משמעותית את הסיכון לנפילות.
ומגביר את יכולת הריכוז, הישגים בלימודים, יכולת לתפקד בבית ואת ההערכה העצמית.
לצפיה ב-'הערכה עצמית זו שאלה של חינוך בילדות'
הערכה עצמית זו שאלה של חינוך בילדות
22/07/2013 | 07:56
1
29
והמיתוס שלא מעריכים זקנים לא אינו נכון בחברה בישראל.מאות ואלפי אנשים קשישים-מעל גיל 70 מכהנים במשרות בכירות ומנכ"לים. משדרים בטלויזה-גלעד ויינגרטן-מוטי קירשנבוים-עמוס אטינגר. שאול ביבר וחיים חפר ויורם קניוק וחיים גורי יבל"א אנשי תרבות ורוח זכו להרבה כבוד כמעט רק בהיותם קשישים.
לצפיה ב-'ממש לא שייך'
ממש לא שייך
22/07/2013 | 08:49
19
קראת את המאמר? אז מה זה שייך שאנשים מבוגרים מכהנים במשרות בכירות???
70 זה לא קשישים...(יש לי עוד 5 שנים....)

יש לי אמא בת 90, ואנחנו שוקלים לתת לה לנסות (באישור הרופא שלה כמובן)
כי היא לא מרוכזת, ומתקשה מאד בהליכה... ואם התרופה תעזור לה...הלוואי.

הערכה עצמית שאלה של חינוך בילדות???? ממש לא!!
לצפיה ב-'שאלתם שאלה בתפוז? אולי תזכו בפרס'
|*|שאלתם שאלה בתפוז? אולי תזכו בפרס
21/07/2013 | 12:04
1
17
כיום, הרבה יותר פשוט מאי פעם לקבל מענה לכל שאלה וסוגיה. לא סתם מענה, אלא מענה מתוך ניסיון אישי, מאנשים יודעי דבר, מענה ממספר מקורות, מענה שכולו  חוכמת ההמונים|!|

|תפוז|היום כבר לא צריך לחפש, צריך פשוט לשאול...|תפוז|

עזרו לכם לזהות את השיר שהתנגן לכם שבוע בראש? פיענחו לכם את המרכיב החסר למתכון המושלם? עזרו לכם להבין למה החתול לא מפסיק לילל?

|שי| שתפו אותנו בשאלות שונות ששאלתם בתפוז שהמענה עליהן עזר לכם בצורה בלתי רגילה, ותוכלו לזכות בחופשה מפנקת בצימר פרובנס בעמק (וגם מי שענה לכם יקבל פרס)|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?for...
לצפיה ב-'חברים יקרים - שימו לב לתחרות שנפתחה'
חברים יקרים - שימו לב לתחרות שנפתחה
21/07/2013 | 16:12
33
תשובה לכל שאלה...אולי!!

השתמשו בפורטל תפוז למענה על שאלות ואולי תזכו בפרס!!

ממליצה!
לצפיה ב-'בוקר חדש של שבוע האהבה .מקווה שכך יהיה'
בוקר חדש של שבוע האהבה .מקווה שכך יהיה
21/07/2013 | 06:19
9
29
נחמץ הלב לשמע שלאט לאט נעלמים מהעולם אלה
שהקימו את מדינתינו. אבל זה דרכו של העולם.
שאול ביבר יזכר תמיד כמקים את להקות הצבאיות לדורותיו.
מעניין היה לקרא על "פוצו" בסוף השבוע. חבל שכבר לא
קוראים כל כך היום הנוער ספרים. מתעסקים יותר במשחקי
טלויזיה ופלאפון.....
לצפיה ב-'שאול ביבר היה במחנה איתנו..ולא ידענו'
שאול ביבר היה במחנה איתנו..ולא ידענו
21/07/2013 | 07:41
2
22
שהוא כזה.עפר מילקוט הכזבים.
לצפיה ב-'בוקר טוב עצוב'
בוקר טוב עצוב
21/07/2013 | 09:24
1
24
פרט לשאול ביבר ע"ה'  הלך לעולמו גם אומן ידוע

יואל שר

וכך כותב עליו אמנון פאר (לילה חי מאד עםאמנון פאר)
המום וכואב על פטירתו של חברי יואל שר האמן, בדרן, ג'אזיסט ענק,ליצן וכל הסופרלטיביים שאפשר.....- יהי זכרו ברוך!

http://www.youtube.com/watch?v=hFtyfSIgp3E

חבל על דאבדין.
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך...עולם הולך ונעלם'
יהי זכרו ברוך...עולם הולך ונעלם
21/07/2013 | 11:25
14
לצפיה ב-'מטרידים טלפוניים'
מטרידים טלפוניים
21/07/2013 | 11:45
2
30

היום הגיע השיא בהטרדת הטלפונים מכל מיני ישיבות שאני מקבלת... קבר רחל, הר מירון, רב שעוזר להרות.... אבל היום התקשר אלי הרב אברהם איפרגן שמתמחה במציאת זיווגים ... האם הוא פנה אלי כדי שימצא לי זיווג חדש...? האם זה בידיעת בעלי מזה כ-44 שנה? או שאולי התכוון לפנות לבעלי שימצא לו זיווג חלופי במקומי??? איך נפטרים מהמטרידים האלה??? במיילים יש לפחות אפשרות להסרה מרשימת תפוצה...איך מסירים את המטרידים האלה???
לצפיה ב-'היום טלפנו אלי מהחיים הטובים'
היום טלפנו אלי מהחיים הטובים
21/07/2013 | 12:35
25
מגיע לי מהם המון דברים אמרתי לה תגידי את השורה התחתונה אז היא אמרה לא, אני אגיד לך קודם את כל השורות, בתור אזרחית ותיקה מגיע לך כך וכך שאלתי מהיכן יש לך את כל הפרטים שלי ואז היא אמרה מהאזרחים הותיקים ובקיצור סרבתי לקבל את כל ההטבות תמורת...
לצפיה ב-'הדרך היחידה היא להגיש תלונה במשטרה בגין הטרדה'
הדרך היחידה היא להגיש תלונה במשטרה בגין הטרדה
21/07/2013 | 13:37
22
נכון שזו טירחה, אבל תלונות נגד המטרידים, החקירה תגיע בסופו של דבר גם למרכזים שבהם מקבצים את הטלפונים ומשגרים הודעות, כדי לסגור אותם.
לצפיה ב-'אף פעם לא לובשת שחור???'
אף פעם לא לובשת שחור???
21/07/2013 | 14:50
2
31
הכי צבעונית שיש
לצפיה ב-'וגם לא לבן / בג' / חום'
וגם לא לבן / בג' / חום
23/07/2013 | 09:39
1
10
לצפיה ב-''
23/07/2013 | 09:40
4
לצפיה ב-'שבת שלום ויפה שתהייה לנו.'
שבת שלום ויפה שתהייה לנו.
20/07/2013 | 06:59
22
27
אמש הודיעו על חידוש משא ומתן עם הפלסטינים....
והמחיר יהיה כבד. שחרור אסירים עם דם על הידיים
לא נתנו מספר מדוייק? בודאי יהיו עוד בקשות הדרך
אם זה יביא את השקט לאזור דיינו?|
לצפיה ב-'"בדם, בדם, נפדה את פלסטין" !!!'
"בדם, בדם, נפדה את פלסטין" !!!
20/07/2013 | 09:14
33

זו הקריאה של הערבים, מאות מליוני המוסלמים, מזה עשרות רבות של שנים.
למה שפתאום ירצו שלום ?
כל הדיבורים על שלום הם "קאלאם פאדי" (מילים ריקות)

הרי כל זמן של-דת יש משקל, לעולם לא יהיה שלום, כי כך כתוב בתורה ובקוראן.
היום לדת אין משקל אצלנו? בכלל לא נכון, ביבי פוזל כל הזמן לכיוון הדתיים "סלע קיומו", ואצל המוסלמים שום דבר לא השתנה.
הם כל הזמן מדברים על חוסר רצונם בשלום ואצלנו מתעלמים מזה, כאילו שאפשר להכריח אותם להשלים איתנו, בעוד הם מחנכים עשרות מליוני צעירים איך לשנוא את היהודים ואת הישות הציונית.

אין ברירה אלא להסתפק בהפסקת לוחמה, וגם זה תלוי במצב הרוח של הערבים, שעדיין אחרי 12 שנה עוד יורים על עוטף עזה, למה ? כי ככה בא להם.
אז לא לדאוג, ישוחררו אסירים ושלום לא יהיה.

הרי ביבי החליט להפסיק להילחם בטרור, כי הוא רצה לנסוע עם המשפחה לטייל בסין.
רק במדינה מטורפת וטוטאליטארית דבר כזה יכול לקרות.
בכלל שמתי לב, משך כל כהונת ביבי וזו הקדנציה השלישית, בכל פעם שמתחילה רגיעה, הוא וממשלו עושים משהו לחמם את האיזור שוב.
לצפיה ב-'אתמול בערב היתה תכנית ישנה על העדה התימנית'
אתמול בערב היתה תכנית ישנה על העדה התימנית
20/07/2013 | 11:29
11
33
בהנהגת זאב רווח.

הדתיים הם עם של טיפשים מרוב שהם פאנאטים.
הרצון לשלוט על המדינה מוציא אותם מדעתם וככל שילחצו יותר את החילוניים, ילכו החילוניים ויתרחקו מהם.
כבר כתבתי, שכשהייתי ילד, היינו הולכים לבתי כנסת בחגים וחוגגים את החגים, כמסורת, בלי לחץ דתי, ואפילו שאנחנו משפחה של אוכלי "שפק", שמחנו להשתתף באירועים מסורתיים.

אבל מה ? ככל שהדתיים נכנסו יותר ויותר לפוליטיקה, הם התחרפנו לגמרי ותאוות השלטון והכח הטריפו אותם סופית.

אתמול בלילה ראיתי את התוכנית הזו שהיא לא חדשה "טברנה" , ומשך שעה וחצי ישבו זמרים כמו מרגול, חופני, אביהו מדינה, צלילי הכרם, ועוד בנות, ושרו שירים ופיוטים שאני מאוד נהניתי מהם, ולמשך שעה וחצי שכחתי מהעובדה שלמעשה מדובר במקור דתי בכלל.
אבל הפוליטיקאים הדתיים מסרבים להבין זאת.
לצפיה ב-'שמתי לב שפירא שאין לך אפילו פוסט אחד'
שמתי לב שפירא שאין לך אפילו פוסט אחד
20/07/2013 | 16:55
10
40
בלי המילה דת זה כשרון מיוחד
לצפיה ב-'זה פורום של חברים, למה את ממציאה שקרים?'
זה פורום של חברים, למה את ממציאה שקרים?
20/07/2013 | 17:12
30
אז אני ספרתי:
בעמוד הזה יש 43 הודעות שלי
39 לא כוללות את המילה הספציפית שטענת שמופיעה בכל ההודעות שלי.
משמע שרק בארבע הודעות מתוך 43 המילה מופיעה.

אם את מחפשת להתנגח, חפשי מטרה אחרת.
אני מקוה שתאזרי עוז ותתנצלי.
יש לי עוד כמה דברים לחשוב עליהם ולא רק בנושא עליו דיברת .
לצפיה ב-'בת אל, גם אני ויהודית כותבות'
בת אל, גם אני ויהודית כותבות
20/07/2013 | 18:37
8
37
לעיתים קרובות מאד על נושאי דת וכפיה דתית.

כל אחד רשאי להביע דעה בכל נושא - כל זמן שזה לא פוגע בכותב
כך נהגנו עד היום ומי שחורג מהמינהג הזה מעמידים אותו במקומו
כמו שזה נעשה לאחרונה לגולש חדש... שעזב...

יכולת באותה מידה להגיד לשפירא שהוא מרבה לכתוב על המשטרה....
נו?  ו...?
לצפיה ב-'יוליקה אם את אומרת שכל אחד יכול להביע את דעתו'
יוליקה אם את אומרת שכל אחד יכול להביע את דעתו
20/07/2013 | 19:33
7
32
אז הנה הבעתי אותה,,

לא פגעתי כי לא קיללתי ולא נאפתי הבעתי את דעתי
לעיתים מאד קרובות לא כול הנכתב,אבל  חולק נכבד מאד זה נגד הדתיים לפעמים זה עובר,עומד בגרון,

ןאת רוצה בכח לדחוף אותך ואת יהודית אתן מנהלות אז יש קצת יותר רספקט
ותגידי לי שזה לא נכון  ????

סהכ הבעתי דיעה שלפי דבריך זה מותר,
לצפיה ב-'זו לא היתה הבעת דיעה, אלא סתם עלילה.'
זו לא היתה הבעת דיעה, אלא סתם עלילה.
20/07/2013 | 19:38
6
27
וחבל שאת לא מבינה את ההבדל.
ואני עדיין ממתין להתנצלות, על השקר שנועד, יש להניח, להכפיש אותי.
לצפיה ב-'לפחות יוליקה לא בורחת מהאמת,,'
לפחות יוליקה לא בורחת מהאמת,,
20/07/2013 | 19:46
5
19
לצפיה ב-'איזו אמת?'
איזו אמת?
20/07/2013 | 19:53
4
23
מה שכתבת עלי היה שקר מוחלט , כאילו יש לי רק נושא אחד שמענין אותי.
ואני כותב במגוון נושאים כיוון שיריעת ההתעניינות שלי רחבה מאוד, והאמירה שלך היתה בוטה חצופה והוכחתי שהיא שיקרית.
בסך הכל עשית שירות דב למגזר שלך.
כולם יודעים לקרוא ומבינים למה התכוונת.
לצפיה ב-'ימית ומאיר'
ימית ומאיר
20/07/2013 | 20:06
3
34
ימית,
כוונתי בסך הכל היתה שאפשר להביע דעה גם בלי "לעקוץ"...

מאיר,
לא הייתי משתמשת במילה שקר מוחלט - המילה הגזמה קצת יותר מתאימה...

שקר, זה כשאומרים משהו בידיעה ברורה מראש שזה לא נכון....,לימית כך זה ניראה
אבל לא בדקה ממש על מה אתה כותב יותר ועל מה פחות... נושא הדת ניראה לה
בולט במיוחד...

לגופו של ענין
אין טעם לעורר עימות בין המשתתפים, אפשר להעיר, להעמיד דברים על דיוקם וכד'.

שבוע טוב לכולם.
לצפיה ב-'יוליקה לא ימית, בת אל'
יוליקה לא ימית, בת אל
20/07/2013 | 20:13
1
30
אני מתקנת לא כל כיתוב ,אבל הרבה מאד,
לצפיה ב-'מתנצלת!! על הטעות!!! גם בפני ימית וגם בפנייך!'
מתנצלת!! על הטעות!!! גם בפני ימית וגם בפנייך!
20/07/2013 | 20:54
19
לצפיה ב-'הדיון עקר וחסר ערך'
הדיון עקר וחסר ערך
20/07/2013 | 20:39
27
היא ממשיכה בטענתה שאולי לא הכל אבל הרבה מאוד - 4 מתוך 43 זה הרבה מאוד ?
אין מה לעשות, היא לא מצליחה להבין מה היא לא בסדר, או שעושה את עצמה, כי לנוכח הראיות הנסיון שלה ללגלג נכשל.
ומבחינתי הנושא סגור.
לצפיה ב-'הלכה לעולמה האישה הכי מכוערת'
הלכה לעולמה האישה הכי מכוערת
20/07/2013 | 18:47
2
35
חיצונית ופנימית - ברוך שפטרנו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4407342,00...

נשיאים פחדו ממנה - אבל דווקא בערוב יומה פתחה את פיה יותר מידי וסולקה!!!
לצפיה ב-'הנה הסיבה לפיטוריה'
הנה הסיבה לפיטוריה
20/07/2013 | 18:51
1
29
באוקטובר 2010 עוררה תומאס, בת למהגרים מלבנון שאחזה אז בטור ברשת התקשורת "הרסט", סערה תקשורתית,

פוליטית ומדינית עצומה כשקראה ליהודים "לצאת לעזאזל מפלסטין ולשוב לביתם - גרמניה או פולין". בשיחה עם הרב דיוויד נסנוף, בעל אתר אינטרנט, שהתקיימה בשולי אירוע שערך אובמה במסגרת חודש המורשת היהודית, ניסתה תומאס למחות על אירועי המשט לעזה, אך מצאה עצמה עד מהרה במוקד ביקורת חריפה - שהובילה לפיטוריה.
לצפיה ב-'לחזור לפולין..הרי הפולנים לקחו ליהודים בתים'
לחזור לפולין..הרי הפולנים לקחו ליהודים בתים
21/07/2013 | 07:51
15
דודה של אשתי-שברחה עם בעלה [אחיה של חותנתי שעלתה ב-1930 כציונית] כקומוניסטים ולא עלו לארץ,.היו בתוך החצי מליון יהודים שעברו את גבול בריה"מ והרוסים שלחו אותם לסיביר. לאחר המלחמה כשחזרו לעיירה בפולין גרו בביתם פולנים. המון בתים נחרבו בפולין- ובתיהם של שלשה מליון יהודים נגזלו נבזזו ונתפסו.זו גם סיבה לשתף פעולה עם הנאצים באירופה הכבושה כולה.
לצפיה ב-'אבל עליו כן חבל שהלך שאול ביבר נפטר'
אבל עליו כן חבל שהלך שאול ביבר נפטר
20/07/2013 | 18:55
5
26
שאול ביבר, איש הפלמ"ח שתרם רבות לתרבות הישראלית, הלך לעולמו בגיל 90. הוא יזכר כמייסד להקת גייסות-השריון בצה"ל וכ"אבי הלהקות הצבאיות". הלוויתו תתקיים ביום ראשון ב-18:00 בבית העלמין שבקיבוץ גבעת השלושה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4407330,00...

ברוך דיין האמת!
לצפיה ב-'וממש השבוע היה מאמר על "פוצ'ו" יבל"א'
וממש השבוע היה מאמר על "פוצ'ו" יבל"א
20/07/2013 | 19:35
29
הוא ישראל וייסלר שכתב צ'יזבאטים יחד עם חיים חפר ודן בן אמוץ שהוציאו את הספר "ילקוט הכזבים" 1956.

הבן נוסע עם אשתו והנכדה לגרמניה, ומכיוון שהם עוברים ליד באדן-באדן, אמרתי להם לנסוע לקזינו, ממש ליד הכניסה יש לוח גדול עם ציורים מסיפור הברון מינכהאוזן.
נשאלתי מי היה הברון הזה, ונתתי לה את הספר :"עלילות הברון מינכהויזן" מאת גוטפריד אבגוסט בירגר, תורגם מגרמנית והודפס ב-1966, בתור שיעורי-בית לטיול.

הנכדה קראה והחזירה את הספר כשאמרה שיש בספר פתק מוזר שעוסק בשקרים, הסברתי לה שהפתק עוסק בפולקלור של הפלמ"ח.

בספר של הברון מינכהויזן ישנו פרק המספר על ההבדל בין שקרן וגוזמאי, כאשר בבסיס:
שקרן - מטעה מכשיר ומרמה אנשים ומחפש להיבנות על חשבון המרומה.
גוזמאי - רוצה להתמיה, להדהים, לטעם אמונה בכח כשרון ההמצאה, למשוך תשומת לב אל חוכמתו ולמצוא חן והערצה בעיני השומעים.

אז בואו ניקח את שני כותבי הספר "ילקוט הכזבים" וחבריהם:
פוצ'ו - הוא ישראל ויסלר
עבד - הוא עובד ישראלי
מוסיה תהילימזייגר - הוא משה שעוני הוא דן בן אמוץ.
חיים פיינר - הוא חיים חפר
עופר - הוא שאול ביבר
חיימק'ה - הוא חיים לבקוב
גנדי - הוא רחבעם זאבי
ועוד רבים אחרים.

איך הם מגדירים את אופי הסיפורים:

שקר - המשקר יודע את האמת אבל מספר שקרים, כל השומעים חושבים שהשקר שלו הוא אמת.
מתיחה - כולם יודעים את האמת חוץ מהנמתח שלא יודע שזה שקר.
צ'יזבאט - כולם יודעים שזה שקר, אבל שמחים לשמוע את הדיפור שוב ושוב.....

אנקדוטה: אנשי הפל"מח אחרי קום המדינה הפסיקו להשתמש במונח צ'יזבאט, בגלל הצ'יזבאטים (אמירות כזב) שבכירי ההסתדרות הפיצו.....
לצפיה ב-' תראו מה זה ידידות, למרות האמונות '
תראו מה זה ידידות, למרות האמונות
20/07/2013 | 19:37
3
37
התפלות של האנשים !
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'משהו נדיר שלא מאמינים עד שרואים'
משהו נדיר שלא מאמינים עד שרואים
20/07/2013 | 19:42
22
לצפיה ב-'זה משהו ניפלא ויחד עם זה מדהים!!'
זה משהו ניפלא ויחד עם זה מדהים!!
20/07/2013 | 19:55
20
לצפיה ב-'נהדר'
נהדר
20/07/2013 | 21:50
7
לצפיה ב-'בוקר טוב ליום חדש נקווה בלי זעזועים'
בוקר טוב ליום חדש נקווה בלי זעזועים
19/07/2013 | 06:16
6
25
ושהכל יהיה טוב בו.
לצפיה ב-'בוקר טוב לסוף שבוע נעים'
בוקר טוב לסוף שבוע נעים
19/07/2013 | 09:54
5
28
אני מארחת שוב את משפחתי היקרה...כל הילדים, הכלה החתן
והנכדים היקרים שלי....

מכינה את הבריכה שיהיה להם איפה להשתכשך... והמון טעמים שאוהבים.
לצפיה ב-'תהני יוליקה'
תהני יוליקה
19/07/2013 | 12:50
4
12
לצפיה ב-'שיהיה לכם כייף גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
שיהיה לכם כייף גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19/07/2013 | 13:16
3
8
לצפיה ב-'חיוכון לשעת הצהריים'
חיוכון לשעת הצהריים
19/07/2013 | 13:35
2
19
בלי להעליב אף אחד:

אשה אחת הגיעה ללדת בבית החולים. בתום הלידה, בדק הרופא את התינוק
ואמר לאם: "יש משהו חשוב שעלייך לדעת".
"מה קרה?", נבהלה האם.
"לתינוק שלך אין מין אחד. כלומר יש לו גם את האיבר הגברי וגם את האיבר הנשי".
"מה?", שאלה האם, "אתה רוצה להגיד לי שיש לו גם פין וגם שכל?".

שבת טובה
לצפיה ב-'אפי, תודה על הבדיחות הטובות'
אפי, תודה על הבדיחות הטובות
19/07/2013 | 13:51
1
18
אהבתי מאד את הסיפור על הסלולרי ברכבת!!!
לצפיה ב-'שבת שלום לכולם !!!'
שבת שלום לכולם !!!
19/07/2013 | 18:25
14
לצפיה ב-'בוקר אור לכולם...לא אדבר פוליטיקה'
בוקר אור לכולם...לא אדבר פוליטיקה
18/07/2013 | 06:17
45
59
כי לא מאמינה הפוליטיקאים.ראיתי אתמול את הפרק על
קובה במירוץ למיליון. איזה נופים ...ואנשים נחמדים מאירי פנים.
עוד משתמשים בסוס ועגלה ככלי תחבורה. רק לראות את הפירות הטרופיים
תענוג לעיניים ולחיך. שיהיה יום טוב לכולם....
המשך>>
כי לא מאמינה הפוליטיקאים.ראיתי אתמול את הפרק על
קובה במירוץ למיליון. איזה נופים ...ואנשים נחמדים מאירי פנים.
עוד משתמשים בסוס ועגלה ככלי תחבורה. רק לראות את הפירות הטרופיים
תענוג לעיניים ולחיך. שיהיה יום טוב לכולם....
לצפיה ב-'יום טוב שיהיה לכולם. אנו לא נוהגים לסעוד'
יום טוב שיהיה לכולם. אנו לא נוהגים לסעוד
17/07/2013 | 06:58
7
36
במסעדות...אבל זה לא חדש שבעבדות הדחק
עובדים או ערבים.עובדים זרים.
לא פלא שבכל העולם  שונאים אותנו ומצביעים נגדינו....
אפשר לחשוב שבאירופה המצב שונה ? היכן עובדים
כל בילתי חוקיים שבאלפיהם הגיעו לכל הארצות?
לצפיה ב-'נכון הדסה וזה קשור לכל'
נכון הדסה וזה קשור לכל
17/07/2013 | 08:39
6
25
כל העולם נוהג אותו דבר רק עלינו כועסים
לצפיה ב-'בוקר טוב, מצאתי מאמר בפייסבוק - נושא לדיון'
בוקר טוב, מצאתי מאמר בפייסבוק - נושא לדיון
17/07/2013 | 09:31
5
36
http://blogs.haaretz.co.il/taliherutisover/811/

יוזמה פרטית של גננת, נגד מדיניות משרד החינוך
החוצפה עוברת כל גבול - תגובת האמא היתה ממש פרווה!!!

ממתי מותר לגננת לבדוק את תכולת הסנדוויץ שההורים שולחים לגן??
ומה קורה כששני חברים רוצים לשבת יחד??? מי הסמיך את הגננת לפעול כך?
ולמה ההורים שותקים?? כפייה דתית גם בגנים חילוניים??
לצפיה ב-'בגנים חילוניים אני חושבת שאי אפשר '
בגנים חילוניים אני חושבת שאי אפשר
17/07/2013 | 10:01
23
לבדוק את הארוחה שהילד הביא?
בבתי ספר שיש ארוחת צהריים בודאי יש הפרדה בין בשר וחלב.....
לצפיה ב-'כבר הזהרתי רבות מהשאננות'
כבר הזהרתי רבות מהשאננות
17/07/2013 | 10:03
1
38
כאשר הדתיים מנסים להשתלט על המדינה, וזה מתחיל מהדברים הקטנים וממשיך ב-"ללכת לקראת הדתיים".
מי שנרדם בשמירה, שלא יתפלא שהמוצב נכבש.....
לצפיה ב-'מאיר שפירא'
מאיר שפירא
17/07/2013 | 10:25
19
לצפיה ב-'זו שערורייה, ואני חושבת שצריך'
זו שערורייה, ואני חושבת שצריך
17/07/2013 | 12:37
1
29
לפטר את הגננת. היא מסוכנת לציבור....
ודרך אגב - איזה רב הוציא הלכה שאסור לגננת להרצות בפני אבות ביום הורים. רק בפני אימהות..... כנראה שהמדובר הוא בגן דתי אבל בכל זאת.
רק למה אף רב לא הוציא פסק הלכה שאסור לשכוח ילדים ברכב?
לצפיה ב-'אף רב לא הוציא פסק הלכה נגד שיכחת ילדים ברכב'
אף רב לא הוציא פסק הלכה נגד שיכחת ילדים ברכב
17/07/2013 | 13:13
27
בדיוק מהסיבה שעשרת הדיברות שוברו, ובמקומן נכתבו עשרת דיברות קלות מאוד:
הציבור לא יציית לפסק כזה ולא לחוק כזה.

אז מה לעשות ? לעשות=
א. צריך להתחיל להעמיד לדין את ההורים לדין בגין "גרימת מוות ברשלנות פלילית"
ב. צריך במיידי , כבר אתמול, לתקן תקנה בתקנות התעבורה המחייב התקנת אמצעי שמשרד התחבורה יקבע כיעיל (ולא להטיל את האחריות על הגננת, זה מרושע. ומה אם נסעו לקניון ולא לגן? או סתם לטייל?)
ג. צריך להוציא במשטרה "גליון-פעולה" (הוראה לביצוע יומ-יומי) להשגיח בנושא הזה.
ד. הממשל המקומי חייב להפעיל את הפקחים לסרוק בחניוני רכב לגלות מצבים כאלו.
לצפיה ב-'יום 9 באב יום שבו יושבות משפחות שבעה'
יום 9 באב יום שבו יושבות משפחות שבעה
16/07/2013 | 08:11
20
29
על תנוקות רכות שנפטרו על לא עוול בכפם.
אמת שהאבות סוסלים ומתענים עד סוף חייהם.
וכולם אומרים לי זה לא יקרה .אבל רואים שזה קורה
למשפחות נורמטיבים .למי שצם שיהיה צום קל.
לצפיה ב-'בוקר טוב = צריך לחוקק חוק ולאכוף אותו'
בוקר טוב = צריך לחוקק חוק ולאכוף אותו
16/07/2013 | 08:18
1
30
לכל מי שיש ברכבו כסא לתינוקות וילדים קטנים
שיהיו בו כל המכשירים החדשים שראינו בטלוויזיה
המתריעים על כך שיש תינוק נטוש ברכב.
כמו שמקפידים לעשות דוחו"ת לשאר העבירות,
השוטרים יתפנו קצת גם לבדוק את הרכבים
האלה כדי למנוע ממעשים אלה שיחזרו על
עצמם לעתים כה קרובות.

יום נעים
אפי
לצפיה ב-'מה ששיגע אותי אלו ההמלצות.'
מה ששיגע אותי אלו ההמלצות.
16/07/2013 | 12:02
24
אם יש תינוק ברכב שימו לידו את האייפון. אותו בטח לא תשכחו.

מזעזע לחשוב שהאייפון חשוב מהילד......
אני לא מאמין למקרא עיניי.....
לצפיה ב-'בוקר עצוב ובלתי ניתפס'
בוקר עצוב ובלתי ניתפס
16/07/2013 | 09:36
17
26
רק שאלה של זמן מתי זה יקרה שוב - כי אף אחד לא לומד לקח.

האם ביקרת  לאחרונה בפריז?? לאחר הסרטון הזה תחשבו שוב
האם תרצו לבקר שם....

http://downloads.cbn.com/cbnnewsplayer/cbnplayer.s...
לצפיה ב-'אני לא הייתי בצרפת אבל לפני 14שנה'
אני לא הייתי בצרפת אבל לפני 14שנה
16/07/2013 | 10:39
3
28
הייתי בלונדון וגם שם היא מוצפת במהגרים
מכל הארצות האיסלם....
לצפיה ב-'בלונדון זה התחיל'
בלונדון זה התחיל
16/07/2013 | 10:46
28
כשכל הפקיסטנים וההודים הציפו אותה.
יש בלונדון רובעים שלמים, אפילו תיירותיים
שנשלטים ע"י פקיסטנים... איזור נוטינג היל ופורטו בלו...
לצפיה ב-'אז מה הפלא שהאיחוד האירופאי'
אז מה הפלא שהאיחוד האירופאי
16/07/2013 | 10:48
1
23
מקבל החלטה שההתנחלויות אינם יותר חלק ממדינת ישראל...
לצפיה ב-'הייתי בפריס לפני מספר'
הייתי בפריס לפני מספר
16/07/2013 | 11:00
26
שנים ולאחרונה באיטליה ואנגליה. מוצפות מהגרים. באיטליה בלט דבר אחד - כל מקום שהיו בו מהגרים. בעיקר הודים - היה מזוהם. מקומות של איטלקים - היו נקיים.
לצפיה ב-'זה לא חדש: אירופה נכבשה ע"י המוסלמים'
זה לא חדש: אירופה נכבשה ע"י המוסלמים
16/07/2013 | 12:28
1
27
כל הזמן הם הניפו שלטים שאמרו:"האיסלם ישלוט בעולם" והאירופאים הזחוחים לא הבינו שהם מתכוונים ברצינות, וכעת 70.000.000 שבעים מליון מוסלמים כבשו את אירופה (רבע מפריז, רבע מאמסטרדם,חמישית מלונדון, חמישית מברלין הם בשליטה מוסלמית).
חבר הפרלמנט ההולנדי חירט וילדס צועק את זה 10 שנים, צחקו עליו ואירופה נרדמה בשמירה.
לצפיה ב-'גם אצלנו מי שבשלטון אטום ולא מבין'
גם אצלנו מי שבשלטון אטום ולא מבין
16/07/2013 | 12:36
24
זה שהדתיים מתכוונים להשליט את ההלכה במדינה, הם מתכוונים ברצינות, אבל החילוניים בשלטון לא מבינים זאת, ולא רוצים לשמוע ומנחיתים עלינו עוד ועוד בעיות של חרדים למינייהם, בטלנים יושבי ישיבות שלא מכירים במדינת ישראל.
אם אמנם תשלוט כאן מדינת הלכה, המדינה תיכבש על ידי ארצות ערב תוך 10 שנים ותושמד.
העיקר שהמקלל עובדיה ימנה לראש ממשלה את בנו השלישי.....

רק אל תשכחו שחסה גורמת לאוטיזם כי לשניהם בגימטריה 73 - אז אוסרים על אכילת חסה (כן, ב-2013)
גם האינטרנט עוצר את הגשמים ועוצר את הברכה, זה כתוב, כי אינטרנט מביא לסרטן כי שניהם בגימטריה 312. אז אסור להשתמש באינטרנט. (כן, ב-2013)
ואל תשכחו ש-"יתד נאמן" בגימטריה "טינופת" , אז להחרים את העיתון...(כן, ב-2013)
אבל לפי התורה מותר למכור את בתך לשיפחה....

ואלו רוצים לנהל מדינה......
לצפיה ב-' אני די מרוצה ממה שקורא '
אני די מרוצה ממה שקורא
16/07/2013 | 12:48
10
27
בצרפת , זה לא רק שם , זה בכל אירופה וגם סקנדינביה, פשוט מגיע להם על שיתוף הפעולה שלהם עם הנאצים !!!
לצפיה ב-'זה נכון, אבל בסוף זה משליך עלינו גם.....'
זה נכון, אבל בסוף זה משליך עלינו גם.....
16/07/2013 | 13:20
21
לצפיה ב-'לאה, כשהמוסלמים יחדרו להנהגה האירופאית'
לאה, כשהמוסלמים יחדרו להנהגה האירופאית
16/07/2013 | 13:53
8
24
(כי האנטישמים כבר חדרו...) אז זה ישפיע מאד עלינו!!

כעת עוד יש לנו אהדה בממשלות כמו גרמניה, צרפת, איטליה...
אבל לא לזמן רב!!
לצפיה ב-'אירופה מוצפת עובדים זרים כי האירופים לא'
אירופה מוצפת עובדים זרים כי האירופים לא
16/07/2013 | 15:29
7
25
רוצים לעשות את כל העבודות השחורות וגם אצלנו בדיוק אותו דבר . עד 1967 היהודים הישראלים עשו את כל עבודות השחורות והמלוכלכות בבנין, בחקלאות, במסעדות וכד' אחרי המלחמה באו הפלשתינים והישראלים הפסיקו לעשות את כל העבודות האלה לאחר האינתיפדות הביאו פועלים זרים מחו"ל כי הישראלים כבר התרגלו לא לעבוד... אז אין לנו אלא ללין רק על עצמנו. וכך גם לאירופים.
לצפיה ב-'היום כמעט כל מסעדה ש "מכבדת את עצמה" מעסיקה'
היום כמעט כל מסעדה ש "מכבדת את עצמה" מעסיקה
16/07/2013 | 21:06
6
21
שוטף כלים ומכין סלט סודני תמורת גרושים.
אלה אחת הנקודות הקריטיות בשרשרת המזון במסעדה - הם מתקבלים לעבודה ללא כל בדיקה רפואית למרות שעל פי הפירסומים 55% מהם נושאים מחלות כגון שחפת.
פרופסור קרסו התריעה על כך אך אף אחד לא עושה כלום.
אין לי בעיה שיעסיקו אותם לאחר בדיקות אבל אף אחד לא עושה זאת ומשרד הבריאות לא עושה דבר.
ההוכחה שהם "סכנה בריאותית" היא שיש בתי חולים שלא מקבלים אותם לאישפוז ואו יש להם כניסה מיוחדת ומבודדת לטיפולים.
אני אישית לא חוזר למסעדה שמעסיקה אותם ודואג להודיע על כך לבעל המסעדה.

http://www.youtube.com/watch?v=cgNIdsofgZA
לצפיה ב-' אודי, לכן אנחנו נמנעים מללכת'
אודי, לכן אנחנו נמנעים מללכת
16/07/2013 | 21:51
1
18
למסעדות , אני אישית בכלל לא אוהבת אוכל של מסעדות, ולא קונה אוכל מוכן, כי היום כל כך קל לבשל,
כשיש איזה יום הולדת או דומה לו במשפחה  ומזמינים למסעדה, אנחנו הולכים למסעדה שהיא ברמה ושם לא מעסיקים סודנים !(אני מקווה שאני צודקת)
לצפיה ב-' בדיוק בשבוע כתבתי לכם על לימון '
בדיוק בשבוע כתבתי לכם על לימון
16/07/2013 | 22:20
45
עם מים, תראו איזה כתבה לעינין

היתרונות הבריאותיים של שתיית מים עם לימון

שתיית מים חמים או פושרים עם לימון מעולה למערכת העיכול, מסייעת לדיאטה ואף טובה לעור. בכתבה זו נדבר על היתרונות הבריאותיים של שתיית מים עם לימון.  

אגוגו-מגזין בריאות| Agogo | פורסם 18/4/13

תיאור: מים חמים או פושרים עם לימון

מים חמים או פושרים עם לימון

1.טוב לעיכול

הלימון עשוי לסייע במספר רב של בעיות בעיכול כשהוא משולב עם מים חמים, בעיות כמו בחילה, צרבת או טפילים. הלימון מסייע למעיים בתהליך סילוק הפסולת, ובין השאר למנוע עצירות. הלימון מתפקד כחומר לניקוי הכבד, ובכך מסייע לו בייצור המרה הנחוצה לתהליך העיכול. הלימון מפחית את כמות ייצור הליחה בגוף ועוזר להמיס אבנים בכיס המרה.

2.מעולה לעור

הלימון הוא חומר מחטא טבעי, היכול לקחת חלק בטיפול בבעיות בעור. הלימון עשיר בוויטמין C, אשר בין השאר אחראי על מראה ובריאות העור שלנו ויכול לסייע בצימצום קמטים וכתמים על העור. אפשר להשתמש בלימון ממש על פני העור בכדי לצמצם נזקי צלקות.

3.טוב לשיניים

מי לימון טובים גם מבחינה דנטלית. שימוש במי לימון על שיניים כואבות עשוי להקל על הכאבים. שימוש במי לימון על החניכיים יכול להפסיק דימום בהם. אך כמו כן, הלימון עשוי לגרום נזק מסויים לשכבת האמייל בשיניים, לכן יש להשתמש במידתיות.

4.מרפא זיהומי גרון

הלימון עוזר לנו בטיפול בזיהומי גרון, כמו למשל גרון כואב. פשוט סחטו חצי לימון עם חצי כוס מים וגרגרו לעיתים תכופות וכאב הגרון יעלם במהרה.

5.מעולה לדיאטה

אחד מהדברים היותר טובים במי לימון הוא בכך שהם גורמים לנו להרזות יותר מהר. אחת הסיבות לכך הוא שהלימון מלא בסיבי פקטין הגורמים לנו תחושת שובע לאורך זמן רב יותר. אז פשוט ערבבו לימון עם מים פושרים ודבש, הדבר עשוי לסייע ולהקל עליכם את הדיאטה.

6.שולט על לחץ דם גבוה

מי לימון מסייעים בשליטה על לחץ דם גבוה, סחרורות, בחילות וכמו כן מקנים שלווה ורוגע לכל הגוף. מים עם לימון נמצאו כמסייעים בהפגת לחץ ודיכאון.

7.מפחית חום

מים עם לימון עשוים לסייע לאדם הסובל מהתקררות או שפעת. כנראה הדבר נגרם כתוצאה מהגברת הזיעה כתוצאה מצריכת הלימון.

בנוסף לכך

מים עם לימון הם מקור מעולה לנוגדי חימצון, המונעים התפתחות של רדיקלים חופשיים בגופנו. כמו כן מים עם לימון יכולים לעזור לנו בטיפול בהאנגובר. מים עם לימון הם חסרי קלוריות ממש כמו מים רגילים, אבל הם טעימים יותר, מסייעים באיזון רמת הסוכר בדם, מזרזים את חילוף החומרים בגוף ומנקים לנו את העור. שווה לנסות.

הוראות שימוש: פשוט סחטו חתיכת לימון, כשמינית לימון לכוס עם מים חמים או פושרים.

לצפיה ב-'רק להזכיר בקשר למסתננים'
רק להזכיר בקשר למסתננים
16/07/2013 | 22:35
3
25
החוק הפלילי אומר במפורש - שהעסקתם, סיוע להם, הסעתם, מתן דיור וכו - מהווים עבירה מסוג פשע שעונשו 5 שנות מאסר ועד 15 שנות מאסר למי שזו לו לא פעם ראשונה.....
לכן גם כל מי שקורא לסייע להם, עובר עבירה של הסתה לביצוע עבירה מסוג פשע.
לצפיה ב-'אכלתי הערב במסעדה סוזאנה'
אכלתי הערב במסעדה סוזאנה
16/07/2013 | 23:07
2
30
בסוזאן דלאל. הזמנתי את נכדתי ובתי לכבוד סיום י"ב. האוכל היה טעים מאד. לא נכנסתי למטבח לראות מי הטבח.
מופע המחול של אוהד נהרין "החור" היה מרתק ומיוחד במינו. מומלץ.
שפירא אני מזכירה לך שכל חסידי אומות העולם עברו על החוק של ארצותיהם.
לילה טוב.
לצפיה ב-'אפילו לא אגיב להשוואה הזו !!!'
אפילו לא אגיב להשוואה הזו !!!
16/07/2013 | 23:10
1
20
לצפיה ב-'לא נעים,אבל אני די מרוצה ממה שקורה שם'
לא נעים,אבל אני די מרוצה ממה שקורה שם
21/07/2013 | 22:14
6
לצפיה ב-'שוב נשכחה תינוקת בת שנה וחצי באוטו סגור'
שוב נשכחה תינוקת בת שנה וחצי באוטו סגור
15/07/2013 | 14:00
7
21
הפרמדיקים עובדים עלייה ברגע זה !

מה יהייה הסוף?
לצפיה ב-'אם אחסר לכם זה לא כי ברחתי, זה בגלל'
אם אחסר לכם זה לא כי ברחתי, זה בגלל
15/07/2013 | 14:02
2
29
שנסענו לטייל בגאורגיה.

תשמרו על עצמכם.
לצפיה ב-'תבלי בנעימים'
תבלי בנעימים
15/07/2013 | 17:04
1
19
לא לקרוא עיתון ולא לראות טלויזיה, תתנתקו, ויהיה לכם טיול בכיף.
בת אחותה של אשתי נשואה לגרוזיני ונסעו היום לטיול שורשים.
לצפיה ב-'תודה רבה שפירא'
תודה רבה שפירא
15/07/2013 | 23:00
11
לצפיה ב-'לא יאומן אבל זה אמת'
לא יאומן אבל זה אמת
15/07/2013 | 15:24
3
25

פעוטה נשכחה ברכב; מצבה אנוש
יממה לאחר שתינוקת כבת חצי שנה נפטרה, לאחר שהושארה ברכב ביישוב שילה, מקרה דומה. פעוטה בת שנה וחצי נשכחה במשך שעות ברכב ביישוב דולב בבנימין. מחקירה ראשונית עולה שהיא נשכחה ככל הנראה על-ידי אביה (איתמר פליישמן)
לצפיה ב-'עד שאנשים לא יקלטו שמדובר ברצח, ימשיכו לזלזל'
עד שאנשים לא יקלטו שמדובר ברצח, ימשיכו לזלזל
15/07/2013 | 17:05
2
25
כל כך מרחמים על ההורים, ואין מי שישלם עבור התינוק שנרצח בידי הוריו על לא עוול בכפו.
לצפיה ב-'כדי להרתיע.שיכנס לראש ולמוח שילד זה לא אייפון'
כדי להרתיע.שיכנס לראש ולמוח שילד זה לא אייפון
20/07/2013 | 12:05
1
7
לצפיה ב-'דווקא זו הבעיה'
דווקא זו הבעיה
20/07/2013 | 12:43
9
מזעזע לשמוע שממליצים לשים את האייפון ליד התינוק, כי את האייפון בוודאות לא ישכחו באוטו......
יותר הזוי מזה כבר לא יכול להיות.
לצפיה ב-'שוב נשכח תינוק ברכב במשך 7 שעות'
שוב נשכח תינוק ברכב במשך 7 שעות
14/07/2013 | 17:19
3
17
ולא היה אלא לקבע את מות.....מה יהיה הסוף
שמזלזלים כך בחיי אדם.....
לצפיה ב-'ממה עשויים האנשים האלה ????'
ממה עשויים האנשים האלה ????
14/07/2013 | 17:49
16
האם לימוד התורה  מטריף את דעתם עד שהם מבשלים
את הילדים במכוניות??? 7 שעות ברכב נעול???
ובכל השעות האלה לא ניזכר בו????
לצפיה ב-'"מי שמרחם על אכזריים, מתאכזר לחסרי ישע"'
"מי שמרחם על אכזריים, מתאכזר לחסרי ישע"
14/07/2013 | 19:18
1
14
צריך להפסיק לרחם על ההורים הללו, מי שברשלנות גרם למות אדם, שילך לבית סוהר למאסר עולם.
הוא יכול להצטער כמה שהוא רוצה, אבל התינוק מת, והוא לא יכול להמשיך להצטער.....
לצפיה ב-'כל הזמן יוצאים מתוך הנחה שהם נענשו מספיק'
כל הזמן יוצאים מתוך הנחה שהם נענשו מספיק
14/07/2013 | 19:43
20
לצפיה ב-'בוקר טוב ליום עצוב -לא יכולתי להרגע'
בוקר טוב ליום עצוב -לא יכולתי להרגע
15/07/2013 | 06:31
12
38
לאחר סיקור האסון בשילה.אומרים שזה יכול לקרה לכל
אחד.אחד דיבר הפון .אב שני היה עייף לאחר משמרת?
חייבים להתקין מכשיר התרעה בכל מכונית?????????????
לצפיה ב-'בוקר טוב - האם אנחנו חיים במונרכיה של רבנים?'
בוקר טוב - האם אנחנו חיים במונרכיה של רבנים?
15/07/2013 | 08:53
11
33
איך קרא שהבנים של... טובים להיות רבנים ראשיים??

מה זה מונרכיה של משפחות רבנים??

הרבנים היום יותר ויותר מקללים במקום לברך....

ציטוטים:
הרב דרוקמן: הרב עובדיה עבר כל גבול
הרב חיים דרוקמן יוצא להגנת הרב דוד סתיו על רקע המתקפה מצד הרב עובדיה יוסף, וקורא למנהיג ש"ס ללמוד את הלכות לשון הרע: "דבריו עברו כל גבול. כך דנים אדם? האם אין מדובר בדיני נפשות?"

יוסף ואחיו: בני הרב עובדיה הציגו "אחדות"
אחרי שהרב עובדיה הכריע כי הוא מעדיף את בנו יצחק על פני אברהם לתפקיד הרב הראשי, הניחו בני המשפחה את החרבות והתייצבו למופע "פיוס". בתפקיד כתונת הפסים: גלימת הראשון לציון. הרב שלום כהן, מחכמי ש"ס, קבע: הכיפות הסרוגות - עמלק

הרב אליהו ליועמ"ש: התבטאויותיי הוצאו מהקשרן
מכתב הרבנים? "אין לי דבר נגד האוכלוסייה הערבית". טענות על גזענות? רק כלפי מי שפועל נגד ישראל. הרב אליהו משיב ליועמ"ש: "האם עלי להסביר למה אני מתנגד לנישואים בין יהודים לנוכרים? האם עלי להשיב למה אני אוסר נישואים חד-מיניים?"

לצפיה ב-'סליחה, קרא=קרה'
סליחה, קרא=קרה
15/07/2013 | 09:05
4
12
לצפיה ב-'הגיע הזמן להפריד את הדת מהמדינה'
הגיע הזמן להפריד את הדת מהמדינה
15/07/2013 | 09:50
3
21
אין לרבנים הראשיים שום תפקיד מלבד לחלק כיבודים על חשבון הקופה הציבורית.
מי שזקוק לרב שיגש לרב השכונתי או העירוני ויקבל את השרות שלו. בלאו הכי הרבנים הראשיים בדורות האחרונים הם לא דמויות כל כך רוחניות ומשרות השראה. צריך לחץ ציבורי. אבל כל זמן שלפיד הוא אח בל ייפרד של בנט זה לא יקרה ואפילו לא יישמע.
לצפיה ב-'באשר לאסונות של שכחת ילדים ברכבים'
באשר לאסונות של שכחת ילדים ברכבים
15/07/2013 | 09:52
2
26
מעניין שנהג ששכח ילד ברכב קיבל (אם איני טועה) קנס ומאסר. אבל הורים ששכחו את תינוקותיהם ברכב לא קבלו כלום "כי הם כבר נענשו". מה דעתכם על זה? אני לא יכולה לשפוט אף אחד מהם בבחינת "עד שתגיע למקומו" והלואי ולא אגיע לעולם.
לצפיה ב-'התגובה הסלחנית לא גורמת להרתעה'
התגובה הסלחנית לא גורמת להרתעה
15/07/2013 | 10:29
1
27
צריך להעמיד את ההורים לדין בגין גרימת מוות ברשלנות.
זה שהם מצטערים צער רב על מות הילד, לא נוגע בעומק הבעיה, כי הוא מת והם ממשיכים בשגרת החיים, ולא משנה כמה הם מתאבלים עליו, הם הרגו אותו תוך זילזול בחיי אדם.
להזכיר כלל ידוע: מי שמרחם על אכזריים, מתאכזר לחסרי ישע.
לצפיה ב-'לא נעים להודות,אבל המכנה המשותף לרוב המקרים'
לא נעים להודות,אבל המכנה המשותף לרוב המקרים
15/07/2013 | 11:12
27
הוא גברים השוכחים את ילדם ברכב.
נדיר שזה קורה לאמא [למרות שהיו מיקרים שאמא השאירה ילד לטבוע בבריכה\גיגית].
אני קורא לאמהות אל תפקירו את ילדכם בידי הבעל במיוחד אם ידוע שהוא מפוזר.
ואם אין ברירה,לנדנד בטלפון ולברר שהכל תקין.
[יסלחו לי הגברים - הם יותר מתאימים לצוד [לפרנס].
לצפיה ב-'זה רק רמז למה שיקרה אם תהיה פה מדינת הלכה'
זה רק רמז למה שיקרה אם תהיה פה מדינת הלכה
15/07/2013 | 10:26
4
33
הערבים לא צריכים לעשות שום דבר, את חורבן בית שלישי יביאו החרדים על עצמם.
ושיקחו בתור מנהיג את לוי שדיבר היום בטלויזיה נגד המדינה.
לצפיה ב-'לא בטוח שיודעים לצוד...'
לא בטוח שיודעים לצוד...
15/07/2013 | 12:11
3
24
ברוב המשפחות הדפוקות, 99.9% מהמקרים הבעל "נכה" והאשה גם מפרנסת וגם עובדת בבית.
לצפיה ב-'יממה לאחר האסון שוב נשכחה תינוקת '
יממה לאחר האסון שוב נשכחה תינוקת
15/07/2013 | 15:19
1
20
בישוב דולב שוב נשכחה תינוקת ע"י אביה .מצבה אנוש.
לצפיה ב-'אלוהים נתן ואלהים לקח'
אלוהים נתן ואלהים לקח
15/07/2013 | 20:08
18
למה זה קורה בעיקר אצל חובשי הכיפות ומנשקי המזוזות ?
האמונה באלהים \ בורא עולם משבש את דעתם ?
לצפיה ב-'לא רק אני חושב שהגברים "דפוקים" בראש'
לא רק אני חושב שהגברים "דפוקים" בראש
16/07/2013 | 01:28
19
לצפיה ב-'יוסף עובדיה נחקר גם על '
יוסף עובדיה נחקר גם על
15/07/2013 | 16:26
23
כך שכפה על עסקים לקבל את הכשרות של בית אביו. אבל אצלם זה מותר.....

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום דיני עבודה ופנסיה
יוסי הרשקוביץ ושות', משרד עורכי דין
יוסי הרשקוביץ ושות'
יהל - ייעוץ, הכוונה וטיפול למשפחה והגיל השלישי
יהל - ייעוץ וטיפול

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה