לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80018,001 עוקבים אודות עסקים

פורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

לצפיה ב-'בוקר טוב בוקר מעיר עיניים להתחלת היום והשבוע:'
בוקר טוב בוקר מעיר עיניים להתחלת היום והשבוע:
05/05/2013 | 06:29
4
24
לצפיה ב-'מאיר עיניים-טעות'
מאיר עיניים-טעות
05/05/2013 | 06:29
2
20
לצפיה ב-' שלום לכולם'
שלום לכולם
05/05/2013 | 10:19
29
מה שלומכם מצטערת שלא נכנסתי אתמול, אני לא בבית, אשתדל להכנס כשאוכל
לצפיה ב-'לא טעות, הבוקר מעיר עיניים שהיו ישנות בלילה..'
לא טעות, הבוקר מעיר עיניים שהיו ישנות בלילה..
05/05/2013 | 12:31
18
לצפיה ב-'הדסה מזל טוב לחגיגת הבר מצווה,'
הדסה מזל טוב לחגיגת הבר מצווה,
05/05/2013 | 16:25
12
ארוע משמח, מרגש, מאחלת חיים בריאים, מאושרים ומלאי הצלחה.
לצפיה ב-'שבת שלום. אני יוצאת לטיול לגליל המערבי'
שבת שלום. אני יוצאת לטיול לגליל המערבי
04/05/2013 | 06:56
7
32
מקווה לא להתייבש שם. תיהנו מהשבת. מים וכובע.
לצפיה ב-'ימית תהני מהטיול ואנא שמרי על עצמך'
ימית תהני מהטיול ואנא שמרי על עצמך
04/05/2013 | 08:01
2
12
לצפיה ב-'גם אני יצאתי לטיול ..היום לפני 62 שנה'
גם אני יצאתי לטיול ..היום לפני 62 שנה
04/05/2013 | 09:50
1
29
ימית  מאחלת לך   טיול נעים,
גם לי  היה טיול הכי כייף בחיים.
לפני 62 שנה   ,צעירה ויפה עם אבא ואימא, יצאנו לקוון
ישראל.
הגעתי ב7 למאי 1951.
טיול כייף שסידר לי את כל החיים..
שמחה שעשיתי את זה ,
יום נעים לכולם!!!
לצפיה ב-'|!אנחנו יצאנו לבית הכנסת לעליה לתןרה ש'ל נכדי'
|!אנחנו יצאנו לבית הכנסת לעליה לתןרה ש'ל נכדי
04/05/2013 | 12:23
19
לצפיה ב-'אין גבול לטימטום ולאומנה בשטויות'
אין גבול לטימטום ולאומנה בשטויות
04/05/2013 | 13:27
3
34
הבעיה שהדתיים מנסים להחדיר זאת בכח לחילוניים.
לצפיה ב-'הדסה, מזל טוב לכל המשפחה לחגיגת'
הדסה, מזל טוב לכל המשפחה לחגיגת
04/05/2013 | 15:01
19
הבר מצוה של התאומים !! שיתברכו בבריאות טובה ובהרבה מזל , שרק השמחה תלווה אותכם עד עולם אמן !!
לצפיה ב-'הנפטרים מרגישים צער גדול? איך '
הנפטרים מרגישים צער גדול? איך
05/05/2013 | 07:11
1
32
הם יודעים, החרדים האלה? ואולי שהם עצמם יכסו את העיניים?  
לצפיה ב-'מה, לא ידעת?'
מה, לא ידעת?
05/05/2013 | 13:00
24
השלט נכתב אחרי שהחרדים קיבלו מכתב/מברק/מסר/טלפון/מסרון..... - לא טוב, אין להם כאלו.

מחדש- השלט נכתב אחרי שהחרדים קיבלו שליח-רץ מאיגוד הנפטרים שמחו על כניסת אנשים בלבוש לא צנוע למתחם בית הקברות.
והם הודיעו שאם זה לא ייפסק, הם יערכו הפגנה בככר השבת, ויעשו רעש בשיקשוק עצמות עד שכל תושבי העיר יברחו מפחד.
שידעו להם מה זה להיכנס לבית קברות בלי "שאל" (בד שחור המכסה את כל האשה, מהווה מעין אוהל.....
הדתיים ברור, והחילונים על אחת כמה וכמה......
לצפיה ב-'בוקר טוב עצוב לפתוח את היום בידיעה'
בוקר טוב עצוב לפתוח את היום בידיעה
03/05/2013 | 06:36
15
44
שכלת פרס ישראל דבורה עומר נפטרה.קראתי
את ספריה למרות שאנני ילדה.
לצפיה ב-'יהי זיכרה ברוך'
יהי זיכרה ברוך
03/05/2013 | 08:13
8
17
אבל ילדינו גדלו על ספריה.

גם לי עצוב היום -  היום מלאו 34 שנים לפטירתו של אבי.
היום אנחנו עולים לקברו יחד עם אמא שלי - 34 שנים שלא
הפסקנו לחשוב עליו, לדבר עליו, כך לא זוכרים אותו רק ביום הפטירה
אלא כל ימות השנה.
לצפיה ב-'מה חבל על דבורה עומר בעיקר'
מה חבל על דבורה עומר בעיקר
03/05/2013 | 09:05
7
21
כי בשנותיה האחרונות יתה חולה ולא כל כך מחוברת לסביבה. קראתי חלק גדול מספריה שהיו ועדיין אהובים על ילדים בכל הדורות.
נזכור אותה.
יוליקה, טוב שיש מי שזוכר את ההורים שלנו ומזכיר וכך השלשלת לא ניתקת.
לצפיה ב-'געגועים להורים'
געגועים להורים
03/05/2013 | 10:55
6
23
את ההורים ואהובים שהלכו מאיתנו אי אפשר לשכוח, אין יום שאנחנו לא זוכרים אותם, מדברים עליהם ומקווים שיש חיים אחרי ושנוכל שוב להיפגש איתם (ולא אכפת לי אם יבואו חכמים כלשהם ויאמרו שאין דבר כזה, כי לא הם ולא אני יודעים מה בדיוק קורה שם). אבי נפטר בדיוק לפני שנה, שלשום מלאה שנה לפטירתו (לפיהתאריך העברי) והשבוע עלינו לקברו. היינו מאד קרובים אליו והוא כל כך חסר לנו. להרגשת היתמות אין מגבלות גיל.
לצפיה ב-'כולנו חיים בצל הזכרונות.'
כולנו חיים בצל הזכרונות.
03/05/2013 | 11:00
3
14
לצפיה ב-'היום בערב נלך לראות את עו"ד דון יחיא'
היום בערב נלך לראות את עו"ד דון יחיא
03/05/2013 | 11:02
1
24
במופע שלו בצוותא, הוזמנו ע"י ההפקה.

למה עו"ד נחשב צריך להוסיף לעצמו גם
עבודה נוספת של עמידה על במות, מעניין אם כשחקן הוא
טוב כמו כעו"ד.
לצפיה ב-'סליחה, מחר הולכים, היום יש לנו ערב עם '
סליחה, מחר הולכים, היום יש לנו ערב עם
03/05/2013 | 11:04
24
השמרת אביב הד זוכרים אותה?

אם מפריע לכם השרשור במקום הזה אז אני אבקש יפה
מהמנהלת להעביר אותו, פשוט אני יודעת שאתם לא
אוהבים הרבה פתיחות של שירשורים.
לצפיה ב-'כאן לא מדובר רק על זכרונות'
כאן לא מדובר רק על זכרונות
03/05/2013 | 11:16
18
כאן מדובר יותר על געגועים ואבדן.
לצפיה ב-'זו בדיוק הסיבה לכתוב זכרונות'
זו בדיוק הסיבה לכתוב זכרונות
03/05/2013 | 12:20
1
19
תשאלו היום את הנכדים מי היו הוריכם, הרוב לא ידעו. מי היו סביכם וסבתותיכם, אין שום סיכוי שידעו.  זהו, הם נמחקו מהתודעה בפחות משלוש דורות.
כאשר הנכדים שלי הגיעו לגיל בו הם נדרשים לעשות עבודות שורשים לבית הספר, הסתבר לי כמה מעט הם יודעים על המשפחה שלהם, והחלטתי לכתוב את הספר "קורות חיי" שבו מעל 1100 תמונות עם הסברים מי הוא מי ותמונות שהצלחתי למצוא בכל מיני חורים והן היו בדרך לאבדון, ובכלל אף אחד לא התעניין בהם, כי אנשים לא מתעניינים בתמונות שאין להם מושג מי מצולם.
אני תמיד עסקתי בתיעוד דברים. למשל בתמונה מכתה ד' 1954, מאחורי התמונה כתוב כל ילד מהכיתה מה שמו וכמובן שם המורה.

סיפרתי שכתבתי עד היום 19 ספרים והיום אני כותב את ה-20 , ואשתי לא התעניינה באף ספר למרות שמסופר בלפחות 6 ספרים את קורותיי בכל מיני מצבים (היו לי חיים מאוד תוססים) , אבל את הספר "קורות חיי" שבו גם היא מעורבת מאוד ענין אותה והיא הודתה שהוא מאוד ריגש אותה והיא מעיינת בו שוב ושוב (לשנינו זו היתה אהבה ממבט ראשון, ובערב הראשון הצעתי לה נישואין והיא הסכימה.....) ולנכדים אני מסביר שזה שהם רואים את הסבתא כאשה זקנה, בעיני היא אותה אשה שהתחתנתי איתה רק שהשנים נתנו את אותותיהם בשנינו, וכשאנחנו מתנשקים הנכדים צוחקים או תמהים.

אצלי (וגם אצל אשתי) המצב היה אחר כיוון שלא יכולתי להכיר בני משפחה מלפני הסבים שלי כיוון שהם עלו ארצה ולמעשה המשפחה החלה מהם, ולא היו להם כמעט תמונות על קודמיהם כיוון שהם היו עניים מאוד ואז לא ממש נהגו להצטלם.

לכן, אני חושב שחובה על כל אדם לתעד את עצמו ואת משפחתו ולכתוב את זכרונותיו למען הדורות הבאים ולתת לספר צורה שתישמר (עלה לי להדפיס בבית דפוס ולכרוך לא מעט כסף). היחידי במשפחה שכתב ספר על ילדותו ברומניה,העליה ארצה והקמת המשפחה היה דודי (אחי אמי) וכך ידוע לי היום דברים רבים על המשפחה , שמעולם לא דיברו עליהם.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
03/05/2013 | 14:00
16
אצלנו הכל מתועד, גם בגלל שביחד עם אבי ז"ל כתבתי את הביוגרפיה שלו (סיפור מאד מיוחד של אדם מאד מיוחד). הספר חולק בין קרובי המשפחה וגם הגיע למספר ספריות, ובימים אלה אני מסיימת לתרגם אותו לאנגלית למען קרובים ומכרים בחו"ל שלא קוראים עברית.
פרט לזה, כבר שנים שאני עוסקת בגניאולוגיה. ברשותי תעוד של דורות ממשפחות אבי ואימי.
לצפיה ב-'האמת שלי נשארו זכרונות, ממש לא געגוע.'
האמת שלי נשארו זכרונות, ממש לא געגוע.
03/05/2013 | 12:59
5
24
מיצינו את כל הטוב בחיים, הורי נפטרו בזקנה טובה, ללא מחלות
זיקנה, היה להם כבר די בחיים מיצו את כל שרצו והכי פחות רצו
להיות לעול ולנטל, וכבר כמעט נהייה קשה לצפות בטלוויזיה, לקרא
ספרים כך שחלק גדול מטעם החיים נלקח מהם.

האמת גם אני רוצה לעצום את העניים רגע לפני שאהייה תלותית
בכל מצב שהוא.

מקווה שטוב להם גם במקום בו הם נמצאים עכשיו, יש להם חלקת קבר
אחד ליד השני כמו שרצו.

לצפיה ב-'אבי היה בן 92 במותו'
אבי היה בן 92 במותו
03/05/2013 | 14:03
4
21
והיה בריא רוב חייו. אימי, לעומת זאת, היתה לא בריאה. היא נפטרה בגיל 63 אחרי התקף לב וסרטן. גם הם קבורים אחד ליד השניה, כי אבי קנה את החלקה לידה.
אצלי יש גם זכרונות וגם געגוע.
לצפיה ב-'סבי נפטר בגיל 108 - מעניין אם'
סבי נפטר בגיל 108 - מעניין אם
03/05/2013 | 14:31
3
22
קבלתי את הגנים שלו. - עד כמה שאני זוכרת
עד גיל 105 - היה במלוא כושרו.

לצפיה ב-'אבי נפטר צעיר מאוד כבן 56'
אבי נפטר צעיר מאוד כבן 56
03/05/2013 | 15:06
2
21
בעלי 59 ואחי 55
אני תודה לאל עברתי את השרשרת הזו ונקווה שבהדור הבא גם ימשיך לחיות שנים רבות וטובות

ערב טוב לשבת חמימה
לצפיה ב-'עדיין לא הגעתי'
עדיין לא הגעתי
03/05/2013 | 16:51
1
18
לגילה של אימי במותה, אבל אני מקווה שאחיה לגיל הרבה יותר מבוגר מזה שהיא היתה במותה, ולא רק מספר השנים חשוב, האיכות חשובה. חיים ארוכים הם חסרי ערך אם הם לא טובים.
לצפיה ב-'אמת נכון, איכות החיים היא החשובה ביותר'
אמת נכון, איכות החיים היא החשובה ביותר
03/05/2013 | 18:00
15
אפשר לחיות חיים ארוכים אבל חסרי תוחלת. ובלי הכרה אז מה הטעם? אני נגד להאריך חייו של אדם לשוא. הבעיה מתחילה כאשר אין סימן מובהק למוות ועדיין האדם חי.
כל אחד כולל אני רוצים חיים בעלי משמעות ובלי להיות תלויים. אמן! אני מאחלת זאת לכל אהובי.
שבת שלום
לצפיה ב-'בוקר טוב בוקר אור ליום חדש'
בוקר טוב בוקר אור ליום חדש
02/05/2013 | 06:24
13
33
יום חמישי הוא יום במכללה ומשערת שזה יהיה יום נפלא

אומרים יש אהבה בעולם
מה זאת אהבה
לצפיה ב-'בוקר טוב, מודה ומתוודה שלא ראיתי '
בוקר טוב, מודה ומתוודה שלא ראיתי
02/05/2013 | 06:44
4
30
מעולם האח הגדול האחות הקטנה כוכב נולד מלכת יופי נולדת טבח נולד והשד יודע מה עוד..... כולל המרוץ למליון ולמיליארד. פשוט לא מעניין אותי. במקום זה אני צופה בסרטים טובים, תוכניות טבע או היסטוריה או קוראת.
כבר קרה לי שנפגשתי עם אנשים ודברו כל הזמן על האח הזה והאחות ההיא ועל השף הזה והיפה הזאת.... אין יותר על מה לדבר?
לצפיה ב-'בוקר אור וחמים.סופ"ש מתקרב'
בוקר אור וחמים.סופ"ש מתקרב
02/05/2013 | 07:03
2
25
בשבת יעלו נכדי התאומים לתורה.לפי תאריך העברי מחר יום הולדתם
למרות שנולדו ב 27 למאי.וביום שני יניחו תפילין.התרגשות
באויר.היון אמורים להניח היום אבל  בגלל שזה
יום לפני ינחו ביום שני.לא ידעתי שמניחים ב ימי מסוימים
שני וחמישי ועולים בשבת.כל פעם לומדים משהו חדש בתורה.
לצפיה ב-'מזל טוב לבר מצוה. העיקר שיהיו אנשים ישרים'
מזל טוב לבר מצוה. העיקר שיהיו אנשים ישרים
02/05/2013 | 08:48
1
19
ושמחים.
יום טוב.
לצפיה ב-'הדסה,מזל טוב ,הרבה הרבה ברחאןת ונחת'
הדסה,מזל טוב ,הרבה הרבה ברחאןת ונחת
02/05/2013 | 11:22
10
לצפיה ב-'כוכב נולד וטבח נולד'
כוכב נולד וטבח נולד
02/05/2013 | 13:46
23
לפחות מציגים כשרון כלשהו, בזמרה או בבישול, השאר סתם כלומניקים. הכי דוחה זה הפרומואים של המעושרות- למרות הכסף הרב שמקיף אותן הן נראות המוניות בטירוף (וזו לשון המעטה............)
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולם'
בוקר טוב לכולם
02/05/2013 | 08:57
7
27
מתי, שפו על ההתמדה שלך!!!

מזל טוב לתאומים של הדסה!!

ערנונה, תודה על הסרטון מאמש -  כישרון מדהים!!!
לצפיה ב-'יוליקה, שלשום קפצתי ממקומי - יאיר'
יוליקה, שלשום קפצתי ממקומי - יאיר
02/05/2013 | 09:12
6
34
לפיד חזר אחרי חצות הביתה וחיכו לו כתבים, הוא היה עייף מאוד אבל אמר להם בנימוס רב שהוא חוזר מיום עבודה קשה מאוד ורוצה לנוח. והקול שלו - לרגע הייתי בטוחה שאני שומעת הקלטה של טומי לפיד!
לצפיה ב-'נכון יהודית, גם אני שמתי לב מספר פעמים'
נכון יהודית, גם אני שמתי לב מספר פעמים
02/05/2013 | 10:26
5
27
בנאום הבכורה שלו בכנסת כשהוא שאל את החרדים
...איפה היתם? על המאדים? זה היה ממש קולו של טומי....
לצפיה ב-'גם בנו של יאיר לפיד דומה לאביו מאוד.'
גם בנו של יאיר לפיד דומה לאביו מאוד.
02/05/2013 | 12:43
4
30
לצפיה ב-' הימים ממש בורחים לי, מאיר, גם '
הימים ממש בורחים לי, מאיר, גם
02/05/2013 | 18:25
3
23
אני בזמן  האחרון נהנית מהתכניות הקלות האלה  כשאני רוצה לנוח, כי לישון ביום , זה לא בשבילי !
לצפיה ב-' כשקראתי את זה ממש חייכתי !!!'
כשקראתי את זה ממש חייכתי !!!
02/05/2013 | 18:51
2
21
כמה שזה  פרקטי משיבון כזה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' טעות שלי, עכשיו זה יעבור'
טעות שלי, עכשיו זה יעבור
02/05/2013 | 18:54
20

משיבון של סבא וסבתא

תודה ליעקב ג.

משיבון של סבא וסבתא:

בוקר טוב ... כרגע אנחנו לא בבית , אנא השאירו הודעתכם אחרי הישמע הצליל . ביייייייפ

אם אתם אחד מהילדים שלנו, הקישו מספר 1 ואחר כך ממספר 1 עד 5 כדי לדעת מי מתקשר

אם אתם צריכים שנישאר עם הילדים , הקישו 2

אם אתם צריכים לקחת את המכונית שלנו , הקישו 3

אם אתם צריכים שנכבס ונגהץ את הבגדים שלכם , הקישו 4

אם אתם רוצים שהנכדים יישנו אצלנו הערב , הקישו 5

אם אתם רוצים שנאסוף את הילדים מהבית ספר , הקישו 6

אם אתם רוצים שנכין ארוחה לשבת או שנשלח לכם אותה , הקישו 7

אם אתם רוצים לבוא לאכול אצלנו , הקישו 8

אם אתם צריכים כסף , הקישו 9

אם אתם רוצים להזמין אותנו לארוחת ערב במסעדה , או לקחת אותנו להופעה , תתחילו לדבר עכשיו :

אנחנו מקשיבים !!!!!!
לצפיה ב-'להדסה כפול לנכיידיך'
להדסה כפול לנכיידיך
02/05/2013 | 19:54
10

הלואי  רק  שמחות,
לצפיה ב-'בוקי נאה:"נערים שיכורים הרביצו לי".'
בוקי נאה:"נערים שיכורים הרביצו לי".
01/05/2013 | 10:07
9
48
בידיעה התפרסם שבעת שהדריך מטיילים בתל אביב (בלי רשיון הוראת דרך כמובן) תקפו אותו כמה נערים שיכורים כשביקש שקט.
לטענתו ניידת לא הגיעה והוא אומר שכעת סופית הוא קובע שאין משטרה בתל אביב ובטחון הציבור מופקר.
והוא דורש מהממ"ז להתפטר וכו וכו
כששמעתי את הידיעה הזו, אמרתי שצריך לבדוק מה קרה שם ולטפל אם מישהו לא ביצע את תפקידו.

אבל אז מגיעה תגובת המשטרה על הפניה למוקד (שאחד בשם מאיר שפירא הקים את המוקד הממוחשב כבר בשנת 1990...) ומסתבר שהוא הזעיק ניידת ולמרות שהחשודים הסתלקו, נשלחה ניידת למקום, אבל מה שהוא לא מגלה לנו שאחרי מספר דקות הוא התקשר לבטל את הניידת כדי שיוכל לפגוע בשמה של המשטרה בפני המטיילים שלו.

שום דבר לא השתנה אצלו, הוא היה מרושע ונשאר מרושע.
השקרים שלו היו רבים כל כך עד שהוא העיתונאי היחיד הידוע לי מאז קום המדינה שהוחרם על ידי דוברות המשטרה, ועובדה שמאז פוטר מהעיתון, הוא היה בראיונות אצל 22 עיתונים (הוא בעצמו מספר) ואיש לא הסכים לקבל אותו.
מי שהתחיל טוב מאוד עם אהדה של השוטרים (אפילו שלי) שהנה עולה עיתונאי שלא מפחד לדבר אמת ולספר מה באמת קורה בשטח גם אם זה לא פופולארי.
אבל עד מהרה עלה לו השתן לראש והוא התחבר לעבריינים והחל לחפש היכן לפגוע במשטרה בכל צעד ושעל שלה, ואפילו אם זה שקר מוחלט.

זה שמזמינים אותו להופיע בתוכניות אלו ואחרות, זה קישקוש, כמו שמזמינים את טום קשתי המגעיל לכל מיני אירועים כדי לקשט את האירוע או את ליהי גרינר שהראש לה לא מלא מידי.  על אותה נישה של "קישוט האירוע"  ניצב גם בוקי נאה.
בספר שלי במחקר על ההיסטוריה של משטרת מחוז תל-אביב, היה בסוף פרק בשם "בוקי לא נאה" שמבוסס על ידע אישי וקטעי עיתונות, בסוף החלטתי למחוק את הפרק כי אחרת זה יוצא שאני מנציח אותו.
פשוט גועל נפש אמיתי.
לצפיה ב-'אף פעם לא צלחתי להבין באיזה צד הוא'
אף פעם לא צלחתי להבין באיזה צד הוא
01/05/2013 | 12:11
8
24
הסיפורים שלו לא משכנעים שהוא נקי מכל רבב....
לצפיה ב-'זה מסביר מדוע כל כך הרבה אנשים משתגעים'
זה מסביר מדוע כל כך הרבה אנשים משתגעים
01/05/2013 | 14:59
7
22
להופיע בתוכניות ריאליטי - לא מדברת על ריקוד או שירה, או כל כשרון אחר,
אלא הכוונה לאח הגדול, מעושרות, שלשם מכניסים דמויות
שכמה שהן יותר מתלהמות, הרייטינג עולה ועולה.
ולאחר מכן לוקחים את כל אותם "הסלבס" ושמים אותם
להנחות תוכניות למרות שאין להם מושג בכלל מה זה.
כמו שלקחו את הזוכה האחרון באח הגדול ושמו אותו להנחות
תוכנית אבל בפירוש ברקע נשמעה מישהי מיומנת שהנחתה אותו
כיצד להנחות.

לצפיה ב-'המצחיק שאף אחת מהתוכניות אינן ריאליטי'
המצחיק שאף אחת מהתוכניות אינן ריאליטי
01/05/2013 | 15:36
6
18
אף תוכנית איננה התרחשות אמיתית, ואין כאן תיעוד של התרחשות אמיתית, כולם משחקים ומציקים מצבים כשהם יודעי שמסביבם יש המון מצלמות טלויזיה.

בנוסף לכך, התקשורת הפכה כל משתף בתוכניות כאלו ל-"כוכב" גם אם הוא "חרה של בן אדם" כמו שנהגו לאמר אצלנו.
למשל תום קשתי מהמירוץ למליון. אני פשוט שונא אותו בלי להכיר אותו אישית. משך כל התוכנית הוא התעלל בבת הזוג שלו. כל משימה קשה הוא הפיל עליה ואחרי שהצליחה הוא ניסה לקחת את הקרדיט להצלחה על עצמו.
האירוע המטורף היה בטחינת הפלפל החריף שהיא כרוסיה לא ממש יודעת את הסכנות, ואחר כך בערו לה הרגליים. לו מה שהיה חשוב זה להתעלם מהמצוקה שלה ולרוץ הלאה במקום לעצור לשתי דקות בדרך באיזה בית מרקחת שהרוקח יתן לה איזו משחה להרגעה.  וככה לאורך כל המשחק.  הוא הצליח בלי להתאמץ, להוכיח שהוא טיפש באופן הנחות ביותר, וטיפוס מרושע בלי גבולות.
ומה היום?
בכל חור תראו אותו על תקן ליצן התוכנית, מול דמויות הזויות אחרות, והוא מתנהג וחושב את עצמו כאילו והוא האיש החשוב ביותר בעולם.

או ליהי גרינר, אשה טיפשה מאוד אבל כמוהו נדחפת לכל אירוע בין אם היא מוזמנת או לא, ואין עיתון או תוכנית שהיא לא שם.

תראו מי אלו שזכו בתוכנית העלובה "האח הגדול" חוץ משיפרה, כל האחרים ברמה נחותה ביותר, ממש אפסים, אבל מדווחים בכל העיתונים שזה יצא עם ההיא וזו עם זה וזה היה שם והיא היתה פה. עולם פסיכי.
גם שיפרה שנחשבה לאשה חכמה, כתבה לאחרונה ספר, וכבר היא חותמת:"שפרה קורנפלד - סופרת".  

בכלל הטלויזיה מנסה להוציא כמה שיותר מכל אירוע ומכל משתתף ודוחפת אותם לכל מיני מקומות שממש לא מתאימים להם. כמדומני שאחד מזוכי "האח הגדול" המטופש זכה בהנחיית איזו תוכנית ונפל מהר כי הוא סתום.  ובכלל מי בא לתוכנית כזו? איך בן אדם נורמלי יכול לשבת בבית סגור שלושה וחצי חודשים ומפוקח תחת 40 מצלמות ולשחק משחק 24 שעות ביממה 100 ימים רצופים ? רק פסיכים.
גם "האח הגדול וי-אי-פי" דפק את משתתפיו לגמרי, כאשר הם הוכיחו לכל העולם שהם בסך הכל אפסים, ומי שבא לתוכנית כדי לשפר את מצבו ופירסומו, זכה לקיתונות של שופכין, חוץ כמובן ממי שהיה קשוח מלכתחילה כמו העיתונאי מנחם בן שרק עשה צחוק מכולם.

בקיצור, אין שום ריאליטי, ואנשים משתתפים במשחקים הללו כשהם יודעים שאתה יכול להישאר שום-דבר כמו שאתה, כי בלאו הכי תהפוך לידוען בפי כל הפריחות והארסים שמסביב.
לצפיה ב-'אני ובעלי קיבלנו החלטה'
אני ובעלי קיבלנו החלטה
01/05/2013 | 15:55
24
לא רואים אפילו פרם אחד מהאח הגדול!!!
אני מחרימה במודע את תכנית הפתיחה, כדי לא להכיר את המשתתפים
ולא להתפתות בכלל לראות אותם.

הבעיה היא הפרמואים הבלצתי נלאים שמרעילים אותנו איתם!!!

לגבי המירוץ למיליון, אותו אני גם לא רואה...אבל בעלי כן.
לצפיה ב-'אני מודה שאת המירוץ למיליון ראיתי בגלל'
אני מודה שאת המירוץ למיליון ראיתי בגלל
01/05/2013 | 15:56
4
22
המדינות שביקרו בהן. את השרדות מדי פעם זפזפתי
לא אהבתי את היחסים שהיו בין המתחרים.הקומבינות?
חשבתי שלאחר פרשת הכדורים יפסיקו את "האח הגדול"
שרב המשתתפים בו יצאו "מחורפנים".וכל התביעות שעדיין
מתבררות בבתי המשפט. המעושרות חוזרות עם שתיים
חדשות.ו 2 שהיו.לא צפיתי באף תכנית .פשוט תת רמה.
אני צופה בגיא פינס ושומעת את הרכילות.בזה מסתיימת
הצפיה בריאליטי.
לצפיה ב-'התוכניות'
התוכניות
01/05/2013 | 16:20
3
17
אשתי היתה מכורה ל-"אח הגדול" (ג'ורג' אורוול מתהפך בקברו איך גנבו לו את השם......) ושנה שעברה אמרה שהיא לא נרשמת. זה החזיר מעמד בערך יומים.
ניסיתי לברר מה כל כך מענין שאנשים טיפשים מה זה אומר לה והיא אומרת לו? מה מענין בלראות אנשים ישנים ?  השנה היא התחייבה לא להירשם. איך אמרה סבתא שלי? "נחיה ונראה"...

המשתתפים לדעתי לא יצאו מחורפנים אלא עצם העובדה שנרשמו לכזו תוכנית רק מוכיחה שהם לא נורמלים.
לדעתי הכדורים שניתנו להם, היו נסיון לייצב אותם בלי ממש להכיר אותם ואז יכול להיות שהתקבלה תוצאה הפוכה.

בגלל הפירסומות, אני לרוב עוזב את החדשות באמצע. אין אפילו תוכנית אחת בלי פרסומות, והפירסומות הן 50% מהזמן.
כשמתחילות הפירסומות אני מרגיש די מטופש שאני יושב ומבזבז את זמני על דברי ההבל הללו, ואני לא עומד בזה ופונה לעיסוקיי כי אשתי לא רוצה להעביר תחנה.
לצפיה ב-' אני רואה שאתם די בקיאים בנושאי'
אני רואה שאתם די בקיאים בנושאי
01/05/2013 | 18:21
2
19
הסדרות  בטלויזיה , אם להגיד בעדינות , שהם ברמה נמוכה  מאוד, אני בכלל לא רואה את כל הסדרות האלה, אותי הם לא מעניינים, אני רואה רק את התוכנית
של ד"ר פיל,  תוכניות של טיולים, ,הסטוריה וגאוגרפיה, וכמובן ערוץ האוכל ששם אני לומדת מהם  חידושים !!! ונהנית לראות כיצד הם עובדים !!! יש גם כל מיני תחרויות ! נחמד לי ! גם לא הכל, רק כשיש לי זמן !!!
לפעמים גם חדשות, אבל הפרסומות ממש משגעים,כל 10 דקות יש פרסומות משעממות של 5 דקות ויותר, עד שהם חוזרים, אני נרדמת
 יוצא שהטלויזיה  רואה אותי ! חה חה חה !!! זו השינה הכי חזקה שלי !
לצפיה ב-'אין ברירה'
אין ברירה
01/05/2013 | 18:52
1
18
כשהחצי השני אלו התוכניות שמעניינות אותו, אז מידי פעם כשאני הולך לשבת בכורסה לנוח קצת (אני עובד הרבה שעות ביום ליד המחשב) גם לי זה מטפטף, ארצה או לא ארצה.
ולגבי תוכניות רדודות, אני רואה כאלו כי זה מעין מרגוע בשבילי (כמו: החיים זה לא הכל, מלך השכונה, סברי מרנן וכדומה).
אגב, התקליטורים הלהיטים ביותר במשפחה אצל כל הילדים הם תשעת התקליטורים של הסידרה "היה היה" 24 פרקים, שזו ההיסטוריה של העולם מוגשת בצורה הומוריסטית ומובנת לכל.
לצפיה ב-'אני לא רואה את כל התכניות הללו. אבל לאחרונה '
אני לא רואה את כל התכניות הללו. אבל לאחרונה
01/05/2013 | 21:58
17
נחספתי לתכנית "גולשי ספות" בערוץ 3 בהוט בהתחלה חשבתי שזה משהו מאד זול אבל אחר כך הבינותי שמדובר על ארגון בינלאומי שמאפשר לאנשים לבקר במקומות שמעולם לא היו בהם להתארח אצל אנשים שמעולם לא הכירו ולאנשים לארח כל מיני טיפוסים. ממה שהספקתי לראות יש קבוצה של כמה ישראלים ונוצרו מפגשים מאד מענינים. כמובן שהכל מלווה בצילומים כי זה ריאליטי, אבל נדמה שזה ריאליטי מזן אחר. לא תמיד השעות מתאימות אבל כל הזמן יש שידורים חוזרים.
לצפיה ב-' יום חגם של הפועלים מי זוכר את היום '
יום חגם של הפועלים מי זוכר את היום
01/05/2013 | 06:45
25
24
המיוחד פעם היה יום חופש? יום של תהלוכות .היום לא זוכרים כלל.
לצפיה ב-'זוכרים, אך החיים השתנו מאז ויש דברים חדשים.'
זוכרים, אך החיים השתנו מאז ויש דברים חדשים.
01/05/2013 | 07:23
24
24
למשל היום יש  בנמל תל אביב יום של המשביר לצרכן,
למי שיש כרטיס שלהם הכניסה היא חינם ולאחרים זה עולה 20 ש"ח
יהיו תצוגות אופנה, הדגמות של איפור ועוד כל מני כפים של נשים.

אני אולי אלך, הבאתי לידיעתכם כי משהי שזמנה פנוי יכולה גם ללכת ולהנות מיופ כף נשי.
לצפיה ב-'לא הולכת כדי לא להתפתות.'
לא הולכת כדי לא להתפתות.
01/05/2013 | 08:57
23
17
לא אוהבת להצטופף בין מאות או אלפי נשים .
לצפיה ב-'האחד במאי בא לציין את המאבק של '
האחד במאי בא לציין את המאבק של
01/05/2013 | 09:05
22
14
העובדים לתנאים ולשכר הוגנים. והזכות להתארגן. עדיין בימינו יש עובדים שמקבלים שכר רעב. רק הבקר ראיתי את יו"ר ועד העובדים בפלפון שסיפר עד כמה נאבקו בו על המחשבה להתארגן. ובסופו של דבר הצליחו. העובדים הם לא עבדים.אני יודעת שיש נטיה לזלזל באחד  במאי כאילו עבר זמנו אבל זה ממש לא כך.
בקשר לארועים שמזמינים נשים ובהזדמנות זו מציגים תצוגת אפנה והרצאות לאיפור, יש כאן מסר שרק זה מה שמענין נשים. אני מוחה .
אמש צפיתי בסרט טרום בכורה ישראלי מאת הבמאי אבי נשר. שם הסרט "פלאות" הוא מדבר על חבורה של דתיים איך הם מכתירים איש אחד כבעל כוחות ובעזרתו גורפים מליונים. הסרט צולם בעיקר בירושלים. צילומים מאד יפים. גם השחקנים טובים. לפני הסרט היתה שיחה בין המנחה אלברט (שכחתי את שם משפחתו) והבמאי. היה מענין. כדאי לצפות בסרט הזה.
יום טוב.
לצפיה ב-'תופעה ישראלית: להיאבק על מה שמגיע לך בחוק.'
תופעה ישראלית: להיאבק על מה שמגיע לך בחוק.
01/05/2013 | 09:27
21
25
כן, בתחומים רבים מידי בישראל אתה צריך להילחם על מה שכתוב בחוק שמגיע לך, כי אחרת לא תקבל.

למשל הנחות למקבלי קצבת זיקנה. כתוב במפורש שעליך לדרוש את ההנחה, כי אוטומטית לא תקבל, למרות שזה החוק.

למשל זכויות עובד להתאגד. איש לא יאגד אותך אם אתה לא תילחם על כך, לבד נגד הבוס כי את ההסתדרות אתה ממש לא מענין, הם מתעסקים רק עם הוועדים הגדולים, פועלי ארץ ישראל לא מעניינים את ההסתדרות.
פעם היו עובדי ההסתדרות עוברים במפעלים ובעסקים ומאגדים את האנשים, ודואגים לזכויותיהם, אבל מזה שנים רבות אין בהסתדרות אף אחד שיעשה זאת, בכל משרד יושב "מנהל המשרד" ואם הוא מאוד חשוב אז יש לו גם מזכירה או עוזרת. אין היום עובדים שעוזרים לפועל להתאגד, ומי שרוצה להתאגד עליו להילחם לבדו נגד הבוס שלו שעלול לפטר אותו או להתנקם בו בשל כך.

אז יש אחד במאי, אבל אף אחד לא שם בכיוון , ובטח לא יושב ראש הסתדרות-הוועדים-הגדולים, שהפועל מהשורה ממש לא מענין אותו.
לצפיה ב-'כמי שבאה מבית ז'בוטינסקאי'
כמי שבאה מבית ז'בוטינסקאי
01/05/2013 | 12:12
20
17
1 במאי היה אצלנו בבחינת מוקצה....
לצפיה ב-'אצלנו כל המשפחה היתה מפא"י'
אצלנו כל המשפחה היתה מפא"י
01/05/2013 | 12:31
19
18
אבל לא חגגנו את האחד במאי רק בגלל הדגלים האדומים שהיו בעצם תזכורת לקומוניזם, ואצלנו מק"י וחבריו היו בלתי מקובלים, וממש על תקן בוגדים (לא סתם המפלגות הקומוניסטיות אז והיום מתחברים לערבים בסגנון:"האוייב שלך והאוייב שלי הם אחד, אז אנחנו חברים"......
לצפיה ב-'הפסקי להיות פועלת - אז הפסקתי לזכור'
הפסקי להיות פועלת - אז הפסקתי לזכור
01/05/2013 | 12:40
16
לצפיה ב-'האחד במאי בכלל נולד באמריקה'
האחד במאי בכלל נולד באמריקה
01/05/2013 | 12:52
17
17
עובדים מקופחים שנאבקים על זכויותיהם יש בכל מקום בעולם וזה לא שייך בכלל למק"י. המפלגה הקומוניסטית הרוסית אימצה את הדגלים האדומים ואת האחד במאי. אני באתי מבית של תנועת העבודה, מילדותי ינקתי את דמויותיהם של ברל כצנלסון וטבנקין וודאי ששבתנו באחד במאי . אבי היה צועד עם פועלי האפיה בראש המצעד ואני חשתי גאוה גדולה.
האם יש הבדל בין פועל יהודי או ערבי או סיני או אמריקאי? כולם רוצים את אותו דבר. ואם יש יום אחד בשנה שהם מתחברים הרי זה מבורך. ברור שהמעסיקים לא מרוצים כי הם בעד הפרד ומשול. וזה מה שאמר ז'בוטינסקי "יה ברעכען"
לשבור את הרוח הפועלית. הוא לא כל כך הצליח בכך. וטוב שכך.
לצפיה ב-'חזרתי מהאנגר 11 בנמל תל אביב, חבל על הזמן'
חזרתי מהאנגר 11 בנמל תל אביב, חבל על הזמן
01/05/2013 | 13:10
2
27

וחבל על הכסף.

זה כמו סניף משביר גדול של מוצרי טיפוח בלבד, גם לגברים וגם לנשים,
לא ראיתי באף מקום שכתוב שזה לנשים בלבד, אז אנא לא להתלונן.(היו שהתלוננו כבר).

בהחלט הציעו לי בשמים גם לגברים ועוד מוצרי טיפוח לגבר, גם הסתובבו
שם המון גברים כמבקרים, כלומר כמוני.

מה שהפריע לי זה שכאשר בדוכן צבע לשער שאלתי שאלה לגבי צבע, ענתה לי בחורה שעובדת
שם שהיא לא יודעת לענות היא רק מוכרת כאן.

לא חולקו דוגמיות באף דוכן ואני כאלרגית לעולם לא אסכים שימרחו עלי משהו שלא נסיתי אותו
קודם במקום מוסתר על עורי.

יש עליה לקומה שניה אך אין מעלית, כך שלא יכולנו לעלות כי בנותי שתיהן היו עם עגלות ועם
תינוקות (תחשבו שגם נכים באים לשם).

כל תצוגות האופנה ושאר הארועים מתקיימים אחר הצהריים מה שלא כתוב בשום מקום וחבל, כי
יכולתי לתכנן לי את זמן הביקור שם אחה"צ.

אז אני חזרתי מאוד מאוד  מאוכזבת, כי בזבזתי זמן, בזבזתי דלק, ושילמתי עבור מגרש החניה וכל זה בשביל
כלום תמורה.

אפילו מתקן למים קרים אין שם.

אז תחסכו לכם את זה.

לצפיה ב-'סליחה שאני לא משתתפת בדיונים הפוליטיים, אני '
סליחה שאני לא משתתפת בדיונים הפוליטיים, אני
01/05/2013 | 13:11
25
פשוט א פוליטית, אני רוצה שיהייה טוב ולא אכפת לי איך יקראו
למי שיאפשר לנו את זה.

אז אתכם הסליחה.
לצפיה ב-' ערנונה , אני מציעה לך שתכתבי להם '
ערנונה , אני מציעה לך שתכתבי להם
01/05/2013 | 17:49
14
את כל הדברים שכתבת פה, שגם המארגנים וגם ההנהלה ידעו , על החסרונות שלהם !! ושיש אנשים שמאוד התאכזבו !!!

אני לא הולכת למקומות כאלה, זה רק הכל לפרסומת ולא מאורגן, כמו שצריך, כי ארגון טוב , באמת יקר והם רק רוצים להרויח!!!
עכשיו הם בטח צילמו ויפרסמו איזה הצלחה היתה להם !!! זה עושה להם פרסום !!!
לצפיה ב-'זה בכלל התחיל באמריקה נכון ,בגלל קיצור שעות '
זה בכלל התחיל באמריקה נכון ,בגלל קיצור שעות
01/05/2013 | 13:13
12
העבודה לשמונה שעות ביום,
לצפיה ב-'ימית, זה כמו מה קדם למה הביצה או התרנגולת'
ימית, זה כמו מה קדם למה הביצה או התרנגולת
01/05/2013 | 14:30
12
15
נכון שהפגנת הפועלים היתה בארה"ב, הדגל נצבע אדום בגלל
הפצועים וההרוגים שהיו שם!
ואז קמה המפלגה הקומוניסטית ואימצה את הדגל האדום!!!
הקומוניזם הוא אנטי ליברליזם ואנטי זכויות אדם שהיה שורש
הפגנת הפועלים!!  לכן הדגל האדום היווה לתנועות הימניות אנטי!!!
עובדה שהביטוי "דגל אדום" מהווה עד היום ביטוי למשהו שמתנגדים לו
וגם בגלל שהסמרטוט האדום מרגיז את השור.....

לצפיה ב-'הקומוניזם כמניפסט רעיוני יש בו צדדים מאד'
הקומוניזם כמניפסט רעיוני יש בו צדדים מאד
01/05/2013 | 15:37
11
11
יפים וצודקים של שוויון, צדק ואחוה. הצרה היא שהביצוע שלו בברית המועצות היה עיוות אחד גדול ומכאן הדעות נגד הקומוניזם.  הפגנת הפועלים באמריקה לא היתה נגד הקומוניזם היא היתה נגד השעבוד של בעלי ההון ובעלי האחוזות נגד מפעלי ההזעה והניצול. והמנצלים תמיד היו אנשי ימין. ואם אני לא טועה, לא עשיתי מחקר, זה לא השתנה מאז ואז היום.
אני גם היום מוכנה להניף דגל אדום. בעיקר לאחר המחאה החברתית שהיתה פה ממש לא מזמן. מה היא היתה אם לא מחאה נגד ניצול ובעד זכויות אדם.
לצפיה ב-'ימית, איפה ראית שאמרתי שההפגנה'
ימית, איפה ראית שאמרתי שההפגנה
01/05/2013 | 15:53
10
21
היתה נגד הקומניזם??
אמרתי שהמפלגה הקומניסטית אימצה את הדגל ההפגנה.

מעניין אם מפלגה הדמוקרטית או הרפובליקנית בארה"ב היו מסכימים
עם הקביעה שלך שהם מפלגות ימין....

גם אני לא בטוחה שכל מפלגה סוציאליסטית היתה מסכימה להגדרה שלך
של "בעלי הון"... עד כמה שאני זוכרת ההסתדרות שלטה על כל המפעלים הגדולים
במדינת ישראל... היא הגוף הכי קפיטליסטי שהיה במדינה עד שממשלה ימנית
הפריטה אותם... רסקו...שיכון עובדים... בתי הזיקוק בחיפה... שיכון ופיתוח ועוד רבים אחרים...
לצפיה ב-'האחד במאי'
האחד במאי
01/05/2013 | 16:25
9
17
אולי כדאי לקרוא כאן
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לא הגדרתי אותו ככזה'
לא הגדרתי אותו ככזה
01/05/2013 | 17:42
8
14
כל מה שאמרתי הוא שהדגל האדום נוצר כתוצאה מהפגת פועלים בארה"ב
שבה נפגעו ונפצעו ולאות ציון אומץ דגל אדום.
המפלגה הקומוניסטית קמה אחרי אותה הפגנה והם אימצו את הדגל אדום.

במהלך השנים נוצרה קורלציה בין הפגנת 1 במאי לקומוניזים ולסוציאליזם.

לצפיה ב-' אני גם היום הייתי מאמצת את הדגל האדום !'
אני גם היום הייתי מאמצת את הדגל האדום !
01/05/2013 | 17:58
15
הרבה עובדים מעל 8 שעות, בלי תגמול נוסף, כי ככה עובדים שם ומי שלא רוצה לעבוד ככה , שולחים אותם הביתה !

ועוד דבר שהייתי מאמצת את דגל האדום, נגד כפיה דתית, ונגד התרדה מינית ! האדום הוא פשוט אזהרה  והדגשה מדבר לא טוב ולא צודק !!!
לצפיה ב-'לא האשמתי אותך'
לא האשמתי אותך
01/05/2013 | 18:04
6
17
במקרה כתבתי את הודעתך מיד אחרי הודעתך. העובדה שהקומוניסטים ניכסו לעצמם את האחד במאי מקוממת ועושה עוול ליום הזה כי אנשים שאינם יודעים על מקורות ומהות היום הזה קופצים ומיד מודיעים שהם "לא קומוניסטים". זה יום חשוב, במיוחד בימים בהם נרמס ציבור העובדים במקומות והמאבק בזכותם להתאגד נעשה אלים.
לצפיה ב-'הודעתך צ"ל הודעתי'
הודעתך צ"ל הודעתי
01/05/2013 | 18:05
5
10
לצפיה ב-''
01/05/2013 | 19:08
4
4
לצפיה ב-'לסופו של יום שולחת לכם עונג אמיתי.'
לסופו של יום שולחת לכם עונג אמיתי.
01/05/2013 | 20:47
3
25
לצפיה ב-'שוב.'
שוב.
01/05/2013 | 20:49
1
15
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'וכי המפלגה הרפובליקאית בארה"ב היא לא מפלגת '
וכי המפלגה הרפובליקאית בארה"ב היא לא מפלגת
01/05/2013 | 22:03
11
ימין? המפלגה הדמוקרטית היא לא ימין. וראי את הנשיא אובמה איך הוא נלחם למען בטוח הבריאות הרפובליקאים התנגדו בכל הכח. וכך גם בנושא הנשק. הימין בדרך כלל יותר מיליטריסטי ומדוע ביבי כל כך דבוק אל המפלגה הרפובליקאית? והפרטות. מי אמר שהפרטות יותר טובות. בינתיים לא ראיתי את הניסים שעושות ההפרטות פרט לכך שהן מאפשרות יותר לנצל את העובדים. והמנהלים גורפים משכורות עתק שאיש לא יודע מאין הם מקבלים את האומץ להעניק לעצמם משכורות כאלה וליצור פערים כל כך גדולים בינם לבין העובדים שלהם.
לצפיה ב-'כמה כישרון!!!'
כמה כישרון!!!
02/05/2013 | 08:04
12
לצפיה ב-'בוקר טוב בוקר נפלא'
בוקר טוב בוקר נפלא
30/04/2013 | 05:38
11
13
היום ביתי חוגגת יום הולגדת ואני מאחלת לה רק את הטוב שבעוןלם בבריאות מלאה ואושר ושתמשיך לטייל בעולם הגדול
היא בת נפלאה ומקסימה ואני אוהבת אותה עד בלי די

יום נפלא לכולם
לצפיה ב-'מתי מזל טוב ליום ההולדת של ביתך.'
מתי מזל טוב ליום ההולדת של ביתך.
30/04/2013 | 06:47
1
20
יום שלישי פעמיים כי טוב .למסיבות וחגיגות.
לצפיה ב-'חן חן לך הדסה שיהיו רק שמחות במעונינו'
חן חן לך הדסה שיהיו רק שמחות במעונינו
30/04/2013 | 07:55
19
לצפיה ב-'מתי מזל טוב ליום ההולדת של ביתך.'
מתי מזל טוב ליום ההולדת של ביתך.
30/04/2013 | 06:47
3
10
יום שלישי פעמיים כי טוב .למסיבות וחגיגות.
לצפיה ב-'מתי,מזל טוב לבתך ולך בריאות ונחת|חיבוק'
מתי,מזל טוב לבתך ולך בריאות ונחת|חיבוק
30/04/2013 | 08:24
2
10
לצפיה ב-'מתי, מזל טוב וברכות לבתך'
מתי, מזל טוב וברכות לבתך
30/04/2013 | 08:58
1
10
לצפיה ב-'תודה רבה לכל המברכים'
תודה רבה לכל המברכים
30/04/2013 | 15:56
9
ספור קצר וכמה ניתן ללמוד ממנו
נכנסתי למשתלה בכדי לשלוח עציץ לביתי כי לי אסור לסחוב בחרתי העציץ ושאלתי כמה יעלה לי המשלוח לשוהם נאמר לי 150 שח רק המשלוח,אמרצי תודה ויצאתי לדרכי למשתלה שכנה ממול
בחרתי כמעט אותו צמח עם עציץ שונה ויותר יפה והמשלוח נאמר לי 70 השקל
כך בהנך יד הרווחתי חצי מהסכום ובשעה 5 זה יגיע לביתה של ביתי
זא שצריך לפ]עמיים לברר טוב טוב

ערב טוב ובשורות טובות

ושוב תודה לכל המברכים,לו יהיי
לצפיה ב-'הלך לעולמו שר החקלאות לשעבר אשי האדמה'
הלך לעולמו שר החקלאות לשעבר אשי האדמה
30/04/2013 | 06:44
4
15
פסח גרופר. לחם למען עצירת הרכבת בעתלית.יהי זכרו ברוך.
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך. זוכרת אותו'
יהי זכרו ברוך. זוכרת אותו
30/04/2013 | 09:00
3
14
מתחילת שנות ה-80 כשהייתי פעילה פוליטית של ראש עירית דימונה
שהיה חבר המפלגה הליברלית. חברי הכנסת שלהם ביקרו בדימונה
וניפגשנו בסניף - פיסי גרופר היה איש עממי בלי מניירות.

יהי זכרו ברוך.
לצפיה ב-'זוכרת שקפץ מהרכבת בעתלית.כדי'
זוכרת שקפץ מהרכבת בעתלית.כדי
30/04/2013 | 09:25
2
15
לגרום שתהייה תחנה הורדה  לאנשי עתלית.
לצפיה ב-'מזל טוב ליום הולדת'
מזל טוב ליום הולדת
30/04/2013 | 12:26
1
10
פסח גרופר יהי זכרו ברוך.
לצפיה ב-' ערנונה, תודה ! קראתי את זה היום בעתון !'
ערנונה, תודה ! קראתי את זה היום בעתון !
30/04/2013 | 14:52
15
אין ארוחות חינם,!! נכון שהמחיר זול , וזה ל-3 ימים בחג בשבועות, והרבה יהיו שם עם ילדים, לנו זה לא כל כך מתאים ,
אני מקוה לשוט שסוף מאי, או יוני, כשהילדים עדיין בבתי הספר, אני לוקחת חדר יותר יקר עם חלון, כי אני נוסעת לנופש,
אוהבת שבבקר נכנסת השמש ומאירה את החדר !
לצפיה ב-'בוקר טוב ליום שרבי נוסף מקווה ללא שריפות.'
בוקר טוב ליום שרבי נוסף מקווה ללא שריפות.
29/04/2013 | 06:41
29
39
שהחדשות יהיו טובות .אתמול כבר הודיעו שיהיה
בפעם הבאה על שטר הכסף יהודי ממוצא ספרדי.
עד מתי נהיה חלוקים ולא עם אחד?
לצפיה ב-'בוקר טוב - זה לא ענין של חלוקים'
בוקר טוב - זה לא ענין של חלוקים
29/04/2013 | 07:57
6
49
הנה ראי כאן את דבריה של שרי רז שהיתה חברת הועדה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4373484,00...

אין משוררים ספרדים/מזרחיים בולטים במאה ה-20
לצפיה ב-'כבר יש עליה קצף וכעס ובצדק.'
כבר יש עליה קצף וכעס ובצדק.
29/04/2013 | 08:20
4
30
אבל אני בדיעה שיש לשים קץ להפרדות.בין ספרדים ואשכנזים.
לצפיה ב-'ברור שיכעסו עליה'
ברור שיכעסו עליה
29/04/2013 | 08:28
3
36
אבל אף אחד מהכועסים איננו אשכנזי.
אני קוראת כבר הרבה זמן כמעט כל דבר שניכתב בנושא
ושמעתי גם ראיונות כולל של מירב בטיטו...

אף אחד, אבל אף אחד לא הציע שמות השם היחיד ששמעתי הוא ארז ביטון
אבל ארז ביטון עדיין חי ברוך השם!!!
לצפיה ב-'המצחיק הוא שורת-המחץ שלה'
המצחיק הוא שורת-המחץ שלה
30/04/2013 | 22:15
2
16
היא אומרת שגם אם יהודה הלוי היה עומד בקריטוריונים, הרי אין תמונה שלו.
זו אמירה קצת מטומטמת.
הרי השטר של הרמבם איננו מהתמונה שלו אלא מציור שלו. וגם לאחרים יש ציורים או פסלים בדמותם.
בכל העולם זה מקובל להשתמש או בתמונות או בציורים/פסלים של אישים.
לצפיה ב-'מאיר, כל הנושא יצא מכל פרופורציה'
מאיר, כל הנושא יצא מכל פרופורציה
30/04/2013 | 22:36
1
13
השטרות החדשים מייצגים משוררים בני המאה ה-20!!!
כל המשוררים הספרדיים הם ממאות הרבה יותר מוקדמות.
גם יהודה הלוי, גם שלום שבזי, גם אבן גבירול והשאר לא יכולים להשתלב
במשוררים בני המאה ה-20...

אז אתמול שמעתי ששלפו את שמה של ויקי שירן ז"ל שהיתה פעילה של הקשת המזרחית
ששלחה יד בכתיבה - האם היא עומדת ברמה אחת עם אלתרמן וטשרניחובסקי או  רחל ולאה גולדברג??
האם היא כשרה לקריטריון משוררת בת המאה ה-20 רק בגלל שהיא מזרחית??

יש משורר דגול בשם ארז ביטון - אבל הוא עדיין חי בקרבנו ברוך השם!!!

אני חושבת שביבי צדק!!בסבב הבא יכלל משורר ספרדי/מזרחי.
לצפיה ב-'אני לא מומחה למוזיקה מזרחית'
אני לא מומחה למוזיקה מזרחית
30/04/2013 | 23:01
13
אבל לא זכור לי ששמעתי על איזה מוזיקאי מזרחי של מוזיקה מזרחית שהוא כוכב עולה במאה העשרים-עשרים ואחת.
אם אלו הקריטוריונים, אזי כל שם מזרחי שיוכנס יהיה בסך הכל מס-שפתיים למזרחיים.
מזכיר לי שתמיד ששמעתי מפי עולים רבים ממרוקו שהאבא היה יועץ של מלך מרוקו והאמא היתה הזמרת של מלך מרוקו.
לצפיה ב-'ברור שכבר נכתב על הצורה שהיא הסבירה זו'
ברור שכבר נכתב על הצורה שהיא הסבירה זו
29/04/2013 | 17:48
16
אבל יש אנשים שסובלים מרגשי נחיתות ולא משנה איזה דור זה בארץ
והאמת לומר שאין משוררים מבני עדות המזרח

השטר הקטן יהיה של רחל המשוררת שהיא חלק מהמשפחה אתמול הופיע בחדשות אחיינה מילשטיין שהוא היסטוריון והביא את דעתו אבל היתה שם איזו עורכת דין צעירה שכל הזמן הרימה את כולה בצורה מאוד תלא תרבותית

ערב טוב ונעים
לצפיה ב-'עונת החתונות בפתח - מה דעתכם?'
עונת החתונות בפתח - מה דעתכם?
29/04/2013 | 08:06
6
33
אברי גלעד:
כמה מילים על חתונות.

העונה התחילה. אני מבלה בחתונות די הרבה הקיץ. בד"כ כעורך הטקס, אבל גם כאורח. מדברים על איפה הכסף של מעמד הביניים, שם הכסף.
בגדול, ותקנו אותי אם אני טועה בחישוב- בממוצע בחודשים מאי- אוקטובר אנחנו הולכים למינימום שתי חתונות בחודש (אני החודש כאורח -לארבע). אנשים בגילאי- 25-35 יכולים למצוא עצמם גם בחתונה כל שבוע. כל חתונה היא לפחות 400 שקל. כלומר בחישוב גס החתונות שותות לשכיר הממוצע בסביבות 10% מהכנסתו לחודש. יכול להיות גם יותר.
מה התמורה למס הגולגולת הזה ? תמיכה בזוגות שלא יודעים להגיד לא למערך הלחצים המופעלים על כל שני אנשים המחליטים לחיות יחד. ההורים לוחצים, החברים מצפים. לא נעים, אומרים. מה לא נעים ? לא נעים לא להזמין מישהו שיהיה לו לא נעים לא לבוא. מס הלא נעים. מרוב שלא נעים, בחצי שנה , כל שנה , משלמים מס לא נעים בסך 10% לפחות מההכנסה הממוצעת. ומה עם מי שמרוויח פחות ? עוד יותר לא נעים. גם לא נעים מהסכום שמביאים וגם לא נעים אחר כך בחשבון בנק. ממש לא נעים.
מה קונה הכסף הזה ? עתיד לזוג הצעיר ? ממש לא . ערב מטריף לזוג הצעיר ? גם לא. אני רואה אותם עומדים לידי בחופה מתוחים ומזיעים, רק שהכל יהיה בסדר, שהכל יתקתק, שהשיר שבחרנו יכנס בול כשהכוס תישבר. לא נהנים. אחר כך משתכרים וכאילו נהנים בלחץ. בשביל זה, פלוס אוכל בינוני, מוסיקה שאמורה להתאים לכולם ולא מתאימה כמעט לאף אחד באמת, חברה שלא היית בוחר לערב חברתי, נסיעה ארוכה, הליכה לישון מאוחר לפני יום עבודה וכו', בשביל זה מתקתקת כל התעשיה הזאת. לא נהנים ומתרוששים.
הכסף הזה קונה עמידה בסטנדרט שחייבים לשנות, ולשמור את הכסף לדברים טובים באמת, לצדקה, לבילוי, לנסיעה, להשכלה. לא לחתונות כאילו מפוארות, תפאורה של פאר, תפאורה של שמחה.
ועוד משהו- שמלה ביותר מ2000 שקל זה פשע. זה לא שווה את זה, זה לא יפה במיוחד, בדרך כלל זה מגוחך. יש יד שניה בחנויות ווינטג', יש שמלות יפות באתרים מחו"ל. זאת רק שמלה לכל הרוחות, אסור שזה יהיה בתקציב של ארוחות למוסד חינוכי בינוני לחודש.

חייבים להמציא את החתונה מחדש. גג מאה- מאה חמישים איש (קריטריון מומלץ- רק מי שדיברתם איתו השנה). אוכל צנוע (אפילו אפשר לבקש שיביאו מנות מהבית, מקסים). מוסיקה נחמדה, מקום קטן וצנוע, עדיף בחצר בית (בלי להפריע לשכנים). מנסיוני, כמה שהחתונה יותר קטנה ופשוטה, היא יותר שמחה ונזכרת. חתונות הענק כולן אותו דבר, והתחושה בסיומן אותו דבר- איזה ערב אבוד.

שיהיה במזל.
לצפיה ב-' אני נמנעת מללכת לחתונה שלא חייבים'
אני נמנעת מללכת לחתונה שלא חייבים
29/04/2013 | 08:24
28
התקציב היום גדול .כל אחד עושה חתונה מפוצצת ומחכה לקחת
קופה עליה.אני חיתנתי את ביתי הצעירה בחתונה צנועה ביום שישי בצהריים
והם לא כיסו אותה.למרות שרב המוזמנים הגיעו. אי אפשר
היום לעשות ארוע "של פעם בחיים" ולא להתרושש.
אבל כל אחד עושה מה שנוח לו.שיהיו רק שמחות.
לצפיה ב-'היום חוגגת ביתי עינת יום הולדת אם שתי נכדותי.'
היום חוגגת ביתי עינת יום הולדת אם שתי נכדותי.
29/04/2013 | 08:28
1
31
היא במודע החליטה לא להתחתן. (חיה  בחטא) בגלל הכפיה של הרבנות.חיה באושר ואהבה
מאחלת לכל בנות ישראל.זה בתשובה של יוליקה על עונת החתונות.
לצפיה ב-'מזל טוב לבתך'
מזל טוב לבתך
29/04/2013 | 08:34
25
אני חיתנתי 2 ילדים - מישהו שאל אותי איזה חתונה לעשות??
הם בחרו את המקום, את המוסיקה, את הצלם...
הדבר היחיד ששמעו לי היה לקחת רב של צוהר!!!
לצפיה ב-'הדסה, שימי לב בשורה הראשונה של דברי אברי'
הדסה, שימי לב בשורה הראשונה של דברי אברי
29/04/2013 | 08:39
2
36
הוא מספר שהוא עורך את טכסי הנישואין.
זה לכל אלה שלא רוצים את הכפיה של הרבנות ורוצים להינשא
בדרך אלטרנטיבית.
אגב, חבר שלנו שנישא בשבוע שעבר נישא ע"י דביר בנדק השחקן!!!
לצפיה ב-'זה נכון אבל בכל אופן זה לא מוכר ע"י משרד '
זה נכון אבל בכל אופן זה לא מוכר ע"י משרד
29/04/2013 | 09:48
1
21
הפנים? הבנות רשומות ע"ש האב בנתיים הן קטנות נראה מה יהיה
הלאה.
לצפיה ב-'נכון! כל מי שמתחתן בארץ בנשואים'
נכון! כל מי שמתחתן בארץ בנשואים
29/04/2013 | 22:28
16
אלטרנטיביים - חייב לנסוע לקפריסין/יוון ולהתחתן שם שוב.
הנישואין שם כן מוכרים ע"י משרד הפנים.
לצפיה ב-'השרשור של הבוקר מוכיח'
השרשור של הבוקר מוכיח
29/04/2013 | 08:36
14
37
שאפשר לפתוח נושאים נפרדים בתוך השרשור
ולענות לכל אחד בנפרד!!!
לצפיה ב-'הדסה,מזל טוב לבתך וגם לך , רק בשמחות!!!'
הדסה,מזל טוב לבתך וגם לך , רק בשמחות!!!
29/04/2013 | 09:17
13
20
לצפיה ב-'אתמול היתה אולימפיאדה ארצית לילדים יודעי ..'
אתמול היתה אולימפיאדה ארצית לילדים יודעי ..
29/04/2013 | 09:23
12
29
יודעי חשבון ..גם שני הנינים שלי.. עכשיו מחכים לתוצאות.
לצפיה ב-'בהצלחה לנינייך. נראה שהיום הצעירים אוהבים'
בהצלחה לנינייך. נראה שהיום הצעירים אוהבים
29/04/2013 | 09:50
11
18
יותר את מקצועות המדעים.
לצפיה ב-' יש לי החודש 3 חתונות ואנחנו'
יש לי החודש 3 חתונות ואנחנו
29/04/2013 | 14:31
10
27
לא הולכים אליהם, הכל כל כך רחוק, ובלילה מאוחר לחזור, כבר לא מתאים לנו !!! הם יתחתנו בלעדינו,

זה נכון שאין שום הצדקה להכנס לחובות בשביל חתונה, אפשר לחגוג יפה ובצניעות !!
בענין האוכל בחתונות,
האולמות מחייבים להזמין כבוד מלא גם בכניסה לאולם, ואח"כ כבר תיאבון לאוכל שנותנים שם, כך שהם מרויחים פעמיים !
לצפיה ב-' תיקון-אח"כ כבר אין תיאבון לאכול'
תיקון-אח"כ כבר אין תיאבון לאכול
29/04/2013 | 14:33
9
20
את האוכל שנותנים בתוך האולמות , !!!
לצפיה ב-'הכל היום מסחרי יש אולמות שהאוכל'
הכל היום מסחרי יש אולמות שהאוכל
29/04/2013 | 14:43
8
23
של האולם.יש מקומות שמאפשרים להביא קיטרינג
חיצון וזה מיקר את עלות החתונה .כל מה שמסביב
זה תחרות מהסיכה של השיער עד לשימלה.
ביתי וחתני הלכו ללמד לקרוד את קיקוד החתונה.
זה היהתה הפקה שלהם מדהימה.יש עוד גימיקים ללא סוף
לצפיה ב-'לא הולכת לחתונות,,הרעש הרעש כל דפיקה בום בלב'
לא הולכת לחתונות,,הרעש הרעש כל דפיקה בום בלב
29/04/2013 | 15:23
7
23
לא כך חתונות של דתיים אין את הדי זיי
לפעמים יושבים לחוד לא אצל כולם אבל מעדיפה לשבת לחוד ולא לסבול מהרעש הנוראי
לצפיה ב-'ערב טוב ונעים'
ערב טוב ונעים
29/04/2013 | 17:45
6
17
בראור שהנוטלכת לשמחות כשאין לי ברירה ולפעמיים לא מתיצבת רק נוטתנת את השיק מתנה

החתונות הרועדששות אלו חתונות של אנשים צעירים והמוסיקה שלהם מעט רועשת ואין מה לעשות בנדון

ערב טוב ובשורות טובים
לצפיה ב-'היום אני מצרפת משנו מיוחד'
היום אני מצרפת משנו מיוחד
29/04/2013 | 18:22
5
30
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'kkלאה תודה עבור המצגת מאוד מרגשת ונעימה לאוזן'
kkלאה תודה עבור המצגת מאוד מרגשת ונעימה לאוזן
29/04/2013 | 18:35
14
לצפיה ב-'לאה תודה זה מרגש ונפלא'
לאה תודה זה מרגש ונפלא
29/04/2013 | 18:36
3
13
לצפיה ב-'לאה, אני הבנתי שאתם אוהבים לשוט, אז יש'
לאה, אני הבנתי שאתם אוהבים לשוט, אז יש
30/04/2013 | 11:25
2
27
שיט במנו ספנות ליון ולאיים  אחד משלם והשני
נוסע חינם.

תבדקי בגוגל ותראי.
לצפיה ב-'יש מחיר לאיכות...'
יש מחיר לאיכות...
30/04/2013 | 16:03
1
24
אם את רוצה פרטים אתן לך במסר.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
30/04/2013 | 16:46
9
לצפיה ב-'בוקר אור לכולם.לכל העולים לקבר יקירם'
בוקר אור לכולם.לכל העולים לקבר יקירם
28/04/2013 | 06:35
20
43
יהי זכרם ברוך גם אימי כבר משנת 91 במלחמת המפרץ הלכה
מאיתנו בפתאומיות.השקע נשער אצלי יום יום.זה היה אמור להיות יום הולדתי.
מאז כל שנה אומרים לי "מזל טוב" ועולים לקבר.אמנם לפי התאריך העברי
זה תמיד חופף.לא זכתה לראות חתונה של נכדיה והנינים.
לצפיה ב-'למעונינים בכתבה שמופיע היום בעיתונות'
למעונינים בכתבה שמופיע היום בעיתונות
28/04/2013 | 07:26
3
45
על עימנואל רוזן הנה הכתבה.
לצפיה ב-'הפעם יצליח'
הפעם יצליח
28/04/2013 | 07:27
1
37
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מי שלא חייב לצאת היום שישב עם המזגן בבית'
מי שלא חייב לצאת היום שישב עם המזגן בבית
28/04/2013 | 07:30
29
יהייה חם יותר מאתמול ב-5 מעלות.

אני יארח היום את הבת שילדה עם התינוקת ועם בנה בן השנתיים
וחצי , הם באם להתנחל אצלי , כמובן שאני מקבלת אותם באהבה
רבה ושמחה שיש עוד סיבה שהם באים  הרבה, בטח כאשר יגדלו
הנכדים יבואו פחות פעמים ולפחות זמן, זו דרכו של עולם.
לצפיה ב-'בוקר טוב בוקר אור וחמים מאוד'
בוקר טוב בוקר אור וחמים מאוד
28/04/2013 | 08:10
23
הכתבה לא עלתה לי אבל אני משערת שעוד ועוד יכתבו בנושא,שיפסיקו מתחריו להנות מכשלונו ויתנו לחוק לומר את דברו
למרות שנאמר שאין עשן ללא אש

הלכתי לפילאטיס וחזרתי מיד בגגל הרגשה לטא נעימה שלי מאיזה כדור שמשכגע אותי כתבתי לרופאבה אבל היום היא חוזרת מחול ובודאי תענה לי כשתוכל

יום נעים כןולם ושתו הרבה
לצפיה ב-'הקיץ הגיע וכבר יש הפסקות חשמל'
הקיץ הגיע וכבר יש הפסקות חשמל
28/04/2013 | 08:30
4
29
ולאחר כל הפסקה דורשים ממני שוב להרשם מחדש.
היום תתארח ביתי עם יונתן.אתמול היתנ נועם
להורים היה זמן איכות עם עפרי.הצגה.ג"מבורי.
ולנו היה אושר להיות יום שלם אם נועם שהיתה בריאה
ולא בזמן מחלה. שתו הרבה מיים.
לצפיה ב-'בוקר טוב לשבוע חדש'
בוקר טוב לשבוע חדש
28/04/2013 | 10:02
24
הטוקבקיסטים מעצבנים אותי יותר מהכתבה...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4372990,00...

שטרות חדשים עם משוררים...
אז למה באמת לא מצאו משורר ספרדי...אני בכוונה לא אומרת מזרחי...
למה למשל לא מצאו לנכון להנציח את שלום שבזי? או יהודה הלוי,
אז נכון שלקחו משוררים מהמאה ה-20 ... אבל למה לעורר אנטגוניזם
בכל החלטה??
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יש פתרון- ups'
יש פתרון- ups
28/04/2013 | 10:27
2
24
מאז שהתחלתי להחזיק במחשב מאז תחילת שנות השמונים, יש לי מכשיר ups ("אל-פסק") למחשב, והמכשיר חשוב ביותר למי שהמחשב חשוב לו.
אותי מחרידה המחשבה שעבודות ומחקרים בני עשרות שנים ייפגעו, ולכן אני מגבה על שלושה דיסקים כל אחד של 1טרה: דיסק בתוך המחשב, דיסק מחוץ למחשב, ודיסק נייד שהולך איתי לכל מקום.

מדובר במכשיר שיש בו מצבר ויש בו מספר פעולות:
א.
הוא מגן מפני "נחשולי-מתח" שהם עליות או ירידות פתאומיות בעוצמת החשמל, מה שגורם נזקים למחשב.
ב.
במקרה של הפסקת חשמל הוא ממשיך לגבות את החשמל למחשב (חוט החשמל עובר דרכו למחשב ולמסך) לאורך זמן מה, לרוב 10 דקות, ומאפשר אם צריך להרים את הפקק בארון החשמל בחזרה או לסגור את התוכניות והמחשב באופן מסודר.  שימו לב שכל תנועה פתאומית של מתח למחשב אם מדובר במפל-מתח או בנפילת החשמל, גורם נזקים למחשב, והבעיה שאתה לא יודע אילו נזקים עד שפתאום משהו לא עובד (כמו סיסמאות בתוכנה, או משהו בחומרה).
ג.
לרוב מכשירי ה-"אל-פסק" יש תוכנה מיוחדת שמזהה כאשר כמות החשמל במצבר עומדת להסתיים, הוא סוגר אוטומטית ובאופן עצמאי לחלוטין את כל התוכניות במחשב וסוגר את המחשב באופן מסודר. כך שגם אם יצאת מהבית והשארת את המחשב פתוח, תוך 7-8 דקות הוא יסגור את כל התוכניות ויכבה את המתח החשמלי למחשב.
אם החשמל חוזר תוך הזמן הקצוב, המכשיר חוזר למצב כוננות ולמחשב לא קרו שום שינוי ושום בעיה.

את המכשיר אני נוהג לקנות במפעל שלו באיזור תעשיה בראש העין וכך להחליף בטריה כל שנתיים, אבל מי שלא קרוב לראש העין יכול לרכוש אותו בכל חנות מחשבים.
לצפיה ב-' היה ידוע על רוזן ,כמו שהיה ידוע'
היה ידוע על רוזן ,כמו שהיה ידוע
28/04/2013 | 10:40
26
על קצב, ובכל זאת העסיקו אותו ! רק להם הפתרונות !!!  
לצפיה ב-'UPS היה לי בעבודה, בבית לא'
UPS היה לי בעבודה, בבית לא
28/04/2013 | 11:24
25
כמובן למי שעושה עבודות מחקר רבות כמוך, ה-UPS מכשיר
חשוב מאד.

בלי קשר להפסקות חשמל, אני עושה גיבויים לתמונות סרטונים ומסמכים חשובים
אחת ל-3 חודשים בערך.
לצפיה ב-'איך לקנות כרטיסי טיסה'
איך לקנות כרטיסי טיסה
28/04/2013 | 10:44
4
36
שאלה שקיבלתי מהסוכן שלי בכרתים הפתיעה אותי, אבל ידיעה מהיום בעיתון הבהירה לי: אפשר גם אחרת.

תנסו לקנות כרטיס טיסה מהחברות הישראליות לכרתים, והמחיר שינקבו הוא 730-740 דולר לטיסה ישירה שזה שוד בצהרי היום.  
באגאין היוונית שילמתי לטיסה דרך אתונה 240 יורו (כ-330 דולר).
עלות הטיסה היא כ-80 דולר ויחד עם הוצאות נוספות (נמל,בטחון,וכו) זה מגיע ל-120 דולר לאדם. אז למה הם לוקחים 740 דולר שהם פי 6 , הם 600% , רק 100% רווח לא מספיק ?
ומה זה מס-דלק ? הרי הדלק מחושב כבר במחיר הכרטיס.....

הסוכן בכרתים קיבל ממני כרגיל פקס בו אני מבקש לארגן לי ולאמר לי מהו המחיר:
א. לרכב לפי הקטגוריה הנדרשת על ידי,
ב. לארבעה בתי מלון שבהם אלון במשך השהות שלי.
בין היתר אני גם כותב מתי ובאיזו טיסה אני נוחת בכרתים ומתי ובאיזו טיסה אני ממריא מכרתים בסוף.
ואז הם שאלו אותי אם אני רוצה שהם גם ירכשו עבורי את כרטיסי הטיסה.  
ואז הסתבר לי שאפשר לקנות כרטיסי טיסה אצלם (הלוא הכרטיסים הם אלקטרונים) , ולדואר האלקטרוני לא משנה אם הוא נשלח מתל אביב או מהרקליון.
בכתבה בעיתון כלכלי היום גם נאמר שהטענה ששמיים פתוחים יוזילו את המחירים, המחירים לטיסות לישראל כבר זולים, רק לצאת מהארץ שודדים אותך על כל צעד ושעל.

מסתבר שאם אני קונה כרטיסי טיסה באמצעות הסוכן בכרתים, הם יעלו לי כ-200 יורו (כ-270 דולר).
270 דולר מסוכן כרתי במקום 740 דולר מסוכן ישראלי.
אז השנה כבר יש לי כרטיסים אבל בטוח שבטיסה שאחריה (אולי כבר באוקטובר) כבר אפנה לסוכן הכרתי לרכוש כרטיסי טיסה במחירים שפויים.
לצפיה ב-'תודה על המידעים החשובים'
תודה על המידעים החשובים
28/04/2013 | 11:06
31
לצפיה ב-' אנחנו טסים לאתונה עם החברה היוונית,'
אנחנו טסים לאתונה עם החברה היוונית,
28/04/2013 | 11:09
26
ודרכם אנחנו קונמים את הכרטיסים וזה המחיר שאנחנו משלמים פחות או יותר !

בהפלגה האחרונה שלנו עם מנו, הוא שהה 24 שעות באתונה, זה הספיק לנו לנסוע לנכדה ולבקר את הנין שלנו , הגענו בבקר,
לקחנו טקסי עד אליה , למחרת אחה"צ נסענו חזרה לאוניה. בעלי מאוד אוהב שיט , אני פחות, אבל עם תהיה אוניה שתעצור באתונה ל-24 שעות , אנחנו נעשה שייט !
שהינו באתונה באותה התקופה שמאיר היה שם, לא נפגשנו, כי הוא היה בנסיעה  למקום אחר !

לצפיה ב-'ההפרשים באמת מדהימים'
ההפרשים באמת מדהימים
28/04/2013 | 11:28
1
23
אני קונה בדר"כ כרטיסי טיסה דרך האינטרנט.
לא תמיד המחיר קובע - כי במחירים זולים מתברר
שהקונקשנים מסורבלים מאד.

לפני כשנה, בעלי העדיף מחיר מוזל לטיסה להונגריה
מתברר שהטיסה היתה דרך בוקרשט עם המתנה ארוכה....
לצפיה ב-'צריך לבדוק תמיד את אורך הטיסה'
צריך לבדוק תמיד את אורך הטיסה
28/04/2013 | 12:42
24
חברה כותבת בדרך כלל אם יש תחנות בדרך או שמביטים באורך הטיסה מההמראה עד הנחיתה.
לצפיה ב-'שבוע טוב לחברי הפורום, מבקשת עזרתכם:'
שבוע טוב לחברי הפורום, מבקשת עזרתכם:
28/04/2013 | 12:39
5
37
שלום רב,
שמי איימי, אני חברת פורום אחר ב"תפוז", ובגלל שאני מכירה את המידע הרב שמצוי בפורומים, הגעתי אליכם. חיפשתי פורום שאולי יוכל לעזור לי לגבי אמא שלי, שהיא גם כן בת "הגיל השלישי" כמו החברים כאן, ואשר זקוקה / מחפשת רופא/ה פסיכוגריאטרי באזור המרכז (הוריי גרים בבת ים), שמקבל דרך "מכבי", שיהיה גם אוזן קשובה ולא רק רושם מרשם. אמי עצמה היתה אחות ה-מ-ו-ן שנים, כך שהיא זקוקה למי שלא רק יראה בה "עוד כרטיס/מספר" אלא יתן מענה לצרכיה גם כ"בן אדם".
האם במקרה מישהו/י מכם יודע להמליץ על רופא/ה כזה?
שוב, אני מדברת על אזור בת-ים,-חולון-תל-אביב-גבעתיים.

אני מאוד מאוד מודה למי שידע לענות לי.
שיהיה לכולם שבוע טוב ואופטימי.
איימי.
לצפיה ב-'מאחלת לאמך בריאות שלמה, אבל'
מאחלת לאמך בריאות שלמה, אבל
28/04/2013 | 13:52
4
35
אנחנו פורום חברתי ולא מקצועי לנושא גימלאים.
לצפיה ב-'או קי, סליחה, תודה בכל מקרה והמשך יום טוב.'
או קי, סליחה, תודה בכל מקרה והמשך יום טוב.
28/04/2013 | 15:03
3
475
לצפיה ב-'אולי תנסי להכנס לפורום רופאים מומחים'
אולי תנסי להכנס לפורום רופאים מומחים
28/04/2013 | 16:39
2
26
לצפיה ב-' תשמעו איזה יופי, הוא אד ויחיד !'
תשמעו איזה יופי, הוא אד ויחיד !
28/04/2013 | 21:32
1
22
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מדהים!!!'
מדהים!!!
28/04/2013 | 23:41
11
לצפיה ב-'בוקר אור ליום שרבי. בערב אתמול התפרסמה ידיעה'
בוקר אור ליום שרבי. בערב אתמול התפרסמה ידיעה
27/04/2013 | 07:46
28
53
שכבר שבוע התרוצצה בפיסבוק על איש תקשורת
שהטריד שנים ומרב מרות ופחד לא התלוננו נגדו
.עמנואל רוזן הוא  האיש. כולם היו בהלם מוחלט.
לקראת סוף הערב הוא השעה עצמו עד שהעניין
התברר. אם נכון הדבר זה לא נתפס. שוב ידעו
ולא דברו? שיהיה יום נהדר.
לצפיה ב-'בוקר טוב בוקר אור לשבת חמימה'
בוקר טוב בוקר אור לשבת חמימה
27/04/2013 | 08:49
1
28
עולה בדעתי לצאת להליכה קצרה למרות חולשתי אחכה עןוד קמעה ןואחליט

כןם קראתי אתמול על העתונאי שחשוב עתונאי שאני מעריכה מאוד,אבל באם אכן פעם כך עלין להענש

יום טוב כולם
לצפיה ב-'העתונאי הוא עמנואל רוזן'
העתונאי הוא עמנואל רוזן
27/04/2013 | 09:47
34
והוא יצא לחופשה כדי לטהר את עצמו, נראה שרבות הטענות.
לצפיה ב-'אוי..ואבוי...יצאתי להשקות את האדניות'
אוי..ואבוי...יצאתי להשקות את האדניות
27/04/2013 | 10:17
25
42
והזרעים שזרעתי בגינה - וראיתי נחש!!! באורך כמטר
אבל הוא נעלם לי....איזה פחד!!! ואם יכנס לבית???

בענין עמנואל רוזן - זה עצוב מאד!!
גם חנן גולדבלט אמר שתפרו לו תיק והכחיש מכל וכל
בסוף ישב כמה שנים ורק לאחר שהודע והביע חרטה קוצר עונשו.
לצערני יש יותר מדי עדויות נגד עמנואל רוזן - כולן משקרות????
לצפיה ב-'לא נראה כך'
לא נראה כך
27/04/2013 | 10:22
24
32
כשיש כל כך הרבה תלונות, נראה שיש דברים בגו.
לצפיה ב-'ובאשר לנחשים'
ובאשר לנחשים
27/04/2013 | 10:23
23
30
החורף עבר, הם מתחילים להתעורר ולצאת מהמחילות שלהם. ברררררררר
לצפיה ב-'אני ממש המומה מהשמועה על עמנואל רוזן'
אני ממש המומה מהשמועה על עמנואל רוזן
27/04/2013 | 10:31
22
33
רק אתמול או אולי זה היה שלשום? ראיתי אותו בערוץ עשר .גם יש לו תכנית על עיתונות בשבת תיכף אבדוק אם היא מתקיימת.
אני לא יכולה להבין את הדברים האלה, הרי אנשים כבר מבינים שסוף גנב לתליה.
נמתין להתפתחויות.
בינתיים שתהיה שבת טובה ו7חמה.
לצפיה ב-'יוליקה, תקני חתול, הוא יטרוף את הנחשים.'
יוליקה, תקני חתול, הוא יטרוף את הנחשים.
27/04/2013 | 10:39
2
32
הכי מפחידים אותי זה נחשים.

כן, עמנואל רוזן גרם לי להלם.

הגברים האלה לא יודעים כבר מה לעשות עם השרביט שלהם.
לצפיה ב-'מי יחסל את מי קודם?'
מי יחסל את מי קודם?
27/04/2013 | 10:42
1
31
החתול את הנחש או הנחש את החתול?
לצפיה ב-'תודה. אבל חתול ותוכי לא חיים בשלום יחד....'
תודה. אבל חתול ותוכי לא חיים בשלום יחד....
27/04/2013 | 10:49
26
לצפיה ב-'אז זהו שלא'
אז זהו שלא
27/04/2013 | 11:09
18
33
כל האנשים הללו חושבים שהם מעל החוק ויכולים לעשות מה שהם רוצים (ראה קצב) ולכן הם משחררים את כל הרוע שיש בהם ולא רואים אף אחד ממטר.
אני כבר ראיתי את התופעה הזו כאשר הדרכתי לכרתים טיול של מיליונרים לפני שנים, זה היה מזעזע.  הם זילזלו בכל מי שהיה מעורב, כאילו אם שילמו לו כסף הם קנו אותו והוא שלהם והם יכולים לעשות בו מה שהם רוצים.
הם חשבו אפילו שהם יכולים לשלוט בזמן אותו ביזבזו על שטויות וכך היו דברים שלא הספקנו, גם אם הוזהרו לפני כן, זה ממש לא הזיז להם.
לצפיה ב-'קראתי את תלונות המוטרדות מינית'
קראתי את תלונות המוטרדות מינית
27/04/2013 | 12:17
17
35
וכן את התגובות לכך.

הקהל רוצה פרסום שמות המתלוננות.
האם זה לא מוקדם מדי בכלל להתלהם
בקשר לנושא הזה.
יש תלונות, יש עדויות, יש פרקליטות, יש שופטים
ולאחר מכן יש שותף לחדר של קצב.

לא סתם יש ביטוי - האדם חף מפשע כל עוד לא הוכחה אשמתו -

הבעיה בכל הנושא - אדם מן השורה - משפטו קצר ומיד לבית סוהר.
אדם שלא מן השורה - אנשים בעלי יכולת כספית לקחת את מיטב עורכי הדין
שמושכים ומושכים - אך איך אומרים "סוף גנב לתליה".

נקווה שיעשה משפט צדק עם עונש המירבי וכל אותם מטרידים יחשבו פעמיים
לפני הפעולה.

לצפיה ב-'לגבי חף מפשע- זה לא ביטוי, זה החוק'
לגבי חף מפשע- זה לא ביטוי, זה החוק
27/04/2013 | 14:48
16
לצפיה ב-'ברח לי ה-אנטר מהר'
ברח לי ה-אנטר מהר
27/04/2013 | 15:46
15
24
המשפט :"האדם חף מפשע כל עוד לא הוכחה אשמתו"
נשמע יפה מאוד, אבל הוא לא ישן ולא מדוייק. אין משפט במילים אלו בחוק.

זה נקרא במינוח המשפטי:"חזקת החפות".

עד שנת 1994 (!) היה חייב הנאשם להוכיח שהוא זכאי אם הוא הואשם בעבירה, ע"פ הפסיקה ש-"כל הטוען, עליו ההוכחה".
משמע, המדינה מאשימה אותו בעבירה, הוא טוען לחפות, הוא צריך להוכיח שהוא חף מפשע.
כמו שיש חוק מטומטם שאם דבר דואר נשלח אליך ואתה טוען שלא קיבלת אותו, אתה צריך להוכיח שלא קיבלת אותו (???)

בשנת 1994 התקבל תיקון כ"ב לחוק הפלילי סעיף 34 (השם המלא שיובן לכל אחד = חוק העונשין 1977 סעיף 34כב)
אומר:
"א) לא ישא אדם באחריות פלילית לעבירה, אלא אם כן היא הוכחה מעל לספק סביר".
משמע
שהתובעת (המדינה) צריכה להוכיח שני דברים בסיסיים ללא ספק:
1- שנעברה עבירה
2- שהנאשם הוא שביצע את העבירה.
לצפיה ב-' מה שאני שמעתי על עמנואל רוזן,'
מה שאני שמעתי על עמנואל רוזן,
27/04/2013 | 18:30
14
27
שהיה ידוע  עליו , כמו שהיה ידוע על קצב, ושום מה לא חסמו אותו, הרי הנשים פחדו להתלונן, היום נשים קיבלו אומץ ומוציאות את הדברים האלה החוצה !
 "איו עשן בלי אש" , אם מדברים על זה כנראה שזה נכון, בודאי שהוא לא מרגיש אשם ! כנראה שהוא חשב , שככה זה נכון !!
הרי הסוג הזה של גברים לא רואים ממטר !!
לצפיה ב-'ערב טוב ונעים לקראת שבוע חדש'
ערב טוב ונעים לקראת שבוע חדש
27/04/2013 | 18:34
13
19
אני לא אוהבת את חרושת השמועות שיתנו לחוק לעשות את מלאכתו,שלא פעם זה די צולע

ערב טוב ונעים ובשורות טובות
לצפיה ב-'בעלי אמר לכו למדורות,גם הוא הלך..'
בעלי אמר לכו למדורות,גם הוא הלך..
27/04/2013 | 20:15
12
26
לא הירגיש טוב ,כחי אותי לרמבם.
רק תביאו לי   כלי גלוח ,מגבת ונעלי בית .
הבית שלי ,לא רחוק מבית חולים ..
כשחזרנו ,הוא כבר לא היה ..
אבא הלך...

כלתי והבת שאלו ,
-איפה הוא הלך?

זהו ,23 שנים  שבעלי   הלך למקום שכולו טוב.
מחר אנחנו עולים לקברו.
לצפיה ב-'אממי, יהי זכרו ברוך'
אממי, יהי זכרו ברוך
27/04/2013 | 20:24
5
19
אבא חי ביננו כל עוד זוכרים אותו ומספרים עליו.

תמיד תזכרו אותו.
לצפיה ב-'כן ,הוא חי כל הזמן ..אני לא אומרת ז'ל '
כן ,הוא חי כל הזמן ..אני לא אומרת ז'ל
27/04/2013 | 20:37
4
18
הוא חי , יש לי תמונה גדולה בסלון,ואנחנו כל הזמן  מזכירים אותו ..
הנינים מכירים אותו

שבוע טוב!!!
לצפיה ב-'אמי כמוך כמוני, לא אומרת ז"ל'
אמי כמוך כמוני, לא אומרת ז"ל
27/04/2013 | 20:43
3
19
כל זמן שמדברים על האדם הוא חי בינינו.
שבוע טוב
לצפיה ב-'באשרל לעמנואל רוזן מקריאה בYNET '
באשרל לעמנואל רוזן מקריאה בYNET
27/04/2013 | 20:46
1
25
הבינותי כי בדרך כלל נטפל לעיתונאיות צעירות שרק הגיעו למערכת לא ידעו מימינן ומשמאלן , חששו להתלונן על אדם שמבוגר מהן בכמה שנים טובות וכמובן בכיר מאד מהן. אני יכולה להבין אותן. עכשיו הן התאגדו וקראו לעצמן "תא העיתונאיות" והגישו את התלונה. הוא ברך על התלונה כי אמר שכך יהיה לו יותר קל להזים את השמועות. נראה איך יתפתחו הענינים.
לצפיה ב-'ימית, איפה ראית ב-YNET'
ימית, איפה ראית ב-YNET
27/04/2013 | 20:56
21
את יכולה לצרף לי את הקישור?
לצפיה ב-'ממש כך!!'
ממש כך!!
27/04/2013 | 20:47
23
לאבי יהיה ביום ששי הקרוב אזכרה במלאת 34 שנים ללכתו מאיתנו.
במשך כל השנים לא עבר יום שלא הזכרנו אותו, דיברנו עליו או אליו!!

היום היתה לי הפתעה כשפתחתי את הפייסבוק הביאו שם תמונה של ציור שאבי אייר לספר
הנה ראו כאן (רק למי שיש פייסבוק)

https://www.facebook.com/nostal
לצפיה ב-'אמי יהיי זכרו ברך'
אמי יהיי זכרו ברך
27/04/2013 | 21:18
5
16
אצלי זה עוד מעט 20 שנה,הלך בגיל 59 לא הספיק לפנסיה

ערב טוב
לצפיה ב-'גם בעלי היה בן 59'
גם בעלי היה בן 59
27/04/2013 | 22:03
4
19
לצפיה ב-'יוליקה , תכתבי עמנואל רוזן ותקבלי את כל'
יוליקה , תכתבי עמנואל רוזן ותקבלי את כל
27/04/2013 | 23:03
3
24
המגילה. בגוגל או באינטרנט, אני כבר לא זוכרת איפה מצאתי את הכתבה הזו.
לצפיה ב-' בקר טוב לכולם ! אני אף פעם לא אמרתי על '
בקר טוב לכולם ! אני אף פעם לא אמרתי על
28/04/2013 | 10:33
2
28
אמי ז"ל, כי בשבילי היא עדיין קיימת! אם היא קיימת אז אין  צ8ורך ביום זיכרון בשבילה,  כי כל יום הוא יום של זיכרון !
ציירתי אותה והתמונה שלה אצלי בסלון 90/70 ,
מצרפת לכם את התמונה שציירתי, את התמונה הוצאתי מפספורט והגדלתי אותה, התמונה האורגינלית היא בלי כובע ובלי צבע ,
אבל אני רציתי לקשט אותה ולתת לתמונה יותר חיים !  
לצפיה ב-'ציון יום הזיכרון זה כדי לעלות לקבר'
ציון יום הזיכרון זה כדי לעלות לקבר
28/04/2013 | 11:18
1
18
יופי של ציור!!
לנו יש המון פורטרטים שאבא צייר את עצמו.
לצפיה ב-'לאהל'ה, יופי של ציור. '
לאהל'ה, יופי של ציור.
28/04/2013 | 11:50
22
אני גם ציירתי את הורי אבל לא כל כך הצלחתי. אולי אני צריכה לנסות שוב. יש לי קשיים בציור פוטרטים שזו המומחיות של בני.
אגב, אם מי מכם מעונין בסדנת ציור באיטליה בספטמבר בהדרכת הצייר אמיר ניר אתם מוזמנים להכנס לאתר שלו ולמצוא שם את כל הפרטים. זה כדאי מאד.
לצפיה ב-'היום במעריב כתבה על רכבת העמק'
היום במעריב כתבה על רכבת העמק
26/04/2013 | 09:09
5
30
הכתבה כתובה בהחלט יפה, למרות שפה ושם יש אי דיוקים (כמו נושא רוחב המסילה שקטינקא כותב במפורש שרוחב המסילה נקבע כדי לחסוך בהוצאות), ופה ושם אני מזהה ציטוטים מהמחקר שלי (שיהיה לו לבריאות) , אני כמו כל חובבי הרכבות כבר מחכה ליום הנסיעה הראשונה המחודשת של רכבת העמק החדשה ולהוסיף פרק לספר שלי:"רכבת העמק - תחנות וסיפורים" (48 תחנות, 888 סיפורים רובם לא מוכרים לציבור).
לצפיה ב-'בתור ילד ונער אני זוכר'
בתור ילד ונער אני זוכר
26/04/2013 | 09:37
2
20
איך לאט לאט פורקו פסי הרכבת בקטע שבין כפר יהושוע לעפולה ע"י ערבים ובדואים מבלי שעשו להם דבר.
הם גם סחבו את כל כבלי התקשורת ועמודי הטלפון לאורך המסילה.
המשטרה אפילו לא באה לבדוק למרות תלונות של מזכירי המושבים והקיבוצים בסביבה.
דבר לא השתנה.
אותה התנהגות גם היום.
איכן ניתן להשיג\לקנות את הספר ?
לצפיה ב-'העיין בזה מאוחר יותר-גם היום יש גנבי ברזל'
העיין בזה מאוחר יותר-גם היום יש גנבי ברזל
26/04/2013 | 09:41
17
ונחושת למכביר.
לצפיה ב-'הספר/מחקר רק אצלי, שלח דוא"ל'
הספר/מחקר רק אצלי, שלח דוא"ל
26/04/2013 | 10:33
14
לצפיה ב-'מאיר, אתה מדבר על רכב העמק ההסטורית'
מאיר, אתה מדבר על רכב העמק ההסטורית
26/04/2013 | 10:02
1
19
אני כבר מחכה בקוצר רוח לרכבת העמק החדשה...
שתסע מבית שאן, דרך עפולה לחיפה - העבודות בעיצומם.

כשהגענו לגן נר ב-2001 הבטיחו לנו שעד 2008 תהיה רכבת
כחלפה לה 2008 ואין זכר לרכבת פתאום צצו השלטים האלה
שמעידים שעד 2015 יסתיים הפרוייקט - אשרי המאמין.
לצפיה ב-'אני מדבר גם על הרכבה החדשה'
אני מדבר גם על הרכבה החדשה
26/04/2013 | 10:38
15
שנקראת רשמית "מסילת העמק".
אני עוקב אחרי התוכניות שלה מאז תחילת שנות ה-2000,  אני הנחיתי את צוות המתכנתים לאורך המסילה כולל התחנות והגשרים ותוואי המסילה, ורק אז הם החלו בתכנון, וכמובן שמידי פעם אני נוסע לאיזור לראות בהתקדמות (או זחילת) העבודות, ואני כמו חובבי רכבות אחרים, מחכים לנסיעה הראשונה ובטח כל היום אשרף שם, כי אני מתכוון לנסוע לכיוון בית שאן, ובחזרה לצלם תחנה תחנה ואם תהיינה רכבות נאמר כל שעה, פשוט לרדת מהרכבת בכל תחנה, לצלם את התחנה ואת הרכבת כשהיא נכנסת ויוצאת,  ולהמשיך ברכבת הבאה, ולהשלים את הספר בפרק נוסף על הרכב החדשה, ובכך יסתיים סופית מחקר בן 17 שנה.
לצפיה ב-'שרב כבד בדרך.לא להאמין ששבוע שעבר'
שרב כבד בדרך.לא להאמין ששבוע שעבר
26/04/2013 | 07:09
8
12
היה חורפי. אתמול כל היום דברו על השמן היום ידברו
על הנשק הכימי של סוריה,השבתת המשק המיועדת.
לא משעמם בארצינו.
לצפיה ב-'בוקר טוב לסוף שבוע קייצי!!'
בוקר טוב לסוף שבוע קייצי!!
26/04/2013 | 07:18
1
11
אכן חם!! וזוהי רק הטעימה של מה שמצפה לנו הקיץ!!

את מודאגת מהשמן או הנשק הכימי? אני מודאגת יותר ממזל"טים
האם אפשר יהיה לירט את כולם? ואפילו אם רק אחד ימלט - האסון
יהיה גדול מאד גם אם מדובר באסדת גז בלב ים - כי לא רק פגיעה בנפש
זה אסון - הפגיעה באסדה תפגע בכלכלת ישראל.
לצפיה ב-'אותי מדאיג יותר'
אותי מדאיג יותר
26/04/2013 | 08:13
20
ביבי, התכנית הכלכלית שלו ושל השליח שלו והעובדה שאין נגיעה בגורמי הבעיות הכלכליות האמיתיים של ישראל, המיליארדים שנשפכים על ההתנחלויות (הרבה יותר מאשר על החרדים!) וההנחות הגדולות לטייקונים. כמו כן מדאיגה אותי העובדה שהם מסיטים את תשומת הלב מהבעיות האמיתיות של ישראל. החרדים הם טיפה בים הזה, אבל קל למקד בהם את תשומת הלב בצורה כה פופוליסטית.
ובאשר לשמן- האם רפי גינת באמת הלך לעשות צדק או שזה לובי ליצרני שמן הזית הגדולים?
לצפיה ב-'גם בשרב כבד יש חיים חדשים'
גם בשרב כבד יש חיים חדשים
26/04/2013 | 10:04
1
19
מצאתי מאמר מרגש מאד הבוקר ב-YNET
הולדת גוזל של נשר - תמונות מדהימות!!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4372598,00...
לצפיה ב-'יוליקה ,זה הדבר הכי יפה,טכנולוגיה מתקדמת,תודה'
יוליקה ,זה הדבר הכי יפה,טכנולוגיה מתקדמת,תודה
26/04/2013 | 13:40
9
לצפיה ב-'סיפור על קורות חיים'
סיפור על קורות חיים
26/04/2013 | 14:15
3
20
לפני כמה חודשים החלטתי לכתוב את קורות חיי שהיו בהחלט סוערים, ומכיוון שיש להניח שבגימלאות לא יהיה איזה שינוי דרסטי.
משך כמה חודשים אספתי תמונות מכל מיני אלבומים נשכחים מקופסאות עם תמונות וגם ביקשתי מהמשפחה הרחוקה יותר (דודים) לשלוח לי תמונות, בסוף יצא ספר על 117 עמודים עם מעל 1100 תמונות.
וישבתי לכתוב, ונעזרתי גם באשתי מידי פעם בנקודות מסויימות, ובסוף יצאה יצירה ממש מיוחדת, אותה צרבתי על תקליטורים וחילקתי למשפחה למזכרת וכך לדורות הבאים תהיה מזכרת וגם חומר לעבודות מורשת לצעירי המשפחה, כי שמתי לב שבמשפחות רבות לא ממש יודעים את ההיסטוריה של המשפחה.

אמנם צרבתי את הספר על תקליטור, אבל כיוון שמדובר במשהו שעושים פעם אחת בחיים, רציתי שיהיה יותר מכובד והחלטתי לכרוך.
כמובן שאני מעדיף הדפסה של בית-דפוס שהיא איכותית מאוד, על פני הפשרה של הדפסה מהמדפסת הביתית.

מצאתי בית דפוס שמדפיס וכורך בשם "קורדובה" ובחרתי בו מכיוון שהוא ליד הבית שלי.
המתנתי שם יותר מחצי שעה עד שמישהו התפנה אלי, הסברתי מה אני רוצה, וראיתי איך פניה של אותה מנהלת התכרכמו כששמעה שמדובר רק ב-10 עותקים. לציין שהספר כתוב ב=פי-די-אף וצרוב על תקליטור, מוכן להדפסה.
בסיום השיחה, היא הודיעה שתעביר את החומר למי שאחראי על כך, הוא יתמחר ואני אקבל הודעה על כך.
אחרי שבועיים הבנתי שהם לא מתכוונים להתקשר, כאילו שבאתי לבקש עבודה והם מגיבים בשקר הידוע "אנחנו נתקשר אליך", ולא מתקשרים.
אם הם היו בני אדם, היו מתקשרים ואומרים שלא מתאים להם מסיבה זו וזו. (הרי אם הבעיה היא הכמות, למה לא נאמר לי במקום?), אבל הם העדיפו להתעלם ממני ולא לתת תשובה.  
ככה לא מתנהגים בני אדם. בעיני אנשי "כריכיית קורדובה" - יוק.

החלטתי לעשות מה שאני עושה תמיד ולחפש את האדם הפשוט, ותמיד זה יצא לטובה.
ניגשתי לבית הדפוס אתמול בשעה 1400.
מצאתי את בית הדפוס של שלום בבת ים רחוב ניסנבוים 29 ואמנם הוא הדפיס לי את הספר על נייר כרומו מעולה בהדפסת איכות, 118 עמודים בצבע עם מעל 1100 תמונות והבטיח להעביר את החומר לכורך בלי להטריח אותי. המחיר 1300 שקלים.
הכורך אברהם פרץ מרחוב העבודה 11 בבת ים , נתן לי לבחור את חומר הכריכה וצבע (העדפתי בד כהה) והמחיר של כריכת 10 עותקים 1000 שקלים.
היום בשעה 0830 הודיע לי הכורך שהספרים מוכנים.

סך הכל מחיר הדפסת+כריכת 10 ספרים של קורות חיי עלו לי 2300 שקלים, זמן הביצוע 16 שעות.
המחיר היה סביר לגמרי לכמות כזו קטנה של ספרים, והעבודה שעשו גם בית הדפוס וגם הכורך (הכריכה ידנית) היו מצויינים והסבו לי קורת רוח רבה.
יותר מזה,
בעל בית הדפוס הוא איש חב"ד שחוץ משתי הבנות שלו שהיו בבית הדפוס לא ראיתי עובדים נוספים.
בעל הכריכיה מחזיק פועלת אחת וגם אצלו לא ראיתי פעילות מיוחדת.
לא ראיתי שיש להם ממש עבודה, והרגשת הסיפוק שלי היתה שנתתי לשניהם טיפה פרנסה, ולא למפעל הגדול והשחצני.

מכל הסיפור הזה: זה עלה לי קצת כסף אבל קיבלתי עבודה ששווה כל גרוש והספרים יצאו יפיפיים, ואני הרגשתי מצויין שגם תרמתי משהו לאנשים הנחמדים הללו.
אז ככה שתדעו לכם, יש עוד פועלים בארץ הזו ולא מעט .
לצפיה ב-'אני גם כתבתי את קורות חיי כבר לפני כ-15 שנים'
אני גם כתבתי את קורות חיי כבר לפני כ-15 שנים
26/04/2013 | 14:29
2
19
עדיין עבדתי...
הדפסתי במדפסת מספר עותקים, וחילקתי לבי משפחתי לחוות דעת.
מאז זה שוכב בארון...

אין ספק שקורות חיי היו פחות סוערים משלך...
אבל כדאי לפעמים להשקיע - כי זה מה שישאר אחרי לכתנו.
לצפיה ב-'אז לעשות מעשה, מה שלא תוציאי היום לא יהיה מחר'
אז לעשות מעשה, מה שלא תוציאי היום לא יהיה מחר
26/04/2013 | 14:57
1
17
אדם לא ניכר במעשיו, אלא במה שזוכרים שעשה.

אני הייתי רוצה שבעוד 100 שנה , הדורות הצעירים יראו מה היתה ההיסטוריה של המשפחה, וגם יופתעו לדעת שלא היתה טלויזיה, בקושי רדיו, לא היו מעדנים אלא לבן (ואיך זה נראה) ורק העשירים אכלו שמנת (או בעלי רפתות...) וכו וכו ,
הכנסתי המון פרטים ופריטים שמספרים על הימים ההם, כמו מקצועות שתמו מהעולם,כמו: גלב, נגר (לא של מטבחים),סנדלר (היום נתמך סעד לא מתקן נעלים אלא זורק וקונה חדשות), רצען, פחח, משחיז סכינים, כתבן בקשות וכו וכו.

לדעתי לכל אחד יש מה לספר ומה להוריש רוחנית, וזה חשוב.
לצפיה ב-'שבת שלום ומבורך וסופש נעים'
שבת שלום ומבורך וסופש נעים
26/04/2013 | 17:27
10
לצפיה ב-'עיתונאים כמו פוליטיקאים'
עיתונאים כמו פוליטיקאים
25/04/2013 | 09:51
5
39
שקרנים רמאים נוכלים ודו-פרצופיים.

כעת יש תכנית עם עיתונאים בנושא הדלפות ממוסדות שונים בקשר למשפטים או חקירות מתנהלות.
אחד מהם היא העיתונאית הדס שטייף, שטוענת שבגלל התחרות הגדולה בין העיתונאים, כל גבולות האתיקה נפרצו, אין מוסר והעיתונאים יעשו הכל להיות הראשונים או בלעדיים לידיעה.
פשוט דו פרצופית מכוערת:
רק חטיארים כמוני זוכרים שהיא הצליחה לגלות איך להתחבר לוויעוד-הבוקר (שנערך בטלפון) של פיקוד המשטרה במחוז תל אביב, ולהאזין לכל הדיווחים של המפקדים.
וזה הרבה יותר מאשר לקבל הדלפה, זו האזנת סתר פלילית.
אז מי שמדברת.....
לצפיה ב-'אגב, הדס שטייף הכתבת הפלילית של גלי צה"ל'
אגב, הדס שטייף הכתבת הפלילית של גלי צה"ל
25/04/2013 | 23:13
4
36
למדה בנעוריה בדימונה....

לא שמעתי על מעלליה עם המשטרה בהאזנות...
ולמה אם עלו עליה לא העמידו אותה לדין על האזנות סתר?
לצפיה ב-'לא ידוע לי מה נגמר'
לא ידוע לי מה נגמר
26/04/2013 | 09:04
3
24
ואם העמידו אותה לדין או לא, זה התפרסם באותה עת בדוח הפשעים היומי.
לצפיה ב-'העמידו אותה לדין והיא הורשעה'
העמידו אותה לדין והיא הורשעה
26/04/2013 | 09:55
2
26
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
26/04/2013 | 10:03
8
לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
26/04/2013 | 10:41
22
זה בהחלט סגר לי מעגל, כיוון ששנים רבות תהיתי מה נגמר בנושא הזה.
לצפיה ב-'בוקר טוב בוקר אור למשכימים'
בוקר טוב בוקר אור למשכימים
25/04/2013 | 06:15
31
37
היום הוא5 יום המכללה עם יצחק נוי שאני אוהבת לשמוע אותו,,אחהצ ספורט בשקום ובין לבין קניות לבשל
והנה כך נעלמים לי השעות

יוםפ קסום כולם
לצפיה ב-'משהו נחמד שראיתי היום ב-YNET '
משהו נחמד שראיתי היום ב-YNET
25/04/2013 | 06:40
37
ופשוט צחקתי. כדאי לצפות בסרטון עד הסוף.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' מתי בהצלחה בשיקום ובשאר היום.'
מתי בהצלחה בשיקום ובשאר היום.
25/04/2013 | 06:46
18
31
אמש בכתבה של כלבוטק ראינו מה מאכילים אותנו במסעדות
השמן העכור .ומהבדיקות יצא שאנחנו אוכלים "לוקשים"
לצפיה ב-'אני התאכזבתי מהכתבה, בפרומו חשבתי שכולם'
אני התאכזבתי מהכתבה, בפרומו חשבתי שכולם
25/04/2013 | 06:53
14
33
מרמים אותנו ואז התברר שתמיד כדרי לקנות מחברות
גדולות כי הם מוכרים לרוב את הדבר האמיתי
ולא  לוקשים, החברה עליה הוא דיבר
אתמול בכלל לא מוכרת לי.
לצפיה ב-'תזכורת למי שבדיאטה.'
תזכורת למי שבדיאטה.
25/04/2013 | 06:54
13
34
30.01.13, 11:1714 תגובות
Share on twitterShare on facebookMore Sharing Servicesשתפו

במקום לוותר על כל מה שאתם הכי אוהבים, דעו לקנות במתינות (צילום: thinkstock)   

חוסר התמדה היא אבן הנגף המרכזית שבה נתקלים רבים מאיתנו כשאנו ניגשים רעננים ומלאי אמונה, לעוד דיאטה. כדי שהדיאטה הבאה באמת תעבוד, כדאי לסגל כמה הרגלים טובים שיקלו על המשימה והעיקר – לא להתייאש. גם אם נשברתם ערב אחד עם חתיכת עוגה, כריך אחד מעל המומלץ וכוס בירה סוררת, זה לא סוף העולם. המשיכו בתהליך, וסגלו לעצמכם כמה מההרגלים הטובים שלהלן.

1. לפני כל ארוחה שתו מים או משקאות נטולי קלוריות

שתו שתי כוסות מים לפני כל ארוחה. מי שלא אוהב מים יכול ללכת על סודה או תה ירוק שיתרום להגברת שריפת השומן. זכרו כי אנו נוטים לעתים להתבלבל בין תחושת צמא לרעב, ועל כן שתיית מים תחסוך את הקלוריות המיותרות כשמדובר בצמא. בנוסף, שתיית מים לפני האכילה יכולה לתרום לצריכת פחות קלוריות והורדה במשקל ללא דיאטה כלל.

עוד טיפים לדיאטה מוצלחתאיזו דיאטה מתאימה לכם? ב-11 צעדים: איך לאכול מעט ולהרגיש שאכלנו הרבה? הדיאטה נעצרה? כך תחזרו במהירות למסלול ההרזיה השומן ששורף שומן מתחשק לכם משהו מתוק? כך תשלטו בפיתוי  

2. שימו לב למה שאתם אוכלים בלילה

אכילה לא מודעת מתבצעת לרוב אחרי ארוחת הערב, כשאתם סוף סוף יושבים לנוח. נשנושים מול הטלוויזיה הם הדרך הקלה ביותר לוותר על הדיאטה. כדאי לסגור את המטבח אחרי שעה מסוימת, או להשאיר לשעות האלה נשנוש מבוקר, כגון שתי קוביות שוקולד 85%, חצי כוס גלידה דלת שומן או 50 גרם גרעינים שחורים או לבנים ללא מלח.

3. תיהנו מהמאכלים האהובים עליכם
במקום לוותר על כל מה שאתם הכי אוהבים, דעו לקנות במתינות. קנו עוגיה טרייה אחת במאפייה במקום קופסה שלמה או חטיף שוקולד אחד, במקום אריזה משפחתית. אתם יכולים להמשיך ליהנות מהדברים שאתם הכי אוהבים – המפתח הוא מתינות.

4. אכלו מספר ארוחות קטנות לאורך היום
אכלו כל שלוש-ארבע שעות, וכך תשרפו יותר אנרגיה ותייצרו פחות שומן. העדיפו שלוש ארוחות עיקריות ושלוש ארוחות ביניים. פיזור הצריכה האנרגטית על פני היום תיתן לכם תחושת איזון ויותר שליטה בבחירת האוכל.

5. אכלו חלבון בכל ארוחה
חלבון משביע יותר מפחמימות או שומנים, ויגרום לכם להרגיש מלאים לאורך זמן רב יותר. הוא גם שומר על מסת השריר ומעודד שריפת שומנים. כדאי לשלב בארוחות עיקריות חלבונים בריאים כמו דגי בריכה ישראלים, סלמון, בקר רזה, עוף, הודו, עד ביצה אחת ליום, חלבון ביצה (לבן הביצה) ללא הגבלה, גבינות לבנות עד 5% וסויה.

6. הוסיפו תיבול
תיבול האוכל בכורכום, פלפל אדום חריף, גרגירי חרדל, ג'ינג'ר וקינמון תורם לא רק לשיפור הטעם, אלא גם מסייע בשריפת שומנים.

7. מלאו את המטבח באוכל בריא וזמין
ארוחות קלות להכנה סוללות את הדרך להצלחה. הן מקטינות את הסבירות שתעברו בפיצריה בדרך הביתה, כי אתם יודעים שתוכלו להכין ארוחה בחמש או עשר דקות. דברים שכדאי שיהיו בבית: ירקות קפואים, פסטה מקמח מלא, גבינות עד 5%, עגבניות משומרות, שימורי קטניות, קטניות קפואות, חזה עוף צלוי מוכן או קפוא, דג קפוא מוכן, טורטיות או פיתות מקמח מלא ושקיות של עלים ירוקים לסלט.

לגמו כוס מים לפני שאתם מעיינים בתפריט (צילום: shutterstock)  

8. יוצאים שבעים ממסעדה
התיישבתם לשולחן? לגמו שתי כוסות מים או סודה לפני הזמנת התפריט. רק לאחר מכן עיינו בתפריט ועשו את ההזמנה. התחלת הארוחה עם סלט ענק או מרק ירקות היא דרך מעולה למלא את הבטן ולהרגיע את הרעב. למנה הבאה הזמינו בקר רזה או עוף או דג בגריל. לקינוח בחרו בסלט פירות או בקפה. כך תצאו עם הרגשה נפלאה שעשיתם לעצמכם טוב בלי לשבור את הדיאטה.

9. החליפו כוס פסטה בכוס ירקות
על כל כוס אורז או פסטה שתאכלו, הוסיפו כוס ירקות. תקבלו תחושה של הרבה יותר אוכל עם כמות פחותה משמעותית של קלוריות. כך תחסכו בין 100 ל-200 קלוריות בארוחה, ובתוך שנה תוכלו להקטין מידה בג'ינס גם ללא דיאטה.

10. אכלו ארוחת בוקר כל יום
ארוחת הבוקר היא הסטרטר שלכם להפעלת שריפת האנרגיה של הגוף. הקדישו זמן לארוחת הבוקר והקפידו שתכיל בנוסף למה שתבחרו גם חלבונים כמו גבינות עד 5%, ביצה מבושלת או אומלט, טופו לטבעונים. כשאתם מדלגים על ארוחת הבוקר יש לכם הרגשה שאתם חוסכים בקלוריות ויורדים במשקל, אך אי-אכילת ארוחת בוקר תגרום לכם להיות רעבים מאוחר יותר, ולאכול הרבה יותר בארוחות הצהריים והערב.

11. רדו במשקל בצורה איטית
אם אתם יורדים במשקל, אבל לא במהירות שבה הייתם רוצים, אל תתייאשו. לוקח זמן לרדת במשקל, בדיוק כפי שלקח לכם זמן להעלות אותו. הציבו לעצמכם יעד ריאלי של רבע קילו עד קילו בשבוע. אם תציבו לעצמכם ציפיות גבוהות מדי, אתם עלולים לוותר ברגע שתגלו שאתם לא יורדים במשקל מהר מספיק. זכרו, היתרונות הבריאותיים מגיעים רק אחרי שיורדים כ-10% ממשקל הגוף.

12. הישקלו פעם בשבוע
אפסנו את המשקל הביתי או מסרו אותו לחברים, והישקלו אחת לשבוע בלבד על משקל אמין אצל הדיאטנית, אצל הרופא או בחדר הכושר. השקילה היומית עלולה לשקף תנודות במשקל שקשורות למשקל המזון והנוזלים שצרכתם, ללא קשר למשקל שומן הגוף.

13. שנו מספיק
כשחסרות לכם שעות שינה גופכם מייצר כמויות עודפות של ההורמון מעורר התיאבון גרלין, ואינו מייצר מספיק לפטין, ההורמון שמאותת לגוף על שובע. שינה מספקת תגרום לכך שתחפשו פחות את הארוחות המיותרות.

לצפיה ב-'הדבר עיקרי לא מוזכר: ספורט'
הדבר עיקרי לא מוזכר: ספורט
25/04/2013 | 08:38
12
24
אני עשיתי דיאטה מאוזנת משך ששה חדשים.  בשבועיים הראשונים ירדתי 4 ק"ג וזהו.
מסתבר ששום דיאטה בעולם לא מרזה אם לא עושים ספורט, ומכיוון שאני לא יכול, אז את המונח "דיאטה" מחקתי מהלקסיקון שלי.

לגבי השמנים (שמן, לא שאמען...) מאז ומעולם אני קונה שמן מבית הבד עצמו בקיבוץ בית-ניר או בפח גדול (16 ליטר) בבית הבד או בפחים של 5 ליטר בחנות הקיבוץ.
תמיד, אבל תמיד, כשאני קונה בבית הבד, אני טועם מהשמן, אז הוא מתוק ויש בו טיפה עוקצנות, זה שמן מצויין.

במסעדות אף פעם אני לא שם שמן כי זה לא שמן זית , רואים מצויין שזה משהו מהול, ואפילו מהול מאוד. לא ראיתי מקום אחד שאקבל בו באמת שמן זית אמיתי.
בכרתים דווקא אין לי שום בעיה, שם אפילו במסעדה הקטנה ביותר השמן הוא שמן זית מעולה (איך יודעים? לפני ששופכים על הסלט מוזגים לכפית וטועמים !!!), בארץ אני רק רואה את הצבע שלו המימי ואפילו לא רוצה לטעום. והנכון הוא שאם אני מוכרח לאכול במסעדה, אני מביט בבקבוקון השמן שעל השולחן, אם הוא לא שמן זית טעים ונכון, אני לא מזמין אוכל שמחייב תיבול בשמן, כמו סלט, אלא רק מאכלים שעברו באש. .
לצפיה ב-'תקופה ארוכה הייתי קונה שמן זית'
תקופה ארוכה הייתי קונה שמן זית
25/04/2013 | 09:05
11
54
של בית הבד באום-אל-פאחם - היום ניתן להשיג אותם במרכולים.
שמן בית הבד אינו  צלול.
היום אני קונה שמן זית רק בסופר...כל הרשתות שהזכירו אתמול
חוץ מרמי לוי הם רשתות של טבעונים או צמחונים...

בענין כלבוטק - השיטה אצלם, הם מסמנים את המטרה ואח"כ עושים
עיגולים מסביב...אינני מכירה את המשווקים שהזכירו - אבל לא השמן
היתה המטרה אלא המשווקים.
לצפיה ב-'אחד מ 2 המשווקים הוא שחקן מוביל בשוק שמן הזית'
אחד מ 2 המשווקים הוא שחקן מוביל בשוק שמן הזית
25/04/2013 | 15:26
7
37
בישראל.
לצפיה ב-'שומר שדות, אז מה זה אומר???'
שומר שדות, אז מה זה אומר???
25/04/2013 | 18:20
29
לצפיה ב-'זה אומר שמה שכתבה יולקה הוא לא לעניין'
זה אומר שמה שכתבה יולקה הוא לא לעניין
25/04/2013 | 23:23
5
32
לא סימנו קודם מטרה.
פשוט אימתו דבר שהיה ידוע זמן רב ומשרד הבריאות לא עשה כלום [שווה חקירה נפרדת] : הוא הציף את השוק ב 8-10 "מותגים" ששווקו בשמות שונים וכמעט כולם לא ראויים למאכל אדם.
לצפיה ב-'יש לך אחוזים בכלבוטק?'
יש לך אחוזים בכלבוטק?
26/04/2013 | 07:12
4
33
אני עומדת על כך שהשיטה היתה סימון מטרה!
דעתך שונה? זכותך! תכתוב אותה. אבל אל תבטל
דעה אחרת - כל זמן שלא ציינו את המותגים הראויים
פיספסו את המטרה!!
לצפיה ב-'אגב רפי גינת'
אגב רפי גינת
26/04/2013 | 09:02
1
29
באחת הפרשיות שחקרתי בהיותי ראש צח
מ מצאנו רדיו לרכב גנוב ומסתבר שהוא הבעלים של הרדיו.
התקשרתי אליו לזמן אותו לתחנה למסור עדות, והוא טען שהוא עסוק.
התגובה שלי היתה שאין דבר כזה עסוק כשאתה נדרש לחקירה על ידי המשטרה, אפילו כמתלונן, אבל אם הוא לא יבוא אין לי בעיה, אני אפרסם בדוח הפשעים היומי (דיווח יומי על אירועים לפיקוד) שרפי גינת מכלבוטק מסרב לבוא למסור עדות ומפריע לחקירה.  הוא בא מיד....
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שלפעמייעם זה מוגזם אצלו הבקורת '
יש לי הרגשה שלפעמייעם זה מוגזם אצלו הבקורת
26/04/2013 | 17:30
15
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
26/04/2013 | 09:15
1
28
לא,אין לי אחוזי בכלבוטק.
אני רוחש כבוד רב לתחקרני כלבוטק שחשפו את הרמאים\נוכלים וחסרי היכולת ממשרד הבריאות ואני בטוח שיש עוד הרבה כאלה.
הם עושים עבודת קודש.
לומר עליהם שהם מסמנים מטרות וא"כ חוקרים זה לא הוגן.
יש מאות יצרני שמן זית וזה תפקידו של משרד הבריאות לעשות את העבודה הזו.
אנחנו צרכים לעודד תחקירים כאלה ולא לפסול - יש בכך הרתעה כלפי יצרנים ומשווקים.
דרך אגב,אני "בעסקי הזית" כ 30 שנה - יש לי אחרי הבית 20 עצי זית שמספקים לי ולבני משפחתי את כל הצריכה הביתית [שמן וזיתים כבושים]
את סחיטת הזיתים אני מתאם עם בית בד כמה ימים מראש על מנת שלא יעברו יותר מכמה שעות מזמן הקטיף.
כך אני מקבל שמן איכותי עם חמיצות 0.5% פלוס מינוס.
השמן שאת קונה באום אל פאחם הוא שמן שמופק מזיתים שאין לך שליטה מתי נקטף...יתכן ועמד בשדה במיכלים או בשטח בית הבד מספר ימים ואז את מקבלת שמן זית לא איכותי [2% חמיצות ומעלה]
בניגוד למה שרשמת,אם תיראי שידור חוזר של התוכנית תגלי שכן מצויינים מספר יצרנים ששמן הזית שלהם עמד בהצלחה בבדיקות.
יום טוב.
לצפיה ב-'אשתי קונה שמן זית של קיבוץ בני-דרום'
אשתי קונה שמן זית של קיבוץ בני-דרום
26/04/2013 | 10:54
25
אם היא זקוקה להשלמה.
אני קונה כל שנה את הפח של בית ניר מבית הבד עצמו, אלו זיתים שמערבבים זיתים שהמשק שתל עם כרמים ערבים, ואחרי הפקת השמן הם נותנים לערבים את חלקם פחות ערך העבודה.
אני תמיד טועם, והשמן טעים וטיפה "עוקץ" והוא בהחלט שמן איכותי.

למשל זיתים דפוקים ירוקים אני קונה בגליל כי אני אוהב אותם טיפה מרים, כמו שהיינו רגילים מילדות (אני מהדור שהיה יוצא ל-"אש-לילה" עם שקית זיתים...) , או זיתים שחורים מצומקים בשמן.
מה שמזעזע אותי אלו זיתים "מושחרים" בקופסאות. זה פשוט איום ונורא.
לצפיה ב-'כי רפי גינת'
כי רפי גינת
26/04/2013 | 08:15
30
הוא בעצם לוביסט של אלה הרוצים מונופול על השוק הזה.
לצפיה ב-'אני קונה של חלוצה'
אני קונה של חלוצה
26/04/2013 | 17:29
1
24
וגםן אצלינו בקניון מגיעים מי מושב בסביבה עם חסות טריות וכל מיני ירקות וגם שמן זית מעולה ומאושר

ערב טוב ושבת נעימה
לצפיה ב-'בגליל העליון על כביש 70'
בגליל העליון על כביש 70
26/04/2013 | 19:03
21
סקטע בין צומת סומך (שפרעם) וצומת יבור (אחיהוד) אם רצית לקנות ירקות מצויינים ושמן זית מעולה, זה היה מקום. קראנו לו "כביש החסה". מדובר על משקי "עיזבות" של ערבים שמגדלים בקמעונאות ולכן מתקבלים מוצרים מהדרגה הראשונה. כל העיזבות כמובן של ערבים מהכפרים בסביבה.
לצפיה ב-'הדסה עם יעשו תחקיר על האוכל שאנחנו אוכלים'
הדסה עם יעשו תחקיר על האוכל שאנחנו אוכלים
25/04/2013 | 11:45
1
27
במסעדות, אז לא נכנס בחיים למסעדה
לצפיה ב-'תיקון-אם'
תיקון-אם
25/04/2013 | 11:46
14
לצפיה ב-'גם הספקתי את הקניות'
גם הספקתי את הקניות
25/04/2013 | 12:13
20
ההרצאה עם יצחק נוי היתה מענינית הידע שלוט בלתי נדלה,אני מקשיבה לו בשבת בערוץ  ברדיו
איש מלא כרימון וסבלני

יום קסום עוד שעה אצא לספורט עם הזקנים חחחחחח
לצפיה ב-'אין סוף לדמיון בהפצת שקרים'
אין סוף לדמיון בהפצת שקרים
25/04/2013 | 09:16
10
49
איך מפיצים בעולם תמונות שקריות על חיילי צה"ל

ראו אתהמונה שהופצה ומתחתיה את התמונה המקורית
לצפיה ב-'בוקר טוב - הכתבה על השמן עשתה לי רע'
בוקר טוב - הכתבה על השמן עשתה לי רע
25/04/2013 | 10:07
9
32
אמנם איני צרכנית גדולה של שמן זית, פשוט לא אוהבת
את הטעם ואת הריח.
בכל הכתבות שאוסרים עלינו לאכול, לנשום, איך אפשר
לדעת אם אין אינטרסים סמויים שלא מובאים לידיעתנו,
הפחד שלי שיום אחד יתגלה שאכן הם ישנם ועבדו עלינו
בעייניים. מדי יום אוסרים עלינו להכניס לגופנו חומרים
שבמשך שנים על שנים הוכנס ולך תדע אם אכן הזיק
לנו.

קפה בריא - קפה לא בריא
שוקולד בריא - שוקולד לא בריא
זה בריא - זה לא בריא.
כל יום ניגוד דעות במחקרים ואנחנו יוצאים מבולבלים.

יום נעים
אפי
לצפיה ב-'עוד משהו שלא ידענו וצריך לדעת'
עוד משהו שלא ידענו וצריך לדעת
25/04/2013 | 10:08
8
38
בקשר לצילומי ממוגרפיה.

לקרוא ולהפנים.
לצפיה ב-'הגדלתי את הכתבה אבל לא רואים'
הגדלתי את הכתבה אבל לא רואים
25/04/2013 | 11:47
7
14
לצפיה ב-'מדובר על כך שכשעושים ממוגרפיה'
מדובר על כך שכשעושים ממוגרפיה
25/04/2013 | 11:52
6
29
צריך לבקש מהטכנאית שתשים סינר עופרת
כמו בכל צילום - כדי לא להיות מוקרנים באזורים
שאין צורך.
הטכנאיות לא מציעות והקהל לא יודע שצריך
לבקש.
אז תדעו להבא.

אפי
לצפיה ב-'תודה אפי ,ברנטגן הם כן שמים סינר,'
תודה אפי ,ברנטגן הם כן שמים סינר,
25/04/2013 | 11:57
5
17
לצפיה ב-' נגמר לי האויר, אם גם האוכל '
נגמר לי האויר, אם גם האוכל
25/04/2013 | 14:11
4
26
 האורגני מזויף !! אפילו אם זה השמן,!! המזון האורגני ,הרבה יותר יקר, ואין ביטחון שהוא אכן אורגני ב- 100%!!! כבר היו דברים מעולם !

עכשיו ניתן להבין , למה המצרכים אצל רמי לוי , יותר זולים !

היה ברמת אליהו בראשון , סופרמרקט שהכל היה הרבה יותר זול, אבל האיכות היתה ירודה מאוד !!!

קודם הזהירות אותנו משמן "קנולה" שזה שמן מכונות, שהסבו אותו לאנשים ! חשבתי שלמחרת לא אראה יותר שמן קנולה, טעיתי בגדול !  מאז אני קונה שמן החמניה, שהוא שמן עדין וטוב לסלטים, לטיגון אני קונה שמן סויה !!!

אפי אין דבר כזה "אינטרסים סמויים", כי מיד אפשר להגיש תביעה לבית המשפט !!!
לצפיה ב-'האם הוכח ששמן החמניה הוא כן טוב?'
האם הוכח ששמן החמניה הוא כן טוב?
25/04/2013 | 17:12
3
22
לצפיה ב-' אפי, אין הוכחה שהשמן הזה הוא טוב, '
אפי, אין הוכחה שהשמן הזה הוא טוב,
25/04/2013 | 18:19
2
22
אבל עד עכשיו מעולם לא שמעתי ביקורת על שמן החמניות , מכאן הסכתי שהוא בסדר !!! אולי גם עליו עוד ידברו העתיד !!
לצפיה ב-' יוליקה ,טוב עשית שמחקת אותה, '
יוליקה ,טוב עשית שמחקת אותה,
25/04/2013 | 23:14
1
26
חשבתי על זה ,שאת לא בבית !!   בגלל זה עניתי לה ! זאת כנראה אותה האחת עם הרבה שמות !
לצפיה ב-'בוקר טוב, שבת שלום, לגבי שמן זית, אני באמת'
בוקר טוב, שבת שלום, לגבי שמן זית, אני באמת
27/04/2013 | 06:53
25
מבולבלת וממש כבר לא יודעת איזה שמן זית לקנות, בכתבה המדוברת
לא ראיתי המלצה מה לקנות אלא איך לקנות, סיפרו שיש תו תקן ולהבא
אלך לסופר ואחפש את תו התקן.

לגבי שמן קנולה, היה כתוב באחד העיתונים שהוא לא ראוי למאכל ועל
כן חזרתי להשתמש בשמן תירס.
לצפיה ב-'ערוץ אוכל חדש בתפוז'
|תפוז|ערוץ אוכל חדש בתפוז|!|
24/04/2013 | 17:10
7
אם ספרי הבישול שלכם מעלים אבק אבל על המקלדת שלכם יש שאריות של קמח,
אם בתכנון מטבח החלומות שלכם אתם משאירים מקום מיוחד גם למחשב,
אם כשאתם רעבים במקום לפתוח את המקרר אתם פותחים דפדפן,
אז יש לנו חדשות משמחות בשבילכם|!|

אנו שמחים להציג את ערוץ האוכל החדש של תפוז
http://www.tapuz.co.il/food/

10 פורומים של אוכל ומתכונים, 2,000 בלוגים, אלפי מתכונים מנצחים, טיפים מעולים, תמונות שנותנות מוטיבציה לקום ולבשל והכל מרוכז עכשיו בערוץ האוכל החדש שלנו.

|קדימה|מה עוד בערוץ האוכל החדש?

|אוכל| מדורי מתכונים: בשר, דגים, עוף, לחם ומאפים, סלטים, מרקים, קינוחים, אוכל חלבי, אוכל ללא גלוטן ועוד...
|גבינצ| מדור ביקורת מסעדות.
|יין| מדור יין ומשקאות
|פיצה| מתכוני וידאו
|מלחפלפל| בלוגים מומלצים
ועוד...

מומלץ להיכנס רעבים :-)
לצפיה ב-'בוקר אור ליום של חדשות טובות'
בוקר אור ליום של חדשות טובות
24/04/2013 | 07:28
11
25
כולם עושים אליהום על שר האוצר? היו צריכים לעשות זאת מזמן
לסדר את עיניין לימודי בישיבות.מיסים לעשירון העליון וכ"ו
לא נראה שיאיר לפיד מפחד מהתדתיים? שיהיה יום טוב.
לצפיה ב-'בוקר טוב, זקוקה לגיוונים בחיי.'
בוקר טוב, זקוקה לגיוונים בחיי.
24/04/2013 | 07:45
3
37

אני זקוקה להצעות איך לגוון את הבקרים שלי.

נמאס לי מפגישות קפה בבתי קפה, אתמול ישבתי עם חברות והתחילו לדבר על מחלות, נהייה לי רע.

קיבלתי חוברת של "זמן אשכול" הרצאות בסינימה סיטי, עברתי עליהם ולא מצאתי משהו מעניין לי.

נמאס לי קצת מהפעילות הספפורטיבית שאני עושה כמו פלדנקרייז, התעמלות מים, ועוד.

אני בן אדם של גיוונים צריכה מידי פעם גיוון, יש לכם הצעות בשבילי? אשמח מאוד לקבל הצעות.

חברה שלי הלכה לסדנה "ימימה" שמעתם על זה?  דווקא רציתי להצטרף אבל הם כבר באמצע כך שלא כדאי.

לצפיה ב-'ערנונה...עוד קצת סבלנות, הקיץ בפתח'
ערנונה...עוד קצת סבלנות, הקיץ בפתח
24/04/2013 | 08:02
30
תבררי על : תצוגות אופנה, מכירות פומביות

כמו כן תקבעי עם חברה או  שניים לנסוע קצת בארץ למקומות אקזוטיים...
מרחצאות.... פארקים מעניינים...היית כבר באוטופיה???

בהצלחה!!
לצפיה ב-' ערנונה , מה דעתך על שייט'
ערנונה , מה דעתך על שייט
24/04/2013 | 13:59
1
27
עם מנו שפנות??? יש להם מגוון טיולים, בכל חוף יורדים ומטיילים, לא יקר!  אנחנו חושבים על זה , אם תרצי פרטים , תכנסי
" למנו ספנות"!  
אם תרצי לדעת לאן אנחנו חושבים לנסוע עם אוניה ,תפני אלי במסר !
לצפיה ב-'היינו כבר בשיט בקריבים ושיט בבהמס,'
היינו כבר בשיט בקריבים ושיט בבהמס,
24/04/2013 | 14:18
21
לא יודעת אם מנו ספנות הם באמת בסדר, היו כל מיני בעיות עם חברות
ששטות מהארץ, וממש לא בא לי לא להנות.
לצפיה ב-'בוקר טוב - עשו לי השכמה מוקדמת'
בוקר טוב - עשו לי השכמה מוקדמת
24/04/2013 | 07:56
5
37
טכנאי הטלויזיה לתיקון המכשיר שכמעט זרקתי - הגיע בול ב-7 בבוקר!!

הנה - בא לציון גואל!!! עוד לפני שנכתב, עוד לפני שאמר, עוד לפני שחשב...
כבר קמו כל מי שרק יש קול בגרונו וצעק נגד העוולה של יאיר לפיד!! שרהתחבורה ישראל כ"ץ אתה יושב בממשלה - האם שמעת את יאיר לפיד אומר לך שהוא מפסיק את התכניות ואת הפרוייקטים?? אז הנה יצאת פארש...

תקציב התחבורה יקוצץ, פרויקטים גדולים לא יפגעו
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4371374,00...
לצפיה ב-'כן היינו באוטופיה, מאוד יפה שם הצמחיה, הציפור'
כן היינו באוטופיה, מאוד יפה שם הצמחיה, הציפור
24/04/2013 | 12:56
4
17
וגן הקקטוסים, מפלי המים, הכל יפה שם מאוד.

ביוני ניוסעים לשבוע לים המלח, יש לי קוצים בתחת
צריכה  המון פעילויות.

היום הולכת למדורה עם נכד אחד, מחר עם הגן של נכד אחר,
זה לא שממש ממש משעמם לי, פשוט מחפשת חוויות נוספות.
לצפיה ב-' לי לא נראה שאני אקנה כזה שואב '
לי לא נראה שאני אקנה כזה שואב
24/04/2013 | 19:45
3
18
אבק שמסתובב לי בבית, אני לא נוהרת אחרי ההמון , אני גם מעולם לא קניתי מיבש כביסה, בגלל שרב ימות השנה השמש זוריחת.
יש לי שואב עבק כבר 35 שנה , שאתו אני שואבת את השטיח היחיד שיש לי בסלון, שאר השטיחים זרקתי כבר ממזמן !
גם מקפיא לא קניתי , כי אני לא עושה קונקורנציה לסופר, אני מאוד מרוצה משמירת המזון הקפוא במקררים שלהם !
תמיד הם מחדשים את המלאי, הכל טרי !!!
יש לי מעבד מזון קנווד מלפני 40 שנה, אם לא יותר ! שעושה עבודה טובה !

דבר יחיד שקניתי מהראשונים בארץ, זו היתה מכונת כביסה !! כי לכבס כביסה לבנה ביד , זה היה סיוט! את המכונות כביסה  הראשונות יצרו פה בארץ ! המפעל היה ברח' החלוצים בת"א !!
אני אוהבת מכשירים חשמלייים, שחוסכים בעבודה במטבח !  
  מה שכן הייתי צריכה, מכשיר שרוחץ ארונות במטבח ! או שוטף רצפות, שמגיע גם לפינות וגם מתחת לרהיטים, בנתיים לא ראיתי מכונה כזו !
לצפיה ב-'לא ראית מכונה ששוטפת רצפה?'
לא ראית מכונה ששוטפת רצפה?
24/04/2013 | 19:54
2
24
תמיד היו כאלה שעשו עבודה יפה וקראו להן בשם כללי: "התימניה שלי".....
לצפיה ב-'מאיר ,איפה ניתן היום להשיג עובדת '
מאיר ,איפה ניתן היום להשיג עובדת
25/04/2013 | 14:01
1
14
שיהיו כמו התימניות של אז ???
לצפיה ב-'זה נכון שקשה למצוא'
זה נכון שקשה למצוא
25/04/2013 | 17:07
15
כי היום עקרת הבית מנקה את הבית לפני בוא העוזרת, כי לא נעים שהעוזרת תראה בית מלוכלך.....
אני רואה את הבנות של הרב שגר בבנין שהם שוטפות את המדרגות כל יום שישי, ואנחנו משלמים להם ובחגים מקפידים לתת לה מתנה (מרצוננו) כי אנחנו רואים שהיא משתדלת שיהיה באמת נקי.
אבל זה נכון, כמו התימניות של אז, אין.
מה גם שהיום עוזרת בית מסרבת להיקרא כך אלא "מנהלת משק" וצריך לפתוח לה תיק ולשלם עבורה ביטוח ופנסיה וחופשות וכו וכו , זה כמו לנהל עסק......
לצפיה ב-'רק חבל שהוא מפחד מהטייקונים'
רק חבל שהוא מפחד מהטייקונים
24/04/2013 | 20:09
18
ומקשרי ממשלתו של ביבי עם ההון, הקפיטליזם החזירי והמתנחלים. כל אלה עולים למדינה הרבה יותר מהחרדים, אבל נגדם הוא לא מעיז להתחכם.
לצפיה ב-'יום שלישי פעמיים כי טוב '
יום שלישי פעמיים כי טוב
23/04/2013 | 06:25
21
33
גם אני התמוגגתי מנאומו של יאיר לפיד.
גם על מספר ילדיהם.דיבר על זה שילד צריך הורה שיפרנס אותו
וידאג לצרכיו לוא המדינה.טוב שמישהו שם אותן במקומם.
ראינו השבוע את הרב עובדיה מתחנן שידאגו לעניים.למה שרק
המדינה צריכה לכלכל את ילדיהם.?
לצפיה ב-'בוקר טוב, שמעתי את לפיד'
בוקר טוב, שמעתי את לפיד
23/04/2013 | 06:59
20
37
ופשוט אהבתי כל מילה. הוא אמר מה שכולנו חושבים כבר מזה זמן רב, ולא פלא שהחרדים השתוללו כך בכנסת. אני רק מקווה שימשיך בדרך זו ולא נגלה ששוב עובדים עלינו. מי שמביא ילדים שיקבל אחריות לגידולם ולא יצפה שמישהו אחר ישלם. והמדינה היא לא בטאבו שלהם!
לצפיה ב-'גם אנחנו נהנו מנאומו, משהו חשוב.'
גם אנחנו נהנו מנאומו, משהו חשוב.
23/04/2013 | 08:07
19
33
קיבלנו במייל.

אם זה נכון אז זה שווה לידע את כל הקרובים לנו
שלא תצטרכו. אבל כדאי לדעת ולזכור...
לפני כחצי שנה גילו אצלי שתי אבנים בכליות. הבדיקה הייתה שגרתית ועדיין לא סבלתי מכאבים.
האבנים צולמו באולטרה-סאונד וברנטגן. גודל האבנים חייב ריסוק בלבד (האבנים היו גדולות מכדי שיצאו בעצמן). בקשתי לרסק את האבנים באופן יזום. נקבע לי תור לניתוח/ריסוק בבית החולים.
מספר ימים לפני האשפוז סיפר לי חבר על ידיד שלו, שאכל "שק של בצל" וכל האבנים בכליותיו נעלמו.
החלטתי שאין מה להפסיד !!!!!.
3 ימים לפני הניתוח אכלתי בצל שלם בגודל אגרוף בכל ארוחה. למחרת אכלתי עוד 2 בצלים. סה"כ 5 בצלים.
ביום המיועד התאשפזתי, הורדתי לחדר הניתוח והורדמתי.
לאחר מספר שעות התעוררתי. בעודי מטושטש הודיעו לי שהרופא לא מצא אבנים כלל ועל כן לא טופלתי בכלל בריסוק אבנים.
בקשתי ונשלחתי לצילום סי.טי. הרופאה המפענחת, בדרגת פרופסור, קבעה חד משמעית שאין אבנים בכליות.
מדהים !!!
פניתי לרופא שלי, לרופאי בית החולים ולידידים רופאים. כולם המהמו משהו לא ברור וביטלו את הבצל כתרופה.
איש מהם אינו מוכן לבדוק את תכונות הבצל, או לבדוק מה הכמות הדרושה,
או לבדוק לאיזה סוג אבן מתאים הטיפול בבצל (ישנם 5 סוגי אבנים)
לא נותר לי אלא לספר לכולם מניסיוני, לבקש שתפיצו המייל לכל מי שאתם מכירים, שתתרגמו לכל שפה שמוכרת לכם, ואולי נחסוך למישהו בעולם כאבי תופת של אבני כליה (כאבים השווים בעוצמתם לכאבי יולדת),
או כאבים של ריסוק אבנים שכרוכים בדימום.
אין לנו ארץ אחרת והיא קטנה
אז בואו נעשה דברים
גדולים!
משה ברנשטיין - רחובות

לצפיה ב-'"אלוף בצלות ואלוף שום"'
"אלוף בצלות ואלוף שום"
23/04/2013 | 09:30
35
גם אני מפקפק בסיפור הזה.
אני אוכל כל ערב בסלט לפחות רבע בצל גדול (בשל ושום אני אוכל רק חי) והיה מקרה שבו הצטרדתי מאוד ואמרו לי לאכול בצל שלם עם דבש. הפה והגרון בערו לי יומים בלי תוצאות.
היו לי שנים רבות שסבלתי מאבנים בכליות ועברתי שני ריסוקים שזה בלגן אמיתי. אשתי עברה גם היא שני ניתוחים.

החלטתי בפעם האחרונה (לפני 4 שנים, התגלתה אבן 12 מ"מ) ללכת לרופא חוץ ששייך לקופת חולים אבל יש לו קליניקה פרטית. זה בלי תשלום, הוא פשוט יושב בקליניקה שלו במקום בבנין קופת חולים, כמו הרופאים הרגילים שלנו. המקרה היחידי שאני נכנס לבנין קופת חולים זה רק כדי לקבל חיסון לקראת החורף.  הרופא הזה המכונה "הרומני", אמר לי שלכל דבר יש פתרון ואני לא צריך שום ניתוח וגם מה שעברתי היה מיותר.
אשתי עברה הריסוק והאבנים שהיו לה ומילאו את הכליה (הראו לה את המבחנה מלאה אבנים...)

א.
בענין האבנים, הדבר החשוב ביותר הוא לדעת איזה סוג אבנים יש.
"כורכר"- התגבשות גרגירי סידן כמו חול והאבן נוצרת מאיחוד של גרגירי סידן כמו חול שמתגבשים לאבן אחת.
"יציקה"- אבן אחת שמתגבשת מסידן והולכת וצומחת.
ב.
טיפול:
"כורכר"- 120 כדורי רינוביס (כדור שקוף צהוב) משך 20 יום, שנים לפני כל ארוחה שלוש פעמים ביום. הכדורים מפרקים את האבן ושמן הזית שבהם (מזה הצבע הצהוב) גורם לתנועה חלקה במערכת העיכול.
"יציקה"- כל יום כדור אחד "אלקאסולב" (יש 180 כדורים בקופסה) וזה מסיס (ממיס בתסיסה) את האבן.
ג.
מניעה:
"כורכר"- כל יום לשתות לפחות ליטר מים-ליטר וחצי מים נטו, בלי קשר לכל משקה אחר. לא לאכול למשל תאנים שיוצרים סידן. (מאכלים אחרים כמו מוצרי חלב אין בעיות כיוון שכמות הסידן בהם יחסית קטנה)
"יציקה"- אין.

מזה 4 שנים שאין לנו אבנים בכליות והכל בסדר.
לצפיה ב-'לפני שמפיצים במייל-תמיד כדאי לבדוק כאן'
לפני שמפיצים במייל-תמיד כדאי לבדוק כאן
23/04/2013 | 09:58
17
35
http://irrelevant.org.il/
זהו אתר מצויין לבדיקת אמיתות של דאר זבל.

ובעצם כדאי לא להעביר את התוכן על הבצל בכלל מה גם שהוא נפסל להעברה לפני 3 שנים
http://irrelevant.org.il/2010/04/15/2665

למרות זאת - בצל זה טעים ונהדר (למי שאוהב)
לצפיה ב-' חברות וחברים, אכן מאד שמחתי לשמוע את יאיר :-'
חברות וחברים, אכן מאד שמחתי לשמוע את יאיר :-
23/04/2013 | 10:48
16
38

אומר את שכולנו חושבים,אך מי ישמע אותנו

זו היתה מכה מתחת לחגורה,

מצויין שסופ סופ נאמרו הדברים,

כל הכבוד לך יאיר  לפיד...
לצפיה ב-'מקווה שסוף סוף בחרתי במישהו'
מקווה שסוף סוף בחרתי במישהו
23/04/2013 | 13:33
15
34
שמתאים לתפקידו בממשלה.
נקווה שזה יהיה לאורך זמן ושהשת.... לא יעלה לו לראש.

לצפיה ב-'יש למישהו פה שואב רובוט?'
יש למישהו פה שואב רובוט?
23/04/2013 | 13:36
14
36
קניתי אתמול ועוד לא ניסיתי.
לצפיה ב-'אז אנחנו נלמד מהניסיון שלך'
אז אנחנו נלמד מהניסיון שלך
23/04/2013 | 19:26
13
31
איך הוא ניכנס מתחת לספה...נמוכה??
לצפיה ב-'הוא נכנס רק מתחת לדברים שעולים על הגובה שלו, '
הוא נכנס רק מתחת לדברים שעולים על הגובה שלו,
23/04/2013 | 20:13
32
הוא לא גבוה במיוחד, אנחנו לא טכנולוגים באופי
ועדיין לא הצלחנו לתפעל אותו, מחר נתקשר
ונברר.
לצפיה ב-'לכלתי יש רובוט והיא ממש ממש מרוצה'
לכלתי יש רובוט והיא ממש ממש מרוצה
23/04/2013 | 20:16
11
33
גם אני מעוניינת לקנות.
ישנם כל מיני סוגים - יש סוג שנכנס לכל מקום - עולה על שטיחים
והמחיר בהתאם - אך כדאי.

אפרת
לצפיה ב-'מדוע לא מגלים לנו איזה משקי ביצים נגועים'
מדוע לא מגלים לנו איזה משקי ביצים נגועים
23/04/2013 | 23:08
5
25
אמרו בחדשות שמשרד הבריאות חוקר ביצים ממשקים שונים
שנגועות ומסרטנות - מדוע לא מגלים לנו מאיזה משקים הביצים כדי שנדע לבדוק?

http://reshet.tv/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/Ne...
לצפיה ב-'עוד מעט מה שנצרוך זה רק אויר'
עוד מעט מה שנצרוך זה רק אויר
23/04/2013 | 23:52
24
אבל גם האויר מזוהם. זמן זית רעיל, ביצים רעילות אז מה לאכול? אני לא שמה לב לכל התחקירים האלה. אוכלת מה שבא לי וקונה איפה שאני רוצה ולילה טוב.
לצפיה ב-'הביצים הנגועות שנשלחו לבדיקה ,,,'
הביצים הנגועות שנשלחו לבדיקה ,,,
24/04/2013 | 09:58
3
18
לצפיה ב-'המשך כתבה בנושא בדיקת הביצים ,'
המשך כתבה בנושא בדיקת הביצים ,
24/04/2013 | 10:01
2
48
לצפיה ב-'שרון, לא מצאתי מאיזה משק הביצים נגועות?'
שרון, לא מצאתי מאיזה משק הביצים נגועות?
24/04/2013 | 10:22
1
16
כמו למשל כפר גליקסון... הביצים שאנחנו קונים בסופר
איך אני יכולה לדעת אם הם נגועות או לא - המשווק לא אומר לי כלום...

מכל מקום תודה על המאמץ.
לצפיה ב-'מאילו משקים הביצים נגועות?'
מאילו משקים הביצים נגועות?
24/04/2013 | 10:56
19
לפי הכתבה בערוץ 2:
נבדקו במעבדה דגימות מביצי מאכל מ-10 משקים שונים ברחבי הארץ.
ב-4 מתוכם נמצאו שיעורים חריגים של חומר בשם דיוקסין - חומר מסרטן.
בכתבה לא מציינים באילו לולים נמצא חומר מסרטן,
אך נאמר בכתבה שהופסק לאלתר שיווק הביצים מאותם משקים בעיתיים עד להשלמת הבדיקה
ועד לאיתור המוחלט של מקור הזיהום.

באתר משרד הבריאות וגם באתר של משרד החקלאות לא מצאתי כל הודעה בנושא הזה.

הגישה שלהם:
"האח הגדול
יודע הכל -
אבל לא מגלה לציבור"
"כדי לא ליצור פניקה"
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'רובוט זה טוב למשטחים ישרים'
רובוט זה טוב למשטחים ישרים
24/04/2013 | 12:12
1
17
ואני קניתי לפני כמה חודשים הובר כי גם הכורסאות והוילונות והכל
לצפיה ב-' למרות שפסלו משקים מלשווק את הביצים,'
למרות שפסלו משקים מלשווק את הביצים,
24/04/2013 | 14:13
17
הם יגיעו לשווקים מהדלת האחורית !  אנשים  הציעו שיעברו לטבעונות, גם שם לא הכל בסדר ! אני יודעת שגם טבעונים מתים !!!

היום יש הסיפור של שמן זית, אחרי החדשות !!!     לפני חודש קטלו את שמן קנולה, למרות שעדיין משווקים אותו בכל מקום !
לצפיה ב-'אני הפעלתי היום את הרובוט שלי והגעתי'
אני הפעלתי היום את הרובוט שלי והגעתי
24/04/2013 | 14:34
2
33
למסקנה שהוא עובד לאט מידי לקצב שלי, לא מנקה באופן יסודי כמוני
הכוונה שיש לי מטאטא חשמלי שאני מטיילת אותו בבית ומנקה  איתו גם פינות.

מביאה לכם כתבה על הרובוט שואב, תתרשמו.

אני אנסה להחזיר אותו כי הוא לא עונה לי על הצורך, הוא עובד שעה ואת הבית שלי
לוקח יותר זמן לנקות כי הוא 130 ממ"ר ואז הסוללה נגמרת וצריך להטעין אותו
שוב, בקיצור לא לנרווים שלי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הנה זה בא.'
הנה זה בא.
24/04/2013 | 14:35
27
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זכרתי שיש רובוט שמנקה גם פינות'
זכרתי שיש רובוט שמנקה גם פינות
24/04/2013 | 15:17
23
רובוט חזק, לא משוטט סתם אלא מכין לעצמו תוכנית-עבודה, ולא פחות חשוב, רובוט זה חוזר לתחנת העגינה לפני שהבטריה נגמרת.
http://www.themarker.com/consumer/1.1646481
לצפיה ב-'ליאיר לפיד - כל הכבוד'
ליאיר לפיד - כל הכבוד
22/04/2013 | 19:04
22
1059
היום בהתנצחות של יאיר לפיד מול החרדים בכנסת, פתאום רואים שיש רוח אחרת בכנסת.
חברי הכנסת החרדים שניסו להתנצח איתו, ראו פתאום מישהו שהסיר את הכפפות ואמר להם ללא כחל וסרק כמו:
"אתם הייתם בכל הממשלות, ורוב החוב של המדינה הוא בגללכם. אני צריך לתקן את הנזק שגרמתם" (אני מצטט מהזכרון)
"ח"כ גפני, יש ממשלה חדשה שלא מקבלת הוראות מהחרדים, כי נמאס לנו לקבל מכם הוראות, ולכן אתה לא יושב ראש ועדת הכספים היום"
"ח"כ פורוש, אני אגלוש כמה שאני רוצה בפייסבוק בשבת. אני לא אומר לך מה לעשות בשבת, ואתה לא תאמר לי מה לעשות בשבת",
ועוד כנה וכהנה.
גם חבר הכנסת מזרחי (ניצב במשטרה לשעבר שלא היה ידוע בבעלות על הרבה שכל) מהעבודה, חטף תשובה על כמירה מטומטמת שלו.

איך אמרו הגששים:"ורוח חדשה נושבת על פני הארץ..."
אשתי שלא ממש מתעניינת בפוליטיקה, רצתה למחוא כפיים (אגב, לא שמתם לב, אבל היא התחילה לכתוב בפורום..)
לצפיה ב-'הנה'
הנה
22/04/2013 | 19:27
7
230
לצפיה ב-'מאיר , למרות הצטרפותך המבורכת של אישתך'
מאיר , למרות הצטרפותך המבורכת של אישתך
22/04/2013 | 21:35
6
256
אני מנשקת את שתי ידייך על הדברים שהבאת
ישבתי אצל אמי ושמעתי כל מילה מהשידור בכנסת.
אכן מזמן לא שמענו נאום חוצב להבות שכזה שבו
נאמרו כל המילים הנכונות לחרדים!!!

תודה!!

יאיר לפיד צריך אישור מגפני לגלוש בפייסבוק בשבת???
לצפיה ב-'אני רוצה לאמר לך שפשוט הייתי מאושר לשמוע אותו'
אני רוצה לאמר לך שפשוט הייתי מאושר לשמוע אותו
22/04/2013 | 22:33
5
224
מידי פעם אני צופה בערוץ הכנסת.
לדעתי, מעולם לא נאמרו הדברים באופן ישיר ברור, ו....צברי.

תמיד נזהרו עם הדתיים, גם ביבי עם כל השחצנות שלו, הוא שפוט שלהם והוא ממשיך עדיין ללכת על ביצים, בעוד יאיר הוא דור חדש שמדבר "צברית".
ביבי רק השאיל את המילה "דוגרי", יאיר לפיד מתנהג "דוגרי".

וכן, החרדים התרגלו משך עשרות שנים שכולם רוקדים לפי החליל שלהם, ופתאום בא הצבר הזה ומראה להם שלצברים אמיתיים יש דרך חיים ישירה, ושעל הדתיים לחזור חזרה לפרופורציות.
לצפיה ב-' גם אני שמעתי את דבריו הראשונים'
גם אני שמעתי את דבריו הראשונים
22/04/2013 | 23:31
4
182
של לפיד על דוכן הכנסת והתמוגגתי, מדבריו של לפיד!!! הוא פשוט לא מפחד מהם, כל הכבוד לו !!
יהיה לנו כנסת מעניינת, אני באמת מקוה לטוב ולסדר חדש בממשלה !!!
לצפיה ב-'אני אקרא לו:"נאום המאדים"......'
אני אקרא לו:"נאום המאדים"......
23/04/2013 | 00:03
3
107
לצפיה ב-'נאום המאדים...'
נאום המאדים...
23/04/2013 | 07:04
2
166
כשהוא שאל אותם איפה הייתם עד עכשיו על המאדים?
הוא נשמע ממש בקולו של אביו טומי לפיד ז"ל
לצפיה ב-'טומי לפיד'
טומי לפיד
23/04/2013 | 07:32
1
174
אשתי לא סבלה אותו בטענה שהוא גס ובוטה.
נכון, אבל הוא אמר מה שיש לו לאמר וסרב להיות פופוליסטי אם כי בסוף הוא לא הגשים את הבטחותיו ולכן נכשל בבחירות הבאות.
יאיר לפיד רכש ממנו את הישירות, ואני מקווה שימשיך כך.

ביבי היה מנוול מאז ומתמיד וזה לא ישתנה וכל האפסים ימשיכו לבחור בו, אני רק מקווה שבבחירות הבאות ליש עתיד יהיה עתיד גדול עוד יותר וביבי ייאלץ לאמר לאשתו: "יאללה,שרה'לה,הולכים" ושילך ק......
מה שהוא ניסה זה להפיל על יאיר לפיד את הבור העמוק של 40 מיליארד שקלים גרעון, אבל משום מה יאיר לפיד הצליח לבנות לו סולם ולצאת מהבור ולהתחיל למלא אותו מחדש,וברור שהדרך היא לקצץ לכולם.
ועכשיו ביבי ינסה לקחת לעצמו קרדיט גם על זה, אבל לפיד הוא לא הבובה-שטייניץ ואני מקווה שיראה לביבי מהיכן משתין הדג.....
לצפיה ב-' מאיר, כל הכבוד לדבריך!'
מאיר, כל הכבוד לדבריך!
23/04/2013 | 14:52
103
גם אני בתקווה שלפיד יראה  לכולם שהצעירים של היום , יש להם את היכולת והידע לנווט את ספינת הממשלה, יותר טוב מקודמיהם !! אני כל כך שמחה , שהדתיים בחוץ, הם ימשיכו  לצעוק, אבל הרבה הם לא יכולים לעשות !!! גם שלי יחימוביץ בוודאי תעזור להם
 היא כל כך לא סימפטית בעיני!
לצפיה ב-'כל עוד זה בא ממקום אמיתי (כמו אצל לפיד)-זה '
כל עוד זה בא ממקום אמיתי (כמו אצל לפיד)-זה
23/04/2013 | 15:23
6
140
מבורך.
הבעיה היא שיש המון שונאי חרדים שישמחו לקחת על זה טרמפ , כאילו "סוף סוף נכנסים בחרדים" וכו'.
אין עניין להכנס באף אחד ובאף מגזר, אלא לעשות סדר ושויון וכו'.
ובאופן טבעי כל פעם נפגע מכך מגזר או בעל אינטרס אחר.
לצפיה ב-'יאיר לפיד - הביא אותנו לשער תפוז!!'
יאיר לפיד - הביא אותנו לשער תפוז!!
23/04/2013 | 16:26
4
52
לצפיה ב-''
23/04/2013 | 16:36
12
לצפיה ב-'אחהצ נעימים כולם'
אחהצ נעימים כולם
23/04/2013 | 16:50
2
60
כל הכבוד שנאום הקצר של יאיר לפיד,גחכתי ושמחתי שפעם אחד אומרים להם את האמת,לא שזה יעזור בדבר

ערב טוב ובשורות טובות חבריה
לצפיה ב-'בינתיים הוא דיבר על החרדים, וזה הזכיר לי'
בינתיים הוא דיבר על החרדים, וזה הזכיר לי
23/04/2013 | 17:49
1
65
דוקא דברים לא טובים. אבל הוא לא אמר כלום על כלכלה . אז כדאי לשמוע קודם מה יש לו להגיד בתור שר אוצר ואחר כך לשמוח אם יהיה ממה. הדברים על החרדים אפשר גם לראות בהם הסתה לא סימפטית. קל לו להשתלח בחרדים. ולהסית את הדיון מהבעיה העיקרית. לא החרדים הם הבעיה העיקרית של האוצר. אבל כאמור נראה אותו כשר אוצר ואז נשפוט. אני מאחלת לו הצלחה כי זו תהיה הצלחת כולנו.
לצפיה ב-'הוא אמר זאת בכנסת'
הוא אמר זאת בכנסת
23/04/2013 | 18:23
44
הוא רק אמר משפט אחד והחרדים תקפו אותו.
אז הוא ענה להם מה ששלושים שנה היו צריכים לענות להם.
אחר כך הוא המשיך לדבר על כלכלה אבל זאת לא מראים לנו כי זה לא "פיקנטי". בעיתון היום יש פירוט של המישנה הכלכלית.
ולמרות שנאמר שהפגיעה תהיה בכולם, מנסים לעשות מזה קטסטרופה וזה קישקוש, כיוון שכאשר הנטל מפוזר על כולם, על כל אחד נופל קצת. עשיתי חשבון כמה זה יעלה לי, והשד בכלל לא נורא.
לצפיה ב-'החרדים הביאו זאת על עצמם'
החרדים הביאו זאת על עצמם
23/04/2013 | 18:18
51
לפני שנים רבות היה היחס לדת כמו לכל דבר תחת הסיסמא:"חיה ותן לחיות".

כשאני הייתי צעיר , למרות שאנחנו חילוניים גמורים, השתתפנו בכל השמחות בחגים, כולל ביקור בבית הכנסת, כי ראינו בזה מסורת.
משך השנים החרדים התחילו להתנהג כמו פריצים, ולמרות שהם המיעוט, הם דאגו ללחוץ על ההנהגה וליצור במדינה "מיעוטוקרטיה" כאשר המיעוט קובע לרוב האנשים, וכל זה בזכות מנהיגים רופסים שאחזו בכסאות כבקרנות המזבח.
הם מצהירים השכם והערב שהם לא מכירים במדינה, הם לא מכירים במוסדותיה, הם לא יתגייסו לצבא אפילו יהרגו אותם וכו וכו
אז מה רצית שיהיה?

להפיל את האשמה שוב ושוב על החילונים, זו חוכמה קטנה מאוד.
לא יתכן שיהיו עשרות אלפי פרזיטים שאני צריך לממן את חייהם כי הם לא עובדים ומסרבים לתרום דבר לכלכלת המדינה
לא יתכן שאני צריך לממן את העובדה שהם בעלי המון ילדים שהם לא מסוגלים לפרנס בעוד שאני צריך לשקול כמה ילדים אני מביא לעולם לפי יכולתי הכספית
לא יתכן שיהיו עשרות אלפים שמסרבים לשרת בצהל ומתחבאים בישיבות ואני ואחרים צריכים לשרת בצהל ולסכן את בריאותנו ואת חיינו בהגנה על המולדת, והם מסרבים בתוקף "ייהרג ובל יעבור".
לא יתכן שיהיו עשרות אלפים שמסרבים להכיר במדינה אבל את זכויות האזרח הם דורשים
לא יתכן שעשרות אלפים יסרבו ללמוד כדי ליצור דורות הבאים כפרזיטים בפוטנציה
לא יתכן במדינה חילונית שהחרדים ישתלטו על מוסדות השלטון וינהלו את חיי הרוב, וכל שאיפתם היא להקים מדינת הלכה וכל פעם ממררים את החיים ל-80% מהאזרחים במהומות, הפגנות וכל מיני אמירות מוזרות, ויתקפו השכם והערב חילונים בגלל אמונת ההבל ב-"חבר הדמיוני".
ועוד ועוד ועוד.
וזה נמאס. מי שרוצה להאמין בשטויות זכותו. קבוצת הכדורגל של התקוה לא מכריחים את תושבי השכונה להאמין בתרנגול שלהם.
ברגע שהוא מנסה לאלץ אותי להאמין בשטויות שלו, אני מתקומם.

אילו לא שינו את התנהגותם ולא היו ממררים לחילונים את החיים.
בהחלט האנשים היו ממשיכים לראות בדת מסורת והכל היה על מי מנוחות.
ראה בארצות שהדת נפרדת מהמדינה , כמו ביוון, והחיים הרמוניים בהחלט.  הדת לא מתערבת בנעשה במדינה ויש לא מעט אנשים שמבקרים בכנסיות בימי א' שמהלך של מסורת.

אז כן, סוף סוף נכנסים בחרדים ובלי מרחאות, וכל זמן שהם ינסו להשתלט על חיי החילונים ולסרב לשרת בצבא שמגן על המדינה ולהשתף בכלכלת הארץ - הם ימשיכו להיות מוקצים מחמת מיאוס.

לצפיה ב-'לפיד והחרדים?'
לפיד והחרדים?
23/04/2013 | 18:18
6
75
מכובדי הגמלאים,
אתם יותר מכולם אמורים להבין ולזכור את מפלגת שינוי של אבא של שר אוצר הפייסבוק, גם הוא נסק למעלה עם 11 מנדטים בבחירות ראשונות שלו, וטראח צנח לאפס בבחירות שאחרי!
גם הוא כבנו עלה מעלה מעלה על גבי ההשתלחות בחרדים, זה הרי יפה, זה אופנתי.. כן, הכה בחרדים והצל את מפגלתך.

האם זה נכון לומר שהציבור החרדי לקח את כל הכסף? הגירעון במדינה זה חרדים?

שמעתם פעם כמה מיליונים מוציאים על ספורט? על חגיגות עצמאות? על טקסים שבינהם למציאות אין ולא כלום?

והנה העתק ממכתב שכתב תושב עיר קריית ביאליק:

לאור פרסום הידיעה באתר 'קריות באינטרנט' אודות העלויות הגבוהות של הופעות יום העצמאות מצאתי לנכון לעדכן אתכם על הקמתה של קבוצת מחאה בפייסבוק הקוראת להחרים את הופעות יום העצמאות. הקבוצה הוקמה בעקבות התפארותו של ראש העיר קרית ביאליק אלי דוקוסקי, בעמוד הפייסבוק שלו, ברשימת האמנים שיופיעו בחגיגות – ולאחר דין ודברים עימו – נחסמה גישתי לעמוד הפייסבוק שלו.

בתגובה לדברי ההתפארות של דוקורסקי, ביקשתי שיציג את עלותם של האמנים למשלם המיסים: "אשמח אם תפרסם גם את המחיר ששילמת לזמרים על חשבון משלמי הארנונה! בימים שהעול הכלכלי על האזרח גדל, ניתן להצניע לכת בהצגות ראווה", כתבתי ותגובתו של ראש העירייה לא איחרה לבוא: "תושבי קרית ביאליק יקבלו ממני בכל יום עצמאות למדינת ישראל את האומנים הטובים בארץ. דבריך הם דמגוגיה בגרוש. עבור רבים מהתושבים זאת הזדמנות יחידה לצפות באומנים המובילים במדינה, שכן מצבם הכלכלי לעתים אינו מאפשר לרבים מהם לרכוש כרטיס להופעה של זמרים אלה באירוע סגור. מדוע אתה מבקש לשלול זאת מהם? מה האדנות וההתנשאות שלך כלפי השכבות החלשות ומעמד הביניים בעירי? ביום העצמאות אני מעניק להם חוויה זאת בחינם ואני עושה זאת באהבה ובשמחה".

עד כאן, לכאורה, התנהל דו השיח שלנו. כתגובה לתשובתו של דוקורסקי כתבתי לו כי הדמגוגיה היא של ראש העיר וכי הוא שכח שאת הארנונה והחניה בתשלום, משלם אותו מעמד ביניים שראש העיר דואג "לסבלו". בתגובה מחק ראש העיר את התגובה שלי וביטל את האפשרות שלי להגיב על הקיר הפייסבוק שלו במטרה להימנע מדיון ציבורי.

קשה אפילו למצוא בגוגל כמה העלויות של המדינה על חגיגות אלו, שיכלו לחסוך מיליוני שקלים לקופת המדינה!

אבל בהערכה הכי פשוטה ניתן להבין לבד שכל עיר מקבל תקציב של מיליון עד ארבע מיליון!!! בשביל זמרים והופעות!

ומה עם הכדורגל?

אתמול שמעתי ברדיו את אחד מיושבי ראש ההתאחדות מתפאר ששיפצו אצטדיונים בעשרות מיליוני שקלים!!!

למה? למה?

יש אלפי משפחות רעבות ללחם!!!
מה יעזור לנו עוד שטח דשא ירוק ???

ומי אשם??? החרדים!
הרי הם רק 8 אחוז  מכלל האוכלוסיה!!

יעלה על הדעת שהם לוקחים הרבה כסף??? למה בדיוק הם לקחו? יש להם מגרשי ענק? קניונים ? בגדי מותגים?? מגדלי יוקרה?

כמה חרדים ראיתם שנוסעים על רכבי פאר???  בודדים מכל ה8 אחוז!

אני לא בא לומר שכולם טובים וכולם קדושים, אבל הציבור שלפיד השנאה מדבר עליו זה הציבור שלומד את תורת היהודים, לא מדובר על תורת הבודהיזם, וזה ציבור שמשלם מיסים כדת וכדין, גם עם ריבוי הילודה, המשק מרויח מזה כי הם קונים יותר והמס על המוצרים הוא גדול כידוע.

מי גורם למדינה להיות מדינת היהודים? חרדים.

מי מתפלל להצלת כל עם ישראל? חרדים.

מי מקבל כל יהודי בארץ ובעולם? חרדים (חב"ד)

על הצבא חבל לדבר, זה הרי מובן מאליו שהצבא לא יוכל להכניס  את החרדים אליו, יש המון בעיות יהודיות לצערי בצה"ל, זה לא אני אומר, אמר את זה סגן הרבצ"ר לשעבר, שכל דתי שהגיע לשם צנח למטה והרוב נהיים חילונים, הציבור החרדי לא יתן לזה.

בכל אופן כשהעם היהודי היה בגלויות תמיד ניסו להפילו, הרוב היו דתיים והגויים רדפו אותנו ואת הדת היהודית, עכשיו מנסים במפלגת 'אנשים בלי עבר' לחקות את הגויים, אבל ידוע כמו שאמרתי, מי שרודף את הדת לא יצילח.
בהערכה לכל הגמלאים
ומקווה שמישהו כאן יתפכח!

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
23/04/2013 | 18:34
54
יאיר לפיד משתלח בחרדים ובעיקר בפוליטיקאים שלהם (ובצדק), אבל נמנע מלעשות זאת לטייקונים ונמנע מלהשמיע את קולו בנושא הקשר בין הון לשלטון.
לגבי החרדים- אולי הם רק 8% מהציבור, אבל הם מנסים להשליט את דרכיהם על כל השאר. אתה טוען שהם אלה שגורמים למדינה להיות יהודית. זו לא יהדות, זו עבודת כוכבים ומזלות המונהגת על ידי כתות ואייטולות כמו אותה חב"ד שהזכרת. אותה חב"ד שהמסיונרים שלה ותורתה דומה לנוצרים (גם המשיח שלהם "לא מת").
לצפיה ב-'מזמן לא ראיתי אוסף כזה של דברים לא נכונים.'
מזמן לא ראיתי אוסף כזה של דברים לא נכונים.
23/04/2013 | 19:03
53
א.
טומי לפיד נכשל מכיוון שהבטיח לבוחרים דברים מסויימים ולא קיים אותם. אין לזה שום קשר ליאיר, והנסיון שלך לקשור, הוא נסיון מכוער מאוד. כולנו מקווים שיהיה ההמשך כמו שנראה אבל לא מכהים את שיני יאיר בגלל הבוסר שאכל אביו.
ב.
לא מדובר על שינאת חרדים אלא על העמדתם במקומם.
ומי שמסרב להשתתף בכלכלת הארץ, בכלכלתו הוא, ובבטחון המדינה - צריך לשלול ממנו את כל הזכויות.
ג.
פרופורציונאלית, הציבור החרדי הזעיר לקח פי מאות מונים ממה שחילוני לוקח, ובלי שום הצדקה. אלא אם תקבע שמי שהולך לאוניברסיטה מגיע לו שישלמו לו את כל ההוצאות. בינתיים מה שקורה היום שהחרדים ברוב חוצפה דורשים מהמדינה לפרנס אותם ולא לתת דבר.
ד.
אני לא מגיב על מה שקורה בקריה שלך כי אין לי מידע על כך, וההנחות שלך חסרות ערך אם אין לך מידע בדוק. ואם יש שחיתויות או ביזבוזים, תילחמו נגד מי שצריך.
ה.
גם בענייני כדורגל אין לי מידע ולכן אני לא יכול להגיב.
ו.
מי רעב ללחם ? אם זה אנשים עובדים שפיטרו אותם בגלל בעיות כלכליות של העסקים, צריך לעזור להם לקום על הרגליים,
אבל אם זו בעיה של פרזיט שחי על גמילות חסדים ויש לו חוצפה לעשות 10-14 ילדים ושאני אפרנס לו אותם - בעיה שלו.
ראיתי מודעה בעיתון (כמדומני שהצגתי אותה כאן) של משפחה חרדים שמחפשת דירת 6-7 חדרים בירושלים, בתרומה !!!
אצל המשפחות המרוקאיות שעלו ארצה בשנות החמישים ישנו 5-6 בחדר ויותר, ואלו רוצים דירה 6-7 חדרים ועוד שיתנו להם את הדירה בתרומה. אין גבול לחוצפה

יש כאן בפורום גימלאים אנשים שעבדו קשה כל החיים עד שהגיעו לפנסיה , ולא היו פרזיטים על חשבון הציבור. כל גימלאי בפורום חי בכבוד של מי שנתן את חלקו למדינה ולכלכלה למשפחה ולעצמו.
ז.
החרדים לא משלמים מיסים כי הם לא מכירים במדינה, החרדים קונים בחנויות שלהם והכסף לא מגיע למדינה.
ח.
מי גרם להקמת מדינת ישראל ? החרדים? על מה אתה מדבר? מי שהיו העליות הראשונות היו עולים מרוסיה שאין להם שום ענין בדת. אחר כך באו גם עולים מפולניה (דתיים) גם בילו וגם מורשת יעקב (דתיים).
ומי הקים את המדינה הדתיים בתפילות שלהם? או  האנשים שלחמו נגד הערבים וחרפו נפשם למות כדי שתקום מדינה?
מי מסרב להשתתף בהגנת המדינה אם לא החרדים?
מי מוכר שקרים לכולם בלי סוף? כאילו אסורה שירת נשים שזה מהתורה כשזה לא, שבמלחמת ששת הימים הלוחמים הרימו עיניים לשמים והתפללו וכך ניצחו (אלי ישי השקרן שלא היה במלחמת ששת הימים), אני הייתי ועסקנו בלחימה ולאף אחד לא היה זמן להרים עיניים לשמים), אחר כך הוא הכחיש שאמר את הדברים כשיש הקלטה של סרט שהוא אומר את הדברים, גם משקר וגם שוב משקר.
ט.
מי מתפלל למען המדינה ?  מי שרוצה להאמין שלאמר כמה מילים או אפילו הרבה מילים מגן על המדינה יותר מאשר להילחם על משמר גבולותיה, הוא רשע מהדרגה העליונה ומזלזל במורשת צהל והמדינה.
אל תשכח שמי שהיה יועץ של ערפאת היה חרדי, מי שהלך לנשק את ידיו של אחמדינגאד היו משלחת חרדים, וכו.
י.
אתה בעצמך מודה שהחרדים לא צריכים לשרת בצבא, מכאן ששמטת את הבסיס לכל טיעוניך, ואתה עצמך כנראה חרדי.
מי שמסרב לשמור על המדינה אין לו חלק בה.
יא.
ההתבטאויות שלך מאוד לא נעימות, לא בפורום חברתי כזה:
יאיר לפיד אמר ש-7000 פעם אמר לחרדים שהוא לא שונא אותם (רק צריך להעמיד אותם במקום)
העובדה שאתה טוען שהחרדים לא צריכים לשרת בצהל, חשפת את עצמך כחרדי שמטרתך להיות אנטי.
לא מענין אותי מה היה בגלות. אנחנו במדינה שלנו וכולם צריכים לתת כתף חברתית/רעיונית/בטחונית/כלכלית - החרדים מסרבים בכל תוקף ולא מכירים במדינה, אז שילכו מפה.
האנשים פה מבוגרים ובעלי דיעות משלהם והם לא צריכים "להתפכח", זו התבטאות מכוערת שלך נגד האנשים בפורום.
לך תלמד קצת נימוס, עברת את הגבול.

והשקעתי בך כבר יותר מידי זמן.
לצפיה ב-'בגלל היותך צעיר'
בגלל היותך צעיר
23/04/2013 | 19:20
3
52
וגם לפי תגובתך, אני מבינה שאתה דתי ואולי אפילו חרדי,
נסלח לך שהעובדות שאתה מביא כל כך לא מדוייקות...

שינוי בראשותו של יוסף לפיד ע"ה זכתה ב-6 מנדטים:
..."להפתעת הפרשנים, הצליחה שינוי לקצור הישג שמעל למצופה ולזכות בשישה מנדטים, אולם המפלגה סירבה להשתתף הן בקואליציה של אהוד ברק בחציה הראשון של הקדנציה, והן בזו של אריאל שרון, בשל השתתפות ש"ס בהן.

בבחירות הבאות ב-2003 זכתה ב-15 מנדטים.
היא לא התפרקה בגלל שלא הצביעו בשבילה...היא התפרקה כי הדור הצעיר
קרא תיגר על מנהיגותו של לפיד האב והיא התפצלה ל-2 מפלגות שינוי וח"ץ בראשות פורז...

כעת לענין החרדים... אתה טוען שהם רק 8% מכלל האוכלוסיה - אז איך יתכן שהם כופים את מנהגיהם על כלל הציבור?
אם החרדים לא נוסעים בשבת - מה אכפת להם שאני כן נוסעת??
מדוע הציבור החילוני צריך לממן ממס ההכנסה שלו את הצרכים המיוחדים של 8% מכלל הציבור?

יאיר לפיד צודק!!! משפחה שמגדלת ילדים צריכה לדאוג לצרכיהם!!
לא יתכן שיוולדו ילדים כשלמשפחתם אין מימון לגדלם והם דורשים מהמדינה תקצוב עבורם!!
שהאבא יצא לעבוד - הוא רוצה ללמוד גמרא?? למה על חשבוני?? אפשר ללמוד גמרא גם אחרי
העבודה - בדיוק כמו שאנחנו עובדים מ7 בבוקר עד 4 אחה"צ ואחרי צהריים הולכים ללמוד להשכלתנו
במכללות ובאוניברסיטאות - על חשבוננו בלבד!!!

אני מקווה שיאיר לפיד יצליח להפוך את סדרי העולם אליהם הייתם רגילים!!!
שכולם ילכו לעבוד - זה לא אומר להרוס את עולם התורה!! העילויים שבינכם ימשיכו ללמוד תורה
בדיוק כמו עילויים חילוניים שמשתחררים מהצבא לטובת האקדמיה!!!

לצפיה ב-'בשביל מה המציאו את השירות הלאומי'
בשביל מה המציאו את השירות הלאומי
23/04/2013 | 20:27
39
בשביל אלה שמסיבות שונות אינם יכולים לשרת, אך בכל זאת מתנדבים לשירות הלאומי.
החרדים יכולים להתנדב לשירות הלאומי - לעזור בבתי חולים - לעזור בבתי אבות (לא המפוארים)
ועוד ועוד.
ואחרי הצהריים שישבו וילמדו כמה שהם רוצים - אף אחד לא יפריע להם.

לצפיה ב-' שכחתם עוד דבר מכוער שהם רוצים'
שכחתם עוד דבר מכוער שהם רוצים
23/04/2013 | 20:40
1
42
לכפות עלינו, שש"סנירק או כל שחור אחר,   עולה לאוטובוס , ואשה יושבת , היא צריכה לקום וללכת לסוף האוטובוס , כי   "הפריץ"   צריך לשבת,  ולא חשוב עם האשה  בהריון או נשים מבוגרות !!!
 עוד דבר , אין סוף לתמתום שלהם!!, שהיא תלך בצד אחר של המידרכה ! זה לא כתוב באף מקום בתורה! זאת כפיה של חולי נפש !!!

אף יהודי לא שונא את היהדות, כמו שהם לא רוצים שיגידו להם מה לעשות, ככה גם האוכלוסיה החופשית לא רוצה שיגידו להם מה לעשות! רוצים  יהדות בלי כפיה!
לצפיה ב-'כפי שכבר אמרתי: הם גרמו לכל הבלגן'
כפי שכבר אמרתי: הם גרמו לכל הבלגן
23/04/2013 | 23:15
32
פעם כולם היו הולכים בחגים לבית הכנסת, אפילו משפחה של אוכלי שפק כמונו, וכולם היו חוגגים את החגים, ליל סדר בבית הסבא שלי היה טכס שחיכו לו משנה לשנה.
אבל ככל שלחצו אותנו יותר וניסו לאלץ אותנו לעשות מה שהם רוצים, התחלנו להתרחק מזה.
כשאנשים רואים מעשי שיגעון, הם מתרחקים, זה מפחיד.
רק המחרידים הללו גורמים להתרחק מהם ומהמסורת ככלל.
הבעיה המרכזית היא שהם מסרבים לקבל זאת ולוחצים עוד יותר.
הנה היום העבריין המורשע והאסיר לשעבר אריה דרעי הודיע שצריך להפיל את הממשלה ולהחזיר את החרדים אליה !!!
אין להם שום בושה, הם ידרסו את החילונים ולא יעצרו עד שיצליחו להפוך מדינת ישראל לעיירה היהודית המסכנה והעלובה בפולניה.
אולי ההתעוררות החילונית הזו תהיה חבל ההצלה נגד הקוזקים האלו - אני מקוה.
לצפיה ב-'בוקר טוב השמים כחולים'
בוקר טוב השמים כחולים
22/04/2013 | 08:21
10
137
כשמשתרשרים להודעה של הנהלת תפוז יש סכוי שזה ימחק...

השביתה של אל על אינה זוכה לאמפטיה בציבור, כי בציבור רוצה תחרות
בין החברות, תחרות משרתת רק את הציבור.

שאל על תחזור לטוס 7 ימים בשבוע אז יהיה להם קלף לתחרות הוגנת.
שיפסיקו להיכנע לחרדים שמכריחים אותם לטוס רק 5 ימים בשבוע.
עובדה שלארקיע וישראייר אין בעיה כזאת.
לצפיה ב-' בקר טוב ! קודם שעובדי אל על יחזרו'
בקר טוב ! קודם שעובדי אל על יחזרו
22/04/2013 | 09:58
2
51
לעבור מלאה ואח"כ ישבו וידברו עם הממ שלה!!! ככה לא מנהלים משא ומתן, יש להם את הגיבויי של ההסתדרות וזה רע מאוד,  ממזמן היו צריכים לפרק את ההסתדרות ! כמו שצריכים להפריד דת מהמדינה, אלו דברים שרק מזיקים למדינה !
 הוועדים בכלל לא  ביקשו עדייןמשא ומתן, רק היום הם יצאו בקריאה למשא ומתן!!!    בגלל הכוח שלהם הם פשוט סגרו את שדה התעופה, זאת ממש שערוריה !!  מה אשמים האנשים , הם נתקעו ללא מלונות הכל הם עשו בפתאומיות כשזו !!! כאילו הקהל שלהם אשמים !! ממש בושה להגיב ככה !
לצפיה ב-' שביתה עושים כשאין כבר ברירה!!!'
שביתה עושים כשאין כבר ברירה!!!
22/04/2013 | 10:03
1
37
קודם חברת  אל על חייבת לחפש את כל הדרכים להדברות ורק בלא ברירה עושים שביתה, מה אשמים האנשים שקנו
כרטיסי טיסה בכסף מלא???  הם היו צריכים להפסיק למכור כרטיסים ולהודיע  שהם נכנסים לשביתה !!
לצפיה ב-' כבר שנים שאל על בבעיות כלכליות '
כבר שנים שאל על בבעיות כלכליות
22/04/2013 | 10:21
35
ואולי זה הפיתרון שיש לה .אבל הכל על גב האזרח שמעדיף
לטוס אלעל.
לצפיה ב-'נתב"ג הפכה להיות יעד שביתות'
נתב"ג הפכה להיות יעד שביתות
22/04/2013 | 10:56
6
46
על מה החברות הישראליות מקטרות ?
שודדים את הנוסעים בלי להתבייש בתחושה שהם מונופול, ואחר כך מתפלאים שנוטשים אותם.
חברת אגאין יכולה למכור לי כרטיסי טיסה לכרתים דרך אתונה (4 טיסות הלוך ושוב) במחיר 240 יורו (כ-330 דולר) ואילו קניתי שבועיים קודם המחיר היה רק 200 יורו
אבל החברות הישראליות רוצות עבור טיסה ישירה (2 טיסות הלוך ושוב) 740 דולר !!!
שיפסיקו לשדוד את הנוסעים, כנ"ל גם חברות הנסיעות שעושות מליונים ושודדות את הנוסעים.
אז מה הפלא שכולם מחפשים פתרונות שיוזילו להם את החופשה למחיר סביר ?

עשיתי פעם חשבון שאם חברת תעופה לוקחת על טיסה לכרתים 400 דולר, כאשר הטיסה עולה להם 80 דולר ועם כל הוצאות הבטחון דלק וכל יתר ההמצאות 110-120 דולר, זה פשוט שוד לשמו.
אז הישראלי ובצדק יחפש לו חברה אחרת עם מחירים שפויים, ובתי מלון בחו"ל שיש כאלו מאוד נחמדים וזולים מאוד (אני לן בבתי מלון 2*-3* במחירים של 20-40 יורו ללילה לחדר זוגי עם ארוחת בוקר)

חוץ מזה כבר לפני זמן רב הסתבר שיש מאות עד אלפי עובדים מיותרים בחברות הללו שנמצאים בגלל כל ההסכמים שההסתדרות השיגה להם, כי ההסתדרות איננה של הפועלים, אלא של הוועדים הגדולים.
אז במקום להתיעל ולהוריד עלויות מיותרות, הם מעדיפים לשדוד את המטילים, אחרת הם משביתים את שדה התעופה וגורמים נזק וסבל לציבור, והציבור מחפש את כל הפתרונות שמחוץ לחברות הישראליות, שרק הולכות ומאבדות את פלחי השוק הקטנים שנשארו להם.  כל סגירה נוספת של נמל התעופה מורידה אותם עוד ועוד.
אני שנים רבות טס בחברות יווניות ששעת המראה היא שעת המראה ושירות הוא שירות ומחיר הוא מחיר, ובלי שום תירוצים.
בעוד שעם חברה ישראלית אף פעם לא תדע מה יהיה, כי בעינייהם אתה ארנק מהלך.
פעם היתה סימפטיה לחברות הישראליות, היום זה נגמר בגלל תאוות הבצע שלהן.
ולתלונות שלהם יש שם בעברית:"דמעות הקוזק הנגזל".
לצפיה ב-'מה מוזר ומצער העליהום על ההסתדרות'
מה מוזר ומצער העליהום על ההסתדרות
22/04/2013 | 13:21
5
37
בעניני אל על אני שומעת דברים שונים ולא ממהרת לקבוע עמדה. כל אחד מציג את הצד שלו. בכל אופן. עבודה מאורגנת זה אחד ההישגים של העובדים בישראל ובכל מקום אחר בעולם. ההסתדרות היא המגן של העובדים אחרת היו למרמס לבעלי הון ולבעלי מפעלים בלי לדאוג לזכויות. זה אחד הדברים המציינים מדינה מודרנית ושומרת על זכויות אדם. באנגליה תאצ'ר  שברה את האיגודים המקצועיים ובאותה הזדמנות חיסלה את התעשיה הבריטית. זו אחת הסיבות לכך שהיו אנשים שרקדו על הקבר שלה. ריגן גם הוא דגל בתאצ'ריזם וגם ביבי דוגל בכך. ואכן ככה אנחנו נראים. ואוי ואבוי היה לנו לולא ההסתדרות שעומדת בפרץ.
לצפיה ב-'זה מה שהיה פעם'
זה מה שהיה פעם
22/04/2013 | 14:01
30
פעם אני זוכר שאנשי ההסתדרות היו מבקרים במפעלים, עוזרים לעובדים להתאגד, שומרים על הזכויות שלהם.
היום כשפועל בא להסתדרות, אין לו עם מי לדבר, כי את עיני מעניין רק כח השלטון, וכח הוא מקבל בלי להתאמץ מהוועדים הגדולים.
אילו רצה לקבל כח מהפועלים, הוא וחבריו הפקידים בסניפים השונים לא היו כל היום יושבים במשרד ולא עושים שום דבר, אלא כל היום מתרוצצים במקומות העבודה ועושים את מלאכתם.
אבל למה לו, אם בלי להתאמץ הוא משיג מה שהוא רוצה, וכל מה שהוא עושה זה לפתוח בשביתות לטובת הוועדים הגדולים, ולהרוס לעובדים את החיים.
אתם זוכרים שנה בלי השבת שדה התעופה ? זה הגיוני לשלם מחירים של פי 2 מחברות אחרות ויותר ? כבר הצגתי את החישוב כמה כסף הם עושים, וכך הם יכולים לשלם משכורות עתק על חשבון הנוסעים.
הלואי וההסתדרות היתה מה שהיתה פעם, הכל היה נראה אחרת, ואני הראשון שהייתי תומך בה. היום "למען הפועלים" זו סיסמא ריקה.  
אבל מה שיהיה לא יחזור.
לצפיה ב-' ימית, ההסתדרות היתה טובה לפועלים'
ימית, ההסתדרות היתה טובה לפועלים
22/04/2013 | 14:11
1
32
בשנות ה-50 60 , אבל היום הכל שונה, חברה שלא יודעת להיות  ריווחית צריכה לסגור את העסק, זה כמו שיש לך עסק והוא לא יהיה ריווחי יש לך שתי ברירות, ליעל או לסגור, אם אל- על  שובתת למה סגרו את שדה התעופה, הם הרי לא עובדי אל - על ,הם עובדי במדינה,  למה הם עושים נזק כזה גדול למדינה???  גם ככה יש לנו גרעון גדול , כל אחד דואג רק לעצמו ושום דבר לא למדינה !!!  זה מכעיס מאוד!!!
כשאנחנו טסים ליוון ,אנחנו טסים עם חב' יוונית, כי זה חצי מחיר, אם להם משתלם, למה לאל - על  לא משתלם, כי יש שם הרבה אוכלי חינם !!! צריכים ליעל אותה, אבל להם נוח ככה , יש להם יותר הכנסות על חשבון האזרח התמים !!! זה מה שלא מוצא חן בעיניהם, שעלו עליהם, ומבקשים מהם יעול!!!!!
לצפיה ב-'הכרתי מקרוב חברה גדולה שהופרטה'
הכרתי מקרוב חברה גדולה שהופרטה
22/04/2013 | 14:28
35
הועדים ארגנו שביתות ודרכים שונות למחות עקב תכניות ההפרטה. החברה הופרטה בסוף כשרוב העובדים הותיקים נבעטו החוצה כי הבעלים החדשים לא רצה עובדים קבועים עם תנאי עבודה שהושגו במהלך השנים. אבל חברי ועד החברה עדיין עובד בחברה, כולם קיבלו תפקידים בכירים בחברה. יו"ר הועד, שכבר עבר את גיל הפנסיה, עדיין משמש בתפקיד בכיר, גם דאג לבנו לתפקיד טוב בחברה. צר לי על עובדי אל על וחברות אחרות משום שהם נדפקים גם מהמדינה וגם מאלה שאמורים ייצג אותם. ההסתדרות והועדים כבר לא מה שהיו פעם.
לצפיה ב-'אחהצ נעימים'
אחהצ נעימים
22/04/2013 | 16:38
1
28
אני מאמינה שהמצב הלא נעים בשדה התעופה יגיע לפתרו7נו די מהר,השביתות זה הפסד כספי למשק וברור שלנו ולא ניתן למשוך זאת
וכרגע כל אחדש שופך את כעסו על השני

בשורות טובות אמן ואמן
לצפיה ב-'מענין מדוע העובדים בחברות סלולר '
מענין מדוע העובדים בחברות סלולר
22/04/2013 | 18:00
29
לאחר שנים רבות החליטו להתאגד. ועוד עובדים הבינו שלבד מול המעסיקים אין להם כח. רק התארגנות מאפשרת לאנשים להשיג את הזכויות שלהם. אני עדיין מאמינה בזה.
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
|*|פורומים חדשים ב|תפוז|
22/04/2013 | 14:45
5
|תו| לרגל ההופעה בישראל של הלהקה האהובה והמצליחה, דפש מוד , ב-7/5/13, אנו שמחים להכריז על פתיחתו מחדש של הפורום שלה. זה המקום לכל המעריצים החדשים והותיקים להפגש ולהחליף דעות וחוויות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|ליצן| פורום ליצנות רפואית נפתח מחדש. הפורום מיועד לכל העוסקים והמתעניינים בתחום ומזמין אתכם לשתף, לשאול, להתייעץ, לצחוק ואף לחלוק רגעים יפים. לא לשכוח בכניסה תמיד אף אדום!

|סיוע| ד"ר אילת רימון מנהלת היחידה למיון ילדים בביה"ח דנה דואק וד"ר עידו ווליניץ, רופא במיון ילדים בביה"ח דנה ינהלו יחד את פורום רפואת ילדים. אתם מוזמנים לשאול כל מה שמעניין אתכם בתחום- מחלות ילדים, חבלות, מתי כדאי להגיע למיון ועוד...

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חגית רון ביטוח ופיננסים
זקוקים לתכנון פנסיוני?
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה