לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1032310,323 עוקבים אודות עסקים

פורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

אודות הפורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

לצפיה ב-'מלפפונים'
מלפפונים
19/06/2011 | 18:03
2
1
החלוץ לירון דיאמנט חתם בהפועל.
בשנה שעברה הוא כבש שער אחד!
יכול להיות שהוא שחקן גדול ואולי אני אוכל את הכובע (הלוואי) אבל חלוץ שכבש שער אחד בעונה ועוד במדי הפועל ר"ג זה קצת מצחיק, לא?
לצפיה ב-'לא בא לי על חיזוק בכלל...'
לא בא לי על חיזוק בכלל...
19/06/2011 | 20:36
רק שהבעלים האלה יעופו כבר...
לצפיה ב-'"קצת" היא מילה נורא עדינה ומתחשבת.'
"קצת" היא מילה נורא עדינה ומתחשבת.
20/06/2011 | 19:44
2
לצפיה ב-'טביב **********************8 לא משחרר את שכטר'
טביב **********************8 לא משחרר את שכטר
16/06/2011 | 21:00
4
2
לצפיה ב-'פעם ראשונה שאני רוצה ששחקן שאני אוהב יעזוב'
פעם ראשונה שאני רוצה ששחקן שאני אוהב יעזוב
16/06/2011 | 22:04
3
2
לצפיה ב-''
16/06/2011 | 23:14
2
באמת שאני מאחלת מוות לאדון אלי טביב, ואני ממש שלמה עם האיחול הזה.
לצפיה ב-' ואם אפשר שזה יכאב'
ואם אפשר שזה יכאב
17/06/2011 | 16:02
1
1
לצפיה ב-'אז זהו, שלא!'
אז זהו, שלא!
19/06/2011 | 20:41
בדרך כלל לאנשים כאלה מגיע מוות בייסורים, אבל הפעם צריך שזה יהיה חד קטלני ומהיר... (טוב נו, אני לא באמת אשמח אם הוא ימות רק שיעזוב אותנו!!!)
לצפיה ב-'מה יהיה? אני ממש מיואש'
מה יהיה? אני ממש מיואש
15/06/2011 | 23:00
6
3
אין כלום, אני כבר מעדיף שנלך לפירוק ונתחיל בניה מחדש.
טביב פשוט מנס
ה להרוס את הקבוצה.
אין כלום!!!!
איזה ייאוש
לצפיה ב-'אפילו לירוי צעירי חתם כבר בארץ אחרת'
אפילו לירוי צעירי חתם כבר בארץ אחרת
16/06/2011 | 07:08
1
2
כולם בורחים מאיתנו. מה יהיה? הלוואי שנשאר בליגה.

לצפיה ב-'fכל זה היה צפוי וידוע מראש'
fכל זה היה צפוי וידוע מראש
16/06/2011 | 11:04
1
ברגע שטביב העביר צ'ק לעו"ד של הראל עם התניות, היה ברור ששני חהר'ה האלה יהרסו לנו את הקבוצה.
לטביב לא אכפת, הוא ומוני זה מאבק אגו וכל השאר לא חשוב מבחינתם. ושהקבוצה תתרסק.

העונה נתחיל לא מאורגן, באיחור, נצבור כמה הפסדים כי נהיה מודל 2011 של עונת גילי לנדאו&גיא לוזון עם שחקנים ברמה לא מתאימה וזה היה כתוב על הקיר.
מה קשטן יעשה? כניראה שלא הרבה....
לצפיה ב-'דיכאון!'
דיכאון!
16/06/2011 | 18:05
3
2
לצפיה ב-''
16/06/2011 | 23:17
2
2
צריך להיות מוכשר גדול ובן-זונה אמיתי בשביל להצליח להרוס את הפועל במצב בו היא הייתה , על זה כפיים לטביב.
מוות מוות מוות.
חוץ מלהרוג את הבחור, אין פתרון אחר לצערי.
לצפיה ב-'באמת שצריך להתנקש בו..'
באמת שצריך להתנקש בו..
17/06/2011 | 16:25
1
5
יש איזה מישהו שמתכנן להתאבד בקרוב ובא לו לעשות לכולנו טובה על הדרך?
לצפיה ב-'שוקלת את העניין,אעדכן אתכם לגבי החלטתי.'
שוקלת את העניין,אעדכן אתכם לגבי החלטתי.
20/06/2011 | 19:45
1
אם זה למטרה כזו חשובה אולי אעשה את הצעד.
לצפיה ב-'מה רע במאמן השוערים של הפועל?'
מה רע במאמן השוערים של הפועל?
10/06/2011 | 12:25
3
הוא מצוין! לראייה אניימה
למה קשטן צריך את מאמן השוערים של בני יהודה?????????
לצפיה ב-'שום-דבר לא רע,'
שום-דבר לא רע,
16/06/2011 | 23:18
2
1
עוד לא הבנת שהבן אדם בא להרוס כל חלקה טובה?

גבי בורשטיין תשאר.
לצפיה ב-'זה פשוט מאוד'
זה פשוט מאוד
17/06/2011 | 08:17
1
מה רע בגבע תלם- ניהל את החנות שבפחות משנה הכניסה 400 אלף ש"ח.
דווקא לגבי בורשטיין אפשר להגיד שההגעה של אסייג תזרז את ההגעה של דלה איינוגבה
לצפיה ב-'איזה איינוגבה ואיזה נעליים.'
איזה איינוגבה ואיזה נעליים.
20/06/2011 | 19:46
1
את איינוגבה נקבל רק בחלומות הרטובים שלנו,
בנתיים מגיע איזה שוער שאולי הוא טוב, אבל איש לא ראה אותו מעולם.
לצפיה ב-'רכש ראשון מחמוד עבאס.מזל טוב'
רכש ראשון מחמוד עבאס.מזל טוב
09/06/2011 | 18:17
1
1
הגיע הזמן להתחיל.רק בשורות טובות אמן
לצפיה ב-'יכול להיות שהוא תחליף לאיתי שכטר?'
יכול להיות שהוא תחליף לאיתי שכטר?
11/06/2011 | 14:21
1
לפי הוידאו הזה לא כל כך בטוח ששכטר עוזב כל כך מהר.....

http://www.youtube.com/watch?v=Msv0Ta_bNWg
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שלום לך אדון קופל, צר לי לבשר לך'
שלום לך אדון קופל, צר לי לבשר לך
06/06/2011 | 23:21
5
4
שאתה פשוט בדיחה.

ואני מצטטת, מתוך ראיון איתו שנערך ממש בדקות אלו בחדשות הספורט:
"להפועל תל אביב יש קהל מדהים, עצום - ומגיע לו להיות בליגת העל. כנ"ל לגבי אשקלון. אם יש להם את התקציב הנכון לכך, אני לא רואה סיבה שזה לא יקרה".

[תודה רבה לך, אבל אנחנו נעשה את זה בכוחות עצמנו]

מירי נבו: "אז אתה מאשר שהרחבת הליגה היא קומבינה כדי שהפועל ת"א תהיה בליגת העל?"

"אני לא אוהב להשתמש במילה קומבינה, אבל אנחנו נשמח לראות אותם בליגת העל".

[תודה רבה לך אדוני, אבל אנחנו לא על תקן מביאי הרייטינג לליגה המשעממת שיצרת במו ידייך]

מירי נבו: "אז אתה מאשר."

"ויותר מכך, אני קורא גם לאנשי עיריית באר-שבע ועוד איזה עיר [שכבר אני לא זוכרת מרוב עצבים על הדברים האלה שיוצאים לו מהפה] - שאם הם יטפחו את אולמות הכדורסל שלהם ויהפכו את זה להיכלים ראויים, יש להם מקום בליגה".

מירי נבו: "אז אתה בעצם רוצה להגיד שכל מי שיהיה לו מספיק כסף מוזמן לליגה? בשלב מסויים כבר לא יהיה מקום".

"שיהיו גם 30 קבוצות מצדי, יש מקום לכולם"

"להחזיר את השכונה - לשכונה" מההפגנה אתמול - כאילו נכתב בידיעה שזה מה שהליצן הזה הולך להגיד היום.
פשוט שכונה, בושה ונגמרו התיאורים כדי להמשיך ולנסות להגדיר את זה.

אין כדורסל בארץ הזו, פשוט חבל.

לפחות מכבי [מי כאן בכלל יהודי] יכולים לכתוב מהיום רק 4 זרים בטופס המשחק [לא רק הם, כמובן, אבל עליהם זה הכי ישפיע ] ו8 בכלל.
לצפיה ב-'אין הגדרה יותר טובה מבדיחה'
אין הגדרה יותר טובה מבדיחה
06/06/2011 | 23:36
2
הכדורסל בארץ לא רציני, התנהלות יותר שכונה מהקיזוזים של לוזון...אני לא פעם אמרתי שהדבר הכי גרוע זה שנעלה עכשיו ליגה, זה בזיון וזה פשוט לא מתאים להפועל כקבוצה. לא צריך טובות מאף אחד, בטח שלא בשביל להציל את הליגה שאדון קופל הרס במו ידיו.
לצפיה ב-'הכדורסל בארץ אינו מקצועני'
הכדורסל בארץ אינו מקצועני
07/06/2011 | 17:06
2
מלבד מכבי ומלבד קולות כלשהם שמנסה הפועל ירושלים להשמיע, אין כאן אף קבוצה עם תקציב ראוי, שחקנים ברמה גבוהה-זרים וישראלים כאחד, אולמות שאינם אולמות פיס עם קיר מכוסה בסולמות, ועוד. גם הדר יוסף שלנו הוא אולם קטן מדי ולא מקצועי.

מכבי היא מוטציה. אינה שייכת לכדורסל הישראלי ואינה מטיבה עימו. שחקנים ישראלים מוכשרים שרוצים לעבוד קשה יכולים לשחק גם בקבוצות באירופה. אם מכבי רוצים לעזוב את הליגה, לא אבכה על זה. אבל הם בחיים לא יעשו את זה.

אז מה עושים? קודם כל מפסיקים עם הגימיקים! קובעים ליגה של 10 או 12 או 8 עם יורדת ועולה או 2 יורדות ו 2 עולות. עם מבחנים או בלעדיהם, ושיטת פלייאוף שלא משתנה כל שנה.

דבר שני- פועלים ביחד עם הרשויות לשיפוץ והרחבת האולמות בישראל. פעם רוב האצטדיוני כדורגל בישראל כללו 1000-3000 מקומות והיום המינימום הוא 8000.
אין סיבה שזה לא יקרה גם בכדורסל.
צריך לבחון ולשפר את בניית הדור הצעיר, את מימון הקבוצות והתמיכה בהם וקביעת מספר הזרים על 4 הוא בסדר גמור. רק שלא ישתנה.

במקום גימיקים צריך לפעול לגיוס ספונסרים נותני חסות, לשפר את רמת הליגה, להגדיל את מעגל האוהדים ואת נוחות הצפיה ("חווית הצפיה" בלשון של אנשי שיווק)
ולהקטין למינימום את השכונתיות. וזה כולל אלמנטים לא רצויים כמו איש איגוד הכדורסל שאול אייזנברג למשל... טיפוח השופטים גם צריך לקרות. וזה לא יקרה בלי הבאת מעמד השופט למקצועו הראשי או המשני.

לצפיה ב-'זוכרים שלפני איזה חודשיים כתבתי'
זוכרים שלפני איזה חודשיים כתבתי
07/06/2011 | 18:42
2
1
שבאיזהשהו מקום אני מעדיף את הלאומית? זה בגלל הקומבינות והדברים האלה, בשביל מה נעלה? כדי שיהיה להם רייטינג ובסוף גם נקבל מהם קנסות על כל דבר קטן? שיילכו לחפש, עדיף לחכות עם העליה לבינתיים כנראה. אגב, זה שמותר 4 זרים זה רק בטופס של המשחק אבל אתה יכול להחזיק יותר זרים ולהשאיר כל פעם מישהו אחר מחוץ לסגל או שיש 4 זרים ורק הם ישחקו בליגה בכל המשחקים בלי שאפשר להחליף ביניהם כל שבוע?
לצפיה ב-'אפשר להחליף ביניהם כל שבוע,'
אפשר להחליף ביניהם כל שבוע,
09/06/2011 | 21:45
1
1
אבל מבחינת מכבי לדוגמא, זה הופך את המצב יותר בעייתי,
כי לך תביא זרים ותגיד להם ששבוע אחד הם לא בסגל בכלל ושבוע אחרי זה הם פותחים בהרכב.
מבין?
בסה"כ מותר 8, בכל שבוע מותר לכלול 4 בטופס המשחק.
שגם זה קצת מוגזם, אם זה היה 3 זה היה פנטסטי וראוי יותר לליגה ישראלית, אבל ניחא.

ועכשיו למי שהיה ספק, אני מקווה שכבר אין שום ספק שכרגע לא צריך לעלות ליגה, לא בעזרת טובות - ובטח לא בעזרת טובות של קופל.
לצפיה ב-'אם ככה אז זה לא באמת שווה'
אם ככה אז זה לא באמת שווה
16/06/2011 | 18:20
1
הרי הם יחתימו הרבה זרים כי הם ישחקו ב3 מסגרות וכשיהיה להם משחק ליגה חשוב, נגיד הפיינל פור של סוף העונה, אז הם ישחקו עם 4 זרים 2 מתאזרחים וישראלי אחד... נקווה שלפחות לגבי שאר הקבוצות זה יעזור כדי שהישראלים יקבלו יותר דקות אבל בשורה התחתונה הליגה עדיין סגורה מראש אז זה לא יוצר לצה!בים שום נזק... כשנגיע (בזמנו ובעיתו) לליגת העל, אם נשתתף במפעל אירופי במקבל ונצטרך סגל רחב אז 4 זרים זה באמת די והותר ומספיק לדעתי, אם היו עושים 4 זרים בלי להחליף ביניהם זה היה מצוין.
לצפיה ב-'ניסיתי להשאר אדישה.'
ניסיתי להשאר אדישה.
06/06/2011 | 18:50
13
3
לא לתת לזה להשפיע על שגרת היומיום שלי, שממילא עמוסה פי 2 מאז שהחלה הפגרה ואין יותר משחקים להתחשב בהם במשמרות בעבודות.
ניסיתי, בחיי, להתעלם מכל פרסום, לתת לזה לעבור לידי עד שתיגמר עונת המלפפונים.
גם להפגנה לא הלכתי.
למרות שידעתי כמה זה חשוב.
עזבו את העובדה שעבדתי, אם רוצים הכל אפשר.
אבל לא יכולתי..

אתמול נשברתי סופית.
יש את אלה שלא אוהבים את אבוקסיס, שלא היו בעד המינוי שלו,
האמת? בתום גמר הגביע, כשהתקשרתי למכר שנכח בדיוק בחדר ההלבשה כדי לשאול איפה החגיגות והוא אמר לי "סופית, יוסי אבוקסיס המאמן הבא" - הדבר הראשון שעבר לי בראש זה "אוי, לא..",
אני דווקא מאלה שאוהבים אותו, שמעריכים אותו מאד, אבל מבחינת נסיון האימון שלו, רגע אחרי קדנציה של גוטמן - העדפתי שלא.
אחר-כך חשבתי על זה קצת ואמרתי "אז יהיו 3 שנים רעות, אח"כ הוא יהיה מאמן סוף הדרך. אם בלי נסיון בכלל הוא ניצח לבדו את חיפה 4-1, לא יכול להיות רע כשיהיה לו נסיון".
אבל זה בכלל לא משנה.
לא משנה אם העדפתי אותו, אם העדפתי את קשטן או אם העדפתי את שלומי דורה אפילו - ככה לא מתנהגים.
פשוט לא ידעתי איפה להסתתר מרוב בושה.
רציתי רק למצוא את טביב ולוודא הריגה.
פשוט זוועה.

לפחות הוא ניצל, אמרתי לעצמי.
הוא ניצל משנים של סבל.
גם אני מאחלת לו לנצח את הפועל עם בני-יהודה או עם אנאערף.
כי כלום כבר לא שווה אחרי התנהלות כזאת..

מיד אחר-כך לשמוע על מה שעושים לאיתי וגילי המסכנים.
לגילי לפחות יש סעיף-שחרור שיוכל להשתמש בו, מה עם איתי?
למה להרוס לבן אדם את החלום?
2.5 מליון יורו!
מה עוד אתם רוצים...
בני זונות כאלה.

ולסיום מה עמרי כתב בדף הפייסבוק שלו?
"רוצה להשאר, אבל לא משאירים לי ברירה!"

בטח שלא משאירים ברירה.
כל עוד טביב כאן, אין שום בשביל מה.

אין נשמה, הכל נמחק.
תתכוננו למאבקי ירידה עם רמת השרון..

הנהלה זונה, בת בת בת זונה.

ובהצלחה לקשטן, למרות שזה פשוט ללכת אחורה (עד שכבר הוכחנו שאפשר אחרת..) ולמרות שיצא קטן.

הלוואי שהיה פתרון,
תודה שהרסתם לנו את הפגרה.
לצפיה ב-'וואוו ענבר!!! כל מילה בסלע, יפה אמרת'
וואוו ענבר!!! כל מילה בסלע, יפה אמרת
06/06/2011 | 20:04
2
לצפיה ב-'כמה שאת צודקת, ככה זה כואב.'
כמה שאת צודקת, ככה זה כואב.
06/06/2011 | 21:25
3
לצפיה ב-' כל כך!!! לא יכולת לנסח את זה יותר טוב.'
כל כך!!! לא יכולת לנסח את זה יותר טוב.
06/06/2011 | 22:07
4
לצפיה ב-'כל מילה!!!'
כל מילה!!!
07/06/2011 | 18:48
2
1
איך יוסי אמר? כנראה זה משמיים... אני לא מאמין שיוסי היה שורד בבלגן הזה, הוא עוד יחזור מהדלת הראשית. הפלוס היחיד בקשטן זה שכנראה תהיה יציבות, יציבות בבינוניות אבל יציבות שלא תפיל אותנו למאבקי תחתית (או שאני עובד על עצמי, בתקופה האחרונה זה קורה לי... זה ונדנודי שינה)
לצפיה ב-'לא יודעת למה כולכם התלהבתם מיוסי'
לא יודעת למה כולכם התלהבתם מיוסי
09/06/2011 | 09:52
1
2
אולי שחקן הוא היה אבל מאמן, נראה לי שאיתו זה היה עומד להיות נמני 2.
אני לא בעד השיטה בה הם ניפנפו אותו, היה בהחלט אפשרי להתנהג אחרת, אבל כל מה שתגידו , ימינה או שמאלה, יוסי לא מאמן.
הוא ישב ליד גוטמן 3 שנים וחצי  ונראה לי שלא למד כלום. אז מה אם למד את שיטת "המכונה המשומנת". אל תשכחו שכגוטמן היה מאושפז ליוסי לא היתה הרבה עבודה. הקבוצה כבר היתה מאומנת וכל מה שדרש מהם זה מוטיבציה. זה לא שלקח קבוצה עם חצי הרכב בחוץ וכבשו 4 לחיפה. בנושא זה, שכחתם שחצי קבוצה עוזבת ושחקנים שיבואו צריך לתאם אותם עם אחרים ולהרכיב אותם לפאזל מחדש. אני לא בטוחה שליוסי יש לו את היכולות האלה עדיין. הוא ישב עם גוטמן די הרבה זמן ולא למד דבר חשוב. שלא מדברים על ההנהלה. גוטמן בסוף דרכו כשידע שהוא עומד לעזוב אמר שהוא בעד הראל. יוסי היה בעד טביב, וטביב רצה את יוסי, הלא זה כך?. אז אחרי הפגישה של טביב קורה שיש קשיים במו''מ למה אתה הולך להראל? בשביל מה ליצור הד תקשורתי?! "הנה טביב משפיל אותי נתן לי הצעה שלא מכבדת אותי כבנאדם/כמאמן" בשביל מה?!  
ואם תשאלו אותי, למרות העליהום שתעשו עלי עכשיו, שחקן שהיה מזוהה עם מה שקרה להפועל, אובדן האליפות אז עם הטיית המשחק בין ביתר לבית שאן, לא ראוי לקחת את הבמה הראשית בהפועל תל אביב. מצטערת.
עם קשטן יהיה סדר ולא שכונה.ואל תגידו שלא מכירים מי זה קשטן.
לצפיה ב-'משחק השרוכים- דקה 62 בעיטה של יוסי לחיבורים'
משחק השרוכים- דקה 62 בעיטה של יוסי לחיבורים
09/06/2011 | 09:57
3
מונעת מהפועל תל אביב אליפות.
סורי לא הוא ראוי לתפקיד המאמן
לא שוכחת את זה בחיים
לצפיה ב-'לא סמל...'
לא סמל...
09/06/2011 | 10:00
6
2
לא סמל ולא בטיח.

סמל זה שחקן שגדל במועדון ושיחק בה לכל אורך השנים מבלי עריקות לקבוצות השונאות של הפועל ת"א.

שלא נדבר על משחק השרוכים.

אם כך, למה גם את שמעון גרשון אתם לא מוכנים לקבל לצוות המקצועי בחזרה?!
לצפיה ב-'איש לא טען שיוסי סמל.'
איש לא טען שיוסי סמל.
09/06/2011 | 21:19
5
2
הוא רחוק מאד מלהיות כזה [אם כי בכ"ז ההשוואה לגרשון מגוחכת, אבוקסיס נזרק למיטב זכרוני וגרשון הלך בשביל כסף].

הטענה היחידה היא שככה לא מתנהגים,
ולא משנה מה.
לא משנה ההעדפה של כל אחד, אפילו לא אמרתי שאני מעדיפה את אבוקסיס, כי אני לא. הוא לא היה נראה לי כמו אופצייה לגיטימית, סתם שיתפתי במחשבה שעלתה לי בראש. ליוסי באמת אין נסיון והפועל גדולה עליו כרגע, אבל לא משנה מה - ככה לא מתנהגים. מאחורי הגב? זה מתאים למכבי.

מגעיל ועושה לי בחילה...
לצפיה ב-'אף אחד לא חייב לו כלום'
אף אחד לא חייב לו כלום
10/06/2011 | 07:11
4
2
כולה היה 20 אלף דולר פער. אם ממש רצה את הפועל בשביל קריירת אימון ראשונה לא היה יכול לוותר?
ונניח שהפער היה באמתתתתתתתתתתתתתתתתת יותר גדול, אסף מזוודה נסע לאילת. מה מצפים שאלי טביב ירדוף אחריו? לא הסכמת, קרה פיצוץ, קח בחשבון שאתה עלול להפסיד במערכה. עוד לא סיכם עם הכסף כבר רץ לצד השני מציג רשימת שחקנים. הרי אתה יודע שהמצב קקה גם ככה בין שני הבעלים, בשביל מה ליצור הד תקשורתי של רצתי , עשיתי
, והגשתי. שבסוף סבב שכזה הראל אומר "תקבל מה שמגיע לך". משפט שכזה כולם ברור מה תוצאתו. משחקי אגו. הראל אמר שיקבל- טביב לא יתן. כולם טועים. אבל מה לעשות שעל טעות כזו דווקא אצל חביבי טביבי זה לא עובר בשקט?
ולא הבנתי מה הקטע של "מאחורי הגב" . מה הוא ציפה , שקשטן ירים אליו טלפון ויגיד לו החלפתי אותך?! עוד לא שמעתי על מקרה כזה. ומי הוא בכלל שקשטן יתקשר אליו?!
אין הבדל בין אבוקסיס וגרשון. כל אחד מבחיל בצורה אחרת. וביחד שניהם מבחילים אחד יותר מהשני.
יש מצב ששביט אלימלך יהיה עוזרו של קשטן. בזה אני בעד. אם יש שחקן שנזרקקקקקקקק ובאמת כאב לי עליו זה רק שביט.
לצפיה ב-'מה זה קשור???'
מה זה קשור???
16/06/2011 | 18:11
1
הנקודה זה לא יוסי, הבעיה זאת ההתנהלות... (יוסי לא סמל אבל להשוות או לגרש$ן זה מצחיק) אני גם לא חושב שטביב היה צריך למנות את יוסי אבל זה שהוא מינה אותו כי הוא התחבר אליו והוא רצה לחסוך כסף זה מחדל, הצורה שהוא סולק היא מחדל, מה שקורה בנוער זה מחדל, ואם אני אמשיך אני אתחיל לבכות אז באמת... המצב חרא!!! פה זה מתחיל ופה זה נגמר!!!
לצפיה ב-'מי הוא בכלל שקשטן ירים אליו טלפון?'
מי הוא בכלל שקשטן ירים אליו טלפון?
16/06/2011 | 23:19
2
1
אחד מחבריו הטובים ביותר, למשל?..
לצפיה ב-'שיחת הטלפון'
שיחת הטלפון
21/06/2011 | 18:12
1
2
קשטן: יוסי?
יוסי: אה קשטן מה נשמע?
קשטן: ואלה הכל טוב בדיוק נחתתי
יוסי: איך היה חבר יקר?
קשטן: היה נהדר. עודכנת במשהו?
יוסי: איזה משהו על מה אתה מדבר?
קשטן: אתה בטוח שלא עודכנת, לפי מה שזכור לי יש פיצוץ במו''מ איתך עם הפועל זה נכון
יוסי: כן ראית מה זה? אבל אני מאמין שזה יסתדר.
קשטן: כן הסתדר. אני האמת מתקשר אליך כדי להודיע לך שאני מאמן הפועל תל אביב .החדש.
יוסי: מה?
קשטן: כן. טביב הציע לי את המשרה והאמת, שלא יכולתי לסרב.
יוסי מנתק לו בפנים והולך לעשות עליהום על ההנהלה.

גירסה ב:
קשטן: יוסי?
יוסי: כן?
קשטן: שומע אני חבר מאוד טוב שלך. אני רוצה לעדכן אותך במשהו נורא נורא חשוב. שומע?
יוסי: כן כן.
קשטן: בדיוק טביב מתקשר אלי, מאחורי הגב שלך, ומציע לי את המשרה. אתה רוצה שאיסרב או שאקבל?
יוסי: ואי באמת. לא אמרו לי כלום.
קשטן: אז אני אומר לך אתה חבר מאוד טוב שלי. נו מה נעשה יוסי?
יוסי: נחשוב על משהו.

אף אחד לא חייב להתקשר אליו. קשטן מאמן כבר 35 שנה. הוא אימן את אבוקסיס. בתור אחד שעבר כ''כ הרבה בספורט והיה שחקן טוב, שאומן תחת ידו של קשטן, פתאום עלה לו השתן למוח וחושב שכולם חייבים לו משהו. אני ואת רואיינו למשרת עבודה. אותך קיבלו ואותי לא. למרות שנתנו לי להרגיש שאני הכי מתאימה. ברגע שיודיעו לך שבחרו בך לעובדת המתאימה, את תרימי אלי טלפון ישר? אני אעשה פרצופים מולך ולא אדבר איתך יותר?
אבוקסיס קיבל בדיוק אותו שכר שהציעה לו הפועל- בבני יהודה.
לצפיה ב-'או פשוט:'
או פשוט:
21/06/2011 | 19:45
5
ד': "יוסי?"
י': "כן?"
ד': "טביב התקשר אליי עכשיו, הוא כבר עידכן אותך?"
י': "במה הוא היה צריך לעדכן?"
ד': "שהוא הציע לי לחתום בהפועל, כיוון שמבחינתו אתה במילא ירדת מהפרק."

אנושי? לגיטימי?
לחברה טובה שלי הייתי מתקשרת, וכבר עשיתי זאת בעבר כשאכן אותי קיבלו ואותה לא, וקרה גם להפך. אמנם זה היה קצת מזמן, אבל אני זוכרת שעם כל הבאסה העדפתי לקבל אותו טלפון.
ואם כבר מדברים על זה, קרה לי בצבא אותו מקרה עם אחת שעד אותו יום החשבתי כחברה שלי, שלא הודיעה לי כשקרה מקרה דומה [לא תפקיד אבל משהו בסגנון..]. אני לא "בחורה" באופי ואני יכולה להגיד שדי נפגעתי.
לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
05/06/2011 | 18:09
2

חולים על דמויות קומיקס בכלל ודמותו של סופרמן בפרט?
פורום סופרמן ועולם DC מזמין אתכם לעולם מהנה של פנטזיה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

התמכרתם לעלילות המשפחה הכי מתוקשרת במדינה?
פורום ילדי ראש הממשלה מזמין אתכם לדבר על הדרמה המרתקת החדשה

תושבי מבשרת ציון והסביבה, חדשות טובות:
בפורום החדש תוכלו להתוודע לתושבים נוספים, לייעץ, להתייעץ ולהתעדכן בחדשות המקומיות

קבלה - לא בהכרח מה שחשבתם...
בואו לגלות עולם חדש וללמוד על קבלה בראי היהדות בפורום חדש ומרתק

12 זמרי עבר מתחרים על התואר הנכסף של המתקמבק הגדול.
התגעגעתם לאבי טולדנו? מייקל הרפז? איגי וקסמן? בואו להזכר ולדבר עליהם בפורום היכל התהילה

לפורומים הבאים דרושים מנהלים:

לא יכולים לסגור את היום מבלי לצבור עוד אהבות וחברים בסימס? פורום משחקי סימס מחפש אתכם!

מכורים לשטויות של איצקו? ליציאות של חפר? רמזור חזרה ובגדול והפורום מחפש מנהל!

מה אתם: ווייפ אאוט או 101 דרכים לעוף משעשועון? בואו לנהל את פורום שעשועונים טלוויזיונים, לדבר על השעשעונים החדשים ולהזכר גם בישנים והנוסטלגיים!

גם פולישוק התקמבקה למסך והפורום מחפש מנהל. אולי אלו אתם?

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל?
מלאו את הטופס הבא ואולי תכתבו בו בכחול!
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לצפיה ב-'הכל על אבוקסיס קשטן וטביב'
הכל על אבוקסיס קשטן וטביב
05/06/2011 | 14:01
5
היום עזבתי את הצד של טביב. כן אני מסוג האוהדים הלא מצויים שלא מעריצים בצורה מוחלטת. למשל בכדורסל אני מכבד את הצהובים. בכדורגל אני אדום בוהק. עד היום חשבתי שטביב עדיף. נכון שהוא .....:) ו ...... ו..... אבל יותר עשיר, ויוכל להשכיב כמה שטרות על הפועל, והעיקר שהוא מאוד מבין בכדורגל , וגם בלאבחן כשרונות צעירים. אבל אחרי מה שהוא עשה ליוסי אני חושב שזה מעיד על כל שאר המעשים. יש מצבים כאלה בחיים שבהם אתה לומד ממעשה אחד על מעשים רבים אחרים. ואני חושב שהוא יותר מתאים לנתניה או בית"ר, התנהלות ברברית זולה ודוחה. עד כדי כך שאני מחכה בקוצר רוח לכשלונו של טביב אפילו במחיר כשלון הקבוצה רק שיעזוב אותנו. כן, כי אצלי האידיאולוגיה היא לפני הקבוצה, וכשזה דוחה אז אני אמתין עד יעבור זעם. יתכן ואתבדה והוא יפתיע אותי לטובה. באשר למאמן הבא, אני לא חושב שזה חכם להביא את קשטן. הוא מאמן שעשה את שלו, אין לו את המעוף שיש למאמנים המודרנים והגמישים. הוא שואף לנצח יותר מאשר לשחק מרהיב. חוץ מזה שהוא לא מתראיין ולא חברותי. אני מעדיף יופי ונחמדות על הצלחה ועוינות. הכל יכול להשתנות, אבל כרגע אני אוחז בזה שלא אצטער כשאבוקסיס ינצח את הפועל עם כל קבוצה שהוא יאמן. אל תכעסו עלי, לא בוגד אנוכי כי אם שוחר צדק ויושר. מתפשר על מקום שלישי בליגה כשעוטפת אותנו עננת נחמדות הגינות סולידיות, מאשר מקום ראשון עם סכסוכים רכילויות ואנטריגות בלתי פוסקות. בשונה משאר המועדונים הגדולים שיגידו שהם יותר גדולים או פחות, חיפה ואלה שמעבר לכביש התל אביבי, אבל בדבר אחד הפועל מספר 1 , ומעל כולם בכמה דרגות. הפועל זה סמל של התנהלות התנהגות מכובדות וסובלנות. (חוץ מכמה אישי ציבור אדומים שממש לא סובלים ומכבדים קבוצות מסוימות בעם) ואת זה הצליח טביב להוריד לשפל חדש בסולם ה"מחנה יהודה" במועדון היוקרתי הפועל תל אביב. דעה.
לצפיה ב-'אוף! אני לא מבינה מה הסיפור שלו?! שכטר המסכן'
אוף! אני לא מבינה מה הסיפור שלו?! שכטר המסכן
06/06/2011 | 18:12
4
הוא הפך את המועדון לבדיחה... באמת עצוב, מקווה שהוא יקח את כל הפקלאות שלו ויעוף,  כמה שיותר מהר.
לצפיה ב-'אני מקווה שדיברת על טביב ולא על שכטר.'
אני מקווה שדיברת על טביב ולא על שכטר.
06/06/2011 | 18:39
3
3
כי לשכטר יש את כל הזכויות שבעולם להתעצבן ועל אחת כמה וכמה ללכת לבוררות. בני זונות, תנו לבן אדם ללכת בכבוד..
לצפיה ב-'אני די משוכנע שהיא דיברה על טביב...'
אני די משוכנע שהיא דיברה על טביב...
06/06/2011 | 21:24
ואני מאד מסכים עם ההודעה הראשונה כאן.
לצפיה ב-'ברור שדיברתי על טביב!!!על שכטר כואב הלב'
ברור שדיברתי על טביב!!!על שכטר כואב הלב
06/06/2011 | 22:05
2
באמת שמגיע לו יותר מהיריקה הזאת..
לצפיה ב-' ענבר את ממש הוצאת לי ת'מילים מהפ'
ענבר את ממש הוצאת לי ת'מילים מהפ
07/06/2011 | 10:27
4
ה
לצפיה ב-'תוך חמש דקות נחתם חוזה קשטן יאמן את הפועל'
תוך חמש דקות נחתם חוזה קשטן יאמן את הפועל
04/06/2011 | 21:30
3
3
אבוקסיס הלך לבכות למוני הראל וטביב לא אהב בלשון המעטה.

החתים אותו על המקום. מי יהיה? איך יהיה? את זה נדע באופרת הסבון בקיץ הבא עלינו לטובה.

נבחרת ישראל נצחה את לטביה והיד נטוייה

יהיה טוב ב"ה חמסה חמסה שום בצל יין
לצפיה ב-'מה זאת השכונה הזאת??'
מה זאת השכונה הזאת??
04/06/2011 | 21:56
2
3
בזיון...נמאס כבר מכל החרא הזה. אולי עדיף שנרד ליגה וזהו.
לצפיה ב-''
05/06/2011 | 12:03
2
לצפיה ב-' טביב היה מכה עוד בכפ"ס.'
טביב היה מכה עוד בכפ"ס.
06/06/2011 | 18:14
5
לצפיה ב-'המצב לא כל כך נורא'
המצב לא כל כך נורא
02/06/2011 | 21:27
3
תחשבו על זה, ת'כלס, יכול להיות שככל שיהיה יותר בלאגן ככה יהיה יותר טוב.
ליגה הרי לא נרד, אליפות לא ניקח. אז עדיף שיהיה בלאגן ויבוא משקיע רציני כדי ששנה אחר כך נחזור לעניינים.
לצפיה ב-'המצב לא יהיה כ''כ נורא אם..'
המצב לא יהיה כ''כ נורא אם..
02/06/2011 | 21:55
1
3
הראל יסכים להקדים את הבוררות כבר לימים הקרובים
טביב למרות כל הפוזות שלו גם ביקש ממנו את זה ומוני טען שלא רוצה ללכת "כדי למנוע בהכנות הקבוצה"
כל מהלך שמוני לוקח טביב מחזיר לו בדרך אחרת.
טביב החליף מנעולים - הראל קיים מסיבת עיתונאים
אבוקסיס נעלב מהצעת טביב- אז הלך ונפגש עם הראל שהבטיח שהכל יסתדר
אז מה פתאום מי זה מוני שיבטיח שהכל יסתדר בלי החתימה והאישור של טביב? אז:
טביב מסרב לחתום על החוזה- הנציג של הראל הולך ומחליף את מנעולי המתחם של חודורוב.
השלב הבא:
טביב אורז מזוודה ונוסע למיאמי. לטביב לא איכפת מאף אחד. היום הוא איתנו, אחרי כפ''ס ואחרינו, הוא יעבור לבית''ר.
לצפיה ב-'...'
...
02/06/2011 | 21:58
2
עשרות אוהדים הגיעו בשעה 16:00 למתחם האימונים. בשעה 17:00 הגיע אוסידון, סידי יצא והשניים התעמתו מילולית. סידי: "יש לי חוזה עם יוסי". אוסידון: "לא מקבלים את זה". טביב אמור להמריא בעוד שבועיים לחופשה.

http://www.red-fans.com/Article.asp?id=2751
לצפיה ב-'וזה מזכיר לי את אריק איינשטיין'
וזה מזכיר לי את אריק איינשטיין
03/06/2011 | 20:13
עם "איזה מסכנים האוהדים" ...   נקווה שבעלי הבית יתעשתו מהר כי אם לא לא רק לנו צפויה עוגמת נפש גם הם יפסידו הרבה מאוד כסף .
לצפיה ב-'הפועל בסכנת התפרקות'
הפועל בסכנת התפרקות
02/06/2011 | 13:42
3
3
והכל בגלל טביב את מוני.מה יהיה?

אני מודאגת
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הנה שוב הכתבה מצטערת'
הנה שוב הכתבה מצטערת
02/06/2011 | 13:46
4
לצפיה ב-'הכל בגלל טביב. ולא מוני'
הכל בגלל טביב. ולא מוני
02/06/2011 | 20:25
1
3
החוזה של אבוקסיס מוכן
החוזה של מאמן הכושר רון צבלין מוכן
החוזה של גבי מאמן השוערים מוכן
אבוקסיס הכין רשימת שחקנים לרכישה
וטביב לא מוכן להתגמש עבור 20 אלף דולר כשבקופה יש ים של כסף ורווחים
ועוד מתווכח כמה שקיות חלב יש במטבח
עכשיו אני מבינה למה גוטמן אמר בראיון "מוני הוא הבעל בית האולטימטיבי של הפועל". טביב קשה.
והאמת? הרגשתי שמרגע שהגיע להפועל, שזה איכשהוווווווווווווווווווו באיזשהו שלב יקרה מה שקרה בכפר סבא. כואב להגיד את זה ,אבל הנה. גם אם הפועל תצא מחוזקת, קשה לי לראות את טביב מחזיק את הקבוצה להרבה שנים. הוא כבר ציין שאחרי הדאבל מרגיש "שבע" שזה השיא. שאי אפשר להגיע יותר רחוק. אז מה כולם מתפלאים עכשיו שככה הוא מתנהג? זה היה על הקיר אבל הכל היה עניין של זמן.
עובדה- יכול להיות שיסע למיאמי בימים הקרובים כשהקבוצה נמצאת במצב קשה.
כמו שהוא עזב את כפר סבא קם והלךךךךךךךךךך הוא גם יקום וילך מהפועל ולא ישאיר שום דבר שלא יהרוס!!!!!!!!!
לצפיה ב-''
04/06/2011 | 13:31
לצפיה ב-'יוסי אבוקסיס מונה למאמן הפועל ת"א'
יוסי אבוקסיס מונה למאמן הפועל ת"א
01/06/2011 | 13:32
2
2
שמעתי בחדשות 13:30
לצפיה ב-'חחחחחחחחח פיצוץ גם במשא ומתן הזה'
חחחחחחחחח פיצוץ גם במשא ומתן הזה
01/06/2011 | 18:40
1
1
לצפיה ב-'לא פיצוץ ולא נעליים. כבר יש רשימת רכש'
לא פיצוץ ולא נעליים. כבר יש רשימת רכש
02/06/2011 | 08:14
1
כולה פעם של 20 אלף דולר
הוא יעמוד על הקווים , חיכה לרגע הזה די הרבה זמן...
לצפיה ב-'ויקטור מרעי מזל טוב ליום ההולדת'
ויקטור מרעי מזל טוב ליום ההולדת
01/06/2011 | 08:27
1
2
נשאר או לא? בכל אופן מזל טוב מגיע עם כל הלב האדום.

תצליח בכל אשר תפנה. אוהבים אותך מאוד.
לצפיה ב-'31.5.89 זה התאריך של ויקטור מרעי. '
31.5.89 זה התאריך של ויקטור מרעי.
01/06/2011 | 08:27
1
לצפיה ב-'דני בונדר לפני סיום'
דני בונדר לפני סיום
30/05/2011 | 12:20
7
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.1...

אולי באמת משהו מסריח בקבוצה שלנו?
לצפיה ב-'לא משנה אם זה נכון או לא השחקנים שלנו חצופים'
לא משנה אם זה נכון או לא השחקנים שלנו חצופים
31/05/2011 | 14:37
3
בונדר קיבל חוזה שלא היה חולם עליו בזכות הפועל הצלחת תגיד תודה יפה ותלך
שהר נתן עונה בינונית ופותח את הפה כאילו הוא היה שחקן העונה
זהבי בזכות הפועל עשה חוזה של מיליונים ופותח את הפה
בושה תת תרבות כמו שנראה הכדורגל שלנו בארץ

משה
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין'
מסכים לחלוטין
31/05/2011 | 16:57
2
4
עם כל הבכי שלהם על יחס לא יחס...הכל חארטה, שחקנים בינוניים קיבלו צ'אנס לשחק בקבוצה כמו הפועל, שהיא אירופאית לכל דבר, ולהשתכר סכומים מטורפים ביחס למה שהם תכלס נותנים על המגרש...אז גם אם רבתם עם ההנהלה או שחס וחלילה ישבתם משחק אחד על הספסל...תגידו תודה על מה שקיבלתם ותעזבו בשקט, בלי לעשות מהומה.
לצפיה ב-'טביב הורס את הקבוצה? או שלא'
טביב הורס את הקבוצה? או שלא
01/06/2011 | 06:54
1
פתאום כולם רוצים לעזוב את הפועל.שכטר בוכה כי אולי ילך בסוף לקבוצה ברוסייה.

אולי שישאר? גם אבוטבול רותח. טביב נפגש עם נימני בבית האדום.

מה קורה שם? את זה נדע רק בעונה הבאה.......
אפילו עם אבוקסיס עוד לא יישבו והחליטו.

רק אני רואה את זה?  
לצפיה ב-'אני בעד לעשות כמו בהפועל אוסישקין'
אני בעד לעשות כמו בהפועל אוסישקין
01/06/2011 | 09:54
1
להקים קבוצת אוהדים, הפועל הסתבכה עם דרעק
לצפיה ב-'האמת צריכה להיאמר-הוא לא שחקן'
האמת צריכה להיאמר-הוא לא שחקן
02/06/2011 | 08:20
1
3
שיגיד תודה שבכל זאת קיבל במה וזה מה שסלל לו את הדרך לחוזה גדול ברוסיה
לא יודעת על מה משלמים לו כאלה סכומים
אני לא נגדו בתור בנאדם, אבל הראיון הזה , גם אם הוא נכון בחלק מהדברים שבונדר טען, לא יורקים לצלחת ששותים ממנה.
הוא לא שחקן ולא מגן, אין לו יכולת התקפית, למרות שמדובר בשחקן בית ומשתדל לא ראיתי שהוא תום שנגיד ואווו. לא יודע להגביה לא יודע להעביר מסירה רוב מסירות החוץ שלו הולכות ליריב וגם כשמרחיק ובועט זה ליציע.
בקריית אליעזר רפאלוב עשה ממנו פורפירה...
כנ''ל לגבי סהר. מה לא מוצא עיניו? מפונק רצח. גוטמן לא כיבד אותו? שיצביע לי על מאמן אחד שעשה מה שגוטמן עשה, עד הבית שלו הגיע בכדי לשכנע אותו לשחק. התקנח ב 20 שערים בכל המסגרות כולל הליגה ועוד לאדון יש טענות. גם כששיחקו עקום תמוז תמיד הוחלף לפניו. לא זכור לי שאת כמו השערים הזו הוא כבש במדי צ'לסי ובכל הקבוצות להם הוא עבר כמו נוסע משנה לשנה. עם שחקנים כאלה לצערי, אפשר לקבל וללכת הביתה. פתאום כולם תופסים פוזה, תמוז רוצה בוררות, בן דיין רוצה לעזוב, קנדה רוצה אוקראיינה, אניימה פתאום טוען שהפועל לא נתנה לו פתח של תקווה להישאר בקבוצה (מה להישאר שנה הוא טוחן שלא נשאר בעבור כלום והוא רוצה רק אירופה, הפועל זו לא קבוצה שכורעת לברכיים לשחקן, ולא משנה מי הוא!).
בתכל'ס אני מחכה לרגע בו יעשו רשימת רכש נורמלית. צריך לבנות את הקבוצה מחדש, עם שחקנים רעבין, נטולים פוזות. הקבוצה שבעה אחרי דאבל וגביע. אסור להשאיר שחקן בכוח- מספיק הפוזות שאנו סוחבים מאמצע העונה.
לצפיה ב-'סליחה מראש על הג'יבריש וטעויות הכתיב'
סליחה מראש על הג'יבריש וטעויות הכתיב
02/06/2011 | 08:22
לצפיה ב-'כן כן...'
כן כן...
07/06/2011 | 18:58
2
גילי? חצוף! ערן? חצוף! איתי? בכלל חצוף! שהר? חצוף לדורות! אניימה? גם הוא חצוף! תבינו... המצב בקנטים ולדני בונדר זה כואב, הוא מדבר ואתם מתלוננים עליו? ה"לא שחקן" הזה השאיר את הבריאות על הדשא, וכן כדורגל זה לא רק דריבלים. (ההודעה היא לא לפות השירשור אלא לכל התגובות בשירשור)
לצפיה ב-'מה דעתכם על נשים המגישות תכניות ספורט?'
מה דעתכם על נשים המגישות תכניות ספורט?
30/05/2011 | 09:55
3
אני סטודנטית לתקשורת, ובמסגרת עבודת הסמנריון בנושא תקשורת וספורט, צריכה את עזרתכם שתענו לי שאלון קצרצר בנושא.
תודה רבה רבה!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יש גביע לברסה.ואני כל כך שמחה '
יש גביע לברסה.ואני כל כך שמחה
29/05/2011 | 00:09
4
1
איזה משחק ממש תענוג.חשבתי מה היה קורה אם הפועל תל אביב הייתה משחקת נגדם. אה?

מחשבה שעלתה לי בראש.

איך הייתי רוצה שאלה מקטלונייה יבואו לארץ. וישחקו נגד האדומים.

נו אשלייה מתוקה.

שבוע טוב ומוצלח מכינרת אחרת האדומה לעולמיםיאללה לים
לצפיה ב-'כאוהד מושבע של מנצ'סטר'
כאוהד מושבע של מנצ'סטר
29/05/2011 | 00:30
4
אני אפילו לא עצוב...ברצלונה זו הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה, ואם יש מגיע בכדורגל - אז זה זה.
לצפיה ב-'בתור שונאת-מנצ'סטר,'
בתור שונאת-מנצ'סטר,
29/05/2011 | 01:33
2
גם אני שמחה.

ואני אגיד לך מה היה קורה,
היו עוצרים את המשחק בחצי ואומרים שמהיום יש חוק חדש ש20-0 זה טכני.

ולסיום
יונייטדים,
איך שמחתם בתיקו!!

אחלה של משחק.
חבל שמנצ'סטר איבדו את זה לגמרי אחרי הגול השני
כי בהתחלה נהניתי לצפות גם בהגנה שהם עוד הצליחו לעשות.
לצפיה ב-'למה נגד?'
למה נגד?
29/05/2011 | 14:48
1
1
שיחקו אצלנו. מסי מוסר לאבידל שמרים כדור לבאדיר שנוגח פנימה. אם לחלום אז עד הסוף. בסוף יגידו שמסי הוא גילי וורמוט הארגנטינאי
לצפיה ב-''
29/05/2011 | 23:30
1
Great.
לצפיה ב-'היום חגיגות הגביע!!'
היום חגיגות הגביע!!
28/05/2011 | 18:07
1
לכל המעוניינים,
היום ב20:00 בפאב שמאחורי שער 5,
חגיגות שיכללו עמדת צילום עם הגביע,
שחקנים, בתקווה שגם אלי גוטמן,
והקרנת גמר ליגת האלופות.

יאללה יהיה מגניב!!

תודה לך הפועל
לצפיה ב-'מה דעתכם שנקים קומונה?'
מה דעתכם שנקים קומונה?
26/05/2011 | 14:53
7
2
ככה נוכל לדבר בשקט ובכיף בלי הזיהום של הדפ"רים מבית"ר ומכבי (ואני לא מדבר על כלל האוהדים שלהם רק אילו שבאים לפה להטריד). מה אתם אומרים?
לצפיה ב-'like'
like
26/05/2011 | 15:17
5
לצפיה ב-'ללא נושא'
ללא נושא
27/05/2011 | 11:14
4
5
לצפיה ב-'וואהוו כמה זמן לא הייתי בפורום ..'
וואהוו כמה זמן לא הייתי בפורום ..
27/05/2011 | 18:29
3
3
יש לי רעיון אחר .. ניתן לבקש שהפורום יהיה סגור . שמנהל פורום יאשר מי יכול להיות חבר בו וכל מי שלא יקבל אישור לא יוכל לכתוב בו . כל מה שעל המנהל לעשות הוא לפנות להנהלץ תפוז בבקשה .

לצפיה ב-'חח זה לא אפשרי בפורומים'
חח זה לא אפשרי בפורומים
27/05/2011 | 20:11
1
5
בדיוק בשביל העניין הזה של קהילה סגורה, תפוז המציאו את הקומונה...
לצפיה ב-'אם היה לפורום הזה מנהל'
אם היה לפורום הזה מנהל
27/05/2011 | 23:58
3
אז זאת לא הייתה בעיה. פשוט מי שלא מתנהג בצורה נאותה היה נחסם. אבל מה לעשות שאין פה מנהל... מישהו יודע איך מקימים קומונה? (אני מוכן לעשות את העבודה השחורה אם תסבירו לי איך)
לצפיה ב-'ברוך הבא איש מתוק'
ברוך הבא איש מתוק
28/05/2011 | 09:50
2
לצפיה ב-' אני בעד, רעיון מצויין.'
אני בעד, רעיון מצויין.
28/05/2011 | 18:09
3
לצפיה ב-'אתם יודעים מה בן שהר מעצבן'
אתם יודעים מה בן שהר מעצבן
28/05/2011 | 09:53
4
1
איזה ראיון דפק באתר ספורט. כאילו הוא האלוהים בכבודו.

מה זה השחצנות הזאת? בזמן האחרון משחק כמו הסבתא שלי.

הוא רוצה לעבור שיעבור.אצלנו משחקים רק שחקנים עם לב אדום.נקודה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לא מעניין'
לא מעניין
28/05/2011 | 13:10
2
מה שמעניין זה ההכנות לעונה הבאה. כל דבר אחר לא חשוב.
בן סהר חוזר לספרד ושיהיה לו בהצלחה שם. לפי יכולותיו השנה, לא נראה לי שהוא יהיה סיפור הצלחה.
יש לו כשרון אבל הוא לא מצליח להשתתף במשחק הנעת הכדור, רוב הזמן כדור אליו זו תחנה אחרונה, קשה לו להחזיק כדור שנשלח אליו עם הגב לשער ולא תמיד הוא מצליח לעבור באחד על אחד.

הוא צריך לדעתי להשאר עוד שנה בישראל להתחשל ולשפר נקודות חולשה אבל אם הוא רוצה לחזור לספרד אז הוא יאלץ לעשות זאת שם וככל הניראה בלי לשחק הרבה בהרכב.
לצפיה ב-'כמו שטענתי ביום שהוא חתם בהפועל'
כמו שטענתי ביום שהוא חתם בהפועל
28/05/2011 | 14:32
1
שחקן אוברייטד לגמרי, עם כל הכבוד לכל הכשרון והדיבורים...את הסחורה הוא מעולם לא סיפק. סלאמת ובהצלחה בספרד.
לצפיה ב-'התפוח לא נפל רחוק מהעץ,'
התפוח לא נפל רחוק מהעץ,
28/05/2011 | 18:08
2
תודה לך בן על כל השערים המקסימים ועל כל מה שנתת,
ואני לא אדבר על כל תקופת ההסתגלות -
פשוט תודה,
רק חבל שאתה מדבר כל כך הרבה כמו אמא.

הייתי מעריכה אותך הרבה יותר בלי כל הקשקושים.

אבל תודה אמיתית ושיהיה המון הצלחה בהמשך.
לצפיה ב-'לי נראה'
לי נראה
28/05/2011 | 22:27
3
שבטח שנה הבאה הוא יהיה במכבי חיפה...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ