לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3613836,138 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'טביעת אצבע'
טביעת אצבע
07/02/2018 | 17:34
8
78
יש לי lg v20 
אני לא מצליח להפעיל את פונקציית שחרור נעילה על ידי ט.א כל .כותב לי במסך לא ניתן להפעיל ט.א
לצפיה ב-'ואין אמצעי אחר חשחרור נעילה?'
ואין אמצעי אחר חשחרור נעילה?
07/02/2018 | 17:49
7
50
כגון סיסמא או צורה.
בהעדר אמצעים אלה צריכים חבצע soft reset כלומר איפוס המכשיר באמצעות הכפתורים.
כל הנתונים ימחקו
ולהבא קובעים אמצעי אחר כשחרור נעילה,אם בכלל
מה השטויות האלה.
לצפיה ב-'המערכת לא דורשת הגדרה של fallback (קוד מספרי, למשל)?'
המערכת לא דורשת הגדרה של fallback (קוד מספרי, למשל)?
08/02/2018 | 00:11
6
35
זה ממש לא חכם.
לצפיה ב-'אם מגדירים צורה, אז יש fallback של PIN'
אם מגדירים צורה, אז יש fallback של PIN
08/02/2018 | 09:18
5
29
אבל אם מגדירים PIN או סיסמא, עד כמה שאני זוכר אין fallback.

וכן, זה ממש לא חכם. מה לעשות שבגוגל עובדים הרבה מאוד אנשים לא חכמים...
לצפיה ב-'ב-Honor 9 בכדי להפעיל טביעת אצבע *חובה* להגדיר pin או סיסמא.'
ב-Honor 9 בכדי להפעיל טביעת אצבע *חובה* להגדיר pin או סיסמא.
08/02/2018 | 09:27
4
27
... לא ניתן להגדיר פתיחה בתבנית / ללא סיסמא.
יש Fallback להזנת ה-pin / סיסמא.
לצפיה ב-'טוב, אין לי לא Honor 9, ולא מכשיר עם קורא טביעות אצבעות'
טוב, אין לי לא Honor 9, ולא מכשיר עם קורא טביעות אצבעות
08/02/2018 | 10:27
3
39
וגם אם היה לי, לא הייתי מפעיל את זה.
לצפיה ב-'I'm with you.'
I'm with you.
08/02/2018 | 10:32
9
לצפיה ב-'לכל זיהוי ביומטרי יש fallback '
לכל זיהוי ביומטרי יש fallback
08/02/2018 | 12:15
1
38
גם ביאקוזה משתמשים בסמארטפונים

לצפיה ב-''
08/02/2018 | 12:48
5
לצפיה ב-'עזרה, יש לי נוקיה ישנה'
עזרה, יש לי נוקיה ישנה
07/02/2018 | 15:31
3
73
בס"ד

שלום רב, יש לי פלאפון נוקיה ישנה דור 3, אני רוצה לעבור לפלאפון חדש סמארטפון.
האם יש מכשיר קטן קופקטי שקל לתיפעול כמו הנוקיה הישן והטוב.
תודה לכל העונים
לצפיה ב-'אין סמרטפון שקל לתפעול כמו נוקיה ישן, יש נוקיה חדש שהוא לא '
אין סמרטפון שקל לתפעול כמו נוקיה ישן, יש נוקיה חדש שהוא לא
07/02/2018 | 16:35
1
58
סמרטפטון - 3310 3G.
אם הולכים על סמרטפון אז צריך לללמוד עולם חדש, אבל זה שבוע אחד קשה ואחר כך עולם חדש של אפשרויות.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
07/02/2018 | 16:37
15
לצפיה ב-'שיאומי REDMI 4A סמארטפון למתחילים וזול'
שיאומי REDMI 4A סמארטפון למתחילים וזול
08/02/2018 | 10:03
42
שיאומי REDMI 4A

מעבד קוואלקום עם ביצועים סבירים (מקבל ציון בסביבות 36,000 נקודות בANTUTU)
זיכרון 16/2 + הרחבה
מסך 5 HD IPS באיכות טובה
מצלמה סבירה באור יום גרועה בלילה 
סוללה 3,120 מ"א
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו
ממשק MIUI 8 - ניתן כבר לעדכן דרך המכשיר לMIUI 9
רמקול וספיקר בעוצמה טובה מאוד (הרמקול ממוקם בגב המכשיר למטה)
עוצמת השמע באפרכסת מצוינת
IR
משקל 132 גרם

(מומלץ לפני הקניה לוודאות שהמכשיר מגיע עם רום גלובאלי/בינלאומי)
לצפיה ב-'התייעצות: רכישת מכשיר חדש לנוער'
התייעצות: רכישת מכשיר חדש לנוער
07/02/2018 | 12:58
12
109
לנוער היה LG G3 שהחזיק פחות משנה לפני שהיה צורך בהחלפת לוח אם (הוחלף במסגרת האחריות). אחרי חצי שנה הטלפון מת שוב אבל האחריות כבר לא תופסת כי יש סדק בעדשה של המצלמה (פגיעה פיזית במכשיר מבטלת את האחריות).

הדרישות: מצלמה מעולה, מהיר וחזק, הרבה אחסון (32 + כרטיס זכרון או 128 ללא כרטיס) ושיחזיק שנתיים לפחות (ולא אייפון או מוטורולה).

ההתלבטות של הנוער כרגע בין LG G6 ל-PIXEL XL - הראשון שוב LG דפוק-בפוטנציה, השני יקר בטירוף (עדיין! למרות שיצא 2) ולא מצאתי ממשווק מורשה של גוגל (בגוגל נטען שהאחריות תקפה רק בקניה ממשווק מורשה - מה שלא כולל מוכרים באמזון).
בשבוע הבא אני בארה"ב אבל בבסט ביי ברשת לא ראיתי PIXEL בלי חוזה.

יש המלצות/הצעות אחרות?  

המכשיר יכול להירכש בישראל, ארה"ב (חנות פיזית), גרמניה או בריטניה (או כל אמזון אירופאי).

תודה!

לצפיה ב-'בעניין רכישה ב-amazon de, לא מזמן כתבתי בפורום אודות החזר מס'
בעניין רכישה ב-amazon de, לא מזמן כתבתי בפורום אודות החזר מס
07/02/2018 | 13:45
88
יכול להיות ויהיה רלוונטי עבורך -
לצפיה ב-'למיטב הבנתי דווקא לא פשוט לרכוש בארה"ב בחנות פיזית'
למיטב הבנתי דווקא לא פשוט לרכוש בארה"ב בחנות פיזית
08/02/2018 | 01:47
4
69
כי בארה"ב רוב הלקוחות קונים את המכשיר מסובסד מהמפעילות (כן כן, מצחיק שאנחנו כבר מזמן לא שם והם כן... אבל אולי להם זה יותר משתלם) והבנתי שלא בכל מקום אפשר לקנות מכשיר לא נעול ובחנות פיזית זה לא בהכרח יהיה זול. ההמלצות שקיבלתי היו לקנות מקוון ולהזמין לכתובת מקומית וכך עשיתי (שני מכשירי סמסונג, אחד באמזון מרקטפלייס והשני באיביי).
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שגיליתי - שאין כ"כ בחנויות טלפונים בלי חוזים'
זה בדיוק מה שגיליתי - שאין כ"כ בחנויות טלפונים בלי חוזים
08/02/2018 | 15:14
3
63
ובכל מקרה יש גם את עניין האחריות - למכשירים שנקנים בארה"ב יש אחריות רק בארה"ב (אחרי שנזקקתי לאחריות פעמיים עם ה-5X שלי, זה פתאום מאוד חשוב לי עכשיו). 

בדיוק קיבלתי מייל פרסומי מ-clove  שיש להם PIXEL XL עם אחריות לשנה. יש לי נסיון טוב אתם אז אם אין הצעות למכשירים אחרים, אולי נלך על זה. 
לצפיה ב-'בדיוק דיברתי עם אחי'
בדיוק דיברתי עם אחי
08/02/2018 | 15:20
1
59
שחי בארה"ב - כבר כמעט ולא מוכרים נעול יותר (לפחות לא אייפון שזה מה שיש לו)
לצפיה ב-'מוכרים נעול בכל המפעילות חוץ מוריזון'
מוכרים נעול בכל המפעילות חוץ מוריזון
09/02/2018 | 15:10
45
וריזון היתה המפעילה הראשונה שזכת במכרז תדרים עבור רשת LTE ואחד מתנאי המכרז היה שהיא צריכה למכור מכשירי  לא נעולים.
לצפיה ב-'עניין האחריות לא מטריד אותי, הרי האחריות בישראל היא בדיחה'
עניין האחריות לא מטריד אותי, הרי האחריות בישראל היא בדיחה
08/02/2018 | 15:29
57
ברוב המקרים, ובהפרש של מאות שקלים אני יכולה להרשות לעצמי תיקונים במידת הצורך. מניסיוני עם טלפונים עד היום נדיר שהיה צורך, ולרוב אלה היו תקלות קטנות ולא יקרות, כאמור. דווקא במקרים של תקלות גדולות, הן קורות לרוב באשמת המשתמש (נפילה, טביעה...) ולכן בלאו הכי לא מכוסות באחריות.
לצפיה ב-'למה לא להזמין באמזון ארה"ב ?'
למה לא להזמין באמזון ארה"ב ?
09/02/2018 | 18:36
1
59
אם תהיה בעיה, אפשר תמיד לשלוח להם חזרה.
לצפיה ב-''
10/02/2018 | 19:55
5
לצפיה ב-'בכמה הנוער מתקוצב בימינו?'
בכמה הנוער מתקוצב בימינו?
10/02/2018 | 19:01
3
55
הG6 הוא אחד המכשירים שהייתי מאוד קרוב לרכישה לפני כמה חודשים שהחלטתי להחליף רק הבעיה היתה שהוא LG. ובמבט לאחור, אין מכשיר LG אחד במשפחה שלא סבל מפגם רציני בחומרה כלשהו. (בעצם יש אחד, הנקסוס 5 יבדל"א) .אצלי זה הכריע. הפיקסל הוא אופציה נהדרת.
אופציה נוספת היא הOP5T שכובש פה בבית את תואר המכשיר האהוב, ונותן מצלמה מהירות וכו. . אם את בארה"ב תקני מהאתר הרישמי של החברה.
אפשר לחסוך כמה ג'ובות ולקנות את ההונור 9 באמזון הגרמני ב325 יורו כ 1400 ש"ח.גם הוא מהיר, מצלמה וכו. 
לא מצאתי אופציה כרגע למשלוח לישראל, לא הבנתי אם יש מי שיביא עבורך מהמדינות שציינת. 
לצפיה ב-'רב הבעיות לא נוצרות בגלל נייד גרוע אלא בגלל השימוש ע"י הנוער'
רב הבעיות לא נוצרות בגלל נייד גרוע אלא בגלל השימוש ע"י הנוער
11/02/2018 | 01:19
2
47
אז לדעתי בלי פיצ'רים מיוחדים כי הם בעיקר מסמסים, וצ'טים ולראות סרטים וסרטונים

צעט מאד משתמשים בפיצ'רים מתקדמים למרות שהם יודעים איך

ומעכשיו זה כבר תלוי בהורים של הנוער, כמה הוא מוכן להוציא וכמה להכנע לדירשות של הנוער

הייתי קוראת לזה "אלמנטרי ווטסון", לא מדע טילים, פשוט החלטה נבונה
לצפיה ב-'מה יהיה עם הנוער?'
מה יהיה עם הנוער?
11/02/2018 | 17:04
29
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 13:48
16
רוב המכשירים, חוץ מ LG שיש להם מונטין שלילי מהבחינה הזאת, לא "מתים" סתם ככה.
והמגן הכי טוב באמת זה מגן ספר/פנקס שמגונן על המסך- אבל זה לא "מגניב"....

לצפיה ב-'חיבור בין טלפון לדיבורית בלוטות'
חיבור בין טלפון לדיבורית בלוטות
07/02/2018 | 11:03
2
40
שלום רב.
ברשוטי טלפון סוללרי אנדרואיד ודיבורית בלוטוס ברכב. בדרך כלל כגאשר אני מפעיל את הדיבורית היא מזהה את הטלפון ומתחברת אך לעיתים די קרובות הדיבורית מודיעה לי שהפין קוד הוא 0000 על מנת להתחבר.
איך ואיפה אני מקיש את הפין קוד. אני מתאר לעצמי שיש להקיש על המקשים של הטלפון אך אני מגיע אליהם?
תודה מראש והמשך יום טוב
לצפיה ב-'בטלפון קופצת שורה למילוי קוד הזיווג'
בטלפון קופצת שורה למילוי קוד הזיווג
07/02/2018 | 17:55
1
24
אם הטלפון כבר מזווג אז בהתקני BT מוחקים אותו ומתחילים מחדש

לצפיה ב-'תודה עזרת לי מאד'
תודה עזרת לי מאד
12/02/2018 | 11:58
1
לצפיה ב-'תמחור אידיוטי של אלפא-טלקום יבואן רישמי של וואווי בישראל.'
תמחור אידיוטי של אלפא-טלקום יבואן רישמי של וואווי בישראל.
07/02/2018 | 10:39
8
125
וואווי P9 LITE 2017.
מחיר 690 שקל.

וואווי P9 LITE MINI.
מחיר 599 שקל.

מה ההיגיון לתמחר את הP9 LITE MINI שמגיע עם מפרט נחות בכמה דרגות מהP9 LITE 2017 בפער של 89 שקלים בלבד?

האם באלפא-טלקום לא מבינים שהפער האמיתי ביניהם מבחינת מחיר אמור היה להיות הרבה יותר גבוה?
לצפיה ב-'תלונה אדיוטית של לקוח @*$#@ ...'
תלונה אדיוטית של לקוח @*$#@ ...
07/02/2018 | 11:04
7
104
לקוח חכם יקנה את המכשיר באתר ביני וישלם הרבה פחות .

לצפיה ב-'למה להגיד מילים סתם? הוא לא לקוח, כי הוא לא יקנה את הטלפון'
למה להגיד מילים סתם? הוא לא לקוח, כי הוא לא יקנה את הטלפון
07/02/2018 | 12:06
6
74
הוא רק מספים עם מפרטים ומחירים...
לצפיה ב-'למה מחפשים הגיון אצלם'
למה מחפשים הגיון אצלם
07/02/2018 | 12:36
5
81
היבואנים האלה לא מקצועיים ,הם מוכרים אלפי מוצרים שונים
אספר לכם סיפור קצר על היבואן ה"רשמי" של שיאומי בארץ
החליטו להזמין כמות של מכשירי רדמי נוט 4
הפקידה רשמה 15000 במקום 1500 (או משהו דומה)
אז אחר כך נתקעו עם מלאי ועשו הנחות גדולות
לפעמים ההסבר למחיר מסוים הוא הסבר קטנוני ודבילי - לא צריך לנסות להבין אותם.
בדיוטי פרי מוכרים הואווי P9 ב469$ ואת הP10 ב429$
הגיוני? לא. אין להם בכלל P9 יש רק אחד מתחת לזכוכית
למה משאירים? אולי כדי להוציא את הP10 בתור דיל שווה..
 אפשר לעבוד בקלות על  הקונים שקמו ב2 בבוקר ומסתובבים בחנות בהכרה מעורפלת (דיוטי פרי כאמור)
לצפיה ב-'היגיון עקום של אל"מ דיוטי-פרי ואלפא-טלקום.'
היגיון עקום של אל"מ דיוטי-פרי ואלפא-טלקום.
08/02/2018 | 08:44
49
לצפיה ב-'אני מצפה מאלפא-טלקום שיהיו הוגנים.'
אני מצפה מאלפא-טלקום שיהיו הוגנים.
08/02/2018 | 09:40
1
50
וואווי P9 LITE MINI בהתאם לחומרה שלו שווה מקסימום 450 שקל.

השיאומי REDMI 5A החדיש יותר עם אחריות של המילטון נמכר ב489 שקל.

לצפיה ב-'זכותו של כל מוכר לתמחר את המוצרים כראות עיניו'
זכותו של כל מוכר לתמחר את המוצרים כראות עיניו
09/02/2018 | 12:59
30
זכותו של כל קונה לקנות או שלא לקנות אצל המוכר הזה. 
לצפיה ב-'היום פשוט שילמו לו שיתקוף מתחרים זה הכל.'
היום פשוט שילמו לו שיתקוף מתחרים זה הכל.
08/02/2018 | 10:24
1
18
לצפיה ב-'LOL'
LOL
08/02/2018 | 11:48
14
לצפיה ב-'שאלה לגבי סלולרי ישן של אמא שלי'
שאלה לגבי סלולרי ישן של אמא שלי
06/02/2018 | 18:46
3
81
כשעברתי לפרטנר לפני מספר שנים, צירפתי גם קרובי משפחה נוספים לדיל ובהם את אמא שלי. מאחר והיא טיפוס לא טכנולוגי בעליל, היא בחרה שלא לקחת סמרטפון והסתפקה בטלפון מסוג דורו. בתקופה האחרונה המכשיר החל לזייף. הזיוף נובע מכך שהוא לא מתמלא מהר מספיק. הצעתי לה לפנות בבקשה להחלפת הסלולה, או לחילופין לרכוש סמרטפון פשוט יחסית (עם המתקדמים היא תסתבך ונראה לי שעדיף שלא נגיע לכך). מאחר והיא אדם די אמוציונלי, החלטתה כרגע היא לזרוק את המכשיר "לכל הרוחות" (מילים שלה, לא שלי) וללכת ללא אמצעי קשר. מאחר והיא עברה את ה-70 ועם נטיות ליפול, אני דואג לה ומעוניין שכן יהיה פיתרון מסודר אך כלכלי עבורה.  
מה תמליצו לי, להחליף לה סוללה/למכשיר דורו אחר או לדאוג לה לסמרטפון הבסיסי ביותר? מה מחיר החלפת הסוללה, לעומת סמרטפון משומש? כל נתון יעזור לי להחליט, והייתי מעוניין שבהקדם, כי היא מנדנדת לי על כך הרבה בתקופה האחרונה. תודה מראש. 
לצפיה ב-'לדעתי, תשיג לה את אותו הטלפון בדיוק, חדש או בטריה חדשה לא '
לדעתי, תשיג לה את אותו הטלפון בדיוק, חדש או בטריה חדשה לא
06/02/2018 | 19:17
1
68
חשוב.
אם היא לא מעוניינת אז תחסוך לה את הלימוד של מכשיר חדש.
לחלופין אפשר ללכת על נוקיה 3310 3G.
או סמרטפון עם לונצר שאפשר דרכו לנעול את המסכים והאפשרויות וככה להשאיר לה מכשיר די פשוט לשימוש (עדיין מסך מגע זו טכניקה לא םשוטה למבוגרים להתרגל אליה).

לצפיה ב-'נשמע לי רעיון טוב'
נשמע לי רעיון טוב
06/02/2018 | 21:20
47
זה מה שאעשה, כנראה.
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
07/02/2018 | 09:07
55
בקשר למחיר סוללה חדשה של DORO ניתן לפנות ליבואן בארץ.
אם היבואן ידרוש על סוללה יותר ממאה שקל - עדיף כבר יהיה לרכוש מכשיר חדש.
כל זאת בהנחה שהבעיה היא בסוללה ולא במכשיר עצמו.

מכשיר חדש איזי פון NP-01-3G.
המכשיר מותאם לאנשים מבוגרים.
תומך בכל הרשתות הסלולאריות בארץ.

מחיר 342 שקל.

לצפיה ב-'מכשירי טלפון מסוג סמסונג - תיקון במסגרת שנת אחריות שנייה'
מכשירי טלפון מסוג סמסונג - תיקון במסגרת שנת אחריות שנייה
06/02/2018 | 15:47
9
102
שלום ,
מחפש גולשים שהכניסו מכשיר נייד מסוג סמסונג לתיקון למעבדות סאני תקשורת במהלך שנת האחריות השנייה ונאמר להם שהאחריות לא חלה בגלל קורוזיה, שבר והמצאות שונות אחרות, לצורך הגשת תביעה משותפת.

אפשר לחזור אליי למייל: soni9700@gmail.com
או להשיב כאן

תודה
לצפיה ב-'אין מה לעשות זה כתוב בכתב האחריות'
אין מה לעשות זה כתוב בכתב האחריות
06/02/2018 | 16:55
6
39
לצפיה ב-'בוודאי שיש מה לעשות'
בוודאי שיש מה לעשות
06/02/2018 | 18:38
5
118
לא לקנות מהם יותר?
לקנות בארצות ששנתיים אחריות בהן, הן מלאות ולפי חוק.
מקומות שבהם ניגשים לדלפק השירות,
גם בחנות ממנה קנית,
מוסרים לתיקון ומקבלים תקין,
גם יום לפני תום השנתיים.
אם אין שירות בארץ, אל תקנו בארץ, כל עוד יש באפשרותכם.

לצפיה ב-''
06/02/2018 | 19:03
8
לצפיה ב-''
06/02/2018 | 19:26
8
לצפיה ב-'Amen to that!! '
Amen to that!!
06/02/2018 | 19:43
19
לצפיה ב-'כל מילה בסלע '
כל מילה בסלע
06/02/2018 | 20:17
22
לצפיה ב-'צודק - בגלל זה אני מעדיף לקנות מאתרים בחו"ל'
צודק - בגלל זה אני מעדיף לקנות מאתרים בחו"ל
08/02/2018 | 13:04
41
גם אם ההפרש במחיר הקנייה זניח.
קניתי מכשיר באמאזון עם אחריות לשנה. אחרי 13 חודש התגלתה תקלה. המכשיר כבר לא באחריות כמובן. שלחתי אליהם מייל כדי לבדוק אפשרות לתקן אותו וביקשו שאשלח חזרה את המכשיר, זיכוי אותי על כל מחיר הקניה כולל המשלוח חזרה אליהם.
לצפיה ב-'לי דווקא היה ניסיון טוב איתם'
לי דווקא היה ניסיון טוב איתם
06/02/2018 | 21:56
68
כשהיה לי את הגלקסי S5 הכנסתי אותו למעבדה כמעט שנתיים אחרי שקניתי
וטיפלו בו יפה בלי לקשקש על קורוזיה או בבל''ת אחר.
לצפיה ב-'גם לי היה ניסיון טוב איתם'
גם לי היה ניסיון טוב איתם
07/02/2018 | 07:18
55
בתקופות שקניתי סמסונגים עם אחריות יבואן רשמי.
אף פעם הם לא ניפנפו אותי, ובפעם היחידה שניסו לנפנף הם הבינו מהר מאוד ששיטת מצליח לא עובדת עלי.

לצפיה ב-'מה קרה לטלפון שלי פאקינג סמסונג J5 PRO שנקנה לפני מס''
מה קרה לטלפון שלי פאקינג סמסונג J5 PRO שנקנה לפני מס'
06/02/2018 | 14:01
18
103
חודשים ונראה שאני בדרך למימוש האחריות 
ביומיים האחרונים במקום להוריד משהו כמו 2%, הוא מוריד עשרות אחוזים, ושום דבר לא פתוח. בקיצור, הלך הטלפון? :) 
לצפיה ב-'אם כבר הסוללה, לא הטלפון...אבל קשה לי להאמין'
אם כבר הסוללה, לא הטלפון...אבל קשה לי להאמין
06/02/2018 | 15:00
6
71
הוורדת אפליקציה חדשה בזמן האחרון?
לצפיה ב-'לא שידוע לי הטלפון שלי גם כמעט תמיד לא מחובר לאינטרנט. -'
לא שידוע לי הטלפון שלי גם כמעט תמיד לא מחובר לאינטרנט. -
07/02/2018 | 00:42
5
69
מצ"ב תמונה של נתוני סוללה... זה לא אמור להצטבר ל-100%? אני יכולה להבין מזה משהו?

לכולם 
לצפיה ב-'לא מוצגים כל צרכני הסוללה, אלא רק 10 הראשונים'
לא מוצגים כל צרכני הסוללה, אלא רק 10 הראשונים
07/02/2018 | 08:18
4
42
ולכן זה לא מצטבר לך ל-100%.

אגב, את יכולה לעשות צילום מסך מהטלפון עצמו, ואז זה יראה יותר ברור. תנסי ללחוץ בו זמנית על מקש הכיבוי ומקש הבית לכמה שניות.

בכל מקרה, אם אחרי 20 שעות ירד לך רק 29%, ועשית שימוש במכשיר, זה לא רע עד ממש טוב. האם המכשיר מחובר לאינטרנט סלולרי או אלחוטי?
לצפיה ב-'לא... לא עשיתי שימוש... לא מחובר לאינטרנט... לכן גם לא יכולה'
לא... לא עשיתי שימוש... לא מחובר לאינטרנט... לכן גם לא יכולה
07/02/2018 | 08:26
3
36
לעשות ממנו צילום מסך... אבל מה שמוזר זה שהנתון הכי גבוה בשימוש בסוללה הוא רק 4%...
בקיצור, יורדים עשרות אחוזים בלי סיבה,
עד היום במצבים דומים ירדו 2%, פתאום באותו מצב ירדו 25%...
לצפיה ב-'אין קשר בין אינטרנט לצילום מסך'
אין קשר בין אינטרנט לצילום מסך
07/02/2018 | 08:33
2
37
אז ננסה משהו אחר - מתי הפעם האחרונה שהפעלת מחדש או כיבית את המכשיר? לפעמים אפליקציות "נתקעות" או לא נסגרות כמו שצריך. תנסי להפעיל מחדש ולבדוק שוב מחר.
לצפיה ב-' אם זה ימשיך ככה אז לנסות לכבות את המכשיר?'
אם זה ימשיך ככה אז לנסות לכבות את המכשיר?
07/02/2018 | 08:38
1
33
או כשרוצים לכבות יש אופציית הפעלה מחדש?
מה מביניהם עדיף?
בכל אופן זה רעיון טוב לנסות 

לגבי צילום המסך, גם אם הייתי מצליחה לצלם, איך הייתי מעלה לתפוז מהטלפון? מחברת את הטלפון למחשב ומעבירה ממנו את התמונה? עולם שלם שעדיין לא התנסיתי בו... 
לצפיה ב-'קודם כל, להפעיל מחדש את הטלפון תמיד כדאי אחת לכמה זמן'
קודם כל, להפעיל מחדש את הטלפון תמיד כדאי אחת לכמה זמן
07/02/2018 | 09:01
39
במיוחד כאשר מדובר בסמסונג, אבל לא רק. לפני כמה ימים לזוגתי הסוללה של הטלפון נגמרה מהר מאוד על אותם שימושים, אז היא פשוט הפעילה אותו מחדש וזה הסתדר. לדעתי ברוב (אם לא בכל) הטלפונים יש אפשרות של הפעלה מחדש ולא רק כיבוי, אבל מקסימום אם אין אפשר לכבות ולהדליק אחרי כמה שניות.
לצפיה ב-'קשה לי לרדת לסוף דעתך.'
קשה לי לרדת לסוף דעתך.
07/02/2018 | 07:14
10
44
מה כוונתך ''במקום להוריד 2%'' ?
לפי מה שאני רואה בצילום המסך שלך המצב בכלל לא רע.
לצפיה ב-'אני אסביר - עד היום ירדו כ-2% ב-12 שעות ללא פעילות, וביומיים'
אני אסביר - עד היום ירדו כ-2% ב-12 שעות ללא פעילות, וביומיים
07/02/2018 | 07:39
9
49
האחרונים כל לילה יורדים פתאום כמה עשרות אחוזים בלי שעשיתי משהו שונה.
אם זאת לא שערוריה אז מה כן 
לצפיה ב-'שערוריה? '
שערוריה?
07/02/2018 | 07:52
8
48
אני לא חושב שזאת שערוריה, ואני בכלל לא רואה ירידה של עשרות אחוזים.
אבל אולי אני לא רואה או לא מבין טוב.
לצפיה ב-'אין לך דרך לראות את זה מהתמונה... אבל תצטרך להאמין לי , ש'
אין לך דרך לראות את זה מהתמונה... אבל תצטרך להאמין לי , ש
07/02/2018 | 08:00
7
44
הלכתי לישון עם מאה אחוז וקמתי עם 75% 
כשתמיד ירדו רק משהו כמו 2%
משהו לא בסדר ואם ימשיך ככה נראה לי שאצטרך לתת את הטלפון ליבואן שיתקן ולא נראה לי שזה הולך למקום טוב  חשבתי אולי יהיו כאן תובנות...
התמונה מראה למיטב הבנתי על מה ירדה הסוללה... ואני לא רואה שם הסבר כלשהו
רק לא ברור לי למה זה לא מסתכם במאה אחוז, אלא נותן נתונים שמסתכמים באחוזים בודדים
לצפיה ב-'אני תמיד מאמין...'
אני תמיד מאמין...
07/02/2018 | 08:21
36
גם כשאין לי דרך לראות את הדברים בצורה ברורה...
לצפיה ב-'לי זה קורה לא מעט לאחרונה ומסתבר שזולל הסוללה העיקרי הוא'
לי זה קורה לא מעט לאחרונה ומסתבר שזולל הסוללה העיקרי הוא
07/02/2018 | 17:58
5
49
חיפוש רשת סלולרית כי משום מה הקליטה הסלולרית בבית בזמן האחרון נעלמת והטלפון עסוק בלחפש אותה.
כן, אני יודעת, צריך לברר עם ספק הרשת הסלולרית מה שטרם עשינו.
לצפיה ב-' אבל כיביתי את הWIFI'
אבל כיביתי את הWIFI
07/02/2018 | 20:51
4
15
לצפיה ב-'הכוונה לא לשירותי אינטרנט אלא לרשת הסלולרית - שיחות טלפון.'
הכוונה לא לשירותי אינטרנט אלא לרשת הסלולרית - שיחות טלפון.
07/02/2018 | 21:30
3
30
לא קשור לWIFI
לצפיה ב-'אה, הבנתי. אפשרות מעניינת. אולי.'
אה, הבנתי. אפשרות מעניינת. אולי.
07/02/2018 | 21:35
2
10
לצפיה ב-'אם את לא צריכה לקבל שיחות/הודעות או נמצאת באזור ללא קליטה'
אם את לא צריכה לקבל שיחות/הודעות או נמצאת באזור ללא קליטה
08/02/2018 | 01:41
1
22
נסי להעביר ל"מצב טיסה" (אפשר כמובן לבטל בהמשך). המצב חוסם בעצם את כל החיבורים של הטלפון לעולם ולכן אם הבעיה בקליטה הסלולרית זה יעזור (כי המכשיר לא יחפש את הרשת ולא יתאמץ להתביית עליה).
לצפיה ב-' אני מעדיפה להישאר זמינה, אבל אולי אני אנסה לשנות מקום'
אני מעדיפה להישאר זמינה, אבל אולי אני אנסה לשנות מקום
08/02/2018 | 01:45
19
לטלפון, אולי הקליטה לא יציבה, נראה בקרוב...
לצפיה ב-'שליחת הודעות ב019'
שליחת הודעות ב019
06/02/2018 | 13:29
29
99
ממליץ בחום להתעניין האם שליחת הודעה בספק 019 מתבצעת כדבעי. 
לצפיה ב-'בטלזר 019 יש בעיות אחרות.'
בטלזר 019 יש בעיות אחרות.
07/02/2018 | 09:37
28
99
לא שמעתי מחברים שמנויים בטלזר על בעיות כלשהן בשליחת SMS.

החיסרון בטלזר הוא שאין אפשרות שליחת MMS ואין אופציה לתא-קולי.
לצפיה ב-'התכוונת שהיעדר MMS ותא קולי זה יתרון, לא חיסרון, נכון? '
התכוונת שהיעדר MMS ותא קולי זה יתרון, לא חיסרון, נכון?
07/02/2018 | 10:25
27
31
לצפיה ב-'מה רע בתא קולי? '
מה רע בתא קולי?
07/02/2018 | 15:48
14
24
לצפיה ב-'מה טוב בתא קולי? מי עדיין מקשיב להודעות שם?'
מה טוב בתא קולי? מי עדיין מקשיב להודעות שם?
07/02/2018 | 16:31
13
54
וכתוצאה מכך, מי בכלל משאיר שם הודעות?
לצפיה ב-'גילאי 60+ ורובוטים של טלמרקטינג '
גילאי 60+ ורובוטים של טלמרקטינג
07/02/2018 | 19:58
59
לדעתי מכסה 998 מ1000 הודעות
לצפיה ב-'ומה כשמחכים לתשובה מארגון שמתקשר רק מטלפון קוי או דואר נייר?'
ומה כשמחכים לתשובה מארגון שמתקשר רק מטלפון קוי או דואר נייר?
07/02/2018 | 21:20
1
51
יש ארגונים שדורשים אפילו פקס,  מכשיר שאפילו האדם הקדמון מאס בו.
לצפיה ב-'וכדי להמחיש את הצורך באנטיקות, ואפילו בפקס'
וכדי להמחיש את הצורך באנטיקות, ואפילו בפקס
07/02/2018 | 21:38
42
לצפיה ב-'משאירים הודעות בד"כ מטלפונים קוויים, בד"כ שיחות מארגונים'
משאירים הודעות בד"כ מטלפונים קוויים, בד"כ שיחות מארגונים
08/02/2018 | 01:52
38
לפעמים גם רוצים להשאיר הודעה מסוימת בתא הקולי.

בסמסונג הנוכחי יש מצב "לא להפריע" (שאני דווקא לא כ"כ אוהבת) אבל בדגם הקודם היה לי מצב חסימה שגרם לכך ששיחות נכנסות קיבלו צליל תפוס, צליל שאנשים לא רגילים לשמוע. מכיוון שאנשים מנסים אח"כ שוב ושוב וזה נשמע מוזר שהטלפון כל הזמן תפוס, הפעלתי הפניית שיחות בתפוס וכך הן עברו ישר לתא הקולי, כמו במצב שהמכשיר כבוי או ללא קליטה .
לצפיה ב-'באמת מה טוב בתא קולי?'
באמת מה טוב בתא קולי?
08/02/2018 | 06:39
8
40
אחד הדברים הראשונים שאני מבטל תמיד בכל קו חדש הוא התא הקולי.
רק בקו הביתי של בזק אני לא מבטל אותו, ולא כי אני זקוק לו אלא כי הוא בא בעיסקת חבילה עם זיהוי שיחות.
בסלולרי אם אני לא זמין ונורא רוצים לדבר איתי אז שישלחו סמס או הודעה בוואטסאפ.

לצפיה ב-'הוא מאפשר לאנשים להשאיר הודעה כשאין להם אפשרות לכתוב אותה'
הוא מאפשר לאנשים להשאיר הודעה כשאין להם אפשרות לכתוב אותה
10/02/2018 | 14:57
7
8
לצפיה ב-'תנסי לשאול את עצמך כמה אנשים שיש להם תא קולי'
תנסי לשאול את עצמך כמה אנשים שיש להם תא קולי
10/02/2018 | 16:42
6
21
מקשיבים בכלל להודעות.

לצפיה ב-'אין לי מושג; יש לי תא קולי והקשבתי מאז ומעולם.'
אין לי מושג; יש לי תא קולי והקשבתי מאז ומעולם.
10/02/2018 | 16:50
5
20
לצפיה ב-'לי כן יש מושג.'
לי כן יש מושג.
10/02/2018 | 18:40
4
20
מושג שקבלתי מתשובות של הרבה מאוד אנשים שאני מדבר איתם.
הרוב המוחלט (מעל 90%) לא טורחים לבטל את התא הקולי, אך גם לא טורחים לשמוע את ההודעות.

לצפיה ב-'בחירה שלהם... אני מניחה שאותם אנשים גם לא טרחו להקליט הודעה'
בחירה שלהם... אני מניחה שאותם אנשים גם לא טרחו להקליט הודעה
10/02/2018 | 18:55
3
19
משלהם אלא נשארו עם ברירת המחדל.
לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
10/02/2018 | 19:12
2
20
כי זה לא מעניין אותם.
ועדיין הם רוב מוחלט.
דרך אגב, פורסמו בעבר סטטיסטיקות בנושא הזה בדיוק ובכולן התוצאה היתה כפי שציינתי.
אם לך אישית טוב עם תא קולי זאת בחירה שלך.

לצפיה ב-'בסדר גמור, אבל זו לא הייתה השאלה המקורית שלך, להזכירך'
בסדר גמור, אבל זו לא הייתה השאלה המקורית שלך, להזכירך
10/02/2018 | 19:16
1
14
שאלת מה טוב בתא קולי, ועל כך עניתי.
לצפיה ב-'אוקיי, שיהיה.'
אוקיי, שיהיה.
10/02/2018 | 19:25
9
לצפיה ב-'לאנשים כמונו, בוודאי. אבל יש גם מי שלא מוכן להכניס רגל '
לאנשים כמונו, בוודאי. אבל יש גם מי שלא מוכן להכניס רגל
08/02/2018 | 00:10
11
71
למאורת הנחשים (=וואטסאפ) ואז הם זקוקים ל-mms.
בנזוגי הוא אדם כזה.
רוב הדברים נפתרים באמצעות iMessages  אבל לא לכל בני הבית יש אייפונים.

עם זאת, כיוון שיש יותר ממפעילה אחת בישראל, זה לא באמת משנה. יש אפשרויות אחרות.  
לצפיה ב-' אני עם בעלך. אם כי יש לי סיגנל, לקומץ אנשים קרובים אליי'
אני עם בעלך. אם כי יש לי סיגנל, לקומץ אנשים קרובים אליי
08/02/2018 | 01:56
2
59
מעבר לכך שזה יישום שהצטיין באבטחה (עוד לפני שווטסאפ שיפרו את שלהם) ושהוא לא קשור לפייסבוק בשום דרך, היתרון מבחינתי הוא שרק מעטים משתמשים בו, ואין בעיה של חפירות/הצקות/פרפראות מיותרות.
לצפיה ב-'כנ״ל טלגרם (בישראל, לפחות)'
כנ״ל טלגרם (בישראל, לפחות)
08/02/2018 | 08:41
18
לצפיה ב-'כנל Line בישראל '
כנל Line בישראל
09/02/2018 | 11:18
13
לצפיה ב-'מנצלת את ההודעה'
מנצלת את ההודעה
08/02/2018 | 06:54
7
64
לי יש אייפון וכתוצאה מכך שעברתי ל-019 מקבלת הודעות שגיאה כל הזמן בגלל iMessages .
לא משנה שלא השתמשתי בזה אף פעם ,אך בגלל שהם לא תומכים בMMS, ולא הבנתי מה הקשר בין זה לבין MMS. כל הזמן המערכת מקפיצה לי הודעות
חיפוש באינטרנט העלה שלא ניתן לבטל זאת .
אם הייתי גולשת הרבה יותר הייתי עוזבת אותם רק בגלל זה ,זה פשוט מטריף אותי ההודעות הללו.
לצפיה ב-'איימס׳ג משתמש בסמס/ממס עבור הודעות שלא ברשת של אפל'
איימס׳ג משתמש בסמס/ממס עבור הודעות שלא ברשת של אפל
08/02/2018 | 08:42
19
לצפיה ב-'אפשר בבקשה את ההודעה המדוייקת שמתקבלת אצלך?'
אפשר בבקשה את ההודעה המדוייקת שמתקבלת אצלך?
08/02/2018 | 21:15
5
14
לצפיה ב-'ההודעה'
ההודעה
09/02/2018 | 06:58
4
43
למה אתה מתעניין ?
לצפיה ב-'ואת לוחצת OK וזה ממשיך להופיע?'
ואת לוחצת OK וזה ממשיך להופיע?
09/02/2018 | 13:45
1
15
לצפיה ב-'יכול להיות שהם שולחים סמס לחו״ל לאקטב ואצלה בתוכנית זה חסום'
יכול להיות שהם שולחים סמס לחו״ל לאקטב ואצלה בתוכנית זה חסום
09/02/2018 | 15:12
13
לצפיה ב-'כי חשבתי לחפש פתרון'
כי חשבתי לחפש פתרון
10/02/2018 | 23:50
1
15
שלא הצלחתי למצוא .

לצפיה ב-'תודה על הכוונה '
תודה על הכוונה
11/02/2018 | 07:26
13
חפרתי באינטרנט וחפשתי וחפשתי ובסוף הבנתי שזה בגלל ההודעה של הMMS .
ההודעה חוזרת שוב ושוב
מאתרים בחו"ל כתבו לעשות איפוס הגדרת רשת ,אך בגלל שהם לא תומכים בMMS כנראה אז זה לא יפתר לעולם .
בחיפוש בפייסבוק מסתבר שזה קורה לכל בעלי האייפונים ב-019 ואין מה לעשות -זאת הרשת.
תודה בכל אופן
לצפיה ב-'אשמח לעזרתכם , לאחרונה עשיתי במכשיר שלי איפוס'
אשמח לעזרתכם , לאחרונה עשיתי במכשיר שלי איפוס
06/02/2018 | 10:33
52
להגדרות יצרן  xiaomi redmi note 4x , אני מנסה עכשיו לשחזר
מהגוגל דרייב הקלטת שיחה שנשמרה , השיחות המוקלטות נשמרות אוט' בגוגל דרייב , נכנסתי לגוגל דרייב , יש לי שני
חשבונות ג'מייל על אותו מכשיר , כרגע אני משתמש בחשבון
השני כי אחד כבר מלא.
מצאתי בו את ההקלטות , אבל משום מה , אני לא מוצא את ההקלטות מעבר לאוק' 2017 , בחשבון אחד אני מוצא את ההקלטות , בחשבון השני אני בכלל לא מוצא הקלטות.

למישהו יש רעיון איפה יכולה להיות התיקייה עם כל ההקלטות?
ואיך לשחזר אותם?

תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'LE MAX 2 PRO & LE MAX 2...'
LE MAX 2 PRO & LE MAX 2...
06/02/2018 | 10:05
1
48
יש מצב לעברית במכשירים הללו...?
והאם זה נקרא דיל טוב המבצע הזה...?

זיכרון 64/4...

זיכרון 32/4...
לצפיה ב-'יש לו רומים עם עברית מושלמת '
יש לו רומים עם עברית מושלמת
06/02/2018 | 14:39
39
יש LineageOS ויש עוד כמה מבוססי סטוק 

המחיר בקישורים שהבאת לא מלהיב
180$ ל32 גיג'ה ו205$ זה יקר גם ביחס לחנויות אחרות
(ראיתי  32  ג'יגה ב150-155 דולר).
וראיתי אתמול ביד 2 מישהו מוכר את ה64 ג'יגה  ב470 שח לפני מיקוח) 

עקב אכילס של הLe2Max = חיישן טביעת האצבע עם אחוז תקלות של 30 40 אחוז. לא צוחק 

לצפיה ב-'האם סמארטפון שעולה מעל 1000$ צריך לאפשר שיחות?'
האם סמארטפון שעולה מעל 1000$ צריך לאפשר שיחות?
05/02/2018 | 23:03
3
74

יש תפוח בתולעת והיא גדלה.
לצפיה ב-'זה לא באג, זה פיצ'ר פולני, והוא דווקא מצוין'
זה לא באג, זה פיצ'ר פולני, והוא דווקא מצוין
06/02/2018 | 07:40
2
55
הרי למה פולניה לא עונה לטלפון מיד? כדי שיחשבו שיש לה בית גדול מאוד .

אותו דבר כאן - אתה לא עונה מיד כשמתקשרים אליך, כדי שיחשבו שאתה מאוד עסוק .
לצפיה ב-''
06/02/2018 | 08:05
11
לצפיה ב-'שיוסיפו שקית שחורה כדי שהמכשיר ישב לבד בחושך '
שיוסיפו שקית שחורה כדי שהמכשיר ישב לבד בחושך
06/02/2018 | 11:10
13
לצפיה ב-'עזרה ועצה לחסרת ידע'
עזרה ועצה לחסרת ידע
05/02/2018 | 19:50
7
104
לפני שנה וחצי רכשתי מיזו נוט3. עד כה עבד בסדר  ללא תקלות למרות שהייתי מאוכזבת מהמצלמה.
לאחרונה החל להראות סימני עייפות וזיקנה: איטיות, התחממות יתר והבטריה נגמרת תוך זמן קצר יותר.
השאלות:
 מה כדאי לקנות? על מה אתם ממליצים. לאור האכזבה מהמיזו אולי יש סיני טוב יותר עם מצלמה טובה או לשלם יותר ולקנות גלקסי S7. המסך של הS8 הוא ענק. או משהו מהסדרות האחרות של גלסקי
אני מחפשת טלפון עם מצלמה טובה  ושימושים בסיסיים כגון ווטאפ עוד..  כבר עברתי את הגיל של המשחקים.
האם העייפות של מכשיר  המיזו היא כתוצאה של איכות ירודה או שזה מחזור החיים הממוצע של הסמארטפונים?
מקווה שתעזרו לי תודה מראש על העצות

לצפיה ב-'לפי דעתי, דווקא מכשיר "הכי" נהיה כבד ואיטי יותר מאשר מכשיר'
לפי דעתי, דווקא מכשיר "הכי" נהיה כבד ואיטי יותר מאשר מכשיר
05/02/2018 | 21:14
2
87
שהוא רק "בסדר". אולי זה רק תחושה שנובעת מכך מהפער שבין הביצועים של המכשיר שהוא חדש לעומת שנה לאחר מכן הוא גדול יותר ככל שהמכשיר מתחיל חזק ומהיר יותר.

בכל מקרה, לפני החלפת המכשיר שווה לנסות לגבות את המידע החשוב ולעשות איפוס. זה ימחק את כל האפליקציות, ועל הדרך אולי ינקה גם זבל שהצטבר. כמובן שאם יש בעיית חומרה כלשהי זה לא יעזור, אבל שווה לנסות.
אפשרות אחרת היא לנסות לצרוב רום (ROM - גירסת מערכת הפעלה) עדכנית/טובה יותר. זה מחייב ידע ויכולות טכניות, או לפחות לשלם למישהו עם היכולות האלה.
לצפיה ב-'אין רומים למכשירי מייזו '
אין רומים למכשירי מייזו
05/02/2018 | 21:20
1
74
יש רק בינלאומי או סיני
לדעתי גיבוי התמונות במקום אחר ואחרי זה איפוס כולל מחיקת המידע, יכולים לגרום למכשיר להיות זריז כמו בהתחלה
המצלמה היתה בינונית מינוס מלכתחילה
זה מה שמקבלים תמורת 130-150 דולר (כשהיה חדש)

לצפיה ב-'תודה רבה גם אם אעשה זאת המצלמה לא משהו ולכן בכל זאת על איזה '
תודה רבה גם אם אעשה זאת המצלמה לא משהו ולכן בכל זאת על איזה
05/02/2018 | 21:41
51

מכשיר אתם  עם מצלמה טובה אתם ממליצים.
אחרי האכזבה מהמיזו שגם לא שומעים טוב לא אכפת לי לשלם יותר
אני לא קונה דרך האינטרנט ומעונינינת במכשיר שנמכר בחנויות בארץ
לצפיה ב-'וואווי HONOR 9'
וואווי HONOR 9
06/02/2018 | 09:22
69

ווואווי HONOR 9
מעבד KIRIN עם ביצועים טובים מאוד (מקבל ציון בסביבות 93,000 נקודות בANTUTU)
זיכרון 64/6 + הרחבה
מסך 5.1 FHD IPS באיכות טובה מאוד
GORILLA GLASS 3
צמד מצלמות באיכות טובה מאוד באור יום ואיכות לא רעה בלילה
צילום וידיאו 4K באיכות טובה
סוללה 3200 מ"א - מחזיקה 5 שעות מסך
הטענה מהירה
חיישן טביעת אצבעות מצוין (במקש המרכזי תחת המסך)
מערכת הפעלה אנדרואיד 7 נוגט
רמקול וספיקר בעוצמה טובה
עוצמת השמע באפרכסת מצוינת
NFC
IR
USB-C
DUAL SIM
משקל 155 גרם

מחיר 1579 שקל
http://www.gomobile.co.il/items/1554039-Huawei-Hon...

טסט צילום 4K וידאו HONOR 9
https://youtu.be/fq3Sc75ex_U

השוואת מצלמות HONOR 9 & שיאומי MI6
https://youtu.be/jVzIF01ull0

לצפיה ב-'האם זה נכון שב HONOR יש יותר קרינה מאשר במכשירי הגלקסי או ש'
האם זה נכון שב HONOR יש יותר קרינה מאשר במכשירי הגלקסי או ש
06/02/2018 | 20:48
2
33
זה סתם שמועה.
אני חושבת על  ה HONOR 9 ומישהו אמר  לי על הקרינה במכשירי וואווי
לצפיה ב-'לכל מכשיר יש נתוני SAR שאפשר למצוא ברשת '
לכל מכשיר יש נתוני SAR שאפשר למצוא ברשת
06/02/2018 | 21:29
1
39
יש הבדלים בין דגם לדגם באותו יצרן 
אין משהו מדעי שזה אכן משפיע
אם את מדברת 4 שעות ביום ליד האוזן אני ממליץ על אזניה חוטית. אם גולשים ומחזיקים יחבית רחוק מהראש, לדעתי זה לא משנה, האווי, סמסונג או יצרן אחר 
אבל כל אחד והאמונה שלו. אין שום הוכחה מדעית שזה מזיק. אם את מאמינה שקרינה מזיקה גם תוציאי את המיקרוגל והנתב מהבית
לצפיה ב-'והטלוויזיה, והמזגן, והמאוורר, והטוסטר ובעצם כל מכשיר חשמלי..'
והטלוויזיה, והמזגן, והמאוורר, והטוסטר ובעצם כל מכשיר חשמלי..
07/02/2018 | 13:14
9
לצפיה ב-'שאלה חברים'
שאלה חברים
05/02/2018 | 19:49
5
83
עד כמה כדאיות קניית מכשיר מחול כשאני טס?שמה יכולים לסדר את העברית וכל מה שצריך נכון?
ב. אשמח להמלצות על אוזניה בלוטוס שמושכים אותה לאוזן 2 כבר התקלקלו לי פתאומי בעבודה 
תודה לכם
לצפיה ב-'אני בספק'
אני בספק
05/02/2018 | 19:59
77
אם מוכרן בחו"ל יודע דבר או חצי דבר בקשר לעברית
זה לא מעינינו,ולא יגע אפילו במכשיר .
הוא יודע רק שפת המקום.
אתה תקבל קופסא סגורה ותפעיל את הטלפון לטעינה לפחות 4 שעות ואחר כך תשבור את הראש.
סביר שלא תמצא עברית במכשיר.
ועוד הערה,סמסונג חייבים להפעיל עם סים מקומי של המקום בו קנית את המכשיר שאם לא כן לא יעבוד בישראל
לאמור לעיל יש להחריג טלפונים של גוגל ואת oneplus שם אין בעיה בעברית

לצפיה ב-'לגבי האוזניה - לי יש נסיון טוב עם אוזניה של NOA'
לגבי האוזניה - לי יש נסיון טוב עם אוזניה של NOA
06/02/2018 | 15:08
3
28
לצפיה ב-'תודה אך האוזניות שצמודות לאוזן?'
תודה אך האוזניות שצמודות לאוזן?
06/02/2018 | 19:01
2
28
יש סכנת קרינה?
אני אלך כנראה על אוזניה צמודה לאוזן בגלל הנוחות  אשמח להמלצות תודה
לצפיה ב-'ברור שבאוזניית BT יש קרינה, אם זה מסוכן או לא אין תשובה '
ברור שבאוזניית BT יש קרינה, אם זה מסוכן או לא אין תשובה
06/02/2018 | 19:15
1
42
החלטית.
כל יום מתפרסם מחקר סותר.
לצפיה ב-'לא מדויק. ממה שראיתי הויכוח בין "יכול להיות שאולי זה מסוכן" '
לא מדויק. ממה שראיתי הויכוח בין "יכול להיות שאולי זה מסוכן"
06/02/2018 | 23:38
42
לבין "זה לא מסוכן".
בכל מקרה, האוזניה עובדת על BT, שיטת תקשורת לטווח קצר שמעבירה מעט מידע. כך שכנראה תוספת הקרינה היא זניחה.
לצפיה ב-'גיסי קנה היום את מכשיר ה EASYPHONE'
גיסי קנה היום את מכשיר ה EASYPHONE
05/02/2018 | 15:51
2
91
לאחר התלבטויות ושינוי דעות חדשות לבקרים, החליט ללכת על האיזיפון.
תודה לכל מי שהגיבו והעלו את דעתם.
(השירשור לתזכורת)

ואם כבר, צל"ש למוכר בחנות בה נקנה המכשיר.
לצפיה ב-'מדגישה, קנה את NP-01 3G'
מדגישה, קנה את NP-01 3G
05/02/2018 | 18:38
19
לצפיה ב-'תתחדשו.'
תתחדשו.
06/02/2018 | 08:48
45
מה המחיר של מכשיר כזה?
האם אפשר להפעיל את הרדיו במכשיר ללא אוזניות מחוברות?
מה נפח הסוללה?

לצפיה ב-'אפליקציית dialmyapp'
אפליקציית dialmyapp
05/02/2018 | 13:15
345
שלום,

התקשרתי היום למוקד שירות כלשהו וכל פעם שהתקשרתי קפצה לי אפליקציה של החברה הזו עם אפשרויות תפריט כאלה תוך כדי שהיא מנתקת לי את השיחה אוטומטית כל פעם. לא הבבתי במה מדובר ואז שמתי לב שבין החלונות שפתוחים לי ברקע יש גם חלון שזו הכותרת שלו. לאחר חיפוש קצר הבנתי שזו אפליקצייה שמיועדת לעשות בדיוק את זה.

העניין הוא שמעולם לא התקנתי את האפליקצייה הזו, ואני לא מצליח למצוא אותה ברשימת האפליקציות המותקנות שלי (SGS8) ולא בשום מקום אחר ולכן גם לא יודע איך להסיר אותה.

למישהו יש מושג ?

תודה מראש !
לצפיה ב-'מסה פילוסופית בנושא השעון החכם - המסקנה מדובר במוצר מיותר.'
מסה פילוסופית בנושא השעון החכם - המסקנה מדובר במוצר מיותר.
05/02/2018 | 09:30
8
83
להיפטר מהשעון החכם היה הדבר הכי חכם שעשיתי השנה.
אתם נראים חצופים כשאתם משתמשים בהם בזמן שיחות והם רק גורמים לכם להתמכר עוד יותר להתראות, השעונים החכמים עושים יותר נזק מתועלת ועד שהם לא יציגו שימושיות אמיתית אני חושב שהגיע הזמן לנטוש אותם.
לצפיה ב-'תגיד, אין לך דיעות משלך? אתה רק יודע להביא דברים של אחרים?'
תגיד, אין לך דיעות משלך? אתה רק יודע להביא דברים של אחרים?
05/02/2018 | 09:36
1
55
לרוב בלי הקשר, או סיבה, אלא רק סתם כי זה קשור איכשהו לנושאי סלולר?

שעון חכם זה מוצר מיותר. זה ידוע. זה היה ידוע מהרגע שהשעונים כבר היו שנה-שנתיים בשוק, ודי הרבה לפני שאפל הוציאה את השעון שלה. העובדה שעכשיו איזה מישהו, שאין לי מושג בכלל מה הידע שלו או ההבנה שלו, שבגלל המעבר מאייפון לאנדרואיד נאלץ לוותר על השעון החכם, ועכשיו הוא מצדיק בדיעבד את הבחירה הזו, לא מוסיף ולא גורע.
לצפיה ב-'אני חושב שהוא היה מכור לאייפון.'
אני חושב שהוא היה מכור לאייפון.
06/02/2018 | 09:12
38
לכן הוא רכש על אוטומט גם את השעון של אפל.
יש משהו באפל שגורם התמכרות לסיסטמה שלהם באדיקות רדיקלית.

ברגע שהוא יצא החוצה ממעגל הקסמים פעם אחת, הוא מיד תפש את עצמו וחש תסכול על זה שבעצם הוא היה שבוי של אפל.

לכן לא פלא שהוא מכלה את זעמו בשעונים החכמים של אפל באופן עקיף וישיר את שאר השעונים החכמים.
לצפיה ב-'לא מסכים עם התזה של הפילוסוף.'
לא מסכים עם התזה של הפילוסוף.
05/02/2018 | 10:50
4
52
אני חושב ששעון חכם זה כן דבר מועיל.
הענין הוא מה הפירוש שעון חכם? או מה צריך להיות בשעון החכם?

מבחינתי מספיק שיהיה בשעון החכם אפשרות של קבלת נוטפיקציות התראות של מייל SMS ושיחות נכנסות פלוס הניטורים הרגילים, זה נוח מאוד כשעל היד יש שעון חכם שנותן לי את האפשרויות הנ"ל וע"פ זה אני מחליט האם לשלוף את הסמארטפון מהכיס, אין לי צורך בשעון החכם בWIFI ולא בסים, חשוב לי רק בלוטוס וNFC שייסנכרנו אותי עם הסמארטפון.

שעון כמו של אפל עם ESIM שהשעון משמש כסמארטפון לכל דבר וענין בעיני זה מוצר מיותר.

לצפיה ב-'מבחינתי שעון חכם = שעון שצודק יותר מפעמים ביום '
מבחינתי שעון חכם = שעון שצודק יותר מפעמים ביום
05/02/2018 | 16:00
2
15
לצפיה ב-'אתה מתכוון ביממה.'
אתה מתכוון ביממה.
05/02/2018 | 18:43
1
16
לצפיה ב-'בקיץ גם פעמיים ביום...'
בקיץ גם פעמיים ביום...
08/02/2018 | 23:40
3
לצפיה ב-'ברגע שסוללות השעונים הללו...'
ברגע שסוללות השעונים הללו...
06/02/2018 | 14:20
39
יחזיקו 30 יום בין הטעינות- תודיעו לי ואני גם ארכוש לי אחד.
עד אז- אני מסתפק בשעון קונבנציונלי שלא מצריך ממני להוריד אותו לפחות פעם אחת ביום מהיד !
לצפיה ב-'בלי מסה ובלי פילוסופיה תמיד ידעתי שזה מיותר ולכן לא קניתי...'
בלי מסה ובלי פילוסופיה תמיד ידעתי שזה מיותר ולכן לא קניתי...
08/02/2018 | 02:04
28
מאז שיש לי מכשיר סלולרי שמציג את השעה אני לא עונדת שעון על פרק היד, לא חכם ולא טיפש.
לצפיה ב-'ניודים ינואר 2018'
ניודים ינואר 2018
04/02/2018 | 10:40
61
הוט מובייל מובילה את פתיחת 2018 בניודים בסלולאר
במהלך חודש ינואר 2018 הוט מובייל צירפה 2,840 מנויים חדשים ומנגד פרטנר איבדה 2,900 מנויים גם פלאפון וסלקום בגיוס שלילי

לצפיה ב-'הפניית שיחות ממספר כשר ללא כשר '
הפניית שיחות ממספר כשר ללא כשר
04/02/2018 | 08:52
8
77
יש לי מספר ישן מהמספרים הכשרים, מנסה לעשות לו הפניית שיחה כי אין לי בו שימוש, אבל בגלל שאני מפנה למכשיר לא כשר זה לא הולך. זה מאוד חשוב לי, מישהו מכיר את הבעיה ויודע איך לעקוף אותה? או יכול להפנות אותי למישהו מקצועי שיעשה לי את ההפניה בתשלום?
לצפיה ב-'אפשר בכלל לעשות הפניית שיחה ממספר כשר?'
אפשר בכלל לעשות הפניית שיחה ממספר כשר?
04/02/2018 | 09:01
7
64
בכל מקרה, יכול להיות שזו מגבלה ברמת הרשת הסלולרית, ואין מה לעשות לגבי זה. אבל זו השערה, כי אני לא מבין יותר מדי בקווים כשרים.
לצפיה ב-'השאלה אם מותר בכלל לפי ההלכה לעשות?'
השאלה אם מותר בכלל לפי ההלכה לעשות?
04/02/2018 | 09:11
6
19
לצפיה ב-'זו בדיוק הנקודה שלי. אולי הרשת הסלולרית לא תאפשר את זה'
זו בדיוק הנקודה שלי. אולי הרשת הסלולרית לא תאפשר את זה
04/02/2018 | 09:17
2
38
כי הרבנים לא יאשרו את זה.
לצפיה ב-'למעשה, כמעט בטוח שזה לא יאושר על ידם'
למעשה, כמעט בטוח שזה לא יאושר על ידם
04/02/2018 | 09:20
1
45
הרי מספרים כשרים נמצאים ב"קומות" נפרדות, ואדם שמבין יכול לזהות האם המספר שאליו הוא מחייג הוא כשר או לא.

המטרה של המספרים הכשרים זה לא רק להגביל שירותים "בעיתיים" כמו סמסים ואינטרנט, אלא גם לשפוט את בעל הקו. לא שהעובדה שיש לאדם קו כשר מונע ממנו להחזיק גם קו "רגיל", אבל שיהיה .
לצפיה ב-'כן כנראה אתה צודק... באסה אין לי פתרון'
כן כנראה אתה צודק... באסה אין לי פתרון
04/02/2018 | 09:38
16
לצפיה ב-'מה זה מותר לפי ההלכה??? בזמן שקבעו הלכות לא היו טלפונים בכלל'
מה זה מותר לפי ההלכה??? בזמן שקבעו הלכות לא היו טלפונים בכלל
04/02/2018 | 09:36
2
44
לפי ההלכה מותר כל דבר שהוא לא חטא....
לצפיה ב-'הלכה זה משהו נזיל ומשתנה'
הלכה זה משהו נזיל ומשתנה
04/02/2018 | 10:14
1
26
לצפיה ב-'אינך יודע עד כמה. נזיל כמו כסף מזומן. אניח את זה כאן.'
אינך יודע עד כמה. נזיל כמו כסף מזומן. אניח את זה כאן.
04/02/2018 | 16:37
54
לא יודע אם עדיין רלוונטי אבל אם לא, תימצא חברה קטנה אחרת או סוכן אחר.
בהצלחה לשואל המקורי!
לצפיה ב-'השנה הגורלית של LG.'
השנה הגורלית של LG.
04/02/2018 | 09:32
3
77
חטיבת המובייל של ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית על פרשת דרכים.
היא מפסידה כסף המכשירים לא מצליחים להתחרות בהילה של סמסונג ואפל והבעיות שנלוו לG4 ולG5 לא תרמו לתדמית המותג, אבל בחברה מבטיחים הG7 לפנינו והקאמבק בדרך.

לצפיה ב-' סמסונג LG אפל שיאומי - מה רכשו הישראלים ב2017.'
סמסונג LG אפל שיאומי - מה רכשו הישראלים ב2017.
05/02/2018 | 09:59
2
64
סמסונג שולטת עם 41% ממכירות הסמארטפונים בשוק הפתוח, אפל משתרכת מאחור עם 16% בלבד, שיאומי המותג שעד לפני שנתיים בכלל לא הצלחנו לבטא את שמו זינק למקום השלישי עם 11.3%, LG צנחה השנה ל10.7% בלבד. 
לצפיה ב-'את המותג שלא ניתן לבטא את שמו הצלחנו לבטא תמיד'
את המותג שלא ניתן לבטא את שמו הצלחנו לבטא תמיד
06/02/2018 | 13:21
1
38
וקנינו כבר כמה וכמה ממנו ובתוכנית לקנות עוד. תמורה מדהימה למחיר ותמורה נהדרת בפני עצמה. רק שנתיים הוא בתודעה? אצלנו הוא בתודעה מאז ומתמיד. זה הרי המפעל שבו מייצרים אייפון. מנה חדש בזה?
לצפיה ב-'אתה מבלבל את שיאומי עם פוקסקון - שם מייצרים (גם) אייפונים'
אתה מבלבל את שיאומי עם פוקסקון - שם מייצרים (גם) אייפונים
06/02/2018 | 16:08
10

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חקר האמת - משרד חקירות וחוקר פרטי
חקר האמת - חוקרים עבורך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו