לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'מה לעשות אם מצאתם סמארטפון ברחוב...'
מה לעשות אם מצאתם סמארטפון ברחוב...
19/07/2016 | 08:55
2
98
לצפיה ב-'סקירה MIO MOBIX 5 PLUS סמארטפון למבוגרים...'
סקירה MIO MOBIX 5 PLUS סמארטפון למבוגרים...
19/07/2016 | 09:08
1
82
לצפיה ב-'חלמאות תוצרת "רונלייט".'
חלמאות תוצרת "רונלייט".
20/07/2016 | 09:49
68
סוף סוף שכבר יש סמארטפון לאוכלוסיה המבוגרת במחיר זול.

אז בנושא הכי חשוב לאנשים מבוגרים רונלייט מפשלים.

הנה קטע מהסיקור:

ללא ספק החלק המאכזב ביותר ב-Mobix M5+ הוא איכות השמע בשיחות טלפון. הרמקול המובנה של המכשיר חלש יחסית ובכל סביבה אחרת מאשר חדר שקט, אנשים עם שמיעה נמוכה יתקשו לעשות שיחות טלפון עם הרמקול שלא יכללו שימוש מרובה בשאלה ״מה?״.

אם נוסיף לכך שגם בלי שימוש ברמקול, האיכות שבה נשמע הצד השני לא מדהימה ולעיתים נשמעת קצת עמומה. יחד עם הגודל של הטלפון והקושי לאוכלוסייה מבוגרת להחזיק אותו קרוב לאוזן למשך זמן, נראה שביצוע שיחות טלפון לא יהיה החוויה הנעימה ביותר עם ה-Mobix M5+. בהחלט נושא ש-Mio וחברות אחרות שיפנו לקהל היעד הרלוונטי יצטרכו לשים עליו דגש בעתיד 

העיקר שיש 12 חודשי אחריות של רונלייט.
לצפיה ב-'הפלגה ליוון'
הפלגה ליוון
19/07/2016 | 07:36
2
30
בוקר טוב,

אני מפליגה לשבוע ויש שתי ירידות לחוף ביוון.
אני מחפשת דיל טוב לשבוע הזה מיוון לישראל כי הבנתי שבהפלגה אין wifi.

יש המלצות? כי בהוט מובייל הציעו לי 69 שקלים לחודש ו 69 אג' לדקה.

תודה ויום טוב
לצפיה ב-'השאלה אם בכלל תהיה קליטה סלולארית בהפלגה '
השאלה אם בכלל תהיה קליטה סלולארית בהפלגה
19/07/2016 | 07:48
14
לצפיה ב-'הוטנובייל 69 לחודש? את בטוחה? לשימוש בחו"ל?'
הוטנובייל 69 לחודש? את בטוחה? לשימוש בחו"ל?
20/07/2016 | 12:15
5
לצפיה ב-'כתבה מעניינת על טעינת סוללות סמארטפון וחיי הסוללה'
כתבה מעניינת על טעינת סוללות סמארטפון וחיי הסוללה
19/07/2016 | 06:56
3
51

והרבה אנשים מטעינים בלילה כשהסוללות ריקות.
לצפיה ב-'הכתבה מתיחסת רק לליתיום יון...'
הכתבה מתיחסת רק לליתיום יון...
19/07/2016 | 08:30
1
55
יש ליתיום פולימור...
יש ניקל קדיום...
יש ניקל מטאל...

ברכבים ההיברדיים יש סוללות קדיום ומטאל, ובמכוניות של טסלה יש סוללות ליתיום...
לצפיה ב-'ליתיום פולימר זה עדיין ליתיום יון. ניקלים למינהם לא נראה לי '
ליתיום פולימר זה עדיין ליתיום יון. ניקלים למינהם לא נראה לי
19/07/2016 | 20:40
20
שעוד אפשר למצוא בטלפונים היום.
לצפיה ב-'בהתחשב בזה שעד היום נתקלתי בבעיות בשקע הטעינה בשני טלפונים'
בהתחשב בזה שעד היום נתקלתי בבעיות בשקע הטעינה בשני טלפונים
19/07/2016 | 20:44
35
ושלושה טאבלטים, אבל בסוללה שנחלשה משמעותית רק בטאבלט אחד, נראה לי שהעצה שלהם, לטעון את הטלפון הרבה טעינות קצרות במקום אחת ארוכה, אולי טובה לסוללה - אבל גרועה מאוד במבט כולל. הרי ברוב הטלפונים הרבה יותר קל להחליף סוללה (ולכן גם יותר זול אם יש טיפה יכולת טכנית) מאשר להחליף שקע טעינה...
לצפיה ב-'איך מדפיסים למדפסת WIFI מטאבלט'
איך מדפיסים למדפסת WIFI מטאבלט
18/07/2016 | 15:48
7
60
טאבלט אנדרואיד של לנובו.
"בעולם המודרני" זרקו את המחשב הנייד ומשתמשים בטאבלט הזריז. אבל כשהגיעו להדפיס לא יודעים.
זו רשת עם סיסמה. ואיך מגדירים למדפסת את סיסמת הרשת?
לצפיה ב-'מה לדעתך להתחיל עם RTFM?'
מה לדעתך להתחיל עם RTFM?
18/07/2016 | 16:39
21
לצפיה ב-'צריך להתקין את האפליקציה של היצרן בשביל להדפיס מאנדרואיד'
צריך להתקין את האפליקציה של היצרן בשביל להדפיס מאנדרואיד
18/07/2016 | 16:46
46
להיכנס לחנות של גוגל ולחפש לפי שם היצרן מי נגד מי ולמה ..
לצפיה ב-'תודה לכולם'
תודה לכולם
18/07/2016 | 19:35
42
כשאדע הפרטים אחפש ואתקין.
לצפיה ב-'תודה. אעביר את זה הלאה'
תודה. אעביר את זה הלאה
20/07/2016 | 13:02
1
11
לצפיה ב-'כנס ללינק ותמצא אפליקציה לכל יצרן מדפסות שבאמצעותה מדפיסים'
כנס ללינק ותמצא אפליקציה לכל יצרן מדפסות שבאמצעותה מדפיסים
20/07/2016 | 17:58
28
למדפסות שנמצאות באותה רשת WIFI

לצפיה ב-'LG-G2 וסנכרון נתונים מכמה חשבונות'
LG-G2 וסנכרון נתונים מכמה חשבונות
18/07/2016 | 14:18
24
עשיתי סנכרון אנשי קשר ויומן עם עוד 2 חשבונות ג'ימייל.
אם אני מסירה את החשבונות האלו מהטלפון, האם היומן ואנשי הקשר שהתווספו נעלמים מהטלפון שלי או אני אצטרך ידנית לעשות את זה?

ואיך מוחקים את החשבונות האלו? הוספתי אותם דרך אפליקציית ג'ימייל ולא מצאתי איך מוחקים
לצפיה ב-'האמריקאים מעדיפים סמסונג S7 על האייפון 6S'
האמריקאים מעדיפים סמסונג S7 על האייפון 6S
18/07/2016 | 09:58
29
84
לצפיה ב-'LG X CAM אמור להיכנס לשיווק בארץ בשבוע שבועיים הקרובים'
LG X CAM אמור להיכנס לשיווק בארץ בשבוע שבועיים הקרובים
18/07/2016 | 10:05
6
69
המכשיר מגיע עם שני מצלמות מאחור
סוללה נורמלית של 2520 מיליאמפר שעה
משקל 120 גרם
המחיר טרם ידוע

לצפיה ב-'אלה 2 דקות מהחיים שבזבזתי על הדבר הזה ועוד עם מעבד mtk'
אלה 2 דקות מהחיים שבזבזתי על הדבר הזה ועוד עם מעבד mtk
18/07/2016 | 10:54
4
29
לצפיה ב-'שאלה קטנה ברשותך בקשר למעבד מדייהטק של הLG X CAM...'
שאלה קטנה ברשותך בקשר למעבד מדייהטק של הLG X CAM...
19/07/2016 | 08:19
3
48
מה המשמעות הטכנולוגית של מעבד 1.1 גיגה עם 8 ליבות...???

מה התועלת של 8 ליבות שיש במעבד כ"כ קטן...???
לצפיה ב-'מה התועלת ב-8 ליבות בכלל ?'
מה התועלת ב-8 ליבות בכלל ?
19/07/2016 | 09:04
2
51
אולי אם התוכנה תדע להריץ שירותים נפרדים על כל מעבד , אנדרואיד לא מסוגל לזה כרגע .
אתה מתכוון איטי ולא קטן
לצפיה ב-'למה מעבד איטי...'
למה מעבד איטי...
19/07/2016 | 09:15
1
46
איזה אינטרס יש לLG למכור סמארפונים עם מעבדים איטיים...???

אני מניח שLG בדקו את מהירות פעולת המעבד בטרם הקביעה לאיזה מכשיר להטמיע אותו...
לצפיה ב-'אתה רשמת מעבד קטן , תיקנתי אותך שמדובר באיטי.'
אתה רשמת מעבד קטן , תיקנתי אותך שמדובר באיטי.
19/07/2016 | 11:10
16
לצפיה ב-'2520 MAH זה קצת קטן במונחי היום'
2520 MAH זה קצת קטן במונחי היום
19/07/2016 | 23:41
25
אבל יש מצב שעם מעבד חלש זה יספיק
לצפיה ב-'איך אתה מגיע לאתר הזוי שכזה , חחחחחח'
איך אתה מגיע לאתר הזוי שכזה , חחחחחח
18/07/2016 | 10:52
61
Kantar Worldpanel is the global expert in shoppers’ behaviour.
לצפיה ב-'האמריקאים מעדיפים סמסונג S7 על האייפון 6S - כתבה בעברית'
האמריקאים מעדיפים סמסונג S7 על האייפון 6S - כתבה בעברית
19/07/2016 | 09:22
20
46
לצפיה ב-'אתה יודע שזו אותה כתבה נכון? כלומר, המקור הוא אותו מקור'
אתה יודע שזו אותה כתבה נכון? כלומר, המקור הוא אותו מקור
19/07/2016 | 10:44
20
לצפיה ב-'בטח היה להם קודם סמסונג '
בטח היה להם קודם סמסונג
19/07/2016 | 12:12
17
20
לצפיה ב-'ייתי עכשיו 3 שבועות בארה"ב בעיר שמונה 18K תושבים'
ייתי עכשיו 3 שבועות בארה"ב בעיר שמונה 18K תושבים
20/07/2016 | 07:46
16
58
לא ראיתי אף אחד עם משהו אחר. רק אייפון 6

כנ"ל בשדה התעופה. פשוט מדהים
לצפיה ב-'זה מאותה המדינה שמצביעה עבור דונלד טראמפ לנשיאות?'
זה מאותה המדינה שמצביעה עבור דונלד טראמפ לנשיאות?
20/07/2016 | 12:26
15
42
או המציאה את הקולה כתרופה לשיעול?
ולפני שכולם מתנפלים : כן לפעמים מצליח להם...
כשיורים עם תותח בגודל כזה, אין לזבוב סיכוי.
נא לא להאשים את האמריקנים בחוכמת יתר.
לצפיה ב-'אף אחד לא חושב שהם חכמים יותר. אבל אפילו הטמבלים האלה לא '
אף אחד לא חושב שהם חכמים יותר. אבל אפילו הטמבלים האלה לא
20/07/2016 | 21:34
13
34
מעדיפים מכשירים יקרים של סמסונג...
לצפיה ב-'גם זה לא מדויק'
גם זה לא מדויק
20/07/2016 | 22:20
12
33
אפל מדשדשת קבוע סביב 10 עד 13 אחוז משוק הסמארטפונים
לעומת מעל ל 80 אחוז אנדרואיד בתוכם מעל 20 אחוז רק מסמסונג.
אפל יודעת לעשות רעש הרבה יותר מחלקה היחסי בשוק.
לצפיה ב-'לא יקירי, אפל יודעת לעשות יותר כסף'
לא יקירי, אפל יודעת לעשות יותר כסף
20/07/2016 | 22:32
11
35
10-13% מהשוק, אבל 90%+ מהרווחים... סמסונג היתה מוכנה להקריב קורבנות אדם בשביל חצי מזה.
למרות התדמית שלה כיצרנית של מוצרי פרימיום, סמסונג מוכרת בעיקר זבלונים זולים.
לצפיה ב-'מה הקשר? דובר היה על כמות המשתמשים. תבדקי על מה התגובות.'
מה הקשר? דובר היה על כמות המשתמשים. תבדקי על מה התגובות.
20/07/2016 | 22:40
10
33
הפראיירים שמזינים את הקופה של אפל הם מעטים
אך המחירים המופקעים שלה הם מקור הרווח.
ואני לא 'יקירך' יקירתי.
לצפיה ב-'כמות המשתמשים נקבעת בהודו ובסין ושם שולט הזבל הסיני'
כמות המשתמשים נקבעת בהודו ובסין ושם שולט הזבל הסיני
21/07/2016 | 06:52
9
18
לצפיה ב-'אני חוששת שלא קראת את הכתבות באמת'
אני חוששת שלא קראת את הכתבות באמת
21/07/2016 | 08:15
7
26
לפי הכתבה ההיא, שכל האחרות מסתמכות עליה, סמסונג עקפה את אפל במכירות ברבעון הזה. אבל מספרית, אפל מכרה יותר אייפון 6s ופלוס, בסוף השבוע הראשון להשקה שלו, מאשר סמסונג בכל הרבעון הזה (שלושה חודשים)...
ברבעון הזה, אפל מכרה פחות אייפון 6s לסוגיו מסמסונג.

ואגב, אין כמובן נתוני מכירות אמיתיות מסמסונג. היא מקפידה למסור אך ורק נתוני shipping (כלומר, מסירות ליבואנים) ולא נתוני מכירה ללקוחות קצה או הפעלות של מכשירים. אפל מוסרת נתוני מכירה ללקוחות.
לצפיה ב-'אל תחששי. קראתי וזה מראה על מגמה. לא היטפלות לקטנות.'
אל תחששי. קראתי וזה מראה על מגמה. לא היטפלות לקטנות.
21/07/2016 | 08:47
6
27
אפל מאבדת את  ההובלה לסמסונג בארה"ב מאז ה S7
על העולם היא ויתרה מזמן.
אף משווק, בטח לא בארה"ב, לא מזמין מלאי מת.

לצפיה ב-'כנס לאחת מהאוניברסטאות המובילות בארהב, עד שתגלה שם אנדרואיד'
כנס לאחת מהאוניברסטאות המובילות בארהב, עד שתגלה שם אנדרואיד
21/07/2016 | 10:25
4
32
אחד תצטרך לחפש ממש בפינצטה.
שליטה ממש מוחלטת של אפל.
אז כולם טפשים, כולם מובלים באף, כולם שטופי מוח של פרסומות.... או שלא.
גם צבא ארהב החליט  להחליף את הנוט 2 באייפונים 6S ואלו מכשירים שמשמשים למידע בזמן קרב, לא מכשירים לארוחות בקריה.
לצפיה ב-'והסיבה להחלפה: מכשירי אנדרואיד נתקעים, מגמגמים ולא מסוגלים'
והסיבה להחלפה: מכשירי אנדרואיד נתקעים, מגמגמים ולא מסוגלים
21/07/2016 | 10:45
3
32
להראות את המסך החצוי של התוכנה. האייפון מהיר ויציב והמסך שלו חד וברור.
The iPhone is “faster; smoother. Android freezes up” and has to be restarted too often, the source said. The problem with the Android is particularly noticeable when viewing live feed from an unmanned aerial system such as Instant Eye, the source said.

When trying to run a split screen showing the route and UAS feed, the Android smart phone will freeze up and fail to refresh properly and often have to be restarted, a process that wastes valuable minutes, the source said.

“It’s seamless on the iPhone,” according to the source. “The graphics are clear, unbelievable.”
לצפיה ב-'ושוב אני אגיד - סמסונג, לא אנדרואיד'
ושוב אני אגיד - סמסונג, לא אנדרואיד
21/07/2016 | 10:48
34
אבל אם הבחירה היא באמת רק בין שתי אלו, אז שיקחו אייפונים. שישימו גם קייסים חסינים לירי .
לצפיה ב-'האמת, הכתבה הזאת מעלה כמה שאלות'
האמת, הכתבה הזאת מעלה כמה שאלות
21/07/2016 | 12:22
1
27
אולי יש להן תשובות טובות, אבל אי אפשר להבין את זה מהכתבה.

דבר ראשון, הם כותבים אנדרואיד בצורה הכי כללית (רק בהמשך הם מציינים סמסונג), ולעומת זאת מציינים דגם ספציפי של אפל.

לפי ההתגובות, הבנתי שהטלפון הנוכחי שהוא גלקסי נוט 2 (שיצא ב 2012), כלומר, טלפון בן 4. רק לי נראה שלהשוות מכשיר בן 4 למכשיר דגל שיצא השנה זה קצת "לא כוחות"?
לשם השוואה, האייפד 2 שלי (שיצא שנה קודם) היה איטי מאוד בגרסה 6, ובלתי נסבל מגרסה 7 (כבר כמעט שנתיים שלא נגעתי בו כי הוא איטי מידי).

בלי קשר אם מדובר באייפון או אנדרואיד, לא קצת מוזר להחליף מכשיר עם מסך בגודל 5.5' במכשיר עם מסך 4.7', במיוחד כשאחד השימושים העיקריים בו הוא שימוש במסך מפוצל?

האם לא היה יותר נכון לבחור באייפון 6S פלוס, שמגיע עם מסך גדול יותר ועם סוללה חזקה יותר (דיי קריטי לחיילים בשטח, לא?).

בלי קשר לכתבה, החלטות כאלה הרבה פעמים מתקבלות בגלל שיקולים עסקיים (הצעה זולה יותר) או שהזוכה הצליח "לשכנע" את מקבלי ההחלטות בצורה כזו או אחרת (בשביל זה קיימים לוביסטים, לא?).

בסופו של דבר, להגיד "הצבא בחר בזה, לכן זה הכי טוב", זה קצת תמים.
סתם דוגמאות:
הממשלה שלנו החליטה לקנות עשרות מטוסי F35 למרות שיש הרבה ביקורת על המטוס הזה, ולא רק בגלל המחיר.
שר הפנים הנוכחי החליט שבתום הפיילוט, יחוייב כל אזרח ישראלי להוציא ת"ז ביומטרית ולהכנס למאגר הממשלתי, למרות שכבר שנים יש ביקורת קשה על השימוש במאגר.
לצפיה ב-'שים לב שהאיש שמצוטט בכתבה לא מוסמך לדבר עם התקשורת'
שים לב שהאיש שמצוטט בכתבה לא מוסמך לדבר עם התקשורת
21/07/2016 | 13:27
26
כלומר, זה לא דיווח רשמי. יתכן שהבלוגר דיבר באיזה בר של חיילים עם אחד מאלו שבודקים מכשירים, או חייל ביחידה המדוברת... לך תדע. לכן זו לא אינפורמציה מדוייקת.

אין ספק שיש פה הרבה לובי וגם כמובן ״גאווה אמריקאית״ (שרק הגאווה הישראלית גדולה ממנה. כמו צ׳יוואווה צווחני.) ויתכן שמדובר ב-6 פלוס הגדול יותר, במיוחד אם צריך מסך מפוצל, שמראה נתונים משני מקורות.

וכמובן שאם המכשיר הנוכחי בן יותר משנתיים, הוא כבר לא בשיא כוחו (במיוחד כשזה אנדרואיד) והגיע הזמן להחליפו. עם זאת, קשה לי להאמין שהצבא האמריקאי משאיר את מערכת ההפעלה של היצרן כמו שהיא, עבור מכשיר מבצעי (מעניין איך הם יעשו את זה עם אייפון...) ויתכן שהבחירה לא להמשיך לדגם החדש יותר של אותו המכשיר, אומרת משהו.

בקיצור, כמו ״נתוני המסירות״ העמומים של סמסונג (שהיא גם נוטה לזייף כלפי מעלה, אפילו עבור המשקיעים שלה), גם הכתבה הזו לא מוכחת... אבל היא אנקדוטה טובה. אתה לא חושב?
לצפיה ב-'באמת? אז איך אתה קונה היום מכשירים של סמסונג מלפני שנתיים'
באמת? אז איך אתה קונה היום מכשירים של סמסונג מלפני שנתיים
21/07/2016 | 10:42
31
במצב חדש?
לצפיה ב-'אני הייתי בקונטיקט אין לי מושג מהיכן בא טראמפ'
אני הייתי בקונטיקט אין לי מושג מהיכן בא טראמפ
20/07/2016 | 23:08
41
ןביום העצמאות שלהם ראיתי אלפי בני אדם במספר ארועים
ואפילו לא אנדרואיד אחד

טיפשים....
לצפיה ב-'עדכון יוני 2016: נתח השוק של המרשמלו התרחב ל13%...'
עדכון יוני 2016: נתח השוק של המרשמלו התרחב ל13%...
18/07/2016 | 08:59
3
54
לצפיה ב-'גם הפעם אני כולי רטוב מההתרגשות'
גם הפעם אני כולי רטוב מההתרגשות
18/07/2016 | 09:03
1
19
לצפיה ב-' גם לי זה עושה את זה'
גם לי זה עושה את זה
18/07/2016 | 13:02
12
לצפיה ב-'LEECO LE 2 קיבל מעבד של קוואלקום...'
LEECO LE 2 קיבל מעבד של קוואלקום...
18/07/2016 | 09:09
37
לצפיה ב-'lg-g2 בעיות בטעינה'
lg-g2 בעיות בטעינה
17/07/2016 | 23:28
3
44
מראה את מכוון הטעינה כאילו מטעין אבל בפועל אין טעינה או שהיא איטית מאוד מאוד.
התחיל פתאום אחר הצהריים.
ניסיתי מטענים שונים ושקעים שונים

האם יש מה לעשות?
לצפיה ב-' מקפיצה לעזרה'
מקפיצה לעזרה
18/07/2016 | 09:02
19
הפעלתי מחדש כמה פעמים, לא עוזר

הוא גם מתרוקן יותר מהר מרגיל
לצפיה ב-'הסוללה שלו לא נשלפת נכון?'
הסוללה שלו לא נשלפת נכון?
18/07/2016 | 10:12
1
46
תצטרכי לגשת למעבדה. או שהסוללה נהרסה או השקע טעינה..
לצפיה ב-'היום נפל לי האסימון שאולי זה בגלל משהו שעשיתי'
היום נפל לי האסימון שאולי זה בגלל משהו שעשיתי
18/07/2016 | 14:21
56
הוצאתי הודעה חדשה על זה - איך מבטלים את זה

הוספתי לג'ימייל 2 חשבונות וסינכרנתי את אנשי הקשר והיומן.
למרות שהוא סיים לסנכרן את הכל - זה עדיין, כנראה, משפיע על הסוללה שלי.

חייבת לבטל את כל מה שעשיתי והשאלה אם אפשרי
לצפיה ב-'יש לי כמה שאלות שקשורות יותר במחשב אבל בטוחה'
יש לי כמה שאלות שקשורות יותר במחשב אבל בטוחה
17/07/2016 | 18:54
1
58
שכאן ידעו לענות 
1. האם ניתן ליצור תיקיה משותפת אינטרנטית - שכמה אנשים יוכלו להכנס לאותו מקום באינטרנט ולעבוד על אותם קבצים ושכל אחד יראה את השינוי שהאחר עשה? במידה ויש - איך ואיפה? ושניתן יהיה להיכנס אליה גם מהטלפון הסלולארי וגם מהמחשב
2. איך ניתן לשמור מיילים מג'ימייל במחשב (מסמכי HTML) ושניתן יהיה לפתוח אותם בכרום?
3. יש בהאוטלוק משימות - איך ניתן לשתף ולעבוד כמה אנשים ממחשבים שונים על אותן משימות כשאין רשת משותפת?

לצפיה ב-'חבילות לחו"ל'
חבילות לחו"ל
17/07/2016 | 14:08
29
118
נוסעת לברלין ל3 ימים.

רוצה לעשות חבילת גלישה.
 כמה GB נחשב סביר וממוצע ל 3 ימים?
שימוש בוואטסאפ ושיחות וואטסאפ ומעט גלישה באינטרנט.

לצפיה ב-'שלושה ימים? '
שלושה ימים?
17/07/2016 | 14:46
2
98
1 ג'יגה אמור להספיק,  בענק,  בהתניה שאת לא מעבירה המון סרטוני וידאו בוואטסאפ. 
אני הייתי קונה סים מקומי ב10,  15 אירו,  ולא מסתבך עם "טעויות" בחיוב אצל מפעילה ישראלית.  כך נהגתי בברלין ובכל נסיעותיי,  גם אחרי מהפכת 2012 
פרנואיד לגבי גלישה בחו"ל,  מה לעשות. 
לצפיה ב-'שאלות של בורות....'
שאלות של בורות....
17/07/2016 | 15:07
1
74
סים מקומי זה מספר חדש לגמרי.
ואם אני רוצה להיות בקשר עם הארץ בעיקר עם הוואטאספ הרגיל שלי?

ה 10- 15 יורו כבר כוללים בתוכם את עלויות השיחות והגלישה? ומה קורה עם אני גולשת מעבר?
לצפיה ב-'כן, סים מקומי זה מספר חדש אבל ווטסאפ יודע להשאר עם המספר'
כן, סים מקומי זה מספר חדש אבל ווטסאפ יודע להשאר עם המספר
17/07/2016 | 15:59
60
הישן והוא ימשיך לעבוד כרגיל. אם הווטסאפ קופץ ושואל אם לעבור למספר החדש פשוט מסמנים לא והוא ממשיך לעבוד כרגיל.
לטעמי 100 מגה ליום זה מספיק אלא אם כן מנהלים שיחות ווטסאפ ארוכות מאד.
לצפיה ב-'סים מקומי של O2 ב5-10 יורו יספיק לך מעל ומעבר '
סים מקומי של O2 ב5-10 יורו יספיק לך מעל ומעבר
17/07/2016 | 14:51
3
70
הסים מגיע עם 750MB. ל3 ימים זה המון.
ניתן לקנות שם בכל סניף של SATURN (רשת חשמל ענקית). המוכר מפעיל את הסים על המקום, רק צריך להכניס אותו למכשיר.
לצפיה ב-'יש סניפים של O2 בכל רחוב מרכזי. וגם שם ניתן לקנות ולהפעיל.'
יש סניפים של O2 בכל רחוב מרכזי. וגם שם ניתן לקנות ולהפעיל.
17/07/2016 | 19:22
2
38
10$.
לצפיה ב-'כנראה סתם נפלתי על סניף של אנטיפתים '
כנראה סתם נפלתי על סניף של אנטיפתים
18/07/2016 | 10:51
1
17
לצפיה ב-' '
18/07/2016 | 22:19
3
לצפיה ב-'ההצעה הכי משתלמת כיום לגלישה לחו"ל'
ההצעה הכי משתלמת כיום לגלישה לחו"ל
17/07/2016 | 15:55
9
98
לדעתי האישית ללא כל תחרות היא סים גלובל: http://www.pelephone.co.il//digital/3G/Corporate/d...
לצפיה ב-'הערה:'
הערה:
17/07/2016 | 15:56
5
64
זה אולי טיפה יותר יקר מההצעות של שני המגיבים הקודמים, אך לדעתי זה שווה את ההפרש.
לצפיה ב-'זה רק לגלישה?'
זה רק לגלישה?
17/07/2016 | 16:15
4
43
ללא שיחות?
לצפיה ב-'רק גלישה. באיזו חברת סלולר את בארץ?'
רק גלישה. באיזו חברת סלולר את בארץ?
17/07/2016 | 16:33
1
25
לצפיה ב-'012. ונייד נוסף של פלאפון'
012. ונייד נוסף של פלאפון
17/07/2016 | 17:16
16
לצפיה ב-'זה אכן סים המיועד לגלישה בלבד'
זה אכן סים המיועד לגלישה בלבד
17/07/2016 | 16:33
51
אך ניתן לשלוח בו גם סמס וגם לנהל שיחות, רק שהעלות שלהם יקרה מאוד.
מה שאני עושה זה דבר מאוד פשוט, שהוא אולי לא פונקציה שמתאימה לך, ולכן ארחיב מעט:
יש לי ראוטר אלחוטי נייד קטן שלתוכו אני מכניס את הסים גלובל הזה והוא הופך למעין ספק WIFI לסביבה שלו.
במכשיר הטלפון אני מבטל את אפשרות העברת הנתונים הסלולרית וגולש רק באמצעות WIFI באמצעות הראוטר הזה.
אבל מכיוון שלא לכל אחד יש ראוטר כזה, את יכולה לקחת איתך מכשיר סלולרי ישן רזרבי שנמצא כמעט בכל בית, לשים בו את הסים גלובל ולהגדיר שם "נקודה חמה" ולגלוש באמצעותה.
אפשרות נוספת: לשים את הסים גלובל במכשיר שלך ולהשתמש אך ורק במה שכתבת בשאלה הראשונה שלך:
שימוש בוואטסאפ ושיחות וואטסאפ ומעט גלישה באינטרנט.
אל תעני לשיחות ולSMSים שיגיעו למכשיר הזה, ולכל מי שתרצי תחזרי באמצעות שיחת וואטסאפ.
כמובן שתעדכני מראש את הקרובים לך שהתקשורת איתך בשלושת הימים האלה תהיה רק באמצעות הוואטסאפ.
לצפיה ב-'עוד כמה הערות'
עוד כמה הערות
17/07/2016 | 16:38
40
מה שהכי חשוב זה שאת יכולה (ורצוי שתעשי זאת) להזמין אותו מספיק זמן לפני הנסיעה ולבקש שיחכה לך (ללא עלות !) בנקודת שרות של פלאפון.
תכניסי אותו למכשיר, תבדקי שהוא עובד (בהתאם להנחיות שנתתי לפני כן), וכשהוואטסאפ ישאל אותך האם להגדיר מספר טלפון חדש או להשאיר את הישן תשאירי כמובן את הישן.

אני ממליץ לך לקרוא את השאלות והתשובות שיש בקישור שנתתי על הכרטיס. זה יעזור לך מאוד להבין את העניינים.
לצפיה ב-'פיתרון מעולה ללא מעט מדינות, אבל יש יעדים שזה לא משתלם'
פיתרון מעולה ללא מעט מדינות, אבל יש יעדים שזה לא משתלם
18/07/2016 | 11:17
2
49
מהניסיון שלי בינתיים ברלין (עלה 22 ש"ח, הפעלה במקום - לא צריך להתעסק בכלום) ופולין (7 ש"ח ל2GB, הפעלה במקום - לא צריך להתעסק).

יש מדינות (חברות סלולר) שצריך להיכנס לאתר שלהן, להפעיל את הסים... אז אתה צודק, להרבה אנשים זה יכול לא להתאים (התמצאות באתר/קושי בשפה...). להם עדיף פיתרון אחר.
לצפיה ב-'22 ש"ח? 7 ש"ח?'
22 ש"ח? 7 ש"ח?
18/07/2016 | 11:26
1
16
לצפיה ב-'זה מה שעלה לי באפריל השנה.'
זה מה שעלה לי באפריל השנה.
18/07/2016 | 13:27
33
בברלין - סים של O2 עם 750MB עלה לי 5 יורו (5* שער היורו אז שהיה בערך 4.3).
בפולין - סים של אורנג' פולין עם 2GB עלה לי 7 זלוטי
לצפיה ב-'יש לי הצעה זולה מאוד'
יש לי הצעה זולה מאוד
17/07/2016 | 16:57
9
97
לקחת סים חינם של pmobile בבאג מחשבים בתוכנית 99 (שיחות ו גלישה)
להשתמש בו 3 ימים ולנתק (נניח סה"כ 5 ימים)
עלות 5/30*99=16.5 ש"ח
לצפיה ב-'רעיון כשר אבל קצת מסריח... '
רעיון כשר אבל קצת מסריח...
17/07/2016 | 17:17
62
כבר דיברנו על זה, ובאופן אישי זה לא מריח לי הכי טוב. אולי אני טיפש או פראייר אבל כזה אני.
לצפיה ב-'מה הרעיון של הסים הזה? יכול להתאים גם לאיטליה?'
מה הרעיון של הסים הזה? יכול להתאים גם לאיטליה?
17/07/2016 | 17:23
1
131
לצפיה ב-'בהחלט גם לאיטליה'
בהחלט גם לאיטליה
17/07/2016 | 18:49
46
מדינות נבחרות : בלגיה, אנגליה, צרפת, ספרד, יוון, טורקיה, גרמניה, איטליה, אירלנד, הולנד, דרום אפריקה, מלטה, ניו זילנד, הונגריה, פולין, שוויץ, פורטוגל, צ'כיה, רומניה, אוסטריה, קפריסין, ארצות הברית, אוסטרליה
לצפיה ב-'יכול להיות שאבי צודק אבל אם נותנים לך הזדמנות למה לא לקחת '
יכול להיות שאבי צודק אבל אם נותנים לך הזדמנות למה לא לקחת
17/07/2016 | 17:34
2
91
אותה? אתה יכול להסביר לי בבקשה איך זה עובד? לא הבנתי בדיוק את החשבון שעשית.
אני מבין שאתה מתכוון לעיסקה שבצד שמאל?
לצפיה ב-'אכן העסקה הזו'
אכן העסקה הזו
18/07/2016 | 02:53
1
68
עד ה 15.7 הייתי ממליץ לעשות אותה בגולן טלקום (עלות הסים 49 ש"ח, עלות התוכנית - ללא תשלום)
החל מ 15.7 אני ממליץ לעשות אותה ב PMOBILE (עלות הסים 0 ש"ח, עלות התוכנית 99 לחודש מלא)  - בגולן המחיר יהיה 49 ש"ח יותר.
כיוון שאתה יוצא ל 5 ימים, אז תשלם על בערך 7 ימים באופן יחסי 7/30 מחודש כפול המחיר החודשי של 99 ש"ח, יוצא כ 3.33 ש"ח ליום

התוכנית תיתן לך 3G גלישה ו 500 דקות שיחה מישראל/לישראל
לצפיה ב-'תודה רבה על ההסבר.'
תודה רבה על ההסבר.
18/07/2016 | 05:28
20
לצפיה ב-'חיוב יחסי זה עד הסוף (גם בנפח וגם בכסף)'
חיוב יחסי זה עד הסוף (גם בנפח וגם בכסף)
18/07/2016 | 07:57
2
45
יתכן שנפח של 16% מהחבילה לא יספיק
ואם ישתמשו ב16% מהזמן אבל ינצלו 75% מהחבילה === יהיה חיוב יתר
אני לא בטוח שאפשר לנצל חצי מחבילה חודשית ביומיים ולנתק ולשלם על יומיים וחצי

לצפיה ב-' ייתכן מאוד וזה באמת יהיה כך'
ייתכן מאוד וזה באמת יהיה כך
18/07/2016 | 08:11
16
לצפיה ב-'אבל אם אין תעריף לחריגה מחבילה בלתי מוגבלת'
אבל אם אין תעריף לחריגה מחבילה בלתי מוגבלת
18/07/2016 | 11:25
38
ובכל מקרה זה לא יהיה יותר מ 99 ש"ח
לצפיה ב-'לO2 יש 2 סימים במקום אחד במחיר מצחיק'
לO2 יש 2 סימים במקום אחד במחיר מצחיק
18/07/2016 | 10:49
1
20
לצפיה ב-'כמו סימן החמצן'
כמו סימן החמצן
18/07/2016 | 10:50
36
ונקרא
או צוויי
לצפיה ב-'מוסיקת רקע כהמתנה עד למענה אנושי'
מוסיקת רקע כהמתנה עד למענה אנושי
17/07/2016 | 13:00
3
47
בהרבה עסקים שמתקשרים.. ישר עונה מוסיקה המתנה :" הגעתם למרפאה של ד"ר .... , במרפאה תוכלו למצוא מגוון טיפולי שיניים , וכו' וכו' ".

איך קוראים לדבר הזה?  אני רוצה לעשות דבר כזה. מה עלי לגגל?

תודה רבה
לצפיה ב-'קוראים לזה "דרך של המפעילה לגבות כסף על שטות" '
קוראים לזה "דרך של המפעילה לגבות כסף על שטות"
17/07/2016 | 13:15
41
אבל המפעילות קוראות לזה "שיר בהמתנה".
לצפיה ב-'ג'ינגל עיסקי'
ג'ינגל עיסקי
17/07/2016 | 14:28
1
17
לצפיה ב-'ג'ונגל עסקי מתאים יותר'
ג'ונגל עסקי מתאים יותר
17/07/2016 | 15:04
15
לצפיה ב-'חווד אישית שלי על הגלקסי S7 לאחר חודשיים שימוש:'
חווד אישית שלי על הגלקסי S7 לאחר חודשיים שימוש:
17/07/2016 | 11:30
1
115
אז אחרי כמה חודשים מתישים ומתסכלים עם הנקסוס 5X החלטתי לפני כחודשיים כי הגיע הזמן לעבור הלאה.
חיפשתי מכשיר לא יותר מדי גדול  (הנקסוס 5X היה גדול מדי לטעמי יש לו מסגרת רחבה), מהיר, אמין ועם בטריה טובה. התלבטתי בעיקר בין הגלקסי S7 ובין האייפון 6S.
בסופו של דבר בחרתי בגלקסי S7 DUOS אבל בדרך יצא לי להשתמש רבות באיפון 6S ככה שיש לי גם תובנות בעניין זה.
בגדול הגלקסי הוא מכשיר מאד מוצלח. עובד חלק בלי תקיעות בכלל (למעט בעיה שהייתה לי בהתחלה עם יציאה ממצב טיסה כאשר 2 הסימים מותקנים), מהיר מאד ואני מאד נהנה ממנו.
התקנתי עליו בין השאר 3 חשבונות גימייל וחשבון יאהו שעובדים ב PUSH כל הזמן. פייסבוק וטוויטר פעילים, הנגאוט מחובר, WUNDRLIST ו פוקט אונליין וכמובן ווטסאפ ולונצר של נובה. הכל עובד חלק ללא תקיעות. לא נראה שהעומס משפיע עליו.
גודל המכשיר – מבחינתי מעולה. יושב טוב ביד אבל אי אפשר להפעיל אותו עם יד אחת כמו את האייפון.
המסך - מצוין, רואים טוב מאד גם בחוץ בשמש, חד מאד עם צבעים יפים.
מסך המגע – לטעמי רגיש מדי, אני כל הזמן מוצא את עצמי לוחץ בטעות ומפעיל אפליקציות שלא התכוונתי. תופעה שלא הייתה לי מעולם במכשירים קודמים.
הבטריה - מחזיקה יום בשימוש מלא, וזה לא קרה לי בשנים האחרונות (נקסוס 4 5 5X).
הכפתורים - של המכשיר מאד נוחים. רגישים במידה הנכונה.
אמנם למכשיר יש יואסבי ישן (לא C) אבל בגלל שהמכשיר בנוי ממתכת אז הכניסה של היואסבי מאד קשיחה ומשום מה הרבה יותר קל לחבר את הכבל.
המכשיר יכול לקבל 2 סימים (על חשבון כרטיס הזיכרון הנוסף) כאשר הסים השני יכול לעבוד רק בדור 2 ללא גלישה. אפשר להחליף את תפקוד הסימים בהגדרות. עובד אבל היו קצת באגים בעניין.
המכשיר בנוי ממתכת, מרגיש מאד איכותי ויפה אבל קצת כבד יחסית למכשירים מפלסטיק.
זהוי טביעות האצבע – מאד מאכזב. לא ברמה של הנקסוס 5X ובטח לא ברמה של האייפון 6S. רוב הפעמים לא עובד בנסוי הראשון. לדעתי הבעיה היא צורת הכפתור שהיא לא עגולה אלא אליפטית ולכן קוראת חלק יותר קטן מהאצבע וכתוצאה מאד לא יעילה.
בהשוואה לאייפון 6S הגעתי למסקנה שלמרות המעבדים החזקים והמרשמלו הגלקסי עדיין עובד פחות חלק ופחות מהיר מאשר האייפון. באייפון הזרימה של המסכים והאפליקציות יותר חלקה ויותר מהירה. באייפון האתרים עולים יותר מהר ויותר חלק. – למרות שגם הגלקסי מאד מהיר ובוודאי האנדרואיד הכי מהיר שראיתי עד כה.
בסופו של דבר בחרתי בגלקסי משתי סיבות. האחת שהמסך של האייפון 6S היה לי קצת קטן והסיבה השנייה היא פשוט הרגל. זה היה פשוט יותר להשאר באנדרואיד מאשר לעשות את המעבר.
סה"כ אני מאד מרוצה עם הגלקסי 7S. הוא ללא ספק האנדרואיד הטוב ביותר שהיה לי למרות שהוא לא חף מבעיות.
רכשתי את המכשיר באיביי בזמן שהייתי בארהב 625USD  וקיבלתי אותו תוך 24 שעות עם שליח, פתוח מהמפעל. הדגם G930FD .

לצפיה ב-'הבטריה יום שלם כוללת גם BT ושרותי מיקום פתוחים כל היום.'
הבטריה יום שלם כוללת גם BT ושרותי מיקום פתוחים כל היום.
17/07/2016 | 11:52
18
לצפיה ב-'סקירה LG STYLUS 2 החדש עם עט נשלף'
סקירה LG STYLUS 2 החדש עם עט נשלף
17/07/2016 | 10:47
2
47
לצפיה ב-'סקירה מוטורולה X FORCE'
סקירה מוטורולה X FORCE
19/07/2016 | 09:39
1
28
לצפיה ב-'מכשיר נפלא.'
מכשיר נפלא.
20/07/2016 | 09:06
26
חלום של מכשיר.

מעבד עם ביצועים מעולים. (סנפדראגון 810)
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 3072.
מסך 5.4 אינצ' QHD באיכות טובה מאוד (AMOLED) - עמיד בשברים.
מצלמה 21 מ"פ באיכות מצוינת - גם באזורים חשוכים.
צילום וידיאו 4K.
רמקול וספיקר בעוצמה טובה.
ממשק נקי מאפליקציות זבל.
ממשק מרשמלו.
יש NFC.
הטענה מהירה.
סוללה 3760 מ"א עוצמתית.
פקודות קוליות.
משקל 170 גרם.

חבל שמחירו כ"כ יקר.

לו רק היו מתמחרים אותו במחיר שפוי באזור של 2500 שקל.
אין ספק שהוא היה נמכר בכמויות נכבדות.
לצפיה ב-'תמיכה של רשתות הסלולר בטלפונים פשוטים'
תמיכה של רשתות הסלולר בטלפונים פשוטים
17/07/2016 | 08:39
2
25
יש לי טלפון פשוט נוקיה 2690.
איזה רשתות סלולר עדיין מאפשרות לעבוד איתם עם מכשירים כאלו?

לצפיה ב-'חוץ מפלאפון, רמי לוי והמותגים הפרטיים שלה, כולן תומכות.'
חוץ מפלאפון, רמי לוי והמותגים הפרטיים שלה, כולן תומכות.
17/07/2016 | 08:44
22
כרגע כל השאר תומכות במכשירי דור 2 (סלקום ופרטנר וכל מי שנתלה עליהן)
לצפיה ב-'כולם תומכים דור 2 למעט פלאפון והרשתות הוירטואליות שלה'
כולם תומכים דור 2 למעט פלאפון והרשתות הוירטואליות שלה
17/07/2016 | 08:46
19
וזה המידע על המכשיר
לצפיה ב-'זוכרים שלפני שבוע שאלתי בעניין הזמנת Moto G מאמזון גרמניה?'
זוכרים שלפני שבוע שאלתי בעניין הזמנת Moto G מאמזון גרמניה?
16/07/2016 | 22:46
56
147

ביום רביעי הזמנתי מהם את המכשיר, ולאחר מכן היה כתוב שם שהם ישלחו...
המשך>>
למי שלא זוכר - זה השרשור.

ביום רביעי הזמנתי מהם את המכשיר, ולאחר מכן היה כתוב שם שהם ישלחו אותו ביום חמישי, אך הם לא שלחו אותו ביום חמישי עד הערב ולכן שלחתי להם מייל דרך האתר ושאלתי מתי המכשיר ישלח, והם ענו לי תשובה בתוך כמה דקות שהמכשיר בשלבי אריזה ולמחרת הוא ישלח.

ואכן למחרת (שזה היה אתמול יום שישי) קבלתי מהם בבוקר מייל שהמכשיר נשלח באמצעות UPS וצורף מספר מעקב שאפשר לבדוק אותו גם באתר של אמזון עצמו וגם באתר של UPS.

סתם בשביל הקטע בדקתי אתמול מידי פעם בשני האתרים.
כמה מוזר היה לגלות אתמול שהמכשיר נשלח ממדריד שבספרד ולא מגרמניה.
(*הערה: אני שומר שבת ולכן בדקתי רק עד כניסת השבת ולאחר צאתה הערב).

הערב גיליתי שהחבילה נשלחה ממדריד לקלן שבגרמניה ומשם לאיסטנבול שבטורקיה ושכבר הספיקה להגיע לארץ.
מכיוון שרק הערב נודע לי על מה שקרה בלילה בטורקיה נחסכה ממני דאגה קטנה לגורל החבילה.

עכשיו נשאלת השאלה כמה זמן יקח לחבילה להגיע אלי.
לצפיה ב-'טלפון אסוס לא מזהה סים'
טלפון אסוס לא מזהה סים
16/07/2016 | 19:26
4
51
לפני כחודש רכשתי מכשיר אסוס חדש עם כניסה לשני כרטיסי סים. כשהכנסתי את כרטיס הסים שלי (שעבד מצויין בטלפון הקודם) החלו בעיות. בתחילה הוא זיהה אותו ועבד אך עד מהירה נכתבה הודעה לפיה לא מותקן כרטיס סים. אחרי שאני מאתחלת את המכשיר, לעיתים הסים מזוהה ולעיתים לא מזוהה אך בכל מקרה כשהוא מזוהה, זה לזמן קצר בלבד. ניסיתי להפעיל את המכשיר עם כרטיס סים אחר ולהליף את מיקום הסים בין שתי הכניסות במכשיר,אך גם אז נתקלתי באותה בעיה.

בנוסף, לא מגיעות אלי הודעות SMS והבלותות' לא מתחבר לדיבורית של האטוט למרות שמצויין שהוא מחובר.

מה עלי לעשות? האם בחנות בה רכשתי את המכשיר יחליפו לי אותו? יש על המכשיר אחריות לשנתיים.

תודה.
לצפיה ב-'כן אם יש אחריות אני מאמין שיחליפו אותו'
כן אם יש אחריות אני מאמין שיחליפו אותו
16/07/2016 | 21:09
2
23
או לפחות יתנו פתרון לבעיה
לצפיה ב-'ניסינו שני סימים שונים'
ניסינו שני סימים שונים
17/07/2016 | 09:22
1
14
ושניהם עבדו בצורה תקינה בפלאפונים אחרים, כך שעושה רושם שהבעיה היא במכשיר עצמו...

למי עלי לפנות למקום בו רכשתי את המכשיר או ישירות לספק?

לצפיה ב-'למי שקנית ממנו את המכשיר'
למי שקנית ממנו את המכשיר
17/07/2016 | 10:52
8
לצפיה ב-'נסי SIM של מפעיל סלולארי שונה מזה שלך.'
נסי SIM של מפעיל סלולארי שונה מזה שלך.
16/07/2016 | 22:46
19
האם ה- SIM ה"בעייתי" מתפקד היטב במכשיר אחר של בן משפחה?
כבר נתקלתי במקרה בו SIM שעבד באופן תקין זמן רב, גרם ל- restart-ים ברגע ששובץ במכשיר מסוים אחר, אך שב לתפקד בתקינות מששובץ במכשיר שלישי. שלושה גורמים נדרשים לפעולה תקינה, ה- SIM והקידוד שבו, המכשיר, ושירותי הרשת...
לצפיה ב-'רכישת מכשיר בארצות הברית'
רכישת מכשיר בארצות הברית
16/07/2016 | 13:14
37
שבת שלום לכולם!
הסמסונג מיני s4 מתחיל להראות סימני חולשה רציניים ואחרי שנתיים וחצי שימוש נראה כי הגיע הזמן לעבור הלאה. התקלות כרגע - אין רטט ובעבודה שלי שבה אני נדרש להיות זמין אבל הפלאפון צריך להיות על שקט זה קריטי. המצלמה מדי פעם נתקעת, רואים מסך שחור וזהו. רק הפעלה מחדש פותרת את הבעייה. לפעמים המכשיר כולו נתקע ואז אין אפשרות להיכנס ליומן השיחות או רשימת אנשי קשר. בקיצור - חדש.
אחי נוסע היום לחול לארצות הברית שם הוא יהיה רק 3 ימים ואחכ יחזור. הוא מוכן לקנות לי מכשיר שם אבל... אני הבנתי שלא ניתן להביא מכשיר מארצות הברית כי זה לא יעבוד בארץ אלא אם כן תיערך שיחה בת 5-10 דקות מארצות הברית לישראל. 
אחי לא מוכן לכל מיני פולישטיקים מהסוג הזה של לפרק מכשיר להתקשר וכו וכו מאחר ואין לו זמן, הוא כולה נמצא שם 3 ימים, הוא נכנס לחנות, קונה וממשיך הלאה לעבוד.  אז השאלה היא האם באמת זה יעבוד או שאתפשר ואקנה בארץ כי אין לי זמן לחכות למכשיר מחול (הבנתי שיבור מחול יקח לי משהו כמו שבועיים עד חודש)?
תודה
לצפיה ב-'מבקש המלצה על סמארטפון אנדרואיד'
מבקש המלצה על סמארטפון אנדרואיד
16/07/2016 | 09:07
20
107
שלום,
מבקש המלצה על טלפון אנדרואיד שיכלול את הפרמטרים הבאים לפי סדר חשיבות. השימוש שלי הוא בעיקר, אתרי חדשות, מיילים, וואאטסאפ וכד'. בלי משחקים , בלי עריכת וידאו, בלי 30 אפליקציות במקביל וכו'
1. לא סיני.
2. זמן סוללה ארוך מאוד(ביחס לגודל המסך/מתאר שימוש).
3. מצלמה מצויינת!
4. מסך - בעדיפות עד 5.5".
5. יציבות תוכנתית - בלי ריסטים, תקיעות רנדומליות וכד' 
6. dual sim.
7. עדכני יחסית כך שיתמוך שדרוגי תוכנה.

תודה מראש,
מק
לצפיה ב-'והתקציב ? מה עם יד 2 ? '
והתקציב ? מה עם יד 2 ?
16/07/2016 | 09:32
36
לצפיה ב-'תצטרך להתפשר על חלק מהדרישות'
תצטרך להתפשר על חלק מהדרישות
16/07/2016 | 11:02
1
77
יש סתירה בין הדרישה למכשיר לא סיני לבין סים כפול מכיוון שמרבית המכשירים עם סים כפול הם סינים, או מכשירי ביניים עם מפרט לא חזק במיוחד.
אני הייץי מציע לך להזמין מאמאזון אירופה (צרפת/גרמניה/איטליה/ספרד) מכשיר בשם moto g 3rd generation או מכשיר בשם moto x play. . הראשון עולה כ 200 יורו, השני בערך כפול ממנו.
שניהם מכשירים משנת 2015, מגיעים עם אנדרואיד נקי מעודכן לגירסה האחרונה. מהיכרות עם המכשיר הראשון המצלמה שלו טובה (קשה למצוא מכשיר עם מצלמה סלולרית מצויינת, אם צילום חשוב לך תקנה מצלמה) וזמן סוללה סביר.
לגבי המכשיר השני, אני לא מכיר אותו אישית אבל יש פה אנשים שקנו אותו ויוכלו להמליץ לך.
לצפיה ב-'כמעט לכל מכשיר יש היום ורסיה עם סים כפול'
כמעט לכל מכשיר יש היום ורסיה עם סים כפול
16/07/2016 | 18:37
43
בנוקיה הדגמים נקראים DS
בסמסונג DUOS
ב-LG נקראים DUAL
בסוני גם DUAL
במוטורולה DUAL SIM.
לצפיה ב-'Samsung S7 Duos עונה על כל הדרישות'
Samsung S7 Duos עונה על כל הדרישות
16/07/2016 | 12:09
11
70
מכשיר מעולה
לצפיה ב-'ממתי סמסונג מעדכנת את המכשירים שלה?'
ממתי סמסונג מעדכנת את המכשירים שלה?
16/07/2016 | 15:45
10
64
או יש לה מכשירים יציבים תוכנתית?
לצפיה ב-'הS7 יציב לחלוטין, מהיר מאד וכרגע לפחות מעודכן לורסיה האחרונה'
הS7 יציב לחלוטין, מהיר מאד וכרגע לפחות מעודכן לורסיה האחרונה
16/07/2016 | 16:45
3
58
הקיימת של אנדרואיד.
לצפיה ב-'בדיוק - "כרגע"'
בדיוק - "כרגע"
16/07/2016 | 23:08
17
לצפיה ב-'שמע, אתה יודע איך זה בסמסונג'
שמע, אתה יודע איך זה בסמסונג
17/07/2016 | 11:42
1
36
לפחות עד ה-S5 כל התופעות של תקיעות ולאגים שקורים לאורך שימוש ארוך במכשיר - עדיין קיימות. אין אף מכשיר סמסונג שחף מהבעיות.
לגיסי יש S6 - אני אעדכן לגבי זה בהמשך . לדעתי אין קסמים תחת השמש. מי שבד"כ סובל הכי פחות הם נקסוסים, אבל לא בהכרח (וגרסאות מסויימות של גוגל כמו 5 יכולות בהחלט להרוס).
לצפיה ב-'אני לא יודע כי זה הסמסונג הראשון שלי. והוא בוודאי יותר יציב'
אני לא יודע כי זה הסמסונג הראשון שלי. והוא בוודאי יותר יציב
17/07/2016 | 11:44
37
וללא תקיעות מאשר הנקסוס 5X הקודם שלי.
לצפיה ב-'מה אתה לועג?'
מה אתה לועג?
16/07/2016 | 20:29
5
64
האסוס שלך קיבל כבר מרשמלו או שאתה ממשיך לחכות עד בוש?
אגב, הגלקסי העתיק שלי קיבל את הגירסה האחרונה.

לצפיה ב-'למעט מערכת ההרשאות של מרשמלו, האסוס עובד מעולה'
למעט מערכת ההרשאות של מרשמלו, האסוס עובד מעולה
16/07/2016 | 23:24
4
52
כל כמה ימים אתה צריך להפעיל מחדש את הסמסונג כדי שיחזור לעבוד כמו שצריך? אצלי ב-S4 זה היה לכל הפחות פעם לשבוע, אבל ב-S5 של זוגתי הם השתפרו והיה צריך רק אחת ל-8 ימים.
לצפיה ב-'וב S7 כבר חודשים לא צריך בניגוד ל 5X שהיה צריך כל יום.'
וב S7 כבר חודשים לא צריך בניגוד ל 5X שהיה צריך כל יום.
17/07/2016 | 00:38
1
54
לפעמים גם לסמסונג יכול לצאת מוצר מוצלח או שהם פשוט למדו מטעויות העבר.
לצפיה ב-'עד שאני לא אראה בעיניים אני לא יכול להאמין לזה..'
עד שאני לא אראה בעיניים אני לא יכול להאמין לזה..
17/07/2016 | 08:49
46
הגלקסי S6 שפה בעבודה עושה ריסטרט על דעת עצמו כמעט כל יום.
נוט 5 של מישהו פה מרגיש כמו גלקסי גלקסי S3 בן 2 (פשוט עגלה, בקושי מגיב או זז).
הגלקסי S7 שפה בינתיים לא עושה בעיות (אבל זו לא חוכמה, הוא לא בשימוש יומיומי).

אני לא מאמין שהם השתפרו פלאים תוך שנה. נראה איך המכשיר יתנהג אחרי שנה של שימוש.
לצפיה ב-'אין שום צורך להפעיל אותו מחדש'
אין שום צורך להפעיל אותו מחדש
17/07/2016 | 10:20
1
41
מצטער לקלקל לך את התיאוריה, כי הוא עובד מצוין, בלי הפעלה מחדש.
גם בגירסה הקודמת.
לצפיה ב-'לכל כלל יש יוצא מן הכלל. יצאו לכם במקרה מכשירים שעובדים'
לכל כלל יש יוצא מן הכלל. יצאו לכם במקרה מכשירים שעובדים
17/07/2016 | 10:42
33
אבל זה לא תמיד המצב אצל סמסונג - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2142/1810141... .
לצפיה ב-'Samsung note 7'
Samsung note 7
16/07/2016 | 13:25
3
78
יענה על כל הדרישות
לצפיה ב-'ומאיפה הוא יקנה אותו?'
ומאיפה הוא יקנה אותו?
18/07/2016 | 10:08
2
11
לצפיה ב-'מה הבעיה? נכנסים לדלוריאן, שמים תאריך יעד של דצמבר... '
מה הבעיה? נכנסים לדלוריאן, שמים תאריך יעד של דצמבר...
18/07/2016 | 12:43
1
13
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
18/07/2016 | 12:58
12
לצפיה ב-'גיליתי מכשיר שהוא דואל סים.'
גיליתי מכשיר שהוא דואל סים.
18/07/2016 | 09:47
54
LG G3.

מעבד סנאפדראגון 801 - 2.5 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' QHD באיכות מעולה.
GORILLA GLASS 3.
מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס באיכות טובה.
תומך צילום וידיאו 4K.
יש NFC.
יש IR.
תומך LTE.
יש רדיו.
סוללה 3000 מ"א נשלפת.
משקל 150 גרם.
יש עדכוני OTA, אבל העברית נמחקת מהתפריט.
אם יודעים איך להחזיר את העברית אחרי OTA, אז אין שום בעייה.
יתכן שבמסגרת האחריות שמקבלים על המכשיר, זה כולל גם החזרת העברית לאחר OTA.
צריך לברר זאת טלפונית בטרם הקנייה.

המכשיר נמצא בעשרייה הראשונה של הסמארטפונים הנמכרים ביתר בחצי הראשון של 2016.

למרות שהוא בן שנתיים LG ממשיכים לייצר אותו.

בקשר לסוללה, הוא צולח יום שלם יחסית בסדר.
אבל אם זה ממש קריטי, תמיד אפשר להחליף לו את הסוללה לרזרבית.
לצפיה ב-'נעילת סים בסמסונג J5'
נעילת סים בסמסונג J5
16/07/2016 | 12:44
5
53
האם מישהו מכיר אתר טוב לקבלת קוד נעילה ?
לצפיה ב-'האתר של המפעילה. נעילת סים זה קוד של הסים עצמו'
האתר של המפעילה. נעילת סים זה קוד של הסים עצמו
16/07/2016 | 14:37
4
33
אלא אם כן אתה מתכוון לנעילה איזורית של סמסונג, ואז אין לי מושג.
לצפיה ב-'אני מתכוון לנעילה איזורית'
אני מתכוון לנעילה איזורית
16/07/2016 | 17:09
3
12
לצפיה ב-'אז הכי פשוט לקנות סים זר מהאיזור הגיאוגרפי שלו'
אז הכי פשוט לקנות סים זר מהאיזור הגיאוגרפי שלו
16/07/2016 | 23:27
22
אני פשוט לא יודע אם יש פיתרון תוכנתי לחרפה הזו של סמסונג.
לצפיה ב-'מישהו אצלי בעבודה, כשחוצפה הזו רק התחילה, קנה נוט 3 מארה"ב '
מישהו אצלי בעבודה, כשחוצפה הזו רק התחילה, קנה נוט 3 מארה"ב
17/07/2016 | 08:40
1
21
ובארץ גילה שהוא נעול. הוא פנה לסמסונג, והם הסכימו לפתוח את המכשיר (לא יודע מה בדיוק היתה הפרוצדורה להסרת החסימה).
אולי הם הסכימו כי זה היה בהתחלה של הדבר הזה, אבל שווה לך לפנות אליהם..

*להבא, לא לקנות יותר מוצרים של חברה שככה מתנהגת. גם עם המכשירים של סמסונג יתחילו להיות מעולים, אין סיכוי שאני אקנה אותם כשהחברה ככה מזלזלת בלקוחות שלה.
לצפיה ב-' לנקודה האחרונה'
לנקודה האחרונה
17/07/2016 | 10:52
6

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט חקירות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה