לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

לצפיה ב-'IWL10'
IWL10
25/04/2016 | 23:58
2
180
הערב התקיים המופע העשירי של ליגת IWL בהנחייתם של דני לי ודרור חכימי.

להלן הקרבות שהיו באירוע:
דה שאנל ניצח את אודי פיטנס
עמוד האש הפסיד לסייקו די
שרון פלטי ניצח את הנמר הלבן
קרונוס ניצח את יוסי השור
גיא שקד הפסיד לסיני
הקנדי קראשרס ניצחו את טל בראון וריקסון רואס
הדר הורביץ ניצח את אייסמן
מקס האבוק הפסיד לנמר השחור

*** יש אלוף חדש - הנמר השחור ***

לדף של ללא אגו בפייסבוק:

לדף של IWL בפייסבוק:

לצפיה ב-'AWO - הדיבר ה11!'
AWO - הדיבר ה11!
27/04/2016 | 01:15
134
הערב התקיים המופע של ליגת AWO והוקדש למתאבקת צ׳יינה.

להלן הקרבות שהיו באירוע:
ג׳סי רוי ניצח את ״הנסיך הערבי״ עלי.
מהראן הפסיד למיסטר M.
הזאב ניצח את מהראן.
בלאק ממבה ניצח את ג׳ואי טיילק.
הלבוי הפסיד לגולדמן.

*** גולדמן שמר על האליפות ***

לדף של ללא אגו בפייסבוק:

לדף של AWO בפייסבוק:
לצפיה ב-''
28/04/2016 | 07:54
15
לצפיה ב-'מי לדעתכם יזכה השנה בMITB?'
מי לדעתכם יזכה השנה בMITB?
25/04/2016 | 22:37
7
276
שלום לכולם!
ב19.6 יתקיים האירוע השנתי של הMITB, הפעם מלאס וגאס, נבאדה.
אז אחרי הזכייה של שיימוס בשנה שעברה ושל רולינס לפני שנתיים, אני חושב שהגיע הזמן לזכיה של פייס.

ואיזה פייס זה יכול להיות?

סמי זיין - האנדרדוג האולטימטבי! זיין הוא לא מתאבק זר לקרבות סולם והוא הראה ניצוצות ברסלמניה השנה. הסיפור יכול לכתוב את עצמו מצוין וזה אפילו יכול לתרום לפיוד שלו עם אוונס. אבל לדעתי הוא לא יזכה.

ביג אי/קופי קינגסטון - קופי תמיד נותן מעצמו בקרבות סולם וזה נראה שאם למישהו מהניו דיי יש סיכוי להיות אלוף עולם אז זה ביג אי. אבל זה אומר שהם כנראה יהיו חייבים להפסיד את אליפות הזוגות. או לחילופין, שאקסייבייר וודס ייגן על התואר עם מי שלא יתמודד בקרב (בדומה לשנה שעברה). אבל זה עדיין לא היום של הניו דיי.

שינסקה נאקאמורה - שיעשו אותו בתור נציג של NXT. אולי אפילו יעשו טורניר העפלה בNXT לקרב הזה. איזה מטורף זה יהיה אם נאקאמורה יזכה במזוודה בקרב הראשון שלו ברוסטר הראשי??? זה יהיה ממש יאאאאאאא-וווווווווו! אבל גם לא.

סת רולינס - כן, אני יודע שהוא פצוע. כן, אני יודע שהוא היה ההיל הראשי לפני הפציעה. אבל השמועות אומרות שהוא יחזור בתור פייס ולפי הלו"ז המתוכנן שלו יש סיכוי סביר שהוא יחזור לקראת MITB. אבל לא מאמין שזה מה שיהיה.

לכן, הבחירה שלי לזוכה השנה (שהוא לא קווין אוונס, כי אם היל יזכה לדעתי זה חייב להיות רק אוונס) הוווווווווווווא.........
דין אמברוז!!!
הגיע הזמן שהוא יזכה כבר באליפות הראשית והדרך לשם מתחילה במזוודה!
הוא יכריז מבעוד מועד שהוא מתכוון להתמודד על התואר ברסלמניה. רולינס זוכה בראמבל. ריינס נשאר אלוף עד רסלמניה. המיין איבנט של מניה 33 יהיה ריינס (א) נגד רולינס (זוכה הראמבל) נגד אמברוז (מחזיק מזוודת הMITB), כשבסופו של דבר אמברוז סוף סוף זוכה בתואר על הבמה הגדולה ביותר עם הקרב הגדול ביותר - הטריפל ת'רט של השילד לשעבר!!!

לצפיה ב-'לפי איך שדברים זזים היום בWWE'
לפי איך שדברים זזים היום בWWE
26/04/2016 | 10:19
350
זה יהיה HHH...
לצפיה ב-'כמה אפשרויות'
כמה אפשרויות
28/04/2016 | 09:35
1
247
בד"כ זה מידקארד היל שמסומן כמישהו שהולך להיות בעתיד בצמרת (רולינס,מיז,פאנק,אדג), אז האפשרויות הן אואנס,שיימוס,רוסב אולי וויאט...לא עולה לי בראש עוד כרגע
לצפיה ב-'מסעים עם הניתוח שלך'
מסעים עם הניתוח שלך
29/04/2016 | 07:58
134
אני הייתיהולך על אוונס.

בגזרת הפייסים, אולי היתי מהמר על AJ
לצפיה ב-'רק קווין אואנס'
רק קווין אואנס
30/04/2016 | 12:39
79
תפור עליו בול.
לצפיה ב-'באלור'
באלור
30/04/2016 | 17:17
50
לצפיה ב-'אם דברים לא השתנו בזמן שלא צפיתי'
אם דברים לא השתנו בזמן שלא צפיתי
01/05/2016 | 04:21
95
והוא בריא, ג'ון סינה (ואז שוב מפסיק לצפות כי נמאס לי לראות תוכניות של 3 שעות שהוא שעתיים על המסך שיש כלכך הרבה יותר מוכשרים ממנו).
לצפיה ב-'קווין פאקינג סטין'
קווין פאקינג סטין
02/05/2016 | 00:56
71
זה בול הדמות שלו תפור עליו וגם כל הקטע הזה שכל שבוע דוחפים אותו למיינאבנט וכל הזמן מתלונן שדופקים אותו נראה כאילו מכוונים לשם,יהיה אלוף ענק אם ישתמשו בו נכון משהו בגודל שלא היה מאז פאנק אמרתי מזמן שהוא יהיה אלוף לפני נוויל וגם לפני באלור.
לצפיה ב-'המיין איבנט באירוע לייב בפאריז של 22.4 היה...'
המיין איבנט באירוע לייב בפאריז של 22.4 היה...
24/04/2016 | 20:45
240
טריפל אייץ' וקווין אוונס נגד דין אמברוז וסמי זיין!!!!!

לאשתי היה יום הולדת ביום חמישי (21.4). רציתי לצאת איתה לסופ"ש בפאריז. פתאום גיליתי שWWE יופיעו שם ב22.4 (יום שישי) ואמרתי "יאללה, על הדרך אני אלך למופע גם".

אבל בסוף זה לא באמת קרה, וב22.4 הייתי באמצע ליל הסדר עם המשפחה כשזה קרה בלייב.

הקרב מצורף פה, בתקווה שלא יורידו אותו מהיוטיוב כזה מהר.

קרב ששווה את הצפייה. אגב, הסיום היה הלובה קיק של זיין על אוונס, פדיגרי של טריפס על זיין ובסופו של דבר דירטי דידס של אמברוז על טריפס וניצחון נקי של צמד הפייסים!
לצפיה ב-'שרשור זבנג וגמרנו'
שרשור זבנג וגמרנו
23/04/2016 | 09:02
13
118
כי צריך לשרשר את שירשור רסלמניה איפשהו |סוףסרקסטיות|
לצפיה ב-'דעות עונה ראשונה של לוצ'ה אנדרגראונד'
דעות עונה ראשונה של לוצ'ה אנדרגראונד
23/04/2016 | 09:31
166
חוות הדעת המטורפות שהתכנית הזו מקבלת, גרם לי לנסות לצפות בעונה הראשונה.
זה לקח לי כמה שבועות לראות את כל הפרקים וכמובן שחלק מהדברים שם הרצתי מהר - אבל בגדול מדובר באחלה מוצר.
היו כמה קרבות מעולים (רק הפרק האחרון היה בעיני יצירת מופת, אבל היו כמה קרבות נוספים נהדרים, כמו פיניקס-מיל מוארטס, פומה-מונדו).

החויה הכוללת שלי מהצפיה היתה מהנה. הבניה של הדמויות וההסטוריליינז היו פשוטים, הגיוניים, כתובים כהלכה ועם פיי אוףים ראויים. הסטוריליין של פנטגון ג'וניור הוא דוגמא נהדרת לזה. הוא לא היה חייב להיות סביב מאבקי האליפות בשביל להשאר מעניין. זה נבנה עד לאולטימה לוצ'ה לקרב מול עגלה, אההה... סליחה... אגדה - והוא גם באמת קיבל באופן מוצדק את הניצחון. ב WWE זה בחיים לא היה קורה כי האגדות הן תמיד מעל הרוסטר הקיים. ובסוף הטוויסט היה מפתיע מאוד.

מלקרוא מדי פעם את השרשורים של העונה השניה, אני רואה שחלק מהדברי שנשארו פתוחים אכן מקבלים מענה (אני חושב שאם הייתי רואה את הפרקים במועד השידור שלהם, הייתי מתבאס שלא היה פייאוף לכל הסיפור הזה עם דריו-מטאנזה-לוטוס-דרגון אצטקה).

קטעי הוידאו להייפ לפני קרבות מופקים ברמה גבוהה כמעט כמו בWWE. מאט סטרייקר הוא אחלה שדר.

בקיצור, כשתגמר העונה השניה, אוריד גם אותה.
מומלץ
לצפיה ב-'בלי לעשות גוגל!'
בלי לעשות גוגל!
24/04/2016 | 00:12
8
251
מי זוכר איך קוראים לו?

לצפיה ב-'שום מושג'
שום מושג
24/04/2016 | 11:33
71
לצפיה ב-'ולו?'
ולו?
24/04/2016 | 13:16
1
173
לצפיה ב-'זה'
זה
25/04/2016 | 11:31
101
פרסי ווטסון
לצפיה ב-'גם עם לעשות גולגל לא נראה לי אני אדע '
גם עם לעשות גולגל לא נראה לי אני אדע
24/04/2016 | 15:12
72
לצפיה ב-'הייתי צריך גוגל'
הייתי צריך גוגל
24/04/2016 | 18:40
2
175
אבל מתאבקים מNXT הגלגול הראשון?

אפילו הם לא זוכרים שהיו שם

לצפיה ב-'למרות שרימית'
למרות שרימית
24/04/2016 | 21:21
1
161
הראשון זה לאקי קאנון.
השני זה פרסי ווטסון.

נזכרתי בהם אחרי שיטוט-שעמום בארכיון של הפורום. סביר להניח שאחרת גם אני לא הייתי זוכר מי הם בכלל.
לצפיה ב-'לפחות השני היה מוכר'
לפחות השני היה מוכר
24/04/2016 | 22:21
121
הראשון אפילו לא צלצל הפעמון קלות
לצפיה ב-'זה'
זה
25/04/2016 | 11:31
100
לאקי קאנון
לצפיה ב-'AJ אלוף?'
AJ אלוף?
01/05/2016 | 17:30
1
33
מכירים את הקטע הזה שלפעמים הWWE קובעים החלטות בוקינג רק בשביל השוק וואליו ונותנים למישהו לא צפוי לנצח למרות שכולם בטוחים שהוא יפסיד?

אז קחו בחשבון שהיום AJ מתמודד נגד ריינס על אליפות ה WWE. יכול להיות שמחר בבוקר נגלה ש-AJ הוא האלוף החדש.
רקומר
לצפיה ב-'לדעתי זה המהלך השיווקי הנכון'
לדעתי זה המהלך השיווקי הנכון
01/05/2016 | 18:21
24
את AJ מכירים מסביב לעולם והוא מביא רייטינג, עובדה שהוא מופיע כמעט כל RAW וכל SMACKDOWN מאז שהוא הצטרף ועוד במיינאיבנטים. להריץ תקופה של כמה חודשים של בולטקלאב זה הרבה כסף לחברה.

לא יודע למה אתם כ"כ בטוחים שהוא יפסיד..
לצפיה ב-'קצת OFF'
קצת OFF
04/05/2016 | 20:48
14

מישהו מתח מוקדניות של 144 - הוא התקשר למוקד משני טלפונים ונתן לדבר להן אחת עם השניה.
כשהם התחילו עם "אני 144!"
ו- "לא! אני 144!"
זה הזכיר לי את
"i'm the tag team champions"....
"no! i'm the tag team champions!"
לצפיה ב-'משהו חשוב קרה בהאוס שואו האחרון של NXT.... '
משהו חשוב קרה בהאוס שואו האחרון של NXT....
22/04/2016 | 09:05
6
377
משהו שקשור לאליפות הNXT.
לא רוצים לדעת?
יש לכם 5 סימני ספוילר כדי להתחרט.

סמואה ג'ו ניצח את פין באלור וזכה באליפות הNXT!!!!

זה אומר כמה דברים:
  1. כנראה שרצו לתת לבאלור להיות אלוף הNXT הכי ארוך בהיסטוריה כדי שישחקו על זה ברוסטר הראשי.
  2. יש מצב שנראה את באלור בפייבאק או בRAW הקרוב, מתאחד עם בולט קלאב.
  3. סמואה ג'ו מחזיק באליפות בWWE, אחרי שהחזיק גם בTNA וגם בROH!!

מה דעתכם על השינוי?
האם באלור יחבור לבולט קלאב בקרוב?
ומה יקרה עכשיו בסצינת האליפות של NXT?
לצפיה ב-''
22/04/2016 | 12:17
2
236
אני לא מבין למה עושים דברים כאלה בהאוס שואו..
אולי זה באמת מסמן את עלייתו לליגה הגדולה, במילא הWWE בפאניקה שהרייטינג יורד.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
22/04/2016 | 13:14
277
למה שלא יעשו?
זה עכשיו גורם לעוד אנשים לרצות לקנות כרטיסים כי "הכל יכול לקרות בהאוס שואו!"
כבר היו תארים שהחליפו ידיים בהאוס שואו בעבר, לא בטוח שהיה תואר מרכזי שכזה.

ואני חושב שהוא יבוא בסוף פייבאק, אחרי שהבולט קלאב יראו כאילו הם עוזרים לAJ לנצח את רומן, אבל בסוף ידפקו אותו ויתגלה שפין באלור היה המנהיג שלהם כל הזמן הזה וככה יעשו לו דביוט ברוסטר הראשי.
לצפיה ב-'אני חושב'
אני חושב
24/04/2016 | 10:07
129
שהתכנית המקורית הייתה שבריי וויאט אכשהו יישתלב בתמונת המיינאיבנט בשבועות הקרובים (אני לא מאמין שמה שראינו בraw לפני שבועיים היה התחלה של פייס טרן) וכשזה קצת התבלבל בגלל הפציעה שלו החליטו להתקדם בהקמה של הBullet club.

אין לי ספק שנראה את פין באלור בשבועות הקרובים אכשהו משתלב בכל הסטוריליין של איי ג'יי, גאלוס וכו'.
לצפיה ב-'..........'
..........
24/04/2016 | 02:23
145
מפתיע, לא חשבתי שג'ו יקבל את התואר. הייתי מעדיף שיגיע כבר לרוסטר הראשי.
מניח שזה אומר שייקח עוד זמן, כבר נמתח כמו מסטיק.
לצפיה ב-'זה'
זה
24/04/2016 | 15:10
160
ממש מגניב. דרך נחמדה לגרום לתחושה שלכל אירוע ואירוע של NXT יש חשיבות וזה נותן תחושה יותר "ריאלית" למוצר. לא הייתי עושה דבר כזה על בסיס קבוע, אבל אחת לכמה זמן זה מפתיע ונחמד.
וכמובן שזה מעלה עכשיו הרבה ציפיות לגבי מה יקרה בעתיד הקרוב עם באלור
לצפיה ב-'שאלה עם '
שאלה עם
30/04/2016 | 09:53
28
קראתי באתרי חדשות ששבוע אריק יאנג עושה דיביוט בNXT זה נכון?
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 13- כשמפלצת פוגשת מפלצת'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 13- כשמפלצת פוגשת מפלצת
21/04/2016 | 16:42
3
49
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
21/04/2016 | 16:42
2
85
סגמנט מצולם: דאריו במשרד שלו, ואומר לפיניקס שהוא בר מזל שהוא שרד את הקרב מול מטנזה. מתברר שיחד עם פיניקס, נמצאים גם דראגו ואירוסטאר. דאריו אומר שהוא צריך עוד צוות לטורניר השלשות, ושזה צוות חלומי. אבל בשנה שעברה, הם גם היו צוות והפסידו בסיבוב הראשון לאנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס, וכל זה כי דראגו ואירוסטאר לא הסתדרו. כיוון שהוא לא רוצה לחזור על זה, פיניקס יקבל שותפים אחרים. הדיסייפלס אוף דת' ילחמו מול פיניקס... PJ בלאק וג'ק אוונס. ואמנם דראגו ואירוסטאר מסתדרים יותר טוב עכשיו, אבל דאריו תוהה מה יקרה אם אחד מהמדליונים יהיה על הכף.

קרב על מדליון: אירוסטאר ניצח את דראגו: הקהל היה חצוי כל הזמן בין שני המתאבקים, אבל בסוף אירוסטאר היה זה שנתן ספרינגבורד ספלאש וניצח אחרי שש וחצי דקות. אירוסטאר מצטרף לטחאנו ומשיג מדליון.

סגמנט מצולם: ג'וני מונדו מתאמן וטאיה מגיעה. טאיה אומרת שהיא דרשה מדאריו לתת לג'וני מדליון. אבל דאריו קבע לו קרב בשבוע הבא על המדליון, מול קייג'. ג'וני אומר שאין לו בעיה, הוא יכסח את קייג' וטאיה תעזור... עד שטאיה אומרת שזה קרב כלוב. כן, קייג' בקייג'. טאיה אומרת שג'וני יכבה את המכונה.

פיניקס, ג'ק אוונס ו-PJ בלאק ניצחו את דיסייפלס אוף דת' (ע' קתרינה): הקרב היה מלא בבעיות תקשורת אצל פיניקס, אוונס ובלאק, בעיקר מצד אוונס שרצה להראות לכולם איך צריך להתאבק. כל אחד גם הכניס את עצמו בניגוד לרצונם של שאר חברי הצוות. בסוף, אחרי תשע דקות, פיניקס הצליח לתת ספרינגבורד 450 ספלאש לבאריו נאגרו. קתרינה נטשה את הדיסייפלס בזעם.

סגמנט מצולם: דאריו מדבר עם אנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס. הוא אומר שאי אפשר להאמין שלפני שנה הם שנאו אחד את השני. הוא מזכיר שהם חשבו שאנחליקו הוא סתם רודף שמלות ושאיבליס זרקה את סאן אוף האבוק (למרות שהאבוק מתעקש שהוא זה שזרק). איבליס אומרת שלא אכפת לה מי יזכה בטורניר השנה, כי הם ימשיכו להחזיק בתארים. דאריו מסביר שהם בטורניר. המנצחים יהיו האלופים. הם ישתתפו ישר בגמר. בשבוע הבא, יהיה קרב צוותים מרובע עם הדחות: אנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס, הקרו וג'ואי ראיין, פרינס פומה, ריי מיסטריו ואל דראגון אצטקה ג'וניור, ופיניקס, PJ בלאק וג'ק אוונס. דאריו קורא להם "טים האבוק" אבל זה גורם לעוד ויכוחים.

סגמנט מצולם: קתרינה נוזפת בדיסייפלס, היא אומרת שמיל נתן להם סיכוי אחד אחרון להוכיח את עצמם והם נכשלו. הכי גרוע זה שפיניקס ניצח. היא מבקשת סיבה אחת טובה לא להשמיד את כולם עכשיו. לפתע סיניסטרו דה לה מווארטה מרביץ לטראסה ולוקח ממנו את הלב השחור שלו. קתרינה שואלת אם זהו זה, אז סיניסטרו מרביץ גם לבאריו נאגרו ולוקח גם לו את הלב. סיניסטרו סופג את הלבבות.

אליפות לוצ'ה אנדרגראונד: מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) נלחם מול מיל מווארטס (ע' קתרינה) בלי תוצאה: כבר בהתחלה, מיל מצליח לגרום למטנזה ליפול. דאריו ניסה לתקוף את מיל, שלא התרשם. רק מטנזה הציל את אחיו מלחטוף ממיל. גם קתרינה ניסתה לתקוף את מטנזה. מטנזה ניסה לתקוף אותה אבל חטף כיסא ממיל. לאחר מכן המפלצות עלו במדרגות והגיעו אל גג המשרד של דאריו. מיל ניסה לזרוק משם את מטנזה, שלמזלו החזיק במעקה. לאחר מכן מיל נתן למטנזה פלאטליינר, ושניהם נפלו דרך הגג של המשרד! אחרי שבע דקות, השופט עוצר את הקרב.

דאריו מציץ בחור בגג המשרד שלו, ואז מרים את המפתח וצועק על קתרינה, שמצידה מרימה את האבן. דאריו מכריז על מלחמה.

סגמנט מצולם: חוזרים למשרד של קפטן ואסקז, וניתן לראות שם את התמונה של באל תחת כותרת "מת", ואנשים כמו הרננדז, בלו דימון ג'וניור, אלברטו אל פטרון, דאבורי וביג ריק תחת הכותרת "נעדרים". מגיע איש ממועצת העיר של בויל הייטס, שאומר ששמע שהיא מרחרחת באזור. הוא טוען שהמעסיק שלו מעדיף שהיא תפסיק עם החקירה של דאריו. הקפטן אומרת שלא אכפת לה מראש העיר, אבל חבר המועצה אומר שהוא מדבר על מישהו חזק יותר. הוא מציע לה בידידות להפסיק בחקירה.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
21/04/2016 | 16:46
65
אוי, איזה פרק מגניב.

אירוסטאר ודראגו לא נתנו קרב ממש מדהים, אבל זה היה מספיק טוב. אירוסטאר קיבל מדליון.

בשבוע הבא נקבל את קייג' בקייג'! בטח יהיה מדהים. למרות זאת, צפו להתערבות מטאיה.

קרב השלשות היה מצחיק לגמרי. אוונס קרע אותי עם כל השטיקים שלו, והאמת שהיה גם קרב די טוב.

גמר הטריוז בשבוע הבא! עוד קרב שיהיה ממש פרוע. נחמד.

לא אתגעגע לשאר הג'וברים של מיל.

סופסוף מישהו יכול לעמוד מול מטנזה קוואטו. מיין איבנט של שבע דקות שהיה פי אלף יותר טוב מכל מיין איבנט ארוך בתכניות של WWE בשנים האחרונות. והם אפילו לא עשו שום דבר מיוחד, רק סופסוף מישהו הצליח לפגוע במטנזה. והסיום היה מגניב, ואני אפילו חייב להודות שדי נבהלתי כשמיל עמד לזרוק את מטנזה.

הקטע בסוף קצת לא מובן, פשוט כי לא היו מעורבים בו אפילו מתאבקים... למרות שההתייחסות לכל העוזבים הייתה מצחיקה. אני כמעט בטוח שראיתי את אלברטו אל פטרון הולך ברחובות בחברת אירי חיוור ובולגרי מזוקן...
לצפיה ב-'דעות '
דעות
22/04/2016 | 13:12
64
קודם כל - המון תודה על הדיווחים ועל ההשקעה!

בקשר לפרק.
קרב סבבה בין אירוסטאר לדראגו. לא מזכיר את סדרת הטוב מ5 שלהם מהעונה שעברה, אבל אחלה ספוטים.

קרב שלשות מעולה. מאוד אוהב את הגלגול הזה של ג'ק אוונס. פניקס מרשים ויאללה ביי DOD.

אפרופו DOD, איזה קטע חולני ומעולה אחרי זה עם עקירת הלבבות וכל זה. תכנית גאונית!
שלא לדבר על קייג' אין א קייג' של מונדו. וזה שהוא the guy נורא הזכיר את רומן. מעניין אם זה גם צולם מראש כמו כל הפרקים או שזה צולם לאחרונה ואז זה עקיצה על הWWE.

מיין איבנט שהבטיח קרב בין שני כוחות לא אנושיים וזה מה שהיה. הפלאטליינר בסוף היה מטורף ולראות את מטנזה ממשיך בקרב עם הפציעה ברגל (שקראתי שהייתה אמיתית ולא מכירה של המכה) היו פשוט מרשימים.

מחכה לגמר השלשות בשבוע הבא. הולך להיות מטורף!!!
לצפיה ב-' צ'יינה מתה '
צ'יינה מתה
21/04/2016 | 08:06
7
328
צ'יינה נמצאה מתה בביתה, בת 45 הייתה במותה.

המשתתפת הראשונה בראמבל, האישה הראשונה שהייתה טוענת לאליפות העולם, ושלוש פעמים האלופה הבין יבשתית.

http://www.tmz.com/2016/04/20/chyna-dead-wwe-legen...
לצפיה ב-'צ'יינה מתה'
צ'יינה מתה
21/04/2016 | 08:09
337
לא בטוח אם זה מגדיל או מקטין את הסיכויים שלה להכנס ל HOF בעתיד...
http://www.tmz.com/2016/04/20/chyna-dead-wwe-legen...
לצפיה ב-''
21/04/2016 | 10:16
182
באסה, עצוב.
לצפיה ב-'לפי YNET היא נפטרה ממנת יתר'
לפי YNET היא נפטרה ממנת יתר
21/04/2016 | 11:49
282
חבל מאוד
לצפיה ב-''
21/04/2016 | 12:07
204
יש פרק איתה ב"של מי השורה הזו בכלל", זה הדבר הכי מצחיק בעולם.

ויכול להיות שפתחתי פה לשטן?
לצפיה ב-'עצוב לשמוע'
עצוב לשמוע
21/04/2016 | 20:19
174
היא דווקא בזמן האחרון מאוד נאבקה בהתמכרות שלה ומאוד רצתה להיכנס ל-HOF וחבל שהיא לא תיכנס לשם כשהיא בחיים.
לצפיה ב-''
22/04/2016 | 00:23
136
עצוב מאוד, בגיל מאוד צעיר וממש חבל

לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך'
יהי זכרה ברוך
22/04/2016 | 13:08
189
אחת מהגדולות ומהחלוצות.
האהבה שלה בטוויטר אחרי המוות רק מוכיחה כמה היא הייתה חשובה.

מי יודע? אולי עכשיו יכניסו אותה להיכל התהילה.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
19/04/2016 | 08:28
11
98
לצפיה ב-' אירועים מרכזיים '
אירועים מרכזיים
19/04/2016 | 08:29
1
393
RAW היה השבוע בלונדון.

אמברוז פותח עם האמברוז אסיילום, עם שיין מקמהן כאורח. כן, שיין עדיין המנהל (למרות שלא ניצח את טייקר. הזוי). שיין אומר שמטרתו לתת סיכוי למתאבקים הטובים. קווין אוונס מתערב ויורד על סמי זאיין. סמי מגיע ויורד על אוונס. ג'ריקו יוצא ומעוצבן על זה שבשבוע שעבר לקחו ממנו את הטוק שואו. שיין קובע קרבות לפייבאק: דין אמברוז מול כריס ג'ריקו וקווין אוונס מול סמי זאיין. אמברוז תוקף את אוונס וזאיין תוקף את ג'ריקו, והפייסים מנצחים כאן.

כריס ג'ריקו ניצח את סמי זאיין

במהלך ריאיון מאחורי הקלעים עם AJ סטיילס, אנדרסון וגאלוס הגיעו. הם התחבקו ודיברו על החברות שלהם.

טורניר הזוגות בחסות בוטי אוז המשיך. אנזו וקאס ניצחו את הדאדלי בויז. מאוחר יותר, הוודווילנז ניצחו את האוסוז. הוודווילנז יילחמו מול אנזו וקאס בפייבאק

רומן ריינס נתן פרומו בזירה לקולות הבוז של הקהל. סטיילס יוצא ומוציא אובר את ריינס, אבל אומר שהוא ינצח אותו. ריינס אומר שהוא ינצח. לאחר כמה מילים ביניהם, AJ עוזב, אבל הבולט קלאב תוקפים את ריינס מאחור. לאחר מכן, AJ נשבע מאחורי הקלעים שלא ידע על זה, וריינס אומר שזה קצת מוזר שבשבוע שעבר האוסוז, בני הדודים שלו, היו אלו שהותקפו. סטיילס מכחיש ואומר שהוא בכלל לא צריך את החברים שלו כדי לנצח את ריינס. ריינס אומר שכל החברים בעולם לא יעזרו לו.

ברון קורבין ניצח את פאנדאנגו כשזיגלר פירשן. לאחר הקרב זיגלר ניסה לתקוף אבל קורבין כיסח אותו.

ממשיכים עם סרטונים שמקדמים את הקולונז.

היה מיז TV, כשסזארו בא לקטוע את מיז ומאריס. מיז נותן את המונולוג של ליאם ניסן מ"חטופה". סזארו יורד על מיז ואומר שיזכה בתואר הבין יבשתי. הוא מצטט את רודי פייפר ואומר שנגמר לו המסטיק. מיז מביא את רוסב להילחם מול סזארו, אבל סזארו אומר שהוא דיבר עם שיין והפך את זה לקרב רביעיות. כל הליג אוף ניישנס ומיז מול סזארו וניו דיי. סזארו מוריד את הז'קט וחושף חולצת ניו דיי. סזארו מצמיד את שיימוס ומנצח בקרב.

נטליה קיבלה קרב חוזר מול שארלוט בפייבאק, אבל הפעם נטליה מבטיחה שהכל יהיה שונה: כי ברט הארט ילווה אותה! לאחר מכן הצוות של נטליה, בקי, פייג' וסשה ניצחו את הצוות של שארלוט, סאמר ריי, נעמי וטאמינה לאחר שנטליה הפכה פיג'ר אייט לשארפשוטר.

אפולו קרוז ניצח את הית' סלייטר. קרוז אמר שיהיה מוכן להצטרף לסושיאל אאוטקאסטס אם מישהו מהם ינצח אותו. לאחר מכן קווין אוונס עבר ליד קרוז בדרך לקרב שלו.

AJ סטיילס יתארח במיז TV בסמאקדאון.

דין אמברוז ניצח את קווין אוונס. לאחר הקרב ג'ריקו נתן לו קודברייקר.
לצפיה ב-'תודה על הדיווח '
תודה על הדיווח
19/04/2016 | 09:00
259
בעצם מה שwwe מנסים להגיד לנו זה שלא איכפת להם בגרוש מהאנגלים והסטוריליינים שלהם . שיין עדיין אחראי על ראו למרות שהפסיד בראסלמניה?? (אני מעדיף את שיין בכל מקרה על האוטורתי) , אבל זה גם אומר שכל הפיוד עם טייקר והקפיצה מהכלוב היו חסרי טעם.
לצפיה ב-'נראה לי שמתאבק עבר חזר ל WWE'
נראה לי שמתאבק עבר חזר ל WWE
19/04/2016 | 16:57
8
426
בובי לאשלי ניצח איזה ג'ובר בתוכנית
לצפיה ב-'תודה על התגובה החשוכה'
תודה על התגובה החשוכה
19/04/2016 | 17:17
7
349
אבל מדובר באפולו קרוז, מתאבק אחר לגמרי, שמה לעשות- חטא בלהיות גם שחור, קירח ושרירי כמו לאשלי.

אני תוהה אם יש איזושהי סיבה שמנגד לא ציינת שאיי טריין חזר להתאבק בWWE יחד עם קארל אנדרסון
לצפיה ב-'דווקא אין פה שום דבר חשוך'
דווקא אין פה שום דבר חשוך
20/04/2016 | 00:57
6
272
(אלא אם עושים משחק מילים על זה שהוא דווקא כן חשוך, אבל זה יהיה משחק מילים חשוך )

הוא באמת מאוד דומה ללאשלי וכבר פעמיים מתוך שלוש שראיתי אותו, חשבתי לרגע שזה לאשלי, במראה הכללי, גוף, פנים, הבעות וגם צבע עור.
ההבדל היחיד (טוב אולי לא היחיד אבל עדיין) הוא שיש לו מוזיקה ממש מגניבה
לצפיה ב-'האמת שספציפית עם ערן, הגיוני שזה חשוך'
האמת שספציפית עם ערן, הגיוני שזה חשוך
20/04/2016 | 10:32
5
222
ומבחינתי זו הפתעה נעימה שהוא לא שאל "אז הכושי הזה חזר?"
לצפיה ב-'עד היום לא הצלחתי להבין מה יש לכם נגד המילה הזאת'
עד היום לא הצלחתי להבין מה יש לכם נגד המילה הזאת
20/04/2016 | 17:36
4
205
בעברית יש עוגה כושית
יש שיר מאוד מפורסם - כושי כלב קט

ומאיפה זה בא? לפני כחודש קראנו את מגילת אסתר ושם נכתב שאחשוורוש שלט של שבע עשרים ומאה מדינות, מהודו ועד כוש.

אבל זה באמת לא מהמקום הזה, הרי רייבאק הוא גולדברג, השני מטומטמים שמחקים את LOD הם שני מטומטמים והכושי הזה באמת דומה ללאשלי
לצפיה ב-'לא רלוונטי מה שהיה פעם'
לא רלוונטי מה שהיה פעם
21/04/2016 | 10:32
1
154
פעם גם היו עבדים וזה היה לגיטימי.

חוץ מזה ש"כושי" זה לא PG, ואתה מסתכן בכך שיסגרו לך את המיקרופון ויתנו לך די-פוש.
לצפיה ב-'הלו הלו, עד הדי-פוש '
הלו הלו, עד הדי-פוש
21/04/2016 | 10:54
146
יש דברים שלא אומרים גם בצחוק
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
21/04/2016 | 11:44
1
152
ולכן כושי לי רבאק זה בכלל לא קללה אלא משהו לגיטימי לחלוטין.
לצפיה ב-'כושי לי רייבאק'
כושי לי רייבאק
21/04/2016 | 11:47
64
לצפיה ב-'שינוי הגימיק הכי פתאומי'
שינוי הגימיק הכי פתאומי
18/04/2016 | 10:45
3
363
יום אחד, מתאבק שרק שבוע לפני כן היה קאובוי טקסני ששותה בירה בא לזירה. הוא הגיע בלימוזינה, לבוש בחליפה ובכובע בוקרים, ואמר שהוא עבר לניו יורק סיטי. קראו לו בראדשו, ומאז הוא נודע כ-JBL. עם הגימיק בא מגה פוש.

יום אחד, אחרי שבועות של קידום, מתאבק שהיה סתם ביג מן שהשמיד אנשים קטנים, הגיע והתחיל לרקוד. קראו לו ברודוס קליי.

איזה עוד מתאבקים אתם זוכרים שפשוט באו יום אחד ושינו את הגימיק שלהם כאילו כלום? ב-180 מעלות?

אוסטין, לדוגמה, לא נחשב, כי השינוי של הגימיק שלו היה מאוד הדרגתי. אני מדבר על מתאבקים שעשו את השינוי בבת אחת, בבום.
לצפיה ב-'לקס לוגר'
לקס לוגר
18/04/2016 | 14:08
335
יום אחד הוא היה הנרקסיסט יום אחרי זה הוא היה ההאלק הוגן החדש
לצפיה ב-'כמה'
כמה
18/04/2016 | 15:27
1
333
קודי רודס שינה כמה גימיקים בבום (דאשינג, סטארדאסט).

צ'אבו גאררו קורבין ווייט.

סקיפ שפילד שהפך לרייבאק

אמנם לא צפיתי בWWE באותה תקופה, אבל מה לגבי הגימיק של טייקר? (לא הגימיק המשולב :))
לצפיה ב-'לגבי טייקר'
לגבי טייקר
19/04/2016 | 21:30
256
הוא התחיל להסתובב בבגדים של באד אס ולדבר פחות או יותר בטבעיות מחוץ לזירה עוד לפני הגימיק של האמריקן באד אס אבל עדיין כשהתאבק לבש את הבגדים המיניסטרי. כשחזר לאחר הפציעה המעבר לגימיק היה סופי.
לצפיה ב-'מפגש NJPW INVASION+RAW LONDON LIVE-היום 18.4.16 ת"א!'
מפגש NJPW INVASION+RAW LONDON LIVE-היום 18.4.16 ת"א!
18/04/2016 | 02:19
1
194
פרטים בתמונה המצורפת, ועוד פרטים מלאים באיבנט הפייסבוק:(אחד בפרופיל שלי ציבורי ואחד בלעדי לקבוצת 'אוהדי ההיאבקות בישראל' בפייסבוק)-נשמח לראותכם!
המקום כשר רבנות תל אביב+בשר חלק מהדרין על עוף ואנטריקוט.
שם קוים גם מפגש רסלמניה 32 שלנו שהיה להצלחה גדולה!
https://www.facebook.com/events/1694341587491245/
בקבוצה:
https://www.facebook.com/events/1761543424076545/?...
מי שלא בקבוצה ולא רואה הלינק לקבוצה:(בלי קשר הלינק הראשון ציבורי כי הוא בפרופיל שלי)
https://www.facebook.com/groups/ISRAELIWRESTLINGFA...
נשמח לראותכם!
לצפיה ב-'מגיע. מביא חברים '
מגיע. מביא חברים
18/04/2016 | 20:24
26
לצפיה ב-'שאלה על זאק ריידר '
שאלה על זאק ריידר
17/04/2016 | 13:14
1
347
מישהו שמע משהו באתרי החדשות על כל ההתנהלות סביב אליפות הIC?

נתנו לו לזכות ברסלמנייה בקרב סולם, יום למחרת הוא הפסיד את האליפות למיז (לא ברור למה לעזאזל) וכמעט שבועיים אחרי זה הוא יתמודד מול סזארו.

לא מצאתי שום דבר באתרי חדשות על כל זה, ובכלל כל ההתנהלות הזו היא מאוד מוזרה
לצפיה ב-'לא חושב שתמצא הסבר'
לא חושב שתמצא הסבר
17/04/2016 | 14:22
257
נתנו לו לזכות בIC, כנראה כי וינס עדיין חי ב2012 וחושב שהוא נותן לאחד מהפאן-פייבוריטס לזכות.
סביר להניח שמעולם לא היו ולא יהיו תכניות אמיתיות לפוש עבורו, לכן הוא הפסיד את החגורה מאוד מהר וחזר למקומו "הטבעי".

הזכיה שלו ברסלמניה הייתה נטו בשביל איזה שוק-פקטור וכדי לתת למעריצים התחלה משמחת לרסלמניה (למרות שזכייה של כמעט כל משתתף אחר בקרב - הייתה משמחת את המעריצים אפילו יותר). לא היו שום תכנונים לתת לו לרוץ באמת עם החגורה.
לצפיה ב-'רשמית: פין באלור הוא אלוף NXT בעל הכהונה הארוכה ביותר'
רשמית: פין באלור הוא אלוף NXT בעל הכהונה הארוכה ביותר
17/04/2016 | 07:37
1
260
אחרי שהשווה את השיא לנוויל אתמול ב287 יום, החל מהיום פין באלור מחזיק באליפות NXT כ288 ימים ורשמית בעל הכהונה הארוכה ביותר עם התואר הזה. זאת גם הכהונה הארוכה ביותר של איזשהו אלוף ראשי באחת מטריטוריות הפיתוח של WWE, כולל FCW, DSW, OVW וHWA. 

לצפיה ב-'הלוואי וישאר אלוף לנצח'
הלוואי וישאר אלוף לנצח
17/04/2016 | 13:02
87
לצפיה ב-'בריי וייאט נפתע בהאוס שואו במילאן'
בריי וייאט נפתע בהאוס שואו במילאן
16/04/2016 | 09:40
2
287
לא ידוע לכמה זמן יעדר, נראה כאילו סיבב את הברך במהלך קרב נגד רומן ריינס. וזה בדיוק שהתחילו להזיז איתו את העניינים :(
לצפיה ב-'נפצע*'
נפצע*
16/04/2016 | 09:40
71
לצפיה ב-'יש גם וידאו'
יש גם וידאו
16/04/2016 | 09:45
191
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 12- שלושה הם חבורה'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 12- שלושה הם חבורה
15/04/2016 | 16:04
3
72
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
15/04/2016 | 16:04
2
122
סגמנט מצולם: דאריו נמצא במשרד שלו עם קייג', טאיה וג'וני מונדו, אבל הוא אומר להם להתנהג יפה כי הוא רק תיקן את החלון. דאריו אומר שהוא רוצה שטורניר השלשות של השנה יתעלה על זה מלפני שנה, וזה קשה. הוא רוצה את הצוותים הכי גדולים והכי ייחודיים בטורניר. מונדו אומר שדאריו בטח רוצה שהם יהיו צוות. קייג' אומר שהוא מעדיף קרב עם מונדו, אבל דאריו אומר שהרעיון שלו עדיף. דאריו אומר שהוא יודע שהם שונאים אחד את השני ומציג את עצמו בפני טאיה (שמסרבת ללחוץ לו את היד). דאריו אומר שבשנה שעברה, אנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס גם שנאו אחד את השנייה והפכו לצוות. דאריו אומר שקייג' וג'וני אמנם שונאים אחד את השני, אבל שניהם רוצים זהב. קייג' אומר שהוא רוצה להיכנס לטורניר עם או בלי ג'וני, ועוזב. דאריו אומר לג'וני לזכות בטורניר, וג'וני אומר שזה מה שהוא תכנן לעשות.

קילשוט ניצח את ארחניס: קילשוט מגיע לזירה בלבוש צבאי. אחרי ארבע וחצי דקות, קילשוט נתן לארחניס אלקטריק צ'ייר דרייבר וניצח.

סגמנט מצולם: בלאק לוטוס שומרת לדאריו על המשרד. אל דראגון אצטקה ג'וניור מגיע ושואל אותה איך היא יכולה לעבוד עבורו. לוטוס אומרת שאין לה ברירה, הוא נעל אותה בתא. אלמלא היא הייתה מעמידה פנים שהיא עוזרת לו, הוא היה הורג אותה. אצטקה שואל אותה מה קרה למאסטר שלהם, ולוטוס משקרת ואומרת שמטנזה הרג אותו. היא אומרת שהנקמה תבוא, אבל עדיין לא. הוא חזק מדי. אצטקה אומר לה להישאר קרובה לדאריו.

סגמנט מצולם: בתוך המשרד, דאריו מוזג וויסקי ואומר שהוא שמח לפגוש את מי שנמצא אצלו במשרד, שלאחרונה ממש מצליח במקסיקו. נחשף שהאורח הוא דאגה, לוצ'אדור מ-AAA. הוא מראה לו את המדליונים. דאריו מסביר על הגיפט אוף דה גודס, ואומר שהוא רוצה לראות אם דאגה באמת כזה טוב. לכן בקרב הבכורה שלו הוא ילחם על אחד מהמדליונים. דאריו אומר שהוא ילחם מול האיש הכי אכזרי שהוא מכיר ולא שייך למשפחה שלו... טחאנו. דאגה אומר שדאריו לא מכיר אותו.

קרב על מדליון: טחאנו ניצח את דאגה: אחרי שבע דקות, שבהן דאגה די הרשים עם כמה מהלכים, טחאנו הצליח לתת לו את הפאוורבומב ולנצח.

סגמנט מצולם: קתרינה מודיעה למיל שהדיסייפלס הצליחו להיכנס אל טורניר השלשות בעוד שבוע. הם מבקשים מחילה. היא מרימה את האבן שלה ו"מזמנת" את הדיסייפלס עם אפקטים. מיל מקים אותם וקתרינה אומרת להם לעזוב. קתרינה אומרת שהם לא יכשלו שוב, ויתקרבו אל תארי השלשות. מיל יהיה אלוף הלוצ'ה אנדרגראונד החדש. אבל מטנזה הוא לא כמו שאר היריבים של מיל. הוא אפילו יכול להיות הרסני יותר מרעידת האדמה שיצרה את מיל. מיל שואג.

סיבוב ראשון בטורניר השלשות: ריי מיסטריו ג'וניור, פרינס פומה ואל דראגון אצטקה ג'וניור ניצחו את ג'וני מונדו, טאיה וקייג': לקראת סוף הקרב, מונדו פספס את הברכייה מהחבלים ופגע בקייג' בטעות. קייג' הגיב בדיסקוס קלוזליין על מונדו. ריי נתן למונדו 619, אל דראגון אצטקה המשיך בטילט-א-ווירל DDT, ופומה קינח בסנטון 630, שסיים את הקרב אחרי שלוש-עשרה דקות.

סגמנט מצולם: דאריו הולך לתא של מטנזה ואומר שבשבוע הבא יהיה לו הקרב הכי גדול שלו. לא יהיה קל לשבור את איש אלף המיתות. לקח שנים לאמן את מטנזה, אבל עכשיו כשהעולם ראה אותו, כלום לא יעמוד בדרכו. אפילו לא מיל מווארטס. דאריו אומר שמטנזה יקר לו, ודברים יקרים נועלים בכספת. בשבוע הבא, מטנזה יהרוג את המת. מטנזה משתגע בתא שלו.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
15/04/2016 | 16:10
1
100
דאריו היה קורע הפרק הזה... איך שהוא ירד על קייג' עם ה"לא, הרעיון שלי יותר טוב" וה"אתה מכונה, אנחנו יודעים".

קילשוט ממשיך לעניין יותר בפוש של שבוע מאשר שנה של רומן ריינס.

אז המסע למדליונים. יפה. דאגה מרשים, אבל למה כל מתאבק חדש אוטומטית מפסיד? ועוד לטחאנו...

אוי, הדיסייפלס חוזרים בשבוע הבא? למה מיל לא הורג אותם וזהו?

אל דראגון אצטקה ובלאק לוטוס. אני לא יודע לאן זה מתפתח והאמת שזה פחות מעניין מאשר העונה הקודמת.

המיין איבנט היה מדהים. באמת. הצוות אולסטאר של הלוצ'אדורים יפה מאוד. אל דראגון אצטקה מהיר וזריז, ריי בכושר טוב, ג'וני ענק, פומה מעולה, טאיה מטורפת וקייג' מכונה. הפיוד של קייג'-מונדו ממשיך להתקדם ואני חושב שיש לנו פייבוריטים ענקיים בטורניר.

שבוע הבא קרב מפלצות. האם מצאנו את התרופה למטנזה קוואטו?

בלטו בהיעדרם: אלופי השלשות, מרטי, סקסי סטאר, מריפוסה, דראגו, אוונס, אירוסטאר, PJ בלאק וכמובן... פיניקס. בחייכם, עזבו את הארחניסים והטחאנוס, תנו לי את המגניבים.

סה"כ פרק די טוב, קידום יפה של העלילה ומיין איבנט מומלץ.
לצפיה ב-'מסכים עם הסיכום :)'
מסכים עם הסיכום :)
18/04/2016 | 11:19
56
מקווה ששבוע הבא מטנזה לא ינצח בסקווש ויוריד מהאמינות של מיל
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
12/04/2016 | 08:14
3
174
לצפיה ב-' אירועים מרכזיים '
אירועים מרכזיים
12/04/2016 | 08:31
1
490
שיין מקמהן היה המנהל, כי למי אכפת מניצחונות והפסדים וסטוריליינים? שבוע הבא הוא כבר לא יהיה.

סזארו ניצח את אוונס ויקבל קרב על התואר של מיז. זאק ריידר? עקבותיו לא נודעו.

נקבע טורניר זוגות בו המנצחים יפגשו את ניו דיי. הטורניר בחסות בוטי אוז: They Make Sure You Ain't Booty. הקרבות: הדאדלי בויז ניצחו את הלוצ'ה דראגונס, האוסוז ניצחו את סלייטר ואקסל. בסמאקדאון הוודווילנס יפגשו את R טרות' וגולדאסט (והם עדיין לא צוות, למי שרוצה לדעת) ואנזו וקאס ילחמו מול האסנשן. אנזו וקאס המשיכו לרדת על הדאדליז.

קארל אנדרסון ולוק גאלוס ערכו את הבכורה שלהם! הם תקפו את האוסוז לאחר הקרב שלהם ועזבו דרך הקהל. וכן, קוראים לו שוב לוק גאלוס.

דוקטור פיל היה בתכנית, וניסה לשכנע את שארלוט להיות בזכות עצמה ולא להיעזר בריק כדי לנצח קרבות. לצערו זה לא עזר, במהלך הקרב של שארלוט ונטליה, ריק משך את השופט בדיוק כששארלוט נכנעה לשארפשוטר וכך פסל את שארלוט.

כריס ג'ריקו ניסה לראיין את עצמו בהיילייט ריל. לצערו אמברוז הגיע להפוך את התכנית לאמברוז אסיילום, ובסוף נתן לו דירטי דידס.

הווייאטס באו לעזור לריינס מול הליג אוף ניישנס. לכן נקבע קרב זוגות, ולמרות הכל בריי וריינס ניצחו את שיימוס ודל ריו.

בעקבות כך שזאיין הותקף לפני שבוע, הוא קיבל קרב מול AJ, ואם היה מנצח היה מצטרף לקרב מול ריינס. לצערו הוא הפסיד נקי ולא יהיה במיין איבנט. אוונס, אגב, הורחק מהארינה בידי שיין ולא חזר.
לצפיה ב-''
13/04/2016 | 10:36
247
קרב מעולה בין נטליה לשרלוט.
בסה"כ ראו סבבה.

לצפיה ב-'דעות קטנות'
דעות קטנות
13/04/2016 | 11:21
411
האם בכל הפיוד הזה של אואנס וזיין, הציגו בכלל את ההיסטוריה שלהם ב-NXT או לפני כן כדי לגרום לקהל להבין למה הם כל כך שונאים אחד את השני? או שזה מסתכם בכך שהוא עלה לו בתואר בקרב סולם?

האם נתנו איזשהו הסבר למה ג'ון סינה חזר ברסלמניה אבל לא הופיע מאז?

כריס ג'ריקו ודין אמברוז זה ציוות נכון כל עוד אין להם מה לעשות עם אמברוז כרגע.

הקטע של הווייאטס והליג אוף ניישן לא ברור. האם בריי וויאט הופך לפייס? האם הדרך לעשות זאת זה לצוות אותו עם רומן ריינס?

טורניר הזוגות הוא אחלה רעיון. המינוס - לא רוצה שהניו דיי יפסידו את התואר ובעצם זה די מבטיח שזוגות חדשים שהרגע הגיעו כבר יפסידו.

האם יש איזשהו פוטנציאל לאייג'יי נגד ריינס? מרגיש לי שלא יהיה שום כימיה שם.
לצפיה ב-'האם חברי הפורום איבדו תקווה לגבי ה-WWE?'
האם חברי הפורום איבדו תקווה לגבי ה-WWE?
09/04/2016 | 20:12
30
406
אהלן חברים, שבוע טוב.
מחר יחלוף שבוע מאז רסלמניה 32, האירוע שאמור להיות הכי גדול ואיכותי מבחינת עולם ההיאבקות (לפחות בשבילי).

אממה, קיבלנו את אחת הרסלמניות החלשות אי פעם, ובכדי להעצים את תחושת האכזבה אצל האוהדים, גם RAW שאחרי רסלמניה היה מאכזב מאוד לטעמי.

אני חושב שמספר התגובות בפורום לשרשור הרסלמניה היו הכי מעט בהיסטוריה של הפורום, ולדעתי זה מביע חותם רשמי וסופי לגבי מצב המוצר, לפחות מבחינתנו.

האם מאסנו בדבר הזה שנקרא היאבקות? האם התבגרנו? האם זאת התקופה הגרועה ביותר בהיסטוריה של ה-WWE?
ומה לדעתכם הם צריכים לעשות בכדי לשפר את המצב? 
לצפיה ב-''
09/04/2016 | 20:58
240
יש כ10 תגובות לרסלמניה(!) וכולן מתייחסות רק לבאמפים, אורך האירוע והבינוניות של האירוע. זה לטעמי אומר הכל.

אני גם בקבוצות וואטסאפ של היאבקות ושם בדרך כלל חופרים על כל דבר. במקרה של רסלמניה היא קיבלה פחות תגובות מזה שעברו שנתיים מאז מותו של ווריור.
לצפיה ב-'מוכרח להגיד'
מוכרח להגיד
09/04/2016 | 22:44
272
שאחרי שהפורום ביאס אותי לגמרי על רסלמניה, ראיתי אותה רק היום.
בתכלס, די נהנתי.... רוב הקרבות היו אחלה. ואלה שלא היו אחלה היה בהם גימיקים אחלה.

אני כבר לא עוקב אחר התכניות השבועיות ואת רוב האירועים המרכזיים אני לא רואה, כך שאולי היה לי געגוע למוצר. אבל בשורה התחתונה נהנתי מהצפייה ברסלמניה
לצפיה ב-'לא חושב'
לא חושב
09/04/2016 | 23:47
1
239
שאוהדים מאסו בדבר שנקרא היאבקות. פשוט די נמאס לראות שמשתינים עליך בקשת. אני לא זוכר הרבה זמן רוסטר כל כך מוכשר שמוציאים ממנו כל כך מעט. יש אשם אחד מרכזי בעניין הזה שאוהדים מאוכזבים והוא וינס מקמהן שלא מקשיב לקהל ויש אשמה מסוימת גם אצל המתאבקים עצמם שמתביישים לגשת לוינס ולהגיד לו לאן הם חושבים שצריך לקחת את הדמות שלהם. להגיד שזו התקופה הכי גרועה של ה - WWE זה קצת להגזים כי רק לפני שבוע מילאו את אצטדיון ה - AT&T בטקסס כ - 100 אלף איש (כשהיו ימים שלא הצליחו למלאות אולם קטן באיזה מכללה) אבל סטוריליינית אני חושב שכן. הפתרון? פשוט... וינס צריך לתת לקהל את מה שהוא רוצה שזה אומר להקשיב לאיזה מתאבק הקהל מגיב הכי טוב ואותו לדחוף למעלה ולא לדחוף לקהל לגרון כי מה לעשות הם נחנקים.      
לצפיה ב-'כמובן שהתכוונתי מבחינה סטוריליינית'
כמובן שהתכוונתי מבחינה סטוריליינית
10/04/2016 | 07:27
191
רסלמניה תהיה סולד אאוט גם אם במיין אבנט יהיה הורנסוואגל נגד רייבאק.
לצפיה ב-'אני איבדתי'
אני איבדתי
10/04/2016 | 08:18
302
אורך התוכניות והאיכות שלהן לדעתי כבר בנקודת האל חזור. בשביל שה WWE יוכלו לחזור לספק מוצר טוב הם צריכים שינוי של 180 מעלות. במתכונת הנוכחית אין שום סיכוי שזה יקרה.

מה שכן, NXT מבחינתי תחליף הולם לגמרי.
לצפיה ב-'שמח לראות שזה לא רק אני'
שמח לראות שזה לא רק אני
10/04/2016 | 10:21
222
פחות או יותר ב3 שנים האחרונות (אולי קצת יותר) יש מגמה ברורה מצד הWWE של "לעשות שרירים על הקהל" ולהמשיך לדחוף בכוח אנשים שהוא לא ממש רוצה, כאילו אנחנו בניינטיז. או לחלופין, לקחת מישהו שהקהל מאוד אוהב, לתת לו איזו חגורה משנית כדי שהקהל יגיד תודה וישתוק, ולתקוע אותו במידקארד.

רק במקרה של דניאל בריאן הWWE התקפלו כי כבר באמת לא הייתם להם ברירה, אבל הנה הם כבר שנתיים חוזרים על אותה הטעות עם רומן ריינס.

בשנה-שנתיים האחרונות אני מוצא את עצמי צופה פחות ופחות במוצר: סמקדאון הפסקתי לראות לפני שנים, אני כבר לא רואה ראו (אלא אם יש משהו מיוחד) וגם PPV אני מריץ.
חוץ מדניאל בריאן, כל הרסלמניות האחרונות אכזבו אותי בטירוף.

אני מרגיש שאני הולך לקחת הפסקה של כמה שנים. אני מאוד אוהב את הWWE, אבל הזלזול שלהם בקהל פשוט נוטף מהמוצר, זה כאילו הם לא מנסים בכלל להסתיר את זה.
כשמזלזלים בי באופן גלוי - אני מוכן לספוג את זה רק כמה שנים! ואז אני עוזב!
לצפיה ב-'כרגיל - ההנהלה אשמה'
כרגיל - ההנהלה אשמה
10/04/2016 | 12:28
8
313
ואני לא מתכוון לוינס , טריפל או סטפני אלא למנהלי הקבוצה כאן בתפוז.
חוסר היכולת והנכונות של מנהלי הקבוצה להתאים את הקבוצה לחידושים, לשינויים ולתפיסות עדכניות גרמו להרבה אנשים להתרחק ולחפש פלטפורמות אחרות.
פייסבוק כבר לא נושף בעורף אלא השאיר רק אבק אבל גם מי שלא מתחבר לפלטפורמה הפייסבוקית ימצא אלטרנטיבות יותר מוצלחות מפורום 13. 
הייתי חבר פעיל כאן כמה שנים וניסיתי לתרום וניסיתי גם לשנות אולם ישנה כאן קבוצה של משתתפים ותיקים שמצהירים שאיבדו עניין במוצר ועדיין מתעקשים בכל פעם לשמר כללים וחוקים אנכרוניסטיים מלפני 15 שנים (...) כמו חוק הספויילרים, דעות בכותרת וכו'. אנשים אלה לופתים את הפורום בגרון וחונקים ממנו את החיים.

באופן אישי, התייאשתי ומצאתי לי אכסניה הרבה יותר לרוחי ומתאימה לשנת 2016 שבה הכל תוסס , פעיל ושמח יותר. שם הפוסט של רסלמניה קיבל 3620 תגובות לשם השוואה , אני מזמין אתכם להציץ לנעשה ברדיט (Reddit) וללמוד איך מתנהל פורום רציני עם מחויבות לנושא.
אגב, גם שם יש חוקי ספויילר (24 שעות ולא שבוע...) ויש Sub Thread ייעודי לכל תוכנית שבו ניתן להגיב חופשי כולל דעות, תמונות, סרטונים ושאר ירקות.

בלי קשר למוצר, הניהול של הפורום כאן הוא הביזיון האמיתי, לדעתי. מעניין אם ההודעה הזאת תישאר...

לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
10/04/2016 | 12:37
5
234
גם שם כועסים על הרמה ועל עניין רומן ריינס אבל הם דואגים גם להשמיע את דעתם כי הם רוצים מוצר טוב יותר.
הדבר הכי קל הוא להתייאש אבל להישאר ולהילחם על מה שחשוב לך - זה אופי!
לצפיה ב-'וואו....כמה קשקושים וקלישאות בשקל עשרים...'
וואו....כמה קשקושים וקלישאות בשקל עשרים...
10/04/2016 | 14:52
4
112
לצפיה ב-'כן, אני יודע, האמת כואבת...'
כן, אני יודע, האמת כואבת...
10/04/2016 | 15:26
3
209
טוב שזיהית את עצמך כאחד מהאחראים לגסיסת הפורום. נמנעתי מלציין שמות כדי לא לפגוע. תגובתך המתנשאת והלא עניינית רק מחזקת את טענתי.

חבל שאין לך משהו ענייני להגיב...
לצפיה ב-'אז עניינית - אתה מדבר שטויות וסתם עושה פרובוקציות'
אז עניינית - אתה מדבר שטויות וסתם עושה פרובוקציות
10/04/2016 | 15:57
2
257
מה שאתה בעצם אומר בהודעה שלך זה שאם ישנו את חוקי הספוילרים משבוע ליום - אז רסלמניה תהיה טובה והמוצר יהיה מעניין. לדבריך, גם אם אנשים יכתבו פה דעות בכותרת - המוצר יהפוך לטוב ומעניין יותר.

עוד מטענותיך, מנהלי הפורום אשמים בכך שפורום 13 הוא בתפוז ולא בפייסבוק. כמו כן, המנהלים בפורום אשמים בכך שתפוז היא פלטפורמה מיושנת ולא נוחה.

או בקיצור - הטענות שלך מגוחכות.

הסיבה שאנשים פה לא הגיבו על רסלמניה לא קשורה למנהלים או לחוקי הספוילרים או לשאר הדברים שהתבכיינת עליהם, אלא לרמת המוצר. אתה יודע מה? אני אלך לקראתך ואגיד שיש מצב טוב שזה גם קשור בפלטפורמה המיושנת והלא נעימה של תפוז.

לא אני ולא אף אחד מה"ותיקים" החליט פה על חוקי הפורום, ומדי פעם בא מישהו (כמוך) שמטיל ספק בחוקים הללו, אז המנהלים פותחים את הנושא לדיון ולסקר ומה שהרוב מחליט - זה מה שקורה. מה לעשות שהרוב פה כנראה מעדיף את חוקי הספוילרים כמו שהם.

ואני עדיין מעדיף את הפורום כמו שהוא היום מאשר את הפורום לפני 5 שנים, כשניקים כמוך השליטו פה טרור ולא נתנו לכתוב פוסט אחד בלי לבלבל את המוח. אז הפורום היה כאילו יותר "פורה", אבל בעיקר פורה בזבל.
לצפיה ב-'הבנת הנקרא...'
הבנת הנקרא...
10/04/2016 | 16:44
218
אתה די מגחך את עצמך בתגובות ההיסטריות אבל אענה למה שכתבת:
אני טענתי שאם היו משנים את החוקים והמנהלים היו מייצרים תוכן (במקום "לנהל" את עשרים המשתמשים הנוכחיים), משתמשים רבים יותר היו משתתפים, היו יוצרים יותר תוכן והיו מזרימים חיות לתוך הקבוצה. כתבתי שאני מתייחס לפורום ולא למוצר!

כל השאר זה גבב של שטויות שניסית לייחס לי ללא קשר למה שכתבתי. העיקר שאתה מרוצה. אין טעם להמשיך כי לא נסכים ולי יש בית אחר, טוב ועשיר ושמח לי. תמשיך להיות מרוצה כאן.
לצפיה ב-''
12/04/2016 | 10:43
26
לצפיה ב-'ההנהלה הספיקה להתחלף 20 פעם'
ההנהלה הספיקה להתחלף 20 פעם
10/04/2016 | 23:56
219
הסיבה שאנשים לא כותבים כאן היא נטו בגלל שהפלטפורמה הזאת מיושנת ומגוחכת לעומת פייסבוק, ועצם העובדה שתפוז עדיין קיים כאתר די תמוהה. בתכלס, הסיבה היחידה שאני בודק את הפורום הזה מדי פעם זה נוסטלגיה, ואני מניח שיש פה לא מעט אחרים שפועלים באופן דומה.

העניין עם חוק הספוילרים עלה לדיון לא כ"כ מזמן אאל"ט, והתשובה של רוב המגיבים הייתה לא לשנות, אז אני לא רואה איך זה אשמת מישהו מעבר לזה שאתה פשוט לא מסכים עם דעתם של אחרים. לצורך העניין, אני גם חושב שכיום שבוע זה מיותר.

הסאב של squaredcircle הוא אחד הפורומים הפעילים ביותר בעולם בנושא וגם כשתפוז הייתה איכשהו רלוונטית זה לא היה בכלל בר השוואה.

האנשים שאתה מסמן ככאלה ש"לופתים את הפורום בגרון" הם משהו כמו 3-4 מהחבר'ה שנותרו מהקהילה היחסית פעילה שהייתה פה לפני עשר שנים פחות או יותר, והם לא ממש יכולים לחנוק שום דבר כשהם מגיבים פה אחת ל5-6 פוסטים. אף בנאדם חדש לא מוברח מפה ע"י ותיקים מהסיבה הפשוטה שאף בנאדם חדש לא מגיע לתפוז מלכתחילה.
לצפיה ב-'זה הניסיון הכי חמוד שראיתי לפרסום סמוי מזה זמן מה'
זה הניסיון הכי חמוד שראיתי לפרסום סמוי מזה זמן מה
20/04/2016 | 18:27
31
ונראה לי שזה גם אומר שאפשר להוריד את ההודעה שאולה בכיף וחרף ההתבכיינות מבעוד מועד. לדעתי זה עדיין אסור במקום האנכרוניסטי הזה

מה שכן סחטיין על הנסיון, לא הייתה כותב אם לא היית צריך.
לצפיה ב-'ENOUGH IS ENOUGH'
ENOUGH IS ENOUGH
10/04/2016 | 18:00
237
מניה 31 הייתה אחת המוצלחות, גם בגלל קרבות ברמה גבוהה וגם בגלל שהמיין איבנט ניצל ע"י החלטת בוקינג הגיונית.
לעומת זאת, השנה, הדברים שהכי זכורים לי מהמניה זה הכניסה של ניו דיי והזכייה של ריידר.
מה היה לנו השנה חוץ מיזה? טייקר ושיין נלחמים בסיבולת לב-ריאה שלהם, ג'ריקו לא מסוגל לעמוד בקצב של סטיילס (ואפילו מצמיד נקי), לסנר ואמברוז בקרב כיסאות, אמירה מפורשת שכל מתאבק מהאטיטיוד, גם אם מגיע לגיל 50, יכול לגבור על כל מתאבק היום. וגולת הכותרת - רומן ריינס. וינס אחראי לסיום הכי גרוע של בתולדות רסלמניה וברור שריינס הולך להיות תקוע לנו בגרון בתור פייס ב10 שנים הקרובות. מפתיע שהפורום מת?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
11/04/2016 | 14:56
1
163
שנים שלא רשמתי פה, אבל אני מקפיד להיכנס אחת לכמה זמן לפורום כדי להתעדכן.
(אגב, תסתכלו כמה צפיות יש בדיונים וכמה תגובות... אנשים לא "איבדו עניין לגמרי" הם עדיין נכנסים לקרוא פה, כמוני, ולא מגיבים).
אני כבר המון זמן לא צופה קבוע ב-WWE בערך מאז ש-CM פאנק עזב, ולדעתי העזיבה שלו היא פחות או יותר הקש ששבר את גב הגמל.
המוצר הדרדר מאד, לא מעניין, הסטורי ליינים בנאלים וטיפשיים, הכל צפוי מדי... צפיתי 10 מהלכים קדימה... משעממם משעממם משעממם.
צפיתי ברסלמניה האחרונה (האירוע היחיד שראיתי השנה) דיי נהנתי, אולי כי לא צפיתי המון זמן... יש מתאבקים חדשים שלא ראיתי קודם... והם נראים אחלה.
אבל! אני עדיין מצפה ליותר... אין ספק שזו הייתה רסלמניה חלשה שהקהל המצוין איכשהו הצליח להציל...

טייקר - עבר זמנו... לצערי הרב מאד.
ג'ריקו - כנ"ל. נראה עייף, לא בכושר, מביך. (עצוב, הוא היה המתאבק האהוב עלי ביותר).
HHH - לא מעניין אותי כבר.... שיפרוש... מאז שהוא הסתפר הוא קיבל דימוי של Douchbag, וזה מעצבן אותי.
רומן ריינס - יש לו הכל כדי להיות אלוף, רק דבר אחד חסר לו - ארסנל מגוון של מהלכים, הוא לא מצליח להחזיק קרב מבחינתי מבלי שאני אצטרך להריץ קדימה קטעים "מתים".

עצוב שמרחו את הרסלמניה עם כל כך הרבה קטעים שאין בהם האבקות, רק בשביל לדחוף לנו את דה רוק, ג'ון סינה, HBK ואוסטין.... נו באמת.... פשוט הרצתי את הקטעים האלה קדימה.

למעשה הכי נהנתי מהקרב סולם על האליפות הביניבשתית, וזה טוב שהם נותנים לה משמעות יותר גבוהה עבור מתאבקים, בניגוד לפעם שהיא הייתה חגורה שולית ולא מעניינת...
המוצר תקוע, כבר שנים.... יש פוטנציאל, יש מתאבקים מעניינים, וינס פשוט צריך לפנות להם את הדרך ולתת להם את הבמה... הכותבים צריכים להיות יותר יצירתיים, להפסיק להידבק ל-Obvious ולהתחיל להמציא את הגלגל מחדש. (כאילו באמת? 40 שנה שהשופטים לא מבינים שכשמישהו מסיח להם את הדעת קורה משהו לא חוקי בזירה? חלאס להיות צפויים!)

אני לא חושב שמאסתי בהיאבקות כמו שמאסתי ב-WWE... אני עדיין יכול לראות את עצמי נהנה מהיאבקות טובה, אם המוצר יהיה מעניין. עדיין מחכה שזה יקרה.
לצפיה ב-''
11/04/2016 | 20:54
86
מסכים עם כל מה שאתה אומר(חוץ מההנאה מרסלמניה, אבל כוח אחד לפי טעמו) והלוואי שהיה לי את הזמן והכוח לראות LU כי לפי התגובות פה בפורום, זה נשמע כמו אחלה של דבר.

הקטע שרמת העניין שלי בדבר הזה יחסית נמוכה וקשה לי לראות את עצמי צופה בזה.
לצפיה ב-'דעה קצת שונה'
דעה קצת שונה
11/04/2016 | 21:04
173
שלום לכל הכותבים כאן. ראשית אומר שרוב האנשים שרושמים פה באתר הם בעלי יכולת כתיבה גבוהה ואני שמח לקרוא את הדעות השונות.
אני אישית ראיתי את הרסלמניה האחרונה ונהניתי ממנה (אני מאלה שכן עוקבים אחרי WWE ברמה שבועי). מבחינתי מדובר ברסלמניה טובה (אומנם לא ברמה של רסלמניה 10 אבל בהחלט בסדר גמור).
אין לי שום דבר נגד ריינס וגם לא נגד טריפל אייץ ואמנם הקרב האחרון היה משעמם אבל לא צריך להגזים עם התגובות כאן על כל האירוע בגלל קרב או שניים פחות טובים. מי שלא אוהב את המוצר שקיים כיום לא חייב לראות אותו.
מבחינתי לראות את אנדרטייקר שוב באחד הקרבות האחרונים שלו (גם אם הוא לא בשיאו) זה עדיין משהו מיוחד שבעוד 5-10 שנים לא יצא לכם יותר לעשות.
אני יכול לומר שרולינס היה חסר לי ברסלמניה ויכול להיות שאיתו הקרב על האליפות היה יותר מעניין.
סה"כ אני כבר מחכה לרסלמניה הבאה בה יהיה הקרב האולי האחרון של אנדרטייקר נגד סינה או נגד לסנר (ואולי דווקא נגד רולינס??).
תסתכלו על חצי הכוס המלאה ותהנו מהמוצר
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
12/04/2016 | 19:42
91
אני הוא igor p1 שפרשתי מכאן לפני כמה שנים מתגובות אבל לעקוב בספורט 1 וערוץ הספורט על סמקדאון אני פה ושם עוקב.

ועכשיו לנושא אני לא חושב שאיבדנו תקווה אלא התבגרנו כי רוב המתאבקים אשר גדלנו עליהם או שעושים צחוק מעצמם , או שפרשו. בנוסף אני מאמין שלרובנו יש משפחות שזה גם משפיע . 

לגבי המוצר העכשווי הPG משפיע מאוד הWWE לא עושים דברים של פעם ועדיין גם היוםפה ושם ניתן להנות לגבי הרסלמניה האחרונה היו בה כמה רגעי הולי שיט .אבל אין קרבות שבאמת ניתן לציין.

ולגבי הפלטפורמה של תפוז אני מסכים שהיא מיושנת היה טוב אם הנהלת תפוז היית משנה את כל הפורמט של הפורומים ומנסה להבין שאנחנו במאה ה21.

וזה היה איגור שבגלל ששכח סיסמא נרשם עם יוזר חדש
לצפיה ב-'אני חושב שפשוט איבדנו את האמון במוצר'
אני חושב שפשוט איבדנו את האמון במוצר
13/04/2016 | 10:35
97
לא משנה כמה ינסו להראות לנו שיש תקווה ועתיד למתאבקים צעירים, אתה יודע בסופו של דבר שהם יזכו בחוגרה הבין יבשתית במקרה הטוב.

דוחפים לנו מתאבקים שאנחנו לא רוצים לראות, לא נותנים לשום דבר להתפתח, קצב אירועים מטורף וגדול מידי וכן, מוצר הPG מאוד מגביל מבחינה סטוריליינית.

אל לנו להאשים את מנהלי הפורום כמו שכתבו מעליי, פורום יכול להתנהל גם בלי המנהלים, כל עוד יש קהילה חזקה שרואה ואוהבת.
אבל קהילת הסמארקים הולכת ונעלמת שמפסיקים לראות את המוצר ומגיעים ילדודס במקום.

לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
13/04/2016 | 16:49
83
היום עם כל הטורנטים, אתרי הצפיה הישירה והיוטיוב + דומיו, כבר לא צריך לחכות לדודים מאמריקה על מנת לצפות ב-WWE. היום הרבה יותר קל למצוא תוכניות של WWE ועם מגוון התוכניות השונות, ה-WWE כבר הופך מאוס. אפשר לומר כמעט על כל מה שקורה היום ש-BEEN THERE SEEN THAT. כלומר, אין ממש חידושים. אפילו ההפתעה הגדולה של איי ג'יי סטיילס ברויאל ראמבל היא לא כזו מדהימה, כי ראינו כבר את סמואה ג'ו מגיע. אי אפשר ממש לחדש ובעצם כאשר הכל מתוסרט מראש, גם הקטע הספורטיבי של האנדרדוג שיכול לנצח לא כזה מרשים מאז דניאל בריאן. בקיצור מה שאני רוצה לומר זה שה-WWE ממש לא אותנטי ולא מתיימר להיות כזה לוכן קשה לו להוציא מאיתנו תגובות.

רובנו כבר התבגרנו בפורום, ואין הרבה דם חדש. הילדים היום פחות מתחברים ל-WWE כשיש להם אלטרנטיבות אחרות של סלבס וריאליטי על כך צעד ושעל. מי שבאמת רוצה לראות מכות, מסתכל על UFC ושאר ארגוני ה-MMA.

זה גם סוג של טרנד לרדת על ה-WWE. נכון שהבוקרים עושים את מלאכת הירידה קלה, אך אני לא ממש רואה שוני מהתקופה של רנדי אורטון, ריי מיסטריו, והקרבות המאתגרים של קאלי וקיין. דווקא מחלקת הנשים עשתה צעד מצויין קדימה וטוב שהחגורה החדשה נראית מקבילה לגברית כשנושא הדיוות נזנח סוף סוף.

מה באמת מפריע לי? שמביאים מתאבקי עבר שאמורים בסוף להפסיד לצעירים, אך בפועל לוקחים יותר מדי זמן מסך כמו ג'ריקו, באטיסטה, טריפל ואפילו הדאדליז. בנוסף סטוריליינים הולכים לאיבוד בין תוכניות: מה כל הרעיון של סטארדאסט? מדוע הוויאטס כבר לא מעניינים אף אחד לאחר שהיו המרענן של הפחד? איך נתנו לזאק ריידר לזכות ואז קברו אותו למחרת? מה נסגר עם שיין ולמה?

יש הרבה שלילי, אבל יש גם חיובי ב-WWE. חוסר העניין הוא בגלל שכמעט הכל כבר מתקבל עם פיהוק אחד גדול.
לצפיה ב-'עוד לא עבדה תיקוותינו'
עוד לא עבדה תיקוותינו
14/04/2016 | 13:42
5
96
אני לא חושב שקבלנו את אחת הרסלמניות החלשות אי פעם. אני חושב שמלבד רסלמניה 30 בגלל הסטוריליין המרכזי של בראיין והסיום של הסטריק, אף רסלמניה בשנים האחרונות לא התעלתה לרמות של אירוע שאפשר להגיד שהוא נחשב כ"איכותי". סך הכל הרסלמניות האחרונות הן בעיקר החוויה והאווירה שמסביב לזה. כמובן שהייתי שמח שהרסלמנייה הזאת תהייה מבחינת איכות כפי שכל הקרבות היו ברמה של Takeover Dallas אבל עדיין נהנתי מאוד מהחוויה.

אני חייב להגיד שבנימה אישית אני עדיין נהנה מאוד מהמוצר. אני צופה בRaw וNXT וכמובן כשיש PPV (על סמאקדאון וויתרתי כבר לפני שנים היות ואף פעם אין שם איזו התקדמות סטוריליינית משמעותית). כן, אני יכול להגיד שיש הרבה דברים לא טובים במוצר, לא מעט פעמים זה בהחלט מרגיש שהם הולכים צעד קדימה ואז לוקחים שניים אחורה.

אני חושב שגם בשנים האחרונות המוצר עצמו מתפתח בעצמו לאט לאט לכיוון הנכון. אם עד לפני כמה שנים היינו מקבלים את המנחה האורח וקאלי רוקד בזירה עם הורנסוואגל, היום אנחנו פחות ופחות מקבלים את הדברים האלה. הקהל בארה"ב בעצמו כבר לא קונה את השטויות האלה ובסופו של דבר מצביע ברגליים והם רואים את זה. אומנם מאוד לאט, אבל רואים את זה. 

אני חושב שבסופו של דבר, זו ממש לא התקופה הגרועה ביותר בהיסטוריה של הארגון. אם כבר אני חושב שהתקופה הגרועה מאחורינו ולאט לאט ניכר שיפור, בייחוד עם הכשרונות שמגיעים בשנים האחרונים לNXT ולרוסטר הראשי (זיין, אוונס, שרלוט, והרשימה עוד ארוכה) כשלאט לאט מתחילים לפלטר לנו את כל השיימוסים, אורטונים, הביג שואים ושאר ביזבוזי הזמן.

לסיכום בנימה אישית, אני חושב שרובנו התבגרנו וקצת קשה יותר לרגש אותנו מפעם. הזמן שלנו משמעותית מוגבל יותר והסף ריגוש שלנו עלה בהתאם. אני שמח שעדיין אני מצליח להתרגש ולהסתקרן מסטוריליינים, PPV וטוויסטים בעלילה, גם אם ראיתי את זה כבר או שזה היה לי צפוי מקילומטרים. למדתי לתעדף את העדפות הצפייה שלי בתוך המוצר ולהתאים אותו לצרכים שלי במקום לקטר על מה שחרא, הקיטורים לא משרתים אותי. החוויה שלי עדיין טובה מאוד, ואני מתרגש כמו הילד ההוא שלפני 12 שנה ראה את השידור הראשון ישר אחרי רסלמניה 20 בפסח אקשן.
לצפיה ב-'ממש לא איבדנו את התקווה!! '
ממש לא איבדנו את התקווה!!
14/04/2016 | 16:45
2
87
אנשים פשוט לא מבינים זה לא שהwwe לא טובים התקופה כרגע מצוינת פשוט כל הזמן יש השוואה שלא נגמרת בין הwwe לבין הnxt שאי אפשר לעשות את ההשוואה הזאת כי בnxt יש הרבה יותר חופש לכותבים והרבה פחות לחץ מהקהל מה שלא קורה בwwe 
לצפיה ב-'זה סתם תירוץ'
זה סתם תירוץ
14/04/2016 | 17:50
60
זה לא באמת משנה אם יש יותר חופש לכותבים או לא בRAW או NXT. בסופו של יום הקהל רוצה לקבל מוצר מסויים בשנייהם ושלא יחליטו בשבילו. השיטה הזו פסחה מהעולם בשנות ה-90 ובטח ובטח עם עידן הרשתות החברתיות. אם יש יותר חופש לכותבים או לא זה לא עניינו של הלקוח הסופי שצורך את התוכן.

הנקודה שלי בכל מה שכתבתי שעדיין בתוך הבליל תוכן שלא נגמר, אני עדיין מוצא לא מעט דברים שאני נהנה מהם היום כמו שהייתי נהנה בעבר

לצפיה ב-'אני לא צופה בNXT ואני חושב שWWE לא טובים.'
אני לא צופה בNXT ואני חושב שWWE לא טובים.
15/04/2016 | 02:20
40
לצפיה ב-'*אבדה'
*אבדה
14/04/2016 | 17:46
31
לצפיה ב-''
14/04/2016 | 21:01
24
לצפיה ב-'כאחד שהפסיק לעקוב לפני כשנתיים'
כאחד שהפסיק לעקוב לפני כשנתיים
15/04/2016 | 03:49
1
151
במקרה היום נזכרתי שבד"כ בסוף מרץ-תחילת אפריל יש את האירוע הכי גדול של ה-WWE רסלמניה. למרות שחייב לציין, שאף פעם לא הבנתי מה כ"כ גדול וייחודי בו- עוד אוסף של
קרבות.

בכל אופן, בעבר, גם אם לא הייתי עוקב באופן שוטף כן הייתי מחפש סרטונים ברשת לרגעים מעניינם מהאירוע, או לפחות ממהר להתעדכן בתוצאות. הפעם? אפילו זה לא. אני אפילו לא יודע מי ניצח ברויאל ראמבל לפני כן.

אני מניח שהנפילה של המוצר היא זמנית. אבל היא כן היתה כתובה על הקיר.
ברסלמניות והסאמרסלאמים בשנים האחרונות במקום לקדם כוכבים. הפנו את הזרקורים
לכוכבי העבר. תמיד אנדרטייקר, רוק, מייקלס, טריפלH מקבלים את המיינאיבנט באירוע,
למרות שלפעמים מדובר בכוכב על סף פרישה שבא לעשות סיבוב ב-WWE פעם בשנה.
עכשיו מצד אחד הכוכבים האלה לא מסוגלים לתת הופעה איכותית, ומצד שני הדור החדש
אנונימי יחסית כי לא קידמו אותו מספיק.
לצפיה ב-'באופן עצוב וביחס ישיר לשתי הפסקאות שלך'
באופן עצוב וביחס ישיר לשתי הפסקאות שלך
15/04/2016 | 16:21
111
מי שזכה בראמבל (ובאליפות) השנה היה HHH...
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 11- ציפור המלחמה'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 11- ציפור המלחמה
07/04/2016 | 16:58
3
100
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
07/04/2016 | 16:58
1
162
סגמנט מצולם: ואמפירו נמצא בשירותים של המקדש, מסתכל על הכדורים שהוא קיבל בתחילת העונה. דאריו מגיע וקורא לו "איאן האדג'קינסון" לפני שהוא מתקן את עצמו. הוא מזהיר את ואמפירו לא לנסות לתקוף אותו ולחפש את מטנזה. ואמפירו אומר שהכל בסדר. דאריו אומר שלמזלם, למרות שמטנזה הלך רחוק מדי, פנטגון עדיין חי. אם ואמפירו ינסה לתקוף את דאריו או את מטנזה, הוא לא יהיה כזה בר מזל. דאריו מסביר שואמפירו יקר לו כי הוא הקול של לוצ'ה אנדרגראונד. הוא צריך אותו כפרשן למיין איבנט הענק. הוא אומר לאיאן, ואמפירו, המאסטר ומי שלא יהיה לא לטעות כמו פנטגון. ואמפירו לוקח את התרופות שלו.

סגמנט מצולם: בתחנת המשטרה, רייס וג'ואי ראיין נותנים דו"ח לקפטן ואסקז. היא משבחת את ג'ואי על כך שדאריו חזר, ורייס ממש מתעצבן מזה. למרות זאת, לקפטן לא אכפת שמטנזה נמצא, כי היא צריכה ראיות אמיתיות נגד דאריו. ג'ואי אומר שהוא הציג את עצמו בפני דאריו ודאריו הכניס אותו לטורניר השלשות. הוא ציוות אותו עם רייס ועם מיסטר סיסקו. קפטן ואסקז אומרת שאם זה יקרב אותם לאל חפה, הם צריכים לזכות בתארים.

איבליס ניצחה את קוברה מון: השתיים נתנו קרב ארוך, ולאחר שש וחצי דקות איבליס הצליחה לתת את הקוד רד ולתת לקוברה מון הפסד ראשון.

סגמנט מצולם: יש וידאו שמקדם את קילשוט. הוא מספר על התקופה שלו בצבא האמריקני ועל איך שהצליח בשימוש באקדח. הוא היה טוב בקרב מגע ולכן היה ביחידת עילית, והיה שבוי במשך שלושה-עשר חודשים לפני שברח. אז רואים קטע שלו נלחם בערבים (משום מה כולם מכוסי פנים בצעיפים, וגם הוא מכוסה במסכת סקי). קילשוט אומר שהוא לא יודע אם השאר יצאו בחיים משם, כי הממשלה לא מדברת בעניין. היום הוא נלחם בזירה כדי לשכוח. הוא איש בלי זהות, רק עם אינסטינקט של רוצח.

סגמנט מצולם: מאסקאריטה סגרדה מתאמן מאחורי הקלעים. פיימוס בי מגיע לתת לו כרטיס ביקור. הוא מציע לו להתקשר כדי שיהפוך אותו למפורסם. לאחר מכן הוא הולך ועוברים לסקסי סטאר ודה מאק. סקסי מרימה משקולות. מאק אומר לה שהוא בטורניר השלשות עם מריפוסה ומרטי. הוא מבקש ממנה לבוא לתמוך בו בקרב. היא מסרבת. מאק אומר שבמוקדם או במאוחר, החרקים ישלמו על מה שעשו לה. סקסי מרימה את המשקולות כשהיא מדמיינת את החרקים.

סיבוב ראשון בטורניר השלשות: ג'ואי ראיין והקרו (קורטז קסטרו ומיסטר סיסקו) ניצחו את דה מאק, מרטי דה מות' מרטינז ומריפוסה: במהלך הקרב, מריפוסה מונעת ממאק לקפוץ על כולם אז הוא בועט בה ומפיל אותה מהאייפרון. לאחר מכן הוא קופץ על כולם. אז מרטי מכניס את עצמו לקרב, ואחרי קרב צ'ופים (או טאגים) למאק נמאס והוא משתמש עליו בסטאנר, מה שגורם למרטי לחטוף סייקו ראלם מהקרו, והצמדה של ג'ואי אחרי שמונה וחצי דקות. לאחר הקרב, מריפוסה תוקפת את מאק עד שסקסי סטאר יוצאת כדי להגן עליו. לבסוף היא תוקפת את מריפוסה.

סגמנט מצולם: רואים את אל דראגון אצטקה ג'וניור יושב על הגג של המקדש הישן. ריי מגיע אליו. אל דראגון אצטקה אומר שהמפלצת הרגה את המורה שלהם, וריי אומר שאם הוא חושב על להרוג את מטנזה, מטנזה כיסח אותו באצטק וורפר. הוא נלחם על גאוות השבט שלהם, ויש לו עוד הרבה ללמוד. ריי אומר שאם הוא לובש את המסכה שלו, הוא צריך להילחם בשביל כבוד ולא בשביל נקמה. ריי אומר שהם בטורניר השלשות בעוד שבוע. בנוגע לשותף שלהם... פרינס פומה מצטרף אליהם ואפילו מדבר! ריי אומר שהוא מצא את פומה נלחם ברחובות, כמו שאל דראגון אצטקה מצא את ג'וניור ברחוב.

אליפות לוצ'ה אנדרגראונד: "המפלצת" מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) ניצח את פיניקס: אגב, במהלך הכניסה של מטנזה מאט סטרייקר התייחס אליו כאל "Eater Of Worlds". במשך חמש דקות שלמות מטנזה השמיד את פיניקס ולא מכר כלום. זה הסתיים עם זעם האלים על הרצפה, קצת מכות, זריקה לזירה ועוד זעם האלים שסיים את הכל.

לאחר הקרב, מטנזה תוקף את פיניקס ומנסה לקרוע לו את המסכה. קתרינה באה וצועקת עליו לעצור. מיל מווארטס מגיע ותוקף את מטנזה מאחור. הוא מעיף אותו מהזירה. קתרינה מרימה את האבן, דאריו מרים את המפתח.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
07/04/2016 | 17:05
114
פרק קצת יותר חלש מהרגיל אבל כשהיה טוב, היה טוב.

אני משער שואמפירו ינסה לאתגר את מטנזה מתישהו. ואז פנטגון יחזור. מחכה לחזרה שלו.

ג'ואי והקרו קורעים מצחוק, התגובות של ג'ואי אדירות. גם מאק ומרטי היו קורעים. סקסי סטאר ומריפוסה? חלש.

אגב חלש, כל הנשים היו חלשות הפרק. מה היה הטעם בקוברה מון מול איבליס? הקרב לא היה קשור לכלום, ואיבליס סתם ניצחה את קוברה מון שבמילא רצף הניצחונות שלה כלל איזה שתי קרבות. מה הטעם?

לא הכרתי את קילשוט, אבל בסגמנט אחד הוא כבר יותר מעניין מפוש של שנה לרומן ריינס.

פיימוס בי והגמד? הלאה.

קצת חבל שפומה מדבר, אבל שמעתי שריקושט ביקש את זה בעצמו. הוא וריי באותו הצוות, זה נהדר. אבל אל דראגון אצטקה ג'וניור נראה כזה ירוק (תרתי משמע). גם דרך המסכה אני רואה שהוא ילד. ואם הם בונים על פוש, זה בעייתי.

מטנזה ענק. באמת. ברוק לסנר כבר מזמן לא מעניין, אבל מטנזה... זה ענק. הוא משמיד את כולם, נלחם במשך חמש דקות, לא מוכר ומחסל את מיטב המתאבקים. וזה בסדר גמור מבחינתי. זה מעלה את השאלה מי באמת יכול לנצח אותו? אבל ממש, כי הוא פשוט בלתי פגיע. אבל עכשיו באה המפלצת הקודמת, מיל, והוא רוצה להחזיר לו ולקתרינה את השלטון במקדש. אני מחכה למפגש המפלצות הזה. ופיניקס? שילך ויתחבא.
לצפיה ב-'ראית כבר את הפרק הבא? '
ראית כבר את הפרק הבא?
11/04/2016 | 18:50
32
לצפיה ב-'Raw After Wrestlemania'
Raw After Wrestlemania
05/04/2016 | 16:42
4
507
בסימן מאכזב. ציפיתי יותר לRAW הזה מאשר לרסמניה עצמה כמו בכל שנה, אך הפעם לדעתי התוכנית לא סיפקה את הסחורה. זכינו לראות דביוטים של מספר מתאבקי NXT שאת האמת לא כל כך הרשימו אותי(מודה, לא צופה בNXT מפאת חוסר בזמן), זכינו לראות קאמבק של סזארו (אבל לא של רולינס) וכמובן זכינו לראות קהל נפלא כמו תמיד ביום שאחרי רסלמניה. 

אבל - לסנר ואמברוס משום מה לא הופיעו, סינה לא הופיע(מת על התגובות שלו לקהל כשהוא מקבל בוזים צורמים).

דבר אחד שממש עיצבן אותי הוא שהWWE מנסים לגרום לנו להאמין שזו הרסלמניה הכי גדולה בהיסטוריה, כשגם ריינס וגם ג'ריקו אמרו את זה וכמו תמיד מנסים לזלזל באינטליגנציה של הצופים. אני מאמין שהWWE יודעים בעצמם שזו אחת הרסלמניות החלשות בהיסטוריה של הביזנס הזה.
מקווה מאוד שההיליות של ריינס שהייתה בפרק הזה תימשך גם בפיוד עם AJ סטיילס, כי אני פשוט לא סובל אותו בתור פייס.

לסיכום - התקופה הנוראית של הWWE ממשיכה, ואני לא רואה את עצמי רואה תוכנית או אירוע בחודשים הקרובים..לפחות עד סאמרסלאם. בזבוז זמן טוטאלי.
לצפיה ב-'כמובן שהיה למעלה'
כמובן שהיה למעלה
05/04/2016 | 16:43
284
לצפיה ב-'משהו ששכחתי '
משהו ששכחתי
05/04/2016 | 16:46
450
מביך שריידר מאבד את התואר יום אחרי שזכה בו, ועוד למיז.
אני חושב שמגיע לריידר הרבה יותר מיום אחד של כהונה כאלוף..מקווה שהוא יחזיר את התואר בSD הקרוב או משהו כזה.

בנוסף, הקטע הזה ששיין עדיין ניהל את RAW הוא נחמד, אבל אם זה ימשך כדבר קבוע, מה הייתה הפואנטה לעזאזל בקרב עם טייקר?
לצפיה ב-'מסתבר שוינס '
מסתבר שוינס
05/04/2016 | 17:08
516
נכנס לחדר הלבשה של NXT, הסתכל לראות מי המתאבקים הכי גבוהים/שריריים. ובחר בהם לרוסטר הראשי. בלי קשר לכמה הם טובים או מוכנים. אין לי אפילו בעיה עם אופולו קרוז לדוגמא, אבל הוא קיבל תגובות די חלשות בדיביוט שלו כי בתור "מתאבק אינדי אהוב" הוא כנראה אחד המתאבקים שפחות אובר בNXT.
אני בטוח שג'ייסון ג'ורדן גם נמצא על הכוונת של וינס.

באופן כללי היה רו די סטנדרטי, מעבר לקהל לא הייתה איזה הרגשה של רו מיוחד משהו, למרות הדיביוטים והחזרה של סזארו.

אגב, היה להם הוכחה חותכת למה זה רעיון אידיוטי להתחיל עידן חדש של אליפות נשים בלי להחליף את האלופה. הם חשבו ששארלוט תתן פרומו פייסי והקהל יעודד אותה ואז היא תעשה אליהם טורן, ובמקום זה הסגמנט היה פשוט זוועה. ואני לא מאשים את הקהל שלא עודד את האלופה ההילית, למרות שהWWE חשבו "או קי, עכשיו זה פרומו 'אמיתי', אז תעודדו אותה".
לצפיה ב-'רסלמניה ו-RAW'
רסלמניה ו-RAW
06/04/2016 | 07:36
434
שראיתי ג'ריקו-סטיילס ברסמלניה (אגב, 0 נקודות בהימורים) תפסתי את הראש ולא הבנתי למה נתנו לג'ריקו לנצח, ב-RAW באמת הבנתי: זה נתן לגיטימציה לקרב מרובע ולניצחון של סטיילס;
סטיילס לא משהו בכלל על המיקרופון, אבל ג'ריקו ההיל מבקש קרב אחרי שהוא ניצח ברסלמניה זה בהחלט הגיוני. אז ממש ממש שמחתי שסטיילס הוא המועמד מס' 1 לאליפות.
אני רק מקווה שזה אומר התחלה של פיוד רציני ואולי פלישה של הבולט קלאב ודווקא היל טרן של סטיילס ולא קבירה שלו. החזרה של סינה אולי מסמלת פיוד עתידי של סטיילס-סינה כי סינה כבר ציין בעבר שהוא היה רוצה קרב מול סטיילס.
אגב, הייתה מנייה משמימה, בורינג בורינג בורינג, בעיקר המיין איבנט. לא כל מתאבק שנראה טוב צריך להיות במיינאיבנט, בטח לא ריינס שפשוט משעמם מאוד בזירה.
לצפיה ב-'שרשור תוצאות רסלמניה 32/שרשור לייב!!! '
שרשור תוצאות רסלמניה 32/שרשור לייב!!!
04/04/2016 | 02:37
26
290
לצפיה ב-'דעות על הקרב הראשון '
דעות על הקרב הראשון
04/04/2016 | 02:40
423
הווווווווווווולי שיייייייייייייייט!

הימרתי על ריידר סתם בשביל הכיף, אבל WOO WOO WOO, ריידר האלוף הביניבשתי החדש!!!
והיה קרב סולם מעולה, כמיטב המסורת!
זיין ואוונס בלטו יותר מכולם, הספוט האחרון שלהם היה חולני ונראה כאילו אוונס נפצע באמת.
גם הספוט של סין קארה על סטארדאסט (עם המחווה המרגשת לדאסטי ז"ל) היה מטורף.

קרב מעולה לפתוח את הערב עם תוצאה מפתיעה שהקהל אהב.

והנה עכשיו סטיילס נגד ג'ריקו. הולי שיט!
לצפיה ב-'דעות שעה וחצי ראשונות כולל תוצאות '
דעות שעה וחצי ראשונות כולל תוצאות
04/04/2016 | 03:35
398
אז אחרי קרב הסולם הפותח וההפתעה שלו, מגיעה עוד הפתעה.
כריס ג'ריקו ניצח את איי ג'יי סטיילס!!!
היה קרב טוב, אבל לא הטוב ביותר שלהם לדעתי. לא יודע למה ג'ריקו היה צריך לנצח את סטיילס. אולי יעשו קרב אחרון ביניהם בPPV הבא, כי כרגע זה 2-2. אין לי בעיה שיהיה להם קרב הטוב מ3 או איירון מן.

ואז ניו דיי מפסידים לליג אוף ניישנס. איזה בוקינג נוראי. אבל מה? כל זה היה בשביל להביא את שון מייקלס (!!!), מיק פולי (!!!) ואת סטיב אוסטין (!!!) להתעלל בהם וכל זה בגלל פרומו של בארט אחרי הקרב. אותו בארט שלא היה חלק מהקרב בכלל ועדיין בא לבוש לקרב.
זה מוציא את הניו דיי חלשים ועוד יותר חלשים כי החבר'ה שניצחו אותם נקברו על ידי 3 אגדות שלא התאבקו למעלה מכמה שנים טובות.

מה שכן, מייקלס נראה בכושר נהדר ויכול ללכת עוד קרב לפחות. אוסטין ופולי פיתחו כרס בירה מרשימה. הסגמנט בסוף היה מעולה וכיפי, אבל הוא הרס את כל הבוקינג. לא יכלו לתת לניו דיי לנצח, ליג אוף ניישנס תוקפים אחרי הקרב ואז הפרומו של בארט?

יאללה - ברוק נגד דין. תנו לבלאגן להתחיל!!!
לצפיה ב-'דעות שעתיים וחצי '
דעות שעתיים וחצי
04/04/2016 | 04:35
389
אווווווח. הקרבות טובים, אבל הבוקינג מרגיז!
דין נגד ברוק היה פחות ממה שהוא יכול היה להיות. חשבתי שאחרי ההפתעה בתחילת הערב עם ריידר, נראה עוד הפתעות.
אבל לא בקרב הזה - ברוק ניצח עם F5 לתוך ערימת כסאות. שלא תבינו לא נכון - היה קרב סביר פלוס. היו רגעים שהיה נראה שדין יכול לנצח. אבל בסופו של דבר, אמברוז רק הוציא את המסור החשמלי ואת המחבט של מיק פולי אבל לא השתמש בהם.
באסה, רציתי שאמברוז ינצח.

מחזור הHOF השנתי. נקסט.

אליפות הנשים!!! לא יותר אליפות הדיוות! הללויה!
סשה עם מחוות לאדי גאררו לאורך כל הקרב היה יפה, אבל ראו שהיא התרגשה ממש ועשתה כמה בוצ'ים לאורך הקרב. דווקא בקי לינץ' זרחה ממש ונתנה את התצוגה הכי טובה מבין שלושת הבנות.
אחרי קרב מלהיב ברובו (חוץ מהבוצ'ים) קיבלנו סיום מחורבן שבו ריק פלייר מחזיק את סשה ומונע ממנה להכנס בזמן ששארלוט מכניעה את בקי לינץ' עם הפיגר 8.
שוב מבואס מהתוצאה כי רציתי שסשה תזכה, אבל שארלוט הייתה אלופה טובה ותמשיך להיות כזאת. ביי ביי בקי, אחרי ההפסד הזה.
הפיוד הבא יהיה של שארלוט נגד סשה, שלא הפסידה בקרב ויהיה לה תירוץ לבקש קרב חוזר.

יאללה, שיין נגד טייקר. הייתי בטוח שיסיימו עם הקרב הזה את הערב, אבל שיהיה. הבן שלי אמור להתעורר לקראת 5, אז לפחות שאני אראה את הקרב הזה כמו שצריך.

נשאר רק עוד הבאטל רויאל וקרב האליפות. חצי שעה עכשיו הכניסה של טייקר+הקרב, הבאטל רויאל איזה רבע שעה ונשאר לנו עוד רבע שעה לקטע של דה רוק וחצי שעה לטריפס נגד ריינס.

Here comes the money!
לצפיה ב-'דעות שלוש וחצי שעות '
דעות שלוש וחצי שעות
04/04/2016 | 05:38
386
הולי שיט! שיין או מאק מופרע!
ספוט מיותר, אבל בהחלט רגע רסלמניה.

קרב סביר פלוס, אבל שוב תוצאה לא להיט. רציתי שינוי, טעיתי. שיין בכושר מעולה. הקוסט טו קוסט היה מלהיב, טייקר היה סבבה. קרב טוב ללא ספק, עם ספוט מטורף ותוצאה קצת בעעעע.
ברור לי שזה לא אמין ששיין ינצח את טייקר לבדו, אבל עדיין. היו מביאים מישהו שיפריע (דביוט של הבולט/באלור קלאב, למשל).

קרב הבא: באטל רויאל. אין משפחת ווייאט, אבל יש שאקיל אוניל. WTF?!?!
סוף סוף קרב עם תוצאה שאני מבסוט ממנה. בארון פאקינג קורבין!!!!! ייייייישששששש!!!!
לא האמנתי למראה עיניי וסוף סוף קפצתי משמחה. אני ממש מבסוט על קורבין, אבל אם לשפוט מהזוכים הקודמים (סזארו וביג שואו) - לא צפוי לו בוקינג מזהיר.
עדיין, הגשים חלום וניצח במניה. שמח בשבילו וגאה בדרך שעשה. כל הכבוד!!!

יאללה, מיין איבנט ולעבודה.
לצפיה ב-'דעות ארבע וחצי שעות '
דעות ארבע וחצי שעות
04/04/2016 | 06:48
446

כל הקטע עם הרוק היה לא קשור לכלום. לא מספיק שמשפחת ווייאט הודיעו שיהיו בבאטל רויאל ובסוף לא היו, הם נקברו סופית.
רוק ניצח את רואן ב6 שניות וקבע שיא חדש, אחרי שהודיע על שיא נוכחות חדש ברסלמניה של 101 אלף איש. אחרי זה המשפחה תיכננה לכסח את הרוק, אבל הנה בא סינה לעזור ולאזן את הכוחות. כמובן שהם הצליחו להדוף את הווייאטס 2 נגד 3, עם כל הפינישרים שלהם. רגע רסלמניה טוב לקהל ולתקצירים, רגע רע למשפחת ווייאט.

כמובן שהבן שלי התעורר לפני המיין איבנט. אז ראיתי רק מהאמצע, אחרי שהבת התעוררה והערתי את אשתי גם. הקהל היה אנטי ריינס בצורה ברורה ובעד טריפס.
תוך כדי גם התארגנתי לעבודה וזה היה ברקע. טריפס עבד יפה על הידיים של ריינס, היו כמה ספוטים טובים. הספיר על סטפני היה צפוי לגמרי אבל לפחות בוצע יפה.
ריינס מנצח והקהל לא מציף אותו בבוזים כל כך. סתם, הקהל כן.

יאללה לעבודה
לצפיה ב-'תוצאות רסלמניה 32, כולל פרה שואו '
תוצאות רסלמניה 32, כולל פרה שואו
04/04/2016 | 06:48
489
פרה שואו

קאליסטו ניצח את רייבאק ושמר על תואר ארה"ב

טים טוטאל דיוות ניצחו את באד ובלונד

אוסוז ניצחו את הדאדליז

האירוע הראשי

זאק ריידר זכה באליפות הביניבשתית בקרב הסולם. הוא ניצח את קווין אוונס, סמי זיין, סין קארה, סטארדאסט, דולף זיגלר ומיז

כריס ג'ריקו ניצח את איי ג'יי סטיילס

ליג אוף ניישנס ניצחו את הניו דיי (לא על התואר). אחרי הקרב בארט התרברב שאף שלישייה לא יכולה לגבור על הLON, אז באו שון מייקלס, מיק פולי וסטיב אוסטין ופירקו אותם.

ברוק לסנר ניצח את דין אמברוז

שארלוט ניצחה את בקי לינץ' וסשה באנקס וזכתה/שמרה על האליפות. זכתה כי יש תואר נשים חדש במקום אליפות הדיוות. שארלוט הכניעה את בקי כשריק מונע מסשה לחזור לזירה ולהפריע.

אנדרטייקר ניצח את שיין מקמהון בHIAC. לא הייתה שום התערבות. שיין קפץ מהגג של הסל לתוך שולחן השדרים, אבל טייקר זז אז שיין פגע בעצמו.

בארון קורבין(!) ניצח בבאטל רויאל, כשהוא מדיח את קיין. שאקיל אוניל (!), DDP וטטאנקה היו חלק מהמשתתפים.

פרומו של הרוק. משפחת ווייאט באו להפריע. זה הוביל לקרב בין רוק לאריק רואן. רוק ניצח ב6 שניות וקבע שיא חדש. אחרי ה"קרב", משפחת וויאט מקיפה את הזירה ואז... ג'ון סינה בא להציל ויחד סינה והרוק נותנים למשפחת ווייאט את הפינישרים שלהם.

מיין איבנט: רומן ריינס ניצח את טריפל אייץ' וזכה באליפות
לצפיה ב-'דעות לאחר צפייה'
דעות לאחר צפייה
04/04/2016 | 07:11
497
טוב אז אני חוזר בי מההימורים לא היתה מניה משעממת והיו הרבה הפתעות לטובה.
קרב סולם אחלה ספוטים וזאק ריידר מנצח. לא יודע למה אתמול ראיתי ראו שאחרי TLC מלפני כמה שנים שסי אם פאנק נכנס ומציג את  האלופים החדשים ריידר ביו אס ודניאל בראיין באליפות העולם כנראה בתת מודע שלי היה לי וייב.
מפתיע שג'ריקו ניצח אולי כנראה להשוות את תוצאות הקרבות בינהם למרות שהיה צריך לתת לאיי ג'יי היה קרב טוב אולי הכי טוב מבין כל שלושת הקודמים.
ניו דיי והליג מיותר לגמרי אבל נחמד היה לראות את שון בזירה שוב ונותן כמה סופר קיקים (זיגלר נותן מחווה יפה משלו אבל לא מתקרב לשון...)
קרב אליפות נשים במניה מישהו זוכר מתי היה פעם אחרונה שהיה קרב כזה ולא איזה קרב מרובה משתתפות סתם בשביל להעביר את הזמן? בכל מקרה אחלה קרב סשה מאד התרגשה ובקי גנבה את ההצגה  לא הייתי מתנגד לשוב תריפל טרת באקסטרים רולז.
אמברוז ולסנר הייתי בטוח שדין יינצח אבל טעיתי קרב סבבה עם השטויות של אמברוז וטו לא.
טייקר שיין היה קצת בסלו מושן כייאה לטייקר אבל שיין בכושר מדהים והוא כיום האקסטרימיסט הכי טוב בעסק גם בגיל שלו.
טוב קרב על שם אנדרה הייתי בטוח שיהיה בפרי אבל לא היה.מה שכן היו הרבה הפתעות החל מאלוף IWL לשעבר טטנקה DDP ושאק אבל ההפתעה הגדולה מכולן ושאפו לHHH על קורבין
רוק סינה וואייט FF
HHH וריינס נתנו קרב סבבה לא יותר  
לצפיה ב-'זה מה שחשבתי'
זה מה שחשבתי
04/04/2016 | 07:22
388
ריינס מנצח את HHH ואז אמברוז מגיע לחגוג איתו ואז גם רולינס ויש איחוד לרגע של השילד והקהל יוצא שמח
לצפיה ב-'אפשר בבקשה לקבל רק זמנים, ללא תוצאות?'
אפשר בבקשה לקבל רק זמנים, ללא תוצאות?
04/04/2016 | 09:09
131
לצפיה ב-'רסלמניה'
רסלמניה
04/04/2016 | 09:41
346
נורא ואיום.
הביאו כל כך הרבה סטאר פאואר מלפני 20 שנה כדי לכסות על האירוע הנוראי הזה.
בוקינג משמים, תוצאות פחדניות.
מלבד הסגמנט של אוסטין מייקלס ופולי (שגם היה ארוך מדי), הכל היה נוראי.
אפשר ללכת לראות רסלמניה 16 כדי להתנחם, וזה אומר הכל...
לצפיה ב-'אני אראה יותר מאוחר - אפשר דעה כללית ללא ספוילרים?'
אני אראה יותר מאוחר - אפשר דעה כללית ללא ספוילרים?
04/04/2016 | 10:23
2
294
אירוע טוב לא טוב?
מפתיע?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/04/2016 | 11:03
381
מפתיע? כן הייתי אומר... אם צריך צריך לדרג כל הרסלמניות אז זה איפשהו באמצע וזה בעיקר הודות לקהל הגדול שהיה שם...  
לצפיה ב-'בכללי'
בכללי
04/04/2016 | 14:47
306
מפתיע לטובה, יכל להיות יותר גרוע.
לצפיה ב-'דעות '
דעות
04/04/2016 | 12:32
404
איכס.
בנו את לסנר - אמברוס כאילו זה הולך להיות קרב ההארדקור של העשור..בפועל קיבלנו את אמברוס לא משתמש בשום נשק שהאגדות הביאו לו. הקרב היה פשוט אוסף של סופלקסים וF5 אנמי וחסר תגובה מהקהל. קרב נוראי לדעתי, יחסית לגודל הציפיות שהיו לי.

לכל השאר אין מה להתייחס כי הכל היה משעמם ובנאלי. כל כך רציתי שסינה יעשה טרן על הרוק אבל כמובן שזה לא קרה. הייתי מוכן לסבול עוד קרב שלהם רק בשביל היל טרן של סינה.

לגבי המיין אבנט...צפוי ומשעמם. מקווה שהכהונה של ריינס תסתיים כמה שיותר מהר.

הדבר החיובי שאני לוקח מהאירוע הזה זה דווקא הזכייה של ריידר. מההתחלה הייתי בעדו ואני חייב להגיד שהניצחון שלו פשוט היה שוק אחד גדול. שמח מאוד בשבילו.

לסיכום, רסלמניה נוראית לדעתי, אבל זה לא שציפיתי שיהיה אחרת. הגעתי עם ציפיות נמוכות, וקיבלתי תוצאות בהתאם.
מה שכן, אני מגיע עם ציפיות גבוהות לRAW הלילה. אני מקווה שנראה קאמבק של רולינס כי אני פשוט מתגעגע אליו. אני מאמין שגם אורטון יחזור הלילה.
לצפיה ב-'דעה '
דעה
04/04/2016 | 12:52
370
קה קה
קקה לי
קקה לי
קקה נורא
קקה
קקה לי
קקה לי
קקה נורא

אני לא מבין למי אכפת מזאק פאקינג ריידר, הג'ובר הנצחי פתאום אלוף? באמת?
כל הקרבות היו נוראיים, חוץ מכמה ספוטים נקודתיים
טייקר שיין - תוצאה מטומטמת שבעצם מבזבזת לחלוטין את החזרה של שיין, והורגת את קוו העלילה הזה
ריינס אלוף, ייפי פאקינג ייאי
התוצאה היחידה שהיתה נחמדה לי היא הזכיה של קורבין, אבל זה לא כאילו הולכים לעשות עם זה משהו מעניין בהמשך. לא עשו מזה שום דבר מעניין בעבר.

סך הכל, במקום טוב בין הרסלמניות הגרועות אבר
לצפיה ב-':::::XXXII:::::'
:::::XXXII:::::
04/04/2016 | 15:05
306
אם מישהו רוצה לדעת מה המשעמות של: To do something for the sake of it, תנו לו לראות את האירוע הזה. כל האירוע הרגיש כמו עשר שעות של בואו נעשה דברים רק כדי לסמן ביומן שלנו "וי".

הדברים הטובים?
הקרב נשים עד התוצאה היה כנראה הדבר הכי טוב של הערב, כשהתוצאה הרסה הכל.
אהבתי כמה מהקאונטרים בקרב של איי ג'יי נגד ג'ריקו. (שלא קיבלו אף תגובה מקהל)
ואני לגמרי בעד זאק ריידר זוכה באליפות מסאמי זיין, כי זה היה מפתיע ויותר מעניין.

ועכשיו לרע -

כל השאר.
הניו דיי היו יותר מבדרים בהול אוף פיים ממניה.
ג'ריוק ניצח.
שארלוט ניצחה.
אוסטין הגיע על תקן האגדה הזקן והקומי, שכבר היה עדיף שלא היו מביאים אותו בכלל.
הקרב סולם היה סתם כל קרב סולם WWE טיפוסי.
שיין עושה דברים מדהימים................ שאני בטוח שכל אחד ברוסטר (כולל אמברוס שהיה בקרב הארדקור) היה מסכים לעשות במניה, אבל לא.... בואו ניתן את זה לשיין. שאפילו לא ניצח, אז הוא יעלם.
לזנר נגד אמברוס היה קרב האוס שואו עם מעט נשקים.
כל הקרב טאג טים היה אידיוטי.
המיין איבנט היה כל מה שרע בWWE.
הממ....

והכי גרוע:

זאת שנה בלי אורטון וסינה שיחנקו לנו את הקארד, ועדיין זאת הייתה מניה שאף כוכב חדש לא קודם.
לצפיה ב-'דעותיי'
דעותיי
04/04/2016 | 19:25
255
הקרב סולם היה סתמי והרגיש וחסר ספוטים מקוריים. הקרוס באדי לבחוץ היה סביר אבל סלופי משהו. מאוד הפתיע אותי שנתנו לריידר לזכות וכבר התחלתי לקוות לטוב מהאירוע הזה. אהבתי את ההתרגשות של זיין, אי אפשר לזייף דבר כזה.

ג'ריקו, אני מצטער, אבל תעלם מהמסך שלי. שום דבר שהוא יעשה בקרב לא יפתיע אותי והוא גם די הרס כמה מהלכים עם התזוזה האיטית שלו בזירה. נתנו ניצחון לג'ריקו כנראה כדי להמשיך את הפיוד המעצבן הזה. חבל על סטיילס.

השריון של הסאיינים מDBZ היה מצחיק. ניו דיי צריכים להיות הילים! הגדולה שלהם הייתה בלרדת חזק על הקהל המקומי, וזה היה חסר לי מאוד פה. LOD פשוט גרועים... אני מניח שזאת הצורה של וינס לתגמל אותם, כי בכל זאת הם מתאבקים מבוססים, אבל באמת שאני סובל מלראות אותם. בארט לבוש לקרב אבל עומד ברינגסייד - אני מבין למה הוא לא מתכוון לחתום מחדש... תוצאה מזעזעת ופשוט לא מגיע לLOD להיות אלופי זוגות.
היה צפוי שאגדות יצאו ברגע שבארט התחיל להתפלצף, ומייקלס נראה בכושר נהדר.
אל תגידו לי שוודס ציפה שאוסטין יזרום איתו אחרי שהוא העניק לו LAP DANCE...
כן וינס, לקבור את הסטייבל שהחזיר את העניין למחלקת הזוגות זה רעיון פצצה. תמשיך ככה.

לסנר ואמברוז הצליחו להפתיע אותי... לרעה. למה הייתה כל הבניה של אמברוז עם האגדות? כדי שהוא יקח מסור חשמלי ולא יצליח להניע אותו? כדי שהוא ילקק את התיל ויראה כמה הוא "משוגע"? ציפיתי שהקרב הזה יציל את הרסלמניה הזאת, קיבלתי סטריט פייט לכל המשפחה.

למרות כמה בוצ'ים, הנשים נתנו את קרב הערב. המונסאולט של שארלוט היה מושלם והמחוות של סשה לאדי היו מעולות. שמח שהחליפו את החגורה הטיפשית הזאת.

כשזיין ונקמורה מחליפים מרפקים במשך 2 דקות ולא מצליחים לעמוד על הרגליים לאחר מכן, זה נראה מגניב ומרגיש כאילו שני באפלו התנגחו עכשיו במשך שעות. כשטייקר ושיין עושים את זה, זה מרגיש כאילו הם חייבים הפסקה להסדיר את הנשימה. צר לי, אבל בשנת 2016 קשה לי לראות מישהו עם שיער אפור נלחם בזקן עם שיער צבוע ושניצלים שבורחים לו מהגופייה. המרפק מלמעלה גרם לי לעצור את הנשימה, ולא מהסיבות הנכונות - באמת פחדתי ששיין ישבור את האגן בנחיתה. וכרגיל, נותן בראש עם תוצאה פחדנית.

ביג שואו ושאקיל חונקים אחד את השני למוות, ושניה אחרי ששניהם מודחים ביג שואו מחבק אותו? שמחתי לראות את קורבין מנצח, בNXT אולי זה איכשהו יתרום לו.

הWM MOMENT של הערב - רוק שובר קיפייב ומשבח את בריי והקהל עומד ומוחא לו כפיים. חשבתי שאולי מישהו קיבל שכל ווואיט סוף סוף יקבל את הפוש שמגיע לו, אבל ברור שסופר סינה חוזר מוקדם מהפציעה שלו והוא ורוק קוברים את כל המשפחה.

אחד הME הכי גרועים בהסטוריה של רסלמניה. ריינס פשוט מזעזע בזירה. לא משנה נגד מי, לא משנה איזה בוקינג הוא יקבל, לא משנה כמה סופרמן הוא ינסה להראות - הוא מתאבק גרוע ומשעמם ושום דבר לא יעזור לו. מזל טוב הוגאן, אתה כבר לא אחראי לסיום הכי ביזיוני בכל הזמנים.

לצפיה ב-'דעות אחרי צפייה בלייב'
דעות אחרי צפייה בלייב
04/04/2016 | 19:33
312
אז החלטתי להירשם לחודש ראשון חים בנטוורק כדי לראות את מניה כמו שצריך ובלי תקלות,וגם כי לא היה לי כוח לחפש שידור באינטרנט (אגב גם בנטוורק הייתה קריסה בדיוק בסוף הקרב של אמברוז - לסנר).

ואיזה טעות זאת הייתה. מניה פשוט מחורבנת לגמרי.
חוץ מסטיילס - ג'ריקו,הזכייה של ריידר והקרב הסביר של שיין וטייקר....כל השאר היה על הסקאלה של ממביך עד מזעזע.

לא אכפת לי בכלל (ואפילו הימרתי על זה פה) שג'ריקו ניצח. יותר הגיוני שיעשו את זה 2-2 ויסיימו את הפיוד בפיי פר ויו הבא,מאשר שייגמר 3-1 לסטיילס כאילו ג'ריקו הוא איזה ג'ובר. אני מאוד אוהב את סטיילס וכמובן שבעד פוש שלו,אבל ג'ריקו עולה עליו בפרומואים בשבע דרגות...הקרבות ביניהם טובים בדיוק כמו שציפיתי שיהיו. גם ג'ריקו תמיד מפסיד כדי לקדם צעירים אחרים (זיגלר,פאנדאנגו,וייאט)....
הגיע הזמן שהוא גם ינצח במניה קרב חשוב. וזה שהפיוד יימשך זה רק בונוס.

הקרב של שיין וטייקר היה סבבה בעיקר בגלל הבאמפים של שיין ופחות בגלל טייקר. התוצאה די מאכזבת כי נמאס לי כבר מהסטוריליין של האוטורטי. הם לא איזה שנתיים רצים כבר עם זה? עוד מאז שבראיין נלחם בהם...

הניצחון של ריידר הוא מעולה...אבל כמו שאני מכיר את הWWE עשו את זה רק בשביל הרגע עצמו במניה,ותוך חודש הוא כבר לא יהיה אלוף ויחזור לסופרסטארס...יפתיע אותי כל דבר אחר שיעשו איתו.

מעבר לזה האירוע עצמו היא איזה 6 שעות כולל הקיקאוף...שהרגיש בערך כמו שנה. טריפל אייץ' והאגו הבלתי נגמר שלו שכנעו כנראה את וינס,שגם ב2016 הוא צריך עדיין להיות במיין איבנט של מניה...מזעזע.

מצד אחד אני מאוד מאוכזב שריינס אלוף כי הוא ממש לא מתאים להיות ה"פנים" של החברה. מצד שני,עדיף כבר שיתנו לו את הריצה שהם בונים אותו כבר שנתיים בשבילה,יראו שהקהל מחרבן עליו,ויסיימו את הבושה הזאת כמה שיותר מהר.

אז מי יחזור היום בראו של אחרי מניה? סינה? כבר חזר במניה....אורטון? שאלוהים יעזור לי...רולינס? זה באמת יהיה שיפור לטובה.

בקיצור מניה גרועה ביותר ואני ממש מצטער שבזבזתי חמש שעות על החרא הזה.
אני גם לא רואה שום שיפור באופק וכנראה שהמוצר ימשיך להיראות ככה עוד הרבה זמן...אכלנו אותה.

לצפיה ב-'דעות ספוילר מהשטן'
דעות ספוילר מהשטן
05/04/2016 | 02:07
297
לא תמיד אני מעלה דעות,אבל כשאני עושה את זה אז זה על הרסלמניה כנראה הכי גרועה שראיתי.
בזבוז של 4-5 שעות שהרגישו כמו 10.

קרב סולם סביר, לא משהו שאף פעם לא ראיתי.
זאק ריידר? באמא שלכם? אחרי שנתתם לו ריצה אחת ואז קברתם אותו במו ידיכם, כשבמשך הזמן הזה הוא הלך ונהיה עוד יותר משעמם? טוב שלא הבאתם את אלכס ריילי וסגרתם עניין. פיתחתם כמה מתאבקים בדיוויזיה הזו ואז עשיתם לי הפתעה בישוף סטייל, גנובים.

שלושה שבועות לפני רסלמניה לקחו את ניו-דיי והפכו אותם לסטייבל פייסי, וכל זה בשביל שהם אפילו לא יצאו אובר על הרודריגזים האלה.

ברוק ואמברוז זו אכזבת הערב.
אינסוף סופלקסים, כמה קנדוסטיקס שלא דיגדגו את לסנר, ערימה של כיסאות ו-F5 אחד שגמר את הסיפור. אפילו לא שני F5 סתם בשביל להוציא את אמברוז קצת פחות מחורבן ממה שהוא יצא.

מה שהפך את הבאמפ המטורף שראינו מזה מינימום 10 שנים לעצוב, פסיכי ואפילו מיותר זה הבוקינג של סוף הקרב, מ-2 היבטים:
אם הסטוריליין של "היורש" נסגר בצורה הזו, אז הוא היה מיותר ואז הקרב היה מיותר. כולל הבאמפ.
ואם הסטוריליין הזה עתיד להתפתח (שיין ימצא איזו פירצה שמאפשרת לו לקבל קרב חוזר, יקח בעלות על סמאקדאון במקום על ראו וכו'...) אז עדיין הקרב הזה מיותר.
בקיצור, ספוט מטורף בקרב מיותר.

במקרה הטוב היו קרבות סבירים, במקרה הבינוני היו קרבות מאכזבים, ובמקרה הגרוע היה את ריינס נגד טריפל אייץ'. 

בקיצור, הרסלמניה ששברה את שיאי השיעמום מאז 27 (ו-27 זה חתיכת פייט לנצח בו).

אחכה לראו שלמחרת ואחרי זה אני נח מהשיט הזה.
לצפיה ב-'דעות רסלמניה'
דעות רסלמניה
05/04/2016 | 08:14
1
453
אמ;לק
בינונית להחריד, בוקינג הזוי, ארוכה בצורה בלתי הגיונית

ולגירסה המלאה:
קרב סולם
אחלה קרב פתיחה, החברה עשו עבודה טובה, זיין הרשים מאד.
הזכייה דווקא של ריידר מאד מוזרה. כל השנה אתם מתעלמים ממנו במקרה הטוב או הופכים אותו לג'ובר במקרה הרע ודווקא ברסלמניה נותנים לו את הספוטלייט. וקשה להנות מזה כשיודעים שאחרי רסלמניה כנראה לא תהיה לזה המשכיות ויחזירו אותו בחזרה להיות ג'ובר.
אבל אני אוהב את ריידר, ובהחלט מבחינתי מגיע לו, אז למרות שאני לא מבין את ההחלטה, אני שמח עליה (למרות שהרבה יותר נכון היה לתת לסמי זיין לנצח)
הכוכבים של שלומי 1/2

ג'ריקו נגד סטיילס

ג'ריקו הוא כבר לא מה שהיה, ולמרבה הצער בינו לסטיילס פשוט אין כימיה טובה וזה מאד מאכזב.
לפני 13 שנה ברסלמניה 19 ג'ריקו התמודד בקרב דומה מבחינת משמעות מול שון מייקלס. הוא היה הכוכב הצעיר העולה (למרות שסטיילס כבר לא צעיר) ומייקלס על תקן הותיק בקרב שג'ריקו היה חייב לנצח. וג'ריקו הפסיד, וגם אז זה היה לא מוצדק כמו ההפסד של סטיילס אבל אז לפחות ג'ריקו עוד קיבל הזדמנות לבעוט לשון מייקלס בביצים ולצאת כשידו על העליונה ברסלמניה. ולטובת מייקלס יאמר שלמרות שאז זה היה נראה כמו סוף הקריירה שלו ושהוא יתאבק עוד קרבות בודדים בתור אטרקציה מיוחדת, בפועל זאת הייתה רק יריית הפתיחה לחלק השני בקריירה של מייקלס שהמשיכה עוד כמעט עשור והייתה פשוט מדהימה אפילו יותר מהחלק הראשון של הקריירה שלו.
לג'ריקו אין עוד עשור של קריירה, ומה שנשאר לג'ריקו בטנק זה לא מה שנשאר למייקלס בטנק. לא הייתה כאן שום סיבה הגיונית שהוא ינצח. ציפיתי מג'ריקו להתנהגות יותר ג'נטלמנית. לפחות היו סוגרים מעגל ונותנים בסוף הקרב לסטיילס לתת לו לואו בלואו, זאת יכלה להיות סגירת מעגל מגניבה.
ועוד לחשוב שלפני שנתיים ג'ריקו כן הפסיד לפאקינג פאנדנגו ברסלמניה...
קרב מאכזב והחלטת בוקינג גרועה
הכוכבים של שלומי 3/4

ניו דיי נגד הליג אוף ניישן
כניסה מגניבה לניו דיי, וכאן זה בערך נגמר.
קרב גרוע. הסיום עם הלג'נדס היה מביך. די, כמה כבר אפשר לראות את אותם אנשים חוזרים ומביכים את הרוסטר הצעיר. וגם ברסלמניה 42 נראה את אותם אנשים, כי אין שום כוכבים חדשים שיוכלו לבוא כי כל מי שבדרך להיות כוכב חדש תמיד מושפל על ידי איזה הול אוף פיימר קשיש.
הכוכבים של שלומי

לסנר נגד אמברוז
מבחינתי זאת האכזבה הכי גדולה של הערב.
זה כאילו קרב שנקטע באמצע פתאום בלי שבאמת הגיע לשיא שלו. לסנר התעלל באמברוז, אמברוז הוציא נשקים מעניינים (שלא יצא לו להשתמש בהם!) והפסיד. כאילו, מה הפואנטה? רסלמניה של 5 שעות, ולא יכלו לתת לקרב הזה עוד 10 דקות בשביל באמת למצות את עצמו? האכזבה של האירוע מבחינתי. אמברוז לא נראה טוב אחרי הקרב הזה.
הכוכבים של שלומי 1/2

קרב נשים

אם הקרב הקודם היה אכזבת האירוע מבחינתי, אז הקרב הזה היה הפתעת האירוע מבחינתי. אני יודע למה הבנות האלה מסוגלות, אבל מאז שעברו לרוסטר הראשי לא נתנו להם זמן ובמה להראות את זה, וחשבתי שגם ברסלמניה הם לא יקבלו כל כך הרבה זמן. שמח שטעיתי.
הבנות קיבלו את הזמן והבמה, ונתנו את כל מה שיש להן וזה הצליח בגדול. קרב מעולה, אולי הקרב הכי טוב של האירוע מבחינתי.
הכוכבים של שלומי

טייקר נגד שיין
הקרב היה לחלוטין מנותק מהסטרוליין ומכל דבר אחר.
למעשה, יכלו לקצר לנו את כל העניין, לתת לשיין לבוא, להכנס, לעלות, לקפוץ מגבוה ולסגור עניין, כי לא היה שום דבר אחר בקרב הזה. זה היה כאילו קרב שמנותק מכל הפיוד לחלוטין, פשוט הזוי.
הכוכבים של שלומי

באטל רואיל

כאן כבר התחושה שלי הייתה תחושה של "מתי לעזאזל האירוע הזה יגמר", האם הוא ימשך לנצח? האם לעולם לא אוכל לעשות שום דבר אחר חוץ מלראות רסלמניה? מי זה הפיליפיני שיושב פה לידי?
ואם כבר נתתם פוש לקורבין, אז למה לא לעשות את זה בצורה דומיננטית, למה לא לתת לו להיות יותר משמעותי וחשוב בקרב במקום סתם לגרום לזה להראות כמו ניצחון בפוקס?
הכוכבים של שלומי

הקטע עם דה רוק והוויאטס היה ארוך כל כך בצורה מוגזמת בטירוף

טריפל נגד ריינס
מיין איבנט משעמם וגרוע עם תוצאה שאף אחד לא רוצה לראות. ה WWE פשוט התעקשו ללכת עם הראש בקיר למרות כל התגובות ופשוט זה לא ברור למה.
הכוכבים של שלומי

בשורה התחתונה, רסלמניה ממש ממש לא טובה.
התחושה שלי היא שה WWE הפסיקו לעשות בוקינג לרסלמניה אלא הם עושים בוקינג רק ל"רסלמניה מומנטס" וזה הדבר היחיד שאכפת להם. הם עושים את הבוקינג של מה שיראה טוב בקליפ היילייטס או למחרת ברו, ומתעלמים מכל השאר מסביב. 
לא אהבתי, לא נהנתי וחמש שעות אירוע זה פשוט בלתי נסבל.
לצפיה ב-'5 שעות?'
5 שעות?
05/04/2016 | 14:41
311
תנסה לבוא למפגש שמתחיל בקיקאוף ולגלות שאתה הולך לשבת שם פאקין 7 שעות...
(אגב, ממש התבאסתי בשביל רייבאק וקליסטו, שלא רק היו בקיקאוף, אלא היו כשעוד לא היה קהל, ממש לא חווית הרסלמניה שהם בטח ציפו לה)

רק בקשר לבנות - למה אתה אומר שמאז עלו רוסטר הן לא מקבלות את זמן המסך והבמה? כל מה שמדהים בעידן החדש הזה הוא שהן באמת נהיו מעניינות בצורה שווה לגברים, והן מקבלות במה בהתאם, קרבות שהפכו מסטנדרט של 3-5 דקות בעשור האחרון לקרבות של 10-15 דקות על בסיס די קבוע, הרבה מאוד פוקוס בתכניות ואפילו ניסו לסיים איזה רו או שניים עם אנגלים שלהן.
מצדיק לגמרי את ההחלטה היפה לסיים את "עידן הדיוות" ולהחזיר את "אליפות הנשים" ולקרוא להן סופרסטארז ולא דיוות.
לצפיה ב-'הדבר הכי טוב והכי מעניין'
הדבר הכי טוב והכי מעניין
08/04/2016 | 15:07
3
176
ברסלמניה הזו הייתה הכניסה של ניו דיי. למעשה, אני חושב שזו הכניסה הכי מגניבה והכי מקורית בהיסטוריה של רסלמניה.

לא מבין למה ריידר ניצח. איחרו איתו באיזה 3-4 שנים, לא?
לא מבין למה ג'ריקו ניצח, לא מבין למה לסנר ניצח, לא מבין למה הבאטל רויאל לא היה בפרי שואו.

ואני בעיקר לא מבין איך למרות שנה גרועה במיוחד, בנייה גרועה במיוחד לרסלמניה ומחסור מוחלט בעניין ברסלמניה השנה - עדיין הגיעו יותר מ100 אלף איש לאירוע הזה ואני רואה גם פה הרבה תגובות יחסית מפרגנות.

אולי זה באמת אני שמאס במוצר, ולא המוצר שהמאיס את עצמו עליי.
לצפיה ב-'לא נראה לי '
לא נראה לי
08/04/2016 | 20:36
2
125
שאתה לא היחיד שמאס במוצר לצערי... תראה מה זה רסלמניה והשרשור באורכו דומה יותר לשרשור רו מאשר לשרשור רסלמניה וזה כנראה לא סתם...
זו בעיה כשיש מישהו שעושה במוצר כבשלו ואותו אחד הוא למעשה בעל הבית, המנכ"ל, הבמאי והתסריטאי הראשי והוא מחפש את ההאלק הוגן הבא ולא את מייקלס ואוסטין הבאים והוא אינו מבין כי שנות ה - 90 לא יחזרו והקהל קצת פחות בור ממה שהוא היה (וזה כולל ילדים) ודורש שהפנים של החברה יהיה קצת יותר מפנים יפות וגוף שרירי. יותר מ - 100 אלף איש היו באצטדיון ה - AT&T לפי ה - WWE ולפחות 90% שרקו בוז צורם בסוף האירוע לאותו אחד שוינס חפץ בעיקרו ואגב לי למען האמת אין בעיה עם רומן ריינס אני חושב שהוא יכול להיזכר כאחד הביגמנים הכי טובים  בעסק והוא אפילו נתן כמה קרבות טובים פה ושם אבל למען השם, הקהל פשוט לא מתחבר אליו! למה קשה כל כך לראות את זה? קהל כזה גדול צריך ללכת הביתה עם חיוך על הפנים ולא לסיים את רסלמניה עם שריקות בוז.
לצפיה ב-'האמת'
האמת
08/04/2016 | 20:45
1
113
שאם זו לא הייתה רסלמניה - כנראה שאפילו לא הייתי טורח להגיב פה על האירוע הזה.

ולדעתי, וינס ושות' לא אמרו לעצמם "100 אלף איש+ הלכו הביתה מבואסים", אלא "וואו! מכרנו יותר מ100 אלף כרטיסים!"
לצפיה ב-'מאמין לך'
מאמין לך
08/04/2016 | 22:26
100
אבל אני מאמין גם שאם מכירות הכרטיסים היו מתחילות נגיד מינואר ולא מנובמבר, ורואה את הבנייה הביזיונית, אני לא מאמין שהוא היה מגיע אפילו לחצי מזה (וחבילות מוכרים כבר מיולי-אוגוסט אם אני לא טועה). אגב אומרים שהיו "רק" 94 אלף איש שם (תחליט אתה למי להאמין)  אבל זה עדיין שיא של כל הזמנים. העם טיפש ולכן העם משלם וישלם וחבל שכך. בד"כ (לא תמיד) מרסלמניה הקהל יוצא מרוצה מרסלמניה ודווקא באצטדיון שכזה הייתי רוצה לראות את הקהל מריע בסיום ולא שורק בוז (והוא שרק ובצדק).
לצפיה ב-'המסקנה העיקרית שלי מרסלמניה השנה:'
המסקנה העיקרית שלי מרסלמניה השנה:
08/04/2016 | 16:14
190
כמו שלא צריך PPV כל חודש, כך גם לא צריך רסלמניה כל שנה.
לצפיה ב-'״האוס שואו״ - פרק סיכום רסלמניה 32!!'
״האוס שואו״ - פרק סיכום רסלמניה 32!!
04/04/2016 | 19:44
3
181
היי פורום תפוז, הרבה זמן לא התראינו!
כמיטב המסורת בת השנה, גם הפעם התכנסנו לצפיה ישירה ברסלמניה 32, ומיד לאחר השידור האינסופי שלה, הקלטנו את הפרק בו אנחנו מסכמים את האירוע, את טייקאובר דאלאס, מדברים קצת על לוצ׳ה אנדרגראונד, השערות על הפרק הבא של RAW ועוד ועוד ועוד.
מוזמנים להצטרף אלינו!

לצפיה ב-'והנה גירסאת היוטיוב לכל מי שמעדיף:'
והנה גירסאת היוטיוב לכל מי שמעדיף:
04/04/2016 | 22:57
2
133
לצפיה ב-'או פשוט ככה..'
או פשוט ככה..
05/04/2016 | 00:26
1
130
לצפיה ב-'מצוין!'
מצוין!
05/04/2016 | 11:39
105
תודה רבה. לא ידעתי שיש אפשרות לאמבד וידיאוים! תודה רבה! :)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה
האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום