לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3569935,699 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'איך חכולים להצטרל ל012 מ'
איך חכולים להצטרל ל012 מ
26/09/2017 | 09:43
5
54
בלי לשלם על הסים???
לצפיה ב-'דרך רשת חנויות "אייבורי"'
דרך רשת חנויות "אייבורי"
26/09/2017 | 09:53
3
20
לצפיה ב-'גם אם מצטרפים דרך האתר? 012מובייל'
גם אם מצטרפים דרך האתר? 012מובייל
26/09/2017 | 09:56
2
17
לצפיה ב-'כן, הסים בחינם אבל תצטרך לחכות לו שיגיע בדואר'
כן, הסים בחינם אבל תצטרך לחכות לו שיגיע בדואר
26/09/2017 | 10:34
1
35
או שתשתלם על משלוח
לצפיה ב-'תלוי כמה קווים הוא מנייד'
תלוי כמה קווים הוא מנייד
27/09/2017 | 10:32
21
אני ניידתי בשבוע שעבר 5 קווים ל 012 ובגלל הכמות קיבלתי שליחות חינם.

לצפיה ב-'מישהו חזר מהכפור...'
מישהו חזר מהכפור...
26/09/2017 | 12:32
31
לצפיה ב-'Galaxy J7 Pro עם 16 GB'
Galaxy J7 Pro עם 16 GB
26/09/2017 | 04:59
27
88
שלום,

אני קונה לאבא שלי מכשיר חדש. המכשיר הנ"ל עונה פחות או יותר לצרכים שלו ונכנס בתקציב שלו. לא מתאים לקנות לו סינים וכו' והוא רוצה אחריות "יבואן רשמי". את הדגם הזה גם יש בדיוטי פרי במחיר זול, הבעיה שאין להם את הדגם עם 32GB. נראה לי שאת הדגםעם 32 אין בכלל ביבוא רשמי.

האם זה לעניין לקנות היום טלפון עם 16GB זכרון או שזה מעט מדי גם בשביל משתמשים קלים ?

ועוד שאלה, איך ה-LG Q6 ביחס לסמסונג שציינתי ? יש אותו במחיר אטרקטיבי יותר עם 32GB זכרון, אבל לא מכיר אף אחד שיש לו אותו ויוכל להגיד איך הוא במבחן המציאות. על הנייר נראה סביר.

תודה !
לצפיה ב-'16GB זה מעט לרוב המשתמשים, לפי דעתי.'
16GB זה מעט לרוב המשתמשים, לפי דעתי.
26/09/2017 | 06:13
52
אך למשתמש קל שאינו מרבה בצריכת אפליקציות ששומרות קבצים מרובים על הזכרון הפנימי זה יכול להספיק.

על הLG שהזכרת אין המלצות לעומת ה-J7 PRO שהוא מומלץ במגבלות שציינתי לעיל.
לשתי קרובות משפחה שלי (נשים מבוגרות אך פעילות) יש J7 מהדגם הקודם והוא בהחלט מספק את צרכיהן.
לצפיה ב-'יש סמסונג J7 PRO גירסה 32/3 מכשיר יבואן רישמי'
יש סמסונג J7 PRO גירסה 32/3 מכשיר יבואן רישמי
26/09/2017 | 09:16
61
מחיר 1249 שקל
מחיר 1240 שקל

בקשר לLG Q6 מדובר במכשיר יקר מ-א-ו-ד 
לפי החומרה שלו שלו מחירו האמיתי צריך להיות בסביבות 800 שקל

חסרונות:
מעבד קוואלקום עם ביצועים חלשים
לאגים
רמקול וספיקר חלשים 
סוללה 3000 מ"א בלבד (לא מחזיקה יום שלום תחת עומס)
אין חיישן טביעת אצבעות
מחיר יקר מאוד
USB רגיל

יתרונות:
מסך 5.5 FHD IPS
יש GORILLA GLASS
מצלמה באיכות יחסית טובה 

סמסונג J7 PRO עדיף עליו באופן מוחלט
יתרונות:
מעבד אקסינוס עם ביצועים טובים
רמקול וספיקר בעוצמה טובה
סוללה 3,600 מ"א (מחזיקה בקלות יום שלם תחת עומס)
חיישן טביעת אצבעות באיכות טובה
מסך 5.5 FHD SA
מצלמה באיכות טובה פלוס
Always-on-display

חסרונות:
אין GORILLA GLASS
USB רגיל

לצפיה ב-'16gb זה לא באמת 16'
16gb זה לא באמת 16
27/09/2017 | 18:35
31
היי
מערכת ההפעלה לוקחת מקום ויש אפליקציות שלוקחות מקום. אבל שוב מה השימוש של אביך.. תחליט אם מתאים.
לצפיה ב-'די והותר לשימוש קל; אני הסתדרתי עד עכשיו עם חצי מזה'
די והותר לשימוש קל; אני הסתדרתי עד עכשיו עם חצי מזה
28/09/2017 | 15:42
23
32
היו לי 8G במכשיר הקודם (+ כרטיס זיכרון של 32G לאחסון) ומבחינת יישומים מעולם לא הייתה לי מצוקת מקום כי השימוש שלי קל ואני לא מורידה עשרות יישומים אלא רק מה שאני צריכה (ומוחקת את מה שלא). כמו כן לא משתמשת ברשתות חברתיות, אבל גם אם כן, הרי שעוד 8G היו מספיקים לכך ללא ספק.
לצפיה ב-'מחיקת יישומים - כשקניתי את המכשיר, המוכר אמר לי שאי אפשר להס'
מחיקת יישומים - כשקניתי את המכשיר, המוכר אמר לי שאי אפשר להס
29/09/2017 | 08:23
22
26
להסיר את היישומים המובנים שמגיעים עם הטלפון...
שוב עבדו עליי? :)
או שזה מסובך?
או שבאמת אי אפשר?
רק ביקשתי ממנו שיתקין לי גט טקסי וזאת האפליקציה היחידה שהשתמשתי בה.
בעצם, נכנסתי כמה פעמים לגוגל לבדוק משהו, לא יודעת אם זה נחשב אפליקציה.
לצפיה ב-'לא ניתן למחוק יישומים מובנים אבל ניתן להשבית/להחליף אותם'
לא ניתן למחוק יישומים מובנים אבל ניתן להשבית/להחליף אותם
29/09/2017 | 13:33
21
22
למחוק יישומים מובנים אפשר רק עם "רוט" אני חושבת (או בכל דרך שבעצם מתערבת במערכת ההפעלה של המכשיר באופן לא רשמי). בכל מקרה, מה השאלה, בעצם? איזה יישום מובנה מפריע לך?

גוגל הוא שם של חברה וגם שם מנוע החיפוש שלה. אם נכנסת לאתר של מנוע החיפוש דרך הדפדפן, השתמשת ביישום כלשהו של דפדפן (אני מניחה שהדפדפן המובנה של סמסונג או גוגל כרום, אלה בד"כ מגיעים עם מכשירי סמסונג). ייתכן שמותקן לך גם יישום שמקשר אותך ישירות לחיפוש של גוגל כי יש כזה (צלמית של G צבעונית). מעולם לא השתמשתי בו באופן אישי כך שאין לי מה להוסיף על כך.
לצפיה ב-'כן, לזה התכוונתי, יישום הדפדפן, גם אני מניחה שזה כרום, ולגבי'
כן, לזה התכוונתי, יישום הדפדפן, גם אני מניחה שזה כרום, ולגבי
29/09/2017 | 17:06
20
17
למה מפריע, קשור לדיון הקודם...
אני צריכה לנסות לעשות ביטול גלישה לפי הקישור הזה ששם shaulreznik:
פתחת במקרה את הקישור? לנסות וללכת לפיו?
בינתיים בכלל לא ניסיתי להחליק את האצבע כדי להגיע לזה, ויש לי הרגשה שיתכן שכבר השלב הזה לא יצליח  
לצפיה ב-'אין שום קשר בין זה לבין הדיון הקודם; הוא הסביר לך איך לכבות'
אין שום קשר בין זה לבין הדיון הקודם; הוא הסביר לך איך לכבות
29/09/2017 | 17:09
19
16
את האפשרות של העברת נתונים סלולרית (כלומר האינטרנט הסלולרי) וכן, זה נעשה דרך ה"ווילון". פשוט תנסי ותעשי, מה הבעיה?
לצפיה ב-'טוב, יש אנשים שלא ששים לנסות לעשות דברים כאלה, וזה לא בא להם'
טוב, יש אנשים שלא ששים לנסות לעשות דברים כאלה, וזה לא בא להם
29/09/2017 | 17:23
18
20
הכי כלאחר יד בעולם, אולי מפחדים לעשות טעות וכו'... אנסה בקרוב 

לגבי הקשר לדיון הקודם, אם היו פחות אפליקציות, בטח היתה פחות גלישה נסתרת.
היתה שם גם דעה של enigo, שגם אם לא מבטלים גלישה, אלא רק עדכונים (לא ממש הבנתי מה בדיוק צריך לחפש בהגדרות בשביל זה), זה יכול להספיק.
לצפיה ב-'"דברים כאלה" = התפעול הכי בסיסי של הטלפון, באמת'
"דברים כאלה" = התפעול הכי בסיסי של הטלפון, באמת
29/09/2017 | 17:38
17
20
תפריט הווילון הוא תפריט שכל מי שמשתמש בסמרטפון נכנס אליו יום יום. זה בערך כמו שתקני מכונית ואז תגידי שמלחיץ אותך לנסות להפעיל את המגבים...

אכן, אם לא היה אף יישום לא היה סנכרון, אבל הדפדפן לא מצריך סנכרון, הוא יישום שפועל רק כשאת מפעילה אותו. יישומים שמסנכרנים את עצמם הם למשל ג'ימייל (וכמובן רשתות חברתיות). כל הרעיון במכשיר אנדרואיד, הוא משתמש בחשבון גוגל... שוב, מי שלא רוצה כזה מכשיר פשוט לא קונה, ומי שלא רוצה להשתמש באינטרנט מכבה אותו.

אכן, את יכולה פשוט לבטל את הסנכרון (ולהגדיר שעדכוני יישומים יבוצעו רק בחיבור Wi-Fi), כבר כתבנו לך; הכיבוי של הגלישה הוא כדי שתהיי בשליטה שבאמת אין גלישה, שלא יהיו לך תקלות/הפתעות וכו' בטעות (וזה גם "מתג" שרק צריך לכבות אותו וזהו, יותר פשוט מלבטל את הסנכרון ולכן זו הפעולה הראשונית המתבקשת).

ההמלצה שלי היא, כאמור, לגשת למישהו שיראה לך וידריך אותך בזמן אמת ולא בהתכתבות. אם אין לך אף מכר כזה (מוזר עד בלתי אפשרי, אלא אם את חיה על אי בודד...) גשי לחנות שבה קנית או לכל חנות שמוכרת סלולרי/אביזרים בקניון, מצאי מוכר פנוי שנראה נחמד ואדיב ובקשי את עזרתו לכמה דקות. מבטיחה לך שכל מי שתבקשי ממנו עזרה יוכל לבטל לך את הסנכרון ולהראות לך את הווילון תוך דקה לכל היותר, כך שגם לא תגזלי ממנו זמן רב.
לצפיה ב-'התייחסותי '
התייחסותי
29/09/2017 | 17:55
16
17
כן, המוכר אמר לי שחובה חשבון ג'ימייל, סירבתי לתת את החשבון האמיתי (לא רוצה חיבור בין המחשב לטלפון), אז נרשמנו עם חשבון מומצא על המקום, לא נכנסתי אליו מהטלפון, זה היה רק למטרת ההרשמה, נתתי לו סיסמה קלה אז אני זוכרת אותה אם יהיה צורך 

לא חיה על אי בודד (למעשה סמוך לאחד המקומות העמוסים בישראל...) אבל כן בודדה 

סובלת להיכנס לקניונים וחנויות (קניית הטלפון והסים זכורה לי כחוויה לא קלה), אז מעדיפה לנסות לבד (מזכירה לך שאמרת שזה לא מסובך... ), ואם כאן נחמדים ועוזרים אז למה לא?
יש יתרונות וחסרונות לשתי שיטות ההעזרות, והשיטה בהתכתבות מצריכה מאמץ פיזי קטן הרבה יותר 
לצפיה ב-'אכן לא מסובך, אבל כבר עזרנו והסברנו ואת עדיין חוששת לנסות...'
אכן לא מסובך, אבל כבר עזרנו והסברנו ואת עדיין חוששת לנסות...
29/09/2017 | 18:04
15
13
לכן הצעתי שיהיה איתך עוד מישהו שינחה אותך ולא תצטרכי לפחד מטעויות. צר לי לשמוע שאת בודדה, אבל גם לאנשים בודדים יש שכנים, עמיתים לעבודה וכו'... וגם הם יכולים להיות נחמדים לא פחות, אבל הם יכולים לעשות משהו שאנחנו לא – להדגים לך במכשיר שלך / להנחות אותך ולראות איך את מבצעת / לתפעל אותו במקומך. ובהנחה שקנית טלפון כדי לתקשר עם העולם (הרי לא קנית אותו עבור האינטרנט, לפי דברייך), אני יכולה רק להניח שיש בכל זאת כמה אנשים בעולם שאת מתקשרת איתם... ומכאן שגם להם יש טלפון...
לצפיה ב-'דוחה את זה טיפה עקב סידורים אחרים אבל אנסה '
דוחה את זה טיפה עקב סידורים אחרים אבל אנסה
29/09/2017 | 18:16
14
29
האמת שכרגע הטלפון ארוז בקופסה המקורית שלו מהחנות כי העברתי אותו ממקום למקום. עדיין לא פרקתי את הדברים.
[קטע מעצבן, בתוך הקופסה הוא איכשהו נכבה ונדלק איזה 3 פעמים ברצף, מקווה שזה לא ממש גרוע ]
האמת #2 שקניתי את הסמארטפון בעיקר לגיבוי במקרה של תקלות. כבר משתמשת גם בגט טקסי. זהו בערך.
לצפיה ב-'איך את יודעת שהוא נכבה ונדלק בתוך הקופסה?'
איך את יודעת שהוא נכבה ונדלק בתוך הקופסה?
30/09/2017 | 14:38
13
16
אגב, כמכשיר גיבוי אני מניחה שאפשר להסתפק גם בטלפון פשוט וזול שאינו בהכרח סמרטפון, אם כי אני לא יודעת לגבי גט (שם נוראי; לשעבר גט טקסי).
לצפיה ב-'זה קרה כאשר ניסיתי למקם אותו בקופסא (מקווה שלא היו פעמים נוס'
זה קרה כאשר ניסיתי למקם אותו בקופסא (מקווה שלא היו פעמים נוס
30/09/2017 | 17:06
12
18
(מקווה שלא היו פעמים נוספות).

אם הבנתי נכון ממה שכתבו כאן זה דגם מכשיר שנחשב לא מתקדם - סמסונג J5 פרו - אבל בגלל שזה לשימוש מועט זה נראה לי בסדר.

לא הצלחתי למצוא אצלי בטלפון את הדרך לכיבוי הגלישה.
בינתיים כיביתי אותו.
אני אבדוק מה המצב באתר של הוט מובייל, ואולי בהזדמנות אנסה להיעזר טלפונית במוכר בחנות.
הופיע לי מסך אופציות כשהחלקתי את האצבע, אבל לא היו שם המילים מהקישור, וגם בחיפוש לא מצאתי אותן, אולי אצלי זה איפשהו בעברית?! בכל אופן זה לא הלך :)
לצפיה ב-'בקישור יש הדרכה חזותית איך זה נראה ואלה אייקונים'
בקישור יש הדרכה חזותית איך זה נראה ואלה אייקונים
30/09/2017 | 18:14
11
18
כלומר את לא צריכה לחפש מילים אלא לזהות ציורים.
לצפיה ב-'תודה אבל נראה לי שזה באמת מסובך מדי'
תודה אבל נראה לי שזה באמת מסובך מדי
30/09/2017 | 18:38
14
אולי אם אני אנסה שעות אני אצליח, אבל מכיוון שאני לא מסוגלת לנסות יותר מכמה דקות בלי להצליח ובלי להתעצבן, אני באמת צריכה הדרכה ישירה/חלקה יותר לגבי הדגם הספציפי
כרגע המכשיר בכלל כבוי
לצפיה ב-'הייתי חייבת לעדכן אותך שבסוף זה כ"כ פשוט, שאפילו מוזר לי איך'
הייתי חייבת לעדכן אותך שבסוף זה כ"כ פשוט, שאפילו מוזר לי איך
02/10/2017 | 00:09
9
25
לא ידעו לכתוב לי את זה כאן... אולי בסמסונג שלך זה אחרת?

בקיצור, לא הלכתי פיזית, אבל שאלתי את המוכר בחנות איך מכבים גלישה וזה ממש פשוט:
הגדרות - חיבורים - שימוש בנתונים - נתונים ניידים
וזהו, מכבים.
מקווה שיהיה אפשר גם להדליק כשאצטרך 
אגב, גט טקסי עובד על אינטרנט, נכון?
אני שואלת כי הטלפון יודע מה המיקום המשוער שלי והתחזית גם בלי אינטרנט.
(הוא כותב כרם התימנים ואני יותר בכיוון מעלה שינקין, אבל זה יכול להיחשב קרוב )
לצפיה ב-'תאמיני או לא, השיטה שניסינו להסביר לך כאן אפילו פשוטה יותר'
תאמיני או לא, השיטה שניסינו להסביר לך כאן אפילו פשוטה יותר
02/10/2017 | 00:15
8
11
כן, "גט" מצריך חיבור לאינטרנט (אבל אם את משתמשת בבית זה יכול להיות ה-WiFi). לגבי מיקום, ייתכן שה-GPS אצלך פתוח, או שאת מזוהה דרך החיבור ל-WiFi.
לצפיה ב-'כנראה שלא לי, כי לא הבנתי אין לי WiFi, זה ה-GPS :)'
כנראה שלא לי, כי לא הבנתי אין לי WiFi, זה ה-GPS :)
02/10/2017 | 00:22
7
23
לצפיה ב-'בהחלט כן, שני שלבים במקום ארבעה לא הבנת רק כי אינך מכירה'
בהחלט כן, שני שלבים במקום ארבעה לא הבנת רק כי אינך מכירה
02/10/2017 | 01:02
6
27
צילמתי עכשיו סרטון במיוחד עבורך, מקווה שתצליחי לראות בו משהו כי זה ממש מטושטש... אני כמובן לא יכולה לצלם את הטלפון במצלמה של עצמו, אז השתמשתי במצלמה של מכשיר ישן והיא לא ממש איכותית, איך לומר. כמו כן ייתכן שאצלך סדר האייקונים (ה"כפתורים") שונה (אבל העיקרון זהה). יכול להיות שאצלך הצבעים או האייקונים מעוצבים שונה, גם זה לא משנה... העיקרון אותו עיקרון (בדיוק כפי שאת רואה בדירות שונות מתגים שונים לאור, ולפעמים כיוון ההדלקה הפוך, אבל זה בדיוק אותו עיקרון).

* לא הצלחתי להעלות את הסרטון ישירות להודעה, נעזרתי בפליקס.
לצפיה ב-'איך נכנסים לסרטון? למרות שתודה אבל עכשיו זה הרי כבר לא נדרש.'
איך נכנסים לסרטון? למרות שתודה אבל עכשיו זה הרי כבר לא נדרש.
02/10/2017 | 02:44
5
8
עדיין אני אסתכל ואולי אפילו אחכים 
לצפיה ב-'לא צריך "להיכנס" רק להפעיל. הוא אמור להופיע לך בתחתית ההודעה'
לא צריך "להיכנס" רק להפעיל. הוא אמור להופיע לך בתחתית ההודעה
02/10/2017 | 02:47
4
10
(ייתכן שתופיע פרסומת לפניו) ואז פשוט להקליק עליו באמצע עם העכבר והוא יתחיל לפעול (כמו ביוטיוב). אני חושבת שזה כן נדרש כי הווילון הוא כלי מרכזי בשימוש בטלפון שלך וזה ממש חבל לא להשתמש בו.

אם זה לא עובד, נסי את הקישור הזה:
לצפיה ב-'מוזר, אבל הוא לא מופיע והקישור מראה מסך שחור... אני לא בטוחה'
מוזר, אבל הוא לא מופיע והקישור מראה מסך שחור... אני לא בטוחה
02/10/2017 | 02:53
3
10
שלא הגעתי אצלי לווילון...

מבחינתי אפשר לוותר. אם מבחינתך לא, את יכולה להעלות ליוטיוב... נסתרות הן דרכי תפוז. מעניין אם רק אני לא רואה אותו. דווקא תפוז סידרו את הבאגים לאחרונה.
לצפיה ב-'בדקתי גם מחוץ לחשבון שלי בתפוז – עובד. יש לך חוסם פרסומות?'
בדקתי גם מחוץ לחשבון שלי בתפוז – עובד. יש לך חוסם פרסומות?
02/10/2017 | 03:04
2
10
אם כן, נסי לעצור אותו זמנית ולטעון מחדש את העמוד. כמו כן את יכולה לנסות לגלוש לתפוז מדפדפן אחר (אני גולשת בכרום ואצלי זה עובד; באקספלורר למשל לא, לא יודעת למה). זו הייתה די טרחה לצלם ולהעלות אותו אז חבל לי שאת לא יכולה לראות, אבל מכאן ואילך זו כבר בחירה שלך... (אני מצטערת, אני לא רוצה להעלות אותו ליוטיוב).
לצפיה ב-'אני אנסה כשאני אהיה במחשב אחר, ואעדכן אותך! :)'
אני אנסה כשאני אהיה במחשב אחר, ואעדכן אותך! :)
02/10/2017 | 03:08
1
15
או, אם תרצי לשלוח לי לאי-מייל אני אשלח לך מסר עם הכתובת :)
לצפיה ב-' (נראה לי שסרטון קצת כבד מדי להעברה בדוא"ל...)'
(נראה לי שסרטון קצת כבד מדי להעברה בדוא"ל...)
02/10/2017 | 03:14
5
לצפיה ב-'התייעצות בבקשה '
התייעצות בבקשה
25/09/2017 | 21:53
10
119
חשבתי לקנות גלקסי s8
ואז חשבתי מה רע בs6

ההבדל במחיר הוא 1000 שח
במחסני חשמל אילת

כשהs6 יבואן רשמי
והs8 עם 5 שנות אחריות כנראה לא יבואן רשמי

תובנות?...

כרגע עם s6 אדג המסך נשבר
ולא משתלם לתקן
לצפיה ב-'התובנה שלי = אתה משכע את עצמך '
התובנה שלי = אתה משכע את עצמך
25/09/2017 | 22:17
2
87
 התובנה שלי 
אני מזמן מחפש יחס תמורה/עלות מקסימלי ולא את "הכי טוב".  אבל אני לא משכנע את עצמי שהמכשיר שלי באלף שקל יותר טוב מכשיר שעולה פי 2 או 4 

שלי    פשוט הכי טוב בתקציב שאני יכול להקציב וזה בסדר לי ככה 
התובנה שלי שאם היה לך עוד אלף היית קונה S8 ולא מתלבט בכלל. אבל אין לך, ואתה משכנע את עצמך שזה כמעט אותו דבר ומחפש חיזוקים 
בכלל תקנה S6 יד שניה ב800 שקל,  כולל אבזור מה רע? אם תקנה S6 חדש הוא הופך לS6 משומש (אחרי שעתיים בערך) 

לצפיה ב-'קודם כל אני בת '
קודם כל אני בת
25/09/2017 | 22:31
1
62
בהחלט יש לי תקציב לs8
קצת מבאס אותי בתכלס טלפון יקר וחדשני
יצא לי כבר לשבור מסך או שניים

זאת סיבת ההתלבטות בתכלס

מה ההבדל בין הדגמים?
תוכל לפרט קצת?..
לצפיה ב-'אם כך אל תקני S8, הצג שלו יקר במיוחד (אם ראית אותו ברור למה)'
אם כך אל תקני S8, הצג שלו יקר במיוחד (אם ראית אותו ברור למה)
27/09/2017 | 23:51
20
ולמעשה מכיוון שהוא נמתח לצידי המכשיר הוא עלול להישבר גם מפגיעה צידית (ולא רק חזיתית). עוד הבנתי מחבר (אם כי לא בדקתי בעצמי) שבשל צורתו המיוחדת הוא יותר בעייתי מבחינת כיסויים ומגינים (אלא אם עוטפים אותו ממש ואז מחמיצים את כל אפקט הדקיקות שלו). אפשר כמובן להשתמש בנרתיק, אבל אז הוא לא מוגן בעת השימוש עצמו.

לו הייתי שוברת מסך או שניים הייתי שוקלת לקנות מכשיר עם זכוכית "גורילה" או משהו עמיד יותר...
לצפיה ב-'מדוע לחזור על אותה טעות ולרכוש מכשיר סמסונג?'
מדוע לחזור על אותה טעות ולרכוש מכשיר סמסונג?
25/09/2017 | 22:36
3
85
החלפת מסך במכשירי סמסונג זה סיפור לא זול. המסך עצמו יקר והעבודה לרב מעט סבוכה יותר ממכשירים אחרים (או באותה "רמת קושי").

יצא לי להחליף בעבר מסך ל-Galaxy S6 Egde עבור חבר, עלות המסך עצמו הייתה סביב 450-480 ש"ח (לפני מיסים).
מניח שאם בררת בחנויות, עלות החלפת מסך המינימאלית עומדת על לפחות 700-750 ש"ח במקומות בהם יש תחרות (במקום "אמין", עד כמה שאפשר למצוא כאלו. תחום העיסוק שלי רחוק מאוד מתיקונים וכד', ובעבר יצא לי להרוס מכשיר או שניים [מחשבים] תוך כדי למידה. אבל, לטווח הרחוק, בהחלט השתלם להיות 'נותן השירות' של סביבתי ושלי...).

אז, התובנה - לא לרכוש מכשירי סמסונג.
הגדירי תקציב, אופי שימוש, מה חשוב יותר ומה פחות ובתקווה שהמגיבים כאן יוכלו להציע משהו שיעניין אותך.

בנוגע למכשיר התקול - נשמע שאינך מתכוונת לתקן אותו. במידה ורלוונטי, ייתכן והיה מעוניין בו.
לצפיה ב-'אשמח מאד לעשות איתך עסקים '
אשמח מאד לעשות איתך עסקים
25/09/2017 | 22:41
2
75
לצערי יש לו קו ורוד באמצע המסך
והחלפת מסך פה בדרום
לא עולה פחות מ850 שח

יש לי נסיון מצוין עם סמסונג
פרט לאדג 6
שנים שאנחנו מתחדשים בכל דגם חדש כמעט

אעדיף להשאר עם סמסונג

תודה.
לצפיה ב-'מעניין מה הנסיון הלא מצוין עם ה-Edge 6'
מעניין מה הנסיון הלא מצוין עם ה-Edge 6
26/09/2017 | 11:01
1
62
מכשיר הסמסונג האחרון שהחזקתי ועשיתי בו שימוש הוא ה-Galaxy S2, בעצם, אני עדיין עושה בו שימוש

בבקשה שלחי הודעה פרטית עם הצעתך.
לצפיה ב-'אין לי שום מושג מה עליי לשלוח בהצעה'
אין לי שום מושג מה עליי לשלוח בהצעה
26/09/2017 | 11:07
58
כפי שכתבתי הבעיה במכשיר זה פסים באמצע המסך
תרגיש חופשי
..
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
26/09/2017 | 09:37
2
71
בוקר טוב
איפה הs7 בשיקולים?

זה אכן חיסכון בכסף אבל אם יש לך הכסף יש עוד שיקולים.
יתרונות
אכן מכשיר טוב ה6 וזה שכל רגע יוצא עוד מכשירים זה הבעיה ולא המכשיר.

חסרונות
גלקסי 6 כבר לא מקבל עדכוני אנדרואיד חדשים. האנדרואיד האחרון לדוגמא זה עדכון טכני ופחות עיצובי.

הסוללה s7 ו8 יותר סוללה.

להוציא פעם שנייה לא מעט כסף על מכשיר זהה אולי שווה להוסיף ולקבל מכשיר עם עוד פונקציות ועדכונים. השאלה גם לכמה שנים מתכננת להישאר עם זה.

אגב לאחרונה קניתי ה6 אבל אני הייתי תקופה בלי מכשיר ולפני עם ה3 אז שדרוג גדול בשבילי.. ולא בדיוק היה לי הכסף לs7.
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
26/09/2017 | 11:06
1
47
מה שכתבת משמעותי עבורי
לשיקול דעתי..
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
27/09/2017 | 11:40
40
בוקר טוב
שמח ממש לדעת שעזר ומוזמנת לעדכן מה בחרת.
נ. ב. יש לי ocd אם יודעת מה זה וחח לקנות דברים ההתלבטויות, לבחור מכשיר עם זה היה חתיכת עסק. אז בעיקרון עניתי מהניסיון שרכשתי.
לצפיה ב-'012 ישרה קו עם תעריפי חול של פרטנר: 29.90 לדקה ו'
012 ישרה קו עם תעריפי חול של פרטנר: 29.90 לדקה ו
25/09/2017 | 15:55
2
60
88,900 ש"ח לגיגה גלישה. (ובמילים: שמונים ושמונה אלף ש"ח...)
אלו מחירים ללא חבילה כמובן.

עד לאחרונה ב 012 המחירים היו 9.9 שח לדקה ללא חבילה ו 40,000 שח לגיגה גלישה.

מהפכת המחירים לאט לאט נעלמת....

לצפיה ב-'תפקידו של הרגולטור להגן על הצרכן מעושק כזה'
תפקידו של הרגולטור להגן על הצרכן מעושק כזה
26/09/2017 | 19:24
1
27
אבל שר התשקורת עסוק בדברים אחרים.

לצפיה ב-'012 העלו מחירים פי שלוש, בשקט בשקט בלי להודיע לאף אחד'
012 העלו מחירים פי שלוש, בשקט בשקט בלי להודיע לאף אחד
26/09/2017 | 23:11
10
לצפיה ב-'תקלה נרחבת כעת ברשת סלקום ובגולן שרוכבת עליה.'
תקלה נרחבת כעת ברשת סלקום ובגולן שרוכבת עליה.
25/09/2017 | 15:43
2
43
כך נמסר במבזקי חדשות ובאתרי החדשות השונים.
לצפיה ב-'לפי עדכונים ודיווחים התקלה היא בעיקר ברשת גולן.'
לפי עדכונים ודיווחים התקלה היא בעיקר ברשת גולן.
25/09/2017 | 15:57
1
30
מי מבאי הפורום שמנוי בחברות האלה יכול לדווח כאן על המתרחש?
לצפיה ב-'אני לצערי מנוי של גולן ואין בכלל רשת לא שיחות נכנסות ולא יוצ'
אני לצערי מנוי של גולן ואין בכלל רשת לא שיחות נכנסות ולא יוצ
25/09/2017 | 16:36
24
לצפיה ב-'אשמח על המלצות לחבילת/חברת סלולר? '
אשמח על המלצות לחבילת/חברת סלולר?
25/09/2017 | 10:35
10
46
 יש עדיפות לחברה מסויימת או שכולם אותו הדבר..
או שאולי יש די-עדיפות לחברה מסויימת כי היא לא מספקת את הסחורה?

תודה !

לצפיה ב-'עדיפות לחברות שאת מרבית הפעולות המשתמש יכול לעשות באתר שלהן'
עדיפות לחברות שאת מרבית הפעולות המשתמש יכול לעשות באתר שלהן
25/09/2017 | 13:29
2
51
לי היה ניסיון עם גולן, הוט מובייל ו-019

019 - לא היה להם "אזור אישי" באתר, כל פיפס הצריך פנייה למוקד טלפוני
הוט מובייל - יש אזור אישי בסיסי
גולן - אזור אישי מתקדם

ב-3 החברות לא היו בעיות קליטה
לצפיה ב-'אשמח לקבל הסבר לגבי האיזור האישי ומה הוא נותן לך?'
אשמח לקבל הסבר לגבי האיזור האישי ומה הוא נותן לך?
25/09/2017 | 14:52
1
13
לצפיה ב-'צילומי מסך להמחשה'
צילומי מסך להמחשה
25/09/2017 | 15:26
42
נכנסתי לאתר של גולן, הזנתי את שם המשתמש והססמה. קיבלתי המון הגדרות ואופציות. במקום להתקשר למוקד הטלפוני ולחכות עד שהנציג יתפנה, אני יכול לעשות הכול לבד: לחסום/לפתוח תא קולי, לחסום/לפתוח קו טלפון לשיחות לחו"ל וכן הלאה.
לצפיה ב-'אם אתה צריך אינטרנט מהיר-זה פרטנר'
אם אתה צריך אינטרנט מהיר-זה פרטנר
25/09/2017 | 16:38
6
43
מגיעים למהירות של 40 מגה
אין לי ניסיון עם שאר החברות,רק עם 019-שם המהירות היא פחות מ 5 מגה (לפעמים 1 מגה).
לפי מחקרים,פרטנר היא המהירה ביותר.
לצפיה ב-'019 ו 012 שתיהן ברשת של פרטנר'
019 ו 012 שתיהן ברשת של פרטנר
25/09/2017 | 17:09
1
56
ואני לא בטוח שהן כל כך מהירות
לצפיה ב-'נכון,הן לא מהירות'
נכון,הן לא מהירות
25/09/2017 | 18:06
31
019,זה נדידה ללא תשתית עצמאית.
012,למרות שזה כאילו כמו פרטנר דיסקאונט-גם לא מהירה (לפי מה שקראתי באינטרנט.
אם רוצים מהירות-רק פרטנר אורגינל (גם פלאפון וסלקום אורגינל).
לי יש פרטנר אורגינל,ולרוב המהירות בסדר (אם כי לא תמיד).
לכן כדאי לנסות את 3 החברות הנ"ל (אולי בכל איזור יש קליטה אחרת)
לצפיה ב-'אני בפרטנר עם S7 ולא עובר את ה 15MGB כמעט אף פעם, מאידך'
אני בפרטנר עם S7 ולא עובר את ה 15MGB כמעט אף פעם, מאידך
25/09/2017 | 19:09
1
36
הילדים עם 012 מגיעים לאותם מהירויות בדיוק.
לצפיה ב-'גם 15 זה לא הכי גרוע'
גם 15 זה לא הכי גרוע
25/09/2017 | 19:12
31
ב019 היתה לי מהירות של 1.5 בדר"כ
לצפיה ב-'בינתיים אני חוזר בי מההמלצה על פרטנר'
בינתיים אני חוזר בי מההמלצה על פרטנר
26/09/2017 | 23:02
1
31
בימים האחרונים ירדה המהירות שלהם כמעט לאפס.
אני אברר איתם מה הבעיה
לצפיה ב-'הרגע דיברתי איתם,אמרו שיש תקלה אצלם'
הרגע דיברתי איתם,אמרו שיש תקלה אצלם
26/09/2017 | 23:38
16
לצפיה ב-'קורס טכנאי סלולר באשקלון '
קורס טכנאי סלולר באשקלון
25/09/2017 | 10:12
45
בתאריך 15/10 ייפתח אי"ה קורס טכנאי סלולר דרג א-ד הכולל  לימוד תקלות תוכנה וחמרה לפרטים : אבי 0509066050
לצפיה ב-'מחיר של גלקסי 8'
מחיר של גלקסי 8
24/09/2017 | 11:51
34
84
אני רוצה לרכוש גלקסי S8 החדש, אך בסקר מחירים שעשיתי ב 'זאפ' גיליתי שההבדל במחירים יכול להגיע ל 800 ש"ח.
רציתי לשאול האם יש הבדל במכשירים, בביטוח, אחריות וכו' ביו המכשיר בחנות סמסונג ובחנות KSP למשל
לצפיה ב-'ההפרש לא כזה גדול, למשל באייבורי מוכרים אותו ב 2898 עם אחריו'
ההפרש לא כזה גדול, למשל באייבורי מוכרים אותו ב 2898 עם אחריו
24/09/2017 | 12:21
68
אחריות של סאני.
יכול להיות שיש גם בפחות לא בדקתי את כולם.
מה שווה האחריות של סאני זו שאלה קשה, יש הטוענים בפורום שהאחריות שלהם שווה פחות מאחריות של אחרים ויש שטוענים ההיפך.
כל אחד יצטרך להחליט לעצמו.
בעיקרון הטלפון הוא אותו הטלפון. רק לוודא שהוא חדש (סגור בקופסא) ומגיע עם המטען המהיר.
ולבחור כמובן חנות עם המלצות.
לצפיה ב-'בהמשך לתגובתו של המגיב הראשון'
בהמשך לתגובתו של המגיב הראשון
25/09/2017 | 06:38
56
כשמדברים על מכשיר סמסונג צריכים לקחת בחשבון, בנוסף למחיר, גם את העובדה שרכישה מיבואן שאינו רשמי (או רכישה בחו''ל) עלולה לגרום (למי שזה חשוב לו) להיעלמות פתאומית של השפה העברית מצד אחד, ולהופעת שפה מוזרה מאיזו מדינה שבקושי שמעת עליה מצד שני...
זאת כמובן בנוסף לבעיות אחרות.
באופן אישי אני ממליץ לרוכשי מכשירים מתוצרת סמסונג לרכוש אותם אך ורק מהיבואן הרשמי, למרות שהמחיר יקר יותר.

לצפיה ב-'תלוי ביבואן'
תלוי ביבואן
25/09/2017 | 13:06
41
לא חושבת שקיים הבדל בין היבואן של סמסונג הרשמי לבין Ksp אלא אם כן זה לא מקורי ואז יש הבדל. אם שניהם אחריות יצרן אין הבדל פשוט ב ksp טיפלה יותר זולים.
לצפיה ב-'S8 של סאני ב-1998 ש"ח !'
S8 של סאני ב-1998 ש"ח !
25/09/2017 | 19:27
30
85
למי שיש בן משפחה שהוא עובד מדינה, שווה לחדש קשרים - עובדי מדינה יכולים לקבל מכשיר לבן משפחה בהנחה משמעותית.
ה-S8 ו-+S8 הם המכשירים עם ההצעה הטובה ביותר.
לצפיה ב-'איך מקבלים את ההנחה?..'
איך מקבלים את ההנחה?..
25/09/2017 | 22:33
7
62
ואיך עד היום לא שמעתי על זה?...!
הבנזוג עובד מדינה!
לצפיה ב-'מידע נוסף באתר מנהל הרכש הממשלתי'
מידע נוסף באתר מנהל הרכש הממשלתי
25/09/2017 | 22:42
6
78
לצפיה ב-'נראה לך שתהיה אפשרות לרכוש את הנוט 8 בהנחה?'
נראה לך שתהיה אפשרות לרכוש את הנוט 8 בהנחה?
25/09/2017 | 23:07
5
22
לצפיה ב-'em28 הוא אדם רציני מאוד, הוא לא יכתוב דברים נטולי ביסוס.'
em28 הוא אדם רציני מאוד, הוא לא יכתוב דברים נטולי ביסוס.
26/09/2017 | 10:59
4
35
אין לי מושג כיצד עובד ההסדר לעובדי המדינה וכיצד ממשים את האפשרויות השונות המוצעות להם (ואף אין לי מושג מהן ההצעות..)
לצפיה ב-'לא רמזתי באמת שהוא לא רציני '
לא רמזתי באמת שהוא לא רציני
26/09/2017 | 11:09
3
37
אני בעיצומה של בדיקת הפרטים הקטנים
אם זה מעניין מישהו
אעדכן
לצפיה ב-'ואני לא רמזתי שאת רמזת שהוא לא רציני '
ואני לא רמזתי שאת רמזת שהוא לא רציני
26/09/2017 | 19:23
2
32
ניסיתי להסתכל על העניין מנקודת מבט של גולשת שאינה מכירה את באי הפורום (ייתכן ואני מכירה, I have no idea).
כינוי אלמוני כותב שניתן לרכוש מכשיר ב-1998 ש"ח כאשר המחיר שלו בחנויות השונות הוא כ-1,000 ש"ח יותר [כמובן עבור אחריות של היבואן הרלוונטי]. הטענה נכתבה ללא כל תימוכין או הפניה למקור כלשהו.
הבעת פליאה בהודעה עוקבת, סה"כ באתי לחזק את דבריו של em28 שהוא אדם רציני מאוד (אגב, זאת בעיקר על בסיס ההכרות הוירטואלית אך גם "מהיכרות אישית". לא יצא לי לפגוש אותו, אך הוא הזמין אותי לכוס קפה... בצדק הוא לא היה מעוניין להמתין לי עד 3 לפנות בוקר )
לצפיה ב-' הזכרת לי נשכחות, מחפש אותך כבר שלושה חודשים !!'
הזכרת לי נשכחות, מחפש אותך כבר שלושה חודשים !!
26/09/2017 | 20:03
1
29
יש סים שמחכה לך .......זוכר ?
אני שכחתי מהעניין וכשנסעתי שוב לחול שכחתי ממי לקחתי את הסים.
אם לא היית מזכיר עכשיו את הקפה ב-3 בבוקר -  לא הייתי נזכר שזה אתה .
לצפיה ב-'בוודאי שהזכרתי נשכחות! הרי איך אפשר להזכיר זכורות'
בוודאי שהזכרתי נשכחות! הרי איך אפשר להזכיר זכורות
27/09/2017 | 15:58
23
אבל, יש פה כשל לוגי.
אם אתה *מחפש* אותי, באופן אקטיבי, כיצד ייתכן שהדבר נשכח

מסתמן שאהיה באזור רק אחרי סוכות, אין לי ספק שהסים שמור היטב, במקום מוצל, קריר ויבש.
לצפיה ב-'תודה, אבל הם לא מוכרים גלקסי 8'
תודה, אבל הם לא מוכרים גלקסי 8
26/09/2017 | 08:52
1
44
רק גלקסי 7
לצפיה ב-'למה אתה מתכוון?'
למה אתה מתכוון?
26/09/2017 | 11:08
10
לצפיה ב-'עוד קצת פרטים: לא ברור אם המחיר הוא רק לעובדים'
עוד קצת פרטים: לא ברור אם המחיר הוא רק לעובדים
26/09/2017 | 11:32
19
51
לצפיה ב-'גלקסי 8s ו גלקסי 8s+ '
גלקסי 8s ו גלקסי 8s+
26/09/2017 | 11:40
12
36
במחירים שאתה רואה למעלה
זכאות של מכשיר אחד לעובד

ישנה זכאות לעוד 3 מכשירים במחירים היקרים יותר
שאתה רואה למטה
לבני משפחתו של העובד
לצפיה ב-'שווה לנסות, בעיקר אם הבנזוג לא לקח עדיין מכשיר מהמכרז'
שווה לנסות, בעיקר אם הבנזוג לא לקח עדיין מכשיר מהמכרז
26/09/2017 | 12:29
11
46
וחוץ מזה, מישהו הצליח להכנס ללינק שהם מפרסמים? 
לצפיה ב-'הפלת את האתר '
הפלת את האתר
26/09/2017 | 12:37
11
לצפיה ב-'עובדי עיריית תל אביב נחשבים עובדי מדינה?'
עובדי עיריית תל אביב נחשבים עובדי מדינה?
26/09/2017 | 12:47
9
17
לצפיה ב-'לא'
לא
26/09/2017 | 12:57
10
לצפיה ב-'תלוי את מי שואלים - עובדי מדינת תל אביב ..'
תלוי את מי שואלים - עובדי מדינת תל אביב ..
26/09/2017 | 15:29
7
13
לצפיה ב-'מה, זה כמו שחיל האוויר זה לא חלק מצה"ל? '
מה, זה כמו שחיל האוויר זה לא חלק מצה"ל?
27/09/2017 | 09:23
6
23
רק בגלל שאתה מרגיש נפרד, לא אומר שזה ככה באמת .
לצפיה ב-'אם כבר ... '
אם כבר ...
27/09/2017 | 09:51
25
- חיל האויר לחלוטין לא חלק מצהל . צבא זר ידידותי ..
- אני לא מרגיש נפרד - אני בוחר את זה ושמח בבחירה שלי 
- לא מקורי שלי . של רוה"מ או של משהוא מעושי דבריו  
לצפיה ב-'עד עכשיו שתקתי, כן?'
עד עכשיו שתקתי, כן?
27/09/2017 | 09:52
4
27
אבל שיהיה ברור - זה כן ככה באמת!
לצפיה ב-'הפעם - לחלוטין צודקת ולא שזה משהוא רע ..'
הפעם - לחלוטין צודקת ולא שזה משהוא רע ..
27/09/2017 | 10:09
3
25
בדיוק כמו שניו יורק היא אקס טריטואיה בתוך ארה"ב וברלין בגרמניה 
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
27/09/2017 | 10:21
2
6
לצפיה ב-'השאלה היא: כתל אביבי יוצא חיל האויר לאיזו מדינה אני שייך?'
השאלה היא: כתל אביבי יוצא חיל האויר לאיזו מדינה אני שייך?
27/09/2017 | 14:20
1
11
לצפיה ב-'תל אביב (בהנחה שהשתחררת מהצבא כבר)'
תל אביב (בהנחה שהשתחררת מהצבא כבר)
27/09/2017 | 14:46
13
לצפיה ב-' מנהל z1george - יש פוטנציאל עסקה?'
מנהל z1george - יש פוטנציאל עסקה?
26/09/2017 | 19:27
5
108
מצורפת טבלת המחירים. נלקחה מתוך הקישור:
https://mr-cell.co.il/cell2016/ מרכז תחתית העמוד, "מחירי מכשירים".

יש לי קרובת משפחה שעובדת מדינה, תוהה אם כדאי לרכוש מכשיר ולנסות למכור ביד2 (ליתר דיוק, ש*אתה* תמכור ביד2 בתוספת עמלה ראויה), במידה וקרובת המשפחה תסכים.
לצפיה ב-'S7 EDGE עולה יותר מ-S8 ? '
S7 EDGE עולה יותר מ-S8 ?
26/09/2017 | 19:49
17
לצפיה ב-'הרווח הוא מינימלי '
הרווח הוא מינימלי
27/09/2017 | 07:16
31
מכשיר חדש באילת בסביבות 2300 , כמה אפשר להרוויח על יד שנייה
או חדש ממישהו ..
לצפיה ב-'רק אותי מצחיק שכתוב סקיילקס קואופרשיין? הם אגודה שיתופית?'
רק אותי מצחיק שכתוב סקיילקס קואופרשיין? הם אגודה שיתופית?
27/09/2017 | 09:25
2
13
לצפיה ב-' קורפוריישן.'
קורפוריישן.
27/09/2017 | 11:00
1
11
לצפיה ב-'כשמדובר בחברה ההיא - די זעלבע דרעק '
כשמדובר בחברה ההיא - די זעלבע דרעק
27/09/2017 | 11:13
9
לצפיה ב-'בעיית blueooth במוטורולה מוטו G 4 PLUS חדש'
בעיית blueooth במוטורולה מוטו G 4 PLUS חדש
24/09/2017 | 10:48
7
41
בוקר טוב!
קניתי לפני כחודש מכשיר חדש ועד היום לא ניסיתי להפעיל את הBT שלו.
עכשיו אני רוצה לצמד אותו לצמיד צעדים ומגלה שהוא לא מאפשר לי להעביר את הBT למצב פעיל. למעשה הוא מכובה כל הזמן. ניסיתי גם להיכנס דרך ההגדרות.
האם עוד מישהו נתקל בבעיה הזו? יש רעיון לפתרון?

תודה רבה!
לצפיה ב-'תסתכל על שני הפתרונות שהציעו כאן'
תסתכל על שני הפתרונות שהציעו כאן
24/09/2017 | 11:23
1
48
לצפיה ב-'עבד מצוין!! תודה רבה רבה על הפתרון!'
עבד מצוין!! תודה רבה רבה על הפתרון!
24/09/2017 | 19:56
15
לצפיה ב-'מאיפה קנית אותו?'
מאיפה קנית אותו?
24/09/2017 | 11:25
4
38
קודם כל נסי לכבות את ה wifi ולהפעיל את ה BT. שמעתי על מקרים שיש התנגשות בין הרכיבים. אם לא עוזר נסי לממש אחריות.
אם קנית מאמאזון אין לך בעיה. אני פניתי אליהם בחג לגבי מוטו G4 שנקנה לפני 13 חודשים ולא באחריות, הבת שלי פתאום נזכרה שכפתור הווליום למטה לא עובד
הם שלחו לי מייד הנחיות לשלוח אליהם חזרה את המכשיר ומזכים אותי על מלוא מחיר הקניה של המכשיר
לצפיה ב-'תודה, ניסיתי, לא עבד :('
תודה, ניסיתי, לא עבד :(
24/09/2017 | 19:49
3
33
לא עבד עם הwifi...
קניתי מאמזון אנגליה. זה אומר שאצטרך לשלוח אותו בחזרה לאנגליה??

תודה!!
לצפיה ב-'כנראה שכן'
כנראה שכן
24/09/2017 | 21:47
2
30
הם שלחו לי מייל עם הנחיות מפורטות איך לשלוח את המכשיר, מה להדביק על המעטפה ומה לשים בתוך המעטפה. ממש תהליך מסודר.
הבעיה היחידה זה ללכת לדואר...
לצפיה ב-'הבעיה פתורה,אז למה לשלוח?'
הבעיה פתורה,אז למה לשלוח?
25/09/2017 | 04:44
1
11
לצפיה ב-'כי התגובה שהבעיה נפתרה לא הופיעה אצלי...'
כי התגובה שהבעיה נפתרה לא הופיעה אצלי...
25/09/2017 | 12:23
7
לצפיה ב-'החלפת מסך samsung s4'
החלפת מסך samsung s4
24/09/2017 | 10:19
12
56
מכירים מקום בירושלים שאפשר להחליף מסך במחיר שפוי?
לצפיה ב-'זה לא משתלם בשום צורה'
זה לא משתלם בשום צורה
24/09/2017 | 10:49
11
58
המסך יעלה, נניח, 200 ש"ח, אבל S4 יד שנייה יעלה 400, אם לא פחות מזה. שלא לדבר על כך כי ב-300 ומשהו ש"ח אפשר לקנות סמארטפון סיני חדש וטוב, כגון את Redmi4a
לצפיה ב-'מכיר?'
מכיר?
24/09/2017 | 10:55
1
44
200 שח שווה לי להשקיע. הבעיה היא שכל מקום מבקש בין 400-500 שח תיקון.
מכיר מקום?
לצפיה ב-'ידיד שלי קנה מסך ברשת, ואז הלך לטכנאי מול דוידקה'
ידיד שלי קנה מסך ברשת, ואז הלך לטכנאי מול דוידקה
24/09/2017 | 14:56
39
למקום קוראים "דוידקה תקשורת סלולרית בע"מ", הוא נמצא ליד המכבסה ברח' יפו, על התקנת המסך לקחו לו 50 ש"ח בלבד.
לצפיה ב-'ראיה צרה. כ"כ צרה...'
ראיה צרה. כ"כ צרה...
24/09/2017 | 10:58
3
57
למשל - אם יש מידע חשוב על הטלפון ולא ניתן לגשת בגלל בגלל שהמסך אינו תקין, עדיין "זה לא משתלם בשום צורה"?
להשוות את ה-S4 ל-"סיני חדש וטוב, כגון Redmi4a" זה עלבון לאינטלגנציה. ביצועי מצלמה למשל.

אגב, "300 ומשהו". כמה זה המשהו? 10 או 90? אתה יודע, אחוז שולי שכזה.
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין. אפילו אם אין מידע שילך לאיבוד, עדיין ה-S4'
מסכים לחלוטין. אפילו אם אין מידע שילך לאיבוד, עדיין ה-S4
24/09/2017 | 12:09
48
עדיף על רדמי 4 פשוט בהרבה מובנים. מה גם שרדמי 4 עולה יותר מ-300 עד כמה שראיתי (שני חברים שקנו שילמו סביב 450, אבל לא התעמקתי אם אפשר למצוא ביותר זול).
לצפיה ב-'האם דפנה שאלה "איך אני מגבה מידע חשוב על מכשיר עם מסך פגום"?'
האם דפנה שאלה "איך אני מגבה מידע חשוב על מכשיר עם מסך פגום"?
24/09/2017 | 12:34
1
41
אם הראייה הצרה אינה מטעה אותי, אז לא, לא שאלה.

ל-Redmi4a יש מצלמה שהביצועים שלה בהחלט שווים ל-S4 (אולי פרט צילומים ליליים). עכשיו נעבור לעלות: בארץ החל מ-390 ש"ח פלוס מינוס, בחו"ל החל מ-360 ש"ח, אבל יש מסים וכל זה.
לצפיה ב-'נכנסתי ללינק -לא ראיתי השוואת מצלמות בין S4 ל-4A. מה פספסתי?'
נכנסתי ללינק -לא ראיתי השוואת מצלמות בין S4 ל-4A. מה פספסתי?
25/09/2017 | 23:57
5
לצפיה ב-'וואלה, יש בירושלים שכונה בשם "גבעתיים"? איזה קטע '
וואלה, יש בירושלים שכונה בשם "גבעתיים"? איזה קטע
24/09/2017 | 14:39
3
21
לצפיה ב-'זאת שכונה חדשה מעבר לחומה לכיוון מעלה אדומים '
זאת שכונה חדשה מעבר לחומה לכיוון מעלה אדומים
24/09/2017 | 14:59
18
לצפיה ב-'זה לא גבעתיים, אתה לא קורא נכון זה "גבעת י_ם" '
זה לא גבעתיים, אתה לא קורא נכון זה "גבעת י_ם"
24/09/2017 | 18:07
1
15
לצפיה ב-''
24/09/2017 | 22:13
8
לצפיה ב-'סוגי מספר חסוי'
סוגי מספר חסוי
24/09/2017 | 02:23
7
135
שאלה בנוגע למספרי טלפון חסויים
באופן הגיוני צריכים להיות קיימים 4 סוגים/ רמות של מספרים חסויים
1. חסוי בנוגע למסירתו למבקש המספר
כלומר המספר רשום במודיעין החברה עם שם בעליו, אך אסור לחברת הטלפון למסור את המספר למבקש אותו, כלומר המוקדנית תענה למי שמבקש את המספר ״שאמנם יש טלפון לאדם פלוני, אך הוא חסוי ואסור לנו למסור לך אותו״.
2. חסוי וסמוי.
כלומר המספר לא מופיע כלל ברישומים של מודיעין החברה, כך שגם המוקדנית לא יודעת שיש לאותו אחד טלפון אצלם
3. חסוי מלהופיע על צג הטלפון של זה אליו מתקשר בעל המספר בלי קשר לקיומם של 1 או 2
4. שילוב של 3 עם 1 או 2

האם אצל חברות הטלפון הדירוג הנ״ל קיים כפי שתיארתי?

לצפיה ב-'אני לא חושב שיש הבדל בין 1 ל-2'
אני לא חושב שיש הבדל בין 1 ל-2
24/09/2017 | 09:58
5
41
או יותר נכון, שלא הגיוני שיהיה את 1. להגיד "יש לפלוני קו טלפון בחברה שלנו" מקביל להגיד "יש לפלוני חשבון בנק בבנק/סניף שלנו" - זה מידע אישי שאין לחברה זכות להגיד ל"סתם" אנשים.

לגבי חסימת מספר, זה שירות בסיסי של רשת הטלפוניה הסלולרית, ואמנם אפשר להגדיר את זה כברירת מחדל אצל המפעילה, לרוב (בארץ לפחות) זה עולה כסף, אבל אפשר גם להגדיר את זה ברמת השיחה המסוימת. בכל מקרה, זה לא קשור להגדרה של חברת הטלפון, אלא של הרשת הסלולרית.
לצפיה ב-'מספר חסוי הוא גם שירות של קו נייח. בבזק קיים כבר שנים רבות'
מספר חסוי הוא גם שירות של קו נייח. בבזק קיים כבר שנים רבות
24/09/2017 | 10:16
4
31
זה מה שאתה קורא לו מספר חסום ובפועל הוא מופיע אצל מקבל השיחה כמספר לא מזוהה
לצפיה ב-'צודקת, לא ניסחתי את עצמי נכון'
צודקת, לא ניסחתי את עצמי נכון
24/09/2017 | 10:27
3
33
התכוונתי שזה משהו בבסיס של רשת ה-GSM עצמה, שלא תלוי ב"טוב ליבה" של החברה, ושהיא לא יכולה לזהות כדי לגבות על כך תשלום .
לצפיה ב-'והשאלה העיקרית היא'
והשאלה העיקרית היא
24/09/2017 | 13:07
2
36
האם בטוח שאם אבקש שהמספר יהיה חסוי, הוא לא יהיה רשום כלל במודיעין של החברה?
כלומר, נניח שמבקש המספר מהמוקדנית במודיעין 144 ( או המקבילה הסלולרית של)  ישכנע את המוקדנית ״לעשות לו טובה אישית״ ולתת לו בכ״ז את המספר, המוקדנית לא תוכל גם אם תרצה?
לגבי חסיון מצד הופעתו על צג הטלפון, אני לא צריך את זה, וציינתי את זה רק כי פרסתי את כל האפשרויות המעשיות.
(יש מכשירים שעושים את החסיון הזה ע״ג הצג לפי ההגדרות שמגדירים את המכשיר)
לצפיה ב-'בבזק אני יודעת בבטחון שאם ביקשת מספר חסוי אי אפשר לקבל אותו '
בבזק אני יודעת בבטחון שאם ביקשת מספר חסוי אי אפשר לקבל אותו
24/09/2017 | 13:20
33
ב144, הוא לא יופיע במדריך ועל הצג של זה שהתקשרת אליו יופי "מספר לא מזוהה".
לא יודעת לגבי החברות הסלולאריות אבל אני, למשל, ביקשתי שהמספר לא ירשם על שמי ומי שיחפש את מספר הסלולארי, תחת השם שלי, לא ימצא. יחד עם זאת, מכיוון שהמספרים הם אירגוניים, המספר משויך לשם של בעלי ואילו הילדים דווקא רצו שהשם שלהם יופיע והמספרים שלהם כן מופיעים תחת שמם.
ואחרי כל זאת, כשאני מצלצלת למישהו המספר שלי יופיע לו על הצג.
לצפיה ב-'הפתרון הפשוט'
הפתרון הפשוט
25/09/2017 | 06:33
22
פשוט לוודא עם מוקד השרות של המפעילה שהמספר לא יופיע בשום מדריך טלפונים.
לצפיה ב-'יש כאן שני שירותים לא קשורים'
יש כאן שני שירותים לא קשורים
28/09/2017 | 00:59
1
א. חסימת שליחת המספר בעת הוצאת שיחה – ניתן להגדיר אצל המפעילה, אבל אין צורך, אפשר לחסום בהגדרות הטלפון עצמו וחסל. במקרה כזה המספר יופיע כ"חסוי"/"חסום" או פשוט לא מזוהה כשתתקשר לאדם אחר (אך לא מפני כוחות ביטחון וכו' או מהחברה הסלולרית שבה אתה מנוי).

ב. רישום פרטי המנוי במדריך הטלפונים ("144"). אאל"ט ברירת המחדל היא להופיע ואם אתה לא מעוניין אתה יכול לבקש שיסירו את המספר.

לגבי מה יכולים לומר או לא, זה תלוי לאן התקשרת... בעיקרון למוקד 144 של בזק יש גישה רק למאגר הנתונים של 144, כלומר מה שלא שם לא קיים מבחינתם. אבל אאז"נ גם לחברות הסלולריות יש בעיקרון מוקדים דומים ואז ייתכן שאתה מגיע לנציג של החברה עצמה שיש לו גישה למערכת כולה (רק של החברה שבה הוא עובד) ואז בעיקרון הוא יכול לבדוק.

אבל זה נכון בעצם לכל עובד חברה שמטפל בלקוחות ולכן יש לו גישה למאגר הלקוחות שלה... כלומר אם אתה מכיר עובד שמוכן לסכן את מקום עבודתו, להפר את האמון שניתן בו ולהעביר לך פרטים שאסור לו זה נכון באופן כללי, לא צריך שום מודיעין לשם כך.

עבדתי פעם בחברת תקשורת והייתה לי גישה למאגר הנתונים של כל לקוחות החברה. אבל לא נכנסתי לכרטיסי לקוח סתם כך בלי סיבה או הרשאה (ואגב, כל כניסה משאירה עקבות, אם עובד נכנס, גם בטעות, הכניסה נרשמת אוטומטית גם אם הוא לא עשה שום דבר) ולא מסרתי מידע לאדם לא מורשה ובאופן כללי בחיים אין לי שאיפות פליליות...
לצפיה ב-'מישהו יודע לתת לי הערכה גסה'
מישהו יודע לתת לי הערכה גסה
23/09/2017 | 23:28
14
101
כמה דקות יוטיוב נכנסות ב- 100Mb נפח גלישה?

(מדובר על תוכנית מצומצמת של הוט מובייל בסמסונג J5)

שנה טובה!
לצפיה ב-'זה תלוי בטח באיכות הצפיה, האם hd או 1080p או 4K או אחר'
זה תלוי בטח באיכות הצפיה, האם hd או 1080p או 4K או אחר
24/09/2017 | 01:33
1
19
לצפיה ב-'אין לי מושג, פשוט כניסה לאתר יוטיוב והפעלת סרטונים'
אין לי מושג, פשוט כניסה לאתר יוטיוב והפעלת סרטונים
24/09/2017 | 01:34
19
לצפיה ב-'תנסי להעזר בפלאפון ותקבלי פחות מ 30 דקות'
תנסי להעזר בפלאפון ותקבלי פחות מ 30 דקות
24/09/2017 | 01:46
2
50
https://www.pelephone.co.il/datacalculator/
אבל כמו שאמרתי זה תלוי באיכות הפריט הנצפה
לצפיה ב-''
24/09/2017 | 16:13
8
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/09/2017 | 10:36
7
85
הקליפ הזה נמשך 8 דק'. כשמורידים אותו דבאיכות 720p הנפוצה ביותר, מקבלים קובץ ששוקל 130 מגה. כלומר, 100 מגה בקושי יספיקו לצפייה בקליפ אחד.
לצפיה ב-'מה הקשר? זה לא יוטיוב'
מה הקשר? זה לא יוטיוב
24/09/2017 | 18:23
6
15
לצפיה ב-'מה "לא יוטיוב"?'
מה "לא יוטיוב"?
24/09/2017 | 18:30
5
48
ניסית ללחוץ על הקישורים? מסביר שוב:

הלכתי לקליפ הנמצא ב-https://www.youtube.com/watch?v=2TfGc96MDgs

הורדתי אותו (מוסיפים ss לפני youtube). קיבלתי קובץ וידאו השוקל 136 מגה.

המסקנה: חבילה של 100 מגה בקושי תספיק לצפייה בשיר הנמשך 5 דק'.
לצפיה ב-'ברצינות? 720p על מסך 15-24 אינטש שווה בנפח ל-720p למסך 5.5?'
ברצינות? 720p על מסך 15-24 אינטש שווה בנפח ל-720p למסך 5.5?
24/09/2017 | 18:41
3
21
לצפיה ב-'כשיש מסך גדול ואינטרנט מהיר...'
כשיש מסך גדול ואינטרנט מהיר...
24/09/2017 | 18:57
35
האתר "ישלח" לצופה את גרסת ה-1080p או אפילו את 4k, אם גרסה כזה קיימת. אלא מה, ליוטיוב אין "כמה גרסאות של 720p", הביטרייט הוא אחד ויחיד.
לצפיה ב-'עדכון: יש בסה"כ 2 קודקים עם ביטרייט די דומה'
עדכון: יש בסה"כ 2 קודקים עם ביטרייט די דומה
24/09/2017 | 19:22
36
לצפיה ב-'למה שלא יהיה בנפח שווה? '
למה שלא יהיה בנפח שווה?
25/09/2017 | 23:55
19
לפיקסל לא אכפת באיזה גודל תקרין אותו על מסך. המידע הנדרש להצגתו תופס אותו נפח. ואם יש את אותו מספר פיקסלים...
לצפיה ב-'אם זאת המסקנה אז סליחה, לא מבינה מספיק כדי להבין שזאת המסקנה'
אם זאת המסקנה אז סליחה, לא מבינה מספיק כדי להבין שזאת המסקנה
24/09/2017 | 18:54
15
לצפיה ב-'חבילת גלישה כ"כ קטנה לא נועדה לצפייה ביוטיוב, נקודה.'
חבילת גלישה כ"כ קטנה לא נועדה לצפייה ביוטיוב, נקודה.
28/09/2017 | 00:07
5
לצפיה ב-'סים מקומי לכרתים או חבילת גלישה מפרטנר,'
סים מקומי לכרתים או חבילת גלישה מפרטנר,
23/09/2017 | 22:02
14
52
שלום חברים,
היש ברשותכם פרטים על סים מקומי בכרתים? מקומות רכישה? עלות וכד', מדובר על נסיעה של כ-4 ימים אבל מעוניין להשאר עם היכולת לדבר בטלפון ולהיות זמין בטלגרם או וואצאפ לפחות.

האם ברשות מי מכם סים שכזה שיוכל להשאיל לי לתקופה שבין ערב סוכות לאמצע השבוע שאחרי?

(אופציה חלופית, שאם אעשה ככל הנראה תספק גם את כל שאר הנוסעים ולא רק אותי, היא שארכוש חבילת גלישה על הסים שלי מפרטנר - חבילת הAlways On, שעלותה 199 ש"ח לאפליקציות הניווט והמסרים המיידיים ללא הגבלה + 6 גיגה לכל השאר, ואשים אותה בראוטר נייד).
לצפיה ב-'(נאנו סים)'
(נאנו סים)
23/09/2017 | 22:21
13
לצפיה ב-'אבל למה לשלם 199 אם אפשר לקחת סים של וואלה ולשלם פחות מ 20'
אבל למה לשלם 199 אם אפשר לקחת סים של וואלה ולשלם פחות מ 20
24/09/2017 | 01:38
8
43
ש״ח על 4 ימים עם 3G לגלישה
לצפיה ב-'אבדוק זאת, בכל אופן לנייד עצמי לוואלה זו לא אופציה.'
אבדוק זאת, בכל אופן לנייד עצמי לוואלה זו לא אופציה.
24/09/2017 | 10:44
2
33
רשת ארגונית בפרטנר וכד', חמישה קווים, שלושה מתוכם נוסעים.
לצפיה ב-'אל תנייד. בצע הפניית שיחות (ללא מסרונים) לקו חדש שתפעיל.'
אל תנייד. בצע הפניית שיחות (ללא מסרונים) לקו חדש שתפעיל.
24/09/2017 | 11:04
1
18
לצפיה ב-'זה ברור, זה תמיד מה שאני עושה...'
זה ברור, זה תמיד מה שאני עושה...
24/09/2017 | 11:27
16
לצפיה ב-'איזו חבילה זו בדיוק?'
איזו חבילה זו בדיוק?
24/09/2017 | 10:51
4
20
לצפיה ב-'לא לשכוח לקרוא את התנאים המלאים'
לא לשכוח לקרוא את התנאים המלאים
24/09/2017 | 11:07
2
39
חיוב בחודש ראשון ואחרון אמור להיות יחסי (לפי ימי שימוש / היקף שימוש).
לצפיה ב-'אבדוק זאת, אעבור בדרך היום בקופיקס. הם עדיין מוכרים שם סימים'
אבדוק זאת, אעבור בדרך היום בקופיקס. הם עדיין מוכרים שם סימים
24/09/2017 | 11:14
1
32
של וואלה?
לצפיה ב-'עדיין מוכרים אבל יש להם בעיות מלאי.'
עדיין מוכרים אבל יש להם בעיות מלאי.
24/09/2017 | 11:22
39
אפשר לנסות לקחת בחינם סים ב pmobile
ולהפעיל אותו בוואלה מובייל
(לי זה עבד)
לצפיה ב-'חבילת 99'
חבילת 99
24/09/2017 | 12:29
15
לצפיה ב-'תנסי לבדוק בחנויות מקומיות שם'
תנסי לבדוק בחנויות מקומיות שם
25/09/2017 | 13:07
26
יש חנויות מקומיות שמוכרות סים מקומי במחיר יותר אטרקטיבי מאשר בארץ. נראה לי מתחיל מ 500 מגה ומעלה. 
לצפיה ב-'יש לי סים יווני בשבילך '
יש לי סים יווני בשבילך
25/09/2017 | 22:24
1
51
של וודאפון 
פעיל אבל אין יתרה
נקנה בחודש מאי באי Skiathos ותקף לשנה 
אפשר לקבל שיחות נכנסות ואפשר לגשת לנקודת שירות להטעין עליו חבילת גלישה
לדעתי לבעלי סים קיים זה 9 אירו ל4 ג'יגה ל30 יום
צור קשר בוואטסאפ לגבי איסוף
אמור להיות לך את המס שלי מהפעם הקודמת (הפעלת סמסונג אירופאי,  זוכר?) 
לצפיה ב-'יש גם יש, אצור קשר מחר במהלך היום, אחרי שאבדוק אפשרויות '
יש גם יש, אצור קשר מחר במהלך היום, אחרי שאבדוק אפשרויות
26/09/2017 | 00:41
26
לטעינה באי כרתים.
לצפיה ב-'איך מעבירים מידע'
איך מעבירים מידע
23/09/2017 | 20:18
9
72
שלום. מעוניין להעביר מ Lg g4 את כל המידע וגם אפליקציות לטלפון חדש שקבלתי. סמסונג A7.יכולים לייעץ לי פה?איך לעשות זאת?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/09/2017 | 22:31
8
46
אפליקציות אין צורך להעביר, פשוט תתקין אותן מחדש על המכשיר החדש.

אנשי קשר מגובים בענן של גוגל, כשתסתנכרן עם חשבון הגוגל שלך במכשיר החדש, אנשי הקשר יועברו אליו.

מה עוד? תמונות שצילמת? מעבירים עם כבל למחשב וממחשב עם אותו הכבל למכשיר החדש.

מסרונים - חפש בחנות גוגל SMS backup, כל יישום יתאים.
לצפיה ב-'"אפליקציות אין צורך להעביר" - אולי *לך* אין צורך'
"אפליקציות אין צורך להעביר" - אולי *לך* אין צורך
24/09/2017 | 11:03
7
53
יש אנשים הרגישים להסטוריית ה-WhatsApp שלהם.
יש אנשים הרגישים להגדרות פנימיות של יישומים.
יש אנשים שמאוד מאוד רוצים להעביר את הסטוריית ה-Shazam או את השיא ב-Candy crush וב-Angry birds.
לענ"ד הקביעה שלך פשוט אינה במקומה.
לצפיה ב-'ואולי הוא יוצא מנקודת ההנחה שהמידע של האפליקציות מגובה'
ואולי הוא יוצא מנקודת ההנחה שהמידע של האפליקציות מגובה
24/09/2017 | 11:26
40
לענןגוגל, אז ממילא הכל ישוחזר לאחר הגדרת החשבון במכשיר החדש.
לצפיה ב-'במקום כל הפסקה הזאת....'
במקום כל הפסקה הזאת....
24/09/2017 | 12:26
5
49
היית נותן קישור לאפליקציית גיבוי שלא דורשת הרשאות רוט, כגון Helium

בכל מקרה, 90% מכלל המשתמשים לא צריכים "להעביר אפליקציות".
לצפיה ב-'על סמך מה קבעת את ה-90% האלה? '
על סמך מה קבעת את ה-90% האלה?
25/09/2017 | 06:34
4
11
לצפיה ב-'על סמך ניסיון'
על סמך ניסיון
25/09/2017 | 08:31
3
23
יצא לי לעזור לקרובים ומכרים, כולל ביצוע מטלות ביזאריות במיוחד ("אני רוצה שתעביר מהמכשיר הישן את כל התמונות של החתולה שלי"). בכל הפעמים האלה מעולם לא נזקקנו לגיבוי הנתונים של האפליקציות. ווטסאפ - יש גיבוי דרך גוגל דרייב, משחק או לומדה - הנתונים נשמרים בשרת של המשחק, קורא ספרים - פשוט מעבירים את התיקייה עם הספרים וכן הלאה.
לצפיה ב-'ואם הניסיון שלי הוא אחר?'
ואם הניסיון שלי הוא אחר?
25/09/2017 | 08:50
2
20
גם אני, כפי שסיפרתי פה פעמים לרוב, עוזר לבני משפחה ולחברים שאין להם כל מושג או רק חצי מושג בדברים האלה.
זה נכון שרוב מוחלט (אולי אפילו יותר מ90% שציינת) לא מבינים מה זה אומר לשמור את נתוני האפליקציות, אבל גם רוב מוחלט מתוכם, כשאתה מסביר להם את הנחיצות של השמירה/גיבוי בדברים האלה מקבל את ההמלצה שלך, כלומר שלי במקרים שאני מטפל בהם.
לצפיה ב-'גיבוי הנתונים הוא נחמד, אך לא נחוץ'
גיבוי הנתונים הוא נחמד, אך לא נחוץ
25/09/2017 | 09:26
1
21
שוב, באילו אפליקציות משתמש בן אדם מן היישוב? ווטסאפ (יש גיבוי שלא מצריך תכנות חיצוניות), וייז, אפליקציה בנקאית (יש גיבוי בשרת), משחק או שניים, מצלמה (כמעט כולם משאירים את מאפייני ברירת המחדל, כולל צילום סטילס ב-16:9), נגן.

אז כן, יש כאלה שעושים כוונונים בחייגן ומשייכים לכל איש קשר צלצול אחר, אבל מדובר במיעוט זניח.
לצפיה ב-'כמובן שזאת היא דעתך ויש החולקים עליה.'
כמובן שזאת היא דעתך ויש החולקים עליה.
25/09/2017 | 09:43
18
ואינני היחיד שחולק על דעתך.
לצפיה ב-'8 תובנות על ה HONOR 8 '
8 תובנות על ה HONOR 8
23/09/2017 | 13:06
23
510
אז ככה, מה שקרה בסוף הוא שלפני שבוע וקצת התחלתי לכתוב קצת הגיגים על הרכש החדש לבית הוואוי ובכלל ובלי ששמתי לב הגעתי למסמך ענק , כמעט 4 דפי גוגל דוקס עמוסים בפרטים דימויים ושאר ירקות. אז על מנת להלאות פחות , הנה 8 נקודות התייחסות להונור 8 שנחת לא מזמן בידי ועוד קצת.

1. הוא יפיוף - לא נקודה שאני נוהג להתעכב עליה בד"כ אבל ניכר שהחבר'ה בהוואוי עשו מאמץ ניכר בעניין. לא פחות מ15 שכבות זכוכית מוקמו בגב המכשיר היוצרות דרך ייחודית ומעניינת בו האור משתקף . תוסיפו לזה מסגרת אלומניום בטקסטורת מט , גוף דקיק ,מבנה צר וחטוב ושמירה על קווי עיצוב חלקים וזורמים וקיבלתם דוגמן (שאוהב לאסוף טביעות אצבע) . המכשיר משדר אלגנטיות 360 מעלות בכל צבעיו הזמינים (כחול,מוזהב, שחור ולבן) .
מצד שני,כל הזכוכית הזאת  זה בדיוק מה שעלול להפוך אותו אחרי מפגש לא צפוי עם הקרקע לקליידוסקופ יקר מאוד מה עוד שבגללה הוא חלקלק כפוליטיקאי בסיור שוק. ככה שההחלטה הראשונה שלקחתי מהרגע שהפשטתי את היפיוף מיריעות הפלסטיק שכיסו אותו, הוא שהבחור לא ייצא מהבית ללא קייס חובק. כמחווה למאמציה של הוואוי, הזמנתי, לראשונה,  קייס שקוף.

2. הוא ביצועיסט - המעבד הוא קירין 950, המפותח ומיוצר ע"י הוואוי עצמה ומקביל בביצועיו לסנאפדרגון 820 , מעבד הדגל שהותקן ברוב מכשירי הדגל של היצרניות הגדולות בשנה החולפת  .מגובה ב4GB זכרון פנימי ו32 GB של זכרון עבודה נותנת החומרה במכשיר (בתיאום עם התוכנה כמובן) חווית שימוש זורמת ומהירה. אין לו את המהירות הרצחנית של הOP3T הנחשב מתחרה ישיר שלו אבל הוא לא נופל הרחק מאחור ואם אתה לא חיית גיימינג תאוות כוח, תהנה ממכשיר שמריץ את רוב המשימות שתפיל עליו ללא מאמץ ניכר מידי. לא נתקלתי בלאגים מתסכלים  וגמגומים קלים נצפו אבל הם נדירים ומגיעים רק אחרי "התעללות" במכשיר.

3. הוא מצלם על הכיפק - 2016, שנת הלידה של ההונור 8 ,התאפיינה בצמיחה מורגשת של קטגורית מכשירי הביניים פלוס , שרובם החזיקו בתג מחיר הסובב את ה400 דולר. לצד ההונור בלטו באותה השנה מכשירים כמו ה ZTE AXON 7 , האלקטל איידול 4 , המוטורולה מוטו Z PLAY וכמובן הוואן פלוס 3 וה 3T . מלבד חומרה שלא נופלת יותר מידי ממכשירי הדגל היקרים ,כל יצרנית השתדלה לתת איזשהו פיצ'ר בולט נוסף  שישכנע את הלקוח לבחור במוצר שלה. באקסון דובר באודיו איכותי, המוטו הציע חיי סוללה פנומנלים , הוואן פלוס מהירות פעולה מפלצתית ואצל ההונור, הבונוס בא במצלמת המכשיר.
המצלמה בהונור 8 מהחלוצות בתחום חיישני הצילום הכפולים. במקרה הזה מדובר בשתי חיישנים בנפח של 12 מגה פיקסל, מפתח צמצם של 2.2F, חיישן אחד מצלם במונוכרום (שחור לבן) ובכך קולט יותר פרטים,  השני בצבע ועיבוד התמונה המתקבלת בין השניים אמורה לתת תמונות חדות יותר, ברורות ונקיות יותר. וזה אכן עובד ברוב המקרים. התמונות המופקות במכשיר חדות וברורות ועשירות בפרטים ובגווני צבע. זה לא ב100 אחוז מהמקרים אבל ברובם המכריע. בתנאי תאורה נמוכים התוצאות פחות מרשימות אבל בהחלט מספקות ובכלל מול מכשירים אחרים באותו טווח מחיר (ובחלק מהמקרים גם יקרים ממנו) להונור 8 יתרון ברור בכל מה שקושור לצילום.תגובת מצלמה מהירה, פחות משניה מרגע לחיצה.
החיישן הכפול מאפשר לשחק עם עומק השדה בתמונות (נושא התמונה חד לעומת הרקע המטושטש) ובנוסף ממשק המצלמה העמוס באפשרויות, שימושיות יותר או פחות, מאפשר "משחק" רב עם התמונות ליצירת תמונה סופית עם טאץ' אישי  כולל אפשרות לPRO MODE המאפשר שליטת המשתמש בפרמטרים המשתנים בצילום.
מצלמת הסלפי בעלת 8 מגה פיקסל ובאיכות טובה רק צריך לזכור לנטרל בכל פעם שמפעילים אותה את פילטר ה"יופי" שמשום מה מופעל כברירת מחדל ואמור "להצעיר" את פני המצולם, מה שגורם בסופו של דבר לתמונות בהם הפנים המצלמות נראות כפני בובות פורצלן. אולי זה קטע אצל הסינים.

4. הוא סוחב יום בסדר - ההונור טומן בחובו סוללה פנימית בנפח  3000 מיליאמפר שבדרך כלל תעביר יום עבודה בשימוש בינוני בהנחה שנותק מהמטען בבוקר.זמן מסך ממוצע הוא 3.5-4.5 שעות בשימוש כללי של 14-16 שעות למחזור סוללה. זה לא רע אבל גם רחוק מלהרשים. המכשיר  תומך בטעינה מהירה כל עוד ייטען מהמטען המקורי בלבד(תקן USB C). חצי שעה טעינה תספק למכשיר כ 45% סוללה (תלויגם  מה מצב הסוללה בתחילת הטעינה) שטעינה מלאה מ10 ל100 אחוז הסתיימה תוך שעה וחצי.(בהם המכשיר חיכה בטמפ' תואמת לקיץ הישראלי) . 10 אחוז האחרונים של הטעינה (מ90 ל 100) כבר ייקחו רבע שעה , אז אפשר לומר שהטעינה מהירה, אבל לפי חלקים. תכנתית הוואוי ניסתה לסייע לסוללה בכל מיני דרכים כמו מצבי חסכון שונים, "מלשינון" על אפילקציות תאבות כוח, תסריטי אופטימיזציה והמלצות לפעולות אותם המשתמש יכול להריץ על מנת למשוך עוד קצת מהסוללה. לפעמים זה עובד יותר, לפעמים פחות.

5. הוא פחות מעצבן מפעם- ממשק ה EMOTION UI של המכשיר עומד היום בגרסת  5.0.1  לאחר עדכון שהתקבל אתמול. ההונור 8 עודכן לנוגט 7.0 בסביבות פברואר ועימו עדכון גדול לממשק המשתמש מגרסה 4.0 ל 5.0 .
העדכון הזה משמעותי יותר מעניין גרסת האנדרואיד כיוון שהוא הביא עימו שינוי גישה בנושא ממשק הEMUI.מממשק שנראה כמו חיקוי חיוור לIOS הפך הEMUI להיות חיקוי שזוף ל IOS!. ובנימה רצינית יותר, חווית השימוש במכשיר התקרבה יותר למה שרוב משתמשי האנדרואיד מכירים.  זה כלל הכנסה של מגירת אפליקציות, שינוי באופן בו המכשיר נהג להציג התראות,  הוספת אפשרויות פעילות כבר ממסך ההתראות ועוד כמה קטנות. השינוי הוא שינוי מבורך והתקבל באהדה בקרב המשתמשים והסוקרים. הוא עדיין לא דומה לסטוק אבל מדובר בממשק נוח,נאה גרפית ואינטואטיבי . אני לא נוהג להגדיר עברית כשפת ממשק ולכן אין לי תובנות בעניין. 
לצפיה ב-'ממשיכים'
ממשיכים
23/09/2017 | 13:08
12
115

6. הוא מצ'פר בכיף - קורא טביעות האצבע ממוקם במרכז גב המכשיר  ומגיב מאוד מהר. ניתן לנהל עד 5 טביעות אצבע. בנוסף הקורא הוא גם כפתור המאפשר לבצע פעולות שונות ע"י מחוות שונות (לחיצה, לחיצה כפולה\ארוכה) , בהתאם להגדרת המשתמש. חיישן האינפרא אדום במכשיר עובד מצויין, מסתנכרן מול רוב מכשירי השלט רחוק בבית  ומדובר בתוספת כל כך שימושית שלא ברור למה יותר יצרניות לא מכניסות את זה. יש לו יציאת אוזניות (באיכות טובה) ובימים כאלה שהפיצ'ר הזה עובר טיהור אתני תמיד טוב לראות אחת ששרדה. (שרדה גם בהונור 9). הרמקול הממוקם בחלק התחתון של המכשיר בעל ווליום עוצמתי אבל איכות הסאונד מתכתית מעט ומתעוותת מעט כשהווליום במלוא העצמה. המסך בגודל 5.2" מסוג IPS וברזולוציית 1080P נראה מצויין עם צבעים חיים וחדות גבוהה. אם תעמידו לידו את מסך  הגלקסי  S8 ייראה חיוור מעט אבל אני לא מכיר משהו שתעמידו לידו את הS8 ולא יראה חיוור. אולי ה  S8+.  
מנוע הרטט של המכשיר עושה עבודה מצויינת,
יש סל נאה של קישוריות הכולל NFC , BLUETOOTH 4, GPS+GLONASS  ו WIFI בכל תקנים השמישים כיום. מצפן ומד אוץ גם טמונים בגופו הדקיק. לא נתקלתי באיזשהי בעיה בכל סוגי הקישוריות, את נעילת ה GPS הראשונה קיבלתי תוך שניות ספורות בעודי יושב בתחתונים בסלון ביתי כשהתריסי החדר מוגפים. הורשמתי.

7. הוא לא יחורר את הכיס אבל ביקש שנסכם - למרקוס בראוני הידוע בתור MKBHD, יוטיובר פופולרי (מעל 5 מיליון עוקבים) הסוקר גאדג'טים  יש משפט שהוא נוהג לומר לאחרונה בכל פעם שהוא סוקר מכשירי תקציב נמוך. "הטלפונים הטובים נעשים זולים יותר, הטלפונים הזולים נעשים טובים יותר" צודק? כנראה שכן.
את הHTC דזייר אי אז ב2010 קניתי במסגרת חוזה בO2 הבריטית ובהערכה גסה לאחר קיזוז עלות הקישוריות שילמתי עליו משהו כמו 2600 ש"ח במשך 24 חודשים., על המכשיר שהחליף אותו , הגלקסי S2 שילמתי קרוב ל2400 ש"ח בעסקה משתלמת יחסית שמצאתי באיביי (מחיר ההשקה שלו שלו היה מעל ל3000) , שפרץ הנקסוס 4 לחיינו למדנו שאפשר לקבל תמורה נאה תמורת סכום של 1600 ש"ח שזה פחות או יותר הסכום ששילמתי גם על הנקסוס 5 שבא אחריו ועל וה ONEPLUS ONE האגדי (שעדיין חי ובועט אצל משתמש חדש ומרוצה) ..
ועל ההונור 8, מכשיר שלא נופל באיכותו מרוב מכשירי הדגל ? קצת יותר מ1100 ש"ח העברתי לג'ף היקר אחרי תשלום משלוח ומיסים.
4 שנים אחורה, 1100 ש"ח היו מאפשרים לך לקנות את האפשרות להטיח על הקיר את העגלה המעצבנת שמטריפה אותך באיטיות ובתקיעות שלה.  כמה טוב שזה כבר לא כך.
ה8 הוא מכשיר מצויין כמעט בכל אספקט ועושה רושם שמתכנניו שמו לעצמם מטרה להכניס מקסימום מכשיר ושימושיות  במינימום תקציב.הוא לא נטול חסרונות או פשרות אבל הם ספורים ומשמעותן יחסית קטנה.
הוא מייצג בעיני את דריסת הרגל הגודלת של הסינים בתחום.
אם פעם מכשיר סיני היה שם נרדף לפשרות ואיכות בניה איומה (במו עיני ראיתי פעם איך שקע אוזניות פשוט קורס לתוך המכשיר בשימוש הראשון) היום חברות כמו הוואוי, שיאומי וואן פלוס מסתכלות לסמסונג בלבן של העיניים.
נכון, סמוסנג מוכרת יותר ותמשיך למכור, אבל זה יותר תוצאה של שיווק אגרסיבי ואפקט העדר מאשר תוצאה של רכישה מושכלת המותאמת למשתמש. בתור אחד שחובב את התחום ועוקב אחריו אני מתקשה למצוא סיבה אמיתית למה לזרוק קרוב ל3000 ש"ח על מכשיר בזמן שאלטרנטיבות זולות יותר ובאיכות דומה רצות בשוק.
היה לי קצת מוזר להתרגל למכשיר הזה, בעיקר לממשק הזר, אבל אחרי שבוע הוא כבר הפך להיות בן הלוויה שקיוויתי שיהיה.

8. טוויסט בעלילה - זאת היתה רכיבה טובה אתמול. משבילי הכורכר בשדות של בנימינה ובית חנניה , דרך שבילי אופניים החדשים של אור עקיבא וקיסריה עד לשקיעה נעימה בחוף הקשתות. את המסלול חזרה עשיתי באופן קצת יותר ספורטיבי.
הגעתי הביתה עם רדת החשיכה מיוזע ומרוצה. על מנת להכניס את האופניים בפתח צר, כמו שכבר עשיתי מיליון פעם הרמתי אותם על הגלגל האחורי וגלגלתי אותם פנימה. ואז זה קרה. הרעש הזה. כנראה שהרוכסן של הנרתיק המיועד לא היה סגור עד הסוף והמכשיר הדקיק והחלקלק, למרות הקייס הסיליקון שעטף אותו פשוט מצא דרכו החוצה ומגובה 1.8 מטר סיים את מסעו על הרצפה.
7 שנים אני מחזיק סמארטפונים ללא מסך מרוסק אחד. עד אתמול.
ומה עכשיו? הוואוי נותנת צ'אנס אחד להחלפת מסך מרוסק על חשבונם בשלושת החודשים. הבעיה היא שזה רק בארה"ב. פניתי אליהם בהצעה שאספוג את עלויות המשלוח עלי. אני עוד ממתין לתשובה.
באמזון אמרו שאם לא אקבל פתרון משביע רצון מהוואוי שפשוט אחזיר את המכשיר במסגרת מדיניות ההחזרה. יזכו אותי גם אם המסך סדוק.
עכשיו נשאר לחכות. ובעיקר, להתבאס על עצמי

לצפיה ב-'נהנתי לקרוא עד סעיף 8 :('
נהנתי לקרוא עד סעיף 8 :(
23/09/2017 | 14:13
25
לצפיה ב-'אוי, איזו באסה. אבל גם נשמע שהמסך ממש שביר. '
אוי, איזו באסה. אבל גם נשמע שהמסך ממש שביר.
23/09/2017 | 21:10
8
18
לצפיה ב-'בהחלט יש מצב. הopo נפל נפילות הרבה פחות'
בהחלט יש מצב. הopo נפל נפילות הרבה פחות
23/09/2017 | 21:14
7
68
 סימפטיות בלי להתרגש יותר מידי. בכלל הטלפון הזה משדר שבריריות מסוימת, חשבתי שקייס ימגן מספיק, לצערי טעיתי.
לצפיה ב-'בראונלי התרגז שקראת לו בשם של עוגיה ונקם במסך '
בראונלי התרגז שקראת לו בשם של עוגיה ונקם במסך
23/09/2017 | 21:43
4
17
לצפיה ב-'תכלס התפספס ...'
תכלס התפספס ...
23/09/2017 | 22:21
3
12
לצפיה ב-'קורה. אל תהיה מופתע שה OP3T שרד נפילות טוב יותר...'
קורה. אל תהיה מופתע שה OP3T שרד נפילות טוב יותר...
23/09/2017 | 22:43
2
46
יש לו Gorilla glass 4 מול ה 3 שיש ב HONOR 8
לצפיה ב-'אבל המכשיר המדובר אצלי הוא OnePlus one'
אבל המכשיר המדובר אצלי הוא OnePlus one
23/09/2017 | 22:49
1
44
שמחזיק באותו סוג זכוכית.
לצפיה ב-'אכן זהים. טעות שלי.'
אכן זהים. טעות שלי.
23/09/2017 | 22:56
10
לצפיה ב-'הכל עניין של זוית, כנראה'
הכל עניין של זוית, כנראה
23/09/2017 | 22:49
1
45
המוטו G נפל אצלי נפילות שהיו אמורות לנפץ אותו - מבלי שאפילו יסדק המסך. ואז בפעם אחרת הוא נפל מגובה הכיס לרצפה - והמסך התנפץ לחלוטין.
לצפיה ב-''
24/09/2017 | 11:01
4
לצפיה ב-'למרות השורה התחתונה , תמיד כיף לקרוא התרשמות שלך '
למרות השורה התחתונה , תמיד כיף לקרוא התרשמות שלך
24/09/2017 | 09:52
57
ועם הפוסט שלך כמה שורות למטה רק מתחזקת הגישה שלי ש.. יש סינים ויש 1+ 

לצפיה ב-'מעניין, כרגיל. אני דווקא אשמח לקרוא את 4 עמודי הגוגלדוקס '
מעניין, כרגיל. אני דווקא אשמח לקרוא את 4 עמודי הגוגלדוקס
24/09/2017 | 10:34
50
אגב, היה גם מגן זכוכית, או רק קייס? גם יכול להיות שיש חשיבות לאיכות הקייס/מגן.
לצפיה ב-'נקודה מעניינת, כמה זמן קדימה "תסחוב" טוב מצלמה משנה שעברה?'
נקודה מעניינת, כמה זמן קדימה "תסחוב" טוב מצלמה משנה שעברה?
25/09/2017 | 08:29
9
63
טכנולוגיות הצילום מתקדמות כל הזמן, שינויים מוטמעים בחיישנים ובתוכנות העיבוד כדי לשפר את התוצאות,

שאלה מעניינת, לדעתי - כמה זמן קדימה יכולה "להחזיק" מצלמה מ-2016 ועדיין להיחשב טובה?

אשמח לשמוע מחשבות ודעות....
לצפיה ב-'לא סחבה גם כשיצאה לשוק '
לא סחבה גם כשיצאה לשוק
25/09/2017 | 08:49
8
58
טכנולוגיית הצילום , חיישנים וכ"ו זה נהדר אבל פחות רלוונטי לסלולרים שבהם העדשה מיקרונית מכוסה בפלסטיק שדוהה ונשרט והחישן בגודל של כלום . 
מה שבעיקר עושים זה מניפולציה דיגיטלית . 
את הפיסיקה והאופטיקה ( כרגע ) אי אפשר לשנות 
לצפיה ב-'מכיוון שיצא לי לראות עדשה מנופצת (G4), אני יכול להבטיח לך '
מכיוון שיצא לי לראות עדשה מנופצת (G4), אני יכול להבטיח לך
25/09/2017 | 23:53
7
47
שהיא לא מפלסטיק...
בחלק מהטלפונים הבכירים גם החיישן כבר בגודל שהיה מקובל עד לא מזמן במצלמות קומפקטיות.
ומכיוון שיוצא לי לראות מדי פעם תמונות שהפיקו טלפונים על מסך גדול, הרי שאני יכול להגיד שבטלפונים הבכירים, כשתנאי התאורה סבירים, מתקבלות תמונות סבירות בהחלט.
יודע מה? אפילו לא בטלפונים בכירים.
לצפיה ב-'תמונות נהדרות יוצאות במכשירי הדגל של היום'
תמונות נהדרות יוצאות במכשירי הדגל של היום
26/09/2017 | 10:53
6
42
בהחלט מייתר לקחת מצלמה קומפקטית ביתית (מן הסתם, הן לא משתוות למצלמה מקצועית, אך הן לא מנסות להשתוות).
לצפיה ב-'אני לא בטוח שאני מסכים עם הקביעה שהטלפון מייתר את המצלמה '
אני לא בטוח שאני מסכים עם הקביעה שהטלפון מייתר את המצלמה
26/09/2017 | 12:04
28
הקומפקטית, כשהסיבה העיקרית מבחינתי היא הזום.
לצפיה ב-'היתרון של קומפקטית טובה הוא קודם כל העדשה, הזום וגודל הסנסור'
היתרון של קומפקטית טובה הוא קודם כל העדשה, הזום וגודל הסנסור
26/09/2017 | 12:45
4
29
למשל אם נשווה את המצלמה הסלולרית הכי טובה היום של ה GALAXY S8 עם מצלמה קומקפקטית בסיסית טובה שיצאה באותו הזמן Canon PowerShot G9 X Mark II.

העדשה עם הזום הבסיסי של הקאנון  - 28–84 תיתן חוויה אחרת לגמרי.
גודל הסנסור של הקאנון גדול פי 4 מגודל הסנסור של הגלקסי ויתן תוצאה ברמה אחרת לגמרי.
צילום של 8 תמונות בשניה, ........... ועוד ועוד.

כמובן שהגלקסי יתן תוצאות יפות אבל מי שצילום קצת מענין אותו ההבדל הוא משמעותי.

לצפיה ב-'אוקיי, בפועל, כמה אנשים יטרחו לקחת את הקאנון איתם לטיול '
אוקיי, בפועל, כמה אנשים יטרחו לקחת את הקאנון איתם לטיול
26/09/2017 | 13:01
3
30
ולא יסתפקו (ויוציאו תמונות נהדרות) בגלקסי S8?
ברור שהמצלמה הקומפקטית טובה יותר. אין שאלה. אך המצלמות של הסמארטפונים היום מספיק טובות בכדי לצלם ולהנציח רגעים חשובים בחיינו. כך שלרובינו, ממש אין טעם לקנות מצלמה יעודית שאיתה נסתובב כל היום.
לצפיה ב-'הנה דוגמא קטנה משבוע שעבר של שתי תמונות שצילמתי'
הנה דוגמא קטנה משבוע שעבר של שתי תמונות שצילמתי
26/09/2017 | 13:13
1
48
באמת הייתי זקוק למצלמה טובה יותר מזו של הגלקסי S8+ שלי? באמת הצדיק להיסחב עם עוד מכשיר?

*מקוה שתפוז לא הוריד באיכות התמונות...
** אחת התמונות צולמה עם פילטר
לצפיה ב-'עם עדשת זום, למשל, היית יכול למסגר טוב יותר את התמונה '
עם עדשת זום, למשל, היית יכול למסגר טוב יותר את התמונה
26/09/2017 | 14:07
35
השמאלית, זו שבה האגם קטן.
ותמונות נוף בדרך כלל מצלמים עם עדשות רחבות, כמו שיש בטלפונים, לכן זה תחום בו הטלפון חזק יחסית.
אבל לך תרדוף אחרי הילד בגן משחקים כדי לתפוס אותו בגודל נורמאלי עם עדשת 27 מ"מ...
לצפיה ב-'זה כבר עניין אחר. הרבה פעמים אנחנו מוותרים על "טוב" כי יש '
זה כבר עניין אחר. הרבה פעמים אנחנו מוותרים על "טוב" כי יש
26/09/2017 | 14:06
36
לנו "מספיק"
לצפיה ב-'דאבל סים בסלקום'
דאבל סים בסלקום
23/09/2017 | 12:32
6
59
שלום
אני רוצה לעשות דאבל סים בסלקום

ואני רוצה מכשיר r אהייה כבוי ושני פועל זה בסדר ?

כך יעבוד ?
תודה
לצפיה ב-'דאבל סים יצלצל בשניהם ביחד.'
דאבל סים יצלצל בשניהם ביחד.
24/09/2017 | 01:53
4
43
אם אחד כבוי יצלצל בשני
לצפיה ב-'בטוח כי אני טס '
בטוח כי אני טס
24/09/2017 | 05:47
3
38
לחול וחייב להיות בטוח !
לצפיה ב-'זו המשמעות של דאבל סים. רוצה להיות יותר בטוח? תוודא בסלקום!'
זו המשמעות של דאבל סים. רוצה להיות יותר בטוח? תוודא בסלקום!
24/09/2017 | 07:56
12
לצפיה ב-'לא בטוח שהדאבל יעבוד בחול.'
לא בטוח שהדאבל יעבוד בחול.
24/09/2017 | 08:05
1
27
בכולן לדוגמא אני חושב שהסים לרכב לא עובד בחול
לצפיה ב-'הכוונה היתה "בגולן"'
הכוונה היתה "בגולן"
24/09/2017 | 21:33
7
לצפיה ב-'האם הכוונה שלך שהסים המשני יהיה מה שנקרא "סים לרכב"?'
האם הכוונה שלך שהסים המשני יהיה מה שנקרא "סים לרכב"?
25/09/2017 | 06:27
11
סים כזה לא עובד בחו''ל.
לצפיה ב-'מישהו מכיר? '
מישהו מכיר?
22/09/2017 | 22:54
2
74

האם מישהו מכיר את האתר הזה? 

לחץ כאן

הוא אמין? 

לצפיה ב-'אולי תגיד את שם האתר במקום שנצטרך ללחוץ עליו ( רמז : לא נראה'
אולי תגיד את שם האתר במקום שנצטרך ללחוץ עליו ( רמז : לא נראה
22/09/2017 | 23:36
47
לי שמישהו מפה יילחץ על הקישור סתם הזה )
לצפיה ב-'איזה כיף ..ניק שנרשם במיוחד ומפרסם אתר ש : '
איזה כיף ..ניק שנרשם במיוחד ומפרסם אתר ש :
23/09/2017 | 00:37
58
Web users: get paid to share your links

לצפיה ב-'גוגל רוכשת מ- htc את חטיבת הסלולר האחראית על '
גוגל רוכשת מ- htc את חטיבת הסלולר האחראית על
22/09/2017 | 22:52
7
59
ייצור מכשיר הפיקסל מתוצרתה

https://www.themarker.com/wallstreet/1.4458800
לצפיה ב-'יש לי דה-ז׳וו קל… זה לא קרה עם מוטורולה לפני כמה שנים?'
יש לי דה-ז׳וו קל… זה לא קרה עם מוטורולה לפני כמה שנים?
23/09/2017 | 14:09
6
17
לצפיה ב-'כן , אין להם מה לעשות עם הכסף אז הם קונים ביוקר'
כן , אין להם מה לעשות עם הכסף אז הם קונים ביוקר
23/09/2017 | 20:32
5
34
הורסים ומוכרים בהפסד .
לצפיה ב-'אני חושבת שזה פשוט שיטת מצליח. הם יורים לכל הכיוונים ומה '
אני חושבת שזה פשוט שיטת מצליח. הם יורים לכל הכיוונים ומה
23/09/2017 | 21:05
4
37
שמצליח מהר, נשאר.
לגבי מוטורולה: הקנייה היתה גם ובעיקר עבור כל הפטנטים של החברה (ויש המון). הם הרי מכרו את החטיבה הלאה, בלי הפטנטים.

הענין הוא שגוגל מנסה כל פעם להיות חברה שמוכרת מוצרי קצה ״פיזיים״ ומגלה שהיא לא מתאימה לזה. אין לה בדנ״א תודעת שירות...
לצפיה ב-'היא חברה שדואגת לקנות ולהעיף מתחרים '
היא חברה שדואגת לקנות ולהעיף מתחרים
23/09/2017 | 22:39
3
33
יצא לה יותר שווה לקנות את החטיבה ולשלם לה אז הם קנו וייזרקו שהם לא ייצטרכו.
את זוכרת את התוכנה bump?
לצפיה ב-'ואיך חטיבת הסלולר של HTC היא מתחרה? '
ואיך חטיבת הסלולר של HTC היא מתחרה?
23/09/2017 | 22:50
1
10
לצפיה ב-'היא גם קונה מתחרים וזורקת אותם וגם קונה את החטיבות'
היא גם קונה מתחרים וזורקת אותם וגם קונה את החטיבות
24/09/2017 | 04:15
24

שהיא עובדת איתן , כנראה שזה עדיף לה כספית .

התכוונתי גם וגם ולא רק קונה את המתחרים .
לצפיה ב-'אני לא חושבת שזה המקרה פה, htc לא מתחרה של גוגל'
אני לא חושבת שזה המקרה פה, htc לא מתחרה של גוגל
23/09/2017 | 23:57
35
אולי היא מנסה להיות אפל.
לצפיה ב-'סים data '
סים data
21/09/2017 | 13:37
4
78
מה ההבדל בין סים לdata בלבד לסים עם שיחות ללא הגבלה כולל חבילת גלישה בארץ?
הכוונה לסים data לגלישה ולטאבלט בארץ..
יוצא מצב שהסים עם השיחות וחבילת הגלישה יוצא יותר זול מסים לגלישה בלבד..
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
21/09/2017 | 20:52
2
48
רק בישראל
בחול יש אבחנה ברורה

לצפיה ב-'בארה״ב ברוב החברות לא תוכל לגלוש'
בארה״ב ברוב החברות לא תוכל לגלוש
22/09/2017 | 01:36
1
46
בטאבלט או בהוטספוט עם SIM שמיועד לטלפון, כדי שיוכלו לקחת ממך יותר כסף על חבילת data בלבד. בישראל זה אסור וכל SIM עובד עם כל מכשיר.
לצפיה ב-'זה נכון חלקית'
זה נכון חלקית
25/09/2017 | 06:25
7
בישראל תוכל אמנם להכניס כל SIM לכל מכשיר (שכרטיס הSIM מתאים לו) אך לא כולם יעבדו בכל המכשירים.
מניסיון.
לצפיה ב-'Uשים לב לאן נשלחת ההודעה על סיום חבילת הגלישה'
Uשים לב לאן נשלחת ההודעה על סיום חבילת הגלישה
21/09/2017 | 21:27
24
לצפיה ב-'זקוק לעזרה בהבנת ההבדלים בין המכשירים:'
זקוק לעזרה בהבנת ההבדלים בין המכשירים:
22/09/2017 | 10:26
3
98

בין ה- moto g4 plus לבין ה moto g 5 או ה- moto g5s? אני מתלבט בניהם.
לצפיה ב-'בעיקרון '
בעיקרון
22/09/2017 | 18:35
2
58
גודלי מסך
גרסת אנדרואיד
עמידות לגשם ונתזי מים
עדשה/צמצם במצלמת סלפי
משקל

בעיני
יתרונם בגרסת אנדרואיד חדשה יחסית 
חסרונם אם לא תסתדר איתו, יהיה קשה למכור אותם בארץ במחיר שקרוב למה ששילמת 

לצפיה ב-'http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8698&idPhone2='
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8698&idPhone2=
22/09/2017 | 18:35
1
44
קישור להשוואה מפורטת 
לצפיה ב-'תודה רבה רבה. חג שמח.'
תודה רבה רבה. חג שמח.
22/09/2017 | 20:32
12

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה