לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1017010,170 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

לצפיה ב-'שבת שלום , '
שבת שלום ,
30/12/2016 | 22:09
14

חג החנוכה מסתיים עם תחילתה של שנה אזרחית חדשה, שנת 2017.

איזה קלף לדעתכם יכול לשקף התחלות חדשות לכל אדם ללא הבדל כלשהו?

חג חנוכה שמייח,

רחל
לצפיה ב-'לא 1 לא 2 ואפילו לא 3 '
לא 1 לא 2 ואפילו לא 3
24/12/2016 | 14:07
34

שמונה נרות בחנוכה, תשעה בחנוכיה!

ציטוט מתוך זולו:

מה הנרות מסמלים?

נר ראשון - מכיל את עקרון התגברות האור מן המעט אל המרובה מן האחד אל השמונה, בבחינת "מעלין בקודש".

נר שני - מאיר את מושג הגבורה, גבורת הציבור וגבורת היחיד גבורת הדורות וגבורת דורנו, בבחינת "על הגבורות".

נר שלישי - עוסק במופלא מאתנו, בדברים היוצאים מגדר הטבע ובמעשי ידי אדם שהם בבחינת "על הניסים".

נר רביעי - נוגע באור הנראה לעין והנסתר בלב האדם, במשלי  האור הזוהרים הפתוחים לכולנו "שערי אורה".

נר חמישי - מנסה לבדוק האם החבל המתוח כגבול בין תרבות יוון לתרבות ישראל יכול להוות מיתר המפיק מנגינה ערבה בין "אתונה וירושלים".

נר שישי - מעמיק אל מסירות הנפש, אל המחיר היקר ביותר  והאחרון שאדם בוחר לשלם על ייחודו ואמיתו, בבחינת "קידוש השם"

נר שביעי - מאזין לסיפור הנשי שבחג, לאש שבאישה, לגבורתה ולתעצומות נפשה של "בת ישראל"

נר שמיני - חוגג את הזדהותנו, יהודים אזרחי מדינת ישראל עם חירות אבותינו, את הקבלה שאנו מוצאים בין הימים ההם לזמן הזה בבחינת : "שוב יקומו המכבים" - "על החירות"

סוף ציטוט

http://www.zoolo.co.il/hagim/chanuka/

איך קשורים סמלי החג על סמלי הנרות לקלפי הטארוט?

חג אורים שמח

רחל

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
20/12/2016 | 19:45
5
34
ערב טוב

לא מעט שינויים ואנשים לא ישרים - ממש לא נעים לעבוד עם אנשים שאינם כנים עם אף אחד ובעיקר אינטרסנטים
למדתי היום שיעור גדול אבל חשוב לי בעיקר להיסתכל קדימה ולראות איך אני מצליחה בכל האנרגיה הלא נעימה להתקדם.
אשמח מאוד אם תוכלי לכוון אותי כיצד לפעול
השאלה שנשאלה:
איך נכון לי להתנהל בעבודה כדי להתקדם ולהצליח

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - ארבע החרבות
מיקום 2 - השמש
מיקום 3 - תשע הגביעים
מיקום 4 - עשר הגביעים
מיקום 5 - ארבע המטות
סיכום - שש החרבות

תודה רבה רבה

לצפיה ב-'ערב טוב '
ערב טוב
20/12/2016 | 19:50
4
10
ערב טוב
שכחתי להוסיף פרוש שלי לפריסה

הקלפים מעבירים לי תחושה טובה הקלף הראשון מעביר לי מסר של תפילה הקלפים האחרים נותנים לי הרגשה טובה והקלף האחרון מדבר על שינוי זה כאילו כל ההצלחות יגיעו מאליכן והשינוי פשוט יקרה כל מה שאני צריכה לעשות הוא לדעת לבקש נכון מבורא עולם שיכוון אותי למקום של הקלפים האחרים ואל ההצלחות כדי שהשינוי יקרה
אשמח לקבל את הדברים כפי שאת רואה אותם וכיצד לדעתך עלי לפעול
תודה רבה רבה על זמנך והנתינה

לצפיה ב-'ברכה53 יקרה, האם מתאים לך גם'
ברכה53 יקרה, האם מתאים לך גם
20/12/2016 | 20:46
3
15
לבחור מספר מ 1 עד 52?

רחל
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
20/12/2016 | 21:03
2
15
ערב טוב

תודה

המספר שעלה לי שני הוא 32

הראשון היה מחוץ לגבולות הגזרה

תודה רבה

לצפיה ב-'טוב, אם כבר בגזרה עסקינן... אני'
טוב, אם כבר בגזרה עסקינן... אני
20/12/2016 | 21:57
1
23
חייבת דיאטה דחוף 

השאלה שנשאלה:
איך נכון לי להתנהל בעבודה כדי להתקדם ולהצליח?

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - ארבע החרבות
מיקום 2 - השמש
מיקום 3 - תשע הגביעים
מיקום 4 - עשר הגביעים
מיקום 5 - ארבע המטות
סיכום - שש החרבות

המסר שבחרת: 32

הפרישה הנוכחית שהוצגה כאן כוללת שישה קלפים.
מתוכם קלף אחד מהארקנה הבכירה וחמישה מהארקנה הזוטרה.
היסודות בפרישה זו הם אוויר ומים.
יסודות אלה נעים במהירות ומסתגלים במהירות לכל מצב/תנאי/ כלי. יחד הם מכונים - ת ב ו נ ה ! 

הפרישה נפתחת בקלף ארבע החרבות:

סדרת החרבות מסומלת באמצעות חרבות.
סדרה זו מייצגת את יסוד האוויר ואנרגיה זכרית, שכל, השכלה, מדעים, הגיון, שכלתנות, סיבה ותוצאה ובהירות מנטלית.
כאן ארבע החרבות מצביע על יכולת להתרחק, להכנס פנימה ולאמוד כשורה את המצב תוך בניית טקטיקת פעולה ואף אסטרטגיית פעולה  יעילה עבורך.
הסיבה לכך שעלייך להתחיל פעולה 'מאחורי הקלעים' נובעת הן מפגיעות שחווית בעבר וערערו מעט את שלוותך והן בשל ביישנותך הרבה והצורך להיות בטוחה בעובדות לפני שאת פותחת את הפה.
לאחר הכניסה למערה וגיבוש המידע מופיע קלף השמש כמתניע את האנרגיה הרבה לעשייה ולאופטימיות. בקלף תינוק על סוס, המבטא גם התחלה חדשה והתבגרות הדרגתית!
ההתחלה החדשה הזו מלהיבה ולכן הקלף מבטא בעמדתו הנוכחית מבטא: : אופטימיות, התרחבות, זוהר, הארה, גאונות הבטחה, אנרגיה, להט, עוצמה, סמכות, מעמד, טוהר, פאר, אושר, התלהבות, הנאה, חום והצלחה, אינטואיציה, חיוניות, העדר ביקורת. 
הקלפים הבאים מבטאים את תוצאותיה הבאות של יציאה מהמערה למרכז הבמה, העשייה ותשומת הלב- באמצעות קלף השמש.

קלף תשעה גביעים מרמז כי לאחר תקופה של אי בהירות מגיעה תקופה בהירה המתאפיינת בשביעות רצון מהתגשמות חלום או מהישג. הקלף מזהיר מפני זחיחות דעת והתעלמות מסכנות.
קלף עשרה גביעים הוא אחד הקלפים המבורכים ביותר בחפיסת קלפי הטארוט.
הקלף מייצג שביעות רצון מהתנהלות במעגלים חברתיים שונים, אהבה וידידות חמה. כמו כן, ייתכן שהוא מתייחס להצלחה ארוכת טווח/תמידית. שביעות רצון יכולה לבוא לידי ביטוי גם מסביבת המגורים שלך, מהמדינה או העיר בה את גרה. וכמו שאמרה דורותי: הבית הוא המקום בו נמצא הלב.
קלף ארבע המטות נחשב חיובי בדרך כלל. הוא משקף הרמוניה ורגשות חיוביים, עבודה קשה עם תוצאות טובות.
זה עשוי לייצג את החיים בכפר, מקום מפלט, פירות מגוונים לעמל, קצירת פירות, בית, הרמוניה, שגשוג, שלום, שפע ועבודה מושלמת בהשגת כל אלה יחד ו/או לחוד.
הוא גם רומז לחוזים ארוכי טווח .
הקלף מגיע אחרי עבודה קשה.
הוא מרמז על גמולים הולמים למאמצייך.

קלף שש חרבות כקלף מסכם רומז למעבר הדרגתי ממצב מסוים למצב אחר. הוא גם רומז על נסיעות ו/או התרחקות ממקור האש, ממקום סכנה או מהמחסום לצורך מציאת פתרון מיידי לבעיה מעיקה. הוא רומז שחווית מסע ארוך להתגברות על כאב.
הקלף גם מרמז למעבר ממצב מסוכן וסוער לחיים הרמוניים ושלווים.

עם שוך הסערה והתחלה מבטיחה = שחר חדש, מגיע המסר שבחרת: 32

32. טיפוח
עלייך למצוא זמן לטפח את עצמך ואת האנשים החשובים לך.
מעבר למזון, ללבוש ולקורת הגג צצים  צרכים רגשיים ורוחניים.
זה כולל אותך! העניקי גם לעצמך!!!

גיבוש המידע על פי המלצת הקלפים למיטב ידיעתי והבנתי אותם , הפרישה והמסר:
כל אחד צריך לאהוב ולהיות נאהב.  כולנו זקוקים למוסיקה, לבידור ולתחביבים. אך צרכים רוחניים אינם פחות חשובים מצרכים אחרים. צמח לא מטופח אינו פורח, ורוחניות מעניקה טיפוח מן המקור – אנרגיה שופעת שבעזרתה תלבלב ותמלא את ייעודך.
התרכזי בכל מי שזקוק לך. טפחי את יחסייך בהערכה לכל מה שתומך ומספק. טפחי את עצמך בבדיקת צרכייך ובבקשה ממדריכייך ומן המאסטרים שלך לסייע לך בהפגנת מה שישרת את הטוב הגדול יותר. בדקי את דפוסי המחשבה שלך . האם את רואה את המחצית הריקה של הכוס או את המחצית המלאה? האם את מוצאת במצבים את הטוב ובעל הערך , או שמא מתרכזת בשלילה? האם תוכלי לשקף את האל בנקודת ההשקפה שלך על ידי הבעת אהבה ללא תנאי?

לסיכום:
הפרישה הנוכחית מלאת אופטימיות.
כדאי לשים לב למה שקורה סביבך ולהמנע מזחיחות דעת.
כדאי לבטא אהבה ולחוש בזו המובעת כלפייך.

שאלות שצפו בי תוך כדי ניתוח המידע:
מי במשפחתך מרחיב את המשפחה באמצעות נישואין ומי באמצעות לידה?

מי עקשן כמו פרד ומעיק על ליבך?

מי חווה קושי ביציבות הפיזית או הרגשית? אם רגשית – מי זקוק לחינוך מיוחד? האם נמצא במסגרת חוץ ביתית?

מי חווה כאבי ראש איומים?

מי היה בסכנת חיים על רקע אירוע אלים?

בהצלחה וליל מנוחה

רחל

לצפיה ב-'בקר טוב '
בקר טוב
21/12/2016 | 05:59
13
בקר טוב

וואי את ממש מלאך תודה על התשובה הארוכה
את צודקת במה שכתבת 
אני לעיתים רואה את הכוס הריקה בעיקר מתוך מקום של פחד נכון חוויתי בחיי הרבה קושי ואכזבה.
נראה שהפתרון אחר מאשר חשבתי - בעיקר עבודה עצמית פנימה לחיזוק הביטחון
אני גם צריכה למצוא את המקום שלי להתפתח וללמוד מעבר לחומר כמו שכתבת -ואני חייבת לעצמי בעיקר להתחיל לעשות משהו בנושא.
לחלק מהשאולות אין לי תשובה - כי כרגע אין לי את המידע
חתונה וילדים - לא קבלתי הזמנה לשבועות הקרובים אבל אשמח לשמוע על הרחבה המשפחה עבור כל אחד שרוצה בזה אני יעדכן אותך כשאדע
לגבי העקשנות והקושי ביציבות שני אנשים שונים אבל אני יודעת במי מדובר באחד אין לי כמעט יכולת השפעה בשני אני מנסה לבדוק מה ניתן לעשות מדובר בבן משפחה
כאבי ראש - מפעם לפעם אני חווה כאבי ראש קשים אבל לא בטוחה שבי מדובר
סכנת חיים - לא שמעתי כל כך בימים האחרונים אבל לא תמיד הכל גלוי וידוע לי :)

את אדם מאוד מיוחד אני ממש מודה לך על העזרה ההכוונה והעידוד.

רק טוב
לצפיה ב-'שאלת התיעצות'
שאלת התיעצות
20/12/2016 | 09:47
7
25
אני עובדת במכירות יש חשש לסגירת המוקד,ואני קצת חוששת לעבודתי,מה עלי לשאול ואיזו פריסה
לצפיה ב-'בוקר אור סופר נובה,'
בוקר אור סופר נובה,
20/12/2016 | 11:10
6
29
צר לי לקרוא את חששך.

ממליצה לך לבחור מספר מ 1 עד 116

ובנוסף

פרישת הכוכב בשאלה:

מה הפוטנציאל האפשרי להכרח עבורי למצוא עבודה אחרת בחודשייםפ הקרובים?

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'פרסתי,בבקשה'
פרסתי,בבקשה
20/12/2016 | 11:33
1
15

השאלה שנשאלה:

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - נער החרבות
לב - עשר הגביעים
יד ימין - מלך המטות
רגל ימין - נער המטבעות
יד שמאל - ארבע החרבות
רגל שמאל - שמונה הגביעים
והמס שבחרתי 88
לצפיה ב-'תודה על האמון,'
תודה על האמון,
20/12/2016 | 12:08
14
זהו פורום לימודי.
על פי כללי הפורום הזה יש להביא פרשנות משלך לקלפים שעלו.
אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. הרשמותך מהם תספיק בהחלט 

אשמח להועיל בהמשך,

רחל
לצפיה ב-'פרשתח'
פרשתח
20/12/2016 | 12:53
3
9
בראש,רוצה שינוי,בלב רוצה שהכל יסתדר,ובלי שינויים,פוחדת מהלא נודע,אני מבינה שאין חשש.
לצפיה ב-' , תודה, הפרישה והמסר'
, תודה, הפרישה והמסר
20/12/2016 | 13:52
2
31
למיטב ידיעתי והבנתי אותם.

השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי להכרח עבורי למצוא עבודה אחרת בחודשיים הקרובים?

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - נער החרבות
לב - עשר הגביעים
יד ימין - מלך המטות
רגל ימין - נער המטבעות
יד שמאל - ארבע החרבות
רגל שמאל - שמונה הגביעים

נער החרבות
מלך המטות     עשר הגביעים    ארבע החרבות
נער המטבעות                        שמונה הגביעים

והמס שבחרתי 88

עד כה וגם כיום מתאפיינת התנהלותך במקום העבודה ומיוצגת ע"י קלף מלך- המטות. זה מצביע על חוש עסקי מפותח, כושר מנהיגות, סמכות, הנעת רעיונות ו/או אנשים קדימה, מוחצנות, ישירות, קסם אישי, ביטחון עצמי, אמון ואמונה, כישורים מגוונים, תחומי עניין רבים. הקלף גם מדגיש אמינות , עצמאות, תחושת חדווה מהשתתפות במגוון תפקידים קהילתיים בו זמנית, שיתופי פעולה פוריים, תשוקה ולהט, התגשמות מאוויים ו/או חלומות.
הקלף מחזק ביטוי עצמי יצירתי ומרשים, תמיכה אנרגטית והנעה קדימה, כישורי משחק ולהט נעורים נצחי.
השיעור של קלף מלך המטות הוא שאינטואיציה ולהט מסייעים בהגשמת חלומות יחד עם תמיכה חיצונית נדיבה מהסביבה. וכאן ניכר שמישהו ניסה לשים טריז בגלגלייך...
קלף נער- המטבעות במיקומו הנוכחי מצביע על  תחושת מחנק ומלכוד, חיי שגרה אפורים, חוסר יציבות, חוסר מיקוד, חוסר ריכוז, ביקורתיות יתר וקודי כללי בתפקוד בשל הפרעות חיצוניות מחד ובוסריות מאידך.

קלף נער החרבות מצביע על האנרגיה השכלית בהווה בפרישה זו. הקלף מספר לי שכיום מחשבותייך נסבות סביב צורך בגיבוש תכנית פעולה ויש גם כיוון ללימודים בתחום כלשהו. הקלף גם מעודד תקשורת עם הסביבה. כיום אמצעי התקשורת מגוונים ויש לנו – תודה לאל – אינטרנט!

את האנרגיה בליבך כיום, תחושותייך ורגשותייך מייצג בפרישה זו קלף עשר הגביעים. הוא מספר לי שהאנרגיה בליבך מרוקנת נוכח חוסר שביעות רצון, תחושת ניכור וזרות, תחושת ניצול וחוסר ערך.

שני קלפים אלה יחד במיקומיהם הנוכחיים מלמדים על חרדה וצורך להקדים תרופה למכה שאופפים אותך.

הקלפים הבאים מצביעים על הכיוון המיטבי עבורך בחודשיים הקרובים. הקלפים עלו בפרישה זו הם:
קלף ארבע החרבות וקלף שמונה הגביעים.

קלף ארבע החרבות במיקומו הנוכחי מצביע על צורך בהפוגה וביצירת רשת חברתית שתוביל אותך למקום הנכון לך. כשקלף ארבע – החרבות מופיע בקריאה הוא מייצג  הכרח לנוח ,לצבור אנרגיות מחדש ולהתאושש. כניעה טקטית יכולה להיות יעילה בשלב זה וכן החלטה להפיק מהזמן תועלת על ידי התבוננות פנימית. ריבוי דרישות ומשימות  יחד עם מתיחות אינטנסיבית עלולות להיות חלק מהמחיר או חלק מהדרך.

קלף שמונה הגביעים מציין כאן כי תיתכן תחושה של רצון לברוח מחיי השגרה המעיקה ומהפעילות הקדחתנית המתישה והמייאשת. הקלף יכול להצביע גם על כך שחיוני לנוח כדי להחלים ממחלה.

שני הקלפים יחד מתארים צורך בנטילת פסק זמן למנוחה, התרחקות ממתח ומלחצים וקבלת תמיכה מהסביבה.
עם זאת , ניכר שאת דווקא נשארת במקום העבודה הנוכחי – לפחות בחודשיים הקרובים...

כל הקלפים בפרישתך זו מלמדים על שיש לך כלים המאפשרים מציאת פתרונות והתארגנות מחדש לשם השארות במקום העבודה וכדי לבנות במקביל רשת ביטחון ו/או קלף מיקוח.

אז מה בעצם עלייך לעשות בפועל בחודשיים הקרובים?
כדי להשתחרר מהחרדה ולפעול כראוי הקלפים ממליצים לך למיטב הבנתי וידיעתי אותם שכדאי שתדעי כי כרגע לא נשקפת כוונה לפיטורייך.
בד בבד עם המשך ההתנהלות במקום העבודה כדאי לך להשתמש במגוון אמצעי התקשורת הקיימים, לשלוח קורות חיים למקומות עבודה פוטנציאליים אחרים ולחדש קשרים על מנת ליצור רשת ביטחון עתידית. במסגרת זו צפויה גם להתחדש התקווה בליבך ומסתמנת גם הזדמנות למיגור החרדה.  כדאי להתחיל לשנות כדי למנוע התקבעות במצב לא יעיל או מזיק.

המסר שבחרת תומך בפרשנות שהוצגה לעיל ואומר:
88: אל תיראי מאויבייך כי מזלך טוב הרבה

המלצה ממני: הברכה מצויה במה שסמוי מהעין ולכן כדאי לשמור על דיסקרטיות בהתנהלותך- תמיד.

בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'ראשית תודה,ושאלה'
ראשית תודה,ושאלה
20/12/2016 | 15:12
1
12
כלומר יש סיכוי לסגירת מקום תוך חודשיים?
לצפיה ב-'סופר נובה, מתוקה,'
סופר נובה, מתוקה,
20/12/2016 | 16:07
24
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי להכרח עבורי למצוא עבודה אחרת בחודשיים הקרובים?

למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים, הפרישה והמסר שעלו - התשובה שהתקבלה עבורך היא שאין כוונה לפטר אותך בחודשיים הקרובים. הווה אומר שבשלב זה נראה כי אין כוונה לסגירת מקום העבודה בחודשייםהקרובים.

מה גם שכלל לא שאלתי על מקום העבודה ועתידו האפשרי...

לציין כי על פי עצת הקלפים הומלץ לך לבנות רשת ביטחון במקביל.

מקווה שכעת הכל ברור יותר,

רחל

לצפיה ב-'שאלת התנהלות'
שאלת התנהלות
18/12/2016 | 17:33
11
35
שלום,

אני מוצאת את עצמי נאבקת בלהבין כיצד עליי להתנהל מול המנחה שלי, שאחראי להתקדמות שלי ולהמליץ עליי בהמשך. לעיתים נראה שהוא מרוצה ממני, ולעיתים נראה כאילו הוא רק רוצה להיפטר ממני וכועס עליי. זה מטריד אותי מאוד ופוגם בהנאה שלי ממה שאני עושה, כי אני חושדת, לא בטוחה ומרגישה שהכל די באוויר. 
שאלתי היא כיצד עליי להתנהל מולו ומה עליי להבין מהאופן שבו הוא מתנהל כלפיי?
אשמח להכוונה לפריסה.

תודה 
לצפיה ב-'נינה יקרה ברוכה הבאה'
נינה יקרה ברוכה הבאה
18/12/2016 | 19:05
10
15
צר לי לקרוא בנוגע לתחושותייך הלא נעימות.

כל הכבוד על הרצון לשנות ולמצוא דרך לכך.

ממליצה על השאלה: איך עליי להתנהל מול המנחה שלי בחודשיים הקרובים?

פרישת ייעוץ בגרסה מצומצמת (פרישת ייעוץ רזה)- בקישור:

ערב נעים,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה תוצאות'
תודה רבה תוצאות
18/12/2016 | 20:25
9
14
השאלה שנשאלה:
איך עליי להתנהל מול המנחה שלי בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - יום הדין
עיצה - שני המטבעות
ממה להמנע - שני הגביעים
תוצאה - שש הגביעים

פירוש שלי: יום הדין לדעתי מרמז על פיתחו של שינוי, אולי השאלה שלי היא התחלה של הבנה יותר עמוקה של הסיטואציה המורכבת ביננו. שני המטבעות במקום של עיצה אומר כי אני יודעת מה נכון לי או להבין מה נכון לי ולדבוק בזה, אולי להבין שהפחדים והחששות לא רלוונטיים אם אני עושה את מה שאני באמת מאמינה בו. שני הגביעים מזהיר מפני פסיביות, אולי אני לא פועלת, לא נוכחת מספיק או לא יוזמת מספיק על-מנת לקדם את עצמי בעיניו. 6 גביעים אולי מרזמ על הזדמנות שנייה, אם אצליח לקבל את ההמלצות ולהתנהל באופן שונה...?
לצפיה ב-'מתוקה, '
מתוקה,
19/12/2016 | 00:21
8
20
בפרישה זו ארבעה קלפים בארבע עמדות.
עלו כאן קלף אחד מיסוד האש ומהארקנה הבכירה, שני קלפים מיסוד המים ומהארקנה הזוטרה וקלף אחד מיסוד האדמה מהארקנה הזוטרה.
יסודות אלה מדברים על תהליך של הצפה ויכולת "לייבש" את המים הרבים ולהוביל לאיזון. בדיוק כמו ששמש מייבשת שלוליות...

הקלפים והפרישה למיטב הבנתי וידיעתי:

יום הדין- המצב הנוכחי:
אנשים מבססים את פעולותיהם בדרך כלל על רגשות. הם ממציאים נימוקים הגיוניים להצדקת מעשיהם בפני עצמם ובפני אחרים, אך נימוקים אלה הם בדרך כלל תירוצים ותו לא – אין להם קשר לעובדות. אנו מתפתים לשאול "למה" את עצמנו ואחרים.  אבל גם אילו  ידענו אותן, הסיבות חסרות חשיבות. 
פעלותייך ורגשותייך - מנומקים ככל שיהיו - הן נעוצים בנקודת ההשקפה שלך, שעוצבה על ידי תכנותך בעבר. אירועים מן העבר מציפים אותך ודורשים פתרון! זה כולל גם טיפול בשלדים שיוצאים מהארון...
המסר של קלף יום הדין- על ידי כושר שיפוט נכון ויכולת סליחה לעצמנו ולאחרים, אפשר לחדש אהבות שכעסים ומרירות השכיחו מאתנו.
עלייך לחדול משפיטת עצמך ואחרים. לכולנו יש אגו – עצמי, שתמיד חושב ושופט, וכן עצמי – טבעי. הרמוניה בין היבטים אלה של אישיותך אפשרית רק כאשר השכל שלך שלֵו. ביצועייך הטובים ביותר בעבודה, בספורט או בתפישה נפשית מושגים כאשר שכלך רגוע  ואינך מתאמצת להצטיין. תוצאות אלה מושגות על – ידי עשיית מה שאת יודעת לעשות בטבעיות. 
את חדלה לחשב או להרהר בניצחון או בהפסד. את פשוט עושה את המיטב בהגיבך על כיוון פנימי, המוליך אותך ללא מאמץ דרך החוויה.
אי – שפיטה אין פירושה התעלמות מחסרונות או מטעויות. אינך צריכה לכבות את מוחך ולהפסיק להחליט מה יכול להצליח ומה לא. אי – שפיטה, משמעותה להתבונן בדברים כפי שהם, בלא להדביק תוויות של טוב ורע. במקום זאת יש לקבל שגיאות כחלק מן הלימוד , ואז אפשר לתקנן במהירות רבה.

2 המטבעות- עיצה:
 ככל אדם אחר בעולם את מורכבת מסתירות רבות. חלק אחד ממך רוצה לעשות כך, וחלק אחר רוצה לעשות אחרת. נדחפת ונמשכת על ידי תשוקותייך הפנימיות אישיותך מתפצלת – והתוצאה היא מתח.יש דרך להתמודד עם הווייתך המפוצלת. ככל שתתפתחי רוחנית, תעמיקי לחדור למרכזך ותגיעי אל האני העליון שלך ואל תת המודע הקיבוצי. זה המפלס האלוהי. האושר בוקע ממעמקי מרכזך; כאשר את חווה אושר, אינך מפוצלת.בשל הונאה עצמית את הופכת לעיתים קרובות לאויב הגרוע ביותר של עצמך, אך תוכלי להיות גם הטובה שבחברייך/ שבידידייך. זה הזמן לצאת מהחשיכה אל אור ההבנה העצמית.עלייך להביט במי שאת מאשימה או במי שאת עלולה להאשים, אם משהו לא יהיה לרוחך. האשמה היא ביטוי של רחמים עצמיים.

2 הגביעים - ממה להמנע:
בליבך את יודעת מהו הדבר הנכון לעשות בכל עת, אבל שכלך רוצה להרגיש טוב עכשיו. למשל: את מנסה לרזות, אך חושקת במשהו מתוק ואוכלת קינוח משובח. לרגע קט תחושתך טובה אך התוצאה ארוכת – טווח היא השמנה. 
אישה אחרת -  חשה התעוררות מינית ונכנסת לפרשת אהבה המחדירה התרגשות לחייה, אך עלולה להרוס את נישואיה.
שכלך- כמו ששכלו של כל אדם -  יעדיף תמיד גמול מיידי על חשבון סיפוק ארוך טווח. לשכלך חשובה רק התוצאה המיידית של המעשה. התוצאה שאחריה אינה חשובה. התנהגותך מתוכננת על – ידי הדחף הראשוני (חיובי או שלילי), המגביר התנהגות זו . בכל פעם שתיכנעי למאוויי שכלך- תגבירי בליבך כעס וטינה.
את עלולה ל חוש שאינך מסוגלת שלא להתרגז, אך תוכלי לחדול מכך אם תביני את חוסר הטעם שברוגז ותחדלי להגיב לתכנות הפנימי הזה. בשלב הכעס/טינה את מוצפת במחשבות וזכרונות ומגבירה את תחושותייך הקשות - בעיקר את תחושת היותך הקורבן, ועדיין יש לך ציפיות לשינוי. אך אנשים אינם משתנים אלא אם הם באמת רוצים בכך.
לפיכך כדאי לשנות את השקפתך על הנסיבות ולקבל את העובדה שמצבי הרוח של המנחה לא בהכרח קשורים אלייך ואינם באחריותך - למרות שזה משפיע עלייך!

ראוי לציין כי האחרים רשאים להיות מה שהם, ואת רשאית שלא להיות מושפעת מכך. 

קלף התוצאה הוא בעיניי קלף סיכום. כאן הופיע קלף 6 הגביעים. 

אנשים אחרים הם ראי שבו את יכולה לראות את עצמך. המאפיינים שאליהם את מגיבה באחרים הם אלו שאת מזהה בעצמך, חיוביים ושליליים. למָרְאַה יש ארבע גילויים עיקריים:
1. מה שאת מעריצה באחרים, את מזהה בעצמך.
2. הדברים שלהם את מתנגדת בלהט באחרים מצויים בך.
3. מה שאת מגיבה עליו ומתנגדת לו באחרים הוא משהו שאת חוששת כי קיים בך.
4. מה שאת מתנגדת לו בעצמך , את ודאי סולדת ממנו אצל אחרים.

במילים אחרות, 
בחרת לקום לתחייה בכוכב לכת זה כדי להתעלות מעל השפעות הפחד. אך פחדים אלה ישתקפו תמיד כתגובותייך על אחרים. לפיכך מטרותייך יהיו ברורות לחלוטין, כשתוכלי לראותן בבהירות לנגד עינייך. כאשר תניחי לפחד, תוכלי לגלות יותר אהבה ללא תנאי.
בדקי את גילויי המָרְאָה המשפיעים על חייך כיום. אילו לקחים תוכלי להפיק מראיית עצמך באחרים?מה תצליחי לשנות בעצמך ואיך תשפרי בכך את תחושותייך מהעבר ומהווה?

בהודעה הבאה -סיפור...

לצפיה ב-'הסיפור:'
הסיפור:
19/12/2016 | 00:22
7
18
מריה גוואדלופה גרה יחד עם אימה, בדירה קטנה בשדרה החמישית בניו יורק. מריה לא הייתה צעירה ולא זקנה, לא נמוכה ולא גבוהה, לא שמנה ולא רזה, לא יפה במיוחד ולא מכוערת, לא חכמה ולא טיפשה... מריה גוואדלופה הייתה בחורה ממוצעת. מריה עבדה בתור פקידה זוטרה בחברה גדולה וחייה היו אפורים שגרתיים ומשעממים. היו אנשים בעבודתה, מהמעטים ששמו לב לקיומה, שאמרו שאף היא אישה אפורה ומשעממת.בוקר אחד, בדרך לעבודה, מריה ראתה חנות כובעים חדשה שנפתחה ברחוב. זיק סקרנות ושובבות, מאלו שהיו תוקפים אותה בימי ילדותה הרחוקים, נעור בה פתאום והיא צעדה אל תוך החנות. בחנות היו באותה עת ילדה קטנה ואימה שבאו לבחור כובע לילדה, קונה נוספת שחיפשה כובע לעצמה והמוכרת. מריה הסתובבה בחנות וניסתה בביישנות מספר כובעים עד שעינה צדה, בקצה המדף העליון, כובע שמשך את תשומת ליבה. מריה הניחה את הכובע על ראשה ו... הכובע הלם אותה בצורה מושלמת! ראשונה שמה לכך לב הילדה הקטנה. היא משכה בשרוול חולצתה של האם ואמרה "אמא, אמא, תראי כמה יפה האישה עם הכובע הזה". האם הביטה, לא יכלה לעצור בעצמה, נגשה למריה ואמרה לה: "גברתי הכובע פשוט הולם אותך". הקונה השנייה שמעה את הערת האם, הביטה גם היא ואמרה: "גברתי את נראית ממש יפה עם הכובע הזה, הוא פשוט הולם אותך".מריה ניגשה אל המראה הגדולה... הביטה בדמותה המשתקפת... ולראשונה בחייה הבוגרים, מריה גוואדלופה אהבה איך שהיא נראית. אור ניצת בעיניה, חיוך שובב עלה על שפתיה והיא ניגשה לדלפק, שילמה בעבור הכובע ויצאה לרחוב.בחוץ נגלה לפניה עולם חדש. מעולם לפני כן היא לא שמה לב לצבעוניות הפרחים באדניות, או לתחושת האוויר הקריר הזורם בנחיריה. קולות המכוניות והמולת האנשים נשמעו לה כמוסיקה נעימה. היא הלכה כמרחפת ושיר מתרונן בליבה.כשעברה ליד בית הקפה שהייתה עוברת לידו בכל בוקר, הבחינה בלקוחות הרגילים יושבים סביב שולחנותיהם הקבועים. אחד הצעירים הנאים שבהם הסיר עיניו מהעיתון וקרא לעברה: "הי דרלינג, נראית טוב... חדשה בסביבה? אפשר להזמין אותך לכוס קפה?" מריה חייכה בביישנות והמשיכה בהילוכה המרחף.כשהגיעה לבניין המשרדים פתח עבורה השוער את הדלת וברך אותה בבוקר טוב... מעולם לפני כן הוא לא התייחס אליה. האנשים במעלית שאלו אותה לאיזה קומה היא צריכה ולחצו בשבילה על הכפתור. האנשים במשרד כאילו הבחינו בה לראשונה, כולם ציינו את האור המנצנץ בעיניה והחמיאו לה כמה טוב היא נראית. מנהל המחלקה הגיע בזמן הפסקת הצהריים והזמין אותה ללאנץ' בתירוץ כי מזמן לא שוחח איתה לגבי הרגשתה בעבודה. למרבה הפתעתה הוא ניסה להתחיל איתה בזמן הארוחה.כשהסתיים יום העבודה הקסום החליטה מריה לשנות ממנהגה ולחזור הביתה במונית. היא לא הספיקה להרים את ידה ושתי מוניות נעצרו. היא נכנסה לראשונה שבהן, התיישבה בספסל האחורי, חושבת בליבה על יומה המופלא ואיך השתנו חייה בזכות הכובע שקנתה.שהגיעה לבנין מגוריה, עלתה בשמחה במדרגות וצלצלה בפעמון. אימה פתחה עבורה את הדלת ונשימתה נעתקה. "מריה" היא אמרה בהפתעה, "כמה טוב את נראית, יש אור בעינייך כמו בימים שהיית ילדה קטנה"."כן אמא" אמרה מריה "זה הכול בזכות הכובע".האם הסתכלה בבתה ושאלה בפליאה: " מריה, איזה כובע?" מריה הניחה את ידיה על ראשה בבעתה וגילתה כי הנורא שבחששותיה התגשם. הכובע ששינה את חייה לא היה שם. היא התמוטטה על הספה והחלה משחזרת בפאניקה את יומה צעד אחר צעד. היא הייתה מוכרחה לגלות היכן אבד כובע הקסמים.היא לא זכרה שהורידה אותו במונית... היא לא זכרה שהורידה אותו בזמן הפסקת הצהריים... היא לא זכרה שהורידה אותו במשרד או במעלית או ברחוב... היא שיחזרה את כניסתה לחנות, את הרגע בו הבחינו עיניה בכובע המונח על המדף, את חבישתו על ראשה, את ההתבוננות במראה, את הליכתה לדלפק כדי לשלם בעבורו... והיא זכרה בבהירות מכאיבה, כיצד הניחה את הכובע ליד הקופה כדי להוציא את ארנקה מתיקה, וכיצד היא שכחה את הכובע, מונח שם על הדלפק, כשיצאה אל הרחוב...

בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'בוקר טוב ותודה רבה על התשובה המושקעת '
בוקר טוב ותודה רבה על התשובה המושקעת
19/12/2016 | 10:46
6
23
אם אפשר, ברשותך, אשמח לכמה חידודים...
אם אני מבינה נכון, מה שאני מרגישה נעוץ בהשקפה שלי ולא במציאות האובייקטיבית?
ההמלצה המרכזית היא לזרום ולא לנקוט בדרך של האשמה?
מבחינת המנעות, עלי להימנע מלהתרגז בדברים הקשורים בו ולהמשיך בדרך שלי.
בסוף את אומרת כי אני מתעלה מעל השפעות הפחד, אך פוגשת את הפחדים הללו ביחסיי עם אנשים, באופן שאני מגיבה עליהם. כלומר, אני צריכה לבדוק מה בתגובות שלי בעצם משקף דברים שמפריעים לי בי?
אם אני מבינה נכון את המסר, אז הכל תלוי בשינוי גישה וצורת הסתכלות.

סיפור מקסים
לצפיה ב-'בול!!! תודה על המשוב '
בול!!! תודה על המשוב
19/12/2016 | 11:44
5
14
לצפיה ב-'היי רחל, אני אשמח לעזרתך שוב...'
היי רחל, אני אשמח לעזרתך שוב...
18/01/2017 | 13:31
4
14
לפני חודש שאלתי פה איך עליי להתנהל מול המנחה שלי, קיבלתי את עצתך וניסיתי ליישמה... היום, לאחר זמן רב של התכתבות באימייל, נפגשתי איתו והוא שוב טרח להזכיר לי כמה אני לא מספיק טובה לדעתו להגשים את המטרות שלי.

אני לא יודעת מה לעשות  זה מרפה את ידיי, למרות שאני מנסה שלא לתת זה להכניע אותי ולוותר... לפעמים אני שואלת את עצמי האם זה בכלל שווה את המאמץ...

אפשר לשאול על ייעוד? האם הדרך שבחרתי נכונה ויש לי סיכוי להצליח בה?
לצפיה ב-'נינה יקרה,'
נינה יקרה,
18/01/2017 | 15:05
3
11
 עצוב לקרוא על מצבך מול המנחה.

הייעוד איננו מטרה אליה אנו צועדים אלא החיים עצמם!

את השאלות שלך שאלה אליס הזמרת - הנה מה התחולל בחייה- נסי להכנס למבחנים שעשתה בכמה מקומות:

הקלפים טומנים בחובם מראה - ראי של השתקפות.

ממליצה לך על פרישת השיעור הרוחני מול המנחה לרבעון השנתי הקרוב.

יום טוב,

רחל
לצפיה ב-'תודה על המענה והרצון לעזור '
תודה על המענה והרצון לעזור
18/01/2017 | 17:42
2
14
ראיתי ראיון איתה ביוטיוב, היא מרגשת ודי ביישנית, קצת חסרת ביטחון... אני מבינה למה הפנת אותי לראות.

פרסתי את הפריסה:
השאלה שנשאלה:
מה עליי להבין על התנהלות מול המנחה לרבעון הקרוב? 

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - נער הגביעים
מכאן ואילך - גלגל המזל
שיעור רוחני - קיסרית
פוטנציאל - ארבע החרבות

אני לא מכירה את הפריסה הזו ונראה לי שהיא די מורכבת... קשה לי לסכם אותה כהמלצה, אבל אני אשתף מה אני חשה מהקלפים. נער הגביעים מרמז על ילדותיות, אולי האופן שבו המנחה תופס אותי ואולי גם המחשבות שלי עצמי. גלגל המזל נראה כמו קלף של תהפוכות, פעם ככה ופעם אחרת, והאמת שכך הוא מתייחס אליי. הקיסרית הוא קלף של נתינה ושפע, ארקנה גדולה, אולי עליי לתת מעצמי בלי לשאול יותר מדיי שאלות. הפוטנציאל לא נראה חיובי, נראה כמו קלף חסר פעולה ודי קודר.
 אשמח לשמוע את דעתך
לצפיה ב-'נינה בוקר אור,'
נינה בוקר אור,
19/01/2017 | 11:52
1
19
השאלה שנשאלה:
מה עליי להבין על התנהלות מול המנחה לרבעון הקרוב? 

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - נער הגביעים
מכאן ואילך - גלגל המזל
שיעור רוחני - קיסרית
פוטנציאל - ארבע החרבות

הפרישה והקלפים למיטב הבנתי וידיעתי:

פרישת השיעור הרוחני היא פרישה בת ארבעה קלפים בארבע עמדות שונות.
בפרישה שהוצגה כאן עלו ארבעה קלפים: שני קלפים מהארקנה הבכירה (הגלגל, הקיסרית) ושניים מהארקנה הזוטרה (נער הגביעים , ארבע החרבות).
לציין כי קלף מהארקנה הבכירה, הקיסרית, נמצא בעמדת השיעור הרוחני.
הקלף הנמצא בעמדת הפוטנציאל יכול לשמש גם כקלף מסכם הפרישה.

היסודות בקלפים הם:
אש: גלגל המזל
אוויר: ארבע החרבות
מים: נער הגביעים
אדמה: הקיסרית.

בעמדת עד כה -נמצא קלף  נער הגביעים המסמל את התנהלותך מהעבר ועד היום.
אז איך התנהלת מול המנחה?
סדרת הגביעים  בכללותה מייצגת נקביות, חיוביות, הרמוניה, פסיביות, רגשות , רגישות, חמלה, דמיון, אינטואיציה, תהליכים תת מודעים העוברים על האדם, רוחניות, משאלות לב, תקווה. האנרגיה של סדרת הגביעים זורמת פנימה.
בנוסף, קלף נער הגביעים מבטא ביישנות, הססנות ויכולת להכניס לעצמנו פחדים.

אינך מצליחה להיות אסרטיבית , אינך יודעת מה לבקש ואיך ואינך מבינה מה הסיבה לניכור שאת חשה מצידו.
נראה גם שאינך מצליחה להבחין בין הקרבה לקורבנות.

על הקרבה וקורבן תוכלי ללמוד יותר בהרצאו של דר' חיים שפירא - "מסע להר המוריה" ביוטיוב.

מכל מקום הנסיון שלך להתחבא אל הכלים מתוך ביישנות הותיר אותך בעמדת נחיתות שהולכת להשתנות...כן, חלומות ומשאלות לב מתגשמים לפעמים

מכאן ואילך - קלף גלגל המזל
על פי הקלף במיקומו הנוכחי מסתמן שינוי דראמטי בחייך שאינו בשליטתך. כאן ניתנת לך ההזדמנות להתקדם ולשנות את מצבך ב 180 מעלות. זוכרת את אליס הזמר? נכשלה במבחן מיון במקום אחד וניגשה למקום אחר בו הפכה לכוכבת. גם הביישנות הטבעית שלה לא מנעה ממנה את ההצלחה לה היא ראויה...

שיעור רוחני - קלף קיסרית
שני קלפים אלו מקדימים את הקלף בעמדת השיעור הרוחני והוא - הקיסרית.
קלף הקיסרית הוא קלף שהשיעור שלו הוא מנהיגות וענווה. סוג של משה רבנו כזה.
זה שיעור לא פשוט. הקיסרית מהווה מודל לחיקוי ולפעמים היא נצרכת לרדת אל העם ...
למרות התדמית החיצונית על הקיסרית לפתח ביטחון עצמי ולהתגבר על מכשולים, להמשיך קדימה באומץ מבלי להביט לאחור.לסמן מטרות ולכבוש אותן ללא מורא ופחד. להשתחרר מראוותנות ומאגוצנטריות המגדרת אותה בהערצה עצמית ובחשיבות יתרה- שהם ביטוי לרגשי נחיתות בין היתר.... לפתח מודעות עצמית ולהתרחק ממידת ההתנשאות והשתלטנות הנושאים טעם שחצני של אגו - גם זה המגיע מחוסר אגו.
השליחות שלך היא להוביל מתוך ענווה ולהדביק את כולם בכריזמה הייחודית והנפלאה המסמלת מנהיגים גדולים. חשוב  לתרגל הקשבה לזולת ולנסות לתת אמון גם באחרים. את האנרגיה ואת העשייה הרבה שלך עלייך לתעל כל הזמן לכיוון הזולת, ולא לשם האדרת שמך. עלייך לנסות לזכך את סיבת הנתינה לאחרים, ככל האפשר לשים את עצמך בצד, ולהתמקד בזולת שלו בחרת לסייע. עלייך גם להפנים את התובנה כי בסופו של דבר שום הישג חיצוני לא מביא סיפוק אמיתי, אלא רק החיבור הפנימי לאור. 

בעמדת הפוטנציאל נמצא קלף  ארבע החרבות.
אתייחס אליו כקלף מסכם הפרישה וכמאיר עבורך.

קלף ארבע הגביעים מצביע על צורך בפסק זמן כדי לגבש כיוון ולקבל החלטות ברוגע. במסגרת ההפוגה יכולים להרקם קשרים חברתיים - זמניים או קבועים- שיכולים להועיל לך מאוד. בנוסף, תהליך ריפוי מכאב עולה יפה ומקבל תפניות חיוביות. קלף ארבע החרבות גם מצביע על מנהיג המווה השראה או מודל לחיקוי.
היכולת שלך לשמור על צניעות בהלכותייך מובילה אותך ליעד הבא: ענווה המתבטאת בנועם הליכות וביטחון עצמי במידה הנכונה= אסרטיביות.

לסיכום:
על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם ואת הפרישה:
הגעת אל העולם להאירעליו באורך הגדול!!!

לשם כך, התברכת באינטואיציה מדהימה  המאפשרת לך להתחבר למימדים עליונים בקלות אולם בהעדר ידיעה איך להשתמש בזה כהלכה - את כמו מרחפת בין העולמות ומתקשה למצוא את עצמך. כאילו נותרת תלויה באוויר.
יש בך חמלה רבה ויכולת להזדהות עם הזולת כשאת נכנסת לנעליו.
לפעמים זה מה שגורם לירידה דרסטית בביטחון העצמי. יש לך השקפת עולם ייחודית שלא תמיד מוערכת ע"י הסביבה ועלול לגרום לך לנטייה להכניס עצמך לפחדים וחששות מוקצנים המלווים במצבי רוח קשים עד כדי דיכאונות.
 הנתיב להצלחתך הוא פנימי הדורש ממך לפתח אופי חזק, להפגין החלטיות במחשבה ובמעשים, להישמר מאשליות וניתוק מהמציאות ולדעת לבחור את השותפים והחברים שלך תוך שימוש באמונה ובאינטואיציות הרבות שהתברכת בהם. 

תשובה לשאלתך:
הדרכה טובה היא חלון הזדמנויות  לרגעים נפלאים של תקשורת טובה ויעילה. עד כה היו בינך לבין המנחה יחסים של כוחניות ולא של העצמה וצמיחה.
צמצמת את עצמך מתוך תחושת כאב, השפלה ופיתחת רגשות נחיתות.
החלום שלך לא נגוז אבל מצאת עצמך תשושה, חבולה ומהססת.
כעת יש לך הזדמנות לשנות את מערכת היחסים מול המנחה אם תשבי ותגבשי לעצמך מטרה ותכנית פעולה מפורטת לצעדים.
המנחה הגיע כתמרור עבורך לעצור, להתבונן, להתגבש ולצאת מה'גולם' אל האור.
הקלפים מוסיפים ומספרים לי שסיוע מסביבתך מודגש וקשרים חברתיים הם לתועלת הדדית.

זכרי: רגע לפני שהפרפר מגיח מהגולם הוא ודאי תשוש מהמאבק הממושך ומרגיש כאילו תיכף נשברות לו הכנפיים...אבל האמונה שעוד רגע הוא ייצא אל האור גורמת לכך שגמלה בליבו החלטה לעשות הפוגה ולהמשיך במשנה מרץ...

מנהיגות מעצימה היא זו הכוללת ענווה וזה לכשעצמו שיעור לא פשוט.

עלה בי תוך כדי ניתוח הקלפים:
מי לומד חינוך מיוחד או טיפול בחסרי ישע/ פגועי נפש?
מי אדם חסר יציבות - פיזית או רגשית?
למי נולד ילד לא מזמן או בהריון אחרי תקופת ייחולים ארוכה.
מי נפל למשכב על רקע לבבי?
למי יש הפרעת קשב וריכוז?

קישורים לעיונך:
ויל סמית':

דר' חיים שפירא:

בהצלחה מכל הלב
רחל

לצפיה ב-'רחל, תודה לך מקרב לב! '
רחל, תודה לך מקרב לב!
19/01/2017 | 12:55
12
אני קוראת את דברייך עם דמעות בעיניים, מהתרגשות, ומקווה שאכן כך יהיו הדברים.
כל מה שאמרת על התנהלות העבר שלי נכון. אני אקח את עצותייך ואעשה ככל שביכולתי ליישם.
תודה רבה על העידוד, הנכונות לעזור, הנתינה שמרימה מייאוש.

לגבי שאלותייך, אמא שלי לומדת חינוך מיוחד, אבי סובל מחוסר יציבות רגשית, אחותי ילדה לא מזמן לאחר טיפולי פוריות, וגם סובלת מהפרעת קשב וריכוז...מדהים ששאלת את השאלות הללו.

אני אעיין בקישורים ותודה על איחולי ההצלחה.

לצפיה ב-'להגיד תודה. להגיד שלום.'
להגיד תודה. להגיד שלום.
18/12/2016 | 10:22
1
54
ליואב בן דב, שלפתע הגיע זמנו ללכת...
יואב החזיק עבור רבים פנס מיוחד משלו,
שהאיר ברמז את הכיוון שבו כל אחד יכול לחקור את היחסים שבין ממשי ופנטסטי, את הזיקה שבין מדעי ומטפיזי, ובסופו של דבר את התמצית של האלכימיה המעשית, והיא נוגעת במעשה האומנות שבקלפים.
יהי זכרו ברוך

רפסודה

לצפיה ב-' המומה וכואבת! יהי זכרו של יואב בן דב ברוך!!!'
המומה וכואבת! יהי זכרו של יואב בן דב ברוך!!!
18/12/2016 | 12:43
22

הבכי לא פוסק!

עצוב

לצפיה ב-'נושא לדיון: יעילות ריבוי פרישות'
נושא לדיון: יעילות ריבוי פרישות
16/12/2016 | 16:37
26

נתקלתי בהזדמנויות שונות בפונים שפרשו בקלפים מס' גדול של פעמים בעניין אחד בפרק זמן קצר.

חלק מהנימוקים שלהם לעניין היו שהתשובה הראשונה שקיבלו מהקלפים לא היתה ברורה להם או שלא נראתה להם. אחרים טענו שרק לאחר שפרשו הבינו שהפרישה בה השתמשו לא התאימה לשאלה.

בסופו של דבר היו שקבלו באוזניי על שקיבלו תשובות סותרות מהקלפים ונותרו מבולבלים.

מהן לדעתכם הסיבות לכך שריבוי פרישות בפרק זמן קצר בעניין אחד איננו יעיל?

שבת שלום ,

תודה על היותכם!

רחל

לצפיה ב-'זוגיות..'
זוגיות..
14/12/2016 | 16:40
6
20
היי שלום לך פעם ראשונה בפורום שלך
אפשר לדעת איך ניתן לשאול?
תודה רבה
לצפיה ב-'מוניק21 ערב טוב,'
מוניק21 ערב טוב,
14/12/2016 | 20:46
5
21
פורום זה הוא בעיקר פורום לימודי.
ניתן להציג כאן רקע קצר , שאלה ופרישה.
יש להביא הנה את פרשנותך על הקלפים.

אשמח אם תציגי רקע קצר, שאלה ואנחה אותך להמשך.

רחל

לצפיה ב-'תודה רוחליקה..אז ככה'
תודה רוחליקה..אז ככה
02/01/2017 | 12:27
4
17
אני גרושה המון המון שנים(27)
ללא זוגיות ממש נחשבת מאז
ומאז חזרתי מארהב..לפני 5 שנים חוץ מרומן עם גבר נשוי
שהפך לאהבה אדירה כלום  אני אחרי הרומן ורוצה נואשות קשר חיובי
יותר..אז בגדול רציתי לדעת מה הפוטנציאל להכרות כזאת
איזו פריסה עלי לעשות?
המון המון תודה
לצפיה ב-'מוניק ערב טוב, '
מוניק ערב טוב,
03/01/2017 | 18:23
3
15
צר לי לקרוא את דברייך. אני מאחלת לך שתתגשמנה משאלות ליבך במהירות ובקלות.

השאלה: מה הפוטנציאל האפשרי עבורי מוניק בת (שם אימך) לבנות זוגיות בריאה, מאושרת, יציבה וארוכת טווח ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת הכוכב:

להזכירך: עלייך עפ"י כללי פורום זה להביא פרשנות משלך לקלפים שעלו ולגבש תשובה.

אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמותך בהחלט מספיקה 

רחל
לצפיה ב-'רוחליקה אמן!!!תודה רבה הנה הפריסה לפי השאלה שניתבת'
רוחליקה אמן!!!תודה רבה הנה הפריסה לפי השאלה שניתבת
08/01/2017 | 13:11
2
11
ראש-4 מטבעות
יד ימין-מלך הגביעים
לב- נער המטבעות
יד שמאל 7 מטות
רגל ימין-אביר המטבעות
רגל שמאל 6 מטבעות
טוב קשה לי לפרש בראש שלי ובלב שלי (מזלו האסטרולוגי של הנשוי)עדין קשורה אליומאוד רוצה זוגיות ומשפחתיות יד ימין אבל מתגוננת ?לא יודעת בפני מהיד שמאל..ואולי אכן צפויה לי הכות על ידיי מישהו שיכיר לי 6 מטבעות
סורי טובה בלפענח כל קלף אבל לא לקשר בינהם
מה את אומרת?
לצפיה ב-'מוניק21 יקרה,'
מוניק21 יקרה,
08/01/2017 | 14:29
1
18

אינני יודעת מה השאלה שנשאלה ולכן אתייחס כאן לשאלה שהצעתי: מה הפוטנציאל האפשרי עבורי מוניק בת (שם אימך) לבנות זוגיות בריאה, מאושרת, יציבה וארוכת טווח ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת הכוכב:
ראש-4 מטבעות
יד ימין-מלך הגביעים
לב- נער המטבעות
יד שמאל 7 מטות
רגל ימין-אביר המטבעות
רגל שמאל 6 מטבעות

ארבע המטבעות
            מלך הגביעים         נער המטבעות        שבע  המטות
            אביר המטבעות                                  שש המטבעות

על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם ואת הפרישה:

הפרישה:
פרישת הכוכב כוללת שישה קלפים בשש עמדות שונות.
בפרישה שהוצגה יש שישה קלפים מהארקנה הזוטרה בלבד.
היסודות המופיעים כאן הם: 
אש המיוצג ע"י קלף שבע המטות,
מים המיוצג כאן ע"י קלף מלך הגביעים,
אדמה המיוצג כאן ע"י הקלפים: ארבע המטבעות, שש המטבעות, נער ואביר הגביעים.
נעדר כאן יסוד האוויר המתאר גישה נמרצת ואסרטיבית.

הקלפים בעמדותיהם השונות:

קלף מלך גביעים בדרך כלל מתאר אדם בוגר ורגיש, שמעריך את הדברים הטובים בחיים כגון מוסיקה ואמנות, בעל לב חם ואדיב. הוא עשוי להיות קשור לאמנות, למדעים  או לכל תחום הכולל אינטליגנציה יצירתית. מלך גביעים הוא דמות של מדריך מעורב ומורה נפלא במיוחד בכל הקשור לביטוי יצירתי אמנותי.  הוא דואג לאחרים בכנות ותמיד מגיב לצרכים שלהם בחמלה. הוא מרפא עם מגע עדין ומילה טובה. הוא בדרך כלל סובלני ומפגין סבלנות כלפי נסיבות קשות. הוא מאמין בשימוש בדיפלומטיה ולא בכוח,  אולם יחד עם זאת הוא נוח לכעוס ועלול להיות ערמומי וכוחני כשהוא כועס.

הקלף מתאר עם כך התנהלות זהירה מחד וייצרית מאוד מאידך המהולה ברצון בשליטה עצמית.
על פי הקלף, הקרבת רבות למען קשר זוגי כדי לייצר יציבות בחייך. אולם, הצורך ביציבות לא מומש במלואו על רקע היותך רגל פה רגל שם. מחויבות מלאה מהצד השני היתה בלתי אפשרית וקבלת רק חלק מהזמן מילוי תחושתך/ צורך זה שלך.

מה שהפריע לך עד כה היו תהליכים שעצרו או בלמו את התקדמותך בעניין. הללו כללו התנהלות מול גורמים שונים ודרשו התעסקות עם ניירת. הקלף גם מצביע על כמיהה שלך לשנות את אורח חייך אולם משהו עצר בעדך וזו האשליה של האהבה. אשליה זו יקרה מאוד בכל המובנים...

עצת הקלף היא ליצור קרקע יציבה באמצעות שינוי גישה ועירה לצורך התבוננות.

הייתי מוסיפה כאן מאמר מחז"ל:
דע מאין באת, לאן אתה הולך ולפני מי אתה עתיד ליתן דין וחשבון...

כיום:
בראשך  מחשבות סביב יציבות ואיך להשיג אותה.
קלף ארבע המטבעות הוא מיסוד האדמה ונושא את הספרה 4. ניכר כי המערכת הפיזית- חומרית יציבה וניתן להתקדם עוד. הרעיונות להרחבת ההון – גם האנושי – הם רעיונות מוצלחים. כדאי לבנות תכנית פעולה .למרות היציבות הרבה כדאי לפתח מעט גמישות ולרענן ידע ומידע בכל התחומים: מקצועי, בריאותי, בינאישי , חברתי  וכל תחום אחר. חדשנות וקדמה עלולים להיות מתחרים חזקים וכדאי לא לקפוא על השמרים.
מערכות יחסים שומרות על מתכונתן הנוכחי על רקע שמרנות וקושי להתגמש. חוש אחריות, נאמנות ואמינות מאפיינים אותך בכל מערכת יחסים שהיא. גם באלו שלא ממש בריאות לך. אף אם נותקו היחסים אינך מצליחה לגבש תכנית מעשית להמשיך הלאה.
בנוסף לכך מה שמפריע לך לגבש תכנית וליישם אותה  כי קשה לבטא את עצמך, ויש לך צורך אדיר כרגע  בשקט ובבדידות. 

חלק מזה בשל פרידה וחלק מזה בשל ענייני בריאות המעסיקים אותך.

הפוטנציאל האפשי המסתמן בקלפים הוא יציאה לדרך חדשה כבר באביב הקרוב.
מסתמנת מגמה של הבנת יתרונותייך ויכולותייך מחד והשלת השריון המגן על פגיעותך מאידך. 
היכולת להיות ענווה גם היא מהווה שחקן חיזוק להתנהלותך.
כדאי שתבדקי את המועמד הפוטנציאלי ביציות לפני שתתני לכמיהה לזוגיות לסובב את ראשך.
בכל אופן, ברבעון הקרוב בענייני הלב מסתמנת מגמה עבורך במסגרתה יש לך גישה אסרטיבית בפתרון בעיות. יש לך  עצמה ואומץ. כדאי לך לאחוז במהירות בראוי ובנכון. תוך מודעות לכך שיש בידייך יתרון.  
ההתמדה משתלמת וגם האינטואיציות שלך יוצרות עבורך יתרון.
גם בענייני ממון מסתמנת עבורך ו/או מצידך  התגברות על מצוקה כלכלית. כעת, הפקי לקחים ופעלי ליישומם. 

לסיכום:
על פי הקלפים שעלו והפרישה שהוצגה ולמיטב הבנתי אותם חיי האהבה שלך מאופיינים בשגרה המעוררת בך תסכול. מעין מצב סטאטי שאינו מתקדם לשום מקום. גם כאן, את חוששת מפריצה קדימה, אינך נוטלת יוזמה ואינך "מסתכנת" לכן התסכול גובר, כי לא היה לך אומץ . הפגנת יוהרה כמסכה לחוסר ביטחון עצמי ודי שיחקת באש.
למרות זאת, ביכולתך להתחיל מחדש ממקום מוקיר תודה ומתלהב. גם במצבך הכלכלי מסתמן שיפםור.
על פי הקלפים כדאי שתשימי לב שהפנקסנות שלך מיותרת ועלולה להזיק. 
תוכלי לזכות גם  בהכרה ובאמון מצד האחרים שיסייעו בהכרות/שידוך.

לסיום:
החלק הכי קשה לכולנו הוא לגבש תשובה מכל הקלפים אז את בהחלט יכולה להרגע בעניין 

הקלפים שעלו כוללים מגמה אפשרית אחת מיני רבות והזדמנות פז עבורך בכל המישורים. שימי לב להמלצותיהם.

מאחלת לך בריאות, אהבה, אושר ופרנסה טובה.
לא טוב היות האדם לבדו...

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.
לצפיה ב-'וואוו את מקסימה'
וואוו את מקסימה
08/01/2017 | 16:36
9
אני מתחברת להרבה דברים שכתבת..ושמחה לקרוא שבסך הכל צפויה לי תקופה קלה יותר הן בתחום הכלכלי שאכן היה דיי קשה עד לפני חודשיים..(יש לי חנות לבגדי ילדים)והן התחום הזוגי ..המון המון תודה על התשובה המפורטת
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
10/12/2016 | 19:57
3
28
רחל שלום,
יש בחור שכבר הרבה זמן אני מחבבת והייתי מאוד רוצה שיתחיל אתי אבל כשהוא עובר הוא אפילו לא מסתכל לעברי. שאלתי את הקלפים 
האם התקווה שלי לגבי י ריאלית?
SOS
התעוררות-אני עומדת להתעורר ולפקוח את העיניים כי מובטחת לי ישועה (לא ברור לי אם אפתח את העיניים מהאשליה שיש לי כלפיו או אפקח את העיניים ואראה שהכל בסדר ושהוא מעוניין). מלאך תוקע בחצוצרה, מזכיר את יום כיפור ששערי שמיים נפתחים לתפילות. 
3 גביעים-קלף שמחה ובשורה טובה,סיום תקופה קשה בה אני נמצאת. מצוירות 3 נשים -יכול לייצג אותי ושתי האמהות (האמהות שלנו מכרות)-בשאלות קודמות ששאלתי עליו לרוב יצא לי מלכת מטבעות ומלכת גביעים זו לצד זו ותמיד חשבתי שמדובר בשתי האמהות. יכול להיות שהוא גם בשלב של התהוללות והתמכרות להנאות רגעיות ולא פנוי כרגע לקשר רציני 
תשובה צדק-צדק ייצא לאור. הוא מחזיק חרב, אני צריכה לפעול מהראש ולא מהרגש. 
הצאתי 2 קלפי הבהרה
קלפי הבהרה-אביר מטבעות -הקלף הזה לרוב יצא לי בפריסות קודמות כששאלתי לגבי הצד שלו. אני חושבת שכאן הוא מייצג דווקא אותי כי אני מחכה לו וזה מונע ממני להיכנס למערכת יחסים אחרת(לא מתקדמת כמו הסוס). הסוס השחור זה הדאגה שלי מרוב המחשבות עליו .
9 מטות-קלפי 9 מייצגים לבד2+3+4. אדם חושש, מודאג יש לו פלסטר על הראש-ראש כואב מראש מחשבות. אני מודאגת שהוא לא יעשה צעד ואשאר רווקה (לבד) 

אשמח לשמוע פירוש מזווית שונה, תודה רבה ושבוע מבורך!!
לצפיה ב-'י יקרה שבוע טוב,'
י יקרה שבוע טוב,
10/12/2016 | 21:05
2
27
יישר כח על הניתוח של המידע ועל הנכונות לשתף.

השאלה שנשאלה:
האם התקווה שלי לגבי י ריאלית?

מטרת השאלה למיטב הבנתי היא לגלות האם כוונותיו  של י כלפייך זהות לכוונותייך כלפיו. כלומר, האם יש סיכוי שתתקיים בינכם מערכת יחסים זוגית אוהבת והדדית לטווח כלשהו.
המטרה הזו טומנת בתוכה כמה מרכיבים:
רצון ללכת על בטוח
ניבוי 
גילוי כוונותיו של י' כלפייך ללא ידיעתו ו/או רשותו

אין זו דרכי בפורום זה.

SOS

פרישת SOS בדרך כלל נפרשת במטרה לקבל תשובה של כן או לא.
בפרישה זו שלושה קלפים.
הקלף האמצעי נחשב כקלף התשובה; ואילו שני הקלפים הסמוכים לו מחזקים או מחלישים אותה בהתאם לכך.

בנימה אישית:
בעיניי היעילות של פרישת ה- SOS- מצומצמת , שכן היא מונעת ממני ומהשואלים את ההזדמנות לכוון למודעות עצמית, לצמיחה ולגדילה.
כמו כן, לא הבנתי  מה הסיבה לכך שהוצאת קלפי הבהרה.

ולפרישתך:
בפרישת ה SOS שהוצגה כאן עלו שלושה קלפים. שניים מהארקנה הבכירה (יום הדין/ התעוררות, צדק) וקלף מהארקנה הזוטרה שהוא שלוש הגביעים.
הקלף בעמדת התשובה הוא הקלף : צדק.
בנוסף הוצאו שני קלפי הבהרה ושניהם מהארקנה הזוטרה: אביר המטבעות, תשעת המטות.

בסך הכל יש כאן חמישה קלפים ויסודותיהם הם: 
אש: תשע המטות
אוויר: צדק,
מים: התעוררות, שלושת הגביעים.
אדמה: אביר המטבעות

עוד לפני שהוצאו קלפי הבהרה הפרישה כללה ריבוי של קלפים מיסוד המים.
זה מלמד על רגישות גבוהה!

מאחר שזהו פורום לימודי אבקש תשובות לשאלות המנחות שאעלה כאן:

כתבת:
התעוררות-אני עומדת להתעורר ולפקוח את העיניים כי מובטחת לי ישועה (לא ברור לי אם אפתח את העיניים מהאשליה שיש לי כלפיו או אפקח את העיניים ואראה שהכל בסדר ושהוא מעוניין). מלאך תוקע בחצוצרה, מזכיר את יום כיפור ששערי שמיים נפתחים לתפילות. 
תגובתי: יום כיפור - מה הסיבה שהעלית עניין זה כאן? ממה צריך להטהר? על איזה חטא לכפר? על מה למחול?
האם קלף זה מחזק או מחליש את קלף צדק, קלף התשובה, ואיך זה בא לידי ביטוי?

כתבת:
3 גביעים-קלף שמחה ובשורה טובה,סיום תקופה קשה בה אני נמצאת. מצוירות 3 נשים -יכול לייצג אותי ושתי האמהות (האמהות שלנו מכרות)-
בשאלות קודמות ששאלתי עליו לרוב יצא לי מלכת מטבעות ומלכת גביעים זו לצד זו ותמיד חשבתי שמדובר בשתי האמהות. יכול להיות שהוא גם בשלב של התהוללות והתמכרות להנאות רגעיות ולא פנוי כרגע לקשר רציני .
תגובתי: "בשאלות קודמות ששאלתי עליו לרוב יצא לי מלכת מטבעות ומלכת גביעים זו לצד זו ותמיד חשבתי שמדובר בשתי האמהות. יכול להיות שהוא גם בשלב של התהוללות והתמכרות להנאות רגעיות ולא פנוי כרגע לקשר רציני " סוף ציטוט.
איך זה קשור לשאלתך? מה הסיבה לפרישות החוזרות מצידך? מתי פרשת לאחרונה בשאלה זו או דומה לה? לציין כי ריבוי פרישות איננו יעיל !!!

כתבת:
תשובה צדק-צדק ייצא לאור. הוא מחזיק חרב, אני צריכה לפעול מהראש ולא מהרגש. 
תגובתי: מה זה אומר "לפעול מהראש ולא מהרגש"? איך עונה הקלף לשאלתך? ומה הקשר לשני הקלפים הסמוכים לו - האם הם מחזקים אותו?, מחלישים אותו? מעמיקים ומרחיבים את התשובה שנובעת ממנו?

כתבת:
הצאתי 2 קלפי הבהרה -
תגובתי: לא הבנתי למה .

קלפי הבהרה-אביר מטבעות -הקלף הזה לרוב יצא לי בפריסות קודמות כששאלתי לגבי הצד שלו. אני חושבת שכאן הוא מייצג דווקא אותי כי אני מחכה לו וזה מונע ממני להיכנס למערכת יחסים אחרת(לא מתקדמת כמו הסוס). הסוס השחור זה הדאגה שלי מרוב המחשבות עליו .

תגובתי: מה הסיבה לכך שפרשת הרבה כל כך וניסית לחשוף את מניעיו באמצעות הקלפים? מה הסיבה לכך שאת ממתינה לו?האם הוא מודע לכך? מה הסיבה שהוא זה שמנהל את חייך  - גם אם מדובר בניהול שלא ביודעין? איך זה עשוי לקדם אותך?

כתבת:
9 מטות-קלפי 9 מייצגים לבד2+3+4.
תגובתי: לא מבינה את זה. אשמח להסבר.

כתבת:
אדם חושש, מודאג יש לו פלסטר על הראש-ראש כואב מראש מחשבות. אני מודאגת שהוא לא יעשה צעד ואשאר רווקה (לבד) .
תגובתי: בת כמה את?

שבוע מבורך!!

רחל

לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
10/12/2016 | 21:41
1
25
לא ניסיתי לחשוף את מניעיו ואיני מאמינה שהקלפים יודעים לענות על זה. השאלה מכוונת למה שנכון לי -האם התקווה שלי ריאלית או לשכוח ממנו? בפריסה קודמת שאלתי על פוטנציאל קשר ביני ובינו בטווח מסוים . עשיתי פריסה לפי מילים והקלף למילה "בינו" יצא  אביר מטבעות ולכן הזכרתי זאת. אני יודעת שפריסות חוזרות אינן מומלצות ומנסה להימנע. הוא לא מנהל את חיי אין בינינו קשר , אבל אני חושבת עליו הרבה. הזכרתי את המילה כיפור כי החצוצרה הזכירה לי שופר- אין לי על מה למחול לו או הוא לי. הוצאתי קלפי הבהרה כי לא היה ברור לי מהו ה"צדק שאמור להיעשות" לפי קלף התשובה.  אינני קוראת מנוסה ואני מבינה יותר פירוש של קלפים מארקנה קטנה ולא קלפי חצר או ארקנה בכירה ולכן הוצאתי 2 קלפים שיעזרו לי להבין את הארקנה הגדולה. קלף 9=לבד-קראתי את זה בספר של אריק איל. אני לא צעירה. כששאלת מה הכוונה לפעול מהראש, אני כעת חושבת שהמסר להתקדם הלאה. 
אני מתנצלת אם העליתי שאלה נגד כללי הפורום, בכל מקרה תודה על המענה.
לצפיה ב-'י יקרה, תודה על תובנה חשובה שהבאת הנה והיא:'
י יקרה, תודה על תובנה חשובה שהבאת הנה והיא:
10/12/2016 | 21:48
28
לקלפים מגוון דרכי התבוננות.

אריק איל ז"ל גיבש מידע מדהים לטעמי.

קלף הצדק וקלף ההתעוררות/ יום הדין  במהותם מדברים על שיעורים עוצמתיים. שניהם מתייחסים למהות  המחילה לעצמנו ולאחרים כדי להצליח להשיב לחיינו אהבה.

מחילה אם נעלבת מדבריי.

שבוע טוב,
רחל

לצפיה ב-'עזרה בפיעינוח פריסה חודשית פתוחה'
עזרה בפיעינוח פריסה חודשית פתוחה
09/12/2016 | 19:42
14
235
אקס...מנסה לחזור (לא בגלוי) אחרי שנה של נתק
השאלה שנשאלה:
מה צפוי לקרות בין X ל Y בחודש וחצי הקרובים ? 
תוצאות פריסה חודשית פתוחה:
מרכזי:
- אביר המטות
- הכוח
משני - אס המטבעות
מרכזי:
- המגדל בוער
- תשע הגביעים
משני - קיסר
מרכזי:
- שטן
- שני המטבעות
משני - אס החרבות
התנהלות מומלצת:
- הכוכב
- שלוש המטות
אין לי מושג איך קוראים פריסה כזות וגם אין לי מושג בפירושי קלפים אך אנסה בשטחיות בעזרת אתר נחמד שמצאתי
להבנתי קוראים פריסה זו כסיפור אז אנסה
שבוע ראשון מראה על יוזמה ופריצת דרך (אביר המטות) לפיוס (הכח) אס המטבעות מדבר על התחלה חדשה בגישה מעשית מחושבת וזהירה
השבוע השני :
(המגדל) בגדול הבנתי שהקלף הוא קלף שלילי שמצביע על הרס התמוטטות וטלטלה או הארה שתחזק או תפרק את מערכת היחסים אך מפני שמדובר באקס הסתכלתי דווקה על פירוש הקלף בנוגע לפרידות (השאלה נשאלה על אקס...בפרידה כעת) אז זה הפירוש :
הזוגיות יכולה להבנות מחדש על הריסות הקשר הקודם אם אני והוא נחליט לבנות מערכת יחסים זוגית מחדש כך ששיברי החלומות הקודמים יהפכו לבסיס לחלומות מתחדשים
(קלף תשעה גביעים):
הגשמת מאוויי הלב..משאלת לב שמתגשמת הצלחה אושר פריון ושפע
(קלף הקיסר ) צריך להביע את עצמינו לדבר מהלב ולשים לב להבחין בין שליטה לשתלטנות
זה יכול להיות גם שאולי:
(הקיסר)בעזרת איפוק והפעלת כישורי ניהול יציבות ארגון סדר ותכנון נכון, הבעה ושיחה מלב אל לב גלויה 
(המגדל)נוכל לעבור את הטלטלה בשלום או נוכל להצליח לבנות את מערכת היחסים מחדש ושברי חלומותינו הקודמים יהפכו לבסיס חלומות מתחדשים 
(תשעה גביעים)ונוכל להגיע לסיפוק להגשמת משאלת לב הצלחה אושר פריון ושפע
האמת היא שאת קלף תשעה גביעים לא ידעתי אם לקרוא כחיובי או שלילי ההתלבטות שלי היא כי איני יודעת אם את הפריסה הזו קוראים כסיפור רצוף כחודש מלא או שכול שבוע בניפרד (כי כל שלושה קלפים מייצגים שבוע ניפרד ובכל זות אם קלף תשעה גביעים מופיע כשלילי הנה הפירוש :
עיכובים קלים מכשולים זניחים,
או שותפויות שאינן ממריצות ואינן מועילות כמצופה
את השבוע השלישי קצת קשה לי לפרש 
לשטן יש המון פירושים חלקם חיוביים חלקם שליליים אבל מכיוון שאין שום קלף חיובי או שלילי ליד שמחזק או מחליש אותו אני לא יודעת איך לפרש אותו אני רק אציין שכל הפירושים מתאימים בהקשרים שונים (אם תאמרי לי באיזה הקשר מדובר (כוונות ? התנהלות? להמנע?לחזק?מאפיין אותי? אותו? מאפיין את הזוגיות? שהייתה/שתהיה?) אוכל להגיד את הפירוש שלי 
קלף שני מטבעות הוא קלף נטרלי שיכול להצביע או על פרשת דרכים או על התלבטות מבחירה (אנו יודעים מה לעשות אך בוחרים להתלבט ולא לעשות דבר)
(אס החרבות) הוא קלף חיובי קודם כל מהיותו ככזה..אס ומספר אחד השלם והמושלם....אך אס החרבות כמו כול קלף יכול להיות גם שלילי תשוקות מוגזמות(אולי התשוקה הכפייתית שלי לנקמה(נקמה השטן))המטרה מקדשת את האמצעים...
אם חיובי אז אולי אצתרך להגיע להחלטה (2 מטבעות) מתוך מחשבה בהירה ולא מתוך יצרים ותשוקות מוגזמות לנקמה (השטן) (אס החרבות)כי החלטה תשפיע באופן ניכר על חיי...ורק אחרי שאגיע להחלטה מתוך מחשבה בהירה רק אז לפעול ולכבוש בנחישות

ההמלצה היא דווקא חיובית 
קלף הכוכב אולי מציע לי להתנהל מתוך מקום של תקווה של אהבה נקיה טהורה ואמיתית ולא ממקום של נקמה הקלף מציע פתיחת דף חדש ממקום נקי כנה ותמים (ללא כוונות מטרות נסתרות)"עלינו להתעמת ללא חשש עם פחדים, בעיות, זיכרונות כואבים ולדבר על מה שמפריע לנו. בכדי לפתור את הבעיה –אנו צריכים לפעול מתוך המקום הכי כנה ואמיתי שלנו" קצת תומך בקיסר הבעה וגילוי רגשות גילויי לב , 
הכוכב הוא קלף של תקווה, אופטימיות, אהבה, אושר והצלחה, אך בעיקר זהו קלף של תמימות, כנות וטוהר. הקלף מראה כי  עלליי להיות כנה ולא להסתיר (או לבוא עם מניע ניסתר אחר)הכול צריך להיות פשוט נקי כנה תמים וטהור
קלף שלוש מטות מציע לי להתנהל מתוך השקפת עולם בוגרת ונקודת מבט רחבה
לקבוע יעד ברור בלי לתת להשפעות רגעיות להסיט אותי מהמטרה.

וואו חשבתי שאצליח לרשום מילה על כל קלף אבל סיקרן אותי ואפילו נהניתי 
אשמח לשמוע את הפירוש שלך רחליקה
שבת שלום לך ולכל חברי הפורום
לצפיה ב-'שבת שלום, יקרה, '
שבת שלום, יקרה,
10/12/2016 | 15:19
13
30
איזו השקעה! כל הכבוד 

צר לי לקרוא על הפרידה שאת חווה. זה בהחלט  כואב ומעורר תהיות.

בתוך דברייך עלה המשפט הבא: ציטוט
"הזוגיות יכולה להבנות מחדש על הריסות הקשר הקודם אם אני והוא נחליט לבנות מערכת יחסים זוגית מחדש כך ששיברי החלומות הקודמים יהפכו לבסיס לחלומות מתחדשים"
הציטוט כאן מבטא מצידך/ כולל תנאי : "... אם אני והוא נחליט..." כלומר, לפחות חמישים אחוז מההתנהלות בינכם מחייבת הסכמה וביצוע גם מצידו!

השאלה שנשאלה: 
מה צפוי לקרות בין X ל Y בחודש וחצי הקרובים ?
כוללת בתוכה מרכיב נבואי ובנוסף, ניסיון לנבא את מהלכיו של צד שלישי ללא ידיעתו/ רשותו.  אין זו דרכי בפורום זה.

למרות הרגשתי שכבר שאלת בעניין זה לא מכבר - אשמח אם תשאלי אחרת ואוכל להגיב באופן ראוי יותר.

הצעה לשאלה ולפרישה:
מה עליי לעשות כדי לקדם מערכת יחסים עם X בחודש וחצי הקרובים? 
פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת (פרישת ייעוץ רזה).

נא זיכרי להוסיף פרשנות בסיססית מצידך. אני מבינה שאינך מכירה את הקלפים לעומק ועדיין זה חשוב...

אם למרות הכל ברצונך רק בתשובה לשאלתך את מוזמנת לפנות ולפעול על פי כללי פורום "שואלים את הקלפים".

שבת טובה,
רחל

לצפיה ב-'היי רחליקה'
היי רחליקה
10/12/2016 | 16:52
12
23
היי רחליקה
למיטב הבנתי ריבוי פרישות לא מומלץ לכן אפרוש שוב בשבוע הקרוב
ובנתיים תוכלי רק באופן אחד פעמי לחרוג ולפחות להגיד לא בהרחבה אם תהיה התפתחות כלשהי ואם כן לטובה או לרעה?(התאמצתי כל כך בפרוש רק לדעת אם הכיוון היה נכון )
לצפיה ב-' לך על המאמץ הכן ומגיבה:'
לך על המאמץ הכן ומגיבה:
10/12/2016 | 17:54
11
35
פורום זה הוא במה ללימוד הקלפים, הפרישות והקשר בינהם.
הוא פתוח גם לדיונים סביב עניין המיסטיקה ודברים שברוח/ לב.

המידע בתגובתי זו ארוך ומפורט. אתחיל מדברייך האחרונים ואעבור לניתוח הפרישה.

כתבת: למיטב הבנתי ריבוי פרישות לא מומלץ -
תגובתי:נכון.

כתבת: לכן אפרוש שוב בשבוע הקרוב
תגובתי: לשם מה? כל התשובות נמצאות בפרישה זו וכדאי לך לעיין בה לעומק.

כתבת: ובנתיים תוכלי רק באופן אחד פעמי לחרוג ולפחות להגיד לא בהרחבה אם תהיה התפתחות כלשהי ואם כן לטובה או לרעה?
תגובתי: מעדיפה להמנע גם מקביעה שכזו. 

כתבת: (התאמצתי כל כך בפרוש רק לדעת אם הכיוון היה נכון )-
תגובתי: כל הכבוד! 

לעצם פרישתך:
השאלה שנשאלה:
מה צפוי לקרות בין XX ל Y בחודש וחצי הקרובים ? 
תוצאות פריסה חודשית פתוחה:
מרכזי:
- אביר המטות
- הכוח
משני - אס המטבעות
מרכזי:
- המגדל בוער
- תשע הגביעים
משני - קיסר
מרכזי:
- שטן
- שני המטבעות
משני - אס החרבות
התנהלות מומלצת:
- הכוכב
 - שלוש המטות

אתחיל מהסברו של נתנאל לפרישה זו.
ציטוט:
פריסה חודשית פתוחה מורחבת
פריסה זו מאפשרת לקבל תמונת מצב מפורטת לגבי חודש נתון. הפריסה פתוחה באופייה, כלומר היא מאפשרת לקלפים לתאר סיפור ביניהם, במקום להציג קלף על כל שבוע. זוהי פריסה מעולה לשם לימוד הקלפים והסיטואציות שאלה באים לתאר. בגרסה זו המבנה מורכב משלוש משולשי מפתח, שלוש קלפים כפולים, ובנוסף זוג קלפים לתיאור ההתנהלות המומלצת.
סוף ציטוט

הנה הסבר שלי לפרישה:
פריסה זו מורכבת מארבעה חלקים.
שלושה חלקים הבנויים כמשולשים בני שלושה קלפים כל אחד. כל משולש מתייחס לעשרה ימים בחודש.
החלק הרביעי כולל שני קלפים ומתייחס להמלצות כיצד להתנהג בחודש נתון.

לשאלתך:
בניסוח השאלה הגדרת חודש וחצי כטווח רצוי לך. ולכן כל אחד מן החלקים עשוי להתייחס לשבועיים. כלומר, ניתן להתייחס לכל רצף בן שלושה קלפים שבועיים רצוף-
 או
להתייחס לכל רצף של שלושה קלפים לשבוע הראשון,
רצף שני של שלושה קלפים לשבוע השני,
רצף שלישי בן שלושה קלפים לשבוע השלישי,
ולחזור לרצף הראשון על פי הסדר מחדש:
רצף של  שלושה קלפים ראשונים לשבוע הרביעי,
הרצף של שלושה קלפים שניים לשבוע החמישי
ושלושה קלפים אחרונים לשבוע השישי -  
לבחירתך.

בפרישה זו - שלושה רצפים בני  שלושה קלפים כל אחד.
בכל רצף - שניים מתוך הרצף מתייחסים לעיקר הדברים וקלף אחד לנושא משני.
 ולבסוף - 
שני הקלפים האחרונים הם קלפי המלצה להתנהלות מיטבית וניתן להתייחס אליהם גם כקלפי סיכום.

לא אתייחס באופן ספציפי לשאלה שנשאלה כי כאמור היא כוללת מרכיב נבואי וגם התייחסות לכוונותיו של אדם שלא נתן הסכמתו לניתוח מידע מצידי.

אולם, פטור בלא כלום הרי אי אפשר ולכן אתייחס לעומק לקלפי הסיכום ואאיר מעט על המשולשים שעלו.
המשולש הראשון בפרישה שעלתה:
מרכזי:
- אביר המטות
- הכוח
משני - אס המטבעות

יש כאן שלושה קלפים. אחד מהארקנה הבכירה (הכח) והשניים האחרים מהארקנה הזוטרה (אביר המטות ואס המטבעות).
היסודות בחלק זה הם אש ואדמה. היסודות  הללו בדרך כלל אינם 'מסתדרים' זה עם זה.
יש כאן המון 'אש'.
ממליצה לך להתעמק בקלף הכח כאן כי השיעור שלו עוצמתי.

המשולש השני:
מרכזי:
- המגדל בוער
- תשע הגביעים
משני - קיסר

גם כאן יש שני קלפים מהארקנה הבכירה (המגדל והקיסר) וקלף אחד מהארקנה הזוטרה (תשע הגביעים).

שלוש היסודות בקלפים אלה הם: אוויר, מים ואש.

המשולש השלישי:
מרכזי:
- שטן
- שני המטבעות
משני - אס החרבות

במשולש זה יש קלף אחד מהארקנה הבכירה (השטן) ושני קלפים מהארקנה הזוטרה (שני המטבעות ואס החרבות).
 שני קלפים מיסוד אדמה (השטן, שני המטבעות) ואחד מיסוד האוויר (אס החרבות).

בגיבוש תשובה כדאי שתשימי לב לקלפי הארקנה הבכירה ותתייחסי גם לקלפי האסים.

קלפי התנהלות מומלצת:
- הכוכב
 - שלוש המטות

במבנה זה שני קלפים. הראשון מהארקנה הבכירה (הכוכב) והשני מהארקנה הזוטרה (שלוש המטות).
קלף הכוכב הוא מיסוד האוויר וקלף המטות הוא מיסוד האש. היסודות הללו מתאימים זה לזה.

קלף הכוכב :
במרכז הקלף מופיע כוכב גדול זוהר עם 8 קרניים , מוקף בשבע כוכבי-משנה –אף הם בעלי 8 קרניים.
הכוכבים הם חלק מהמאורות ומגרמי השמיים : שמש, ירח וכוכבים, המופיעים גם בקלפי הטארוט. הם משמשים לתאורה ולהכוונה.
כוכב דורך הוא הצלחה ואילו כוכב נופל הוא הזדמנות לבקש משאלה. 

הופעת קלף הכוכב מלמדת על השראה אלוהית. רומנטיקה, אופטימיות,  תקווה ואמונה המציפים אותך ומעוררים אמון מחדש בעצמי ובסביבה. אהבה לאל ולברואיו מעצימה רוחנית, מעוררת אופטימיות מחודשת ואנרגיות של התלהבות.

קלף הכוכב הוא קלף של התחדשות ואופטימיות. הקלף מצביע על רצון להיטיב עם כל העולם ולחלוק בשפע באופן מלא. הכל מתנהל על מי מנוחות והעתיד נראה ורוד מתמיד. אהבה  צומחת ומעוררת גל חדש של התלהבות מהחיים ומהשפע שהם מציעים. כל שינוי  בחייך – מבורך.
השיעור של קלף הכוכב הוא שיעור באמונה והתבגרות! הדמות העירומה חשופה לפגיעות, נאיבית ומעניקה גם למי שלא צריך...
לפעמים כדי להגיע לאמונה עמוקה ולהתחיל מחדש ממקום נקי - יש לפתוח תיבת פנדורה ולהתעמת עם "שדים" פנימיים.

קלף שלוש  המטות :
 השיעור של קלף שלוש המטות הוא היכולת לסגור מעגל אחד ולפתוח מעגל חדש.
באופן כללי: קלף שלוש המטות הוא מיסוד האש ונושא את הספרה 3. הוא מתאר כישלון, כאב או אכזבה על רקע אימפולסיביות ועודף אמון עצמי.

אם אני מחברת את המידע משני הקלפים:
חווית דחיה על רקע חוסר רצון לראות את הדברים מנקודת מבטו של האחר. פזיזות היא תכונה הבאה בצרוף של מחיר גבוה. המנעי מנקיטת פעולה נמהרת/מטרידה. למרות שזה מתסכל אותך לקפוא על שמרייך, אפשרי לדברים לקרות בהתאם למסלולם/קצבם.  אל תאמיני שאת לא נחוצה  ואל תהפכי את עצמך לאחת כזו.

ההתנהלות המומלצת היא לצאת מנאיביות, להמנע מחשיפת יתר ולהתנהל מאמונה אמיתית שהכל לטובה. כך תוכלי לפתוח דף חדש בחייך – גם עם בן הזוג הזה – ממקום נקי וראוי יותר עבורך. כדאי לפתח ענווה ולנסות לראות את הדברים גם מנקודת מבטו של האחר.

בהצלחה מכל הלב,

רחל

לצפיה ב-'תודה רבה לך על שהשקעת בכל זות '
תודה רבה לך על שהשקעת בכל זות
10/12/2016 | 18:41
10
26
תודה רחליקה על ההתחשבות ושבסופו של דבר הסכמת עד כמה שיכולת לתת את הפירוש שלך

ואם תוכלי אני אשמח לדעת מה בעצם השיעור שלי בכל אחד מהרצפים הללו
קצת קשה לי להבין לבד אני עדיין לא מומחית כמוך יש עוד הרבה לילמוד

עוד משהו שלא הבנתי והייתי שמחה להסבר "הימנעי מחשיפת יתר" מה זאת אומרת?

לגבי שני הקלפים האחרונים הכוכב ושלושה מטות
כבר הרבה זמן אני מרגישה בתוכי שזה לא קורה בנינו כי אני לא באמת רוצה לחזור  ממקום נקי מכוונות טהורות הכוונות שלי כלפיו לא טהורות ובהחלט יש תיבת פנדורה והרבה עומס ואנרגיות לא טובות אני חושבת שזה באמת הבעיה השיעור זה בעצם הדבר שהכי קשה לך לעשות
אני מצפה שיחזור כדי להתנקות ולהמשיך הלאה (שלושה מטות) בלעדיו
זה מה שרצוי לי לסגירת מעגל ולפתיחת דף חדש כמובן שבלעדיו
ואילו מתבקש מימני ההיפך קודם להתנקות להטהר ואז לחזור ממקום אחר ממקום של אהבה טהורה כמה..וכו'
(הכוכב+3 מטות)אוכל לפתוח איתו (כי בשאלה התכוונתי אליו) דף חדש רק כשאבוא ממקום אמיתי כנה ונקי 
לצפיה ב-'להמנע מחשיפת יתר - פירושו'
להמנע מחשיפת יתר - פירושו
10/12/2016 | 20:21
9
29
לשמור על דיסקרטיות מולו בנוגע לענינייך האישיים.

תראי, מתוקה, הקלפים הציעו לך להתנקות מאנרגיה שלילית אבל לא כיוונו בהכרח לחזרה אליו.

ממליצה שתבחרי מספר מ 1 עד 250 ואנסה  להעביר לך מסר.

רחל

לצפיה ב-''
10/12/2016 | 21:03
8
16
וואו אני מתחילה לחשוב שהקלפים קוראים מחשבות בדיוק היום חשבתי לעצמי שכל פעם שקורה אצלי משהו הוא מראה שגם אצלו...וכל עוד רגוע אצלי אז גם אצלו בהתחלה חשבתי שזה סתם צירופי מיקרים אבל זה ממש כל הזמן
אקח את עצתך ואיישם למרות שתמיד השתדלתי לשמור על דסקרטיות
אבל מסקרן אותי מאוד לדעת למה הקלפים מבקשים את זה ? יכול לקרות משהו רע?
ושוב הקלפים צדקו אני מלאה באנרגיה שלילית מרגישה את זה ממש פיזית ויש לי כוונות רעות כנראה שמישהו מלמעלה אוהב אותו ולא רוצה שאפגע בו כנראה שהשיעור זה לסלוח ולרצות אותו ממקום נקי ואמיתי ואז אוכל לפתוח דף חדש איתו או לחוד

בקשת מספר התלבטתי בין 70 ל 76 בסוף בחרתי ב 76 :)
לצפיה ב-'תודה על הכנות, האמון ושיתוף הפעולה'
תודה על הכנות, האמון ושיתוף הפעולה
10/12/2016 | 21:13
7
30
המספר שנבחר:
76:
דקירות מעורפלות של אי - שביעות רצון מטרידות אותך. את רוצה שדברים ישתנו, אך אינך מוכנה לפעול. עם זאת את יודעת שאין צמיחה ללא אי- שביעות רצון. עמוק במרכזך, ברמת האני העליון שלך, את יודעת מה טוב בשבילך: לחתור תמיד ליתר מודעות.
אל תניחי לעצמך לעולם להגיע לרמת סיפוק עצמי, שאין בה מקום לאתגרים חדשים. לרובנו אין סיכוי לצמיחה חדשה שלא מתוך תסכולי חוסר הסיפוק. בחני בקפידה מה מטריד אותך, וכך תדעי מה את עומדת להותיר מאחור, ואולי אף תגלי מהו כיוונך החדש.
התרכזי בנקודות אי - שביעות הרצון שלך ובמקורן. לעיתים קרובות מדי אנו ממתינים עד שהמצב חסר תקנה, בטרם נחליט לעשות משהו כדי לתקנו.
התוצאה היא בדרך כלל ניתוק יחסים ואבדן משרות, שאולי היה אפשר להצילם אילו פעלו האנשים המעורבים קודם לכן.
ייטב לך אם תחליטי קודם מה את רוצה ותשדרי צרכים אלה לאדם המסוגל לעשות משהו בנוגע להם.

מתוך שזהו פורום ציבורי אני נמנעת מלחשוף מידע שעלה בקלפים הקודמים ובמסר ומבקשת ממך: הניחי לטינה! לימדי למחול ל-ע-צ-מ-ך  קודם ואחר כך לזולת. יתר הכאבים ילכו בעקבות צעד זה ויתפוגגו.

שבוע טוב, מחזקת אותך מכאן!

רחל

לצפיה ב-'אין כמוך תודה על העזרה והתמיכה ורק אם זה אפשרי'
אין כמוך תודה על העזרה והתמיכה ורק אם זה אפשרי
10/12/2016 | 21:22
6
24
אני מאוד הייתי שמחה לשמוע את מה שאת לא יכולה להגיד ולשמוע עצות טובות מימך להמשך דרכי האם זה בסדר אם אבקש מימך את המייל הפרטי שלך ?
לצפיה ב-'תודה על המשוב ועיצה:'
תודה על המשוב ועיצה:
10/12/2016 | 21:28
4
16

כשאת לוחצת על הכינוי שלי , נפתח לך דף עולמות -משם  יש לך אופציה לכתוב לי מייל .

לצפיה ב-'זה מבקש סיסמה ואימייל ואין לי :('
זה מבקש סיסמה ואימייל ואין לי :(
10/12/2016 | 21:46
3
13
זה מבקש סיסמה ואימייל ואין לי :(
לצפיה ב-'ערב טוב, אפשרות'
ערב טוב, אפשרות
11/12/2016 | 17:39
2
11
אחת שאני ממליצה עליה היא לכתוב את המייל שלך כאן ואפנהאלייך בהקדם.

אפשרות שניה שאני ממליצה לך היא להרשם לתפוז וללחוץ על השם שלי כדי להגיע לאופציה לשלוח לי מייל.

לצערי, אני מנועה מלפרסם כאן את עצמי.

תודה על האמון,

רחל
לצפיה ב-'בוקר טוב רחליקה האחת :) שלחתי מסרון'
בוקר טוב רחליקה האחת :) שלחתי מסרון
12/12/2016 | 10:23
1
17
לצפיה ב-'בוקר אור, כל הכבוד על פתיחת'
בוקר אור, כל הכבוד על פתיחת
12/12/2016 | 10:54
11
כרטיס בתפוז ובהצלחה 

הגבתי לך,

רחל
לצפיה ב-'אגב .....'
אגב .....
10/12/2016 | 21:39
23
אגב שמעתי את השיר :(
וואו פשוט וואו  את פשוט גדולה!!!
אבל מה אני כבר יכולה לעשות עכשיו זה לגמרי מת מבחינתי!
לצפיה ב-'שבת שלום '
שבת שלום
09/12/2016 | 14:10
13
לצפיה ב-'אז אחרי שהתקשר...לאן נושבות הרוחות אצלו ? '
אז אחרי שהתקשר...לאן נושבות הרוחות אצלו ?
07/12/2016 | 19:19
2
17
היינו בזוגיות המון שנים ניפרדנו ובנתק שנה פתאום צלצולים וניתוקים מימנו 
אז מה עובר עליו לגביי/לגבינו נכון להיום?
מה X מרגיש כלפיי Z אחרי ששמע את קולי ?
מיקום 1 נסיך הגביעים (מה), מיקום 2 אס גביעים (X), מיקום 3 שלושה גביעים (מרגיש כלפיי) , מיקום 4 שני גביעים (Z), מיקום 5 שישה מטבעות (אחרי ששמע את קולי) , סיכום ארבעה מטות

האם X מתכנן לחזור לזוגיות עם Z כעת (אחרי ששמע אותי אתמול)? מיקום 1 שבעה מטבעות (האם) , מיקום 2 התלוי (X) , מיקום 3 שישה מטבעות (מתכנן לחזור לזוגיות) , מיקום 4 הקיסרית (עם Z) , מיקום 5 הצדק (כעת אחרי ששמע אותי אתמול) , סיכום נסיך הגביעים 
לצפיה ב-'שרונה, יקרה ערב טוב,'
שרונה, יקרה ערב טוב,
07/12/2016 | 19:34
1
15
בתפוז יש שני פורומים של קלפים.

הפורום "שואלים את הקלפים"-בו ניתן לקבל תשובות לשאלות בלבד בהתאם לנהלים שם.

פורום זה, שהוא בעיקר במה להעשרת הידע בתחום הקריאה בקלפים והכרת הקלפים עצמם.

בפורום זה על פי התקנון יש להביא פרשנות שלך לפרישה. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות כללית תספק אותי בהחלט.

בנוגע לשאלותייך:
שאלותייך מקפלות בתוכן את מניעיו הכמוסים של X. לכן, אני מנועה מלהגיב להן - בפרט כאשר זה ללא ידיעתו וללא אישורו.

ממליצה לך לשאול:
איך עליי פעול בקשר למערכת היחסים ביני לבין X בחודש הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצת.

נא זיכרי להוסיף פרשנות מנקודת מבטך. אינך חייבת להכיר ארת הקלפים לשם כך. התרשמות כללית תספק אותי בהחלט.

רחל

לצפיה ב-'תודה רחליקה אבל זה בדיוק מה שאני רוצה לדעת ולא איך להתנהל '
תודה רחליקה אבל זה בדיוק מה שאני רוצה לדעת ולא איך להתנהל
07/12/2016 | 19:45
21
ובכל מקרה אני מודה לך מאוד :)

לצפיה ב-'רק אחד?! '
רק אחד?!
06/12/2016 | 21:01
5
29
37

מקווה שזה קשור לגיל שלי כשזה יתממש..
לצפיה ב-'כרמנסיטה, אפשר יותר אבל כרגע'
כרמנסיטה, אפשר יותר אבל כרגע
06/12/2016 | 21:45
4
27

זה מה שעלה בי 

תודה על האמון.

מה יסייע ויאפשר לי בחודש הקרוב להיות בשלב הבא של זוגיות טובה שמחה בוגרת

תוצאות פריסת מציאת אהבה:
מקום נוכחי:
- נער הגביעים
- גלגל המזל
 התאהבות ושינויים גורליים בלתי ניתנים לשליטה מצויים כעת בנתיב חייך.

פעילות מומלצת - שלוש המטבעות
שיתופי פעולה והגשמה עצמית הם מקור לסיפוק ולהתמלאות פנימית. צאי לבלות והכירי בכישרונותייך לנהל תקשורת יעילה עם כל אדם.

מה להמנע - שלוש החרבות
כדאי לשחרר את כאבי העבר ולהמנע מתסריטי כאב לעתיד, המותירים אותך בבדידות מזהרת. כן, ההתפכחות כואבת – אך היא כבר מאחורייך.

השפעת המזל / נסיבות - עשר הגביעים
עשר הגביעים מצביע על הזדמנות להגשים את חלומותייך בתחום הרומנטי בקרוב מאוד!

פוטנציאל:
- תשע הגביעים
- מלכת החרבות

תשע הגביעים מצביע על שביעות רצון ויכולת לשחרר כאב פרידה מאדם אהוב.
ניתן בהחלט להותיר את העבר מאחור ולפתוח דף חדש כאן ועכשיו.

גיבוש המידע למיטב ידיעתי והבנתי את הקלפים, הפרישה והמסר:

שנו רבותינו:
"אם אין אני לי – מי לי
וכשאני לעצמי – מה אני
ואם לא עכשיו- אימתי?"

כדאי לצאת לבלות ולהתערות בסביבה כדי להעניק לעצמך הזדמנות להתגבר על כאבי העבר ולפתוח דף חדש לקראת העתיד.

את קיימת עכשיו , ועכשיו זה כל מה שיש. ההווה הוא מחוץ לזמן. אין עבר שבו לא היית מושלמת, ולא יהיה כל עתיד שבו לא תהיי מושלמת. עד אשר תשלימי עם כך שאת יכולה להתקיים רק בהווה עכשיו, תאמיני כי תצליחי להגשים את שאיפותייך אי – שם בעתיד הלא ידוע בתנאי שתפעלי בצורה מדוייקת ונכונה.
אממה?! – העתיד הוא אשלייה, העבר כבר חלף והרגע הזה הוא כל מה שיש. אז איך תצליחי לדעת מה יהיה נכון מחר?בפרט כאשר מחר כבר נושא בתוכו חיים חדשים. ראי איך עולם הטלפונים הניידים למשל משתנה חדשות לבקרים ודגמים שיוצרו בשנת 2010 הם כבר נחשבים דור מיושן מאוד ...

לכן, כל אמונה בה את אוחזת שכוללת צורך בידיעה איך להתכונן למחר היא אמונה ההורסת את חוויית העכשיו, ואת חיה כל העת באשליות בעלות פוטנציאל הרסני עבורך.
הזמן הוא בדיוק כרגע. דבר אינו נסתר. כל חישובייך, תקוותייך, ותכנונייך לעתיד, כל חלומותייך ותכניותייך – זה מה שקורה בפועל. זה כל מה שיש. את כל חייך תכננת לקראת העתיד, אך בעתיד לא תהיה מודעות לעתיד. רק כעת ניתן להיות מודע. אינך קיימת בזמן. את קיימת בעצמי שלך.
השתמשי במרכיב הזמן, אך אל תניחי לו ללכוד אותך במעשים שנועדו להשיג הגשמה בעתיד אשלייתי. היי ברגע זה מלאת סיפוק, מושלמת, שָלֵוה ומאוזנת . יש בך כוח ויכולת לעשות זאת.

לסיכום:
זה הזמן בו את מוכנה לשחרר כל ציפיות שהיו לך לגבי עצמך או בנוגע לאחרים, וליטול אחריות לכל אשליות שהצטברו באמתחתך. אין צורך לעשות מאומה, מלבד לנוח במלאות של מי שאת עכשיו. אם תשוקות, תקוות, וחלומות יגוזו, מוטב כך. ההיעלמות של אלה, מפנה מקום לאיכות חדשה – של דממה, רוגע וקבלה של היש, ואת יכולה לקבל את פני ההתפתחות הזו בדרך בה מעולם לא יכולת, קודם לכן. התענגי על האיכות הזו, בכך שתאטי את הקצב, בואי אל המנוחה, הכירי בכך שאת שלמה ומושלמת כפי שנבראת וצרי לעצמך הזדמנות לצמוח מתוך הכאב. בעיקר כאב ההתפכחות מהאשליות.

שאלות שעלו בזמן ניתוח המידע בנוגע לאנשים הקשורים אלייך :
מי בהריון?
נושא ההריון עלה כאן מספר פעמים ויש מצב שמדובר בניצניו של פרויקט חיים - אחד מהם בשם "זוגיות"...

מי חווה התקף לב?

מי עוסק באמנות?

מי איבד פרויקט חשוב או חלילה ילד?

מי בעל רגישות יתר במערכת העיכול או עבר ניתוח לקיצור קיבה/ שוקל מהלך כזה?

ליל מנוחה

רחל

לצפיה ב-'את אדירה!! תודה על התשובה המושקעת הרגישה הכנה והמעצימה '
את אדירה!! תודה על התשובה המושקעת הרגישה הכנה והמעצימה
06/12/2016 | 23:18
3
11

מי בהריון?
ככל הידוע לי אף אחד..בטח לא אני. דובר על כך רבות אפילו בשיחת הפרידה על איך אהיה בהריון ואיזה הורים אנו יכולים להיות למרות ששנינו לא רוצים ילדים- כרגע..אז כנראה שמדובר בזוגיות. יש!!
מי חווה התקף לב?
סבא שלי עבר מספר צינטורים ונפטר לאחר ניתוח לב פתוח. היינו קשורים מאוד..דמות אב עבורי וגורם תמיכה משמעותי
מי עוסק באמנות?
אני! כיום פחות אבל אני. (גם הוא.. חייבת לציין) אה, גם סבתוש
מי איבד פרויקט חשוב או חלילה ילד?
סבתא שלי עשתה הפלה בעבר הרחוק מסיבות כלכליות..לא ידוע לי על אבדן אחר..פרצו לנו לבית אם זה קשור..
מי בעל רגישות יתר במערכת העיכול או עבר ניתוח לקיצור קיבה/ שוקל מהלך כזה?
בעלה של אימי עבר ניתוח כזה או מעקף קיבה.. (אני סובלת ממחלת מעיים.)

מקווה שלא הלכתי רחוק מדי ומצטערת שהתייחסתי בתשובתי גם אליו- בלתי נמנע כרגע..
תודה לך!
וליל מנוחה

לצפיה ב-'תודה על המשוב ו '
תודה על המשוב ו
07/12/2016 | 13:13
2
8
לצפיה ב-'עניתי על השאלות מקווה שתוכלי לקשר לי '
עניתי על השאלות מקווה שתוכלי לקשר לי
07/12/2016 | 13:21
1
7
את הדברים..
לצפיה ב-'אוקיי, '
אוקיי,
07/12/2016 | 16:24
8
תודה על האמון, הכנות והשיתוף במידע.
התשובה לשאלתך ניתנה בניתוח הפרישה, הקלפים והמסר והיא כוללת המלצות ברוח  "עשה" ו"אל תעשה".

במהלך ניתוח המידע (קלפים, פרישה, מסר) וגיבוש תשובה לשאלתך עלו  פרמטרים שונים אותם הצגתי כשאלות נלוות. זה קרה במסגרת תקשור ובא באופן ספונטאני.

קשר בין המידע הנלווה לבין שאלתך יכול להתקיים באופן ישיר או עקיף. הסיבה לכך היא שכולנו חיים בתוך חברה ולא בואקום.
לפיכך, כולנו משפיעים ומושפעים.

מה שהופיע משפיע על בחירותייך באופן לא מודע - במידה זו ו/או אחרת.
עדיף שתבני קשרים אלה בעצמך לאור התשובה שקיבלת ו/או בלי קשר אליה.

ערב נעים,

רחל

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
06/12/2016 | 20:33
4
14
ערב טוב,

נושא העבודה מאוד מטריד אותי ואני מצטערת אם אני מציקה בנושא יותר מידי
האם אוכל לקבל תשובה עבור השאלה הבאה
אני רוצה לדעת איך עלי לנהוג כדי לשמור על מקום העבודה שלי מצד אחד ומצד שני ברור לי שזה נעשה בתאום אם הממונה עלינו - הוא מקורב אליה ומנסה לקדם את עצמו ועוד עובדת אחת
השאלה שנשאלה:
האם X מהווה סכנה עבורי מבחינה מקצועית

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - עשר המטבעות
מיקום 2 - שבע החרבות
מיקום 3 - נער הגביעים
מיקום 4 - שש המטות
מיקום 5 - שלוש המטות
סיכום - חמש המטבעות

הקלף של חמש מטות אולי נותן לי רמז שצריך להניח לדברים ולמחשבות ובעיקר לא לדאוג.

חשבתי לדבר עם הממונה עלינו ואני רוצה לדעת אם זה יעזור לי

השאלה שנשאלה:
האם נכון לי לקיים שיחה כנה ופתוחה עם X בנושא התפקיד שלי

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - מלך המטות
מיקום 2 - הכוהנת הגדולה
מיקום 3 - מלכת המטות
מיקום 4 - שלוש המטבעות
מיקום 5 - מלכת החרבות
סיכום - קיסר

לפי הקלפים נראה שהשיחה איתה תתן לי הרגשה טובה ואולי כדאי לנהל איתה שיחה בעיקר לצורך הסדר הטוב.

תודה רבה רבה על העזרה
לצפיה ב-'ערב טוב, ברכה53,'
ערב טוב, ברכה53,
06/12/2016 | 20:36
3
6

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250.

רחל
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
06/12/2016 | 20:44
2
7
ערב טוב

31

תודה רבה

לצפיה ב-'ברכה53 יקרה'
ברכה53 יקרה
06/12/2016 | 21:17
1
13
מצטערת לקרוא שעניין החשש למקום העבודה אינו נותן לך מנוח.

הפורום "שואלים את הקלפים" בו ניתן לקבל תשובות לשאלות בלבד בהתאם לנהלים שם.

פורום זה, שהוא בעיקר במה להעשרת הידע בתחום הקריאה בקלפים והכרת הקלפים עצמם.

בפורום זה על פי התקנון יש להביא פרשנות שלך לפרישה. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות כללית תספק אותי בהחלט.

ציינתי כרגע את הנוהל בפורום זה להתייעצות עתידית מצידך אם וכאשר תהיה.

בנוגע לשאלתך:
"האם X מהווה סכנה עבורי מבחינה מקצועית"

שאלתך מקפלת בתוכה את מניעיו הכמוסים של X. לכן, אני מנועה מלהגיב לשאלה זו כאשר X לא נתן אישור ואינו יודע על כך.

השאלה השניה שנשאלה:
"האם נכון לי לקיים שיחה כנה ופתוחה עם X בנושא התפקיד שלי"

רצוי לציין לוח זמנים (השבוע, החודש, וכדומה).
כלומר, למשל, "האם נכון לי לקיים שיחה כנה ופתוחה עוד השבוע עם X בעניין..."
תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - מלך המטות
מיקום 2 - הכוהנת הגדולה
מיקום 3 - מלכת המטות
מיקום 4 - שלוש המטבעות
מיקום 5 - מלכת החרבות
סיכום - קיסר

תודה על האמון ועל בחירת מספר בהתאם לבקשתי.

על פי המסר שנבחר, הקלפים והפרישה ולמיטב ידיעתי והבנתי אותם,
יש זמנים בחיים שבהם עלייך להיות בעלת די אמונה כדי לשחרר וכדי להפסיק לנסות לתמרן את נסיבות חייך. אל תנסי לעצור את הזרם. אל תתנגדי למה שיש. האמיני כי יש סיבות למה שאת חווה, סיבות שאולי כרגע הן נשגבות מבינתך.
גורלך אינו השיקול היחיד – גם אחרים מעורבים. האמיני כי בבוא העת תגלי למה דברים מתרחשים כפי שהם מתרחשים.
דאגתך מבוססת על פחד, אף שאולי אינך מודעת לכך. הפחד בא לידי ביטוי ברגשות רבים. כגון: חרדה, חוסר ביטחון, כאב וכו'. מנקודת מבטו של האני העליון , את נמצאת על פני האדמה כדי ללמוד לשחרר את הפחד ולהביע אהבה ללא תנאי. לפיכך דאגתך הנוכחית היא הזדמנות לצמיחה רוחנית – אם תנתבי את רגשותייך באפיק חיובי.
לפיכך, אם הפחד הוא הבעיה,  אהבה היא הפתרון.

ביטחון הוא חלק מן האמונה. בטחי בעצמך . בטחי באני העליון שלך. בטחי באלוהים והאמיני כי בסופו של דבר תצמח טובה מן המצב.

אדגיש רק את קלף הסיכום כי הוא מאיר, מחדד, מחזק ומוסיף על המידע שעלה בקלפים שלפניו בפרישה. כאן עלה קלף הקיסר - המבטא כמיהה לחזרה בתשובה או להתחזקות רוחנית.

קלף הקיסר מצביע על צורך באומץ ובגילוי לב.
אומץ:
בהתמודדות עם מצב קשה קיימת הבחירה בין לכעוס ולחפש מישהו או משהו להאשים אותם במצב, או להתמודד עם המצב ולגדול מתוכו. 
פני קרח
בחברה בה אנו חיים גברים מחונכים להיות חזקים, לא לבכות, להעמיד פני גיבורים כשהם נפגעים ולא להראות שכואב להם. גם נשים נופלות למלכודת הזו ויתכן שכל אחד מאיתנו הרגיש, בזמן זה או אחר, שהדרך היחידה להתמודד ולשרוד היא לסגור את התחושות והרגשות על מנת שלא ניפגע שוב.
אם הכאב עמוק במיוחד אנו עשויים לנסות להסתיר אותו גם מעצמנו, וזה יכול לגרום לכך שאנו קפואים, נוקשים וברור לנו עמוק בפנים, ששבר קטן בקרח ישחרר את הכאב שיתחיל לזרום בתוכנו שוב.
הדמעות אוחזות במפתח לשבירת הקרח. לדמעות, ורק לדמעות יש את הכוח להמיס את הקרח. זה בסדר לבכות ואין סיבה להתבייש בדמעות. בכי עוזר לשחרר את הכאב, להיות רכים עם עצמנו ולבסוף עוזר לנו לשחרר חלק מהחרדה .

הקיסר גם "שולט" על העולם הפיזי, הווה אומר, שהוא המחוקק, יוצר מערך ותוחם גבולות, בעל סמכות ומגדיר דברים, ומנתח את ריבונותו, אשר הוא בכל מקרה, לא יצר.
כך, הוא מפקח, מבצע ומיישם , מוליד ויוצר חוקים, מבסס את סמכותו, ואנרגטית מנחה, מפקח, מצווה וממקד את הרגשות ואת כוח יצירת הדמיון על ידי יוזמה חדשה ותוכנית של סכמה חדשנית או המצאה חדשה. יותר מכל, הוא מחפש נצחיות - להשאיר מעצמו משהו מאחוריו.
כאשר אנו ממחישים או מגלמים את הקיסר, אנו נראים אסרטיביים, תקיפים בדעותינו, חיוביים בהשקפותינו, עוצמתיים באמונותינו, ופועלים בדינאמיות לגבי דברים שצריכים להשיג ולהיעשות.
הקיסר מאפשר לתכנן ולהקרין סמכות, לתפוס עמדת מנהיגות, ולהרגיש רבי עוצמה ובעלי כוח, היוצר את התוצאה הראויה לו, אולם לסמוך יותר מדי, במה שנקרא - המוחלטות בסיבות לצדקנות שלנו, יכולות להיראות כרודנות או דיקטטורה.

את מבינה? החרדה עלולה להוביל לצדקנות ולמועקה שבאה לידי ביטוי בפני קרח ובהסתרת ה'אני' האמיתי שלנו.

אני בטוחה שעבדת קשה כדי להגיע לאן שהגעת. אני גם משוכנעת שהחרדה שלך טבעית. כדאי שתמצאי בתוכך את הסיבה לחרדה ואז תוכלי להחליט אם ומתי לשוחח עם הממונה עלייך ובעיקר - איך!

לסיכום:
כרגע - מעמדך מבוסס ואין סיבה לפעולה כלשהי.
המטרה העליונה היא לפתח אמונה ולהאחז בה.
הדרך לפתח אמונה כזו עוברת אצלך כרגע דרך תחושה סובייקטיבית שמקור הכנסתך בסיכון - ומעורר חרדה עצומה.

ביהדות למושג הזה של הגברת אמונה קוראים - להתמים!

עוד מושג ביהדות: אוצר חינם
כדאי לומר משפט זה המון פעמים ולבסוף מתעוררת בלב שמחה ואמונה.

"אני מאמינה באמונה שלמה שמאוצר מתנת חינם מתרחשת עבורי ברגע זה ישועה נפלאה בעניין ה..." 

בהצלחה

רחל

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
06/12/2016 | 21:29
7
ערב טוב

וואוו מדהים ממש תודה
נכון קלעת בול הפחד שולט בי ואכן עבדתי קשה מאוד כדי להגיע לאן שהגעתי.
לא לקקחתי דבש בשום שלב ולא עשו לי הנחות מעולם - להיפך.
זו עבודה קשה אבל אנשום עמוד ואחפש דרכים להתגבר על הפחד ולמצוא מקום של אומץ בתוכי של שקט שלווה ואהבה
תודה רבה על התשובה המפורטת המדייקת וכן גם המעודדת והתפילה שנתת לי להגיד כל יום
תודה רבה ולילה טובה
לצפיה ב-'פירוש פריסה זקוקה לעזרה דחופה'
פירוש פריסה זקוקה לעזרה דחופה
06/12/2016 | 09:55
3
25
מבולבלת בעיקר כי עשרה גביעים הופיעו לפני התשעה.. ובכלל
השאלה שנשאלה:
מה יסייע ויאפשר לי בחודש הקרוב להיות בשלב הבא של זוגיות טובה שמחה בוגרת 

תוצאות פריסת מציאת אהבה:
מקום נוכחי:
- נער הגביעים
- גלגל המזל
פעילות מומלצת - שלוש המטבעות
מה להמנע - שלוש החרבות
השפעת המזל / נסיבות - עשר הגביעים
פוטנציאל:
- תשע הגביעים
- מלכת החרבות
לצפיה ב-'כרמנסיטה, ערב טוב, '
כרמנסיטה, ערב טוב,
06/12/2016 | 20:34
2
15

הפורום "שואלים את הקלפים" בו ניתן לקבל תשובות לשאלות בלבד בהתאם לנהלים שם.

פורום זה, שהוא בעיקר במה להעשרת הידע בתחום הקריאה בקלפים והכרת הקלפים עצמם.

אשמח לנסות להועיל בהמשך,

רחל

לצפיה ב-'אןקיי'
אןקיי
06/12/2016 | 20:51
1
10
בעיקר מבולבלת מכך שתשעת הגביעים הגיע בסוף  בפוטנציאל ואילו השפעת המזל עשרה גביעים שזה מעולה..שלשה מטבעות ושלוש חרבות מצביע עבורי על קשי. על "כמעט". גלגל המזל ונסיך הגביעים- הכל אפשרי והרבה תלוי בי. להיות אקטיבית בבחירות וביוזמה...
מקווה שזה מספיק
ותודה על הנכונות וההכוונה
לצפיה ב-'תודה, תיכף ניגשת להגיב לך , בינתיים'
תודה, תיכף ניגשת להגיב לך , בינתיים
06/12/2016 | 20:56
17
אשמח אפם תבחרי מספר מ 1 עד 78 
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
03/12/2016 | 19:21
4
16
ערב טוב
אשמח לעזרתכם בפריסה ערב טוב

קצת חוסר בהירות והרבה אי שיתוף אצלנו בעבודה לארונה

אחד העובידים פענה אלי ללמוד תוכנה שאני שעד היום שימשה רק אותי במשרד

הוא מקורב/עוזר לממונה עלינו וידוע לי שזה בא ממנה או לפחות מתאום איתה

האם עלי לחשוש למקום עבודתי
השאלה שנשאלה:
האם עלי לדאוג למקום עבודתי

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - שבע הגביעים
מיקום 2 - שמונה המטות
מיקום 3 - ארבע המטבעות
מיקום 4 - שוטה
מיקום 5 - אביר הגביעים
סיכום - כוהן גדול

השאלה שנשאלה:
האם יש כוונה שX ילמד את העבודה שלי ויחליף אותי

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - הכוכב
מיקום 2 - מלך הגביעים
מיקום 3 - שלוש הגביעים
מיקום 4 - חמש המטבעות
מיקום 5 - שטן
סיכום - תשע המטות

אני קצת לא אובייקטיבת לגבי הפריסה אבל אנסה לענות לעצמי
אני מלאה בפחדים ורגשות קצת להאפס על עצמי ולראות את הדבירם ממקום שקט ללא פחד.
לשים גבולות ולהעמיד דברים במקום אולי לנסות לברר מה פשר הלמידה אולי רק כדי להכיר את התוכנה בטח בגלל שהיא לא שלי אין ליי אפשרות להתנגד אבל אין צורך לפחד אני צריכה להפגין בטחון
אשמח אם מישהו יוכל לתת פרוש ללא המעורבות הריגשית שלי

לצפיה ב-'ברכה53 בוקר אור'
ברכה53 בוקר אור
04/12/2016 | 11:52
3
9
צר  לי לקרוא את חששותייך ואני מאחלת לך רק טוב.

האם עלי לדאוג למקום עבודתי
תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - שבע הגביעים
מיקום 2 - שמונה המטות
מיקום 3 - ארבע המטבעות
מיקום 4 - שוטה
מיקום 5 - אביר הגביעים
סיכום - כוהן גדול

למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים ואת הפרישה שהוצגה הרי שהקלפים מספרים לי שהבלבול אותו את חווה לא קשר במישרין למקום העבודה שלך.
בעניין העבודה תשובת הקלפים היא: אחרי תקופת הבלבול והתמקדות את צפויה לחזור לדרך המלך ומסתמן סיוע מצד שני אנשים במקום העבודה. הסירי דאגה מליבך.

ציטוט: השאלה שנשאלה:
האם יש כוונה שX ילמד את העבודה שלי ויחליף אותי" סוף ציטוט

אינני דנה בפורום בנוגע לכוונותיו של צד שלישי בלי ידיעתו ובלי אישורו.

שבוע טוב,

רחל

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
04/12/2016 | 18:38
2
10
תודה על תשובתך
נכון אני מרגישה גם בלבול בחיים בכלל
עלתה בי המחשבה בימים האחרונים שאני מרגישה שקופה
בעבודה כאילו לא סופרים אותי - למרות שאני עובדת מאוד קשה
אחד המנהלים לא סופר כמעט אף אחד חוץ ממי שמקורב אליו - נחמד לא?
הממונה הישירה שלי מתייחסת יפה למי שמלקק לה - נפלא לא?
אני אף אחד מהם  ולכן קשה לי שלא מתייחסים אלי כאדם עם נשמה ורגשות ולמה שאני עושה בעבודה או לפחות למאמצים הרבים שאני משקיעה שהכל ילך כשורה.

גם בחיים שלי אני מרגישה מעין ריקנות די מחפשת איך למלא את החלל הזה מה נכון לי ללמוד או איך עלי להתפתח

תודה על הכל
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 12:06
3
לצפיה ב-'תודה מקווה שתהיה מהירה וטובה'
תודה מקווה שתהיה מהירה וטובה
06/12/2016 | 19:51
2
לצפיה ב-'נושא לדיון: זמנים בקלפים '
נושא לדיון: זמנים בקלפים
01/12/2016 | 08:31
3
28

בעקבות שאלתה של "חולמת שאיפות" - מה דעתכם על עניין הזמנים בקריאה בקלפים.

האם זה אפשרי לשאול?

האם זה אפשרי לקבל תשובה מדויקת?

האם זה רצוי?

ומה עם זכות הבחירה?!

סופ"ש מרנין

רחל
לצפיה ב-'כן, לדעתי'
כן, לדעתי
02/12/2016 | 13:12
2
18
אנו חווים את הזמן בצורה שונה, תלוי מה מצב התודעה שלנו ומאיזה מוח נחווה הזמן.
כאשר אני אומר מוח הכוונה היא למרכז אנרגטי.
ארבעת היסודות בחפיסת טארוט מייצגים את ארבעת המרכזים האנרגטיים הנמוכים.
כל אחד מאותם מרכזים, פועל במהירות אחרת, לכן הזמן נחווה בצורה שונה.
לצפיה ב-'Mist2 יקר, תודה מכל ה♥'
Mist2 יקר, תודה מכל ה♥
02/12/2016 | 19:56
1
15
על דבריך.

מעולה! וורי וורי לייק 

כאן אוסיף כי המידע שציינת עמוק ומחכים. 

שבת נהדרת,

רחל
לצפיה ב-'תודה ושבת שלום'
תודה ושבת שלום
02/12/2016 | 20:15
7
לצפיה ב-'שאלת זמן'
שאלת זמן
29/11/2016 | 20:35
2
27
האם יש אפשרות דרך הקלפים לשאול על זמן?
למשל, מתי יגיע קשר חדש לחיי? מתי אמצא עבודה חדשה וכד'?
לצפיה ב-'חולמת שאיפות, יקרה'
חולמת שאיפות, יקרה
01/12/2016 | 08:25
1
24
התשובה לשאלתך היא כן, ניתן לשאול זמנים בקלפים אולם זה לא רצוי!

רחל
לצפיה ב-'תודה רחל :)'
תודה רחל :)
01/12/2016 | 21:13
13
עוקבת גם אחרי הדיון שפתחת בעקבות השאלה שלי פה.
אני יודעת שיש מפרשים שמשלבים תקשור וקריאה בקלפים שכן נוקטים בזמנים באמצעותם ולכן שאלתי.
אני מבינה שיש כאן מניעה משאלה זו ולכן אוותר על השאלה הבאה שלי - מה הוא הניסוח המקובל במצבים כאלה.
לצפיה ב-'שאלה לפריסה'
שאלה לפריסה
27/11/2016 | 09:22
6
24
היי
בעבר התייעצתי פה
מעוניינת בהמלצה לפריסה
האם נכון עבורי להישאר ולרכוב כמו היום לפעמים לבד ולפעמים הקב' של המאמן הנוכחי שלי או להצטרף לקבוצת רכיבה אחרת ?

לצפיה ב-'ערב טוב,חציברזל יקרה,'
ערב טוב,חציברזל יקרה,
27/11/2016 | 18:49
5
19
פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת בשאלה:

האם נכון עבורי לרכוב בקבוצה בחודש הקרוב?

לצפיה ב-'הפריסה '
הפריסה
27/11/2016 | 21:00
4
22
האם נכון עבורי לרכוב בקבוצה בחודש הקרוב?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - תשע המטות-אני במצב של חרדה וחשש ממה יהיה
עיצה - תשע הגביעים
ממה להמנע - שמונה המטבעות-להימנע מלעבוד קשה ? מלהשקיע?
תוצאה - ארבע החרבות-מצב של קיפאומן שכלום לא זז

לדעתי המצב הנוכחי שאני נמצאת בקושי ומנסה להגן על המטרה שלי ומרגישה שנלחמת או מגנה על משהו
עוזר -תשע גביעים לא מינה מה
מפריע-שמונה מטבעות מפריע הרצון שלי להשקיע ?
תוצאה-קפאון אין שינוי או אלולי מצב של חושבים
אשמח למסר קורהנטי ומפרה
תודה
לצפיה ב-'בוקר אור חציברזל יקרה,'
בוקר אור חציברזל יקרה,
28/11/2016 | 11:16
3
15
יפה ניתחת את הקלפים.

כפי ששמת לב לא פשוט לנתח אותם אחד אחד ולגזור מהם הכוונה מובנת ויעילה.
כאן הסוד וא להתבונן על המכלול ועל צירופי הקלפים.

אני שמה דגש על מודעות עצמית.
למיטב ידיעתי והבנתי את הקלפים והפרישה המסר עבורך הוא:
בתחום המקצועי מסתמן שהיו חיכוכים על רקע רגישות יתר, רגשות נחיתות ואי הבנות. עבודה קשה ירדה לטמיון ויש נכונות לעזוב . עם זאת, ההחלטה טרם נפלה וניתנת הזדמנות נוספת לניסיון לשפר את המצב.
יש הזדמנות לגלות את האמת, לדעת מה נכון . כל שצריך לעשות הוא לבחור בדרך אחת ולצעוד בה. מידע רב מצוי גם באמצעי התקשורת השונים. צאי ולימדי- ובעיקר יישמי.
השראה ודמיון מופעלים רק לצורך ביצוע משימה ספציפית. 
ניכרת נטייה לדייקנות, אחריות, ירידה לפרטים והצמדות לתבניות מוסדרות באופן קיצוני. הרפי מעט מהמתח. התמידי ללא לחץ - להתמדה תוצאות מבורכות.

יחסי עבודה כמעט ואינם מתרחשים משום שהעבודה היא לרוב אינדיבידואלית ואת מעדיפה לבצע את המשימות ללא בלבולי מח מיותרים.  תקשורת עם עמיתים מאופיינת  בהצמדות לחוקים ותקנות מייעלת את שיתוף הפעולה אך היא בעלת גוון מונוטוני נעדר רגש.

עצת הקלפים:
עקשנות ונטייה לסמוך על עצמך גם ללא בסיס יוצרת סיכון ממשי לעתידך המקצועי. כדאי להרפות מדריכות היתר השוחקת אותך כעת. את חווה בלבול. כדאי שלא להרדם בשמירה.

ממה להמנע? - מיוהרה.

גיבוש המידע:
את מעוניינת להגדיל את שטח השליטה שלך על חייך.
כדי שתהיה לך שליטה בחייך, עלייך להגדיר יעדים או לפחות כיוון כללי חזק. כאשר אינך מתכננת כיוון לחייך, את מבצעת בחירה. אך חוסר פעולה אינו בחירה! השכל התת – מודע שלך מחולל אירועים בחייך.

אם חשיבתך היתה שלילית - את עלולה למשוך לחייך  אירועים בעלי אופי שלילי. מחשבות הן דברים – הן יוצרות נסיבות באמצעות תכנות השכל התת – מודע שלך. חלק מהצלחתך תלוי בשיתוף פעולה עם הסביבה.

מאחר שאני מעוניינת להמנע מחריצת גורלות אני חייבת לכתוב לך שכדאי שתשימי
שימי לב לפעולותייך . המנעי מיוהרה ומהנחה שאת יודעת מה לעשות. תתנהלי בזהירות.

לסיכום:
בעבר היה רצוי לך להתנהל בקבוצה אולם שינית את דעתך וכיום - 
התשובה על פי הקלפים ולמיטב ידיעתי  אותם היא להמשיך לבד בחודש הקרוב ולשים לב לכל צעד ושעל.

לציין כי ריבוי פרישות בזמן קצר באותו עניין אינו יעיל ועשוי לבלבל.

בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'רחל היקרה בוקר טוב'
רחל היקרה בוקר טוב
28/11/2016 | 12:37
2
12
תודה על ההשקעה והיחס .
לגבי ניתוח הפריסה מנק' ראותך :

למיטב ידיעתי והבנתי את הקלפים והפרישה המסר עבורך הוא:
בתחום המקצועי מסתמן שהיו חיכוכים על רקע רגישות יתר, רגשות נחיתות ואי הבנות. עבודה קשה ירדה לטמיון ויש נכונות לעזוב -לא כך מרגישה לא היו חיכוכים או אי הבנות
. עם זאת, ההחלטה טרם נפלה וניתנת הזדמנות נוספת לניסיון לשפר את המצב.
יש הזדמנות לגלות את האמת, לדעת מה נכון . כל שצריך לעשות הוא לבחור בדרך אחת ולצעוד בה. מידע רב מצוי גם באמצעי התקשורת השונים. צאי ולימדי- ובעיקר יישמי.
השראה ודמיון מופעלים רק לצורך ביצוע משימה ספציפית. 
ניכרת נטייה לדייקנות, אחריות, ירידה לפרטים והצמדות לתבניות מוסדרות באופן קיצוני. הרפי מעט מהמתח. התמידי ללא לחץ - להתמדה תוצאות מבורכות.-לוקחת לתשומת ליבי

ממה להמנע? - מיוהרה.-לא מבינה מה הכוונה כיצד ענין זה משתקף ובא לידי ביטוי ?

גיבוש המידע:
את מעוניינת להגדיל את שטח השליטה שלך על חייך.
כדי שתהיה לך שליטה בחייך, עלייך להגדיר יעדים או לפחות כיוון כללי חזק. כאשר אינך מתכננת כיוון לחייך, את מבצעת בחירה. אך חוסר פעולה אינו בחירה! השכל התת – מודע שלך מחולל אירועים בחייך.

אם חשיבתך היתה שלילית - את עלולה למשוך לחייך  אירועים בעלי אופי שלילי. מחשבות הן דברים – הן יוצרות נסיבות באמצעות תכנות השכל התת – מודע שלך. חלק מהצלחתך תלוי בשיתוף פעולה עם הסביבה.-אז לכן קבעתי מטרה אם תאריך יעד ודווקא בשל כך יש לי בעיה כי הדבוקה של המאמן הנוכחי חלשה מדי עבורי ולכן  מלכתחילה רציתי לדעת מה כדאי עבורי האם להמשיך עימם ברכיבה ולקחת בחשבון פגיעה ביכולת או לרכוב לבד או לחפש קבוצה חדשה לרכיבה בלבד כי בשאר האספקטים ( ריצה ושחייה ) מרוצה מאוד ואכן מסכימה שחשיבה גוררת מציאות

מאחר שאני מעוניינת להמנע מחריצת גורלות אני חייבת לכתוב לך שכדאי שתשימי
שימי לב לפעולותייך . המנעי מיוהרה ומהנחה שאת יודעת מה לעשות. תתנהלי בזהירות.

לסיכום:
בעבר היה רצוי לך להתנהל בקבוצה אולם שינית את דעתך וכיום - 
התשובה על פי הקלפים ולמיטב ידיעתי  אותם היא להמשיך לבד בחודש הקרוב ולשים לב לכל צעד ושעל.-מהסיכום אני מבינה שכרגע מומלץ לא לרכוב איתם אלא לבד וגם לא לבדוק אלטרנטיבה נוספת ?

לצפיה ב-'בוקר אור'
בוקר אור
29/11/2016 | 13:14
1
11

לפעמים המסר פשוט אבל לא פשוט להבין אותו.

הצגתי את תמונת המצב הפוטנציאליתץ לחודש הקרוב ואני שוב מדגישה שברצוני להמנע מחריצת גורלות.

כדאי לך לעיין בפרישות שנעשו בעניין ולגבש החלטה.

ריבוי פרישות סביב עניין אחד - לא יעיל ועלול להוביל למסקנות שגויות.

שיהיה לך ולכולם בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'רוב תודות '
רוב תודות
06/12/2016 | 09:43
4
לצפיה ב-'פוסט לקוראים בקלפים - טיפוסי גוף'
פוסט לקוראים בקלפים - טיפוסי גוף
28/11/2016 | 18:39
2
20
כאשר אנו פוגשים באנשים המעוניינים בפריסה, נוכל לפי מראם ללמוד עליהם דברים רבים, ולהבין מיד איך ומהיכן השאלה שלהם נובעת....

לפני הצגתו, של רעיון טיפוסי גוף, חייבים אנו להכיר ולהבין את החלוקה של האדם למהות ואגו.
״כל חייו הפנימיים של האדם, כל תפיסותיו ותגובותיו נחלקים לשניים.
המהות - אותם הדברים הנולדים עמנו: תכונות גופניות, נטיות, העדפות וכו׳.
האגו - כל אותם התפיסות שרוכש האדם ע״י חיקוי במהלך חייו: דעות, השקפות ועוד…״

ישנן שיטות רבות העוסקות בחקירת האגו, ומציגות חלוקה של סוגי אגו שונים. 
שיטות אלה עוסקות ״בפסיכולוגיה״ של האגו, והחלוקה נעשית לפי סוגים שונים של פסיכולוגיה.
לעומתם, כיוון שאנו מעוניינים לחשוף, להבין ולטפח את מהותו של האדם, ולא את מה שהוא מדמה את עצמו, לא נעסוק תחילה בפסיכולוגיה, אלה נזהה אותו לפי טיפוס הגוף שלו.
במילים אחרות, בשלב ראשון, נוכל לזהות קבוצות שונות של בני אדם לפי מראם הייחודי - תכונות גופניות. 
לכל טיפוס גוף, התכונות והפסיכולוגיה שלו, ברגע שנזהה לפי מראהו של אדם את הטיפוס אליו הוא משתייך, נוכל לקבוע מיד מה תכונותיו ״האמתיות״.

כיוון שהמהות מפסיקה להתפתח כבר בגיל צעיר, והאגו ״מתפתח״ על חשבונה, נוכל למצוא טיפוסים שונים שהפסיכולוגיה שלהם כלל לא קשורה לטיפוס, ולפעמים אף הפוכה לגמרי.
לדוגמה, טיפוס שבמהותו חיובי מאוד, ביום יום האגו שלו מתנהל בצורה מאוד שלילית, כיוון שזו ההתנהגות אותה הוא ״למד״ ומחקה, אולי אף התחיל בחיקוי זה כבר בילדותו המוקדמת.
לכן, אם ננסה לחקור את האדם לפי פסיכולוגיה שלו, לעולם לא נוכל לקבועה האם מדובר בחיקוי או בדבר מה מקורי שלו.

לפי שיטה זו, קיימים 7 טיפוסי גוף קלאסים, לכל טיפוס שם הקשור ״לכוכב לכת״ במערכת השמש שלנו:

1. Lunar על שמו של הירח שלנו.
2. Venusian על שמו של כוכב לכת ונוס, בעברית נוגה.
3. Mercurial על שמו של כוכב לכת מרקוקי, בעברית כוכב חמה.
4. Saturnine  על שמו של כוכב לכת סאטורן, בעברית שבתאי.
5. Martial על שמו של כוכב לכת מרס, בעברית מאדים.
6. Jovial על שמו של כוכב לכת יופיטר (בספרדית Jueves) בעברית צדק.
7. Solar וכאן כבר לא מדובר בכוכב לכת, אלא על השמש עצמה.

אם נחזור רגע אל האגו, הרי שנוכל למצוא אין סוף דוגמאות לכך שטיפוסים שונים מחקים בהתנהגותם טיפוסים אחרים. 
לדוגמה, Venusian המחקה בהתנהגותו את ה - Martial.
אבל בעזרת שיטה זו תמיד נוכל לזהות את תכונותיו הגופניות, גם אם הוא ינסה לטשטש אותן, ולקבוע שמדובר ב - Venusian.
כאשר מדובר בכך, שהאדם מחקה התנהגות או מנסה לטשטש את תכונותיו הגופניות, הרי שברוב המוחלט של המקרים, האדם כלל לא מודע לכך, וכלל לא חושד בכך שמדובר בהתנהלות ״מזויפת״.
לכן גם כאשר מדובר בניסיון של האדם להתפתח רוחנית, יהיה עליו בעזרת התבונות, לזהות תחילה את האגו ולאחר מכן את מהותו.
שיטה זו יכולה להוות עזר רב לזיהוי זה.

מצרף דוגמית מקלפי טיפוסי גוף, שיצורפו לחפיסת W.S...
לצפיה ב-'Mist2 יקר, זה מקסים! תודה על השיתוף ו- '
Mist2 יקר, זה מקסים! תודה על השיתוף ו-
29/11/2016 | 13:15
1
6
לצפיה ב-''
29/11/2016 | 14:19
2

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ