לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'MEIZU M2 דרושה עזרה'
MEIZU M2 דרושה עזרה
09/06/2016 | 08:49
35
למכשיר יש 16 גיגה זיכרון
אבל ישנה בעיה עם האכסון של הודעות הSMS

המכשיר כל הזמן מודיע 'אנא מחק הודעות SMS ממכשירך בכדי לפנות מקום להודעות חדשות'

המצב כפי הנראה שבמכשיר מוגדר קבלת SMS רק לזיכרון הסים
ואיני מוצא במערכת ההפעלה שלו את האופציה להגדיר שהSMS יכנס לזיכרון המכשיר ולא לזיכרון של הסים

למישהו יש רעיון מה לעשות????

תודה
לצפיה ב-'תחליף ראוי לנקסוס 4'
תחליף ראוי לנקסוס 4
08/06/2016 | 21:57
3
78
שלום למומחות והמומחים
הטלפון שלי בסוף ימיו, אני מחפשת תחליף שיהיה אכותי מבחינת אורך חיים כמו נקסוס 4 שהיה לי 4 שנים.

התקציב, עד 800 שח
תודה רבה מאוד
לצפיה ב-'1+1 יד שנייה.'
1+1 יד שנייה.
08/06/2016 | 23:09
18
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
09/06/2016 | 09:43
1
86
יש 2 מכשירים מומלצים.

1) מוטורולה LTE G דגם XT 1072.

מעבד 1.2 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד.
זיכרון 8 ג'יגה + הרחבה.
(למכשיר יש "מרשמלו" - ככה שניתן להתקין אפליקציות גם על הכרטיס זיכרון מיקרו SD)
הRAM 1024.
מסך 5 אינצ' HD חד.
מצלמה 8 מ"פ.
יש LTE.
סוללה 2400 מ"א.
רדיו.
2 רמקולים סטריאו.
המכשיר נמכר כרגע במחיר מבצע של 700 שקל ברשת"בסטמובייל".
-------------------------------------------------------------------------------------------

2) אם יש לך סבלנות, אז בקרוב (עניין של כמה שבועות) אמור להגיע ארצה מכשיר חדש מייזו M3.

מעבד 1.5 ג'יגה + 8 ליבות.
זיכרון 16 ג'יגה + הרחבה.
הRAM 2048.
מצלמה 13 מ"פ.
מסך 5 אינצ' HD.
סוללה 2900 מ"א.
יש LTE.
משקל 135 גרם.
ממשק "לוליפופ" עם מעטפת בסגנון IOS.
(יש מקש "בודד" מתחת למסך.
לחיצה קצרה = שלב אחד אחורה.
לחיצה חזקה = חזרה למסך הבית.
אין מגירת אפליקציות, כל האפליקציות מופיעות במסך הראשי.
ניתן לסדר תיקייה עם כמה אפליקציות יחד, כאשר התיקייה מופיע במסך הראשי.
בכדי לברר אלו אפליקציות פעילות, צריך לתת טאצ' קטן בתחתית המסך לכיוון למעלה)

המחיר צפוי להיות כ750 שקל.

לצפיה ב-'חוץ מהעובדה הקטנה שאף אחד מהשניים לא מהווה חלופה ראויה'
חוץ מהעובדה הקטנה שאף אחד מהשניים לא מהווה חלופה ראויה
10/06/2016 | 21:42
49
לנקסוס הכל בסדר.

לצפיה ב-'המלצה !!! מתברר שיש שירות תיקונים עד הבית כנסו !!'
המלצה !!! מתברר שיש שירות תיקונים עד הבית כנסו !!
08/06/2016 | 19:11
14
129
חייב לשתף אותכם אם אתם מאזור המרכז נשבר לי האייפון והייתי חייב לסדר אותו חיפשתי באינטרנט ומצאתי שירות חדש של טכנאים עד הבית אז ככה לבחור שתיקן לי קוראים קובי הוא בא עד אלי והחליף לי את המסך מולי שירות אמין הוא יכל לקחת לי יותר כל הברגים שלי היו בחוץ לא הטעין לי גם ומתברר שהכאבל היה משוחרר והוא אמר לי את זה ויצא ישר והחזיר לי את הטלפון לפעולה בקיצור אני ממש ממליץ לכם חברים קוראים לו קובי והוא מגיע עד אליכם 24/7 זה המספר שלו 0544879797 הוא נותן אחריות והכל ומגיע עד אליכם שירות שלא יצא לי לפגוש
לצפיה ב-'מריח לי כמו פרסומת '
מריח לי כמו פרסומת
08/06/2016 | 19:29
6
39
לצפיה ב-'ולי כמו רוח נעורים '
ולי כמו רוח נעורים
08/06/2016 | 19:33
4
84
באמת מה יהיה עם הספאם בפורום לאחרונה??
לצפיה ב-'הבחור התאמץ נרשם ביוני 2016 כדי להפיץ את "הבשורה" '
הבחור התאמץ נרשם ביוני 2016 כדי להפיץ את "הבשורה"
08/06/2016 | 19:34
36
לצפיה ב-'תגידי אם זה מצחיק '
תגידי אם זה מצחיק
08/06/2016 | 19:38
1
72
לצפיה ב-'אני בחדר עם הילדים מחכה שירדמו..עוד מעט אשמע'
אני בחדר עם הילדים מחכה שירדמו..עוד מעט אשמע
08/06/2016 | 19:43
17
לצפיה ב-'דווקא היום הייתה לי שיחת מכירה'
דווקא היום הייתה לי שיחת מכירה
08/06/2016 | 19:41
67
אחרי חודש ומשהו שלא קיבלתי שום שיחת מכירה

השיחה הייתה מחברת "סלופארק" של החניה

שלום מדברת מסלופארק

אני: נכון שאת רוצה להציע לי משהו בתשלום

נציגה: כן מה כבר פנו אלייך ?

אני: לא ואני לא מעוניין תודה ושלום - ניתוק

לצפיה ב-'אוקי, אז בואו נפתח את זה לדיון.....'
אוקי, אז בואו נפתח את זה לדיון.....
11/06/2016 | 10:19
49
כמה מקבלים פר פוסט, פר מילה, פר אות ?
האם התשלום כל כך גבוה שהבנאדם מוכן לשבת בערב שישי ולעבוד בלי תנאים סוציאלים, בלי וועד עובדים, בלי משפחה ?

יותר מזה, מפיצי המפרטים למיניהם, יושבים ואוספים לינקים, חלקם אפילו מסווים את המקור, זה הרבה עבודה.
והם נמצאים פה יום-יום, שעה-שעה, בלי ימי מחלה, בלי ימי מנוחה, בלי שעות נוספות.

ואולי........אולי זה משתלם להם ?
אבל , מנעל, אם זה משתלם להם, זה לא משתלם לנו, למה לא תעיף אותם לכל הרוחות ?!?
לצפיה ב-' מה אתה אומר.... פשששש'
מה אתה אומר.... פשששש
08/06/2016 | 19:36
83
החלטת להרשם רק כדי לפרסם את עצמך?
נרשם לתפוז: יוני 2016
לצפיה ב-'עכשיו אני יודע למי לא לצלצל. תודה!!'
עכשיו אני יודע למי לא לצלצל. תודה!!
08/06/2016 | 20:41
27
לצפיה ב-'יש שרות כזה של אמיר המציל'
יש שרות כזה של אמיר המציל
11/06/2016 | 08:26
4
71
אני מאוד מרוצה ממנו
לצפיה ב-'זה בשביל מי שטובע באמבטיה או סתם ככה בחובות ??'
זה בשביל מי שטובע באמבטיה או סתם ככה בחובות ??
11/06/2016 | 10:45
3
29
לצפיה ב-'חיפושון קטן בגוגל של הטלפון מביא'
חיפושון קטן בגוגל של הטלפון מביא
11/06/2016 | 10:58
93
לבן אדם עם פיצול אישיות בשם קובי בר.
ניק ניימ בר ממליץ על קובי .
לצפיה ב-'מציל את האייפון שלך'
מציל את האייפון שלך
18/06/2016 | 11:29
1
6
לצפיה ב-'איכסוש אייפון .. יש לי DOOGEE סיני '
איכסוש אייפון .. יש לי DOOGEE סיני
18/06/2016 | 14:11
5
לצפיה ב-'012, סוף: פרטנר מחסלת את המותג המוזל'
012, סוף: פרטנר מחסלת את המותג המוזל
08/06/2016 | 17:55
9
175
בינתיים באינטרנט.

"פרטנר", מודיעה היום על השלמת מהלך האיחוד בין שירותי האינטרנט של פרטנר ושל 012 סמייל.

החל מהשבוע הבא יקבלו לקוחות 012 סמייל הודעות על כך
שבעקבות המיזוג והמיתוג החדש מעתה והלאה יבוטל המותג 012 סמייל, ובמקומו ייכנס המותג פרטנר.

בעקבות האיחוד של מערכות המידע והמיתוג מחדש, יוכלו הלקוחות של 012 סמייל
לקבל הצעות מעודכנות מפרטנר בתחומים נוספים.

עד עתה היה מצב שבו נציגי השירות של פרטנר לא ידעו אם הלקוח שאיתו הם מדברים הוא גם לקוח של סמייל 012 וההפך.
המהלך הנוכחי יאפשר לפרטנר להרחיב את פעילותה בקרב קהל יעד של מאות אלפי לקוחות שלה.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001...
לצפיה ב-'רק לאינטרנט המובייל בינתיים נשאר'
רק לאינטרנט המובייל בינתיים נשאר
08/06/2016 | 18:34
1
33
לצפיה ב-'הבנת הנקרא: בינתיים באינטרנט'
הבנת הנקרא: בינתיים באינטרנט
08/06/2016 | 19:13
23
לצפיה ב-'em28 לא קראת טוב את הידיעה או לא הבנת אותה. תקרא שוב.'
em28 לא קראת טוב את הידיעה או לא הבנת אותה. תקרא שוב.
08/06/2016 | 18:47
32
לצפיה ב-'בשלב הראשון האינטרנט ואז המובייל?...לאן אני כבר אלך??'
בשלב הראשון האינטרנט ואז המובייל?...לאן אני כבר אלך??
08/06/2016 | 19:29
5
28
לצפיה ב-'לאפ"ס - הם התגעגעו אלייך '
לאפ"ס - הם התגעגעו אלייך
08/06/2016 | 19:32
24
לצפיה ב-'מה לגבי גולן ? '
מה לגבי גולן ?
08/06/2016 | 19:33
1
21
לצפיה ב-'לא שוללת. עזבתי אותו לפני שנתיים כמעט בגלל בעיות בקליטה'
לא שוללת. עזבתי אותו לפני שנתיים כמעט בגלל בעיות בקליטה
08/06/2016 | 19:35
65
אבל יכול ליהיות שזה הסתדר.
כשנגיע לגשר וכו'... בינתיים 012 מובייל קיימת וטוב לי שם
לצפיה ב-'כתוב בעברית צחה'
כתוב בעברית צחה
08/06/2016 | 20:53
1
70
"המותג 012 מובייל יישאר כתת-מותג לפעילות הסלולר בלבד"
כלומר כתוב "ישאר"
לצפיה ב-'ואנחנו מאמינים לכל מה שכתוב הרי...'
ואנחנו מאמינים לכל מה שכתוב הרי...
08/06/2016 | 21:23
29
לצפיה ב-'בחירת מספר חדש'
בחירת מספר חדש
08/06/2016 | 16:25
3
45
האם רק גולן מאפשר בחירת מספר לקו חדש ?
לצפיה ב-'לא. בהרבה חברות ראיתי שאפשר לבחור.'
לא. בהרבה חברות ראיתי שאפשר לבחור.
08/06/2016 | 17:15
2
19
לצפיה ב-'הכוונה לבחור באופן חופשי'
הכוונה לבחור באופן חופשי
08/06/2016 | 17:22
1
38
ולא מתוך רשימה.
אם לוקחים בגולן קו חדש, עדיין החיוב הראשון יהיה רק אחרי ה25 לחודש ?
לצפיה ב-'אכן, עדיין חודש ראשון בחינם והתשלום הוא מראש'
אכן, עדיין חודש ראשון בחינם והתשלום הוא מראש
11/06/2016 | 08:27
2
לצפיה ב-'יש לי מספר שאלות בנושא קליטה סלולרית'
יש לי מספר שאלות בנושא קליטה סלולרית
08/06/2016 | 15:52
1
43
אוקי אז ככה רציתי לשאול אם נגיד ואני שייך להוטמובייל ובאיזור שאני נוסע אין אנטנה של הוטמובייל האם יהיה לי קליטה במכשיר או לא או שהסלולרי שלי אקלוט מאנטנה של אורנ'ג
שאלה שנייה האם יש למישהו מושג אם יש קליטה טובה לאורך
כביש בקעת הירדן ים המלח והערבה למה אני שואל אני נוסע שבוע הבא לאילת ולא רוצה להגיע למצב שאין לי קליטה סלולרית אפילו שראיתי שיש אנטנות במרחקים מסויימים רק 90 95% יש אנטנות של פלאפון סלקום ואורנ'ג ושל הוטמובייל לא ראיתי

תודה רבה
לצפיה ב-'להוטמובייל מערך אנטנות משלה, והיא נעזרת ברשת פרטנר להשלמת'
להוטמובייל מערך אנטנות משלה, והיא נעזרת ברשת פרטנר להשלמת
08/06/2016 | 17:48
31
הכיסוי עד שתגיע לפרישה עליה התחייבה למשרד התקשורת.
הכיסוי ניתן באופן "שקוף למשתמש" באמצעות SIM של הוטמובייל.
הכיסוי של פרטנר טוב למדי, ניתן בדור שני שלישי ורביעי, וסביר כי נפרש במודגש לאורך דרכים ראשיות, גם אם חוצות איזורים מיושבים בדלילוּת,  ובסביבת ישובים, גם אם מבודדים יחסית, אם כי לא ניתן לערוב לקישוריות רציפה ללא קטיעה... 
לצפיה ב-'זול, קטן יחסית, אפשרות למוסיקה ו-WA. נפח זכרון גדול יחסית.'
זול, קטן יחסית, אפשרות למוסיקה ו-WA. נפח זכרון גדול יחסית.
08/06/2016 | 15:05
7
86
הכותרת - הפרמטרים של המכשיר המבוקש ע"י משתמש צנוע ביותר.
כיום הוא משתמש ב-Jiayu f1 שעשה את שלו. המכשיר מגמגם.

לחובבי המפרטים השונים (גק לוי, BBBAAABBB, שלום הבירה GONDOZILA. אם שכחתי מישהו, סליחה) בבקשה מכם, אין צורך להגיב להודעה. אם תחליטו להגיב, מספיק לכתוב את הדגם שחשבתם עליו בכותרת בהודעה ללא תוכן. אין צורך לצטט מפרטים והודעות לעיתונות.

לעניין נפח הזכרון, לאחרונה המכשיר טוען שאין מספיק זכרון להתקת יישומים / ביצוע פעולות אלו ואחרות. מהזכור לי, ל-Jiayu F1 יש כ-1GB למחיצת ה-System ועל כן התסכול של היעדר זכרון. אם יש מכשיר שמחיצת ה-System שלו גדולה יותר ויש חריץ הרחבה, זה מספיק. אין צורך במכשירי עתירי נפח.

פתוח לכל הצעה ורעיון.
מכשירים סיניים, מכשירים מהחלל החיצון או אפילו משהו ממצרים העתיקה.
חשבתי אולי על הכיוון של ה-Moto G 1st generation (אין חריץ הרחבה, חסרון) או Moto E 2nd generation (השוואה בין מפרטי המכשירים).
מכיר מישהו שטס לארה"ב לקראת סוף החודש, יש חשבון Prime, כך שאין שום בעיה לרכוש בארה"ב. אולי המותג המקומי BLU (עפ"י מנהל הפורום היקר, מדובר במותג של חברת Gionee הסינית)?
ממשק בעברית חובה.

אני תוהה אם מכשירי Windows phone יתאימו. מדובר באדם שמאוד לא מחבב מחשבים ואלקטרוניקה (לתוהים, גילו סביב 25). הוא רגיל לאנדרואיד, לא יודע אם נכון להוציא אותו מה-comfort zone שלו בעניין מערכת ההפעלה.

חוצמזה, אולי יש למישהו משהו פוטנציאלי במגירה

כנכתב, בשנה-שנתיים האחרונות הוא עשה שימוש במכשיר עם 512RAM והיה לו בסדר גמור. מדובר במשתמש פשוט ביותר, אין צורך לקנות את מכשיר הדגל שיוכרז בעוד 18 חודשים, אפשר להתספק במכשיר נחות שהוכרז לפני 4 שנים (טוב, אולי אני קצת מגזים)....
לצפיה ב-'בגודל הפיסי של הסיני ..לדעתי עייפון יהיה מוצלח .'
בגודל הפיסי של הסיני ..לדעתי עייפון יהיה מוצלח .
08/06/2016 | 15:25
1
52
5 יד שנייה עם 32 או 64 GB . לשימושים כמו שהגדרת - בונבוניירה . ולפני שמתחילות הצעקות - אין צורך באייטיונס וכלמיני סינכרונים לצרכי מוסיקה .
copy trans tools עושה עבודה נהדרת בלי אייטיונס . מחברים את המכשיר למחשב , גוררים כמה שירים שרוצים וזהו . יש יתרון בדמות של איכות אודיו מעולה .
גם ה WP אופציה טובה . אין הרבה הבדל מהאנדרואיד . לוחצים על אייקון להפעלת אפליקציה , לחיצה ארוכה לתפריט ויש אפילו כפתור BACK .. מה שכן , קיים מחסור באפליקציות .
לא מכיר את השוק הסיני - אבל אנדרואידים קטנים פיסית ואיכותיים נדירים בערך כמו אבני ברקת
לצפיה ב-'המ.. לא יודע עד כמה התפוח עונה על המונח "זול"'
המ.. לא יודע עד כמה התפוח עונה על המונח "זול"
10/06/2016 | 14:42
23
הסיני הנוכחי, מחירו לפני שנה-שנתיים עמד על כ-$60-70.
משיטוט באיביי, האייפון מתקרב ל-$200 (האייפון 5c זול בכ-20-25%. אין לי שמץ של מושג מה ההבדל בין הדגמים).
כך או כך, אעביר את הרעיון וכיוון המחשבה
לצפיה ב-'יש לי לומיה 520 ששוכב חסר מעש במגירה'
יש לי לומיה 520 ששוכב חסר מעש במגירה
08/06/2016 | 15:27
2
53
מחיר : לא באמת יודע כמה לבקש ...

מכשיר נחמד מאוד לדעתי , שימש בעיקר כמכשיר שני בחו״ל , נמכר כי צריך להגיע אליי לומיה 1520 ואז הוא לא יזוז בכלל מהמגירה .
יש לו כמעט כל מה שצריך , הדבר היחיד שיכול להפריע זה שהסוללה שלו חלשה לדעתי.
אני מחיפה
לצפיה ב-'אפשר גם לבוא לקחת , לא טוב להחזיר'
אפשר גם לבוא לקחת , לא טוב להחזיר
08/06/2016 | 15:59
1
42
אני לא מנסה להרוויח עליו .
לצפיה ב-'אציע.הבחור גר במרכז ואין לי מושג אם יש לו קשרים בחיפה. תודה!'
אציע.הבחור גר במרכז ואין לי מושג אם יש לו קשרים בחיפה. תודה!
10/06/2016 | 14:43
18
לצפיה ב-'בבקשה...'
בבקשה...
08/06/2016 | 15:35
1
65
מוטורולה 2ND GEN דגם XT 1072...
מחיר 700 שקל...

נוקיה לומיה 735 ממשק WP...
מחיר 550 שקל...

ניתן להשגה ב'בסטמובייל'...

לצפיה ב-'הגיוני ביותר. מחפשים מכשיר *קטן* ואתה מציע 4.7-5 אינטש...'
הגיוני ביותר. מחפשים מכשיר *קטן* ואתה מציע 4.7-5 אינטש...
10/06/2016 | 14:44
19
לצפיה ב-'הסמארטפון שירסק לכם את הכיס.'
הסמארטפון שירסק לכם את הכיס.
08/06/2016 | 11:02
9
126
מוטורולה X פורס.

לצפיה ב-'עשרת הסמארטפונים הכי מהירים לפי מבחני ANTUTU.'
עשרת הסמארטפונים הכי מהירים לפי מבחני ANTUTU.
08/06/2016 | 11:05
1
65
לצפיה ב-'מזמן אנחנו יודעים ש-ANTUTU זה סתם חרטא'
מזמן אנחנו יודעים ש-ANTUTU זה סתם חרטא
11/06/2016 | 17:20
12
לצפיה ב-'שתי המכשירים זהים לחלוטין'
שתי המכשירים זהים לחלוטין
09/06/2016 | 08:39
1
29
יש שתי הבדלים בינהם 

סנפדראגון 820 וRAM 4066 בLG G5

סנפדראגון 652 וRAM 3072 בLG G5 SE

דבר אחד לא מובן, לשם מה LG מייצרת שתי מכשירים זהים לחלוטין, אשר מתבדלים האחד מהשני בשני שנויים קטנים????

במצב הזה, למה לרכוש את הLG G5 הרגיל, כאשר בפחות כסף אפשר להשיג את דגם הSE שזהה לדגם הרגיל למעט שתי שינויים????

לצפיה ב-'"שני" מכשירים עם שני "מנועים" שונים לגמרי'
"שני" מכשירים עם שני "מנועים" שונים לגמרי
11/06/2016 | 09:33
16
כמו שיש שתי מכוניות זהות עם שני מנועים שונים.
ההבדל בין שני המעבדים עם זכרון שונה הוא מאד משמעותי ומן הסתם גם ההבדל במחיר יהיה משמעותי.
קוראים לזה פילוח מחירים וכולם עושים את זה בכל תחום מנסים לתפוס גם את מי שמוכן לשלם אקסטרא וגם את מי שלא.
לצפיה ב-'סמארטפון עם RAM 4096 הושק במחיר של 170 דולר.'
סמארטפון עם RAM 4096 הושק במחיר של 170 דולר.
08/06/2016 | 11:23
47
לצפיה ב-'מבצע הוזלת מחירים לכמה סמארטפונים.'
מבצע הוזלת מחירים לכמה סמארטפונים.
10/06/2016 | 15:01
1
45
מוטורולה LTE G דגם 2ND GEN דגם XT 1072.
מחיר חדש: 640 שקל.
-------------------------------------------------------------

מוטורולה X PLAY.
מחיר חדש: 1540 שקל.

LG G3 דגם 32 ג'יגה.
מחיר חדש: 1040 שקל.

ASUS ZENFONE 2 ZE 551 ML.
דגם 32 ג'יגה + מעבד 1.8 ג'יגה.
מחיר חדש: 940 שקל.

המכשירים ניתנים לרכישה ברשת  "בסטמובייל".
לצפיה ב-'האתר של בסטמובייל הוא מהסוג של שיטת מצליח, בואו נתחמן את '
האתר של בסטמובייל הוא מהסוג של שיטת מצליח, בואו נתחמן את
12/06/2016 | 13:12
16
הלקוחות ונקווה שלא יבינו/ ישימו לב:
- רוב המכשירים מופיעים ללא מחיר ולא מאפשרים השוואת מחירים. (כולל כל הטלפונים שציינת)
- סוג המעבד מוסתר בנתונים הטכנים ומצויינת רק המהירות שלו.
- שם היבואן מוסתר.
- שם נותן האחריות מוסתר.
- לא מצויין אם המכשיר נמצא במלאי או זמן אספקה.
ועוד ועוד ....

לצפיה ב-'ארבע קבוצות עסקיות שונות מתעניינות ברכישת גולן טלקום '
ארבע קבוצות עסקיות שונות מתעניינות ברכישת גולן טלקום
08/06/2016 | 07:59
1
74
הקבוצות מציעות לרכוש את החברה בסכום נמוך משמעותית מזה שסלקום הציעה, 1.2 מיליארד שקל,
וההצעות שלהן נעות בסכומים שונים הנמוכים מ-300 מיליון שקל.
כל הקבוצות הן חדשות בשוק התקשורת, כך שאם תושלם העסקה - יישארו בשוק חמש שחקניות סלולריות.
עם זאת, לא נראה שמיכאל גולן יסכים למכור את החברה בסכום כה נמוך, ששווה בערך לסכום שהשקיע בחברה עד כה.

להמשך הכתבה הארוכה:
http://www.themarker.com/technation/1.2969525
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
08/06/2016 | 09:20
11
לצפיה ב-'קנייה מיבואן רשמי - לא תמיד עדיפה על קנייה מיבוא מקביל'
קנייה מיבואן רשמי - לא תמיד עדיפה על קנייה מיבוא מקביל
08/06/2016 | 00:55
3
57
מתוך אתר הפייסבוק של התכנית "יהיה בסדר" המשודרת בגל"צ
נועה רכשה לפני מספר חודשים טלפון נייד LGG4, והחוויות שעברה איתו חילצו ממנה את הטקסט הזועם הבא. אז קראנו, ויצאנו לבדוק. מיד בשידור הממצאים
"שלום חברים
לאחרונה נחשפתי להתנהלות קלוקלת ואני בטוחה שקיימים עוד כמוני שם בחוץ.
כפי שרבים עשו , קניתי לפני כ-10 חודשים מכשיר LGG4 אשר מיובא באופן רשמי ע"י חברת ronlight . לדאבוני גיליתי הבוקר כי למכשיר יש תאריך תפוגה וכתוצאה מפגם בייצור בלוח אם, המכשיר פשוט קורס, בין 7-10 חודשים ממועד הקנייה. במקום שחברת Ronlight תנהג באחריות ובכבוד כלפי לקוחותיה , תבצע recall למכשיריםבצורה מסודרת היא מחכה בסבלנות עד שמכשירי ה-LGG4 ימותו. לא רק שהחברה מודעת לממדי הבעיה , היא כבר בנתה מערכת מסועפת של תיקונים ע"מ 
מסועפת של תיקונים ע"מ לנסות לטשטש את עקבות הבעיה . שירותים כגון : "טכנאי עד הבית" מוצעים ע"י החברה כיוון שהבעיה כל כך רווחת. עד כדי כך שכאשר מתקשרים לחברה , במערכת לניתוב שיחות קיימת שלוחה ספיציפית ל"בעית אתחול של מכשירי LGG4 ". לאחר שהמכשיר שלי כמובן שבק חיים באמצע יום עבודה שכל דקה שוות ערך,כמובן פניתי לחברת rRonlightכ חברה הרשמית שאמורה לספק לי בתור לקוחה שירותי אחריות ותיקונים . חברת Ronlight הציעה לי שירותי "טכנאי עד הבית" אך רק 4 ימים לאחר מועד השיחה. האלטרנטיבה שהוצעה לי היתה מעבדה מקומית שאיתה הם עובדים שלדבריהם תוכל לתקן לי את המכשיר על המקום ללא עלות. המעבדה ממקומת כ-40 דק נסיעה מביתי. בלית ברירה באמצע יום עבודה ארזתי את עצמי ונסעתי למעבדה . כאשר הגעתי הבנתי שאני מוקפת בלקוחות זועמים של Ronlight שבדיוק כמוני סובלים ממכשיר תקול, מיחס מזלזל ומשירות לקוחות מחפיר . האדון הנחמד במעבדה המקומית טען שנמאס לו לעבוד עם חברת Ronlight, "שיתעסקו בעצמם עם הבעיות שלהם " . ולמראה פרצופי העצוב התנצל ואמר שאין ביכולתו לעזור, ושהמעבדה שלו לא מבצעת שירותי תיקונים יותר עבור לקוחות Ronlight . כשסוף סוף הגעתי הביתה לאחר כשעתיים מבוזבזות בישיבה בפקקי ירושלים , חזרתי כלאחר שבאתי כמובן בידיים ריקות , עם מכשיר מת. החלטתי להתקשר שוב לחברת Ronlight ולתהות על הטעות . למה בחבה שמכבדת את עצמה תשלח אותי למעבדה שהיא כבר לא עובדת איתה? 
לאחר שיחה ממתינה של 30 דקות נעה לי בחור נחמד. כאשר סיפרתי לו שהמעבדה המקומית סירבה לבצע את התיקון היה מופתע. " סליחה גברת אבל זו הפעם הראשונה שאני שומע על דבר כזה". דרשתי לדבר עם הממונים עליו. כאשר כבר לא היה לו מה לומר הוא שם אותי על ממתינה ולאחר 10 דקות של ממתינה השיחה התנתקה . =דבר זה חזר על עצמו פעמיים עם נציגים נוספים ( כנראה בדף ההנחיות למוקדן הסד"פ להתנהלות עם לקוח לא מרוצה הוא לנתק את השיחה ) . לאחר שהתקשרתי פעם שלישית ,סירבתי לנתק ואיימתי שאעביר את כל הסיפור לרשתות החברתיות, הנציג סוף סוף הועיל בטובו להעביר אותי למנהל. אני בטחה שקיימים עוד הרבה כמוני שם בחוץ. לקוחות פגועים של חברה שמתנהלת בזלזול כלפי לקוחותיה , שמנתקת שיחות עם נציגי שירות , ושמטעה לקוחות."
גלצ, 15.00 - מתחילים
קישור להאזנה לשידור החי -http://player.gl.bynetcdn.com/Pla…/ByPlayer/EmbedPlayer/GLZ…

לצפיה ב-'נכון, לא תמיד זה עדיף.'
נכון, לא תמיד זה עדיף.
08/06/2016 | 07:31
36
אבל לרוב זה כן עדיף, לכל הפחות מנסיוני הלא כל כך דל.
ובכל מקרה אם אתה נופל על מקרה לא נעים עם יבואן רשמי הרי שתמיד תוכל לאיים עליו (בנימוס כמובן) שתפנה ליצרן, ומנסיוני הם יעדיפו ברוב המקרים שלא תעשה דבר כזה שעלול רק לפגוע בהם.
הם מנסים תמיד כמו כולם את שיטת מצליח, ואם יראו שמצליח לא בא הם לא ינסו לצלצל אליו... (על משקל השיר "משיח" של שלום חנוך... ) ויעדיפו לסגור איתך בצורה יפה.

לצפיה ב-'צריך להשמיע את זה לנציג KSP שניסה לשכנע אותי "רונלייט"'
צריך להשמיע את זה לנציג KSP שניסה לשכנע אותי "רונלייט"
08/06/2016 | 09:27
21
לצפיה ב-'טוב. גם לגיסתי הG4 מת והחליפו לה בלי בעיה...'
טוב. גם לגיסתי הG4 מת והחליפו לה בלי בעיה...
08/06/2016 | 10:46
17
לצפיה ב-'חצי 012 דוחפים שירותים מיותרים ללקוחות'
חצי 012 דוחפים שירותים מיותרים ללקוחות
08/06/2016 | 00:41
8
118
אני מנוי על שירותי האינטרנט של 012, והחודש יסתיימו 12 חודשי המבצע במחיר 100 ש"ח לחודש. רשמתי לי להתקשר בשבוע הבא ולעדכן את החבילה.
היום בצהרים יצאתי להפסקת קפה (ולכן לא הייתי מול המחשב) הטלפון צלצל ונציג של 012 היה על הקו. הוא אמר לי שהחבילה שלי מסתיימת והמחיר יהיה 120 ש"ח. אבל, הוא יכול להעביר אותי לחבילת המשך שמחירה 105 ש"ח. אמרתי לו שאני לא רואה סיבה לעליית מחיר אבל הוא אמר שזה מה שיש. הסכמתי ואישרתי לו. ואז הוא הוסיף: מחיר החבילה מורכב מ 90 ש"ח ספק+תשתית  ועוד 15 ש"ח עבור אנטי וירוס ושירות גיבוי. אמרתי לו שאני לא מעוניין בשירותים הללו ומבחינתי אני מסתפק רק בגלישה. הוא אמר שהמחיר הזה רק למי שלוקח את כל החבילה. אמרתי לו שאני מאשר את העסקה אבל מתחיל לחפש חברה אחרת.
כשחזרתי למשרד ונכנסתי לאתר שלהם הופיע שם המחיר של 90 ש"ח אבל ללא שום התנייה וללא צורך ברכישת שירותים נוספים. התקשרתי מייד לשירות הלקוחות והנציגה המאוד נחמדה התנצלה ואמרה שאכן אין חובה לרכוש את כל השירותים הנוספים (מה גם שזה לא חוקי להתנות שירות בשירות). השירותים הנוספים בוטלו, קיבלתי הנחה נוספת מעבר ל 90 השקלים למשך שנה כפיצוי (אפילו שלא ביקשתי) ומייד כתבתי תלונה לנציב התלונות של 012 עם פרטי המקרה. 
אמ;לק: 012 דוחפים שירותים מיותרים בטענה שרק כך אפשר למכור את החבילה במחיר מוזל למרות שבפועל אין שום התנייה לכך.
לצפיה ב-'כולם מנסים לדחוף תוכניות מיותרות'
כולם מנסים לדחוף תוכניות מיותרות
08/06/2016 | 07:19
35
ומכיוון שאלה תוכניות מיותרות הרי שעל כל מי שמקבל שיחה עם "הפתעות" להגיד בצורה יפה "תודה אבל אני לא מעוניין" ובזה נגמר העניין.
יתקשרו שוב?
להגיד להם "זאת כבר הטרדה וחבל שאעזוב אתכם/אתלונן" וכו'...
כמה קל ככה פשוט.
לצפיה ב-'אני אף פעם לא סוגר עיסקה עם מישהו שמתקשר אליי'
אני אף פעם לא סוגר עיסקה עם מישהו שמתקשר אליי
08/06/2016 | 07:21
4
50
זה תמיד לא לטובתך.

בעבר הייתי שומע מי החברה ואומר תודה לא מעוניין

היום. ניתוק בפנים.  אין לי כח להסביר

יש גם אפליקציית truecaller. שמזהה את כל הקרציות

עכשיו משהו מוזר . מאז שהתחלתי לנתק בפנים אני כבר חודשיים לא מקבל שיחות ספאם.

זה מתכון לצרות. אלה שמתקשרים אליך

אני מראש תמיד חושב שמישהו הולך לרמות אותי.  

גם שאני נכנס, למרכזי שרות של האפס אני נכנס לכוננות ספיגה.  מבקש חוזה לפני.  לא יוצא בלי חוזה . לוקח לקרוא בבית ואז מחליט.  לא נותנים יוצא.  
לצפיה ב-'אחת הפעמים הבודדות שאני מסכים איתך, אם כי חלקית בלבד.'
אחת הפעמים הבודדות שאני מסכים איתך, אם כי חלקית בלבד.
08/06/2016 | 07:27
2
36
אני מסכים לגבי הכותרת, כפי שהסברתי בתגובות שכתבתי בטרם ראיתי את תגובתך.
אך אני נוהג על פי הכלל "מה ששנוא עליך אל תעשה לאחר".
ומכיוון שאני שונא שמנתקים לי בפרצוף הרי שלא אעשה כך לאחרים.
אני מעדיף להיות מנומס.
לצפיה ב-'אתה צודק אבל כשאתה אומר שאתה '
אתה צודק אבל כשאתה אומר שאתה
08/06/2016 | 08:15
1
39
לא מעוניין וממשיכים לנגס לך.  אני החלטתי לנתק בפנים.  אני עושה להם טובה.  כי אם הייתי מניאק הייתי מושך אותם בשיחה ובסוף לא סוגר כלום.  מבחינת המוכר יש לו הזדמנות להגיע ליותר אנשים

ועוד כלל ששכחתי - אני לעולם לא נותן פרטי אשראי למישהו שמתקשר אליי.

יום טוב
לצפיה ב-'תמיד ימשיכו לנג'ס. ככה זה.'
תמיד ימשיכו לנג'ס. ככה זה.
08/06/2016 | 08:30
30
ואני אמשיך להיות מנומס.

ובקשר למספר של האשראי זה ברור.
לצפיה ב-'אל תנתק בפרצוף. תגיד שזה לא רלוונטי כי אתה יורד מארץ '
אל תנתק בפרצוף. תגיד שזה לא רלוונטי כי אתה יורד מארץ
08/06/2016 | 10:49
20
לצפיה ב-'הערה'
הערה
08/06/2016 | 07:24
48
אני מודה שקראתי את כל התוכן בהודעה שלך אחרי שהגבתי, כי הגבתי אוטומאטית, מה שאינני עושה בדרך כלל, והנה בהגינותי אינני עורך את ההודעה אלא מוסיף תגובת המשך.
ואגיד לך את האמת: אני מתפלא עליך שהאמנת למה שהנציג אמר ושהסכמת לביצוע מיידי.
תלמד ממני: בחיים אני לא מסכים לשום דבר בלחץ.
רק אתמול התקשרו אלי בקשר לאיזו הצעה (טובה באמת, ולא משנה באיזה נושא), וזאת אחרי שהתקשרו ביום חמישי ואמרתי שאני רוצה ללמוד את הנושא ושיתקשרו בעוד כמה ימים.
ומה אתה חושב אמרתי להם אתמול? :
"מצטער אבל אני שונא לעשות דברים בלחץ, טרם הספקתי ללמוד את הנושא, אנא התקשרו שוב בעוד כמה ימים".
לאחר השיחה אתמול בדקתי את הנושא ביסודיות וההצעה אכן מאוד משתלמת ואני שוקל אותה בחיוב.
אם כולם יעשו ככה חושבני שלא נשמע/נקרא על "דוחפים לנו דברים מיותרים".
לצפיה ב-'90 שקל זה יקר'
90 שקל זה יקר
11/06/2016 | 18:27
2
לצפיה ב-'שאלה לגבי כבר usb'
שאלה לגבי כבר usb
07/06/2016 | 23:04
3
32
קראתי שבשביל שהמחשב יזהה את המכשיר צריך את הכבל המקורי, דבר שגם נוכחתי אליו בעצמי אחרי שהמחשב לא זיהה את מכשיר האנדרואיד ע"י כבל של מכשיר טעינה על-חוטי ורק ע"י הכבל המקורי.
מה עושים במקרה שהכבל אבד ? אני חושב שכנראה לחברות יש כבלים שמותאים פר מכשיר, אבל הבעיה שלי שהמכשיר המדובר כבר יצא מהשוק ולא ניתן לקבל בשבילו שום ציוד. האם יש פיתרון אלטרנטיבי, כמו כבל מסטר לחברות עצמם, או שהמקרה אבוד.
לצפיה ב-'כבל אל-חוטי ? זה משהו חדש ?'
כבל אל-חוטי ? זה משהו חדש ?
07/06/2016 | 23:49
2
14
לצפיה ב-'מניח שמדובר בכבר בין שקע הקיר למטען האל-חוטי...'
מניח שמדובר בכבר בין שקע הקיר למטען האל-חוטי...
08/06/2016 | 00:27
1
26
הרי, משטח הטעינה צריך לצרוך אנרגיה מאיפשהו

לפותח הדיון -
בעבר קראתי שיש מספר דרכי כבילה ל-Micro USB, מעולם לא בדקתי אם הטענה הזו נכונה או לא (Google is in the next tab).
ייתכן שהכבל שיש למטען האל-חוטי הוא בעל פחות גידים ואין את גיד ה-DATA.
האם המכשיר *נטען* כאשר הוא מחובר למחשב? (התעלם אם המחשב מזהה אותו).
בעבר נתקלתי במכשירים ש"חיבבו" כבלים אלו ואחרים ולא הסתדרו עם אחרים. חלקם מקוריים, חלקם לא מקוריים.

בכל אופן, נסה כבלים נוספים, מקוריים ושאינם מקוריים.
יש חלופות נוספות להעברת מידע ממכשיר אנדרואיד ומחשב. למשל AirDroid ויישומים נוספים שיש להם את תכונת ה-wifi direct (אם ככה קוראים לתכונה. אין לי מושג...)
לצפיה ב-'מוזר , באיזה מכשיר מדובר'
מוזר , באיזה מכשיר מדובר
08/06/2016 | 06:56
17
אני עם אותו הכבל משתמש ב-1+1 , לומיה 520 של נוקיה ו-s6 ... היחיד שלא עובד עם הכבל זה האייפון.
לצפיה ב-' מישהו יוכל להמליץ לי על כיסא בטיחות לתינוק'
מישהו יוכל להמליץ לי על כיסא בטיחות לתינוק
07/06/2016 | 17:55
17
69
הילדה שלי עוד מעט בת 10 חודשים.

אני רוצה לקנות כיסא בטיחות לרכב.

משהו טוב ואיכותי.

תודה רבה
לצפיה ב-'לאוטובוס ? '
לאוטובוס ?
07/06/2016 | 18:30
1
14
לצפיה ב-'לרכב'
לרכב
07/06/2016 | 18:57
15
לצפיה ב-'ממליץ לקרוא באתר של אבי ורון, המומחה'
ממליץ לקרוא באתר של אבי ורון, המומחה
07/06/2016 | 21:22
49
לצפיה ב-'שרון אמרתי הורים לפעוטות לא סלולארי '
שרון אמרתי הורים לפעוטות לא סלולארי
07/06/2016 | 21:42
13
20
לצפיה ב-'אמרתי אני אנסה את הפורום שאני פעיל בו הכי הרבה'
אמרתי אני אנסה את הפורום שאני פעיל בו הכי הרבה
08/06/2016 | 19:36
12
45
מי זה אבי ורון ?

לא סומך על מומחים. סומך על אנשים בפורום
לצפיה ב-'בזמנו (מי ישמע הבן שלי חייל)...אוונפלו היה נחשב בין הטובים'
בזמנו (מי ישמע הבן שלי חייל)...אוונפלו היה נחשב בין הטובים
08/06/2016 | 19:40
10
36
והמחיר בהתאם...מאמינה שעדין מוכרים. בד"ר בייבי/ מוצצים.
גם בשילב יש מותגים טובים (מקסי קוזי משהו כזה).

לצפיה ב-'פה אני הולך להשקיע - לא הולך לקנות סיני'
פה אני הולך להשקיע - לא הולך לקנות סיני
08/06/2016 | 19:43
9
28
שהיא תגדל נקנה לה איזה שיאומי
לצפיה ב-'אוונפלו זה אמריקאי...'
אוונפלו זה אמריקאי...
08/06/2016 | 19:46
6
37
גם אני על הבטיחות של הילדים לא חוסכת.
היא כבר מנסה ללכת?
לצפיה ב-'עדיין לא '
עדיין לא
08/06/2016 | 19:47
4
14
לצפיה ב-'כבר שותה קריסטל ירוק?'
כבר שותה קריסטל ירוק?
08/06/2016 | 19:49
3
27

לצפיה ב-'כבר הרבה זמן לא שתיתי קריסטל - עכשיו אני אוכל גלידה של ריאו '
כבר הרבה זמן לא שתיתי קריסטל - עכשיו אני אוכל גלידה של ריאו
08/06/2016 | 19:52
2
25
מכירה

הבאתי לגיסתי לטעום  " גלידה בטעם מרשמלו + וניל + שוקולד" 

גיסתי: נשמע טוב

אני: עלתה לי 10 ש"ח

גיסתי - חבל שסיפרת לי - הרסת לי

אני: טעות שלי זאת גלידת בוטיק

אח"כ היא אומרת לי שזה לא מתוק מספיק. "מה רצית עלתה 10 ש"ח הם היו חייבים לחסוך במשהו"

אני לא מפונק - דווקא לא רעה הגלידה
לצפיה ב-'זה בטח מהגלידות האלה שיוצאות מהמקפיא אבן חחחח'
זה בטח מהגלידות האלה שיוצאות מהמקפיא אבן חחחח
08/06/2016 | 19:58
1
12
לצפיה ב-'זה טוב זה מפתח את שרירי היד '
זה טוב זה מפתח את שרירי היד
08/06/2016 | 19:59
9
לצפיה ב-'אני אבדוק על האוונפלו - תודה רבה '
אני אבדוק על האוונפלו - תודה רבה
08/06/2016 | 19:49
5
לצפיה ב-'גם אם שיאומי יוציאו כיסא בטיחות לתינוק - לא קונה '
גם אם שיאומי יוציאו כיסא בטיחות לתינוק - לא קונה
08/06/2016 | 19:46
1
18
לצפיה ב-'וואי הרגת אותי יש סדרה "קאי לן" בניק ג'וניור'
וואי הרגת אותי יש סדרה "קאי לן" בניק ג'וניור
08/06/2016 | 19:55
27
על ילדה סינית ותרבות סין...תראה לבת שלך שתתחיל לספוג את התרבות חח
לצפיה ב-'התגובה שלך בוטה. יש לך מה ללמוד לגבי שיקולים בבחירת הכסא'
התגובה שלך בוטה. יש לך מה ללמוד לגבי שיקולים בבחירת הכסא
08/06/2016 | 21:49
13
לצפיה ב-'התראה על דואר נכנס ב LG4'
התראה על דואר נכנס ב LG4
07/06/2016 | 16:31
2
42
איך אני עושה שיהיה לי צפצוף או התראה כל שהיא על איימל נכנס במכשיר LG4 בגלקסי הייתי מוצא את זה בקלות, בLG לא.

אשמח לעזרה
לצפיה ב-'תודה עובד יופי'
תודה עובד יופי
08/06/2016 | 11:29
4
לצפיה ב-'Nubia z11 max מסיבת עיתונאים חדש , מפרט , תכונות , מחיר , סק'
Nubia z11 max מסיבת עיתונאים חדש , מפרט , תכונות , מחיר , סק
07/06/2016 | 16:30
1
45
Nubia z11 max מסיבת עיתונאים חדש , מפרט , תכונות , מחיר , סקירה
לצפיה ב-'אתה ממש דביל..'
אתה ממש דביל..
07/06/2016 | 19:58
8
לצפיה ב-'אריקסון: השיחות מהוות רק 5% מהפעילות בסמארטפון'
אריקסון: השיחות מהוות רק 5% מהפעילות בסמארטפון
07/06/2016 | 10:06
42
לצפיה ב-'שאלה...'
שאלה...
08/06/2016 | 10:56
9
35
מתי יקבלו מרשמלו בעלי OPX וOPO...???

הרי גם להם יש אוקסיג'ן...
לצפיה ב-'הOPO נמכר ברובו עם COS ומריץ מרשמלו קרוב לחודשיים'
הOPO נמכר ברובו עם COS ומריץ מרשמלו קרוב לחודשיים
08/06/2016 | 11:15
8
14
לצפיה ב-'החדשים נמכרים עם אוקסיגן ואין להם , ל-cm יש '
החדשים נמכרים עם אוקסיגן ואין להם , ל-cm יש
08/06/2016 | 11:30
2
17
לצפיה ב-'מכשירי הOPO המערביים נמכרו עם COS '
מכשירי הOPO המערביים נמכרו עם COS
08/06/2016 | 11:44
1
28
 ועם COLOROS בגרסאות האסייתיות.
כמה חודשים מאוחר יותר פרץ הסכסוך עם CM ופותח האוקסיג'ן שהיה זמין להפלשה עצמאית ולא כעדכון אוטומטי.. 
הOPO המערבי המשיך להמכר עם COS. 
גם היום באתר של 1+ הOPO מופיע כמכשיר (היחיד) הנמכר עם COS.(למרות שהוא מופיע קבוע כמחוץ למלאי)
לצפיה ב-'חחחח , שכחתי בכלל מה -coloros'
חחחח , שכחתי בכלל מה -coloros
08/06/2016 | 11:53
15
לצפיה ב-'כרגע גם הOPO וגם הOPX נמכרים עם אוקסיג'ן...'
כרגע גם הOPO וגם הOPX נמכרים עם אוקסיג'ן...
08/06/2016 | 11:35
4
36
רוב הOPOאים שנמכרו היו עם סיינוג'אן, ולכן הם קיבלו מרמשמלו כבר מזמן...

ולכן שאלתי את מה ששאלתי...

לצפיה ב-'הOPO כבר לא נמכר ע"י היצרן,אולי יש שיירי סטוק שעוד מסתובבים'
הOPO כבר לא נמכר ע"י היצרן,אולי יש שיירי סטוק שעוד מסתובבים
08/06/2016 | 11:59
3
26
הגרסאות המערביות שנמכרו נמכרו עם COS. אוקסיג'ן היה זמין רק כקובץ להפלשה עצמאית. 
באתר החברה המכשיר עדיין מופיע ככזה שנמכר עם COS

לצפיה ב-'המכשיר עדיין נמכר.'
המכשיר עדיין נמכר.
09/06/2016 | 09:07
2
33
לפי הנאמר כאן הOPO עדין נמכר.
השאלה היא אם איזה ממשק הוא נמכר היום.

לצפיה ב-'אם = עם'
אם = עם
09/06/2016 | 09:57
7
לצפיה ב-'מופיע כout of stock כבר חודש'
מופיע כout of stock כבר חודש
09/06/2016 | 10:57
19
ככה שהם יכולים להוריד את המחיר ל100. מה זה כבר משנה
לצפיה ב-'מחפשת המלצה על סמארטפון לרכישה בארה"ב'
מחפשת המלצה על סמארטפון לרכישה בארה"ב
07/06/2016 | 09:45
15
55
שלום,
הוריי טסים בקרוב לארה"ב ואני מעוניינת שירכשו עבורי סמארטפון.
את הסמארטפון הראשון שלי רכשתי לפני כ-3 שנים - גלקסי 3 מיני וסה"כ אני מאוד מרוצה ממנו - הצרכים שלי מטלפון הם בעיקר לדבר +3 אפליקציות בסיסיות. לא צריכה מצלמה חזקה, לא שומעת מוסיקה בטלפון, לא זקוקה למסך גדול ולא צריכה שכלולים מיוחדים. אני מעוניינת להחליף אותו אך ורק בגלל שלאחרונה הוא איטי ובקושי סוחב, ואני חייבת לנקות קבצי זבל אחת ליומיים כדי שיעבוד בקצב סביר.

אני מחפשת מערכת הפעלה אנדרואיד, טלפון יחסית קטן בגודלו (אני מאוד מרוצה מהגודל של הגלקסי מיני), סוללה חזקה, יותר זכרון ממה שיש לגלקסי שלי וזהו פחות או יותר. כל שדרוג נוסף במסגרת התקציב יהווה בונוס מבחינתי, וממש לא מחייב.
השאיפה היא לא להוציא יותר מ-250$. אשמח לקבל הצעות כי אין לי שום מושג לאן לכוון.

תודה!
לצפיה ב-'סמארטפון לא קונים בארה"ב'
סמארטפון לא קונים בארה"ב
07/06/2016 | 12:14
14
123
שם נהוג למכור כולל תוכנית .קשה למצא טלפונים שהם sim free,unlocked .
והערה נוספת לגבי סמסונג,נהוג בהם נעילה אזורית שמגבילה את השימוש הראשוני למדינה בה נרכש המכשיר וזה מחייב לפחות 5 דקות של שיחות בסים מקומי.
אולי תעדיפי קניה מקומית ,או אולי דיוטיפרי אם כי שם הכל יותר יקר!

לצפיה ב-'וואו, תודה על התגובה'
וואו, תודה על התגובה
07/06/2016 | 13:34
13
73
לא היה לי מושג.
זכור לי שחברים קנו שם טלפון ולא ציינו בעיות מיוחדות.
אז יש המלצות לרכישה בארץ (לא משומש) עד 1000 ש"ח?
לצפיה ב-'חולק על blzvi.'
חולק על blzvi.
07/06/2016 | 18:15
12
112
את בהחלט יכולה לקנות בארצות הברית מכשיר.
פשוט ודאי שהוא factory unlocked ללא שום קשר לשום חברה סלולארית שם וכך תוכלי להשתמש בו גם בארץ ללא בעיה.

אלא אם כן את מתכננת לקנות מכשיר יחסית חדש של סמסונג(זו בעיה ספציפית בסמסונג) ואז אולי פחות כדאי לקנות שם כי סמסונג נועלת את המכשיר לאזור מסויים אליו הוא הגיע.
כלומר מכשירים שלה שנשלחים לארצות הברית, אם תביאי אותם לארץ חדשים לחלוטין, יש סיכוי שתהיה לך בעיה להפעיל אותם פה.
אם איני טועה יש איזו דרך לפתור את זה, אבל אני כבר לא זוכר מה היא.

לצפיה ב-'חולק על הבתול'
חולק על הבתול
07/06/2016 | 18:34
2
95
בארה"ב שווה לקהות רק מכשירים מסובסדים שתומכים בכל התדרים בהם משתמשים בארץ.

בגדול זה מצמצם את הרשימה לאייפונים ונקסוסים במכשירים אחרים יהיו נעילות שונות, בעיות תדרים, או סתם מחיר גבוה מדי.
לצפיה ב-'-------------->'
-------------->
07/06/2016 | 18:43
1
74
עריכה:
מתנצל. קפצתי כמו חמור בראש וראיתי מייד סמסונג למרות שבכלל כתבת נקסוס.
סליחה .

ולהודעה המקורית:
מה זה מכשירים מסובסדים?
במכשיר אחר לא יהיו בעיות תדרים אם יודעים מה התדרים במכשיר שרוצים/מתכוונים לקנות לפני שקונים אותו...

מחיר גבוה מדי? 
בארץ מוסיפים עוד 35 אחוז מיסים/מכס לערך (לפחות) לכל מכשיר שקונים בחנות פרטית.

בקיצור אחות:
פשוט ודאי שהמכשיר לא נעול ואת מסודרת.
לגבי תדרים בדקי מראש איזה מכשיר את בכלל רוצה והדגם המדוייק שלו(יש מכשירים שהם כביכול אותו דגם אבל יש מהם כמה דגמים).
ואחרי שאת יודעת בדיוק מה את רוצה ושהתדרים אחלה לארץ ושהמכשיר לא נעול, את יכולה לקנות בכייף.
(מלבד סמסונג כפי שנאמר לפני כן למרות שיש פתרון כלשהו. פה: http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?p=1400003).

לצפיה ב-'תודה לכולם! אין לי מושג מה אני רוצה, לכן שאלתי כאן :)'
תודה לכולם! אין לי מושג מה אני רוצה, לכן שאלתי כאן :)
10/06/2016 | 08:52
23
כאמור, יש לי אפס הבנה בתחום הזה. אני רק יודעת שאני רוצה אנדרואיד ושהוא יכול בהחלט להיות פשוט. כאמור, אני מאוד מרוצה מהגלסקי 3 מיני שלי, רק שהוא כבר בקושי סוחב.

אז מה כדאי לקנות?

וקצת הלכתי לאיבוד בתוך הדיון - כל מה שאני צריכה זה לבקש טלפון שהוא unlocked ואז הוא בהכרח יעבוד לי בארץ?
לצפיה ב-'גם סמסונג אין בעיה לקנות בארה"ב'
גם סמסונג אין בעיה לקנות בארה"ב
07/06/2016 | 18:59
8
72
או שמזמינים מאיביי (בפעם המיליון, יש לא מעט מוכרים שמוכרים סמסונגים שהם TRUE FACTORY UNLOCKED בארה"ב עם תדרים שמתאימים לישראל, והפלא ופלא - ללא נעילה אזורית, גם במכשירים מהשנה שנתיים האחרונות. אני אישית עובד עם מוכר ספציפי באיביי כבר שנים),
או שמכתתים רגליים לחנות פיזית כמו B&H שבשנה וחצי האחרונות נכנסה לתחום המובייל חזק ומחזיקה לא מעט מכשירים שהם UNLOCKED במלאי בחנות במנהטן או בחנות אונליין שלהם.

אני חי בארה"ב כמה מספר שנים וקניתי ככה אינספור טלפונים שעבדו לי בכל העולם בלי בעיה, כולל סמסונגים שהגיעו ללא כל נעיה או שטיקים אחרים. 
לצפיה ב-'ואני מכיר מישהו שקנה S5 בארה"ב דרך Amazon ולאחר עדכון מערכת'
ואני מכיר מישהו שקנה S5 בארה"ב דרך Amazon ולאחר עדכון מערכת
07/06/2016 | 20:46
7
89
ננעל! סמסונג זה רולטה!
לצפיה ב-'חובת הבדיקה והשכל - היא עלייך'
חובת הבדיקה והשכל - היא עלייך
08/06/2016 | 20:44
5
61
סמסונג זה לא רולטה ולא בטיח ומאוד רצוי ללמוד על הנושא לפני שמשקיעים בו. אני קורא בפורום המון אי דיוקים שמטעים את הקוראים פעם אחר פעם.
הנעילה האזורית, עד כמה שאני יודע, מתייחסת ל...אזורים. טלפונים באיחוד האירופאי ובאמריקות סביר להניח שיהיו נעולים.
אז נכון, מדובר על המון מדינות, אבל בלי עין הרע, יש עוד עשרות רבות של מדינות רבות שאין להן נעילה (מדינות ביבשת אסיה או אפריקה או אפילו במזרח התיכון).
כלומר במידה והטלפון מקורו באחת מהמדינות שאין להן נעילה אזורית - הוא יהיה טלפון UNLOCKED אמיתי בלי שטיקים ובלי צורך ב"הפעלה של סים מקומי".

טלפונים כאלו נמכרים בארה"ב, חד משמעית, ואני ההוכחה החיה לכך.
צריך לחפש ולוודא. ציינתי שני מקורות שאני אישית סומך עליהם ושקניתי מהם יותר מפעם אחת.
שהקורא הנבון יעשה את ההחלטה המושכלת שלו.
לצפיה ב-'כן רולטה לא רולטה זה פחות העניין'
כן רולטה לא רולטה זה פחות העניין
09/06/2016 | 01:39
4
53
עצם העובדה שאתה בכלל צריך לשאול את עצמך "האם אני אוכל להשתמש במכשיר הזה" מעבר לבדיקה של התדרים שלו היא הבעייתית. זה לא כמו קלטות וידאו שהיו בטכנולוגיות שונות (PAL/SECAM) או האיזורים של DVD, שהיו אצל כולם. כאן מדובר על חברה אחת שמחליטה לפעול לרעת הלקוחות שלה. כמובן שזו זכותה של כל חברה לקבוע איזו מדיניות שהיא רוצה, אבל זו כמעט חובתנו בתור צרכנים להבהיר לה שזה לא מקובל עלינו, והדרך היחידה שבה אנחנו יכולים לעשות את זה היא על ידי כך שנפסיק לקנות את המוצרים שלה.
לצפיה ב-'בעולם של היום, צריך להשקיע מחשבה בכל דבר'
בעולם של היום, צריך להשקיע מחשבה בכל דבר
09/06/2016 | 19:39
3
46
שום דבר לא טריוויאלי, בכל דבר יש קאצ'ים וידע זה כח יותר מפעם.
מי שרוצה להקטין ראש או לא לחשוב יותר מדי ולאמץ את תאי המוח - זכותו והוא יכול להמשיך לשלם מחירים מופקעים ולהיות מנוצל כלכלית (ובכלל) מבלי שיהיה לו אפילו מושג (משום מה זה מזכיר לי את הבוחרים של ביבי, שגם הם סוג של מזוכיסטים אידיוטים שאין להם מושג מזה אפילו, גם אם תבהיר להם את זה). במקרה כזה, לא צריך לחשוב, קונים טלפונים בישראל והכל טוב.

מאידך, במידה ואתה רוצה לחסוך או דוגל בצרכנות נבונה יותר, יש אופציות שם בחוץ. נכון, המדיניות של סמסונג היא שנויה במחלוקת, אבל היא לא יושמה בכל העולם. בשניה שמבינים את זה ואיך המדיניות עובדת - ניתן בקלות לעקוף אותה ולקנות מכשירים שאין בהם נעילה.

אני יכול להגיד לך שמנסיון אישי ב-3 שנים האחרונות עם מכשירים של LG, סוני ועוד, שוואלה, מבחינתי, עוד לא עבדתי עם מכשיר שהיה נוח לעבוד כמו סמסונג, עם פשטות השימוש והאיכות של המוצר (החל מצילום וכלה במוזיקה).
לצפיה ב-'אני לרגע לא אומר שיש בעיה עם קניה בארה"ב, אני גם לא אומר ש'
אני לרגע לא אומר שיש בעיה עם קניה בארה"ב, אני גם לא אומר ש
10/06/2016 | 13:00
2
31
אני מסכים עם האמירה של צבי (blzvi) שלא רוכשים סמארטפון בארה"ב ושאסור לעשות את זה וצריך לקנות רק בארץ.
אני אישית בחמש השנים האחרונות בעלים/רוכש גאה של שני נקסוס 4, נקסוס 5, נקסוס 6P, נקסוס 5X ו OnePlus One שכולם נרכשו בארה"ב.

כל שאמרתי היה שכלפי סמסונג - צריך להבין את העניין לעומק ולא ללכת בעיניים עצומות ולרכוש את המכשיר הראשון. כמו שאני מכיר אחד שננעל לו המכשיר של סמסונג (S5) אני מכיר גם כמה שלא ננעל להם ורכשו בארה"ב. כנ"ל לגבי מכשירים של LG, HTC, SONY ואחרות. (אני מוציא את הנקסוסים והOnePlusים מהמשוואה כי הם מראש מגיעים משוחררים מנעילות בהצהרת היצרניות)

לצפיה ב-'נקסוס ואייפון חריגים'
נקסוס ואייפון חריגים
10/06/2016 | 13:25
8
לצפיה ב-'נכון מאוד. צריך לחקור וללמוד לפני שקונים.'
נכון מאוד. צריך לחקור וללמוד לפני שקונים.
10/06/2016 | 19:02
30
מי שלא טורח ללמוד ולבדוק מה שהוא קונה ובא בטענות אחרי זה - בעיה שלו. רק שלא יבוא ויטעה אנשים וייצא בסלוגנים נמרצים וחד משמעיים שאין בהם אמת.
לצפיה ב-'אני קניתי באיביי S7 (שנשלח לארהב מסינגפור) ובינתיים הכל בסדר'
אני קניתי באיביי S7 (שנשלח לארהב מסינגפור) ובינתיים הכל בסדר
09/06/2016 | 08:35
58
המכשיר עלה 625 דולר.
הדגם שנקנה היה G930FD  שזה דגם של המזרח הרחוק.
המכשיר הוגדר עי מוכר TOP-RATED באיביי כ FACTORY UNLOCKED ומכר כבר 1000 מכשירים כאלו.
הגיע לארהב תוך 24 שעות סגור באריזה מקורית.
בינתיים הכל עובד מצויין. היו כמה עדכונים קטנים לא היה עדכון גרסה.
לצפיה ב-'MOTOROLA דגם XT 1072 מול MEIZU M3'
MOTOROLA דגם XT 1072 מול MEIZU M3
07/06/2016 | 09:40
10
62
המחיר של שניהם כמעט זהה

הMOTO עולה 700 שקל

הMEIZU עולה 750 שקל

לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
07/06/2016 | 09:42
9
66

יש הבדל מהותי בין שני המכשירים.
----------------------------------------

במוטורולה יש "חווית" אנדרואיד אמיתית ללא שום אפליקציה מיותרת.
יש שלושה מקשים סטנדרטיים וירטואלים, מרובע - עיגול - משולש.
חווית אנדרואיד טהורה, זה דבר שלא הייתי מוותר עליו אף פעם.

לכן אני אמליץ לך על המוטורולה G דגם XT 1072.
ולמרות המפרט החלש יותר.
-------------------------------------------------------------------------------------------

לגבי הM3 החדש.
המפרט נראה מצויין, מעל ומעבר.
אבל אין במכשיר הזה חווית אנדרואיד טהורה.
הממשק בנוי בדומה לIOS של אפל.

יש מקש "בודד" מתחת למסך.
לחיצה קצרה = שלב אחד אחורה.
לחיצה חזקה = חזרה למסך הבית.
אין מגירת אפליקציות, כל האפליקציות מופיעות במסך הראשי.
ניתן לסדר תיקייה עם כמה אפליקציות יחד, כאשר התיקייה מופיע במסך הראשי.
בכדי לברר אלו אפליקציות פעילות, צריך לתת טאצ' קטן בתחתית המסך לכיוון למעלה.
מתרגלים לממשק הזה צ'יק צ'אק.
אבל חווית "אנדרואיד" אמיתית אין בM3.

אני בכל אופן ממליץ על המוטורולה.
גם בגלל שיש לו כבר מרשמלו.
הM3 החדש מגיע עם לוליפופ, כאשר לא ידוע אם יהיה לו מרשמלו בכלל.

לצפיה ב-'אתה לא יכול להתעלם מכמה דברים...'
אתה לא יכול להתעלם מכמה דברים...
08/06/2016 | 10:45
51
עם כל הכבוד לחווית האנדרואיד...

אתה לא יכול להשוות בין שני המכשירים.. 

המעבד של המייזו M3 הרבה יותר חזק, 1.5 ג'יגה עם 8 ליבות...
הזיכרון 16 גיגה עם הרחבה...
RAM 2048...
הבטריה 2900 מילי אמפר שעה...
משקל 135 גרם...

אי אפשר להתעלם מהייתרון של  המייזו, ברמת החומרה...

בקשר לממשק, אפשר להתרגל לכל ממשק, גם לממשק של המייזו...

ומי קבע שלא יהיה למייזו מרשמלו בסופו של דבר...???

במחיר באזור של 750 שקל, לדעתי המייזו עדיף באופן מוחלט על המוטורולה...

לצפיה ב-'ממשק משתמש אנדרואיד אמיתי אומר שחסרים המון דברים'
ממשק משתמש אנדרואיד אמיתי אומר שחסרים המון דברים
08/06/2016 | 23:13
7
40
כמו שינוי צבעים ( THEME ) , התראות לגבי הודעות על הסמלים ועוד .

90% מאלה שאני מכיר עברו ללאונצר אחר ( גם אני קניתי את הנובה ב-4 ש"ח ).
לצפיה ב-'למוטורולה חסר 3 דברים.'
למוטורולה חסר 3 דברים.
09/06/2016 | 08:57
6
41
אין ערכות נושא.
אין THEME.
ואין אופציה לנעול את המכשיר עם קוד סודי כלשהו.

יש אפשרות שיהיה את הנ"ל בלאונצ'ר אחר ???
לצפיה ב-'מה ההבדל בין ערכות נושא ל-theme ?'
מה ההבדל בין ערכות נושא ל-theme ?
09/06/2016 | 09:46
5
26
לא הבנתי למה אי אפשר לנעול את המכשיר ? אפשר עם קוד , טביעת אצבע למי שיש , שרטוט קו ועוד ....
ברור שיש בלאונצר חיצוני.
לצפיה ב-'ערכות נושא וTHEME זה אותו הדבר.'
ערכות נושא וTHEME זה אותו הדבר.
09/06/2016 | 09:55
4
30
אבל המכשיר לא תומך בהם.
ואני לא מצאתי במכשיר אפשרות לנעול את המכשיר עם קוד סודי.
לצפיה ב-'אם זה אותו הדבר למה ציינת את '
אם זה אותו הדבר למה ציינת את
09/06/2016 | 09:57
1
29
זה בנפרד ?
הכל בהגדרות .
לצפיה ב-'זה כי לא ידעתי.'
זה כי לא ידעתי.
09/06/2016 | 10:01
31
בהגדרות של המכשיר זה לא קיים.
לצפיה ב-'הגדרות > אבטחה'
הגדרות > אבטחה
09/06/2016 | 10:02
12
לצפיה ב-'בטח שאפשר לנעול את המכשיר'
בטח שאפשר לנעול את המכשיר
09/06/2016 | 11:45
23
אפשר עם קוד PIN, אפשר עם קו ואפשר עם סיסמה
לצפיה ב-'התייעצות-: הזמנתי את הסמרטפון xiaomi Redmi Note 3 Pro מאלי'
התייעצות-: הזמנתי את הסמרטפון xiaomi Redmi Note 3 Pro מאלי
07/06/2016 | 02:18
7
85
המוכר שלח לי את ההודעה שלמטה באנגלית
שאלות:
1. אם אבקש לא פתוח את האריזה ולא לצרוב multi-language ROM האם התפריטים יהיו באנגלית אבל אוכל עדין לכתוב עברית כרגיל בכל מקום שאצטרך?
בקיצור האם להבנתכם כדאי בכלל לבקש שישאירו את האריזה סגורה אם אני לא זקוק לעברית בתפריטים (אני מניח שלא צריכה להיות בעיה בצריבת ה play 

2. האם אתם ממליצים לבקש מהמוכר שיכתוב משהו אחר ממה שהוא מתכוון לכתוב לגבי שווי המוצר ?

תודה רבה

ההודעה ששלח לי המוכר            
  Please leave us message if you want a sealed box. Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control" and flash the multi-language ROM! The original box from Xiaomi  is sealed.
It's only with English and without "Play Store".  .

We declare "Handset" at 49USD if your order includes cellphone. Please tell us the name and value of declaration for the 
.customsclearance if you have a better idea

לצפיה ב-'1. אם תשאיר את האריזה סגורה יכול להיות שיהיה עברית'
1. אם תשאיר את האריזה סגורה יכול להיות שיהיה עברית
07/06/2016 | 07:12
58
אבל לא יהיה לך שום דבר מגוגל , לא תוכל להוריד תוכנות וכדומה , תצטרך לעשות את העדכון לבד .
בלי להתייחס לכל מיני תוכנות סיניות שיגיעו במכשיר .
2. הסיכון הוא שלך , אם הוא ישקר בערך של המכשיר והמכשיר ייתפס יש סיכוי שתשלם פעמיים * 30.4% מהערך של המכשיר שייקבע על ידי המכס .
לצפיה ב-'תשובות (על דעתי בלבד)'
תשובות (על דעתי בלבד)
07/06/2016 | 07:25
5
70
1. אני בכל ההזמנות מבקש שישאירו אריזה סגורה
אני מודע לזה שאקבל מכשיר עם שפות סינית ואנגלית וללא GOOGLE PLAY
אבל אני חושב שזה עדיף על רום של החנות שמלא ברוגלות וBLOATWARE
ממילא אני הולך לצרוב אותו מחדש אז חבל על העיוכוב שהוא יצרוב לי גרסה שאני מראש יודע שאני אעיף אותה
2. אני מבקש באופן יזום שיצהירו CELLPHONE VALUE XXX
כאשר XXX הוא המחיר האמיתי ששילמתי
ברגע שזה מתועד באלי אקספרס בmessages- המכס לא יוכל לקנוס אותי על הצהרה כוזבת ולא יעכב את החבילה. הם יודעים יפה מאד שזה סלולרי (אם החבילה הולכת לשיקוף) וכן הם יודעים שזה לא עלה 50$ או 74$ (סף המכס הוא 75$). לכן חבילה שרשום 120$ כנראה שיאמינו . ואם רשום 74$ יהיה עיכוב של שבועיים עד שלושה חודשים.
הם לא מתקשרים אליך - פקסס לנו את התשלום האמיתי.
הם פותחים תיק ושולחים לך מכתב בדואר ישראל (סמיילי בוכה) עם בקשה למסמכים.

לצפיה ב-'איזה רום אתה מציע לצרוב על הטלפון הזה'
איזה רום אתה מציע לצרוב על הטלפון הזה
07/06/2016 | 13:00
4
39
האם ניתן לבצע רוט למכשיר ללא בעיות מיוחדות ?
לצפיה ב-'רום ל RN3P'
רום ל RN3P
07/06/2016 | 15:50
3
49
הכי מומלץ האירופאי של הקהילה שכולל עברית
מחייב פתיחת BOOTLOADER - צריך להגיש בקשה אצל היצרן באתר
en.miui.com/unlock
לוקח להם 7-14 יום לאשר . ואז יש עוד הרבה עבודה

לצפיה ב-'ראיתיי שיש רום של CM שמתאים למכשיר (snapdragon )'
ראיתיי שיש רום של CM שמתאים למכשיר (snapdragon )
08/06/2016 | 14:05
2
25
האם יש בעיה איתו  ?

לצפיה ב-'CyanogenMod 13.0 based on marshmallow for Xiaomi redmi note '
CyanogenMod 13.0 based on marshmallow for Xiaomi redmi note
08/06/2016 | 15:04
1
24
Presenting you my initial WIP CM13.0 based on marshmallow for Xiaomi Redmi Note 3 ( Snapdragon version )
לצפיה ב-'יש כל הזמן רומים , הבעיה שהם לא יציבים כי אף אחד לא באמת '
יש כל הזמן רומים , הבעיה שהם לא יציבים כי אף אחד לא באמת
08/06/2016 | 15:16
30
בודק אותם .
לצפיה ב-'משהו ששמתי לב אליו בסיקור של רדמי נוט 3 , אהההמממ'
משהו ששמתי לב אליו בסיקור של רדמי נוט 3 , אהההמממ
07/06/2016 | 07:46
1
34
״עם המכשיר מצורפת גם חבילת אפליקציות לא רעה בכלל, הכוללת מקלדת נוחה, אפליקציה למחיקת מטמון המכשיר ואפלקציות גוגל המפורסמות. למרות שרובן עובדות בצורה לא רעה, חלקן חוסמות אפשרויות חשובות במכשיר (כמו לדוגמא, קבלת הודעות "פוש" מאפליקציות) וחייבה אותי לחפש ממושכות בגוגל כיצד פותרים בעיות שונות במכשיר. חבל שכך.״

האם זה אומר שאין וואטצאפ , מסנג׳ר או מיילים ?

לצפיה ב-'לפי דעתי זה אומר שיש שם clean master או זבל מקביל'
לפי דעתי זה אומר שיש שם clean master או זבל מקביל
07/06/2016 | 08:50
29
"עם יד קלה על ההדק" בכל מה שנוגע לסגירת אפליקציות "כדי לחסוך בסוללה".

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה