לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

לצפיה ב-'שלג בדימונה.בן שמן עם שלג דבר כזה'
שלג בדימונה.בן שמן עם שלג דבר כזה
10/01/2013 | 06:44
12
30
לא היה כבר יובלות.צאחלת לכולם יום כייף עם משחקי השלג.
אני בבית לא יוצאת לחפש את השלג.
לצפיה ב-'השלג האחרון שירד בדימונה היה ב-2001'
השלג האחרון שירד בדימונה היה ב-2001
10/01/2013 | 07:27
26
הוא נערם לגובה שלך 15 ס"מ
לצפיה ב-'בוקר לבן שלג כבד יורד עגשיו.'
בוקר לבן שלג כבד יורד עגשיו.
10/01/2013 | 09:00
10
29
לצפיה ב-'עכשיו סליחה'
עכשיו סליחה
10/01/2013 | 09:04
9
27
לצפיה ב-'מקנאה בכם ...............'
מקנאה בכם ...............
10/01/2013 | 10:18
8
13
לצפיה ב-'איזה יופי השלג! מוזר שאני כאן '
איזה יופי השלג! מוזר שאני כאן
10/01/2013 | 10:20
7
19
בישראל ויורד שלג כבד, והייתי בלונדון בחג המולד  והיה יבש כמעט לגמרי!
לצפיה ב-'ברומניה,היו אומרים שקריסמס בלי שלג,זה לא חג'
ברומניה,היו אומרים שקריסמס בלי שלג,זה לא חג
10/01/2013 | 10:56
6
16
בוקר טוב,שמעתי שב1950 היה שלג בכל חיפה.
בוקר טוב לכולם.
לצפיה ב-'בשנת 1950 היה שלג בתל אביב!'
בשנת 1950 היה שלג בתל אביב!
10/01/2013 | 11:04
5
16
זו היתה האטרקציה של אותה שנה. כי תל אביב לא רגילה לשלג.
היום קר מאד. הגשם יורד לסירוגין. הבטיחו הקלות בגשם. נחיה ונראה.
יום טוב.
לצפיה ב-'הסתובבתי בחוץ כעת, מזג האויר בסדר'
הסתובבתי בחוץ כעת, מזג האויר בסדר
10/01/2013 | 14:58
1
29
בשנת 1950 זכורה כשנה של שלג בכל הארץ. כמדומני שסיפרתי על הטראומה שעברתי כשהלכתי מגן הילדים הביתה בשלג שגובהו לפחות חצי מטר יותר ממני.
אני מצרף פוטומונטאז' בתמונה שלי מאז על רקע השלג בשיכון עולים בטבעון.
לצפיה ב-'היתה ילד חמוד))))))'
היתה ילד חמוד))))))
10/01/2013 | 15:04
11
לצפיה ב-'אני היגעתי ארצה ב1951,גם בחיפה קר...'
אני היגעתי ארצה ב1951,גם בחיפה קר...
10/01/2013 | 14:59
16
לכולם חיבוק ממני
לצפיה ב-'אני היגעתי ארצה ב1951,גם בחיפה קר...'
אני היגעתי ארצה ב1951,גם בחיפה קר...
10/01/2013 | 15:03
1
12
לכולם חיבוק ממני
לצפיה ב-'emmy-בהנחה שעלית מהונגריה (או אפילו רומניה)'
emmy-בהנחה שעלית מהונגריה (או אפילו רומניה)
14/01/2013 | 11:53
3
איך נתנו לכם לצאת ב-1951?
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2013 | 18:06
4
|קלפי|מערכת הבחירות נכנסת לישורת האחרונה שלה, ובין אם החלטתם כבר במי אתם בוחרים או שאתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים לפורום החדש של מפלגת "ארץ חדשה"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|סיוע| חליתם? נפצעתם? חושבים שלא קיבלתם את טיפול כהלכה? פורום רשלנות רפואית נפתח מחדש ואתם מוזמנים לבוא ולהתייעץ.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'סוקר טוב ליום סוער.שטפונות והצפות ב כל הארץ'
סוקר טוב ליום סוער.שטפונות והצפות ב כל הארץ
09/01/2013 | 07:09
11
24
מקווה שלא יהיו נפגעים.שלג החל לרדת בצפון.אנשים ללא חשמל שעות
ויש משוגעים ליצאו לשוט על איילון באבובים.לא חושבים על התוצאות.
אני סוגרת למשך  היום  את המחשב בגללהניתוקים למרות שיש לי
מגן ברקים.נקווה שיעבור היום בשלום.
לצפיה ב-'9-1-2013 חצי שנה בראשון. מבין ומעריך את איכות'
9-1-2013 חצי שנה בראשון. מבין ומעריך את איכות
09/01/2013 | 08:19
10
17
החיים בערד. אכן קר שם מאוד-וללא חימום גם בלילה הבית בבוקר כמו מקרר. אבל במדבר יהודה אין כמעט גשם. לעומת זה בגילנו המתקדם- כל בעיה רפואית מעל לשפעת זה היה אומר נסיעה לבאר שבע-הלוך וחזור 100 ק"מ.
7 ליטר דלק כפול 7.30 שקלים. גם טופס 17 26שעולה  שקלים בהמרפאה המרכזית בראשון לא צריכים.דירת הקרקע  ששכרנו נמצאת 100 מטר ממרפאת הכללית..וזה יצא במקרה. ולנו אין מדרגות לעלות הביתה.
המכולת 80 מטר מהבית.רק הלחות בקיץ היתה נוראית כי הגענו בתחילת יולי. השנה אתקין מזגן לחדר שינה ללילה- בנוסף למיזוג המרכזי שזולל חשמל. המיזוג לבדו מוציא מהכיס 300 שקלים בחודש. נאלצנו להחליף מכונית כי הגדולה לא נכנסה- לחנייה. הוספנו 28 אלף. [מהכסף של הילדים..איך שאומר יענקלה]  אז-יום שמח ובריאות לכולם. שיהיה לכם רק טוב איך שהבת שלי אומרת.
לצפיה ב-'לילה סוער עבר עלינו. הים עולה ועולה'
לילה סוער עבר עלינו. הים עולה ועולה
09/01/2013 | 08:57
9
26
והוא חום-אפור. כנראה מהסחף שגם מלכלך את החוף. החוף נקי מאנשים אפילו הגולשים לא הגיעו.
יום טוב.
לצפיה ב-'להיות בגיל הפנסיה לא תמיד חגיגה'
להיות בגיל הפנסיה לא תמיד חגיגה
09/01/2013 | 11:46
8
32
אך תמיד יש גם טוב.
אני כבר שלושה ימים ספונה בביתי מול תנור המחמם
בחום נעים (לא אוהבת מזגן כמעט ולא מדליקה)
בלילה, סדין חשמלי, שמיכת פוך, וכל שעה משעות
היום מעורבת בעונג.

אפי
לצפיה ב-'הייתי חייבת לפצל בין התגובות '
הייתי חייבת לפצל בין התגובות
09/01/2013 | 11:48
7
33
המחשבה על אותם אנשים אשר בתיהם הוצפו
על אותם אנשים שאין להם כסף לחמם את הבית
על אותם אנשים הצריכים לעבוד בחוץ בימים אלה,
על אותם חיילים השומרים עלינו בקור אימים.
לבי לבי עליהם.

אפי
לצפיה ב-'צדקו זקנינו'
צדקו זקנינו
09/01/2013 | 12:58
6
22
תמיד אמרו לנו:"בן אדם חייב מקצוע ביד".

כל אלו עם ה-"לופטגשפטן" סובלים מאוחר יותר אלא אם הם עילויים גדולים במסחר, וכאלו יש בודדים.
מי שלא דאג לעצמו, סובל בזקנתו ורוב האשמה עליו. (רוב, כיוון שיש מקרים של כח עליון שאנשים לא אשמים בו, אבל הם יחסית מעטים מאוד).

כולנו היינו חיילים והתנאים פעם היו קשים הרבה יותר, אבל כשצעירים יש חסינות גופנית ונפשית חזקה ועוברים גם זאת.

פעם מישהו אמר ש-"הזיקנה ארורה".
כללית זה נכון כיוון שמתבגרים סופגים כל מיני מחלות ומוגבלויות, אבל מאידך, יש יותר זמן לעיסוק בדברים אחרים, יש לרוב גם יותר כסף, ואפשר בין לבין לחיות חיים טובים יותר, כאשר לכולנו ברור שלחיים צעירים אין תחליף, אבל גם בזיקנה אפשר למצות את החיים לא רע, בעיקר כשאנחנו יודעים שכל העסק הזה ייגמר לא טוב......
לצפיה ב-'הזיקנה שבריאים היא טובה אבל ברגע'
הזיקנה שבריאים היא טובה אבל ברגע
09/01/2013 | 16:09
5
20
שיש מחלות שהופיעו  ב דיוק בבזמן יציאה לפנסיה שיש כבר פנאי
זה כבר לא תענוג.רוב השהות היא ב קופת חולים וטיפולים.ותאמין
שאין לנו כסף לתענוגות.למי שיש אני מאחלת בריאות והנאה.
לצפיה ב-' עמיקם, אתה גר קרוב '
עמיקם, אתה גר קרוב
09/01/2013 | 17:18
19
לרח' פנסקר בראשון ??. שם הסניף המרכזי !
לצפיה ב-'כמו בשיר:"יש לי חבר, יש לי אח..."'
כמו בשיר:"יש לי חבר, יש לי אח..."
09/01/2013 | 18:12
3
16
יש לי חבר ששמו תשובה.
הוא היה נהג זחל"מ ואני מפקד טנק.
בכל המלחמות הוא דאג להיות בסביבתי, בערב הוא עם הצוות התארחו לנו לחברה, אני בישלתי מטעמים והם דאגו לכלב (מערכת גז לבישול) ולפרודוקטים, ובלילה חנה מתחת לתא 9 של הצריח שהוא ידע שאני ישן עליו, כי אם אפול, שאפול עליו.
בזמן ההפצצות הוא היה נצמד עם הזחל"מ לטנק להתגונן, נהג לדווח לי על הימצאות "חירי-בירי" (חיילי אוייב) באיזור שאולי אני לא רואה מהצריח, באמצעות "הטלפון האחורי" שבטנק , וכך התנהלנו בכל המלחמות.

פעמים רבות הוא ניסה לשכנע אותי לבוא לעבוד איתו כי הוא כל היום רץ רץ ועושה כסף, אבל לא עזבתי את המשטרה ואת התפקיד שלי שבו חשתי אחריות לטובת הציבור.
לפני שנים יצאתי לפנסיה מסודרת, והוא הפסיק לרוץ ולעשות כסף, וחי ממשכורת מינימום......

אז נכון, מאז יצאתי לפנסיה עברו עלי כמה אישפוזים, "זכיתי" באי אילו מחלות, אבל עם כל המגבלות והשיקולים המיוחדים, אני עוסק במלאכה של כתיבה ומחקר משלים עם הנכדים מה שהפסדתי עם הילדים (היום כשאני כותב את קורותיי וטובע בים התמונות , אני רואה כמה הפסדתי.....) , אני הולך לישון בסביבות 0200-0400 כל לילה, כי יש לי המון מה לעשות ויש בי תחושה של דחיפות, אני גם נוסע לבצע תחקירים בשטח, עוזר לחברים, וחוסך כסף וכל שנה נוסע פעם-פעמיים למחקר הגדול שלי על כרתים.

אז נכון לחלוטין שעדיפים הנעורים על פני הזיקנה, אבל אני מנסה להוציא מהמצב את המיטב.
לצפיה ב-' בדיחה המתנור טרי טרי!!'
בדיחה המתנור טרי טרי!!
09/01/2013 | 20:27
2
19
מטוס אייר-פראנס בטיסה טרנס אטלנטית מפריז לניו יורק
גבר זר היושב ליד בחורה ישראלית ומנסה ליצור עימה שיחה:"כשמדברים, הטיסה מתקצרת..." הוא אומר לה.  "אכן כן..."היא עונה לו.
"בואי נדבר על הכיבוש הישראלי האכזרי בפלסטין...", חיוך גדול נמרח על פניו...
"בסדר" היא עונה לו, "אבל לפני כן יש לי שאלה אליך..."
"קדימה" הוא אומר, ואז היא מפנה אליו את שאלתה: "פרה, סוס וכבשה רועים בשדה ומחרבנים. איך אתה מסביר, שלמרות ששלושתם אוכלי עשב, הפרה מחרבנת עיסה רכה, הסוס - גושים בדומה לכדורי טניס והכבשה כדורים קטנטנים ויבשים ?"
"...אהה... אני לא יודע..." הוא אומר בהפתעה
עכשיו הגיעה תורה של הנערה לחייך:  "אז איך אתה רוצה לדון בנושא כה מורכב כמו הכיבוש הישראלי אם אתה לא יודע לענות על שאלה כל כך פשוטה על חרא ? "
לצפיה ב-'כל הכבוד,בדיחה טובה'
כל הכבוד,בדיחה טובה
09/01/2013 | 23:05
1
12
לצפיה ב-'הכל תלוי בטיב המילוי...'
הכל תלוי בטיב המילוי...
10/01/2013 | 17:54
8
לצפיה ב-'בוקר אור לכולם ויום קר צפוי לנו'
בוקר אור לכולם ויום קר צפוי לנו
08/01/2013 | 07:12
22
23
יום שפעמיים כי טוב היום אני לא הולכת למועדון נכדי אצלינו-חולה
בקשר למולטיפוקל אני שנים איתם ומתרגלים בסופו של דבר .
בקשר לסכרת גם אני ביקרתי אצל דיאטנית ונמאס לי.כל 3-4  חדשים
עושה בדיקת דם. אתמול הראו את הנזקים של הסערה מיליוני שקלים.
לאחר גמר הסערה יסעו אלפים לראות את פלאי הגשם והמים הרבים.

לצפיה ב-'מי ראה אתמול את עובדה ולא הזיל דמעה?'
מי ראה אתמול את עובדה ולא הזיל דמעה?
08/01/2013 | 08:52
7
33
להזכירכם שכבר היה מקרה כזה, עם הילדה ברונה קרולין.
למי ששכח הנה תזכורת.

הילדה שיכולתי להיות  

פעוטות משני גברים שנטשו אותה, לא לומדת ולא עובדת, מתקיימת מקצבת מזון בסיסית. השבוע הגיעה לארץ, בהזמנת התוכנית "שישי בגאון", להיפגש עם הוריה המאמצים ולראות מקרוב כמה ארוכה יכולה להיות ידו של הגורל  

בצילומי ארכיון ישנים מחייכת הפעוטה ברונה קרולין,עטורת תלתלים ולבושה שמלות מלמלה.בחדרה המקושט שפע ספרים וצעצועים שהוריה המאמצים, בני הזוג תורג'מן, הרעיפו עליה, על הילדה שציפו לה 12 שנים. כשהתברר שהתינוקת נחטפה בברזיל לפני שנמסרה לבני הזוג בישראל,הגיעו הוריה הביולוגים ודרשו את בתם בחזרה.הם הציעו לה מה שהיה להם. לאם רוזילדה היתה סככת בטון מתפוררת ששימשה כמספרה ומגורים בפרבר עוני. לבד מברונה, הביאה לעולם עוד שישה ילדים מחמישה גברים שונים. האב לואיס וסקולנסלוס היה אלכוהוליסט אלים שחי על חשבון קצבתה של אמו הזקנה. בית המשפט העליון פסק כי יש להחזיר את הילדה להוריה בברזיל.ברונה קרולין חזרה עם הוריה הביתה. בגיל 13 ברחה מהבית. בגיל 14 הרתה וילדה את בנה הראשון. בגיל 17 וחצי היא אם חד הורית לשני ילדים משני אבות שונים שנטשו אותה, האחרון גם חטף ממנה את בנה. נכון להיום אין לה כסף, השכלה, חברים או חלומות. רק גומות החן הרכות נותרו והמבט התם. השבוע, 16 שנה לאחר שנפרדה מהוריה המאמצים בתהליך סוחט דמעות שהסעיר מדינה שלמה, חזרה ברונה לישראל ונפגשה איתם לראשונה. והיה בכי גדול, וצער נוקב, וגעגועים מרוסקים ושברי מילים. והיתה הידיעה שאת הנעשה כבר אין להשיב, ואולי כבר מאוחר מדי לכולם.ברונה הובאה לישראל בחסות ובמימון התוכנית "שישי בגאון", שיזמה את המפגש הראשון עם הוריה המאמצים. התוכנית תשודר בליל שישי בערוץ הראשון. כשירדה מהמטוס היתה לבושה ברישול, בבגדים מוזנחים. צלצול המכשירים הסלולריים הפחיד אותה, עוגיות השוקולד שצוות ההפקה הגיש לה לא ערבו לחכה. בברזיל, אמרה ליהורם גאון, היא אוכלת רק אורז, שעועית, קצת תירס וחלב.לקחו אותה לשדרת המעצבים בקניון, רכשו בגדים לה ולבנה דניאל שבא איתה, והשניים, שיכורים מקסם, ביקשו צעצועים, עגילים ואיפור ואכלו גלידה בפעם הראשונה בחייהם. וכשברונה הסתובבה על נעלי העקב החדשות שלה, חלפה לידה קבוצת נערות בנות גילה, אולי אפילו קצת יותר גדולות, ועדיין בפלטפורמה ומסטיק, סלולרי ודיבורים על בגרויות.הרעיון המרכזי היה להפגיש את ברונה עם הוריה באולפן, אבל ברגע האחרון החליטו בני הזוג תורג'מןלהיפגש עימה שלא לעיני המצלמות. בתוכנית החליטו להסתפק בראיון נרחב. וכך צעדה ברונה בערב הצילומים בבגדיה החדשים אל הבמה המוארת, מעפעפת בבהלה כמו ילדה אבודה. כששמע הקהל שבנה הראשון, בן השלוש, נולד לה בגיל 14, נאנח מתימהון. כשברונה סיפרה על הילד השני, בן השנה, פרץ בקריאת תדהמה."יש לך איזה חלום להגשים? ", שאל אותה גאון. ברונה משכה בכתפיה. "אולי עוד ילד? ", זרק באכזריות מישהו מהקהל. והיא, שלא הבינה את דבריו, השיבה באמצעות המתורגמן: "לתת לילדים שלי בית טוב יותר ממה שהיה לי. ואולי להישאר כאן".  

אשליית הבית

ברונה אפרסינדה וסקונסלוס נולדה ביוני86' בעיר קוריטיבה שבדרום ברזיל. כשהיתה בת ארבעה חודשים נחטפה מביתה של המטפלת, נשלחה לישראל ונמסרה לאימוץ לסימון ויעקב תורג' מן, תושבי לוד. כשהובאה לארץ ניתן לה השם קרולין. סימון ויעקב, שלא ידעו שהתינוקת נחטפה, אימצו אותה כחוק. היא גוירה ונרשמה כיהודייה. רק מאוחר יותר התברר כי תעודת האימוץ שקיבלו בני הזוג היתה מזויפת, וכי הילדה נחטפה ונמכרה לרשת נוכלים בינלאומית.בשנת88', במהלך תחקיר של תוכנית הטלוויזיה הבריטית "דוח קוק", שעסק בחטיפות ילדים ממדינות העולם השלישי, נודע להוריה הביולוגים של ברונה כי בתם נמצאת בישראל. רוזילדה גונזלס ולואיס אמריקו וסקונסלוס הגיעו לישראל ביחד עם צוות הטלוויזיה כדי להשיב לעצמם את בתם לעיני המצלמות. כולם המתינו ברחוב לסימון ולקרולין בת השנתיים ששבו הביתה מהגן. מגיש התוכנית, רוג' ר קוק, פנה אל סימון בעזרת מתורגמן, ושאל אותה אם היא יודעת שהילדה הקטנה שלה חטופה ומיד הציג לפניה את רוזילדה.משפחת תורג'מן מיהרה לעתור לבג"ץ וזה הורה על בדיקת רקמות. ממצאי הבדיקה הוכיחו שטענות המשפחה הברזילאית נכונות. בתום דיונים שנמשכו כחודשיים פסקו שופטי בית המשפט העליון שברונה תימסר להוריה הביולוגים ותשוב עימם לברזיל. כדי להקל על הפרידה סוכם ששני זוגות ההורים יתאכסנו במלון הילטון בירושלים ביחד עם הילדה, וייפרדו ממנה בהדרגה, לאורך עשרה ימים, בליווי עובדת סוציאלית ופסיכולוג.בצילומי הטלוויזיה של אותה תקופה מוצגים רוזילדה ולואיס כהורים מסורים. בני הזוג תורג' מן העדיפו להסתגר ולא להיחשף לתקשורת.בברזיל הפכו ברונה והוריה לגיבורים לאומיים. הם התקבלו בריו דה ז' נרו על ידי המון נלהב ונלקחו מיד למסע הופעות עטור רגשות פטריוטיים, שהובל בידי תקשורת סנסציונית ופוליטיקאים שרצו כותרות. אלא שהקסם התפוגג במהירות. על ברונה ואמה הורעפו הבטחות לעזרה שהתגלו לאחר מכן כריקות מתוכן. מושל פארנה הצטלם כשהוא מעניק צ'ק נאה לברונה, אך הכסף לא ניתן לה מעולם. העירייה הודיעה שהיא מעניקה להם בית חדש, אך התברר שעליהם לשלם תמורתו. ובית ספר שהבטיח לברונה לימודים חינם נסוג מהבטחתו מיד כשהחלה לבקר בו.עבר זמן קצר ולארץ הגיעו שמועות כי הוריה של ברונה אינם חיים יחד וכי החזית המאוחדת שהציגו היתה אחיזת עיניים בלבד. גם התחקיר הבריטי התברר כמפוברק בחלקו. כך למשל, כדי להשיג את אפקט הדמעות בעיניה של רוזילדה, השתמשו בטיפות עיניים. לאט לאט התגלו עוד בקיעים. צלם מקומי שסיקר את חגיגות השמחה בברזיל סיפר כיצד הפצירה רוזילדה בעיתונאים שלא לגלות לישראלים כי היא ולואיס כבר חיו בנפרד זמן רב לפני שנסעו לישראל להחזיר את ברונה, ושהיא נושאת ברחמה את ילדו של גבר אחר. כל הפרטים הללו העצימו את הטרגדיה, אבל לא שינו דבר. ברונה כבר לא היתה בישראל.  

הייתי בושה גדולה

מיד כשהגיעו לברזיל לקחה רוזילדה את המזכרות שהעניקו לברונה הוריה המאמצים, תיק ובובה, אלבום תמונות ומכתבים רטובים מדמעות, ושרפה אותן. "אמא לא רצתה שיישאר לי שום זיכרון מישראל", אומרת ברונה. "היא חשבה שהכי נכון יהיה שאשכח הכל, שאתחיל מההתחלה, וכך לא יהיה לי לאן להתגעגע. אז שכחתי. בכל זאת הייתי קטנה. אבל מהסיפור עצמו לא יכולתי לברוח. בעיר מגורי הפכו אותי לסמל. כל הזמן הציקו לי. אמרו שחטפו אותי, הצביעו עלי ברחוב ולחשו שאמא שלי מכרה אותי לחוטפים כדי להרוויח כסף. אפילו המורים בבית הספר רמזו שלאמא היה חלק בחטיפה."אבל אני לא האמנתי. הייתי שמה את הידיים על האוזניים וצועקת. לא רציתי לדעת. רציתי לשכוח. אבל אנשים ידעו עלי יותר משידעתי על עצמי. בשלב מסוים החלטתי ליצור קשר עם סימון ויעקב ולברר איתם מה באמת קרה. אבל לא היה  

לצפיה ב-'ערנונה, גם אני בדיוק חשבתי עליה אמש'
ערנונה, גם אני בדיוק חשבתי עליה אמש
08/01/2013 | 09:07
6
27
רק שהיה הבדל גדול בין השניים... אצל  ברונה היא אומצה כחוק והיה ברור שטובת הילדה
שתשאר כאן בכל זאת בית המשפט גזר להחזירה לאמה... ולאיזה גורל אומלל היא הוחזרה.
במקרה אמש היא עדיין לא אומצה עדיין היא היתה משפחת אומנה.
לצפיה ב-'בכל זאת ,בכיתי..כאב לי הלב ,זו היתה דראמה ..'
בכל זאת ,בכיתי..כאב לי הלב ,זו היתה דראמה ..
08/01/2013 | 09:49
5
23
אם זה היה סרט,משחק,  אבל זו היתה דראמה אמיתית ,הילד בכה אחרי האמא.
WOW!!!
הוא היה מתוק.  היה לו טוב,אבל עשו  טוב מאוד שנתנו לו ללכת. כאן הוא היה סובל
יותר .זה לא אטיופי. הוא  צריך להיות  עם המשפחה שלו .
הסבתא היתה  נהדרת.ספור אמיתי  נפלא.

בוקר טוב,איזה מזג אוויר  יש לנו..גם נפלא ,אני בתוך בית  מסכנים  כל אלה שחייבים להיות בחוץ.
לצפיה ב-'גם אנחנו בבית - הגשם לא פוסק לרגע'
גם אנחנו בבית - הגשם לא פוסק לרגע
08/01/2013 | 11:01
1
28
המראות מתל אביב מדהימים...
איילות נסגר לתנועה מדרום לצפון וההפך
לצפיה ב-'אין ספק - מראות נהדרים'
אין ספק - מראות נהדרים
14/01/2013 | 14:15
3
הנזק אשר נגרם מן הגשם לעתים עולה על היופי - אך המראות הללו יפים ואנו זקוקים לכמות מים רבה כדי להרטיב את ארצנו היפה
לצפיה ב-'בוקר קריר גשום ונעים - גם אני בדעה'
בוקר קריר גשום ונעים - גם אני בדעה
08/01/2013 | 11:01
2
28
שהסבתא אמורה לקחת את נכדה
אך עם קצת ספקות - היא נראית מודרנית,
לבושה יפה, אך סופר כי יש לה בבית
הרבה ילדים והגידול שלהם לא פשוט,
אך תינוק עם צבע כשלו לגדול פה בארצנו
היה צורך הגנה מהחברה והסביבה.
אך יתכן והיו יכולות להיות הפתעות טובות בנושא -
איך אומרים - לך תדע.

אמרה אתיופית יפהפיה ושחקנית במקצועה (שודר בטלוויזיה)
אני הולכת ברחוב, אנשים מנפנפים לי עם שטרות
כסף בלעג וכוונתם היא - שבאתי לכאן כמהגרת עבודה.

לא פשוט הצבע.

ונושא חמוד בזמנו היינו נועלים מגפי גומי בימי הגשם
והמון שנים זה יצא מהאופנה.
והנה אני שומעת מנכדתי שמבקשת לקנות מגפי גומי
אני מסתכלת עליה בתמיהה והיא אומרת: כן סבתא
זה חזר לאופנה.

המשך יום נעים
אפי
לצפיה ב-'אפי , מגפי הגומי לא יצאו מהאופנה אף פעם'
אפי , מגפי הגומי לא יצאו מהאופנה אף פעם
08/01/2013 | 11:03
19
יש היום מגפי גומי צבעוניים לילדים בשלל צבעים ודוגמאות
לצפיה ב-'מגפי הגומי חזרו כבר לפני שנה בצבעים'
מגפי הגומי חזרו כבר לפני שנה בצבעים
08/01/2013 | 11:07
17
נהדרים למבוגרים.ביתי קנתה שניים כאלה.לילדים יש במבחר דוגמאות.
לצפיה ב-'שידורי תעמולת הבחירות מתחילה היום'
שידורי תעמולת הבחירות מתחילה היום
08/01/2013 | 11:15
13
15
ההצגה הכי טובה בטלויזיה:

שידורי התעמולה ייפתחו כאמור היום. בערוץ 1 השידורים יהיו בשעה 22:00 פרט ל-14.1 - אז השידור יחל באופן חריג בשעה 19:00. בערוץ 2 השידורים יהיו בשעה 23:20 ובערוץ 10 בשעה 18:00. בערבית השידורים יהיו בערוץ 33 בשעה 17:30, בערוץ 2 בשעה 16:15 ובערוץ 10 בשעה 16:00.
לצפיה ב-'אנחנו מנותקים! נחל שורק עלה על גדותיו'
אנחנו מנותקים! נחל שורק עלה על גדותיו
08/01/2013 | 13:28
11
11
הגשר הוצף, הכביש נסחף ובקיצור אין יוצא ואין בא אלא דרך הבסיס בתנאים  מסוימים. בשנות החמישים גם היינו מנותקים ואז זרקו לנו אוכל במצנחים וחציר לפרות נזרקו ממסוקים. היה שמח. כל היום עסקנו בריצה לכוון הגשר לראות את ההצפה. גם היום נסעו חברים לראות את ההצפה בגשר. אני הלכתי לצייר.
היום ראיינו שני מועמדים הזויים ברשימת ברסלב. מסתבר שיש רשימה כזו . שאלו אותם מה יעשו דבר ראשון בכנסת אמרו ישתו נס קפה ודבר שני יסלקו את התועבות כמו החטא ועונשו וילמדו מעשיות ברסלב.
שנהיה בריאים. הכל נסבל.
לצפיה ב-'מי רוצה מרק טוב ליום חורפי שכזה'
מי רוצה מרק טוב ליום חורפי שכזה
08/01/2013 | 13:38
10
23
רוצה לשתף אתכם בחוויה מהיום - חורף...קר... מה עושים מרק...איזה מרק??
ממה שמוצאים במקרר... אז ככה הכנתי:

שמן זית, בצל קצוץ, (אפשר קוביות) ראש סלרי חתוך לקוביות מיניאטוריות, 3 גזרים פרוסים דק, 4 שיני שום כתוש, נקניק קבנוס (3 פסים) פרוסים דק, 2 תפוחי אדמה גדולים חתוכים לקוביות קטנות קטנות... התיבול: כף פפריקה, כף רסק עגבניות 2 כפיות סוכר לנטרול חמיצות הרסק, כף תבלין חוויג' למרק (לא להיבהל זה נותן טעם נפלא) איטריות רחבות... (מכניסים 10 דקות לפני סיום הבישול)
6-7 כוסות מים רותחים 2 כפות אבקת מרק עוף... פטרוסיליה קצוצה. לבשל כ-45 דקות... יוצא נפלא - מבריח את החורף!!!
לצפיה ב-'תסתכלו על התמונה ותפנימו אותה'
תסתכלו על התמונה ותפנימו אותה
08/01/2013 | 15:56
44
לקראת אמצע פברואר אספר לכם עליה.

מדי פעם אראה אותה שוב.

אפי
לצפיה ב-'תסתכלו על התמונה ממול ותפנימו אותה'
תסתכלו על התמונה ממול ותפנימו אותה
08/01/2013 | 15:59
8
35
לקראת אמצע פברואר אספר לכם עליה.

מדי פעם אעלה אותה שוב.

אפי
לצפיה ב-'פעמיים כי טוב - ט.ל.ח '
פעמיים כי טוב - ט.ל.ח
08/01/2013 | 16:01
1
24
לצפיה ב-'המרק נראה טעים וחמים.'
המרק נראה טעים וחמים.
08/01/2013 | 17:12
11
מחר אבשל מרק כתום. כל המרכיבים כבר במקרר.
בינתיים הכביש אצלנו נפתח לתנועה (עד הגל הבא של השטפון) עדיין השדות מוצפים.
לצפיה ב-'איזו בובה, זו בטח נכדה שלך או'
איזו בובה, זו בטח נכדה שלך או
08/01/2013 | 18:36
5
22
של אחד מאחייך או אחיותייך.
לצפיה ב-' ערנונה גם אני חובת כך על '
ערנונה גם אני חובת כך על
08/01/2013 | 18:41
4
23
המתוקה הזו !!

גם אני ראיתי את התוכנית עם הילד הכושי ! גם אנ י ריחמתי על האישה הזאת, אבל מקומו  בתוך המשפחה שלו !
יש אצלינו מספיק ילדים שהם בני 3  ו-בני 4, לא תינוקות , שאפשר לגדל אותם, לפעמים גם לאמץ,
האישה הזאת בודאי משפחה אומנת.
לצפיה ב-'ארנונה,את רוצה ספור,לא ספור ,משהו אמיתי'
ארנונה,את רוצה ספור,לא ספור ,משהו אמיתי
08/01/2013 | 21:20
3
24
לפני חודש חודשיים ,אמרת שאני אחגוג את יום הולדתי
לפי התאריך עיברי..הבת והנכדים  שאלו  אז מתי עושים יום הולדת?
אמרתי להם   שבסוף לא נראה לי .
יש יותר מדי   הבדל .
טוב עשיתי ,במזג אויר כזה ממש לא נעים..
היום שמתי  תאריך עיברי ולואזי בפייס בוק   יחד עם פרח אחד.
לא מבינה למה הוא  נעלם לי.הבת צלצלה ,אמרתי שמשהו לא בסדר בפייס בוק..
נעלם לי כל מה שכתבתי היום.
מצאתי את הפרח   בפייס בוק ..כתבו  לי  גם ברכות
יותר מאוחר  צלצלה הנכדה,היא עבדה מפוצל .אמרה שהיא רוצה לבוא עלי לצהורים..לא כל כך  היתי צריכה אורחים.
יש לי ספר   טוב, אוכל   בפריזר.
היא אמרה לא לדואג,היא תביא משהו ..
חגגנו יחד את יום הולדתי בתאריך עברי.
8 ינואר 2013-כו טבת תשע'ג
לצפיה ב-'אפי ,זו בטח את כשהית קטנה,היא מקסימה'
אפי ,זו בטח את כשהית קטנה,היא מקסימה
08/01/2013 | 21:53
2
15
לצפיה ב-'איזה יופי אמיי, רואים שאוהבים אותך.'
איזה יופי אמיי, רואים שאוהבים אותך.
08/01/2013 | 23:02
18
שיהייה לך הרבה בריאות אושר ונחת.
לצפיה ב-'כן, הבובה הזו דומה לי'
כן, הבובה הזו דומה לי
09/01/2013 | 11:49
14
לצפיה ב-'השתתפות ג'ודי בסתם תכניות הן חלק בתעמולה ?'
השתתפות ג'ודי בסתם תכניות הן חלק בתעמולה ?
10/01/2013 | 17:58
6
לצפיה ב-'הסכרת היא רעה חולה..'
הסכרת היא רעה חולה..
07/01/2013 | 15:45
18
46
הרי זו ממש מחלה. הפנו אותו לדייטאנית..נפגשנו פעמיים..שלש..וחכיתי שתגיד לי לא לאכול...ובפעם השלישית זה קרה.
1.אמרתי שאני אוכל 4 בננות בשבוע..אמרה שיש לי הרבה אשלגן.. תוריד.[אמרתי לה שבים המלח עבדתי 27 שנה בייצור אשלג-שגם מקרין K40 רדיו אקטיבי-ואולי מזה]
2.תפוח אדמה- להשרות 24 שעות במים-  שיצא האשלגן.
ומכיון שאני האחרון שמתעסק עם מה לאכול וגם לא אוכל הרבה - מסקנה שלי - להיפגש איתה פעם בחודש..! ואולי פעם בשלשה.
לצפיה ב-'דיאטנית? היא הרעה החולה!!'
דיאטנית? היא הרעה החולה!!
07/01/2013 | 16:10
17
40
אני ובעלי חולים בסוכרת, בעלי מזריק  ואני עדיין לא...
הדבר האחרון שיש לנו בראש, זה ללכת לדיאטנית...

אם יש לנו שאלות בדבר מאכל מסויים?? תקליד אותו בגוגל, תקבל הרבה יותר
אינפורמציה מאשר לבזבז זמן ו....עצבים על דאטנית...היא מעלה לנו את לחץ הדם!!!
לצפיה ב-'אין לי שאלות -לא נעים לי להגיד לרופאה-לא הולך'
אין לי שאלות -לא נעים לי להגיד לרופאה-לא הולך
07/01/2013 | 16:19
16
27
הלכתי גם לקולונסקופיה רק בגלל שהרופאה אמרה. אמנם לא מצאו כלום וכעת אני שקט שאם יש כאב בטן זה לא הסרטן. לגבי הדיאטנית ידעתי שיגיע גם 'לא לאכול'...
אז כאמור אני לא מתעסק עם מה מותר ומה אסור. שזה סוג של דת.. ואוכל אורגני..וכמה שעות ביום מול המחשב עד שכואבת לי היד מהעכבר...אז אני קצת מרפה.
אגב דפקו אותי עם משקפיים מולטי פוקאל. 3700 שקל- לא טובות למחשב. לא טובות מספיק לקריאה. המשקפיים האופטיות נוחות יותר.
כי לא עשיתי די מחקר שוק.אני חייב משקפיים לנהיגה..ולכן עשיתי עוד זוג. הבי פוקל הישן יותר נוחות.
ואגב- הרופא במכון ששלחתי להם תוצאות לחידוש רשיון נהיגה לפני שנה- עוד לא אישר וקקיבלתי רשיון זמני לחצי שנה.
לצפיה ב-'גם אני לא התרגלתי למולטיפוקל'
גם אני לא התרגלתי למולטיפוקל
07/01/2013 | 16:48
15
31
עשיתי לי 2 זוגות של ביפוקל וזוג אחד ליד המיטה רק
לטלוויזיה ואני המון במחשב עם הביפוקל וזה מתאים לי יופי גם
לקריאה וגם לרחוק.

אתה יכול להחזיר את המולטיפוקל לחנות אם לא עבר הרבה
זמן הי הם יודעים שיש אנשים שיש להם קושי להסתגלות, או
שתלך לאופטימטריסט אחר שיכוון לך אותם.
לצפיה ב-'שניים רבים השלישי לוקח, ולמה הכוונה?'
שניים רבים השלישי לוקח, ולמה הכוונה?
07/01/2013 | 16:51
28
השיר נועדנו|סדגש הוצע לשרית חדד והיא לא רצתה
אותו היה פחות מידי מזרחי בשבילה, ואז הוצע לזהבה בן,
עשתה סקיצה על השיר ולא הוציאה אותו אף פעם לאויר העולם.

ואז לקחו אותו דין דין אביב וגלעד שגב.

והנה הוא לפניכם נועדנו

אני צוהלת ושמחה
כל הזמן

מצורף קובץ jpg
לצפיה ב-'הלכתי אליהם.היא לא הצליחה אז היא הסבירה'
הלכתי אליהם.היא לא הצליחה אז היא הסבירה
07/01/2013 | 16:55
13
27
זה לא שלא התרגלתי.למרחק זה טוב מאוד ואני רואה ברור יותר. אבל לקריאה  שאלתי אותה למה במולטי אני רואה קטן יותר ממשקפי הקריאה [זה הרי מגדלת] היא אמרה שבמולטי המספר גדול יותר.
לגבי המחשב-המשקפיים שלי אופטיים במיוחד למחשב..שעשו לי בחנות אחרת. והיא אמרה שכל העובדות אצלם משתמשות במולטי..למחשב.
היא לא הסכימה לתקן..כי אמרה שאין מה לתקן. לכן אני אומר שדפקו אותי.
אני אנסה להחזיר ונראה מה היא תגיד.
לצפיה ב-'לאמא שלי יש מולטי כבר שנים'
לאמא שלי יש מולטי כבר שנים
07/01/2013 | 17:12
6
26
והיא מתפקדת איתם ניפלא...זה נכון שיש לה בלילה משקפיים לקריאה
אבל היא יכולה לקרוא גם איתם.

בעלי ניסה ולא הצליח.

ואני כעת ממש בהתלבטות כי יש לי שלושה זוגות: לטלויזיה, למחשב ולקריאה.
למרחק אני עדיין לא צריכה ואני רואה לנהיגה מצויין... לכן אני עדיין ממתינה...
האם משרד התחבורה מתנה חידוש רישיון בבדיקת עיניים?? כי אז יש לי זמן עד אפריל....
לצפיה ב-'ברור שלפני חידוש רשיון נהיגה צריך לעשות'
ברור שלפני חידוש רשיון נהיגה צריך לעשות
07/01/2013 | 17:41
4
18
בדיקת עיניים שגם עולה כסף. אני משתמשת כבר שנים במולטיפוקל לאחרונה התקנתי משקפיים חדשות שילמתי למעלה מ 4000 ש"ח. אני כותבת אתם במחשב נוהגת אתם ומרכיבה אותם כל היום כולל לטלויזיה . בנוסף משקפי שמש נפרדים ומשקפי קריאה נפרדים. האופטומטריסטים חוגגים אבל גם אני. כמו שנאמר בני ישראל מתפרנסים זה מזה.
באשר לדיאטה. כל אחד צריך לנהוג לפי הבנתו. לפני שנים הרגשתי שהאוכל שאני אוכלת לא נכון. פניתי לנטורופט למרות שאפשר למצוא את כל ההצעות שלהם במחשב,  רציתי לדבר עם בן אדם. אמר כמה דברים הגיוניים. אני לא יכולה לדווח על הקפדה יתרה אבל על השתדלות עם חטאים פה ושם.  
יום טוב מלא רוחות וגשמים.
לצפיה ב-'ימית, יש לי רישיון נהיגה משנת 1976'
ימית, יש לי רישיון נהיגה משנת 1976
07/01/2013 | 18:33
3
22
אף פעם לא התבקשתי לעשות בדיקה בעת חידוש הרישיון...
אבל אולי כעת בגיל 65 היגע הזמן שאעשה.
לצפיה ב-'מגיל זה הדרישה היא כל שנתיים'
מגיל זה הדרישה היא כל שנתיים
07/01/2013 | 18:49
2
16
גם בדיקת עיניים (אצל אופטומטריסט זה 70 שקלים) וגם חתימת רופא שבריאותך כשרה לנהיגה.
לצפיה ב-'על זה נאמר: הגעתי לגיל - שאפשר להתחיל.....'
על זה נאמר: הגעתי לגיל - שאפשר להתחיל.....
07/01/2013 | 19:40
21
לצפיה ב-'אגב, הרשיון שלי בתוקף עד 15 דצמבר 2013....'
אגב, הרשיון שלי בתוקף עד 15 דצמבר 2013....
07/01/2013 | 19:42
20
לצפיה ב-'כמו שאמרתי במולטי 'מקטע' הקריאה קטן יותר'
כמו שאמרתי במולטי 'מקטע' הקריאה קטן יותר
08/01/2013 | 21:48
6
למרות שהאופטימטריסטית אומרת שזה מספר יותר גדול. ממשקפי הקריאה. עובדה שבמשקפים מיוחדים לקריאה רואה יותר גדול.
למחשב המולטי לא טובים ויש לי מיוחדים למחשב. מה שקרה הוא שחשבתי שאוכל עם זוג אחד לעשות ולראות הכל- ולא היא.
יש לי ביפוקל הרבה שנים גם לקריאה כמובן..והם טובים יותר מהמולטי.
והכי מרגיז אותי שהוצאתי המון כסף..והמטרה לא הושגה ולהם לא איכפת. בהתחלה רציתי ע8וד זו בי פוקל והיא שכנעה אותי לקחת מולטי בגלל המסגרת..אמרה שבאלה אפשר עדשות כאלה ובאחרים אי אפשר..דפקה אותי.
לצפיה ב-'יש סתגלנים יותר, ויש סתגלנים פחות.'
יש סתגלנים יותר, ויש סתגלנים פחות.
07/01/2013 | 18:28
2
17
אשתי קנתה פעמיים מולטיפוקל ולא הצליחה להתרגל אליהם עד שנשברו מרוב שהונחו עליהם חפצים שונים על השולחן.
אבל היא בעייתית גם עם פריטי לבוש והנעלה, תותבות וכו.
אצלי , בתחילה הלכתי עם "חצי" אחר כך עם ביפוקל, וכשנודע לי על מולטיפוקל, הלכתי עליהם, וזה היה לפני כעשרים שנה.
ביום הראשון הרגשתי קצת כמו באוניה, אבל תוך מספר שעות לא היתה לי שום בעיה.

מאז החלפתי שלוש פעמים משקפיים כשהתיישנו. האחרונות עלו לי 2500 שקלים, ואני מסיר את המשקפיים רק במקלחת או כשהולך לישון, ומשתמש בכל העיסוקים בחיים בלי שום בעיה.
היתרון הגדול של מולטיפוקל, שיש לו מוקדים רבים, ולכל מרחק מביטים דרך נקודה אחרת במשקפיים, ואת זה עושות העיניים באופן אוטומטי בלי להשקיע בכך מחשבה.
כמו כן יש לי כרטיס עם כל הפרטים של המשקפיים, כך שאם בחו"ל יקרה משהו למשקפיים, אוכל בקלות להשיג זוג אחר.
לצפיה ב-'הם כל הזמן מנגנים על זה שצריך להתרגל אבל'
הם כל הזמן מנגנים על זה שצריך להתרגל אבל
08/01/2013 | 21:51
1
5
למרחק המשקפיים בסדר. ולקריאה פחות ולמחשב בכלל לא. מי שאין לו משקפיים מיוחדות לקריאה ולמחשב אין לו ברירה והוא מתרגל. נסיתי וזה לא הולך.
לצפיה ב-'כמו שאמרתי, יש מי שלא מסתגל.'
כמו שאמרתי, יש מי שלא מסתגל.
09/01/2013 | 00:11
11
הרוב המוחלט של האנשים מסתגל , מי מיד ולמי זה יכול לקחת גם יום או יומיים. בתחילה אתה חש כמי ששט באוניה, אבל מהר מאוד העין מתרגלת לפעול.
כאמור יש מי שלא מסתגל בכלל (כמו אשתי שאצלה משקפיים זה כמו נעלים וכמו המחשב , מיותרים ובלתי ישימים לגמרי)

כיוון שהיו לי כל הסוגים (חצי,בי-פוקל,מולטיפוקל) חשתי מצויין את ההבדל:

במשקפי ביפוקל (2 מוקדים) חסר מאוד טווח האמצעי, כי אחד הוא לטווח הקצר לקריאה (התחתון) והשני לטווח הרחוק לראיה (העליון).
אבל למשל למחשב (שיש בו עומק) או להביט בחלון הראווה , צריך להזיז את המשקפיים למעלה או למטה כדי לראות היטב. או להשתמש במשקפיים נפרדות למחשב.
כל הדברים הללו מפריעים במהלך התקין של חיי היום-יום. לשם כך מגיע עקרון המולטיפוקל.

מי שלא מבין מה זה מולטיפוקל (רב-מוקדי) לא מסתדר עם השיטה, למרות שהעיניים אמורות למצוא את דרכן לבד.

משני צידי מרכז העדשה ישנן שתי שורות בלתי נראות של מוקדים, מלמטה למעלה (ובלעקס.....) שתי שורות אנכיות.
המוקדים בנויים כך שהמוקדים הנמוכים ביותר הם לקריאה והמוקדים העליונים יותר הם לראיה הולכת ומתרחקת.  ככל שהמוקד גבוה יותר במעלה העדשה, הוא לראיה רחוקה יותר.

מטבע הדברים שכאשר אתה רוצה לקרוא משהו, אתה מביט למטה וקרוב, למסך המחשב קצת רחוק יותר ואתה מרים קצת את הראש, למסך הטלויזיה אתה מרים עוד קצת את הראש כי המרחק גדול יותר, וכן הלאה.
מי שאצלו המוטוריקה תקינה, לא צריך לעשות שום דבר, כיוון שהעיניים אוטומטית פועלות כך.

ניסית ולא הולך לך? אין ברירה, תישאר עם ביפוקל לתנועה לראיה וקריאה , ומשקפים נוספים לטווח ביניים למחשב.
לצפיה ב-'אגב, בענין הסוכרת - אתם מכירים את התעודה'
אגב, בענין הסוכרת - אתם מכירים את התעודה
07/01/2013 | 19:46
2
36
רצוי שלכל אחד תהיה כזאת תעודה בארנק
לצפיה ב-'יוליקה, את צודקת מאוד. לנכדי ששרת בצבא'
יוליקה, את צודקת מאוד. לנכדי ששרת בצבא
08/01/2013 | 10:05
1
26
קרה מקרה מסוכן:
הוא לא ידע שיש לו סוכרת נעורים, והשתתף במסע אלונקה בדרום.
באמצע המסע הוא התעלף, ולקחו אותו ליוספטל. שם לא שאלו שאלות
ולא בדקו כלום, ונתנו לו מי סוכר בעירוי.
הבחור כמעט הלך. במקרה בדקו לו א הסוכר והיה לו 600.
אחרי טיפול מתאים הוא יצא מסכנת חיים אבל היה חולה מאוד.
אני לא יודעת מדוע הוריו לא תבעו את בית החולים.
זו פשלה איומה. כעת הוא מצוייד בכרטיס מתאים.
הלוואי שלא יצטרך...
לצפיה ב-' אני משתמשת עם משקפי מולטיפוקל'
אני משתמשת עם משקפי מולטיפוקל
08/01/2013 | 18:36
15
כבר הרבה שנים, אנ י עושה איתם הכל, חוץ מאשר לישון איתם ! אני זוכרת שהתחלתי להשתמש איתם היה לי כאב ראש,
אבל תוך זמן קצר התרגלתי אליהם, היום אני לא מבינה איך אפשר בלעדם, בעלי עשה משקפי מולטיפוקל לפני חצי שנה , הוא התרגל אליהם בלי שום בעיה ! יש לי גם משקפי קריאה רגילות, אבל לא מפריעה לי עם המולטיפוקל לקרוא!

לצפיה ב-'WOWאיפה כל החברים?בוקר טוב וכייפי'
WOWאיפה כל החברים?בוקר טוב וכייפי
07/01/2013 | 09:32
18
34
חורף חורף,הנכד שלי חזר מפולניה,הוא בטח חשב שכאן קיץ...
יום נעים לכולם, הרבה בריאות.
לצפיה ב-' אממי, עכשיו אני מבינה למה כל כך קר '
אממי, עכשיו אני מבינה למה כל כך קר
07/01/2013 | 09:58
4
21
אצלינו, הנכד שלך הביא את הקור מפולניה !!!!     לקראת הימים הבאים הטמפרטורות ירדו ל-11 עמלות, וזה קר בשבילינו בארץ !!!     שני צדדים למטבע,  קר, אבל הכנרת מתמלאת במים חיים !
לצפיה ב-'לאה ,בוקר מקסים מלא מלא מים,כייף'
לאה ,בוקר מקסים מלא מלא מים,כייף
07/01/2013 | 10:24
3
17
צלצלו לי מהמועדון שלא יהיה היום ,גם ככה לא חשבתי שאני אצא מי הבית..
ובכל זאת אני חייבת ללכת לקופת חולים,נגמרו הכדורים חה חה חה ..
נעשתי מפונקת ,
מאחלת לכולם הרבה בריאות .
אתמול בפולניה היה 0 מעלות.
לצפיה ב-'בוקר טוב מאוחר לכולם'
בוקר טוב מאוחר לכולם
07/01/2013 | 11:01
2
27
התעוררתי כמה פעמים בלילה מהרוחות... בשעה 5.45 התעוררתי
לקול רעם חזר... צפיתי עד שעה 7 בטלויזיה ונרדמתי שוב ...התעוררתי רק
ב-9.45 - בשביל אנחנו בפנסיה אם זה לא מאפשר לישון מתי שרוצים

אף אחד לא רודף אחרי או עומד עם סטופר מה הספקתי ומה לא....
לצפיה ב-'יוליקה, מצב נדיר בשבילי - התעוררתי '
יוליקה, מצב נדיר בשבילי - התעוררתי
07/01/2013 | 11:42
1
23
רק ב-7.30, אני חושבת שישנתי עשר שעות הלילה..... החורף משפיע עלי.
לצפיה ב-'רוצה לספר לכם מה שקרה לי אתמול'
רוצה לספר לכם מה שקרה לי אתמול
07/01/2013 | 11:56
27
•שלום רב, רוצה לספר לכם סיפור שקרה לי.ע ר נ ו נ ה☼
07/01/13 11:53לפני חודשים קניתי כמה זוגות מכנסיים ב-אריסטו שמאט,

ביום שישי בא לי ללבוש את אחד הזוגות שעדיין לא לבשתי וגיליתי שהם
לא נוחות לי באזור המפסעה, מה שלא שמתי לב בחנו, או שאפילו לא
מדדתי אותם כי קניתי כמה זוגות אז יתכן שביקשתי מכנס אחר באותו
מספר והגיזרה היתה שונה.

אתמול לקחתי את המכנסים לחנות, לא היתה לי חשבוניתץ רק היה לי
את האטיקט של המכנס, אגב החנות בקרית אונו, וסיפרתי למוכרת,שהמכנסיים לא נוחות לי.

ללא אומר ועם חיוך סימפטי אמרה לי המוכרת תבחרי לך משהו אחר.
בחרתי שמלה שעלפה פי שלוש
מהמכנסיים, החנות זכתה ממני לתשבוחות ואני זכיתי בבגד חדש.

דוגמא לרשת שעושה הכל להשביע את רצון הלקוחות.

יישר כוח.
לצפיה ב-'אמיי לשאלתך, הייתי כותבת הרבה יותר אבל נהיה '
אמיי לשאלתך, הייתי כותבת הרבה יותר אבל נהיה
07/01/2013 | 11:58
12
28
לא מעניין כל כך.

כותבים על מחלות

מה יש בטלוויזיה

כן ישנו בלילה

לא ישנו בלילה

זה לא כל כך מעניין אותי, אני בטוחה שיש מי שזה בסדר בשבילו
אני מחפשת משהו יותר מזה.

לא להעלב בבקשה.

מידי פעם מציצה ומגיבה.

יופ נפלא ובריאות לכולם.
לצפיה ב-'אני מקוה שהחזרת זוג מכנסים יותר מענין'
אני מקוה שהחזרת זוג מכנסים יותר מענין
07/01/2013 | 12:20
1
20
לצפיה ב-' ב ר ו ר , לפחות תדעו איפה מחליפים בגד חדש'
ב ר ו ר , לפחות תדעו איפה מחליפים בגד חדש
07/01/2013 | 12:26
19
ולא מוציאים ללקוח את הנשמה.
לצפיה ב-'שיא חדש בהתחרפנות של עובדיה יוסף: להגר לחו"ל.'
שיא חדש בהתחרפנות של עובדיה יוסף: להגר לחו"ל.
07/01/2013 | 12:28
3
19
בעיקבות הדרישה לשיוויון בנטל, הוא יוצא בהצהרה שאם יעמדו על כך שדתיים צריכים להתגייס, הפתרון יהיה לעבור לחו"ל.

הדמות הזו פשוט הזויה לחלוטין:
לפי כללי הדת, יישוב ארץ ישראל חשוב יותר מכל יתר המצוות גם יחד.
מי שיוצא מארץ ישראל שלא למטרות הידועות, דינו כמי שעובד עבודה זרה.

הולך ההזוי הזה עובדיה, ודורש שהדתיים לא יתגייסו לצהל, כי הם לא רוצים לתת את חלקם בשמירה על ארץ ישראל, אלא משאיר את השירות בצהל וסיכון החיים בהגנה על המדינה, לחילוניים שיהיו שואבי המים וחוטבי העצים של הדתיים.
לפי דרכם לא חיילי צהל מגינים על המדינה, אלא לימוד התורה.  

זה נכון למי שהוא בור מוחלט בהיסטוריה (מאיפה לחרדים לדעת היסטוריה?) ולא יודע שכאשר לא היתה ליהודים הגנה , הם נרדפו ונטבחו בהמוניהם.

אולי מישהו כבר יספר לו ויוציא אותו ואת חבריו מהבורות העמוקה הזו.  אין לי ספק שיש כאלו שיודעים את האמת אבל מסתירים אותה מהכלל כדי להשתמש בנשק הבורות ולהתחמק מאחריות לבטחון המדינה, ולהמשיך יחד עם כל מוגי-הלב להסתתר בישיבות, ושמישהו אחר יילחם ויסכן את חייו על הגנת המדינה.

אני בז לו ולחרדיו בוז עמוק !!!
לצפיה ב-'עדכון מצב מתוכנית הבוקר'
עדכון מצב מתוכנית הבוקר
07/01/2013 | 13:28
2
27
לצפיה ב-'אני לא מצליח לשמוע'
אני לא מצליח לשמוע
07/01/2013 | 15:45
1
19
איך אמרנו ? זה לא אתם/הם, זה אני.
אחרי כמה מלחמות, נוצר מצב שכשיש שני קולות אני לא שומע אף אחד מהם.
וכך כמו שאני לא שומע מה אומרים ברמקולים בתחנת הרכבת כי יש גם רעש סביבתי, או שכאשר אני מדבר בטלפון ומישהו פונה אלי, אני לא שומע את שנייהם באותו רגע,  כך אני לא שומע מיוטיוב בגלל רחש מנוע המחשב.

אפשר לקבל תקציר ?
לצפיה ב-'לפעמים לא שמים לב ביו-טיוב והרמקול מושתק'
לפעמים לא שמים לב ביו-טיוב והרמקול מושתק
07/01/2013 | 16:07
15
הראיון מדבר על מפגש השלושה שהיה בלילה.

אבל אם יש לך סבלנות לקרוא משהוא טוב ואפילו קצת מרגש (אותי על כל פנים)
הנה ראיון שהיה איתו במעריב בשבת

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/426/161.html
לצפיה ב-'באמת מזמן לא היית פה'
באמת מזמן לא היית פה
07/01/2013 | 12:35
5
27
אני בטוחה שכל אחד מוצא משהו שמענין אותו...

אילו היינו יושבות סביב שלחן בבית קפה והיינו מדברות
על הנושאים שאנחנו כותבים, חלק היו מקשיבות וחלק מדברות
עם מישהי אחרת...

גם אני לא משתתפת בכל הדיונים בנושאים שלא מעניינים אותי
וכדי לא לפגוע באף אחד לא אציין מה הם...
אך חברות (עם דגש בו') לא נבחנת תמיד במעניין או לא מעניין...
כמה פעמים חברות הכי קרובות מספרות לנו על הגיסה הזאת או הבעל של זאת...
ואנחנו רק מהנהנות מתוך נימוס בראש... שמחת זקנתי אומרות בלב....

לצפיה ב-'גם נכון.'
גם נכון.
07/01/2013 | 12:37
4
14
לצפיה ב-'צהריים טובים וממש קרירים '
צהריים טובים וממש קרירים
07/01/2013 | 13:33
3
18
מעניין שאפילו בבית קור אימים אם לא יושבים ליד התנור
או בחסות המזגן (אני מעדיפה תנור ספירלה שמעניק חום נעים).

כבר מזמן הובן שבפורום כל אחד כותב מה שעולה בדעתו
בכל נושא שרוצה להביע.
פשוט זה כמו בטלוויזיה - לא מעניין - מחליפים ערוץ
הודעה שהנושא לא מעניין - לא פותחים וממשיכים הלאה.

אני גם הייתי רוצה שיכתבו בנושאי היום יום של חיינו האישיים
והכוונה אכן לטיפים, לסקירה על הצגות וסרטים, על ספרים,
על אירועים יוצאי דופן וכו'.

איך אומרים הפורום פתוח והרשות נתונה.

המשך יום נעים למרות הקור

אפי
לצפיה ב-'אנו היינו מנותקים מחשמל כ 7 שעות'
אנו היינו מנותקים מחשמל כ 7 שעות
07/01/2013 | 14:27
2
14
שחזר החשמל יש בעיות להתחבר למחשב.וןטלפון כי הכל דרך הוט.
מקווה שיהיה בסדר בהקדם אני מכבה את במחשב עד שיהיו פחות ניתוקים.
לצפיה ב-'פעלת נכון'
פעלת נכון
07/01/2013 | 15:26
1
14
בכל נפילת חשמל יש נזק כל שהוא למחשב אם הוא פתוח. הבעיה שלא יודעים מהו הנזק עד שנתקלים באיזור בעיית תיפקוד של המחשב.
הפתרון הוא כמובן UPS שהוא מכשיר לגיבוי מתח ("אל-פסק") והוא מוצב בין מקור החשמל ובית המחשב, וכך שכאשר יש נפילת חשמל, המחשב לא חש בזאת.
אם החשמל חוזר בתוך כמה דקות, אז הכל פועל כשורה, במידה ולא, המכשיר אמור לת גיבוי לזמן מינימלי של 10 דקות, ואז או שיוצאים מכל התוכניות אחרי ביצוע שמירה ומכבים את המחשב, או אם הותקנה התוכנה של המכשיר, אזי 2 דקות לפני סיום הכח שלו, הוא נותן פקודה למחשב לסגור תוכנות ולכבות.
זהו הפתרון הטוב ביותר לשמירה על המחשב, ואמנם לי אין אף פעם בעיות במחשב, ואני דואג כל שנתיים להחליף מצבר למכשיר. (מביאים את המכשיר לחנות מחשבים או ניגשים ישירות לחברה באיזור התעשיה בראש העין וזה נעשה בו במקום.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לא לחשוש, ההפעלה פשוטה.'
לא לחשוש, ההפעלה פשוטה.
07/01/2013 | 15:35
67
מהמכשיר מחברים את כבל המתח לשקע החשמל, וכבל המתח מהמחשב ומהמסך מחברים לשקעים במכשיר האל-פסק, ולוחצים על כפתור הכח "פאוור" שלו וזהו, זה עובד.

נדלקת נורית חיווי ירוקה שמצביעה על תקינות של המכשיר.
איך יודעים שיש הפסקת חשמל אם אף אור לא דולק בבית ביום ? שומעים את המכשיר מצפצף, ואז יודעים שיש 10 דקות בנחת לגבות תוכניות ולסגור אותן ולכבות את המחשב. נורא פשוט.

אם רוצים להסיר גם דאגה זו מליבנו, הרי עם המכשיר מקבלים כבל usb ותקליטור התקנה, מבקשים מקרוב משפחה או חבר להתקין.
הוא מחבר את הכבל בין המכשיר למחשב לשקע ה-usb ובאמצעות התקליטור הוא יתקין בדקה וחצי את התוכנה.
ואז, עם הפסקת החשמל יעלה חלון (אותו חלון שעולה בהפעלת המחשב ומספר שהתוכנה מופעלת) ובחלון יראו לכם כמה זמן יש עוד גיבוי, ואם לא תעשו דבר, הרי 2 דקות לפני הסיום המערכת תסגור הכל ותכבה את המחשב.
כך תשמרו על תקינות המחשב.
לצפיה ב-' רוצים להושיט יד?'
|4U| רוצים להושיט יד?
( לעמוד שלי בתפוז )
06/01/2013 | 19:03
18
מחפשים התנדבות מרתקת, רגישה ומצילת חיים? מחפשים לתרום מהמחשב האישי בבית?
מעוניינים לרכוש כלים יחודיים לתמיכה נפשית?

נבחרת המתנדבים של סהר מחפשת מתנדבים חדשים לתמיכה בפורומים ובצ'אט.
הראיונות לקורס המתנדבים הקרוב מתקיימים כעת ? מעוניינים?
אנא מלאו את טופס ההתנדבות ונחזור אליכם.

לצפיה ב-'בוקר טוב לשבוע חדש - העצים גונחים אצלי'
בוקר טוב לשבוע חדש - העצים גונחים אצלי
06/01/2013 | 07:10
16
45
הסערה כבר הגיע אלינו... עצי הברוש לימוני מתנדנדים חזק מקווה שיעמדו בסופה.
חורף כמו שצריך להיות...המון גשם!!

גם המערכת הפוליטית שלנו גועשת ורועשת...איך אמרנו בצבא...עוד שבועיים וחצי - יא מנייאק....

שבוע טוב וחמים לכולם
לצפיה ב-'הרוחות סוערות בכל המובנים.וגם לאחר הבחירות'
הרוחות סוערות בכל המובנים.וגם לאחר הבחירות
06/01/2013 | 07:28
4
41
השקט לא יחזור מהר.רוצה כבר להיות אחרי זה .
שלי טוציפי יפגשו יאיר לפיד לא מעוניין?
לצפיה ב-'איך הגעת למסקנה הזאת?'
איך הגעת למסקנה הזאת?
06/01/2013 | 08:42
3
37
הנה עוד סיבה למה ביבי חייב לקחת את "הגוש" לממשלה במקום את ש"ס והבית היהודי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4328780,00...
לצפיה ב-'יוליקה אתמול בלילה מאוחר נאמר שיאיר לפיד'
יוליקה אתמול בלילה מאוחר נאמר שיאיר לפיד
06/01/2013 | 09:20
1
36
לא  מעוניין .יתכן וישנה את דעתו?אני לא ממציאה מהראש
לצפיה ב-'אז לא הבנת טוב ...הוא אמר מההתחלה'
אז לא הבנת טוב ...הוא אמר מההתחלה
06/01/2013 | 09:29
36
שהוא הולך למפגש המשולש !!
מה שהפרשנים אומרים זה לא מה שיאיר לפיד אומר.
גם אתמול אצל דנה וייס הוא אמר שהוא הולך למפגש המשולש ואפילו התנשק עם שלי יחימוביץ...

וגם עכשיו אצל ניסים משעל ורינה מצליח הוא אמר שהם נפגשים היום... הוא רק סרב לגלות לרינה מצליח
איפה ומתי הפגישה - כדי להימנע מסיקור תקשורתי.

הנה תראי בתמונה מי בעד המפגש ומי נגד.... שפת הגוף מדברת בעד עצמה
לצפיה ב-'רק הדתיים מאמינים בשטויות שהם מדברים'
רק הדתיים מאמינים בשטויות שהם מדברים
06/01/2013 | 15:11
20
כבר אמר ג'ורג' אורוול ב-"חוות החיות" וב-"1984" (אין ספר שהדתיים לא יודעים במה מדובר, כי זה לא מופיע בגמרה......) את המשפט האלמותי שהדתיים מממשים כל העת:  "בערות היא כח".  
וכמו שאמר קארל מרקס:"הדת היא אופיום להמונים".
ולא פלא שהדתיים נראים ומתנהגים בעת התפילה כמסוממים.......

מה שהם עושים כעת זו איננה היסטוריה ולא מורשת, זו פנאטיות של מי שמתעקש להחזיר את המדינה למאה ה-16 ולהחזיר את ה-"חידר" והעיירה עם הפריץ, וכך יהיו כמה אנשים שחושבים שהם חכמים ויתר האנשים בורים ועמי ארצות שמאמינים בהמצאות של המנהיגים ובאמונות תפלות שונות ומשונות וסיפורי האגדות מהתנ"ך, ומסביב מדבר ושממה (אם הערבים יסכימו) .
האמירות של כל מיני "חכמים" דתים רק מוכיחות עד כמה הם טיפשים גמורים.

"אדם עשיר ללא השכלה, הוא עבד עשוי זהב" - סוקרטס.
"אמונה בכוחו המוחלט של הגורל, היא צורת העבדות הגרועה ביותר" - אפיקורוס.
"אסור לבני האדם להאמין שהגורם לאושרם או אומללותם הוא אלוהים" - אפיקורוס.
"אדם פיקח היה זה שבדה מליבו את האלוהים" - אפלטון.
לצפיה ב-'איך זה מתיישב עם מינוי שר הגנה אנטי ישראלי'
איך זה מתיישב עם מינוי שר הגנה אנטי ישראלי
06/01/2013 | 08:47
10
26
ארה"ב: ציר מניו ג'רזי הגיש הצעת חוק להכרה בירושלים כבירת ישראל

ציר בית הנבחרים, סקוט גארט מניו ג'רזי, הגיש הצעה להכיר בירושלים כבירת ישראל ולהעביר את השגרירות האמריקנית לירושלים. גארט הוא נציג של מחוז בחירה בניו ג'רזי שבו מתוגררים בוחרים יהודים רבים.

גארט, שהוא חבר קונגרס כבר עשר שנים, אמור לדעת שהקונגרס האמריקני העביר בשנת 1995 חוק להעברת השגרירות האמריקנית לירושלים, ולהכרה בה כבירת ישראל הבלתי מחולקת. למרות שעברה ברוב עצום בסנאט 5-93 ובבית הנבחרים 37-374, החוק לא מומש על ידי הנשיאים קלינטון, בוש ואובמה מנימוק של ביטחון לאומי ושהממשל, ולא הקונגרס, הוא הסמכות החוקית לטיפול בנושאי חוץ.
לצפיה ב-'עברתי הרבה תקופות של בחירות,אף אחד...'
עברתי הרבה תקופות של בחירות,אף אחד...
06/01/2013 | 10:34
9
26
אף אחד לא היה כמו הפעם.
לא יכולה לשים אצבע על אחד ששווה  להיות ראש ממשלה.
כולם רוצים , כולם חולמים על כיסא בטוח בכנסת,בעיניי ,אף אחד לא מסוגל .
המצב של המדינה מאוד קשה,אחרי הבחירות  רק ירוא כמה זה עלו הבחירות .מי איפה כסף?
כל אחד   יעשה אותם סנקציות של ביבי ..
הצרע של נתניהו ,זה מי השותפים שלו .
השותפות של ביבי עם שלי,ציפי ויאיר יעשה לו רק טוב.
לצפיה ב-'בוקר טוב לשבוע מומטר '
בוקר טוב לשבוע מומטר
06/01/2013 | 10:53
8
19
אמי'לה

צודקת מאה אחוז - הפעם אין אדם הראוי
לשבת בראש מדינתנו חף מכל אינטרס אישי
כשתגיע דמות זו - ארוץ לקלפי.

יום נעים
אפי
לצפיה ב-'השלושה ייפגשו והלוואי ויתגברו '
השלושה ייפגשו והלוואי ויתגברו
06/01/2013 | 11:07
7
21
על האגו שלהם.
ובאשר לשר ההגנה האנטי ישראלי - הוא תומך מאוד במוסלמים וזה מאשר את הטענה שלי עוד מלפני ארבע שנים - אובמה תומך במוסלמים.
לצפיה ב-'יהודית, האגו כבר מאחוריהם'
יהודית, האגו כבר מאחוריהם
06/01/2013 | 11:24
6
26
כי אי אפשר להקים עכשיו מפלגה אחת - אחרי שהרשימות הוגשו.

לגבי יאיר, אין בעיה - הוא לא מתיימר להתמודד על תפקיד ראש הממשלה.
ציפי ושלי צריכות להחליט מי תמליץ על מי - ההגיון אומר מי שמקבל יותר מנדטים צריך לעמוד בראש.
ההמלצה של יאיר היא במידה וביבי יהיה בכל זאת המפלגה הכי גדולה, שלושתם צריכים להצטרף אליו
במקום ש"ס והבית היהודי!!!
לצפיה ב-' משהו שונה , לא רק בחירות !!'
משהו שונה , לא רק בחירות !!
06/01/2013 | 13:58
5
30
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ניפלא!! כמה כשרונות חבויים ביו-טיוב....'
ניפלא!! כמה כשרונות חבויים ביו-טיוב....
07/01/2013 | 00:06
4
16
לצפיה ב-'יש לי שאלה כללית בענין היוטיוב ושאר'
יש לי שאלה כללית בענין היוטיוב ושאר
07/01/2013 | 09:25
3
16
פרסומים. כמה זמן אתם יכולים לשבת מול המחשב ולצפות בתכניות יוטיוב או בפייסבוק או במה שלא יהיה, או איזה אורך של מגילות אתם יכולים לקרא מול הצג . אני גם שומעת שיש אנשים שרואים סרטים במחשב. זה נפלא מבינתי. מה אתכם?
לצפיה ב-' בקר טוב לכולם ! לי יש בעיה עם '
בקר טוב לכולם ! לי יש בעיה עם
07/01/2013 | 09:53
18
הישיבה, קשה לי לשבת זמן ממושך.
לפני הצהריים , אני אוהבת לטייל, אני יושבת רק אחרי הצהרים במחשב, לפעמים אני מצליחה לשבת חצי שעה בבקר ולקרוא את קיצור החדשות !
אני כבר יומים שלא יוצאתי , כנראה שחטפתי שפעת אלרגית, אין לי חום  ואני בבית , ולוקחת תרופות !  גם אין לי חשק לעסוק בעבודות האומנות !  כבר שנים לא היה לי שפעת  או התקררויות, כנראה שהגיע הזמן !

גמרתי ספר מקסים של ג'יימס הריוט "כל הדברים מבהיקים כיפים" אוהבת את הכתיבה שלו, הוא כתב כ-4 ספרים, אם אינני טועה.
מחר אסע עם בעלי לספריה, אחרי החוג לציור !  גמרתי את התמונה לכלה שלנו ואתחיל תמונה לבת, גם
בסגנון גלאקסי , מאוד מצא חן בעיניהם ! מצרפת את התמונה בסגנון הזה, אינני זוכרת אם כבר העליתי אותה

לצפיה ב-'ימית גם רחוק מיבינתי,,לעיתים לא נעים אנשים'
ימית גם רחוק מיבינתי,,לעיתים לא נעים אנשים
07/01/2013 | 10:56
12
מביאים כל מיני דברים ולי אין סבלנות לראות כל כך הרבה
מגילות ארוכות אני לא קוראת רק קצרות,
לצפיה ב-'יימית זה תלוי בגודל הצג'
יימית זה תלוי בגודל הצג
07/01/2013 | 10:58
11
יש לי צג גדול, ואני מגדילה אותיות וכך זה לא מעייף את העיניים.
יחד עם זאת אינני צופה קבוע ביו-טיוב, רק כאשר שולחים לי סרטונים מעניינים
או כאשר אני מחפשת נושא מסויים...

בפייסבוק אני יותר זמן - כי אני משתתפת בדיונים שמעניינים אותי.
לצפיה ב-'עדכון: היום 7 שנים למחלתו שלאריאל שרון'
עדכון: היום 7 שנים למחלתו שלאריאל שרון
05/01/2013 | 12:09
1
14
כל  כך הרבה שנים........
לצפיה ב-'אוי כמה שהוא חסר לנו!!'
אוי כמה שהוא חסר לנו!!
05/01/2013 | 12:45
8
לצפיה ב-'לכל מי שהכין חמין בתאבון.'
לכל מי שהכין חמין בתאבון.
05/01/2013 | 08:10
40
42
בקשר לאחוד הכוחות עם יחימוביץ נראה מי ירים את הכפפה.
במעריב יש כתבת ענק על יאיר לפיד.בין חברי ה 10 ישנה עורכת דין
על כיסא גלגלים שלמרות כל הקושי מתכוננת לטפל בבעיות של בעלי
מוגבלויות.שהיום לא ניתן להם מקום בטיפול במשרדי הממשלה.
לצפיה ב-'נראה לך שזו הבעיה של עם ישראל ?'
נראה לך שזו הבעיה של עם ישראל ?
05/01/2013 | 10:04
4
23
לצפיה ב-'חמין ? לא חשבתי בכלל,אבל..'
חמין ? לא חשבתי בכלל,אבל..
05/01/2013 | 10:20
3
45
הילדים שלי   באים,
הנכד הקטן נסע לפולין .
לקח איתו תמונה של סבא וסבתא שנשפו באושביץ..
שלח לנו תמונות  מיער הילדים
לצפיה ב-'גם אשתי עשתה חמין, וכרגיל שלושה סירים גדולים'
גם אשתי עשתה חמין, וכרגיל שלושה סירים גדולים
05/01/2013 | 10:53
46
לכל המשפחה, אבל בלי בשר כי הבן טבעוני.

כיוון שאני כותב כעת את זכרונותיי, ערכתי מסע בין בני משפחה לאיסוף תמונות ודי הצלחתי בכך ובסוף אני מעריך שזה יצא ספר בן כ-200 עמודים או יותר.
חשוב מאוד להעלות על הכתב דברים תמונות ומסמכים כי אחרת, זה נעלם יחד איתך. ואילו כתבים נשארים למזכרת ולמורשת.

בזמנו נהגתי להופיע בכנסי גימלאים של המשטרה ולהסביר לאנשים שמוטב ויתנו פריטים שיש להם מהמשטרה כולל משטרת המנדט והמשטרה הטורקית, כך שזה יגיע למוזיאון המשטרה ויירשם תחת שמם, כי אחרת , אחרי שהם מתים, רוב הסיכוי שהילדים ישליכו הכל לפח.  ואמנם, כך העברתי המון פריטים למוזיאון המשטרה, כולל פריטים שלי אישיים שהיום מוצגים שם.
לצפיה ב-'ער הילדים? מאוד מרגש,לא ידעתי על זה'
ער הילדים? מאוד מרגש,לא ידעתי על זה
05/01/2013 | 11:13
1
46
כמו הרבה דברים שלא יודעת...
בית הקברות לילדים בפולין (יער בוצ'ינה
-----------------------------------------

במהלך נוב' 2010 הייתי חלק ממשלחת קורס פו"מ לפולין, במהלך הסיור פסענו במשעול החיים היהודים בוורשה, קראקוב, לובלין, לנצו'ט ועוד... שאותם גדע ביד  אכזרית הכורת הנאצי ימח-שמו בשנות הזעם של מלחמת העולם השנייה ושזיכרונם מהדהד מאדמת פולין במחנות מאידנק, אתר השילוחים בוורשה, ואתר ההשמדה אושוויץ-בירקנאו ועוד עד ימנו אלה.

נפל בחלקי לערוך טקס ביער-בוצ'ינה מקום שקרוי: "זביליטובסקה-גורה"
אתר הנמצא בליבו של יער וגיא עטור צמחייה בין שתי גבעות שבו הנאצים ירו למוות ביהודים והושלכו לבורות ענק ביער כ-10,000 איש, בניהם 800 ילדים שהובלו מבית-היתומים בצ'רנוב הסמוכה, בכניסה לשטח ההריגה ניצבת אנדרטה לזכר הנרצחים והבורות עומדים להם כ"גל-עד" עולם לתקופת הזעם הארורה הזו, אנא ה' אל-תכסה דמם, ויהיו נא מליצי יושר עבור כל אחיינו ואחיותינו היהודים הפזורים בכל ארצות תבל ובפרט בארץ-ישראל.

מאת: רב כלאי, ירון-חורי, קצין אסירים בכלא אוהלי קידר

מצרפת עו תמונה של נכדי,תמונה של האחים וההורים של בעלי ,שנספו בשואה.

לצפיה ב-'תיקון יער הילדים בפולין'
תיקון יער הילדים בפולין
05/01/2013 | 11:14
25
לצפיה ב-'במי היית נותן אמון עו"ד רופא פולטקאי'
במי היית נותן אמון עו"ד רופא פולטקאי
05/01/2013 | 09:43
22
29
לצפיה ב-'מצחיק, באף אחד..כולם שקרנים,בוקר טוב'
מצחיק, באף אחד..כולם שקרנים,בוקר טוב
05/01/2013 | 09:49
13
31
לצפיה ב-'שכל שנה יהיה מישהו אחר ?'
שכל שנה יהיה מישהו אחר ?
05/01/2013 | 10:03
24
לצפיה ב-'לא סתם שאלתי'
לא סתם שאלתי
05/01/2013 | 10:22
11
33
לפני מספר שנים.  עמדתי בפני ועדה רפואית שלמשרד הביטחון.
היו בוועדה לפחות חמישה רופאים. לאחר ששאלו שאלות, והסתובבתי עם תחתונים בחדר ביקשו ממני לשכב פרקדן על מיטה קשה עם מזרון דק.
בסיום הבדיקה אחד הרופאים ביקש שאקום כאשר רגלי ישרות ללא עזרת הידיים.
לא יכולתי לקום והרופא נתן לי יד. יתר הרופאים כבר ניגשו לשולחן. כך שיתכן שהם לא ראו כיצד קמתי וכיצד הרופא עזר לי עם ידו.
כשחזרתי לביתי ניסיתי לקום בצורה מאין זו אפילו על מיטה רכה ולא הצלחתי אלא רק  בעזרת המרפקים.
ראה זה פלא? כתבו לי בסכום ההחלטה שהצלחתי לקום בעצמי משכיבת פרקדן,  ונתנו לי רק 28% נכות.  כנראה בגלל התכונה המופלאה שלי לקום ללא עזרת הידיים.
28 אחוז זה 1300 ש"ח לאחר שאיבדתי את כושר העבודה כנהג סמי מאחר שזעזועי הסמי גרמו לי לאיבוד תחושה בידיים. איבדתי כושר ריצה, וחוזק בידיים, ודברים נלווים.
בנוסף בגלל איבוד מקום העבודה אין לי פנסייה כך שהמירמה שעשה אותו רופא פגעה בקיומי הפיזי, ואיבוד אמונה באדם באשר הוא אדם  תרתי משמע.
לצפיה ב-'לא גילית את אמריקה'
לא גילית את אמריקה
05/01/2013 | 10:45
10
34
אני נפגעתי בתאונה כשרכבתי על קטנוע משטרתי והפגיעה היתה בכל הגוף ובעיקר בידיים . משרד הבטחון נתן לי 28% זמני ואחרי שנה הורידו ל-4% למרות שלא חלה שום הטבה.

לעומת זאת ועדה של משרד הבריאות נתנה לי 67% לצמיתות (רק אחרי שיצאתי לפנסיה, כיוון שבעת השירות אתה "שבוי" של משרד הבטחון) , אבל זה היום חסר ערך כיוון שמרגע קבלת קצבת זקנה, קצבת הנכות נעלמת ואיתה חלק מהסכום.

לגבי השאלה, מנסיוני הפוליטיקאים ועורכי הדין משקרים כל העת, רופאים משקרים לפי הצורך.....
לצפיה ב-'מאיר, האם לא ניתנה לך האפשרות לבחור '
מאיר, האם לא ניתנה לך האפשרות לבחור
05/01/2013 | 11:08
5
35
בעלי מקבל היום קצבת נכות כמוך.
אבל נאמר לו שכשיגיע לגיל 67, יוכל לבחור בין קצבת הנכות לבין קצבת הזקנה...
לצפיה ב-'יוליקה זה נכון ,הסכום הגבוא משניים'
יוליקה זה נכון ,הסכום הגבוא משניים
05/01/2013 | 11:19
19
לצפיה ב-'לא נותנים לבחור'
לא נותנים לבחור
05/01/2013 | 11:22
3
28
קצבת הנכות הופכת לקצבת זקנה אבל הסכום נשאר דומה, קצת פחות מהסכום כיוון שגם האשה מקבלת קצבת זקנה.
הרי קצבת הנכות משוקללת גם לפי חוסר כושר השתכרות וקצבת זקנה אמורה להיות אחידה, אלא היא מחושבת לפי ותק בעבודה.
אצלי אחרי 40 שנות ותק זה בערך 2200 שקלים, אצל אשתי אחרי 20 שנות עבודה זה 1800 שקל בערך אבל יש לה גם פנסיה של כ-2700 שקלים , ויחד עם הפנסיה המלאה שלי, אנחנו לא מתלוננים.
הענין הוא שאחרי שאמות (הרי ידוע שפולניה חולה חולה חולה אלמנה.....) היא תשאר עם קצבה של 2200 (במקומי) ופנסיה 2700.
לצפיה ב-'כנראה שיש לך קצבת נכות של הבטוח הלאומי'
כנראה שיש לך קצבת נכות של הבטוח הלאומי
05/01/2013 | 11:29
1
29
בקיצבת נכות של משרד הביטחון לא נפגעת הקיצבה של הביטוח הלאומי, וקיצבת הנכות מצהל נשארת בתוקף..

יתכן שבעבר שאלו אותך אם רצונך לקבל קיצבה של משרד הביטחון ?או הביטוח הלאומי ?  
כנראה שבחרת בשיקול דעת מוטעה בביטוח הלאומי?
לצפיה ב-'אין אפשרות בחירה'
אין אפשרות בחירה
05/01/2013 | 13:44
24
מי שנמצא בשירות בטחון, הוא "שבוי" של משרד השיקום של משרד הבטחון בלי יכולת לשום אפשרות אחרת.
4% משול ל-0, אבל המצב היום עבורי יחסית בסדר, ואני לא מחפש מלחמות אלא אם נעשה לי עוול משווע, כי אז אני נלחם עד הסוף.
לצפיה ב-'מאיר שתהייה בריא ,אבל במקרה שהיא תישאר..'
מאיר שתהייה בריא ,אבל במקרה שהיא תישאר..
05/01/2013 | 13:06
26
יש חצי מקצבת שארים ו חלק מי הפנסיה שלך
לצפיה ב-'בדרך כלל צרת רבים חצי נחמה'
בדרך כלל צרת רבים חצי נחמה
05/01/2013 | 11:23
3
22
אולי הפתגם מתאים למשהו רוחני.
במקרה של כסף אין נחמה מאחר שזה נוגע לפגיעה יום יומית.

ההבדל שאצלי  הרופא נקט ברמאות גלוייה. הוא כתב דבר שאיני מסוגל לבצע
לא יכולתי לבצע ובכל זאת כתב.
מקומו של רופא כזה בכלא לשנים ארוכות. הפכנו למדינה אפריקאית נכשלת עם מנגנון שקרי.  ממש גועל נפש.
לצפיה ב-'אצלנו נהגו לאמר: צרת רבים נחמת טיפשים.'
אצלנו נהגו לאמר: צרת רבים נחמת טיפשים.
05/01/2013 | 11:26
2
18
כי כל אחד הוא איניבידואל.

ומה עשית בנדון ?
לצפיה ב-'לא עשיתי כלום מאחר שאיבדתי אמון'
לא עשיתי כלום מאחר שאיבדתי אמון
05/01/2013 | 11:50
1
23
הסיבה  היא בדיוק מה שעשו לך. במקום לעלות הם הורידו לך ב- 4%.
פעם הבאה הם עלולים לכתוב שעשיתי כביכול ממש על המיטה 80 שכיבות סמיכה ויורידו לי לעשרה אחוזים.
אני חושב שיש לי תשובה לשקרנות שלהם.
משרד הביטחון ממנה ראש וועדה רופא צעיר. הרופא מקבל תדרוך מקצין התגמולים. יתר חברי הועדה רופאים מזדקם בפנסייה. אם לא יגידו אמן לראש הועדה יזרקו  אותם בציק הביתה.
הרמאות מתחילה מקצין התגמולים בית משפט בחיפה נתן בעבר החלטה חמורה בנדון על השפעת קצין התגמולים על חברי הועדות.  אבל כלום לא השתנה.
הרופאים המזדקנים בפנסייה  פרנסתם תלוייה בקצין התגמולים לשקר או לאמת.
כאשר יש אינטרס כספי האמת כבר לא נגד עיניהם.
לצפיה ב-'זה נכון בענין האחוזים'
זה נכון בענין האחוזים
05/01/2013 | 13:46
20
יש להם כנראה הנחיות כאלו, עובדה שלא נותנים מספר עגול כיוון ש-30% למשל מקנה זכויות וקצבה טובה , וכן הלאה, לכן זה רק 28%.

אבל יש שתי אפשרויות בלבד: להילחם בהם או להתעלם מהפרשה.
לצפיה ב-'שיטה להפצת בלוג + ספאם'
שיטה להפצת בלוג + ספאם
05/01/2013 | 10:20
7
34
ספאם = הפצה בפורומים רבים
לצפיה ב-'לא הפצת בלוג אלא תמונה אמיתית'
לא הפצת בלוג אלא תמונה אמיתית
05/01/2013 | 10:33
23
תמונה מציאותית על צוות רופאים שקרנים.  אולי אותו צוות רופאים לא היה מודע למעשיו של אותו רופא מאחר שהם ניגשו לשולחן שהיה קצת מרוחק מהמיטה.
בכל מקרה אני אכלתי אותה.   איבדתי אמון שאפילו מאז לא הגשתי בקשה לוועדה חוזרת.
לך תדע מה יחליטו בפעם הבאה? אולי יכריזו עלי כהרקולס, אולי כחיזר ...
לצפיה ב-'אני יכול לצלם את ההחלטה להסיר שמות ולשלוח'
אני יכול לצלם את ההחלטה להסיר שמות ולשלוח
05/01/2013 | 10:34
5
24
לצפיה ב-'אתה חדש אצלנו לא?'
אתה חדש אצלנו לא?
05/01/2013 | 10:43
4
23
כמשתתף חדש בפורום - לא מתחילים עם הפצת בלוג שמופיע בחתימה
ללא הוספת אף שורה נוספת...
מה גם שעשית את זה במספר פורומים רבים...

נשמח כמובן אם תשאר ותשתתף בנושאים השונים שמעסיקים את חברי הפורום שלנו.
לצפיה ב-'אצלכם כן. בתפוז לא למרות שפעמיים '
אצלכם כן. בתפוז לא למרות שפעמיים
05/01/2013 | 11:37
3
29
החלפתי ניק. פעם אחרונה היה שמי עוז1131. משום מה לא יכולתי להיכנס.
ניסיתי  ולא הלך לי לכן החלפתי לשם חדש.
בעבר הרחוק מאוד היה VERED007.  הנה כל ההיסטוריה שלי על כף ידך.
פיזרתי בכמה מקומות כי מנסיוני לא בכל מקום מתייחסים. אני לא יודע אם במקום אחר ענו לי. משום מה מדי פעם התגובות של גולשים נעלמות.
העברתי מסר להנהלה בעניין.
לצפיה ב-'בענין רופאים..רציתי קצת להבהיר לפני ששופטים'
בענין רופאים..רציתי קצת להבהיר לפני ששופטים
05/01/2013 | 14:02
2
26
כלתי רופאה.
ב-1996 היא טיילה בדרום אמריקה ושם הכירה את בני...
היא חזרה ארצה והתחילה את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב...סיימה בהצטינות.
החלה את הסטאז' בבתי חולים ברחבי המדינה כולל צפת.
לפני כ-10 שנים סיימה את התואר. אח"כ החלה את ההתמחות ברפואת ילדים כ-5 שנים...
ואח"כ החלה את תת ההתמחות בנאורולוגיה של ילדים...וסיימה בימים אלה את התואר .

במשך שנות לימודיה הרבים ילדה לי 2 נכדות מהממות.

תעשה חשבון...כמה שנים משקיע רופא בלימודיו כדי לקבל תואר מומחה...
ואתה מבטל אותו במחי יד כאילו היה הסנדלר השכונתי שלא תיקן לך את הנעל לשביעות רצונך....
לצפיה ב-'שתהיה בריאה הרופאה הצעירה שלך'
שתהיה בריאה הרופאה הצעירה שלך
05/01/2013 | 15:00
21
אבל מה שכתבת לא שייך לעניין.
כתבתי ששכבתי פרקדן ולא יכולתי להתיישר ללא עזרת הידיים. גם בשובי לביתי ואפילו על מיטה רכה לא הצלחתי לעשות כזה דבר.
אבל הרופא השקרן הנוכל והרמאי כתב שקמתי משכיבת פרקדן בכוחות עצמי.
רופא כזה מקומו בכלא. כפי שמקומו של הירשזון שהיה אדם הכי מכובד שיש ושר אוצר מקומו בכלא.
כפי שהנשיא קצב אדם  מכובד מספר אחד בישראל שעשה מעשה נפשע אנס את הפקידה שלו מקומו בכלא. נקודה.,
אגב התקל שלי   עם משרד הביטחון החל עם רופא אחר שזייף מסמך שהגשתי מבית לוינשין..
הרופא היה מקושר עם קצין תגמולים וסיפק לו ולעוד שני קציני תגמולים אישורים על נכות של 50% שבגינם הם קיבלו  תחנות דלק ומספרים ירוקים.
אם את לא מאמינה לי תלחצי ותחפשי בגוגל על קציני התגמולים שנתפסו נשפטו והודחו מאגף השיקום. גם להם היתה אימא, נשים, וילדים, והם היו רמאים וגנבים, משום שלחצו על רופא עלוב לזייף למענם נכות שלא הייתה מגיעה להם. אותו רופא עצמו קרע אותי בשקריו ולכן הנכות שלי נדחתה  בעשר שנים של משפטים כאשר אני מפגין מול הקרייה וכותב במפורש שרופא כל וכך רמאי וכי משרד הביטחון שיתף עימו פעולה..
זה היה לפני שהם נתפסו. רק לאחר 10 שנים לפתע אני מוצא כתבה בעיתון על מעללי הרופא וקציני התגמולים
.
לצפיה ב-'לא חולקים על המקצוענות של הרופאים ככלל'
לא חולקים על המקצוענות של הרופאים ככלל
05/01/2013 | 15:26
20
למרות שפה ושם אני רואה רופאים שממש לא הייתי נותן להם לתקן את הנעליים שלי, אבל על רוב המוחלט של הרופאים אני סומך (יש לי ברירה?) ותמיד נזהר ובודק ואני יכול למלא בלוג שלם בסיפורים.

האמירה כאן עוסקת ברופאים של וועדות שקובעים גורלות של אנשים.
נכון שקופות החולים פעמים רבות מידי מנסות לחסוך כסף על חשבון המבוטחים, שזו בפני עצמה מעילה באמון, כיוון שתשימי לב כמה פעמים משנים את התרופות שמקבלים ? כי תמיד יחפשו תחליף זול יותר ושלא ממש משרת את מטרתו.
גם שיקולים שונים למשל אם לשלוח אותך לצילום רגיל או אמ-אר-אי הוא שיקול כספי נטו, למרות שבוודאות פרטים רבים לא רואים במכשיר הרגיל ויודעים זאת. או שיקולי השקעה בצעירים או מבוגרים (!) בהם נוטים להשקיע פחות בעיקר בחולים הכרוניים.

אבל הרופאים היושבים בוועדות הם בעיה קשה מאוד כיוון שיש להניח שיש עליהם לחצים לא לפעול כשורה כמו למשל לא לתת 30% אלא רק 28% כי שלושים אחוז כבר אלו תשלומים גבוהים יותר לחולה. הורדת אחוזי הנכות אחרי שנה למרות שלא חלה הטבה אלא בגיל מבוגר יש החמרה, גם היא באה לחסוך כסף.

ניסיתי להבין פעם את שיקלול האחוזים ולא הצלחתי. למשל (סתם דוגמא כי אני לא זוכר בדיוק) עם כל יד היא 10% וכל רגל 15%, איך זה שמי שנפגע בשתי ידיים ושתי רגליים מקבל רק נאמר רק 30% במקום 50% ?
אתן לך דוגמא ממני: יש לי פריט אחד עם 20% נכות, פריט נוסף 40% נכות ופריט שלישי 30%. איך זה שהנכות שלי רק 67% ?

כל התלונות של הנפגעים הם על ההתנהלות הזו ולא על מקצועיות של הרופאים, כי אף אחד מהנפגעים לא יכול לשפוט מהי רמת המקצועיות של הרופאים.

הבעיה שהרופאים רוצים להתפרנס, ומתקפלים לפי דרישות הממונים גם בעבודה הראשית שלהם, גם בעבודות בשכר כמו וועדות, אחרת לא ניתן להבין בשום אופן התנהלויות מוזרות בכל מיני נושאים.
רואים זאת גם כאשר הולכים לאותם רופאים בפרקטיקה הפרטית, ומקבלים לאותן בעיות מענה אחר לגמרי.
לצפיה ב-'בוקר טוב לשבת בבוקר'
בוקר טוב לשבת בבוקר
05/01/2013 | 10:31
3
23
אני באמת מודאגת מהמצב הפוליטי.
המשיכה ימינה של ליכוד+בנט+אנשי בן ארי - תגרום לאינטיפאדה שלישית
בנוסף לכפייה דתית שתבוא בתמיכתם של ש"ס ואגודה.

בענין ירושלים - אני מכירה את התפיסה השמאלנית שאומרת שדין הבניה בירושלים
כדין ההתנחלויות - אבל הבניה בירשלים במשך כל השנים היתה פועל יוצא של כל ממשלות
ישראל ואי אפשר להאשים בזה את הליכוד בלבד!!!

אני כשם שאני תומכת בהשארת גושי ההתיישבות כמו אריאל, גוש עציון ועוד כמה.. אני חושבת
שירושלים כדינם ויש להשאיר את פסגת זאב, מעלה אדומים וכד' - אסור לחלק שוב את ירושלים.

אני תומכת בהסכם שלום אם יהיה עם מי לעשות אותו - כעת ניראה שהחמאס משתלט גם ביהודה ושומרון
והוא לא מכיר במדינת ישראל כישות עצמאית... ולכן התפיסה השמאלנית של ויתורים מפליגים בלי הסכם
שלום לא מקובלים עלי.

יהיה לי מאד קשה להצטרף לגוש החוסם של מפלגות המרכז-שמאל כי הן נתמכות ע"י מרצ רק מפני שהן
נגד כפייה דתית - יש דברים נוספים שיש לקחת בחשבון - כמ מצפון למשל....
לצפיה ב-'בוקר מעונן וגשום ולמרות זאת'
בוקר מעונן וגשום ולמרות זאת
05/01/2013 | 12:02
1
27
בבית חם ונעים.

עושה אתנחתא מכל הפוליטיקה,
מכל הצרות
מכל התחלואים
מכל הסובב והלא נעים

קוראת ספר
צופה בטלוויזיה בתוכניות מעשירות
צופה בסרטים מדהימים
פשוט נהנית בכל שעה ושעה.

מחרוזת אחרונה ששזרתי (להגדיל)

המשך יום נעים
אפי
לצפיה ב-'אפי, יופי של מחרוזת - דומה לאלה שקניתי ממך'
אפי, יופי של מחרוזת - דומה לאלה שקניתי ממך
05/01/2013 | 12:29
15
לצפיה ב-'הצחוק בריא - כך אומרים'
הצחוק בריא - כך אומרים
05/01/2013 | 12:59
20
לצפיה ב-'אזהרה חמורה בכתיבת צ'קים'
אזהרה חמורה בכתיבת צ'קים
05/01/2013 | 12:51
7
33
אל תקבלו מאף אחד עט לכתיבת צ'ק
לצפיה ב-'הרופאים בוועדות'
הרופאים בוועדות
05/01/2013 | 16:00
6
20
הם רופאים "מטעם" בוועדה שמטרתה לחסוך בהוצאות הביטוח הלאומי או משרד הבטחון. הם לא באותה קטגוריה של רופאים הממונים על הבריאות. אני מכירה מקרים בהם אנשים לא וויתרו (שזה מה שהם מצפים שיקרה), נלחמו בהם באמצעת גופים שונים וניצחו.
לצפיה ב-' הם בכוונה מתישים את האנשים ! '
הם בכוונה מתישים את האנשים !
05/01/2013 | 16:29
5
15
ולא לכל אחד יש את האפשרות כספית להלחם !!!
לצפיה ב-'ועל זה הם מסתמכים'
ועל זה הם מסתמכים
05/01/2013 | 16:41
4
14
לצפיה ב-'גם בעלי עבר ועדה רפואית של ביטוח לאומי'
גם בעלי עבר ועדה רפואית של ביטוח לאומי
05/01/2013 | 17:11
3
34
ליבנת פורן צריכה ללמד עוד משהו את הניגשים לוועדה
חוץ מלצייד אותם במסמכים ובבדיקות מפרכות ומסובכות...

צריך ללמד אותם משחק!! איך לצלוע, איך לגנוח, איך להעזר בהליכון (מזוייף) וכיו"ב....
לצפיה ב-'אולי תלמדי את את לבנת פורן איך מוציאים'
אולי תלמדי את את לבנת פורן איך מוציאים
05/01/2013 | 23:15
2
32
כסף מבטוח לאומי
לצפיה ב-'גם אני עברתי וועדה של ביטוח לאומי, וקיבלתי '
גם אני עברתי וועדה של ביטוח לאומי, וקיבלתי
06/01/2013 | 15:30
1
21
66.5%. מספר רופאים אמרו לי שמגיע לי יותר, אבל אם רוצים לערער,
קיימת אפשרות סבירה ביותר שיקבעו אחוז נכות נמוך יותר.
אז ויתרתי.
לצפיה ב-'בדיוק כך'
בדיוק כך
06/01/2013 | 16:01
11
לצפיה ב-'בוקר יום שישי מצפים לסערה שניה'
בוקר יום שישי מצפים לסערה שניה
04/01/2013 | 06:43
17
24
אני לא קבלתי שום טל" מאף ח"כ ולא מעניין אותי שלא יצלצלו
כל ההצהרות שלהם יפות לשעה הזאת
אחרי כן הן כמו קליפת השום.אני כבר מיואשת  מוציאים מהבוידם
דברים מנעבר על כל אחד ללכלך  ולהכפיש רק כדי להצליח
בכמה קולות נוספים.הרי כמעט ברור שביבי ינצח אולי לא בגדול
אבל אין מי שיעבור אותו עם כל הכח שלו.אולי יהיה מהפך כמו עם בגין?
לאלוהים הפתרונות.שיהיה סופ"ש גשום ונפלא

לצפיה ב-'כל אחד מצהיר הצהרות שישרתו את מטרותיו'
כל אחד מצהיר הצהרות שישרתו את מטרותיו
04/01/2013 | 09:04
16
28
הליכוד הצהיר שלא יכניס את ליבני לממשלה לתפקיד שר החוץ ולא יתן לה שום גישה למו"מ עם הפלשתינאים.... שלי לא תיכנס לממשלה שבה ישב בנט... אז וודאי שיאיר לא יכנס לממשלה שבה ישבו ש"ס ובנט.... אבל מה יהיה הרי שרה'לה לא מרשה לביבי לשבת עם בנט...

אז מה יהיה??? זרקו מיליונים על קמפיינים של מפלגות ובסוף נקבל ממשלה זהה לקיימת?
אבל עם אופוזיציה לוחמת המורכבת משלי, ליבני לפיד ומרץ... ובין שניהם ישבו אנשי הבית היהודי הקיצוניים!!
לצפיה ב-'בוקר מואר לסוף שבוע טוב '
בוקר מואר לסוף שבוע טוב
04/01/2013 | 10:38
14
22
מחכה כבר לסוף ינואר
לחזור לשיגרת חיים היום יומית.

אפי
לצפיה ב-'אני ממש שותפה לדעתך'
אני ממש שותפה לדעתך
04/01/2013 | 10:41
13
26
מעולם לא הייתי עייפה ונגעלת ממערכת בחירות כפי שזה היום.

אני יודעת שהקרדום מונף ובכל רגע שאחרי הבחירות הוא ירד על ראשנו...
אין אחד שיוכל להתחמק מהמכה שלו...השאלה עד כמה יפגע בנו אישית...
או בעיקר בילדנו ובנכדנו....

אויש...שנתעורר כבר מהסיוט הזה!!!
לצפיה ב-'הפעם המצב גרוע עוד יותר, ואחרי'
הפעם המצב גרוע עוד יותר, ואחרי
04/01/2013 | 12:31
12
20
שעקבתי אחרי הבחירות בארצות הברית אני מבינה שאין למדינה הזאת סיכוי. בארצות הברית נערכו הבחירות, אבל עוד לפניהן, לא כל שכן אחריהן - כולם עוסקים בנושאים החשובים באמת. אצלנו - מתקוטטים, משקרים, מסתירים חלקים מהמצע, ובוחרים אנשים לא בגלל כישורים אלא בגלל המקום והוותק שלהם במפלגה.... ואחרי הבחירות זה יהיה יותר גרוע. אחרת איך אפשר להסביר ששר האוצר "לשעבר" שלנו הוא בעצם פרופסור לפילוסופיה? וששר החוץ "אולי לשעבר" שלנו הוא פשיסט, דיקקטור בפועל במפלגה שלו עצמו? וששר הביטחון "אולי לשעבר" שלנו עשיר כל כך שהוא בכלל לא יכול להבין מה העם הזה מרגיש וחווה יום יום?
לצפיה ב-'ומה שהכי מדהים אותי'
ומה שהכי מדהים אותי
04/01/2013 | 20:15
11
21
איך כל אלו שכל חייהם היו בשירות הציבורי או בצהל, כשעברו לפוליטיקה הפכו פתאום למליונרים ???
נשגב מבינתי.
ההבנה שלי מגיעה למסקנה שיש פה משהו מסריח מאוד.
לצפיה ב-'כל זמן שייבחרו אנשים לפי הקשרים'
כל זמן שייבחרו אנשים לפי הקשרים
04/01/2013 | 21:25
10
18
ולא תמיד לפי הכישורים - אנחנו בצרות.

בכל אופן
שבת נעימה מלאת מים חיים מחיי אדם וצומח.

אפי
לצפיה ב-'הערב בחדשות ערוץ 2 ציפי קראה לשלי וליאיר לפיד'
הערב בחדשות ערוץ 2 ציפי קראה לשלי וליאיר לפיד
04/01/2013 | 21:57
9
17
ליצור גוש - בניגוד איחוד מפלגות - כדי להתמודד עם הגוש הימני קיצוני. שלי מיד נענתה ושלחה אס אם אס והזמינה את ציפי מחר למפגש בביתה. וכל זה היה בשידור חי. אני מקוה שיצא מזה משהו.
הרוחות התחילו.החמין בתנור .מחר אני מארחת את כל בני משפחתי. יהיה שמח וטעים (מקווה) בחמין יודעים מה מכניסים מה שמוצאים זו הפתעה.
לילה טוב
לצפיה ב-'יש לי בעיה עם יצירת הגוש'
יש לי בעיה עם יצירת הגוש
04/01/2013 | 22:56
8
26
מרצ תומכת ואז מרצ, עבודה והתנועה מושכים חזק שמאלה
ואז אם לפיד מצטרף...תהיה לי בעיה בתמיכה בו....

אני מרכז פרופר עם נטיה קלה ימינה - כלומר לא מוותרת על ירושלים!!
לצפיה ב-'יוליקה, לא יוותרו על ירושלים אבל כרגע -'
יוליקה, לא יוותרו על ירושלים אבל כרגע -
05/01/2013 | 08:06
4
14
חשוב לי יותר שיהיה גוש חוסם לימין שנעשה קיצוני יותר ויותר.
לצפיה ב-'חשוב לי'
חשוב לי
05/01/2013 | 09:32
3
10
שיעיפו את ממשלת וקואליציית הביבים מהשלטון. ולגבי ירושלים- קואליצית הביבים הגדילה את תחומי ירושלים בכך שסיפחה אליהם שטחים מיו"ש שלפתע פתאום קוראים להם חלק מירושלים. כאילו הם לא התנחלויות אלא ירושלים, זו אחת מהעובדות השקריות שהביבים מנסים ליצור בשטח.
לצפיה ב-'עם יד על הלב. האם ירושלים מאוחדת?'
עם יד על הלב. האם ירושלים מאוחדת?
05/01/2013 | 09:49
2
12
הרי יש שכונות ערביות שאיש לא נכנס אליהן. ואם הם אמנם ירושלים איך זה שהן כל כך מוזנחות ששום עיריה או ממשלה לא הכניסה לשם רגל -לשיפור תנאים ומתן זכויות בסיסיות -, מלבד רגל של מג"ב? לדעתי שום ירושלים מאוחדת לא שווה שחיילים ואזרחים ימותו למענה. מי שאומר לא לחלק את ירושלים אומר באותה נשימה לא לשתי מדינות.אבל אפשר להרגע. זה לא יהיה מפני שאין מספיק דחף לאף אחד להגיע לנורמליות באזור שלנו וכך אנחנו צועדים בעין פקוחה לקראת מדינת אפרטהייד או מדינה דו לאומית עם מיעוט יהודי.
ובאשר ליצירת גוש מרכז שמאל אני חושבת שזו הדרך היחידה לנסות להביס את הימין הקיצוני בראשות נתניהו.
שבת שלום.
החמין על האש. הריח מתפשט וממלא את החלל. מצפה ילדי, נכדי וניניי שיבואו וייהנו ואני אתם.
לצפיה ב-'כמובן שלא מאוחדת'
כמובן שלא מאוחדת
05/01/2013 | 09:55
1
8
אבל נראה שלכולם, או כמעט לכולם, נוח לחיות עם המנטרה ההזויה והשקרית הזאת.
לצפיה ב-'שכונות ירושלים פסגת זאב והגבעה הצרפתית'
שכונות ירושלים פסגת זאב והגבעה הצרפתית
05/01/2013 | 10:08
8
סוגרות על העיר העתיקה. מצפון. וגילה מדרום. זוהי סיסמה שמישהו מצא כדי לנגח.[ את פרס?].
לצפיה ב-'מה זה שייך לירושלים ?'
מה זה שייך לירושלים ?
05/01/2013 | 09:52
2
10
לצפיה ב-'ומה בדיוק חשוב 'מאוחדת'? היא לא שלנו.'
ומה בדיוק חשוב 'מאוחדת'? היא לא שלנו.
05/01/2013 | 10:01
1
11
ב-67 התלהמו..וחזרו לבורות המים ולכיכר העיר הכאילו ריקה. במקום[יש אומרים] להשאיר מעבר לכותל..עירבבו את השכונות..וכעת [אל פחד ולא אמרתי כלום] ירושלים ממש מאוחדת.
יש יהודים ויש ערבים. טלביה וקטמון היו שכונות ערבית.
ובכלל העיר תל אביב מאוחדת.?
יש צפון תל אביב ויש דרום שבו גרים אלה שידם לא השיגה.כיפואים שלא השיגה ידם לעבור לבת ים. ובת- ימים שלא השיגה ידם לעבור לראשון-מערב.
לצפיה ב-'התכוונתי : היא לא שלנו ?'
התכוונתי : היא לא שלנו ?
05/01/2013 | 10:02
9
לצפיה ב-'בעיה שאין איחוד של ממש באופוזיציה'
בעיה שאין איחוד של ממש באופוזיציה
05/01/2013 | 09:51
9
עם המפלגות החדשות. שהמצטרפים לא הביאו שינוי. ושהקו הישן של פזילה לממשלה הבאה ממשיך להצטייר כמשהו קיים. ומשלימים מראש שמה שהיה הוא שיהיה.  

לצפיה ב-'סוף שבוע טוב לכולם.ראיתי את התכנית '
סוף שבוע טוב לכולם.ראיתי את התכנית
03/01/2013 | 06:25
24
45
על אמנון יצחק וצחקתי סטנדאפיסט מדרגה ראשונה.
אדם הזוי שרוצה להכנס לכנסת שהוא בעצמו  לא מצבחע לבחירות.
לצפיה ב-'בוקר טוב, הוא לא מצחיק - משום '
בוקר טוב, הוא לא מצחיק - משום
03/01/2013 | 08:05
37
שיש הרבה הרבה הזויים בעם  הזה שמאמינים בו. והנזק כביר. תוסיפו את הפסיקה של הרב אבינרי, שצריך לשמור על צניעותן של ילדות בנות  שלוש (האם מישהו חשב על כך שבעצם כל הגברים החרדים הם פדופילים???) , ואת סרובה של קבוצת כדורסל ילדים לשחק נגד קבוצה אחרת משום שמשחקת בה גם ילדה -  ותראו מה באמת קורה במדינה הזאת.
לצפיה ב-'בוקר טוב - בכל מערכת בחירות היו הזויים'
בוקר טוב - בכל מערכת בחירות היו הזויים
03/01/2013 | 10:04
22
34
אם אתם רוצים לדעת היכן נמצאת הקלפי שלכם...

http://www.gov.il/firstgov
לצפיה ב-'קיבלנו כבר סוףסוף את הפתק לבוחר'
קיבלנו כבר סוףסוף את הפתק לבוחר
03/01/2013 | 16:41
21
16
אבל נשארתי בהתלבטות.
לצפיה ב-'תתלבטי עד שתגיעי לקלפי'
תתלבטי עד שתגיעי לקלפי
03/01/2013 | 16:48
20
23
יש לי סיפור מצחיק על זה....

לבעלי היתה דודה שלא ידעה עברית...
הקרובים אמרו לה להצביע  לאגודת ישראל שזה היה ג'
אבל כאמור לא ידעה כך כך את האותיות...נכנסה לקלפי וחיפשה את הפתק
חיפשה וחיפשה בסוף מצאה את הפתק שהיה לדעתה הכי קרוב ק' = קדוש כך חשבה...
עד שגילו לה שהיחידה בכל בני ברק שהצביעה לקומוניסטים היתה היא!!!
ק' היתה רשימתו של (אביו של אפרים סנה)  משה סנה - המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י)
לצפיה ב-' מפריע לי מאוד שנתנו פרס לאריתאים'
מפריע לי מאוד שנתנו פרס לאריתאים
03/01/2013 | 17:10
1
21
שאנסו , פסק דין של חלמאים !!! קבלו 8-9 שנים בית הבראה של 4 כוכבים, עם כל השרותים הנלוים,  לוקסוס כזה ,לא היה להם מעולם, הם גם מוגנים בתוך בית הסוהר,  למה לא שולחים אותם מיד בחזרה לארץ מוצאם, שם הם היו מקבלים בית סוהר שמגיע להם, אותי זה מקומם !!!
לצפיה ב-'זה אחד ממחדלי ממשלת ביבי שלא העלו את'
זה אחד ממחדלי ממשלת ביבי שלא העלו את
09/01/2013 | 14:20
4
כולם על מטוס. אם הממשלה מחליטה החלטות לגבי עובדים זרים ונכנסים אנשים ללא אישור כמו מתנגדים פוליטים לישראל. תיירים שמתחילים לעבוד ובזה עברו על החוק..מיד מטיסים אותם בחזרה. בלי לשאול לאן..
וכאן התחילו לרחם, לדבר על היהודים שהיו פליטים. ונמנעו ממעשה.
לערד הגיעו המון אפריקאים שהשתכנו בשכונת העוני - הראשונה של ערד כי שם יותר זול- חלק עבדו במלונות בים המלח אבל אין מאות מלונות והיתר העבירו את הזמן בעיר. אני אמרתי אז מיד להעלות על מטוס את כולם.
כעת אני רואה שבראשון לא רואים אותם. כמו גם את הבדואים שזו צרה בפני עצמה..כי הם לא מתקדמים ומצויים במאות הקודמות רק שיש להם מכוניות והם בונים בתים בדרך כלל בתוך האהל..עד שהבניה מסתימת.
מחכים שהבועה תתפוצץ.
לצפיה ב-'סיפור עם מהומה'
סיפור עם מהומה
03/01/2013 | 18:25
17
23
כשהיתי ילד בקרית עמל הצפונית, ליויתי את סבתי לקלפי כיוון שגם אצלה העברית לא היתה משהו, ממש לפני הכניסה חזרתי להזכיר לה מה שמים בשביל בן גוריון - "א".
כשיצאה, התחלנו ללכת הביתה ושאלתי אותה אם שמה כמו שרצתה, בן גוריון ? ענתה לי שכן. בקשתי שתצייר לי עם האצבע על כף היד את צורת האות, והיא סימנה - "ק".....
אמרתי לה שהיא לא שמה בן גוריון (מפאי) אלא מיקוניס (קומוניסטים) .

היא היתה מאוד נסערת, בו במקום פנתה אחורה וחזרה לקלפי ודרשה את המעטפה בחזרה כי היא לא ידעה ושמה בטעות מיקוניס במקום בן גוריון והיא רוצה בחזרה את המעטפה להוציא את מיקוניס ולשים בן גוריון , ולא עזרו לה כל הצעקות כמובן.
כל אותו שבוע היא היתה ממורמרת - איך עשתה טעות כזו.
לצפיה ב-'קיבלתי כרגע טלפון משלי יחימוביץ בקולה שלה'
קיבלתי כרגע טלפון משלי יחימוביץ בקולה שלה
03/01/2013 | 19:08
16
29
איך הגיע הטלפון שלי למאגר שלהם??
לצפיה ב-'ביתי ו 2 נכדותי היגעו'
ביתי ו 2 נכדותי היגעו
03/01/2013 | 19:18
1
22
חגוג עם ליאת הבת השניה שלנו ובניה את יום הולדתה
רצינו לחגוג עם כל המשפחה אבל לא מסתדר.היא קבלה
מתנות מאחיותה .נחמד שנשאר קשר טוב בינהם.
לצפיה ב-'מזל טוב! ברכות! רק חגיגות!'
מזל טוב! ברכות! רק חגיגות!
03/01/2013 | 20:24
15
לצפיה ב-'בדיוק כמו הטלפון שלי שהגיע לשלי, ציפי, יאיר ו'
בדיוק כמו הטלפון שלי שהגיע לשלי, ציפי, יאיר ו
03/01/2013 | 21:24
13
25
וגם בנט

כשאני מזהה בצג 001 אני מנתקת
לפחות עד אחרי הבחירות
לצפיה ב-'אצלי זה לא היה מטלפון לא מזוהה'
אצלי זה לא היה מטלפון לא מזוהה
03/01/2013 | 21:33
12
27
חייגתי *42 לברר וקיבלתי מספר טלפון.

חוץ מזה יש הבדל בין הטלפון בקולה של שלי או ביבי
לבין טלפונים שעושים ממטות הבחירות לברור נטית המצביעים...מעין סקר.
לצפיה ב-'לא רוצה טלפונים מזוהים או חסויים משום מפלגה'
לא רוצה טלפונים מזוהים או חסויים משום מפלגה
03/01/2013 | 21:47
11
15
גם לא כזו שאני מחבבת.
וגם לא כל מיני חברות שמציעות פרסים, הגרלות, זכיות, סקרים, התרמות וכד'

הטלפון שלי לא חסוי רק בגלל שכמי שיש לה קליניקה אני לא יכולה להרשות לעצמי חסוי.

ויש חוק נגד קבצים שמוכרים הכוללים שמות וטלפונים של אנשים אך אין אכיפה.
לצפיה ב-'הטלפונים של כולנו פתוחים לרווחה וכל אחד יכול'
הטלפונים של כולנו פתוחים לרווחה וכל אחד יכול
03/01/2013 | 22:15
10
19
להתקשר. ובאמת מתקשרים כל מיני עורכי סקרים ושאלונים והצעות לפרסים וזכיות למיניהם ומתי עושים זאת? בדיוק כאשר אני מתכוננת לשלאף שטונדה שלי. על זה אני לא סולחת...
לילה טוב.
לצפיה ב-'ימית, גם אצלנו זה בדיוק בשעות הצהריים'
ימית, גם אצלנו זה בדיוק בשעות הצהריים
03/01/2013 | 23:20
9
20
בעיקר מעצבן אותי כשאני בדיוק נרדמת והטלפון מצלצל
ומעבר לקו מבקשים ממני להשתתף בסקר קצר על ירידה במשקל...
או על הפסקה בעישון...
לצפיה ב-'שלי יחימוביץ "התקשרה" אלי אתמול '
שלי יחימוביץ "התקשרה" אלי אתמול
04/01/2013 | 08:55
8
23
בערב כשסוף סוף התיישבתי. אז העברתי מסר חריף מאוד דרך הפייס בוק. מקווה שזה יעזור.
לצפיה ב-'יהודית, איפה אפשר לראות את המסר שלך?'
יהודית, איפה אפשר לראות את המסר שלך?
04/01/2013 | 09:13
7
22
נכנסתי לדף של שלי ולא מצאתי....
לצפיה ב-'אני קיבלתי טלפונים מכולם'
אני קיבלתי טלפונים מכולם
04/01/2013 | 09:48
6
22
מתברר שאני אשה פופולרית. אפילו מקברו של רבי שמעון בר יוחאי התחלתי לקבל טלפונים.
דחילק, שמעל'ה, אני גרמתי לך להתעורר אחרי אלפיים שנות שינה??
I TAKE IT AS A COMPLIMENT
לצפיה ב-' משהו מקסים !'
משהו מקסים !
04/01/2013 | 17:28
5
17
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' עוד משהו מדהים !'
עוד משהו מדהים !
04/01/2013 | 17:40
1
15
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'את הקונצרט הזה ב-MEZZO אני זוכרת'
את הקונצרט הזה ב-MEZZO אני זוכרת
04/01/2013 | 18:13
12
לאחינעם ניני יש חכולות ווקאליות נפלאות...
לצפיה ב-'עם פלסידו דומינגו את תמיד קונה אותי!!!'
עם פלסידו דומינגו את תמיד קונה אותי!!!
04/01/2013 | 18:09
2
15
לראות את הקהל ולהתמוגג ...
לצפיה ב-' יוליקה, אני רואה שחוץ ממך,'
יוליקה, אני רואה שחוץ ממך,
05/01/2013 | 16:26
1
10
אל אף אחת הדברים האלה לא מדבר, אני שמחה שיכולתי לשמח אותך !!
לצפיה ב-'לאה יקרה, איכות לא קונים בכמות'
לאה יקרה, איכות לא קונים בכמות
05/01/2013 | 17:06
8
המשיכי להעשיר אותי בקליפים כל כך טובים!!!
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
02/01/2013 | 16:52
2
דמיינו לעצמכם שיום אחד בלי שום הסבר או הכנה - כל החשמל בעולם פשוט יעלם|!|. בלי אורות, בלי טלוויזיה, בלי סמארטפונים, בלי תחבורה...
הפורום החדש של הסדרה המצליחה והמדוברת - רבולושן- Revolution הוא בדיוק המקום לדבר ולעקוב אחרי עולם שכזה.
אז אם גם אתם כבר התמכרתם ולא יכולים לחכות עד לפרק הבא, הפורום הוא בדיוק המקום המושלם בשבילכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'לא נפתח שרושר בוקר - אז אני אפתח בצהריים'
לא נפתח שרושר בוקר - אז אני אפתח בצהריים
02/01/2013 | 15:04
2
39
עם הליכתה לעולמים של זהרירה חריפאי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4327680,00...

יהי זכרה ברוך.
לצפיה ב-'עצוב למדי מה המחלה הארורה עושה -מפילה חללים'
עצוב למדי מה המחלה הארורה עושה -מפילה חללים
02/01/2013 | 16:29
1
27
לצפיה ב-'על כך נאמר כבר'
על כך נאמר כבר
02/01/2013 | 19:50
28
שצריך לחיות את החיים ולמצות את הטוב, כי בסוף הם נגמרים רע.....
לצפיה ב-'שנה אזרחית חדשה .תודה לפזי על המצגת'
שנה אזרחית חדשה .תודה לפזי על המצגת
01/01/2013 | 06:09
41
25
אני לא הייתי בסילוובטר .לא חגגתי רק חלמתי שהכל יהיה תקין
בשנה הזאת.
המשך>>
אני לא הייתי בסילוובטר .לא חגגתי רק חלמתי שהכל יהיה תקין
בשנה הזאת.
לצפיה ב-'לא מאמינה למראה עיני כתבה '
לא מאמינה למראה עיני כתבה
31/12/2012 | 08:04
10
52
בעמוד הראשון של ידיעותאשדוד ואשקלון בחוץ
רוב ההתנחלויות בפנים .מי שבטווח הטילים לא יקבלו סיוע
מהמדינה והתנחלויות כן.ומשרד האוצר טוען שזאת לא החלטה פוליטית.
איך אפשר לעשות זאת לאחר מה שספגו אנשי הדרום.
מקווה שאנשי הדרום ידעו למי להצביע
לצפיה ב-'בוקר טוב - צדק? אף פעם לא היה'
בוקר טוב - צדק? אף פעם לא היה
31/12/2012 | 08:13
1
30
כמה מהר שוכחים...ישובי הצפון שנים היו בטווח הקטיושות - אף פעם לא קיבלו פיצוי על כלום....
אני זוכרת כשגרתי בדימונה, שנים התלוננו על כך שמיליונים נשפכים בהתנחלויות אבל אין כסף
לעיירות הפיתוח....
היו קו ההגנה הוא זה שאם ממשלות ישראל לדורותיהם שלחו מתנחלים להתגורר בשטחים,
אי אפשר היום להשאיר אותם בשממונם וצריך לתקצב אותם כמו כל יישוב בארץ.
לצפיה ב-'ההתנחלויות מתוקצבות יותר מהפריפריה'
ההתנחלויות מתוקצבות יותר מהפריפריה
31/12/2012 | 08:46
24
אבל לנתק את הישובים שליד מטחי האש זאת שערוריה ,רק לפני חודשיים כולם היו עם הדרום מה השתנה? יש שקט ושוכחים.
לצפיה ב-'היום האחרון לשנת 2012'
היום האחרון לשנת 2012
31/12/2012 | 08:33
7
33
אני סופרת כי בינואר 2001 - קיבלנו את המפתח לביתנו כאן בגלבוע.
חלפו 12 שנה... ונשארו לי רק עוד 3 שנים לסיים את המשתכנתא.
זה היה כל כך רחוק אז... וחשבנו איך אנחנו נכנסים להרפתקאה כזאת
שיוצאים לפנסיה ולוקחים משכנתא... תודה לאל עד היום עמדנו בזה בגבורה!!

אז שנת אזרחית טובה לכולם מי שיוצא לבלות הלילה שיהיה לו ערב מוצלח!!
לצפיה ב-'ב-1999 קניתי בית בית בכפר עזה..והחזרתי.'
ב-1999 קניתי בית בית בכפר עזה..והחזרתי.
31/12/2012 | 08:42
6
28
עשיתי נכון ? בערד פחות או יותר חילקו בתים בחינם-בשנות ה-70. אז היו עם הראש לפריפריה ולעיירות הפיתוח.
ב-1965 עלתה דירה בתל אביב 8000 לירות..60 מטר..[היום שווה יותר ממליון].
.מסקנה :בורסה זה לא מקום למעמד הביניים..ומה שצריך זה לקנות דירה..
עצה לצעירים- קנו דירה.- ושהממשלה שלא כל כך עוזרת להם. בראש אחר.ואם רוצים שוויון בנטל יש לסייע למי ששירת בצבא..
לצפיה ב-'הלוואי והיתה היום אפשרות לקנות דירות כמו אז'
הלוואי והיתה היום אפשרות לקנות דירות כמו אז
31/12/2012 | 08:57
5
23
אז קיבלנו משכתנא ב-90-95% מערך הדירה... הדירות היו גם זולות בהרבה.
היום מקבלים משכנתא רק 70% מערך הדירה ומאיפה יממנו את השאר שזה מאות אלפי ש"ח???

ההחזר החודשי עמד על כ-10-15% מהשכר החודשי.
היום ההחזר החודשי עומד עד כ-30% מהשכר.

אנחנו הלכנו לגור בפריפריה - הצעירים היום רובם עובדים במרכז ולכן רוצים
לרכוש דירה שם.

הזכרת את ערד...
הדירה שרכשנו בדימונה בשנת 1972 עלתה כ-43 אלף לירות.
בשנת 1973 לפני שפרצה מלחמת יום כיפור - נמכרו בדימונה דירות גדולות (98 מ"ר) ב-250 אלף לירות
זה היה הון תועפות במונחים של אז... גם אם קיבלו משכנתא גבוהה ל-20 שנה.

לצפיה ב-' מאתמול פורסמו 2 מקרים על התעללות'
מאתמול פורסמו 2 מקרים על התעללות
31/12/2012 | 11:50
4
23
בקשישות.אחת בבית אבות שנפטרה .אתמול
כבר טפטפו לתקשורת עלמקרה אונס של קשישה בדרום ת"א
ע"י אריתראי בנוסף לרצח שהיה שם אתמול.פתרונות איין
ולא פלא שהרוחות סוערות.
לצפיה ב-'הלילה בחצות מסתיימת שנת 2012 ומתחילה שנה'
הלילה בחצות מסתיימת שנת 2012 ומתחילה שנה
31/12/2012 | 12:53
3
27
אזרחית חדשה 3 1 0 2

איחולים חמים לשנה האזרחית החדשה 2013. מאחלים לכם שנת הצלחה, שלום ,שגשוג ובריאות. מאיתנו משפחת פז
.....נילי וצביקה

" target="_blank" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=1KyMDtBYYx0
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'התינוק שלך שוב סובל מכאבי בטן ומגזים?'
התינוק שלך שוב סובל מכאבי בטן ומגזים?
31/12/2012 | 17:45
21
קניתי במכולת קבב קפוא מזרחי ואכלתי אותה..נתתי את השאריות לחתולים בחצר. חושב שהם לא אכלו הכל..מקוה שמבשר טחון בסופר שלי..זה לא יקרה.
כעת לפוליטיקה..
ב-23 בינואר הולכים לגמנסיה לבחור. כל הכבוד למשרד הפנים. שיניתי כתובת וקיבלנו הודעות לבוחר. בגימנסה היה יום בחירות ועמר בר לב דיבר יפה. אמרה המורה שלנו..והיתה נציגה של חד"ש..מערד.
'שופרסל שלי' זו בדיחה הכי טובה ששמעתי השבוע. ושלי יחימוביץ עליה מדובר- שמחביאה מועמדים. לא אומרת כלום חוץ מבעיות חברתיות. גם דרעי נעזר ביחצ"נים שאמרו לו לך על השד העדתי ועל המרוקאי המקופח. שבעצם זה אותו דבר כמו 'שופרסל שלי' רצים בשם הקיפוח האפליה. והעוני אבל אצלי במשפחה כולם חצי חצי..ואין  בכלל 'פסטיבל עדות'.
לצפיה ב-'פזי, תודה על הברכות ועל המצגת המושקעת'
פזי, תודה על הברכות ועל המצגת המושקעת
31/12/2012 | 22:52
1
11
שנה אזרחית שמחה וטובה לכם!!
לצפיה ב-'פזי יוליקה כולם שנה אזרחית טובה!!!'
פזי יוליקה כולם שנה אזרחית טובה!!!
31/12/2012 | 23:55
12
לצפיה ב-''פגיעה בתפקוד' איזה תפקוד..בחדר המיטות ?'
'פגיעה בתפקוד' איזה תפקוד..בחדר המיטות ?
30/12/2012 | 07:42
14
44
מוכח מחקרית, כי תזונה לקויה ואיבוד משקל לא רצוני בגילאי 70 ומעלה, הן בעיות שכיחות אשר עלולות להוביל לפגיעה בתפקוד,פרסומת מראש הדף..שלנו
לצפיה ב-'אני לא יודעת על איזה פרסומת אתה מדבר'
אני לא יודעת על איזה פרסומת אתה מדבר
30/12/2012 | 09:15
1
34
אצלי יש רק פרסומת לקנות מוצר ישראלי...

אם יש לך בעיה בתפקוד.... לך לסקסולוג

זאב צחור הוא המנטור והגורו שלך - יש כמוהו אלפים אתה מאמץ ב-2 ידיים כל מילה שלו
יש חוקרים שכתבו מחקרים בדיוק הפוכים משלו - אני חושבת שז'בוטינסקי היה יהודי טוב
עם חזון שאבד עליו הקלח כמו שאבד הקלח על הרבה ממקימי המדינה...
הליכוד זה מזמן כבר לא ז'בוטינסקי אפילו לא של בגין
כמו שהעבודה היא כבר מזמן לא של טבנקין או בן גוריון...
לצפיה ב-'גם אצלי יש פרסומת כזו בראש הדף של הפורום'
גם אצלי יש פרסומת כזו בראש הדף של הפורום
30/12/2012 | 16:49
15
וזה של חברת abbott

בלחיצה מקבלים שאלון שכמובן בסופו של דבר יש בו המלצה לצריכת ENSURE וכד'
לצפיה ב-'מדינה מטורפת!!! איזה הגיון יש בהחלטה שכזאת?'
מדינה מטורפת!!! איזה הגיון יש בהחלטה שכזאת?
30/12/2012 | 10:41
7
32
http://news.walla.co.il/elections/?w=/2780/2601719

זועבי תתמודד בבחירות לכנסת - כך קבע העליון - פה אחד!!!!
לצפיה ב-'בוקר מואר ומחוייך ואיזה מזל'
בוקר מואר ומחוייך ואיזה מזל
30/12/2012 | 11:09
2
24
שתזונתי מעולה ואני לא יורדת במשקל - עמיקם אם
הכוונה גם לנשים - אצלי הכל בסדר.
סססתתתתםםםםם

יום נעים
אפי
לצפיה ב-'יוליקה זה ניצחון לזועבי ולכל אוהביה'
יוליקה זה ניצחון לזועבי ולכל אוהביה
30/12/2012 | 11:47
20
אבל כבר נאמר שבכנסת הבאה יביאו למחוקק דרישה
לחוקק חוק שלא יוכלו אנשים עם דיעות כמו שלה להיות בכנסת.
לצפיה ב-'אני..אני התכוונתי על תפקוד בכלל'
אני..אני התכוונתי על תפקוד בכלל
30/12/2012 | 18:32
14
ובהלצה שאלתי אם זה לגבי תפקוד מיני..ואם הכל בסדר ניחא. שכולם עדיין חושבים בצורה לא-פתולוגית..המוטוריקה בתפקטד מלא והידיים לא רועדות..
לגבי זאב צחור-לא זכור לי שכתבתי משהו מהותי אלא רק שהוא כתב רומן על ז'בוטינסקי וטרוצקי שני יהודים שלא עמדו במרכז או בראש הציבור - בחייהם. את טרוצקי סילקו והוא גלה למקסיקו. שם נרצח. וז'בוטינסקי גלה לארה"ב ומת ב-1940 לפני שהמדינה העברית קמה- וכידוע לא  הרביזיוניסטים. שלטו בה עד 'המהפך'.
זאב צחור אכן היה מורה שלי ונקרא על שם  זאב ז'בוטינסקי אבל היה מפ"מניק. סא"ל צנחנים שעבד עם בן גוריון בשדה בוקר כסוטדנט, ולימד בא.ב.ג. ואחרי זה היה בין המייסדים של מכללת ספיר והיה הנשיא שלה.
לצפיה ב-'הפסיקה הוכיחה שאנחנו עם עם הנהגה עלובה'
הפסיקה הוכיחה שאנחנו עם עם הנהגה עלובה
30/12/2012 | 12:35
3
17
כולל מוסדות שלטון עלובים.

חנין זועבי אומרת ופועלת נגד המדינה, היא קוראת למדינת ישראל "כיבוש", ולמרות היותה אוייבת של המדינה, הולך בית המשפט "הנאור" בעיני עצמו ומאפשר לה להיכנס לבית המחוקים.
כבר נאמר אצל חז"ל שמי שמרחם על אכזרים, מתאכזר בסופו של דבר לאחרים.
וצ'רצ'יל כבר אמר את משפט המפתח שהיה צריך להיות חקוק בכניסה לבית המשפט העליון:"לעיתים, חייבת הדמוקרטיה לפעול בדרכים לא דמוקרטיות כדי לשמור על קיומה".

אבל כאן אפילו לזה זה לא מגיע, כיוון שהיא מצהירה שהיא נגד המדינה, היא פועלת נגד המדינה באופן ממשי - מה צריך יותר מזה ?
אני בהחלט לא תומך במופרעים שהופיעו נגדה בבית המשפט העליון, כי הם מופרעים לא פחות ממנה - אבל העובדות הן שהיא היתה צריכה להיות מגולגלת מכל המדרגות.
במקום זאת היא טוענת על גיזענות ועל אפליה, אבל ממשיכה להתבטא נגד המדינה.
וזו דוגמא של חברה בבית המחוקים של מדינת היהודים.
תמהני....
לצפיה ב-'כניראה מה שעמד מול עינהם של השופטים'
כניראה מה שעמד מול עינהם של השופטים
30/12/2012 | 13:00
2
22
כפי שאמר וולטר "איני מסכים עם אף מילה שלך, אך אלחם עד מוות על זכותך לדבר".
לצפיה ב-'זה מתבטל כאשר לדיבורים מצטרפים גם מעשים'
זה מתבטל כאשר לדיבורים מצטרפים גם מעשים
30/12/2012 | 15:44
1
15
כי מה שהיא עשתה בחסות החסיון לחבר כנסת, זה בפירוש חברות בארגון טרור.
האם טחו עיני השופטים ? כנראה שכן.
לצפיה ב-'ההנהגה מתבטלת גם בפני מתעמתים עם חיילים'
ההנהגה מתבטלת גם בפני מתעמתים עם חיילים
30/12/2012 | 18:41
12
ומול ציבור של עשרות אלפי משתמטים 'תורתם אומנותם'.העוברים על חוק. וחובת השירות הצבאי.
2. היום אכלנו באיקאה- האוכל שם זול. מנה עיקרית כמו עסקית 39 שקל. כמעט כמו האוכל בסופר.
קנינו 'מדפיה' ונחבר שניים- ויהיו ארבעה מדפים לנעליים ליד מכונת הכביסה והייבוש לאבקת כביסה והכלי של האוכל של החתול..מין מרפסת קטנה. הדירה שכורה קטנה יחסית - 80 מטר..בקושי יש מקום לכל הדברים שצריכים. וחלק מהרהיטים השארנו בערד. באיקאה יש בעיה שאם מוצאים רהיט והוא גדול אז אין את אותו דבר בדיוק במידות אחרות אלא וריאציה אחרת. אבל שעתיים ראינו שם הכל..כבר פעם שלישית שאנחנו שם. בינתיים שום טייקון ישראלי לא השתלט עליהם.
לצפיה ב-'למה לנו אין כאלה מסבירים'
למה לנו אין כאלה מסבירים
30/12/2012 | 15:04
3
17
לצפיה ב-'אין לנו מסבירים. יש לנו אנשים'
אין לנו מסבירים. יש לנו אנשים
30/12/2012 | 16:14
2
18
שלא אכפת להם כלל מה קורה סביבם. ורבובדיה אחד שקבע שאסור לבטל תורה כדי לשרת את המדינה אבל מותר לבטל תורה כדי לפעול בשביל ש"ס.
לצפיה ב-'זאת לא המדינה שרצו הורינו עבור ילדינו.'
זאת לא המדינה שרצו הורינו עבור ילדינו.
30/12/2012 | 17:19
1
16
תמיד אבי לחם למען זה שהמדינה זו הסלע שלנו.
היה עשרות שנים בצה"ל .בצבא הבריטי ובשרות הבטחון האזרחי.
היום שהוא צלול וקשיש אני רואה שהמצב משפיע על רוחו.
משתדללא להקשיב לחדשות אבל מודע לנעשה.וחבל שכך.
לצפיה ב-'בית המשפט העליון הוא המעוז האחרון '
בית המשפט העליון הוא המעוז האחרון
30/12/2012 | 17:32
15
של הדמוקרטיה שלנו לפני שהממשל שלנו בראשות הליכוד ביתינו ירסק אותה כליל.
לצפיה ב-'יום טוב לכולם היום'
יום טוב לכולם היום
29/12/2012 | 07:49
5
25
יטיילו  המוני ישראל לראות את הצפון מלא המים.את נצרת לקראת הסוף השנה
וירושליים.והדרום שכבר פורח.אני לצעכרי  לא יכולה לצאת ותאמינו לי אני ממש
חולה מזה.עשיתי מאמצים כל זמו שיכותי וטיילתי היום קשה לי ההליכה.
מקווה שעד האביב המצב ישתפר ואוכל ל]חות ללכת לטיולים קלים
ללא מאמץ יתר.
לצפיה ב-'בוקר טוב, חזרתי אתמול מלונדון '
בוקר טוב, חזרתי אתמול מלונדון
29/12/2012 | 08:14
2
25
אחרי חוויה מיוחדת במינה של חג מולד וסיילים בלי סוף... בתמונה - עץ חג המולד במלון.
לצפיה ב-'יהודית, כיף לראותך שוב ביננו'
יהודית, כיף לראותך שוב ביננו
29/12/2012 | 09:49
1
24
בטוחה שחוויתם חוויות מיוחדות בשבוע חג המולד בלונדון
איך שרדתם את הקור??
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולם ,שנה אזרחית טובה!!!'
שבוע טוב לכולם ,שנה אזרחית טובה!!!
29/12/2012 | 20:18
12
לצפיה ב-'מילוי שעות הפני בזמן האבטלה'
מילוי שעות הפני בזמן האבטלה
29/12/2012 | 20:44
1
15
שלום,
אני מובטל שמחפש עבודה ואני קצת משתגע בבית,
יש למישהו רעיון איפה אפשר למצוא מסגרת שתמלא לי את שעות הצהריים?
אני חייב איטרקציה עם אנשים...

תודה!
לצפיה ב-'וכצעיר בן 30 אתה מחפש אינטראקציה עם בני 60+??'
וכצעיר בן 30 אתה מחפש אינטראקציה עם בני 60+??
29/12/2012 | 20:52
14
לצפיה ב-'בוקר אור ליום שישי -מצטערת שלא '
בוקר אור ליום שישי -מצטערת שלא
28/12/2012 | 07:02
29
52
ראיתי את כל הראיון עם דרעי -לפיד
לא יכולה להקשיב לדרעי.מעצבן אותי זכל הזמן
חוזרים על אותו הדבר-קיפוח.
הם הרי הטיבו רק את מעמדם.לא דואגים לאחרים.
שיהיה סוף שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'בוקר טוב לסוף שבוע'
בוקר טוב לסוף שבוע
28/12/2012 | 08:15
37
מלחמת המפרץ ב-1991 עוד מעט מגיע התאריך 15 לינואר
השם שזכור מאז גנרל שוורצקופף - הלך לעולמו
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4325592,00...

"בעקבות מלחמת המפרץ, שוורצקופף הוכר ובצדק כאסטרטג מבריק ומנהיג מעורר השראה. כיום אנחנו זוכרים אותו כאחד מענקי הצבא הגדולים של המאה ה-20.

יהי זכרו ברוך.
לצפיה ב-'אני כמובן צפיתי בעימות'
אני כמובן צפיתי בעימות
28/12/2012 | 08:26
9
32
היה המון רעש דיברו בקול רם...

אני תמיד אומרת: לא תמיד מי שצועק - צודק!

בכל זאת הבאתי כאן קצת הגיגים מהעימות:

יאיר לפיד מול אריה דרעי ..
נשארתי עם 10 הדיברות ..
יאיר מחזיר את דרעי למקורות ושואל מה לגבי הדיבר "שֵׁשֶׁת יָמִים תַּעֲבֹד וְעָשִׂיתָ כָּל מְלַאכְתֶּךָ, וְיוֹם הַשְּׁבִיעִי שַׁבָּת לַה' אֱלֹהֶיךָ."
ודרעי שידוע כאדם שמקדש כל דיבר ודיבר ( בעיקר את "לא תגנוב" ) עונה בדמגוגיה שאפיינה את כל הדיון: "אנחנו נעבוד 6 ימים אם אתה תכבד את השבת .. "

ואני שואלת .. תגידו לי ... עשרת הדיברות זאת תוכנית כבקשתך?
או שיש הקלות לאסירים משוקמים ואף אחד לא סיפר לנו?

ולרגע של רצינות .. אם כל המגזר "המקופח" להגדרת דרעי לא יצא לעבוד .. אז המגזר שיוצא לעבוד ימשיך להיות מקופח??
לצפיה ב-'המצחיק בכל הענין: שאלו לא 10 שניתנו לעם ישראל'
המצחיק בכל הענין: שאלו לא 10 שניתנו לעם ישראל
28/12/2012 | 12:55
1
22
עשרת הדיברות שכולם מדברים עליהם בכלל לא ניתנו לעם ישראל, או שרק אני יודע שמשה שבר אותן ????????
אלו שניתנו לעם ישראל הן אחרות לחלוטין, ומאוד "אנמיות", על פי הכלל הידוע שאסור לחוקק חוקים שהציבור לא עומד בהם.....

אבל אם מתייחסים למשפט הנאמר, יאיר צודק לגמרי כיוון שבלי שום פרשנות ברור שמי שמאמין בתורה צריך לקיים את מה שכתוב בה ולעבוד כמו כל אחד ושבזמנם החופשי שיעשו מה שהם רוצים (זה גם אמרתי לשני הצעירים הדתיים שהביאו לי לטנק במקום שני אנשי צוות שנהרגו אצלי במהלך במלחמת יום הכיפורים), הענין הוא שאצל הדתיים יש מליוני פרשנויות לכל דבר וכל אחד לוקח את הפרשנות הנוחה לו (זה כמו בסקרים שבכל סקר נאמר אחרת) והם מפרשים שללמוד תורה זו עבודה בפני עצמה.

גם בעיניי, העובדה שנותנים לעבריינים שהורשעו בבית משפט לחזור לפוליטיקה, מוכיח שכל המערכת מסואבת, ולא יהיה חלקי איתה.
לצפיה ב-'מי שהיה נשיא-בכלא כמו גם שר אוצר רה"מש לשעבר '
מי שהיה נשיא-בכלא כמו גם שר אוצר רה"מש לשעבר
28/12/2012 | 14:53
17
ושר החוץ עם כתבי אישום שעדיין לא ברור מה יש בהם. על שר ההחוץ חקרו בבלארוס-רוסיה הלבנה-ועסקיו השחורים אבל מתעסקים בתקשורת ולא רק בה עם השגריר שניסה להעביר אליו חומר מהתיק.
ומה ועל מה ומה יש בתיק - את זה לא מספרים. !!!!!
לצפיה ב-' בעיני כרגע , לפיד הוא הכי שפויי !'
בעיני כרגע , לפיד הוא הכי שפויי !
28/12/2012 | 15:30
6
25
אבל עם מי הוא ילך לממשלה, זו שאלה גדולה !   כי רק המנדתים שלו , לא מספיקים !
לצפיה ב-'יופי לאה!! כן ירבו כמותך!!'
יופי לאה!! כן ירבו כמותך!!
28/12/2012 | 18:00
2
24
אני לא רק מדברת...אני עושה - אבל לא כאן בפורום...
רוצים הוכחה?
לצפיה ב-' יוליקה, איך תסבירי את זה, שהוא'
יוליקה, איך תסבירי את זה, שהוא
29/12/2012 | 14:58
1
22
מתעסק עם הדתיים !   הרי יש שני סוגים של דתיים, ספרדים ואשכנזים, לאיזה מהם הוא נוטה ???  
לצפיה ב-'זה לא ענין של נטיה - כולם צריכים לקחת חלק'
זה לא ענין של נטיה - כולם צריכים לקחת חלק
29/12/2012 | 18:28
48
בבנין הארץ!!

כולם צריכים לעבוד!! כולם צריכים לשרת או בצבא או בשירות לאומי!!

וכולם צריכים ללמוד את לימודי הליבה: מתמטיקה, אנגלית, מדעים...

היום היתה תכנית על חוזרים בשאלה כמה שהם מפחדים מהרבנים ומהקהילה שלהם...
את יכולה לתאר לעצמך ילדים שגודלים במדינה נורמלית אבל לא יודעים מיהו פינוקיו...שלגיה...סינדרלה...
הנסיך הקטן..וכד'???? הם לא מכירים את השם הנס קריסטיאן אנדרסן או האחים גרים - כי אלה הם
גויים ואסור לדעת שום דבר חוץ מיהדות!!!
לצפיה ב-'אכן כך אבל אין לדעת אולי יצליח י8ותר תלוי בנו'
אכן כך אבל אין לדעת אולי יצליח י8ותר תלוי בנו
28/12/2012 | 18:49
2
16
לצפיה ב-'הדיבורים על אידאולוגיה מראים שאנשים חיים בעבר'
הדיבורים על אידאולוגיה מראים שאנשים חיים בעבר
29/12/2012 | 09:29
1
22
הבעיות של ישראל הן לא הבעיות שהיו כשרמת החיים היתה נמוכה.לא היתה תעשיה לא תעשיה רגילה ולא היי טק. מה שנשאר בדיוק אותו דבר זה היחסים עם התושבים הערבים והשכנים המוסלמים בסוריה-ירדן-מצרים ולבנון.
גם הסכמי השלום לא הגיעו למיצוי הסכסוך. בגלל העליה על הקרקע..וכנראה שזה לא ישתנה. תכניות האלף..של פעם- הגיעו לשבעה מליונים..אבל שלווה אין.
לבעיות החברתיות אף אחד לא נותן תשובה. לא ביבי לא שלי ויאיר מתעסק עם הדתיים..יותר מדי. מי צריך את חלוקת הנטל..למה זה טוב. הייתי וראיתי בני ברק..ביום חמישי. נכנסתי לחנות אופניים..לשאול על מחיר שהוא אותו דבר כמו בראשון. שתי חנויות אחת על יד השניה..נהיה כאן עם של סוחרים. הסמל החברת הוא הקניון.- פעם זה היה הקיבוץ והמושב. וכעת משהו שמנקר עיניים ואלה הדירות במגדלי תל אביב. והטייקונים מובילים והם הסמל לאושר.
אבל אין אושר- יש רק שאיפה לאושר. וירון זליכה אומר שביבי לא מסוגל להתנתק מהטייקונים. לא שהוא חושב שזה מה שצריך- הוא פשוט עבר שטיפת מוח קפיטליסטית והחברה הישראלית של מסעודה-ירון-וסרגיי לא מענינת.
לצפיה ב-'מתברר שחוץ מבנק טורקי..או תורכי..דני קנה'
מתברר שחוץ מבנק טורקי..או תורכי..דני קנה
30/12/2012 | 07:30
15
גם חלק בכפר הנופש של קיבוץ נוה ים. הקיבוץ מתנגד כרגע לפשרה והענין נמצא בבית המשפט- בחיפה מול חוזה חתום שעליו אומר הקיבוץ שחבריו התמימים נוצלו. והבכל ביוע של ראש המועצה האיזורית שקיבל הלוואות מבנק הפועלים את האחוזה בעתלית שנבנתה במקום מגורי הפועלים השאיר דני לגרושתו אבל היא תחת צו הריסה. אז כפיצוי היא קיבלה חלק בכפר הנופש. ומולה המשפט. הכל נעשה בשיתוף עם קבלנים ששרוצתים לבנות  שם וילות כמו בארסוף. הקיבוץ שקוע בחובות. וקיבל הלוואה מבנק הפועלים שממנו הועף דני..הענין מסובך..אז הוא ביקש 'חמש לירות תשים בכיס' והכל במרחק הליכה מעתלית. ימי הביניים זה כאן.
לצפיה ב-'ויכוחים אי הסכמות בסוף יאיר ודרעי ישבו באותה '
ויכוחים אי הסכמות בסוף יאיר ודרעי ישבו באותה
28/12/2012 | 08:26
29
ממשלה,,,
לצפיה ב-'נקודות בכרטיס לאומי קארד'
נקודות בכרטיס לאומי קארד
28/12/2012 | 08:56
7
33
נצברו לנו המון נקודות בכרטיסים שלנו.
כיון שלא הצלחנו לנצל אותם - החלטנו לתרום אותם.

אנחנו בחרנו בעמותת "יד שרה".
לצפיה ב-'כל הכבוד יוליקה מעשה יפה,'
כל הכבוד יוליקה מעשה יפה,
28/12/2012 | 09:03
1
18
לצפיה ב-'בוקר טוב בוקר נפלא ליום חדש'
בוקר טוב בוקר נפלא ליום חדש
28/12/2012 | 09:43
19
השמש זורחת ונראה לי נפלא לצאת למעט זמן

סופש מהנה
לצפיה ב-'יוליקה למרות שאיטני מוסרת בטלפון את האשראי של'
יוליקה למרות שאיטני מוסרת בטלפון את האשראי של
28/12/2012 | 09:45
3
27
במקרה מיוחד זה תרמתי לילדים בסיכון

יום טוב עם השמש הזורחת
לצפיה ב-'שאיני'
שאיני
28/12/2012 | 09:45
2
13
לצפיה ב-'מתי, גם אני לא תורמת בטלפון'
מתי, גם אני לא תורמת בטלפון
28/12/2012 | 09:53
1
31
אבל כאן זה אחרת - זה דרך אתר האינטרנט של הבנק שלך!!
לצפיה ב-'לעמותות התברר מנכ"לים שלוקחים משכורת עתק.'
לעמותות התברר מנכ"לים שלוקחים משכורת עתק.
01/01/2013 | 12:02
10
לצפיה ב-'כל הכבוד לכם.'
כל הכבוד לכם.
28/12/2012 | 10:38
15
לצפיה ב-'הדסה מקווה שאת נחה ומרגישה מעט יותר טוב'
הדסה מקווה שאת נחה ומרגישה מעט יותר טוב
28/12/2012 | 09:47
18
כי המנוחה עושה את המלאכה להחלמה מהירה

שבת שלום ומבורך
לצפיה ב-'ש"ס זה הנצחת הקיפוח והמעברות עם דגלים'
ש"ס זה הנצחת הקיפוח והמעברות עם דגלים
28/12/2012 | 09:57
5
19
של אנטי אשכנזיות..לא צבא.לא חינוך[מודרני.] מציאות מדומה ומדומינת.תפילות. הדלקת נרות.וקברים..קדושים.
לצפיה ב-'הוא מנסה להסיט'
הוא מנסה להסיט
28/12/2012 | 10:46
4
15
את תשומת הלב מזה שהוא לא ראוי להיות בכנסת או בממשלה כי הוא עבריין מורשע..............
לצפיה ב-'שבת שלום ומבורך וסופש מהנמה ונעים'
שבת שלום ומבורך וסופש מהנמה ונעים
28/12/2012 | 16:00
3
12
הפסיקו חלק מהשידורים בכדי לתת במה לתעלוימת הבחירות ועל חשבון מי זה על חשבונינו-וחבל שזה כך
לא שאנו מפסידים משהו מתכניות הריאליטי לי ר3ק חבל על הבתכנטית של ליאור שליין,צפיתי מידי פעם

שבת נפלאה לכולם
לצפיה ב-'הייתי מגדיר זאת כך:'
הייתי מגדיר זאת כך:
28/12/2012 | 18:00
2
13
לא רק שמבזבזים את הכסף שלי לחינם עבור כל הנוכלים הרמאים השקרנים והגנבים, עוד טורחים לבלבל לי את המח בלי הכרה.
הם יכולים לתרץ כמה שהם רוצים, אבל המגמה בעיני ברורה , לסגור תכנית סטירה שמעצבנת את הפוליטיקקים כי מספרת את האמת.
זהו הניצוץ הראשון לסתימת פיות.
לצפיה ב-'שפירא אני עוברקת בלחיצה קלה לתחנה אחרת יש 65 '
שפירא אני עוברקת בלחיצה קלה לתחנה אחרת יש 65
28/12/2012 | 18:48
1
13
שיש שם תכני8ות לא רעות בכלל

איני רו7צה לשמוע את כל השקרים שעובדים עלינהו כי שום מילה לא אמת
לצפיה ב-'זה נכון בהחלט באופן אישי'
זה נכון בהחלט באופן אישי
28/12/2012 | 19:05
14
אבל החצי השני כן רוצה לשמוע, ואפילו את הפירסומות המטריפות, שבדקתי פעם והן תופסות 50% מהזמן (פירסומות,קדימונים ויתר פירסומי הטלויזיה) הם כל כך מצפצפים על הציבור , שמבזבזים את הזמן שלנו בלי סוף, עד כדי כך שמשדרים אפילו קדימון לתכנית שעומדת להתחיל מיד אחרי הפרסומות....
לצפיה ב-'התמונה הכי אנושית שיכולה להיות דווקא מהחיות'
התמונה הכי אנושית שיכולה להיות דווקא מהחיות
28/12/2012 | 19:46
1
24
לצפיה ב-'הכלב חושב:"דברים טובים משאירים לסוף הארוחה"..'
הכלב חושב:"דברים טובים משאירים לסוף הארוחה"..
28/12/2012 | 22:45
14
לצפיה ב-'ומה דעתכן/ם על זה?'
ומה דעתכן/ם על זה?
28/12/2012 | 10:44
1
36
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חוסר טעם וחוסר טאקט אף לא יהיה במחסור'
חוסר טעם וחוסר טאקט אף לא יהיה במחסור
28/12/2012 | 19:44
12

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חגית רון ביטוח ופיננסים
זקוקים לתכנון פנסיוני?
יחד- ייעוץ והכוונה לגיל השלישי ומשפחתו
בן משפחה בגיל השלישי?
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה