לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'שימוש בסלולרי בשייט'
שימוש בסלולרי בשייט
26/07/2016 | 16:00
1
46
מה מומלץ לגבי שימוש משתלם בסלולר בשייט בים התיכון?
האם יש סים ייעודי או המלצה אחרת?
לצפיה ב-'יש wi-fi בספינה'
יש wi-fi בספינה
27/07/2016 | 08:51
24
אם כי לא בכל המרחב.

לצפיה ב-'מכשיר ישן נוקיה 3120 עזרה'
מכשיר ישן נוקיה 3120 עזרה
26/07/2016 | 12:48
11
84
איך מורידים הסמס למחשב באיזה תיקיה מונחים הסמסים
לצפיה ב-'בעייתי מאוד...'
בעייתי מאוד...
26/07/2016 | 20:53
10
87
ראשית, ע"מ לחבר את המכשיר הזה למחשב צריך כבל ca-42 (אני מקווה שהדגם זכור לי נכון, חלפו לא מעט שנים). ייתכן ויש לי כבל כזה איפשהו, אבל, אין לי מושג אם יש לי את ההתקן (driver) עבורו. בנוסף, הייתי מניח שהכבל הזה יעבוד עם XP. אין לי מושג אם הוא יעבוד עם Vista ומערכות הפעלה מאוחרות יותר.

לאחר מכן - ארכיון הפורום:
מקווה שהמידע בדיון הזה רלוונטי עבורך.

מעבר לדברים שכתובים בתגובה זו, אין לי עוד מידע בעניין. Start Googling.
לצפיה ב-'חיברתי את הנייד עם הכבל שלו '
חיברתי את הנייד עם הכבל שלו
27/07/2016 | 05:42
9
60
אבל התמונות הוא נותן לי להוריד ואת הסמס לא מוצא
לצפיה ב-'נכון שזה מבאס?'
נכון שזה מבאס?
27/07/2016 | 21:07
223
אני מנחש שלא קראת את הדיון אליו קישרתי (ואת דיון ההמשך שלו). אולי כן קראת [ויישמת את הכתוב בו], אני מניח שלא.
כפי שכתבתי, מעבר למה שכתוב בתגובתי הקודמת אין לי מה להוסיף. השתמש בארכיון הפורום ובגוגל.
לצפיה ב-'בנוסף לכבל אתה צריך את התוכנה שלהם שנקראה PC SUITE'
בנוסף לכבל אתה צריך את התוכנה שלהם שנקראה PC SUITE
28/07/2016 | 08:21
7
260
עם התוכנה היה אפשר להוריד את ה אסאמאסים
לצפיה ב-'להוריד למשל מכאן:'
להוריד למשל מכאן:
28/07/2016 | 08:42
6
24
לצפיה ב-'הורדתי אך לא מזהה כנראה '
הורדתי אך לא מזהה כנראה
31/07/2016 | 12:39
104
את הנוקיה 3120  ובתוכנת ABC KT איך נכנסים לטלפון גם אותה התקנתי
לצפיה ב-'בנוקיה 3120 '
בנוקיה 3120
31/07/2016 | 14:14
4
17
נותן רק אפשרות של הורדת תמונות והתוכנה PC  לא מזה אותו וגם לא ABC  האם לטלפון זה אין אפשרות להוריד סמסים
לצפיה ב-'רק עם ה PC SUITE, על איזה גרסת ווינדוס אתה מנסה להתקין את'
רק עם ה PC SUITE, על איזה גרסת ווינדוס אתה מנסה להתקין את
31/07/2016 | 17:09
3
17
פיסי סוויט?
לדעתי גג על ווינדוס XP יש סיכוי שזה יעבוד
צריך גם את הדרייברים הנכונים.
אתה צריך דרייבר שנקרא
nokia connectivity cable driver
לצפיה ב-'וינדוס 7 או 10'
וינדוס 7 או 10
31/07/2016 | 17:38
11
בבית אין לי משהו אחר 
לצפיה ב-'על וינדוס [ 7 32 ביט ]'
על וינדוס [ 7 32 ביט ]
31/07/2016 | 18:05
1
10
הוא פותח את התוכנה  רק הוא לא נותן אפשרות אחרת בנייד אלא רק לשים על הדפסה ואז זה לא עובד אין גישה לסמס
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/08/2016 | 17:48
7
הצלחתי ופתחתי כל סמס בדף נפרד של הדפסה אפשר גם בווינדוס 10 אך בווינדוס 7 יותר טוב

לצפיה ב-'שאלה דחופה'
שאלה דחופה
26/07/2016 | 12:45
10
113
רכשתי היום גלאקסי J7 2016 ושילמתי 1,515 שקלים במקום דגם של 2015 שעולה כ- 300 שקלים פחות. רציתי לדעת מה שונה בין שני המכשירים והאם ההשקעה של עוד 300 של שנת 2016 הייתה כדאית?
לצפיה ב-'מעבד מדגם חדש יותר (אותה סדרה)'
מעבד מדגם חדש יותר (אותה סדרה)
26/07/2016 | 12:53
69
המעבד הנוכחי הוא מדגם SD617 לעומת ה 615 הישן יותר. (או דגם חדש יותר של אקסינוס המקביל לו).
וקצת יותר זכרון פנימי - 2 GB לעומת 1.5. שאר הנתונים נראים דומים. 

אם שווה 300 ש"ח ? אין תשובה חד משמעית. השדרוגים מהשנתון הקודם נחמדים ואמורים לשפר קצת את חווית השימוש מהמכשיר. לא יודע מבחינה מספרית אם זה שווה 300 ש"ח. 

לצפיה ב-'הזיכרון של הדגם 2015 היה בעייתי ולכן הם שדרגו אותו.בחרת נכון'
הזיכרון של הדגם 2015 היה בעייתי ולכן הם שדרגו אותו.בחרת נכון
26/07/2016 | 13:16
27
לצפיה ב-'הנה ההבדלים...'
הנה ההבדלים...
26/07/2016 | 15:48
5
70
J7 שנת 2016...
מעבד 1.6 גיגה + 8 ליבות...
RAM 2048...
יש NFC...
סוללה 3300 מילי אמפר שעה...

J7 שנת 2015...
מעבד 1.5 גיגה + 4 ליבות...
RAM 1536...
אין NFC...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
לצפיה ב-'וואו תודה רבה לכולם!'
וואו תודה רבה לכולם!
26/07/2016 | 20:43
4
51
עד כה אני מאוד מרוצה. רציתי לשאול במידה ואפשרי, איך ניתן לשנות צלצול התראת הודעה עם צלצול שהכנסתי מהמחשב? כנ"ל בצלצול התראה בווטסאפ. ניסיתי ולא ממש הצלחתי. שוב תודה. 

לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
27/07/2016 | 09:00
2
45
ברגע שרואים על המסך של המכשיר את הקובץ שרוצים להגדיר כצלצול, צריך ללחוץ עם האצבע כשלוש שניות ברצף על המסך של המכשיר, ואז אמור להיפתח תפריט קטן על המסך שמאפשר להגדיר את הקובץ כצלצול לאיזה לאיזה פיצ'ר שרוצים במכשיר.
לצפיה ב-'נכנסתי דרך "הקבצים שלי"'
נכנסתי דרך "הקבצים שלי"
27/07/2016 | 17:18
1
18
ולא נתן את האפשרויות שציינת. עליי להכנס ממקום אחר אולי?
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
28/07/2016 | 09:31
15
בעיקרון במכשירי סמסונג תמיד יש את האופציה שברגע שרואים את הקובץ הרצוי שרוצים להגדיר אותו כצלצול, אז יש את האפשרות של לחיצה 3 שניות ברצף על המסך ואז אמור לעלות תפריט קטן שמאפשר להגדיר את הקובץ הנבחר כצלצול.

אני לא יודע למה בJ7 2016 התכונה לא עובדת.

יש עוד אופציה, כשנמצאים במסך הראשי ללחוץ על הכפתור השמאלי מתחת למסך (הריבוע) ואז בד"כ אמור לעלות תפריט של הגדרות ושם באחד ההגדרות ישנה אופציה להגדיר קובץ כלשהו כצלצול.
לצפיה ב-'אתה צריך להעביר את הצלצול לתיקיה בטלפון בשם NOTIFICATIONS'
אתה צריך להעביר את הצלצול לתיקיה בטלפון בשם NOTIFICATIONS
28/07/2016 | 09:38
13
תמצא את התיקיה וברגע שתעביר את קובץ הצלצול לשם הוא יופיע כאופציה לבחירה בהגדרות התראות.
לצפיה ב-'טנקס, המשך יום טוב. :)'
טנקס, המשך יום טוב. :)
27/07/2016 | 17:18
9
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:51
14
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'ווטסאפ זולל סוללה באייפון 6SPlus'
ווטסאפ זולל סוללה באייפון 6SPlus
26/07/2016 | 11:44
23
מישהו שם לב שווטסאפ שואב את הסוללה ?? שמתי לב שהאייפון 6 אס פלוס לאחרונה אוכל בטריה בעיקר לדעתי מהשימוש בווטסאפ (חיווי סוללה מראה 35% ווטסאפ + 20% מסך הבית) . הטלפון בן שנה. סגרתי עדכון רקע אוטומטי לכל האפליקציות ועדיין מאבד 15% - 20% בשעה כשעובד. יש למישהו חויה דומה או פתרון ?
לצפיה ב-'שיאומי MI4I מה דעתכם על המכשיר????'
שיאומי MI4I מה דעתכם על המכשיר????
26/07/2016 | 10:43
2
53
המכשיר נמכר כרגע במחיר מבצע של 980 שקל עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של 'שיאומי' בישראל 'המילטון'

מה אתם חושבים עליו????
מה היתרונות והחסרונות שלו????
לצפיה ב-''
27/07/2016 | 09:14
8
מישהו יכול להביע את דעתו בנושא????
לצפיה ב-'תלוי...'
תלוי...
27/07/2016 | 10:42
31
אם הרום של 'המילטון' גוייר כנדרש ונקי לחלוטין מאפליקציות זבל...
סביר להניח שהמכשיר יעבוד באופן תקין...

אם יש עדכוני OTA סדירים אז זה בכלל מצויין...

המפרט של המכשיר בסדר גמור...
אני חושב שמקבלים תמורה טובה ביחס למחיר של 980 שקל...

הדגם המשווק בארץ מגיע עם 16 גיגה...
אין הרחבת זיכרון...
לצפיה ב-'סקירה על סוני XPERIA X החדש'
סקירה על סוני XPERIA X החדש
26/07/2016 | 10:33
3
26
לצפיה ב-'צרות בממלכת המצלמות של הסמארטפונים של סוני.'
צרות בממלכת המצלמות של הסמארטפונים של סוני.
27/07/2016 | 08:48
2
26
לפי מה שנכתב בסיקור כאן על המצלמה של הסוני XPERIA X, גם המצלמה האחורית וגם מצלמת הסלפי הקידמית, הצילומים שלהם יוצאים לא איכותיים ב2 המצלמות.

הנה קטע מהסיקור.

המצלמה של סוני כוללת טכנולוגיית מיקוד אוטומטית היברידית אשר ננעלת על עצמים נעים, כך שהיא לוכדת תמונות במהירות בשביל לצמצם את תנועת המריחה. כשניסינו לתפוס ילדה בת שנתיים משתוללת, המצלמה של סוני הפגינה את הכישורים שלה והתוצאה הייתה אכן תמונה ללא מריחה, אבל לא תמיד מספיק חדה. בכל אופן, הטכנולוגיה הזו לא תמיד עובדת מספיק טוב
המצלמה מגיעה עם חיישן 23 מגה פיקסל בעל מפתח צמצם של f/2.0 (קצת פחות טוב מסמארטפונים אחרים באותה רמת מחיר), פלאש ומיקוד אוטומטי. מפתח הצמצם האחראי על כניסת התאורה התגלה כלא מספיק טוב, במיוחד כשניסינו לתפוס תמונות בזמן השקיעה - החדות ירדה והגוון של הצבעים הפך למעט דהוי. לעומת זאת, בתנאי תאורה אידיאליים, התמונות יצאו מוצלחות, הצבעים מדוייקים, חדות טובה ופירוט סביר.
בהשוואה של האקספריה X מול ה-G5 se של LG הנמכר במחיר זול יותר מהסמארטפון של סוני (2,400 שקל), אפשר לראות שהחברה הדרום קוראנית מציגה תמונות מעט טובות יותר. התמונות של ה-se מעט עשירות יותר בצבעים וגם בחדות.
המצלמה הקדמית מגיעה עם חיישן 13 מגה פיקסל ומפתח צמצם f/2.0. התוצאות איומות במקומות סגורים בלילה: גרעון, פיקסול יתר ומריחה של האובייקטים. באור יום במקום סגור התוצאה מעט יותר טובה, אבל עדיין התמונה מגורענת עם צבעים דהויים.
צילום הווידיאו אפשרי רק ברזולוציית Full HD עם 60 פריימים לשנייה ואין כאן אפשרות ל-4K. כאשר צילמנו וידיאו באור יום במקום פתוח, התמונה לא הייתה מספיק חדה ורמת הפירוט לא גבוהה כמו שהתרגלנו לראות במכשירים באותה רמת מחיר. במקום סגור באור יום, הווידיאו היה אפילו פחות טוב עם ריצודים על המסך.
שני דברים שמפריעים מאוד לחוויה של הצילום: המכשיר מתחמם מהר מאוד בזמן צילום וידיאו ומקפיץ הודעה שהוא לא יכול לצלם בגלל התחממות. גם אחרי צילום של דקה. הדבר השני הוא קצב טעינת התמונות לאחר צילום. מדובר בטעינה איטית מאוד. בדקנו את הדבר בשתי יחידות נפרדות והדבר חזר על עצמו 
---------------------------------------------------------------------------------------------------

וכאן נשאלת השאלה.

למה כל היצרנים שמשתמשים עם רכיבים של סוני במצלמות של הסמארטפונים שלהם מתגאים בזאת ומדגישים שוב ושוב שהרכיבים של המצלמות שלהם הם תוצרת סוני ???

אם סוני עצמם לא מצליחים להטמיע במכשירים שלהם מצלמות איכותיות, אז למה כולם מתהדרים שיש להם במצלמה רכיבים של סוני ???
לצפיה ב-'מצטער, אבל לבוחן שם אין ממש מושג במצלמות. הוא חושף את זה בכל'
מצטער, אבל לבוחן שם אין ממש מושג במצלמות. הוא חושף את זה בכל
27/07/2016 | 09:55
1
28
מיני אמירות שמחברות בין דברים לא קשורים (מה הקשר בין מפתח צמצם לצבעים בצילומי שקיעה?!).
ולשאלה שלך - כמו שכבר אמרו לך, בין רכיבים לתוצאה סופית יש קשר, אבל לא קשר חד-חד ערכי. החיישנים של סוני טובים, אפילו מאוד. בטח טובים יותר מחיישן אנונימי. אבל בין זה לבין הפקת תמונה טובה מהחיישן יש עוד דרך - עדשה ומעבד, בעיקר, אבל לא רק.
לצפיה ב-'פה כבר המצב יותר טוב.'
פה כבר המצב יותר טוב.
27/07/2016 | 10:54
22
סוני XPERIA X PERFORMANCE.

יתכן שהמצלמות בXPERIA X בכוונת מכוון פחות איכותיות.
לצפיה ב-'.'
.
26/07/2016 | 10:05
9
לצפיה ב-'אייפון 7 ו7 פלוס יושקו ב12 בספטמבר'
אייפון 7 ו7 פלוס יושקו ב12 בספטמבר
26/07/2016 | 09:51
3
34
לצפיה ב-'הנה לינק למפרט המכשיר.'
הנה לינק למפרט המכשיר.
26/07/2016 | 15:56
1
26

לא מבין למה מחירו 150 דולר.
לצפיה ב-'המחירים של סמסונג תמיד מוגזמים'
המחירים של סמסונג תמיד מוגזמים
27/07/2016 | 09:22
20
לפי המניו של המכשיר מחירו צריך להיות בסביבות 70$

במחיר של 100$ אפשר להשיג מכשיר עם מניו הרבה יותר איכותי 

הסמסונג J2 PRO הינו גרוטאה ביחס למייזו M3
לצפיה ב-'בעיה מוזרה עם פייסבוק'
בעיה מוזרה עם פייסבוק
25/07/2016 | 23:53
1
40

שלום,
יש לי אייפון 6S + חשבון מפתחים באפל + IOS9.
על האייפון מותקנת אפליקציית פייסבוק.
הבעיה היא שלמרות שאפליקציית פייסבוק המותקנת אצלי על האייפון היא הגרסה האחרונה (גרסה 60.0 מתאריך 21/07/2016) ולמרות כל המאפיינים הנ"ל מופיעה אצלי האפליקציה הישנה (ראו תמונה 2) כשאצל כל החברים שלי מופיעה הגרסה היותר חדישה (תמונה 1).
(לחיצה על האייקון שבעיגול האדום הגרסה הישנה תפתח את הצ'אט, ובגרסה החדשה תראה את העידכונים החדשים של החברים).
למישהוא יש הסבר/פתרון?

לצפיה ב-'החשבונות איטיונס של כולם מאותה מהמדינה? כי יש זמני'
החשבונות איטיונס של כולם מאותה מהמדינה? כי יש זמני
26/07/2016 | 09:38
19
שחרור שונים של עדכוני אפליציות לפי מדינות.
לצפיה ב-'למישהו יש רעיון מה זה אומר התמונה של המפתח בשורת'
למישהו יש רעיון מה זה אומר התמונה של המפתח בשורת
25/07/2016 | 23:01
9
90
היישומים למעלה?
זה מופיע רק שהמכשיר לא מחובר לווייפיי, המכשיר עובד כרגיל
, חוץ מזה שהיום הוא התחיל להשתגע, כנראה בעית מסך מגע.

נקסוס 5 , מערכת הפעלה מרשמלו.

לצפיה ב-'בדר"כ מסמן חיבור ל vpn'
בדר"כ מסמן חיבור ל vpn
26/07/2016 | 00:13
8
29
לצפיה ב-'אתה צודק, נכנסתי ל-vpn וראיתי שאפליקציית doz'
אתה צודק, נכנסתי ל-vpn וראיתי שאפליקציית doz
26/07/2016 | 06:33
7
61
נועלת אותו, להשאיר את זה נעול? או לנתק את doz מה-vpn?
לצפיה ב-'תלוי מה זו האפליקציה הזו, מה היא עושה, והאם הגיוני שהיא'
תלוי מה זו האפליקציה הזו, מה היא עושה, והאם הגיוני שהיא
26/07/2016 | 08:36
6
44
תעשה שימוש ב-VPN.
לצפיה ב-'האם ניתן להגדיר שאפליקציה מסוימת תפעיל אוטומטית את ה VPN'
האם ניתן להגדיר שאפליקציה מסוימת תפעיל אוטומטית את ה VPN
26/07/2016 | 12:02
1
32
וכאשר אני יוצא ממנה היא תנתק את ה VPN?
כי היום אני ידנית מיתחבר ומיתנתק לפני ואחרי שימוש באפליקציה מסוימת.
לצפיה ב-'לדעתי רק עם tasker במכשיר rooted'
לדעתי רק עם tasker במכשיר rooted
26/07/2016 | 12:38
14
לצפיה ב-'זו אפליקציית שליטה ששולטת על אפליקציות אחרות'
זו אפליקציית שליטה ששולטת על אפליקציות אחרות
26/07/2016 | 13:26
3
39
ומונעת מהם לבזבז אנרגיה ולהזיק למכשיר, הבנתי שהיא מתאימה
למרשמלו , לוליפופ ודרומה נדרשת הרשאת  root, כדי להפעיל אותה.

אם היא מחוברת ל-vpn כנראה שזה מסיבות אבטחה ולא סיבות
אחרות, לכן אני לא ממהר לנתק אותה מה-vpn.

השם doze ולא doz.

http://m.androidcentral.com/inside-marshmallow-wha...
לצפיה ב-'אני לא רואה סיבה שהאפליקציה תצטרך להשתמש ב-VPN'
אני לא רואה סיבה שהאפליקציה תצטרך להשתמש ב-VPN
26/07/2016 | 14:41
2
32
איזו אבטחה בדיוק היא צריכה? התקשורת מול שרתי גוגל ממילא מנוהלת באפליקציה אחרת, וכל המידע אמור להיות מוצפן/מאובטח ממילא.
לצפיה ב-' למרות ההסבר המפוקפק באפליקציה'
למרות ההסבר המפוקפק באפליקציה
26/07/2016 | 17:13
1
38
לא הייתי מאפשר לשום מפתח שנקרא YirgaLab הרשאות כאלה. הסבר המפתח:
Permission request
1. VPN Permission: To make it work, Doze will set up a VPN (not VPN in its true sense. It is a barrier to block data flow).
Please enable Doze VPN permission when you get the prompt.
2. Accessibility service (optional): This service is not necessarily be enabled but enabling it helps Aggressive mode work better.
לצפיה ב-'ההסבר הוא לא מפוקפק, הוא ברור מאד.'
ההסבר הוא לא מפוקפק, הוא ברור מאד.
26/07/2016 | 22:06
27
בשביל מערכת ההפעלה, תוכנת VPN היא פשוט תוכנה שכאשר יש לשלוח משהו לרשת, במקום לשלוח אותו ישירות לרשת, מערכת ההפעלה נותנת לתוכנת ה-VPN לשלוח בעצמה.

האפליקציה מתחזה ל-VPN, אך לא שולחת את הנתונים, מה שגורם לתוכניות אחרות לחשוב שיש חיבור לרשת, אך לא מונע הפעלת המודם שהוא אחד מצרכני האנרגיה הכבדים בטלפון.

בקשת ההרשאה הזו היא בהחלט לגיטימית, כמו גם התוכנה והמפתח שלה.

הכרעה לגבי מהימנות אפליקציה לפי שם המפתח היא מגוחכת.
לצפיה ב-'קניית אייפון 6 פלוס'
קניית אייפון 6 פלוס
25/07/2016 | 21:31
2
32
אני מחפש לרכוש אייפון 6 פלוס- צבע זהב/ורוד (חדש ולא יד 2 או מחודש..)
אם מישהו מכיר חנות בירושלים/ראשון לציון שהיא יחסית זולה.. (זולה הכוונה לא כמו המחירים שיש בפלאפון/סלקום וכו' שמגיע לכמעט 5 אלף שח)
אשמח לדעת. תודה
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
26/07/2016 | 08:24
28
אייפון 6 פלוס דגם 64 ג'יגה.
המחיר 3400 שקל.
הנה חנות בראשון לציון.

אייפון 6S פלוס דגם 64 ג'יגה.
המחיר 4395 שקל.
הנה חנות בראשון לציון.
לצפיה ב-'שים לב להבדל בין 6 פלוס(דגם 2014) ל 6S פלוס (דגם 2015)'
שים לב להבדל בין 6 פלוס(דגם 2014) ל 6S פלוס (דגם 2015)
26/07/2016 | 09:41
18
במחירים של אייפונים אין הבדלים כאלו גדולים במחירים של היבואנים המקבילים.
מחיר טוב יחסית אפשר לקבל בדיוטיפרי.
או בחול...
לצפיה ב-'פייסבוק באייפון SE'
פייסבוק באייפון SE
25/07/2016 | 20:51
16
בשעה טובה רכשתי אתמול את ה SE.
משום מה האפס טור מוריד לי את האפליקציה בספרדית ואני לא מצליח לשנות.
אשמח לעזרה בעניין
* אין לי בעיה בהבנת השפה נהפוך הוא. אבל רוצה את שפת הממשק לשנות מספרדית לעברית
לצפיה ב-'האם ניצן להעביר מידע ממכשיר Telit לכרטיס SIM?'
האם ניצן להעביר מידע ממכשיר Telit לכרטיס SIM?
25/07/2016 | 18:44
4
50
שלום.
יש לי טלפון ישן וחבוט מדגם Telit (ראו בקישור הזה).
חברת הטלפון: פלאפון

הטלפון שירת אותי שנים רבות, אך נראה כי בקרוב יחדל מלעבוד.
למכשיר עצמו אין כרטיס SIM.
אני מעונין להעביר את המידע שבו (ספר טלפונים, Sms ששמרתי) לכרטיס SIM ואת זה האחרון לשתול בטלפון דומה (רגיל, לא סמארטפון).

לא פניתי עדיין לחברת פלאפון בענין, אבל אני מניח שהאינטרס שלהם הוא למכור לי מכשיר סמארטפון יקר עם חבילה יקרה (במצב הנוכחי איני משלם עבור חבילת גלישה וזה יוצא זול מאד בכל חודש).

השאלה שלי:
האם ניצן להעביר מידע ממכשיר Telit לכרטיס SIM?

(במידה והתשובה חיובית) האם ניתן לעשות זאת דרך חברת פלאפון בלבד?
או שניתן לקבל את השירות גם במקום אחר?

ממתין לתשובתכם,
תודה רבה
לצפיה ב-'אם אתה מחליט לעשות את העברת אנשי הקשר מהמכשיר לסים'
אם אתה מחליט לעשות את העברת אנשי הקשר מהמכשיר לסים
26/07/2016 | 06:53
1
32
דרך חברת פלאפון, הייתי ממליץ לך לשים לב ל 2 נקודות:
1. לא לקנות מכשיר אצלם בכלל ובעיקר לא בתשלומים
2. לא לעשות אצלם שרות תיקונים למכשיר
לצפיה ב-'תודה עבור התגובה'
תודה עבור התגובה
26/07/2016 | 21:43
5
לצפיה ב-'אני מסכים עם המגיב הראשון וארחיב מעט.'
אני מסכים עם המגיב הראשון וארחיב מעט.
26/07/2016 | 07:55
1
30
נראה לי שבמכשיר כמו שלך לא תהיה לך ברירה אלא להיעזר בשרותי חב' פלאפון לצורך העברת הנתונים.
האינטרסים שלהם ברורים, ומבחינתם הם צודקים, אבל אתה תדאג לאינטרס שלך שהוא לקבל שרות על מכשיר שנרכש מהם גם אם אינו באחריות, ולרכוש מכשיר חדש שלא מחברה שנותנת שרותים סלולריים (כדוגמת פלאפון, סלקום, פרטנר וכו') אלא ממי שאתה רוצה לקנות ממנו.
לכן אציע לך להגיע אליהם עם מכשיר חדש ואז לבקש מהם שיעבירו את הנתונים.

הערה: תבדוק במקום שממנו תרכוש את המכשיר אם יש להם את האפשרות להעברת הנתונים. יכולות להיות גם הפתעות לטובה...

לצפיה ב-'אני מודה לך עבור התשובה המפורטת'
אני מודה לך עבור התשובה המפורטת
26/07/2016 | 21:32
5
לצפיה ב-'Android 6 לאסוס זנפון 2 ZE551ML'
Android 6 לאסוס זנפון 2 ZE551ML
25/07/2016 | 18:28
2
50
ערב טונורדתי מהאתר אסוס הורדה למכשיר הנ"ל
http://www.asus-zenfone.com/2016/06/romandroid-60-...

קובץ מכווץ ב ZIP, איך מעדכנים על אנדרויד 5?
לא מצאתי באתר הוראות עדכון.

תודה.
לצפיה ב-'זו *עדיין* רק גירסת בטא'
זו *עדיין* רק גירסת בטא
25/07/2016 | 21:34
1
25
אני לא הייתי מתקין את זה, בטח אם אתה לא יודע איך לצאת מזה.
לצפיה ב-'הבנתי, אז לא התקנתי.'
הבנתי, אז לא התקנתי.
25/07/2016 | 22:49
9
לצפיה ב-'הפרשי מחיר בין יבואנים מקוריים ליבואנים מקבילים'
הפרשי מחיר בין יבואנים מקוריים ליבואנים מקבילים
25/07/2016 | 17:55
4
74
אני בודק את מחירי הסמארטפונים באייבורי וב-ksp.
באופן עיקבי אני רואה שההפרש בין יבואן מקורי ליבואן מקביל במוצרי סמסונג הוא קטן מאוד.
במוצרי LG ההפרשים משמעותיים.

יש למישהו הסבר לזה?

לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
26/07/2016 | 08:47
3
66
אתה פשוט צודק.

סמסונג S6 עם רום בינלאומי, מחירו כ2000 שקל.
אם רוצים מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס", צריך להוסיף 200 שקל.

סמסונג S5 עם רום בינלאומי, מחירו כ1500 שקל.

אם רוצים מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס" מחירו 1700 שקל.

----------------------------------------------------------------------------------------

LG G3 עם רום בינלאומי מחירו 1140 שקל.

אם רוצים מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט" מחירו כ1510 שקל.

LG G4 עם רום בינלאומי מחירו 1519 שקל.

אם רוצים מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט" מחירו 2004 שקל.

----------------------------------------------------------------------------------------

צריך רק לדעת דבר אחד.
בסמארטפונים של סמסונג וLG עם רום בינלאומי, בOTA העברית נמחקת מהתפריט.

לצפיה ב-'תודה... אבל'
תודה... אבל
26/07/2016 | 10:31
2
50
האם ידוע לך מה הסיבה להפרש קטן מאוד ביבואני סמסונג לעומת הפרש גדול ביבואני lg ?

(לדוגמה ב-ksp
סמסונג A5 2016 אין הבדל מחיר בין יבואן מקורי ליבואן מקביל.)
לצפיה ב-'הסמארטפונים של LG סובלים מירידת ערך קיצונית.'
הסמארטפונים של LG סובלים מירידת ערך קיצונית.
27/07/2016 | 08:29
1
66
ולא כ"כ ברור למה.
היבואן "רונלייט" מנסה להילחם בירידת הערך של מכשירי LG, אז מלכתחילה הוא קובע תעריף גבוה למכשירים עם רום ואחריות של היבואן הרישמי, בכדי לגרום לעליית מחיר המכשירים שלהם בשוק באופן מלאכותי.
לבנתיים זה לא מצליח.

הסמארטפונים של סמסונג לא סובלים מירידת ערך, הם כן מצליחים לשמור על הערך של המכשירים שלהם.
היבואן "סקיילקס" לא צריך באופן מלאכותי להעלות את ערך המכשירים שלהם.
לכן ההפרש בין מכשירים עם רום בינלאומי לבין מכשירים עם רום רישמי של היבואן הם בפער יחסית קטן מבחינת המחיר.
לצפיה ב-'כשאתה אומר "מצליחים לשמור על הערך של המכשירים שלהם"'
כשאתה אומר "מצליחים לשמור על הערך של המכשירים שלהם"
27/07/2016 | 09:55
29
אתה בוודאי מתכוון לומר : מצליחים לשמור על המחיר של המכשירים שלהם.
לצפיה ב-'הסמארטפון שהיה יכול לשנות הכל...'
הסמארטפון שהיה יכול לשנות הכל...
25/07/2016 | 10:09
11
140
לצפיה ב-'האם כדאי לכם לעדכן את האייפון כבר עכשיו...???'
האם כדאי לכם לעדכן את האייפון כבר עכשיו...???
25/07/2016 | 10:10
73
לצפיה ב-'זה פשוט מדהים איזה מכשיר היה לנוקיה מתחת לידיים.'
זה פשוט מדהים איזה מכשיר היה לנוקיה מתחת לידיים.
26/07/2016 | 09:29
1
69

הרעיון שכל פעולה במכשיר נעשת ע"י מחוות ידיים הינו רעיון כביר.

אפילו המפרט של המכשיר חדשני ביחס לזמנו 2013.

מדהים איך נוקיה פספסה כזאת הזדמנות עם מכשיר בטכנולוגיה נפלאה ועם פוטנצייאל עתידי גדול, ולא עשתה עם זה שום דבר.
לצפיה ב-'איך אתה יכול לקבוע שזו הזדמנות, כשאתה לא יודע מה המחיר? '
איך אתה יכול לקבוע שזו הזדמנות, כשאתה לא יודע מה המחיר?
27/07/2016 | 09:51
22
שלא לדבר על זה שאתה לא יודע איך זה תפקד.
אם זה עבד לא משהו והיה עולה לצרכן אלף דולר, הם עדיין פספסו?
לצפיה ב-'מחוות? really? מי משתמש בזה בכלל?'
מחוות? really? מי משתמש בזה בכלל?
26/07/2016 | 10:20
7
18
לצפיה ב-'אתה לא חושב שזה רעיון מצויין ???'
אתה לא חושב שזה רעיון מצויין ???
27/07/2016 | 09:11
6
37
להפעיל את רוב הפעולות במכשיר עם מחוות ידים בלי ללחוץ פיזית במכשיר עצמו ???
אני חושב שזה רעיון נפלא.

זה הרי החלום הרטוב של כל היצרנים של הסמארטפונים כיום, להפעיל את המכשיר באמצעות מחוות ידים, על זה הם עובדים יום ולילה בפיתוח הטכנולוגיה הזאת.

וכל הטכנולוגיה הזאת חייה וקיימת במשיר של נוקיה כבר משנת 2013.

כדאי מאוד שהבעלים החדשים של חברת "נוקיה" יעשו שימוש עם הטכנולוגיה הזאת וייצרו סמארטפונים עם הטכנולוגיה הזאת.
לצפיה ב-'היה לי את זה ב-S4. את הרוב ביטלתי, ולא רק כי זה לא עבד טוב'
היה לי את זה ב-S4. את הרוב ביטלתי, ולא רק כי זה לא עבד טוב
27/07/2016 | 09:38
4
35
מענה אוטומטי על ידי העברת היד מעל חיישן הקירבה נשמע כמו דבר מצוין, עד לרגע שבו כל פעם שאתה רק מסתכל על הטלפון בזמן שהוא מצלצל גורם למענה. הדפדוף בגלריה/דפדפן על ידי נפנוף היד גם לא עובד טוב, וגם גורם לך להיראות כמו מטורף.

בקיצור, זה נשמע אחלה על הנייר, אבל פחות טוב במבחן המציאות.

אולי החלקים שרלוונטיים לאיך אתה מחזיק את המכשיר יכולים להיות טובים, אבל גם שם בטוח יהיו בעיות ותקלות. בסופו של דבר הטלפון צריך לעבוד בשבילך, ולא אתה צריך לעבוד בשבילו - להחזיק אותו בצורה מסוימת כדי שפיצ'ר יעבוד (או יותר נכון - לא יעבוד אם אתה לא רוצה) או לתפעל אותו בצורה אחת מסוימת שלא בהכרח מתאימה לך.
לצפיה ב-'נפנוף ידיים זה באמת דבילי. נראה מהצד שאתה נלחם בזבוב'
נפנוף ידיים זה באמת דבילי. נראה מהצד שאתה נלחם בזבוב
27/07/2016 | 10:08
3
35
אבל פקודות קוליות זה טוב..חבל שזה תחום לא מפותח
לצפיה ב-'אאל"ט, אז LG G3 תומך בפקודת קוליות.'
אאל"ט, אז LG G3 תומך בפקודת קוליות.
27/07/2016 | 15:56
2
33
אני צודק ???

נדמה לי שגם המוטורולה X FORCE תומך, אבל רק באנגלית.
לצפיה ב-'כן, אבל רק לכמה פונקציות בודדות'
כן, אבל רק לכמה פונקציות בודדות
27/07/2016 | 17:51
1
11
לצפיה ב-'יש דווקא אפשרות פעולות קוליות במכשירים.'
יש דווקא אפשרות פעולות קוליות במכשירים.
28/07/2016 | 09:18
21
סירי של אפל.
קורטונה של מייקרוסופט.
ועוד אחת למכשירי אנדרואיד שאני כרגע לא זוכר את השם.

ככל שהטכנולוגייה תתפתח ככה הסייעות הללו יאפשרו לעשות פעולות רבות יותר במכשיר.
לצפיה ב-'בוא נלך צעד או שניים קדימה,'
בוא נלך צעד או שניים קדימה,
27/07/2016 | 09:43
34
ונבצע גם את השיחות הקוליות -נכון לעכשיו,  במחוות ידיים.

וזה מזכיר את הבדיחה: יש אנשים שרואים כשהם מדברים, ויש אנשים ששומעים אותם אוכלים, ויש  גם וגם.

לצפיה ב-'סיקור חדש על שיאומי MI5'
סיקור חדש על שיאומי MI5
25/07/2016 | 09:51
5
73
המכשיר עולה בחו"ל 300$
נמכר בארץ במחיר של 2500 שקל

המכשיר נמכר בארץ עם ממשק MIUI 7

כאשר בעולם כבר הושק MIUI 8
לצפיה ב-'זה מה שקורה כשפותחים חזית מול גוגל...'
זה מה שקורה כשפותחים חזית מול גוגל...
25/07/2016 | 14:34
2
17
לצפיה ב-'לא קשור לחזית מול גוגל. זה מה שקורה כשקופצים מעל הפופיק'
לא קשור לחזית מול גוגל. זה מה שקורה כשקופצים מעל הפופיק
25/07/2016 | 15:00
1
21
לצפיה ב-'דבר אחד צריך לדעת על השיאומי MI5 הנמכר בארץ.'
דבר אחד צריך לדעת על השיאומי MI5 הנמכר בארץ.
26/07/2016 | 09:17
42
יש בעולם 3 ורסיות לשיאומי MI5. 

1) שיאומי MI5 PRO - מעבד סנאפדראגון 820 גירסא חזקה - 1.6 ג'יגה + 4 ליבות & 2.15 ג'יגה + 4 ליבות.
הRAM 4096.
זיכרון פנימי 128 ג'יגה ללא הרחבה.

2) שיאומי MI5 PRIME - מעבד סנאפדראגון 820 גירסא חזקה - 1.6 ג'יגה + 4 ליבות & 2.15 ג'יגה + 4 4 ליבות.
הRAM 3072.
זיכרון פנימי 64 ג'יגה ללא הרחבה.

3) שיאומי MI5 - מעבד סנפדראגון 820 גירסא חלשה - 1.8 ג'יגה + 4 ליבות & 1.36 ג'יגה + 4 ליבות.
הRAM 3072.
זיכרון פנימי 32 ג'יגה ללא הרחבה.

הדגם הנמכר בישראל ע"י "המילטון" היבואנית הרשמית של "שיאומי" בישראל, הינו הדגם עם המעבד החלש ועם זיכרון 32 ג'יגה בלבד ללא הרחבה.

על הדגם החלש הזה דורש היבואן כ2500 שקל.
לצפיה ב-'תקלה בטלפון אסוס זנפון 2'
תקלה בטלפון אסוס זנפון 2
24/07/2016 | 22:26
13
130
היי, אשמח לתשובה.
ברשותי אסוס זנפון 2, מהיום גיליתי תקלה, כשאני מחייג לכל איש קשר, ואז הטלפון מחייג ומסך נכבה מיד, כמו שמצמידים לאוזן ע"י חיישן והמסך נכבה.
וכשהשיחה מסתיימת עליי לחכות שהצד השני יסגור שיחה ואז המסך נדלק.
או, כדי לסגור שיחה אצלי בטלפון אני סוגר עם הכיסוי קדמי ובחלון קטן יש מסך נדלק (חלון עגול) בחיוג וגם אני יכול לסגור שיחה עם לחצן.

ויש לי שיחה שנכנסה לתא הקולי, המסך נכבה ואני לא יכול להקיש קוד סודי כי המסך שחור בזמן שיחה.

אני מקווה שהסברתי את עצמי ברור, האם ניתן לפתור בעיה הזאת בהגדרות?
אצלי המערכת הפעלה באנגלית.

תודה.
לצפיה ב-'התקנתי אפליקציה חיוג אחרת, ועדיין אותה הבעיה.'
התקנתי אפליקציה חיוג אחרת, ועדיין אותה הבעיה.
24/07/2016 | 22:43
37
לצפיה ב-'מגן מסך מכסה את חיישן הקירבה'
מגן מסך מכסה את חיישן הקירבה
24/07/2016 | 22:57
11
65
אם יש לך מגן מסך מזכוכית, אז תוודא שיש חריץ קטן ברבע השמאלי של המכשיר למעלה, באמצע המרחק בין הלוגו של אסוס לקצה של המכשיר.
לצפיה ב-'על איזה חריץ מדובר?'
על איזה חריץ מדובר?
24/07/2016 | 23:12
10
51
מגן מסך יש, היום שמו כי הקודם נשבר.
יש את החריץ הארוך מעל ASUS, לא רואה חריץ שאתה מדבר.

לצפיה ב-'אז זו בדיוק הבעיה. כאן יש הסבר איפה הוא נמצא'
אז זו בדיוק הבעיה. כאן יש הסבר איפה הוא נמצא
25/07/2016 | 06:38
9
54
לצפיה ב-'מצאתי את החריץ בצד שמאל'
מצאתי את החריץ בצד שמאל
25/07/2016 | 08:02
48
רכשתי ב- KSP, היום אהיה שם לבקש שיחליפו או שיחזירו כסף.

תודה רבה.
לצפיה ב-'ניגשתי הבוקר ל KSP להחזיר להם את המגן והחזירו כל הכסף '
ניגשתי הבוקר ל KSP להחזיר להם את המגן והחזירו כל הכסף
25/07/2016 | 15:09
7
88
ששילמתי בלי ויכוחים, הם היו בסדר.
הבעיה שבמגן לא היה חור בצד שמאל ואז כיסה את החיישן קירבה, ניגשתי אחרי זה לאייבורי, יש להם בחנות אחד שמתאים לזנפון 2 וניסו להדביק וראו בהמשך שיש קצת בעיה, אולי טיפה גדול למטה ולא התאים לדגם שיש לי (אולי לא ל ZE551ML) במגן יש חור בצד שמאל לחיישן, אבל לא מתאים.
אז לא שילמתי, כי זה לא מתאים.

בסוף, ניגשתי לבסט מוביל, השקעתי במחיר יותר יקר (110 שקל) ועשו את העבודה נהדרת.
לצפיה ב-'הייתי אומר "שחטו אותך במחיר", אבל זה המחיר בארץ '
הייתי אומר "שחטו אותך במחיר", אבל זה המחיר בארץ
25/07/2016 | 15:14
6
61
בגלל זה לי תמיד יש מספר מגני מסך "ספייר" לכל מכשיר שאני מאמין שאני אמשיך להשתמש בו, רק כדי לא לשלם את המחירים המופקעים בארץ.
לצפיה ב-'ידוע, מחיר גבוה בלי מכס, בלי סיבה.'
ידוע, מחיר גבוה בלי מכס, בלי סיבה.
25/07/2016 | 17:04
5
58
ככה זה, היבואנים חוגגים כי הם חזירים גדולים.
זה מגן איכותי.
אם הייתי מזמין באיביי, הייתי מחכה 3-4 שבועות ומי שידביק למסך זה אני ובלי ניסיון, זה יכול לעשות בועות...
לצפיה ב-'לא מסכים - יש סיבה מעולה למחיר הגבוה!'
לא מסכים - יש סיבה מעולה למחיר הגבוה!
25/07/2016 | 22:51
3
51
יש מי שמוכן לשלם...
לצפיה ב-'אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה'
אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה
26/07/2016 | 07:19
2
43
כל אחד יגיד אחרת, אני חושב אחרת, לגבי מה שכתבתי.
לצפיה ב-'נראה לי שיש לך בעייה להסביר את עצמך.'
נראה לי שיש לך בעייה להסביר את עצמך.
26/07/2016 | 07:51
32
כי אני בטוח שאתה דווקא כן מסכים איתו במה שהוא כתב. ותאמין לי שאני מבין על מה אני מדבר.
לצפיה ב-'מה שאתה עצמך כתבת זו הסיבה האמתית למחיר'
מה שאתה עצמך כתבת זו הסיבה האמתית למחיר
26/07/2016 | 08:16
30

הדברים שמכתיבים את מחירו של מוצר הם לא רק "כמה עלה לי, וכמה רוח אני צריך לעשות" אלא מגון רחב מאוד של סיבות שיביאו את הקונה להסכים לשלם.
לצפיה ב-'זנ נקרא "כלכלה התנהגותית" '
זנ נקרא "כלכלה התנהגותית"
26/07/2016 | 17:40
18
והיא משפיעה על מחירים ותמורות וכדאיויות יותר מכל דבר אחר.
להזכירך; פרס נובל לכלכה ה2002 ניתן לפסיכולוג. 

לצפיה ב-'התייעצות דחופה'
התייעצות דחופה
25/07/2016 | 00:15
1
86
הכנסתי את הטלפון שלי מסוג אייפון 5S למעבדה
הטלפון היה תקין רק שהסוללה נגמרה מהר
אמרו לי שאני צריך להחליף רכיב טעינה וזה עולה 500 ש"ח
שילמתי ולקחתי אותו בחזרה שהוא מרצד ומהבהב, הטכנאי אמר שזה יעבור כי הסוללה התרוקנה וזה תופעה ידועה.
למחרת הטלפון הפסיק לעבוד ונתקע על מסך לבן עם סמל התפוח בלבד
חזרתי למעבדה שמושכת אותי שבועיים בסיפורים ומוכנה להחזיר לי את הכסף בלבד על התיקון בטענה שהטלפון לא ניתן לתיקון ויש שלב שבו צריך הטכנאי להרים ידיים. בקיצור שמתי טלפון חי במעבדה ועכשיו הטלפון מת ומוכנים להחזיר לי רק את הכסף ששילמתי.
מה עליי לעשות? חוות דעת נוספת? תביעה משפטית? להעלות פוסטים בפייסבוק על המעבדה?
אשמח לייעוץ
לצפיה ב-'לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות .'
לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות .
25/07/2016 | 07:49
55
פשוט וקל .
לפני זה גם ניתן לפנות למועצה לצרכנות בפייס , כמובן לשמור על שפה נאותה ולא לדבר מהבטן .

להגיד להם במעבדה את הדברים לפני כדי לראות מה הם מציעים .

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Tesqa
לבדיקות תוכנה
ידין חקירות
ידין חקירות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה