לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3586735,867 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'האם הוט חייבו אותי נכון?'
האם הוט חייבו אותי נכון?
07/03/2017 | 08:29
6
49
שלום, הייתי שנה בהוט מובייל ב40 שקל לחודש, ב12 בפברואר לפני כמה שבועות ניידתי לסלקום, קיבלתי היום את חשבון הישראכרט שם כתוב שהוט גבו ממני 40 שקל ב21 לפברואר, השאלה שלי האם הם גבו גם על הימים שבין ה12 ל21 או שהגביה בכלל על חודש קודם,
מישהו יודע?
לצפיה ב-'מדובר בחיוב על חודש קודם, עד ה12.2.'
מדובר בחיוב על חודש קודם, עד ה12.2.
07/03/2017 | 08:48
5
28
אלא אם רכשת מהם גם מכשיר, אז החיוב ימשיך עליו כרגיל.
לצפיה ב-'תודה רבה לך, אבל החיוב לא אמור להיות יחסי?'
תודה רבה לך, אבל החיוב לא אמור להיות יחסי?
07/03/2017 | 08:56
22
האם ידוע לך מאיזה תאריך לאיזה תאריך הם סופרים? או שזה שונה מלקוח ללקוח?
לצפיה ב-'זאת אומרת...'
זאת אומרת...
07/03/2017 | 08:59
3
27
שהוט עדיין לא גבו ממנו כסף על התקופה מה12,2 עד 21,2...
לצפיה ב-'בדקתי חשבון קודם'
בדקתי חשבון קודם
07/03/2017 | 09:04
2
38
מצאתי שתקופת החשבון היא מתחילת החודש עד תחילת חודש הבא,
אם כך ואם הבנתי טוב, החיוב מתבצע ב21 לחודש עבור חודש קודם מלא, ובנוסף אמור להגיע עוד חיוב ב21 למרץ עבור 12 הימים של פברואר?
תקנו אותי אם אני טועה, תודה רבה לכם!
מצורף מחשבונית הוט תמונה
לצפיה ב-'כנראה שכן...'
כנראה שכן...
07/03/2017 | 09:19
1
31
יהיה חיוב נוסף ויחסי מתאריך 1,2 (סגירת החשבונית) ועד 12,2 (היום שבו בוצע הניוד)...
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
07/03/2017 | 12:25
2
לצפיה ב-'המלצה על סמארטפון סיני'
המלצה על סמארטפון סיני
07/03/2017 | 04:18
9
99
בזמנו המלצתם לי על שיאומי מוט 4. המחיר שלו הוא כ500-600 שקלים כולל כיסוי מגן מסך ומעמד. האם יש המלצה למכשיר שיאומי "חזק" יותר?
עם זאת רציתי לדעת האם יש המלצה על דגמי דגל של חברות אחרות?
למשל, HUAWEI = P9  במחיר של 1500 שקלים
או HUAWEI P8 ו1+2/1+3?
עד כמה שידוע לי בכל המכשירים האלה יש עברית צרובה על המכשיר, כך שמבחינה הזאת אין בעיה. 
עם זאת למה חשוב לשים לב בעת הקניה? דיברנו על רומים ותדרים. האם מהבחינה הזאת לא אמורה להיות בעיה?
בהנחה ונרכש מכשיר שהוא "נעול" לאחת החברות הסיניות, האם זו תהיה בעיה "לפתוח" אותו בישראל?
דבר נוסף, איך מורידים גוגל פליי? האנדרואיד בסין מגיעים עם חנות "סינית" ולא גוגל פליי, האם תהיה בעיה להתקין גוגל פליי? גימייל?פייסבוק?
לצפיה ב-'באופן עקרוני '
באופן עקרוני
07/03/2017 | 06:22
3
116
באופן עקרוני אפשר לצרוב על המכשיר שנקנה בסין רום אחר שכולל את חבילת גוגל כולל החנות ואז להוריד מהחנות פייסבוק, וואטסאפ וכל מה שבא לך 
זהירות! 
אסור לקנות בסין מרוכלים או במחיר זול במיוחד, קרוב לוודאי שיעבדו עליך עם זיוף 
לגבי נעילה לרשתות סיניות אין לי תשובה 
לדעתי החסכון של 100/200 שח לא שווה את הסיכון 
ממש לא מציע לך לתת כסף לבן משפחה שלא חי את הנושא, לקנות עבורך. יעבדו עליו ובגדול. מנסיון כואב של כמה מכרים 
תקנה באינטרנט עם הגנת פייאפל או אליאקפרס ותשלם 850 במקום 600 אם יתפס במכס בכניסה לארץ. 
אם התקציב שלך ממש מוגבל, חפש יד שנייה בן חודש בארץ, מכשיר שמישהו כבר התגלח עליו וגם אתה תוכל לשים סים ולבדוק בעצמך 
לצפיה ב-'תודה. מכיר לעומק את נושא הזיופים'
תודה. מכיר לעומק את נושא הזיופים
07/03/2017 | 06:58
2
69
כמובן שארכוש מול חנות הדגל או מוכר אמין. 
האם צריבה של רום על המכשיר זה דבר מסובך?המכשיר יתפקד כמו שצריך לאחר מכן כולל עדכונים בOTA? 
לצפיה ב-'מסובך מאד. אבל אחרי שצרבת את הנכון הכל יעבוד כולל OTA'
מסובך מאד. אבל אחרי שצרבת את הנכון הכל יעבוד כולל OTA
07/03/2017 | 07:49
1
70
שים לב ששיאומי ספציפית לא מחזיקים חנויות פיזיות (הם בראש מחנה בשורת ה"הכל אונליין")
לדעתי מוכר טוב לא יהיה זול מספיק.
לגבי הנעילה - שים סים ישראלי תוראה שיוצאת או נכנסת שיחה (מוצא רשת)
כמו כן יכול להיות תתי דגמים עם תדרים נטו של סין (יהיה לך רק דור2). לדעתי זה השתנה לטובה מאז רדמי נוט 2.
 תעדכן אחרי שתחזור.
לצפיה ב-'יש להם חשבון רשמי'
יש להם חשבון רשמי
07/03/2017 | 12:43
44
בטאובאו, איביי הסיני, כנ"ל לכל החברות הסיניות ושמייצרות בסין :) וגם להבנתי יש להם חנות דגל פה באזור.
מה התדרים של ישראל? איך אני מוודא את זה בקנייה?
אעדכן כשאחזור, אבל רק בעוד מספר חודשים :)
לצפיה ב-'למה דווקא סיני...???'
למה דווקא סיני...???
07/03/2017 | 10:17
4
77
לצפיה ב-'כי ה-REDMI NOTE 4 טוב יותר.'
כי ה-REDMI NOTE 4 טוב יותר.
08/03/2017 | 08:38
3
39
לצפיה ב-'או כן או לא...'
או כן או לא...
08/03/2017 | 09:33
2
74
הבעיה זה שהממשק MIUI 8 זאת סיבה מספקת לאנשים לא לרכוש מכשיר תוצרת שיאומי...

הבעיה הזאת ממאיסה על אנשים את השימוש בממשק של שיאומי...

במוטורולה המכשיר מגיע עם ממשק נקי נוח לתפעול ועם מגירת אפליקציות...
לצפיה ב-'שטויות. אחלה ממשק משתמש. לרוב לא נתקלים בו יותר'
שטויות. אחלה ממשק משתמש. לרוב לא נתקלים בו יותר
09/03/2017 | 20:19
1
45
מפעם אחת. למה שיהיה שובר עסקה?
לצפיה ב-'בעיני הוא דווקא צודק'
בעיני הוא דווקא צודק
09/03/2017 | 21:42
107
אני לא אוהב את הממשק הזה.
לצפיה ב-'נוקיה 105'
נוקיה 105
06/03/2017 | 20:23
7
57
שלום
יש ברשותי נוקיה 105 שעבד עם סים של סלקום הבעיה שעם גולן הוא לא קולט את הסים ומראה שאין סים.
השאלה אם המכשיר לא תומך ברשתות של גולן?
לצפיה ב-'המכשיר נעול על רשת סלקום'
המכשיר נעול על רשת סלקום
06/03/2017 | 20:36
6
42
עליך להיכנס למעבדת סלקום ולשחרר את הנעילה.
הם חייבים לבצע לא משנה באם אתה לקוח שלהם או לא .
והפעולה בחינם.

לצפיה ב-'אבל קניתי אותו כסים פרי ולא דרך סלקום'
אבל קניתי אותו כסים פרי ולא דרך סלקום
06/03/2017 | 20:40
1
39
אלא בסט מובייל וזה עבד עם התדרים של סלקום השאלה אם התדרים של גולן יתאימו לזה?
לצפיה ב-'נושא התדרים לא רלוונטי לגולן '
נושא התדרים לא רלוונטי לגולן
06/03/2017 | 21:56
39
גולן = סלקום . תציץ שירשור או שניים למטה ( אנטנות ..)
קיימת האפשרות שהסים לא תקין , או שהוא פשוט לא מאוקטב
לצפיה ב-'אתה טועה ומטעה '
אתה טועה ומטעה
06/03/2017 | 21:53
3
45
הנוקיה 105 הראשון יצא ב 2013 . ישנו גם דגם שיצא ב 2015 .
התקנה שאוסרת מכירה של מכשירים נעולים למפעילות נכנסה לתוקף בארץ בתחילת
2011
* וכמובן קישור ששכחתי :
לצפיה ב-'הנוקיה הוא הדואל סים ולא השתמשתי באפשרות '
הנוקיה הוא הדואל סים ולא השתמשתי באפשרות
06/03/2017 | 22:42
2
31
הזאת בכלל אלא רק בסים אחד של סלקום ועבד מצויין.
עכשיו אני בגולן עם אותו סים רק שמתי את תואם שלו כמו שעשיתי בסלקום ולא מזהה את הסים הטלפון הוא סים פרי ואמור לעבוד בכל הרשתות השאלה אם בגולן הוא יעבוד.
הסים תקין ומאוקטב כי הוא עובד עם האייפון חמש אס טוב מאוד
לצפיה ב-'החלפת את הסים של גולן בזה של סלקום או ששמת אותו'
החלפת את הסים של גולן בזה של סלקום או ששמת אותו
06/03/2017 | 23:06
1
26
במגירה השנייה של הסים.

לצפיה ב-'באותו מקום של סלקום'
באותו מקום של סלקום
06/03/2017 | 23:20
11
לצפיה ב-'סים בפראג'
סים בפראג
06/03/2017 | 17:32
13
69
ביתי נוסעת לפראג למספר ימים ורוצה שתהיה לה אפשרות גלישה במכשיר.
אנחנו ב-012. אני מבינה שהאפשרות הזולה יותר תהיה רכישת סים מקומי לצורך גלישה.
מישהו יכול לתת מידע בנושא? בשדה התעופה היא לא תוכל להתעכב, משום שהיא מיד צריכה לקחת הסעה לעיר.
כך שצריך משהו שאפשר לקנות בעיר עצמה. מה הדרך לרכישת סים גלישה בפראג?
תודה
לצפיה ב-'אני ממליץ *לא* לקחת Vodafone'
אני ממליץ *לא* לקחת Vodafone
06/03/2017 | 18:14
11
101
היו לי קצת בעיות כשקניתי סים באוגוסט האחרון, ושירות הלקוחות (שדיבר אנגלית) לא עזר כל כך. גם הסתבר לי בדיעבד שקניתי סים של קצת דאטה וקצת שיחות/סמסים, מה שדי פגע ביכולת לגלוש - אבל זה לא שיכולתי לתקשר כל כך עם המוכרת כדי להסביר . מצד שני, לא הייתי בפראג אלא באיזור פחות מתויר, אז יכול להיות שזה לא בהכרח יהיה המצב עבור הבת שלך. גם אי אפשר להטעין באתר בעזרת כרטיס אשראי שהוא לא צ'כי, אלא חייבים לקנות שובר הטענה בכל מיני מקומות.

אחרי בערך שבוע של שימוש מינימלי לא נשארה לי מספיק יתרה כדי לנצל לצורך חבילת גלישה בצ'כיה, אבל באופן מגוחך היה לי מספיק בשביל לגלוש בנדידה כשהגעתי לאוסטריה .

אני מקווה שהסברתי את עצמי טוב.
לצפיה ב-'יוו בעוד חודש בעלי ואני טסים לפראג ובכלל שכחתי מהעיניין הזה.'
יוו בעוד חודש בעלי ואני טסים לפראג ובכלל שכחתי מהעיניין הזה.
06/03/2017 | 19:17
10
88
למי יש ?
לצפיה ב-'התוקף פג כבר מה שמונח אצלי'
התוקף פג כבר מה שמונח אצלי
07/03/2017 | 06:48
7
75
אני ממליץ על וודאפון, למרות מה שבובו כתב 
כמובן שלבחור את החבילה הנכונה מראש ולבוא מוכנים לנק המכירה, כדי שהמוכרן יתן לנו את מה שאנחנו רוצים ולא מה שהכי רווחי לו למכור. 
אגב, שנינו יודעים בלב שבסוף תקחי חבילה מהארץ בגלל הנוחות
: -) 
לצפיה ב-'מפחיד כמה שאתה מכיר אותי '
מפחיד כמה שאתה מכיר אותי
07/03/2017 | 07:27
3
26
לצפיה ב-'עד שיבוא יום'
עד שיבוא יום
07/03/2017 | 07:46
2
76
ותקבלי חשבונית של 1437 שקל עקב "טעות בחיוב"
זו הסיבה העיקרית שאני ממליץ לקנות סים זר - לא צריך לתת אמצעי תשלום
הסנקציה היחידה של החברה הזרה יכולה להיות -להאט לך את הגלישה
כסף הם לא יראו ממך (חוץ מהשטר שנתת ביום הראשון)

לצפיה ב-'כן ולא.'
כן ולא.
07/03/2017 | 08:15
57
חשבוניות בסכומים כפי שציינת מגיעות לאנשים שבאמת לא מבינים כלום.
אפילו שמעתי ידיד שלי, אדם מקובע שלא מוכן לשמוע לאחרים (אבל נשאר ידיד שלי) שאמר שישלם מה שצריך לחברת פלאפון העיקר שלא יסתבך בחו''ל.

ואני מכיר לא מעט כאלה ששמעו להצעותי ולהצעות כמו שהצעת, ונתקעו בחו''ל עם מכשיר לא שמיש כי קנו סים במקום והוא לא עבד, ועוד תקלות שונות ומשונות, שגם בפורום שמענו עליהן.

אז נכון שמי שבקיא ויודע להגדיר טוב וקונה סים במקום מסודר לא אמור להיתקל בבעיות האלה, אבל הן עדיין קורות.

גם לי קרתה פעם אחת בעייה עם סים זר "מבית טוב" שפשוט לא רצה לעבוד במכשיר מסויים.
ועם כל הצניעות, אני לא מחסרי הידע.

לטובת חסרי הידע אעדיף להציע שיסגרו עם החברה שהם מנויים בה חבילת חו"ל מוגבלת שננעלת עם הגעת המשתמש לרף מסויים, וכמעט כל החברות מציעות חבילות כאלה.

לכן צריך להיות באמת איש לא חכם, ואפילו בלשון המעטה, גם בין אלה שאינם בקיאים, כדי להגיע בתקופתנו לחיוב של 1437 ש"ח.
ובעיקר כי זה היה פעם.

לצפיה ב-'בעלי מפעיל תוכנית חו"ל מהעבודה...יש מצב שפשוט אני אשתמש'
בעלי מפעיל תוכנית חו"ל מהעבודה...יש מצב שפשוט אני אשתמש
07/03/2017 | 11:27
51
רק בוייפי..
בסך הכל 4 ימים...
לצפיה ב-'תראה, ההחלטה לקנות הייתה לא מתוכננת לחלוטין'
תראה, ההחלטה לקנות הייתה לא מתוכננת לחלוטין
07/03/2017 | 08:50
2
49
אלא ניצלתי הזדמנות שאני נמצא במרכז מסחרי גדול שאפשר לקנות בו סימים. לא שזה היה בהכרח משנה, כי בכל מקרה לא הייתה לי אפשרות לנהל שיחה ולהסביר מה אני רוצה למעט "סים וודפון" - אני לא דובר צ'כית, והמוכרת (בחנות טבק) לא דיברה אנגלית . אני חושב שאם לא הייתי יודע מראש כמה זה עולה אז לא הייתי מבין כשהיא אמרה לי את המחיר .

אגב, אני הייתי גם במקום שהיו לי בו בעיות קליטה ואיבודי רשת, אבל שוב, כנראה שזה לא יהיה המצב במקום כמו פראג.

כהערת אגב, אני חושב שבכל הפעמים שקניתי סים מקומי, למעט אולי פעם אחת כשקניתי סים בנסיעת עבודה לצרפת, "נפלתי" בצורה כזו או אחרת. נקווה שבנסיעה הקרובה (שוב לצרפת) יהיה יותר טוב .
לצפיה ב-'אני קניתי בצרפת סים דאטה של אורנג' והיה מצוין. נכנסתי'
אני קניתי בצרפת סים דאטה של אורנג' והיה מצוין. נכנסתי
08/03/2017 | 08:32
1
39
לסניף אונג' ותוך 10 דקות הייתי בקופה לשלם אחרי שמוכרנית מבוגרת קילפה בזריזות את גב הסמסונג S2 ושיחקה בהגדרות שהיו בעברית. עבד ללא דופי.
לצפיה ב-'אני כנראה אקח סים (או שניים) של SFR, אבל תודה'
אני כנראה אקח סים (או שניים) של SFR, אבל תודה
08/03/2017 | 08:34
333
לצפיה ב-'תהנו. זאת אחת הערים היפות ביותר בעולם.'
תהנו. זאת אחת הערים היפות ביותר בעולם.
07/03/2017 | 13:12
1
57
לצפיה ב-'תודה ! '
תודה !
07/03/2017 | 16:53
7
לצפיה ב-'בעבר כתבתי בפורום על Global sim של רשת פלאפון'
בעבר כתבתי בפורום על Global sim של רשת פלאפון
07/03/2017 | 12:47
70
הניסיון של האנשים אשר הפניתי אותם לשירות - חיובי.
יש גם דעות אחרות.

אפשר גם להצטרף לגולן טלקום. 49 ש"ח עלות ה-SIM ועוד כ-3 שקלים ליום מיום ההצטרפות ועד מועד הניתוק. צ'כיה כלולה במדינות "הכל כלול גם בחו"ל", ובנוסף לגלישה יש שיחות והודעות אל ישראל ושיחות והודעות נכנסות מכל מקום.

שיקול של עלות-תועלת. האם בשביל לחסוך כמה עשרות שקלים (אם בכלל) רוצים לחפש חנות ולהיות בה כמה זמן שייקח אל מול כרטיס שעובד מיד כשנוחתים.
לצפיה ב-'איך אפשר לדעת אם גולן נטשו אנטנה בסביבה?'
איך אפשר לדעת אם גולן נטשו אנטנה בסביבה?
06/03/2017 | 11:01
8
73
הקליטה נהיתה זוועה בנקודות מסויימות/בית (שכונת כרמליה חיפה). עד עכשיו היה מצויין.
לצפיה ב-'גולן כנראה נטשו אותה לפני שנים '
גולן כנראה נטשו אותה לפני שנים
06/03/2017 | 11:04
6
81
אם אני לא טועה, אז לגולן נשארו עשרות בודדות של אנטנות "שלהם", וכולן נמצאות באיזור המשרדים שלהם ביגאל אלון בתל אביב.

בכל מקרה, באתר של המשרד להגנת הסביבה יש מפות עם GIS, ששם אפשר להוסיף שכבות של אנטנות סלולריות פעילות.
לצפיה ב-'הכוונה לאנטנות סלקום שגולן רוכבים עליהם'
הכוונה לאנטנות סלקום שגולן רוכבים עליהם
06/03/2017 | 14:19
2
34
האנטנה הרלוונטית של סלקום עדיין במקומה לפי המפה...
לצפיה ב-'אולי סלקום מוסיפים LTE לאתר'
אולי סלקום מוסיפים LTE לאתר
06/03/2017 | 17:11
1
44
והוא כובה זמנית לצורך השדרוג.
לצפיה ב-''
06/03/2017 | 18:02
6
לצפיה ב-'המפות לא עובדות לי בכרום 56'
המפות לא עובדות לי בכרום 56
06/03/2017 | 17:14
1
44
אלא אם כן אין בישראל אף אנטנה סלולארית.
לצפיה ב-'אולי הבעיה היא בכרום? כי אתה יודע, זה די זבל של תוכנה '
אולי הבעיה היא בכרום? כי אתה יודע, זה די זבל של תוכנה
06/03/2017 | 17:58
49
אבל ברצינות, צריך להיות ברמת זום מסוימת, כי אם אתה מסתכל יותר מדי מרחוק הוא לא מציג לך. בגירסא קודמת של האתר זה היה מקפיץ הודעה ועושה זום אוטומטי.
לצפיה ב-'ענו לי בפייס - לפנות לשרות לקוחות...'
ענו לי בפייס - לפנות לשרות לקוחות...
07/03/2017 | 09:33
47
זה מה עשיתי...מחכה שיחזרו אלי.
אחזור לעדכן.
גם הדבר הטוב ביותר שקרה לי בתחום הסלולר (גולן) יכול להשתנות בן לילה. נתמודד.
לצפיה ב-'"גוגל תמונות"'
"גוגל תמונות"
06/03/2017 | 10:57
1
38
יש לי תמונות השמורות ביישומון של "גוגל תמונות"
משום מה אני לא מוצאת אותן כשאני מחברת את הטלפון למחשב
לעזרתכם אודה
לצפיה ב-'הן נמצאות בחשבון הגוגל שלך,,,לא צריך לחבר את הטל׳ למחשב'
הן נמצאות בחשבון הגוגל שלך,,,לא צריך לחבר את הטל׳ למחשב
06/03/2017 | 11:50
9
לצפיה ב-'פון-נוסטלגיה הטלפונים שהכי התגעגענו אליהם...'
פון-נוסטלגיה הטלפונים שהכי התגעגענו אליהם...
06/03/2017 | 09:54
38
מהסלולארי הראשון דרך הסטארטק של מוטורולה הצביקה פיק של נוקיה ועד למלחמת iOS באנדרואיד...
טלפונים סלולריים הם חלק שגרתי מהקיום שלנו במשך יותר משלושה עשורים...
וזה אומר שכבר מותר לנו להתגעגע...
מסע נוסטלגי במיוחד אחורה בזמן...

המשך...
לצפיה ב-'שיאומי REDMI NOTE 4 & REDMI NOTE 4X'
שיאומי REDMI NOTE 4 & REDMI NOTE 4X
06/03/2017 | 09:00
7
378
שמתי לב שבארץ משווקים שני דגמים

1) REDMI NOTE 4 עם מעבד מדייהטק הליו X20

יבואן רישמי מחיר 1439 שקל
יבואן פרללי 969 שקל

2ׂׂ) REDMI NOTE 4X עם מעבד סנפדראגון 625

יבואן רישמי 1275 שקל 
יבואן פרללי 999 שקל

האם יש הבדל נוסף בין המכשירים למעט המעבדים והזיכרון 
מבין שניהם איזה מכשיר טוב יותר 

לצפיה ב-'התאמה של מגיני מסך מזכוכית'
התאמה של מגיני מסך מזכוכית
07/03/2017 | 07:53
1
135
מגן זכוכית של נוט 4 התישב על נוט 4X אבל היו בו חורים לחיישנים/מצלמת סלפי , לא במקום הנכון
כלומר ב4X שינו את מקום החיישנים

הניסוי נעשה אתמול בלילה עם נוט 4X שהגיע לחבר.
מרושם ראשוני - זמן הסוללה השתפר עוד יותר ב4X
בביצועים אין הבדל שנראה לעין.
בזכרון כמובן שיש פחות.

המכשיר 4X הגיע עם רום חנויות- עדיין אין גלובלי רשמי

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
07/03/2017 | 08:50
73
לפי מה שרשום פה המכשיר מגיע עם רום גלובאלי 

גם בבירור אצל המילטון נאמר שהמכשיר שלהם מגיע עם רום גלובאלי 

לצפיה ב-'הבדלים...'
הבדלים...
07/03/2017 | 09:14
3
122
לפי הנאמר פה...

המעבד של מדייהטק הליו X20 חזק יותר ב25% מהסנפדראגון 625 מבחינת ביצועים...

מבחינת צריכת סוללה ה625 חסכוני יותר מהX20...

ב4 המכשיר מגיע עם 64 גיגה זיכרון והמעטפת החיצונית עשויה כולה ממתכת ומשקלו 175 גרם...

ב4X הזיכרון 32 גיגה והמעטפת החיצונית משולבת פלסטיק ומתכת ביחד ומשקלו 165 גרם...

לצפיה ב-'אתה יודע מה ההבדל המרכזי בין מעבדי מדיהטק למעבדי סנאפדראגון?'
אתה יודע מה ההבדל המרכזי בין מעבדי מדיהטק למעבדי סנאפדראגון?
07/03/2017 | 23:34
2
83
לצפיה ב-'מה ההבדל המרכזי...???'
מה ההבדל המרכזי...???
08/03/2017 | 10:29
74
לצפיה ב-'ברור! בגימטריה מדיהטק זה 168, וסנאפדראגון זה 435 '
ברור! בגימטריה מדיהטק זה 168, וסנאפדראגון זה 435
08/03/2017 | 10:34
46
לצפיה ב-'ה4X נכנס רישמית לשיווק בישראל'
ה4X נכנס רישמית לשיווק בישראל
08/03/2017 | 10:19
108

ההבדלים, מצלמה משופרת מעבד סנפדראגון 625 משקל 165 גרם שמגיעים ב4X
לצפיה ב-'אפשר לשלוח וואצאפ- מבלי לשמור אותו אדם כאיש קשר?'
אפשר לשלוח וואצאפ- מבלי לשמור אותו אדם כאיש קשר?
06/03/2017 | 00:17
9
92
1. האם אפשר לשלוח הודעה (בפעם הראשונה) למישהו מבלי לשמור אותו כאיש קשר?
2. האם אפשר לצרף אנשים לקבוצה שפתחתי, מבלי לשמור אותם כאנשי קשר?
3. מהי האפלק' הידידותית ביותר ל 2 וואצאפים באותו מכשיר?

תודה רבה
לצפיה ב-'לא, לא, ואין דבר כזה'
לא, לא, ואין דבר כזה
06/03/2017 | 02:13
8
33
לצפיה ב-'האמת שאת א' כן אפשר, אם אתם חברים בקבוצה.ניסיתי הרגע'
האמת שאת א' כן אפשר, אם אתם חברים בקבוצה.ניסיתי הרגע
06/03/2017 | 09:54
7
68
נכנסתי לקבוצה ובחרתי מישהו שלא באנשי הקשר שלי..לחיצה ארוכה עליו ואפשר לשלוח הודעה..
לצפיה ב-'לא יודע לגביך, אבל אם אני נמצא בקבוצה עם מישהו שלא שמור'
לא יודע לגביך, אבל אם אני נמצא בקבוצה עם מישהו שלא שמור
06/03/2017 | 10:04
6
73
אצלי באנשי הקשר, אז כנראה שזה לא מישהו שאני אהיה מעוניין לשלוח לו הודעה .
לצפיה ב-''
06/03/2017 | 10:08
11
לצפיה ב-'קורה לי לא פעם בקבוצות הורים של הכיתה...'
קורה לי לא פעם בקבוצות הורים של הכיתה...
06/03/2017 | 10:36
2
62
לא מזמן הילד שלי לקח כובע של ילד אחר בטעות, שלחתי הודעה לאמא שזה אצלי ואביא מחר...
לצפיה ב-'נו, וזו הודעה ש*רצית* לשלוח? או שפשוט היית *צריכה* לשלוח?'
נו, וזו הודעה ש*רצית* לשלוח? או שפשוט היית *צריכה* לשלוח?
06/03/2017 | 10:41
1
13
לצפיה ב-'אהממ...בסך הכל שלחתי הודעה לא ייחסתי לזה חשיבות מעבר'
אהממ...בסך הכל שלחתי הודעה לא ייחסתי לזה חשיבות מעבר
06/03/2017 | 10:47
44
לא יודעת למה פותח השרשור שאל מה ששאל...רק ציינתי שיש אפשרות כזאת
לצפיה ב-'בלי קשר לקבוצה .. סתם מישהו'
בלי קשר לקבוצה .. סתם מישהו
06/03/2017 | 21:58
1
46
פתחתי קבוצה שאמורים להיכנס לתוכה 50 אנשים.  לא מעוניין לשמור אותם באנשי הקשר שלי... וכן מעוניין להכניס אותם לקבוצה. מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'להכניס אותם לאנשי קשר ולאחר למחוק אותם '
להכניס אותם לאנשי קשר ולאחר למחוק אותם
06/03/2017 | 23:54
37
מהמכשיר.
והם ישארו בוואטס רק עם המספר
לצפיה ב-'iphone or samsung'
iphone or samsung
05/03/2017 | 12:57
11
65
מה מומלץ לקנות בבקש ? 
iphone or samsung 
לצפיה ב-'אייפון'
אייפון
05/03/2017 | 13:41
1
61
ולנסות להרחיב קצת
אם אתה שואל , ורוצה לבחור גם בין שני אלה (וכנראה יש לך תקציב לשניהם)
אז תיקח אייפון
מצלמה טובה, מידות נוחות ברוב הדגמים, קל לתפעול
הם לא נותנים לך לשנות את מבנה המסך ומי שלא רוצה להכנס לקרביים של המכשיר יותר מדי , רוצה פשוט שמשהו ש"עובד" מהרגע הראשון ולא מתעקש
על  "תמורה מקסימלית למחיר" אבל אם אתה יכול לשלם את המחיר - בחירה טובה
לצפיה ב-'אולי לך יש רעיון , איך משנים את הנוטיפיקיישן והקונטרול'
אולי לך יש רעיון , איך משנים את הנוטיפיקיישן והקונטרול
05/03/2017 | 18:59
27
סנטר שבאים במכשיר , הם ממש גרועים בליקו
לצפיה ב-'אתה מתכוון "סמסונג", או "אנדרואיד"? כי זה לא אותו דבר'
אתה מתכוון "סמסונג", או "אנדרואיד"? כי זה לא אותו דבר
05/03/2017 | 13:51
17
לצפיה ב-'אנדרואיד'
אנדרואיד
05/03/2017 | 13:57
2
49
כשמשווים בין האייפון למכשירי הדגל מבוססי אנדרואיד, מגלים של"לא-אייפונים" יש אותן התכונות, היתרונות והחסרונות, רק בפחות מחיר. אתה מוזמן להתרשם:
לצפיה ב-'אבל לא אותו LIFE FEELING'
אבל לא אותו LIFE FEELING
05/03/2017 | 13:59
1
19
לצפיה ב-'ביג דיל, אז קונים כיסוי עם נצנצים '
ביג דיל, אז קונים כיסוי עם נצנצים
05/03/2017 | 14:06
44
שזה עוד 5 דולר ב-AliXpress
לצפיה ב-'ובנוסף לכל קודמי ..'
ובנוסף לכל קודמי ..
05/03/2017 | 14:25
45
אם חשוב לך הקלטת שיחות - אייפון יורד מהפרק .
לצפיה ב-'שיאומי מי-מקס '
שיאומי מי-מקס
05/03/2017 | 14:56
3
47
אחד שעובד איתי והוא אייפוניסט מושבע שנמעס לו מהעלויות הגבוהות של התפוחים עבר לאחד כזה והוא מרוצה עד הגג
לצפיה ב-'האם המכשיר קיבל/יקבל עידכון לנוגט ? '
האם המכשיר קיבל/יקבל עידכון לנוגט ?
05/03/2017 | 15:51
2
10
לצפיה ב-'אני ראיתי ב-GSMArena שיש כבר שמועות על מימקס 2'
אני ראיתי ב-GSMArena שיש כבר שמועות על מימקס 2
05/03/2017 | 15:59
42
אז כנראה שלא יהיה נוגט למכשיר הזה .
לצפיה ב-'לויידע .. הוא לא פה כרגע ,אני אשאל אותו מחר אם לא אשכח ..'
לויידע .. הוא לא פה כרגע ,אני אשאל אותו מחר אם לא אשכח ..
05/03/2017 | 16:04
10
לצפיה ב-'SAMSUNG S7 EDGE נבחר למכשיר הטוב ביותר לשנת 2016'
SAMSUNG S7 EDGE נבחר למכשיר הטוב ביותר לשנת 2016
05/03/2017 | 10:41
1
62
המכשיר הטוב ביותר של MWC 2017 הוא Galaxy S7 Edge
למרות כי סמסונג (Samsung) לא הציגה טלפון כלשהו בMWC 2017, המכשיר שלה Galaxy S7 Edge (גלקסי S7 אדג') קטף את התואר לטלפון הטוב ביותר של שנת 2016 של ארגון GSMA העולמי

סמארטפון הSamsung Galaxy S7 Edge הוכרז כטוב ביותר לשנת 2016
תערוכת MWC 2017 בברצלונה הגיעה לסיומה ובטקס Global Mobile Awards שנערך ביומה האחרון הוכרזו הזוכים בשלל קטגוריות שונות, את הפרס היוקרתי ביותר מכשיר הסמארטפון הטוב ביותר לשנת 2016 קטף כצפוי אחד ממכשירי הדגל הנוכחיים של חברת סמסונג  Galaxy S7 Edge
זוהי השנה השנייה ברציפות בה זוכה סמסונג בפרס היוקרתי
לאחר שבשנה שעברה זכה באותה הקטגוריה מכשיר הGalaxy S6 Edge
לצפיה ב-'APPLE אם בארזים נפלה שלהבת. סלקום גולן טלקום ואקספון איחוד.'
APPLE אם בארזים נפלה שלהבת. סלקום גולן טלקום ואקספון איחוד.
07/03/2017 | 10:33
48
שבע תקלות נפוצות באייפון 7 ואיך לתקן אותן
בעיות בהפעלה של מכשיר חדש, אייפון הדורש לחיצות חזקות מדי על המסך, רעש מוזר מגב המכשיר, המסך קופא ועוד
התקלות האלה הן המחלות הנפוצות שמשתמשי אייפון 7 נתקלו בהם
מניקוי פשוט ועד להחלפת המכשיר זה מה שעושים

סלקום אלקטרה ואקספון הגישו בקשה מתוקנת לרשת משותפת
ההערכה היא שההסכם יקבל אישור בקרוב מה שיאפשר לאקספון להגיש בקשה לקבלת רישיון סלולר
במקביל בודקת רשות ההגבלים את עסקת אלקטרה גולן והיא טרם נתנה את אישורה

לצפיה ב-'הוצאת חומר מגלקסי s5'
הוצאת חומר מגלקסי s5
05/03/2017 | 07:24
1
26
שלום, יש ברשותי גלקסי s5 ולצערי המכשיר נפל והמסך התפוצץ.
הבעיה היא שיש לי סיסמת כניסה וכשאני מחבר את המכשיר למחשב על מנת להעתיק ממנו את התמונות המחשב לא מראה לי את התיקיות של המכשיר בגלל הסיסמה. (המחשב מזהה את המכשיר).
כיצד מתגברים על בעיה זו?
תודה.
לצפיה ב-'תנסה לחבר דרך התוכנה של סמסונג , אולי ניתן לגבות משם ללא'
תנסה לחבר דרך התוכנה של סמסונג , אולי ניתן לגבות משם ללא
05/03/2017 | 08:35
22
הסיסמא ( למרות שאני לא מאמין ) , תנסה לבדוק בחשבון גוגל שלך , אולי הכל מגובה לשם .
לצפיה ב-'שיאומי מי 5 ועדכון גירסה'
שיאומי מי 5 ועדכון גירסה
04/03/2017 | 22:08
3
48
איך מעדכנים לגירסה miui 8?
נכנסתי לעדכונים ורואה 7 (נקודה ממשהו יציב). לוחצת על בדעקת עידכונים ואחרי כמה זמן חוזר למצב של בדיקת עדכונים
לצפיה ב-'כבר נאמר לי שיש לי רום אירופאי ואני יכולה לפנות'
כבר נאמר לי שיש לי רום אירופאי ואני יכולה לפנות
04/03/2017 | 22:56
2
36
לחנות שבה הטלפון נקנה ולהחליף לרום גלובאלי

לצפיה ב-'מה זה רום אירופאי ?'
מה זה רום אירופאי ?
05/03/2017 | 01:19
19
לצפיה ב-'יש אירופאי ויש גלובלי '
יש אירופאי ויש גלובלי
05/03/2017 | 06:14
92
הגלובלי העדכון הוא OTA כלומר בלחיצת כפתור 
באירופאי יש לצרוב ידנית כל גרסה חדשה שיוצאת ואין עדכון מהאוויר 
לצפיה ב-'אשדוד: סמארטפון התפוצץ באמצע ניסיון לשיחה '
אשדוד: סמארטפון התפוצץ באמצע ניסיון לשיחה
04/03/2017 | 21:07
17
110
לצפיה ב-'על איזה מכשיר מדובר? לא רוצה להיכנס לקישור'
על איזה מכשיר מדובר? לא רוצה להיכנס לקישור
05/03/2017 | 09:16
14
53
(בטח יש שם תמונות של פרצוף עם כוויות או משהו מגעיל דומה...)
לצפיה ב-'LG V10...'
LG V10...
05/03/2017 | 09:39
12
63
מכשיר עם עבר פלילי...

לצפיה ב-'מקרה אחד זה מקרה. דבר איתי כשזה קורה לשלושה'
מקרה אחד זה מקרה. דבר איתי כשזה קורה לשלושה
05/03/2017 | 09:50
11
59
כי אחרת גם היה אפשר להגיד שהאייפון 6S ואייפון 7 פלוס התפוצצו, עם כותרת בומבסטית (תרתי משמע ), אבל זה חסר משמעות אמיתית מלבד "לפעמים קורה שמכשירים מתפוצצים".
לצפיה ב-'ואז מגלים שהשתמשו במטען מהתחנה המרכזית'
ואז מגלים שהשתמשו במטען מהתחנה המרכזית
05/03/2017 | 10:17
10
54
או סוללה מאותו מקום
לצפיה ב-'גם זו אפשרות '
גם זו אפשרות
05/03/2017 | 12:12
10
לצפיה ב-'זה הזמן לדעתי למכור את ה G3'
זה הזמן לדעתי למכור את ה G3
05/03/2017 | 12:49
8
63
אחרי 155 דפים ו 1541 תגובות על ה"תכשיט"
ועל LG, רצוי.
מסוכם יפה בתגובות 1531 ו 1533
לצפיה ב-'תגובה 1531 לא מוכיחה כלום'
תגובה 1531 לא מוכיחה כלום
05/03/2017 | 13:46
4
45
"התקנתי CM בגירסא שלא מוגדרת כיציבה, והמכשיר לא היה יציב" זה לא בדיוק הוכחה ניצחת לכך שהמכשיר בעייתי, אלא יותר שהרום בעייתי.
לצפיה ב-'לא שיש משפט עם שלב ההוכחות אבל, הבנת הנקרא'
לא שיש משפט עם שלב ההוכחות אבל, הבנת הנקרא
05/03/2017 | 20:29
3
34
I got my G3, from a friend , that was officially updated to Marsmallow. It randomly rebooted twice, for no reason, but it happened in the space of three weeks, so I wasn't really concerned

משמע הצרות החלו לפני נסיונותיו עם twrp/CM
קרא את כל התגובות בשרשור כדי להגיע להוכחות.
לצפיה ב-'פעמיים בשלושה שבועות לא מעיד כלום'
פעמיים בשלושה שבועות לא מעיד כלום
05/03/2017 | 22:23
2
23
ב-S4 שלי אם לא הייתי מפעיל אותו מחדש אחת לשבוע אז הוא היה מתחרפן ברמה שהייתי מעדיף שכבר יפעיל את עצמו מחדש .

מה שאני הבנתי זה שהמסה של הבעיות התחילו כשהוא התחיל לעשות "שטויות", החל משינמוך, דרך רום nightly ועד לעוד רום שאני לא יודע מה ה"סטטוס" שלו.
לצפיה ב-'גם 1541 תגובות לא מעידים על כלום '
גם 1541 תגובות לא מעידים על כלום
06/03/2017 | 08:39
1
4
לצפיה ב-'זה לא אמרתי. ולא באתי להגן על המכשיר'
זה לא אמרתי. ולא באתי להגן על המכשיר
06/03/2017 | 08:54
22
רק לציין שהתגובה המסוימת שציינת לא מוכיחה שום דבר, כי מעבר ל(אולי) בעיה של המכשיר עם הרום הרשמי, הבן אדם "שיחק" הרבה עם המכשיר, גירסאות אנדרואיד ורומים שונים, כך שאי אפשר לדעת מה נגרם כתוצאה מבעיות במכשיר ומה נגרם כתוצאה מרומים לא יציבים.
לצפיה ב-'שאני אמכור את המכשיר שלי?? אין סיכוי.מבחינתי גם אם הוא היחיד'
שאני אמכור את המכשיר שלי?? אין סיכוי.מבחינתי גם אם הוא היחיד
05/03/2017 | 16:18
2
55
שיצא תקין מהמפעל זה מה שמעניין אותי.
לצפיה ב-'לא מעז לחלוק על עוצמה כזו של רגשות'
לא מעז לחלוק על עוצמה כזו של רגשות
05/03/2017 | 20:30
1
11
לצפיה ב-''
05/03/2017 | 23:55
3
לצפיה ב-'דווקא אין תמונות כאלה מפחידות בקישור.'
דווקא אין תמונות כאלה מפחידות בקישור.
05/03/2017 | 10:10
16
לצפיה ב-'אייפון 7 פלוס עולה באש...'
אייפון 7 פלוס עולה באש...
06/03/2017 | 09:10
1
43
לצפיה ב-'מה שמוזר זה שהצילומים הם לא של אייפון 7+'
מה שמוזר זה שהצילומים הם לא של אייפון 7+
06/03/2017 | 17:52
31
באייפון 7 אין את פסי האנטנה כמו בתמונה
לצפיה ב-'OnePlus 5 In - OnePlus 4 Out'
OnePlus 5 In - OnePlus 4 Out
03/03/2017 | 21:44
12
68
האם OnePlus תדלג על ה-OnePlus 4 ?
כדי לענות לנוסחה שהולכת ומסתבכת ממכשיר למכשיר נולדו השמועות.

והשמועות מדברות על עוד מאותו דבר:
- עוד מעבד - Snapdragon 835
- עוד זיכרון - 6 או 8GB ו-256GB אכסון
- עוד סוללה - 4000mAh
- עוד מצלמה - 23/16MP

ו.....עוד מסך - כנראה מדובר על מסך בסגנון עדות ה-EDGE

האם נראה גם עוד ...... מחיר ?

לצפיה ב-'האם הסוללות ב ONEPLUS3/3T זהות?'
האם הסוללות ב ONEPLUS3/3T זהות?
04/03/2017 | 10:12
8
50
לצפיה ב-'ב 3 זה 3000MAH וב 3T זה 3400MAH '
ב 3 זה 3000MAH וב 3T זה 3400MAH
04/03/2017 | 11:59
2
16
לצפיה ב-'ידוע לי'
ידוע לי
04/03/2017 | 12:15
1
46
ראית את הסרטון?
לצפיה ב-'האם הסוללה אדומה ? לא יודע , לא מעניין אותי ואין שום חשיבות '
האם הסוללה אדומה ? לא יודע , לא מעניין אותי ואין שום חשיבות
04/03/2017 | 15:22
16
לצפיה ב-'השאלה אם הן זהות חשובה, האם ניתן להחליף את סוללות ביניהם ?'
השאלה אם הן זהות חשובה, האם ניתן להחליף את סוללות ביניהם ?
04/03/2017 | 18:25
4
42
אם כןסוללות ה-3 יעלמו במהרה ומי שיחליף סוללה ירוויח עוד קצת כח.
לצפיה ב-'זה לא מדויק'
זה לא מדויק
04/03/2017 | 18:53
35
מכיוון שמעגלי הטעינה לא מזהים את ההחלפה וטוענים עד 3000maH
אז החלפה לא יעילה
לצפיה ב-'אמנם הם אנשים נחמדים ב 1+'
אמנם הם אנשים נחמדים ב 1+
04/03/2017 | 19:42
2
58
אבל קשה לי להאמין שיצא עידכון תוכנה שיאפשר החלפה כזאת , מה שאומר שאולי יצא הוקוס פוקוס כזה או אחר ב XDA .
האמת ? לא משהוא שהייתי משחק איתו . פיספוס בלוגיקה של הטעינה יכול להביא למצב של NOD 7 ... יותר זול ויעיל לרכוש בשוק החופשי רימון יד .
לצפיה ב-'לרכוש ? הרי, בשביל מה מדי הזית מצויים בבוידם?'
לרכוש ? הרי, בשביל מה מדי הזית מצויים בבוידם?
04/03/2017 | 19:54
1
14
לצפיה ב-'אבל לא כולם ברי מזל כמונו '
אבל לא כולם ברי מזל כמונו
04/03/2017 | 20:40
12
לצפיה ב-'יש מצב שידלגו על 4 - זה מספר עם משמעות של מוות בחלק ממדינות '
יש מצב שידלגו על 4 - זה מספר עם משמעות של מוות בחלק ממדינות
04/03/2017 | 19:43
2
43
המזרח הרחוק (או שהצליל של המילה דומה למוות - לא הצלחתי להבין בדיוק).
לצפיה ב-'בסין משווקים מכשירים עם הסיפרה 4...'
בסין משווקים מכשירים עם הסיפרה 4...
05/03/2017 | 09:16
1
34
שיאומי...

יש חברות בסין שלא עושים שימוש עם הסיפרה 4...
מייזו ווואוואי...

לצפיה ב-'כמו שיש מלונות באירופה שיש בהן קומה 13, ויש כאלו שלא. '
כמו שיש מלונות באירופה שיש בהן קומה 13, ויש כאלו שלא.
05/03/2017 | 11:54
8
לצפיה ב-'צרה עם LG G2, בקבלת הודעות'
צרה עם LG G2, בקבלת הודעות
03/03/2017 | 18:46
1
31
היי
אני עדיין עם LG G2, שכרגע יחסית ניתן לומר שתקין וסביר.
לאחרונה החלה בעיה שאני לא מקבלת הודעות SMS, דיברתי עם המפעיל ואמרו לי שזה לא אצלם, כמו כן העברתי את הסים למכשיר אחר ושם זה עבד. לשלוח אני מצליחה לעומת זאת.
חיפשתי ונתקלתי במדריך ברשת שבסופו נותר לי רק לעשות איפוס לטלפון...
רציתי לדעת אם מישהו מכם מכיר\נתקל בבעיה ויש לו רעיון אחר לפני שאני עושה מהלך כזה בלתי הפיך...
תודה!
לצפיה ב-'ניסית לבדוק עם אפליקציה אחרת או לנקות את האפליקציה?'
ניסית לבדוק עם אפליקציה אחרת או לנקות את האפליקציה?
03/03/2017 | 18:54
21
הגדרות - כללי-יישומים, להגיע לאפליקציה ולנקות זיכרון מטמון ונתונים. זה ימחוק את ההודעות השמורות במכשיר אז אם יש משהו חשוב כדאי לגבות באיזה אופן.
אפליקציות חלופיות יש את hangouts של גוגל או messages, ובטוח יש עוד הרבה אחרות.

לצפיה ב-'הודעה קופצת לא ברורה'
הודעה קופצת לא ברורה
03/03/2017 | 17:06
6
130
שלום!בצילום מסך שצרפתי מופיע למטה באפור[במקור זה שחור] מודעה לא ברורה לי כמה שניסיתי לתרגם לא הצלחתי היא מופיעה מדי פעם לפחות משניה ונעלמת.אם אפשר לקבל עזרה! תודה! plot integration error unable to find PlotBootreceiver Plot won't automatically start after reboot
לצפיה ב-'יש לך אפליקציה בשם PLOT?'
יש לך אפליקציה בשם PLOT?
03/03/2017 | 19:03
3
62
ככל הנראה משהו לא תקין בה ואתה מקבל הודעה שהיא לא תעלה אוטומטית אחרי שהמכשיר יאותחל.
אם זו אפליקציה שאתה התקנת תבדוק שהיא תואמת למכשיר או נסה לחפש אפליקציה אחרת.
אם זה משהו שהגיע עם המכשיר נסה להכנס להגדרות-יישומים ולהשבית אותה.
לצפיה ב-'הודעה קופצת'
הודעה קופצת
03/03/2017 | 19:38
2
62
לא אין לי אבל אחפש תודה על הכיוון!
לצפיה ב-'זה מודול פנימי של ANDROID שאמור לזהות'
זה מודול פנימי של ANDROID שאמור לזהות
03/03/2017 | 21:03
1
79
שהמכשיר עלה מחדש , לא ברור לי מה גורם לקריסתו אבל יכול להיות שזו איזו רוגלה או משהו דומה שדואג להפיל אותו כדי שלא יעלו שירותים מסויימים
לצפיה ב-'הודעה קופצת'
הודעה קופצת
06/03/2017 | 12:35
36
תודה רבה לכולם!
לצפיה ב-'אולי זה המקום להזכיר'
אולי זה המקום להזכיר
04/03/2017 | 20:10
1
76
שהפעלת אפליקציית facebook בטלפון זה מכונה שורפת סוללה.
עדיף יהיה לא אנשים יאמצו את הגישה להסתפק ב facebook במחשב בלבד .

לצפיה ב-'תודה אולי אעשה זאת!'
תודה אולי אעשה זאת!
06/03/2017 | 12:38
25
לצפיה ב-'נוקיה 3310 החדש - האם יהיה ניתן להתקין עליו waze ו'
נוקיה 3310 החדש - האם יהיה ניתן להתקין עליו waze ו
03/03/2017 | 16:04
16
74
ו whatsapp?

לצפיה ב-'לא .. הוא מכשיר ממש פשוט שתומך בדור 2 בלבד'
לא .. הוא מכשיר ממש פשוט שתומך בדור 2 בלבד
03/03/2017 | 16:15
15
37
לצפיה ב-'שנמכר במחיר מופקע'
שנמכר במחיר מופקע
03/03/2017 | 17:39
14
87
יש מכשירים דומים בשליש המחיר.
לצפיה ב-'יותר חשוב לציין שכרגע לא תומך בעברית כי מחיר זה עניין יחסי'
יותר חשוב לציין שכרגע לא תומך בעברית כי מחיר זה עניין יחסי
03/03/2017 | 18:44
2
23
לצפיה ב-'יתכן ותיהיה גירסא עם עברית + תמיכה בדור 3 UMTS...'
יתכן ותיהיה גירסא עם עברית + תמיכה בדור 3 UMTS...
05/03/2017 | 08:49
1
46
לצפיה ב-'ולכן רשמתי שחשוב לציין ש*כרגע* אין גרסה בעברית ...'
ולכן רשמתי שחשוב לציין ש*כרגע* אין גרסה בעברית ...
05/03/2017 | 09:08
6
לצפיה ב-'למשל?'
למשל?
05/03/2017 | 07:12
10
14
לצפיה ב-'למשל...'
למשל...
05/03/2017 | 08:40
9
74
1) ZTE F327S...
תומך דור 2 GSM + דור 3 UMTS...

2) סמסונג E3300...
תומך דור 2 GSM + דור 3 UMTS...

לצפיה ב-'ואתה באמת מאמין '
ואתה באמת מאמין
05/03/2017 | 09:52
8
55
שמישהוא שרוכש מכשיר מהסוג הזה מתעניין באינטרנט ובדור 3 ?!?
לצפיה ב-'למה לא...???'
למה לא...???
05/03/2017 | 10:16
7
50
יש לי נוקיה 208 עם דפדפנים OPERA MINI וUS BROWSER...
יש הבדל גדול במהירות הגלישה בשימוש בדור 2  לבין שימוש בדור 3...

יש עוד בעייה...
רשת פלאפון על שלל המותגים שלה ורמי לוי תקשורת אינם תומכים בדור 2 GSM...
לצפיה ב-'אתה יודע '
אתה יודע
05/03/2017 | 10:34
6
48
מי שמחפש גלישה לוקח מכשיר עם מסך גדול . לא כולם מגזריים וצריכים "מכשיר כשר " ..
לצפיה ב-'לאו דוקא בשביל לגלוש. '
לאו דוקא בשביל לגלוש.
05/03/2017 | 11:04
3
65
אלא בשביל שהוא בכלל יוכל להתחבר לכלל הרשתות בישראל.
את אבא שלי לא מעניינת גלישה בכלל וגם לא הודעות. רק שיחות. אבל עדיין קניתי לו מכשיר דור 3 שתומך באופן מלא ברשת פלאפון למקרה ובעתיד הוא ירצה להתנייד, שלא זה מה שיגביל אותו.
גם להתחבר כיום לפרטנר וסלקום עם מכשיר דור 2 אני לא יודע כמה זו חוויה נחמדה. להבנתי הן החלו בהסבת אתרים לטובת דור 4 ושהן כבר מתכוננות לסגירת הרשת המיושנת הזו.
הנוקיה החדש הוא גם לדעתי סתם פלופ. לשחק לאנשים מסויימים ברגש הנוסטלגי. מכשיר מעפאן ויקר מאוד.
לצפיה ב-'מלכתחילה מכשיר כזה לא מיועד "לנו " '
מלכתחילה מכשיר כזה לא מיועד "לנו "
05/03/2017 | 11:46
2
51
מכשיר שלדעתי בא לסמן על החזרה של נוקיה לשוק ומיועד בעיקר למדינות מתפתחות . אין צורך בכזה מכשיר בשווקים מפותחים , אפילו לא בשביל הנוסטלגיה .
לצפיה ב-'בשביל אנשים שגרים במדינות מתפתחות'
בשביל אנשים שגרים במדינות מתפתחות
05/03/2017 | 23:02
1
24
50 יורו זה לא מעט כסף, במיוחד שיש מכשירים דומים בשלש המכשיר. עם כל הכבוד לשם נוקיה, אין לחברה הנוכחית קשר לנוקיה של פעם, זו סתם חברה סינית שקנת את השם כדי שיוכלו למכור את המוצרים שלהם במחיר מופקע.
לצפיה ב-'לוגיקה של עולם שבע '
לוגיקה של עולם שבע
06/03/2017 | 07:46
29
אני לא אומר שהמכשיר יהיה הצלחה גדולה , אבל
בעולם השלישי יש עדיין לא מעט מכשירי נוקיה של פעם שעובדים בהצלחה מרובה . כל עוד לא הוכח אחרת לשם/מותג יש משמעות מרובה . גם שם יש משמעות לרכישה יותר יקרה פעם אחת של מוצר מאשר פעמיים /שלוש של מוצר זול . 

לצפיה ב-'לא רק גלישה...'
לא רק גלישה...
06/03/2017 | 08:28
1
34
יש אזורים שהקליטה של דור 2 פחות טובה, והמכשיר מעביר את עצמו באופן אוטמטי לדור 3...
וכן להיפך...
לצפיה ב-''
06/03/2017 | 08:30
5
לצפיה ב-'מספר שאלות לגבי פסי קליטה בסלולרי כולל אותיות '
מספר שאלות לגבי פסי קליטה בסלולרי כולל אותיות
03/03/2017 | 13:45
2
45
אוקי אז ככה רציתי לשאול אז השאלה הראשונה לגבי הפסי הקליטה שיש למעלה בסלולרי אז מה אומר שיש פסי קליטה צבועים באפוק ויש פסי קליטה שצבועים בכחול ומה אומרים האותיות H / G למשל כשהיתי השבוע במקום כלשהוא אז הופיע לי אות G בצבע אדום ובמקום שאני גר יש לי לרוב 3G צבוע בכחול ופסי קליטה בין 4 ל 5 צבועים בכחול ומדי פעם יש H בצבע לבן ופעם ב H+ בלבן עם חיצים למטה ולמעלה אשמח פירוט מה כל דבר אומר

תודה רבה
לצפיה ב-'באפור הכוונה'
באפור הכוונה
03/03/2017 | 13:46
17
לצפיה ב-'בדרך כלל יש 5 קווים ואלו שמודגשים מראים כמה קליטה יש...'
בדרך כלל יש 5 קווים ואלו שמודגשים מראים כמה קליטה יש...
03/03/2017 | 20:16
32
אותיות- 3G וH זה דור שלישי. H מהיר יותר..חצים בצבע מתחלף זה סימן שיש חיבור לאינטרנט.
לצפיה ב-'נדידת נתונים - צריך להיות מופעל? מה זה בעצם?'
נדידת נתונים - צריך להיות מופעל? מה זה בעצם?
03/03/2017 | 15:50
7
121
אני צריך להפעיל את זה?

אני ברמי לוי, כמו שרואים שכתוב בתמונה.
רק שזה לא מסומן לי - כי אני לא יודע מה זה עושה (אפשר הסבר קצר?)
ואם זה טוב בכלל שיהיה מסומן (אני חושב שאמרו לי פעם שזה להפך יכול לגרום לחיובים מיותרים, יש אמת?)

תודה

לצפיה ב-'הפעלתי את זה, לראות מה יקרה, ואכן קפצה הודעה "שים לב, חיוב"'
הפעלתי את זה, לראות מה יקרה, ואכן קפצה הודעה "שים לב, חיוב"
03/03/2017 | 15:52
6
48
לצפיה ב-'ההודעה היא הודעה גנרית של מערכת ההפעלה'
ההודעה היא הודעה גנרית של מערכת ההפעלה
03/03/2017 | 17:37
5
71
זה תלוי במפעילה שלך אם יש חיוב על נדידת נתונים. ברוב המפעילות הישראליות, נדידת נתונים בארץ אינה כרוכה התשלום נוסף אבל נדידת נתונים בחו״ל מצריכה תשלום מיוחד. ברמי לוי אאל״ט אין נדידה כלל בישראל (הוא על רשת םלאפון בלבד) ואין אצלו אפשרות לקבל שרות עם ה-SIM הרגיל בחו״ל כלל, כך שזה ממש לא משנה מה תסמן. לעומת זאת, במפעילות כמו גולן והוט אם לא תאפשר נדידת נתונים לא תהיה לך תקשורת התטנים כשהמכשיר בנדידה פנים ארצית (ובגולן זה ברוב הארץ כך).
לצפיה ב-'יש מכשירים שמכירים ברשתות המשותפות.'
יש מכשירים שמכירים ברשתות המשותפות.
03/03/2017 | 18:19
1
50
במכשירים כאלו אפשר לבטל נתונים בנדידה, והם עדיין עובדים ברשתות הוט מובייל וגולן.
לצפיה ב-'אני לא בטוח אם זה הטלפון או ה-SIM'
אני לא בטוח אם זה הטלפון או ה-SIM
03/03/2017 | 19:59
49
או שילוב של שניהם, אבל בהחלט זה כך בספקים מסוימים. גם בטלפו שלי בפרויקט פי לא הטפיע חיווי נדידה כשהייתי בביקור בישראל. למרות זאת גוגל מציעים לאפשר נתונים בנדידה כדי למנוע בעיות ומכיוון שאצלם אין שום תשלום נוסף על נתונים בנדידה, גם מחוץ לארה״ב.
לצפיה ב-'הבנתי. תודה. שאלה נוספת: יש לי בעיות קליטה לעיתים קרובות'
הבנתי. תודה. שאלה נוספת: יש לי בעיות קליטה לעיתים קרובות
03/03/2017 | 18:20
2
57
הפלאפון שלי לעיתים קרובות מאבד קליטה.
זה קרה אחרי שהפלאפון חסר מתיקון במעבדת סלולר.
מדובר במכשיר הבא: http://www.gsmarena.com/meizu_m2_note-7266.php

הצלחתי להבין מגוגל שכנראה הכיסוי האחורי גם אחראי על הקליטה:

אבל לפני פתיחת המכשיר (פתחתי אותו כבר פעם אחת, כשניסיתי להחליף לבד את המסך, והוא נשבר לי ביד {המסך החלופי שקניתי} אז נאלצתי לקחת אותו למעבדה שירכיבו לי מסך שלהם {גם הוא אני מאמין חלופי סיני} אני רוצה לבדוק טוב טוב את העניין לפני שאני פותח)

לדעתך, יש אפשרות לבדוק את איכות הקליטה, דרך אפליקציה כל שהיא, או שזה נטו מה שאני מתאר  פה - בעיה חומרתית (לא סגרו / הידקו / חיברו טוב)?

פה גם יש לנו בצד שמאל חיבור עגול עם ראש מוזהב, שזה הכבל של האנטנה
גם אותו ראיתי אז כשפתחתי את המכשיר לפני שהבאתי אותו למעבדה.

אני ממש מקווה שזה בסה"כ משהו לחזק/להדק, ושהמעבדה לא הרסה.
קראתי כבר כמה וכמה מקרים דרך גוגל, שהכניסו מכשיר למעבדה, וקיבלו אותו בחזרה עם בעיות קליטה.
לא רציתי להכניס אותו למעבדה, אבל לא הייתה לי ברירה.
המסך שהזמנתי נשבר לי בעת ההחלפה, מוצא אחרון שנשאר להכניס למעבדה.
להמתין עוד חודש למסך נוסף מסין לא היה אפשרי.
לצפיה ב-'בהתיחס לשורה האחרונה שלך'
בהתיחס לשורה האחרונה שלך
05/03/2017 | 14:05
1
53
למה לא היה אפשרי להתמין חודש נוסף? אני מניח שאם פעם אחת חיכו, אז יחכו עוד חדש (כי יש מכשיר חלופי בבית בדיוק למטרה הזו)
הערה שניה
גם להחליף צריך לדעת ולא מספיק לצפות ביוטיוב. לדעתי אם חסכת על המוצר (מוסך חלופי) היית תריך ללכת ישר למעבדה עם המסך שהזמנת והמכשיר שהם יחליפו. זה עדיין זול משמעותית מרשת באג.
לm1 note יחסית קל להחליף.....   בm2 note היצרן ביצע שינוי מבני פנימי שמקשה מאד על ההחלפה ומחייב פירוק והרכבה.

לצפיה ב-'זהו שלא היה בבית מכשיר חלופי (טעות... יודע)'
זהו שלא היה בבית מכשיר חלופי (טעות... יודע)
05/03/2017 | 23:49
28
האלטרנטיבה הייתה לסבול עם מכשיר ישן, לא חכם, או ללכת למעבדה ולסיים עם הסיפור.
בקשר להחלפה ב2 נוט
קצת יותר מסובך, אבל לא משהו בלתי אפשרי למשתמש הביתי הפשוט
בסה"כ בעת ההחזרה צריך לשים כמה טיפות דבק מיוחד (שיש לי, נרכש)
וקצת חתיכות של דבק דו"צ (גם נרכש, במיוחד לצורך ההחלפה, רק שהמסך החלופי הראשון נשבר בעת ניסיון ההחלפה - טעות של מתחיל)

מבאס רק הקטע עם האנטנות והאי קליטה. אני מקווה עוד לטפל בזה.

אגב, איזה מכשיר חלופי הכי זול אתה מכיר ששווה להחזיק בבית?
או שאין דבר כזה (כי בדר"כ מכשיר כזה זה מכשיר שעבר שדרוג למכשיר טוב יותר)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ