לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

שליחת מסרון מחסום
14/11/2015 | 12:12
1
51
שלום לכם. מישהו מכיר דרך מוכחת לשלוח SMS מחסום דרך הסמרטפון או המחשב? תודה ושבת שלום
אף רשת סלולארית לא מאפשרת זאת.
15/11/2015 | 08:26
34
אשר לתכנית מחשב, או אפליקציית סלולאר - אינני יודע, אך מנסיוני, כמה ספקי SIP מאפשרים משלוח מסרונים מאפליקציה סלולארית שלהם, אלא שיש להם מהלך של אימות מספר הקו, וברגע שמספר הקו וזהות בעליו אומתו - יצורף מספר קו זה ל- header של מסרון ויוצג לנמען.

אפשרות אחרת ל"אנונימיות" - רכישת prepaid SIM במקום שאינו מחייב הזדהות הרוכש, ושימוש ב- SIM זה לצורך משלוח מסרונים ש"אי-אפשר להתחקות אחר שולחם"...
המצלמה שלי בS4 הפסיקה לעבוד
13/11/2015 | 19:18
4
40
לא יכול להחליף באחרת
לא יודע להסיר (אם אפשר)
טכנאי? או תיקון עצמי אם אתה אמיץ ובטוח שזו המצלמה
13/11/2015 | 19:27
3
37
לא מוצא דבר נוסף.
13/11/2015 | 19:31
2
30
מה קשור לאמיץ
כשאצלי קרתה "תקלה" (מכשיר אחר-לא S4) התקנתי מצלמה אחרת
13/11/2015 | 20:31
1
36
מ PLAY והופ הבעייה נעלמה
הצלחתי להתקין מצלמה של גוגל. תודה
13/11/2015 | 21:23
16
ניוד 2 מספרים מאורנג' להוט מובייל (חיוב יחסי על חצי חודש)
12/11/2015 | 22:02
5
66
שלום ניידתי 2 מספקרים מאורנג' להוט מובייל.. רציתי לדעת אם אורנג' יחייבו אותי תשלום יחסי על התוכנית שלנו (פנסיונרים 25 שקל כל אחד) אין ציוד שאנו משלמים עליו
כן. בהתאם ליום בחודש שעזבתם
12/11/2015 | 22:23
4
21
תודה רבה! יש לי עוד שאלה מקודם קיבלתי הודעה "הניוד נכשל"
12/11/2015 | 22:37
3
59
באחד המכשירים. למרות שכתוב לי באותו המכשיר שהרשת היא הוט מובייל ואני מצליחה לבצע שיחות יוצאות ונכנסות.. מה זה אומר?
נשמע שהניוד כן הצליח..
13/11/2015 | 07:00
2
48
איפה את רואה את הודעה הזו?
תודה רבה עזרת לי מאוד ראיתי את ההודעה הזו בSMS
13/11/2015 | 22:40
1
13
יכול להיות שהפצת הניידות לא הצליחה
15/11/2015 | 09:59
20
בכל המפעילים...

יכול להיות ש- SMSים מחברות מסוימות לא יגיעו,
או ששיחות לא יגיעו...

ממליץ ליצור קשר עם החברה המניידת (במקרה שלך הוטמובייל על מנת שיבדקו את הדברים)
עובדי גולן טלקום פתחו בשביתת פתע
12/11/2015 | 18:52
12
105
יו"ר ועד העובדים, הודיה אוהב שלום, מסרה: "קצנו בהבטחות שווא. העובדים הושיטו יד לשלום והערב אנו מגלים כי אין בכוונת הנהלת החברה לעמוד בהתחייבות שגולן עצמו נתן לנו. לא ברור לי מדוע חברה, אשר חרב השביתה עומדת לראשה ,איננה מתנהגת באחריות כלפי מאות אלפי לקוחותיה בכל רחבי הארץ ולא יושבת למשא ומתן סביב השעון עד שנגיע לפתרון מוסכם".

אז מסתבר כי יש ועד והעובדים שובתים האם הלקוחות יסבלו ?

וכל מילה נוספת מיותרת.
13/11/2015 | 06:44
24
סכסוכי עבודה התרחשו גם אצל האפ"סים...ויושבו לבסוף.
13/11/2015 | 15:23
6
42
כאשר חברות מתמזגות או נרכשות - לא ימצא מקום לכל מועסקי החברה הנרכשת, ולפעמים מתייתרים גם חלק מעובדי החברה הרוכשת, אלא שלכל דבר יש מחיר, ובהינתן הצעת פרישה אטרקטיבית דיה לעובדים שלא ימצא להם תפקיד - נרגעות הרוחות...
זה לא סיכסוך עקב המכירה אלא
13/11/2015 | 15:24
5
62
סיפור אחר לגמרי הסיכסוך הזה נובע מהקושי שגולן מערים על התאגדות 

העובדים כבר מאוגדים (היום, מעביד אינו יכול להתנגד להתאגדות).
13/11/2015 | 17:04
4
44
השביתה היא עקב אי-ודאות בנוגע לעתיד, בעקבות רכישה אפשרית של גולן על ידי סלקום (או מישהו אחר)...וזה נאמר מפורשות בידיעה עצמה...
קראת את הכתבה
13/11/2015 | 17:12
3
45
שהבאתי ואין כלום ממה שאהה טוען 
תראה הרי דעותינו בושא גולן מנוגדות אבל לא צריך להלל ולפאר את גולן המתגלה בפרשה זאת לא באור הכי טוב . 
לבוא ולמכור תדרים שקבלת מהמדינה זה מעשה שלא יעשה מן הסתם 
אינני נוהג לעוות עובדות או להפכן.
13/11/2015 | 21:34
2
41
הסתדרות העובדים הלאומית טוענת כי עובדי גולן טלקום כבר מאוגדים תחת חסותה (חפש את הסמל המסחרי של גולן טלקום).
חפשתי מידע על תאריך ההתאגדות, ומצאתי - יוני 2014 (שים לב לתאריך הכתבה).
הסכסוך הניטש כעת הוא בענין הסדרת עתיד העובדים במקרה של מכירת החברה, שהרי הכתבה עליה הצבעת אומרת כי הועד לוחץ ל-"הסכם קיבוצי, שיבטיח את זכויות העובדים וביטחונם התעסוקתי גם במצב של מכירת החברה".
משמע, זכויות העובדים כבר נדונו, ואו שכבר סוכמו, או שטרם סוכמו אך הדיונים התנהלו עד כה בלא בהילות, מכיוון שמעולם לא ריחפה אפשרות מכירה באויר.
כעת, לאור ריחוף אפשרות מכירה באויר, נלחצו העובדים ודורשים לדון "אינטסיבית" גם בענין עתידם במקרה של מכירה.
איך אתה מבין זאת?
כבר אמרתי /כתבתי קודם
14/11/2015 | 06:36
1
43
הבאתי כתבה בנושא לטוב ואו לרע זה המצב ושם בכתבה לא כתוב מאומה על זה 
שהעובדים שובתים על רקע המכירה /או אי המכירה , כעת תתוכח עם העובדות בכתבה ואו אתה ידיעות 
היה שלום המשך שבת נעימה
כמה שתכתוב זה לא ישנה שתי עובדות:
14/11/2015 | 18:38
22
1. למרות שאנחנו חלוקים בדעותינו בנושאים שונים, בנושא הזה אנחנו מחזיקים באותה הדיעה. ואין לי בעייה כמו בעבר לתת לך כשמגיע לך, בניגוד אליך, אבל לא זאת הנקודה החשובה כעת...
אבל לאור סעיף 1 לעיל אני מרשה לעצמי להגיב לך כדלהלן:
2. bb הנ''ל הוא או שתול מטעם גולן או אדם לא חכם במיוחד, יתכן שהוא גם זה וגם זה, כי רק אדם שהוא לכל הפחות אחד מהשניים הנזכרים מתווכח עם עובדות, וגם זאת עובדה...

מה זה משנה אם יישבתו , האם שהחברה נסגרת מישהו חייב להם משהו
14/11/2015 | 17:12
3
26
מחר סלקום סוגרת מן הסתם את כל המערך של גולן כי לא יהיה להם צורך בו , מה תעזור ההסתדרות?

ההסתדרות עוזרת
14/11/2015 | 17:17
2
26
רק לוועדים החזקים לא לאלו כמו גולן 
אבל החברה לא  נסגרת מחר ועדיין הסכמים צריך לכבד או שכנראה אצל גולן הסכם זה לא הסכם ,הרי תחת כל עץ רענן ובכל ראיון איתו הוא טוען כי גולן לא נסגרת רק תהיה חברת בת של סלקום  ,מעניין מדוע לא מאמינים לו כיום 

מקווה בשביל העובדים , השאלה , אם מחר גולן
14/11/2015 | 17:20
1
31
סוגרים את הדלת .... אין יותר . האם יש מה לעשות ?
למיטב ידיעתי הרי הם הופכים להיות
14/11/2015 | 17:23
37
מפוטרים והם קודמים לכל נושה אחר במתן פיצויים .או שיעבירו אותם לחברה שרכשה את גולן 

בגולן טלקום, בחבילת גלישה לא היה צריך להיות
12/11/2015 | 17:29
3
84
20 ג'גה גלישה במקום 10? ממתי זה חזר להיות 10 ולמה לא יידעו את הלקוחות?
ככל הידוע לי, הקצאה של 20GB קיימת רק בתכנית 99...
12/11/2015 | 17:41
2
35
וגם אז רק למנויים המשתמשים בדור הרביעי, לא?
12/11/2015 | 21:58
1
49
ויש לזה עוד תנאים, כמו:
רק למי שמשלם בפועל 99 ולא נמצא בתכנית מבצע כזו או אחרת.
או 
רק בשטח ישראל, בנדידה ההגבלה עודנה 6 גיגה.
לא בדיוק
13/11/2015 | 10:26
48
אני מנוי בחבילת 99 כבר כמה חודשים.
יש 20 ג'יגה בארץ, ללא קשר אם אתה גולש בדור 2 3 או 4.
ויש 6 ג'יגה נוספים לשימוש בחו"ל.

שאלת עדכון למוטו G דור שני.
12/11/2015 | 16:43
69
שלום .למוטו G דור שני (XT106890)שכרגע על גרסה  5.0.2  כל הזמן  קופצת הודעה  לעדכן לגרסה en.GB.22.56.3
שתי שאלות בהקשר לכך:
1.האם כדאי לעדכן לגירסה זו?

2.במידה ולא איך מבטלים את ההודעה הזו.(חשוב,כדי שלא נלחץ בטעות על התקן. כי ככה בטעות עודכן  מקיטקט לגירסה שיש עכשיו)
המון תודה על כל תשובה

Non removable battery
12/11/2015 | 16:32
2
79
מה זה אומר? שלא ניתן להחליף לבד וצריך מעבדה בשביל זה או שגם במעבדה לא אפשרי? אולי זה משתנה ממכשיר למכשיר?
בהנחה שכן ניתן להחליף במעבדה, כמה בערך עולה החלפה כזאת?
ניתן להחליף
12/11/2015 | 19:25
1
57
בדרך כלל צריך מעבדה
ואם היית רושם על איזה מכשיר מדובר אולי מישהו היה יכול לתת לך הערכת מחיר.

אוקי,תודה. זאת שאלה כללית, רציתי לדעת עד כמה לתת לזה משקל :)
12/11/2015 | 19:30
20
איזה מכשיר הייתם לוקחים מבין השניים?
12/11/2015 | 16:12
3
125
תשובה.
15/11/2015 | 08:27
1
71
את שניהם לא.

הסמסונג S4 חסום בנעילה אזורית, כך שממילא הוא לא יעבוד בארץ.
המכשיר בעצמו לא מקבל יותר עדכוני גירסא חדשים, ובגלל זאת גם שמשיגים כבר איזו עידכון גירסא העברית נמחקת מהתפריט.
ז"א זה מכשיר שחייבים לרכוש אותו עם רום של היבואן הרשמי.
ואז מחירו 1600 שקל.

המייזו M2 NOTE מכשיר עם ביצועים טובים מאוד יחסית למחיר, יש רק בעיה של איכות וטיב בניית המכשיר, הבעיות מתחילות כבר בבקרת האיכות הירודה שבמפעלי מייזו, המון רוכשים מציינים שיש לו בעיות חדשות לבקרים הן בחומרה והן בתוכנה.
מומלץ להתרחק מהמכשיר, למרות מחירו הזול באזור ה1000 שקל.

אני אישית מכיר ששה קונים מרוצים (M2N)
15/11/2015 | 10:26
50
כמובן שיש עקומת לימוד (מיקום כפתור החזור וכו)
אבל השישה שאני מכיר 1) לא קנייה ראשונה של סיני אצלם 2) לא קנו בבאג באלף שח. אולי בגלל זה הם מרוצים.
בהחלט יתכן שילד בן 12 שמקבל אותו במקום גלקסי3/אייפון 4= יסבול מקשיי הסתגלות ויאשים את כולם כי זה לא בדיוק "כמו שהוא התרגל"

הנה תשובה אפשרית
15/11/2015 | 10:35
52
קרינה ממכשירי סלולר
12/11/2015 | 11:41
15
45
האם יש אתר או מקום שבו ניתן לראות דירוג של רמות קרינה של מכשירי סלולר?
באתר GSMARENA ניתן לראות בנתוני המכשירים גם את ה SAR
12/11/2015 | 12:04
14
39
לדוגמא במכשיר גלקסי S6 בסוף עמוד הנתונים של המכשיר רואים כי:
SAR US 1.15 W/kg (head)     1.16 W/kg (body)    
SAR EU 0.38 W/kg (head)     0.50 W/kg (body

שיטות המדידה האירופאית והאמריקאית שונות לחלוטין ולכן לא ניתן להשוות ביניהן וגם יתכנו הבדלים בין התת דגמים השונים (הדגם האירופאי/הבנלאומי/האמריקאי)

בכל אתר שמפרסם את המפרט יש מידע על רמת הקרינה
12/11/2015 | 12:29
10
45
אני חושבת שהוא התכוון לאתר שמדרג את המכשירים למי הכי למי פחות..אבל כיוון שיש מאות מכשירים, זה לא הגיוני לדרג את כולם. ובכלל למה זה פרמטר?...
למה זה פרמטר? כשיש כזה שפע של מכשירים בכל טווח זה ה פרמטר ..
12/11/2015 | 12:52
9
32
אוקיי. זכותך. אני בוחרת את המכשירים שלי ע"פ
12/11/2015 | 13:12
47
פרמטרים אחרים...
חושב קצת אחרת ממך
12/11/2015 | 13:31
51
כשמדובר ב SAR , לנו כצרכנים/משתמשים יש את האפשרות לצמצם חשיפה לקרינה . יש את אופציית הספיקר , האוזניה ( החוטית ) וכמובן האופציה החשובה מכולן - צימצום השימוש במכשיר הסלולרי למינימום ההכרחי .
אני אישית מעדיף לסמוך על עצמי ,ולא על נתונים מפוקפקים .
** Having said that ... עד היום עדיין לא נתקלתי במחקר חד משמעי לגבי קרינה ממכשירים סלולריים והשפעתה על הבריאות שלנו . 
בהצלחה .
זה משמעותי ככל שאתה מדבר יותר.
12/11/2015 | 18:17
6
33
שיחות סלולר צריכות להיות תכליתיות ועניניות.
מי ש"חופר" ומשתפך שעות ביום - מצוי בסיכון בכל מקרה...
אומנם אני ממש לא מדבר הרבה
12/11/2015 | 18:23
5
33
אבל אני משוכנע (לא מידיעה) שיש מספיק קרינה גם בגלישה וגם כשזה סתם בכיס. ובסופו של דבר זה מצטבר.
המלה "קרינה" משמשת לתיאור צורה אחת מני שלוש של העברת
12/11/2015 | 18:50
4
59
אנרגיה (השתים האחרות הן "הסעה" [העברת אנרגיה באמצעות תנועת מדיה], ו"הולכה" [העברת אנרגיה דרך מדיה, אולם בלא שהמדיה תנוע]), ועשויה להבהיל את השומע.
אלא שגם visible light הוא "קרינה".
מסתבר כי הסוג האחד של קרינה מזיקה הוא קרינה מיננת היכולה לשנות מבנה אטום או מולקולה.
גלי רדיו אינם בגדר "קרינה מיננת", אך יכולים לחמם רקמות כאשר הם באורך גל קצר ביותר (תדר גבוה מאד) ובהספק גבוה, לדוגמא - גלי רדיו בתוך חללו של תנור מיקרוגל.

כאשר אתה גולש, או מחליף מסרים באמצעות תוכנת מסרים - סביר כי המכשיר מוחזק במרחק של 40-60 ס"מ מראשך, ואינך חשוף לסיכון, אולם כאשר אתה "חופר" שעות והמכשיר צמוד לאזנך - אתה חשוף הרבה יותר.

לא צריך להיות היסטרי.
צריך להתנהל נכון...
הבנתי, תודה על ההסבר
12/11/2015 | 19:20
17
הסבר משובח .
12/11/2015 | 19:29
11
האם המשפט האחרון -לא של פרמה, זה שכתבת.
12/11/2015 | 22:32
1
30
אתה "חופר" שעות והמכשיר צמוד לאזנך - אתה חשוף הרבה יותר.

הוא עידון של המושג "עשה/תה לו/ה קרניים?"
זה תלוי עם מה ועל מה אתה מדבר
12/11/2015 | 22:52
15
תודה רבה. תוכל בבקשה
12/11/2015 | 12:54
2
27
קצת להרחיב על מה זה אומר? (מה זה אומר 1.15 W/k ו 1.16 W/kg body)
SAR זה מדד לרמת ספיגה של אנרגיה
12/11/2015 | 13:15
1
42
מודדים את הספיגה על פני זמן ומסה של ריקמה.
סוגי ריקמה שונים (בראש - גולגולת וריקמת מוח, מול הגוף שם יש בעיקר שריר ושומן)  נותנים תוצאות שונות של ספיגה.
הבדיקה האמריקאית מתבסס על מדידה ב 1 גרם ריקמה על פני זמן יותר ארוך (לא זוכר בדיוק את הזמן)
הבדיקה האירופאית מתבסס על מדידה ב 10 גרם ריקמה על פני זמן יותר קצר (לא זוכר בדיוק את הזמן)
אין דרך להשוות בין שתי התוצאות.
התוצאה נימדדת ב וואט לקילוגרם(ריקמה)
תודה רבה
12/11/2015 | 13:27
11
הלקח של גולן טלקום: תמריצים שלטוניים לא אפקטיביים לטווח הארו
12/11/2015 | 08:37
62
144
הלקח של גולן טלקום: תמריצים שלטוניים לא אפקטיביים לטווח הארוך

www.maariv.co.il/business/economic/israel/Article-512064
המשך>>
הלקח של גולן טלקום: תמריצים שלטוניים לא אפקטיביים לטווח הארוך

www.maariv.co.il/business/economic/israel/Article-...
סיני זה סיני. וואוואי נקסוס 6P.
12/11/2015 | 08:27
5
160
פשוט לא התחשבו במקדם ההתפשטות של המתכת.
12/11/2015 | 09:02
80
אבל זה לא קורה בגלל המעבר ממקום קר לחם ולהפך -כדברי המומחים, אלא בגלל שבמצבים מסוימים המכשיר מתחמם.
"נראה שבגוגל כבר מוכנים להודות שיש בעיה בעיצוב"
12/11/2015 | 09:13
63
איזה הסקת מסקנות יש להם, כנראה שהעיקר זה לכתוב דברים, כי להפעיל קצת את השיקול הדעת קשה להם, למרות שהכתבה הועתקה מאתר אחר, עדיין צריך לבדוק קצת דברים לפני שמעתיקים.
התנפצות ספונטנית של הזכוכית, לכאורה, הופיעה לפני ימים בודדים, העיקוב בהזמנות התחיל לפני שבועיים, וזה כי וואווי לא עומדת בכמות ההזמנות, וגם זה רק בדגמים מסויימים (לרוב הדגמים עם 128GB). ככה שאין קשר בין הדברים, וגוגל לא מודה בכלום.
נצל"ש. LG V10 בקרוב מאוד בארץ.
12/11/2015 | 09:44
66

LG V10:
מעבד סנאפדרגון 808 - 1.44 גיגה + 1.82 גיגה - 6 ליבות, זיכרון 64 גיגה עם הרחבה, RAM 4096, שני מסכים 1) 5.7 אינצ' 2) 2.1 אינצ', מצלמה 16 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס, יש NFC, רדיו, תומך דור 4 LTE, סוללה 3000 מ"א, סנסור טביעת אצבעות, תומך בהטענה מהירה תוך זמן קצר, סוללה נשלפת.
המחיר יהיה באזור ה3000 שקל
סיני ישאר סיני. וואוואי MATE S.
12/11/2015 | 09:53
68
אין לי סימפטיה יתרה לסינים
12/11/2015 | 12:21
65
אבל דברים דומים קרו גם לאפל, לסמסונג...
מסקנות לאחר שימוש של כמה שעות באסוס זנפון 2
12/11/2015 | 07:14
7
107
חשבתי להזמין את המכשיר לאור מבצעי אתמול אז לקחתי אותו לכמה שעות משחק וקצת חקרתי עליו באינטרנט , מסתבר שאסוס קצת עובדים על אנשים .
בניגוד לסמסונג או אחרים שאני מכיר להם יש דגם משותף לחלק מהמכשירים למרות הבדלים חומרתיים , כולם נקראים באותו השם , יש כעקרון 3 מרכזיים :
2gb ראם עם 16 או 32gb זכרון פנימי .
3gb ראם עם 32 או 64gb זכרון פנימי.
3gb ראם עם 64gb זכרון פנימי .
המעבד החלש יותר נקרא z3560 מול z3580 .
למרות ששני הדגמים האחרונים זהים המעבד שונה וחזק ב-20% מהמעבד בגירסא השנייה לפי בדיקות שנעשו ברשת..
צריך לשים לב מה קונים ולכן לפעמים יש מציאות בכל מיני חנויות .
ברגע שהבנתי את זה המחיר קפץ בכמעט 100$ מה שעשה את המכשיר ללא תחרותי בשבילי מול 1•1,g3 או s5 ( במיוחד עם המיסים ).
לעניין השימוש , הדברים שנתקלתי בהם היו מסך קצת חלש לשימוש ביום שמש מלא , סוללה קצת חלשה למה שאני רגיל מהמכשיר הראשי שלי וזמני טעינה שונים בין פעולה לפעולה( ה-4gb היה אמור לפתור את זה ).
עוד דבר ששמתי לב , למרות שהמעבד אמור להיות חזק הוא לא מצלם ב-4k , קצת מוזר .

המכשיר זורם בסה״כ בפעילויות רגילות , לצערי לא יצא לי לבדוק את ה-gps.

רק תיקון קטן - יש למכשיר 4 ג'יגה זיכרון RAM, לא 3
12/11/2015 | 08:44
5
58
ויש דגם שלו עם 32 ג'יגה איחסון גם במעבד החזק יותר (זה מה שיש לי).

אישית אני לא נתקלתי במצב שבו המסך לא בהיר מספיק כדי להשתמש בשמש, למרות שזה לא אומר שתמיד רואים טוב - השמש משתקפת במסך וקצת מסנוורת .
נצל"ש. שאלה אליך בובו.
12/11/2015 | 09:20
1
65
אתמול ציינת שבמכשיר שלך עם המעבד 2.3 יש כרגע 2 בעיות.

1) שירות מבוססי מיקום מתחיל לעבוד על דעת עצמו, וזולל סוללה.
2) המכשיר עובר באופן אוטומטי סתם על דעת עצמו למצב חיסכון עד שהוא נרדם לגמרי.

שאלתי היא, האם הבעיות הללו היו כבר ברכישת המכשיר???
או שהם נוצרו כתוצאה מעדכוני גירסא???
זה לא היה בהתחלה. עכשיו קיבלתי הודעה על עידכון גירסא
12/11/2015 | 13:24
35
ואם הבנתי נכון את מהות השינויים (34 תיקונים ו-3 תוספות, לכל המלגלגים על היעדר תמיכה מצד אסוס) אז כנראה שהם פתרו אותן. אם אכן הבעיות נפתרו (ואני אוכל לעדכן רק מחר בצהריים/ערב) אז זה יסיר את ההסתייגויות הקיימות שלי להמליץ על המכשיר. כמובן שאם ייכנסו גם תקלות חדשות זה יכול לגרום להסתייגויות חדשות .
צודק , טעיתי בין ה-3 ל-4 , אז יש 4 דגמים
12/11/2015 | 13:37
2
30
לא מצאתי בחנויות בסין 32 עם המעבד החזק יותר .
BobboVilla: "יש ארבעה דגמים... ושלושה מספרי דגם"
12/11/2015 | 13:55
1
39
מאז נוסף עוד דגם
12/11/2015 | 14:49
42
יש גם עם המעבד החלש יותר (Z3560), אבל 4 ג'יגה זיכרון RAM.
בובו תעדכן בבקשה אותנו האם ה"עידכון גירסא"
15/11/2015 | 08:37
12
פתר את הבעיות שהיו בדגם של הASUS 551ML עם המעבד 2.3 ???

והאם העידכון יצר בעיות חדשות ???

טבלט
11/11/2015 | 18:33
30
אני מעוניינת לקנות טבלט, בסביבות 1000 שח אבל אם יהיה משהו טוב אוסיף והמון

אני רוצה אותו בעיקר לצורכי גלישה, ושיהיה בו גם WIFI, וגם אפשרות לגלישה סלולארית (אמרתי לי שצריך G3ּWIFI) למקומות בהם אין ויייפיים פתוחים.
שיהיה לצפיית סרטים וסדרות

אודה לעזרתכם כי אני שעתיים על האינטרנט ואני טובעת במידע

מישהו מכיר את המצב הזה ב UNIDEN ?
11/11/2015 | 18:17
8
89
קניתי את הסלולרי הזה בדואר ישראל בפחות מ 1000 שקל לפני כמה חודשים, והמכשיר פשוט תקוע.
ראיתי ביו טיוב קטע וידאו שצריך ללחוץ על הלחצן הימני ומיד על מקש הווליום בצד השני ואז זה אמור להכנס לשלב אחר.
אבל זה לא עובד.

בכל אופן המכשיר אמור להיות עדיין באחריות, אבל מה זה הדבר הזה?!

הנה מצאתי משהו כזה באנטרנט, אבל זה לא מצליח על UNIDEN

אגב ,קניתי בשביל אמא שלי ... לא שהיא רצתה סמארטפון בכלל :)
11/11/2015 | 18:27
6
27
גם זה אותו דבר... לא עובד אצלי
11/11/2015 | 18:28
5
50
איזה קטע, הסוללה פשוט נגמרה, ושמתי להטענה והנה הוא מטעין ,
11/11/2015 | 18:48
4
52
ואפילו נדלק ועובד!

אבל מה זה הבאג הזה?!?
בקיצר סחורה סינית....
תראו מה זה מצא פשש , לא ידעתי... מוזר... חח
11/11/2015 | 18:56
59
כשהרובוט שוכב ככה זה בדרך כלל עידכון תוכנה שנכשל
11/11/2015 | 19:06
2
39
או תהליך רוט שנכשל אבל סוללה ריקה? מוזר. סחורה סינית, כן...
או שסתם טעות משתמש שהדליק כאשר כפתור הווליום היה לחוץ
11/11/2015 | 19:49
1
38
אם הם נמצאים מקבילים משני צידי המכשיר, או שקרובים מאוד באותו צד, זה יכול לקרות.

"סחורה סינית" אפשר יהיה להגיד אם וכאשר הוא יחזיר את נשמתו לשנזן תוך פחות מחצי שנה .
נכון גם זאת אפשרות...
11/11/2015 | 20:33
9
צריך להתרחק מיונידן
12/11/2015 | 09:01
37
יש לנו נסיון מר איתו ולמרות שהיה בן כמה חודשים איפסנו אותו במגירה וקנינו משהו אחר. 
יורוקום לא לקחו אחריות לזבל שהם מיבאים
יום הרווקים בסין - סמארטפון ב35$
11/11/2015 | 17:21
4
164

תחת singles day
מכשיר דוגי X5 ב34.39$
יש לשים קופון בצ'ק אאוט
תהנו

קישור
והמלצה של משהו יותר מכובד?
11/11/2015 | 17:42
43
לא שולחים לישראל?
11/11/2015 | 22:29
1
78
משום מה ישראל לא מופיעה ברשימת המדינות למשלוח.
The state of Israel. חפש באות T.
12/11/2015 | 03:01
28
נגמר המלאי - מישהו מכיר מקום אחר
12/11/2015 | 15:47
64
שבו אפשר להשיג את המכשיר הנ"ל במחיל של $50 או פחות (עם קופון או בלי)

תודה רבה
המלצה על מקרן טוב שמתחבר לטלפון הסלולרי? תודה.
11/11/2015 | 16:36
5
302
מקפיץ..... מישהו?
12/11/2015 | 14:13
2
26
.
.

...

.....
נתכלתי השבוע בזה ...
13/11/2015 | 12:24
1
52
הרזולוציה לא נמוכה מאוד?
13/11/2015 | 13:16
22
כעקרון כל מקרן יכול להתחבר למכשיר
14/11/2015 | 11:58
1
34
בעל יציאה מתאימה ככה שלא חייבים משהו מיוחד , אם מדובר על מקרן מיני זה משהו אחר.
כאלו אני ממליץ לקנות בחו״ל , יש יותר מבחר והמחיר זול ב-50% .
אפשר גם לחפק באתרי המכירות בארץ ובחו״ל איזה סמסונג beam משומש .
אכן מקרן מיני. אתה מכיר דגם/ יצרן מסויים ?
17/11/2015 | 09:56
3
מפליטי גולן... יש למישהו המלצה חלופית ?
11/11/2015 | 15:53
35
138
המלצה שלא כוללת את האפסים + הוט תתקבל בברכה...
תודה :)
רמי לוי, אם המכשיר תומך באופן מלא ברשת של פלאפון
11/11/2015 | 16:08
2
58
תודה רבה...
11/11/2015 | 16:15
1
94
לא מכירה את הג'רגון הסלולרי :)
SUMSONG 3 פושטי - תומך ?
הכוונה לגלקסי S3 הרגיל (כלומר לא מיני)? אם כן, אז תומך
11/11/2015 | 16:58
31
אשמח גם לחוות דעת על...
11/11/2015 | 16:34
4
98

טלזר ו- WALLA MOBIL (על איזה רשת הן עובדות ?)...
תודה

וואלה מובייל זה פלאפון לכל דבר ועניין
11/11/2015 | 17:00
3
94
כך שאם את לא רוצה אפ"ס, זה לא מתאים. לגבי טלזר אז אני חושב שהם משתמשים ברשת של אורנג', אבל אני לא בטוח. תעשי חיפוש בפורום - היו מספר שירשורים לגביהם.
תודה... ועוד...
11/11/2015 | 17:13
2
73
לא הבנתי מה ההבדל בין רמי לוי שנשען על רשת פלאפון לבין וואלה מובייל...

אבדוק גם לגבי טלזר...

שוב תודה
רמי לוי הוא MVNO וואלה מובייל זה מותג של פלאפון
11/11/2015 | 17:25
1
94
כמו שפעם היה ESC של פלאפון
או BU של פרטנר..

(ת'כלס- רמי לוי מפיק חשבונית שלו, ואללה מובייל לא מפיקים חשבונית שלהם)

אוקיי... תודה
11/11/2015 | 18:12
25
מי גרש אותך מגולן טלקום, וכיצד הפכת להיות פליט?
11/11/2015 | 17:23
26
109
אם אתה מצוי בתכנית תעריפים טובה - הישאר בה.
אם היתה טובה לדעתך, אך נסתימה - חדש אותה בעלות 49 ש"ח (שפירושם תוספת כארבעה ש"ח חודשיים, בממוצע, לאורך שנה)...
תכנית התעריפים הטובה שלי הסתיימה...
11/11/2015 | 18:30
25
140
(37 ש"ח ללא הגבלה) ואיני סומכת עכשיו בהפקדת כרטיס
האשראי שלי בידי סלקום... נכוויתי בחיובים לא מוסברים ע"י
אורנג', והבנתי מאחרים שנכוו באותה צורה מפלאפון ואורנג'...
כך שהמחיר המוצהר ע"י חברות אלו (כנ"ל ההתנסות שלי עם הוט),
הן רק בגדר הצעה...

ובמקרה או שלא.... אחרי שנה בה חשבוניות על סך 37.00 תיקתקו
חודש בחודשו - קיבלתי כרגע חשבונית על סך 37.39 שכוללת
חיובים משתנים... כמובן שיכול להיות מקריות, אבל לגבי מהווה-
תזכורת ל"אמינות" של החברה החדשה....

העיסקה אפילו לא אושרה עדיין
11/11/2015 | 19:09
1
118
כל הקרדיט על החיוב הנוסף- לגולן.
נכון.... זאת תגובה פאבלובית...
11/11/2015 | 19:12
49
"איני סומכת עכשיו בהפקדת כרטיס האשראי שלי בידי סלקום"?
11/11/2015 | 19:36
15
125
פרטי אמצעי התשלום שלך מצויים בידי גולן טלקום ולא ימסרו לצד שלישי כל עוד גולן טלקום היא ישות משפטית נפרדת אצל רשם החברות.
בכל מקרה - אין דחיפות להחליט כעת על נטישה. תמיד ימצא מי שישמח לקבל לקוח מתנייד.

"קיבלתי כרגע חשבונית על סך 37.39 שכוללת חיובים משתנים"?
האם את יודעת לגשת אל דו"ח החיובים החודשי שלך באינטרנט?
אם כן - משוכנעני כי תמצאי בו את פשר החיוב הנוסף של 39 אג'.
למשל, עלות SMS ליעד נייח היא 35 אג' (אינו כלול בחבילה. הקש"ג עומד על 33.4 אג'. המרווח של גולן טלקום הוא 1.6 אג').
עלות MMS היא 2 אג' (אינו כלול בחבילה. הקש"ג הוא 14 אג'. את משלמת רק שתיים. המרווח של גולן טלקום הוא מינוס 12 אג' [הוא מוציא מכיסו 12 אג', מכיוון שהרשת בה מצוי הנמען לא תוותר על 14 האג' המגיעות לה]).
אם שלחת במהלך החודש SMS אחד ליעד נייח, פלוס 2 MMS-ים, אזי החיוב הנוסף יהיה 39 אג'.
בדקי את החיובים...
בינגו
11/11/2015 | 20:18
14
108
בדקתי באתר ובאמת שלחתי SMS לנייח פלוס 2 MMS  ... למה שמישהו ישלח SMS לנייח (שאחר כך מתרגם לקול רובוטי בהודעה קולית)? - מסתבר שניסיתי להשיב להודעת ספאם שקיבלתי כדי לחסמה...
ואם כבר דנים בכך - איך ניתן לדעת מתי הודעת SMS מיתרגמת ל- MMS ?

לגבי הנטישה - היא מתבצעת היות ואם אני ממשיכה להיות לקוחה של גולן / סלקום המחיר קופץ ל- 100 ש"ח... אולי הייתי סופגת את המחיר כדי לעודד תחרות, אבל כשגולן "סוגר את הבסטה" אין לי אינטרס כזה...

לגבי פרטי כרטיס האשראי - לא ממש הבנתי את כוונתך.. הרי אם גולן נמכרת לסלקום, הלקוחות "נמכרים" איתה, לא כך ?

תודה
את יכולה לשלם 49 שקלים דמי מעבר
11/11/2015 | 22:48
86
ולקבל שנה נוספת ב 37.
והעסקה לא אושרה, לא בטוח שתאושר, ואם כן, זה יכול לקחת שנה.
אין לך מה לדאוג.
ואף אחד לא סוגר את ה"בסטה", ובטח לא מהיום למחר.

לא היה לי ספק שימצא הסבר הגיוני.
12/11/2015 | 08:52
11
67
מעטים מכשירי הטלפון הנייח המסוגלים להציג SMS, ולכן אין טעם במשלוחם. התמחור הגבוה יחסית נובע אולי מצורת ההעברה של הטקסט. אני צריך ללמוד זאת עוד. מחיר מסרון לסלולאר הוא ברור. כמות המידע במסרון סטנדרטי היא אחד חלקי 42 מכמות המידע בדקה של שיחה סלולארית, וכך גם הקש"ג (עשי חשבון, 0.17 אג', לעומת 7.17 אג').
אגב, בכל רשת שבדקתי - מחיר MMS הוא מעל 50 אג'.
מתי נחוץ MMS?
כאשר את רוצה לשלוח תמונה מוצלחת של נכד טרי אל סבתא בלה, או אל דוד אברשה, שאין להם סמארטפון, ואין להם WhatsApp. 
הקיצור - נחפזת שלא לצורך לנטוש את גולן טלקום, וחבל.

אגב, גם בנק איתן עלול להתמוטט אם נפוצה שמועה שקרית כי הוא חדל פרעון, וכל לקוחותיו נוהרים כדי למשוך את כספם. זה מה שקורה כאן. השמועות שגולן טלקום תפסיק פעילותה ותותיר את לקוחותיה עומדים לפני שוקת שבורה - מוגזמים, אך מחמת שלהוב הבהלה על ידי העיתונות, ואפקט העדר - זה עלול להתרחש...
תודה... וכמה דברים...
12/11/2015 | 09:04
10
62
ראשית, לא נחפזתי לנטוש - "העם עדיין עם הגולן" :)... בסיום המבצע העכשווי - בסוף השנה, אבדוק שוב את המצב....
בכל זאת עדיין לא ברור לי איך יכול להיות מצב בו גולן נמכר לסלקום, הלקוחות לא "מושכים את כספיהם" ובכל זאת אינם מועברים אחר כבוד לרשות חברת סלקום ותרגיליה, כולל כרטיס האשראי שלהם.

לגבי ה- MMS עדיין לא הבנתי את העיקרון - הרי אני לא שולחת ביודעין MMS - האם כאשר אני שולחת תמונה לדוד אברשה ה- SMS שלי הופך ל- MMS, או האם זה קורה רק במצב בו לדוד אין סמרטפון / ווטסאפ ?

שוב - תודה על המידע 

מקובל כי הרוכש מכבד את התחיבויות הנרכש.
12/11/2015 | 15:09
9
60
SMS הוא טקסטואלי ואינו יכול להכיל תמונה, אולם יש טענות כי SMS ארוך מדי מומר ל- MMS. האם לא זכור לך כי שלחת MMS-ים?

אינני סבור כי WhatsApp הנשלח אל dumbphone (טלפון "טפש") יהפוך ל- MMS...
פיצחתי את התעלומה :)
13/11/2015 | 15:52
8
53
הוספת חייכן לסמס תמים הופכת אותו לממס…
אינני חושב כך.
13/11/2015 | 16:21
41
אני שולח לא מעט סמס רגילים עם חייכנים והם לא הופכים לממס.
ממש לא. רק הוספת תמונה (או קובץ אחר, למשל קובץ קול) הופכת סמס "תמים" לממס.
איזה חייכן הוספת?
13/11/2015 | 17:20
6
47
 - חייכן זה אינו אלא שלשה התוים נקודתיים, מקף, וסוגר שמאלי.
כתבי אותם ברצף, וקבלת "חייכן".
בהחלט אפשרי כי חייכן מורכב בהרבה, שאינו ניתן ליצוג על ידי כמה תוים פשוטים, יחשב לאוביקט גרפי, ויצריך משלוח באמצעות MMS...
אני חושב שפעם זוגתי קיבלה חייכן בתור תמונה
13/11/2015 | 20:35
4
35
יכול להיות שזה תלוי במקלדת, יכול להיות שאמוג'י (רגשן? יש לזה בכלל מילה בעברית?) הופך ל-MMS, למרות שאני ניסיתי עכשיו במכשיר שלי וזה נשאר הודעה רגילה.
תנסה אולי את האמוג'ים המיוחדים (לא סתם סמיילי פשוט)
13/11/2015 | 20:44
1
28
אולי זה מומר לmms
ניסיתי - לא עובד
13/11/2015 | 23:48
26
אולי זה מתחלף רק כשאני מנסה לשלוח, אבל לא נראה לי הגיוני.
אמוג'י ואמוטיקון
14/11/2015 | 11:03
1
25
"אמוטיקונים", (Emoticons), שילוב של המילים באנגלית "רגש" ו"אייקון", הם המונח המתייחס לכל ציור של פרצוף או דמות, המיועד להעביר רגש או תחושה במסר טקסטואלי. השם אמוג'י Emoji מגיע מיפן, חובבת אמוטיקונים מושבעת, והוא כולל לא רק סמלים שמתארים רגשות, אלא גם ציורים מכל סוג: מזג אוויר, בניינים, אוכל, בעלי חיים, דגלים ועוד."
אמוטיקון נקרא בעברית "רגשון".
לאמוג'י אני לא חושבת שיש מילה בעברית.
ואלו היו 60 שניות על
אז הייתי קרוב בשם בעברית, רק טעיתי למה קישרתי אותו
14/11/2015 | 11:35
13
הוספתי חייכן פשוט, כמו שאתה הוספת פה...
14/11/2015 | 15:59
12
ממקלדת המכילה גם אמוג'י ....
מיד כשהופיע החייכן הופיע מתחת להודעה הכיתובית MMS...
ולגמרי לא איכפת לי לשלם מס' אגורות עבור ההודעה (בדרך
כלל אני משתמשת בווטסאפ)... פשוט שמחתי להבין את פשר
החיוב...
בינתיים אשאר בגולן, אמשיך בתוכנית הזולה (במידה ואפשרי
עבור משתמשים "משומשים" - כפי שתאתרת פה), ואראה הלאה.
תודה
אם טרם התניידת - שבי ואל תעשי דבר, זולת חידוש מיידי
13/11/2015 | 21:46
45
של תכנית 37, לבל תשודרגי לתכנית 99.
יחד עם דמי חידוש התכנית - המחיר האפקטיבי יהיה כ- 41 ש"ח לחודש (בממוצע שנתי), שהוא עדיין תמורה מצויינת לכספך.
שלושה מבני משפחתי מצויים בתכנית 37, ואני מחדש אותן בכל פעם שהן מסתיימות...
אם גולן יסגור בסופו של דבר
11/11/2015 | 21:01
1
124
לא יהיו לך. הרבה אפשרויות

רמי לוי יש לו חוזה לשנתיים עם פלאפון - מעניין מה יקרה אח"כ

012 = אורנג במלוא מובן המילה

וואלה מובייל  = פלאפון

כנראה שימי הטעויות יחזרו

והלוואי וזה היה בטעות של 39 אג בחשבונית
39 אגורות זה sms לטלפון קווי
11/11/2015 | 21:47
77
כנראה טעות שלך. זה קורה לכולם ויקרה לך בכל חברה.

חבל.

תשארי בגולן.
האמת שהחשש שלך מוצדק. ידוע לנו ששלושת הגדולים הם נוכלים.
14/11/2015 | 16:23
4
33
כאידיאולוגיה אני לא מתעסק עם נוכלים. זה בכלל לא עניין של מחיר כי זה רק עניין של זמן עד שישחילו לי משהו מבלי שאשים לב.
כמאמר הפסוק "מי שישן עם...שלא יתפלא שהוא קם עם...."

יתכן אמנם שעכשיו כשהרגנו את גולן כבר שום ברירה..

אשמח לשמוע על חברה רביעית אמיתית שמנסה לפחות להקים תשתית עצמאית.
"חברה רביעית אמיתית" היא הוטמובייל. היא מקימה רשת פיסית
14/11/2015 | 18:15
3
33
ומשלימה כיסוי חסר על ידי נדידה על רשת פרטנר.
זה אומר כי גם מכשירים מיושנים, דור שני, יקבלו שירות.
הוטמובייל רכשה את מירס.
מירס היתה חברה שעבדה על רשת IDEN (שהיא GSM מסוג מיוחד, לא תואם GSM רגיל), והיתה בשימוש טכנאי שירות וחברות שירותי תחזוקה, הודות לרשיון יחודי להפעיל שירות walki-talki. הייתי לקוח גם של מירס תקופה מסוימת, וסידרו אותי על ההתחלה, אך התארגנתי ולמדתי להתגונן. הדבר הטוב היחיד שאני יכול לומר על מירס הוא שמנכ"לה, אברשה בורשטיין, הוא היחיד שצידד בצעדו של כחלון להעמדת הקש"ג על עלותו הריאלית, מול ההתנגדות הבריונית של מנכ"לי האפ"ס, שכללה איומים על חברי כנסת נבחרי ציבור...
והיא לא מתנהלת כמו שחברת הוט נהגה להתנהל מול המנויים?
14/11/2015 | 18:44
2
35
אני זוכר את הוט מנחים את הטכנאים שלהם לנסות היכנס לבתים של לקוחות שלהם בשירותי הטלפון שלא רכשו מנוי לכבלים כדי לעשות להם חיפוש בבית של חיבורים פיראטיים...
אני זוכר גם סוללת עורכי דין שהם העסיקו כדי לתבוע את הלקוחות של עצמם.

אני מעולם לא הייתי לקוח שלהם בעצמי אבל ראיתי אותם עושים את זה בחדר מדרגות שלנו וגם שמעתי ממקור ראשון על כל התביעות של מנויים שלהם.

היה איתם גם קטע שהם לא היו מוכנים לנתק לקוחות...

זה היה לפני הרבה שנים אבל מאז אני חושש להתקרב אליהם אפילו

עדיין לא יצא לי להיות לקוח של הוט. בהוטמובייל יש לי קו אחד
15/11/2015 | 08:17
1
25
מסוג "לא דברת - לא שלמת", עימו אני מתרגל "משחקי מלחמה", נוכח האפשרות שעם ישראל יקבל את הכולירות להן הוא ראוי.

אגב, הוטמובייל נתקלת באותם קשיים בהם נתקלה גולן טלקום - התנגדות ראשי עיריות להקמת אתרים גדולים, מה שהוביל בהכרח להתמקדות במתקני גישה קטנים, אשר אין בהם די לרישות כל הארץ, אולם ההבדל בין השתיים הוא שהוטמובייל קבלה את כל מערך האתרים הגדולים של מירס, בעוד גולן טלקום נאלצת להיאבק על כל תורן חדש, ולעתים קרובות - להפסיד במאבק...
אתה צודק. חבל שלא כולם מבינים את זה.
15/11/2015 | 09:10
21
שים לב שגם סוג התמריצים שנתנו לגולן מגלות חשיבה לטווח הקצר
ממש כמו המגמה שלנו כצרכנים -
דרשו שיפקיד 350 מיליון בידי הממשלה, והתנו את החזרת הכסף בשני תנאים מאוד לא מאוזנים:
א. 11%(40 מליון) יוחזר אם יוקמו תשתיות
ב. 89% (310 מליון) יוחזרו אם יצליח להשיג כמות גדולה של לקוחות בזמן קצר
פרטנר הפסידה 9 מליון שקל ברבעון
11/11/2015 | 14:03
3
58
זו שאלת הספק? ילדים, אז כמה היא תפסיד בשנה כולה?
11/11/2015 | 14:17
2
23
או מי יקנה את פרטנר?
11/11/2015 | 14:26
1
22
למה לקנות? להמר נגדם בבורסה.
11/11/2015 | 14:32
21
טבלט לילדים המלצה ב אלי אקספרס ?
11/11/2015 | 10:18
1
43
שלום
אני צריכה על המלצה על טבלט לילדים רצוי לא יקר  .
 יש היום את המכירות ב אלי אקספרס .
 האם מומלץ לרכוש ?
 ואל מה הייתם ממליצים/אות
 תוד רבה
 THRV
מצאתי את זה האם כידי ???
11/11/2015 | 11:56
55
המוזר שדרך הסלולרי זה העליות שמראה צילמתי צילום מסך .
 האם שווה להזמינו ?
מה דעתכם על הדיל הזה?
11/11/2015 | 10:21
1
107

שווה?   כולל מיסים זה יוצא כ940 ש"ח ,
תשאל את המוכר
11/11/2015 | 10:50
73
אולי המכשיר הוא region-locked כלומר יש לו נעילה אזורית .
או בפירוש האם המכשיר יעבוד בישראל .
אם לא תקבל תשובה שעובד ,אין לך מה להזמין

חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום