לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

שיחות מהארץ לחו"ל בגולן
26/10/2015 | 18:37
12
64
שלום,

האם קיים מסלול בגולן עם שיחות לחו"ל בחינם?
באתר יש 56 יעדים לחו"ל - האם זה בעלות נוספת לדקת ז"א מעבר לתשלום החודשי הקבוע ?

תודה
תלוי בתוכנית שלך
26/10/2015 | 19:12
11
45
בתוכניות של "הכל כלול" זה בדרך כלל חלק, אבל יש כבר יותר מדי תוכניות בשביל שאני אזכור בעל פה את כולן. בכל מקרה, מה שכלול אלה שיחות למספרים נייחים, לא סלולריים, למעט בארצות הברית (וקנדה?) ששם אין הפרדה בין מספרים נייחים לניידים.
בגולן, מהזכור לי, זה תקף ל-99 ו-59
26/10/2015 | 19:23
7
40
אולי גם את "קו שני ב-10", מכיוון שהקו השני מצוי בתכנית התעריפים שעלותה 59 ש"ח עם הנחה של "קו שני".
כמובן, לבדוק את הדברים.

אכן, ניידים גם בקנדה.
אני מעוניין להעביר
26/10/2015 | 19:28
6
41
מנוי קיים של 10 ש"ח למסלול 37 ש"ח אבל לא מצליח להבין אם הוא כולל חו"ל או לא....
אפשר להתקשר לחו"ל בהתאם לתעריפי החברה
26/10/2015 | 19:31
40
קרא כאן ותראה מה יש ומה אין.
26/10/2015 | 19:52
34
מסלול 37 לא כולל שיחות לחו"ל
27/10/2015 | 06:36
3
17
אוקיי מכך חששתי...
27/10/2015 | 10:52
2
36
האם יש כרגע חברות אחרות המציעות שיחות מהארץ לחו"ל 55 יעדים במחיר מוזל ב-40 ש"ח?
כיוון שהנושא של שיחות לחו"ל איננו נדרש אצלי במשפחה
27/10/2015 | 15:25
23
אז אני לא מכיר חבילות בספקים אחרים שכוללות שיחות לחו"ל
המדינות משתנות מחברה לחברה..
27/10/2015 | 15:51
15
בגולן מדובר על 56 מדינות,
באורנג' ו012 לדוגמה מדובר על 42 מדינות
בהוט מובייל מדובר על 31 מדינות,
סלקום משתנה מתכנית לתכנית.
בפלאפון לא מפורט באתר בכלל...

בגולן - נכלל בחבילות ה59 וה99. ("ללא הגבלה")
באורנג' - בחבילת ה98 ש"ח, ב012 - 49.5, 59.4. (באורנג' 1000 ד', ב012 500 ד')
בהוט מובייל - בחבילות  39.9, 49.9, 59.9, זוגות, חיילים. ("ללא הגבלה")
בסלקום - נמכר כתוספת לחבילה הרגילה בהתאם לכמות המדינות - 9.9 ל18 מדינות, 19.9 ל43 מדינות, 34.9 ל106 מדינות. (בכולן 400 דק' בחודש).
בפלאפון - קשה לדעת..

אכן ארה"ב וקנדה - שתי המדינות בעלות אותה קידומת בינלאומית(1)
26/10/2015 | 22:41
2
47
ובשתיהן אין הפרדה בין נייחים לניידים.
בדקתי באתר ולקוחות ה37
27/10/2015 | 18:31
1
24
וקו שני ב 18₪ זכאים לשיחות חינם לחול
לקוחות ה 99,59 ו 10 ש"ח זכאים לשיחות לחו"ל חינם
28/10/2015 | 07:27
15
לקוחות ה 37 ו 20 ש"ח אינם זכאים

ראה מבצע 10G
שיחות ל-56 מדינות

וראה מבצע 6G
(אין דקות לחו"ל)
ONE PLUS
26/10/2015 | 10:50
3
86
מבקש חוות דעת על ה ONE PLUS

מהירות תגובה?
נוחות שימוש?
כמה שטח אחסון אפשר לשים עליו?

מחיר בארץ?
משהו נוסף שאני צריך לדעת?

תודה
לא. כנראה מכשיר נהדר.
26/10/2015 | 14:10
1
25
מכשיר מצויין , מהיר , כנס לגוגל קבל פרטים
26/10/2015 | 20:14
22
תשובה.
27/10/2015 | 08:41
39
וואן פלוס וואן (OPO).
מדובר על פאבלט בגודל לא קטן.
מעבד 2.5 מהיר מאוד, זיכרון 64 גיגה ללא הרחבה, RAM 3072, מסך 5.5 FUL HD מצויין שלא זולל סוללה, מצלמה תוצרת סוני 13 מ"פ, תומך דור 4 LTE, אין רדיו, סוללה 3100 מ"א - מחזיקה בקלות יום שלם, ממשק אוקסיג'ן נקי בדומה לנקסוס, ספיקר ורמקול חזקים מאוד, יש NFC.
בקיצור, מדובר במכשיר מצויין במלוא מובן המילה.
המחיר כרגע זול מאוד 1565 שקל.

נ.ב. המכשיר יקבל את הגירסא החדשה של גוגל Mרשמלו.
"European sim card only"
26/10/2015 | 10:12
6
73
Samsung Galaxy s6 Edge
נקנה באנגליה. על הקופסא רשום ""European sim card only"
מבירור ברשת עולה כי יש להשתמש בסים בריטי (5 דקות שימוש אקטיבי של קבלת או הוצאת שיחה) ואז אפשר לפתוח נעילה (המכשיר פתוח אבל יינעל לרשת של הסים הראשון שיוכנס אליו).
מישהו ביצע פתיחת נעילה דומה?
תודה מראש
אם המכשיר לא נעול למפעילה כלשהי, אלא רק לאיזור גיאוגרפי
26/10/2015 | 10:20
5
65
אז הוא לא אמור להינעל לרשת הראשונה שהפעלת.
מעניין
26/10/2015 | 10:28
4
52
איך אני מוודאת את זה - מול סמסונג? כרגע חוששת איזה סים לשים ראשון - בריטי או ישראלי (מיועד למתנה בשימוש בארץ)
ושוב תודה!
26/10/2015 | 10:35
16
אם לא שמתם כלום עדיין - את חייבת לשים סים אירופאי
26/10/2015 | 10:42
2
51
ולשוחח 5 דקות.
לאחר מכן, המכשיר יהיה פתוח לכל סים, כולל ישראלי.
לא שמתי כלום עדיין.
26/10/2015 | 11:10
1
49
תודה רבה על ההרגעה, דיווחים של "אחרי" מאוחר יותר היום :)
אוקיי. סים יש (O2)
26/10/2015 | 20:05
33
מחכה לסים של חברה אחרת (גם בריטית) לוודא שזה לא נעול לפני שמניידת אותו לארץ.
בינתיים מנסה להבין איך אפשר להפוך את שפת הממשק בערבית
האם הדרך היחידה היא זו?

תקלה איזורית (*) בגוש-דן -אורנג
26/10/2015 | 10:01
1
53
מנסה לוודא :ברמת-גן ,כולנו מרושתים באורנג , לא יכלים להתקשר או לסמס מאתמול בערב.
ישנם פה עוד מיקרים ?
רבים מיני ספור.
26/10/2015 | 14:10
18
Nexus 5X ?
26/10/2015 | 08:44
1
41
אשמח לקבל מידע וחוות דעת על הטלפון הזה.
האם נחשב לטלפון מוצלח?
נמכר בארץ? מחיר?
מחיר בחו"ל או בחנות של גוגל שופס?

תודה
עוד אין הרבה ביקורות עליו, היות ורק השבוע למעשה ממש התחיל
26/10/2015 | 09:57
40
להגיע למשתמשי הקצה, (התחיל שיווק לפני חודש עם זמני אספקה של 3-4 שבועות.)
אז יהיה קשה להגיד אם הוא מוצלח או לא.
בגדול המפרט שלא הוא מפרט פשוט, הוא לא מפרט מפוצץ והוא לא מפרט שצועק 2015, המפרט הוא מפרט דומה למה שכבר ראינו בשנה שעברה.

האם נמכר בארץ - להבנתי מכתבות שונות, צפוי להגיע בנובמבר, עלותו תהיה 2500 בערך אם אני זוכר נכון.

המחיר בחנות גוגל 379 לדגם של ה16 גיגה ו429 לדגם של ה32 גיגה. (זמן האספקה המצוין באתר החנות של גוגל הוא 1-2 ימים ליציאה למשלוח)
(לעומתו ל6P נגמר המלאי)
רכישת סלולר בסכום כולל של 260 ש"ח תחושב במס?
25/10/2015 | 23:23
2
33
בשביל למנוע טעויות,
אם אני רוכש מכשיר סלולרי בפחות מ 75$ אני אאלץ לשלם מיסים נוספים - בהזמנה בדואר?

לא אין מיסוי מתחת ל75דולר רק במקרה שהמוכר
26/10/2015 | 00:00
39
מרמה ורושם על החבילה סכום נמוך מאוד כמו 20-30דולר אז יכולים לחייב אותך במס כפי שקרה לי פעם עם הזמנת הלנובו בזמנו רכשתי ב70דולר רשמו על החבילה 30דולר ונאלצתי לשלם מס.
תוך שבוע מקנדה בדואר, באיזור ת"א הדואר מגיע מהר.
02/11/2015 | 20:47
לא רואה מה יש בנקסוס כשמחבר אותו למחשב
25/10/2015 | 23:13
7
39
שלום
אני מחבר את הנקסוס 5 ,אנדרואיד 6 ,למחשב -כבל מקורי לגוף המחשב
מופיע ב"מחשב שלי" - נקסוס 5 מכשיר מדיה נייד
דבל קליק- נפתח- אבל בתיקייה ריקה 
קליק ימני - יבא תמונות וסרטי וידאו - מקבל הודעה לא נמצאו תמונות או סרטי וידאו חדשים במכשיר זה
מה הסיפור? המכשיר מלא בתמונות...אני רוצה להעביר אותן למחשב...
ניסיתי להיכנס בנקסוס להגדרות- איחסון ו USB - מקבל כמה גיגה יש אפליקציות,תמונות וכו, אין כלום על אופציית הUSB.
אני זוכר שבעבר חיברתי וקפצה במכשיר הודעה אם אני רוצה אותו כהתקן איחסון או מדייה , עכשיו אין כלום
עיצה?
ערן
במרשמלו יש צורך לאשר מחדש בכל חיבור למחשב את הגישה לקבצים
26/10/2015 | 00:57
6
61
לאחר שחברת את הטלפון למחשב תגלול מלמעלה למטה על הצג של הטלפון ותהיה לך אפשרות לאשר את הגישה לקבצים ואז הקבצים יופיעו במחשב.
תקן אותי אם אני טועה, אבל מרשמלו לא היה אמור להיות *עידכון*?
26/10/2015 | 06:33
1
37
כי זה נראה לי כמו שינמוך ופגיעה בפונקציונליות קיימת.
הרבה שינויים קטנים שאני ממש לא מבין את ההגיון שלהם. למשל נעל
26/10/2015 | 15:39
30
נעלמה האפשרות הנוחה של השתקה מכפתור הווליום. הכל עבר למסך הגלילה.
צודק! תודה
26/10/2015 | 07:35
3
47
מה ההבדל בין אישור להעברת תמונות להעברת קבצים? בכל חיבור אוכל לבחור?
ערן
תוכל לבחור כל פעם מחדש. לא ירדתי לעומק ההבדל.
26/10/2015 | 15:37
1
17
תודה
27/10/2015 | 00:49
7
מה ההבדל? זה מה שהראש של אנשי גוגל אומר לעשות
26/10/2015 | 15:50
34
ובגלל זה הם חירבנו כל גירסה שלאחר 4.3.
"הקלפים בשוק הסלולר עומדים להיטרף; ומה יקרה למחיר שתשלמו?"
25/10/2015 | 17:43
1
100
ישן!! החדשות של שבוע שעבר הן כבר הסטוריה רחוקה
25/10/2015 | 20:17
31
LG G3 או להמתין ל-LG G4
25/10/2015 | 17:41
4
136
שלום,

יש לי MOTO G 2014 שאני די מבסוט ממנו. הבעיה שיש לו 8GB זיכרון פנימי ואני כבר די נחנק מזה. כל אפליקציה באה על חשבון אחרת, וכשהזיכרון מתקרב למלוא הקיבולת שלו זה מאט את המכשיר.

בעיקרון אני יכול לסחוב ככה - אני לא משתמש כבד - אבל מהרה מדי פעם בשדרוג למכשיר קצת יותר טוב.

היה לי ניסיון לא רע לכמה חודשים עם ה-LG G3 ועכשיו הוא נמכר ממש ב"מחירי רצפה", נראה כמו דיל ממש טוב, וחשבתי ללכת עליו. העניין הוא שהוא כבר לא צעיר בעצמו, ובגלל שאין לי דחיפות של ממש להחליף מכשיר, שקלתי להמתין עד שה-LG G4 ירד ואז לקנות כבר אותו.

מה דעתכם בעניין ? האם יש הבדל משמעותי בין ה-4 ל-3 ששווה בכלל לחכות לו ? או שכבר ללכת על ה-3 במחירים הטובים שלו עכשיו ולא לחכות למשיח ?

תודה מראש לכל המייעצים.
LG4 כבר יצא ובחנויות
25/10/2015 | 18:06
2
82
אין מה לחכות כי יצא לשוק 

למקרה ולא הייתי ברור
25/10/2015 | 21:23
1
73
הכוונה הייתה לחכות שהמחירים של ה-LG G4 יספגו את הירידה המשמעותית כמו שקרה (די מהר יחסית) ל-LG G3.
הם לא ירדו כל כך מהר
26/10/2015 | 07:14
53
אבל הם ירדו 
תשובה.
26/10/2015 | 09:06
63
הLG G4 עדיף על הLG G3.
בG4 יש מעבד נפלא סנאפדרגון 808 מהיר מאוד 1.44 גיגה  4 ליבות + 1.82 גיגה 2 ליבות מהיר מאוד, המסך איכותי יותר ונפלא קוואנטום, המצלמה עם 16 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס מצויינת, יש NFC ויש IR, יש גם רדיו.
רמקול וספיקר חזקים.
המחיר כ2015 שקל.

לפני רכישה להקפיד על 3 דברים:

1) לוודאות אצל המוכר שהמכשיר מגיע עם רום בינלאומי נקי שמאפשר עדכוני גירסא.
2) אם המכשיר מגיע עם רום שלא מאפשר עדכוני גירסא, אז לא לגעת בו - ולברוח ממנו כמו מאש.
3) לוודאות שמספר הIMEI שמופיע על הקופסה תואם את מספר הIMEI שמופיע על המכשיר מתחת לסוללה.

נ.ב. המכשיר יקבל את הגירסא החדשה של גוגל Mרשמלו.
מכרז החשכ"ל יוריד מחירי הסלולר לפחות מ-20 שקל לחבילה...
25/10/2015 | 16:27
11
172
זו דעתו של בכיר בשוק הסלולר, המעורב בהכנות למכרז החשכ"ל...
אבל אתה הרי לפני כמה זמן הספדת את ההנחות
25/10/2015 | 17:39
9
96
ואולי זה לא יהיה לכולם אבל 90% נמצאים במועדון זה ואו אחר המקבלים הנחה זאת או אחרת 
זו אינה דעתי. זו דעתו של בכיר בתחום.
26/10/2015 | 09:02
8
58
רשת סלולרית שתזכה במכרז - כנראה מקווה לגרוף ביחד עם הזכאים (להם הובטחו תעריפי רצפה) גם את בני המשפחה המורחבת שישלמו יותר.
ענין ההתעסקות עם ממכר ציוד קצה, אחריות לפעולתו התקינה למשך שנה, אהזקת מעבדות, שינוע המכשירים לתיקון מן הלקוח וחזרה אליו - עלולים להיות מקור חיכוכים ואי-שביעות רצון מצד הלקוחות, וכידוע - לקוח רוטן קולני אחד מייצר נזק תדמיתי יותר מתועלת של עשרה לקוחות מרוצים שקטים...
אז הוא יותר מומחה ממך ?
26/10/2015 | 09:20
7
54
וכפי שכתבתי  ואתהמתעלם בחינניות כי בישראל הקומבינות הם גדולות ולמעשה 
לדעתי אין כמעט מי שמשלם מחיר מלא לאף אחת מהחברות , זאת העילוי שלך לא לקח בחשבון משום מה 
אני מומחה קטן למדי.
26/10/2015 | 16:27
6
49
מנגד - קרא זאת:
"פילבר מונה על-ידי ראש הממשלה ושר התקשורת נתניהו לעמוד בראש משרד התקשורת. כעת הוא טוען כי מחירי הסלולר בישראל צריכים לעלות בכ-145%.."
נחמד מאוד. מצד אחד הוא טוען שהמחירים נמוכים מדי,
26/10/2015 | 17:08
4
46
ומצד שני הוא מרגיע ואומר שהמחירים נקבעים בתחות חופשית והא לא קובע מה יהיה המחיר.

הטעות של פילבר מעוררת חמלה!
27/10/2015 | 09:16
3
33
אי אפשר להשוות פעילות של, למשל, פרטנר או רשת דומה לה, לפעילות של גולן, ולכן אי אפשר להשוות תעריפי תכניות של שניהם כך סתם.

לפרטנר מרכזי שרות גדולים בשכירות גבוהה בקניונים נוצצים, מאויישים למעלה מ- 12 שעות בכל יום, על ידי למעלה מחצי תריסר נציגי שרות בכל רגע נתון.  בנוסף, עקב עיסוק בממכר ציוד קצה - על פרטנר לתחזק גם מעבדות לתיקונים "קלים" לפחות, על צוותיהן, ועל מחסן חלפיהן (יתכן כי תיקונים מקצועיים מובאים משם אל מעבדות היבואן).  ממכר ציוד קצה בהנחות ובפרישה לתשלומים "נוחים" - אף הוא מהווה עול פינאנסי.

מנגד- לגולן אין מרכזי שירות פיסיים דוגמת אלה של פרטנר, ואינו מתעסק בממכר ציוד קצה, על כל הכרוך בכך.

בנסיבות אלה אי אפשר לטעון כי המחיר ה"נכון" לחבילה צריך להיות 80 ש"ח לחודש (או כל מספר דומה בו נקב).

זו פשוט חוסר מקצועיות מביכה...
ה-עלות של רשת היא בתחזוקתה. לא מרכזי השירות
27/10/2015 | 09:21
2
39
זו עלות שולית.
מאות מיליונים הולכים על פיתוח ותחזוקת הרשת - מה שלגולן (מפעיל וירטואלי בתחפושת) - אין
מצד שני, מפעילים וירטואליים משגשגים, הם עמודי תווך חזקים
27/10/2015 | 09:45
27
וחשובים לרשתות ״אמיתיות״.
...ואני חשבתי עד היום כי העלויות הכבדות הן על פרישת רשת
27/10/2015 | 18:51
28
ולא על תחזוקתה.
לברונים השודדים יש כבר רשתות פרושות (אשר כבר החזירו את ההון שהושקע בהקמתן), וכעת ההוצאות הגדולות הן, לדעתי, סעיפי ה"שוטף" עליהם דברתי, פלוס הוצאות תחזוקה של הרשת.

מובן כי פרישת רשת דור שני ושלישי - אינה סוף פסוק, ומטעמי יוקרה יש לפרוש LTE, אך אין לי מושג באיזו עלות זה כרוך. אני משער כי ניתן להשתמש בתרנים קיימים, עליהם צריך להרכיב גם אלמנטי שידור/קליטה בספקטרום LTE.

מכל מקום - התכוונתי להדגיש את הפעילות ה"רזה" של גולן, מול הפעילות ה"מורכבת" של הברונים השודדים, כסיבה ליכולת של גולן להיות רווחי גם בחבילות זולות יחסית...אולי אני טועה...
אז הבעיה היא משרדו של רוה"מ
26/10/2015 | 18:58
40
מספיק להתחבא מאחורי מישהוא אחר 
אם תהיה תחרות אמיתית מצד גולן או פרטנר
25/10/2015 | 20:20
97
השוק ימשיך לנשוך את עצמו ואז אולי גולן יוכל לרכוש את סלקום, עם החוב הפיקטיבי שלו.
המלצה לסמארטפון איכותי עד 1500 ש"ח
25/10/2015 | 10:49
7
75
עדיפות למצלמה איכותית ומעבד זריז.
LG G3. אולי יהיה קצת יותר מ-1500 ש"ח
26/10/2015 | 06:36
88
אבל אולי בהזמנה מאמזון צרפת/גרמניה/איטליה/אנגליה זה יהיה קצת פחות.
יש 3 מכשירים מומלצים.
26/10/2015 | 08:46
2
140
1) LG G3.
מעבד 2.5 גיגה, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, RAM 3072, מסך 5.5 מצויין ונפלא, מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייר פוקוס מצויינת, תומך דור 4 LTE, רדיו, יש NFC, סוללה נשלפת 3000 מ"א, רמקול וספיקר יחסית חזקים.
בקיצור מכשיר נהדר ולענין.
המחיר כ1472 שקל.
לפני רכישה צריך להקפיד על 3 דברים.
1) לוודאות אצל המוכר שהמכשיר מגיע עם רום בינלאומי נקי ושמאפשר עדכוני גירסא.
2) אם המכשיר מגיע עם רום שלא ניתן לבצע בו עידכון גירסא, לא לגעת בו - ולהתרחק ממנו כמו מאש.
3) לוודאות שיש תיאום בין מספר הIMEI שמופיעה על הקופסה לבין הIMEI שמופיע מתחת לבטריה.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

2) וואן פלוס וואן (OPO).
מעבד 2.5 מהיר מאוד, זיכרון 64 גיגה ללא הרחבה, RAM 3072, מסך 5.5 FUL HD, מצלמה 13 מ"פ, אין רדיו, תומך דור 4 LTE, יש NFC, סוללה 3100 מ"א - הסוללה מחזיקה בקלות יום שלם, ממשק סינאוג'ן נקי בדומה לנקסוס, רמקול וספיקר חזקים במיוחד.
בקיצור מכשיר מצויין.
המחיר כ1565 שקל.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

3) ASUS ZENFONE 2 ZE 551 ML.
מעבד 1.8 גיגה של אינטל - 8 ליבות תומך 64 BIT, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, RAM 4096, מסך 5.5 FUL HD, מצלמה 13 מ"פ, רדיו, יש NFC, תומך דור 4 LTE, סוללה 3000 מ"א.
ראה סיקור על המכשיר בלינק למעלה.
המחיר כ1485 שקל.

שלושת המכשירים הנ"ל יקבלו את הגירסא החדשה של גוגל Mרשמלו.
תיקון טעות:
27/10/2015 | 08:23
75
הלינק שבהודעה שמפנה לסיקור הASUS, הינו לדגם עם המעבד 2.3.

הנה לינק מדויק שמפנה לסיקור הASUS עם המעבד 1.8.

סליחה על הטעות.
תודה על הסקירה , על מה היית הולך ?
28/10/2015 | 20:41
12
אני חושב לרכוש מכשיר ואני מתלבט שלושת הטלפונים נראים מצויינים עם טווח מחירים כמעט אותו דבר,
אשמח לדעת על היית הולך וכמובן הגולשים בפורום ?
בקשה דומה רק מסך עד 5" בבקשה (יכול לעלות גם קצת יותר)
27/10/2015 | 13:22
2
54
תודה מראש..
תשובה.
28/10/2015 | 08:39
1
40
יש שני מכשירים שיתאימו.
1) ASUS ZENFONE 5 A500KL.

מעבד 1.2, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5, מצלמה 8 מ"פ, רדיו, תומך דור 4 LTE, סוללה 2110 מ"א.
מדובר במכשיר שנמצא בשוק קרוב לשנה, עם זיכרון וRAM גבוהים, סוללה מחזיקה בקלות יום שלם, מכשיר נחמד ומומלץ. יש לינק לסיקור המכשיר למעלה.
המחיר כ1000 שקל.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

אם רוצים מכשיר חזק יותר ועוצמתי
2) סוני Z3 יתאים.
מעבד 2.5 גיגה - 8 ליבות מהיר מאוד, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 3076, מסך 5.2 מצויין, מצלמה 21 מ"פ מצויינת, תומך דור 4 LTE, רדיו, יש NFC, סוללה 3100 מ"א - המכשיר מחזיק בקלות יום שלם. הפשרה על עוד 0.2 אינצ' על המסך זה לא דבר שמפריע, ההרגשה היא כמו מכשיר עם מסך 5 אינצ'.
המחיר 2288 שקל.

תודה רבה על התגובה. אבדוק אותם לעומק. אין משהו באמצע מבחינת
28/10/2015 | 12:46
35
המחיר?
מעל 2000 ומעלה קצת יקר לי. מעדיפה מחיר נמוך יותר, ומצד שני כמה שיותר חזק שהמחיר מאפשר.
שוב תודה
כפתור "הגדרות" ב meisu m2 note
25/10/2015 | 10:34
12
79
שלום לכולם,

קניתי את המכשיר אחרי המלצות ולא הייתי מודע לשטות של כפתור הבית המשוכלל שלהם.
בסוף הבנתי את הטריק של הלחיצה הקצרה בשביל "אחורה" אבל אני לא מצריך להבין איך ואם יש איזשהו תחלי לכפתור "הגדרות" שברוב המכשירים נמצא פיזית ליד כפתור הבית.

זה מתסכל כי הרבה אפליקציות לא ממש ניתנות לתפעול ללא הכפתור הזה.

תודה לעונים
אם למישהו יש דרך לעקוף את הבעיה - גם טוב
25/10/2015 | 16:38
31
מה שאני צריך זה דרך להוסיף כפתור "הגדרות" בשביל אפליקציות מסויימות שדורשות את הכפתור הפיזי הזה.
אולי אפשר גם לשנות התנהגות של כפתור הבית אבל לא מצאתי ברשת.

שוב תודה.
תשובה.
26/10/2015 | 08:13
8
50

הנה סיקור על המכשיר, תקרא את הסיקור של המכשיר ודרך זה תלמד איך המכשיר עובד.
תודה. הבעייה היא שלא מצאתי התייחסות לבעייה
26/10/2015 | 10:33
7
26
לא בסקירה הזו ולא בסקירות אחרות
כולם מסבירים שלחיצה קלה נותנה את כפתור אחורה האבוד אבל אף אחד לא מתייחס לכך שכפתור ההגדרות פשוט לא קיים

אותי אישית זה ממש מגביל באפליקציות מסוימות
תפרט יותר.
26/10/2015 | 10:39
6
30
לחיצה קלה על המקש האמצעי, יוצר פעולה של חזרה אחורה.
לחיצה חזקה יותר על המקש האמצעי, מוביל למסך הבית

שאתה אומר "הגדרות" תסביר למה אתה מתכוון???

מה קורה שאתה נמצא במסך הבית, ואתה מחליק עם האצבע כלפי מעלה???

מה זה גורם שאתה מחליק עם האצבע כלפי מעלה???
אני מתכוון ללחצן שבדרך כלל נמצא מהצד השני של מקש הבית
26/10/2015 | 14:51
5
25
למשל בכל המכשירים של סמסונג , ועוד חברות :
במרכז יש מקש בית (בד"כ  עגול ).
בצדדים יש מקש אחורה ומקש "הגדרות" ( מלבניים ).

המקש של ההגדרות מפעיל בד"כ settings של האפליקציות , יש אפליקציות שבהן זו הדרך היחידה להכנס להגדרות.

כשמחליקים למטה - מופיעים notifications
כשמחליקים למעלה - משימות אחרונות

לא ראיתי שום תיעוד על משהו שמחזיר את הכפתור settings האבוד.

אני לא מכיר את המכשיר, אבל מה לגבי לחיצה ארוכה?
26/10/2015 | 14:57
4
24
אגב, בדרך כלל אפליקציות "מזהות" שאין כפתור פיזי עבור זה ומוסיפות אפשרות של הגדרות על ידי שלוש נקודות איפשהו בממשק - זה לא קיים?
במייזו שמו רק כפתור פיזי אחד
26/10/2015 | 18:15
3
21

חסכו 2 כפתורים ועשו שלחיצה קצרה על הבית זה אחורה.
את כפתור התפריטים ( 3 נקודות ) ביטלו
חסכו כפתורים....

קראתי עוד קצת וראיתי שהביטול של כפתור הMENU ( ככה הוא נקרא ) זה הנחייה של גוגל החל מאנדרואיד 2.3
באמת רוב האפליקציות מממשות כפתור הגדרות על המסך.
האפליקציה הספציפית הזו ( אורדרנט... ) פשוט גם מתוכננת גרוע וגם מיושנת מאוד...
אם מישהו מכיר איזה פיצר או אפליקציה שיודעים לסמלץ את הכפתור הישן הזה זה מאוד יעזור.
בלי קשר אני הולך לצעוק עליהם שהגיע הזמן להוציא גרסא חדשה..

אני חושב שיש אפליקציות שמוסיפות כפתורים וירטואליים
26/10/2015 | 19:02
2
20
שווה לנסות לחפש בחנות אפליקציות.
מכיר משהו ספציפי?
26/10/2015 | 20:36
1
19
ניסיתי כל מיני
הרוב מוסיפות את כל הכפתורים חוץ ממה שאני צריך או שלא עובדות בלי רוט
אם מישהו מכיר אפליקציה שמוסיפה ספציפית את הכפתור הזה זה מאוד יעזור

תודה
לא מכיר - אם הייתי מכיר ממליץ על משהו
26/10/2015 | 22:02
9
דיברתי עכשיו עם מישהו שיש לו את המכשיר.
27/10/2015 | 08:50
1
38
והוא אמר שבכפתור המרכזי, יש 2 אופציות:
1) לחיצה חלשה יוצר מצב של חזרה אחורה.

2) לחיצה חזקה יותר מובילה למסך הבית.

לגבי המקש של ה"הגדרות", ידידי אמר לי שמופיע בתחתית מסך הבית "אייקון הגדרות" שמחליף את מקש ההגדרות החיצוני שיש בשאר המכשירים בצד שמאל.
תודה על המאמץ
27/10/2015 | 09:46
24
האייקון הגדרות שאתה מדבר עליו
אם אני מבין נכו
פותח מסך הגדרות של המכשיר

אני רוצה לסמלץ לחיצה על כפתור menu (3 קווים)בתוך אפליקציה
את זה לא הצלחתי למצוא בשום מקום....

שוב תודה
המשך רשימת מכשירים שיקבלו מרשמלו 2.
25/10/2015 | 09:27
14
126
הנה המשך הרשימה על מכשירים נוספים שיקבלו את הMרשמלו.

הנה הרשימה הראשונה שכבר פורסמה.
סיקורים ראשוניים על הנקסוס 5X ו6P.
25/10/2015 | 10:29
63

הערכה הראשונית היא שמחיר ה5X יהיה 2500 שקל.
ומחיר ה6P יהיה 3000 שקל.
נצל"ש. בעלי מכשירי סמסונג בלבד.
26/10/2015 | 09:25
12
83
כידוע לכם ממשק הTW של סמסונג מגיע מלא בעשרות אפליקצייות ותוכנות שאינן ניתנים למחיקה.

אתמול מישהו נתן לי שם של אפליקצייה שנמכרת ב"גוגל פליי", ושתפקידה היא ל"הרדים" את כל האפליקציות והתוכנות שאין בהם שימוש ושמכבידים על זכרון המכשיר והRAM בסמסונג.
האפליקציה פשוט "מרדימה", את כל האפליקציות שאין בהן שימוש, וע"י ההרדמה הזו המעבד וזיכרון הRAM עובדים באופן רגוע יותר עם פחות עומס.

האפליקציה אפילו מאפשרת להעלים את התמונה של האפליקציה שמופיע במגירת האפליקציות.

צריך לסייג דבר אחד.
ל-ה-י-ז-ה-ר לא להרדים אפליקציות ותוכנות שימושיות שעובדים איתם ביום יום.

שם אפליקציית ההרדמה היא: PACKAGE  DISABLER PRO 
ניתן להשיג ב"גוגל פליי" במחיר של 5.5 שקל.

מתאים רק למכשירי סמסונג.
למה לקנות אפליקציה בשביל זה?
26/10/2015 | 09:30
5
57
תכנס להגדרות > יישומים > בחירה באפליקציה > השבת/disable
אם זה כ"כ פשוט כמו שאתה אומר.
26/10/2015 | 09:35
49
אז אף אחד לא היה מפתח אפליקייה מיוחדת בשביל זה.

כנראה שיש הבדלים גדולים בין למה שהאפליקציה הזאת  עושה, לבין הדרך שאתה הראית  שעושים.

זה מצריך בדיקה מעמיקה.
אצל סמסונג זה לא קיים לרוב האפליקציות
26/10/2015 | 09:38
3
55
ועדיין, לקנות אפליקציה לא ברורה כלשהי כדי לעשות את זה זה לא בהכרח הפיתרון הנכון.
סליחה, אני לא בטוח ש"רוב". אבל בהחלט הרבה אפליקציות אי אפשר
26/10/2015 | 09:39
41
לבטל דרך הממשק של המכשיר.
אני לא בטוח שאפליקציה שכזו זה הפתרון הנכון, אני חושב שהחלפה
26/10/2015 | 09:47
1
38
של הרום הוא הפתרון הנכון ביותר, אני גם די בטוח שיש לא מעט רומים שיוצאים ומתאימים לסמסונגים השונים בצורה שתעבוד חלק (או כמעט חלק).
תלוי במעבד. אם זה מעבד אקסינוס - תשכח מרומים יציבים
26/10/2015 | 10:18
33
אלא אם כן אתה נשאר עם רום מבוסס TW, ואז "חלק" זה לא חלק מהתארים שאתה יכול להשתמש לתאר את הרום .
אולי בכל אופן מישהו שיש לו סמסונג יבדוק את האפליקצייה הזו ?
26/10/2015 | 10:32
5
45
וידווח על רשמים ומהיכולות שיש לאפליקציה הזו מעשית.

תודה.
למה שאתה לא תבדוק אותה ??
26/10/2015 | 18:35
3
17
גאון.
27/10/2015 | 08:31
2
37
אין לי סמסונג.
אז למה אתה מפנה אנשים לרכוש אפליקציה שלא בדקת אותה
27/10/2015 | 09:53
28
כי מישהו אמר לך שזה טוב הם צריכים לשלם .
גם אין לך LG או OPO או ASUS ועדיין אתה מחרטט
27/10/2015 | 09:54
30
לכולם כמה הם טובים.
אם זה היה בחינם הייתי מנסה על הפוקט
26/10/2015 | 20:02
49
אני לא אוריד אפליקציה ששווה יותר מהמכשיר
XIAOMI
24/10/2015 | 18:05
7
65
שלום לכולם, באפשרותי לקנות את המכשיר החדש של XIAOMI  מסין במחיר של כ600 - 900 ש"ח.
האם המכשיר מומלץ? להבנתי זה המכשיר החדש. כמובן שבלי דגם ספיציפי קשה לומר. ומה לגבי המחיר?
הבנתי גם שאין עדיין עברית והעברית תצא בעוד כחודש.
מה זה אומר למעשה? חשובה לי מאוד העברית. האם לאחר כל עדכון, המערכת תעבור לאנגלית?

באיזה דגם מדובר?
24/10/2015 | 18:25
6
44
האם הMI4C? האם הNote2?

נוט 2- מה חדש יותר אגב?
24/10/2015 | 19:27
20
איך ה1+2? מה מחיר טוב להביא אותו מסין?
24/10/2015 | 19:29
4
25
תשובה.
25/10/2015 | 09:34
3
70
אין צורך לרוץ עד סין.
יש אתר בארץ שמתמחה במכשירים מיובאים בלבד, שם תקבל מענה לכל שאולותיך.

יש שני דגמים.
1) מעבד 2 גיגה.
2) מעבד 2.2 גיגה.
אדון לוי - אני רק שאלה
25/10/2015 | 13:45
1
58
קישרת כאן ל"אתר" שלמעשה המהות שלו היא Affiliate אחד גדול !
מפעילי האתר "מסדרים" לקהל הנחה , וגוזרים עליהם קופון
האם יש לך קשר ל"אתר" הזה ? ואם כן - מה הקשר ?
אין לי שמץ של מושג למי שייך האתר הזה.
26/10/2015 | 08:19
40
אני בסך הכל לקחתי ממנו מידע ותו לא.
היחס שלי אליו היה מלכתחילה אמביוולנטי.

אותי אישית האתר הזה נורא הצחיק, מכייוון שהם מתעסקים עם מכשירים שעולים בסכומים מאוד נמוכים.

בסופו של דבר, כל אתר ואיפה שהוא לא יהיה יגזור או גוזר קופון.

תודה על המידע.
תודה על הדאגה, אבל באמת שאין צורך.
26/10/2015 | 07:20
27
אני כבר בסין.
ועכשיו, אשמח לתשובות מח'ברה שמבינים

תודה
אחרי שבוע בגולן אני צריך למצוא חברה אחרת. בעזרתכם.
24/10/2015 | 12:39
56
215
לפני יותר משנה הייתי לקוח של גולן עם שלושת הקווים שלי. לא זכורות לי תקלות מיוחדות.

לאחר מכן עברנו לרמי לוי (עניין של מבצע) וגם לא היו שום תקלות.

לפני שבוע קניתי טלפון לילד ועברנו כולנו חזרה לגולן (שוב בגלל המבצע).

במשך השבוע הזה קורה לא מעט פעמים שהטלפונים לא מחוברים לרשת. בעיקר...
המשך>>
לפני יותר משנה הייתי לקוח של גולן עם שלושת הקווים שלי. לא זכורות לי תקלות מיוחדות.

לאחר מכן עברנו לרמי לוי (עניין של מבצע) וגם לא היו שום תקלות.

לפני שבוע קניתי טלפון לילד ועברנו כולנו חזרה לגולן (שוב בגלל המבצע).

במשך השבוע הזה קורה לא מעט פעמים שהטלפונים לא מחוברים לרשת. בעיקר לא מקבלים שיחות אבל היום גם התחילו לא להוציא שיחות.

ניסיתי פעם אחת להתקשר לתמיכה של גולן והמתנתי על הקו לא פחות מ-16 דקות.  

קצת חבל לי על כך כי אני מכיר טובה ומאד מעריך את גולן על החלוציוּת ששיחררה את כולנו מעריצוּת החברות הסלולריות הישנות.

לפני כמה ימים עניתם לי פה שכדאי לעבור חברה. אשמח אם כן לשמוע על חברה מומלצת מבחינת כיסוי קליטה, תמיכה טכנית מוצלחת (יש חיה כזו? ) ומחירים טובים.

המכשירים הם:
Galaxy Note 3
Galaxy S 2
Meizu MX 4
Meizu M2

תודה רבה והמשך סופ"ש נעים.
אנשי קשר ב LG2
23/10/2015 | 19:18
4
36
ישנה תופעה ב LG ברשימת חלק מאנשי הקשר , המכשיר מוסיף ללא שליטה עוד שורה או יותר של אותו איש קשר למרות מחיקה חוזרת לא ניתן להתגבר
על הבעיה. האם יש למישהו פיתרון לבעיה?

ניסית לתקן זאת
23/10/2015 | 21:10
2
35
בחשבון הגוגל במחשב שאליו מסונכרנים אנשי הקשר ?
אנשי קשר
23/10/2015 | 22:07
1
27
אנשי הקשר שלי מסונרכנים לחשבון GMAIL  שלי ושם אין את הבעיה
קבלת עצה מהמוחה מס 1 כאן
24/10/2015 | 07:22
13
מה מוגדר במכשירך
24/10/2015 | 06:21
28
תחת "אנשי קשר להצגה"?
המכשיר שואב את רשימת אנשי הקשר מכל מיני מקומות.
האם הגדרת שיציג רק את אנשי הקשר שבחשבון הגוגל?

חיוב על כרטיסי סים שלא הגיע מגולן טלקום
23/10/2015 | 13:57
40
91
שלום,
האם לעוד משהוא קרה הזמין מגולן כרטיסי סים בדואר, לא קיבל אותם אבל חויב עליהם?
גולן מצידם לא מוכנים לבטל את החיוב.
אני רוצה לעזוב אותם במידית (את גולן ) האם אפשר לנייד מספר שנמצא באמצע תהליך ניוד בחברה אחרת?
תודה לעונים
אם אני לא טועה, אפשר לבקש מגולן שישלחו מחדש את הסימים
23/10/2015 | 14:13
18
73
לגבי ניוד באמצע התהליך הזה, אז לא נראה לי שצריכה להיות בעיה. מבחינת מערכת הניודים לא בוצע כלום. את רק הזמנת סים ממפעילה כלשהי, ואם תבצעי בפועל את ההפעלה שלו, יתבצע הניוד. אבל אני לא בטוח, ואולי כדאי שתחכי לעוד תגובות.
דואר ישראל קורס תחת תנועת הקניות מחנויות אינטרנטיות בחו"ל,
23/10/2015 | 15:13
17
104
ודברי הדואר ממוינים לאט ובפיגור ניכר הן במרכז השילוח, והן בסניפי היעד.
אפשר כי המשלוח יגיע בכל זאת, באיחור, ויש להתאזר בסבלנות למספר ימים נוספים.
הרי כל עוד לא הגיע ה- SIM, ולא הופעל דרך הממשק האינטרנטי - הקו עדיין פעיל ברשת הננטשת, והמנוי עדיין נהנה מתקשורת פעילה, אז מה החפזון.

לאור העומס בדואר, עדיף היה לרכוש ה- SIM בסניפי BUG, או Best Mobile, או אצל משווקים נוספים, בנקודה סמוכה למקום המגורים או התעסוקה, אולם כעת - עדיף להמתין, שכן אני מניח כי דמי ה- SIM כבר נגבו, ומסובך יהיה להשיבם.
החיפזון הוא כיוון
23/10/2015 | 16:23
9
68
שהסים שהוזמן הוא במקום אחד שהיה בטלפון שנגנב ואני נמצאת כבר שבועיים בלי טלפון נייד.
בררנו בדואר והם לא מוצאים את הדואר הזה.
הנציגה מגולן לא מוכנה לתת לנו לדבר עם אחראי משמרת (רק אחרי 3 ימים) וכדי לקבל סים אחר בנקודת שרות עלי לשלם 50 שח נוספים.

השאלה על הניוד היתה לגבי סים נוסף שהוזמן. - בררתי ואכן אין בעיה לנייד לחברה אחרת.

ולהזמין עוד אחד לא יבטיח לי שהוא יגיע גם כן.
23/10/2015 | 16:25
20
אני חושב שהיית יכולה ללכת לבאג או בסט מובייל
23/10/2015 | 18:27
7
52
ולקבל סים על המקום.

בלי קשר, אם אין לך כרגע סים פעיל אז את לא תוכלי לנייד אותו, כי לא תוכלי לאשר את הניוד.
הסיפא של דבריך לא מדויק
24/10/2015 | 23:52
6
43
אפשר לנייד אם המספר אם מוכיחים "בעלות"/"שימוש"/"זיקה" (אין לי מושג איך להגדיר את זה..) למספר המדובר.
בחברות מסויימות הדרך היחידה היא אישור ע"י מסרון.
אך, יש חברות שאפשר לגשת למרכז השירות, להציג חשבונית עדכנית בה מופיע המספר המדובר ולנייד את המספר.
אם אתה אומר - אני מאמין לך
25/10/2015 | 06:17
5
28
פשוט המחשבה להגיע מיוזמתי למרכז שירות של מפעילה סלולרית נראה לי כל כך לא הגיוני שלא חשבתי בכלל שיש סיבות "לגיטימיות" לעשות את זה .
אבל זה מה ששרית היתה צריכה לעשות בגלל הגחמות של גולן.
25/10/2015 | 09:15
4
26
שמצד אחד "יש להם את אתר האינטרנט הכי טוב והכי יעיל"
ומצד שני הם שלחו לה בדואר כרטיס סים שלא הגיע אליה
ומצד שלישי הם שלחו בשליחות כרטיס סים למישהו אחר וגם זה לא הגיע...
אז מה היא היתה צריכה לעשות?
אפשר לעדכן על גניבה/אובדן במערכת אוטומטית
25/10/2015 | 10:34
3
29
ולהגיע פיזית לסניף של באג או בסט מובייל כדי לאסוף סים. אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.
הכל אפשרי
25/10/2015 | 10:51
2
31
אבל לא כולם כנראה חכמים/מומחים כמוך.
אני גיליתי שזה אפשרי דקה לפני שכתבתי את זה
25/10/2015 | 13:25
1
33
כי חיפשתי מידע באתר של גולן. אם הייתי במצב של שרית אז הייתי בודק מה האפשרויות שלי קודם. "סוף מעשה במחשבה תחילה".
טוב זה כבר ידוע שעליך נכתב השיר המפורסם אתה תותח
25/10/2015 | 19:06
12
החיפזון הוא כיוון
23/10/2015 | 16:23
51
שהסים שהוזמן הוא במקום אחד שהיה בטלפון שנגנב ואני נמצאת כבר שבועיים בלי טלפון נייד.
בררנו בדואר והם לא מוצאים את הדואר הזה.
הנציגה מגולן לא מוכנה לתת לנו לדבר עם אחראי משמרת (רק אחרי 3 ימים) וכדי לקבל סים אחר בנקודת שרות עלי לשלם 50 שח נוספים.

השאלה על הניוד היתה לגבי סים נוסף שהוזמן. - בררתי ואכן אין בעיה לנייד לחברה אחרת.

שרית לא מומחית כמוך...
23/10/2015 | 17:30
4
71
והנה לך עוד לקוחה לא מרוצה של גולן, כל מילה נוספת מיותרת, ולכן אני מתחייב לא להגיב עוד בדיון הזה שלא יוביל אותנו לשום מקום.
רק ראה את העובדות מול עיניך.
יש עובדה. ה- SIM לא הגיע. על כך - אין מחלוקת.
24/10/2015 | 15:42
3
63
אולם הסיבה - דואר ישראל הקורס מעומס אינו מסוגל לספק שירות בלוח זמנים סביר, ואולי אף איבד את המעטפה בה מצוי ה- SIM.

אם המתלוננת היתה מעודכנת אודות מצבו העגום של דואר ישראל - היתה צריכה לרכוש את ה- SIM בנקודת ממכר SIM, והקו גם היה מופעל לאלתר באותה הזדמנות...
כידוע לך אינני מתווכח עם עובדות.
24/10/2015 | 17:34
2
42
ועובדה היא ששרית כלקוחה לא מומחית חשבה בתמימותה שמספיק וטוב יהיה אם תזמין מגולן כרטיס סים חדש שישלח אליה בדואר.
האם נכון שזאת עובדה שלא תוכל להתווכח עליה למרות רצונך העז?
כל השאר (למשל עניין הבעיות בדואר) ממש לא משנה, כל עוד הגישה של נציגי גולן היתה חזירית בעיני לא פחות מהחזירות של הברונים בימיהם החזיריים... האם גולן לא היה מסוגל לספוג עלות של כרטיס סים חדש כדי לגרום ללקוחה להיות מרוצה??? אבל גולן ונציגיו חושבים כנראה שפראיירים נשארים פראיירים.
למה ב-012 כשהזמנתי סים נוסף אמרה לי הנציגה החביבה שהיא תשלח לי את הכרטיס בחינם עם שליח וגם השליחות תהיה בחינם? האם מיכאל גולן לא יכול להרשות זאת לעצמו?

אז כמו שאומרים: חאליק... תפנים שאתה באמת כבר מגזים עם הסנגוריה שלך על גולן שרק גורמת לתגובות שלך לעורר גיחוך קל במקרה הטוב או הרגשה אחרת במקרה אחר... לא מיצינו?
"תפנים שאתה באמת כבר מגזים עם הסנגוריה שלך".
26/10/2015 | 14:54
1
21
סניגור לא יכול להגזים.  הכף אינה מאוזנת מראש.  לתביעה יש תמיד יותר זמן ויותר כסף, ובדרך כלל סניגורים מן הישוב טובים פחות ממוחות פרקליטי התביעה.

"שרית כלקוחה לא מומחית חשבה בתמימותה שמספיק וטוב יהיה אם תזמין מגולן כרטיס סים חדש שישלח אליה בדואר".
משלוח בדאר הוא אמצעי לגיטימי.  משלוח באמצעות שליח אפשרי, אולם כרוך בהוצאה נוספת.  גישה לנקודת ממכר SIM היא האפשרות המועדפת בימים טרופים אלה, עת הדאר מובס על ידי קניות בחו"ל.

"האם גולן לא היה מסוגל לספוג עלות של כרטיס סים חדש כדי לגרום ללקוחה להיות מרוצה?".
לגולן יש מדיניות - אין SIM יוצא מן המחסן, אלא תמורת תשלום.

"למה ב-012 כשהזמנתי סים נוסף אמרה לי הנציגה החביבה שהיא תשלח לי את הכרטיס בחינם...".
"למה" היא (1) תאר כהן טיבטי רם-דרג, (2) בעל חיים ממשפחת הגמליים החי ברמות הגבוהות של הרי האנדים, (3) שאלת תכלית, לשם מה.  "מדוע" היא שאלת סיבה.
אניח כי התכוונת ל- (3).
אצל 012 - כל דקה חריגה עולה 48.6 אג' (זכור כי עלות יצור שיחה לנייד היא 7.17 אג' לדקה, משמע - הרווח הצנוע הינו כ- 578%. בשיחה לנייח הרווח עוד יותר צנוע - כ- 3950%), כל SMS חריג עולה 48.6 אג' (זכור כי יצור SMS עולה 0.17 אג', משמע - הרווח הצנוע הוא בסביבות 28488%.  אצל גולן הם חינמיים), וכל MMS (אינם כלולים בחבילה כלל) עולה 59.5 אג' (עלות יצורו היא 14 אג', משמע - הרווח הצנוע הינו כ- 325%. אצל גולן - MMS עולה שתי אג' בלבד).

בקצרה, גולן טלקום לא מתאים לכל אחד.
850000 מסתדרים עם גולן טלקום ומצאו אותו מתאים להם...
אתה ענק. אם לא היית קיים היו צריכים להמציא אותך.
26/10/2015 | 15:17
9
דואר ישראל קרס מזמן
26/10/2015 | 12:31
21
כעת גם דואר שליחים כנראה קורס ולא מסוגל לבצא מטלות פשוטות 
חבילה שנשלחה מחיפה/קריות  לתל אביב ביום ד לפני שבועיים הגיעה למענה לאחר שבוע בדרכים 
אני הזמנתי סים עם שליחות שלא הגיע
24/10/2015 | 16:07
15
58
ועכשיו אני בתהליכי ברור איתם ועם חברת האשראי כדי לקבל את הכסף בחזרה - ביטול עסקה (בינתיים לקחתי סים נוסף בנק שרות)
מאיזו חברה?
24/10/2015 | 17:36
2
14
מגולן טלקום
24/10/2015 | 18:29
1
17
מה עוד אפשר להוסיף כל עוד יש להם כאן סניגור שלא מוותר?
24/10/2015 | 19:08
48
ואני הזמנתי סימים מ 012 שלא הגיעו מעולם. אז מה. פשלות יש אצל
25/10/2015 | 00:27
11
48
כולם.
אני קיבלתי בזמנו 2 סימים מ012
25/10/2015 | 08:23
39
אולי אחד שלך?..
אני קיבלתי מהם כבר כמה כרטיסים בחינם
25/10/2015 | 09:19
9
36
כולל בשליחות ללא עלות.
חייב לציין שהשארתי הודעה ב012 לפרטים הצטרפות במבצע חזרו אליי
25/10/2015 | 09:47
8
38
לפלאפון והציעו לי את הסים בחינם לשלושת הקווים כולל שליח בחינם..אבל המחיר לחבילה בסך 40שקל לקו לא התאים לי ולכן סרבתי להצעה שלהם.
ומה בקשר לקו הזול שלהם?
25/10/2015 | 10:50
7
13
גם לא אטרקטיבי החבילה הקטנה של 012 נותן רק 60דקות 60 sms
25/10/2015 | 11:02
6
30
בלבד לעומת החבילה הקטנה של וואלה מובייל שנותנת 100דקות ו100sms. באותה העלות.
ok.
25/10/2015 | 13:12
8
אם אתה איש של SMS-ים, כולל MMS-ים, אזי חבילת 9.90 של
26/10/2015 | 03:15
4
73
גולן טלקום עשויה להיות אידיאלית עבורך.
SMS-ים הם חינמיים, בלא הגבלה (למעשה - עד 7000), כל עוד מספר הנמענים השונים מדי חודש אינו עולה על 300.
MMS-ים עולים שתי אג' האחד.
כל MB מעבר ל- 100MB הכלולים - עולה 9 אג'.
כל דקת שיחה מעבר למאה הכלולות - עולה 18 אג'. זה מעט יקר, אולם אני מצוי בחבילה זו מזה שלוש שנים, ומבצע את מאות דקות השיחה החריגות באמצעות ספקי SIP זרים, על גבי WiFi או על גבי ה- DATA.
זה לא מתאים לכל אחד, אולם ממש כיף...
הצחקת אותי על הבוקר עם 3 המילים האחרונות שלך. תודה
26/10/2015 | 06:35
2
26
למה מצחיק? יש אולמות שהם ממש כיף.
26/10/2015 | 11:38
1
18
לקח לי זמן להבין
26/10/2015 | 12:36
18
אותי הצחקת יותר מאשר 3 המילים שהצחיקו את בובו
26/10/2015 | 15:44
23
תעצור ברחוב באופן אקראי 100 אנשים, כמה מהם לדעתך יבינו מה אומר המשפט הבא: "מבצע את מאות דקות השיחה החריגות באמצעות ספקי SIP זרים, על גבי WiFi או על גבי ה- DATA." ?
אני בספק אם תמצא כמה אחדים.
לכן כנראה שבאמת גולן לא מתאים לכל אחד אלא רק לאנשים מיוחדים כמוך, וזה ממש כיף כל הדיונים האלה איתך. מתאים לי להמשיך למרות שבאמת מיציתי את זה מזמן...
עדכון
26/10/2015 | 11:05
4
37
התשובות של גולן ממש לא מקובלות: או שאזמין כרטיסים נוספים דרך האתר בחינם שספק אם יגיעו, או שאזמין את הכרטיסים ע"י שליח בעלות שערוריתית או שאגש לבאג ואוציא 2 כרטיסים חדשים בעלות נוספת של 100 ש"ח.

בגלל האטימות וחוסר השרותיות שלהם החלטתי לעבור עם 3 הקווים שברשותי לחברה אחרת. הניוד הצליח , וסוף סוף יותר משבועיים בלי טלפון קיבלתי את הקו שלי חזרה.

הסיבה שלא הלכתי מראש לנקודת שירות כי חשבתי שיקח כמה ימים עד שאקנה טלפון חדש במקום זה שנגנב. בינתיים קניתי מכשיר חדש והסימים (אחד ניוד ואחד במקום זה שנגנב) לא הגיעו כאמור. בדיעבד הייתי צריכה לדעת שמצב כזה יכול לקרות וללכת לקבל אותם במקום בנקודת שרות.

תודה על העדכון.
26/10/2015 | 15:48
1
26
טוב עשית לדעתי, רק חבל על הזמן שהיית בלי הטלפון שלך, אבל זה לא באשמתך כי מה היית יכולה לדעת על כל הבלאגנים בגולן ובדואר, והרי חלק גדול מהציבור לא מודע לדברים האלה.
ובושה לדעתי לגולן שככה הם מתנהגים.
26/10/2015 | 20:43
4
כרטיסי ה- SIM יגיעו...אחרי שמרכז המיון של הדאר
27/10/2015 | 00:26
1
17
יתגבר על ה- backlog אצלו...
אז כנראה שזה לא יקרה בתקופה הקרובה
27/10/2015 | 09:30
5
ניסיתי גם בפורום אנדרואיד , בעיה עם מוט סלפי
23/10/2015 | 13:51
39
אולי פה למישהו יש רעיון :
המוט סלפי מתחבר עם כבל לאוזניות , בנוט 4 וסמסונג 5 הכפתור על המוט מצלם .
בסמסונג s3 ו-lg g4 יש שינוי זום ושינוי ווליום בהתאמה .
בכל המכשירים משתמשים עם תוכנת המצלמה שבאה במכשיר , האם מישהו מכיר דרך לתיקון התופעה בlg וב-s3 ?
הורדת תמונות אייפון 6 למחשב נייד
( לעמוד שלי בתפוז )
23/10/2015 | 08:28
2
23
שלום,
עד היום לא נתקלתי בבעיה בהורדת תמונות. הייתי מחבר את הכבל למחשב הנייד, היתה נפתחת לי תיבה עם אופציות שאחת מהן היתה רודת תמונות וסרטים והכל היה בסדר.
בפעם האחרונה שחיברתי התיבה לא נפתחה. גם שינוי כבל או מחשב נייד לא פתר את הבעיה.
לחלופין נפתח לי כל הזמן ה ITUNES אבל לטובת גיבוי האבל הוא לא מעניין אותי.
אודה לרעיון אחר......
האם במחשב שלי רואים אותו שם ?
23/10/2015 | 13:48
1
15
בהגדרות של האייטונז יש שם reset warnings ואז שתחבר את האייפון תתקבל הודעה של סמוך על המחשב בחיבור .
במקרה הכי גרוע , בזמן גיבוי מלא דרך האייטונז התמונות מועברות למחשב , בהגדרות של האייטונז מוגדרת לך ספריית המידע ושם בתוך mobile backups יש לך את הגיבויים , בתוך כל גיבוי תחפש את הקבצים עם הגדלים של 2mb , אלו בד״כ התמונות .
חוץ מזה יש תוכנות צד שלישי שמאפשרות גישה לתמונות של האייפון אבל לא ניכנס לזה עכשיו .
אבדוק ואעדכן. בנתיים תודה רבה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/10/2015 | 15:24
11
Meizu M2 Note 16GB מול LG G4 Beat
23/10/2015 | 09:32
7
153
שלום לכולם,המיני סמסונג 3 שלי מקרטע כבר כמה זמן.
שבוע הבא נוסע לאילת ואני מעוניין לפנק את עצמי בטלפון חדש.
התקציב הוא בסביבות 1000 ש"ח ( הגברת הראשונה גם מעוניינת אז היא מחכה שאני אהיה שפן הנסיונות ואז היא תקנה אחריי )

הדרישות הן (לפי סדר תעדוף):
- בטריה שתחזיק לאורך זמן (אם כי אני עובד במשרד) .
- אחסון פנימי גדול 
- התאמה לרשת גולן טלקום.
- מצלמה נורמלית.
- GPS  טוב ( לא כמו שנתקע לי במיני סמסונג 3).
- בלי הרבה ותקלות + אחריות טובה שלא נצטרך ...

בקיצור הרבה דרישות  

מצרף לנוחיותכם לינק להשוואה בין 2 הדגמים :

כתבת שחשוב לך אחסון פנימי גדול
23/10/2015 | 18:00
3
61
בLG G4 beat
יש לך רק 8GB
מתוכם מערכת ההפעלה תופסת קרוב לחצי, ומה שנשאר זה לא נחשב להרבה
הקטע הוא שLG נותנת עוד כרטיס זכרון של 8 גגה
23/10/2015 | 20:22
2
57
אבל מצד שני, מה שאני יודע שאי אפשר להוריד לשם אפליקציות (בעיה מוכרת אצל כל המכשירים).
מבחינת הזיכרון הפנימי המייזו לוקח.
אבל מבחינת מעבד: ל LG יש 1.5 מגה הרץ ( 1000 + 1500   או משהו כזה  ) ולמייזו 1300 מגה הרץ ..

ה LG יקר ב-250ש"ח ( 1100 מול 850 ש"ח המייזו).
מה קונים ???  

כרטיס זכרון הוא לא פונקציה
24/10/2015 | 06:25
1
46
וכבר הסברת בעצמך את הסיבה.
יש למישהו פה בפורום ניסיון עם המייזו ?
25/10/2015 | 00:00
42
אשמח לשמוע את דעתכם....

תודה על העזרה 
תשובה.
25/10/2015 | 09:04
2
79
לגבי הLG G4 BEAT.
יש לו 3 בעיות מרכזיות .
1) מעבד שעובד באופן חלק יחסי, אבל בטיפה עומס בינוני הוא ניהיה איטי.
2) יש לו רק 8 גיגה זיכרון, הממשק לוקח 5 גיגה, ונשאר 3 גיגה לאפליקציות בלבד.
יש אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון, אבל לא לאפליקציות שלא ניתן להעביר אותם לכרטיס הזיכרון, אלא רק לזיכרון המכשיר בלבד.
3) בעדכוני גירסא בכדי שהעברית לא תמחק חייבים לרכוש את המכשיר עם רום של היבואן, ומחירו יוצא יקר ביחס לתמורה.
המחיר: 1280 שקל, ואת זה הוא לא שווה.

מייזו M2 NOTE.
יש לו 3 בעיות מרכזיות
1) מדובר במכשיר שעושה את עבודה מצויינית באופן כללי, אין לו חסרונות ספיצפיים יוצאי דופן למעט ספיקר ורמקול טיפה חלשים.
2) מעבד שבטיפה עומס יותר מהרצוי ניהיה איטי.
3) הבעייה המרכזית שלו, היא איכות המכשיר מבחינת החומרים שממנו בנוי המכשיר, יותר מדי מתלוננים שרכשו אותו, מספרים שהם מגלים כל יום תקלה אחרת בפיצ'ר אחר במכשיר, בתוכנה או בחומרה, פעם זה לא עובד ופעם דבר שני לא עובד, או שפתאום יש למכשיר קפיאות וריסטים ללא הודעה מוקדמת וכ"ו.
ז"א שמדובר במכשיר שכבר ברמת הייצור בקרת האיכות שלו נמוכה מצד מייזו, ולכן יש בו כ"כ הרבה תקלות.
בקיצור, המכשיר זול וטוב ביחס למחירו (1000 שקל), אבל עקב בעיות איכות לא כדאי לרוכשו, מה גם שהאחריות של "באג" לא שווה הרבה.
אם אתה מחפש מכשיר טוב עם מסך 5 אינצ'ש.
אז הASUS ZENFONE 5 A500KL יתאים.
מעבד 1.2 סנאפדראגון 410, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5, מצלמה 8 מ"פ, תומך דור 4 LTE, סוללה 2110 מ"א, רדיו, אין בעיות עם עברית בעדכון גירסא.
מדובר במכשיר שעושה את העבודה פחות או יותר עם זיכרון ןRAM גבוהים, וזמן סוללה מצוין. ראה סיקור עליו בלינק למעלה.
המתחיר כ1000 שקל בלבד.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

אם אתה מחפש מכשיר איכותי עם מסך 5.5.
אז ASUS ZENFONE 2 ZE 551 ML יתאים.
מעבד 1.8 גיגה של אינטל - עם 8 ליבות תומך 64 BIT, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, RAM 4096, מסך 5.5 FUL HD, מצלמה 13 מ"פ, רדיו, תומך דור 4 LTE, סוללה 3000 מ"א, יש NFC.
מדובר על מכשיר עם מעבד עוצמתי וRAM וזיכרון גבוהים מאוד, בכל שאר הדברים הוא פחות או יותר בסדר, אין בעיות של עברית בעידכון גירסא. ראה סיקור עליו בלינק למעלה.
המחיר כ1485 שקל בלבד.

מה ניהיה? אין מילה כזו.
25/10/2015 | 09:09
22
תשובה 2.
25/10/2015 | 09:50
46
יש עוד מכשיר שיתכן ויתאים לך.
זה מכשיר מומלץ ביותר גם  ע"י חברי הפורום.
מדובר מוטורולה G 2ND GEN דגם XT 1072.
מעבד 1.2, זיכרון 8 גיגה עם הרחבה, RAM 1024, מסך 5, מצלמה 8 מ"פ, רדיו, תומך דור 4 LTE, סוללה 2310 מ"א.
מדובר על מכשיר עם ביצועי מעבד נפלאים,  ממשק נקי בדומה לנקסוס, מה שמפנה הרבה מקום בזיכרון המכשיר לאפליקציות, סוללה מחזיקה בקלות יום שלם, אם 8 גיגה זיכרון לא קריטי בשבילך (ישאר 4 גיגה פנויים לאפליקציות) זה המכשיר שיתאים לך,
מבחינת שאר הדברים מדובר במכשיר פשוט מצוין.
המחיר כ1080 שקל.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
יפעת כלכלה וחשבונאות
דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט חקירות
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום