לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'סים לסלולרי בגרמניה ואוסטריה'
סים לסלולרי בגרמניה ואוסטריה
12/05/2016 | 17:05
17
96
שלום,

נסיעה משולבת של גרמניה (3 ימים) ואוסטריה (9 ימים). הצורך העיקרי הינו בעיקר גלישה (ניווט עירוני בגרמניה, ניווט כבישים באוסטריה)

אורנג' - 120 ש"ח לחבילה של 1GB. היתרון הגדול - תשלום המכסה את 2 המדינות.
גולן - 99 ש"ח לחבילה הכוללה כמעט הכל + 50 ש"ח לסים. גם כאן, החבילה יכולה לשמש את 2 המדינות.

האלטרנטיבות האחרות, עד כמה שהבנתי, הינן כרטיס סים מקומי PREPAID בעלות של כ 50 ש"ח ל 1GB גלישה. החסרון - צריך כרטיס כזה לכל מדינה. האם נכון?

אשמח להצעות נוספות לשימוש בסלולרי ב 2 מדינות.

תודה
לצפיה ב-'רק לדייק שהחבילה של אורנג עולה 149 ובגולן זה נכון רק בתנאי'
רק לדייק שהחבילה של אורנג עולה 149 ובגולן זה נכון רק בתנאי
12/05/2016 | 17:22
1
55
שאתה לא עובר את תאריך ה 25 בחודש באמצע הנסיעה כי אז תשלם פעמיים.
יש כרטיסי סים מקומיים שתקפים כיום גם באוסטריה וגם בגרמניה אבל לא בטוח שזה חל על כרטיסי פריפייד.
תבדוק באתר של THREE ובאתר של VODAFONE בארץ בה אתם מגיעים קודם.
לצפיה ב-'טוב לדעת שהבילה נחתכת באמצע החודש... לא בטוח שזה מה שנאמר לי'
טוב לדעת שהבילה נחתכת באמצע החודש... לא בטוח שזה מה שנאמר לי
12/05/2016 | 17:33
26
(אני הבנתי שזה ל 30 ימים מהאיתחול).
בכל אופן - גם קיבלתי הנחה באורנג', אז יוצא 120 ש"ח.

אבדוק ב THREE ו VODAFONE (יש מישהו שיודע זאת בוודאות?)

תודה
לצפיה ב-'בגולן8 צריך להתחשב בתאריכים. באילו תאריכים מדובר?'
בגולן8 צריך להתחשב בתאריכים. באילו תאריכים מדובר?
12/05/2016 | 17:31
8
17
לצפיה ב-'האם גם בגולן התאריכים לא תקפים ל 30 מרגע האיתחול?'
האם גם בגולן התאריכים לא תקפים ל 30 מרגע האיתחול?
12/05/2016 | 17:35
7
17
לצפיה ב-'לא. עד ל 1.7 ההתנהגות היא כזו:'
לא. עד ל 1.7 ההתנהגות היא כזו:
12/05/2016 | 17:44
6
43
רכוש כרטיס סים של גולן בתוכנית 99
הפעל אותו ב 25 לחודש או לאחר מכן
שלח הודעת ניתוק (ל 24 לחודש הבא)
שלם סה"כ 49 ש"ח
לצפיה ב-'אם אתה צריך לצאת בתקופה שבאמצע יש 25 לחודש'
אם אתה צריך לצאת בתקופה שבאמצע יש 25 לחודש
12/05/2016 | 17:50
34
אז מזמינים 2 סימים
ומשלמים סה"כ 98 ש"ח (את הסים השני מפעילים ב 25 לחודש לפי שעון ישראל ביום שיש ניודים)
חשוב לא להזמין את הסימים מוקדם מדי
ושוב, הכל נכון להיום (שיטת החיוב של תשלום מראש שמתבטלת ב 1.7)
לצפיה ב-'לא הבנתי את הקומבינה...'
לא הבנתי את הקומבינה...
12/05/2016 | 17:53
4
31
מזמין סים. משלם כ 50 ש"ח.
מזמין חבילה (נאמר ב 25 ביוני). משלם 100 ש"ח.
שולח (נאמר ב 26 ביוני) הודעת ניתוק. זה יהיה תקף רק לחודש הבא. לא? אם כן - שילמת כ 150 ש"ח.

מה פספסתי?
לצפיה ב-'ההסבר היא שיטת החיוב מראש של גולן (שמתבטלת ב 1.7)'
ההסבר היא שיטת החיוב מראש של גולן (שמתבטלת ב 1.7)
12/05/2016 | 17:58
3
45
בחודש הראשון (או חלקו) משלמים רק על הסים
לצפיה ב-'זורם איתך: אם כך:'
זורם איתך: אם כך:
12/05/2016 | 18:34
2
57
במידה ואיקטבתי את הסים ב 26 ליוני וביטלתי ב 27 ביוני, אשלם רק על הסים לפי דבריך.
למה, אם כך, הסים לא נחסם באותו הרגע שאני מבקש להתנתק?
לצפיה ב-'אם אתה מתחיל את המחזור ב26 לחודש את לא מבטל ב 27 בו,'
אם אתה מתחיל את המחזור ב26 לחודש את לא מבטל ב 27 בו,
12/05/2016 | 19:03
32
אלא ב24 של החודש שלאחריו. באופו שאתה למעשה מניוי רק בתחומי או בטווחי מחזור אחד. ועל המחזור הראשון גולן לא מחייב.  וכך גם במצב הפוך [שממנו את צריך להמנע] כשמתנתקים או מתניידים ב26 לחודש -כלומר לאחר תחילת המחזור, משלמים עבור המחזור כולו, למרות שהית מנוי רק יום אחד בלבד.
לצפיה ב-'כשאתה מבקש להתנתק אתה יכול לבחור ניתוק מיידי או בסוף המחזור'
כשאתה מבקש להתנתק אתה יכול לבחור ניתוק מיידי או בסוף המחזור
12/05/2016 | 19:08
27
אבל את התשלום (ששילמת (או לא שילמת) מראש  לא תקבל בחזרה
לצפיה ב-'אם הצורך העיקרי הוא ניווט, נראה לי יעיל ביותר נווטן אוף-ליין'
אם הצורך העיקרי הוא ניווט, נראה לי יעיל ביותר נווטן אוף-ליין
12/05/2016 | 17:57
3
38
כדוגמת סייג'יק. הוא לא יקר, והוא לתמיד ומתעדכן באופן סדיר.
ניווטתי אתו בגרמניה ובאוסטריה -ועוד מקומות, הוא לעולם לא אכזב.

לטעמי לא כדאי להסתמך רק על גלישה לצורך ניווט.
לצפיה ב-'ביער השחור ניווטתי ב HERE והניווט היה מעולה, אבל (!)'
ביער השחור ניווטתי ב HERE והניווט היה מעולה, אבל (!)
12/05/2016 | 18:02
2
64
הרגשתי כמו מסכן ללא אינטרנט.
כנראה שזה כבר לא מותרות גלישה בחו"ל...
לצפיה ב-'גלישה היא בהחלט צורך. יש כל מיני פתרונות ביניהם סים מקומי'
גלישה היא בהחלט צורך. יש כל מיני פתרונות ביניהם סים מקומי
12/05/2016 | 18:10
1
52
כשלעצמי הסתדרתי במצטבר עשרות ימים ב WIFI . 
לצפיה ב-'מתי נזכה לראות Remotely Provisioned Virtualized SIM ?'
מתי נזכה לראות Remotely Provisioned Virtualized SIM ?
15/05/2016 | 14:28
3
לצפיה ב-'לגבי גרמניה'
לגבי גרמניה
12/05/2016 | 23:47
59
יש לO2 סים של 750MB ב5€
לצפיה ב-'שווה לבדוק O2 בגרמניה'
שווה לבדוק O2 בגרמניה
14/05/2016 | 09:20
26
שמאפשר לנדוד בכל מדינות האיחוד בעלות של 2 אירו ליום עבור 50MB ליום.
אני כבר שנתיים משתמש רק בסים שלהם ועבד לי מעולה בדנמרק בקפריסין בהולנד וכמובן בגרמניה.
המסלול הוא פריפייד ואני תמיד לפני הנסיעה טוען 15-20 אירו לחשבון שלי.
לצפיה ב-'עזרה עם OnePlus One'
עזרה עם OnePlus One
12/05/2016 | 16:13
3
55
אחרי העדכון האחרון שמתי לך שכאשר אני מחבר את הטלפון למחשב התיקיה ריקה, לא ניתן לראות את הקבצים שעל הטלפון.
עשיתי לו RESET מלא, ועדיין יש את אותה הבעיה, כמו גם שהוא לא מתחבר לי לוויפי.
הורדתי את הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה שלו למחשב
הפעלתי את הטלפון במצב Fastboot Mode
חיברתי אותו למחשב

לאחר מכן נעזרתי במדריך הבא:
http://oxygenos.oneplus.net/Flashing+instructions+...
בשלב 4 צריך ללחוץ על קובץ BAT, איפה הקובץ הזה?...
לצפיה ב-'פשוט מאד לאחר שאתה מחבר את הטלפון למחשב צריך לגלול'
פשוט מאד לאחר שאתה מחבר את הטלפון למחשב צריך לגלול
12/05/2016 | 17:24
2
46
בטלפון את המסך למטה ולסמן לו גישה לקבצים במקום רק טעינה.
ככה זה עכשיו במרשמלו בכל חיבור למחשב מחדש.
לצפיה ב-'תודה - עכשיו אני בבעיה חדשה'
תודה - עכשיו אני בבעיה חדשה
12/05/2016 | 17:29
1
37
הטלפון לא מתחבר לי לוויפי, הוא כותב יש בעית אימות.
זה גם היה לי בעבר, ואז הבעיה נעלמה, ועכשיו זה שוב לא עובד
לצפיה ב-'ללחוץ על הרשת הבעייתית בהגדרות ה WIFI בטלפון '
ללחוץ על הרשת הבעייתית בהגדרות ה WIFI בטלפון
12/05/2016 | 22:52
31
לסמן FORGET ואז להגדיר מחדש.

לצפיה ב-'רמי לוי שובר את השוק 3חודשים בשקל '
רמי לוי שובר את השוק 3חודשים בשקל
11/05/2016 | 19:20
29
166
לחודש על חבילת גלישה 8gb שיחות smsמחיר קבוע לשלושה חודשים לאחר מכן 39.9שקל ל-12חודשים המבצע מתפרסם בעיתון ישראל היום.
לצפיה ב-'זה בדיוק המחיר של 30 ש"ח לחודש (רק נראה יותר זול)'
זה בדיוק המחיר של 30 ש"ח לחודש (רק נראה יותר זול)
11/05/2016 | 19:40
27
52
לצפיה ב-'אפשר אחרי שלושה חודשים לנייד לחברה'
אפשר אחרי שלושה חודשים לנייד לחברה
11/05/2016 | 19:43
26
115
אחרת אבל לא נראה לי שזה שווה נראה לי מחיר הסים ברמי לוי 50שקל לא בטוח.
לצפיה ב-'בדיוק . עלות הסים הופכת לחסם מעבר, לקנס'
בדיוק . עלות הסים הופכת לחסם מעבר, לקנס
11/05/2016 | 19:44
4
46
לצפיה ב-'בקיצר אין מתנות חינם לבנתיים מרוצה '
בקיצר אין מתנות חינם לבנתיים מרוצה
11/05/2016 | 19:48
90
מאוד מהדיל שסגרתי לפני מספר חודשים בהוט מובייל 2קווים ב40שקל 3גיגה לכל קו.
לצפיה ב-'אחרי שצוברים כמה סימים'
אחרי שצוברים כמה סימים
13/05/2016 | 13:52
2
53
אפשר להמשיך לטייל בין אותן חברות. לא שאני בהכרח ממליץ על זה, אבל רק מציין שאם כבר עושים חשבון כזה צריך לקחת זאת בחשבון.
לצפיה ב-'רק אם המפעילה מסכימה ש"תמחזר" סים, מה שהיא לא חייבת לעשות'
רק אם המפעילה מסכימה ש"תמחזר" סים, מה שהיא לא חייבת לעשות
13/05/2016 | 17:38
1
22
לצפיה ב-'אוקיי, רק שזה יראה כמו הודאה בכך שרכישת הסים היא סוג של קנס.'
אוקיי, רק שזה יראה כמו הודאה בכך שרכישת הסים היא סוג של קנס.
14/05/2016 | 07:26
35
ולא רק צורך טכני.
האם יש ניסיון איפשהו לכאן או לכאן?
לצפיה ב-'אני סבור כי זהיתי לבסוף את סיבת טינתך העמוקה לגולן.'
אני סבור כי זהיתי לבסוף את סיבת טינתך העמוקה לגולן.
12/05/2016 | 13:15
20
102
הוא פשוט "הראה לך את הדלת".
דמי חידוש תכנית תעריפים זולה, התקפה לתקופה קצובה, שבסיומה היא מתיקרת - מחושבים כך שהמנוי יוצא נשכר רק אם התמיד עד סיום התוקף, ובבירור אינם משתלמים ללקוח "קופצני" המדלג בלא הרף במרדף אחר המחיר הנמוך ביותר.
גולן טלקום אינה מסרבת ללקוח "קופצני" (בין היתר, משום שסירוב כזה הינו בלתי חוקי), אלא פשוט "מראה לו את הדלת".

אתה קולני בהתקפותיך המילוליות, פשוט מכיוון שגולן טלקום סיננה אותך באופן חוקי לחלוטין.
פשוט נעלבת, ואינך יכול לשאת את העלבון...
לצפיה ב-'חחחח הצחקתני לכבוד החג פראיירים לא'
חחחח הצחקתני לכבוד החג פראיירים לא
12/05/2016 | 15:17
13
75
מתים רק מתחלפים לא תצליח אף פראייר שישלם לצרפתי דמי מעבר מופקעים בסך 149שקל על כל קו שני והלאה בסיום התוכנית..זה שאני הראתי לצרפתי את הגב השארתי להם אבק וחסכתי 450שקל ויותר בחעשוב שנתי וקבלתי איכות קו וגלישת אינטרנט בהוט מובייל ברמה של כמה דרגות על גולן טלקום שהגלישה ואיכות הקו פחחחחחח. חג שמח לפראיירים שמשלמים להם דמי מעבר מופקעים.
לצפיה ב-'לי אתה נשמע פגוע ולא פוגע, אם כי יתכן ששכנעת עצמך.'
לי אתה נשמע פגוע ולא פוגע, אם כי יתכן ששכנעת עצמך.
12/05/2016 | 20:13
12
25
לצפיה ב-'לא פגוע ולא נעליים ואל תנסה לטשטש את'
לא פגוע ולא נעליים ואל תנסה לטשטש את
12/05/2016 | 20:42
11
57
זה שחברת גולן טלקום גובה את דמי המעבר הכי גבוה שיש מבין כל חברות הסלולרי. ובנוסף אין שימור ואין נעליים.למה התחתנתי איתם שאני יהיה פגוע.כיום יש אפשרות ניוד לכל חברה בדקה וחצי לכל חברה..אני רק אומר לעצמי איזה פראייר שנשארתי כמה שנים בגולן באיכות קו כולל גלישה ולא ניידתי לחברה אחרת.כיום חסכתי מעל 700שקל ב3קווים שניידתי מגולן אז מי יצא כאן פראייר אני או אתה שמנסה להוציא כל הזמן את גולן באור חיובי ולא הולך לך וגם לא ילך לך כי כל הזמן תקבל בראש.
לצפיה ב-'כן פגוע או כן נעלים (זו השלילה של "לא פגוע ולא נעלים").'
כן פגוע או כן נעלים (זו השלילה של "לא פגוע ולא נעלים").
12/05/2016 | 22:26
51
ההתנהלות של גולן טלקום מתועדת וידועה.
הם פשוט החליטו לסנן לקוחות כמוך ("קופצניים") וזו הדרך החוקית היחידה לעשות זאת תוך הסוואת הסינון ומתן תחושה ללקוח הדחוי כי היתה זו החלטה מושכלת שלו.
אז לא! פשוט סוננת, ובהצלחה. עובדה! אינך מודע לכך, והינך סבור כי "הענשת" אותם...
לצפיה ב-'בני, כנראה שbackbencher מצא בך את הקורבן שיחליף אותי בירידות'
בני, כנראה שbackbencher מצא בך את הקורבן שיחליף אותי בירידות
13/05/2016 | 06:33
9
51
שלו.
אל תתרגש ממנו יותר מידי.
האיש הזה בז לכל מי שחושב אחרת ממנו, יענו סוג של מגלומן.
דרך אגב, מן הסתם אני מזמין כעת ירידות עלי, כנראה שלא רק ממנו, אבל כל מי שיגיב שיידע מראש שהוא רק מוכיח את העובדות שציינתי, ולא אתרגש מאף תגובה.
אני גם מבטיח לא להתייחס לאף תגובה שתבוא, ומן הסתם אם תבוא תגובה כזאת היא תהיה מאחד מ-3-4 המגיבים הקבועים נגדי...
לצפיה ב-'בוקר טוב אבי אני לא דופק לבחור הזה '
בוקר טוב אבי אני לא דופק לבחור הזה
13/05/2016 | 08:24
8
49
חשבון לא רואה אותו ממטר. כל פעם שיכנס ויגיב לא לעניין יקבל ממני בראש חזק.
לצפיה ב-'"ויאמר יהוה אלהים לא טוב היות האדם לבדו,'
"ויאמר יהוה אלהים לא טוב היות האדם לבדו,
13/05/2016 | 09:20
39
אעשה לו עזר כנגדו" (בראשית ב יח), וכן ראה "לא לחנם הלך זרזיר אצל עורב אלא מפני שהוא מינו" (בבא קמא צב ב)...
לצפיה ב-'חשוב לרגע בהגיון, ו"בלי עצבים".'
חשוב לרגע בהגיון, ו"בלי עצבים".
13/05/2016 | 11:32
6
38
ההתנהלות של גולן טלקום בנוגע לתכניות תעריפים וחידושן - מתועדת וידועה לכל.
גולן טלקום ערה לתחרות העזה בשוק, ולקלות הניוד בין רשתות, ובמיוחד לכך שהרשת הננטשת אינה יכולה למנוע נטישה.
איזו סיבה יש לך להניח שהם פועלים כפי שהם פועלים, אם לא שאיפה לסנן לקוחות "קופצניים"?!
המסקנה היחידה ההגיונית - הם רוצים לקוחות "יציבים"...
לצפיה ב-'חשוב רגע בהגיון למה החברה הננטשת '
חשוב רגע בהגיון למה החברה הננטשת
13/05/2016 | 12:33
1
37
המתיימרת להיות הזולה ביותר לא אומר האיכותית ביותר מבחינת קו ואינטרנט גובה עמלות הכי גבוהות בשוק הסללורי בדמי מעבר מופקעים שהחלו ב49שקל עלו ל129שקל וכעת 149שקל..רק שתבין בהוט מובייל בדקתי מעבר מחבילה לחבילה וגם חבר שלי עבר עם8קווים החליף חבילה גבו ממנו על כל2קווים 49שקל לשינוי חבילה 2קווים ב40שקל. אז לא ייתכן שחברה המתיימרת להיות הזולה ביותר תגבה את העמלות הגבוהות ביותר.
לצפיה ב-'זה זול ל"מתמידים" למשך כל תוקף התכנית. לא ל"קופצניים".'
זה זול ל"מתמידים" למשך כל תוקף התכנית. לא ל"קופצניים".
13/05/2016 | 12:41
34
האינך תופש זאת?
טול ניר ועפרון ועשה את החשבון...
לצפיה ב-'נכון שבאמצעות המחיר ניתן להכוין את הלקוחות ברם,'
נכון שבאמצעות המחיר ניתן להכוין את הלקוחות ברם,
13/05/2016 | 12:44
3
41
במצב שאתה מתאר גם הלקוחות היציבים והמתמידים משלמים את המחיר שאמור להרחיק את הקופצניים. תיקון מצב זה יכול להעשות בקלות על ידי החזרת התשלום המוגזם עבור הסים, לשיעורין,  ככל שמתמידים. ואם הנוהל מצליח, והלקוחות הקופצניים אכן נמנעים לנייד חזרה לגולן, יוצא שהלקוחות הנאמנים משלמים לריק.
לצפיה ב-'אסביר לך מדוע אתה טועה.'
אסביר לך מדוע אתה טועה.
13/05/2016 | 14:23
2
41
הלקוחות הנאמנים אינם משלמים לריק.
כאשר רמת המחירים נמוכה מאד (וזה מה שמשלמים לקוחות "יציבים") - אין תמריץ לחפש אצל מישהו אחר הוזלה "זמנית" נמוכה בכמה שקלים. אתה פשוט חש כי אתה כבר מקבל תמורה נאה מאד לכספך.
אני משלם כ- 230 ש"ח לששה קוים, אשר אחד מהם הוא קו של 99 ש"ח (ואני מסכים למחיר של 99 ש"ח לאורך זמן בגין הקו האחד הזה, משום שבן המשפחה הספציפי לו שיך הקו "שורף" מעל 9000 דקות חודשיות ואת כל ה- 20GB החודשיים).
זה יוצא מתחת ל- 40 ש"ח לקו בממוצע משפחתי, ולא אתחיל לתור אחר משהו זול יותר במצב ענינים זה.
אני פשוט שבע רצון.
לפני מאי 2012 (מועד השקת פעילות גולן טלקום) - שלמתי פי חמישה בעד חמישית מהקף הצריכה המצרפי של המשפחה...
לצפיה ב-'נכון. כבר אמרתי בפורום בעבר, שאם מחלקים 148 ל24 חודשים'
נכון. כבר אמרתי בפורום בעבר, שאם מחלקים 148 ל24 חודשים
13/05/2016 | 15:22
1
43
עבור שני קוים זה זניח לחלוטין . אבל אם הספק היה מיקר את החבילה -ללקוח ותיק, ב3 שקלים לכל קו, ולא גובה הבור סים - כי למעשה יש לו סים פעיל, וממילא לא מחליפים אותו. התחושה הייתה יותר נעימה ומשדרת הוגנות.  מה שאין כן במתנייד פנימה, שאין לו סים פעיל, שאז ניתן לטעון שצריך לקנות סים חדש ויש לו מחיר. אבל אז זה פועל גם על מתנייד חדש לגמרי שלא היה כבר ויצא.  ואתה יודע מה?  לקוח שעזב וחוזר יש סיכוי רב שיהפוך ללקוח יציב.
לצפיה ב-'משרד התקשורת אוסר על הפליה בין מנויים בתוכניות המוצעות'
משרד התקשורת אוסר על הפליה בין מנויים בתוכניות המוצעות
13/05/2016 | 16:03
16
לצפיה ב-'לא יודע עם התכוונת אליי שנעלבתי על מה'
לא יודע עם התכוונת אליי שנעלבתי על מה
12/05/2016 | 15:23
1
64
יש לי או לך לחשוב שנעלבתי כיום מה שמדבר לי זה איכות השירות והמחיר..עובדה שבימים האחרונים גם עברתי לחברת השקעות מיטב דש במחירים אטרקטיבים לעומת חברת ההשקעות הקודמת שהייתי סוחר דרכה.מה שקובע כיום המחיר השירות ואיכות המוצר. בגולן איכות המוצר פגום ולא סתם נוטשים אותם מדי חודש בחודשו אלפי לקוחות.
לצפיה ב-'זה שהחלפת חברת השקעות לא מטשטש את הרושם '
זה שהחלפת חברת השקעות לא מטשטש את הרושם
12/05/2016 | 20:20
50
שסוננת על ידי גולן טלקום ונעלבת. תחושת העלבון משודרת מכל מלה שאתה כותב.
לצפיה ב-'ובסיום התוקף אין דמי מעבר?'
ובסיום התוקף אין דמי מעבר?
12/05/2016 | 18:53
3
33
לצפיה ב-'מעבר מסלול עולה. לכן הפתרון הוא לעבור חברה ואם גולן שימור'
מעבר מסלול עולה. לכן הפתרון הוא לעבור חברה ואם גולן שימור
12/05/2016 | 19:01
2
58
יתקשרו אז לחזור לגולן בתנאי שהחזרה ללא סים נוסף (ומרוויחים חודש מתנה*
לצפיה ב-'קיים "גולן שימור"? לא שמעתי מעולם על מחלקה כזו אצלם.'
קיים "גולן שימור"? לא שמעתי מעולם על מחלקה כזו אצלם.
12/05/2016 | 20:22
1
33
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
12/05/2016 | 22:48
27
לצפיה ב-'רק הוא לא מפרסם עד מתי המבצע, שזה לא עומד בתנאי החוק'
רק הוא לא מפרסם עד מתי המבצע, שזה לא עומד בתנאי החוק
12/05/2016 | 14:50
34
לצפיה ב-'התלבטות בקניית טלפון'
התלבטות בקניית טלפון
11/05/2016 | 14:37
11
149
הגיע הזמן להחליף את הסמסונג 3 . לא מעוניין להוציא הרבה כסף על טלפון חדש. תקציב של 1000-1200 ש"ח.
מעוניין במכשיר אמין,מהיר, מצלמה טובה. אני לא משחק במשחקים אך כן גולש ומשתמש בפליקציות.

לאחר סינון הגעתי ל 3 אפשרויות:
one plus one
xiaomi redmi note 3
samsung galaxy s5 neo
מה מומלץ מביניהם (קנייה באילת) ואם יש טלפון בטווח זה שלא חשבתי גם אשמח להמלצה.

תודה
לצפיה ב-'בין שלושתם'
בין שלושתם
11/05/2016 | 15:54
4
153
בין אלה בלבד הייתי בוחר בOnePlus One
למרות שהוא יקר לקנייה בתור "חדש"
אפשר להשיג אותו בלוחות ב800 שח בערך (גרסת 64GB) ואם אתה יכול להסתפק ב16GB אז הרבה פחות (יש היצע ואין ביקוש)

לגבי סמסונג  ועוד NEO -ממש לא

לגבי Redmi Note3 - בחנויות באילת הוא נמכר עם רום זוועתי שדורש החלפה
אם ממילא אתה תשלם למישהו שיחליף- אז קנה מכל אלה שמוכרים אותו בפייסבוק, חדש ומנויילן (אבל אחרי התקנת רום נקי)

לצפיה ב-'באיזו קבוצה בפייסבוק קונים ומוכרים סמרטפונים?'
באיזו קבוצה בפייסבוק קונים ומוכרים סמרטפונים?
11/05/2016 | 16:10
1
37
לצפיה ב-'מכשירים סיניים ואביזריהם - קניה ומכירה'
מכשירים סיניים ואביזריהם - קניה ומכירה
11/05/2016 | 17:10
49
לצפיה ב-'ל redmi כתוב שהרום 3g . זה לא מספיק'
ל redmi כתוב שהרום 3g . זה לא מספיק
11/05/2016 | 18:20
1
61
ל redmi  כתוב שהרום 3g . זה לא מספיק
לצפיה ב-'ממתי רום של 3GB זה לא מספיק?!'
ממתי רום של 3GB זה לא מספיק?!
14/05/2016 | 00:51
12
לצפיה ב-'ברדמי נוט 3 צריך לשים לב לכמה דברים.'
ברדמי נוט 3 צריך לשים לב לכמה דברים.
12/05/2016 | 09:48
78
צריך לשים לב שרוכשים את הדגם עם המעבד סנפדראגון 650.

רק בדגם הנ"ל, יש הרחבת זיכרון ומצלמה 16 מ"פ.
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
12/05/2016 | 10:28
4
98
ה5 NEO, עולה הכי זול כ1450 שקל.
בנוסף אין למכשיר רום רישמי של.היבואן הרשמי סקיילקס.
שזה אומר שבFOTA העברית תמחק.

לגבי הOPO, במחיר של 1190 שקל ניתן להשיג את הדגם של 16 ג'יגה.
המכשיר עצמו מצוין.
מעבד מהיר ועוצמתי.
זיכרון 16 ג'יגה ללא הרחבה.
הRAM 3076.
מצלמה יחסית איכותית 13 מ"פ.
מסך 5.5 אינצ' FUL HD. 
יש NFC. 
ספיקר ורמקול עוצמתיים.
ממשק סיאיינוג'ן נקי יחסית מאפליקציות זבל.
משקל 160 גרם.
סוללה חזקה 3100 מ"א.
אין בעיות בOTA עם העברית.
המחיר 1168 שקל ב"בסטמובייל".

אם הבחירה צריכה להיות בין הרדמי נוט 3 עם המעבד של מדייהטק לבין הOPO.
הOPO מנצח בהליכה.

לצפיה ב-'כמה דברי הבל ....'
כמה דברי הבל ....
12/05/2016 | 14:36
3
93
ב-1+1 יש מצלמה לא כל כך איכותית , אין ממשק סיאיינוג'ן במכשירים החדשים .
מעבד מהיר ועוצמתי מלפני מעל שנתיים ( לא שהוא רע במיוחד ).
כל היתר זה נתונים יבשים.

אולי בגלל שאין רום רשמי של היבואן העברית לא תימחק ... בכל מקרה : לאיזה עדכון אתה מצפה שיימחק את העברית.
לצפיה ב-'אין מה להשוות, הredmi not 3 מכשיר חלש.'
אין מה להשוות, הredmi not 3 מכשיר חלש.
13/05/2016 | 13:47
2
67
להשוות אותו מול ה opo???

הopo אוכל אותו בלי מלח !!!

ביג דיל !!!
אז לredmi not 3  יש סוללה של 4000 מ"א וסנסור לטביעת אצבעות.

המעבד של מדייהטק והמצלמה של redmi not 3 לא שווים כלום !!!

הopo מכשיר טוב ב2 רמות מעל השיאומי !!!
לצפיה ב-'תשרשר לאדם המתאים ....'
תשרשר לאדם המתאים ....
13/05/2016 | 15:25
19
לצפיה ב-'איך אתה יודע? התחביר שלך לא משהו. מחשיד.'
איך אתה יודע? התחביר שלך לא משהו. מחשיד.
14/05/2016 | 19:12
10
לצפיה ב-'עוד סיבה לחובבי הטכנולוגיה לברוח מסמסונג או להחרים אותה'
עוד סיבה לחובבי הטכנולוגיה לברוח מסמסונג או להחרים אותה
11/05/2016 | 12:46
4
112
מסתבר שעכשיו מאפשרים לקנות משקפי תלת מימד מסוג GEAR VR , הן מצויינות , איכותיות ומה לא ... אבל הן מתאימות רק למכשירי סמסונג ולא רק זה , רק למכשירים מהשנה וקצת אחורה , תכננו את המכשיר במיוחד שלא ניתן יהיה לשים שם NOTE 4 או S5 וכדומה , אין מניעה טכנולוגית פשוט הם עיצבו את זה במיוחד.

באאאאא
לצפיה ב-'מתאים להם...'
מתאים להם...
11/05/2016 | 14:01
3
67
ואגב, יש לי משקפיים כאלה, לא הסוג הזה, משהו מאיביי...מה הפואנטה בזה? עשה לי סחרחורת
לצפיה ב-'יש לי גם , המשחקים של סמסונג זאת ליגה אחרת'
יש לי גם , המשחקים של סמסונג זאת ליגה אחרת
11/05/2016 | 14:24
2
73
הם חתמו עם אוקולוס.
לצפיה ב-'אז לברוח או לא לברוח, זו השאלה.'
אז לברוח או לא לברוח, זו השאלה.
11/05/2016 | 14:35
1
29
לצפיה ב-'תשאל את שייקספיר '
תשאל את שייקספיר
11/05/2016 | 19:21
17
לצפיה ב-'יש עכשיו מבצע על סמארטפון מדגם LG G FLEX 2 '
יש עכשיו מבצע על סמארטפון מדגם LG G FLEX 2
11/05/2016 | 10:02
13
96
האם הוא שווה קנייה 
לפי המפרט המכשיר שוקל 150 גרם יש לו גורילה גלאס 3 מעבד סנפדראגון 810 סוללה 3000 מ"א תומך בNFC וגם יש לו רדיו מצלם וידיאו 4K

המחיר 1168 שקל

שווה או לא
לצפיה ב-'לדגם שהם מציעים יש רק 2GB זכרון פנימי '
לדגם שהם מציעים יש רק 2GB זכרון פנימי
11/05/2016 | 10:32
75
יש את הדגם השני עם 3G .
לצפיה ב-' תשובה.'
תשובה.
12/05/2016 | 11:20
11
66
במחיר הזה עדיף שתרכוש OPO דגם 16 ג'יגה ב1168 שקל ב"בסט מובייל", המכשיר יקבל בקרוב מרשמלו.

הפלקס 2 עם זיכרון קטן מדי נטו.
רובו תפוס ע"י הממשק.
ברוטו יש לו 16 ג'יגה.
יש לו בעיה בOTA.
הוא לא צפוי לקבל מרשמלו.
לצפיה ב-'הפלקס הרבה יותר איכותי מה-OPO , רק שבמקרה הזה '
הפלקס הרבה יותר איכותי מה-OPO , רק שבמקרה הזה
12/05/2016 | 11:36
62
מדובר בדגם היותר חלש של הפלקס.

לצפיה ב-'גם אני חושב שהOPO עם 16 ג'יגה כבר עדיף'
גם אני חושב שהOPO עם 16 ג'יגה כבר עדיף
13/05/2016 | 13:23
9
55
על הפלקס 2
 לפי מה שכתבו עליו פה בפורום הפלקס 2 זבל של מכשיר

עכשיו יש לי דילמה חדשה
הOPO מול הלנובו ZUK

לZUK יש מעבד זהה כמו ל OPO זיכרון 64 ג'יגה מצבר 4100 מ"א וחיישן לטביעת אצבע
המסך של שניהם נראים זהים

אבל מה שמחשיד פה זה המחיר
שניהם נמכרים במחיר זהה של 1168 שקל

מה עדיף מביניהם ????????
לצפיה ב-'זה תלוי כמה סבלנות יש לך ???'
זה תלוי כמה סבלנות יש לך ???
13/05/2016 | 14:50
4
61
אם אתה צריך מכשיר ממש עכשיו, אז כדאי שתקנה את הOPO.
דגם 16 עולה 1168 שקל.
דגם 64 עולה 1368 שקל. (ב"בסטמובייל")

אם יש לך סבלנות, אז בקרוב אמור להגיע ארצה מכשיר חדש של "מייזו".
מדובר על מייזו M3 NOTE.

למכשיר יש מעבד 2 ג'יגה + 8 ליבות של מדייהטק HELIO X 10.
זיכרון של 16 ג'גה עם הרחבה.
הRAM 2048.
מסך 5.5 אינצ' FUL HD.
תומך NFC.
מצלמה 13 מ"פ.
סוללה של 4100 מ"א.
סנסור לטביעת אצבעות.
משקל 150 גרם.
ממשק מרשמלו.

מחיר המכשיר אמור להיות בסביבות 1000 שקל.

אני סובר שכדאי שתחכה קצת זמן עד שיגיע המייזו.

מדובר במכשיר עם מפרט מצויין במחיר של כלום.
לצפיה ב-'למייזו M3 NOTE אין תמיכת NFC'
למייזו M3 NOTE אין תמיכת NFC
13/05/2016 | 17:16
19
לצפיה ב-'8 ליבות של 4*1.8 + 4*1.0 , לא 2giga .'
8 ליבות של 4*1.8 + 4*1.0 , לא 2giga .
13/05/2016 | 17:43
1
27
גם לפי כל הדיווחים אין מרשמלו .
לצפיה ב-'וגם הממשק הוא flyme אבל העובדות לא מפריעות לו'
וגם הממשק הוא flyme אבל העובדות לא מפריעות לו
13/05/2016 | 22:26
15
לצפיה ב-'הנה המפרט המדויק והמלא.'
הנה המפרט המדויק והמלא.
15/05/2016 | 08:40
9
לצפיה ב-'איפה ראית שמישהו כתב עליו ?'
איפה ראית שמישהו כתב עליו ?
13/05/2016 | 15:22
2
45
הוא מכשיר טוב , לא כל כך הצליח בגלל הייחודיות שלו וגם שהוא יצא בתקופה עמוסה של מכשירים , בכל מקרה מנסיון זה אחלה מכשיר .
אם היה מדובר בגירסאת ה-3gb זה היה שווה ביותר ואפילו אני הייתי חושב על החלפת ה-opo האישי שלי .

לצפיה ב-'הנה אחד שהיה לו את המכשיר'
הנה אחד שהיה לו את המכשיר
15/05/2016 | 08:29
1
15

הוא לא ממש נשמע אופטימי לגביו
לצפיה ב-'מצאת אחד עם דיעה שלילית והחלטת שהוא זבל'
מצאת אחד עם דיעה שלילית והחלטת שהוא זבל
15/05/2016 | 14:00
10
תראה לי מכשיר שאין עליו דיעה שלילית של מישהו.

לצפיה ב-'קח בחשבון שזה שעונה לך לא ראה אף אחד מהמכשירים שהוא מציע לך.'
קח בחשבון שזה שעונה לך לא ראה אף אחד מהמכשירים שהוא מציע לך.
13/05/2016 | 15:27
36
לא נגע בהם ואפילו לא יודע איך הם נראים במציאות.
לצפיה ב-'בתוך שבוע עזבו את גולן 2000 לקוחות.'
בתוך שבוע עזבו את גולן 2000 לקוחות.
11/05/2016 | 08:49
30
132
לצפיה ב-'אלגוריתם חדש שיחשב כמה שווה המכשיר המשומש שנמכר בEBAY.'
אלגוריתם חדש שיחשב כמה שווה המכשיר המשומש שנמכר בEBAY.
11/05/2016 | 09:13
94
למי שרוצה לדעת כמה פחות או יותר שווים הסמארטפונים המשומשים שנמכרים בEBAY.

לצפיה ב-'הנוטשים, לדעתי, טועים, '
הנוטשים, לדעתי, טועים,
11/05/2016 | 09:25
24
136
אלא אם כן הנטישה היא עקב כיסוי לא מספק באותם מיקומים החשובים למנוי.
גם בתרחיש ה"גרוע" ביותר - איש "לא ישאר באויר" בלא שירות סלולארי זמין.
הדמוניזציה הזבה מקולמוסי העתונות וההפחדה, יחד עם טפשות המונים (כניגוד ל"חכמת המונים") הביאו ל"אפקט עדר" מסוים.
לצפיה ב-'אין מושג כזה סתם...'
אין מושג כזה סתם...
11/05/2016 | 10:29
10
122
יש 4 סיבות לעזוב את גולן...

1) דמי מעבר יקרים מחבילה לחבילה (50 עד 150 שקל)...
2) גבייה חצופה של תשלום חודש מראש מהמנויים (עוד לפני מתן השירות)...
3) מחיר סים של 50 שקל...
4) עתיד החברה לוט בערפל אחרי הכל החוב שלהם לסלקום כ600.000.000 שקל + 300.000.000 למשרד התקשורת...
לצפיה ב-'ארבע הסיבות שמנית לא אמורות להטריד לקוח "יציב" (שאינו מדלג '
ארבע הסיבות שמנית לא אמורות להטריד לקוח "יציב" (שאינו מדלג
11/05/2016 | 12:59
1
98
מרשת לרשת,במרדף אחר תכנית תעריפים זולה יותר בשקל או שניים).
המדיניות של גולן טלקום היתה קבועה לאורך זמן ובכל זאת חל גידול מתמיד במספר המנויים.
משמע, השנוי שחל לאחרונה הוא תוצאה של מסע הפחדה.
אני לקוח של גולן טלקום עם ששה קוים, ולא מוטרד כלל.
כאשר יתיקרו תכניות התעריפים והציבור יתחיל לזעוק - גם אז אהיה רגוע. זאת מכיוון שיש לי תכנית מגירה לתרחיש כזה.
לצפיה ב-'+1'
+1
11/05/2016 | 19:48
15
לצפיה ב-'אף אחת מהן לא סיבה סבירה למי שמנהל כראוי.'
אף אחת מהן לא סיבה סבירה למי שמנהל כראוי.
11/05/2016 | 14:39
72
מחיר הסים ממש לא חשוב ובטח לא לעזיבה. אולי לקמצני הצטרפות. סיבה 4 סתם שגויה דקדוקית, במאות אלפים שמים פסיקים ולא נקודות. שורה תחתונה? אתה לא יודע על מה אתה מדבר.
לצפיה ב-'מחיר סים, דמי מעבר הזויים'
מחיר סים, דמי מעבר הזויים
11/05/2016 | 14:58
4
73
אלה שתי הסיבות שלא אבחר בגולן.

לצפיה ב-'זו הסיבה שהברחתי מהם 3 מנויים.'
זו הסיבה שהברחתי מהם 3 מנויים.
11/05/2016 | 16:22
3
74
מיכאל לא יותר טוב מהאפסים.
אמרתי את זה מהיום הראשון ולא האמינו לי. היום כולם רואים זאת.
לצפיה ב-'לא זו הסבה. הסבה האמתית היא הרולטה הרוסית'
לא זו הסבה. הסבה האמתית היא הרולטה הרוסית
12/05/2016 | 01:37
2
67
אשר תמיד היתה מנת חלקך...משום מה...
לצפיה ב-'אתה טיפש...'
אתה טיפש...
13/05/2016 | 20:05
1
39
תמיד היית כזה !
לצפיה ב-'מה, זה עדיין אוכל אותך? אצל אדם בריא זה כבר היה נשכח.'
מה, זה עדיין אוכל אותך? אצל אדם בריא זה כבר היה נשכח.
14/05/2016 | 10:30
15
לצפיה ב-'וסיבה נוספת.'
וסיבה נוספת.
11/05/2016 | 22:13
1
55
לפני כחודש שידרגתי את הקו לחבילת ה 99 ש"ח כי נסענו לשבועיים לארה"ב. אע"פ שהובטחה תקשורת חופשית בין קוי גולן (שלי ושל אישתי) וכן גלישה סלולרית גיליתי שכמעט לא ניתן להשתמש בזה, רוב הזמן לא היה ניתן להוציא/לקבל שיחות וחיבור הרשת היה מתנתק שוב ושוב.

יומים אחרי שחזרתי התנתקתי מהם, הוט מוביל הציעו לי חבילת שני קווים ב 50 ש"ח וסימים חינמיים.
לצפיה ב-'לא חסרות סיבות לעזוב את גולן.'
לא חסרות סיבות לעזוב את גולן.
12/05/2016 | 06:20
50
אבל הן לא יעזרו מול מסע התעמולה המגוחך/פתטי של האיש בעל הכינוי backbencher  שחושב משום מה שהוא החכם באדם וכולם מלבדו טיפשים.
לצפיה ב-'הציבור פשוט קלט שגולן אינו רבין הוד '
הציבור פשוט קלט שגולן אינו רבין הוד
11/05/2016 | 12:07
9
87
אלא אופורטוניסט  שעבד על כולם ועל כן עדיף לו  כבר להיות עם הגנבים  הגדולים  שלמדו את הלקח מאשר להיות עם גנב קטן חדש
לצפיה ב-'אנא, גלה לנו מה אוכל אותך. מיכאל גולן אינו גזלן, אלא יזם'
אנא, גלה לנו מה אוכל אותך. מיכאל גולן אינו גזלן, אלא יזם
11/05/2016 | 13:02
4
92
שנפל קרבן להפכפכנות של משרד התקשורת...
לצפיה ב-'תמשיך לשבת בספסלים האחוריים ולייצג משם את רפי המח '
תמשיך לשבת בספסלים האחוריים ולייצג משם את רפי המח
11/05/2016 | 17:31
3
73
ולהבא אל תפנה אלי בסגנון שכונתי
לצפיה ב-'אוי, קוסם, איזו רגישות.'
אוי, קוסם, איזו רגישות.
11/05/2016 | 23:16
2
49
שדכן נכנס אצל בחור ואמר לו "כלה נאה וחשובה אני מציע לך. מלומדת, מושלמת, בת עשירים ויחסנים".
ענה הבחור "מסכים".
הוסיף השדכן "אבל לא דרך שדכנים לי, וחייב אני לגלות לך גם את חסרונה. פוזלת היא באחת מעיניה".
"לא אכפת לי" משיב הבחור.
ראה השדכן כי הבחור אינו מן הקפדנים, והוסיף "וגם שקוטה היא קמעא".
"לא אכפת לי" חזר הבחור ואמר.
"ולא אכחד" גילה השדכן את שארית קלפיו "גם מתלבטת היא מעט בלשונה".
"לא אכפת לי" הבחור שוב.
שמע אביו של הבחור את השיחה והתפלץ "הבחורה כולה מום ואתה לא אכפת לך?".
השיב הבחור "אבא, מדוע יהא אכפת לי? יהא אכפת לו לזה שישא אותה...".

מדוע מדאיגים אותך חסרונות גולן טלקום?
ידאג מי שהינו לקוח של גולן טלקום!

אדם אסרטיבי אינו נעלב בנקל...
לצפיה ב-'אם בשדכנים עסקינן; אז היה עוד מקרה בעירתינו '
אם בשדכנים עסקינן; אז היה עוד מקרה בעירתינו
12/05/2016 | 00:28
1
44
שדכן הציע לבחור, "כלה נאה וחשובה אני מציע לך. מלומדת, מושלמת, בת עשירים ויחסנים".  ענה הבחור "מסכים"  הוסיף השדכן "אבל לא דרך שדכנים לי, וחייב אני לגלות לך גם את חסרונה; לעתים רחוקות, אחת לשנה בערך, היא היא נתפסת לרוח שטות".
"מסכים" ענה הבחור. "אם כך המתן להתקף השטויות הבא שלה, אולי גם היא תסכים" ענה השדכן.
לצפיה ב-''
12/05/2016 | 10:32
6
לצפיה ב-'הציבור לא קולט כלום, משום שהציבור ברובו מטומטם'
הציבור לא קולט כלום, משום שהציבור ברובו מטומטם
11/05/2016 | 14:40
2
76
עד אחרונת עצמותיו. הציבור קורא בעיתון, מהנהן וחושב שהבין משהו.
לצפיה ב-'איזה זלזול באינטליגנציה של בני אדם...'
איזה זלזול באינטליגנציה של בני אדם...
12/05/2016 | 06:43
1
33
לצפיה ב-'ברוך הבא לעולם האמיתי.'
ברוך הבא לעולם האמיתי.
13/05/2016 | 22:40
13
לצפיה ב-'wizard8 אינני יודע אם גולן הוא אופורטוניסט שעבד על כולם.'
wizard8 אינני יודע אם גולן הוא אופורטוניסט שעבד על כולם.
12/05/2016 | 06:41
41
ואם עדיף להיות עם הגנבים הגדולים שלמדו את הלקח מאשר להיות עם גנב קטן חדש.

אני גם לא הייתי קורא לגולן גנב, אלא פשוט איש עסקים במובן הכי עסקי של המילה, פשוט איש עסקים שאינו שונה מאנשי העסקים האחרים.

נכון, הוא גרם לכך שלמשך כמה שנים היה לעם טוב, ואפילו תרם מכספו (או מכספי המשקיעים שלו) בכך שהציע לציבור מחירים שעבורו היו הפסד כלכלי טהור, וגרמו לציבור לחשוב שהוא אולי באמת רובין הוד מודרני, וזה מה שעיוור וסינוור ועדיין מעוור ומסנוור חלק מהציבור שהלך והולך אחריו בעיניים עצומות, עד כדי כך שהם מאשימים אנשים שכותבים את האמת על גולן כאילו הם כותבים מטעם אחרים ולא מטעם עצמם.

ומכיוון שידועה האימרה על החושדים בכשרים, ותודה לאל אני בריא בגופי, לא אחשוד שמא הם בעצמם כותבים מטעם מישהו, למרות שידוע שההגנה הכי טובה היא ההתקפה, ואני סובר שהם פשוט הולכים כעיוורים אחרי מי שהם חושבים בטעות לאותו רובין הוד מודרני...

ובניגוד להפחדות אינני חושב שהולך להיות רע אם גולן ילך הביתה.
אני חושב שגם אם גולן יעלם הרי שהמחירים אמנם יעלו אך לא לרמת המחירים הכתובים במסע ההפחדות של נאמני גולן, אלא הם יעלו לרמה של מחירים שפויים, ומבחינתי מחיר של כ-100 ש"ח לחודש לעיסקה נורמאלית הוא סביר בהחלט ולא מחיר של "אמרנו לכם מה יקרה אם גולן יעלם מהשוק".

בניגוד להשמצות של נאמני גולן אני חושב שהציבור עושה את מה שטוב לו, ומכיוון שהגנבים הגדולים למדו את הלקח והמחירים שלהם כיום הם מחירים טובים ושפויים ולא מחירי גזל, ובנוסף לכך התמורה שהם נותנים לכסף היא הטובה ביותר - זאת הסיבה שהציבור ברובו מעדיף ללכת עם אותם גנבים גדולים לשעבר ולוותר על שירותיו הלא כל כך טובים של אותו "רובין הוד".

לצפיה ב-'זה לא שהם מפחדים להישאר ללא קו....'
זה לא שהם מפחדים להישאר ללא קו....
11/05/2016 | 13:36
87
הם כנראה, רוצים לתפוס עכשיו את התוכניות לשנתיים כדיי ליהיות "בראש שקט"
לצפיה ב-'אנשים עד כדי כך פתיים - אני מזמן לא מאמין למה שכתוב בעיתון'
אנשים עד כדי כך פתיים - אני מזמן לא מאמין למה שכתוב בעיתון
11/05/2016 | 16:51
1
65
במשך שנים רבות חלבו אותם כהוגן.

לא מאמין לטלוויזיה מאמין רק לבחור שעשה מהפכה בסלולר והוריד את האפ"ס על הברכיים.
אני בגולן עד הסוף - לא יכול לשכוח את שנות העושק.

אני אישית חושב שאם גולן יפול - העושק יחזור.

שמתקשרים אליי מהאפ"ס כדי שאני אחזור - ניתוק בפנים.

עם הדמי מעבר בממוצע שנתי זה יוצא אחלה מחיר - אבל אנשים רוצים לזפזפ כל הזמן בין חברות שקל פה שקל שם ורצוי גם סים חינם (מה אנחנו פראיירים לשלם 49 ש"ח על סים)  בתקופת האפ"ס סים עלה 180-250 ש"ח (למי שלא קנה מהם מכשיר) לא רוצה לשלם תעבור למתחרה שלנו מעבר לכביש (אבל גם אצלו אותו מחיר )

רק גולן טלקום

לצפיה ב-'פפ"ס '
פפ"ס
13/05/2016 | 23:29
18
012 adline ועוד
לצפיה ב-'בשורה לבעלי סמסונג NOTE 2 - המכשיר שלכם קיבל מרשמלו.'
בשורה לבעלי סמסונג NOTE 2 - המכשיר שלכם קיבל מרשמלו.
11/05/2016 | 09:30
1
68
לצפיה ב-'לא קיבל ולא בטיח , מישהו "תפר"'
לא קיבל ולא בטיח , מישהו "תפר"
11/05/2016 | 10:33
31
לצפיה ב-'הושק שיאומי MI MAX - פאבלט עם מסך 6.44 אינצ'.'
הושק שיאומי MI MAX - פאבלט עם מסך 6.44 אינצ'.
11/05/2016 | 09:38
63

יחסית לגודל הסוללה 4850 מ"א - משקל המכשיר רק 203 גרם.
לצפיה ב-'לאנשים (וגם לי) נמאס לשלם 49 ש״ח על סים'
לאנשים (וגם לי) נמאס לשלם 49 ש״ח על סים
11/05/2016 | 15:58
79
או שינוי מסלול (שם גם מגיעים ל 149)
לצפיה ב-'קנינו היום K10 מבסט מובייל'
קנינו היום K10 מבסט מובייל
10/05/2016 | 13:34
13
150
צריך לשים לב שבניגוד לפרסומים, המכשיר מגיע עם 2 גיגה ראם (לא 1.5).
עד עכשיו נראה נחמד מאוד 

לצפיה ב-'תתחדשו! למי המכשיר?'
תתחדשו! למי המכשיר?
10/05/2016 | 16:17
7
30
לצפיה ב-'תודה :) לבת הזוג.'
תודה :) לבת הזוג.
10/05/2016 | 17:09
6
79
שהגלאקסי 3 שלה התחיל לזייף ממש.
לא נטען, הוחלפה סוללה וגם שקע טעינה וגם ניסינו מלא מטענים ושום דבר לא עזר.
הגיע הזמן להחליף. היא איתו כבר 3 שנים בערך, אולי יותר.
לצפיה ב-'ועוד משהו חשוב.'
ועוד משהו חשוב.
10/05/2016 | 17:11
5
94
הוא הגיע עם מרשמלו. אנדרואיד 6.0.
ולא 5.1.1 כמו שחשבתי.
זה דגם k10 430y.

לצפיה ב-'סיפור על K10 '
סיפור על K10
10/05/2016 | 19:52
2
118
ביום שישי מישהו רכש ממני מכשיר סיני.
זה לאחר שהיה לו K10 והוא התייאש ממנו סופית
טען שאיטי ומקרטע
לצפיה ב-'בנתיים הכל תקין.'
בנתיים הכל תקין.
10/05/2016 | 21:52
79
היא מרוצה.
לא מקרטע בכלל.

לצפיה ב-'מה ציפית ממכשיר עם מעבד 1.1 ג'יגה ???'
מה ציפית ממכשיר עם מעבד 1.1 ג'יגה ???
11/05/2016 | 08:34
63
מצד שני יתכן שהמכשיר של ידידך היה בקטגוריה של לימון חמוץ.
לצפיה ב-'איזה כיף..שתהנה ! '
איזה כיף..שתהנה !
10/05/2016 | 20:00
1
27
לצפיה ב-'תודה '
תודה
10/05/2016 | 21:50
14
לצפיה ב-'כמה עלה? '
כמה עלה?
10/05/2016 | 22:52
1
19
לצפיה ב-'1020 ש"ח'
1020 ש"ח
11/05/2016 | 08:57
12
לצפיה ב-'תתחדש. הערה. ושאלה.'
תתחדש. הערה. ושאלה.
11/05/2016 | 08:32
2
81
אכן בK10 הRAM 2048.
הנה:

וכאן יש טעות:

שאלה: למשך כמה זמן מחזיקה הסוללה במכשיר ???
הסוללה הרי 2300 מ"א.
לצפיה ב-'המכשיר לא נועד בשבילי, אבל אני אבדוק '
המכשיר לא נועד בשבילי, אבל אני אבדוק
11/05/2016 | 09:01
1
59
כמה זמן הסוללה מחזיקה.

לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
12/05/2016 | 09:58
38
אני ימתין לתשובה בסבלנות.

זה מאוד מסקרן לדעת כמה זמן מושך סמראטפון עם סוללה 2300 מ"א ביום אחד.
לצפיה ב-'חסימת וואטסאפ'
חסימת וואטסאפ
10/05/2016 | 12:42
4
128
הורדתי וואטסאפ למחשב, ומשהו לא עבד טוב. חסמו לי את הוואטסאפ בטלפון ל24 שעות. האם יש למישהו רעיון איך לפתוח את החסימה?

לצפיה ב-'לא תוכלי להחזיק מעמד יממה? '
לא תוכלי להחזיק מעמד יממה?
10/05/2016 | 16:45
32
לצפיה ב-'אין מה לעשות רק לשבת ולחכות. אם תנסי לעשות שטויות אז'
אין מה לעשות רק לשבת ולחכות. אם תנסי לעשות שטויות אז
10/05/2016 | 19:38
69
הם יכולים לחסום אותך לעד.
וזה כבר קרה פה לכמה משתמשים.
אז לשבת בשקט ולא לעשות כלום.
לצפיה ב-'האם מדובר בשגיאה בתהליך ההתקנה, או שהנהלת WhatsApp '
האם מדובר בשגיאה בתהליך ההתקנה, או שהנהלת WhatsApp
11/05/2016 | 09:33
1
63
הגיעה לדעתך למסקנה מוטעית כי עשית שימוש אסור בשירותי האפליקציה (מסרים אסורים, שימוש מסחרי, וכיו"ב)?
לצפיה ב-'גם אם אתה סתם משנה את המכשיר המותקן מספר פעמים תוך זמן קצר'
גם אם אתה סתם משנה את המכשיר המותקן מספר פעמים תוך זמן קצר
11/05/2016 | 13:16
51
אז אתה ננעל לעד 24 שעות, בלי קשר לשימוש שעשית בווטסאפ.
קרה לי גם שננעלתי  למספר שעות בגלל החלפת מכשיר וקוד שלא הגיע ובקשת קוד חדש 3 פעמים.
לצפיה ב-'אל תרכשו סמארטפון משומש בטרם תקראו את המדריך הזה'
אל תרכשו סמארטפון משומש בטרם תקראו את המדריך הזה
10/05/2016 | 09:29
16
165
לצפיה ב-'לנובו מוטו בעקבות LG - ישיקו שני דגמי מוטו X מודולריים'
לנובו מוטו בעקבות LG - ישיקו שני דגמי מוטו X מודולריים
10/05/2016 | 09:46
1
85
לצפיה ב-'תמונות של שני הדגמים החדשים של מוטו X המודולרים נחשפים.'
תמונות של שני הדגמים החדשים של מוטו X המודולרים נחשפים.
11/05/2016 | 09:20
39
לצפיה ב-'משכנע מאוד.'
משכנע מאוד.
11/05/2016 | 08:39
12
85
לאחר קריאת הכתבה הזאת.
אפשר לומר שאני בחיים כבר לא ירכוש סמארטפון משומש.
לצפיה ב-'כמה פעמים קנית סלולארי בשנים האחרונות ???'
כמה פעמים קנית סלולארי בשנים האחרונות ???
11/05/2016 | 12:00
11
78
וספר איזה מכשירים ....
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
12/05/2016 | 11:10
10
99
משנת 1992 ועד היום, רכשתי ומכרתי וסחרתי, בקרוב ל25 מכשירים.

המכשיר שהיה הכי אהוב עלי היה האריקסון T28.
המכשיר הראשון היה אלפא של מוטורולה.

כיום יש לי 3 מכשירים, נוקיה 208/ סמסונג E1200/מוטורולה XT 1072.

לצפיה ב-'אז מה אתה מבלבל לנו את המוח על מה שווה ומה לא.'
אז מה אתה מבלבל לנו את המוח על מה שווה ומה לא.
12/05/2016 | 11:31
9
32
לצפיה ב-' חשבתי שיש לך נסיון עם מכשירים מהשנים האחרונות '
חשבתי שיש לך נסיון עם מכשירים מהשנים האחרונות
12/05/2016 | 11:48
8
69
אז מאיפה היומרה שלא לומר החוצפה להפיץ שה-S5 חלש או ה-1+1 עוצמתי ?
לקרוא מפרטים כולם יכולים, לשרוף את האצבעות על המסך נותן תגובות אחרות לגמרי !
לצפיה ב-'ח ח ח ח ח ח ח ח ותיקון קטן.'
ח ח ח ח ח ח ח ח ותיקון קטן.
12/05/2016 | 14:03
7
91
אין קשר בין הS5 לOPO.
הסמסונג שיך לסיגמנט של מכשירים עם מסך 5.
 הOPO שייך לסיגמנט של מכשירים עם מסך 5.5.
-------------------------------------------------------------
מאיפה אתה יודע אלו מכשירים השתמשתי איתם או היו לי אותם בעבר ???
החלטת על דעת עצמך משהו וזהו.
לצפיה ב-'בסדר תחווה דעה על כל מכשיר'
בסדר תחווה דעה על כל מכשיר
12/05/2016 | 14:18
4
66
אבל לפחות תוסיף "לדעתי/ מניסיון קצר/ מניסיון ארוך/ מקריאה" וכד', כמו שרובנו עושים.
לצפיה ב-'לי ברור שזו דעתו. למה לציין מידע מיותר?'
לי ברור שזו דעתו. למה לציין מידע מיותר?
12/05/2016 | 18:05
3
22
לצפיה ב-'כי לא כל מה שברור לך ברור לפשוטי העם שמבקרים כאן . '
כי לא כל מה שברור לך ברור לפשוטי העם שמבקרים כאן .
12/05/2016 | 19:02
1
18
לצפיה ב-'זה פורום אינטרנטי אנונימי.'
זה פורום אינטרנטי אנונימי.
12/05/2016 | 19:22
46
כל ההודעות פה זה בחזקת דיעה (גם אם יש לינק לכתבה, שהיא דיעה ממומנת של מישהו אחר), וגם בעיני זה אלמנטרי ומובן מאילו. מי שלא מבין את זה - ברוך הבא לאינטרנט, ובהצלחה. :D
לצפיה ב-'כשהוא עונה לשואלים זה נראה מאוד נחרץ'
כשהוא עונה לשואלים זה נראה מאוד נחרץ
12/05/2016 | 20:03
41
הוא כאילו קובע עובדות, כאילו הוא משתמש ותיק במכשיר. לדעתי זה מטעה מישהו שרוצה לקנות מכשיר...
לצפיה ב-'רואים ומבינים לפי התגובות שאין לך טיפת נסיון'
רואים ומבינים לפי התגובות שאין לך טיפת נסיון
12/05/2016 | 14:27
63
תקן אותנו אם אנחנו טועים .

מה הקשר בין גודל המסך לאיכות המכשיר ולסיגמנט המכשירים.
לצפיה ב-'סגמנט.'
סגמנט.
12/05/2016 | 18:01
16
לצפיה ב-'איזה שטויות! המחיר הנכון לסלולרי משומש מגלם את הסיכון !'
איזה שטויות! המחיר הנכון לסלולרי משומש מגלם את הסיכון !
11/05/2016 | 17:14
27
לצפיה ב-'טלזר 019 - חברה מוזרה...'
טלזר 019 - חברה מוזרה...
10/05/2016 | 09:05
13
583
מצד אחד הם מתחייבים לחבילה לזמן של 30 חודשים...
חבילת 'הכל כלול' 2000 דקות שיחה + 2000 SMS + גלישה 10 ג'יגה במחיר של 39 שקלים לחודש...

מצד שני, אין להם אופציה של 'תא-קולי', וגם לא אופציה של 'MMS', וגם לא אופציה של 'נדידה' עם המכשיר האישי לחוץ לארץ...

ממש חברה מוזרה...
לצפיה ב-'כל עוד הם מודיעים על זה מראש (מה שלא מצאתי באתר)'
כל עוד הם מודיעים על זה מראש (מה שלא מצאתי באתר)
10/05/2016 | 09:24
9
117
זה בסדר. אתה משלם זול ומקבל זול, ומי שלא טוב לו אז יש עוד חברות בשוק.
לצפיה ב-'זה נראה יותר כנסיון של טלזר לחסוך כסף...'
זה נראה יותר כנסיון של טלזר לחסוך כסף...
10/05/2016 | 09:59
8
113
למה להם להציע ללקוחות תא קולי או תמיכה בMMS או שירותי נדידה...
הדבר הרי חוסך להם כסף שהם אמורים לשלם לפרטנר על השימוש בשירותים הנ"ל...

לפחות שיכתבו באתר שלהם משהו בנושא...
גם את זה הם לא עושים...

לצפיה ב-'הבעיה היחידה כאן היא שהם לא כותבים את זה מראש'
הבעיה היחידה כאן היא שהם לא כותבים את זה מראש
10/05/2016 | 10:09
7
87
מעבר לכך, אם הם רוצים אז שלא יאפשרו גם לשלוח סמסים. כל עוד הלקוח יודע מראש מה הוא מקבל, אני לא רואה כאן שום בעיה.
לצפיה ב-'קיים הבדל עצום בין SMS לבין MMS.'
קיים הבדל עצום בין SMS לבין MMS.
10/05/2016 | 13:01
5
101
הקש"ג ל- SMS הוא פחות מחמישית אגורה!
הקש"ג ל- MMS הוא 14 אג', למעלה מפי 70 מאשר זה של SMS (הכל - כולל מע"מ).
מכאן ברור מדוע MMS נאסר.

לשם השוואה, "השודד האיום", מיכאל גולן מאפשר, אפילו בתכנית 9.90, משלוח MMS בחיוב של 2 אג'! (היינו, הוא מוציא מכיסו 12 אג' על כל MMS שאתה שולח, וכל זאת בתכנית התעריפים המינימלית, ואין כאן שום גימיק, שכן הרשת של הנמען לעולם לא תוותר על הקש"ג הזה, אשר הינו גבוה אפילו יותר מזה שבגין דקת שיחה לנייד [7.17 אג', כולל מע"מ]). על SMS - מיותר להרחיב את הדיבור שכן אפילו בתכנית 9.90 הם חינמיים כל עוד מספר הנמענים השונים החודשי אינו עולה על 300.

אז, יש ברונים שודדים, ויש "שודד איום" אשר בא "לעשות מכה" ולברוח.
לצפיה ב-'אני הקצנתי בכוונה. מה שהתכוונתי זה שכל עוד מודיעים מראש'
אני הקצנתי בכוונה. מה שהתכוונתי זה שכל עוד מודיעים מראש
10/05/2016 | 13:20
61
מה כלול או לא כלול בתשלום, ואיזה שירותים נוספים יש או אין, שיעשו איזה "סלט" של פיצ'רים ויכולות שהם רוצים. שיעשו "הכל כלול" גם בארצות הברית, אבל לא באירופה, או להיפך. שיעשו הוזלות בשיחות לחו"ל בחגי תשרי ובחול המועד של פסח, אבל יעלו את המחיר בשאר השנה.

אם זה כתוב - זו אחריותו של הלקוח לבדוק מה יש או אין, וכמה זה עולה.
לצפיה ב-'בעיקרון תשלומי הקש"ג מיותרים לחלוטין.'
בעיקרון תשלומי הקש"ג מיותרים לחלוטין.
10/05/2016 | 13:23
3
72

כי כמספר הממסים היוצאים מספק כלשהו קרובים מאוד לאלה הנכנסים אליו מאותם מפעילים [חוק המספרים הגדולים] לכן תשלומי קשרי הגומלין האלה הם ניצול לרעה של המשתמשים. כי הרי היה אפשר בקלות ובפשטות לחיב על ממסים יוצאים, בדיק כמו שיחות יוצאות. וכל ספק יקבע את המחיר למשתמשיו. הפטנט של תשלום לגורם שמקבל את הממס משמש תירוץ בלבד למחירים של המסרים האלה. כי אני -הספק שלך לא קובע את המחיר, הספק של המכותב שלך דורש את המחיר הזה כדמי כניסה לי אין שליטה על זה.
לצפיה ב-'כן, הסדר כזה קרוי '
כן, הסדר כזה קרוי
10/05/2016 | 18:07
2
73
Bill and Keep ונהוג באירופה, ויתכן שמיכאל גולן, בהיותו במקור מתחום הסלולאר האירופאי, החליט לגבות רק margin קטן, ובעיקרון - להסתמך על ההדדיות. השווה זאת עם ה"פילנטרופים הגדולים" (AKA הברונים השודדים) הסוברים אחרת ותיפול מכסאך לכשתיווכח לדעת כמה הם גובים בעבור MMS שהקש"ג שלו 14 אג', והמצב אצל פלאפון אינו טוב יותר, וגם לא אצל פרטנר.
לצפיה ב-'תאר לעצמך שגם בתכתובת דואר רגיל היו מנהיגים דמי קישוריות'
תאר לעצמך שגם בתכתובת דואר רגיל היו מנהיגים דמי קישוריות
10/05/2016 | 21:28
1
40
ובכל בית דואר היתה תלויה טבלה ובה מפורטים הסכומים שהשולח צריך להוסיף -על דמי המשלוח עבור שליחת דבר הדואר, כדמי קישוריות גומלין לחברת הדואר ביעד. ובכל יעד ה"דמי" האלה שונים.
אנחנו לא שמים לב שמרוקנים את המילה גולין מכל תוכן, כי ההגדרה "קישוריות גומלין" הרי אמורה לבטא: אתה נותן את החלק האחרון של השירות המתבצע בטריטוריה שלך, ללקוחות שלי, ומנגד ובתמורה, אני נוהג כך כלפי הלקוחות שלך.
הרי שנינו -ספקי השירות, מעונינים לתת ללקוחות שלו שירות בכל המרחב, ולא רק בין הלקוחות שלנו.
כש100% מהצרכנים מהווים "צרכנים שבויים" זה כשלון ופשיטת רגל של האסדרה.

לצפיה ב-'המונח "קישוריות גומלין" אינו תרגום מוצלח למונח האמיתי,'
המונח "קישוריות גומלין" אינו תרגום מוצלח למונח האמיתי,
11/05/2016 | 09:18
36
שהוא Termination Rates (דמי סיום), והכוונה לתשלום שזכאית לקבל הרשת בה מצוי הנמען, מן הרשת בה מצוי המנוי יוזם פעולת ההתקשרות הטלפונית.

מכל מקום, זה לא משנה את העובדות בנוגע להתנהלות מיכאל גולן, ועובדות מקבילות אלה אצל הברונים השודדים - הן הופכיות ומנוגדות קוטבית...
לצפיה ב-'אם מגבלות אלה אינן מתועדות במפורש ב"תנאי תכנית", אזי יש כאן'
אם מגבלות אלה אינן מתועדות במפורש ב"תנאי תכנית", אזי יש כאן
10/05/2016 | 13:04
53
הסתר לא-נאות (ההפך מגלוי נאות)...
לצפיה ב-'וגם עדיין אין להם LTE'
וגם עדיין אין להם LTE
11/05/2016 | 00:10
2
32
לצפיה ב-'מנסיון של מספר ימים בטלזר, עזבתי אותם לאחר מספר ימים בגלל'
מנסיון של מספר ימים בטלזר, עזבתי אותם לאחר מספר ימים בגלל
11/05/2016 | 08:09
104
אי יכולת נדידה בחו״ל

דור 4 אמור להתחיל ב-21/5/16 מסרן שנחתם הסכם בנושא

בסה״כ למי שמחפש מוצר בסיסי, הכל עבד תקין

ערן
לצפיה ב-'כמה שעות שימוש יחזיק אייפון 4 אם אחליף לו סוללה? '
כמה שעות שימוש יחזיק אייפון 4 אם אחליף לו סוללה?
09/05/2016 | 21:39
12
57
קיבלתי אייפון 4 ואני לא יודע אם לקנות אותו, או למכור אותו,
יש לי קצת בעיה עם מכשירי סלולר באופן כללי...  
האייפונים ידועים בזמן שימוש קצר (דווקא ה6 מחזיק סבבה) השאלה היא אם להחליף סוללה ב4 או לוותר על זה מראש?
דר"כ אגב, כמה מחזיק 5S? בטח אי אפשר לצפות ליותר מ 12 שעות?
לצפיה ב-'הסוללה של iPhone 4 היא בעלת קיבולת 1420mAh (ועל שמה'
הסוללה של iPhone 4 היא בעלת קיבולת 1420mAh (ועל שמה
10/05/2016 | 03:08
80
הוענק למכשיר זה כינוי החיבה "iDrain 4").
היא בקושי צולחת יום עבודה.
החלפת הסוללה היא ענין למעבדת שירות.
המכשיר הוא single core והופיע בשוק לפני כשש שנים.
אם  קבלת אותו חינם - אין בודקים סוס-מתנה בשיניו.
אם נדרש תשלום - אולי כדאי לשקול משהו אחר.
חוץ מזה - השאלה היא האם "מסתדר" עם אייפון.
לצפיה ב-'לא ידועים במיוחד בזמן קצר , זה תלוי שימוש ואיכות הסוללה.'
לא ידועים במיוחד בזמן קצר , זה תלוי שימוש ואיכות הסוללה.
10/05/2016 | 07:11
8
46
יש לי בבית גם 4s וגם 4 שמי שמשתמש בהם לא מטעין יותר מטעינה בלילה , כמובן שבשניהם כבר הוחלפה סוללה .
לצפיה ב-'עברתי אישית גם את ה-5s וגם שם צלחתי בד״כ יום עבודה '
עברתי אישית גם את ה-5s וגם שם צלחתי בד״כ יום עבודה
10/05/2016 | 07:14
2
54
בשימושים שלי , בנקסוס 4 לא הייתי צולח את שעה 16:00 ללא הטענה .
לצפיה ב-'אוי הנקסוס4.....'
אוי הנקסוס4.....
10/05/2016 | 08:58
1
72
אתה רק מנתק מהמטען זה כבר יורד ל99%

לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
10/05/2016 | 09:04
17
לצפיה ב-'יופי, תודה! '
יופי, תודה!
10/05/2016 | 10:04
3
44
אני מעונ להשתמש בו כמה חודשים בלבד... ואז נשדרג למשהו אחר.
לצפיה ב-'אם יהיו לך שאלות אתה מוזמן לכתוב בפורום אייפון'
אם יהיו לך שאלות אתה מוזמן לכתוב בפורום אייפון
10/05/2016 | 23:05
2
159
לצפיה ב-'הוא מוזמן לכתוב גם פה , מה לעשות שגם אייפון הוא סלולארי.'
הוא מוזמן לכתוב גם פה , מה לעשות שגם אייפון הוא סלולארי.
10/05/2016 | 23:11
1
21
לצפיה ב-'פורום אייפון ופורום אנדרואיד נועדו (לדעתי) לשאלות שיותר'
פורום אייפון ופורום אנדרואיד נועדו (לדעתי) לשאלות שיותר
10/05/2016 | 23:13
38
קשורות במערכת ההפעלה .
בפורום סלולר צריכים לעלות דברים משותפים

אבל זו רק דעתי
לצפיה ב-'לא יודע... אצלנו במילואים, החבר'ה עם האייפון 4 תמיד היו רצים'
לא יודע... אצלנו במילואים, החבר'ה עם האייפון 4 תמיד היו רצים
14/05/2016 | 00:58
12
לחפש שקע בכל הפסקה בין הרצאות...
לצפיה ב-'בשביל 5 דולר ו-5 דקות עבודה שווה לנסות'
בשביל 5 דולר ו-5 דקות עבודה שווה לנסות
11/05/2016 | 17:16
1
69
אם אתה רגיל לאיכות חיים של סמרטפון יותר ישן או של כסילופון שווה להזמין מאיביי סוללה וסט כלים (זה די פשוט להחליף סוללה לבד), אחרת תעיף אותו ביד2 ותרוויח גרוש וחצי.
ה4 מחזיק יום בשימוש מתון מאוד
לצפיה ב-'החלפתי במקום כאן ליד הבית, 110 ש"ח, קצת יקר, המכשיר עדיין ע'
החלפתי במקום כאן ליד הבית, 110 ש"ח, קצת יקר, המכשיר עדיין ע
16/05/2016 | 13:06
6
עדיין עובד ומתפקד מצוין, ברור שלא הכל עובד, ולוקח עוד כמה שניות לדברים לעלות, אבל המטרה היא להחזיק אותו כמה חודשים, עד האייפון הבא... 
לצפיה ב-'אז קניתי XIAOMI Mi4C במקום הרדמי שנגנב'
אז קניתי XIAOMI Mi4C במקום הרדמי שנגנב
09/05/2016 | 20:38
4
89
אממה למרות שעשיתי גיבוי ברדמי (כי החלפתי לו רום) הוא מוכן
להחזיר לי רק רשימה עם שמות ואימיילים ובלי מספרים.

מצאתי אייפון ישן ששם יש את מרבית המספרים אבל איך מגבים מאייפון ICLOUD
לג'ימייל? לא מתאים באייפון אפשרות גיבוי לגוגל או ג'ימייל.

תודה לעוזרים כדי שלא אצטרך לעשות הכל ידנית
לצפיה ב-'האם יש שם כבר סנכרון לקלאוד?'
האם יש שם כבר סנכרון לקלאוד?
10/05/2016 | 07:21
37
במידה וכן אז אפשר לעשות ככה :
לצפיה ב-'תתחדשי!'
תתחדשי!
10/05/2016 | 08:49
2
19
לצפיה ב-'אני מתחדשת תודות ליקירנו Z1GEORGE '
אני מתחדשת תודות ליקירנו Z1GEORGE
10/05/2016 | 15:05
1
19
לצפיה ב-'כן סינכרנתי ל-cloud'
כן סינכרנתי ל-cloud
10/05/2016 | 15:57
12
לצפיה ב-'שיחות עוברות ישר לתא הקולי'
שיחות עוברות ישר לתא הקולי
09/05/2016 | 17:33
4
71
לפעמים כשאנשים מתקשרים אליי הם מועברים ישירות לתא הקולי.
דגש על לפעמים. זה קרה לי בטלפון הקודם (galaxy S3) וזה קורה עכשיו גם בטלפון החדש (galaxy S5).
התקשרתי למפעילה הסלולרית שלי הוט מובייל ושם אמרו לי לעשות:
סולמית סולמית אפס אפס שתיים סולמית, וזה לא פתר את הבעיה.
איך אפשר לפתור את הבעיה?
לצפיה ב-'רעיונות.'
רעיונות.
10/05/2016 | 08:49
59
1) בשלב ראשון כדאי לבקש מהוט מובייל לנתק לחלוטין את ה"תא-הקולי".
ולאחר מכן לבדוק האם עדיין יש את הבעייה.

2) לבדוק בהגדרות המכשיר ש"שיחה-ממתינה" נמצאת במצב מופעל.

3) לעשות הצלבה לסים של המכשיר.
להכניס את הסים למכשיר אחר ולבדוק האם הבעיות ממשיכות.
אם הבעיות ממשיכות הבעייה היא בסים עצמו וצריך להחליף אותו.
לצפיה ב-'אני הייתי עוברת חברה.'
אני הייתי עוברת חברה.
10/05/2016 | 08:55
2
28
לצפיה ב-'גם אם הבעיה במכשיר?'
גם אם הבעיה במכשיר?
10/05/2016 | 23:10
1
16
לצפיה ב-'נשמע שאין לו בעיה במכשיר (ים)'
נשמע שאין לו בעיה במכשיר (ים)
12/05/2016 | 20:08
27
2 מכשירים לא טובים? נראה שהרשת לא טובה
לצפיה ב-'שלב חדש בסיום התחרת בארץ: פרטנר מתקשרת ללקוחות 012 ומעבירה '
שלב חדש בסיום התחרת בארץ: פרטנר מתקשרת ללקוחות 012 ומעבירה
09/05/2016 | 15:22
16
155
אותם חזרה להיות לקוחות פרטנר תוך שמירת המחיר של 012 לשנה וחצי + בונוס חבילת גלישה מוגדלת.
כבר כמה אנשים סיפרו לי שהתקשרו אליהם וכמה מהם עברו.
המהלך השקוף כנראה מכוון להביא בסופו לסגירת 012 כי פרטנר צופה שלא תהיה יותר תחרות ולא יהיה צורך במותג הזול של 012....

לצפיה ב-'צפוי...וזה קורה כשגולן עוד "בשטח"...'
צפוי...וזה קורה כשגולן עוד "בשטח"...
09/05/2016 | 16:33
15
109
"אם גולן יפול" מתרחש לנו מול העיניים
לצפיה ב-'גולן עוד בשטח'
גולן עוד בשטח
09/05/2016 | 16:58
14
98
אבל הוא מת מהלך מהרגע שהכריז על הכוונה להתמזג עם סלקום. אות שהמיזוג יצא אל הפועל ואז תגמר התחרות, או שהחברה תסגר וגם אז לא תהיה תחרות. אין כרגע באופק אפשרות אחרת.
לצפיה ב-'יש אפשרות נוספת.'
יש אפשרות נוספת.
09/05/2016 | 17:03
3
93
איחוד רשתות. מה שהם ביקשו מההתחלה.
גולן נשאר עצמאי לחלוטין, רק מאחד את הרשת עם סלקום.
התחרות ממשיכה בעוצמה.

לצפיה ב-'גם להיות וירטואלי אפשרי.'
גם להיות וירטואלי אפשרי.
09/05/2016 | 20:11
2
32
לצפיה ב-'לא תחת הרישיון הנוכחי'
לא תחת הרישיון הנוכחי
09/05/2016 | 20:38
1
67
שהוא של מפעילה פיזית. יכול להיות שזה מאוד פשוט לקבל רישיון של מפעילה וירטואלית, אבל כרגע זה לא מה שיש לגולן.
לצפיה ב-'ברור... '
ברור...
09/05/2016 | 20:45
19
לצפיה ב-'יחד עם זאת אין אפשרות שהמחירים ישארו ברמות שאינן כלכליות '
יחד עם זאת אין אפשרות שהמחירים ישארו ברמות שאינן כלכליות
09/05/2016 | 17:13
9
94
בעליל אם רוצים לקיים איכות שירות מתקבלת על הדעת.
באיזור מגורי למשל הקליטה של פרטנר/012 מזערית
עד אינה קיימת כלל לאורך רבות משעות היממה
וכאשר פניתי אליהם נאמר לי ע"י המחלקה הטכנית כי
אין להם שום כוונה בעתיד הקרוב לשפר את הקליטה.
כתוצאה מכך הטלפונים "אוכלים" סוללות בקצב מטורף
שלא לדבר על הקרינה הגדולה שפולטים המכשירים 
בניסיון להתחבר לאנטנות באיזור.
לדעתי מחיר יציב של 90-100 ש"ח יהיה הוגן ויאפשר לחברות
הסלולר להשקיע יותר בפיתוח ותחזוקת הרשת וללקוחות
לקבל טלפוניה באיכות סבירה

לצפיה ב-'בהנחה כי בני הבית הבגירים מונים חמש נפשות - האם אתה נכון'
בהנחה כי בני הבית הבגירים מונים חמש נפשות - האם אתה נכון
09/05/2016 | 18:44
8
77
לעבור לשלם כ- 500 ש"ח לחודש, במקום כמחצית מסכום זה שאתה כנראה משלם כעת (אני מנחש כי אתה משלם כעת מחצית או פחות ממחצית)?
לצפיה ב-'מה שאני מוכן לשלם לא רלבנטי, אבל מזמן למדתי שאין ארוחות חינם'
מה שאני מוכן לשלם לא רלבנטי, אבל מזמן למדתי שאין ארוחות חינם
09/05/2016 | 20:12
4
73
ובהכירי מעט מרזי התחום ברור שברמות המחיר של 40-50 שח למנוי אני אסבול מאיכות שירות נמוכה: דהיינו: קליטה גרועה, תקלות תכופות יחסית ואיכות שיחה גרועה וכפי שכתבתי בתגובה קודמת, אני כבר היום סובל מהסמפטומים האלה ומוצא את עצמי לעיתים קרובות מתקשה להשלים שיחה באופן חלק ורציף.
ולגבי עלות למשפחות אין זה אומר שכולם משלמים אותו סכום יסוד. כפי שבימים הנוראים חברות האפ"ס  שיווקו חבילות למשפחה בהנחה משמעותית כך הן ימשיכו לתת הנחות 

לצפיה ב-'חולק עליך'
חולק עליך
09/05/2016 | 20:54
1
62
"ובהכירי מעט מרזי התחום ברור שברמות המחיר של 40-50 שח למנוי אני אסבול מאיכות שירות נמוכה: דהיינו: קליטה גרועה, תקלות תכופות יחסית ואיכות שיחה גרועה"

אני כמעט שנה בגולן במחיר של 2 שקלים לחודש ואין לי בעיות קליטה, האינטרנט כמו שצריך באופן כללי.
עד כמה שאני יכול לבדוק. הרי לא עשיתי סקר של כלל החברות, אבל אני מרוצה.
יש לי קו אחר בחשבון שהיה בעבר בתוכנית של 37 שקלים והיום במחיר של 29 שקלים וגם לו אין בעיות בגלל המחיר הנמוך.

אגב, אותו הדבר באינטרנט הקווי.
אני משלם כמעט שנה 69 שקלים בחודש ל-100 מגה באקספון ואין לי שום בעיות, למרות שאפשר היה כמובן לשלם יותר לבזק ולספק בנפרד(ולקבל אותו הדבר).

כמובן שאני לא אומר שמה שאתה אומר לא נכון(אני מאמין לך שכן).
אני כן אומר שזה שהמחיר הוא נמוך, לא אומר שלפתע פתאום יעשו לך דווקא.
זה לא עובד ככה.
לדעתי בעיות הקליטה קשורות בעניינים אחרים, כניראה טכניים ולא בכמה אתה משלם.
אם תרצה, גם אם היית משלם 150 ש"ח לחודש עבור הקו שלך ולא 40-50, קליטתך ככל הניראה הייתה אותו הדבר כיום .

לצפיה ב-'וכמה בדיוק גולן השקיע בתשתיות שלו כאשר הוא קיבל 2 ש"ח לחודש?'
וכמה בדיוק גולן השקיע בתשתיות שלו כאשר הוא קיבל 2 ש"ח לחודש?
10/05/2016 | 08:00
43
אה, בעצם הייתה "השקעה" שלילית - לא רק שלא הקימו אתרי שידור חדשים, אלא סגרו קיימים.
לצפיה ב-'אני מאמינה שגם עם 50 ₪ בממוצע מלקוח,'
אני מאמינה שגם עם 50 ₪ בממוצע מלקוח,
10/05/2016 | 08:45
1
57
הם יכולים להעניק שירות מצויין. פשוט מאוד, שיפסיקו לשפוך חצי מהתקציב על פרסום ואת מוקדי השירות הענקיים אפשר לצמצם (גם ככה רוב הלקוחות לא ניגשים לשם יותר...לרוב מבוגרים ועוד כמה).
לצפיה ב-'אם לא יהיו מוקדי שירות איך ימכרו טאבלט "חינם" ?'
אם לא יהיו מוקדי שירות איך ימכרו טאבלט "חינם" ?
10/05/2016 | 12:22
18
לצפיה ב-'ההפרש כיום הרבה יותר גדול. משלם 110 על 6 קווים בגולן'
ההפרש כיום הרבה יותר גדול. משלם 110 על 6 קווים בגולן
10/05/2016 | 23:08
2
14
לצפיה ב-'אני משלם על שלוש בני משפחה '
אני משלם על שלוש בני משפחה
13/05/2016 | 07:55
1
15
29,19,10
מצד אחד זה מחיר טוב וגם תפסתי את נק הזמן שבה זה לשנתיים,  עד 1/2018.
אז לפחות יש לי שקט תעשייתי  עד נקודת הסגירה.  
לדעתי הרגולטור יאשר בסוף את ההסכם עם סלקום.  הוא ידרוש מגולן השקעות נוספות,  הוא יסכים (הנייר סובל הכל) אבל לא יעשה זאת.
לצפיה ב-'הקווים שלי כולם עם 10G גלישה'
הקווים שלי כולם עם 10G גלישה
13/05/2016 | 07:57
7
לצפיה ב-'UMI UMI ROME'
UMI UMI ROME
09/05/2016 | 15:12
42
מישהו מכיר את המכשיר?
רכשתי ובתחילה הוא עבד מצויין, לאחר כחודשיים פתאום נכבה והמסך מאיר באור כחלחל.
ניסיתי הוצאת בטריה והחזרתה, המכשיר נדלק למספר שניות, הסמן של אנדרואיד הופיע ואחר כך המסך הראשי ושוב כבה.
מכר טכנאי אמר לי שיכול להיות שמערכת קרסה.
יש למישהו מושג?
איפה ניתן לתקן?
לצפיה ב-'הישראלים חסכו כ20 מיליארד שקל - האם תם עידן התוכניות הזולות'
הישראלים חסכו כ20 מיליארד שקל - האם תם עידן התוכניות הזולות
09/05/2016 | 09:58
2
112
לצפיה ב-'כן, החסכון של עמישראל הוא כחמישה מליארד ש"ח לשנה,'
כן, החסכון של עמישראל הוא כחמישה מליארד ש"ח לשנה,
09/05/2016 | 18:50
1
59
מן הנטו, וזה בדיוק הסכום שנגרע מכיסם של נוחי דנקנר, אילן בן דב ושאול אלוביץ', אלא שלאלוביץ' יש מדפסת כספים נוספת הקרויה "בזק" המקיימת אותו...
לצפיה ב-'לא לזמן רב אני מקווה.'
לא לזמן רב אני מקווה.
09/05/2016 | 21:04
56
בתקווה שמיזם הסיבים ימשיך לגדול עד שבזק לא תוכל להתעלם.
אצל בזק ה-100 מגה הם לא 100 אף פעם(למיטב ידיעתי. לא ראיתי אחד שמקבל 100 ממש) ומהירות ההעלאה של 3 מגה זה זוועה.
שתי הבעיות האלו נפתרות עם מיזם הסיבים.
מה גם שאפשר לקבל שם מהירות גבוהה יותר מ-100 מגה, מה שאין בכלל בבזק היום.

לצפיה ב-'תוצאות סקר של משתמשים ומומחים למצלמה הכי טובה היום בסמארטפון'
תוצאות סקר של משתמשים ומומחים למצלמה הכי טובה היום בסמארטפון
09/05/2016 | 09:12
16
83

כמה רעש וצלצולים עשו וואוואי על המצלמות בP9 שלהם
לצפיה ב-'לא תאמינו כמה שווים היום הטלפונים הסלולאריים הישנים'
לא תאמינו כמה שווים היום הטלפונים הסלולאריים הישנים
09/05/2016 | 09:18
12
101
לצפיה ב-'מה שבטוח פעם היה מעניין יותר..'
מה שבטוח פעם היה מעניין יותר..
09/05/2016 | 11:30
11
103
לכל אחד היה מכשיר בעיצוב שונה..והעיצוב היה ממש שיקול בקנייה.
לי יש אריקסון סליידר ורוד שהפך צעצוע לילדים
לצפיה ב-'הייתה תקופה שהייתי מביא מפלאפון מכשירי דמו בשביל האחיין\ילד'
הייתה תקופה שהייתי מביא מפלאפון מכשירי דמו בשביל האחיין\ילד
09/05/2016 | 13:33
1
61
האחיין בזמנו היה מרוצה שהוא משחק בפלאפון ,אפילו שזה רק כאילו אמיתי אבל הילד שלי לא היה כזה פראייר ועל הראשון כשהוא ראה שלוחצים על הלחצנים והמכשיר לא מגיב ומשנה משהו בתצוגה (שהייתה סתם תמונה שהדביקו במקום המסך) כיום נשאר לנו רק הסמסונג צדפה הישן של האישה שהוצאתי לו את הבטריה
לצפיה ב-'יש להם 2 אקספריה כלשהו (לא Z) דמה....באמת אין להם עיניין בהם'
יש להם 2 אקספריה כלשהו (לא Z) דמה....באמת אין להם עיניין בהם
09/05/2016 | 16:45
36
בסליידר הוא (הבן הקטן, הגדול כבר לא) משחק
לצפיה ב-'מושקעת אצל הפסיכולוג ? איזה טראומות את עושה להם.... '
מושקעת אצל הפסיכולוג ? איזה טראומות את עושה להם....
10/05/2016 | 14:54
8
32
הכל בהנחה שהם לא יזכרו כשיגדלו....
תתפלאי, ילדים זוכרים !
לצפיה ב-'ומה רע שהם ישחקו במכשיר ורוד? '
ומה רע שהם ישחקו במכשיר ורוד?
10/05/2016 | 14:58
2
10
לצפיה ב-'ומה רע שישחקו בבובות, ברובים, ברופא וחולה וב-GTA ??'
ומה רע שישחקו בבובות, ברובים, ברופא וחולה וב-GTA ??
10/05/2016 | 15:03
1
27
אחלה פרנסה לפסיכולוגים. :)

כבר עדיף שמראש תתני להם מקטרת וספה ושישחקו בפסיכולוג ופציאנט...
לצפיה ב-'GTA לא מתאים לילדים קטנים.. '
GTA לא מתאים לילדים קטנים..
10/05/2016 | 15:41
28
שאר המשחקים שרשמת, באמת שאני לא מבין מה רע...
גם בנים יכולים לשחק בבובות ואין בזה כל דבר רע. הורגלנו לחשוב שורוד זה של בנות, וכחול זה של בנים. אז לא, אם הילד נהנה לשחק בברבי, או הילדה במוסך אין בזה כל פסול.
לצפיה ב-'אוי לא הילד משחק בטלפון ורוד! שלא יצא לי הומו!'
אוי לא הילד משחק בטלפון ורוד! שלא יצא לי הומו!
10/05/2016 | 16:15
4
37
ואז הוא יהיה איש רגיל, מאושר, שפשוט אוהב גברים ולא נשים..?..אוי ואבוי זה נשמע נורא
לצפיה ב-'מילא זה, אבל משחק בטלפון ורוד, בובה, רופא וחולה ו-GTA ביחד '
מילא זה, אבל משחק בטלפון ורוד, בובה, רופא וחולה ו-GTA ביחד
10/05/2016 | 16:23
3
28
יכול ליצור את טרוריסט, מוהנדס, פרנקנשטיין ופדופיל ביחד, בלי קשר לנטיותיו המיניות ...

ובטיפול הפסיכולוגי יתברר שהכל התחיל מהטלפון הורוד שהוא קיבל מאמא
לצפיה ב-'ועד גיל 3.5 ה"שמיכי" שלו היה תחתון שלי '
ועד גיל 3.5 ה"שמיכי" שלו היה תחתון שלי
10/05/2016 | 16:31
2
13
לצפיה ב-'I rest my case '
I rest my case
10/05/2016 | 16:37
1
11
לצפיה ב-'אל תדאג לילדים שלי. אם יש משהו שאני *בטוחה* שאני'
אל תדאג לילדים שלי. אם יש משהו שאני *בטוחה* שאני
10/05/2016 | 17:27
34
טובה בו, זה ליהיות אמא...
לצפיה ב-'אם מישהו דירג בבלוג X את המצלמות זה כבר אומר שזה מדוייק ?'
אם מישהו דירג בבלוג X את המצלמות זה כבר אומר שזה מדוייק ?
09/05/2016 | 17:20
2
19
לצפיה ב-'לא בדיוק'
לא בדיוק
10/05/2016 | 09:32
1
45
מדובר בסך הכל בתחושה אישית של אנשים שהשתמשו עם המכשירים הללו
כל משתמש הביע את תחושותיו ודעתו על מצלמת המכשיר האישי שלו
לצפיה ב-'אתה יודע מה אומרים על דעות?'
אתה יודע מה אומרים על דעות?
10/05/2016 | 09:42
42
"Opinions are like ass holes - everybody has one".

מה טובה יותר דעתו האישית של X על פני Y, או על פני הדעה שלך או שלי?
לצפיה ב-'חברת סלולר'
חברת סלולר
09/05/2016 | 00:15
10
126
שלום רב
נגמרה לי התוכנית המוזלת ב 012. אני מחפש חברה יותר זולה.
מה מומלץ מבין: וואלה מובייל, רמי לוי, גולן, 019, יופון?
אני גר בנתניה ועובד באזור רמת גן גבול גבעת שמואל.
תודה
ארי
לצפיה ב-'התשובה טמונה במי שיענה לך, חד וחלק.'
התשובה טמונה במי שיענה לך, חד וחלק.
09/05/2016 | 06:29
81
כל הקווים שלי ושל בני משפחתי נמצאים ב-012 ובוואלה מובייל, מלבד קו אחד שנמצא גולן ושלצערי החלטתי לנייד אותו בימים הקרובים לאחד מהשניים הנ"ל, בגלל שחבל לשלם על סחורה גרועה (בעיקר תקלות בלי סוף בגלישה וגם ניתוקים מידי פעם).
אני מניח שתקבל כאן גם תגובות אחרות, לכן אני מציע לך להתייעץ עם קרובים וידידים שגרים ושעובדים באזורים שלך, ובסופו של דבר השיקול צריך להיות שלך ורק שלך.
לצפיה ב-'השאלה מה נפח הגלישה הרצוי לך '
השאלה מה נפח הגלישה הרצוי לך
09/05/2016 | 06:46
56
בנפחים הגדולים (6-10GB) גולן יהיה הזול (29 קו ראשון, 10-20 לקו שני עד שישי).
בנפחים קטנים יותר (1-3GB) שווה לבדוק את רמי לוי ו-019.
לצפיה ב-'אם תרצה, תוכל להשאר גם ב 012'
אם תרצה, תוכל להשאר גם ב 012
09/05/2016 | 07:38
1
75
הם אומרים שהם לא מעדיפים לקוח חדש על פני לקוח קיים
לצפיה ב-'כן..וגובים 20 ₪ על זה...'
כן..וגובים 20 ₪ על זה...
09/05/2016 | 08:43
35
לצפיה ב-'019 טלזר - החברה הכי זולה בשוק.'
019 טלזר - החברה הכי זולה בשוק.
09/05/2016 | 08:47
5
80
טלזר מתארחים על רשת פרטנר.
בקרוב הם יתחילו להפעיל דור 4 LTE.

יש להם תוכנית הכל-כלול (2000 דקות שיחה + 2000 SMSים) במחיר 39 שקל + 10 ג'יגה גלישה לחודש.
התוכנית לשנה וחצי - 18 חודש.

מחיר הסים: 10 שקלים.
לצפיה ב-'התוכנית של 019 היא לשנתיים וחצי'
התוכנית של 019 היא לשנתיים וחצי
09/05/2016 | 10:36
4
28
לצפיה ב-'תשמעו חברים'
תשמעו חברים
09/05/2016 | 18:00
3
58
תנאים ומחירים ראיתי בעצמי. מה שרציתי לדעת, שאת זה אי אפשר לראות בפרסומים של החברות, זה את איכות הקליטה ואיכות השירות. הבנתי מאחת התגובות שגולן לא טובים. מה עם השאר?
לצפיה ב-'גולן טלקום טובים כמו סלקום. טלזר טובים כמו פרטנר.'
גולן טלקום טובים כמו סלקום. טלזר טובים כמו פרטנר.
09/05/2016 | 18:46
2
60
רמי לוי טוב כמו פלאפון.
לצפיה ב-'מבחינת קליטה- גולן טובים כמו סלקום..'
מבחינת קליטה- גולן טובים כמו סלקום..
09/05/2016 | 19:58
1
59
מבחינת שירות הם, לדעתי, טובים הרבה יותר
לצפיה ב-'+1'
+1
09/05/2016 | 21:59
15
לצפיה ב-'מולטימדיה KENWOOD ברכב'
מולטימדיה KENWOOD ברכב
09/05/2016 | 02:27
2
53
הדגמים שרשומים על החוברת הם DDX6015BTR; DDX3015R; DDX3015; DDX4015BT; DDX4015 ;DDX4015

טרם הבנתי, איך אני מגיע למסך של ה-setting?

האם זהו המסך שאצלי מופיע כהגדות?
אם כן, אז אצלי המסכים לגמרי שונים ממה שדודי צירף.
לצפיה ב-'אף אחד לא נתקל בבעיה הזו?'
אף אחד לא נתקל בבעיה הזו?
11/05/2016 | 15:08
1
20
תזכורת, עוצמת הקול של המולטימדיה מאוד חלשה, בעוד ברדיו אין שינוי בעוצמת הקול.

ניסיתי לחפש בהגדרות, היכן משנים את עוצמת הקול ולא מצאתי.
לצפיה ב-'אם המכשיר שלך'
אם המכשיר שלך
11/05/2016 | 15:48
28
הוא אחד מדגמים הרשומים בחוברת, אז הוא צריך להיות כמו בסרטון המצורף.
לחץ על הלשונית MENU  ואז על האייקון של הגלגל שיניים ובחר AUDIO.
לאחר מכן רד ללשונית adjust volume והעלה את המספרים עם הפלוס בצד.
ניתן לראות את זה בסרטון, דלג ל- 0:18 וראה את הלשונית.
מקווה שתצליח.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה