לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

לצפיה ב-'מחר באשדוד - מופע האבקות היסטורי!'
מחר באשדוד - מופע האבקות היסטורי!
04/03/2016 | 18:07
239
ליגת ה-UWI מגיעה מחר לאשדוד עם מופע היסטורי שפשוט אסור להחמיץ - There Can Be Only One!

קרב הגמר על אליפות ה-UWI בין ריי נוסרוס לשחר "הבוס" חייט, הגעה מיוחדת של האלוף הבינלאומי דיאבלו, החזרה של האגדה המקומית יבגני ליידר ועוד!

פתיחת שערים ב-19:00
אקדמיית האיגרוף של אשדוד (רח' האורגים 4 - קומה 2, אשדוד) 
כרטיסים ב-20 ש"ח בלבד!

בואו להיות חלק מהיסטוריה ולתמוך ברסלינג ישראלי כחול-לבן!

לדף האירוע בפייסבוק:
לצפיה ב-'דיווח NXT של ה2.3 '
דיווח NXT של ה2.3
04/03/2016 | 13:02
172
הוודווילנס ניצחו זוג ג'וברים (הוגו נוקס וטאקר נייט)

אמה ודיינה ברוק עם פרומו נגד כל שאר הבנות.

פרומו כפול של אנזו וקאס (שרק קאס דיבר בו) ושל דאש ודוסון. מראים את התקיפה של ההילים על אנזו. הוכרז שברואדבלוק, ב12.3 בלעדי בנטוורק, יהיה קרב בין שני הזוגות על התואר!!!

אמה(עם דיינה ברוק) ניצחה את סנטנה גארט.

וויליאם ריגל במשרד שלו עם איווה מארי ונייה ג'אקס. הוא קובע להן קרב נגד ביילי ואסקה והולך לזירה להכריז על החתמה חדשה.

בזירה, וויליאם ריגל מציג את ההחתמה החדשה של NXT - אוסטין ארייס!!!
לפני שארייס מגיע בשלום לזירה, בארון קורבין תוקף אותו ונותן לו אנד אוף דייז על הרצפה. הוא מוריד מארייס את החולצה, זורק אותה על ריגל ואומר לו "עין תחת עין"

אלייאס סאמפסון ניצח את סטיב קאטלר.

פרומו של ההייפ ברוז נגד הוודווילנס.

בשבוע הבא: סמואה ג'ו נגד סמי זיין בקרב הטוב מ-3 על הN1C!

קרב לא על התואר: פין באלור ניצח את נוויל עם בלאדי סאנדיי אחרי הקופ דה גרא. היה קרב מעולה, שכלל לחיצת ידיים בסוף.

פרומו כפול של ג'ו וזיין על הקרב בשבוע הבא. ג'ו ממשיך להיות מעולה על המיק!
לצפיה ב-' לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 6 '
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 6
03/03/2016 | 16:43
5
116
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
03/03/2016 | 16:45
177
סגמנט מצולם: מיל מווארטס נמצא במזבח וקתרינה מגיעה. מיל מדבר (!) בצורה מקוטעת ואומר שהוא מעוצבן שפיניקס וקווארנו נלחמים אחד בשני אבל לא בו. אם הוא לא היה מקשיב לקתרינה, הוא היה שולח אותם לאופל לפני כמה שבועות. קתרינה אומרת שהיא מכירה את מיל מאז שהיה ילד קטן ומפוחד. רק בזכותה הוא יצא מהעינוי, והיא קוראת לו בשמו האמיתי. מיל חונק אותה ואומר שבמקום לקבור אותה, הוא רוצה את פנטגון ופומה. קתרינה מסרבת ומשתגרת משם. מיל מתעצבן, והוא לא על כס המלכות שלו כשהתכנית נפתחת...

קוברה מון ניצחה את סקסי סטאר: סקסי סטאר נעלה את האחיזה שלה לקראת הסוף, אבל אז מרטי דה מות' הופיע בקהל, מה שנתן לקוברה לנעול את האחיזה שלה אחרי קרב של שלוש דקות.

יש עוד קטע פרסומי של פיימוס בי. הוא אומר שהוא שלט בכל עולם הלוחמה המחתרתית (הוא מכסח ניצבים במסכה) ואומר שאם מישהו רוצה להפוך ללוחם מפורסם, הוא יעביר אליו את הידע. באמצע שהוא מציג את המספר הוא מרביץ לאחד מהניצבים.

סגמנט מצולם: מי צופה בקטע של פיימוס בי? לא אחר מאשר חברינו הותיק ריי מיסטריו ג'וניור! דראגון אצטקה השני כועס כי הוא צפה בזה. ריי אומר שאין לו זמן לצפות בטלוויזיה כי הם צריכים להתאמן. הם חייבים להכין אותו לגורל שלו. כמובן שריי שולט באימון.

סגמנט מצולם: פרומו של קינג קווארנו שאומר שהוא נהנה מהציד. הוא אומר שהמטרה העליונה היא חיסול הטרף. הוא אומר שאחרי שהוא יטפס על הסולם, הוא לא יהיה סתם צייד אלא אלוהים והאלוף הבא.

פנטגון ג'וניור ניצח את פרינס פומה בפסילה: במהלך הקרב, מיל מווארטס בא והתחיל לרדת במדרגות. הוא קרע את הגבס שלו. פנטגון מפסיק פאקג' פיילדרייבר באמצע ומיל נכנס לזירה כדי לתת לו צ'וקסלאם, וכך הקרב הסתיים אחרי חמש דקות של ספוטים מגניבים כולל מקסיקן דיסטרוייר מפנטגון. פומה גם מנסה לתקוף את מיל אחר כך אבל מיל מעלף אותו. הוא נותן לשניהם ספיר, ואז דאבל פלאטליינר.

סגמנט מצולם: קתרינה ומיל הולכים מאחורי הקלעים וקתרינה אומרת שהוא רק היה זקוק לקצת מוטיבציה. מיל אומר שהלילה זה כלום לעומת השבוע הבא: הוא רוצה להגן על התואר שלו מול שניהם, ואף אחד לא יעצור אותו.

הוכרז: בעוד שלושה שבועות עשרים מהמתאבקים הכי גדולים בעולם ילחמו בקרב האצטק וורפר השני, על הזכות להילחם מול מיל!

קרב סולם, אליפות גיפט אוף דה גודס: פיניקס ניצח את קינג קווארנו: קרב ארוך של שבע עשרה דקות עם אלימות אדירה. התכנית הסתיימה עם מיל מרים את החגורה שלו מול פיניקס שהרים את החגורה שלו.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
03/03/2016 | 16:48
105
אני לא מבין- סקסי סטאר חזרה אל הארגון, היא הראתה למאק את אחותו של מרטי- ואנחנו עדיין לא יודעים מי זאת. מה קורה איתה?

היה חסר לי קצת מונדו וקייג'...

מיל מווארטס היה ענק התכנית הזאת. קצת מפצה על ההיעדרות שלו מהזירה. אני רק מבטיח לכם שנקבל הרבה מיל בשבועות הקרובים...

לפעמים קצת נמאס לי מהספוטפסטים האלה. פומה ופנטגון נתנו קרב נחמד מאוד, אבל הוא היה ספוטפסט בלי הרבה פסיכולוגיה. בכל מקרה, כמה פעמים אנחנו רואים ספוטפסט בשאר הארגונים?

הקטע של פיימוס בי היה קורע.

אין לי מושג לאן הם הולכים עם ריי ואל דראגון אצטקה. ואיפה דאריו?!

המיין איבנט מומלץ בטירוף. היה קרב ענק לגמרי, שמעתי שפיניקס נפצע שם. הקטע בו קווארנו דוחף אותו מהמעקה היה הולי שיט לגמרי. קרב ענק שכדאי לכם לראות.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
04/03/2016 | 16:29
80
קרב פתיחה חלש אבל חוץ מזה תוכנית אדירה.
סגמנטים מעולים מאחורי הקלעים,
אלוף היל דומננטי שלא מפחד מאף אחד, ולא צריך סטייבל (למרות
שיש לו) שיעזור לו לפרק את הירבים. ובנוסף קובע לעצמו הגנה 
על התואר בקרב משולש נגד שני יריבים חזקים.
קרב אדיר על תואר משני GOTG, שמרגיש כמו תואר חשוב,
מזכיר לי את החגורה הבין יבשתית בשנות ה90.
איזה כייף לחזור להנות מתוכנית האיבקות.

לצפיה ב-'הדעות שלי מסתכמות בשתי נקודות'
הדעות שלי מסתכמות בשתי נקודות
04/03/2016 | 16:54
123
1. מאט סטרייקר וומפירו הפכו את התפקיד של השדר ממעיק (ראה מייקל קול) לקליל ונעים כשהם שמים לב למה שקורה בקרבות והתגובות שלהם נשמעות אמיתיות לחלוטין
2. העובדה שהפרק מסודר בצורה שבה הוא מסודר היא פשוט מופלאה.. ובמיוחד כשאנחנו יודעים משבוע לשבוע מה הולך להיות בערך ובנוסף העובדה שהפרק הוא רק שעה גורם לנו לרצות עוד ולחכות לשבוע הבא

לסיכום: לוצ'ה אנדרגראונד = כיף
לצפיה ב-'תודה על הדיווח! דעות בקצרה '
תודה על הדיווח! דעות בקצרה
05/03/2016 | 10:48
118
ברוך החוזר מיל מוארטס!
למרות הקול שלו, שטיפה לא מתאים לדמות, הפעולות שלו מדברות בעד עצמן.

מחכה לשבוע הבא, לקרב המשולש.

המיין איבנט היה מעולה וכרגע לדעתי הקרב הטוב בין השניים בסדרה שלהם. גם הLMS שלהם היה מעולה, אבל אהבתי את זה טיפה יותר.
מצד שני - אני יותר אוהב את הדמות של קוארנו מאשר של פניקס, אז התוצאה קצת מבאסת אותי. אני מבין שזה נועד לקדם את הסיפור של פניקס נגד מיל, אבל עדיין.

קוברה מון עדיין לא מרשימה מבחינת מהלכים, אבל הדמות שלה מעניינת והיא משחקת אותה טוב. היה חסר לי קצת התייחסות לכל הסיפור של סקסי סטאר/מרטי/מאק, אבל אני חושב שנקבל עוד הסברים בהמשך.

ריי מיסטיריו ממשיך באימונים על תקן מיסטר מיאגי והפרסומת של פיימוס בי הייתה קורעת!

תודה לאל על LU!
לצפיה ב-'מה קרה בRAW השבוע ב10 שורות '
מה קרה בRAW השבוע ב10 שורות
01/03/2016 | 23:39
6
485
דין אמברוז יותר אובר מכל הרוסטר וסוף סוף טריפל אייץ' קיבל היטים.
כמו כן, דין קיבל קרב על התואר מול HHH.

טייקר בא, אמר שוינס אחראי על הדם של שיין והלך במה שהיה בזבוז זמן של סגמנט.

סשה ובקי סיימו בהצמדה כפולה וטרם ידוע מי תפגוש את שארלוט ברסלמניה.
נקבע קרב חוזר בסמאקדאון.

Y2AJ ניצחו את הניו הדיי וקיבלו קרב על התואר מולם בשבוע הבא בRAW.

רייבאק נהיה באד אס אמיתי ופשוט פירק את אדם רוז והלך.

סטפני מקמהון גילתה את יכולות ההיל שלה ונתנה פרומו הילי למופת.

היו עוד דברים, אבל כל השאר משעמם כרגע.

הנה, שורה עשירית רק כדי שיהיה מה לכתוב.
לצפיה ב-'רסלמניה עוד חודש'
רסלמניה עוד חודש
02/03/2016 | 00:39
2
334
ואני חושב שזאת הרסלמניה הכי פחות מעניינת שהייתה בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'זה מה שאמרנו גם שנה שעברה'
זה מה שאמרנו גם שנה שעברה
02/03/2016 | 14:00
1
271
וקיבלנו רסלמניה בטופ 5 של כל הזמנים לדעת רבים.
אני חושב שהבניה בשנה שעברה הייתה לא משהו ולא מעניינת וכן הייתה רסלמניה משובחת.

נחכה ונראה.
לצפיה ב-'אני חושב'
אני חושב
02/03/2016 | 14:59
268
שרסלמניה של שנה שעברה הייתה על הפנים. התפאורה והאווירה היו סבבה, אבל לא יותר מזה. אולי אני בדעת מיעוט, אבל באמת שלא הרגשתי שום דבר מיוחד או שהיה שם איזה קרב שהתעלה.

מאמין שרסלמניה השנה תהיה פח כמו שאר השנה.
לצפיה ב-''
02/03/2016 | 08:17
1
399
המיני פיוד בין אמברוז לטריפל רק נותן תחושה עוד יותר צורמת שזה היה אמור להיות המיין איבנט האמיתי של רסלמניה.
השניים יפגשו באירוע של הנטוורק, הלוואי וה WWE יקבלו שכר ויעשו הפתעה ענקית ויתנו לאמברוז לזכות (ופתאום הקרב שלו נגד לסנר יהפוך למיין איבנט בעוד טריפל נגד ריינס יהיה סתם מיד קארד- וזה ירגיש הרבה יותר הגיוני!)
לצפיה ב-''
02/03/2016 | 14:02
351
ריינס זכה בזכות לקרב אליפות בפאסטליין.
זה לא משנה אם האלוף זה טריפל אייץ', אמברוז או אדם רוז.
זה מה שאני הבנתי לפחות.

אני חושב שאולי יעשו פאטל 4 וואי: טריפס נגד ריינס נגד אמברוז נגד לסנר.
סתם, אני חולם בהקיץ.
לצפיה ב-'ראו משעמם בטירוף'
ראו משעמם בטירוף
04/03/2016 | 00:58
226
-קרבות משעממים 
-הסגמנט של טייקר היה מיותר ביותר (הוא אמר בדיוק משפט אחד והלך) .
-ההסכם של טריפס לקרב על התואר נגד אמברוז היה ממש מטופש ...העיקר שקוראים לו "הרוצח המתוחכם ".
-הסגמנט של סטף היה ממש טוב.

לצפיה ב-'שאלה לחבר'ה שהיו בראו בלונדון בעבר'
שאלה לחבר'ה שהיו בראו בלונדון בעבר
27/02/2016 | 01:50
6
632
לפי TICKETMASTER והאתר הרשמי של הO2 ARENA, אזלו כל הכרטיסים לפרק של ה18.4 בלונדון. מצאתי את האתר הזה: http://www.getmein.com/tickets/wwe-live-raw-tickets/london-287690.html
ובו יש עוד מספר לא קטן של כרטיסים. האם זה הגיוני? אמין בכלל להזמין מהאתר הזה? יש דרך לדעת אם יהיו כרטיסים בקופה בערב התכנית?
לצפיה ב-'האתר הזה בסדר גמור'
האתר הזה בסדר גמור
27/02/2016 | 16:19
4
239
בגדול הכרטיסים נמכרים מראש לכמה חברות שמציעות אותם לציבור, כך שאם זה נגמר באתר אחד אפשרי שתמצא באחר, פשוט המקומות יהיו שונים.
קח בחשבון שרוב הכרטיסים שמוצעים ב-GetMeIn מוצעים על-ידי אנשים שיש להם כרטיסים והם מוכרים אותם הלאה. בעיקרון זו שיטה די בטוחה להשיג כרטיסים לכלמיני אירועי ספורט ומוסיקה (למשל אם למישהו יש כרטיס מועדון כדורגל כלשהו אבל הוא לא מעוניין ללכת למשחק, הוא מציע את הכרטיס שלו למשחק הספציפי הזה - ואתה כרוכש מקבל את הכרטיסים בדואר כמה ימים לפני ואמור לשלוח חזרה אחרי כמה ימים).

אם יש לך דרך לשלוח את הכרטיס למישהו בלונדון לפני האירוע, סבבה. או אם זה e-ticket.
בכל מקרה, בד"כ זה אתר אמין ובטוח אבל לפעמים זה יש שם בלגאנים.
בפעמים שהייתי באירועים בלונדון לא נשארו כרטיסים כבר כמה שבועות לפני, אז אני בספק שיישארו בקופות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/02/2016 | 20:35
3
126
לא הבנתי, אני כרוכש מקבל את הכרטיסים ואמור לשלוח אותם חזרה אחרי כמה ימים? למה?
אתה אישית הזמנת פעם מהאתר הזה?
לצפיה ב-'תפסת :)'
תפסת :)
27/02/2016 | 20:49
2
136
זה עניין די נפוץ באנגליה, אז יש כמה וכמה אתרים כאלה.
לרוב זה עובד כך:
1. אתה מזמין את הכרטיס שאתה רוצה
2. לאחר אישור התשלום בעל הכרטיס (שלא צריך/רוצה אותו) שולח לך את הכרטיס הפיזי בדואר רגיל או את ה-e-ticket באימייל
3. אם זה כרטיס כניסה להופעה/משחק - זה שלך וזהו. אתה מראה אותו בכניסה לאירוע, חותכים לך חלק ונגמר הסיפור
4. אם זה כרטיס מנוי לאיצטדיון/תאטרון וכו אתה אמור להחזיר אותו לשולח לאחר השימוש בו. במעטפה שזה הגיע איתה יש בד"כ מעטפה עם כתובת להחזרה.

אם הכל נעשה כמו שצריך אין שום בעיה. ביצעתי קנייה למשחקי כדורגל כמה פעמים ככה, אבל דרך אתרים אחרים. חוצמזה גרתי בלונדון אז היתה לי כתובת דואר.
הבעיה שלפעמים, לעתים רחוקות, הכרטיס לא מגיע בזמן או שהוא לא בדיוק מה שהזמנת, או הכי גרוע שזה מישהו שטוען שיש לו כרטיס ואין לו, ואחרי הרכישה השירות של האתר (שאמור לתת לך החזר במקרה של נוכלות) עובד לאט.
חוצמזה אם זה נוכל אז מה יעזרו לך 60 פאונד חזרה, אם את האירוע לא ראית בסוף.

שים לב שכרטיסים נמכרים שם לרוב במחירים הרבה יותר גבוהים מהמחיר המקורי. לפעמים פי 3 ויותר אפילו.
ולכן העצה העיקרית שלי, במידה והחלטת לרכוש, לנסות לשלוח את זה למישהו שאתה מכיר/סומך עליו בלונדון. אם בכל זאת אתה במלון, תדאג להוסיף את זה להזמנה, כולל שם מלא וכתובת של המלון, ומתי אתה נכנס אליו.

בהצלחה. :)
לצפיה ב-'שוב תודה על התשובה הסופר מפורטת!'
שוב תודה על התשובה הסופר מפורטת!
27/02/2016 | 22:20
1
107
אז אם מצאתי כרטיס להופעה (לא מנוי), ורשום שהכרטיס הוא E-TICKET, אני פשוט מזמין ומדפיס אותו, ואני GOOD TO GO?
מצטער על החפירה, אני רוצה להיות בטוח
לצפיה ב-'בשמחה!'
בשמחה!
28/02/2016 | 06:41
91
כן, ברגע שלמוכר עצמו יש את הכרטיס (לפעמים הוא מקבל אותו מיד כשהוא רוכש ולפעמים מפיצים את הכרטיסים רק כמה ימים/שבוע לפני האירוע) אז אתה אמור לקבל לינק להוריד ולהדפיס אותו ואז אתה Good to go בעיקרון.

באתר כתוב שהם נותנים למוכרים להציע e-tickets רק אחרי שהם מכרו כמה כרטיסים "רגילים" בהצלחה, ואז הם נחשבים מוכרים אמינים. אני מקווה שזה באמת כך.
לצפיה ב-'ממליץ'
ממליץ
28/02/2016 | 22:11
126
ממליץ לטוס ללונדון ולשהות שם ורק ליום של הראו לנסוע למנצסטר
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 4- המכונה'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 4- המכונה
26/02/2016 | 17:08
3
163
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
26/02/2016 | 17:10
143
סגמנט מצולם: התכנית מתחילה בפרומו של ואמפירו שאומר שאיאן האדג'קינסון אולי דחק אותו לפינה, אבל הוא יצא בלילה ומצא שוליה- פנטגון ג'וניור. ככה הוא הצליח לשחרר את ואמפירו, ועכשיו פנטגון ג'וניור לא יעצור עד שהוא ישיג את מה ששייך לו... אפילו אם קתרינה תעמוד בדרכו.

לפני הקרב הראשון, ג'ק אוונס יורד על הצורה בה מליסה מכריזה וקורא לעצמו "מחסל הדרקונים", בגלל ניצחונו על דראגו לפני שבוע.

ג'ק אוונס ניצח את PJ "ג'אסטין גבריאל" בלאק. במהלך הקרב דראגו הופיע על המדרגות כדי לאיים על אוונס עם נונצ'אקו. אוונס זרק לעברו בקבוק מים וכמעט הפסיד. כיוון שהשופט הוציא כיסא שאוונס הביא אל הזירה, דראגו רץ להתערב אבל ירק את הערפל שלו על בלאק, מה שעלה לו בקרב. לאחר הקרב אוונס ברח מדראגו.

היה פרומו בסגנון תשדיר מכירות לפיימוס בי. הוא אמר שהוא יכול להפוך את כולם מג'וברים למפורסמים.

אלוף גיפט אוף דה גודס, קינג קווארנו, ניצח את קילשוט. קילשוט פספס את הקילגאן וחטף את ת'ריל אוף דה האנט מקינג קווארנו. לאחר הקרב, קווארנו תקף את קילשוט ועמד לתת לו את הת'ריל אוף דה קיל, כשהוא מסתכל על מיל מווארטס שצופה על הכל מכס המלכות שלו. למזלו של קילשוט, פיניקס הגיע וקווארנו ברח.

קרב גאנטלט: טחאנו ניצח את מיסטר סיסקו וקורטז קאסטרו, צ'אבו גאררו ניצח את טחאנו. טחאנו הצמיד את סיסקו תוך כמה שניות. קאסטרו השתול שרד קצת יותר זמן וגם נפל קורבן. לאחר מכן צ'אבו גאררו בא ואחרי קרב קצר, קאסטרו משך את הרגל של טחאנו במהלך סופלקס והחזיק אותה על המזרן עם החבל של טחאנו, מה שנתן לצ'אבו להצמיד. לאחר הקרב טחאנו רדף אחרי הקרו.

סגמנט מצולם: במרחק קטן מהמקדש, דאריו קוואטו ובלאק לוטוס ממשיכים להקשיב למטנזה אוכל מטיילים תמימים שנכנסו ל"מקדש" של דאריו תמורת כסף. לוטוס מעוצבנת שהם עדיין שם, ודאריו מסביר לה שהוא חייב לוודא שמטנזה מוכן, ושהיא הייתה זאת שהתחילה את המלחמה עם הרצח של אל דראגון אצטקה. דאריו אומר שמטנזה הציל את חייו פעם- אימא שלהם הייתה שטן. פעם דאריו התנגד אליה, והיא ניסתה לתקוף אותו עם ברזל מלובן. אבל אז מטנזה תפס את פסל השור שהיה במשרד של קוואטו והכה את אימא שלהם איתו. באותו יום, דאריו מסביר, הוא הבין כמה הוא מעריץ אלימות.

סגמנט מצולם: קתרינה הולכת מאחורי הקלעים, ואז פנטגון ג'וניור קורא לה. הוא אומר שפרינס פומה ניסה להשפיל אותו, וחייבים ללמד אותו לקח. קתרינה מופיעה ליד פנטגון ואומרת לו ללמד את פומה לקח. פנטגון רוצה קרב, אבל קתרינה עדיין כועסת על איך שהוא שבר למיל את הזרוע. הוא מנסה לתקוף אותה אבל היא נלחמת. בסופו של דבר הוא מצליח לאחוז בזרוע שלה, אבל לפני שהוא שובר לה אותה קתרינה משתגרת לידו. היא אומרת שאם הוא רוצה את פומה, הוא יקבל את הקרב בשבוע הבא, ושלגעת בה הייתה הטעות הכי גדולה שלו. היא משתגרת הרחק מפנטגון.

ג'וני מונדו ניצח את קייג'. קייג' השתמש בוואפון אקס, אבל אז טאיה ערכה את הבכורה שלה, יצאה מהקהל, שמה מוט ברזל בזירה והסיחה את דעתו של השופט. קייג' התווכח איתה ואז חטף מוט ברזל לראש ממונדו שניצח. לאחר הקרב מונדו וטאיה תקפו את קייג', וטאיה נתנה לו ברך בפינה. מונדו נתן לקייג' את הפין דל מונדו, והם חגגו מעל קייג'.

סגמנט סיום: קינג קווארנו נכנס למשרד של קתרינה, והוא אומר שפיניקס מסרב למות. נמאס לו להיות הניצוד כשהוא סוחב את התואר. הוא רוצה לפדות את החגורה, לא משנה אם הזרוע של מיל שבורה. קתרינה אומרת שהייתה ביניהם עסקה. קווארנו אומר שחבל. קתרינה אומרת שלצערה, היא כבר קבעה לו קרב בשבוע הבא. מול פיניקס, על התואר. קווארנו אומר שיש לו את הזכות לקבל את הקרב מול מיל. קתרינה אומרת שחבל. קווארנו לוקח את התואר ועומד ללכת, אבל אז קתרינה מכריזה שכיוון שפיניקס יכול לעוף, כדאי מאוד שגם קווארנו יצליח. בשבוע הבא זה יהיה קרב סולם על התואר.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
26/02/2016 | 17:19
109
אמנם יותר טוב ממה שאנחנו מקבלים ב-WWE, אבל לא פרק טוב כמו בדרך כלל.

ואמפירו ופנטגון פשוט הפסיקו לתקשר מאז תחילת העונה, והשבוע קיבלנו מעט מדי. אולי בשבוע הבא ואמפירו יתערב בקרב שלו מול פומה.

קתרינה ענקית. אבל היא לא ליקקה אף אחד היום.

אני חושב שהבוקינג שהם נותנים לגבריאל פשוט איום ונורא. הוא הפסיד בשבוע שעבר למאק, ולאף אחד לא אכפת ממאק. עכשיו הוא מפסיד לאוונס, וזה אמנם קידם סטוריליין, אבל זה לא משנה שהוא עדיין לא ניצח בארגון.

לא אוהב את פיימוס בי.

פיניקס פחות אהוב עליי משאר הפייסים. אני יותר מעדיף את פומה, למרות שאני לא ממש שונא את פיניקס. ואין לי בעיה עם המשך הפיוד בינו לבין קווארנו/מיל, אבל ההצמדה שפיניקס חטף מקווארנו לא הכי עזרה לו. למזלו היה את הלאסט לוצ'אדור סטנדינג, שהיה מעולה ועם ניצחון טוב. אני משער שפיניקס יזכה שוב בתואר בעוד שבוע. למרות זאת, זה די בעייתי... למה שקתרינה תתן לפיניקס הזדמנות בכלל? פיניקס יזכה בתואר וישתמש בו כדי לקבל קרב על האליפות, והרי הדבר האחרון שהיא רוצה זה שפיניקס ילחם מול מיל. למרות זאת, פיניקס ומיל נתנו את הקרב הכי טוב בלוצ'ה (קרב הגרייב קונסקוונסס), אז בטח יהיה קרב טוב.

לא קיבלנו השבוע שום דבר עם ג'ואי רייאן ועם סיסקו השוטרים. בכל מקרה, אני לא ממש מחבב את הקרו מאז הרצח של בייל. צ'אבו צל של עצמו. לאן נעלם בלו דימון ג'וניור? טחאנו נחמד אבל לא ממש.

אני מתגעגע לדאריו. מעניין מתי מטנזה יבוא.

איפה ריי ואל דראגון אצטקה השני?!

לא מת על התוספת שמונדו קיבל, היא לא מלינה. למרות זאת, מונדו מצויין בתור היל וקייג' גם חייה.

אני חושב שארבעה קרבות זה טיפה יותר מדי, בדרך כלל הם שמים שלושה וזה עדיין בסדר. תכנית קצת מאכזבת השבוע.
לצפיה ב-'דעה'
דעה
01/03/2016 | 22:31
37
פרק חלש ממש, כנראה הכי חלש שהיה ללוצ'ה אנדרגראונד עד כה.
חוץ מהקרב האחרון הקרבות היו משעממים
קינג קווארנו דמות מעצבנת שאני לא נהנה לראות, ובכל זאת דוחפים אותו על בסיס קבוע
הקטע עם דאריו היה חביב, אבל ממש לא מספיק. דור שלם דורש דאריו!
הסגמט של פנטגון וקתרינה היה חביב, אבל סוג של חסר הגיון
הקרב האחרון היה סבבה, ג'וני מונדו אשכרה החזיק את כל הפרק הזה בעצמו, וקייג' עשה עבודה פנטסטית בלעזור לו בזה.
הבחורה החדשה בינונית מינוס. לא הרשימה אותי.

מקווה שיחזור מהר לאיכות שאנחנו מכירים

לצפיה ב-'חדשות היאבקות להכל'
חדשות היאבקות להכל
24/02/2016 | 14:00
3
924
WWE

מתי דוק גאלוס וקארל אנדרסון יגיעו ל-WWE? פין באלור כבר מתחיל לשלוח רמזים לבולט קלאב בטוויטר.

נקבע ל-RAW הקרוב: סשה בנקס מול בקי לינץ' בקרב שהמנצחת פוגשת את שארלוט (צפו לתיקו ולקרב משולש) והופעה של אנדרטייקר.

קינג בארט, האיש והחוזה שנגמר, חוזר לפעולה בסמאקדאון.

ג'ונתן קואצ'מן הודיע ש-ESPN ידווחו מרסלמניה.

באתרי מכירות כרטיסים, היה כתוב שה-RAW של ה-23 במאי יהיה "RAW מול WWE", ובהתחשב באנגל מ-RAW האחרון, נפוצו המון שמועות. זאת הייתה שגיאה והיא תוקנה.

כנראה שה-WWE החליפו בין אקסטרים רולז ופייבאק.

וינס רוסו דיבר על שיין מקמהן, וטען ששיין שונה מוינס בכך שהוא "אחד מהחבר'ה". הוא טען שמה שנאמר ב-RAW היה בערך מה שקרה מאחורי הקלעים. הוא גם טען ששיין הוא יותר הבן של לינדה, ואילו סטפני היא יותר הבת של וינס.

רומן ריינס עבר "ניתוח" אחרי המכות שחטף מטריפל אייץ'. אגב, הוא לא באמת דימם, כשהוא שכב על שולחן השדרים הוא קיבל מביירון סקסטון "קפסולת דם".

3.884 מיליון צופים. זה המספר שצפה השבוע ב-RAW. זאת עלייה מ-3.477 של שבוע שעבר.

דניאל בריאן ימשיך להיות באירועים חיים. ב-25 במרץ יהיה ליל הערכה לבריאן בגארדן.

גם זב קולטר (כמה מפתיע) תומך בדונאלד טראמפ.

RVD מוציא ריאיון שוט חדש.

נראה כאילו הניו דיי והליג אוף ניישנס מתחילים פיוד. האתר של WWE וגם הטוויטרים של הניו דיי כוללים מסרים כנגד ליג אוף ניישנס, בעיקר כנגד בארט- ביג אי טען שאמנם בארט עוזב, אבל הוא לא ראה אותו בתכנית מאז 2014...

סטינג יהיה בהיכל התהילה השנה, וכנראה שהוא שם גדול מספיק כדי לדחות את הצירוף של בריאן לשנה הבאה.

האקולייטס יצרפו את גודפאדר להיכל התהילה.

ג'ון סינה ממשיך לרמוז על קרב ברסלמניה מול טייקר. הוא טוען שהוא "יחסל את המדע" בכך שיחזור מהפציעה שלו.

TNA

בלוקדאון, נראה כאילו לאשלי עומד להפוך להיל ולהתחיל פיוד עם קורט אנגל. רוקסטאר ספאד הפך להיל ובגד ב-EC3.

לוצ'ה אנדרגראונד
אירוע חי ללוצ'ה! בערך. כחלק מחגיגה של רשת השידור שלהם, לוצ'ה אנדרגראונד יעשו פאנל ואירוע חי ב-15 במרץ.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/02/2016 | 17:23
318
נו, שמישהו יגיד עכשיו שדם בהאבקות זה מיותר.
לצפיה ב-''
25/02/2016 | 08:03
95
לצפיה ב-'אני לא מבין מה הלחץ'
אני לא מבין מה הלחץ
26/02/2016 | 23:19
387
להכניס את בריאן לHOF.
בכלל, אף פעם לא התחברתי לחיבה של הWWE למהר להכניס לHOF מתאבקים שפרשו ממש לאחרונה. לפלייר אפילו לא חיכו עד שיפרוש. נכון שזה היה מיוחד וכאילו כבוד גדול, אבל זה גם הרגיש לי מאוד כמו "טוב יאללה לך כבר!"

הנקודה שלי היא שלבריאן יש עוד הרבה שנים (אני מקווה) בWWE והוא כבר הוכיח שהוא יכול להיות דמות מצוינת גם מחוץ לזירה. סביר להניח ששום דבר שהוא יעשה מעתה ואילך לא ישתווה לשנתיים האחרונות שלו כמתאבק, אבל אני עדיין לא מבין מה כל כך דחוף להכניס אותו לHOF.

תודה רבה על החדשות!
לצפיה ב-'ספוילר לRAW בהודעה הבאה!'
ספוילר לRAW בהודעה הבאה!
23/02/2016 | 06:30
29
738
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
23/02/2016 | 06:32
10
745
שיין מקמהאן הגיע לRAW, הודיע שהוא בא להציל את הארגון והוא מעוניין לנהל את התוכנית. וינס אמר לו בסדר, בתנאי שהוא מנצח בקרב אחד.

טייקר נגד שיין במניה בקרב HIAC.
לצפיה ב-'ספוילר עתידי אפשרי '
ספוילר עתידי אפשרי
23/02/2016 | 06:35
523
טייקר ירביץ לשיין כל הקרב.

לקראת הסוף סינה יתערב ויתקוף את טייקר.

שיין ינצח בקרב.

טייקר וסינה יקבעו קרב למניה הבאה.
לצפיה ב-'המממ'
המממ
23/02/2016 | 07:46
8
496
הבוקינג במקרה הטוב הוא הזוי ולא קשור לכלום (למה שטייקר בכלל יסכים לזה), אבל אי אפשר להכחיש שהתוצאה הסופית היא מפגש מעניין ושזאת הפתעה שאף אחד לא צפה...
לצפיה ב-'סליחה שאני שואל, אבל מה זה'
סליחה שאני שואל, אבל מה זה
23/02/2016 | 18:13
7
385
למה שטייקר בכלל יסכים לזה? מי שואל אותו?
וינס הוא הבוס והבעלים של החברה, גם סטוריליינית, ואם הוא אומר משהוא אז העובדים עושים אותו. ככה זה עובד בכל חברה בעולם שאני מכיר.

אם כבר מה שמבאס בסיפור הזה הוא אחר - הקרב הזה הוא LOOSE LOOSE SITUATION. כי או שטייקר יפסיד, ועוד ברסלמניה, ועוד לשיין (שלא התאבק כבר איזה 10 שנים), או ששין יפסיד, ואז כל האנגל הזה יילך קפוט.
לצפיה ב-'מבחינת סטורליין'
מבחינת סטורליין
23/02/2016 | 20:50
6
336
זה ממש לא עובד ככה עם הדמות של טייקר. מה זאת אומרת מי שואל אותו? הרי אנחנו יודעים שטייקר (סטורליינית) במעמד של לבחור את היריבים שלו ולהתאבק רק מתי שהוא רוצה כבר שנים.
לצפיה ב-'בכלל'
בכלל
23/02/2016 | 20:57
5
294
האמירה של "וינס הוא הבוס והעובדים עושים מה שהבוס עושה כי ככה זה במציאות" כל כך מנותקת מהעולם של ה WWE. כאילו, בשנייה מחקת את אוסטין-מקמהן מההיסטוריה.
לצפיה ב-'תגובה אחת לשתי ההודעות שלך'
תגובה אחת לשתי ההודעות שלך
24/02/2016 | 15:32
4
214
1. רוב המתאבקים היום, גם הג'וברים שבהם - קובעים לעצמם את הקרבות בעצמם רוב הזמן. הם מפרעים אחד לשני באמצע קרב או ראיון, מאתגרים אחד את השני לקרב בראו או ב PPV הקרוב, מודיעים על דעת עצמם שהם משתתפים בראמבל, וכו'. זאת לא פריבילגיה ששמורה לטייקר או למתאבקים מסוגו. לפפעמים כשהם לא מצליחים (סטוריליינית) הם פונים לאיזה טדי לונג שיעזור להם, אבל תחשוב כבר כמה זמן לא ראינו אותו וואלה - סמאקדאון מתנהלת יופי גם בלעדיו (ובלי ג'נרל מנג'ר בראו).
2. לדעתי זה בדיוק הפוך - כל הפיוד של מקמהון ואוסטין (או כל פיוד מהסוג של בוס רשע נגד עובד מרדן) בנוי על זה שהבוס משתמש בכוח שיש לו מעצם היותו הבוס כדי להתעלל / להתעמר / להציק / לקבוע קרבות האנדיקאפ / להכניס שופט אורח לפי בחירתו. אני לא זוכר את אוסטין אומר למקמהון "לא בא לי היום להתאבק נגד מי שקבעת לי" או "לא בא לי היום להיות 1 נגד 3" או "לא בא לי שון מייקלס שופט אורח" - לא במהלך הפיוד וגם לא לפני או אחרי. אוסטין סבל ככה מול וינס, בריאן מול HHH ולא חסרות דוגמאות.
לצפיה ב-'זה כאילו עיוות כל כך מוזר'
זה כאילו עיוות כל כך מוזר
24/02/2016 | 16:00
3
201
של כל הפיוד אוסטין-מקמהן
כל הקטע של הפיוד היה שאוסטין עושה מה שבא לו ווינס לא יכול להשתלט עליו. בטח שהוא לא התנגד לקרבות ששמו מולו, הוא באד אס, זאת הדמות שלו.
אבל ברור גם שהוא לא היה עושה את מה שוינס אומר לו אם וינס היה מורה לו להתאבק בשמו מול מתאבק אחר (בגלל זה סטורליינית מעולם גם לא ניסו בכלל לכתוב דבר כזה).

תמיד בסטורליין כשההיל רוצה להורות לפייס לעשות משהו בניגוד לרצונו, זה צריך לבוא מעמדה של סנקציה או ענישה לפייס אם הוא לא יעשה את זה. מן הסתם "סנקציה" לטייקר זה משהו מגוחך. אנחנו אמורים לחשוב שטייקר שם זין על "סנקציות". מה יעשו לו, יפטרו אותו והוא לא יתאבק יותר שני קרבות בשנה? אין כאן שום יתרון למקמהן על טייקר שאמור לגרום לטייקר לציית למקמהן.

להשליך כל יחסי עובד/מעביד אמיתיים על תפיסת דמות הבוס ב WWE זה פשוט כל כך מוזר.

לצפיה ב-'או יפטרו או יכריחו להתאבק 300 פעם בשנה'
או יפטרו או יכריחו להתאבק 300 פעם בשנה
24/02/2016 | 16:31
2
172
כל אחד ומה שנחשב ש"עונש" בעיניו
כאילו, וינס כל פעם "נופל" על מתאבד אחר ומכריח אותו לעשות דברים שאולי באופן טבעי הוא לא היה עושה לבד (ספציפית כרגע יושב לי בראש ביג שואו אבל הוא בפירוש לא היחיד) ועדיין, אני לא רואה סיטואציה שבא טייקר אומר לוינס "עזוב, גבר, לא בא לי להיות הסנג'ר שלך - תתמודד לבד מול שיין"
אני לא יודע מה אנחנו אמורים לחשוב על היחס של טייקר לסנקציות, אבל אני יודע שאני לפחות לא חושב שיש איזושהיא סיבה או הצדקה לטייקר לא להסכים, ואני גם לא חושב שוינס (סטוריליינית) או כל בוס אחר גם בעולם האמיתי אוהב לקבל "לא בא לי" מהעובדים שלו
ולכן אם תשים לב זה הדבר שהפריע לי בהודעה שלך (למה שטייקר יסכים בכלל), ולא עצם קיומו הדפוק של הבוקינג ההזוי (אם כי מסיבות אחרות לטעמי, כמו שכתבתי בהתחלה)

אבל תראה - עצם זה שזה גרם לי לכתוב 3 הודעות בתוך 24 שעות בפורום (אני ברוב המקרים אפילו לא מגיע לשלוש הודעות בחודש) אומר שמשהוא פה זז.........
לצפיה ב-'נראה לי שהם בונים '
נראה לי שהם בונים
24/02/2016 | 16:34
1
157
על הקונפליקט הזה ועל זה ינסו לשחק בפסיכולוגיה של הקרב.
שמצד אחד טייקר לא רוצה לעזור לוינס לנצח והוא בעד שיין, מצד שני הוא לא רוצה כמובן לתת לשיין לנצח אותו.
בכל מקרה, לא נראה לי שפשוט שבוע הבא נראה את טייקר בא ואומר "סבבה אח שלו, בכיף" ופשוט ישתתף בקרב כי וינס אמר
לצפיה ב-'הפסיכולוגיה הזו'
הפסיכולוגיה הזו
26/02/2016 | 18:00
80
הייתה מצוינת אם לטייקר באמת היה אינטרס כלשהו מלבד לנצח את הקרב שהוא משתתף בו. טייקר מעולם לא סבל מהauthority ואין באמת סיבה שיהיה לו קונפליקט כלשהו לגבי ההשלכות של הניצחון שלו.

אני מקווה שיבנו את הנושא בשבועות הקרובים, כי כשטייקר מתפקד כסתם כלי (באותה מידה וינס היה יכול להכריז על ביג שואו או על רוסב במקומו) - זה לא שימוש טוב בטייקר והופך את הסטוריליין לבנאלי ושחוק. גם אם התוצאה שלו מסקרנת.
לצפיה ב-'וגם'
וגם
23/02/2016 | 07:47
6
460
לסנר יהיה נגד אמברוז ברסלמניה, וירדו מכל העניין הזה של משפחת וויאט, שזה גם חדשות טובות.
לצפיה ב-'קצת חולק עליך'
קצת חולק עליך
23/02/2016 | 16:19
4
301
כי אני חושב שאחד הדברים החשובים בכתיבה הוא עקביות ובנייה. אם התחילו משהו בין לסנר למשפחת וויאט, עדיף שימשיכו ויבנו סיפור כמו שצריך, עם התחלה, אמצע וסוף. כאשר מתחיל משהו ופתאום נעלם כלא היה, זה זלזול באינטיליגנציה של הצופים.
לא כל רעיון מתבצע טוב(למרות שלדעתי בהרבה מקרים אפשר להוציא הרבה יותר אם הכותבים היו יצירתיים יותר ולא ליצנים), אבל רעיון שנחתך באמצע בלי שום הסבר גרוע בעיניי מרעיון רע שמבוצע עד הסוף
לצפיה ב-'זה דווקא מה שWWE עושים רע כל השנים האלה'
זה דווקא מה שWWE עושים רע כל השנים האלה
23/02/2016 | 19:03
259
שאם הם מתחילים איזה פיוד הם חייבים לסיים אותו 'עכשיו'. אין שום דבר רע בלהחיל איזה פיוד ולשמור אותו על אש קטנה ליום אחר.

מה שכן...... אני לא נותן לWWE שום קרדיט על זה, כי התוכנית שלהם בבירור הייתה וויאטס נגד לזנר, אז זה לא שהם עשו את זה מראש במחשבה שלא יהיה בינהם קרב במניה.
לצפיה ב-'אם זה משהו גרוע'
אם זה משהו גרוע
23/02/2016 | 20:52
2
240
אני מעדיף שפשוט יודו בטעות וינטשו אותו מאשר ימשכו אותו בלי סיבה. זה לא סתם פיי פר ויו, זה רסלמניה.
סטוריליין גרוע שנמשך בלי שאף אחד רוצה לראות אותו זה הרבה יותר זלזול בצופים לדעתי מאשר לדעת להודות בטעות ולקטוע משהו שאף אחד לא רוצה לראות.
וכאמור, גם ככה מבחינתי שאני לא רואה את התוכניות השבועיות, אין באמת משמעות לסטורליין, יותר חשוב לי שבפיי פר ויו יהיה קרב שיעניין אותי.
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
25/02/2016 | 15:34
98
היה פיוד בין האחיות בלה כשברי הפכה להיות הביץ' של ניקי ואז פתאום השתיים לאבי דאבי בלי שום סיבה כשברי עוזרת לניקי בזמן הכהונה שלה ושוכחים את כל מה שהיה בין ברי לניקי (אשר קיבלה תמיכה מסטפני).
לצפיה ב-'לא למדנו כלום מדניאל בריאן?'
לא למדנו כלום מדניאל בריאן?
26/02/2016 | 18:03
86
תמיד עדיף שהWWE יקשיבו לקהל מאשר שיסיימו בכוח רעיון לא טוב. שזה, לצערי, עדיין קורה כרגע עם רומן ריינס. הקהל פשוט לא מעוניין בו והWWE ניסו כבר הכל - אולי חוץ מהיל טרן, שאני לא מאמין שיצליח לו.
לצפיה ב-'אין ללסנר מה לחפש נגד הג'וברים האלה'
אין ללסנר מה לחפש נגד הג'וברים האלה
23/02/2016 | 18:18
246
כבר עדיף להפסיד 3 נגד 3 בפסטליין מאשר לנצח רק כשאתם 3 נגד 2. הרי אם היה קרב בטוח שלסנר היה מנצח אותם גם לבדו.
לצפיה ב-'דעות על פאסטליין וראו'
דעות על פאסטליין וראו
23/02/2016 | 10:54
381
לרומן ריינס כל כך אכפת ואמברוס והוא כל כך דואג לו כל שנייה שהוא נתן ללסנר לקרוע אותו לגזרים למרות שהוא חזר פצוע ובקושי הולך... אחלה של כתיבה...
מצד שני הבנייה של אמברוס נגד לסנר עשויה מעולה, גם קרב יותר טוב ללסנר מאשר נגד הג'ובר המהולל בריי וויאט וגם דרך לדחוף את אמברוס פי 15 יותר רחוק מרומן ריינס במידה והוא ינצח את לסנר ברסלמניה.
אולי רומן קיבל קרב אליפות ואת ה"מיין אבנט" (הקהל כבר ידאג להפוך את לסנר נגד אמברוס למיין אבנט) אבל דין אמברוס ירוויח יותר לדעתי בטווח הארוך.
לצפיה ב-'תהייה'
תהייה
23/02/2016 | 12:48
3
365
המקמהנים הם הילים.
שיין מקמהן הוא פייס. למעשה, בהופעה הזאת הוא היה פייס כ"כ גדול שהתחלתי לתהות למה הוא לא זה שמתמודד נגד טריפל אייץ' במיין איבנט של רסלמניה.

אנדרטייקר, עד כמה שאני יודע, הוא גם כן פייס. לא סתם אלא מגה פייס, אחד כזה שלא נראה שיש משהו שיכול לגרום לו להפוך להיל (כולל לאיים ברצח, לקבור אנשים במלט וכו').

אז מה בדיוק הם מתכוונים לעשות ברסלמניה? ולמה בדיוק אנדרטייקר אמור לייצג בכלל את האינטרסים של וינס מקמהן?
לצפיה ב-'המממ'
המממ
23/02/2016 | 13:22
2
305
נראה לי טייקר בהופעות האחרונות שלו מול לסנר דווקא היה ההיל ולא הפייס, אבל בכל מקרה אין בזה הרבה היגיון.
אבל עדיין, זה איזשהו מפגש מפתיע ויותר מעניין ממה שהיה צפוי, אז אני חושב שלנו בתור קהל (שגם ככה לא באמת עוקב אחרי העלילה השבועית בתכלס) עדיף איזה קרב מעניין ולא צפוי מאשר היגיון תסריטאי שיוביל לטייקר נגד הוויאטס או משהו שאין בזה שום עניין (אבל זה הגיוני)
לצפיה ב-'לא מחפש יותר מדי היגיון'
לא מחפש יותר מדי היגיון
23/02/2016 | 13:43
1
303
טייקר אמנם עשה מעשים הילים נגד לסנר, אך לא זכה לתגובה הילית על כך מצד הקהל.

שיין מקמהן הוא כביכול פייס שעושה מעשה פייסי (לוקח שליטה על החברה מוינס וסטפני) אבל הוא לא יזכה לתמיכת הקהל בגלל היריב שיהיה מולו. .

אבל מסכים שזה יותר מעניין ממה שהיה צפוי (לא קשה במיוחד) ומשעשע איך הרכיבו מיין איבנט שני לרסלמניה בלי קשר לכלום בסגמנט פתיחה של רו משום מקום
לצפיה ב-'והכי מצחיק'
והכי מצחיק
23/02/2016 | 20:53
215
שאם לוקחים בחשבון את תגובות את הקהל ואת הסטורליינים, תכלס הכי הגיוני זה בכלל ללכת על טריפל אייץ' נגד שיין מקמהן ורומן ריינס כהיל נגד אנדרטייקר.
לצפיה ב-'עוד משהו קטן'
עוד משהו קטן
23/02/2016 | 12:50
2
424
אפשר לראות כבר עכשיו שאלא אם יהיה להם מזל מטורף וארלינגטון טקסס מלאה במארקים, טריפל אייץ' הולך לזכות בתמיכה עצומה במיין איבנט של רסלמניה.
לצפיה ב-'אני חושב שאם נביט אל העבר'
אני חושב שאם נביט אל העבר
23/02/2016 | 19:07
1
314
הם בטח יהיו שמחים שהקהל יהיה בעד האנטר, העיקר שיהיה עירני (לא כמו האנטר-אורטון ממניה 25 לדוגמא)

אני גם בטוח שהם ידחפו כל גימיק וRock אפשריים כדי שהם יעודדו את רומן
לצפיה ב-'דווקא אני חושד'
דווקא אני חושד
23/02/2016 | 21:06
306
שאולי לשם שינוי הם מודעים לזה וכן יש להם איזושהי תוכנית.
שים לב, הם רצו ללכת על לסנר נגד הוויאטס, שמו לב שאף אחד לא רוצה לראות את זה ובסוף שינו את זה.
הם רצו ללכת על טייקר נגד סטרומן, ראו את כל התגובות השליליות בנידון ושינו את זה.

כן נראה שקיימת איזושהי מודעות חריגה מצד ה WWE.

אז לפרק זמן מאד מצומצם אני נותן להם להנות מחמת הספק שכן עדיין יש להם תוכניות לגבי ריינס-האנטר, שהם מודעים למצב ויש להם איזה פתרון יצירתי אליו שטרם גילו לנו.

לצפיה ב-'לגביי הספויילר '
לגביי הספויילר
23/02/2016 | 18:48
386
נשבע שזה היה הסגמנט הכי הזוי איי פעם, מקווה שהבנייה למניה לפחות תהיה מעניינת , אני רוצה לראות מה לטייקר יש להגיד על הנושא כי וינס לא ממש שאל אותו 
לגביי הקרב אני דיי בטוח שתהיה התערבות של מישהו לצד שיין כדי שיהיה הגיון בכל המצב 
לצפיה ב-'הימור'
הימור
24/02/2016 | 21:50
238
שיין מקמהן יפסיד ברסלמניה והאנגל ייגמר בקול ענות חלושה.

ומה למעשה קיבלנו? עוד אולד טיימר ופארט טיימר שמגיע לקחת את הספוטלייט...

מה שכן - התגעגעתי למוזיקת הכניסה שלו
לצפיה ב-'מאוד מפתיע'
מאוד מפתיע
05/03/2016 | 18:55
34
ממש לא היריב שצפיתי או רציתי עבור טייקר, אבל לפחות יהיה מפגש מעניין עם אחלה ספוטים
לצפיה ב-' שרשור WWE Fastlane '
שרשור WWE Fastlane
22/02/2016 | 10:28
9
213
לצפיה ב-'תוצאות מהירות '
תוצאות מהירות
22/02/2016 | 10:33
368
פרי שואו: קליסטו ניצח את אלברטו דל ריו בקרב 2 מתוך 3 ושמר על האליפות ארה"ב.

סשה בנקס ובקי לינץ' ניצחו את טמינה ונעומי
קווין אוונס ניצח את דולף זיגלר ושמר על האליפו הבין יבשתית
קיין, ביג שואו ורייבאק ניצחו את משפחת וויאט
שרלוט ניצח את ברי בלה ושמרה על אליפות הנשים
איי ג'יי סטיילס ניצח את כריס ג'ריקו
קורטיס אקסל ניצח את אר טרות'
רומן ריינס מנצח את דין אמברוז וברוק לסנר והוא יתמודד מול טריפל אייץ' ברסלמניה
לצפיה ב-'סדר הקרבות + זמנים ללא תוצאות'
סדר הקרבות + זמנים ללא תוצאות
22/02/2016 | 10:38
1
212
פרי שואו: קליסטו נגד אלברטו דל ריו (15:12)
נעומי וטמינה נגד בקי לינץ' וסשה בנקס (09:50)
אליפות בין יבשתית: דולף זיגלר נגד קווין אוונס (15:10)
משפחת וואיט נגד ביג שואו, קיין ורייבאק (10:37)
אליפות דיוות: שרלוט נגד ברי בלה (12:26)
איי ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו (16:20)
קורטיס אקסל נגד אר טרות (2:23)
דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר (16:04)
לצפיה ב-'תודה '
תודה
22/02/2016 | 18:34
44
לצפיה ב-'דעות על האירוע '
דעות על האירוע
22/02/2016 | 11:58
368
די!! נחנקנו! כמה אפשר כבר לדחוף את רומן ריינס???.
כל האירוע הזה התבטא בבוקינג של פחדנות, שינוי קל בתוצאות והיינו מקבלים אירוע טוב יותר.

סשה בנקס ובקי לינץ' ניצחו את טמינה ונעומי - רק מעולה מבחינתי, נצחון מוצדק של השניים ומשם יתחרו באליפות ברסלמניה.

קווין אוונס ניצח את דולף זיגלר - אני לא מחובבי קווין אוונס, אבל נצחון צפוי ומוצדק. אני מקווה שייעשו איתו משהו מעניין ברסלמניה.
מסכן דולף זיגלר, נקבר במיד קארד לנצח.

קיין, ביג שואו ורייבאק ניצחו את משפחת וויאט - כשנותנים למשפחת וואיט להפסיד לשלושת המתאבקים הכי פחות רלוונטים, שלא יופתעו למה קשה לקחת אותם ברצינות.

שרלוט ניצחה את ברי בלה - האמת, שהייתי מה זה שמח אם היו נותנים לברי בלה לנצח כאן. לא בגלל שאני לא אוהב את סשה. אני חושב שכל הסיפור עם דניאל בריאן היה יכול לעבוד פה טוב עם ניצחון של ברי, במיוחד אחרי הדיווחים שהיא בקרוב עוזבת. הייתי נותן לה לנצח וברסלמניה קרב מרובע על האליפות.

איי ג'יי סטיילס ניצח את כריס ג'ריקו - קרב סבבה, 2 מתאבקים מעולים בעיניי. רק שזה לא חידש כלום במיוחד שהם התאבקו אחד נגד השני כבר פעמיים בתוכניות לפני האירוע.

המיין איבנט - למה? באמת אני תוהה, למה?
מה זה הבוקינג הפחדני הזה. למה לא להפתיע ולתת לאמברוז לזכות? או ללסנר? למה לא לתת לקהל לעוף על האירוע? נצחון של ריינס גרר בוזים וזה גם מה שיקרה ברסלמניה.
הייתי בטוח שהוואייט יתערבו איכשהו ויוציאו את לסנדר מהקרב.
בוקינג גרוע, נחנקתי.

לצפיה ב-'דעה רק על המיין איבנט '
דעה רק על המיין איבנט
22/02/2016 | 13:45
1
403
אפשר יותר צפוי מקילומטרים? בבקשה?
היו כל מיני אנשים שקיוו שה WWE יעשו "הפוך על הפוך" ואמברוז ינצח, אבל זה היה ברור שזה לא המקרה.
אני אגיד אפילו יותר מזה, אני אהיה ממש מופתע אם היום בערב טריפס לא אומר משהו בסגנון של "תמיד יש תכנית ב", ודין אמברוז לא עושה היל טרן.
לצפיה ב-'אתה נראה לי כבר'
אתה נראה לי כבר
22/02/2016 | 14:46
374
שלושה חודשים מופתע מזה שאמברוז לא עושה היל טרן
לצפיה ב-'דעות על שני קרבות'
דעות על שני קרבות
22/02/2016 | 20:55
304
הקרב של אייג'י מול ג'יריקו היה טוב, אבל הכימיה בינהם לא הייתה טובה כמו שציפיתי שתהיה לאורך כל שלושת הקרבות. הרבה פעמים נראה שאייג'י בקצב מהיר יותר, הקואנטרים לתרגילים לא מסונכרנים טוב וזה מפתיע לרעה כי זה לא משהו שאני רגיל לראות בקרבות עבר של AJ, אני מקווה שהקרבות הבאים יהיו יותר טובים.
דבר נוסף שאני חייב לפתוח בפניכם - המוזיקת כניסה של AJ מזעזעת ולא מתאימה לדמות שלו, מת שיחליפו לו את החרא הזה.

המיין איבנט היה מעולה חוץ מהתוצאה - פול היימן קרע אותי מצחוק שהוא הציג את לסנר בהתחלה, הקרב היה טוב, מאוד אינטנסיבי, אמברוז הוסיף המון המון טירוף, אני שמח שהוא היה חלק מהמיין איבנט.
לצפיה ב-'Fl 2016 דעות אחרי שנים'
Fl 2016 דעות אחרי שנים
24/02/2016 | 20:28
1
187
ראיתי ת'PPV היום דווקא היה לא רע חלק היה טוב וחלק הזכיר את הזוועות הישנות והידועות שבזמנם הייתי מנצל ת'זמן לעשות אוכל,ללכת לפיפי,להתנתק מהוט (יותר קצר מהכניסה של טייקר belive that!) ולשפוך דלי מים על השכנים המעצבנים עם הקריוקי והמזרחית למטה...

היה מאוד מוזר לראות את סטיילס בקרב בWWE מצד אחד מגניב מצד שני מאוד כואב שאתה נזכר בזמנים היפים שלו בTNA אחלה קרב ונראה שבונים אותו לא רע לפחות בהתחלה אבל אין מצב שהוא יצא אובר אי פעם על הכרישים הגדולים שזה סינה/אורטון/טריפל לסנר/ בשביל שזה יקרה לסנר צריך להפסיד למישהו נקי,אורטון צריך להתפגר,סינה צריך לפרוש,ומישהו צריך לחטוף את טריפל והביץ'...בעיה לא נראה לי שלסנר יסכים להפסיד נקי למישהו

זיגלר עדיין בE? מה יהיה לבנאדם לא נמאס...אני זוכר שאמרתי לפני 4 שנים שהוא וריידר בחיים לא יגיעו למשהו שם אלא אם כן יעברו למקום אחר

הדאדליז מאוסים גמרו ת'סוס אפילו לא בשביל לקדם משהו...לא היה להם קרב אבל אני סתם ידחוף את זה כי יש הזדמנות להגיד,הניצחון של קאליסטו היה הפתעה הייתי בטוח שפה הוא מאבד את זה שוב,מאוד אוהב אותו מוכשר לאללה.

המיינאבנט דווקא היה קרב ממש טוב לא 5 כוכבים אבל בהחלט 3/5 היה אקשן והיתה זרימה טובה מה שהיה מעצבן זה הסוף הזה שריינס כרגיל יצא אובר על אמברוז ולא על לסנר אבל יש דברים שלא משתנים

יכלו ללכת על סוף מגניב יותר שריינס דופק בסוף ספיר לאמברוז לסנר מעיף את ריינס בא לגנוב ת'ניצחון כמו היל טיפוסי ומצמיד ואז שומעים ת'מוזיקה של רולינס שעושה ת'קאמבק וחוזר גורם ללסנר להתבלבל ובנתיים מאחורה אמברוז וריינס תוקפים אותו רולינס מצטרף ועושים לו את הפינישר המפורסם,שלושתם חוגגים בזירה בסוג של קאמבק אבל לא איחוד הם מחליטים לחזור במטרה להיות ביחד לפחות עד המניה כדי למרר לטריפל ת'חיים כל שבוע ובמניה מוחלט שיהיה קרב בין כל ה5 על האליפות,יש קרב ברו אח''כ שרולינס נגד טריפל שהסטיפולציה בקרב היא שאם הוא מפסיד ת'קרב ולא שומר על האליפות עד מניה הוא מפסיד גם ת'אליפות וגם את הצ'אנס להיות חלק מהקרב בין החמש במניה,משם אפשר לפתח את זה...

סה''כ היה בסדר,אבל כמו שאני רגיל מE אחרי רסלמניה הם שוב ידאגו לחרבש את הכל,יש מצב שעכשיו בתקופה הזאת נראה כמה דברים מגניבים.

לצפיה ב-'BTW'
BTW
24/02/2016 | 20:59
154
אין פה איזה זבנג וגמרנו לדחוף את זה? אני רואה בכל הזמן הזה שעבר נהיו פה הרבה מהפכות מנהלים,בלאגנים,אללה.. מה עם פרידלר לא קיבל איזה מינוי משו?
לצפיה ב-'עיצוב חדש לאתר של הWWE'
עיצוב חדש לאתר של הWWE
21/02/2016 | 17:34
270
מה חשבתם עליו?
לי הוא נראה קצת מסורבל וגם טיפלה מכוער.
לצפיה ב-'סטון קולד Vs קוקטיילים'
סטון קולד Vs קוקטיילים
20/02/2016 | 09:06
325

חבל שמעולם לא נתנו להם *באמת* לקלל  בWWE....
לצפיה ב-'Fastlane 2016: שרשור ההימורים הרשמי'
Fastlane 2016: שרשור ההימורים הרשמי
20/02/2016 | 01:18
12
172
תוצאות הימורי הראמבל יעלו בהמשך
בינתיים ניגש להימורים של האירוע האחרון לפני מניה.

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 7 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שריינס מנצח ומעפיל למיין איבנט שני ברציפות של מניה, שמתם על זה 3 נק' וריינס יעמוד בציפיות הבוקינג, קיבלתם 3 נק'. אם ריינס יאבד בתוך מספר שבועות את התואר וה-N1C למניה, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה
בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה
קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר
רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט
איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו
הקרב שיפתח את האירוע
לצפיה ב-'הימור'
הימור
20/02/2016 | 10:49
119
קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר: ריינס 1

קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה: שארלוט 7

בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה: לינץ' ובנקס 6

קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר: אוונס 5

רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט: וויאט 4

איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו: סטיילס 3

הקרב שיפתח את האירוע: אוונס-זיגלר 2
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
20/02/2016 | 11:46
85

קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר - ריינס 7
 קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה - ברי בלה 3
 בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה - בקי לינץ וסשה בנקס 1
 קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר - זיגלר 2
 רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט - משפחת וייאט 5
 איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו - איי.ג'יי 6
 הקרב שיפתח את האירוע - תואר ביניבשתי 4

לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
20/02/2016 | 21:13
70
קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר - ריינס 1
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה - שרלוט 4
בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה - בקי וסשה 3
קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר - קווין אוונס - 5
רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט - וואייט - 6
איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו - איי ג'יי 7
הקרב שיפתח את האירוע - קווין אוונס נגד זיגלר - 2
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
20/02/2016 | 22:41
65

קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר   ריינס-5
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה   שארלוט-4
בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה   לינץ' וסשה-7
קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר   אוונס-3
רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט   וויאט-6
איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו   סטיילס-2
הקרב שיפתח את האירוע   ביניבשתי-1

לצפיה ב-'תוצאות הימורי רויאל ראמבל!'
תוצאות הימורי רויאל ראמבל!
20/02/2016 | 23:22
93
במקום הראשון בהימורי הראמבל השנה - king of the mountaion עם 31 נקודות! במקום השני bilev עם 27 נקודות, ובמקום השלישי נמצאים ציון ש וSHAPEN

בטבלה הכוללת, 2 אירועים לסיום, נמצא במקום הראשון RLS89 עם 246 נקודות. RPingu במקום השני עם 238 נקודות, ובמקום השלישי נמצא ציון ש עם 237 נקודות.

מצורף הקובץ עם הטבלה להימורי הראמבל והטבלה הכוללת
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/02/2016 | 02:55
57
7 שארלוט
6 סשה ובקי
5 איי ג'יי סטיילס
4 אוונס
3 קיין ביג שואו ורייבאק
2 יפתח - ג'ריקו נגד סטיילס
1 - ריינס
לצפיה ב-'הימור'
הימור
21/02/2016 | 12:40
49

קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר - לסנר 7
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה - שרלוט 3
בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה - בקי וסשה 2
קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר - קווין אוונס - 4
רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט - וואייט - 5
איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו - איי ג'יי 6
הקרב שיפתח את האירוע - איי ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו - 1

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/02/2016 | 15:27
40
ריינס-3
שארלוט-4
אנאקסטי(בקי וסשה)-5
אואנס-6
וואייט-1
איי ג'יי-7
בין יבשתי-2
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/02/2016 | 15:42
82
דין אמברוז- 1
שארלוט - 5
בקי לינץ' וסשה בנקס - 7
קוין אוונס (א') - 2
משפחת וויאט - 7
איי.ג'יי סטיילס - 4
הקרב שיפתח את האירוע- סטיילס - ג'ריקו מ- 3

לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
21/02/2016 | 16:35
47
קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר - אמברוז וריינס ביחד 1
קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה - שארלוט 3
בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה - בקי וסשה 6
קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר - אוונס 4
רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט -וייאט 5
איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו - סטיילס 7
הקרב שיפתח את האירוע - ביניבשתי 2

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/02/2016 | 17:07
40

קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר - ריינס 7 נק
 קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה - שארלוט 5 נק
בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה - בקי וסאשה 6 נק
 קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר - אואאנס 3 נק
 רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט - משפחת וויאט 2 נק
 איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו  - סטיילס 4 נק
 הקרב שיפתח את האירוע
Fastlane_2016 - סטיילס נגד ג'ריקו נקודה אחת

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/02/2016 | 22:09
42

קרב משולש על טייטל שוט ברסלמניה: דין אמברוז נגד רומן ריינס נגד ברוק לסנר: ריינס 1

קרב על אליפות הדיוות: שארלוט (א') נגד ברי בלה: שארלוט 4

בקי לינץ' וסשה בנקס נגד נעמי וטמינה: לינץ' ובנקס 7

קרב על התואר הביניבשתי: קוין אוונס (א') נגד דולף זיגלר: אוונס 5

רייבאק, ביג שואו וקיין נגד משפחת וויאט: וויאט 6

איי.ג'יי סטיילס נגד כריס ג'ריקו: סטיילס 3

הקרב שיפתח את האירוע: אוונס-זיגלר 2

לצפיה ב-'תוצאות NXT של ה17.2 '
תוצאות NXT של ה17.2
19/02/2016 | 09:38
203
קרב 4 על 4: אנזו וקאס ואמריקן אלפא (ג'ורדן וגייבל) ניצחו את דוסון, דאש, בלייק ומארפי.

אסקה ניצחה את דיואנה פרזו

טיי דילינג'ר ניצח את אלכס ריילי

קרב N1C לאליפות הNXT: סמי זיין נגד סמואה ג'ו נגמר בתיקו אחרי הצמדה כפולה. השופט התעקש על תיקו, ריגל נראה אובד עצות בקשר לתוצאה.
לצפיה ב-'טייקר נגד גולדברג?'
טייקר נגד גולדברג?
18/02/2016 | 09:23
1
415
אתרי חדשות האבקות טוענים שהיריב של טייקר ברסלמניה לא יהיה מהרוסטר הפעיל.
http://411mania.com/wrestling/undertaker-to-face-s...

אז מה זה יהיה? סטינג הפצוע ירד מהפרק
אולי דה רוק? בטיסטה? קינג קונג באנדי בנקמה על ההפסד מרסלמניה 11? מי יכול להיות היריב המסתורי של טייקר?
לצפיה ב-'רונדה ראוזי'
רונדה ראוזי
18/02/2016 | 10:42
337
היא הייתה צריכה לשבור את הסטריק
לצפיה ב-'חדשות היאבקות להכל'
חדשות היאבקות להכל
17/02/2016 | 18:48
9
618
הקארד המעודכן לפאסטליין ביום ראשון:
קרב משולש על הזכות להילחם מול טריפל אייץ' ברסלמניה: לסנר מול אמברוס מול ריינס
אליפות ביניבשתית: קווין אואנס מול דולף זיגלר
אליפות הדיוות: שארלוט מול ברי בלה
סשה בנקס ובקי לינץ' מול נעמי וטאמינה
רייבאק, ביג שואו וקיין מול משפחת ווייאט (הארפר, רוואן וסטרומן)
הוכרז בסמאקדאון: כריס ג'ריקו מול AJ סטיילס
אליפות ארצות הברית, שניים משלושה, קרב בקיקאוף: קאליסטו מול אלברטו דל ריו
אדג' וכריסטיאן יראיינו את הניו דיי

תגידו שלום לווייד בארט. ביוני, אחרי שהחוזה שלו יסתיים, הוא לא יחתום מחדש. רנדי אורטון קרא לו פחדן בטוויטר.

אקס פאק התראיין אצל ג'ים רוס ואמר שהעדיף להיות ב-DX ולא ב-nWo, כי שם הרוויח יותר כסף וגם היה יותר מסופק מבחינה יצירתית. הוא גם אמר שוינס מקמהן אמר לו לפני הפרומו המפורסם שלו אחרי רסלמניה 14 לצאת לשם ולתת למעריצים משהו גדול.

משפחת בריאן המורחבת פורשת מהזירה... גם ברי בלה עומדת לפרוש בקרוב, בקיץ. האם נראה רק את גברת סינה לעתיד בזירה?

סזארו אמר שהוא עדיין לא כשיר וכנראה יחזור עוד כמה חודשים. הוא אמר שנלחם מול כולם ב-WWE אבל שהוא רוצה קרב מול AJ. בנוגע ללסנר, סזארו אמר שהוא מעדיף להילחם מול מישהו שעובד פול טיים.

מארק הנרי נפצע בקרב מול ביג אי.

ג'רי לולר מתכנן לפתוח מסעדה חדשה.

הידעתם שכרגע עובדים ב-WWE מספר שיא של 840 עובדים? לא כולל מתאבקים.

מייקל טארבר התראיין. הוא טען שבהתחלה של הנקסוס, הרבה כעסו שהרוקיז גוזלים זמן מסך מהם, ואז ניסו להתחבר לאנגל כי האנגל נהיה כזה חם. זה החמיר את מצבם. הוא גם טען שבעוד שג'ריקו ואדג' אמרו לסינה שהנקסוס צריכים לנצח בסאמרסלאם, אבל סינה לא הקשיב להם.

ב-13 ביולי ה-WWE יציגו תכנית חדשה על קרוזרוייטים. 32 קרוזרווייטים יבואו ל-NXT ארינה ובמשך עשרה שבועות ילחמו על הזכות להיות הקרוזרווייט הכי גדול בעולם. טריפל אייץ' אמר שהוא מתלהב ובוחר את המתאבקים. יהיו מתאבקים מכל העולם אבל לא כולם יוחתמו לטווח ארוך.

אל תחששו, פין באלור חוזר עוד השבוע בדרך למפגש הבלתי נמנע מול ג'ו בטייקאובר דאלאס.

ג'רי לולר טוען שקיבל איומי מוות בגלל שהודיע על תמיכה בדונאלד טראמפ.
לצפיה ב-'ביי ביי בארט'
ביי ביי בארט
17/02/2016 | 21:36
375
היו פעמים שיותר חיבבתי את הדמות שלו ופעמים שפחות, אבל בזירה הוא תמיד תמיד תמיד שעמם אותי. הוא מהמתאבקים שאין להם שום כריזמה זירתית, ותמיד בזירה הקרבות שלו נשאבים לואקום שעמום אורטוני כזה.
לי הוא לא יחסר.

טורניר הקרוזרוויטס של NXT נשמע מעולה
לצפיה ב-'כולל מהקלטות NXT'
כולל מהקלטות NXT
17/02/2016 | 23:55
1
315
תודה על האזהרה, בחור...
לצפיה ב-'כתבתי ספוילרים להכל'
כתבתי ספוילרים להכל
18/02/2016 | 08:01
129
לצפיה ב-'בתכלס'
בתכלס
18/02/2016 | 09:27
276
פאסט ליין חלש מאוד. אין שום קרב שמסקרן אותי לראות מלבד הקרב המרכזי.
לצפיה ב-'אני מבין ש'
אני מבין ש
18/02/2016 | 15:00
251
ג'רי לולר תומך בטראמפ כחלק מההיל טרן שהוא עושה עכשיו?
לצפיה ב-'לגביי בארט '
לגביי בארט
19/02/2016 | 00:14
254
דווקא אהבתי אותו , גם אם הקרבות שלו לא היו מדהימים ,הייתה לו הרבה כריזמה.
אם האנגל של הנקסוס היה נגמר כמו שצריך הוא היה יכול להיות כוכב 
לצפיה ב-'תודה על מיליון חדשות!'
תודה על מיליון חדשות!
21/02/2016 | 11:04
143
קצת חבל לי על בארט. היה לו כל מה שצריך כדי להיות מיינאיבנטר, אבל הוא כל הזמן נפצע בדרך, ובינתיים צעירים אחרים תפסו את המקום. מקווה שיחזור לWWE בעתיד.

לצפיה ב-'משהו על בארט'
משהו על בארט
21/02/2016 | 16:44
1
140
הוא קורבן של הבוקרים. רצו שהוא יהיה היל בכל מצב ודווקא הבאד ניוז בארט היה אובר עם הצופים עד כדי כך שהוא אפילו מפעם לפעם שמו אותו גם בטאג טימס עם פייסים. אפילו הבולהאמר שזה פינישר עלוב (לקחת את מגן המרפק, להפוך אותו ואז לתת מכה) היה אובר עם הקהל בגלל הדמות. אז מה עשו כדי שיהיה היל? זרקו לעזאזל את הגימיק הזה ונתנו לו לזכות בקינג אוף דה רינג והוא הפך לסוג של היל ג'נרי. עוד קודם גם צוותו אותו עם האותוריטי נגד דניאל בריאן בלי שום הצדקה סטוריליינית.

רוצים שיהיה היל? שימו אותו עם פייג' ואחר כך עם שיימוס לא כחלק מהליג או ניישנס, אלא כקואליציה של בריטים ואירים נגד האמריקאים. אם עשיתם את השטות הזו עם זב קולטר ודל ריו, אם עשיתם את זה עם רוסב ולנה, אז מדוע לא להוסיף עוד נדבך וליצור פיודים בין המחנות השונים?

בקיצור זה לא בארט כמו הבוקינג הפחדני.
לצפיה ב-' ההיסטוריה של הבריטים בארגון לא טובה.'
ההיסטוריה של הבריטים בארגון לא טובה.
21/02/2016 | 18:53
113
הסיכויים שיחקו לרעתו. לא מכיר בריטי אחד (ממין זכר) שהפך למיין אבנט בWWE.
לצפיה ב-'זה קרה השבוע בRAW '
זה קרה השבוע בRAW
17/02/2016 | 11:53
1
387
קווין אוונס זכה באליפות הבינבשתית. הוא הצמיד את טיילר בריז בקרב פאטאל פייב ווי שכלל את דין אמברוז, דולף זיגלר וסטארדאסט.

קיין חזר ממתחת לזירה במיין איבנט.
מה היה המיין איבנט? ביג שואו נגד בראון סטרומן, שנגמר בנצחון ביג שואו בפסילה אחרי התערבות של משפחת ווייאט. רייבאק וכאמור קיין באו לעזור.

איי ג'יי סטיילס ניצח את המיז ואתגר את ג'ריקו לקרב מכריע. ג'ריקו אמר שיענה על ההזמנה לקרב בסמאקדאון.

סאמר ריי ניצחה את פייג'!!!

היו עוד דברים, אבל למי אפכת?
לצפיה ב-'ומיד אחרי התוכנית'
ומיד אחרי התוכנית
17/02/2016 | 13:17
335
ביג שואו התארח בפודקאסט המצולם של סטון קולד וסיפר על כל ההתחלה שלו, על איך הוא פגש את הוגאן וניצח אותו בקרב הראשון שלו בשביל האליפות, התקופה ב-WCW והמעבר ל-WWE, על זה שהוא טווינר בלתי-נגמר ולמה זה ככה ועל תקופות קשות בחיים לפני כל הסיפור הזה.

לדעתי המפגש המצולם הטוב ביותר שהיה בינתיים. מעניין ומרגש.
לצפיה ב-'תגובות צופים לכניסה של AJ לראמבל'
תגובות צופים לכניסה של AJ לראמבל
13/02/2016 | 21:41
4
501
ידעו שהוא חתם ב- WWE
היו שמועות באינטרנט שזה יקרה כבר בקרב הראמבל,
מדובר במתאבק שכבר מעל עשור נמצא בטלוויזיה והתמודד כמעט מול כל דבר - 

ועדיין, כניסה שלו לראמבל הוציא את התגובות האלה:

לצפיה ב-'שתי השורות הראשונות שכתבת'
שתי השורות הראשונות שכתבת
14/02/2016 | 12:15
3
295
לא נכונות, לפחות לגביי.
וגם בתקופה שכן הייתי צופה בתכניות השבועיות השתדלתי להתרחק מספוילרים אפשריים, בטח בתקופת הראמבל.

ולא בדיוק הבנתי את הפואנטה של ההודעה שלך, אולי כי לא ראיתי את הסרטון עד הסוף אלא את ה2-3 תגובות הראשונות. אתה טוען שהתגובה הייתה חלשה בהתחשב בנסיבות?
לצפיה ב-'להפך - הופתעתי מעוצמת התגובות!'
להפך - הופתעתי מעוצמת התגובות!
14/02/2016 | 18:20
2
206
בסרטונים אחרים שיש ביוטיוב, רואים את חלק מהמגיבים ממש צופים שהוא ישתתף בקרב. חלק צופים שהוא ינצח. ועדיין, למרות שזה ברור להם לגמרי (הם לא נזהרו מספויילרים כמוך) - הם עדיין קפצו וצווחו בהתלהבות אותנטית ראשונית... כמו שהיה לנו פעם...
לצפיה ב-'אההה '
אההה
14/02/2016 | 18:56
1
173
עכשיו הבנתי את כוונתך.

אני מניח שזה אפקט דומה לאפקט של לצפות שוב ושוב באותם הפרקים של אותה התכנית, ועדיין לצחוק מהבדיחות גם בפעם ה1000 ששומעים אותן.
לצפיה ב-'בעיני, לפחות, יש הבדל'
בעיני, לפחות, יש הבדל
14/02/2016 | 20:04
200
בין להנות מהפתעה קומית לבין לקפוץ ולצווח על זה שמתאבק הפסיק להופיע בתכנית של ערוץ X ועבר להופיע בתכנית בערוץ Y
לצפיה ב-'מה לדעתכם צריך לעשות עם טייקר ברסלמניה?'
מה לדעתכם צריך לעשות עם טייקר ברסלמניה?
11/02/2016 | 09:24
14
304
מול מי הייתם רוצים לראות אותו השנה?
לצפיה ב-'פייר?'
פייר?
11/02/2016 | 09:46
1
354
מיציתי אותו
לצפיה ב-'פייר מהקוויבקרס?'
פייר מהקוויבקרס?
11/02/2016 | 10:23
129
לצפיה ב-'פיוד אחרון כלשהו'
פיוד אחרון כלשהו
11/02/2016 | 10:30
291
די. מספיק.
שיתנו לו פיוד אחרון, נגד וינס או קיין או משהו כזה.
אפילו אין לי בעיה עם זה שזה יהיה ברוק לסנר.
רק שיגדירו את זה כקרב קריירה, ושאחריו האנדרטייקר יפרוש
לצפיה ב-'נגד סינה'
נגד סינה
11/02/2016 | 10:43
2
291
רצוי כקרב i quit
לצפיה ב-' שבסופו טייקר יפרוש'
שבסופו טייקר יפרוש
11/02/2016 | 21:42
1
232
ואם ככה הסטריק היה נגמר זה בכלל היה אדיר
לצפיה ב-'תחשוב שזה היה'
תחשוב שזה היה
11/02/2016 | 21:44
223
פיוד ארוך וברוטאלי בין סינה לטייקר, בסופוו קרב i quit ברסלמניה, טייקר נכנע ופורש, הסטריק נגמר וסינה מתחיל היל טרן.

תן לי את זה היום (מינוס הסטריק כמובן) ואני חוזר לראות ראו על בסיס שבועי.
לצפיה ב-'מהרוסטר הפעיל, האפשרי והלא פצוע,'
מהרוסטר הפעיל, האפשרי והלא פצוע,
12/02/2016 | 06:11
247
רומן ריינס שיפסיד את האפשרות להילחם על התואר במניה.
ווייד בארט שיכול לזרוח בצורה נהדרת ברוסטר לאחר הפסד לטייקר.
שניהם יכולים להרוויח מהמצב הזה.
לצפיה ב-'אני חושב שמכיוון שהסטריק כבר לא פקטור'
אני חושב שמכיוון שהסטריק כבר לא פקטור
12/02/2016 | 08:12
285
ה WWE צריכים להיות יותר משוחררים בשימוש שלהם בטייקר ברסלמניה.
לא חייבים אחד על אחד.
הבראדרס אוף דסטרקשן נגד הדאדליז בקרב שולחן יכול לעבוד יופי.
אולי להכניס את טייקר לקרב מאני אין דה באנק? אולי להכניס את טייקר לאנדרה דה ג'אנט באטל רואיל?
ואם בכל זאת קרב אחד על אחד - אני חושב שטייקר היל נגד אמברוז על האליפות הביניבשתית יכול להיות קרב מיוחד, מצויין וסופר מותח.
לצפיה ב-'קרב פרישה משולש אחרון סופי בהחלט: נגד HBK ואוסטין'
קרב פרישה משולש אחרון סופי בהחלט: נגד HBK ואוסטין
12/02/2016 | 09:33
323
תביאו את שלושת בניה המפורסמים ביותר של הWWE אשר באים מטקסס ותנו להם להרוג אחד את השני.

היות וזה לא משהו שיקרה, כי אוסטין לא יכול להכנס לזירה בלי להיות משותק ומייקלס מקיים את תנאי הפרישה שלו, אני הייתי הולך על קווין אוונס.

תנו לאוונס לתת פרומו של "אני ניצחתי את ג'ון סינה בקרב הראשון שלי ברוסטר הראשי, אני הפכתי לאלוף ביניבשתי, אני הדחתי את איי ג'יי סטיילס מהראמבל" ואז שיגיד שהוא רוצה את טייקר.
שיהיה פול היל ויאיים על המשפחה של טייקר. שיגיד שהוא איש משפחה שדואג למשפחה שלו והפרס הכי גדול שיכול להיות ברסלמניה זה קרב נגד טייקר.

טייקר חייב יריב שיכול להוציא ממנו קרב טוב, כי טייקר כבר לא במצב הזה. קווין אוונס כרגע נראה חסר כיוון עם הפיוד שלו מול זיגלר. שניהם ירוויחו מזה.

ונכון שכבר אין סטריק, אבל ניצחון משכנע וחד משמעי של אוונס ישים אותו במיין איבנט ישר. הוא גם יכול להשוות את עצמו לברוק לסנר בזה שהוא ניצח את טייקר במניה ולהתחיל פיוד מול ברוק מיד אחרי זה.
לצפיה ב-'אני עדיין חושב על '
אני עדיין חושב על
13/02/2016 | 18:15
298
סטינג.
הייתי משוכנע שהביאו אותו מלכתחילה בשביל ה-HOF וקרב מול טייקר ברסלמניה.
אז נכון שהוא הצליח להיפצע מול רולינס אבל כל כך חסר סטאר פאוור במניה שאני חושב שקרב כזה יכול להוסיף הרבה.
לצפיה ב-'מטורף והזוי ובכל זאת אחלה רעיון לדעתי'
מטורף והזוי ובכל זאת אחלה רעיון לדעתי
19/02/2016 | 02:59
3
143
קרב נגד אנדרפייקר אחר!
מישהו שלא ידוע מי הוא. צץ משום מקום. כמובן שיש לו יכולות ופוטנציאל...
אם כבר התקבלה החלטה שזה קרב אחרון שלו ברסלמניה אז אנדרטייקר מנצח אבל לאחר הקרב אנדרטייקר ניגש אליו וממנה אותו בתור היורש שמעתה יהיה "אחראי להביא לקבורה את הנשמות התועות שמסתובבות בעולם" חח משו evil כזה

אפשרי גם שהוא יפסיד ויראה את הפוטנציאל וממנה אותו וכו'. מבחינת הגיון ככה ממנים יורש אבל בגלל שהוא כ"כ לג'נד זו אופציה פחות טובה.

אם הוא לא פורש עדיין אז כמובן שאנדרטיקר מנצח אבל הוא כמו יראה שיש בו פוטנציאל ויראה הערכה כלפיו (משו כמו בסגנון של סיום הקרב בין הוגאן לווריור ברסלמניה 6 או בקרב בין היטמן לבריטיש בולדוג בסמרסלאם 92 , כמובן בצורה שיותר משקפת את אנדרטייקר) והוא יחליט להיות החונך שלו, יתחילו לעבוד כטאג טים וכו' עד שטייקר יפרוש ואז הוא ממנה אותו כנזכר לעיל.

THE END :)

לצפיה ב-'גדול!'
גדול!
21/02/2016 | 11:33
2
75
מה אתה אומר, נעשה גם פיוד בין טטנקה ללקס לוגר על מי בעצם עם טד דיביאסי?
לצפיה ב-'למה הציניות'
למה הציניות
21/02/2016 | 23:15
1
71
כמו שיש tiger mask IV עקב הלגסי של הדמות, למה שלא יהיה המשכיות לאנדרטייקר?
לצפיה ב-'אני חושב שבן התכוון להגיד'
אני חושב שבן התכוון להגיד
22/02/2016 | 09:08
61
שזה פשוט היה כבר ב 1994
לצפיה ב-'מה הרגע האהוב עליכם מהקריירה של דניאל בריאן. '
מה הרגע האהוב עליכם מהקריירה של דניאל בריאן.
09/02/2016 | 22:05
13
601
כשהוא יצא נגד בריי, כשהוא הפסיד לשיימוס, כשהוא השתלט על RAW, כשהוא זכה במניה? שרשרו את הרגעים שלכם ואם אפשר, הוסיפו גם סרטונים על מנת שכולנו נוכל ליהנות!

אני אתחיל:

https://www.facebook.com/TRWCAttitude/videos/47821...
לצפיה ב-'בריאן הנדיקאפ נגד שלושת חברי השילד'
בריאן הנדיקאפ נגד שלושת חברי השילד
10/02/2016 | 08:15
112
לצפיה ב-'כשהוא איחד את החגורות נגד נייג'ל בלונדון'
כשהוא איחד את החגורות נגד נייג'ל בלונדון
10/02/2016 | 11:19
214
למרבה הצער הקרב הזה לא זמין לצפייה ישירה באינטרנט, אבל הנה סרטון היילייטס שממש לא עושה לו צדק שROH העלו בזמנו https://www.youtube.com/watch?v=elPoBEmm_RY

כל הסיפור הזה עדיין טרי וכואב לי מדי מכדי שאוכל להתחיל להרחיב (אעשה את זה מתישהו מחר כנראה, צפו לוול אוף טקסט), אבל זה כנראה אחד הקרבות הכי טובים שאי פעם ראיתי פחות או יותר בזמן האמת. זה היה בשיא העניין שלי בROH, וזה קליימקס (מבחינתי לפחות, היו אחרי זה עוד לא מעט קרבות ביניהם) של אחת היריבויות הכי טובות שאי פעם ראיתי בזירה, בעיקר כי היא סבבה סביב הקונספט הכי בסיסי בהיאבקות- 2 מתאבקים טובים עומדים אחד מול השני ומנסים להכריע מי מהם טוב יותר. הקרב הזה מספר את הסיפור הזה בצורה פשוט מושלמת שצריך ללמד בבתי ספר להיאבקות.

כמובן שגם רגע הזכייה במניה הוא אחד האהובים עליי, בעיקר בגלל כמה שזה היה חשוב לו ואיך שזה הרגיש כמו הפרס על כל השנים האלו של קריעת תחת והוכחה שהוא הבסט אין דה וורלד.
לצפיה ב-'רגע שדניאל בריאן לא השתתף בו בכלל'
רגע שדניאל בריאן לא השתתף בו בכלל
10/02/2016 | 11:42
295
אבל מסכם בצורה מאוד יפה את התקופה הזו בWWE:

הכניסה של מיסטריו לראמבל 2014:
לצפיה ב-'מתהפך על בריי וויאט ושולט בצ'אנטים'
מתהפך על בריי וויאט ושולט בצ'אנטים
10/02/2016 | 12:12
1
268
קטע מדהים שבו DB "משתחרר" מכבלי הוויאטס מול קהל אוהד מדהים.
כל-כך יפה לראות איך הוא מתניע את הצ'אנטים. אם רק הדבר הזה לא היה מתבזבז על ראו אלא קורה באיזה PPV. אבל נו, עדיין אדיר.

לצפיה ב-'גם אני ישר חשבתי על הקטע הזה. זה היה הרגע'
גם אני ישר חשבתי על הקטע הזה. זה היה הרגע
11/02/2016 | 01:01
163
שבו פשוט כל אוהדי העולם תפסו את הראש בידיים ושאלו "איך לא ישלחו את המגה סטאר הזה למיין אבנט במניה אחרי זה??"
לצפיה ב-'אהבתי מאד את השלבים הראשונים'
אהבתי מאד את השלבים הראשונים
10/02/2016 | 17:51
3
282
של האינטרקציה שלו עם קיין. הקטעים שלהם יחד היו בין הקטעים הקומיים היותר מוצלחים שה WWE עשו, ובדרך כלל הדברים האלה מאד מביכים ולא מצליחים ל WWE והפעם זה הצליח.

אני גם מאד אהבתי את הפיוד יחידים המשמעותי הראשון שלו ב WWE מול המיז. זה היה אחד הפיודים השלמים המוצלחים של השנים האחרונות. סיפור שלם מהתחלה ועוד הסוף עם היגיון והחלטות בוקינג נכונות וקרב סופי טוב ברמה גבוהה שהאיש הנכון בו ניצח.
לצפיה ב-''
10/02/2016 | 20:44
175
בריאן התחיל להיות מאוד אובר בתקופה שלפני הציוות עם קיין, בתקופה של ההפסד המשפיל לשיימוס ברסלמניה. הציוות עם קיין הוציא ממנו איכויות ויכולות שבקושי ראינו משהו מהן לפני.

בלי להתכוון, הWWE הפכו אותו ליותר אובר בכך שהורידו אותו בקארד. זה קורה להם הרבה בשנים האחרונות, אבל בריאן היה היחידי שהקהל פשוט לא היה מוכן לוותר עליו.
לצפיה ב-'I'm the tag team champions!'
I'm the tag team champions!
11/02/2016 | 15:26
1
60
לצפיה ב-' אני חושב שרק הציוות שלו עם קיין'
אני חושב שרק הציוות שלו עם קיין
11/02/2016 | 21:46
163
מצריך שרשור נפרד של קטעי וידאו
לצפיה ב-'ההפסד שלו ב18 שניות לשיימוס ברסלמניה'
ההפסד שלו ב18 שניות לשיימוס ברסלמניה
12/02/2016 | 09:28
223
נלחצתם אה?

למרות שזה היה רגע מכונן בהפיכה של בריאן למגה כוכב שהוא היום. כל האוהדים יצאו בטירוף נגד הבוקינג ההזוי הזה וגרמו למהפכת הYES!

קשה לבחור רגע אחר בקריירה כזאת מפוארת, אבל הגבלתי את עצמי רק לWWE וכמובן שאני בוחר בזכיה שלו ברסלמניה 30.

הקרב שלו נגד טריפל אייץ' הוא אחד מקרבות הפתיחה הטובים של כל הזמנים ברסלמניה (בעיניי מקום שני אחרי ברט נגד אוון ז"ל).
ואז מגיע המיין איבנט וכל המשתתפים בקרב עשו את עבודתם נאמנה. רנדי ובאטיסטה היו מבריקים והזכייה של בריאן עם כל הקונפטי זה בהחלט רגע רסלמניה שחקוק לנצח.
לצפיה ב-'בלי ספק זה הרגע הזכור מכולם'
בלי ספק זה הרגע הזכור מכולם
12/02/2016 | 15:10
2
262
לצפיה ב-'לונדון החזיק את עצמו ממש עד dolphins with stings'
לונדון החזיק את עצמו ממש עד dolphins with stings
12/02/2016 | 19:27
1
195
הערה אלטרנטיבית: אחח, הימים בהם ג'ואי ראיין סתם היה בחור עם שפם בטאג טים מוצלח ולא פרסומת מהלכת לYouPorn.
לצפיה ב-'ובינתיים...'
ובינתיים...
15/02/2016 | 11:19
83
סקוט לוסט הלך לאיבוד.
עדיין לא מובן לי איך לוסט מעולם לא הצליח להפוך לכוכב אינדי מבוקש עם סגנונו הייחודי. מצד שני, מאוד מכבד אותו על כך שהציב לעצמו יעד של 10 שנים, ראה שזה לא מביא מספיק לחם הביתה ופרש.
לצפיה ב-'שרשור חדשות להכול'
שרשור חדשות להכול
10/02/2016 | 17:20
15
620
WWE

נבחרת ההוקי הניו יורק איילנדרס, שנוטים להשתמש בקריאות ה-YES אחרי שהם מבקיעים, הודו לבריאן על כך שנתן להם את הצ'אנט.

מי אמר שבריאן לא מעלה רייטינג? הרייטינג הסופי ל-RAW היה 2.65 עם 3.726 מיליון צופים. עלייה מ-2.38 ו-3.383 מיליון צופים מלפני שבוע.

2016, אז אתם יודעים מה זה אומר- בחירות בארה"ב! למזלנו, בניגוד להרבה שנים עברו, הפעם לינדה לא תנסה לרוץ. אבל אם כבר מדברים על בחירות...

ג'רי לולר טען שעשה היל טרן כי לא צריך שלושה פרשנים פייסים. הוא גם הודיע על תמיכתו בדונאלד טראמפ. כולנו יודעים שיש לו בעיות עם קלינטון עוד מימי הניינטיז. מצד שני, אולי זה סתם תרגיל מחוכם של היל...

כנראה שבקרוב אנזו, קאס וכרמלה יעלו לרוסטר הראשי. הם עובדים עם הרוסטר הראשי כרגע במופעים לא מצולמים, וכנראה שאפילו בלי לזכות בתארי הזוגות, הם בדרך. האם ב-RAW שאחרי רסלמניה?

קרבות שהשמועות שיהיו ברסלמניה: טריפל אייץ' מול רומן ריינס בקרב שסופסוף יסמן את ריינס כאיש החדש של הארגון, ווייאט מול לסנר, ושארלוט מול סשה בנקס (אומרים שטריפל אייץ' רוצה שגם בקי תהיה שם).

אחת מהשמועות לרסלמניה אומרת שיהיה קרב של ברון סטרומן מול... אנדרטייקר. כן, השמועות אומרות שוינס ממש מתלהב מסטרומן ורוצה שילחם מול טייקר. אולי אפילו בקרב שלשות: טייקר, קיין וביג שואו מול רוואן, הארפר וסטרומן. כנראה שהתגובות הרעות באינטרנט גרמו לקרב להתבטל. מצד שני, נאמר שסטרומן אולי ילחם מול לסנר בסאמרסלאם.

מי ישפוט במיין איבנט של רסלמניה? שמועה עיקשת טוענת שרצו שבאטיסטה יבוא לשפוט, אבל הוא דחה את האפשרות. לכן ה-WWE פנו לשון מייקלס שיבוא וישפוט, כי רסלמניה בטקסס.

סזארו טען שיהיה בסיבוב ההופעות האירופאי השבוע.

טייטוס או'ניל, האיש והפוש המוזר, מושעה! במהלך סגמנט הפרישה של בריאן טייטוס תפס את היד של וינס בצחוק. וינס צחק איתו גם, אבל בהקלטות סמאקדאון שלחו את טייטוס הביתה.

חזון אחרית הימים או עוד שמועה טיפשית? האם ג'ון סינה יהפוך להיל? נאמר שהמכירות של סינה ירדו מאוד (יש מלאי עודף), וריינס לא מצליח למלא את החור. ה-WWE דואגים שהקהל של סינה מתבגר ולא קונה יותר, כשגם ילדים לא קונים הרבה. האם הסיבה המרכזית שמנעה היל טרן נעלמה? מצד שני, סינה עדיין מוכר יותר מכולם.

לוצ'ה אנדרגראונד על המפה

טריפל אייץ' נפגש בדצמבר עם אנשים מלוצ'ה אנדרגראונד וכלום לא יצא מזה.

TNA פנו ללוצ'ה אנדרגראונד ורצו לעשות איתם מופע משותף בדאלאס בסופ"ש רסלמניה. לוצ'ה סירבו, וטענו שהסגנונות שלהם לא ישתלבו טוב.
לצפיה ב-''
10/02/2016 | 17:56
222
זה מצויין שאנזו, קאס וכרמלה עולים לרוסטר הראשי.
הם לא המתאבקים הכי טובים, אבל האקט שלהם לגמרי בשל ומוכן לרוסטר הראשי והם יכולים להיות אובר בטירוף ולמשוך את זה במשך שנים.
לצפיה ב-''
10/02/2016 | 19:09
161
מלכתחילה חשבתי על זה שאפילו עדיף את מייקלס כשופט במקום באטיסטה. מייקלס כשופט+דה רוק at ringside וזה המקסימום שאפשר לעשות עם הקרב הזה. פייבק לדה רוק מהסופרקיק שקיבל מדה רוק לפני 16 שנה...

לגבי אוניל, כשראיתי את השניות האחרונות של הפוסטשואו של הרו האחרון, כבר ראיתי את ה-D פוש שהולך לחטוף אוניל בגלל השטות המתועדת הזאת.
לצפיה ב-'מתי ג׳רי'
מתי ג׳רי
10/02/2016 | 19:41
251
לולר עשה היל טרן?
ויש את הקטע הזה של הפוסטשואו של הראו האחרון?
לצפיה ב-'רגע רגע רגע'
רגע רגע רגע
10/02/2016 | 20:17
3
278
ג'רי לולר עשה היל טרן?? זה אולי ההיל טרן שאני הכי מצפה לו אחרי סינה. אני ממש מתגעגע ללולר של הניינטיז, הוא היה אולי הפרשן ההיל הכי טוב של אותו העשור, חוץ מבובי הינאן כמובן.

האם ההיל טרן נעשה בפרומו כלשהו, או שהוא פשוט התחיל לשדר כמו היל.
ומתי זה קרה בכלל??

ותודה רבה על החדשות!
לצפיה ב-'ג'רי'
ג'רי
13/02/2016 | 16:27
2
124
הוא התחיל לשדר כהיל כשסמאקדאון עברה ל-USA ואגב, גם השדר החדש של סמאקדאון עושה עבודה לא רעה (לפי תגובות אליו רוצים שהוא יחליף אפילו את מייקל קול). 
לצפיה ב-'לגבי השדר החדש'
לגבי השדר החדש
13/02/2016 | 16:54
1
132
מאורו ראנלו הגיע מרקע של MMA ואגרוף (ואגב הWWE נותנים לו להמשיך לשדר את שניהם ביחד עם סמאקדאון) ולכן הוא מתייחס למה שקורה בזירה כאל אירוע ספורט רציני... דבר שמרגיש לנו חדש ומגניב ובעיקר שלא מנסים להעליב אותנו.
לפני שהוא התחיל ראיתי ראיון איתו והוא אמר שהוא לא יודע יותר מידי על מה שהולך בתוך הזירה ולכן הוא יכול רק לעשות פליי ביי פליי למה שהוא רואה ובגלל זה אנחנו מקבלים את התגובות האלה ממנו.
אם הוא יחליף את קול זה לא באמת יעזור כי קול הוא לא הבעיה היחידה של שולחן השדרנים של RAW.. (המבנה של 3 אנשים לא מתאים לזה, ביירון סקסטון לא מתאים לשדר תחזית מזג אוויר בערוץ  המקומי אפילו וJBL גורם לי להרגיש פשוט רע ולרצות למצוא גירסא של RAW בלי שדרנים)

הבעיה לעתיד היא שבמקום שקו הבסיס יהיה מאורו רנאלו אנחנו מקבלים את קול כקו בסיס לכל מי שהיה שדר בעתיד (הוא הריי מלמד אותם של בNXT איך לעשות את זה גם) ולכן לא נקבל לעולם תענוג כמו שיש לנו בLU עם סטרייקר וומפירו או כמו שיהיה לנו בNJPW כשJR יתחיל עוד מעט לשדר אותם בגירסה האנגלית (של AXS TV) ואפילו הצוות של TNA עם סטרייקר ופופ נשמעים כחוויה לעומת העתיד של RAW
לצפיה ב-'הבעיה של השדרים של ה - WWE'
הבעיה של השדרים של ה - WWE
13/02/2016 | 19:02
130
ושל כל המוצר היא לפי דעתי וינס מקמהן. וזאת ללא קשר ליכולת השידור של קול וללא קשר לאלו של סקסטון שהוכיחו שכאשר לא מציקים להם יותר מדי הם יודעים לעשות עבודה סבירה עד טובה מאוד אפילו (ראו את האירוע ששודר מיפן ביולי האחרון). וינס צורח להם באוזניות בכל תוכנית לומר כל מיני שטויות שלא קשורות לשום דבר שהם רואים ובגלל זה זה נשמע ככה. יש לי הרבה מאוד כבוד למר מקמהן על כך שזה העסק שלו ובלה בלה בלה אבל  עם כל הכבוד אליו הוא מוריד את המוצר שלו לשפל וזה בא לידי ביטוי גם באיכות השידור שמספקים השדרים שלו.    
לצפיה ב-'לגבי לוצ'ה'
לגבי לוצ'ה
10/02/2016 | 21:33
246
אין ללוצ'ה אנדרגראונד מה לשתף פעולה עם TNA או עם ה WWE.
היחידים שיהנו משיתוף פעולה שכזו הם ארגוני ההיאבקות ה"ותיקים".

אבל זה מגניב שזה נראה שהארגונים האלו מריחים שיש כאן משהו שהם לא יכולים להתעלם ממנו. תחרות תעשה טוב לכולם.
לצפיה ב-'תודה רבה. תוספת קטנה'
תודה רבה. תוספת קטנה
12/02/2016 | 09:20
311
בקשר לסטרומן - אומרים שכרגע התכנון שלו לרסלמניה זה לזכות בבאטל רויאל לזכרו של אנדרה.

תודה על ההשקעה ויאללה לוצ'ה אנדרגראונד!
לצפיה ב-''
13/02/2016 | 18:18
134
הבוקינג למניה מסתמן כרגע כמו כל PPV אחר, אין שום דבר מלהיב או מרגש.
לצפיה ב-''
13/02/2016 | 18:18
4
176
הבוקינג למניה מסתמן כרגע כמו כל PPV אחר, אין שום דבר מלהיב או מרגש.
לצפיה ב-'אני חושב שעברו איזה 10 שנים מהפעם האחרונה'
אני חושב שעברו איזה 10 שנים מהפעם האחרונה
13/02/2016 | 19:40
3
281
שעשית את זה
לצפיה ב-''
13/02/2016 | 21:32
47
לצפיה ב-'דווקא פחות'
דווקא פחות
15/02/2016 | 02:32
1
148
אני חושב מקסימום 7-8
לצפיה ב-'איפה שי שהיה מביא לינק תיעודי לעניין הזה?'
איפה שי שהיה מביא לינק תיעודי לעניין הזה?
16/02/2016 | 02:08
39

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום