לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

במכשיר שלי על החלק התחתון של המסך יש לחצנים. אפשר לשנות את
09/02/2016 | 18:09
26
את זה שלא יהיו שם או לפחות לבטל אותם כדי 'לזכות' בעוד קצת מסך? הם חלק מהמסך ולא רק 'כאילו' חלק ממנו.
במסך הבית הם צפים מעליו (שקופים) אבל בכל אפליקציה אחרת הם דורסים ומקטינים את המסך.
מישהו ניסה את הצעצוע הזה ? איך?
09/02/2016 | 17:02
11
155
מי יקנה פנס ב65$
09/02/2016 | 22:01
10
38
מי שקונה מכונית בחצי מיליון ש''ח...
10/02/2016 | 06:43
67
חסרים משוגעים בעולם שיש להם עודף כסף? (ואני מפרגן, למה לא? שלא ישתמע אחרת).
מקווה שבקניית סמארטפונים את ואבי משקיעים קצת יותר בקריאת
10/02/2016 | 09:03
8
61
תיאור המוצר ופרטיו הטכניים........
פנס זה "לא".. זו מצלמת אקסטרים (עמידה במים - 30 מ') וידאו וכו'.
מכילה כרטיס זיכרון ועוד......
אההה אז תגיד
10/02/2016 | 09:27
1
58
טוב אז-
מי יקנה מצלמת אקסטרים (עמידה במים- 30 מ') וידאו וכו' ב65 $?..
מי שלא רוצה להוציא פי 3 (או יותר?) על מצלמת GoPro
10/02/2016 | 09:30
15
כשאתה אומר קניית סמארטפונים פתאום קלטתי..
10/02/2016 | 09:32
2
65
שלא קניתי סמארטפון בעצמי עדיין!
את הפוקט בעלי קנה בזמן שהעדפתי לבלות בחנות נעליים ממול...
את הנקסוס בעלי קנה לי בהפתעה...
את הg3 בעלי קנה לבד, לעצמו בעיקרון ...

עכשיו הכל ברור למה חשבת שזה רק פנס.....!!
10/02/2016 | 09:42
1
19
10/02/2016 | 09:48
9
רוניק יקירי
10/02/2016 | 13:12
2
53
כשאני קונה מוצר כלשהו אני מקפיד לקרוא הכל בכל מכל כל.
פה התייחסתי אך ורק לתגובה של מורוש ולא למוצר שבכלל לא מעניין אותי.
והתגובה שלי לתגובה של מורוש בעינה עומדת.
רצינות היא תכונה מבורכת. (תבחר ת'סמיילי שמתאים כאן)
10/02/2016 | 15:21
1
15
א. אני ממש רציני. ב. לא לכל דבר צריך לצרף סמיילי.
10/02/2016 | 15:42
11
איזו חברה מומלצת בשירות משלוחים מבריטניה לישראל
09/02/2016 | 14:42
45

כמו שעושה buy2usa מארה"ב ?
מחיר / שירות

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:40
4
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

אפשרי או לא אפשרי ?
09/02/2016 | 14:13
2
60
אהלן לכולם,
שאלה טכנית, אשמח לקבל תשובה -
ביקשו ממני להביא מכשיר SAMSUNG S4 - SIM FREE מארה"ב לארץ, לשימוש ברשת פלאפון. 
באותיות הקטנות קראתי שהמכשיר לא נתמך ברשתות CDMA. חיפוש קצר באינטרנט מראה שרשת פלאפון משדרת ב-CDMA. 
האם המכשיר יעבוד בארץ ?

תודה.
זו הרשת ה3/4 מתה של פלאפון.
09/02/2016 | 14:22
1
58
להפך, אם המכשיר היה מכשיר CDMA, לא היה לך מה לעשות איתו בכלל בארץ (גם פלאפון, כבר לא מצרפת מנויים חדשים לרשת הCDMA הקשישה).

אבל, מכשירים תומכים בתדרים שונים, שיכולים לא להתאים לישראל.
בכדי שהמכשיר יתאים לישראל, הוא צריך את התדרים בדור 850,900 ו-2100 (ובשביל פלאפון בפרט 850+2100).
ובמקרה זהו דגם 4G, הוא צריך לתמוך גם בתדר 1800 בדור 4.

איזה תת דגם של גלקסי 4 קנית? צריך לבדוק שהתת דגם הזה תומך בתדרים של ישראל.
תודה
10/02/2016 | 05:40
22
מעולה.
עדיין לא קניתי.
המכשיר הוא מדגם I337 - ולפי מה שכתוב - 
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, 3G Network: HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100, 4G Network: LTE 700 MHz Class 17 / 1700 / 2100
אז אפשרי להביא אותו לארץ.
משהו מוזר בוויז
09/02/2016 | 13:56
40
הייתי באזור קליטה 4G וניסיתי לחפש כתובת בוויז, קיבלתי הודעה שישנה בעיה בחיבור שלי, כך קרה במקום שונה כשהקליטה בו 4G, הטלפון תפקד כרגיל והתקבלו שיחות, כשעברתי לאזור קליטה 3G, החיפוש בוויז חזר לעצמו ושב לתפקד כרגיל.
מישהו נתקל בתופעה או יודע משהו?
סמסונג A7 או S6
09/02/2016 | 13:37
15
82
מחיר באילת (שם אהיה עוד שבוע) 
1500שקל על ה A7
2350 על ה S6

אני לא משחק בפלאפון , אני בעיקר גולש ופותח קבצי וורד ו pdf.
חשוב לי שיהיה מכשיר אמין.
האם כדאי להוסיף עוד 850 שקל עבור ה s6 ?
לא הייתי ממהר לקנות את הS6
09/02/2016 | 14:57
108
למרות שהוא מכשיר טוב ומתקדם, זמני הסוללה שלו ממש בעייתים!
הייתי ממליץ לך S5 במקום. ההבדל הוא בערך 350 ש''ח.
למרות שגם ה- A7 יכול להתאים.
מצרף סרטון מעניין והשוואה בין מכשירי גלקסי שונים.

אם אתה לא משחק, אז היתרון של ה-S6 במעבד והמאיץ הגרפי
09/02/2016 | 22:53
71
לא ממש רלוונטיים עבורך.
לקריאת מסמכים חשוב מסך גדול וחד, ועל פניו נראה שבזה ה-A7 לא נופל מה-S6. אז אם ההבדל במצלמה לא קריטי עבורך, ואתה לא נוטה להפעיל עשר אפליקציות בו זמנית (מקרה בו יש יתרון לזכרון עבודה גדול), אז נראה שאין טעם מבחינתך להוציא יותר כסף על ה-S6.
תשובה.
10/02/2016 | 10:06
12
56
שניהם לא מציאה גדולה ויקרים.

במחיר זול יותר ניתן להשיג מכשיר עם "מעבד" עוצמתי ו"סוללה" חזקה.

ASUS ZENFONE 2 ZE 550ML:
מעבד 1.8 גיגה עוצמתי ומהיר - עם 4 ליבות, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, מסך 5.5 FUL HD, הRAM ענק וגדול 4096, מצלמה 13 מ"פ נחמדה, יש NFC, רדיו, ספיקר ורמקול בעוצמה מניחה את הדעת, סוללה 3000 מ"א.

הנה סיקור על המכשיר:

והנה המחיר באילת 1179 שקל.

אני אוהב שהמכשיר דק ולא כבד
10/02/2016 | 13:28
11
44
האסוס עבה יחסית ובביקות ראיתי שהמצלמה שלו לא משהו
אם אתה מחפש מכשיר דקיק עם מצלמה מצויינת.
11/02/2016 | 08:44
10
61
אז הLG G3 יתאים.
מעבד סנפדראגון 801 2.5 גיגה - 4 ליבות מהיר, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, RAM 3076, מסך 5.5 QHD, מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס מצויינת, רדיו, תומך דור 4 LTE, יש NFC, סוללה נשלפת 3000 מ"א נשלפת, ספיקר ורמקול בעוצמה טובה.

ניתן להשיג באילת בחנויות של "בסט מובייל", במחיר של 1500 שקל עם רום ואחריות של היבואן הרישמי "רונלייט".
הנה רשימת סניפים של "בסטמובייל" באילת.
הבט בסוף הרשימה.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ישנה חשיבות לרכוש את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט" הרום של היבואן הרשמי תומך בOTA ועברית שאינה נמחקת בעידכון גירסא, ובקרוב המכשיר יקבל מרשמלו.

ולא כמו במכשירים אחרים שנמכרים בארץ עם רום בינלאומי ולא של היבואן הרשמי, ושבעידכון גירסא העברית נמחקת.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
הA7 שנת 2015 מגיע עם מעבד חלש ומחיר יקר ללא סיבה מובנת.
הS6 מגיע עם סוללה חלשה 2550 מ"א, ולא תומך בהרחבת זיכרון.
ה-G3 הוא הרבה דברים, אבל דקיק זה ממש לא אחד מהם
11/02/2016 | 08:57
4
26
יחסית לASUS הוא דק יותר. בLG העובי 8.9 - בASUS העובי 10.9.
11/02/2016 | 09:06
3
15
אבל ביחס ל-A7 או S6 (ההתלבטות הראשונית) הוא שמן
11/02/2016 | 09:09
2
38
ה-A7 הוא בעובי 6.3 מ"מ, גירסת 2015 היא בעובי 7.3 מ"מ, וה-S6 הוא בעובי 6.8 מ"מ.
ובלי קשר, "דקיק" זה תיאור אבסולוטי, לא יחסי
11/02/2016 | 09:10
18
זה מה יש.
11/02/2016 | 09:21
19
ל lg אני לא מתקרב
12/02/2016 | 00:35
4
58
מנסיון של 10 אנשים קרובים לחצי מהם היו תקלות חמורות במכשיר.
שריפת לוח , פלאפון נכבה בפתאומיות ,  מוות סוללה אחרי שנה .
לדעתי הם צריכים לעשות בדק בית בכל מה שקשור לאמינות.
ברור. זה לא סמסונג (להוציא את המוות הפתאומי של
12/02/2016 | 11:58
3
52
ה-S3).
והסוללות המתנפחות של ה S4
12/02/2016 | 13:05
2
44
והנעילה האיזורית
ואיך אפשר בלי ה TW המהולל .
רק סמסונג ! סמסונג שולללטטים !
שכחת את שבב הזיהוי בכיסוי החכם
12/02/2016 | 13:47
50
שמונע מכיסויים לא מקוריים לעבוד.

אבל כן, סמסונג לנצח .
לי אכן התנפחה סוללה
13/02/2016 | 21:39
10
וקיבלתי חדש מיד.
ויתור על מספר טלפון
09/02/2016 | 13:36
45
אני מחזיק מספר טלפון יותר מעשר שנים.
בשל אי זהירות מספקת (מי נזהר בדברים אלה?) המספר שלי הגיע לכל מיני בעלי אינטרסים פרסומיים למיניהם ואני מקבל הודעות והתקשרויות מעצבנות.
יש דרך למנוע את זה?
לי לא נראה שיש, ולכן חשבתי לוותר על המספר הזה ולהחליף למספר אחר שבו אתנהל יותר בזהירות ובצורה מחושבת
האם כשמישהו יתקשר למספר הרגיל, יגידו לו את המספר החדש?
מדיניות "הבאת מכשיר סלולארי מהבית" לשימוש אירגוני
09/02/2016 | 12:36
20
141
היי לחברים,

אני מעוניין לדעת מה הן ההמלצות בעניין שימוש והבאת מכשיר חכם/סלולארי מהבית לשימוש באירגון,
מדובר בהפעלה וסינכרון מיילים משרת הדואר האירגוני בלבד ולא יותר,
האם הפעלת הסינכרון והגדרתו עשוייה להיות "סיכון" או "איום" או כל פתח אחר שיכול להביא בעיות?
האם (לדעתכם האישית בלבד) קיים הבדל בין הכנסה של מכשירי אפל/אייפון לבין מכשירי אנדרואיד לסוגיהם?
(לרבות מכשירים סינים מסוגים שונים)

אשמח לכל תגובה/מאמר/טיפ בנושא הנ"ל,
בתודה מראש! 
משהו שקרה לי לאחרונה
09/02/2016 | 15:35
13
118
באנדרואיד,  הארגון שלי הגדיר שכדי לעבוד חייבים סיסמא במכשיר,  לא קוו,  לא טביעת אצבע אלא רק קוד,  כדי להיות מסוגל לעמוד בדרישה, (, לא רוצה להקיש כל פעם קוד בכניסה למכשיר)  בחרתי תוכנת מייל ארגוני אחרת אבל היא עולה כסף...  בקיצור קירח מכאן ומכאן.
באייפון אין בעיה בהקשר הזה
תשתמש ב mailwise
09/02/2016 | 15:41
12
84
יש בה מנגנון bypass לדרישת אבטחה של הארגון
השאלה למעשה מחולקת לשניים
09/02/2016 | 16:28
11
61
ראשית, תודה על התייחסותך!

1. מבחינת הגישה למיילים האירגוניים ואם הדבר יכול או לא יכול לסכן אותי מבחינת האירגון מבפנים (לא מבחינת מה יהיה אם הטלפון ילך לאיבוד כי אז זה קל ואני פשוט עושה WIPE למכשיר) אלא מבחינת להכניס לאירגון נוזקה זו או אחרת

2. מבחינת הרעיון עצמו Bring your own device והמשמעויות הנילוות לזה

ערב טוב
09/02/2016 | 16:54
10
71
לגבי 1 - להכניס צרות ומחלות לאירגון .. שיתמודדו . אם הם מבקשים שהעובד יביא את המכשיר שלו לטובת האירגון , המינימום הנדרש מהם זה לדעת להתמודד עם הסיכונים האפשריים .
* כותב שורות אלה הוא מנהל IT באירגון ציבורי/בורסאי .
2 לגבי BYOD ? מבחינתי האישית זה לא קיים . האירגון רוצה/צריך את הזמינות שלי ? שידאג לזה . לי אין שום אינטרס לנדב ( גם לא תמורת תשלום ) את הציוד/הרכוש הפרטי שלי לטובת אירגון כזה או אחר .
יכול להיות ש 2 נשמעת תשובה קצת אגרסיבית , אבל הנסיון מלמד שברגע שבעבודה מכירים את המספר הסלולרי שלך , הוא לא יפסיק לצלצל כולל בימים ובשעות הכי לא מקובלים בעולם . כנ"ל לגבי מיילים . אם מעורב תשלום ( של המעביד לך ) תהייה גם ציפייה לזמינות כמעט מוחלטת לתגובה למיילים .
במסגרת מדיניות ההפרדה האישית שלי , יש לי שני מכשירים . אחד עם קו של המעביד שבסוף יום העבודה פשוט נשאר כבוי ברכב ולא נכנס אלי הביתה והשני עם קו פרטי שלי שבעבודה לא מכירים את המספר . הקמתי גדר הפרדה בין החיים לעבודה וזה אחד הדברים היותר טובים שקרו לי שם .
ברשותך אשאל אותך רק שאלה אחת חשובה
09/02/2016 | 22:15
9
47
איך אתה מתייחס לעניין של BYOD (שימוש במכשיר פרטי/אנדרואיד/טאבלט שהעובד מביא מהבית) בהיבט של אבטחת מידע וההתכנות שהמכשיר עצמו (שהוא הרי מחשב לכל דבר) יכול או עשוי להיות איום ולהיות עוד גשר או עוד תוספת של הכנסת/החדרת מזיקים חדשים והתקפות?
(ושוב, אני מדבר על מצב שבו "רק" הדואר האלק' ב EXCHANGE מסונכרן)

תודה.
ההתייחסות , כמו שאתה ציינת
10/02/2016 | 09:20
8
41
היא כמו לכל מחשב . המערכת בנויה בצורה שכל ביט/בייט שנכנסים ויוצאים מהאירגון נסרקים בכמה מפלסים שונים .
בגדול -במקומך לא הייתי מייחס חשיבות לאבטחה של האירגון . אם האירגון החליט שזה מודל העבודה , הגיקים של האירגון צריכים לשבור את הראש בנושא .

תודה על תגובתך, אז אם ככה...
10/02/2016 | 09:34
7
31
אני כותב ושואל את הדברים בתור זה שאמור לתת את ההמלצות הטכניות ולכן ובתור מי שמחזיק באחריות מבחינה טכנולוגית אני צריך לתת המלצות או לשלול את הרעיון הזה שנקרא "להביא מכשיר סלולארי/חכם מהבית"

כמובן ובמקביל אני לומד וחוקר את הנושא עצמאית  ולכן כל רעיון/המלצה/תובנה יתקבלו בברכה
בתור מישהו שדווקא ניסה "לתחמן" את אבטחת המידע של האירגון
10/02/2016 | 09:51
6
43
(לא שלי, אלא של זוגתי) אז אני יכול להגיד שאחד הדברים הכי חשובים שצריך לקחת בחשבון זה שאם תנסה להגביל יותר מדי את המשתמשים (למשל אצל זוגתי ביטלו כחלק ממדיניות האבטחה את היכולת להתקין אפליקציות ממקורות חיצוניים) אז זה עלול לגרום דווקא לניסיונות של חוכמולוגים למיניהם לעקוף את מדיניות האבטחה כדי להשתמש במכשיר כמו שהם רוצים. אגב, אני הצלחתי, ודי בקלות, כי למרות שנעשה שימוש באפליקציה שאמורה לנהל את מדיניות האבטחה (ששכחתי כרגע את שמה), עדיין היה אפשר לבטל אותה בקלות .

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון זה באיזה אפליקציות אתה מאפשר להשתמש כדי לגשת למייל הארגוני. אצלה משתמשים ב-Touchdown, שזו אפליקציה נוראית, עם ממשק מיושן ומכוער, שגורם לברדק אטומי עם מיזוג לא נכון של אנשי קשר (לשם של משה יקשרו את המספר של בני, והמספר של רבקה ורחל ימוזגו לתוך המספר של השכנה מהדירה ליד), ושמאבד את כל ההגדרות בכל פעם שנעשה עידכון של האפליקציה ו/או של אפליקציית האבטחה.

הם גם עשו (או שאולי זה נבע כחלק מה"משחקים" שלי) משהו שגורם לכך שמופיעה לה באופן קבוע על המכשיר ההודעה שהתעבורה מנוטרת על ידי גורם שלישי כלשהו. יכול להיות שזה כי ביטלתי והפעלתי מחדש את אפליקציית האבטחה, אבל נראה לי שזה קשור ל-Certificates של האירגון, כי מספיק שמסירים אותן וההודעה נעלמת, ולא צריך להסיר לחלוטין את האפליקציה.

מנגד, באירגון אחר שאני עובד בו כקבלן משנה, הגישה למייל האירגוני היא הרבה יותר פתוחה, ויש ממשק וובי שאפשר להיכנס דרכו למייל, כחלק מההתקנה של שרת ה-Exchange עצמו. באירגון הזה אני יכול גם להגדיר את המייל בכל אפליקציית מייל רגילה, והאימות הוא פשוט של שם המשתמש והסיסמא לרשת הארגונית. אני לא יודע מה ההשלכות של "פתיחה" כזו, והאם זה מסכן את הארגון בלי קשר למכשיר כזה או אחר של אחד העובדים (כי בעצם שרת הדואר חשוף לכל העולם), אבל אפשר לשקול את זה. אפשר אולי לשלב את זה עם כלי של One Time Password כמו RSA SecurID שיש עבורו אפליקציה שניתן להתקין גם על טלפונים חכמים, ואז יהיה אימות טוב יותר.
אוקיי ואם עוזבים לרגע את עניין "המידע האירגוני"
10/02/2016 | 10:01
5
29
ואת המשמעויות של "התוכן" ומתרכזים בהיבטים של אבטחת מידע נטו והיכולת לשבש "משהו" במערכות הפנימיות כתוצאה משימוש במכשיר אנדרואיד/סיני כלשהו אשר מסונכרן עם שרת הדואר האירגוני, איזה סיכוי ואיזה "תסריט אימה" עשוי לקרות ב worst case?
אני לא מומחה בתחום, אבל תיאורטית אפשר לחשוף את כל האירגון
10/02/2016 | 10:08
4
41
לחדירה על ידי גורם עוין. לדעתי זה תלוי מה חשוף החוצה, איך, והאם יש דברים שחוצצים בין המייל לבין שאר מערכות האירגון. אם יש Firewall, או כלי/שירות אחר שלא מאפשר לגשת לשום דבר דרך ה"פתח" שפתחת בעזרת המייל למעט מיילים, אז כנראה שזה יהיה בטוח למדי.

אבל בשביל לדעת את ההשלכות באמת צריך להתייעץ עם מישהו שמבין באבטחת מידע.
כל מי ש"מבין באבטחת מידע" מונע מאינטרס זה ואחר...
11/02/2016 | 14:56
3
28
מה שאני מחפש זה הצדקה או אי הצדקה להכנסת מכשירים חכמים שאנשים מביאים מהבית והאם לסנכרן/לא לסנכרן את המיילים של שרת הדואר האירגוני עם אותם מכשירים בהיבט שיכול לסכן ולחשוף את האירגון לסכנות חדשות בעיקבות זה

כמובן תודה עבור כל האינפורמציה שנרשמה עד כה!
מונע..זה עניין של הגדרה..
11/02/2016 | 15:13
2
66
הדרייב של מנהלי IT /מנמרי"ם הוא יציבות . במילים אחרות - שיהיה אפשר לשבת בשקט עם קפה/תה במשרד בלי לרוץ אחרי הזנב כל היום ומבלי לסבך ולהסתבך סביב טכנולוגיות מיותרות ויקרות שתורמות רק למי שמוכר אותן .
לא יודע איך מתנהל שרת המייל האירגוני אצלכם , אבל בהחלט אפשר לייצר DMZ בין מערכת המייל לשאר הרשת האירגונית וכמובן לדאוג לכביסה ונקיון של הערוץ בין שרת המייל לשאר המערכת .  זה עשוי להסתכם בהשקעה לא קטנה וכמובן בעלויות תפעול ואחזקה .. תלוי בכמה משתמשים וכמה אנשי IT יש במערכת ,לפעמים נוצר מצב שבו יותר זול לרכוש שירות מייל מגוף חיצוני מאשר לתחזק מערך מייל פנימי .
אלא אם כן ישנה מדיניות חדה וברורה שגם נאכפת לגבי מכשירים סלולריים (פייסוש או אינסטוש במכשירים ?הילדים משחקים במכשיר ? ועוד ..) , אני לא מוצא הבדל מכשירים פרטיים או מכשירים שהאירגון מספק לעובדים .
מצד אנשי ה IT מדובר ברעה חולה , מצד האויבים ( אנשי השיווק /מכירות) מדובר בקסם טהור שהעולם לא יכול להתנהל בלעדיו .  איך שלא מסתכלים על זה - מדובר בגורם סיכון .
זרקת כמה דברים למחשבה (פייסוש, אינסטוש, DMZ)
11/02/2016 | 15:23
1
35
הסינכרון של הדואר עם ה EXCHANGE זה מה שמטריד אותי
ולכן ובעניין הזה (וכנראה רק בזה) אלך בכיוון של פתרון DMZ כלשהו, ייתכן אפילו שאמצעות כלי צד שלישי המתומחר לפי כמות המכשירים/משתמשים
האמת שבשנה האחרונה חפרנו די עמוק בנושא ..
11/02/2016 | 15:38
37
השורה התחתונה אומרת שאם הגיע זמנו של שרת ה EXCHANGE ( שידרוג ברזל /גירסה ) לא תמיד כלכלי ונכון להמשיך ולהחזיק ברזלים בחדרי השרתים . יש לזה עלות ראשונית לא נמוכה , זה דורש אחזקה , זה גוזל לא מעט משאבים בתחום האבטחה ..  לאירגון שמחזיק פחות אנשי IT הפתרון של להוציא שירות החוצה יותר כלכלי .
כמה שזה אקטואלי לפה: תוכנת כופר פגעה במשרד האוצר
11/02/2016 | 15:52
5
51
לפי דוברות המשרד, מדובר בפגיעה שולית במספר מחשבים מועט שלא הפריעה לפעילות השוטפת. הפוגען נוטרל ונמנעה התפשטותו לשאר המחשבים במשרד.
ושוב, נשאלת השאלה איך לעזאזל הוא נכנס אל ה LAN שלהם...
14/02/2016 | 09:21
4
6
מה בעצם/איפה בעצם היה הטריגר או השלב שבו הווירוס/מתקפה עברו להעולם אל ה LAN, זו בעצם השאלה החשובה
קיימות כמה אפשרויות.
14/02/2016 | 09:42
3
50
או שאחד מהעובדים הביא משהו מהבית (למשל על דיסק און קי אבל יש עוד אפשרויות) והדביק את המחשב שלו ומשם זה המשיך, או שמישהו שם גלש לאיזה אתר שהושתל בו איזה סקריפט זדוני.
יש כל מיני אפשרויות.
הבעייה היא איך במקום כל כך אסטרטגי דבר כזה יכול לקרות.
אני עובד במקום הרבה פחות אסטרטגי ואפילו ליוטיוב אין אפשרות לגלוש אצלנו במחשבים המחוברים לרשת הארגונית.
גם אין כל אפשרות לחבר דיסק און קי או כונן נייד.

האם לדעתך קיימת סבירות שווירוס כופר כזה עובר RDP או VPN?
14/02/2016 | 09:47
2
4
מה הסבירות שאחד העובדים שלהם עבד מהבית באמצעות לפטופ מרוחק,
פתח VPN
פתח RDP
ומשם "הושתל" אותו ווירוס/מתקפת כופר?

אני כמובן שואל זאת ברמה העקרונית כדי להבין את הלוגיקה
אינני יודע ואינני יכול לדעת לצערי.
14/02/2016 | 09:47
1
5
תודה.
14/02/2016 | 12:19
4
וואטסאפ
09/02/2016 | 10:47
2
33
שלום רציתי בבקשה לדעת אם מישהו יודע מה זו הכוכב שמופיע בוואטסאפ אחרי שאני מסמנת תמונה או שיחה להעברה או העתקה יש כוכב למה הוא משמש?
זה מאפשר לגשת אליהן במהירות מהתפריט הראשי
09/02/2016 | 10:54
26
תלחצי על 3 הנקודות למעלה ותראי משהו בשם Started messages. זה כמו שעושים כוכב לאימיילים בג'ימייל.
זה מאפשר לסמן הודעות מועדפות/חשובות
09/02/2016 | 10:56
23
בעמוד הראשי של האפליקציה, בלחיצה על מקש אפשרויות (3 נקודות), ישנה אופציה starred messages. כשלוחצים, רואים את כל ההודעות שסימנת בכוכב. זה נועד בכדי לעזור לך למצוא הודעות חשובות גם בעתיד מבין כל אלפי ההודעות.
למי שמתעניין
09/02/2016 | 00:17
2
76
Glide השיקה שיחות וידאו שתומכת בשעונים חכמים ל Android wear
מעניין, אבל לדעתי אין אפילו 10 אנשים בפורום עם שעון חכם
09/02/2016 | 06:33
1
14
נכון
09/02/2016 | 23:12
4
איפוס והשארת גירסה
08/02/2016 | 23:34
5
35

הי
יש לי טלפון בגירסת אנדאוריד 4.2.2  שעדכנתי על המכשיר הישן לאחר הורדת CM מתאים
ברצוני לבצע איפוס להגדרות יצרן 
האם האיפוס יחזיר אותי ל4.2.2  או לגירסה של המכשיר שהיא אנדאוריד 2 ומשהו ?
ברצוני למחוק את כול הנתונים של המכשיר ושהגירסה תשאר ולא תחזור למקור , אפשרי ?
על איזה מכשיר מדובר בכלל?
09/02/2016 | 07:09
18
להערכתי, אבל אני רק מעריך ולא בטוח בכך, גירסת יצרן תהיה 2.משהו. כאמור זאת רק הערכה שלי.
איפוס לא משנה גירסה
09/02/2016 | 07:42
2
20
איפוס רגיל (שחזור הגדרות יצרן) לא מחזיר את הגירסה אחורה הוא רק מוחק את כל האפליקציות ומחזיר את הגירסה הקיימת למצבה הראשוני.

עדכון
09/02/2016 | 10:19
1
21
המכשיר הוא גלאקסי 2 , שהוכנס למכשיר גירסה 4.2.2 במקור היה בגירסה 2. משהו לא זוכר..
המכשיר עושה לי בעיות וברצוני לאפס אותו. ולמחוק את הכול ..ממה שאני מבין זה יחזיר לי את הגירסת המקור של המכשיר..
האם יש דרך לאפס את המכשיר ולמחוק את כול הנתונים מבלי למחוק את הגירסה שהולבשה , הגירסה 4.2.2?
זה לא מוחק. הוא יאופס וישאר עם הגרסה שצרבת עליו
09/02/2016 | 10:36
7
האיפוס יהיה ל CM
09/02/2016 | 08:17
25
לגירסה המקורית של היצרן צריך להוריד אימאג' של היצרן ולצרוב .

מתלבטת איזה מכשיר לרכוש
08/02/2016 | 23:24
6
125
נמאס לי מהאייפון.
יש לי אייפון 4 והוא מתחיל להביא לי עצבים.
אני מרגישה שהאייפון יקר בטירוף וכל נפילה הכי קטנה קורה לו משהו.אני לא רוצה מכשיר שאני צריכה כל הזמן לפחד עליו שמא ייפול או ייקבל מכה.
אני מחפשת מכשיר איכותי,לא עדין כמו האייפון ושלא אוכל סוללה.

אני לא צריכה יותר מידי דברים בפלאפון:שיחות,הודעות,ווטסאפ.הדברים היותר בסיסיים לא צריכה את כל הווג'עראס מסביב,לא מענין אותי כל הגאדג'טים.על איזה מכשיר אתם ממליצים?
ועוד שאלה
08/02/2016 | 23:33
67
אם אני מחליפה מכשיר-מה אני צריכה לעשות כדי לשמור על המספר? רק להעביר את הסים ממכשיר למכשיר? האם סים של אייפון יתאים לדוגמא לגלקסי?
תשובה.
09/02/2016 | 09:21
3
91
2 דגמים מומלצים.

1) LG AKA:
המחיר כ670 שקל ב"בסטמובייל".

2) מוטורולה G עם LTE דגם XT1072:
המחיר כ750 שקל ב"בסטמובייל.

תודה אפשר תשובה גם לגבי השאלה השניה?
09/02/2016 | 17:56
2
52
זה מאוד יעזור לי.
המספר שלך נשאר אותו הדבר..
09/02/2016 | 20:12
18
תשובה.
10/02/2016 | 08:49
31
המכשירים החדשים הנ"ל תומכים במיקרו-סים.
 אם במכשיר שלך יש כרגע  מיקרו-סים, אז בסך הכל צריך להכניס את המיקרו-סים מהמכשיר הישן למכשיר החדש וזהו.
והכל יעבוד באופן תקין.
אם בעמידות עסקינן - אני ממליץ על המוטו G מהדור הראשון
09/02/2016 | 22:49
38
אחרי שירות קשה של שנה וחצי, שבהן חווה הרבה מאוד נפילות קשות (קשות יותר מהנפילה שהרגה את האייפון 3G שהיה לי לפניו), הוא עדיין עובד כמו גדול. וזה למרות שמעולם לא שמתי לו מגן...
מבחינת רזולוצית מסך וקצב עבודה - הוא טוב לפחות כמו האייפון שיש לך או טוב יותר, אז אם מהבחינה הזו את מרוצה, הוא יספק אותך.
זמן הסוללה שלו טוב בהרבה משל האייפון, ובשימוש סביר (בלי לטחון משחקים, או לנווט כל היום עם וויז) הוא שורד יום שלם בלי בעיה.
הוא גם זול למדי - נדמה לי שהיום אפשר לקנות אותו בארץ בסביבות 750 שקלים.
אגב, יכול להיות שגם הדורות הבאים של המוטו G יציעו את אותה עמידות מעולה. אין לי מושג - לא יצא לי לנסות להתנקש בחייהם...
יכול להיות שפיספסתי אבל לא ראיתי כלום על ההשקה של פלאפון
08/02/2016 | 17:24
32
136

מותג משלהם עם 25 שנות אחריות , לא ראיתי כלום לגבי זכרון והרחבה ולגבי סוג המעבד.
חסרים נתונים
08/02/2016 | 18:11
1
87
גם בפירוט של המכשירים, אין יותר מדי מידע.

מצאתי באתרים אחרים
08/02/2016 | 18:39
80
בשלב הראשון משיקה החברה 3 מכשירים, בקטגוריות מחיר נפרדות. מכשיר הדגל של החברה, Gini N6, יתומחר ב-1,499 שקל. עוביו 5.5 מ"מ והחברה מציגה אותו כסמארטפון הדק בישראל. הוא כולל מסך קטן יחסית למקובל היום, 5.2 אינץ', ברזולוציית Full HD, מעבד 8 ליבות במהירות 1.7 גיגה-הרץ מתוצרת MediaTek, זיכרון פעולה של 2 גיגה-בייט ושטח אחסון של 32 גיגה-בייט. המצלמה הראשית היא ברזולוציה 13 מגה-פיקסל ומצלמת הסלפי ברזולוציה 8 מגה-פיקסל. אף שבפלאפון מתייחסים למכשיר כאל מוצר פרימיום, המפרט שלו מציב אותו דווקא בקטגוריית המיד.
המכשיר השני, Gini W5, כולל מסך 5.5 אינץ' באיכות HD, מעבד 8 ליבות במהירות 1.3 גיגה-הרץ, זיכרון פעולה של 2 גיגה-בייט ושטח אחסון של 16 גיגה-בייט (בתוספת כרטיס זיכרון במתנה של 16 גיגה-בייט), עם מצלמה ראשית 13 מגה-פיקסל ומצלמת סלפי 5 מגה פיקסל. מחירו 999 שקל.
שני מכשירים אלו זמינים כבר עכשיו לרכישה בחנויות החברה ובנקודות מכירה נוספות. המכשיר השלישי, Gini S4, מוגדר כמכשיר ברמת כניסה ויגיע לחנויות בעוד כמה שבועות. יש לו מסך HD ברזולוציה סטנדרטית, מעבד 4 ליבות במהירות 1.3 גיגה-הרץ, זיכרון פעולה 1 גיגה-בייט, שטח אחסון 16 גיגה-בייט, מצלמה ראשית 5 מגה-פיקסל ומצלמת סלפי 2 מגה-פיקסל. המחיר: 599 שקל.

נלקח מכלכליסט
עלאק "מותג" משלהם - נתנו שם אחר למכשירים של Gionee
08/02/2016 | 19:58
6
131
Gini N6 זה Gionee Elife S7:
מסך 5.2 אינצ' Full HD
גב זכוכית
מצלמות 13/8
מעבד MTK 1.7GHz
זיכרון: 2/32

Gini W5 זה Gionee Elife S Plus:
מסך 5.5 HD
סוללה 3150mAH
מעבד MTK 8 ליבות 1.3GHz
מצלמות 13/5
זיכרון 2/16

Gini S4 זה Gionee Pioneer P5W:
מסך 5 אינצ'
סוללה 2000mAH
מצלמות 5/2
מעבד MTK 4 ליבות 1.3GHz
זיכרון 1/16

(מפרטים של Gini מצאתי כאן - http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1173979 )
ואיך נחשבים הטלפונים של gionee? מעניין אם הם עיצבו רום משלהם
08/02/2016 | 22:15
4
75
או רק גיירו את הסיני.
בכל מקרה, מגיע להם שאפו על המחיר - אומנם משום מה גוגל מוצא בעיקר מחירים בהודו, אבל בכמה אתרים הוא מוצע במחיר של כ-300$. משמע מחיר של 1500 שקלים הוא מחיר נמוך יותר מאשר ביבוא אישי + מיסים, וגם אם לא יתפסו במכס - פער של 25% בין המחיר בחו"ל למחיר הרשמי בארץ הוא קטן יחסית. 
נראה שהדגם הבכיר לא רע
08/02/2016 | 22:37
2
85
זה הסיכום של ביקורת שמצאתי ל-Elife S7:
After our time with the Gionee Elife S7, we can safely say that it is our favourite Gionee smartphone yet. We appreciate the company's efforts to address the most pertinent problems with slim smartphones: build quality, heating and ergonomics. If you are in the market for a device this thin, the Gionee Elife S7 could be the best option yet.

הביקורת המלאה - כאן
ועדיין..מכשיר עלום שם במחיר של מכשיר דגל משנה שעברה
08/02/2016 | 23:16
1
32
חדש, בארץ? אז כן, עדיף מכשיר הדגל.
09/02/2016 | 21:14
21
קדחת עיצבו. איך לדעתך מצאתי אותם? חיפשתי את שם הממשק
08/02/2016 | 23:53
79
באחת הכתבות שראיתי, ואחת התוצאות הראשונות הייתה מידע או ביקורות על המכשירים של Gionee.

לגבי המחיר - אני לא יודע אם לקנות מכשיר סיני לא ברור, עם מי יודע כמה אפליקציות זבל של פלאפון, ואחריות "לכל החיים" (שמסתבר שבתחום הסלולר זה רק 25 שנה) שווה בכלל. אגב, ב-300$ אפשר לקנות את הגירסא החזקה ביותר של הזנפון 2, עם מסך ברזולוציית Full HD, זיכרון RAM של 4 ג'יגה ו-32 או אולי אפילו 64 ג'יגה איחסון.
יש שני הבדלים קטנים בין מכשירי gini לבין מכשירי gionn.
10/02/2016 | 08:44
52
בדגם ג'יני N6 - יש 32 גיגה זיכרון ללא הרחבה.
ובדגם המקביל S7 - יש 16 גיגה ללא הרחבה.

בדגם ג'יני W5 - יש 2 גיגה RAM.
ובדגם המקביל S-PLUS - יש 3 גיגה RAM.

מבחינת שאר הדברים הם זהים.
שים לב - האחריות מותנה בזה שאתה מנוי שלהם
08/02/2016 | 22:14
3
86
בהתחשב בזה שרוב הלקוחות לא יחזיקו בטלפון יותר משנתיים-שלוש, ובטח יש גם אותיות קטנות של "לא כולל פגעי לחות, סוללה, חלקי פלסטיק, גומי וזכוכית", אז אין לאחריות הזו משמעות אמיתית מעבר לפן השיווקי.
אני חושב שאתה מתבלבל - האחריות היא ל-25 שנה
08/02/2016 | 23:57
2
89
בלי קשר האם אתה מנוי או לא. מה שלא יישאר לך זה הטרה בייט איחסון ענן של פלאפון.
"האחריות בהצטרפות לתוכנית ועל פי תנאיה"
09/02/2016 | 21:13
1
37
ניסוח קצת מטושטש, שאני נוטה לחשוב שכולל בצורה כזו או אחרת התחייבות להיות מנוי שלהם.
צודק, באתר של פלאפון באמת זה עמום
09/02/2016 | 21:21
47
אבל בכתבות שראיתי אז היה כתוב שהאחריות לא תלויה בכך שתישאר מנוי של פלאפון. מה שכן, עכשיו שאני חושב על זה, יכול להיות שכבר בהסכם יהיה כתוב שזה בחינם אם אתה מנוי בפלאפון, אבל יעלה X ש"ח לחודש אם אתה לא.
אכן פספסתי... תודה שהארת את עינינו...
09/02/2016 | 05:48
53
כעת נצטרך ללמוד ולהחכים, ולהתחיל לשים על המאזניים את הפלוסים ואת המינוסים ולראות איזה צד ישקע...
הנה לינק ישיר ל"כלכליסט".
09/02/2016 | 09:44
47
נצל"ש - גוגל נותנת 2GB מתנה, נדרש רק לוודא שהחשבון מאובטח
09/02/2016 | 10:23
6
89
הכתבה מגיקטיים בעניין:

לינק ישיר (לקוח מהכתבה, לא phishing ):

גוגל נותנים, לא ניקח?...
09/02/2016 | 11:06
5
58
אין דוגמיות ליזי אז זה במקום?
לא לוקח גם אם משלמים.
09/02/2016 | 11:22
4
58
האותיות הקטנות. הם רק מבקשים שהחשבון שלך יהיה מקושר עם מספר סלולרי
כדי שיוכלו לעזור לוודא שאתה זה אתה.....
מה קרה? צריכים להגדיל את בסיס הנתונים?
ה NSA לוחץ?
החשבון שלי מקושר עם מספר סלולרי כבר ממזמן
09/02/2016 | 12:05
43
מה יכול כבר לקרות?
אני בטוחה שגם אם אתה לא הזנת מספר, הם יודעים מה הטלפון שלך...
אתה יכול לדלג על הטלפון ולא לתת אותו.
09/02/2016 | 15:07
59
גם על המייל(לשחזור) אתה יכול לדלג.
אתה תראה שאתה מקבל למרות הכל 2 גיגה נוספים.

גם בוואטסאפ אינך משתמש?
09/02/2016 | 16:00
22
זה לא מיועד למרגלים, רק לבני תמותה.
10/02/2016 | 12:54
19
בפלאפון כמו בפלאפון
09/02/2016 | 19:51
9
66
״אחריות ל-25 שנה, בהצטרפות לתכנית ועפ"י תנאיה.״

איזו תוכנית? כמה זה עולה? מה התנאים? 

״זיכרון ללא הגבלה- ללקוחות פלאפון בהצטרפות לשירות "פלאפון קלאוד" ובכפוף לתנאיו.״

מלכודת דבש (כמו כל ענן, רק שכאן זה כרוך בהתחייבות להיות מנוי פלאפון או שתאבדו את כל מה שגיביתם).

מי מתייחס בכלל לאחריות ל-25 שנה למכשיר סלולרי?
09/02/2016 | 20:47
6
44
זה סתם בולשיט כדי למשוך קונים וכאילו להגיד "זה מכשיר ללא תקלות".
ברור שזה בולשיט
09/02/2016 | 21:41
5
35
השאלה אם האחריות באמת שווה משהו (אם נניח שלא כל מכשיר שיכנס יוכרז כמת בגלל קורוזיה), למשל האם באמת כל הרכיבים במיוחד היקרים כלולים, האם יש דמי השתתפות עצמית שהופכים את התיקון ללא כדאי וכו׳.

התחושה שלי שהניסוח בפרסום מעורפל כי יש שם משהו שהם לא רוצים לפרסם, אחרת היו מפרסמים בצורה בולטת את כל התנאים.

אם בסוף יתברר שזו אחריות אמיתית, מלאה, בלי עלויות נוספות, לא נשמע סיפורי זוועה על מכשירים שנכנסו קצת פגומים ויצאו הרבה פגומים ועם אבחנות קורוזיה, אני אשמח להצדיע להם.

אחרי הכל, יש לנו קצת סיבות לחשוד בחברות הסלולר האלה, לא?
אכן יש סיבות, אבל נראה שפלאפון החליטה לתקוף את התחום דרך
09/02/2016 | 22:45
4
37
עניין האחריות. זו לא הפעם הראשונה שהיא מציעה אחריות חריגה לטובה. ונראה לי שבסך הכל הם צודקים - שים לב כמה גולשים כאן בפורום אומרים דברים בסגנון של "בשביל אחריות בארץ שווה לי לשלם עוד קצת על הטלפון".
גם אני מוכן לשלם עוד קצת תמורת אחריות.
10/02/2016 | 05:58
3
34
אבל 25 שנה?
תראה מה בובו כתב למטה
10/02/2016 | 12:46
2
28
אחריות כזו מעבר לאחריות היצרן היית לוקח?

חוץ מזה מספיק לחפש באינטרנט על אנשים שפנו לחברות הסלולר לממש אחריות על סלולריים - לא נראה טוב.

הגישה שלי בדברים כאלו היא להניח שאם אני קונה מכשיר זול יחסית, אני לוקח בחשבון שהוא לא יחזיק לנצח, ובמקום לשלם אקסטרות על אחריות שלא תהיה שווה הרבה, פשוט לספוג את הנזק אם וכאשר יקרה.

כשמדובר במכשיר בודד אז אולי זה פחות משתלם, אבל אם מדובר במגוון מכשירי חשמל (טלפונים, ציוד היקפי למחשב, מכשירי חשמל למטבח...) אתה מפזר את הסיכון ואם פה ושם יש נפילות לא נורא.

אם הייתי קונה אייפון למשל (לא שזה באופק!) אז כן הייתי שוקל לקחת אחריות נוספת גם כי שם יש אבא שבאמת עוזר וגם כי מדובר במכשירים יקרים וגם בגלל שאפשר להחזיק בהם הרבה שנים אם לא מחפשים את הטכנולוגיה הכי חדישה.
אינני צריך את בובו בשביל זה...
10/02/2016 | 12:59
1
27
כנראה שלא ירדת לסוף דעתי.
לכן אחזור שוב ואסביר עוד קצת:
אני מוכן לשלם יותר תמורת אחריות.
אבל לא מדובר פה בדירה, ואפילו על מכונית מי צריך אחריות ל-25 שנה?
מה שאני טוען זה ש"אחריות ל-25" זה בולשיט ומגוחך בכל קנה מידה ובכל מובן.
אני לא מדבר על האחריות כאחריות ועל הסעיפים ותתי הסעיפים והאזהרות למיניהן אלא על ה-25 שנה.
10/02/2016 | 18:27
6
אם מנסים להזמין אחד מהם יש הסבר על ה"אחריות"
10/02/2016 | 09:09
1
44

גם בהסכם הזה יש עדיין עמימות, למשל שהאחריות של פלאפון (שהיא ל-24 שנים אחרי האחריות של היצרן) "אינה מהווה אחריות יצרן על פי חוק ואינה כפופה לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981", מה שזה לא אומר . אגב, פלאפון לא מתחייבת שיהיו חלקי חילוף "מעבר לתקופת האחריות", אבל השאלה היא האם זה אומר שאחרי 25 שנה לא יהיו חלקי חילוף, או אחרי השנה הראשונה של אחריות יצרן.

ולסיכום, מופיעה הפסקה הבאה:
"פלאפון רשאית לשנות את תנאי האחריות מעת לעת, או לסיים את תקופת האחריות לגבי
מכשיר/ים מדגם/מים מסויימים ואף לאחר הצטרפותם לתכנית זו. מכשיר שמסיבה כלשהי
צורף לאחריות אך לא עומד בתנאי הזכאות לא יוכל לממש אותה."

כלומר גם אם כל התנאים שבהסכם מתקיימים, פלאפון יכולה להחליט באופן חד צדדי שהיא יותר לא מספקת אחריות לאיזה מכשיר שהיא רוצה, מכל סיבה שהיא, ואז לא תהיה יותר אחריות.

ישראבלוף כבר אמרנו?
אני מבחין בין "אחריות" לבין "ביטוח".
12/02/2016 | 09:38
13
אמנם בעברית ארכאית נעשה שימוש במלה "אחריות" במובן "ביטוח", וראה שמה ההסטורי של חברה ותיקה לביטוח בשם "הסנה", אך "אחריות" היא התחיבות כי מוצר נבנה בהקפדת איכות על חומרה ותוכנה, וכל פגם יתוקן במוצר באמצעות שימוש בחלפים מקוריים ויחזירו למצב כחדש, או יחליפו בחדש (או שווה ערך לו), או יחזיר הכסף לבעליו, מה שאין כן "ביטוח", שהינו התחיבות לפצות בעלים אם יארע מקרה נזק מתוך רשימת מקרי נזק מוסכמת.
אחריות תקפה לשימוש רגיל לאורך תקופה מוגדרת (בדרך כלל - שנה), ולא תכסה מקרים של טיפול לא זהיר.
ביטוח עשוי לכסות גם "נזקי טבע" (נפילה ופגיעה במשטח קשיח, נזקי מים או לחות, וכיו"ב), טיפול לא זהיר, אבדן או גניבה, לאורך תקופה ארוכה, תמורת תשלום מתחדש.

הצעד של פלאפון הינו הצגת פתיון ומכוון אל "חששנים" הסבורים כי ניתן לרכוש "שקט נפשי" בנוגע לטלפון עצמו, לצד שירות סלולארי...
lg2 בעיה מעבר מסכים
08/02/2016 | 12:59
3
49
במכשיר שברשותי החלה בעיה שנתקע במעבר בין המסכים השונים , האם מישהו מכיר את התופעה וניתן לפתור אותה. המעבדה טוען שזו בעיה של ANDROID
מעבר בין איזה מסכים?
08/02/2016 | 13:22
2
14
מכשיר נתקע
09/02/2016 | 19:13
1
20
במשך כל היום התופעה חוזרת על עצמה שאני מעונין למצוא איש קשר או מעונין לחייג ,המסך הופך ללבן או שחור ולוקח זמן רב עד שהמידע עולה.
במעבדה טוענים שזו בעצם בעיה של כל מי שעובד עם ANDROID
ורק באייפון 6 אין בעיה כזאת.

קודם כל, זה לא קורה בכל מכשיר אנדרואיד
09/02/2016 | 19:21
24
נראה שהם רוצים למכור לך אייפון 6.

דבר שני, האם מותקנת לך אפליקציה שאמורה כביכול לחסוך בסוללה כמו CleanMaster ו/או אתה סוגר אפליקציות כשאתה יוצא מהן? אם כן, אז תסיר את האפליקציה ו/או תפסיק לסגור אפליקציות - זה עושה ההיפך ממה שאתה רוצה.

האם התקנת אפליקציית חייגן חלופית, או שאתה משתמש באפליקציה המובנית? אם אתה משתמש בחלופית אז תנסה באפליקציה המובנית.
התחברתי לאנלימיטד, למי שלא יודע, זו הרשת המהירה
08/02/2016 | 12:52
18
110
של חברת חשמל, הם התשתית, הספק אפסון 018,
אכן, מהירויות הגלישה מטורפות, אני בתוכנית
של 100 מגה ולעומת בזק ובזק בינלאומי, הספק והתשתית הקודמים שלי שגם שם הייתי  ב-100 מגה נתן במקרה
הטוב 70.

לפני שבוע החליפו ראוטר לראוטר חדש,
wireless Ac1200
של D-Link Dir 825
זה Dual Band ו- AC , המכשיר נקסוס 5 תומך
בכל הרשתות האלה.
אני קולט עם המכשיר שלי את כל הרשתות 5 בסביבה ורק את הרשת שלי, אני לא קולט.
כל המחשבים בבית ומכשירים מבוססי wifi
, מדפסת אלחוטית, ריפיטר וכו' קולטים בלי בעיה את התדר 5 רק אצלי במכשיר הוא לא קולט אותו תדיר , קולט ואז זה נעלם, וכשהוא קולט ומתחבר לתדר 5 הוא לא מצליח לגלוש עליו, לעומת זאת ב-5 של בזק הוא גם מזהה בקלות, גם מתחבר וגם גולש
מצוין.

מה יכולה להיות הסיבה?
הייתי עם השרות של אנלימיטיד שעה ולא
הצלחנו לפתור את הבעיה...

אשמח אם למישהו יש פיתרון, סליחה על האורך.
שינוי הערוץ של הראוטר ידנית יכול לעזור. תסתכל כאן.
08/02/2016 | 13:18
1
57
תודה, הגבתי לך בפורום פס רחב ורשתות, אני גם אעלה
10/02/2016 | 00:10
15
תמונה של הגדרות הנתב לשם.
בתור התחלה, הייתי מנסה לבטל את תדר 5 בטלפון
08/02/2016 | 13:20
15
58
הייתי מציע לך גם לשאול את השאלה בפורום אינטרנט ופס רחב (אם אני לא מתבלבל בשם שלו).
פורום רשתות, פס רחב ו IP-TV
08/02/2016 | 13:27
11
18
אחרי ארוחת צהריים אל תצפי ממני ליכולות קוגניטיביות
08/02/2016 | 13:28
10
20
אני לא מצפה לכלום - רק אומרת
08/02/2016 | 13:30
5
16
חוכמולוגית. נראה אותך זוכרת את המספר בעל פה
08/02/2016 | 13:33
4
16
זה קל - 20.
08/02/2016 | 13:36
3
12
שיט
08/02/2016 | 13:57
2
15
טוב, נו, לא באמת זכרתי
08/02/2016 | 14:07
1
14
יש!
08/02/2016 | 14:10
12
סטייק או לא. יש גבול.
08/02/2016 | 13:42
3
49

אם הוא יבטל את ה 5ghz הוא ירד במהירות ואז לשם מה הוא אחד מעשרת הלקוחות של אנלימיטד שיש להם 100 מגה? שינוי ידני של ערוץ התקשורת בראוטר  וזהו.

בסדר, זו הייתה הצעה גרועה - לא צריך להרוג אותי בגלל זה
08/02/2016 | 13:54
2
17
Stone him!!
08/02/2016 | 15:00
1
15
Already stoned
08/02/2016 | 15:09
30
לא הבנתי למה לבטל את תדר 5 בטלפון? זה התדר
09/02/2016 | 09:54
2
29
שאני מחפש...
את התדר 2.4 המרשיר קולט מצוין, הוא גם קולט תדרי
5 אחרים בסביבה, רק את התדר 5 של הראוטר שלי הוא
לא קולט.

תודה על ההפניה לפורום פס רחב , שאלתי גם שם.
העניין הוא שהבעיה היא כנראה במכשיר, כל שאר המכשירים
קולטים את התדר הזה וגולשים עליו, לכן הפנתי את השאלה
גם לכאן.
א' - זו הייתה הצעה גרועה, והודיתי בכך
09/02/2016 | 10:06
1
25
ב' - לא שמתי לב שזה התדר שאתה מחפש. אני מאשים את העייפות שלאחר ארוחת צהריים .
10/02/2016 | 00:07
4
ניהול זיכרון
08/02/2016 | 12:23
1
33
ניהול הזיכרון הוא של ה-ram או של ה-flash (איחסון) ?
האם ניהול זיכרון כזה נכון לאנדרואיד בכלל או רק למכשירי סמסונג?

גם וגם ,משותף לכל המכשירים
08/02/2016 | 13:33
13
אז מה יחליף את הנקסוס 4?
08/02/2016 | 08:33
37
124
הנקסוס 4 שלי כבר בן 3 כמעט, ומתחילים להרגיש את הגיל, וזה הזמן להתחיל לחשוב על מחליף:
השימושים שלי הם סטאנדרטיים למדי (שיחות, ווטסאפ, וויז, מייל, גלישה), ומה שאהבתי ב 4 זה שהוא נותן לי את כל זה, ברמה טובה, וארוז בגודל שיושב לי טוב ביד - מבחינתי יותר מ 4.7-5 אינץ' זה גדול מדי. מה שכן חשוב לי מאוד זו מצלמה טובה ככל שניתן (נקודת תורפה גדולה בנקסוס 4 שלי) - כשאני מצלם את הילדים, שנוטים לזוז מהר, רצוי שהסלולארי יזכר לעשות פוקוס ולצלם לפני שמגיע מחר.

אז סמסונג אני לא אוהב (נעילה אזורית וכדומה), LG - הייתי מחכה ל G5, אבל הוא על פי כל הדיווחים יהיה ענק. על הנקסוס 5X שמעתי ביקורות פושרות, דווקא מאנשים שהיה להם 4 ומאוד אהבו. מה נשאר? לחזור לאייפון ולקנות 6S? מעדיף לא להוציא סכומים כאלו על מכשיר סלולארי.

הצעות?

תשובה.
08/02/2016 | 09:25
13
110
הנקסוס 5X הינו מכשיר מצויין.
מעבד סנפדראגון 808 - 1.82 גיגה + 1.44 גיגה - 6 ליבות - מהיר ועוצמתי.
זיכרון 32 גיגה.
RAM 2048.
מסך 5.2 FHD מצויין.
מצלמה 12.3 מ"פ - נפלאה.
צילום-וידיאו 4K.
ממשק נקסוס מרשמלו נקי לחלוטין מאפליקצייות זבל.
סנסור טביעת-אצבעות מאחורי המכשיר - מצויין.
סוללה 2700 מ"א.
משקל 140 גרם.
יש NFC.
יציאת USB-C.
החיסרון היחיד - עוצמת הרמקול והספיקר בינוניים בלבד.

בקיצור, מכשיר מצויין עם מצלמה משובחת במיוחד.

הנה המחיר:

והנה הסיקור עליו:

אם יצא לך לקרוא מעט מהרשמים של המאזין על המכשיר
08/02/2016 | 10:16
11
108
תקבל תמונה אחרת לגמרי.
ולא רק אצלו. משתמשים נוספים טוענים שמדובר במכשיר שלא תואם את הציפיות ממנו.
לא יודע מה זה ציפיות.
08/02/2016 | 10:36
9
84
המכשיר כשלעצמו בסדר גמור ועם מעט מאוד חסרונות.

הקובלנה הבסיסית שאני שומע עליו - זה לגבי המחיר שלו.

ולא לשכוח שמתחריו מועטים - סוני 5/Z3, וואוואי P8, סמסונג S5/6, וגם OPX.
אדון לוי - תיאום ציפיות..
08/02/2016 | 11:32
6
104
כשחברה כמו גוגל מוציאה מכשיר בסוף 2015 , אני מאד מצפה שהוא יתפקד לפחות כמו מכשירי דגל בני שנה .
לגבי הנקסוס 5X - זה לחלוטין לא המקרה !
מכשירים כמו ה LG G 4 וגם ה 1+1 שהם משמעותית ותיקים ממנו , מתפקדים משמעותית טוב ממנו בכל קנה מידה ( כולל ששניהם עם רום מקורי והנקסוס עם רום תחליפי )
אני מאד מצפה שיהיה סוגשל תמורה לעלות ובנקסוס זה לא קים !
המחיר שלו מייצג מכשיר דגל והוא רחוק מזה שנות אור .
* לפותח השירשור - אחרי שימוש של כמה שבועות בנקסוס 5X אני לא מוצא אף סיבה להמליץ עליו . למעשה - ההמלצה היחידה שלי לגביו - להמנע ממנו !
אם היה תלוי בכרטיס האשראי שלי המכשיר הנבחר היה ה 1+X
מה היה הקש ששבר את גב הגמל ???
09/02/2016 | 09:02
5
59
הרי המעבד שלו 808 נמצא גם בG4 וגם בV10.
המסך בסך הכל בסדר.
המצלמה מצויינת.
הממשק נקי מה שאמור לשפר את הביצועים של המעבד במכשיר.
מצלם וידיאו 4K.
רמקול וספיקר סבירים.
המכשיר נותן תחושה של פלסטיקיות יתר.
סוללה 2700 מ"א, זה יחסית סביר.
עוצמת השמע באפרכסת בסדר גמור.
זיכרון 32 גיגה, זה סביר בהחלט.
משקל 140 גרם.

איפה לדעתך הנקודה הבעיתית במכשיר שגרם לך לומר שבמכלול השלם הוא נכשל בתיפקודו ???
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ולא לשכוח מדובר בסיגמנט של מכשירים עם עם מסכי 5 או 5.2.

גם בHTC ONE M9: יש בעיות עם המעבד 810 שמתחמם ומאיט את עצמו אוטומטית בשביל לקרר את המעבד, אמנם מבחינת שאר הדברים הוא מצויין.
ומחירו כ2200 שקל.

בסמסונג S6: הסוללה 2550 מ"א, הRAM בעייתי, והספיקר בינוני, ומחירו כ2250 שקל.

המעבדים בS5 ובZ3 פחות חזקים מה808.

נשאר וואוואי P8: מכשיר נחמד, עם סוללה לא חזקה, מצלמה בינונית, ומעבד יחסית מהיר.

בOPX: המעבד עם ביצועים בינוניים בלבד, המכשיר לא בנוי לעבוד תחת עומס.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אז מה בעצם נשאר לקנות לאדם שרוצה מכשיר עם מסך באזור 5 אינצ' ומעבד חזק ???

השאלה אדון לוי היא מה יהיה הקש
09/02/2016 | 09:39
4
53
שיתן לך את התובנה שמכשיר הוא לא רק סך כל הברזלים שלו אלא גם הנושא הקריטי של מערכת הפעלה .
וזה לדעתי האישית בדיוק הרעה החולה של הנקסוס הנ"ל . עצם העובדה שהחלפתי למכשיר רום והוא מתפקד טוב יותר ( יחסית) עם זמני סוללה טובים יותר (יחסית ) אומר שיש חשיבות קריטית למערכת ההפעלה ולשילוב שלה עם הברזלים .
לגבי ה X+1 - המעבד שלו כמעט זהה לזה של ה 1+1(2.3 לעומת 2.5 - פער קרוב לזניח ) ולפחות שם הוא עובד נפלא כך שאני לא מבין מאיפה האמירה של "מעבד עם ביצועים בינוניים בלבד, המכשיר לא בנוי לעבוד תחת עומס."
מי שרוצה מכשיר עם מסך 5# - ההמלצה שלי תהייה ה x+1  . אחרי שיצא לי לשחק איתו בזמן האחרון - זה כנראה גם המכשיר שיחליף אצלי בחודשיים הקרובים את הנקסוס .
מסכים לגמרי. אצלי ה-HTC Desire עבד נהדר עם רום נקי
09/02/2016 | 09:49
39
ולו יש (היה) מעבד חד ליבתי ו-512 מגה זיכרון RAM. היו לו בעיות אחרות (נפח איחסון על גבול הלא קיים), אבל את מה שהוא עשה הוא עשה נהדר. אגב, גם ה-SenseUI שלו לא היה עמוס מדי ועבד טוב.
תשובה.
09/02/2016 | 09:59
2
40
ב90 אחוז מהסיקורים בארץ על OPX.
נכתב ונאמר שהמעבד מקרטע במשחקים כבדים, ושבאופן כללי המעבד שלו מרגיש איטי מהצפוי, ושיש לו לא מעט לאגים.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לגבי 5X, לא ניתן לפתור את הבעיות שציינת בעידכוני גירסא ???
איפה קראת בכתבות האלה שיש לאגים? אם כבר אז להיפך
09/02/2016 | 10:04
38
והאיטיות, על פי שתי הסקירות, היא רק במשחקים כבדים.
לפני הכל - התנצלות
09/02/2016 | 10:12
43
מכיוון שכתבת שהבעיתיות היא בהרצת משחקים כבדים - לא המשכתי הלאה , ולא קראתי את המאמרים . משחקים ( כבדים ,קלים , בינוניים ) הם מחוץ לתחום שלי  ,לא מהווים פקטור במערכת השיקולים שלי וגם לא מהווים סעיף בבדיקת מכשיר מבחינתי .
לגבי ה 5X - כמו שראיתי במאמרים שצירף YosMan1 , חלק מכובד מהבעיה נובע מהצפנת המכשיר כולו . אלא אם כן גוגל יודו בפלופ שלהם ויבטלו את הנושא - גם 14 עידכונים לא יעזרו .
מאז שהוא יצא ועד עכשיו
08/02/2016 | 11:40
1
98
עברו בערך 3 חודשים וכבר המחיר שלו צנח משמעותית.
כשיצא גירסת 32 המחיר היה 2700 ש''ח
כעת 2000-2200 ש''ח.
אבל עדיין נשאר מכשיר בינוני .

יותר גרוע מזה
09/02/2016 | 10:51
65
השבוע ב"מבצע" ב299$ ומשלוח חינם  וקונים אין
גם באתר גוגל הרשמי וגם באמאזון 
הבעיות הם 
גוף פלסטיקי לא מרשים 
2 ג'יגה ראם זה נמוך מציפיות 
אין הרחבה ויש רק 16 ג'יגה פנימי,  ברוטו
משאיר 11 ג'יגה להכל 
08/02/2016 | 12:23
18
כבעלים גאה של מספר מכשירי נקסוס...
08/02/2016 | 19:32
91
נקסוס 5X נראה ומרגיש- פח !!!
לפני כמה חודשים התלבטתי בגרמניה בינו לבין ה G4 ומיד הלכתי לקופה לשלם על ה LG.
למה להחליף?
08/02/2016 | 12:55
77
גם הנקסוס 4 שלי כבר בן 3 ויותר, ועדיין מתפקד מצויין. לאחרונה הרגשתי שהסוללה כבר תש כוחה, ולכן קניתי סוללה ב EBAY והחלפתי לבד (ממש פשוט, יש הרבה סרטוני הדרכה ביוטיוב), והמכשיר זכה בחיים חדשים. לפעמים גם פרמוט פשוט (שלא לדבר על החלפת רום) יוסיפו שנים למכשיר.
לא נשבר? לא נפל לאסלה? מתאים לך בגודל ובביצועים? אז למה להחליף? אלא אם, כמובן, לקית בשדרגת.
"5 זה היום "מיני". אפשר לקבל מכשירים ראויים ביותר מתוצרת סין
08/02/2016 | 22:43
62
במחיר נמוך מאלף שקלים.
אופציה אחת לדוגמא - Z9 mini של ZTE. מצלמה טובה, מעבד סביר שיעשה את כל מה שהזכרת בלי בעיה, ואיכות בניה ותוכנה טובות למדי. אבל משום מה המחיר שלו מתנדנד בין 180$ ל-250$ - אז אני לא בטוח כמה הוא עולה כרגע. אבל הוא רק דוגמא אחת, שהבאתי בגלל שדיברת ספציפית על מצלמה.
תתפלא כמה מהר מתרגלים למכשיר גדול...
08/02/2016 | 23:14
2
64
הייתי קונה את ה6p.
בדקתי אותו...
09/02/2016 | 06:39
1
55
ואין שום סיכו שאני נתקע עם הלבנה הזו. נכון, סך גדול זה נוח, אבל בשביל זה יש לי לפטופ
אוקיי..הפסד שלך
09/02/2016 | 08:25
35
לי הוא לא הרגיש גדול במיוחד..אבל כל אחד וההרגשה שלו, אין על זה ויכוח
בתור אחד שהיה לו נקסוס 4 וגם 5 ועכשיו משתמש ב 5X המכשיר לא
08/02/2016 | 23:36
16
96
מוצלח.
הנקסוס 4 היה מכשיר מעולה.
הנקסוס 5 מכשיר מצויין עם בעיה קשה של בטריה.
הנקסוס 5X פשוט לא עובד. יש לו בעיה קשה של לאגים. לא ברור אם זה נובע מבעית חומרה בנהול הזיכרון או מכך שכל המידע במכשיר מוצפן ולכן 2GB ראם לא מספיקים.
יש הרבה תאוריות באתרים למה זה קורה אבל המכשיר פשוט לא זז.
והמצב מחמיר מיום ליום.
עד כדי כך שכשאני מקליד האותיות נתקעו במקלדת (כמו שהיה קורה במכונות כתיבה מכניות ...)  או שאני עונה לטלפון לוקח לו 2-3 שניות עד שהשיחה מתחילה לעבוד.
אני כל הזמן חייב לסגור את התכניות שברקע כדי שהוא יתפקד איך שהוא.
בהההההההההההההההההההההההההההההההההה

וואו...הזוי
09/02/2016 | 08:27
2
54
הזמנת גם את ה6p לא?
את ההזמנה של ה 6P ביטלתי אחרי שראיתי את הסרטון עם הטלפון ה
09/02/2016 | 09:44
1
62
המתקפל...
דווקא מה 6P אנשים מאד מרוצים
הוא הרגיש לי מצויין
09/02/2016 | 10:58
16
באמת ???
09/02/2016 | 08:38
12
65
והבעיות הללו לא אמורות להיפתר בעידכוני גירסא ???

מצד "גוגל"
או מצד "LG"

משהו לא מובן פה.
עוד הערה אחת.
09/02/2016 | 09:06
11
57
יתכן שרכשת מכשיר שמוגדר כ"לימון-חמוץ" ???

וא"כ, אז הבעיות הללו לא אמורות להיות בשאר המכשירים ?!?!?!
מה זה מכשיר ש*מוגדר* כלימון חמוץ?
09/02/2016 | 09:17
10
46
פאק בייצור של החומרה המסוימת? כי איטיות של מערכת ההפעלה לא קשורה לפאק בייצור, וניהול זיכרון גרוע לא קשור לפאק בייצור.
למה? לא יכול להיות מעבד דפוק שמאיט ופוגע בכלל הביצועים?
09/02/2016 | 09:29
9
52
לנו יש שניים כאלו בעבודה, ממשחקים די רבים שעשיתי איתם, הם רצו חלק כמצופה מהם (כמובן, זה לא משתווה לשימוש יום יומי). גם שוש לא מדווחת בינתיים על בעיה דומה.
אני לא יודע מה ההיקף של התופעה הזו,האם אלו מקרים בודדים? בכל מקרה, מדאיג..
אוקיי, קיבלתי את התיקון שלך. אבל עדיין, מה זה מכשיר ש*מוגדר*
09/02/2016 | 09:45
2
38
כ-"לימון חמוץ"?
המונח הנכון הוא "לימון", זה מונח שהגיע מתחום הרכב והכוונה
09/02/2016 | 10:41
1
38
לרכב ספציפי דפוק בניגוד לקו יצור דפוק.
רכב ספציפי שמשהו נידפק בו בקו היצור אבל זו לא בעיה כללית של המוצר או הסדרה.

את זה אני מכיר. אז זה כן הכוונה לפאק בייצור
09/02/2016 | 10:52
15
מזל שנשארתי עם הg3 תאמין לי...
09/02/2016 | 11:02
4
26
תיקחי את ה6P
09/02/2016 | 11:13
3
21
תיקחי? אתה נותן לי? הוו מתוק
09/02/2016 | 11:30
2
19
בדיוק נגנב לי...
09/02/2016 | 12:45
1
18
רק ממך אפשר לגנוב...
09/02/2016 | 13:21
44
אתה בולע אותו כשאתה הולך לישון..איזה לגנוב
הנה עוד רעיון למי שמחפש מכשיר עם מעבד חזק ומסך 5 אינצ'.
10/02/2016 | 10:13
45
HTC ONE M8:

המכשיר נמכר כרגע במחיר מבצע של 1500 שקל בלבד - ברשת "עולם-הקולנוע".
סים לאייפד 4 לניווט
07/02/2016 | 20:08
1
23
רוצה לקנות סים לאייפד 4לניווט באוסטריה מחפש המלצות
סים DATA
08/02/2016 | 08:52
20
אתה מבקש סים לטאבלט .
רשת 3-drei
אתה חייב להציג דרכון ,לבקש הוראות מה ה PIN ומה ה APN של הרשת

בשעה טובה התחדשתי בפלאפון חדש oukitel k6000 סוללה מפלצתית
08/02/2016 | 08:20
7
160
ככה אומרים שמספיקה ל96שעות דיבור ומספר ימים ללא טעינה..הפלאפון אצלי יום וחצי ולאחר כל ההתקנות של האפליקציות ואנשי הקשר מד הסוללה עומד על52 אחוז שזה יפה מאוד .

כיף!! תתחדש
08/02/2016 | 08:28
2
63
לא רואים את התמונה
אחלה תודה העברתי את התמונות מהנייד אצלי במחשב הנייח אני כן
08/02/2016 | 08:37
1
71
רואה את התמונות במידה ואתם לא רואים אני ישלח שוב..שאלה קטנה ברשותכם הפלאפון הוגדר בדור 4 בגולן טלקום הנציג סידר לי שם את כל ההגדרות גלישה האם זה תיקני שמדי פעם קופץ לי למסך דור 3 ולארי זמן מסויים זה קופץ לדור 4 ?
תקין
08/02/2016 | 12:09
18
תתחדש.
08/02/2016 | 08:41
1
71
לפי הסרטונים ביוטיוב מדובר במכשיר חזק מאוד
08/02/2016 | 10:25
71
https://www.youtube.com/watch?v=cyrD3WUmmWc בנפילה הראשונה נבדוק האם זה נכון 
באיזה מחיר רכשת?
08/02/2016 | 21:22
1
46
נראה אחלה ומעניין.אפשר לרכוש במקומות נוספים
רכשתי מעלי אקספרס 110דולר מה שמצחיק למחרת העלו את המחיר ל159
08/02/2016 | 21:37
63
ראוי לציין משלוח מהיר אקספרס 3שבועות הגיע המכשיר..מה שכן שולם מכס בסך 164שקל בדואר על החבילה המכס חישב את המכשיר לפי 120דולר..לא נורא.
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט חקירות
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום