לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

לצפיה ב-'חדשות היאבקות (ספוילרים לכל דבר כולל סמאקדאון של השבוע)'
חדשות היאבקות (ספוילרים לכל דבר כולל סמאקדאון של השבוע)
06/01/2016 | 12:35
4
448
WWE
רבים ציפו שיהיה קרב כלוב בסמאקדאון לכבוד הבכורה ב-USA נטוורק, ואכן היה כלוב מעל הזירה. לבסוף הסתבר שהכלוב שומש רק אחרי התכנית: היה קרב רביעיות בין משפחת ווייאט לאמברוס, זיגלר, רייבאק וביג שואו. אמברוס הצמיד את רוואן ולאחר הקרב הפייסים השתמשו בפינישרים שלהם על הווייאטס.

WWE שוקלים לשכור את רוקי רומרו (מ-NJPW) לתפקיד המאמן.

בעקבות פיגועי הטרור, ה-WWE שקלו להחליף לרומן ריינס את הלבוש... וינס מקמהן אמר שזאת הגזמה וביטל.

נעמי, סשה וטאמינה עשו סגמנט עם הניו דיי. ה-WWE רוצים לשים אותם (במיוחד את סשה) באותה סטייבל. הם סבורים שסטייבלים יעלו את הרייטינג כמו הסטייבלים מ-97: הניישן, לוס בוריקוואס ו-DOA. שמישהו יגיד להם שאלו לא הסטייבלים שהעלו אז את הרייטינג אלא DX וההארט פאונדיישן.

ה-WWE מרגישים שיכול להיות שהם חושפים יותר מדי את הניו דיי. הגימיק והמרצ'נדייז הולכים טוב אבל יש חשש.

ה-WWE מאוד מאוכזבים מהפיוד בין הווייאטס לטייקר וקיין. בשלב מסוים הם רצו להשתמש בפין באלור בפיוד אבל זה לא קרה. הם רוצים לעשות משהו אחר עם טייקר כשיחזור.

ממשיך להיות קונפליקט לגבי קווין אואנס- טריפל אייץ' תומך באואנס ובפוש שלו, וינס מקמהן דואג לגבי המשקל של אואנס וטוען שאין לו את הלוק.

דין אמברוס פצוע? נאמר שיש לו בעיה בפרק היד. האם עוד מישהו יצטרף לרשימת הפצועים?

WWE מעוניינים להחתים את המוטור סיטי משין גאנס ולשים אותם ב-NXT.

TNA
ג'יימס סטורם חזר ל-TNA כדי לעזור לבובי רוד. הוא לא חתם עם WWE על חוזה.

דיקסי קרטר צייצה בטוויטר לכבוד הגעתם של מייק בנט ואשתו, מריה קנאליס, ל-TNA. כנראה הוא ילחם מול אית'ן קרטר השלישי.

אנג'לינה לאב בהריון ולא מתאבקת, לכן אוסום קונג היא המנהיגה החדשה של הביוטיפול פיפל. כן, מוזר.

קורט אנגל הכריז על "סיבוב פרידה". הוא לוקח הפסקה. בשבוע הבא הוא ילחם מול דרו גאלאוויי והוא יתאבק בבריטניה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/01/2016 | 16:29
198
ממתי ביג שואו פייס?
לצפיה ב-'משהו מהיר: '
משהו מהיר:
06/01/2016 | 19:20
1
373
דווקא הניישן היה סטייבל סבבה, אבל עזוב את זה לרגע: סשה וטמינה עם הניו דיי? כי יש להם כל כך הרבה משותף? הם כולם שחורים, וזהו בערך... הגימיקים שלהם לא הגיוניים ביחד, אין שום סיפור או סיבה הגיונית שהם יהיו ביחד, כלום, חוץ מאשר צבע עור.

אם הם יקימו סטייבל משותף זה יהיה ממש גרוע ומטומטם וגזעני
לצפיה ב-'הם מגניבים מאוד ביחד'
הם מגניבים מאוד ביחד
07/01/2016 | 21:42
197
השילוב ביניהם התחיל באינסטגרם וסרטונים שמעלים ליוטיוב.
הם מעולים ביחד!
לצפיה ב-''
10/01/2016 | 13:19
13
לצפיה ב-'תוצאות אימפקט: מי אלוף TNA החדש??? '
תוצאות אימפקט: מי אלוף TNA החדש???
06/01/2016 | 07:55
167
יש לי יום חופש היום. הקטנה במעון, הקטן יותר ישן ויש לי גישה לתפוז (בעבודה אין לי).

אז מה היה לנו בבכורה של אימפקט ברשת פופ?
חצי גמר טורניר אליפות עולם: EC3 ניצח את לאשלי
חצי גמר טורניר אליפות עולם: מאט הארדי ניצח את אריק יאנג
אליפות KOTM (היי, זה הכינוי שלי!): בובי רוד (א) ניצח את בראם, שענה לאתגר. אחרי הקרב יאנג תקף את רוד ואז... ג'יימס סטורם חזר להציל את רוד. כן, סטורם שוב עם TNA. חבל, ציפיתי לראות אותו בNXT.
ביוטיפול פיפל וגייל קים ניצחו את הדולהאוס.
גמר טורניר אליפות העולם: EC3 ניצח את מאט הארדי והפך לאלוף.

לצפיה ב-'שרשור ראו 4.1.2016'
שרשור ראו 4.1.2016
05/01/2016 | 11:38
13
190
כאן אין כלום
לצפיה ב-'תוצאות מהירות '
תוצאות מהירות
05/01/2016 | 11:47
275
קווין אוונס ניצח את נוויל (דין אמברוז בעמדת השדרים, אחרי הקרב התקיים עימות בין השניים).

טייטוס אוניל ניצח את סטארדאסט.

בקי לינץ ניצחה את שרלוט (אחרי הקרב שרלוט השלימה היל טרן).

רייבאק נגד ביג שואו - נגמר ללא תוצאה, משפחת וואיט התעברו ותקפו את רייבאק מחוץ לזירה בעוד ביג שואו מסתכל. לאחר מכן תקפו את ביג שואו.

רוסב ודל ריו ניצחו את האוסוז.

היט סלייטר ניצח את דולף זיגלר - כאשר סלייטר נכנס הוצג לנו סטייבל חדש המורכב מ: סלייטר, בו דאלאס, קורטיס אסל רוז. הם קראו לעצמם “social outcasts”.

ניו דיי ניצחו את קאליסטו והדאדלי בויז.

רומן ריינס ניצח את שיימוס.
לצפיה ב-'אירועים נוספים גם לראמבל'
אירועים נוספים גם לראמבל
05/01/2016 | 11:56
3
347
הניו דיי נתנו פרומו בזירה ואמרו לקהל שיש להם הפתעה, בספירה לאחור כשהגיעו ל5, התחילה הספירה המוכרת של כריס ג'ריקו והוא חזר!
לאחר החלפת מילים על ניו דיי הוא הכריז שהוא ישתתף בראמבל.

שרלוט השלימה את ההיל טרן שלה על בקי לינץ'. ריק פלייר ניסה להתערב לטובת שרלוט במהלך הקרב ללא הצלחה. לאחר הניצחון של בקי שרלוט תקפה אותה.

ברוק לסנר יחזור בשבוע הבא לראו.

בתוכנית נחשפנו לסטייבל חדש המורכז מהית' סלייטר, קורטיס אקסל אדם רוז ובו דאלאס, או בקיצור, כל הג'וברים שאין לנו מה לעשות איתם.

שינוי משמעותי לראמבל!
לאחר הקרב של שיימוס וריינס, כאשר ריינס מנצח.
וינס מקמהן הכריז שריינס ישתתף בקרב הרויאל ראמבל ובעצם יגן על התואר שלו מול 29 משתתפים!
כלומר: הזוכה בראמבל הוא גם הזוכה באליפות!

הוכרז לסמאקדאון:
- קווין אוונס נגד דין אמברוז
- קרב אליפות הדיוות: בקי לינץ' נגד שרלוט

לצפיה ב-''
05/01/2016 | 13:36
303
אהבתי את הרעיון לגבי הראמבל.
זאת חשיבה מחוץ לקופסה, וככה הם גם לא מסנדלים לעצמם את רסלמניה.
זה נחמד מדי פעם שינוי כזה.

עכשיו רק שיחזירו את פאט פטרסון כדי שיעשה את הבוקינג לראמבל, כי האחרונים שלא הוא עשה היו נוראיים.

לצפיה ב-'שאלת ספוילר אפשרי.'
שאלת ספוילר אפשרי.
05/01/2016 | 22:40
1
227
זה לא חושף שריינס ינצח את הראמבל?
לצפיה ב-'לא'
לא
06/01/2016 | 14:29
64
לצפיה ב-'New Year's RAWsolution '
New Year's RAWsolution
05/01/2016 | 16:15
298
1. ג'ריקו עדיין מעניין מישהו? הייתי מעדיף אם הוא לא היה חוזר, כי הגיע הזמן לקצת דם חדש במניה, וג'ריקו בטוח יתפוס מקום בספוטלייט.

2.לא יודע מי משעמם אותי יותר, ביג שואו או הוויאטס.

3.אז במקום לתת לקהל מנצח ראמבל שאנשים רוצים לראות זוכה......... הם פשוט ייתנו להיל לנצח (טריפל אייץ') וככה אם הקהל יצעק בוז בסוף האירוע........ הWWE מנצחים, כי טריפס הוא היל.
לצפיה ב-'ערעור '
ערעור
06/01/2016 | 01:25
2
223
זה הולך להיות ממש רויאל ראמבל אול סטארס. שהאמת אני מפחד ממנו, בתור אחד שהולך לצפות בעיקר בו(כמו שכבר אמרתי, זה הסטיפולציה האהובה עלי)
מצד אחד ככל שיותר אול סטארס, (אני מניח שהעניין הזה כדי להכניס אנשים כמו לסנר וטריפל אייץ') זה אומר שתאורטית, יש יותר אפשרויות להימורים וכאלה.
מצד שני, יותר מדי מיין איבנטרים דיי הורס לדעתי את הייחודיות בקרב הזה. כל הכיף בקרב הזה, זה שמתאבקים שלא רגילים לחשיפת קרב אירוע, שלא נדבר על מיין איבנט אירוע אלא בעיקר בתוכניות סופרסטארס וכו' כאשר כל המידקארדים ומטה האלו מקבלים לפחות דקה וחצי להראות את עצמם, במקרה הרע, במקרה הטוב להשאיר רושם חיובי.
מצד שלישי, לרוב רויאל ראמבל, מציב קרבות אליפות מעולים כמו שנה שעברה, כמו מייקלס-אייץ', בנואה-אנגל. ברגע שהם שמים מיין איבנט כזה גדול, אם במקרה של כישלון הקרב המרכזי, יכלו לנוח מהקרב השני שהיה יותר טוב, היום אין להם את העניין הזה. זה הימור אול אין שאני לא בטוח כמה הסיכויים של זה להיות טוב, הוא מספיק טוב

ודבר נוסף,אפרופו המשפט האחרון שרשמתי, הרויאל ראמבל, לא יכול להיות שתי קרבות(אני מוסיף אחת כי אני מניח שיהיה גם קרב אליפות דיוות) בלי קרב על אליפות עולם, איך הם הולכים למלא את שאר הקארד?
לצפיה ב-'לגבי השאלה שלך'
לגבי השאלה שלך
06/01/2016 | 10:52
1
163
תמיד יש דרכים למלא זמן:

אפשר להאריך את קרב הראמבל, או להאריך את הזמן בין הכניסות של המתאבקים.
אפשר להביא איזו להקה / זמר/ת, כמו שעושים ברסלמניה ולפעמים גם בסאמרסלאם.

חוץ מזה שבטוח יוכרזו עוד קרבות עד שיגיע האירוע.

לצפיה ב-'לא מסובך'
לא מסובך
06/01/2016 | 11:43
150
אף אחד לא אמר שמתאבקים שבראמבל לא יהיה להם גם קרב.

קרב בין אמברוז לאואנס על האליפות נראה רק מתבקש.

ג'ון סינה ממשיך להתעקש על קרב חוזר על אליפות ארה"ב (במקום להתמקד בניסיון לזכות באליפות ולשכוח לחלוטין שכל העניין קרה), אז יכול להיות שגם הוא יזכה לקרב.

תוסיף לזה אופציה של קרב אליפות זוגות + דיוות ונגמר הסיפור. לא צריך יותר מזה.
לצפיה ב-'דעונת + תהייה'
דעונת + תהייה
06/01/2016 | 09:04
1
210
אני ממש שמח על ההתפתחות שקבע וינס מקמהן בסוף רו. לגמרי לא היה ברור לנו מי המתאבק שהם בונים עליו כמיין איבנט לרסלמניה ועכשיו אנחנו יודעים שגם הם לא לגמרי סגורים עליו, אבל עדיין שומרים על עניין בראמבל. קשה לי להאמין שריינס יזכה שוב, כך שככל הנראה צפוי לנו אלוף חדש.

אני רק מקווה שהם לפחות יודיעו שהמנצח בקרב הזה גם מבטיח את מקומו ברסלמניה, כדי בעצם לא להוריד מהפרסטיז' של הקרב. אתה לא תקבל הזדמנות על התואר ברסלמניה, אלא אתה תקבל קרב על התואר ברסלמניה - כאלוף. זה נשמע אחלה.

ועכשיו תהייה - גם אתם חושבים שכל הסיום של שיימוס נגד ריינס היה בוץ' מטורף, בגלל שוינס מקמהן שכח מה הוא לעזאזל אמור לעשות?
לצפיה ב-'אבל למה?'
אבל למה?
12/01/2016 | 00:20
17
למה להכניס את האלמנט של רסלמניה וככה להחזיר את האפשרויות לריינס, לסנר וטריפל אייץ', וזהו פחות או יותר?
לדעתי אם זה מנותק מרסלמניה, יש סיכוי -  עלוב למדי ותיאורטי בלבד אבל עדיין סיכוי - להפתעות כמו זיגלר, אמברוס, אנדרטייקר (מה שלא הייתי רוצה לראות כי אני שונא זכיות כפולות בראמבלים) וכו'

נראה לי שלזכות באליפות העולם זה מספיק פרסטיז'...
לצפיה ב-'דעה '
דעה
06/01/2016 | 09:42
1
239
אז רומן ריינס הולך לא רק לנצח ברמבל שוב, אלא גם הולך בדרך "להביס את כל הרוסטר".

אם הוא יפסיד אני אהיה ממש ממש מופתע.

אני מרגיש כמו אווז שמפטמים אותו בכח, מרוב שדוחפים לנו את רומן ריינס בגרון.

במקום לתת לו אז הזמן שלו באופן טבעי להתפתח ולסחוף אחריו לבד את הקהל, הולכים להראות לנו ש"הוא הכי חזק", כי זה מה שהילדים והמארקים אוהבים.

בלע, בלע אחד גדול
לצפיה ב-'מסכים.'
מסכים.
07/01/2016 | 00:41
51
לצפיה ב-'החתמות ענקיות של ה WWE'
החתמות ענקיות של ה WWE
05/01/2016 | 08:00
5
573
החותמים הם:
AJ Styles, Shinsuke Nakamura, Doc Gallows and Karl Anderson

מדהים!
נקווה שתהיה להם תקופת חסד ארוכה ב NXT לפני שישמידו אותם ברוסטר הראשי.
http://411mania.com/wrestling/aj-styles-shisuke-na...
לצפיה ב-'בדיוק באתי לדווח'
בדיוק באתי לדווח
05/01/2016 | 12:33
333
זאת פאקינג רעידת אדמה. הם אשכרה לקחו את הסטייבל הכי מצליח בארגון (ותכל'ס, בעולם) בשנים האחרונות ואת אחד משלושת הכוכבים הכי גדולים של הארגון במכה. זאת תהיה מכה אנושה לניו ג'פאן שהתחילה לעשות בשנתיים האחרונות צעדים לתוך השוק האמריקאי (וכנראה בגלל זה הצעד הזה הגיע).
לצפיה ב-'זה אדיר אבל...'
זה אדיר אבל...
05/01/2016 | 16:30
337
AJ בן 38
נקמורה בן 35
גלוואס בן 32
קרל אנדרסן בן 35

עכשיו יש 2 שאלות כשהראשונה היא האם הם יבזבזו זמן איתם בNXT כי הזמן לא ממש איתם והם לא בדיוק ילדים בני 22. בנוסף לAJ יש פציעה בגב מלפני בערך חודש שנראה איך הוא יגיב לה במערכת של NXT
השניה היא האם הם יתנו להם להיות עצמם כי הגימיק של נקמורה הוא לא בדיוק מה שהם אוהבים לראות (מייקל ג'קסון סטייל) והם זורקים לפח דברים שאולי לא יסתדרו להם עם הPC
לצפיה ב-'פשוט מדהים!'
פשוט מדהים!
06/01/2016 | 07:42
311
אני לא עוקב אחרי NJPW, אבל ראיתי היילייטס של WK10.
איי ג'יי ונאקמורה נתנו קרב מעולה (לדעתי טוב יותר מאוקדה-טאנאהאשי) והנה יום אחרי הם לכאורה עוברים לWWE.

ואז, הWWE מתייחסים לשמועות באתר שלהם וקוראים להם שמועות.
פין באלור משתגע בטוויטר עם כל מיני רמזים.

בקיצור, הולך להיות מעניין בזמן הקרוב.

ממה שהבנתי, החוזה של איי ג'יי נגמר אתמול, אז הוא יכול כבר להתחיל להתאבק.
אנדרסון וגאלוס מסיימים חוזה בפברואר. לנאקאמורה יש עוד זמן והוא צריך להפסיד את האליפות שלו לפני העזיבה.

סטיילס בזירת WWE. קודם סטינג, אחרי זה ג'ו ועכשיו AJ. מי היה מאמין???
לצפיה ב-'סרטון '
סרטון
06/01/2016 | 16:20
1
297
"מסיבת" הפרידה של הבולט קלאב מAJ לקראת המעבר שלו לWWE

פעם ראשונה שאני נחשף לקני אומגה, נראה דמות מאוד צבעונית ומעניינת. איך הוא כמתאבק?
לצפיה ב-'והסרטון בצורה נוחה '
והסרטון בצורה נוחה
07/01/2016 | 21:40
127
לצפיה ב-'סיכום שנת 2015: הכל חוץ מהWWE/NXT'
סיכום שנת 2015: הכל חוץ מהWWE/NXT
30/12/2015 | 21:40
30
244
שלום לכולם!
את שלב ההצבעה הראשוני נעשה עבור כל מה שקרה מחוץ לWWE. כן, זה כולל גם מה שקרה מחוץ לNXT.

הכל תופס פה - לוצ'ה אנדרגראונד, ROH, TNA, יפן, מקסיקו, אנגליה, ישראל. מה שנראה לכם לנכון.

איך ההצבעה תתצבע?
בכל קטגוריה שתופיע, תוכלו להצביע עד ל-3 מקומות.
המקום הראשון שלכם יקבל 3 נקודות, המקום השני יקבל 2 נקודות ומהקום השלישי יקבל נקודה.

רשמתם רק 2 זוכים? יקבלו 3 נקודות ו-2 נקודות.
רשמת זוכה אחד? יקבל 3 נקודות.

אז יאללה, שנתחיל?
לצפיה ב-'מתאבק השנה'
מתאבק השנה
30/12/2015 | 21:41
3
333
לצפיה ב-'המממ...'
המממ...
31/12/2015 | 08:05
263
מיל מווארטס (כל כך מגניב...)

AJ סטיילס (ענק ביפן עכשיו)

אית'ן קרטר השלישי (השתפר מאוד, חבל על TNA).
לצפיה ב-'כותב'
כותב
31/12/2015 | 11:33
176
מקום שלישי: צ'אק טיילור
מקום שני: ג'וני מונדו
מקום ראשון: וומפירו
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
01/01/2016 | 21:44
126
הקטגוריה שהכי התלבטתי בה, אבל בסוף בחרתי.
חייב לציין שאני חושב שאדם קול הוא המתאבק הכי טוב ואהוב עליי באינדיז, אבל השנה הוא לא השאיר חותם גדול, אז לא יכולתי לשים אותו בטופ 3.
גם פנטגון ג'וניור הרשים אותי (והוא יופיע ברשימת קרב השנה) אבל גם עקב חוסר הישגים משמעותיים, הוא לא ייכנס לטופ 3.

מקום שלישי: פרינס פומה/ריקושט. אתלט אדיר ונדיר, אלוף לוצ'ה אנדרגראונד הראשון והשתפר פלאים השנה.

מקום שני: רודריק סטרונג. אלוף הPWG ואלוף הטלויזיה של ROH נתן סדרת קרבות של 4 כוכבים פלוס לאורך כל השנה. פשוט מתאבק נפלא שפרח מחדש השנה אחרי דשדוש בשנים הקודמות.

מקום ראשון: איי ג'יי סטיילס. החזיק באליפות הIWGP קרוב לחמישה חודשים, נותן קרבות ברמה מעל כולם, מנהיג את הבולט קלאב ביד רמה. לא ראיתי הרבה קרבות שלו מיפן, אבל ממה שראיתי וגם מהקרבות בROH הוא לא איבד את זה לרגע. הוא אכן פנומנל!
לצפיה ב-'מתאבקת השנה'
מתאבקת השנה
30/12/2015 | 21:43
3
111
לצפיה ב-'כאן זה ברור לי'
כאן זה ברור לי
31/12/2015 | 08:13
182
איבאליס (אין עוד אחת מדהימה כמוה).

גייל קים (עדיף).

טארין טארל (נגיד, הייתה אלופה).
לצפיה ב-'מתאבקת'
מתאבקת
31/12/2015 | 11:36
145
מקום שלישי: סקסי סטאר
מקום שני: איבליס
מקום ראשון: רונדה פאקינג ראוזי, הגדולה מכולן!
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
01/01/2016 | 21:50
87
כאן זה די ברור, לא הייתה לי התלבטות לרגע בקשר לטופ 3.

מקום שלישי: קימבר לי. מודה, לא יצא לי לראות יותר מדי קרבות שלה, אבל ממה שראיתי התרשמתי. גם יש סרטון תיעודי עליה ביוטיוב (של 8 דקות בערך) והוא גרם לי להעריך אותה יותר. והיא סיימה את השנה מחזיקה תואר ראשי בארגון - כבוד!

מקום שני: קנדיס לאריי. אני מעריך אותה עוד מהפעם הראשונה שראיתי אותה עם ג'ואי ראיין. היא ללא ספק פורצת גבולות, היא מתאבקת טובה, היא יודעת איך לגרום לקהל להיות בעדה. בקיצור - תותחית.

מקום ראשון: איווליס. לא היה לי ספק שהיא תזכה בתואר, למרות הפציעה שהשביתה אותה לכמה חודשים. הבאדסט ביץ' במקדש הוכיחה זאת כשהיא סיימה את הקרב עם קרסול שבור ועזרה לחברים שלה לזכות באליפות הטריוס. כריזמתית, אתלטית, טכנית - פשוט החבילה המושלמת.
לצפיה ב-'קרב השנה'
קרב השנה
30/12/2015 | 21:47
4
85
לצפיה ב-'שלושה'
שלושה
31/12/2015 | 08:21
132
מיל מווארטס מול פיניקס- קרב גרייב קונסקוונסס (ענק, חדשני ועוד).

AJ סטיילס מול מול אוקאדה- דומיניון יולי 2015 (הסיום ענק).

אית'ן קרטר השלישי מול קורט אנגל (זכייה גדולה).
לצפיה ב-'גרידו נגד דרו גאלוויי, ICW Fear and Loathing VIII'
גרידו נגד דרו גאלוויי, ICW Fear and Loathing VIII
31/12/2015 | 11:29
100
לא ראיתי שום קרב שהיה קרוב ללבדר אותי מחוץ לWWE השנה כמו זה
לצפיה ב-'קרב'
קרב
31/12/2015 | 11:44
102
מקום שלישי: ומפירו נגד פנטגון ג'וניור
מקום שני: מיל מווארטס נגד פניקס
מקום ראשון: קרב סולמות לשלשות- אנג'ליקו, איבליס, והבן של האבוק נגד הקרו
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
01/01/2016 | 22:01
70
מקום שלישי: גרייב קונסקוונס, מיל מוארטס נגד פיניקס.
קרב הארדקור ברוטאלי ומדהים. שניהם שיחקו את התפקידים שלהם מושלם, קטרינה הוסיפה, הספוטים היו אכזריים וזה קרב ארון הקבורה הכי טוב שראיתי אי פעם. פשוט מעולה.

מקום שני: בולט קלאב (יאנג באקס ואיי ג'יי סטיילס) נגד הקינגדום (אדם קול, מאט טייבן ומייקל בנט), ROH best in the world.
למרות שבאותו אירוע ג'יי לית'ל הפך להיות אלוף העולם והטלויזיה בקרב מעולה, דווקא זה הקרב שתפס את תשומת ליבי. האקשן היה נונסטופ ולמרות שמכירה ופסיכולוגיה זה משהו שבקושי היה קיים, זה היה אחד הקרבות הכי מהירים, מהנים וכיפיים שיצא לי לראות!

מקום ראשון: פנטגון ג'וניור נגד ואמפירו, קרב הארדקור.
הולי שיט! לא ציפיתי שהקרב הזה יהיה מקום ראשון כשהוא הוכרז. גם אני קורא ספוילרים אז ידעתי מי ינצח ומה הטוויסט בסוף. ועדיין - התפוצץ לי המוח אחרי שראיתי את הקרב!
אף פעם לא הייתי מעריץ של ואמפירו וכבר חשבתי שזה יהיה קרב גרוע. אבל אחרי קרב 14 דקות שכלל צינורות נאון, שולחן עולה באש ויד שבורה אחת - ידעתי שזה קרב השנה שלי באינדיז. פשוט קרב שהתעלה על הציפיות ועל המגבלות, שם את פנטגון ג'וניור בתור האיש הכי מסוכן על פני כדור הארץ וסגר את הסיפור של המנטור בצורה מעולה.
לצפיה ב-'ארגון השנה'
ארגון השנה
30/12/2015 | 21:48
4
72
לצפיה ב-'הא, כאילו יש תחרות'
הא, כאילו יש תחרות
31/12/2015 | 08:21
137
לוצ'ה אנדרגראונד! אפילו לא מביא עוד מועמדים.
לצפיה ב-'לוצ'ה!'
לוצ'ה!
31/12/2015 | 08:29
121
הראו שעדיין אפשר לחדש בעולם ההאבקות ולא צריך להיות מקובעים על הפורמט והשיטה.

לצפיה ב-':D'
:D
31/12/2015 | 11:46
90
מקום שלישי: לוצ'ה
מקום שני: לוצ'ה אנדרגראונד
מקום ראשון: נו, הארגון הזה של רוברט רודריגז
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
01/01/2016 | 22:03
80
מקום שלישי: PWG. אם היו עושים יותר אירועים, היו גבוה יותר ברשימה.

מקום שני: ROH.

מקום ראשון: לוצ'ה אנדרגראונד. פשוט הארגון הכי טוב כיום. כל פרק היה יצירת מופת. חובת צפייה לכל חובב האבקות!
לצפיה ב-'פיוד השנה'
פיוד השנה
30/12/2015 | 21:49
3
58
לצפיה ב-'כמה'
כמה
31/12/2015 | 08:23
102
מיל מווארטס מול פיניקס (פיוד טוב עם רגעי הולי שיט).

פנטגון ג'וניור מול ואמפירו (מעניין מאוד).

AJ סטיילס מול אוקאדה (כל קרב ענק).
לצפיה ב-'הממם'
הממם
31/12/2015 | 11:49
77
מותר לכתוב כאן על הפיוד בין העמוד של החינוכית לעמוד של גלגלץ? כי באמת שזה היה פיוד אדיר, עם קטעים ממש מוצלחים.

אבל אם נדבוק בפיודים של אשכרה היאבקות:
מקום שלישי: ג'וני מונדו נגד אל פטרון
מקום שני: מיל מווארטס נגד פניקס
מקום ראשון: פנטגון ג'וניור נגד זרועות של אנשים
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
01/01/2016 | 22:05
63
מקום שלישי: קייל אוריילי נגד אדם קול, ROH.

מקום שני: ג'וני מונדו נגד אלברטו אל פטרון, LU.

מקום ראשון: מיל מוארטס נגד פיניקס, LU.
לצפיה ב-'מארק אאוט/הולי שיט מומנט השנה'
מארק אאוט/הולי שיט מומנט השנה
30/12/2015 | 21:50
3
69
לצפיה ב-'אני יודע מה אני בוחר'
אני יודע מה אני בוחר
31/12/2015 | 08:24
1
151
הראשון- אנחליקו קופץ על הקרו מהמשרד של דאריו קוואטו. קטע ענק ענק ענק.

השני- באל נאכל בידי מאטנזה קוואטו... מפגר וענק.

השלישי- מיל מווארטס מעביר את פיניקס דרך גג המשרד של דאריו קוואטו. הוא היה יכול להרוג אותו.
לצפיה ב-'ככה:'
ככה:
31/12/2015 | 11:56
94
מקום שלישי: מיל מווארטס הורג את פניקס
מקום שני: אנג'ליקו בזינוק של קילומטר מהגג של המשרד לזירה
מקום ראשון: אנג'ליקו קופץ מהמרפסת עם דרופקיק לא רק לתוך הזירה, אלא לתוך קורטז (אם אני זוכר נכון) שבדיוק מטפס על הסולם. כי מה יותר מוצלח מזינוק של קילומטר? זינוק מקילומטר למטרה נעה מוגבהת כשאתה גם צריך לפגוע בצורה מאד ספציפית. בכלל, אני חושד שאנג'ליקו הוא בעצם ציפור.
לצפיה ב-'מצביע, כולל סרטונים!'
מצביע, כולל סרטונים!
01/01/2016 | 22:17
86
מקום ראשון צפוי, אבל עדיין.

מקום שלישי: החזרה המפתיעה של סופר דראגון והקמת מאונט ראשמור 2.0, PWG.

מקום שני: פנטגון ג'וניור מחליט ככה סתם לתת לסקסי סטאר ולפיניקס (אח שלו במציאות) פאקג' פיילדרייבר וגורי באסטר. מדהים.

מקום ראשון: אנחליקו מעופף מהגג של דריו קואטו עם קרוס באדי מושלם על הקרו.
כן, גם הדרופקיק בקרב אחרי זה היה מעולה, אבל זה היה הראשון והשאיר אותי עם פה פעור לחלוטין.
לצפיה ב-'טאג טים/סטייבל השנה'
טאג טים/סטייבל השנה
30/12/2015 | 21:51
3
78
לצפיה ב-'לבסוף'
לבסוף
31/12/2015 | 08:29
115
הסטייבל הכי טוב- הבולט קלאב. הם משפיעים גם על WWE...

מספר שתיים- דיסייפלס אוף דת' של מווארטס, קטרינה והחבר'ה. שולטים בארגון.

מספר שלוש- דה קינגדום, נניח. הפייסים מול הבולט קלאב.
לצפיה ב-'הממם...'
הממם...
31/12/2015 | 12:01
98
מקום שלישי: הקרו. בעיקר בגלל שהם מנוהלים ישירות ע"י דאריו, מה שנותן להם אלמנט מאד מגניב.

מקום שני: הדסייפלס אוף דת', מיל מווארטס, והחלק הכי טוב: קתרינה. שמוכיחה שאפשר לעשות דמות שמשתמשת במיניות שלה, וטכנית נראית טוב מאד, אבל מצליחה להיות קריפית לגמרי ולא סקסית בעליל, ולרצות לצעוק עליה you sick fuck!

מקום שני: חבורת האופנוענים של אנג'ליקו, איבליס, והבן של האבוק. שחוץ מהמסיכה המטופשת של הבן של האבוק, זה אחד הסטייבלים הכי מגניבים שראיתי
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
01/01/2016 | 22:24
101
מקום שלישי: רדרגון. פשוט אשפים טכניים. צריכים לשפר את יכולות המיק שלהם, אבל חוץ מזה הם מעולים.

מקום שני: טים דיספנקשיין (איווליס, אנחליקו, סאן אוף האבוק). פשוט שילוב מוצלח של מתאבקים, שהוציא מהם את המיטב. הזכייה שלהם בתואר תזכר כמתוקה במיוחד.

מקום ראשון: יאנג באקס. הקרבות שלהם תמיד מבדרים אותי, למרות שהם מפגרים לגמרי. אקשן מהתחלה עד הסוף, תיאום מושלם, מחוות נוסטלגיות והמון סופררררררררררררקייייייייייייייייייייק!!!!
לצפיה ב-'ראו 28.12'
ראו 28.12
30/12/2015 | 18:30
5
308
בית שימוש
מובן לגמרי למה לא נפתח נושא
לצפיה ב-'וגם סין קארה נפצע'
וגם סין קארה נפצע
30/12/2015 | 18:38
4
315
רשימת הפצועים ממשיכה לגדול ,סין קארה נפצע בראו האחרון (פרק את הכתף בקרב נגד ביג אי) ,נראה לי שסופית אפשר לסגור את הwwe עד שכל הפצועים יחזרו...לפחות אוליי ינסו לדחוף קצת את קאליסטו בריצת סולו עד שהוא יחזור
לצפיה ב-'...'
...
31/12/2015 | 12:04
184
אחרי כמות הפשלות שלו, והמתאבקים שנפצעו מלעבדו איתו, לא מפתיע שהוא פצע את עצמו. הוא צריך להפסיק להתאבק כבר
לצפיה ב-'ממש לא אבידה'
ממש לא אבידה
31/12/2015 | 12:38
259
סין קארה הזה היה פלופ מהרגע הראשון, עוד בתקופה של הסין קארה הכחול וסין קארה השחור. סתם כדור גומי אנושי בלי שום סיפור או עניין, גם החבר שלו. אני כבר לא מסוגל לראות קרבות של מתאבקים כאלה, אלא אם יש איזו סטיפולציה מעניינת ואם יש טאג טים מעניין אחר בקרב.

לא מעניין אותי אם הוא לא יחזור בכלל, לא מעניין אותי אם יפטרו גם את החבר שלו, אחרי שלא ימצאו מה לעשות איתו.

אגב, לא אוהב להיות הספוילר-נאצי של הפורום, במיוחד כשאני בכל מקרה כבר לא עוקב אחרי התכניות השבועיות, אבל הכותרת שלך מהווה ספוילר. שים לב בבקשה.
לצפיה ב-'אתרי החדשות מדווחים'
אתרי החדשות מדווחים
31/12/2015 | 20:20
1
349
סזארו אמור לחזור לקראת הראמבל הקרוב ככה שהמצב לא כל כך אבוד
לצפיה ב-'מי ישמע'
מי ישמע
31/12/2015 | 20:57
301
לאיזה תפקיד הם כבר ייעדו אותו לראמבל ו/או למניה. בסיטואציה הטובה ביותר - הוא אשכרה נכנס לקארד ולא לפרישואו.
לצפיה ב-'UWI - Gold Rush 7.1.16'
UWI - Gold Rush 7.1.16
30/12/2015 | 09:23
1
199
המופע השני של ארגון ההאבקות הישראלי UWI יתקיים בקאנטרי אליצור בנתניה ב-7.1.16 (יום חמישי).

פתיחת שערים ב-18:00 (המופע צפוי להתחיל לקראת 18:45)

כרטיס רגיל - 50 שח (מוקדמות - 40 שח)
כרטיס סטודנט\חייל - 40 שח
כרטיס לילד עד גיל 13 - 30 שח

לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים - 054-4374819

דף האירוע בפייסבוק - https://www.facebook.com/events/943329962369360/
לצפיה ב-'מחר זה קורה!'
מחר זה קורה!
06/01/2016 | 07:02
39
לצפיה ב-'זבנג וגמרנו!'
זבנג וגמרנו!
26/12/2015 | 00:23
10
79
לצפיה ב-'האם מתוכנן מפגש צפייה משותפת לרויאל ראמבל?'
האם מתוכנן מפגש צפייה משותפת לרויאל ראמבל?
26/12/2015 | 00:24
2
102
לצפיה ב-'נראה לי שכדאי לברר קודם'
נראה לי שכדאי לברר קודם
26/12/2015 | 20:44
1
236
האם מישהו מתכנן לצפות לבד בראמבל... ורק אז, אם כן, לארגן צפיה משותפת...

השנה זה לא טריוויאלי בכלל 
לצפיה ב-''
28/12/2015 | 11:36
37
לצפיה ב-'15 מתאבקי עבר שהדרדרו לתחתית'
15 מתאבקי עבר שהדרדרו לתחתית
31/12/2015 | 10:18
5
163

אז מסתבר שלהצטלם עם מעריצים על מיטה בקניון - זה לא הדבר הכי נמוך שסאני עשתה בשביל כסף. אם המקורות של הכתבה הזו אמינים.
לצפיה ב-'לא מחדשת משהו, אבל הזכירה לי שוב נקודה'
לא מחדשת משהו, אבל הזכירה לי שוב נקודה
31/12/2015 | 11:27
4
121
WWE חייבים באיזשהו שלב להפיק דוקומנטרי על הרזורקשן הכמעט-נסי של סקוט הול. DDP אשכרה החזיר את הבנאדם הזה מסף המוות וכל הופעה שלו היום פשוט מדהימה אותי. לראות אותו בברייקינג גראונד היה כ"כ משמח כשחושבים על איך שזה היה רק עניין של זמן עד שהידיעה על האוברדוז שלו תגיע לפני כמה שנים.
לצפיה ב-'אני חושב שאתה טועה'
אני חושב שאתה טועה
31/12/2015 | 20:23
1
91
זה קוין נאש שדאג להחזיר את רייזר רמון למוטב
לא יודע עם יש קשר כלשהו בין DDP לרמון
לצפיה ב-'לא יודע על מה אתה מדבר'
לא יודע על מה אתה מדבר
01/01/2016 | 02:52
84
אבל הול וסקוט רוברטס נעזרו בתוכנית היוגה של DDP ומנטורינג כללי שלו בשנתיים האחרונות כדי להתמודד עם ההתמכרויות השונות שלהם. נעשה גם סרט על הנושא שמתמקד ספציפית בג'ייק. ראיון מספורטס אילוסטרייטד מספטמבר האחרון שסוקר את העניין באופן כללי: http://www.wrestlinginc.com/wi/news/2015/0924/6019...
לצפיה ב-'אני לא אוהב להגיד את זה'
אני לא אוהב להגיד את זה
31/12/2015 | 20:57
100
אבל לדעתי מוקדם מדיי בשביל לברך. סקוט הול כבר עבר גמילות, התערבויות וכו' בעבר, אבל נפל שוב. נכון שהמצב שלו השתפר פלאים בזכות DDP, אבל אני עדיין מאמין שלא רחוק היום עד שיעלה פה שרשור נרות מוקדם נוסף...
לצפיה ב-'אני שונא להגיד את זה'
אני שונא להגיד את זה
09/01/2016 | 22:40
19
(כי מאוד מאוד התאכזבתי לשמוע את זה) אבל הוא כבר  הספיק ליפול מאז עוד פעם
מתוך הוויקיפדיה שלו:

On May 16, 2015 Hall appeared intoxicated at a Jersey Championship Wrestling show hosted by the Skate and Surf Festival in Asbury Park, NJ. Hall was seen at the Wonder Bar across the street from the festival all afternoon and failed to appear for his scheduled appearances. Later, while reentering the festival was told to leave by the show promoter and was physically escorted out by security
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:49
27
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

לצפיה ב-'סיכום שנת 2015 של הפורום - דיון '
סיכום שנת 2015 של הפורום - דיון
23/12/2015 | 21:22
11
243
אוטוטו מסיימים את השנה והגיע הזמן לסכם אותה.

אבל לפני הסיכומים - רציתי לפתוח דיון בנושא.

קודם כל - חלוקה לארגונים. האם תרצו את הפרסים כלליים לכל הארגונים או לעשות קטגוריות של WWE בנפרד, לוצ'ה אנדרגאונד בנפרד, אינדיז בנפרד?
ומה לגבי NXT? כחלק מהWWE או גם בנפרד?

דבר שני - הקטגוריות.
מתאבק השנה, מתאבקת השנה, קרב השנה, טאג השנה, פייס השנה, היל השנה, המהלך המשוגע של השנה, רגע ה"הולי שיט" של השנה, טרן השנה, תכנית הנטוורק של השנה, קאמבק השנה, פרומו השנה.

מה תרצו לראות בסיכום? מה מאוס ולא שווה להקדיש לו זמן?

דיון פורה ונעים!
לצפיה ב-'באמת תהיתי אם יהיה'
באמת תהיתי אם יהיה
24/12/2015 | 02:38
210
אין צורך לדעתי בחלוקה לארגונים- לא חושב שיותר מ20 איש פה צפו בלוצ'ה אנדרגראונד או ROH השנה כדי שזה יהיה בקטגוריה נפרדת. בטח שלא צריך חלק שלישי של אינדיז אחרים בנפרד.

עם זאת, לדעתי (ויכול להיות שאני טועה) יותר אנשים צופים השנה בNXT מאשר במוצר הראשי הבאוש ולכן בהחלט הגיוני לתת לNXT חלק נפרד, שכן אחרת יש אפשרות שהרוסטר הראשי יזכה לייצוג מאוד נמוך בזוכים.

קטגוריות- פייס השנה והיל השנה זה מיותר לגמרי לדעתי. מתאבק השנה זה מספיק. טרן השנה זה גם די מיותר- אם היה רגע כזה שבאמת עשה אפקט גדול, הוא יכול להיבחר לרגע ה"הולי שיט" של השנה. בשאר המקרים זה מיותר. לאן נעלמה קטגוריית קרב הטלוויזיה של השנה? פחות רלוונטי לי כי אני לא צופה בRAW או סמאק, אבל אני בטוח שיש מספיק אחרים שכן.
לצפיה ב-'בתור מישהו'
בתור מישהו
24/12/2015 | 10:18
136
שצופה רק בWWE - וגם זה בקושי - עבורי לא רלוונטי כל הארגונים האחרים. מסכים עם זה שמעליי לגבי NXT. אני אמנם לא עוקב אחרי NXT, אבל הבנתי שהשנה הייתה מצוינת, אז יאללה נפרגן.

לגבי הקטגוריות: לדעתי "תכנית הנטוורק של השנה" - הוצגה השנה אך ורק עבור קידום מכירות של הנטוורק, כך שאני לא חושב שזה רלוונטי ואני גם לא חושב שיש פה מספיק קהל שצופה בתכניות של הנטוורק.

עם שאר הקטגוריות אין לי בעיה. אפשר גם להוסיף את הקטגוריות שיש בפורום כל שנה, כמו הפיוד הגרוע, הקרב הגרוע וכו'.
לצפיה ב-'פרסים כלליים, לכל הארגונים, עם מועמדים מראש'
פרסים כלליים, לכל הארגונים, עם מועמדים מראש
24/12/2015 | 10:44
3
140
בחייכם, הולי שיט השנה? ב-WWE? אנחנו נישאר עם קאליסטו קופץ מהסולם! נשבע לכם שבמועמדים לרגע הזה בסלאמי אני לא זוכר כלום חוץ מקאליסטו.

הולי שיט השנה באופן כללי מאפשר לנו גם להצביע לבכורה של ג'ו, לפאוורבומב של מיל מווארטס על פיניקס דרך הגג, הקפיצה של אנחליקו מהמשרד של קוואטו, אפילו לבאל נאכל על ידי מאטנזה!

מתאבקת השנה? למי נצביע, לניקי בלה עם זה ל-WWE בלבד? שנצביע לשארלוט מברירת מחדל? או אם באופן כללי, אולי לביילי? לאסקה? אפילו לאיבליס!

טאג השנה? ונבחר באוסוז סתם? או בניו דיי שהם אפילו לא טאג? שטויות. נרחיב את זה, נוכל לבחור באנזו וקאס, צ'אד וגייבל, הוודווילנס, בלייק ומרפי, ועוד!

ובנוגע לזה ש-WWE יישארו ללא ייצוג בפרסים, אולי כדאי. שנה גרועה, מתאבקים גרועים ברוסטר הראשי, הם לא עומדים בתחרות מול ארגונים אחרים- שלא יקבלו פרסים. ניתן לרגעים טובים יותר, לארגונים טובים יותר.

קטגוריות:

מתאבק השנה, מתאבקת השנה (תחרות קשה השנה), קרב השנה, קרב הטלוויזיה של השנה (היי לוצ'ה אנדרגראונד!), טאג השנה, פריצת השנה, הולי שיט השנה, פרומו השנה, אכזבת השנה, האירוע הטוב, האירוע הרע, פיוד השנה, הפיוד הרע, הקרב הרע.
לצפיה ב-'"טאג טים" - זה לא בהכרח צמד'
"טאג טים" - זה לא בהכרח צמד
24/12/2015 | 15:16
2
58
לצפיה ב-'אז זה סטייבל, לא טאג'
אז זה סטייבל, לא טאג
25/12/2015 | 12:27
1
81
אליפות הטאג טים היא אליפות הזוגות, משמע שניים. לפחות ככה זה אמור להיות בדיוויזייה ההיא.
לצפיה ב-'ומה לגבי קרבות של 3 על 3?'
ומה לגבי קרבות של 3 על 3?
25/12/2015 | 13:52
77
גם קוראים להם six men tag team match.
זה לא חייב להיות זוג, זה פשוט בדרך כלל זוג.
לצפיה ב-'לדעתי להמשיך עם הקטגוריות הרגילות'
לדעתי להמשיך עם הקטגוריות הרגילות
24/12/2015 | 15:48
154
לא אוהב את הקטגוריות מסגנון "טרן השנה" ודומיהם.
ולהפריד בין WWE שלעשות עליהם את הסיכום הרחב עם ההיסטוריה
לבין NXT שלעשות רק 3 קטגוריות מרכזיות (מתאבק השנה, קרב השנה, אירוע השנה) - כשב NXT להכליל את כל הרוסטר כאחד, שגם מתאבקים וגם מתאבקות שווים בו.
לצפיה ב-'אני מצביע להכניס קטוגריית - עיוות הזמן של השנה.'
אני מצביע להכניס קטוגריית - עיוות הזמן של השנה.
24/12/2015 | 16:14
130
כדי שאני יוכל לבחור ברומן ריינס נגד בריי וויאט כקרב שאיכשהו הצליח להמשך 7 שנים.
לצפיה ב-'הקטגוריות הרגילות הם אחלה '
הקטגוריות הרגילות הם אחלה
24/12/2015 | 22:54
101
שווה להשתמש בפלייבאז
לצפיה ב-'הקטגוריה האהובה עלי היא ה-mark out moment'
הקטגוריה האהובה עלי היא ה-mark out moment
25/12/2015 | 14:47
118
והיא חייבת להיות ברשימה.
גם הקרב הרע וה-newcomer
לצפיה ב-'האם אפשר לעזור?'
האם אפשר לעזור?
26/12/2015 | 00:22
54
לצפיה ב-'שרשור ראו - Slammy Award 2015'
שרשור ראו - Slammy Award 2015
22/12/2015 | 21:51
8
322
ספוילרים בהודעה הבאה
לצפיה ב-'והזוכים הם'
והזוכים הם
22/12/2015 | 22:12
3
400
צמד השנה: האוסוז
הקרב הכי טוב של "אתגר" ג'ון סינה: סינה נגד סזרו
האשטג השנה: #SuplexCity
רגע הסלבס השנתי: סטפן האמל בסאמר סלאם
"Tell Me You Didn't Just Say That" - ברוק לסנר והסופלקס סיטי ברסלמניה 31
האויבים הכי גדולים של השנה: ברוק לסנר ואנדרטייקר
התוכנית המקורית של הנטוורק: סטון קולד פודקאסט
הדאבל קרוס של השנה: מיזדאו בפייסטרן על המיז ברסלמניה
אסקטרים השנה: התקיפה של רומן ריינס את שיימוס, דל ריו, רוסב וטריפל אייץ' בTLC.
פריצת השנה: נוויל
הקטע המצחיק של השנה: אר טרות חושב שהוא בקרב הMITB.
OMG של השנה: קליסטו מבצע סלידה דל דול על ג'יי אוסו בTLC.
סופרסטאר השנה: סת' רולינס
הפתעת השנה: סטינג מגיח בראו
התורם לקהילה: ג'ון סינה
דיוות השנה: ניקי בלה (עשו קטע שדומה למיס יוניברס ובהתחלה הכריזו שפייג' זוכה)
הקטע הכי טוב השנה: רוק ורונדה ראוזי ברסלמניה 31
קרב השנה: ברוק לסנר נגד אנדרטייקר בהל אין דה סל
לצפיה ב-'חחח'
חחח
23/12/2015 | 00:29
258
יפה שנתנו לנוויל את פריצת השנה אבל הוא מפסיד כמעט כל ראו..
לצפיה ב-'זה'
זה
23/12/2015 | 08:19
269
כבר נהיה מביך. אם כל הזוכים המשמעותיים שלכם לא נמצאים בכלל לקבל את הפרס, אולי כבר עדיף לא לקיים את הטקס. זה לא שמישהו באמת מחכה לזה ויתאכזב אם לא יהיה.

זה כבר הגיע למצב שלא רק תוכנית של 3 שעות זה מוגזם לראות, אלא שגם מתיש אותי לקרוא את הדיווחים של התוכנית של 3 שעות, אני מחפש תקצירים של הדיווחים!

לצפיה ב-'דעה מהירה '
דעה מהירה
27/12/2015 | 20:56
89
מה לעזזל? באיזה יקום אנחנו:

- באיזה יקום האוסוז זוכים בצמד השנה? למי פאקינג אכפת מהאוסוז? שיקום האדם שיגיד שהוא בכלל זוכר אותם! אני שוכח אותם *כשהם מעורבים בקרב*, מרוב משעממים וחסרי כל ייחוד.

- עם כל הכבוד לסזארו, ובאמת שיש כבוד, אנחנו שוכחים את קווין אוונס ואת סמי זיין? מה זה החרא הזה?

- האשטג השנה? אני לא זוכר אם היה את זה בשנים קודמות, אבל זה נשמע לי כמו התחרות הכי מפגרת בכל הרשימה.

- סטפן האמל? באמת? אני לא אומר שהוא לא מוכשר, כי הוא כן, אבל פור פאק סייק, 90% מהאמריקאים לא יודעים מי זה. ג'ון סטיוארט לעומת זאת, עכשיו *זה* היה רגע סלב מעולה מתחילתו, ועד סופו.

- "אוי לא, הוא אמר סופלקס סיטי ביטצ'. תגידו לי שהוא לא אמר את זה!"... נו באמת. הפי ג'י המחורבן הזה הורס כל מה שקשור להיאבקות.

- הדבר היחיד שאין לי איך להתווכח איתו. הברול המטורף בין לסנר לאנדרטייקר שכלל את כל הרוסטר, האייג'נטים, והצוות הפקה שמנסה להפריד ונכשל, זה היה רגע משובח של "אויבים גדולים"

- עם כל הכבוד לסטון קולד, אין שום דבר באמת מעניין בפודקאסט שלו. הלאה.

- רגע, מה? מיזדאו זה בגידת השנה? מה לעזזל? אתם לא רציניים. אנחנו הולכים להתעלם בבוטות מפייג'-שרלוט? או מקיין-האות'וריטין? או... מכל דבר שלא היה בדיחה מפגרת?

-  מישהו ב WWE שכח מה זה אקסטרים, הא? בזמן שבלוצ'ה אנדרגראונד מעיפים אנשים דרך חלונות ודרך תקרות, ואנשים עושים קפיצות לא רק מגובה לא סביר, אלא ממרחק לא אנושי, וומפירו ופנטגון ג'וניור שוחטים אחד את השני לעיסה מדממת, ואינספור דברים ברוטליים אחרים, ב WWE חושבים שמה שהיה בTLC עונה בכלל על ההגדרה של אסטרים? אוי ואבוי.

- נוויל? זה שהפכת מהאלוף של NXT לפאקינג ג'ובר? מה? אין בזה שום הגיון. לא, באמת, שמישהו יסביר לי איך הפריצה של נוויל היתה מוצלחת יותר מאשר של קווין אוונס. בבקשה. אני מתחנן.

- "יש לנו הופעת אורח של ג'ון סטיוארט, אבל אר טרות זה הקטע המצחיק של השנה". מה? מה? מה? מה? אני לא שומע אתכם, מה? התכוונתם להגיד שמה? שאפילו מיזדאו היה יותר מצחיק מהאשפה הזו? מה? שאפילו הבדיחות של רומן ריינס ודין אמברוז אחרי הגניבה של החגורה היותר יותר מצחיקות, מה?

- ה OMG האמיתי היחיד כאן הוא שמישהו עדיין מוכן להעסיק את קליסטו

- אין לי שום ויכוח. סת' רולינס עשה עבודה מושלמת מאז רסלמניה. הבן אדם הוכיח שהוא שחקן בחסד, ולמרות שהייתי סקפטי בהתחלה, אין ספק שהוא לא רק הרוויח את מקומו במיין איבנט, אלא אני רואה לו עתיד מאד גדול לפניו.

- ה"הפתעה" היחידה כאן היא שסטינג עוד לא יצא לפנסיה.

- "שיט פתאום שמנו לב שלא נתנו לג'ון סינה שום פרס. מהר, תמציאו משהו!"

- כי אין שרלוט, אין סשה בנקס, אין פייג', אין כלום... גבירותי ורבותי, מהפכת הדיוות מתה.

- אם זה היה הקטע הכי טוב השנה, לא הפסדתי כלום בכל הפעמים שהרשתי לעצמי לא לראות אלא רק לקרוא תקצירים.

- קרב השנה? באמת? זה היה אחלה קרב, אני לא אומר שלא, אבל "קרב השנה"? אוי גוועלד
לצפיה ב-'תוצאות מהירות '
תוצאות מהירות
22/12/2015 | 22:18
1
345
כן היו גם קרבות 
משפחת וואיט ניצחו את הדאדלי בויז, טומי דרימר וקיין.
קווין אוונס מנצח את דולף זיגלר
אלברטו דל ריו ניצח את ג'ק סוואגר
האוסוז ניצחו את ניו דיי (לא על התואר)
רוסב מנצח את נוויל
בקי לינץ' מנצחת את ברי בלה
דין אמברוז ניצח את שיימוס בקרב כלוב
לצפיה ב-'מחזיר אתכם לאמונה ונבואה שלי'
מחזיר אתכם לאמונה ונבואה שלי
23/12/2015 | 12:23
264
שאומרת שהווייאטס צריכים לנצח לפחות 2-3 קרבות עם הפנסיונרים מECW, רק כדי שיוכלו לחזור להפסיד בפיוד המשמעותי הבא שלהם.
לצפיה ב-'באמת'
באמת
23/12/2015 | 01:23
268
שהסלאמיז נהיה יותר ויותר מאולץ ומיותר מדיי שנה.
לצפיה ב-'לא הבנתי למה צריך תכנית פרסי נקניקים'
לא הבנתי למה צריך תכנית פרסי נקניקים
23/12/2015 | 16:11
290
בכנות, בחיים שלי לא עשיתי כ"כ הרבה FF לראו כמו היום. פשוט כלום ושום דבר, הביאו אותי למצב שקרב בין זיגלר ואוונס לא מעניין אותי. *חייב לציין לטובה את הטראש טוק האדיר של אוונס.

המחדל של הערב - ניו דיי הם לא טאג טים השנה.

אז לפי הספר של הWWE, להעניש מתאבק משמע להקפיץ מידקארדר למיין איבנט בקרב סטיפולציה נגד אלוף עולם לשעבר. MAKING SENSE.

והכי עצוב, חצי ממקבלי הפרס לא הגיעו..לקבל את הפרס.
לצפיה ב-'האוס שואו 45- ״יייאללה ביי(נתיים)״: פרק סיום העונה הראשונה!'
האוס שואו 45- ״יייאללה ביי(נתיים)״: פרק סיום העונה הראשונה!
21/12/2015 | 11:19
76
היי פורום תפוז,
כמו שאמרנו בתוכנית הקודמת. זה הפרק האחרון לעונה של ״האוס שואו״. אנחנו יוצאים לפגרה ונחזור בעתיד. עדיין לא יודעים מתי, אבל אם אתם רוצים עדכונים, אנחנו תמיד בדף הפייסבוק שלנו ונמשיך לעדכן אותו לאורך כל הפגרה. ובכלל יש לכם שם ראיונות שלנו מהIWL והרבה שטויות שאנחנו מעלים במהלך השבוע, אז בכלל כדאי.
ועכשיו לתוכנית:
מסכמים את האירוע השמיני של ליגת ההיאבקות הישראלית, ריינס לא יכול להפסיק לדבר על אשכים, צדק פואטי בפילדלפיה, ההבדלים בין השדרנים של התוכניות, באלור רומז על רצח. וכמובן מילות פרידה מרגשות לקראת היציאה לפגרה, ה״יאללה ביי״ הארוך ביותר בהיסטוריה, ויש לקובי חוב קטן שעידן לא שכח…. הפעם אסור לכם לפספס את הסוף.

אתם יכולים להאזין לנו גם דרך כל אחת מהדרכים הבאות:

:לאתר הבית של ״האוס שואו״

:להאזנה באייפון שלכם

:רוצים להקשיב לנו דרך הסמארטפון שלכם? לחצו על הלינק

לערוץ היוטיוב של ״האוס שואו״:

:לדף הפייסבוק של ״האוס שואו״

נתגעגע.

לצפיה ב-'עכשיו נראה לי זמן טוב להמר'
עכשיו נראה לי זמן טוב להמר
20/12/2015 | 12:43
25
387
מי ינצח בראמבל?
לצפיה ב-'נראה כמו עוד שנה'
נראה כמו עוד שנה
20/12/2015 | 15:21
4
340
של ריינס לצערי, שיילקח ממנו התואר עד הראמבל.
אם לא ריינס, אז אהמר על ברוק לסנר בקאמבק מגניב.

לא שאני חושב שלסנר צריך לנצח בראמבל, אבל אני פשוט לא רואה אופציה הגיונית אחרת ברוסטר הקיים, שתתאים למיינאיבנט של מניה.

או עוד אפשרות: ריינס מפסיד את האליפות, לסנר זוכה בראמבל, ריינס זוכה בצ'יימבר ויש קרב משולש על האליפות ברסלמניה, שבסופו ריינס מנצח לקול פיהוקי הקהל.

כל תוצאה חוץ מריינס או לסנר בראמבל - תפתיע אותי במיוחד.
לצפיה ב-'מה לגבי HHH?'
מה לגבי HHH?
20/12/2015 | 16:13
1
282
זאת דווקא נראית לי האופציה הכי צפויה
לצפיה ב-'נראה לי יותר הגיוני'
נראה לי יותר הגיוני
20/12/2015 | 18:42
233
שHHH ייקח לריינס את החגורה או אפילו "יזכה" בה בעצמו עד רסלמניה.
אבל כשחושבים על זה, בהחלט יש אפשרות שריינס שומר על התואר וHHH מקמבן לעצמו זכייה מלוכלכת בראמבל.
לצפיה ב-'רוצה וחושב'
רוצה וחושב
20/12/2015 | 22:10
1
184
רוצה: קווין אוונס/ דין אמברוס/ דניאל בריאן.
חושב: ברוק לסנר/ ג'ון סינה/ טריפל אייץ'.
לצפיה ב-'אופס על השירשור.'
אופס על השירשור.
20/12/2015 | 22:11
61
לצפיה ב-'זה קל'
זה קל
20/12/2015 | 18:26
8
304
his name is john cena!

יש למישהו ספק שינצלו את זה שבדיוק הראמבל יוצא על מתי שסינה חוזר מהחופשה שלו?
לצפיה ב-'אין סיכוי'
אין סיכוי
21/12/2015 | 08:35
7
227
אם ריינס אלוף, אין סיכוי שסינה יתמודד מולו
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
21/12/2015 | 08:55
6
199
1- אחד מהם יכול לעשות היל טרן (ואם יש להם טיפת שכל זה יהיה סינה)
2- ריינס יכול לאבד את האליפות עד רסלמניה
3- כבר היו קרבות פייס נגד פייס

אבל כמו שאומרים: נחיה ונראה
לצפיה ב-'אין סיכוי'
אין סיכוי
21/12/2015 | 12:22
5
192
לא משנה איך תסובב את זה, פייס נגד פייס, היל נגד פייס, פייס נגד היל, היל נגד היל
אין שום היגיון לעשות את הקרב הזה
לצפיה ב-'אז עכשיו אני בטוח במליון אחוז שזה יהיה הוא'
אז עכשיו אני בטוח במליון אחוז שזה יהיה הוא
21/12/2015 | 18:17
79
לצפיה ב-'למה? כי זה יהיה קרב גרוע?'
למה? כי זה יהיה קרב גרוע?
21/12/2015 | 23:43
3
121
כי זה לא הפריע לWWE מעולם. בטח לא בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'כי אין שום היגיון כלכלי'
כי אין שום היגיון כלכלי
22/12/2015 | 08:32
2
112
או מיתוגי במפגש כזה
לצפיה ב-'ושוב'
ושוב
23/12/2015 | 09:35
1
72
מתי זה הפריע ל WWE? במיוחד בשנים האחרונות?
לצפיה ב-'ועוד איך הפריע'
ועוד איך הפריע
23/12/2015 | 11:28
76
אני יכול להגיד לך בדיוק את השיקול והמחשבה מאחורי כל החלטה של ה WWE. עם רובן אני לא מסכים, אבל אני מבין את התפיסה שעומדת מאחוריהן.
אין שום סיבה בסט השיקולים של ה WWE לעשות קרב כזה בינהם כיום.

לצפיה ב-'הבחירה שלי'
הבחירה שלי
20/12/2015 | 18:58
220
רוסב או אמברוז
לצפיה ב-'הימור מופרך'
הימור מופרך
20/12/2015 | 23:43
228
אני רוצה להגיד רולינס חוזר בצורה מפתיעה ולוקח את הראמבל, אבל זה פשוט כל כך יהיה פייס טרן וזה לא משתלב בעליל עם להציב אותו מול רומן ריינס.

וואו. אין לי מושג.
לצפיה ב-'הכוכב שיביאו'
הכוכב שיביאו
21/12/2015 | 02:21
208
שבועיים לפני הראמבל
לצפיה ב-'נראה לי הכי צפוי'
נראה לי הכי צפוי
21/12/2015 | 08:37
1
271
זה HHH, וימשיכו עם הסטורליין של המקמהנס נגד ריינס עד רסלמניה.
הם לא יוותרו כל כך מהר על מה שסוף סוף עבד להם מול ריינס אחרי שנתיים של ניסיונות. הם ינסו לסחוט את זה עד הטיפה האחרונה.
לצפיה ב-'אני מאמין שאפילו HHH יודע שזה לא יעבוד'
אני מאמין שאפילו HHH יודע שזה לא יעבוד
21/12/2015 | 15:44
83
לצפיה ב-'ברוק לסנר'
ברוק לסנר
21/12/2015 | 11:14
1
111
לצפיה ב-'הבעיה בלסנר'
הבעיה בלסנר
21/12/2015 | 12:24
241
שהוא מתאים סטורליינית והכל
אבל זה שוב יחזיר להם את ריינס למצב שהוא זה שהקהל נגדו כי סביר שבמפגש מול לסנר כמו בשנה שעברה, הקהל יקח את הצד של לסנר.
אומנם זה ארגון שלא לומד מטעויות, אבל אולי בכל זאת יעדיפו לנסות להמנע מזה
לצפיה ב-'דניאל בראיין'
דניאל בראיין
22/12/2015 | 16:25
161
חוזר מפציעה מפתיע את כולם ,מדיח 8 סופרסטארים אחרים עולה לקרב על התואר מול ריינס........סתם זה בחיים לא יקרה :(
לצפיה ב-'סי אם פאנק'
סי אם פאנק
23/12/2015 | 21:16
1
181
סתתתתתתתתתתתתתתם!!!
סינה זה הימור ריאלי, בריאן עם יחזור, לסנר.

אני רוצה שיפתיעו אותי. פעם טענו שכל אחד יכול לנצח בראמבל. אני זוכר את הראמבל שדל ריו זכה, אבל רגע לפני סנטינו צץ משום מקום וכמעט הדיח את דל ריו. זה היה מעולה והקהל קנה את זה!

חשבתי על רעיון שבו הזוכה ייגן על הזכות שלו להתמודד מול האלוף נגד מישהו בפאסטליין, אבל זה יוריד מהערך והיוקרה של הזכיה בראמבל. לכן צריך לחשוב מי ייחשב איום רציני לתואר האליפות ומי יהיה אלוף.

אם ריינס יהיה אלוף, אז צריך היל שיזכה או מולטי פייס. סינהנגד ריינס בהעברת המקל לריינס יכול לעבוד. לסנר נגד ריינס בקרב חוזר של מניה שעברה זה יכול להיות נחמד אבל לא נראה לי שיתנו לזה לקרות. אז מי ההיל הכי טוב ברוסטר כרגע? קווין אוונס. כבר היה קטע בפאטל 4 ווי על הN1C שהשניים החליפו מבטים והקהל השתגע.
מצד שני, יש שמועות לקרב של אוונס נגד לסנר...

אם ריינס לא יהיה האלוף (כי האוטוריתי יקחו ממנו את התואר) אז יש מצב שריינס ייקח באק טו באק את הראמבל, הפעם עם תמיכת הקהל.

הכי הייתי רוצה אבל באמת - שיהיה זוכה מפתיע. ביג אי עם עזרת הניו דיי. או אולי קופי קינגסטון שייתן את ספוט הבריחה מהדחה הקבוע שלו והפעם שזה יגרום לו לנצח. אולי פין באלור בדביוט שלו או סמי זיין. רק שיפתיעו אותי!
לצפיה ב-'בייחוד כשעשו בדיוק את זה בשנה שעברה בפאסטליין..'
בייחוד כשעשו בדיוק את זה בשנה שעברה בפאסטליין..
24/12/2015 | 02:40
60
לצפיה ב-'בואנה'
בואנה
25/12/2015 | 04:52
135
עכשיו כשאני חושב על זה, לא עולה לי שום מתאבק שעוד לא זכה, מגיע לו ואשכרה יאפשרו לו לזכות. דניאל בריאן לא ריאלי, סינה ושאר המיינאיבנטרים כבר זכו.
אני מאתגר את צוות הבוקינג השחוק למוות למצוא משהו שיגרום לי לומר פשש, ולא פאק הנה הסטוריליין של סאמרסלאם 2013.
לצפיה ב-'תוצאות NXT טייקאובר: לונדון '
תוצאות NXT טייקאובר: לונדון
17/12/2015 | 05:25
6
266
אסקה ניצחה את אמה
אליפות זוגות: דוסון ו-ווילדר (א) ניצחו את אנזו וביג קאס
בארון קורבין ניצח את אפולו קרוז
אליפות הנשים: ביילי (א) ניצחה את ניה ג'קס
אליפות הNXT: פין באלור (א) ניצח את סמואה ג'ו
לצפיה ב-'בקצרה'
בקצרה
17/12/2015 | 15:19
228
אירוע מעולה, רסלינג נהדר, קהל אדיר. כיף לצפות, ממליץ
לצפיה ב-'שאלה לגבי הסיום |ספיולר|'
שאלה לגבי הסיום |ספיולר|
17/12/2015 | 17:36
223
בסוף הקרב של באלור וג'ו אפשר לראות שפין באלור מדבר בפינה עם אייג'נט. היות ובדרך כלל לא מדברים ככה בזירה אני תוהה, מישהו יודע אם הכל אצלו בסדר? נראה שהוא מתלונן שם שהוא נפצע או שהיה לו קשה לנשום או משהו כזה...
לצפיה ב-'דעות'
דעות
17/12/2015 | 19:01
2
253
בואו נתחיל מהסביבה: האולם נראה נהדר והיה כיף לראות 10 אלף איש באים לראות את NXT

אסקה ואמה היה קרב נהדר והפעם בניגוד לקרבות הקודמים שלה נתנו לאסקה להראות שהיא יודעת גם למכור ולמכור טוב היא גרמה להתקפות של אמה להיראות ממש טוב וכמובן היא תמיד נראת נהדר כשהיא תוקפת.

אנזו וביג קאס זה פצצות של כריזמה והם אובר ברמה פשוט מפחידה.. דאש ודוסון מזכירים לי בזירה את ארן ואולי אנדרסון והאמת בזמן האחרון אני שם לב שגם במראה הם מזכירים אתם ובכלל הם טאג טים אולד סקול היה פשוט כיף לראות איך ההבדל בסגנונות של הצוותים משתלב יחד לקרב נהדר.
שתי דברים ששמתי לב במהלך הקרב: הראשון הוא שאנזו מוכר פגיעה (אימפקט) בצורה נהדרת (דוגמאת הקלוזליין שהוא קיבל כשניסו להכניע את קאס) והדבר השני הוא המיקום והאלתור של דאש ודוסון שדואגים להיות נהדרים ובמקום הנכון בזמן הנכון (כמו כשהם היו צריכים להחליף כשהאדם הלא נכון ביצע את ההצמדה)

טוב אפולו קרוז הוא אול ארואונדר נהדר שכנראה יהיה הפנים של NXT כשבאלור יעלה לרוסטר הראשי אבל שוב אני אומר את זה הוא צריך פינישר נורמאלי ולא המונסולט הזה שלו בארון קורבין הראה שיש משהו שם וזה לא סתם שהוא מקבל מקום באירועים האלה ובסופו של יום הופתעתי לטובה כי חשבתי שהוא יגרור את הקרב הזה להיות פחות טוב אבל היי קיבלנו אחלה של קרב

או קיי אז כאן הגיע הקרב על אליפות הנשים ויש לי שלו תובנות ממה שראינו בזירה: הראשונה היא שביילי היא כנראה אחת מהמתאבקות היותר מגוונות שראיתי במיוחד עם היכולת שלה לשלב הכנעות כמו הגיליוטינה והמשולש מהגב, תובנה שנייה ניה ג'אקס לא הייתה צריכה להיות בקרב הזה בכלל היא לא מוכנה לזה.. היא פשוט נראתה רובוטית לגמרי בתנועות שלה (וכן אני יודע שיש לה בערך אותה כמות מהלכים כמו של סינה) התובנה השלישית היא שביילי כנראה יכולה לקחת גם מטאטא לקרב טוב היא פשוט כל כך טובה בזירה.
ומשהוא נוסף בזמן האחרון אני שם לב שכשאני שומע את המוזיקה של ביילי אני פשוט מחייך בלי קשר למה שהולך לקרות.
הסיום של הקרב היה נהדר ואהבתי את הנחישות של ביילי עם השלוש ניסיונות של הגיליוטינה שבסוף היא הצליחה לנצח (אגב האחרונה נעשתה לפי הספר כמו שמלמדים בג'ו ג'יטסו)

קרב הערב ללא ספק היה באלור מול ג'ו שבוא ואמרו:או קיי היה אחלה עד עכשיו אבל אנחנו ניקח את זה לרמה הבאה. סטריקינג אכזרי מצידו של ג'ו והתעופפות נהדרת של באלור ובסך הכל פשוט תענוג לצפייה.

המספר הנוסף: 10 אלף האוהדים שבאו ועודדו והפכו את זה מאירוע מצוין לתענוג אחד גדול שנתן לכל קרב את האווירה של קרב גדול וחשוב

המספר הנוסף 2: העובדה שהיו באירוע רק 5 קרבות שכולם היו ידועים מראש נתנה את ההרגשה של חשיבות לכל קרב ובכלל זה נתן לכל קרב את הזמן שהיה צריך כדי לספר את הסיפור שלו

ציון סופי: עזבו מציונים אני הולך לראות את זה שוב ולהינות
לצפיה ב-''
17/12/2015 | 19:27
175
וואו, הם לגמרי האנדרסנים, אין לי מושג איך זה שלא חשבתי על זה עד עכשיו.
לצפיה ב-'יותר גרסת הפור הורסמן של ארן וטולי'
יותר גרסת הפור הורסמן של ארן וטולי
18/12/2015 | 00:30
192
הז'קטים הם רפרנס די ברור לזה.
לצפיה ב-'דעות '
דעות
18/12/2015 | 00:49
264
אמה-אסקה: קרב פתיחה חביב, אבל אני מתחיל ממש לסלוד מאמה. אם חיבבתי אותה בזמנו כשהתחרות היחידה הייתה פייג', אני מתחיל להבין כמה היא שנות אור מאחורי שאר הנשים שיצאו מNXT. לא, היא לא איווה מארי- אבל היא כ"כ לא ברמה של הפור הורסווימן או אסקה.

אחלה של קרב זוגות. ממש שמח שהם לא שמו את האליפות על קאס ואנזו שלא צריכים אותן בשום צורה ויכולים ללכת לרוסטר הראשי כבר אתמול. אנזו ציין באחד הפרומואים לקרב (שבוע שעבר אאל"ט) שהם עושים את זה יותר זמן מכל טאג טים אחר בNXT, והוא צודק- הם מיצו את עצמם שם, הם מתאימים למוצר הראשי וכנראה שהם ישתלבו לא רע. דאש ודוסון לעומת זאת רק הולכים ומשתפרים מקרב לקרב ובהחלט נותנים לJJ וגייבל תחרות טובה על תואר הטאג המוצלח בNXT כרגע.

זה כנראה היה הקרב הכי טוב של קורבין שראיתי (דילגתי על הקרב שלו עם ג'ו). הוא לא עשה משהו יוצא דופן וזה לא התעלה לאיזשהם גבהים רציניים, אבל זה היה סביר+ (פחות בגללו ופי 100 יותר בגלל קרוז) ובשונה משאר הקרבות שלו ניתן לצפייה- תואר שאני יכול להעניק רק לקרב שלו עם נוויל עד עכשיו. קרוז, כמו שציינתי, הוא פאקינג מדהים ואני נהנה מכל שנייה שלו בזירה. יש לו כל מרכיב אפשרי בעולם כדי להיות אלוף רציני בחברה. קשה לי לראות איך בסופו של דבר הם לא ישימו עליו את התואר וישתמשו בתירוץ שישכנע שלא מדובר בקטע של צבע.

אחח ביילי. נכון לעכשיו, אם צריך לדרג את הפור הורסווימן לפי מה שהן עושות- ביילי בפער עצום על כולן. נכון, יש לה יתרון לא הוגן בגלל הפלטפורמה- אבל היא לחלוטין כובשת אותי יותר בכל רגע ונתנה שואו פשוט פנטסטי בקרב הזה עם מכירה יוצאת מהכלל. הסיום היה נהדר ומקורי וכ"כ כיף לראות את שבירת התבניות שיש בבוקינג של מחלקת הנשים של NXT. זה גורם לך לחזור להאמין שהקרב יכול להיגמר בכל רגע ושומר את המתח גבוה- מה שלא קורה בWWE בשום יום חוץ מברסלמניה.

אחלה של מיין אבנט, למרות שבאלור לא בדיוק היה בשיא שלו. לא הצלחתי לברר אם הייתה לו פציעה לגיטימית באיזשהו שלב, אבל במידה וכן אני מנחש שזה בסואיסייד דייב שג'ו לא תפס אותו בו. ג'ו היה ג'ו, כרגיל, וזה פשוט כיף לראות אותו עובד. יהיה נחמד לראות קצת יותר סטרונג סטייל בNXT בעתיד.

סה"כ סבבה של אירוע.
לצפיה ב-'יאללה טייקאובר לונדון!!! מי לדעתכם ינצח?'
יאללה טייקאובר לונדון!!! מי לדעתכם ינצח?
16/12/2015 | 19:31
2
111
סוף סוף טייקאובר בשעה שאפשר לראות!
רק שנראה לי שעם הממוצע 3 שעות שינה בלילה (תינוק בן פחות מחודש זה לא פשוט), אני ארדם די מהר.

יש גם האח הגדול שמתחיל היום, אבל לא נראה לי שהשנה אני אראה.

הקארד
בארון קורבין נגד אפולו קרוז
אמה נגד אסקה
אליפות הזוגות: דאש ודוסון (א) נגד אנזו וביג קאס
אליפות הנשים: ביילי (א) נגד ניה ג'קס
אליפות הNXT: פין באלור (א) נגד סמואה ג'ו
לצפיה ב-'המנצחים לדעתי אפשרי מהפרק האחרון של NXT'
המנצחים לדעתי אפשרי מהפרק האחרון של NXT
16/12/2015 | 19:47
1
156
קורבין נגד אפולו זה קרב מאוד מעניין. שניהם צריכים את הנצחון הזה. בארון כבר די מוכן לרוסטר הראשי ועשה שיפור גדול בחצי שנה האחרונה. הוא הוכיח שהוא יכול להתמודד גם עם קרבות ארוכים מאשר סתם סקוואש ומול יריבים טובים (ריינו, ג'ו). קרוז הוא פשוט כל מה שצריך בשביל להיות אלוף והפנים של החברה. יש לו את הכל בזירה והוא שיפר את יכולות המיק שלו. הוא עדיין לא הוצמד בקריירת הNXT שלו לכן קשה לקבוע, אבל יאללה.
הימור שלי: בארון קורבין, בספירת חוץ. לא יהיה פה נצחון נקי.

אוי אמה, כמה חבל. החזרה שלה לNXT וההיל טרן שלה היו מושלמים. בדיוק מה שהקריירה שלה הייתה צריכה. הציוות שלה עם דיינה ברוק מבריק. יש לו יכולות זירה גבוהות, למרות שהם לא באו לידי ביטוי ברוסטר הראשי בזמנו. אסקה זה סיפור אחר לגמרי. היא אולי המתאבקת הכי מוכשרת היום בNXT ויש לה כריזמה רצחנית. אני מצפה מזה להיות קרב הנשים הטוב של הערב ואולי קרב הערב במפתיע, כשבסופו של דבר...
הימור שלי: אסקה נשארת בלתי מנוצחת והורגת (לצערי) את אמה.

אנזו וקאס הם פשוט אובר בטירוף ולא צריכים שום תואר בשביל זה. הייתי בטוח שהם יקבלו את התואר בברוקלין, מול הקהל ה"ביתי" שלהם - אבל הם אפילו לא היו חלק מקרב האליפות. דאש ודוסון הם פשוט טאג אולד סקול שנורא כיף לראות. הפרומו של אנזו וקאס בפרק האחרון היה בעיניי מעולה והראה צד רציני שהיה ממש חסר. אני מזמן מעריץ מושבע של אנזו וניחשתי פעם שעד סוף 2015 הם יחזיקו בתואר הזוגות, אז אני נשאר עם הניחוש שלי למרות שדאש ודוסון רק התחילו לתפוס תאוצה.
הימור שלי: אנזו וקאס, בקרב הפותח של הערב. קאס מנשק את כרמלה אחרי הקרב כאות לשמחה (הם זוג במציאות).

איייייייייייייייייי.... ווי וואנט סום ביילי! מודה, בזמנו הכי פחות התחברתי לביילי מארבעת ההורסוומן. אבל עם הזמן פשוט התחלתי ממש לחבב אותה וברייקינג גראונד הפכו אותי למעריץ. יש לה את כל הפוטנציאל בעולם להיות ג'ון סינה הנשית. ניה ג'קס עדיין ירוקה מדי בשביל להיות אלופה ולא משנה אם היא קרובת משפחה של הרוק או לא. צופה התערבות של איווה מארי ושביילי תעשה ניסים ונפלאות ותגרור את ניה לקרב טוב. בסופו של דבר, זה עדיין לא הזמן שביילי תפסיד את התואר. היא תפסיד אותה למתאבקת הבלתי מנוצחת היחידה שתשאר אחרי הערב - אסקה, בבוא הזמן.
הימור שלי: ביילי נשארת אלופה וחוגגת עם הקהל בלונדון.

מיין איבנט מאוד מסקרן. באלור אמר בכמה רעיונות שמבחינתו לעבור לרוסטר הראשי זה ירידה ולא קידום. לפי הבוקינג הרגיל של הWWE, ההיל יוצא אובר לפני האירוע הגדול (ג'ו חנק ועילף את באלור שבועיים ברצף בסיום התכנית) ואז הפייס זוכה בנקמה ובגאולה שלו ומנצח. רק מה? NXT זה לא הבוקינג הרגיל של הWWE.
מצד שני - לא רואה סיבה להוריד את התואר מבאלור כרגע. הוא צריך להכנס לפיוד מול הידאו איטאמי כשהוא יבריא ורק אז להפסיד את התואר. אבל אם ג'ו יפסיד כאן, מה צופן לו העתיד? לא נראה לי שהוא יגיע לרוסטר הראשי מתישהו בקרוב ובNXT אין לו יותר מדי מה לעשות חוץ מלעזור לצעירים. תמיד אפשר לעשות איזה פסילה כפולה או לתת לג'ו את התואר עד האירוע הבא אבל לדעתי זה לא יקרה.
הימור שלי: באלור (בצבע גוף מלא, אחרי שהוא משחרר את הדימון) מנצח את ג'ו אחרי בלאדי סאנדיי וקופ דה גרא בפעם השנייה, מוציא דגל אירלנד וחוגג איתו ועם כל הקהל. הוא מציע לג'ו לחיצת יד, ג'ו לוחץ לו את היד ואז שם אותו בקוקינה קלאץ' וגורם לו שבוע שלישי ברציפות לסיים תכנית כשהוא מעולף ומזיל ריר.
לצפיה ב-'לגבי הסוף'
לגבי הסוף
16/12/2015 | 20:15
127
פין באלור מוציא דגל אירלנד בלונדון ומצפה לתגובות חיוביות מהקהל זה די תלוש. אנחנו אמנם לא ב71 וזה לא בלפסט, אבל עדיין יש משקעים בנושא הזה. היה יכול לעבור אם הוא הטייקאובר היה בגלאזגו נניח (וזה לא קרה בהאוס שואו שלהם שם, למשל).
לצפיה ב-'שרשור RAW '
שרשור RAW
15/12/2015 | 10:10
17
328
טוב כאן אין ספוילר
לצפיה ב-'תוצאות מהירות '
תוצאות מהירות
15/12/2015 | 10:19
411
1. דולף זיגלר ניצא את דין אמברוז בפסילה לאחר התערבות קוין אוונס שתקף את אמברוז
2. אר טרות נגד בו דאלס - לא הסתיים, וינס מקמהן קטע את הקרב באמצע לסגמנט עם רומן ריינס.
3. רוסב ואלברטו דל ריו ניצחו רייבאק וג'ק סוואגר.
4. נוויל ניצח את טיילר בריז
5. קרב אקסטרים: משפחת וויט (כל הרביעיה) ניצחו את הדאדליז,ריינו וטומי דרימר.
6. שרלוט ובקי לינץ' ניצחו את ברי בלה ואלישה פוקס
7. רומן ריינס ניצח את שיימוס וזכה באליפות!

לצפיה ב-'חייב לפרוק '
חייב לפרוק
15/12/2015 | 12:22
2
479
ריינס הוא בעצם הCORP CHAMP האולטימטיבי, שהדרך היחידה לגרום לאוהדים לקבל אותו היא סטוריליין שלו נלחם בהנהלה.
2 בעיות שלי עם העניין:
- עצם העובדה שדוחפים לנו אותו למיין איבנט במשך יותר משנה. זה אף פעם לא יגרום לי לאהוב מישהו, במיוחד אם הוא בינוני ביכולתיו.
לעזאזל, במיין איבנט של TLC היו צ'אנטים של סינה, בריאן, וNXT, זה לא רמז מספיק עבה?
- העתקה מוחלטת של סטרוליין האנדרדוג של בריאן לפני שנתיים. רק שעם בריאן, באמת ידעת שההנהלה לא רוצה אותו במיין איבנט, ידעת שכשהם אומרים לו שהוא B+ PLAYER, הם באמת מתכוונים לזה, ידעת שכל הבניה הזאת יכולה להגמר בזה שהאנטר יוצא עליו אובר ברסלמניה, וידעת שהוא באמת האנדרדוג בסיפור הזה.
איך אני אמור לעודד את ריינס? הבן אדם נראה כמו GI JOE/פוסטר מהלך, אני יודע שבסופו של דבר הוא יזכה בתואר "כנגד כל הסיכויים", ויודע שההנהלה בחרה בו מהרגע הראשון.

חייב להודות שהזכייה הפתיעה אותי, ועם כל אפקט ההפתעה יצאתי מאוכזב כמו שלא הייתי מאוכזב הרבה זמן מהחברה הזאת. מקווה שבאירועים גדולים יעיפו אותו מהאולם בבוזים צורמים.

ועוד מחשבה שלא עוזבת אותי - רק לי זה מרגיש כאילו הWWE דוחים את החזרה של בריאן כדי שלא תפגע במסע של ריינס לכיבוש לבבות האימהות וילדיהן בקהל?

לצפיה ב-'לגבי השאלה שלך בסוף'
לגבי השאלה שלך בסוף
15/12/2015 | 15:03
1
327
בריאן כנראה לא יחזור לפעילות בWWE כי הם מפחדים לתת לו להיכנס לזירה בגלל הבעיות צוואר וזעזועי המוח שהיו לו, למרות שרופא חיצוני הכשיר אותו לחזרה לפעילות הרופא שלהם לא מוכן לתת לו את האישור והם ככול הנראה לא רוצים תביעת ענק במקרה והוא יפגע בזמן שהוא מתאבק תחת השם שלהם.

אולי הוא ישוחרר או שהם יהפכו אותו למשהו ברשת (כמו שהוא עשה עם טאף אינאף) או שהוא יעביר את המשפחה שלו לאורלנדו ויהפוך למאמן בפריפורמנס סנטר (העדפה שלי) יש הרבה אפשרויות אבל חזרה שלו לזירה בWWE היא כרגע לא עם סיכוי גבוה
לצפיה ב-'אולי האהבה שלי לתאוריות קונספירציה '
אולי האהבה שלי לתאוריות קונספירציה
15/12/2015 | 15:26
292
מדברת עכשיו, אבל זה מרגיש לי כאילו זה מה שהם רוצים שנחשוב, כשבתכלס מה שאכפת להם זה שבריאן והקהל לא יהרסו להם את כל תכניות המיין איבנט ואת הפוש המגה-סופר-גרנדיוזי של ריינס, שוב.
לצפיה ב-'כותדעהרת (דעה בכותרת)'
כותדעהרת (דעה בכותרת)
15/12/2015 | 14:59
317
לא ברור לי מדוע לא נתנו לריינס לזכות ביום ראשון ב-TLC. חיכו למחרת אחרי שהוא יצא אובר על כולם ב-TLC וסופרמן בצורה שאני לא זוכר אפילו את סינה ואז נתנו לו את התואר כשהוא עוד פעם מכסח את כל ה-LON. איפה זה שם את רוסב שנבנה כמפלץ? מדוע לקבור את דל ריו שהיה אלוף?
אחרי שריינס גבר על רוסב, דל ריו ושיימוס יום אחר יום, זה דופק את כל הרוסטר. לריינס אין את ההילה של לסנר שהיה אלוף UFC, אלא הוא סתם מתאבק עם שלושה/ארבעה מהלכים שגובר על כולם, אבל להבדיל מסינה, אין לו כישורי מיקרופון מספיקים.
אז נכון שהבוקינג הפתיע ולקבוע קרב בראו בו האליפות הראשית עוברת למחרת PPV זה נדיר, ונכון שהקהל מקבל את ריינס יותר טוב מאשר בראמבל האחרון בו הוא נדחף קדימה ללא בנייה, אבל מה עכשיו? איזה היל יכול על ריינס אחרי שזה גבר על שלושה טופ הילים לבד?

דרך אגב, ברגע שאמרו שאם ריינס מפסיד, הוא מפוטר, אז היה ברור שהוא יזכה. איך? כי ללא סינה, ללא דניאל בריאן, ללא אורטון וללא סת' רולינס, אין מי שיכול להחזיק את המיין איבנט לאורך זמן. לא היה עדיף שההנהלה היתה דוחה את הזכייה ל-PPV הבא?

לי זה נראה כמו מהלך פחדני בגלל הרייטינג היורד. אז הפכו את ריינס לא לדניאל בריאן, אלא דווקא לסטיב אוסטין שלא דופק חשבון להנהלה ונלחם בכולם וגם יכול להם. כן, אנחנו כ-20 שנה אחורה.
לצפיה ב-'חייב להגיד שאני מופתע (לרעה) '
חייב להגיד שאני מופתע (לרעה)
15/12/2015 | 17:45
296
אז...נתתם לשיימוס לפדות את המזוודה ולזכות באליפות ...לשבועיים?????? מה זה צריך להיות? , ברור שהבחור משעמם כדמות ובכלל לא נבנה כאיום (מזגזג בין היל לג'ובר) אבל אלוף לשבועיים? אם הייתי שיימוס הייתי נעלב. וזה גם לא שהם ניסו לבנות אותו ..פשוט נתנו לו את המזוודה משום מקום וזה אומר שהוא 90% יהיה אלוף אז למה לא לפחות לנסות לבנות אותו כמו היל לגיטימי.
בזבוז של מזוודה בזבוז של ppv בזבוז של זמן.
לצפיה ב-'עושה רושם'
עושה רושם
15/12/2015 | 19:04
1
340
שה WWE בפאניקה.

לפחות זה מבטיח לנו שריינס לא יזכה בראמבל, וזה כבר משהו חיובי.

מצד שני, כשאני מנסה לחשוב מול מי ריינס יכול להתמודד ברסלמניה בקרב שהוא מספיק "רסלמני" היחיד שאני חושב עליו זה טריפל אייץ', וזה כבר לא חיובי.

בכלל, ריינס הוא אחד המתאבקים שה WWE הצליחו באמצעות הבוקינג שלהם לדפוק להם את הקריירה בצורה הכי נוראית שיש.
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
18/12/2015 | 21:02
88
שבונים על ריינס-HHH לרסלמניה בכל מקרה.

ולגבי השורה השנייה שלך, אני לגמרי יכול לדמיין את ריינס מפסיד את האליפות עוד שבוע באיזה קרב דפיקה בראו, במשך השבועות הבאים עומד במבחנים כמעט בלתי אפשריים כדי לזכות במקום בראמבל, מצליח, נכנס לראמבל כמס' 1, מנצח "כנגד כל הסיכויים", מנצח בסוף גם ברסלמניה, ומקבל את הפייאוף שכולם (וינס וטריפל אייץ') חיכו לו.

ביליב דאט.
לצפיה ב-'דעה לגבי המיין איבנט '
דעה לגבי המיין איבנט
15/12/2015 | 21:05
364
כל הכבוד.
הקהל שלפני פחות משנה הוציא את ריינס בשריקות בוז צורמות מהאולם, נותן לו פופים מטורפים עם הזכייה שלו בתואר.
לא בטוח שזה באותו אולם (אין לי כוח לבדוק), אבל זה באותה העיר - פילדלפיה.

אז אם האוהדים של פילי נותנים פופים לריינס על הזכייה בתואר - זה אומר משהו.

שמח בשבילו. ושמחתי לראות את וינס שוב. ושיימוס שיחק את תפקידו בצורה טובה.
לצפיה ב-'דעה לא פופולרית'
דעה לא פופולרית
15/12/2015 | 23:54
2
366
היה אחלה רו!
לא מבין על מה יש להלין. שיימוס היה אלוף גרוע, זכייתו נוצרה בחטא וטוב שהחגורה ירדה ממנו.
למה ברו ולא ב-TLC? למה לא? למה אסור שאליפות העולם תחליף ידיים בתכנית שבועית? ברור שיש לזה נסיבות כמו צניחת רייטינג וניסיון להחזיר את הצופים לתכניות השבועיות, אבל מה רע "ברגע סלאמי" כמו שמייקל קול קרא לזה בתכנית השבועית של החברה?

וכן, כולם פה שונאים את ריינס. גם אני לא מחסידי הבחור. כן, אולי היה צריך להפנות אותו נגד ההנהלה כדי שהוא יזכה לפופים... אבל זה עבד. התגובה בסיום TLC ובמהלך רו לריינס הייתה מחרישת אוזניים. הוא היה נראה כמו מיליון דולר, גם אם הסיפור שנוצר ברו סביב זכייתו היה תמוה מעט.

כל מי שאומר שהם עשו את זה "שקוף" שהוא זוכה ברגע שקלף הפיטורים נשלף... מה? באמת? לא ראינו כבר כמה וכמה מקרים של מתאבקים מפוטרים ואז חוזרים, אפילו לפעמים ביום למחרת? זה באמת מה שהסגיר לכם את זה?

נמשיך עם ההתנגדות לטענות - הוא לא השפיל את רוסב ודל ריו. אגב, כל מי שטען שבונים את רוסב כמפלצת... איפה אתם הייתם בשנה האחרונה?
הוא סה"כ הצליח לגבור עליהם עם סופרמן פאנץ' ואז לנצח את הקרב. זה לא שהוא כיסח אותם במשך דקות ארוכות שוב ושוב. אירוע חד פעמי. בוא נגיד שכשקווין אואנס זרק את זיגלר הצידה כדי להתמודד עם אמברוז וזיגלר נעלם במשך 4-5 דקות, אף אחד לא אמר שום דבר...

בסה"כ, אני חושב ש-WWE עשו רגע טלוויזיוני מעניין, שיש לי עניין מסוים לראות איך יתפתח. האמת, יש לי הרבה יותר עניין בו מאשר "מי היה מתמודד על האליפות נגד שיימוס אחרי רומן ריינס".

אגב, לא שיש לי ספק שריינס יתמודד בסופו של דבר עם טריפל אייץ', אבל נראה לי ששוכחים עוד מישהו אחד שעומד בדרך והאוטורותי יכולים להשתמש בו כדי לנקום בריינס. הם גם עשו את זה בעבר עם ג'ון סינה...... ברווווווווווקקקקקקקקק לסנר

הקיצר - באופן חד פעמי ונדיר, אני דווקא הייתי מרוצה מהתכנית האחרונה ומההתפתחויות ואין לי שום בעיה עם הזכייה של ריינס באליפות.... ואוו, מרגיש מוזר לכתוב את זה...
לצפיה ב-' מסכים לחלוטין עם כל מילה'
מסכים לחלוטין עם כל מילה
16/12/2015 | 12:42
85
לצפיה ב-'אין לי בעיה עם ריינס בכלל'
אין לי בעיה עם ריינס בכלל
17/12/2015 | 08:19
147
אין לי שום בעיה עם ריינס , להיפך אחרי שכמעט הרסו לו את הקריירה אני מאוד שמח שהקהל בעדו , בסה"כ בחור מוכשר שיהיה לו בהצלחה.
הבעייה העיקרית שלי היא עם שיימוס , כבר נתתם לו את המזוודה כבר עשיתם אותו אלוף לפחות תנסו לבנות אותו כהיל לגיטימי (לפניי הזכייה) לדעתי אין טעם לתת למתאבק את המזוודה לשבועיים (דומה למקרה סנדאו-סינה שהיה חסר טעם לחלוטין)
לצפיה ב-'רייטינג '
רייטינג
16/12/2015 | 00:27
318
3.885. הכי גבוה מאז אוגוסט.

למה?
לצפיה ב-'שאלת תם'
שאלת תם
16/12/2015 | 09:05
2
304
יש כאן מישהו שהעדיף המשך כהונת אליפות של שיימוס על פני אליפות של ריינס?
לצפיה ב-'אני'
אני
17/12/2015 | 00:54
72
לצפיה ב-'לטווח הרחוק'
לטווח הרחוק
18/12/2015 | 21:07
160
אני מעדיף כבר זכייה של ריינס, רק כדי שהWWE יבינו סוף סוף שהוא לא מתאים לתפקיד, ירדו ממנו סופית ויפסיקו לדחוף אותו בכוח.
לצפיה ב-'דעה '
דעה
16/12/2015 | 13:13
371
אני ממשיך עם התאוריה לפיה הכותבים של הWWE עשו היל טרן בשלב מסויים.

"שיט סת' רולינס פצוע ולא יכול להיות אלוף, מה נעשה?"
"אממם, ניתן את האליפות לרומן ריינס כמו שרצינו מההתחלה, לא?"
"כן, אבל הקהל לא אוהב אותו ולא מוכן לעודד אותו וחושב שלתת לו להיות אלוף זו אפשרות גרועה"
"אין שום בעיה, תנו קודם את האליפות למישהו עוד יותר שנוא וגרוע, וככה כשרומן ריינס ינצח אותו, יאהבו אותו!"
"אתה גאון וינס!"

אני אוהב את שיימוס, באמת. אני חושב שה WWE מבזבזים איתו מתאבק מעולה ודמות גאונית, אבל אין שום ספק בכלל שלא מתאים לו להיות אלוף והכותבים ידעו את זה מהרגע הראשון. הם נתנו לו את האליפות כדי שאנחנו נסכים לקבל את רומן ריינס כי הוא אולי אפשרות גרועה אבל "לפחות הוא לא שיימוס"

פעם אחרונה שאני זוכר שעשו תרגיל כזה קראו לו סיד
לצפיה ב-'TLC 2015 - תוצאות מהירות'
TLC 2015 - תוצאות מהירות
14/12/2015 | 06:24
10
372
פרה-שואו: סשה באנקס ניצחה את בקי לינץ'

קרב סולם על אליפות הזוגות: ניו דיי (א) ניצחו את האוסוז והלוצ'ה דראגונס ושמרו על התואר
רוסב ניצח את רייבאק
קרב כסאות על אליפות US: אלברטו דל ריו (א) ניצח את ג'ק סוואגר
משפחת ווייאט (בריי, הארפר, סטראומן ורואן) ניצחה את טים ECW (דאדליז, דרימר וריינו) בקרב הדחות שולחנות. רק רואן הודח מהצד של הווייאט.
אליפות IC: דין אמברוז ניצח את קווין אוונס (א) וזכה בתואר
אליפות דיוות: שארלוט (א) ניצחה את פייג' ושמרה על התואר
קרב TLC על אליפות העולם: שיימוס (א) ניצח את רומן ריינס ושמר על התואר
לצפיה ב-' מעלי'
מעלי
14/12/2015 | 07:04
315
ניקוד מלא בהימורים שלי
לצפיה ב-'אפשר בבקשה לקבל רק זמנים, ללא תוצאות? '
אפשר בבקשה לקבל רק זמנים, ללא תוצאות?
14/12/2015 | 10:54
2
91
לצפיה ב-'זמנים בלי תוצאות '
זמנים בלי תוצאות
14/12/2015 | 22:48
1
144
קרב סולם על אליפות הזוגות - 17:53 דקות
רוסב נגד רייבאק - 8:01 דקות
קרב אליפות ארה"ב - 11:15 דקות
משפחת ווייאט נגד טים ECW בקרב הדחות שולחנות - 12:30 דקות
קרב אליפות ביניבשתית - 9:45 דקות
קרב אליפות דיוות - 10:34 דקות
קרב TLC על אליפות העולם - 23:59 דקות
לצפיה ב-'תודה רבה !!'
תודה רבה !!
14/12/2015 | 23:57
36
לצפיה ב-'דעות מקריאה/צפייה בתקצירים'
דעות מקריאה/צפייה בתקצירים
14/12/2015 | 23:08
1
300
קודם כל, חייב לציין את העמוד PG kills WWE בפייסבוק, ששמו תקציר של 6 דקות מהאירוע.
התקציר חובבני למדי וערוך בצורה מרושלת, אבל מתמצת את כל הספוטים הטובים של הערב.

כמו כן, הטוויטר של סניור לאריאטו מעולה ומכיל גיפים וקטעי וידאו קצרצרים של המיטב מהערב.

שמח שהניו דיי ניצחו. הספוט של קאליסטו ייכנס לתחרות ספוט השנה וכנראה גם יזכה בתחרות הזאת. וודס זורק את הטרומבון היה זהב. בכלל, כל הספוטים שראיתי היו מעולים והביקורות על הקרב היו טובות וקראו לו קרב הערב. בהחלט מצפה לראות אותו.

רוסב-רייבאק לא מעניין. נקסט.

היה ברור שדל ריו ינצח. ספוט הסיום היה יפה ומקורי, הדאבל סטומפ מהחבל לתוך ערימת כסאות. דל ריו הרשים אותי מאוד בתור אל פטרון בעונה הראשונה של לוצ'ה אנדרגראונד אבל מאז החזרה שלו הוא חזר להיות דל ריו המשעמם של הWWE. איפה זה ואיפה הבחור מלוצ'ה אנדרגראונד.

מוזר לי שרק רואן הודח. היו צריכים ללכת על השמדה של חברי ECW ושמשפחת ווייאט ינצחו 4-0. לא ציפיתי לתוצאה אחרת

ההפתעה של הערב הגיעה עם הנצחון של אמברוז. הייתי בטוח שיתנו לאוונס להחזיק בתואר עוד קצת, אולי אפילו עד רסלמניה ופיוד עם סמי זיין - אבל לא. שמח מאוד שאמברוז זכה, מגיע לו ריצה עם התואר. מחכה לקרב החוזר ביניהם וגם לראות את הקרב הזה.

שארלוט ניצחה ברמאות, אז פייג' בטח תקבל קרב חוזר. לפחות הם החליטו ששארלוט צריכה להיות הילית לחלוטין. מצד שני, זה בעיה שגם פייג' היא הילית. אם ניקח בחשבון שרק בקי לינץ' ונטליה הן הפייסיות היחידות ברוסטר - כנראה שהפיוד הבא יהיה שארלוט-לינץ'. או שיעשו פייס טרן לניקי בלה ויכניסו אותה מחדש לתמונת האליפות.

בקשר למיין איבנט - הבנתי שהקהל התחיל צ'אנטים של לטס גו סינה/סינה סאקס. זה אומר משהו על התוצר של הWWE, לא כך? אחרי זה היו צ'אנטים של NXT ושל דניאל בריאן ומה לא. קראתי וראיתי בקצרה שהיו ספוטים ממש טובים בקרב ושניהם נתנו הכל כדי להפוך את זה לקרב טוב ונוקשה. שיימוס מנצח בעזרת ליגת המדינות שלו (אבל בלי בארט. שזה מוזר, כי בארט היחיד שלא התאבק באירוע ועדיין הוא לא בא לעזור). מצד שני, האוסוז ואמברוז לא באו לעזור לריינס, אז אולי בארט כלא אותם מאחורי הקלעים ושמר עליהם.

ובסוף קיבלנו את רומן ריינס שרצינו - באד אס שלא שם פס על כלום. הוא פירק את ההילים ואז באו טריפס וסטף כדי להרגיע אותו. ומה רומן עשה בתגובה? פירק לחלוטין את טריפל אייץ' (שמכר מכת כיסא לגב כאילו חישמלו אותו למוות, אבל בצורה טובה) והספיר המטורף בסוף רק הוסיף לאקשן. אז הקהל סוף סוף עודד את ריינס ויש מצב שנראה ריינס נגד טריפל אייץ' ברסלמניה. למה לא?

סה"כ יש פה 3 קרבות שממש בא לי לראות (זוגות, ביניבשתי, עולם) וגם קרב דיוות שמסקרן אותי. על השאר אני אדלג ואסתפק בתקצירים שראיתי.

יאללה - יום רביעי טייקאובר לונדון. זה כבר יהיה סיפור אחר לגמרי!
לצפיה ב-'כמובן שזה ספוילר, שכחתי לסמן '
כמובן שזה ספוילר, שכחתי לסמן
14/12/2015 | 23:08
134
לצפיה ב-'לפני שימחקו '
לפני שימחקו
14/12/2015 | 23:40
1
303
לצפיה ב-'מחקו '
מחקו
15/12/2015 | 09:50
56
לצפיה ב-'דעות TLC - וחשיפה - אני הוא...'
דעות TLC - וחשיפה - אני הוא...
16/12/2015 | 01:20
274
YELLOWACE

כן
דעות TLC
האירוע השני הכי גרוע שראיתי בחיים.
לצפיה ב-'לקח בדיוק 10 דקות'
לקח בדיוק 10 דקות
18/12/2015 | 20:52
117
לעשות מה שהWWE מנסים לעשות כבר שנתיים, להפוך את ריינס לאובר. לא יאומן כמה משאבים וכסף של הקהל המאוכזב הם השקיעו בריינס, והקהל פיהק. מה יותר פשוט מלתת לו לפרק את HHH פעם אחת?

אני מבין שהיה פה סיפור ושריינס יענו הגיע לנקודת שבירה, אבל נקודת השבירה הזו הייתה יכולה להגיע גם אחרי רסלמניה האחרונה והפדייה של רולינס. ריינס אמר לפני הקרב שבלי קשר לתוצאה, הערב הוא רוצה לעשות רושם. סבבה, עשית רושם, אבל למה נזכרת עכשיו?

הרי ריינס לא קרוב לרמת הפופולאריות של בריאן. את הפייאוף של בריאן בנו במשך שנה שלמה (או הבינו שצריך לתת לו רק אחרי שנה), עכשיו מנסים לבנות את ריינס בדיוק באותה הצורה, כזה שדופקים אותו כל פעם שנייה לפני, אבל אצל בריאן זה עבד והקהל כל פעם חיכה וציפה לפייאוף והמשיך לעודד את בריאן, כי הוא אהב אותו.
אבל לקהל לא באמת אכפת מריינס, זה פשוט נחמד לראות מישהו מפרק את טריפל אייץ'. גם אם בסטוריליין ריינס מפוטר מחר, הקהל לא יתחיל בצ'אנטים של "ווי וואנט רומן", אף אחד לא יתגעגע אליו, אף אחד לא יפסיק לצפות בתכניות בגלל זה. הוא פשוט יהיה עוד איזה בובי לאשלי לארכיון.

ואחרי שהתפלספתי, חייב לומר שהקטע הזה בוצע מצוין. הסיפור סופר נכון, כולם מכרו כמו שצריך. גם המרפק של ריינס על HHH דרך השולחן היה אלתור מבורך. חוץ מזה, האירוע הזה היה פסולת כימית, בדומה לסרבייבר סירייס. אחרי הראמבל המעאפן של שנה שעברה, אני מצפה לשפל שיא של עניין בWWE עד רסלמניה.

ואגב הראמבל, אני כל כך מקווה שלא יתנו לריינס לנצח. הWWE צריכים להתחיל לשחרר מריינס ולתת לו להישאר במקומו הטבעי במידקארד.
לצפיה ב-'זבנג ופדינו '
זבנג ופדינו
14/12/2015 | 01:20
5
42
הקודם פדה מזוודה רק כדי לתת לנו מיין איבנט מרדים לסוף השנה
לצפיה ב-'טריילר לעונה 2 של לוצ'ה אנדרגראונד'
טריילר לעונה 2 של לוצ'ה אנדרגראונד
13/12/2015 | 18:13
71
לי אישית זה מזכיר את מורטל קומבט\סטריט פייטר\טקן, וממש עושה לי חשק לראות את זה. בטח הרבה יותר מאשר כל דבר שה WWE עשו בשנים האחרונות

https://www.youtube.com/watch?v=wOaZ2tbDhis&fe...
לצפיה ב-'תמונה של שיימוס בתור רוקסטדי בצבי הנינג'ה 2'
תמונה של שיימוס בתור רוקסטדי בצבי הנינג'ה 2
10/12/2015 | 09:43
2
361
לצפיה ב-'טריילר'
טריילר
10/12/2015 | 09:44
208
לצפיה ב-'רגע אז...'
רגע אז...
11/12/2015 | 03:29
222
רק אני מדמיין את רוקסטדי נותן ברוג קיק לדונטלו ופודה את המזוודה על רפאל?
האמת שאוליי זה יכול לסדר להם את הפרצוף קצת...
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/12/2015 | 17:44
18
 יש לך פחד במה? נתקל בקשיים לעמוד מול קהל ולהעביר מסר בצורה ברורה?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום פחד במה חרדת קהל

רוצה לשיר ולא רק באמבטיה? סובל מצרידות ולא מצליח למצוא לזה פתרון?
היכנס עכשיו לפורום פיתוח קול בריאות הקול ותוכל לשאול ולהתייעץ!

מחפשים מוהל לרגל הולדת הבן? מתלבטים לגבי ההשלכות של ברית המילה?
מוזמנים להיכנס לפורום מוהל ברית מילה ולהתייעץ עם מוהל מוסמך

סובלת מורידים בולטים ברגליים? מעוניינת למצוא לכך פתרון יעיל ואמין?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום העלמת ורידים

האזור האינטימי נפגע לאחר הלידה?
היכנסי עכשיו לפורום פלסטיקה וגינאלית וגלי את האפשרויות שעומדות לרשותך

לצפיה ב-'נר שמיני ומי אני?'
נר שמיני ומי אני?
13/12/2015 | 18:57
1
287
רמז - צבעי הלוגו של NXT
לצפיה ב-'אחי'
אחי
14/12/2015 | 10:55
219
אם זה לא סי אמ פאנק - זה לא מעניין
ברוך השב, מי שלא תהיה. אולי תעזור להחיות פה קצת את מה שוינס מנסה להרוג כבר שנים.
לצפיה ב-'Tables, Ladders and Chairs 2015: שרשור ההימורים הרשמי'
Tables, Ladders and Chairs 2015: שרשור ההימורים הרשמי
12/12/2015 | 19:23
17
148
תוצאות הימורי SRS יעלו בהמשך
בינתיים ניגש לשרשור ההימורים האחרון של 2015

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שריינס מנצח את שיימוס וזוכה בחגורה, שמתם על זה 3 נק' וריינס יהיה אלוף WWE, קיבלתם 3 נק'. אם רויינס יעשה ג'וב למר MITB לשעבר, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס
קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז
קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג'
קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט
קרב כסאות על אליפות ארה"ב: אלברטו דל ריו (א') נגד ג'ק סוואגר
רייבאק נגד רוסב
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע

בהצלחה לכולם!

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
12/12/2015 | 20:27
96
קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס- שיימוס 3

קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז- אוונס 4

קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס- אוסוז 2

קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג'- שארלוט 7

קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט- וויאט 5

קרב כסאות על אליפות ארה"ב: אלברטו דל ריו (א') נגד ג'ק סוואגר- דל ריו 8

רייבאק נגד רוסב- רוסב 6

מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע- אחד 1
לצפיה ב-'הימוריישן'
הימוריישן
12/12/2015 | 21:01
73
קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס - שיימוס 8
קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז - אוונס - 4
קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס - ניו דיי 5
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג' - שארלוט 7
קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט - וויאט 6
קרב כסאות על אליפות ארה"ב: אלברטו דל ריו (א') נגד ג'ק סוואגר - דל ריו 3
רייבאק נגד רוסב - רוסב 2
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - 0 1
לצפיה ב-'תוצאות הימורי SRS'
תוצאות הימורי SRS
13/12/2015 | 07:46
92
במקום הראשון AMEOBI עם 45 נקודות! קצת אחריו עם 41 נקודות נמצא R3B. במקום השלישי נמצא ציון ש עם 36 נקודות
בטבלה הכוללת, R3B עולה למקום הראשון עם 195 נקודות. נושף בעורפו Rpingu עם 193 נקודות, ובמקום השלישי RLD עם 190 נקודות

לצפיה ב-'הימור'
הימור
13/12/2015 | 11:45
40

קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס- שיימוס 3

קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז- אוונס 4

קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס- אוסוז 1

קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג'- שארלוט 5

קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט- וויאט 6

רייבאק נגד רוסב- רוסב 7

מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע- אחד 2

לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
13/12/2015 | 13:10
49
קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס - שיימוס 3
קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז - אמברוז 2
קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס - ניו דיי 6
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג' - שארלוט 5
קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט - וייאט 4
קרב כסאות על אליפות ארה"ב: אלברטו דל ריו (א') נגד ג'ק סוואגר - דל ריו 8
רייבאק נגד רוסב - רוסב 7
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - תואר אחד ונקודה אחת

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
13/12/2015 | 14:05
28

קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס - שיימוס 8 נק
 קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז - אוואנס 5 נק
 קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס - ניו דיי 6 נק
 קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג' - שארלוט 3 נק
 קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט - קבוצת ECW נקודה אחת
 קרב כסאות על אליפות ארה"ב: אלברטו דל ריו (א') נגד ג'ק סוואגר - דל ריו 7 נק
 רייבאק נגד רוסב - רוסב 4 נק
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - 0 תארים 2 נקודות

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
13/12/2015 | 16:39
27
שיימוס 6
אוונס 5
ניו דיי 2
שארלוט 3
משפחת ווייאט 8
דל ריו 7
רוסב 4
תואר אחד יתחלף 1

לצפיה ב-'מהמר '
מהמר
13/12/2015 | 19:37
29

קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס - שיימס. 6 נק'.
קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז - אוונס. 2 נק'.
קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס - ניו דיי. 3 נק'.
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג' - שארלוט. 4 נק'.
קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט - וויאט. 7 נק'.
קרב כסאות על אליפות ארה"ב: אלברטו דל ריו (א') נגד ג'ק סוואגר - דל ריו. 8 נק'.
רייבאק נגד רוסב - רוסב. 5 נק'.
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - 0. 1 נק'.

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
13/12/2015 | 19:38
3
46
8 - שיימוס
7 - דל רררריו
6 - שארלוט
5 - קווין אוונס
4 - ניו דיי
3 - רוסב
2 - ווייאטס
1 - אפס תארים.

אירוע שבו רק הילים מנצחים?
לצפיה ב-'שארלוט הילית ופייג' פייסית?'
שארלוט הילית ופייג' פייסית?
14/12/2015 | 00:00
2
27
לצפיה ב-'ניצוצות'
ניצוצות
14/12/2015 | 00:57
49
בשבוע האחרון היא גם "פיברקה" פציעה כדי לנצח את בקי, וגם גרמה לפסילה של בקי בקרב שלה נגד ברי בלה... לא יודע אם זה נחשב היל טרן.. אבל זה "ניצוצות".
לצפיה ב-'wwe'
wwe
18/12/2015 | 19:33
17
ההפך
לצפיה ב-'אני אנסה להמר ככה'
אני אנסה להמר ככה
13/12/2015 | 21:34
94
אני אחשוב על החלטת הבוקינג הכי גרועה שיכולה להיות לכל קרב בהקשר של זהות המנצח, ואבחר לפי זה.

רומן ריינס- 2
דין אמברוז- 4
לוצ'ה דרגונס- 3
פייג'- 5
הדאדליז, טומי דרימר וריינו -6
אלברטו דל ריו- 7
רוסב- 8
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע- שני תארים, -1
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
13/12/2015 | 23:17
29

קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס   שיימוס-5
קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז   אוונס-3
קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס   ניו דיי-4
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג'   שארלוט-6
קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט   ווייאט-7
קרב כסאות על אליפות ארה"ב: אלברטו דל ריו (א') נגד ג'ק סוואגר   דל ריו-8
רייבאק נגד רוסב   רוסב-2
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע   אפס-1

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
14/12/2015 | 01:25
33

קרב TLC על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: שיימוס (א') נגד רומן ריינס- שיימוס 4

קרב על התואר הביניבשתי: קווין אוונס (א') נגד דין אמברוז- אוונס 3

קרב סולם משולש על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד האוסוז נגד הלוצ'ה דרגונס- ניו דיי 5

קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד פייג'- שארלוט 6

קרב הדחות 4 מול 4 עם שולחנות: הדאדליז, טומי דרימר וריינו נגד משפחת וויאט- וויאט 7

רייבאק נגד רוסב- רוסב 2

מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע- אפס 1

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
14/12/2015 | 01:43
25
שיימוס 8
אוונס 7
ניו דיי 6
דל ריו 5
רוסב 4
פייג' 3
הדאדליז, דרימר וריינו 2
תואר אחד יחליף ידיים 1
לצפיה ב-'שוב שכחתי.. בקושי עוקב :\'
שוב שכחתי.. בקושי עוקב :\
14/12/2015 | 08:23
24
לצפיה ב-'האוס שואו 44 - ״פרופסור שיימוס״.הודעה דרמטית במיוחד על העתיד'
האוס שואו 44 - ״פרופסור שיימוס״.הודעה דרמטית במיוחד על העתיד
13/12/2015 | 00:25
1
162

היי פורום תפוז!

חג שמח! אחרי ששבענו מסופגניות ולביבות התיישבנו סופסוף להביא לכם את פרק 44 של האוס שואו - House Show, והוא טומן בחובו הודעה דרמטית מאוד על העתיד של התוכנית. אז כדאי להאזין.
וגם: תפודים, פרופסורים, טוסטר משולשים, למה רומן ריינס צריך פשוט לסתום את הפה?, כל הרוסטר נמצא בתחילת הערב, אוונס זיגלר נותנים תקווה, טים באד משחקות באססנז קריד, טיי דיניליג׳ר הוא טופ פייס, בלו פאנטס חוזרת ועידן מגן על השיר החדש שלה, הוודווילנס חוזרים להיות הילים? החלום של עידן, ואחלה מיין איבנט של רינג אוף הונור בNXT.
אתם יכולים להאזין לנו גם דרך כל אחת מהדרכים הבאות:

:לאתר הבית של ״האוס שואו״

:להאזנה באייפון שלכם

:רוצים להקשיב לנו דרך הסמארטפון שלכם? לחצו על הלינק

לערוץ היוטיוב של ״האוס שואו״:

:לדף הפייסבוק של ״האוס שואו״

וגם אל תשכחו את האירוע של ה IWL - Israeli Wrestling League שיתרחש בשני במבוזה! אל תפספסו!
לצפיה ב-'חבל לשמוע אבל שיהיה בהצלחה.'
חבל לשמוע אבל שיהיה בהצלחה.
13/12/2015 | 19:37
26

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה