לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'קסיומי רדמי נוט 3 - עברית '
קסיומי רדמי נוט 3 - עברית
13/06/2016 | 12:55
1
47
קניתי Xiaomi Redmi Note 3 בחו"ל להורים שלי, יש לו אופציה של עיברית אבל היא מאוד מאוד חלקית וזה מקשה עליהם בהתעסקות היומיומית. קראתי אפשהו שבהתחלה היתה תמיכה חלקית בעברית ואחרי זה תמיכה יותר מלאה או משהו כזה.
משהו נתקל בבעיה? יש תמיכה מלאה בעיברית למכשיר זה? יש עידכון גירסה שאני יכולה לעשות שיאפשר תמיכה מלאה בעיברית? או אולי אזשהו פתרון אחר?

תודה מראש לעוזרים

לצפיה ב-'העברית בתפריטים אכן חלקית'
העברית בתפריטים אכן חלקית
13/06/2016 | 15:09
82
מומלץ להחליף רום - תהליך שלוקח כמה דקות אבל מחייב ניסיון ומיומנות
א. אני לא יגוע לעשות זאת בעצמי
ב. אני יכול להפנות לכל מיני חברים שיכולים לעשות זאת בתשלום סמלי (עד 50 שח) בתנאי שמדובר בדגם הרגיל (מעבד MTK) ולא בדגם הפרו (מעבד קוואלקום 650)
על הקופסה מצויין הדגם (אם את לא ידעת בעצמך)
עוד מידע - דרך המסרים
ג. הבעיה (בעיניי לפחות) ברום שקיבלת , איננה השפה של התפריט הוא ה"זבל הסיני" כמו CLEAN MASTER שמודבק בתוכו ואי אפשר למחוק.
לצפיה ב-'בעקבות פיצוץ המגעים: סלקום דורשת מיליונים מ"גולן טלקום"'
בעקבות פיצוץ המגעים: סלקום דורשת מיליונים מ"גולן טלקום"
13/06/2016 | 11:58
1
60
חברת הסלולר דיווחה כי תדרוש מ"גולן טלקום" פירעון חוב מיידי בסך 600 מיליון שקל והחזר הנחות בסך 300 מיליון שקל - זאת בעקבות פיצוץ המגעים והמעבר של גולן ללפעול על גבי הרשת של "הוט מובייל".
לצפיה ב-'מיכאל "לא פראייר" וגולן הולכים ללמוד '
מיכאל "לא פראייר" וגולן הולכים ללמוד
13/06/2016 | 12:36
66
בדרך הקשה שאין ארוחות חינם כפי שלא קיים יש מאין גם בעסקים 
לצפיה ב-'מגן מסך מייזו M3 NOTE'
מגן מסך מייזו M3 NOTE
13/06/2016 | 11:12
2
54
יש לי מגן מסך של M2 NOTE,
האם לדעתכם זה מתאים לM3 NOTE??

שניהם 5.5 אינץ,
לצפיה ב-'גודל המסך זה רק חלק מהמשוואה'
גודל המסך זה רק חלק מהמשוואה
13/06/2016 | 11:15
35
יכול להיות שהחיישנים והמצלמה הקדמית נמצאים במקומות שונים, או שהמגן של אחד מהם מגן יותר מאשר מגן אחר. בגדול הייתי משתמש בזה רק אם לא הייתה לי ברירה, אבל הייתי מזמין מגן שמתאים למכשיר המסוים שיש לי.
לצפיה ב-'לדעתי, לא מתאים'
לדעתי, לא מתאים
13/06/2016 | 13:18
34
אם יכסה את חיישן הקרבה זה יעשה לך צרות
לצפיה ב-'MEIZU M2 עזרה בבקשה'
MEIZU M2 עזרה בבקשה
13/06/2016 | 09:59
32

למכשיר יש 16 גיגה זיכרון
אבל ישנה בעיה עם האכסון של הודעות הSMS

המכשיר כל הזמן מודיע 'אנא מחק הודעות SMS ממכשירך בכדי לפנות מקום להודעות חדשות'

המצב כפי הנראה שבמכשיר מוגדר קבלת SMS רק לזיכרון הסים
ואיני מוצא במערכת ההפעלה שלו את האופציה להגדיר שהSMS יכנס לזיכרון המכשיר ולא לזיכרון של הסים

למישהו יש רעיון מה לעשות????

תודה

לצפיה ב-'הושקו 2 מכשירי "לנובו מוטו" חדשים - Z & Z FORCE.'
הושקו 2 מכשירי "לנובו מוטו" חדשים - Z & Z FORCE.
13/06/2016 | 08:39
17
49
-------------------------------------------------------------------------------------------

לנובו מוטו Z.

לנובו מוטו Z פורס.
-------------------------------------------------------------------------------------------

המודולים.
לצפיה ב-'אתה עתיק , זה כבר משבוע שעבר .'
אתה עתיק , זה כבר משבוע שעבר .
13/06/2016 | 08:51
8
לצפיה ב-'האם תצליחו לזהות את הסמארטפון.'
האם תצליחו לזהות את הסמארטפון.
13/06/2016 | 08:52
40
לצפיה ב-'הטכנולוגיה כבר הייתה מוקדם ממה שאתם חושבים.'
הטכנולוגיה כבר הייתה מוקדם ממה שאתם חושבים.
13/06/2016 | 09:07
26
לצפיה ב-'אינטל תשווק שבבים סלולאריים לאפל.'
אינטל תשווק שבבים סלולאריים לאפל.
13/06/2016 | 09:26
1
16
לצפיה ב-'עוד באותו נושא.'
עוד באותו נושא.
14/06/2016 | 09:33
12
לצפיה ב-'סלקום לא מוותרת - גולן חייבת לנו 900 מליון שקל לפחות.'
סלקום לא מוותרת - גולן חייבת לנו 900 מליון שקל לפחות.
13/06/2016 | 09:31
20
לצפיה ב-'למה מכשיר חדש מגיע עם מערכת הפעלה ישנה של לוליפופ...???'
למה מכשיר חדש מגיע עם מערכת הפעלה ישנה של לוליפופ...???
15/06/2016 | 08:08
9
19
למה אין למכשיר מרשמלו...???
לצפיה ב-'כי אין דרייברים למרשמלו למעבדי mtk'
כי אין דרייברים למרשמלו למעבדי mtk
15/06/2016 | 08:10
8
7
לצפיה ב-'יש מכשירים עם מעבדים של מדייהטק ועם מרשמלו....'
יש מכשירים עם מעבדים של מדייהטק ועם מרשמלו....
15/06/2016 | 08:22
7
34
לצפיה ב-'אחד בקרוב ואחד שיצא החודש עם המעבד החדש ביותר'
אחד בקרוב ואחד שיצא החודש עם המעבד החדש ביותר
15/06/2016 | 08:55
6
27
שכנראה הותאם , כל הישנים לא מותאמים .
לצפיה ב-'המעבד של סוני די ענתיקה...'
המעבד של סוני די ענתיקה...
15/06/2016 | 09:59
5
32
ובכל אופן יש לו מרשמלו...

המעבדים בMEIZU דגמי M3/ M3S/ M3 NOTE חדישים יותר...
ובכל זאת אין להם מרשמלו...
לצפיה ב-'זה לא קשור לגיל. זה קשור למידת ההשקעה.'
זה לא קשור לגיל. זה קשור למידת ההשקעה.
15/06/2016 | 14:43
27
יש חברות שמשקיעות ויש מי שלא.
יש לקוח שקורא מספרים ויש שמסתכל מאחוריהם.
לצפיה ב-'לסוני אין מרשמלו , עדיין הוא ב״קרוב״ המכשיר לא יצא.'
לסוני אין מרשמלו , עדיין הוא ב״קרוב״ המכשיר לא יצא.
15/06/2016 | 15:44
3
17
וגם לחדשים יותר אף אחד לא מתאמץ להתאים דרייברים , אולי הם לא רוצים להכניס מרשמלו כדי לא לחסום את תוכנות הריגול שלהם .
לצפיה ב-'לפני כשבועיים התקנתי M על Xperia Z2, מכשיר שהושק ב-02/14.'
לפני כשבועיים התקנתי M על Xperia Z2, מכשיר שהושק ב-02/14.
15/06/2016 | 16:08
2
26
כמובן, הכוונה ל-M שסוני הוציאה למכשיר ולא רום "עצמאי".
שני קישורים לדוגמא:

לצפיה ב-'דובר על סוני מיוחד עם מעבד mtk , לסנאפדראגון ידוע שיש '
דובר על סוני מיוחד עם מעבד mtk , לסנאפדראגון ידוע שיש
15/06/2016 | 16:24
15
לצפיה ב-'נעלמת בוואטסאפ גבי'
נעלמת בוואטסאפ גבי
16/06/2016 | 08:07
24
יש לי משהו בשבילך( גלקסי2 עם בעיה)

לצפיה ב-'גלקסי'
גלקסי
12/06/2016 | 20:44
2
41
רציתי לשאול מה ההבדל בין גלקסי S6 EDGE  לבין גלקסי S7 EDGE יש משהו שבאמת עדיף את ה-7 על ה-6 ?
לצפיה ב-'S7 EDGE עדיף'
S7 EDGE עדיף
12/06/2016 | 21:00
1
17
לצפיה ב-'כתבה רצינית בנושא'
כתבה רצינית בנושא
12/06/2016 | 21:07
42
לצפיה ב-'מעבדת טלפונים טובה בחיפה'
מעבדת טלפונים טובה בחיפה
12/06/2016 | 20:34
31
מחפשת מעבדה טובה ואמינה לטלפונים. (בדגש על lg)
אולי עוד אפשר לתקן לפני שאני קונה חדש
לצפיה ב-'שלום, מתי אתם חושבים החנויות יעשו מבצעים ?'
שלום, מתי אתם חושבים החנויות יעשו מבצעים ?
12/06/2016 | 20:26
5
101
אני חם על קנית טלפון אם כי לא דחוף.

אגב שמתי עיין על ה-A5 כי הוא לא ענק בגודל, וגם בטריה טובה 2900 וגם טעינה מהירה,
המינוס שלי עם המכשיר הזה הוא הזיכרון 2 גיגה, האם זה קריטי ?
אני מעוניין בטלפון של 5.2 אינץ גג, חובה טעינה מהירה ובטריה לפחות 2800, מחיר גג 1600...
תודה רבה
לצפיה ב-'למי ניתנה הנבואה?'
למי ניתנה הנבואה?
13/06/2016 | 06:51
55
יש ויכוח האם היא ניתנה לחכמים או לשוטים.
אנחנו משתדלים (לפחות אני משתדל) לא לנבא.
לצפיה ב-'אבל המחיר של הA5 הוא 1750 שקל.'
אבל המחיר של הA5 הוא 1750 שקל.
13/06/2016 | 09:48
3
84

במחיר הזה עדיף כבר לרכוש את הS5.

1700 שקל + רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס".
לצפיה ב-'אפשר לקנות בלי יבואן רשמי ב-1600'
אפשר לקנות בלי יבואן רשמי ב-1600
13/06/2016 | 18:35
2
47
S5 בטריה ללא טעינה מהירה, לא ?
לצפיה ב-'אני לא משחק משחקים מחשב'
אני לא משחק משחקים מחשב
14/06/2016 | 01:27
1
43
ויותר חשוב לי בטריה טובה יותר וטעינה מהירה.
מצלמה של A5 לא רעה הבנתי, נכון רק 2 גיגה זיכרון אבל טלפון חזק בשביל כל דבר חוץ מהמשחקים, לא ?
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
14/06/2016 | 08:54
40
זה שהA5 תומך בטעינה מהירה, לא אומר שתקבל בקופסה של המכשיר מטען מהיר, מרב הסיכוים שתקבל מטען רגיל.

לגבי הסמסונג S5, חייבים לרכוש אותו עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס", אחרת בOTA העברית תימחק.

הS5 עדיף בהרבה על הA5.

סמסונג S5:
מעבד עוצמתי סנפדראגון 801 - 2.5 ג'יגה + 4 ליבות.
מסך נפלא 5.1 אינצ' FUL HD.
מצלמה מצוינת 16 מ"פ.
צילום וידיאו 4K.
זיכרון 16 ג'יגה עם הרחבה.
RAM 2048.
סנסור טביעת אצבעות.
עמיד בשטיפות ידים וגשם.
יש NFC.
תומך LTE.
סוללה 2800 מ"א נשלפת.
יקבל בקרוב מרשמלו.
משקל 145 גרם.

המחיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס" כ1700 שקל.

אין שום טעם לרכוש את המכשיר ללא רום ואחריות של היבואן הרשמי.
פערי המחירים זניחים.
לצפיה ב-'במרום LG G4'
במרום LG G4
12/06/2016 | 17:20
3
113
היי ,

יש לי כרגע את המכשיר LG G4 בשביל שלא תהיה הבעיה הידועה איתו ששומעת שעוד אנשים קורה להם כדאי לעשות טרייד אין ואם כן האם כדי להמשיך במכשיר של ה- LG G5 או אפילו V10 , או משהו אחר שטוב והכי חשוב שמצלמה טובה  מה כדאי ומשתלם?
לצפיה ב-'קיבלת מספיק תשובות כאן ופורום אנדרואיד. '
קיבלת מספיק תשובות כאן ופורום אנדרואיד.
12/06/2016 | 20:18
2
72
אין טעם לענות לך שוב ושוב על אותה השאלה.
לצפיה ב-'אבל עד שמישהו לא יכתוב את התשובה שהיא מצפה לשמוע....'
אבל עד שמישהו לא יכתוב את התשובה שהיא מצפה לשמוע....
13/06/2016 | 13:25
1
63
אין גמול ואין תגמול?
אחלה מבצע.
קונים מכשיר "דגל" במחיר מלא, S4.
המכשיר כנראה כבר מתברר כפלופ גדול.
היבואנית ה"רשמית" 'מוכנה' אז לקנות אותו מכל המאוכזבים, בגרושים, במבצע
ולדחוף להם מכשיר "דגל" אחר של אותה חברה במחיר מלא?
כמובן, לפני שהאמינות שלו תבוא גם היא לידי מבחן הציבור.
רוצי לקנות לפני שיגמר.
לא בדיוק המלצה שלי אבל די נמאס לראות את כל ההודעות שהיא מפזרת תחת כותרות שונות.
לצפיה ב-'טוב הבנתי'
טוב הבנתי
14/06/2016 | 20:26
39
אז מה המלצה למכשיר טוב , שכרטיס זכרון טוב , גודל מסך מעדיפה 5.5 , מצלמה 16 מגה ומעלה , ובטריה שמחזיקה טוב?
לצפיה ב-'סוללה ניידת'
סוללה ניידת
12/06/2016 | 12:32
1
49
מישהו יודע האם ניתן לקנות סוללה ניידת לטל סלולרי בדיוטי פרי נתבג
לצפיה ב-'כן, אבל אני לא בטוח שהן איכותיות במיוחד'
כן, אבל אני לא בטוח שהן איכותיות במיוחד
12/06/2016 | 14:04
46
בטח ביחס למחיר הגבוה שלהן. בנוסף, וזו הבעיה העיקרית - הן מגיעות ריקות. סוללה חיצונית לא טעונה היא חסרת ערך לחלוטין
לצפיה ב-'משלוח קבצים מהסלולרי'
משלוח קבצים מהסלולרי
12/06/2016 | 08:01
6
44
מנסה לשלוח קבצים מהסלולרי שלי (LG4) לאי מייל ולא מצליחה. מבקשים ממני לבחור ספק ולתת סיסמה, אין לי מושג במה מדובר.עזרתכם, בבקשה?
לצפיה ב-'יכול להיות שאת מנסה לשלוח באפליקציה הלא נכונה'
יכול להיות שאת מנסה לשלוח באפליקציה הלא נכונה
12/06/2016 | 09:40
5
34
במקום אימייל, תנסי לשלוח דרך ג'ימייל.
לצפיה ב-'צריכה לפתוח חשבון gmail?'
צריכה לפתוח חשבון gmail?
12/06/2016 | 22:39
4
12
לצפיה ב-'כן, אבל איך את יכולה להשתמש באנדרואיד בלי?'
כן, אבל איך את יכולה להשתמש באנדרואיד בלי?
13/06/2016 | 06:20
3
30
הרי בשביל להוריד אפליקציה מהחנות את חייבת חשבון ג'ימייל,
לצפיה ב-'כפי שאתה יכול לתאר,'
כפי שאתה יכול לתאר,
13/06/2016 | 06:53
2
31
אני קצת מוגבלת טכנולוגית , הילדים עשו לי את זה...
לצפיה ב-'אז פשוט בפעם הבאה כשאת מנסה לשלוח קובץ'
אז פשוט בפעם הבאה כשאת מנסה לשלוח קובץ
13/06/2016 | 07:53
1
26
תבחרי לעשות את זה דרך ג'ימייל ולא דרך אפליקציה שנקראת דואל או משהו בסגנון.

אם זה עדיין לא ברור אז תפרטי את השלבים שאת מבצעת, ואפשר יהיה לעזור לך יותר טוב.
לצפיה ב-''
14/06/2016 | 08:54
2
לצפיה ב-'בקשת עזרה - כנראה פרצו לסלולרי אבל בינתיים לא גרמו נזקים'
בקשת עזרה - כנראה פרצו לסלולרי אבל בינתיים לא גרמו נזקים
12/06/2016 | 00:18
52
290
אודה למי שיכתוב לי אם התמונות המצורפות מעידות על פריצה לטלפון הנייד שיש לי.
הטעות שעשיתי בפעם הראשונה היא שלחצתי - אישור - בטעות - למרות שהיה לי ברור שזה הודעה של פורצים עם כתובת ה-IP שמחקתי את רובה בתמונה.
לאחר מכן רצו דברים במסך ואף נפתחה מצלמת סלפי - אולי זה בגלל שלחצתי על הרבה מקומות...
המשך>>
אודה למי שיכתוב לי אם התמונות המצורפות מעידות על פריצה לטלפון הנייד שיש לי.
הטעות שעשיתי בפעם הראשונה היא שלחצתי - אישור - בטעות - למרות שהיה לי ברור שזה הודעה של פורצים עם כתובת ה-IP שמחקתי את רובה בתמונה.
לאחר מכן רצו דברים במסך ואף נפתחה מצלמת סלפי - אולי זה בגלל שלחצתי על הרבה מקומות מרוב בהלה ובסופו של דבר סגרתי את המכשיר וביצעתי הפעלה מחדש.
בפעם הראשונה לחצתי אישור. בפעם השנייה שוב טעיתי וסימנתי על "אל תציג דף זה שוב" ובפעמים הבאות סגרתי וביצעתי הפעלה מחדש.
רק אחרי הפריצה השנייה שמתי רישיון שלישי שיש לי ב-ESET לסמארטפון.
תמונה 3 היא אחרי שביקשתי תרגום לתמונה מספר 2.
השאלות שלי הם:
1.האם הייתה בכלל פריצה או שהיה בלגן בגלל לחיצה על דברים בטעות - לא רשמתי עדיין טביעות אצבעות ולא פנים (גלקסי S7)
2.אם הייתה פריצה ויש לי את ESET - האם כדאי להחזיר למצב התחלתי של היצרן בלי או עם גיבוי
3.מה לעשות אם שוב תופיע הודעה כמו מספר 1 שבתמונה ?
4.האם ESET מגן עלי כעת והאם הוא תיקן נזקים עתידיים עם פורץ זה וימנע מאחרים לפרוץ או יגן מהפורצים.

בתודה מראש ובברכת חג שמח, אמנון
לצפיה ב-'LG G5'
LG G5
11/06/2016 | 23:15
15
88
יש לי קיום LG G4 ויש את המבצע טרייד אין שאפשר להחליף אותו בעד 2000 ש"ח ל- LG G5 מה דעתכם כדאי ואיך המכשיר?
לצפיה ב-'להחזיר g4 ולהוסיף עוד 2000 ₪? נשמע לי הרבה'
להחזיר g4 ולהוסיף עוד 2000 ₪? נשמע לי הרבה
12/06/2016 | 08:05
14
37
לצפיה ב-'LG G5'
LG G5
12/06/2016 | 08:27
13
109
במיוחד שהטלפון עושה קצת בעיות טיפה כרגע מינוריות . והשאלה מה ההבדלים האם משמעותיים בין ה- G4 ל - G5 , בעיקר חשוב בצילום , ובדיבור וגם באיכותהשמע.
לצפיה ב-'איזה מהם????'
איזה מהם????
13/06/2016 | 10:32
12
57
לצפיה ב-'G5'
G5
13/06/2016 | 19:39
11
49
איך המכשיר בכלליתו , נראה לי שהמדולורי הזה זה משהו שלא בטוח שיחזיק וה-LG  לאחרונה לא החזיקה כל כך רציתי לדעת מה דעתך או אולי שווה מכשיר אחר לי דווקא היה חשוב שהמסך יהיה כבר בגודל שהיה קודם 5.5 היה יותר טוב , אם יש המלצה למשהו כזה לא דדוקא LG  ומצלמה טובה.
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
14/06/2016 | 09:08
10
41
יש מכשיר מומלץ.
LG G3.

מעבד 2.5 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
RAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' QHD נפלא.
מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס באיכות טובה.
רמקול וספיקר בעוצמה טובה.
סוללה 3000 מ"א נשלפת.
יש NFC.
יש רדיו.
תומך LTE.
משקל 150 גרם.
יקבל בקרוב מרשמלו.

ניתן לרכוש את המכשיר בשני אופנים.

1) מכשיר עם רום בינלאומי או אירופאי, ממשק לוליפופ, בOTA העברית תימחק.
מקבלים אחריות מהחנות שממנה נרכש המכשיר.
מחיר המכשיר 1040 שקל ברשת "בסטמובייל".

2) מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של LG  בישראל "רונלייט".
בOTA העברית אינה נמחקת.
OTA סדיר של היצרן בשיתוף עם היבואן.
מחיר המכשיר כ1433 שקל.
לצפיה ב-'יש לה G4, היא שואלת האם לשדרג ל-G5, ואתה ממליץ על G3?'
יש לה G4, היא שואלת האם לשדרג ל-G5, ואתה ממליץ על G3?
14/06/2016 | 09:11
9
39
אתה בכלל קורא הודעות, או שאתה כמו הודים בפורומים של תמיכה, פשוט עושה העתק-הדבק של התוכן שהתכוונת לכתוב ממילא?
לצפיה ב-'איני מבין מה אתה רוצה.'
איני מבין מה אתה רוצה.
14/06/2016 | 09:20
1
51
זה שיש G4 אומר שאם משדרגים חייבים בדווקא את הדגמים החדשים ?!?!?!

מה רע בG3 ?!?!?!

הG4 מוגדר כבעייתי זה דבר עתיק וידוע.

לפעמים כדאי לחזור אחורה ולרכוש מכשיר חדש וטוב במחיר מוזל.

בשום מקום לא כתוב שחייבים לבזבז כסף על המכשירים הכי חדישים.
לצפיה ב-'אבל יש לה מכשיר שעובד! למה להוציא עוד כסף כדי לקבל *פחות*?'
אבל יש לה מכשיר שעובד! למה להוציא עוד כסף כדי לקבל *פחות*?
14/06/2016 | 09:30
38
קודם כל, ה-G4 לא "מוגדר כבעייתי", אלא היו לו בעיות. סתם לריענון הזיכרון, גם ל-G3 היו בעיות, ופחות או יותר לכל מכשיר, מכל חברה, בכל רמת מחירים, יש בעיות כאלו ואחרות.
לצפיה ב-'מה לא בסדר? צריך להיפטר מהמלאי איכשהו.. '
מה לא בסדר? צריך להיפטר מהמלאי איכשהו..
14/06/2016 | 09:28
2
15
לצפיה ב-'הייתי מצפה שהוא כבר היה מבין שצריך להביא פחות מלאי... '
הייתי מצפה שהוא כבר היה מבין שצריך להביא פחות מלאי...
14/06/2016 | 09:32
14
לצפיה ב-'ממלאי כזה הייתי נפטר ל '
ממלאי כזה הייתי נפטר ל
14/06/2016 | 11:34
38
לנקות את השם הטוב... או... טוב... לא תמיד זה אפשרי....
לצפיה ב-'הכי טוב למכור את הG4 ולרכוש את הG3'
הכי טוב למכור את הG4 ולרכוש את הG3
14/06/2016 | 15:51
3
44
זה מה שחבר שלי עשה 
קנה G4 השתמש איתו תקופה קצרה
התאכזב מהמכשיר ומכר אותו

לאחר מכן הוא רכש את הG3, ועד היום יש לו את המכשיר והוא מאוד מרוצה ממנו

הוא אומר שבG3 יש רדיו, ואפשרות של פקודות קוליות במכשיר, וגם בקבלת שיחות יש אופציה קולית לשמוע מי מתקשר

הוא אומר שאין הנ"ל בG4
חוץ ממצלמה טובה הG4 לא שווה כלום

לצפיה ב-'בטח שיש..'
בטח שיש..
14/06/2016 | 15:58
2
12
לצפיה ב-'ששש... אל תפריע לו לנסות למכור את המלאי '
ששש... אל תפריע לו לנסות למכור את המלאי
14/06/2016 | 16:19
1
12
לצפיה ב-'איזה מלאי למכור??????'
איזה מלאי למכור??????
15/06/2016 | 10:34
15
הבן אדם רכש LG G4 במחיר של 2200 שקל ללא רום של היבואן הרשמי 

לאחר שימוש של כמה ימים הוא גילה שהמצבר מתרוקן מהר, אין פקודות קוליות, בקבלת שיחה אין את האפשרות לשמוע באופן קולי מי מתקשר, והכי עיצבן אותו שאין רדיו

הוא מכר את המכשיר באופן מיידי
והפעם הוא כבר רכש את הLG G3 עם רום של היבואן הרשמי
עד לעכשיו הוא מאוד מרוצה מהמכשיר

הוא טוען שהG3 מכשיר טוב יותר מהG4

לצפיה ב-'כרטיס סים הכי זול שיעבוד בארץ'
כרטיס סים הכי זול שיעבוד בארץ
11/06/2016 | 20:32
10
139

בארה"ב ובאירופה אפשר לקנות כרטיסי סים שהם pre-paid במחירים מצחיקים (1$-2$ לכרטיס). לצערי ולמיטב הבנתי הם לא יעבדו בארץ (אשמח אם למישהו יש איזה רעיון בנושא).

אני מחפש משהו דומה בארץ - כרטיס סים, שיוכל לעבוד בארץ (לא משנה באיזו רשת), הכי זול שאפשר - גם מבחינת עלות הקניה שלו וגם מבחינת עלות שוטפת (אם יש), שאחבר אותו למכשיר נוקיה ישן.

לא אכפת לי איזה גודל סים זה יהיה מבחינה פיזית, כי אמצא מתאם לכל גודל.

כדי לא לסבך את השאלה אומר רק שאני צריך רק לקבל איתו אסמסים. אין לי צורך להוציא ממנו שיחות ו/או לשלוח ממנו אסמסים ו/או לגלוש באינטרנט, כך שלא בא לי לקנות טוקמן עם חבילת שיחות כי ממילא לא אשתמש בה.

לצפיה ב-'כרטיסי פריפייד בהגדרה תקפים רק לחודש כל פעם, וצריך לחדש'
כרטיסי פריפייד בהגדרה תקפים רק לחודש כל פעם, וצריך לחדש
12/06/2016 | 00:45
6
90
לדעתי הדיל הכי זול שקיים בארץ הוא של 9.90 שח לחודש בתכנית רגילה (לא פריפייד),
יש אותה לרוב החברות.
לצפיה ב-'תוכניות הטוקמן/ביג טוק של פעם לא קיימות יותר ?'
תוכניות הטוקמן/ביג טוק של פעם לא קיימות יותר ?
12/06/2016 | 11:05
5
58
אין אפשרות לטעון את המכשיר בסכום מינימלי שתקף לזמן ארוך (שנה כמדומני) ?
לצפיה ב-'קיים אבל ממש לא ברור מהאתר לכמה זמן הם תקפים'
קיים אבל ממש לא ברור מהאתר לכמה זמן הם תקפים
12/06/2016 | 15:50
4
25
לצפיה ב-'מסתבר שטוקמן (סלקום) תקף לחצי שנה, ביגטוק (אורנג') לשנה'
מסתבר שטוקמן (סלקום) תקף לחצי שנה, ביגטוק (אורנג') לשנה
12/06/2016 | 16:09
3
58
לצפיה ב-'תודה. אורנג' לא בדיוק לשנה...'
תודה. אורנג' לא בדיוק לשנה...
12/06/2016 | 20:10
51

תודה על התשובה.

נכנסתי ללינק לבדוק.
ליד כל כרטיס של ביגטוק כתוב לכמה זמן הוא תקף, וכל הכרטיסים הזולים תקפים לתקופות ממש ממש קצרות.

כמעט התייאשתי אבל אז ראיתי שמתחבא לו בסוף הרשימה כרטיס שנקרא "100 הודעות" ועולה 35 שקל ואין לו תוקף.

בנתיים זו כנראה ההצעה הכי זולה בארץ שאין לה הגבלת זמן.
אחכה לראות אם מישהו ימצא רעיון יותר טוב...

לצפיה ב-'מוזר. סלקום מחויבת להשאיר את הקו "חי" במשך שנה לפחות'
מוזר. סלקום מחויבת להשאיר את הקו "חי" במשך שנה לפחות
13/06/2016 | 13:38
1
55
אפשר לחפש בארכיון הפורום "מנוי רדום" ולסנן לפי שם המשתמש שלי. יימצאו מספר דיונים נרחבים על אפשרויות pre-paid בארץ והסבר למה אני חושב שזה מוזר שסלקום כותבת 6 חודשים [לא נכנסתי לקישור. מאמין לך ]

לפותח הדיון -
הייתי ניגש לדואר ישראל, רוכש sim של סלקום או פרטנר.
סלקום עולה כ-40 שקלים על 30 ש"ח יתרה פנויה התקפה ל-30 יום מרגע ההפעלה (אבל, הקו ימשיך להיות חי למשך שנה לפחות. כאמור, חפש "מנוי רדום" בארכיון הפורום).
פרטנר עולה כ-50 ש"ח עם יתרה פנויה בסך 40 ש"ח ללא מגבלת זמן.

וודא שאתה עושה פעולה כלשהי במנוי אחת ל-12 חודשים וכך המנוי לא ינותק (לענ"ד, פעולה כלשהי מספיק מסרון / שיחה נכנסת / שיחה יוצאת למספר חינם [1800 כלשהו] וכד'.
שוב, כדאי לחפש את המילים "מנוי רדום" בארכיון הפורום (וגם ברישיונות של החברות... זה מופיע בארכיון הפורום).
לצפיה ב-''
23/06/2016 | 13:23
4
לצפיה ב-'יש את המבצע של הוט מובייל'
יש את המבצע של הוט מובייל
13/06/2016 | 15:57
2
45
משלמים על הסים ואחר כך אם לא הוצאת שיחות או SMSים או לא גלשת אין בכלל תשלום.
וכל שיחה /SMS אם מוציאים זה משהו כמו 15 אג' לדקה / להוצאה.
לצפיה ב-'תודה. הכי ארוך שמצאתי בהוט מובייל היה 180 יום'
תודה. הכי ארוך שמצאתי בהוט מובייל היה 180 יום
13/06/2016 | 18:50
1
41
פה יש כרטיס HOTALK BASIC של 50 שקל עם תוקף של 180 יום. זה התוקף הכי ארוך שמצאתי

אם יש לך לינק או מידע אחר - אשמח לשמוע :)

לצפיה ב-'היתה בהוט מובייל תכנית: לא דיברת- לא שילמת '
היתה בהוט מובייל תכנית: לא דיברת- לא שילמת
13/06/2016 | 21:59
32
בתכנית כזו אם רק מתקשרים אליך אז החשבונית היא 0 כי אתה משלם רק על שיחות ומסרונים יוצאים.
הבן שלי בתכנית כזו. אינני יודע אם הוט עדיין משווקים אותה. יתכן ובאתר האינטרנט לא אבל אם תתקשר ותדרוש אותה אולי כן קיימת.
שים לב שבמיקרה כזה יש להוט מובייל את מיספר כרטיס האשראי שלך לחיוב במידת הצורך.
לצפיה ב-'אם אני בקבוצה (אבל לא מנהל) בוואטסאפ ואני משנה את '
אם אני בקבוצה (אבל לא מנהל) בוואטסאפ ואני משנה את
11/06/2016 | 20:10
3
71
שם הקבוצה - האם כולם רואים את זה או רק אני?
לצפיה ב-'כולם רואים ומקבלים הודעה מי שינה'
כולם רואים ומקבלים הודעה מי שינה
12/06/2016 | 00:03
2
17
לצפיה ב-'ואין אפשרות לשנות רק אצלי???'
ואין אפשרות לשנות רק אצלי???
12/06/2016 | 00:38
1
16
לצפיה ב-'לא מכיר אפשרות כזאת.'
לא מכיר אפשרות כזאת.
12/06/2016 | 10:44
11
לצפיה ב-'התקנת ה-Messenger של גוגל'
התקנת ה-Messenger של גוגל
11/06/2016 | 19:55
4
53
שלום חברים, וחג שמח!
התקנתי את היישום messenger של גוגל לאנדרואיד, לצורך קבלה, שליחה וניהול של מסרונים. האם שליחה דרך היישום כרוכה בתשלום, כמו כל שליחת מסרון מהנייד החכם, או שהשליחה היא חינם?
לצפיה ב-'זו אפלקציית SMS וההודעות עולות בהתאם לתכנית הסלולרית שלך'
זו אפלקציית SMS וההודעות עולות בהתאם לתכנית הסלולרית שלך
12/06/2016 | 00:42
3
39
זו לא אפליקציית IM. לאפליקציית ה IM של גוגל קוראים HANGOUTS
לצפיה ב-'ראשית, תודה רבה.'
ראשית, תודה רבה.
12/06/2016 | 00:47
2
34
שנית, על המכשיר שלי מותקנת גם האפליקציה Hangouts. האם היא כן תאפשר לי לשלוח מסרונים למכשירים סלולריים אחרים, חינם, או שגם דרכה השליחה תעלה לי על פי תעריף שליחת מסרון בתוכנית שלי?
לצפיה ב-'HANGOUTS יודעת לתפקד גם כאפליקצית IM וגם SMS'
HANGOUTS יודעת לתפקד גם כאפליקצית IM וגם SMS
12/06/2016 | 00:54
1
40
אם המסנגר מוגדרת לך כאפליקציית ה SMS אז ה HANGOUTS ישלח רק IM בחינם.
אבל בדומה לווטסאפ אפשר לשלוח רק למי שיש לו HANGOUTS ולא לכל מספר שאתה רוצה.
אם ה HANGOUTS מוגדרת גם כאפליקציית ה SMS אז למי שאפשר היא תשלח את ההודעה כ IM בחינם ולמי שלא ישלח SMS.
לצפיה ב-'הבנתי.'
הבנתי.
12/06/2016 | 01:12
25
תודה רבה.
חג שמח!
לצפיה ב-'טעינה של LG G3'
טעינה של LG G3
11/06/2016 | 18:15
1
72
כבר כחודשיים אני מנסה להטעין את הG3 המכשיר נטען מאד מאד לאט, על הצג מופיע כל הזמן נטען ונפרק וחישוב
charging discharging.
סוללה חיצונית נטענת עם אותו מטען קיר והיא נטענת ללא בעיה. 
את הפלאפון הטענתי עם מטען אחר וזה נטען עד כמה ששמתי לב ללא בעיות
מה קורה פה??
לצפיה ב-'מנסה שוב'
מנסה שוב
12/06/2016 | 08:53
24
מישהו יודע על מה מדובר?
לצפיה ב-'התלבטות בין כמה סמארטפונים.'
התלבטות בין כמה סמארטפונים.
11/06/2016 | 17:19
37
150
לאחר ששוטטתי מעט בפורום וקראתי שאלות והמלצות שניתנו, מרשה לעצמי לשאול ולהתייעץ.

אני עם גלקסי 3 כבר יותר משלוש שנים, והגיע הזמן להתחדש.
אני מחפשת סמארטפון שמחירו לא יעלה על 2000 ש"ח, בעדיפות למחיר שנע סביב ה 1500.
בשיטוטי באינטרנט ובקריאה של סקירות שונות,
הגעתי לארבעה מכשירים שמהווים אופציה עבורי:

1. LG G3
2. HTC ONE M8
3. MOTOROLA X PLAY
4. NEXUS 5 (אגב, מה ההבדל בין ה-5 ל 5X? ).

אשמח להמלצות או לדיס-המלצות על כל אחד מהמכשירים, ואם יש לכם הצעה למכשיר נוסף בטווח המחירים הרצוי אשמח לשמוע.

תודה :)
לצפיה ב-'חווד דעתי על ה 5 וה 5X'
חווד דעתי על ה 5 וה 5X
11/06/2016 | 18:09
4
107
נקסוס 5 ו 5X שהיו בשימושי:
נקסוס 5 מכשיר מעולה (עם בעיה של סוללה שלא מחזיקה יום) המכשיר עובד יפה מאד עם מרשמלו, זריז מאד, מערכת נקיה של גוגל והגודל ביד לטעמי אידאילי (4.95).
אבל זה מכשיר בין שנתיים וחצי שכבר לא מיוצר חצי שנה ולכן או שאתה תמצא מכשיר מוחדש או מכשיר שיושב שנה על המדף. ספק גדול אם כדאי לקנות כזה חדש היום.

הנקסוס 5X זה מכשיר יחסית חדש (6 חודשים) מסך קצת יותר גדול וגם השוליים יותר גדולים מה שהפך אותו לפחות קומפקטי מה 5.
למכשיר יש בעיה של איטיות וקפיאות שלא נפתרה בשום עדכון שהיה לו. כנראה שהבעיה נובעת מכך שהמכשיר כולו מוצפן (כמו ה 6P) ובגלל שיש לו רק 2 מגה זיכרון עבודה או בגלל בעיה עם המעבד (יש כל מיני תאוריות) הוא מידי פעם קופא ובאופן כללי ממש לא זריז.
אני נטשתי את המכשיר לאחר כמה חודשים איתו וממש לא ממליץ עליו.

אני הייתי הולך על ה  X PLAY מכשיר שנשמע מאד מוצלח ואני גם אוהב את הסדרות החדשות של מוטורולה.
לצפיה ב-'לשתי בנותי lg g3 D855 32 gb'
לשתי בנותי lg g3 D855 32 gb
11/06/2016 | 20:37
84
והן אוהבות מאוד את המכשיר.
לצפיה ב-'לי לא היו שום בעיות של איטיות או קפיאות עם ה5X'
לי לא היו שום בעיות של איטיות או קפיאות עם ה5X
11/06/2016 | 21:10
1
91
השתמשתי בו קצת יותר מחצי שנה.

בסוף החלפתי אותו בטלפון אחר (גלקסי 7) כי רציתי מכשיר יותר קומפקטי מבלי להתפשר יותר מידי על גודל המסך.

לצפיה ב-'אני גם עברתי ל S7'
אני גם עברתי ל S7
12/06/2016 | 00:49
27
לצפיה ב-' מצטרף לגבי ה 5X '
מצטרף לגבי ה 5X
11/06/2016 | 21:55
78
היה לי לתקופת ביניים בין שני מכשירי 1+1 . המכשיר מבחינתי היה אכזבה קשה מאד . איטי עד כאב , קפיאות , תקיעות וזכרון שנסתם אחרי כלום .. כל זה בתוספת סוללה שבימים טובים של "רוח גב.." החזיקה עד הערב פשוט גרם לי  להחליף את הרום של גוגל לטובת CM מה שהפך את המכשיר לקצת פחות נורא והסוללה השתפרה בערך ב 20% . אחרי פחות מחודש תרמתי את המכשיר לטינאייג'רית ששודרגה מנקסוס 4 , ועד שהגיע המכשיר שלי העדפתי להשתמש בגלקסי נקסוס ..
בטווח המחיר שלו - מבחינתי האישית הוא האחרון ברשימה .

לצפיה ב-'X PLAY '
X PLAY
11/06/2016 | 19:23
72
YOSMAN פירט על הN5 בצורה מדוייקת. הG3 מכשיר מצויין אבל הממשק של LG מעיק בעיני והוא קצת מקרטע שהוא מזדקן. 
עם הXPLAY יצא לי להתנסות שבועיים וממש אהבתי את המכשיר.
סוללה מצויינת, מצלמה טובה, ביצועים יותר ממספקים.
ב1500 ש"ח זאת החבילה הכי מוצלחת כיום בעיני.
בשוק המכשירים הנוכחי אם הייתי צריך לבחור מכשיר לרכישה הX PLAY היה הבחירה שלי.
לצפיה ב-'כל המכשירים שציינת הם בסביבות שניים + אחורה '
כל המכשירים שציינת הם בסביבות שניים + אחורה
11/06/2016 | 19:25
2
84
חוץ מהמוטו play שהוא חדש אבל עם חומרה של מכשיר דגל מלפני שנתיים.

אם יש אפשרות לקנות באילת הייתי חושב על סמסונג s6.
נקסוס 5 כבר מזמן לא קיים בשוק ו-m8 של htc לא מומלץ כלל .
נקסוס 5 ו-5x כמעט זהים למעט מעבד חזק יותר ב-5x וצילום וידאו 4k .
לצפיה ב-'על המכשיר הכי חדש משלמים בהתאם'
על המכשיר הכי חדש משלמים בהתאם
11/06/2016 | 20:51
1
58
ברור לי שאלה לא המכשירים החדשים ביותר
אך ממה שהבנתי אלה מכשירים טובים ביחס למחיר.
מכשירים חדשים יוצאים לשוק השכם וערב
אני לא מעוניין בחדש ביותר אלא במכשיר טוב במחיר סביר.

אשמח אם תנמק תשובתך לגבי המכשירים, למה ה htc לא מומלץ?
ומהסמסונג אני מאוכזבת מעוניינת להתנסות במשהו אחר.
לצפיה ב-'אפשר לנסות לחפש 1+1 , לדעתי המשתלם ביותר ועולה '
אפשר לנסות לחפש 1+1 , לדעתי המשתלם ביותר ועולה
11/06/2016 | 22:36
51
לא הכי יקר ( לדעתי קשה למצוא חדש ) ה-VFM הוא הכי גדול , מצד שני לדעתי ה-S6 עולה עליו במרבית התחומים ובשביל עוד 450 ש"ח למי שיש אפשרות אולי עדיף לקנות אותו ( אני לא קניתי אותו כי בזמנו לא היה ניתן למצוא גירסאת 64GB ואין לו הרחבת זכרון.

הצעתי את ה-S6 כי לדעתי הוא הכי משתלם בסכום עד 2000 ש"ח .
אפשר גם את ה-S5 המצויין לדעתי.

HTC אין בו שום דבר שמשתלם להשקיע בו במחיר שלו , הוא גם בן שנתיים וקצת ולא השאיר רושם בשום תחום , לא לטובה ולא לרעה , עוד מכשיר סתם יקר.
לדעתי ה-LG3 הוא נחמד אבל יש יותר נחמדים במחיר שלו .
ה-5X וה-PLAY אלו מכשירי ביניים עם מפרט של לפני שנתיים , מעדיף לקנות מכשיר דגל שעבר קצת זמן מאשר מכשיר בינוני של עכשיו.
לצפיה ב-'יש לי 5X, מומלץ בחום!'
יש לי 5X, מומלץ בחום!
11/06/2016 | 20:27
74

אני בהחלט ממליץ על הנקסוס 5X
(לא על ה 5, שהוא דגם מאוד מיושן, למרות השם הדומה)

ביחס עלות-תועלת שלו הוא ממש טוב.
ברור שיש מכשירים יותר טובים, אבל במחירים הרבה יותר גבוהים.

לשים לב שיש לו חיבור USB-C החדש, כך שאם יש לך מטענים/כבלים ישנים - אפשר לקנות מתאם קטן כדי שיהיה אפשר להשתמש גם בהם, במקום להחליף את כל המטענים/כבלים.

לצפיה ב-'אני קוראת בקבוצת משתמשי נקסוס בפייס ומתרשמת'
אני קוראת בקבוצת משתמשי נקסוס בפייס ומתרשמת
12/06/2016 | 08:15
3
104
שה5X מכשיר נחמד שעובד טוב. כנראה יוס והמאזין נפלו על מכשירים עם בעיה כלשהי......?

לצפיה ב-'זה תמיד ככה שמישהו מתלונן אז אומרים נפלת על מכשיר דפוק '
זה תמיד ככה שמישהו מתלונן אז אומרים נפלת על מכשיר דפוק
13/06/2016 | 04:56
2
54
זכור לי מהנקסוס 4 , למרות שכל הבעיות שהעלתי ידועות לכולם .
לצפיה ב-'עדיין...אם יש יותר משתמשים מרוצים ממשתמשים לא מרוצים'
עדיין...אם יש יותר משתמשים מרוצים ממשתמשים לא מרוצים
13/06/2016 | 10:45
1
41
אפשר להגיד שהמכשיר טוב.
לצפיה ב-'לא ממש. אם יש 20 מיליון משתמשים, ומתוכם 10.001 מיליון מרוצים'
לא ממש. אם יש 20 מיליון משתמשים, ומתוכם 10.001 מיליון מרוצים
13/06/2016 | 10:58
52
זה אומר שהמכשיר טוב?

וחוצמזה, איך את יודעת בכלל כמה משתמשים מרוצים או לא מרוצים יש? רוב האנשים פשוט סובלים בשקט, או שהם התרגלו כבר למכשירים עם בעיות (*אהמ*סמסונג*אהמ*) שהם מקבלים את זה בתור מובן מאליו - "לכל מכשיר יש בעיות כאלה ואחרות, ופשוט למכשיר הזה יש את הבעיות האלה".

כמובן שזו אמירה כללית, לאו דווקא קשורה לנקסוס הזה או לסמסונג ההוא או למוטורולה שרק הוכרז...
לצפיה ב-'אז בין ה xplay ובין ה g3'
אז בין ה xplay ובין ה g3
13/06/2016 | 01:36
22
56
מי לוקח?
לצפיה ב-'פרט לעניין הסוללה לדעתי ה-G3 גירסאת ה-32/3'
פרט לעניין הסוללה לדעתי ה-G3 גירסאת ה-32/3
13/06/2016 | 04:55
21
27
לצפיה ב-'זה לא רק הסוללה העדיפה של ה PLAY'
זה לא רק הסוללה העדיפה של ה PLAY
13/06/2016 | 13:02
20
46
ה PLAY מכשיר אמין יותר. בנוי עמיד יותר
והעיקר מוטורולה שמרו על אנדרואיד נקי כמעט כמו נקסוס.
אין במכשיר זבל וזה גורם לו להיות זריז יותר.

לצפיה ב-'תן ללנובו קצת זמן להתקין את הרוגלות שלה '
תן ללנובו קצת זמן להתקין את הרוגלות שלה
13/06/2016 | 13:13
3
13
לצפיה ב-'לשם כך יש להם את הסדרות שלהם. מי כמוך יודע'
לשם כך יש להם את הסדרות שלהם. מי כמוך יודע
13/06/2016 | 13:29
2
32
אתה צודק. זה יגיע בעתיד.
כמו ש thinkpad עברו מטמורפוזה מ IBM ללנובו.
עוד סיבה לקנות מכשיר ששהוא ה"מוהיקני האחרון"
לצפיה ב-'אבל האם ה X Play הוא אכן מוהיקני, או רק מתהדר בנוצות לא לו?'
אבל האם ה X Play הוא אכן מוהיקני, או רק מתהדר בנוצות לא לו?
13/06/2016 | 14:05
1
22
לצפיה ב-'אני מעיד שהוא טוב. לפחות מנסיון של חצי שנה לערך.'
אני מעיד שהוא טוב. לפחות מנסיון של חצי שנה לערך.
13/06/2016 | 15:06
14
לצפיה ב-'איך הוא אמין יותר , הוא חודש וקצת בשוק ואין כמעט אנשים'
איך הוא אמין יותר , הוא חודש וקצת בשוק ואין כמעט אנשים
13/06/2016 | 14:51
15
46
שקנו אותו , יש לו מעבד בינוני שלא ברור כמה ייסחוב , יש לו כמות זכרון של נקסוס מלפני 3 שנים .
בקיצור , יכול להיות שהוא מצויין אבל לא שווה את המחיר שמבקשים עליו .
לצפיה ב-'המכשיר עוד מעט חוגג שנה ובמשפחה הוא מעל חצי שנה.'
המכשיר עוד מעט חוגג שנה ובמשפחה הוא מעל חצי שנה.
13/06/2016 | 15:04
1
43
מי קונה אותו במחיר בארץ זו שאלה אחרת.
קניתי באחד ממבצעי חג זה או אחר במחיר שפוי ושווה בחו"ל.
מעבד בינוני ומוצלח בלי זבל סוחב ועוד איך ויותר מזה.
לצפיה ב-'מדובר מראש על מחיר בארץ , לא על מחיר בחו״ל '
מדובר מראש על מחיר בארץ , לא על מחיר בחו״ל
13/06/2016 | 16:42
35
ומי קונה במחירים של הארץ , כנראה שהרוב אחרת לא היה כזה יקר פה .
לצפיה ב-'אצלנו המכשיר ארבעה חודשים'
אצלנו המכשיר ארבעה חודשים
13/06/2016 | 18:04
12
50
,שבועיים מתוכם אצלי להתנסות. נתוני חומרה אולי בינוניים אבל המכשיר נותן בראש גם לlg g3 הביתי. המצלמה בערך אותה רמה, הסוללה משאירה אבק גם ל1+ שלי.
בעיני יש לו את האיזון המושלם של מערכת הפעלה רזה לצד כמה תוספות נחמדרות. הוא גם הראשון שעודכן למרשמלו וממשיך לקבל עדכוני אבטחה קטנים . מוטורולה גם לא חסמה את האפשרות להגדיר את הכרטיס כזכרון פנימי ולמי שחשובה העברית גם היא שם ללא איזשהו חשש לאבדה. 
אפשר למצוא אותו בסביבות 1550 שח שזה קרוב למחיר האירופאי שלו. 
מבחינתי, ווין ווין
לצפיה ב-'סיכמת את העניין בהשוואה למכשיר בן שנתיים.'
סיכמת את העניין בהשוואה למכשיר בן שנתיים.
13/06/2016 | 22:41
10
34
לדעתי בזבוז של כסף.
לצפיה ב-'זאת השאלה - האם עדיף מכשיר ביניים חדש'
זאת השאלה - האם עדיף מכשיר ביניים חדש
14/06/2016 | 11:55
9
31
או מכשיר דגל מלפני שנתיים.  ברמת הביצועים סביר להניח שיהיו דומים.
הG3 על המדפים כבר שנתיים. שאתה רוכש חדש אתה מקבל מכשיר עם סוללה שיושבת לפחות שנה על המדף (בהנחה שהתמזל מזלך והמכשיר שרכשת הוא מסדרות ייצור המאוחרות) ומכשיר שהגיע ככל הנראה לקצה המסלול שלו מבחינת עדכוני המערכת. .

ה X PLAY מכשיר חדש יותר. הסוללה "רעננה" יותר ובלי קשר גם יותר גדולה בנפחה.. הממשק רזה עם בלואטוור מינימלי שתורם לחיי הסוללה, עדכונים מהירים יותר  וגם לזריזות פעולת המכשיר. למוטורולה מוניטין קצת יותר מוצלח במה שקשור לעדכוני מערכת ובאופן אישי אני מחבב יותר את איכות הבניה של החברה (בגלגוליה האחרונים תחת גוגל)מאשר LG . למי שחשוב גם עברית יש ישר מהקופסא שלא תלויה בעדכונים או מקום רכישת המכשיר.  כבונוס יש גם עמידות חלקית למים (מה שנקרא SPLASH RESISTANT) שלא מאפשר צלילה עם המכשיר אבל כוס מים שתשפך עליו לא תרגש אותו. 
כל זה כחבילה הופכים אותו לרכישה יותר נכונה  בעיני מה G3 המזדקן בחן. 
זה לא אומר שהG3 זה חרא מכשיר, יש שיאהבו את הממשק, שיעדיפו את העיצוב או הגודל הצנועים יותר והידידותיים יותר לכף יד אחת , פשוט הX PLAY יותר מוצלח בעיני 
לצפיה ב-'ויש עוד אופציה...'
ויש עוד אופציה...
14/06/2016 | 12:04
3
57
לצפיה ב-'זאת אופציה מעולה, ובמחיר הזה אפילו מטורפת רק לא רלוונטית'
זאת אופציה מעולה, ובמחיר הזה אפילו מטורפת רק לא רלוונטית
14/06/2016 | 12:11
1
40
כיוון שלא נשלח לישראל. 
לצפיה ב-'שיפיטו סגרו?'
שיפיטו סגרו?
14/06/2016 | 14:39
12
לצפיה ב-'זה כבר ליגה אחרת '
זה כבר ליגה אחרת
14/06/2016 | 14:36
9
לצפיה ב-'בניגוד לכל מיני מכשירים אחרים , עדיין מייצרים את ה-g3'
בניגוד לכל מיני מכשירים אחרים , עדיין מייצרים את ה-g3
14/06/2016 | 16:47
4
28
וה-s5 , בגלל מחירם הזול עדיין יש דרישה אליהם.
למוטורולה יש בעיות משלו עם המעבד המתחמם ועוד כמה פיצפקס, הממשק הנקי גורם לזה שאם תרצה שימושיות או שינוי אז תצטרך להתקין לאונצרים ועוד כל מיני תוספים .
המכשיר של מוטורולה לא רע אבל לא שווה במחיר המדובר .

לצפיה ב-'לא מכיר את בעיית ההתחממות של המעבד.'
לא מכיר את בעיית ההתחממות של המעבד.
14/06/2016 | 17:49
3
16
לא נתקלתי בה. המכשיר עובד ללא תקלות. היתה בעיה תוכנתית אחת (זיהוי חלקי של אנשי קשר בעת קבלת שיחה והכפלת אנשי קשר) שטופלה באחד העדכונים של המכשיר. 
הפתעת אותי עם עניין המשך הייצור של הG3 (אם כי אני לא מוצא לזה סימוכין)  פעם ראשונה שאני שומע על מכשיר דגל שמיוצר גם אחרי ששני ממשיכיו יצאו. זאת מגמה מבורכת. 

לגבי הממשק הרזה אני חולק על זה, אנדרואיד בגרסתאותיה האחרונות כבר אינטאטיבית מספיק בלי עזרת ממשקים חיצוניים או לאונצ'רים. אני יכול להעיד שהמשתמשים המשפחתיים ב XPLAY ובמוטו G (לשניהם ממשק דומה) שנעים בטווח גילאים צבא עד פנסיה מסתדרים בסדר גמור גם ללא כל התוספות הנלוות שמגיעות עם המכשיר. אין שום בעיה עם שימושיות. הרי ווטסאפ, וויז, מוביט, אפליקציות הבנקים השונות  וכו הן אפליקציות חיצוניות.

בכל מקרה, שני המכשירים מהווים אופציה טובה למי שמחפש מכשיר שנותן תמורה גבוהה למחיר יחסית נמוך.  (סביבות ה1500) 
לצפיה ב-'תבדוק קצת על המעבד ותגלה דברים חדשים .'
תבדוק קצת על המעבד ותגלה דברים חדשים .
14/06/2016 | 18:44
2
23
לגבי הממשק , האנדרואיד הנקיה מאוד חסרה אם זה במגוון ואפשרויות הקיסטום והחלפת ה-theme ) שמשפיע גם על מגירת האפליקציות , דרך כל מיני דברים של רישום שיחות טלפון והודעות שהתקבלו ולא נקראו ועוד כמה דברים חסרים לדעתי . מי שלא מכיר שיש אפשרות לא ייחסר לו .
ה-lg עדיין נמכר כמו לחמניות ואין סיבה להפסיק את יצורו , חש לו מעבד שעדיין יותר חזק מהרבה מכשירים , זכרון יותר גדול ממכשירים אחרים , מסך טוב ופונקציות שלא קיימות אפילו במכשירים מהיום ( דוגמאת צילום ב-4k ).
במיוחד במחירו הנמוך נכון להיום .
לצפיה ב-'קראתי. עכשיו יש את מה שאני יודע שכתבו על המעבד'
קראתי. עכשיו יש את מה שאני יודע שכתבו על המעבד
14/06/2016 | 21:08
1
17
ויש את מה שאני יודע משימוש אישי בX PLAY .(ושים לב שהדיווחים יותר על המעבד מאשר על המכשיר)  לא נתקלתי בהתחממות חריגה מעבר למה שקורה בסמארטפונים אחרים שיצא ל להתנסות בהם. ייתכן ומוטורולה מצאה איזשהו פתרון תוכנתי לזה או משהו בעיצובו הפנימי של המכשיר שמפזר את החום יותר ביעילות. יש קרטועים קלים כפי שציינתי בזמנו התרשמות שלי מהמכשיר, אבל בדיוק כמו שיש ב G4 או בS6 המשפחתי. 

לגבי אפשרויות קסטום, בעיני זאת לא יותר מאופציה חביבה אבל לא כזאת שיש בה צורך אמיתי. יש לי את ה1+1 שהוא אחד המכשירים עם ורסטילים בנושא ועדיין אלמעט משחקים בחודש הראשון שלי עם המכשיר אני לא נלהב מהאופציה. כל עוד ממשק המשתמש לא גורם לי "נקע בעין" (כן אני מסתכל עליך TOUCHWIZ בגרסאות המוקדמות!!!) אין בזה שום צורך. כנ"ל באדג'ים הסופרים שיחות מפוספסות וכו' . מערכת ההתראות באנדרואיד מספקת בעיני. ושוב, מדובר במשהו סובייקטיבי, מאז הנקסוס הראשון שהיה לי תמיד אעדיף את המודל הרזה של מערכת ההפעלה מאשר ממשק עמוס שיותר מסרבל ממסייע.

זה טוב שהG3 , מכשיר שהוכיח ומוכיח את עצמו, ממשיך להמכר. רק מחזק את הקטגוריה האהובה עלי של מכשירי VFM. כן ירבו. 
לצפיה ב-'שדיברתי על המעבד מראש לא דיברתי על המכשיר , כנ״ל לגבי התוכנה'
שדיברתי על המעבד מראש לא דיברתי על המכשיר , כנ״ל לגבי התוכנה
14/06/2016 | 22:43
12
זה משהו שקיים בכל מכשיר עם המעבד הזה ובכל מכשיר עם גירסא נקייה
מערכת ההתראות לדעתי מאוד חסרה בקטע הזה , זה מובנה בחלק גדול מהמכשירים , לדוגמא מיילים בחשבון מסויים שמוגדרים יותר קריטיים אני לא רוצה שיוצגו על המסך בהתראות אבל רוצה לדעת שהתקבל דואר , כנ״ל לגבי שיחות בפרופיל מסויים ... ללא התראות אבל שייתקבל חיווי
לצפיה ב-'המחיר של המכשירים כמעט זהה.'
המחיר של המכשירים כמעט זהה.
14/06/2016 | 09:27
39
הLG G3 עולה 1433 שקל.
המוטורולה X PLAY עולה 1480 שקל.
לצפיה ב-'בחיבור LG3 למחשב עם כבלUSB אני מקבלת רק את מצלמת'
בחיבור LG3 למחשב עם כבלUSB אני מקבלת רק את מצלמת
11/06/2016 | 18:13
34
הטלפון. "נעלמו" לי אפשרויות נוספות כגון: תמונות וסרטוני  WhatsApp , הקלטת שיחות וכו'.
למישהו יש רעיון מה ניתן לעשות?
תודה מראש
בתיה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה