לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3516235,162 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'עוד בעיה עם אנשי הקשר'
עוד בעיה עם אנשי הקשר
02/11/2016 | 08:30
2
20
כרגע באתר מופיעים לי אנשי הקשר - פעם אחת
במכשיר - פעמיים

איך אני עושה שגם במכשיר אני אראה את אנשי הקשר רק פעם אחת?
לצפיה ב-'כנראה אנשי הקשר מאוחסנים בשני מקומות'
כנראה אנשי הקשר מאוחסנים בשני מקומות
02/11/2016 | 09:01
1
19
גם בחשבון הגוגל וגם על המכשיר או על הסים או משהו דומה.
תיכנסי לאנשי הקשר - 3 נקודות אנכיות - הגדרות - תצוגת אנשי קשר ותבחר במקום הכל רק את חשבון הגוגל או רק את המכשיר.

לצפיה ב-'תודה רבה, עזר'
תודה רבה, עזר
02/11/2016 | 09:50
5
לצפיה ב-'שאלות בקשר לסים (שניים) לאנדלוסיה ( דרום ספרד)'
שאלות בקשר לסים (שניים) לאנדלוסיה ( דרום ספרד)
01/11/2016 | 21:20
25
שלום
אני מתכננת נסיעה לאנדלוסיה(דרום ספרד) בעוד מספר חודשים.
יהיה צורך בשיחות מקומיות ובאינטרנט.
אילו חברות וסימים prepaid מומלצים שם.
ושאלה נוספת,כיוון שזה עוד מספר חודשים,האם יש לכם מוכר מומלץ ב ebay  לכך?
המון תודה מראש
לצפיה ב-'סמסונג הוציאה עידכון תוכנה לנוט 7'
סמסונג הוציאה עידכון תוכנה לנוט 7
01/11/2016 | 11:07
42
99
שבין השאר מגביל את הטעינה ל60 אחוז מכסימום.
לאותם לקוחות שלא מעוניינים להחליף את המכשיר.

המשך>>
שבין השאר מגביל את הטעינה ל60 אחוז מכסימום.
לאותם לקוחות שלא מעוניינים להחליף את המכשיר.

לצפיה ב-'מעוניין לקנות טאבלט "10'
מעוניין לקנות טאבלט "10
01/11/2016 | 09:10
7
55
בגלל שגנבו באוטובוס בבוליביה את הטאבלט, כנראה שאחד הנהגים "הנחמדים", רוצה לקנות טאבלט איכותי. סוני יקר, ASUS מהעבר איטי, סמסונג שנגנב תיפקד טוב מאד.
אם יש אופציה לסים אבל שלא ייקר בהרבה את המחיר.
נועד למפות, לגלישה, לקריאת ספרים וחשוב שהקריאה תהיה נוחה, לסרטים.
2. כנ"ל אבל סיני זול שישאר בתיק הטיולים ואם יגנב, לא נורא.
נועד לחבר.
לצפיה ב-'תגדיר "זול"'
תגדיר "זול"
01/11/2016 | 09:33
14
לצפיה ב-'הנה משהו...'
הנה משהו...
01/11/2016 | 09:54
1
60
לצפיה ב-'באמת מכשיר נהדר אבל עם מסך 7'. והוא ביקש מסך 10'.'
באמת מכשיר נהדר אבל עם מסך 7'. והוא ביקש מסך 10'.
01/11/2016 | 10:00
11
לצפיה ב-'בינתים שמעתי על טושיבה שיש בבאג'
בינתים שמעתי על טושיבה שיש בבאג
01/11/2016 | 10:30
53
ועל לנובו שקנו לפני חצי שנה באילת, בהתחלה רץ מהר ואחר כך מדשדש.
לצפיה ב-'אם אתה מחפש משהו זול'
אם אתה מחפש משהו זול
01/11/2016 | 13:56
2
63
לפני חודש קיבלתי "מתנה" את הטאבלט המצ"ב
הוא מריץ אנדרואיד 4.4 ובסה"כ נראה לא רע ומרגיש נוח בידיים.
לא נראה לי שהוא יכול להריץ הרבה אפליקציות בהתייחס לזיכרון המוגבל שלו אבל נראה לי שלצרכים שלך זה יספיק
*** אני לא ממליץ על החנות, הקישור הוא רק לגבי המפרט של המכשיר.

לצפיה ב-'המחיר הזול לא מרתיע קצת...???'
המחיר הזול לא מרתיע קצת...???
02/11/2016 | 09:28
1
32
במרקורי שזה מותג מדבקה, וביחס למחיר הזול שלו, אין שום בעייה עם הטאצ'...???

בדרך כלל טאבלטים בסכום של למטה מאלף שקל, יש להם תמיד בעיה של חוסר חדות בטאצ', חוסר תגובה, השהיות, תקיעות וכ"ו...
לצפיה ב-'אני כמעט לא משתמש בו'
אני כמעט לא משתמש בו
02/11/2016 | 10:03
37
אבל בסה"כ הוא סביר. מלכתחילה לא היו לי ציפיות של מכשיר דגל ממנו
הטאצ' בסדר גמור.
אבל מצד שני לא מותקן עליו כלום כך שהוא לא עמוס ואנחנו לא משחקים משחקים כבדים שדורשים טאצ' מדוייק
כך שבתור מכשיר ספייר למקרה שהכל תפוס בבית הוא עושה את העבודה.

לצפיה ב-'מהירות 012'
מהירות 012
01/11/2016 | 08:53
42
131
בוקר טוב,
אני אשמח אם יש פה מנויי 012 שיכולים לבדוק לי מהירות גלישה.
אני יודעת שזה משתנה אבל אני רוצה לקבל איזשהו מושג על איזור המרכז.
תודה מראש
המשך>>
בוקר טוב,
אני אשמח אם יש פה מנויי 012 שיכולים לבדוק לי מהירות גלישה.
אני יודעת שזה משתנה אבל אני רוצה לקבל איזשהו מושג על איזור המרכז.
תודה מראש
לצפיה ב-' מגן זכוכית מלא ל-S7 שמתאים לקייסים '
מגן זכוכית מלא ל-S7 שמתאים לקייסים
31/10/2016 | 23:47
3
59
אשמח לקבל המלצות על מגני מסך (מזכוכית, לא מדבקה) ל-S7 אשר מכסים את כל הצג אך שגם מתאימים לקייסים.
לצערי, רכשתי מגן מסך מצוין של Coral, אך רוב הקייסים שניסיתי איתו "מרימים" אותו מעט ובכך פוגעים ברגישות שלו למגע.
הבנתי שזו בעיה נפוצה עקב המבנה המיוחד והמעט מעוגל של המסך ב-S7 (לא אדג'). אשמח לדעת מכאלו שכבר היו בסיטואציה ובדקו את הנושא על המלצות.

תודה מראש!
לצפיה ב-'אולי בכל זאת יש פה אנשים טובים?'
אולי בכל זאת יש פה אנשים טובים?
02/11/2016 | 18:29
2
33
אני תקוע עם מגן מסך לא מתפקד בטלפון, בגלל שהוא מגן מסך מלא ש"התרומם" כתוצאה מחיבור קייס.. מחפש מגן מסך חדש לקנות ואשמח להמלצות
לצפיה ב-'יש פה כמה וכמה אנשים טובים...אבל כנראה אין להם s7 '
יש פה כמה וכמה אנשים טובים...אבל כנראה אין להם s7
02/11/2016 | 22:29
37
פשוט תוריד לבינתיים את המגן מסך הפגום. אז מה, גם אני בלי מגן כבר יומיים
ותיזהר שלא ייפול..
לצפיה ב-'לא מצליח להתחבר לבלוטוס אינטגרלי ברכב קיה סיד'
לא מצליח להתחבר לבלוטוס אינטגרלי ברכב קיה סיד
31/10/2016 | 19:27
7
49
הגלקסי מתחבר בקלות.
אבל מכשיר פשוט לא סמארטפון -נוקיה 208 לא מצליח להתחבר. האם רק סמרטפונים יכולים להתחבר?   יש אולי משהו שאפשר לעשות בהגדרות של המכשיר נוקיה כדי שיתחבר?
תודה מראש
לצפיה ב-'יכול להיות שהרכב דורש גרסת בלוטות׳ מתקדמת יותר ממה שיש לך '
יכול להיות שהרכב דורש גרסת בלוטות׳ מתקדמת יותר ממה שיש לך
31/10/2016 | 20:42
2
26
בנוקיה. האם הנוקיה מתחברת לרכיבי בלוטות׳ אחרים?

לצפיה ב-'מתחבר לאחרים'
מתחבר לאחרים
31/10/2016 | 23:10
1
11
לצפיה ב-'אז אתה יודע שלפחות אין בעיה ברכיב הבלוטות׳ בטלפון'
אז אתה יודע שלפחות אין בעיה ברכיב הבלוטות׳ בטלפון
01/11/2016 | 08:14
14
תבדוק ב-specs של המכונית ושל הטלפון איזו גרסת בלוטות׳ נדרשת/קיימת.
לצפיה ב-'האם הטלפון מבקש קוד צימוד?'
האם הטלפון מבקש קוד צימוד?
31/10/2016 | 20:50
1
11
לצפיה ב-'כן רשמתי 1234ובגלקסי זה הסתדר מיד'
כן רשמתי 1234ובגלקסי זה הסתדר מיד
31/10/2016 | 23:12
13
לצפיה ב-'לפעמים יש מכוניות וטלפונים שפשוט לא מוכנים לדבר אחד עם השני'
לפעמים יש מכוניות וטלפונים שפשוט לא מוכנים לדבר אחד עם השני
31/10/2016 | 21:47
1
15
לצפיה ב-' מכיון שזה לא טלפון וההוא לא אוטו'
מכיון שזה לא טלפון וההוא לא אוטו
31/10/2016 | 22:11
18
לצפיה ב-'To ROOT, or not to ROOT, that is the question'
To ROOT, or not to ROOT, that is the question
31/10/2016 | 13:20
17
86
בעוונותי אני עומד לקבל נקסוס 6P, שיירש כנראה את ה N4 קשישא (בן 4 שעדיין כוחו במותניו). בהמשך לכמה פוסטים שהיו בשבועות האחרונים, עלתה אצלי השאלה הזו. היתרון היחיד, אולי, מבחינתי הוא ש ROOT יאפשר לי להתקין אפליקצייה להקלטת שיחות, שתעבוד גם בנקסוס (אני לא משחק בהחלפת ROM). החסרון הוא באיבוד קבלת העדכונים השוטפים (שזה אולי מהיתרונות הבודדים של נקסוס על אחרים). בN4 לא עשיתי ROOT, ואכן הציק לי חסרון הקלטת השיחות.
אם אעשה ROOT, זה יהיה כנראה בעזרת NEXUS ROOT TOOLKIT (יש דרכים קלות אחרות?). מה בעד? מה נגד? מה הסיכונים? איזה עוד יתרונות יש?
לצפיה ב-'נתחיל מהחיסרון הכי גדול תיאורטית'
נתחיל מהחיסרון הכי גדול תיאורטית
31/10/2016 | 13:36
99
אם תפתח את ה-Bootloader, אז לא תוכל להשתמש ב-Android Pay, גם אם לא תעשה יותר כלום במכשיר. האם זה קריטי? לא נראה לי באופן אישי. אה, גם פוקימון גו לא יעבוד לך, כי הוא משתמש באותו כלי של בדיקת ואלידציה של המכשיר.

מעבר לכך, פתיחת ה-Bootloader כשלעצמה לא מפריעה לכלום, והיא "הכנה" למקרה שתרצה לעשות רוט. פתיחת Bootloader בנקסוס כרוכה באיפוס של המכשיר, ולכן אם אתה חושב שאולי תרצה לעשות רוט, כדאי לפתוח Bootloader איך שאתה מקבל את המכשיר. לפי מה שאני זוכר אז ה-NRT הוא די פשוט, אבל אני אישית משתמש בפקודות Fastboot - אני אוהב שיש לי שליטה על מה שקורה .

לגבי עידכונים - הרוט כשלעצמו לא לגמרי מפריע לקבלת עידכונים. אני לא יודע איך זה עם אנדרואיד 6 והלאה, אבל בגירסאות עד 5.1.1 (כולל) עדיין קיבלתי התראות על עידכוני גירסא למרות שהיה לי רוט (ואפילו יותר מזה). כמובן שלא הייתי יכול לעדכן בצורה קלה, אבל ידעתי שיש עידכון. גם אם תהיה עם רוט זה לא אומר שלא תוכל לקבל עידכונים, אלא פשוט תצטרך לעשות עבודת הכנה לפני כן. דבר ראשון תצטרך להחזיר Recovery סטוק במקרה שהחלפת ל-CWM/TWRP. אחר כך תצטרך לבטל Xposed אם הפעלת. אחר כך תצטרך לעשות Unroot, אבל לרוב אפשר לעשות את זה מהאפליקציה של הרוט עצמה. לאחר העידכון תצטרך שוב לעשות רוט, לצרוב Recovery חלופי (אם אתה רוצה) ו-Xposed (כנ"ל). אני עושה את התהליך הזה על מכשיר שקצת יותר מורכב לעשות בו את זה (זנפון 2), ואני גם עושה פעולה נוספת שלא צריך בנקסוס (שומר עותק של Recovery סטוק, כי משום מה זה משהו שלא נמצא כקובץ "רגיל" ב-Image של הקושחה). כל התהליך הזה לוקח לי בערך רבע שעה, פלוס הזמן של העידכון עצמו.

מבחינת סיכונים אז נקסוס הוא אחד המכשירים הכי "טובים" לעשות להם רוט, כי מאוד קשה לעשות להם בריק, ודי פשוט לשחזר אותם לגירסא שעולה ועובדת.

עוד יתרונות? אפשר להתקין חוסם פרסומות שלא תלוי באפליקציית דפדפן כזו או אחרת, ואם אתה מתקין Xposed אז אתה יכול לבצע עוד כל מיני פעולות והתאמות של המכשיר שלא אפשריות בצורה אחרת. אפשר גם להחליף רום ולקבל פיצ'רים שלא קיימים בסטוק של אנדרואיד, אבל זה לא הכרחי. יש גם אפליקציות בסגנון של Titanium Backup שמאפשרות לעשות גיבוי מלא של הנתונים והאפליקציות, כך שאפשר לשחזר בקלות יחסית לאחר איפוס המכשיר.
לצפיה ב-'היתרון הגדול של הרוט הוא לא הקלטת שיחות אלא העפת הפרסומות'
היתרון הגדול של הרוט הוא לא הקלטת שיחות אלא העפת הפרסומות
31/10/2016 | 13:38
76
אפשר לקבל גם עדכונים בדרך קצת יותר ארוכה וצריך להחזיר את הרוט אחרי עדכון.
המינוס היחיד הוא עניין האחריות (שלא באמת קיימת בארץ) אבל דווקא הנקסוסים הם הקלים ביותר לביצוע UNROOT ונעילת ה-BOOTLOADER.
העניין הוא שמרפי גורם לכך שכשבאים לממש את האחריות הבלתי קיימת, בדיוק אז אי אפשר לבצע  UNROOT ונעילת ה-BOOTLOADER.

גמני לא ביצעתי רוט לנקסוס 4, אבל כשעברתי ל-1+3 זה הדבר הראשון שבצעתי.
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
01/11/2016 | 07:23
14
47
ראשית, למה לחכות לעדכונים השמיים אם אפשר להתקין רום מקוסטם של Cyanogen ולהתעדכן כל שבוע?

שנית, הודות לרוט אפשר לעשות עוד כמה דברים נחמדים. למשל, להתקין את AdAway ע"מ להיפטר מפרסומות, או את DNS Changer על מנת לגלוש בצורה בטוחה יותר.
לצפיה ב-'הרומים שמתעדכנים כל שבוע הם נוראיים , באגים בכמויות'
הרומים שמתעדכנים כל שבוע הם נוראיים , באגים בכמויות
01/11/2016 | 08:14
13
59
אתה בעצם ה-qa שלהם .

לגבי רוט , כדאי להסביר גם מה החסרונות ברוט .
לצפיה ב-'תודה לעונים, אבל...'
תודה לעונים, אבל...
01/11/2016 | 16:11
12
43
ציינתם רק יתרונות. האם (כפי שכתב שבע) אין חסרונות? אין סיכונים? הפיך בקלות? למשל, אם אני עושה root ואז גיבוי בעזרת טיטניום, ואז עושה unroot (הבנתי שכל פעולה כזו מאפסת את המכשיר) - אוכל להשתמש בגיבוי במצב unroot ? האם במהלך ה root קיימת סכנה לגרימת נזק בלתי הפיך למכשיר?
לצפיה ב-'לא'
לא
01/11/2016 | 18:17
33
לפני ה unroot עליך להעביר את תיקיית titanium לגיבוי במחשב .
כאשר תרצה לשחזר אפליקציה והנתונים באמצעות titanium תצטרך לבצע שוב root ולהעביר חזרה את התיקייה.
כך שזה לא מעשי.עשית root ככה זה נשאר .
אין סיבה לביצוע unroot
אני לא משתמש ב custom recovery אם כי יש לו יתרון של ביצוע nandroid .
את העידכונים אני מפליש באמצעות flashfire של מיודענו chainfire
אז ארוכה הדרך ,ברם אם תבצע הכל פעם אחת ,תהיה מומחה לענין.
לביצוע root אמליץ על Nexus Root Toolkit

לצפיה ב-'ברוט שלעצמו יש סיכונים החל ממערכת הפעלה פרוצה לוירוסים '
ברוט שלעצמו יש סיכונים החל ממערכת הפעלה פרוצה לוירוסים
01/11/2016 | 19:22
10
31
ותוכנות ריגול ועד ולמצבים בהם צריך לאפס את המכשיר .
יש לו כמובן גם ייתרונות אבל גם חסרונות וצריך לדעת את זה מראש .

לגבי הטיטניום צריך לדעת לנהל אותו בצורה נכונה ובזמן שחזור למשל לבדוק שלא משחזרים אופציות של מערכת ההפעלה כי זה יכול לגרום ל-bootloop ,
לצפיה ב-'נראה שאעשה ROOT, אבל עוד לא. ושאלה לגבי אפליקציות מומלצות'
נראה שאעשה ROOT, אבל עוד לא. ושאלה לגבי אפליקציות מומלצות
02/11/2016 | 15:40
9
27
קראתי שבחלק קטן ממכשירי ה 6P, אנדרואיד 7.0 גורם לריקון מהיר של הסוללה.
הבנתי שגוגל משחררים עדכון 7.1 בעוד כחודש, שיהיה עדכון "גדול", ונראה שרק אחריו אעשה ROOT.
ה ROOT יעשה כנראה עם NRT, ואחריו:
איזה חוסם פרסומות מומלץ?
איזו אפליקציית הקלטת שיחות מומלצת?
האם הגיבוי המומלץ הוא טיטניום?
תודה.
לצפיה ב-'אני משתמש בטיטניום , בתוכנה להקלטת שיחות '
אני משתמש בטיטניום , בתוכנה להקלטת שיחות
02/11/2016 | 16:24
33
בשם total recall ( לא יודע לגבי תמיכה בנקסוס )
לצפיה ב-'ב-N5X אנדרואיד 7.0 לא גרם לשתיית הזוללה, ACR ו-AdAway'
ב-N5X אנדרואיד 7.0 לא גרם לשתיית הזוללה, ACR ו-AdAway
02/11/2016 | 18:09
1
15
לצפיה ב-'ב6P זה היה רק בגרסת הbeta של אנדרואיד 7'
ב6P זה היה רק בגרסת הbeta של אנדרואיד 7
03/11/2016 | 09:20
9
לצפיה ב-'גיבוי טיטניום'
גיבוי טיטניום
03/11/2016 | 09:16
5
38
לא חושב שצריך להמתין מכיון שיש רוטינה לביצוע עידכון כאשר המכשיר הוא Rooted ,כבר הזכרתי את Flashfire ,לזכותם של גוגל הם מפרסמים את קיבצי הסטוק של כל הדגמים שלהם מיד עם שיחרורם ואתה צריך להכיר אתר זה
ואוליך אותך קדימה ,השלב הבא לאחר Root זה התקנה של פלטפורמת Xposed  (עדיף שתגגל ) פלטפורמה זו מאגדת אפליקציות שמטרתן שיפור מערכת ההפעלה בלי לשנות קרנל . שם למשל תמצא את האולר השוויצרי לשיפצורים בשם GravityBox ושם תמצא יחידת Amplify לטיפול בשימור הסוללה
בהצלחה
לצפיה ב-'שכחתי לתת קרדיט ל BobboVilla בהתייחס ל Xposed'
שכחתי לתת קרדיט ל BobboVilla בהתייחס ל Xposed
03/11/2016 | 09:32
10
לצפיה ב-'ושם גם תוכל לגרום למכשיר בוטלופ ולהיות פרוץ לכל זב חותם.'
ושם גם תוכל לגרום למכשיר בוטלופ ולהיות פרוץ לכל זב חותם.
03/11/2016 | 10:38
3
31
כמובן שאחרי כל עדכון מערכת הפעלה יש סיכוי שתצטרך לאפס את המכשיר כי מסתמכים על כל מיני באגים במערכת הנפעלה אבל שטויות , זה בקטנה.
לצפיה ב-'למה אתה מבהיל את כולם'
למה אתה מבהיל את כולם
03/11/2016 | 11:34
2
36
מעולם לא קרה לא קורה ולא יקרה.
מה גם שאתה גם כן חוטא בענין זה ומבצע root ושאר מרעין בישין ,אז מה ,לוקחים לך את הפרנסה?

לצפיה ב-'קרה , קורה וייקרה ... אני לא מתקין xposed '
קרה , קורה וייקרה ... אני לא מתקין xposed
03/11/2016 | 12:03
1
28
( כשמו כן הוא ) , אחרי כמו בוטלופים הבנתי שדי נמאס לי מזה .
עובד עם סטוק , מתקין ומבטל רוט שלא צריך ( במקרה שלי הרוט זה לטיטניום) ודואג לא להתקין תוכנות לא מהחנות וכמובן כבר לא מתעניין בהתקנת רומים כל שלישי וחמישי.
לצפיה ב-'לגבי בריקים 2 של נקסוס 4 עברתי , אחד עם מנורה אדומה'
לגבי בריקים 2 של נקסוס 4 עברתי , אחד עם מנורה אדומה
03/11/2016 | 12:11
28
ואחד בלי ,
בריק של 1+1 קיבלתי בגלל רום לא נכון , בוטלופים על ימין ועל שמאל בגלל כל מיני גירסאות ו-exsposed שמותאם או לא לגירסא מסויימת .
בריקים של סינים גם אבל מראש הייתי מוכן בגלל רומים מקומבנים , נוקיות גם אבל שם יש תוכנות מיוחדות מוכנות לזה , בקיצור .. ממש כיף למי שמוכן לזה ... למי שלא , סיוט מתמשך .
לצפיה ב-'שאלות לגבי G5 LG'
שאלות לגבי G5 LG
30/10/2016 | 22:35
15
71

אני מתבלט אם לקנות G5 LG
הבנתי שהG4 היה מכשיר לא משהו.
1.תוך שנה נשרף לו המעבד.
2.לחבר שלי שהשתמש בG4 יש פיקסלים שרופים במכשיר(אני משדרג מאיפון 4S שיש לי ארבע שנים ואף פעם לא היתה לי בעיה כזו)

האם הבעיות האלו קיימות גם בG5 כמו כן ראיתי יש מספר גרסאות לG5
 H850 ו
H860
מה הבדל בין הגרסאות ואיזה גירסה מומלצת?

אשמח לקבל את חוות דעתכם.

לצפיה ב-'860 זה דגם עם אפשרות ל -2 סימים'
860 זה דגם עם אפשרות ל -2 סימים
31/10/2016 | 07:37
65
השאלה היא למה דווקא את המכשיר הזה ולא אחר ?
יש גם דגם se g5.

לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
31/10/2016 | 08:50
13
86
הLG G5 בהחלט מכשיר מומלץ בפרט כאשר מחירו סביר יחסית.

מעבד סנפדראגון 820 - 2.1 ג'יגה + 4 ליבות & 1.6 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים מצויינים.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 4096.
מסך 5.3 אינצ' QHD מצויין.
GORILLA GLASS 4.
צמד מצלמות 16 מ"פ + 8 מ"פ + חיישן לייזר פוקוס עם ביצועים בסך הכל טובים מאוד.
צילום וידיאו 4K באיכות טובה מאוד.
יש רדיו.
יש NFC.
סוללה 2800 מ"א נשלפת.
תומך USB-C.
הטענה מהירה QC 3.0.
משקל 160 גרם.
מערכת הפעלה מרשמלו.
הממשק נקי יחסית מאפליקציות זבל.
סנסור טביעת אצבעות בגב המכשיר.
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה.

ביחס למחירו מדובר בדיל מצויין.

מכשיר ביבוא פרללי מחירו 2100 שקל.
ניתן להוסיף עוד 400 שקל ולקבל מכשיר עם רום ואחריות של היבואנית הרשמית של LG בישראל "רונלייט".

---------------------------------------------------------------------------------------------

בכל מה שנוגע לבעיית לוח-אם שהייתה בG4 ובV10.
היבואן יודע מאיזה סדרת יצור המכשירים הבעיתיים לפי מספר הIMEI של המכשירים.

לצפיה ב-'תודה על המענה יש לי מספר שאלות נוספות'
תודה על המענה יש לי מספר שאלות נוספות
01/11/2016 | 18:07
12
49
תודה על המענה יש לי מספר שאלות נוספות:
1.האם הבעיות שהיו בG4 בלוח אם והפיקסלים השרופים קיים בG5?
2.יש לי איפון 4s האם זה סיפור להעביר הגדרות אנשי קשר וכו'?
או שזה פרוצדרוה קלה.
3.חבר אמר לי שהמערכת הפעלה של LG הוא איטי.האם זה נכון לגבי הG5?
לצפיה ב-'1...2...3...'
1...2...3...
02/11/2016 | 00:25
36
1. כרגע לא, אבל אי-אפשר לדעת מה הלאה. גם ב-G4 בעיית לוח האם לא הופיעה מיד, או לפחות לא נתפסה כתקלה סידרתית מיד בהתחלה. ל-G5 יש כמה השתעלויות משל עצמו וחיפוש קצר בגוגל יתן לך הרבה יותר מידע ממה שאתה רוצה.
2. סיפור אפשרי, למרות שזה ייקח קצת זמן. בוא נגיד שלא בגלל זה חייבים להישאר עם iOS.
3. איטיות זה דבר יחסי, אבל G5 ממש לא איטי בתגובות שלו (גם G4 לא ממש איטי, רק G3 - שאהבתי מאוד במשך כמעט שנתיים - היה לפעמים קצת פלגמט). הדבר האחרון שצריך להדאיג אותך ב-G5 היא מהירות מערכת ההפעלה שלו.
לצפיה ב-'במכשירי LG תמיד היתה בעייה במעבר למגירת האפליקציות...'
במכשירי LG תמיד היתה בעייה במעבר למגירת האפליקציות...
02/11/2016 | 09:49
10
37
זה אולי מוזר קצת, אבל זה היה לוקח זמן של 3 עד 5 שניות לערך במעבר למגירת האפליקציות עד שהטלפון היה מתאפס על עצמו וחוזר לעבוד כרגיל...

בLG G5 ובLG V20 הם ביטלו לגמרי את מגירת האפליקציות...
לצפיה ב-'ואיפה בדיוק קראת את זה ?!? '
ואיפה בדיוק קראת את זה ?!?
02/11/2016 | 09:52
5
32
יש אצלי G2 ואצל הצעיר G4 ולחלוטין לא קיימת בעיה של מעבר למגירת האפליקציות .
לצפיה ב-'מישהו שעובד איתי קצת סבל מאיטיות האנימציה של ה-G5'
מישהו שעובד איתי קצת סבל מאיטיות האנימציה של ה-G5
02/11/2016 | 09:55
1
28
שזה סובייקטיבי לחלוטין, אגב. הראיתי לו איך מבטלים את האנימציות (בהגדרות מפתחים) והוא נהיה מאושר עד הגג. אגב, המכשיר הקודם שלו היה Xperia Z1 Compact, אם זה משנה. זה מעלה את השאלה - האם באמת מורגשת איטיות אמיתית, או שזה נובע מאנימציות ארוכות מדי לטעמו של המשתמש?
לצפיה ב-'אגב, התלונה שלו לא הייתה "האנימציות איטיות"'
אגב, התלונה שלו לא הייתה "האנימציות איטיות"
02/11/2016 | 09:56
25
אלא "המכשיר איטי". יכול להיות שעוד הרבה אנשים שמתלוננים על איטיות הממשק בעצם לא מבינים שזה משהו שהם יכולים לפתור די בקלות.
לצפיה ב-'גם ב G3 לא קיימת בעיה כזו'
גם ב G3 לא קיימת בעיה כזו
02/11/2016 | 09:56
14
לצפיה ב-'לידיד שלי יש LG G4...'
לידיד שלי יש LG G4...
02/11/2016 | 10:22
1
44
ברגע שהוא לוחץ על האייקון שמעביר למגירת האפליקציות, המכשיר נתקע לכמה שניות, ולבסוף הוא מתאפס על עצמו וחוזר לעבוד כרגיל...

הנה חלק מסיקור על הLG G5 שמתייחס לנושא בערך...

השנה בחרו ב-LG להשיק את מכשיר הדגל שלהם עם Launcher שאין בו מגירת אפליקציות (בדומה לזה של האייפונים לדורותיהם ומכשירים סיניים כמו ה-Mate S וה-P8 של Huawei, או מכשיריה של Meizu).
ציניקנים (כמוני) יגידו שההחלטה נובעת מכך שה-Launcher של LG סבל תמיד מגמגומים, בעיקר בחזרה למסך הבית, כאשר לקח בין שניה עד חצי שניה עד שכל קיצורי הדרך הופיעו בו מחדש.
מהר מאוד הבינו ב-LG שהמעבר הזה היה אולי קיצוני מדי עבור משתמשיה הקבועים, והציעה Launcher נוסף עם מגירת אפליקציות 

לצפיה ב-'לא מכיר את התופעה הזאת ב G2'
לא מכיר את התופעה הזאת ב G2
02/11/2016 | 10:38
25
מכשיר בן שנתיים וארבעה חודשיים, עמוס באפליקציות ומגיב מצויין. המעבר למגירת האפליקציות הלוך וחזור חלק, ללא שהיות ובלי שהמכשיר "מתאפס על עצמו"

לצפיה ב-'מאיפה הבאת את זה?'
מאיפה הבאת את זה?
02/11/2016 | 09:55
29
אני עובד עם מכשירים, אלפי פעמים עברתי ליישומים ולא זכורה לי בעיה כרונית כלשהי בדגמים של LG.
*במכשירים ענתיקות (לאו דוקא של LG) לפעמים היה לוקח לתפריט היישומים הרבה זמן יחסית להיטען לאחר ההדלקה של המכשיר. 
לצפיה ב-'יש לי 2מכשירי g3 בבית'
יש לי 2מכשירי g3 בבית
02/11/2016 | 11:18
2
28
אחד מהם בן שנה וחצי ואין שום בעיה במעבר למגירת אפליקציות.
נמאס שאם למישהו יש בעיה נקודתית במכשיר שלו הוא מכליל על כל הסדרה!
לצפיה ב-'מה אם הבעיה שהיה בLG4 שהמכשיר פשוט הפסיק לעבוד'
מה אם הבעיה שהיה בLG4 שהמכשיר פשוט הפסיק לעבוד
02/11/2016 | 11:31
1
25
היתה תופעה ידועה בLG4 שהלוח אם היה נשרף ואז המכשיר הפסיק לעבוד.
האם בעיה זו קיימת גם בLG5?
לצפיה ב-'לא '
לא
02/11/2016 | 11:34
9
לצפיה ב-'טלפון כשר לא מקבל סמסים? ואיך אני יכולה לדעת'
טלפון כשר לא מקבל סמסים? ואיך אני יכולה לדעת
30/10/2016 | 21:31
3
65
האם סמס ששלחתי (לטלפון שאולי לא מקבל סמסים), מגיע למכשיר חסום לסמסים?
לצפיה ב-'מנוי 'כשר' אמור להיות חסום למסרונים (נכנסים ויוצאים)'
מנוי 'כשר' אמור להיות חסום למסרונים (נכנסים ויוצאים)
30/10/2016 | 22:17
53
ל"קומות הכשרות" יש הקצאת מספרים, ניתן לבדוק אם המספר אליו שלחת את המסרון מסתובב לו ב-pool:

יש רשתות בהן מקבלים הודעה חוזרת בסגנון "המנוי אליו שלחת מסרון אינו יכול לקבל אותו, לא תחויב בגין השליחה".
לצפיה ב-'הפתרון הכי פשוט'
הפתרון הכי פשוט
31/10/2016 | 06:10
54
זה להגדיר בהגדרות של אפליקציית ה-SMS לקבל אישור על כל מסירת SMS ששלחת.
זה אחד הדברים הראשונים שאני עושה בכל מכשיר חדש.
לצפיה ב-'תודה על התשובות אני אבדוק את הפתרונות שהוצעו'
תודה על התשובות אני אבדוק את הפתרונות שהוצעו
31/10/2016 | 08:59
14
לצפיה ב-'WIFI CALLING'
WIFI CALLING
30/10/2016 | 20:16
1
57
ערב טוב,

מישהו כבר ניסה את השרות שבנדון ברשת פרטנר?
או ברשת אחרת אם קיים?
ויכול לחוות דיעה?

תודה
לצפיה ב-'עובד בשניים וחצי סוגי טלפון בלבד'
עובד בשניים וחצי סוגי טלפון בלבד
30/10/2016 | 23:47
36
LG-H815L LG-H815     LG G4

SM-G920F Samsung Galaxy s6
SM-G925F Samsung Galaxy s6 Edge
לצפיה ב-'המלצה לטלפון נייד לילדה בת 11 '
המלצה לטלפון נייד לילדה בת 11
30/10/2016 | 18:37
37
140
שלום
על איזה מכשיר הייתם ממליצים שכדאי לקנות לילדה בת 11.
היא משתמשת לא מעט במצלמה,אפליקציות שונות כגון ווטסאפ ומשחקים.
תקציב של עד 1500 שח
תודה :)
לצפיה ב-'לדעתי אחד המכשירים הטובים כיום, ובמחיר שכתבת'
לדעתי אחד המכשירים הטובים כיום, ובמחיר שכתבת
30/10/2016 | 19:04
6
130
הוא המכשיר הזה:
יש לי אותו כבר כמה חודשים ואני מאוד מרוצה.
לצפיה ב-'האם יצא לך ליצור קשר עם נותני השרות של הטלפון הזה?'
האם יצא לך ליצור קשר עם נותני השרות של הטלפון הזה?
02/11/2016 | 11:26
5
29
אני ניסיתי, אבל ללא הצלחה.

לצפיה ב-'האמת שלא. שכחתי מזה לגמרי.'
האמת שלא. שכחתי מזה לגמרי.
02/11/2016 | 11:52
22
אשתדל לנסות במשך היום או מחר.
לצפיה ב-'התקשרתי עכשיו ויש מענה שאומר היכן ניתן למסור מכשירים לתיקון'
התקשרתי עכשיו ויש מענה שאומר היכן ניתן למסור מכשירים לתיקון
02/11/2016 | 11:57
3
17
ברחבי הארץ.
אבל אני לא צריך למסור מכשיר לתיקון.

מה בדיוק הבעייה שלך עם המכשיר?
לצפיה ב-'זה בדיוק העינין. יש מענה אלקטרוני, היכן ניתן למסור מכשיר '
זה בדיוק העינין. יש מענה אלקטרוני, היכן ניתן למסור מכשיר
02/11/2016 | 13:20
2
21
לתיקון. אי אפשר לדבר עם מישהו שיוגע לומר אם בכלל צריך למסור את המכשיר לתיקון. ברוב המקומות אלה רק תחנות מעבר לאיסוף המכשיר למעבדה. ומי כמוך יודע שהרבה מאוד פעמים יש רק צורך בהכוונה איך להתגבר על "תקלות".  אבל אין מי לדבר.

כידוע לך האינטגרציה בין המכשיר לכרטיס החיצוני לא מושלמת. ואי אפשר לקרוא אותו או לתפעל אותו כדבעי.  עשיתי שימוש במצלמה ששמרה את הצילומים על הזכרון הפנימי עד שלא נשאר לו מספיק מקום לתמרון האפליקמיות, ובמיוחד הנווטן. וכיוון שהייתי בחו"ל לא רציתי לפגוע בתפקוד הGPS, העברתי את כל התמונות לכרטיס החיצוני, -וזאת רק אחרי כיבוי המכשיר והדלקה מחדש, כי אחרת אי אפשר להגיע אל הכרטיס. ומכאן ואילך צילמתי באמצעות מכשירים אחרים.

אבל נישטא מיט וועמען צו רעדן.
לצפיה ב-'כשאתפנה שוב אנסה את שרות הלקוחות.'
כשאתפנה שוב אנסה את שרות הלקוחות.
02/11/2016 | 13:31
15
יש גם אפשרות להגיע לשרות לקוחות או משהו כזה, אבל כשאני מתקשר למקומות כאלה אני מכין לי תמיד שעה פנויה... ואין לי את זה כעת.
אעדכן.
לצפיה ב-'מתברר שלהגיע לשרות הלקוחות זה באמת סיפור לא קל...'
מתברר שלהגיע לשרות הלקוחות זה באמת סיפור לא קל...
03/11/2016 | 08:54
15
אבל אינני מהמתייאשים במהרה...

לצפיה ב-'מייזו M3s - בחצי מהתקציב, יעשה את העבודה עבור רוב האנשים'
מייזו M3s - בחצי מהתקציב, יעשה את העבודה עבור רוב האנשים
30/10/2016 | 20:06
1
87
השאלה היא אם היא משחקת משחקים כבדים - כאלו עם גרפיקת תלת-מימד ואקשן. אם כן, אז היא צריכה טלפון עם מעבד חזק יותר, ואז לא בטוח שבתקציב הזה תמצאו משהו בארץ.
לצפיה ב-'לבן ה-13 שלי, שאני מהמרת שהוא צרכן כבד יותר של משחקים '
לבן ה-13 שלי, שאני מהמרת שהוא צרכן כבד יותר של משחקים
31/10/2016 | 10:34
73
מאשר בת 11 ממוצעת, אפילו הדור הקודם הספיק. (עכשיו בדרך הדור הנוכחי, אבל רק כי המכשיר שלו כבר סדוק ומעורער).
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
31/10/2016 | 09:12
7
88
יש מכשיר שיתאים.

מייזו M3 NOTE.

מעבד מדייהטק הליו P10 - בנפח 1.8 ג'יגה + 4 ליבות & 1.0 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים בסדר גמור.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' FULL HD באיכות טובה מאוד.
DINOREX GLASS.
מצלמה 13 מ"פ באיכות סבירה.
מערכת הפעלה נקיה יחסית מאפליקציות זבל.
סוללה 4100 מ"א.
משקל 160 גרם.
המכשיר עשוי כולו ממתכת מלוטשת.
סנסור טביעת אצבעות במקש ההפעלה של המכשיר.
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה.

מכשיר עם סוללה חזקה מאוד + מעבד יחסית חזק + מחיר זול.
מתאים בול לצעירים.

מומלץ לרכוש את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של "מייזו" בישראל "באג", אחרת בOTA העברית תמחק מתפריט המכשיר.

המחיר 1150 שקל.

לצפיה ב-'ראית פעם ידיים וכיסים של בת 11? הפעלת קצת חשיבה לפני '
ראית פעם ידיים וכיסים של בת 11? הפעלת קצת חשיבה לפני
31/10/2016 | 10:32
4
77
שכתבת על אוטומט?

העברית לא נמחקת. יש עברית. אולי לא ממשק עברי - אבל הוא ממילא מתורגם כ״כ גרוע שרצוי להתרחק. (ואם היית אפילו מריח את האריזה של מכשירי מייזו ולא רק קורא יחצנות, היית יודע את זה)
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
31/10/2016 | 15:33
3
54
כן אני יודע מה זה ידיים של ילדה בת 11.

אבל התחליף מייזו M3S גרוע יותר.
מה לעשות שהמעבד שלו לא מתאים למשחקים כבדים, ושלא לדבר על המסך שמגיע בלי שום הגנה כלשהיא.

גם ילדה בת 11 יכולה להנות מאוד ממכשיר עם מסך 5.5.  

מה קרה, ילדות בנות 11 לא יודעות להשתמש עם טאבלטים ??? שמגיעים עם מסכים הרבה יותר גדולים !!!

תלוי איפה רוכשים את המכשיר, אם רוכשים אצל היבואן הרשמי, הגיור של המכשיר מצויין והעברית אינה נמחקת בOTA.

אני לא יכול להסיק מסקנות על מכשירים שמגיעים עם רום בגרסת סטוק, כל אלה שרוכשים אותו במחיר זול יותר בכדי לחסוך כמה שקלים, שלא יבואו אחרי זה לבכות למה הגיור גרוע או למה אפליקציות כאלה ואחרות לא עובדות במכשיר.

לכן המלצתי מראש לרכוש את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי בלבד.
לצפיה ב-'טבלטים בד״כ לא מסתובבים איתך כל היום. והגיור גרוע ברום הרשמי'
טבלטים בד״כ לא מסתובבים איתך כל היום. והגיור גרוע ברום הרשמי
31/10/2016 | 16:35
2
39
אם לא הבנת את הענין. נראה לך שבבאג מישהו יודע עברית תקנית ואכפת לו מספיק בשביל להוציא את הכסף על זה?

דוקא להפך: את המכשירים הללו, ממש לא שווה לקנות אצל היבואן הרשמי: העברית גרועה, המחיר מזעזע והאחריות? ישראלית.
לצפיה ב-'יש לי ידידה שרכשה מייזו PRO 6...'
יש לי ידידה שרכשה מייזו PRO 6...
01/11/2016 | 08:43
1
46
בבאג...

לדבריה המכשיר מגוייר בצורה כמעט מושלמת...

מדי פעם בפעם היא מקבלת עידכונים דרך OTA ש'באג' מכינים אשר מתקנים אם מתגלה באג כלשהו וגם גיור של אזורים נוספים במכשיר שלא תורגמו כיאות...

אם רוכשים מכשיר של מייזו כדאי לרכוש אותו עם רום בינלאומי, ולא עם רום בגירסת סטוק...

אני חייב לציין שראיתי שני אנשים שרכשו מייזו M2 ומייזו M2 NOTE, שקיבלו הודעה על עדכון גירסא, ולאחר התקנת הגירסא העברית נמחקה מהתפריט של המכשיר...
שני המכשירים היו עם רום בגירסא בינלאומית מיבוא לא רישמי...

אף אחד מהם לא ציין שיש להם בעיות של גיור במכשיר שלהם...
לצפיה ב-'זה לא שאין גיור, אבל התרגום נוראי. כאילו העבירו בגוגל '
זה לא שאין גיור, אבל התרגום נוראי. כאילו העבירו בגוגל
01/11/2016 | 19:41
20
טרנסלייט מסינית לעברית דרך טורקית...
לצפיה ב-'ההליו P10 הוא מעבד ממוצע - עם יכולת גרפית חלשה יחסית'
ההליו P10 הוא מעבד ממוצע - עם יכולת גרפית חלשה יחסית
31/10/2016 | 10:48
38
כך שבדיוק כמו שאמרתי לפני כן - לשימושים רגילים ומשחקים קלים טלפון כזה יספיק, אבל לא ליותר מזה.
וכמו שאמרה לך נועה - בידיים של בת 11, בהנחה שהיא לא גדולה במיוחד, טלפון 5.5 עלול להיות קצת גדול מדי.
לצפיה ב-'המטפלת של הבן שלי רכשה אחד כזה שבוע שעבר ..'
המטפלת של הבן שלי רכשה אחד כזה שבוע שעבר ..
31/10/2016 | 11:41
56
בתור אחד שלא אוהב להחזיק מסכי ענק שכאלו הוא דווקא הרגיש לי טוב ביד ויש לי ידיים ממוצעות יחסית
הדבר היחיד שעצבן אותי זה הממשק של פליימי והעובדה שיש לו רק כפתור בית כמו באייפון ,רק חבל שהוא מוגדר לעבוד כמו באייפון

אתמול היא אמרה לי שיש לו נטייה להתחמם כשמדברים (אני מניח שלילדה בת 11 זה לא יפריע כי היא כנראה לא תדבר )

נ.ב כמעט ושכחתי .. הוא כנראה לא מגוייר כמו שצריך כי במסך נעילה הייתה לה הודעה בסינית .
לצפיה ב-'תשמעי לי'
תשמעי לי
31/10/2016 | 14:52
4
117
יש לי Motorola Moto X Play ואני נהנה ממנו
לצפיה ב-'יש פה מישהו שמתחזה לי'
יש פה מישהו שמתחזה לי
31/10/2016 | 15:54
2
25
לצפיה ב-'גם לי היה מתחזה. אחרי ההלם הראשוני...'
גם לי היה מתחזה. אחרי ההלם הראשוני...
01/11/2016 | 09:15
1
54
ראיתי בזה חתיכת מחמאה.
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
01/11/2016 | 09:24
11
לצפיה ב-'סתם ילדותי..'
סתם ילדותי..
31/10/2016 | 17:20
17
לצפיה ב-'אחד ממכשירי הדגל שמלפני שנתיים'
אחד ממכשירי הדגל שמלפני שנתיים
31/10/2016 | 22:13
6
59
Samsung S4 או LG L3 (אבל ייתכן שהילדה תתקשה להחזיק את ה-LG ביד אחת, מדובר במסך 5.5 אינץ')
לצפיה ב-'הייתי הולך על יותר קטנים, יותר ישנים ויותר זולים'
הייתי הולך על יותר קטנים, יותר ישנים ויותר זולים
31/10/2016 | 23:01
1
46
נקסוס 4/5, LG G2, סמסונג S3, כולם כמובן כיד שניה במחיר של עד 500 ש"ח.
לצפיה ב-'ל-LG G2 יש סוללה מובנית'
ל-LG G2 יש סוללה מובנית
01/11/2016 | 07:19
37
לא כדאי לסמוך על סוללה שכזו בהתחשב בגיל המופלג שלה ובקושי הכרוך בהחלפתה.
לצפיה ב-'S4 הוא מלפני 3 שנים. לא הגיוני לקנות אותו היום'
S4 הוא מלפני 3 שנים. לא הגיוני לקנות אותו היום
31/10/2016 | 23:15
3
23
לצפיה ב-'תודה על העזרה .מה לגבי סדרת הj של סמסונג ?או נקסוס 5 ?'
תודה על העזרה .מה לגבי סדרת הj של סמסונג ?או נקסוס 5 ?
01/11/2016 | 08:21
2
37
האם המכשירים של סמסונג מסדרת j נחשבים טובים ? 
או עדיף את הנקסוס 5 ?

רוצה בגדול מכשיר שיעשה את העבודה לשנתיים שלוש ..
תודה :)
לצפיה ב-'אם יש לך מישהו שמגיע לארה״ב בקשי ממנו אייפון 5se'
אם יש לך מישהו שמגיע לארה״ב בקשי ממנו אייפון 5se
01/11/2016 | 08:38
31
בסכום הזה לילדה בת 11 עם דרישה לשנתיים 3 הייתי חושב על להזמין מסין ובמקרה הגרוע מבקש ממישהו לעזור בהתקנת רום .
היום ניתן למצוא מכשירים חזקים בסביבות 1000 ש״ח עם משלוח , לגבי שנתיים או שלוש זה תלוי במידת ההתעללות של הילדה במכשיר.
לצפיה ב-'בקשר לסידרה J7 וJ5 שנת 2016....'
בקשר לסידרה J7 וJ5 שנת 2016....
01/11/2016 | 09:22
57

סמסונג J7 שנת 2016 סיכום סיקור...

המעבד אקסינוס 7780 - 1.6 ג'יגה + 8 ליבות מפיק מעצמו בסך הכל ביצועים לא רעים...
הRAM 2048...
המסך HD SA בסך הכל עושה עבודה טובה וחלש תחת השמש.
אין הגנת גורילה גלאס למסך...
המצלמה מפיקה מעצמה תמונות באיכות טובה יחסית, בלילה קצת פחות למרות הפלאש...
המכשיר אינו מתאים לעבודה תחת עומס...
הבטריה 3300 מילי אמפר שעה מחזיקה יום וחצי...
הספיקר והרמקול חלשים בעוצמתם...
השמע באפרכסת באיכות טובה...
יש NFC...
יש רדיו...
תומך LTE...
מערכת הפעלה מרשמלו...
המשקל 170 גרם...

סמסונג J5 שנת 2016 סיכום סיקור...

אין למכשיר הגנה על המסך...
מעבד סנפדראגון 410 - 1.2 גיגה + עם 4 ליבות עם ביצועים בינוניים ומטה...
אין חיישן עור למסך, וזה זולל המון כוח מהבטריה...
זיכרון 16 גיגה...
RAM 2048...
הספיקר והרמקול חלשים...
המצלמה והמסך מקבלים ציון עובר בלבד...
יש רדיו...
יש NFC...
בטריה 3100 מילי אמפר שעה מחזיקה בקושי יום אחד...
מערכת הפעלה מרשמלו...
משקל 140 גרם...
אין רטט במקלדת הוירטואלית...
השמע באפרכסת באיכות טובה...

נלקח מפה...

בקשר לLG נקסוס 5X...

מחיר 2016 J7 עם רום ואחריות של היבואן הרישמי סאני כ1214 שקלים...

מחיר 2016 J5 עם רום ואחריות של היבואן הרישמי סאני כ910 שקלים...

מחיר LG נקסוס 5X דגם 32 גיגה כ1432 שקלים...
לצפיה ב-'אגב, אם מוכנים לשקול קניה מסין, יש שפע אפשרויות'
אגב, אם מוכנים לשקול קניה מסין, יש שפע אפשרויות
01/11/2016 | 09:29
33
למשל בעלי אקספרס ימכר ב-11/11 טלפון Z9 מיני, מעבד סביר, מסך ומצלמה טובים, ב-100$. בתקציב הזה, או מקסימום עד 150$, אפשר למצוא שפע טלפונים טובים וחזקים למקרה שהיא כן משחקת משחקים כבדים. ולא הייתי חושש יותר מדי לגבי התפריטים - במילא רוב תפעול הטלפון נעשה בעזרת אייקונים.
לצפיה ב-'המלצה על מכשיר...'
המלצה על מכשיר...
01/11/2016 | 09:43
43
LG G3...

מעבד סנפדראגון 801 - 2.5 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
זיכרון 32 גיגה עם הרחבה...
RAM 3072...
מסך 5.5 QHD באיכות טובה מאוד...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 13 מגה פיקסל עם חיישן לייזר פוקוס באיכות טובה...
צילום וידיאו 4K באיכות טובה...
רדיו...
NFC...
משקל 150 גרם...
בטריה 3000 מילי אמפר שעה נשלפת...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
נקי מאפליקציות מיותרות...

מכשיר איכותי שיחזיק שנתיים ללא בעיה...

מחיר המכשיר מיבוא לא רישמי כ1140 שקלים...

מחיר המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרישמי רונלייט כ1500 שקלים...
לצפיה ב-'אם היא באמת לא משתמשת במשחקים כבדים אז אולי LG G4 BEAT'
אם היא באמת לא משתמשת במשחקים כבדים אז אולי LG G4 BEAT
01/11/2016 | 09:54
5
40
אשתי שיגעה אותו במשך שנה עם חפירות בWA וFB כל חמש דקות ופיצצה כ"כ הרבה סוכריות בקנדי קראש ובילתה שעות בלגדל את טום החתלתול המעצבן
וצלמה את הילד בימבה תמונות בכל פוזה אפשרית
הוא נמכר בחצי מהתקציב שלך
לצפיה ב-'LG G4 BEAT'
LG G4 BEAT
01/11/2016 | 10:02
4
49
לפי זה המכשיר לא משהו

לצפיה ב-'אשתי נהנתה ממנו והייתה מרוצה והתמונות שלו בהחלט יספקו ילדה'
אשתי נהנתה ממנו והייתה מרוצה והתמונות שלו בהחלט יספקו ילדה
01/11/2016 | 10:34
3
43
בת 11
בניגוד אלך אדון קליקבייט אני מביא דעות משלי על מכשירים שאני נגעתי בהם פיזית ולא דעות של אחרים שמצאתי ברשת
לצפיה ב-'השאלה מה עדיף. דעה יד שניה של מישהו עם היכרות רחבה של התחום'
השאלה מה עדיף. דעה יד שניה של מישהו עם היכרות רחבה של התחום
01/11/2016 | 14:53
2
40
או דעה יד ראשונה של מישהו שאין לך מושג מה מידת הידע וההבנה שלו.
כי אלו מהסוג השני הרבה פעמים נותנים דעה שמנותקת מההקשר, ומחלקים ציונים שלא מחוברים למציאות. וכך אנשים מספרים שקיה פיקנטו הוא רכב נוח (הוא ממש לא) או שהמצלמה במוטו G דור ראשון היא סבבה (היא בינונית מינוס מינוס). הם פשוט לא מכירים משהו אחר, ולכן לא יכולים "למקם במרחב" את ההתרשמות שלהם.
כל זה לא בא להגיד שלך אין מושג או משהו בסגנון, אלא רק הערה כללית על עצם הפסילה, שמשתמעת מדבריך, של הבאת דעות ממבחנים שעשה מישהו אחר (ובתנאי שהוא בר-סמכא).
לצפיה ב-'ברור אבל לפסול מכשיר גם בגלל שמישהו הביא קישור מבלי להוסיף'
ברור אבל לפסול מכשיר גם בגלל שמישהו הביא קישור מבלי להוסיף
01/11/2016 | 15:02
1
42
עוד משהו קטן משלו שיחזק את הדעה שבקישור זה לא כזאת חוכמה גדולה ..
מה גם שהבחור הנ"ל מומחה בלהציף את הפורום בקישורים לא רלוונטיים מתוך מחשבה (או שאולי זה בכ"ז ככה) שהוא יקבל תשלום על כל פוסט מיותר שכזה לא ממש תורמת לדעה שלי על הקישורים שלו עוד לפני שבדקתי מי נגד מי ולמה בקישור עצמו

וכמובן שלא ניסיתי להגיד שהמכשיר הזה מושלם ,אלא שבשביל ילדה בת 11 שלא צריכה יותר מידי ורוצה מכשיר שיכול להחזיק יפה מעמד זה לא כזה מכשיר נורא ...
לצפיה ב-'כאמור, זו הערה כללית, מבלי להתייחס לאנשים הספציפיים שכאן. '
כאמור, זו הערה כללית, מבלי להתייחס לאנשים הספציפיים שכאן.
01/11/2016 | 15:28
12
לצפיה ב-'lg-g2 ואנשי קשר'
lg-g2 ואנשי קשר
30/10/2016 | 12:44
11
42
לפני כחודש פירמטתי את הטלפון (שחזור הגדרות יצרן).
ההגדרות שלי היו ועדיין, סנכרון אוטומאטי של אנשי קשר.
מאז הפירמוט אני מגלה שיותר ויותר מספרים נעלמו.

האם יש דרך למצוא את כל אנשי הקשר לפני הפירמוט?
לצפיה ב-'יתכן'
יתכן
30/10/2016 | 14:11
1
25
וחלק מאשי הקשר שלך היו וישנם בסים ,יתכן והיו במכשיר ,בכל אופן רק מה שהיה בחשבון google משוחזר למעט אנשי קשר סים

לצפיה ב-'כולם היו בחשבון'
כולם היו בחשבון
30/10/2016 | 14:56
19
בסים היו לי רק 4 מספרים
לצפיה ב-'יש בעיה ב G2'
יש בעיה ב G2
30/10/2016 | 14:31
8
37
ברירת המחדל לשמירת אנשי קשר היא בטלפון ולא על חשבון הגוגל.
אי אפשר לשנות את זה וכל מספר שמכניסים צריך לעדכן את ההגדרה ידנית.
אם לא שמת לב המספרים נשמרו על המכשיר והכלו לאיבוד לאחר שחזור ההגדרות.

לצפיה ב-'למיטב זכרוני היה שמירה בגוגל'
למיטב זכרוני היה שמירה בגוגל
30/10/2016 | 14:59
7
23
אבל אם אני טועה, עדיין היתה הגדרה של סנכרון אוטומאטי כל הזמן.

איך היום מוצאת את המספרים האבודים? יש בכלל אפשרות לזה?

איפה בודקת אם מוגדר לשמור בגוגל (כבר לא זוכרת הגדרות)
לצפיה ב-'תנסי להוסיף איש קשר'
תנסי להוסיף איש קשר
30/10/2016 | 16:31
6
25
שימי לב שברירת המחדל תהיה שמירה בטלפון ולא בחשבון הגוגל.
והסינכרון הוא רק עבור מספרים שנשמרו בחשבון הגוגל. מה שנשמר תחת הטלפון לא מסונכרן.
כשאת באנשי קשר תלחצי על 3 הנקודות האנכיות ואז על הגדרות
באנשי קשר להצגה תבחרי טלפון. אם יש שם משהו שמור (למרות שאם עשית שחזור הגדרות יצרן הסיכוי אפסי) תוכלי לראות אותו ואז בעריכה תשני את השמירה לחשבון הגוגל.
אחר כך תחזירי את התצוגה למה שהיה קודם (כל אנשי הקשר בד"כ).
אם אין שם כלום כנראה שזה אבוד.
לצפיה ב-'ברירת המחדל שלי היא גוגל'
ברירת המחדל שלי היא גוגל
30/10/2016 | 17:36
5
16
איך זה לא נשמרו לי אנשי הקשר?
לצפיה ב-'את בטוחה שהם לא נשמרו?'
את בטוחה שהם לא נשמרו?
30/10/2016 | 18:29
4
15
האם נכנסת למשל לג'ימייל שלך במחשב ובדקת אם הם מופיעים שם?
אם ההגדרה היתה שמירת אנשי הקשר בחשבון הגוגל הרי שהםן אמורים להיות שם.
כמו כן האם אחרי הפירמוט ביצעת סינכרון?
לצפיה ב-'כן, בדקתי בגוגל וכן, ביצעתי סינכרון'
כן, בדקתי בגוגל וכן, ביצעתי סינכרון
30/10/2016 | 18:54
3
17
אחרי הפירמוט
לצפיה ב-'אז צר לי אבל אין לי תשובה '
אז צר לי אבל אין לי תשובה
30/10/2016 | 19:03
13
ונראה לי שלא בוצע סינכרון לגוגל לפני שקרה מה שקרה למכשיר.
לצפיה ב-'אולי היה לך חשבון גוגל נוסף במכשיר?'
אולי היה לך חשבון גוגל נוסף במכשיר?
30/10/2016 | 19:17
6
לצפיה ב-'השאלה אם בוצע סינכרון לפני הפירמוט'
השאלה אם בוצע סינכרון לפני הפירמוט
30/10/2016 | 20:21
15
אחרי הפירמון מסונכרן מה שקיים בחשבון.
אם לא בוצע סינכרון לפני הפירמוט או שבוצע סינכרון חלקי אין הרבה מה לעשות.

לצפיה ב-'BOOT LOOP'
BOOT LOOP
30/10/2016 | 12:01
1
43
אני אתחיל בזה שאני לא מבין גדול בפלאפונים..
לבת שלי יש סמסונג גלקסי S5 והוא לא מצליח לעלות
המכשיר נדלק, יש רטט, הלוגו הראשוני של סמסונג גלקסי S5 עולה לאחר כ7 שניות המכשיר כבה שוב רטט  וכן הלאה בלופ
הורדתי מהאתר של סמסוג את הFIRMWARE  לפי דגם ספציפי של המכשיר והתקנתי עם אודין..
זה לא פתר את הבעייה..
האם יש אפשרות שלמרות שהסוללה מלאה היא לא מצליחה להעלות את המכשיר?
האם זה אפשרי שהלחצן הדלקה בעייתי?
האם אפשר לדלות נתונים מהמכשיר כהתקן חיצוני בלי שהמכשיר עולה?
מה עוד אני יכו לעשות לפני וויפ לנתוני לקוח??
תודה רבה
לצפיה ב-'למקרה שלך יש מעבדת שרות'
למקרה שלך יש מעבדת שרות
30/10/2016 | 12:44
13
לצפיה ב-'תדרים ונייוד מיספר'
תדרים ונייוד מיספר
30/10/2016 | 11:22
6
77
אמא שלי נמצאת שנים בסלקום, מסתבר שבחבילת סטודנטים עם מחיר חודשי קבוע, תשלום על הודעות SMS, תשלום על דקות שיחה שמעבר לחבילה של 75 דקות וכו,
השבוע קנו לה Mio Mobix M6 שנחשב סמארטפון למבוגרים.
רגע לפני שחיברתי לה את הסים גיליתי שאין לה חבילת גלישה (ושהיא משלמת על הודעות SMS)
בגלל מחסור בזמן ניסיתי להתקשר לסלקום כדי לעדכן לה לחבילה נורמאלית שכוללת מחיר קבוע וגם גלישה , אחרי 10 דקות בIVR שלהם (אסור ללחוץ לפני שהקריין משתעל פעמיים!! אחרת תענש ותשמע את כל התפריט מחדש )  הבנתי שיהיה לי יותר מהיר ופחות עצבים לנייד אותה לרשת אחרת שלא משאירה לקוחות מבוגרים בחבילות שהיו נכונות ללפני 10 שנים ( יודע..זאת אשמתי שלא בדקתי את החשבון שלה מעולם) ולא מצפה מלקוחות לעבור השתלמות של יום שלם  באיך להגיע לנציג שירות לקוחות

מפה מתחילה הבעיה, אני לא מצליח למצא בשום מקום מידע על התדרים שהמכשיר הזה תומך בהם כדי לדעת לאן לנייד אותה,
האינסטינקט הראשוני הוא לנייד אותה לגולן לחבילה הכי זולה לשנתיים , שם אני יכול לשלוט בחבילה מהאתר אינטרנט ופחות להתעסק בשירות לקוחות.

אשמח למידע על התדרים של המכשיר ולאיזה רשתות הם מתאימים ורעיונות ניוד שהם לא לאחת החברות הוותיקות, ורצוי גם לא הוט מובייל ..

לצפיה ב-'גולן משתמשים ברוב הארץ ברשת של סלקום'
גולן משתמשים ברוב הארץ ברשת של סלקום
30/10/2016 | 11:29
5
50
כך שאם המכשיר עובד אצל סלקום, הוא יעבוד גם אצל גולן.

לגבי "לא אחת החברות הוותיקות" זה די בעייתי. חוץ מאשר רמי לוי וגולן, כמעט כל שאר המותגים הם של החברות הוותיקות. הוט מובייל זה מירס; 012 זה פרטנר; יופון, Pmobile, Emobile, וואלה מובייל, ואולי עוד מותג ששכחתי זה פלאפון. יש את טלזר 019 שזו חברה "עצמאית", ויכול להיות שהום סלולר היא עדיין מותג עצמאי, למרות שמשום מה זכור לי שסלקום רצתה לקנות אותה.

הבעיה עם רמי לוי היא הרשת של פלאפון, שמשתמשת בתדר אמריקאי בתור התדר הראשי (850MHz בדור 3), והתדר האירופאי הוא רק תדר משני (2100MHz בדור 3), ואין לה בכלל רשת דור 2.

בקיצור - הכי פשוט לנייד לגולן ולשכוח מזה למשך שנתיים .
לצפיה ב-'זהו שאני לא בטוח שהמכשיר תומך בסלקום'
זהו שאני לא בטוח שהמכשיר תומך בסלקום
30/10/2016 | 12:50
4
43
רק שעברתי לאופציה של ניוד חשבתי על זה שאין לי מושג לגבי התדרים של המכשיר.
בגלל שלא מצאתי מידע באינטרנט חשבתי שמישהו פה ידע  מה התדרים שלו ויוכל לסייע .

לגבי השיקול לאן לנייד, תודה !! ברגע שאני אהיה סגור על התדרים.

לצפיה ב-'הסכוי שהמכשיר לא תומך בתדרים של סלקום הוא שואף לאפס'
הסכוי שהמכשיר לא תומך בתדרים של סלקום הוא שואף לאפס
30/10/2016 | 15:06
3
53
לסלקום יש התדרים הכי סטנדרטים בתעשיה.
דור 3 2100 ראשי ו 850 משני
דור ארבע - כמו כל שאר הרשתות בארץ כרגע רק 1800 ובהמשך 2600.
ובמקרה הכי גרוע הפסדת 49 שח עלות הסים.
נייד לגולן בלי לחשוב פעמיים. כל יום שאתה מחכה היא סתם מפסידה כסף.
ונקודה למחשבה - למה קנו לה את המכשיר ההזוי הזה? מכשיר מדבקה סיני.
לצפיה ב-'מכשיר מדבקה במחיר מופקע '
מכשיר מדבקה במחיר מופקע
30/10/2016 | 15:13
24
לצפיה ב-'בקיצור'
בקיצור
30/10/2016 | 15:53
1
43
בגלל שלא שמעתי מעולם על המכשיר הזה פחדתי שהוא יהיה בעייתי מבחינת תדרים.. זה שבשום מקום שחיפשתי לא היו מצויינים התדרים רק הגביר את החשש.
בסוף מצאתי :
דור 2: 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
דור 3: 3G Network HSDPA 850 / 900 / 2100
והנה עוד לקוחה גאה הצטרפה לגולן טלקום ותורמת למאבק במונופולים הגדולים.
ובקשר לשאלה למה קנו לה את המכשיר הזה - אין לי שמץ של מושג, בטח הכל התחיל כשהיא שאלה מה זה השריקות האלה שיוצאות לנו מהמכשירים וגורמות לנו לצחקק ככה והתגלגל משם ..
לצפיה ב-'המכשיר תומך בכל הרשתות בישראל'
המכשיר תומך בכל הרשתות בישראל
30/10/2016 | 23:01
28
בדור 2/3. בדור 4 הוא לא תומך בכלל וגם לא בכל התדרים בדןר 3 שקיימים בעולם, אבל אני מניח שבמקרה הזה זו לא בעיה.
לצפיה ב-'מבקש את רשימת כל התדרים הסלולאריים בישראל לרשתות דור 2-3-4 '
מבקש את רשימת כל התדרים הסלולאריים בישראל לרשתות דור 2-3-4
30/10/2016 | 11:02
4
50
שלום לכולם,
מבקש ממומחיי הפורום את הרשימה העדכנית של כל תדריי הסלולאר בישראל ברשתות 2-3-4 של כל החברות כולל הוירטואליות.

תודה רבה, זה דחוף מאוד עבורי

שיהיה לכולנו יום מעולה

לצפיה ב-'לפי הדף הזה טלזר'
לפי הדף הזה טלזר
30/10/2016 | 23:07
2
50
משתמשים גם ברשת של פרטנר וגם בזו של פלאפון. זה נכון?
לצפיה ב-'מסתבר שאכן כך. קרא את 21.2-21.3 בתקנון 019'
מסתבר שאכן כך. קרא את 21.2-21.3 בתקנון 019
31/10/2016 | 06:16
1
44
(יכלו לכתוב Terms ולא Rules...)
לצפיה ב-'ככה זה כשאתה עושה תרגומגוגל '
ככה זה כשאתה עושה תרגומגוגל
31/10/2016 | 08:15
11
לצפיה ב-'בואו נעזור לכם לרכוש בארץ סמארטפון סיני טוב '
בואו נעזור לכם לרכוש בארץ סמארטפון סיני טוב
30/10/2016 | 09:35
9
126
לצפיה ב-'לא תודה !'
לא תודה !
30/10/2016 | 09:45
29
לצפיה ב-'המילטון המילטון המילטון המילטון המילטון המילטון.'
המילטון המילטון המילטון המילטון המילטון המילטון.
31/10/2016 | 09:30
4
87
איך הם לא מתביישים למכור סמארטפון עם רום מגוייר בצורה כ"כ גרועה לעברית + ערימה של באגים + חסימה של OTA.

העיקר יש אחריות 5 שנים. 

והכי מדהים זה המחיר !!!
2500 שקל טבין ותקילין בלי טיפה בושה !!!

הMI5 עם המפרט של המילטון נמכר בעולם במחיר של 280 דולר.

הנה הסיקור עליו.

שיאומי MI5.
מחיר: 2,500 שקל.

מסך: בשונה מסמארטפוני דגל של היצרניות הדרום קוראיניות, בשיאומי החליטו להישאר עם מסך ברזולוציית Full HD. הצבעים נעימים לעין, עשירים, אבל לא יותר מדי. המסך מגיע בגודל 5.15 אינץ' עם תאורה אחורית היודעת להתמודד עם אור שמש ישיר. הזכוכית היא מסוג גורילה גלאס 4, מה שאמור לספק רמה מסוימת של מיגון. 

עיצוב: ה-Mi5 הוא סמארטפון יפה. הוא צר עם מסגרת דקיקה, אבל עשוי פלסטיק עם מסגרת מתכת. הבעיה במכשיר היא העמידות שלו. כאשר ה-Mi5 היה בכיס הצדדי של המכנסיים שלנו, הוא הצליח איכשהו להתעקם. הגב של המכשיר נפל ומאז לא נכנס בצורה חלקה. מה שמצביע שאיכות הבנייה כאן לא משהו. מצד שני, נציין שהמכשיר שהגיע אליי לסקירה לא היה חדש, אבל גם לא היו עליו סימני נפילה.

ממשק: שיאומי משלבת במכשירה את ממשק ה-MIUI 7.0 המולבש על אנדרואיד בגרסת מרשמלו (6.0). אנחנו לא ממש חיבבנו את הממשק בדגם הזה. נתחיל מנושא הגיור לעברית, שנעשה בהתרשלות על-ידי היבואן. במקום מסוים מצאנו תפריט חתוך שאי אפשר לקרוא, ובמקומות אחרים תפריטים שלמים לא תורגמו לעברית. ככה לא מוכרים סמארטפון. בנוסף, לשיאומי, כמו ליצרניות סיניות אחרות, יש חיבה רבה לסגור למשתמש את כל האפליקציות שרצות ברקע ולא לתת להן לעבוד. הסיבה לכך הגיונית, רצון לחסוך בסוללה ובחבילת הגלישה. הבעיה, שבשיאומי משהו לא עובד טוב. אפליקציות רבות הפסיקו לעבוד, לרמות שנתנו להם את כל ההרשאות ושינינו כל הגדרה אפשרית שמצאנו במכשיר. התוצאה, אפליקציות כמו ניהול אנשי קשר - Drupe, הקלטת שיחות וגיבוי תמונות של גוגל לא עבדו ברקע. לנו זה הפריע.
שיאומי מציעה עדכון ל-MIUI 8. במהלך הסקירה שלנו הוא לא היה זמין. היבואן המילטון לא מציע עדכון גורף דרך האוויר (FOTA) לכל הלקוחות שלו, כך שחלק מהם יצטרכו להגיע לנקודות שירות, להפקיד את המכשיר ולחכות בין יומיים לשלושה.

חומרה: ה-Mi5 הוא סמארטפון מהיר, אבל לא מאוד מהיר כמו המתחרים הגדולים. אנחנו נתקלנו פעמים רבות בתגובות איטיות וגמגומים. הוא מריץ שני מעבדים כפולי ליבה במהירות 1.8 ו-1.36 ג'יגה הרץ. המעבד הוא סנפדרגון 820 של קוואלקום עם 3 ג'יגה זיכרון עבודה. נפח האחסון עומד על 32 ג'יגה ואין אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס. התחושה שאומנם מדובר במכשיר עם חומרה חזקה, אבל התוכנה של ה-Mi5 ואולי ההתעסקות בגיור שלו בארץ, פשוט הפכו אותו למכשיר פחות חזק.
שיאומי מיקמה את מנגנון טביעת האצבע שלה בחזית המכשיר על כפתור הבית. החיישן עובד בצורה מהירה מאוד ואנחנו היינו מרוצים ממנו. ה-Mi5 כולל גם חיישן NFC, המיועד עבור תשלומים סלולריים וחיבור מהיר לאביזרים. הביצועים של הרמקולים סבירים ולא יותר. ישנה אפשרות לשלב שני כרטיס סים במכשיר.

מצלמה: המצלמה של ה-Mi5 הפגינה ביצועים טובים, אבל לא כאלו שהפילו אותנו מהכיסא. החיישן בעל רזולוציית 16 מגה פיקסל, מיקוד אוטומטי, פלאש כפול (תאורה חמה וקרה) ומפתח צמצם סביר - F2.0. התמונות באור יום חדות והצבעים עשירים ברמה מספקת. בהחלט מדובר בתוצאות מוצלחות, הבעיה בתמונות זה במקומות סגורים, התמונות כבר הופכות למגורענות ולא מספיק חדות. הצילום לילה לא עקבי, לפעמים קיבלנו תמונות מרוחות ולפעמים קיבלנו תמונות מעט חשוכות, מגורענות, אבל ברורות.
צילומי הסלפי בינוניים ומטה, כאשר התמונות יוצאות מעט מרוחות. החיישן הוא בעל רזולוציית 4 מגה פיקסל. צילום הווידיאו אפשרי ב-4K, התוצאות טובות, אבל לא יותר מזה.

סוללה: הסוללה של ה-Mi5 מתנהגת באופן מוזר. לפעמים היא החזיקה לנו עד שש בערב ולפעמים היא שרדה גם עד עשר בלילה, למרות שהדפוס שימוש לא היה מאוד שונה. קיבולת הסוללה עומדת על 3000 מיליאמפר והיא לא פריקה. הסמארטפון תומך בטעינה מהירה - Quick Charge 3.0 - טעינה של חצי שעה מספקת אנרגיה ל-83% מהסוללה. המכשיר עצמו לא מגיע עם מטען מהיר והיבואן המילטון לא מציע אותו לרכישה בארץ. טעינה עם המטען בערכה מצליחה לספק כ-40% אנרגיה מהסוללה בתוך חצי שעה. טעינה מלאה לוקחת כשעתיים. ה-Mi5 גם כולל מחבר מסוג USB Type-C.

בשורה התחתונה, ה-Mi5 הוא סמארטפון הדגל של שיאומי, אבל במבחן הביצועים שלנו, הוא נפל ממכשירי דגל אחרים הקיימים בשוק 

לצפיה ב-'הזכרת לי עכשיו את הסרטון הידוע (לשמצה?) של סטיב באלמר '
הזכרת לי עכשיו את הסרטון הידוע (לשמצה?) של סטיב באלמר
31/10/2016 | 09:51
1
50
לצפיה ב-'איכ חח '
איכ חח
31/10/2016 | 10:21
13
לצפיה ב-'לפחות תן קרדיט למקום שהעתקת ממנו את השטויות .'
לפחות תן קרדיט למקום שהעתקת ממנו את השטויות .
31/10/2016 | 15:39
1
39
עולה בערך 1000 ש״ח .
אתה מוזמן גם לקרוא ביקורות באתרים אמיתיים .
ככה שהעלות מול תועלת הרבה יותר גבוהה , יש רומים יותר טובים .
לצפיה ב-'זה מובן מאליו, זה נלקח מהכתבה בהודעה הראשית.'
זה מובן מאליו, זה נלקח מהכתבה בהודעה הראשית.
31/10/2016 | 15:51
34
הכוונה היתה על הרום של המילטון.

שהינו היבואן הרשמי של חברת שיאומי בישראל.
לצפיה ב-'אפשר לא? אולי V2 במקום?'
אפשר לא? אולי V2 במקום?
31/10/2016 | 10:15
2
48
אומנם לא v20 וגם לא סיני
אבל היי, גרמני.
לצפיה ב-'אתה התבלבלת בקוריאני. *סמסונג* הם אלה שמתפוצצים '
אתה התבלבלת בקוריאני. *סמסונג* הם אלה שמתפוצצים
31/10/2016 | 10:37
1
18
לצפיה ב-'נכון'
נכון
31/10/2016 | 17:46
24
יכול להיות שהפיצוצים בבטן המטוס מקוריאה הם שגרמו ל bootloop בחבילות שליד?
לצפיה ב-'אילו חברות רוכבות על פרטנר?'
אילו חברות רוכבות על פרטנר?
29/10/2016 | 22:32
5
60
שלום,
בשל בעיות קליטה אצלנו, אני מחפשת חברות זולות שעושות שימוש בתשתית פרטנר. מחפשת בעיקר תכנית של 10 ש"ח לחודש (יש משהו כזה?). חוץ מ-012, אילו חברות נוספות יש?
תודה
לצפיה ב-'טלזר (019). '
טלזר (019).
30/10/2016 | 06:56
31
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
30/10/2016 | 09:14
3
77
"טלזר 019" מתארחים על רשת פרטנר.
"הוט מובייל" מתארחים על רשת פרטנר.
"012" מתארחים על רשת פרטנר ובבעלות מלאה של חברת פרטנר.
---------------------------------------------------------------------------------------------

ב"טלזר 019" יש תוכנית הכל כלול - 1000 דקות + 1000 SMS + חבילת גלישה של 1 ג'יגה.

תשלום חודשי 19,90 שקלים.
התוכנית ל12 חודשים.
מחיר הסים 10 שקלים.

ב"הוט מובייל" יש תוכנית.
100 דקות + 100 SMS + חבילת גלישה של 100 MB.
כל דקה, או SMS, או מגה אחד לגלישה נוספים, המחיר 10 אגורות.

תשלום חודשי של 9.90 שקלים.
התוכנית ל12 חודשים.
מחיר הסים 30 שקלים.

ב"012" יש תוכנית.
60 דקות + 60 SMS + חבילת גלישה של 100 MB.
כל דקה, או SMS, או מגה 1 לגלישה נוספים, המחיר כ10 אגורות.

תשלום חודשי של 9.90 שקלים.
התוכנית ל12 חודשים.
מחיר הסים חינם.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
30/10/2016 | 09:20
11
לצפיה ב-'בהוט יש גם לא דיברת לא שילמת שהם די מחביאים'
בהוט יש גם לא דיברת לא שילמת שהם די מחביאים
30/10/2016 | 23:14
1
62
לשימוש קל מאוד זה יכול לצאת יותר זול מתוכנית ה-10 ש״ח.

לצפיה ב-'בהחלט! יש לי שני מנויים כאלו ״במגירה״. '
בהחלט! יש לי שני מנויים כאלו ״במגירה״.
31/10/2016 | 09:43
14
לצפיה ב-'קראתי שהחל מהשבוע גם לווטסאפ יש וידאו צ'ט'
קראתי שהחל מהשבוע גם לווטסאפ יש וידאו צ'ט
29/10/2016 | 14:49
12
53
אז עשיתי עדכון אבל אין זכר לפיצ'ר הזה.

מישהו?
תודה
לצפיה ב-'קראתי באיזה מקום שזה קיים בינתיים רק בגרסאות בטה.'
קראתי באיזה מקום שזה קיים בינתיים רק בגרסאות בטה.
29/10/2016 | 18:58
11
36
ועדיין לא יצא בעדכון רשמי.
לצפיה ב-'ואיפה אפשר למצא גרסת בטא לאנדרואיד?'
ואיפה אפשר למצא גרסת בטא לאנדרואיד?
29/10/2016 | 20:33
10
18
לצפיה ב-'אני חושב שיש אנשים שרשומים כבוחני בטה שמקבלים את זה.'
אני חושב שיש אנשים שרשומים כבוחני בטה שמקבלים את זה.
29/10/2016 | 21:21
16
לצפיה ב-'הורדה ללא רישום וללא ?'
הורדה ללא רישום וללא ?
30/10/2016 | 01:55
7
36
לצפיה ב-'בגרסא שנתת אין אפשרות לווידאו-צ'ט'
בגרסא שנתת אין אפשרות לווידאו-צ'ט
30/10/2016 | 09:12
6
14
לצפיה ב-'מותקנת אצלי ויש וידאו צ'אט'
מותקנת אצלי ויש וידאו צ'אט
30/10/2016 | 09:18
5
18
לצפיה ב-'אתמול עדכנתי ואין ןידאו צ'ט אז...'
אתמול עדכנתי ואין ןידאו צ'ט אז...
30/10/2016 | 10:24
4
24
1. איך אני בודקת מה הגרסא שיש לי
2 באם יש האם זה פיצ'ר נסתר או איך אני מוצאת אותו
רוצה לדבר עם בתי בחו"ל ונאלצתי למחוק את IMO כי אין לי מספיק מקום

תודה
נ.ב. יש לי מכשיר XIOMI MIC4
לצפיה ב-'צריך שבשני הצדדים תותקן גרסת הבטא כדי שהוידאו יעבוד'
צריך שבשני הצדדים תותקן גרסת הבטא כדי שהוידאו יעבוד
30/10/2016 | 11:39
2
26
ולמה לא להוריד ישירות ? 
תמיד עדיף מלהוריד מאתרים נסתרים

לצפיה ב-'תודה-ואם הצד השני משתמש באייפון מהיכן להוריד את גרסת הבטא?'
תודה-ואם הצד השני משתמש באייפון מהיכן להוריד את גרסת הבטא?
30/10/2016 | 12:00
1
14
לצפיה ב-'מהלינק שנתתי מאשרים את הורדת הביתא ולאחר מכן הביתא יורדת'
מהלינק שנתתי מאשרים את הורדת הביתא ולאחר מכן הביתא יורדת
30/10/2016 | 12:09
21
בעדכון רגיל של הווטסאפ מה PLAY.
לאשר את הורדת הביתא מכאן:
לאחר מכן להוריד עדכון לווטסאפ מכאן:

השימוש בוידאו בביתא הוא עי לחיצה על כפתור הטלפון בווטסאפ ואז האפליקציה שואלת האם להתקשר רגיל או בוידאו. אם לצד השני לא מותקנת הביטא אז תעלה הודעת שגיאה.
לצפיה ב-'כדי לבדוק אם יש'
כדי לבדוק אם יש
30/10/2016 | 13:34
25
מנסים לבצע call.
אם יש, נפתח תפריט שבו יש גם video call
כדי לבדוק מספר גרסא ניגשים ל settings בתפריט הראשי
ומשם about and help
ו -about
לגבי המקור בלינק הוא, למיטב ידיעתי, בטוח.
לגבי מכשירים נתמכים כרגע רק חלק מה אנדרואידים. לא אייפון.
לצפיה ב-'ניוד קווים מגולן טלקום לחברה אחרת'
ניוד קווים מגולן טלקום לחברה אחרת
29/10/2016 | 22:00
1
42
הי חברים,
אם אני מנייד את קווי הטלפון היום לחברה אחרת, האם גולן עדיין יחייבו אותנו על חודש מלא?

תודה!
לצפיה ב-'בעת ניוד / ניתוק מנוי, החיוב בגין מחזור החיוב האחרון יחסי.'
בעת ניוד / ניתוק מנוי, החיוב בגין מחזור החיוב האחרון יחסי.
30/10/2016 | 06:59
18
סעיף 13:
במידה ובעת שהצטרפת לרשת היה תקנון אחר, בדוק אותו.
ייתכן כי התקנון עליו אתה חתום התעדכן במהלך התקופה.

יותר פשוט - התקשר לשירות הלקוחות ושאל. עדיף תשובה של החברה מאשר של כינוי אלמוני על מסך מרצד בפורום אלמוני.

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה