לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1408314,083 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

לצפיה ב-'UCSME'
UCSME
21/10/2017 | 16:55
171
דרבי כדורסל של לוס אנג'לס. פטריק בוורלי עושה קבלת פנים ללונזו בול וב-3:20 לאחר שלשה עוד מסמן לו: YOU CAN'T SEE ME

https://www.youtube.com/watch?v=H2AYOJ2K8MU&featur...
לצפיה ב-' OMG! שינויים גדולים לקארד של TLC! '
OMG! שינויים גדולים לקארד של TLC!
20/10/2017 | 23:19
5
334
ובכן, מתברר שבריי ווייאט חטף איזו מחלה או משהו ונדבק מבו דאלאס. אז הוא לא ילחם מול פין באלור. במקומו, AJ סטיילס יבוא להילחם בקרב של שני מנהיגי הבולט קלאב לשעבר!

אבל זה לא השינוי החשוב ביותר בקארד.

רומן ריינס גם לא יהיה באירוע, ובמקומו, מי שישתף פעולה עם אמברוז ורולינס יהיה לא אחר מאשר... קורט אנגל!

כן, קראתם נכון, AJ מול באלור ואנגל חוזר.

TLC פתאום מעניין, מה? למרות שאין בו קרב שולחן, קרב סולם או קרב כיסא? רק קרב גימיק אחד? וקרב בין שני מתאבקים טובים? מי חשב על זה?
לצפיה ב-'די מטורף'
די מטורף
22/10/2017 | 08:22
2
256
דווקא מה שמרגש אותי יותר מאשר אנגל זה באלור נגד סטיילס. בכל ארגון האבקות אחר אנחנו מדברים כאן אוטומטית על קלאסיקה מטורפת, אבל בגלל שזה ב WWE אי אפשר לדעת.
 
ולגבי אנגל, זה די מפתיע, כי הייתי בטוח שהוא לעולם כבר לא יקבל מהם את האישורים הרפואיים הנדרשים כדי אשכרה להתאבק.
 
 
בכל מקרה, גם וויאט וגם ריינס נעדרים בו זמנית באופן מסתורי?  נשמע יותר כמו ניסיון להלבין הפרת וולנס של שניהם
 
מה שכן, זה עוד יותר מדגיש כמה השיטה של ה WWE גרועה ולא עובדת. באלור ווייט כבר חודשים בפיוד וזה כל כך משעמם שאפילו הפיהוק שלי מעלה פיהוק כשהוא חושב על קרב בינהם. פתאום מחליפים את וויאט בסטיילס, בלי שום פיוד או סיפור רקע מאחורי זה, וזה עדיין פי מיליון יותר מעניין.
כי גם באפס סיפור שיש מאחורי המפגש הזה יש סיפור יותר מעניין מהסיפור של וויאט. זה הבסיס של האבקות. לבנות במקביל כל מיני דמויות בצורה חזקה ואמינה, ואז להפגיש אותם. וברגע שעושים את זה, זה יעניין באופן אוטומטי גם בלי שום אחיות מתות שחוזרות מהמתים ודמויות הזויות. זה הבסיס של האבקות. אם על הדרך מצליחים להוסיף לפיוד קצת איבה אישית ולשים דברים על הכף, יופי, אבל זה ממש לא הכרחי.
 
ומה מונע מה WWE לעשות את זה קבוע? ובכן, קודם כל כותבים ממש, אבל ממש ממש גרועים שהם בעצמם לא אוהדי האבקות ולא באים מהתחום אז אין להם מושג בכלל מה צריך בשביל לעשות פיוד טוב. והדבר השני זה מיליון שעות טלוויזיה בשבוע, מה שמקשה על מפגשים להיות נדירים ולא שחוקים ולחזור על עצמם שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע.
 
 
 
לצפיה ב-'בנוגע להיעדרות'
בנוגע להיעדרות
22/10/2017 | 08:59
1
203
אני לא יודע, גם בו דאלאס וג'וג'ו חולים באיזה משהו ונאמר שהם פשוט הדביקו את בריי וריינס.
 
לפעמים זאת סתם מחלה, כמו הפעם ההיא שחצי מהרוסטר לקה בהרעלת כבד.
 
אם כי הפעם ההיא שהם נתקעו בגלל הר געש, זה היה ניסיון ללבן הפרת וולנס!
לצפיה ב-'לפי הדיווחים '
לפי הדיווחים
22/10/2017 | 10:00
207
לפי הדיווחים של דייב מלצר הם כנראה נדבקו בדלקת קרום המוח. זה כנראה התחיל מבו או ג'וג'ו והם הדביקו את השאר. 
כרגע יש חשש שעוד מתאבקים בלוקר רום של ראו נדבקו.
כמובן שזה לא אושר עדיין ע"י wwe . 
בכל מקרה נאחל החלמה מהירה לכל החולים.
לצפיה ב-'השאלה הגדולה היא'
השאלה הגדולה היא
22/10/2017 | 10:36
1
215
האם גם סיסטר אביגייל נדבקה במחלה... הרי גם ככה היא הייתה אמורה להופיע במקום בריי
 
ויופי של איחוד לשילד... אולי ככה זה יידחה לרסלמניה בתור איחוד ממש גדול
לצפיה ב-'הלוואי..'
הלוואי..
22/10/2017 | 12:23
201
הלוואי שאיי ג'יי סטיילס יבוא בדראג  
מה שכן אני אהיה ממש מאוכזב אם לא יהיה את מלך הדלעת בגלל זה. 
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 40- אולטימה לוצ'ה 3 חלק ד''
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 40- אולטימה לוצ'ה 3 חלק ד'
19/10/2017 | 20:29
3
41
תכנית כפולה אחרונה לסיום העונה.
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
19/10/2017 | 20:29
2
94
קרב כלוב: "המפלצת" מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) ניצח את אל דראגון אצטקה ג'וניור אחרי שמונה וחצי דקות עם זעם האלים. בתחילת הקרב מטנזה נתן סופלקס אדיר לאצטקה דרך הכלוב, מה ששבר אותו וגרם לכך שברח. דאריו סירב לכך ואמר שהוא לא יברח מהגורל. הוא קבע שהקרב יתחיל מחדש, והפעם ככלוב קלאסי: רק עם הצמדות והכנעות. לקראת סוף הקרב בלאק לוטוס הגיעה וקפצה על אצטקה מהכלוב.
 
לאחר הקרב לוטוס נתנה למטנזה מכה במפשעה ופאוורבומב מהחבל. היא חנקה את דאריו וצעקה עליו שהוא שקרן. דאריו ביקש ממנה שתתן לו להסביר. הוא בסוף הסביר שהוא אכן שקרן, והיא תשלם. מטנזה נתן גם לה את זעם האלים.
 
לפני הקרב הבא דאריו יצא שוב ואומר שמאז שכפפת האלים הגיעה, היא אכלה את כולם. הוא מאמין שרק לאחד מגיע ללבוש אותה, והוא יוכיח את זה הלילה. אבל כדי שלא יהיה ספק, זה יהיה קרב הדחות.
 
קרב הדחות על כפפת האלים: מיל מווארטס (ע' קתרינה) ניצח את קייג' וג'רמייה קריין אחרי שלוש עשרה וחצי דקות:
 
ג'רמייה קריין הודח אחרי אחת עשרה וחצי דקות אחרי וואפון אקס מקייג'.
 
אחרי עוד שתי דקות בלבד, קייג' הודח אחרי פלאטליינר על כיסא שקריין השתמש בו כדי לתקוף את קייג'.
 
לאחר מכן מיל הרביץ למזרן עם הכפפה והאורות נכבו... קינג קווארנו יצא לתקוף אותו ואת קתרינה! הוא השתמש על מיל בת'ריל אוף דה האנט. לאחר מכן קווארנו לקח את הכפפה.
 
סרטון: רואים את הסרט שטאיה הפיקה על ג'וני מונדו בשבועות האחרונים. ג'וני אומר שהוא המתאבק הכי טוב בעולם בגלל החגורה. הוא אומר שהמעריצים שונאים אותו בגלל שהוא טוב יותר מהם. גם PJ בלאק וג'ק אוונס מתראיינים (טוב, אוונס סתם מדבר בשלטים) וגם את ריקי מונדו, שמוצג כמתחזה לחבר בסטייבל. הוא משווה בין ג'וני לישו ולבודהה. מונדו אומר שבלעדיו אין אולטימה לוצ'ה. הוא עדיין יהיה האלוף גם בסיום המופע. דאריו מתראיין ומוציא אובר את המיין איבנט, ואומר שהקנאה בפומה אוכלת את מונדו חי.
 
אליפות לוצ'ה אנדרגראונד מול קריירה: פרינס פומה ניצח את ג'וני מונדו אחרי שמונה עשרה וחצי דקות עם ה-630 ספלאש. במהלך הקרב, הוורלדווייד אנדרגראונד באו להתערב ולתקוף את פומה, אבל אנחליקו בא לתקוף אותם ואף גרם למונדו לפגוע בטאיה עם כיסא. הדבר הוביל לכך שגם השופט ריק נוקס, שהובא בידי הוורלדווייד אנדרגראונד לאחר שהשופט המקורי התעלף והם הרביצו לו, קפץ על האנדרגראונד!
 
לפתע דאריו קוואטו יצא. הוא הביא את הגאווה לעיר ולאבותיו, הוא עדיין עובד פה והוא זכה בתואר בפעם השנייה. אבל הלילה לא נגמר. כי יש עוד קרב אחד! דאריו מציג את יריבו של פומה. האיש הזה בא אליו בשבוע שעבר לאחר הניצחון שלו והודיע על האתגר שלו לאלוף הלילה. בדרך כלל הוא רוצה לקדם כאלה קרבות, אבל חוקים הם כמו עצמות וצריך... לשבור אותם. ואחרי הכול, זה אולטימה לוצ'ה. אז הוא מציג את היריב של פומה, אלוף גיפט אוף דה גודס, פנטגון דארק! לאחר שפנטגון נכנס לזירה ומוסר את התואר. דאריו מודיע על עוד דבר אחד... לא רק שהתואר על הכף, אלא גם הקריירות של שניהם! הלילה אחד מהם עוזב את המקדש עם האליפות, והשני עוזב לנצח.
 
אליפות לוצ'ה אנדרגראונד, קריירה מול קריירה: פנטגון דארק ניצח את פרינס פומה אחרי שמונה וחצי דקות עם פאקג' פיילדרייבר. פומה התאבק בקרב למרות שפנטגון שבר לו את הזרוע מהר. לקראת סוף הקרב ואמפירו משך את פנטגון מה-630 ספלאש וביצע היל טרן.
 
לאחר הקרב פנטגון התחבק עם ואמפירו שחגר לו את החגורה. הקהל גירש את פומה בצעקות "Nah nah nah nah, hey hey, goodbye", למרות שאחרים צעקו "Thank you, Puma". פנטגון לקח את המיקרופון ואמר שהוא האלוף החדש. זה המקדש שלו, והוא ישלוט בו עם ביצים ועם Cero Miedo.
 
סגמנט מצולם: פומה עוזב את המקדש דרך הדלתות ואז רואים את המסכה שלו זרוקה בחוץ.
 
לאחר מכן רואים את הכפפה נמצאת על עמוד בסלון של קינג קווארנו, בתוך זכוכית.
 
סקסי סטאר מתראיינת וחותמת על חתימות, ואז מקבלת מתנה ממעריצה. המעריצה אומרת ש"היא לא שכחה בנוגע אלייך". בפנים יש עכביש והיא מתעצבנת.
 
שבט הארנב משתחווה בפני מאסקאריטה סאגראדה, שאומר שהוא לא הארנב הלבן אבל הוא ייקח אותם אליו.
 
פיניקס ומליסה סנטוז עוזבים במכונית. קתרינה מסתכלת עליהם גם ועוזבת, וג'רמייה קריין מסתכל עליה.
 
פינדאר שוכב, אזוק מול כס המלכות של קוברה מון. דאגה מנופף בחרב וקוברה אומרת לו לקחת את מקומו כמלך החדש שלה. הוא מסכים ומנופף בחרב. דראגו עדיין קשור ליד קוברה, ואז דאגה משסף את פינדאר ועורף לו את הראש.
 
ואמפירו נמצא במקדש ואומר שעשה את מה שאמרו לו. פומה הלך ופנטגון הוא האלוף. דמות מסתורית אומרת שעכשיו היא תשבור אותו, ושוואמפירו עשה עבודה טובה. מדובר בדמות מכוסה במסכה של גולגולת. הם נעלמים.
 
מטנזה נמצא בתא הכלא שלו ושואג, כי ריי מיסטריו נמצא בתא מולו.
 
דאריו מוזג כוס ויסקי לסוכן וינטר שמפקח עליו ואומר לו שיגיד לבוס שהוא יחזיר את הכפפה. וינטר אומר שהבוס סולח לדאריו. זה כי דאריו ימות. הוא שולף אקדח ויורה בו. הוא אומר שהנהלה חדשה תטפל במקדש ובכל שאר הבלגן. הוא מודה לו על המשקה ועוזב. דאריו שוכב, פוקח את עיניו ואז מנסה להגיע לטלפון. בשארית כוחותיו הוא מחייג מספר (זה טלפון חוגה אז זה די סיפור), ואומר בספרדית למישהו (שקורא לו "בוס") שהוא צריך עזרה, אבל מתעלף.
לצפיה ב-'דעות בפעם האחרונה'
דעות בפעם האחרונה
19/10/2017 | 20:38
65
אחחח... אני אתגעגע ללוצ'ה אנדרגראונד.
 
קרב הפתיחה היה ענק, והספוט עם שבירת הכלוב היה מטורף מטורף מטורף! לוטוס הפתיעה, ומטנזה יצא אובר בענק. 3/4
 
הקרב על הכפפה היה מעולה, החבר'ה שם פשוט מטורפים ואכזריים, כולם יצאו נהדר, וכמובן שבסוף מיל ניצח, אבל הסיפור רק הסתבך, כי קווארנו (התגעגעתי!) גם מצטרף. ומיל מווארטס פשוט בלתי יאומן, הבחור אתלט. אתם מאמינים שזה "האח של אביס"? 1/4
 
הסרט על מונדו הוא יצירת מופת.
 
המיין איבנט (ים) היו נהדרים, וסיפרו סיפור טוב, וגם היה לי מארק אאוט עם הקפיצה של ריק נוקס, החזרה של אנחליקו (הוא לא חזר כבר?) והסיום עם הטרן של ואמפירו. פנטגון הוא האלוף. 1/2
 
רק קצת מוזר שהם שינו את כל הקרבות באמצע. היה אפשר מההתחלה להפוך את הכלוב לקרב כלוב קלאסי, שבאמת עדיף בדרך כלל, פשוט שניים נעולים בכלוב ומכסחים אחד את השני בקרב רגיל שהוא בתוך כלוב. וגם הקרב המשולש, היה אפשר פשוט להפוך אותו לקרב הדחות מההתחלה. זה היה מתבקש אפילו. בנוגע לסיום זה היה הפתעה וזה באמת היה צריך לשמור לאירוע.
 
והסיום, אני חולה על הסיומות האלה.
 
אז פומה עוזב (גם ג'וני, אני חושב, הלך לו ל-TNA ולא יחזור). זה אומר שמתחיל עידן חדש: ריקושט לא יכול היה לעבוד בארגונים גדולים שמשודרים בטלוויזיה עד לסיום העונה, והנה עכשיו הוא יכול לעבוד שוב. נו טוב. מעניין לאן ילך.
 
קווארנו ממשיך להיות עם הציד שלו.
 
אני חושב שלעולם לא נדע מי שלח את העכבישים. לא מריפוסה, לא קסטרו... ולא נדע את זה כי סקסי החליטה לשבור לרוזמארי את היד במקסיקו ועכשיו כל הארגונים מחרימים אותה.
 
הארנב הלבן קיים!
 
מה, קתרינה עדיין מרגישה משהו לפיניקס? וזה יוביל לצירוף של קריין לנושא? אבל מה עם אימא ואסקז והכפפה שהיא הבטיחה לה?
 
דאגה עוד פה, זה מעניין, והוא מלך הזוחלים החדש במקום פינדאר (היה טוב כשהיה). אבל מה הוא חוזר, דאגה, אחרי שנה? טוב, קוברה מון היא סקסית...
 
מעניין את מי ואמפירו מביא למקדש. בנוסף, מעניין מי יהיו המיין איבנטרים החדשים לאחר העזיבה של שני הראשונים. מה שבטוח, יהיה מעניין.
 
ריי כלוא. זה גדול.
 
עכשיו השאלה היא: למי דאריו התקשר? מה יהיה עם ההנהלה החדשה? ואיך הם יכולים להרוג את אל חפה?!
 
לוצ'ה אנדרגראונד שולטת!
לצפיה ב-'מופע מרהיב'
מופע מרהיב
21/10/2017 | 21:32
60
היאבקות כמו שהיאבקות צריכה להיות - מסוכנת, מלאת ריגושים, מפתיעה.
בהחלט לא דומה בכלום ל-WWE וטוב שכך.
שתי דברים בכ זאת הפריעו לי - 
1. הצליל המזויף של הבעיטות שהם עושים. בהתחלה זה נשמע מרשים ואז אתה לומד שכל בעיטה שניה נשמעת כמו הצלפה, משמע, מישהו מזייף את זה באופן מסחרי וזה מוריד לאללה מהערך של המכות
 
2. מאט סטרייקר היסטרי ומוגזם והופך את הצפייה ללא נעימה. צרחות כאילו מישהו תפס לו את הביצים עם מפצח אגוזים. מעצבן ולא מובן.
 
פרט לאלה - זה היאבקות בכמה רמות מעל ה-WWE. הארדקור נהדר.
ומליסה סאנטוס אולי קריינית בינונית ומטה אבל פצצה אששש...
לצפיה ב-'המיין איבנט 73: ברט הארט - אואן הארט בכלוב'
המיין איבנט 73: ברט הארט - אואן הארט בכלוב
18/10/2017 | 16:48
12
114
זוהי החזרה של פינה שראיתי שהייתה כאן וחשבתי שתהיה מעולה לצורך נוסטלגיה וקרבות טובים.
 
היום נסקר את מה שנחשב בעיניי לקרב אליפות ה-WWE הטוב ביותר בהיסטוריה: קרב הכלוב בין ברט הארט לאואן הארט.
 
ברסלמניה 10, בקרב מדהים בפני עצמו (הנה תזכורת), ניצח אואן הארט את ברט הארט. לצערו של אואן, זה לא שינה כלום ובהמשך הערב ניצח ברט את יוקוזונה וזכה בתואר אחרי שנה של מרדף אחריו.

אואן רוצה להוכיח שהוא יכול לנצח את ברט גם על התואר הגדול ביותר בביזנס. היריבות המשפחתית עולה שלב, וכדי למנוע התערבויות אנחנו נכנסים לכלוב בסאמרסלאם.

תהנו.
לצפיה ב-'הכוכבים הראשיים'
הכוכבים הראשיים
18/10/2017 | 16:50
2
59
לצפיה ב-'ברט הארט'
ברט הארט
18/10/2017 | 16:52
103
ברט הארט
שם אמיתי: ברט הארט
ידוע גם בתור: היטמן
תאריך לידה: 2 ביולי 1957
מקום מגורים: קלגרי, אלברטה, קנדה
גובה: 1.86 מטר
משקל: 105 ק"ג
פינישר: שארפשוטר
 
ברט הארט נולד למשפחת ההיאבקות שיש האומרים עליה שהיא הגדולה בכל זמנים. משפחתו הפעילה את ארגון הסטמפיד רסלינג, ו"צינוק" (Dungeon) האימונים של אביו, סטו הארט, הוציא מתאבקים כמו בריאן פילמן, לאנס סטורם, כריס בנואה, דייבי בוי סמית` וכריס ג`ריקו.
ברט ערך את הבכורה שלו בארגונו של אביו ב-1976. הוא שלט במהלך זמנו שם, והחזיק באליפות למשקל כבד שש פעמים ובאליפות הזוגות הבין לאומית חמש פעמים (4 פעמים לצד אחיו קית`).
 
ברט ערך את הבכורה שלו ב-WWF ב-1985, ובאותו זמן הוא לא כ"כ הצליח בתור מתאבק יחידים. הקריירה שלו התחילה לקבל תאוצה כשהוא התחבר עם ג`ים ניידהארט כדי ליצור את ההארט פאונדיישן. הצמד הגיע לשיאו ב-1987, כשזכה באליפות הזוגות מהבריטיש בולדוג. ב-1991, ההארט פאונדיישן הפסידו את תואר הזוגות האחרון שלהם לנאסטי בויז, ונפרדו. ברט הלך משם לקריירת יחידים, וזכה בתואר הבין יבשתי ממיסטר פרפקט בסאמרסלאם של אותה שנה.
 
הקריירה שלו הגיעה לשיאים חדשים כשהוא ניצח את ריק פלייר לזכייה באליפות ה-WWF ב-1992.
לצפיה ב-'אואן הארט'
אואן הארט
18/10/2017 | 16:52
76
אואן הארט
שם אמיתי: אואן הארט
ידוע גם בתור: קינג אוף הארטס, הרוקט, הבלו בלייזר
תאריך לידה: 7 במאי 1965
תאריך פטירה: 23 במאי 1999
מקום מגורים: קלגרי, אלברטה, קנדה
גובה: 1.78 מטר
משקל: 103 ק"ג
פינישר: שארפשוטר, אינזוגירי
 
אואן הארט הוא הצעיר מבין שנים עשר אחים ואחיות. הוא הלך בעקבות אחיו הבכור בכך שהפך למתאבק מקצועי, והוא עשה את הבכורה המקצועית שלו ב-1986, כחלק מארגון הסטמפיד רסלינג של אביו.
 
הוא עשה את הבכורה שלו ב-WWF ב-1988, אבל לא תחת שמו האמיתי. הוא ערך את הבכורה כבלו בלייזר, מתמחה במהלכים אוויריים שחובש מסיכה כחולה. הקרב הגדול ביותר שלו היה ברסלמניה 5, שם הפסיד למיסטר פרפקט. הוא לא הגיע מעבר לסטטוס של ג`ובר, ועזב את ה-WWF לטובת ריצה קצרה ב-WCW.
 
הוא חזר ל-WWF בתחילת שנות התשעים, אבל כמתאבק זוגות. הוא הקים מחדש את ההארט פאונדיישן עם ג`ים ניידהארט ויצר את היי אנרג`י (High Energy) עם שותפו קוקו בי וור.
 
הפריצה הגדולה שלו הגיעה ב-1993, כשהוא הצטרף לאחיו כדי להגן על כבוד משפחתו נגד ג`רי לולר.
לצפיה ב-'האווירה'
האווירה
18/10/2017 | 16:53
88
1994 לא הייתה שנה טובה בשביל ה-WWF, אך הזמנים הכי רעים היו ב-1993 כשוינס מקמהן הואשם באחזקת סטרואידים ומשפטי הסטרואידים נגד ה-WWF התחילו.
 
וינס היה עסוק עם המשפט, וכשעכשיו שהבוקר הראשי לא עובד באופן מלא, הסטוריליינים בארגון התחילו לסבול.
 
ב-1994, בזמן שוינס חשש מאוד שאולי ייכנס לכלא, האווירה מאחורי הקלעים התחממה. הקליק התחילו להשתלט על הארגון לאט, בשלב זה הם עדיין היו בסביבות התואר הביניבשתי, ושון מייקלס, רייזור ראמון ודיזל היו מעורבים כולם בקרב על התואר באותו ערב.
 
ברט ניצח את יוקוזונה ברסלמניה לאחר טורניר על התואר, וזכה לתמיכת כל הפייסים, ולהתנגדות של אחיו אואן.
 
הקרב עצמו לא היה המיין איבנט של האירוע. זה היה הקרב של טייקר מול טייקר, קרב בו אנדרטייקר ביצע את חזרתו לאחר שנקבר בראמבל וחיסל את האנדרטייקר של טד דיביאסי בקרב שנחשב לאחד מהמיין איבנטים הנוראיים ביותר בכל הזמנים.
 
אז, האם מעט לאחר שוינס זוכה מאשמת אחזקת הסטרואידים, יצליחו אואן וברט לתת מופע של פעם בחיים?
לצפיה ב-'הפיוד'
הפיוד
18/10/2017 | 16:55
79
הדרכים של ברט ואואן הארט נפגשו כשברט היה מעורב בפיוד חם עם ג`רי לולר. הפיוד נעשה לאישי, וכל משפחת הארט הייתה מעורבת. הפיוד היה אמור להסתיים בסרבייבור סיריס, כשלולר ושלושת אביריו היו אמורים להתמודד מול ברט ואחיו אואן, ברוס וקית`. לולר נעצר באשמת אונס (מה שהתגלה אחר כך כשקר), לכן שון מייקלס לקח את מקומו בקרב. ההארטס שלטו באופן מוחלט בקרב, וניצחו בקלות לאחר ששון מייקלס (השורד האחרון בקבוצתו) ברח. רק אחד מההארטס הודח, אואן. הוא הוצמד לאחר שהתנגש בברט שעמד על קצה המזרון, וגולגל ע"י מייקלס לספירת שלוש. אואן לא אהב את העובדה שהיה המודח היחיד בקבוצתו, והתעמת עם ברט לאחר הקרב. הוא ביקש ממנו קרב ביניהם, אבל ברט אמר שהוא לעולם לא יאבק נגד בשר מבשרו. הם הורידו את המתיחות ביניהם והפכו לצמד.
 
האחים הארט קיבלו קרב על אליפות הזוגות נגד הקוויבקרס ברויאל ראמבל. הקרב הלך יפה עד שמנג`ר הקוויבקרס, ג`וני פולו (רייבן), משך את החבל העליון, וברט נפל החוצה. ברט פצע את ברכו בצורה די חמורה, והאלופים שמחו לעבוד עליה בחוץ. ברט בקושי יכל לעמוד, וזה היה רק עניין של זמן לפני שהוא ייכנע או יוצמד. הקוויבקרס ניסו לבצע את הפינישר שלהם, הקאנון בול (cannonball) מהחבל העליון, אבל ברט זז מהדרך, וסוף-סוף ניתנה לו הזדמנות להתחלף באחיו. אולם, ברט החליט לא לעשות זאת, ובמקום זה התכונן לבצע את הפינישר שלו, השארפשוטר, על פייר. הברך של ברט לא עמדה בזה, והשופט עצר את הקרב, כשהוא מחליט שברט יותר מדי פצוע כדי להתחרות. לאחר הקרב, ברט התגלגל על הקרקע אוחז בברכו. אואן הסתכל עליו בכעס על כך שהיה אנוכי ולא התחלף איתו. ברט לבסוף הצליח לעמוד על רגלו, והקהל נתן לו תשואות על כך. אואן לא בדיוק היה מאושר כמוהם, והוא מדהים את הקהל כשהוא בועט ברגלו הפגועה של ברט, או כמו שהוא ניסח את זה, "Kicked your leg out of your… Leg."
 
ההיל טרן הושלם סופית, וברט ואואן שוב הסתכסכו. ברט בנוסף נכנס לקרב הראמבל עצמו, והיה אחד משני האנשים האחרונים. הוא ולקס לוגר נאבקו לתיקו, כשהשניים נפלו החוצה באותו הזמן. זה גרם להנהלת ה-WWF לתת לשניהם קרב אליפות ברסלמניה. עכשיו, כדי ששתי הגנות התואר יהיו הוגנות כלפי יוקוזונה, סידור כלשהו היה צריך להיקבע. הטלת מטבע נעשתה, ולקס לוגר ניצח, לכן הוא מקבל את הזכות הראשונה להתמודד מול האלוף. מאחר ויוקו או לוגר יהיו עייפים להתמודד מול ברט במיין איבנט בגלל שכבר התמודדו בקרב אחד, ברט נאלץ להתמודד בקרב נוסף גם כן. ומי יהיה היריב של ברט בקרב הראשון שלו באירוע? אואן.
 
הקרב עצמו היה קלאסי, ובאופן מפתיע לחלוטין- אואן ניצח בצורה נקייה. מאוחר יותר באותו הלילה, ברט לקח את התואר מיוקוזונה. אואן יצא להסתכל על החגיגה וסירב להיכנס אליה. הוא נשבע לזכות בתואר. הדרך לשם עברה בקינג אוף דה רינג, טורניר בו אואן ניצח לאחר עזרה מג'ים ניידהארט, אותו ג'ים ניידהארט שחזר לעזור לברט מוקדם יותר באותו הערב אך בגד בו. אואן הפך לקינג אוף הארטס.
 
כתוצאה מכך נקבע בין השניים קרב על האליפות, והפעם בתוך כלוב. המנצח ינצח אך ורק בעזרת בריחה מהכלוב. שבוע לפני כן ברט חלק סיפור בו טיפס על הלול של אואן כשהיו ילדים, וטען שאותו הדבר יקרה גם הפעם, וכמו לפני הרבה שנים, אואן יבכה.
 
משהו פחות ידוע מהפיוד היה ששבועיים לפני האירוע, ניצח אואן את ברט בקרב לאמברג'קס וזכה בתואר, רק כדי שהשופט ישנה את התוצאה לאחר שגילה על התערבותו של ג'ים ניידהארט.
 
מאחורי הקלעים, הוטל איסור חמור על דימום בגלל המצב הרגיש של ה-WWF בדעת הקהל. גם הדאגה המשפחתית לשני הילדים הובילה לכך שהשניים לא יכלו לדמם, והחליטו לפצות על כך, לפי ברט, ב"כמה בריחות דרמטיות שיכולנו לעשות".
לצפיה ב-'הקרב'
הקרב
18/10/2017 | 16:57
1
87
 
לפני הקרב מסבירים את חוקי קרב הכלוב. מדובר בקרב כלוב בריחה. אין שופט, השניים נעולים בתוך הכלוב להילחם. הדרך היחידה לנצח היא באמצעות יציאה מהדלת או בריחה מהגג ונגיעה ברצפה.
 
אואן יוצא ראשון להיט ענק. תגובת הקהל עצומה, ואואן אומר למצלמה שהוא האלוף הבא. ניידהארט בולט בהיעדרו. הוא בקהל, יחד עם שאר המשפחה. אואן מטפס על הכלוב ומסתכל על כולם מלמעלה. הוא נכנס לכלוב דרך הגג ואפילו וינס מודה שמדובר באחד מהמתאבקים הטובים ביותר בארגון.
 
המוזיקה של ברט נשמעת והוא זוכה לתשואות אדירות. הוא מתחבק עם אחיו ברוס. לולר קובל על זה שהמשפחה לא חיבקה את אואן ומאשים אותם בהיל טרן.
 
ברט נכנס לכלוב ועוד לפני שהדלת נסגרת אואן תוקף אותו ומטיח אותו בטורנבאקל. הוא מרביץ לו שם ומטיח אותו ברצפה. הוא מטיח אותו בפינה ומרביץ לו על החבלים. אואן צועק שברט כבר לא חשוב לו. הוא נותן לו אפרקאט ודורך עליו. הוא נוגח בו ונותן לו צ'ופים. ברט מרים אותו, מביא לו מנהטן דרופ וקלוזליין. זה לא משנה לאואן שמשפשף לברט את הפנים וממשיך לבעוט בו. הוא נועל לו את היד אבל ברט מרביץ לו. אואן מרביץ לו עד שהוא נופל על המזרן. אואן מנסה לדפוק את ברט בכלוב, אבל ברט עוצר את זה ובועט בו. הוא מבצע DDT על המזרן. ברט מנסה לברוח ואואן תופס אותו. הם מחליפים מכות וברט מנצח בזה. הוא מבצע לגדרופ. לאחר מכן ברט מטפס על הכלוב ומנסה לברוח, אבל אואן מושך אותו ומרביץ לו. הוא נוגח בו ואז מבצע את האינזוגירי. עכשיו תורו של אואן לברוח, והוא אפילו עובר את הגג עד שברט תופס לו ברגל. ברט מרביץ לו על החבלים ואז מבצע מהם סופלקס. ברט זוחל אל הדלת שנפתחת, אבל אואן תופס לו ברגל. אואן מושך אותו ובועט לו ברגל בפינה. הם מחליפים מהלומות. אואן נותן לברט אייריש וויפ על הפינה וברט בועט בו. הוא מבצע בולדוג!
 
ברט שוב זוחל אל הדלת, אבל אואן מושך אותו שוב. הוא מנסה לברוח מהדלת והפעם ברט מושך אותו. השניים מתחילים לנסות לברוח דרך הדלת כשכל אחד מהם עוצר את השני ומושך אותו. ברט תוקע את אואן מתחת לטורנבאקל וחונק אותו. הוא מושך אותו ומפיל אלבו דרופ. ברט מנסה לטפס על הכלוב, אואן מושך אותו וזורק אותו מהחבלים אל המזרן. אואן מטפס על הכלוב, והוא ממש מגיע לצד השני עד שברט מטפס על החבלים. ברט מושך בשיער של אואן ומחזיר אותו אל הכלוב. הם מחליפים מהלומות על הטורנבאקל ולבסוף ברט נופל. אואן בועט בו ואז נותן לו דרופקיק מהחבלים! אואן קופץ כאילו היה שון מייקלס ושוב מטפס על הכלוב. ברט תופס ברגל שלו ומושך אותו. אואן מנסה לברוח וברט ממשיך למשוך אותו. הוא מטפס מעליו. אואן מושך את ברט ומרביץ לו. ברט תלוי על ראש הכלוב ואואן מושך אותו בחזרה פנימה. הם מחליפים מהלומות על החבלים ולבסוף ברט זורק את אואן על הכלוב והוא נופל. ברט מטפס על הכלוב ואואן רץ. ברט קופץ עליו ואואן מתחיל להרביץ לו. לפתע ברט משתמש בבאק באדי דרופ! ברט נועל את אואן בהאדלוק ומרביץ לו. אואן דוחף אותו לחבלים ומתכופף. השניים מתנגשים ונופלים.
 
אואן זוחל אל הדלת וברט תופס לו ברגל. אואן בועט בו ומנסה לברוח, וברט שוב תופס אותו. הוא מרביץ לו ואז מפיל עליו מרפק. ברט מטפס שוב על הכלוב ואואן תופס לו את הקרסול ומושך אותו פנימה. ברט בועט בו. הוא שוב מנסה לברוח ואואן מחזיק בקרסול. הוא מושך את ברט ומנחית אותו עם המפשעה על החבל! אואן זוחל אל הדלת וכמעט מגיע. ברט תופס לו בקרסול ותוקף אותו. אואן בועט בו אבל ברט מושך אותו מהרגליים. הוא נותן לו ברך בבטן. ברט ואואן קמים שניהם וברט מנחית את אואן בבאקברייקר. הוא מטפס על החבל ומבצע אלבו דרופ... ממנו אואן מתחמק. אואן מטפס על הכלוב. ברט תופס לו בברך ומטפס על החבלים. אואן דוחף את ברט ועובר את הצד, אבל ברט תופס אותו בשיער! אואן פשוט תלוי שם ומנסה ליפול, אבל ברט מושך אותו פנימה. הוא זורק אותו מהחבלים אל המזרן. ברט מטפס מעל הכלוב, הקהל באטרף אבל אואן תופס את הרגל שלו. ברט בועט בו ועובר צד, אבל אואן מושך אותו מהשיער. הוא מחזיק אותו ומפיל אותו במה שבעתיד יקרא שלשוק. אואן מטפס על הכלוב וברט קם כשאואן כבר עובר צד. הוא תופס אותו והוא ואואן נאבקים. ברט מושך את אואן פנימה אבל אואן מחזיק לו בשיער ומנסה לזרוק אותו לכלוב. ברט חוסם את זה וזורק את אואן על הכלוב!
 
ברט מטפס על הכלוב ואואן תופס לו את הרגל שנמצאת כבר בצד השני. הוא מושך את השיער שלו. אואן מושך את ברט פנימה ואז מבצע באק סופלקס מהחבלים! אואן תופס את ברט ושם אותו בין רגליו. הוא מרים את ברט ומבצע את הפיילדרייבר! הפעם שום צוואר לא נשבר. אואן זוחל אל הכלוב וברט בוהה בתקרה. הוא מנסה לקום אבל נופל. אואן מתחיל לטפס על הכלוב וברט זוחל. ברט תופס את הרגל של אואן ומושך לו בתלבושת כדי להכניס אותו. אואן מרביץ לברט ומפיל אותו מהחבלים... אבל מאבד שיווי משקל ונופל עם המפשעה על החבלים! ברט זוחל אל הדלת. אואן זוחל אליו ומצליח לתפוס את ברט. ברט מחזיק בחבלים כדי לשמור על עצמו ובועט באואן. אואן ממשיך למשוך אותו. ברט כבר עם הגוף בחוץ, אבל אואן ממשיך להחזיק בו. ברט חוזר פנימה ומרביץ לאואן חזק. הוא מנסה לצאת שוב, וכבר יוצא עם הגוף אבל אואן מחזיק ברגליים שלו. אואן מרביץ לברט והשניים מתקוטטים על המזרן. אואן זוחל החוצה וכמעט יוצא, אבל ברט מחזיק לו ברגליים. הוא מושך אותו פנימה... ואז זורק אותו מהרגליים אל הכלוב!
 
ברט זוחל אל הפינה, ולהפתעתו מגלה שהדלת לא שם. הוא זוחל אל הצד השני. אואן קופץ קפיצה אדירה ותופס ברגליו של ברט. הוא מושך אותו פנימה. אואן נותן לברט אייריש וויפ חזק אל הפינה. אואן וברט על הברכיים שלהם. ברט לוקח את אואן ומנסה סלאם, אואן נוחת מאחוריו ומנסה לדחוף אותו אל הכלוב, ברט מתכופף ואואן חוטף את הכלוב! ברט מחזיק בברך שלו בכאב, הברך שלו פגעה בכלוב. ברט משתמש בחבלים כדי לקום, הוא צולע. הוא מטפס על הכלוב, אואן קם אבל נופל. ברט עובר צד אבל אואן קופץ ותופס ביד של ברט. ברט מושך את אואן מהשיער ואואן גם מושך אותו פנימה מהשיער. הוא מרביץ לו וברט תלוי הפוך. אואן מושך את ברט פנימה, מבצע אייריש וויפ וספינינג היל קיק! אואן משתמש בכלוב כדי לקום. הוא מתחיל לטפס על הכלוב. הוא עייף מאוד, וברט כבר קם. ברט תופס לו ברגל. אואן מנסה לבעוט בברט ואף משתחרר ועובר צד, אבל ברט תופס לו בשיער ומושך אותו. השניים על החבלים ואואן חוסם מכה עם הכלוב. ברט נותן לו מכת מרפק. אואן מרביץ לו. ברט כמעט נופל. ברט לפתע נותן לאואן בעיטה גדולה שמפילה אותו! ברט מחזיק בכלוב ומטפס. הוא מעביר רגל אחת אבל אואן מושך אותו מהטייטס אל הזירה. הוא נותן לו אפרקאט.
 
אואן נותן לברט אייריש וויפ, ברט הופך את זה ומפספס צ'ופ... אואן מפיל את ברט עם מכה. אואן גם נפל, ואז מתאושש. הוא מתחיל לטפס על הכלוב. הוא עובר צד אבל ברט תופס את הראש שלו. ברט לוקח את אואן... ומבצע סופרפלקס מהכלוב! השניים מעולפים ומשפחת הארט מודאגת. ברט מנסה לקום כמה פעמים ונופל. לאחר מכן הוא מתגלגל ומתחיל לזחול אל הדלת. אואן מתחיל לקום גם כן וזוחל אל ברט. ברט מגיע לדלת… אואן תופס לו ברגל. אואן נועל שארפשוטר! אואן אומר שהוא ישבור לברט את הרגליים. ברט לפתע אוחז ברגל של אואן ומפיל אותו! הוא משנה את הרגליים ונועל את השארפשוטר שלו! ברט משחרר את האחיזה ומטפס על הכלוב. אואן מנסה לקום ולהניע את הרגליים שלו. ברט עובר צד. אואן רץ ותופס לברט בראש. הוא מושך אותו פנימה ומטפס. השניים על החבלים, אואן מרביץ לברט ושניהם נופלים. אואן זוחל ועובר מעל ברט. הוא מטפס על הכלוב, אבל ברט תופס לו ברגל. הוא מטפס ואואן עובר צד. ברט מעביר רגל אחת והשניים מתחילים להרביץ אחד להשני מהצד השני. הם מעל הרצפה. אואן מרביץ לברט ומנסה להטיח לו את הראש בכלוב... ברט חוסם ומטיח לו את הראש בכלוב! אואן נופל… אבל הרגליים שלו נתקעות בכלוב! ברט קופץ למטה וזהו זה!
 
ג'ים ניידהארט עובר את מחסום האבטחה ונותן לבולדוג קלוזליין שמעיף גם אותו וגם את דיאנה מעבר למחסום! ניידהארט מתחיל לבעוט בברט כשאואן משתחרר מהכלוב. ניידהארט מרביץ לברט ואז חונק אותו עם החולצה. שאר האחים מגיעים לבדוק את בולדוג. אואן מטיח את ברט במדרגות ואז מכניס אותו אל הכלוב. הוא וניידהארט נכנסים פנימה עם ברט. ניידהארט לפתע מוציא שרשרת וסוגר את הדלת! אואן מוריד מגף ומתחיל להרביץ לברט. ניידהארט מסיים לנעול את הדלת ועובר לברט. בולדוג מטפס על הכלוב ואואן מוריד אותו עם המגף. שאר האחים מנסים לטפס על הכלוב וניידהארט ואואן תוקפים אותם. אואן מעסיק את האחים וניידהארט תוקף את ברט. הוא מטיח את הראש של ברט בכלוב! לאחר מכן בולדוג מטפס שוב על הכלוב ונלחם מול אואן על הגג. הוא דוחף את אואן אל הזירה ונכנס פנימה!
 
אואן בורח מהכלוב וניידהארט מטפס גם כן. שאר האחים מתחילים להיכנס פנימה, בולדוג תופס לניידהארט ברגל אבל אואן בועט בו כדי שי
לצפיה ב-'המשך קטן'
המשך קטן
19/10/2017 | 19:18
40
אואן בורח מהכלוב וניידהארט מטפס גם כן. שאר האחים מתחילים להיכנס פנימה, בולדוג תופס לניידהארט ברגל אבל אואן בועט בו כדי שישחרר. בינתיים שוברים את השרשרת עם מלקחיים. ניידהארט ואואן הולכים כשהאחים בודקים את ברט, והקהל פשוט נותן היט ענק.השופטים בודקים את ברט. ברט קם והקהל מריע לו. טוד פטינגל מנסה לראיין את אואן וניידהארט שעוזבים וצועקים שהם לא חייבים לו כלום. אואן צועק שהמשפחה שלו בגדה בו ושתמיד היה אכפת להם מברט. הוא צועק על בולדוג להתרחק מהם ואומר שהוא ניצח את ברט. ניידהארט אומר שאם ברט יכנס לו לדרך זה מה שיקרה לו. בינתיים בולדוג וברט הולכים למאחורי הקלעים. אואן הולך לחגוג את הניצחון שלו...
לצפיה ב-'מחשבות אישיות'
מחשבות אישיות
18/10/2017 | 16:59
88
הקרב הזה היה ללא ספק קרב מדהים. כל בריחה קטנה הובילה לאטרף של הקהל, היו בו הרבה מהלכים נהדרים מהכלוב ואתלטיות וזריזות רבה מצד שני האחים. הספוט עם הסופרפלקס היה מעולה, אבל הספוט שגנב את ההצגה היה החלפת השארפשוטרים בין שני האחים. הקהל אוהב לראות את אואן ההיל חוטף מכות ואת ברט מצליח להיאבק. גם הסיום עצמו היה נהדר, כשאואן מסתבך עם הרגליים בכלוב וכתוצאה מכך לא יכול לברוח.
 
הקרב הוא קרב ממש מושלם, טוב אפילו יותר מהקרב ברסלמניה, והאנגל לאחר הקרב הוא אנגל מעולה לגמרי, עם שימוש נכון בכלוב למטרה שלשמה הוא נועד: לשמור על המשפחה מחוץ לזירה. הקהל היה חם כל הקרב והיה בעניין, ואואן כרגיל אלוהים, כשהוא מחליף בין שנאה עיוורת למשפחה שלו לבין שקרים שהיו גורמים להיל הנורא ביותר להתבייש. הוא חוגג את הניצחון שלו אחר כך, אבל לצערנו היה זה ברט שעזב עם התואר בסיום האירוע.
 
ציון הקרב:
לצפיה ב-'לסיום'
לסיום
18/10/2017 | 17:00
82
הקרב לא הוביל לפוש של אואן, אם כבר הוא הוביל לסיום שלו. אואן קיבל עוד קרב אחד מול ברט במהדורה הראשונה של אקשן זון, ולאחר מכן לא קיבל עוד הזדמנות על התואר ולא כיכב עוד במיין איבנטים אלא אם זה היה כחלק מצמדים. הוא המשיך לככב באפר מידקארד והמשיך להיות אחד מהמתאבקים הטובים ביותר, עד שהדפיקה הידועה במונטריאול הובילה לכך שירד ברמה. אואן עצמו כבר התחיל לחשוב על פרישה ועל חיים שקטים לצד מרתה והילדים, חלומו תמיד היה להיות כבאי. הוא היה כל כך קרוב לכך, אבל במאי 1999 הוא נהרג לאחר הפעלול הכושל באובר דה אדג'
 
גם ברט זכה לעתיד עצוב וטראגי. הוא המשיך להיות בטופ של הארגון וזכה לעוד שלוש כהונות עם האליפות. בין לבין, וינס תמיד ניסה ללכת על אנשים אחרים: דיזל, מייקלס, טייקר. המאבקים הפוליטיים מאחורי הקלעים והמאבק מול WCW הובילו לעזיבתו של ברט ל-WCW, ולדפיקה המפורסמת במונטריאול שהובילה לעלייתו של שון מייקלס. ברט הוציא אובר את סטיב אוסטין ברסלמניה 13, ובאופן אירוני גם את וינס מקמהן בהופעתו האחרונה בארגון, מה שהוביל לפיוד הגדול ביותר אי פעם, הפיוד שהוביל לניצחון על WCW. ב-WCW ברט לא ממש הצליח אף פעם, הם לא ידעו איך להשתמש בו והוא עצמו כבר לא היה במאה אחוז בזירה. הדפיקה, ואחר כך מותו של אואן, הובילו לקריירה לא נוצצת שם, שהסתיימה בזעזוע מוח ובפרישה, ולאחר מכן גם בשבץ.
 
הפיוד בין האחים נחשב לפיוד הטוב ביותר ב-1994, אולי לפיוד הטוב ביותר בעידן הניו ג'נריישן שהוא לא שון מול ברט. הקרב ביניהם נחשב לאחד מהקרבות הגדולים ביותר בתולדות ה-WWE. לדעתי הוא קרב האליפות הטוב ביותר. מבחינת ה-WWE הוא רק השישי הכי טוב, אבל הם שמו מעליו את ווריור-הוגאן ואת הוגאן-אנדרה, וגם את פאנק-סינה.
 
הכימיה בין ברט ואואן תמיד הייתה ענקית, וגם הפעם היא לא אכזבה.
 
לצפיה ב-'פינוק!'
פינוק!
18/10/2017 | 17:17
74
קראתי את הכל ונהניתי מאוד! תודה!
 
אנסה לעזור לפרסם את יצירת המופת הזו בקרב חבריי לפייסבוק.
לצפיה ב-'פשששש! אדיר!'
פשששש! אדיר!
18/10/2017 | 18:57
93
זה אכן היה פיוד מעולה, שכנראה נגמר לפני שהיה צריך להיגמר. בסופו של דבר, לפחות לדעתי, המטרה הייתה לתת לאוון פוש ולהוציא אותו אובר, וזה עבד יפה בתוך הפיוד, אבל לא הייתה לזה המשכיות וחבל, כי לאוון הגיע יותר.
 
אחלה של פינה וסיקור מאוד מעניין ומתומצת. ושמתי לב גם לנייטרליות שלך הפעם כלפי ברט. אהבתי
לצפיה ב-'קלאסיקה'
קלאסיקה
22/10/2017 | 13:22
36
אחד הפיודים האהובים עלי.
הקרב ברסלמניה טוב יותר, אבל זה היה סופר מותח. לחלוטין היה צריך להיות המיין איבנט של סאמר סלאם ולא הבדיחה של טייקר נגד טייקר.
 
 
לצפיה ב-'שמועה על עזיבה משמעותית נוספת'
שמועה על עזיבה משמעותית נוספת
18/10/2017 | 13:16
236
אחרי שבשבוע שעבר סער עולם ההיאבקות עקב שמועות על נטישה של נוויל , שעדיין לא קיבלה התייחסות רשמית מאף אחד מהצדדים, מתרבים הסימנים והשמועות לגבי נטישה נוספת של כוכבת גדולה , לא אחרת מאשר - ניה ג'קס!

עפ"י השמועות ניה אינה מרוצה ממעמדה בחברה ולכן לא הגיעה לראו השבוע. כאמור אין התיחסות רשמית לעניין מצד אף אחד מהצדדים המעורבים.

רק מעדכן לגבי נוויל, דייב מלצר מדווח שהעזיבה של נוויל היא 100% וודאית.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
18/10/2017 | 09:50
7
72
התכנית עם האלוף חלאס.
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
18/10/2017 | 09:51
1
244
דניאל בריאן יוצא בפני הקהל הביתי שלו. הוא מקדם את הקרבות של הלילה, קרב שלשות בין נטליה, טאמינה ולאנה מול נעמי, בקי לינץ' ושארלוט. בנוסף דולף זיגלר ילחם מול בובי רוד, וג'ינדר מהאל יכריז הכרזה. אבל הוא רוצה לדבר עם מישהו שאכזב אותו. הוא קורא לסמי זיין. זיין יוצא ובריאן יורד על זה שהוא עדיין נכנס כמו פייס. זיין אומר ששום דבר לא השתנה, רק שהוא לקח את הקריירה בידיים. הרי בריאן אמור להבין אותו. הם יחסית דומים, שניהם מתאבקים מוכשרים (טוב, סמי אומר, לפחות אחד מאיתנו עדיין) אבל ההנהלה לא מאמינה בהם. לבריאן היה את הקהל. בגללם הוא הגיע למיין איבנט של רסלמניה, אבל הקהל לא תמך בסמי. הוא עבד קשה אבל הם לא תמכו בו בצורה שהייתה אמורה לעזור לו. הוא אומר שכבר לא אכפת לו מהקהל. אם בריאן היה פועל כמוהו, אולי הוא עדיין היה מתאבק. סמי אומר שבריאן הוא מתאבק מדהים אבל שבר את הגוף שלו וסיים כעקר בית. קווין אוונס יוצא ומסכים עם זיין. הוא קורא לבריאן צבוע, שאכפת לו רק מעצמו. הוא אומר שבריאן עושה מה ש-"Best for business". בריאן הפך לאותוריטי! זיין מודה לאוונס שפקח לו את העיניים. הם מתחבקים ובריאן הולך. אוונס יורד על זה ששוב בריאן הולך. בריאן מסביר שהוא הולך למצוא שני אנשים שרוצים להרביץ להם.
 
שארלוט פלייר, בקי לינץ' ונעמי ניצחו את נטליה, טאמינה ולאנה אחרי שלאנה נכנעה לפיג'ר אייט. לאחר מכן נטליה תקפה את שארלוט וניסתה לתקוף אותה, אבל שארלוט הבריחה אותה.
 
דניאל בריאן אומר לאוונס ולזיין שבעשר דקות האחרונות מלא באו לבקש ממנו להילחם מולם. הוא קובע להם קרב מול רנדי אורטון ושינסוקה נאקאמורה.
 
בריזאנגו עושים מערכון "פולפ פאשן". הם מדברים עם האסנשן שעדיין רוצים להיות חברים. במהלך הסגמנט טיילר בריז התעלף והעירו אותו, והוא גילה שמזוודה חסרה. הם עדיין לא רוצים להיות חברים של האסנשן.
 
סין קארה ניצח את ברון קורבין בספירת חוץ אחרי שהוא קפץ עליו מתוך הזירה. קורבין סירב להפוך את הקרב לקרב על התואר ואמר שעידן האתגרים הפתוחים נגמר.
 
האוסוז מתראיינים ואומרים שהם הדבר הכי חם במחלקת הזוגות. צ'אד גייבל ושלטון בנג'מין מגיעים ואומרים שהם ייקחו מהם את התארים.
 
אחי הבלודג'ון מגיעים.
 
האחים סינג' מציגים את ג'ינדר מהאל. ג'ינדר אומר שבשבוע שעבר הוא ערך סיור כאלוף בהודו. הוא אומר שהוא נחשב שם למלך ולסלב כמו אנשי בוליווד. הוא אומר שילד אחד שאל אותו מה יקרה אחרי שהוא ניצח את נאקאמורה ואורטון. עדיין אין לו כבוד בארצות הברית, הוא אומר. אז ג'ינדר מחליט לעשות אתגר. הוא מתכוון לאתגר את הכוח הכי חזק ב-WWE. בסרבייבור סירייס, הוא מאתגר את החיה. את ברוק לסנר! הוא אומר שינשקו לו את הרגליים כשהוא יחסל את החיה. הם יבינו את הגדולה שלו. AJ סטיילס יוצא ואומר שג'ינדר לא ניצח אותו. ג'ינדר יורד עליו ו-AJ מציע לו להילחם על התואר. ג'ינדר אומר שאף אחד בהודו לא מאמין ב-AJ ו-AJ אומר שהם לא בהודו. ג'ינדר אומר ש-AJ הוא בסוף התור. זאת בדיחה שהוא מאתגר אותו. AJ תוקף אותו ומבריח את ההודים. לאחר מכן נקבע קרב בין סוניל סינג' לבין AJ בשבוע הבא.
 
דולף זיגלר ניצח את בובי רוד אחרי רול אפ ואחיזה בטייטס.
 
ברוק לסנר יגיב לאתגר של ג'ינדר ב-RAW.
 
אידן אינגליש מתעצבן על עובדי הפקה. הניו דיי באים ועובדי ההפקה מתלהבים מהם. רוסב מגיע ויורד עליהם. הניו דיי מנגנים את השיר של רוסב על הטרומבון. רוסב מתעצבן ואידן אינגליש מנסה לשיר לו שיר.
 
קווין אוונס וסמי זיין ניצחו את רנדי אורטון ושינסוקה נאקאמורה אחרי שסמי נתן לאורטון מכה במפשעה והלובה קיק. לאחר מכן הם צחקו על בריאן שאמר ששיין מקמהן יחזור בשבוע הבא.
לצפיה ב-'ובפינתנו: אין מה לעשות איתו '
ובפינתנו: אין מה לעשות איתו
18/10/2017 | 10:08
215
רנדי אורטון. באמת אפשר לתת לו איזה חודש/חודשיים של חופש כדי שישוב בפתאומיות או בראמבל או לפני כן, אבל כרגע הוא סתם אפר קארד פילר ללא פיוד וללא עניין.
לצפיה ב-'פושעים!'
פושעים!
18/10/2017 | 13:23
2
188
אדם שמקבל רוסטר שכולל את AJ, אוונס, נקאמורה, סמי זיין, בובי רוד וטיי דילינג'ר וזו התוכנית שהוא מצליח להפיק - צריך לשבת בכלא על רשלנות ושוטטות.
לצפיה ב-'דווקא שמעתי'
דווקא שמעתי
18/10/2017 | 16:44
1
159
שהיה טוב יחסית.
לצפיה ב-'התייחסות'
התייחסות
18/10/2017 | 17:08
159
חוץ מהקטעים של זיין-אוונס ודניאל בריאן (בעיקר בהתחלה) , היה די דרעק.
לצפיה ב-'דעות על סמאעק'
דעות על סמאעק
19/10/2017 | 09:26
1
169

* סגמנט פתיחה טוב מאוד! מן הסתם יש לאוונס וסמי כימיה מטורפת ביחד .אני רק קצת מפחד שבסוף הסטוריליין "Best friend" הזה יהפוך לחיקוי לסטוריליין שהיה לו עם ג'ריקו. שינוי טוב שאפשר לעשות זה שהם יתמודדו על ה Tag team titles.
אם לא הייתי רואה קבוע הייתי חושב שהיריב -פייס שלהם יהיה דניאל בראיין עם איך שהם ירדו עליו...אבל לצערנו הוא לא חוזר לזירה ב WWE. 
 
*קרב 6 נשים: קרב לא רע , טאמינה ולאנה היו סבירות.
 
*אני לא ממש מבין את הציוות הזה של אורטון ונאקמורה ,אני מבין שזה כי אין להם מה לעשות כרגע ובגלל זה הם בטאג ,אבל הם האנשים הכי לא קשורים בעולם להיות ביחד.
 
*פאשן פיילס - מצחיק כרגיל , הם בונים לחברות של אסנשיין ובריזאנגו וזה יהיה אדיר. מעניין מתי יתחיל הפיוד של בריזאנגו נגד הארפר ורואן..

קורבין V סין קארה - מה לעזאזל זה היה??? למה קורבין מפסיד ככה כמו אפס בספירת חוץ לפאקינג סין קארה? תבנו כבר אלוף כמו שצריך!!! אפילו אם זה אליפות ארה"ב.

*האוסוז עשו פייס טרן ?

*מישהו יכול להסביר לי את הגימיק של הארפר ורואן?.

*ג'ינדר מאתגר את לסנר - זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי כבר הרבה זמן! אני לא יכול לחכות כבר שלסנר יזרוק אותו 70 אלף פעם.

*דולף ניצח? אמממ אוקי...אז הפיוד הזה ממשיך :(

*רוסב בדיחה מהלכת .

*מיין איבנט- קרב טוב , סמי סופסוף מרמה. מתתי מצחוק כשאוונס אמר
Hug me!! HOLD ME TIGHT וסמי התחיל לצחוק.
שיין חוזר שבוע הבא? האמת קיוויתי להפסקה קצת יותר גדולה..
 
לצפיה ב-'לדעתי זה לא בקטע של חיקוי ומיחזור'
לדעתי זה לא בקטע של חיקוי ומיחזור
20/10/2017 | 16:42
109
אלא רפרנס. המילים "בסט פרנד" היו פה הפאנץ' הסופי שסגר את התוכנית. כלומר כל התוכנית אתה רואה אותם משתפים פעולה, חברים, ואז ברגע האחרון הוא אומר שסמי הוא ה"בסט פרנד" שלו וזורק אותך לכל הסאגה עם ג'ריקו, כדי שתגיד "וואלה, הוא שוב עושה פה קטע לפני שיתקע לו סכין בגב". בגלל זה זה נאמר רק בשניות האחרונות של התוכנית, סוג של פוואנטה.
אגב ממש הצחיק אותי ששתי שניות לפני שיורדים משידור הוא אומר לסמי
hug me, hold me tight!
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
17/10/2017 | 06:21
5
73
תכנית אחרונה לפני TLC.
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
17/10/2017 | 06:22
1
244
קורט אנגל פותח את התכנית. הוא אומר שהוא רוצה להתמקד במה שהשילד עומדים לעשות הלילה. השילד יוצאים עם התלבושת הישנה ועם הכניסה דרך הקהל. הם מוציאים אובר את השילד ומדברים על קרב ה-TLC הראשון שלהם. הם קוראים לשיימוס, סזארו, מיז וברון סטרומן, שיוצאים. אנגל עוצר את זה ומזכיר שהלילה שיימוס וסזארו מקבלים קרב חוזר על תארי הזוגות, ושריינס וסטרומן יילחמו לכלוב. בנוסף, סטרומן יתארח במיז TV.
 
הקלאב שרים עם אליאס בזירה. ג'ייסון ג'ורדן, טייטוס או'ניל ואפולו קרוז ניצחו את אליאס והקלאב אחרי סיטדאון פאוורבומב מקרוז לאנדרסון.
 
אמה אומרת שהיא זאת שהתחילה את המהפכה של הנשים, היא אושיית רשת ואסוקה לא עשתה כלום. אלכסה בליס מגיעה ומסכימה איתה, היא יורדת קצת על מיקי ג'יימס ועל הגיל שלה ומציעה לאמה שהן ישתפו פעולה הלילה.
 
סדריק אלכסנדר (ע' ריץ' סוואן) ניצח את ג'ק גלאגר (ע' הבריאן קנדריק) אחרי באקברייקר. כן, גלאגר עשה עליו היל טרן ב-205 לייב, וביום ראשון יהיה ביניהם קרב זוגות.
 
המיז מארח את המיז TV ואומר שטוב שאנגל מנע מהם לתקוף את השילד. שיימוס אומר שהם ישברו את השילד לשלושה חלקים. המיז טוען שהם אוברייטד ונוסטלגיה. הוא קורא לסטרומן. סטרומן אומר שהוא מתכוון לחסל את השילד אחד אחד. זה מתחיל הלילה עם ריינס. המיז אומר שאמברוז לא יודע מתי לשתוק, ולכן אולי הם יצרפו חבר צוות חמישי. אנגל יוצא ואומר שמיז לוקח את זה רחוק מדי, אבל אם סטרומן ינצח הלילה את ריינס, הם יוכלו להכניס חבר צוות חמישי. מצד שני, אם הוא מפסיד, הוא יוצא מהקרב והקרב חוזר להיות מיז, שיימוס וסזארו מול השילד. קורט אנגל גם קובע שאסור לאף אחד להתערב.
 
סשה בנקס ניצחה את אלישיה פוקס עם הבנק סטייטמנט. לאחר הקרב אלישיה תקפה אותה מאחורי הקלעים. לאחר מכן הוכרז שאלישיה נקנסה. נקבע ביניהן קרב ליום ראשון.
 
אנזו אמורה יוצא ואומר ששדדו אותו בשבוע שעבר. הוא טוען שקורט אנגל מושחת. קאליסטו יוצא ואומר שלאנזו לא יהיו תירוצים ביום ראשון. אנזו יורד על קאליסטו ועל הגובה שלו. לאחר מכן דרו גולאק, טוני ניס, ארייה דאבורי ונועם דר תוקפים את קאליסטו. מוסטפה עלי בא להציל אותו, אבל אנזו מצטרף והם מכסחים את הפייסים.
 
אליפות הזוגות: סת' רולינס ודין אמברוז ניצחו את שיימוס וסזארו אחרי ברכיה ודירטי דידס לסזארו.
 
קורטיס אקסל מנסה לעודד את שיימוס וסזארו ואומר שהוא יהיה חבר הצוות החמישי. הוא אומר לסטרומן שהוא צריך שהוא ינצח כי העתיד שלו תלוי בזה.
 
פין באלור יוצא ומדבר על סיפורי עם איריים. הוא אומר שהם אמיתיים, הוא הבין את זה כשפגש את סיסטר אביגייל. הוא מתכנן להשתמש בשד שלו כדי לחסל את המפלצת, ואומר שהוא מת לפגוש אותה. הוא משתנה לשד.
 
מיקי ג'יימס וביילי ניצחו את אלכסה בליס ואמה אחרי מיק קיק לבליס. לאחר מכן מיקי אמרה שהיא תזכה בתואר.
 
קורטיס אקסל ניסה ללכת לתקוף את השילד. בעידוד של סטרומן. המיז חיפש אותו ומצא אותו תלוי הפוך ממלגזה. בכל מקרה, המיז אמר לרנה יאנג, הוא לא היה אמור להיות השותף.
 
קרב כלוב ברזל: ברון סטרומן ניצח את רומן ריינס לאחר שקיין (רגע, הוא לא רץ לראשות העיר?) יצא מתחת לזירה ונתן לריינס שתי צ'וקסלאם, מה שהוביל לפאוורסלאם בריצה. קיין נתן גם טומבסטון שהוביל לעוד פאוורסלאם בריצה. המיז חושף את האיש החמישי בקרב.
לצפיה ב-'תחושה שלי מקריאת התוצאות '
תחושה שלי מקריאת התוצאות
17/10/2017 | 14:00
187
השילד יפסידו ואז יצרפו שני מתאבקים אליהם בשביל סרוויוור סיריס.
לצפיה ב-'דעות על ראו '
דעות על ראו
18/10/2017 | 09:51
2
136
*היה דווקא מגניב שהשילד נכנסו בכניסה הישנה ואפילו עם הגיר הישן,האמת התגעגתי ,סופסוף הוציאו את אמברוז מהג'ינס המטופש הזה.  
רגע ריינס אשכרה איים על קורט הGM הפייס ככה בלי סיבה.. מאיפה זה הגיע?.
 
*קלאב + אליאס V טייטוס בראנד +ג'ורדן - הרצתי קצת אבל נראה סבבה..יש להם קרב ב PPV? . 
 
*אליפות הזוגות - היה קרב סבבה , היה שם איזה ספוט ששייזארו קצת שכחו מה לעשות , הקומבו בסיום שניגמר בדירטי דידז היה ממש מגניב! . אבל הייתי מעדיף ששייזארו היו אלופים..כי אם אמברולינס כבר אלופים אז זה קצת מוריד מהדרמה והמתח ..אני מעדיף שהם ירדפו אחרי התואר עוד קצת.
 
*לא הבנתי למה הקהל פתאום התחיל לעודד את אקסל, אבל הסגמנט שלו היה דיי מצחיק.
 
*פין באלור V ברי וויאט פרומו - אני נשבע שלא צחקתי ככה חזק מאז The final deletion , זה היה הפרומו הכי מטופש ומביך שראיתי כבר הרבה זמן . הכי אהבתי את המעברוני Windows movie maker  כשבאלור הפך לדלעת . מתתי מצחוק ,הפיוד הזה יזכר לנצח כברי בדראג נגד הדלעת המרושעת! . 
 
*אנזו אדיר על המיק ...האמת אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני מקווה שיחזירו לו את החגורה כי הוא באמת הדבר היחיד שעוד קצת משעשע במחלקה הזאת. הפרומו של קאליסטו היה פשוט נוראי! הוא הבטיח להפוך לאלוף החדש בTLC - אני אוהב את קאליסטו אבל בחיאת מישהו חייב לעבוד איתו על פרומואים בלייב.
 
*סטרומן V ריינס - קרב סבבה , קיין הופיע בסוף והם כיסחו את ריינס. אין לי בעיה שיוסיפו את קיין אבל הם חייבים להדגיש שקיין בא לנקום בגלל שרומן "הפריש" את טייקר. 
 
נ.ב. - הם חייבים להפסיק את הפרומואים של סזארו , הוא פחות מובן משינסקה נקאמורה כרגע.
 
קיצר ראו סבבה , מחכה ל TLC
 
 
לצפיה ב-' בנוגע ל...'
בנוגע ל...
18/10/2017 | 09:54
1
111
קיין. זה ברור שבגלל זה הוא בא והוא צריך להסביר. אם כי אני בטוח שיסבירו לנו כשריינס יעשה מולו פיוד שיימשך לנצח.
 
אגב קאליסטו. אני אוהב את הבחור, הוא אחלה מתאבק, אבל צריך להבין שלא כולם טובים בהכול. יש כאלה שיכולים להתאבק חצי שעה, יש כאלה שצריכים להתאבק פחות מעשר דקות, יש כאלה ששים להם מיקרופון ביד והם יהיו אובר, ויש כאלה שלא צריך לתת להם מיקרופון. כל אחד והיתרונות שלו. באופן כללי ה-WWE לא מבינים את זה.
 
באלור ובריי, זה פשוט מגוחך. הפיוד הזה יותר מצחיק מרציני. הדימון מול סיסטר אביגיל. בטח.
לצפיה ב-'מסכים איתך '
מסכים איתך
18/10/2017 | 10:07
107
לגביי קיין אתה צודק אני מניח שהם או הוא יסבירו את זה בקרוב ,פשוט חשבתי שזה הדבר הראשון שהשדרים יגידו כשקיין הופיע . משהו בסיגנון של :
"Oh god its Kane! he came to avenge his brother the undertaker!"
לאאאאאאאא כל דבר חוץ מפיוד של ריינס נגד קיין בבקשה וינס אני מתחנן! TT__TT
 
קליסטו מתאבק מצויין , יש לו מהלכים מגניבים הוא הרבה פחות בוצ'י מסין קארה והיו לו כמה קרבות טובים מאוד בתור סמוראי דל סול . הבעיה שכל פעם שהוא מקבל לייב מייק ליד הוא מאבד את זה (מקרה ה Lucha thing) הפך לבדיחה. 
כשאתה נמצא ברמות הגבוהות כמו RAW ובעיקר כשאתה אלוף אתה חייב יכול להיות יכול לתת פרומו לפחות סביר. 
לדעתי הפיתרון זה שהם יתחילו להשקיע ולתת לו שיעורי פרומו ממתאבקים כמו ג'ריקו ואוונס ואז הוא ישתפר.
לצפיה ב-'לכל מי שקיווה לראות את בולי ריי בWWE'
לכל מי שקיווה לראות את בולי ריי בWWE
16/10/2017 | 16:15
233
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:48
13
 
מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים
 
אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 
 
פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה
 
בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה
 
הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל
 
טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה
 
רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם
 
 
המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 39- אולטימה לוצ'ה 3 חלק ג''
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 39- אולטימה לוצ'ה 3 חלק ג'
12/10/2017 | 18:27
2
46
שבוע לפני אחרון!!!!!!!

האם מאק יצליח לעמוד בשיתוף פעולה עם דאנטה ועם קילשוט?

האם סקסי תצליח לחסל סופסוף את טאיה?

ומי יטפס וייקח את תואר גיפט אוף דה גודס?
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
12/10/2017 | 18:28
1
46
הלוצ'אדורה האחרונה שעומדת: סקסי סטאר ניצחה את טאיה אחרי תשע דקות כששתיהן התרסקו דרך שתי שולחנות וסקסי הצליחה לעמוד.
 
אליפות השלשות: דה מאק, קילשוט ודאנטה פוקס ניצחו את שבט הזוחלים (דראגו, ויבורה ופינדאר) (ע' קוברה מון) אחרי שמונה דקות, אחרי שוויבורה חטף ספניש פליי מדאנטה, סטאנר ממאק וקילסטומפ מקילשוט.
 
קרב סולם, אליפות גיפט אוף דה גודס: פנטגון דארק ניצח את סאן אוף האבוק אחרי ארבע עשרה דקות לאחר שזרק את האבוק מסולם דרך שולחן.
 
סגמנט מצולם: ואמפירו יושב במקדש בתוך מעגל נרות ואומר שבשבוע הבא הכול נגמר. הוא מדבר עם פרינס פומה ואומר שזה סוף המסע. הוא לא ייתן למונדו לקחת לו את הקריירה, הוא ייקח לו את התואר והמעגל יושלם. פומה אומר שהוא מבין, ואמפירו אומר שהוא מוכן ושולח אותו. הוא כורע במעגל ואז אומר תודה כשהנרות נכבים. הוא מודה למאסטר.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
12/10/2017 | 18:31
46
כרגיל, שם בכיס הקטן כל דבר מ-WWE.
 
קרב הפתיחה היה טוב, אבל היה צריך להיות הארדקור ולא האחרונה שעומדת. לא היו ספירות פרט לספירה האחרונה, היה אפשר פשוט לעשות הארדקור וזהו... אגב, רציתי שטאיה תנצח, וזה הסוף של סקסי סטאר בלוצ'ה, אחרי שכולם מסרבים לעבוד איתה אחרי שהיא שברה לרוזמארי את היד... 1/2
 
קרב השלשות היה מגניב, חולה על כולם שם, הסיום היה מלהיב. איך אמרו? כשתארים בעניין אז לא משנה שהם הרגו אחד את השני לפני שבועיים. רק אירוסטאר, חבל שלא הופיע השנה. הוא מגניב. 3/4
 
והמיין איבנט. שתזכרו- סולמות חלודים, לא הנוצצים של WWE! אחלה קרב, ספוטים, אלימות וכו' וכו', פנטגון סופסוף אלוף. 1/4
לצפיה ב-'חדשה מרעישה ומתפרצת'
חדשה מרעישה ומתפרצת
12/10/2017 | 00:59
2
341
נוויל, אחד הכשרונות המרעננים בזירת הקרוזרים שנתן ריצה מצוינת בתור אלוף היל, נמצא בדרכו החוצה מהארגון!
לפי דיווחים אחרונים, נוויל נטש את האולם דקות לפני פתיחת התוכנית כאשר הוא היה מתוכנן להתמודד נגד אנזו בקרב לאמברג'ק.
הסיבה לעזיבתו מוערכת בחוסר שביעות רצון מהיחס והוא אף העביר ביקורת פומבית בטוויטר על החולצה החדשה שעיצבו עבורו.
 
אם אכן נוויל יעזוב , זה יהיה אובדן לא נעים של אחד המוכשרים שדרכו בזירה בשנים האחרונות. חבל.
לצפיה ב-'תסמונת קודי רודס'
תסמונת קודי רודס
12/10/2017 | 19:10
234
מתאבקים עם כישרון מתחילים לראות שלמרות שאין "ארגון גדול" מתחרה ל WWE, עדיין אפשר להיות כוכב גדול ולהתאבק במספר ארגונים מצליחים, לנהל קריירה בריאה ומצליחה ולהתפרנס בכבוד (אולי אפילו יותר מהפרנסה ב WWE) אז אין טעם להשאר ב WWE.
 
כן ירבו המתאבקים שמקבלים את ההחלטה הזאת.
לצפיה ב-'וגם...'
וגם...
12/10/2017 | 21:00
225
היאנג באקס צייצו לנוויל תמונה של החולצה של בולט קלאב (בתגובה לחולצה של ה wwe). 
זה יקח עוד הרבה זמן אבל האם יש מצב ש PAC יהיה בבולט קלאב? :) 
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
11/10/2017 | 11:49
2
42
התכנית שיש בה פינישר שנקרא חלאס.
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
11/10/2017 | 11:51
177
האוסוז יוצאים לזירה וקוראים לניו דיי. הם יוצאים והאוסוז מוציאים אובר את ההיסטוריה שהם עשו. הם אומרים שהם מכבדים את הניו דיי ושחמשתם הם הכי טובים במחלקת הזוגות. הם לוחצים ידיים... וההייפ ברוז יוצאים. מוג'ו ראולי אומר שאסור שהמחלקה תתמקד רק בחמשתם, והאוסוז יורדים על הקריירה שלו בפוטבול. צ'אד גייבל ושלטון בנג'מין יוצאים ואומרים שהם ניצחו את ההייפ ברוז. האוסוז אומרים שהם ניצחו את כולם. בריזאנגו יוצאים והאסנשן גם יוצאים (טיילר בריז מבקש שיפסיקו לעקוב אחריהם). דניאל בריאן יוצא ומבקש מניו דיי והאוסוז לצאת מהזירה, כי ארבעת הצמדים האחרים יילחמו בקרב שיכריע מי יאתגר את האוסוז.
 
המנצחים מקבלים קרב מול האוסוז: צ'אד גייבל ושלטון בנג'מין ניצחו את האסנשן, בריזאנגו והייפ ברוז אחרי שבריז חטף פאוורבומב+קלוזליין מעופף.
 
מראיינת מחכה מחוץ לחדר של קווין אוונס וסמי זיין.
 
נטליה מאחורי הקלעים כשלאנה וטאמינה מגיעות. לאנה אומרת שהתואר ייראה טוב על טאמינה. כרמלה באה עם המזוודה. נטליה אומרת שלפחות מגיע להן להיות אלופות יותר משארלוט. שארלוט באה ונטליה לועגת למה שקרה ביום ראשון. שארלוט תוקפת אותה עד שהשופטים מפרידים ביניהם.
 
ברון קורבין אומר שהוא ינצח את AJ סטיילס למרות כל מה שהאינטרנט חושב.
 
בקי לינץ' ניצחה את כרמלה (ע' ג'יימס אלסוורת') אחרי דיסארם הר.
 
קווין אוונס יוצא. הוא אומר שעשה בהאל אין א סאל מה שהבטיח. שיין מקמהן לא חוזר. אוונס אומר שגם הוא כמעט מת ביום ראשון. הוא עלה לגן עדן, אבל אמרו לו שצריכים אותו באדמה ונתנו לו מלאך שומר, סמי זיין. עכשיו כולם נמצאים בגן העדן שלו, בתכנית של קווין אוונס. סמי זיין יוצא ואוונס אומר שהוא לא ידע כלום ביום ראשון. הוא מודה לו. סמי אומר שהפאוורבומב שהוא חטף על האייפרון ביום ראשון פקח לו את העיניים. הוא תמיד ניסה להיות הגיבור ולא הצליח, אבל אוונס לא ניסה ולכן זוכה בתארים. סמי תמיד ניסה להתנחם בכך שהמצפון שלו נקי ושתורו יגיע, הוא חשב שזה יקרה כשהגיע לסמאקדאון. אבל מאז שהגיע הוא לא נפגש עם שיין מקמהן. ואז הוא ניסה להזהיר את שיין מאוונס ושיין נפנף אותו. לשיין לא היה אכפת ממנו. זיין אומר שהוא רצה ששיין ינצח בסאל, וכשאוונס נפל דרך השולחן הוא חשב שהקרב נגמר, אבל שיין טיפס על הסאל. זיין אומר שאוונס היה החבר שלו והיריב שלו, אבל תמיד יהיה אחיו. לשיין אכפת רק מעצמו, ורצה לסיים לאוונס את הקריירה. הוא הציל אותו כי זה מה שהיה נכון לעשות וכי שיין השתגע. אוונס צדק כל הזמן הזה. הם מתחבקים וחוגגים.
 
רנדי אורטון ושינסוקה נאקאמורה ניצחו את רוסב ואידן אינגליש אחרי קינשאסה לאינגליש.
 
AJ סטיילס אומר שקורבין לא יגנוב לו את התואר ויברח. הלילה זה האנד אוף דייז לכהונה של קורבין.
 
לוק הארפר ואריק רוואן מופיעים בסרטון. הם אומרים שאין להם מצפון ושהרשע יעלה. הם אחי הבלודג'ון (Bludgeon Brothers), שזה סוג של אלה שהם מחזיקים. אגב, בריזאנגו מחפשים את ה-2B שתקפו אותם, אז...
 
ב-205 לייב, ריץ' סוואן יילחם מול TJP בקרב שניים משלושה.
 
בובי רוד אומר שהוא שמח על הניצחון הראשון שלו באירוע, אבל זיגלר תקף אותו. הוא קורא לזיגלר לצאת. זיגלר יוצא בלי מוזיקה. הוא אומר שהכניסה של רוד ענקית, אבל בזירה הוא נחשף ככישלון. זיגלר שלט בו ורוד אחז לו בטייטס. רוד אומר שהוא חכם יותר. זיגלר רוצה קרב חוזר. רוד אומר שבסדר. נמאס לו מהדיבורים, אז הם יכולים להילחם הלילה. זיגלר אומר שהקרב יקרה בתנאים שלו, בשבוע הבא.
 
אליפות ארצות הברית: ברון קורבין ניצח את AJ סטיילס עם אנד אוף דייז. לאחר מכן הוא אמר שהוא נהנה לגרום למעריצי האינטרנט לבכות.
לצפיה ב-'תיקון.'
תיקון.
19/10/2017 | 09:23
11
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
10/10/2017 | 11:07
10
66
אנזו אמורה הוא מיין איבנטר!
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
10/10/2017 | 11:08
9
305
המיז מארח מיז TV. בו דאלאס פצוע וקרטיס אקסל קיבל ממיז פרס על התמדה, שאותו הוא הקדיש לבו. הוא טען שהם השמידו את רומן ריינס. לאחר מכן הוא מעניק לשיימוס ולסזארו פרס על שחקני משנה. הם יוצאים ויורדים על דין אמברוז וסת' רולינס. המיז אומר שאף אחד חוץ מהם לא הצליח לחסל את ריינס, ולכן מעניק לעצמו פרס אותו הוא מקדיש לילד שלו ולכל ילד שצריך מודל לחיקוי. ריינס יוצא ואומר להם לסתום לפני שהוא נכנס לזירה. המיז אומר שיש שמועות שהשילד חוזרים אבל זה שטויות. אמברוז ורולינס יוצאים ותוקפים את כולם. השילד מסיימים עם טריפל פאוורבומב על מיז.
 
ג'ייסון ג'ורדן ניצח את קארל אנדרסון (ע' לוק גאלוס) אחרי נאקברייקר.
 
קורט אנגל מודיע למיז שהוא, שיימוס וסזארו יילחמו מול השילד ב-TLC בעוד שבועיים.
 
אליאס מנסה להציג שיר חדש אבל טייטוס או'ניל קוטע אותו עם בנג'ו. אליאס ניצח את אפולו קרוז (ע' טייטוס או'ניל) אחרי דריפט אוויי.
 
אנזו אמורה יוצא וקורא לקורט אנגל. אנגל יוצא ואנזו שואל אותו למה קאליסטו יכול לתקוף אותו ולקבל קרב אליפות. אנגל אומר שהוא החתים את קאליסטו רק אחרי שהוא חתם על זה. אנזו אומר שאנגל צריך לשמח אותו על כל הרייטינג שהוא מביא. אנגל מחליט שלא לקבוע קרב ל-TLC אבל כן לקבוע קרב בין קאליסטו ואנזו הלילה. אנזו דורש שזה יהיה במיין איבנט. אנגל מסכים, ואז מבטל את הסעיף שמונע מהקרוזרווייטס לגעת באנזו וקובע שזה יהיה קרב לאמברג'קס.
 
ברון סטרומן ניצח את מאט הארדי אחרי פאוורסלאם בריצה. לאחר הקרב, כשהוא המשיך לתקוף אותו, השילד יצאו ותקפו את סטרומן, ונתנו לו טריפל פאוורבומב דרך שולחן השדרנים.
 
מיקי ג'יימס מזמינה את אלכסה בליס לזירה. היא אומרת שאלכסה יורדת על הגיל שלה אבל שתנצח אותה בעוד שבועיים. אלכסה יוצאת ומציגה וידאו של מיקי בשחור לבן. היא צוחקת על הגיל שלה. מיקי תוקפת אותה ומבריחה אותה.
 
אסוקה עורכת בכורה בעוד שבועיים! קורט אנגל צופה בזה עם ביילי וסשה בנקס. ביילי וסשה רוצות להיות הראשונות שנלחמות מול אסוקה, גם אלישה פוקס ודיינה ברוק מצטרפות. אמה מגיעה ואומרת שהיא התחילה את המהפכה. אנגל קובע ביניהן קרב שהמנצחת תילחם מול אסוקה.
 
הבריאן קנדריק וג'ק גלאגר ניצחו את סדריק אלכסנדר ומוסטפה עלי אחרי סלייסד ברד #2 לעלי.
 
המיז משכנע את קורט אנגל להוסיף את ברון סטרומן אל הצוות שלו ב-TLC.
 
פין באלור יוצא ויורד על בריי ווייאט. הוא אומר שהוא לא מפחד ממנו. בריי מופיע על המסך ואומר שהוא יפחד מסיסטר אביגיל. הוא אומר שהיא בחרה בו. לאחר מכן הוא משתנה אליה ואומר לו לברוח.
 
קרב הדחות, המנצחת פוגשת את אסוקה:
 
דיינה ברוק הודחה על ידי ביילי עם ביילי טו בלי.
 
ביילי הודחה על ידי אלישה פוקס עם אקס קיק.
 
אלישה פוקס הודחה על ידי סשה בנקס עם בנק סטייטמנט.
 
סשה בנקס הודחה על ידי אמה עם רול אפ.
 
פין באלור אומר מאחורי הקלעים שהוא יודע מה הוא צריך לעשות מול סיסטר אביגיל.
 
בשבוע הבא רומן ריינס וברון סטרומן יילחמו בכלוב.
 
קאליסטו אומר שהוא ימשיך את המורשת של ריי מיסטריו ואדי גאררו כשינצח את אנזו הלילה.
 
קרב לאמברג'קס, אליפות הקרוזרווייט: קאליסטו ניצח את אנזו אמורה אחרי סאלידה דל סול מהחבל.
לצפיה ב-'יאללה '
יאללה
10/10/2017 | 12:17
2
236
אולי האיחוד הכי מיותר ומוקדם שנעשה אי פעם.
בכלל, כל מה שקשור בריינס הופך אוטומטית לחרא. גם חזרה של השילד לא תחזיר את הקהל לאהוב את ריינס. לא ברור לי מה הם מנסים פה בכלל שיהיו בריאים.
לצפיה ב-'הם מנסים בדיוק את זה'
הם מנסים בדיוק את זה
10/10/2017 | 15:39
1
212
לגרום לקהל לקבל את ריינס.
 
אני ממש נגד האיחוד האידיוטי הזה, הם כל הזמן דבוקים אחד לשני, אין לזה שום ערך או אפקט. אבל אם כבר עושים את זה, אפשר לעשות את זה בצורה מגניבה............. אז גם זה הם לא עשו, ובאופן WWE קלאסי, הם עשו את זה בצורה הכי משעממת שאפשר.
לצפיה ב-'אני אמשיך אותך קצת'
אני אמשיך אותך קצת
10/10/2017 | 19:41
165
השילד היו אחד הסטייבלים היחידים שבאמת התפרקו בתזמון מושלם, כאילו הם כמעט אף פעם לא מיצו וכל אחד מהם היה בשיאו.
הייתי די מופתע שלא סחטו את זה עד הסוף, אבל כנראה שעכשיו הגיע הזמן לסחוט. ואיזו סחיטה זו הולכת להיות.
 
מה שהכי כואב זה שמחליטים לזרוק את אמברוז ורולינס על השיט הזה.
לצפיה ב-'אחד הסגמנטים'
אחד הסגמנטים
10/10/2017 | 19:13
5
222
הסגנמט של בריי ווייאט מבוסס על הסרט פסיכו משם השורה על הזבוב:
 
זה בבירור היה בריי בסגמנט הרעיון הוא כנראה שהדמות של סיסטר אביגיל היא פיצול אישיות של בריי אם כי עם העריכה המגוחכת אני לא אתפלא אם הרעיון הוא שהוא רדוף על ידי הרוח שלה.
לא אוהב את כל הקטע של העל טבעי, אם מלכתחילה היו בונים אותו כפיצול אישיות וחולה נפש זה היה נסבל אבל בנו אותו כמשהו על טבעי וזה מחורבן
לצפיה ב-'עזוב, אני בעיקר אזכור את זה'
עזוב, אני בעיקר אזכור את זה
10/10/2017 | 19:44
1
230
בריי אוהב סרטי אימה ככל הנראה, הליכת העכביש שלו זה ממגרש השדים וכו'.
 
עכשיו, לא יודע חולה נפש או פיצול אישיות או רוח רדופה, אני חושב שחבל עליו.
 
כי הוא מאוד משקיע בדמות שלו והם תוקעים אותו בדברים הכי גרועים. פין באלור ניצח אותו כשד, פין באלור ניצח אותו ברגיל. עכשיו מה? בריי יתאבק כסיסטר אביגיל (כן, זה התכנון לפי מה שהבנתי) ומה? ינצח אותו? ועוד המשך לפיוד? הפיוד הזה נמשך די הרבה זמן וזה כבר לא בסדר.
 
נו. סביבה גרועה מבחינה יצירתית.
לצפיה ב-'זה עדיין יכול לעבוד'
זה עדיין יכול לעבוד
10/10/2017 | 20:06
165
כל עוד הם יפסיקו למכור על-טבעיות ופשוט ילכו על הגימיק של חוסר שפיות כי אם זה הכיוון אני באופן אישי מאוד יהנה מזה אבל הקטע העל-טבעי ב-WWE מאוד לא מסתדר לי, אנדרטייקר פרש והתקופה הזאת מאחורנו. אם ה-WWE היו תוכנית בסגנון לוצ'ה אנדרגראונד איפה שכל התוכנית מבוססת על מציאות שונה הייתי מעכל את זה יותר טוב.
ואני מכיר את הרפרנס לפסיכו בזכות הקליפ של סאות' פארק שצירפת.
לצפיה ב-'זה גם מתכתב ביעני אירוניה עם שיר הנושא של בריי'
זה גם מתכתב ביעני אירוניה עם שיר הנושא של בריי
11/10/2017 | 02:05
1
172
שנפתח במילים
catching flies with his mouth.
 
מסכים איתך שזה יכל להיות נחמד אם היו מסבירים אותו כסכיזופרן, אבל לא רק שכנראה הדמות האידיוטית שהייתה שם באמת מייצגת את אחותו... כשראיינו את פין באלור, במקום להגיד "הוא יכול להתחפש לסיסטר אביגיל כמה שהוא רוצה, אני לא מתרשם", מה הוא אומר? "כשהיא דיברה הרגשתי צמרמורת, בריי לא היה צריך לשחרר אותה"... WTF?
כאילו אני מבין שזה לא מסתדר שפין באלור משתמש באישיות כפולה דרך תחפושת אבל יזלזל כשמישהו אחר עושה את זה, אבל אין איזה גבול מסוים?
יש לי תחושה חזקה שמאחורי זה עומד טריפל אייץ' והשיעור שמיק פולי העביר לו שהכול במכירה, עוד מהמקרה המפורסם שמנקיינד החבוט והכנוע הוריד חולצה והפך לקקטוס ג'ק, ו-HHH ברגע גדול של מכירה התנהג כאילו הוא ראה שד והפך את קקטוס ג'ק ללגיטימי יותר ממנקיינד. כאן זה לא עובד, בגלל כל האמצעים הקולנועים המצועצעים והעובדה שבריי אשכרה מדבר בתור אישה, ולא בתור סרט שרץ בראש שלו אלא כמשהו שאנחנו אמורים להאמין לו. עם פולי כל הקטע היה שהוא עם אישיות מפוצלת, והוא מרגיש  ומתנהג שונה לחלוטין בכל אחת מהדמויות.
לצפיה ב-'והקטע המקורי'
והקטע המקורי
11/10/2017 | 11:15
148
כמובן שיש הבדלים!
 
1) קהל בגארדן שמכיר טוב מי זה קקטוס ג'ק (ומה יש להכיר? מה, מנקיינד לא הארדקור מספיק? אבל זה כאילו, נניח, סמי זיין היה יוצא כאל ג'נריקו. זה מגניב)
 
2) זאת לא דמות שאנחנו מכירים.
 
3) זה גבר הופך לאישה... "אישה".
 
4) הקול. שמעתי מישהו כותב את זה: "הם שינו לבריי את הקול לקול נשי או לקול שהיה לו כשהיה בן אחת עשרה..."
 
5) זה רסלקראפ טהור, כי זה אמור להיות "מפחיד" אבל בתכל'ס או שזה מטומטם או שזה קורע מצחוק.
 
6) לסיום- אם הפינישר של בריי הוא סיסטר אביגיל, הפינישר שלה הוא בראדר בריי?
לצפיה ב-'לגבי בריי...'
לגבי בריי...
12/10/2017 | 21:13
161
זוכרים שבריי היה מנהיג כת הילבילי כזה מאיזה יער או כפר והיה לו סטייבל של רדנקס גדולים ומפחידים? ,זאת הדמות שצריכה להיות לברי ! לא מכשף שמן ומלוכלך.
הדמות שלו כמנהיג כת סטייל ג'ים ג'ונס היה יכול להיות מדהים אם היו נותנים לו בוקינג טוב וניצחונות . זוכרים שוודס פחד ממנו וכמעט הצטרף אליו? תארו לכם שככה ניו דיי היו מתפרקים? כי היה יכול להיות אדיר. 
עכשיו הוא סתם דמות wannabe אנדרטיקר עם פרומואים משעממים ומפסיד כל פיוד :( 
לצפיה ב-'האל אין א סאל 2017'
האל אין א סאל 2017
09/10/2017 | 10:55
9
111
אז הלילה אוונס ושיין נלחמים בסאל... מה הפעם שיין יעשה?
לצפיה ב-' תוצאות '
תוצאות
09/10/2017 | 10:56
1
276
קיקאוף: שלטון בנג'מין וצ'אד גייבל ניצחו את ההייפ ברוז
 
האל אין א סאל, תארי הזוגות: האוסוז ניצחו את הניו דיי אחרי דאבל ספלאש עם כיסא על אקסבייר וודס.
 
AJ סטיילס מגלה שטיי דילינג'ר גם בקרב על תואר ארה"ב הלילה. הוא אומר שהוא מתכוון לנצח גם אם הסיכויים נגדו.
 
רנדי אורטון ניצח את רוסב עם RKO.
 
אליפות ארצות הברית: ברון קורבין ניצח את AJ סטיילס וטיי דילינג'ר אחרי שהצמיד את דילינג'ר לאחר הפנומנאל פורארם.
 
אליפות הנשים: שארלוט ניצחה את נטליה בפסילה אחרי שנטליה תקפה לה את הברך עם כיסא.
 
הפאשיון פיילס חזרו, בריזאנגו התחברו עם האסנשן ומצאו מזוודה מלאת זהב.
 
אליפות ה-WWE: ג'ינדר מהאל ניצח את שינסוקה נאקאמורה אחרי הקאלאס.
 
קווין אוונס אומר ששיין מקמהן לא חשב על המשפחה שלו כשניסה להרוס לו את הקריירה, ולכן הוא ילמד אותו לקח.
 
בובי רוד ניצח את דולף זיגלר (לבוש כולו בשחור ובלי כניסה) עם רול אפ. לאחר הקרב, זיגלר פגע בו עם זיג זג.
 
האל אין א סאל: קווין אוונס ניצח את שיין מקמהן אחרי ששיין פספס קפיצה אל אוונס שהיה על שולחן השדרנים... כי סמי זיין הזיז את אוונס. זיין שם את אוונס על שיין ואפשר את ההצמדה.
לצפיה ב-'דעה על קרב אחד בינתיים'
דעה על קרב אחד בינתיים
09/10/2017 | 11:42
276
אני אצפה במיין איבנט אחר כך, אבל קרב הפתיחה היה ענק!
 
באמת!
 
אלים מאוד, וודס מוכר כמו מטורף וכדאי לכם לצפות.
לצפיה ב-'אז דעה על מה שצריך'
אז דעה על מה שצריך
09/10/2017 | 20:08
2
265
המיין איבנט...
 
הולי פאקינג שיט, איזה פחד!
 
שיין ואוונס על פסגת הסאל זה מפחיד. הבחור בן 47 חבר'ה, וממשיך לסכן את עצמו כשאבא שלו מאשר הכול... ואחותו גם... פחד אלוהים!
 
שני דברים שהפריעו לי:
 
1) אוונס צועק על הילדים של שיין בתחילת הקרב והם צוחקים. איך אני אמור לקחת ברצינות שהורגים להם את האבא?
 
2) שיין עושה קוסט טו קוסט על אוונס, מצמיד, ואוונס... מניח את הרגל על החבל. זה קרב פולס קאונט אניוור, אידיוטים! אין נגיעות בחבל! הפעם האחרונה שדבר כזה קרה היה בלסנר-טייקר (המקורי, לא השחזור) וזה עצבן אותי מאוד.
 
אגב, הפרשנים זה ביירון, קורי ואוטונגה? טוב, מבדיקה מתברר שזה לא אוטונגה אלא טום פיליפס. נראה שווינס הצליח ליצור לעצמו מפעל לשיבוט קריינים. אני לא מבדיל ביניהם...
 
אבל באמת קרב ענק, וההיל טרן בסוף לא צפוי.
 
אפילו כתבו על זה במאקו! http://www.mako.co.il/men-stories/Article-4b910698...
 
אגב, בנוגע לתקופת האליפות של ג'ינדר והעובדה שהחרא הזה יוצא אובר על נאקאמורה... KHALAS!
לצפיה ב-'מצד אחד אתה יורד על השדרנים'
מצד אחד אתה יורד על השדרנים
10/10/2017 | 01:11
1
206
מצד שני אני בדיוק כמוך התעצבנתי מהקטע עם החבל, ומי מיד מיהר להגיד שהשופט עשה כאן פשלה? כן כן, למרות הפדיחה בשידור חי, קורי גרייבס לא ניסה לטייח וישר אמר "למען האמת אני חושב שהשופט נסחף עם הרגע, לא היה אמור להיות פה רופ-ברייק"
לצפיה ב-'כן, שכחתי מזה'
כן, שכחתי מזה
10/10/2017 | 10:34
144
אבל כמה לא מקצועי הארגון יוצא כאן. נהדר שהוא מסביר את הטעות, אבל אוונס ושיין לא היו אמורים לטעות בזה.
 
והתכוונתי יותר לקול של השדרנים. אני לא מבדיל!
לצפיה ב-' ממליץ מאוד לא לקרוא תוצאות'
ממליץ מאוד לא לקרוא תוצאות
10/10/2017 | 01:16
219
ולראות את ה-HIAC של הזוגות ואת הקרב על ה-US.
כבר יצא השנה באחד האירועים שניו דיי ואוסוס הפתיעו ם קרב מצוין, ועכשיו הם נתנו פשוט את אחד ה-HIAC הטובים שהיו, ברוטלי, יצירתי ומעניין לאורך כל הדרך.
 
והקרב על ה-US פשוט היה איכותי ומדויק, כולם מכרו מצוין והתרגילים נכנסו טוב מאוד, בוקינג מעולה לאורך כל הקרב וחוויית צפייה מאוד מהנה.
 
לגבי השטות עם הרגל של אוונס על החבלים כבר הגבתי פה. שמח שקורי גרייבס מיהר להגיד שהייתה פה פשלה
לצפיה ב-'דעות על גהינום בכלוב'
דעות על גהינום בכלוב
10/10/2017 | 11:26
1
242
קיקאוף- לא ראיתי סורי.
 
זוגות בסאל - קרב אדיר! קרב אדיר! קרב אדיר!!! , באמת אחד הקרבות סאל היותר טובים שראיתי בשנים האחרונות , הם גם ניצלו את הסטפיולציה של הקרב ללא פסילות בצורה מרשימה ביותר! , היה קרב אגרסיבי מאוד משתי הקבוצות -עד כדי כך שכשוודס כלא את האוסו עם הקנדו הייתי בטוח שהולך להיות דאבל טרן זה היה עד כדי כך אלים . כמובן שביג אי עשה ספיר עם הראש ישר לתוך הקורת ברזל של הסאל הוא פשוט חולה נפש. 
בסוף ניצחון של האוסוז ,דווקא מתאים לי הם הילים מצוינים ויש להם עוד פוטנציאל לקרבות מצויינים עם עוד קבוצות כאלופים. לצערי בגלל שהקרב הזה היה כ"כ טוב כל שאר הקרבות עד המיין איבנט היו...פחות מעניינים.
 
אורטון נגד רוסב - היה קרב בסדר אבל הוא נפגע מלהיות בדיוק אחרי האופנר. 
חבל לי על רוסב :( עדיף כבר שיחזירו לו את לאנה.
 
טריפל ט'ראט אליפות ארה"ב - קרב טוב בעיקרון , היה קצת משעמם כשקורבין כיסח את שניהם אבל לטאי וסטייל היו כמה ספוטים יפים פה ושם. 
זה בסדר שקורבין זכה אבל מאז הפדייה שלו הוא כ"כ נחלש..אני לא חושב שהתואר הזה יכול לתקן את זה. 
 
שארלוט נגד נטליה - קרב ראו די משעמם האמת..הפיניש היה מטופש כי נטליה כיסחה לה את הצורה כל הקרב.
 
פאשן פיילס- מתתי מצחוק כשבריזנגו אמרו שהם לא רוצים להיות חברים של האסנשיין וכל הקהל עשה אווווווווו :( . שיעשו משהו עם אסנשיין שיחזירו אותם כפייסים מצידי זה ממש לא משנה במקרה שלהם.
 
אליפות ה WWE - משעמםםםםםםם! די הרגתם את שינסקה כבר מפסיד כל הזמן לג'ובר הזה , במקום להילחם מול סטיילס או רולינס הוא נלחם לי נגד הבדיחה הזאת.
 
זיגלר נגד רוד - גם משעמם שיעבירו את רוד כבר למשהו אחר עם זיגלר הוא עומד במקום. 
 
שיין נגד אוונס - היה לדעתי קרב מצויין של שני אנשים שמנסים להרוג אחד את השני (בדומה לאופנר) היה שם אלמנט של אלימות יותר מדרך כלל , אהבתי ששיין ישר קפץ על אוונס ושהם אשכרה התחילו בבחוץ נכנסו פנימה ויצאו שוב החוצה. האגרופים של שיין פשוט נראיים והוא עשה את זה כ"כ הרבה בקרב חחחח. 
כשהם סופסוף היו על הגג הייתי ממש במתח כי היה ברור ששיין יקפוץ בשלב מסויים . ואכן הוא קפץ ומת על השולחן שלא נשבר כמו שצריך . 
וכמובן! האם זה סופסוף היל טרן של זיין??? אבל למה? גלו בפרק הבא! . 
 
בקיצר אירוע סבבה , האופנר ומיין איבנט מצויינים , הקרב משולש היה בסדר , כל השאר לא שווה צפייה.
לצפיה ב-'בטעות (אחרי עריכה)'
בטעות (אחרי עריכה)
10/10/2017 | 12:04
87
לצפיה ב-'דעות מהגיהנום'
דעות מהגיהנום
11/10/2017 | 19:42
148
איזה כיף לכתוב דעה טובה על משהו.
ואללה מודה, כבר הרגתי את סמאקדאון, הייתי בטוח שהם חזרו שנתיים אחורה,
אבל הPPV האחרון הוכיח שלמרות ג'ינדר, יכול להיות שיש לסמאקדאון מה להציע.
האוסוז-ניו דיי היה קרב לא פחות מאגדי ומרתק מהרגע הראשון, לא היה לי מושג מי הולך לנצח את הקרב הזה, כל שנייה הייתי בטוח שמישהו אחר לוקח.
וודס עשה עבודה מדהימה, ביג אי יצא מפלצת והאוסוז נתנו הופעה מרעננת כאילו אין להם כמעט עשור על הזירה. 
מקמהון ואוונס היה התקפת לב. להבדיל מאחרים פה, שמחתי שהילדים של שיין שמחים וקופצים, אחרי הכל הם הולכים לראות את אבא שלהם עושה מהלך משוגע בשלב כזה או אחר.
אני לא ממש עף על הקטע החדש של זיגלר, זה גם די מתנגש עם הדמות שלו. הוא הרי השואו אוף, פיספסתי משהו בדרך שגרם לו להגיד אני כבר לא שואו אוף או שיש פה התעלמות מוחלטת?
 
כל השאר פחות התרכזתי, בובי רוד קצת מאכזב אותי מבחינת יכולות בזירה ושאר הקרבות עניינו לי את ה 
לצפיה ב-'המשחק שהסעיר את המדינה! היה HICA או לא היה!'
המשחק שהסעיר את המדינה! היה HICA או לא היה!
08/10/2017 | 16:05
12
275
לאור הזילות של גימיק ההאל אין א סאל שירד מזמן מגדולתו, ולקראת עוד אירוע מיותר של האל אין א סאל שלפנינו, הנה חידון קטן.
רשימה של 10 קרבות, אתם צריכים להגיד על כל קרב - האם התקיים קרב האל אין א סאל כזה, או שהמצאתי אותו! (בלי לרמות ולבדוק בגוגל)
שתפו בתגובות בכמה צדקתם.

1) אנדרטייקר נגד קיין 
2) בטיסטה נגד ג'ון סינה 
3) רנדי אורטון נגד שיימוס 
4) ברי וויאט נגד דניאל בראין 
5) רנדי אורטון נגד מארק הנרי 
6) מנקיינד נגד קיין 
7) טריפל אייץ' נגד רנדי אורטון 
8) אלברטו דל ריו נגד סי אם פאנק נגד רנדי אורטון 
9) רומן ריינס נגד בריי וויאט
10) מארק הנרי נגד אנדרטייקר 
 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
08/10/2017 | 16:06
174
1) אנדרטייקר נגד קיין
2) בטיסטה נגד ג'ון סינה
3) רנדי אורטון נגד שיימוס
4) ברי וויאט נגד דניאל בראין
5) רנדי אורטון נגד מארק הנרי
6) מנקיינד נגד קיין
7) טריפל אייץ' נגד רנדי אורטון
8) אלברטו דל ריו נגד סי אם פאנק נגד רנדי אורטון
9) רומן ריינס נגד בריי וויאט
10) מארק הנרי נגד אנדרטייקר
לצפיה ב-'לצערי אני זוכר'
לצערי אני זוכר
08/10/2017 | 16:29
5
146
1) אנדרטייקר נגד קיין - היה לגמרי, עם הקטע ההזוי בסוף עם הכד.
 
2) בטיסטה נגד ג'ון סינה - לא היה, היו להם כמה קרבות אבל לא בסאל.
 
3) רנדי אורטון נגד שיימוס- היה. את זה אני זוכר ספציפית בגלל שהיה להם פיוד והוא במקרה היה באוקטובר...
 
4) ברי וויאט נגד דניאל בראין - לא היה, הפיוד שלהם לא הגיע לאוקטובר.
 
5) רנדי אורטון נגד מארק הנרי - היה. אותו דבר- היה להם פיוד במקרה באוקטובר...
 
6) מנקיינד נגד קיין - היה גם היה, ב-RAW אחד, אם כי לא ממש נחשב לקרב...
 
7) טריפל אייץ' נגד רנדי אורטון - לא היה. היו להם הרבה קרבות, סאל לא.
 
8) אלברטו דל ריו נגד סי אם פאנק נגד רנדי אורטון - לא היה, סינה היה שם ולא אורטון.
 
9) רומן ריינס נגד בריי וויאט- היה. שוב- פיוד באוקטובר...
 
10) מארק הנרי נגד אנדרטייקר - לא היה... אם כי היו להם כמה קרבות.
 
נו, בסוף עשר מתוך עשר!
 
ממליץ, אגב, על קרב הסאל בין פולי לטריפל אייץ', אחד מהמדהימים ביותר בעיניי.
לצפיה ב-'למה אתה זוכר במיוחד דברים שקורים באוקטובר?'
למה אתה זוכר במיוחד דברים שקורים באוקטובר?
09/10/2017 | 09:21
4
32
לצפיה ב-'זה החודש של הסאל'
זה החודש של הסאל
09/10/2017 | 10:46
3
32
לצפיה ב-'נכון, אבל איך זה עוזר לך לזכור'
נכון, אבל איך זה עוזר לך לזכור
09/10/2017 | 11:11
2
79
גם יש חודש של אלימניישן צ'מבר וחודש של טי אל סי, זה לא יעזור לי בחיים לזכור מה היו הקרבות והפיודים באירועים חסרי המשמעות והעניין האלה
לצפיה ב-' אם אני מבין אותו נכון'
אם אני מבין אותו נכון
09/10/2017 | 11:13
65
למשל הוא זוכר שהפיוד של בראיין ובריי התפוצץ לפני רסלמניה 30 (רויאל ראמבל), שזה תחילת השנה ולא קרוב לאזור של אוקטובר.
לגבי השאר אני לא זוכר שום אנקדוטה אז אין לי מושג איך הוא זוכר
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
09/10/2017 | 11:42
53
את הזכייה של הנרי אני זוכר טוב, אז אני זוכר שחודש אחר כך הם עדיין היו בפיוד.
 
ושיימוס ואורטון- זה היה בדיוק בתקופת הנקסוס אז אני גם זוכר.
 
בנוגע לדל ריו- אני זוכר את הקרב סאל ההוא טוב, בעיקר בגלל איך שהם הרסו את פאנק.
 
ריינס ובריי נלחמו כל כך הרבה, זה היה בטוח להמר על זה...
 
אבל ידעתם שריינס ורוסב נלחמו בסאל?
לצפיה ב-'וואלה סחפת'
וואלה סחפת
08/10/2017 | 19:27
42
לצפיה ב-'הגזמת'
הגזמת
09/10/2017 | 08:29
2
106
1. אנדרטייקר - קיין היה בקרב אליפות כשפול ברר התערב.
4. בריי וייאט - דניאל בראיין היה בפיוד המיותר שלהם, אבל אני לא זוכר אם זה היה סל או סתם כלוב.
7. טריפל אייץ' נגד רנדי אורטון - היו ביניהם כל כך הרבה קרבות בכל כך הרבה גימיקים... אפשר להניח שאחד מהם היה גם בסל.
8. אלברטו דל ריו נגד סי אם פאנק נגד רנדי אורטון נשמע איזוטרי מכדי שמישהו ימציא דבר כזה, אז היתי מהמר שהיה. אני לא באמת יודע.
 
לגבי השאר - פשוט אין לי מושג
לצפיה ב-'וואו...'
וואו...
09/10/2017 | 08:31
75
אני גרוע
לצפיה ב-''
09/10/2017 | 11:40
16
לצפיה ב-'יאללה מנסה'
יאללה מנסה
10/10/2017 | 08:50
43
1. לא היה
2. לא היה
3. היה!
4. היה!
5. לא היה
6. היה
7. היה
8. לא היה
9. היה
10. היה
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 38- אולטימה לוצ'ה 3 חלק ב''
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 38- אולטימה לוצ'ה 3 חלק ב'
05/10/2017 | 13:43
4
24
בשבוע שעבר האירוע התחיל בגדול, מה יקרה הפעם?
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
05/10/2017 | 13:43
1
50
סגמנט מצולם: איבליס מתווכחת עם ג'רמייה קריין. היא דורשת לדעת במי הוא מאוהב. הוא אומר שבקתרינה. איבליס אומרת שהיא לא צריכה אותו, ואחרי שהיא תכסח את קתרינה הלילה, היא תכסח אותו. קריין קורא לה כלבה. היא נותנת לו סופרקיק שמפיל אותו דרך דלת השירותים.
 
באטל רויאל על הזדמנות ייחודית:
 
ויני מאסרו הודח על ידי ריקי מונדו ו-PJ בלאק
 
סאן אוף מאדנס הודח בידי שבט הארנב
 
קורטז קסטרו וג'ואי ראיין הודחו בידי מאסקאריטה סאגראדה
 
פול לונדון הודח בידי פימפינלה אסקרלטה בדרך שהייתי מעדיף לשכוח.
 
מאלה סווארטה הודח בידי פימפינלה אסקרלטה
 
סאלטאדור הודח בידי מאסקאריטה סאגראדה
 
ארחניס ופימפילה אסקרלטה הדיחו אחד את השנייה/השני
 
מאסקאריטה סאגראדה הודח בידי PJ בלאק
 
ריקי מונדו הודח בידי דה מאק
 
PJ בלאק הודח בידי דה מאק שניצח בקרב אחרי שלוש וחצי דקות.
 
לאחר הקרב דאריו קוואטו יצא לגלות את ההזדמנות הייחודית. על הניצחון בבאטל רויאל, דה מאק הרוויח קרב על אליפות השלשות בשבוע הבא. אבל לכל הזדמנות ייחודית יש הפתעה- דאריו בוחר בשותפים. כי אם הוא הולך למלחמה, הוא רוצה את אלו כשותפים... כי הם נלחמו אחד מול השני. השותפים הם קילשוט ודאנטה פוקס! במקרה שנשאר משהו מהם...
 
קתרינה קוראת לאיבליס כלבה לפני הקרב. איבליס יוצאת לתקוף אותה.
 
איבליס ניצחה את קתרינה (ע' מיל מווארטס) אחרי שש דקות עם מכה עם האבן ו-DDT. לאחר הקרב ג'רמייה קריין יצא והכה אותה בקרסול הפצוע עם פטיש. קתרינה לקחה שוב את האבן.
 
קרב מסכה מול שיער: פיניקס ניצח את מרטי "דה מות'" מרטינז (ע' מריפוסה) אחרי שתיים עשרה וחצי דקות עם מכה מתחת למפשעה מצד מליסה סנטוז, ברכיה וספרינגבורד 450 ספלאש כששניהם הצמידו. במהלך הקרב, אחרי שפיניקס קפץ על מריפוסה, מריפוסה נטשה את הקרב. לאחר הקרב מרטי ברח, אבל מריפוסה הרביצה לו עם כיסא ומנעה ממנו לברוח. לאחר מכן היא אזקה אותו למעקה. פיניקס החזיק למרטי את השיער כשמליסה גזרה אותו.
 
בשבוע הבא: קרב תארי השלשות, קרב הסולם על תואר גיפט אוף דה גודס בין סאן אוף האבוק ופנטגון דארק, וטאיה מול סקסי סטאר בקרב הלוצ'אדורה האחרונה שעומדת.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
05/10/2017 | 13:48
46
האירוע הזה רק משתפר!
 
באטל רויאל נחמד יחסית, דה מאק זכה להזדמנות על תארי השלשות ויהיה מאוד מעניין כשהוא ודאנטה וקילשוט ילחמו מול הזוחלים...
 
איבליס וקתרינה היה נהדר! באמת, שנתיים של פיוד סופסוף הגיעו לסיומם. הקטע שבו קתרינה התחבאה במשרד של דאריו היה ענק, איבליס פשוט דיממה, והיה נהדר. אתם חשבתם שמקסין מ-NXT, אתם יודעים, זאת שהייתה החברה של דרק בייטמן (נו, אית'ן קרטר השלישי מ-TNA... נו, זה...) תהפוך לקתרינה? אני חיכיתי הרבה זמן שבעמוד שלה בוויקיפדיה יהיה רשום סופסוף "best known for her work in Lucha Underground under the ring name Catrina". סופית, היא יותר ידועה על הדמות הזאת מאשר כמקסין. 1/4
 
והמיין איבנט: איזה קרב מגניב, איזה רגע, הפיוד עצמו הסתיים בצורה חזקה והמעורבות של מליסה זה בדיוק איך בונים סטוריליין כמו שצריך. והדם שהיה בקרב הזה, וואו, פיניקס פשוט הושמד שם.
 
אבל מה, קצת ריקנות עכשיו. קתרינה ואיבליס סיימו את הפיוד ביניהן, מרטי סופסוף חטף על ההטרדות של מליסה, אלו שני פיודים רציניים שהסתיימו... מה נעשה בלעדיהם?
לצפיה ב-'"וואו, מזל שלא'
"וואו, מזל שלא
05/10/2017 | 21:38
1
87
הפסדתי את הקרב, כמעט ראו אותי בלי מסיכה" (פיניקס, אחרי שהוא בילה חצי קרב עם המסיכה שלו קרועה לגמרי)
לצפיה ב-' '
06/10/2017 | 11:17
55
עדיין יותר טוב מ-WWE...
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
04/10/2017 | 10:14
3
45
תכנית אחרונה לפני האל אין א סאל.
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
04/10/2017 | 10:15
2
249
התכנית מוקדשת לקורבנות בלאס וגאס.
 
רנה יאנג מראיינת את שינסוקה נאקאמורה בנושא מה שג'ינדר מהאל אמר עליו. נאקאמורה אומר שהוא עומד לזכות בתואר. האחים סינג' וג'ינדר מהאל יוצאים ומצליחים לתקוף את נאקאמורה.
 
נטליה וכרמלה ניצחו את שארלוט ובקי לינץ' אחרי שכרמלה פגעה בבקי עם המזוודה ושארלוט נכנעה לשארפשוטר.
 
בובי רוד ניצח את מייק קנאליס עם גלוריוס DDT. לאחר מכן דולף זיגלר יצא ואמר שהוא עובד על כניסה ליום ראשון. הוא התחיל כניסה עם כלי נגינה וקונפטי, ואומר שביום ראשון הוא יחשוף שרוד הוא רק כניסה טובה וזהו. רוד אומר שהכניסה שלו נוראית ומראה לו איך עושים את זה.
 
האוסוז יוצאים ואומרים שבתוך הסאל, רק שני חברי ניו דיי יוכלו להילחם. זה יהיה קרב ולא צחוק, והם יזכו בתארים בפעם החמישית. הניו דיי יוצאים ומבטיחים קרב גדול.
 
ג'ינדר מהאל אומר שמה שקרה הלילה יקרה גם בהאל אין א סאל.
 
בקיקאוף שואו, צ'אד גייבל ושלטון בנג'מין ילחמו מול ההייפ ברוז. בנוסף, הפאשיון פיילס יחזרו.
 
טיי דילינג'ר ניצח את ברון קורבין אחרי רול אפ. לאחר מכן AJ סטיילס דיבר ואמר שקורבין עצלן, ואם לא היה עצלן היה מנצח את סינה, או זוכה בתואר עם המאני אין דה בנק, או מנצח הלילה. הוא לא לוקח אחריות, ובהאל אין א סאל הוא יראה לו שהוא לא יוכל לקצר את הדרך.
 
דיינה ווריור הצדיעה לנשים שניצחו את סרטן השד.
 
רנדי אורטון ניצח את אידן אינגליש בקלות. רוסב, שכעס על זה שאורטון הרס לו את החגיגות לפני שבוע, רצה לתקוף אותו אבל העדיף שלא להתעמת עם אורטון.
 
סמי זיין מזהיר את שיין מקמהן מפני קווין אוונס משוגע. שיין אומר שצריך להזהיר את אוונס ממה שיקרה.
 
שיין יוצא וקורא לקווין אוונס לצאת. כשאוונס לא יוצא, הוא קורא לו פחדן. ביום ראשון הוא לא יוכל להתחבא, ושיין קובע שבסאל הם יוכלו להצמיד בכל מקום. קווין אוונס יוצא מהקהל, ונראה כאילו יגיע לזירה אבל מחליט שלא. שיין מחליט לתקוף אותו ובסופו של הברול אוונס נותן לו פאוורבומב דרך שולחן מרצ'נדייז. אוונס אומר שזאת רק טעימה ממה שיקרה ביום ראשון. הוא אומר שהוא יזרוק את שיין מהסאל. שיין מנסה לחזור אבל אוונס תוקף אותו, נוגח בו ונותן לו פופ אפ פאוורבומב.
לצפיה ב-'ווינס לא בוחל באמצעים.'
ווינס לא בוחל באמצעים.
04/10/2017 | 17:58
1
212
הלוואי והייתה לי את האפשרות לראות את זה כדבר טהור ונקי, אבל אני בטוח שווינס עשה שימוש ציני וקר בקורבנות הטבח בלאס ווגאס רק כדי לעשות עוד דולר. #דוחה.
לצפיה ב-'אני רואה סיכוי יותר מסביר'
אני רואה סיכוי יותר מסביר
06/10/2017 | 17:36
173
שנקאמורה לוקח את התואר ביום ראשון. להעלאת המורל כמובן.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
03/10/2017 | 06:16
3
57
התכנית שבה לפעמים קרוזרווייטס במיין איבנט...
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
03/10/2017 | 06:17
1
254
התכנית מוקדשת לקורבנות בלאס וגאס.
 
ברון סטרומן ניצח את סת' רולינס אחרי פאוורסלאם בריצה. לאחר הקרב דין אמברוז יצא לעזור לרולינס, אבל חטף שתי צ'וקסלאם ופאוורסלאם בריצה. לאחר מכן שיימוס וסזארו יצאו, אמברוז חטף ניוטרלייזר ורולינס חטף ברוג קיק.
 
מיקי ג'יימס מגלה שמישהי השאירה לה קופסת חיתולים ומקל הליכה. היא מחפשת את אלכסה בליס, ונייה ג'קס אומרת שהיא עסוקה אבל קובעת קרב ביניהן.
 
בריי ווייאט חוזר על המילים "היא לא שיקרה לי".
 
אליאס ניצח את טייטוס או'ניל (ע' אפולו קרוז) עם הדריפט אוויי. לאחר הקרב אפולו התעמת עם אליאס.
 
מיקי ג'יימס ניצחה את נייה ג'קס בפסילה אחרי שאלכסה בליס תקפה אותה. לאחר הקרב אלכסה חטפה מיק קיק.
 
אנזו אמורה מסרב להתראיין.
 
קורט אנגל מעניק למיקי ג'יימס קרב מול אלכסה ב-TLC.
 
הקלאב ניצחו את מאט הארדי וג'ייסון ג'ורדן אחרי מג'יק קילר למאט.
 
רומן ריינס נשאל בנוגע להתקפה על רולינס ואמברוז, והוא אומר שהם ילדים גדולים ושיש לו את מיז לטפל בו.
 
דיינה ווריור הצדיעה לנשים שניצחו את סרטן השד.
 
אליפות ביניבשתית: רומן ריינס ניצח את המיז בפסילה אחרי ששיימוס וסזארו תקפו אותו. לפני הקרב ריינס תקף את המיזטוראז'. לאחר הקרב ריינס חטף ניוטרלייזר, ברוג קיק וסקאל קראשינג פינאלה, והשלישייה קינחה בפאוורבומב משולש.
 
פין באלור דורש מבריי ווייאט לבוא. הוא אומר שהוא ניצח אותו פעמיים. הוא מפחד ממנו. בריי מופיע על המסך ואומר שהיא לא שיקרה לו, היא הזהירה אותו מפני אנשים כמו באלור. הוא דורש שהוא יוציא שוב את השד, כי אביגיל חיה ומתה לפגוש אותו.
 
יש סרטון של הנשים מדברות על אסוקה.
 
סשה בנקס וביילי ניצחו את אמה ואלישיה פוקס אחרי ביילי טו בלי לפוקס כשאמה נטשה אותה.
 
שיימוס וסזארו יתארחו במיז TV בשבוע הבא.
 
אנזו אמורה יוצא החוצה ואומר לכל הקרוזרווייטס ללכת לעזאזל. הוא אומר לכל מי ששונא אותו גם ללכת לשם. הוא אפילו ייתן להם GPS- אותו אחד שהוא השתמש בו כדי לשים את 205 לייב על המפה. הוא הוביל את מחלקת הקרוזרווייטס למיין איבנט שבוע שני ברציפות. לאף אחד לא היה אכפת כשהם התאבקו. הוא שואל למה הקהל חשב שהגיע לו לחטוף בשבוע שעבר. אנזו אומר שאם להצליח זאת טעות, הוא לא רוצה להיות צודק. הוא אומר שהמעריצים מקנאים בכל הכסף שהוא מרוויח. הוא אומר שהוא פצוע בגב כי הוא סוחב את כל המחלקה. הוא אומר שהשבוע, מי שיתקוף אותו גם יפוטר. נוויל יוצא עם כל הקרוזרווייטס ואנזו לועג לכולם כי הם לא יכולים לגעת בו. קורט אנגל יוצא ואומר שהתנאי הזה לא תקף לקרוזרווייט החדש שחתם: קאליסטו. קאליסטו מבצע על אנזו סאלידה דל סול.
 
רומן ריינס משתעל ומחזיק את הצלעות שלו מההתקפה. לאחר מכן סת' רולינס ודין אמברוז נכנסים לחדר שלו ולוחצים איתו ידיים.
לצפיה ב-'אוקי..'
אוקי..
03/10/2017 | 12:10
216
רואים שקאליסטו אמור להיות הריי מיסטיריו הבא של הWWE, הוא אפילו תופח כמוהו
לצפיה ב-'עוד פרומו זהב'
עוד פרומו זהב
07/10/2017 | 23:56
83
של אנזו.
פשוט כוכב על המיקרופון, אחד הגדולים שאני זוכר בלי להגזים. חבל שבינתיים לא ראיתי ממנו גיבוי לזה בזירה. סגמנט סוגר שני ברצף של רו עם הצדקה טובה.
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 37- אולטימה לוצ'ה 3 חלק א''
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 37- אולטימה לוצ'ה 3 חלק א'
28/09/2017 | 22:08
3
29
זה מתחיל, חודש שלם של אולטימה לוצ'ה!
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
28/09/2017 | 22:09
1
55
החוזה של טחאנו על הכף: פיימוס בי ודוקטור ואגנר ג'וניור (ע' ביוטיפול ברנדה) ניצחו את טחאנו ג'וניור אחרי ארבע דקות, עם רול אפ של בי לטחאנו לאחר שברנדה נישקה את טחאנו. במהלך הקרב טחאנו הוריד לבי את הגבס ונתן לו היפ טוס מהמדרגות לרצפה.
 
הוכרז לשבוע הבא: באטל רויאל על הזדמנות ייחודית: פול לונדון, סאלטאדור, מאלה סווארטה, ארחניס, קורטז קסטרו, סאן אוף מאדנס, ויני מאסרו, דה מאק, ג'ואי ראיין, ריקי מונדו, PJ בלאק, מאסקאריטה סאגראדה ופימפילה אסקרלטה. יהיה פרס עם טוויסט. בנוסף לכך בשבוע הבא גם נראה את קתרינה מול איבליס ואת פיניקס מול מרטי.
 
קרב גיהינום המלחמה:
 
הכרעה ראשונה, הראשון שמדמם: דאנטה פוקס ניצח את קילשוט אחרי עשר וחצי דקות עם באקדרופ מהחבלים ללוח זכוכית.
 
הכרעה שנייה, ללא פסילות: קילשוט ניצח את דאנטה פוקס אחרי שש דקות עם פאוורבומב דרך לוח חוטי תיל ושוק קריידל פיילדרייבר על הזכוכית.
 
הכרעה שלישית, קרב פינוי רפואי: קילשוט ניצח את דאנטה פוקס אחרי תשע דקות, לאחר ששם אותו באמבולנס קצת אחרי שהוא שבר עליו בקבוק בירה באזור הלהקה, מה שגרם לדאנטה ליפול דרך לוח זכוכית.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
28/09/2017 | 22:11
58
למדו מהשנה שעברה ושמרו על החלק הראשון פשוט הפעם.
 
בנוגע לטחאנו מול פיימוס בי ודוקטור ואגנר ג'וניור, היה נחמד לפתיחה ומצחיק, וגם רגע הולי שיט אחד. 1/2
 
ובנוגע לקילשוט ודאנטה... רציתי לדרג כל חלק בנפרד ולעשות ממוצע להכול... פאק דאט, 3/4 לשני אנשים מ-CZW שקרעו את התחת וגרמו לי להתקף לב.
 
תצפו במיין איבנט, ואז תראו את "זה" ותחשבו שזה סרט ילדים...
לצפיה ב-'דעווווווווווות!'
דעווווווווווות!
01/10/2017 | 09:39
72
מודה, ההפסקה בין שני חלקי העונה עשו לי קצת חוסר חשק.
גם חלק מהתוכניות לא היו ברמה מספיק גבוהה, שאפילו לא טרחתי להשלים צפייה. רק לקרוא תוצאות ואת הדיווחים המעולים שלך!
 
אבל אולטימה לוצ'ה זה אולטימה לוצ'ה.
 
הקרב הראשון היה אופנר קליל ולא מזיק. אז טחאנו עכשיו לקוח של פיימוס בי. וו-הו!
 
אבל אז - איזה פאקינג קרב!!!
הארדקור משובח, עם סיפור טוב לקרב, עם ספוטים משוגעים, עם זכוכיות בכל מקום, פשוט קרב פסיכי!!!
עדיין לא החלטתי מה היה יותר פסיכי - זה או הקרב של ואמפירו נגד פנטגון באולטימה לוצ'ה 1... אבל פאקינג וואו של קרב!
 
מלא דם, לא לטעם של כל אחד, אבל לדעתי חובה לצפות!
 
אחלה ספתח לארבעת הפרקים של אולטימה לוצ'ה 3!
לצפיה ב-'האם אתה מארק? על פי וינס רוסו'
האם אתה מארק? על פי וינס רוסו
29/09/2017 | 03:28
19
226
התחלתי לאחרונה לשמוע את הפודקאסט של וינס רוסו. יש לו כמה דברים ממש משעשעים. בלי קשר לנושא השרשור, חייב לציין שהוא שוחט לפחות אחת לכמה ימים את דייב מלצר ובריאן אלוורז.

בדרך כלל רוסו מדבר על רו וסמקדאון או PPV שהיה השבוע, אך השבוע נתקלתי במשהו יוצא דופן. מבחינתו הדבר הכי גרוע בעולם? להיות מארק. רוסו שונא מארקים, אבל ממש. כולם בוודאי זוכרים שבמשך שנים ניהלנו דיונים מה הופך מישהו למארק או סמארק. אז ממש לפני 3 ימים בבוקר (שלישי) רוסו הקדיש פרק שלם למה שמבחינתו הופך אותך למארק.
 
לדבריו אם אתה מארק זה אומר שהרסלינג ממלא חלל כלשהו בחייך, ונועד למלא משבצת של משהו שחסר לך. רוסו אומר שכדי לקבוע בוודאות אם אתה מארק, עליך להסתכל במראה ולשאול את עצמך:
במידה ואני נדרש לשים בקופסא דבר אחד שמגדיר אותי כאדם, מה אשים בקופסא?
 
מה התשובה שלכם? מה הייתם שמים בקופסא? ומה דעתכם על דבריו של רוסו?
אגב, התשובה של רוסו לשאלה הזאת נמצאת ב-10 דקות האחרונות של הקישור כאן למעלה, כולל מה לדעתו התשובה שלכם אומרת עליכם.

נ.ב: רוסו נותן כמה פרמטרים שמבחינתו הופכים אותך למארק:
אם אתה מנהל שיחה עם אנשים ורסלינג הנושא היחיד, אתה מארק.
אם עברת את גיל 20 ויש לך רפליקה של חגורת היאבקות, אתה מארק.
אם אתה נמצא בקהל וצועק "YOU DESERVE IT" או שר עם ה-THEME של נקאמורה, אתה מארק.
רוסו אומר ש-75 אחוז מהמתאבקים (!) בימינו הם מארקים.
לצפיה ב-'הקישור לא לחיץ, צריך להעתיק ולהדביק לדפדפן '
הקישור לא לחיץ, צריך להעתיק ולהדביק לדפדפן
29/09/2017 | 03:29
53
לצפיה ב-'איך אפשר להקשיב לו?'
איך אפשר להקשיב לו?
30/09/2017 | 11:32
12
135
הקשר של רוסו לרסלינג הוא מקרי בהחלט , אין לו שום מושג על מה הוא מדבר והוא נכשל בכל חברה בה הוא עבד .הדבר היחידי שאפשר לזקוף לזכותו זה חלק קטן באטיטיוד אירה ,אבל גם שם היה להם רוסטר כ"כ חזק עם אשכרה כוכבים שהצליחו למרות הכתיבה של רוסו.
לא הקשבתי לסירטון בקישור ,אבל האם רוסו טוען שהוא העצמו גם מארק? כי להזכירכם הוא אשכרה היה כותב של כמה תוכניות רסלינג...אז אם אתה עובד בחברת רסלינג אתה לא מארק?.
חוץ מזה היום כל מארק הוא סמארק כי כולם יודעים שזה מבויים אבל עדיין אוהבים את הביזנס בלי קשר,אז כל הנושא של מארק נגד סמארק כבר לא תקף מאז שנות ה 80. 
הרבה אנשים שונאים את דייב ובריאן אבל לפחות הם לא נכשלו בכל חברה שהם עבדו בה . הם בסה"כ אומרים את דעתם האישית וגביי הביסנס ונותנים סטאר רייטינג לפי מה שהם נהנים ממנו. 
לצפיה ב-'תשובה לשאלה אחת שלך'
תשובה לשאלה אחת שלך
30/09/2017 | 13:13
108
אם אתה עובד בחברת רסלינג - לא רק שאתה לא בהכרח מארק, יש גם סיכוי לא רע שאתה בכלל לא אוהד רסלינג. ב-WWE עבדו (ואולי עדיין עובדים) לא מעט כותבי אופרות סבון, שאין להם באמת זיקה לעסק או היכרות עם המתאבקים עצמם.
לצפיה ב-'לג'ים קורנט אתה מקשיב?'
לג'ים קורנט אתה מקשיב?
30/09/2017 | 19:50
10
117
כי גם הוא קצת נכשל בכל חברה ותמיד זרקו אותו...
לצפיה ב-'אין מה להשוות בין פועלו של קורנט לשל רוסו..'
אין מה להשוות בין פועלו של קורנט לשל רוסו..
30/09/2017 | 23:58
6
98
בעצם יש. וקורנט משאיר לו אבק
לצפיה ב-'קצת קשה לא להשאיר אבק'
קצת קשה לא להשאיר אבק
01/10/2017 | 09:02
4
88
כשבועטים אותך מכל חברה שעבדת בה...
 
לפחות לרוסו יש טענה שהיה כותב ראשי של תקופה מוצלחת. מה יש לקורנט להתגאות בו? מה ההצלחה שלו בצוות הבוקינג? ואם יש- למה הוא תמיד מפוטר?
לצפיה ב-'ההשפעה של קורנט'
ההשפעה של קורנט
01/10/2017 | 10:02
3
107
קורנט הוא בין האחראים הישירים לטשטוש הגבולות בין שוט לוורק. אז ב-98, זה לא היה מקובל לדבר על מה שקורה בבקסטייג' ועל ארגונים אחרים.
חוצמזה שהוא היה שם  12 שנה. קשה להגיד על מישהו שנשאר באותה עבודה 12 שנה שהוא מפוטר מכל מקום. מהWWE פיטרו אותו כי הוא סטר לסנטינו או משו כזה..
וינס רוסו הוא כישלון גמור.
לצפיה ב-'זהו? זה מה שמצאת?'
זהו? זה מה שמצאת?
01/10/2017 | 10:39
2
90
אז קודם כל- זה היה מקובל, היו הרבה לפניו והרבה אחריו...
 
ג'ים רוס נתן שוט ב-96 על איך שפיטרו אותו.
 
ה-nWo אהבו לתת שוטים.
 
בריאן פילמן- שעליו מדברים כאן- אהב לתת שוטים...
 
ECW אהבו לתת שוטים.
 
ג'ים קורנט הסתובב עם רובה כדי שלא יתקפו אותו מעריצים, בשנות האלפיים.
 
ג'ים קורנט היה זה שפוטר מצוות הכתיבה של ה-WWF והועבר ל-OVW בגלל שוינס רוסו דרש את זה, ואז רוסו נשאר הכותב.
 
ג'ים קורנט היה זה שניסה לנהל ארגון- שפשט רגל אחרי שלוש שנים.
 
ג'ים קורנט היה זה שניסה לנהל את TNA והועף משם- בשביל וינס רוסו...
 
ג'ים קורנט היה זה שניסה לנהל את ROH- ופוטר משם בגלל שהקהל צעק שהוא רוצה את הכסף חזרה.
 
ובאופן כללי- קורנט הוא זה שטעה לגבי מלא אנשים שהוא לא חשב שיצליחו בביזנס (קווין אוונס, סמי זיין, היאנג באקס, טריפל אייץ').
 
רוסו, בניגוד אליו, פוטר בדיוק פעם אחת (מ-TNA). את ה-WWF הוא עזב והוא עדיין היה עם חוזה ב-WCW כשהם גמרו. לעזאזל, אפילו וינס מקמהן התקשר אליו לבוא לעשות בוקינג ב-2002, אז מה?
לצפיה ב-'אוח'
אוח
01/10/2017 | 13:29
1
87
זו היתה רק דוגמא אחת למשהו שוינס רוסו בחיים לא התקרב אליו, באותם זמנים הפרומואים האלה היו פורצי דרך.
עד היום לא יודעים את מידת ההשפעה של רוסו על האטיטוד ארה, אבל היכולות שלו ללא פילטר כבר מוכחות בתור קטסטרופה.
 
וינס רוסו פוטר והוחזר מספר פעמים, להגיד שפיטרו אותו פעם אחת זה לעקם את המציאות. גם מWCW פיטרו אותו ואז החזירו אותו. גם בWWE ב2002 כשהחזירו אותו זה היה לתקופה קצרה שבה לא העבירו לו אף רעיון (ניסה לעשות עוד אינווייז'ן) והעדיפו שהוא ישב בבית לקבל כסף. אז לא פיטרו אותו, סתם שמו אותו בהקפאה. ואני לא מתחיל לדבר על התקופות שהוא כתב לTNA, אוי ואבוי.
אני מאמין שהסיבה להעסקתו החוזרת של רוסו היא מחסור בכותבים מוכרים.
זה שכל פעם מתקשרים אליו, מעיד יותר על מצב הביזנס מאשר עליו.
 
חוצמזה, ג'ים קורנט בביזנס מתחילת שנות ה-80, ב-10 שנים האחרונות הוא די מקרטע, אבל ככה גם כל בני דורו בביזנס כרגע, הנוכחות של וינס רוסו ברסלינג היא קצרה ודלה, עשה קצת פה וקצת שם ובעיקר עשה לעצמו שם, זו העבודה הכי טובה שלו, שאנחנו בכלל יודעים מי הוא. 

ג'ים קורנט היה בכל הארגונים בתקופות היותר טובות והפחות טובות, אבל ההשפעה שלו היא הרבה יותר חיובית מאשר שלילית, בניגוד לרוסו.
חוצמזה שהוא קצת ביריון קפריזי אני די בעדו.
 
אז אם אתה שואל אותי באיזה קאמפ אני ולמי להקשיב, אני לגמרי קאמפ קורנט! זאת לא שאלה בכלל. הוא מדבר עניין על הביזנס ובצורה מאוד מקצועית, איך אתה יכול בכלל להשוות את זה לערימות הפח אשפה שרוסו מוציא מהפה שלו, בעיקר זבל שמזלזל באינטלגנציה של אוהדי רסלינג.
לצפיה ב-'וינס רוסו המציא את זה'
וינס רוסו המציא את זה
01/10/2017 | 14:38
84
וורקד שוטס היו משהו שהוא עשה הרבה פעמים. הפרומואים לא היו פורצי דרך, להפך. קורנט נאם אותם כי כולם כבר התחילו לתת שוטים וזה הפך למשהו בנורמה. ברט ושון נתנו וורקד שוטס כל שבוע דאז, וה-nWo גם כן וב-ECW בכלל. אז מה הבעיה? על שלושה פרומואים מסכנים, זה העניין? והתייחסות לארגונים אחרים- גם ה-nWo, גם הפלישה של ECW ל-WWF.
 
רוסו קטסטרופה, נניח שכן- מה זה פותר את קורנט? העובדה היא שגם קורנט בלי פילטר כנראה קטסטרופה, כי הוא פשט רגל עם ארגון אחד ופוטר מהבוקינג של ארגון שני בגלל שהקהל לא אהב את הבוקינג שלו. מהשלישי הוא פוטר בגלל רוסו.
 
ואני מנסה לחשוב על ההשפעה החיובית הזאת- מישהו זוכר איזה סטוריליין זכור של קורנט? בוקינג מוצלח? משהו?
לצפיה ב-'קורט בוקר בינוני ומטה'
קורט בוקר בינוני ומטה
03/10/2017 | 20:16
67
הוא היה מנג'ר נלא.
כדמות הוא הכניס את רוסו לכיס הקטן
כבוקר שניהם די זבל
לצפיה ב-'לא תמיד מקשיב לקורנט '
לא תמיד מקשיב לקורנט
01/10/2017 | 14:28
2
91
אני לא ממש מקשיב לקורנט , פה ושם כשקורה אנגל או משהו גדול ואני רוצה לשמוע דעות על זה מכל מיני פודקאסטרים. 
בכלל אני לא תמיד מסכים עם קורנט , לדעתי הוא אדם מאוד אלים שמנסה לחיות בעבר. 
אבל - את הדעה של קורנט אני יכול לפחות לכבד כי הוא כ"כ הרבה שנים בביזנס  בין אם היו לו הצלחות או כישלונות והוא באמת חי ונושם רסלינג (לא כולם כל הזמן מציליחים ברסלינג זוכרים שסטון קולד היה הרינגמאסטר וקיין פייק-דיזל?) .
הבעיה שלי עם רוסו זה שהוא שונא רסלינג , הוא אוהב פנטזיה או דרמה...וזה משהו שעובד במנות קטנות ולא כמישהו שהוא כותב ראשי בחברה , ראה את איכות התוכניות של TNA כשרוסו היה כותב שם , זה היה זבל טהור וכישלון גמור.
אפילו מקללת השם שהוא נתן להם (Tits & Ass) הם הצליחו להיפתר רק לאחורה.
 
בקיצר , אם אתה רוצה להקשיב לרוסו תקשיב זאת זכותו של כל אחד להיתחבר למשהו שונה ברסלינג. אני הקשבתי לפודקאסט שלו כמה פעמים ולא יצאתי ממנו עם שום תובנות מיוחדות. 
לצפיה ב-'אוי באמת'
אוי באמת
01/10/2017 | 14:33
1
82
רוסו העריץ היאבקות בסגנון ניו יורקרי, אז היא קצת יותר בידורית, סו וואט?
 
דרמה תמיד הייתה חלק מרסלינג. ולרוסו היו גם כמה הצלחות ככותב. אני מנסה לחשוב על הצלחה של קורנט בבוקינג ופשוט לא מוצא...
 
השם של TNA הוא הבעיה האחרונה שלהם (שינו שוב את השם). מה גם, אם הוא היה כזה בעייתי, הג'ארטס לא היו מסכימים לו.
לצפיה ב-'חבר'ה, חבר'ה, לא צריך לריב'
חבר'ה, חבר'ה, לא צריך לריב
02/10/2017 | 14:46
82
אפשר פשוט להסכים ששניהם בוקרים גרועים
לצפיה ב-'שרשור שאיבד כיוון ללא כל התייחסות לנושא'
שרשור שאיבד כיוון ללא כל התייחסות לנושא
03/10/2017 | 02:57
2
78
ממש מזכיר לי את הימים היפים של הפורום  
לצפיה ב-'סופסוף חחח'
סופסוף חחח
03/10/2017 | 09:46
1
60
סופסוף יש קצת בלאגן קצת פה . 
חייבים להחיות את הפורום 
לצפיה ב-'אפשר לומר הרבה על רוסו'
אפשר לומר הרבה על רוסו
03/10/2017 | 10:46
67
אבל רק אנשים כמוהו מעצבנים מספיק כדי להזיז דברים פה ושם.
האמת שהוא די מעורר רחמים, בפודקאסטים מספר די בגילוי לב שהוא מרוויח מעט מאוד כסף ביחס לעבר ומתפרנס מהתוכנית שלו באינטרנט. הוא נשאר משעשע אבל ראיית העולם צרה מאוד, רוסו חושב על כל דבר בחיים כמו אנגל של רסלינג. מספיק להאזין לו 5 דקות כדי לשים לב לזה.
לצפיה ב-'טוב, בגלל שאף אחד לא התייחס או האזין לפודקאסט'
טוב, בגלל שאף אחד לא התייחס או האזין לפודקאסט
03/10/2017 | 03:00
1
104
רק אומר שרוסו אמר שאם התשובה שלכם לשאלה
במידה ואני נדרש לשים בקופסא דבר אחד שמגדיר אותי כאדם, מה אשים בקופסא?
תהיה משהו שקשור להיאבקות כמו חגורת היאבקות או חולצה וכאלה
זה סימן שהמארקיות חדרה לחייכם יותר מדי.
קשה לי להאמין שמישהו באמת היה עושה את זה, אז מצבנו בסדר
לצפיה ב-'שאלה קלה שנענתה בנו מרסי'
שאלה קלה שנענתה בנו מרסי
03/10/2017 | 22:53
82
תמונה שלי בלי צבע על הפנים

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ