לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3622336,223 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'חווית טירטור בסלקלום. הכי מעצבן שאפשר.'
חווית טירטור בסלקלום. הכי מעצבן שאפשר.
08/07/2017 | 08:12
3
61
לפני שבוע שאלתי למה אין גלישה ב-4G אלא רק ב- H+ או רק H.
עשיתי כמעט הכל במכשיר.
הגעתי בטפשותי הרבה למרכז שרות של סלקלום. הנציגה מייד שלפה ננו סים והסבירה ש"היתי בחו"ל וזה קורה בגלל זה..." בערב אחרי 8 החלפתי והסים שנתנה לי לא פעל כלל. הסים הקודם נוטרל... שוב נסיונות להתקשר וכמעט נשברתי ואחרי כמה נסיונות, ענו לי אחרי יותר מ20 דקות. שינו את הסים המנוטרל והמצב חזר אחורה, לפחות הסים פעל.
היום "שבת קודש" מפעיל והופה הופה. 4G

אז
אל תצאו גם פריירים. וותרו על התענוג לדבר עם השרות במרכז שרות.
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שמרוב תלונות הם שינו את הרשת שלהם'
יש לי הרגשה שמרוב תלונות הם שינו את הרשת שלהם
08/07/2017 | 08:13
20
לצפיה ב-'שילמת על הסים? '
שילמת על הסים?
08/07/2017 | 09:31
1
42
איזו נציגה טיפשה...
אולי רענון למנוי היה פותר את זה.
מה הקשר להחליף סים אחרי שחוזרים מחו"ל?!?!
לצפיה ב-'לא שילמתי'
לא שילמתי
08/07/2017 | 10:46
41
אבל בזבזתי שעות!

לצפיה ב-'כיסויים לסלולר. יש ממליצים?'
כיסויים לסלולר. יש ממליצים?
07/07/2017 | 19:45
3
82

מאז שעברתי לנהל פרויקטים בשטח הסוללה של הסמארטפון לא החזיקה לי מעמד למשך יום עבודה שלם אפילו פעם אחת! אני חייב פתרון שיעבוד וחבר המליץ לי על כיסוי מגן שיש לו גם בטריה פנימית ומאריך את משך הזמן שהסמארטפון יכול לעבוד. הבנתי שחברת מומדיה משווקת בארץ כיסויים כאלו של חברת mophie (לפחות זה מה שהחבר שהמליץ לי אמר...). מישהו יכול לתת המלצה על כיסויים כאלו וספציפית על מוצרים של mophie? אין לי כוח להחליף שוב עשרה מוצרים עד שאמצא את זה שבאמת עושה את העבודה...

מכירים את המוצר?

לצפיה ב-'לויידע למה אבל זה מסריח לי מפרסומת סמויה ...'
לויידע למה אבל זה מסריח לי מפרסומת סמויה ...
08/07/2017 | 07:31
1
41
כשהבנאדם שואל על מוצר אבל לא מציין איזה מכשיר יש לו בשביל לקבל תשובה ממוקדת זה תמיד מרגיש לי כמו פוסט של פרסומת לחנות כלשהי ,במיוחד כשהכרטיס של השואל נפתח בכמה הימים האחרונים ...
לצפיה ב-'הוא מבקש'
הוא מבקש
08/07/2017 | 08:50
37
המלצה "ספציפית" לחברה שה"חבר" המליץ לו. ואין לו כוח לבחון עשרה מוצרים אחרים שימצא את זה שבאמת עושה את העבודה.
לצפיה ב-'בשביל הספק שאולי זו לא פרסומת..'
בשביל הספק שאולי זו לא פרסומת..
08/07/2017 | 09:21
40
ובשביל אלו שיגיעו לשרשור מהחיפוש, חרא של מוצר. שהם לא יחשבו לרגע אפילו לקנות את זה.
זה יקר באופן מחריד! ועוד מתאים למכשיר ספציפי, שיוחלף תוך שנתיים בערך ע"י בעליו. פשוט לזרוק כסף לפח...
מי שאין לו גישה לשקע חשמל, שיקנה מטען נייד. הרבה הרבה יותר זול ויתאים למשתמש במשך שנים, לא קשור לאיזה מכשיר יהיה לו. מעולה גם לטיולים בחו"ל ולכן טוב שתהיה כזו בבית.
לצפיה ב-'בעיית סוללה ב-Nexus 6P'
בעיית סוללה ב-Nexus 6P
07/07/2017 | 09:31
13
77
היי לכולם,

רכשתי את הטלפון בינואר 2016, אני מרוצה ממנו עד שלפני כחצי שנה עדכנתי את הטלפון והחיי סוללה ירדו משמעותית, הסוללה הייתה יורדת מ-100 אחוז ל-60 אחוז בשעתיים בשימוש סביר (וואטסאפ, הודעות ושיחות). יותר גרוע מכך, הוא נכבה בסביבות 20 אחוז. חשבתי שאולי הסוללה כבר לא טובה אז חיפשתי מקום להחליף סוללה ואז נתקלתי בכתבה שזו תקלה וזה לא רק אצלי.
לפי מיטב ידיעתי, לא שחררו שום עדכון שמתקן את הבעיית סוללה.

מישהו גם פה חווה בעיות כאלו? (כמו 5X), רציתי לדעת מה כיווני פתרון האפשריים. קיבלתי המלצה לשרוד עוד קצת עם הטלפון ולקוות שהעדכון אנדרואיד 8 יפתור את הבעיה...

תודה
לצפיה ב-'יש לי בבית שני מכשירי 5X ללא שום בעיות.'
יש לי בבית שני מכשירי 5X ללא שום בעיות.
07/07/2017 | 11:37
12
20
לצפיה ב-'גם לי יש שני 5X ללא בעיות, בכלל ל-5X ול-6P יצא שם רע לא בצדק'
גם לי יש שני 5X ללא בעיות, בכלל ל-5X ול-6P יצא שם רע לא בצדק
07/07/2017 | 11:54
11
14
לצפיה ב-'שתי ה 5X שלי נמצאים אצל בנותיי...'
שתי ה 5X שלי נמצאים אצל בנותיי...
07/07/2017 | 13:22
10
38
בשימוש עדין אבל מאוד אינטנסיבי (כנהוג אצל בני נוער).
אני לא שומע מהן אף תלונה.
לצפיה ב-'אומרים שאנ-נ-נ-י אינני אני, אז מי אני בכלל ? שתי בנותי עם 5X'
אומרים שאנ-נ-נ-י אינני אני, אז מי אני בכלל ? שתי בנותי עם 5X
07/07/2017 | 13:50
9
42
חיילה וסטודנטה בשימוש די מאסיבי.
מכשיר אחד בן כמעט שנה, השני בן כחצי שנה.
במחיר המצחיק שהמכשירים עלו (2,000 ש"ח ביחד) זו הרכישה מהמוצלחות אם לא ה-.
לצפיה ב-'אז אני עם מזל רע'
אז אני עם מזל רע
07/07/2017 | 16:59
8
32
אבל זו לא סיבה לא לשחרר עדכון עבור בשביל תיקון בעיית סוללה...
לצפיה ב-'האמת שזה לא נשמע כמו בעיית תוכנה, אלא כסוללה שמחשבת את קיצה '
האמת שזה לא נשמע כמו בעיית תוכנה, אלא כסוללה שמחשבת את קיצה
07/07/2017 | 20:00
7
13
לצפיה ב-'היית ממליץ/ה לקחת סיכון ולפנות למעבדה להחליף סוללה?'
היית ממליץ/ה לקחת סיכון ולפנות למעבדה להחליף סוללה?
08/07/2017 | 09:29
6
10
לצפיה ב-'אתה אומר שעדכנת לפני חצי שנה..'
אתה אומר שעדכנת לפני חצי שנה..
08/07/2017 | 09:39
5
31
ניסית מאז לעדכן?
אני גם עם ה 6p, ללא כל בעיה בסוללה (מחזיקה לי יפה עד הערב בשימוש בינוני+).
מעודכן לפאצ' האחרון של גוגל (יולי 2017).
אם אני זוכר, היתה בעית סוללה בגרסת הבטא של אנדרואיד 7, אך לא היתה בעיה בגרסה הסופית הרשמית.
לצפיה ב-'אם זה היה רק זלילת זוללה זה יכול להיות מהעדכון, אבל כיבוי ..'
אם זה היה רק זלילת זוללה זה יכול להיות מהעדכון, אבל כיבוי ..
08/07/2017 | 09:59
4
27
כיבוי פתאומי מרמז על סוללה שסופרת את ימיה אחורה.
אמנם זה קצת מוקדם לסוללה בת שנה וחצי, אבל נשמע לי הכי סביר.

האם המכשיר למעודכן לגרסה היציבה האחרונה (7.1.2) ?

לצפיה ב-'זה מעודכן לגרסא האחרונה'
זה מעודכן לגרסא האחרונה
08/07/2017 | 11:11
3
24
חיפשתי בגוגל אם באחד מהעדכונים היה תיקון בעיית סוללה ולא היה שום דבר, לרוב זה תיקוני אבטחה וכו'... ועדיין יש תלונות על הבעיות בפורומים בינלאומיים שנכנסתי אליהם לאחרונה ומציעים פתרונות שלא עוזרים כל כך כמו הורדת בהירות או הפסקת פעילויות של אפליקציות מסוימת.
לצפיה ב-'הלכת להגדרות > סוללה'
הלכת להגדרות > סוללה
08/07/2017 | 11:21
2
23
לראות על מה בכלל נאכלת לך הסוללה ככה?
אולי איזו אפליקציה סוררת שותה לך הסוללה בצורה מוגזמת.

אם הכל נראה תקין, אולי באמת כדאי להחליף סוללה.
לצפיה ב-'מצורפת תמונה'
מצורפת תמונה
08/07/2017 | 12:46
1
35
היית מגדיר את האפליקציה DJI GO 4 כזוללת סוללה? (היא מיועדת להטסת רחפן שיש ברשותי), היום בכלל לא נגעתי באפליקציה...
ניתקתי אותו מהמטען בערך בשעה 9 בבוקר, קיבלתי ושלחתי כמה הודעות בוואטסאפ (הוואטסאפ אחוז אחד), הסתכלתי על מספר תמונות שצילמתי בטלפון לצורך עבודה, בסך הכל השתמשתי לא יותר מדי היום וכבר 57 אחוז... ועוד 30 אחוז בערך הוא ייכבה...

תודה.
לצפיה ב-'לא נראה ככה'
לא נראה ככה
08/07/2017 | 14:59
31
תבדוק שוב ברמת סוללה של 25%.
תראה אם יש משהו חריג (מעל 20%)
לצפיה ב-'מישהו כאן במקרה מכיר את המכשיר ZTE F327S ??'
מישהו כאן במקרה מכיר את המכשיר ZTE F327S ??
07/07/2017 | 07:54
2
57
אימא שלי הצליחה לשבור את המכשיר שלה (MIO פומית בן חצי שנה)
מאחר והיא אנטי מסכי מגע (נוגעת לשניה ועוד לפני שנתנה סיכוי ישר אומרת "לא בשבילי!") רכשנו לה את זה בזמנו כי חשבתי שהמיו יחזיק אצלה יפה

אני רואה עכשיו את הדגם של ZTE והמחיר מתאים לי כי חבל לי שהיא תרכוש סתם מכשיר יקר ולא מתאים
הבעיה שלי שבכל אתר רשום משהו אחר לגבי התדרים שהוא תו8מך בדור 3 ואני הלכתי לאיבוד ..
אם למישהו יש את המכשיר והוא על סלכלום או נגזרותיו ויכול להגיד עליו משהו טוב (גם משהו לא טוב יתקבל בברכה ) זה יהיה נחמד
חייב לקנות או היום או מחר גג מכשיר חדש בשבילה
לצפיה ב-'יש לי אותו אני בגולן'
יש לי אותו אני בגולן
07/07/2017 | 18:14
1
44
עובד בלי בעיות בתור מכשיר לשיחות ומסרונים. אל תבנה עליו לדברים אחרים
לצפיה ב-'היא באמת לא צריכה יותר מכמה שיחות+SMS'
היא באמת לא צריכה יותר מכמה שיחות+SMS
07/07/2017 | 18:58
6
לצפיה ב-'תודו שהם נראים דומים , זה נראה מוזר '
תודו שהם נראים דומים , זה נראה מוזר
06/07/2017 | 21:33
6
150
הגיע היום מכשיר חדש לבדיקה ולהפתעתי הוא הזכיר לי מכשיר אחר :)
לצפיה ב-'מה זה? וואווי?'
מה זה? וואווי?
07/07/2017 | 09:39
2
29
לצפיה ב-'פיקסל xl'
פיקסל xl
07/07/2017 | 16:33
1
27
לצפיה ב-'אז זה בכלל מצחיק '
אז זה בכלל מצחיק
07/07/2017 | 16:35
26
לצפיה ב-' מי יכול להסביר את ההבדלים'
מי יכול להסביר את ההבדלים
07/07/2017 | 22:07
2
87

בין צרכני סוללה בשני מכשירים שונים?

הימני. מוטו Xפליי מחובר לגולן, השמאלי גלקסי S2 מחובר לפרטנר.
שני המכשירים פועלי זמן זהה זהה מטעינה מלאה.
המסך, למשל, היה פתוח במוטו שהוא גם יותר גדול, הרבה יותר זמן, מהגלקסי שכמעט לא דלק. 
תודה לעונים
לצפיה ב-'אי אפשר להשוות'
אי אפשר להשוות
08/07/2017 | 14:20
1
67
זו לא אותה סוללה, לא אותה גירסת אנדרואיד, לא אותה "מעטפת" (מוטורולה מול סמסונג). למעט העובדה ששניהם אנדרואיד, אין קשר ביניהם.
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
08/07/2017 | 15:03
45
פשוט סברתי, ש"סלולרי במצב המתנה", ו"טלפון לא פעיל", יצרכו פחות או יותר כמות זהה של סוללה, בשני המכשירים, והשוני יהיה רק בגלל הבדלים בעוצמת הקליטה.
בסך הכל שניהם נותנים זמן סוללה טוב.
מכל מקום, תודה.

לצפיה ב-'שאלת רטרו'
שאלת רטרו
06/07/2017 | 11:23
9
96
קצת רקע למי שלא זוכר: לפני כ20 שנה נמכר בארץ מכשיר נוקיה 8210, והוא היה המכשיר היחידי בארץ שלא היו לו מקשים בעברית ולא היה אפשר לשלוח בו SMS בעברית או לשמור מספרי טלפון עם שם בעברית, אם כי התפריטים בו היו בעברית.

אני עדיין לא מבין איך זה קרה שחברת הסלולר הגדולה ביותר בזמן הזה (אורנג') הרשתה לעצמה למכור מכשיר בלי עברית. ולא היה מדובר במכשיר זול, להיפך; זה היה המכשיר הכי יקר בארץ (סביבות ה4000 שקל אם אני לא טועה). וזה לא שזה היה משהו נפוץ, כי אפילו למכשירים הכי זולים היו מקשים בעברית.

מישהו יכול לפתור את החידה?
לצפיה ב-'נ.ב.'
נ.ב.
06/07/2017 | 11:28
71
סלקום מכרה מכשיר כמעט זהה (8260) שכן היו בו מקשים בעברית, אם כי זה לא היה אותו דגם ממש (למשל, לא היה אנימציה בתפריטים ולא היה בו כרטיס סים).
לצפיה ב-'אתה רוצה תשובה טובה יותר מאשר "מישהו לא חשב"? '
אתה רוצה תשובה טובה יותר מאשר "מישהו לא חשב"?
06/07/2017 | 11:29
3
27
לצפיה ב-'כן, כי עברית במקשים זה כ"כ מובן מאליו שאין מה לחשוב בכלל'
כן, כי עברית במקשים זה כ"כ מובן מאליו שאין מה לחשוב בכלל
06/07/2017 | 12:19
2
17
לצפיה ב-'תראה, יש אנשים שמקבלים תוצאה שלילית במבחן IQ'
תראה, יש אנשים שמקבלים תוצאה שלילית במבחן IQ
06/07/2017 | 17:19
1
63
אולי אחד מהם עבד בפרטנר באותה תקופה, והיה אחראי על הנושא הזה.
לצפיה ב-'תכל'ס זה ההסבר היחידי...'
תכל'ס זה ההסבר היחידי...
06/07/2017 | 17:35
9
לצפיה ב-'היה לי מכשיר כזה מסלקום...'
היה לי מכשיר כזה מסלקום...
06/07/2017 | 11:50
60
נדמה לי 8250.
לצפיה ב-'עניין של שקלול היתרונות מול החיסרון הבודד'
עניין של שקלול היתרונות מול החיסרון הבודד
06/07/2017 | 14:07
2
51
הוריי, למשל, למדו לשלוח מסרונים ברוסית, מבלי שאי פעם בתקופה ההיא היה להם נייד עם מקשים בשפה זו. ניתן לשער שב-1999 הנוקיה הנ"ל הייתה סוג של מכשיר אולטרא-מתקדם וטרנדי שהיעדר העברית פיצה על כל השאר.
לצפיה ב-'הוא לא היה המכשיר הכי מתקדם ואפילו לא הכי קטן'
הוא לא היה המכשיר הכי מתקדם ואפילו לא הכי קטן
06/07/2017 | 14:32
45
אמנם המכשיר הכי קטן (מוטורולה V50) היה פחות מתקדם, ומכשירים מתקדמים יותר היו יותר גדולים, אבל להם היה עברית (כמו לכל מכשיר אחר שנמכר בארץ, והיו איזה סביבות 50 מכשירים שונים) אז לא תירוץ.
לצפיה ב-'מה גם ש(שוב) סלקום מכרו מכשיר זהה ב99% עם עברית באותו מחיר'
מה גם ש(שוב) סלקום מכרו מכשיר זהה ב99% עם עברית באותו מחיר
06/07/2017 | 14:34
17
לצפיה ב-'תראו מה זה ירידת ערך של מכשירים חדשים יחסית תוצרת LG.'
תראו מה זה ירידת ערך של מכשירים חדשים יחסית תוצרת LG.
06/07/2017 | 10:24
1
82
LG G5.
מחיר 1314 שקל.

LG G5 SE.
מחיר 999 שקל.

מעניין מאוד לאיזה תהומות של של שפל חברת LG עוד מסוגלת להדרדר מבחינת ערך המכשירים שלהם.
לצפיה ב-'באמזון G5 נמכר במעט מעל 1000 ש"ח.'
באמזון G5 נמכר במעט מעל 1000 ש"ח.
06/07/2017 | 11:53
51
מה רע בזה ?
אם היו מוכרים ב 3000 ש"ח זה היה יותר טוב ?
לצפיה ב-'התייעצות לפני טיסה לחו"ל (רכישת סים / תוכנית / מסלול) '
התייעצות לפני טיסה לחו"ל (רכישת סים / תוכנית / מסלול)
06/07/2017 | 01:52
29
107
כיום יש לי תוכנית 39 ש"ח בלי הגבלה ברשת סלקום (מה"אינרציה"... אבל בסך הכול אין לי תלונות מיוחדות, לא מתעסק איתם והם לא מתעסקים איתי).

כרגע עם מכשיר סמרטפון ישן ו"סוחב" (ישודרג בחו"ל כנראה), לא מתאים לתדרים של פלאפון עד כמה שידוע לי. נדמה לי שגם לא לכל אלה של סלקום אבל בארץ הקליטה שלי בסדר בדרך כלל.
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 900 / 1900 / 2100
משתמש בסים "רגיל" מהסוג הישן (גדול).

טיסה לארה"ב ב-11/8 שישי לפנות בוקר
נחיתה בישראל ב-10/9 ראשון לפנות בוקר
הימים האחרונים בטיול יהיו בצרפת.

חשוב בחו"ל: אינטרנט כמובן, כי צריך ניווט, גלישה, אי-מייל...
וכמובן היום הכל אפשר לעשות באינטרנט, גם שיחות והודעות למעשה. צריך אפשרות לשיחות מקומיות, לפחות בארה"ב, כי נתקשר בינינו וגם עם מכרים שחיים שם וסביר שגם עם עסקים מקומיים.

קרוב משפחה שנוסע איתי לטיול מנוי ב-012, כנראה יקנה סים אמריקאי (שם) ב-$30 או $40, אמר שזה מה שעשה פעם קודמת וזה עבד לו טוב. לא יודע מה יעשה בצרפת, לזה כרגע אין לו פתרון למען האמת והוא די מתלבט.

שיחות והודעות מ/לישראל פחות קריטי. לא רוצה שיטרידו אותי בחו"ל (במספר הרגיל) אבל זה אוגוסט וכנראה גם ככה לא ממש יתקשרו אליי אלא אולי אם זה משהו חשוב (וזה בכל מקרה רלוונטי רק אם לא אשלם על קבלת שיחות, זאת אומרת לא להישאר עם התוכנית הנוכחית של סלקום). סביר שכן אצטרך לפחות אפשרות לבדוק קבלת הודעות מישראל מדי פעם (הודעות SMS ממש) כי יכולים להגיע אלי עדכונים חשובים שאני לא יכול להתעלם מהם לחודש שלם. סיכוי מסויים שאצטרך גם לענות, אבל כנראה את זה אוכל לעשות באימייל.

שאלות: (מתנצל מראש על האורך, אני בהתלבטויות...)

1. ההתלבטות הבסיסית:
האם לנייד את המספר (למשל לגולן, זכור לי שהם גם ככה רוכבים על רשת סלקום אז לא צריכה להיות לי בעיית תדרים) ואז לטוס רק עם סים אחד ועם המספר הישראלי הרגיל שלי
או
פשוט לקנות סים נוסף רק לנסיעה ואז להשתמש בו בטלפון חדש שכנראה אקנה שם (אזמין מראש והוא כבר יחכה לי) + לקחת את הטלפון הישן עם הסים הישראלי הרגיל ואז לא להסתובב איתו עליי קבוע אלא רק להדליק אותו פעם בכמה זמן לבדוק הודעות שהצטברו. נדמה לי שלקבל הודעות לא כרוך בתשלום (ככה היה פעם בסלקום, אבל בפעם האחרונה טסתי לפני שנים). זה עדיין נכון?

2. לגבי גולן (בין אם בניוד או כסים נוסף), הבנתי שיש להם 99 ש"ח לחודש הכל כולל הכל ואז צריך רק לשלם על הסים עוד 50 ש"ח ואז אם זה קו נוסף אנתק אותו כשאחזור לארץ, או אם אבחר להתנייד (אם כבר אז כבר?) אז 50 ש"ח כדי לעבור מסלול, הבנתי שיש להם מסלול של 30 ש"ח בחודש שהוא די מספק בישראל. הבנתי נכון?

3. מספר וירטואלי
אפרופו גולן, אם אחליט להתנייד, חשוב לי שיהיה לי בישראל מספר וירטואלי. בסלקום יש לי שירות "מספר נוסף" (15 ש"ח, זה לא זול!) והבנתי שגם לגולן יש משהו כזה. הבנתי שזה כלול בחבילה של 99 ש"ח אבל דווקא בחו"ל לא אצטרך את זה אז זה לא משנה. השאלה רק אם זה קיים בחבילות אחרות בחינם או כמה צריך להוסיף. כי אם זה בסוף מוסיף לי עוד ולא יוזיל לי את העלות מסלקום לא יודע אם בא לי לנייד, אני די זורם עם מה שיש לי עכשיו.

4. מחזור תוכנית:
שמעתי שבגולן חודש חודשי הוא מ-15 עד 14 (או שאפשר לבחור?) אז אם אני מצטרף בדיוק לפני שאני טס, אני משלם על חודשיים או באופן יחסי חודש + כמה ימים? כי אם זה לשלם עוד 99 ש"ח לחודש זה כבר לא משתלם. יכול להיות שבמקרה כזה שווה לי אפילו לחכות כמה ימים (בימים הראשונים זה פחות קריטי כי נישן אצל מכרים) להפעיל את הסים רק ב-15/8 אבל אז כבר אהיה בארה"ב ואני לא יודע אם אפשר לעשות את זה משם או שצריך להיות בישראל...

4ב. אם אני טס בדיוק לחודש האם בחיוב יחסי יש דרך לסדר לשלם בדיוק רק על חודש? גם אם זה אומר לשלם יחסית על הכמה ימים שלפני המחזור ואז לקבל החזר יחסי על הכמה ימים שאחרי - יש דבר כזה?

5. אפשרויות שאינן גולן:
* שמעתי שבקופיקס אפשר לקנות סים ב-6 ש"ח בלבד ואז יש תוכנית של וואלה מובייל (וואלה?! בכלל לא ידעתי שהם בסלולר...) אבל היא לא בלי הגבלה זה רק 3GB גלישה אז לא יודע אם האינטרנט יספיק לי.

* הבנתי שיש גם תוכנית של פלאפון לחו"ל, רק חו"ל. לא בדקתי אותה. כדאי?

* ואולי בכלל כדאי לקנות שם סים מקומי וזהו...?
אבל נדמה לי ששם האינטרנט יקר ואז זה גם לוותר על המספר הישראלי שם ולא לקבל שיחות בכלל מהארץ (עוד לא החלטתי סופית איך אני מרגיש עם זה...)

6. סים: אם אני מנייד לגולן זה אומר שאני טס רק עם סים אחד ואז מצד אחד בטלפון הישן שלי אני צריך סים בגודל רגיל אבל בטלפון עתידי שאקנה שם ובטח כבר ארצה להשתמש בו בטיול אני מניח שזה יהיה סים יותר קטן... לחתוך זה מפחיד אותי. השאלה אם מראש מקבלים כיום סים קטן עם מתאם לסים גדול? או שזה משהו שלא בעיה לדאוג לו ואני לא צריך לאכול סרטים על שטות כזאת? אני לא כל כך בעניינים, אתם בטח שמים לב...

נראה לי שזהו... תודה תודה לכל מי שקרא עד עכשיו, אני אשמח לכל המלצה, הערה, טיפים וכו' וכו', גם נקודות או רעיונות שלא חשבתי עליהם בעצמי.
לצפיה ב-'אם תחליט שהפתרון של גולן טוב לך (שיחות מקומיות הן לא בחינם )'
אם תחליט שהפתרון של גולן טוב לך (שיחות מקומיות הן לא בחינם )
06/07/2017 | 07:03
2
66
אז מעבר לגולן בדיוק לפני הנסיעה ומעבר מגולן בחזרה יאפשר להמנע מחיוב על 2 חודשים מלאים של 99 (בהנחה שהמבצעים הקיימים היום יהיו בספטמבר).
שיחות מקומיות בארהב יעלו 1 שח לדקה
שיחות מקומיות בצרפת יעלו 2 שח לדקה
מעבר לחברה אחרת בסיום עלול לעלות בין 0-50 שח עלות סים.
מצד שני יש לך 6G גלישה ושיחות ו SMS חופשי לישראל (עד 45 יום בשנה)

אגב, הסים של גולן בא בשני גדלים , כאשר אחד מהם בכל מקרה הוא סים גדול - מיני(כלומר מיני פלוס מיקרו או מיני פלוס נאנו)

לגבי שיחות יוצאות מקומיות בארהב הייתי מציע voip כאשר שיחות נכנסות יהיו עם המספר הוירטואלי של גולן.
אחת מהאפשרויות הטובות הן סקייפ או וואטסאפ
לצפיה ב-'אתה בטוח שגודל הסים השני הוא מיני+נאנו? זה לא רק נאנו?'
אתה בטוח שגודל הסים השני הוא מיני+נאנו? זה לא רק נאנו?
06/07/2017 | 08:32
1
44
כי זה מה שאני מבין מהאתר.
לצפיה ב-'גדלי סים'
גדלי סים
06/07/2017 | 08:51
48

גודל מלא - בגודל של כרטיס אשראי (נמצא בממירים של הוט)
גודל מיני - הסימים שהשתמשו ב gsm דור 2
גודל מיקרו ונאנו, הם הגדלים בסמארטפונים החדשים

אבל אתה צודק וכשמזמינים סים נאנו הוא לא פריק
לצפיה ב-'כמה תשובות והערות'
כמה תשובות והערות
06/07/2017 | 08:56
13
65
קודם כל, לקנות מכשיר בארה"ב זה לרוב לא כדאי ולא משתלם. האמריקאים ברובם קונים את המכשירים מהמפעילות, ואז יש סבסוד מסוים. כאשר קונים מכשיר "פתוח" הוא לרוב יהיה מאוד יקר, על גבול המחיר שלו בארץ. בנוסף, יהיה קשה מאוד למצוא גירסאות בינלאומיות לחלק מהמכשירים. שני יוצאי הדופן הם אייפונים ומכשירי פיקסל (בעבר אלה היו הנקסוסים) של גוגל.

עכשיו לשאלות שלך. אני עונה רק על מה שאני יודע .

1. לקבל סמסים לא עולה כסף. לשלוח כבר כן יעלה.

3. המספר הווירטואלי זמין רק בחבילה של 99 ש"ח לחודש. אמנם הייתה תקופה ארוכה שבה אם היית נרשם לשירות בחבילה של 99 ש"ח ועובר חבילה זה היה נשאר, אבל לפני כמה חודשים הם "עלו" על זה. אפילו קיבלתי שיחה שבה הודיעו לי על זה, ושאלו אם אני רוצה לעבור לתוכנית של 99 ש"ח כדי לשמור על המספרים הווירטואליים שלי .

4. אי אפשר לבחור מחזור חיוב בגולן. לגבי הפעלת הסים, עושים את זה דרך האתר שלהם, כך שאולי יהיה אפשר לעשות את זה מחו"ל, אבל הבעיה היא שלפעמים האתר של גולן לא עובד מחו"ל. לדעתי זה קרה לי רק כאשר הייתי מחובר לרשתות אלחוטיות של מלונות (או לצורך העניין כל רשת אלחוטית "ציבורית") ויכול להיות שהגדרות האבטחה (או ליתר דיוק, היעדרה) עשו בעיות בגישה לאתר. בכל מקרה, אני דוגל בשיטת ה-"יש ספק - אין ספק", ולא הייתי לוקח סיכון עם זה.

5. "וואלה" זה מותג של פלאפון. אם היית נכנס לקרביץ היית רואה "K מובייל", שגם הוא מותג של פלאפון . לא שזה רע או בעייתי, פשוט שתדע .

6. בהמשך למה שכתבתי ל-k-don, אז אני יודע שבגולן יש 2 סוגי סימים. הראשון הוא מיני ("רגיל") שאפשר להפוך למיקרו (כמו למשל באייפון 4, או גלקסי S3/S4), והשני הוא רק נאנו, כמו שיש למשל בגלקסי S7/S8 או אייפונים חדשים יותר. עקרונית אפשר לחתוך סימים. אמא שלי חתכה לפני מספר ימים (בארץ) סים של גולן ממיקרו לנאנו בחנות כלשהי, וזה עובד לה בסדר.

באופן אישי, אני הייתי מעדיף לקחת סים מקומי איפה שאני אהיה, ולא להסתמך על תוכניות חו"ל כלשהן של מפעילה ישראלית. יוצא הדופן היחיד הוא גולן, שאולי באמת שווה לקחת את התוכנית של ה-99 ש"ח בשביל שיהיה לך מספר זמין בחו"ל, ואינטרנט סלולרי. למיטב זיכרוני לא השתמשתי בגלישה סלולרית של גולן בחו"ל, אבל אמא שלי השתמשה קצת לפני מספר חודשים, ואמנם השימוש היה מאוד מצומצמם (הודעות וואטסאפ עם המדריך של הקבוצה, שליחה של כמה תמונות בוואטסאפ למשפחה), זה עבד לה חלק כמעט לחלוטין.
לצפיה ב-'לגבי החיתוך של הסים'
לגבי החיתוך של הסים
06/07/2017 | 13:45
1
57
לדעתי זה לא סיפור לחתוך
אפשר מראש לדאוג במצב שאתה קונה סט שמתאמים ב1$ בדואר או 20 שח בחנות בארץ
ואז משתמש בננו ואם נזקק למיקרו או מיני-  פשוט שולף את המתאם שצריך

לצפיה ב-'יש הסברים ביוטיוב אבל אני לא רוצה לחתוך לבד, חושש לעשות נזק'
יש הסברים ביוטיוב אבל אני לא רוצה לחתוך לבד, חושש לעשות נזק
08/07/2017 | 15:18
21
יש מקומות שיכולים לחתוך או ציוד יעודי?
בדואר ב-$1 זה בארה"ב או גם בדואר ישראל?

כרגע אני חושב לטוס עם מה שיש (שזה אומר המכשיר הישן והסים הישן) ואז אולי לקנות משהו שם ואם אמצא גם מכשיר טוב במחיר טוב אז אולי גם ואני מניח ששם יוכלו לטפל בנושא הגדלים גם...
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות המפורטות ---> המשך'
תודה רבה על התשובות המפורטות ---> המשך
08/07/2017 | 14:33
10
26
כמו שכתבתי הרגע בהודעה אחרת את המכשיר שלי קניתי בארה"ב דרך חנות רגילה ולא מהספק והוא חסך לי כמה מאות שקלים לעומת המחיר בארץ ואני מכיר עוד חברים שקנו ככה. לא חיסכון היסטרי, אבל גם 200-300 ש"ח פחות זה 200-300 ש"ח פחות, כן? לא רע לי עם זה... כסף לא גדל על העצים...

זה גם לא מסתדר לי עם זה שאני רואה אנשים כל הזמן מזמינים סלולרים מחו"ל, למשל מסין... הם טועים?

1. כן, לשלוח ברור שעולה כסף... רציתי רק לוודא שלא שינו את המדיניות של קבלה. חבל שאין איזה שירות של שליחת SMS לאימייל או משהו כזה... היה יכול להיות לי נוח. השאלה אם אני נגיד מדליק את הטלפון פעם ביום לבדוק הודעות אם לא עלולים להיות לי חיובי חו"ל מפתיעים ככה... שמעתי כל מיני סיפורים...

ברור שאני אעשה את זה כשהאינטרנט סגור, אבל שמעתי למשל שאם מתקשרים כשאתה בחו"ל גם אם המכשיר כבוי ועוברים לתא הקולי זה מחייב לפי תעריף חו"ל למרות שהתא הקולי בארץ?! קשה לסמוך על סיפורים בתקשורת כי לפעמים אלה לקוחות שלא כל כך יודעים לתפעל את העסק אבל אני פשוט חושש מהפתעות לא נעימות.

3. אוי, זה לא טוב לי. אין להם אפשרות להוסיף אותו בנפרד לחבילות אחרות? (לא הצלחתי למצוא את המידע באתר שלהם אבל לא חפרתי לעומק).

4. אנחנו נישן אצל מכרים אז תהיה לנו רשת פרטית, מהבחינה הזאת זאת דווקא לא בעיה. אבל נראה לי שזאת בעיה מבחינות אחרות...

5. תודה. לא ידעתי שלפלאפון יש קשר לוואלה... חשבתי שזה וירטואלי. אז זה כנראה לא יהיה לי טוב בארץ אלא רק בחו"ל אבל בכל מקרה לא התכוונתי לעבור אליהם אלא במקרה כזה לקנות סים נוסף עם מספר אחר.

6. אני מעדיף לא לחתוך אלא לקחת קטן + מתאם לגדול. יש דבר כזה, לא? אם החברה לא יודעת לספק מתאם אני בטח יכול לקנות אחד בעצמי, אולי כדאי לי להזמין כבר מסין או משהו (זה כבר מתחיל להיות זמן גבולי...).

לפי מה שאתם כותבים באמת נשמע כאילו שווה לי לקחת סים שם כי בתכלס התקשורת שלי תהיה בעיקר מקומית שם ולא בארץ ועם הארץ אפשר לתקשר דרך רשתות חברתיות. הבעיה שלי היא שסוף הטיול הוא בצרפת וגם שם נצטרך תקשורת ולקנות עוד סים בצרפת לכמה ימים בלבד זה יוצא קצת יקר וזה חלק מההתלבטות...
לצפיה ב-'כמה גלישה וכמה שיחות אתה באמת צריך?'
כמה גלישה וכמה שיחות אתה באמת צריך?
09/07/2017 | 06:45
6
11
יש אפשרות לסים בינלאומי שיהיה טוב גם לצרפת וגם לארה"ב.
לצפיה ב-'שאלה טובה... שיחות מן הסתם פחות כי אפשר דרך האינטרנט'
שאלה טובה... שיחות מן הסתם פחות כי אפשר דרך האינטרנט
10/07/2017 | 01:09
5
12
אבל בארץ אני לא עושה שיחות דרך האינטרנט כי גם ככה כל החבילות בלי הגבלה וזה טלפון עבודה אז בשביל מה. אבל שם כל זה יהיה על האינטרנט וגם ניווט וחיפושים וכל מה שנרצה לבדוק "תוך כדי תנועה"... ובארץ אני פחות גולש בסלולרי כי אני כל היום במשרד מול המחשב אז קשה לי להעריך... וזה גם טיול ארוך...

למה הכוונה בסים בינ"ל? כזה שקונים בישראל מראש? בדקתי כל מיני אפשרויות בישראל והן לא היו משתלמות כמו סים אמריקאי שם...
לצפיה ב-'סים TMOBILE ללא הגבלה 69$ כולל שיחות לישראל'
סים TMOBILE ללא הגבלה 69$ כולל שיחות לישראל
10/07/2017 | 19:59
4
28
ומספר אמריקאי וישראלי.
+סים לכמה ימים באירופה בעד 15$ (תלוי בצריכה שלך).
דבר איתי בפרטי.
לצפיה ב-'כרגיל הפתרון שלך יקר יחסית'
כרגיל הפתרון שלך יקר יחסית
10/07/2017 | 20:25
2
16
לצפיה ב-'גם שלך האמת'
גם שלך האמת
10/07/2017 | 20:37
1
15
סים מקומי ללא שיחות לישראל וגלישה ללא הגבלה ב-40$ יש את זה לכל חברה שם.
לצפיה ב-'40$ זה 140 שח. גולן או וואללה כולל שיחות לארץ'
40$ זה 140 שח. גולן או וואללה כולל שיחות לארץ
10/07/2017 | 20:48
12
לצפיה ב-'וואלה מובייל עם 6G גלישה בעלות 110 שח לחודש'
וואלה מובייל עם 6G גלישה בעלות 110 שח לחודש
10/07/2017 | 20:46
15
(קניית 2 סימים בקופיקס)
מקבלים גם עד 1000 דקות שיחה לארץ.
לא מקבלים שיחות מקומיות בחבילה

לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
09/07/2017 | 09:47
2
26
קודם כל, יש הבדל עצום בין הזמנה מסין והזמנה מארה"ב. בארצות הברית עיקר הלקוחות קונים את המכשירים אצל המפעילות במחיר כביכול מוזל, ובגלל שיש פחות ביקוש למכשירים "פתוחים", המחירים גבוהים באופן יחסי. בסין מדובר על מכשירים הרבה יותר זולים, ולכן גם הרבה פחות קשה ללקוחות לשלם על מכשיר "פתוח".

לגבי שאר השאלות שלך:

1. חיובים בחו"ל יש כאשר האינטרנט הסלולרי פעיל (גם במכשיר וגם אצל המפעילה), ומופעלת נדידת נתונים (במכשיר). "סתם ככה" לא יכול להיות שהמכשיר יגלוש לאנשהו. מה שכן, אם הכל מופעל, אז גם אם לא נכנסת לשום אתר, עדיין כל מיני דברים (סינכרון מיילים, וואטסאפ, פייסבוק, אפליקציות חדשות וכו') עובדים ברקע ויכולים לגשת לאינטרנט, ומכאן נובעות העלויות הגבוהות.
לגבי תא קולי, אז מה שאני הבנתי (אבל לא בדקתי מעולם) זה שאם אתה באופן יזום דוחה את השיחה ומעביר אותה לתא הקולי, אז זה כאילו ענית לשיחה בחו"ל ותשלם על שיחה נכנסת.

3.  לא.

5. כמעט ולא נשארו בארץ רשתות ווירטואליות. יש את רמי לוי, שהוא כמעט לחלוטין פלאפון (זו לא חברה בבעלות פלאפון, אבל כל השירותים מגיעים ממנה), טלזר 019 שהיא ממש קטנה (אם היא בכלל ווירטואלית), וסלקט שפונה בעיקר לשוק העסקי.

6. אפשר להחליף את הסים (או מראש לקחת סים קטן יותר) עם מתאמים מנאנו (הכי קטן) למיקרו ("בינוני") ולמיני ("גדול"). כמו שג'ורג' כתב, זה שווה שיהיה בבית - זה עולה כמה גרושים.

לגבי התקשורת בצרפת, אז יש לי רעיון קצת משונה. תיקח סים מקומי בארה"ב, ותטעין אותו כך שתוכל להשתמש בו בנדידה בחו"ל בצרפת. כלומר תהיה כמו אמריקאי שלוקח את הטלפון שלו לחו"ל ומשתמש בו שם. לפני שנה הייתי בצ'כיה, וכשעברתי לאוסטריה השתמשתי בסים הצ'כי שלי. אמנם זה היה לכמה שעות, אבל שווה לבחון את העלויות. לקנות סים צרפתי מקומי לכמה ימים יכול להיות מציק ועלול לבזבז יותר מדי זמן.
לצפיה ב-'תודה, ושוב כמה תגובות'
תודה, ושוב כמה תגובות
10/07/2017 | 01:36
1
11
בארצות הברית לקוחות מקומיים קונים אולי דרך הספקים אבל יש גם הרבה תיירים או סתם כאלה שלא רוצים וממה שאני יודע לא חסרות חנויות שמוכרות מהמדף, ככה סיפרו לי חברים שקנו או הזמינו משם. למי שרוצה מותג ולאו דווקא סיני זה לא בטוח רלוונטי להזמין מסין.

1. ברור שלא פותחים אינטרנט בחו"ל בסים הישראלי! היום בסמרטפון זאת לא בעיה כי יש כפתור ואם הוא סגור הוא סגור וזהו (וגם ככה אין לי סינכרונים אוטומטיים). אולי לגבי התא הקולי צריך להגדיר עוד בישראל חסימת שיחות נכנסות וככה כולן יופנו לתא הקולי? או פשוט לעשות הפניה של כל השיחות לתא הקולי, נדמה לי שזאת אפשרות בתפריטים של הפניית שיחות. אני אנסה לברר מול סלקום אבל אני סומך עליכם יותר מעל הנציגים שלהם... וגם הם בטח ינסו לדחוף לי כל מיני חבילות לחו"ל ולמי יש כח.

3. מעצבנים (וטיפשים).

5. מפתיע. לא עקבתי, מאמין לך. תודה על העדכון.

6. קיבלתי. אז איפה כדאי לקנות מתאמים?

אני באמת צריך לבדוק כמה חור בכיס יהיה לקחת את הסים האמריקאי לצרפת... האמריקאים לא זולים בסלולרי באופן כללי ממה שהבנתי. נראה שיש לי עוד "שיעורי בית" לעשות... מודה לך מאוד על ההשקעה והסבלנות שהקדשת לי.
לצפיה ב-'להזמין מותג "לא סיני" באמת לא כדאי להזמין מסין '
להזמין מותג "לא סיני" באמת לא כדאי להזמין מסין
10/07/2017 | 09:15
7
למשל לא הייתי קונה אייפון מאתר סיני (וראיתי כאלה) .

1. מעבר למתג הראשי של אינטרנט סלולרי, ולמתג הראשי של סינכרון, יש גם העברת מידע שלא דרך סינכרון. למשל כאשר אתה מחובר לאינטרנט (סלולרי או אלחוטי, לצורך העניין זה לא רלוונטי), והמתג הראשי של הסינכרון כבוי, אתה עדיין תקבל הודעות וואטסאפ. מה שלא יקרה זה שהוא לא יעדכן את רשימת אנשי הקשר שלך שיש להם וואטסאפ כאשר הסינכרון כבוי.

6. או מסין (אם יש זמן), או מחנות של מוצרי/אביזרי סלולר. לי יש בבית כמה סימים ישנים (שרובם כבר לא פעילים) מכל מיני נסיעות לחו"ל, ושמרתי את המתאמים שהם מגיעים איתם. בינתיים עוד לא השתמשתי בהם, אבל לא מזיק שיהיה .
לצפיה ב-'תבדוק טוב טוב אם הוא בכלל יעבוד בארה"ב. תדרים'
תבדוק טוב טוב אם הוא בכלל יעבוד בארה"ב. תדרים
08/07/2017 | 08:56
11
30
המכשי שלך תומך תדר של דור 3, אבל לא את התדרים הנכונים בארה"ב. (1900/850).
לצפיה ב-'תודה! יכול להיות שהוא תומך חלקית? זה מכשיר שנקנה בארה"ב (אז)'
תודה! יכול להיות שהוא תומך חלקית? זה מכשיר שנקנה בארה"ב (אז)
08/07/2017 | 13:38
10
28
כי חשבתי כבר על הדרך לקנות שם אחד חדש אבל אתם אומרים שלא משתלם, זה דווקא מפתיע... כשאני קניתי אותו שם חסכתי כמה מאות שקלים לעומת המחיר שהוא נמכר באותה תקופה בארץ, ואומנם מאז כבר עברו גם שנים אבל גם חברים שלי שקנו מכשירים בשנים האחרונות בארה"ב חסכו בכל קניה כמה מאות שקלים...
לצפיה ב-'הגעתי לארה"ב עם 2 מכשירים XIAOMI+LG3-ךשניהם לא הצלחתי לקנות'
הגעתי לארה"ב עם 2 מכשירים XIAOMI+LG3-ךשניהם לא הצלחתי לקנות
09/07/2017 | 04:36
3
27
סים מקומי כי 2 מפעילים T-MOBILE +VERISON לא תמכו
לצפיה ב-'אוי! נשמע מלחיץ. אז מה עשית?'
אוי! נשמע מלחיץ. אז מה עשית?
10/07/2017 | 01:10
1
9
לצפיה ב-'בדקצי את זה מראש ולקחתי נייד מתאים מחבר'
בדקצי את זה מראש ולקחתי נייד מתאים מחבר
10/07/2017 | 08:15
8
לצפיה ב-'וריזון וספרינט מבוססות CDMA'
וריזון וספרינט מבוססות CDMA
11/07/2017 | 19:55
9
אז שום טלפון שנמכר בישראל לא יעבוד איתם, אין טעם אפילו להנסות. AT&T וטימובייל מבוססות GSM ואלו התדרים שנתמכים:

AT&T
דור 2: אין
דור 3:B2/B5
דור 4: B2/B4/B5/B17

טימוביל
דור 2: B2
דור 3: B2/B4
דור 4: B2/B4/B12

B2 = 1900
B4 = 1700
B5 = 850
B12/B17 = 700

נ.ב: בדור 4 רשמתי רק את התדרים העיקריים.
לצפיה ב-'זה היה מזמן שקנית אותו'
זה היה מזמן שקנית אותו
09/07/2017 | 06:41
1
19
היום בחלק מארה"ב אין כבר דור 2 (GSM)
לצפיה ב-'נכון... לא חייב דור 2 יש לי גם דור 3 אלה תדרים אמריקאים, לא?'
נכון... לא חייב דור 2 יש לי גם דור 3 אלה תדרים אמריקאים, לא?
10/07/2017 | 01:11
9
לצפיה ב-'פעם לפני הרבה שנים היה 34% מס'
פעם לפני הרבה שנים היה 34% מס
09/07/2017 | 09:16
3
17
היום זה רק 16
לצפיה ב-'לפני הרבה שנים? לפני 3 חודשים... שמעתי על זה בתקשורת לאחרונה'
לפני הרבה שנים? לפני 3 חודשים... שמעתי על זה בתקשורת לאחרונה
10/07/2017 | 01:19
2
15
ועכשיו עשיתי גוגל, מס קניה על סלולרי בוטל בתוקף מ-20/4 בסך הכל...

עכשיו המס 17% כי זה רק המע"מ. בסלולרי אני מבין מעט, בהזמנות מחו"ל קצת יותר (במשפחה מזמינים די הרבה).

עדיין לא יודע אם שווה להזמין טלפון מחו"ל או לא, לא בדקתי את הנושא. אבל אם אני כבר בחו"ל למה לי להזמין ולא לקנות שם ולחסוך משלוח ומע"מ? גם 17% זה כסף. גם אם ההפרשים היום לא גדולים כל כסף שאני יכול לחסוך זה כסף שאני יכול לחסוך. אותי חינכו בבית שכסף לא גדל על העצים. בגלל זה גם לא ממהר להחליף טלפון כל פעם שיוצאים חדשים, כל עוד הוא עובד אני בסדר. אני לא צריך ערכת מולטימדיה אלא טלפון שיהיה אמין וזמין, לא מחפש להתקשקש איתו הרבה מעבר.
לצפיה ב-'יש לך גם את אילת , ששם זה גם פחות ה-17%'
יש לך גם את אילת , ששם זה גם פחות ה-17%
10/07/2017 | 06:10
16
אם כדאי לקנות , תלוי במכשיר .. אנדרואידים לא למעט דגמים מיוחדים שלא תמיד מיובאים לארץ כמו oneplus 5 , אייפונים כדאי כל עוד הם נקנים באפל במחיר הרגיל.ובמדינות עם מס קנייה אפסי

לצפיה ב-'בחול האחריות היא בעייתית בגלל המרחק - בארץ '
בחול האחריות היא בעייתית בגלל המרחק - בארץ
10/07/2017 | 21:24
12
היא בעייתית בגלל שמנסים להתחמק ממנה
לצפיה ב-'חושב ששאלתי בעבר,אשאל שוב-אפליקציות'
חושב ששאלתי בעבר,אשאל שוב-אפליקציות
05/07/2017 | 19:53
21
109
אפליקציות שונות דורשות גישה לאנשי קשר,מיקום,מצלמה ודברים שאין להם קשר לנושא.האם יש כאן מקום לחשש?
למשל גט טקסי.
מדוע הם צריכים גישה לאנשי הקשר שלי?למצלמה?
ואם אוריד-האם המיקום צריך לפעול? משער שכן.
לצפיה ב-'לא פעם נראה שאין סיבה… אבל יש'
לא פעם נראה שאין סיבה… אבל יש
05/07/2017 | 22:36
14
75
בכל מקרה מה שמרגיש לך חשוד אל תתקין, או שתתקין ותבטל הרשאה ספציפית
לצפיה ב-'איך מבטלים הרשאה ספציפית?לא חשבתי על זה'
איך מבטלים הרשאה ספציפית?לא חשבתי על זה
06/07/2017 | 10:45
13
16
לצפיה ב-'הגדרות- יישומים- לבחור את האפל' שאתה רוצה לנהל'
הגדרות- יישומים- לבחור את האפל' שאתה רוצה לנהל
06/07/2017 | 13:03
12
37
ללחוץ עליה, ואז ללחוץ על הרשאות ולכבות מה שאתה רוצה.
לצפיה ב-'לא מסתדר,לא מוצא דבר כזה באנדרואיד'
לא מסתדר,לא מוצא דבר כזה באנדרואיד
06/07/2017 | 14:58
11
14
לצפיה ב-'איזו גרסה?'
איזו גרסה?
06/07/2017 | 16:29
10
18
לצפיה ב-'ישנה,בדקתי 4.4.2'
ישנה,בדקתי 4.4.2
06/07/2017 | 16:35
9
12
לצפיה ב-'אהה אז היית אומר '
אהה אז היית אומר
06/07/2017 | 17:52
8
36
זה מגרסה 6…
לצפיה ב-'נכון,חיטטתי קצת כנראה שאין הרבה לעשות'
נכון,חיטטתי קצת כנראה שאין הרבה לעשות
06/07/2017 | 18:22
7
24
אלא להסיר או לשים במצב "אלץ עצירה" וגם אז אני לא בטוח כמה זה יעיל
לצפיה ב-'או להחליף את המכשיר הישן שלך באייפון ישן - ותוכל להגדיר'
או להחליף את המכשיר הישן שלך באייפון ישן - ותוכל להגדיר
08/07/2017 | 11:42
6
19
בדיוק אילו הרשאות אתה מתיר ואילו לא.
לצפיה ב-'צעד אחד קדימה 2 אחורה?...'
צעד אחד קדימה 2 אחורה?...
08/07/2017 | 12:02
5
8
לצפיה ב-'את חושבת? אנדרואיד 4.2.2 לעומת ios 9 או 10?'
את חושבת? אנדרואיד 4.2.2 לעומת ios 9 או 10?
09/07/2017 | 19:52
4
4
לצפיה ב-'בוודאי..שיהיה ios 15 גם...הוא עדיין מאוד מוגבל'
בוודאי..שיהיה ios 15 גם...הוא עדיין מאוד מוגבל
09/07/2017 | 20:41
3
4
לצפיה ב-'את מקשקשת שטויות. '
את מקשקשת שטויות.
10/07/2017 | 13:45
2
8
כמו שאת רואה, למשל ענין של הגבלת פרטיות היתה באייפון שנים(!) לפני אנדרואיד. ולכחצי ממכשירי האנדרואיד עדיין אין. לכל האייפונים יש
ובדברים אחרים שבהם הוא ״מוגבל״ - פרטי, הסבירי ונמקי. אל תכתבי סתם בלי הוכחות. שמעת פעם ביטוי ואת חוזרת עליו...

לצפיה ב-'אני לא צריכה לפרט את יודעת בידיוק את כל מה שאפשר'
אני לא צריכה לפרט את יודעת בידיוק את כל מה שאפשר
10/07/2017 | 18:03
1
9
לעשות באנדרואיד ובאייפון לא
לצפיה ב-'פחחחח....'
פחחחח....
11/07/2017 | 06:54
4
לצפיה ב-'בגדול...'
בגדול...
06/07/2017 | 08:31
4
52
אפשר לחלק את הנושא בצורה די גסה לשני חלקים
1. אם מדובר באפליקציהשל חברה גדולה ( פייסוש , אינסטוש , WAZE WHATSAPP וכ"ו ) יש להם עניין להכנס כמה שיותר עמוק למכשיר שלך ע"מ לאסוף מידע עליך ולמכור  אותו . מזה למעשה החברות האלה מתפרנסות .
2. אם מדובר באפליקציה של מפתח בודד ברב המקרים זה חוסר מקצועיות .

לצפיה ב-'אני הייתי מחלק את זה דווקא ל-3 חלקים'
אני הייתי מחלק את זה דווקא ל-3 חלקים
06/07/2017 | 08:42
2
51
עם השניים הראשונים שלך אני מסכים:

1. חברות פרסום שמחביאות את העובדה שהן חברות פרסום (גוגל - כולל Waze, פייסבוק - כולל וואטסאפ, וכו').

2. שימוש בכלים או בקוד שיש לו יותר מדי הרשאות. יכול להיות שזה נובע כי מדובר במפתח בודד או צוות פיתוח קטן, יכול להיות שזה נובע מחוסר ידע איך ליישם את זה נכון, ויכול להיות שזה נובע מעצלנות מסוימת ("יש כבר כלי כזה, אז למה אני צריך להשקיע זמן פיתוח?").

3. אפליקציות שאשכרה צריכות את ההרשאות האלה עבור חלק מהשימושים של האפליקציה . למשל יש אפליקציות שמאפשרות לשלוח מידע לאנשי קשר (נניח שיתוף קבצים באיחסון ענן עם אנשי קשר מסוימים). למרות שזה לא השימוש העיקרי של האפליקציה, עדיין כדי שהיא תהיה מסוגלת לעשות את זה, היא חייבת לדרוש מראש את ההרשאה הזו. זה נובע ממנגנון ניהול ההרשאות הקלוקל של גוגל, ואמנם הוא תוקן חלקית באנדרואיד 6, אבל עדיין כמעט 60% מהמכשירים שמריצים אנדרואיד נמצאים בגרסה ישנה יותר (לפי הנתונים הרשמיים שגוגל מפרסמת - https://developer.android.com/about/dashboards/ind... ).

כמובן שיכול להיות שילוב של גורמים. חברה יכולה לאסוף מידע על דברים מסוימים, להשתמש בכלים עם הרשאות מוגזמות כתוצאה מעצלנות, ועדיין שיהיו הרשאות שעל פניו נראות תמוהות אבל כן שימושיות להיבטים מסוימים של האפליקציה.

אגב, לדעתי כדי להשתמש כמו שצריך בגט טקסי צריך להפעיל את שירותי המיקום. אם לא, איך הנהג ידע מאיפה לאסוף אותך?
לצפיה ב-'ב gett לא חייבים שרותי מיקום כדי לקבוע נקודת איסוף'
ב gett לא חייבים שרותי מיקום כדי לקבוע נקודת איסוף
06/07/2017 | 09:07
1
50
אפשר לקבוע ידנית
לצפיה ב-'לא ידעתי את זה. מעולם לא השתמשתי באפליקציה'
לא ידעתי את זה. מעולם לא השתמשתי באפליקציה
06/07/2017 | 11:27
16
לצפיה ב-'למה אתה חושב שמפתח בודד לא מוכר את הנתונים לאיזו חברת פרסום?'
למה אתה חושב שמפתח בודד לא מוכר את הנתונים לאיזו חברת פרסום?
08/07/2017 | 11:43
24
אמנם הוא לא יתעשר מזה, אבל ודאי יקבל יותר ממה שיקבל מהמשתמשים...
לצפיה ב-'תראה מה קורה שאפליקציה מבקשת הרשאה למיקרופון שבמכשיר'
תראה מה קורה שאפליקציה מבקשת הרשאה למיקרופון שבמכשיר
06/07/2017 | 08:45
63
לצפיה ב-'באג התעוררו מהחלמאות שלהם...'
באג התעוררו מהחלמאות שלהם...
05/07/2017 | 09:29
7
133
סוף סוף הם החליטו להוריד את המחיר של המייזו PRO 6 PLUS...
ירידה ממחיר של 1,999 שקל למחיר של 1,709 שקל...

לצפיה ב-'מחירי הבננות מזנקים, מחסור צפוי עד לאוגוסט'
מחירי הבננות מזנקים, מחסור צפוי עד לאוגוסט
05/07/2017 | 10:13
2
78
לצפיה ב-' אוי ויי זמיר גוועלד'
אוי ויי זמיר גוועלד
05/07/2017 | 11:01
22
לצפיה ב-'עכשיו אפשר להשוות ראש בראש PRO 6 PLUS מול A7 2017'
עכשיו אפשר להשוות ראש בראש PRO 6 PLUS מול A7 2017
06/07/2017 | 09:03
3
52
מייזו PRO 6 PLUS

מחיר עם אחריות ורום של היבואן הרישמי (באג) 1,709 שקל

סמסונג A7 2017

מחיר עם אחריות ורום של היבואן הרישמי (סאני) 1,592 שקל
לצפיה ב-'תזכירו לי מה הגדרה הרפואית למי שמדבר עם עצמו?'
תזכירו לי מה הגדרה הרפואית למי שמדבר עם עצמו?
06/07/2017 | 11:38
2
13
לצפיה ב-'מה אתה רוצה ממנו ?? הוא בדו שיח עם אדם חכם מאוד '
מה אתה רוצה ממנו ?? הוא בדו שיח עם אדם חכם מאוד
06/07/2017 | 11:56
1
16
לצפיה ב-'רק שלפעמים הוויכוח ביניהם קצת רועש'
רק שלפעמים הוויכוח ביניהם קצת רועש
06/07/2017 | 14:19
28
ודי מיותר
לצפיה ב-'יישום שיודע להקליט שלטי אינפרה אדום?'
יישום שיודע להקליט שלטי אינפרה אדום?
05/07/2017 | 01:31
8
43
היי. האם קיים יישום כזה?
שאפשר להצמיד שלט לטלפון והוא יקליט את האותות?

לצפיה ב-'כעקרון כל תוכנה מקבלת קודים וגם יודעת להקליט'
כעקרון כל תוכנה מקבלת קודים וגם יודעת להקליט
05/07/2017 | 06:00
7
45
בכל מכשיר עם אינפרא אדום שראיתי יש אפשרות לתכנת את השלט למקרה שהקוד לא נמצא
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי ב-S4 לא הייתה אפשרות כזו'
למיטב ידיעתי ב-S4 לא הייתה אפשרות כזו
05/07/2017 | 09:25
6
42
מצד שני, זה מכשיר בן 4 שנים, ודברים השתנו מאז .
לצפיה ב-'מה שפותח השרשור ביקש, לא אפשרי באף סמארטפון שאני מכיר'
מה שפותח השרשור ביקש, לא אפשרי באף סמארטפון שאני מכיר
06/07/2017 | 19:53
5
26
מסיבה פשוטה:
הוא דורש מכשיר עם reciever של אינפרה אדום
שיוכל לקלוט וללמוד משלט אחר את הקוד.
במכשירי סמארטפון עם אינפרה אדום יש אך ורק transmitter
לשידור אל ה TV
ולכן לא אפשרי בגלל העדר חומרה.
לצפיה ב-'זה שאתה לא מכיר לא אומר שזה לא קיים , זה דווקא מהמכשיר הסיני'
זה שאתה לא מכיר לא אומר שזה לא קיים , זה דווקא מהמכשיר הסיני
06/07/2017 | 21:22
4
45
שלי ( ליקו )
לצפיה ב-'חידשת. רשמתי לפעם הבאה שאצטרך universal remote '
חידשת. רשמתי לפעם הבאה שאצטרך universal remote
06/07/2017 | 22:55
1
34
אקנה ליקו

לצפיה ב-' לא ממליץ לך , זה המכשיר המשני שלי ... בתור ראשי'
לא ממליץ לך , זה המכשיר המשני שלי ... בתור ראשי
07/07/2017 | 00:10
34
NO no no
לצפיה ב-'אני חושב שזה היה גם ב-HTC שיצא קצת אחריו'
אני חושב שזה היה גם ב-HTC שיצא קצת אחריו
07/07/2017 | 09:37
1
24
אולי ה-M7.
לצפיה ב-'אני עשיתי את זה ב LG G2'
אני עשיתי את זה ב LG G2
07/07/2017 | 18:12
28
הבעיה הייתה שהוא לא זיהה את כל המקשים כך שהייתי יכול לזפזפ רק למעלה אבל בסך הכל זה עבד לא רע.
בסוף קניתי שלט אוניברסלי באי ביי ב 12 ש"ח...
לצפיה ב-'הכפלת חלק מאנשי הקשר '
הכפלת חלק מאנשי הקשר
04/07/2017 | 23:19
7
67
ה-1+ (Beta 18 ,7.1.1) חטף ג'ננה - החייגן המובנה מציג חלק קטן מאנשי הקשר ככפולים, הרוב לא.

גם חייגנים אלטרנטיבים ואפילו אפליקציות ה-SMS מוצאות את אותם אנשי קשר כפולים.
זאת ועוד, בחלק מאנשי הקשר המוכפלים  נוצר מיש-מש:
שם של איש קשר אחד עם מס' טלפון של הבא אחריו.

בדפדוף באנשי הקשר לפעמים גם השם של איש הקשר הוא שילוב של שני אנשי קשר,
למשל יוסי כהן ואחריו משה ונוצר לי איש קשר חדש בשם משה כהן.

נסיון למחוק איש קשר כפול מוחק את שני המופעים, נסיון לאתר כפילויות לא מוצא כפולים.
הצגה של אנשי הקשר בג'ימל (במחשב) תקינה.
אנשי הקשר להצגה: רק אנשי הקשר בג'ימל  

מה עושים ?

לצפיה ב-'עדכון: הכפולים והמשולשים מגיעים מה-WA, נטרול שלהם לא עוזר '
עדכון: הכפולים והמשולשים מגיעים מה-WA, נטרול שלהם לא עוזר
05/07/2017 | 00:02
4
46
נראה לי שהדרך זה רק להסיר את ה-WA ולהתקין מחדש.
לצפיה ב-'עדכון: 20 שעות ללא WA הרגיעו את החייגן ואת לחץ הדם '
עדכון: 20 שעות ללא WA הרגיעו את החייגן ואת לחץ הדם
05/07/2017 | 20:51
3
46
וגם שקט של יום אחד עשה לי טוב.
התקנתי מחדש, קישרתי כפולים ו..........זהו - חסל סדר בלאגן !
לצפיה ב-'דווקא קראתי שעשו ניסוי וכשלוקחים לנו את הנייד'
דווקא קראתי שעשו ניסוי וכשלוקחים לנו את הנייד
05/07/2017 | 22:33
2
44
או את אחת האפל' היותר שימושיות- פייס או wa, אנחנו נכנסים ללחץ וחשים אי שקט

לצפיה ב-'הניסוי על האנשים הלא נכונים - התנתקתי מהפייסבוק ל-4 שנים'
הניסוי על האנשים הלא נכונים - התנתקתי מהפייסבוק ל-4 שנים
06/07/2017 | 19:37
1
42
שבוע שעבר חזרתי וכלום לא השתנה.

כמו סיגריות: אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה...
לצפיה ב-'"להפסיק לעשן זה קל. עשיתי את זה אלפי פעמים" '
"להפסיק לעשן זה קל. עשיתי את זה אלפי פעמים"
07/07/2017 | 09:38
10
לצפיה ב-'אולי בגלל זה קוראים לו +1 '
אולי בגלל זה קוראים לו +1
05/07/2017 | 07:44
1
19
לצפיה ב-''
08/07/2017 | 07:57
2
לצפיה ב-'שמגיע קרדיט אז מגיע , שרות 012'
שמגיע קרדיט אז מגיע , שרות 012
04/07/2017 | 20:35
9
87
מכיוון שחבילת הגלישה שלי לא מספיקה לי ( יש לי 10gb) החלטתי לבדוק מה אפשר לעשות , אני ב-012 ומסתבר שללקוחות חדשים יש עוד 10gb בחודש מתנה , חיפשתי דרך לבדוק מה אפשר לעשות וראיתי שיש אפשרות לפנות ב-sms , פניתי ולהפתעתי תוך פחות מדקה חזרו אליי והסבירו לי שתמורת 5 שקלים חד פעמי ניתן לקבל את המתנה כמו לקוח חדש .
היו אדיבים , התכתבנו בהודעות במהירות ויעילות , האמת כל הכבוד על השרות.
לצפיה ב-'תמיד אמרתי, חברה מעולה'
תמיד אמרתי, חברה מעולה
04/07/2017 | 21:09
50
3 שנים הייתי אצלם- 0 בעיות. תמיד אמליץ עליהם
לצפיה ב-'זה באופן קבוע או חד פעמי לחודש אחד?'
זה באופן קבוע או חד פעמי לחודש אחד?
04/07/2017 | 21:10
7
17
לצפיה ב-'לשנה'
לשנה
04/07/2017 | 21:52
15
לצפיה ב-'10gb מתנה לחודש למשך שנה .'
10gb מתנה לחודש למשך שנה .
04/07/2017 | 22:03
5
18
לצפיה ב-'לא הייתי קוראת לזה מתנה, אלא ״תוספת במחיר מוזל״. '
לא הייתי קוראת לזה מתנה, אלא ״תוספת במחיר מוזל״.
05/07/2017 | 02:43
4
17
לצפיה ב-' זה לא 5 שח לחודש, זה 5 שח חד פעמי'
זה לא 5 שח לחודש, זה 5 שח חד פעמי
05/07/2017 | 04:59
14
לצפיה ב-'כמו שציין k-don , ה-5 ש״ח זה חד פעמי'
כמו שציין k-don , ה-5 ש״ח זה חד פעמי
05/07/2017 | 06:04
2
34
המחיר שאני משלם בחודש לא השתנה רק שעכשין במקום 10gb יש לי 20gb.
לצפיה ב-'המחיר שקיבלת הוא לשנתיים, ה 10G הנוספים זה לשנה'
המחיר שקיבלת הוא לשנתיים, ה 10G הנוספים זה לשנה
05/07/2017 | 06:18
15
לצפיה ב-'הבנתי. אחלה. '
הבנתי. אחלה.
05/07/2017 | 07:43
13
לצפיה ב-'לא יודע באיזו חבילה לבחור. 8 או 10 גיגה?'
לא יודע באיזו חבילה לבחור. 8 או 10 גיגה?
04/07/2017 | 18:16
7
102
(גולן טלקום)
לצפיה ב-'10? כאילו… למה לא? איפה הקאץ'?'
10? כאילו… למה לא? איפה הקאץ'?
04/07/2017 | 20:33
1
28
לצפיה ב-'המחיר של החבילות '
המחיר של החבילות
04/07/2017 | 22:44
23
לצפיה ב-'נראה כמו תקלה או שמעדכנים את התוכניות'
נראה כמו תקלה או שמעדכנים את התוכניות
04/07/2017 | 21:05
1
21
לצפיה ב-'לדעתי זו לא תקלה. זו מעין שיטת מצליח '
לדעתי זו לא תקלה. זו מעין שיטת מצליח
06/07/2017 | 01:22
21
לצפיה ב-'נכון לכרגע ב 5.7 מסתיים המבצע בגולן'
נכון לכרגע ב 5.7 מסתיים המבצע בגולן
04/07/2017 | 21:50
19
לצפיה ב-'לא חייבים להישאר בגולן טלקום'
לא חייבים להישאר בגולן טלקום
05/07/2017 | 10:07
49
יש דילים טובים יותר אצל מפעילות אחרות

טלזר 019

מסלול הכל כלול 3000 דקות + 3000 SMS + חבילית גלישה של 20 גיגה + 100 דקות חיוג לחו"ל
המחיר 39,80 שקל לחודש
מחיר הסים 10 שקל
התוכנית ל36 חודשים
(אין תמיכה בתא קולי וMMS)

PMOBILE

מסלול הכל כלול 5000 דקות + 5000 SMS + חבילת גלישה של 10 & 10 = 20 גיגה + 500 דקות חיוג לחו"ל
המחיר 39.90 לחודש
מחיר הסים חינם
התוכנית ל12 חודשים

HOT MOBILE

מסלול הכל כלול 5000 דקות + 5000 SMS + חבילית גלישה של 100 גיגה + 500 דקות חיוג לחו"ל
המחיר 45 שקל לחודש
מחיר הסים 30 שקל, מקבלים החזר על 30 שקל ב4 חודשים עוקבים
התוכנית ל12 חודשים

012 MOBILE

מסלול הכל כלול 5000 דקות + 5000 SMS + חבילת גלישה 10 & 10 = 20 גיגה 
המחיר 39,90 לחודש
מחיר הסים חינם בניוד דרך רשת חנויות אייבורי-מחשבים
התוכנית ל12 חודשים

לצפיה ב-'ה 55 וה 46 הם מחירי ההמשך של 25 ו 39'
ה 55 וה 46 הם מחירי ההמשך של 25 ו 39
05/07/2017 | 15:48
26
(וגם למי שלא הספיק להפעיל את הסים בזמן)
לצפיה ב-'נסיוני המר עם גולן טלקום מה דעתכם?'
נסיוני המר עם גולן טלקום מה דעתכם?
04/07/2017 | 16:17
24
128
לפני כשבועיים וחצי הזמנתי סים מגולן טלקום קו שני לחשבון קיים, היתה הצעה 29 ש"ח לחודש. כעבור שבוע התקשרתי להודיע שלא הגיע סים עדיין.
כעבר שבועיים וקצת, הגיע הסים בדואר. שמח ומאושר הלכתי לעשות אקטיבציה.
מסתבר שגולן מגבילים את זמן האקטיבציה לתאריך מסויים מרגע ההזמנה (מודה - זה רשום לפני ההזמנה ולא שמתי לב). החבילה אוטומטית הופעלה לי ל99 ש"ח
הסברים ל3 נציגים שונים נגמרו ב"תחכה רגע על הקו" עד שנותקה השיחה ולא היה שום נסיון מצידם לחזור אלי.
נציגה רביעית הציעה לי לעבור מהחבילה של 99ש"ח לחבילה של 33 ש"ח (קו שני בחשבון) תמורת דמי מעבר חד פעמים של 99 ש"ח, או לעבור לחבילה של 39ש"ח עם דמי מעבר "מופחתים" של 49ש"ח.

לא היה שום נסיון שלהם לנסות לפתור את הבעיה שנוצרה בשל עיכוב של הדואר. שום אפשרות שלהם להעביר אותי לחבילה ה"מעודכנת" (יותר יקרה ממה שהזמנתי אבל הייתי מוכן להתפשר) ללא דמי מעבר מגוחכים.

האם יש צדק בהתנהגות שלהם? (שוב, האשמה בעיכוב של הסים היא של הדואר, הסים לא ישב אצלי יותר משעה בבית עד לאקטיבציה מהרגע שהגיע).

לא נתקלתי בכזאת אטימות כבר הרבה זמן
לצפיה ב-'והאם יש עוד מפעילות על רשת סלקום? (בגלל ענייני קליטה)'
והאם יש עוד מפעילות על רשת סלקום? (בגלל ענייני קליטה)
04/07/2017 | 16:38
28
לצפיה ב-'תראה, אתה צודק, אבל גם גולן צודקים'
תראה, אתה צודק, אבל גם גולן צודקים
04/07/2017 | 16:39
76
מבחינתם הכל היה כתוב מראש, ובין אם קראת את הכל לפני או לא, אתה הסכמת לתנאים שלהם. מצד שני, אפשר היה (תיאורטית, הסבר בהמשך) לנסות וללכת "לפנים משורת הדין" כי הם יכולים לראות מתי נשלח הסים.

אני יודע שאם הייתי צריך משהו שיש לו דדליין, והייתי צריך להסתמך על שירות גרוע כמו זה של דואר ישראל, הייתי שוקל שוב האם לקחת את השירות הזה, או בודק האם יש דרך שלא להשתמש בשירות דואר ישראל. אצל גולן, אגב, אפשר לשלוח את הסים בשליחות, ואז זה עולה עוד 50 ש"ח למיטב זכרוני.

באופן פרטני, אצל גולן, לפי מה שאני רואה, יש את אחת ממערכות המידע הכי עלובות שאי פעם נוצרו, וגם אם לנציג יהיה הרצון והנכונות לעזור, ואפילו אם יתקבל אישור מהמנכ"ל בכבודו ובעצמו, לא בטוח שהם יוכלו לעשות את זה במסגרת המגבלות של מערכת המידע שלהם.
לצפיה ב-'אתה צודק ב100% למרות מה שכתוב בעניין הזמן'
אתה צודק ב100% למרות מה שכתוב בעניין הזמן
04/07/2017 | 17:02
13
48
וזאת כי גולן אמורים לדעת שדואר בארץ לא מגיע בתוך שבועיים.
לכן זאת גחמנות ותחמנות מצידם לגבות את הסכומים שגובים ולהציע הצעות מגונות כפי שהציעו, מבלי ללכת לקראת הלקוח.
ולמה הם נוהגים כך?
כי הם מרגישים שהעם שפוט שלהם בגלל "המהפיכה".
לצפיה ב-'נסחפת. דואר בארץ מגיע תוך 4 ימים גג שבוע'
נסחפת. דואר בארץ מגיע תוך 4 ימים גג שבוע
04/07/2017 | 17:06
12
51
אבל כן יש לא מעט מקרים שזה מתעכב ליותר מזה וצריך לתת "חלון" של זמן.
אם העם היה שפוט שלהם היו להם 2 מיליון לקוחות. ומי זוכר את המהפכה כבר..
ברוך שובך אגב :)
לצפיה ב-'הצחקת אותי עכשיו. אצלנו חשבונות מגיעים לפעמים אחרי המועד'
הצחקת אותי עכשיו. אצלנו חשבונות מגיעים לפעמים אחרי המועד
04/07/2017 | 17:22
7
42
האחרון לתשלום. וגם כשהם לא מגיעים אחרי הזמן, הם מגיעים קרוב מאוד (שלא לומר מדי) לתאריך האחרון לתשלום.
לצפיה ב-'וכל מילה נוספת מיותרת, אפילו שכבר הגבתי בטרם ראיתי את תגובתך'
וכל מילה נוספת מיותרת, אפילו שכבר הגבתי בטרם ראיתי את תגובתך
04/07/2017 | 17:34
6
15
לצפיה ב-'מעולם לא קרה לי'
מעולם לא קרה לי
04/07/2017 | 18:09
5
32
חבילות מחו"ל כן. מתעכבות יופי..אבל מכתבים בארץ?
טוב, אולי זה קשור לאזורים? פה בדרום אין עומס
לצפיה ב-'אגב הסים של 012 הגיע, בזמנו, באותו השבוע שהוזמן'
אגב הסים של 012 הגיע, בזמנו, באותו השבוע שהוזמן
04/07/2017 | 18:11
30
ואחרי שבוע הגיע עוד אחד..
אז אולי זה גם קשןר לחברה? ואני לא מסנג'רת על 012 אני כבר לא שם…
לצפיה ב-'בחודשים האחרונים זה קרה וקורה המון פעמים.'
בחודשים האחרונים זה קרה וקורה המון פעמים.
04/07/2017 | 18:21
1
30
ואת רואה שגם בובו טוען כך.
זה לא קשור למיקום סניף הדואר.
בישוב שאני גר, ברגע ששקי הדואר מגיעים עובדים עליהם בזריזות ומחלקים אותם או מודיעים בסמס  על חבילות וכו' בו ביום.
העיכובים הם במרכזי המיון.
ואלה עובדות.
לצפיה ב-'אוקיי. יכול ליהיות. אני לא מתווכחת..'
אוקיי. יכול ליהיות. אני לא מתווכחת..
04/07/2017 | 20:29
12
לצפיה ב-'לא מזמן הזמנתי סים מגולן.'
לא מזמן הזמנתי סים מגולן.
04/07/2017 | 18:37
1
37
הזמנתי ביום רביעי.
הסים נשלח בפועל ביום ראשון.
הגיע ביום שלישי, בשבוע שלאחר מכן.

לצפיה ב-'לא מזמן שלחתי לעצמי מכתב. בכל הרצינות.'
לא מזמן שלחתי לעצמי מכתב. בכל הרצינות.
04/07/2017 | 18:41
40
למעשה שלחתי לעצמי וגם דאגתי שישלחו לי כמה מכתבים ביום מסויים מכמה מקומות בארץ כדי לבדוק את משך הזמן להגעתם.
כולם הגיעו בתוך 3 עד 7 ימים.
מצד שני דואר שנשלח לפני חודש ויותר טרם הגיע.
הסיבה היא שיש הרבה דברי דואר שהצטברו והם לא מצליחים לחלק את כל זה לפי סדר המשלוח.
זה ההסבר המדוייק דברים שכתבת.
לצפיה ב-'נסחפתי? את בטוחה?'
נסחפתי? את בטוחה?
04/07/2017 | 17:33
27
אני מחכה לכמה מכתבים שנשלחו אלי בארץ, אחד לפני יותר מחודש ואחד לפני שבועיים.
אתמול קבלתי הזמנה לחתונה שכבר התקיימה.
את ממש לא בעניינים.  תני קפיצה קלה לפורום איביי ופייפאל שהפך גם לפורום לענייני דואר ותעייני שם מעט.
ואני דווקא נחשב שם לסניגור של דואר ישראל. כפי שפה מחשיבים אותי לסניגור של כמה חברות...
אחר כך תחזרי לפה ונמשיך, אם תרצי.

לצפיה ב-'מה שהכי הצחיק אותי בכל הסיפור שהחשבונית המודפסת על ה19ש"ח'
מה שהכי הצחיק אותי בכל הסיפור שהחשבונית המודפסת על ה19ש"ח
04/07/2017 | 19:45
37
הגיעה שבוע לפני הסים. כשהתקשרתי באותו יום לשירות לקוחות גם הם צחקו בטלפון.
לצפיה ב-'מורוש היקרה...'
מורוש היקרה...
05/07/2017 | 15:02
1
32
על מנת להבין את שירותו המופלא של דואר ישראל, עליך לעבור לפורום איביי ופייפל.
של תשמעי סיפורים מסמרי שיער על מכתבים בתוך הארץ, שהגיעו אחרי 3 שבועות.
חבילות מחו"ל שצצו פתאום אחרי 3-4 חודשים.
אם תספרי שם סיפור, שקיבלת מכתב בתוך הארץ אחרי 4 ימים, יהיו מעט מאוד אנשים שיאמינו לך שם. אולי רק טריליאן, אבל היא מאמינה רק לאלה שאף אחד אחר (עלי אדמות) לא מאמין להם.

ארטור קלארק יכול היה לצלם פרק מופלא על דואר ישראל.
לצפיה ב-'מה אני אגיד לך כנראה בנושא הזה יש לי מזל… '
מה אני אגיד לך כנראה בנושא הזה יש לי מזל…
05/07/2017 | 22:29
5
לצפיה ב-'אטימות, ממש ככה. לא הייתי נשארת אצלם '
אטימות, ממש ככה. לא הייתי נשארת אצלם
04/07/2017 | 17:02
2
41
בטוח רק סלקום אפשרי מבחינתך??
לצפיה ב-'אנסה מחר "וואלה מובייל" עם הרשת של פלאפון...'
אנסה מחר "וואלה מובייל" עם הרשת של פלאפון...
04/07/2017 | 19:43
1
33
פרטנר פשוט לא קולטים אצלנו כלום.
פשוט מעצבן אותי ה50 ש"ח דמי התחברות לגולן (19 ש"ח סים, 30 ש"ח אקטיבציה) שיזרקו לשווא.
לצפיה ב-'בסופו של דבר פלא' הכי טובים ומהירים'
בסופו של דבר פלא' הכי טובים ומהירים
04/07/2017 | 20:26
33
תעקב אחרי החשבוניות ויהיה בסדר
לצפיה ב-'בגולן יש אפשרות לקבל סים בנקודות מכירה, מצד שני 49 שח או 99 '
בגולן יש אפשרות לקבל סים בנקודות מכירה, מצד שני 49 שח או 99
04/07/2017 | 17:18
2
41

שח זה מוגזם.
הייתי מציע לך לעבור לחברה אחרת שנותנת לך סים בחינם.

נקודות המכירה
לצפיה ב-'איזו חברה נותנת היום סים בחינם?'
איזו חברה נותנת היום סים בחינם?
04/07/2017 | 19:41
1
12
לצפיה ב-'חפש באתר כמהזה. פלאפון והוירטואליות הפרטיות שלה,'
חפש באתר כמהזה. פלאפון והוירטואליות הפרטיות שלה,
04/07/2017 | 20:58
28
012 והטו מובייל (הסים בחינם המשלוח עולה אבל על 2 קווים כמדומני מקבלים בחינם).
יש כאלו שהמחיר 10 שח, בכל מקרה 49 שח לסים או לשינוי תוכנית זה מוגזם

לצפיה ב-'מאוד הופתעתי היום בבוקר'
מאוד הופתעתי היום בבוקר
05/07/2017 | 08:36
43
התקשרה נציגה (אחרי שהשארתי מספר שיחזרו אלי אתמול בצהריים, ומאז כבר דיברנו 4 פעמים, אבל לא חשוב). הסברתי לה שוב את הבעיה ואחרי כמה דקות המתנה קיבלתי אישור שמעבירים אותי לחבילה של ה25ש"ח ללא דמי מעבר.

כנראה שכמה הודעות פייסבוק ואימייל לפניות הציבור עשו את שלהם (שאלתי את הנציגה מה השתנה מאתמול כשהם הוציאו לי את המיץ, היא אמרה שהיא לא יודעת).
לצפיה ב-'ובנושא גולן, האם הם הפסיקו לחייב סים שלא הופעל תוך חודש?'
ובנושא גולן, האם הם הפסיקו לחייב סים שלא הופעל תוך חודש?
05/07/2017 | 13:58
32
שמעתי משהו שנקרא חוק אברג׳ל. מישהו יכול להרחיב על כך?
לצפיה ב-'אפליקצייה להקלטת שיחות'
אפליקצייה להקלטת שיחות
04/07/2017 | 14:38
4
48
ברשותי נקסוס 5 הורדתי המון אפליקציות ובכולן אני שומע את עצמי ולא את הצד השני, מי יודע לעזור?
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אני עושה'
לא הבנתי מה אני עושה
04/07/2017 | 21:23
26
העתקתי את הקישור וקיבלתי מספר אופציות
מחכה לתשובה לא מסובכת
לצפיה ב-'נסה את האפליקציה הבאה'
נסה את האפליקציה הבאה
04/07/2017 | 22:16
1
28
יש לי G2 וגם אצלו שום אפליקציה לא עבדה כמו שצריך. זאת עובדת מצויין, ואפשר להגדיר לה כל מיני משתנים  שקובעים מה יקליט ומה לא (למשל רק שיחות באורך של לפחות 30 שניות של מספרים שלא מאנשי הקשר) ועוד כל מיני.
לצפיה ב-'הצלחתי לשמוע לחשים ברקע'
הצלחתי לשמוע לחשים ברקע
04/07/2017 | 22:40
23
אותי אני עדיין שומע מצויין, הלחשים ברקע לא מובנים לאוזן
לצפיה ב-'פלאפון עונה ומנתק שיחות בתוך הכיס'
פלאפון עונה ומנתק שיחות בתוך הכיס
04/07/2017 | 12:12
7
69
חברים אני צריך בבקשה עזרה!
ברשותי גלקסי 7 וקורה לי המון (!!!) שכשהפלאפון בכיס ומחייגים אלי, הפלאפון עונה לשיחה או מנתק אותה עוד לפני שאני מספיק להוציא אותו (כנראה במגע של הכיס).
האם ניתן לעשות משהו כדי לפתור זאת?
מודה מראש לעונים,
אלון
לצפיה ב-'הרי זה מופיע ביומן שיחות '
הרי זה מופיע ביומן שיחות
04/07/2017 | 12:17
1
37
אז מה זה?
חברות מסחריות למדו שיטה לחייג חיוג אחד ,ואז הלקוח לא עומד בפיתוי ומחזיר צלצול ואז הם לא עברו את חוק הספאם .
עצתי ,שיחה לא מזוהה ,אל תענה ואל תחזיר צלצול.

לצפיה ב-'לא מדובר בספאמרים'
לא מדובר בספאמרים
04/07/2017 | 12:20
33
מדובר אפילו בחברים שלי או בני משפחה.
המסך פשוט עונה לשיחה כתוצאה מהחיכוך עם הבד בתוך הכיס.
הפלאפון מזהה את המגע הזה כמענה לשיחה או ניתוק.
אישתי כבר למדה שזה קורה לי הרבה אבל יוצא לא נעים כשהבוס מתקשר אליך ויוצא שניתקתי לו את השיחה...
לצפיה ב-'האם הטלפון נעול כשזה קורה?'
האם הטלפון נעול כשזה קורה?
04/07/2017 | 12:23
3
13
לצפיה ב-'כן, המסך נעול.'
כן, המסך נעול.
04/07/2017 | 12:30
2
21
אך בכל מקרה גם כאשר נכנסת שיחה  (גם כשיש נעילה עם קוד/טביעת אצבע) ניתן לענות או לדחות את השיחה כשהמסך נדלק.
לצפיה ב-'כנראה אתה לוחץ על לחצנים או על המסך'
כנראה אתה לוחץ על לחצנים או על המסך
04/07/2017 | 12:33
1
27
בעת נסיון שליפה .
ג'ינס הדוק

לצפיה ב-'זה בטוח'
זה בטוח
04/07/2017 | 12:34
29
השאלה אם יש אפשרות להגדיר מענה רק בלחיצה על כפתור הבית?
או פתרון אחר בסגנון שיבטל את המענה בהחלקת אצבע על המסך.

שיחתקי בהגדרות וראיתי שניתן להוסיף מענה בלחיצה על מקש הבית... אך לא לבטל את המענה בהחלקת אצבע.
לצפיה ב-'מצטרף'
מצטרף
08/07/2017 | 07:56
5
אצלי בכיס, עולים המון אפליקציות. לפעמים שומע איזה צליל מוזר, לפעמים המכשיר מתחמם מרוב אפליקציות פתוחות ועוד.
איך למנוע ממגע אקראי בכיס שהמסך יפתח, אלא שישאר נעול. OPO אנדרואיד 6, סיאנוג'ן.
לצפיה ב-'סינכרון אנשי קשר '
סינכרון אנשי קשר
03/07/2017 | 16:55
1
26
שלום לכם
אני רוצה לבצע  סינכרון   מLG לגלגול  ג'מל
אך עושים את זה

כי ניסתי לעשות את זה ולא הצלחתי תודה
לצפיה ב-'האם אנשי קשר בטלפון הם אנשי קשר google ?'
האם אנשי קשר בטלפון הם אנשי קשר google ?
03/07/2017 | 18:13
20
בדוק באנשי קשר >תפריט עליון 3 נקודות >הגדרות>תצוגת אנשי קשר >אנשי קשר לתצוגה >מסומן google עם החשבון (בלבד)
אם יש שם אנשי קשר אז אין בעיה ,אם אין אז הם בקטגוריה אחרת.
בהנחה שיש שם אנשי קשר אז הגדרות >חשבונות >google > אנשי קשר מסומן לסינכרון .
יתכן והסינכרון מוגדר להעשות ב wi-fi או וגם בעת טעינה .

לצפיה ב-'וויז לניווט רגלי'
וויז לניווט רגלי
03/07/2017 | 22:21
4
65
אני צריך וויז לניווט רגלי לעיר רומא.
מה אני צריך להוריד מגוגל פליי?

לצפיה ב-'וויז לניווט רגלי אני לא מכירה'
וויז לניווט רגלי אני לא מכירה
03/07/2017 | 22:40
54
עד כמה שאני יודעת אין אופציה כזו בוויז…
אבל יש את זה במפות של גוגל (מותקן בכל מכשיר) וזה עובד נהדר
לצפיה ב-'ממליץ על Here'
ממליץ על Here
04/07/2017 | 05:21
29
לצפיה ב-'עוד אפשרות - Maps.Me. היא עובדת לי יותר טוב מ-Here'
עוד אפשרות - Maps.Me. היא עובדת לי יותר טוב מ-Here
04/07/2017 | 07:54
21
לצפיה ב-'גוגל מפס שכבר יש לך במכשיר'
גוגל מפס שכבר יש לך במכשיר
04/07/2017 | 08:36
48
תוכל גם להוריד מראש את המפה של האזור בכדי שתוכל לנווט גם אופליין

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
חקר האמת - משרד חקירות וחוקר פרטי
חקר האמת - חוקרים עבורך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה