לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום היאבקות WWE
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

ניחושי NXT טייקאובר: כבוד
( לעמוד שלי בתפוז )
07/10/2015 | 20:14
1
136
לצערי הרב, לא מאמין שאצליח לראות בלייב.
ומחר יש לי יום עמוס בטירוף, אז נראה לי שאצליח לראות את האירוע רק בסופ"ש.
אבל לא אצליח להתאפק ואקרא תוצאות כבר מחר על הבוקר.

בכל מקרה, זה הקארד עם הניחושים שלי:
באלור וג'ו נגד דאש ו-ווילדר בחצי גמר טורניר הזוגות: באלור וג'ו ינצחו אבל יהיה פה טיזינג לקרע עתידי ביניהם.

ג'ורדן וגייבל נגד קורבין וריינו: אני ממש נהנה מהציוות של קורבין וריינו, אבל גייבל הוא כוכב בהתהוות וג'ורדן סבבה לגמרי. גייבל וJJ עולים לגמר.

אסקה נגד דיינה ברוק: ביי ביי דיינה, היה נעים להכיר אותך. אסקה הורגת את דיינה עם בעיטות סטיפיות. אמה הבאה בתור.

טיילר בריז נגד אפולו קרוז: מסכן טיילר. הוא המתאבק הכי ותיק ברוסטר, או לפחות בין הותיקים, ועכשיו הוא על תקן זה שנותן לאחרים לצאת אובר. קרוז חייב להמשיך בתנופה וטיילר יספוג עוד הפסד, בעודו ממתין להיות ג'ובר ברוסטר הראשי.

גמר טורניר הזוגות: דאסטין וקודי רודס יעניקו את הגביע. כן, לא גולדאסט וסטארדאסט. דאסטין וקודי, בלי איפור. זה יהיה נפלא לראות את באלור וג'ו עם הגביע, אבל זה לא יקרה. יהיה ספוט של חוסר תקשורת, ג'ו יעשה היל טרן וינטוש את פין, או ההפך. למעשה, פין נהיה קצת יותר היל בדמות שלו מאז ז'קט העור. אז יאללה, שבאלור יעשה היל טרן וינטוש את ג'ו. JJ וגייבל זוכים בגביע ומקבלים להיות גם N1C לתואר הזוגות.

מיין איבנט: אליפות הנשים, קרב איירון וומן בין ביילי לסשה באנקס.
זה הולך להיות קרב הערב, ללא ספק. לא רק זה, יש מצב שזה יהיה קרב השנה. לא קרב הנשים של השנה, קרב השנה. ביילי תנצח 2-1 בדקה האחרונה, סשה תחבק אותה בפעם האחרונה עד שביילי תעלה גם לרוסטר הראשי, הקהל יעמוד על הרגליים ואני לא פוסל אפילו יציאה של טריפל אייץ' מאחורי הקלעים לחבק את שתי המתאבקות המופלאות האלה.

מה הניחושים שלכם?
היית קרוב ממש
08/10/2015 | 13:43
33
שרשראו 5.10
( לעמוד שלי בתפוז )
06/10/2015 | 22:30
5
308
אם יש עוד מי שרואה/עוקב - דברו חופשי.

בגדול:
נטליה ניצחה את פייג'
טיפ BAD ניצחו את טים בלה
ג'ון סינה ניצח את ביג אי
ברוק לסנר הופיע והמשיך להתעלל בביג שואו
סאמר הציעה נישואים לרוסב. כן, היא הציעה לו.
והיו עוד דברים בתכנית, אבל למי זה כבר אכפת???

יש ספיישל WWE 24 על האירוע של NXT בברוקלין, זה יותר מעניין.
אתה לא לבד
06/10/2015 | 22:46
261
רק אני ואתה עוד טורחים לצפות בחרא הזה בתקווה לשינוי, לשיפור, להפתעה.
כמוני כמוך - דפוק אבל חינני...
סגמנט הפתיחה היה מיותר ומטופש. עדיין בונים את לסנר כמפלצת? אני במקום ביג שואו תובע את WWE על פגיעה במוניטין. 

נטליה - פייג' היה הקרב הכי טוב של הערב וגם הוא לא הכי מוצלח. נטליה חייבת להחליף תלבושת זה נראה נורא ופייג' פשוט לא מוכרת כלום. עדיין בהשוואה לקרבות אחרים היה שם היאבקות.

נקבע ל-HIAC רולינס נגד קיין בקרב של חגורה או ג'וב. אם קיין מנצח הוא האלוף, אם קיין מפסיד הוא מפוטר מתפקיד המנהל. כל הפיוד הזה הוא קראפ טהור. ימים אפלים. 
טוב שזיגלר נשאר ב-WWE כדי שימשיכו להוציא אותו סמרטוט...

א-קיצר , חרא על הפנים שלהם.
טוב...אז... ככה....
06/10/2015 | 23:32
216
בדירוג של 1 עד 10 התוכנית הזאת היא.... 3 בשבילי אני צופה ירידה נוספת ברייטינג או שהם ישארו בערך על אותו דבר שהיה כמו שבוע שעבר ולמרות שזה ידוע שלWWE יש תמיד סוג של LOW בתקופה שאחרי סמרסלם ולפני הרמבל זה עדיין לא באמת מצדיק את מה שאנחנו מקבלים.

היו אבל כמה דברים שממש עצבנו אותי:
* ההתעקשות של JBL וקול על זה שלא ידוע מי בעצם התחיל את הדיווה רבולושן (שנכון לעכשיו זה כישלון טוטאלי כי וינס לא נותן לזה באמת את הבמה) כשזה באמת ברור לכולם שמי שהתחילו את זה זה ה4 הורס וומן של NXT בסיוע של טוויט של AJ לסטפני (כנראה כדי לעצבן אותה)
* ההתעקשות הטיפשית של של הWWE על הסטוריליין של רוסב וסאמר ריי
* ביג שואו וקיין... לא מה שהם עשו... זה יותר העניין לה הם כל שבוע על המסך שלי בסוף שנת 2015
* הבגד של נטי.. זה נראה רע
* קווין אוונס... זה לא הוא כי הוא בדרך כלל סבבה זה פשוט לא אותו אדם שאני זוכר מROH כשלא היה לו פילטר שמנע ממנו לעשות את מה שהוא יודע
* ממשיך השימוש הרע בנוויל.. למה הם עושים לו את זה..

מצד שני היו כמה דברים נחמדים בתוכנית:
* היה יפה שהניו דיי הראו קצת רצינות ולא רק כמה הם מהנים ומבדרים
* היה יפה שהניו דיי סיימו את התוכנית כשידם על העליונה
* היה מרענן שהאתגר של סינה היה המיין איבנט ולא סתם איזה קרב שנזרק ביחד כמו ריינס ואורטון מול שיימוס ואני לא יודע מי
מדבר חופשי
07/10/2015 | 01:14
209
פשוט חרא...
פאנק ברח והשאיר אותי על הגלגל לראות PG של החיים
תסריט ברמה פח 
זיגלר מושפל ניוול מושפל
אוונס PG זה מתאבק שסירסו אותו
פי'ג או שתקבל את האליפות בקרוב או שתהפוך להיות מושפלת עקב הפיימפ בם
הבת של פלייר עולה לי קצת על העצבים...
סינה הוא המלך תרצו או לא
רומן ריימס זה בית שימוש במיקרופון עדיף שישתוק ורק יגיד פיד מי מור
רייבאק זה בית שימוש ששיחק יותר מידי עם ההורמונים שלו
שיימוס לא הולך לפדות בהצלחה את המזוודה כי יש את השיא של פאנק ווינס לא רוצה למות בלי ראות את השיא הזה נשבר אז מה קבלנו
תסריט ידוע מראש
אהההה וטייקר לנסר מיצא את עצמו ברסלמניה

ואו איזה חרא תוכנית
07/10/2015 | 18:46
179
אני רק אגיד שבדר"כ אני לא מתלונן כ"כ על RAW כי אני דיי יודע למה לצפות , אבל הפעם אני חייב להגיד שלא חשבתי שזה יהיה כ"כ משעמם כמו שהיה...
הקהל לא היה בעניינים בכלל ובקושי היו CHANTS ,נשבע שזה היה כמו משחק רדיוס בכדורגל..שקט מוחלט שגרם לעוד יותר שעמום.
*אין שום סיפור מעניין במיוחד שום פיוד..בהחלט לא במיין איבנט  עם קיין(???) 
*השימוש בנוויל מביך ביותר
*אני כבר במאמת לא מבין מה קורה אצל הנשים ,אז פייג פרשה מPCB אבל כל שאר הקבוצות עדיין ביחד........מה הטעם? 
*ואז...הו אז הגיע ההצעת נישואים של סאמר ריי לרוסב . זהו,מבחינתי רוסב "המפלצת" מת..ואני עוד חשבתי שינסו להציל אותו,להוציא אותו היל מתועב..אבל אני כבר לא יכול לראות את זה קורה.
נקודת האור היחידה מבחינתי היה הקטע עם הניו דיי בסוף . לא האמנתי שיתנו לתוכנית להיגמר בסינה מפסיד..תודה רבה באמת. 
שימשיך לרדת הרייטינג
08/10/2015 | 09:01
165
It's best for business
פנטזי בוקינג - רסלמניה
05/10/2015 | 11:38
28
207
אז לפני כמה שבועות התחלתי להשתעשע ברעיון של לעשות בוקינג לרסלמניה הקרובה, וכל פעם הוספתי קרבות/הורדתי קרבות עד שהגעתי לקארד מלא שאני מאד שלם איתו וחשבתי שיהיה נחמד לשתף.

המטרות שלי:
- קארד עם קרבות גדולים ולא שגרתיים שיתאימו לאווירת רסלמניה
- להמשיך לתת יחס ראוי למחלקת הנשים באופן מלא ולא רק לקרב ייצוגי אחד.
- להשתמש בשמות הגדולים והמוכרים, בכל זאת אין ברירה, זאת רסלמניה, אבל להשתמש בהם לטובת הצעירים והפנים הנוכחיות של החבר'ה. לשלב בינהם לדור החדש אבל בצורה כזאת שתועיל לדור החדש ולא על חשבונם.
- קארד ריאלי (ברור שהוא לא ריאלי מבחינת וינס מקמהן, אבל משהו שאם יסתכלו עליו לא יחשבו שהוא יותר מדי מופרך, כלומר לא יהיה כאן קרב האל אין א סאל איירון מן בין דניאל בראין לדין אמברוז ולא תהיה כאן הקפצה בקארד של מתאבק שהוא מיד קארדר למיין איבנט.
- להשתדל להשתמש במתאבקים, גם אם באופן אישי אני לא אוהב אותם אם המעמד שלהם בקארד מצדיק את זה. כלומר, אני לא אוהב את אורטון, אבל הוא יהיה בקארד, והאתגר שלי הוא למצוא לו משהו שאני כן אוהב ואתעניין בו. ובכל זאת הרשיתי לעצמי לשלוח כל מיני קיינים ומארק הנרים לבאטל רואיל ולא לתת להם קרב משמעותי בקארד. אני חושב שזה עדיין בגדר הריאלי.

בכל אופן, תהנו! (או שלא)

קרב פתיחה
05/10/2015 | 11:40
1
257

רנדי אורטון נגד טיילר בריז

טיילר בריז בעיני כבר זמן רב מוכן לרוסטר הראשי, יותר מרוב האנשים של NXT שעקפו אותו בדרך. יש לו דמות מצויינת עם גימיק שיעבוד גם בליגה של הגדולים, והוא מתאבק  פשוט מצויין שכמעט בכל קרב מצליח להוציא את המקסימום מהיריב.
אז טיילר בריז צריך להתחיל להופיע ברו ולנצח קרבות.

בינתיים, רנדי אורטון הפך למם באינטרנט של ה RKO OUT OF NOWHERE וזה פשוט מטריף שה WWE לא מנצלים את זה.
אז הגימיק החדש של רנדי אורטון צריך לעשות שהוא פשוט עושה לאנשים אר קיי או אאוט אוף נו וור, והוא שם לעצמו משימה לעבור על כל הרוסטר ושכל אחד יחטוף ממנו אר קיי או.

כל שבוע מישהו אחר. לפעמים הוא יתערב בקרבות לא קשורים, לפעמים בסגמנטים מאחורי הקלעים...זה פשוט גימיק כיפי שאין לי ספק שתוך שבועיים יהפוך להיות הגימיק הכי אובר בחברה.
בכל מקרה, אורטון רץ כמה שבועות עם הגימיק הזה בהצלחה, והפעם הראשונה שהוא מנסה לעשות אר קיי או אאוט אוף נו וור ונכשל- זה כשהוא מנסה לעשות לטיילר בריז, כי בריז קולט אותו מתגנב מאחוריו במצלמת הסלפי שלו ובורח!
ומכאן מתחילה לנו עלילה של מרדף של כמה שבועות שאורטון רודף אחרי בריז, אבל בריז תמיד מצליח לברוח.

ברסלמניה יש בניהם קרב, והחלק החשוב מבחינתי – בריז מנצח נקי!
אחרי הקרב, כשבריז חוגג את הניצחון, הוא חוטף מאורטון אר קיי או. ככה גם בריז ניצח, גם אורטון עשה את האר קיי או שלו, כולם יוצאים מרוצים.

אבל, אבל, אבל...
05/10/2015 | 23:49
127
אני דווקא רוצה לראות קרב של טיילור בריז, ואני רגיל לדלג על רנדי אורטון, אתה מנסה לעשות לי בלגאן?
קרב שני: WOOOOOOOOOOOOO
05/10/2015 | 11:42
1
232
נטליה וברט הארט נגד פלייר ושארלוט

הנה דרך כל כך פשוטה אבל אפקטיבית להכניס כוכבים לקארד בצורה מעניינת וקלה.
זה פשוט כותב את עצמו. למעשה, הם כבר עשו את זה ב NXT, ואין שום סיבה לא לשחזר את ברסלמניה וטיפה להעלות את זה דרגה.

אפשר להתחיל את זה פשוט מקרב רו בין נטליה ושארלוט, בראיון לפני הקרב נטליה תגיד לשארלוט שהיא תנצח אותה כמו שאבא שלה ניצח את ריק פלייר כדי לזכות באליפות...
מכאן זה כבר באמת בוקינג אוטומטי.
כמובן כמובן כמובן, שהקרב עצמו הוא 95 אחוז קרב נשים בלבד, בסוף לחצי דקה פלייר יכנס ויעשה את הספוטים שלו, ברט הארט יעשה ספוט של שארפשוטר, והם יחזירו את הספוטלייט לבנות שהוכיחו שהן עובדות טוב אחת עם השנייה ויסיימו את הקרב.

wat?
05/10/2015 | 23:48
112
ריק פלייר פרש, וסנילי לגמרי (רואים את זה בכל פעם שהוא מדבר)
ברט הארט לא מסוגל לזוז, ומשותק בחצי גוף.

אסור להם להכנס לזירה, אפילו לא לסתם חצי דקה, שישאר בצד ויעודדו כמו שהם עשו ב NXT. בחיאת.
באטל רואיל לזכר אנדרה הענק
05/10/2015 | 11:45
1
223
באטל רואיל לזכר אנדרה הענק
זאת כמובן ההזדמנות לדחוף לקארד את כל המתאבקים שלא היה להם מקום. בין אם זה כל מיני פאנדנגואים ורוסובים וקיינים או גם מתאבקים מוכשרים שלצערי אין לי מקום בשבילם כמו וקודי רודס.

השניים האחרונים יהיו סזארו וביג שואו, שני זוכי העבר היחידים של הבאטל רואיל.
סזארו ידיח את ביג שואו בצורה מרשימה שתפגין את הכוח העצום שלו, ונחזור לנקודת ההתחלה החמה שהוא היה בה לפני שנתיים, רק שהפעם בפנטזי רסלינג שלי – לא הורסים אותה. מכאן מבחינתי אפשר סוף סוף לתת גז על הפוש שלו ולבנות אותו כאלוף עולם פוטנציאלי עד הרסלמניה הבא. 
למי אכפת?
05/10/2015 | 23:46
99
בטאל רויאל מפגר. כבר שנתיים שאני פשוט מעביר אותו.
TLC על אליפות הזוגות
05/10/2015 | 11:47
1
195
TLC על אליפות הזוגות – הדאדליז נגד האוסוס נגד ניו דיי
אם יש לנו כבר את הדאדליז בקארד, זה פשוט מתבקש. הרי למה באמת הדאדליז טובים אם לא לקרבות כאלה?
והנה, הכנסנו עוד סגנון וסוג של קרב אחר לקארד, מה שחסר כל כך ברסלמניות האחרונות- הגיוון.
גם כאן, לא צריך להתאמץ יותר מדי בסיפור מיוחד בשביל לעשות פיוד. הסיפור שמניע את הפיוד הוא שולי לקרב עצמו. 

מאוס
05/10/2015 | 23:45
95
עוד פעם הדאדליז נגד הניו דיי? עוד פעם האוסוז? די.
הייתי שם את הדאדליז (עם ספייק) נגד הוואייט פאמילי, קרב 3 על 3. (עם אריק רואן. בריי רק יושב בצד ומעודד, ואולי מתערב באיזה קטע)
אליפות הנשים
05/10/2015 | 11:52
1
197
אליפות הנשים - בקי לינץ' נגד סשה בנקס
אחת מהן צריכה להיות אלופת הנשים, השנייה הטוענת לכתר, ופשוט לתת להן לעשות את מה שהן יודעות ומה שעבד כל כך טוב ובקלות ב NXT. זה לא מדע טילים.

אממם...אוקייי....
05/10/2015 | 23:40
55
טקס ההול אוף פיים
05/10/2015 | 11:54
1
217
או קיי, אז לסנר יכסח לטייקר את הצורה שוב וינצח אותו נקי, וטייקר יופיע ברו ויעשה נאום מרגש על כך שזמנו של הדד מן עבר והוא מסיים את דרכו בזירה כמתאבק פעיל. באותו סגמנט גם יוכרז מראש שאנדרטייקר הוא ההאדליינר של ההול אוף פיים של רסלמניה.
אחרי שזה יוכרז, טייקר יוסיף  שהוא לא מתכוון לעזוב את ה WWE ולהשאיר אותם ללא תחליף ראוי, ולכן עד רסלמניה הוא ימצא את "האנדרטייקר החדש" שהוא יקח תחת חסותו. את הזהות שלו הוא יחשוף ברסלמניה.

וככה כל שבועיים-שלושה נראה בקרבות רדנומליים בקארד את "מבחן טייקר". יהיה גונג, יהיה חושך וכל פעם יקרו דברים אחרים שיראו כאילו טייקר "בוחן" את המתאבקים. פעם אחת יהיה חושך וכל היריבים שיהיו בזירה יהיו מעולפים. פעם אחת יהיה חושך וכשיחזור האור נראה את אחד המתאבקים מוכן לביצוע טומבסטון על מתאבק אחר. החושך גם יכול להפריע בכל מיני קרבות אחרים לא קשורים סתם כאמצעי הסחה כשהם יצטרכו להשתמש בו. לא חייבים להסביר כלום לגבי מה קורה שם או למה, זה כלי נהדר לכותבים להשתמש בו כל פעם שהם תקועים עם הבוקינג.

בינתיים, במשך כל הזמן הזה, ברי וויאט יטען בכל מיני נאומים מוזרים שהוא לא זר לצד האפל, ושאנדרטייקר בחר בו להיות האנדרטייקר החדש. הוא יתחיל לשלב תרגילים של טייקר בארסנל שלו וכו'...

ברסלמניה, יתקיים טקס ההול אוף פיים שבו טייקר יהיה המוכרז המרכזי. כולם יצפו שהוא יכריז שם על האנדרטייקר החדש. אבל טייקר לא יגיד כלום.
ואז, תשמע המוסיקה של ברי וויאט, הוא יצא החוצה, וירכון לעבר טייקר כמו שטייקר היה רוכן לעבר פול ברר.
בהתחלה זה יראה כאילו טייקר משתף פעולה, אבל אז טייקר יתפוס אותו בגרון ויעשה לו צ'וק סלאם לגיהנום דרך התאפורה.
והנה, ככה עשינו אחלה סטורליין לברי וואייט לקראת רסלמניה מבלי לערב אותו בקרב, כי קרבות זה מה שדופק את הדמות של ברי וויאט.

אבל הסיפור שלנו לא נגמר. אנחנו עדיין לא יודעים, מי האנדרטייקר החדש? התשובה, בסגמנט הבא.
לא
05/10/2015 | 23:39
101
בריי ואייט הוא לא "האנדרטייקר החדש". זה שעשו את הפיוד בינהם היה מטומטם וכתיבה של רגע. בריי ואייט הוא מנהיג כת. הוא מנג'ר. הוא צריך שהסטייבל שלו ילחם נגד סטייבל אחר.
האחיות בלה נגד ???
05/10/2015 | 11:55
1
210

אחרי ההול אוף פיים יש קרב זוגות של הבלות נגד יריבות מסתוריות. ה WWE צריכים להדליף בתקופה הזאת על כל מיני סלבס ושרלילות שיהיו היריבות המסתוריות, סתם בשביל הכיף ובשביל לעורר עניין.

אז הבלות נמצאות בזירה- ופתאום גונג! המוסיקה של אנדרטייקר נשמעת, טייקר יוצא, ומזמין אחריו את פייג'! פייג' יוצאת בלבוש גותי חדש ומרשים ובלוק אנדרטייקרי. היא מכסחת את 2 הבלות בלי בעיה בקרב 2 על אחת ומנצחת עם הטומבסטון. פייג' היא הטייקרית החדשה.

והנה ככה קיבלנו דמות חדשה לגמרי שמעולם לא נוסתה במחלקת הנשים עם מתאבקת שבאתמ מתאימה ויכולה לגרום לזה לעבוד וגם לספק קרבות טובים תוך כדי, קיבלנו פרישה יפה ומכובדת לאנדרטייקר, קיבלנו הפתעה גדולה והרבה מומנטום שאפשר להמשיך איתו הלאה.

דווקא לא רע
05/10/2015 | 23:37
116
אני בכלל בעד שפייג' תתחיל לאמץ יותר לוק גותי, ויתחילו להגיד שיש לה כוחות כאלו או אחרים. אני חושב שיש לה פוטנציאל מעולה בתחום.
אלוף נגד אלוף
05/10/2015 | 11:57
2
222
סינה נגד אוונס, אליפות ארה"ב והביניבשתית על הכף
סינה ימשיך עם הגימיק שלו של האלוף הלוחם.
אוונס יגיד שכל מה שסינה יכול לעשות הוא יכול לעשות טוב יותר עם האליפות הביניבשתית וגם יהיה אלוף מגן.
אפשר שסינה יעשה את ההגנות שלו ברו ואוואנס יעשה את ההגנות שלו בסמאקדאון (או להחליף מהם כל שבוע כדי לא ליצור יותר מדי עומס על אותה תוכנית).
ובסוף יקבע קרב של תואר נגד תואר ברסלמניה. רקע והיסטוריה לפיוד הזה כבר קיימת, הוכחות שהשניים יודעים לספק את הסחורה בזירה זה מול זה כבר יש, מה צריך יותר מזה?
מבחינתי גם שהקרב הזה יהיה על איחוד תארים, אני לא חושב שיש הצדקה לקיום גם של אליפות ארה"ב וגם של אליפות ביניבשתית. 

*עוד* קרב בין שניהם?
05/10/2015 | 23:35
94
קווין אוונס מתאבק נהדר, די לבזבז אותו על פח אשפה כמו סינה. עדיף לתת לו אויבים מעניינים.
זה כמעט בדיוק מה שהצעתי לגבי סינה ובראיין אחרי מניה שעברה
07/10/2015 | 22:18
25
3 נגד 3
05/10/2015 | 11:58
1
218
דה רוק, פולי וטריפל נגד השילד – קרב ללא פסילה
אז שבוע אחד טריפל אייץ' יבוא ויודיע ששבוע הבא הוא יזמין את גדולי המתאבקים בהיסטוריה של ה שwwe  לקחת חלק משמעותי ברסלמניה, כי זאת לא תהיה רסלמניה אמיתית בלעדיהם. בשבוע הבא יהיו פה הרוק אנד סוק....

שבוע אחרי, הרוק אנד סוק מגיעים, עושים איזה סגמנט מבדר עם טריפל אייץ' . טריפל יתחיל לדבר על זה שרסלמניה זה האירוע הכי חשוב של השנה לכן מבחינה עסקית מה שטוב לעסק זה שהם שלושתם יתחרו ברסלמניה, והם יתחילו לחשוב על יריבים ראויים ויקשקשו להם, אבל בצורה מזלזלת בכל הרוסטר, כשלפתע יצאו השילד נגדם. כל השלושה, ביחד מאוחדים. מגיעים מהקהל כמו בזמנים הטובים.
הם יגידו שנכון, היו בינהם חילוקי דעות בזמן האחרון, אבל בשורה התחתונה מה שמשותף לשלושתם, מה שאיחד אותם במקור, זה הרצון להביא לצדק ל WWE, ובזה שרוק, פולי וטריפל אייץ' יגנבו את הספוטלייט בעוד רסלמניה מאלו שבאמת מגיע להם- זה חוסר צדק.

ומכאן אנחנו יוצאים לדרך של פיוד בין השילד לרוק, פול וטריפל אייץ' שתוביל לקרב 3 על 3 ללא פסילות ברסלמניה. זה יהיה קרב בלאגן כיפי כזה, בדיוק באותו סגנון שהיה אבולשן נגד רוק אנד סוק ברסלמניה 20, רק שהפעם רוק אנד סוק הם בתפקיד של אבולשן.
כמובן כמובן כמובן, שהשילד צריכים לנצח בקרב הזה.
אחרי זה אפשר להחליט אם להמשיך איתם הלאה כיחידה, או שוב לתת לכל אחד לחזור לדרכו, אבל בשביל רסלמניה זה קרב ענקי שיעזור לשלושתם.
כל כך, כל כך, לא
05/10/2015 | 23:34
115
"חילוקי דעות בזמן האחרון"? סת' רולינס הוא הילד המפונק של טריפל אייץ', וכל התפתחות הדמות שלו היא סביב זה. קח לו את זה, ובעצם הרסת את כל הדמות שלו. בטח אם זה בצורה כל כך מטומטמת
מיין איבנט על אליפות העולם
05/10/2015 | 11:59
1
228
מיין איבנט :זיגלר נגד לסנר, אוסטין שופט אורח (אליפות עולם)

זיגלר צריך, מה זה צריך, חייב – לנצח בראמבל. הוא צריך להכנס מספר ממש מוקדם (אולי לא מס' אחד כדי שזה לא יהיה נדוש, אלא מספר 5), לשרוד את כל הראמבל בצורה מרשימה ולזכות בניצחון הירואי.
לסנר מתישהו במהלך הדרך צריך להחזיר את האליפות לעצמו ואת היימן לצידו.
לאורך כל הפיוד היימן צריך לזלזל בזיגלר, לראות בו כיריב שולי. לשמוח עם לסנר על זה שהוא מקבל פיי דיי של רסלמניה בלי להתאמץ בכלל.
זיגלר צריך להפוך את זה לקרב חיו, להדגיש את החשיבות של זה. לעשות ראיונות עומק שיסבירו שכל חיו הוא עבד וחיכה לרגע הזה.
הקרב עצמו צריך להיות מרהיב. מי הרי יכול למכור בצורה יותר נהדרת את המתקפות האכזריות של לסנר מאשר זיגלר? אם זה עבד עם רומן ריינס שנה שעברה, זה יעבוד בקלי קלות עם זיגלר. הקהל יהיה בכף היד שלהם.
אפשר גם להוסיף לכאן את אוסטין כשופט אורח, סתם בשביל אווירת הרסלמניה ובשביל לערב את אוסטין במשהו. זה יתן לקרב תחושה של קרב גדול יותר.
היימן יתערב לאורך הקרב כמה פעמים, בסוף יחטוף סטאנר מאוסטין ויצא מהתמונה.
כמובן שבסוף זיגלר ינצח ויקבל את כל הקונפטי והדמעות ברגע גדול וזכור שיסגור את הרסלמניה הזאת.

how about no?
05/10/2015 | 23:59
121
אני אוהב את דולף זיגלר, באמת שכן. הוא אתלט נהדר, הוא סבבה במיקרופון, הכל טוב ויפה, אבל... לא.

דולף זיגלר הוא אפר מיד-קארד. הוא לא מתאים בשום צורה ודרך למיין איבנט של רסלמניה. בטח שלא בשביל להיות זה שמביס את הביסט, הלקוח של פול היימן, ברוק. לסנר.

לא בלי קודם שהדמות שלו תעבור התפתחות רצינית מאד, בכל מקרה.

אם כבר, אני רוצה לראות כאן את הביסט אינקרנייט, הלקוח של פול היימן, ברוק. לסנר. נלחם נגד אל טוריטו.

מה?
אל תסתכלו עלי ככה!
זה חיה נגד חיה, זה הגיוני לגמרי!
(במוח של וינס מקמהון, בכל אופן)

אבל ברצינות? המיין איבנט צריך להיות סת' רולינס נגד טריפל אייץ'. אין לזה בזה שום ספק. אבל גם סת' רולינס נגד ברוק לסנר זו אפשרות סבבה לגמרי מבחינתי.
וזהו
05/10/2015 | 12:01
4
158
זה הקארד שלי.
אני חושב שהצלחתי להשתמש בהרבה שמות גדולים לטובת המתאבקים הנוכחיים בצורה מעניינת ומקורית. אני הייתי מאד שמח לראות רסלמניה כזאת יוצאת לפועל.

מקווה שנהניתם, חג שמח!
כמה בעיות שיש לי עם הקארד הזה
05/10/2015 | 15:22
190
למרות ששארלוט-נטליה החזיק בתואר 'קרב הנשים הכי מוצלח שראיתי בWWE' עד סשה-בקי (שלאחר מכן הוחלף בסשה-ביילי), אני ממש לא בעד לשחזר את זה ברסלמניה ולתקוע את שתיהן במשבצת של גימיק (כי כשהקרובים שלהן מעורבים, הפוקוס עובר אוטומטית אליהם).

הייתי מעדיף לעומת זאת לראות את שארלוט מגנה על התואר נגד סשה, שתהיה לה חתיכת לגיטימציה לתואר אחרי יום רביעי הקרוב (בהנחה שזה אכן יהיה הMOTY שזה מסתמן להיות)- שארלוט יכולה לצבור נצחונות על דיוות שונות ובין לבין גם לתת קרב מוצלח עם פייג' ובקי, והקהל יהיה צמא לקרב הזה. אפשר לעשות את רסלמניה בתור מפגש שלישי ואחרון אחרי שניים בראמבל ופאסטליין, כששתיהן מחליפות נצחונות (אבל התואר לא יעבור ידיים בעקבות הפיניש הלא נקי שיכול להיות וואטאבר)- ובגלל שזאת רסלמניה של "חייבים לזרוק את כל השמות הגדולים שלנו כדי למלא את האצטדיון ב100,000 איש"- שים את פלייר בפינה של שארלוט ואת סנופ דוג בפינה של סשה.

אני לא מצליח לראות איחוד של השילד קורה בצורה כ"כ טבעית כמו שאתה מתאר. הרצון להשיג צדק בWWE עומד בניגוד לשיתוף פעולה עם סת' רולינס, הבחור שסולד אאוט ובגד בהם ובעצם מנע מהם להשיג את ה'צדק' הזה מלכתחילה... איחוד של השילד יכול לעבוד רק בהיל טרן של ריינס ואמברוז.

מעבר לזה, אתעלם רגע מהעובדה שהמחשבה על זיגלר במיין אבנט + זוכה בראמבל מזעזעת אותי- שאר הקארד דווקא לא רע בכלל. הקרב של סינה ואוונס כאילו כותב את עצמו כבר, אבל החשש הגדול שלי הוא שסינה יצא אובר ממנו ואז זה יהיה לגמרי חסר טעם.
אהבתי
06/10/2015 | 14:34
40
נשמע טוב
06/10/2015 | 21:59
1
82
בטח יותר טוב ממה שיהיה. עם כמה שאני לא מת על קרבות נשים, הקטע של אנדרטייקר ופייג נשמע נדיר. גם אורטון נשמע מבדר ברמות

נ.ב. סוף סוף גילינו מי זה היוזר הסודי של וינס בפורום... שני טופר!
או שהיא סתם לא אוהבת אותך
....
07/10/2015 | 12:14
60
1- אני זכר, פעם אחרונה שבדקתי.
2- אני לא וינס, ולמעשה אני די שונא את רוב מה שוינס עושה היום.
3- אין לי שום בעיה עם שלומי. למעשה, אני אפילו די מחבב אותו. אמנם אנחנו אוהבים דברים שונים למדי, ואני חושב שהפנטסי בוקינג שלו הפעם גרוע, אבל זה לא אומר שום דבר עליו כאדם. גם הוא לא אהב את הפנטסי בוקינג שכתבתי לסת' רולינס לפני כמה שבועות. כל אחד והטעם שלו.
הלוואי.
05/10/2015 | 21:27
140
הרוב נשמע מעניין, מבדר וניתן לצפייה.
יותר מוצלח ממה שיהיה, כנראה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/10/2015 | 20:03
76
אחלה קארד.
יש כמה דברים הזויים, אבל בגדול הרוב הגיוני
אלוף נוכחי ייעדר כחודשיים!!!
( לעמוד שלי בתפוז )
05/10/2015 | 08:47
3
444
לא, זה לא בגלל פציעה.
מקורות מדווחים שג'ון סינה עומד לצאת לחופש מיד אחרי HIAC.
כרגע ג'ון לא מתוכנן להופיע באף האוס שואו או תכנית אחרי HIAC. הוא גם יפספס את הטור האירופאי של הWWE בנובמבר.

החזרה הצפויה שלו היא בדצמבר נכון לעכשיו.
הסיבה שהוא יוצא לחופש היא "אישית" וכי הוא רוצה לנוח קצת, שזה הגיוני סך הכל.
מה זה אומר על אליפות ארה"ב? האם נקבל זוכה מפתיע בתואר בHIAC? או שפשוט סינה יפנה את התואר לטובת טורניר?

נחכה ונראה
אוי לא
07/10/2015 | 22:23
1
163
זה מעמיד אותו במקום טוב  מדי לחזור שוב כהפתעה בראמבל, מה שאומר שהוא עלול שוב לנצח
אין שום סיכוי
08/10/2015 | 14:55
106
פעם אחת חזר כקאמבק מפתיע וניצח.
כמה שנים אחרי, הוא שוב ניצח את הראמבל, כדי שתהיה הצדקה לקרב אליפות שלו מול הרוק ברסלמניה.

סינה אולי יחזור בראמבל, אבל אין שום סיכוי שהוא גם ינצח אותו. אחרי שנה שלמה, שבה עשו כל מאמץ כדי להוריד את סינה בקארד, לא יחזירו אותו בבום למיינאיבנט - ועוד למיינאיבנט של מניה.
מצד אחד
08/10/2015 | 14:52
113
כל חופש מסינה הוא מבורך.
מצד שני, דווקא בשנה האחרונה הוא היה מעולה וביצע את התפקיד שהיה צריך לבצע ב5 השנים האחרונות, שזה להוציא צעירים אובר במיינאיבנט או בדרך אליו.

שיצא לחופשה, גם ככה זה כולה חודשיים, לא ישפיע יותר מדיי.
תוצאות האוס שואו בMSG ששודר בנטוורק
( לעמוד שלי בתפוז )
05/10/2015 | 08:43
1
279
רנדי אורטון ודולף זיגלר ניצחו את שיימוס ורוסב
נוויל ניצח את סטארדאסט
טים בלה ניצחו את טים PCB
קווין אוונס ניצח את כריס ג'ריקו בקרב על האליפות הבינבשתית
הדאדליז ניצחו את הניו דיי בפסילה
ברוק לסנר ניצח את ביג שואו
ג'ון סינה ניצח את סת רולינס בקרב כלוב על אליפות ארה"ב
דיעה בקטנה
05/10/2015 | 11:47
250
מאוכזב ברמות קשות מהאיבנט.
ציפיתי לקהל ניו-יורקי טיפוסי שיעלה את הרמה של האירוע, קיבלתי קהל של ילדים והאימהות שלהם.
אני לא אזכור שום קרב מהאירוע הזה.
עד מתי קיין במיין איבנט?
שרשור NXT ל30.9
01/10/2015 | 20:11
5
114
תוצאות ואירועים נוספים
01/10/2015 | 20:17
223
קרב במסגרת הטאג טים קלאסיק ע"ש דאסטי רודס: פין באלור וסמואה ג'ו ניצחו את קאס ואנזו. באלור וג'ו יתמודדו מול דאש ודוסון בחצי הגמר בטייקאובר: רספקט.

אפולו קרוז ניצח את ג'וני גרגאנו.

בסגמנט מאחורי הקלעים עם ריגל, דיינה ברוק ואמה, הוכרז שדיינה תתמודד מול אסקה בטייקאובר.

דיינה ברוק ואמה ניצחו את פייטון רויס ובילי קיי.

טיילר בריז ניצח את טומאסו צ'אמפה. צ'אמפה הופיע גם בNXT וגם באימפקט באותו ערב.

התוכנית נסגרת עם פקאג' לקרב האיירונוומן בטייקאובר- אתם חייבים לראות את זה: https://www.youtube.com/watch?v=Z78gLhsSE3o
דעות
01/10/2015 | 20:29
169
אחרי תוכנית נוראית בשבוע הקודם, NXT ללא ספק חזרו למסלול הנכון.

קרב הזוגות היה סביר, אבל קצר מדי. תוצאה צפויה.

קרוז נגד גרגאנו היה קרב לא רע בכלל ל4 דקות שהוקצבו לו- ג'וני גרגאנו יהיה תוספת מדהימה לNXT אם הוא וצ'אמפה יחתמו איתם באופן בלעדי בסופו של דבר. אפולו קרוז ממשיך להרשים בכל קרב מחדש, ואני מקווה שטיילר בריז יביא את האיי גיים שלו לטייקאובר כדי שנקבל את הקרב המצויין שזה יכול להיות.

קרב הזוגות היה בסדר, שום דבר מעבר לזה- אבל אני כבר משתגע מלראות את פייטון רויס ובילי קיי בתור אנהסמנט טאלנט. כולם כבר ראו כמה הן מוכשרות, כולם רוצים לראות אותן יותר- תנו להן משהו רציני כבר.

בריז נגד צ'אמפה היה פשוט מעולה לטעמי- לגמרי קרב שלא מצפים לראות בטלוויזיה. שניהם עבדו מעולה והשאירו הרבה טעם של עוד- צ'אמפה לעתיד שלו בNXT ובריז לקרב שלו בטייקאובר.

זה מרגיש כמעט מגוחך לומר, אבל הפקאג' של ביילי וסשה היה פשוט מרגש- סוף סוף אנחנו מקבלים פרומו לקרב נשים שלא מדבר על כריות או הלבשה תחתונה, או מי בגדה במי עם מי- יש פה שתי מתמודדות רציניות, ושתיהן יתנו את הכל בטייקאובר. זה הרגיש כמו הפרומואים שהיו עושים לאנשים בסדר גודל של האנטר, מייקלס וכו'- סוף כל סוף היאבקות נשים בWWE זוכה ליחס כ"כ רציני כמו שמגיע לה. זה מרגיש שאנחנו סוף סוף "שם", ואחרי שעברנו כ"כ הרבה עם הנשים האלה- זה מרגש.

דעות מקריאה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/10/2015 | 22:40
187
ג'ו ופין הרגו את רילסט גאייז.
אסקה הולכת לרצוח את דיינה ברוק.
גארגאנו וצ'יאמפה הרגו את לב הצופים אבל היריבים שלהם הרגו אותם.
סשה וביילי רצחו לי את הלב והולכות להרוג את כולם בטייקאובר.

מה שנקרא - פרק קטלני רצח!

עוד שעה הולך לראות אותו (אם לא ארדם עד אז) ואז אכתוב גם דעות אחרי צפייה.
תודה
03/10/2015 | 12:10
1
136
לגבי הנשים/דיוות, שבוע שעבר היה פרק של Table for 3 עם אלונדרה בלייז, אייבורי ומולי הולי.
אייבורי אמרה שם שהיא לא סבלה את הקטע הזה של קרבות "חזיות ותחתונים". היא אמרה משהו כזה: "מה הקטע הזה היה בכלל? להשים אותנו בקרב חזיות ותחתונים באמצע תוכנית רק בשביל לחרמן גברים כדי שלא יעבירו ערוץ?! ולמה לקרוא להן דיווה?! אני לא דיווה! הם יודעים בכלל מה המשמעות של אישה להיות דיווה? זה לא אנחנו".

מולי הולי ציינה שהיא באה עם הרעיון להפסיד את השיער ברסלמניה רק כדי שיתנו לה קרב ברסלמניה.
ראיתי, מומלץ
03/10/2015 | 16:34
129
הפרק השבוע עם דניאלסון, זיגלר ורייבאק היה קצת פחות מוצלח, אבל הפרק הקרוב עם אוונס, סזארו ואמברוז אמור להיות לא רע כשהת'ים הוא חוויות מהאינדיז, בעיקר כשהתכנית הזאת הרבה יותר משוחררת מבחינת קייפייב לעומת שאר התכנים שלהם.
סמאקדאון כבר מיותרת?
01/10/2015 | 19:37
8
446
איפה הימים שסמאקדאון הייתה התוכנית העדיפה שכל השבוע הייתי מחכה רק ליום חמישי/שישי כדי לראות אותה? 
אולי הגיע הזמן לבטל?, הרי בכל מקרה אין מצב שיהיה שם טוויסט בעלילה (כמו לפני עשור שקורט אנגל עבר מראו לסמאקדאון וזכה בבאטל רויאל של המשקל כבד) או משהו שימשוך אותנו ויגרום לנו להגיד: "וואו, אני כל כך מחכה לתוכנית הבאה".

למעשה, לדעתי סמאקדאון כבר מיותרת בערך מהתקופה שאדג' פרש.

מה דעתכם? האם אפשר להחיות את התוכנית הזאת איכשהו? אולי פיצול יעזור?
01/10/2015 | 21:41
193
התוכנית מתה, היא  כמו סופרסטאר או איזה תוכנית אחרת,
טוויסט בעלילה לא יהיה שם.
אם אתה רוצה לראות איזה מתאבק חצי חדש שלא מקבל הזדמנויות להתאבק ברו, יש סיכוי גבוהה שלראות אותו בסמאק.

פיצול יעזור מאוד, אבל לא נראה לי שזה בתוכניות של הWWE ,
פיצול עולה הרבה כסף ומצריך בניה חדשה,חשיבה חדשה ולא נראה לי שזה בראש של האנטר, בראש שלו לקדם את סינה,רולינס,לסנר שעבוד,ריינס,וקיין כמובן.

כרגע הרייטינג של רו בשפל,קשה להאמין שהם ישקיעו בכל דבר אחר עכשיו 
מיותרת כבר שנים
03/10/2015 | 08:14
211
אבל מיותרת בדיוק באותה מידה שרו מיותרת. שתי התוכניות כיום בלתי ניתנות לצפיה ולא מכבדות את הצופים.
5 שעות של רסלינג בשבוע זה טו מאץ'.
כל עוד רו 3 שעות, התוכנית הזאת תשאר מיותרת
03/10/2015 | 11:46
171
ורו תישאר 3 שעות לפחות לעוד 3 שנים(בגלל חוזים קבועים מול ערוצי טלוויזיה בינלאומיים).
אני אישית רואה סמאקדאון עם הרבה לחיצות על הפלוס(ופחות על המינוס) ב VLC רק כדי לצאת בידי חובה שראיתי את התוכנית הזאת...
וואו כמה זמן לא ראיתי סמקדאון
04/10/2015 | 22:56
1
113
גם אם בטעות קרה משהו חצי מעניין בסד, כבר בטוח ידחפו לזה פלאג ברו
וגם זה בקושי קורה. אני לא מאמין שיבטלו אבל חושב שצריך
^ קופי פייסט
06/10/2015 | 16:17
19
סמקדאון עוברת ערוץ בינואר
04/10/2015 | 23:59
2
151
בינואר זה עובר ל-USA והתוכנית תהיה בשידור חי כל שבוע לראשונה אי פעם.
כנראה שזה ישנה משהו בחשיבות של התוכנית הזאת.

אוי אוי אוי למה???
05/10/2015 | 23:25
1
92
מי בדיוק בWWE שרואה את הרייטינג היורד של RAW הגיע למסקנה הטיפשית שעוד שעתיים לייב של WWE יהיו הפתרון לבעיה?

אני מהמר על רייטינג יותר נמוך ממה שיש לזה עכשיו כי יש לי הרגשה שיותר מחצי מהתוכנית תהיה ריקאפ של RAW
בתכנית לייב? לא נראה לי
07/10/2015 | 22:24
48
לא ימכרו כרטיסים לאירוע לייב ואז יקרינו קליפים רוב התכנית. אף אחד לא יקנה כרטיסים.
אני לא אגזים ואומר שאני מתכוון לצפות, אבל כן סביר להניח שהשינוי יהיה יותר השקעה בתכנית
האוס שואו 34 - ״שלומית בונה אסוקה״! פרק עם הרבה פיטם וbooty!
01/10/2015 | 18:25
1
116
חג סוכות שמח פורום תפוז!
אנחנו לא באים אליכם בידיים ריקות, אלא עם מתנה לחג: פרק מעפן של ראו ופרק לא מעפן של האוס שואו!
והשבוע בפרק: רולינס נפגש עם האפיפיור, איווה מארי ממשיכה להיות האנטי-מתאבקת הגדולה בהיסטוריה, עידן וקובי מתעצבנים בטירוף על ״מהפכת הדיוות״, אוונס מחלק היי-פייבים, ראו מתרסקת ברייטינג, ג׳ו הוא טיז ואתגר שבועי בשבילכם, המאזינים!

גם בחג הזה אתם מוזמנים להאזין לנו בכל הערוצים העומדים לרשותינו:
לאתר הבית של ״האוס שואו״:

להאזנה באייפון שלכם:

רוצים להקשיב לנו דרך הסמארטפון שלכם? לחצו על הלינק:

לערוץ היוטיוב של ״האוס שואו״

לדף הפייסבוק של ״האוס שואו״:

הצלחתם לשרוד את הפרק השבועי של ראו? ספרו לנו מה הסוד שלכם!
האתגר השבועי של האוס שואו יוצא לדרך!
03/10/2015 | 18:49
56
כולם מוזמנים להציע הצעות בדף הפייסבוק שלנו לשמות זירה לקוב:
ויראלי
01/10/2015 | 13:42
5
302
קצת תוכן ויראלי לקראת הסופ"ש

The Mark remark חוזר ובגדול! מת על התכנית הזאת ועכשיו LK חזר לעשות פרקים שבועיים של RAW
https://www.youtube.com/watch?v=w_KuimleaWY

וגם : רנדי אורטון נגד סופרמן DAWN OF RKO
https://www.youtube.com/watch?v=Z_bOe24Pkng

(מעניין מה רנדי חושב על העובדה שהוא הפך לMEME חי..)  
אגב ויראלי...
01/10/2015 | 17:52
131
תוכנית בישול של הדיווה אמה שהיא עושה תחת ערוץ עצמאי שלה ביו טיוב
הקטע עם אורטון הוא ענק!
01/10/2015 | 19:36
117
אני חושב שזו המחמאה הכי גדולה בעולם.
אם כבר ויראלי
01/10/2015 | 20:37
119
שני טוויטים שמסבירים באופן נורא פשוט למה המיין אבנט של טייקאובר הולך להיות אחד הקרבות החשובים ביותר שנראו בארגון הזה מזה שנים:

קצת תמונות לפורום
01/10/2015 | 21:32
134
תודה על הלינקים
07/10/2015 | 18:19
15
אני נהנתי מהמארק רימרק הזה יותר מהתוכנית כולה
דיון תאורטי: המתאבק שייקח מסינה את אליפות ארה"ב הוא....
( לעמוד שלי בתפוז )
01/10/2015 | 00:05
6
426
עבר כבר יותר משבוע מאז שסינה זכה בחזרה באליפות ארה"ב, ככה שזה לא ספוילר.

הדיון הוא תאורטי בלבד ולא מבוסס על כלום.

אני חושב שמי שייקח את זה ממנו בסופו של דבר זה יהיה מישהו שהקריירה שלו תזנק פלאים. זה יהיה פוש מטורף ומהיר.

ולכן הייתי הולך על הפתעה מוחלטת - על מתאבק שיערוך את הופעת הבכורה שלו.
זוכרים איך קרליטו ניצח את סינה על תואר ארה"ב בקרב הבכורה שלו? אז משהו כזה הייתי עושה.

האופציות שלי הן:
פין באלור - האופציה המתבקשת. מביאים את באלור לרוסטר הראשי ובקרב הראשון שלו הוא מנצח נקי את ג'ון סינה וזוכה באליפות ארה"ב. זה יקפיץ אותו פלאים בקארד והסטטוס שלו יהיה חלומי. הבעיה עם זה שבאלור לא סיים את עבודתו בNXT לכן זה אומר שייקח זמן עד שזה יקרה.

סמואה ג'ו - הבנאדם הוא וורקר מעולה, טוב על המיק וחבר של סינה. מה יותר טוב מזה? תנו לנו קרב של 20 דקות בהפתעה גמורה וקבלו את הפופ המטורף של ג'ו זוכה בתואר בקרב הראשון שלו.

טיילר בריז - בתור פרס על הנאמנות שלו ועל העבודה שלו בNXT. אפשר לבנות אותו על תקן שון מייקלס הבא, גם ככה אחד הפינישרים שלו זה סופרקיק. אבל מייקלס של תחילת שנות ה90, ההיל היפיוף. זה בטוח יזניק את המעמד של בריז.

בארון קורבין - כן, בחירה מפתיעה קצת. נכון, הוא לא כזה מבריק בזירה ולא על המיק. אבל זה יהיה דביוט שישאיר רושם ויזניק בין לילה את הקריירה של קורבין. מצידי שיפסיד לסינה את התואר חזרה בPPV הבא (זה גם ככה מה שקורה היום), אבל אף אחד לא יכול לקחת את ההישג הזה מקורבין.

מתאבק ROH שיעשה דביוט מפתיע שאיש לא מצפה לו!!!
הייתי אומר לית'ל, אבל הוא עסוק כרגע.
הייתי אומר AJ סטיילס, אבל לא נראה לי שהוא יבוא לWWE.
הייתי אומר אוסטין ארייס, אבל הוא "קטן" מדי בשביל וינס.
לכן אגיד אדם קול BAYBAY~!, למרות שהוא בערך באותם המידות של ארייס. אדם קול הוא כוכב על שמחכה לפריצה על הבמה הכי גדולה שיש, בWWE. ניצחון שלו על סינה וזכייה בתואר פשוט תהפוך אותו לכזה. מגיע לו ואני הייתי רוצה שזה יקרה.

מה דעתכם בנושא?
מי צריך להיות זה שידיח את סינה וייקח לו את התואר?
תגובות מנומקות יתקבלו בברכה!
אני כבר יודע
01/10/2015 | 08:17
220
כמיטב המסורת המקמהונית - סינה יובס ע"י ברון סטרומן הענק כדי לקדם אותו, כמון לא לפני שסינה ייתן הופעה אמיצה ו"בלתי נשכחת"...
ככה זה בוינסנטיה, שום דבר לא משתנה.

אלטרנטיבה ריאלית נוספת הוא כמובן רומן ריינס.
ביג שואו או קיין!
01/10/2015 | 11:01
1
214
כי הם כוכבים מושכי קהל
ומה שהם צריכים לעשות
01/10/2015 | 11:07
214
זה לתת לקווין אוונס במקביל לעשות את אותו גימיק של סינה שכל שבוע הוא מגן על התואר נגד מישהו, וככה גם סינה וגם אוונס במקביל יעשו את אותו שטיק עד רסלמניה שבה הם יפגשו זה מול זה לקרב תואר מול תואר.

רק סזארו
01/10/2015 | 13:45
170
שייתנו לסזארו , הבחור מוכשר בטירוף ובהחלט יכול להוציא קרב מרשים נגד סינה...אחר כך שיעשו פיוד טוב בין סזארו לזיגלר על התואר (ושיפסיקו כבר את האופרת סבון המפגרת עם רוסב!!) 
אממממ
01/10/2015 | 21:47
133
קודם כל בזמן הקרוב אני לא רואה את סינה מאבד את התואר, סינה בלי תואר זה כמו חורף בלי גשם.
בקשר לאופציות שהבאת,פין באלור בהחלט מתבקש (אבל לא בהופעת הבכורה שלו- הוא פייס וגם סינה-זה צריך להיות PPV).
סמואה ג'ו-גם הגיוני,יכול להיות משהו דומה מאוד לבכורה של מייקל אואן.
AJ סטיילס זה חלום,הלוואי.
כל השאר פחות רלוונטי.
מדהים שסינה עדיין פה
02/10/2015 | 03:36
181
לא יודע אם מישהו זוכר אותי פה, כנראה שלא. אבל מדהים שאחרי כל כך הרבה שנים סינה שומר על אותו הסטטוס.
אז זה כבר מספיק מאוחר
29/09/2015 | 23:22
9
419
בשביל שנוכל להתחיל עם ההשערות המוקדמות של מי ינצח בראמבל 2016, לא?
אז מי ינצח?
לסנר.
30/09/2015 | 00:19
93
מהמר שזה יהיה רולינס
30/09/2015 | 15:55
169
אשמח אם זה יהיה קווין אוונס
ריינס
30/09/2015 | 20:33
2
149
נראה לי שהבינו שזה מוקדם מידי, החליטו לבשל אותו שנה ואז לקיים את ההתחייבות
אף אחד, כולל הוגאן, רוקי, אוסטין, סינה, שון, טייקר
04/10/2015 | 23:38
1
62
וכל השמות הכי גדולים בהיסטוריה של החברה הזאת לא זכה בראמבל פעמיים ברצף- ואתה מאמין שריינס יהיה הראשון?
הוגאן, מייקלס ואוסטין זכו כולם פעמיים רצוף
06/10/2015 | 14:16
31
הוגאן ב 1990 ו 1991, מייקלס ב 1995 ו 1996 ואוסטין ב 1997 ו 1998
אם שיימוס מחזיק מזוודה
30/09/2015 | 22:22
166
אז אני לא אופתע אם בראמבל קיין או סינה יזכו...
יהיה זוכה כפול!!!
( לעמוד שלי בתפוז )
30/09/2015 | 23:44
1
213
דין אמברוז ורומן ריינס יזכו ביחד.
זה יוביל לטריפל ת'רט של השילד על תואר אליפות העולם, כי רולינס יישאר אלוף.
רולינס גם ייצא מנצח מרסלמניה בדרכו לשבור את השיא של CM פאנק בתור האלוף הכי ארוך בתקופה המודרנית של 434 יום.

למה?
כי וינס נקמן שומר טינה.
אבל לפחות ייצא לנו הטריפל ת'רט של השילד במניה!
תאכלס כל כך נכון
07/10/2015 | 01:19
25
וכל כך עצוב הכל כבר ידוע מראש
בריי וויאט
06/10/2015 | 14:34
16
שרשראו שלפני האירוע בMSG
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2015 | 19:54
6
479
תוצאות
אתגר אליפות ארה"ב הפתוחה: ג'ון סינה ניצח את אקסייבייר וודס בפסילה, אחרי התערבות של הניו דיי.
ניו דיי ניצחו את ג'ון סינה והדאדליז. שום שולחן לא נשבר במהלך הקרב
ביג שואו ניצח את מארק הנרי
טים בלה ניצחו את PCB, אחרי שפייג עזבה אותן לקראת סוף הקרב. ניקי הצמידה את שארלוט.
הארפר וסטרומן ניצחו את PTP.
נוויל ניצח את סטארדאסט בפסילה, אחרי תקיפה של קינג בארט. בארט השמיד את שניהם בסוף הקרב.
רנדי אורטון ניצח את בו דאלאס.
קווין אוונס מול רוסב נגמר ללא הכרעה, אחרי התקפה על רייבאק שהיה פרשן. זיגלר בא להציל את המצב.
רומן ריינס מול בריי ווייאט נגמר בספירת חוץ כפולה. בסוף הקרב התפתח ברול גדול מחוץ לזירה שנגמר בספיר על שולחן השדרים.

עוד דברים
קיין עבר הערכת עובדים, אחרי תלונה אנונימית.
סת רולינס תקף את קיין ואת הרגל הפצועה שלו. קיין יצא על אמבולנס, אבל פתאום הפך לדימון קיין ורדף אחרי רולינס. רולינס ברח והשאיר את החגורה מאחור, אז קיין הרים אותה.
היה מיזTV עם בקי ושארלוט.
פול היימן עשה פרומו לקראת הקרב בשבת בMSG של לסנר נגד ביג שואו.
אחרי צפיה
29/09/2015 | 22:36
254
יש לי רק מילה אחת בראש - עצוב.
לא משנה, לא חשוב, אם אתם שואלים אותי - תוותרו.
לוצ'ה אנדרגראונד צודקים
29/09/2015 | 23:23
2
277
האבקות צריכה להיות תוכנית עונתית, ולא משהו שמשודר בלי הפסקה. בלאו הכי מעכשיו ועד ינואר התוכניות של ה WWE יהיו מדבר צחיח שמושקעות בהן בערך 5 דקות של כתיבה, אז למה בכלל לטרוח?
30/09/2015 | 00:19
59
וזה רחוק מלהיות הדבר היחיד שבו הם צודקים...
30/09/2015 | 01:30
97
וואו
30/09/2015 | 04:08
230
הסמקדאון שלפני רסלמניה נשמעת כמו תכנית פחות מיותרת מזאת.
גם הצופים חשבו כמוכם
01/10/2015 | 01:03
184
הרייטינג של התוכנית הוא הכי נמוך מאז 1997.
הדביוט של קאנה/אסקה (ספוילר מNXT)
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2015 | 08:53
3
263
ראיתי את הפרק, אבל לא היה לי כוח לכתוב עליו בהרחבה.
במקום זה - אני מעדיף להתמקד בקטע ספציפי ממנו, שראיתי שעורר פה בעיקר אדישות/זעם/עצבים.
"איך עושים דביוט כזה גרוע לפייסית?"

תקשיבו! אולי אני ראיתי סרט אימה יפני אחד או 2 בחיים שלי יותר מכם, אבל הפנים שלה בסוף הסגמנט (התמונה שצירפתי פה) מכר אותי לגמרי!

כן, ההתלהבות שלה הייתה קצת ילדותית. את היית ברמות הכי גבוהות ואת מתלהבת מNXT? נו טוב, צריך כנראה ללטף את האגו של טריפס קצת.
כן, זה שדווקא דנה ברוק ואמה יצאו לא כזה מרשים. עצם זה שהם גירשו אותה מהזירה הוציא את אסקה (למרות שכתובים asuka, יש לבטא את זה aska) קצת חלשה.

אבל המבט בסוף! אוי, המבט!!!!
זה מבט של רוצחת שקטה בדם קר! והמבטים של דנה ואמה בסוף הקטע, מבט של "אוי, שיט. אנחנו הולכות למות בקרוב. למה בחרנו להתעסק איתה?" שיפר את הקטע פלאים.

צירפתי גם סרטון שמראה מה הבחורה יכולה ויודעת לעשות.
לא יכול לחכות כבר עד שהיא תרצח את דנה. על אמה חבל לי, אבל זה מה יש.
במקום לצעוק Joe is gonna kill you, מעכשיו יש לצעוק Asuka is gonna kill you (היו צעקות כאלה כבר בפרק, אז זה כבר מראה על הכיוון הנכון לדמות)

זאת דעתי לפחות. אני מחכה בקוצר רוח לקרב הראשון שלה בNXT!
אז בעצם אתה אומר ש
28/09/2015 | 18:40
1
142
ההתלהבות שלה הייתה טיפשית, האנשים שהיו מעורבים בדייביו שלה לא היו מתאימים, העובדה שהיא ברחה מהן הוציאה אותה חלשה, אבל אתה למעשה חושב שהוא היה מוצלח בגלל... מבט?
אני בעצם אומר ש....
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2015 | 22:07
123
חלק מהתכנון/כתיבה של הסגמנט היה לא טוב.
חלק היה מעולה.

היריבות שלה - אני מבין. אי אפשר לתת לה את ביילי ישר. היא צריכה לבנות לעצמה מוניטין בNXT. לרצוח את דנה ברוק ואמה זה מתקבל על הדעת.

ואני חושב שזה היה מוצלח בגלל הדמות שלה. שהיא כולה קופצנית ומתלהבת כדי להסוות את העובדה שהיא רוצחת בדם קר. והמבט בסוף הסגיר את זה ושינה את דעתי על כל הסגמנט ב180 מעלות ואני מבסוט עליו ועליה.

רסט אין פיס, אמה ודנה
סגמנט מוזר
29/09/2015 | 15:38
90
אבל לזכותו יאמר שהוא ייחודי.
לא היתי ממהר לשפוט אותו במונחים של טוב או רע.
הוא בעיקר מסקרן.

ויש לי חיבה למקרים שבהם מנסים לצאת ברסלינג מהתנבניות הקבועות.
מה יהיה מכאן? קשה לדעת.
אבל לפחות הדיביוט של המתאבקת הזו בNXT היא משהו שמדברים עליו כאן בפורום בהרחבה.
וזה יאמר לזכותה
פה אני רושם כל מיני דברים...
27/09/2015 | 18:27
7
525
וכאן אני מתלונן על משהו כמו סת' רולינס והריצת האליפות הגרועה שלו..... ופה אני כאילו שואל על מה קורה למתאבקים בסוכות...ואז אני רושם...

ולכן!...הכנתי את זה.
התגעגעתי ליצירתיות שלך!
27/09/2015 | 19:01
2
206
לקח לי זמן להבין את פלייר, אבל מעולה! הכל מעולה.

חוץ מפאנק שעוד לא הבנתי
פאנק רוצה ללכת ל-UFC
27/09/2015 | 22:23
1
276
עם הזירה המתומנת.
אני מנחש שפלייר הוא הערבה: בלי טעם ובלי ריח.
נכון!
28/09/2015 | 08:15
61
אדיר!
27/09/2015 | 21:18
82
חחחחח גדול!
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2015 | 08:41
173
בריי ווייאט היה חזק.
גם ריינס מול בריאן.
ענק! חשבתי שתעשה וינס רוסו
29/09/2015 | 16:04
137
עם סוכה 3 קומות
זה מצוין!
30/09/2015 | 04:22
106
בהתחלה חשבתי שהחרדי בתמונה עם בריי ווייאט זה אנדרטייקר
והיריב של אנדרטייקר לרסלמניה 32 הוא.....
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2015 | 23:33
4
543
לפי הרסלינג אובסרבר, יש דיבורים כרגע על 3 יריבים לטייקר ברסלמניה 32.
האופציות הם:
סת רולינס!
ג'ון סינה!
בראון סטראומן!

רגע, מה?
כן, קראתם נכון.
יש סיכוי שנראה את טייקר נגד בראון סטראומן ברסלמניה 32.
שני הראשונים עוד הגיוני וסביר. סת הוא הוורקר הכי טוב היום. אם יישאר אלוף עד אז, אולי זה יהיה קרב פרידה אחרון מטייקר על התואר. אם לא יהיה אלוף, אפשר לחזור לימי השילד שהם תקפו את טייקר או לעשות סיפור מזה שטייקר הפריע לסת בקרב מול לסנר.
סינה נגד טייקר לא היה כבר מלא זמן. זה יכול להיות קרב בין ענקים וקרב של העברת הלפיד לסינה. נכון, יש כאלה שאומרים שזה קרב שהיה צריך להיות כשהסטריק עוד היה קיים, אבל זה יכול להיות אחלה פיוד של פייס נגד פייס. לפחות פייסים על הנייר, לא לפי הקהל.

אבל בראון סטראומן?
כן, זה גם הגיוני קצת. ווייאט ניסה לחסל את טייקר ולא הצליח, אז הוא מביא את המפלצת שלו שנה אחרי כדי לכבוש את טייקר.
אם טייקר יפסיד, זה פשוט יקפיץ לשחקים את המניות של סטראומן, שהוא איש חזק בצורה לגיטימית וסוג של יורש של מארק הנרי. אם טייקר ינצח, אז הוא יהיה זה שעצר את המפלצת של משפחת ווייאט (בהנחה שהוא יישאר בלתי מנוצח עד אז). אבל קרב ביניהם לא מרגש אותי.

אני בכלל בעד פין באלור. הכניסות שלהם ייקחו חצי שעה והקרב 5 דקות. טייקר יפסיד ויעביר את "הכוחות" שלו לדימון פין, שיוכל להשתמש בניצחון על טייקר כחתיכת מקפצה לעתיד.

דעתכם?
כל האופציות גרועות
26/09/2015 | 16:43
1
235
רולינס זאת האופציה הכי מזעזעת בתרחיש שאתה מתאר- אם הוא נשאר עם החגורה והולך לקרב אליפות ברסלמניה, זה מן הסתם המיין אבנט וזה אומר שטייקר צריך לזכות בראמבל ובכך לקחת ספוטלייט מרכזי ב2 האירועים המשמעותיים של החברה. מעבר לזה, אם רולינס ישמור על התואר עד אז הכהונה הארוכה שלו תוסיף משמעות ויוקרה עוד יותר לקרב הזה- ופשוט לא הגיוני לשים במשבצת שמולו את טייקר שלא סוחב.

גם בלי התואר לשים את רולינס מול טייקר זה בזבוז נוראי- גם טייקר וגם החברה יודעים טוב מאוד שהוא לא יכול לסחוב קרב רציני, וכשהם הולכים על שבירת שיאים הרבה יותר הגיוני פשוט לשים שם גדול מול טייקר בקרב שואוקייס ואת רולינס לשמור למשהו רלוונטי יותר.

סינה זאת אופציה פחות רעה- זה קרב שימשוך הרבה מאוד קהל, זה משאיר את סינה מחוץ לספוטלייט המרכזי וגם ככה אף אחד לא יצפה לקרב איכותי כשסינה מעורב. מצד שני, זה אומר שנצטרך לראות את טייקר-סינה ברסלמניה...

סטרומן זאת אופציה הגיונית בכל רסלמניה אחרת שבה לא מנסים למשוך מעל 100,000 איש- זה גם פולואפ לא רע לבריי וואייט. מה שכן, אין צ'אנס בגיהנום שטייקר יעשה את הג'וב פה ואני גם משוכנע שסטרומן יאבד את כל הבאזז שיש מסביבו כרגע עד רסלמניה ויהפוך ל'עוד ביגמן'. אבל כאמור, בכל מקרה הקרב הזה לא יקרה כשצריך למלא את הקארד בשמות גדולים.

הרבה יותר סביר לדעתי שבסופו של דבר טייקר יקבל קרב מול שם גדול כלשהו שכבר לא פעיל רק לצורך הdraw.
חושב ש..
26/09/2015 | 17:09
181
סינה - טייקר יכול להיות קרב מצוין בניגוד למה שכתבת. גם טייקר ורולינס יכול להיות קרב מעולה אבל נראה לי פוינטלס בשלב הזה בקריירות של שניהם. סינה זה השם הגדול היחיד שנשאר לטייקר לפני פרישה.
לפני כן, יש בעיה אחרת.
26/09/2015 | 17:57
216
הוטרנים: טייקר, טריפל אייץ', לסנר, הרוק, סטינג, גם סינה נכנס לרשימה הזו, אולי גם אורטון, אולי גם באטיסטה. כל אחד מהם דורש קרב משלו. הם לא ישתתפו בקרב מרובה משתתפים והארגון לא יטחן קרב שהם עשו כבר 30 פעם בעבר.

ובהנחה שיש 7-9 קרבות בכל האירוע, זה משאיר 3-6 קרבות לשאר הרוסטר.

שנים אני אומר
27/09/2015 | 14:34
204
טייקר-סינה בקרב i quit.
לא צריך אף קרב אחר חוץ מזה.

טייקר-רולינס יהיה סתם שחזור של טייקר-פאנק: יהיה קרב טוב, אבל טייקר ינצח ואף אחד מהצדדים לא ירוויח מזה כלום.

טייקר-סטרומן יהיה סתם שחזור של טייקר נגד כל ביגמן במהלך ההיסטוריה. טייקר לא צריך יותר קרבות כאלה, אף אחד לא צריך יותר קרבות כאלה. מספיק.
עונה שנייה ללוצ'ה אנדרגראונד!!!
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2015 | 23:14
144
זה אושר רשמית בטוויטר שלהם!
הצילומים יחלו בחודשים הקרובים, מועד עלייה לשידור: תחילת 2016.

כרגע יש שמועות שריי מיסטיריו יצטרף, אבל כנראה שלא יכריזו עליו לפני כדי שזאת תהיה הפתעה.
כמו כן, עוד לא ברור מה מצב החוזה של אלברטו אל פטרון.

אח, איזה חדשות טובות!
NXT 23.09
24/09/2015 | 13:21
5
207
התוכנית נפתחת עם אווה מארי נגד כרמלה. לא ברור לי למה בחרו להראות שוב את הבוטץ' המביך של אווה מארי ששכחה לצאת מספירה והשופט הציל אותה ולטעון שמדובר בארוע שנוי במחלוקת. המחלוקת היחידה היא למה היא בכלל בענף הזה... עכשיו מנסים להפוך את זה לאנגל. נו שוין... לפחות הכותבים של NXT הרבה יותר יצירתיים מאלה של RAW. הקהל לא ממש התלהב מפרץ היצירתיות הזה. אווה מארי מנצחת לקולות בוז צורמים של הקהל.

טיילר בריז נגד בול דמפסי - בריז מנצח באופן לא נקי בקרב בינוני.
טקס חתימה רשמי בזירה של KANA או בשמה החדש Asuka. נראית ונשמעת כמו Kenta הידאו איטמי. לא נראית מרשימה במבט ראשון. דנה ברוק ואמה מתפרצות , אף אחת מהשלושה אגב, לא לבושות לקרב אלא ליציאה למסיבה.
הדבר היחיד שמקורי אצל אמה הוא צבע השיער שלה...
דנה הרבה יותר מרשימה כדמות הילית.
הן מגרשות את אסקה מהזירה בעזרת העלבות. לא ממש ברור כל הסגמנט הזה.

אפולו קרוז נגד טיילר בריז נקבע לטייקאובר.
יותר מחצי תוכנית עברה ואף מילה על .... הטורניר לזכר דאסטי. קצת מפגר שבאמצע שכחו ממנו והמשיכו הלאה.  רק עכשיו מכריזים ששבוע הבא יהיה המשך והגמר יתקיים בטייקאובר.

קרב חוזר על אליפות הזוגות בין המלכה אלכסה ושני העבדים שלה נגד הוודווילנס. בקהל מחפשים את בלו פאנטס... ופתאום היא יוצאת באמצע הקרב ומגרשת את אלכסה , פתאום הקרב הרבה יותר משעמם.
האלופים מנצחים ושומרים על החגורה.

מילה לגבי השדרים - לא ברור לי למה מתעקשים לדחוף את ביירון סקסטון לכל פינה בעיקר כשקורי גרייבס עושה עבודה מעולה והרבה יותר צבעונית. גרייבס וריץ' מעולים ביחד ולדעתי לא פחות טובים מקול ו-JBL. טוב שגם בזה יש עתודה ראויה.

לסיכום - תוכנית פושרת מאד. 

דעה מקריאה
24/09/2015 | 14:39
161
אויש, נשמע נוראי. מה עובר על טריפס? יותר מדי עסוק בשביל להשקיע כמו קודם? חבל
דעות אחרי צפייה
24/09/2015 | 22:44
133
כמה נקודות שעלו לי אחרי הצפייה:
* את אווה מארי מול כרמלה היה אפשר לשים כמו שהוא בתור אחד מסרטוניי הבוטצ'ים שיש ביו טיוב..
*אווה פשוט לא משתפרת בזירה.... היא הייתה צריכה להיות סוג של איי קנדי על היד של מישהו מההתחלה
* בריז ודמפסי היה בדיוק כמו שחשבתי שיהיה אבל לא הבנתי למה בריז פוגש את קרוז בטייקאובר במקום לסיים את הפיוד שלו עם דמפי שם
* ההצגה של אסוקה נעשתה בצורה נוראית.. אבל דיינה ברוק ממשיכה להיות לא רעה על המיק (הכל יחסי) ובכלל לא הבנתי למה אסוקה לא פשוט בעטה להם בראש בסגנון ההצגה של הידאו איטאמי כי היא ידועה בבעיטות שלה (ובהכנעות)
* קרב הזוגות היה כמו שחשבתי שהוא יהיה וזה סביר לדעתי לוודווילנס חסר משהו וזה לא קשור ליכולת הזירה שלהם
* הסיום עם הפרומו של אנזו וקאס וכמובן של ג'ו ובאלור היה נחמד בזה שזה הציג לנו את מה שיהיה בשבוע הבא

כמה דברים לגבי צוות השידור:
* אולי זה בגלל שאני שומע ורואה אותו במשך שלוש שעות כל שבוע בRAW אבל ביירון סקסטון מתחיל להימאס עליי
* למרות הנקודה הקודמת אני עדיין מעדיף את צוות השידור של NXT בעיקר כי אני לא שומע את קול וJBL או את לולר
* אישית יהיה הרבה יותר טוב אם הם או יוציאו את סקסטון לגמרי מצוות השידור או שהם יחליפו אותו במישהוא אחר אישית אני זוכר שרנה יאנג הייתה נהדרת בכמה פעמים שהיא הייתה שם.

לסיכום: למרות תוכנית פושרת זה היה עדיין הרבה יותר טוב מRAW
דעות
26/09/2015 | 16:53
2
107
איווה מארי קיבלה את הצ'אנס והיא פשוט לא מספקת את הסחורה. לא אכפת לי מה פולי רשם, הניסוי הזה נמאס והוא לוקח זמן מסך מנשים אחרות שזכאות לאותה הזדמנות בדיוק כמוה. אם הם כ"כ רוצים לתת לה טלוויזיה בגלל טוטאל דיווס שיעשו את זה ברו, סמאקדאון, סופרסטארס או וואטאבר- חלאס להרוס לכולנו את NXT.

קרב בינוני של דמפסי ובריז. בול צריך להתחיל למנף את האובריות שלו לשלב הבא.

האנגל הזה עם אסוקה היה awkward בקטע מטורף. מה לעזאזל עבר על מי שכתב את הקטע הזה? אתם מציגים פייסית חדשה שמגיעה עם באזז ענק, ואז אומרים לה פשוט להקשיב להיליות וללכת מהזירה בקטע הכי ג'וברי שיש? איך זה אמור לגרום לנו להתעניין בה? כשקנטה הגיע ואותגר ע"י האסנשן (שאשכרה היו מאיימים בניגוד לדיינה ברוק ואמה) הוא לא הסכים להכנע וקיבל את הביטדאון, וזה רק עשה אותו אובר. לא יודע למה לא עשו אותו דבר פה.

קרב הזוגות היה סביר, לא התעלה לגבהים מיוחדים- בדיוק כמו הקרב שלהם בטייקאובר. שמח ששני הזוגות האלה עפו מהטורניר.

הקטע של אפולו קרוז עם טיילר בריז מאחורי הקלעים דווקא היה מוצלח- יש לבחור הזה איכויות של כוכב ואני בטוח שימיו בNXT ספורים.

אם כבר עלה הנושא של השדרנים, חייבים לחתוך כבר את סקסטון. אני חושב שיש קונצנזוס מוחלט לגבי זה שאף אחד לא סובל אותו. הפינג פונג עם גרייבס נהיה מעיק ומסיח את תשומת הלב, והוא פשוט נוראי בלשים מתאבקים אובר כשהוא מנסה. להיפטר ממנו ולהסב את רנה יאנג לקולור קומנטייטור. אם היא עשתה עבודה כ"כ טובה כשדרנית היא תצליח גם בזה.
דעתי על הקטע עם אסוקה
27/09/2015 | 16:41
1
103
אולי לא קראתי את הסיטואציה נכון, אבל נראה לי שהיא עזבה את הזירה כי היא כביכול מכבדת את המתאבקות הוותיקות יותר, אבל כשהיא עלתה ברמפה היא הסתכלה אחורה וחייכה מבט שאומר "אל תדאגו ביצ'ס, הנקמה תגיע".

כן, זה די ברור שזאת הייתה הכוונה
28/09/2015 | 02:38
75
אבל אנחנו לא ב2005 יותר ומתאבק שעושה דייביו לא צריך להיראות כמו האפס הכי גדול בהיסטוריה. כולם יודעים מי היא, כולם יודעים שההחתמה שלה זה קטע גדול ומילא היו מביאים את סשה או משהו- זה כולה דיינה ברוק שמתאבקת פחות זמן ממנה ואמה שהיא רלוונטית בערך כמו מלפפון.

זה שהיא הסתובבה וחייכה בסוף בלי להוסיף שום דבר רק חתם את הטייטל שלה בתור הביץ' שלהן. הילים יכולים ללכת כדי למנוע את הסיפוק מהקהל (כמו שאוונס עושה בצורה מושלמת), אבל כשפייסים עושים את זה זה פשוט לא עובד בעיניי.
לא ראיתי wwe חודש מה קרה בזמן הזה?
24/09/2015 | 13:15
1
139
פאנק חזר והוא האלוף!
24/09/2015 | 13:23
294
בעצם, אם אני אגיד לך ש... סטינג, טייקר וקיין מככבים במיין איבנט, למה יותר תאמין לי?...
RAW
23/09/2015 | 20:39
5
228
23/09/2015 | 20:47
387
הבוקינג האולטימטיבי ע"פ WWE:
- זכה באליפות.
- עבור את סינה.
- פגוש את קיין.
היה רלוונטי לפאנק ולבריאן. עכשיו נראה שהם מעבירים את רולינס בנתיב הזה.
ואם לשפוט מה קרה לפאנק ולבריאן, נראה שגם רולינס בדרכו לצאת מהזירה בדרך כזו או אחרת.
I gotta feeling
24/09/2015 | 00:21
317
שאפילו לקיין כבר לא נעים להיות מעורב במיין איבנט.

הרייטינג של רו קורס
24/09/2015 | 07:21
369

The shows represent the three lowest audiences for Raw aside from a July 4th or a Christmas or New Year's Eve dating back to 1997.

אוי ויי זמיר
24/09/2015 | 12:31
314
בדעות של NOC כתבתי שציפיתי לטרן של פייג' עם הזכייה של שארלוט, רק שבמקום לעשות את זה כמו שהיה עם קווין אוונס וסמי זיין שהותיר אימפקט אדיר, עשו את זה מעפן וניסו לעשות Paigebomb ויצא להם Failbomb או palebomb (תבחרו מה שאתם מעדיפים)... לא הבנתי מה נתנה להם ההמתנה של ה-24 שעות. 

וחזרנו לימי הרסלקראפ שקיין מגיח מתוך הזירה, משחקי פסיכולוגיה מטופשים וכו'.
תיכף יעלו את פול ברר באוב. נשבע לכם.

כמו שכתבו אחרים, הם עושים כל טעות אפשרית עם רולינס , יש להם ביד אלוף זהב עם כותבים של קופיקס... פלא שהרייטינג גם מתחת לזירה?!...

מחשבה על דבר אחד
25/09/2015 | 10:13
244
ניו דיי, אחד הדברים הכי מוצלחים שנוצרו בזמן האחרון. אין כמעט פרומו שלהם שאני לא צוחק ממשהו (והפעם כשאקסוויר עלה עם החתיכת שולחן שחולצה מהתחת שלו זה היה קורע!) ובנוסף גם הקרבות שלהם סך הכל סבבה.

או שהדאדליז עובדים ממש סטיף איתם בכוונה או שיש שם איזה משהו בינייהם. הקרבות בינייהם קצת סטיפים אבל בעיקר מהנים
האוס שואו 033 - ״הל אין אה סליחות״- פרק ללא מחילות!
24/09/2015 | 11:34
1
101
גמר חתימה טובה פורום תפוז!
בעקבות החג קצת התעכבנו בהעלאת הפרק. אבל הנה אנחנו כאן עם פרק מיוחד שהוקלט ממש כמה שעות אחרי צום יום הכיפורים, אז תהיו בטוחים שיהיו צחוקים ושטויות.
וגם: 
דוש זיגלר ממשיך, שוב פעם אוהד מתפרץ לזירה, ג׳ריקוווווווו, יתכן וסטינג סיים את הקריירה שלו, קיין אדיר, פייג׳ עושה פייג׳בומב, נטליה חוזרת, וודס מבצע את שיר הכניסה של רו-רו, יש לנו רעיון לקרב של טיי דילינג׳ר, אסוקה מגיעה וגם דיווח של עידן מהעונש החמור שהוא קיבל מקובי וגם- מי הפסיד בהימורים לנייט אוף צ׳מפיונס?

וגם בשבוע זה שבו שערי שמיים נפתחו אנחנו מזמינים אתכם להאזין לנו באמצעים הבאים:
להאזנה באייפון שלכם:

רוצים להקשיב לנו דרך הסמארטפון שלכם? לחצו על הלינק:

לאתר הבית של ״האוס שואו״:

לערוץ היוטיוב של ״האוס שואו״

לדף הפייסבוק של ״האוס שואו״:

מה הדבר שקרה השנה בWWE שמבחינתכם אין לו מחילה?

והנה באה גירסאת היוטיוב!
25/09/2015 | 22:31
40
תבלו וסליחה ששכחנו ממנה
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום