לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

תיקון נקסוס 4-אור טלקום
27/12/2015 | 22:42
8
138
תיקון נקסוס 4 כדאי לכם לתקן באור טלקום פתח תקווה
תיקנתי את המכשיר שלי שמה מאוד מרוצה 
וגם סידרו לי על הדרך את הGPS 

תודה רבה
מזל טוב על השחרור מצה"ל
27/12/2015 | 22:51
27
פרסום עלוב
28/12/2015 | 08:07
23
אזהרה אחרונה לפני חסימה
28/12/2015 | 11:54
2
92
מה יהיה? תבוא כל יום בלילה לשפוך את אותו הפרסום , בניסוח קצת שונה?
אולי תטריד אתרים אחרים , חדשים?
פה כבר הבנו , מבטיח לך שאיש מאיתנו לעולם לא יהיה לקוח שלכם
אני מקווה שאתה עושה FOLLOW UP כדי שתבין שפרסום נוסף- יגרור חסימה שלך

אז זו אזהרה לפני אחרונה ?
28/12/2015 | 12:49
1
20
קרעת אותי מצחוק עכשיו
28/12/2015 | 15:48
24
אזהרה אחרונה לפני חסימה
28/12/2015 | 11:54
79
מה יהיה? תבוא כל יום בלילה לשפוך את אותו הפרסום , בניסוח קצת שונה?
אולי תטריד אתרים אחרים , חדשים?
פה כבר הבנו , מבטיח לך שאיש מאיתנו לעולם לא יהיה לקוח שלכם
אני מקווה שאתה עושה FOLLOW UP כדי שתבין שפרסום נוסף- יגרור חסימה שלך

"שמה" פירושו "לשם", לדוגמא, "הלכתי שמה" שמשמעו "הלכתי לשם".
28/12/2015 | 12:11
1
21
בפורום המקביל לא שיחקו. פשוט מחקו.מה כל כך
28/12/2015 | 14:15
61
קשה למחוק ולחסום?
קניית סים בגולן
27/12/2015 | 21:33
1
92
שלום,
לאמא שלי יש קו בסלקום והיא רוצה לנייד לגולן. ראיצי באתר שלהם שיש חבילה ב 29 ש"ח לחודש.

משום מה באתר לא ראיתי התייחסות למעבר דרך באג. זה עדיין קיים?
אם הולכים אליהם הם דואגים להכל (ממלאים איתה את הטפסים, שומרים על המספר ודואגים לתת לה סים מתאים)?

באתר של באג ראיתי רק התייחסות למחיר של 59 ש"ח. יכול להיות שהם סתם לא עידכנו באתר?

בגדול אני יודע שיש אפשרות להתחבר באתר אבל אני קצת חושש מעניין הסים שישלח בדואר, זה עלול לקחת הרבה זמן והדואר די קורס (ולצערי אני לא זמין להגיע אליה וללכת איתה לבאג).

תודה.
אפשר לכל חבילה מוצעת. פנה לסניף באג (או כל משווק אחר) הקרוב.
27/12/2015 | 22:50
22
סקירה קצרה - Doogee X5 - מכשיר סיני זול. זול מאוד.
27/12/2015 | 16:01
14
337
המכשיר נרכש תמורת $50, עשיתי בו שימוש בחודש האחרון.
כתבתי עליו מעט כשהוא הגיע אלי בפורום השכן -

לאחר חודש שימוש, המכשיר מרגיש כמו שיצא מהאריזה לפני רגע. אין השהיות או דברים מעין אלו.
השימוש שבוצע במכשיר הוא שימוש קל-בינוני.
המכשיר שאצלי, מדובר בתצורה הזולה יותר עם 8GB אחסון פנימי + 1GB ראם. כמו-כן, יש אפשרות להוסיף כרטיס זכרון חיצוני.

אלו הדברים שכתבתי לפני חודש:
  • המכשיר מרגיש טוב ביד. יש מכשירים סיניים שמורגשים כאילו הם עומדים להתפרק, המכשיר הזה אינו מאלו. עם זאת, הוא לא מרגיש יצוק וחזק כמו מכשירים שעולים פי 2.5 ויותר.
  • שיחה קצרה של 4 דקות הייתה חלקה לחלוטין. השיחה בוצעה בסביבה נטולת רעשי רגע. שני הצדדים שמעו היטב, הן באפרכסת והן ברמקול.
  • נראות המסך בשמש מצויינת, המכשיר הגיע עם מדבקת מסך מודבקת.
  • מסך המגע מדויק, לא היו לי בעיות בהקלדה כאשר הקלדתי כמה שורות ברצף ללא הפסקה. עם זאת, אל תצפה לאיכות של מסך מגע של iphone.
  • המסך עצמו מרגיש קצת "פלסטיקי", קשה לתאר את ההרגשה, אבל בשימוש המועט שעשיתי - הוא היה בסדר גמור.
  • ניווט של 4-5 דקות בתוך השכונה היה מושלם. המכשיר התאפס על מיקום תוך שניות בודדות.  מה יהיה בניווט בנסיעה בכביש מהיר? מה יהיה בניווט ממושך? אין לי מושג.
  • מערכת ההפעלה תופסת כ-3.5GB מנפח הזכרון של המכשיר, ביתרה הפנויה אפשר לעשות שימוש ליישום/תמונות וכו', מצורף צילום מסך.
  • לא בדקתי מצלמה.
  • יש אפשרות לכיבוי/הדלקת המסך ב-Double tap וכן "להעיר" את המכשיר עם צורות (החלקה מלמטה/מלמעלה/אותיות כמו C/W וכד'), עובד היטב.
  • בעת שימוש במכשיר כאשר AirDroid פעל ברקע, ב-RAM היו פנויים 607MB.
  • חיבוי wifi לא נופל מה-i9100 בו אני עושה שימוש יומיומי.

אז מה יש לי להוסיף?
  • זמן סוללה מצוין. 6 שעות מסך (הפעלתי Youtube ברצף כמה שעות, המסך דולק באופן קבוע. גם הרמקול + wifi + זמינות לשיחות והודעות). על הסוללה כתוב 2400mAh.
    חיווי אחוזי סוללה - העקומה לא תמיד לינארית, לפעמים היא יורדת בצורת "מדרגות". כלומר, אחרי 40 דקות על 86% פתאום יופיע 82%.
  • רמקול חזק מאוד. הצלילים הגבוהים מעט צורמים, אין טעם לצפות למערכת קולנוע בייתית עם 5.1 ערוצים.
  • איכות שיחה מצויינת. שומעים מצוין ונקי, וכלל לא היו תלונות שלא שומעים אותי טוב.
  • ניווט - במבחן המציאות - עובד מצוין. לא מאבד מיקום, לא "קופץ" לכבישים / שבילים / שדות בקרבת מיקום. התאפסות על מיקום בעת ההפעלה כמעט מיידית. לא בוצע שימוש בa-gps וכד'.
  • מסך המגע - התקנתי על המכשיר Candy crush, לא היו גליצ'ים ופספוסים. מבחינתי זה מדד מעולה.
  • ביטלתי את אפשרות המחוות וה-Double tap, הרגשתי יותר מידי פעמים רטט בכיס. אולי הפונ' הזו רגישה מידי במכשיר. לא התעמקתי בעניין.
  • נראות בשמש מצויינת, אפשר אפילו להסתכל עם שמש ישירה על המסך כאשר משקפי השמש נחות להן על החוטם.
  • ה-Flash משמש כפנס מעולה.
  • המכשיר מגיע עם Android 5.1. המערכת נקיה מאוד. לא נקסוס אבל נקיה מאוד ועובדת מהר. 
  • מצלמה - לא בדקתי.
  • אין תאורה לשלושת מקשי המגע (תפריט, בית, אחור).

בשורה התחתונה -
בהחלט ממליץ על המכשיר למי שמחפש משהו פשוט, לא יקר ו"עושה את העבודה". ההסתייגות היחידה היא מעט ממסך המגע. הוא בסדר גמור, עובד מצוין ולא היו לי טעויות / שגיאות, אבל ההרגשה ביד היא של משהו זול וזה יכול להוות שיקול.
סה"כ, גם אם לא מרוצים מהמכשיר, העלות נמוכה והמכשיר יכול להוות מכשיר מצוין שיחכה במגירה 'לעת צרה'.

כמה זמן המכשיר יחזיק? ימים יגידו...
סקירה מענינת. מדהים שמכשיר טוב (אך אורך חים?) הוא כזה זול
27/12/2015 | 17:27
27
נשמע נהדר, תתחדש
27/12/2015 | 17:49
2
29
אני ממשיך להשתמש ב-i9100 הישן והטוב
27/12/2015 | 20:22
1
83
ה-X5 עבר הערב למישהי שהמכשיר שלה במהלך תיקון.
רכשתי את המכשיר למטרה זו, שישמש כ"מכשיר חלופי". עבור הסכום ששילמתי, הוא מושאל (כמעט) לכל מי שמבקש
תעשה מזה עסק
27/12/2015 | 21:02
60
השאלת טלפון, 10 ₪ ליום, צ'יק צ'אק תכסה את העלות חח
סקירה מעניינת, תודה. בינתיים המחיר עלה שם קצת.
28/12/2015 | 09:35
8
90
אם המכשיר מעניין אותך יש חנות אחרת מאוד אמינה שבמחיר הזה
28/12/2015 | 19:13
7
56
אתה מקבל גם כיסוי וזכוכית מגן (זאת חנות באליאקספרס שלגבי ולי יש ניסיון איתה)

המכשיר מעניין אבל אינני קונה בעלי אקספרס
28/12/2015 | 19:25
6
65
בגלל איזה עניין עקרוני בגלל בעייה שהיתה לי איתם פעם, ובינתיים כבר הזמנתי את זה:
ובזה יש גם את תדר 850 שיתאים לבני המשפחה שהם מנויים של וואלה מובייל ושל רמי לוי, והתדר אינו נמצא במכשיר שהמלצת. על כן הועדף זה שהוזמן.
תתחדש ..
28/12/2015 | 19:40
5
17
חכה... קודם שישלחו את זה.
28/12/2015 | 22:33
4
43
אחר כך שיגיע, ואז נוכל להתחדש.☺
אגב לX5 יש 850 בדור 3 ,זה הX5 פרו היקר יותר שבא בלעדיו ..
28/12/2015 | 23:10
3
28
תודה על ההבהרה, ומעניין שדווקא היקר יותר מגיע בלי 850 בדור 3
29/12/2015 | 07:25
2
30
בכל מקרה כפי שכתבתי כבר הזמנתי מכשיר די תאום שלו.
מישהו כתב לא מזמן שלדעתו הם ממש תאומים, כנראה מאותו יצרן.
יש כנראה שיתוף פעולה בין דוגי להומטום או שזה מיתוג מחדש שלהם
29/12/2015 | 09:06
1
16
יתכן.
29/12/2015 | 13:23
9
חבר לעבודה קנה לפני חודש
28/12/2015 | 14:33
82
קיבל השבוע.
בינתיים מרוצה מעל הגג
אבל הבעייה שעד עכשיו היה לו סמסונג ס1 הראשון כך שלהערכתי לא מדד למשתמש מפונק.
סלולארי לאדם מבוגר
27/12/2015 | 15:00
10
90
שלום,   אשמח לקבל המלצה למכשיר טלפן חכם עבור אדם מבוגר
(אני מכירה את המכשירים של LG ו - HUAWEI ורוצה לדעת אם יש מכשירים נוספים ו/או זולים יותר)
תודה
מה התקציב? שימושים? באיזו רשת הוא?
27/12/2015 | 21:07
7
23
היי מורוש98
30/12/2015 | 09:47
6
53
התקציב - עד 1000 שקלים
שימוש - שיחות, מצלמה, ווטסאפ, וויז
הוא ברשת פלאפון
תודה
יש משהו שאולי יתאים.
30/12/2015 | 10:37
5
70
מוטורולה 2ND GEN.
מעבד 1.2 מהיר, זיכרון 8 גיגה עם הרחבה, RAM 1024, מסך 5 אינצ', מצלמה 8 מ"פ עם לד, תומך דור 4 LTE, רדיו, 2 רמקולים סטריאו יחסית חזקים - לספיקר ולשמיעת מוזיקה, סוללה 2400 מ"א.

מה הקשר בין המפרט שציטטת ובין עמוד המכירה שקישרת אליו?
30/12/2015 | 12:18
3
46
חוצמזה, אין מקומות אחרים שאפשר לרכוש את המכשיר? (בין אם את המכשיר שמופיע בקישור ובין אם המכשיר שצטטת את המפרט שלו. אגב, מדובר במכשירים שונים)
זה בסדר גמור זה המכשיר.
31/12/2015 | 08:31
2
38
פשוט הנתונים שיש בעמוד של המכשיר ב"בסט מובייל" לא נכונים - רשום שם שהמסך 5 אינצ' והמצלמה 8 מ"פ והסוללה 2070 מ"א, ושהוא לא תומך בLTE, וזה לא יכול להיות.

בדף הזה מצויין שמדובר בדגם שתומך בLTE.

גם בעיתון הוא פורסם כ2ND GEN תומך LTE.
במחיר של 770 שקל.

"בסטמובייל" גם מוכרים את אותו הדגם עם רום ואחריות של היבואן הרשמי יורוקום ב1100 שקל, למי שרוצה.
אתה באמת שולח מישהו לקנות מוצר באתר שכתוב במפורש שזה מוצר
31/12/2015 | 11:50
31
אחר, פשוט יותר, מדור קודם?
כי זה יהיה בסדר? סמוך עלי ?
אתה רציני?

אם גק לוי אומר - זה חייב להיות נכון. נכון?
31/12/2015 | 15:51
27
כמו שגק לוי אמר על מכשיר שהוא 16GB כי היה כתוב על הקופסה והוא אפילו התווכח עם מנהל של החנות "עולם הקולנוע". נכון?
לא נכון. כי אז התברר שלא היה במכשיר 16GB אלא 8 + עוד כרטיס זכרון. לפחות, ככה גק לוי כתב.

במילים אחרות -
אם גק לוי כותב, זה תמיד נכון! תמיד תמיד תמיד נכון!
אגב, לפעמים זה לא נכון... (אבל באותיות קטנות, כי זה לא באמת מחייב)
לא יותר הגיוני לתת קישור גם לזאפ ?
31/12/2015 | 11:47
25
תשובה.
28/12/2015 | 08:51
1
113
נוקיה 208.

מסך 2.4 אינצ', מקשים רכים ונוחים, פונטים ענקיים, שמע חזק באפרכסת, אפשרות הגדרת חיוג ישיר ל8 מספרים, רמקול וספיקר חזקים, רדיו, יש נגן MP3 MP4, בלוטוס, מצלמה 1.8 מ"פ, סוללה 1200 מ"א.

בשביל אדם מבוגר מדובר במכשיר מצויין.
לא צריך יותר מזה.

הנה המחיר בזאפ:

"למכשיר טלפן חכם"
28/12/2015 | 08:54
98
כי מה שהצעת הוא טלפון חכם ביותר. ברור.
אגב, איך מתקדם הסקר שהוצע? בדקת מה קוראי הפורום חושבים על תגובותיך?
מחפש להשאיל סים גרמני לשבוע לקראת אמצע ינואר
27/12/2015 | 14:11
20
50
צהריים טובים
אני טס לגרמניה ב 12.1.16 (אזור ברלין).
אם יש כאן מישהו שיש ברשותו סים גרמני פעיל אשמח להשאיל אותו למשך שבוע .

באותו עניין - אילו חברות כדאי לקחת בחשבון לרכישת סים מקומי שם?
יצא לי לבדוק בינתיים ב LYCAMOBILE. מעוניין אך ורק בדאטה. 

אשמח לשמוע מנסיונם של אלו שהיו.

תודה לעונים
אגב, אשמח לשמוע טיפים לגבי תהליך האקטיבציה לסים חדש שיירכש
27/12/2015 | 14:34
18
31
שם.
עדיף לקחת כבר ברמניה.
27/12/2015 | 14:41
14
אם תקנה סים של חברה וירטואלית תצטרך להפעיל לבד דרך מחשב
27/12/2015 | 18:39
16
41
לשים לב לא לסמן הערכה באופן אוטומטי ולא להכניס פרטי כרטיס אשראי.

בחברות האמיתיות ניתן להפעיל על המקום.

יכול להיות שיהיה שווה לקחת מגולן סים לשבוע ואז לבטל אותו אחרי שחוזרים. ( גם אני עושה את זה בדרך כלל ).

לגבי גולן - גם אני עשיתי את זה פעמיים.
27/12/2015 | 19:59
15
36
אבל כרגע אני בתוכנית של 29 שח. אם אעבור לתוכנית של ה 99 ולאחר מכן אחזור לתוכנית מוזלת כלשהיא אחרת (ואשלם גם קנס)- זה יצא לי לא משתלם...
ולמה צריך מחשב כדי להפעיל סים של חברה וירטואלית?
דרך הפלאפון כשהוא על ה WIFI במלון זה לא מספיק טוב?

תודה.
תקנה קו חדש של גולן טלקום
27/12/2015 | 20:20
14
39
אם אתה טס ב-12.01 וחוזר שבוע אחרי, וודא שאתה מנתק את הקו לפני ה-25.01 (כלומר, עד ועד בכלל ה-24 לחודש) ותשלם רק 49 ש"ח על הסים.
יהיה לך 6GB + שיחות והודעות נכנסות + שיחות והודעות לישראל + מספר בינ"ל לשיחות נכנסות (אני מניח שמספר גרמני כלול במספרים שהשירות מציע).
חשבתי על הפיתרון הזה, אבל זה מרגיש לי קצת רע...(
27/12/2015 | 20:58
13
43
..מבחינה מצפונית).
מעבר לכך, נתקלתי פה ושם בהודעות של אנשים שטענו שלא הצליחו להתחבר לרשת מקומית עם סים של גולן. אני אישית לא חוויתי תקלות עם הסים באיטליה ורומניה.

אני בכל זאת חושב שאולי כדאי לרכוש סים מקומי שם.

אאל"ט כתבת בעבר על החברה LYCAMOBILE, אך לא זכור לי אם בהקשר של אירופה או ארה"ב (אני כותב כרגע מהסלולארי ולכן נאלץ לוותר על שירותי החיפוש המתקדמים של תפוז). תוכל לתת כמה טיפים מנסיונך האישי?

תודה מראש
אין סיבה שתרגיש רע. זו החלטה עסקית של החברה..
27/12/2015 | 21:20
4
35
.. איך לנהל את מערכת ה-Billing שלה. אתה לא עושה משהו "בניגוד לנהלים".

עם גולן טלקום יש לי ניסיון מצוין במספר מדינות אירופאיות, אך גרמניה אינה ביניהן (פשוט כי לא צרכתי את שירותי חברת גולן טלקום שם). כמדומני ל-se7en77 יש ניסיון חיובי בגרמניה עם סים שלהם.

LycaMobile כתבתי בפירוט על חוויות שימוש באיטליה, כולן חיוביות מאוד.
ארה"ב - לא עשיתי שימוש, אבל יש לי sim שלהם אם מישהו מעוניין.
ל-BobboVilla הייתה חוויה לא חיובית עם המותג הזה בהולנד.

גרמניה -
יש לי ניסיון חיובי מאוד עם Tchibo. מתישהו, מישהו כתב בפורום שהם לא מאפשרים לתיירים להצטרף לרשת. אני לא זוכר מה בדיוק נכתב.
ה-sim שיש לי נרכש לפני מספר שנים. עושים בו שימוש לפחות פעם בשנה ולכן הוא עדיין חי.
אגב, לא אמור להיות הבדל בין הזמנת קו חדש באתר או בבאג מבחינת
28/12/2015 | 13:19
3
23
ההתנהלות בכל הקשור לניתוק הקו, נכון?
כך או כך  ה 25 נמצא מאחורינו וה 24 לפנינו.
להתקשר ולנתק , אותו הדבר.
28/12/2015 | 13:54
2
10
באג רק מחברים ולא מנתקים כמובן.
28/12/2015 | 13:56
1
10
רק וידאתי.
28/12/2015 | 14:03
8
אני הייתי כמה פעמים עם LYCA בגרמניה
27/12/2015 | 21:29
7
33
בסה"כ טוב בערים הגדולות .
ההרשמה דרך מחשב , צריך להגיע לפיצוציה ולקנות את הכרטיס , החיבור דרך מחשב.

המחירים כרגע 8 אירו ל-500MB , לגלישה של 1GB זה 10 אירו.

אני כנראה נוסע שבוע הבא ומתכוון לקחת קוו חדש מגולן , מכוון את המה נשמע בבית לקוו הישן , עושה העברת שיחות למספר של דולן וככה הכל נשאר אותו הדבר.
אם צריך אני גם פותח נקודה חמה לכל החברה מסביב.
כעיקרון אם מכניסים סים חדש(נניח של גולן) למכשיר, מה קורה ל
27/12/2015 | 21:56
2
30
וואטסאפ? ממשיך לעבוד כרגיל? או שצריך לשנות משהו?
הוא שואל שאלה לגבי העברה למספר חדש
27/12/2015 | 22:02
1
11
אחלה, תודה.
27/12/2015 | 22:05
8
כמה עולה הכרטיס? המחיר כולל חבילה / תכנית כלשהי?
27/12/2015 | 22:42
3
23
לא צריך להציג דרכון בעת הרכישה?
היו כמה אופציות , אפשר לקבל אותו חינם במשלוח
27/12/2015 | 23:49
2
25
או לקנות אותו ממפיץ בפיצוציה .
קונים ב-5 אירו ומקבלים 7.5 כמתנה ראשונית.

הבעיה שחבילה עולה 10 אז נגיד חייבים להטעין בעוד 5 או 10 מינימום .

לא דרכון ולא נעלים בוירטואליות.
ב-O2 , TMOBLIE וכדומה רצו דרכון בזמן האיקטוב.
תודה! (בוירטואלית Tchibo צילמו מסמך מזהה... לפני כמה שנים)
28/12/2015 | 08:59
1
12
את TCHIBO הפעלתי פעם אחרונה גם דרך מחשב
28/12/2015 | 12:32
20
היה להם גם את הקומבינה של סים ב-9 אירו וחבילה לחודש ראשון חינם ( הייתי צריך את זה לשיחות פנים ).
פעם חזרתי מפריז עם סים פעיל ורציתי להשאיל.
27/12/2015 | 14:40
64
איש לא רצה לשאול.
איך אפשר לדעת באיזה תדרים תומכת אנטנה ספציפית של חברת סלקום?
27/12/2015 | 10:26
3
34
שלום,

ביישוב שבו אני גר יש אנטנה של סלקום. אני רוצה לדעת באיזה תדר / תדרים תומכת האנטנה הזו - האם בתדר 850?  או בתדר 2100?  והאם בדור הרביעי היא תומכת בתדר 1800 או שלא?

יש מקום שאתם מכירים שאפשר לבדוק את זה בו?  או שכל האנטנות תומכות בכל התדרים? (אם כבר מקימים אנטנה, יש בזה הגיון שימקמו עליה את הציוד הדרוש לכל התדרים).

תודה!
אני חושב שאם תתקין את האפליקציה הזו אז תוכל לדעת
27/12/2015 | 12:27
2
41
התקנתי, אני רואה שם את חוזק הקליטה, אבל לא את התדר
27/12/2015 | 13:23
1
19
צודק, יש רק את סוג החיבור ולא את התדר.
27/12/2015 | 13:48
14
דבר נחמד שאפשר לעשות עם ה"פלאש" של האייפון 6S ו6S פלוס.
27/12/2015 | 08:48
80
106
המשך>>
עזרה רבותי ברכישת מכשירים מאתרים בחו"ל
27/12/2015 | 08:30
37
115
אני מעוניין לרכוש את הmeizu m2 mini 
וגם מעוניין לרכוש את המוטורולה 3rd gen עם 16 ג'יגה זיכרון וram כ2048 - דגם xt 1550 דואלסים 

אשמח מאוד באם מישהו יביא "לינק" של אתרים בחו"ל שמוכרים את המכשירים הנ"ל 

תודה רבה 
28/12/2015 | 08:28
2
28
אנשים אני זקוק לעזרא בנושא 
תשובה.
28/12/2015 | 09:50
1
85
המייזו M2.
זה מכשיר ששווה לרכוש מאתרים בחו"ל המחיר של 100 דולר + 35 אחוז מכס = 526 שקל שזה יוצא משתלם.

לגבי מוטורולה 3RD GEN:
אין אפשרות להשיג את הדגם של XT 1550 דואל סים.
יש אפשרות להשיג רק את הדגם 1551 שלא תומך בתדרים של 850 מ"ה.
מחירו באתרים בחו"ל כ250 יורו + 35 אחוז מכס = 1417 שקל, שזה מחיר בכלל לא משתלם.

במחיר הזה עדיף לרכוש בארץ את הASUS ZENFONE 2 ZE 551ML.
שהוא מכשיר עדיף בהרבה על המוטורולה.
מחירו ב"זאפ":

מר לוי היקר
28/12/2015 | 09:53
170
אין דבר כזה מחירו ב"זאפ".
זאפ לא מוכרים ואין להם מחירים.
כבר העירו לך על כך בעבר.
אתה בהחלט יכול לעומת זאת לכתוב: להלן השוואת מחירים ב"זאפ"...
אמנם לא דואל סים, אבל -
28/12/2015 | 09:59
6
101
בעקבות ההמלצות כאן, קניתי (וקיבלתי) את המוטו ג'י הזה, בגרסה 2GB/16GB שלו (סים אחד), מאמזון ספרד:

מכשיר נהדר, והמלצה נהדרת של הפורום!
תודה רבה
28/12/2015 | 10:22
5
58
האם הדגם שנמכר שם הוא מוטורולה XT 1551  

באיזה תדרים ובאיזה רשתות הוא תומך בארץ 
במחיר הזה, המוטורולה 3RD GEN לא כזה מציאה גדולה.
29/12/2015 | 08:57
4
90
230 יורו + 35 אחוז מיסים = 1304 שקל.
שזה מחיר לא זול.

יש מכשירים משתלמים יותר.
1) ASUS ZENFONE 2 ZE 551ML.
מעבד 1.8 גיגה עוצמתי עם 4 ליבות, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM ענק 4096, מסך 5.5 FUL HD, מצלמה 13 מ"פ עם לד כפול בסדר גמור, רדיו, יש NFC, סוללה 3000 מ"א.
הנה המחיר:
והנה הסיקור:
עוד קצת.
29/12/2015 | 09:17
1
53
הASUS תומך גם בדור 4 LTE.
גם המוטו ג'י 3RD תומך דור 4....
29/12/2015 | 11:23
19
אני מקווה שאתה מודע לזה שאתה שוב כותב שטויות.
29/12/2015 | 12:07
66
אגב, באיזה מחיר זה כן "משתלם" לדעתך?
ממש לא. 245 יורו מחיר סופי כולל מיסים ומשלוח.
29/12/2015 | 12:52
25
יש גם מכשיר זול עם מסך 5 אינצ'. ZTE BLADE S6.
29/12/2015 | 09:31
26
63
ZTE BLADE S6:
מעבד סנפדראגון 615 - 1.5 גיגה + 1.0 גיגה יחסית מהיר, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5 אינצ', מצלמה 13 מ"פ עם לד- נחמדה מאוד, תומך דור 4 LTE, רדיו, סוללה 2400 מ"א.

המחיר ב"בסט-מובייל" כ1150 שקל עם רום ואחריות של היבואן הרשמי יורוקום.

הנה סיקור עליו:
במחשבה שנייה המוטורולה לא כל כך זול ומשתלם
29/12/2015 | 09:46
25
67
המכשירים האחרים שהבאת עושה רושם שהם יותר משתלמים 
אל תשווה מוטורולה עם אנדרואיד נקי, למכשירים סינים.
29/12/2015 | 11:24
1
22
נכון..
29/12/2015 | 11:27
15
למה? כמה יצא לך המחיר כולל משלוח ומיסים?
29/12/2015 | 12:03
1
18
לא שמתי לב מי המגיב טעות שלי.
29/12/2015 | 12:44
13
המחיר כ 1000 שח כולל מיסים ומשלוח
29/12/2015 | 12:53
19
אני מכיר לפחות 3 אנשים (אחד מהם אני) שהזמינו, ואפילו -
29/12/2015 | 14:01
19
78
קיבלו את המכשיר בלי שום תוספת מכס.
שבוע מרגע ההזמנה ועד שהשליח מביא לך את המכשיר. אפילו אתרים בארץ לא מספקים כ"כ מהר.

זה יופי של מכשיר.
זה לא "בלי שום תוספת מכס".
29/12/2015 | 18:26
17
73
המכס כבר נכלל במחיר בהזמנות מאמזון.
ככה בכל אופן הסבירו כאן המומחים.
המחיר כולל כבר את כל המיסים כחוק
29/12/2015 | 18:49
3
22
חן חן לך על אישור הדברים.
29/12/2015 | 19:02
21
אשמח ללמוד קצת על זה - זה ככה בכל אתרי אמזון? הם -
29/12/2015 | 22:39
1
40
הם יודעים לחשב את המכס לכל מדינת יעד?

איפה אפשר לקרוא על זה קצת?

יש עוד אתרי קניות שמכניסים כבר את המכס לתוך המחיר?
אם ברצונך ללמוד
30/12/2015 | 06:23
36
אנא קרא, אם טרם קראת, את התגובות (כמה שורות למטה)
של YosMan1 ושל noa_f
ומהתשובות שלהם בטוחני שתלמד ותחכים.

אתפלא מאוד אם זה באמת כך, אבל הכל אפשרי.
29/12/2015 | 20:19
12
21
אין מה להתפלא, זאת עובדה.
29/12/2015 | 20:44
24
הסבר איך זה עובד:
29/12/2015 | 23:40
10
49
קודם כל זה לא בכל אמזון אלא בחלק מהפריטים.
באמזון יש פריטים שנמכרים עי אמזון ויש פריטים שרק נשלחים על ידי אמזון עבור חנויות אחרות ויש פריטים שנשלחים עי חנויות עצמן (האחרון זה דומה לאיביי).
מדובר על פריטים שנמכרים ונשלחים עי אמזון. וגם אז רק בחלקם.
ניתן לראות בדיוק אם המוצר יחושב כולל מיסים בארץ או לא.
הם קודם כל מפחיתים את המעמ המקומי של הארץ ממנה נשלח הפריט לאחר מכן מוסיפים דמי משלוח ומיסים בארץ היעד. החישוב שלהם ממש לא מדויק אבל הם אף פעם לא דורשים תוספת.
בשלב האחרון של ההזמנה רואים פירוט מדויק של החישוב.
המשלוח מגיע עם שליח עד הבית ולא משלמים שום דבר בארץ.
וכן יש עוד אתרים שעושים זאת. גם באיביי יש מוכרים שעושים זאת.
לא רק שהם לא דורשים תוספת, אם הם חייבו מעל המחיר שנדרש
30/12/2015 | 03:57
4
37
בסופו של התהליך, הם מזכים אותך על ההפרש.
ואם חייבו פחות ממה שצריך, הם סופגים את העלות
30/12/2015 | 06:29
3
12
ומכיוון שהם גובים רק מע"מ ולא מס קנייה (למשל)
30/12/2015 | 06:44
2
32
אז רוב הסיכויים שהם באמת גובים פחות ממה שצריך. תיאורטית לפחות, כי לפני כמה ימים הסתכלתי על המחיר של מוצר כלשהו וראיתי שהם עשו את החישוב לפי מע"מ של 18%. בקיצור, זה קצת בלאגן, אבל בשורה התחתונה זה טוב ללקוח.
נכון. על הזמנה של 602€ (כולל משלוח) גבו ממני רק 710€.
30/12/2015 | 07:20
1
36
שזה בדיוק ה18% מע"מ
גם לי קרה. מעניין כמה זמן יקח להם לעלות על זה.
30/12/2015 | 15:39
12
שאלה.
30/12/2015 | 08:30
4
33
בעצם אתה אומר שהמחיר של המוטורולה 3RD GEN שמופיע ב"לינק" שהביאו מ"אמזון ספרד" של 230 יורו, כולל גם את ה35 אחוז מיסים שצריך לשלם בארץ ביבוא סלולארי מחו"ל ארצה???
לא בדיוק
30/12/2015 | 08:43
3
38
צריך להוריד את המיסים של ספרד ולהוסיף את המיסים של ישראל. אז יצא בערך 235-240 יורו (אולי קצת שונה, לא מכיר את המיסים בספרד..).
במהלך ההזמנה, לפני אישור מציגים לך את המחיר הסופי *שיגבה ממך* אשר כולל בתוכו כביכול כבר את כל המיסים.

אתה יכול לראות דוגמא, פריט שאני הזמנתי:
מוצג באמזון במחיר 699.00 יורו.

Order Summary
Item(s) Subtotal: EUR 587,40
Postage & Packing: EUR 14,99
Total Before VAT: EUR 602,39
VAT: EUR 0,00
Total: EUR 602,39
Import Fees Deposit EUR 108,43
Grand Total: EUR 710,82

בתחשיב הסופי אתה רואה שהוריד את המיסים המקומיים בגרמניה, הוסיפו דמי משלוח ועל זה גבו מיסים (במקרה זה, רק 18% מע"מ).

את השחרור מהמכס וכל הטיפול הנוגע לכך, הם מבצעים (זאת אומרת חברת השילוח) בלי ההתערבות שלך ובלי תוספת תשלום אם תדרש.
בקיצור: מחיר המכשיר כולל מיסים כ250 יורו.
30/12/2015 | 10:28
2
36
מוטורולה 3RD GEN דגם 2 ו16.

בשקלים זה יוצא: 1063 שקלים.

במחיר הזה זה כבר יותר משתלם.

רק חבל שלא ניתן להשיג את הדגם שתומך בכל הרשתות בארץ.
XT 1550  דואל-סים.
אולי 240 יורו
30/12/2015 | 10:48
1
20
245
30/12/2015 | 15:14
10
זה עניין של מזל.
30/12/2015 | 08:25
35
היום הביקורת במכס על מכשירים סלולאריים קפדנית מבעבר.
שרשור חד שבועי (לפי בקשת ג'ורג') - סאגת גולן VS אבי לב50
27/12/2015 | 07:59
11
146
רק שלא תעלו על דעתכם שהמילה סאגה משמעותה דברים רעים ,ו-VS זה לא תמיד האחד נגד השני אלא פשוט זה מול זה...

היום ראיתי לראשונה את החשבונית החודשית באתר של גולן.
כפי שהסברתי פעמים רבות בעבר אני מוכן לשלם על שכר לימוד ולעולם אינני מצטער על תשלום שכזה.

ולמה אני מתכוון: שבניגוד להמלצות שמתפרסמות כאן שכדאי להתחבר לגולן ב-25 לחודש ואז מתחילים לשלם רק מהחודש שלאחר מכן, לא שעיתי להמלצות האלה ו"הרווחתי" רק שבוע ללא עלות.
אם טעיתי בחישוב אודה למי שיואיל להסביר לי את התאריכים המדוייקים, מתי כדאי להתחבר, ומאיזה תאריך עד איזה תאריך משלמים, תודה מראש ! )

דבר ראשון החשבונית מחולקת לשלושה חלקים, שזה מצד אחד דבר שעושה אותה ברורה ובהירה ועל כך מגיע להם שאפו. כי כשמגיע אז מגיע, ללא כחל ושרק.

מצד שני צריכים להוריד שלוש חשבוניות שונות, שזה לדעתי קצת מיותר ואפשר בהחלט לעשות את הכל בחשבונית אחת, אבל זאת רק דעתי ומבחינתי גם כפי שהם עושים זה בסדר.

ובאשר לתקשורת בגולן: לצערי יש לא מעט נפילות:
השיחות עוד איך שהוא בסדר, אבל הודעות SMS וגם וואטסאפ שנשלחות לקו בגולן מגיעות אחרי שעה ארוכה ולפעמים אחרי כמה שעות.
הודעות שנשלחות מהקו הזה גם מתבוששות להגיע ליעדן.
כאשר אני מפעיל את ה-WIFI הרי שהודעות הוואטסאפ מועברות מיידית לשני הכיוונים, להודעות SMS זה כמובן לא משנה, מה שמעיד ככל הנראה (כך אני חושב) שהליקוי הוא בקו של גולן.

הגלישה מקרטעת גם היא כאשר המכשיר עובד על תקשורת סלולרית, וזה קרה בימים האחרונים בכל רחבי גוש דן שבהם בדקתי את המכשיר.

ולמרות כל התקלות אין בכוונתי לבטל את הקו הזה. כפי שכתבתי כבר:
אני שמח לשלם עבור שכר לימוד.

וגם תזכורת קטנה, שאינני יכול בלעדיה, וזאת ככל הנראה תהיה ה"חתימה שלי" בזמן הקרוב... (בציפיה שהזמן הזה יהיה קצר... )
bb ושרון: אייכם? אתם עדיין שרויים בהלם?
לכן לא טרחתם להגיב לי כבר שבוע וחצי מאז נודע לכם שאני לא מה שחשבתם?

בוקר טוב אבי..בהקשר ישיר לסאגת גולן כל מילה כסלע
27/12/2015 | 08:07
4
72
הגלישה מקרטעת באינטרנט ויש אזורים רבים שאין קליטה אני מתגורר בבת ים...בהקשר לוואצפ אתה צודק 100% שאני שולח הודעה בוואצפ או מקבל אותה לוקח לפעמים מספר דקות עד שההודעה עוברת..ובכלל בהוורדת סרטונים בוואצפ שאני מקבל לפעמים אני יכול ללכת לאכול ארוחת צהריים ולאחר תום הארוחה ההורדה הושלמה..בכל מקרה נשארו לי עוד 2 קווים בגולן לעוד חודשיים לתום המבצע ואז אני מתחחפף משם לוואלה מובייל בחבילה של 29שקל ל5גיגה גלישה.
נ.ב. בהקשר להעברת חבילה קו חדש כמובן העברת חבילה מ-26לחודש
27/12/2015 | 08:11
2
43
ואז אתה מרוויח חודש חינם החשבונית נסגרת ב24 או 25 לחודש..בכל מקרה עדיף להתנייד ב26לחודש..במידה ויש לך קו בגולן אז זה לא משנה מתי תתנייד החבילה תעבור ב25לחודש ללא הטבה כלשהי.
לפי מה שאני רואה (מצ"ב) החשבוניות מתחילות ב-25 לחודש
27/12/2015 | 08:32
1
67
עד 24  לחודש הבא.
כלומר אפשר להתחבר כבר ב-25 לחודש ולהנות מחודש שלם בחינם.
27/12/2015 | 09:07
6
מבחינתי כל עוד הם יממשו את ההתחייבות שלהם לשנתיים
27/12/2015 | 08:12
63
באותו המחיר - לא אבטל ככל הנראה את הקו הזה, אלא אם אקבל הצעה זולה וטובה יותר.

המכשיר הזה עם הקו הזה מיועדים (החל מ-1/1) לשימושה של בתי הבכורה שעוברת ללמוד ולגור רחוק מהבית, ולמרות המגרעות שהוזכרו לעיל, עבורה זה בסדר וגם זול, נכון לרגע זה, כי היא זקוקה לו בעיקר (בנוסף לסלולרי הקבוע שלה) כתחליף ללפטופ, והיא לא ממהרת אף פעם לשום מקום, לכן העיכובים בהודעות לא מטרידים אותה.

זהו לבינתיים...

השרשור הוא גם על המכשיר החדש, וגם על מכשיר נוסף.
27/12/2015 | 08:56
60
כדי לחסוך בפתיחת שרשור חדש ולקיים את בקשתו של ג'ורג' "אנצלש" לכאן גם עדכונים על המכשיר החדש שאמור היה בתחילה כפי שסיפרתי בעבר להיות מתנה לנכד, אך הבת ביקשה אותו לעצמה וכבר הוזמן לנכד מכשיר חדש אחר...

ובכן... הבעייה העיקרית של המכשיר, למרות שהסוללה מזוהה כסוללה של 3000mah היא שגם כשהמכשיר נח עם מסך כבוי ולא נמצא בשימוש הסוללה נזללת מהר מאוד.
ראו שני צילומי מסך להלן.

המשך יבוא...

VS= VERSUS
27/12/2015 | 09:39
4
15
בדיוק מכיוון שחששתי מהסבר שכזה הבהרתי מראש
27/12/2015 | 10:17
3
65
את שהבהרתי.
ודרך אגב, השאלה היא למה את מתכוונת כשאת משתמשת במילה "נגד".
לא תמיד מדובר על מלחמה של מישהו נגד מישהו אחר, פעמים רבות משתמשים ב"VS" כשמציגים נתונים א' מול נתונים ב'.
נכון?
נכון, השוואה כלשהי
27/12/2015 | 10:39
2
100
אבל כשאתה כותב "אבי vs גולן"...אתה לא משווה בינכם וגם אתה לא נגדם, אז זה לא מתאים...
אוקיי.
27/12/2015 | 11:25
1
58
ובטוחני שברור לך שאין לי כלום VS גולן.
כמובן
27/12/2015 | 11:33
10
חבילת אינטרנט בחו"ל
27/12/2015 | 00:45
7
35
שלום לכולם/ן.
מהי הדרך הזולה ביותר להשיג גישה לאינטרנט מהסלולארי בחו"ל?
מדובר כולה על 4 ימים באירופה.

תודה
איזו מדינה ?
27/12/2015 | 01:34
6
12
פולין
27/12/2015 | 01:40
5
10
באיזו חברת סלולר אתה מנוי בארץ ?
27/12/2015 | 01:58
4
11
012
27/12/2015 | 10:54
3
9
אם יש לך זמן למצוא חנות של חברה מקומית אז הכי זול
27/12/2015 | 11:30
2
22
לקנות סים מקומי לגלישה.
המחירים ממש זולים- 10-20 זלוטי (זלוטי = 1 שח בערך) ל 1 גיגה.
אבל גם ל012 יש חבילה אטרקטיבית  ב 149 שח אתה מקבל 1 גיגה גלישה. ויש גם חבילה דומה משולבת שיחות.
אני אישית בנסיעות קצרות נמנע מחיפוש אחר חנויות לסים מקומי כי ההבדל לא שווה את בזבוז הזמן. בנסיעות יותר ארוכות זה בהחלט שווה.
אם הבנתי נכון
27/12/2015 | 11:34
1
24
ההבדל הוא בין 150 ש"ח ב012 לבין 10-20 שח בסים מקומי
זה חתיכת הבדל לא?
באחוזים כן, אבל לבזבז שעה-שעתיים על למצוא חנות ומוכר שמבין
27/12/2015 | 11:40
31
אנגלית. לקנות את הסים הנכון לחכות שהמוכר יפעיל לך את חבילת הגלישה ושיגיע האסאמאס שמאשר את הפעלת החבילה.
להחליף סים בטלפון (יש כאלו שזה מאד פשוט בשבילם ויש כאלה שזו משימה בלתי אפשרית)
הכל בשביל לחסוך 100 שח בטיול שעולה כמה אלפי שח אז לא בטוח שכדאי.
בכל מקרה אם מדובר על מסע פולין של בית ספר אז מנסיון אין שום אפשרות לקנות את הסים כי לא נותנים להם רגע חופשי בימים הראשונים וגם אם יש דוכן בשדה לא ינתו להם לגשת אליו.
אז היום יצא לנסות מעט.. Nexus 6P...
27/12/2015 | 00:42
2
78
היום החלטתי לעשות מעט ניסיונות עם המכשיר החדש, נקסוס 6P, החלטתי לבחון את הסוללה שלו מעט..
ניתקתי אותו מהחשמל בשעה 11:00, ומצבו בשעה 0:10 בלילה (13 שעות לאחר מכן) היה אמנם 2% סוללה אך כמות זמן המסך בטווח הזה הייתה מפתיעה, כמעט 6 שעות. לעומת הLG G3 שקדם לו, זה שיפור משמעותי עד מאוד.

6 שעות מסך זה ממש מעט .....
27/12/2015 | 01:37
1
36
מעט? ב g3 בקושי שעתיים וחצי הוא היה סוחב.
27/12/2015 | 01:44
19
מעבדת סלולר מומלץ מאוד-אור טלקום פתח תקווה
27/12/2015 | 00:27
2
101
אני חייל הגעתי לתקן את המכשיר באור טלקום 
שירות מעולה מחיר זול מאוד ואחלה שירות

ממליץ מאוד

זה הכתובת ההסתדרות 4 פתח תקווה
1700-70-80-45
אתה חייל בן 35?
27/12/2015 | 12:30
1
115
ונרשמת במיוחד לתפוז כדי לספר לנו את זה?

27/12/2015 | 12:32
31
ווטסאם
26/12/2015 | 20:09
2
94
האם מישהו יודע שברגע שמוחקים את החשבון זאת אומרת הולכים להגדרות מבקשים מחיקת חשבון זה מוחק את כל ההיסטוריה ואת הכל לא הסרה של האפליקציה מהטלפון שאתה מתחבר והוא משחזר אלא מחיקת חשבון. מחיק חשבון זאת אומרת כאילו המשתמש נעלם ואין לו חשבון יותר  מה זה מראה למשתמש האחר? כי למשל שוחחתי עם מישהו ופתאום התמונה שלו נעלמה וההודעה לא נשלחה, אבל היה כתוב מחובר לאחרונה בתאריך ושעה וניתו לראות את הסטטוס שלו, ואני שואלת את עצמי אם  הוא מחק את החשבון שלו כי שמקחתי אותו ושמרתי מחדש באנשי קשר זה הראה לי שיש לו ווטסאפ, אז אם יכול להיות שרק הסיר את התמונה וסגר את האינטרנט?  כי יושעת שלא חסם כי לחסום זה שלא רואים כלום ואני רואה שיש את הזמן והתאריף מישהו מבין בזה?
חפשי בחור אחר
27/12/2015 | 07:05
1
56
לדעתי הוא שם אותך ברשימה השחורה אצלו.  Block this user
אם היא רואה "נראה לאחרונה" / "מחובר"
27/12/2015 | 09:41
39
הוא לא חסם אותה..מה שכן אם מכל סיבה שהיא השיחה נקטעה והוא לא יצר קשר בדרך אחרת אז כן, לחפש בחור אחר
תקלה בהורדת WHATSAPP
26/12/2015 | 19:07
2
63
שבוע טוב לחברי
אני מנסה להוריד לסוללרי  עדכון  ומקבל תגובה " נכשלה  עקב שגיאה באיחזור מידע מהשרת "
איך מתגברים על  כך  , ניסתי  אפלקציה  אחרת  הודעה  דומה 
אשמח לסיוע 
בעיקרון ,צריך לנקות נתונים זמניים בטלפון
27/12/2015 | 08:05
1
34
מה שקרוי מטמון .
ראה דוגמא בסרט

תקלה מהורדה מהשרת WHATSAPP
27/12/2015 | 22:07
27
תודה ע ל  המידע
הייתי  בסלקום והם  אמרו כי  המכשיר קרס ויעשו לי  איפוס וכו'
2 טלפונים ניידים עם מספר אחד..
26/12/2015 | 12:07
13
78
ברשותי אייפון ונוקיה (כלומר 2 כרטיסי סים עם אותו מספר).
בכל טלפון יש קוד נפרד שמזהה את כרטיס הסים.
האם ניתן להשאיר את 2 הטלפונים פעילים - כלומר עם כרטיס הסים בתוך הטלפון, או שצריך לבחור באיזה טלפון להשתמש ולהוציא במקביל את הסים מהטלפון השני.
תודה,
רעיה
האם אחד מהם הוא בעל מה שנקרא
26/12/2015 | 13:03
7
71
סים לרכב? או סולודו? או שם דומה?
אם כן, הם אמורים לפעול בו זמנית, אך זה של הרכב יהיה פעיל לשיחות בלבד.
אלא אם כן כוונתך למשהו אחר.
התשובה שלילית, אין טלפון לרכב
26/12/2015 | 15:39
6
44
אלא 2 טלפונים "רגילים".
טלפון נוקיה ברשותי כבר הרבה שנים, כעת קבלתי אייפון וקבלתי מהספק כרטיס סים נוסף עבורו.
והשאלה היא למעשה האם עלי להוציא סים מטלפון אחד כדי להשתמש בשני, או שאפשר להשאיר בכל טלפון את הסים שלו.
או האם כיבוי טלפון אחד יספיק לצורך העניין.
תודה,
רעיה
מה יותר פשוט מלנסות לבד??
26/12/2015 | 16:17
1
17
נכון לעכשיו - אי אפשר כי....
26/12/2015 | 16:37
35
הקוד של האייפון אינו מוגדר (עקב נסיון להגדיר מחדש את הקוד של הנוקיה).
ולא הצלחתי לסדר את זה באתר של אורנג'.

כרטיס סים נוסף או כרטיס במקום ?
26/12/2015 | 16:33
2
31
זה שיש כרטיס פיזי לאו דווקא אומר שהוא פעיל.
בכל טלפון יש כרטיס סים.
26/12/2015 | 16:36
1
32
הבעיה היא שכרטיס הסים של מכשיר הנוקיה הישן לא מתאים לאייפון.
כלומר כרטיס סים של אייפון בגודל קטן יותר.
לכן אי אפשר להעביר את כרטיס הסים מהנוקיה לאייפון.
תודה.
יש לי 20 כרטיסי סים מתקופות שונות
26/12/2015 | 16:56
30
זה לא אומר שהם עובדים , בגלל זה שאלתי .. יכול להיות שברגע שהכרטיס סים של האייפון יהיה פעיל אז השני לא .
ראשית לא שאלתי אם יש טלפון לרכב.
26/12/2015 | 17:40
33
שאלתי רק על כרטיס הסים.
וכל האחרים כבר הסבירו לך שזה בלתי אפשרי.
ברגע שתפעילי כרטיס חדש על אותו מספר טלפון, שלא במסגרת "סים לרכב"/"סולודו" וכו' - הסים הקודם יתבטל אוטומטית.
הבנתי מההודעות שאת באורנג', הסיפור הוא כזה.
26/12/2015 | 16:58
4
46
בעיקרון, קו הטלפון יכול לשבת על כרטיס סים אחד בלבד!
ישנה אופציה באורנג' שנקראת שירות Orange2, השירות הזה מאשר החזקה של כרטיס סים נוסף (בעל מספר טלפון שקוף לעולם וללקוח) המוצג החוצה בחיוג כמספר הטלפון הרגיל ומוגדר עליו שירות צלצול כפול עם הקו הראשי.
כרטיס סים זה לא יכול לשמש לדבר מלבד שיחות טלפון.
הודעות, גלישה באינטרנט ושירותים נוספים עליו - לא קיימים! (אסייג ואומר שלא בהכרח זה המצב, אבל ללקוח פשוט - לרוב שירותים אלה חסומים, ללקוחות עסקיים זה כבר יותר נזיל).

לכן התשובה הפשוטה ביותר על השאלה שלך היא - לא. לא ניתן להחזיק את שני המכשירים פעילים בו זמנית, אלא תוך שימוש בשירות זה.

ולמען הסר ספק
26/12/2015 | 17:12
2
38
כאשר מחליפים SIM מסיבה כלשהי (אובדן, גניבה, גודל אחר) ברגע שהחדש מופעל, הישן הופך לחתיכת פלסטיק חסר ערך.
, לא תמיד חסרת ערך, לי יצא לא פעם ולא פעמיים למחזר סים
26/12/2015 | 17:21
1
37
ולהשתמש בסים ותיק פעם נוספת, (בוצע כמה מאות פעמים, גם בשבוע שעבר פעם אחת).
אכן כך
26/12/2015 | 18:24
31
SIM שאינו פעיל ניתן לשייך לקו גם אם היה משוייך לקו אחר בעבר. זו בסה״כ הגדרה במחשבים של חברת הסלולארי. עם זאת, לא תמיד החברה הסלולארית מאפשרת זאת.
לכולם!!! שבוע טוב
26/12/2015 | 19:36
10
הסלולארי שלי מת - או עושה עצמו כזה. מה עושים?
26/12/2015 | 11:07
10
89
יש לי LG3.
הדבר היחידי שאני יכולה לציין,  נו,  זה כמו אצל הרופא,
החולה לא התלונן,  זה שהבטריה התרוקנה במהירות גדולה.
בבוקר היה 69%  ופתאום הוא מת.
או עושה עצמו.
מה עושים?
ה צ י ל ו
ותודה מראש כמובן לכולם
ניסת לטעון את הסוללה ?
26/12/2015 | 11:25
9
49
בצורה כל שהיא ? 
המכדיר נרטב בצורה כל שהיא ?
האם הוא של היבואן ויש לך אחריות ?

ניסיתי לטעון. לא קרה כלום. מחר אגש לסלקום.
26/12/2015 | 11:45
8
53
מה אתם אומרים?
לא כל התמונות היו מגובות.
אז הן הלכו?
חבל נורא
הטלפון לא נרטב. לא נפל, לא כלום.
26/12/2015 | 11:57
46
הוצאתי והחזרתי את הסוללה.
אחר כך עברתי למטען אחר,  ויש נקודה אדומה בחזית וסימן של טעינה,
אבל לא סימן רגיל.  כמו ברק ומעליו סימן האחוזים.  כרגע 57%.
מעוצבנת נורא.
תודה בינתיים.
התמונות רק במכשיר או בזיכרון חיצוני ?
26/12/2015 | 14:09
6
45
ניסית להחליף סוללה ?
טוב, בשורות טובות:
26/12/2015 | 17:05
5
65
חיפשתי באינטרנט.  אני לא הראשונה שזה קורה לה.
אבל מצאתי כמה עצות,  גם פה בפורום.
ראשונה - הייתי צריכה להוציא ולהכניס חזרה את הסוללה.
בוצע.
אחר כך שמתי להטענה.  ראיתי מין סימן של ברק במלבן,
אף פעם לא ראיתי דבר כזה.  אבל זה טען.
אם כי לאט מאוד.  בדרך כלל הטעינה מהירה.
האם זה אומר שהסוללה מתחילה להתעייף?  היא בת שנה.  זה נקרה הרבה?
טוב,  בסוף חזר המסך.
יש דברים שעוד לא עודכנו אבל הטלפון מקבל ומעביר שיחות.
ויש טלפון למקרי חרום, כי יש חולה לב בבית ואני צריכה טלפון זמין כל הזמן.
יש תמונות - שהעברתי למחשב אבל אני לא יודעת לאן.
אל תצחקו.  השבוע יבוא מישהו ויעזור לי בעניין הזה.
הם שם באיזה מקום.
לא רוצה לספר לכם כמה תמונות.  המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן.

חברה תודה רבה שאתם פה,  שאתם ישנם, שאתם מוכנים לייעץ ולעזור,
ונקוה תמיד לבשורות טובות.

טוב שהסתדר
26/12/2015 | 18:01
4
46
יכול להיות פשוט שהסוללה ירדה לרמה כה נמוכה שהיה צורך להויא ולהכניסה מחדש 
הטעינה איטית היות וזה גם כדאי לטעון לאט בהתחלה . 
ניתן לרכוש סוללה נוספת והיא גם באה עם מטען חיצוני בבסט מובייל 
הבוקר הסוללה ירדה ל 77%. בערב היה כמעט 100
27/12/2015 | 08:01
3
22
האם זה אומר שהגיע הזמן להחליף סוללה?
ניתקת אותה מהחשמל כאשר היתה ב-100% ?
27/12/2015 | 10:53
2
31
האם השתמשת לענות לשיחות ואו עידכונים רצים ברקע ?
אולי ישנה אפליקציה שזוללת סוללה והיא גרמה לירידה הזאת . 
לרכוש סוללה ? תלוי בך 
** אם החלטת לרכוש סוללה אז בבסט מוביל מוכרים סוללה עם מטען חיצוני 
מומלץ לעשות זאת 
תודה, אבדוק בבסט מובייל
27/12/2015 | 17:59
1
9
אם לא תמצאי שלחי מסר ואתן לך מטען חיצוני ל G3
27/12/2015 | 18:06
10
מחקתי מהמכשיר את כל קבצי וואטסאפ ולא ידעתי
25/12/2015 | 22:15
18
145
שזה יגרום לכך שלא ניתן יהיה לצפות בקבצים ששלחו לי בעבר. האם זה אבוד או שבכל זאת אפשר לתקן את זה?
אבוד
26/12/2015 | 02:15
3
83
בואטסאפ הקבצים שנשלחים לא נשמרים בשרתים אחרי שהם מגיעים ליעדם.
ומה קור אם אני פותח את הקבצים בפעם הראשונה במחשב?
26/12/2015 | 02:26
2
74
אני מתכוון שאני מסונכרן עם המחשב ופותח קובץ תמונה שקיבלתי בוואטאפ של המחשב. האם הוא עדיין נשמר בשרת שלהם עד שאפתח את הקובץ מהסמראטפון???
ואטסאפ במחשב עובד באופן קצת מוזר
26/12/2015 | 05:41
1
95
הוא לא מתקשר ישירות לשרתי החברה אלא דרך הטלפון (שחייב להיות באותה רשת). זה עקום וזה אומר שההתוכנה במחשב חסרת ערך ללא הטלפון.
מה הכוונה? אם הטלפון מחובר דרך הרשת הסלולארית והמחשב דרך
27/12/2015 | 14:22
28
הרשת הביתית הם לא יתחברו? נשמע מוזר.
נסה לפתוח את הגלריה במכשיר
26/12/2015 | 08:14
13
73
יכול להיות שהם כן נשמרו בתקיה אם צפית בהם פעם אחת לפני המחיקה 
ביחוד שברירת המחדל בהגדרות של וואטסאפ היא לשמור את
26/12/2015 | 10:31
10
68
כל הצרופות באופן אוטומטי.
יש חכמים
26/12/2015 | 11:14
9
76
שמשנים את זה ואז מתחילות הבעיות ,תמונות חשובות הייתי גם ממליץ להעביר לזיכרון 
חיצוני ואו לענן 
אני תמיד משנה את זה
26/12/2015 | 20:50
8
46
כמות הג׳אנק שמועברת בערוץ הזה מדהימה. אין שום סיבה שזה יסתום לי את המכשיר.
אבל אני גם לא בונה על שמירה של כל היסטורית השיחות שלי... דברים חשובים נשמרים ידנית.
אני משאיר את רק
27/12/2015 | 06:33
7
33
עושה כל פעם מחיקות של מה שלא צריך להשאר , תמונות לא חשובות ישארו על המכשיר ויש לי הרבה מקום  רק החשובות מועברות לכרטיס הזיכרון 
כיוון שאצלי כל תמונה שנשמרת ב״גלריה״ (ככה קוראים לזה
27/12/2015 | 09:49
6
29
באנדרואידית?) מיד מועברת גם לשאר המכשירים המחוברים (מק, אייפד וכו׳), מחיקה היא תעוקה. לכן פשוט לא שומרים מראש כל ג׳יף-של-בדיחת-קרש. מה גם שמעולם לא נתקלתי בשיחת וואטסאפ כ״כ חשובה, שהייתי צריכה לחזור אליה שנה אח״כ. בד״כ מדובר בשטויות.
אצלי לעומת זאת...
27/12/2015 | 10:22
27
כל תמונה וכל צליל (ובכלל כל קובץ מולטימדיה) נשמרים בגלריה שמגובה על המחשב + על דיסק קשיח חיצוני + אחת לפרק זמן על DVD... (למעט זבל שנמחק מיד).
ותתפלאו כמה פעמים ניצל כך חומר חשוב מאבדן, וכמה פעמים בזכות הגבויים האלה וחוסר העצלנות שלי מצאתי כך חומרים שחשבתי לאבודים.
אפשר לחשוב כמה כבר עולים כיום הדברים האלה שכל כך עוזרים במקרי קטסטרופה...
ואינני רואה כל טירחה בגיבוי על גיבוי, אלא להיפך, התועלת רבה לאין שיעור.

למה לנפח את הענן ויש
27/12/2015 | 11:09
4
24
שיחות  שחשובות עבורי לפחות  
תמונות אם הן לא חשובות הן נמחקות ישר , החשובות כמו תמונות מבהת עוברות לזיכרון החיצוני , מחשב או ענן אחת לחודשיים כאלו 
כלומר, אתה מעביר לענן באופן ידני.
27/12/2015 | 11:30
3
22
ואז מה קורה בין התקופות?
אז אצלי כל מה שקיים בספריית התמונות מיד עולה לענן. השאלה היא רק מה נכנס לשם. והזבל הוואטסאפי - לא.
אם אני מקבלת תמונה או סרטון שאני כן צריכה/רוצה לשמור, אני שומרת אותו לספריה ואז הוא מיד עולה לענן ומגיע למחשב ולגיבוי הנוסף (האוטומטי) וכו׳ וכו׳.

היות ויש לי כרטיס זיכרון דיי גדול 128G
27/12/2015 | 12:00
2
26
לאחר הסינון הראשוני שמועבר אליו מהוואטסאפ ,רק הדברים החשובים והלא בעייתים 
מועברים לענן ,כדי להעביר למכשירים אחרים יש לי DOK שמייצר רשת פרטית ואז ניתן להעלות להיכן ארצה . 
אני רואה בעייתיות במקרה שאתה מאבד את המכשיר
27/12/2015 | 12:12
1
32
כי לא משנה מה גודל כרטיס הזכרון שלך - אם המכשיר נגנב, הכרטיס לא ישאר בידיך...

לכן בעיני, השיטה שלי עדיפה. מה שחשוב מוכנס מיידית לענן ומופץ הלאה. כמובן שאפשר לסנן שוב בנקודות הבאות, אבל הן יותר בטוחות (מחשב, דיסק גיבוי, ענן).

לפני שבוע החלפתי מכשיר סלולרי. אני לא מגבה את WA בכלל ובשום דרך ולכן כלום לא עבר מהמכשיר הישן, פרט לרשימת הקבוצות שאני מחוברת אליהן. ועדיין דבר לא חסר לי: תמונות חשובות (נאמר, לוח משחקים של החוג של הילד) כבר מזמן במחשב, ב-evernote או בכל מקום רלוונטי אחר שמקושר לענן. אבל השרשור הגדול של ״תודה למאמן הנפלא!!!!11111״ אחרי הנצחון במשחק, כמו גם סרטוני וידאו שבהם הילד שלי לא מצולם - ממש לא צריכים להיגרר איתי הלאה.
כל אחד והשיטה שלו
27/12/2015 | 13:05
17
לשם את עושה סיסמת הגנה  למכשיר , מדוע מגבים ?
תרחישים קיצוניים קורים אך לא בתדירות יום יומית 
דברים שחשובים לי מגובים ישר מה שבדרגת חשיבות נמוכה יותר יגובה בפחות מהירות 
אני גם לא מגבה אנשי קשר בצורה יום יומית אלא אחת ל .... 
כל אחד מבצע מה שטוב לו 
לצערי הכל ריק מאז. כל מה שפתחתי במחשב פתחתי גם במכשיר.
26/12/2015 | 19:58
1
19
תבדוק אם הגבוי של פוטוס אולי גיבה את תקיית התמונות של ווטסאפ
26/12/2015 | 23:26
34
לגוגל דרייב.
נפילות קליטה בדור 4 ב012 מובייל
25/12/2015 | 19:08
7
86
שלום,

יש לי מכשיר נקסוס 6 ואני מנוי ב012 מובייל ואני שם לב שהמכשיר שלי מציג אות LTE אך האות נעלם כל כמה שניות ולאחר שנייה חוזר שוב וחוזר חלילה.
כאשר אני מגדיר את המכשיר להשתמש בדור 3 האות נשאר יציב ללא קפיצות.
כשדיברתי עם 012 הם אמרו שאולי בגלל שאין הרבה כיסוי של אנטנות זה קורה אבל מה שמוזר שגם שאני מחוץ לבית ועוצמת האות טובה מאוד הנפילות האלו קורות.

האם זה תקין ואם לא מה ניתן לעשות?

תודה מראש.
בשבוע האחרון חזרתי ל-3G בגלל חוסר כיסוי
25/12/2015 | 22:33
4
81
בארץ , אני כל יום עושה את חיפה ת"א ובאמצע בגלל שאין קליטה יש בעיות בגלישה.
אצלי אין LTE כלל כבר כמה חודשים, גם במקומות בהם היתה גלישה
26/12/2015 | 21:35
3
50
מאוד מהירה בדור 4 לפני כן. לא בגוש דן ולא ובשרון

למה לדעתכם זה קורה?
26/12/2015 | 23:40
2
41
היום לדוגמא שהייתי בחוץ בדקתי וראיתי דווקא קליטה יציבה בLTE.

האם רק שישחררו את תדר 2600 הקליטה תהיה יציבה?
תדר 2600 יעזור לקיבולת במקומות צפופים
27/12/2015 | 05:22
34
לקליטה באיזורים מרוחקים ובתוך מבנים (ללא אנטנות בתוכם) צריך תדר נמוך (כמו למשל 900 או 850), שלמיטב ידיעתי לא מוקצה כלל ל-LTE בישראל.
אין לי מושג, אז החלטתי לבדוק והתקשרתי אליהם
27/12/2015 | 11:39
31
האמת היא שהם ענו די מהר (כמובן אחרי סדרה ארוכה של הקשות מספרים מתפריטים - שהם blocker רציני לכל אדם מבוגר, לתשומת לב מי שחושב שמענה אנושי הוא שיטה טובה יותר לקשישים).

ואז מה התברר: ״את לא מחוברת אצלנו לדור 4״. למה?
- ״אולי ניתקת את זה דרך האתר?״
פחחח! אי אפשר לעשות דברים מתוחכמים כאלה דרך האתר שלכם (גם אם הייתי מזוכיסטית מספיק כדי לנסות להתחבר אליו). אל תזבלו לי בשכל. ניתקתם אותי מאיזושהי סיבה, או בלי סיבה, או בגלל תקלה.

אז העלמה החביבה במוקד חיברה אותי מחדש לדור 4 ועכשיו יש דור 4.
והמהירות בהתאם: כרגע נצפו 26.95 מגהביט בהורדה, 17.12 מגהביט בהעלאה. (ביט - לא בייט!) שזו מהירות מאוווד טובה ברמה ישראלית.

עם זאת, זה לא מצדיק את העובדה שבדיוק באותו המקום לפני כמה ימים, בדור 3 היו לי רק 0.83 מגהביט הורדה ו-0.32 מגהביט להעלאה.
זו לא מהירות של דור 3! למעשה זה ״בלי אינטרנט״
(ולא, זה לא שסיימתי את הגבול שלי והם האטו לי)

אז בקיצור, אם האינטרנט שלכם ב-012 לא עובד כימים ימימה, תתקשרו אליהם. אין דרך אחרת פרט לבזבוז הזמן הזה.
אצלי אין נפילות כאלה
27/12/2015 | 05:49
56
נקסוס 5, 012, LTE ללא נפילות רוב הזמן באזור גוש דן וקצת באזור השרון.
אם יש לך אפשרות לבדוק עם מכשיר אחר באותו מקום...
27/12/2015 | 09:44
33
דווקא דור 4 אצלי יציב (012 מובייל LG G3 בדרום הארץ)
lg-g2 הוספת מנהל הקבצים לשולחן העבודה
25/12/2015 | 08:46
3
25
אני מדברת על מנהל הקבצים בו ניתן למצוא את התמונות, לשנות שם ולמחוק.

מי יכול לעזור לי בזה?
ניסיתי לחיצה ארוכה כדי להעביר אבל לא הצליח לי
כמו כל אפליקציה.. במגירת היישומים > לחיצה ארוכה
25/12/2015 | 08:50
1
15
תודה. בבוקר ניסיתי!ולא הצליח
25/12/2015 | 17:22
21
עכשיו כן
למה לא תחברי את המכשיר למחשב
25/12/2015 | 17:44
21
ותשני  דרך המחשב ?
יותר קל יותר מהיר ופחות סיבוכים 
אשמח לסיוע
25/12/2015 | 13:28
53
כול הקודים בפלא פון שלי נמחקו
וכול פעם שאני רוצה להכנס
לקומונה
לפייס בוק
לתיבת המסרים
נאלצת להקליד מחדש את הסיסמא
מה עליי לעשות כדי שהפלא פון יזכור את הסיסמא
אני לוחצת על שמור סיסמא ,ובכול זאת הסיסמא אינה נשמרת
תודה

חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
StalkIt- דף האפליקציה
רוצים להישאר מעודכנים?
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
יפעת כלכלה וחשבונאות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה