לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'סלולרי של BLK'
סלולרי של BLK
10/04/2016 | 16:00
40
היי
אם מישהו צריך סמארטפון עם מסך מגע רק בגלל שהוא צריך לשלוח SMS בצורה נוחה ויש מכשיר של BLK שנמכר ב230 ש"ח, כדאי? 
איך הוא מבחינת קרינה?
לצפיה ב-'סים חו"ל לגלישה בלבד של פלאפון ללקוחות כל החברות 99 ש"ח 1GB'
סים חו"ל לגלישה בלבד של פלאפון ללקוחות כל החברות 99 ש"ח 1GB
10/04/2016 | 15:47
39
PREPAID
יתרת גלישה נשארת לפעם הבאה.
תקף ברוב מדינות העולם.
נשמע לא רע. עדיין יותר יקר מלקנות סים מקומי אבל שווה בדיקה.

לצפיה ב-'אני רק שאלה קטנה אם מאפשרת ......'
אני רק שאלה קטנה אם מאפשרת ......
10/04/2016 | 14:08
26
228
אשתי נפתרה לפני כחודש וחצי ממחלת הסרטן והיה לה מכשיר LG G4 BEAT שרכשנו לפני פחות משנה ..
השאלה שלי היא האם כדאי לי לנסות להתרגל למסך 5.2 (בשבילי הגודל האידיאלי והכי נוח זה גג 4.5) ואז להעביר את הדוגי שלי למגירה (או לחלופין להחזיר לבוס את הS2 הצולע שהוא הביא לי אחרי שהאיכספיריה E הלך לעולמו) או שכדאי לי לנסות למכור אותו , ואם למכור אז כמה כבר אפשר לדרוש עליו ? (רכשנו בזמנו ב1290 ש"ח וכיום הוא נמכר בכ900-1000 ש"ח)
לצפיה ב-'לפני הכל - משתתף בצערך '
לפני הכל - משתתף בצערך
10/04/2016 | 14:14
5
135
מעבר לזה - אני חושב שהייתי הולך על האפשרות הראשונה - להתרגל למסך גדול יותר ולהשאיר את הסיני במגירה בשביל היתר בטחון . במכירה במכשיר יכניס ( לדעתי ) לא יותר מ 500 ש"ח , לא הייתי עושה את זה .
לצפיה ב-'תודה על התגובה ..'
תודה על התגובה ..
10/04/2016 | 14:44
4
135
את האמת שבחודש האחרון הוא דיי הרבה אצלי בשימוש כי אישתי הייתה סוג של אושיית אינטרנט חשובה בתחום המלחמה במודעות בסרטן ובכל יום יש לה יותר מ1000 הודעות נכנסות בWA וימבה חפירות בFB ואנשים עוד מנסים להתקשר אליה ועם כל זה אני עדיין מתקשה להתרגל לגודל שלו
אבל נראה .. אולי אני בכ"ז אנסה לעבור אליו ..
ה"בעיה" שנולדת מהמצב הזה היא שלי יש סים "רגיל" (מיני) ושם זה ננו או מיקרו או איך שלא קוראים לגודל הזה ולא ממש בא לי לשלם לסלכלום 49 ש"ח שיחליפו לי את הסים
לצפיה ב-'הולכים לכל חנות '
הולכים לכל חנות
10/04/2016 | 15:01
93
ויש להם מכשיר שחותך לגודל המתאים . לא צריך ( מהנסיון האישי שלי של מעבר מרגיל למיקרו ןלנאנו ) את המפעילה .
לצפיה ב-'החלפת סים בסלקום - 10 שח'
החלפת סים בסלקום - 10 שח
10/04/2016 | 20:14
2
67
עשיתי זאת לפני כשבועיים ופעם אחרת לפני מספר חודשים.
לצפיה ב-'ועושים את זה רק בנק' שירות .. נכון ??'
ועושים את זה רק בנק' שירות .. נכון ??
10/04/2016 | 20:20
1
27
לצפיה ב-'בהחלט. אבל אין זה אומר שלא ניתן בקניון'
בהחלט. אבל אין זה אומר שלא ניתן בקניון
10/04/2016 | 20:48
51
את ההחלפות עשיתי בנקודת שירות.
לא ניסיתי בעמדת מכירה בקניון. אם אתה ליד, לא יזיק לשאול 
לצפיה ב-'אין לי תשובה לשאלה'
אין לי תשובה לשאלה
10/04/2016 | 14:58
85
אבל רציתי להשתתף בצערך
לצפיה ב-'המקום ינחמך בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיף לדאבה עוד.'
המקום ינחמך בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיף לדאבה עוד.
10/04/2016 | 15:11
32
לצפיה ב-'משתתפת בצערך שלא תדע עוד צער!'
משתתפת בצערך שלא תדע עוד צער!
10/04/2016 | 16:00
27
לצפיה ב-'ראשית אני משתתף בצערך'
ראשית אני משתתף בצערך
10/04/2016 | 17:25
2
81
שלא תדע עוד צער.
בקשר למכשירים אני חושב שכדאי לך לקחת את ה-LG לשימושך ואת הסיני אל תמכור אלא תשמור לרזרבה, כמו כן בעניין חיתוך לננו סים אני דווקא חושב שעדיף לשלם כסף על ננו סים חדש ולא לחתוך כרטיס רגיל לננו.
עם חיתוך למיקרו אין בעיות בדרך כלל אבל שמעתי וקראתי על המון בעיות בחיתוך לננו.
האם שווה להיות בתיסכול אם החיתוך לא יצליח? אני חושב שלא ושעדיף לשלם את הסכום הפעוט הזה עבור כרטיס חדש.
לצפיה ב-'למכשיר המדובר יש מיקרו. לא נאנו. '
למכשיר המדובר יש מיקרו. לא נאנו.
10/04/2016 | 17:57
1
37
לצפיה ב-'אם כך לא אמורה להיות בעייה.'
אם כך לא אמורה להיות בעייה.
10/04/2016 | 18:46
21
לצפיה ב-'תנחומי'
תנחומי
10/04/2016 | 20:12
13
לצפיה ב-'משתתף בצערך '
משתתף בצערך
10/04/2016 | 20:39
10
לצפיה ב-'משתתף בצערך '
משתתף בצערך
10/04/2016 | 20:48
9
לצפיה ב-'משתתף בצערך '
משתתף בצערך
10/04/2016 | 21:00
9
לצפיה ב-'תנחומים. '
תנחומים.
10/04/2016 | 22:56
6
לצפיה ב-'משתתף בצערך.'
משתתף בצערך.
10/04/2016 | 23:14
8
לצפיה ב-'משתתף בצערך'
משתתף בצערך
10/04/2016 | 23:23
9
לצפיה ב-'תנחומי הכנים '
תנחומי הכנים
10/04/2016 | 23:35
8
לצפיה ב-'משתתף בצערך '
משתתף בצערך
11/04/2016 | 00:00
8
לצפיה ב-'משתתף בצערך'
משתתף בצערך
11/04/2016 | 08:07
8
לצפיה ב-'מן השמיים תנוחמו. זה תלוי מה הסטטוס של המכשיר.'
מן השמיים תנוחמו. זה תלוי מה הסטטוס של המכשיר.
11/04/2016 | 08:40
1
52
כיום LG G4 BEAT עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט" מחירו כ1250 שקל.
LG G4 BEAT ללא רום ואחריות של היבואן הרישמי "רונלייט" מחירו כ850 שקל ברשת "בסטמובייל".
לצפיה ב-'עוד קצת על הLG G4 BEAT.'
עוד קצת על הLG G4 BEAT.
11/04/2016 | 08:59
47
הנה מקום שמוכר את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט":

והנה מקום שמוכר את המכשיר ללא רום ואחריות של היבואן הרשמי "רונלייט":
לצפיה ב-'שלא תדע עוד צער...'
שלא תדע עוד צער...
11/04/2016 | 19:45
5
לצפיה ב-'עצוב.. שלא תדע עוד צער'
עצוב.. שלא תדע עוד צער
12/04/2016 | 02:43
3
לצפיה ב-'תדרים ב-moto g (third gen)'
תדרים ב-moto g (third gen)
10/04/2016 | 12:52
2
55
אהלן לכולם,

אני מעוניין לקנות את ה-moto g (third gen) מאמאזון אירופה. הבנתי שבתחום התדרים ב-3g חסר התדר של פלאפון (850). האם זה נכון?
הטלפון מיועד לאישה מבוגרת. כרגע היא מנוייה לגולן אבל לא נראה לי שכדאי לקנות טלפון שמגביל את הניידות במקרה הצורך. אם הטלפון תומך דור רביעי (בהנחה שהטלפון תומך בכל תחום התדרים הרלוונטי לישראל ב-4g) אז אולי התדר החסר ב-3g לא כזה בעייתי.

אשמח לשמוע את דעת חברי הפורום.
אולי עדיף לקנות את ה-moto g (second gen) למרות שהחומרה ישנה יותר?

תודה לעונים.
לצפיה ב-'גם גולן משתמשים בתדר הזה'
גם גולן משתמשים בתדר הזה
10/04/2016 | 16:26
1
47
אם כי עבור סלקום הוא אינו התדר הראשי כמו לפלאפון.

אגב, ניתן לקבל את כל התדרים הנתמכים בישראל בדגם האסייתי של הG דור שלישי, רק שקשה למצוא אותו למכירה.
לצפיה ב-'חבל שהיבואן הרישמי "יורוקום" לא מביא את הדגם 3RD GEN.'
חבל שהיבואן הרישמי "יורוקום" לא מביא את הדגם 3RD GEN.
11/04/2016 | 09:13
35
מוטורולה 3RD GEN - דגם 16 ו2.
דגם 1550 XT דואל-סים.
זה הדגם שתומך בכל הרשתות של כל המפעילות בארץ.

"יורוקום" מעדיפים בשלב זה לשווק את 2ND GEN הישן יותר.

לצפיה ב-'משרד התקשורת: לפתוח בחקירה פלילית נגד גולן טלקום'
משרד התקשורת: לפתוח בחקירה פלילית נגד גולן טלקום
10/04/2016 | 10:28
36
משרד התקשורת פנה למשנה ליועץ המשפטי לממשלה, אבי ליכט, בבקשה לבחון חשד לפלילים נגד חברת גולן טלקום, זאת לאחר שבגולן סירבו למסור למשרד התקשורת את הקודים של כרטיסי ה-SIM של 850 אלף לקוחות החברה.

במשרד התקשורת מינו כבר לפני מספר חודשים צוות פנימי שתפקידו היה לבחון את דרכי ההתמודדות במידה והחברה תקרוס. אחת ההמלצות שקיבל הצוות היתה לחלק את לקוחות גולן בין חברות הסלולר בשוק על פי הגודל היחסי של החברות ובכך למנוע 'עומס' על רשת של חברה ספציפית.

בהתאם, בחברות הסלולר נערכו בהתאם להמלצות משרד התקשורת, אך בגולן סירבו להעביר למשרד התקשורת את הקודים לכרטיסי ה-SIM של לקוחות החברה, הנדרשים לצורך ניוד הלקוחות במקרה של קריסת החברה. גורמים במשרד התקשורת כינו את המהלך של גולן "כשערורייה" וטענו כי הוא "מחזיק את הלקוחות שלו כבני ערובה".

מגולן טלקום נמסר כי "במקרה של קטסטרופה, האחריות היא על שר התקשורת וראש הממשלה בנימין נתניהו ולא על אף אחד אחר". מנגד, ממשרד התקשורת נמסר כי, "הלשכה המשפטית בהנחיית היועץ המשפטי לממשלה בוחנת את הכלים המשפטיים שיאפשרו להבטיח רציפות תפקודית במקרה של פגיעה בשירות ללקוחות".

לצפיה ב-'סיקור ראשוני על וואוואי P9.'
סיקור ראשוני על וואוואי P9.
10/04/2016 | 08:40
10
83
לצפיה ב-'סוני משיקה עידכון מרשמלו לדגמים מסדרה Z.'
סוני משיקה עידכון מרשמלו לדגמים מסדרה Z.
10/04/2016 | 08:58
1
20
לצפיה ב-'מתי LG G3 וOPO יקבלו מרשמלו...???'
מתי LG G3 וOPO יקבלו מרשמלו...???
12/04/2016 | 09:59
12
כולם ממתינים...

ולבנתיים לא קורה כלום...
לצפיה ב-'אז המחיר שלו כ950 שקל בגלל 'סנסור טביעת אצבעות'...'
אז המחיר שלו כ950 שקל בגלל 'סנסור טביעת אצבעות'...
11/04/2016 | 08:30
26
מבחינת שאר הדברים במפרט שלו אין הצדקה למחיר של 950 שקל...

המצבר עצמו חלש 2300 מילי-אמפר...

במחיר שלו עדיף כבר לרכוש MEIZU M2... (מחיר 650 שקל)...
או מוטורולה LTE G דגם XT 1072...(מחיר 750 שקל)...
לצפיה ב-'סתם מכשיר, בשביל מה בכלל מייצרים אותו'
סתם מכשיר, בשביל מה בכלל מייצרים אותו
11/04/2016 | 10:29
19
אם המעבד 1.7 גיגה של מדייהטק מספק ביצועים בינוניים, בתוספת השהיות במעבר בין התפריטים, אפליקציות נטענות לאט מדי, טוען עמודי אינטרנט באופן איטי, יש לא מעט לאגים

נשאלת השאלה לשם מה בכלל היבואן הביא אותו לארץ

ועוד לשלם עליו 2150 שקל

לא מובן 
לצפיה ב-'איזה מכשיר יותר קל לתקן - סמסונג S7 או LG G5.'
איזה מכשיר יותר קל לתקן - סמסונג S7 או LG G5.
10/04/2016 | 10:35
32
לצפיה ב-'יצאה גירסאת מרשמלו ל1+1 , אם מישהו קיבל שימסור דיווח ורשמים.'
יצאה גירסאת מרשמלו ל1+1 , אם מישהו קיבל שימסור דיווח ורשמים.
10/04/2016 | 07:04
14
לצפיה ב-'מבקש חוות דעת doogee x6'
מבקש חוות דעת doogee x6
09/04/2016 | 22:28
5
275
כאן אמור להיות פורם לסלולרים זולים גם כן, לכן דעות בבקשה ולא להיתביש,,,
לצפיה ב-'במחיר הזה זה SEND - END .'
במחיר הזה זה SEND - END .
10/04/2016 | 01:37
65
לא לצפות ליותר .
לצפיה ב-'טיב '
טיב
10/04/2016 | 07:17
51
איכות הטאץ' תתסכל אותך לדעתי.  והמצלמה תהיה איומה.  אם שני אלה לא מפריעים לך,  לך על זה 
לצפיה ב-'במכשירי DOOGEE יש בעיה אחת.'
במכשירי DOOGEE יש בעיה אחת.
10/04/2016 | 08:30
2
71
תמיד שמדברים בטלפון דרך האפרכסת, החיישנים שאמורים להחשיך או להאיר את המסך בהתאם למצב השיחה לא מתפקדים היטב.
לצפיה ב-'חחחח , זאת הבעיה היחידה שמצאת מכל הזמן שהשתמשת במכשיר ?'
חחחח , זאת הבעיה היחידה שמצאת מכל הזמן שהשתמשת במכשיר ?
10/04/2016 | 08:39
35
לצפיה ב-'למזלי אין לי את הבעיה הזאת(DG280) רק קפיאות של הטאץ לעיתים'
למזלי אין לי את הבעיה הזאת(DG280) רק קפיאות של הטאץ לעיתים
10/04/2016 | 10:30
37
רחוקות מאוד ואת האמת שלאחרונה זה כמעט ולא קורה שאני מתחיל לשכוח שזה היה מתסכל אותי בזמנו

אישית אני ידעתי מראש עוד לפני שקיבלתי את המכשיר שהמצלמה והטאץ לא יהיו הכי מדויקים שיש ככה שהפאן הזה לא אכזב אותי ...
לצפיה ב-'שעון חכם'
שעון חכם
09/04/2016 | 19:53
5
58
באמת צריך לטעון אותו פעם ביום? בעסה רצינית.
השעון על היד שלי קסיו מצ'וקמק מחזיק כבר שנים עם הבטריה ומראה את השעה המדוייקת ולא מסיר אותו גם במקלחת.
מעוניין להזמין סיני בסביבות עד 10$
אם אני לא אוהב להסיר ולטעון כל יום יש אפשרות יותר פשוטה? נגיד עם מטען כשהשעון על היד? זה הגיוני?
אילו פונקציות עובדות בו? שיחות, או רק מתריע על שיחה נכנסת? מה אם יש SMS או ווטסאפ איך יודעים?
עוד משהו, אני צריך משקפי קריאה. אצטרך להרכיב כדי לראות מה קורה בשעון?
לצפיה ב-'חחחחח1- 10$.......'
חחחחח1- 10$.......
10/04/2016 | 01:38
2
17
לצפיה ב-'תסביר'
תסביר
10/04/2016 | 08:13
1
33
מכיר שעון כזה אצל חבר בעבודה.
לצפיה ב-'תראה מה אתה מתכוון לקנות ב-10$.'
תראה מה אתה מתכוון לקנות ב-10$.
10/04/2016 | 08:31
15
לצפיה ב-'שעון "חכם" ב10$ ?? יש מצב לקישור כי זה נשמע ממש אבל ממש זול'
שעון "חכם" ב10$ ?? יש מצב לקישור כי זה נשמע ממש אבל ממש זול
10/04/2016 | 10:34
1
35
מה שאני מכיר שקרוב לסכום הזה זה חיקוי מושלם לאותו הקסיו המצוקמק שאתה משתמש בו כרגע ועוד יישאר לך עודף למסטיק בזוקה
לצפיה ב-'מחפשת המלצה לפלאפון טוב'
מחפשת המלצה לפלאפון טוב
09/04/2016 | 17:50
4
69
אהלן,
אני רוצה לשדרג את הפלאפון שלי. דרישות:
מחיר- עד 2200 ש"ח.
לא אייפון.
למרות שקשה פלפאפון כזה היום בשוק, חשוב לי שהפלאפון לא יהיה ענק מדי, רוצה פלאפון שיהיה אפשר להכניס לכיס.
תודה.
לצפיה ב-''
10/04/2016 | 01:36
1
42
היי 
חשוב יותר מהמחיר 2200 זה איזה מכשיר יש לך עכשיו ורק אח"כ נבין לאן להתקדם
לצפיה ב-'יש לי סמארטפון ישן מאוד של סוני '
יש לי סמארטפון ישן מאוד של סוני
11/04/2016 | 01:15
10
לצפיה ב-'השאלה מה הגודל של הכיס , אני מסתובב עם 6+ בכיס.'
השאלה מה הגודל של הכיס , אני מסתובב עם 6+ בכיס.
10/04/2016 | 07:00
38
אם מחפשים משהו בגודל עד 5 אינץ יש את סדרת הקומפקט של סוני , תנסי לבדוק גם את האלפא של סמסונג .
מה עוד חשוב לך במכשיר ?
לצפיה ב-'הנה רעיון.'
הנה רעיון.
10/04/2016 | 10:18
34
HTC ONE M8.
יקבל בקרוב "מרשמלו".

המחיר 1500 שקל.

והנה הסיקור עליו.
לצפיה ב-'רגע לפני הזמנה של nexus 6p מאמאזון, צריך עזרה שאני לא טועה'
רגע לפני הזמנה של nexus 6p מאמאזון, צריך עזרה שאני לא טועה
09/04/2016 | 14:22
8
91
שלום לכלום,

אני רגע לפני הזמנה של המכשיר הבא לכתובת בארה"ב:
http://www.amazon.com/Huawei-Nexus-6P-Aluminum-sma...

שם מלא:
(Huawei Nexus 6P - 32 GB Aluminum (U.S. Version: Nin-A1) - Unlocked 5.7-inch Android 6.0 smartphone w/ 4G LTE (U.S. Warranty
האם המכשיר יעבוד בארץ? מספיק שרשום רק Unlocked?
אני ממש כבר בדף ההזמנה...  ​  לא רוצה לעשות טעות של בורות.
תודה רבה מראש!

לצפיה ב-'על פני הדברים נראה שכן.'
על פני הדברים נראה שכן.
09/04/2016 | 15:30
59
התדרים תואמים (מכילים) את התדרים בארץ.
לצפיה ב-'הדגם האמריקי תואם במלואו לישראל'
הדגם האמריקי תואם במלואו לישראל
09/04/2016 | 20:11
6
20
לצפיה ב-'השאלה אם הדגם הספציפי, מהלינק באמאזון, אינו נעול גאוגרפית'
השאלה אם הדגם הספציפי, מהלינק באמאזון, אינו נעול גאוגרפית
10/04/2016 | 16:30
5
32
וכאשר אגיע איתו ארצה, ואכניס סים מקומי, הוא יפעל כמו שצריך...

מבחינת התדרים אני יודע שהוא מתאים - השאלה אם הדגם מהלינק הספציפי הנ"ל באמאזון - הוא פתוח לכל העולם ולא נעול לארצות הברית (המילה unlokced מספיקה? כמו כן האם המוכר אמין, הרי הבנתי שלא "אמאזון עצמם" שולחים לי, אלא רק מהווים פלטפורמה...)
האם תוכל לעזור לי עם המידע הזה?

תודה רבה וסליחה מראש על הבורות!
לצפיה ב-'אם כתוב unlocked זה מספיק'
אם כתוב unlocked זה מספיק
10/04/2016 | 16:33
33
בנקסוסים אין נעילה אזורית כמו בסמסונג.
לצפיה ב-'א. UNLOCKED זה מספיק. ב. המוכר במקרה זה הם אמזון בעצמם'
א. UNLOCKED זה מספיק. ב. המוכר במקרה זה הם אמזון בעצמם
10/04/2016 | 16:37
2
34
תסתכל, כתוב Ships from and sold by Amazon.com.
אין לך מה לדאוג.
לצפיה ב-'חוץ מה-Unlocked'
חוץ מה-Unlocked
10/04/2016 | 18:45
1
28
מישהו בתגובות שאל אם המכשיר יעבוד בבוליביה, וזה מה שענו לו:

"Hello Cristhian, thank you for your interest in the 6P. The Nexus 6P is unlocked and is supported by carriers both in the US and Internationally. Below are a list of the International bands that are supported by this phone, we recommend checking with your carrier in advance of your purchase to ensure that your carrier is supported. (DM)
GSM/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
UMTS/WCDMA: B1/2/4/5/6/8/9/19
TD-SCDMA: 34/39
CDMA: BC0/1
LTE (FDD): B1/2/3/4/5/7/8/9/17/19/20/28
LTE (TDD): B38/B39/40/41
HuaweiDeviceUSAService answered on March 29, 2016"

האם זה מחזק את הידיעה כי המכשיר יעבוד גם מחוץ לארצות הברית? תודה רבה !!!

לצפיה ב-'כמו שאמרו לך קודם, הדגם האמריקאי תומך בכל הרשתות בארץ.'
כמו שאמרו לך קודם, הדגם האמריקאי תומך בכל הרשתות בארץ.
10/04/2016 | 18:57
12
לצפיה ב-'קצת התבלבלת. נעול גיאוגרפית זה רק סמסונג והשטויות שלה'
קצת התבלבלת. נעול גיאוגרפית זה רק סמסונג והשטויות שלה
10/04/2016 | 20:32
17
לצפיה ב-'הגדלת גודל תצוגה בלחיצה על המסך'
הגדלת גודל תצוגה בלחיצה על המסך
09/04/2016 | 13:55
1
32
באייפון יש אפשרות להגדלת גודל תצוגה בלחיצה של 3 אצבעות על המסך לגודל שאפשר לקבוע מראש.

האם יש משהו דומה באנדרואיד ?

לצפיה ב-'כן. בהגדרות נגישות יש אפשרות של הגדלה'
כן. בהגדרות נגישות יש אפשרות של הגדלה
09/04/2016 | 15:02
26
ואז בהקשה משולשת על המסך זה מופעל.
לצפיה ב-'מדהים מה שהזמן עושה למחירי מכשירים.'
מדהים מה שהזמן עושה למחירי מכשירים.
08/04/2016 | 14:49
12
209
ניתן להשיג עכשיו את הלנובו ZUK Z1 עם 64 ג'יגה זיכרון, במחיר של 1250 שקל בלבד ברשת "בסטמובייל".
אותו מכשיר בדיוק נמכר ברשת "באג" במחיר של 1600 שקל.
-------------------------------------------------------------

עוד מבצע שיש ברשת "בסטמובייל".
LG V10 דגם 32 ג'יגה, מחירו כרגע כ2500 שקל בלבד.
-------------------------------------------------------------

לצפיה ב-'ZUK Z1'
ZUK Z1
08/04/2016 | 15:19
11
169
השבוע מכר בחור בפייסבוק את הזוק שלו (יום אחד של שימוש) ב850 שקלים
כנראה מפרט זה לא הכל
לצפיה ב-'מצאת למי לומר את זה... '
מצאת למי לומר את זה...
09/04/2016 | 08:56
1
44
לצפיה ב-'כן , הא?'
כן , הא?
09/04/2016 | 16:19
96
האיש עונה ויוצר תחושה שהשתמש במכשיר שהוא ממליץ עליו , חודשים בתור DAILY DRIVER...

לצפיה ב-'דבר אחד בטוח.'
דבר אחד בטוח.
10/04/2016 | 10:26
8
81
זה שמכר אותו ב850 שקל - לא רכש אותו ב1600 שקל.

כיום מחירו 1400 שקל ב"באג"
ו1250 שקל ב"בסטמובייל".

הנה סיקור שנעשה עליו לא מזמן:
לצפיה ב-'לא זאת הנקודה'
לא זאת הנקודה
11/04/2016 | 08:15
7
58
רכש ישירות מסין ב950 שקלים והפסיד מאה.
הנקודה היתה שכמה שעות הספיקו לו להחליט להפטר מהמכשיר בכל מחיר

לצפיה ב-'השאלה היא.'
השאלה היא.
11/04/2016 | 08:35
6
57
למה בנאדם רוכש מכשיר שהוא לא מכיר אותו וכנראה גם לא קרא סיקורים כלשהם עליו ???

כרגע מחירו עומד על 1200 שקל ברשת "בסטמובייל".

לצפיה ב-'למה אתה מניח שהוא לא קרא סקירות על המכשיר?'
למה אתה מניח שהוא לא קרא סקירות על המכשיר?
11/04/2016 | 09:47
5
46
אני לא יודע מי זה והאם הוא קרא או לא, אבל מאוד יכול להיות שהוא כן קרא סקירות, לא ראה בהן משהו בעייתי, ורק אחרי שימוש בפועל, הוא הרגיש שזה לא מתאים לו באופן אישי.
לצפיה ב-'להחליט תוך כמה שעות.'
להחליט תוך כמה שעות.
11/04/2016 | 10:18
4
49
זה נשמע מוזר קצת.

נ.ב.
כל הסיקורים עליו (לפחות פה בארץ) קבעו שמדובר במכשיר מ"בינוני ומטה" ועד "גרוע".
לצפיה ב-'בעיני זה לא נשמע מוזר'
בעיני זה לא נשמע מוזר
11/04/2016 | 10:25
3
50
אפשר לקרוא סקירות ולחשוב שאתה מבין את מה שאתה קורא. אבל בין סקירה "מקצועית" לבין שימוש בפועל יש עולם ומלואו, ולא כל מה שמתאים או מפריע לאדם אחד יהיה אותו דבר אצל אדם אחר.

ולגבי הנ.ב. שלך - אם המכשיר כל כך לא טוב, למה אתה כל הזמן ממליץ עליו?
לצפיה ב-'לא זכור לי שהמלצתי עליו.'
לא זכור לי שהמלצתי עליו.
11/04/2016 | 10:36
2
40
בסך הכל דיווחתי את כל השלשלת של ירידת המחיר שלו.

אני הרי תקוע עם ההמלצה על הASUS ZENFONE 2 ZE 551 ML.

אני תמיד מחפש מציאות.
לצפיה ב-'צודק, לא המלצת עליו. רק הבאת הרבה כתבות וסריקות עליו'
צודק, לא המלצת עליו. רק הבאת הרבה כתבות וסריקות עליו
11/04/2016 | 10:49
1
43
שזה מוזר להמשיך להביא סקירות עליו אם הוא מכשיר כל כך לא טוב.
לצפיה ב-'חבל אל תפריע לו לעסקים ...'
חבל אל תפריע לו לעסקים ...
11/04/2016 | 11:27
15
לצפיה ב-' שוקל לרכוש מכשיר סלולרי באתרי אינטרנט בחו"ל'
שוקל לרכוש מכשיר סלולרי באתרי אינטרנט בחו"ל
08/04/2016 | 11:04
2
71
 או "טאבלט פון קול", בדור  3 ,  יש שפע הצעות מעניינות ממחיר 40$ ולמעלה,  אני עובר מסלולרי דור ישן לחדש עקב כך שנגנב הסלולר הישן!
 שאלה ראשונה, האם "טאבלט פון קול" מספק גם מחשב וגם תקשורת סלולרי ואניטרנט?  כלומר אפשר גם להפעילו כמכשיר סלולר רגיל להתקשר ולקבל שיחות  בצד התוכנות מחשב שלו? 
שאלה שנייה, ברשת פלאפון, איזה תדרים בנטוורק חייבים להיות ?
כמה שהבנתי מתחקיר ש hsdpa ו-umts גם 850 גם תדר 2100
אבל במפרט טכני של רוב המכשירים כתוב שתומך בתדר WCDMA:900/2100mHZ
האם תדרים אלו יעבדו בישראל ברשת פלאפון?
שאלה שלישית, חלק מכשירים unloocke  מה המשמעות? האם ניתן להתחבר בקו של חברת סלולר או לא?
שאלה רביעית, עד איזה סכום יש פטור ממכס בסלולרי?
שתי דוגמאות בלינק, אשמח לקבל המלצות

לצפיה ב-'מי זה "טאבלט פון קול"'
מי זה "טאבלט פון קול"
09/04/2016 | 22:07
1
46
תשתדל עברית או אנגלית .
בחיים לא שמעתי .

לצפיה ב-'זה טרנד סיני/יפני'
זה טרנד סיני/יפני
10/04/2016 | 07:24
42
לשוחח ולהחזיק ליד האוזן,  באוויר,  טאבלט של 7 אינץ.  טוב לשרירים ביד
לצפיה ב-'שאלה של מקוון/לא מקוון בנקסוס 5.'
שאלה של מקוון/לא מקוון בנקסוס 5.
08/04/2016 | 07:01
5
66
בוקר טוב,

אולי תוכלו לעזור לי, כי כל חפירותַי בהגדרות של המכשיר, וחיפושַׂי באינטרנט, לא הועילו בינתיים. ולא ברור לי בכלל מה קורה:
אתמול ניסיתי לשלוח ארבעה מיילים, לאותה כתובת, מהסלולרי. הראשון נשלח ללא כל בעיה. השני נשאר יותר מחצי שעה בהמתנה, ולכן שלחתי עוד שניים, בתקווה שהם "ידחפו" איכשהו את המכתב התקוע. אבל גם הם נתקעו בהמתנה.

כעבור שעתיים וחצי, רציתי לבדוק מילה בגוגל, ולא יכולתי. קיבלתי הודעה כזאת:

"לא מקוון - מנסה להתחבר מחדש. התוצאות שלך יופיעו כאשר תתחבר שוב.
נסה שוב
משוב" ולמעלה איור של ענן, ועליו קו אלכסוני.

בינתיים חשבתי שזה קשור לכך שהייתי באותו זמן במשך שלוש שעות וחצי בְּמִרפאה בשיבא, וחשבתי שאולי ה-Wi-Fi של בית החולים, הוא שמשבש לי את החיבור לאינטרנט. אלא שגם כיבוי ה-ווי-פיי לא עזר בכלל.
גם הודעות וואטסאפ ששלחתי לא הגיעו לייעדן. לעומת זאת, לא היתה בעיה עם שיחות טלפון.
רק אחרי שהגעתי הביתה, ופתחתי את המחשב, התחבר לי גם הסלולרי לאינטרנט.

חשבתי שנפתרה הבעיה. אבל לא: מאז ועד עכשיו, הסלולרי מחובר ולא מקוון לסירוגין, ואני ממש לא יודעת מה לעשות.

הַתוכלו לעזור לי להתגבר על הבעיה, או שזה מצביע על קלקול במכשיר?

בתודה מראש,
מיכל.

לצפיה ב-'קרה לי משהו דומה אתמול'
קרה לי משהו דומה אתמול
08/04/2016 | 10:30
3
42
במשך כמה שעות ניסיתי להתחבר לגוגל now וקיבלתי את הענן שתיארת.
אחרי כמה שעות עשיתי ריסטרט למכשיר והבעיה נעלמה, החיבור חזר כרגיל. באותו זמן שאר הדברים עבדו כרגיל. גלישה, ווצאפ וכו'
אין לי מושג לה זה קרה.
יש לי lg g2
לצפיה ב-'אהה. אבל אצלי זה לא עזר, למרות שגם אני עשיתי ריסטרט.'
אהה. אבל אצלי זה לא עזר, למרות שגם אני עשיתי ריסטרט.
08/04/2016 | 12:55
2
29
וגלישה לא היתה לי.
עכשיו דווקא הכל בסדר. אבל מדי פעם זה קורה שוב.
באמת לא ברור.

לצפיה ב-'לאיזו חברת סלולר את מחוברת?'
לאיזו חברת סלולר את מחוברת?
08/04/2016 | 15:21
1
13
לצפיה ב-'ל"גולן טלקום". אבל זה כנראה לא קשור. *תיקנתי* בינתיים!'
ל"גולן טלקום". אבל זה כנראה לא קשור. *תיקנתי* בינתיים!
10/04/2016 | 01:04
20
שוב נותקתי מהאינטרנט, והיה כתוב שהטלפון לא מקוון. חיפשתי הרבה באינטרנט, דרך המחשב הביתי.
בסוף הגעתי למסקנה שכדאי לבדוק את החיבורים של המודם, וגם אִתחלתי אותו. אני חושבת שזה מה שהוציא את הסלולרי מהמצב הלא מקוון.
בכל זאת אבל עשיתי עוד משהו: הצלחתי בינתיים למצוא את הסיסמה שלי לכניסה ל-Wi-Fi, הכנסתי אותה, ונראה לי שעכשיו הכל בסדר 

לצפיה ב-'השאלה מבוטלת. מצאתי פתרונות. תודה. '
השאלה מבוטלת. מצאתי פתרונות. תודה.
10/04/2016 | 01:06
13
לצפיה ב-'סלקום'
סלקום
08/04/2016 | 06:37
19
136
מעשה שהיה כך היה, שאלה למביני עניין:
לפני מספר שבועות בעלי שדרג מכשיר נייד, וקיבל מתנה טבלט, ונאמר לו בפירוש כי המכשיר ניתן במתנה. למחרת יצרו איתו קשר טלפוני מסלקום, יוזמה שלהם, כפניה ללקוחות ותיקים עם הצעה להוזיל את החשבונית המשפחתית, ושוב הציעו מתנה מכשירי טאבלט נוספים + רמקול נייד + אזניות משופרות ושעון חכם. הכל בהבטחה שהמכשירים ניתנים במתנה ללקוחות הותיקים. כאשר הגיעו המכשירים, יחד איתם התקבלה חשבונית על סך כאלפיים ש"ח. כאשר התקשרנו לשירות הלקוחות כדי לברר על מה מדובר, נאמר לנו שאכן המכשירים נמסרו כמתנה, ואין לנו מה להתרגש, משום שהמכשירים היו חייבים לצאת מהמחסן עם חשבונית, אך לא נחוייב עליהם. ופתאום אתמול, נשלחה אלי חשבונית במייל, ובה אני רואה שבמקום הוזלה בחשבונית, חוייבנו בכמאתיים שח נוספים, עבור 4 מכשירים!!!!!!!!!!!!!!!! וכמו בשירות לקוחות טלפוני משופר, כמובן שלא הצלחתי להגיע לנציג שירות. אז הגעתי דרך הצאט , ומשם משום שלא ניתן כמובן לקבל מידע אישי, יזמו שיחת טלפון והועברתי לשיחת מנהל. רבע שעה המתנה על הקו, כדי לשמוע מהמנהלת  שיש תקלה במערכת ואי אפשר לעזור לי, וכי מנהל יצור איתי קשר ביום ראשון (ומה לעשות שגם אני עובדת במוקד שירות לקוחות וכמו שאני מכירה את המזל שלי, בטח יצרו קשר כאשר אהיה בשיחה ולא אוכל לענות.................)
בקיצור - מה עושים ??????????????
לצפיה ב-'תנסי את המועצה לצרכנות'
תנסי את המועצה לצרכנות
08/04/2016 | 08:17
76
יש גם את ארגון אמון הציבור

מתי יעבירו חוק שנציג שיבטיח בכאילו חינם יכנס, לכלא

אני ממליץ לכולם להקליט שיחות עם נציגים.  

ובפעם הבאה לדעת שאין מתנות חינם

אם יתקשר אליי נציג עם הבטחה לחינם אני אגיד לו יחתיכת זבל איך אתה ישן בלילה.

קשה לי לקרוא את המעללים של חברות המיץ של הזבל

בהצלחה ואל תוותרי . המועצה הישראלית לצרכנות + אמון הציבור.  אפילו פניה לעיתונות תחפשי דני שדה בידיעות אחרונות

לצפיה ב-'שאלה לי אליך yonitbrk2'
שאלה לי אליך yonitbrk2
08/04/2016 | 08:44
1
85
ואגיד על ההתחלה שאני שואל את השאלה עם המון כאב ולא בציניות:
אתם מנותקים מהמציאות ומאמצעי התקשורת?
הרי כבר תקופה ארוכה שבכל אמצעי התקשורת מדברים על כך שאין דבר כזה טאבלטים בחינם ושבכלל אין דבר כזה מתנות חינם בשוק הפרוע הזה.
אז איך רק לפני כמה שבועות עשיתם את הטעות הזאת?
מה, אתם באמת האמנתם שיש מתנות חינם?
כעת מה שאתם יכולים לעשות זה רק להתלונן כפי שקודמי כבר הציע.

לצפיה ב-'להתלונן ולהזהיר אחרים שלא יפלו בפח...'
להתלונן ולהזהיר אחרים שלא יפלו בפח...
09/04/2016 | 08:58
14
לצפיה ב-'תודה לשניכם'
תודה לשניכם
08/04/2016 | 10:47
1
70
אכן , כנראה שהיינו קצת מנותקים מהמציאות במקרה הזה.  שורה תחתונה, יצאנו אידיוטים לגמרי, דבר שמחזק יותר ויותר את מה שלמדנו לאורך שנים, אך לעיתים קשה לנו ליישם וזה שאי אפשר לסמוך על אף אחד במדינה הזו. מדינה מלאה ברמאים ומושחתים.
לצפיה ב-'לא יאמן שהנוכלויות הללו נמשכות.'
לא יאמן שהנוכלויות הללו נמשכות.
08/04/2016 | 12:24
57
לאחר שתבואו חשבון עם סלקום ותפוצו, יש לקוות, על הנזק ועגמת הנפש (כולל נזק נפשי שבהתפכחות מן התפישה המוטעית, לרוע המזל, כי הזולת הוגן והגון כמוכם), שקלו מעבר אל מפעיל סלולארי אחר, כזה שאינו מתעסק כלל בממכר ציוד קצה, וממילא אינו יכול להעניק ציוד קצה במתנה, אלא עוסק בממכר שירות סלולארי בלבד (יש יותר מאחד כזה)...
לצפיה ב-'גם בעלה של דודה שלי קיבל "מתנה" מפלאפון'
גם בעלה של דודה שלי קיבל "מתנה" מפלאפון
08/04/2016 | 14:52
13
86
אמרתי לו אם חברת "פלאפון" יחלקו מתנות בחינם תוך 10 דקות הם פושטים רגל.

אמר לי אני משלם 200 ש"ח לחודש

200 כפול 36 תשלומים יוצא  7200 ש"ח

שאשתו (דודה שלי) שמעה 7200 ש"ח קיבלה חום.

אני הגעתי לכלל תמיד שמתקשרים אליי מטלמרקטינג - מנתק בפנים.

יש אפליקציה מדהימה שמסננת את כל הקרציות שנקראת TRUECALLER

הכי חושב לא להסכים לקבל כלום - ולא לתת את האשראי לאף אחד שמתקשר אליכם. הכי טוב לנתק בפנים

התקשרו לחמותי מהוט מובייל והודיעו לה "את בגולן - הם עומדים לקרוס" 

התקשרה אליי ושאלה מה עושים

אמרתי לה "בפעם הבאה שהם מתקשרים תגידי להם שילכו לחפש את החברים שלהם"

לא מאמין לאף אחד - אף אחד שמתקשר אליי לא יקבל את האשראי שלי. לא רוצה שיבואו אליי לבית.  

אני נכנס למרכז שרות - כראיל אני במלחמה - נכנס לכוננות "מהיכן ינסו להשחיל אותי"

המלצה שלי תעברי לגולן טלקום - גולן לא מוכר ציוד ולא מתעסק עם זה. גולן מוכר רק קו וזהו SIM ONLY

לצפיה ב-'גולן טלקום'
גולן טלקום
09/04/2016 | 08:04
1
61
בוקר טוב. א. עד כמה שידוע לי הם השתלבו עם סלקום. ב. גם עליהם הספקתי לקרוא מספיק "ניסים ונפלאות" בעיקר בנושא הסים שלהם, וביטול עסקאות. עד כמה שלי נראה אין היום צדיקים בסדום. מדינת ישראל מלאה בנוכלים, גנבים , כך שגם כאן אין אחד שלא טמן יד בצלחת הזו של עסקאות המצליח ושקרים. הכעס שלי שהם פנו אלינו כלקוחות ותיקים, אנחנו אצלהם לפחות 16 שנה, ובפירוש אמרו וחזרו ואמרו שמדובר במתנה. אף אחד לא דיבר ולא הזכיר תשלום וחיוב בחשבונית. על זה הכעס. לא נאמרה מילה על חיוב, וכאשר קיבלנו את החשבונית ודיברתי עם נציג, הוא אמר לי שאין לי מה לדאוג ושלא אחוייב. 
לצפיה ב-'"גם עליהם הספקתי לקרוא מספיק "ניסים ונפלאות" בעיקר בנושא'
"גם עליהם הספקתי לקרוא מספיק "ניסים ונפלאות" בעיקר בנושא
09/04/2016 | 11:12
44
הסים שלהם, וביטול עסקאות"???
גולן טלקום מפרסמת כל תנאי התקשרות בבירור.
SIM אכן עולה 49 ש"ח.
חזרה לתכנית תעריפים זולה שהיתה מוגבלת בארכה, ונסתימה - אכן עולה סכום המשתנה מעת לעת, אולם מפורסם בבירור. גם יתרת זמן תקפה של תכנית זולה מתפרסמת בחשבונית ומאפשר למנוי להערך לחידושה, או לתכנן ניוד אל מפעיל אחר. מטרת "דמי המעבר" היא בבירור הפיכת הנטישה טרם-עת ל"בלתי משתלמת".
מאפיין אחד של גולן טלקום, אשר אפשר לומר עליו כי הוא יחודי בשוק, הוא ענין ה"גביה מראש" של דמי מנוי חודשיים. הלוגיקה של גולן היא כי מכיוון שסכום זה אינו יכול להיות שנוי במחלוקת - הוא נגבה עם תחילת מחזור חיוב (אך חיובי "אקסטרא"שלא כלולים בתכנית התעריפים - מוגשים לפרעון בסוף מחזור חיוב). מנגד - הצטרפות אל גולן טלקום מספר שעות לאחר סיום מחזור חיוב, מאפשרת שירות "חינמי" לאורך כל יתרת מחזור חיוב ראשון זה.

ומעל לכל המתחרות - הממשק האינטרנטי המאפשר יכולת לבצע בעצמך כמעט כל שינוי באפיון השירותים הזמינים למנוי...
לצפיה ב-'איזו אפל' זו?? גם אותי מטרידים. והעברתי לרשימת החסומים'
איזו אפל' זו?? גם אותי מטרידים. והעברתי לרשימת החסומים
09/04/2016 | 08:47
10
67
כבר כמה וכמה מספרים.
דווקא לא מחברות האפ"ס..אליי מתקשרים לבקש תרומה. אפילו לא שואלים אם אפשר דקה מזמני, אם אני מעוניינת בכלל לדבר כרגע. כזאת חוצפה! "שלום, מדברים מאוהבים לאהוב, עמותה לחולי × אנחנו מארגנים עכשיו טיול לפסח......." ואם אני מבקשת לנתק כי אני לא יכולה לדבר -"אז מתי נוח לך שנתקשר?"
לצפיה ב-'TRUE CALLER - אבל...'
TRUE CALLER - אבל...
09/04/2016 | 08:55
4
59
לקחת בחשבון שהיא מתבססת בנוסף על אנשי הקשר שלך. עוד אפליקציה שבונה מאגר של אנשי קשר ומתבססת עליה.בנוסף, ניתן לסמן מספרי טלפון כספאם.
אני משתמש בה בידיעה שזה מה שהיא עושה. היא עובדת מצויין וחוסכת שיחות ספאם לא רצויות.

לצפיה ב-'אין לי בעיה עם זה. אני אנסה. תודה '
אין לי בעיה עם זה. אני אנסה. תודה
09/04/2016 | 09:47
3
26
לצפיה ב-'תזכרי שדבר ראשון האפס האלו מעתיקות לך את כל רשימת אנשי הקשר'
תזכרי שדבר ראשון האפס האלו מעתיקות לך את כל רשימת אנשי הקשר
09/04/2016 | 10:18
2
162
שלך לשרתים שלהם.
ואחרי שתמחקי את האפליקציה אז הרשימה נשארת אצלהם לעד.
וזה שלך זה לא מפריע לא אומר שלאנשי הקשר שלך שחלקת את הטלפון שלהם עם כל העולם, אין בעיה עם זה.
מאד בעייתי.
לצפיה ב-'יש בעיה עם הסולידריות הזו...'
יש בעיה עם הסולידריות הזו...
09/04/2016 | 11:27
58
מעניין אם כל אחד מאנשי הקשר שלי ישמור על המספר שלי בכזו אדיקות...
אז ל"שמור" על אנשי הקשר שלי (מרכאות כי הם חשופים כך או אחרת) ולהמשיך ליהיות מוטרדת?
לצפיה ב-'צודק במאה אחוז'
צודק במאה אחוז
09/04/2016 | 14:59
14
לצפיה ב-'העמותות האלה ממש חוצפניות'
העמותות האלה ממש חוצפניות
09/04/2016 | 11:45
3
61
לפני כמה שנים, לפני שאמא שלי עברה לבית הורים, היו מתקשרים אליה מעמותות שונות לבקש תרומות. מכיוון שלא היה לה כרטיס אשראי הם היו שולחים לה שליח עד הבית כדי לאסוף את התרומות. כשהיא עברה לבית הורים, עשיתי עקוב אחרי מהטלפון שלה לטלפון שלי למקרה שמישהו שצריך אותה לא ידע שהיא עברה. קיבלתי עשרות שיחות מכל מיני עמותות ואת כולן כמובן עדכנתי שהחגיגה הסתיימה. שיא החוצפה היה שמנהל עמותה אחת התקשר אלי ודרש לקבל את מס' הטלפון החדש שלה ואת הכתובת כי הוא "מאוד דואג לה" 
כשפינינו את הבית הוצאנו שקית זבל גדולה מלאה קבלות...
לצפיה ב-'לא מפליא. מכעיס..אבל לא מפליא'
לא מפליא. מכעיס..אבל לא מפליא
09/04/2016 | 13:26
1
52
אותי מכעיס במיוחד איך שהם פותחים בשיחה בלי לבקש רשות אפילו. איפה זה נשמע, להתקשר לזר גמור ולהתחיל לפטפט?? שישאלו "אפשר דקה מזמנך? מעוניינת לשמוע?"..לא, פשוט מתחילים לדבר
לצפיה ב-'לא לומר כלום. פשוט לנתק בפרצוף.'
לא לומר כלום. פשוט לנתק בפרצוף.
09/04/2016 | 13:36
17
לצפיה ב-'זה מזכיר לי פעם אחת פגשתי ברחוב "מתרים" אחד שכזה ..'
זה מזכיר לי פעם אחת פגשתי ברחוב "מתרים" אחד שכזה ..
10/04/2016 | 10:39
30
הוא שאל אם נהייה מעוניינים לתרום 10 \20\ 50 ש"ח ואישתי הצדקנית מפראג רצתה לתת 20 ש"ח למרות שאני התנגדתי ואז הבחור בא ביציאה ממש טובה "אהה .. זה בהוראת קבע חודשים לכל החיים ..." כלומר רצה שנתרום 20X12 חודשים פר לכו תדעו כמה שנים הם חשבו שהיא תחייה (רוב הסיכויים שהם קיוו שהמשיח יבוא ונחייה לנצח )
לצפיה ב-'תנתקי להם בפנים - הכי טוב '
תנתקי להם בפנים - הכי טוב
09/04/2016 | 20:33
43
תתקני את TRUECALLER  אחלה

לצפיה ב-'צריך המלצה על סלולרי חדש. תקציב: סביב 1000 ש"ח '
צריך המלצה על סלולרי חדש. תקציב: סביב 1000 ש"ח
07/04/2016 | 23:18
42
443
זה לבחורה צעירה (גיל 20+) שיש לה גלקסי S2 שהתקלקל.  
יש מגוון גדול של יצרנים ודגמים, ואני קצת הולך לאיבוד....
(אסוס, לנובו, LG, מיו, וואווי, וכו').  
מה דעתכם?
המשך>>
זה לבחורה צעירה (גיל 20+) שיש לה גלקסי S2 שהתקלקל.  
יש מגוון גדול של יצרנים ודגמים, ואני קצת הולך לאיבוד....
(אסוס, לנובו, LG, מיו, וואווי, וכו').  
מה דעתכם?
לצפיה ב-'משרד התקשורת מתקפל: יאשר את הסכם שיתוף הרשתות בין גולן טלקום'
משרד התקשורת מתקפל: יאשר את הסכם שיתוף הרשתות בין גולן טלקום
07/04/2016 | 20:08
58
וסלקום.

ההסכמה אליה הגיעו הרגולטורים נועדה למנוע מגולן טלקום לקרוס לאחר שיוכרז באופן רשמי על ידי הרשות להגבלים עסקיים כי הם מתנגדים לאיחוד בינה לבין סלקום. אישור ההסכם יאפשר לגולן טלקום להמשיך להתקיים כמפעיל חמישי.
http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,734...

לצפיה ב-'שאלה: האם יש ספק שיחות על גבי אינטרנט שנותן מספר מקומי בארץ?'
שאלה: האם יש ספק שיחות על גבי אינטרנט שנותן מספר מקומי בארץ?
07/04/2016 | 16:16
1
22
לצפיה ב-'בוודאי.'
בוודאי.
07/04/2016 | 19:21
42
ספק המציע One Stop Shop, למשל, LocalPhone.
זכור לי שבעבר הסתכלתי על המחירים של הספק, לא הזולים ביותר.
למראית עין, נראה שחווית השימוש בספק זה נוחה מאוד. ממשק גרפי ונח לשליטה.
אינני יודע אם זה כך, מעולם לא צרכתי את שרותי הספק.

אישית, רכשתי מספר מספרי DiD במדינות שונות מספק בשם TeleCallMart.
המחיר למספר ישראלי כ-$2 לחודש, אולי 2.5 (לא בדקתי עכשיו, כותב מהזכרון).
אני משלם רק למספר DiD ומפנה את השיחות לספק SIP ויש לי SoftPhone המקבל את השיחות הנכנסות.
אין צורך להוסיף כסף ליתרה בחשבון כדי לרכוש מספר DiD ולעשות בו שימוש. אם רוצים הפניית שיחות ליעד "רגיל", כמובן, יש צורך ביתרה פנויה. מחירי שיחות אפשר למצוא באתר האינטרנט של הספק.
לצפיה ב-'משרד התקשורת יאשר את הסכם שיתוף הרשתות בין סלקום לגולן'
משרד התקשורת יאשר את הסכם שיתוף הרשתות בין סלקום לגולן
07/04/2016 | 20:07
21
142
לצפיה ב-'אלא מה...שהממשלה הזאת תעשה פעם משהו לטובת האזרחים??'
אלא מה...שהממשלה הזאת תעשה פעם משהו לטובת האזרחים??
07/04/2016 | 21:09
1
99
לחפש מהר תוכניות לשנתיים.........
לצפיה ב-'למה? זה מה שגולן רצה מלכתחילה.'
למה? זה מה שגולן רצה מלכתחילה.
07/04/2016 | 21:52
95
כלומר יש סיכוי שהוא ימשיך כרגיל.
הוא לא נקנה ע"י סלקום אלא יישאר עצמאי.

לצפיה ב-'לעניות דעתי משרד התקשורת שהחל את הבלאגן גם סיים אותו'
לעניות דעתי משרד התקשורת שהחל את הבלאגן גם סיים אותו
07/04/2016 | 21:26
3
107
משרד התקשורת עם המדיניות המבולבלת שלו הכניס את כל השוק לאי וודאות שנמשכה יותר משנה.
כשבעולם מקימים דור חמישי ומשרד התקשורת אישר לחברות הסכמי איחוד רשתות בדור הרביעי
הנסיון לכפות על גולן להקים רשת עצמאית בדור השלישי הפך להיות לא הגיוני. 
הוט בשקט בשקט הפסיקה להשקיע ברשת הדור השלישי, אבל מיכאל גולן היה חייב להשתין מהמקפצה ולפרק את האנטנות.

משרד התקשורת הבין שההתעקשות על הקמת רשת דור שלישי עלולה לגרום לקריסת שוק הסלולר
אם בטווח המיידי או במניעת השקעות חדשות ברשתות.

התנגדות הממונה על ההגבלים הינה במקומה אבל טוב שלא הגענו למצב בו הוא היה צריך להתערב.

אני מקווה שבכך נמנעה מצד אחד העלאת מחירים משמעותית לצרכן
ומצד שני נפתחה הדרך להשקעות ברשתות מתקדמות.

אישית שמח שמיכאל גולן לא נשבר.

הערכה שלי: חברות האפ"ס יאיימו בבג"צ על תחרות לא הוגנת ואפליה,
ויש משהו בדבריהן שהרי כל המפעילות חוייבו בהקמת תשתית נפרדת בתנאי הרישיון,
וגולן אינה ברישיון של מפעיל וירטואלי אלא ברישיון של מפעיל פיזי.
לצפיה ב-'אני שמח. מיכאל גולן אולי תחמן לא קטן '
אני שמח. מיכאל גולן אולי תחמן לא קטן
08/04/2016 | 10:18
2
95
אבל כל האחרם לא צדיקים והוא לפחות דפק את "המדינה" בעוד שהאחרים דפקו את ה"אזרחים" וה"מדינה"....

אני נהנה מאוד מ-8 הקוים עם גולן בכל מישור.

לצפיה ב-'מיכאל גולן דג רקק בהשוואה לתשובה, לבייב, זיסר ואחרים'
מיכאל גולן דג רקק בהשוואה לתשובה, לבייב, זיסר ואחרים
08/04/2016 | 11:30
94
כמה גולן חייב למדינה? אאל"ט דובר על כ-200MIS.

לצפיה ב-'אינני סבור כי גולן תחמן.'
אינני סבור כי גולן תחמן.
08/04/2016 | 12:34
84
הוא נתקל בקשיי פרישת רשת מצד רשויות מקומיות, ונאלץ להסתפק במתקני גישה קטנים שאינם מצריכים קבלת אישורים אשר אין סכוי לקבלם.
בנוסף, התפרסם תחילה נייר מדיניות של משרד התקשורת, אשר גרם להאמין כי יותר לו להתמקד בפרישת 4G, על חשבון פרישה מלאה של 3G, אלא שבלחץ מתחרים נסוג משרד התקשורת מן ההבנות והחמיר הדרישות... 
לצפיה ב-'הידד, ששה הקווים שלי מצויים בתכנית ל- 24 חודשים,'
הידד, ששה הקווים שלי מצויים בתכנית ל- 24 חודשים,
08/04/2016 | 13:02
74
בעלות מצחיקה (גם לאחר שמצרפים לכל חודש 1/24 מדמי ה- SIM ודמי המעבר)...
לצפיה ב-'העם בלי הגולן....'
העם בלי הגולן....
08/04/2016 | 13:20
3
101
לצפיה ב-''
08/04/2016 | 15:49
12
לצפיה ב-''
09/04/2016 | 08:51
6
לצפיה ב-''
09/04/2016 | 20:10
4
לצפיה ב-'מיכאל גולן נפגש הבוקר עם כחלון במטרה לאשר את המיזוג עם סלקום'
מיכאל גולן נפגש הבוקר עם כחלון במטרה לאשר את המיזוג עם סלקום
10/04/2016 | 11:01
9
66
מיכאל גולן, מנכ"ל גולן טלקום, פתח את הבוקר בפגישה עם שר האוצר משה כחלון
בניסיון להפעיל לחץ על נתניהו כדי שיאשר את המיזוג בין סלקום לגולן,
ואם המיזוג לא יאושר לפחות לקבל אישור על הסכם שיתוף הרשתות הראשוני בין גולן לסלקום שנפסל בידי משרד התקשורת לפני כשנה.

היום יגיעו סלקום וגולן טלקום לשימוע אצל הממונה על הרשות להגבלים עסקיים מיכל הלפרין.
סלקום יכנסו תחילה לפגישה עם הלפרין בשעה 11:00 ולאחר מכן גולן בשעה 13:00.

בשימוע תינתן לחברות ההזדמנות האחרונה לנסות ולשכנע את הרשות להגבלים עסקיים למה המיזוג לא ישפיע על התחרות.
סלקום וגולן יחזרו על התוכנית הכלכלית שהציגו כבר להלפרין ויחזרו על הדברים שנאמרו בעבר
כי המיזוג לא יפגע בתחרות. ההחלטה הרשמית על אי אישור המיזוג צפוייה להיות ביום חמישי הקרוב.

כזכור, סלקום ביקשה לקנות את גולן תמורת 1.17 מיליארד שקל בנובמבר האחרון ובמקביל לוותר לה על חוב של 450 מיליון שקל.
שר האוצר, משה כחלון, היה הגורם הממשלתי הראשון שהתנגד לעסקה
ולאחר מכן ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו שהביע את התנגדותו למיזוג בפורומים סגורים.

כל העיניים נשואות כעת להחלטה הרשמית של הרשות להגבלים עסקיים ולתגובתו של גולן
שיאלץ להמציא את החברה מחדש ולהתמודד עם החובות העצומים שיהיה לו לסלקום – כ- 600 מיליון שקל.
מעבר לכך, ב19 באפריל יקיים משרד התקשורת שימוע לגולן על פירוק תחנות השידור שלו במהלך השנתיים האחרונות ואי עמידתו בתנאי הרישיון.

לצפיה ב-'הנה משהו מתמיה.'
הנה משהו מתמיה.
10/04/2016 | 12:02
8
70
כלכליסט כותב "לצד זאת, משרד התקשורת פנה הבוקר (א') למשנה ליועץ המשפטי לממשלה, אבי ליכט, בבקשה לבחון חשד לפלילים נגד חברת גולן טלקום, זאת לאחר שבגולן סירבו למסור למשרד התקשורת את הקודים של כרטיסי ה-SIM של 850 אלף לקוחות החברה", וגם Themarker אומר בענין זה "שמילה ביקש גישה לקודים של כרטיסי ה–SIM של לקוחות גולן, שתאפשר להמשיך לשרת את 900 אלף לקוחות גולן באופן רציף על גבי רשת סלקום , שעליה גולן רוכבת כיום, גם בלי לבצע הליך של התניידות או לשלוח ללקוחות כרטיסי SIM של רשת חדשה - אלא שגולן סירב למסור למדינה את הקודים".

מה פירוש הדבר?
האם מדובר בקודי PIN1/PUK1 או PIN2/PUK2, או שמא מדובר בקודים אחרים?
האם פירושו של דבר הוא כי כרטיסי SIM ניתנים ל"שינוי מרחוק" (remote provisioning) בכל הנוגע לזהות הרשת המספקת להם שירות, ולכאורה אין עוד צורך במשלוח SIM חדש במקרה של החלפת ספק שירות סלולארי?
מלשון הידיעות גם משתמע כי במקרה שהענין יתבצע - סלקום "זוכה" ב- 900000 לקוחות חדשים לבדה, בעוד בהליך רגיל - היו 900000 מנויים אלה מתפזרים בשוק ויתר החברות היו זוכות בחלק מ"שלל" זה.

האם מצוי בין באי הפורום מהנדס סלולאר היכול להבהיר ענין זה?
לצפיה ב-'ניחוש שלי'
ניחוש שלי
10/04/2016 | 20:43
1
31
למנוי יש שני מזהים שקשורים זה בזה - מספר הסים, שהוא מספר ייחודי, ומספר הטלפון שקושר אליו בתהליך האקטיבציה אצל הספק הספציפי.

ברגע שטלפון מתחבר לרשת, הוא משתמש בנתוני הסים (ולא מספר הטלפון) כדי לזהות את עצמו ברשת שבה הסים הזה מאוקטב. בשלב הזה הרשת גם יודעת לשייך אליו את מספר הטלפון.

כשאתה מחייג, הרשת משתמשת במאגר כלשהו כדי לדעת לאיזה רשת שייך המספר אליה אתה מחייג, יוצרת קשר עם אותה רשת, כשאותה רשת בתורה לפי המספר יודעת מה הסים שאליו המספר משוייך, ולאיזו אנטנה הסים הזה מחובר כרגע, וכך מוקמת שיחה.

נניח שיום אחד גולן יחליט לממש את איומו ולסגור את המתג שלו. באותו רגע הולך לאיבוד הקשר בין מספרי הטלפון למספרי הסים. עכשיו, איך תדע שאלמוני שטוען שמספר מסויים הוא שלו, המספר אכן שלו? הרי אין בהכרח רישום מלא של כל הלקוחות (למעט אלו שמופיעים במדריכי המספרים 144), וגם אז לא בטוח שהמידע עדכני.

הדרך היחידה לפתור את הפלונטר, היא לקבל מראש את כל הצמדים מספר סים-מספר טלפון. אם גולן סוגר את הרשת, הלקוח יכנס לחנות של מפעיל אחר, יציג את הסים שברשותו, הספק יבדוק מול מאגר מידע ממשלתי שיוקם למטרה זו מה המספר המשוייך לסים, ויבצע אקטיבציה של אותו לקוח ברשת החליפית.

לחילופין, יקימו את כל הלקוחות מחדש במאגר המידע במתג של סלקום כך שמבחינת הלקוחות לא יורגש שום הבדל, ואחרי זה הלקוחות יהיו רשאים להתנייד כרצונם.

לצפיה ב-'כאשר מדובר ב- 900000 מנויים, תהליך כזה עשוי להיות ממושך,'
כאשר מדובר ב- 900000 מנויים, תהליך כזה עשוי להיות ממושך,
11/04/2016 | 12:41
9
ואנשים עלולים להיות off grid לכמה יממות, ענין שאין להשלים עימו.
חשבתי שהכתבות מרמזות על remote provisioning כלשהו...
לצפיה ב-'לא מדובר בקודי האבטחה שהזכרת'
לא מדובר בקודי האבטחה שהזכרת
10/04/2016 | 22:53
5
33
מדובר על מפתח בשם ki שמוצמד לכל סים ע"י יצרנית הסימים ומועבר על ידה לספקית הסלולרית.
המפתח משמש לאימות הסים מול הרשת ולהיפך אימות הרשת מול הסים.
כל זה מול רכיב שנקרא AuC שבו מוגדר כל סים עם המפתח שלו (בדרך צמוד ל-HLR שזה בסיס הנתונים של המנויים.)
במידה וסלקום יקבלו את הקובץ הזה מגולן אז הם יכולים להטמיע אותו ב- AuC שלהם ולהפנות את כל בקשות האימות של הסימים של גולן אליו.
מכיוון שגולן הוא בעצם MVNO של סלקום כל זה יכול להעשות בקלות יחסית. 

לצפיה ב-'תודה. האם זה בבחינת remote provisioning, ויכול להיעשות'
תודה. האם זה בבחינת remote provisioning, ויכול להיעשות
11/04/2016 | 12:49
3
18
on the fly מבלי להטריח את המנוי לנקודת שירות לצורך החלפת SIM, וללא משלוח SIM חדש בדואר?
לצפיה ב-'אין קשר ל remote provisioning'
אין קשר ל remote provisioning
11/04/2016 | 23:15
2
13
אם סלקום יקבלו את הקודים של הסימים אז אין צורך להחליף את הסים למנויים.
סלקום פשוט יטענו את הקודים של מנויי גולן ל-AuC שלהם וינתבו לשם את האימותים.
פשוט וקל, מהנדס מנוסה לא אמור להסתבך בבניית פתרון כזה.
לצפיה ב-'תודה. אינני בעל רקע כלשהו בסלולאר (מעבר להיותי מנוי רשת),'
תודה. אינני בעל רקע כלשהו בסלולאר (מעבר להיותי מנוי רשת),
12/04/2016 | 14:43
1
8
אך התחום מענין אותי...
לצפיה ב-'זאת הפרנסה שלי ב-20 שנה האחרונות...'
זאת הפרנסה שלי ב-20 שנה האחרונות...
13/04/2016 | 22:22
3
אשמח לנסות לענות על כל שאלה
לצפיה ב-'ידיעה טריה בנושא remote provisioning:'
ידיעה טריה בנושא remote provisioning:
11/04/2016 | 20:30
13
 Samsung Gear S2 classic 3G הוא מכשיר ראשון אשר יכיל SIM שיאפשר שינוי ספק סלולארי מרחוק.
אמנם מדובר בשעון ולא בסמארטפון, אך נראה כי מתגבש תקן שיהיה מאובטח ויאפשר אולי אפילו bidding בין רשתות אשר תתחרנה בזמן אמת על הזכות לשרת סמארטפון, per call. כלומר, החזון הוא בחירה דינאמית, per call, של רשת מבין רשתות המציעות שירות, על פי מחיר, טיב כיסוי, יעד השיחה... 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
יפעת כלכלה וחשבונאות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה