לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'.'
.
02/08/2016 | 08:22
6
לצפיה ב-'ניהול אנשי קשר.'
ניהול אנשי קשר.
01/08/2016 | 23:30
3
35
שלום אנשים.

יש לי מעל 1700 אנשי קשר ואני מחפש תוכנה שתעזור לי למיין ולסדר אותם, בעדיפות על המחשב ולא על הטלפון. עיקר החיפוש שלי הוא מיון ובנייה של קבוצות שידור בוואצפ לטובת הודעות על אירועים שאני מפיק כדי שכל הודעה תגיע למי שבאמת מעוניין בה.
בוואצפ עצמו זה מאוד מסורבל ונורא קשה להוסיף לקבוצה אחרי שכבר בנית אותה.
לצפיה ב-'אם אנשי הקשר מסונכרנים לחשבון גוגל, אפשר לעשות משם'
אם אנשי הקשר מסונכרנים לחשבון גוגל, אפשר לעשות משם
02/08/2016 | 08:52
2
29
תיכנס לאימייל שלך, ושם בצד יש אפשרות לבחור במקום דואר את אנשי הקשר.

אפשרות אחרת היא להשתמש בתוכנה שמסנכרנת את אנשי הקשר (בין השאר) למחשב. אני משתמש בתוכנה (ואפליקציה) בשם MyPhoneExplorer. אם יש לך Outlook מותקן על המחשב אז זה מאפשר לסנכרן את אנשי הקשר גם לשם/משם, אבל זו לא חובה.
לצפיה ב-'2 שאלות'
2 שאלות
02/08/2016 | 11:38
1
14
באמת זה נח לנהל את אנשי הקשר בגוגל כולל מחיקה ויצירת קבוצות.
אבל:
1. כשאני מוחק בגוגל זה לא נמחק בטלפון, כיצד לעשות שזה כן יסתנכרן? מה למחוק הכל בטלפון ולעשות ייבוא מהמחשב?
2. זה עדיין לא פותר לי את בעיית הוואצפ - האם אני יכול לסנכרן בין קבוצה שאבנה בגוגל נניח חברים לקבוצת שידור בוואצפ והאם אוכל בהמשך ליצור עדכון שלה דרך הגוגל?
לצפיה ב-'1. לא יודע - אני לא מסנכרן אנשי קשר לגוגל'
1. לא יודע - אני לא מסנכרן אנשי קשר לגוגל
02/08/2016 | 11:59
14
2. לא נראה לי שזה אפשרי. וואטסאפ זו אפליקציה חיצונית, וקבוצות בוואטסאפ זה משהו פנימי של האפליקציה, ולא "חשוף" החוצה למערכת ההפעלה, לפחות לא בצורה מיידית/קלה.

יכול להיות שבממשק ה-Web של וואטסאפ יהיה לך יותר קל לארגן קבוצות, אבל גם בזה אני לא משתמש, אז אני לא יודע .
לצפיה ב-'שימוש בכרטיס זיכרון '
שימוש בכרטיס זיכרון
01/08/2016 | 21:00
4
24
שלום,
קניתי היום כרטיס זיכרון 16 GB ואח"כ ראיתי שבנייד החדש שקניתי יש אפשרות רק לכרטיס של מקסימום 8 GB. האם אני עדיין יכולה להשתמש בכרטיס של ה- 16 או שזה יכול לגרום לבעיה כלשהי בתפעול? בנייד? מדובר בנייד שמיועד למבוגרים, לא מתוחכם מדי (slider w30c).
תודה רבה :)
לצפיה ב-'הוא אמור להיות מסוגל לתמוך בכרטיס של עד 32 ג'יגה'
הוא אמור להיות מסוגל לתמוך בכרטיס של עד 32 ג'יגה
01/08/2016 | 21:12
3
23
בגדול כרטיסי זיכרון מתחלקים ל-3 סוגים: עד 2 ג'יגה, 4-32 ג'יגה, ו-64 ג'יגה עד 2 טרה.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה. רשום בחוברת ההפעלה:'
אוקיי, תודה. רשום בחוברת ההפעלה:
01/08/2016 | 21:39
2
18
הכנסת כרטיס הזיכרון (מקס 8GBׂ), אז אתקשר בכל אופן לוודא. 
לצפיה ב-'יכול להיות שהמכשיר ישן, וכשהוא יצא לא היו כרטיסים עם נפח'
יכול להיות שהמכשיר ישן, וכשהוא יצא לא היו כרטיסים עם נפח
02/08/2016 | 08:43
1
9
גדול יותר מ-8 ג'יגה. עקרונית התקן עצמו תומך בנפחים כפי שציינתי. כמו שעד לפני כמה שנים לא ציינו שיכולים להיות כרטיסים של "עד 2 טרה בייט", אלא מקסימום "עד 64 ג'יגה בייט" או "עד 128 ג'יגה בייט". אין טעם להגיד שהמכשיר תומך במשהו שאפילו לא מתקרבים לייצור שלו במציאות.
לצפיה ב-'הבנתי, המון תודות ! '
הבנתי, המון תודות !
02/08/2016 | 11:11
4
לצפיה ב-'החלפת ניגודיות ב-LG3'
החלפת ניגודיות ב-LG3
01/08/2016 | 20:29
2
18
בצעתי החלפת ניגודיות והכל התחלף לי.. שחור הפך ללבן...
איך מחזירים את המצב לקדמותו?
לצפיה ב-'האם מדובר באנדרואיד 5.0?'
האם מדובר באנדרואיד 5.0?
01/08/2016 | 20:52
1
19
Settings
Accessibility
Color inversion - ללחוץ על מנת לבטל את החלפת הצבעים
לצפיה ב-'נעזרתי בסרטון הדרכה ביוטיוב'
נעזרתי בסרטון הדרכה ביוטיוב
01/08/2016 | 21:27
19
לפיו כשהגעתי לנגישות עברתי להתאמת צבעים וקבלתי מסך מלא "סוכריות צבעוניות"
אותן גררתי בסיבובים עד שהצבעים נראו לי.
לא ניסיתי לחיצה ואיני מעיזה לגעת שוב...
תודה על כל פנים.
לצפיה ב-'החלפת ניגודיות ב-LG3'
החלפת ניגודיות ב-LG3
01/08/2016 | 20:28
9
בצעתי החלפת ניגודיות והכל התחלף לי.. שחור הפך ללבן...
איך מחזירים את המצב לקדמותו?
לצפיה ב-'לקחת טלפון לחול - דחוף'
לקחת טלפון לחול - דחוף
01/08/2016 | 18:19
34
100
היי, אני רוצה לקחת את הטלפון לחול איתי. רק שאני רוצה שיהיה רק למצבי חירום וכמצלמה. לכן, אני לא רוצה לקנות חבילה לחול וגם לא לעשות סים לחול או לקנות סים מקומי בארץ היעד. מכיוון גם שאני לא רוצה להשתמש וגם לא רוצה לשלם על שיחות שיתקשרו אליי או יסמסו אליי, יש אפשרות לעשות חסימה או להוציא את הסים שלי מהפל. אבל מה לגבי אפשרות של מצב טיסה, אם אהיה על מצב טיסה כל הזמן, אז במקרה הצורך אוכל לעשות שיחה בין לאומית לא? בנוסף אוכל להשתמש בוויפיי מקומי תוך כדי מצב טיסה, ועדיין לא להגיע למצב שמישהו מתקשר אליי.
עד כאן נכון? תודה
NEXUS 4
לצפיה ב-'הכי טוב? להוציא את הסים מהמכשיר.'
הכי טוב? להוציא את הסים מהמכשיר.
01/08/2016 | 18:35
5
50
אני כותב את זה כי אתה העלית את הרעיון, ואם אתה רוצה פשוט להתנתק בחו"ל ושלא יפריעו לך זה הפתרון.
מצב טיסה במכשירים מסויימים מבטל גם את אפשרות הגלישה באמצעות ווייפיי (נתקלתי כבר במכשירים שזה לא ביטל את הווייפיי) אבל אם אין סים במכשיר הוא בכל מקרה יוכל לעבוד רק באמצעות הווייפיי.
לכן לדעתי זה הפיתרון לשאלות ששאלת.
טיסה נעימה.
לצפיה ב-'הבעיה'
הבעיה
01/08/2016 | 18:45
4
46
שאני פוחד שאולי הסים שומר חלק מהתמונות/מסמכים שאני אוריד (כמו צילום דרכון וכו') וגם שאני לא אוכל כנראה להוציא שיחות אם אני כן ארצה פתאום שיחה בין לאומית (לישראל) אגב להוציא שיחה בינל כשאני בחול ולא הודעתי לפני לחברה הסלולרית זה אפשרי כן?
לצפיה ב-'הדברים שאמרת לא נשמרים על הסים.'
הדברים שאמרת לא נשמרים על הסים.
01/08/2016 | 18:55
3
47
הם נשמרים על הזכרון הפנימי או על כרטיס זכרון אם יש כזה במכשירך.
להוציא שיחה מחו''ל לארץ בסלולרי ללא חבילה זאת שחיטה, אבל תמיד זה אפשרי, ואם האפשרות חסומה במכשירך הרי שזה לא יוכל להתבצע.
לצפיה ב-'תודה. ידוע לך מחיר? זה רק בשביל מקרה חירום גם ככה.'
תודה. ידוע לך מחיר? זה רק בשביל מקרה חירום גם ככה.
01/08/2016 | 18:57
2
32
איך אני מוציא שיחה לחול במקרה כזה, רק 972 לפני והמספר כרגיל?
לצפיה ב-'תכנס לאתר של סלקום ותסתכל במחירים.'
תכנס לאתר של סלקום ותסתכל במחירים.
01/08/2016 | 19:15
1
33
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/08/2016 | 19:49
11
לצפיה ב-'נכון - אבל שים לב'
נכון - אבל שים לב
01/08/2016 | 18:39
25
41
אם תהיה במצב טיסה אכן לא תוכל להשתמש במכשיר לשיחות וגלישה אבל כשתצא ממצב טיסה עלול להיווצר מצב שהמכשיר יתחבר לרשת ויוריד נתונים ואז יכול להיות חיוב מאוד גדול.
אם אתה רוצה להימנע מכך, וודא מול המפעילה שלך ששירותי גלישה בחו"ל חסומים. אם אתה בגולן אתה יכול לוודא זאת מול האתר שלהם ואם אתה אצל מפעילה אחרת תתקשר לשירות הלקוחות ואם אתה יכול תדאג להקלטה של השיחה.
אמצעי זהירות נוסף זה לוודא שלחצן תקשורת נתונים (שני החיצים) כבוי
בנוסף אתה יכול למחוק מהמכשיר את ה APN - הגדרות הגישה לאינטרנט ולשחזר אותן כשתחזור.
לצפיה ב-'אני בסלקום'
אני בסלקום
01/08/2016 | 18:54
9
32
אז לבקש שיחסמו רק אינטרנט בלי לחסום שיחות (כי אני רוצה שישאר למקרה חרום). וכדי להמנע ממצב שבו אני מקבל שיחה מהארץ, אני אהיה על מצב טיסה כל הזמן.
אפשרי וטוב?
לצפיה ב-'+'
+
01/08/2016 | 18:56
3
29
אם אני מבטל גלישה לחודש, אמורים לתת לי זיכוי על שאני לא גולש חודש?

הקלטה של שיחות ניסיתי מיליון פעם, LG המעפנים האלה עשו איזו פעולה בפלפון למנוע.
לצפיה ב-'לא מזכים, ואל תחשוב על זה בכלל.'
לא מזכים, ואל תחשוב על זה בכלל.
01/08/2016 | 19:14
2
29
אתה נוסע לחו''ל, הכמה עשרות ש''ח זה מה שישחק תפקיד?
לצפיה ב-'אם אפשר לחסוך...'
אם אפשר לחסוך...
01/08/2016 | 19:16
1
16
לצפיה ב-'תסלח לי אבל בעיני זה לא נקרא לחסוך.'
תסלח לי אבל בעיני זה לא נקרא לחסוך.
01/08/2016 | 20:04
17
לצפיה ב-'תגיד להם לחסום אינטרנט בחו"ל'
תגיד להם לחסום אינטרנט בחו"ל
01/08/2016 | 19:24
4
17
לצפיה ב-'כן עכשיו סיימתי לדבר איתם'
כן עכשיו סיימתי לדבר איתם
01/08/2016 | 19:47
3
44
אמרתי שלא לבטל שיחות, אני פשוט לא אענה ולא אשלח SMS וכך לא אשלם על זה. אבל במקרה הצורך כן אוכל להתקשר.(במחיר גבוה)

*************מה שהופתעתי שהוא אמר לי שהאינטרנט חסום תמיד לכולם **********
שלא צריך לבקש את זה. שאם לא עושים חבילת גלישה לחול אין אפשרות להתחבר לאינטרנט שהוא לא וויפיי
לצפיה ב-'בדקת מהו המחיר הגבוה?'
בדקת מהו המחיר הגבוה?
01/08/2016 | 20:24
13
לצפיה ב-'קבל עצה ידידות'
קבל עצה ידידות
01/08/2016 | 21:18
1
45
קנה חבילה שיחות מינימלית כלשהי, לא משנה איפה, ואפילו קח את הזולה שתמצא.
כי אחרת, אם תצטרך להוציא שיחה חשובה, אתה תשלם כל כך יקר שתצטער.
מצ''ב דוגמה לתעריף ללא חבילה בסלקום.
לצפיה ב-'תודה. חבילה עולה 80 שח. גם ככה אני שומר למצבי חירום'
תודה. חבילה עולה 80 שח. גם ככה אני שומר למצבי חירום
01/08/2016 | 21:42
14
לצפיה ב-'ראה למטה- הנציג אמר לי שתמיד חסומים לגלישה בחול אם אין חבילה'
ראה למטה- הנציג אמר לי שתמיד חסומים לגלישה בחול אם אין חבילה
01/08/2016 | 19:48
14
15
לצפיה ב-'לאן אתה טס?'
לאן אתה טס?
01/08/2016 | 20:48
13
14
לצפיה ב-'ל'
ל
01/08/2016 | 21:43
12
35
הודו
לצפיה ב-'כדאי לשים קוד או לבטל את המשיבון'
כדאי לשים קוד או לבטל את המשיבון
02/08/2016 | 07:42
11
43
גם שיחה נכנסת מקרית של 1 שניה תעלה 17 שח
גם שיחה שהלכה למשיבון , כי ניתקו אחרי הצפצוף, תיקלט כשיחה נכנסת במערכות
לצפיה ב-'טוב לדעת. הנציג בכלל לא הזכיר את זה'
טוב לדעת. הנציג בכלל לא הזכיר את זה
02/08/2016 | 08:25
10
24
למרות ששאלתי כמה פעמים כל דבר. אני אתקשר ואראה אם זה אפשרי. זה אמור לעלות כסף?
לצפיה ב-'זה אמור לעלות כסף אם לא תעשה את זה.'
זה אמור לעלות כסף אם לא תעשה את זה.
02/08/2016 | 08:58
15
לצפיה ב-'תוציא את הסים מהמכשיר ותשים אותו בארנק.'
תוציא את הסים מהמכשיר ותשים אותו בארנק.
02/08/2016 | 09:11
8
26
אם תצטרך להוציא שיחה במקרה חירום, תחזיר אותו.
לצפיה ב-'הורדתי תא קולי. אם יש עוד משהו שכדאי לדעת לפני הנסיעה אשמח '
הורדתי תא קולי. אם יש עוד משהו שכדאי לדעת לפני הנסיעה אשמח
02/08/2016 | 09:51
7
27
לשמוע. 
תודה

אגב, קוד זה משהו כמו 30 שח בחודש בסלקום. 
לצפיה ב-'אתה נשמע קצת היסטרי מכל הסיפור. וזה לא כזה דרמטי.'
אתה נשמע קצת היסטרי מכל הסיפור. וזה לא כזה דרמטי.
02/08/2016 | 10:04
6
27
בסה"כ יש שני מצבים.
1. אם אתה טכנופוב מושלם אז פשוט תוציא את הסים ותכניס אותו רק במקרה חרום.
2. אם אתה לא טכנופוב אז כל מה שאתה צריך זה לבטל את הנדידה בהגדרות הגלישה (מעבר לנעילה של  סלקום) וזהו. לא יקרה שום דבר רע בלי ידיעתך.
אם לא תוציא או תענה לשיחות ולא תשלח SMS אז לא יהיו שום חייובים.

מאידך אני מסכים עם הדיעה שלנסוע בלי חבילה זה תמיד יוצא יותר יקר מאשר לעשות חבילה. בסוף תמיד יש מצב חירום/קיצון שבו אתה מחליט לבצע שיחה במחיר מלא ואז 2-3 דקות שיחה שכזו שקולות לחבילה שהיית לוקח מראש. 10-15 דקות שיחה שכזו ואתה משלם פי 3 ממחיר החבילה.
לצפיה ב-'אני לא'
אני לא
02/08/2016 | 10:14
5
15
איך מבטלים נדידה והאם זה יפגע בגלישה של וויפיי?
לצפיה ב-'לא קשור לוויפי, איזה מכשיר יש לך?'
לא קשור לוויפי, איזה מכשיר יש לך?
02/08/2016 | 10:17
4
22
בעיקרון נכנסים להגדרות - רשתות סלולר - יש שם אופציה של גלישה בנדידה (ROAMING) שאפשר לכבות.
לצפיה ב-'סבבה מצאתי'
סבבה מצאתי
02/08/2016 | 10:38
3
19
רק אם אפשר להבין טוב יותר מה זה עושה, מבטל אפשרות של גלישה סלולרית בלבד?
תודה

עריכה: ביטלתי נדידה ווייפיי וזה *גולש על הסלולרי* - רק כי אני בישראל ?  מה זה נדידה?
לצפיה ב-'נדידה - כאשר הטלפון מחובר לרשת שאינה הרשת של הסים שלו.'
נדידה - כאשר הטלפון מחובר לרשת שאינה הרשת של הסים שלו.
02/08/2016 | 10:44
2
20
כלומר לא סלקום.
הפעולה שביצעת מבטלת את הגלישה הסלולרית כאשר אתה בנדידה.
לא קשורה לוויפי לא לשיחות ולא ל SMS.
לצפיה ב-'אז אם למשל אני נודד על רשת של אורנג (ואני סלקום) אני לא משלם'
אז אם למשל אני נודד על רשת של אורנג (ואני סלקום) אני לא משלם
02/08/2016 | 10:46
1
15
נכון?
לצפיה ב-'אני לא חושב שלסלקום יש הסכם נדידה עם אורנג ולכן הסים בכלל'
אני לא חושב שלסלקום יש הסכם נדידה עם אורנג ולכן הסים בכלל
02/08/2016 | 10:49
15
לא יכול לנדוד על אורנג,
אבל תיאורטית אז כן, אם תתחבר לאורנג אז הגלישה לא תעבוד ולא תחוייב על גלישה באורנג.
לצפיה ב-'קראתי את השרשור'
קראתי את השרשור
02/08/2016 | 14:21
1
18
המסקנה היא להגיע לחול וכדי להנות מיכולת מינימלית רצוי מאד לשחרר משהו כמו 50 ש"ח ולקנות סים מקומי. איפה שקונים הם יוציאו את הסים שלך ותדביק עם סלוטייפ על הסוללה או על מקום בסמרטפון שלא יאבד.
סים כזה אפשר להזמין לשיחות ו/או גלישה.
זה גם מצויין להתמצאות לפי GPS.
מקווה שהעסק יובן.
לצפיה ב-'יש בזה משהו, אבל כל אחד והסגנון טיול שלו. תודה על התגובה.'
יש בזה משהו, אבל כל אחד והסגנון טיול שלו. תודה על התגובה.
02/08/2016 | 14:38
5
לצפיה ב-'גיבוי Samsung Account במכשיר A3'
גיבוי Samsung Account במכשיר A3
01/08/2016 | 17:27
2
23

מכשיר ה-A3 של אישתי צריך להיכנס למעבדה. נאמר לנו לגבות את המכשיר כי הם מוחקים את הכל.
תחת Settings / Accounts יצרתי חשבון סמסונג על מנת שיגבה את השיחות וההודעות SMS. אולם כאשר אני נכנס אליו מופיע לי "Sync turned off". כאשר אני לוחץ על השורה הזו ישנה הודעה "Syncing with your Samsung account is not supported on this device".

כאשר אני נכנס ל-Settings / Backup and reset אין לי גיבוי של סמסונג.

מישהו יודע איך לפתור את זה?
מצורפות תמונות מסך.

*ההודעה מפורסמת במקביל גם בפורום אנדרואיד.
לצפיה ב-'תשכח מחשבון הסמסונג, תגבה ותסנכרן עם חשבון הגוגל.'
תשכח מחשבון הסמסונג, תגבה ותסנכרן עם חשבון הגוגל.
01/08/2016 | 18:29
9
לצפיה ב-'תסנכרן באמצעות אלפליקציה חיצונית'
תסנכרן באמצעות אלפליקציה חיצונית
01/08/2016 | 20:53
15
לצפיה ב-'מה קורה כשעושים וויפ לטלפון?'
מה קורה כשעושים וויפ לטלפון?
01/08/2016 | 15:59
16
154
קניתי מכשיר חדש מחנות. המכשיר הגיע עם המון זבל שמותקן עליו. שלושה דפדפנים שונים, כל מיני יישומים, כל מספר שאני שומרת בזכרון כאילו יש לו כבר שם מקביל בסינית... בלאגן. אמרו לי שאפשר לעשות וויפ לטלפון. אף פעם לא עשיתי דבר כזה. זה יעזור? זה כמו לפרמט מחשב? ואז זה מוחק הכול, כולל מערכת הפעלה? אז איך אני עובדת עם הטלפון הלאה? או שזה ימחק רק דברים שאני התקנתי/שמרתי?
תודה לעונים!
לצפיה ב-'ב-99% מהמקרים הזבל המותקן ישאר גם אחרי ה"וויפ".'
ב-99% מהמקרים הזבל המותקן ישאר גם אחרי ה"וויפ".
01/08/2016 | 16:42
14
76
הייתי אומר שאפילו ב-100% זה ישאר כי זה מובנה במכשיר. ובעיקר בסמסונגים ובLG למיניהם, כמו גם במכשירים שאנשים קונים (למרות שפשוט אסור לעשות זאת) מהחברות הסלולריות.

לכן בשנים האחרונות אנשים התחילו להבין (עדיין חלק קטן מהציבור) שכדאי לקנות מכשירים נקיים מזבל, כדוגמת מכשירי "נקסוס" , מוטו, וכדומה.
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה. כלומר אין מה לעשות?'
תודה על התשובה המהירה. כלומר אין מה לעשות?
01/08/2016 | 16:45
13
48
אין איזו דרך למחוק את הדברים האלה בכוח? אוף.
אתה בוודאי צודק לגבי הרכישה של מכשירים "נקיים" אבל בשיקולים של מה לקנות נכנסים עוד דברים ולפעמים המכשירים הנקיים פשוט לא מתאימים מסיבות אחרות. מבאס.
לצפיה ב-'יש אפשרות, אבל זה לא משהו למשתמש הפשוט'
יש אפשרות, אבל זה לא משהו למשתמש הפשוט
01/08/2016 | 17:14
12
64
את צריכה להחליף רום לאחד שנקי מכל האפליקציות האלו. לא משהו שכדאי חהתעסק איתו כשלא מבינים.
לצפיה ב-'זה משהו שיכולים לעשות עבורי במעבדה? '
זה משהו שיכולים לעשות עבורי במעבדה?
01/08/2016 | 22:42
11
18
לצפיה ב-'כן, וגם כאן יש אנשים (לא אני) שיודעים לעשות זאת.'
כן, וגם כאן יש אנשים (לא אני) שיודעים לעשות זאת.
02/08/2016 | 02:11
10
44
דרך אגב על איזה מכשיר בכלל מדובר?
לצפיה ב-'אני יכול להפנות לאנשים שצורבים רום חדש'
אני יכול להפנות לאנשים שצורבים רום חדש
02/08/2016 | 07:40
3
52
יש לי מכרים בכל איזורי הארץ (המחיר בין 50-80 שח, תלוי במורכבות , האם צריך לפתוח BOOTLOADER) .
אחרי פעולה כזו המכשיר ירוץ יותר טוב ויהיה לו יותר משאבים וזכרון ולרוב גם הסוללה משתפרת.

האפליקציות הכי בעייתיות הם
Clean Master
DU Battery Saver
קשה לתפוס שיש אנשים שמתקינים אותם מרצונם. הם גורמים יותר נזק מאשר תועלת.
לצפיה ב-'אם כבר הגבת לי אשאל אותך שאלה:'
אם כבר הגבת לי אשאל אותך שאלה:
02/08/2016 | 07:51
43
האם האנשים שאתה מכיר צורבים כל רום על כל סוג של מכשיר? או רק של המכשירים המוכרים?
יתכן שאזדקק (עבור מכרים) לסיוע כזה.
לצפיה ב-'אשמח אם תפנה אותי. שולחת לך במסר אזור'
אשמח אם תפנה אותי. שולחת לך במסר אזור
02/08/2016 | 15:39
18
לצפיה ב-'אשמח אם תוכל לעזור לי עם XiaoMi Redmi 3'
אשמח אם תוכל לעזור לי עם XiaoMi Redmi 3
03/08/2016 | 17:18
23
להחליף למערכת הפעלה אנדרואיד רגיל
לצפיה ב-'סמסונג J5'
סמסונג J5
02/08/2016 | 09:39
5
20
לצפיה ב-'דווקא מכשיר מצויין לטעמי'
דווקא מכשיר מצויין לטעמי
02/08/2016 | 10:16
4
38
יש לשני קרובי משפחה.
האם המכשיר מיבואן רשמי סאני?
לצפיה ב-'האמת שאני לא יודעת. רכשנו אותו מחנות סלולר'
האמת שאני לא יודעת. רכשנו אותו מחנות סלולר
02/08/2016 | 15:45
3
41
בוא נגיד שמשיטוט של חצי שעה בפורום הזה למדתי יותר על טלפונים סלולריים משידעתי אי פעם. וגם הסרתי את ה-clean master
לצפיה ב-'כמה שילמת עליו? בסביבות 800 ש''ח או 1100-1300 ש''ח?'
כמה שילמת עליו? בסביבות 800 ש''ח או 1100-1300 ש''ח?
02/08/2016 | 15:56
2
43
אם התשובה היא במחיר הנמוך הרי שהמכשיר הינו מיבוא עצמאי של בעל החנות, מה שנקרא יבוא מקביל, כלומר יתכן שבעל החנות הביא את המכשיר ממקסיקו או מביילרוס (אלה רק שתי דוגמאות) ועל זה נאמר: מה מה שעולה בזול וכו'...

וכעת לקטע הקצת מצחיק: אם המכשיר מיבור רשמי הרי שכל שינוי במערכת ההפעלה יבטל את האחריות, מה שהופך את השינוי ללא כדאי בעליל, אבל אם המכשיר נרכש מיבוא פרטי/מקביל הרי שבעל החנות ישמח לדעתי (אם הוא רציני ולא שחקן זמני בשוק הסלולריים) להתקין לך מערכת הפעלה אחרת, או למסור את המכשיר לאיזה ילדון שמתמחה בדברים האלה, תורת סכום פעוט, כפי שגם הציע המנהל בתגובה קודמת.

וראי נא, אזהיר שוב: אם המכשיר באחריות רשמית לא הייתי ממליץ לך לשחק איתו.
אלה היתרונות והחסרונות של היבוא הרשמי.

לצפיה ב-'עלה לי 880 והוא מפוצץ בג'יפה בסינית, אז... זה מאשש את דבריך'
עלה לי 880 והוא מפוצץ בג'יפה בסינית, אז... זה מאשש את דבריך
02/08/2016 | 21:07
1
37
הבעיה היחידה בהצעתך היא שהחנות רחוקה ממני גאוגרפית ולא ממש מסתדר לי להגיע לשם.
לצפיה ב-'כמובן שזאת לא חוכמה גדולה להיות חכם לאחר מעשה'
כמובן שזאת לא חוכמה גדולה להיות חכם לאחר מעשה
02/08/2016 | 21:20
34
אבל אני קורא לדברים כאלה שכר לימוד.
בעבר, עד לפני כשנתיים גם אני לא הבנתי הרבה בתחום הזה, ושילמתי שכר לימוד.
אני מקווה שהמנהל יעזור לך עם מישהו שיעשה את העבודה בזול.
לצפיה ב-'כדאי לרשום את סוג המכשיר , אולי מדובר במכשיר שיש לו'
כדאי לרשום את סוג המכשיר , אולי מדובר במכשיר שיש לו
02/08/2016 | 08:10
50
מדריכים מסודרים איך משנים את הרום.
מצד שני יכול להיות גם ומדובר במכשיר שכל רום ייראה עליו אותו הדבר .

לצפיה ב-'קיוסק לאנדרואיד ישן'
קיוסק לאנדרואיד ישן
01/08/2016 | 13:50
7
59
האם מישהו מכיר אפליקצית קיוסק שמשתמשת במנוע WEB שהוא לא המנוע הפנימי של האנדרואיד?  יש לי בעיה עם חומרה ש"סוחבת" אנדרואיד 4.2 (אי אפשר לעדכן), ועבור האתר שהקיוסק צריך להציג, אני צריך דפדפן עדכני.

לצפיה ב-'תתקין פיירפוקס אם אתה יכול'
תתקין פיירפוקס אם אתה יכול
01/08/2016 | 14:45
2
34
הוא משתמש במנוע אחר מזה המובנה.
לצפיה ב-'אבל תוכנות הקיוסק לא משתמשות במנוע שלו.'
אבל תוכנות הקיוסק לא משתמשות במנוע שלו.
01/08/2016 | 15:14
1
29
ותוספי הקיוסק שניסיתי לFF לא ממש עושים את העבודה בתור קיוסק (אפשר לסגור אותו ו"לשחק" בטאבלט, בין השאר).
אם יש לך המלצה על קיוסק ספציפי לFF, שעובד כיאות - אשמח מאד.

לצפיה ב-'לא שמתי לב שהתכוונת לאפליקציה. חשבתי שהתכוונת לאתר'
לא שמתי לב שהתכוונת לאפליקציה. חשבתי שהתכוונת לאתר
01/08/2016 | 15:44
27
אין לי מושג לגבי זה.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
01/08/2016 | 20:57
3
18
המטרה היא להגביל את השימוש בטאבלט למשתמשים בלתי מורשים? ניתן להשתמש באחת האפליקציות הבאות
לצפיה ב-'תודה, אבדוק מחר אם אחת מהן עונה על הצרכים.'
תודה, אבדוק מחר אם אחת מהן עונה על הצרכים.
01/08/2016 | 21:22
2
16
כעקרון אני צריך עמדת "קיוסק" - המערכת גולשת עם דפדפן שאי אפשר לכוון אותו לשום דבר שאין לו קישור ישיר מהדף המקורי.  במבט מהיר נראה שלא זה הכוון של היישומונים שמצויים בדף אליו קישרת, אלא יותר תוספי אבטחה שמאפשרים חסימה של ישומים ספציפיים.

לצפיה ב-'זה היה הכלי השני שניסיתי'
זה היה הכלי השני שניסיתי
01/08/2016 | 21:54
13
הוא משתמש בדפדפן המובנה כדי להציג את הדפים.  דרך אגב, אם מדובר על כלים של קיוסקים, fully עשה עבודה טובה יותר.
לצפיה ב-'הוט מנסים לשבור ת'שוק...?! איך השירות שלהם (סלולר)?'
הוט מנסים לשבור ת'שוק...?! איך השירות שלהם (סלולר)?
01/08/2016 | 09:28
6
84
מה רמת אמינות הרשת שלהם ?

האם הדיל הזה "שווה" את המחיר בסופו של יום ?
לצפיה ב-'מניסיון שלי...'
מניסיון שלי...
01/08/2016 | 09:31
78
איכות הרשת לא הייתה טובה אבל זה יכול ליהיות קשור לסוג הטלפון והמיקום.
על השירות הייתי נותנת להם ציון 6.

לצפיה ב-'אתה יודע שזה לקווים עסקיים, נכון?'
אתה יודע שזה לקווים עסקיים, נכון?
01/08/2016 | 09:42
4
64
מעבר לכך אין לי מושג לגביהם. יש אצלנו בבית וטו גורף על הוט .
לצפיה ב-'ברור. אני הראשון לשלול את הוט. אבל רציתי להדוק האם התרבות'
ברור. אני הראשון לשלול את הוט. אבל רציתי להדוק האם התרבות
01/08/2016 | 10:01
3
50
האירגונית בנושא שרות השתנת...... והאם הרמה הטכנולוגית בסלולר לא נדבקה במחלות של שרות הטלוויזיה והטלפוניה
לצפיה ב-'הנקודה שלי הייתה שזו תוכנית עסקית, לא ללקוחות פרטיים'
הנקודה שלי הייתה שזו תוכנית עסקית, לא ללקוחות פרטיים
01/08/2016 | 10:34
1
45
הוטו על הוט אומר פשוט שאני לא אוכל לדעת מה איכות המוצר .
לצפיה ב-'בוקר טוב אשמח לעזור לפני כחצי שנה נטשתי את גולן טלקום להוט '
בוקר טוב אשמח לעזור לפני כחצי שנה נטשתי את גולן טלקום להוט
01/08/2016 | 11:01
92
מובייל במבצע שהיה בזמנו2 קווים ב40שקל.אז ככה איכות הקו מעולה לעומת גולן איכות גלישה טובה מאוד בדור4 אני מדגיש במידה ויש לך רק דור3 יתכנו בעיות בגלישה בקצב גלישה.בסיכום הכללי מרוצה מאוד יש להם אתר באינטרנט הכל בסדר גמור. אני גם בהתחלה חששתי מהוט אבל לבנתיים הכל בסדר גמור.
לצפיה ב-'גם אני לא מחובבי הוט, אבל...'
גם אני לא מחובבי הוט, אבל...
01/08/2016 | 12:50
53
(לפני האבל, בסוגריים: זה בגלל השרות המחורבן שלהם ללקוחות השבויים של הכבלים)
אבל אצלי אין טינה טוטאלית בגלל מועקות העבר, ואני דן כל מקרה לגופו, כפי שכתבתי כאן יותר מפעם אחת, ומכל מי שאני מכיר שהוא לקוח של הוט בסלולרי אני שומע רק תגובות חיוביות.
לצפיה ב-'הפצת אנדרואיד 7 'נוגט' תחל בחודש אוגוסט...'
הפצת אנדרואיד 7 'נוגט' תחל בחודש אוגוסט...
01/08/2016 | 09:27
8
73

שני מכשירי הנקסוס החדשים...

MARLIN...

SAILFISH...

מתי הטלפון שלכם יקבל את האנדרואיד 7 נוגט...
לצפיה ב-'יש עוד מכשירים שהם ב״קרוב״ ל-6'
יש עוד מכשירים שהם ב״קרוב״ ל-6
01/08/2016 | 09:31
1
22
לצפיה ב-'חחחחחח ממש!'
חחחחחח ממש!
01/08/2016 | 09:32
23
לצפיה ב-'סמארטפונים של מוטורולה.'
סמארטפונים של מוטורולה.
02/08/2016 | 08:40
3
32
יש להניח שכמו תמיד מכשירי מוטורולה יקבלו את הנוגט ישר אחרי מכשירי הנקסוס.
לצפיה ב-'אתה מדבר על מוטורולה בבעלות גוגל. אני לא בטוח שזה עדיין המצב'
אתה מדבר על מוטורולה בבעלות גוגל. אני לא בטוח שזה עדיין המצב
02/08/2016 | 08:45
2
30
בבעלות של לנובו.
בחיפוש מהיר מצאתי את זה: http://www.techspot.com/news/65736-motorola-no-mon... . זה אמנם מדבר על עידכוני אבטחה חודשיים, אבל אם את העידכונים האלה, שאמורים (תיאורטית, לך תדע באיזו דרך מטומטמת גוגל יישמה את זה) להיות קטנים וקלים לעידכון היא לא עושה, למה שהיא תזדרז לעידכונים גדולים יותר?
לצפיה ב-'אאל"ט.'
אאל"ט.
02/08/2016 | 09:07
1
29
בהשקת המרשמלו במכשירי הנקסוס החדשים דאז LG ווואוואי + מכשיר של HTC.

אני חושב שמוטורולה היתה היצרנית הראשונה ששידרגה את הסמארטפונים שלהם למרשמלו.
לצפיה ב-'זה היה אז. האם זה גם ימשיך? אני לא הייתי קובע בנחרצות'
זה היה אז. האם זה גם ימשיך? אני לא הייתי קובע בנחרצות
02/08/2016 | 09:59
18
כמו שמוטורולה השתפרה מאוד עם העידכונים שלה כאשר היא הייתה בבעלות גוגל, ככה היא יכולה להתדרדר בחזרה תחת לנובו. אני לא מכיר מספיק את המכשירים של לנובו ואת מדיניות העידכונים שלה, ולכן אני רק אומר שאי אפשר להניח בוודאות שהם יעודכנו ראשונים, במיוחד אם כבר רואים "ניצנים" של חוסר רצון להפיץ את עידכוני האבטחה מגוגל.
לצפיה ב-'LG V20 יהיה המכשיר הראשון שישווק עם מערכת ההפעלה 'נוגט'...'
LG V20 יהיה המכשיר הראשון שישווק עם מערכת ההפעלה 'נוגט'...
03/08/2016 | 09:41
37
לצפיה ב-'תצטרפו לסקר הגדול של פישפשוק בפייבוק'
תצטרפו לסקר הגדול של פישפשוק בפייבוק
01/08/2016 | 09:15
24
לצפיה ב-'האם אפשר להשיג בארץ טלפון נוקיה 230 ?'
האם אפשר להשיג בארץ טלפון נוקיה 230 ?
01/08/2016 | 07:46
11
184
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
02/08/2016 | 08:59
8
80
יש משהו דומה נוקיה 300 - המחיר קצת יקר - המכשיר לא תומך דור 4 LTE.

----------------------------------------------------------------------------------------

אני הייתי ממליץ על מכשיר אחר באותו קונספציה כמו הנוקיה 300, רק שהמכשיר מתקפל.

LG SMART WINE - המפרט הרבה יותר מרשים - המכשיר תומך דור 4 LTE.
המכשיר מגיע עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של LG בישראל "רונלייט".
המכשיר מגיע עם מקשים רגילים + מערכת <font>הפעלה אנדרואיד לולויפופ + מסך טאצ'.</font>

לצפיה ב-'הנה לינק תקין LG SMART WINE.'
הנה לינק תקין LG SMART WINE.
02/08/2016 | 09:16
7
48
לצפיה ב-'תשובה ושאלה...'
תשובה ושאלה...
02/08/2016 | 10:49
6
52
אני מחפש מכשיר עם מסך גדול (יחסית) אבל לא סמארטפון.
ואם כבר סמארטפון במקום LG Wine Smart ונוקיה 300 לא כדאי כבר לקנות סמסונג J1 או J1 2016 ?
(מחיר 600-700 שקל)
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
02/08/2016 | 15:56
53
הj1 שנת 2016 מגיע עם מסך ברזולוציה גרועה מאוד, הסוללה חלשה 2000 מ"א בלבד, המצלמה 5 מ"פ בלבד.
בקיצור חבל לבזבז כסף עליו.

במחיר הזה עדיף להשקיע במכשיר איכותי.

מוטורולה LTE G דגם XT 1072.

מעבד 1.2 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים.
זיכרון 8 ג'יגה + הרחבת זיכרון.
הRAM 1024.
מסך 5 אינצ' HD באיכות טובה.
מסך עם ציפוי הגנה GORILLA GLASS 3.
מצלמה 8 מ"פ.
מערכת הפעלה מרשמלו המאפשרת להתקין אפליקציות על כרטיס מיקרו SD.
שני רמקולים סטריאו עם עוצמה וצליל איכותיים.
המכשיר תומך LTE.
הממשק נקי מאפליקציות זבל.
סוללה 2400 מ"א.
יש רדיו.

ניתן להשיג את המכשיר במחיר של 640 שקל ברשת "בסטמובייל" עם אחריות 12 חודש.

בקיצור, המוטורולה מכשיר איכותי מאוד, וגם כרגע במחיר זול.
לצפיה ב-'סיכום:'
סיכום:
03/08/2016 | 09:08
4
36
בעיקרון אני חושב שהמכשיר שמתאים לך זה המוטורולה.
לא רשום שם המחיר, אבל בעיתונות בפרסומות מטעם בסטמובייל נרשם שמחירו 640 שקל.

טוב שיש במכשיר בצד אופציה לגלישת אינטרנט במכשיר דרך המודם או דרך הWIFI וגם תמיכה בדור LTE 4 למקרה שבעתיד תתקבל החלטה כן לעשות שימוש בחבילת DATA.

(הנה עוד רעיון שאולי יכול להתאים לך - נוקיה 208.
מסך 2.4 אינצ' באיכות סבירה ללא טאצ', תומך דור 2 GSM, תומך דור 3 UMTS, רדיו, רמקול וספיקר חזקים, שלושה גדלים לפונטים במכשיר, סוללה 1200 מ"א, נגן MP3/MP4, מקשים רכים ונוחים, מצלמה 1.3 מ"פ, הרחבת זיכרון.
מחיר המכשיר 422 שקל - קצת יקר ביחס לתמורה.
לצפיה ב-'אני חושב שכבר אי אפשר להשיג אותו בשוק'
אני חושב שכבר אי אפשר להשיג אותו בשוק
03/08/2016 | 13:47
3
22
לצפיה ב-'כאמור.'
כאמור.
03/08/2016 | 16:02
2
24
ניתן להשיג את המוטורולה במחיר של 640 שקל ברשת "בסטמובייל".

יש להם סניפים מדן ועד אילת.

עם אחריות ל24 חודש.
לצפיה ב-'התכוונתי שאי אפשר להשיג את הנוקייה 208'
התכוונתי שאי אפשר להשיג את הנוקייה 208
03/08/2016 | 17:13
1
18
לצפיה ב-'הבנתי. בהצלחה.'
הבנתי. בהצלחה.
04/08/2016 | 08:47
12
לצפיה ב-'אתה מודע לזה שווטסאפ הפסיקה לתמוך במכשירים האלו?'
אתה מודע לזה שווטסאפ הפסיקה לתמוך במכשירים האלו?
02/08/2016 | 11:23
1
59
WhatsApp drops support for BlackBerry, Nokia and older Android phones

לצפיה ב-'זה לא משנה כי יש לי סים ללא data. שיחות ו-sms בלבד.'
זה לא משנה כי יש לי סים ללא data. שיחות ו-sms בלבד.
02/08/2016 | 12:49
25
לצפיה ב-'המלצה לסוללה ניידת 40-60 ש"ח'
המלצה לסוללה ניידת 40-60 ש"ח
31/07/2016 | 19:57
31
היי,
לפני כשנה קניתי את הסוללה הזאת xiaomi 10000MAH
עלתה אז 50 ש"ח, כולל משלוח, מBANGOOD
עכשיו אני רואה שהמחיר עלה ל 70 ש"ח
תוכלו להמליץ על סוללה ב"נפח" דומה? עדיפות ליותר דקה וכמובן לא לסיני זול 
תודה רבה!
לצפיה ב-'קניית טלפון בארה"ב'
קניית טלפון בארה"ב
31/07/2016 | 12:09
16
38
האם יותר זול לקנות גלקסי S7 מארה"ב או שאין הבדלים במחירים?

תודה
לצפיה ב-'סמסונג עושה נעילות איזוריות, אז קניה מארה"ב עלולה '
סמסונג עושה נעילות איזוריות, אז קניה מארה"ב עלולה
31/07/2016 | 12:21
2
37
להיות בעייתית. יש דרכים לעקוף את הנעילה, אבל צריך לשים לב לנושא.
האם הוא עולה שם פחות מאשר בדיוטי-פרי אצלנו (ראיתי פרסום ב-719 דולר)?
לצפיה ב-'יש SIM FREE לדעתי '
יש SIM FREE לדעתי
31/07/2016 | 12:29
1
30
אם הוא עולה $719 המחיר הוא כמו בארץ אני חושב 

לצפיה ב-'סים פרי זה עניין אחר - שזה לא נעול למפעילה ספציפית'
סים פרי זה עניין אחר - שזה לא נעול למפעילה ספציפית
31/07/2016 | 12:43
24
אבל מעבר לזה, יש נעילה לאזור. נדמה לי שכדי להתגבר עליה צריך לבצע שיחה של כמה דקות עם סים אמריקאי. אבל לא בטוח מה קורה כשיש עדכון תוכנה לטלפון.
בקיצור - צריך לברר.
לצפיה ב-'אני קניתי בארה"ב - באיביי - S7 DUOS ב 625 דולר כולל מיסים.'
אני קניתי בארה"ב - באיביי - S7 DUOS ב 625 דולר כולל מיסים.
31/07/2016 | 12:28
12
73
זה הדגם האסיאתי ולא האמריקאי G930FD
הגיע תוך 24 שעות עם שליח FACTORY UNLOCKED סגור ומקורי.
אם אתה רוצה אני אעלה את הלינק של המוכר.
הדגם שנמכר בישראל זה G930F וגם אותו ניתן למצוא באיביי.
אצלי אין שום בעיות נעילה בינתיים....
לצפיה ב-'אני טס לשם באוקטובר '
אני טס לשם באוקטובר
31/07/2016 | 12:31
3
42
אני מעוניין לקנות פיזית ולא באיביי 
השאלה כמה המכשיר עולה שם ( בדיוטי אצלנו עולה 719$)  דיי דומה למחיר בחנויות בארץ

מישהו יודע כמה עולה בארהב ? 
לצפיה ב-'580$ לפני מס מקומי ב B&H PHOTO'
580$ לפני מס מקומי ב B&H PHOTO
31/07/2016 | 12:41
2
49
לצפיה ב-'האם יש החזרי מס לתיירים ? '
האם יש החזרי מס לתיירים ?
31/07/2016 | 12:45
1
31
לא אמורים לקבל החזר מס ?

לצפיה ב-'אין החזרי מס בארה"ב.'
אין החזרי מס בארה"ב.
31/07/2016 | 12:47
12
לצפיה ב-'אפשר קישור למוכר?'
אפשר קישור למוכר?
31/07/2016 | 18:56
7
30
תודה.
לצפיה ב-'בבקשה - והמחירים ירדו הרבה מאז...'
בבקשה - והמחירים ירדו הרבה מאז...
31/07/2016 | 23:37
6
28
לצפיה ב-'תודה על הקישור'
תודה על הקישור
01/08/2016 | 05:52
5
30
אבל משהו לא מסתדר לי
אם מוסיפים את המס על מחיר המכשיר זה יוצא הרבה יותר יקר מ625 דולר.
איך מתבצע תשלום המיסים אם זה נשלח דרך חברת שילוח כמו פדקס?
אנא הסבר
לצפיה ב-'הוא לא מתבצע'
הוא לא מתבצע
01/08/2016 | 07:36
3
20
לצפיה ב-'כלומר יוצא שלא משלמים 34% מס במשלוח דרך פדקס?'
כלומר יוצא שלא משלמים 34% מס במשלוח דרך פדקס?
01/08/2016 | 07:42
2
15
לצפיה ב-'אני לא רואה סיבה לשלם 34% מס '
אני לא רואה סיבה לשלם 34% מס
01/08/2016 | 07:52
27
בזמן שהוא נמצא פיזית בארה"ב.....
לצפיה ב-'בארהב לא, כשנכנסים לארץ... כל אחד מחליט לעצמו....'
בארהב לא, כשנכנסים לארץ... כל אחד מחליט לעצמו....
01/08/2016 | 16:32
11
לצפיה ב-'כמו שכתבתי, אני הזמנתי בזמן שהייתי בארהב ולא היו מיסים בכלל.'
כמו שכתבתי, אני הזמנתי בזמן שהייתי בארהב ולא היו מיסים בכלל.
01/08/2016 | 07:40
30
הזמנתי וקיבלתי בארהב עם פדקס תוך 24 שעות.
המחיר שהופיע באתר היה 625 וזה מה ששילמתי.
מאז המחיר ירד.
לצפיה ב-'סקירה חדשה על ONE PLUS 3'
סקירה חדשה על ONE PLUS 3
31/07/2016 | 10:31
10
66
לצפיה ב-'סקירה חדשה על LG STYLUS 2 עם העט הנשלף'
סקירה חדשה על LG STYLUS 2 עם העט הנשלף
31/07/2016 | 10:33
33
לצפיה ב-'סיכום סיקור OP3.'
סיכום סיקור OP3.
01/08/2016 | 09:00
8
74
1) המעבד מהיר מאוד.
2) לאחר עידכון הגירסא לאוקסיג'ן 3,2,1 המכשיר מאפשר ניצול מלא של כל זיכרון הRAM במכשיר 6144.
3) המצלמה מצויינת באור יום ופחות טובה באזורים חשוכים.
4) הרמקול והספיקר בעוצמה טובה.
5) השמע באפרכסת בעוצמה טובה.
6) הסוללה מחזיקה יום שלם ללא בעיות.
7) סנסור טביעת אצבעות מהיר ומדויק.

יש כרגע שני "באגים" מעצבנים מאוד במכשיר ובפרט שמדובר במכשיר חדש.
1) המכשיר מעביר את עצמו למצב "שקט" באופן אוטומטי - ללא שום בקשה מצד המשתמש.
2) כשמשתמשים בסנסור טביעת האצבעות ה"חייגן" של המכשיר נפתח בצורה אוטומטית - ללא שום בקשה מצד המשתמש.

לצפיה ב-'זה מה-8 ביולי ... אז מי מחרטט פה ... אתה או הם .'
זה מה-8 ביולי ... אז מי מחרטט פה ... אתה או הם .
01/08/2016 | 09:38
1
21
לצפיה ב-'אף אחד.'
אף אחד.
01/08/2016 | 09:55
50
העדכון גירסא מתאריך 8 ביולי.
הסיקור על המכשיר מתאריך 27 ביולי.
לצפיה ב-'הסוללה של המכשיר חלשה .. יום שלם היא לא מחזיקה '
הסוללה של המכשיר חלשה .. יום שלם היא לא מחזיקה
01/08/2016 | 10:28
4
39
לפי הסיקור הם השתמשו ב-3 שעות מסך אז זה ממש לא שימוש אמיתי .
1. מה זה מעבד מהיר מאוד , יחסית למה ... למכשירים עם אותו מעבד !!! או מעבד יותר ישן.
2. שכחת לרשום שהוא מתחמם .
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
02/08/2016 | 08:36
3
33
לפי כל הסיקורים הOP3 מגיע ל10 בלילה עם 15% סוללה בשימוש יומי אינטנסיבי.
חוץ מזה יש לו הטענה מהירה.

המעבד מהיר מאוד, כך זה נראה לפחות בסיקור ובסיקור וידיאו.

לגבי המעבד הוא מתחמם בדיוק כמו כל מעבד אחר בכל סמארטפון איזה שלא יהיה.
אבל בטח לא כמו הסנפדראגון 810.
לצפיה ב-'הסוללה שלו חלשה לעומת נגיד s7 בכמעט 20% '
הסוללה שלו חלשה לעומת נגיד s7 בכמעט 20%
02/08/2016 | 09:50
2
24
למרות שהוא עם אותו המעבד ומסך שפחות זולל סוללות , הטענה מהירה לא מעניין .
תקרא את הסיפור ותראה שהם מדברים על זמן מסך של 3 שעות.

הטענה מהירה לא מעניין .

מהיר יחסית למה , הוא היה מאוד איטי במבחן נגד אייפון ונגד s7 .
לצפיה ב-'תיקון קטן.'
תיקון קטן.
02/08/2016 | 10:01
30
הS7 משווק בישראל עם מעבד אקסינוס 8890 ׁ( 2.3 + 4 & 1.6 + 4 ).
לצפיה ב-'הנה קצת פרטים על זמן הסוללה שלו.'
הנה קצת פרטים על זמן הסוללה שלו.
02/08/2016 | 10:41
30
הנה קטע מסיקור עליו מ"כלכליסט".
 הסוללה, לעומת זאת, קצת מאכזבת. אמנם היא מציעה קיבול של 3,000 מיליאמפר-שעה אך היא מתקשה לשרוד יום שלם ובשימוש רגיל תיאלצו לחפש מטען כבר בשעות הערב המוקדמות. ייאמר לזכותו שהוא לא מתחמם בקלות אפילו תחת עומס, אך כשהוא כן מתחמם, זה מורגש היטב בגלל גוף המתכת הדק. ההטענה מהירה מאוד - כמעט 60% בחצי שעה - בזכות טכנולוגיית הטעינה הביתית Dash מבית OPPO 

הנה קטע מסיקור עליו מ"וואלה".
 וואן פלוס 3 מצויד בטכנולוגיית הטענה ייחודית שפיתחה החברה, שם טוענים כי מדובר בטכנולוגיה הטובה ביותר שפותחה עד כה. בבדיקה שלנו נראה כי המכשיר אכן מציע זמני טעינה מהירים במיוחד, ברמה שהשאירה אותנו עם פה פעור: תוך 24 דקות הסוללה עמדה על 50 אחוזים ופגעה ב-100 אחוזי טעינה אחרי שעה ועשר דקות בלבד. בשונה משאר טכנולוגיות הטעינה, במכשיר הזה תוכלו להמשיך לבצע משימות כבדות מבלי שמהירות הטעינה תרד.
כאמור, לוואן פלוס 3 סוללה בקיבולת של 3,000 מיליאמפר-שעה שאינה ניתנת לשליפה. חיי הסוללה סבירים אבל ביחס לשאר המכשיר ניתן לומר שהם די מאכזבים. בשימוש ממוצע, על בהירות אוטומטית, תמצאו את עצמכם כבר בשעות הערב המוקדמות מחפשים שקע חשמל פנוי ואם שכחתם לטעון אותו במהלך הלילה כנראה שלא תרצו לצאת מהבית בלי מטען נייד, או לפחות מטען בהישג-יד 

גם בסיקור הזה הוא טוען שהסוללה לא משהו.

בקיצור הצדק  איתך בקשר לסוללה.
אף אחד לא מציין שהמכשיר מתחמם בגלל המעבד.

לצפיה ב-'ה'באגים' ממש מעצבנים...'
ה'באגים' ממש מעצבנים...
03/08/2016 | 08:36
22
יש סיכוי שבעדכוני גירסא/תוכנה ONE PLUS יפתרו את הבעיות הללו...???
לצפיה ב-'לא מצליח לבטל את החלון הקופץ של הווצאפ'
לא מצליח לבטל את החלון הקופץ של הווצאפ
31/07/2016 | 10:27
6
72
שלום.

לפני מס' שבועות ביצעתי עדכוני גרסה למכשיר (גלקסי 4), איפוס והתקנה מחדש של כל האפליקציות.

מאז, אני לא מצליח לבטל את החלון שקופץ לי כשאני מקבל הודעת ווצאפ תוך כדי שימוש בטלפון.
לפני כל העדכונים, הדבר היחיד שהיה קורה בזמן קבלת הודעה, זה שורה למעלה בקטן שהיתה מראה לי ממי ההודעה. זה הכל!

נכנסתי להגדרות הווצאפ, ביטלתי את כל החלונות הקופצים - גם כשהמסך דלוק, כבוי וכו', אבל זה לא עובד.
באופן פרדוקסלי, האפשרויות של הקפצת חלון כשהמסך כבוי וכו', עובדות מצוין, אבל לא הביטול.
כיביתי, הדלקתי, עדכנתי, הסרתי, החזרתי - והבעיה עדיין קיימת

מכשיר גלקסי 4, גרסה 5.0.1

לצפיה ב-'בטוח שמסומן לך ככה? '
בטוח שמסומן לך ככה?
31/07/2016 | 10:38
3
53
לצפיה ב-'בוודאות גם בקבוצתיות'
בוודאות גם בקבוצתיות
31/07/2016 | 11:05
2
15
לצפיה ב-'טוב גם אצלי זה ככה..רק דיברנו..'
טוב גם אצלי זה ככה..רק דיברנו..
31/07/2016 | 11:20
1
61
לא התייחסתי לזה מעולם. כי זה מופיע לרגע ונעלם..ואז נשאר רק הסימן העגול בסטטוס בר..כנראה ככה זה בגירסה הנוכחית
לצפיה ב-'אני חושב שככה זה החל מאנדרואיד 5'
אני חושב שככה זה החל מאנדרואיד 5
31/07/2016 | 11:24
24
לצפיה ב-'בעיה נוספת מאז העדכון'
בעיה נוספת מאז העדכון
31/07/2016 | 11:39
51
במסך נעילה מופיע בצד ימין למעלה שם החברה הסללורית אליה אליה אני מחובר.

אם קיבלתי הודעה והמסך נעול, אני צריך לפתוח את הנעילה ורק אז רואה את הסימן של ההודעה בצד ימין למעלה (לפני כן, גם במסך הנעילה ראו את הסימן של ההודעה).

לצפיה ב-'יש מישהו שיודע ויכול לעזור...?'
יש מישהו שיודע ויכול לעזור...?
02/08/2016 | 14:51
17

לצפיה ב-'מחפש המלצות על ULEFONE POWER'
מחפש המלצות על ULEFONE POWER
31/07/2016 | 10:08
2
63

האם באתר הנ"ל יש משלוחים לארץ????

ולמה בארץ מבקשים עליו 1500 שקל????
לצפיה ב-'GearBest אתר אמין'
GearBest אתר אמין
31/07/2016 | 11:10
43
שולח לישראל ,לאו דוקא ממחסנים בסין ,יכול להגיע ממדינה באירופה .
לא מכיר את המכשיר ברם הביקורות באתר טובות 
1500 שקל זה למי שרוצה להיכנס לחנות ולצאת עם מכשיר 
ב gearbest תמתין לפחות חודש.
ותמיד יש אפשרות שיעצר במכס ותשלם עוד 34.5% 

לצפיה ב-'לא ממליץ על המכשיר '
לא ממליץ על המכשיר
31/07/2016 | 11:51
52
לא ב580 שח בקניה ישירה
ובוודאי לא ב1500 שח מחנות בארץ

מכיר שני אנשים שהתקלקל אצלם תוך זמן קצר
אצל אחד יש בעית טעינה
אצל השני הטאץ עובד על חלק מהמסך - יש פס שבו אינו מגיב לנגיעה
לצפיה ב-'שחזור מספר IMEI בנוט2'
שחזור מספר IMEI בנוט2
30/07/2016 | 21:43
17
43
שלום חברים,
מכשיר סמסונג נוט2 שהוחלף לו רכיב פלאש לפני חצי שנה בערך, היתה בעיה שלא ניתן היה לעדכן גירסא והבלוטות' לא עבד טוב... התקנתי גירסא מחדש (סטוק ישראלית עם אודין) ועכשיו המכשיר ללא מספר IMEI
איך משחזרים? אפשר עצמאית או שאני צריך מעבדה?
מצאתי כמה מדריכים ברשת, לא ממש עבד לצערי... אשמח למדריך שמישהו כבר ניסה ועובד.
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'תנסה להתקין משהו בגירסא שהייתה על המכשיר לפני כן'
תנסה להתקין משהו בגירסא שהייתה על המכשיר לפני כן
30/07/2016 | 22:01
16
35
סמסונג ידועה בכך שהיא משנה את המיקום של רכיבי הרדיו, וזה כולל גם את ה IMEI, בין גירסאות שונות.
לצפיה ב-'ניסיתי, לא הולך...'
ניסיתי, לא הולך...
30/07/2016 | 22:14
15
28
התקנתי סטוק רום ישראלי 4.1.1, לא עזר...
לפי מה שקראתי, יש דרך לשחזר את המספר אבל אני לא מוצא איך
לצפיה ב-'ניסית לכבות ולהדליק? '
ניסית לכבות ולהדליק?
30/07/2016 | 22:21
6
37
לצפיה ב-'איך לא חשבי על זה...'
איך לא חשבי על זה...
30/07/2016 | 22:36
5
36
תיכף אנסה ואעדכן אותך
לצפיה ב-'אני במתח! '
אני במתח!
30/07/2016 | 22:41
4
54
פתאום הלילה שלי יותר מעניין...
לצפיה ב-'שבת קשה?'
שבת קשה?
30/07/2016 | 23:17
1
14
לצפיה ב-'היתה. עד 21:43'
היתה. עד 21:43
31/07/2016 | 09:33
8
לצפיה ב-'שאתן לך רמז או שאגלה?'
שאתן לך רמז או שאגלה?
30/07/2016 | 23:31
1
49
אפשר להפוך גם את היום למעניין יותר
לצפיה ב-'כן אני יודעת למה אתה מסוגל...'
כן אני יודעת למה אתה מסוגל...
31/07/2016 | 09:31
11
לצפיה ב-'לא רק גירסת אנדרואיד, אלא גירסת קושחה של סמסונג'
לא רק גירסת אנדרואיד, אלא גירסת קושחה של סמסונג
31/07/2016 | 06:41
7
27
תחפש משהו שב- Baseband version 3 התווים האחרונים הם כמו מה שהיה לך קודם. השינוי הזה יכול להיות "באמצע" עידכונים של גירסת אנדרואיד אחת. למשל ב-S4 השינוי היה באמצע של 4.2.2 עבור חלק מהאיזורים.
לצפיה ב-'ניסיתי'
ניסיתי
31/07/2016 | 08:46
6
18
המכשיר במקור נקנה מסמסונג פה בארץ יבואן רשמי
כשהחליפו את הרכיב התקינו 4.1.1, אני כמעט בטוח ש-ILO
התקנתי גרסה 4.4.2 גם ILO, עכשיו חזרתי ל-4.1.1 ואני על אותה הבעיה
לצפיה ב-'לא הבנתי. התקנת גירסא מתקדמת יותר ולא עבד?'
לא הבנתי. התקנת גירסא מתקדמת יותר ולא עבד?
31/07/2016 | 09:30
5
15
ואז חזרת לגירסא ישנה יותר? או שהתקנת גירסא מתקדמת ומיד התקנת גירסא ישנה? בכל מקרה, אם "הגעת" עד ל-4.4.2, אז יש סיכוי גדול שאתה חייב להישאר על הגירסא הזו, או לפחות גירסא "קרובה".
לצפיה ב-'בהתחלה התקנתי 4.4.2'
בהתחלה התקנתי 4.4.2
31/07/2016 | 09:53
4
13
בהתחלה התקנתי 4.4.2 ואז נתקלתי בבעיה.
"חזרתי" ל-4.1.1 ואני עדיין בבעיה
אני יכול להתקין שוב 4.4.2 אבל אני לא רואה איך זה עוזר
השאלה היא אם ניתן לשחזר או לצרוב מספר IMEI בלי מעבדה...
מסתבר שכשהחליפו את רכיב הפלאש כנראה שהיתה טעות הקלדה בצריבת מספר ה-IMEI כי היה מספר אחד שונה ועכשיו הוא בכלל NULL (מתחיל 0049...)

לצפיה ב-'יכול להיות שצרבו גירסא עוד יותר מתקדמת'
יכול להיות שצרבו גירסא עוד יותר מתקדמת
31/07/2016 | 10:13
3
17
ואז צריך לצרוב אותה. יכול להיות שאפשר לצרוב רק את ה"רדיו" מגירסא מתקדמת יותר, אבל אני לא יודע.

אבל שוב, גירסת אנדרואיד זה לא מספיק. אם תסתכל על רשימת הקושחות ( http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-N71... ), שים לב לערך של "PDA" . מה שמעניין אותנו כרגע אלו 3 התווים האחרונים. עבור ישראל, הערך של הגירסא האחרונה הוא NJ1. יכול להיות שהיה לך רום של מדינה אחרת, עם גירסא מתקדמת יותר, אפילו שזה אנדרואיד 4.4.2, שבו המיקום של רכיבי הרדיו הוזז על ידי סמסונג. במקרה הזה, אתה חייב לצרוב את הרדיו הרלוונטי (או את כל הקושחה) כדי שהמכשיר יזהה מחדש את ה-IMEI.

כל זה בהנחה שהמידע עדיין נמצא על המכשיר, ורק גירסת הרדיו לא מעודכנת למיקום הנכון. אם עשו נזק בצריבה במעבדה אז אני לא יודע מה אפשר לעשות.
לצפיה ב-'עכשיו יש IMEI אבל אין רשת'
עכשיו יש IMEI אבל אין רשת
31/07/2016 | 10:43
2
18
התקנתי שוב רום סטוק ישראלי 4.4.2, יש IMEI
מה שמוזר זה שיש הבדל קטן בין ה-IMEI שאני מקבל מהחייגן לבין זה שכתוב על המכשיר, בזה מהחייגן התווסף עוד מספר באמצע...
עכשיו חזרתי שוב להודעה "לא רשום ברשת" ואין אפשרות להוציא/לקבל שיחות וסמסים, כאילו אין רשת...
לצפיה ב-'תנסה להפעיל מחדש, להיכנס למצב טיסה ולבטל'
תנסה להפעיל מחדש, להיכנס למצב טיסה ולבטל
31/07/2016 | 10:51
1
22
לעשות חיפוש ידני של רשתות סלולריות.
לצפיה ב-'לא עובד...'
לא עובד...
31/07/2016 | 11:07
27
לצערי לא רואה ברירה אחרת חוץ ממעבדה, כנראה שצריך קופסה לצריבה מחדש... באסה
תודה רבה בכל אופן!!!
לצפיה ב-'כל משחקי הסלולאר הפופולאריים ביותר מאז הצגת הסלולארי הראשון.'
כל משחקי הסלולאר הפופולאריים ביותר מאז הצגת הסלולארי הראשון.
31/07/2016 | 08:24
17
69
לצפיה ב-'לבעלי LG G5: כל הטיפים והטריקים שאתם חייבים להכיר במכשירכם.'
לבעלי LG G5: כל הטיפים והטריקים שאתם חייבים להכיר במכשירכם.
31/07/2016 | 08:39
26
לצפיה ב-'מבחן הסוללה: אלו הסמארטפונים עם זמן הסוללה הארוך ביתר.'
מבחן הסוללה: אלו הסמארטפונים עם זמן הסוללה הארוך ביתר.
31/07/2016 | 08:42
2
36
לצפיה ב-'גולן טלקום P-MOBILE: מחיר ונפח זהים, אבל בגולן מקבלים יותר.'
גולן טלקום P-MOBILE: מחיר ונפח זהים, אבל בגולן מקבלים יותר.
31/07/2016 | 09:02
67
לצפיה ב-'רישיון ליבוא ומכירת מכשירים מוחדשים לא יוזיל את המחירים.'
רישיון ליבוא ומכירת מכשירים מוחדשים לא יוזיל את המחירים.
31/07/2016 | 09:08
21
לצפיה ב-'סיקור על סוני XPERIA XA החדש.'
סיקור על סוני XPERIA XA החדש.
31/07/2016 | 08:50
16

לא עמיד במים ואבק.
מסך HD.
מחיר השקה 2300 שקל.
לצפיה ב-'לפחות המשחקים של פעם לא הרגו אותנו...'
לפחות המשחקים של פעם לא הרגו אותנו...
31/07/2016 | 09:38
8
16
לצפיה ב-'אלו לא המשחקים, אלו אנשים סתומים... '
אלו לא המשחקים, אלו אנשים סתומים...
01/08/2016 | 09:10
7
13
לצפיה ב-'מן הסתם מי שנפגע בדר"כ הוא לא מהעפרונות הכי חדים בקלמר..'
מן הסתם מי שנפגע בדר"כ הוא לא מהעפרונות הכי חדים בקלמר..
01/08/2016 | 09:36
6
36
אבל בחייך ליז, משחק שגורם לך ללכת ברחוב ולא להסתכל על הרחוב??...במקרה הטוב תדרוך על קקי של כלב.
בכל מקרה, שלא תעז לשחק כשניפגש השבוע. לדבר עם גבר שלא ממש מקשיב לי יש לי בבית
לצפיה ב-'אני לא מבטיח כלום '
אני לא מבטיח כלום
01/08/2016 | 09:41
5
15
לצפיה ב-'אם תיפול לביוב אני לא אעזור לך לצאת '
אם תיפול לביוב אני לא אעזור לך לצאת
01/08/2016 | 09:53
4
12
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שלא רק שלא תעזרי ,את תפתחי את הפתח כדי שייפול'
יש לי הרגשה שלא רק שלא תעזרי ,את תפתחי את הפתח כדי שייפול
01/08/2016 | 10:19
3
10
לצפיה ב-'ואח"כ תכסה את הפתח כשאני בפנים '
ואח"כ תכסה את הפתח כשאני בפנים
01/08/2016 | 11:27
2
8
לצפיה ב-'ואת הכל תצלם ותעלה ליוטיוב '
ואת הכל תצלם ותעלה ליוטיוב
01/08/2016 | 11:42
1
10
לצפיה ב-'נראה שלא רק שהוא לא יעיז עכשיו לשחק בפוקימון לידי'
נראה שלא רק שהוא לא יעיז עכשיו לשחק בפוקימון לידי
01/08/2016 | 12:26
27
הוא בכלל ישאיר את הנייד בבית
לצפיה ב-'סיקור מתמצת סוני XPERIA X.'
סיקור מתמצת סוני XPERIA X.
01/08/2016 | 08:28
13

למכשיר יש משיבון פנימי אינטגרלי, כמו שהיה פעם ב"עילית" של מוטורולה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ידין חקירות
ידין חקירות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה