לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'פינוי זכרון RAM'
פינוי זכרון RAM
13/03/2016 | 21:00
14
118
מקווה שהפורום מקבל גם שאלות כאלה, אם לא - אשמח לדעת להיכן זה מתאים.
ברשותי טלפון Sony Xperia E  דגם  C-1504.
זה טלפון של החשכ"ל שנלקח כדי לא לשלם עליו (משמש לעבודה בעיקר).
זכרון ה-RAM  בנפח 408MB.
זכרון הטלפון בנפח 740MB.
כאשר רציתי לעדכן את אפליקציית ווטסאפ, לאחר ההורדה הופיעה הודעה שאין מספיק זכרון להתקנה.
השאלה שלי איך מפנים מקום, מה למחוק?
תודה,
רעיה

לצפיה ב-'היה דיון על מכשיר דומה, התשובה דומה: מדובר בעגלה'
היה דיון על מכשיר דומה, התשובה דומה: מדובר בעגלה
13/03/2016 | 21:49
6
75

הלקח: לא לוקחים מתנות ב"חינם".
תהיה לך אפשרות לתקן את המעוות בקרוב - במכרז חשכ"ל הקרוב לא תחוייב לקנות מכשיר ב"חינם".

לצפיה ב-'טלפון SONY'
טלפון SONY
14/03/2016 | 18:01
5
49
הוא לא עגלה, משמש אותי כבר קרוב לשנתיים ללא בעיות.
ובמכרז הקרוב אקח גם טלפון ללא עלות, כשאפסיק לעבוד (בגילי המתקדם) אחזיר את הטלפון ואחזור לפרטנר.
רק לאחרונה התחיל "לזחול" וגיליתי שאין לי מספיק זכרון לעדכון ווטסאפ.
בקישור שהבאת אין תשובה לשאלה שלי.
תודה בכל אופן,
רעיה
לצפיה ב-'למה אין לו זיכרון לוואטסאפ ? כי מדובר במכשיר ללא זיכרון'
למה אין לו זיכרון לוואטסאפ ? כי מדובר במכשיר ללא זיכרון
14/03/2016 | 18:43
4
43
מאד דומה למכשיר שמדובר עליו בשרשור ההוא.

מדובר במכשיר הכי בסיסי שיש שמתאים לשיחות, SMS ו.......זהו,  שנמכר לעובדי המדינה ב"חינם"  ביוקר:
12 ש"ח כפול 36 תשלומים + מע"מ = קצת יותר מ-500 ש"ח
פיתו את עובדי המדינה בכך שהמכשיר יורד מהשתתפות המעביד, רק שכחו לספר להם שעל זקיפת הסלולרי משלמים מס ......
בקיצור, יצא שעובדי המדינה קיבלו מתנה יקרה מאד.

אם הדרישות מחיבות מכשיר עם זיכרון צריך לרכוש (מחוץ לחברה הסלולרית)
מכשיר שיש לו לפחות 2GB זיכרון, מעבד נורמלי ןבאותו הזדמנות עדיף שיהיו לו גם מסך סביר וסוללה שמכבדת את עצמה.
לסוני E אין אף אחד מהם, והבעיה מתחילה להיווצר כשמתחילים לדרוש ממנו דברים שגדולים עליו (גלישה, אפליקציות, WAZE וואטסאפ).
לצפיה ב-'המשך....'
המשך....
14/03/2016 | 20:26
3
33
לא כל כך מסכימה עם מה שכתבת.
לא שילמתי עליו, ואני לא משלמת על השימוש בו. אין "זקיפה" על הטלפון.
יש לו זכרון לווטסאפ, אין כרגע זכרון לעדכונים. עד עכשיו לא היתה לי שום בעיה להוריד עדכונים.
לכן אני מבינה שעלי לפנות מקום- רק לא ברור לי היכן ומאיפה.
בתגובה הנוספת שקבלתי יש הכוונה למחיקת סרטונים (אין לי) ותמונות.
תמונות אין לי בעיה למחוק - אני מחברת את הטלפון למחשב ומגבה את כל התמונות. התחלתי גם להעביר חלק מהתמונות לכרטיס הזכון ( 2GB).
אמחק מה שהציעו לי, ומקווה שזה יפתור את הבעיה.
תודה,
רעיה
לצפיה ב-'שילמת ! רק שזה מוחבא באופן שקשה לגלות את זה '
שילמת ! רק שזה מוחבא באופן שקשה לגלות את זה
14/03/2016 | 20:44
2
35
את לא היחידה שחושבת שקיבלה מתנה מפלאפון, זה בסדר היו גם אנשים שחשבו שקיבלו טאבלט במתנה מפלאפון.

רק שבניגוד לטאבלטים שאת החיוב שלהם גילו האנשים בכרטיס האשראי - אותנו פלאפון עקצו בצורה יותר מתוחכמת.
חפשי בתלוש המשכורת בצד ימין של התלוש תחת "נתוני עזר" באחת השורות התחתונות את המושג "זקיפה סלולרי".
הסכום שרשום שם הוא הסכום שמתווסף למס ההכנסה שלך בגין ה"מתנה" של פלאפון.
לרוב מדובר בסכום של 30-50 ש"ח שכולל את המס על עלות החבילה
(הרוב לקחו את חבילת ה-70 ש"ח לפני מע"מ) ועלות המכשיר (במקרה שלך 12 שח לפני מע"מ).

מקוה שהעיצה של YosMan תעזור, החפירה שלי נועדה למנוע ממך ומרבים במצבך לעשות את הטעות הזו שוב.

לצפיה ב-'אבל מה זה קשור לפלאפון? זה המעסיק מחוייב לדווח למס הכנסה '
אבל מה זה קשור לפלאפון? זה המעסיק מחוייב לדווח למס הכנסה
15/03/2016 | 08:53
1
30
על ה'מתנה' הזו. כמו שעל המתנה לפסח אתה משלם מס, על שובר יומהולדת אם אתה מקבל, ארוחות מסובסדות וכל דבר אחר שהוא אקסטרה מהשכר הרגיל. כל אלו מתווספים לברוטו לצורכי מס.
לצפיה ב-'נכון, והמעסיק עושה זאת - רק שהעובדים חושבים שקיבלו מתנה'
נכון, והמעסיק עושה זאת - רק שהעובדים חושבים שקיבלו מתנה
15/03/2016 | 13:08
73
פלאפון לא מחייבת את כרטיס האשראי אלא את המדינה שמוסיפה את החיוב לברוטו ומעבירה למס הכנסה (וביטוח לאומי ומס בריאות) את ליטרת הבשר.

העניין הוא שבעידן של חבילות הכל כלול ב-20-30 ש"ח בלי טובות של המעסיק,
זה הזוי לשלם כפול רק כדי לקבל עגלה "מתנה".
לצפיה ב-'תשתמשי במכשיר השני שיש לך'
תשתמשי במכשיר השני שיש לך
13/03/2016 | 23:07
1
55
גם אני תקוע ולא מתעדכן הווטסאפ בE72 ובמיילסטון מוטורולה.
או ששימי להם על השולחן ובקשי "מכשיר אמיתי".
לצפיה ב-'המכשיר השני שלי - נוקיה 3100........'
המכשיר השני שלי - נוקיה 3100........
14/03/2016 | 18:02
37
קרא את תשובתי למעלה.
רעיה
לצפיה ב-'אפשר למחוק אחד מהדברים הבאים:'
אפשר למחוק אחד מהדברים הבאים:
14/03/2016 | 19:00
4
47
1. להסיר אפליקציות לא חשובות.
2. לנקות את הזיכרון של המייל
3. לנקות את הזיכרון של הפייסבוק
4. למחוק תמונות וסרטונים מהווטסאפ (כדאי כמובן להעתיק אותם קודם למחשב)
5. לנקות זיכרון של אפליקציות אחרות שיש לך.
לצפיה ב-'אפליקציות לא חשובות -'
אפליקציות לא חשובות -
14/03/2016 | 20:33
3
42
לא חושבת שיש לי. לא התקנתי אפליקציות שאין לי צורך בהן.
הזכרון של המייל - הכוונה למחוק נתונים בג'ימייל?
(ביישומים - פרטי יישום יש אפשרות ל:כפה עצירה/הסר התקנה של עדכונים/ ולמטה - מחק נתונים, מה שמאפס את הנתונים ל 4KB).
הכוונה ל"מחק נתונים"? באפליקציות השונות אני מבצעת את זה, בג'ימייל לא ניסיתי.
את כל התמונות אני מעבירה למחשב - כך שאין לי בעיה למחוק תמונות, אנסה, מקווה שזה יעזור.
תודה רבה!
רעיה

לצפיה ב-'אנשים נוטים להשאיר חילופי SMS אינסופיים וצ'טים'
אנשים נוטים להשאיר חילופי SMS אינסופיים וצ'טים
15/03/2016 | 14:02
1
35
אינסופיים בווטסאפ בהנחה שאינם תופסים מקום. הם כן.
אגב, אנשים כבר לא ממש יודעים לשלוח SMS. ווטסאפ זו ברירת המחדל שלהם ופתאום הם מגלים שהצד השני לא מגיב משום שהוא במצב חיסכון ללא חיבור דאטה. SMS עובר תמיד.
לצפיה ב-'סמס דווקא *לא* עובר תמיד, מניסיון'
סמס דווקא *לא* עובר תמיד, מניסיון
15/03/2016 | 17:47
27
הייתה לי ידידה שכעסה עלי שאני מסנן אותה כי לא עניתי לה לסמסים שמעולם לא הגיעו אלי.
לצפיה ב-'כמוצא אחרון'
כמוצא אחרון
15/03/2016 | 15:17
44
תנסי להסיר לגמרי את הווטסאפ ולהתקין שוב. התקנה חדשה צריכה משמעותית פחות זכרון מאשר עדכון.  עבד לי בעבר במשך כמה עדכוני גרסאות, בטלפון שלדעתי היה יותר עגלה משלך (אצלי  גם ההסטוריה של הווטסאפ נשמרה על כרטיס זיכרון).
לצפיה ב-'משתף בהתלבטות'
משתף בהתלבטות
13/03/2016 | 19:57
8
85
יש לי אפשרות לשדרג את הOPO שלי לOP2 חדש.
מסירת המכשיר הישן + 400 ש"ח.
מישהו עשה פה את המעבר?  אנחנו מתקדמים פה, דורכים במקום או למעשה צוללים ?
לצפיה ב-'לפי חבר שעבר ל-op2 ( אני קניתי ממנו את ה-1 )'
לפי חבר שעבר ל-op2 ( אני קניתי ממנו את ה-1 )
13/03/2016 | 20:15
2
70
כנראה שצוללים .
לצפיה ב-'לדבריו , אין במכשיר שום דבר שלא היה קודם'
לדבריו , אין במכשיר שום דבר שלא היה קודם
13/03/2016 | 20:17
1
70
סוללה פחות טובה , גירסאות הרום עדיין לא יציבות .
לצפיה ב-' תודה. '
תודה.
13/03/2016 | 20:34
13
לצפיה ב-'לפי חבר שעשה את המעבר - ביזבוז כסף '
לפי חבר שעשה את המעבר - ביזבוז כסף
13/03/2016 | 21:43
4
62
אין שום דבר מיוחד מבחינת הברזל ומבחינת מערכת ההפעלה .. הוא אומר שיש לסינים עוד הרבה שנות לימוד עד שיתקרבו ליכולות של CM .
לצפיה ב-'CM? אולי סיאנוגן? מה זה?'
CM? אולי סיאנוגן? מה זה?
13/03/2016 | 23:27
2
13
לצפיה ב-'CM = CYANOGENMOD בשמו המלא '
CM = CYANOGENMOD בשמו המלא
13/03/2016 | 23:29
1
13
לצפיה ב-'קלטתי קודם אבל זה היה ניחוש. '
קלטתי קודם אבל זה היה ניחוש.
13/03/2016 | 23:36
26
לצפיה ב-'תודה רבה. וויתרתי. '
תודה רבה. וויתרתי.
14/03/2016 | 16:12
18
אני נשאר עם הOPO . שיחקתי עם המכשיר שלו גם OP2 (המכשיר למכירה הוא מכשיר נוסף שהוא רכש לאשתו והיא וויתרה)  וראיתי שאין בשורה.
שעה אחרי שסירבתי בנימוס הוא מצא קונה
לצפיה ב-'מה חושבים על כסיומי?'
מה חושבים על כסיומי?
13/03/2016 | 17:59
7
85
הי כ ושלום לכולם!
לחברה יש איפון 4 ישן שעושה המון בעיות והגיע הזמן להתחדש. התקציב מועט ולכן הוחלט לנסות לקנות באינטרנט כדי לחסוך.
היא כבר הלכה לכמה חנויות וגילתה שהיא לא רוצה מכשיר עם מסך גדול של 5.5. לא מתאים ליד שלה -גדול ולא נוח לה מדי. היא גם מוגבלת בתקציב - מוכנה עד 650-700 ש"ח. אחיה מצא באיזה אתר בחו"ל כסיומי (חיומי? סיומי? המכשיר מתחיל באות x ) שעולה 600 ש"ח וחבר שלו הראה לו את המכשיר והוא נראה מצויין רק שהוא גדול מדי..
 לכן אשמח להמלצה למכשיר שלא אמור לעשות הרבה - וואטספ, וויז, אתרי חדשות ויוטיוב _+ מצלמה נורמלית ורצוי לרכוש  אותו בתקציב הנ"ל מהאינטרנט.
תודה!
לצפיה ב-'בעברית כותבים (ומבטאים) שיאומי'
בעברית כותבים (ומבטאים) שיאומי
13/03/2016 | 18:06
93
ויש לחברה הרבה דגמים, אז כדי להמליץ או לפסול צריך לדעת מה הדגם המדויק.

בגדול, זו יצרנית סינית איכותית יחסית, ויש לה מכשירים טובים. הם לא נטולי בעיות, אבל בעצם אף מכשיר הוא לא נטול בעיות .
לצפיה ב-'זה כי הסינים יורקים בבוקר אחרי הקימה'
זה כי הסינים יורקים בבוקר אחרי הקימה
13/03/2016 | 23:25
69
חחחXXXXX חחחחחחחחחחח
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
14/03/2016 | 09:50
3
66
שיאומי.
כדאי להתרחק מהמכשירים שלהם.
והמבין יבין.
לצפיה ב-'תגובה.'
תגובה.
14/03/2016 | 10:03
60
גק לוי.
כדאי להתרחק מהתגובות שלו.
והמבין יבין.
לצפיה ב-'עשרות פעמים המלצת של שיאומי!'
עשרות פעמים המלצת של שיאומי!
14/03/2016 | 10:24
1
66
הפסקת לייבא אותם אז אתה כבר לא ממליץ?
לצפיה ב-'אל תתאמץ להדיין איתו על עובדות...'
אל תתאמץ להדיין איתו על עובדות...
14/03/2016 | 11:52
52
העובדות הכמעט יחידות שהוא מכיר בהן - הודעות לעיתונות ומפרטים על הנייר. שהם כמובן קודש קודשים עבורו ; או שלא. הוא סתר את עצמו גם בעניין הזה.

דווקא בעניין שיאומי, היה דיון בו הוא כתב.
כמובן, המשיך להתעלם כאשר הדברים נהיו "מסובכים" עבורו או סתם לא הסתדרו עם האנג'נדה שלו.

(ובהקשר זה ל"שלום הבירה", תרפרף על הדיון. מהידוע לי, אין דבר כזה יבואן רשמי למוצרי Xiaomi)
לצפיה ב-'יש עכשיו מבצע ב'קרביץ' על השיאומי MI4 דגם 16 גיגה...'
יש עכשיו מבצע ב'קרביץ' על השיאומי MI4 דגם 16 גיגה...
14/03/2016 | 10:35
63
במחיר של 1050 שקל...
עם שנתיים אחריות של היבואן הרישמי המילטון - וגם הרום שבמכשיר מקורי של המילטון...
לצפיה ב-'התייעצות לרכישת טלפון עד 1000 ש"ח'
התייעצות לרכישת טלפון עד 1000 ש"ח
13/03/2016 | 15:24
6
69
ועדיף מאוד אף פחות מ1000 
דרישות:
1. אמינות לאורך זמן.
2. שלא צריך להתעסק עם צריבות וכד'
3. עדיפות לגודל מסך 5' 
עדיפות לא לסיני.

חשבתי על lg S BEAT אבל הוא קצת ישן.
יש רעיונות נוספים?
תודה רבה!!
לצפיה ב-'יד2?'
יד2?
13/03/2016 | 19:35
22
לצפיה ב-'מוטו G דור 3'
מוטו G דור 3
13/03/2016 | 23:14
59
בקנייה ישירה מאמאזון אירופאי כלשהו.
בסביבות 1000 ש"ח כולל מסים ומשלוח עד הבית.
חפש בפורום היו לא מעט דיונים בנושא.
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה על מוטורולה.'
מצטרף להמלצה על מוטורולה.
14/03/2016 | 08:44
3
54
יש דגם שנמכר בארץ מוטורולה 2ND GEN דגם LTE.

שני רמקולים סטריאו, ספיקר ורמקול עוצמתיים, סוללה 2390 מ"א, מסך חד 5 אינצ', רדיו.
אין בעיות בOTA עם העברית.

המכשיר נמכר כרגע ברשת "בסטמובייל" במחיר של 750 שקל.
לצפיה ב-'עוד המלצה על מכשיר מוטורולה.'
עוד המלצה על מכשיר מוטורולה.
14/03/2016 | 08:56
2
67
ניתן לרכוש גם מוטורולה 3RD GEN דגם LTE עם 16 ג'יגה זיכרון וRAM 2048.

המחיר בסביבות 1000 שקל.
יש לציין שהמכשיר לא תומך בתדר של  850 מ"ה ברשת דור 3 UMTS.

הנה:

לצפיה ב-'איך המוטורולה ביחס לLG AKA?'
איך המוטורולה ביחס לLG AKA?
14/03/2016 | 09:05
1
29
תודה!!
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
14/03/2016 | 09:32
96
הLG AKA הוא מכשיר מצויין עם מפרט עדיף.
יש לו 16 גיגה זיכרון פנימי, סוללה 2600 מ"א, תומך דור 4 LTE הRAM 1536,
משקל 135 גרם בלבד.
אין רדיו.
יחסית למחירו הוא מכשיר מצויין = 670 שקל ברשת "בסטמובייל"
--------------------------------------------------------------------------------------------------

אני מעדיף אישית את המוטו LTE G2ND GEN למרות המפרט הנחות שלו.
מכיוון שבמכשירי מוטורולה יש הרגשה של "שארם" ושל "איכות" שאין במכשירים אחרים.
הממשק אינו עמוס באפליקציות זבל.
הספיקר והרמקול חזקים.
יש 2 רמקולים סטריאו.
המעבד 1.2 ג'יגה מפיק מעצמו ביצועים טובים - יחסית לשאר המכשירים עם מעבד דומה.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
לצפיה ב-'מתלבט בין כמה מכשירים לשדרוג המכשיר הנוכחי'
מתלבט בין כמה מכשירים לשדרוג המכשיר הנוכחי
13/03/2016 | 14:24
15
185
ברשותי נקסוס 5 בן שנתיים ורוצה לשדרג אותו אני מנסה למכור אותו או לעשות טרייד אין בחנות ההתלבטות היא בין הדגמים הבאים
1 lg nexus 5x
2 xiaomi mi note pro
3 xiaomi redmi note 3 pro
4 zte axon pro
5 lg g4
לצפיה ב-'אני הייתי לוקחת את הg4'
אני הייתי לוקחת את הg4
13/03/2016 | 19:32
96
הנקסוס (מעדויות פה) לא כדאי, ה3 האחרים סינים יש לגיסתי g4, יופי של מכשיר.
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
14/03/2016 | 09:23
160
יש 2 מכשירים שהייתי ממליץ עליהם.
---------------------------------------------

1) OPO וואן פלוס וואן:
מעבד 2.5 גיגה מהיר + 4 ליבות.
יש NFC.
משקל 160 גרם.
רמקול וספיקר עוצמתיים.
סוללה 3100 מ"א - חזקה מאוד.
RAM 3072 טוב.
ממשק סיאיינוג'ן יחסית נקי מאפליקציות זבל.
מסך איכותי 5.5 FUL HD - לא זולל אנרגיה רבה מהסוללה.
מצלמה 13 מ"פ יחסית איכותית.
צילום וידיאו 4K.
אין בעיות עם העברית בOTA.
זיכרון 64 גיגה.
המחיר כ1450 שקל ברשת "בסטמובייל".
-------------------------------------------------------------------------------
2) LG G3:
מעבד 2.5 ג'יגה + 4 ליבות.
זיכרון 32 גיגה עם הרחבת זיכרון.
יש NFC.
מצלמה 13 מ"פ נפלאה עם חיישן לייזר פוקוס.
יש רדיו.
סוללה 3000 מ"א נשלפת.
מסך איכותי מאוד 5.5 אינצ' QHD.
מצלם וידיאו 4K.
משקל 150 גרם.
יש IR.
RAM 3072 טוב.
הנה חנות שמוכרת את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט".
המחיר כ1620 שקל:
-----------------------------------------------------------------------------------------------

לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
14/03/2016 | 09:30
64
לגבי 2-4 - לא מכירה ולא יכולה להמליץ או לשלול.
ה - LG G4 - הביקורות שאני שמעתי עליו מאד שליליות
לי יש את הנקסוס ואני מאד מרוצה
בהצלחה
לצפיה ב-'אני ממשיך להתלבט מה לקנות ירדו מהרשימה 2 מכשירים'
אני ממשיך להתלבט מה לקנות ירדו מהרשימה 2 מכשירים
14/03/2016 | 14:31
2
78
הנקסוס 5x
וlg4 
ירדו מהרשימה
ונשארו האחרים
לצפיה ב-'אני מכיר דווקא 3 אנשים מאד מרוצים מה G4'
אני מכיר דווקא 3 אנשים מאד מרוצים מה G4
14/03/2016 | 19:39
65
אני שדרגתי מהנקסוס 5 (התקלקל) ל נקסוס 5X ומבחינתי זה לא שדרוג אלא שנמוך.
שני היתרות היחידים שיש ל X הם שהבטריה מחזיקה יותר זמן (משמעותית) ושהרמקול מקדימה.
מאידך ה X הרבה יותר איטי ומצריך ריסט יומי כדי לתפקד, המכשיר יותר גדול ופחות נוח ביד, ויותר כבד.

לצפיה ב-'מס 3 '
מס 3
14/03/2016 | 21:18
61
Redmi note 3 pro
בדיוק מצאתי אותו ב177$ אבל לא קניתי.  נחכה שירד מתחת ל150...
לצפיה ב-'אצלנו הבחור עבר מנקסוס 4 ל-G4 והוא מבסוט לאללה'
אצלנו הבחור עבר מנקסוס 4 ל-G4 והוא מבסוט לאללה
14/03/2016 | 23:09
53
גם את הנקסוס אהב, אבל הגיע זמנו לצאת לפנסיה.
לצפיה ב-'ניראה לי אני אבחר בxiaomi redmi note 3 pro '
ניראה לי אני אבחר בxiaomi redmi note 3 pro
15/03/2016 | 09:02
2
67
ניראה לכם יהיה אפשר לשים אליו cm במקום הmiui ?
לצפיה ב-'לקנות מכשיר כשמראש צריך להתעסק בו..?..'
לקנות מכשיר כשמראש צריך להתעסק בו..?..
15/03/2016 | 09:14
65
אתה יודע, כל התעסקות כזאת טומנת בתוכה סיכונים (מן הסתם גם איבוד אחריות)..מילא כשהמכשיר עולה 80$...
BTNOMB
לצפיה ב-'באחד ממכשירי שיואמי החדשים צריך'
באחד ממכשירי שיואמי החדשים צריך
15/03/2016 | 21:17
43
לבקש פתיחת בוטלאודר (ככה כותבים?) מהחברה עצמה, כדי שיהיה אפשר להחליף רום. לא זוכרת איזה מכשיר.
אני לא מבינה בזה כמעט כלום,אבל זה מה שקראתי והבנתי בקבוצת הפייסבוק היעודית לשיואמי. יש שם הוראות ודיונים בעניין. בקיצור אם יש לך פייסבוק, כדאי לברר שם.

לצפיה ב-'מור מצד אחד אפשר להחליף או להישאר עם הרום המקורי'
מור מצד אחד אפשר להחליף או להישאר עם הרום המקורי
15/03/2016 | 13:58
1
44
אבל אני לא ממש חושב שהmiui הוא רום טוב
נוסף לזה הנקסוסים עם הלחצני בית הווירטואלים גוזלים שטח מהמסך נגיד כתוב מסך 5.2 אינץ אבל בפועל הוא 5 או קטן יותר זה שקר של היצרנים וחברת שיאומי היא לא שונה מיצרניות אחרות רוב היצרניות מייצרות במזרח בין עם זה סין או טיוואן
מכשיר שעולה 150 דולר יכול להיות טוב כמו אחד שעולה 500 דולר. רק הגלאקסי 7 החדש עלות יצור שלו מוערכת ב220 דולר המעבד לבדו עולה 89 דולר ומוכרים אותו ב700 דולר
לצפיה ב-'תוכיח. מניין כל המספרים האלה?'
תוכיח. מניין כל המספרים האלה?
15/03/2016 | 14:04
14
לצפיה ב-'ואיפה כל הפיתוח , התכנון של המכשיר , התשלום'
ואיפה כל הפיתוח , התכנון של המכשיר , התשלום
15/03/2016 | 22:28
1
26
לעובדים ...

the bill of materials doesn't include cost of software development, marketing, distribution or R&D.
לצפיה ב-'לא פעם, עלות היצור היא החלק הקטן בכל החבילה'
לא פעם, עלות היצור היא החלק הקטן בכל החבילה
15/03/2016 | 23:43
15
לצפיה ב-'למישהו יש נסיון עם'
למישהו יש נסיון עם
13/03/2016 | 12:42
3
85
רמי לוי תקשורת? החבילה בגולן נגמרת ואני חושב לנייד מספר קווים, האם באתר של רמי לוי ניתן לבטל או להפעיל תכונות בדומה לאתר של גולן? האם הם הוגנים ומחייבים על פי ההסכם או שיש לצפות להפתעות מידי פעם.
תודה
לצפיה ב-'קרא פה:'
קרא פה:
13/03/2016 | 14:32
2
42
http://goo.gl/tPhmrW (גם את התגובה לתגובה ).

לגבי הגינות, לפי מה שאני רואה הם בסדר.
התשלום קבוע בחבילה שקנית.
אתה יכול לראות את החשבוניות באתר.
מקרה אחד משונה שאין לי כח לבדוק הוא בהחלפת חבילה שעשיתי למספר כלשהו.
נגמרה השנה של 19.90 לחודש(1 גיגה גלישה) ורציתי להמשיך בדיוק באותו מסלול, אז החלפתי חבילה(לאותה חבילה...).
ההחלפה עלתה 19 ומשהו שקלים למיטב זכרוני, כך שבסה"כ החשבונית של החודש שלאחר ההחלפה אמורה להיות על סך מעט פחות מ-40 שקלים.
אני רואה שהתשלום בפועל הוא 42.72, כלומר הבדל של בערך 3 שקלים לרעתי.
מכיוון שההבדל נמוך, אני מניח שאולי נעשה איזשהו שימוש מחוץ לחבילה(שאני לא יודע עליו. זה לא מספר שלי) וזה מה שהעלה את המחיר בכמה שקלים.
אפשר לבדוק את החשבונית באתר, אבל כרגע היא לא עולה לי.

בכל אופן בחודש שלאחר מכן, התשלום הפך רגיל, כלומר 19.90 כמו שצריך, אז הכל בסדר מבחינתי.

לצפיה ב-'אני מודה לך.'
אני מודה לך.
13/03/2016 | 15:34
1
10
לצפיה ב-''
13/03/2016 | 15:47
8
לצפיה ב-'גולן בגרמניה'
גולן בגרמניה
13/03/2016 | 12:07
5
67
הי,
אבקש לברר אם יש לבצע שינוי מסויים בסמסונג S2 לפני יציאה לגרמניה.
מצב המכשיר: תעבורת נתונים-מופעל; נדידת נתונים-מופעל; מצב רשת-אוטומטי

1) היה וצריך להתחבר ידנית, לאיזה רשת גרמנית צריך להתחבר בחיפוש ידני?
2) חבילת 29 ש"ח (כוללת גלישה) - האם להשאיר את הנתונים במצב עובד קבוע?
3) Callback מופעל אוטומטי? (חיוג לארץ, ניתוק, צילצול חוזר שיחה נכנסת)

תודה
לצפיה ב-'29 ש״ח כולל גלישה ?'
29 ש״ח כולל גלישה ?
13/03/2016 | 19:03
4
22
לצפיה ב-'כן, קיים מבצע כזה עם 6G גלישה'
כן, קיים מבצע כזה עם 6G גלישה
14/03/2016 | 11:33
3
22
אבל אני לא יודע מה הם התנאים כאשר גולשים או מתקשרים בחו"ל
לצפיה ב-'במבצעים האלו אין גלישה בחו״ל כחלק מהחבילה'
במבצעים האלו אין גלישה בחו״ל כחלק מהחבילה
14/03/2016 | 12:09
2
853
היחיד שיש זה ב-99 ש״ח.
אם את לא רוצה לפשוט את הרגל בגלל גולן אני ממליץ לנתק את הגלישה ולבטל את תקשורת נתונים .
לגבי שיחות זה 1.5 לדקה או משהו כזה , צריך לברר איתם לגבי callback

לצפיה ב-'גלישת נתונים'
גלישת נתונים
16/03/2016 | 16:17
1
4
האם מספיק לכבות במכשיר או שצריך גם ב-control panel באתר של גולן ?
לצפיה ב-'תמיד עדיף באתר של גולן , כל היתר זה צ׳ופר .'
תמיד עדיף באתר של גולן , כל היתר זה צ׳ופר .
16/03/2016 | 18:19
9
לצפיה ב-'מחפש נגן מוזיקה לאנדרואיד פשוט שלא מראה עברית כג'יבריש'
מחפש נגן מוזיקה לאנדרואיד פשוט שלא מראה עברית כג'יבריש
13/03/2016 | 11:15
4
23
שלום, אני מחפש נגן הכי פשוט שיש, למישהי בת 75 שלא תסתבך יותר מידי בהפעלתו. עברתי על עשרות אפליקציות, ואני לא מוצא אפליקציה פשוטה שלא מראה ג'יבריש.
נתתי לה מכשיר ישן שלי, סמסונג גלקסי 2, שישמש אותה כנגן מוזיקה...
אם מישהו יוכל לעזור לי אודה מאוד!
שבוע טוב:)
לצפיה ב-'לא קשור לנגן.. זה קשור לקבצים'
לא קשור לנגן.. זה קשור לקבצים
13/03/2016 | 11:28
3
53
התקן את היישום הזה -
ו"תקן" את המידע שבקבצים.
לצפיה ב-'צריך פשוט להתקין את האפליקציה והיא עושה את העבודה לבד?'
צריך פשוט להתקין את האפליקציה והיא עושה את העבודה לבד?
13/03/2016 | 11:51
2
27
תודה רבה על התשובה המהירה:)
לצפיה ב-'השימוש בה קליל למדיי'
השימוש בה קליל למדיי
13/03/2016 | 12:01
1
30
תתקין, תפעיל ותראה אם אתה מסתדר.
מדובר בהרצה חד-פעמית. לא צריך לעשות זאת כל פעם.
אם מעבירים קבצי אודיו נוספים למכשיר והם בעייתיים, אז תצטרך לעשות את התהליך שוב.

הודעה ש-em28 כתב לפני כמה שנים...:
"מתקינים, בוחרים את תיקיית המוזיקה, ומשנים את הקידוד ל-Windows-1255.
זה אמור לעבוד על רוב השירים, אחרים צריך לתקן ידנית (במחשב)."
לצפיה ב-'תודה רבה:)'
תודה רבה:)
15/03/2016 | 10:15
1
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
13/03/2016 | 09:25
15
157
לצפיה ב-'יפה (לחיצה על כפתור בית + ווליום תחתון ביחד- צילומסך)'
יפה (לחיצה על כפתור בית + ווליום תחתון ביחד- צילומסך)
13/03/2016 | 19:40
1
78
אלא אם כן סמסונג השתכללו מאז ויש דרך אחרת. איפה קנית?
לצפיה ב-'ברשת באג,שבוע טוב שיהיה'
ברשת באג,שבוע טוב שיהיה
13/03/2016 | 20:17
72
לצפיה ב-'מברוק'
מברוק
13/03/2016 | 23:09
12
48
ותהנה
לצפיה ב-'רוב תודות'
רוב תודות
14/03/2016 | 08:12
11
49
לצפיה ב-'זה הזן של 2 ורדים שגדלו לי בחצר'
זה הזן של 2 ורדים שגדלו לי בחצר
14/03/2016 | 10:39
10
44
עד שהתנוונו בגלל עץ ששתלתי ועשה להם צל.
הגדם של אחד מהם פגע לי ושבר לי 2 צלעות כשנפלתי עליו.
יצירה יפה!
לצפיה ב-'צר לי שיש לך קישור כואב לורד'
צר לי שיש לך קישור כואב לורד
14/03/2016 | 12:06
9
63
לצפיה ב-'אתה מאד אוהב תמונות תקריב, ואילו אני נהנה מתמונות נוף וכד''
אתה מאד אוהב תמונות תקריב, ואילו אני נהנה מתמונות נוף וכד'
14/03/2016 | 17:09
8
25
אז אולי בתגובות הבאות שלך\ פוסטים חדשים תגוון קצת בבקשה
לצפיה ב-'ותתחדש ותהנה מהמכשיר'
ותתחדש ותהנה מהמכשיר
14/03/2016 | 17:10
12
לצפיה ב-'קבל נוף'
קבל נוף
14/03/2016 | 18:04
6
68
לצפיה ב-'לפי הרזולוציות והתאריכים אתה מראה לנו אוסף מאיזה מצלמה בדיוק'
לפי הרזולוציות והתאריכים אתה מראה לנו אוסף מאיזה מצלמה בדיוק
14/03/2016 | 22:46
5
16
לצפיה ב-'אני לא עושה תחרות ,מצלם בשביל הנפש,במה שיש'
אני לא עושה תחרות ,מצלם בשביל הנפש,במה שיש
15/03/2016 | 06:14
4
56
אני איני עושה תצוגה או תערוכה או מפרסם .
אני מצלם במה שיש לי באותו זמן,חלק מהתמונות הן מנוט 2,חלק מS4,חלק מנוט 4.
לפי הוראת הרופא אני צריך ללכת והרבה,הצילום בשבילי הוא תרפיה.
יום טוב ויבש לכולם/ן
לצפיה ב-'צר לי לקלקל את פרץ האומנות המשתפך. זה אינו הפורום המתאים'
צר לי לקלקל את פרץ האומנות המשתפך. זה אינו הפורום המתאים
15/03/2016 | 07:28
3
23
יש לשם כך את פורום אומנות הצילום בתפוז.
שלשול תמונות בהסוואה של ביקורת על מכשיר בפורום סלולרי
יכולים להטעות אחרים במחשבה שכולם צולמו בו.

אם אינך רוצה להטעות הפנה את היצירות לפורום המתאים

לצפיה ב-'במידה ואינך מעוניין,דלג,בסולולרי יש מצלמה'
במידה ואינך מעוניין,דלג,בסולולרי יש מצלמה
15/03/2016 | 08:25
2
24
צר לי לחתוך בציניות של כבודו.
ירצה כבודו יסתכל,לא ירצה ידלג לשורה הבאה.
אף אחד לא מנסה להטעות,כל אחד משתמש במכשיר שבידו,כאוות נפשו.
תנסה לא להחליט לאחרים מה,איך ולמה.
אני בטוח שהכוונה שלך טובה,אך אני חושב שאינה במקומה.
הרבה בריאות
לצפיה ב-'ב"סולולרי" יש גם אפשרות הקלטה. '
ב"סולולרי" יש גם אפשרות הקלטה.
15/03/2016 | 08:32
1
26
זו לא סיבה לשמוע את כל מה שאתה מקליט
לצפיה ב-'תתכבד ותקליט'
תתכבד ותקליט
15/03/2016 | 12:13
9
לצפיה ב-'יום שני 21 במרץ - יוצג האייפון החדש והקטן SE.'
יום שני 21 במרץ - יוצג האייפון החדש והקטן SE.
13/03/2016 | 09:15
19
82
לצפיה ב-'רכשתם סלולארי מחברה אחת - אתם יכולים לעבור איתו לחברה השניה.'
רכשתם סלולארי מחברה אחת - אתם יכולים לעבור איתו לחברה השניה.
13/03/2016 | 09:22
74
לצפיה ב-'דפדפן עם חוסם פרסומות מובנה.'
דפדפן עם חוסם פרסומות מובנה.
13/03/2016 | 09:27
49
לצפיה ב-'סיקור ראשוני וחדש על הסמסונג S7 EDGE.'
סיקור ראשוני וחדש על הסמסונג S7 EDGE.
13/03/2016 | 09:29
13
40
לצפיה ב-'מסתבר שלמרות הכל, האייפון 6S מהיר יותר...'
מסתבר שלמרות הכל, האייפון 6S מהיר יותר...
14/03/2016 | 10:18
12
60
לצפיה ב-'זה לא רק עניין של המהירות, זה הממשק המחורבן של סמסונג'
זה לא רק עניין של המהירות, זה הממשק המחורבן של סמסונג
14/03/2016 | 10:34
11
53
שעדיין סוגר אפליקציות למרות שכביכול אמור להישאר זיכרון RAM פנוי.
לצפיה ב-'כן, אבל לפי הוידאו הוא היה מהיר יותר גם מהנקסוס 6...'
כן, אבל לפי הוידאו הוא היה מהיר יותר גם מהנקסוס 6...
15/03/2016 | 01:23
7
14
לצפיה ב-'לא בהרבה, בטח לא כשלוקחים בחשבון את המפרט'
לא בהרבה, בטח לא כשלוקחים בחשבון את המפרט
15/03/2016 | 06:28
6
33
של הגלקסי בהשוואה לזה של הנקסוס.
לצפיה ב-'התכוונתי שהאייפון היה מהיר יותר מהנקסוס.'
התכוונתי שהאייפון היה מהיר יותר מהנקסוס.
15/03/2016 | 07:37
5
24
וכאן אתה שם ראש בראש שני מכשירים עם חומרה ותוכנה שהותאמו זו לזו.
לצפיה ב-'לאייפון יש יתרון שהחומרה לא רק מותאמת לתוכנה'
לאייפון יש יתרון שהחומרה לא רק מותאמת לתוכנה
15/03/2016 | 14:30
4
45
אלא שהמעבד, שהוא הרכיב שמשפיע הכי הרבה על ביצועי המכשיר, מתוכנן על ידי אותה חברה שמתכננת גם את הקוד. אני אומר את זה בתור יתרון לאייפון, שלא יהיה ספק.

מהצד של הנקסוס, אז כבר לפחות שנה (לוליפופ) אנחנו רואים שהביצועים של הנקסוסים לא ברמה שניתן היה לצפות כאשר לוקחים בחשבון שגוגל היא זו שכותבת את אנדרואיד. למשל לא מזמן יחסית עידכנתי נקסוס 7 2013 ללוליפופ, ואני מרגיש איטיות ובעיות שלא היו לי בקיטקט. אמנם זה לא אותו מכשיר פיזית (לראשון שקע הטעינה די גמור), אבל שניהם כביכול אמורים להיות זהים (אגב, יש הבדל של בערך 10 גרמים במשקל שאני לא מבין מאיפה הם נובעים ).
לצפיה ב-'ה10 גרם הבדל? ברור שזו התוצאה של מעבר למערכת יותר כבדה -)'
ה10 גרם הבדל? ברור שזו התוצאה של מעבר למערכת יותר כבדה -)
16/03/2016 | 01:23
3
11
לצפיה ב-' '
16/03/2016 | 06:27
23
רק שההבדל היה עוד כששניהם היו עם קיטקט .
לצפיה ב-'מה שמעניין אותי זה האם כשהנייד מת .. גם הוא מאבד 21 גר' ??'
מה שמעניין אותי זה האם כשהנייד מת .. גם הוא מאבד 21 גר' ??
16/03/2016 | 09:15
1
6
לצפיה ב-'שאלה טובה '
שאלה טובה
16/03/2016 | 09:34
6
לצפיה ב-'למה סמסונג עושים את זה...'
למה סמסונג עושים את זה...
15/03/2016 | 09:56
2
52
למה הם משתמשים במנגנון אוטומטי שמפנה מקום מזכרון הRAM???

מה איכפת להם לעשות מה שכולם עושים, לתת זכות 'בחירה' חופשית לאדם האם למחוק את זיכרון הRAM בפני עצמו - או לסגור ולפתוח אפליקציות כבחירה של בעל המכשיר עצמו...
לצפיה ב-'כי הם כותבים חרא של תוכנה.'
כי הם כותבים חרא של תוכנה.
15/03/2016 | 10:04
1
19
לצפיה ב-'כנראה לא יודעים לעבוד עם אוסף הזבל של אנדרואיד'
כנראה לא יודעים לעבוד עם אוסף הזבל של אנדרואיד
15/03/2016 | 22:54
37
ה-GC
לצפיה ב-'עדכון ראשון OTA לנקסוס 5X.'
עדכון ראשון OTA לנקסוס 5X.
13/03/2016 | 09:35
2
66
לצפיה ב-'א. אתה בדיליי של ארבעה ימים. ב. העדכון לא פתר כלום. '
א. אתה בדיליי של ארבעה ימים. ב. העדכון לא פתר כלום.
15/03/2016 | 00:03
1
53
רעש וצילצולים ומהות אפס. מאכזב מאד.
לצפיה ב-'בוקר טוב ותודה .'
בוקר טוב ותודה .
15/03/2016 | 06:58
52
חיכיתי לחוו"ד על העידכון הזה ( לא שהיו לי ציפיות של ממש מגוגל ..) . אם היה עושה ניסים ונפלאות יכול להיות שהייתי שוקל להחזיר את ה 5X שנמצא במשפחה לסטוק .
על פניו עד הודעה חדשה ( שכנראה לא תגיע ..) המכשיר ישאר עם CM .
לצפיה ב-'צריך המלצה לפלאפון שיכול לקבל עונש'
צריך המלצה לפלאפון שיכול לקבל עונש
13/03/2016 | 08:51
9
129
שלא יהיה סמארטפון
שיהיה הכי  עמיד שאפשר  למכות נפילות אבק ליכלוך מים
שיהיה קשיח בקיצור משהו משוריין

יש חיה כזאת ?

שמעתי שבמירס יש משהו קרוב
אבל זה רק לרשת שלהם

לצפיה ב-'תבחר'
תבחר
13/03/2016 | 09:11
2
92
לצפיה ב-'שחכתי לציין'
שחכתי לציין
13/03/2016 | 09:39
1
78
שיהיה אפשר לקנות אותם כאן בארץ
לא באינטרנט
לצפיה ב-'לקנות פלאפון רגיל ולשים עליו כיסוי מותאם נגד אבק וכיו"ב'
לקנות פלאפון רגיל ולשים עליו כיסוי מותאם נגד אבק וכיו"ב
13/03/2016 | 12:43
5
35
לצפיה ב-'ניסיתי את זה (המכשיר לא בשבילי)'
ניסיתי את זה (המכשיר לא בשבילי)
13/03/2016 | 15:59
4
54
בשנה האחרונה הוחלפו 4 מכשירים חדשים
אז אני מחפש משהו יותר עמיד שלא ישבר בקלות
לצפיה ב-'הנה מכשיר מוקשח למדי, עמידות IP68, כולל MILSPEC 810G,'
הנה מכשיר מוקשח למדי, עמידות IP68, כולל MILSPEC 810G,
13/03/2016 | 18:19
3
68

מכשיר מוקשח אחר, Sonim XP7, הוא בעל עמידות IP69...
לצפיה ב-'סונים '
סונים
13/03/2016 | 18:47
17
לצפיה ב-'איפה ניתן להשיג את המכשירים האלו בארץ ?'
איפה ניתן להשיג את המכשירים האלו בארץ ?
13/03/2016 | 22:30
1
40
לא חובה שזה יהיה סמרטפון

עדיף מכשיר רגיל
לצפיה ב-'לא חייב להיות סמארטפון?'
לא חייב להיות סמארטפון?
14/03/2016 | 15:32
33
בבקשה, הנה כסילופון בעל עמידות מרשימה ברמה IP68 ובתקן צבאי 810G.

היכן משיגים?
צריך אולי לברר אצל שירותי הצלה וחילוץ, או לחפש מקורות רכש בסיוע Google.

ענין אחד שמשך שימת לבי:
למרות שהסוללה אינה בעלת קיבול גדול - נטען כי מאפשרת 1500 שעות (!) standby.
נשמע "לא מן העולם הזה"...
לצפיה ב-'שבוע טוב,לאחר כמה ימי שימוש S7 EDGE מתקרב לשלמות'
שבוע טוב,לאחר כמה ימי שימוש S7 EDGE מתקרב לשלמות
13/03/2016 | 07:03
16
160
שבוע טוב
איני מתימר להבין בצד הטכני,או במה שמכונה מתחת למכסה המנוע.
בתור משתמש ותיק מאד החפיץ הנ"ל מתקרב לשלמות.
מה שחסר:
אין שלט
נראה לי מסובך תיקון  המסך ומכאן סביר יקר מאד.
אין רדיו.
שבוע טוב לכולם/ן
המון בריאות
לצפיה ב-'אפשר תמונות של המכשיר '
אפשר תמונות של המכשיר
13/03/2016 | 07:05
1
64
לא מהמצלמה של המכשיר
לצפיה ב-'תמונה ממכשיר קצת קשיש'
תמונה ממכשיר קצת קשיש
13/03/2016 | 07:23
103
לצפיה ב-'תתחדש ותהנה! (נראה שאתה כבר עושה זאת )'
תתחדש ותהנה! (נראה שאתה כבר עושה זאת )
13/03/2016 | 08:25
32
לצפיה ב-'תתחדש. ושכחת לציין את העיקר.'
תתחדש. ושכחת לציין את העיקר.
13/03/2016 | 08:49
9
84
שיש לו סוללה נפלאה של 3600 מ"א.
לצפיה ב-'הצדק אכן איתך,ציינתי רק את החולשות'
הצדק אכן איתך,ציינתי רק את החולשות
13/03/2016 | 08:59
8
106
לצפיה ב-'אלו תמונות מהמצלמה של הטלפון?'
אלו תמונות מהמצלמה של הטלפון?
14/03/2016 | 01:04
7
22
לצפיה ב-'לא זה עדין מהטלפון הישן'
לא זה עדין מהטלפון הישן
14/03/2016 | 08:06
6
41
לצפיה ב-'אז יש סיבה מיוחדת שאתה מעלה אותן בשרשור על הטלפון '
אז יש סיבה מיוחדת שאתה מעלה אותן בשרשור על הטלפון
15/03/2016 | 10:02
5
49
החדש?
לצפיה ב-'גם אני תוהה.'
גם אני תוהה.
15/03/2016 | 11:06
18
לצפיה ב-'יש סיבה להערה שלך?'
יש סיבה להערה שלך?
15/03/2016 | 12:12
3
20
לצפיה ב-'כן. התמונות לא קשורות לטלפון נשוא השרשור ולא קשורות '
כן. התמונות לא קשורות לטלפון נשוא השרשור ולא קשורות
15/03/2016 | 12:26
2
36
לפורום.
בעולם המושגים והכללים המקובל בפורומים, זו נחשבת הצפה - המקבילה של פטפטת בלתי נפסקת בהתקהלות חברתית. משהו לא מנומס.
ניסיתי לרמוז לך את זה בעדינות, אבל עדינות - כמו גם נימוס כללי - הם כנראה לא מאפיינים חזקים שלך לאור התגובות שלך כאן ובשרשורים אחרים.
אז אגיד את זה בפשטות - תפסיק להציף את הפורום. זה מעיק. וכן, אני יודע שאתה נכה צה"ל - וזה לא קשור לעניין.
לצפיה ב-'השרשור הוא שלי ואני אחליט,נא לחנך משהו אחר'
השרשור הוא שלי ואני אחליט,נא לחנך משהו אחר
15/03/2016 | 13:55
1
16
לצפיה ב-'שזה מקביל ללהגיד "זה תחת שלי, אז אני אחליט איפה'
שזה מקביל ללהגיד "זה תחת שלי, אז אני אחליט איפה
15/03/2016 | 14:20
34
אני מפליץ ומתי". בשני המקרים אתה אולי צודק - אבל בעיקר מפגין נימוסים רעים.
לא באמת מפתיע, כאמור, לאור התגובות שלך במקרים אחרים, אבל לפחות עכשיו לא עומד לך הטיעון של "לא ידעתי".
ואם כבר, אז לפי הגישה שלך - אני אחליט את מי לחנך...
לצפיה ב-'תוכל להעלות צילום מסך מתוך "אודות הטלפון"?'
תוכל להעלות צילום מסך מתוך "אודות הטלפון"?
13/03/2016 | 09:01
66
זה בהגדרות
לצפיה ב-'תן לנו תמונות מהטלפון החדש. המצלמה אמורה להיות אחת החוזקות'
תן לנו תמונות מהטלפון החדש. המצלמה אמורה להיות אחת החוזקות
15/03/2016 | 10:58
1
41
הגדולות שלו אז תן לנו להתרשם.
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
15/03/2016 | 12:24
56
לצפיה ב-'השוואה בין lg-g4 stylus 5" 7 לבין lg k10'
השוואה בין lg-g4 stylus 5" 7 לבין lg k10
12/03/2016 | 20:30
4
87
אחד משניהם מעוניין לקנות.

טווח עד 900. אילת.

1. רדיו , הבנתי שיש  בשניהם

2. סים כפול. האם בסטיילוס יש תמיד סים כפול?

או שצריך לבדוק - דגם פנימי?-

האם בסטיילוס יש תמיד רדיו?

ברור שאפשר לשאול בחנות, אבל לא ממש אמינים ויודעים העל.

תודה

השוואה באתר ---gsmatena---

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7212&i...
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
13/03/2016 | 09:51
43

2) הנה חנות שמוכרת LG G4 סטיילוס באילת:

לא תומך דואל-סים.
יש רדיו.

לצפיה ב-'תשובה 2.'
תשובה 2.
13/03/2016 | 10:02
2
42
הנה חנות שמוכרת את הLG K10 באילת:

לצפיה ב-'ג'קי - הייתי כרגע בבאג ובבסט מובייל ואמרו לי שk10 סים אחד...'
ג'קי - הייתי כרגע בבאג ובבסט מובייל ואמרו לי שk10 סים אחד...
13/03/2016 | 10:55
1
43
מעדיף k10- יבואן רישמי

אמרו לי בבאג ובבסט מובייל שיש גרסת סים אחד בלבד...

אולי בksp ,גרסת שני סימים?

לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
14/03/2016 | 09:05
36
הלינק שהבאתי לך לחנות באילת, הוא למכשיר LG K10 עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט".
ככה שבOTA (עידכון גירסא) העברית לא תמחק מהתפריט.

המכשיר לא תומך בדואל-סים.
ויש בו רדיו.
לצפיה ב-'1+1 מול הOppo Find 7A '
1+1 מול הOppo Find 7A
12/03/2016 | 14:49
6
70
איך ה 1+1 בהשוואה למכשיר הנמכר במבצע ?
האם פדקס יקחו יותר מ 200 שח דמי שחרור וטיפול?
ערן

(Oppo Find 7A באתר הרשמי,  127$ כולל FedEx עד הבית,  
שימו לב,  על כל העלויות מיסים ושיחרור הכרוכות בכך 
מכשיר מעולה,  איכות וגימור מדהימים,  הטענה מהירה יותר מהמהירה,  כולל ערכת קייס,  מגן מסך,  ומטען רכב Vooc )

לצפיה ב-'למה פוסט חדש?'
למה פוסט חדש?
12/03/2016 | 16:25
5
73
חצי מהפוסט הוא ציטוט מהפוסט שלי.(מאתמול)
 היה הגיוני שתגיב לפוסט הקיים.

תשובה - יכולים לקחת גם מעל 600-800 שח בעמלות שקר.
לדעתי מול 1+1 = אין תשובה מוחלטת
אותו מעבד, שניהם 801 ומסך 5.5FHD
יש לו 16 פלוס הרחבה - לשני יש 64
לשני יש 3GB RAM מול 2. אבל לFIND יש צילום RAW והטענה סופר מהירה
לשניהם יש רומים מקוסטמים
הFIND מגיע "מהקופסא" ללא עברית. 
השירות והאחריות בFINג טובים יותר
קשה להחליט. אני הולך עם הFIND אבל עוקף את פדאקס(מזמין מארהב)
מוותר על LTE (אין בUS VERSION)  כדי לא לשלם מאות שקלים לגנבים מפדאקס
דווקא עם המיסים כחוק (42$) אין לי בעיה

נ.ב. תעודת סטודנט שלך או של בן משפחה תעניק בFIND הנחה  נוספת 114$ במקום 127$

לצפיה ב-'תודה על התשובה !'
תודה על התשובה !
12/03/2016 | 21:44
42
שאלתי את השאלה גם אתמול בפוסט המקורי אבל לא הגבת,אז נסיתי את מזלי בפוסט חדש...
תודה!
ערן
לצפיה ב-'רגע... אם שולחים לארה"ב אז אפשר לעקוף את העמלות? '
רגע... אם שולחים לארה"ב אז אפשר לעקוף את העמלות?
12/03/2016 | 23:26
3
43
זה הופך את זה למעניין...
לצפיה ב-'רק שעדיין תצטרך מישהו שיישלח לארץ '
רק שעדיין תצטרך מישהו שיישלח לארץ
13/03/2016 | 07:06
2
34
וכמו שגורג אמר מדובר בדגם ללא 4g
לצפיה ב-'עם ההובלה משם לארץ אני כבר אסתדר'
עם ההובלה משם לארץ אני כבר אסתדר
13/03/2016 | 14:24
1
35
הקטע עם ה-4G קצת יותר מטריד.
לצפיה ב-'זה שיקול כבד משקל'
זה שיקול כבד משקל
13/03/2016 | 15:49
39
כמעט מאזן את כדאיות העסקה 
נ.ב. אני מנסה לחזור אליך ולא מצליח, כל שנייה יש הפרעה

לצפיה ב-'המלצות או חסרונות ללנובו'
המלצות או חסרונות ללנובו
12/03/2016 | 12:14
1
45
מבקש הערות על כדאיות רכישה של LENOVO A806 שהוא במחיר 100$ במינידיל כמכשיר בסיסי פשוט עם מצלמה יחסית טובה.
לצפיה ב-'לא ממליץ '
לא ממליץ
12/03/2016 | 16:30
43
קרא מה כתב בבלוג שלו בחור פולני צעיר שגר בסין
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
12/03/2016 | 09:52
2
40
נניח ואני מטעין סמרטפון טעינה מלאה ומכבה אותו למשך שנה שלימה
האם כעבור שנה הסוללה תתרקון למרות שלא השתמשתי בה?

חבר שלי טוען שזה מה שקרה לו כאשר הוא הוא רכש מכשיר חדש שנה שעברה וכאשר הוא רצה לבדוק השבוע את המכשיר הישן שלו הוא גילה שהסוללה היא 0 אחוז למרות שלפני שנה שהוא כיבה את המכשיר הסוללה הייתה טעונה עד הסוף

הגיוני?
לצפיה ב-'השבוע דנו בעניין זה. אם באמת מתכוונים לאחסן'
השבוע דנו בעניין זה. אם באמת מתכוונים לאחסן
12/03/2016 | 10:32
1
35
לזמן ארוך סוללה, כנראה שהיא צריכה להיות טעונה בחצי ובכלל מחוץ למכשיר.
לצפיה ב-''
12/03/2016 | 15:58
6
לצפיה ב-'גלקסי s4 -יש תמונה'
גלקסי s4 -יש תמונה
12/03/2016 | 08:34
6
71
שלום
יש לי בעיה במכשיר
מעלה תמונה ל הבעיה
תודה
לצפיה ב-'הפעלה מחדש תעזור'
הפעלה מחדש תעזור
12/03/2016 | 09:14
5
26
לצפיה ב-'ניסתי מספר פעמים -תודה'
ניסתי מספר פעמים -תודה
12/03/2016 | 09:47
4
16
לצפיה ב-'ממ...וזה קורה רק לאפל' הזו?'
ממ...וזה קורה רק לאפל' הזו?
12/03/2016 | 11:35
3
21
לצפיה ב-'כן רק לאפל-תודה'
כן רק לאפל-תודה
12/03/2016 | 12:19
2
12
לצפיה ב-'תנסה '
תנסה
12/03/2016 | 15:23
1
36
ודא שיש לך גיבוי של הקבצים ששמרת עם התוכנה ליתר בטחון ואז:
הגדרות
מנהל הישומים
גלול הצידה להכל
חפש את s-memo
נקה את ה data וה cache
כבה והדלק

לצפיה ב-''
12/03/2016 | 15:46
20
חזזר לעבוד
לצפיה ב-'סמסונג נוט 5.התראת הודעות '
סמסונג נוט 5.התראת הודעות
11/03/2016 | 23:36
1
36
שלום.רכשתי אותו לאחר התלבטות מולדתו. אכן מדובר במכשיר תותח ונעים לעבודה.הבעיה עיקרית שאיני רואה התראה הודעות.רק נורית לד.אבל זו לא אומרת באיזה סוג הודעה מדובר .אלא צריך לפתוח הטלפון ולבדוק.יש לכם הצעה כלשהי לפתור הבעיה?
לצפיה ב-''
12/03/2016 | 17:07
22
settings
sounds and notifications
while locked
ותבחר show all content

לצפיה ב-'אתר הכניסה לאינטרנט בסמסונג S4'
אתר הכניסה לאינטרנט בסמסונג S4
11/03/2016 | 19:30
25
כאשר אני נכנס לאינטרנט האתר שעולה הוא
למרות שלא הגדרתי אותו כאתר הכניסה לאינטרנט.

איך מסירים את האתר הזה ?

תודה.
לצפיה ב-'אפליקציה לזיהוי מיקום מתקשר'
אפליקציה לזיהוי מיקום מתקשר
11/03/2016 | 21:32
1
118
אולי מישהו מכיר אפליקציה כזאת calllocation שמזהה את מיקום המתקשר אליך ואת הפרטים שלו. בדקתי אבל יש המון אבל עובדות בהודו ובמזרח הרחוק.אולי מישהו יכול לעזור?תודה
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שזה מפר זכות אדם אחת או שתיים.'
יש לי הרגשה שזה מפר זכות אדם אחת או שתיים.
12/03/2016 | 10:38
45
פעם היה משהו כזה למעקב אחר ילדים, אלא שהיה צריך להתקין את האפליקציה בכל מכשיר שרצו לעקוב אחריו.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
יפעת כלכלה וחשבונאות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה