לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

לצפיה ב-'TNA Slammiversary 2016 - תוצאות '
TNA Slammiversary 2016 - תוצאות
20/06/2016 | 20:52
4
275
אלופים
אלוף TNA במשקל כבד: דרו גאלוואי 
אלוף X דוויז'ן: טרוור לי
אלוף King of the Mountain: עילאי דרייק
אלופי הזוגות: דיקיי (אביס וקרייזי סטיב)
אלופת הנוקאאוטס: ג'ייד

התכנית נפתחת עם דקת דומייה לזכר הנרצחים באירוע הירי במועדון שבאורלנדו

אליפות X דוויז'ן: אדי אדוורדס ניצח את DJ Z, אנדרו אדוורדס וטרוור לי (א') בקרב מרובע. אדי אדוורדס הוא האלוף החדש.

הטריביונל (באסיל בארקה וביירון דקס, שהתאבקו תחת השמות סילבטר לפורט ומכרוס לואי ב-NXT) עם אל סנואו ניצחו את גריידו ושרה

גייל קים יוצאת החוצה וקוראת למריה לצאת להתאבק נגדה. מריה, ביחד עם העוזרת האישית שלה אלי, יוצאת ואומרת כי היא שברה את היד ולא תוכל להתאבק נגדה. בילי קורגן (אחד ממנהלי החברה ב-TV לפחות) יוצא ואומר כי הפציעה של מריה אכן אמיתית, אך גייל תתאבק בקרב על אליפות הנוקאאוטס נגד ג'ייד (א') וסיאנה

אליפות הנוקאאוטס: סיאנה ניצחה את ג'ייד (א') וגייל קים, לאחר שמרטי בל תקפה את ג'ייד בלי שהשופט ראה זאת. סיאנה היא האלופה החדשה.

ג'יימס סטורם ניצח את ברקסטון סטאר. השניים חגגו לאחר הקרב.

אליפות King of the Mountain: עילאי דרייק (א') ניצח את בראם.

EC3 ניצח את מייק בנט (עם מריה)

פול מאטל מייהאם והצמדה בכל מקום: ג'ף הארדי ניצח את מאט הארדי

אליפות הזוגות: דיקיי, אביס וקרייזי סטיב (א') עם רוזמרי ניצחו את הברומאנס, ג'סי גודרס ורובי אי, עם ראקל.

אליפות TNA במשקל כבד, KO או הכנעה: בובי לאשלי ניצח את דרו גאלוואי (א') לאחר הכנעה. בובי לאשלי הוא האלוף החדש.

האירוע שודר לפני שבוע, אבל ראיתי שאף אחד לא פרסם תוצאות.
לצפיה ב-'כייף שיש עוד מישהו שרואה '
כייף שיש עוד מישהו שרואה
21/06/2016 | 10:35
3
182
האירוע היה נחמד מאוד וזרם לי לא פחות טוב מאשר אירועים של WWE. הקרבות היו טובים וזה באמת הרגיש מיוחד כי ב-TNA יש רק 2 אירועים בשנה, בניגוד ל-E שם יש בערך 14...
שמחתי ש-EC3 ניצח, היה קרב טוב מאוד, מעניין לאן יקחו כל אחד מהם מכאן.
התבאסתי מאוד שלאשלי ניצח וזכה באליפות, הוא לא עניין אותי מעולם ואני באמת חושב שדרו הרבה יותר מתאים.
הדבר שחסר לי זה סגמנטים מאחורי הקלעים בין הקרבות. הם עושים הרבה ראיונות, אבל אין קטעים קומיים או משהו בסגנון, לדעתי זה יכול להוסיף.
לסיכום, זה לא WWE מבחינת השואו, אבל אני עדיין נהנה לראות TNA. מקווה שהם לא יסגרו כי הם כן משמעותיים לדעתי (ראו את כמות האנשים שלהם ש-WWE לוקחים אח"כ).

לצפיה ב-''
21/06/2016 | 23:45
2
106
מסכים איתך לחלוטין,
למרות שבובי לאשלי דווקא מתאבק טוב, וגם כן הקרב שלו מול דרו היה טוב. אני כן חושב שצריכים מישהו חדש בתמונת האליפות.
הדבר שהפריע לי זה שזה נראה כמו פרק רגיל של Impact. אותו צבע חבלים, לא נראה כמו אירוע, אבל זה בקטנה.
מנהל הרשת שמשרדת את התכנית (Pop tv) אמר שהם חתמו איתם על חוזה רב שנתי אז לא נראה שהם הולכים לאן שהוא.
אני כל הזמן שומע שמועות שהם הולכים להיסגר ואין כסף (חלק מהשמועות נכונות כמו שהם עזבו רשת שידור לרשת אחרת, מSpike לDestination America ומDA לPop tv). גם עכשיו יצאו שמועות שהחברה הייתה בסכנת סגירה ועקב תמורת כספית מבילי קורגן די השאירה את התכנית בשידור, אבל הכל די בגדר שמועות, כי אפילו אחרי השמועות הם החתימו מתאבקת חדשה (צ'לסי גרין מWWE Tough Enough)
אני מבין למה הרבה אנשים הפסיקו לראות את התכנית. יש עליה המון ביקורת (ורובן בצדק) אבל אני חושב שהאירוע היה מהנה ויש פרקים טובים של התכנית. אני חושב שחשוב לדבר על תכניות אחרות ולא רק על WWE, אבל שוב, כל אחד והדעה שלו. אבל האירוע בעצמו בכללי היה טוב, לפי דעתי האישית לפחות.
לצפיה ב-'צודק'
צודק
22/06/2016 | 10:18
1
89
אין לי כוח להוריד, אז אני רואה באגו טוטאל (ככה שבדר"כ נמצא בפיגור של שבוע). יכלו באמת לייחד את זה יותר.
מקווה באמת שיצליחו לשמור על עצמם יציבים, שלא יעשו שטויות, כי באמת להתחרות ב-E אין להם סיכוי, אז לפחות שישמרו על מה שיש להם. לדעתי ההיאבקות נשים נמצאת שם בירידה, אחרי שלאורך תקופה ארוכה היא היתה טובה יותר מב-E. אני לא מבין איך הבחורה של מריה (ברח לי השם שלה) מוצגת ככזו מפלצת, בסה"כ היא דיי רגילה. מקווה שיעוררו את המחלקה שוב.
מה שאני לא מבין- אם רוב התוכניות מוקלטות הרבה זמן מראש, איך מי שמגיע לצפות מבין את הסיפורים? הרי הוא לא ראה מה הוביל להכל...
בוא נתחיל להעלות דיווחים שבועיים (כל עוד באמת שומרים על מסגרת השבוע אחרי...) :)
לצפיה ב-'אני מסכים שהם לא צריכים להתחרות נגד WWE'
אני מסכים שהם לא צריכים להתחרות נגד WWE
22/06/2016 | 14:47
115
כי זה לא ריאלי, אבל הם פשוט צריכים לתמקד איך הם יכולים להשתפר.
בוא נפרסם באמת דיווחים שבועיים, אולי עוד אנשים יראו :)
לצפיה ב-'מאני אין דה בנק 2016'
מאני אין דה בנק 2016
20/06/2016 | 06:29
6
126
לצפיה ב-' תוצאות '
תוצאות
20/06/2016 | 06:30
338
קיקאוף: גולדן טרות' ניצחו את בריזאנגו אחרי פיינל קאט של גולדאסט לפאנדאנגו. בריזאנגו השתזפו השבוע והם הגיעו שרופים.

קיקאוף: לוצ'ה דראגונס ניצחו את הדאדלי בויז אחרי לוצ'ה בומב לבאבה.

עכשיו האירוע מתחיל.

אליפות הזוגות: לפני הקרב, אקסבייר וודס ירד על קני אומגה ועל היאנג באקס במרומז. הניו דיי ניצחו את הקלאב, הוודווילנז ואנזו וקאס, אחרי שקופי הצמיד את אינגליש לאחר מג'יק קילר.

ברון קורבין ניצח את דולף זיגלר אחרי אנד אוף דייז.

שארלוט ודיינה ברוק ניצחו את בקי לינץ' ונטליה אחרי נאטורל סלקשן לנטליה. לאחר הקרב נטליה תקפה את בקי.

אפולו קרוז ניצח את שיימוס עם קרוסיפיקס.

AJ סטיילס ניצח את ג'ון סינה! הקלאב התערבו ונתנו לסינה מג'יק קילר.

מאני אין דה בנק: דין אמברוז ניצח את קווין אוונס, סמי זיין, סזארו, כריס ג'ריקו ואלברטו דל ריו. אמברוז העיף את אוונס מהסולם לפני הסיום.

תואר ארה"ב: רוסב ניצח את טייטוס או'ניל אחרי האקולייד.

אליפות ה-WWE: סת' רולינס ניצח את רומן ריינס אחרי פדיגרי.

ואז אמברוז יצא והכה אותו עם המזוודה!

:אליפות ה-WWE, פדיית מאני אין דה בנק: דין אמברוז ניצח את סת' רולינס עם דירטי דידז וזכה בתואר!
לצפיה ב-'ספוילר מן הסתם'
ספוילר מן הסתם
20/06/2016 | 09:06
349
איזה סיום מעפן! קרב שלם בונים את ריינס כPowerhouse דומיננטי רצח כמו שאף פעם לא בנו אותו באף קרב ובסוף הוא מפסיד את החגורה.. עכשיו מילא היה מפסיד בשביל ריצה של חודשיים-שלושה של רולינס כאלוף או מפסיד וזוכה חזרה חודש הבא כחלק מפיוד סביב החגורה אבל להפסיד את החגורה, לצאת חלש ובסוף רולינס בעצמו מפסיד אותה אחרי דקה??

הכי הגיוני היה שריינס מנצח בספירת חוץ או משהו לא חד משמעי כזה שמוציא גם אותו וגם את רולינס אובר, גוררים את זה עוד חודש, קרב חוזר בבאטלר גראונד שם רולינס מנצח בפסילה או בספירת חוץ בעצמו ולא זוכה בתואר אבל כן נבנה טוב ואז אמברוז מודיע ב-RAW ערב אחרי שהוא ישתמש במזוודה ונכנס לקרב משולש של חברי השילד בסאמרסלאם, שם אם רוצים הוא לוקח את התואר בצורה ראויה.

אבל ככה?? בזבוז של סטוריליין.

לגבי שאר האירוע, די משעמם האמת ורק הקרב של סינה וסטיילס הציל את העסק קצת.
קרב הזוגות אגב היה מלאאא בפאשלות!
מהלכים שלא יצאו טוב בטעות, העובדה שאנזו ועוד איך הצמיד עד 3 (נגרר אל מחוץ לזירה אחרי הספירה השלישית וכולם התייחסו לזה כ-2..) ולבסוף סיום מגוחך כשעשו הצמדה על אינגליש בערך 2 דקות אחרי שעשו לו תרגיל סיום.. הרי בכל קרב WWE זה ידוע שאם אתה לא מצמיד מיד אחרי התרגיל המסיים אז היריב שלך ייצא מזה בצורה סנסציונית אחרי 2 וחצי.. ופה אינגליש אשכרה שכב איזה 2 דקות בשקט ורק אז הוצמד... חוסר עקביות קשה.

מאכזב מכל הכיוונים, לא היה אפילו קרב אחד שהלך נכון לטעמי מלבד סינה-סטיילס שמן הסתם נבנה לקראת פיוד של עוד קרב או שניים וגם שם אגב.. בשנייה שהשופט נפגע אמרתי לעצמי שהנה גאלווס ואנדרסון באים.. שקוף שהיו בונים את זה לניצחון מלוכלך של ההיל החדש סטיילס.
לצפיה ב-'bunny in the mank'
bunny in the mank
21/06/2016 | 19:43
188
רוב האירוע היה פרווה.

קרב הMITB היה חביב, אבל "מתוכנן" מדיי וארוך מדיי. שמח על התוצאה, אבל הייתי שמח  גם אם כל אחד אחר חוץ מדל ריו היה זוכה, אפילו ג'ריקו.

סינה-AJ היה טוב, אבל לא כמו שציפיתי ולא טוב כמו הקרבות בין סטיילס לרומן ריינס.

פחחח הילד של טייטוס אוניל ניסה להוריד לרוסב כאפה ויצא לו טפיחה על השכם...

המיינאיבנט היה אחלה סה"כ, הרבה חילופי מומנטום, יותר מדיי near falls לטעמי. הפתיע אותי שנתנו לרולינס לנצח (הוא גם ניצח בצורה קצת מוזרה), אבל ברגע שרולינס זכה, היה צפוי שאמברוז יבוא לפדות את המזוודה, צפוי אבל טוב.

מצד אחד, אני שמח כפליים על הפדייה של אמברוז, כי זה אומר שלריינס כבר לא מגיע טייטל שוט ואולי הוא סוף סוף הולך להיעלם מהמיינאיבנט, אבל נראה שזה הולך לאיזה קרב משולש של השילד בסאמרסלאם - ובסה"כ אני בעד.
לצפיה ב-'תגובה מהירה אלא מה'
תגובה מהירה אלא מה
21/06/2016 | 21:48
192
האמת? סך הכל אחלה אירוע.
היו כמה קרבות שדרשו FF, ולא ברור לי למה נטליה תקפה את בקי לינץ',

אבל קרב מאני אין דה בנק היה מעולה (קווין אוונס וסמי זיין גאונים, והכימיה שלהם פסיכית. אפשר לראות איך הם מסוגלים לתקשר בלי אפילו הסימון הקטן ביותר אחד לשני. משהו שיכול לקרות רק כשאתם חברים הכי טובים כזו כמות פסיכית של זמן)

המיין איבנט התחיל קצת איטי מדי, והרגיש שאין להם באמת אנרגיה, וקצת פחדו על הקרב הראשון של רולינס מאז שהוא חזר מהפציעה... אבל ברגע שהם נכנסו לשוונג, זה כבר היה מעולה. הסיום היה קצת צפוי, ולדעתי הסיום הטוב היחיד שהיו יכולים לעשות לאירוע הזה. מכאן הולכים לקרב משולש בבאטלגראונדס, וכנראה גם בסאמרסלאם. אני בסדר עם זה.

לדעתי דין אמברוז יכול להיות אלוף סבבה לגמרי. בטח הרבה יותר טוב מריינס. אם זה היה תלוי בי, הייתי נותן לו עכשיו להחזיק באליפות עד הרויאל ראמבל, שם קווין אוונס יזכה ממנו באליפות.
לצפיה ב-'לגבי קרב אליפות הזוגות '
לגבי קרב אליפות הזוגות
21/06/2016 | 23:42
158
ראיתי את משחק 7 בNBA ובמקביל אליו את חלק מהאירוע, אז בהתחלה חשבתי שדמיינתי את זה, ואז ראיתי שאיש לא מזכיר את זה...
בכל מקרה בדקתי את זה שוב.. אני מדבר על הדקה האחרונה בקרב... ביג אי ואינגליש הם החוקיים.. ואז אנדרסון מחליף את אינגליש על ידי כך שהוא נוגע לו בתחת. והקרב ממשיך להתנהל כאילו הוא חלק מהקרב. בהמשך קופי החליף את ביג אי, כך ששני האנשים החוקיים היו אנדרסון וקופי, אבל פשוט המשיכו כאילו כלום..
חשבתי שלמחרת בRAW יגידו על זה משהו.. אבל כלום!
לצפיה ב-'ניסיתי'
ניסיתי
23/06/2016 | 11:34
116
באמת שניסית לראות את האירוע, אבל פשוט לא הצלחתי.
פשוט שום דבר לא מעניין. כל כך הרבה מתאבקים טובים ואפס עניין.
כל הסיפורים שמובילים לקרבות או מגוחכים או "אובר מורכבים" (ע"ע סטיילס-סינה) אבל מה שמשותף זה שכווולם לא מעניינים.
סינה-סטיילס היה קרב נחמד, לא קלאסיקה או משהו, כל מה שהיה לפני צפיתי בו בזיפזופים. לקרב סולם ולמיין איבנט עצמו כבר לא היה לי כח אז קראתי תוצאות. בוקינג טיפוסי של ה WWE, לקחת מתאבק טוב, לזרוק עליו זין שנה שלמה, לתת לו בוקינג גרוע, להפסיד וכו' ואז לזרוק עליו את האליפות ולהיות מופתעים שהוא לא דראו ושזה לא תופס.

ברוך הבא למועדון דין אמברוז.
לצפיה ב-'תוצאות NJPW Dominion - קרבות אליפות בלבד '
תוצאות NJPW Dominion - קרבות אליפות בלבד
19/06/2016 | 21:06
97
התוצאות מתייחסות רק לקרבות האליפות ולא לכל האירוע.

זוגות ג'וניור: היאנג באקס זכו בפעם החמישית בתואר, בקרב הדחות. באקס הדיחו את רופונגי וייס ראשונים. אחרי זה סיידאל וריקושט הדיחו את רדרגון. בסוף הבאקס ניצחו את סיידאל וריקושט וזכה בתואר.
ג'וניור: קושידה שמר על התואר בקרב מול וויל אוספריי.
זוגות: האחים בריסקו ניצחו את הגרילז אוף דסטיני וזכו בתואר.
אליפות NEVER במשקל פתוח: שיבאטה ניצח את נגאטה וזכה בתור מחדש.
ביניבשתי: מייקל אלגין ניצח את קני אומגה וזכה בתואר.
משקל כבד: אוקאדה ניצח את נאיטו וזכה בתואר!

סה"כ חמישה תארים החליפו ידיים מתוך 6 קרבות!!!
לצפיה ב-'האם שלושת חברי השילד יהיו אלופים הלילה? מRAW'
האם שלושת חברי השילד יהיו אלופים הלילה? מRAW
19/06/2016 | 20:56
1
225
אחרי האמברוז אסיילום שהיה בRAW האחרון עלתה לי המחשבה האם הם באמת יעשו את זה.
האם הם יתנו לאמברוז לזכות במזוודה ולפדות אותה באירוע עצמו?

זאת לא תהיה פעם ראשונה שפודים את המזוודה באירוע. קיין עשה את זה וניצח את ריי מיסטיריו בשנת 2010.

תחשבו על זה רגע....
ריינס נכנס כאלוף. רולינס מנצח אותו לתשואות מהקהל. פתאום המוזיקה של אמברוז מתחילה, הוא פודה ומנצח את סת~! הקהל בוגאס משתגע!
ואז הם יכולים לבנות את השילד טריפל ת'רט בסאמרסלאם ושיהיה המיין איבנט! נכון שיש עוד את באטל גראונד באמצע. שם הם יכולים לעשות קרב N1C בין ריינס לרולינס שייגמר בהצמדה כפולה או משהו וככה להגיע לסאמרסלאם עם הטריפל ת'רט.

או שיתנו את המזוודה לג'ריקו וזהו.

מה דעתכם?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
02/07/2016 | 21:37
2
לצפיה ב-'שינוי לכרטיס של MITB!'
שינוי לכרטיס של MITB!
18/06/2016 | 12:23
244
2 הקרבות שהיו בקיק אוף הועברו לכרטיס המרכזי ובמקום זה נוספו 2 חדשים לקיק אוף. לוצ׳ה דראגונס נגד דאדלי בויז
גולדן טרוף נגד בריזנגו.
הקרבות שהועברו לכרטיס המרכזי:
ברון קורבין נגד דולף זיגלר
שמוס נגד אפולו קרוז
לצפיה ב-'Money in the Bank 2016: שרשור ההימורים הרשמי'
Money in the Bank 2016: שרשור ההימורים הרשמי
17/06/2016 | 19:04
15
157
תוצאות הימורי אקסטרים רולז יעלו במהלך הסופ"ש
בינתיים ניגש ל-PPV הבא:

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שריינס מנצח, שמתם על זה 3 נק' וריינס יישאר אלוף WWE, קיבלתם 3 נק'. אם רולינס יזכה מהר מאוד באליפות, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד סת' רולינס
קרב ה-MITB על טייטל שוט לאליפות העולם: סאמי זיין נגד סזארו נגד ג'ריקו נגד אמברוז נגד אוונס נגד דל ריו
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס
קרב מרובע על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הוודווילנס
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד טיטוס אוניל
שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ'
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (גם פדייה נספרת כהחלפת תארים)
הקרב שיפתח את האירוע

בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
17/06/2016 | 20:12
1
122
קרב על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד סת' רולינס- ריינס 8

קרב ה-MITB על טייטל שוט לאליפות העולם: סאמי זיין נגד סזארו נגד ג'ריקו נגד אמברוז נגד אוונס נגד דל ריו- אוונס 1

ג'ון סינה נגד AJ סטיילס- סטיילס 2

קרב מרובע על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הוודווילנס- הקלאב 3

קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד טיטוס אוניל- רוסב 7

שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ'- נטליה ובקי 4

מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (גם פדייה נספרת כהחלפת תארים)- אחד 6

הקרב שיפתח את האירוע- אליפות זוגות 5
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
19/06/2016 | 02:11
47
ריינס 7 הקודות
רוסב-8 נקודות
אוונס 4 נקודות
בקי ונטליה 5 נקודות
אליפות ארהב 2 נקודות
הקלאב 6 נקודות
איי גי 3 נקודות
מספר אליפויות 11
לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
17/06/2016 | 23:00
82
1. קרב על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד סת' רולינס - רומן ריינס 8
2. קרב ה-MITB על טייטל שוט לאליפות העולם: סאמי זיין נגד סזארו נגד ג'ריקו נגד אמברוז נגד אוונס נגד דל ריו - קווין אוונס 3
3. ג'ון סינה נגד AJ סטיילס - אי ג'יי סטיילס 1
4. קרב מרובע על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הוודווילנס - ניו דיי 7
5. קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד טיטוס אוניל - רוסב 6
6. שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ' - נטליה ובקי לינץ' 5
7. מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (גם פדייה נספרת כהחלפת תארים) - 0 תארים 2
8. הקרב שיפתח את האירוע -  זוגות - 4
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
17/06/2016 | 23:50
75
קרב על אליפות העולם של wwe במשקל כבד: דין אמברוס יעשה קאש אין ויזכה-2
קרב הMITB על טייטל שוט לאליפות העולם:אמברוס-4
ג׳ון סינה נגד aj סטיילס: סטיילס-5
קרב מרובע על אליפות הזוגות. ניו דיי נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הואודויליאנס: אנזו וקאס:1
קרב על אליפות ארה"ב. רוסב נגד טיטוס אוניל: רוסב 6
שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ׳: שארלוט ודיינה ברוק-7
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע:אחד-8
הקרב שיפתח את האירוע: קרב סולם MITB-3
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
18/06/2016 | 02:18
60

קרב על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד סת' רולינס -ריינס 4 נק
 קרב ה-MITB על טייטל שוט לאליפות העולם: סאמי זיין נגד סזארו נגד ג'ריקו נגד אמברוז נגד אוונס נגד דל ריו - אוואנס 5 נק
 ג'ון סינה נגד AJ סטיילס - סטיילס 7 נק
 קרב מרובע על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הוודווילנס - ניו דיי 3 נק
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד טיטוס אוניל - רוסב 8 נק
 שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ' - נטליה ובקי 6 נק
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (גם פדייה נספרת כהחלפת תארים) - אפס תארים שתי נקודות
 הקרב שיפתח את האירוע - אליפות הזוגות נקודה אחת

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
18/06/2016 | 17:37
53
ריינס- 4
אוואנס- 3
סינה- 6
ניו דיי- 7
רוסב- 8
נטליה ובקי- 5
0 תארים- 2
אליפות ארה"ב- 1
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
18/06/2016 | 21:29
54

קרב על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד סת' רולינס   רולינס-4
קרב ה-MITB על טייטל שוט לאליפות העולם: סאמי זיין נגד סזארו נגד ג'ריקו נגד אמברוז נגד אוונס נגד דל ריו   אמברוז-5
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס   סינה-6
קרב מרובע על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הוודווילנס   ניו דיי-7
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד טיטוס אוניל   רוסב-8
שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ'   נטליה ובקי-3
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (גם פדייה נספרת כהחלפת תארים)   אפס-1
הקרב שיפתח את האירוע   אליפות הזוגות-2

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
19/06/2016 | 04:35
46
ריינס-5
אמברוז-2
איי ג'יי-3
ניו דיי-1
רוסב-8
נטליה ובקי-6
אפס-4
ארה"ב-7
לצפיה ב-'שלי'
שלי
19/06/2016 | 13:57
36

קרב על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד סת' רולינס- ריינס, 7
קרב ה-MITB על טייטל שוט לאליפות העולם: סאמי זיין נגד סזארו נגד ג'ריקו נגד אמברוז נגד אוונס נגד דל ריו- ג'ריקו- 4
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס- סינה- 6
קרב מרובע על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הוודווילנס- הקלאב- 5
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד טיטוס אוניל-  אוניל- 3
שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ'- נטליה ובקי לינץ'- 2
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (גם פדייה נספרת כהחלפת תארים) -שלושה תארים, 1
הקרב שיפתח את האירוע- הקרב המרובע- 8
לצפיה ב-'תוצאות הימורי אקסטרים רולז!'
תוצאות הימורי אקסטרים רולז!
19/06/2016 | 21:04
2
57
ככל הנראה זה היה אירוע קל לניחוש, וכמעט כל 10 המשתתפים השנה השיגו תוצאות יפות
במקום הראשון בהימורי אקסטרים רולז זכו hitman89, ariel1608 ו y2pach1 ב36 נקודות. ziv86 (סליחה על הדיבור בגוף שלישי) עם 34 נקודות במקום השני וR3B במקום השלישי עם 33 נקודות

בטבלה המסכמת (הכוללת עד כה רק 2 אירועים) - hitman89 עם 61 נקודות. אחריו עם 56 נקודות נמצאים ariel1608, ziv86 ו-RPingu. במקום השלישי עם 55 נק' נמצא y2pach1

יש עוד המון הימורים!
לצפיה ב-'שכחת לחשב את הנקודות שלי אחי'
שכחת לחשב את הנקודות שלי אחי
19/06/2016 | 21:30
1
28
הימרתי שם...
לצפיה ב-'צודק! טעות שלי'
צודק! טעות שלי
19/06/2016 | 21:36
27
עדכנתי אצלי את הטבלה, והעדכון יהיה בתוצאות הבאות
בעיקרון הוצאת 36 ואתה במקום הראשון בסיכום! כל השאר ירדו מקום אחד
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
19/06/2016 | 22:01
33
1. ריינס 7 נק'
2. אמברוז 1 נק'
3.AJ סטיילס 6 נק'
4.הקלאב 2 נק'
5.רוסב- 8 נק'
6. נטליה ובקי לינץ' 4 נק'
7. תואר אחד -5 נק'
8. קרב זוגות פותח את האירוע 3 נק'

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
19/06/2016 | 22:45
25
8 - רוסב
7 - ריינס
6 - קלאב
5 - סינה
4 - דין אמברוז
3 - שני תארים יוחלפו
2 - שרלוט ודנה ברוק
1 - ,ITB יתחיל את האירוע
לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
19/06/2016 | 22:45
33
קרב על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד סת' רולינס - ריינס 4
קרב ה-MITB על טייטל שוט לאליפות העולם: סאמי זיין נגד סזארו נגד ג'ריקו נגד אמברוז נגד אוונס נגד דל ריו - אמברוז 3
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס - סינה 5
קרב מרובע על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב נגד אנזו וקאס נגד הוודווילנס - ניו דיי 6
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד טיטוס אוניל - רוסב 8
שארלוט ודיינה ברוק נגד נטליה ובקי לינץ' - נטליה ובקי 7
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (גם פדייה נספרת כהחלפת תארים) - אחד 2
הקרב שיפתח את האירוע - רוסב מול אוניל 1
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 21 - סיקס טו סרבייב'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 21 - סיקס טו סרבייב
16/06/2016 | 22:35
2
33
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
16/06/2016 | 22:36
1
80
קרב סיקס טו סרבייב: זהו קרב הדחות משושה, המנצח מקבל את הקרב מול מטנזה באולטימה לוצ'ה 2. והקרב הזה לקח את כל הפרק.

קינג קווארנו הודח אחרי ארבע דקות, כי מיל מווארטס יצא ונתן לו ספיר ופאוורבומב. ג'וני מונדו נתן פין דל מונדו והצמיד.

איבליס הודחה אחרי עשר דקות, טאיה הדיחה אותה עם נורת'רן לייטס סופלקס ועם דאבל סטומפ.

טאיה הודחה אחרי חמש עשרה וחצי דקות, לאחר כמה דקות שבהם האחים (פנטגון ג'וניור ופיניקס) נלחמו מולה ומול ג'וני מונדו. פנטגון נתן לה פאקג' פיילדרייבר.

ג'וני מונדו הודח אחרי עשרים וחמש דקות, פנטגון ניסה לעשות ויקטורי רול על פיניקס אבל פיניקס נחת על ג'וני וזה יצר הצמדה.

פיניקס הודח אחרי שלושים ושבע דקות, פנטגון ג'וניור נתן לו את הפאקג' פיילדרייבר. פנטגון ג'וניור הולך להילחם מול מטנזה!

לאחר מכן מטנזה ודאריו יצאו לצפות מהמדרגות. פנטגון אמר שהוא ישבור למטנזה את כל העצמות, ורק כדי שדאריו יראה כמה הוא קשוח, הוא ישבור גם לדאריו את כל העצמות.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
17/06/2016 | 17:39
42
פרק של קרב אחד, תמיד שונה.

קווארנו מודח ראשון שוב. מג'ברים אותו. טוב, לפחות מיל חזר והם הולכים לקרב (שבטח יהיה טוב). אבל לדעתי החזרה שלו הייתה קצת חלשה.

פיניקס כזה מעצבן! הוא לא מרביץ לאיבליס? למה?

אם מה שראינו מטאיה ואיבליס מספר על קרב עתידי ביניהן, מצוין. הן ממש טובות ביחד.

יפה שהקרב ערוך ככה שאחרי כל הדחה יש חלק אחר, כי חוזרים מהפרסומות. ועכשיו זה בכלל קרב זוגות!

אני חושב שזה שכל חלק עומד בפני עצמו מקל על הקרב להימשך יותר מחצי שעה.

ואמפירו מאמן אנשים בקרב מגע.

הקרב המשולש היה טוב, סיום קצת מוזר אבל מקורי.

אני מת לראות מפגש אמיתי בין פנטגון ופיניקס, שני האחים יכולים לתת קרב מעולה. הסיום היה ממש חולני.

פנטגון-מטנזה 2!

סה"כ קרב קצת ארוך טיפה אבל עדיין מומלץ בגלל רגעים ממש יפים.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
14/06/2016 | 07:59
5
100
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
14/06/2016 | 08:01
2
375
RAW מוקדשת לקורבנות באורלנדו.

הניו דיי יוצאים ומדברים על קרב הזוגות שלהם, אנזו וקאס מגיעים לרדת עליהם. הוודווילנז יורדים על שני הצוותים ואז הקלאב מגיעים להבטיח שהם ינצחו. הקלאב והוודווילנז ניצחו את ניו דיי, אנזו וקאס אחרי שגאלוס הצמיד את קופי.

שיין הציע לסטפני ללכת לסמאקדאון ולהשאיר לו את RAW. כשהיא מסרבת הוא מציע שהוא יקח את סמאקדאון והיא את RAW. סטפני רוצה את שתי התכניות. קורפורייט קיין, לעומת זאת, רוצה את סמאקדאון, ויש לו מכתב המלצה מטייקר.

ממשיכים לקדם את השיינינג סטארס.

רוסב תקף את טייטוס או'ניל כשהוא יצא לזירה.

אמברוז אסיילום עם חברי השילד: אמברוז שואל את רולינס על הפציעה. רולינס מדבר על פירוק השילד. ריינס אומר שהוא האלוף. רולינס אומר שהוא האלוף הראוי שלא הפסיד את התואר, כי ריינס לא ניצח אותו. אמברוז אומר שאולי הוא יזכה במזוודה. לאחר מכן יש קטטה, וריינס ואמברוז מצליחים לתת סופרמן פאנץ' ודירטי דידס לרולינס. סטפני קבעה לדין קרב מול ג'ריקו.

פייג' ניצחה את שארלוט. נטליה ובקי פירשנו. שארלוט כעסה על דיינה ברוק.

זאק ריידר ירד על שיימוס ואמר שהוא מפחד מאפולו קרוז. שיימוס ניצח אותו. אחרי הקרב אפולו הציל את ריידר ושיימוס ברח. הם ילחמו בקיקאוף שואו.

סמי זיין וסזארו התווכחו, וסזארו אמר שהוא יותר זמן ממנו ב-WWE ולכן הוא מעליו. סמי ניצח עם סאנסט פליפ.

מייקל קול מנחה את חתימת החוזה למאני אין דה בנק בין סטיילס וסינה. סינה אומר שהקרב שלו מול סטיילס הוא קרב חלומות וש-AJ מצוין. סטיילס יוצא ויורד על סינה. סינה אומר שיש שני חוזים: אחד שבו הקלאב נמצאים ליד הזירה ואחד שהם לא. סטיילס יורד קצת על סינה ומסכים לקרב אחד על אחד. סטיילס אומר שהזמן של סינה נגמר.

קיין הציע לשיין, אחרי ויכוח של אוונס ודל ריו, שהשניים ילחמו מול הלוצ'ה דראגונס עם המקומות במאני אין דה בנק על הכף. דל ריו ואוונס מנצחים, אבל דל ריו תוקף אותו. לאחר מכן סטפני קובעת שסמי יפרשן בקרב של ג'ריקו-דין, ושגם אוונס יפרשן. דל ריו יהיה מודד הזמן. שיין מתעצבן על זה ומוסיף את סזארו ככרוז. אגב, קיין לא קיבל את תפקיד המנהל של סמאקדאון כי הוא לא יציב. קיין אומר שזה רק בגלל ששיין נוטר לו טינה על החשמל לביצים. שיין רוצה לנהל את סמאקדאון.

השבוע בסמאקדאון, ג'ריקו, אוונס ודל ריו ילחמו מול אמברוז, זיין וסזארו.

דין אמברוז ניצח את כריס ג'ריקו. לאחר מכן יש קטטה בין כולם וג'ריקו הוא האחרון שעומד.
לצפיה ב-'הקטעים עם '
הקטעים עם
14/06/2016 | 09:23
288
קיין נשמעים מצחיקים
לצפיה ב-'מכתב המלצה מטייקר '
מכתב המלצה מטייקר
14/06/2016 | 13:18
137
לצפיה ב-''
18/06/2016 | 02:01
1
100
סינה מלך על המיק. בפרומו אחד הוא הצליח להוציא את AJ אובר כמו שהשדרים לא עשו את זה מאז רויאל ראמבל.
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
18/06/2016 | 02:09
113
מעולם לא הבנתי מדוע חלק מקרבות האליפות מלוות בחתימה על חוזה וחלק לא. הפעם היה אנגל מעניין מאוד לחתימת החוזה.
לצפיה ב-'תמונה עדכנית של לקס לוגר'
תמונה עדכנית של לקס לוגר
13/06/2016 | 20:01
3
497

לצפיה ב-'שמע, בפרצוף ובפיגורה הוא נראה בסדר.'
שמע, בפרצוף ובפיגורה הוא נראה בסדר.
13/06/2016 | 21:43
338
הנכות היא מה שצובט בלב.
לצפיה ב-'מה קרה?'
מה קרה?
14/06/2016 | 09:20
1
306
למה הוא בכסא גלגלים?
לצפיה ב-'פגיעה במערכת העצבים'
פגיעה במערכת העצבים
14/06/2016 | 14:14
343
לפי מה שהבנתי ב-2007 היתה לו פגיעת עצב בצוואר שגרמה לו לשיתוק ב-4 הגפיים.
לצפיה ב-'לא יאומן! הקאצ' פרייז הכי טוב בעשור האחרון לפי WWE הוא...'
לא יאומן! הקאצ' פרייז הכי טוב בעשור האחרון לפי WWE הוא...
11/06/2016 | 22:01
3
389
טוב תראו לבד
פשוט עצוב
לצפיה ב-'יש הרבה יותר טובים'
יש הרבה יותר טובים
11/06/2016 | 22:24
289
BEST IN THE WORLD
He is the one to beat the one in 21 and one
YES! YES! YES!
Believe that
The champ is here
That what I do
I am the tag team champion
Feed me more
When we say US you say O
What's up

וזה רק בטיפונת מחשבה
לצפיה ב-'לא טורח להיכנס אפילו'
לא טורח להיכנס אפילו
12/06/2016 | 00:14
254
כל ה"סקרים" וכל רשימות ה"X הכי טובים" של הWWE כבר מזמן הוכיחו שהם נוטפים אג'נדות ובסה"כ באים לקדם את מה שהWWE רוצים שיתקדם ברגע זה.

אין טעם לקחת ברצינות, להתאכזב או להתלהב.
לצפיה ב-'טוב נו לא באמת'
טוב נו לא באמת
17/06/2016 | 20:20
36
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 20 - הטוענים'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 20 - הטוענים
10/06/2016 | 17:07
2
30
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
10/06/2016 | 17:08
1
60
סגמנט מצולם: בלאק לוטוס נכנסת למשרד של דאריו וחושפת בפניו שאל דראגון אצטקה ג'וניור יודע איפה מטנזה. היא מדווחת על מה שקרה לפני שבוע, אבל אז שואלת למה. היא אומרת שאם היא תגלה שדאריו שיקר לה בנוגע לרצח הוריו, הוא יהיה בבעיה. דאריו אומר שהוא היחיד שאומר את האמת. הוא אומר שעוד מעט אולטימה לוצ'ה 2 מגיעה, והוא רוצה שבלאק לוטוס תהיה שם. היא תשמיד את אל דראגון אצטקה ג'וניור באירוע. לאחר מכן היא תוכל לקחת את המסכה שלו ולשרוף אותה.

הוכרז: קרב שישיות הלילה, השישייה שתנצח תילחם בינה לבין עצמה בקרב הדחות בשבוע הבא, והמנצח יפגוש את מטנזה באולטימה לוצ'ה 2. בצוות אחד יש את סאן אוף האבוק, מאק, טחאנו, סקסי סטאר, פרינס פומה וריי מיסטריו. בצוות השני יש את פיניקס, קינג קווארנו, איבליס, צ'אבו גאררו, ג'וני מונדו וטאיה.

סופסוף מרטי מרטינז נגע במליסה סנטוז באמצע ההכרזה שלה. מרטי לועג לקילשוט עם הדיסקית שהוא גנב ממנו. הוא קורא לו לבוא כשהוא שם את הדיסקית על הטורנבאקל, וצוחק כשקילשוט לא בא. למרות שהוא בא מאחוריו ותוקף אותו.

קילשוט נלחם מול מרטי "דה מות' מרטינז עד ששניהם נספרו בחוץ: במשך דקה, מרטי וקילשוט נלחמו בחוץ, ולבסוף קילשוט זרק את מרטי על שולחן השדרים כששניהם נספרו. קילשוט מנסה להגיע לדיסקית ומרטי עוצר אותו. לאחר מכן קילשוט נותן לו בעיטה מהאייפרון ולוקח שוב את הדיסקית. מרטי נותן לו ג'רמן סופלקס ולוקח את הדיסקית. קילשוט מנסה לרדוף אחרי מרטי שבורח.

סגמנט מצולם: מיסטר סיסקו עצור. רייז וג'ואי ראיין באים לחקור אותו. סיסקו יורק על רייז ואומר לג'ואי לתקוע את הסוכריה שלו. קפטן ואסקז מתעצבנת ומאיימת עליו במאסר עולם. ואסקז מציעה לו לרגל בשבילה, כי הוא יותר קרוב לדאריו מכולם. סיסקו מוכן אחרי שמבהירים לו שאם לא הוא ישב בכלא. ואסקז רוצה מידע על סחר בסמים, הלבנת הון והרציחות. אבל היא חושבת שדאריו הוא ציר מרכזי במסלול לאפוקליפסה.

קרב נונצ'אקוס: דראגו ואירוסטאר ניצחו את ג'ק אוונס ו-PJ בלאק: למי שלא מבין, נונצ'אקוס תלויים ברחבי המקדש והם יכולים להשתמש בהם. אחרי שמונה דקות של שימוש בנונצ'אקוס, דראגו מצליח להרביץ לג'ק עם אחד, יורק עליו ערפל וביצע דראגונס טייל ודראגונס לייר.

לפני שקרב השלשות מתחיל, פנטגון ג'וניור מתגלגל החוצה בכיסא גלגלים כשצ'אבו מתעכב בשביל הכניסה. פנטגון אומר שצ'אבו הוא היחיד שתמך בו ועזר לו. אבל עכשיו הוא ישמיד אותו, כי הוא קם מהכיסא. פנטגון תוקף את צ'אבו ושובר לו את היד. לאחר הפרסומות, דאריו יוצא ואומר שזה נס שהוא הולך אחרי מה שמטנזה עשה לו. הוא מעניק הזדמנויות, ולכן הוא מכריז שפנטגון יחליף את צ'אבו. הוא מציע לו לחשוב אם זה מה שהוא רוצה. כמובן שפנטגון מסכים.

קרב שישיות, המנצחים מתקדמים לשבוע הבא: פנטגון ג'וניור, פיניקס, קינג קווארנו, איבליס, ג'וני מונדו וטאיה ניצחו את ריי מיסטריו ג'וניור, פרינס פומה, דה מאק, סקסי סטאר, סאן אוף האבוק וטחאנו: במהלך הקרב יש מתיחות בין איבליס וטאיה, כשטאיה אף גורמת לאיבליס להילחם מול סאן אוף האבוק. לקראת סוף הקרב, ריי עשה 619 והכין את מונדו ל-630 ספלאש, רק כדי שג'וני ידחוף אותו לחבלים ויגרום לפומה ליפול. ג'וני בועט בריי ונותן ספאניש פליי מהחבל לפומה, ומצמיד אחרי שלוש-עשרה דקות.

סגמנט מצולם: קתרינה מסתכלת על מיל שנמצא בבקתה של קווארנו. היא אומרת שהמוות לא מחכה לאף אחד, והיא מחייה אותו בעזרת האבן. מיל שובר את הזכוכית שמקיפה אותו.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
10/06/2016 | 17:17
67
אוי, איזה פרק טוב.

חייב להגיד שזה קצת מוזר שבלאק לוטוס, דמות שקיימת כל כך הרבה זמן, בקושי מופיעה במקדש, עד כדי כך שכשהיא הגיעה היום מאט סטרייקר היה צריך "להציג אותה לצופים". מוזר. בכל מקרה, בלאק לוטוס מול אל דראגון אצטקה נשמע מעניין. רק בלוצ'ה אנדרגראונד זה נשמע כזה מעניין. מי משקר פה? והאם המסכה העתיקה תישרף?

מרטי וקילשוט זה פיוד מעניין, מבחינתי קצת חבל שקילשוט השיג את הדיסקית אפילו לרגע קטן. מקווה שהם ילחמו באולטימה לוצ'ה 2 כי ראינו שיש להם מה לתת. איפה מריפוסה? כל כך הרבה קידום והיא לא מופיעה?

אז סיסקו מצטרף לתכנית להגנת עדים.

קרב הנונצ'אקוס יכול היה להיות גימיק מטומטם, אבל הוא עבד לחלוטין במסגרת הסיפור. לפעמים קרבות עם סטיפולציות הזויות יכולים לעבוד, כל עוד עושים את זה כמו שצריך ומקפידים לתת מופע טוב מסביב כדי שהקהל יוכל לקבל את זה. סיום קצת חלש, אבל אהבתי את השימוש בנונצ'אקוס. אירוסטאר ודראגו צריכים לבוא יותר. ואגב, ה"נונצ'אקוס!" של אוונס ו-PJ יחד עם הגיטרות והסאונד ברקע זה קורע.

הרעיון של הסיקס טו קיל מעניין מאוד. למרות שבהתחלה הייתי מאוד מאוד נגד השישיות, כי הם בקושי מתאימים למיין איבנט. ריי, פומה, מונדו וקווארנו מתאימים בבירור, אבל ברור שפומה וריי הולכים לקרב להעברת הלפיד וקווארנו הולך לקרב מול מיל. אגב, סיום ענק, מיל חזר לחיים והוא הולך לנקום בצייד. ומונדו, כמובן, אלוף שלשות. אבל בחייאת, אני ממש לא מת על פיניקס (גם אם הוא טוען לגיטימי), איבליס, טאיה וסקסי סטאר... אני עדיין לא מוכן לקבל אותן שם מסיבות מובנות (אולי חוץ מאיבליס), האבוק ודה מאק אחלה אבל עדיין לא ברמה הזאת, וטחאנו וצ'אבו? בחייאת. אבל אז פנטגון טרף את הקלפים. עכשיו הוא חזר והוא רוצה לפגוש שוב את מטנזה. קצת הופתעתי שהוא לא ניצח, אבל ג'וני נראה חזק, ואין מה להתלונן אם מונדו מנצח. אגב, שרשרת הספוטים הייתה ענקית.

בסה"כ, אחלה פרק, מומלץ.
לצפיה ב-'שרשור NXT TakeOver: The End '
שרשור NXT TakeOver: The End
09/06/2016 | 20:20
7
199
כאן אין כלום, אבל בהודעה הבאה... אוהו!
לצפיה ב-'תוצאות ודעות '
תוצאות ודעות
09/06/2016 | 20:34
300
מכיוון שלאחרונה פתיחת השרשורים השבועיים/של PPV איטיים, ואני חושב שזה היה מהאירועים היותר טובים של ה-WWE בעשור האחרון או משהו כזה, בבקשה:

תוצאות:
קרב ראשון: אנדרדה "סיאן" אלמאס (סיין זה 100 בספרדית) בקרב הראשון שלו ב-NXT מנצח את טיי "עשר" דילינג'ר. נחמד. דילינג'ר כל-כך אובר יחסית לעובדה שהוא מג'בר שם על ימין ועל שמאל, אבל אולי הוא האיש שדרכו מעבירים חבר'ה חדשים בשביל לעזור להם להתאים את עצמם לסגנון ההיאבקות. (חוצמזה סת' רולינס סיפר שהיה תענוג לעבוד איתו כשסת' חזר מהפציעה והיה צריך לעשות כמה קרבות הכנה)

קרב שני: אמריקן אלפא הפסידו את אליפות הזוגות לרבייבל בקרב זוגות מדהים. בין שני הזוגות יש כזו כימיה מופלאה שאני מוכן לראות עוד עשר קרבות שלהם. ברצף. היום.

קרב שלישי: שינסקה נקאמורה ניצח את אוסטין אריס בעוד קרב מדהים. בחיי, איזה רצף קרבות פנטסטי. אריס לא הרשים אותי מאז שהוא הגיע ל-NXT, אבל הקרב כאן היה עוצמתי, פיסי מאוד, עם קצב נהדר. בראבו!

קרב רביעי: אסקה שמרה על אליפות הנשים מול ניה ג'אקס. קודוס לאסקה שמצליחה לעשות כל קרב שהיא משתתפת בו לחוויה, בטח קרבות בפרופיל גבוה, וכל הכבוד לג'אקס שממשיכה להשתפר בצורה עקבית ורואים שהיא לומדת איך להשתמש ביכולות שלה בלי להפוך לעוד אמממ.. ביג-וומן סטנדרטית.

קרב חמישי: סמואה ג'ו שמר על האליפות מול פין באלור בקרב כלוב אכזרי, עם כמה ספוטים מחורעים במיוחד. כניסת ה"שד" של באלור היתה מגניבה כרגיל וגם בקרב הזה הכימיה היתה כל-כך מוצלחת והשימוש בכלוב היה פשוט מעולה, שזה לחלוטין הקרב הטוב ביותר של שניהם.

ארוע מדהים, שם בכיס הקטן רבים מהאירועים של WWE בקצב שלו, בבוקינג ובטח בכימיה שמראים המשתתפים.
לצפיה ב-' אם היה לי את האופציה, הייתי מכריח את הWWE'
אם היה לי את האופציה, הייתי מכריח את הWWE
09/06/2016 | 21:45
315
לא לעשות קרבות כלוב יותר אף פעם. מעבר לזה שזאת תפוארה שונה מקרב רגיל, ואיזה ספוט גדול בכל קרב, ואולי התמונת סיום של המתאבקים מעולפים מאחורי כל הסורגים........ זה פשוט סוג הקרב הכי משעמם בWWE.

וזה לא שהקרב פה היה גרוע, אבל אוטומטית שזה קרב כלוב זה הופך למשעמם יותר. ואידיוטי יותר, כי עד היום הרעיון של לצעוד דרך הדלת זה משהו שפשוט אי אפשר לקבל כאיזה "היגיון פרו-רסלינג:"

וזה תמיד אותם ספוטים משעממים של מתאבקים מנסים לטפס מהכלוב ואוחזים להם ברגל, או לזרוק מישהו לתוך הקיר של הכלוב.

במילים אחרות - קרב כלוב זה הרנדי אורטון של הקרבות.
לצפיה ב-'דעות '
דעות
10/06/2016 | 04:13
4
248
אחלה של קרב פתיחה בין הפרפקט טן לסומברה- לא ראיתי אותו מתאבק מאז CMLL, ורואים כמה הוא השתפר במהלך העבודה ביפן (ובעיקר גדל). עם זאת, מה לעזאזל נסגר עם הלבוש שלו בכניסה? נראה כמו הג'ובר הכי גנרי בעולם. מקווה שלא ילבש את זה יותר בחיים. דילינג'ר ממשיך לטפס לאט לאט לאחד הפייבוריטים שלי בNXT, ואני מת כבר לראות אותו מקבל פוש בעצמו מעבר ללגרום לאחרים להיראות כמו זהב. הוא בכיף יכול לרוץ עם האליפות מבחינתי.

קרב הזוגות היה נהדר, אבל תוצאה על הפנים בעיניי- אין דבר שאני יותר שונא מזה שאליפות חוזרת לידיים שאיבדו אותה כבר ברימאץ' הראשון. זה מוריד את הערך מהזכייה של אמריקן אלפא, ולפי הסיום גם נראה שזה סוף הפיוד- מה שמוציא את הרבייבל לחלוטין אובר בסופו של דבר, החלטה תמוהה למדי בהתחשב בכמה שJJ וגייבל אובר. האות'ורס אוף פיין נראים ירוקים בקטע אחר ובעיקר כמו משהו שלא יחזיק מעמד יותר מחודשיים ברוסטר הראשי גם ככה, אבל זה חלק מהחבילה של טריטוריית פיתוח. הייתי ממש שמח אם הם היו מבזבזים את הזמן של טאג טים אחר לעומת זאת...

אריס נגד נקאמורה היה פנומנלי בכל מובן של המילה, וכ"כ קרוב ל5 כוכבים (ולעבור ברמה גם את זיין-נקאמורה) אם לא הסיום המעט מאכזב שהוריד אותו ל4.5. הספוט של הDVD על האייפרון היה חולני לגמרי, ומעבר לזה לשניהם יש כימיה מחשמלת שהורגשה לאורך כל הקרב וגרמה לזה להיראות בלי כל צל של ספק כמו המיין אבנט האמיתי של הערב. נראה שנקאמורה לא יכול לעשות שום דבר רע, וכנ"ל לגבי אריס. מעניין לאיפה ממשיכים מכאן.

קרב הנשים היה די סטנדרטי, כשלראשונה אסקה לא נראתה מאיימת לעומת היריבה שלה- מה שגרם לי לצפות לסיום קצת יותר משכנע מכמה בעיטות לניה.

המיין אבנט למרבה הצער היה הקרב החלש של הערב בפער, ואף ככל הנראה הקרב החלש מבין השלושה של ג'ו-באלור- כשגם 2 הקרבות האחרים לא היו מוצלחים במיוחד. לא ברור מה בדיוק לא עובד ביניהם, כי מדובר בשניים מהוורקרים הטובים ביותר שאי פעם דרכו בזירת היאבקות, אבל לפעמים פשוט אין כימיה. הכלוב היה מביך, כשבפועל באלור למעשה יכל לדלג מעליו בכל פעם שהוא עלה לחבל העליון. הרבה ספוטים התפקששו ובאופן כללי הקרב פשוט לא זרם. מקווה שמכאן נמשיך למקומות מעניינים יותר עם שניהם ולא נראה אותם נפגשים יותר.
לצפיה ב-'לגבי הזוגות'
לגבי הזוגות
10/06/2016 | 06:26
2
180
לגעתי זה לא הפיוד. מאוד אהבתי את קרב הזוגות. הריבייבל מאוד משעממים כאשר נותנים להם כל יריבה אחרת חוץ מאמריקן אלפא. הקרבות בינהם פשוט נהדרים.
דוקא אם אמריקן אלפא היו מנצחים זה היה מסמן את סוף הפיוד. דוקא הפיוד הזה מזכיר לי את הפיוד של הסטיינרס עם מאני אינק, שהחגורות החליפו ידיים בינהם מספר פעמים.
לצפיה ב-''
11/06/2016 | 14:40
1
128
כשרשמתי שהסיום מצביע על סוף הפיוד התכוונתי לביטדאון של האות'ורס אוף פיין עליהם, שלכל הפחות יעכב את הפיוד בין אמריקן אלפא/רבייבל.
לצפיה ב-'אה אוקיי.'
אה אוקיי.
12/06/2016 | 19:35
84
זה הגיוני דוקא.
לצפיה ב-'לגבי הקרב זוגות'
לגבי הקרב זוגות
11/06/2016 | 17:36
161
הייתה שמועה שבזכות הפיצול של הרוסטרים הראשיים, יקדמו כמה מתאבקים מNXT ואמריקאן אלפא היו מהשמות שעלו שכנראה גם יעלו.

אני מניח שהם גם יפסידו בקרב לאות'ורס אוף פיין בהתאם לרוב המתאבקים שהוציאו אובר מישהו אחר לפני שעלו לרוסטר הראשי.

מבחינתי זה מעולה, שניהם ביחד נראים כמי שבהחלט בשלים לעלות לרוסטר הראשי בין אם זה סמאקדאון או ראו. ג'ורדן כבר יותר מדיי זמן בNXT וממש צמח והתפתח מאז הציוות עם גייבל וגייבל פשוט מוצלח.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
07/06/2016 | 08:04
2
90
אירועים חשובים
07/06/2016 | 08:05
335
התכנית נפתחת עם משתתפי המאני אין דה בנק (אמברוז, אוונס, דל ריו, זיין, ג'ריקו וסזארו) על סולמות. כל אחד מהם מסביר למה הוא צריך לנצח- אוונס אומר שהוא לא ילחם מול אף אחד, זיין אומר שילחם מול כולם, אמברוז אמר שילחם גם מול דובי קוטב, דל ריו אמר שהוא היחיד שזכה בקרב וג'ריקו אמר שהוא יצר את הקרב. סזארו לועג לו, ובסופו של דבר הם מעיפים את ג'ריקו מהסולם ויש ברול. טדי לונג יוצא לקבוע קרב מטורף כי הוא רוצה לנהל את סמאקדאון החדשה, סטפני מקמהן מעיפה אותו וקובעת קרבות יחידים. בקרב הראשון, סזארו מנצח את ג'ריקו עם שארפשוטר.

רוסב ניצח את ג'ק סוואגר בקאונט אאוט כשהוא העיף אותו על שולחן השדרים (שם פירשן טייטוס או'ניל). לאחר מכן או'ניל וסוואגר תקפו את רוסב.

ג'ון סינה קרא ל-AJ סטיילס ואמר שהוא הרס מפגש חלומות בכך שהחליט לקחת קיצור דרך. סטיילס והקלאב יצאו, ו-AJ אמר שהקלאב הם תעודת ביטוח כדי שסינה לא יקבור אותו. הוא יורד על כישורי ההיאבקות של סינה. הניו דיי יוצאים כדי להבריח אותם.

הוודווילנז ניצחו את אנזו וקאס בפסילה אחרי שקאס השתגע ותקף אותם כי הם ניסו שוב לגרום לזעזוע מוח לאנזו. טדי לונג מציע לסטפני קרב בין הניו דיי, הקלאב, אנזו וקאס והוודווילנז על התארים, והיא מסלקת אותו מהמשרד שלה אבל קובעת את הקרב.

אלברטו דל ריו ניצח את סמי זיין עם הדאבל סטומפ.

שודרו קטעי וידיאו של רולינס מדבר על ריינס וריינס מדבר על רולינס.

דין אמברוז ניצח את קווין אוונס. אחרי הקרב, אוונס זרק את אמברוז מסולם.

שודר עוד קטע של השיינינג סטארס בפוארטו ריקו, וגם עוד אימון של דארן יאנג עם בוב באקלנד (הפעם בוב לקח לו את מפתחות המכונית והכריח אותו ללכת למופע הבא ברגל).

שארלוט יצאה עם דיינה ברוק, ודיברה על איך שהיא עדיין הילדה של פלייר, רק לא רוצה שום קשר מקצועי אליו. בקי ונטליה יצאו להתעמת איתה והזהירו את דיינה שהיא תבגוד בה. שארלוט ירדה על ההארטים. דיינה כמעט הצטרפה אליהן, אבל תקפה אותן בסוף.

R טרות' (ע' גולדאסט) ניצח את טיילר בריז (ע' פאנדאנגו) בפסילה, אחרי שפאנדאנגו תקף אותו. טדי לונג ניסה להפוך את זה לקרב זוגות, אבל סטפני התעצבנה וסילקה אותו מהבניין עם אבטחה. לאחר מכן היא אמרה שהיא תנהל את סמאקדאון החדשה.

בשבוע הבא, דין אמברוז יארח באמברוז אסיילום את רולינס וריינס.

הקלאב ניצחו את הניו דיי אחרי ש-AJ נתן לקינגסטון פנומנאל פורארם. סינה רץ להציל אותם. בסוף יש ברול וסינה והניו דיי מנצחים.
לצפיה ב-'מנצל"ש- עמכם הסליחה'
מנצל"ש- עמכם הסליחה
13/06/2016 | 19:05
64
חייב להבין מה הקטע של ה-WWE עם כמה טאלנטים ברוסטר.
סזארו הוא אחד המתאבקים הכי אדירים בסגל, הוא מוכשר, מגוון, מוכר מעולה מהלכי כוח, הוא מספיק גדול פיזית בשביל להיות אלוף אמין והוא פשוט כייפי בזירה.
לפני שנתיים או יותר קצת הוא נתן קרב מעולה נגד סינה בלי שום קשר לשום פיוד וגם זה לא עזר לו לקבל פוש.
אני ממש מקווה שהוא ינצח את ה-MITB אבל בינינו? אין סיכוי..

ומהצד השני של המתרס, מיז.. מה נסגר עם היצור הזה?
משעמם בזירה, לא מרשים פיזית, לא מגוון.. תאכלס? כלום ושום דבר מלבד יכולות מייק נחמדות וגם זה נמאס.
איך האיש הזה מקבל כל פעם מחדש פוש לחגורה ולאירועים מרכזיים?

ומה לגבי מחלקת הזוגות?
לשמחתי החצי פוש של הדאדליז עם הפיוד נגד האוסוז נגמר והם חזרו לתחתית אבל מה קורה עם הקידום של ביג קס ואנזו? נכון שהם מנצחים ויש מצב שאם לא הפציעה של אנזו הם היו מנצחים בפייבאק בשביל צ'אנס לתואר אבל התחושה היא שזה לא משנה כמה המחלקה מלאה, עדיין WWE יפחדו לקדם צעירים.
בינתיים זה ניראה שקס מקבל פוש לבד ולאורך שלושת השבועות שאנזו היה בחוץ הוא חגג ניצחון אחרי ניצחון וגם עכשיו הוא זה שמנצח קרבות ואנזו די פאסיבי..
הכנה לקראת הפרדה אפשרית של הצמד עם החזרה של SD לשידור חי?

עוד עניין אחד שאני לא מבין-הפיודים של רוסב..
לפני מעל שנה סבלנו תקופה של פיוד נגד סווגר שנגמר בזה שרוסב שלט וסווגר יצא סמרטוט (אגב, עוד אחד ששווה יותר מהמעמד לו זוכה בימים אלו) ואז היו מיני פיודים עם ביג שואו והנרי רק כדי להוציא את רוסב אובר בכך שהוא דורס את הבהמות האלו.. אגב, כל אחד ואחד מהפיודים הללו לווה בקטע של רוסב נגד אמריקה וכל פעם צץ עלק גיבור חדש וקיבל בראש מרוסב.
עכשיו התור של טייטוס או'ניל.. למישהו יש בכלל ספק שרוסב ידרוס אותו בקלות? אז כן הוא גדול ומרשים אבל גם תקוע שנים בתחתית הסולם ולא ניראה לי שדווקא נגד רוסב הוא יזכה לצאת אובר.
לא הגיע הזמן שרוסב ייכנס לאיזה פיוד רציני נגד כוכב אחר שמקבל קידום מההנהלה ושבפיוד הזה רוסב גם אשכרה יפסיד מדי פעם?
פיוד חד צדדי זה הכי משעמם שיש.
לצפיה ב-' ברוק לסנר חוזר לUFC '
ברוק לסנר חוזר לUFC
05/06/2016 | 18:55
14
445
לסנר והUFC הכריזו רשמית כי לסנר יחזור להילחם באוקטוגון בUFC 2000 בחודש יולי. 

החוזה של לסנר עם הWWE מסתיים בקרוב, והוא מרגיש שהוא כשיר ובריא מספיק כדי לחזור לUFC. כזכור, לסנר עזב את הUFC ב2011 בגלל diverticulitis (סוג של דלקת / מחלת מעיים למיטב הבנתי) ומאז לא הפסיקו השמועות על חידושי מגעים וחילופי מסרים בין לסנר ודיינה ווייט.

מסתבר שעכשיו זה רשמי והWWE הולכים לאבד עוד כוכב ענק ומיינאיבנטר אדיר.

הפרומו לUFC 2000, עם טיזר קטן בסוף: https://twitter.com/ufc/status/739301917558374400
לצפיה ב-'אז עכשיו עולה השאלה'
אז עכשיו עולה השאלה
05/06/2016 | 19:00
309
למי לסנר יעשה את הג'וב בדרך החוצה?

האם יש סיכוי שהוא אפילו לא יעשה ג'וב לאף אחד ופשוט יעזוב בשקט?
לצפיה ב-'לא עוזב'
לא עוזב
05/06/2016 | 23:13
274
לפי מה שקראתי החוזה שלו בWWE מאפשר לו לתת הופעות גם בUFC
לצפיה ב-'למה להסיק מסקנות?'
למה להסיק מסקנות?
05/06/2016 | 23:14
1
269
ה - WWE הודיעו כי למרות ההופעה הצפויה של לסנר ב - UFC 200 הוא יחזור בדיוק לסאמרסלאם. נדמה לי שהחוזה שלסנר חתום עליו הוא יותר ארוך ולא נראה לי שלסנר ירצה לוותר עליו. ב - UFC צריך חודשים של אימונים מפרכים בשביל קרב אחד, בעוד ב -WWE ההכנה הרבה יותר "פשוטה". מה גם שהוא מתאבק פעם בכמה חודשים אז בכלל מה רע לו? הוא רוב השנה נמצא בבית והכסף נכנס בזמן. וחוץ מזה אני רואה את זה כהזדמנות ל - WWE לקדם את סאמרסלאם וגם הזדמנות ללוחמי UFC לעשות הופעה מדי פעם ב - WWE ואולי אפילו להשתתף בקרב אחד או שניים. http://www.wwe.com/article/brock-lesnar-compete-ufc-200-prior-return-major-wwe-event.
לצפיה ב-'אני אשמח אם הרעיון שלך יקרה'
אני אשמח אם הרעיון שלך יקרה
06/06/2016 | 01:13
190
ממה שאני הבנתי, לסנר אמר לא מזמן בפודקאסט של אוסטין שהחוזה שלו בWWE קרוב לסיום והוא תמיד רצה לחזור לUFC, אז הנחתי שהוא עוזב בסוף החוזה.

האמת שמבחינת לו"ז, כנראה שלסנר יכול באמת לתמרן בין הUFC לWWE, אבל זה נשמע לי כל כך חסר תקדים, ועוד עם שני אגו-מניאקים כמו וינס ו-ווייט, לא בטוח אם זה יעבוד.
לצפיה ב-'קונספירציה שחשבתי עליה.'
קונספירציה שחשבתי עליה.
06/06/2016 | 01:55
1
257
זה האירוע שבעוד כמה שנים ידברו עליו כנקודת המפנה על כך שחלק מהקרבות בUFC הם מבוימים בדיוק כמו הWWE, או לפחות התוצאות של הקרבות.
לצפיה ב-'למה? מה הקשר ללסנר?'
למה? מה הקשר ללסנר?
06/06/2016 | 14:48
78
לצפיה ב-'לשם שינוי החלטה עסקית חכמה של וינס'
לשם שינוי החלטה עסקית חכמה של וינס
06/06/2016 | 06:49
223
הכי מתאים לו לצאת למלחמה על זה ולעשות לברוק את המוות מבחינה משפטית, אבל במקום זה הוא הולך לגרוף את כל הבאזז המחודש שיתעורר בברוק לסנר אחרי UFC 200 בסאמרסלאם.
לצפיה ב-'מדובר בקרב אחד שבטח יאפשר לוינס להביא את רונדה רוזי לקרב אחד'
מדובר בקרב אחד שבטח יאפשר לוינס להביא את רונדה רוזי לקרב אחד
06/06/2016 | 07:25
106
לצפיה ב-'תחשבו מה זה יעשה לסינה'
תחשבו מה זה יעשה לסינה
06/06/2016 | 17:16
1
234
להיות זה שניצח את לסנר, אלוף ה UFC.
לצפיה ב-'יותר בכיוון של תיאוריות קונספירציה על HHH'
יותר בכיוון של תיאוריות קונספירציה על HHH
06/06/2016 | 20:59
219
"האפס הזה התעקש לנצח ברסלמניה את האיש שישבור את הסטריק ויחזור לUFC"
לצפיה ב-'וינס לא טיפש'
וינס לא טיפש
06/06/2016 | 17:55
1
256
הוא ימנף את זה יפה, ואני לא אתפלא אם ההרשאה הייתה מותנית בזה שיגידו ב-UFC משהו לגבי שהוא עומד להתאבק בסאמרסלאם
לצפיה ב-'אני לא אתפלא אם זה מותנה'
אני לא אתפלא אם זה מותנה
07/06/2016 | 08:53
235
בזה שלסנר מנצח...
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
06/06/2016 | 21:54
233
אם לסנר אכן חוזר, זה אומר שהוא יצטרך להיות מספיק בריא לאחר הקרב ב-UFC.
ולדעתי יש סיכוי שהוא יחטוף לא מעט שם, יהיה מעניין לראות איזה לסנר נקבל.
לצפיה ב-'חדשה מעולה'
חדשה מעולה
07/06/2016 | 09:12
299
אין לי ספק שיהיה מאוד מעניין בחודשים הקרובים עם כל המעברים בין ארגונים האלו
מעניין מאוד אם באמת נקבל את רונדה ראוזי בתמורה בסאמרסלאם או רסלמניה הקרובים. אני בכל אופן אשמח גם לראות את קונור מקרגור במקום רונדה במידה והאופציה הזו על השולחן.

מה שכן.. לדעתי יהיה ממש מסקרן לראות אם נראה את פול היימן בחזרה בזמן הקרוב ובטח ובטח אם נראה אותו באוקטגון ב-UFC 200 מחמם את הקהל תוך כדי הכניסה של לסנר
לצפיה ב-'הקרב שכולם מדברים עליו'
הקרב שכולם מדברים עליו
03/06/2016 | 18:23
10
580
למי שלא יודע, לפני שבוע היה אירוע של NJPW.

באירוע עצמו, וויל אוספריי נלחם מול ריקושט.

קצת רקע על החבר'ה:

את וויל אוספריי ראיתי לראשונה ב-TNA, הוא היה בצוות עם מאט הארדי באיזה וואן נייט אונלי. לא הבנתי מי זה הג'ובר הזה, ועוד שהוא בצוות עם אלוף העולם... אבל הוא הפתיע אותי בכמה מהלכים אוויריים נחמדים, וחשבתי לעצמי שיש לו עתיד.

ריקושט, לעומתו, ידוע כהיי פלייר מכובד. אנחנו מכירים אותו כפרינס פומה, האלוף הראשון של לוצ'ה אנדרגראונד. הוא מוכר מאוד באינדיז.

אז הקרב הגיע, וקיבלנו את זה...

http://www.dailymotion.com/video/x4d80j1_%CA%87%C7...

הקרב הזה זכה לדירוג של 4.75 מדייב מלצר. הקרב הזה גרם לכולם לדבר עליו. והקרב הזה גם גרם לשתי אגדות לריב.

מצד אחד היה ויידר, שטען שהקרב הזה גרוע מאוד, ואף כינה בטוויטר שלו את הקרב "תצוגת תרגילי התעמלות". הוא אמר שהוא עצוב לראות לאן הרסלינג הידרדר.

לעומתו, וויליאם ריגל הגן על השניים, ואמר שגם בתקופתו הותיקים אמרו על כמה מהמתאבקים הגדולים שהם שהם הורסים את הרסלינג וכלום לא קרה.

ריקושט עצמו, אגב, הגיב לויידר וטען שהיאבקות היא אומנות, ושיש כל מיני דרכים להביע אומנות: בהארדקור חסר גבולות, בטכני, בברול, בקומדיה, וגם באקרובטיקה. הוא טען שאמנם פעם ההיאבקות הייתה איכשהו, אבל היא השתנתה. אוספריי השתמש בספלאש של ויידר מהפינה בקרב הבא שלו.

אז בצד של מי אתם? מי שצפה בקרב- ומי שצופה עכשיו בגלל ההודעה הזאת- במי אתם תומכים? תצוגת התעמלות או קרב המאה? או אולי סתם קרב טוב?

לדעתי זה קרב טוב מאוד, ואני מסכים עם ריגל, למרות שאני מבין את ויידר. היו שם בעיות מכירה... למרות שבנוגע ל"תרגילי ההתעמלות" אלו היו רק שיטות של החבר'ה לעשות קאונטרים, וזה אפילו היה מגניב. וכפי שריקושט אמר, יש המון סגנונות, ויש מקום לכולם.
לצפיה ב-'ג'יזס זה כ"כ יצא מפרופורציות'
ג'יזס זה כ"כ יצא מפרופורציות
03/06/2016 | 19:50
244
מדובר בכולה ספוטפסט מטומטם בין שני ספוטמאנקיז. היו מיליארד כאלה. יהיו עוד הרבה כאלה. יש לזה קהל. אנשים נהנים מזה. לא, אין בזה שום 'אומנות' ושום חרא בסגנון- ויידר צודק לגמרי, אבל ספוטפסט יכול להיות מהנה מדי פעם כמו בדו פיקסר נגד בלאד ג'נריישן. לא היה שום צורך בכך שריגל, פולי וג'ריקו יצאו לטוויטר כדי לגלות לעולם מה הם חושבים- כולה ויידר הביע דעה על משהו.

כל קשר בין הדירוג של מלצר לבין המציאות הוא מקרי בהחלט, וזה לא מפתיע בהתחשב בכמה שהבנאדם איבד את זה בעשור האחרון.
לצפיה ב-'ספוטפסט מגניב אבל'
ספוטפסט מגניב אבל
04/06/2016 | 08:18
152
איך לעזאזל מישהו "אולד סקול" כמו מלצר נותן למופע הסירק דה סוליי הזה ציון כל-כך גבוה? ריקושט/פומה מדהים אין ספק, ואוספריי גם, והם יודעים לעבוד מהר וחלק והמעברים שלהם (תרגיל-קאונטר-תרגיל) חלקים מאוד, אבל 20 דקות הם מפוצצים אחד את השני בבעיטות, הפיכות, וכל זוית שהייתה כבר הורגת בנאדם נורמאלי והם - שנייה אחרי זה מרגישים נהדר מספיק בשביל לתת עוד רצף. לא אמין בכלל, לא יוצר מתח ובטח שלא התרגשות שדרושה בשביל קרב גדול מהחיים.
כמופע אקרובטיקה זה מרהיב, באמת, אבל לא הקרב הגדול ביותר בשנים האחרונות או משהו.
לצפיה ב-'כחובב ספוטפסט מדי פעם'
כחובב ספוטפסט מדי פעם
04/06/2016 | 10:44
130
בעיני זה היה ספוטפסט לא טוב. הקרב לא זרם. היו קומבואים נחמדים פה ושם, אבל כקרב זה פשוט קרב לא טוב
לצפיה ב-'כדי שקרב ייחקק בהיסטוריה כגדול'
כדי שקרב ייחקק בהיסטוריה כגדול
04/06/2016 | 13:41
151
חייבת להיות משמעות למה שקורה בו.
לא הגיוני כמו שכתבו פה, שיהיו מגה ספוטים שהם חסרי משמעות עשר שניות אחרי. זה הופך לתצוגה, אולי לא של התעמלות, אבל של סיקוונסים של תרגילי היאבקות, שלא משפיעים אחד על השני ואין קשר ביניהם. אני לא מסוגל לראות בן אדם חוטף סופרקיק לראש וניגש מיד לרברסל לתרגיל הבא, תוך שהוא לא מביע שום דבר שקשור לבעיטה שהוא חטף עכשיו, לא בפנים ולא בשפת גוף.

לצפיה ב-'אין ספק שזה מרשים'
אין ספק שזה מרשים
04/06/2016 | 14:56
2
201
וראיתי את הקרב והוא היה לי פאן וכיף במקסימום מה שנקרא.
לדעתי זה היה ספוטפסט טוב ועשוי היטב, בלי פיקשושים ומקצועי.
בדרך כלל קרבות מהסוג הזה לא עומדים בפני עצמם.
כלומר, אם היה לך איזשהו ארוע עם קארד חזק, והיה לך בתוך האירוע איזה קרב בסגנון כזה שהוא שונה מכל שאר הקרבות האחרים - אז זה ממש משדרג את האירוע (נניח רסלמניה 17 עם ה TLC) והופך לקלאסיקה.
בפני עצמו זה קרב ממש טוב לדעתי, כיפי והכל, אבל הוא לא (לפחות בעיני) מהגדולים בהיסטוריה או משהו כזה. פשוט הקרב הכי מוצלח של אותו שבוע, וגם זה לא פשוט בעולם האבקות כיום.

בכל מקרה, סחטיין על הבאז הציבורי שהם יצרו לזה. לפעמים זה יותר חשוב מהכל.

זה מזכיר לי שלפני עשור בערך היה קרב שלוש על שלוש באיזה אינדי (נראה לי ROH) שהיה לו את אותו ההייפ וכו' ובסוף זה קרב די נשכח כיום.
לצפיה ב-'הנה הקרב שרצית'
הנה הקרב שרצית
04/06/2016 | 15:23
142
אותו מלצר דירג חמישה כוכבים. האמת שאין לי מושג מי אלה... אפילו לא מתאבקים ב-ROH.

לצפיה ב-'כן, ציינתי את זה- דו פיקסר נגד בלאד ג'נריישן.'
כן, ציינתי את זה- דו פיקסר נגד בלאד ג'נריישן.
05/06/2016 | 00:39
114
לבחור עם הלינק, מדובר בשני סטייבלים מדראגון גייט.
לצפיה ב-'ראיתי את החצי דקה הראשונה. זה נראה כמו החוג התעמלות של הבת '
ראיתי את החצי דקה הראשונה. זה נראה כמו החוג התעמלות של הבת
08/06/2016 | 17:58
67
שלי.
אז סגרתי את זה.
מבחינתי, היאבקות זה לא (מבחינתי).
לצפיה ב-'דעה'
דעה
10/06/2016 | 10:04
1
42
האם זה קרב טוב? כן, זה קרב לא רע.
יש לנו כאן אתלטיקה מרשימה, יש טיפה סיפור (שני מתאבקים עם יכולות כמעט זהות, מי ינצח), יש רפרנס חביב לקרב נקמורה-זיין, הפינישר בוצע בצורה מאד מרשימה.

האם יש לנו כאן קרב של 5 כוכבים? רחוק מזה
המכירות היא מועטות ולא משכנעות (אוספריי היחיד שבכלל מנסה למכור בצורה רצינית. ריקושט מוכר בצורה מזעזעת, ובעיקר נראה כאילו הוא סתם מחכה לספוט הבא), הסיפור אמנם היה ברור, אבל לא מספיק מעניין, וחסר כל פסיכולוגיה במהלך הקרב עצמו, והספוטים היו אמנם מאד יפים, אבל חלק גדול מהם היו מוגזמים.

האם קרבות כאלו של ספוטפסט שהמטרה שלו היא להרשים באמצעות אתלטיקה הם לגטימיים? בוודאי. במיוחד במקסיקו ויפן. לא הייתי מצפה לראות משהו כזה ב WWE, אבל זה בהחלט סגנון קרבות לגטימי.

בתכלס, ויידר סתם מנצל קרב לא מאד מוצלח כדי להעביר ביקורת על סגנון ההיאבקות באופן כללי, ובשביל לנסות לחזור לתודעה הציבורית. קצת עצוב.
לצפיה ב-'למה אתה חושב שיש לו איזה אינטרס לחזור לתודעה?'
למה אתה חושב שיש לו איזה אינטרס לחזור לתודעה?
12/06/2016 | 10:35
25
הוא מתאבק פעיל? יש לו איזה מוצר לקדם? משהו?
נראה כמו סתם מקרה בן אדם שאוהב את המקצוע שהיה החיים שלו, ולא אוהב את הכיוון שהוא הולך אליו (כלומר, מסכים עם החצי הראשון של המשפט)
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 19 - יום הדין'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 19 - יום הדין
02/06/2016 | 22:49
2
36
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
02/06/2016 | 22:49
1
74
סאן אוף האבוק ניצח את דאגה: במהלך הקרב, קוברה מון יצאה החוצה. היא אפילו ניסתה להתערב לטובת דאגה, אבל דאגה לא הצליח לנצל את זה ופגע עם שוטינג סטאר פרס אחרי שש דקות. לאחר הקרב קוברה ניסתה לפתות את דאגה, שמן הסתם לא רצה נחשית קרוב לנחש שלו.

סגמנט מצולם: ריי מתאמן, ואז אל דראגון אצטקה ג'וניור אומר שהוא מצא את התא בו דאריו שומר את מטנזה. הוא אומר שנמאס לו לחכות. ריי אומר שהוא צריך לדאוג בנוגע לתארי השלשות. דראגון מזכיר שהוא הרג את אל דראגון אצטקה, וריי אומר שהוא לא היה רוצה נקמה. ג'וניור אומר שריי לא דיבר עם אצטקה שנים, וריי מתעצבן. פומה בא וריי אומר לו ללכת כי הם באמצע משהו והוא לא קשור. פומה שואג. פומה אומר שיש להם את הקרב על התארים, ולכן הוא כן קשור. ריי מסכים בסוף.

אליפות השלשות: ג'וני מונדו, ג'ק אוונס ו-PJ בלאק (ע' טאיה) ניצחו את ריי מיסטריו ג'וניור, פרינס פומה ואל דראגון אצטקה ג'וניור בפסילה: בסוף הקרב, טאיה הסיחה את דעתו של השופט ומונדו בעט לאצטקה במפשעה. פומה התעצבן וניסה להסביר לשופט, ומונדו לעג לפומה... מה שהוביל לכך שפומה יבעט למונדו במפשעה, ויפסל אחרי עשר דקות. לאחר מכן פומה נותן גם לטאיה סופרקיק. ריי ניסה לרסן את פומה ופומה עזב בלעדיו ובלי דראגון.

סגמנט מצולם: אל דראגון אצטקה ג'וניור מגיע לתא של מטנזה. בלאק לוטוס אומרת שהיא לא יכולה לתת לו לעשות את זה. דראגון אומר שהוא הרג את הוריה ואת המורה שלהם. לוטוס אומרת שאל דראגון אצטקה הרג את ההורים שלה. לוטוס תוקפת אותו וכמעט מצמידה אותו לסורגים. היא אומרת שלפעמים האמת כואבת ומשחררת אותו. דראגון אומר שהיא יודעת שזה לא נכון.

אליפות לוצ'ה אנדרגראונד: המפלצת מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) ניצח את קייג': שני החבר'ה לא מוכרים מהלכים, כולל רצף סופלקסים. אחרי שלוש-עשרה וחצי דקות, מטנזה הפך דיסקוס קלוזליין לזעם האלים וניצח.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
02/06/2016 | 22:58
76
פרק טוב מאוד.

האבוק אחלה של מתאבק, מפתיע בזריזות שלו. רק מה קורה עם אנחליקו? לאן הוא נעלם? אני חושב שהוא לא יחזור... דאגה וקוברה עם אחלה סטוריליין... מצחיק.

קרב השלשות היה טוב, ופומה במסלול התנגשות עם ריי. זה יהיה מדהים. אגב, אני חולה על הלוק החדש של האלופים, וג'ק אוונס השתפר לגמרי. לא עוד ספוט מאנקי!

סופסוף ממשיכים עם לוטוס ואצטקה. חיכיתי לזה.

המיין איבנט היה ענק. שתי בהמות שפשוט לא מוכרות כלום. וזה ענק, כי זה גורם לך לחשוב שהנה, אולי קייג' יצליח לעשות את מה שאף אחד לא הצליח, וכמובן שהוא לא. מעניין מי כן יעצור את מטנזה.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
31/05/2016 | 06:31
3
111
אירועים חשובים
31/05/2016 | 06:31
1
384
זוהי תכנית ליום הזיכרון, אז כל הרוסטר מכבד את החיילים הנופלים בעשר צלצולים של הפעמון.

שיין וסטפני יוצאים לזירה ומדברים על הפיצול. הניו דיי יוצאים ואומרים שהם רוצים להפיץ את כוח החיוביות, אבל יכול להיות שהם יתפרקו כתוצאה מהדראפט. הם מגיעים למסקנה ששיין וסטפני עדיין יריבים, ומאתגרים אותם לקרב ריקוד. שיין וסטפני רוקדים. הוודווילנז מגעים להילחם מול הניו דיי. בסופו של דבר, הקלאב יוצאים ותוקפים את הניו דיי, וככה הקרב נגמר. הוודווילנז תוקפים את ביג אי ואז הקלאב נותנים לו מג'יק קילר. לאחר מכן הם אמרו שכולם צריכים לראות שהם יכולים גם בלי סטיילס, ושהם פה.

אפולו קרוז וביג שואו מדברים על להרביץ לשיימוס. ביג שואו נותן לקרוז עצות.

האוסוז ניצחו את בריזנגו אחרי הסחת דעת מצד גולדן טרות' (שפירשנו) ורול אפ מג'יי לפאנדאנגו. לאחר מכן גולדן טרות' תקפו את בריזנגו.

רומן ריינס יוצא אל הזירה ומדבר על פירוק השילד. הוא מסביר שהוא האיש. רולינס מגיע, ונראה כאילו הוא עומד לדבר אבל הוא משחק עם הקהל. הוא אומר שעושים דברים בדרך שלו.

רוסב מכסח את זאק ריידר. לאחר מכן הוא יורד על הקהל, וטייטוס או'ניל מגיע לרדת עליו ולתקוף אותו. רוסב בורח.

השיינינג סטארס שוב מדברים על פורטו ריקו.

אנזו וקאס יורדים על הדאדליז, ואז מנצחים אותם אחרי רוקט לאנצ'ר על דיוון.

ג'ון סינה חוזר. הוא מדבר על יום הזיכרון ואז אומר שכל האנשים מהעידן החדש חייבים לעבור דרכו. AJ סטיילס יוצא. סטיילס אומר שהוא חיכה לזה הרבה זמן. הוא וסינה משני עולמות שונים, אבל הוא מכבד אותו. הם לוחצים ידיים והקלאב מגיעים. הם יורדים על סינה וסטיילס... ואז AJ עושה טרן על סינה! הקלאב מכסחים את סינה.

מראים תגובות של מתאבקים על מה ששארלוט עשתה לריק פלייר. סטפני מקמהן התעמתה איתה וקראה לה חתיכת מפונקת. דיינה ברוק ניצחה את נטליה אחרי עזרה משארלוט. הן תוקפות אותה עד שבקי לינץ' רצה לעזור. בקי תילחם מול שארלוט בסמאקדאון.

דולף זיגלר אומר שיש לו 1,005 אחיזות. הקרב הטכני מול קורבין מסתיים אחרי שנייה כי זיגלר בועט לו במפשעה. הוא יורד על קורבין.

מאריס ומיז נותנים פרומו (מיז שם לב יותר לתואר).

לדין אמברוז יש בעיה עם קנדים (כן, גם עם סמי זאיין). מצד שני, ג'ריקו (שהמציא את המאני אין דה בנק) מתווכח עם דל ריו (שזכה באחד כזה). דין אמברוז, סזארו וסמי זאיין ניצחו את כריס ג'ריקו, אלברטו דל ריו וקווין אוונס.
לצפיה ב-'דעות זריזות שלי '
דעות זריזות שלי
02/06/2016 | 11:41
252
אתחיל ואומר שאם זו מידת העניין שהם מצליחים לגרום לתוכניות שלהם כשיש רוסטר שלם ו-3 שעות שבועיות (כרגע סמאקדאון לא ממש רלבנטית), מה גורם להם לחשוב שיהיו מעניינים יותר עם 5 שעות שבועיות וחצי רוסטר בכל פעם?
תוכנית שלא קרה בה כלום. כשסינה נכנס חשבתי שיהיה לו פיוד עם בארון קורבין, אבל בסוף AJ. יכול להיות נחמד, אבל לא באמת חושב שהיה צורך בהיל טרן שלו. הקלאב האלה ממש לא מעניינים אותי ולמה הם גנבו לקליק/nWo את הסימן עם האצבעות?
קטע מוזר מאוד שסטפני ירדה על שארלוט ככה. בכל זאת, לפני חודש היית הילית, פתאום עכשיו את כזאת מזועזעת?
מישהו גם הבין את המהות של הרעיון של אפולו קרוז? כאילו, ביג שו המליץ לו להיזהר משיימוס (למה?) ובזה זה נגמר?
תוכנית סתמית, מזל שיש אפשרות להריץ עם תמונה, מקווה שיוסיפו את האופציה הזו גם לנטוורק מתישהו בקרוב.
לצפיה ב-'ושוב, מספר התגובות שיש פה ממחיש את עניין המעריצים בתוכנית.'
ושוב, מספר התגובות שיש פה ממחיש את עניין המעריצים בתוכנית.
02/06/2016 | 00:51
282
בימים האחרונים יצא לי לחשוב על זה, והדברים שקורים מאחורי הקלעים של WWE הם הרבה יותר מעניינים מאלה שמתרחשים בזירה עצמה. חושב אפילו לפתח את זה לפינה או מדור.
לצפיה ב-' DVD חדש - 20 קרבות עם מתאבקים קנדים'
DVD חדש - 20 קרבות עם מתאבקים קנדים
30/05/2016 | 18:01
1
156
Our Nation’s Pride: The Best of Canadian Superstars
לצפיה ב-''
30/05/2016 | 18:04
113
— Bret Hart vs. The Dynamite Kid
Stampede Wrestling • December 1978

— Bret Hart, Bruce Hart, & Keith Hart vs. Dynamite Kid & The Kiwis
Stampede Wrestling • May 1979

— Owen Hart vs. Makhan Singh
Stampede Wrestling • May 6, 1988

— Lance Storm vs. Booker T
WCW Monday Nitro • August 7, 2000

— Test, Lance Storm & Christian vs. Undertaker, Booker T & Goldust
RAW • August 19, 2002

— Chris Jericho vs. John Cena
SummerSlam • August 21, 2005

— Trish Stratus vs. Lita
Unforgiven • September 17, 2006

— Edge vs. John Cena
Unforgiven • September 17, 2006

— Edge vs. The Undertaker
One Night Stand • June 1, 2008

— Chris Jericho vs. Shawn Michaels
No Mercy • October 5, 2008

— Chris Jericho vs. Rey Mysterio
Extreme Rules • June 7, 2009

— Christian vs. Randy Orton
SummerSlam • August 14, 2011

— Sami Zayn vs. Antonio Cesaro
NXT ArRIVAL • February 27, 2014

— Natalya vs. Charlotte
NXT TakeOver • May 29, 2014

— Tyson Kidd vs. Sami Zayn vs. Tyler Breeze vs. Adrian Neville
NXT TakeOver: Fatal 4-Way • September 11, 2014

— Sami Zayn vs. Kevin Owens
NXT TakeOver: Rival • February 11, 2015

— Sami Zayn vs. John Cena
RAW • May 4, 2015

— Tyler Breeze vs. Finn Bálor
NXT TakeOver: Unstoppable • May 20, 2015

— John Cena vs. Kevin Owens
Elimination Chamber • May 31, 2015

— Tyler Breeze vs. Jushin ‘Thunder’ Liger
NXT TakeOver: Brooklyn • August 22, 2015
לצפיה ב-'חדשות ועדכונים לגבי פיצול הרוסטרים'
חדשות ועדכונים לגבי פיצול הרוסטרים
28/05/2016 | 14:04
10
588
 אז מי שלא מעודכן, החל מה-19 ביולי, סמאקדאון עוברת לימי שלישי ותשודר בשידור חי (ולא מוקלט כמו שהיה נהוג עד עכשיו)
בהזדמנות זו ה- WWE , הודיעו שהגיע הזמן לעשות אתחול לתוכניות שלהם וראו וסמאקדאון יתפקדו כתוכנית עצמאית עם טאלנטים, שדרנים, עלילות וחגורות נפרדות.
ובקיצור שובו של פיצול הרוסטר ותוכנית הדראפט המסורתית.

נכון לעכשיו, תוכנית הדרפאט מתוכננת להיות משודרת בראו, בתאריך ה- 11.7.
אגב, גם ברוק לסנר אמור להופיע באותה תוכנית.

רוב המתאבקים עדיין לא יודעים באיזה תוכנית הם יופיעו.

וינס מקמהן מאוד מתלהב מהרעיון של פיצול הרוסטר.

הפעמים היחידות שנראה את כל הרוסטר של הWWE בתוכנית רגילה יהיה בראו אחרי רסלמניה ובראו אחרי סאמרסלאם (מתכננים תוכניות מיוחדות וגדולות)

האירועים החודשיים (PPV) לא יחולקו לאירועים של ראו או של סמאקדאון, אלא יכילו קרבות של 2 הבראנדים באירוע אחד, אבל... יהיו 2 שולחנות של שדרנים, שופטים של ראו ושופטים של סמאקדאון.

אז מה יקרה עם החגורות?
יותר מידי מידע לא ממש פורסם.. נכון לעכשיו מתוכננים 2 אליפויות ראשיות אחד של ראו ואחת של סמאקדאון.
לגבי אליפות הנשים - שארלוט (או אלופת הנשים באותו זמן) מתוכננת להופיע ב2 הבראנדים בו זמנית.  אין מידע לגבי שאר החגורות..

אגב, אחת הסיבות העיקריות של הפיצול הוא העלאת הרייטינג השבועי של שתי התוכניות ובייחוד של סמאקדאון שסובלת מרייטינג נמוך מאוד.

סטפני מקמהן צפויה לנהל תוכנית אחת ואילו שיין מקמהן את התוכנית האחרת, שניהם יהיו פייסים בהתחלה.

ג'ון סינה ורומן ריינס אמורים להוביל את שני הבראנדים. כל אחד יהיה בתוכנית אחרת. כנראה שרומן ריינס יהיה בראו וג'ון סינה בסמאקדאון.

מבחינת האוס שואוס: ראו יופיעו בימים - שישי, שבת וראשון.
סמאקדאון - שבת וראשון. 
יש סיכוי שסמאקדאון יופיעו עם האוס שואו גם בימי שני בערב, כמו בעבר.

לא יודע אם זה אומר משהו, אבל בתוכנית של סמאקדאון שתשודר באוגוסט, נכון לעכשיו פרסמו את המתאבקים הבאים:
דין אמברוז
אי ג'יי סטיילס
ניו דיי
סאמי זיין
סזארו
פייג'
נעומי
לצפיה ב-'חייב לציין'
חייב לציין
28/05/2016 | 16:42
352
שככל שנחשפים יותר פרטים, אני יותר ויותר שונא את הרעיון של הפיצול. אין הבדל מהפיצול הקודם, שלא הניב שום עניין.

תודה על העדכונים.
לצפיה ב-'דעה:'
דעה:
28/05/2016 | 21:56
297
אם הם רוצים שהפיצול יצליח הם *חייבים* שהתכניות יהיו מאד שונות אחת מהשניה, בצורה דרמתית. מוצרים שונים עבור קהלים שונים. רק הפרדה ברוסטרים זה פשוט לא מספיק.

יש לי פחד מאד רציני שזה יהיה דומה מדי לפיצול הקודם, שפשוט היה משעמם ולא מוצלח, בדיוק מהסיבה שהתכניות לא היו שונות מספיק אחת מהשניה. יתר מכך, בשלב מסויים התחילו להיות יותר מדי קווי עלילה שדילגו בין תכניות, מה שבכלל הפך את הפיצול למטופש ומיותר.
לצפיה ב-'גון סינה בקצב הזה משאיר לטריפל אייץ'
גון סינה בקצב הזה משאיר לטריפל אייץ
29/05/2016 | 01:07
338
אבק עם כל האליפויות שהוא לוקח......
לצפיה ב-'אני דווקא אוהב את המהלך'
אני דווקא אוהב את המהלך
29/05/2016 | 14:19
273
אני חושב שהפיצול הוא הזדמנות מצויינת להמשיך את המומנטום של הדם החדש שעולה לרוסטר הראשי אחרי רסלמנייה ולהעשיר משמעותית את הרוסטר הנוכחי בעוד מתאבקים איכותיים.

אם כל הכבוד לזה שNXT הפך להיות בראנד של מארקים והוא קצת אחרת מכל מה שאנחנו מכירים ורגילים בWWE ברוסטר הראשי, אני לא חושב שלא לנקמורה, סמואה ג'ו, אוסטין אריס, בובי רוד וכדומה לעשות שם בזירה הקטנה הזו, הם כבר עשויים ומוכנים.

אני חושב שהפיצול רוסטרים יחד עם העלאה של כל אלו לרוסטר הראשי הוא הפוש הענקי שהחברה הזו צריכה ואם הם יעשו את זה נכון, זה בהחלט יכול לעבוד
לצפיה ב-'החלטה נבונה'
החלטה נבונה
30/05/2016 | 03:34
200
תמיד הייתי בעד הפיצול ולדעתי התקופה הנוכחית היא הזדמנות מצויינת לבצע את המהלך. עודף הטלנטים וכמות החגורות לא מתאימות לפורמט הנוכחי.

הדבר יעבוד בתנאי אחד והוא המיתוג של סמאקדאון כבראנד חזק ולא כתוכנית סוג ז כמו סופרסטארס..
לצפיה ב-'חשבתי על מיתוג שונה לגמרי'
חשבתי על מיתוג שונה לגמרי
30/05/2016 | 16:39
215
במקום דראפט וקרבות שנראים אותו דבר בין שני הבראנדים, אני מציע להפוך את סמאקדאון לתוכנית של זוגות (או סטייבלים) ומתאבקות. כלומר מתאבקי יחידים יהיו בראו וקרבות זוגות + קרבות נשים יהיו בסמאקדאון.

זה יגרום לכך שלא צריך יותר דראפט, אלא זוגות שמתפרקים ליחידים עוברים לראו ואילו מתאבקים שחוברים ביחד עוברים לסמאקדאון. בסמאקדאון יכולים להיות גם קרבות יחידים בין טאג טימז, אבל החגורות של סמאקדאון תהיינה חגורת הזוגות וחגורת הנשים בעוד בראו יהיו אליפות ה-WWE, הביניבשתית ו-US.

זה יגרום גם לבידול בין הבראנדים וגם לכך שלכל בראנד יש חשיבות משלו.
לצפיה ב-'נשמע על הפנים'
נשמע על הפנים
31/05/2016 | 01:20
1
242
העובדה שיש עכשיו הרבה כישרונות לא אומרת שצריך לחלק אותם ל-2. להיפך, שיתערבבו כולם עם כולם כמו שקורה עכשיו.
מה שיהיה זה שבמקום לראות את סמי זיין, אוונס, זיגלר, מיז, סזארו, אמברוז וג'ריקו בכל מיני קומבינציות, נראה את זיין, אוונס וזיגלר בקרבות אין סופיים אחד מול השני, וסזארו, אמברוז וג'ריקו בקרבות אינסופיים אחד מול השני בצד השני.
שלא לדבר על הבנות, שיגיעו למצב של 3-4 מתאבקות בכל תכנית

לפחות שהיו מאמצים את הרעיון שהתחיל בפיצול הקודם, שיש אלוף ראשי אחד ורק לו מותר לנדוד בין התכניות. אבל נראה ששוב הולכים לפצל את האליפות (WWE-עולם-משקל-כבד... כל התיאור הזה שהדביקו לו כדי להדגיש שזאת אליפות אחת כוללנית) לשתי אליפויות נחותות.

בטוח שהם יתחרטו מהר מאוד,
במיוחד אם לא מצליחים לשכנע את ערוץ USA שעדיף להם לחזור למתכונת שעתיים
לצפיה ב-'צודק, שכחתי מזה כבר'
צודק, שכחתי מזה כבר
31/05/2016 | 12:16
209
רק לפני איזה שנתיים-שלוש איחדו את החגורות ועשו כזה טררם מהאיחוד ומהאליפות החדשה, עכשיו שוב הולכים לפצל את החגורה המאוחדת. זה באמת מגוחך ומיותר.
לצפיה ב-'הרי כולם יודעים '
הרי כולם יודעים
01/06/2016 | 17:30
223
הרי כולם יודעים שהפיצול יגמר ב רומן אלוף ראו ,סינה אלוף סמקדאון 
Cena wins LOL
Roman wins ROFL
לצפיה ב-'אוי'
אוי
06/06/2016 | 21:58
63
אני שומע את זה ונהיה לי רע, יש לי תחושה מאוד לא טובה לגבי זה
מקווה מאוד להתבדות
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
30/05/2016 | 04:50
1
235
שלום לכולם,
צריך עזרה ממישהו שמבין עניין והתנסה בעבר ברכישת כרטיסים להופעות של הwwe בארצות הברית..

מי שיכול לעזור אשמח אם תפנו בהודעה פרטית. תודה!
לצפיה ב-'שלחתי לך הודעה'
שלחתי לך הודעה
31/05/2016 | 00:11
38

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום טיולים באיטליה
פורום טיולים באיטלה
פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה