לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

לצפיה ב-'תאוריה שלי לגבי טורניר האליפות'
תאוריה שלי לגבי טורניר האליפות
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2015 | 22:37
2
293
כמובן שיש מצב שבעוד כמה שעות אני אוכל את הכובע שלי.
היום יש לנו ריינס נגד סזארו, נכון?

אז הWWE הריצו באתר שלהם סקר בקשר למי האוהדים רוצים לראות אלוף בסוף הטורניר. במקום הראשון? סזארו.
במקום השני? אמברוז. ריינס רק במקום השלישי.

אז בואו נניח שאיכשהו סזארו מנצח היום את ריינס.
דל ריו מנצח את קאליסטו.
אוונס מנצח את נוויל.
אמברוז מנצח את זיגלר. אפשר שתהיה התערבות של בריז או תקיפה אחרי הקרב.

חצאי הגמר הם סזארו נגד דל ריו ואוונס נגד אמברוז.
סזארו מנצח את דל ריו אחרי הסחת דעת של ג'ק סוואגר.
אוונס מנצח את אמברוז באמצעות איזה רמאות או הפסקת קרב של השופטים.

הגמר זה סזארו נגד אוונס.
טריפל אייץ' בצד הזירה, עם התואר.
סזארו מנצח אחרי הסחת דעת של אמברוז, שחזר חבוש/חצי מעולף מאחורי הקלעים.

סזארו מנצח את דל ריו (אלוף ארה"ב) ואת אוונס (האלוף הביניבשתי) במסגרת הטורניר באותו הערב, כמו שג'ריקו ניצח את רוק ואוסטין. אהוב הקהל והמתאבק הטוב ביותר מנצח 2 פייבוריטים ברורים ממנו בערב אחד וזוכה באליפות העולם.

הקהל משתגע, סזארו נרגש.
טריפס בא לתת לו את התואר, מרים לו את היד ואז... המוזיקה של רומן ריינס מתחילה. רומן יוצא מהקהל ונכנס לזירה עם מיקרופון. "כל הכבוד סזארו! אתה האלוף! ואפילו ניצחת אותי על הדרך לכאן. אתה הגבר. והאנטר? יש לי משהו להגיד לך. אני מקבל את ההצעה שלך. אני רוצה את התואר ואני רוצה אותו עכשיו!"

טריפס מחייך, סזארו מבולבל, שופט חדש בא לזירה בהוראות טריפס. סופרמן פאנץ' וספיר לסזארו ויש אלוף חדש! הקהל עם שריקות בוז מחרישות אוזניים בעוד טריפס מרים את היד של רומן לאוויר ומעניק לו את התואר.

מה קיבלנו?
יש לנו את הפיוד של זיגלר-בריז. יש את דל ריו-סוואגר על אליפות ארה"ב. יש אוונס-אמברוז על התואר הבינבשתי. ויש לנו את ריינס, ההיל החדש והמוביל של החברה נגד אהוב הקהל סזארו. אה, ועל הדרך יש לסזארו זכות להתרברב שהוא החזיק בתואר, גם אם זה רק ל10 דקות.

יודע שהסיכויים שזה יקרה נמוכים, אבל אפשר לקוות!
לצפיה ב-'נשמע מאוד מעניין '
נשמע מאוד מעניין
17/11/2015 | 08:48
169
הלוואי שwwe היו עושים דבר כזה..
מבחינתי : תנו לאמברוז וריינס להגיע לגמר אמברוז יבגוד בריינס ויעשה היל טרן על החבר הכי טוב שלו בשביל החגורה (ככה ריינס שוב יידפק וזה יעזור לקהל להתחבר אליו "כבחור שתמיד נדפק בקרבות האליפות" וייתן לו לגיטימציה להמשיך לרוץ אחריי האליפות . אמברוז במילא היה הרבה יותר מעניין כהיל , תנו לו להחזיק בחגורה עד שרולינס יחזור כסופר פייס ואז יש לנו אחלה פיוד בין רולינס לאמברוז בתפקידים הפוכים ואפשר גם לדחוף שם את ריינס ששונא את שניהם כי הם דפקו אותו
לצפיה ב-' מעניין, רק שנמאס כבר'
מעניין, רק שנמאס כבר
18/11/2015 | 00:17
136
מאלופים שזוכים לעשר דקות בתואר. זה שוחק את התואר כל פעם מחדש.
ובמיוחד כשזו זכייה ראשונה למישהו, שאמורה להיות מרגשת במיוחד בשבילו, ובמיוחד כשזה מישהו שעובד שנים וצובר פופולריות לאט לאט, שזה אומר שזה גם אמור להיות מרגש בשביל הקהל. סתם בזבוז של רגע.
לצפיה ב-'NXT של ה11.11 - תוצאות ודעות'
NXT של ה11.11 - תוצאות ודעות
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2015 | 15:47
1
183
תוצאות
טיי דילינג'ר נגד בארון קורבין לא התחיל, בגלל תקיפה של אפולו קרוז על קורבין.

ההייפ ברוז (זאק ריידר ומוג'ו ראולי) וביילי ניצחו את BAMF (בלייק, מארפי, אלכסה). במהלך הקרב, אלכסה גנבה את התואר של ביילי וברחה איתו. ביילי נתנה למארפי בלי טו ביילי והלכה לרדוף אחרי אלכסה.

האסנשיין קיבלו את האתגר של JJ וגייבל.

ניה ג'קס נתפסה מדברת עם אווה מארי מאחורי הקלעים. לאחר מכן, היא מחצה ג'וברית (דיונה, אלופת הנשים הנוכחית של הECWA, מתאבקת אינדיז בת 21)

אליפות הזוגות: דאש ודוסון ניצחו את הוודווילנס (א) וזכו באליפות הזוגות!

פרומו של סמואה ג'ו לגבי המעשים שלו בשבוע שעבר. באלור יוצא. השניים רבים כשבסופו של דבר ג'ו חונק את באלור ומעלף אותו.

דעות:
פרק פחות מוצלח משבוע שעבר.
קרב ה3 על 3 היה מוצלח וביילי היא פשוט אובר בטירוף בפול סייל.
ניה ג'קס כבר יותר נינוחה בזירה ומתחילה להתרגל לדמות שלה, שזה סבבה.
אלופי זוגות חדשים וזאת הפעם השניה שתואר הזוגות מחליף ידיים שלא בטייקאובר (היחיד שהחליף ידיים שלא בטייקאובר, אגב). אני די שמח, כי הוודווילנס די נתקעו ונעצרו במקום. מחכה כבר לקרבות של דאש ודוסון נגד JJ וגייבל.
קורבין נגד אפולו יהיה קרב להיט לדעתי. מעניין ממש למי יתנו את הניצחון, כי שניהם צריכים אותו.

מצד אחד אני מתבאס שלא יהיה פאטל 4 וויי על התואר בלונדון. מצד שני, ג'ו נגד באלור יהיה להיט!
לצפיה ב-'דעות '
דעות
13/11/2015 | 18:26
136
אני רוצה להתחיל מהסוף ולהסב את תשומת הלב לנקודה שמפריעה לי בNXT בערך.. מאז ומתמיד. שמעתם את השקט היחסי בקהל בזמן הסגמנט שסגר את התוכנית? זה שקט שלא צריך להיות בסגמנט שמכיל עימות חזיתי בין האלוף לבין היריב הכי גדול שלו כרגע, במה שאמור להיות הפוקוס המרכזי של התוכנית.

האשמה העיקרית בזה לדעתי נופלת לא על ג'ו או באלור, אלא על התכנון של הסגמנט מלכתחילה; או כפי שזה נראה, אי-התכנון שלו.

נכון שעדיין מדובר בדבלופמנטל ומותר לעשות טעויות ולא הכל צריך להיות מוקפד ומהוקצע, אבל נדמה שיש קצת יותר מדי חופש עם הסגמנטים ומהלכם בתוכנית הזאת. השקט הזה כנראה לא היה קורה אם היו עובדים על הסגמנט הזה קצת יותר בהקפדה ושמים לב לקטעים שלא עובדים בו.

כל ההתחלה של ג'ו הייתה מעולה. בחיים לא שמעתי את ג'ו נותן פרומו פחות מבינוני+, גם בפלטפורמה הכי מזערית שהייתה לו. אבל אז באלור יוצא. אם המטרה שלך זה להתעמת עם הבנאדם שפגע בך בשבוע שעבר, למה אתה בכלל יוצא למוזיקה שלך? הוא אמור לרוץ מהבקסטייג' עם רצון לקרוע לג'ו את הצורה. במקום זה הוא הולך לאטו, נכנס לזירה ומשקיע מעט מאוד בלנסות להדוף את השופטים כדי להגיע לג'ו, כאילו שזה לא באמת מעניין אותו. כל הסגמנט הזה היה פי 100 יותר אפקטיבי אם היו נותנים לבאלור מיקרופון ואומרים לו לומר כמה דברים ממש בסיסיים, שאפילו עם כישורי המיקרופון שלו הוא היה מצליח להעביר. במקום זה קיבלנו את הסגמנט המת הזה שסגר את התוכנית.

כשקווין אוונס היה עושה מעשה נבזי כדי לסגור תוכנית, הוא היה גם דואג להוציא מטר בוזים אחרון מהקהל עם איזשהו טאונט ליד המסך. ג'ו חנק את פין, והלך, והשאיר את הקהל מפטפט בינו לבין עצמו כאילו הם מחכים להכרזה של כרוז על משהו. זה לא צריך לקרות בסגמנט כ"כ חשוב.

בכל מקרה, לגבי שאר התוכנית:
- קרב פותח די משעמם, למעט החלקים שבהם ביילי השתתפה. נהיה כ"כ כיף לראות אותה בזירה- היא כ"כ טבעית וגולשת מתרגיל לתרגיל בלי שום מאמץ. מאוד שמח שהקרב שלה מול בליס לא יהיה קרב הנשים בלונדון. ניה ג'קס בהחלט נשמעת כמו צ'אלנג' מעניין.
- הייתה לי תחושה שהם מסוגלים לתת לתואר להחליף ידיים שוב בתוכנית רגילה, אבל ככה סתם בלי פינישר זה לא משהו שציפיתי לראות- וזה דווקא משמח, כי זה הדגיש בצורה נהדרת עד כמה שדאש ודוסון הרסניים כשהם עובדים על איבר אחד ברמה שבסופו של דבר אין ליריב ברירה אלא להכנע. הוציא אותם אובר בצורה נהדרת ובהחלט הגיע הזמן להוריד את התארים מהוודווילנס. בבקשה בבקשה בבקשה שנראה אותם מגנים נגד ג'יי ג'יי וגייבל בעתיד הקרוב...

סה"כ תוכנית סבבה.
לצפיה ב-'שאלה לגביי האסנשיין '
שאלה לגביי האסנשיין
13/11/2015 | 04:21
4
317
אני לא ממש צופה בNXT לצערי מחוסר זמן אבל ממה שהצלחתי להבין מהרבה אנשים לפניי שהאסנשיין עלו למיין רוסטר הם היו טאג טים מאוד דומיננטי ואהוד ב nxt...איך זה בדיוק ככ הצליח שם? לא ראיתי איזה מיק סקילז מטורפים או משהו ...גם לא מהלכים מעניינים במיוחד...בקיצר מה בגימיק שלהפ השתנה שגרם להם להצליח בעבר ולא בראו
לצפיה ב-'התשובה השטחית? השריון.'
התשובה השטחית? השריון.
13/11/2015 | 14:57
1
246
אם נסתכל על זה בצורה מהותית יותר, זה הגימיק. האסנשן בNXT הציגו מעט מוטיבים של כת, מסתורין, אפלה וכדומה- אבל הגימיק העיקרי והמרכזי היה פשוט של טאג טים שאתה לא יכול לנצח כי הם עד כדי כך טובים. זה היה ברמה שלא משנה מי זרקת נגדם, הם ניצחו- וזה היה פשוט אובר בטירוף כתוצאה מהבוקינג שנעשה בצורה מוצלחת. חלק מהאוברנס היה העובדה שלמרות שהיו מלא טאג טימס מוכשרים בNXT באותו זמן, לא היה לך מושג מי לעזאזל יוכל לנצח את האסנשן.  כשהם סוף סוף הפסידו את החגורת ללוצ'ה דראגונס, זה היה רגע די גדול.

ואז הם הגיעו לרוסטר הראשי- ומישהו קיבל את הרעיון המטומטם לחלוטין שהם צריכים להיות הרואד ווריורס החדשים, עם פייס פיינט ושריון. הקהל לא רצה את זה מהרגע הראשון והעובדה שנתנו להם לעשות ג'ובים על ימין ועל שמאל מהרגע הראשון הרגה סופית כל פוטנציאל של הצמד הזה. האסנשן מצליחים כשהם מנצחים- בניגוד לברון קורבין, הם לא היו מנצחים בסקוואש, אלא פשוט בהכרעת היריבים עם אסטרטגיות טאג טים בסיסיות של cutting the ring in half ואגרסיביות שלא מפסיקה- בערך מה שדאש ודוסון עושים עכשיו בהצלחה יתרה. כשהם לא מנצחים וכשהם מקבלים גימיק מפגר לעבוד איתו, אין שום סיבה שזה יעבוד על הקהל.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר '
תודה על ההסבר
14/11/2015 | 01:29
152
זהו אני באמת לא מבין למה הפכו אותם לחיקוי של הרואד ווריורס כל מה שמייקל קול וJBL מדברים עליו זה שהם מנסים לחקות את הרואד ווריורס ולא מצליחים וקוברים אותם מילולית...מעולם לא היה להם סיכוי..
לצפיה ב-'אני לא מבין משהוא'
אני לא מבין משהוא
15/11/2015 | 17:07
1
145
בגלל שהוק נפטר אז ציוותו את היידנרייך עם אנימל. עכשיו באו שני הליצנים האלה.
מה לעזאזל הם חושבים שהם עושים?
לצפיה ב-'נו באמת זה לא חדש'
נו באמת זה לא חדש
15/11/2015 | 18:27
144
וינס תמיד חושב שהוא יכול לציור גירסאות חדשות של דברים ישנים יותר ושהגירסאות שלו יצליחו יותר.. הוא שנים ניסה ליצור הוגן חדש, סין קארה היה אמור להיות גרסא חדשה לריי מיסטריו ויש בטח עוד דוגמאות שלא עולות לי כרגע
לצפיה ב-'עשור למותו של אדי גררו'
עשור למותו של אדי גררו
13/11/2015 | 01:01
2
244
במקרה נזכרתי בתאריך הארור מלפני 10 שנים...עבר כל כך מהר.

יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-''
13/11/2015 | 19:43
162
מהפייסבוק:

היום לפני 10 שנים אדי גאררו מת. בצירוף מקרים, היום לפני 35 שנים שרה דל ריי נולדה.
זה אמנם צירוף מקרים, אבל קשה שלא לחשוב על הקשר שבין התשוקה המדהימה שהייתה לאדי בזירה לבין אחת ההצלחות הכי גדולות של דל ריי עד עכשיו- סשה בנקס, שתמיד מציינת את אדי בתור ההשפעה הכי גדולה עליה בתור וורקרית. מהצלע השלישית והפחות רלוונטית של הבי אף אף'ס היא הפכה לאחת משתי הוורקריות האהובות עליי בזירה היום, וכשבכל שנה ב13 בנובמבר נזכרים בכמה החור שאדי השאיר לא מצליח להתמלא- אם יש מישהי אחת שאני יכול להסתכל עליה ולומר שהיא מזכירה לי אותו ואת התשוקה הבלתי נגמרת שלו- זאת סשה.
היה כ"כ אדיר אם הם היו יכולים לעבוד ביחד...

RIP mi héroe.
לצפיה ב-''
22/11/2015 | 21:40
9
לצפיה ב-'לאן הוא נעלם?'
לאן הוא נעלם?
12/11/2015 | 14:10
5
410
לצפיה ב-'במקום בו מתאבקים דוהים עד שלאף אחד לא איכפת מהם'
במקום בו מתאבקים דוהים עד שלאף אחד לא איכפת מהם
12/11/2015 | 16:03
1
278
או במילים אחרות - סמאקדאון
לצפיה ב-''
12/11/2015 | 21:20
53
לצפיה ב-'לא משנה מה קורה איתו עכשיו, יש לו Get Out of Jail Free Card.'
לא משנה מה קורה איתו עכשיו, יש לו Get Out of Jail Free Card.
12/11/2015 | 17:01
1
263
קודי רואדס (אני מאמין) לא אידיוט. הוא יודע שלא משנה מה יקרה איתו בתור סטארדאסט, הכל יתאפס ברגע שהוא יחזור להיות "קודי". אני חושב שזאת גם הסיבה שהוא עשה מהדמות של סטארדאסט כזאת..."דמות". כדי שהאיפוס יהיה יותר ברור.

מה שאומר שהוא פשוט מחכה. הוא מחכה לרגע הנכון לעשות את האיפוס הזה, כי יש לו רק כרטיס איפוס אחד. וזהו.

ואני חושב שזאת הבעיה. אני חושב שהוא בכוונה לא מבקש מהם לחזור להיות קודי כי....אולי הוא לא בטוח בעצמו. כי משם כבר אין לו לאן ללכת. אם אחרי האיפוס הוא יהיה מיד-קארדר, אז קודי רואדס הוא מיד קארדר, וזהו.

יכול שהוא רואה מה קורה לכל הנוויל, ובארט, ושיימוס, ואפילו זיגלר, והוא חושב "למה עכשיו? תמיד יש מחר. אולי מחר וינס יהיה ממש נואש, ואז..."
יכול שהיום המושלם בחיים לא יגיע בשבילו, יכול להיות שהוא יהפוך לקודי, הוא יקבל פוש, אבל כמו זיגלר הוא יחזור למיד קארד מהר....
אבל בינתיים אני מאמין שהוא לא ממהר, כי יש לו את התפקיד המושלם (בWWE של היום) הוא מיד-קארדר שיכול להפסיד בלי סוף, וזה לא הורס את השם שלו כ"קודי רואדס".
לצפיה ב-'מה אתה בא לי בפילוסופיה עכשיו '
מה אתה בא לי בפילוסופיה עכשיו
12/11/2015 | 21:18
206
התכוונתי איפה המתאבק, לא איפה הדמות.

אבל כתבת משהו מעניין. אני חושב שקודי רודס הוא מישהו שהWWE בונים עליו לעתיד, לפחות בשביל למלא משבצות במיינאיבנט. אבל למרות שהוא מוכיח הרבה כריזמה וכשרון בכל דמות שהייתה לו, הוא עדיין תקוע בגימיקים אידיוטיים שאין להם סיכוי להתרומם מעבר למידקארד.

הגימיק של סטארדאסט הוא מחווה מגניבה לאחיו ואפשרות להתחלת הפיוד המצופה ביניהם. אני חייב גם להודות שעם כמה שזה גימיק שנידון לכשלון, קודי רודס הצליח להיכנס לתוך הדמות בצורה מדהימה. לפעמים זה מרגיש כאילו אני צופה במתאבק חדש עם גימיק מעאפן - ולא בקודי רודס עם גימיק מעאפן.

כל עוד אין רעיונות לגביו או תכנונים לתת לו פוש בקרוב, אולי באמת עדיף שהוא יישאר בגימיק הזה. אבל עצם העובדה שתוקעים מתאבק כל כך מוכשר בתחתית הקארד במשך כל כך הרבה זמן - זו הבעיה.

אני מקווה מאוד להתבדות, אבל יש לי הרגשה שקודי רודס לעולם לא יקבל את הפוש המגיע לו ולעולם לא יצליח למצות את הפונטציאל והכשרון שיש לו בWWE.
לצפיה ב-'למה נעלם? הוא בסזארו סקשן :)'
למה נעלם? הוא בסזארו סקשן :)
13/11/2015 | 14:47
71
לצפיה ב-'האוס שואו 40 - ספוילרים מסמאקדאון! פרק חדש ומרגש'
האוס שואו 40 - ספוילרים מסמאקדאון! פרק חדש ומרגש
12/11/2015 | 10:50
141

היי פורום תפוז. מה שלומכם?
מצטערים שלא פרסמנו שבוע שעבר, היו לנו לא מעט בעיות עם הפרק. אבל אנחנו חוזרים אליכם ובגדול:
והפעם: נפרדים מהאלוף (ובעיקר מהצחוק שלו), קפטן מנצ׳סטר יונייטד נותן סטירה למתאבק וילד קטן מקלל. או כמו שהאנגלים קוראים לזה: יום שני.
וגם: הפתיחה המרגשת ביותר בתולדות התוכנית, אייץ׳ עוקץ את ריינס, קובי מתאפק לא להגיד ספוילרים מסמאקדאון, לאוונס יש כיסים, מהלכי הכנעה על שולחנות כואבים יותר מבזירה, אסקה אדירה, איווה היא בדיחה שמיצתה את עצמה, איזי מלטפת לבאלור את התחת, ג׳ו סופסוף היל ושיר סיום מרגש במיוחד.
כל זאת ועוד בפרק מרגש של האוס שואו!

אתם מוזמנים להאזין לנו בדרך האהובה עליכם:

:לאתר הבית של ״האוס שואו״

:להאזנה באייפון שלכם

:רוצים להקשיב לנו דרך הסמארטפון שלכם? לחצו על הלינק

לערוץ היוטיוב של ״האוס שואו״:

:לדף הפייסבוק של ״האוס שואו״

מתגעגעים כבר לרולינס?

לצפיה ב-'הוא היה פייס/היל- אבל מי זוכר?'
הוא היה פייס/היל- אבל מי זוכר?
11/11/2015 | 08:30
1
295
כמה פעמים קרה מצב שבחור היה היל, או היה פייס- אבל אף אחד לא זוכר?

יכול להיות שזה היה גרוע (אבל יש מקרים שבהם אדם כל כך גרוע, עד שזוכרים שהוא פשוט היה היל/פייס, רק גרוע, עיין ערך אורטון 2004), או שהוא פשוט היה יותר טוב בתפקיד אחר, אבל דברים כאלה קרו.

דוגמאות:

אומאגה הופך לפייס ב-2007 לשבועיים.

ריי מיסטריו הופך להיל ומצטרף לניו בלוד.

גולדברג מתחיל את הקריירה שלו כהיל בכלל.

טריפל אייץ' הופך לפייס בפיוד עם אנגל ובנואה עד שהוא מתגלה כדורס של אוסטין.

DX הילים קצת אחרי רסלמניה 14, לפני הפייס טרן.

מכירים עוד מקרים שבהם בן אדם היה פייס/היל אבל משום מה זה פרק פחות ידוע בקריירה שלו?
לצפיה ב-'לא בהגדרה של לא ידוע, אבל צ'יינה עשתה פייס טרן'
לא בהגדרה של לא ידוע, אבל צ'יינה עשתה פייס טרן
18/11/2015 | 22:13
25
במניה 15, ושעה אחר כך עשתה היל טרן יחד עם טריפל אייץ'.
מישהו זוכר שמיז היה פייס לא מזמן?
לצפיה ב-'אף פעם לא ידעתי שאני רוצה את בו דאלאס אלוף עולם, עד עכשיו!'
אף פעם לא ידעתי שאני רוצה את בו דאלאס אלוף עולם, עד עכשיו!
( לעמוד שלי בתפוז )
10/11/2015 | 20:54
1
302
בדיוק סיימתי לראות את שולחן ל-3, חיי NXT.
התארחו הפעם: סמואה ג'ו, נוויל, בו דאלאס.

יש מצב שזה הפרק האהוב עליי בינתיים של שולחן ל-3, בתיקו עם אגדות הדיווה (אייבורי, מולי הולי, אלונדרה בלייז) והניו דיי.

היה פרק מעניין, משעשע ובעיקר פותח עיניים!!!
ג'ו ידוע בתור מישהו שיודע לדבר, אבל נוויל ודאלאס לא פריירים. נכון, לנוויל יש מבטא כבד וקשה להבין חצי מהדברים שלו - אבל הוא בחור כריזמטי ומעניין.

אבל התגלית של הפרק מבחינתי - בו דאלאס. תנו לו תואר, למען השם! הבחור כריזמטי בטירוף, הוא גנב את ההצגה מג'ו ונוויל, יש לו את הייחוס המשפחתי המתאים, הוא היה אלוף NXT במשך כמעט שנה והוא יכול לעבוד במספר סגנונות.

באמת שאני אקבל בשמחה והבנה ריצה שלו בו עם התואר. אפילו עם אליפות ארה"ב. כל תואר יתאים לי. לבחור מגיע ריצה עם חגורה ויפה שעה אחת קודם!

וגם שיתנו לו פיוד עם נוויל ברוסטר הראשי. הם חברים טובים והם מכירים אחד את השני מעולה מהזמן של שניהם בNXT.
לצפיה ב-'אז אתה רוצה אותו אלוף כי נהנית משיחה שלו עם חברים בתוכנית?'
אז אתה רוצה אותו אלוף כי נהנית משיחה שלו עם חברים בתוכנית?
11/11/2015 | 20:22
67
לצפיה ב-' רו 9.11'
רו 9.11
10/11/2015 | 13:24
11
290
לצפיה ב-'דעות רו'
דעות רו
10/11/2015 | 13:31
9
504
את התקווה שלי לגבי טורניר ה-WWE כתבתי כבר כאן:

אז להגיד שהייתי מאוכזב מהתוצאה יהיה אנדרסטייטמנט. 0 מקום להפתעות, 0 תקוות לשמות גדולים שייכנסו, פשוט טורניר שאפשר להמר על 80% מהאירועים בו מהרגע הראשון.

כמו כן, יש שם כמה שמות שמתמודדים בטורניר שהם עלבון לאינטילגנציה עבור צופי ה-WWE. אם החגורה כל כך חשובה, למה לעזאזל קאליסטו מקבל קרב עליה? הוא בין 16 המתאבקים הבכירים כרגע בארגון?
ולמה טיילר בריז? מה בדיוק הוא עשה? היה לו קרב ברו מאז שהוא הופיע?

היה קשה לי לראות רו. גם כי הייתה תכנית בינונית, גם כי הייתה בעייה בשידור בספורט 1 וזה היה בלי שדרים (פתאום הם מאוד חסרים), אבל קרב אחד שראיתי במלואו הוא שיימוס נגד סזארו. פשוט אחלה קרב. סזארו נראה פשוט בזון ובכיוון טוב. אז כמובן שהוא יהיה ברבע הגמר נגד ריינס ויפסיד.

לגבי הסיום... אין לי ממש מה להגיד. אולי מילים כמו "מה הטעם", "נו ו...". אני מבין שיש אנשים שרוצים לראות קרב בין טייקר וקיין לוויאט וסטרומן. אז יאללה, שיהיה להם לבריאות.

עדיין לא מבין איך הם לא החליטו לאפס קצת תוכניות, להכניס את טייקר ובריי לטורניר האליפות, לדחוף שם גם איזה ג'ריקו ולהשאיר קצת מקום למחשבות של "אולי סינה יחזור", אבל כנראה שהם רצים לכיוון של ריינס - אמברוז / אואנס בגמר.
לצפיה ב-'ככה אני מדמיין שיחה של וואיט עם אנשי הפקה:'
ככה אני מדמיין שיחה של וואיט עם אנשי הפקה:
10/11/2015 | 17:36
1
337
"שומע, סטו... יש מצב שאני אצטרך שתדחוף כמה סרטונים של טייקר וקיין באמצע התכנית, אני אהיה חייב לך."
"בריי, וינס לא ישמח לשמוע על זה...יפטרו אותי!"
"אל תדאג, סמוך עליי זה חומר טוב, כולם יחשבו שאני חבר שלהם ובסוף אני אסתלבט עליהם לול חחח!!!11".
"בריי, אני לא בטוח לגבי זה..."
"תזרום יא עז, מבטיח להזמין אותך לעל האש אצל הארפר פעם הבאה."
"אביגיל תהיה שם בריי?.."
"כן סטו חחח היא תהיה, רק תעשה את זה."

לצפיה ב-'דמיינו ששירשרתי נכון'
דמיינו ששירשרתי נכון
10/11/2015 | 17:37
115
לצפיה ב-'היה נוראי...'
היה נוראי...
11/11/2015 | 02:14
1
244
לסיכום היה ראו נוראי...קרבות צפויים (אשכרה ניחשתי מי ינצח בכל קרב באותו רגע שהעלו את הקארד על המסך) ,ואני נשבע לכם שזה היה נראה כאילו חצי מהפרומואים כמו של אוונס ודל ריו היו מאולתרים לגמריי...כאילו מאחוריי הקלעים אמרו 'טוב צריך לשרוף 10 דקות' פשוט צאו ותעליבו את הקהל בלי פואנטה..
מצד שאני זה לא אשמת הwwe הפציעה של סת דפקה להם את כל התכנית אז היו צריכים לכתוב תכנית שלמה תוך פחות משבוע + בנייה לסורבייברסיריז
לצפיה ב-'בבקשה בלי דעות בכותרת להבא'
בבקשה בלי דעות בכותרת להבא
11/11/2015 | 12:40
180
תודה.
לצפיה ב-'לתת לך ספויילר מסמקדאון?'
לתת לך ספויילר מסמקדאון?
11/11/2015 | 11:12
4
287
"הדבר הנורא מכל" קרה.
לצפיה ב-'מיועד לNurd4Life-'
מיועד לNurd4Life-
11/11/2015 | 11:13
120
לצפיה ב-'לא יודע מה הדבר הנורא מכל '
לא יודע מה הדבר הנורא מכל
11/11/2015 | 17:32
2
315
אם מדובר על הניצחון של קאליסטו - מאוד מפתיע, אבל לא חושב שיש לזה המשך. סתם חשבו שיהיה יותר נחמד אם יהיה קרב של דל ריו מול מכסיקני.

אם מדובר על קרב הזוגות שהוכרז לסרבייבר סירייס - מאוד צפוי. אני עדיין בדעה שהם היו יכולים להפיק הרבה יותר אם היו מכניסים אותם (טייקר, וויאט, סטרומן) לטורניר על האליפות.
לצפיה ב-'בקשר למשפט הראשון'
בקשר למשפט הראשון
12/11/2015 | 14:22
1
167
אני לא בטוח שהסיבה שקאליסטו ניצח זה  בגלל העניין הפיקנטי הזה.

רייבאק הוא דמות עם שם. או לפחות יותר מקאליסטו והדיביוט או החזרה של דל ריו מורכבת מניצחונות על ג'וברים בקרבות מהירים. הניצחון של קאליסטו על רייבאק זה כדי שיהיה לדל ריו ג'ובר לנצח.
לצפיה ב-'הבנתי אותך'
הבנתי אותך
12/11/2015 | 17:45
148
הם לא רוצים לתת לדל ריו לנצח את רייבק, כי יש לו שם, אז במקום זה הם נותנים לקליסטו לנצח אותו. PURE LOGIC.
לצפיה ב-'תוצאות מהירות '
תוצאות מהירות
( לעמוד שלי בתפוז )
10/11/2015 | 20:42
361
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: רומן ריינס ניצח את ביג שואו
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: קווין אוונס ניצח את טייטוס אוניל
בקי לינץ' ניצחה את פייג'
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: דולף זיגלר ניצח את המיז
נטליה ניצחה את נעמי
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: סזארו ניצח את שיימוס, אחרי שווין רוני (הקפטן של מנצ'סטר יונייטד) נתן סטירה לקינג בארט וזה הסיח את דעתו של שיימוס.
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: דין אמברוז ניצח את טיילר בריז
ניו דיי ניצחו את אוסוז ונוויל
לצפיה ב-'דיון פנטזי בוקינג: 2005 נגד 2015'
דיון פנטזי בוקינג: 2005 נגד 2015
( לעמוד שלי בתפוז )
09/11/2015 | 20:13
1
166
היום השתעשעתי ברעיון באיזה אתר, אז החלטתי לתרגם ולהביא את זה לפה.

לקחתי את המנצחים של רסלמניה 21 שהייתה בשנת 2005 והצבתי אותם מול המנצחים של רסלמניה 31, שהייתה השנה.

זה הקארד שיצא לי:

ריי מיסטיריו נגד רנדי אורטון

קרב אליפות ביניבשתית (מול הזוכה של MITB ממניה21): אדג' נגד דניאל בריאן

זוכי קרב החלומות בפעם הראשונה: קורט אנגל נגד טריפל אייץ'

אליפות הנשים: טריש סטראטוס נגד איי ג'יי לי נגד פייג'

זוכים ב2 הפעמים: אנדרטייקר נגד ג'ון סינה

אליפות העולם: באטיסטה נגד סת רולינס

אני יודע שיש פה כמה קרבות שכבר ראינו בעבר ויש פה כמה מתאבקים מ2005 שעדיין מתאבקים כיום. אבל הקארד הזה נראה לי קארד חלומי!

אז מה הבוקינג שלכם לאירוע? מי ינצח ולמה?
לצפיה ב-'הבוקינג שלי'
הבוקינג שלי
( לעמוד שלי בתפוז )
09/11/2015 | 20:29
147
אורטון מנצח את מיסטיריו אחרי RKO באמצע 619 או משהו מטורף אחר.

אדג' מנצח את דניאל בריאן, בקרב צוואר נגד צוואר. סתם, היה מרושע. אדג' מנצח ברמאות מבלי שהשופט יראה.

טריפל אייץ' מנצח את אנגל. השניים נפגשו 8 פעמים במפגשי 1 על 1 בטלויזיה/PPV מתוכם אנגל ניצח 5. חוץ מזה, זה טריפס. הוא חייב לנצח מדי פעם.

טריש מנצחת, אחרי חוסר תקשורת של AJ ופייג'. אחרי הכל, זאת טריש סטראטוס!

סינה מנצח את טייקר. אין מה לעשות, LOLCENAWINS. הכוכב הכי גדול של עשר השנים האחרונות מול האייקון הכי גדול של ה25 שנים האחרונות. עדיין, סינה. מקסימום פסילה כפולה כדי לשמור על שניהם חזקים.

מיין איבנט שמסקרן אותי. השילד ניצחו את אבולושיין פעמיים, באקסטרים רולז ובפייבאק. במהלך הפיוד הזה, רולינס ובאטיסטה נפגשו פעמיים בקרבות של 1 על 1. בסמאקדאון, באטיסטה ניצח בספירת חוץ. בראו שבועיים אחר כך, רולינס ניצח בפסילה. אני חושב שזה צריך להיות קרב ללא פסילות וללא ספירות חוץ ולכן - רולינס מנצח. בהתערבות.
לצפיה ב-'UWI - Showdown'
UWI - Showdown
09/11/2015 | 06:48
2
346
שלום וברכה,
ליגת ה UWI - Ultimate Wrestling Israel גאה להכריז על פתיחת שעריה.
בחג החנוכה הקרוב ב-10.12.15 אנו מעלים את מופע הבכורה שלנו - Showdown ונשמח לראות כמה שיותר מכם מגיעים ותומכים בהאבקות מקצועית ישראלית.

המופע ייערך בקאנטרי אליצור נתניה, פתיחת שערים ב-18:45 והמופע צפוי להתחיל לקראת 19:30

כרטיסים:
מחיר רגיל - 50 ש"ח (לנרשמים מראש דרך עמוד הפייסבוק - 40 ש"ח)
מחיר לחיילים\סטודנטים - 40 ש"ח
מחיר לילדים (מתחת לגיל 13) - 30 ש"ח

בימים הקרובים נפרסם פרטים נוספים, בינתיים כולכם מוזמנים לבקר את עמוד הפייסבוק הרשמי שלנו, לתת לייק ולהישאר מעודכנים - https://www.facebook.com/UWI-Ultimate-Wrestling-Is...
לצפיה ב-'חשבתי שגארי פרש מהיאבקות.'
חשבתי שגארי פרש מהיאבקות.
09/11/2015 | 20:56
1
93
לצפיה ב-'לפי כמות התוכן בדף הפייסבוק זה באמת קרה'
לפי כמות התוכן בדף הפייסבוק זה באמת קרה
10/11/2015 | 18:20
66
לצפיה ב-'דיווח NXT של ה4.11 '
דיווח NXT של ה4.11
( לעמוד שלי בתפוז )
06/11/2015 | 20:06
1
200
אסקה רצחה את קאמרון, שנראתה הרבה יותר טוב מאשר בפעם האחרונה שראינו אותה.
היה קטע שקאמרון נתנה לאסקה סטירה והיא הפכה את זה לארם בר. זה היה דבר שפשוט יפה מדי לתאר את זה במילים. אסקה הזאת היא משהו מיוחד.

דאש ודוסון בפרומו מאחורי הקלעים עם כרמלה. הם אומרים שהם נהנו להרוס את הבנים שלה ושבוע הבא הם הולכים להתמודד מול הוודווילנס על התואר והם יהרסו אותם גם.

JJ וגייבל בפרומו על זה שהם הטאג הכי חם כרגע בNXT. שבוע הבא יש להם קרב נגד האסנשיין. הם פשוט זהב על המיק וזה היה פרומו מושלם.

בול דמספי ניצח את אנג'לו דוקינס.

פרומו של הוודווילנס, שאומרים שהם ינצחו בשבוע הבא ושהם לא מפחדים מדאש ודוסון.

פרומו של ביילי, שמציגה את השותפים שלה לקרב ה3 על 3 מול BAMF. השותפים שלה: ההייפ ברוס! קצת מאכזב, למען האמת. אבל יאללה, תמיד נחמד לראות את זאק ריידר והתחלתי לחבב את מוג'ו ראולי.

איווה מארי ניצחה את מארלי (ג'יונה דדיו) עם פינישר עצלני למדי. מחכה לרגע שבו ביילי תשפיל אותה ואז אסקה תרצח אותה.

פרומו של אמה ודיינה ברוק. אמה מאיימת שהיא תנצחת את אסקה ותעשה לה קבלת פנים אמיתית לNXT.

קרב אליפות NXT: אפולו קרוז ניצח את פין באלור בפסילה, אחרי שבארון קורבין בא ותקף את קרוז. לפני התקיפה זה היה פשוט קרב מחשמל שעלה על הציפיות שהיו לי. באלור פשוט נפלא בזירה וקרוז החזיק מעמד בצורה יפה והשתווה לבאלור.

אחרי הקרב קורבין המשיך לתקוף את קרוז ואז התחיל לתקוף את באלור. סמואה ג'ו יצא והבריח את קורבין. קורבין חייך בקצה הרמפה ואז ג'ו תקף את באלור~! ג'ו היה מאוד הססן ולא בטוח מה לעשות, ראו עליו שהוא מתלבט האם להמשיך לתקוף את חבר שלו או לא. בסופו של דבר, הצד המרושע של ג'ו יצא החוצה והוא המשיך לתקוף. אחרי צעקת "זה אני שעושה לך את זה" לכיוון באלור, ג'ו נתן לו מאסל באסטר.

מדהים איך הטרן של ג'ו היה כזה מושלם, איך הוא שיחק אותו בצורה נהדרת, איך הבעות הפנים שלו סיפרו הכל. ג'ו מזכיר את הימים הגדולים שלו ואין לי בעיה עם קרב פאטל 4 ווי בלונדון או עם קורבין נגד קרוז וג'ו נגד באלור בלונדון.

פרק מעולה נוסף של NXT!
לצפיה ב-'דעות '
דעות
07/11/2015 | 15:37
134
היי, תראו מה זה- קמרון למדה מה זה הצמדה. היא אפילו עשתה את זה 3 פעמים ברצף מרוב חוסר ביטחון, מחווה שהקהל הגיב אליה בהתעלמות מוחלטת כי לאף אחד בפול סייל לא אכפת ממנה. אסקה הייתה סבבה בקרב, הספוט עם הסטירה לתוך הארמבאר היה נחמד. ההכנעה בסוף הייתה קצת מוזרה- האסקה לוק אמור להיות קרוספייס צ'יקנווינג עם באדי סיזרס, והפעם היא עשתה סוג של ארמבאר שם עם הוק לרגל אחת. בכל מקרה, שלום ולא להתראות קמרון. מקווה שזאת הפעם האחרונה שאנחנו רואים דיווה במחלקת הנשים של NXT (ואם אפשר שתיקח איתה גם את איווה מארי על הדרך).

דאש ודוסון מתחילים להרגיש בנוח עם הדמות שלהם, וזה עובד. הם בהחלט ראויים לריצה עם התארים- אחרי JJ וגייבל.

ספיקינג אוף וויץ', זאת בהחלט הייתה רק שאלה של זמן עד שישוו טאג טים של שני מתאבקים אולימפיים, אחד שחור קירח ואחד לבן עם שיער קצת ארוך, לWGTT. נראה שלארגון אין בעיה להביא מתאבקים שכבר לא בחוזה איתם להופעה אחת-שתיים, אז אלוהים איזה קרב פסיכי זה יהיה של JJ וגייבל נגד WGTT. בינתיים יותר מאשמח להסתפק באסנשן, שאולי ינצלו את ההופעה פה יחד עם ההופעה בדאסטי קלאסיק כדי לחזור לNXT ולתכנן מחדש את הקריירה. פשוט חבל כמה שכל העבודה הקשה שלהם הולכת לעזאזל ברוסטר הראשי.

מבאס מעט שפולטון נוטש את דוקינס. לאף אחד משניהם אין זכות קיום עצמאית כרגע, והם דווקא ממש התחילו להשתלב טוב ביחד. מצד שני, אמרתי אותו דבר על ג'ורדן ודילינג'ר בזמנו ושניהם במקום הרבה יותר טוב עכשיו מאשר כשהם היו ביחד.

לא יודע מי החליט שצריך לשנות לבול את המוזיקה, אבל זאת הייתה טעות מפגרת. הת'ים שלו היה אחד הדברים היותר מוצלחים ובהחלט התאים לדמות- לפחות לקודמת. כרגע לא בדיוק ברור מה הדמות שלו אמורה להיות- 'בול פיט' זאת הגדרה vague-ית מדי והוא בינתיים סתם משעשע את הקהל. בינתיים זה עדיין אובר, אבל זה זמני והוא חייב למצוא בסיס מוצק יותר הלאה.

MFW ביילי אמרה את המילה הייפ... איזה מאכזב. ממש קיוויתי שהיא תביא משהו מעניין יותר.

לא יודע מה לומר כבר על איווה מארי. זה מרגיש שאנשים כמו שרה דל ריי, אלברט, קנדריק ואחרים פשוט משקרים לנו בפרצוף כשאומרים שהיא משתדלת. אם היא כ"כ משתדלת להשתפר וזאת התוצאה, כנראה שהגיע הזמן לסגור את העסק. כשדווין טיילור לא השתפרה העפתם אותה לכל הרוחות ולפחות לה היה איזשהו אנגל שהיה קצת אובר עם הקהל. עם זאת, נחמד לראות סוף סוף את ג'יונה דאדיו בטלוויזיה אחרי שהיא מקבלת מחמאות כל פעם בלייב אבנטס.

המיין אבנט היה טוב- אבל הייתה בו בעיה יסודית. כששני חבר'ה כ"כ מהירים, מוכשרים ומלאי התלהבות נפגשים בזירה, יש רצון חזק של כל אחד מהם לoneupsmanship על כל תרגיל, ולמרות שאף אחד מהם לא ספוטמאנקי- זה מתחיל לגלוש לספוטפסט כשכל אחד חייב להכניס רברסל יפה יותר וספוט יפה יותר מהשני. בכל זאת נהניתי מהקרב עד ההתערבות, שלטעמי הייתה קצת.. לעוסה. ראינו את כבר 1000 פעם ולקהל אפילו לא היה אכפת מספיק כדי לשרוק בוז עד שג'ו יצא מהזירה. ברגע שארבעה אנשים יצאו החוצה היה ברור כבר שהקרקע הוכנה לפייטל פורוויי בלונדון והטרן למעשה היה מיותר. כמובן שבשבוע הבא ג'ו ייתן איזשהו פרומו (יכול להיות שאפילו מוצלח) כדי להסביר את המעשים הנפשעים שלו ובסופו של דבר אחרי הקרב בלונדון או אחרי ה1on1 שלהם בהמשך הם ילחצו ידיים וג'ו יחזור להיות פייס.

הצד החיובי הוא שהם הצליחו לשמור את אפולו קרוז white hot עם זה שהוא למעשה היה קרוב ללנצח את באלור וכנראה שהוא גם לא יוצמד בקרב המרובע- כל אלו יהיו גורמים שימצבו אותו חזק מאוד לתמונת האליפות בהמשך.

שני הפייטל פורווייז הקודמים של NXT הציבו רף מאוד גבוה לקרב הזה. עם ברון קורבין יהיה מאוד מסובך לעבור אותם.
לצפיה ב-'אלוף הWWE סת' רולינס נפצע ויעדר בין 6-9 חודשים! '
אלוף הWWE סת' רולינס נפצע ויעדר בין 6-9 חודשים!
05/11/2015 | 22:22
30
764
הוא נפצע במהלך קרב עם קיין בהאוס שואו בדבלין אתמול וקרע את הרצועה הצולבת בברכו.
הWWE הודיעו שיהיה טורניר להכתרת אלוף חדש בSVR.
מקור:

סרטון של רגע הפציעה:
לצפיה ב-'אני מהמר על'
אני מהמר על
05/11/2015 | 23:05
1
427
רומן ריינס כאלוף הבא
לצפיה ב-'הגיוני,אבל'
הגיוני,אבל
05/11/2015 | 23:19
356
השאלה אם זה כפייס או היל.
הם חייבים איזשהו טופ היל שיחליף את רולינס וזה כנראה אומר היל טרן לאמברוס או ריינס.
התסריט בלהות ולצערי גם הכי ריאלי זה ריינס מנצח,שיימוס פודה עליו ואז פיוד ביניהם.

לצפיה ב-'ווואו איזה באסה!'
ווואו איזה באסה!
05/11/2015 | 23:21
5
366
אחרי כל כך הרבה זמן שמטפחים לו את הרזומה כאלוף שמצליח לעבור כל אתגר - בין אם בפחדנות ובין אם בניצחון נקי - בסוף לא יהיה סוף מסודר לכהונה הזאת, ממש חבל ויכול להיות נזק בלתי הפיך לקריירה שלו. מצד שני אולי ההיפך, והוא יוכל לבוא ולהתרברב שלא הפסיד מעולם.

בכל אופן, מגניב שזה בסורבייבר סיריס, 17 שנה אחרי הפעם שעברה שלא היה אלוף והיה טורניר של 14 אנשים באותו PPV (דה רוק ניצח)
לצפיה ב-'מה שבאמת יכול להיות מגניב'
מה שבאמת יכול להיות מגניב
05/11/2015 | 23:27
4
335
זה אם גם הפעם יהיה טורניר על האליפות והסמואני ינצח אחרי היל טרן על החבר הטוב שלו בגמר ויצטרף לקורפיישן (/אות'ריטי)
לצפיה ב-'חוץ מזה שרוק ומיק לא היו חברים בזמנו, צודק'
חוץ מזה שרוק ומיק לא היו חברים בזמנו, צודק
06/11/2015 | 00:11
3
129
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
06/11/2015 | 23:54
2
161
רוק ומיק היו במין סוג של מיני-סטייבל ביחד עם שמרוק,בשביל להגן על עצמם מטייקר וקיין.
לצפיה ב-'לא היה קרב משולש בין שלושתם בדיוק PPV אחד לפני?'
לא היה קרב משולש בין שלושתם בדיוק PPV אחד לפני?
09/11/2015 | 00:03
1
67
והם היו שם יריבים מרים...
לצפיה ב-'לא יריבים מרים'
לא יריבים מרים
10/11/2015 | 18:16
39
שלושתם רצו טייטל שוט,אז וינס עשה קרב משולש ביניהם בRAW שבוע לפני כן על הNOC.

טייקר וקיין התערבו וגרמו לכל השלושה להיפסל,אז בהיט שלפני האירוע וינס קבע קרב חוזר ודרש שהוא יהיה בכלוב,בשביל שלא תהיה התערבות הפעם.
לצפיה ב-'כל כך מאכזב'
כל כך מאכזב
05/11/2015 | 23:22
298
שככה הריין שלו נגמר אחרי כל כך הרבה זמן. ציפיתי מאוד לקרב עם ריינס בSVS..

מניח שעכשיו הם ילחצו על ההדק עם שיימוס. לא אופתע אם הוא יפדה על ריינס ויתחיל ביניהם משהו עד הראמבל.
לצפיה ב-'זה היה רק עניין של זמן.'
זה היה רק עניין של זמן.
06/11/2015 | 00:43
280
הם מעבידים את האלופים שלהם בלי טיפה של התחשבות.
לצפיה ב-'זמן מושלם לחזרה של דניאל בראיין'
זמן מושלם לחזרה של דניאל בראיין
06/11/2015 | 09:38
6
317
אני מדמיין את האות'ורוטי יוצאים לקהל לבשר על פציעתו של רולינס ואז בראיין יוצא וצוחק על הבחירה שלהם ב"בי פלוס פלייר שנפצע ולא יכול להתמודד עם האתגרים האמיתיים של אלוף עולם". אם זה יגיע לגמר הטורניר מול רומן ריינס, ובראיין ינצח - זה יהיה מצויין גם לבראיין, גם לריינס וגם לקהל. 
לצפיה ב-'זה תסריט בעייתי'
זה תסריט בעייתי
06/11/2015 | 15:08
1
313
כי ברגע שאתה שם את ריינס מול בראין, אתה שוב הופך אותו להיל, וה WWE ירצו להמנע מזה אחרי חודשים של בקרת נזקים מאז מה שעשו איתו שנה שעברה.

אגב, אני הייתי הולך על תסריט סרבייבר סיריס 98, של לתת לבראין להתמודד בטורניר כביכול כפייס, אבל בסוף הערב לזכות בתואר דרך היל טרן מפתיע.

זה יכול לעבוד ולהיות מאד מוצלח, אבל רק בתנאי שיהיה מולו מישהו פופלרי מאד שיכול לקבל את אהבת הקהל מולו, ולדעתי זה יכול לעבוד מאד אם מי שיהיה מולו יהיה אמברוז.
קופורייט בראין (זאת הזדמנות לנצל את הקשר שלו עם התאומה בלה, ולהשתמש בה כדמות הילית שתוסיף לו היט) מול פאן פייבוריט אמברוז. זה בקלות פיוד שאפשר לקחת עד רסלמניה, כולל זכייה של אמברוז על הדרך בראמבל.
קהל חם וקרבות טובים מובטחים.

לצפיה ב-'לא רוצה את בראיין שוב היל'
לא רוצה את בראיין שוב היל
09/11/2015 | 00:04
95
אבל זה רעיון גדול
לצפיה ב-'בעייתי מסיבה אחרת'
בעייתי מסיבה אחרת
07/11/2015 | 15:44
161
אני פשוט לא רואה אותם נותנים לדניאלסון לחזור ולזכות באליפות, כשהוא חוזר מפציעה שגרמה לו להשמיט את האליפות שבה הוא זכה אחרי שחזר מפציעה שגרמה לו להשמיט את האליפות. בצירוף עם הדיווחים השונים בחודשים האחרונים על כך שהוא כשיר לגמרי והם פשוט מסרבים לתת לו את הfinal approval מתוך פחד שייפצע שוב, אני לא חושב שגם אם דניאלסון יחזור להתאבק בארגון הזה נראה אותו בתמונת התואר בשנה הראשונה. הוא יצטרך להוכיח שהוא בריא על אמת לאורך זמן.
לצפיה ב-'בעייתי מסיבה שלישית'
בעייתי מסיבה שלישית
08/11/2015 | 14:21
2
124
דניאל בריאן צוחק על כך שרולינס נפצע והוא צריך לוותר על התואר?
באמת? דניאל בריאן הוא האיש הטוב ביותר לסיטואציה כזו? האיש שעשה את זה כבר? פעמיים !
לצפיה ב-'אני חושב שלזה הוא התכוון, זה חלק מהקטע...'
אני חושב שלזה הוא התכוון, זה חלק מהקטע...
09/11/2015 | 00:07
1
90
הוא יצחק על האות'וריטי שהשתמשו בזה כדי להראות כמה בראיין לא מתאים, ובסוף הם בחרו מישהו שקרה לו בדיוק אותו דבר
(עם ההבדל הקל שרולינס סחב 8 חודשים כאלוף פעיל אבל נגיד)
לצפיה ב-'לא יודע, לא קונה את זה'
לא יודע, לא קונה את זה
09/11/2015 | 12:51
68
זה נשמע לי ממעשי הפייס שאני תמיד תוהה אחריהם "איך הוא פייס ואומר את זה? איך זה לגיטימי?" כמו לפעמים שהם עושים שפייסים מתעללים בנשים או דמויות חסרות ישע וכו'.
לצפיה ב-'חדשה '
חדשה
05/11/2015 | 22:25
540
לפי האתר הרשמי של ה-WWE (ורשת ESPN) סת' רולינס נפצע במהלך הטור של ה-WWE באירופה (אירלנד) ויעדר למשך כחצי שנה

http://www.wwe.com/inside/seth-rollins-injury-titl...
לצפיה ב-'אני מקווה שהם ייתנו לריינס את האליפות, ושיגמר המסע המעיק הזה'
אני מקווה שהם ייתנו לריינס את האליפות, ושיגמר המסע המעיק הזה
06/11/2015 | 17:02
245
של לראות אותם מחפשים דרכים לדחוף את האליפות לריינס שהוא גם יראה כמו כוכב, ושגם כולם יעודדו אותו.

אז אני מקווה שזה לא יישנה להם את התוכניות, וש...הי, אני מעדיף שהם פשוט יהפכו את ריינס לאלוף פייס שלהם כמו שהם רוצים, כי ביינתיים הם לא בונים כוכבים אחרים כי הם מפחדים שזה יאפיל אליו.
לצפיה ב-'ראיון עם דייב בטיסטה'
ראיון עם דייב בטיסטה
06/11/2015 | 17:24
293
הראיון נערך לקראת יציאת הסרט החדש של ג'יימס בונד והוא מדבר על הריצה עם ה - WWE ב - 2014.
לצפיה ב-'עצוב ומצער. מה שלדעתי יקרה...'
עצוב ומצער. מה שלדעתי יקרה...
( לעמוד שלי בתפוז )
06/11/2015 | 19:55
358
רולינס עכשיו ייקח חופש ארווווווווווך ויפספס את מניה, או יחזור במפתיע לקראת המיין איבנט.

בקשר לטורניר:
ההגיון אומר שריינס ינצח ויוכתר בתור אלוף חדש.
אבל!!!! לא יפתיע אותי אם שיימוס יפדה את המזוודה על ריינס, שיהיה מותש אחרי 3 קרבות בערב אחד ואז שיימוס יהיה אלוף היל מושלם, שהקהל ישנא וככה נקבל את ריינס בתור הפייס המוביל, שיזכה בתואר בראמבל או בTLC.

או ש..... אפלדווווווווווווווווו! LOLCENAWINS
לצפיה ב-'אני רוצה'
אני רוצה
07/11/2015 | 13:35
186
שג'ון סינה יחליף את סת' רולינס בתפקיד ההיל הראשי.
זה גם ימלא ל WWE את הנישה שעכשיו התפנתה להם, אבל חשוב יותר: אני באמת מאמין שג'ון סינה יכול להיות היל מעולה.

כרגע סינה הוא האלק הוגן. אחרי היל טרן, הוא יכול להיות הוליווד הוגן, שהיה דמות הרבה יותר מוצלחת ומעניינת ואחת הסיבות העיקריות להצלחת של ה NWO וה WCW
לצפיה ב-'נדמה שכולם הולכים על תסריט של דדלי גיים 2'
נדמה שכולם הולכים על תסריט של דדלי גיים 2
07/11/2015 | 15:42
253
עם בגידה של ריינס באמברוז בסוף והפיכה לקורפורט רוק החדש, או קורפורט רומן אם תרצו.

אני אישית מאמין שחיית קרוספיט כמו רולינס תצליח לשבור את כל התחזיות ולחזור בזמן שיא של אפילו פחות מ6-9 חודשים. הבנאדם לא ישב רגע אחד בלי rehab ואני מאמין שיש סיכוי טוב שכן נראה אותו ברסלמניה.
לצפיה ב-'תקווה שלי '
תקווה שלי
08/11/2015 | 14:26
1
233
לגבי הטורניר - שני דברים

א) שהוא ייערך בטורניר עצמו . לא טורניר ברו שמגיע לגמר בסדרת ההישרדות. גם ככה אין לכם בכלל קארד לאירוע (מלבד קרב נשים), עדיף כבר להקדיש את כולו לטורניר.
אפשר לעשות קרבות מקדימים ברו בשבועיים הקרובים, כדי לתת נפח לתכניות וגם כדי להכניס מתאבקים לטורניר, אבל עדיין להשאיר מצב שהטורניר מכיל לפחות רבעי גמר במהלך האירוע עצמו.

ב) טורניר פתוח עם הגרלה בתחילת האירוע - אני יודע שאמריקאים אוהבים Brackets, אבל כדי למנוע מצב שכולנו יכולים לנחש גמר פוטנציאלי באירוע ואת הדרך לשם, נראה לי הרבה יותר נחמד ומגניב אם נדע פשוט את המתאבקים שהעפילו לטורניר, ובתחילתו יעשו הגרלות כאלה (כמו ברו רולט) שבהם ייקבעו המתמודדים בקרבות. הכל יהיה פתוח לגמרי וכל קרב יוכל לקרות.

אפשר אפילו לשים יותר מתאבקים ממצב של 1 על 1, ואז לקבוע שהקרב השלישי/הרביעי בהגרלה הוא קרב משולש/מרובע, ולראות איך המתאבקים מתבאסים כשהם מוגרלים לשם וכו'.

לדעתי זה מאוד יכול לתרום לרמת העניין ולגרום לכך שמדובר יהיה באירוע מסקרן שהכל בו בלתי ידוע...
לצפיה ב-'זה מזכיר לי פורמט שפעם חשבתי עליו של טורניר 24 אנשים'
זה מזכיר לי פורמט שפעם חשבתי עליו של טורניר 24 אנשים
09/11/2015 | 00:14
125
בכל שלב אתה צריך לנצח יריב אחד פחות:

שישה קרבות פאטאל פור, מה שמאפשר גיוון וערבוב של מיין אבנטרים, מיד קארדרים וג'וברים בקרבות, בצורה לא הומוגנית (לפעמים יש 2-3 מיינאבנטרים בקרב ולפעמים אפס)
מהם הזוכים עולים לשני קרבות טריפל ת'רט,
ושני הזוכים מתמודדים בקרב אחד על אחד (אם זה טורניר על האליפות אז קרב סולם לצורך העניין)

לצפיה ב-'ושוב לא לומדים לקח בWWE'
ושוב לא לומדים לקח בWWE
09/11/2015 | 14:21
4
202
אני באמת לא מצליח להבין את זה.

הרי בשנים האחרונות היו הרבה תוספות ועדכונים של הוולנס פוליסי, שנועדו להגן יותר על המתאבקים ולמנוע פגיעות חמורות.
ועדיין, הWWE ממשיכים לשחוק את הטאלנטים העיקריים שלהם עד שזה מגיע לאסון או לכמעט אסון. לפני שנתיים עם בריאן, סחטו אותו עד תום בקרבות אינסופיים ובמספר קרבות בערב אחד, עד שהוא נפצע ואולי פורש, אז עכשיו עשו אותו הדבר עם רולינס במקום להפיק לקחים.

זכור לי שזה קרה גם עם ריינס לפני שנה-שנתיים, כשניסו לדחוף אותו ממש חזק אחרי השילד והקהל לא קיבל אותו, אז וינס דחף ודחף ודחף עד שריינס נפצע ואיבד כל מומנטום שהיה עשוי להיות לו.

אני לא מצליח להבין איך ארגון כמו הWWE לא מצליח לשמור על הכוכבים הצעירים החזקים שלו שנה אחרי שנה. עושים את אותן הטעויות שוב ושוב.
לצפיה ב-'לא שאין משהו לא נכון במה שרשמת'
לא שאין משהו לא נכון במה שרשמת
09/11/2015 | 14:31
3
167
אבל הפציעה של רולינס הגיעה אחרי נחיתה לא טובה על הרגל מהחבל העליון תוך כדי סאנסט פליפ פאוורבומב. זה משהו שיכול לקרות גם למתאבק שעובד 300 תאריכים בשנה וגם לכזה שעובד 100.
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
09/11/2015 | 16:09
2
147
אבל זה נראה לי יותר מסתם צירוף מקרים שבשנים האחרונות - כל כוכב צעיר שמקבל פוש יפה - הWWE מגזימים עם זה וגורמים לו להיפצע.

יכול להיות שאם לא היו שוחקים את רולינס, הוא היה מצליח לנחות יותר טוב ולא להיפצע.
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
09/11/2015 | 18:21
1
140
אבל כנראה שלא.

יש הרבה נכון בדבריך, אבל לא נראה לי שזה מייצג במקרה של הפציעה הזו. פשוט חוסר מזל.

אם כבר, זה צריך להיות שהם כל כך שוחקים מתאבקים - וזה בגלל שהם נהיים תלויים בהם באופן מוחלט. במקום לקדם הרבה מתאבקים, להיות בעלי רוסטר מגוון שלכל אחד יש משמעות, הם מגיעים למצב של קאדר כוכבים מאוד קטן שדורש מהם לשלוח מתאבקים גם לרו וגם לסמקדאון וגם לקרוע את עצמם בטורים ובהאוס שואוז.
לצפיה ב-'לא משנה מה הסיבה. התוצאה היא האישיו.'
לא משנה מה הסיבה. התוצאה היא האישיו.
09/11/2015 | 20:41
67
לצפיה ב-'דיון: אלוף NXT = אלוף עולם עתידי?'
דיון: אלוף NXT = אלוף עולם עתידי?
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 19:44
8
216
הנה לכם רשימה מלאה של כל אלופי הNXT, מהראשון ועד היום:
סת רולינס
ביג אי
בו דאלאס
נוויל
סמי זיין
קווין אוונס
פין באלור

האם עצם זה שהם קיבלו ריצה עם התואר של NXT מצדיקה ריצה שלהם עם אליפות העולם? האם זה משהו שהוא יותר מתאים לNXT ופחות לרוסטר הראשי?

ראינו אצל סת שזה מתאים. ביג אי כבר החזיק את התואר הביניבשתי וכבר היה פעמיים אלוף זוגות.
אוונס הוא כרגע האלוף הביניבשתי.

בו דאלאס הוא מזמן ג'ובר, נוויל נעלם במיד קארד.
לזיין יש פוטנציאל כשיחלים וכמובן שבשביל באלור השמיים הם הגבול.

מה דעתכם?
לצפיה ב-'באלור וביג אי, סיבות שונות'
באלור וביג אי, סיבות שונות
04/11/2015 | 20:44
168
יש כאן כמה שמות שיש להם דמות עם אישיות שיכולה להיות אחלה בזמן החזקת החגורה. פין באלור מאוד כריזמטי אבל מזעזע על המיקרופון. היו לנו כבר אלופים כאלה (בנואה?) וזה הגיוני אם הוא זוכה בחגורה בפיוד שמשתמש ביכולות האתלטיות שלו, כשהוא נלחם מול מישהו בסגנון.
השני שאני מוכן בשמחה לקבל כאלוף עולם זה ביג אי, אבל בתנאי שהוא נשאר חלק מהניו דיי. למשל הם אלופי זוגות והוא מתחיל פיוד במקביל עם האלוף המכהן ומנצח. הוא מתאבק טוב יחסית גם אם לא טכני, כריזמטי מאוד, נהדר על המיקרופון וכשלישייה הם מדהימים, הקהל אוהב (לשנוא) אותם ויש סיכוי לריצה כייפית של אלופים רמאים אך מהנים.

יש לזכור שהמעבר מ-NXT לרוסטר הראשי לא תמיד חלק ומה שעובד בברנד שממצב את עצמו כאלטרנטיבה לא בהכרח ייתפס כאלטרנטיבה ברוסט הראשי. ביג אי היה משעמם בהתחלה עד הפיצוץ של הניו דיי. נוויל ממוצב כאותו היי-פלייר שהוא וזה נראה שלא מלהיב מאוד את הקהל.

אני אצטט משהו שאני חושב שמאוד מתאים למעבר הזה, בהקשר של פרומואים שנותנים לקהל את ההזדמנות להתחבר לדמות. במופע קטן מול 400 איש זה קל. כשמדובר בעשרת אלפים ויותר צריך איכשהו לדבר לכולם יחד ולגעת בכל אחד בנפרד איכשהו.
אמר ברוס דיקנסון הגדול (הזמר של איירון מיידן) שהמטרה שלו, כשהוא שר מול קהל של 30,000 איש, זה למצוא את המעריץ בסוף של הקהל וכאילו להצביע עליו ולהגיד "אתה! אני שר לך! בסוף הערב, אתה אמור להרגיש כאילו הקטנת את המקום כולו לגודלו של אגודל".

לצפיה ב-'אני חושב שרק קווין אוונס יהיה אלוף עולם מהרשימה הזו'
אני חושב שרק קווין אוונס יהיה אלוף עולם מהרשימה הזו
04/11/2015 | 23:58
137
מלבד סת' כמובן.

פין באלור צריך להשתפר מאוד בשביל שתהיה לו נוכחות של אלוף עולם משבוע לשבוע (בלי צבעי הגוף). בטח לא בתקופה של אליפות עולם אחת.
מעלי השוו אותו לבנואה, אבל מאז בנואה באמת שלא היה אלוף עולם בסגנון הזה. ורבאק, עברו כבר יותר מעשר שנים.

סמי זיין הוא סימן שאלה מבחינתי. יש לו פוטנציאל לאליפות עולם - ואפילו פוטנציאל להיות הנמסיס של קווין אוונס אם הWWE ישכילו סוף סוף לבנות שני כוכבים במקביל. לא היתי שם על זה את כל כספי. בעיני הסיכויים שלו נמוכים מחמישים אחוז
לצפיה ב-'שום דבר לא מצדיק שום דבר'
שום דבר לא מצדיק שום דבר
05/11/2015 | 03:19
5
146
NXT זאת פלטפורמה אחת וכדי לקבל בה את התואר צריך לענות על קריטריונים מסויימים. הרוסטר הראשי זאת חיה אחרת לגמרי, והתכונות שצריך בשביל להחזיק בתואר הראשי של הארגון שונות לגמרי. המכנה המשותף היחיד הוא שמתאבקים סופר מוצלחים בכל אספקט, כמו סת' רולינס, יכולים להצליח בשני המקרים.

נלך על הרשימה אחד אחד-
ביג אי- לחלוטין לא. צריך לזכור שהוא וסת' החזיקו את התואר כשNXT עוד לא הייתה בטלוויזיה, וזה לחלוטין היה טריטוריית פיתוח. גם אדם רוז החזיק באליפות בFCW. אין לזה שום רלוונטיות. בכל מקרה, אם להתמקד ספציפית בביג אי- הוא אמנם מבדר, אבל אין לו מספיק נוכחות כדי לרוץ כאלוף לבד. בלי הניו דיי הוא היה עמוק באנדרקארד כרגע לדעתי.

בו דאלאס- זה מתסכל, כי מצד אחד אתה יודע כמה הוא מוצלח בתור אלוף היל מעצבן. מצד שני, אני לא רואה אותם לוקחים איתו סיכון כזה כשהוא פשוט לא מצליח להיעשות אובר מעבר להשפלות מזדמנות. האם הוא יכול להיות אלוף מוצלח? לחלוטין. האם הוא יהיה? לחלוטין לא.

נוויל- אנשים שוכחים, אבל נוויל למעשה הוא בין האחראים המרכזיים שהניעו את התהליך של להפוך את NXT מטריטוריית פיתוח עם שעתיים ברשת למה שהיא היום. כהונת האליפות שלו הייתה פנטסטית והייתה רצופה כמות בלתי נגמרת של קרבות מעולים עם קיד, דאלאס, זיין, בריז ואחרים. לצערי, הרוסטר הראשי לוקח מכנה בולט של מתאבק ומעצים אותו עד לכדי כך שאין למתאבק שום רלוונטיות מעבר למאפיין הזה, וזה בדיוק מה שקרה לנוויל. הוא ממלא את משבצת ההיי פלייר, ונסיון העבר מלמד שמעבר להיי ספוטס שימשכו את הקהל אין בפוזיציה הזאת עתיד אמיתי. וזה חבל, כי יש לו כ"כ הרבה להציע בזירה מעבר להיי פליינג.

סמי זיין- שום דבר שמצליח בNXT לא מהווה ערובה להצלחה ברוסטר הראשי (ע"ע אסנשן), אבל אם הקלפים הנכונים יחולקו קשה לי לראות את סמי זיין לא הופך למגה סטאר. יש לו את כל התכונות שעושות כוכב- היכולת לרתום את הקהל, פרומואים שפוגעים בדיוק בנקודה והבנה מעולה של איך העסק עובד. מעבר לזה הוא גם פאקינג מתאבק מעולה. אם ללכת ממש רחוק, אני רואה אותו הופך בסופו של דבר לסופרסטאר הראשי של החברה.

קווין אוונס- זאת כנראה השאלה הכי קלה מכל האופציות. קווין אוונס יהיה, בלי שום צל של ספק, אלוף עולם בעתיד הלא מאוד רחוק. הדברים היחידים שעשויים למנוע את זה זה פציעה או התעקשות שלהם להמשיך עם הפאט שיימינג האידיוטי הזה.

פין באלור- אני אומר את זה מהרגע הראשון- עם כל האהבה שלי לעבודה שלו בזירה, בWWE זה פשוט לא מספיק היום. ברוסטר הראשי אתה חייב שיהיה לך מייק גיים או שיהיה איזשהו גימיק או מנג'ר שיכסה על זה. לברוק לסנר יש את המראה מפלצתי שלו ואת פול היימן. לטייקר יש את הגימיק. לפין באלור יש.. פייס פיינט שלא מונע ממנו לתת פרומואים מביכים לאחר הקרב. הבנאדם סובל מבעיה דומה לזאת של נוויל, וזה ממש לא רק המבטא- הוא מתראיין כאילו מדובר בכתבה לערוץ הקהילתי ולא כאילו הוא דמות גדולה מהחיים. הוא חייב לעבוד על זה אם הוא רוצה לעשות את הצעד האחד קדימה, ואם זה יקרה אין שאלה שהוא יחזיק באליפות אם לשפוט לפי האהבה שהוא כביכול זוכה לה מוינס ואחרים.
לצפיה ב-'מה שאתה אומר על באלור'
מה שאתה אומר על באלור
05/11/2015 | 11:47
4
126
מזכיר לי את מה שאמרו בעבר על דניאל בראין, ובכל זאת הוא מצא דרך לסחוף אחריו את הקהל.
באלור גם יצליח בזה, כי עם כמה שזה מרגיש "ערוץ קהילתי" זה עדיין יותר עדיין מרגיש אותנטי והקהל מתחבר לזה.
לצפיה ב-'הקהל בNXT מתחבר לזה'
הקהל בNXT מתחבר לזה
05/11/2015 | 15:13
3
95
לדעתי זאת לא ערובה לכך שהקהל ברוסטר הראשי יתחבר.

אני לא חושב שדניאלסון זאת השוואה מתאימה בדיוק, כי נסיון העבר הראה שהוא בהחלט מסוגל לבנות דמות מעניינת ומושכת עניין כשהוא מקבל את הבמה- כל תקופת האליפות הסמי-הילית שלו בROH הראתה בדיוק כמה אישיות יש לו. לכן, כשהוא נתן פרומואים חלביים בWWE, זה יותר נראה כאילו זאת הפלטפורמה שהוא מקבל כרגע ושזה לא לגמרי קשור אליו- וגם ראינו את זה בסופו של דבר כשהוא הראה את הצד הבידורי שלו עם קיין.

בבאלור אני צופה כבר כמה שנים טובות, ואע"פ שאשקר אם אומר שראיתי את כל העבודה שלו בניו ג'פאן, רב פרו ושאר המקומות בהם הוא עבד לפני שהגיע לNXT- ראיתי לא מעט ממנו, והאסוסיאציה הראשונה שהייתה לי ממנו תמיד הייתה רודריק סטרונג- מתאבק מעולה בזירה, אבל חסר כל דמות מעבר ל"אני רודריק סטרונג".

עם זאת, דברים משתנים- ממה שהבנתי סטרונג למשל לחלוטין עשה 180 בנושא הזה, ואולי גם באלור יוכל. אם לשפוט לפי הכאן ועכשיו- זה לא יקרה. מקווה שאטעה.
לצפיה ב-'אתה מחמיץ איתו בגדול לדעתי'
אתה מחמיץ איתו בגדול לדעתי
05/11/2015 | 15:27
88
יש לו כריזמה מטורפת. ברגע שהוא על המסך (עם הדמות או בלי הדמות) אי אפשר להוריד ממנו את העיניים, וזה לא משנה אם כישורי המיקרופון שלו הם ג'יפה.
לצפיה ב-'כל מה שבאלור צריך זה'
כל מה שבאלור צריך זה
05/11/2015 | 19:12
1
89
מורה לעבודה על המיקרופון שיעבוד איתו צמוד. יש מומחים בדיוק לזה, ואני בטוח שחלקם כבר עובדים ב WWE, אבל אם צריך אפשר גם להביא אחד כזה מבחוץ. אם יבינו שהוא חייב חיזוק בתחום הזה, ויעבדו איתו על זה, הוא בכיף יכול להגיע למצב שבוא הוא במיין איבנט-אפר מידקארד של ראו, על בסיס קבוע
לצפיה ב-'אני חושב שהאופציה הכי מוצלחת לא זמינה יותר אחרי השנה...'
אני חושב שהאופציה הכי מוצלחת לא זמינה יותר אחרי השנה...
06/11/2015 | 03:13
36
לצפיה ב-'חדשות - אין ספויילרים , הכניסה פנויה'
חדשות - אין ספויילרים , הכניסה פנויה
03/11/2015 | 12:04
1
432
  • קרטיס אקסל נראה מתוסכל ממעמדו והחל לקמפיין בטוויטר שזה לא המעמד הראוי לבנו של מר. פרפקט.
  • למי שלא שמע - רונדה ראוזי החלה באחרונה לדבר על כך שהיא מרגישה מוכנה למעבר ל-WWE ושהיא מאמינה שהיא תהיה גם אלופה שם. זה גרר כמובן המון התייחסויות כמו HHH שכתב לה בחזרה שהוא משאיר את האור במתקן האימונים דולק בשבילה ושארלוט כתבה לה שתעמוד בתור...
  • תתכוננו לקאמבק של העשור, או שלא... טטנקה חתם על חוזה אגדות עם WWE וכנראה גם יהיה בHOF ואף במניה הקרובה.
  • עוד אחד שהביע נכונות לחזור הוא רוב ואן דאם.
  • כשסטיב אוסטין נשאל על אפשרות של קרב במניה הוא ענה שהוא 99.9% בטוח שהוא לא ישוב לזירה.
  • רנדי אורטון מושבת ל 4-6 חודשים עקב פציעת הכתף שלו. יחמיץ את מניה?
  • גם ניקי בלה הודיעה על פציעה שלמרבה הפליאה, לא ידוע ממה ואין אישור של WWE לענין...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/11/2015 | 15:27
219
קרטיס אקסל מעאפן. מהרגע הראשון, כל הגימיק שלו היה "הבן של", למרות שהוא לא הראה עשירית מהכישרון של אבא שלו בזירה או בכלל. זה לא עבד ולאף אחד לא היה אכפת ממנו, אז נתנו לו את הגימיק של "אקסלמניה", שהיה די אובר, אבל נגנז בגלל הפרשיה השנתית של הולק הוגאן...
אז עכשיו הוא חוזר עם הרגשי-המשפחתי הזה?

לא מגיע לבן של מיסטר פרפקט להירקב בתחתית הקארד?
גם לא מגיע למיסטר פרפקט שינצלו את המורשת שלו לקידום הקריירה העלובה של הבן הכלומניק שלו.
לצפיה ב-'RAW 02.11 - דיווח שבועי'
RAW 02.11 - דיווח שבועי
03/11/2015 | 11:46
2
398
התוכנית נפתחת עם רומן ריינס שמספר כמה הוא לא אוהב את סת' רולינס, הבעתי כבר דעתי על היכולות שלו , אין טעם לחפור בנושא. רולינס יוצא ועונה לו ומתקרב לזירה ע"מ להתעמת "בכאילו" ובדיוק האוטוריתי יוצאים, סטפני ו-HHH מעליבים את הקהל ומכריזים שהיום יתקיים קרב בסגנון סורבייבר , 5X5, שכל אחד יבנה קבוצה.

קרב ראשון - זיגלר נגד אוונס - כמה שאוונס נראה מאולץ במעין פרומו שהציגו בזמן שהוא מגיע לזירה, רואים שלא נח לו. כל קרב של אוונס מלא בפסיכולוגיה וכל קרב שונה מקודמו בניגוד לאנשים כמו סינה, ריינס ואחרים שיש להם מספר מוגבל של תנועות שהם יכולים לבצע. אוונס מתמקד ברגל הפצועה של זיגלר ותוך כדי מתגרה בו בקולניות, אל תחמיצו אותו מסובב את האגן כמו זיגלר...
תוך כדי הקרב, טיילר בריז וסאמר ריי יוצאים ובשלב מסוים זיגלר מנסה לתקוף את בריז ואוונס מנצל זאת לניצחון. לאחר הקרב טיילר נותן לזיגלר את הביוטי שוט ובסיום הוא וסאמר מצטלמים ליד זיגלר המעולף.

בפרומו מצויין סת' רולינס מגייס את קווין אוונס לקבוצה שלו כשהוא מדבר איתו על קרב של אלוף נגד אלוף ברסלמניה (למה סתם להתגרות בי ככה? הרי וינס בחיים לא ייתן...)
בקי לינץ' מתראיינת אצל רנה יאנג לקראת קרב מרובע על #1 בין בקי, סשה, פייג' וברי בלה. בקי שולחת רמז דק כפיל לגבי הנטיות המיניות של פייג' (בי)...
ברי מתערבת ובקי סוגרת פרומו מצוין. בהחלט משדרת שהיא יודעת את העבודה.

סזארו נגד מיז - סטארדאסט והאסנשיין בקהל מתגרים בסזארו.**** עצרו עכשיו הכל **** אתם חייבים לראות את מה שסזארו עושה כשמיז מחזיק אותו ב-Arm Bar. ככה יוצאים אובר עם הקהל בלי להגיד מילה - זה פשוט 100% יכולת גופנית. הקהל מביע הערכה עצומה. בהמשך הוא מסובב את מיז 24 סיבובים בסווינג ומנצח עם שארפשוטר.לא ממש כוחות הקרב הזה.

משפחת וויאט יוצאת לעוד פרומו מעייף של בריי וויאט - הרבה פירוטכניקה והפחדות סטייל ערב ליל הקדושים... לדעתי הולכים לכיוון של BOD נגד משפחת וויאט בקרב הישרדות.

לוצ'ה דראגונס נגד בארט ושיימוס - קרב של קרוב ל-12 דקות שאת רובו העברתי כי תכל'ס אין היגיון בקרב הזה, בעיקר בסיום שלו כשהלוצ'ה דראגונס מנצחים לאחר הצמדה של בארט. ויוה לה מקסיקו. כנראה שזו הסיבה העיקרית לפוש של שני אלו.

זב קולטר עם... ג'ק סוואגר, לונג טיים. סוואגר מפקפק בשפיות של קולטר לאור המקס-אמריקה. אלברטו מצטרף ומדבר לראשונה.
ר-טרות (מישהו ניקה את הבוידעם היום, הא?! קודם סוואגר עכשיו טרות') נגד דל ריו - דל ריו מנצח עם סטומפ שנגנב היישר מפין באלור...

רולינס מאחורי הקלעים נאלץ לגייס את שלושת חברי ניו דיי בסגמנט קורע. מי שאמר שרולינס לא טוב בפרומואים, שיראה את זה.

סשה נותנת ראיון לקראת הקרב - מתחילה להזכיר את סשה של NXT.
קרב הנשים - בקי נגד סשה נגד פייג' נגד ברי - איך לעזאזל ברי קשורה לכאן?... 
הקטעים של סשה ובקי נראים מעולה ומזכירים את הקרב ההוא ב-NXT, גם היריבות של פייג' ובקי נראית אותנטית כשבאמצע הקרב פייג' קוראת לבקי - Stupid Cow. בשום יקום לא תתקיים אפשרות שברי בלה תנצח בקרב שכזה, נקווה שגם כאן לא יהיו אכזבות שכאלה. עצוב לראות שה-WWE משתמשים בה כדי לקבל קריאות עידוד בזכות בעלה... 
בסיום פייג' מנצחת (צפוי) ונמנע מאיתנו שארלוט נגד סשה לצערי או ברי לשמחתי.

שארלוט מגיבה לניצחון של פייג' בריאיון טוב.

ניו דיי יוצאים ומבדרים כתמיד - הקהל מנסה לצעוק והם אומרים להם - אתם יודעים שאנחנו נדבר אז שוש... ענקים. אוונס יוצא לזירה ומסתכל עליהם כמו על חייזרים... גם האלוף יוצא.
הקבוצה של ריינס מורכבת מרומן ריינס , ... האוסוז שחוזרים אחרי פציעות!, רייבאק וכמובן האח של ריינס - אמברוז.
אקסבייר וודס מודח אחרי פחות מדקה ע"י האוסוז בדומה מאד למארק הנרי וביג שואו מסורביבור שנה שעברה (התחיל בהתלהבות עצמית מוגזמת, ספג סופר קיק ואת הפינישר שלהם והודח).
המודח השני הוא קופי קינגסטון ע"י ג'יי אוסו.
ג'יי אוסו מודח ע"י ביגי.
אוונס מדיח את ג'ימי אוסו.
אגב, לכל אורך הקרב הזה נדמה לי שביירון סקסטון לא אמר מילה...
תרשמו לעצמכם - אוונס נגד אמברוז - פיוד שאני רוצה לראות.
רייבאק מדיח את ביגי.
סת' מדיח את רייבאק.
נשארו בזירה 4 שהם הדרים טים - שלישיית השילד לשעבר ואוונס. זהב. רק להקשיב לדיאלוגים ולקריאות הביניים זה חצי אורגזמה - Why won't you die Dean? צועק רולינס כשהוא ואוונס כותשים אותו...
אמברוז מדיח את אוונס לאחר שרולינס בועט בו בטעות. 
רולינס מול אמברוז וריינס - רולינס כמובן מנסה לברוח מהזירה ולבסוף נפסל כשהוא משתמש בכסא על אמברוז וריינס.
בסיום ריינס יוצא גיבור (כמובן...) עם הסופרמן פאנץ' והתוכנית מסתיימת. חמש הדקות של אוונס ורולינס נגד אמברוז וריינס - זהב.

תוכנית טובה של ראו עם מעט מאד רגעים מתים - קרב נשים מצויין ומיינאיבנט זהב.
גם בנייה טובה לSVS והצבע מתחיל לחזור לפנים של ראו שהיתה חיוורת עד עכשיו. כנראה שהכנסת דם צעיר וגירוש הקיינים והביג שואוס מהתמונה מעורר את היצירתיות ונותנים במה לדם חדש לזרום.

סוף סוף ראו שנהנים ממנה. מהרו לצפות.

לצפיה ב-'מסכים חוץ מ '
מסכים חוץ מ
03/11/2015 | 15:59
299
אני דווקא חשבתי שהקטע עם בריי ואייט היה מעולה. כן, זה היה קטע רסלקרפי וטראשי. של "תראו יש לי עכשיו את הכוחות שלהם", שבעצם אומר שהוא עכשיו שולט בזיקוקים שמסביב לזירה ובכניסה, ואיש התאורה מקשיב לו, נכון, אבל צריך להבין שזה חלק מחגיגות 25 שנה לאנדרטייקר, וכנראה הכנה לפרישה שלו. אז רסלקרפ טרשי זה *בדיוק* מה שצריך, ובהתחשב בזה, זה היה עשוי בצורה הטובה ביותר האפשרית, לדעתי
לצפיה ב-'תודה על הדיווח המושקע! דעות בקצרה'
תודה על הדיווח המושקע! דעות בקצרה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 19:39
200
פייג' נגד שארלוט זה סבבה. לא אתנגד לזכיה של פייג' בתואר, שארלוט צריכה לרדוף אחרי התואר ולא להחזיק אותו.

שמח שמקרב ה5 על 5 קיבלנו פיודים פוטנציאליים. ניו דיי נגד האוסוז, אמברוז נגד אוונס על הביניבשתי.

סוואגר לא רלוונטי כבר מזמן, אבל מבחינת העלילה זה הגיוני. מקווה שדל ריו ימחץ אותו מהר.

כל הקטע עם הווייאטים מסקרן. כן, זה רסלקראפ, אבל ככה עושים את זה כמו שצריך!
לצפיה ב-'רוצים לקבל את WWE2K16 בחינם? כל הפרטים מ״האוס שואו״ ממש כאן!'
רוצים לקבל את WWE2K16 בחינם? כל הפרטים מ״האוס שואו״ ממש כאן!
02/11/2015 | 16:46
123
שלום לכולם,

כמו שהבטחנו בתוכנית האחרונה, פתחנו את תחרות ״קשוח-דיו״ של האוס שואו, פודקאסט הרסלינג של ישראל.
במסגרת התחרות אנחנו מחלקים לכם עותקים של 2K16 לכל הקונסולות! שמעתם נכון. יש לנו עותק לכל קונסולה שיש לכם (לא לדרים-קאסט. כן?).
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכין פרומו. מצחיק, מותח, מרגש. מה שבא לכם, רק שיהיה מבדר. בכל זאת, ספורט בידורי.
כל שאר הפרטים והחוקים בדף הפייסבוק שלנו! 

בהצלחה לכולם!

לצפיה ב-'חזרתי לבקר...ואולי גם יותר... '
חזרתי לבקר...ואולי גם יותר...
02/11/2015 | 10:45
5
335
ותיקי הפורום ודאי זוכרים אותי..גם רוב ההנהלה.

שמח לראות שהמקום עדיין חי ובועט

יום טוב לכולם.
לצפיה ב-'ברוך השב '
ברוך השב
03/11/2015 | 23:55
151
תמיד טוב לראות פרצוף מוכר תרתי משמע חח
לצפיה ב-'הוא חי ובועט'
הוא חי ובועט
04/11/2015 | 14:46
2
143
אבל תוך כדי הוא נותן מכה על הירך שלו, כדי שהבעיטה תיראה מרשימה יותר.
לצפיה ב-'ג'וני רסלינג! קלאפ קלאפ, קלאפ קלאפ קלאפ!'
ג'וני רסלינג! קלאפ קלאפ, קלאפ קלאפ קלאפ!
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 19:45
1
52
לצפיה ב-'אתה מנסה לרמוז איכשהו'
אתה מנסה לרמוז איכשהו
06/11/2015 | 03:14
72
שג'וני גרגאנו אחראי לאחד הדברים הכי בסיסיים ברסלינג מאז שהדבר הזה קיים?
לצפיה ב-'ברוך החוזר!'
ברוך החוזר!
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 19:46
61
לצפיה ב-'האוס שואו 38- ״סאמר בריז״! אנחנו מחלקים עותקים של WWE2K16!!!'
האוס שואו 38- ״סאמר בריז״! אנחנו מחלקים עותקים של WWE2K16!!!
29/10/2015 | 17:51
87
בום.
מה קורה פורום תפוז? יש לנו תוכנית ממש ממש ממש ממש מיוחדת בשבילכם! הרבה הפתעות, הרבה צחוקים וגם מתנות!

הפרק הגדול ביותר של האוס שואו אי פעם! קובי הפסיד סופסוף בהימורים והוא לוקח את זה כמו גדול! וגם: ההכרזה של התחרות הגדולה של האוס שואו! אנחנו מחלקים לכם השבוע עותקים של WWE2K16 לכל הקונסולות! בואו לגלות מה אתם צריכים לעשות בשביל לזכות!
וגם: ברוק מדמם מכל נגיעה, בריז שופך ספרייט על האייפון של מייקל קול, קורבין יוצא אפס, לאיווה מארי אין נשמה, טייקר הוא ישו, מה הספוילרים הכי גרועים שקראנו בטעות בחיינו, פייג׳ עושה היל טרן שמפתיע רק את שרלוט ובקי ועוד הרבה הרבה דברים!
תתחילו להתכונן לתחרות! כל הפרטים בפרק!

וגם השבוע אתם מוזמנים להאזין לנו באיזה אמצעי שרק בא לכם:
לאתר הבית של ״האוס שואו״:

להאזנה באייפון שלכם:

רוצים להקשיב לנו דרך הסמארטפון שלכם? לחצו על הלינק:

לערוץ היוטיוב של ״האוס שואו״

לדף הפייסבוק של ״האוס שואו״:
אל תשכחו. התחרות מיועדת רק לחברי הפייסבוק של ״האוס שואו״. אז אם עוד לא עשיתם לייק. אין זמן יותר טוב מזה ללחוץ על כפתור הלייק! 
בהצלחה לכולם!

לצפיה ב-' רו-רטרו: עידן שון מייקלס מתחיל, אפריל 96'
רו-רטרו: עידן שון מייקלס מתחיל, אפריל 96
29/10/2015 | 20:44
12
266
למי שלא מכיר: מדובר בסקירת תוכניות רו בין מנהרת הזמן אחת לשנייה.

דברים שיהיו במהדורה הנוכחית:
הופעת הבכורה של מנקיינד
איך התחילה תקופת האליפות של שון מייקלס?
כעת שאולטימייט ווריור חזר, מה הדבר הבא שמצפה לו?

אתם מוזמנים להצטרף למסע!
לצפיה ב-'רו אפריל 1996, חלק ראשון'
רו אפריל 1996, חלק ראשון
29/10/2015 | 20:45
4
252

רו 1.4
אנחנו ב-1 באפריל, מציינים את אפריל פול, וגם את היום שאחרי רסלמניה, יום עם אלוף עולם חדש - שון מייקלס!

קרב ראשון - מנקיינד (בהופעת בכורה) נגד בוב הולי
מנקיינד שולט לחלוטין בקרב, ובין לבין הוא גם תולש לעצמו שערות. בסוף הוא מנצח עם המנדבל קלו (שבשלב זה נקרא "מה הוא עושה?!")
הולי מתעלף, קלוזאפים של הפנים שלו מלאי רוק כשהוא מנסה להתאושש.

נזכרים בכך שאתמול מארק מרו הופיע לראשונה ברסלמניה ונכנס למתקפה מול הנטר הרסט הלמסלי.

קרב שני - אייזק יאנקם נגד מארק מרו (בהופעת בכורה ברו)
במהלך הקרב הנטר הרסט הלמסלי מגיע כדי לשבת לצידה של סייבל בקהל.
קרב שקול, לעומת הקודם, כשדווקא יאנקם הוא זה שמוביל את הקרב ומרו מנסה יותר ללכת על רולאפים.
בסוף זה גם עובד לו, כשהוא עושה רולאפ אחרי קפיצה מהחבל העליון.
סייבל מוחאת לו כפיים בהתלהבות, מה שדי מבאס את הנטר הרט הלמסלי. הוא מנסה למשוך אותה אליו והיא סוטרת לטריפל אייץ', ובוחרת ללכת עם מרו.

קרב שלישי - בארי הורוביץ ואלדו מונטויה נגד הבודי דונאס
נזכרים בכך שבמסגרת הפרי פור אול אתמול היה קרב על אליפות הזוגות בין הבודי דונאס (עם סאני) מול הגדווינס, כשבסוף הקרב סאני הסיחה את דעתו של פינייס כדי לזכות את הבודי דונאס באליפות.
הוכרז קרב חוזר באין יור האוס הקרוב על האליפות, הפעם כשהבודי דונאס מגנים על התואר.
הורוביץ הולך לנצח עם תרגיל הסיום שלו, שהוא כמובן רולאפ, אך השופט מוסח על ידי סאני.
בסופו של דבר הבודי דונאס מנצחים אחרי פרנקנסטיינר וסיט דאון ספלאש מהחבל העליון.

קבלו את אלוף העולם החדש - שון מייקלס!
מייקלס מגיע לראיון עם וינס מקמהן. הוא מודה לכל האוהדים שהיו לצידו אתמול ברסלמניה ולאורך כל הדרך.
מקמהן מזכיר שעכשיו נגמר הציד, ומעכשיו הוא הניצוד. הוא מציין שג'רי לולר יתמודד מולו בשבוע הבא. מזכירים גם לפני שבועיים במדיסון סקוור גארדן, שדיזל תקף את מייקלס עם כיסא.
מייקלס אומר שבמשך שנים שמענו על ההיטמן, וסיפרו לנו שוב ושוב על האדם שמחשיב עצמו כטוב ביותר שהיה ושיהיה. מייקלס רוצה להגיד להיטמן שאתמול הוא הפך אותו למאמין,
ושמבחינתו הוא תמיד יהיה אלוף בעיניו ובעיני כל הצופים.
הוא רוצה שברט יידע וכל משפחת הארט תדע וכל הקהל יידע - ששון מייקלס מבטיח להחזיק את החגורה בכבוד בדיוק כמו שברט הארט עשה זאת בעבר.
מייקלס אומר ששבוע הבא שון מייקלס והקליק ישלחו חזרה את ג'רי הולר ל"וייט קאסל".
וינס מזכיר ששבוע הבא מי שיישב במקום ג'רי לולר בשולחן השדרים הוא דיזל, והוא כבר סימן שהוא רוצה את התואר. מייקלס אומר שברגע שהגיע חצות, המסיבה נגמרה. מייקלס ודיזל היו חברים בעבר, אבל הם אויבים אפילו טובים יותר (Good friends, Better enemies הוא שם האין יור האוס הקרוב) והוא מוכן לקראתו.

קרב רביעי - אנדרטייקר נגד ברדשואו (JBL). במהלך הקרב מציינים כל הזמן שאנדרטייקר במצב פגיע אחרי הקרב הקשה שהיה לו יום לפני מול דיזל
ברדשואו מגיע לקרב הזה כשהוא בלתי מנוצח. אנדרטייקר הולך לנצח אחרי צ'וקסלאם וטומבסטון, אך הוא מותקף על ידי מנקיינד.
מנקיינד זורק אותו על המדרגות ואחרי עוד קצת מתקפות הוא מבצע את המנדבל קלו גם על אנדרטייקר.
אנדרטייקר מתעלף, מנקיינד צווח כמו חזיר ושופטים ואנשי מנהלה מפרידים בין השניים.
אנדרטייקר מנסה להתאושש, אבל מנקיינד תוקף אותו שוב.

בשבוע הבא ברו - יוקוזונה נגד ויידר, ראיון עם האולטימייט ווריור ואלוף העולם שון מייקלס נגד ג'רי לולר!

רו 8.4
קרב ראשון - יוקוזונה נגד ויידר
לפני הקרב, נזכרים בכך שויידר זכה לפני שבוע בתואר סלאמי על "פשע המאה" בעקבות הפגיעה בגורילה מונסון.
בסיום הקרב ג'ים קורנט מחזיק ליוקוזונה את הקרסול ומאפשר לויידר לעשות לו ויידר בומב עליו, מה שכנראה גורם לו "לשבר" והשופט מפסיק את הקרב מיידית.
ויידר ממשיך ועושה לו ויידר בומב נוסף על הקרסול, ואז עוד אחד.

שופטים מנסים לסייע ליוקוזונה לחזור אל מאחורי הקלעים, כשבסוף צריך להשתמש במלגזה כדי להרים אותו.

וינס מקמהן בזירה והוא מבקש מאיתנו לקבל בברכה - את האולטימייט ווריור!
וינס מברך אותו חזרה אחרי 3 שנים ארוכות. הווריור אומר שהמקומות בהם היה הם לא מקומות שהוא היה מוצא על המפה.
בשלוש וחצי השנים בהם הוא נעדר, היה דבר אחד שלא שתק - וזה הקולות. הרוח של הווריור. כולם אמרו שהם רוצים עוד פעם לחיות את הכוח של הווריור.
וינס מקמהן מזהיר שהמתאבקים החדשים הולכים לתקוף אותו, איך הוא הולך להתמודד עם הכוכבים החדשים?
הווריור מבטיח שהכוח של הווריור יצליח להתמודד עם כל אינדיבידואל שיתמודד מולו.
תוך כדי שהוא מדבר, גולדאסט עושה את דרכו לזירה. גולדאסט עושה את ההתנשפות הרגילה, ווריור משב לו בנחירה.
גולדאסט מציע לו לשחק איתו או לככב איתו בסרטים או פשוט לברוח יחד לשקיעה. ווריור מכנה אותו פריק, ואומר שלא משנה מה הוא מנסה לעשות ולא משנה מה הוא אוהב - הווריור לא שם *ין. הוא מוסיף עוד קללה או שתיים וסוגר עם קלוזליין לסיום.

קרב שני - טריפל אייץ' נגד דוק דה דאמפסטר דרוזי
במהלך הקרב שומעים הערות מצד מארק מרו, שאומר שטריפל אייץ' הפתיע אותו ברסלמניה, והוא יפתיע אותו בחזרה ברו בשבוע הבא.
בינתיים בזירה הלמסלי מנצח עם הפדיגרי.

נזכרים בשבוע שעבר ובמתקפה של מנקיינד על אנדרטייקר.

מסייעים ליוקוזונה להיכנס לתוך האמבולנס שמפונה מהאולם.

קרב שלישי: קרב הורדות ידיים, הבריטיש בולדוג (עם אואן הארט) נגד אחמד ג'ונסון
וינס מקמהן מתרגש מכך שדיאנה סמית, אשתו של הבולדוג, נמצאת שם גם.
אואן הארט מפריע, וגם עוצר את ההתמודדות ואומר שיש על אחמד ג'ונסון יותר מדי שמן וזה לא הוגן. ג'ונסון מנקה את הידיים על השופט.
אואן מפריע שוב וטוען שג'ונסון מנסה לרמות, ואז מפריע פעם שלישית ואומר שהבולדוג לא מוכן.
לשופט נמאס, והוא מרחיק את אואן הארט מהזירה.
קרב הורדות הידיים מתחיל, ולאחר התמודדות ארוכה- אחמד ג'ונסון מנצח את הקרב.
מיסטר פרפקט (הפרשן) טוען שזה ניצחון לא חוקי, מאחר וג'ונסון אחז ביד השנייה בשולחן וזה עזר לו לייצוב ולהפעלת כוח.

דיזל מצטרף אל צוות השידור לקראת הקרב הבא.
קרב רביעי - ג'רי לולר נגד שון מייקלס
מייקלס מוסח לא פעם על ידי דיזל (שלא זז מעמדת השידור), אך כשלולר מנסה לנצל את זה - הוא מקבל סוויט צ'ין מיוזיק. מייקלס מנצח את הקרב.

דיזל מוריד את השעון ומתכונן להיכנס לזירה, אך מייקלס תוקף אותו. השניים מחליפים מהלומות.
מייקלס משום מה מנסה לתקוף גם את מיסטר פרפקט, וזה מאפשר לדיזל לקבל יתרון. פרפקט זורק לדיזל את חגורת האליפות, והוא פגע איתה במייקלס.
דיזל זורק את החגורה על גופתו של מייקלס וחוגג מעליו לסיום התכנית.

לצפיה ב-'הקטע עם המלגזה'
הקטע עם המלגזה
31/10/2015 | 04:21
3
136
נשמע היסטרי!
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
31/10/2015 | 08:01
2
107
יש מצב ללינק לסרטון?
לצפיה ב-'צודק '
צודק
31/10/2015 | 23:11
30
לצפיה ב-'רו אפריל 1996, חלק שני'
רו אפריל 1996, חלק שני
29/10/2015 | 20:45
5
167

רו 15.4

קרב ראשון - ליף קאסידי (עם מרטי ג'נטי) נגד מארק מרו
מרו יוצא עם סייבל, שעכשיו כבר לבושה בבגדי עור. וינס מקמהן מציין שהאנטר הרסט הלמסלי צריך לאכול את הלב. #אוי_האירוניה
בשלב זה הניו רוקרס הם הילים. אגב, ממש קשה לזהות את אל סנו.
קרב ממש לא רע בין השניים, ובסוף מרו מנצח.. עם רול אפ(?) מהחבל העליון.

וינס מקמן וג'רי לולר מדברים עם דיזל בטלפון. דיזל אומר שהוא ניצל את אחת החולשות של מייקלס וזה המזג החם שלו.
הוא מודה ששון הוא לוחם טוב, והוא טוען ששבוע שעבר הוא התכוון רק לדבר איתו ואז מייקלס תקף אותו.
וינס מזכיר שדיזל תקף את מייקלס עם חגורת האליפות. דיזל אומר שמייקלס היה צריך ללמוד לקח, שהקליק זה בעצם הוא והמעריצים רוצים לראות אותו ולא את מייקלס.
וינס מזכיר שהקרב ביניהם באין יור האוס יהיה נו הולדס בארד. דיזל אומר שהוא האיש החכם בעסק, הוא הוביל אותו לשם ואף אחד לא יכול לנצח אותו בקרב ללא חוקים.

קרב שני - סטון קולד סטיב אוסטין נגד בארט גאן
עוד קרב טוב, כשהשניים מפתיעים (אותי) בגדול. לא זכרתי כמה אוסטין היה טוב. קרב ממש תחרותי בין השניים, בסופו בארט גאן מנסה לעשות סליפר על אוסטין, שיוצא מזה דווקא עם.. סטאנר. הוא נועל את המיליון דולר דרים ומנצח את הקרב.

וינס מקמן מזמין את ויידר לזירה ומציין שהוא יפגוש את רייזר ראמון באין יור האוס.
קורנט מעדכן את רמון שהקריירה שלו אחרי הקרב הזה צפויה להידרדר לתהום. בקרוב רמון יסיים את קיומו כי הוא עשה החלטות קריירה גרועות.
ממש פרומו שוט עוד לפני שהמציאו אותם.

קרב שלישי - סאביו וגה נגד גולדאסט (א) בקרב על האליפות הבין יבשתית
במהלך הקרב, כשגולדאסט עושה מהלכים מיניים, המצלמה עוברת לצלם אוהדים מגיבים. כן, נפלתי על גרסה בלאי. אגב, דווקא את הנשיקה שהוא נותן לו, מראים. כנראה בנושא הזה היו פתוחים אז בבריטניה.
הקרב הפחות טוב של הערב, אבל עדיין לא רע במונחים של פעם. בסיום הקרב וגה נתקל בטעות בשופט, מרלינה מעניקה לגולדאסט את החגורה - אבל הוא מקבל בעיטה מווגה. גולדאסט מספיק להתאושש ולנסות לפגוע בווגה שוב עם החגורה, אבל מפספס ומקבל בעיטה נוספת.
וגה תוקף את גולדאסט עם החגורה. הבנר מתאושש וסופר שלוש, אבל מיד נכנס שופט נוסף ומסביר לו מה קרה.
למרות שהיה כבר הכרזה על האלוף, השופטים ממשיכים להתווכח.
הנשיא גורילה מונסון מגיע ומתדרך את הווארד פינקל. הוא מכריז שהוא לוקח מגולדאסט את האליפות הבין יבשתית, ובנוסף מציין שאין לאליפות כרגע מחזיק רשמי, וקרב על התואר ייערך בשבוע הבא ברו בין השניים.

וינס מחזיר אותנו לרסלמניה, לרגעים שאחרי ההפסד של ברט הארט לשון מייקלס במיין איבנט. הארט מתאבל מאחורי הקלעים ומרחיק את הצלמים מחדר ההלבשה שלו.
הוא עזב את המקום בלי להתקלח, בלי להתלבש.
כעת הוא רוצה להגיב על הקרב - מגרמניה. הוא כועס על כך שזה לא היה קרב איירון מן של 60 דקות, אלא של 62 דקות. אם יש תוספת זמן, למה צלצלו בפעמון וגרמו לו להפסיק את אחיזת השארפשוטר שלו? הוא יודע שמייקלס היה גמור, הוא היה באמצע הזירה, לא קרוב לחבלים, ולא היה מי שיכול לעזור לו.
הוא היה קרוב להפסד, הוא יודע את זה וגם מייקלס יודע את זה.
זה לא היה העבודה שלו לנצח את שון מייקלס, והוא אמר את זה מהתחלה. כאלוף, יש לו את הפריבלגיה לנסות לשמור על התואר, וזה מה שהוא עשה. מייקלס היה צריך לנצח אותו והוא לא עשה זאת ב-60 הדקות.
הארט מדווח שהוא לא מתכוון לעזוב לחברה אחרת, כי זה יהיה ירידה ברמה, למרות שיש ארגון אחר שמציע הרבה מאוד כסף.
הוא רוצה שכולם ידעו שהוא חפץ בכבוד, לא בכסף, והמקום שבו הוא יקבל את זה זה ב-WWF.
הוא מרגיש קצת נבגד על הדרך בה הפסיד את התואר, אבל הוא רוצה קרב חוזר על התואר - לא משנה מתי זה יקרה.

רו 22.4

קרב ראשון - סאביו וגה נגד גולדאסט בקרב על האליפות הבין יבשתית הפנויה.
לפני הקרב מזכירים לנו איך הגענו למצב הזה, בעקבות אירועי השבוע שעבר.
במהלך הקרב אנחנו שומעים הערות מוקלטות מצידו של האולטימייט ווריור, שאומר שהוא לא פנוי עבור גולדאסט כי הלב שלו תפוס על ידי כל אוהדי הווריור.
הווריור יתמודד מול גולדאסט באירוע ביום ראשון הקרוב.
קרב בינוני מאוד בין השניים. בשלב מסוים סטון קולד סטיב אוסטין וטד דיביאסי מגיעים לאזור הזירה, אך לא מתערבים בנעשה.
וגה מפספס המון הזדמנויות של ספירה לשתיים. עד שהוא מצליח פעם אחת להצמיד, השופט מוסח על ידי מרלינה. זה מאפשר לאוסטין להתערב ולהכות בווגה עם חגורת המיליון דולר.
גולדאסט מנצל את המאורע ומצמיד את וגה לשלוש, כדי לזכות (שוב) באליפות.

קרב שני - ויידר נגד פאטו
פאטו הולך וגדל, אך טרם נהיה עצום. אפילו אחרי ספלאש מהחבל העליון, ויידר פשוט נעמד.
הוא מנצח את הקרב אחרי מונסולט מהחבל העליון (!)

רואים צילומים מההאוס שואוז שהתקיימו בגרמניה במהלך השבוע.
בקרב שהיה שם בין ג'ייק דה סנייק רוברטס לאואן הארט, מיד אחרי שביצע עליו את הDDT, רוברטס הותקף על ידי הבריטיש בולדוג.
לאחר תקיפה ארוכה מצידו, רוברטס הצליח לחזור לעצמו ואפילו הציב את נחש הפיתון על גרונו של הבולדוג.
רוברטס והבריטיש בולדוג יתמודדו ביום ראשון הקרוב.

נזכרים בקרב הפרי-פור-אול שהתקיים לפני רסלמניה, בו הבודי דונאס ניצחו את הגדווינס וזכו באליפות הזוגות הפנויה, לאחר הסחת דעת של סאני.
קרב שלישי - הגדווינס נגד צמד ג'וברים
הגדווינס מנצחים, ולאחר הקרב הבודי דונאס תוקפים אותם ואפילו שופכים עליהם את דלי החזירים שלהם.

קרב רביעי - אלדו מונטויה נגד מנקיינד
ביטדאון של צד אחד. מנקיינד מנצח לאחר פיילדרייבר והמנדיבל קלו, שמעלפים את מונטויה.

התכנית מסתיימת עם וידאו לקראת המפגש בין דיזל לשון מייקלס ביום ראשון הקרוב, בקרב ללא חוקים על אליפות העולם.

לצפיה ב-'2 תיקונים (התגעגעת?)'
2 תיקונים (התגעגעת?)
30/10/2015 | 00:10
4
157
המהלך שאיתו ניצח מרו היה Sunset flip מהחבל העליון.

אוסטין השתמש בjawbreaker ולא בstunner, למרות ששני המהלכים באמת דומים מאוד.
לצפיה ב-'עזוב, אני ושמות תרגילים זה כמו שמן ומים'
עזוב, אני ושמות תרגילים זה כמו שמן ומים
30/10/2015 | 10:30
137
בהנחה ששמן חלש מאוד בשמות תרגילים ומתעצל ללכת לבדוק את זה בעמודי הוויקיפדיה של המתאבקים ומים זה מים.
לצפיה ב-'מה ההבדל'
מה ההבדל
31/10/2015 | 10:03
2
118
בין jawbreaker וסטאנר? הם נראים לי אותו דבר, אבל אולי כי אני לא יודע למה לשים לב
לצפיה ב-'מיקום ראשו של היריב'
מיקום ראשו של היריב
31/10/2015 | 18:55
49
לצפיה ב-'זה פוגע בסנטר וזה בצוואר'
זה פוגע בסנטר וזה בצוואר
01/11/2015 | 08:41
41
לצפיה ב-''
30/10/2015 | 21:19
139
הלוואי ורו הייתה חוזרת להיות תוכנית של שעה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
חברת
חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה