לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1353313,533 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
05/04/2017 | 08:01
2
38
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
05/04/2017 | 08:02
332
רנדי אורטון פותח את התכנית ומתרברב על התכנית שלו לנצח את בריי. בריי מופיע על המסך ומזכיר שיש לו קרב חוזר, והוא מציע את קרב בית האימה. אורטון מסכים וקורא לבריי לבוא. בריי מופיע בזירה ומתחיל להתקוטט עם אורטון, ואריק רוואן חוזר כדי לתקוף את אורטון. הארפר בא לעזור לאורטון, והווייאטס בורחים.

מאריס טוענת שרק בגלל הלחצים שלה ושל מיז סינה הציע נישואין לניקי, ומיז אומר שהלילה הוא יקרא לסינה, אולי בפעם האחרונה, בגלל הדראפט.

אליפות הנשים של סמאקדאון: נעמי ניצחה את אלכסה בליס אחרי באד פלייס.

קורט הוקינס מחליט לתת אתגר פתוח, ומי שנענה לאתגר הוא טיי דילינג'ר! דילינג'ר מנצח בקלות אחרי טיי ברייקר.

מוג'ו ראולי מדבר על הניצחון בבאטל רויאל ומסביר שזאת רק ההתחלה.

המיז ומאריס יוצאים לבושים כמו סינה וניקי. המיז מחקה את סינה ואומר שהוא וניקי עוזבים. לפתע נגן כינור מופיע... ושינסוקה נאקאמורה מגיע! הוא מצדיע לקהל ועוזב.

סטריט פייט: ברון קורבין ניצח את דין אמברוז אחרי אנד אוף דייז.

שיין מקמהן יוצא לדבר על הדראפט. הוא אומר ש-RAW צריכים להתפלל שהם יגמרו כמו סמאקדאון, ארץ ההזדמנויות. AJ סטיילס יוצא, ואומר שסמאקדאון זה הבית שלו, ואף אחד מ-RAW לא ייקח את זה ממנו. הוא לוחץ יד עם שיין, ולמרות שנראה כאילו יתקוף אותו, הוא עוזב.

אוסטין אריס מקדם קרב מרובע ב-205 לייב בו המנצח יפגוש את נוויל.

רנדי אורטון ולוק הארפר ניצחו את בריי ווייאט ואריק רוואן אחרי RKO לרוואן. לקראת הסיום, האורות נכבו ובריי השתגר אל הרמפה.
לצפיה ב-'התובנה היחידה שלי מהסמאקדאון הזה'
התובנה היחידה שלי מהסמאקדאון הזה
09/04/2017 | 13:17
133
לנקאמורה יש את אחד מהשירים הטובים ביותר אי פעם בWWE/WCW/ECW/NXT/WWF...לא יוצא לי מהראש!
לצפיה ב-'שרשור רסלמניה 33'
שרשור רסלמניה 33
03/04/2017 | 08:32
25
159
כאן אין כלום. האם באירוע כן?
אירועים חשובים
03/04/2017 | 08:33
3
481
אליפות המשקל הקל: נוויל ניצח את אוסטין אריס אחרי שהרביץ לאוסטין אריס בעין הפצועה שלו, ורד ארו.

באטל רויאל לזכר אנדרה הענק: מוג'ו ראולי, כן, מוג'ו ראולי, ניצח בקרב משום מה, לאחר שהדיח את ג'ינדר מהאל, כן, ג'ינדר מהאל, אחרון משום מה. ביג שואו הודח בין הראשונים בידי סטרומן, שהודח לאחר מכן בידי כולם.

אליפות בין יבשתית: דין אמברוז ניצח את ברון קורבין אחרי שהפך אנד אוף דייז ל-DDT.

כאן מתחילה רסלמניה באופן רשמי.

הניו דיי פותחים את האירוע ומקדמים את רסלמניה.

AJ סטיילס ניצח את שיין מקמהן אחרי פנומנאל פורארם.

אליפות ארה"ב: קווין אוונס ניצח את כריס ג'ריקו אחרי אייפרון פאוורבומב.

האירוע הבא: פייבאק.

אליפות הנשים: ביילי ניצחה את סשה בנקס, שארלוט ונייה ג'קס אחרי אלבו דרופ של רנדי סאבאג' לשארלוט. נייה הודחה ראשונה בידי כולן, ואז סשה כששארלוט זרקה אותה על טורנבאקל חשוף.

חברי היכל התהילה הוצגו.

לפני קרב אליפות הזוגות, הניו דיי הכריזו שקרב הסולם המשולש יהפוך לקרב סולם מרובע. עוד צוות אחד יהיה שם... ההארדי בויז!

אליפות הזוגות: ההארדי בויז ניצחו את הקלאב, אנזו וקאס ושיימוס וסזארו וזכו בתארי הזוגות בפעם ה-11. אגב, בכניסה שלהם קול אמר שדברים עומדים להיות "Broken".

ג'ון סינה וניקי בלה ניצחו את המיז ומאריס אחרי פינישר כפול, לאחר הקרב סינה הציע נישואין לניקי.

קרב ללא חוקים: סת' רולינס ניצח את טריפל אייץ' אחרי פדיגרי. סטפני נזרקה דרך שולחן.

סטיבן מארלי, פיטבול, פלו רידה ולאנצ'מאני לואיס שרו.

אליפות ה-WWE: רנדי אורטון ניצח את בריי ווייאט אחרי RKO. אגב, בסיום היה וידאו של מקקים או משהו.

אליפות אוניברסלית: ברוק לסנר ניצח את גולדברג אחרי ארבע דקות בלבד, עשרה סופלקסים ו-F5.

אליפות הנשים של סמאקדאון: נעמי ניצחה את אלכסה בליס, בקי לינץ', כרמלה, מיקי ג'יימס ונטליה אחרי באד פלייס.

75,000 אנשים בבניין.

רומן ריינס ניצח את אנדרטייקר אחרי ספיר. ג'ים רוס פרשן את הקרב. אנדרטייקר השאיר את הכפפות והמעיל שלו בזירה לאחר מכן.
לצפיה ב-'דעות מהירות על הבוקר, אחרי צפיה של 4 שעות '
דעות מהירות על הבוקר, אחרי צפיה של 4 שעות
03/04/2017 | 09:28
510
קמתי ב3 וראיתי בלייב עד הסוף.
בינתיים דעות קצרות של משפט או 2 על מה שראיתי.

אליפות הנשים של ראו: עד שהדיחו את ניה היה מעולה. משם זה הלך והתדרדר, למרות הקורקסקרו מונסולט של שארלוט החוצה. סוף מהיר מדי ומשום מקום. קצת אנטיקלימטי.

ההארדי בויז היו מארק אאוט מומנט אמיתי עבורי. אף פעם לא הייתי מעריץ שלהם, אבל כל הברוקן והתחייה מחדש של הקריירה הייתה מעולה. היו לי אשכרה צמרמורות בגוף כשהם הוצגו. קרב מעולה, מלא אקשן וספוטים טובים. מועמד 1 (מתוך 2) לקרב הערב ממה שראיתי.

סינה וניקי נגד מיז ומאריס היה קרב מאכזב למדי, אחרי כל הבניה הטובה שהייתה. לפחות סינה הציע והיה עוד רגע רסלמניה.

טריפס נגד סת הוא המועמד השני שלי לקרב הערב. קרב די איטי ושיטתי. העבודה של שניהם הייתה מעולה, הפסיכולגיה בקרב הייתה מעולה, ספוט הסיום היה מעולה. נהנתי ממש. אהבתי גם שלא היה סמואה ג'ו, באלור או שום אחד אחר שהתערב.

אורטון נגד בריי היה קרב WTF לחלוטין, עם כל האימג'ים של התולעים. חבל שזה לא הוביל לכלום והסיום היה נראה סתמי ואנטיקלימטי גם. חבל.

ברוק נגד ביל היה מהנה יותר ממה שציפיתי. גולדברג יצא טוב מהקרב, לסנר סוף סוף החזיר לעצמו את הביסט שלו. היה סבבה.

מתבאס שאליפות הנשים של סמאק הייתה "קרב הפסקת השירותים" של האירוע. לפחות נעמי קיבלה את הרגע הגדול שלה מול הקהל הביתי. קרב סתמי, סיום טוב.

טייקר פורש. זה היה קרב עצוב. טייקר לא הצליח לעשות חצי מהמהלכים. ריינס ניסה כמיטב יכולתו. לא מפריע לי שריינס ניצח. זה היה הגיוני. הסוף היה מרגש מאוד, עכשיו זה מובן למה זה סיים את האירוע.
לצפיה ב-'הדעות שלי'
הדעות שלי
06/04/2017 | 07:09
91
דילגתי על הפריי שואו. 
הקרב של סטיילס מול מקמהן היה טוב מאוד, מקמהן הפתיע אותי לטובה עם השוטינג סטאר פרייס ועם הנעילות, הרבה פחות עם האגרופים. *אבל* - 1. היו יריבים ראויים יותר לשים מול סטיילס ברסלמניה, סטיילס - אורטון במיין איבנט היה יכול להיות יותר מעניין. 2. בא לי ש-AJ יכניס מדי פעם גם איזה תרגיל לא צפוי ויחדש את הארסנל שלו ב-WWE.
קווין אוואנס - ג'ריקו - ציפית יליותר.
אליפות הנשים - אני דווקא אהבתי את הקטע שעשו קומבינה על ניה ג'אקס, זה היה מאוד משעשע. שרלוט סופר מרשימה. קרב לא רע.
אליפות הזוגות - וואו וואו, הארדי בויז! איזה מדהים! הקרב הכי טוב של הערב.
ג'ון סינה ובלה מול מיז ומאריס - כגודל הציפיות גודל האכזבה. כ"כ בנו את הקרב הזה וזה הרגיש כמו קרב מתוכנית סמאקדאון. למרות שכביכול ניסו להפתיע, הסוף היה צפוי וכולם ראו את זה מקילומטרים וגרוע מכך, זה פשוט לא מעניין.
טריפל H - רולינס - הכניסה של H מרשימה וסטפני מדהימה. אבל הקרב היה איטי כ"כ שלא התאפקתי לעשות FF.
רנדי אורטון - בריי ווייאט - מה - זה - החרא - הזה?! בריי ווייאט מיצה את עצמו מבחינתי. העלילה דפוקה ברמות.
לסנר - גולדברג - זה היה קרב שהפתיע לטובה. בנו עלילה טובה, היה הרבה מתח. היימן בצד מביע רגשות עם פרצופים שהם פרייסלס. ממש אהבתי. קצר וקולע.
ביי ביי גולדברג.
2 הקרבות הבאים היו זוועה:
קרב הפסקת השירותים - אליפות הנשים של סמאק. אני מצטער, רוב הנשים של סמאק פשוט לא יודעות להתאבק ועושות בושות עם מלא בוצ'ים. ציפיתי להצטרפות של נשים כפי שהיו שמועות. חייבים לרענן את הרוסטר של Smackdown דחוף בנשים. היה אפשר לוותר על הקרב הזה.
טייקר - ריינס - תיהיו כנים עם עצמכם. אני לא ראיתי את כל הרסלמניות, אבל אני בטוח שזה אחד הקרבות מיין איבנט הכי גרועים בהיסטוריה של רסלמניה. טייקר היה צריך לפרוש מול לסנר ולגמור את זה יפה. ריינס חייב היל טרן או להיות בלואו קארד. הוא משעמם פילים כמתאבק יחיד. אין לו את זה על המיקרופון והיכולות שלו בזירה חלשות.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
12/04/2017 | 10:15
34
ארוך מאוד
קרב הערב היה קרב הזוגות וזה לא היה 5 כוכבים, אבל ככה עושים קאמבק
נקודות אור נוספות: סטפני נופלת על שולחן

לצפיה ב-'זמנים ללא תוצאות'
זמנים ללא תוצאות
03/04/2017 | 08:36
292
קרב קרוזרווייט: 15:30

באטל רויאל: 14:11

אליפות בין יבשתית: 10:47

AJ מול שיין: 20:31

ג'ריקו-אוונס: 16:48

נשים של רו: 12:14

אליפות הזוגות: 11:00

זוגות מעורב: 9:39

טריפל אייץ'-רולינס: 25:20

בריי-רנדי: 10:13

אליפות אוניברסלית: 4:44

נשים סמאקדאון: 5:37

טייקר-ריינס: 22:57
לצפיה ב-'בקשר למיין איבנט'
בקשר למיין איבנט
03/04/2017 | 11:05
1
435
פשוט אכזבה עצומה

אמנם הפרישה עצמה נעשתה מעולה ובאמת היה מרגש, אבל העובדה שזה היה דווקא נגד ריינס, בלי שום בניה איכותית מקדימה לזה ובלי טיפת רמז שמשהו כזה אמור לקרות.
מצד אחד אני מקווה שהוא לא באמת פרש כי זה צריך להיות עם בניה טובה יותר מול מתאבק שבאמת מגיע לו...
מצד שני טייקר באמת גמור ואני רוצה לזכור את זה שהייתי בקרב האחרון של טייקר
לצפיה ב-''
03/04/2017 | 12:56
347
זו היתה ההכנה הכי טובה להיל טרן של רומן ריינס. הרי כבר הרבה זמן הוא אומר שהוא THE MAN ועכשיו יש לו הוכחה.
לצפיה ב-'דעות רסלמניה 33'
דעות רסלמניה 33
03/04/2017 | 13:06
437
ראיתי את כל האירוע. שוב 7 שעות רצוף של רסלינג שמאוד התיש. אז נתחיל:
פרישואו:
נוויל - אוסטין אריס: אני חושב שהקרב הזה עמד בציפיות בסך הכל אבל עדיין חבל שהיה בפרי שואו. יכל להיות קרב פותח בשקט של האירוע עצמו. נוויל לא מנוצח מאז אוקטובר ומעניין מי יצליח לנצח אותו ולקחת לו את האליפות כי ציפיתי דווקא שאוסטין אריס ינצח כאן.

הבאטל רויאל לזכרו של אנדרה: ברגעה שהראו את השחקן פוטבול הזה היה די ברור שמוז'ו ייקח ולפחות אני יכול לתת להם קרדיט על כך שהם די בנו אותו לקראת הזכיה. קרב מיותר שאין לו שום משמעות.

בארון קורבין - דין אמברוז על האליפות הביניבשתית: אני מבין שהייתם צריכים למלות פרישואו של שעתיים אבל למה דווקא לשים את הקרב על אליפות יוקרתית כמו הבניבשתית? קב נחמד סך הכל ונחמד שאמברוז ניצח ברסלמניה אבל לשים קרב על האליפות הביניבשתית בפרישואו זה לגמרי לא לעניין.

ועכשיו לארוע עצמו:

שיין מקמהן נגד AJ סטיילס: ידעתי ש - AJ מסוגל לסחוב את שיין לקרב טוב והוא לא אכזב גם הפעם. זה מדהים כמה ש - AJ מסוגל להוציא את היריב שלו גדול גם כשהוא מנצח קרב מעולה לפתיחה.

כריס ג'ריקו נגד קווין אוונס על אליפות ארה"ב: כאן דווקא התוצאה הייתה צפויה ואפילו ציפיתי לספוט שבו קווין אוונס ירים את ג'ריקו לפופ אפ פאוורבומב וג'ריקו יגיב עם קודברייקר אבלל עדיין סך הכל נתנו שואו ואחלה קרב.

ביילי נגד סשה בנקס נגד שארלוט נגד נייה ג'קס: עד שג'קס הודחה היה קרב לא רע בכלל ואהבתי את שיתוף הפעולה של השלוש נגדה. חבל לי רק שאחר כך ההדחות היו עלובות. אומנם אני דווקא בעד זה שביילי שמרה על התואר ולמרות שמגיע לשארלוט כבוד עצום על מה שהיא עשתה בקרב הזה (פשוט אטלטית ברמה הכי גבוהה) אני חושב שהיה נחמד אם היו נותנים לביילי וסשה כמה דקות ביחד. אבל כנראה שעדיף לתת את הזמן לפיטבול. קרב קצר מדי אבל דווקא היה נחמד לראות את ביילי מנצחת עם מאצ'ומן אלבו דרופ. סה"כ לא מאוכזב מהתוצאה אלא יותר מהדרך.

קרב סולם על אליפות הזוגות של רו: אין ספק שכאן הייתה הפתעת הערב. קרב טוב ומהנה וההארדיז, שקיבלו תגובות מדהימות נראים טוב. הופתעתי קצת לרעה שנתנו להם לזכות אבל כנראה עשו את זה בשביל הרגע ואני מאמין שהם יפסידו את התואר בקרוב לצמד צעיר יותר.

קרב זוגות מעורב ג'ון סינה וניקי בלה נגד מיז ומריס: ציפיתי שזה יהיה קצר ומוחץ. לפחות סופסוף סינה הציע נישואים לניקי וזה רגע יפה מאוד. שמח בשבילם!

טריפל אייץ' נגד סת' רולינס: קרב טוב! אומנם כמו שאמרו היה קצת איטי אבל קרב ממש טוב! טריפל אייץ' מצליח כל שנה להתעלות על עצמו עם הכניסה ובהחלט הייתה לו כניסה מרשימה עם האופנוע. סטפני זו תופעת טבע! כל שנה היא נראית יותר ויותר טוב! גם הכניסה של סת' הייתה לא פחות מרשימה והסיום היה חזק וכל הכבוד לסטפני על הבאמפ שהיא לקחה.

והנה הרגע המיותר של הערב: ההופעה של פיטבול ופלו - רידה. כל כך היו לתת את הזמן הזה לנשים של רו או לאמברוז-קורבין וגם לחסוך כסף על הדרך.

בריי וויאט נגד רנדי אורטון על אליפות ה - WWE: אני דווקא מאוד אהבתי את הפיוד הזה. בנייה ארוכה של פיוד זה משהו שכדאי להעריך בימים אלה אבל איזה קרב מעפן. די נמאס לי מבריי וויאט וכל הראסלקרפ שבא יחד איתו ואני דווקא שמח שלקחו ממנו את החגורה אבל קרב מעפן ותוצאה צפויה.

ברוק לסנר נגד ביל גולדברג על האליפות האניברסלית: קרב שדי הפתיע באיכותו. וכל הכבוד לגולדברג שככה הסכים לשתף פעולה עם זה. אומנם גם פה התוצאה הייתה צפויה אבל ת'כלס זה הקרב הכי טוב שלהם והם הוציאו מזה את המקסימום. 

קרב על אליפות הנשים של סמאקדאון: גם כאן התוצאה הייתה ידוע ברגע שנעמי חזרה. לדעתי היה יותר מתאים אם היו שומרים את החזרה שלה עד הקרב וככה היא גם הייתה מקבלת יותר תגובות. כמה חבל לי על בקי לינץ'...

קרב ללא חוקים: רומן ריינס נגד אנדרטייקר: הקרב די הסריח אבל אם טייקר באמת רצה שרומן ריינס יסיים לו את הקריירה אז רצונו של אדם כבודו (במיוחד כשמדובר בטייקר) ואין לי תלונות על כך. כל הטקס של הורדת הכפפות, המעיל והכבוע והצבתם במרכז הזירה היה מאוד מרגש והיה לי קשה להישאר עם עיניים יבשות.

זהו, טייקר פורש. הדמות הכי גדולה שהייתה אי פעם ב - WWE אומרת שלום ותולה את המגפיים. מצד אחד אני שמח בשביל הבנאדם כי כבר באמת הוא לא יכל כבר לעשות יותר מדי ואולי סופסוף הוא באמת ייתן לגוף שלו להחלים מכל הפציעות שספג ויבלה יותר זמן עם המשפחה שלו (למרות שבילה איתם הרבה בשנים האחרונות). אבל מצד השני אני הייתי מארק שלו מאז שהתחלתי לצפות וכבר לפני 24 שנים שמהלכן סיפק רגעים וקרבות ענקיים שלא אשכח וזה בכל זאת חתיכת תקופה מהחיים שלי. תודה טייקר! על הקרבות, הרגעים ועל כך שלא משנה מה תמיד היית שם ונתת מעצמך את ה - 100% גם כשלא היה קל. מגיע לך את הכבוד שבעולם!     

לצפיה ב-''
03/04/2017 | 13:59
405
עושה רושם שרסלמניה אכן עמדה בציפיות הנמוכות שהיו ממנה ולא הפתיעה לטובה מעבר למה שהיה צפוי.

אני מתכוון לצפות בקרב זוגות, אולי בקרב של סטיילס, אבל לא רואה משהו אחר שנשמע שווה צפייה.
המיין איבנט נשמע קטסטרופה. מאז ההפסד של ללסנר לא היה שום ערך להופעה של טייקר, וזה היה צריך פשוט להסתיים שם ולחסוך מאיתנו את כל מה שהיה איתו מאז.

אורטון אלוף שלא מעניין אף אחד בפעם המיליון בקרב שנשמע כמו רסלקראפ.

מקווה שעד שנה יהיה שינוי משמעותי במוצר ושרסלמניה תחזור להיות אירוע שמספק קרבות טובים והיסטוריים ולא ניסיון בכוח לייצר "רגעי רסלמניה"
לצפיה ב-'שתי דעות לבינתיים '
שתי דעות לבינתיים
03/04/2017 | 14:49
3
452
1) זה מעליב, משפיל ומגעיל ששני הקרבות האחרונים על התואר האוניברסלי (עם איזו מורשת שאמורה להיות לו) נמשכו בממוצע שתי דקות. מה אתם אומרים פה? תעבוד פחות מחמש דקות שלוש פעמים בשנה ותוכל להיות אלוף? אני מקווה שלסנר מפסיד את התואר הלילה כי ממש לא בא לי עוד פעם שהתואר יהיה חסר עד להופעה הבאה שלו.

2) ריינס-טייקר לא היה כזה נורא בעיניי, היה קרב די טוב. פשוט לא ממש כמו מיין איבנטים אחרים של רסלמניה, אבל בטח ובטח לא הגרוע מביניהם, ואם זה היה סתם קרב מידקארד או אפילו סתם קרב סטריק של טייקר לפני... נניח... שלוש שנים, אז זה לא היה נחשב לגרוע בכלל. למרות שריבונו של עולם- אני לא קונה את זה שטייקר, שקם מכל כך הרבה דברים בקריירה שלו (עזבו שהוא זקן כבר)- כמעט מתעלף מהסופרמן פאנץ' של ריינס! אגב, במהלך הקרב ריינס השתמש בערך בשלושה מהלכים. לטייקר יש יותר... הוא זה שסחב את הקרב (עם כמה שזה עצוב). הוא אפילו חטף מכות כיסא ונפל דרך שולחן בגילו. ואם כבר- למה עשו את זה נו הולדס בארד? היית מצפה לקצת יותר נשקים (טוב, לא נורא מדי). ועוד משהו- אם זה כבר הקרב האחרון, לא הגיע הזמן שאנשים- טריפל אייץ', רנדי אורטון, עכשיו ריינס... יקלטו שלא מרביצים לטייקר כשאתם על החבל?! הוא הופך את זה ללאסט רייד! אבל למרות חוסר הקידום של הפרישה של טייקר (למי זה שינה אחרי חוסר הקידום המזוויע של שבירת הסטריק), היה קרב די טוב.

אולי בפסח אצפה בכל האירוע, אבל בינתיים אני מתכנן לצפות גם בטריפל אייץ'-רולינס וזהו זה. ואולי בקרב הסולם אם יהיה לי זמן.
לצפיה ב-'והדעה השלישית והאחרונה'
והדעה השלישית והאחרונה
03/04/2017 | 15:25
348
טריפל אייץ'-רולינס: איזה קרב מדהים.

במשך שנתיים הם דיברו על הקרב הזה, והוא לא נעשה. והיה שווה לחכות, כי היה מדהים.

אמרו פה שהיה איטי. לא הרגשתי בכלל שהיה איטי. היה בדיוק כמו שצריך.

העבודה על הרגל- תענוג, סת' מוכר מעולה פה. זה בכלל מה שטוב כשהוא פייס, המכירה, כי היל פחות צריך למכור. עכשיו, אני רק אגיד שכשהוא עשה את הפאוורבומב מהטורנבאקל, והוא מכר את הרגל, אני חשבתי שהיה מגניב אם פתאום אחרי שטריפל אייץ' היה צוחק עליו, רולינס פתאום היה נותן לו פאוורבומב משום מקום והיה מראה שהוא סתם העמיד פנים ששוב כאבה לו הרגל.

והקרב פדיגרי בסוף- ענק! לגמרי!

זה היה צריך להיות המיין איבנט, ללא ספק. WWE, אתם כבר שלוש שנים מפספסים ונותנים פוש לחבר השילד הלא נכון! במקום לתת לאמברוז או לרולינס, נותנים לריינס. ממש לא.

טריפל אייץ' הוציא את הפרויקט שלו אובר ברסלמניה. התלמיד ניצח את המורה, ועוד עם הפדיגרי שלו. זה היה ענק.
לצפיה ב-'אם כבר אתה בוחר לראות רק 2 קרבות לך על..'
אם כבר אתה בוחר לראות רק 2 קרבות לך על..
04/04/2017 | 21:21
1
171
איג'יי-שיין וקרב הזוגות, אפשר גם את טריפלH-סט. אבל שאר הקרבות באמת לא ממש טובים.
לצפיה ב-'אז אני אנסה'
אז אני אנסה
05/04/2017 | 14:26
92
לתפוס גם את שיין-AJ.
לצפיה ב-'איזה הפתעה...'
איזה הפתעה...
03/04/2017 | 21:12
391
שני הקרבות שהכי לא סבלתי שייכים לאורטון וטריפל-אייץ'.... ועוד נגד סת' ובריי... ממש הפתעה.

שנה הבאה הכוכבים שיקבלו פוש למניה הם: קורבין, ריינס, מוג'ו רולינס, סטרוומן, ובטח ביג קאס. במילים אחרות, כבר מעכשיו אפשר להגיד שמניה 34 זאת מניה גרועה.
לצפיה ב-'סיכום של תקופה'
סיכום של תקופה
03/04/2017 | 23:35
356
עברנו את זה.
אחת התקופות היותר מפוספסות והיותר לא מעניינות של לפני המניה חלפה.
זה היה פשוט גרוע מהרגע שזה התחיל, ואני ממש שמח שזה נגמר.
עכשיו אפשר להתכונן לדבר האמיתי: ראואפטרמניה.
מקווה שהם לא ינסו להכתיב את מה שיקרה שם בעצמם. ממש מקווה.
לצפיה ב-'דעות רסלמניה מורחבות'
דעות רסלמניה מורחבות
04/04/2017 | 23:20
226
נתחיל מהפרה שואו
אני מקווה שנוויל ואריס יצלחו ביחד להחיות את דיוויזית הקרוזרוויט ולהפוך אותה למשהו ששווה לעקוב אחריו, אבל אני לא אופטימי.

עד FASLANE, הבנייה של ברון סטרומן הייתה מושלמת, ובערך הדבר העקבי היחיד שהכותבים של רו הצליחו לעשות מאז הפיצול. ואז הוא הפסיד לריינס בפאסט ליין, ברח מאנדרטייקר ביום למחרת, ואתמול הפסיד את הבאטל רויאל ג'וברים. אם לא התכוונו לתת לו לנצח, הוא לא היה בכלל צריך להשתתף. 

עד כמה התדרדר אמברוז. רק לפני ארבעה חודשים הוא היה במיין איבנט של TLC בקרב על אליפות העולם, לפני עשרה חודשים הוא היה הבחירה הראשונה של סמאקדאון בדראפט (לפני סינה, סטיילס, אורטון, ואייט..), ולפני שנה הוא זכה באליפות העולם והיה המתאבק הכי אובר בחברה. היום הוא אפילו לא בקארד הראשי של האירוע ויש 11 קרבות יותר חשובים משלו. 
לא שאין לו חלק באשמה לזה, אבל פשוט מאכזב לראות איך סוס העבודה הכי גדול של החברה בשנתיים האחרונות, שלא נפצע אף פעם, עוד פעם מקבל F ענקי.

קארד ראשי
איי ג'יי סטיילס שוב הוכיח שהוא פשוט פנומנל. הקרב הזה היה הרבה יותר טוב ממה שהיתה לו זכות להיות. לא קרב מושלם ואפילו לא 4 כוכבים, אבל בהחלט קרב מהנה שנבנה בצורה טובה והצליח להתמודד בצורה טובה עם המגבלות של שיין. הדבר שהכי הפריע לי זה ששיין יצא מהסטיילס קלאש. זו הייתה ההתחלה של ערב שבו כל הפינשרים כבר לא שווים כלום. 

ג'ריקו - אוונס - היה קרב טוב סך הכל, אבל נפגע קצת מהמיקום בקארד, שלא היה ראוי לפיוד הארוך השנה עם הבנייה הכי טובה. הבעיה שלי היא אותה בעיה שיש לי עם ג'ריקו כבר שנים. עד כמה שאני אוהב את הסגמנטים איתו, אני פשוט לא מצליח ליהנות משום קרב שלו.
האצבע של אוונס הייתה הכוכבת הגדולה של הקרב.

קרב הנשים של רו היה פחות טוב משנה שעברה, נגמר בצורה אנטי קליימטית והבנייה אליו הייתה נוראית. אני פשוט לא מצליח להבין למה לא השאירו את התואר אצל שארלוט עד רסלמניה ושמרו את הסטרייק שלה. זה היה הופך את הניצחון של ביילי לכל כך הרבה יותר חשוב.

ההופעה של ההארדיז הייתה הפתעה נעימה, אולי קצת פחות הפתעה למי שקרא את התוצאות של ה-PPV האחרון של ROH. בכל אופן הם גנבו את ההצגה, חבל שללא הברוקן גימיק. 

סינה נגד מיז - היה צפוי, חבל שמיז גם הוצמד אבל ניחא, הבנאדם קיבל פופים של הוגאן ואני מצפה לדברים גדולים ממנו השנה.

עד כאן האירוע בהחלט היה סביר ויש אף יגידו שגם עלה על הציפיות. מכאן דברים החלו להתדרד.

HHH נגד רולינס - לא רע בכלל, בוקינג בהחלט ראוי, אבל 25 דקות זה יותר מדי ארוך לטעמי באירוע שגם ככה הוא ארוך מדי. הקהל כבר מאבד אנרגיה. 

אורטון נגד בריי - הכל פה היה נוראי, הקרב, הבוקינג, הקהל שכבר היה מותש, אורטון. הקרב הזה היה ממש מיקרוקוסמוס של ה-WWE בחמש שנים האחרונות וראיה חותכת לעובדה שהם כושלים פעם אחר פעם לייצר כוכבים חדשים. בריי הגיע ב-2013 בתופים ובמחולות כהבטחה הבאה, סגנון אנדרטייקר מודרני רק עם פחות ראסלקראפ. אבל אז הוא הוקרב שנה אחר שנה על מזבח הפארט טיימרים ברסלמניה; סינה, טייקר, רוקי (לא ממש הוצמד אבל יצא לא טוב) והשנה אורטון. וזה אחרי שכבר הצליחו להחיות אותו השנה עם בנייה נכונה, זכייה בתואר וניצחונות בסרבייבר סרייס על ריינס, ועל סינה וסטיילס בחודשים האחרונים. 
בקצב הנוכחי הוא גם יבנה לעצמו רצף כמו טייקר, רק הפוך.

גולדברג נגד לסנר - הפתעת הערב, קרב ראוי ששיחק ליתרונות של שניהם. הקהל התעורר ובסך הכל נהנתי. אני תוהה אם מישהו אי פעם יצא מהג'קהאמר של גולדברג לפני ברוק.

קרב הנשים של סמאקדאון - לא היה להן באמת זמן לעשות משהו משמעותי. ההחלטה להוריד מנעמי את התואר לפני חודש נראית מטופשת, גם אם הם לא היו בטוחים שתחזור בזמן.

טייקר נגד ריינס - בינוני מינוס, יותר טוב משלושת הקרבות האחרונים של טייקר במאניה, אבל זה לא אומר הרבה כי הם היו זוועה. אני אפילו לא מאשים את ריינס, טייקר כבר שנים גמור והיה צריך לפרוש כבר אחרי הקרב עם טריפל H, או עם פאנק, ואני שמח שמעכשיו מתפנות 25 דקות פנויות ברסלמניות הבאות למתאבקים שאשכרה נמצאים כל השנה. 

גם הניצחון של ריינס היה יכול להראות הרבה יותר משמעותי אם טייקר לא היה מפסיד כבר לפני כמה שנים ברסלמניה לברוק, הפסד שכולו החלטת בוקינג נוראית. בהסתכלות בפרספקטיבה רחבה יותר, אפשר לראות את הרעה החולה הכי משמעותית בחברה, כל הרגעים הגדולים שמורים לפארט טיימרים שגם ככה לא זקוקים לזה. 
ברוק מנצח את טייקר ברסלמניה 30 וקוטע לו את הרצף ההיסטורי במקום מישהו שאשכרה צריך את הניצחון הזה כדי לבסס עצמו בטופ גאי אמתי, כמו פאנק בשנה שלפני. 
גולדברג מחסל את לסנר בסרבייבר סירייס במקום מתאבק צעיר שהיה יכול להקפיץ עצמו מדרגה, כמו אמברוז ברסלמניה לפני שנה.
לסנר מנצח את גולדברג במקום מתאבק שיכול היה לבסס את עצמו, כמו אוונס נגיד. 
כמובן שכל השלושה האלה גם נשארים כמעט בלתי מנוצחים נגד כל שאר המתאבקים. 
המעגל הזה הוא הסיבה שאף אחד לא באמת מצליח להיות היום אובר בחברה, חוץ מאותם פארט טיימרים, ולכן זאת הייתה בסופו של דבר ההחלטה הכי הגיונית לתת ללסנר, גולדברג וטייקר להיות הפנים של הרסלמניה הזאת, כי הם היחידים שהחברה דוחפת באופן עקבי.

בסך הכל היה אירוע סביר, הבוקינג היה טוב חוץ מהקרב של אורטון, אבל האורך מאוד פגע בו והיה חסר קרב אחד טוב מאוד בכדי להפוך את המאניה הזאת לטובה. 
לצפיה ב-'לא כ"כ מבין אנשים בקטע הזה'
לא כ"כ מבין אנשים בקטע הזה
05/04/2017 | 00:05
3
273
נאלצתי לראות בחלקים את האירוע, רק עכשיו סיימתי.
יכול להיות שזה קשור לזה שדי נהניתי כי לא יצאתי חבוט ומוכה משבע שעות צפייה רצופות...

אבל איך אפשר לשפוט את האירוע מלקרוא את התוצאות? הרי זה רסלמניה, הקטע בה אף פעם לא היה התוצאה היבשה (חוץ מהניצחונות הגדולים של טוענים לכתר שמחכים לניצחון הגדול הראשון, אבל כזה לא היה הפעם) אלא איך שזה מרגיש בדרך. ואיך אנשים צולבים את האירוע מזה שלא היו קרבות גדולים... אני הרגשתי אווירה מיוחדת לאורך כל הדרך. הכניסות ובכלל ההפקה באמת באמת התעלתה על עצמה אפילו יחסית לרסלמניות קודמות, שהסטנדרט הוא כבר מאוד גבוה בפני עצמו.

הכניסה של ההארדיז הייתה רגע WTF לפנים, זה היה חסר ערך לחלוטין אם הייתי קורא את זה ואז רואה את זה.
ההצעה של סינה - האמת שראיתי את זה בא לפני כמה שבועות כח אם מתישהו הוא רצה להציע, צריך להיות די דוש כדי לא להציע אחרי פיוד שמבוסס על זה שאתה לא מציע... ועדיין, יש פה בן אדם שאנחנו מכירים 15 שנה כמעט בכל אספקט מהחיים שלו, משתף אותנו באחד הרגעים החשובים בחיים שלו (ככל שזה היה אמיתי), לדעתי זה יפה ומעניין.

הפרישה של טייקר - בדיוק אמרתי לאשתי שאני בטוח שבשנה הבאה מקסימום הוא פורש, וזה תפס אותי קצת לא מוכן, הקטע עם הכפפות והמעיל. ממש היה מרגש, הבן אדם הזה שיחק לי במוח מגיל 11 וליווה אותי ever since....

רסלמניה טובה מאוד מבחינתי עם הרבה רגעים יפים ורמת רסלינג לא רעה בכלל. נכון שמאכזב שלא היו קרבות ממש גדולים אבל הרמה הכללית הייתה טובה, כולם נראו מפוקסים (חוץ מטייקר ששכח שהמשולש הוא הכנעת חניקה ולא מעיכת-זרוע... או שסתם לא הצליח לו) והיו כמה קרבות טובים עד טובים פלוס.

בהחלט מוצר שעושה חשק לחכות ולראות איך תיראה הרסלמניה הבאה.

לצפיה ב-'אבל דווקא בדיוק ברסלמניה'
אבל דווקא בדיוק ברסלמניה
05/04/2017 | 13:13
2
233
היא האירוע הכי קל בעולם לשפוט לפי קריאת תוצאות, כי כבר כמה שנים שאין בכלל שום ערך לאיכות קרבות שבה. בגלל שרסלמניה הפכה להיות חסרת ערך מבחינת איכות קרבות וקארד, אז מה נשאר בערך חוץ מהתוצאה היבשה למי שכבר לא מתרגש מחזרות של האס בינס?
להתרגש מהתפאורה? להתרגש מהאווירה?
אפילו החזרה של ההארדיז שכנראה הייתה ההיילייט של האירוע, בתכלס הקרב עצמו היה לא משהו בכלל. אני יכול לראות את ה TLC מרסלמניה 17 7000 פעם והוא לא ימאס עלי, הקרב זוגות הזה לא נראה לי אי פעם יהיה לי איזשהו חשק לראות אותו שוב.

לפני כמה חודשים היה רסלינג קינגדום, הרסלמניה של יפן, אירוע בערך עם 4-5 קרבות של 4 כוכבים ומעלה (ויש כאלה שנתנו למיין איבנט 6 כוכבים!), אירוע כזה באמת אי אפשר לדרג בלי לראות! כי יש באמת מה לראות.

אבל רסלמניה? עם פיודים כל כך עבשים, מפגשים כל כך לא מעניינים וקרבות שהם החלק הכי שולי בכל העניין? מה יותר מתבקש מאשר לשפוט את זה מבלי לראות את זה בכלל.

שה WWE יחזרו ולוותר על "רסלמניה מומנטס" כפויים ומאולצים, ולחזור לרסלמניה מומנטס שנובעים מתוך הקרבות עצמם, יהיה אפשר באמת לחזור ולהנות מרסלמניה.

לצפיה ב-'שיקצרו את האירוע ונדבר'
שיקצרו את האירוע ונדבר
05/04/2017 | 14:26
155
כמה זה היה? שבע שעות? למי יש זמן להקדיש לזה?

אגב- ידעת שזה האירוע הראשון ששודר במשך יומיים שלמים? בחלקים מסוימים של ארצות הברית הוא שודר גם אחרי חצות...

אבל כן, אחרי מה ש-WWE עושים כל השנה, אני לא מאשים את מי שאומר שלא בא לו לצפות. אני מוכן להקדיש לזה קצת זמן, לצפות בדברים שאני רוצה ואפילו ליהנות קצת. אבל כשזאת רסלמניה... אני לא חושב שהשיח צריך להיות "לא בא לי לצפות", ואם זה השיח, אז WWE לא מעניינים מספיק.

אני ממליץ לצפות ברולינס-אייץ', וחוץ מזה בחירה שלך, ולא יהיה איזה משהו שלא תוכל לחיות בלעדיו.
לצפיה ב-'מסכים שהמרדף אחרי "מומנטס" הוא גרוע'
מסכים שהמרדף אחרי "מומנטס" הוא גרוע
05/04/2017 | 23:47
135
אבל מתוך כל זה בסוף יוצא רגע אמיתי וטהור כמו עם אנדרטייקר, שהוא הוציא ממני כילד כל כך הרבה רגשות, הפעיל לי את הדמיון, היה סוג של אל מיסטי בשבילי, ואז התבגרתי והוא עדיין היה שם, ואז נהייתי איש משפחה והוא עדיין היה שם, ואני מרגיש שאני אשכרה מכיר את הבן אדם הזה... והוא דופק סיום קריירה שלקוח כאילו מסרט הוליוודי, וברור שבשבילו זה יותר מסתם לשחק את התסריט והוא באמת מתרגש מזה... כשאני רואה כאלה דברים אני מבין למה אני עדיין רואה את זה. אלה רגעים אמיתיים. והיה לי ממש חבל לקרוא על זה ואז לראות את זה קורה.

ונקודה קצת יותר חלשה אבל עדיין, באופן כללי, מעבר ל"מומנטס", רסלמניה בכללי היא משהו אחר. אני אוהב שהכניסות מיוחדות ושכל המתאבקים לוקחים ברצינות את הספוט שלהם באירוע. הדינמיקה עם הקהל יותר מסקרנת, הכל יותר גדול.
אז ברור שהייתי רוצה שבסוף כל זה יהיו גם קרבות מעולים, אבל תכלס, כל עוד הקרבות הם לא זוועה אחד-אחד שזה ממש דופק את חווית הצפייה  (למשל בשנה שעברה אני זוכר שממש לא נהניתי מהאירוע מבחינת קרבות, ובעיקר את המוות המוחי שלי בשעה האחרונה של האירוע), די קל לי ליהנות מהצפייה ברסלמניה. אם אתה מחפש לעשות FF על כל מה שבין הפעמונים ולראות נטו רק קרבות, באמת אין סיבה לחכות לרסלמניה.

מה שנכון, כשאין קרבות טובים אין חשק לחזור לראות את זה שוב, אבל אם אני רוצה לראות את זה שוב או לא זה דיון אחר מהאם אני נהנה כשאני רואה את זה לראשונה או לא.
לצפיה ב-'ספירמניה'
ספירמניה
05/04/2017 | 11:22
2
271
בדיוק כמו רסלמניה הקודמת וזו שלפניה (ועוד הרבה רסלמניות לפניה), היה אירוע משעמם ומתיש, בהתאם לבנייה שלו. המון המון FF.

אנדרטייקר נראה כאילו הוא כבר פרש מזמן. קיוויתי שלפחות בקרב האחרון והמשעמם שלו נגד ריינס נראה ממנו קצת יותר מהרגיל, אבל האיש פשוט כבר לא סוחב וזה ניכר עליו. פרש בזמן (אולי כמה קרבות מאוחר מדיי), חבל שריינס הוא זה שקיבל את הכבוד. אם אני לא טועה, זה ריינס שפישל עם הסיום (עם הספיר מהחבלים, כשטייקר מסתובב אליו כל הזמן).
אגב, מישהו ספר כמה ספיר היו ברסלמניה הזאת??
להביא את JR היה מחווה מגניבה, אבל נראה שכבר לא באמת מעניין אותו והוא נשמע לי כבוי אפילו יותר מהשנה האחרונה שלו כפרשן.

בכל מקרה, לא ממש רואה צורך להתייחס לשום דבר אחר מהרסלמניה הזו. טוב שהיא נגמרה, קשה לי להאמין ששנה הבאה יהיה יותר טוב, כי נראה שהם ממשיכים כל הזמן באותו הכיוון המחורבן. לפחות התפאורה הייתה מגניבה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי הקרב/'
מסכים לגבי הקרב/
05/04/2017 | 23:53
1
145
דווקא לגבי הספיר, זה לא נראה לי כמו פשלה. מה שהיה שנייה קודם היה פשלה - שריינס רץ לחבלים ואז טייקר היה קרוב מדי בשביל לחטוף ספיר, אז ריינס נעצר והביא לו סתם כמה אגרופים, ואז שוב הלך על ספוט הסיום. זה היה מעפן...
אבל הריצה המשולשת לחבלים הייתה טובה, נראה לי גם מכוונת. ריינס כל  פעם ניסה ספיר אחר וזה לא השאיר את טייקר למטה, והוא החליט לבוא עם הרבה יותר מומנטום מהחבלים (הוא באמת רץ באטרף לחבלים בפעם האחרונה). גם הגיוני ואמין שטייקר יסתובב כל פעם, אתה לא רוצה להישאר עם הגב ליריב שלך כשהוא מגיע אליך בריצה :)

קיצר אהבתי את זה. קצת הזכיר לי את הסוף של טייקר-מייקלס 2, כשטייקר היה מתוסכל מזה שמייקלס קם משני טומבסטון והלך על שלישי עם קפיצה גדולה, יעני להוסיף עוד אלמנט  שמחזק את המכה
לצפיה ב-'כן, אנחנו מסכימים'
כן, אנחנו מסכימים
06/04/2017 | 12:09
126
הרצף האחרון של הריצות לחבלים ואז ספיר היה אחלה. אבל נראה שריינס שכח את זה והוא רץ לחבלים פעם אחת, חשב שהוא צריך לעשות ספיר אבל אנדרטייקר הסתובב קצת (כי הוא ציפה שהוא ימשיך לרוץ לחבלים) וריינס נתקע בו והמשיך עם האגרופים.

האמת שזה עצבן אותי הרבה יותר מבוץ' רגיל:
1. איך אתה שוכח את הבוקינג של סיום המיינאיבנט שלך ברסלמניה??
2. איך אתה שוכח את הבוקינג שמסיים לאנדרטייקר את הקריירה???
לצפיה ב-'דעות ממאניה'
דעות ממאניה
05/04/2017 | 12:10
289
*איג'י-שיין : הפתיע לטובה , השוטינג סטאר של שיין ממש בא לי בהפתעה , סטייל כמו תמיד פנומנאלי אני חושב שהגיע הזמן לריצת פייס כהפנים של סמאק\ראו.

*סינה-מיז : הקהל מת על מיז ויש סיבה לכך ,הייתה לו שנה מצויינת מקווה שיהיה טופ היל יום אחד 

*ריינס-טייקר : טוב WWE עשיתם את זה! יצרתם את ההיל הכי גדול בתולדות הביזנס!...אא הוא אמור להיות פייס? זה לא אפשרי . הגיע הזמן להיל טרן לרומן אי אפשר לסיים כל ראסלמניה עם השריקות בוז האלה , תנו לו להיות ההיל הכ גדול בכל הזמנים ויום אחד הוא יוכל לחזור להיות פייס אחריי שהקהל יתחיל לכבד אותו.
חוץ מזה מאניה סבירה ביותר.
לצפיה ב-'אז אחרי שראיתי גם את'
אז אחרי שראיתי גם את
06/04/2017 | 18:27
260
שיין-סטיילס, חייב להגיד שלא מבין ממה ההתלהבות פה, או של מלצר, מהקרב הזה.

בחייאת? זה לא היה מדהים בכלל. אני אפילו אומר- פחות טוב מהמיין איבנט.

והנה הבעיות:

1) אורך. קרב כזה היה אפשר לקצר, בעיקר את החלק המתיש בהתחלה.

2) לא קונה את העובדה ששיין מתאבק (בגיל קרוב לחמישים) טוב יותר מסטיילס.

3) שיין פשוט גרוע בקרב שאינו הארדקור, מה גם שההארדקור לא ממש היה מדהים. אז הוציאו פחים ובאמת כאן יכולת לראות שהם פשוט מנסים לעשות רגעים, לא בצורה אורגנית. הקוסט טו קוסט נראה כל כך עלוב. באמת. הפחים לא היו מוצבים טוב, כש-AJ חטף את זה ראו אותו פשוט יושב שם ומחכה לזה, אפילו לא מנסה להעמיד פנים שהוא מעולף.

4) מה אכפת לי ששיין נופל דרך שולחן השדרנים עוד פעם?! ראינו את זה אלף ואחת פעמים. ולפני שנה הוא עשה את זה מסאל. ופעם מהמסך. אז מה? די. לא מרגש אותי. לא מעניין.

5) עם כמות הפעמים ששיין מצטלב, ישו יכול להגיד לו "עזובת'י בלינדה" (יענו, באימא ש'ך).

6) ופינישרים. ריבונו של עולם, מה יש לכולם עם הזניות פינישרים?! כולם חוטפים פינישרים ויוצאים! שיין יוצא מסטיילס קלאש?! והופך בקלות את הקאלף קראשר?! זה מה שאהבתי בקרב של רולינס-טריפל אייץ'. היו שם בדיוק שני פדיגרי- אחד סיים את הקרב. והראשון, של טריפל אייץ', שרולינס יצא ממנו, בא לסמל בעצם שרולינס הוא המאסטר של הפדיגרי עכשיו. ושהוא יכול לצאת מהפינישר שעכשיו, באמת, שלו. הם בסוף נלחמו על לעשות את הפינישר, והרעיון כאן היה שמי שיכה בזה ראשון ינצח... כי זה פאקינג פינישר. וגם שמי שיכה בזה ראשון הוא בעצם מי שראוי למהלך.

בנימה אחרת, אהבתי את השוטינג סטאר פרס. אבל בזבוז משווע של AJ, וזה מגוחך שזה היה בקארד ודין אמברוז נמצא בפרישואו. היו שמים את אמברוז מול AJ, אולי מוסיפים את קורבין (שלא היה רע בכלל בקרב המשולש מול AJ וסינה) והיינו מקבלים קרב הרבה יותר טוב.
לצפיה ב-'תוצאות NXT טייקאובר אורלנדו '
תוצאות NXT טייקאובר אורלנדו
02/04/2017 | 08:55
1
188

סניטי ניצחו את דילינג'ר, סטרונג, רובי ריוט וקשיוס אונו. חוזה הותקף על ידי סניטי לפני הקרב ולכן אונו היה המחליף של נו וואי חוזה.

אליסטר בלאק (טומי אנד לשעבר) ניצח את אנדרדה אלמאס.

אליפות הזוגות: AOP (א) ניצחו את DIY ורבייבל. בהתחלה DIY הודחו ובסוף רבייבל הודחו. לפי הדיווחים מדובר במועמד חזק לתואר קרב השנה.

אליפות הנשים: אסקה (א) ניצחה את אמבר מון.

אליפות NXT: בובי רוד (א) ניצח את שינסקה נאקאמורה.

במהלך האירוע הוצגו חגורות אליפות חדשות לכל האליפויות. המנצחים יצאו עם החגורות החדשות.

לצפיה ב-' N X תה'
N X תה
02/04/2017 | 18:12
198
מבחינת איכות קרבות, היה אירוע מעולה. אפילו הקרב של בלאק, שדברך-כלל הקרבות של ההמתאבק החדש הם קצרים ולא מעניינים, היה לא רע.

מבחינת עניין כולל, תוצאות של קרבות, התקדמות של סטורליינס, המופע, וכל שאר הדברים - אחד הטייקאוברס החלשים ביותר
לצפיה ב-'תראו את אנגל בטקס היכל התהילה!'
תראו את אנגל בטקס היכל התהילה!
01/04/2017 | 11:49
3
426
נותן מחווה לאחד הרגעים הגדולים שלו.

https://www.facebook.com/wwe/videos/10154633952181...

אח, קורט. ללא ספק אחד מהטובים ביותר.
לצפיה ב-' מעולה!'
מעולה!
01/04/2017 | 14:44
121
לצפיה ב-'היה טקס נהדר'
היה טקס נהדר
01/04/2017 | 23:14
244
קצת חבל שהראו את הקטעים הקומיים של אנגל בקליפ של לפני, טיפה הרס לדעתי.
אבל עדיין, אחד מטקסי הHOF המשובחים שהיו. 
לצפיה ב-'זה לא הקטע היחידי שהוא שחזר'
זה לא הקטע היחידי שהוא שחזר
02/04/2017 | 17:23
250
היו עוד הרבה
לצפיה ב-'רסלמניה 33: שרשור ההימורים הרשמי'
רסלמניה 33: שרשור ההימורים הרשמי
31/03/2017 | 01:32
7
166
תוצאות הימורי פאסטליין יעלו בהמשך
יש לומר שבאירועים האחרונים כמות ההימורים ירדה משמעותית.
אולי זה יפתיע אתכם לגלות שהמשחק רץ ברצף כבר כמעט 9 שנים.
אז במקום לעשות סקר האם להמשיך לשנה עשירית או להכניס את המשחק ל-HOF, ניתן לכמות ההימורים בשרשור הזה להצביע במקומנו.
אם אתם אוהבים את המשחק ורוצים שימשיך, גם אם לא השתתפתם במשחק לאחרונה (או בכלל), נשמח שתיתנו הפעם את ה-say שלכם מבחינה הימורית.
לצורך כך ניתן כמות גבוהה מהרגיל של הימורים והמון נקודות שעוד ניתן לקחת בסיבוב המשחקים הנוכחי. השרשור גם יינעץ ונפתח די מוקדם לצורך כך.

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 12 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שלסנר מנצח, שמתם על זה 3 נק' וברוק יהיה אלוף האוניברסלי החדש, קיבלתם 3 נק'. אם גולדברג ייתן לנו מיין איבנט שיגרום להוגאן-אנדרה להיראות כמו איירון מן, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב על אליפות העולם האוניברסלית: גולדברג (א') נגד ברוק לסנר
קרב על אליפות WWE: בריי וויאט (א') נגד רנדי אורטון
אנדטייקר נגד רומן ריינס
טריפל אייץ' נגד סת' רולינס
שיין מקמהון נגד איי.ג'יי סטיילס
קרב מרובע על אליפות הנשים: ביילי (א') נגד שארלוט נגד סשה בנקס נגד ניה ג'קס
קרב על אליפות ארה"ב: כריס ג'ריקו (א') נגד קווין אוונס
ג'ון סינה וניקי בלה נגד מיז ומאריס
קרב על התואר הביניבשתי: דין אמברוז (א') נגד בארון קורבין
קרב משולש על אליפות הזוגות: הקלאב (א') נגד אנזו וקאס נגד שיימוס וסזארו
כמות התארים שיתחלפו באירוע
הקרב שיפתח את האירוע (לא פרישואו)

בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'הימור'
הימור
31/03/2017 | 09:18
171
קרב על אליפות העולם האוניברסלית: גולדברג (א') נגד ברוק לסנר: לסנר  10

קרב על אליפות WWE: בריי וויאט (א') נגד רנדי אורטון: אורטון 11

אנדטייקר נגד רומן ריינס: טייקר 5

טריפל אייץ' נגד סת' רולינס: רולינס 6

שיין מקמהון נגד איי.ג'יי סטיילס: סטיילס 4

קרב מרובע על אליפות הנשים: ביילי (א') נגד שארלוט נגד סשה בנקס נגד ניה ג'קס: סשה 3

קרב על אליפות ארה"ב: כריס ג'ריקו (א') נגד קווין אוונס: אוונס 9

ג'ון סינה וניקי בלה נגד מיז ומאריס: סינה וניקי 12

קרב על התואר הביניבשתי: דין אמברוז (א') נגד בארון קורבין: קורבין 8

קרב משולש על אליפות הזוגות: הקלאב (א') נגד אנזו וקאס נגד שיימוס וסזארו: אנזו וקאס 7

כמות התארים שיתחלפו באירוע: שישה 1

הקרב שיפתח את האירוע (לא פרישואו): זוגות 2
לצפיה ב-'תוצאות הימורי פאסטליין'
תוצאות הימורי פאסטליין
01/04/2017 | 22:36
91
חמישה בלבד הימרו! 
RPingu עם 25 נקודות במקום הראשון. AMEOBI, סלים וארזה ו-king of the mountain עם 22 נקודות, ובמקום השלישי (והאחרון) ziv86 עם 19 נק'. 

בטבלה הכללית- AMEOBI עם 284 במקום הראשון. במקום השני ziv86 עם 242 ו-RPingu במקום השלישי עם 230

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
01/04/2017 | 22:43
79
12- לסנר
4- אורטון
1- טייקר
6- טריפל אייץ' 
11- איי ג'יי סטיילס
7- ביילי
10- אוונס
9- סינה וניקי
5- אמברוז
8- אנזו וקאס
2- ארבעה תארים יוחלפו
3- קרב זוגות יפתח את האירוע

לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
02/04/2017 | 10:29
61

הקארד:

קרב על אליפות העולם האוניברסלית: גולדברג (א') נגד ברוק לסנר ברוק לסנר 12
 קרב על אליפות WWE: בריי וויאט (א') נגד רנדי אורטון רנדי 5
 אנדטייקר נגד רומן ריינס רומן ריינס 8
 טריפל אייץ' נגד סת' רולינס טריפל אייץ 7
 שיין מקמהון נגד איי.ג'יי סטיילס AJ 9
 קרב מרובע על אליפות הנשים: ביילי (א') נגד שארלוט נגד סשה בנקס נגד ניה ג'קס סשה 3
 קרב על אליפות ארה"ב: כריס ג'ריקו (א') נגד קווין אוונס קווין אוונס 10
 ג'ון סינה וניקי בלה נגד מיז ומאריס סינה וניקי 11
 קרב על התואר הביניבשתי: דין אמברוז (א') נגד בארון קורבין אמברוז 6
 קרב משולש על אליפות הזוגות: הקלאב (א') נגד אנזו וקאס נגד שיימוס וסזארו מקווה שההארדיז גם ישתתפו וינצחו, אבל היות ולא מופיעים כרגע אלך על אנזו וקאס 4
 כמות התארים שיתחלפו באירוע 5 תארים - 2 נקודות
 הקרב שיפתח את האירוע (לא פרישואו) ביניבשתי 1

לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
02/04/2017 | 17:49
43
קרב על אליפות העולם האוניברסלית: גולדברג (א') נגד ברוק לסנר - לסנר 12
קרב על אליפות WWE: בריי וויאט (א') נגד רנדי אורטון - אורטון 7
אנדטייקר נגד רומן ריינס - ריינס 6
טריפל אייץ' נגד סת' רולינס - רולינס 3
שיין מקמהון נגד איי.ג'יי סטיילס - סטיילס 10
קרב מרובע על אליפות הנשים: ביילי (א') נגד שארלוט נגד סשה בנקס נגד ניה ג'קס - ביילי 5
קרב על אליפות ארה"ב: כריס ג'ריקו (א') נגד קווין אוונס - אוונס 11
ג'ון סינה וניקי בלה נגד מיז ומאריס - סינה וניקי 9
קרב על התואר הביניבשתי: דין אמברוז (א') נגד בארון קורבין -קורבין 8
קרב משולש על אליפות הזוגות: הקלאב (א') נגד אנזו וקאס נגד שיימוס וסזארו - אנזו וקאס 4
כמות התארים שיתחלפו באירוע - שלושה 2 נקודות
הקרב שיפתח את האירוע (לא פרישואו)  - באטל רויאל 1
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
02/04/2017 | 18:55
50

קרב על אליפות העולם האוניברסלית: גולדברג (א') נגד ברוק לסנר - לסנר 12 נק
 קרב על אליפות WWE: בריי וויאט (א') נגד רנדי אורטון - אורטון 8 נק
 אנדטייקר נגד רומן ריינס - ריינס 7 נק
 טריפל אייץ' נגד סת' רולינס - רולינס 9 נק
 שיין מקמהון נגד איי.ג'יי סטיילס - סטיילס 11 נק
 קרב מרובע על אליפות הנשים: ביילי (א') נגד שארלוט נגד סשה בנקס נגד ניה ג'קס - ביילי 4 נק
 קרב על אליפות ארה"ב: כריס ג'ריקו (א') נגד קווין אוונס - אוואנס 10 נק
 ג'ון סינה וניקי בלה נגד מיז ומאריס - סינה וניקי 6 נק
 קרב על התואר הביניבשתי: דין אמברוז (א') נגד בארון קורבין - קורבין 5 נק
 קרב משולש על אליפות הזוגות: הקלאב (א') נגד אנזו וקאס נגד שיימוס וסזארו - אנזו וקאס 3 נק
 כמות התארים שיתחלפו באירוע - 5 תארים 2 נקודות
 הקרב שיפתח את האירוע (לא פרישואו) - אליפות הנשים סמאקדאון נקודה אחת

לצפיה ב-'מהמר ומנסה לזנק לטופ 5!'
מהמר ומנסה לזנק לטופ 5!
02/04/2017 | 20:38
81
 קרב על אליפות העולם האוניברסלית: גולדברג (א') נגד ברוק לסנר לסנר 12
 קרב על אליפות WWE: בריי וויאט (א') נגד רנדי אורטון אורטון 1
 אנדטייקר נגד רומן ריינס ריינס 2
 טריפל אייץ' נגד סת' רולינס טריפס 3
 שיין מקמהון נגד איי.ג'יי סטיילס סטיילס 11
 קרב מרובע על אליפות הנשים: ביילי (א') נגד שארלוט נגד סשה בנקס נגד ניה ג'קס ביילי 8
 קרב על אליפות ארה"ב: כריס ג'ריקו (א') נגד קווין אוונס אוונס 10
 ג'ון סינה וניקי בלה נגד מיז ומאריס סינה וניקי 4
 קרב על התואר הביניבשתי: דין אמברוז (א') נגד בארון קורבין קורבין 9
 קרב משולש על אליפות הזוגות: הקלאב (א') נגד אנזו וקאס נגד שיימוס וסזארו אנזו וקאס 7
 כמות התארים שיתחלפו באירוע חמישה תארים 5
 הקרב שיפתח את האירוע (לא פרישואו) קורבין נגד אמברוז 6

לצפיה ב-'מה הקרב שאתם הכי מצפים לו במניה השנה? '
מה הקרב שאתם הכי מצפים לו במניה השנה?
30/03/2017 | 20:53
6
163
סימון הספוילרים הוא בגלל שהפוסט יכיל ספוילרים מRAW ומסמאקדאון לדעתי.
אז יאללה - מה הקרב שאתם הכי מצפים לו השנה?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
30/03/2017 | 21:00
256
מקום 3: איי ג'יי סטיילס נגד שיין מקמהון.
סטיילס יכול להוציא קרב מעולה מכל אחד. שיין משוגע ותמיד נותן הכל לצופים, גם אם הוא לא יודע לתת אגרופים שנראים אמיתיים.
זה היה מקום 2 אצלי עד לפרק השבועי של סמאקדאון...

מקום 2: סינה וניקי נגד מיז ומאריס.
אני יודע... מפתיע. כשהחלו לצוץ השמועות שזה יהיה הקרב של סינה במניה, התאכזבתי.אבל מה שמיז וסינה עשו בבנייה של הקרב היה לא פחות מיצירת מופת. הסגמנטים שלהם היו אדירים. טוטאל בלה בולשיט הכיל כמה מהדברים הכי מצחיקים שאני זוכר בWWE.
והפרומואים בזירה ובטוקינג סמאק היו לא פחות מצפיית חובה.
כן, יהיה חרא קרב כנראה ויש סיכוי שסינה בסוף לא יציע לניקי, אבל הבניה לקראת הקרב גרמה לי ממש לחכות לו.

מקום 1: סת רולינס נגד טריפל אייץ'.
פה היה אוונס נגד ג'ריקו במשך תקופה ארוכה. אבל הרגיש לי שזה איבד קצת מומנטום עם הזמן. ואז צצו 2 המקומות הקודמים והדיחו את אוונס וג'ריקו.
אז למה דווקא הקרב הזה? הוידאו שהכינו בRAW, קנה אותי לגמרי. אם יש משהו שהWWE יודעים לעשות ברמה אחת מעל כולם - זה וידאו פרומו לקרבות.
חוץ מזה, זה פיוד שנבנה לאט. האנטר יעשה הכל כדי להוציא את סת אובר. אני אישית מקווה שהאנטר ינצח במרמה ואולי אפילו שפין באלור יחזור לעזור לסת (או לחבור להאנטר שזה יהיה בכלל מדהים). רולינס ינצח את הפיוד בקרב המסכם בסאמרסלאם ולכן אין לי בעיה שההיל ינצח במרמה במפגש הראשון.
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
31/03/2017 | 00:24
170
OFF THE RECORD, אני חושב שזו הרסלמניה שהכי פחות חיכיתי לה אי פעם אני חושב.
הקרב שאני הכי מחכה לו? אממ..קשה לי מאוד לבחור אחד כי פשוט אין אחד כזה.
אם ממש הייתי צריך לבחור, הייתי הולך על........AJ נגד שיין.
לצפיה ב-'בתכלס'
בתכלס
31/03/2017 | 00:25
209
אין לי ציפייה לקראת שום קרב בפרט ולקראת רסלמניה בכלל. פשוט אפס.

ג'ריקו-אוונס יכול להיות טוב אם יתנו לו מספיק זמן.

רולינס-HHH כנראה גם יהיה קרב טוב (והוא בטוח יקבל הרבה זמן), אבל אין לי שום עניין בפיוד הזה, כי התוצאה שלו לא ממש תשנה שום דבר חשוב. לדעתי היו צריכים לשים משהו על הכף (קריירה או משהו כזה).

אני מאמין שריינס ינצח את טייקר, אז יהיה מעניין לראות את תגובת הקהל והשדרים. שום עניין בקרב עצמו.

אני יותר מצפה לראו שאחרי רסלמניה. למרות שיש לי הרגשה שחוץ מכמה קאמבקים מגניבים, WWE יצליחו להרוס גם את התכנית הזו.
לצפיה ב-'לצערי'
לצערי
31/03/2017 | 08:30
239
אין כזה. באמת, אין אפילו קרב אחד בקארד שמעניין אותי או שאני מצפה לו.

לצפיה ב-'האמת?'
האמת?
31/03/2017 | 17:59
192
כלום. אפס. נאדה.
אני אעמוד במה שאמרתי ולא אצפה בזה בכלל.
יש גבול כמה אפשר לחרבן לאוהדים על הראש.
לצפיה ב-'ברור ש...'
ברור ש...
01/04/2017 | 15:56
163
רומן ריינס נגד כל הקהל 
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון לפני רסלמניה'
שרשור סמאקדאון לפני רסלמניה
29/03/2017 | 08:02
1
38
אירועים חשובים
29/03/2017 | 08:03
248
דניאל בריאן מכין את הקהל לרסלמניה ומארח את חתימת החוזה בין שיין מקמהן ו-AJ סטיילס. שיין אומר שכשהוא קיבל את סמאקדאון, הוא ובריאן רצו להפוך אותה לארץ ההזדמנויות ולכן הם נתנו את ההזדמנות ל-AJ, שהוא פנומנאלי. האגו עלה לו בתואר, והוא החליט לתקוף את שיין כדי להיכנס לרסלמניה. AJ צריך לעבוד קשה כדי לנצח אותו. AJ אומר שהפעם זה לא יהיה קרב ללא חוקים אלא קרב רגיל, שיין בקושי נלחם בקרבות האלה ובטח לא יצליח לנצח את AJ. הוא חותם על החוזה. AJ מסרב ללחיצת יד עם שיין.

כרמלה ובקי לינץ' נלחמו ללא תוצאה, כשאלכסה בליס ומיקי ג'יימס, שפרשנו, נכנסו אל הזירה והתחילה קטטה. מיקי ג'יימס ניצחה בקטטה.

לאחר הפרסומות, מתברר שהקרב הפך לקרב זוגות, ואלכסה בליס וכרמלה ניצחו את בקי לינץ' ומיקי ג'יימס אחרי התערבות של נטליה (שפרשנה) והצמדה של כרמלה על בקי. לאחר הקרב הן נלחמו, ונעמי יצאה לתקוף אותן. היא מכריזה שהיא נכנסת לקרב ביום ראשון.

בריזאנגו מבקשים מבריאן מקום ברסלמניה, הוא מכניס אותם לבאטל רויאל.

המיז ומאריס מארחים מיז TV ומראים קטע המשך למעללי ניקי וסינה משבוע שעבר. בקטע ניקי רוצה להתחתן עם ג'ון, שמסרב. הם אומרים שהם ינצחו ברסלמניה. סינה וניקי יוצאים, וסינה אומר שהקטע מצחיק. הוא קורא למיז ולמאריס שקרנים. הוא יורד על מאריס ואומר שמיז משתמש בה כדי להיות בטוטאל דיווס. סינה וניקי ינצחו, וסינה קורא למיז ולמאריס "השיט קאפל", ואומר שמיז הוא כוסית. מיז רוצה לתקוף אותו אבל מאריס עוצרת אותו.

מוג'ו ראולי, אמריקן אלפא וסלייטריינו ניצחו את דולף זיגלר, האוסוז ובריזאנגו לאחר שראולי הצמיד את בריז עם פורארם בריצה.

לוק הארפר אומר שהוא לא צריך את בריי ווייאט ושבריי צריך לברוח.

בריי ווייאט ניצח את לוק הארפר אחרי סיסטר אביגייל. לאחר הקרב, רנדי אורטון מופיע על המסך בחווה השרופה, ואומר שהוא ינצח את בריי.
לצפיה ב-'המלצה חמה: תצפו בפרק האחרון של WWE24 ששודר הלילה'
המלצה חמה: תצפו בפרק האחרון של WWE24 ששודר הלילה
28/03/2017 | 14:04
1
245
הפעם במסגרת הפרק: ראו של אחרי רסלמניה 32!!!

מדברים שם על כמה שזה הראו הכי טוב בשנה, כמה שהקהל משוגע ומתחיל איזה צ'אנטים שבא להם, מדברים על הבכורות והחזרות המפתיעות.

אנזו וקאס גרמו לי כמעט לבכות באמצע ארוחת צהריים בעבודה!
והקטעים עם סטיילס... פשוט וואו!

לכו לראות!
לצפיה ב-'זה רק למי שיש נטוורק? כי אני לא מצליח לצפות בזה.'
זה רק למי שיש נטוורק? כי אני לא מצליח לצפות בזה.
29/03/2017 | 16:34
41
לצפיה ב-'יחסי ההימורים לרסלמניה, נכון ל27.3'
יחסי ההימורים לרסלמניה, נכון ל27.3
28/03/2017 | 08:08
13
249
יחסי ההימורים נכונים לתאריך של אתמול. כלומר, לפני שRAW היה היום בלילה.
חשוב לציין שיחסי ההימורים נוטים להשתנות לקראת האירוע עצמו ולכן הפייבוריטים עדיין לא סופיים. הפייבוריטים מודגשים

סטיילס 1.17 - שיין 5.5

לסנר 1.1 - גולדברג 8

סינה וניקי 1.2 - מיז ומאריס 5.75

אוונס 1.4 - ג'ריקו 3.2

נוויל 1.48 - ארייס 2.88

אורטון 1.5 - ווייאט 4

ריינס 1.4 - טייקר 3.5

רולינס 1.33 - טריפל אייץ' 4

ביילי 1.5 - סשה 4 - שארלוט 8 - ניה 16

אליפות הנשים של סמאק: נעמי 2.75 - אלכסה 3.5 - בקי 3.5 - מיקי 7 - נטליה 10 - כרמלה 15 - אסקה 17 - ניקי בלה 17 - טמינה 21 - איווה מרי 41 - בת פניקס 67 - ליטה 67

הקלאב 2.1 - אנזו וקאס 2.5 - שיימוס וסזארו 6

באטל רויאל לזכרו של אנדרה: סטרומן 1.14 - ג'ו 9 - ביג שואו 11 - באלור 15 - הארפר 17 ועוד...

לא מצאתי משום מה ליין לאמברוז נגד קורבין.

מה הפתיע אותי?
לדעתי טריפס צריך לנצח את סת בצורה לא נקיה בקרב הראשון של הפיוד ואז לתת לרולינס לנצח את הקרב המכריע. 
עוד הפתיעה אותי נעמי שמובילה. אולי בגלל שזה אורלנדו ורוצים לתת לה רגע מיוחד מול הקהל הביתי.
כל השאר נראה הגיוני וצפוי.

נראה מה ישתנה יום לפני האירוע.
לצפיה ב-'באיזה אתר יש את היחסים האלו?'
באיזה אתר יש את היחסים האלו?
28/03/2017 | 11:22
1
60
לצפיה ב-'אני מצאתי אותם באתר Oddschecker'
אני מצאתי אותם באתר Oddschecker
28/03/2017 | 13:50
102
זה אתר שמשווה בין יחסי הימורים מכמה אתרים ורושם את הליין הכי רווחי למהמר.

אני כרגע בעבודה ויש לי חסימה לאתרים של הימורים, אבל אני סומך עלייך שתוכל להשתמש בגוגל ולמצוא את זה
לצפיה ב-'צפוי? באמת?'
צפוי? באמת?
28/03/2017 | 11:46
5
159
צפוי שריינס ינצח את טייקר???
לצפיה ב-'אני חושב'
אני חושב
28/03/2017 | 12:35
153
שבהתחשב בזה שה-WWE מנסים נואשות לגרום לריינס להיות אובר, גם לי נראה צפוי שהוא ינצח את טייקר וכנראה גם יגרום לו לפרוש.
רק שהם לא באמת ידעו למנף את זה, בטח ישאירו אותו פייס והקהל רק ישנא אותו יותר. האמת שגם אם הוא יעשה היל טרן הקהל כנראה ימשיך לשנוא אותו ולא להתחבר לדמות שלו, פשוט וינס ישמע ששורקים לו בוז אז הוא יחשוב שההיל טרן עבד.

הטעות הייתה לקבוע את הקרב הזה מלכתחילה. אבל ברגע שנקבע, אין טעם בניצחון של אנדרטייקר ויש את כל ההיגיון בניצחון של ריינס.
לצפיה ב-'האמת? כן'
האמת? כן
28/03/2017 | 13:53
1
141
ברגע שאין לטייקר את הסטריק שלו ברסלמניה, הוא פגיע ויכול להפסיד.
אם איך שהוא זז בראמבל ובRAW הקודם, אני מניח שזה יהיה קרב פרישה. מקסימום יחזור לשנה הבאה לקרב אחרון בהחלט.

טייקר, כיאה למתאבק אולדסקול, יודע שפורשים על הגב - כלומר בהפסד בקרב האחרון ובהוצאת אובר את היריב הצעיר יותר.

אני כן חושב שברון סטרומן עלול להופיע ולגרום לתוצאת הקרב להיות "לא נקייה", כדי לשמור על טייקר קצת.

מצד שני - אם ריינס יעשה היל טרן ופשוט יפריש את טייקר ויקבל את מטר הבוז שהוא יקבל, זה יהיה מעולה. ריינס יכול להיות אחלה היל מתנשא ומלא מעצמו ולהגיד לכולם שהוא זה שגרם לטייקר, האגדה המהלכת, לפרוש - זה מגה היט.
לצפיה ב-'אני לא חושב'
אני לא חושב
29/03/2017 | 15:50
74
שה-WWE יצליחו לגרום לריינס להיות באמת אובר עם הקהל, בין אם כהיל ובין אם כפייס. באותה מידה גם בארי הורוביץ יכול לחזור ל-WWE, לנצח את טייקר והוא יקבל בוזים ושריקות, זה עדיין לא הופך אותו להיל מוצלח או את המהלך הזה למהלך נכון.

ריינס צריך "להתבשל" תקופה ארוכה במידקארד, להשיג קצת אופי, להשתפשף, להפסיד כמה פיודים... רק ככה הוא יצליח לצאת מההיט הזה, אם בכלל.
גם אם ריינס ינצח את טייקר, יעשה שינוי גימיק וישכור את פול היימן בתור המנג'ר שלו (וריינס חייב מנג'ר בצורה נואשת), אני בטוח שהקהל עדיין ישנא אותו ולא ירצה לראות אותו מתאבק.

זה אולי אירוני, אבל הדרך היחידה שבה ה-WWE יצליחו להוציא את ריינס אובר, זה אם הם יתנו לו די-פוש ויקברו אותו למשך תקופה.
לצפיה ב-'ריינס מנצח קל'
ריינס מנצח קל
29/03/2017 | 04:20
133
הWWE לא מוכנים ולא יוותרו עליו כטופ גאי של החברה (אחת הסיבות שהפסקתי לראות את התוכניות) ולכן הם יתנו לו לנצח את כולם. את סטרומן שנבנה כמפלצת הוא ניצח נקי,גם את טייקר הוא ינצח ובסופו של דבר גם את לסנר. הוא פשוט ימשיך לנצח עוד ועוד...למרות שזאת כמובן ההחלטה הכי מטומטמת שהWWE יכולים לעשות כי ריינס יהיה לגמרי ההיל בקרב הזה.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
29/03/2017 | 13:38
106
דווקא טייקר ינצח בשביל אפקט השוק, ואז ריינס ישמיד אותו סופית ויפריש אותו.
הלוואי.
לצפיה ב-'איזה גרוע זה יהיה '
איזה גרוע זה יהיה
30/03/2017 | 11:10
4
144
אם נעמי תחזור במניה ותזכה.
זה הופך את זה לתסריט הכי גרוע שיכלו לכתוב לפציעה שלה -
או שהיו מאפשרים לה לשמור על התואר עד מניה ולהשתתף בבנייה לאירוע בלי להתאבק, או  - כמו במקרה של ביילי, פשוט היו שומרים את זה לזכייה גדולה ראשונה שלה ברסלמניה.

אגב, ההימור שלי - הזוכה באליפות של סמאקדאון תהיה מישהי מ-NXT או מישהי מרו
לצפיה ב-' סמאקדאון'
סמאקדאון
30/03/2017 | 12:01
3
133
אוקיי לא ידעתי שהיא חזרה והצטרפה לקרב
הוריקארנה מטורפת ברמפה, אבל יש לה את הפינישר הכי גרוע בהיסטוריה עם הקיפצת תחת הזאת
לצפיה ב-'אייסמן היה עושה את ה BUTTBUTT הרבה יותר טוב'
אייסמן היה עושה את ה BUTTBUTT הרבה יותר טוב
30/03/2017 | 16:49
2
45
לצפיה ב-'אתה מתכוון לפארסונס מ-WCCW?'
אתה מתכוון לפארסונס מ-WCCW?
12/04/2017 | 17:39
1
11
לצפיה ב-'כן, אליו בדיוק'
כן, אליו בדיוק
12/04/2017 | 23:02
5
לצפיה ב-'שרשור RAW לפני רסלמניה'
שרשור RAW לפני רסלמניה
28/03/2017 | 06:24
8
85
אירועים חשובים
28/03/2017 | 06:28
7
321
אנדרטייקר בבית הקברות.

ביילי יוצאת ומכינה את הקהל לקראת הבכורה שלה ברסלמניה. שארלוט יוצאת ויורדת עליה, ואומרת שהיא הדרך של סשה לחזור לתמונת האליפות. סשה יוצאת ואומרת שהיא תעשה מה שצריך כדי לזכות בתואר. נייה ג'קס יוצאת ויורדת על כולן. סשה תוקפת את שארלוט, ונייה תוקפת את ביילי.

ביילי וסשה בנקס ניצחו את שארלוט ונייה ג'קס אחרי שביילי הצמידה את שארלוט עם ביילי טו בלי. לאחר הקרב נייה נתנה לביילי סמואן דרופ והרימה את התואר.

סמי זיין מתראיין על הפיטורין של מיק פולי. הוא מכריז על כניסתו לבאטל רויאל על שם אנדרה. סטפני מסבירה לו שהוא צריך לעשות את זה בדרך שלה, ושמה אותו בקרב ללא פסילות מול קווין אוונס. אם הוא מפסיד, הוא מפוטר.

אוסטין אריס ניצח את נועם דר (ע' אלישה פוקס) אחרי לאסט צ'נסרי. נוויל פירשן.

אנדרטייקר הולך בבית הקברות.

סת' רולינס יוצא אל הזירה על קב וקורא לטריפל אייץ'. טריפל אייץ' יוצא ומזהיר את רולינס מלתקוף אותו, בטענה שהקרב יבוטל. הוא אומר לו לשבת ולהקשיב לתנאים אחרת הקרב יבוטל. החוזה אומר שרולינס מוותר על כל זכויותיו, וטריפל אייץ' ישמיד את מה שהוא יצר. הוא לא יוכל לתבוע אותו כשהוא יסיים לו את הקריירה. טריפל אייץ' מצדיק את ההצטרפות של רולינס לאות'וריטי. טריפל אייץ' חותם על החוזה, ואומר שחבל שרולינס יחמיץ את רסלמניה, אבל אם הוא חותם, הוא לא יצא משם. רולינס אומר שהפציעה שלו נתנה לו פרספקטיבה. רולינס אומר שהוא יחזור להיות מה שהיה לפני טריפל אייץ', וחותם על החוזה. טריפל אייץ' תוקף את רולינס, שמנסה לתת לו פדיגרי, אבל טריפל אייץ' פוגע בו. רולינס מונע ממנו לתת לו פדיגרי ומחטיף לו עם הקב. טריפל אייץ' בורח.

אתגר זריקה מעל החבל: ביג שואו זורק את ג'ינדר מהאל מעל החבל, את בו דאלאס, ואת השיינינג סטארס, לפני שגולדאסט, קורטיס אקסל ו-R טרות' רצים לתקוף אותו. מהאל, דאלאס והשיינינג סטארס עוזרים להם להדיח אותו. ביג שואו מתעצבן ותוקף את כולם חוץ מגולדן טרות' שבורחים. ברון סטרומן יוצא ואומר שהוא יכול לכסח את ביג שואו, אבל הוא עושה את זה בתנאים שלו, אז הוא יחכה לרסלמניה.

הקלאב יורדים על אנזו וקאס.

אנדרטייקר חופר קבר.

פיטבול יהיה ברסלמניה.

רומן ריינס אומר שהוא אדם מבוגר ולא מאמין במתים. הוא יסביר לעולם מה הוא יעשה לאנדרטייקר אחר כך.

הניו דיי עושים פארודיה על ריצת המדרגות של רוקי. למרות שביג אי אוכל בוטי אוז, הוא עדיין משיג את השניים האחרים.

שיימוס וסזארו מתראיינים, סזארו אומר שבשנה שעברה הוא החמיץ את רסלמניה. הקלאב תוקפים אותם עם סולם.

נוויל ניצח את ג'ק גלאגר עם רינגס אוף סאטורן. אריס יוצא ושואל את הניו דיי מי הם חושבים שינצח ברסלמניה. הם מעודדים אותו.

לקרב הזוגות המעורב, הכרוז האורח יהיה אל רוקר.

רומן ריינס נכנס ומסביר על הקרב מול טייקר. בפילדלפיה הוא זכה בראמבל, ואז הוא נלחם פעמיים במיין איבנט ברסלמניה. הרגע הגדול בקריירה שלו יהיה להוריד את טייקר ברסלמניה. עכשיו הזירה היא החצר שלו. אנדרטייקר מופיע וחושף את החצר של ריינס: בית הקברות. הוא מראה קבר חדש עם השם של ריינס. לאחר מכן הוא מופיע בזירה ומסביר שריינס ינוח על משכבו בשלום.

אנזו וקאס יוצאים לדבר על רסלמניה, הקלאב תוקפים אותם וסזארו ושיימוס גם באים. הם תוקפים אחד את השני עם סולם, והקלאב מנצחים.

קווין אוונס אומר שהיה טיפש כשהעריץ את ג'ריקו. הוא לוקח את תואר ארה"ב.

קרב ללא פסילות: סמי זיין ניצח את קווין אוונס אחרי רול אפ, כשג'ריקו מנע מג'ו להתערב. לאחר הקרב ג'ריקו תקף את אוונס והכניס אותו לרשימה.

פול היימן יוצא לזירה עם לסנר ומציג אותו. הוא טוען שלסנר הוא החייה. הוא אומר שלסנר לא מפחד מהספיר, ושהוא יחסל את גולדברג סופית ברסלמניה. גולדברג יוצא ומאתגר את לסנר לקרב. לסנר יוצא מהזירה וגולדברג נותן לו ספיר.
לצפיה ב-'דעה במשפט'
דעה במשפט
28/03/2017 | 08:00
290
Worst go home show EVERRRRRRRRRR
לצפיה ב-'לא שכחת משהו חשוב? '
לא שכחת משהו חשוב?
31/03/2017 | 02:43
5
184
פול היימן אומר על גולדברג קדיש בעברית
לצפיה ב-'לינק!!!'
לינק!!!
31/03/2017 | 11:43
4
62
לצפיה ב-'יתגדל ויתקדש שמיה רבא'
יתגדל ויתקדש שמיה רבא
31/03/2017 | 15:31
3
184
לצפיה ב-'אדיר! מעניין אם זה היה רעיון שלו'
אדיר! מעניין אם זה היה רעיון שלו
31/03/2017 | 21:25
2
58
לצפיה ב-'אני מניח שכן'
אני מניח שכן
01/04/2017 | 21:05
1
100
הוא אוהב לדחוף שטיקים שקשורים ליהדות שלו בהרבה פרומואים. לא נראה לי שיש איזה כותב עקבי שטורח להגיד לו לעשות את זה
לצפיה ב-'הדבר היחידי שעקבי ב-WWE'
הדבר היחידי שעקבי ב-WWE
02/04/2017 | 13:51
88
זה  העקבים של סטפני
לצפיה ב-'קרבות ברסלמניה - לא הגזמנו?'
קרבות ברסלמניה - לא הגזמנו?
26/03/2017 | 20:58
9
327
נכון לרגע זה, הוכרזו על 12 קרבות לרסלמניה. ברו הקרוב יוכרז הקרב בין טריפל אייץ' לסת רולינס, מה שיעלה את מכסת הקרבות ל-13.
בתוך זה יש 2 קרבות אליפות עולם, שלושה קרבות פרופיל גבוה מאוד (ריינס-אנדרטייקר, האנטר-רולינס ושיין-אייג'יי), שני קרבות פרופיל בינוני שזכו להרבה מאוד בנייה (סינה מיז זוגות מעורב וג'ריקו נגד אואנס) ובנוסף 5 קרבות אליפויות משנה (ביניבשתי, זוגות, קרוזרווייט ופעמיים נשים). אה, ויש גם באטל רויאל.
אז השאלה היא - האם זה לא יותר מדי? ידוע שיש רצון להכניס כמה שיותר אנשים מהרוסטר ברסלמניה, מה שגרם בעבר למקרים של ריבוי קרבות מרובי משתתפים (ברסלמניה 16 לזכרוני לא היה קרב יחידים אחד) אבל האם כשאתה מתאבק בפרישואו שעתיים לפני האירוע מול אצטדיון רבע מלא - זה עדיין נחשב שהיית חלק מרסלמניה?
רסלמניה האחרונה לדעתי היה דוגמה טובה של רסלמניה ארוכה מדי. האירוע עצמו היה כחמש שעות, עם פרישואו של שעתיים שכלל לא מעט מהקרבות שפורסמו לרסלמניה עצמה. אני זוכר שהיינו במפגש רסלמניה ואנשים כבר צפו במיין איבנט בחוסר סבלנות מובהק. אמנם זה היה קרב גרוע ולא מעניין, אבל גם עצם העובדה שאנשים ישבו שש שעות באותו מקום וצרכו את אותו תוכן השפיע על כך.
אז נחשו מה?  למרות שזה היה ארוך בטירוף - האירוע כלל רק 12 קרבות, כשאחד מהם היה בכלל קרב לא מוכרז ולא אמיתי (רוק נגד רואן). השנה יש אפילו יותר.
מה אתם חושבים, ה-WWE מגזימים או שכל המרבה הרי זה משובח?
לצפיה ב-'הם מגזימים בכל דבר'
הם מגזימים בכל דבר
27/03/2017 | 00:21
209
גם כמות ה-PPV מגוחכת. אני זוכר איזו ציפייה ובנייה הצליחו לעשות לרסלמניה בתקופה שהראמבל היה האירוע האחרון לפני. היום מילא שיש את הצ'יימבר, שיכול לפעמים לערבב את הקלפים, אבל דחפו גם את פאסטליין, ה-PPV המיותר בתבל.

אני חושב שכתבתי את זה כבר פעם, אני בטוח שאגיד את זה גם השנה:
לא בכל חודש צריך PPV, ולא בכל שנה צריך רסלמניה.

לשאלתך: בשביל אירוע של 4-5 שעות, 13 קרבות נשמע הרבה, במיוחד כשחלק גדול מהאירוע זה גם השואו, הכניסות, הופעות, סגמנטים ועוד. אבל סביר להניח שלפחות אחד מהקרבות (חוץ מלסנר-גולדברג) יהיה קצר במיוחד. להגיד לך תכלס? לפעמים זה ממש מבאס כשיש לך קרב ממש קצר, אבל באירוע כזה - זה כנראה מתבקש.
אני מניח שפשוט הרצון שציינת, להכניס כמה שיותר מהרוסטר לקארד, מתעלה כאן על "חוויית הלקוח". לא חושב שזה כל כך נורא.
לצפיה ב-'הגזימו'
הגזימו
27/03/2017 | 08:20
179
גם הרסלמניות הותיקות הן עם מספר כזה של קרבות ורובן לא ממש עומד במבחן הזמן.
רסלמניה של שנה שעברה הייתה אירוע בלתי נסבל ואפשרי לצפייה וכנראה גם השנה זה הולך להיות ככה.

באידיאל יש ברסלמניה 8-9 קרבות שרובם קרבות משמעותיים של פיודים גדולים ואם רוצים לדחוף את כל הרוסטר תמיד אפשר להוסיף איזה באטל רויאל לסגור את הפינה הזאת.
לצפיה ב-'בוא'נה מקמהן הגזמת'
בוא'נה מקמהן הגזמת
27/03/2017 | 15:18
160
קודם כל- מגזימים, בטח... צריך סדר עדיפויות ברור, הבאטל רויאל הוא מקום מעולה להכניס את כל ה"עודפים". אגב, קצת בעייתי שבשלושה מהקרבות הגדולים, המתאבקים הם אורטון, ריינס, בריי (לא המתאבקים הכי טובים), אנדרטייקר, גולדברג ולסנר (שלושה שהם בקושי פעילים).

ושיין, כמובן.

והעובדה ששתי תארי הנשים מוגנים. ואני עוד חששתי שגם תואר הזוגות של סמאקדאון יוגן...

אגב, בנוגע לזה שאתם מתעייפים במשך שש שעות, אולי עדיף פשוט לא לצפות בפרישואו של שעתיים? ממילא אין שם משהו חשוב, לא זכור לי קרב משמעותי מהפרישואו, אפשר תמיד שמי שרוצה ישלים אחר כך, ובכלל, רסלמניה של ארבע שעות (ושמונה קרבות, אם אני לא טועה) תמיד יכולה להיות טובה יותר. למזלכם אתם לא הקהל שם, אתם לא צריכים לסבול את המתאבקים שש שעות...
לצפיה ב-'עיקר ההגזמה היא'
עיקר ההגזמה היא
27/03/2017 | 15:47
2
142
בפרי שואו. שעה של אירוע מקדים זה סביר. שעתיים זה סיוט. אני זוכר שנכחתי ברסלמניה 27, עם אחי שהוא גם אוהד היאבקות, אשתי ואבא שלי(שלא ממש אוהדי רסלינג). חמש שעות בשבילם היה ארוך מדי ושנה שעברה צחקנו ואמרנו להם שאם זה היה השנה,הם היו סובלים שש שעות. שנה שעברה דחפו לא פחות משלושה קרבות לפרי שואו ואני מניח שגם השנה.ישאירו עשרה קרבות לאירוע עצמו(שלדעתי זה סביר. אחד הדברים שעצבנו אותי ברסלמניה 27, הוא שהיו רק שמונה קרבות באירוע עצמו, שאחד ממנו היה שנייה וחצי ועוד אחד היה חרא עם סנוקי וויקי גררו). את הפרי שואו הייתי מקצר לשעה. שם שם שני קרבות מקסימום, לא ארוכים מדי ואת אלה שהורדתי מכניס לבאטל רויאל.
לצפיה ב-'וכמובן שאת האירוע עצמו מחזיקים במסגרת של ארבע שעות גג'
וכמובן שאת האירוע עצמו מחזיקים במסגרת של ארבע שעות גג
27/03/2017 | 15:49
1
110
צריך לשמור על הקהל חם.
לצפיה ב-'זה לא 4 שעות של אירוע.'
זה לא 4 שעות של אירוע.
28/03/2017 | 23:14
72
זה שעתיים של המתנה, שעתיים פרי שואו, ואז 4 שעות מניה. הקהל יגיע למיין אבנט סחוט כמו לימון. וזה בלי שחישבתי את הג'ט לג, אקססים, HOF ושאר הפעילויות שאנשים עושים בעיר כתיירים. 
לצפיה ב-'היכונו לאירוע של 8 שעות, maaaaaaaaaaan!'
היכונו לאירוע של 8 שעות, maaaaaaaaaaan!
28/03/2017 | 07:58
157
כשכמובן שאוונס-ג'ריקו יקבלו 7 דקות, הקרוזוויט יקבלו 3 דקות וקרב הנשים של סמאק בקושי 5 דקות.

חייבים זמן של חצי שעה לכניסה של טייקר, עוד 20 דקות לתחרות מבטים בין גולדברג ללסנר (הקרב עצמו יהיה 20 שניות, אבל המבטים והכל יגרמו לו להיות 20 דקות).

רסלמניה זה האירוע הכי גדול שלהם. לדעתי 10 קרבות זה מספיק. 
מה שיש השנה, זה הרבה קרבות של 1 על 1, בניגוד לשנים קודמות. אין השנה קרב סולם מרובה משתתפים למשל. בדיוק כמו שאמרת.

זה גרם לאינפלציה של קרבות.
ומתוך כל הקרבות - יש אולי 3 שממש בא לי לראות. כל השאר אסתפק בתקציר.
לצפיה ב-'זאת לא רק הכמות, זאת גם האיכות'
זאת לא רק הכמות, זאת גם האיכות
30/03/2017 | 07:40
76
עריכה קטנה - שמתי לב שלפי האתר של הWWE, קרב הנשים של סמאקדאון, הבטאל רויאל, ולצערי הרב מאוד, גם אליפות הקרוזרוויט, יהיו קרבות הקיקאוף של האירוע.

כי אם נסתכל על הקארד, רוב הקרבות, קרבות האליפות, הקרבות שצוינו כפרופיל גבוה ופרופיל בינוני - גבוה, כמעט כולם נשמעים רע ועם בנייה רעה.
כמעט ובטוח שהקרבות של טייקר, אייץ ושיין, לא יימשכו 10 דקות אלא הרבה יותר.
קרבות האליפות עוד יכולים להיות קצרים איכשהו, אבל הפרופיל גבוה ישאבו הרבה זמן.
הקרב של אוונס וג'ריקו, שהוא כנראה הקרב עם הבנייה והסיפור הכי טובים במניה השנה, יכול בקלות להסתיים ב7-8 דקות, כשאם היו הולכים על איכות במניה הזאת, וזה אחד הקרבות עם פוטנציאל של 4 כוכבים, היה יכול לקבל גם 25-30 דקות.
וזה בעצם הסיפור של המניה השנה - ריבוי קרבות, כשהם גם על הנייר לא מעניינים מספיק וככל הנראה לא יהיו טובים מספיק. ואם לה יהיו הפתעות, אנחנו נקבל את אחת המניות הארוכות, האיטיות וחסרות האיכות שהיו אי פעם.
וכשהקרוזרווייט בקיקאוף, יש מעט מאוד קרבות שיכולים לספק את הסחורה במניה עצמה, ואני מתקשה לראות את אותם הקרבות מקבלים זמן ראוי...
לצפיה ב-'בחיי'
בחיי
31/03/2017 | 01:36
56
שבדיוק על זה חשבתי בזמן שהכנתי את שרשור ההימורים
אמרתי לעצמי שרוצה להכין הרבה הימורים ובסוף נכנס 12 די בקלות בלי להכניס כלום מהפרי שואו.
הגזימו לגמרי והולך להיות אירוע ארוך כמו הגלות, מקווה לפחות שלא נתחרפן ממנו.
לצפיה ב-'מפגש צפייה WWE WrestleMania 33'
מפגש צפייה WWE WrestleMania 33
23/03/2017 | 17:32
244
חברים, אני שמח להכריז שכרגיל, אנחנו ממשיכים כמיטב המסורת ומארחים את מפגש רסלמניה בשידור חי ב2.4 בין ראשון לשני בלילה בשגו בר ברחוב פלטין 3 בראשון לציון.

כמה מילים על היוזמה להקרנה בסינמה סיטי: 
כיום, אני בקשר ישיר עם מנהל התפוצה ומנהל המרקטינג של WWE לקראת שיתוף פעולה ישיר מולם.
הבעיה היא שהדברים האלו לוקחים הרבה זמן ונכון לעכשיו האופק הריאלי הוא אירוע באוגוסט (סאמר סלאם) כאשר מתוכנן יריד גדול
בנושא רסלינג ויש כמה חברות גדולות מאוד שמעוניינות לתת חסות.

אני עובד על המפגשים הללו ועל האופציה של סינמה סיטי כבר כחמש שנים, ובסופו של דבר זה יקרה.
אז אל תסירו תקווה מליבכם והצטרפו אלינו לחגיגות הרסלמניה בשגו בר.

כמובן שיהיו תחרויות נושאות פרסים.

ההתכנסות בחצות בין יום ראשון לשני כאשר כמו תמיד, אין הגבלת גיל (לקטינים כמובן לא יוגש אלכוהול), הכניסה חינם ואין מינימום.

על המפגש שלנו ידברו גם בערוץ הספורט ברביעי הבא ב"מגרש פתוח" וככל הנראה גם יבואו לסקר (בכל זאת, 100 אנשים שערים כל הלילה, שמחים וצועקים לא רואים בכל יום :) ).

אז נשמח לראותכם בינינו ואמשיך לעדכן בנוגע לשיתוף הפעולה עם WWE.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
22/03/2017 | 08:14
2
44
אירועים חשובים
22/03/2017 | 08:15
1
290
AJ סטיילס מתעמת עם בריאן שאומר שהוא היה רוצה לפטר אותו, אבל שיין רוצה לגמור את הסיפור ברסלמניה. שיין בדרך, ו-AJ רומז שהוא שוב יתקוף אותו.

AJ יוצא החוצה ואומר שאחרי כל מה ששיין העביר אותו, הוא שמח שהוא הצליח להעביר את שיין דרך משהו, חלון של מכונית. הוא אומר ששיין רוצה להיות איתו בזירה כי הוא יודע שהוא סמאקדאון, ומתרברב על איך שהוא תקף את הבוס ועדיין קיבל קרב ברסלמניה. הוא מזהיר אותו.

דניאל בריאן מזהיר את שיין מ-AJ בטלפון. ברון קורבין מגיע ושואל לגבי הקרב שלו מול אמברוז ברסלמניה. בריאן קובע לו קרב מול אורטון.

אליפות הזוגות: האוסוז ניצחו את אמריקן אלפא אחרי סופרקיק מג'יי לג'ורדן.

לוק הארפר מבטיח להשמיד את בריי בשבוע הבא.

מיז ומאריס עשו פארודיה על TOTAL BELLAS.

רנדי אורטון ניצח את ברון קורבין אחרי שדין אמברוז הגיע על מלגזה, מה שנתן לאורטון לבצע RKO. לאחר הקרב אמברוז קיבל את האתגר של קורבין ונתן לו דירטי דידז.

רנדי אורטון מתראיין על האירועים האחרונים, האורות מתחילים להבהב. אורטון הוקף בידי אנשים במסכות כבשים והם תקפו אותו. בריי הגיע ואמר שאורטון הפך את החולשה הגדולה ביותר לכוח הגדול שלו. בריי אומר שהוא חזק יותר מאי פעם.

פאנדאנגו יוצא עם טיילר בריז שלבוש כמו ניקי בלה. הוא יורד על ג'ון סינה ואומר שהוא יחשוף אותו כמתאבק רע אחרי שהוא נחשף כחבר גרוע. סינה וניקי יוצאים, ניקי מכסחת את טיילר וסינה מנצח את פאנדאנגו אחרי STF.

כרמלה ניצחה את בקי לינץ' בפסילה אחרי שנטליה, שפרשנה, תקפה אותה. מיקי ג'יימס רצה לתקוף את נטליה ואלכסה בליס יצאה וחטפה. בקי ניסתה לתקוף את כרמלה שהשתמשה באלסוורת' כמגן. בסוף הברול אלכסה עמדה מנצחת.

המיז ומאריס ממשיכים לעשות פארודיה על סינה וניקי, כולל פארודיה על הצעת נישואין.

AJ סטיילס רואה מכונית... של סלייטריינו.

שיין מקמהן יוצא אל הזירה ומדבר על הקרב שלו. הוא אומר שעכשיו הוא מחפש את AJ. AJ יוצא ומסביר שהוא פשוט כעס על אובדן המיין איבנט. הוא רוצה להתנצל. ברגע שהוא נכנס לזירה, שיין תוקף אותו. הם מתחילים ברול שמסתיים בליפ אוף פייט של שיין דרך שולחן השדרנים.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
22/03/2017 | 08:17
283
הנה הקטע עם מיז ומאריס. מומלץ!
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
21/03/2017 | 08:40
6
114
ללא כל ויברטור של פייג'!

לצערנו גם בלי בראד מאדוקס.
אירועים חשובים
21/03/2017 | 08:41
4
374
מיק פולי יוצא החוצה ומודה לקהל על כך שנתנו לו להיות הג'נרל מנג'ר. הוא מדבר על השבוע שעבר והמיקרופון שלו נקטע. סטפני יוצאת החוצה, יורדת עליו ומפטרת אותו. סמי זיין יוצא, משבח את פולי ויורד על סטפני. ג'ו יוצא, וסטפני מחליטה לקבוע זיין-ג'ו. זיין קופץ על ג'ו.

סמואה ג'ו ניצח את סמי זיין אחרי קוקינה קלאץ'.

מיק פולי נפרד מסמי, סזארו, שיימוס וביילי. טריפל אייץ' צופה ברקע.
רופא טוען שרולינס כנראה לא יהיה כשיר בזמן לרסלמניה.

שארלוט ניצחה את דיינה ברוק עם ביג בוט. במהלך הקרב הקהל רצה את פייג'.

סטפני מקמהן קובעת לביילי קרב ללא פסילות מול נייה ג'קס, ואם נייה תנצח- היא תיכנס לקרב האליפות ברסלמניה.

כריס ג'ריקו מארח את "קווין אוונס האמיתי" בהיילייט ריל. הוא מראה תמונות של אוונס מעריץ אותו בתור ילד. הוא אומר שהוא ינצח אותו ברסלמניה ומתכונן להוסיף אותו לרשימה... אבל ג'ו יוצא. אוונס תוקף את ג'ריקו מאחור ונותן לו פופ אפ פאוורבומב. הוא קורע את הרשימה.

בריאן קנדריק ניצח את TJ פרקינס אחרי סלייסד בראד #2. לאחר הקרב קנדריק חשף שהוא גנב לאקירה טוזאווה את הדרכון.

רומן ריינס מדבר על איך שינצח את אנדרטייקר.

סטפני קובעת לשיימוס וסזארו קרב מול אנזו וקאס והקלאב, ואם הם מפסידים הם יוצאים מקרב הזוגות ברסלמניה.

קרב ללא פסילות: נייה ג'קס ניצחה את ביילי אחרי סמואן דרופ ונכנסה לקרב ברסלמניה.

טריפל אייץ' מתראיין אצל מייקל קול ויורד על רולינס. הוא אומר שהוא יצר את רולינס ומציע לו כרטיסים לרסלמניה. לאחר מכן הוא מציע חוזה לקרב מול רולינס, בתנאי שרולינס לא יתבע אף אחד על מה שטריפל אייץ' יעשה לו.

שיימוס וסזארו ניצחו את הקלאב ואת אנזו וקאס אחרי שהקלאב תקפו את אנזו וקאס, אנדרסון חטף סווינג וברוג קיק, וקאס תקף את גאלוס. לאחר הקרב גאלוס חטף מקאס ביג בוט ואנדרסון חטף ספלאש מאנזו.

הניו דיי מקדמים את רסלמניה ושואלים האם לאקסבייר וודס אין מה להגיד.

אוסטין אריס ניצח את טוני ניס עם דיסקוס אלבו. לאחר הקרב, נוויל יוצא להתעמת עם אריס.

פרומו לאמה.

ברוק לסנר מתראיין על הקרב מול גולדברג.

ברון סטרומן מציע לאנדרטייקר לקחת את חפירה ולהוציא את הגופה של ריינס אחרי שיגמור איתו הלילה.

רומן ריינס וברון סטרומן נלחמו עד שאנדרטייקר הופיע. טייקר נתן לסטרומן צ'וקסלאם וחטף ספיר מריינס. כשריינס הלך, אנדרטייקר קם ושיסף את הגרון.
לצפיה ב-'שאלה רטורית.'
שאלה רטורית.
22/03/2017 | 01:01
3
285
טייקר לא SMACKDOWN-MAN?
לצפיה ב-'לא'
לא
23/03/2017 | 00:11
2
216
טייקר לא "הודרפט" והוא רשאי להיות איפה שבא לו
לצפיה ב-'רק בנובמבר האחרון.'
רק בנובמבר האחרון.
26/03/2017 | 23:39
1
106
לצפיה ב-'אוקיי... מה רואים פה?'
אוקיי... מה רואים פה?
27/03/2017 | 01:57
103
טייקר בא, אומר למתאבקים של סמאקדאון שזה תמיד היה הבית שלו ולכן הוא נותן להם טיפים/נאום מוטיבציה כנגד רו.
יש פה יותר הצהרה שהוא "סמאקדאון בנשמה" מאשר הצהרה שהוא שייך לרוסטר של סמאקדאון... מה שנראה לי הגיוני זה שהוא פשוט שובץ לסמאקדאון ורצו לשלב אותו בקטע, אז כדי שזה יישמע הגיוני כתבו לו את ההקדמה הזאת שהוא רואה בסאמקדאון הבית שלו (שזה מוזר לכשעצמו. גם ככה לא מעט שנים הוא היה ברו, לפני ואחרי הפיצול המקורי)

לצפיה ב-'לשם שינוי'
לשם שינוי
22/03/2017 | 09:00
326
אני חושב שדווקא הייתה אחלה תוכנית, בעיקר בגלל הקהל בברוקלין שנתן אווירה טובה. היה שקוף שבסופו של דבר רולינס כן יתאבק במניה.
לצפיה ב-'נמצאו הקלטות האבודות של Southpaw Regional Wrestling!!!'
נמצאו הקלטות האבודות של Southpaw Regional Wrestling!!!
20/03/2017 | 16:26
2
273
אני מודה – מזמן לא צחקתי והתלהבתי ככה ממוצר שהופק על ידי הwwe.
פעם אחרונה שהיה משהו שהתקרב לזה היה בעונה הראשונה של התכנית של אדג' וכריסטיאן בנטוורק (מתי כבר עונה 2, לעזאזל?!?!).

אז מה זה בעצם SRW?
מדובר בארגון טריטורילי אי שם בשנות ה80, שמנסה את דרכו בערוץ מקומי ומנסה לעמוד נגד התחרות של וינס מקמהון.

לארגון יש כתב ראשי בשם לאנס קטאמרן (ג'ון סינה בתפקיד קורע) היה עיתונאי רציני ומכובד למשך 6 שבועות בתחנת חדשות מקומית וזניחה. לצידו יש את צ'ט הפרשן השיכור תמידית (פאנדאנגו, שבקושי מזהים אותו).

עוד בארגון – כתב השטח שתמיד חייב להחזיק במיקרופון קלינט בובסקי (כריס ג'ריקו מוגבר פי 10 מהרגיל), רקס פרגוסון (לוק גאלאווס) שנבגד על ידי חברו הטוב צ'ד 2 באד (קרל אנדרסון), הבנקאי מיסטר מקלרוי (טיילר בריז) שרוצה לקחת את החווה של ביג ברת'לומיו (רוסב, בתפקיד היסטרי) ועוד ועוד.

אני יכול להגיד שאם הייתה תכנית אמיתית של הארגון – הייתי רואה קבוע! זה יותר טוב מraw (לא שזאת חוכמה) וגם מכמה פרקים של סמאקדאון.

בסה"כ מדובר ב-4 פרקים שיצאו ישירות לערוץ היוטיוב של הWWE וכל פרק נע בין 5 ל7 דקות. פחות מחצי שעה וסיימתם לראות את הדבר הכי הזוי, מצחיק, היסטרי, מפתיע ומעולה שהWWE הפיקו בזמן האחרון. גם ניתן לראות שכולם נהנו להופיע בזה, שזה תמיד מוסיף.

והטוויסט בסוף היה פשוט מעולה ולא צפוי והצחיק אותי עד (כמעט) דמעות!

אז מה דעתכם על הארגון? מי המהתאבק האהוב עליכם מהארגון? מה הקרב שאתם הכי רוצים לראות?
לצפיה ב-'ענק, תודה על ההמלצה '
ענק, תודה על ההמלצה
20/03/2017 | 17:21
42
לצפיה ב-'מי שנמצא עם ג'ריקו בפרק הראשון, זה לא TJ פרקינס?'
מי שנמצא עם ג'ריקו בפרק הראשון, זה לא TJ פרקינס?
21/03/2017 | 01:39
52
לצפיה ב-'תמונות וסרטונים של פייג' בעירום ובזמן סקס פורסמו ברשת (18+)'
תמונות וסרטונים של פייג' בעירום ובזמן סקס פורסמו ברשת (18+)
18/03/2017 | 19:36
31
3007
לצפיה ב-'הולי שיט!!!'
הולי שיט!!!
18/03/2017 | 20:00
526
היא תמיד נראתה לי כמו איזה חיית מין...
אבל לא חשבתי שהיא תצלם אותה דוחפת ויברטור לתחת...

זה מתאבקים שם שהיא איתם? 
לצפיה ב-'בשביל מה לפרסם את זה?'
בשביל מה לפרסם את זה?
18/03/2017 | 20:27
2
469
זה פורום פורנוגרפיה או פורום היאבקות? כן יש שם מתאבקים איתה: בראד מדוקס שיצא איתה בעבר ואקסבייר וודס אבל למה לפרסם את זה?    
לצפיה ב-'וואלה בראד מדוקס'
וואלה בראד מדוקס
18/03/2017 | 21:26
1
394
איך הצלחת לזהות אותו? זה ההוא שהיה עוזר של ויקי גאררו בראו לא?
לצפיה ב-'פשוט קראתי'
פשוט קראתי
18/03/2017 | 21:57
319
אבל באמת שאין מקום לזה...
לצפיה ב-'באמת שאין טעם לפרסם את זה'
באמת שאין טעם לפרסם את זה
18/03/2017 | 20:57
325
האקר פרץ לחיים האישיים של פייג' ופרסם תמונות וסרטונים אישיים שלה. אני בטוח שהיא, משפחתה, ושאר המעורבים בכלל לא נהנים מן הסיטואציה הזאת.
לצפיה ב-'בכל פורום היאבקות שמכבד את עצמו'
בכל פורום היאבקות שמכבד את עצמו
19/03/2017 | 13:01
3
390
לא היו נותנים יד לשיימינג הנוראי הזה ולא היו מדברים על זה שמאז צ'יינה והולק הוגאן זה סקנדל הוידאו-סקס הגדול והקינקי ביותר שנראה, ובטח שבטח לא מעזים להשוות בין הוידאו הזה לשל צ'יינה זצ"ל כי תכלס איך אפשר להשוות בכלל בין ה-2? פייג' לוקחת אותה בהליכה עם הביצועים האקסטרימיים והדי מרשימים בסרטון שלה, שלא לדבר על הגוף המושלם וההורס הזה. וואו.
תתביישו.

לצפיה ב-'ולא היו מדברים על הוויברטור כי זה מה זה פויה'
ולא היו מדברים על הוויברטור כי זה מה זה פויה
19/03/2017 | 16:55
1
138
לצפיה ב-'תפוז צריכים להתבייש'
תפוז צריכים להתבייש
19/03/2017 | 17:34
242
שהמערכת שלהם לא יודעת לצנזר אוטומטית את המילה הפושעת שהרגע כתבת,
וגם שהם לא נותנים להעלות את הסרטון הזה בפלייר פה.
בושה! ערווה!
לצפיה ב-''
19/03/2017 | 22:51
35
לצפיה ב-'גם לדעתי כדאי למחוק את השרשור הזה'
גם לדעתי כדאי למחוק את השרשור הזה
19/03/2017 | 13:21
10
267
בלי קשר לנסיבות שבהן צולמו התמונות האלה, זה ממש לא מתאים לפה.
לצפיה ב-'מה, אז לא דיברו בזמנו על וואן נייט אין צ'יינה? '
מה, אז לא דיברו בזמנו על וואן נייט אין צ'יינה?
19/03/2017 | 16:56
9
88
לצפיה ב-'לא יודע. בכל מקרה מדובר בנסיבות שונות'
לא יודע. בכל מקרה מדובר בנסיבות שונות
19/03/2017 | 21:10
8
194
ובכל מקרה אני לא חושב שיש לזה מקום כאן.
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
19/03/2017 | 22:55
5
174
זה גם ככה מרוח בכל רחבי האינטרנט. נכון,מי שגנב או פרץ והפיץ את זה הוא חרא גדול. אבל למה היא מצלמת דברים כאלה ושומרת אותם באייפון? היא לא רואה מה קורה בעולם היום? לא היו כבר 200 מקרים כאלה בשנים האחרונות? 
והיא...בתור "סלב" אמורה לדעת שהיא בסיכון יותר גבוה לדברים כאלה מאשר סתם אדם מהרחוב. 
לצפיה ב-'בלי קשר לזה שאני לא מסכים עם מה שאתה כותב'
בלי קשר לזה שאני לא מסכים עם מה שאתה כותב
20/03/2017 | 13:01
4
158
זה לא רלוונטי לזה שאין לדברים כאלה מקום פה.
זה פורום היאבקות, לתמונות עירום של מתאבקת אין קשר להיאבקות וזה לא רלוונטי לפורום.

התמונות האלה מרוחות בכל האינטרנט - זה נכון. זה לא אומר שהן צריכות להופיע גם פה.
לצפיה ב-'אם היית צופה בזה היית רואה שזה קשור!'
אם היית צופה בזה היית רואה שזה קשור!
20/03/2017 | 13:41
3
158
הרי מה שפייג' עושה שם זה חתיכת ספוט! והוויברטור?!

סתם, אבל אני לא מסכים שאין לזה קשר. תמונות עירום של מתאבקת מן הסתם קשורות לפורום היאבקות.

בלי קשר לזה שאולי את הסרטון לא צריך לפרסם פה.
לצפיה ב-'יש מקום לדיון, לא לפרסום התכנים באופן ישיר'
יש מקום לדיון, לא לפרסום התכנים באופן ישיר
20/03/2017 | 14:19
2
60
לצפיה ב-'אבל'
אבל
21/03/2017 | 00:25
1
117
הפורום הזה התחיל מאיזה X-MAN אחד שהעלה תמונות עירום של סאני ואז באו מלא אנשים
לצפיה ב-'בעצם זה היה על האש'
בעצם זה היה על האש
21/03/2017 | 00:30
51
לצפיה ב-'למה נסיבות שונות?'
למה נסיבות שונות?
20/03/2017 | 18:46
1
139
פייג' נעמדה באמצע חדר עם מלא גברים ערומים. עם אחד היא שוכבת, אחר מצלם אותם (לא בהיחבא), השלישי מצלם את זה שמצלם.
סרטון שהיא מצלמת לבד מול המראה שבאמבטיה, ניחא, אבל סרטון כזה כשיש עוד כל כך הרבה אנשים חוץ ממנה בחדר? זה בול מה שצ'יינה עשתה.
לצפיה ב-'ממש לא בול אותו הדבר'
ממש לא בול אותו הדבר
20/03/2017 | 22:13
126
פייג' לא עשתה מה שעשתה - חסר אחריות ככל שיהיה - על מנת להתפרסם או להתפרנס.
הבדל עצום.
לצפיה ב-'בראד מדוקס '
בראד מדוקס
20/03/2017 | 08:19
116
לצפיה ב-'אתם מבינים שזה לא מצחיק, נכון?'
אתם מבינים שזה לא מצחיק, נכון?
21/03/2017 | 01:08
7
253
אתם מבינים שחייהם האישיים והקריירות היאבקות של אקסבייר וודס, בראד מדוקס ופייג' נפגעו. ההורים של פייג' פירסמו פוסטים מדאיגים בפייסבוק על מצבה הנפשי של פייג', אקסבייר וודס נשוי ולפי מה שהבנתי עומד להיות אבא. היו גם תכניות שהוא ינחה את רסלמניה יחד עם ניו דיי. גם בראד מדוקס שינה את הטוויטר שלו והפך אותו לאישי, ככל הנראה עקב מספר רב הטרדות של מעריצים..
לצפיה ב-'הקריירה של בראד מדוקס'
הקריירה של בראד מדוקס
21/03/2017 | 02:27
1
234
מתה הרבה זמן לפני שהסרטונים האלה התפרסמו...
לצפיה ב-'עדיין, החיים האישיים שלו נפגעו'
עדיין, החיים האישיים שלו נפגעו
21/03/2017 | 11:25
73
לצפיה ב-'זה לא מצחיק'
זה לא מצחיק
21/03/2017 | 09:30
4
227
חוץ מהמשפט האחרון שלך עם בראד מאדוקס.
"זאת הולכת להתאבד או משו כזה,
ההוא התפרקה לו המשפחה והלכה הפרנסה
וההוא... סגר את הטוויטר!!"
לצפיה ב-'לגבי בראד מדוקס'
לגבי בראד מדוקס
21/03/2017 | 11:24
3
257
הוא סגר את הטוויטר ככל הנראה עקב אלפי הודעות מטרידות של מעריצים..אני לא חושב שהוא מרוצה לראות את השם שלו באינטרנט בנסיבות כאלו. אגב, היו כאלו שהאשימו אותו בכך שהוא הדליף את התמונות והסרטונים, מה שלא קרה אף פעם..
לצפיה ב-'אני לא מבין'
אני לא מבין
23/03/2017 | 13:45
2
99
מדוע אתה כל כך משוכנע שבראד מאדוקס הוא לא זה שהפיץ את הסרטונים. האם זה בזכות החברות ארוכת השנים שלך איתו? או אולי המעורבות המעמיקה והישירה שלך במקרה הזה?
לצפיה ב-'דווקא נראה לא סביר שזה כל אחד אחר חוץ ממנו'
דווקא נראה לא סביר שזה כל אחד אחר חוץ ממנו
24/03/2017 | 19:26
1
96
אלא אם הוא נשוי או משהו, נראה שהוא זה שצילם, הוא זה שאין לו מה להפסיד, הוא אפילו כבר לא עובד איתם יותר, לא רואה למה שזה יהיה מישהו אחר (אלא אם גנבו לה את הטלפון או משהו)
לצפיה ב-'דפקת שלילה משולשת בכותרת...'
דפקת שלילה משולשת בכותרת...
25/03/2017 | 15:11
86
לקח לי זמן להבין מה אתה מנסה להגיד
לצפיה ב-'עוד קורבנות'
עוד קורבנות
22/03/2017 | 15:48
273
אותו האקר שהפיצ את פייג'
שחרר גם תמונות של ויקטוריה קטלין  אלכסה בליס ומלינה
לצפיה ב-'מאשים את פייג''
מאשים את פייג'
23/03/2017 | 10:59
227
לדעתי זו אשמתה של פייג' , מי שומר דברים כאלה על האייפון או הענן?? אנחנו בשנת 2017 וסלבס עדיין לא קולטים את זה? .
חוץ מזה מה זאת הרמת הפקה הזאת? 2 אנשים מצלמים ,הם תכננו לשים את זה בפורנהאב? חח...
לא איכפת לי ממאדוקס ,אבל אני דיי מאוכזב מוודס (או גאה בו? לא החלטתי)
הוא היה עם ארוסתו מאז 2011 וזה דיי ברור שהסירטון הזה לא כ"כ ישן.
מוסר ההשכל הוא שהאמת תמיד יוצאת לאור ..בדרך זאת או אחרת.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
15/03/2017 | 08:11
2
49
אירועים חשובים
15/03/2017 | 08:13
302
דניאל בריאן מדבר בטלפון ואומר שהלילה יהיה מיז TV מיוחד. AJ נכנס וצועק שהוא רוצה את שיין. בריאן אומר לו להירגע כי שיין עוד לא פה. AJ רוצה לצאת ולדבר על משהו.

AJ יוצא מול הקהל, ואומר שהוא היה צריך להיות במיין איבנט של רסלמניה. הוא לא קיבל את הקרב החוזר שלו, אורטון צריך להיעצר על מה שהוא עשה לבית של בריי, ובכלל ל-AJ הייתה השנה הכי טובה. אין לו קרב ברסלמניה. הוא קורא לבריאן בובה של שיין ואומר שהוא ידבר הלילה עם שיין על הקריירה שלו, אם בכלל יש לו אחת.

בקי לינץ' ניצחה את נטליה אחרי ארמבר. לאחר הקרב כרמלה תקפה את שתיהן. בריאיון לאחר מכן, כרמלה אמרה שהיא האלופה הבאה.

מיז מציג את האורחים שלו במיז TV... הוא ומאריס. הם אומרים שסינה וניקי אוהבים את עצמם יותר מדי, ומאריס אומרת שניקי מנעה ממנה להופיע בטוטאל דיווס. בנוסף, היא אומרת שניקי משתמשת בסינה כדי להשיג מעמד. מאריס קוראת לניקי כלבה שקרנית. סינה וניקי יוצאים ומיז ומאריס בורחים מהזירה. ניקי אומרת שאם היא כזאת מרושעת, איך מאריס עדיין עובדת? ניקי אומרת שמאריס סתם עומדת ומחזיקה ידיים עם מיז. היא רוצה קרב. מיז אומר שאין להם שום דבר להוכיח והולך. בריאן יוצא ואומר שהתכנית בכלל לא הייתה מיוחדת. בריאן אומר שמיז גורם לו לרצות להרביץ לו, אבל מכיוון שהוא לא יכול, הוא קובע סינה/ניקי מול מיז/מאריס.

מיקי ג'יימס ניצחה את אלכסה בליס אחרי מיק קיק.

שיין מגיע, ו-AJ תוקף אותו. הוא זורק אותו דרך חלון מכונית.

האוסוז וקורט הוקינס אומרים ל-AJ שהוא עומד להיות מפוטר על מה שהוא עשה. בריאן מגיע, אומר שהוא איבד את כל הכבוד ל-AJ ומפטר אותו.

מוג'ו ראולי ניצח את דולף זיגלר בספירת חוץ.

נוויל נותן פרומו.

רנדי אורטון אומר שהוא חיכה חודשים לחסל את בריי. הוא שמע את הצרחות של אביגיל, ועכשיו בריי לבד והוא יהיה לבד ברסלמניה. בריי מופיע על המסך, כורע על החצץ שנשאר מהבית שלו. הוא אומר שהוא נטבל באפר של אביגיל, ותפקידו הוא לטהר את כל החוטאים. הוא מכסה את עצמו באפר ואומר לרנדי TO FOLLOW THE BUZZARDS.

ברון קורבין מציע קרב מול אמברוז ברסלמניה.

האוסוז ניצחו את אמריקן אלפא עם סופרקיק לג'ורדן.

שיין יוצא החוצה ואומר של-AJ יש עכשיו יריב ברסלמניה.
לצפיה ב-''
15/03/2017 | 20:41
250
הפרומואים של בריי וואייט כל כך מאוסים ומשעממים.
הבנו את הקטע האפל הזה כבר לפני שנתיים.
תוכנית לא משהו...כמו שדיווחו לפני חודשיים, קרב זוגות מעורב ושיין נגד סטיילס במאניה..שום הפתעה.
לצפיה ב-'במהלך ההיסטוריה, היו רק 5 קרבות של 5 כוכבים בWWE!!!'
במהלך ההיסטוריה, היו רק 5 קרבות של 5 כוכבים בWWE!!!
14/03/2017 | 15:34
12
420
נכון, הדירוג הוא נטו לפי הדירוג של מלצר. 
הטעם שלו שונה מהטעם של רוב האנשים.
אבל זה עדיין נראה לי מספר נמוך למדי, בהתחשב בעובדה שבNJPW היו 4 קרבות של 5 כוכבים רק בשנת 2016!!!

להלן חמשת המובחרים:

* שון מייקלס נגד רייזור ראמון, קרב סולם, רסלמניה 10.
* ברט הארט נגד אוון הארט, קרב כלוב, סאמרסלאם 1994.
* ברט הארט נגד סטיב אוסטין, רסלמניה 13.
* שון מייקלס נגד אנדרטייקר, קרב הHIAC הראשון, אין יור האוס 18.
* סי אם פאנק נגד ג'ון סינה, HIAC 2011.

איזה קרב הייתם מוסיפים לרשימה הזאת?
ואיזה קרב מבין החמישה האלה הוא האהוב עליכם?
לצפיה ב-'אתה מדבר על מאני אין דה בנק'
אתה מדבר על מאני אין דה בנק
14/03/2017 | 17:22
253
הם כולם קרבות מעולים מעולים שמגיע להם את המעמד.

אז ברט ושון הם היחידים עם יותר מקרב אחד, הא? שני אלה אף פעם לא מסיימים את היריבות ביניהם.

אני חושב שהאהוב עליי הוא קרב הכלוב בין ברט לאואן, קרב האליפות הכי טוב בעיני אי פעם.

והייתי מוסיף את שון-טריפל אייץ' מסאמרסלאם, שמבחינתי נחשב לקרב הטוב ביותר בתולדות ה-WWE. הכאב ששון מראה עם הפציעות בגב, פשוט הופך את זה לקרב אגדי בעיני.

אגב, ל-WCW יש שבעה קרבות חמישה כוכבים, מביניהם שניים וורגיימס (91 ו-92), וחמשת האחרים הם הקרבות האגדיים של פלייר מ-1989 (ארבעה מול סטימבוט והאיי קוויט מול פאנק).
לצפיה ב-'דעה'
דעה
14/03/2017 | 18:26
184
לא היה קרב בין סינה לפאנק בHIAC...כנראה מאני אין דה באנק או סאמרסלאם.
האמת? שניהם לא היו משהו כקרב. הפיוד היה אחד הטובים בהיסטוריה,אבל הקרב ובמיוחד המאני אין דה באנק בשיקגו,היה מאוד בינוני. אני עד עכשיו זוכר שפאנק היה שם מאוד סלופי בחלק מהתרגילים. אז בטוח שלא הייתי נותן לזה 5 כוכבים. אפילו לא קרוב.

איפה ברט נגד אוון מרסלמניה? זה קרב של 5 כוכבים.
גם אנגל נגד בנואה מרויאל ראמבל 2003 יכול להיות 5 כוכבים.

לצפיה ב-'אני מבין שהוא עובד לפי חוק "בנואה לא קיים"?'
אני מבין שהוא עובד לפי חוק "בנואה לא קיים"?
15/03/2017 | 23:20
3
193
קודם כול, במבט לאחור ברט אוון בסאמרסלאם הוא קרב די דבילי ולא שמינית טוב כמו שאתם כנראה זוכרים אותו...
מצד שני הקרב שלהם ממניה 10 הוא 5* פנטסטי.

בנואה-אנגל ראמבל 2003
מייקלס-אנגל מניה 21
טייקר-מייקלס מניה 25
מייקלס - סינה רו 2007

אלה מקצה המוח, מן הסתם היו עוד במהלך הזמן

אלה בשליפה.
בטוח שיש לבראיין איזה אחד או שניים על הדרך
לצפיה ב-'הוא פשוט מדרג את הקרבות 4.75'
הוא פשוט מדרג את הקרבות 4.75
16/03/2017 | 06:01
2
170
ושם הוא שם את אואן-ברט, בנואה-אנגל, המיין איבנט של מניה 20, אנגל-מייקלס וטייקר-מייקלס בין היתר.

אני באופן אישי ממש אוהב את הקרב כלוב, ראיתי אותו לא מזמן.
לצפיה ב-'יש למלצר לפעמים יציאות קצת מפגרות.'
יש למלצר לפעמים יציאות קצת מפגרות.
16/03/2017 | 19:59
1
149
מה זה 4.75? או דירוג של 6 מתוך 5?
או שתיתן 5, או שתפרוס את הדירוג בין 0 ל10.
לצפיה ב-'יש לו גם ארבע ורבע, שלוש ושלושת רבעי...'
יש לו גם ארבע ורבע, שלוש ושלושת רבעי...
19/03/2017 | 16:54
19
לצפיה ב-'הייתי מוסיף עוד 3 קרבות '
הייתי מוסיף עוד 3 קרבות
18/03/2017 | 21:01
5
148
* רסלמניה 10: אואן הארט נגד ברט הארט. כנראה קרב הכי אהוב עלי בהיסטוריה.
* KOTR 1993: ברט הארט נגד מר. פרפקט. קרב ממש מעולה ומומלץ לצפייה!
* סאמרסלאם 1995: קרב סולם, שון מייקלס נגד רייזור ראמון. קרב מאוד מעולה לפי דעתי.
לצפיה ב-' לגבי ברט-פרפקט. זה גם מופיע במאמר שכתבתי פה ממש מזמן'
לגבי ברט-פרפקט. זה גם מופיע במאמר שכתבתי פה ממש מזמן
19/03/2017 | 01:34
4
124
לפני 15 שנה ליתר דיוק (וואו!)
מצחיק להיזכר

לצפיה ב-'הקרב הזה לא מקבל מספיק הערכה לפי דעתי'
הקרב הזה לא מקבל מספיק הערכה לפי דעתי
19/03/2017 | 15:47
3
84
ואני כן מתכנן לקרוא את המאמר שלך, נראה מאוד מעניין 

לצפיה ב-' זה הזכיר לי את אחד הקרבות הכי אנדרייטד בהיסטוריה'
זה הזכיר לי את אחד הקרבות הכי אנדרייטד בהיסטוריה
19/03/2017 | 23:15
2
87
ברט-טייקר מוואן נייט אונלי. אולי למעט הפיניש יש פה 5* מדהים, שמאבד את כל הספוטלייט ההיסטוריה עקב הכיבוש של DX על אנגליה בסוף הערב במייקלס-בולדוג
לצפיה ב-'אני בדרך לראות את הקרב הזה'
אני בדרך לראות את הקרב הזה
21/03/2017 | 01:11
1
50
אני משלים צפייה של הפרקים של attitude era.
לצפיה ב-'אפשר לקרוא לזה טרום אטיטיוד, אבל עדיין קרב חובה'
אפשר לקרוא לזה טרום אטיטיוד, אבל עדיין קרב חובה
21/03/2017 | 21:14
40
מהאטיטיוד יש יותר סגמנטים חובה מאשר קרבות חובה. דווקא הפוקוס על הקרבות היה מאוד נמוך באותה תקופה. קרבות ברו לרוב לא נמשכו מעל 4 דקות...

בכל אופן, חבל שכשכתבתי את המאמר ההוא זה היה בערך שבוע לפני שראיתי 1NO אז הקרב הזה לא נכנס לרשימה
לצפיה ב-'עזרה לתחפושת - חגורת אליפות'
עזרה לתחפושת - חגורת אליפות
13/03/2017 | 19:10
133
אני יודע שזה בשנייה האחרונה
אבל אני ממש צריך את עזרתכם
אם יש מישהו פה מהפורום שהוא באזור המרכז מאשדוד ועד נתניה
ויש לו להשאיל או להשכיר לי חגורת אליפות של WWE עד יום שישי
זה יהיה מעולה ויעזור לי ממש
נ.ב אני קורא פה לא מעט ואף כתבתי פה במשך שנים בעבר 
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
14/03/2017 | 06:30
7
50
אירועים חשובים
14/03/2017 | 06:31
5
307
ברוק לסנר ופול היימן יוצאים החוצה. היימן מדבר על איך שלסנר נתן לגולדברג F5. הוא אומר שזה העתיד ברסלמניה, וגולדברג לא פה הערב. בשבוע שעבר הוא הצליח לעשות את מה שהוא לא הצליח לפני כן- F5 לגולדברג. והוא מביא את השורה לקראת הקרב: Down Goes Goldberg.

סטפני אומרת לפולי להחליט על מתאבק אחד שיפוטר הערב.

סשה בנקס (ע' ביילי) ניצחה את דיינה ברוק (ע' שארלוט) אחרי רול אפ וטייטס. לאחר הקרב, שארלוט צרחה על דיינה והחליטה להיפרד ממנה, אז דיינה תקפה אותה.

מחר ב-205 לייב, אקירה טוזאווה, בריאן קנדריק, טוני ניס, TJ פרקינס ואוסטין אריס ילחמו והמנצח ילחם מול נוויל ברסלמניה.

בריאן קנדריק וטוני ניס ניצחו את אקירה טוזאווה ו-TJ פרקינס אחרי שניס זרק את פרקינס אל טוזאווה ונתן לו רול אפ.

קווין אוונס מדבר על הבגידה בג'ריקו ומסביר שג'ריקו תמיד רצה להתקרב לאלוף. הוא אומר שהוא בגד בג'ריקו לפני שזה יבגוד בו ושהוא ייקח לו את התואר. הלילה הוא ילמד אותו ואת סמי זיין לקח.

סמי זיין וכריס ג'ריקו ניצחו בפסילה את קווין אוונס וסמואה ג'ו אחרי שאוונס וג'ו תקפו לסמי זיין את הברך. לאחר הקרב ג'ו נעל את זיין בקוקינה קלאץ' וג'ריקו תקף את אוונס. ג'ו תקף את ג'ריקו ואוונס נתן לו פופ-אפ פאוורבומב.

סטפני מציעה לפולי לפטר את סמי זיין. פולי מסרב. נייה ג'קס אומרת שהיא פצעה את סשה וסשה רק הצמידה אותה. סטפני נותנת לה קרב מול ביילי. פולי יוצא, ופוגש את ג'ינדר שאומר שהוא כישרון מיין איבנט. פולי קובע לו קרב מול ריינס.

הניו דיי מארחים מאחורי הקלעים את "ניו דיי טוקס". האורח הראשון שלהם הוא ביג שואו, שיהיה בבאטל רויאל לזכר אנדרה הענק. טייטוס או'ניל קוטע אותם ודוחף את ביג שואו.

המנצחים מקבלים קרב על תארי הזוגות: אנזו וקאס נלחמו מול שיימוס וסזארו עד שהקלאב תקפו את שניהם. לאחר הקרב הם נתנו לסזארו מג'יק קילר.

פולי רוצה לפטר את הקלאב, אבל קובע להם בסוף קרב מול שני הצמדים ברסלמניה.

רומן ריינס ניצח את ג'ינדר מהאל אחרי סופרמן פאנץ'. במהלך הקרב נשמע הגונג של אנדרטייקר. לאחר קרב, ריינס אמר שהוא לא צוחק וקרא לטייקר. שון מייקלס יוצא. הוא אומר שאסור לריינס להיות לא מרוכז. ריינס אומר שאנדרטייקר לא מוכן אליו. שון אומר שהוא בא לעזור לריינס, אבל ריינס אומר שטייקר הפריש את מייקלס, והוא יהיה זה שיפריש את טייקר. הוא עומד לצאת, אבל ברון סטרומן נותן לו שולדר בלוק.

אוסטין אריס ניצח את אריה דאבורי אחרי ספינינג פורארם.

ביג שואו ניצח את טייטוס או'ניל עם צ'וקסלאם.

סשה אומרת לביילי לא להקשיב לאלו שאומרים שהיא לא מתאימה לאליפות.

ג'ריקו אומר שבעוד שבוע יהיה היילייט ריל עם קווין אוונס. הוא מוסיף את המראיין לרשימה.

ביילי ניצחה את נייה ג'קס בפסילה אחרי שנייה לא הפסיקה לתקוף את ביילי. לאחר הקרב היא שלחה אותה אל מחסום האבטחה.

בשבוע הבא, ריינס ילחם מול סטרומן.

סטפני אומרת לפולי להחליט את מי הוא מפטר. פולי מחליט לפטר אותה! סטפני אומרת שזה לא בסמכותו, ופולי אומר שהיא שיקרה לו כשאמרה שהיא לא פועלת בשם טריפל אייץ'. טריפל אייץ' יוצא ויורד עליו. טריפל אייץ' אומר שהוא יכול לפטר את דיואי פולי ולמנוע מנואל פולי להפוך למתאבקת. פולי נותן לטריפל אייץ' מנדיבל קלו! סטפני נותנת לו מכה מתחת למפשעה. סת' רולינס יוצא ותוקף את טריפל אייץ' עם קביים. טריפל אייץ' תוקף לו את הברך ונועל פיג'ר פור.
לצפיה ב-'וואו'
וואו
14/03/2017 | 12:20
1
252
הכל נשמע גרוע ומשעמם לחלוטין.. זה באמת סוג של שיא.

דוחפים את שון מייקלס כדי לנסות לגרום לאוהדים להתעניין בריינס-טייקר, וזה עדיין נשמע זוועה.

כמה שנים וכמה פעמים אפשר לדחוף את אוונס נגד זיין?? הם שניהם מאוד מוכשרים והכל, אבל זה מרגיש כאילו אוונס הוא הווינר, שזכה באליפות NXT, עלה מהר לרוסטר הראשי, זכה באליפות הראשית והתקדם המון, בעוד שסמי זיין הוא האפס שלא מפסיק להציק לו ולרדוף אחריו כבר איזה שנתיים... וזה גם אף פעם לא נגמר באיזה פיוד היסטרי וקרב ענק בין השניים, אלא תמיד כחלק מה"מסביב" ומפיודים אחרים. פשוט לא מבין את זה.

גם כל הריבים הללו בהנהלה, בין פולי לסטפני ל-HHH נשמע כמו בלאגן שלם משעמם וגרוע במיוחד, שאני מקווה שלפחות יוביל לקרב של רולינס-טריפל אייץ' ולא לקרב של רולינס ופולי נגד טריפל אייץ' וסטפני.

צריך להתאמץ כדי לגרום לרסלמניה להישמע כל-כך גרועה ומיותרת. אז, כל הכבוד...אני מניח...
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
14/03/2017 | 17:17
185
א) רק מקריאה זה נשמע מפגר ומשעמם... ג'ינדר מהאל? וטייטוס או'ניל? בחייאת? וניו דיי זה ממש ללחוץ.

ב) אוונס וזיין יכולים להילחם כמה שהם רוצים מבחינתי, זה תמיד יוצא קרבות מעולים. כמובן שה-WWE לא יודעים לסיים את זה...

ג) שמעתי תשבוחות על הסגמנט המסיים, אבל כן, נראה לי שדי ברור שרולינס יהיה מול טריפל אייץ' ולא יהיו תוספות.
לצפיה ב-'דעה מקריאה'
דעה מקריאה
14/03/2017 | 18:34
180
גאה בעצמי שהפסקתי לראות את החרא הזה...מיותר לגמרי.
לצפיה ב-'דעות קצרות'
דעות קצרות
15/03/2017 | 15:12
1
202
בRAW הזה היו 2 סגמנטים טובים, שבלטו במיוחד.
כן, שון מייקלס היה באחד מהם והאנטר היה בשני.
DX FOR LIFE!!!!

רומן הראה ניצוצות של היל שחצן שבטוח בעצמו אל מול המתאבק הותיק ולמוד הקרבות שון מייקלס. לא ברור לי למה היו חייבים להביא את שון דווקא בשביל הפיוד מול טייקר, אבל אני לא מתלונן על הופעה של שון מייקלס.

ואז בא ברון ופשוט דרס את רומן! איזה אימפקט היה לזה! רומן עשה אחלה עבודה של מכירה, או שהוא פשוט באמת התעופף לו שם.

והסגמנט הראשי. כל הקטע עם פולי וסטפני שנמרח על כל התכנית, 3 שבועות לפני רסלמניה (כשאף אחד משניהם לא מתוכנן להופיע באירוע כרגע) היה שווה רק בשביל הסיום.
סוף כל סוף סת מקבל פופים של פייס אמיתי, הרגע שבו הוא הפיל את הקב שלו היה רגע מעולה והברול בינו לבין האנטר היה טוב.

אני שמח שראינו את זה, כי זה אומר שסת כנראה כשיר לרסלמניה והקרב שלהם עלול לגנוב את ההצגה. האנטר הראה כמה שהוא עדיין המתנקש המוחי וThe Game וסת הראה אש של בייביפייס בצרה. סיום טוב לתוכנית.

כל השאר... לא שווה התייחסות. גם לא ג'ו/אוונס נגד זיין/ג'ריקו אפילו. 
לצפיה ב-' לגבי הקטע עם סטרומן'
לגבי הקטע עם סטרומן
16/03/2017 | 21:02
65
לצפיה ב-''
14/03/2017 | 21:18
242
חוץ מהסגמנט האחרון ואולי הסגמנט של ריינס ומייקלס, כרגיל עוד תוכנית חלשה לאוסף.
נקווה שסמקדאון תספק את הסחורה כרגיל מחר. 

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה