לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'ציון לשבח - שירות עד הבית של רונלייט! '
ציון לשבח - שירות עד הבית של רונלייט!
08/08/2016 | 16:59
5
66
אומנם השירות לקוחות של רונלייט עדיין לוקה בחסר לדעתי, השירות החדש שהם השיקו טכנאי עד הבית בהחלט מהווה הטבה משמעותית . אתמול פתחתי תקלה במוקד הטלפוני שלהם (אחרי בעיות וטלאות מצידם)בעקבות פריקה מהירה של סוללה והתחממות של המכשיר והיום כבר היה אצלי טכנאי  שהחליף לי סוללה בפעם השנייה (מזה חודש וחצי) ולוח אם (מ16 ג'יגה שהיה לי, ל32 ג'יגה!) כך שבהחלט יש שידרוג לעצמי גם :).
אבל מעבר לזה, הטכנאי בהחלט היה מקצועי וסובלני ונעים מאד!
יישר כח.
לצפיה ב-'בעיות, תלאות והחלפה שניה תוך חודש וחצי זה ציון לשבח?'
בעיות, תלאות והחלפה שניה תוך חודש וחצי זה ציון לשבח?
08/08/2016 | 18:40
4
38
אין מה לומר
ציון לשבח

לצפיה ב-'מה לעשות, היה מוצר, התקלקל, וכעת תוקן שוב פעם'
מה לעשות, היה מוצר, התקלקל, וכעת תוקן שוב פעם
08/08/2016 | 18:45
3
42
אבל אתה צודק, תמשיך לשבת בפינה החשוכה שלך להתמרמר ולהתלונן. 
לצפיה ב-'כלל לא. אני לא לקוח שלהם. '
כלל לא. אני לא לקוח שלהם.
08/08/2016 | 18:57
2
45
צריך קודם לסבול כדי להנות מה"שירות".
עוד החלפה או שתיים ותהיי מרוצה יותר.
לצפיה ב-'תקלות יש לכולם. השאלה איך מטפלים בהם. בזה נמדד שירות'
תקלות יש לכולם. השאלה איך מטפלים בהם. בזה נמדד שירות
08/08/2016 | 22:48
1
14
לצפיה ב-'צודק'
צודק
08/08/2016 | 23:21
9
לצפיה ב-'Galaxy S7 בייבוא מקביל'
Galaxy S7 בייבוא מקביל
08/08/2016 | 16:41
21
82
שמתי לב שברוב החנויות (כולל חנויות שנחשבות לאמינות) מוכרים את הטלפון עם מטען תואם בלבד ודורשים תוספת תשלום עבור המטען המקורי, וזה מעלה אצלי חששות.
למישהו יש מושג איך טלפון חדש מגיע ללא מטען? יכול להיות שהאריזות באמת יוצאות באופן הזה מהמפעל?
לצפיה ב-'במכס, פותחים את האריזות ומוציאים את המטענים המקוריים'
במכס, פותחים את האריזות ומוציאים את המטענים המקוריים
08/08/2016 | 16:49
1
85
לכן, החנות מספקת מטען תואם בלבד ומוכרת מקורי בתוספת תשלום (ייתכן ואת המקורי היא קונה מהיבואן הרשמי? לא יודע..).

אני לא הייתי קונה מכשיר שמגיע ככה. אני רוצה אריזה סגורה וחתומה. בלי שאף אחד פתח אותה.
אז או שמזמינים מחו"ל, או שקונים מיבואן רשמי (ספציפית סמסונג לא הייתי קונה בכלל. לא מרשמי ולא מחו"ל).
לצפיה ב-'אף אחד לא עושה את זה במכס. את המכס לא מעניין אם יש מטען או '
אף אחד לא עושה את זה במכס. את המכס לא מעניין אם יש מטען או
08/08/2016 | 22:49
49
אין, ומאיזה סוג הוא.
היבואן עושה את זה כדי לקבל אישור של מכון התקנים.
לצפיה ב-'בשביל להכניס מטענים לארץ, צריך להעביר אותם דרך מכון התקנים'
בשביל להכניס מטענים לארץ, צריך להעביר אותם דרך מכון התקנים
08/08/2016 | 16:49
7
78
זה תהליך שיכול להיות ארוך ויקר, ורוב היבואנים החאפרים פשוט מוותרים עליו, מוציאים את המטען המקורי מהאריזה, ושמים במקומו מטען שהם קנו בשנקל מסין.
לצפיה ב-'רק מתוך סקרנות - אז איך זה שאין בעיה לרכוש מאיביי'
רק מתוך סקרנות - אז איך זה שאין בעיה לרכוש מאיביי
08/08/2016 | 16:52
6
64
מטענים ושהם נכנסים לארץ בלי בעיות או סימנים שהאריזה נפתחה?
לצפיה ב-'כי כשאתה קונה מחו"ל (ממוכר/חנות מסודר/ת)'
כי כשאתה קונה מחו"ל (ממוכר/חנות מסודר/ת)
08/08/2016 | 16:57
5
74
הם לא פותחים את האריזה, ושולחים את המוצר כמו שהוא. זה אומר שאם תקנה מחנות באנגליה תקבל מטען אנגלי, שלא יהיה שימושי עבורך בלי מתאם, וכנ"ל לגבי מכשיר אמריקאי. מצד שני, אם תקנה ממערב אירופה (צרפת/גרמניה/הולנד וכו') אז תקבל מטען אירופאי, שהוא (בחיבור של 2 פינים שיש למטענים) זהה למטען הישראלי. תיאורטית אסור לך להשתמש במטען הזה, אבל בתור אדם פרטי רוב הסיכויים הם שהמקסימום שתשרוף זה נתיך בבית, וגם זה רק במקרים חריגים ביותר .
לצפיה ב-'לא נראה לי שענית על השאלה שלי :)'
לא נראה לי שענית על השאלה שלי :)
08/08/2016 | 17:01
4
52
כשרכשתי מטען שמתאים לי מבחינת החיבור, מחנות בסין/הונג קונג, אף אחד לא פתח את החבילה, או לפחות לא היה נראה שהחבילה נפתחה. 
לצפיה ב-'כי זה לא המכס שמוציא את זה, אלא היבואן עצמו'
כי זה לא המכס שמוציא את זה, אלא היבואן עצמו
08/08/2016 | 17:12
1
55
אם הוא היה מוכר את הטלפון עם המטען המקורי, הוא היה צריך להעביר את המטען והמכשיר לבדיקה על ידי מכון התקנים, לקבל אישור - בגדול, להוציא כסף בשביל משהו שהוא לא מרגיש שהוא חייב. במקום זה הוא חוסך כסף (והעובדה שהוא יבואן מקביל אומרת שזה השיקול הראשוני שלו אחרי "להרוויח כסף") בכך שהוא משתמש במטען שמישהו אחר כבר אישר.
לצפיה ב-' תודה'
תודה
08/08/2016 | 17:16
11
לצפיה ב-'חנות בארץ מחוייבת למכור עם מטען שעבר את כל האישורים'
חנות בארץ מחוייבת למכור עם מטען שעבר את כל האישורים
08/08/2016 | 18:27
42
בארץ מבחינת תו תקן וכדומה , אסור להם למכור מטענים לא תקניים .
מהסיבה הזאת הם נותנים מטען תואם ומציעים לך לקנות מטען מקורי אחר בתוספת.
לצפיה ב-'הכללים שחלים על קונה פרטי שונים לגמרי מאלו שחלים על יבואן '
הכללים שחלים על קונה פרטי שונים לגמרי מאלו שחלים על יבואן
08/08/2016 | 22:52
40
מסחרי.
הקונה הפרטי פטור מכל ענייני התקינה שמחויב בהם היבואן הרשמי. זו אחת הסיבות להבדלי המחיר בין טלפונים שיובאו בצורה מסחרית לאלו שאנו קונים עצמאית. ולא לזלזל, עלות התקינה יכולה בקלות להגיע למאה שקלים למכשיר (וזו תוספת למחיר הבסיס - לפני מע"מ, רווח וכו').
לצפיה ב-'תודה על התגובות, נראה לי אם כך שאמנע מלקנות אצלם'
תודה על התגובות, נראה לי אם כך שאמנע מלקנות אצלם
08/08/2016 | 17:56
10
19
לצפיה ב-'זה לא "אצלם". זה ככה כמעט עם כל היבואנים המקבילים.'
זה לא "אצלם". זה ככה כמעט עם כל היבואנים המקבילים.
08/08/2016 | 18:00
9
50
אתה חושב שסתם אתה משלם מחיר זול?
לצפיה ב-'ב"אצלם" לא התכוונתי לחנות ספציפית'
ב"אצלם" לא התכוונתי לחנות ספציפית
08/08/2016 | 18:07
1
17
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 18:15
4
לצפיה ב-'אז המטען הוא זה ששווה את הפער של מאות השקלים במחיר? '
אז המטען הוא זה ששווה את הפער של מאות השקלים במחיר?
08/08/2016 | 23:17
6
39
או.קי...
לצפיה ב-'בהחלט לא. הוא רק הסימפטום.'
בהחלט לא. הוא רק הסימפטום.
09/08/2016 | 01:17
4
36
ואז תקבל מכשיר שאחרי איתחול למצב יצרן יתברר לך שזהו בעצם מכשיר שיוצר במיוחד עבור ספקית תקשורת בגוואטמלה עם כל מיני זבל גוואטמלי כפי שקרה לאחד בעבודה, או כפי שקרה לשכן שלי עם זבל מקסיקני, ואולי דווקא תמצא את עצמך, כפי שסיפר כאן מישהו עם מכשיר ביילרוסי שהגיע לארץ במזוודה, והעברית נעלמה מכל המכשירים האלה, ועוד בעיות צצו להן לפתע.
כן, אני יודע שיש פה מומחים שיענו: "אז מה?, אני מתקין בעצמי רום חדש בשתי דקות".
גם זה נכון, אבל הם אלה שמגיבים כאן, הם לא השואלים...
לצפיה ב-'נו, טוב... אני במילא מעדיף תפריטים באנגלית וקונה ישר מחו"ל, '
נו, טוב... אני במילא מעדיף תפריטים באנגלית וקונה ישר מחו"ל,
09/08/2016 | 01:35
3
30
כך שאני יודע בדיוק מה אקבל.
אבל לא הבנתי - למה הוא אתחל את המכשיר מלכתחילה?
לצפיה ב-'זאת בדיוק ה-נקודה. ב-ה' הידיעה'
זאת בדיוק ה-נקודה. ב-ה' הידיעה
09/08/2016 | 06:07
2
37
כפי שכבר כתבתי הרבה יותר מפעם אחת, אנחנו שנחשבים מבינים יכולים להשיא עצות, כי אנחנו הרי מבינים או אמורים להבין בדברים הללו, מי פחות ומי יותר, ואני עוד מחשיב עצמי בצניעות לאחר שמבין באמצע, וגם שואל שאלות מפעם לפעם, כי תמיד טוב ללמוד ולהחכים עוד ועוד למרות גילי המקשיש.
(ואוסיף כי אישית אני מעדיף מכשירים בעברית).

אבל הרי אלה שבאים לשאול שאלות לא אמורים להבין אלא לקבל תשובות כי הם הרי לא מבינים...

ורובם המוחלט של השואלים חושבים שאין או שלא אמור להיות הבדל בין מכשיר מיבוא רשמי לכזה מיבוא אחר, ושכל ההבדל מתבטא בגחמה של יבואן רשמי.

או אז הם מקבלים כאן תשובות כגון "בכל מקרה האחריות בארץ לא שווה כלום" - שזה דבר שמנסיוני אני חולק עליו, ולפיכך הם קונים מכשיר מיבוא אחר, והכל יכול להיות טוב ויפה עד שמתרחשת תקלה במכשיר הזה, או אז מתברר להם (למשל לשכן שלי, רופא בכיר שחשב שהוא מבין טוב ממני לא רק ברפואת האדם אלא גם בענייני סלולריים)  שגם לאחריות של היבואנים הלא רשמיים, כלומר למוכרים בכל מיני חנויות הסלולר שצצות כפטריות אחרי הגשם צריך להתייחס באותה הצורה, כלומר אם אתה הרוכש נחשב לאחד מאלה ש"שיטת מצליח" עובדת עליו...

כי הרי שמוע שמענו (ובעיקר קראנו) על רבים שקנו מכשירים מיבוא אחר וכאשר התרחשה הצרה לא היה מי שיושיע אותם ואת המכשיר.

הנקודה החשובה היא שלעומת סתם בעל חנות שמכר מכשיר שהביא במזוודה או שקיבל מאיזה יבואן אפור ושמנפנף את הלקוחות - היבואנים הרשמיים שגם מנסים את "שיטת מצליח" (כי מי לא מנסה) חוששים מאוד לתדמיתם ולהפסקת הזכיון, ומספיק (מנסיון) שתגיד להם בחיוך ולא באיומים או בצעקות משהו כמו "אוקיי, תודה, הבנתי, מעניין מה החבר'ה בחברה בדרום קוריאה יגידו על השרות שלכם" כדי שהם יבינו את הרמז הלא דק שלא כדאי להם להסתבך.

ובאשר לשאלתך "למה הוא אתחל את המכשיר מלכתחילה?" - חסרות בעיות שמאלצות את האנשים לאתחל את המכשירים שלהם?
הרי המומחים פה בפורום הזה ובפורום השכן ממליצים חזור והצע לאתחל/לאפס את המכשירים.

אינני זוכר מה בדיוק היתה התקלה/הבעייה שקרתה לשכני (אם עליו שאלת), המכשיר פשוט לא עבד ולא היתה ברירה אלא לאפס אותו להגדרות יצרן, איפוס שהוביל למכשיר שיוצר עבר איזה ספק שרות מקסיקני.

מקווה שתשובתי הלא קצרה ענתה על שאלתך הקצרה.
לצפיה ב-'רק תגובה קצרה '
רק תגובה קצרה
09/08/2016 | 06:17
1
48
אם התקציב בלתי מוגבל,  אין בעיה,  לקנות יבואן רשמי 
אבל עדיין אפשר לחסוך מאות שקלים בתקנות יבואן מקביל,  ולשלם עוד 50 ש"ח על החלפת רום לרום הישראלי 
לצפיה ב-'רק תגובה קצרה לתגובתך הקצרה.'
רק תגובה קצרה לתגובתך הקצרה.
09/08/2016 | 06:37
33
למה מלכתחילה צריך אדם מהישוב לקנות מכשיר חדש ולשלם עוד 50 ש"ח על החלפת רום לרום הישראלי?
וזה הרי גם לא מבטיח לו שרות ואחריות טובים, וגם עלול לבטל את האחריות של החנות/היבואן הלא רשמיים.
תשובתך מיועדת למבינים, ולא לשואלים הפשוטים שאפילו לא יודעים מה זה "רום" ומה זה "ראם" ומה ההבדל ביניהם.
לצפיה ב-'הנה בבקשה תשובה נוספת לשאלה שלך בעניין הפער במחיר.'
הנה בבקשה תשובה נוספת לשאלה שלך בעניין הפער במחיר.
09/08/2016 | 10:56
30
אני רק אשים את זה כאן, לא אני כתבתי, לא אני אמרתי...

לצפיה ב-'עובדי HOT מובייל מאיימים בשביתה'
עובדי HOT מובייל מאיימים בשביתה
08/08/2016 | 16:36
2
46
לצפיה ב-'עד עכשיו לא היה מי שישבות...'
עד עכשיו לא היה מי שישבות...
10/08/2016 | 09:55
35
להוט היה חסר של מאות עובדים, והם כל הזמן היו חוטפים קנסות ממשרד התקשורת על השירות הגרוע שלהם...

עכשיו אחרי שהם גייסו מאות עובדים חדשים בכדי לשפר את השירות, העובדים החליטו להתאגד תחת ההסתדרות בכדי לשפר את השכר ותנאי העבודה...

השביתה הזאת מוכיחה שהוט בהחלט השקיעו בשיפור השירות...

לצפיה ב-'דו"ח הוט MOBILE רבעון שני 2016 - 45,000 לקוחות חדשים'
דו"ח הוט MOBILE רבעון שני 2016 - 45,000 לקוחות חדשים
10/08/2016 | 10:28
22
לצפיה ב-'לוח אם - איפוס?'
לוח אם - איפוס?
08/08/2016 | 16:36
13
73
ברגע שמנתקים לוח אם ממכשיר, האם הוא מתאפס אוטומטית? כל מידע שהיה עליו ימחק או שניתן לחבר למכשיר אחר ולראות את הנתונים  ?
לצפיה ב-'לאור סיפורך על הטכנאי שהגיע עד הבית אתה אמור לדעת את התשובה.'
לאור סיפורך על הטכנאי שהגיע עד הבית אתה אמור לדעת את התשובה.
08/08/2016 | 17:39
11
45
לא ככה?
לצפיה ב-'או בעצם את אמורה לדעת...'
או בעצם את אמורה לדעת...
08/08/2016 | 17:39
14
לצפיה ב-'אין שייכות. שכחתי לשאול מה קורה עם הלוח אם הזה :\'
אין שייכות. שכחתי לשאול מה קורה עם הלוח אם הזה :\
08/08/2016 | 17:41
9
34
למרות שעכשיו זה מאוחר כבר, אבל רק רציתי לדעת מה קורה במידה ולוח אם מתנתק מהמכשיר, האם הוא מתאפס אוטומטית ונמחק כל המידע עליו?
לצפיה ב-'לדעתי דווקא יש שייכות.'
לדעתי דווקא יש שייכות.
08/08/2016 | 17:58
8
33
הוציאו את לוח האם?
קיבלת למעשה (לדעתי) מכשיר חדש ונקי.
ועכשיו תספרי בבקשה מה קרה בפועל.
לצפיה ב-'תודה. הכוונה הייתה מה קורה עם הלוח אם הישן'
תודה. הכוונה הייתה מה קורה עם הלוח אם הישן
08/08/2016 | 18:25
7
33
שהיה לי במכשיר. הוא הוציא אותו ושם לי חדש, במקום 16 שהיה לי, אחד עם 32 גיגה.
השאלה היא, המידה ולוח אם יוצא מהתושבת שלו במכשיר, האם הוא עובר "פרמוט" אוטומטית?
האם יש דרך לשחזר את הנתונים שיש בלוח אם הישן?
לצפיה ב-'אינני בקיא בעניינים הטכניים הללו,מקווה שמישהו אחר יוכל לענות'
אינני בקיא בעניינים הטכניים הללו,מקווה שמישהו אחר יוכל לענות
08/08/2016 | 19:23
1
26
לך.
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 19:27
11
לצפיה ב-'אם השאלה היא, 'אם יחברו את לוח האם שהוצא ממחשבך,'
אם השאלה היא, 'אם יחברו את לוח האם שהוצא ממחשבך,
08/08/2016 | 20:21
4
33
למחשב אחר, האם יראו דברים שאת הגדרת בלוח האם, כשהוא היה במחשב שלך,' אזי נראה שאין לך לחשוש שיגלו עלייך דברים שלא היית רוצה.

לצפיה ב-'אוקיי תודה. כנל לגבי נתונים כמו תמונות או מסמכים?'
אוקיי תודה. כנל לגבי נתונים כמו תמונות או מסמכים?
08/08/2016 | 20:33
1
22
האם ינמחקו מרגע ההןצאה מהמחשב?
לצפיה ב-'הלוח לא שומר דברים כאלה. '
הלוח לא שומר דברים כאלה.
08/08/2016 | 20:41
10
לצפיה ב-'לא מדובר במחשב אלא בסמארטפון'
לא מדובר במחשב אלא בסמארטפון
08/08/2016 | 22:25
1
24
בסמארטפון הזכרון יושב על לוח האם ולא על רכיב נפרד כמו במחשב, ולכן התשובה לשאלתו היא בעצם כן - אם יחברו את הלוח שלך למכשיר אחר יוכלו לראות את מה שהיה מאוכסן בו.
לצפיה ב-'היות ודובר על טכנאי שהגיע הביתה לתיקון'
היות ודובר על טכנאי שהגיע הביתה לתיקון
08/08/2016 | 23:08
19
סברת שאכן מדובר במחשב.  
לצפיה ב-'המידע נשאר שמור על הכרטיס שבלוח'
המידע נשאר שמור על הכרטיס שבלוח
08/08/2016 | 22:27
34
התקני הזכרון בלוחות, הם בד"כ זכרונות 'בלתי נדיפים' ולכן אינם מאבדים את המידע גם אם מנתקים אותם מהחשמל.
אם מחברים את לוח האם "לגוף" אחר, אז המידע השמור על כרטיס הזכרון המצוי על הלוח יהיה נגיש.
בעבר יצא לי להרכיב מספר מכשירים מקולקלים לכדי מכשיר אחד פעיל ותקין. הדגם היחיד של LG שהרכבתי משני "חצי מכשיר" הוא Nexus 5. בנוסף למכשיר זה היו דגמים של חברות אחרות.

מידע שהיה שמור על כרטיס הזכרון הנשלף (sd-card) כמובן שמור על ההתקן, אני מניח שהוא מצוי בידייך.
מידע שהיה שמור על הכרטיס המובנה בלוח - לא נמחק אא"כ מבצעים מחיקה יזומה או שיש פגם בכרטיס.
לצפיה ב-'שאלת וואטסאפ: אם יש אנשים שהם לא חברים ולא נדבר יותר'
שאלת וואטסאפ: אם יש אנשים שהם לא חברים ולא נדבר יותר
08/08/2016 | 15:58
94
323
האם אפשר ליצור קטגוריה (למשל קורס שנלמד בעבר, עבודה ישנה, משפחה של הגרושה) ולהגדיר שהם לא יוצגו בוואטסאפ (אבל גם לא יימחקו)? זה נועד לפשט את הרשימה ולא לגרום שתהיה ארוכה עם אנשים שלא אדבר איתם יותר
המשך>>
האם אפשר ליצור קטגוריה (למשל קורס שנלמד בעבר, עבודה ישנה, משפחה של הגרושה) ולהגדיר שהם לא יוצגו בוואטסאפ (אבל גם לא יימחקו)? זה נועד לפשט את הרשימה ולא לגרום שתהיה ארוכה עם אנשים שלא אדבר איתם יותר
לצפיה ב-'הקלטה פנימית ב-פתיח של התא הקולי '
הקלטה פנימית ב-פתיח של התא הקולי
08/08/2016 | 15:04
3
39
האם אפשר לשים הקלטה פנימית (למשל קטע MP3). בפתיח תא קולי או שחובה רק הקלטה חיצונית ואז מה עושים עם כל רעשי הרקע...

(יש לי תא קולי שאני אומר בו הרבה מידע וחשוב לי שיהיה שקט... או הכי טוב זו הקלטה פנימית..)

תודה רבה
לצפיה ב-'אולי'
אולי
08/08/2016 | 15:34
2
31
אתמול רציתי להקליט הודעה לתא הקולי, ולקראת סוף ההקלטה קפצה התראה כלשהי (נדמה לי של לוח השנה, אבל אני לא בטוח), והצליל שלה נקלט בהקלטה. מה שזה אומר לי זה שגם ניגון של מדיה "נקלט" על ידי ההקלטה של התא הקולי.

הדרך לבדוק היא כזו:
1. להפעיל אפליקציה של נגן מדיה, ולהכין את הקובץ הנכון. אולי אפילו להתחיל לנגן, לעצור (pause, לא stop).
2. לחייג לתא הקולי, ולבחור את האפשרות של הקלטת פתיח אישי.
3. לעבור מהר לנגן ולהפעיל את הקובץ, או לנגן אותו מוילון ההתראות אם יש אפשרות כזו.
4. לחזור מהר לחייגן (בהנחה שזה לא מפסיק את פעולת הנגן) כדי שאפשר יהיה לסיים את ההקלטה בזמן.
לצפיה ב-'לא עבד הוא לא נותן להפעיל את הנגן בזמן שיחה..'
לא עבד הוא לא נותן להפעיל את הנגן בזמן שיחה..
09/08/2016 | 23:35
1
10
לצפיה ב-'אז אפשרות מטופשת - תגדיר את ההקלטה בתור התראה כלשהי'
אז אפשרות מטופשת - תגדיר את ההקלטה בתור התראה כלשהי
09/08/2016 | 23:43
22
נניח של לוח שנה, ותגדיר אירוע שיקפוץ כשאתה מתחיל להקליט את הפתיח.
לצפיה ב-'Gini W5, המכשיר של פלאפון'
Gini W5, המכשיר של פלאפון
08/08/2016 | 12:26
11
73
יש לי galaxy s3, האם כדאי לעבור לGini W5?

אני לא צריך את המכשיר הכי חזק בשוק, מה שמדאיג אותי זה כל מיני תקיעות ודברים כאלה שאין לי בסאמסונג.
מבחינת מהירות, אני מוסיף קישורים למפרטים טכנית של שני המכשירים, מה יותר טוב? מצד אחד הסאמסונג עם 4 ליבות ו1400 MHz, והGINI עם 8 ליבות 1.3GHz. איך זה מתבטא בביצועים?

ועוד משהו קטן, איך אני עושה את המעבר כמו שצריך מבחינת התוכנות? אפשר להעביר את כל הווטסאטפ עם ההיסטוריה שלו והקבצים שלו?

ובכלל, מה דעתכם על המכשיר?

לצפיה ב-'לג'יני יש יתרון בכך שיש לו 2 ג'יגה זיכרון RAM'
לג'יני יש יתרון בכך שיש לו 2 ג'יגה זיכרון RAM
08/08/2016 | 12:34
9
41
מצד שני, יש לו את כל אפליקציות הזבל של פלאפון שמותקנות מראש ומאטות אותו, כך שחלק מזה מראש לא זמין.

מכיוון שכל המכשירים מסדרת Gini הם "מדבקה" של יצרנית סינית, אני הייתי מחפש להזמין את המקור ישירות מסין מחנות אמינה כדי לחסוך כמה גרושים ולקבל מכשיר "נקי" יותר. או שהייתי בכלל מחפש מכשיר אחר .
לצפיה ב-'גם אני, אבל קיבלתי כבר את המכשיר'
גם אני, אבל קיבלתי כבר את המכשיר
08/08/2016 | 12:44
8
43
בקשר לאפליקציות, יש לי את אותו הסיפור גם בסאמסונג, מלא אפליקציות שלא השתמשתי בהן אפילו פעם אחת, ממש מרתיח, נראה לי 50% מהזכרון הולך סתם.

לפי מה שאני מבין מחיפושים בגוגל, הGini לא כל כך נורא? כלומר ברור לכולם שזה מכשיר פשוט, אבל לא מצאתי תלונות על מלא בעיות שיש עם המכשיר...
לצפיה ב-'כלומר קודם קנית/לקחת את המכשיר, ורק אחר כך שאלת איך הוא?'
כלומר קודם קנית/לקחת את המכשיר, ורק אחר כך שאלת איך הוא?
08/08/2016 | 13:26
7
42
או שאני פשוט עייף מהאוכל ולא קולט?
לצפיה ב-'אני מהמר על האפשרות הראשונה'
אני מהמר על האפשרות הראשונה
08/08/2016 | 13:32
16
לצפיה ב-'אני לא עושה דברים כאלה'
אני לא עושה דברים כאלה
08/08/2016 | 13:46
5
38
מישהו במשפחה הצטרף לפלאפון. אם אני אחליט להישאר עם הסאמסונג אז מישהו אחר בבית יקבל אותו.
לצפיה ב-'כלומר מישהו *אחר* קנה אותו לפני שהוא בדק האם הוא טוב?'
כלומר מישהו *אחר* קנה אותו לפני שהוא בדק האם הוא טוב?
08/08/2016 | 13:52
4
16
לצפיה ב-'כן...'
כן...
08/08/2016 | 14:04
3
35
למה הכוכבית?
לצפיה ב-'זה מסמל הדגשה'
זה מסמל הדגשה
08/08/2016 | 14:20
2
33
אבל בכותרת של ההודעה אי אפשר להדגיש מילים .
לצפיה ב-'כן את זה אני מבין'
כן את זה אני מבין
08/08/2016 | 14:27
1
28
אני לא מבין למה מישהו אנונימי ינסה להטיל אשמה כלשהי על מישהו עוד יותר אנונימי.

בקיצור וברשותכם, בואו נחזור לנושא.

אני חושב שאני אחליף מכשיר, אפשר להעביר את הווטספ כפי שהוא עכשיו? עם התוכן שלו?

ובקשר לסאמסונג, קראתי פעם שאפשר לעשות לו מעין אתחול יסודי, (Rom?) אם נסיר ממנו את כל האשפה של פלאפון הוא יהיה מכשיר סביר מצויין. :)
לצפיה ב-'הנקודה שלי הייתה שגם אם אתה לא זה שקנה מכשיר בלי לבדוק'
הנקודה שלי הייתה שגם אם אתה לא זה שקנה מכשיר בלי לבדוק
08/08/2016 | 15:28
38
עדיין מישהו אחר כן עשה את זה.

לגבי וואטסאפ, אז באתר של וואטסאפ יש הסבר איך להעביר את המידע ממכשיר למכשיר. בהנחה שאתה לא עושה גיבוי ל-Google Drive, אז מה שצריך לעשות (בגדול) זה לעשות גיבוי מקומי במכשיר, להעתיק למחשב את התיקייה Whatsapp מהאיחסון הפנימי, להעתיק אותה למכשיר החדש, להתקין את וואטסאפ, ובעת ההפעלה הראשונה לבחור שיחזור מגיבוי.
לצפיה ב-'תשובה כללית'
תשובה כללית
08/08/2016 | 15:23
30
מכשיר של חברה מפורסמת = מאות דיונים ברשת, המון טיפים, ביקורות, התרשמויות וכו', כמו כן, ניתן להשיג בקלות חלקי חילוף, נרתיקים, מגני מסך ועוד.

מכשיר סיני כלשהו שהמפעיל הסלולרי הסב אותו לצרכיו = מעט משתמשים, המון סימני שאלה

שוב, באופן כללי, עדיף לקנות מכשיר של סמסונג/LG מלפני שנתיים או שלוש שנים מאשר מכשיר סיני חדש.
לצפיה ב-'סקירה סמסונג J7 שנת 2016 החדש...'
סקירה סמסונג J7 שנת 2016 החדש...
08/08/2016 | 10:46
4
90
לצפיה ב-'צ'ק פוינט: 900 מליון מכשירי אנדרואיד חשופים להאקרים...'
צ'ק פוינט: 900 מליון מכשירי אנדרואיד חשופים להאקרים...
08/08/2016 | 10:56
29
לצפיה ב-'סיכום סיקור:'
סיכום סיקור:
09/08/2016 | 10:03
2
44
המעבד אקסינס 7780 - 1.6 ג'יגה + 8 ליבות - מפיק מעצמו בסך הכל ביצועים לא רעים.
המסך HD SA בסך הכל עושה עבודה טובה גם תחת השמש.
אין הגנת גורילה גלאס למסך.
המצלמה מפיקה מעצמה תמונות באיכות טובה, בלילה קצת פחות למרות הפלאש.
המכשיר אינו מתאים לעבוד תחת עומס.
הסוללה 3300 מ"א מחזיקה יום וחצי.
הספיקר והרמקול חלשים בעוצמתם.
השמע באפרכסת באיכות טובה.
יש למכשיר NFC.
יש רדיו.
המשקל 170 גרם.

לא מובן איך סמסונג דורשים על מכשיר שכזה 1515 שקל.

במחירים הללו יש מכשירים עדיפים בהרבה עליו ואפילו זולים יותר.

לצפיה ב-'ברור שיש מכשירים טובים ממנו. אילו, למשל?'
ברור שיש מכשירים טובים ממנו. אילו, למשל?
09/08/2016 | 10:22
1
34
סמסונג זה סמסונג ויש סיבות טובות מאוד לקנות אחד כזה.
לצפיה ב-'לומר עליו מומלץ ??? ועוד במחיר הזה ???'
לומר עליו מומלץ ??? ועוד במחיר הזה ???
10/08/2016 | 09:05
299
הJ7 2016 ביחס לחומרה שלו ולעומת מתחריו  מחירו צריך לעמוד על 1000 שקל בלבד,ולא שקל אחד יותר.

יש מכשירים טובים וזולים ממנו.

1) מייזו M3 NOTE עם חומרה עדיפה ומחיר זול יותר.

2) LG G3 עם חומרה עדיפה ומחיר זול יותר.

3) OPO עם חומרה עדיפה ומחיר זול יותר.

לשלושת הנ"ל יש ציפוי הגנה למסך.
בJ7 2016 לא שמעו על זה.

לצפיה ב-'אשמח להמלצה לסמארטפון חזק עם מסך קטן'
אשמח להמלצה לסמארטפון חזק עם מסך קטן
07/08/2016 | 21:09
6
61
לצערי, כל החיפושים שלי מראים שככל שהסמארטפון קטן יותר הוא גם חלש וישן יותר.

אשמח להמלצה לסמארטפון חזק ואיכותי עם מסך בין 4 ל-4.5 אינטש.

שימושים עיקריים:
טלפון
מצלמה
וואטסאפ
אינטרנט

תודה רבה!!
לצפיה ב-'אייפון 5S'
אייפון 5S
07/08/2016 | 21:12
5
10
לצפיה ב-'סליחה! טעות שלי! רק אנדרואיד בבקשה.. '
סליחה! טעות שלי! רק אנדרואיד בבקשה..
07/08/2016 | 21:18
4
12
לצפיה ב-'Xperia Z3/Z5 Compact'
Xperia Z3/Z5 Compact
07/08/2016 | 21:49
3
44
אבל הם עולים כמו מכשירי דגל מקבילים של אותו שנתון.
לצפיה ב-' התיעצות בקשר לסוני....'
התיעצות בקשר לסוני....
07/08/2016 | 22:27
1
45
המכשירים הללו מתאימים לי אבל כאמור קצת יקרים.
האם כדאי לקנות מכשיר כזה (Z3 Compact) באיביי (רובם מהונג-קונג) ממוכר עם 98-99 אחוז שביעות רצון כשהבעיה שלי זה מצב הסוללה ?
המחיר סביב 900 ש"ח, יתפס במכס (סיכוי נמוך אבל קיים), המחיר יהיה דומה\נמוך לזה שבאילת. 
לצפיה ב-'קודם כל תוודא ששביעות הרצון הגבוהה היא על מכירת טלפונים'
קודם כל תוודא ששביעות הרצון הגבוהה היא על מכירת טלפונים
07/08/2016 | 23:27
32
כי כבר ראיתי מוכר אחד לפחות עם שביעות רצון מאוד גבוהה, אבל חוות דעת שליליות בכל מכירה של טלפון.

מעבר לכך אין לי מושג. צריך לעשות את השיקול של עלות (שזה כולל גם את המסים ועלות החלפת סוללה) מול תועלת מול סיכון. באמת שאין לי המלצה לכאן או לכאן.
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
08/08/2016 | 07:32
9
לצפיה ב-'בעיה קטנה שמציקה לי - אם אני 'מצנתק' מישהו שמתקשר '
בעיה קטנה שמציקה לי - אם אני 'מצנתק' מישהו שמתקשר
07/08/2016 | 14:59
20
80
אליי אז אני לא רואה את המספר שלו, להבדיל משיחה שלא נענתה שבמצב זה אני רואה את המספר. זה מציק כי לפעמים אני בפגישה ומצנתק שיחה ואחרי כמה דקות רוצה להתקשר בחזרה אבל אני לא יודע מי התקשר. יש מה לעשות בנדון?
לצפיה ב-'מה זה לצנתק??'
מה זה לצנתק??
07/08/2016 | 15:04
1
19
לצפיה ב-'צילצול ניתוק לדעתי. '
צילצול ניתוק לדעתי.
07/08/2016 | 15:13
18
לצפיה ב-'זה לא צנתוק. אתה לא רואה אותו בשיחות אחרונות?'
זה לא צנתוק. אתה לא רואה אותו בשיחות אחרונות?
07/08/2016 | 15:17
15
46
איזה מכשיר יש לך?
לצפיה ב-'נראה שהוא מנתק במקום להשתיק'
נראה שהוא מנתק במקום להשתיק
07/08/2016 | 15:25
1
42
ואז אין רשומה ביומן שיחות.
לצפיה ב-'אולי הרשומה היא ביומן השיחות שלא נענו'
אולי הרשומה היא ביומן השיחות שלא נענו
07/08/2016 | 15:47
15
לצפיה ב-'אני לא רואה בשיחות אחרונות. ולמי ששאל - צנתוק: מתקשרים אליי'
אני לא רואה בשיחות אחרונות. ולמי ששאל - צנתוק: מתקשרים אליי
07/08/2016 | 15:25
12
55
ובמקום לענות או להתעלם אני מעביר את האצבע לצד השני (שים לב שיש ירוק לקבלת שיחה ואדום לביטול השיחה, וזה צנתוק).

יש אפשרות לבדוק עם החברה מי התקשר?
לצפיה ב-'זה פשוט ניתוק...'
זה פשוט ניתוק...
07/08/2016 | 15:46
1
35
והצד השני שומע שאתה מנתק.
ברוב הסמארטפונים או שהופכים את המכשיר, או שלוחצים על כפתור כיבוי ואז הצלצול מושתק עד שהצד השני מנתק ותופיע רשומה "שיחה שלא נענתה"
לצפיה ב-'או שלוחצים על כפתור הווליום, כמו שאפשר כבר עשור וחצי בערך'
או שלוחצים על כפתור הווליום, כמו שאפשר כבר עשור וחצי בערך
07/08/2016 | 17:07
14
לצפיה ב-'זה לא צנתוק'
זה לא צנתוק
07/08/2016 | 15:46
5
44
צנתוק זה אתה מתקשר למישהו ומנתק מיידית לפני שהוא עונה
לצפיה ב-'צלצול ניצול '
צלצול ניצול
07/08/2016 | 15:49
15
לצפיה ב-'אוקיי זה לא צנתוק. איך אני בודק בכל זאת מי התקשר? '
אוקיי זה לא צנתוק. איך אני בודק בכל זאת מי התקשר?
07/08/2016 | 15:51
3
16
לצפיה ב-'אני חוזר על השאלה, באיזה מכשיר מדובר?'
אני חוזר על השאלה, באיזה מכשיר מדובר?
07/08/2016 | 16:10
2
34
האם אנדרויד או אחר?
לצפיה ב-'אנדרואיד (סיני)'
אנדרואיד (סיני)
07/08/2016 | 18:36
1
27
לצפיה ב-'קשה... קשה....'
קשה... קשה....
07/08/2016 | 22:13
31
הטלפון שלך קדוש או דתי במיוחד ?
אסור להגיד את השם המפורש ?
אתה מבקש עזרה ולא מוכן לתת מינימום אינפורמציה בסיסית שמבקשים ממך.....
נו טוף,......לטעמי זו צריכה להיות גם סוג העזרה שתקבל.....
לצפיה ב-'אם מדובר על ניתוק של השיחה ולא המתנה עד שהצד השני ינתק'
אם מדובר על ניתוק של השיחה ולא המתנה עד שהצד השני ינתק
07/08/2016 | 21:14
3
27
היא תופיע בשיחות נכנסות ולא בשיחות שלא נענו.
לצפיה ב-'או קיי תודה הסתדרתי. לכולם'
או קיי תודה הסתדרתי. לכולם
08/08/2016 | 06:47
2
10
לצפיה ב-'כיצד? אולי תשתף גם את אלה שניסו לעזור?'
כיצד? אולי תשתף גם את אלה שניסו לעזור?
08/08/2016 | 07:59
1
7
לצפיה ב-'האמת שלא הסתדרתי אבל רציתי לסיים עם השרשור כי אין תשובה פה'
האמת שלא הסתדרתי אבל רציתי לסיים עם השרשור כי אין תשובה פה
09/08/2016 | 20:28
31
לצפיה ב-'מצנתק זה כשאתה מתקשר'
מצנתק זה כשאתה מתקשר
07/08/2016 | 16:10
1
34
אם הכוונה לזה שאתה עונה לשיחה ומנתק מייד, תבדוק בשיחות שנענו.
לא יודע איזה מכשיר יש לך, אבל יש מכשירים שאם אתה הופך אותם עם המסך למטה הצילצול מושתק (אתה לא צריך לענות לשיחה ולנתק) ואז השיחה תופיע בשיחות שלא נענו.

לצפיה ב-'זה אמור להופיע בשיחות שנדחו'
זה אמור להופיע בשיחות שנדחו
07/08/2016 | 20:56
12
לצפיה ב-'צריך עזרה בשינוי מאנדרואיד 6.0.1 לאנדרואיד 5.1.1'
צריך עזרה בשינוי מאנדרואיד 6.0.1 לאנדרואיד 5.1.1
07/08/2016 | 14:22
11
49
שלום,
לבת הזוג שלי יש שעון חכם של סמסונג Gear S1 ועכשיו קנתה טלפון  חכם סמסונג גלקסי J7.
הטלפון הוא אנדרואיד 6.0.1 (מרשמלו) ולא מדבר עם האנדרואיד של השעון (ישן יותר).  
כדי שידברו בינהם הבנתי שאני צריך לעשות לטלפון downgrade לאנדרואיד 5.1.1 (לוליפופ).
האם למישהו יש ניסיון עם זה? יודע איך עושים את זה, או יכול להמליץ על מישהו שיכול.
לצפיה ב-'אם הטלפון יצא עכשיו, כנראה שאין לו גירסא ישנה יותר'
אם הטלפון יצא עכשיו, כנראה שאין לו גירסא ישנה יותר
07/08/2016 | 14:44
16
לצפיה ב-'איזה J7 יש לו? יש שני דגמים שונים.'
איזה J7 יש לו? יש שני דגמים שונים.
07/08/2016 | 16:00
9
40
דגם 2015 שיצא במקור עם 5.11 ואפשר לחפש לו את ההתקנה של ה IMAGE של 5.11,
דגם 2016 שיצא במקור עם 6.01 ואין לו אימג של שום דבר אחר ואז זה לא ניתן בכלל.
בכל מקרה זו לא פעולה טריוויאלית בכלל.
לצפיה ב-'יש לי J710FN, יצא השנה, וביו טיוב מראים שהשינוי כן אפשרי'
יש לי J710FN, יצא השנה, וביו טיוב מראים שהשינוי כן אפשרי
08/08/2016 | 08:07
8
19
שלום,
מצרף קישורים מיו טיוב שבהם מראים שכן ניתן לשנות ממרשמלו ללוליפופ.
search_query=J7+downgrade+marshmallo
אם כך, למה הטענה שזה לא ניתן לביצוע?
לצפיה ב-'כעקרון j7 לא נתמך על ידי gear אבל אפשר לנסות את זה '
כעקרון j7 לא נתמך על ידי gear אבל אפשר לנסות את זה
08/08/2016 | 08:23
7
33

ואז את זה

מדהים שסמסונג לא תומכים במוצרים שלהם
לצפיה ב-'כמובן שלא ניסיתי ולא לוקח אחריות על שום דבר .'
כמובן שלא ניסיתי ולא לוקח אחריות על שום דבר .
08/08/2016 | 08:24
10
לצפיה ב-'כן, מבין שהתהליך לא פשוט וגם דיי כועס על סמסונג'
כן, מבין שהתהליך לא פשוט וגם דיי כועס על סמסונג
08/08/2016 | 08:50
4
16
המוכרים של ה- J7 אמרו שהוא תומך בשעון ואני מניח שהם לא ידעו מה שהם אומרים. עוד לא עברו 14 יום, אבל מבין שלאחר חיבור לחשמל / אקטיבציה לא ניתן לבטל את העסקה.
עכשיו אני בבעיה שאין תקשורת עם שעון שלפני כשנה עלה כ- 1,600 ש"ח
האפשרויות הנוספות שהוצעו לי (אולי הרע במיעוטו) הן למכור את השעון או.. להכניס לתוכו סים עם אותו מספר טלפון. מה לדעתך עדיף?
בתודה מראש,
איתן 
לצפיה ב-'הוא אחלה של שעון אבל לא נתמך על ידי רוב המכשירים'
הוא אחלה של שעון אבל לא נתמך על ידי רוב המכשירים
08/08/2016 | 09:38
3
13
ובגלל מערכת ההפעלה אין יותר מדי תוכנות ... זה מאוד יפה להיראות כמו גיימס בונד ולדבר מהיד .
לצפיה ב-'בעיני זה תמיד נראה כמו דיק טרייסי'
בעיני זה תמיד נראה כמו דיק טרייסי
08/08/2016 | 09:39
2
16
או Inspector Gadget .
לצפיה ב-'ממש אהבתי את הסרט דיק טרייסי , מצחיק אותי כל פעם מחדש .'
ממש אהבתי את הסרט דיק טרייסי , מצחיק אותי כל פעם מחדש .
08/08/2016 | 09:50
1
7
לצפיה ב-'אני יותר אהבתי את הגירסא עם הילדים'
אני יותר אהבתי את הגירסא עם הילדים
08/08/2016 | 09:55
11
איך קראו לו, "באגסי מלון"?
לצפיה ב-'אם הם ימשיכו לתמוך ב-Gear S1, איך הם ימכרו את ה-Gear S2?'
אם הם ימשיכו לתמוך ב-Gear S1, איך הם ימכרו את ה-Gear S2?
08/08/2016 | 09:35
9
לצפיה ב-'היי. מבקש המלצה לאזניית בלוטוס- משהו זול יחסית ואיכותי'
היי. מבקש המלצה לאזניית בלוטוס- משהו זול יחסית ואיכותי
07/08/2016 | 12:00
20
שמעתי דברים טובים על HM 103
אשמח לשמוע עוד
לצפיה ב-'סלולר חדש'
סלולר חדש
07/08/2016 | 11:34
4
118
היי חברים,
לפני שבוע קניתי לילדה שלי פלאפון חדש מהאינטרנט וקיבלתי אותו בדואר והפלאפון הגיע חדש ואיכותי
אני ממליצה לכם גם לתקן במעבדת תיקון פלאפונים של IPC מדיה
לצפיה ב-'עוד פעם אתם? בפעם האחרונה לפחות שמתם גם לינק'
עוד פעם אתם? בפעם האחרונה לפחות שמתם גם לינק
07/08/2016 | 11:41
1
75
חוצמזה שאם הוא הגיע תקין ואיכותי, אז למה ישר צריך לתקן אותו?
לצפיה ב-'חחחחחח נכון '
חחחחחח נכון
07/08/2016 | 12:14
60
(אותי מעניין איפה מוצאים עבודה כזו, לשבת בבית ולהטריל בפורומים...)
לצפיה ב-'את ממש עושה עבודה גרועה... אני הייתי מפטר אותך'
את ממש עושה עבודה גרועה... אני הייתי מפטר אותך
07/08/2016 | 13:09
21
לצפיה ב-'לפני שבוע קניתי אבטיח אצל איציק'
לפני שבוע קניתי אבטיח אצל איציק
07/08/2016 | 15:35
53
והוא ממש טעים. אני ממליץ לך לאכול אבטיחים במקום להפיץ ספאם בפורמים.
לצפיה ב-'מותג חדש לפלאפון EMOBILE בשיתוף אלקטרה...'
מותג חדש לפלאפון EMOBILE בשיתוף אלקטרה...
07/08/2016 | 10:00
3
64
לצפיה ב-'כמו שנאמר בכתבות, ההצעות דומות מאוד לסים של באג ופלאפון'
כמו שנאמר בכתבות, ההצעות דומות מאוד לסים של באג ופלאפון
07/08/2016 | 11:48
20
לצפיה ב-'לPMOBILE יש חבילה שאין בEMOBILE.'
לPMOBILE יש חבילה שאין בEMOBILE.
08/08/2016 | 08:33
42
הכל כלול + 20 ג'יגה גלישה + 500 דקות שיחה לחו"ל + 2 ג'יגה חינם לחצי שנה + שימוש באפליקצית TV חינם לחצי שנה - הסים חינם - מחיר החבילה 80 שקל.
התוכנית תקפה לשנה וחצי.

לצפיה ב-'כל מותגי המשנה האלה ממש מגוחכים.'
כל מותגי המשנה האלה ממש מגוחכים.
10/08/2016 | 08:40
4
לצפיה ב-'שלושת האנדרואידים הנמכרים ביותר בחצי הראשון של 2016.'
שלושת האנדרואידים הנמכרים ביותר בחצי הראשון של 2016.
07/08/2016 | 09:08
13
105
לצפיה ב-'פרטים חדשים על המוטו Z PLAY המודולרי.'
פרטים חדשים על המוטו Z PLAY המודולרי.
07/08/2016 | 09:20
2
28
הדגם הזול במשפחת מכשירי הדגל של החדשים של מוטו Z & Z FORCE המודולריים.

לצפיה ב-'מוטורולה חוזרים על אותו טעות שעשו LG עם הG5 SE...'
מוטורולה חוזרים על אותו טעות שעשו LG עם הG5 SE...
08/08/2016 | 09:23
1
35
מטרת הצגת הדגמים החדשים של מוטורולה מסידרת הZ וZ FORCE היא לשווק מכשירים עם יכולות מודולריות ברף הגבוה של המכשירים עם מפרטים חזקים ועוצמתיים ובלעדיים לZ ולZ FORCE...

ברגע שמוטורולה מציגה מכשיר חדש מוטו Z PLAY עם מפרט נחות יותר ועם יכולות מודולריות זהות למכשירים היקרים יותר הדבר מהווה 'גול עצמי', פשוט כל אדם שירצה מכשיר של מוטורולה עם יכולת מודולרית יקנה ישר את המוטו Z PLAY הזול יותר וידלג על שאר מכשירי סידרה Z היקרים יותר...
לצפיה ב-'הנושא של דגמים זהים עם שינוי אחד או שתיים ביניהם נורא מצחיק.'
הנושא של דגמים זהים עם שינוי אחד או שתיים ביניהם נורא מצחיק.
09/08/2016 | 09:25
18
זה נורא מבלבל.

LG G5 מיבוא פרללי מחירו 2200 שקל 

LG G5 SE מיבוא פרללי מחירו 2170 שקל.
----------------------------------------------------------------------------------------
LG G5 מיבוא רישמי מחירו 3000 שקל.

LG G5 SE מיבוא רישמי מחירו 2190 שקל.

ביבוא רישמי הפער בין המכשירים הוא כ800 שקל.
ביבוא פרללי הפער ביו המכשירים הוא כ30 שקל.

לצפיה ב-'דפדפן חדש מבית "גוגל" לאנדרואיד - CHROME 52'
דפדפן חדש מבית "גוגל" לאנדרואיד - CHROME 52
07/08/2016 | 09:28
1
45
לצפיה ב-'אדון לוי.."גרסה חדשה לדפדפן .." '
אדון לוי.."גרסה חדשה לדפדפן .."
07/08/2016 | 09:37
22
לצפיה ב-'נחשף המפרט המלא של הסמאטרטפון UMI MAX החדש.'
נחשף המפרט המלא של הסמאטרטפון UMI MAX החדש.
07/08/2016 | 09:31
47
לצפיה ב-'בית קברות לאכסון מידע - הבא בתור קלטת וידיאו.'
בית קברות לאכסון מידע - הבא בתור קלטת וידיאו.
07/08/2016 | 09:36
33
לצפיה ב-'בקרוב ניתן יהיה לנייד מספר טלפון סלולארי של נייד לנייח.'
בקרוב ניתן יהיה לנייד מספר טלפון סלולארי של נייד לנייח.
07/08/2016 | 09:43
3
44
לצפיה ב-'לא הגיוני שביבי יסכים. זה רע לטייקון של בזק'
לא הגיוני שביבי יסכים. זה רע לטייקון של בזק
08/08/2016 | 00:41
12
לצפיה ב-'להזכירכם: המלך הוא עירום.'
להזכירכם: המלך הוא עירום.
08/08/2016 | 11:13
36

קראו כאן, ובתגובה השניה להודעה זו, למה הקש"ג מלאכותי ולא מוצדק.

לצפיה ב-'הבעיה עם מספרי בזק היא שהם regional, היינו, ירושלים - 02,'
הבעיה עם מספרי בזק היא שהם regional, היינו, ירושלים - 02,
09/08/2016 | 17:21
22
המרכז - 03, חיפה - 04, דרום - 08, השרון - 09, וכ"ו.
אדם העובר להתגורר ב- region אחר - נאלץ לוותר על מספר הטלפון הביתי שלו, ויקבל מספר אחר במקום מגוריו החדש. מי שהינו לקוח של מפ"א (מפעיל נייח פנים ארצי) - כבר מחזיק במספר שאינו מזוהה עם region זה או אחר.
יתכן כי המהלך קשור לרצון להפוך את כל מספרי הטלפון ל- nationwide, בני תשע ספרות (עשר, אם מצרפים אפס מוביל), כצעד מקדים לקראת סטנדרטיזציה של תהליך החיוג.

אשר לקש"ג - מסירת שיחה לנמען נייד (דמי סיום שיחה) עולה יותר, לפחות על פי דו"ח NERA מלפני כשבע שנים, אלא שבמצב של פיזור שיחות מאוזן - ההתחשבנות אמורה להתקזז. הענין הוא שאצל מפעילים קטנים חדשים פיזור השיחות אינו מאוזן, ויתכן שצעד זה נועד לעודד מפעילים קטנים חדשים.
לצפיה ב-'סיקור סוני XPERIA X.'
סיקור סוני XPERIA X.
07/08/2016 | 09:50
23
לצפיה ב-'LG G3 מתחמם'
LG G3 מתחמם
05/08/2016 | 23:35
14
281
יש לי פלאפון G3 כבר מעל שנה.
בחודשים האחרונים, אם אני מפעילה ווייז בנהיגה וחם (למרות שהמזגן דלוק..) - הפלאפון מתחמם ומתחמם עד שנכבה. רק אם אני מקררת אותו מדי פעם ע"י הנחה על המזגן של הרכב הוא מחזיק מעמד..
הוא מתחמם יתר על המידה גם בשימוש יתר באפליקציות.
אני מטעינה את הפלאפון רק במטען מקורי ומלבד זאת אין לי בעיה עם הסוללה. מצד שני, אני לא משתמשת בפלאפון הרבה במהלך היום..
יש משהו שאפשר לעשות? מעבדה? החלפת סוללה? אם החלפת סוללה, המלצות לחנות אינטרנטית?
תודה.
לצפיה ב-'לא שניתן הרבה'
לא שניתן הרבה
06/08/2016 | 12:32
1
108
אבל לשמור במיזוג קריר זה הכי יעיל.
לא שניסיתי, אבל להטעין במטען ברכב שנותן פחות זרם, כמו 1A במקום 2A רק לוודא שאכן מטעין.
להקטין את עוצמת התאורה?! מה שיגרום לקילקול התצוגה בנסיעה?!
לסגור אפליקציות אחרות.
לצפיה ב-'אני לא מטעינה ברכב'
אני לא מטעינה ברכב
06/08/2016 | 12:59
86
ומקפידה על תאורה נמוכה בעיקר כשחם, וכמובן סוגרת אפליקציות אחרות. עדיין, הוא מתחמם באופן לא סביר (וזה לא קרה לו בשנה הראשונה לשימוש)
לצפיה ב-'כנראה שהשילוב של GPS ,BT, מסך וטעינה מייצר הרבה חום'
כנראה שהשילוב של GPS ,BT, מסך וטעינה מייצר הרבה חום
07/08/2016 | 11:30
11
79
גם אצלי ב-N4 קשישא, הפעלה של אפליקציות הניווט מקפיצה את חום המעבד מ-40-50 ל-85 מעלות, עד הכיבוי הבלתי נמנע.
כנראה שהשילוב של מסך דלוק ברציפות, חיישני BT ו-GPS עובדים קבוע וטעינה
מייצרים חום שמכשיר מקשיש לא מצליח לפנות במהירות.

זו כנראה קריאת ההשכמה לכך שעבר זמנו של המכשיר.
לצפיה ב-'אפשרות אחרת היא לקנות....'
אפשרות אחרת היא לקנות....
07/08/2016 | 18:05
6
91
בכמה שקלים תושבת למכשיר שמתחבר לפתח המיזוג באופן קבוע ואז הטלפון יעבוד כראוי וגם ישאר בטמפ' שפויה.... הרבה יותר זול מההצעה שלך.....
לצפיה ב-'בוא נאמר שהן ה-G3 והן ה-N4 הם מכשירים מצויינים שעבר זמנם'
בוא נאמר שהן ה-G3 והן ה-N4 הם מכשירים מצויינים שעבר זמנם
07/08/2016 | 18:19
5
86
אז בהזדמנות חגיגית זו - נתקדם הלאה.

דרך אגב, יש גם מינוסים בתושבות המתחברות לפתח המזגן:
- לחות - חברתה הטובה ביותר של הקורוזיה
- מניעת המיזוג ממי שהוא נועד לו - האדם.
- זכוכית - חום מצד אחד, קור מצד שני ו.......
לצפיה ב-'נתקלת פעם במכשיר שנסדקה בו הזכוכית בגלל קור של מזגן מצד אחד'
נתקלת פעם במכשיר שנסדקה בו הזכוכית בגלל קור של מזגן מצד אחד
07/08/2016 | 20:27
4
48
וחום של פנים רכב מצד שני? נשמע לי לא סביר.
לגבי ה"עבר זמנם" - ל-G3 יש חומרה שהיא יותר ממספיקה עבור שימוש ממוצע, ואף מעבר לכך. גם היום.
לצפיה ב-'לא חום של פנים הרכב, חום של 85C של הסוללה/מעבד, ו.......כן !'
לא חום של פנים הרכב, חום של 85C של הסוללה/מעבד, ו.......כן !
07/08/2016 | 23:20
3
45
אל תשכח שלא רק החזית של של הנקסוס היא מזכוכית, אלא גם הגב...... ושם אין גורילה ואין זכוכית מחוסמת, סתם זכוכית.
לצפיה ב-'אני בספק אם גב המכשיר הגיע ל-85 מעלות. זו טמ' שגורמת לכוויה'
אני בספק אם גב המכשיר הגיע ל-85 מעלות. זו טמ' שגורמת לכוויה
07/08/2016 | 23:24
2
46
מידית במגע. מאוד לא סביר שיצרן ייצר מכשיר שבו גב המכשיר מגיע לטמ' כזו - ועוד יותר לא סביר שלא תקום צעקה בנושא.
וצריך לזכור גם שהאוויר מהמזגן מקרר בהדרגתיות, זה לא כמו זכוכית לוהטת שבאה במגע עם מים קרים ומתקררת בבת אחת.
בקיצור - אם אכן ראית זכוכית גב שהתפוצצה, אני בספק אם זה מזה. יכול להיות שהיא כבר היתה סדוקה ממכה שחטפה לפני כן, וזה היה הגב ששבר את קש הגמל, לא יותר.
לצפיה ב-'אולי שווה לנסות את המגנט הנצמד למזגן, הרי למכשיר יש קייס....'
אולי שווה לנסות את המגנט הנצמד למזגן, הרי למכשיר יש קייס....
07/08/2016 | 23:36
1
41
כמי שמשתמש במגנט, למדתי את הפטנט - את הפחית לא מצמידים ישירות למכשיר אלא לקייס ישן.
לצפיה ב-'כך גם אני עושה. מה שכן, קח בחשבון שבסוף נסיעה ארוכה, המכשיר '
כך גם אני עושה. מה שכן, קח בחשבון שבסוף נסיעה ארוכה, המכשיר
07/08/2016 | 23:43
49
נהיה קר במידה לא נעימה. לא משהו שהחום בחוץ לא מסדר תוך שתי דקות, אבל עדיין.
לצפיה ב-'אני לא משתמשת בפלאפון כל כך הרבה'
אני לא משתמשת בפלאפון כל כך הרבה
07/08/2016 | 21:39
3
54
ואני לא רוצה לקנות פלאפון חדש רק כי הוא מתחמם מהווייז בזמן נסיעה. לקנות מכשיר פעם בשנה-שנה וחצי זה כבד עליי.
אנסה ללכת על ההמלצה של תושבת למזגן.

לצפיה ב-'נסי משהו כזה. '
נסי משהו כזה.
07/08/2016 | 22:13
2
77
מורכב בקלות על שלב אחד של תריס המזגן, ההתקן מכיל מגנט, ופחית קטנה על גב הטלפון, בינו ובין הכיסוי, מחזיק טוב וניתן ןהכוונה לכל כיוון. 
לצפיה ב-'אוליי קרח יבש על גב המכשיר יעזור לך לקרר אותו'
אוליי קרח יבש על גב המכשיר יעזור לך לקרר אותו
08/08/2016 | 12:20
1
46
.. זה בצחוק האמת בעייה חמורה בLG3+4 שהם ממש מתחממים
לצפיה ב-' זה מתאים לכל המכשירים'
זה מתאים לכל המכשירים
08/08/2016 | 15:53
52
לצפיה ב-'משהו שראיתי היום בטלויזיה, שיחה באמצעות סיסמא?'
משהו שראיתי היום בטלויזיה, שיחה באמצעות סיסמא?
05/08/2016 | 21:55
15
94
לראשונה נתקלתי בזה, יש מצב שזה די ישן, ואני רק מגלה את זה עכשיו.
הראו מישהו שניסה להתקשר למספר נייד, ואותו מספר היה מענה אוטומטית משהו בסגנון "המנוי אינו יכול לקבל את שיחתך כרגע, אם יש לך סיסמא הקש אותה והשיחה תעבור" משהו כזה.

עכשיו זה לא הכי שימושי ביום יום לרוב האנשים.
אבל סתם בגלל הסקרנות - מה זה השירות הזה? זה רק למספרים מיוחדים? מאמין שזה בטח עולה תשלום, כי זה לא שירות בסיסי אלא פרימיום, הייתי שמח לדעת מה זה ואיך בן אדם מקבל שיחות רק עם לצד השני יש סיסמא
לצפיה ב-'השרות נקרא "סינון שיחות נכנסות"'
השרות נקרא "סינון שיחות נכנסות"
05/08/2016 | 23:12
14
82
וחברות הסלולר מוכרות אותו בעיקר לאנשים שנוסעים לחו"ל.

בגולן הוא ניתן בחינם
לצפיה ב-'תודה, חידשת לי '
תודה, חידשת לי
05/08/2016 | 23:23
4
60
אם אפשר רק לחדד: אני יודע שאם יצאת לחול, ומתקשרים אליך, מקבלים את ההודעה שכתבתי, וצריך להקיש סיסמה ואם יש סיסמה נכונה - אתה מקבל את השיחה. כל זה כשהמנוי נמצא בחול.

האם הדבר אפשרי גם אם אתה בארץ, בפגישה חשובה, ורוצה שרק מי שיש לו סיסמה יוכל להשיג אותך, עדיין אפשרי? גם בארץ? כי על זה כבר לא שמעתי. זה חדש לי.

מחיפוש שלי בגוגל הגעתי לתוצאות כמו שאמרת - שירות לסינון אם אתה בחול.
לא כ"כ הצלחתי למצוא הסבר אם זה גם לארץ.

אם בגולן אכן השירות הזה ניתן חינם, זה בהחלט פלוס+1 לגולן. כל הכבוד לו.
מעניין מה נסגר איתו (אם הוא באמת הולך להימכר לסלקום) כי אם לא אני אשמח לעבור אליו, כי מסתיים לי המבצע בחברה הנוכחית שלי.
לצפיה ב-'אל תשכח שלעבור לגולן עולה 49 ש"ח דמי טיפול.'
אל תשכח שלעבור לגולן עולה 49 ש"ח דמי טיפול.
05/08/2016 | 23:29
2
62
אני יודע רק שבגולן זה גם בארץ
ציטוט:
סינון שיחות נכנסות
שירות חינם המאפשר למנוי סינון שיחות נכנסות בעת שהות בחו"ל או בארץ באמצעות בחירת סיסמא אישית.
עם הפעלת השירות שיחה נכנסת תתאפשר רק בהקשת סיסמא שנבחרה על ידך.בנוסף תוכל לבחור עד חמישה מספרים שלא יתבקשו להזין סיסמה ושיחתם תועבר אוטומטית.
לצפיה ב-'בפרטנר השרות עולה 3 ש"ח ליום'
בפרטנר השרות עולה 3 ש"ח ליום
05/08/2016 | 23:31
1
53
בסלקום הוא עולה 35 ש"ח עד 30 יום

לצפיה ב-'תודה על תשובתך המפורטת והמהירה!'
תודה על תשובתך המפורטת והמהירה!
06/08/2016 | 01:07
18
לצפיה ב-'באייפון אתה יכול להגדיר את זה במצב ״אל תפריעו לי״.'
באייפון אתה יכול להגדיר את זה במצב ״אל תפריעו לי״.
07/08/2016 | 07:41
33
בלי להזדקק לשירותי המפעילה.
לצפיה ב-'רק חבל שזה לא פועל אם יש לך סים כפול'
רק חבל שזה לא פועל אם יש לך סים כפול
07/08/2016 | 00:50
8
16
לצפיה ב-'אני החלטתי לוותר על הסים הכפול'
אני החלטתי לוותר על הסים הכפול
07/08/2016 | 06:32
7
45
בגלל שאיתו אנשים חושבים שאני מסנן אותם (ואני פשוט באמצע שיחה עם מישהו אחר)
לצפיה ב-'יש בזה משהו'
יש בזה משהו
07/08/2016 | 07:58
13
לצפיה ב-'מה הקשר לסים כפול?'
מה הקשר לסים כפול?
07/08/2016 | 14:39
5
25
אתה לא מקבל איתות שמישהו מתקשר?
והמתקשר לא שומע שאתה בשיחה?
לצפיה ב-'בגולן עם סים כפול, המתקשר לא יודע שאתה בשיחה'
בגולן עם סים כפול, המתקשר לא יודע שאתה בשיחה
07/08/2016 | 14:43
4
29
והקשר לסים כפול זה בגלל שהשרות לא נתמך ביחד עם סים כפול
לצפיה ב-' בסלקום עם סים כפול יש חיווי'
בסלקום עם סים כפול יש חיווי
07/08/2016 | 15:23
3
28
של שיחה ממתינה לשני הצדדים,  בגלל זה התפלאתי.
לצפיה ב-'זו החלטה של גולן להתנהג אחרת'
זו החלטה של גולן להתנהג אחרת
07/08/2016 | 16:11
1
13
לצפיה ב-'או תוצאה של המערכת הדי זוועתית שפותחה in-house'
או תוצאה של המערכת הדי זוועתית שפותחה in-house
07/08/2016 | 16:57
8
לצפיה ב-'גם בפרטנר יש חיווי'
גם בפרטנר יש חיווי
07/08/2016 | 18:05
7
לצפיה ב-'קליטת wifi חלשה ב-Huawei P7'
קליטת wifi חלשה ב-Huawei P7
05/08/2016 | 21:04
10
53
שלום למומחים,
מה עושים כשיש קליטת wifi חלשה בוואווי P7? זה לא קרה בעבר  - המכשיר בן שנה והכל עבד מצוין.

הראוטר תוצרת TP-LINK ויתר המכשירים בבית קולטים מצוין. אבל
ה-P7 מראה קליטה חלשה גם ליד הראוטר. ניסיתי למחוק רשתות מהזיכרון והתעלמות מחיבורים חלשים, אבל לא עזר כלום.
רעיונות?
לצפיה ב-'מנסים רשת בדירה אחרת'
מנסים רשת בדירה אחרת
06/08/2016 | 09:00
9
17
לצפיה ב-'לא עוזר. בקושי קולט בתוך הדירה, אז מדירה אחרת?...'
לא עוזר. בקושי קולט בתוך הדירה, אז מדירה אחרת?...
07/08/2016 | 19:18
8
24
אודה לרעיונות נוספים :)
לצפיה ב-'יכול להיות שהמודול של ה-WI-FI נפגע איכשהו'
יכול להיות שהמודול של ה-WI-FI נפגע איכשהו
07/08/2016 | 20:25
2
17
האם פתחת לאחרונה את גב המכשיר? נתקלתי פעם במכשיר שעל גב המכשיר היתה האנטנה, והיא התחברה לאלקטרוניקה של המכשיר בנקודת מגע שהיתה מתחברת ברגע שסוגרים את המכשיר. שם זה אומנם היה ל-NFC, אם אני זוכר נכון, אבל אולי במכשיר שלך אנטנת ה-WI-FI בנויה כך.
לצפיה ב-'המכשיר לא נפתח מעולם'
המכשיר לא נפתח מעולם
07/08/2016 | 20:30
1
18
הוא בן שנה, לא נפל ולא נחבל, עובד מצוין, ועד לפני שבוע הייתה קליטת wifi די חזקה.
לצפיה ב-'באלקטרוניקה לא תמיד צריך טראומה כדי שדברים יפסיקו לעבוד...'
באלקטרוניקה לא תמיד צריך טראומה כדי שדברים יפסיקו לעבוד...
07/08/2016 | 20:31
17
בקיצור, אם לא קרה שום דבר חריג (אולי קייס חדש?), אז כנראה שזה נכנס להגדרה של "קורה שמחרבנים".
לצפיה ב-'לא זה מה שהצעתי'
לא זה מה שהצעתי
07/08/2016 | 20:27
4
21
תטריח את עצמך עם הטלפון לדירה אחרת בעיר אחרת בשכונה אחרת במספר בית אחר ,ובדוק שם.

לצפיה ב-'הבנתי. אם הוא עובד מצוין מדירה אחרת, אז...'
הבנתי. אם הוא עובד מצוין מדירה אחרת, אז...
07/08/2016 | 20:32
2
21
זה אומר שהתקלה בראוטר? מה שקצת מוזר, כי שני מכשירים נוספים בבית קולטים מצוין.
לצפיה ב-'אני לא אומר דבר'
אני לא אומר דבר
07/08/2016 | 20:34
1
21
אני רק ביקשתי שתבדוק.
אני לא נביא ואינני יודע למה אחד קולט שני לא.
פשוט בדוק ואחר כך תעדכן אותנו

לצפיה ב-'אוקי, תודה רבה :)'
אוקי, תודה רבה :)
07/08/2016 | 20:42
9
לצפיה ב-''
07/08/2016 | 20:44
6
לצפיה ב-'העברת אנשי קשר מהטלפון לסים'
העברת אנשי קשר מהטלפון לסים
05/08/2016 | 13:16
17
48
שלום. יש לי גלקסי S5.
עשיתי איפוס. לפני זה גיביתי את אנשי הקשר
באמצעות האפליקציה easy backup.
כששחזרתי את אנשי הקשר, האפליקציה שמה אותם בטלפון, לא בסים.
איך אני מעביר את אנשי הקשר מהטלפון לסים?
לצפיה ב-'בדרך כלל הם בטלפון , הסימים עצמם מאוד מוגבלים'
בדרך כלל הם בטלפון , הסימים עצמם מאוד מוגבלים
05/08/2016 | 13:27
16
39
טכנולוגית .
לצפיה ב-'אוקיי, הצלחתי'
אוקיי, הצלחתי
05/08/2016 | 13:31
15
45
פשוט עשיתי "יצא לכרטיס SIM".
אבל עכשיו כשאני לוחץ על איש קשר מופיע שהוא שמור גם בסים וגם בטלפון.
מופיעים הסמלים של הסים ושל הטלפון אחד ליד השני.
זה בסדר? זה לא יעשה לי בעיות?
לצפיה ב-'אתה יכול לבחור שם הצג רק מהסים או להפך .'
אתה יכול לבחור שם הצג רק מהסים או להפך .
05/08/2016 | 13:34
2
19
לצפיה ב-'איך לגבות את אנשי הקשר ל-GOOGLE?'
איך לגבות את אנשי הקשר ל-GOOGLE?
05/08/2016 | 13:41
1
38
יש לי אפשרות לבחור ב"העבר אנשי קשר מהמכשיר אל".
כשאני לוחץ על זה מופיע GOOGLE ו-SAMSUNG ACCOUNT.
אם אני אבחר באחת מהאפשרויות זה יעביר את אנשי הקשר או רק יעתיק אותם?
לצפיה ב-'לא כדאי להתייחס ל-SAMSUNG ACCOUNT'
לא כדאי להתייחס ל-SAMSUNG ACCOUNT
05/08/2016 | 14:30
34
רק לחשבון הגוגל.
לצפיה ב-'שמירת אנשי קשר בסים - מאוד לא מומלץ.'
שמירת אנשי קשר בסים - מאוד לא מומלץ.
05/08/2016 | 14:29
11
44
הכי טוב לסנכרן עם חשבון הגוגל + יצוא לכרטיס זכרון, ואם זה מכשיר נטול כרטיס זכרון זה מייצא לקובץ בזכרון הפנימי ואותו מעבירים למחשב לשמירה.
לצפיה ב-'זה מעביר לגוגל או רק מעתיק?'
זה מעביר לגוגל או רק מעתיק?
05/08/2016 | 14:38
10
25
מופיע לי "העבר אנשי קשר מהמכשיר אל".
זה מעביר או מעתיק?
זה גלקסי S5.
לצפיה ב-'זה מסנכרן. '
זה מסנכרן.
05/08/2016 | 14:47
9
22
כלומר עושה שיהיה אותו הדבר כמו תאומים בשני המקומות.
לצפיה ב-'אולי תוכלו לעזור לי בעוד שאלה'
אולי תוכלו לעזור לי בעוד שאלה
05/08/2016 | 15:00
8
33
שדרגתי את ה-S5 לאנדרואיד 6.0.1 ומאז יש ריבוטים מדי פעם.
ניסיתי לאפס את הטלפון.
האיפוס לא פתר את בעיית הריבוטים. כדאי לחזור לאנדרואיד גרסה 5?
כאן יש הוראות:
לצפיה ב-'לצערי אינני יכול לעזור בכך. '
לצערי אינני יכול לעזור בכך.
05/08/2016 | 15:04
7
26
ברשותי וברשות בני משפחתי אין את המכשיר הזה.
דרך אגב, איך ולמה שדרגת?
זה שידרוג שהגיע FOTA דרך האוויר ? (אני בספק).
שידרגת לבד במחשב? (אם כן אז עשית טעות).
אינני יודע איך מחזירים לאחור במכשירי סמסונג אבל בטח אחרים שמומחים בתחום יעזרו לך.
לצפיה ב-'שדרגתי כי חשבתי שכדאי'
שדרגתי כי חשבתי שכדאי
05/08/2016 | 15:06
6
25
שדרגתי דרך KIES במחשב.
לצפיה ב-'לצערי עשית טעות. זאת בכל אופן דעתי.'
לצערי עשית טעות. זאת בכל אופן דעתי.
05/08/2016 | 15:07
5
30
דרך אגב נדמה לי שכבר שאלת בנושא הזה, או אולי מישהו אחר שעשה את אותה הטעות שאל...
לצפיה ב-'זה הייתי אני ואתה צודק, חבל ששדרגתי.'
זה הייתי אני ואתה צודק, חבל ששדרגתי.
05/08/2016 | 15:12
4
19
לצפיה ב-'יש לי עוד בעיה, בוואטסאפ'
יש לי עוד בעיה, בוואטסאפ
05/08/2016 | 19:46
3
38
אני מנסה לגבות את וואטסאפ.
אני נכנס להגדרות->צ'אטים->גיבוי צ'אט ושם מופיע "גיבוי הושהה. ממתין ל-WiFi".
אני רוצה לגבות את זה גם ל-Google Drive.
ניסיתי לבחור ב"גבה דרך סלולרי או Wi-Fi" וזה לא עזר. מופיעה ההודעה "הנך כעת בנדידה.
המתן עד שלא תהיה יותר בנדידה או חבר את הטלפון שלך לWI-FI כדי לגבות ל-GOOGLE DRIVE"
אני בהוט מובייל.
איך אפשר לגרום לו לגבות ל-DRIVE?
לצפיה ב-'זאת תופעה שמוכרת במצבי נדידה'
זאת תופעה שמוכרת במצבי נדידה
06/08/2016 | 06:11
2
20
כשהמפעילה היא בעצם וירטואלית על גבי רשת אחרת, ולכן כדי למנוע מצב של בזבוז נתונים שמביא לבזבוז כסף יש את ההגנה הזאת שהגיבוי והסינכרון יבוצעו רק באמצעות ווייפיי.
אני באמת לא זוכר כרגע איך ניתן לעקוף את זה, אם אזכר או אמצא פתרון אוסיף תשובה.
לצפיה ב-'לא משנה. הצלחתי לגבות דרך WIFI'
לא משנה. הצלחתי לגבות דרך WIFI
06/08/2016 | 10:46
1
10
לצפיה ב-'מצויין.'
מצויין.
06/08/2016 | 20:31
7
לצפיה ב-'עוד סיקור שקובע שבOP3 יש 6144 RAM לשימוש אישי.'
עוד סיקור שקובע שבOP3 יש 6144 RAM לשימוש אישי.
05/08/2016 | 14:18
25
61
לצפיה ב-'הנה פה.'
הנה פה.
05/08/2016 | 14:20
3
69

כדאי גם לעיין שם בתגובות על הסיקור.
לצפיה ב-'איפה ראית את זה , בסיקור חוץ משורה וחצי אין כלום'
איפה ראית את זה , בסיקור חוץ משורה וחצי אין כלום
06/08/2016 | 12:35
2
18
לצפיה ב-'עיין בתגובות...'
עיין בתגובות...
07/08/2016 | 08:55
1
10
לצפיה ב-'כמו שאמרתי , שורה וחצי של כלום.'
כמו שאמרתי , שורה וחצי של כלום.
07/08/2016 | 12:02
8
לצפיה ב-'ONE PLUS 3 מלא בבאגים, ומחירו יקר ביחס למתחריו...'
ONE PLUS 3 מלא בבאגים, ומחירו יקר ביחס למתחריו...
07/08/2016 | 08:52
20
133
באגים...

2) ובכל זאת אי אפשר בלי אזהרה: במכשיר שבדקנו התגלו יותר מדי באגים אקראיים, צלילי התראות שנעלמו, תכונות ותוכנות שמפסיקות להגיב, מעבר למצב שחור ועוד 
(הנ"ל נלקח ממוסף ממון שישי מדור טעון-בדיקה ONE PLUS 3)

יריביו ביבוא פרללי כבר באזור המחיר שלו LG G5 סמסונג S7...

LG G5 מחיר 2200 שקל...

סמסונג S7 מחיר 2680 שקל...

עד שONE PLUS 3 יתחיל להימכר בארץ רישמית, מחירי המתחרים ירדו עוד במחיר...

לצפיה ב-'גיסנו .. מה נהייה ?!?'
גיסנו .. מה נהייה ?!?
07/08/2016 | 09:07
19
69
כשאומרים מלא בבאגים ומקשרים לפוסט כאן בתפוז שמצוטט אתר אחר ומתייחס ל 2 תקלות....
האמינות לא נראית מי יודע מה
לצפיה ב-'מה אתה רוצה, זאת המשימה היומית שהם קיבלו - פרנסה'
מה אתה רוצה, זאת המשימה היומית שהם קיבלו - פרנסה
07/08/2016 | 09:29
15
לצפיה ב-'שתי באגים שיש במכשיר...'
שתי באגים שיש במכשיר...
07/08/2016 | 09:54
17
61
לצפיה ב-'מעניין לי את הת#ת מי מתפרנס מהסקירה הזאת ..'
מעניין לי את הת#ת מי מתפרנס מהסקירה הזאת ..
07/08/2016 | 10:02
16
60
כשאני רואה בצד אחד הרבה דברים טובים ובצד שני דברים כמו "מתחמם בשימוש מאומץ" ( כאילו דאא .. אשמח לראות מחשב שלא מתחמם במאמץ..)
ה - מתגמד לעומת ה + .
מה עם קצת פרופורציה ? זה בשבילך  " מלא בבאגים"  ?!?

לצפיה ב-'הכל יחסי...'
הכל יחסי...
07/08/2016 | 10:36
13
54
אבל נמאס כבר לקרוא בכל סיקור שני על ONE PLUS 3 שיש לו באג כזה או אחר במכשיר...

בLG G5 ובסמסונג S7  לא צויין בכל סיקור שני שיש באג כזה או אחר...

במחירים כיום של LG G5 וסמסונג S7, הONE PLUS 3 נראה פתאום כאופציה לא רלוונטית...
והבאגים הקטנים והמעצבנים לא מוסיפים נקודות לזכות הONE PLUS 3...
לצפיה ב-'הרבה יותר נמאס לראות '
הרבה יותר נמאס לראות
07/08/2016 | 10:44
57
כל מיני "סקירות" שנכתבו ע"י חובבנים אחרי יום בקושי של שימוש במכשיר .
תעבור לקרוא סקירות באתרים בינ"ל מכובדים . * רמז- באתרים כאלה תוכל למצוא בעיות גם במכשירי הדגל של המתחרות
לצפיה ב-'והעובדה שהמחיר של ה-G5 ו-S7 ירדו כל כך לא מעלה שאלות?'
והעובדה שהמחיר של ה-G5 ו-S7 ירדו כל כך לא מעלה שאלות?
07/08/2016 | 10:44
11
52
אם אלו היו מכשירים כל כך טובים, אז למה המחיר שלהם קורס אחרי כמה חודשים כמו שעון? או במילים אחרות - איך אייפון שומר על המחיר/ערך שלו, ומכשיר אנדרואיד לא?
לצפיה ב-'אין מה לעשות, מכשירי 'אפל' וIOS יותר איכותיים...'
אין מה לעשות, מכשירי 'אפל' וIOS יותר איכותיים...
07/08/2016 | 15:40
10
45
מאנדרואיד, וזה לא ממש משנה באיזה סוג של מכשיר אנדרואיד מדובר...

דווקא המחירים של מכשירי סמסונג יחסית יציבים...

LG G5 התחיל להימכר במחיר של 3500 שקל, וכיום מחירו 2200 שקל...

סמסוג S7 התחיל להימכר במחיר של 3500 שקל, וכיום מחירו 2700 שקל...

באנדרואיד לא תמיד מחיר המכשיר בזמן מסוים קובע את איכותו...

לפעמים מכשירים נשארים יקרים ע"ע HTC 10 שמחירו נשאר גבוה ולא בגלל איכותו, פשוט אין למכשיר ביקוש אז מחירו נשאר גבוה ללא תזוזה...
לצפיה ב-'ירידה של 800 ש"ח, שהיא יותר מ-22%, תוך פחות מחצי שנה'
ירידה של 800 ש"ח, שהיא יותר מ-22%, תוך פחות מחצי שנה
07/08/2016 | 17:06
9
42
זה לא הרבה? ואצל ה-G5 הירידה היא של יותר מ-37%.

ומה זה בדיוק "איכותי"? בעיני אייפון זה מכשיר לא אינטואיטיבי, עם מקלדת לא נוחה, אחוז ניצול עבור המסך שהוא פשוט מחפיר, ומערכת הפעלה שתלויה בגחמות של המנכ"ל התורן של אפל, וזה מתרגם אצלי למכשיר שלא הייתי משתמש בו גם אם הייתי מקבל אותו בחינם. מה יעזור לי שהוא לא סובל מאיטיות, אם אני לא רוצה בכלל להפעיל אותו?
לצפיה ב-'לדעתי ירידת המחיר של הG5 והS7 יזומה ע"י היצרן ומשווקיו...'
לדעתי ירידת המחיר של הG5 והS7 יזומה ע"י היצרן ומשווקיו...
08/08/2016 | 09:07
8
42
הם עושים זאת בכוונה בכדי ליצור ציפיה והשתוקקות לדגם הבא החדש...
אם המחיר היה נשאר גבוה, אז אנשים לא היו ממתינים לדגם החדש וכ"ש גם לא רוכשים אותו...

יש מכשירים שנשארים יקרים למרות שהם כבר לא חדשים בשוק...
בגלל שמעט מאוד אנשים רוכשים אותם...
המכשירים נחותים בהרבה מהG5 וS7 ובכל זאת מחירם נשאר בשמיים...

1) וואוואי P9...

2) HTC 10...

3) וואוואי P8...

4) HTC ONE M9...

---------------------------------------------------------------------------------------------------

לגבי אייפון, היצרן שולט במחיר בזה שהוא לא משנה את המחיר גם למשווקים...
המחיר נשאר קבוע עד להופעת הדגם החדש הבא...
ורק אז מתבצעת ירידת מחיר יזומה ע"י אפל של 100/200$ פר מכשיר...

למרות החסרונות הידועים במכשירי אפל ובממשק IOS...
השלם גדול מסך כל חלקיו...

אין בכל שוק האנדרואיד שום מכשיר שיכול להתמודד עם המעבדים הנפלאים ששוכנים במכשירי אפל...

אותו הדבר לגבי ממשק המשתמש IOS אין שום מכשיר עם ממשק אנדרואידי שיכול להתמודד עם קלות התפעול ומהירות התגובה שיש במערכת ההפעלה של IOS...

ועוד לא דיברנו על עידכוני הגירסא שרוב בעלי IOS נהנים ממנו, בעוד שבאנדרואיד כל העסק מוגדר כטרגדיה....

לצפיה ב-'כמות השטויות שכתבת היא לא הגיונית בכלל'
כמות השטויות שכתבת היא לא הגיונית בכלל
08/08/2016 | 09:32
5
35
איזה סיבה יש למישהו להוזיל מוצר כלשהו ב-20/30/40 אחוז אם הוא יכול למכור אותו במחיר יקר יותר? אולי הוזלות המחירים נובעות מכך שאין מספיק ביקוש למוצר? או שאולי כי המוצר לא כזה מוצלח, ורק בזכות הייפ ובאזז של כל מיני סוקרים בשנקל ויחצ"נים בגרוש וחצי אז מישהו בכלל מסתכל על המוצרים האלה? האייפון לא יורד במחיר גם כי הוא מוגדר כמוצר פרימיום, ומחיר גבוה זה חלק מזה, וגם כי פשוט אנשים ייקנו אותו גם במחיר הגבוה (למעשה המחיר הרגיל) חצי שנה אחרי שהוא יצא.

לגבי "השלם גדול מסך כל חלקיו" - אז אני אומר לך שלא. עבורי האייפון השלם לא גדול מסך חלקיו. אתה תגיד לי מה שווה יותר ומה לא? הממשק של האייפון לא נוח לי. מה עוזר לי שנגן המוזיקה עולה יותר מהר מאשר בסמסונג, אם כאשר הוא עולה אני לא מבין איך לתפעל אותו? ואתה בחנת באופן אישי את כל מכשירי האנדרואיד שאתה טוען בנחרצות כזו "אין שום מכשיר עם ממשק אנדרואידי שיכול להתמודד עם קלות התפעול ומהירות התגובה שיש במערכת ההפעלה של IOS"?

עידכוני גירסא זה יכול להיחשב בתור משהו חיובי ומוצלח רק אם הם כוללים שינויים חיוביים ומוצלחים. תשאל את בעלי האייפונים השונים שעידכנו לגירסא שאפל שיחררה שהובילו לאיטיות וקירטוע של המכשיר. אני מכיר באופן אישי כמה אנשים שהדבר הזה גרם להם "לערוק" ולקנות אנדרואיד אחרי שנים עם אייפונים, ועוד מישהו ששקל את זה, אבל בגלל שהוא השיג אייפון חדש במחיר זול (מחיר של עובד אפל בארה"ב) אז הוא לא ערק בסוף.
בלי קשר, חלק גדול מה"טרגדיה" של עידכוני גירסא באנדרואיד מגיע מגוגל, ומכך שהיא משחררת קוד בלי לעשות מספיק בדיקות (רשימה חלקית - 4.4.1 ו-4.4.3 שהוחלפו מהר על ידי 4.4.2 ו-4.4.4 בהתאמה, זליגת הזיכרון של 5.0.0, העידכון האחרון של הנקסוסים שגרם לבעיית שמע, ועוד).
לצפיה ב-'הוא צודק , אייפון שולטטטט!!!11111 '
הוא צודק , אייפון שולטטטט!!!11111
08/08/2016 | 09:58
3
29
( סתם טיזינג )
לצפיה ב-'כמה זה 3 אחוז בהודו ... 45 מליון '
כמה זה 3 אחוז בהודו ... 45 מליון
08/08/2016 | 14:22
1
7
לצפיה ב-'3% מהטלפונים, לא מהאוכלוסייה '
3% מהטלפונים, לא מהאוכלוסייה
08/08/2016 | 14:25
16
(וזה 2.4%, לא 3% )
לצפיה ב-'ראה נא חוות דעת של משתמש בS7 שבדק גם אייפון 6S PLUS.'
ראה נא חוות דעת של משתמש בS7 שבדק גם אייפון 6S PLUS.
09/08/2016 | 09:41
15
הסמסונג S7 מוגדר כמכשיר האנדרואיד הטוב ביותר כיום.
----------------------------------------------------------------------------------------

לגבי מערכת ההפעלה.
בIOS כ80% מהמשתמשים נהנים בצורה תמידית מעדכוני הגירסא לממשק.
חלק קטן של 20% אכן סובלים מעדכוני הגירסא וזה בגלל שהמכשירים שלהם ישנים מדי.

באנדרואיד רק כ15% נהנים מעדכון הגירסא האחרון של המרשמלו.
כל השאר עם גרסאות ישנות יותר.
לצפיה ב-'קח לדוגמא את הנוט 5 או s6 edge + , המחירים שלהם לא ירדו '
קח לדוגמא את הנוט 5 או s6 edge + , המחירים שלהם לא ירדו
08/08/2016 | 09:54
1
29
בצורה ניכרת למרות שהם בני שנה .

לצפיה ב-'דווקא הנוט 5 די זול...'
דווקא הנוט 5 די זול...
08/08/2016 | 10:14
34
מחירו עומד 2305 שקל...

אתה צודק לגבי סמסונג S6 EDGE PLUS מחירו אכן יקר והוא שומר על ערכו...

LG V10 דגם 32 גיגה מחירו כ2290 שקל...
לצפיה ב-'ברור. כי הרי אתה משלם כמה עשרות אלפים על המכשיר, מגיע לך'
ברור. כי הרי אתה משלם כמה עשרות אלפים על המכשיר, מגיע לך
07/08/2016 | 10:43
1
61
משהו אלף-אלף .
לצפיה ב-' מתי יהיה סינון טוב יותר '
מתי יהיה סינון טוב יותר
07/08/2016 | 11:11
51
של פרסומות מ'טעם' והפניות מטעם לאתרים קיקיונים
הקשורים למפרסמים במישרין או בעקיפין.
עמכם הסליחה אם גם תפוז שותף להונאה.
ואם לא אז משהו רקוב בממלכת דנמרק.
מי שגולש קבוע מכיר את דבר המכרסם (לא טעות) ועדיין...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ידין חקירות
ידין חקירות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה