לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

יש חוסם פרסומות בדפדפן?
10/08/2015 | 20:19
4
52
לאחר שראיתי ממשק חדש של תפוז במחשב

אז רציתי לראות איך זה בסלולרי
אכן יצא נוח לפתוח ולסגור נושאים כמו ממשק במחשב

אך מה שהבהיל הוא הם הגזימו בפרסומות והבעי לי לחפש אפליקציה (לפני כם מעולם לא השתמשתי חוסם פרסומת)

בשאר אתרים זה נסבל אך באתר תפוז שבר אותי
(במחשב נטול פרסומות ולכן שכחתי מה זה)

המכשיר שלי N5 ודפדפן ברירת מחדל כרום

בינתים התקנתי אפליקציה
Adblock mobile
לא ממש עוזר
אשמח לשמוע מכם
תודה
חוסם פרסומות אפקטיבי דורש רוט...
10/08/2015 | 20:33
46
אלו שלא,כפי שהבחנת, לא ממש עוזרים.
יש דפדפן בשם Atlas Browser שיש לו חוסם פרסומות מובנה
11/08/2015 | 01:25
2
39
למרות שהוא לא מסוגל להתמודד עם כל הפרסומות של תפוז.

קראתי גם שיש דפדפן מלא של Ad block, אבל מכיוון שהוא מבוסס על כרומיום ואני לא סומך על גוגל אז לא ניסיתי.
האמת הגזימו תפוז עם הפרסומות בעיקר לגולשים דרך הפלאפון לאתר
11/08/2015 | 08:06
1
38
פרסומת קופצת באמצע השירשור של הפורום ושלל פרסומות בצדדים.טוב מה לא יעשו בשביל כסף גם ככה המצב שלהם בקאנטים.אני כמעט ולא נכנס עכשיו לאתר דרך הפון כמעט בלתי אפשרי להיכנס בלי שהפרסומות ישגעו אותך ויקפצו לך כל הזמן.
אני מעיין בתכתובת הפורומים בתפוז אך ורק באמצעות כרום
12/08/2015 | 00:01
25
עם התוסף AdBlock, וממחשב נייד.
חיסלתי את כל הפרסומות משמאל, ואפילו את הפרסומות הנראות כשפותחים פוסט לעיון בתכנו.
התצוגה נקייה לחלוטין מהסחות דעת...
סמארטפון סמסונג בטווח מחיר 1200 עד 2000 שקל.
10/08/2015 | 17:51
9
69
אני מחפש סמארטפון של סמסונג גלאקסי דור 4.
טווח מחיר הוא  1200 שקל עד 2000 שקל.
ואלו הדגמים הבאים בחשבון:
S5,A7,A5,S4,ALPHA,E5
האם יש המלצות לדגם כזה או אחר?
האם ידוע על בעיות בדגם מסוים?
יתרונות חסרונות או כל אינפורמציה תתקבל בברכה
תודה מראש
לכל העונים
בכל הדגמים יש את אותן בעיות:
10/08/2015 | 18:34
67
1. נעילה אזורית ונעילת KNOX (למרות שבזמן האחרון לא שומעים עליהן הרבה)
2. טאצ'וויז - הגרסה של סמסונג ללונצרים.
3. רום של סמסונג - עם אפליקציות לא נחוצות שתופסות מקום יקר.
4. רום "ישראלי" - החבאת עברית
5. מניעת עדכונים שוטפים ובעיקר עם צאת מכשירי דגל.
6. "אחריות" ישראלית.
7. צבירת זבל במשך הזמן שמוביל לקרטועים, לאגים ושאר מיני מזיקין ומריעין בישין.

ל-S4 ספציפית היתה בעיה של סוללות מתנפחות ובעיה של הד בשיחות.
האחרים סתם יקרים ביחס לחסרונות שלהם.
בטווח המחיר שלך
10/08/2015 | 18:48
72
אפשר לרכוש את ה oneplus one ואת ה LG G3
שניהם יתנו תמורה טובה יותר מאשר מכשירי הסמסונג שציינת , וישאירו עודף לארוחה טובה .
יש סיבה מיוחדת להיצמדות לסמסונג ?
למה גלקסי? מחפש מכשיר עם דור 4 בטווח הזה?
10/08/2015 | 18:49
66
G3 .
מצטרף לדעת כולם.
11/08/2015 | 08:30
4
70
עדיף כבר.

או LG G3.
מעבד 2.5, זיכרטו 32 גיגה עם הרחבה, RAM3072, מסך 5.5, מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס, סוללה 3000 מ"א, רדיו, תומך דור 4 LTE.
המחיר כ1625 שקל ב"נט מובייל".

או OPO.
מעבד 2.5, זיכרון 64 גיגה ללא הרחבה, RAM 3072, מסך 5.5, מצלמה 13 מ"פ, סוללה 3100 מ"א, תומך דור LTE.
המחיר כ1600 שקל ב"נט מובייל.

למכשירי סמסונג ישנה בעיה אחת.
הממשק TW גרוע ועם מלא אפליקציות ושאר תוכנות זבל שמאיטים מאוד את מהירות פעולת המעבד במכשיר.

בתחילה לא שמים כ"כ לב, אבל לאחר תקופה של כמה זמן מתחילים להרגיש את איטיות פעולת המכשיר.
לאחר מכן המצב הולך ומתדרדר, ככל שעובר הזמן.

בלי קשר להנ"ל.
לכל אחד מהדגמים של סמסונג שציינת יש את הבעיות האופינייות והספציפיות שלו.
אז למה אתה עדיין ממליץ לפעמים על הs3 mini value edition?
11/08/2015 | 09:09
3
26
כי תמיד יש יוצאים מן הכלל.
11/08/2015 | 09:15
2
63
גם אצל סמסונג.
או, שנתקעת עם מלאי...
11/08/2015 | 09:24
1
72
כי המכשיר הזה דרעק בדיוק כמו שאר הסמסונגים
חחחח ליזי!
11/08/2015 | 09:37
26
התפזרת לגמרי
11/08/2015 | 14:57
47
גם מבחינת מחיר וגם מבחינת גודל מסך (מהרשימה שלך מכשירים מ-4.7" ועד 5.5").

מצטרף להמלצה על G3 במחיר של לא יותר מ-1700.
אם בכל זאת תרגיש שאתה רוצה מסך קטן יותר (4.7"), האלפא גם הוא נחמד לאחר שמחירו צנח ל איזור ה- 1300.

אין טעם לזרוק 2000 על מכשיר בימינו לדעתי.
שאלה בסיסית על הורדת אפליקציות
10/08/2015 | 15:01
6
55
שלום , אני  מאוד  חדש  בסמארטפונים  ויש  לי  שאלה  מאוד  בסיסית, 
קניתי  לאחרונה  מכשיר  LG  G3  והבנתי  שאפשר  להוריד  אפליקציות  לטלפון  , במכשיר  יש  לי  לחצן  בשם  חנות  PLAY  ששם  אני  לוחץ  ומגיע  למקום  שאפשר  להוריד  כל  מיני  תוכנות  
השאלה  האם  משם  אכן  מורידים  אפליקציות  לטלפון  ???
אם  אפשר  הסבר  בשפה  פשוטה,  תודה  רבה  על  ההענות   

נכון. משם מורידים (אייקון של שקית קניות).
10/08/2015 | 15:08
5
35
מזינים שם משתמש וסיסמא של חשבון הGoogle שלך וניתן להוריד אפליקציות.
חייבים שם משתמש וסיסמה של
10/08/2015 | 15:14
4
32
חשבון  גוגל  ,בלי  חשבון  גוגל  אי  אפשר  להוריד  ??
תודה
חייבים חשבון גוגל
10/08/2015 | 15:28
3
20
אמ... קבצי apk?
10/08/2015 | 15:35
2
22
אני מפחדת מהם
10/08/2015 | 16:40
23
ומאיפה תוריד את ה-APK?
10/08/2015 | 17:51
45
יש כל כך הרבה מקורות לא אמינים שכבר עדיף לתת לגוגל לרגל אחרינו .
איך לגבות ולהעביר קבצים מ LG 3 MINI
10/08/2015 | 14:42
32
השירות של LG לא משהו 
אמרו לי שאין דבר כזה LG 3 MINI

והכל כדי להוריד את הגירסה המתאימה למכשיר של 
-PC Suite LG 

הבנתי ששם המכשיר הוא גם D722 ?

אז איך מגבים באמצעות התוכנה ?
תמונות סרטים ואנשי קשר ?

יש אולי אפליקציות אנדרואיד לא פחות טובות ?

והנה כמה תוכנות והמלצות שמצאתי 

http://www.lg.com/il/support/pc-suite  -PC Suite LG עבור LG G3 MINI = D722
http://www.orange.co.il/he-il/Catalog/Orange-data-...
רון לייט LG MOBILE /lg-mobile.co.il/   א-ה - 9-5  -
IMI  - הגדרות - לשונית כללי - אודות הטלפון - מצב - IMI          
קורא כרטיסים \ תוכנת חיפוש למחשב \ 
אפליקציות דיסק יוז   storage manager  Disk Usage & Storage Analyzer
DiskUsage  https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
Disk Usage & Storage Analyzer - https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
Storage Analyzer- https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
.ADirStat - https://play.google.com/store/apps/details?id=org....
DiskInfo https://play.google.com/store/apps/details?id=me.k...
Disk Usage https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

גלקסי 4 - כניסה ל RESTORE MODE
10/08/2015 | 08:13
4
40
שלום,
בעיה במכשיר, שהוא עושה לעצמו RESET כל הזמן,
לפעמים עולה המסך הראשי ולאחר מספר שניות שוב עושה RESET
ככה עד אין סוף...
זה התחיל מאיזה משחק שהורידו הילדים למכשיר, אבל לא בטוח ב 100%
שזאת הסיבה. ייתכן וירוס?
בכל אופן אני מנסה לשחזר הגדרות יצרן,
על פי מה שקראתי במדריכים באינטרנט יש ללחוץ על 
VOLUME UP + HOME + POWER 
למספר שניות, אך זה לא מכניס אותו למצב הרצוי.
המכשיר פשוט נדלק רגיל ושוב עושה RESET אין סופי...

תודה.

אתה מצליח לגשת לתפריטים מספיק זמן?
10/08/2015 | 08:40
3
28
אם כן, בצע דרכם: הגדרות > גיבוי ואיפוס > איפוס לנתוני יצרן.

במידה והוא מאתחל את עצמו מהר מידי, כן, זו הדרך - תכבה את המכשיר וכשהוא כבוי, תלחץ על שלושת הכפתורים למספר שניות עד שהכיתוב סמסונג גלקסי S4 מופיע ותעזוב
אין מספיק זמן לצערי
10/08/2015 | 10:51
25
והאופציה השניה לא עובדת משום מה...

יש דרך כלשהי לגבות את ספר הטלפונים במקרה כזה?

האם ספר הטלפונים נשמר בקובץ מסויים בטלפון?
10/08/2015 | 11:01
1
11
יכול להיות שהם הסתנכרנו לך לחשבון גוגל
10/08/2015 | 14:01
18
תבדוק בחשבון גימייל שלך במחשב.
בעיה בהטענה בגלאקסי 3
10/08/2015 | 00:19
27
לוקח הרבה זמן להטעין את הסוללה במכשיר,
מטעין 2-3 שעות ובקושי הגעתי ל50%..
בוצע החלפות מטענים , לא עזר. במכשירים אחרים שטענתי עם אותו מטען לא ראיתי שקיימת בעיה בהטענה..
בוצע החלפת סוללה לא עזר
האם יכולת להיות שהבעיה בשקע הטענה ??
מישהו כאן ניסה את Cyanogenmod installer?
09/08/2015 | 22:08
2
54
בתור אחד שאין לו ניסיון בצריבת רומים, זו נראת אופציה קלה וטובה. 

כדאי לנסות על S3 I9300 סטוק מקרטע, או שזה מסוכן ולא יעזור לו כלכך?
אני ניסיתי בדיוק על מכשיר כזה לפני שנה וקצת.
10/08/2015 | 00:01
36
המכשיר מתפקד נהדר עד היום.
לא לשכוח - גיבוי לכל התכנים הרצויים...
10/08/2015 | 00:07
22
לאיזה חברה הכי כדאי להצטרף
09/08/2015 | 18:49
3
74
לאיזה ספק הכי כדאי היום להצטרף בהתחשב במחיר נוחות הקליטה ברחבי הארץ והגלישה הסלולריתשצריכה להיות 3 גיגה.
אני ב012 מובייל ומרוצה.
09/08/2015 | 20:49
42
שאלת המילון דולר מי שנפתח אותה גאון
10/08/2015 | 00:26
75
הכול תלוי כמה אתה משתמש , מחפש שירות
איפה אתה גר והמקומות שאתה מסתובב
מכשיר שיש לך וכו .
סתם לדוגמא אני באורנג מרוצה למרות שהקליטה שאני נמצא חלשה ..לסלקום במקום שאני גר קליטה מלאה...
לאימא שלי  שמתגוררת בפתח תקווה ,הייתה בגולן שבחלק או אפילו בכול המקומות רוכבת  על הרשת של סלקום,  היו לה בעיות קליטה ועברה..
ממליץ על יופון. שירות מצויין, מחיר מצויין (39 ש' לשנתיים)
11/08/2015 | 13:14
46
גלישה 3GB. סים = 29 שקל.
פרנואיד שכמוני
09/08/2015 | 18:29
6
76
שאלה : סמארטפון אנדרויד (בן 2 שנים)  הוחלף באחד חדש.

כרטיס הסים עבר לחדש.  

שוקל אם למכור אותו או לא ...   השיקול היחיד של "לא"   הוא מצלמת הוידאו.

כאן השאלה :   האם יש אפשרות שנותרו בטלפון הזה (כאמור ללא סים) רוגלות ?
האם ללא סים עדיין יש לטלפון גישה לאינטרנט (או לאינטרנט גישה אליו) ?
אם אני מצלם עליו סרטון ....   יש איזשהוא סיכוי שלמישהו (אינטרנט, רוגלה,אחר) יש גישה אליו ??
תודה רבה !!  
אולי פה תמצא תשובות:
09/08/2015 | 21:12
38
אתה בהחלט יכול להיות מודאג....
09/08/2015 | 21:22
4
47
אם אתה\מישהו מתחבר עם הטלפון הישן לרשת או נותן אותו פיזית לאדם אחר.
הסמארטפון הוא מחשב לכל דבר (עם יתרונות וחסרונות כאילו ואחרים). הסים משמש בעיקרון כמעט רק לצורך ביצוע שיחות טלפון ושליחת SMS אבל גם כאחת הדרכים לחיבור לרשת - באמצעות חברת הטלפון שלך. בלי סים אפשר גם כן להתחבר לרשת (ע"י WIFI) ואז מי שיודע, יכול לשלוף ממנו מידע. כמובן מי שיש לו את הטלפון פיזית (לדוגמא קונה ), יכול להגיע לכל, או לרוב רובו של המידע שהשארת במכשיר ( אולי הוא קצת יתקשה עם מידע שמוגן בסיסמאות).
זה הסיפור בקיצור.....
אין דרך לפרמט פירמוט מלא בצורה שלא משאירה את נתוני העבר?
09/08/2015 | 21:33
3
23
יש והיא דריסת מערכת ההפעלה והתקנתה מחדש.
10/08/2015 | 00:03
22
שאלה מעניינת...
10/08/2015 | 00:06
1
41
הדרך שאני מכיר "לפרמט" באופן מלא היא כתיבה של ערכים בכל תא זכרון. 'פרמוט' שעושים בכמה שניות הוא לא באמת פרמוט.. הוא רק סימון למערכת להתייחס לתאי הזכרון כריקים אך בפועל עדיין אפשר לחלץ את המידע ששמור בהם.
עם כונן קשיח זה פשוט למדיי, יש תוכנות שעושות את הפעולה הזו.
בטלפונים ניידים? אין לי מושג אם יש יישומים לעניין.

מה אפשר לעשות?
לצרוב מחדש את מערכת ההפעלה. באופן הזה, בתקווה, יהיה קשה יותר עד בלתי אפשרי לחלץ נתונים שהיו שם קודם לכן.
להעביר קובץ/קבצים שיתפוס/ו כמה שיותר מנפח מחיצת ה-data. קבצים שלא אכפת שמישהו יסתכל עליהם.
באשר למידע הנמצא במחיצות אחרות (boot, efs וכד'), כבר תלוי עד כמה האדם פרנואידי ועד כמה הוא רוצה להסתכן בהשבתת המכשיר
THANKS הבנתי.
10/08/2015 | 12:04
12
מחפשת לקנות טלפון
09/08/2015 | 12:57
11
122
שלום,
את ההודעה הזאת בטעות פתחתי בפורום הלא נכון (אנדרואיד) אז עכשיו ארשום את זה גם כאן.
אני מחפשת להשתדרג בטלפון שהמחיר שלו עד 1500 ש"ח, שיהיה ניתן להתקין בו אפליקציות (כמו וואטסאפ), שהגלישה באינטרנט תיהיה נוחה, ושיהיה נוח להעביר קבצים בין הטלפון למחשב (בניגוד לטלפון העכשויי שצריך להתקין תוכנה לשם כך) ובאופן כללי יהיה נוח לשימוש.
המליצו לי על מוטורולה G. אבל הכי שמתי עין על LG G2. מה דעתכם על הטלפונים האלו? האם  LG G2 עומד בקריטריונים שציינתי?
תודה מראש לעונים
עומד מאוד
09/08/2015 | 13:11
48
כמו שכתבתי במקביל-ה-G2 מכשיר מצויין, אבל יצורו הופסק
09/08/2015 | 13:33
3
89
הושק לפני כשנתיים, יצורו הופסק עם יציאת ה-G4.
נמכר בארץ בכ-1500 ש"ח כשה-G3 עולה 100-100 ש"ח יותר.
דווקא ראיתי בזאפ שמוכרים כמה חנויות
09/08/2015 | 14:36
2
59
לא יכול להיות שבכולן הוא לא במלאי.
וה G3 טוב? אין איתו בעיות מיוחדות? קראתי קצת על הפרטים הטכניים שלו ונראה שהמחיר שלו נמוך יחסית למה שהוא מציע. כמובן שיכול להיות שאני טועה מכיוון שלא מבינה בזה הרבה.
קשה לי להאמין שיש מכשירי G2 ח-ד-ש-י-ם
09/08/2015 | 14:51
1
70
במקרה הטוב מדובר במכשירים שישבו במחסנים, עם הסוללה בפנים והעלו אבק (או שמא קורוזיה).
במקרה היותר סביר מדובר במכשירים מחודשים, מוחדשים, מחדושים או כל  אפשרות אחרת שאומרת שהם לא חדשים.

ה-G3 מכשיר מצויין, אבל שוב - הרבה-הרבה-הרבה יותר ממה שדרישותייך הצנועות דורשות.

אה הבנתי
09/08/2015 | 14:58
63
זה שהם שכבו במחסנים זה באמת משהו שלא חשבתי עליו...
טוב, נראה. אולי אעדיף להוסיף קצת בשביל ה G3.
תודה, עזרת הרבה.
תשובה.
10/08/2015 | 08:35
5
53
ניתן עדיין להשיג LG G2 בחנויות במחיר של 1300 שקל לדגם ה32 גיגה.
ישנה רק בעיה אחת עם מכשיר, האיכון והקליטה של הGPS גרועים ובעיתיים.
לכן מחירו כ"כ זול.

לגביך הייתי ממליץ לרכוש את הLG G3.
מעבד 2.5, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, RAM 3072, מסך 5.5, מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס, סוללה 3000 מ"א, רדיו, תומך דור 4 LTE.
המחיר כ1625 שקל בלבד בNET MOBILE.
ניתן לעיין ב"זאפ" ולראות חנויות נוספות שמוכרות את המכשיר.
דווקא ב 1300 בזאפ לא ראיתי ל G2
10/08/2015 | 08:54
4
29
תשובה.
10/08/2015 | 09:08
3
58
ברשת "עולם הקולנוע" מחירו חדש באריזה, ב1300 שקל לדגם 32 גיגה.
ברשת "בסט מובייל" מחירו חדש באריזה, ב1320 שקל לדגם 32 גיגה.

אבל הכי חשוב לא לשכוח את בעיית הGPS במכשיר, שזאת צרה צרורה.

העולם לא מתנהל כל הזמן דרך זאפ.
יש הרבה חנויות שבכלל לא משתפים פעולה עם זאפ.
כמובן. פשוט תמיד חשבתי ששם בין המחירים הנמוכים
10/08/2015 | 11:55
1
44
אבדוק את הרשתות האלו.
תודה
אתרי השוואות מחירים הם לעולם לא "המילה האחרונה"
10/08/2015 | 15:38
46
כשמגיעים לחנויות אחרי שמכתתים רגליים, אפשר לרכוש מוצרים בעשרות אחוזים פחות מ"המחיר הנמוך בזאפ". לא בהכרח טלפונים ניידים, ולא בהכרח מוצרי-חשמל ביתיים, אלא בענפים מוצרים רבים.
במידת מה, זאפ ודומיו פגעו בכושר המיקוח של הצרכנים...
אז ככה
13/08/2015 | 18:44
5
מתברר שזה מחיר של נייד לא מהיבואן הרשמי. האם לקנות?
מבקש המלצה לטלפון עם מסך עד 4 אינטש
09/08/2015 | 12:18
3
42
השימוש בו יהיה בעיקר לשיחות, SMS וייז, לעיתים רחוקות מיילים וגלישה באינטרנט.
רצוי שיהיה עמיד כיוון שמיועד לנשיאה בכיס.
Iphone 4
09/08/2015 | 15:25
10
תשובה.
10/08/2015 | 08:48
33
1) סמסונג S3 MINI דגם 8200I.
מעבד 1.2, זיכרון 8 גיגה עם הרחבה, RAM 1024, מסך 4, מצלמה 5 מ"פ, רדיו, סוללה 1500 מ"א, ממשק אנדרואיד. (המכשיר אינו מתאים לרשתות של רמי לוי פלאפון ווואלה מובייל ויופון)
המחיר ב"בסט מובייל" כ560 שקל.

2) נוקיה לומיה 520.
מעבד1 גיגה, זיכרון 8 גיגה עם הרחבה, RAM 512, מסך 4, מצלמה 5, סוללה 1500 מ"א, ממשק WP. (הצלצולים הבסיסיים לא חזקים במיוחד - לכן כדאי להוריד רצועות של צלצולים ומנגינות בעוצמה גבוה מהאינטרנט - וזה יפתור את הבעיה).
המחיר כ380 שקל ב"בסט מובייל".

אם מחפשים מכשיר ביצועים עוצמתיים יותר.
אז הסוני Z1C יתאים.
מעבד 2.2, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 4.3, מצלמה 21 מ"פ, סוללה 2300 מ"א, תומך דור 4 LTE, עמיד במים ואבק.
המחיר כ1500 שקל ב"גו מובייל".
תודה לעונים.
10/08/2015 | 09:56
7
Lg g3 יבואן רשמי או יבואן מקביל
09/08/2015 | 10:33
3
85
הבדל של 300 ש"ח בינהם.
נאמר לי בחנות שבטלפון של יבואן מקביל: אם יש עדכונים אז כל הטלפון יכול להימחק וכי אין עדכוני FOTA.
האם זה נכון? ומה המשמעות של העדכוני FOTA? חייבים את זה?
שטויות במיץ
09/08/2015 | 23:11
67
מקבלים עדכון גם ביבוא מקביל
ההבדל הקטן הוא בעברית והיא שהיא יכולה להמחק במקרה של שחזור הגדרות.
לא שווה את ה300 שקל הפרש
תשובה.
10/08/2015 | 08:27
1
54
LG G3 מחירו כ1625 שקל בNET MOBILE.

אם רוצים מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי, אז מחירו מאמיר לי2200 שקל ב"בסט מובייל".

המסקנה היא שאין שום הצדקה להוסיף עוד 525 שקל רק בכדי לקבל רום ואחריות של היבואן.

בכל מקרה, גם אם רוכשים מכשיר ביבוא מקביל, המכשיר תומך בעברית בצורה מלאה.
אבל, כאשר עושים עדכון גירסא העברית נמחקת.
אבל גם לזאת יש פתרון, אפשר פשוט לגשת לכל חנות סלולארית מזדמנת ולהעלות מחדש את העברית.

העברית מובנית בתוך המכשיר מהמפעל.
רק שהיבואן החליט לעשות טריק ולחייב את כולם לרכוש את המכשיר דווקא דרכו.

לכן, אם כל הכבוד שיש ליבואן, אנחנו לא צריכים להשתעבד אליו.

תודה, עשיתם לי סדר
10/08/2015 | 08:30
23
עזרה : המכשיר ננעל לסים שלי
09/08/2015 | 10:32
54
שבוע טוב !
ברשותי מכשיר נוקיה 105,מישהו שיחק לי עם קודי האבטחה והמכשיר ננעל לסים שלי (עם סים אחר הוא עובד כרגיל) ,כאשר אני מכניס את הסים שלי כתוב "כרטיס SIM נדחה"מישהו יוכל לעזור ?
תודה מראש! 
סתם לשם הידיעה.
09/08/2015 | 08:55
6
105
בדייוטי פרי.
המחיר של הגלקסי ALPAH ירד ל299 דולר.
מייזו MX5 נכנס לשיווק בארץ.
09/08/2015 | 10:32
84
מייזו MX5.
מעבד 2.2 גיגה 8 ליבות מדיאטק, זיכרון 32 גיגה ללא הרחבה, RAM 3072, מסך 5.5 FUL HD, מצלמה 21 מ"פ, אין רדיו, תומך LTE, סוללה 3150 מ"א לא נשלפת, מנגנון טביעת אצבעות.

המחיר לדגם 32 גיגה כ1950 שקל ב"באג".

עוד קצת ידיעות.
10/08/2015 | 09:32
4
88
ARCHUS דיימונד החל להימכר בישראל.

מעבד 1 גיגה + 1.5 גיגה סנאפדגון 615, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5 FUL HD, מצלמה 16 מ"פ אחורי - 8 מ"פ קידמי, רדיו, סוללה 2700 מ"א, תומך דור 4 LTE, יש NFC.
המחיר כ1200 שקל ב"באג".

מוטורולה הוציאו לשיווק דגם עילית חדש.
MOTOROLA X סטייל.
מעבד 1.8 + 1.44 גיגה 6 ליבות - סנאפדראגון 808, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, RAM 3072, מסך 5.7, מצלמה 21 מ"פ, רדיו, תומך LTE, סוללה 3000 מ"א, תומך לוליפופ, יש NFC.
המחיר בחו"ל כ400 דולר.

אייפון 6S ו6Sפלוס החדשים.
יצאו בקרוב מאוד לשיווק.
החידוש העיקרי מעבר לשיפור הרגיל והנורמלי  לכל תכונות הטלפון.
הדגש יהיה אצליהם על דאבל טאצ':
לחיצה רגילה תוביל למשהו אחד.
ולחיצה ארוכה יותר תוביל למשהו אחר. 
השם שלו זה יעני פורסטאצ'.

תפסת את העיתון של באג על הבוקר
10/08/2015 | 09:53
2
79
ואם כבר רושמים archos
תשובה.
11/08/2015 | 08:18
1
53
היום יש נט.

לא ממש צריך חוברות.
נכון שכחתי שזה העיסוק העיקרי שלך
11/08/2015 | 19:46
34
לחפש מחירים ומכשירים באינטרנט .
בקשר לפורסטאצ'..
12/08/2015 | 09:25
9
יש משהו לא מובן בנושא...

הרי בכל סמארפון יש את המושג של לחיצה קצרה שמוביל למקום אחד..
ויש את המושג של לחיצה ארוכה שמוביל למקום אחר..

מה החידוש פה אפל ?

הדבר קיים בכל סמארטפון מצוי...

הוטספוט עם גולן בחו"ל
08/08/2015 | 22:15
1
57
הי,
אני מנוי בחבילה של ה99 ש"ח ואני טס ליוון (מהמדינות הכלולות בחבילה).
האם אני יכול לעשות הוטספוט ולגלוש גם במכשירים אחרים / לפטופ ע"ב החבילה של גולן? (מכשיר גלקסי 3).
כן
08/08/2015 | 22:28
20
מה המהירות גלישה שלכם ברשת גולן טלקום בדקתי פעמיים ואלו התוצ
08/08/2015 | 20:50
26
127
זאת הבדיקה שנערכה ברשת אלחוטית נדמה לי
08/08/2015 | 21:21
2
61
בני ידידי תסתכל בבקשה בתשובה שכתבתי לטומקו בשעה 07:03.
09/08/2015 | 07:04
48
מה שהראית זאת גלישה סלולרית ולא אלחוטית.
ולמקרה שלא הובנתי
09/08/2015 | 07:55
51
זה ככה:

הרצתי עכשיו
08/08/2015 | 21:50
3
112
איזור בנימינה
זה סמל של אלחוטי או שאני טועה ?
08/08/2015 | 23:48
2
63
המגרש ביסבול , זה ליד המשולש ישר זוית .
הסמלים של ה-ONE + פשוט גועל נפש .
הבדיקה נערכה על הרשת הסלולרית (ניתקתי WIFI)
09/08/2015 | 19:09
1
32
את תמונת המסך צילמתי אחרי שהתחברתי חזרה לרשת הביתית.
ידוע , ראיתי בתמונה שאלתי על הסמל
09/08/2015 | 22:22
24
המכוער לדעתי של המגרש בייסבול.
012 עכשיו
08/08/2015 | 22:34
77
אורנג' מהחודש האחרון. (LTE)
08/08/2015 | 23:34
16
83
ככה זה בגלישה סלולרית, לא אלחוטית.
09/08/2015 | 06:48
15
40
תגובה נוספת עם צילום מסך
09/08/2015 | 07:03
14
63
שימו לב לשתי התוצאות האחרונות שלמעלה:
האחרונה הינה ברשת אלחוטית במהירות 100 מגה שמחוברת לסמייל 012 אך היא די עמוסה כעת ולכן התוצאה בהתאם, ואילו התוצאה שמתחתיה נמדדה ברשת סלולרית כעת בפ''ת וכפי שתוכלו לראות אני משיג לעיתים תוצאות הרבה יותר יפות.
הכל כמובן תלוי מהמרחק מהאנטנות.
אכן צודק אבי זה ברשת הרגילה התוצאות משום מה אני לא מצליח
09/08/2015 | 08:21
13
34
לעלות תצלום מסך אבל ברשת אלחוטית בחדר כושר האינטרנט טס כמו טיל לעומת הרשת הרגילה של גולן ואלה התוצאות שנבדקו שם..download-13.83-upload 1.15                             ping33  
אבי אני רואה אצלך המהירות גלישה פי כמה יותר מהירה עד כמה
09/08/2015 | 08:25
2
31
שאני משווה עם המהירות של גולן טלקום ועד כמה שאני מבין מהמספרים האלו..הבדיקה נערכה בפלאפון החדש בעל מעבד 8 ליבות הרבה יותר מהיר מהגלקסי3 שיש לי הישן אבל ברשת גולן האינטרנט לא משהו וברשת האלחוטית האינטרנט טס כמו טיל.
צילום מסך
09/08/2015 | 08:36
1
35
אתה בגולן?
09/08/2015 | 08:48
34
עדיין?
אני ב-012.
לא אגיד לך לנייד. כדי שלא יגידו שיש לי משהו נגד גולן. אתה תעשה את השיקולים שלך.

תוספת בעריכה: אני מודה שלא שמתי לב ששאלת לגבי גולן. חשבתי ששאלת בכלל בקשר למהירות.
אני מנסה להבין..
09/08/2015 | 08:51
9
54
אני  זוכר שכבר פרק זמן של כמה שבועות אתה מתלונן על מהירות הגלישה במפעילה הזאת .
אם נושא הגלישה חשוב לך , למה אתה לא מתנייד הלאה לרשת שתיתן לך מהירות גלישה טובה יותר ?  מה עוצר אותך ?
נשאר לי איתם עוד חודש למבצע מתלבט בין 012 לוואלה מובייל
09/08/2015 | 09:23
8
59
הבעייה שב012 לא ראיתי שיש חבילה קלה של 10שקל 100דקות באתר שלהם..בכל מקרה תוך פחות מחודש תתקבל ההחלטה לאיזה ספק לעבור
השיקול צריך להיות שלך ורק שלך.
09/08/2015 | 10:15
6
54
אני לקוח של 012 ודי מבסוט.
יש להם חבילה של 9.90 ש''ח לפי הפירוט בצילום המסך הראשון. זה אמנם רק 60 דקות ולא 100 אבל התשלום על חריגות ממש מזערי לדעתי.
ראה צילומי מסך להלן.
אתה כמובן יכול להחליט שוואלה מובייל מתאימים לך יותר. הכל לשיקולך.
וואלה עכשיו ראיתי באתר שלהם לא ראיתי תגיד על כל סים אני צריך
09/08/2015 | 10:23
5
41
לשלם 49שקל על מנת לעבור מפעיל ? בגולן קבלתי את הסים בחינם ? כמה זה ב012 כל סים עולה ?גם בוואלה מובייל לא הבנתי אמור לשלם על כל סים בנפרד 49שקל ? למצטרפים החדשים ?
ב-012 קבלתי כבר 3 סימים בחינם.
09/08/2015 | 10:26
4
45
לא יודע איך זה אצל האחרים.
אוקיי אבי נבדוק את זה אצלם..בגולן יש נציגים בחנויות באג
09/08/2015 | 10:34
3
38
שמניידים אותך אוטומטית כולל כל ההגדרות של האינטרנט וכל בעייה שיש לך הם עוזרים לך..גם בפלאפון החדש שקבלתי עזרו לי בהגדרות..האם ב012 יש נציגים ברשתות השונות שאפשר ללכת לשם והם מניידים לי את הפלאפונים ?
מצטער ידידי, אני התחברתי ל-012 דרך האתר
09/08/2015 | 11:59
2
42
ושלוו לי כרטיסי סים בדואר רגיל פעמיים ופעם אחת עם שליח ללא כל עלות. נדמה לי שיש בחלק מסניפי "ילו" נציגים של 012 אבל אל תסתמך על זה. מנסיוני זה כל כך קל לנייד דרך האתר שלהם.
אני לא חושב שתסתבך.
אחלה אבי כנראה שאני עוד השבוע יעבור לוואלה מובייל
09/08/2015 | 13:18
1
48
המחירים יותר זולים 2 קווים כל קו ב27שקל 4 גיגה במקום 39שקל ב012..בדקתי עכשיו בכל סניפי קרביץ מניידים את הקו בחינם.
בהצלחה ידידי.
09/08/2015 | 13:42
16
צ'מע ..
09/08/2015 | 10:17
49
מהפינה האישית שלי , עם כל הכבוד למבצע ולמחיר שנראה זול .. אם אני מרגיש שלא מקבל "תמורה לאגרה " , ממשיך הלאה . זה שאני לא זמין ו/או לא יכול לקבל/לשלוח מיילים או WHATSAPP שווה הרבה יותר מהמחיר הזול .
החיים שלכם דבש, פלאפון, אזור ירושלים
09/08/2015 | 00:11
84
והתוצאה היא בערך פי 2 מהמהירות הרגילה
גלקסי S3 מרצד פתאום בגלישה וכבה
08/08/2015 | 20:16
3
42
בימים האחרונים הגלקסי מתחיל פתאום לרצד, מראה חיווי של עיגול עם קו  כאילו אין גלישה  ואז נתקע או עושה ריסטרט לעצמו וגם אחרי הריסטרט נשאר תקוע עד שמוציאים את הסוללה. שמתי לב שבאותו זמן הסלוללה גם מתחממת מאד ולפעמים ממצב של סוללה חצי מלאה מתרוקנת במהירות
ממה זה יכול לנבוע והאם אפשר לנסות לתקן לבד בלי מעבדה?
תודה!
לדעתי הכל מתחיל ונגמר בסוללה?
09/08/2015 | 17:58
2
42
האם זו הסוללה המקורית?

כמה זמן יש לך את הסוללה? מעל שנה וחצי? יש מצב שהסוללה בשלביה האחרונים, זה בא לייד ביטוי בכך שנפח הקיבלת שלה (טעינה) קטן משמעותית.

אם זו סוללה סינית (זולה) יתכן ואלה תופעות שנובעות מאיכות הסוללה.

המלצתי, קנה סוללה חדשה ואיכותית, אחרת בעיות החשמל האלה של הסוללה עשויות לפגוע בטלפון, מתחים לא יציבים עשויים להשפיע ולתקוע את מערכת ההפעלה עד כדי השבתה.

קנה סוללה חדשה, מקורית (יחסית יקרה) או הזמן דרך אי ביי סוללה תואמת של חברת ANKER, הן דיי טובות ואמינות  ומחירן חצי ממחיר סוללה מקורית של סמסונג.

שים לב שאתה רוכש את דגם הסוללה שתואם לסוללה שבמכשיר שלך.

גם לי זה קורה לחרונה ב-S2. הוחלפה סוללה למקורית
10/08/2015 | 11:33
40
ושוב קורה.
לפני שרצים להחליף סוללה
10/08/2015 | 22:11
35
כדאי רצוי ומומלץ לבצע גיבוי ולאחר מכן איפוס של המכשיר.
יש סיכוי טוב שהתופעות המטרידות יעלמו.
זכיתי במליון יורו, האם עלי להיות מודאגת?
08/08/2015 | 19:31
5
108
לא לחצתי על כלום, לא שלחתי כלום, האם יש פה איזה וירוס ששתל את עצמו או שזאת סתם הודעת עוקץ ניגרי?
תודה!
ברור!
08/08/2015 | 19:42
72
אולי זה לא ווירוס אבל זו עוד דרך להוצי ממך פרטים אישיים ולהספים אותך!
אז פשוט תמשיכי/ך להתעלם להתעלםץ
לדעתי כל עוד לא
08/08/2015 | 19:52
2
69
לחצת על הקישור לא יקרה לך מאומה , מהר למחוק את ההודעה 
אני גם הייתי מוסיף את המספר לרשימת החסומים
08/08/2015 | 20:33
1
35
הם לא ינסו מאותו מספר לשלוח עוד פעם
08/08/2015 | 20:40
54
ואולי זה קו וירטואלי בכלל 
תודה לכם!
09/08/2015 | 09:22
11
שיחזור למצב יצרן
08/08/2015 | 17:55
2
31
שלום

ברשותי LG L90, אני מעוניין לשחזר אותו למצב יצרן ויש לי כמה שאלות:
יש לי כמה אפליקציות ששלימתי עליהן. האם אצטרך לשלם שוב? יש אפשרות למנוע את זה? חוץ מלגבות את התוכן, מה עוד כדאי לקחת בחשבון?

תודה מראש
רישום אפליקציות שנרכשו נרשם בחשבון הגוגל שלך, כל עוד איתו
08/08/2015 | 18:41
1
30
תוריד בשנית את האפליקציה, לא יהיה צורך לשלם שוב.

תודה
08/08/2015 | 19:27
9
קהילת בלקברי ישראל
08/08/2015 | 18:29
59
שלום רב,

אנחנו ב Berryil.com מחפשים להתרחב עם כותבים נוספים. אם אתם אוהבים את בלקברי, או אהבתם בעבר והנושא מעניין אתכם, זה הזמן לפנות ל כתובת Info@berryil.com
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
יפעת כלכלה וחשבונאות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה