לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3597135,971 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'בעיה מוזרה - לא ניתן לפתוח את התפריט באתרים מסויימים'
בעיה מוזרה - לא ניתן לפתוח את התפריט באתרים מסויימים
07/12/2017 | 18:16
12
44
שלום,
יש לי בעיה מוזרה בגלישה מהאנדרואיד, באתרים מסויימים לא ניתן לפתוח את תפריט הקטגוריות שיש לרוב באתרים (למעלה מצד ימין).
כתוצאה מכך, בעצם לא ניתן לגלוש באתר מכיוון שאי אפשר לבחור או לחפש את הקטגוריה הרצויה.
אני לוחצת אך התפריט פשוט לא נפתח..  מה יכול לגרום לזה וכיצד ניתן לפתור את הבעיה?
תודה רבה!
לצפיה ב-'ניסית דפדפן אחר?'
ניסית דפדפן אחר?
07/12/2017 | 18:29
11
16
לצפיה ב-'סליחה על התגובה המאוחרת, נפלתי למשכב '
סליחה על התגובה המאוחרת, נפלתי למשכב
11/12/2017 | 01:05
10
12
עברו עליי מספר ימים קשים, רק שלא יחזרו..
ניסיתי לגלוש גם מהכרום ורוב האתרים אכן הסתדרו בגלישה מהדפדפן הזה, פרט לאתר של ג'יימי אוליבר, ששם לא רק שלא נפתח לי התפריט אלא אפילו אופציית החיפוש והכפתורים שצריך ללחוץ עליהם על מנת לעבור מהרכיבים לשיטת ההכנה אינם פועלים, אני לוחצת אך שום דבר לא קורה. https://www.jamieoliver.com/
דרך אגב, האתרים שפועלים בכרום אך לא פועלים בדפדפן הרגיל של הפלאפון (עם האייקון של כדור הארץ), פעלו עד לאחרונה.. כל הזמן גלשתי מהדפדפן הרגיל והכל היה בסדר, פתאום איני יכולה לפתוח כל מיני תפריטים וכפתורים פשוט לא פועלים.
מדוע זה קרה וכיצד ניתן לפתור את הבעיה? מוזר מאוד...
אני לא אוהבת לגלוש דרך הכרום ואשמח להבין מה ניתן לעשות.

תודה רבה.
לצפיה ב-'נסי לעדכן את הדפדפן או פשוט לעבור להשתמש באחר... לא רק כרום'
נסי לעדכן את הדפדפן או פשוט לעבור להשתמש באחר... לא רק כרום
11/12/2017 | 01:10
9
6
יש עוד רבים אחרים; את יכולה לנסות את דולפין, מוזילה פיירפוקס, אופרה ועוד. את האייקון של כדוה"א אפשר להחליף בכל יישום אחר (וגם להגדיר אותו כדפדפן ברירת המחדל), כך שמהבחינה הזאת זה לא משנה.
לצפיה ב-'איך אפשר לעדכן אותו? בחנות play הוא לא מופיע..'
איך אפשר לעדכן אותו? בחנות play הוא לא מופיע..
11/12/2017 | 01:26
8
7
זה אייקון מובנה, לא?
לעומת הכרום שיש צורך בעידכונים שלו.
אני לא רוצה להוריד דפדפן חדש, מאוד נוח לי הדפדפן הזה, אני פשוט רוצה להבין מה גרם לבעיה הזאת, כך לפתע.
לצפיה ב-'גם את הדפדפן המובנה ניתן לעדכן (אם יצאו לו עדכונים)'
גם את הדפדפן המובנה ניתן לעדכן (אם יצאו לו עדכונים)
11/12/2017 | 01:31
7
5
אין לי מושג מה גרם לבעיה, אני לא יכולה לנחש בשלט רחוק (ואני לא מומחית לנושא). לו היה לי המכשיר ביד הייתי מנסה לשחק איתו ולבדוק כל מיני דברים (למשל לכבות ולהדליק, לעצור את היישום ולהפעיל מחדש, למחוק את ההגדרות, לנקות זיכרון מטמון וכו') אבל  בלי לראות זו קצת בעיה, צריך לגשש באפלה.

בכל מקרה אם כלום לא עוזר, באמת נסי דפדפן אחר עד שתמצאי אחד שנוח לך. יש כ"כ הרבה דפדפנים (ורובם בסה"כ די דומים) שסביר שתמצאי לפחות אחד שיהיה לך לא פחות נוח מהדפדפן המובנה. מקסימום כמה שינויים שמתרגלים אליהם תוך ימים ספורים.
לצפיה ב-'אם אני לוחצת על "רוקן מטמון" '
אם אני לוחצת על "רוקן מטמון"
11/12/2017 | 01:41
6
8
מה יקרה?
האם כל הסימניות השמורות יימחקו? האם עוד דברים ימחקו או ישתנו?
אני לא רואה אפשרויות עידכון לדפדפן הזה..
בכל מקרה, גם בכרום האתר של ג'יימי אוליבר לא פועל.. כך שמשהו ספציפי גורם לזה, לא בטוח שהורדה של דפדפן חדש תפתור את הבעיה כי נראה שיש משהו שגורם לזה..
לצפיה ב-'תיקון - לא התכוונתי לאופציית ה"רוקן מטמון" בהגדרות'
תיקון - לא התכוונתי לאופציית ה"רוקן מטמון" בהגדרות
11/12/2017 | 01:46
2
6
הפרטיות והאסטחה אלא לרוקן מטמון בפרטי היישום עצמו - יש גם אופצייה של לכפות את עצירת היישום וכו'.
ריקון מטמון רגיל, מחיקת עוגיות וסיסמאות אני עושה תמיד.
לצפיה ב-'התכוונתי לריקון המטמון בהגדרות היישום'
התכוונתי לריקון המטמון בהגדרות היישום
11/12/2017 | 01:47
2
לצפיה ב-'*פרטיות ואבטחה'
*פרטיות ואבטחה
11/12/2017 | 01:47
3
לצפיה ב-'בזיכרון המטמון מאוחסן המידע שנשמר מכל אתר, לא הסימניות'
בזיכרון המטמון מאוחסן המידע שנשמר מכל אתר, לא הסימניות
11/12/2017 | 01:46
2
6
אם תלחצי על "נקה נתונים" יימחקו גם הסימניות (עם כל הנתונים שאי פעם נשמרו במכשיר). גם זו אפשרות, אגב... את יכולה לנסות לגבות אותן, אבל אם הדפדפן בלאו הכי לא עובד לך, מה יש לך להפסיד?

אין לי מושג למה האתר של ג'יימי אוליבר לא עובד לך; לחצתי על הקישור שנתת, במחשב הוא עולה בסדר גמור (עד כמה שאני יכולה לשפוט, לא גלשתי אליו בעבר). ניסיתי גם בסלולרי (בדפדפן המובנה בסמסונג שלי), לא זיהיתי שום בעיה. כלומר הבעיה לא באתר אלא מקומית אצלך.

אין לי משהו להוסיף על מה שכבר כתבתי. אם שום דבר לא עוזר, נסי להיעזר במישהו אחר (פיזית, לא בשלט רחוק).
לצפיה ב-'הדפדפן עובד, פרט למספר קטן של אתרים'
הדפדפן עובד, פרט למספר קטן של אתרים
11/12/2017 | 01:56
1
11
אם גם בכרום יש בעיה, כנראה שלא כדאי להסתכן במחיקת המטמון וכפיית עצירה..
מאוד מוזר...  
בכל מקרה, אני מאוד לך!
לצפיה ב-'אין שום סכנה בניקוי זיכרון מטמון'
אין שום סכנה בניקוי זיכרון מטמון
11/12/2017 | 02:02
3
מניסיוני גם כפיית עצירה לא באמת מסוכנת, ועצרתי בחיי כמות לא קטנה של יישומים... אבל אם את חוששת, אל תעשי זאת.
לצפיה ב-'2 שאלות בבקשה...'
2 שאלות בבקשה...
07/12/2017 | 16:15
2
85
אהלן, רציתי לשאול בבקשה:
1. במכשיר שיאומי רדמי נוט 4, לחצתי על המקשים החיצוניים בצד ימין של המכשיר והגעתי למצלמת ווידאו ולאחר מכן לא הצלחתי להגיע לזה שוב, רציתי לדעת האם אכן יש קיצור דרך המקשים להגיע למצלמה, ואם כן אשמח לפירוט.
2. אם אני נמצא בקבוצת ווטסאפ כל שהיא וחברי הקבוצה לא נמצאים אצלי ברשימת אנשי הקשר, (אני פשוט רואה מספרי טלפון עם שמות בצד) ובהגדרות של הווטסאפ תמונת הפרופיל שלי גלויה רק לרשימת אנשי הקשר שלי, זה אומר שחברי הקבוצה יכולים לראות את התמונה שלי?
לצפיה ב-'נדמה לי, 2 לחיצות על volume down'
נדמה לי, 2 לחיצות על volume down
07/12/2017 | 18:05
1
39
האופציה צריכה להיות מופעלת באמצעות Settings > Lock screen & password
Launch Camera אבל מן הסתם אצלך היא כבר מופעלת
לצפיה ב-'והווידאו שאצלם שם יעבור אוטומטית לגלריה?'
והווידאו שאצלם שם יעבור אוטומטית לגלריה?
08/12/2017 | 16:11
22
ומה באשר לשאלה השניה שלי יש לך מושג?
לצפיה ב-' מעבד חדש תומך צילום 4K באיזה דגמים כבר יש '
מעבד חדש תומך צילום 4K באיזה דגמים כבר יש
07/12/2017 | 13:55
6
39
ערכת השבבים החדשה תאפשר לסמארטפונים ללכוד וידאו 4K עם תמיכה ב HDR - 10bit בקצב של עד 60fps; אם אתם מוכנים להתפשר על רזולוצייה, תוכלו הגיע עד ל-480fps ברזולוציית 720p, כלומר, צילומי 'סלואומושן' מרהיבים בקצב איטי פי 20 מהמציאות

מכשירים עם המעבד יצאו רק ב 2018
 יש היום כבר מכשירים שמצלמים ב 4K ?  
רצוי מכשירים בפחות מ400 $ ?
לצפיה ב-'צילום וידיאו 4K יש אפילו במכשיר של 100$ (LEECO) אבל ללא HDR'
צילום וידיאו 4K יש אפילו במכשיר של 100$ (LEECO) אבל ללא HDR
07/12/2017 | 16:14
5
27
לצפיה ב-'מצאתי טלפון עם 6 גיגה RAM - אבל הוא לא 4K'
מצאתי טלפון עם 6 גיגה RAM - אבל הוא לא 4K
09/12/2017 | 03:40
4
49

על איזה דגם שלהם התכוונת שיש 4K ? 
לצפיה ב-'כנראה שלא הבנת'
כנראה שלא הבנת
09/12/2017 | 15:11
3
42
המצלמה יכולה לצלם סרטון ב4K
המסך אינו 4K לכן הסירטון מצולם ב4K אבל מוצג על מסך המכשיר ב1080P כולמר FHD בלבד
אם תעבירי את הסרטון הלאה והוא יוצג על מסך 4K אז תראי את התוצאה ב4K
אבל לא על המכשיר שצילם אותו
אין שוה סיבה שמסך הסלולר הקטן 5-6 אינץ יוצג ב4K
יש לזה מחיר עצום בזמן הסוללה
לכן רק דגם סלולר אחד (של SONY) בעל מסך 4K
וגם הוא ברירת מחדל מציג בFHD ויש להעביר אותו ידנית למצב 4K

הערה 
גם המכשירים כמו גלקסי S8 S8+ ונוט 8 מוגדרים ברירת מחדל על FHD
למרות שהם יכולים להציג על 2K במקסימום

הכל מאד הגיוני
אני התכוונתי ל LeEco S3 שעולה סביב 100$ שמסוגל לצלם וידיאו ב4K
לא להציג 4K. לצלם 4K

לצפיה ב-'לא יאומן ב100$ צילום 4 K עם גורילה גלאס 3GB RAM +'
לא יאומן ב100$ צילום 4 K עם גורילה גלאס 3GB RAM +
09/12/2017 | 16:33
2
44

ויש גם דגם יותר מתקדם 

LeEco Coolpad Cool1 dual 5.5 inch 3GB RAM 32GB ROM Snapdragon 652 Octa-core
לצפיה ב-'למיטב זכרוני ב-100$ מקבלים את גרסת ה-4GB'
למיטב זכרוני ב-100$ מקבלים את גרסת ה-4GB
09/12/2017 | 20:31
1
9
לצפיה ב-'ו-Coolpad זו חברה אחרת, אז לא ברור בכלל מה זה'
ו-Coolpad זו חברה אחרת, אז לא ברור בכלל מה זה
09/12/2017 | 22:52
12
לצפיה ב-'עד כמה מעבר לאנדרואיד ממכשירי אייפון קשה?'
עד כמה מעבר לאנדרואיד ממכשירי אייפון קשה?
07/12/2017 | 11:55
9
57
אני משתמש באייפון מאז המצאת הסמארטפון, אני מכיר ורגיל.
אבל החלפתי הרבה מכשירי אייפון בתקופה הזו, לא כי הם חלשים ונופלים ונשברים, אלא הפוך, הם נופלים ומסרבים להישבר, הם פשוט מזדקנים מהר ומתחילים לעבוד לאט ולקרטע עם הזמן. והמצלמה שלהם שווה לפח. בעיניי. ואז הם הוציאו מכשיר בלי כניסת אוזניות, אז נפרדתי מהאייפון שלי בסמס.
לצפיה ב-'זה דורש הסתגלות. שבוע לא תמצא את עצמך, חודש עוד תעשה '
זה דורש הסתגלות. שבוע לא תמצא את עצמך, חודש עוד תעשה
07/12/2017 | 12:50
4
67
טעויות בניסיון להפעיל דברים או לחזור אחורה - ואחרי זה תשכח שפעם תפעלת משהו שונה.
אבל אם לדעתך המצלמות באייפון גרועות - אתה כנראה עם דרישות גבוהות מדי. 
לצפיה ב-'שמע בתקופה האחרונה חל שיפור במצלמות הסמארט'
שמע בתקופה האחרונה חל שיפור במצלמות הסמארט
07/12/2017 | 14:57
3
47
אבל לא משמעותי בכל החברות, למעט סוני והואווי הזה... אני לא אוהב את ההרגשה האוטומטית שיש בטלפוני LG , Samsung ו iPhone. אני אוהב שיש שליטה ידנית כי אני אוהב לצלם. יש כמה טלפונים מעולים, אבל לצערי לא ניתן להשיג אותם בארץ, וגם אין בהם ממש תמיכה בעברית.

לצפיה ב-'יש מספיק אפליקציות שנותנות שליטה ידנית. זו לא בעיה.'
יש מספיק אפליקציות שנותנות שליטה ידנית. זו לא בעיה.
07/12/2017 | 15:13
2
49
קנה טלפון עם חומרה טובה, זה מה שחשוב.
לצפיה ב-'אתה אומר שהמכשיר בעל חומרה לא טובה?'
אתה אומר שהמכשיר בעל חומרה לא טובה?
07/12/2017 | 15:23
1
43
ואני מעדיף שהשליטה תהיה מובנית במכשיר, מה שאוטומטית מגדיל את איכות המצלמה. ובסופו של יום האפליקציות הללו אינן באמת משפרות כשהמצלמה לא מספיק ״חכמה״.
לצפיה ב-'איזה מכשיר? לא דיברתי על אף אחד ספציפי'
איזה מכשיר? לא דיברתי על אף אחד ספציפי
07/12/2017 | 21:35
25
אין דבר כזה "שליטה מובנה במכשיר" - יש חומרה, ויש אפליקציה. יש אפליקציה שהיצרן שם, ואפשר לבחור לשים אפליקציה אחרת. אין הבדל אמיתי מבחינת "איכות המצלמה" - אלא שאפליקציה אחרת יכולה לתת את השליטה הידנית שחסרה לך.
לצפיה ב-'גם במכשירי האנדרואיד המתקדמים כבר אין חיבור לאוזניות'
גם במכשירי האנדרואיד המתקדמים כבר אין חיבור לאוזניות
07/12/2017 | 16:40
1
47
והמצלמות של האנדרואידים לא יותר טובות מאלו של האייפונים.
המצלמות הכי טובות באנדרואידים כרגע אלו של הפיקסל 2(בלי חיבור אוזניות) ושל הגלקסי 8 השונים.
המעבר הוא כמה ימים קשים, ואחר כך שבועיים של קיטורים על הדברים שהיית רגיל להם באייפון ולא קיימים באנדרואיד או שעובדים אחרת ממה שאתה רוצה/רגיל.
לא דרמטי יותר מידי.

לצפיה ב-'עדיין מייצרים דווקא'
עדיין מייצרים דווקא
08/12/2017 | 15:25
23
סמסונג כרגיל מעתיקים מאייפון רק כי המונופול הזה של המחסור בכניסת אוזניות מרוויח הרבה כסף... אבל עדיין יש חברות שכן מקשיבות לצרכן מידי פעם ומייצרים מכשירים ידידותיים נוחים וחזקים
לצפיה ב-'קודם כל- מזל טוב על ההתעוררות '
קודם כל- מזל טוב על ההתעוררות
10/12/2017 | 13:16
1
13
זה משהו שאני צריכה לברך כל אייפוניסט שמעז לחשוב ולהסתכל קצת ימינה ושמאלה, ולוקח את הצרכים שלו בחשבון 
הסתגלות למכשיר ולממשק חדש תלוי בך. היה לי רק מכשיר אחד של אפל ולקח לי שבוע-שבועיים עד שלגמרי התרגלתי. את "הידיים והרגליים" מצאתי די מהר.
נראה לי הכי בטוח זה ללכת על מכשיר דגל של סמסונג (גלאקסי 8 או 8פלוס) באלטרנטיבה הזולה יותר  Huawei דגם P9 הישן יותר (אבל אפשר לעדכן עד גרסת האנדרואיד הנוכחית ) או P10 (אני יודעת ש P9 קיבל ביקורות מעולות על המצלמה בגלל חברת הרכיבים שעובדים איתם- לייקה, מנחשת שגם 10). 
כל היופי באנדרואיד שגם המחיר הוא זול יותר (חוץ ממכשירי הדגל של סמסונג) וגם מכשיר אנדרואידי נשאר רלננטי להרבה מאוד זמן (לכל האפליקציות יש "גרסה מינימלית" כדי לתפקד ולבצע התקנה- ברוב המקרים מדובר על 5-4 גרסאות אחורה). 
לצפיה ב-'תודה על הברכה'
תודה על הברכה
10/12/2017 | 13:48
11
כבר תקופה ארוכה אני רוצה לעבור מהאייפון, לממשק אנדרואיד, מהסיבה העיקרית שאפל נורא מגבילים אותך. נכון שהממשק נוח מאוד ויוצר כך שלא צריך הרבה חוכמה כדי להתרגל לתוכנה עצמה... מה שהופך את המכשיר לחכם, אבל לא מציע ממש הרבה.
עשיתי בדיקה של מכשירים והP10 נראה הכי מבטיח מכולם, גם מבחינת תקציב וגם מבחינת יכולות... הסמסונג מאוד יקרים, הם לא לכיס שלי, מעוצבים והרכיבים שלהם מאוד מרשימים אין ספק...
הייתה לי התרשמות לא טובה מאנדרואיד פעם, כי היה לי מכשיר חילופי, כששלחתי את האייפון שלי לבדיקה, אז נתנו לי איזה אנדרואיד, ואני זוכר די טוב שהיה לי לא קל להסתגל, בגלל השוני.
משער שכל דבר בעתו וצריך ללמוד...
זה כמו שפעם שנאתי משחקי אסטרטגייה, לחשוב בכלל שלשחק עם עכבר יכול להיות מהנה, להסתכל מלמעלה על צבא שלם ולא להשתעמם, אבל כמו כל דבר, אם יושבים ורוצים אפשר להנות גם מהדברים שלא נהנת פעם...
כשהייתי ילד אהבתי מרקים, היום אני לא אוהב...

גם אייפון התחילו להיות נורא מונופולים, ונכון שהרבה חברות סמארטפון הולכות אחריה, כמו ביטול כניסת האוזניות למשל, שזה מה ששבר אותי לחלוטין... זה מגביל... זה טיפ טיפה מעצבן, אפילו שמה הבעיה יש אוזניות בלוטוס. אבל יש לי חבר טוב שמבין באלקטרוניקה מסביר לי שכבל הוא מצרך חשוב, שהוא מעביר את היכולות בצורה יותר אמינה ויותר גבוהה, אני נוטה להאמין לזה.
חוץ מזה שרוב האוזניות שלי הם בעלי כבל, ואני בנאדם שחוסך וכן מעוניין לעשות קנייה חכמה.
לצפיה ב-'יש פה לקוחות 019 טל-זר? האם יש לכם תא קולי (מזכירה אלקטורנית'
יש פה לקוחות 019 טל-זר? האם יש לכם תא קולי (מזכירה אלקטורנית
07/12/2017 | 01:46
19
92
לי אין, וחשבתי האם זה משהו שצריך להתקשר לשירות לפתוח?
כמה זה יעלה לי בחודש? כי בכל החברות יש את זה חינם. למה אין ב019?

מתלבט לאיזו חברה לעבור, רק בגלל זה. זה חשוב לי מבחינת העסק.
לאן הייתם עוברים במצב של היום? והאם יש אפשרות להוזיל את דמי הSIM?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/12/2017 | 09:27
3
91
ב"טלזר" אין אפשרות לתא קולי וגם אין אפשרות לשלוח MMS

יש מבצע כרגע שהינו משתלם

"PMOBILE" מותג וירטואלי של רשת "פלאפון" 
הכל כלול: שיחות וSMS חופשי + חבילת גלישה של 20 גיגה
תשלום חודשי 34,90 שקל
התוכנית ל24 חודשים 
מחיר הסים חינם
יש תא קולי ושירות MMS
לצפיה ב-'ממליץ להתרחק... חברת פלאפון. '
ממליץ להתרחק... חברת פלאפון.
07/12/2017 | 14:28
2
45
לצפיה ב-'מה הבעיה?'
מה הבעיה?
09/12/2017 | 16:05
1
30
פלאפון הכי מהירה!
לצפיה ב-'יש להם מוניטין לא טוב מבחינת עמידה בהבטחות....מניסיון אישי'
יש להם מוניטין לא טוב מבחינת עמידה בהבטחות....מניסיון אישי
09/12/2017 | 21:36
10
לצפיה ב-'מי עוד משתמש בתא קולי בכלל? זה כל כך 2001..'
מי עוד משתמש בתא קולי בכלל? זה כל כך 2001..
08/12/2017 | 08:42
8
68
בעידן המודרני שולחים מסרון
אף אחד (טוב 99.9% מהמתקשרים) לא יחכו 5 צלצולים ולתקליט שלך 
ולא ישאירו לך הודעה

אבל אם זה דילברייקר - באמת 019 לא מתאים לך
לי יש רושם חיובי מאד מ019 -הבן שלי היה אצלם כמה חודשים והכל עבד מצויין

מחיר הסים הוא שיקול רק אם אתה מדלג כל הזמן בין חברות
ב019 יש תכניות ל3 שנים

יכול להמליץ על גולן בגלל האתר האינטרנטי שלהם שאתה יכול לעשות את מרבית הפעולות בלי להתקשר אליהם בכלל
לגולן יש תא קולי - אבל אין הפניית שיחות לנייד אחר
זה לדעתי החסרון שלהם . ואצלם יש תכניות לשנתיים

לענין מחיר הסים
בתכנית ל3 שנים זה מוסיף שקל ומשהו למחיר לחודש
בתכנית לשנתיים זה מוסיף 2 שח לחודש

תבחר תכנית שנראית לך ותחתום לשנתיים או שלוש
ותפסיק לנסות לדלג כל הזמן בין החברות כי מישהו מציע ב25 שח וזה הורס לך את הבריאות שאתה סגרת לשנים ב30 או 35 שח 

מחיר הסים הוא מגננה שכל החברות שמות בגלל שהחוק מחייב אותם 
להתחייב למחיר לתקופה קצובה
בעוד שהמשתמש לא מחוייב לכלום ויכול לעבור חברות 3 פעמים בשבוע

המחירים כיום סבירים. צרכנות כבודה במקומה מונח
אבל תעשה סדר במחיר הטלויזיה הרב ערוצית, תשתית וספק אינטרנט
פה אתה יכול לחסוך לדעתי יותר מאשר סכום חד פעמי על הסים
לצפיה ב-'זה בסדר לעבור לגולן במצב הנוכחי שלו? '
זה בסדר לעבור לגולן במצב הנוכחי שלו?
08/12/2017 | 14:41
6
46
אני לא חזק בתחום. רק שמעתי שהוא נמכר לסלקום?
אם אתה היית צריך לבחור, היית עובר אליו? אין חסרון כל שהוא?

רק חבל שיש את הדמי מצליח למה צריך לשלם 20 על דמי הקמה? 30 על סים בסדר
אנחנו בולעים את זה כי כל החברות גובות עבור סים
אבל דמי הקמה של קו? זה גורם לי רק בגלל זה לפסול אותו על הפרנציפ
לצפיה ב-'מה הסיכון? '
מה הסיכון?
08/12/2017 | 15:31
2
41
לא שמעתי על דמי הקמה מעולם. יש מחיר לסים.
לצפיה ב-'קיים הרבה זמן. דמי סים: 19 ₪ דמי חיבור: 30 ₪'
קיים הרבה זמן. דמי סים: 19 ₪ דמי חיבור: 30 ₪
08/12/2017 | 17:44
1
32
דמי סים: 19 ₪
דמי חיבור: 30 ₪

לצפיה ב-'בקיצור, במקום לקרוא לזה: ״סים ב-49 ש״ח״ כמו שהיה מהתחלה...'
בקיצור, במקום לקרוא לזה: ״סים ב-49 ש״ח״ כמו שהיה מהתחלה...
08/12/2017 | 18:12
17
לצפיה ב-'בסוף אלקטרה רכשה את גולן טלקום, ולא סלקום'
בסוף אלקטרה רכשה את גולן טלקום, ולא סלקום
08/12/2017 | 16:12
2
22
לצפיה ב-'אז זה לא משנה לנו, נכון?'
אז זה לא משנה לנו, נכון?
08/12/2017 | 17:45
1
15
לצפיה ב-'זה אומר שגולן לא תיעלם בתוך סלקום'
זה אומר שגולן לא תיעלם בתוך סלקום
08/12/2017 | 19:55
17
לצפיה ב-'אנשים (בעיקר לא פרטיים) שמתקשרים מטלפון קווי, למשל'
אנשים (בעיקר לא פרטיים) שמתקשרים מטלפון קווי, למשל
11/12/2017 | 01:16
16
או כאלה שאין להם מסרונים במכשיר (למשל טלפונים כשרים) או שסתם מתעצלים לשלוח וכו'. לפעמים גם אנשים מבוגרים. או אנשים שהתקשרו בזמן נהיגה (ולא כולם חסרי אחריות שממסררים תוך כדי, תודה לאל).

כמו כן לפעמים אנשים משאירים תא קולי כדי להשאיר בו הודעה ולא כדי לקבל הודעות, ולפעמים רוצים שהתא הקולי יענה מיד (אפשר להעביר אליו שיחות) בעיקר כשהמכשיר כבוי או ללא קליטה.

בקיצור, יש שיקולים. לי אישית יש תא קולי ואכן נדיר שמשאירים לי הודעה, אבל זה קורה.
לצפיה ב-'אם יש לך SIM של החברה אליה אתה עובר - אתה יכול להשתמש בו'
אם יש לך SIM של החברה אליה אתה עובר - אתה יכול להשתמש בו
08/12/2017 | 11:58
5
24
לצפיה ב-'לא אין לי.. חידשת לי. איך עובד התהליך?'
לא אין לי.. חידשת לי. איך עובד התהליך?
08/12/2017 | 14:42
4
38
אם היה לי
אז הייתי מתקשר למחלקת המכירות או לשירות לקוחות?
והם לא עושים בעיות עם הפעלת סים קיים?

אני מאמין אבל שצריך את כל המספר הארוך של הסים
ורובינו כולל אני זורקים את הכרטיס אחרי הכנסת הסים למכשיר...
לצפיה ב-'הם מחויבים לתת לך להשתמש בסים הישן'
הם מחויבים לתת לך להשתמש בסים הישן
08/12/2017 | 16:47
3
22
לצפיה ב-'טוב לדעת. רק צריך לזכור לא לזרוק את הפלסטיק שאיתו מגיע הסים'
טוב לדעת. רק צריך לזכור לא לזרוק את הפלסטיק שאיתו מגיע הסים
08/12/2017 | 17:46
2
37
כי אם יבקשו ממך את מספר הסים, לך תתן להם...
אתה כבר עשית את התהליך הזה?
אם כן
למי פנית, לשירות לקוחות או למכירות?
כי אם יש לך כבר סים, אתה לא צריך את המכירות, או עדיין צריך?
לצפיה ב-'בגולן טלקום עשיתי את זה מול המכירות (אי אפשר לעשות'
בגולן טלקום עשיתי את זה מול המכירות (אי אפשר לעשות
08/12/2017 | 20:02
49
באופן עצמאי)
בוואלה מובייל פשוט השתמשתי בתהליך הניוד בסים משומש.

את ה ID של הסים אפשר לראות בהגדרות של מכשיר הטלפון
(באייפון זה נקרא ICCID וזה יושב בהגדרות/כללי/אודות)
זה מספר בן 19 או 20 ספרות שמתחיל ב 899

לצפיה ב-'מספר הסים שמור אצלם במערכות, הם תמיד יכולים לראות'
מספר הסים שמור אצלם במערכות, הם תמיד יכולים לראות
11/12/2017 | 01:19
6
לצפיה ב-'התצוגה נכבית-איך להעיר המסך?'
התצוגה נכבית-איך להעיר המסך?
06/12/2017 | 18:09
1
34
שלום לכם. 
ברשותי ראד מי נוט 4 .כדי להעיר המסך עלי ללחוץ בכפתור בצד.זהו אותו הכפתור שמדליק ומכבה מכשיר.
הישנה אפשרות להגדיר להעיר את לוח התצוגה ע"י מגע touch בכפתור הטאצ בתחתחת המכשיר?
לצפיה ב-'כרגע ציינת דרך להעיר את המסך'
כרגע ציינת דרך להעיר את המסך
06/12/2017 | 18:55
16
לצפיה ב-'"לא רשום ברשת". קורה יותר מדי פעמים'
"לא רשום ברשת". קורה יותר מדי פעמים
06/12/2017 | 17:09
3
34
האם זה בגלל המיקום?
בגלל המכשיר? סמסונג S2
בגלל מערכת ההפעלה? אנדרואיד 4.0.4.
זה קורה בדרך כלל לאחר אי שימוש של שעות.

אחרי אתחול, יש רשת.
תודה לעונים

לצפיה ב-'טלפון ישן.... קודם כל עדכן אותו לאנדרואיד 4.1.0'
טלפון ישן.... קודם כל עדכן אותו לאנדרואיד 4.1.0
10/12/2017 | 13:35
2
12
גרסת Jelly Bean למרות שנדמה לי שאת שלי (כנראה אני טועה) עדכנתי עד 4.3.2 (החלפתי מכשיר לפני כמעט שנה).
מה מצב הזכרון RAM (כלומר מה עומס האפליקציות המותקנות עליו) וזיכרון האחסון? נסה לגבות לגבות תמונות+סרטונים על כונן חיצוני/מחשב/ענן ולמחוק אפליקציות שלא משתמשים. 
אתחול מחדש. 
לצפיה ב-'תודה. איך מעדכנים גרסה?'
תודה. איך מעדכנים גרסה?
10/12/2017 | 15:01
1
10
הRAM > ישומים, 763 MB זמין 814 MB
אכסון > זמין 9.9 GB 
SC חיצוני > זמין 13 GB
הטלפון לא עמוס. אולי עדכון אנדרואיד יעזור. אשמח לשמוע איך עושים זאת.

לפני שנה וחצי+ המכשיר התחיל לאכול סוללה בתוך שעה. קניתי מכשיר חדש מוטו, המשרת אותי מצוין. בצעתי בS2 חזרה להגדרות יצרן, ומאז הוא עובד טוב מאוד וחסכני בסוללה -המקורית בת 4 וחצי [מחר יום הולדת (
לצפיה ב-'העידכונים צריכים להיות זמינים כש-'
העידכונים צריכים להיות זמינים כש-
13/12/2017 | 14:02
71
פותחים את הקישורית של האינטרנט (ממליצה להשתמש באינטרנט אלחוטי ולא חבילת הגלישה הסלולרית- אם אין לך כזאת תוודא שכל מה שמופיע חבילת דאטה או Mobile Data מכובה). 
אני לא זוכרת אם העדכון הוא דרך חנות האפליקציות (Android/Play store) ושם האופציה של "בדוק עידכונים" או בתפריט של המכשיר עצמו. 
בהודעה הקודמת רשמתי לך את הגירסה המקסימלית שמצאתי מתועדת לעידכון מקסימלי באינטרנט. לי זכור שהצלחתי לעדכן עד 4.3.2 (או 4.3.1).
לצפיה ב-'אז מה דעתכם על ה HUAWEI P10?'
אז מה דעתכם על ה HUAWEI P10?
06/12/2017 | 16:43
31
136
ממליצים / ממליצות?
לצפיה ב-'תלוי בתקציב (בעיקרון ממליץ)- כדאי שתכתוב תקציב ומה הצרכים'
תלוי בתקציב (בעיקרון ממליץ)- כדאי שתכתוב תקציב ומה הצרכים
07/12/2017 | 07:28
1
34
לצפיה ב-'התקציב שלי הוא עד 2000 שקלים'
התקציב שלי הוא עד 2000 שקלים
07/12/2017 | 11:18
53
והמכשיר הזה ניכנס לקטגורייה הזו בעיניי.
לצפיה ב-'עדיף P10 PLUS'
עדיף P10 PLUS
07/12/2017 | 10:15
6
90
מעבד KIRIN עם ביצועים מצוינים (מקבל ציון בסביבות 127,000 נקודות בANTUTU)
מסך 5.5 QHD IPS מצוין
GORILLA GLASS
זיכרון 128/6 + הרחבה
צמד מצלמות באיכות מצוינת עם מייצב תמונה אופטי OIS
צמד רמקולים סטריאו בעוצמה טובה מאוד
חיישן טביעת אצבעות מצוין
עמיד נגד נתזי מים בתקן IP53
סוללה 3,750 מ"א
הטענה מהירה
מערכת הפעלה אנדרואיד 7 נוגט - יקבל בקרוב אנדרואיד 8 OREO
NFC
USB-C
DUAL SIM
משקל 165 גרם

נמכר עכשיו במחיר מבצע
לצפיה ב-''
07/12/2017 | 10:32
4
69
זה הכי קרוב לתוכי מצטט מפרטים שמצאתי.

לצפיה ב-'תוכי תוכי '
תוכי תוכי
07/12/2017 | 10:47
3
85
אבל אחלה מכשיר 
לצפיה ב-'ואני מניח שאת האמירה הזאת '
ואני מניח שאת האמירה הזאת
07/12/2017 | 11:31
2
77
אתה מבסס על תקופה שהמכשיר היה בידיך ועשית בו שימוש יומיומי .
שלא במקרה נתקלת במפרט ולפי זה הגעת למסקנה שמדובר באכלה מכשיר ..

לצפיה ב-'*אחלה'
*אחלה
07/12/2017 | 11:35
1
57
אז על מה אתה רוצה שיבסס?
לא על המפרט ולא על התקופה שהמכשיר היה בידיו?

לצפיה ב-'זו ציניות - מניסיון העבר עם הגולש הזה, קרוב לוודאי שהוא'
זו ציניות - מניסיון העבר עם הגולש הזה, קרוב לוודאי שהוא
07/12/2017 | 12:48
64
אפילו לא ראה את המכשיר, שלא לדבר על ממש להשתמש בו לאורך זמן.
לצפיה ב-'אני לא הולך על הפלוסים'
אני לא הולך על הפלוסים
07/12/2017 | 11:21
61
כי אני לא אוהב את הגודל, לא נוח שיש לך מסך טלוויזיה בכיס.
אני מעדיף את הנוחות, גודל סטנדרטי, לא גדול מידי, שיהיה עם גוף עמיד, בעל מצלמה טובה, ואיכות שמיעת מוזיקה נורמלית, והכי חשוב שיהיה כניסת אוזניות פשוטה.
לצפיה ב-'מכשיר מצויין! רק תזהר שלא יפול וישבר'
מכשיר מצויין! רק תזהר שלא יפול וישבר
07/12/2017 | 11:43
21
63
הייתי מעיף לכל הרוחות את המגן מסך שמקבלים איתו ושמים אחד איכותי, שיעלה כמה שיעלה.
לי נשבר המסך אחרי 4 חודשים.והמכשיר הלך לפח. לא שווה פרוטה ולתקן אותו זה בסביבות 1000 שקל.
מבלי להתמרמר, ממליץ להשקיע על הP10+
לצפיה ב-'דווקא לפי מה שראיתי מכל מיני ביקורות'
דווקא לפי מה שראיתי מכל מיני ביקורות
07/12/2017 | 11:47
20
58
למכשיר יש בנייה יחסית טובה... נראה סוליד כזה. גם יצא לי להחזיק אותו ביד קצת והוא מרגיש בסדר, לא מרגיש כאילו אני מחזיק בפלה ביד.
שמע כל המכשירים נופלים מתישהו. בשביל זה יש תכיסוי האוטר בוקס או איך שלא קוראים לזה.
לצפיה ב-'המכשיר יקר ללא סיבה ולא מתאים לשמש הישראלית.'
המכשיר יקר ללא סיבה ולא מתאים לשמש הישראלית.
07/12/2017 | 12:33
19
57
יש לחברה מכשירים זולים יותר ועם מסך אמולד
שיותר מתאים לקיץ בישראל.
Mate 9
ואפילו p9 על כל אפשרויותיו לדוגמא
במחיר הזה קונים S8
לצפיה ב-'אני לא רוצה מכשיר גדול'
אני לא רוצה מכשיר גדול
08/12/2017 | 03:42
18
41
ועניין המצלמה מאוד חשוב לי, במיוחד שאני אוהב לצלם. במכשיר מובנית מצלמה מסוג לייקה, שכבר מצביע על איכות מאוד גבוהה, שזה יתרון מאוד גבוה בעיניי משאר חברות שיש בשוק... מכמה בדיקות שערכתי, כרגע זו המצלמה הכי טובה בשוק, יש בה יתרונות וחסרונות כמובן, אבל מכל החיסרונות הללו כמו צילום בחושך למשל פחות רלוונטי בשבילי.
לצפיה ב-'לחובבי המפרטים '
לחובבי המפרטים
08/12/2017 | 08:00
17
61
לנוקיה 8 ( שיגיע לארץ בזמן הקרוב מאד  ) יש עדשה של צייס עם אותם נתונים,
ו דגם עם 128 GB זכרון + 6GB RAM

לצפיה ב-'הרגת לו את לייקה '
הרגת לו את לייקה
08/12/2017 | 09:32
16
52
לצפיה ב-'אי אפשר להרוג לייקה'
אי אפשר להרוג לייקה
08/12/2017 | 15:21
15
48
בעולם הצילום שמעתי שמבחינת אופטיקה זייס טובים, אבל נוקייה? בספק אם יעשו קאמבק מתישהו. עברו זמנם. הם כמו הדרימקאסט של סגה בעולם המשחקים, אולי הקונסולה הכי טובה שנוצרה אי פעם, ועדיין, אז מה. לייקה טובים בתחום הצילום ואני בוטח בהם, וזה אחד הפרמטרים החשובים לי במכשיר סלולארי כלשהו. לפחות המכשיר יישמר לי לאורך תקופה ארוכה, כי אני בעל אייפון 5 מאז שהוא רק יצא לראשונה בארץ, נפל לי כמה פעמים כן, מעולם לא תיקנתי אותו, לא החלפתי שום דבר, לא מסך ולא כל מיני דברים מסביב... הוא סבא עכשיו ועוד שנייה מת כי ניתן להרגיש שעבר זמנו.

לצפיה ב-'בוא נניח שלייקה היא הכי טובה (אני לא מבין בזה)'
בוא נניח שלייקה היא הכי טובה (אני לא מבין בזה)
08/12/2017 | 20:20
14
48
מה זה יעזור לך אם גודל החיישן הוא כל כך קטן? הרי ברור לך שאין יותר מדי מקום לחיישן גדול אם המכשיר צריך גם:
לבצע שיחות
לצלם סטילס ווידאו
להתחבר ל-3 סוגי רשתות סלולריות, ביותר מעשרה תדרי שידור (אם לא הרבה יותר)
להריץ תוכנות, כי זה בסופו של דבר מחשב

מה אתה מצפה מהמצלמה הזו? אם אתה רוצה איכות צילום גבוהה, אתה צריך מצלמה שהיא קודם כל מצלמה, ורק אחר כך דברים אחרים.
לצפיה ב-'חיישן קטן ,צמצם מצ'וקמק אבל היי ,העיקר שלעדשה יש שם '
חיישן קטן ,צמצם מצ'וקמק אבל היי ,העיקר שלעדשה יש שם
08/12/2017 | 22:29
1
20
לצפיה ב-'לא סתם יש לה שם'
לא סתם יש לה שם
09/12/2017 | 01:16
35
אז כן צריך לקחת את זה בחשבון, והדוגמאות מדברות בעד עצמן אני חושב. זה כמו הויכוח מה יותר טוב ניקון או קאנון, לכל אחד והיתרונות שלו. בוא נגיד שהמצלמה של P10 עוברת בביצוע את שאר המתחרים, היא מרשימה מאוד.
לצפיה ב-'מצלמה כבר יש, אבל זה בשביל תחביב נטו'
מצלמה כבר יש, אבל זה בשביל תחביב נטו
09/12/2017 | 01:13
11
29
אני לא מרוצה מהמצלמות של האייפון מאז ומעולם וזה היה משהו שהפריע לי כל הזמן אבל התפשרתי על נוחות, הממשק של האייפון מאוד נוח לי. אמנם השתמשתי באנדרואיד ממכשירים של חברים שלי, וגיליתי שזה סביר להתרגל, אפשר להגיד. עניין המצלמה חשוב לי וזה פלוס רציני במיוחד שהמכשיר משתמש עם חברה מאוד מבטיחה, הביקורות טובות, הדוגמאות ביוטיוב מבטיחות מאוד. המכשיר יחסית חזק ומחזיק מעמד יפה.
לצפיה ב-'ואת התמונות שתצלם בטלפון, אתה הולך להדפיס כפוסטר?'
ואת התמונות שתצלם בטלפון, אתה הולך להדפיס כפוסטר?
09/12/2017 | 11:25
10
25
או להקרין את הסרטונים שתצלם על מסך 60 אינצ' 4K? כי בשביל לשלוח תמונות בוואטסאפ לא צריך מצלמה "עם שם".
לצפיה ב-'כל צילום שלי שווה פוסטר, אז מן הסתם שכן'
כל צילום שלי שווה פוסטר, אז מן הסתם שכן
09/12/2017 | 16:44
9
12
לצפיה ב-'אז בהצלחה לך, ולתמונות המופת שלך'
אז בהצלחה לך, ולתמונות המופת שלך
09/12/2017 | 22:30
8
11
לצפיה ב-'לפי הכותרת אפשר להבין שהוא בא לפרסם ולא בדיוק לקבל חוות דעת'
לפי הכותרת אפשר להבין שהוא בא לפרסם ולא בדיוק לקבל חוות דעת
10/12/2017 | 00:33
6
25
יש מספיק מצלמות של סמארטפון שקיבלו ציון טוב יותר ב dxomark
והם בלי מדבקה של לייקה.
נרשם עכשיו לתפוז ומתעניין בדגם אחד עם buzz word
לצפיה ב-'איזה למשל'
איזה למשל
10/12/2017 | 00:38
2
24
לא מכיר את המארק
לצפיה ב-'אתה בדרן או מורח?'
אתה בדרן או מורח?
10/12/2017 | 00:55
1
25
"מקצוען" צילום ולא מכיר את dxomark

משאיר לך את החיטוט והלמידה
לצפיה ב-'כן, אני פשוט לא חננת צילום זה הכל'
כן, אני פשוט לא חננת צילום זה הכל
10/12/2017 | 08:36
24
אפשר לראות שזה אתר לאנשי הזמן המאוד פנוי...
לצפיה ב-'האמת שהתעניינתי בכמה דגמים'
האמת שהתעניינתי בכמה דגמים
10/12/2017 | 13:10
2
24
הייתי פעם הרבה בתפוז יחסית, ולצערי שכחתי את הסיסמא ואת המייל הישן, וואלה לא זוכר... אז נרשמתי עכשיו, והדבר הראשון שעשיתי זה חזרתי לפורום צילום פרסמתי כמה צילומים חדשים, ובמקביל אני מתעניין ברכישת מכשיר סמארטפון חדש... בדקתי כמה אופציות כשהמיקוד העיקרי שלי היה מצלמה טובה כמובן ואפשרות שיהיה כניסת אוזניות במכשיר, מה שגיליתי שהרבה מכשירים בעלי מצלמות יותר טובות לא כוללים, אז לי חשובה המוזיקה, לי יש כמה אוזניות טובות מאוד ולא בא לי להגביל את עצמי רק בבלוטוס... לכן המכשיר הזה אופצייה אצלי... יש בו חסרונות כמובן, אבל למי אין...
אז לחשוב שאני מפרסם זה מוזר מאוד... אפילו ילדותי... לאוהבי הקונספירצייה ומה שזה לא יהיה.
יש לך להמליץ לי על מכשיר משנת 2017, בעל מצלמה טובה ואיכותית עם אפשרות לכניסת אוזניות, אשמח מאוד לשמוע, לא צריך להגזים.
לצפיה ב-'בוודאי שיש לי להמליץ לך'
בוודאי שיש לי להמליץ לך
11/12/2017 | 20:09
1
17
תפסיק להיות גזען מהסוג הנחות ביותר
לתשומת לב הנהלה
ותפסיק לנסות למרוח אחרים בתירוצים שמתאימים לגנון
כמו שכחתי סיסמא ושכחתי מייל.
לצפיה ב-'אוקיי. שיהיה.'
אוקיי. שיהיה.
11/12/2017 | 23:30
2
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/12/2017 | 00:40
7
לצפיה ב-'אין ליל 4G בשאומי A1'
אין ליל 4G בשאומי A1
06/12/2017 | 15:30
2
39
לקוח של פרטנר, 3 ג'י עובד אך לא  4 G
למה זה ככה? איך מפעילים את ה4 G
לצפיה ב-'תנסה...'
תנסה...
06/12/2017 | 17:29
35
להיכנס להגדרות, רשתות, רשתות סלולר, סוג תקשורת מועדף ולוודא שמסומן 4G:
לצפיה ב-'תנסה להעביר את הסים לסלוט השני. או תה ותדליק'
תנסה להעביר את הסים לסלוט השני. או תה ותדליק
07/12/2017 | 16:04
3
לצפיה ב-'מחפש המלצה לפלפון 700-800 שח עם NFC'
מחפש המלצה לפלפון 700-800 שח עם NFC
06/12/2017 | 13:29
7
35
אשמח מאוד להמלצה לפלפון עד 850 שח גג.  עם NFC (כן, זה בשביל הרב קו) . תודה רבה
לצפיה ב-'LG G3 יד שנייה'
LG G3 יד שנייה
06/12/2017 | 14:09
2
40
ב-400 עד 500 ש"ח.
לצפיה ב-'איפה מומלץ לקנות יד שניה?'
איפה מומלץ לקנות יד שניה?
07/12/2017 | 16:24
1
41
תודה
לצפיה ב-'קניתי כאן'
קניתי כאן
07/12/2017 | 16:30
27

קיבלתי אחריות ל-3 חודשים, הייתה בעיה במכשיר הראשון שקניתי, הם החליפו לי אותו מיד, כולל איסוף ומשלוח על חשבונם.
לצפיה ב-'בדוק את סדרת J של סמסונג'
בדוק את סדרת J של סמסונג
07/12/2017 | 02:18
12
לצפיה ב-'LG G4 מחודש'
LG G4 מחודש
07/12/2017 | 09:34
2
44
עם אחריות שנה של היבואן הרישמי של LG בישראל "רונלייט"
המחיר 649 שקל
לצפיה ב-'זה מכשיר לפני או אחרי המוות הפתאומי?'
זה מכשיר לפני או אחרי המוות הפתאומי?
07/12/2017 | 13:06
15
לצפיה ב-'תודה. קניתי בהמלצתך.'
תודה. קניתי בהמלצתך.
26/12/2017 | 19:13
2
מקווה שיעבוד טוב
לצפיה ב-'לכל האשכנזים שלום'
לכל האשכנזים שלום
06/12/2017 | 13:14
2
102
יש לי כמה אופציות לרכישת מכשיר סלולארי מסוג סמארטפון היצא בשנת 2017.
אשמח לשמוע על ההמלצות שלכם חבר'ה וחברותס (מהסוג הנשי):

חשוב לי:
*מצלמה איכותית.
*עמיד לאבק ונוזלים כלשהם. גוף עמיד.
*יכולת שמיעת מוזיקה וכניסה לאוזניות מתאימה לכל סוגי האוזניות.
*התאמה לכל סוגי הסימים, אפשרות אולי ליכולת סוואפ של סימים במקביל.
*אפשרות להוספת זיכרון נוסף.

תודה לעוזרים.
תזכו למצוות, מלא בנים זכרים.
לצפיה ב-'למה בכלל להגיב לך? '
למה בכלל להגיב לך?
06/12/2017 | 13:28
1
30
לצפיה ב-'מה למה?'
מה למה?
06/12/2017 | 13:33
31
לצפיה ב-'עזרה בבחירת סמארטפון זול של Xiaomi מתוך הדגמים הבאים'
עזרה בבחירת סמארטפון זול של Xiaomi מתוך הדגמים הבאים
06/12/2017 | 12:50
33
97
שלום

ברצוני לרכוש מכשיר זול בסביבות ה-500 ש"ח (במקביל למכשיר סמסונג שברשותי) לצורך קו שני לשימוש מועט ו/או גיבוי.
הלכתי על האופציות של מכשירים עם אחריות של היבואן הרשמי (המילטון) ולא על אחריות של מובייל ישראל (שאיני יודע דבר עליהם).

כמובן שחשוב לי שאפשר יהיה לעדכן גרסה בצורה רשמית (עדכוני FOTA).  + עדיפות לסים כפול.

מה ההבדלים בין הדגמים דלהלן? הנתונים נמצאים, אבל אני לא מתמצא בנתוני המעבד. וכן האם למישהו יש ניסיון/מידע לגבי דגם מסויים שהוא בעייתי או מוצלח?
כ"כ האם יש עדיפות למכשיר שתומך בדור רביעי?

טלפון סלולרי Xiaomi Mi 4 16GB WCDMA צבע לבן - שנתיים אחריות יבואן רשמי ע''י המילטון
https://ksp.co.il/?uin=29026&select=.272..573.....

טלפון סלולרי Xiaomi Redmi 4A 32GB צבע אפור - שנתיים אחריות ע''י מובייל ישראל
https://ksp.co.il/?uin=41705&select=.272..573.....

טלפון סלולרי Xiaomi Redmi Note 5A 16GB צבע אפור - שנתיים אחריות ע''י המילטון
https://ksp.co.il/?uin=43514&select=.272..573.....

טלפון סלולרי Xiaomi Redmi 4A 32GB צבע אפור - שנתיים אחריות יבואן רשמי על-ידי המילטון
https://ksp.co.il/?uin=39253&select=.272..573.....

תודה רבה

לצפיה ב-'עבור קוו שני או גיבוי בארון? זה משנה לתשובה שאתן לך'
עבור קוו שני או גיבוי בארון? זה משנה לתשובה שאתן לך
06/12/2017 | 13:05
1
34
לצפיה ב-'קו שני, שהשימוש בו מועט (וכן לגיבוי)'
קו שני, שהשימוש בו מועט (וכן לגיבוי)
06/12/2017 | 13:25
24
לצפיה ב-'קודם כל, מה לא'
קודם כל, מה לא
06/12/2017 | 13:32
6
76
Mi 4 - לא. המכשיר בן 3 שנים, הסוללה מובנית. קרי, היא יכולה למות בכל רגע, וההחלפה תעלה 100-200 ש"ח.

4a - מכשיר נחמד (אלא ש-4x עוד יותר נחמד ועוד יותר חזק, עם חיי סוללה מצוינים).
לצפיה ב-'יש 2 מכשירים 4A. איזה מהם?'
יש 2 מכשירים 4A. איזה מהם?
06/12/2017 | 13:53
5
52
אחד מהם הוא באחריות של יבואן רשמי, והאחר של מובייל ישראל.

ולגבי ה-4X (זה לא באופציות שהבאתי בפתיחת האשכול), זה באחריות של מובייל ישראל ולא של המילטון.

אגב. כל המכשירים מגיעים עם סוללה מובנית שלא ניתנת להסרה.
איך אפשר לדעת בני כמה המכשירים ה-4A?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
06/12/2017 | 14:03
4
53
כמובן, עדיף לקנות מכשיר עם כמה שיותר זיכרון פנימי (למשל, 32 ג'יגה לעומת 16 ג'יגה). את הגיל המרבי של המכשיר אפשר לבדוק כאן:
Announced 2016, November

כלומר, ה-4A הוא לכל היותר בן שנה וחודש, ואולי גם פחות, כי פס הייצור הסיני המשיך לעבוד גם אח"כ.

נכון, היום מרבית המכשירים מגיעים עם סוללה מובנית, וזה בסדר, כי חיי הסוללה הממוצעת נמשכים כ-3 שנים. קרי, אם מדובר במכשיר בן 3 שנים עם סוללה מובנית, לך תדע אם היא לא הזדקנה ביחד איתו.

נושא האחריות: כשמדובר במכשיר שעולה 400 ש"ח פחות או יותר, אפשר לוותר על האחריות כליל וללכת על המחיר הנמוך ביותר שמוצע בארץ.
לצפיה ב-'ואיך אפשר לדעת אם יש FOTA?'
ואיך אפשר לדעת אם יש FOTA?
06/12/2017 | 14:14
3
41
במכשיר הזה (שלא מגיע מהיבואן הרשמי אלא באחריות מובייל ישראל)

טלפון סלולרי Xiaomi Redmi 4A 32GB צבע אפור - שנתיים אחריות ע''י מובייל ישראל

גם אם נוותר על האחריות של היבואן הרשמי, אבל עדכונים כן חשוב לי שיהיה.

לצפיה ב-'זה לא כזה משנה, כי...'
זה לא כזה משנה, כי...
06/12/2017 | 14:26
2
59
במכשירי שיאומי אתה יכול לעדכן את מערכת ההפעלה בקלות רבה:
לצפיה ב-'מה משנה אם סוללה מובנית או מתפרקת?'
מה משנה אם סוללה מובנית או מתפרקת?
06/12/2017 | 17:03
1
49
גם במכשירים שאינם בעלי סוללה מובנית, גיל הסוללה יהיה כגיל המכשיר. מה ההבדל? בשניהם, אם היא מתה צריך להחליף. ובנוגע להחלפת סוללה, הוצאתה ממודלים של שיומי עם סוללה מובנית קלה להפליא. צריך לעבוד עם מוט פלסטיק קטן שבד"כ מגיע עם הסוללה החילופית. החודש פתחתי MI4C, כזה - פשוט, קל, ואח"כ לא מרגישים שהמכשיר נפתח אי פעם.
לצפיה ב-'לא כל אחד בנוי "לעבוד עם מוט פלסטיק"'
לא כל אחד בנוי "לעבוד עם מוט פלסטיק"
06/12/2017 | 17:18
40
ואז יש הבדל בין להוציא את הישנה ולהכניס חדשה, לבין לשלם לטכנאי.
לצפיה ב-'סתם מסקרנות - מה אתה יודע על המילטון? '
סתם מסקרנות - מה אתה יודע על המילטון?
06/12/2017 | 14:41
15
29
לצפיה ב-'חוץ מזה שהם היבואן הרשמי, כלום'
חוץ מזה שהם היבואן הרשמי, כלום
06/12/2017 | 16:43
14
118
אין לי מושג לגבי רמת וטיב השירות שלהם

לצפיה ב-'בדיוק - אתה לא יודע עליהם כלום... גם ההגדרה של "יבואן רשמי"'
בדיוק - אתה לא יודע עליהם כלום... גם ההגדרה של "יבואן רשמי"
06/12/2017 | 17:59
13
51
היא לא ממש בעלת משמעות ברורה. אז אני אישית לא הייתי שם שקל אקסטרא בשביל מכשיר שהגיע דרכם. מה גם שלי, אישית, היה ניסיון רע עם השירות שלהם - בתחום אחר, וזה היה די מזמן, אבל עדיין.
לצפיה ב-'אני מניח שיש עוד כמה דברים חוץ משירות ואחריות'
אני מניח שיש עוד כמה דברים חוץ משירות ואחריות
06/12/2017 | 21:58
12
37
למשל אביזרים נלווים מקוריים (מטען וכדו'), שקיימים כנראה רק במכשירים שהגיעו דרך היבואן הרשמי.
סוג הגירסה, האם גלובלית או משהו אחר.
עדכונים דרך המכשיר או באמצעות התחברות לאתר שלהם.

השאלה כמה משמעות יש לכל זה.
לצפיה ב-'לגבי מטען - לא בטוח בכלל, ובכל מקרה קל לבדוק את זה'
לגבי מטען - לא בטוח בכלל, ובכל מקרה קל לבדוק את זה
06/12/2017 | 22:57
11
30
לא חושב שיש עוד אביזרים מקוריים בעלי משמעות.
גרסת רום - שוב, די קל לבדוק.
אם ההבדל הוא 50 שקלים, אולי לא שווה לבדוק.
לצפיה ב-'נותרתי עם התלבטות בין 2. אשמח להמלצת החברים'
נותרתי עם התלבטות בין 2. אשמח להמלצת החברים
07/12/2017 | 00:00
10
55
מתלבט בין 2 המכשירים הבאים:

טלפון סלולרי Xiaomi Redmi 4X 16GB צבע זהב - שנתיים אחריות ע''י מובייל ישראל
https://ksp.co.il/?uin=40161&select=...73..220....

ובגדול מה הוא שונה מה4A שעולה מעט יותר זול, וגם שוקל פחות (בגלל הסוללה?)
טלפון סלולרי Xiaomi Redmi 4A 32GB צבע זהב - שנתיים אחריות ע''י מובייל ישראל
https://ksp.co.il/?uin=42523&select=...73..220....

כ"כ מה זה רום גלובלי? מה האופציה השניה אם אין רום גלובלי?
איפה במפרט אמור לראות איזה רום יש, והאם יש אפשרות להורדת עדכונים בצורה רשמית?

תודה

לצפיה ב-'בין שני אלה? הראשון (למרות שאני לא מחסידי המותג)'
בין שני אלה? הראשון (למרות שאני לא מחסידי המותג)
07/12/2017 | 07:32
6
23
לצפיה ב-'לגבי גלובלי- אם ההפרש עולה על 100 שח - קנה בלי גלובל- לדעתי'
לגבי גלובלי- אם ההפרש עולה על 100 שח - קנה בלי גלובל- לדעתי
07/12/2017 | 07:33
5
24
לצפיה ב-'עוד הצבעה לאופציה הראשונה (ואני כן מחסידי המותג)'
עוד הצבעה לאופציה הראשונה (ואני כן מחסידי המותג)
07/12/2017 | 10:14
1
38
רדמי 4X: מחיר זול, בצועים טובים, מצלמה טובה(!) למרות המקטרגים (אוכל לצרף דוגמאות למי שצריך הוכחות), סוללה שלא נגמרת, ובצוע פשוט משני מקורות של עדכוני מערכת הפעלה - גלובלית או אירופאית. אגב למי שאוהב לשחק עם עדכונים, קיימת כבר גירסה יציבה של MIUI9 ל- 4X
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה. אגב ה-4X של 16 ג'יגה, וה-A4 של 32'
תודה על ההמלצה. אגב ה-4X של 16 ג'יגה, וה-A4 של 32
07/12/2017 | 11:44
16
לצפיה ב-'איך יודעים אם יש רום גלובלי או משהו אחר?'
איך יודעים אם יש רום גלובלי או משהו אחר?
07/12/2017 | 11:42
2
24
במפרט זה לא מופיע
ב-KSP בחנות יידעו בוודאות לומר לי?
על מה אני צריך להקפיד בכל זאת?

תודה
לצפיה ב-'למען האמת, זה לא ממש חשוב'
למען האמת, זה לא ממש חשוב
07/12/2017 | 11:46
1
35
מניח שבחנות ידעו לומר. כמובן הכי בטוח - להכנס להגדרות ולבדוק. ולמי שאין computer phobia בדרגה גבוהה, קל מאוד לעדכן גירסאות.
אפשר לחיות גם עם 16GB, תלוי באיזה קצב אתה צורך שטח איחסון. כמובן שעדיף 32 אבל לא הייתי מעדיף את ה- 4A רק בגלל ה- 32GB. 
אני אישית תמיד מעדיף לקנות בסין, (למי שיכול לחכות 1-2 חודשים) מבחר ומחירים עדיפים.
לצפיה ב-'וגם ניתן להשתמש בכרטיס זכרון נוסף בסלוט של הסים השני'
וגם ניתן להשתמש בכרטיס זכרון נוסף בסלוט של הסים השני
07/12/2017 | 12:02
14
לצפיה ב-'KSP נראה לי יקר'
KSP נראה לי יקר
07/12/2017 | 13:19
2
47
בזאפ ראיתי את ה-4X 32GB החל מ-520ש"ח.
לצפיה ב-'אכן יש חנויות יותר זולות, אבל אני לא יודע לגבי האחריות'
אכן יש חנויות יותר זולות, אבל אני לא יודע לגבי האחריות
07/12/2017 | 13:43
1
37
השאלה אם קניה ברשת מוכרת כמו KSP אומרת משהו לגבי האחריות, וכן שהרום הוא רשמי ולא עם קומבינות.
א"כ אני מעדיף לשלם עוד כמה עשרות ש"ח בשביל זה.
לצפיה ב-'לא אומר כלום, בכל תקלה הם פשוט מפנים אותך ליבואן, מנסיון..'
לא אומר כלום, בכל תקלה הם פשוט מפנים אותך ליבואן, מנסיון..
08/12/2017 | 13:17
12
לצפיה ב-'החלטתי ללכת על ה-X4. אבל ב-KSP לא ידעו לומר לי איזו גרסה'
החלטתי ללכת על ה-X4. אבל ב-KSP לא ידעו לומר לי איזו גרסה
08/12/2017 | 00:29
7
48
יש במכשיר

התפלאתי מאוד.
בטלפון לא ידעו לענות, אמרו לי שמידע כזה אפשר יהיה לקבל רק בחנות, הגעתי לחנות, והמוכר אמר שאינו יודע איזו גרסת רום יש, האם מדובר בגלובלי רשמי, כמו כן אינו יודע אם יש אופציה לעדכונים.
לצפיה ב-'אתה בכלל קורא את הפרטים שכתובים בתשובות שקיבלת?'
אתה בכלל קורא את הפרטים שכתובים בתשובות שקיבלת?
08/12/2017 | 07:32
1
47
כבר ענו לך. שלא משנה מה הגירסה הטעונה במכשיר. ושום דבר לא יכול למנוע ממך לעדכן. הכל בידיך.
לצפיה ב-'קראתי. אך רציתי לחסוך התעסקות עם עדכונים דרך המחשב'
קראתי. אך רציתי לחסוך התעסקות עם עדכונים דרך המחשב
08/12/2017 | 10:46
32
לכן העדפתי בעדיפות ראשונה משהו רשמי שאפשר לעדכן בצורה פשוטה במכשיר עצמו. ובשביל זה חשבתי הלכתי לרשת חנויות מוכרת מתוך מחשבה שאצלם הכל רשמי,  אבל אם זה לא הולך, אלך על האופציה הלא רשמית ואשתמש בעצתך ועצת החברים.

תודה
לצפיה ב-'לפחות ענו ביושר- שאין להם מושג'
לפחות ענו ביושר- שאין להם מושג
08/12/2017 | 08:32
4
60
לדעתי זה בסדר גמור
בחנות ממוצעת היו מבררים מה אה רוצה שיהיה עליו והיו אומרים "הופה, בדיוק כזה יש לנו" - מתוך הנחה שבחנות כבר יכופפו אותך לקנות
אחרי שפתחת אין אפשרות להחזיר (לא על רקע סוג הרום - רק אם תקול מהותית)

לענין עצמו 
אני לא חובב של המותג (למרות שברור לי למה הוא מבוקש)
אבל אם החלטת לקנות 4X לצורך הדוגמה
כל הגישה שלך שגויה ולא מציאותית
אתה מחפש "אחריות" - אין דבר כזה בישראל , לצערנו הרב
ברוב עצום של החנויות והרשתות ינפנפו אותך
חלק יגידו לך את זה בפנים
וחלק יקחו "כאילו" לבדיקה- לאיזה שבועיים בלי חלופי
אחרי שבועיים יחזירו ויכתבו לך שהמעבדה מצאה נזקי לקוח - במילים מכובסות יגידו לך " שימוש שלא בהתאם להנחיות היצרן"
ועל זה אתה רוצה לשלם פרמיה

הראש שלי- קנה במקום הכי זול. אם גלובלי - הרווחת. לא גלובלי - נמצא לך נער שיצרוב אותו לגלובלי (או תעשה לבד לפני הנחיות הרשת)
תחסוך איזה 150 שח שהם אחוז משמעותי מהמחיר
אז לא יהיה לך "תעודת קלף מהודרת" של המילטון "יבואן רשמי"
זה רק תעודת קלף- חסרת ערך
אני כבר שנים קונה סיניים מהאינטרנט. חבל על העודף. ממילא שבר/מים לא מכוסים באחריות יצרן. וזה 99% מהתקלות. מותגים כמו האווי, הונור, שיאומי, אופו- המוצר טוב ואיכותי. הבעיות והסיפורים נובעים משמועות משנת 2005
יש בהם יותר תקלות מסיבה אחת ויחידה
ההורים קונים לעצמם LG סמסונכ ואפל
ולילדים קונים שיאומי/מייזו/האווי- כדי לחסוך
וילדים מתיחסים אחרת למכשירים שלהם. זה בDNA - זו הכללה אבל היא נכונה. תמיד יש יוצאי דופן שמעריכים ושומרים את מה שההורים קונים
לצפיה ב-'תודה על התשובה המפורטת. בכמה הפער בהזמנה באינטרנט?'
תודה על התשובה המפורטת. בכמה הפער בהזמנה באינטרנט?
08/12/2017 | 10:58
3
35
למשל לגבי מכשיר Xiaomi Redmi 4X 16GB
כמובן כולל משלוח, ומסים באם יש.
סתם מעניין לדעת את הפערים.

תודה
לצפיה ב-'את ה-4x אפשר למצוא לפעמים בכ-$100 (לכל היותר $110)'
את ה-4x אפשר למצוא לפעמים בכ-$100 (לכל היותר $110)
08/12/2017 | 11:55
43
במידה וחלים מיסים, יש להוסיף 17%.
לרכוש מסין לא תמיד אפשרות, זמן המשלוח יכול להיות חסם.

בשבועות האחרונים, היה אפשר לרכוש מספר פעמים את דגם ה-4a במחיר של $70-$74.99 (לפעמים אפילו את ה-32GB), כך שהחבילה תהיה פטורה מתשלום מיסים.
לצפיה ב-'לא שווה'
לא שווה
08/12/2017 | 17:17
1
45
כשהיה בלאק פריידי התעניינתי ב-4X 32GB שעלה (ועדיין עולה) כ-$130 ב-AE.  אם תופסים את החבילה במכס ותצטרך לשלם מע"מ אז זה היה יוצא בסביבת 540ש"ח - כאמור בזאפ המחירים למכשיר זה מתחילים  מ-520ש"ח.
לצפיה ב-'קודם יש לך את המסקנה ואז אתה בונה את ההקדמה'
קודם יש לך את המסקנה ואז אתה בונה את ההקדמה
09/12/2017 | 18:16
29
למה 130 דולר 
כתבו לך שעולה סביב 100 105 דולר אם יודעים לחפש טיפה 
כלומר 350 שח אם לא נתפס במכס 
410 שח אם כן  נתפס (ולא נתפס תמיד מנסיון רב)
ראית בזאפ ב520 שח 
זה לא אומר כלום 
לרוב תגיע לחנות ויגידו אזל ב520 ויש רק אחר עם מטען מקורי אבל ב600 שח

אם נשבר לך מכשיר ואתה חייב אחר תוך כמה שעות ואין לך תחליפי 
אז בהחלט הגיוני לקנות בארץ 
לצפיה ב-'שירות מירס ׁ(PTT) עושה קאמבק.'
שירות מירס ׁ(PTT) עושה קאמבק.
06/12/2017 | 10:36
80
מוטורולה שהביאה לעולם את מירס חוזרת אחרי שנים לתמוך ולשדרג את שירותי הווקי טוקי ללקוחות ארגוניים של הוט מובייל בעיקר חברות אבטחה ועיריות.

לצפיה ב-'שאלה על מכשיר שיאומי רדמי נוט 4'
שאלה על מכשיר שיאומי רדמי נוט 4
05/12/2017 | 23:54
34
יש דרך קיצור בעזרת המקשים החיצוניים בצד ימין למעלה שיכולה להוביל למצלמת הווידאו. ידוע כאן למישהו איך בדיוק עושים את זה? לילה טוב.
לצפיה ב-'סוללה ל galaxy s6'
סוללה ל galaxy s6
05/12/2017 | 21:40
17
שלום
אני מעונין לרכוש סוללה ל S6  (יש לי טכנאי שיחליף לי)
איפה הכי משתלם לרכוש?
אני רוצה מקורית  ואני בטוח שב EBAY יש מלא זיופים.
משהו מכיר חנות אמינה בארץ במחירים טובים
או לחלופים חנות בEBAY שמוכרת מקוריים
תודה.
לצפיה ב-'האם LG G3 שקניתי בארץ יעבוד בארה"ב'
האם LG G3 שקניתי בארץ יעבוד בארה"ב
05/12/2017 | 19:46
6
23
1. הבנתי שתדרים אחרים ב2 המדינות. האם המכשיר יעבוד שם בצורה תקינה?
2. האם כדי לבצע שיחות מארה"ב לתוך ארה"ב, אהיה חייב להחליף SIM? אם כן, איזה מידע ייאבד לי כאשר אחליף לסים אחר? האם אנשי קשר והודעות וואטספ יישארו כפי שהם?
3. האם למטען הפלאפון אני צריך רק לסדר מתאם לשקע אמריקאי? אין לי מה לדאוג לגבי שינויי מתח וזרם?
לצפיה ב-'אתה צריך לרשום את מספר הדגם המדוייק.'
אתה צריך לרשום את מספר הדגם המדוייק.
05/12/2017 | 20:51
5
16
כי יש כל מיני תת-דגמים לארצות ו\או רשתות שונות.
לצפיה ב-'d855'
d855
05/12/2017 | 21:39
4
15
.
לצפיה ב-'תבדוק כאן '
תבדוק כאן
06/12/2017 | 08:44
3
14
לצפיה ב-'תודה על האתר'
תודה על האתר
13/12/2017 | 17:34
2
9
בדקתי,
לפי התמונות הנ"ל מנתוני תמיכת המכשיר בארץ ובארה"ב, מה ההבדלים שארגיש בעת השימוש בו? (אני לא מבין הרבה ברשתות האלה, רק מניח שהמכשיר שלי לא תומך בדור 4).
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שהמכשיר יעבוד'
רוב הסיכויים שהמכשיר יעבוד
13/12/2017 | 18:02
1
5
ברשת 3g
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/12/2017 | 09:21
האם מומלץ כלכלית כאשר אני שם לעשות דיל עם חברת תקשורת אמריקאית ולקחת מהם סים לשיחות בתוך ארה"ב?
לצפיה ב-'המלצה לחבילה\חברה'
המלצה לחבילה\חברה
05/12/2017 | 19:34
2
26
היי,
כעת יש לי קו בגולן, 29 שקל לשנתיים עם 15 ג'יגה ושיחות לחו"ל.
החבילה עומדת להתסיים בעוד שבועיים - ממה שראיתי אין חבילות בינוניות שכוללות את חו"ל בגולן (יש אחת ב 39 שקל, אבל זה גם ללקוח קיים?)
מה שכן = קיבלתי מגולן הודעה לבחירת חבילה ללא דמי מעבר, אבל החבילות האלה לא כוללות חו"ל. יש המלצות לצרכים שלי?
שיחות רגילות עד שעה בחודש, סמסים, גלישה 10-12 GB. חשוב שיהיו שיחות בחו"ל, שתהיה אפשרות שליטה עצמית בהגדרות בדומה לגולן (אם יש), ושתהיה חברה עם פחות תלונות.
בתודה מראש
לצפיה ב-'חבילת 39 כן כוללת חו״ל (לפחות החבילה שנמכרת לציבור)'
חבילת 39 כן כוללת חו״ל (לפחות החבילה שנמכרת לציבור)
05/12/2017 | 20:13
1
11
לצפיה ב-'כן, כבר חפרתי להם בהסכמים ונראה שכן כולל'
כן, כבר חפרתי להם בהסכמים ונראה שכן כולל
05/12/2017 | 21:48
13
תודה
לצפיה ב-'איבדתי את כל השיחות בוואצאפ!'
איבדתי את כל השיחות בוואצאפ!
05/12/2017 | 19:17
2
34
החלפתי מכשיר והתקנתי את האפליקציה.
מסתבר שהיה לי גיבוי שהיה מעודכן ללפני חצי שנה.
מחקתי את האפליקציה ונכנסתי במכשיר הישן, לחצתי על גיבוי מחדש, אך לא שמתי לב אם השיחות גובו. חזרתי למכשיר החדש אך ראיתי שכלום לא עבר מלבד הקבוצות!
מה עושים? איך ניתן לשחזר את הכל? 
לצפיה ב-'תסתכל על מה שכתבתי בפורום אנדרואיד'
תסתכל על מה שכתבתי בפורום אנדרואיד
06/12/2017 | 07:56
1
28
לצפיה ב-'למזלי במכשיר הקודם '
למזלי במכשיר הקודם
06/12/2017 | 09:35
25
האפליקציה לא נמחקה עדיין ורק הושהיתי מהכניסה לאפליקציה.
מחקתי את האפליקציה במכשיר החדש, ונכנסתי מהישן שבו היו כל השיחות - ולחצתי על גיבוי.
מחקתי מהחדש והתקנתי כך ששאל אותי אם לגבות. עשיתי כן וכל השיחות חזרו אליי
לצפיה ב-'לא מצליח להיכנס לטלפון ולספר הטלפונים'
לא מצליח להיכנס לטלפון ולספר הטלפונים
05/12/2017 | 07:14
1
21
שלום רב,

יש לי מכשיר LG F60
גרסאת אנדרואיד מעודכנת.
כאשר אני לוחץ על הטלפון או ספר הטלפונים האפליקציות כביכול נפתחות, אך הן קורסות תוך שניה ואני לא מצליח להיכנס כלל.
כאשר מישהו מתקשר אלי הכל עובד בסדר.
עשיתי סריקת וירוסים למכשיר ולא נמצא כלום.

כיצד ניתן לתקן את הבעיה ?
אודה על עזרה.
לצפיה ב-'חזל"ש, תיקנתי.'
חזל"ש, תיקנתי.
05/12/2017 | 09:24
9
לצפיה ב-'המלצה לפלאפון '
המלצה לפלאפון
05/12/2017 | 12:44
10
73
היי,

מחפשת המלצה לפלאפון בטווח מחירים של עד 800 ש"ח (רצוי פחות).
מחפשת פלאפון שיחזיק מעמד לתקופה ארוכה ויהיה מוצלח..
הפלאפון הנוכחי שלי זה מייזו נוט1 (עתיקקקק)
אני משתמשת בו בעיקר לדברים בסיסיים וקצת קנדי קראש מידי פעם...  

חשוב לי פלא' עם מערכת הפעלה של אנדרואיד, מצלמה טובה (במייזו המצלמה פח אז הסטנדטים שלי נמוכים), רמקול טוב וזכרון סבבה.

מעבר לזה אני לא מבינה הרבה, 
אז ממש אשמח לעזרה 

לצפיה ב-'עד 800 ש"ח, קצת בעייתי'
עד 800 ש"ח, קצת בעייתי
05/12/2017 | 18:51
5
72
בעיקר בתחום המצלמה. טלפונים עם מצלמות שניתן להגדיר טובות מתחילים בסביבות ה 1100 ש"ח. 
בניכוי עניין המצלמה , יש קונצנזוס לא קטן על השיאומי נוט 4X בתור מכשיר איכותי במחיר עממי. אבל שוב, המצלמה סבירה באופן יחסי למחיר המכשיר. 

אצלי בבית יש את ה xiaomi mi a1 שנרכש מחול במחיר כולל של 880 ש"ח ומציע מצלמה לא רעה . ראיתי את המכשיר במעט פחות (מדובר ברכישה מסין, המכשיר נמכר בארץ אך המחיר יקר יותר ).

לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
05/12/2017 | 21:20
4
43
ואם בכל זאת נתפרע לכיון ה1100 שח?
איזה מכשירים מומלצים?

כי אני שמעתי תגובות אכזבה מהשיומי X4
לצפיה ב-'וואווי P10 LITE'
וואווי P10 LITE
06/12/2017 | 10:14
2
46
מעבד KIRIN עם ביצועים טובים (מקבל ציון בסביבות 61,000 נקודות בANTUTU)
זיכרון 32/3 + הרחבה
מסך 5.2 FHD IPS באיכות טובה מאוד
מצלמה באיכות טובה מאוד ביום פחות טובה ערב/לילה
מערכת הפעלה אנדרואיד 7 נוגט
רמקול וספיקר בעוצמה טובה מאוד
סוללה 3000 מ"א
הטענה מהירה
חיישן טביעת אצבעות מצוין (בגב המכשיר)
משקל 150 גרם
NFC
DUAL SIM

נמכר כרגע במחיר מבצע של 1065 שקל עם רום ואחריות של היבואן הרישמי של וואווי בישראל "אלפא טלקום"
לצפיה ב-'או p9 לייט שראיתי איפשהו ב-865 ש"ח, ולכן קרוב יותר לתקציב'
או p9 לייט שראיתי איפשהו ב-865 ש"ח, ולכן קרוב יותר לתקציב
06/12/2017 | 12:44
1
39
ואם 61,000 באנטוטו נחשב "ביצועים טובים", אז ה-leeco s3 בכלל מטוס - קיבל ציון של 87,000 ממה שמצאתי ברשת...
ואגב, רק לשם הבהרה - גם הליאקו נחשב מכשיר ביניים. אז להגדיר מכשיר שמשיג 61,000  כבעל "ביצועים טובים" זו קצת הגזמה. מספקים? בהחלט יכול להיות שכן. אבל לא טובים. 
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
07/12/2017 | 09:12
32
1) את וואווי P9 LITE 2017 אני לא מכיר לכן איני רושם עליו שום דבר מטוב ועד רע, לפי המפרט של 2 המכשירים נראה לי ששווה להוסיף עוד 200 שקל ולרכוש את וואווי P10 LITE

2) המעבד הליו X20 של מדיהטק מקבל ציון בסביבות 90,000 נקודות בANTUTU, לכן הייתי רושם עליו מעבד עם ביצועים טובים מאוד

לצפיה ב-'הבעיה בשיאומי היא בבחירת השמות שלהם...'
הבעיה בשיאומי היא בבחירת השמות שלהם...
07/12/2017 | 13:57
35
החברה מוציאה דגמים רבים ותתי דגמים בשמות מאוד דומים אחד לשני. כולל מכשירים שדומים מבחוץ אך בעלי מפרט שונה של מעבדים, זכרון ולעיתים גם חיישני מצלמה.  מה עוד שבגלל שהסחר מסין חופשי ונוח יחסית זולגים למערב מכשירים שהתוכנה שלהם מיועדת לשוק הסיני או כאלו שעברו התאמה מסויימת שלא תמיד מלוטשת עד הסוף. 
ככה ששלושה אנשים יכולים לספר לך שיש להם שיאומי 4X ולכל אחד מהם מכשיר אחר עם חווית שימוש שונה.וכמובן תלוי מה רמת הציפיות של כל משתמש.
בשורה התחתונה, דגם המכשיר של שיאומי בשם REDMI NOTE 4X עם מעבד QUALCOMM SNAPDRAGON 625 נחשב לדגם מוצלח יחסית בהתייחס לביקורות ברשת ולרשמים של שני חברים שלי עם המכשיר. 
אבל, שמדובר במצלמה, שיאומי היא לא הכתובת בעיקר במכשירים בסגמנט המחיר הזה. 

ב1100 ש"ח ניתן לרכוש את ההונור 8 , מותג משנה של היצרנית הוואוי. זהו המכשיר שמשמש אותי ביום יום באופן משביע רצון  ועונה על הדרישות שציינת בדגש על המצלמה. להוואוי שם טוב סה"כ שמדובר בצילום וההונור 8 לא יוצא דופן.אני קניתי אותו באמזון במחיר 310 דולר כולל מיסים ומשלוח במבצע שמבליח מידי פעם. ניתן למצוא אותו גם בעלי אקספרס במחיר דומה.  מנהל הפורום פה יוכל להמליץ לך על קישור ספציפי שממנו הוא רכש. אפשר למצוא אותו גם ביותר זול כיד שניה באיביי.
גם המוטו G5 פלוס של מוטורולה מצלם לא רע, ונמכר בסביבות ה1000 ש"ח באמזון גרמניה רק משום מה לצערי כבר לא נשלח לישראל. 
לצפיה ב-'בדקי עם מנהל הפורום אם עדיין יש לו LEECO S3 למכירה'
בדקי עם מנהל הפורום אם עדיין יש לו LEECO S3 למכירה
05/12/2017 | 22:37
2
43
עונה לדרישות בצורה טובה, ועולה פחות מ-800 שקלים.
לצפיה ב-'מכרתי את כל ה4 . אולי אצוד מישהו שלא מרוצה ורוצה להפטר?'
מכרתי את כל ה4 . אולי אצוד מישהו שלא מרוצה ורוצה להפטר?
06/12/2017 | 13:03
1
20
לצפיה ב-'לא אלמן ישראל!'
לא אלמן ישראל!
06/12/2017 | 14:39
59
חיפוש קצר ברשת העלה את הבחור הזה:

580 ש"ח (כתוב בגדול 620 - ואז למטה רואים ב"היסטורית מחירים" שהוא מפרסם כבר חודש ומשהו וירד ל-580. בטח יש עוד קצת גמישות).
ויש את זה ב-win-win ב-500.

וכאן יש את ה pro 3 החזק יותר ב-800

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ