לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'ניוד של מספר וקנס.'
ניוד של מספר וקנס.
14/06/2016 | 21:48
13
127
אני מעוניין לעזוב את החברה הסלולארית שיש לי בה 3 קוים(סלקום)
נכון להיום, החשבונית של כל מספר מורכבת מחיוב קבוע עבור חבילה (90 ש"ח לכל קו) ותשלום עבור מכשירים שרכשתי ברוב טיפשותי ותמימותי באחד מסניפי החברה.
כשמסתכלים על החיוב עבור המכשירים, רואים שעבור כל חיוב יש גם זיכוי(חלקי)
לדוגמא, אם רכשתי מכשיר ב 36  תשלומים וכל תשלום הוא 50 ש"ח, יש לי זיכוי אוטומאטי של 36 תשלומים בסך 20 ש"ח לכל תשלום.
בחברה הסבירו לי, שבמידה ואני אעזוב אותם, אני אחויב על המכשירים ללא הזיכוי החלקי . האם זה חוקי?
האם סלקום יכולים לתת לי קנס שאני לא מודע אליו?
תודה

לצפיה ב-'צריך להבין בגין מה הזיכוי'
צריך להבין בגין מה הזיכוי
15/06/2016 | 00:59
64
ראוי לבחון מה בדיוק מופיע בחשבונית ואת המסמכים עליהם חתמת.

סעיף 51ד (ב) לחוק התקשורת:
ביטל מנוי את הסכם ההתקשרות, לא יגבה ממנו בעל רישיון או בעל רישיון רדיו טלפון נייד, לפי העניין, תשלום, ולא ימנע ממנו הטבה שהיה מקבל אלמלא הביטול; על אף האמור, בעל רישיון כאמור רשאי לגבות את יתרת תשלומי המנוי בעבור ציוד הקצה כאמור בסעיף 51ה, וחובות שצבר המנוי.
לצפיה ב-'זה לא קנס. זה חיוב עבור המכשירים שרכשת'
זה לא קנס. זה חיוב עבור המכשירים שרכשת
15/06/2016 | 06:17
21
לצפיה ב-'אין כיום על פי חוק'
אין כיום על פי חוק
15/06/2016 | 08:57
10
53
מסלולים שנותנים זיכוי בתלות ברכישת מכשירים .
שני חיובים ניפרדים :שרותי סלולר ורכישת מכשירים .
90 שקל לקו זו הגזמה פראית וכנראה החיוב הוא של 70 שקל בלבד.
לא משנה כיצד הם מציגים את זה.
עלות הרכישה היא 50 שקל ואת זה תמשיך לשלם.

לצפיה ב-'יש לך אסמכתאות / הוכחות לטענה שלך?'
יש לך אסמכתאות / הוכחות לטענה שלך?
15/06/2016 | 10:18
9
59
בתכנית התעריפים שעודכנה לקרובת משפחה לפני כ-6 חודשים, הגעתי למרכז השירות עם קבלה של מכשיר שרכשתי. בגלל הקבלה, הלקוחה מקבלת זיכוי בגובה 58 ש"ח בחודש למשך 36 חודשים (אם הייתה רוכשת את המכשיר מסלקום, היא הייתה מקבלת את אותו זיכוי).

הרי לך תכנית תעריפים המעניקה זיכוי בתלות רכישת מכשיר (או צימוד מכשיר זר ["ניתוק זיקה"]).

אשמח מאוד אם תוכל בבקשה להפנות ללשון החוק כפי שאתה טוען "אין כיום על פי חוק", או שמא, אתה טועה ומטעה ללא ביסוס לטענתך.
לצפיה ב-'אני תוהה'
אני תוהה
15/06/2016 | 10:28
4
36
מה בחשבונית זאת ,לבד ממספר הטלפון ושם הלקוח ,אמור להיות מצונזר .
אתה עושה דברם של שודדי הסלולר .
החשבונית ,גם ללא צינזור לא תגיד דבר שכן הכל תלוי במה שחתם הלקוח במרכז השרות .
90 שקל זה שוד וגם 70 שקל .
ולשואל המקורי ,לו אתה מתנייד לחברה זולה יותר ,בסופו של דבר אתה תרויח .
20 שקל לחודש לא ימנעו ממך לבצע את המהלך ,ותלמד לקח ,לא לקנות אצל ספק סלולר ולא להקשיב למלככי הפינכה שלהם.

לצפיה ב-'70 או אפילו 90 זה לא שוד'
70 או אפילו 90 זה לא שוד
15/06/2016 | 10:34
41
זה יקר מהצעות אחרות בשוק
אבל זה אינו שוד. 570 או 1200 שקל לחודש - זה כבר שוד (אולי חוקי )
אבל 70 שח לחודש - הלקוח משלם במשך חודשים רבים , לא מתיחס למבצעים בעיתון של 29 או 39 שח === זה עדיין לא הופך את ה70 שח לחודש לשוד.

לצפיה ב-'אני תוהה היכן הגיבוי ל"אין כיום על פי חוק". מחכה לו...'
אני תוהה היכן הגיבוי ל"אין כיום על פי חוק". מחכה לו...
15/06/2016 | 10:50
2
35
מה מצונזר?
מספר הלקוח, מספר המנוי, העלות החודשית של תכנית התעריפים, פרטי תכנית התעריפים, העלות החודשית הסופית שהלקוחה משלמת.
כל הנתונים האלה אינם רלוונטיים לדיון הזה ומכיוון שאין מדובר במנוי שלי, אין לי כל עניין - ולא ביקשתי רשות - לחשוף את מספר הלקוח והמנוי.

החשבונית אומרת הכל. היא מפריכה את הטענה שכתבת (שאגב, אני עדיין מחכה לציטוט לשון החוק לטענה שלך. לכתוב "אין כיום על פי חוק", לא אומר שזה נכון...).

מה שוד ומה לא - אותיר לך ול-z1george לדון בעניין. לא התייחסתי לדברים האלו בהודעתך הראשונה, לא רואה סיבה להתייחס אליהם עכשיו.

זה לא משנה אם השואל המקורי מרוויח או לא. הוא יכול לבחור לשלם 150 ש"ח לחודש בשביל שירותי נוספים שאין לו צורך בהם. הדיון אינו אם הוא מרוויח או לא, הדיון הוא, האם מה שנאמר לו חוקי או לא.
לצפיה ב-'חוק או לא'
חוק או לא
15/06/2016 | 12:27
1
33
זה מסביר את הקנס שהושת על סלקום בעקבות מדיניות של חוסר שקיפות .
עוד יום יומים תגיע התביעה הייצוגית ואז KnifeX יקבל פיצוי מסלקום (גם אם ינייד עכשו).
נראה אותך מתמודד עם זה.

לצפיה ב-' מה עניין שמיטה להר סיני?'
מה עניין שמיטה להר סיני?
15/06/2016 | 14:49
26
סלקום נקנסה בעבר על דברים אחרים. למשל, לא הודיעה ללקוחות אודות בזמן רישום לשירותי תוכן, קנס נוסף בעניין משהו של סינון תכנים ברשת (אין לי כח לחפש) ועוד קנסות מסוגים שונים בגין עילות שונות.

המקרה אליו הפנת, משרד התקשורת קבע שסלקום הפרה את הרישיון וקנסה את החברה על ההפרה.
בבקשה תסביר לי מה הקשר בין הקנס הזה ובין "אין כיום על פי חוק" כלשונך. אני לא מצליח להבין את ההקשר.

מניין לך שתוגש תביעה ייצוגית? סטטיסטיקה? סטטיסטיקה זו לא עובדה, זו השערה בלבד. אשמח לאסכתא שתוגש תביעה ייצוגית וכי פותח הדיון יפוצה בעניין (גם אם יפוצה, אתה יכול להתחייב שהוא יקבל את מלוא הסכום? מתוך הנחה כמובן, שסלקום תתנהל/התנהלה באופן לא ראוי במקרה שלו).

אין לי מה "להתמודד", הטיעונים שלך מגוחכים ואף הסיומת של התגובה הקודמת מעט ילדותית... אבל, זה באמת לא העניין פה. אין מקום לרדת לפסים אישיים. יש דיון ענייני אודות דברים שכתבת. זה הכל.

טענת: "אין כיום על פי חוק" - היכן החוק?! אינך יכול לעמוד מאחורי הדברים אותם אתה כותב?
לצפיה ב-'וזה נקרא "ניתוק זיקה"'
וזה נקרא "ניתוק זיקה"
15/06/2016 | 10:36
1
47
שיטה להוזלה מאד משמעותית. קניתי ב120 ש"ח טלפון רק לשם ההחזר.
לצפיה ב-'קח את העניין הזה "שלב אחד קדימה"... אפשר בפחות מ-120.'
קח את העניין הזה "שלב אחד קדימה"... אפשר בפחות מ-120.
15/06/2016 | 10:51
21
לצפיה ב-'זו תכנית עסקית עם התחייבות'
זו תכנית עסקית עם התחייבות
18/06/2016 | 06:00
1
4
לצפיה ב-'החשבונית שהצגתי? כלל וכלל לא. לא עסקי ולא התחייבות.'
החשבונית שהצגתי? כלל וכלל לא. לא עסקי ולא התחייבות.
18/06/2016 | 23:49
49
מדובר בתכנית תעריפים המיועדות לקהל לקוחות עם מאפיין משותף כלשהו, אבל, לא מדובר בתכנית עסקית ואין התחייבות.
כל אדם הנמנה על הקבוצה הייעודית יכול להגיע למרכז שירות של סלקום ולהצטרף לתכנית התעריפים הזו. ת"ז של הלקוח, כרטיס אשראי של הלקוח.
לצפיה ב-'גיפגף - שימוש מחודש לאחר הפסקה?'
גיפגף - שימוש מחודש לאחר הפסקה?
14/06/2016 | 20:26
3
50
הי,
לפני כשנתיים הייתי בבריטניה, עם סים של גיפגף.
בחודש הבא יוצא לשם שוב.
האם הסים יפעל?
אם נשארה בו יתרה, האם היא פעילה?

תודה
לצפיה ב-'בדרך כלל סימים "מתים" אחרי שנה ללא שימוש או הטענה'
בדרך כלל סימים "מתים" אחרי שנה ללא שימוש או הטענה
14/06/2016 | 20:37
29
לפעמים אפילו לפני כן.

אם יש לרשת אפשרות של נדידה, אז אפשר לנסות להכניס אותו למכשיר ולראות האם הוא מוצא רשת או לא.
לצפיה ב-'בדוק בפורומים / קהילה שלהם. אין לי ספק שתמצא שם תשובה'
בדוק בפורומים / קהילה שלהם. אין לי ספק שתמצא שם תשובה
15/06/2016 | 01:07
1
22
אפשר גם לחפש באמצעות גוגל.
בעבר כתבתי הודעה מורחבת מאוד בנוגע לחברה הזו. יש שם הפניה למישהו ששולח סימים בחינם, גם לישראל.
שבוע שעבר קיבלתי מכתב מאנגליה תוך יומיים-שלושה מרגע השליחה ועד שהיה אצלי (מכתב רגיל, לא אקספרס), לרב זה לוקח עד שבוע וחצי.
"הזמן" מהאדם הזה סים חדש וזהו, אין צורך לשבור את הראש.

ייתכן ויש לי במגירה סימים שלהם, אם זה בהול, אוכל לחפש.

(BobboVilla, פעם אחרונה שהפעלתי sim שלהם [שנה וחצי? שנתיים?] הייתה נדידה בישראל)
לצפיה ב-'נצל"ש: נדידה זה אומר שהוא יקבל בארץ אסמס שנשלח מחו"ל?'
נצל"ש: נדידה זה אומר שהוא יקבל בארץ אסמס שנשלח מחו"ל?
15/06/2016 | 02:53
14
אם אקנה כזה סים ואכניס אותו למכשיר ישראלי שנמצא בארץ,
ומישהו ישלח לי אסמס מחו"ל - האם אני אקבל אותו?

כי אם כן, אולי זה פותר לי את הבעיה שהעלתי בשרשור אחר פה לגבי סים הכי זול שיקבל אסמסים, בלי צורך להוציא ממנו שיחות.

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
14/06/2016 | 20:00
1
56
מה עדיף מבחינת גודל מסך , איכות צילום , ואורך בטריה , גלקסי 6 אדג פלוס , גלקסי 7 אדג , או ה- LG G5 ולגבי ה-LG G5 האם הוא חזק למטה לא מתפרק מהר וחלק בגלל החלפת החלקים למטה?
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
15/06/2016 | 09:22
32
אם כבר יש לך מכשיר למה להחליף לאחר ???
מה רע בLG G4 ???
-------------------------------------------------------------------------------------------

הסמסונג S7 EDGE יש לו מצלמה מצוינת 12 מ"פ + צילום וידיאו 4K, וגם סוללה חזקה 3600 מ"א, המסך 5.5 קמור לצדדים וצריך להתרגל אליו.
המחיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס" 3726 שקל:
-------------------------------------------------------------------------------------------
הLG G5 יש לו 2 מצלמות מצוינות 16 מ"פ + 8 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס + צילום וידיאו 4K.
הסוללה 2800 מ"א כאשר היתרון שלו שהוא נשלף, או לחלופין ניתן לחבר מלמטה סוללה נוספת של 1200 מ"א כמודול.
המסך 5.3 QHD.
מחיר המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט" 3035 שקל.

הסמסונג גלקסי + S6 EDGE יש לו מצלמה פחות איכותית 16 מ"פ + צילום וידיאו 4K.
המסך 5.7 קמור לצדדים.
אין למכשיר הרחבת זיכרון.
מחיר המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס" 3400 שקל:

לדעתי צריך להפעיל את ההיגיון, ולא להוציא הרבה כסף על מכשיר חדש.
אם את לא מרוצה מהG4, ויש עוד שלא מרוצים ממנו.

אני הייתי מציע לרכוש את הLG G3.
יש בו כל מה שאת צריכה.
וגם המחיר זול.

מעבד 2.5 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
RAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' QHD נפלא.
מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס באיכות טובה.
רמקול וספיקר בעוצמה טובה.
סוללה 3000 מ"א נשלפת.
יש NFC.
יש רדיו.
תומך LTE.
משקל 150 גרם.
יקבל בקרוב מרשמלו.

ניתן לרכוש את המכשיר בשני אופנים.

1) מכשיר עם רום בינלאומי או אירופאי, ממשק לוליפופ, בOTA העברית תימחק.
מקבלים אחריות מהחנות שממנה נרכש המכשיר.
מחיר המכשיר 1040 שקל ברשת "בסטמובייל".
http://www.bestmobile.co.il/product.asp?id=1861

2) מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של LG  בישראל "רונלייט".
בOTA העברית אינה נמחקת.
OTA סדיר של היצרן בשיתוף עם היבואן.
מחיר המכשיר כ1433 שקל.
http://www.n-mobile.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=6...

לצפיה ב-'דרושה המלצה: סים לבלגיה'
דרושה המלצה: סים לבלגיה
14/06/2016 | 19:33
29
76
רצוי כזה שניתן לקנות בנמה״ת בבריסל.

תודה

לצפיה ב-'באמת? אף אחד לא נוסע פה לבלגיה?'
באמת? אף אחד לא נוסע פה לבלגיה?
15/06/2016 | 08:03
1
43
יש שם שוקולד טוב!
לצפיה ב-'אנחנו לא אוהבים את הבלגים עצמם '
אנחנו לא אוהבים את הבלגים עצמם
15/06/2016 | 08:11
24
לצפיה ב-'אם זה לכמה ימים בין ה-25 ל24 לחודש העוקב'
אם זה לכמה ימים בין ה-25 ל24 לחודש העוקב
15/06/2016 | 08:13
11
90
קחי מגולן ותנתקי לפני ה-24
לצפיה ב-'יש לי בעיה מוסרית עם האופציה הזו. מצטערת...'
יש לי בעיה מוסרית עם האופציה הזו. מצטערת...
15/06/2016 | 16:45
10
40
לצפיה ב-'מאיזו בחינה ?'
מאיזו בחינה ?
15/06/2016 | 17:15
9
29
לצפיה ב-'זה ניצול די ציני של שיטת הגבייה שלהם. אני חושבת שהמחירים '
זה ניצול די ציני של שיטת הגבייה שלהם. אני חושבת שהמחירים
15/06/2016 | 19:01
8
70
של התוכניות שלהם סבירים מאוד וגם שיטת הגביה - גם אם חריגה וקצת מוזרה - לא בלתי סבירה.
לצפיה ב-'למה ניצול , את משלמת 149 ומקבלת גלישה ללא הגבלה בחו״ל '
למה ניצול , את משלמת 149 ומקבלת גלישה ללא הגבלה בחו״ל
15/06/2016 | 20:47
5
74
עם שיחות והודעות חופשי , פעם אחרונה עשיתי העברת שיחות בארץ למספר של גולן והייתי זמין , גלשתי שבוע של איזה 5gb גם בתור נקודה חמה , עדיף מכל תוכנית מניטורית בחו״ל עם תנאים רק של גלישה וכדומה .
לצפיה ב-'למה 149? משלמים 49 על הסים בלבד.'
למה 149? משלמים 49 על הסים בלבד.
16/06/2016 | 07:54
4
19
לצפיה ב-'ועוד חודש שזה 149 .'
ועוד חודש שזה 149 .
16/06/2016 | 08:13
3
50
אני זוכר שזה תוקן , לפחות בפעם האחרונה שאני טסתי .
הבעיה איתם זה שקשה להתחבר אליהם , פעם היה בבאג , היום אין .
לצפיה ב-'אני צריכה קו ל-4 ימים. 149 ש״ח זה המון. זה כמו לעשות'
אני צריכה קו ל-4 ימים. 149 ש״ח זה המון. זה כמו לעשות
16/06/2016 | 14:17
2
47
תוכנית חו״ל אצל הספקיות האחרות.
סים מקומי באירופה בד״כ נסגר בעד 25 יורו.
לצפיה ב-'אני מעדיף את הללא הגבלה של גולן כולל הכל ולהוסיף כמה '
אני מעדיף את הללא הגבלה של גולן כולל הכל ולהוסיף כמה
16/06/2016 | 14:45
47
שקלים ( כולל זה שהמספר ידוע מראש וזמין לכולם לאחר העברות שיחה  ) , שימש גם בתור נקודה חמה .
לצפיה ב-'זה שימוש מושכל בשיטת החיוב שלהם'
זה שימוש מושכל בשיטת החיוב שלהם
16/06/2016 | 23:47
1
40
בעלי החברה הם ילדים גדולים וההחלטה הייתה בידם אם לבחור בשיטת חיוב זו או אחרת.
החברה טענה שאינה מאפשרת הפניית שיחות מחשש ל"שימוש לרעה" באפשרות (בסוף בית המשפט כפה עליהם לאפשר הפניית שיחות, והם מבצעים רק הפנייה למספרים נייחים).

יתרה מכך, מה בנוגע ללקוחות שלא היו מודעים לשיטת החיוב הזו וניתקו/ניידו מנוי ימים בודדים לאחרת תחילת מחזור החיוב? החברה נהנתה מתשלום עבור מחזור חיוב מלא למורת הלקוחות (אפשר לחפש תלונות בפורום 66, היו כמה כאלה...).

לא רואה פה ניצול ציני. את משלמת 49 ש"ח עבור חתיכת פלסטיק עם קצת סיליקון וקצת חשמל ונפח אחסון בשרתי החברה (נו טוב, גם המשווק מקבל כמה פרוטות בגלל שהוא צרף מנוי). אני חושב שהסכום הזה מכסה בצורה הוגנת למדיי שימוש של ימים בודדים בחו"ל.
לצפיה ב-'. תמיד הם יכולים להוריד את מחיר הסים ל 10-25 ש"ח'
. תמיד הם יכולים להוריד את מחיר הסים ל 10-25 ש"ח
17/06/2016 | 05:16
31
ולהעלות את מחיר החבילה ב 2-5 ש"ח לחודש ולחייב באופן יחסי על חלקיות חודש (או שמשרד התקשורת יחייב אותם לחייב באופן יחסי)
לצפיה ב-'קחי סים של pmobile בבאג בתכנית 99'
קחי סים של pmobile בבאג בתכנית 99
16/06/2016 | 22:19
14
102
תפעילי אותו יום לפני הנסיעה, תנתקי אותו יום אחרי הנסיעה, וכל הסיפור יעלה לך כ 20 ש"ח
לצפיה ב-'תקבלי 3G גלישה ו 500 דקות שיחה לישראל ומישראל'
תקבלי 3G גלישה ו 500 דקות שיחה לישראל ומישראל
16/06/2016 | 22:24
59
צריך לבדוק לגבי תעריפים לשיחה מקומית ול SMS.
אפשר להשתמש בסים כבר בארץ (מקבל 20G גלישה לחודש ושיחות ו SMS ללא הגבלה)
לצפיה ב-' מישהו שאל אותי אודות סים להולד'
מישהו שאל אותי אודות סים להולד
16/06/2016 | 23:41
6
70
הוא טס שבוע הבא, חוזר בשישי.
גולן טלקום זו אופציה.
בנוגע ל-pmobile, ידוע לך אם אפשר לקרוא את מסמכי ההתחברות באינטרנט? חיפשתי באתר שלהם ולא מצאתי. רק "פרטים כלליים".
לצפיה ב-'לא מצאת באתר שלהם?'
לא מצאת באתר שלהם?
17/06/2016 | 05:29
3
38
לצפיה ב-'אין שם את כל המידע...'
אין שם את כל המידע...
19/06/2016 | 00:09
1
92
בתחתעת העמוד מופיע "בכפוף לתנאי התכניות וכל שירות."
היכן תנאי התכנית?

מתוך המידע הנוסף של Pmobile 20GB New (באדום):
  • "לפירוט יעדים שאינם נכללים במכסות הדקות וההודעות שבמסלול ושהחיוג אליהם יחויב בתשלום (יעדי תוכן, שירותים, מפעילים פלשתינאים וכד') יש לעיין בהסכם. המידע הינו תמציתי, למידע מפורט עיין בהסכם."
  • "(הבהרות לעניין זה בהסכם ההצטרפות)"
  • "החיוג הינו בכפוף לשימוש אישי, סביר והוגן כהגדרתו בהסכם. רשימת המדינות ויתר תנאי ההטבה כמפורט בהסכם ההתקשרות."
  • "בסיום ששת החודשים הראשונים החבילה תיתבטל באופן אוטומטי. 
    יתר התנאים הינם כמפורט בהסכם ההתקשרות.
    "
היכן ההסכם?
לצפיה ב-'אתה כנראה צודק וצריך להתלונן בפניות הציבור פלאפון'
אתה כנראה צודק וצריך להתלונן בפניות הציבור פלאפון
19/06/2016 | 18:44
12
ובמשרד התקשורת
לצפיה ב-'בהולנד קניתי בשדה התעופה סים מקומי של Lebara'
בהולנד קניתי בשדה התעופה סים מקומי של Lebara
17/06/2016 | 13:59
1
54
אם אני זוכרת נכון זה עלה בסביבות 10 יורו והיה לי מספיק דקות/סמסים וגלישה כולל גם דקות וסמסים לחו״ל - כלומר, הביתה). כיסה 5 ימים ונשאר הרבה מאוד עודף.
לצפיה ב-'כשאני הגעתי לשם באוקטובר האחרון זה היה הרבה יותר יקר'
כשאני הגעתי לשם באוקטובר האחרון זה היה הרבה יותר יקר
17/06/2016 | 15:13
48
אני חושב בסביבות ה-20 או 25 יורו. לפחות זה מה שהיה כתוב - לא שאלתי (בעיקר כי חיפשתי מפעילה אחרת) .
לצפיה ב-' האם בטוח שניתן לנתק תוך מספר ימים?לא מצאתי באתר שלהם.'
האם בטוח שניתן לנתק תוך מספר ימים?לא מצאתי באתר שלהם.
17/06/2016 | 14:11
5
63
לצפיה ב-'אני התחברתי במוצ"ש, התקשרתי לתת הוראת ניתוק עתידי'
אני התחברתי במוצ"ש, התקשרתי לתת הוראת ניתוק עתידי
17/06/2016 | 17:48
4
61
ליום חמישי בערב.
לאחר שיחות ממושכות עם המוקדנים השתכנעו שהם יכולים לקבל ניתוק עתידי.
רשמו ניתוק עתידי ליום שישי (אי אפשר ניתוק בשעה ספציפית) + זיכוי על יום 3.33 ש"ח
על הזיכוי הוסיפו לי עוד 16 ש"ח החזר הוצאות צרכן.
סה"כ תשלום על הסים - 23.33 פחות 3.33 פחות 16 שווה 4 ש"ח
לצפיה ב-'מדהים. לדעתי הם יסגרו את האפשרות הזו אם זה יהיה נפוץ'
מדהים. לדעתי הם יסגרו את האפשרות הזו אם זה יהיה נפוץ
18/06/2016 | 12:00
1
22
לצפיה ב-'זה דומה למה שנקרא ארביטרז'?'
זה דומה למה שנקרא ארביטרז'?
18/06/2016 | 14:20
15
לצפיה ב-'למה שילמת על הsim? הוא לא ניתן בחינם ב-bug?'
למה שילמת על הsim? הוא לא ניתן בחינם ב-bug?
19/06/2016 | 00:13
1
84
כך לפחות מופיע באתר האינטרנט של bug:
סים בחינם + 2GB גלישה מתנה. לא כולל בתכניות התעריפים light ו-data only.

תוכל להרחיב מה בדיוק עשית?
במוצ"ש הצטרפת ל-pmobile לצורך נסיעה לחו"ל של מספר ימים ושילמת לפי חיוב יחסי של X ימים בחודש בתכנית התעריפים החודשית של 99 ש"ח?
לצפיה ב-'בדיוק. הסים היה (ואולי עדיין) בחינם'
בדיוק. הסים היה (ואולי עדיין) בחינם
19/06/2016 | 18:33
32
לצפיה ב-'אם אני קונה טלפון פלוס יבואן רשמי'
אם אני קונה טלפון פלוס יבואן רשמי
14/06/2016 | 18:18
8
75
והמחיר הוא הכי זול בזאפ ב-50 שקל לדוגמא.
והחנות נראית לי זניחה וקטנה... אבל המכשיר נראה חדש בקופסא.
האם יש חשש שיש הבדלים בין מכשיר בחנות אחת למכשיר בחנות אחרת ?
לדוגמא ארץ ייצור או גרסא עם מעבד שונה לדוגמא?
תודה רבה
לצפיה ב-'למרות השאלה הלא ברורה ניסיתי להבין אותה...'
למרות השאלה הלא ברורה ניסיתי להבין אותה...
14/06/2016 | 18:24
54
והתשובה היא בהחלט כן.
זה לא משנה אם החנות קטנה או גדולה.
יש חנויות קטנות שמוכרות מיבואן רשמי ויש חנויות גדולות שמוכרות מיבוא במזוודה ולך תדע מה יש בקופסה.
הערה: אני לא טוען שתמיד יהיו הפתעות רעות ביבוא מזוודה, לעיתים יש הפתעות טובות.
זה עניין של מזל לדעתי.
לצפיה ב-'אנסח מחדש'
אנסח מחדש
14/06/2016 | 18:26
6
50
אני רוצה לקנות טלפון שמצאתי בזאפ עם יבואן רשמי וזה המחיר הכי זול בזאפ.
עכשיו החנות היא נניח חדשה או קטנה וזאת חנות יחידה בלי סניפים.
האם יש לי מה לפחד שאולי הטלפון הוא גרסא פחות טובה למשל עודפים ממדינות נידחות או משהו כזה ?
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שמכשיר ביבוא רשמי יהיה במחיר הכי זול.'
קשה לי להאמין שמכשיר ביבוא רשמי יהיה במחיר הכי זול.
14/06/2016 | 19:09
5
47
שוב: החנות לא משנה.
מה שמשנה זה מה שאתה מקבל ליד.
אתה יכול לצרף קישור שנדע על מה אתה מדבר?
לצפיה ב-'כשאני קונה טלפון מה אני אמור לקבל ?'
כשאני קונה טלפון מה אני אמור לקבל ?
15/06/2016 | 18:33
4
36
אם אני קונה טלפון כשכתוב שזה יבואן רשמי, מה אני אמור לקבל בקניה כדי שאדע שזה תעודת אחריות ?
לצפיה ב-'כדי למנוע בעיות'
כדי למנוע בעיות
15/06/2016 | 18:58
29
אני מציע לך לקנות רק מחנות גדולה של רשת ידועה ולוודא עם המוכר 100 פעמים שזה מיבוא רשמי.
בדרך כלל ביבוא רשמי יש מדבקות של היבואן הרשמי.
האם מישהו יכול לזייף את המדבקות האלה?
אפשרי, אבל לא חושב שזה משתלם להם.
לצפיה ב-'רגע... קנית A5 ?'
רגע... קנית A5 ?
15/06/2016 | 18:59
2
38
אתה שואל אחרי שקנית ?
לצפיה ב-'כן אבל בדקתי באתר אינטרנט של היבואן'
כן אבל בדקתי באתר אינטרנט של היבואן
15/06/2016 | 21:33
1
37
וכתוב באמת שזה באחריות שלהם,
מה שכן כתוב תאריך של עד אפריל 2017 ועכשיו זה 15.06.16
האחריות אמורה להיות של שנה...
לצפיה ב-'אני תמה מה יעזור לך שאתה שואל אחרי שכבר קנית...'
אני תמה מה יעזור לך שאתה שואל אחרי שכבר קנית...
16/06/2016 | 06:23
30
האחריות לשנה היא מרגע הקניה, אז אולי קנית מכשיר משומש?
אני באמת לא יודע מה לחשוב...
אני מציע לך להתקשר לשרות הלקוחות של סאני.
הנה כאן יש לך את מספר הטלפון שלהם:
תספר את הסיפור ונראה מה יגידו לך.
אולי סתם אתה מודאג.
לצפיה ב-'מה ההבדל בין סאני ל-סלפיקס?'
מה ההבדל בין סאני ל-סלפיקס?
14/06/2016 | 17:54
1
34
האם שניהם אותה חברה והם היבואן הרשמי של סמסונג בישראל ?
תודה רבה.

בכלל עד כמה זה חשוב יבואן רשמי ?
לצפיה ב-'סאני הם היבואנים הרשמיים של סמסונג וסלפיקס זאת חברה אחרת'
סאני הם היבואנים הרשמיים של סמסונג וסלפיקס זאת חברה אחרת
14/06/2016 | 18:06
34
והיא לא יבואנית רשמית, ואין קשר בין הדברים.

עד כמה חשוב יבואן רשמי?
אני חושב שזה חשוב מאוד.
יש כאלה שחולקים עלי.
מי צודק?
אין תשובה של 100%.
לצפיה ב-'שאלה לגבי מחיר'
שאלה לגבי מחיר
14/06/2016 | 16:32
3
60
החלטתי על סמסונג J7,
אני יודע שיש מי שחולק על המכשיר.
אך לצרכיי הוא מספיק.

השאלה היא: העלתי חיפוש ב"זאפ"
וקבלתי את המחירים האלה.
923 ש"ח נראה סביר או שמישהו מנסה לעבוד על הלקוחות?
לצפיה ב-'אני לא מבין את השאלה. האם אתה רוצה לדעת ש-923 זה לא נמוך מדי'
אני לא מבין את השאלה. האם אתה רוצה לדעת ש-923 זה לא נמוך מדי
14/06/2016 | 16:38
1
53
בהתחשב בכך שאצל היבואן הרשמי (סאני) זה עולה כמעט כפול (בסביבות 1500 ש"ח)? כן, זה הגיוני. סתם הסתכלתי באמזון, וזה עולה שם באיזור ה-200$. תוסיף משלוח, מסים, רווח מסוים וכו', וקצת פחות מ-1000 ש"ח זה סכום הגיוני למכשיר הזה.

האם הוא שווה 1000 ש"ח? זה כבר נאמר בדיון הקודם על המכשיר...
לצפיה ב-''
14/06/2016 | 20:06
4
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
15/06/2016 | 09:39
31
מומלץ מאוד לרכוש את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס"
אחרת בOTA העברית תימחק.
כשרוכשים מכשיר עם אחריות של יבואן רשמי, יש אבא ואמא למכשיר, ויש OTA סדיר.

הנה חנות שמוכרת את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "סקיילקס" ב1345 שקל:

לדעתי כדאי להוסיף עוד כמה שקלים ולרכוש את הLG G3 עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט" במחיר של 1431 שקל.

אם רוצים, אפשר גם לרכוש את הLG G3 עם רום בינלאומי או אירופאי עם ממשק לוליפופ דואל-סים.
אחריות על המכשיר מקבלים בחנות שרוכשים אותו.
המחיר 1040 שקל.

כנ"ל בOTA העברית תימחק.

לצפיה ב-'קנס של כמליון וחצי שקל על סלקום'
קנס של כמליון וחצי שקל על סלקום
14/06/2016 | 16:11
2
72
משרד התקשורת הטיל על חברת "סלקום" קנס של כמליון וחצי שקל בגין הפרה של רשיונה. משרד התקשורת קבע כי סלקום חייבת לפרט בהסכם ההתקשרות שלה עם המנוי את כל התעריפים שעל פיהם הוא יחויב. מההודעה שפרסם המשרד מתברר כי הקנס הוטל בעקבות תלונות של מנויים שנמצאו נכונות. המתלוננים כבלו על שסלקום לא פרסמה תעריפים בעבור תוכניות "הכל כלול" ולא הדגישה כמה יחוייבו אם יחרגו מתנאי התוכנית. מסלקום נמסר לכתבנו לענייני תקשורת, כי החברה צפויה לערער על הקנס שהוטל עליה.
לצפיה ב-'ונניח שסלקום תשלם קנס'
ונניח שסלקום תשלם קנס
14/06/2016 | 17:56
59
הצרכנים לא יקבלו אלא המדינה.
לצפיה ב-'למה לא מגישים תביעה יצוגית נגד סלקום.'
למה לא מגישים תביעה יצוגית נגד סלקום.
16/06/2016 | 09:27
31
תמיד יש את העורכי דין שמחפשים בשביל לתפוס "כותרות" חברות לתבוע אותם תביעות יצוגיות.

למה במקרה הזה יש שקט בגיזרה.
לצפיה ב-'כמה חשוב אחריות היבואן?'
כמה חשוב אחריות היבואן?
14/06/2016 | 11:47
17
46
שלום,
תעשו לי סדר בבקשה..

מה ההבדל בין אחריות לשנתים של חנות שמוכרת מכשירים ניידים ויש לה מעבדה, לבין אחריות של יבואן (שזה שנתיים.. ועולה לא מעט כסף)

אם כנראה בלאו הכי.. זה לא כולל החלפת מסך.

תודה
לצפיה ב-'אם אין תקלה מערכתית (למשל מוות פתאומי של גלקסי S3 או LG G4)'
אם אין תקלה מערכתית (למשל מוות פתאומי של גלקסי S3 או LG G4)
14/06/2016 | 11:53
2
73
אז זה לא משנה. ממילא בארץ ינסו לנפנף אותך בטענות של "קורוזיה" ושאר שטויות.

גם במקרים שבהם יש תקלות מערכתיות, יכול להיות שייקח זמן עד שהיבואן יודה בתקלה, ואולי אפילו יותר זמן עד שהוא יטפל בה (כלומר יחליף/יתקן מכשיר בלי תשלום).
לצפיה ב-'לG3 גם יש תופעה של מוות פתאומי?'
לG3 גם יש תופעה של מוות פתאומי?
14/06/2016 | 11:57
1
31
לצפיה ב-'לא שאני יודע. כתבתי *גלקסי* S3. כלומר סמסונג, לא LG'
לא שאני יודע. כתבתי *גלקסי* S3. כלומר סמסונג, לא LG
14/06/2016 | 12:07
19
לצפיה ב-'החשיבות היא בעיקר...'
החשיבות היא בעיקר...
14/06/2016 | 12:13
11
61
אם יהיו לך בעיות עם יבואן רשמי שינסה לנפנף אותך, יש לך (ולו) מולו את היצרן שלא יראה בעין יפה את הנפנוף, והיו מקרים של יצרנים שבגלל תחמנויות כאלה ואחרות ביטלו את הזכיון של היבואן הרשמי.
לעומת זאת כשאתה קונה מיבואן שאינו רשמי, עליך לדעת שיתכן שהמכשיר שנמכר לך הוא מעודפי יצור שיוצרו עבור ספק מסויים במדינה מסויימת, וכבר נתקלנו פה במקרים שאנשים קנו מכשירים שיועדו לכל מיני מדינות כמו בילרוס, מקסיקו ועוד ועוד.
כמו כן במכשירים של סמסונג ו-LG אתה עלול לאבד את העברית (אם היא חשובה לך).
לכן השיקול לדעתי לא צריך להיות ה-200 ש''ח שתשלם יותר על אחריות של יבואן רשמי, אלא כל המכלול, ומשום כך אני אעדיף יבוא רשמי.
מקווה שלא סיבכתי אותך יותר מידי ושעניתי לך על השאלה.
לצפיה ב-'אם ההפרש הוא באמת רק 200 ש"ח אז בהחלט רישמי'
אם ההפרש הוא באמת רק 200 ש"ח אז בהחלט רישמי
14/06/2016 | 12:45
10
16
לצפיה ב-'ואם ההפרש יותר? למשל 250 או 300 ש"ח? מה ההגבלה שלך לרשמי?'
ואם ההפרש יותר? למשל 250 או 300 ש"ח? מה ההגבלה שלך לרשמי?
14/06/2016 | 13:07
9
15
לצפיה ב-'חשבתי שרונלייט זה 400'
חשבתי שרונלייט זה 400
14/06/2016 | 13:22
113
לצפיה ב-'תלוי במכשיר,מחיר המכשיר עצמו וגם מי'
תלוי במכשיר,מחיר המכשיר עצמו וגם מי
14/06/2016 | 13:33
7
41
היבואן. לצורך העניין אני סומך יותר על יורוקום מאשר על סאני .(וזאת דיעה סובייקטיבית לחלוטין המבוססת על מקרים אישיים מסביבתי הקרובה). 

שהוכרז המוטו G דור 2 בארץ הוא נמכר ב1200 ש"ח מחיר יבואן רישמי. באמזון אירופה הוא נמכר אז בסביבות ה800 (מחיר סופי כולל משלוח עד הבית) . פער של 33 אחוז לא מצדיק רכישה מהיבואן בעיקר שדובר במכשיר שהכרתי  כאמין. (היום ניתן להשיג את המכשיר בארץ בסביבות ה800 ש"ח באחריות יבואן רישמי. מאירופה הוא עולה 700 ש"ח. זה כבר סיפור אחר.)

לעומת זאת אם אתה זורק כבר סכומים שמתקרבים ל3000 ש"ח למכשיר (משהו שאני באופן אישי לא חושב שאעשה אי פעם) אז פער של 400 ש"ח יכול להצדיק את הבטחון שיכול לתת לך יבואן רישמי רציני.
לצפיה ב-'תודה על התשובה, רק אעיר על דבר אחד.'
תודה על התשובה, רק אעיר על דבר אחד.
14/06/2016 | 13:50
2
44
אתה עשית השוואה בין מחיר המוטו G דור 2 שנמכר בארץ בהתחלה ב-1200 ש"ח מחיר יבואן רשמי, לבין הזמנה מאירופה שעלתה בזמנו 800 ש"ח, ובעיני זאת השוואה לא נכונה.

כשאתה מזמין מחו''ל אתה צריך לקחת בחשבון לדעתי גם את עניין התקלות שעלולות לקרות ואת המשלוח לנותן האחריות בחו''ל ועוד כל מיני משתנים כאלה ואחרים.

היית צריך אם כבר לעשות השוואה בין ה-1200 ש''ח של היבואן הרשמי לבין המחיר בארץ אצל יבואנים לא רשמיים בארץ, ולמיטב זכרוני המחיר בזמנו אצל הלא רשמיים היה בסביבות 1000-1100 ש''ח. (תקן אותי אם אני טועה).

בקשר ליבואנים הרשמיים בארץ היה לי ניסיון טוב עם רונלייט ועם סאני ולא היה לי כל ניסיון עד כה עם יורוקום, וכפי שציינת זה עניין סובייקטיבי.
ולמרות הדברים הרעים שאנשים מספרים על סאני, אם אקנה כיום מכשיר של סמסונג, הרי שאעשה זאת מסאני ולא מיבוא מקביל, אבל זה אני.

לצפיה ב-'מקבל את ההערה'
מקבל את ההערה
14/06/2016 | 14:29
1
30
אם לומר את האמת לא יודע מה היה המחיר של המכשיר ביבוא לא רישמי. 
אני מסתכל אחרת על רכישת מכשיר מאמזון לעומת רכישה מכל אתר חו"ל אחר.
יש גב ברכישה דרכם השירות שלהם מופתי . אחי הזמין את המוטו G . אחרי שלושה שבועות משבושש המכשיר להגיע פנה אליהם.
ביקשו שייתן 48 שעות על מנת לבדוק את העניין. לאחר יממה חזרו אליו במייל והודיעו שחברת השליחויות לא מצליחה לאתר את המשלוח ולכן שולחים חדש במשלוח מהיר על חשבונם. לאחר 48 שעות מרגע ההודעה הגיע המכשיר. אחרי שלושה ימים, הגיע עוד מכשיר - כנראה זה שגורלו לא היה ידוע. (בסופו של דבר אחי יצר איתם קשר והשאיר את המכשיר השני עבור אישתו תמורת תשלום)
אחרי חודש הוא קיבל מייל המודיע לו על זיכוי של 120 ש"ח הפרשי מיסים עבור שני המכשירים. 
יתרון נוסף באמזון זה שאין משחקי מיסים. החברה משתמשת בשירותי DHL או UPS ומריצה את תהליך המכס עבורך. נציג מטעמם מתקשר אליך על מנת לקבל את הפרטים הדרושים. המכשירים עוברים תהליך מיסוי מלא וחוקי ואתה מקבל את הניירת הרלוונטית

לצפיה ב-'מקבל את ההסבר. ועוד כמה מילים ברשותך.'
מקבל את ההסבר. ועוד כמה מילים ברשותך.
14/06/2016 | 15:21
72
בקשר למיסים כבר שמעתי על כך וזה בהחלט דבר מבורך.
הבעייה שהעליתי היא לא על השרות שלהם, אין לי מילה רעה עליהם. אכן שמעתי רק טובות בקשר לכך.
הבעייה היא מה קורה לאדם מהשורה אם מתקלקל מכשיר שרכש מהם?
האם הוא צריך לשלוח להם את המכשיר המקולקל? במידה שכן, על חשבון מי?
ומשך הזמן שהפעולה תיקח, וכו'. זאת הנקודה שעליה דיברתי.
זה מה שגורם להיסוס שלי האם לרכוש מהם מכשיר סלולרי.
כמעט שביצעתי מהם הזמנה לפני כמה חודשים אך היססתי בגלל הדברים הנ''ל.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/06/2016 | 08:55
3
13
חשבתי לרכוש lg g3
והמחיר שלו היום זה כבר לא מה שהיא פעם..
זה בסביבות ה-1100 או 1200 לפני התוספות. לפחות בזאפ. 

פעם שילמתי 2700 על גלקסי 3..
בדיעבד.. זה היה מיותר. לא חושב שטלפונים שווים מחירים כאלו או יותר.
לצפיה ב-'ואם רוכשים דרך EBAY '
ואם רוכשים דרך EBAY
15/06/2016 | 08:59
2
22
איך אני יודע שיש עברית על המכשיר, או שניתן להתקין עליו?

באיביי ניתן לרכוש גם בסביבות ה-800 ש"ח
לצפיה ב-'תשאל את המוכר'
תשאל את המוכר
15/06/2016 | 09:03
14
הנחת יסוד שאין עברית.
ענין של מזל,עשוי להעצר במכס ואזי תשלם 34.5% מס .

לצפיה ב-'אני לא הייתי קונה מכשיר סלולרי באיביי.'
אני לא הייתי קונה מכשיר סלולרי באיביי.
15/06/2016 | 09:07
22
אתה מחפש צרות?
חיסכון של 200 ש''ח שווה לך מתח ועצבים?
לי לא.
לצפיה ב-'שתיהן שוות כקליפת השום'
שתיהן שוות כקליפת השום
15/06/2016 | 08:59
1
22
במקרה של תקלה רצינית ישלפו לך טיעונים וסעיפים שלא מחייבים אותם בשרות חינם.
הכל ענין של מזל.

לצפיה ב-'מתוך נסיון אני לא מסכים איתך.'
מתוך נסיון אני לא מסכים איתך.
15/06/2016 | 09:06
21
נכון שפעמים רבות הם מנסים להתחמק, אבל מול לקוח אסרטיבי (בנימוס, לא באלימות מילולית) הם נכנעים מהר מאוד.
לצפיה ב-'Xiaomi Redmi 3S'
Xiaomi Redmi 3S
14/06/2016 | 10:45
37
Xiaomi redmi 3S רשמית סוללת 4100mAh הוכרזה ב 108 $ היום
לצפיה ב-'פלאפון משיקה שני מכשירים חדשים של המותג 'ג'יני'...'
פלאפון משיקה שני מכשירים חדשים של המותג 'ג'יני'...
14/06/2016 | 09:45
1
45
ג'יני E6...
ג'יני E6 פלוס...

לצפיה ב-'חדשות 'אפל'...'
חדשות 'אפל'...
14/06/2016 | 10:04
37
לצפיה ב-'שאלה בקשר לרדיו...'
שאלה בקשר לרדיו...
14/06/2016 | 09:39
1
45
בכתבה נאמר שהמכשיר תומך ברדיו בטכנולוגיית DAB+...

מה זה הטכנולוגיה הזאת...???

לצפיה ב-'מבצעים על סמארטפונים...'
מבצעים על סמארטפונים...
14/06/2016 | 08:36
18
159
אייפון 4 16 גיגה מחודש במחיר של 400 שקל, עם אחריות של היבואן הרשמי 'איידיגיטל'...

ZTE S BLADE מחודש במחיר של 400 שקל, עם אחריות של היבואן הרשמי 'יורוקום'...

ניתן לרכוש את שתי המכשירים הנ"ל ברשת חנויות 'דינמיקה'...

מוטורולה LTE G דגם XT 1072 חדש במחיר של 640 שקל, עם אחריות 12 חודשים...
מוטורולה X PLAY חדש במחיר של 1460 שקל, עם אחריות 12 חודשים...

ניתן לרכוש את שתי המכשירים הנ"ל ברשת חנויות 'בסטמובייל'...
לצפיה ב-'אייפון 4? ברצינות? זה מכשיר בן כמעט 6 שנים...'
אייפון 4? ברצינות? זה מכשיר בן כמעט 6 שנים...
14/06/2016 | 08:54
17
49
לצפיה ב-'גם אני עם מכשיר זה (4, לא 4s), עם שלוש אפליקציות בלבד (WAZE,'
גם אני עם מכשיר זה (4, לא 4s), עם שלוש אפליקציות בלבד (WAZE,
14/06/2016 | 14:25
13
106
WhatsApp, ו- Zoiper [אפליקציה של טלפוניית IP התומכת במספר ספקי SIP]).
קבלתי חינם מקרוב משפחה ששידרג ל- latest and greatest.
עושה כל מה שאני צריך. בזריזות...
לצפיה ב-'אבל "כל" מה שאתה עושה זה כמעט כלום ביחס לשימושים של סמארטפון'
אבל "כל" מה שאתה עושה זה כמעט כלום ביחס לשימושים של סמארטפון
14/06/2016 | 15:00
12
97
ואמנם אין שום פסול בכך, והמכשיר מתאים לשימושים המאוד מצומצמים שלך, לקנות *היום* מכשיר כזה זה פשוט לא נכון. אני לא יודע מה כלול ב-"מיחדוש" של דינמיקה סלולר, אבל אם זה לא כולל גם החלפת סוללה, אז צריך להוסיף את העלות הזו, מה שעשוי להכפיל את מחיר המכשיר. וב-800 ש"ח כבר אפשר לקנות מכשיר חדש שיחזיק מעמד יותר זמן.
לצפיה ב-'ומה אני אמור לעשות עם סמארטפון? אני משתמש בו לתקשורת,'
ומה אני אמור לעשות עם סמארטפון? אני משתמש בו לתקשורת,
14/06/2016 | 15:55
6
90
כולל דוא"ל.
אני אדם עובד, ואין לי פנאי לצפות בסרטים במהלך היום, בסמארטפון.
חדשות?
אינני מרשה לעיתונים להתנחל במכשירי, חרף "שידוליהם".
טלביזיה?
ערוצי החדשות הטלוויזיוניים הישראליים פשוט מאוסים עלי. מבזבזים זמן אויר בלי הכרה, ומארחים פנאלים של "מומחים" פלצנים אשר פשוט עפים על עצמם.
המכשיר קטן, מוחזק בכיס החולצה, ואינו מוחזק ביד, אלא בעת השימוש בו.
אינני מנהל רצפת ייצור בתחנת כח גרעינית, ולכן אינני חייב לבצע logon מרחוק לחדר פיקוד, על מנת to save the day, ולהציל את הכור מהיתוך.
אה, עוד משהו.
ה- GPS כבוי, זולת כאשר צריך אותו, וכל ערב אני מבצע reset ל- Advertising Identifier, כדי לסכל מאמצי מפרסמים "להתאים לי פרסומות".
אני שבע רצון לחלוטין...
לצפיה ב-'אם תראה סרטון ביוטיוב למשל'
אם תראה סרטון ביוטיוב למשל
14/06/2016 | 16:14
81
במשך כמה דקות באמצע יום עבודה, לא יקרא כלום.. עובדה שאתה כותב כאן (משער שכתבת זאת מהעבודה).
יש המון שימושים לסמארטפון, כולל כאלו שאינם חשובים או איכותיים ושסתם נועדו כדי להעביר את הזמן הפנוי בנעימים. כל עוד זה נעשה במידה, אין בכך כל פסול.
לצפיה ב-'כל זה יפה, אבל זה מתאים *לך*, לא בהכרח לכל אחד'
כל זה יפה, אבל זה מתאים *לך*, לא בהכרח לכל אחד
14/06/2016 | 16:14
4
67
למשל אני מסנכרן מיילים (פרטיים ושל העבודה). אני מנהל יומן פגישות ואירועים (פרטי ושל העבודה). אני קורא לפעמים כתבות בעזרת קורא RSS. יש לי אפליקציות לשמור רשימות שונות. יש לי מספר אפליקציות ניווט, מספר אפליקציות הודעות מסרים, ועוד.

Logon למחשב יצא לי לעשות, אבל בעיקר כאשר אני הייתי בפגישות משעממות ומיותרות, וניצלתי את הזמן המת כדי לעבוד "באמת", למרות שזה קשה מאוד לכתוב קוד על מסך של 5 או 5.5 אינצ' .
לצפיה ב-'אז בואו נסכם: למי שזקוק לסמארטפון אמין וטוב, לשימוש בסיסי '
אז בואו נסכם: למי שזקוק לסמארטפון אמין וטוב, לשימוש בסיסי
14/06/2016 | 19:36
3
70
בלבד, ואם המיחדוש כולל החלפת סוללה - אייפון 4 במחיר כזה יכול להיות פתרון.

מי שרוצה סמארטפון זול לילד או לשימוש ״סמארטפוני״ משוכלל יותר, שיזמין סיני נחמד באותו המחיר.
לצפיה ב-'גם לא...'
גם לא...
14/06/2016 | 19:55
1
69
אם יש בבית (מאבא/אמא/אח/אחות...) או שאפשר לקבל מחברים, כן. למי שלא צריך הרבה זה מספיק (כנ"ל גלקסי 2 או משהו ברמה הזו). אבל לקנות בכסף? היום? ממש לא.
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
14/06/2016 | 20:03
21
לצפיה ב-'לשימוש בסיסי ואף הרבה יותר מזה אפשר לקנות סמארטפון סיני'
לשימוש בסיסי ואף הרבה יותר מזה אפשר לקנות סמארטפון סיני
15/06/2016 | 08:35
42
ב-200 ש"ח, כגון את Doogee X5.
לצפיה ב-'יש לך טעות...'
יש לך טעות...
15/06/2016 | 08:14
4
59
מכשירים מחודשים בדר"כ מגיעים עם בטריה ומטען חדשים...

גם כך בטריה לאייפון 4 עולה גרושים...
לצפיה ב-'יש לך סימוכין לכך שמחליפים סוללה?'
יש לך סימוכין לכך שמחליפים סוללה?
15/06/2016 | 09:04
3
43
או שזו סתם תחושת בטן/רצון אישי שזה יהיה ככה?
לצפיה ב-'בעבר רכשתי מכשירים מחודשים...'
בעבר רכשתי מכשירים מחודשים...
15/06/2016 | 09:29
2
58
המכשירים הגיעו תמיד עם סוללה ומטען חדשים מהאריזה...
לצפיה ב-'אבל האם אלו היו מכשירים עם סוללה נשלפת או לא?'
אבל האם אלו היו מכשירים עם סוללה נשלפת או לא?
15/06/2016 | 10:45
1
41
העלות של סוללה חדשה באריזה היא לא כמו העלות של פתיחת מכשיר כדי להחליף סוללה.
לצפיה ב-'ביררתי טלפונית...'
ביררתי טלפונית...
16/06/2016 | 10:14
35
מכשירים מחודשים מגיעים עם סוללות חדשות...
גם עם זה כרוך בפירוק המכשיר...
לצפיה ב-'הוא עדיין סוחב כמו גדול, לשימוש בסיסי בלבד, במגבלות הבאות:'
הוא עדיין סוחב כמו גדול, לשימוש בסיסי בלבד, במגבלות הבאות:
14/06/2016 | 22:16
2
69
א. המכשיר לא זריז בפתיחת אפליקציות ולא כולן עובדות עליו.

אני החלפתי סוללה בעלות של 100 ש"ח, כטלפון הוא מצוין, הוואטסאפ לוקח קצת זמן.. וצריך לרפרש לפעמים.. אבל כאשר בתוך שיחה אין בעיה בהודעות - וגם שיחה קולית בוואטסאפ עובד טוב..
מפות סבבה לגמרי, פייסבוק ואינסטגרם עובד בסדר גמור, המצלמה גם מספיקה לטעמי.
אם מישהו צריך מכשיר בסיסי זה מחיר סבבה, או מכשיר למוזיקה...
הוויז גומר את הסוללה במכשיר.
לצפיה ב-'אני לא התייחסתי לאיכות המכשיר'
אני לא התייחסתי לאיכות המכשיר
14/06/2016 | 23:30
1
51
אלא לכך שהם מוכרים מכשיר בן 5-6 שנים. אם היית צריך עכשיו מכשיר, והאייפון 4 היה עונה לך על הדרישות, האם היית קונה אותו, ובכמה? זו הנקודה שלי.
לצפיה ב-'זהו שלמען האמת "קניתי/קיבלתי עכשיו ושקלתי לקנות מהם במחיר זה'
זהו שלמען האמת "קניתי/קיבלתי עכשיו ושקלתי לקנות מהם במחיר זה
15/06/2016 | 19:51
35
זה פשוט מיועד לחצי שנה הקרובה, והוא עונה לי על הדרישות.
לצפיה ב-'החלפתי מכשיר אנדרואיד אבל אני לא מצליח להמשיך עם ווייז'
החלפתי מכשיר אנדרואיד אבל אני לא מצליח להמשיך עם ווייז
14/06/2016 | 03:06
5
49
ידוע לכם מה יכולה להיות הסיבה לכך?
וגם שאלה אחרת בנוגע לפנגו. האפליקציה שומרת פירוט עם כל ההפעלות? איך אני יכול לעקוב אחרי החיובים והאם הם מחייבים כל חודש?
לצפיה ב-'האם זה בגלל ש Waze זו אפליקציה לא טובה?'
האם זה בגלל ש Waze זו אפליקציה לא טובה?
14/06/2016 | 08:20
2
34
כי זו הסיבה שאני לא יכול יותר איתה...
לצפיה ב-'ומה החלופות? ניסיתי עם גוגל מפות אבל טעיתי בפניה והוא נתקע'
ומה החלופות? ניסיתי עם גוגל מפות אבל טעיתי בפניה והוא נתקע
14/06/2016 | 08:39
1
26
זאת אומרת יש לו מסלול מוכן מהרגע שביקשתי. מסלול אחר לא משתנה במהלך הנסיעה
לצפיה ב-'תנסה את HERE ,אמנם הקריינות באנגלית אבל בסה"כ היא לא רעה'
תנסה את HERE ,אמנם הקריינות באנגלית אבל בסה"כ היא לא רעה
14/06/2016 | 08:46
9
לצפיה ב-'מה הכוונה בלא מצליח להמשיך?'
מה הכוונה בלא מצליח להמשיך?
14/06/2016 | 08:52
1
10
לצפיה ב-'הסתדר בסוף. שיניתי סיסמא'
הסתדר בסוף. שיניתי סיסמא
15/06/2016 | 12:50
לצפיה ב-'טלפון עם סים של רמי לוי'
טלפון עם סים של רמי לוי
13/06/2016 | 21:14
10
40
התקשרו אליו מחו"ל ואני רוצה לחזור אל המספר ישירות

איך עושים את זה?

כשלחצתי חייג זה אמר לי שחייגתי מספר שגוי

לצפיה ב-'ומה המספר של גולן טלקום כדי להתקשר לחו"ל?'
ומה המספר של גולן טלקום כדי להתקשר לחו"ל?
13/06/2016 | 21:20
9
15
לצפיה ב-'+ או 00'
+ או 00
13/06/2016 | 21:22
8
10
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
13/06/2016 | 21:25
7
12
לצפיה ב-'או הסימן + או 00 ואחר כך קידומת המדינה אזור חיוג והמספר'
או הסימן + או 00 ואחר כך קידומת המדינה אזור חיוג והמספר
13/06/2016 | 21:40
6
19
זאת בהנחה שהתקשרו אליך ממספר זר.
אם התקשרו ממספר נייד ישראלי שנמצא בחול אז מתקשרים כמו בארץ
לצפיה ב-'באיזו רשת מחייגים ככה?'
באיזו רשת מחייגים ככה?
13/06/2016 | 21:46
5
15
אני לא יודעת מאיפה התקשרו אז אני לא יודעת מה קידומת המדינה
רואה מספר על הצג שממנו התקשרו ורוצה לחזור אל המספר
לצפיה ב-'תכתבי כאן את המיספר שהופיע בצג ושאת רוצה לחזור אליו'
תכתבי כאן את המיספר שהופיע בצג ושאת רוצה לחזור אליו
13/06/2016 | 21:52
4
17
אם חשובה לך פרטיות תחליפי את 3 הספרות האחרונות ב 3 אותיות לדוגמה
לצפיה ב-'חייגתי בסוף מהטלפון שלי כי לא הצלחתי'
חייגתי בסוף מהטלפון שלי כי לא הצלחתי
13/06/2016 | 22:05
3
17
מהטלפון שמשוייך לרמי לוי

והגעתי למישהו שלא מבין אנגלית אלא מדבר גרמנית ואני חייבת לדבר עם מי שהתקשר.

תוך כדי הכתיבה התקשרו אלי חזרה ודיברנו, בערך

עדיין לא יודעת איך להתקשר לחול דרך רמי לוי
צריך להפעיל שירות שיחות לחול?
לצפיה ב-'אם הצלחת לחייג מהטלפון שלך לחו"ל, ומהטלפון של רמי לוי לא '
אם הצלחת לחייג מהטלפון שלך לחו"ל, ומהטלפון של רמי לוי לא
13/06/2016 | 22:22
2
23
אם הצלחת לחייג מהטלפון שלך לחו"ל, ומהטלפון של רמי לוי לא הצלחת, וחייגת בדיוק לאותו מיספר, כניראה שהקו שברמי לוי חסום לשיחות לחו"ל.
לצפיה ב-'איך פותחים את החסימה?'
איך פותחים את החסימה?
13/06/2016 | 22:24
8
לצפיה ב-'תודה על הכל. אין לי אישור לפתוח את החסימה'
תודה על הכל. אין לי אישור לפתוח את החסימה
13/06/2016 | 22:37
11
לצפיה ב-'שינוי תמונת איש קשר'
שינוי תמונת איש קשר
13/06/2016 | 19:08
7
81
שלום, חברתי קיבלה מכשיר סלולרי מהעבודה. זה מכשיר שהיה קודם ברשות עובדת אחרת. כשאני מקבלת שיחות ממנה אני רואה באפליקציית TRUECALLER את התמונה של העובדת הקודמת. איך אפשר לעדכן את התמונה?  תודה למשיבים
לצפיה ב-'למחוק את TRUECALLER'
למחוק את TRUECALLER
14/06/2016 | 00:28
1
275
לצפיה ב-''
14/06/2016 | 08:55
10
לצפיה ב-'קודם כל, לשחזר את הגדרות היצרן'
קודם כל, לשחזר את הגדרות היצרן
14/06/2016 | 10:21
3
39
כלומר, להיפטר מעקבות החשבון של המשתמשת הקודמת שאיתו הסתנכרן המכשיר
לצפיה ב-'למה זה קשור , המידע מדיע מה-true ולא דווקא מהמידע שבמכשיר'
למה זה קשור , המידע מדיע מה-true ולא דווקא מהמידע שבמכשיר
14/06/2016 | 10:40
2
20
לצפיה ב-'שחזור ההגדרות יאפס את הכול'
שחזור ההגדרות יאפס את הכול
14/06/2016 | 10:50
1
39
כולל מחיקת חשבון ה-TrueCaller
לצפיה ב-'למה לא למחוק פשוט את true caller '
למה לא למחוק פשוט את true caller
14/06/2016 | 10:57
17
לצפיה ב-'האם חשבת אי-פעם כיצד עובדת האפליקציה TrueCaller?'
האם חשבת אי-פעם כיצד עובדת האפליקציה TrueCaller?
14/06/2016 | 17:54
44
היא פשוט "שואבת" את כל אנשי הקשר שלך אל מסד נתונים שלה, אליו נשאבו כל מנויי האפליקציה שקדמו לך, ובעזרת חיפוש במסד זה היא מוצאת מי המתקשר.
מובן שאינה יכולה לפענח זהות מי שמתקשר מ"חסוי".
תוצאות החיפוש הן על פי העיקרון JI-JO, היינו, Junk In - Junk Out.
אם מישהו כינה בקיצור את הבוס שלו כ"נחצ'ה הנודניק" ונחצ'ה זה יתקשר אליך בסיטואציה כלשהי - זהותו תוצג לך כ"נחצ'ה הנודניק", ואולי לא כדאי לך להרהר כיצד כינו אותך מכריך...
לצפיה ב-'שאלת תפעול-אנדרואיד-אופציות'
שאלת תפעול-אנדרואיד-אופציות
13/06/2016 | 18:21
27
שלום,
בנידים גלקסי, עם גירסה 5 , בעבר וגם באחד הנידים שאני לוחץ לחיצה ארוכה על לחצן ישומים (מצד שמאול ללחצן המרכזי) היה נפתח תפריט עם אפשריות נוספות.
בנייד אחד (S5) זה עובד, בנייד אחר (J7) זה לא עובד ואין לי דרך להגיע לתפריט אפשריות באפליקציה מסוימת.
איך מאפשרים את הפונקציה הזו גם ב J7?
תודה,
לצפיה ב-'קסיומי רדמי נוט 3 - עברית '
קסיומי רדמי נוט 3 - עברית
13/06/2016 | 12:55
1
53
קניתי Xiaomi Redmi Note 3 בחו"ל להורים שלי, יש לו אופציה של עיברית אבל היא מאוד מאוד חלקית וזה מקשה עליהם בהתעסקות היומיומית. קראתי אפשהו שבהתחלה היתה תמיכה חלקית בעברית ואחרי זה תמיכה יותר מלאה או משהו כזה.
משהו נתקל בבעיה? יש תמיכה מלאה בעיברית למכשיר זה? יש עידכון גירסה שאני יכולה לעשות שיאפשר תמיכה מלאה בעיברית? או אולי אזשהו פתרון אחר?

תודה מראש לעוזרים

לצפיה ב-'העברית בתפריטים אכן חלקית'
העברית בתפריטים אכן חלקית
13/06/2016 | 15:09
82
מומלץ להחליף רום - תהליך שלוקח כמה דקות אבל מחייב ניסיון ומיומנות
א. אני לא יגוע לעשות זאת בעצמי
ב. אני יכול להפנות לכל מיני חברים שיכולים לעשות זאת בתשלום סמלי (עד 50 שח) בתנאי שמדובר בדגם הרגיל (מעבד MTK) ולא בדגם הפרו (מעבד קוואלקום 650)
על הקופסה מצויין הדגם (אם את לא ידעת בעצמך)
עוד מידע - דרך המסרים
ג. הבעיה (בעיניי לפחות) ברום שקיבלת , איננה השפה של התפריט הוא ה"זבל הסיני" כמו CLEAN MASTER שמודבק בתוכו ואי אפשר למחוק.
לצפיה ב-'מגן מסך מייזו M3 NOTE'
מגן מסך מייזו M3 NOTE
13/06/2016 | 11:12
2
59
יש לי מגן מסך של M2 NOTE,
האם לדעתכם זה מתאים לM3 NOTE??

שניהם 5.5 אינץ,
לצפיה ב-'גודל המסך זה רק חלק מהמשוואה'
גודל המסך זה רק חלק מהמשוואה
13/06/2016 | 11:15
35
יכול להיות שהחיישנים והמצלמה הקדמית נמצאים במקומות שונים, או שהמגן של אחד מהם מגן יותר מאשר מגן אחר. בגדול הייתי משתמש בזה רק אם לא הייתה לי ברירה, אבל הייתי מזמין מגן שמתאים למכשיר המסוים שיש לי.
לצפיה ב-'לדעתי, לא מתאים'
לדעתי, לא מתאים
13/06/2016 | 13:18
34
אם יכסה את חיישן הקרבה זה יעשה לך צרות
לצפיה ב-'בעקבות פיצוץ המגעים: סלקום דורשת מיליונים מ"גולן טלקום"'
בעקבות פיצוץ המגעים: סלקום דורשת מיליונים מ"גולן טלקום"
13/06/2016 | 11:58
1
60
חברת הסלולר דיווחה כי תדרוש מ"גולן טלקום" פירעון חוב מיידי בסך 600 מיליון שקל והחזר הנחות בסך 300 מיליון שקל - זאת בעקבות פיצוץ המגעים והמעבר של גולן ללפעול על גבי הרשת של "הוט מובייל".
לצפיה ב-'מיכאל "לא פראייר" וגולן הולכים ללמוד '
מיכאל "לא פראייר" וגולן הולכים ללמוד
13/06/2016 | 12:36
66
בדרך הקשה שאין ארוחות חינם כפי שלא קיים יש מאין גם בעסקים 

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה