לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

מבזק: בזק: הוגשה הצעה לרכישת חברת גולן טלקום
01/11/2015 | 08:14
11
125
זאת באמצעות החברה הבת, פלאפון

מבזק כלכליסט
ההימור שלי שלא יקבלו אישור רגולטורי
01/11/2015 | 15:59
4
76
עוד מותג מוזל שלהם אחרי וואלה ויופון? אין סיכוי.

הסיבה היחידה שהם מגישים הצעה, זה כדי לגרום לסלקום (שממילא חלק מהתשלום יהיה כסף שמגיע לה שלא תקבל בדרך אחרת) או הוט (המתחרה הכי גדולה של בזק בקווי) לשלם יותר.

חוץ מזה, אין שום חדש בידיעה הזו, כבר פורסם שהם (פלוס סלקום פלוס הוט) מתכוונים להגיש הצעות. עיתונות משועממת שמחפשת איך לייצר כותרות בלי שום ערך משמעותי.
אולי לא עוד מותג מוזל כפי שכתבת, אלא שילוב באחד הקיימים.
01/11/2015 | 16:04
54
ומיכאל גולן עדיין מכחיש שגולן עומדת בכלל למכירה, ככה שהכל ניחושים וספקולציות.
והנה מאמר ספקולציות יותר מקיף
02/11/2015 | 10:38
2
30

לדעתי לא כיסו את כל הקומבינות האפשריות.
הנושא באמת מדיר שינה מעיני רבים.
02/11/2015 | 10:45
1
16
המשחק עכשיו הוא מי ממציא יותר ספקולציות או מדווח איזה פריט
02/11/2015 | 13:06
25
מידע שאף אחד אחר לא דיווח עליו לפחות שבוע. פתטי לחלוטין. אפשר היה לסגור את הסיפור בפסקה ורבע שהיה מתאר את כל מה (שלא התחדש) בחודשיים האחרונים.
פלאפון היא החברה הבת? לא מובן
01/11/2015 | 17:29
4
32
להשכלה כללית
01/11/2015 | 18:25
3
83
בזק, פלאפון , יס ,פנסוניק ועוד
כולן בשליטת חברת ההחזקות יורוקום.

בהמשך קלטתי שמדובר על פלאפון כחברת בת של בזק
01/11/2015 | 18:33
47
אבל אי אפשר היה לעדכן את התגובה
פנסוניק זו חברת ענק יפנית
01/11/2015 | 19:02
1
62
שגדולה מבזק בסדרי גודל. אולי אתה מתכוון היבואן שלהם בארץ.
צודק,יורוקום היא היבואנית ונותנת השירות
01/11/2015 | 19:15
57
בארץ למותג זה.
עוד קצת מידע בנושא.
02/11/2015 | 09:58
56
צילום מסך ב LG G4
01/11/2015 | 07:27
3
35
איך מצלמים מסך ב LG G4 ?
כיבוי+ווליום למטה לשניה-שתיים
01/11/2015 | 07:50
11
אפשרות נוספת יותר נוחה (לדעתי)
01/11/2015 | 08:15
1
49
מוסיפים להגדרות המהירות (הסרגל העליון) קיצור ל quick memo+
כאשר לוחצים עליו מתבצע צילום מסך שאפשר לרשום עליו הערות או פשוט בלחיצה על 3 הנקודות לשתף עם איזה אפליקציה שרוצים.

לא ידעתי
01/11/2015 | 08:57
8
יש לי טלפון LG3. בטעות מחקתי צילומים/תמונות חשובות
01/11/2015 | 00:43
3
33
האם יש אפשרות לשחזר אותן? מישהו יודע? מלבד הפורום הזה האם יש עוד פורום שבו אפשר לנסות ולקבל עזרה? תודה!

תבדקי בחשבון הגוגל שמקושר למכשיר
01/11/2015 | 08:37
2
30
תיכנסי דרך מחשב לאתר plus.google.com ותחפשי שם לשונית בשם photos
יכול להיות שהתמונות גובו לשם 
זה כבר השתנה
01/11/2015 | 08:42
1
25
התמונות לא בגוגל פלוס ,
הן הועברו לדרייב תחת תיקייה Google Photos

עדיין אפשר לראות אותן בגוגל פלוס
01/11/2015 | 08:49
13
רשתות הסלולר מזהות מה שההמון רוצה, וקול המון כקול שדי.
31/10/2015 | 18:03
1
86
אורנג' וסלקום משווקות מכשירי דגל בליסינג שסיסמתו, בלשון חפשית -  "התחדש לך ב- gadget טרנדי של חזית הטכנולוגיה, מדי שנה".
אורנג' עושה זאת זה שנה, ולאחרונה הצטרפה אליה גם סלקום.
פלאפון מנסה משהו אחר - מותג פרטי (כך, על פי "ממון", מוסף סוף השבוע של "ידיעות").

את הפרמיה שאינן יכולות לגבות בגין חבילת שיחות/מסרונים/דאטה, הן מתכוונות להשיג על ידי תמחור יתר של הליסינג.

עם ישראל, מסתבר, נוהר כעש אל האש...
זכותם המלאה והחוקית לעשות זאת
31/10/2015 | 19:15
55
ועם זאת הזכות שלנו כצרכנים לא לשחק לידיים שלהם . 
אבל אנחנו לא צרכנים נבונים משום מה כנראה אם זה כבר רץ שנתיים באורנג' 
חווית שימוש ב-019 מובייל (טלזר)
31/10/2015 | 12:11
31
348
שלום לכולם,

משתף את ההתרשמות שלי על 019 מובייל (טלזר) כדי שיהיה נוח לאנשים לראות וגם כדי לנצל הזדמנות שישאלו שאלות.

אז הזמנתי את הסים של 019 מובייל (בזמנו עלה 7 ש״ח, כיום העלו את המחיר ל-20 ש״ח).

ההזמנה באתר הייתה מהירה ונוחה והסים הגיע לאחר כשבוע וחצי (דואר 24...לך תסמוך על הדואר...).

יש לי אייפון 5s ולמרות שהזמנתי נאנו סים הגיע סים רגיל. בשיחה עם המוקד שירות קיבלתי שירות לא כל כך מסייע שבעיקרו ביקשו ממני ללכת לחנות מובייל ולגזור את הסים.

בתור לקוח ששילם על השירות הדבר לא היה מקובל עליי וביקשתי שישלחו סים חדש.

למחרת הלכתי לחנות וגזרתי את הסים (הסקרנות לנסות עלתה על העצבים כלקוח) ולאחר שיחה של 5 דקות הסים הופעל.

להלן היתרונות (חסרונות אח״כ):
1. קליטה של orange.
2. זול (35 ש״ח עבור הכל כלול + 10 ג׳יגה)
3. בגלל שאינו נודד לא זולל סוללה.
4.למרות הניסיון הראשוני שלי עם השירות לקוחות למעלה גיליתי שיש להם יחס שירותי מדהים וסבלני.

חסרונות:
1. רק דור 3 בסלולר (דור 4 בעוד כמה חודשים לפי המוקד)
2. מענה טלפוני בלבד למקרה שצריך סיוע (אתר חדש נבנה ממש בימים אלו ובו יהיה אזור אישי...)
3. קליטה של orange.
4. אין שירותי נדידה / שיחות בחול.

למי זה מתאים?

לכל בנאדם שאינו צריך רשת דור 4 והמהירות שהיא מביאה עימה. כל השאר נראה לי שזו חברה משתלמת ביותר.

אם יש שאלות ודברים שרוצים לשאול/לבדוק תרשמו ואני אשתדל לענות לכם.

אבי
הקליטה של אורנג
31/10/2015 | 13:57
6
179
זה יתרון או חסרון?
התשובה בכותרת
31/10/2015 | 14:04
141
אם יש קליטה באזורך - יתרון.

אם אין - חסרון

נשאר רק לבדוק מול שכן עם אורנג׳
לפי מה שהוא כתב זה גם יתרון וגם חיסרון...
31/10/2015 | 14:06
53
לדעתי - יתרון, משום הפרישה הטובה של אורנג' ברחבי הארץ.
31/10/2015 | 14:15
3
125
אולם השאלה החשובה היא איזה דברן אתה?
החבילה כוללת 2000 דקות חודשיות בלבד ו/או 2000 מסרונים (ואף מלה על MMS-ים).  זהו, בממוצע חודשי, מעט למעלה משעה ביום, ועשוי לא להספיק למנויים "סוציאליים", ה"טוחנים" את חבריהם ו"חופרים" להם. 
אצל המתחרים - הקף הדקות/מסרונים הינו למעלה מכפול ואף משולש...
2000 דקות הגבלה?
31/10/2015 | 14:23
1
105
זה לא ממש נחשב ללא הגבלה
זה יוצא 66 דקות שיחה ביום, לא מתאים להרבה מאוד אנשים.
אגב, עד לא מזמן השימוש ההוגן שלהם עמד על 3000 דקות, עכשיו הפחיתו את זה.

ובלי קשר, טלזר היא חברה שהתמקדה עד לאחרונה בעובדים זרים
ובעיקר במסלולי פריפייד עבורם, זה פתרון שמתאים להם בעיקר עקב חוסר בכרטיס אשראי.
השאלה היא אם מישהו כאן יודע ומכיר את מסלולי הפריפייד שלהם ואת התעריפים?

ואגב - מה זה "שיחות ליעדי תוכן: במידה ולקוח הוציא שיחות ליעדי תוכן, הלקוח יחוייב ב8 אגורות לכל דקת שיחה"
שמופיע באתר שלהם, מהם 'יעדי תוכן' ?
אני מכיר 1-900 ו-1-901, שעולים בסכום קבוע וידוע לפי התקנות.
אבל מהם יעדי תוכן שעליהם טלזר תחייב ב-8 אגורות ?
זה יותר מ-2000 דקות
31/10/2015 | 15:04
112
זה 3000 דקות שיחה (האתר לא מעודכן עדיין).

בהשוואה ל-5000 של רמי לוי ו-10000 של גולן טלקום.

יחד עם זאת, בדקתי את הצריכה האישית שלי ואני לא מדבר מעל 150 דקות בחודש ככה שהתנאים הללו מתאימים לי.

ד"א העלת נקודה חשובה - שכל צרכן צריך לבדוק את הצרכים שלו לעומת מה שמוצא.

חשוב לי לציין - אני לא עובד ו/או קשור ל-019. סתם לקוח שלהם שחיפש עליהם מידע ברשת ולא מצא דבר אז החלטתי לפתוח דיון שיש לבאים אחריי שיחפשו
אוהב את ההתנסחויות שלך.
01/11/2015 | 01:07
36
החסרון הבולט - בגללו לעולם לא אמליץ על הרשת הזו
31/10/2015 | 21:05
12
175
מצב של אובדן/גניבה של כרטיס הסים.
אם לא ניתן לקבל כרטיס בתוך פחות מ-24 שעות (המחמירים אף יצמצמו את המסגרת הזו) - לעולם לא אמליץ על הרשת. ליתר דיוק, אציע אותה ואבליט את הנקודה הזו. שורה תחתונה, זו החלטה של מי שמעוניין בשירותי החברה.

למעט 012mobile (ואולי גם walla mobile?) לי לא ידוע על חברה שאפשר להחזיק במגירה כרטיס sim חדש לעת חירום. במצב כזה, אם נעלם כרטיס הסים, אפשר להפעיל באופן מיידי את הכרטיס החדש (במידה והאדם נמצא ליד המגירה).
מצד שני, ב-012 ע"מ להכנס לאזור האישי חייבים לקבל מסרון, אם אין כרטיס סים, איך יתקבל המסרון? משמע, עדיין יש צורך ליצור קשר עם שירות הלקוחות. הרשתות מחוייבות להפעיל מוקד מאוייש 24/7 למקרים של אובן/גניבה/בעיות בקבלת שירות, אני מקווה שהמוקד האנושי יוכל להפעיל את כרטיס הסים החדש.
סוג של אפשר בגולן, אבל...
31/10/2015 | 22:48
11
127
אם יש לך "סים לרכב" אז במקרה של אובדן/גניבה אפשר להפוך אותו לסים הראשי. הבעיות נובעות מכל מיני מגבלות (שרירותיות ולא הגיוניות בעיני, אבל זה מה יש) שנובעות מהעובדה שיש לך סים כפול - אי אפשר להפעיל סינון שיחות בחו"ל, אי אפשר להפעיל תא קולי (אני לא יודע מה קורה אם היה לך תא קולי לפני כן), ונדמה לי שעוד אחד מהשירותים המיוחדים לא פועל.
31/10/2015 | 23:20
7
64
סביר להניח שזו הפרה (לכאורה) נוספת של הרישיןו. למנוע שירותים בסיסיים [תא קולי למשל] רק בגלל שיש ללקוח סים לרכב.
כשפניתי למוקד טענו שזו מגבלה טכנית
01/11/2015 | 00:44
6
82
לא היה לי זמן או חשק לריב איתם על זה, וממילא רציתי את זה רק זמנית לקראת נסיעה לחו"ל . האמת, אם גולן ימכור לסלקום, אולי זה יפתור את כל הבעיות הקטנות האלה .
Yeah right. מחלקת הנדסה עצלנית שנתקלה בבעיה ואמרה "זה פיצ'ר"
01/11/2015 | 09:03
3
26
או CFO שלא רצה להשקיע במחוייביות של החברה...
01/11/2015 | 09:03
19
בתחום שלי, כאשר bug הינו מתועד, הוא קרוי feature...
01/11/2015 | 13:44
1
18
בתחום שלי זה נקרא "Program is working as designed"
01/11/2015 | 21:54
12
נכון,מכירה לסלקום תפתור הבעיות הקטנות אך תתחיל בעיות גדולות
01/11/2015 | 21:58
1
15
לא טענתי אחרת
01/11/2015 | 22:32
12
הבעיה הכי חמורה - עם סים לרכב אין צליל שיחה ממתינה למתקשר
01/11/2015 | 17:25
2
16
אני לא יודע אם זה *הכי* חמור, אבל זה בהחלט בעייתי מאוד
01/11/2015 | 21:40
1
35
באמת שכחתי מזה.
אגב, בזמנו שאלתי האם זה קורה למפעילות אחרות
01/11/2015 | 21:41
25
אבל אני לא זוכר את התשובות שהתקבלו. אני *חושב* שזה קורה גם אצל מפעילות אחרות, אבל אני לא בטוח ולא רוצה להתחייב על זה.
עפ"י המלצה כאן אני שוקל לעבור ל-019. שתי שאלות:
01/11/2015 | 13:00
2
102
1. האם הם מתאימים למכשירים הנ"ל:
Galaxy Note3
Meizu mx4
Meizu m2 (לא ה-note)
Galaxy S2.

2. האם ניתן לרכוש את הסימים פיזית בחנות או רק בדואר?

תודה רבה.
תשובות
01/11/2015 | 13:07
1
83
1. הסים עובד על רשת אורנג. מניח שיש קליטה באזורך ולכן התשובה היא כן.

2. ממליץ להיכנס לאתר שלהם, יש מספר טלפון. תתקשר ותיווכח בשירות לקוחות שלהם.

אם הוא מבהיר ומפרט ואז זה יעזור לך להחליט אם לעבור או לא
אבל מה בנוגע לתדרים נתמכים Per מכשיר?
01/11/2015 | 14:06
27
מי מחק את התחזית שלי לגבי שוק הסלולר
01/11/2015 | 13:17
5
86
ואת התגובות ?
פשוט מדהים
מנהל הפורום.
01/11/2015 | 13:51
31
למנהל שמורה זכות זו...
01/11/2015 | 13:57
25
אני
01/11/2015 | 13:57
2
97
השרשור הפך להתכתשות עם ביטויים גרפיים מצד חלק (קטן ) מהמשתתפים
כמובן שלא באשמתך

זכותך בהחלט שמורה, אתה הריבון
01/11/2015 | 14:03
1
85
אבל חבל שמחקת את ההודעה שלי, רציתי שתישמר לפחות חצי שנה קדימה למקרה שהתחזית שלי תתממש

לא נורא
תעלה שוב , אין בעיה
01/11/2015 | 15:41
39
חוץ מבעית הסים
02/11/2015 | 15:31
1
82
כיצד היית מתרשם
האם בסך הכול אתה מרוצה ? האם אתה ממליץ לעבור לחברה ?
האם הייתה לך ניסיון או שאתה מכיר אנשים שעברו לאינטרנט שלהם תשתית וספק ?
חוויות מ019 טלזר
02/11/2015 | 18:05
80
הבן שלי נוייד אליהם מגולן טלקום,  בחודש אוגוסט
הכל עובד מצוין.  הגלישה מעט יותר מהירה מגולן
הקליטה בסדר גמור במרכז 
אין להם שירות לקוחות שדוחף אקסטרות מיותרות,  החשבוניות תקינות 
סיבה יחידה למה לא
אין נק פיזיות,  צריך להמתין לסים בדואר.  במקרה של אבדן זו בעיה,  לא מתאים למי שלא מסוגל לא להיות  זמין.  הבעיה בדואר ישראל ולא ב019 אבל זה מצב נתון,  כרגע. הם יכולים לשלוח בדואר 24, גם אז זה יכול לקחת שבוע. 
m2 note חיפשתי מכשיר בסדר גודל של 1000 ש"ח סקירה
31/10/2015 | 11:14
7
118
ראשונית מלא מומחה,לא משתמש כבד,המשתמש במכשיר רק לשיחות  טלפון,אס.מ.אס,מדי פעם קריאת מיילים ואפליקציות בסיסיות כגון ווטסאפ ווייז.
רציתי לקנות LG G3 BEAT,הפניתי שאלה לחברי הפורום הנכבד בנושא,לאחר המלצותיהם,סקירת שירשורים אחרים מפורום נכבד זה,קריאת הרשת בעברית ,אנגלית ורוסית (תתפאלו,אבל הסקירות ברוסית עולות באיכותם אלף מונים על סקירות באנגלית) ובעיקר  בלחץ ילדיי היקרים שמגיל 7 יודעים יותר טוב  יותר מה טוב וראוי לאביהם.:)
(אין אדם מקנא בבנו ותלמידו),החלטתי לקנות אתמול את המכשיר המדובר.אז הנה ההתרשמות הראשונית.
א.זה מכשיר סיני,שלא "גוייר "כהלכה,גוי סיני גמור.אמנם יודע קצת עברית,אבל גוי גמור.
ב. יש חוברת הסברה בעברית,אבל היא נוגעת להוראות בטיחות,בעיקר לשם "כיסוי תחת".
ג.סוללה.לא משהו,לא רע אבל.... לדוגמא:אמש בנסיעה של 60 ק"מ,
כ50 דקות,הוויז השתמש בכ25 אחוז מהסוללה.
מסקנות ראשונות.
א.מי שמשתמש בטלפון לצרכים צנועים כשלי,בהחלט עדיף לקנות  אל.ג"י 3 ביט,מהיבואן הרשמי,שגוייר כהלכה.ייתכן שזו קניה מצויינת למשתמשים כבדים,
ב.אם כבר קונים את המכשיר,כפי שקראתי בפורום זה,בחו"ל הוא זול בכ40אחוז,בהנחה שמשלמים את מלוא המכס,
אז לקנות שם.
מחר בערב ,אעביר את המכשיר לצורך התאמה וגיור לצאצאיי ,אם הקהל ידרוש,אמשיך בסקירה.
כל טיפ יתקבל בברכה.
אם הבנתי נכון והמכשיר עובר הלאה, מה תקנה לעצמך
31/10/2015 | 20:43
1
60
במקומו?

לא עובר הלאה.אני תקוע איתו כמה שנים עד שאחליף
02/11/2015 | 06:27
25
לאישתי אקנה LG G3
עלעלתי וחיפשתי.. לא מצאתי המלצה ישירה (אליך) ל-m2 note.
31/10/2015 | 21:00
66
היכן המליצו לך? מי המליץ לך?
עפ"י הצרכים שכתבת, יש המלצה שחוזרת על עצמה בפורום. Moto G מאמזון אירופה (fr/de/uk/es/it - תלוי מחיר).

בייחוד לא מצאתי המלצה לרכוש את המכשיר הזה ב-1000 ש"ח (טוב, למעט "גק לוי" שלענ"ד מרבית הקבועים כאן בפורום חולקים על הודעתיו ובייחוד עד האופן בו הוא מציג את הדברים) כשאפשר לשלם עבורו הרבה פחות (ולהמתין עד שיגיע).
המלצה למכשיר.
01/11/2015 | 09:31
3
118
1) לרכוש דרך "אמאזון" את המוטורולה 3RD GEN.
מעבד 1.4 גיגה, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מצלמה 13 מ"פ אחורית - קידמית 5 מ"פ, מסך 5, מצלמה 13 מ"פ, רדיו, תומך דור 4 הLTE, סוללה 2470 מ"א.
(יש גם דגם זהה עם 8 גיגה זיכרון  וRAM 1024- זה מכשיר פחות מומלץ)
---------------------------------------------------------------------------------------------------

בכל אופן אם אתה לא רוצה לרכוש את המכשיר מחו"ל.
המכשיר אמור להתחיל להיות משווק בקרוב מאוד בארץ ע"י היבואן החדש יורוקום.
צפי המחיר, לדגם הנ"ל פה בארץ הינו בסביבות 1300 שקל.

הוספה קטנה.
01/11/2015 | 09:45
2
51
אם מזמינים דרך "אמאזון".
כדאי לדעת את הדגם שמתאים לארץ.
מוטורולה 3RD GEN דגם XT 1550 דואל סים.
המשך סקירה note2.נתחיל מהסוף.לא להתקרב.
02/11/2015 | 06:39
1
41
כאמור אינני מיקצועי ולא משתמש כבד.בנוסף לבאגים שציינתי,גילית שחיי הסוללה קצרים,יחסית.כמה קילומטרים של וויז,כמה שיחות והלכה הבטריה.כמו כן המכשיר מתחמם מאוד.המכשיר הקודם שלי,היה לנובו 850 שקניתי בסין היה הרבה יותר טוב.
כאמור קניתי את המכשיר בבאג,הם עשו לי התקנות בסיסיות ובתמורה החתימו אותי שאני מוותר על הזכות להחזיר אותו תוך 14 יום ,לפי חוק הגנת הצרכן.אי לכך,אני תקוע איתו שנה - שנתיים,לא משתמש בווייז בכל יום,שאר השימושים שלי צנועים ,לא אסון גדול.אבל שוב חוזר על ההמלצה,לא לקנות

אם באג לא מוכנים לביטול עסקה
02/11/2015 | 08:02
35
תשקול למכור אותו AS IS בלוחות
אם זה בא בחשבון - שלח לי מחיר במסרים

עדכון אפליקציות- האם הוא באמת מומלץ?
31/10/2015 | 08:44
14
89
שלום,
לא מזמן רכשתי LG G3 32GB לאחר שסבלתי מבעיית שטח אכסון עם סמסונג גלקסי S2. הסימפטום שגיליתי עם הסמסונג הוא שכל עדכוני האפליקציות כוללות תפיסת נפח גדול יותר מזכרון המכשיר. וכן, דאגתי כל הזמן להעביר את האפליקציות לכרטיס ה- SD. עדיין זה לא הספיק וזה לא שהיו לי על הפלאפון עשרות אפליקציות, פשוט כל העדכונים תפסו עוד ועוד נפח עד שלא יכולתי יותר להוריד אפליקציות נוספות למכשיר. גם תמונות מחקתי וסיננתי כל הזמן, כמו גם תמונות וסרטונים מהוואצאפ. כלום לא עזר. כרטיס ה- SD שהיה לי אז, היה 8GB. עכשיו עם ה- LG G3 יש לי 32GB פלוס אפשרות להוסיף כרטיס הרחבה של עד 128GB. עכשיו, אני יודע שזה המון ושאין סיכוי שאני אי פעם אנצל אפילו חצי מזה אבל עדיין, אני לא רוצה להעמיס על זכרון המכשיר נפח שהוא לא הכרחי. ומהניסיון שלי, לפחות עם האפליקציות שמשמשות אותי, העדכונים שלהן לא הופכים אותן לנוחות יותר לתפעול או למהירות יותר. אז האם זה בכל זאת הכרחי לעדכן אפליקציות כל הזמן? ומה לגבי עדכוני אפליקציות אנדרואיד שאני מקבל עליהם התראות במרכז העדכונים של המכשיר?
תודה.
זה לא הכרחי עד שזה הכרחי
31/10/2015 | 11:42
9
85
הכוונה, היא שכל עוד האפליקציה עובדת ללא קריסות או ללא דרישה מוצהרת לעדכון לא צריכה להיות בעיה. לפעמים העדכון פותר בעיות שנוצרות עם עדכוני מערכת ההפעלה עצמה של המכשיר.  
באופן נדיר (אבל קיים) תתכן גם הודעה מצד האפליקציה שלא ניתן להפעילה עד לעדכונה. 

תגובתך מתייחסת גם לאלפליקציות מערכת אנדרואיד
31/10/2015 | 15:25
8
49
או רק לאפליקציות שהורדו מה- Play store?
גם וגם. כל עוד זה עובד, אין צורך לעדכן
31/10/2015 | 17:34
7
21
לדעתי אין צורך לעדכן אוטומטית, אבל בגדול
31/10/2015 | 20:22
6
50
למה לא לעדכן?? ב99% מהמקרים העידכון משדרג את השימוש באפליקציה. אם יש הרשאה חדשה וחשודה, אפשר (ועשיתי זאת פעמיים) לשלוח מייל למפתח ולשאול למה ההרשאה החדשה
מסכים בהחלט אבל מהנקודה של אחסון נטו
31/10/2015 | 20:55
2
41
אליה פותח השרשור התייחס, ברוב המקרים נפח האפליקציות גודל מעדכון לעדכון. 

בכמה, בערך?
31/10/2015 | 21:43
1
33
בכל זאת יש לו 32..לא נראה שיש סיבה להימנע מעידכונים בגלל זה...
לא הסטרי . יש יותר ויש פחות
31/10/2015 | 21:55
32
יש אפליקציות שעם הזמן שילשו את גודלן אבל בכל מקרה לא מדובר בGB.

בנפח של 32 גם אני לא הייתי דואג אבל השאלה שלו היתה אם הכרחי לעדכן.
ההסטוריה האנדרואידית מלמדת, אם עדיין עובד ונוח לך עם הגרסה הנוכחית, לא הכרחי. 
עם שיטת ההרשאות החדשה (כבר די ישנה, האמת) של אנדרואיד
31/10/2015 | 22:41
2
41
את לא תדעי בכלל שיש דרישה להרשאה חדשה, אלא אם כן היא לקטגוריה חדשה לגמרי. וגם אם תדעי, וגם אם תשלחי מייל, הסיכוי שיורידו את ההרשאה הזו הוא קלוש עד אפסי, למעט מקרים נדירים.
אני לא מצפה שיורידו את ההרשאה..
01/11/2015 | 09:01
24
אני שאלתי את המפתחים כי ההסבר לא היה ברור ולא הייתי בטוחה אם ההרשאה החדשה נחוצה..
בפעמיים ששאלתי, קיבלתי הסבר מניח את הדעת ואישרתי.
מצד שני
01/11/2015 | 09:50
18

כל הרשאה שלא מוצאת חן בעיניה נמחקת כהרף אצבע בלי צורך להטריח את המפתח
לדעתי כדאי לעדכן, ובעיית שטח האכסון יחודית לסמסונגים הישנים
31/10/2015 | 22:26
3
37
בסמסונגים (עד ה-S3 כמדומני) הוקצה בזכרון הפנימי שטח של 2GB לאפליקציות.
עם הזמן השטח התמלא בזבל כיאה לסמסונג, והעברת האפליקציות ל-SD חיצוני לא עזרה.
אאל"ט מאז אמדרואיד 4.1 לא ניתן להעביר אפליקציות ל-SD החיצוני.

ב-LG אין את השטות הזו ואין את צבירת הזבל המיותרת של סמסונג.
לא רואה סיבה לא לעדכן אפליקציות ועדכוני מערכת, בכפוף להרשאות ולחוות דעת של משתמשים.
ספציפית ל-G3 לא ממליץ לשדרג לאנדרואיד 5.0, אבל אם יש לו כבר 5.1 אפשר לשקול את העניין.
הגרסה שהיתה קיבלתי את המכשיר היא לוליפופ 5
31/10/2015 | 22:47
1
14
איתה*
31/10/2015 | 23:07
8
ב-S3 אין מגבלה של שטח אחסון.
31/10/2015 | 23:16
39
ב-S2 ישנה מגבלה, אך, במידה ומעוניינים, אפשר להגדיל את המחיצה המיועדת ליישומים (ע"י צריבה של קובץ pit מתאים).

במחיצת ה-system (נראה לי) המיועדת ליישום ב-S2 מצטברים קבצים שאין שום בעיה למחוק. אפשר לפנות באופן הזה כמה מאות MB:
בממשק ה-TW אפשר להקיש #9900#* ולבחור באפשרות השניה. לא דורש הרשאות root.
אם יש רום מבוסס AOSP, אפשר לנקות קבצי log ע"י מחיקת הקבצים הרלוונטיים (לא זוכר בע"פ. נראה לי במחיצת system תיקיית log, אבל אני לא בטוח). דורש סייר קבצים עם הרשאות root.
מוט סלפי: מה זה הכתום הזה?
30/10/2015 | 20:05
2
91
כמו כן, יש למוט כפתור בתחתית. למה משמש אותו כפתור? לצילום עצמי? אם כן - איך 'מקשרים' בין הכפתור של המוט למכשיר?

תודה
צילום נוסף של 'הכתום'
30/10/2015 | 20:06
1
55
את החלק הכתום שמים בחלק העליון של המוט
30/10/2015 | 20:58
71
בחלק שאמור לתפוס את החלק העליון של המכשיר ( כדי להימנע מפגיעה במכשיר ).

הכפתור מיועד לצלם ( כי אחרת איך תלחץ על הצילום ) מתחבר ב-BT ( לפחות באייפון שלי ).
ערב טוב ושב"ש . תנועות במגירה .
30/10/2015 | 18:41
8
117
כחלק מתוכנית הצויידות מחדש במשפחה ( לגמרי לא מתוכננת ..) נכנסו לשירות אי אלו מכשירים חדשים . הנ"ל החליפו מכשירים ותיקים שחלק (קטן ) מהם הגיע אלי ( for good ) וחלק רק קיבל טיפול , חזר לבעלים ונמכר .
הגיעו - ארבעה מכשירי LG G4 . שלושה כבר בשימוש והמשתמשים המאושרים מדווחים על שנוי מדהים באיכות החיים .(טוב נו , לא לגמרי .. אבל הייתי צריך להכניס קצת דרמה.. )
האחרון מיועד ( ששש.. לא לספר , הוא עדיין לא יודע ) לצעיר לכבוד הגיוס .
כל המכשירים הגיעו עם מגיני מסך מזכוכית ועם אוטרבוקס דיפנדר .
חזרו חלקית - שני מכשירי גלקסי S3 . קיבלו טיפול מהיר ( bootloader + רוט + slimrom ) חזרו לבעלים ונמכרו .
חזר for good  - סמסונג אטיב S . מכשיר WP שהיה אצל אבי . המכשיר חזר ל factory default ועבר עידכון ל 8.1 ונשאר לעבוד אצלי . מכשיר נהדר .לא מפלצתי כמו הלומיה 1320 , לא קטן כמו ה BB Z10 . בדיוק בגודל הנח .
לגבי ה LG החדשים . מפאת חוסר (זמן /סבלנות /עניין) לא ממש התעמקתי בהם מעבר למשחק קצר . לזכותו אפשר לציין שלמרות גודל המסך הזהה ל 1+ , המכשיר עצמו קצת קטן וקל יותר . לרעתו - בניגוד ל 1+ ה LG מרגיש די "פלסטיקי" ולא ממש מעורר ביטחון באחיזה
ו...היהלום שבכתר - ה GNEX חזר הביתה . כרגע עם רום של SLIM (קצת מקרטע אחרי התעללות של טינאייג'רית..) בזמן הקרוב אחליט אם הוא יקבל רום אחר ( אולי PA ) או שפשוט אתקין מחדש את הרום הנוכחי (אחרי נקוי מוחלט של המכשיר )
עד כאן בינתיים
וכרגיל..ענייני זיכרון
30/10/2015 | 19:05
1
85
מכשירי ה LG הגיעו עם "ערכת המתנה " . סוללה רזרבית+מטען חיצוני
יש כאלו המגיעים גם
01/11/2015 | 08:23
12
עם רמקול חיצוני - לידיעתך 
גם אצלי חזר גלקסי S3, אחרי החלפת מסך רביעית
30/10/2015 | 20:27
1
88
אז יש לך תעסוקה לשבת
הללוו .. זה טלפון
30/10/2015 | 23:16
74
לא משחקים עם זה מטקות

ועוד כל מיני דברים שהצטרפו ..
30/10/2015 | 23:26
3
87
הראשון - סוללה חיצונית חדשה . גדולה כמעט כמו ה 1+ , משמעותית עבה וכבדה ממנו . שתי יציאות - על אחת כתוב 1A על השנייה כתוב 2A .
מצד אחד פאנל סולארי לטעינה , מאחורה כתוב שהקיבולת היא 48000 MAH
אבל העסק הגיע עם חבר ישירות מבייג'ינג ככה שיש לי קצת ספקות

השני - אחת ההצלחות הכי גדולות אי פעם . כ"כ פשוט והגיוני שזה מדהים . הדיבורית החדשה שלי (תמונה )
מדובר בכבל פשוט שמצד אחד מתחבר לשקע ה AUX של המערכת ברכב ומצד שני לשקע האוזניות של המכשיר . כמו שרואים בצד של המכשיר יש לזה מיקרופון ( די רגיש ) . תוך שניה המערכת של הרכב הופכת לדיבורית . אחרי שבוע של נסיון - שומעים טוב מאד בשני הצדדים .
* כמובן שעולה השאלה - למה לא להשתמש ב BT שמגיע מובנה במערכת של הרבה רכבים חדשים ? משתמש גם בו לקו השני . למעשה המערכת של הרכב משמשת כדיבורית לשני המכשירים
דווקא השאלה שעולה היא...
31/10/2015 | 20:13
2
46
מה המחיר?
לגבי הכבל הזה ?
31/10/2015 | 21:02
1
39
אפשר למצוא ברשת ( אמזון וכאלה ) במחירים של בין 8 ל 14 $ . אחרי שנים של כלמיני דיבוריות מכל הסוגים והמינים - זאת מבחינתי האופציה המנצחת .

31/10/2015 | 21:45
7
יש תושב/ת רחובות במטוס?
30/10/2015 | 11:26
265
בואו לדבר על העיר בקהילה שלי.
האם ה-one+1 נמכר עדיין בצורה רשמית
30/10/2015 | 09:31
8
54
או שכרגע זה רק ממזוודות או מלאים שנשארו ?
כן.. עדיין זמין לרכישה באתר שלהם
30/10/2015 | 09:41
7
67
נותן לי 404 , נעלם מהאתר
30/10/2015 | 10:33
6
37
במקומו הגיע ה-X
מוזר.. אצלי הלינק עובד..
30/10/2015 | 11:17
5
83
תעשה אולי ידנית?
Store > One Plus One
מוזר , אני לא מבין מה קורה
30/10/2015 | 11:34
4
44
פעם 404 , פעם הפנייה למשווקים בישראל ופעם קנייה ישירה מהאתר .

לא יודע מה העניין , בכל מקרה כרגע אני מחפש קנייה ישירה ב-299$ :).
הסתדר? הלינק ש-LZ העלה עובד לי מצוין.
30/10/2015 | 13:17
3
15
30/10/2015 | 16:09
2
43
אתה צודק.. באתר המותאם באמת לא עובד..
30/10/2015 | 16:37
1
47
במחשב תקין.
חצי חצי , לפחות הבנתי מה הבעיה
30/10/2015 | 18:32
43
אם האתר מזהה שאתה מישראל לחיצה על החנות מביאה לך רשימה של משווקים , אם אתה מוריד ונכנס לחיבור הגלובאלי אתה מגיע ויכול לרכוש 1+1 , יחי ההבדל הקטן.

שמתם לב שעוד שבוע מגיע 1+X.
LENOVO A560 - איך מתקינים עברית?
29/10/2015 | 23:47
1
31
שלום,
קניתי מכשיר מסין LENOVO A560.
במכשיר אין עברית (רק אנגלית וסינית) ואין אפליקציות של גוגל (GOOGLE PLAY הכי חסר).
איך מתקינים עברית, ואיך מתקינים את GOOGLE PLAY?
תודה,
אמיר

יש שני פעולות
30/10/2015 | 07:10
45
טיפול שורש= לצרוב לו רום אחר (צריך לקרוא הרבה לפחש רוןם מתאים ולעבוד בדיוק לפי השלבים)

פתרון עזרה ראשונה
למקלדת עברית חפש בגוגל swiftkey apk download
ישנם אתרים אלטרנטיביים להתקנת אפליקציות נסה אתרים כמו mobogenie או apk4free ושמות דומים ,יש עשרות כאלה

איזה מכשיר סלולארי לקנות
29/10/2015 | 22:49
1
89
מתלבט בין שתי מכשירים

lg g3 32 gb

או one plus one 1
לא תיפול עם אף אחד מהמכשירים
29/10/2015 | 23:23
65
היה פה דיון גדול בדיוק על שני אלה.
לLG מצלמה טובה יותר ומסך מתקדם יותר.
ל1+1 חיי סוללה מעט טובים יותר וממשק רזה יותר שעוזר לשמור על רמת ביצועים גבוה לאורך זמן.

אבל בכל זאת מדובר על שני מכשירים עם תמורה מאוד גבוהה למחיר. אם אתה מצלם הרבה עם המכשיר לך על הLG
נכנסתי לאתר אמזון, מה המחיר אחרי מסים של המכשיר הזה?
29/10/2015 | 22:01
6
115
אני עדיין לא רוצה להזין את האשראי, ואני לא מצליח לראות מה המחיר הסופי?

קודם כל, אתה צריך לבחור את זה שבצד שמאל למעלה
30/10/2015 | 00:00
68
כי אם הבנתי נכון, האחרים זה בתשלומים/עם תוכנית. אחר כל תוסיף לעגלת הקניות ותעשה check out. לפני שאתה משלם בפועל יופיע לך מסך עם הפירוט.
341.23 יורו כולל משלוח ומיסים.
30/10/2015 | 08:34
3
31
תודה! זה שווה!
30/10/2015 | 17:04
2
38
לא
31/10/2015 | 17:41
1
54
מה עם כיתוב מקשים בעברית?
כמו כן רוב חברות הסלולר גובות תוספת מחיר למינויי בלקברי ,אם בכלל .

הם כבר מזמן עברו לחבילת גלישה רגילה ובקשר למקשים,
31/10/2015 | 20:23
43
אפשר לחרוט עליהם בעלות של כ 150 ש"ח אבל אני יודע הקלדה  עיוורת .
ע"מ לצפות במחיר הסופי - אתה *חייב* להזין פרטי אשראי
31/10/2015 | 21:11
36
שיטה קצת עקומה, אך כך זה עובד באמזון (בזירות כולן [תיקון: אין לי מושג איך זה באמזון יפן...]).
אחרי שמזינים את פרטי הכרטיס, מגיעים לעמוד המציג סיכום של פרטי ההזמנה.
בעמוד זה, רואים את המחיר הסופי, כולל משלוח ומיסים. כמו-כן, בוחרים באיזה מטבע לשלם [מטבע הזירה או המטבע בהתאם למדינה בה הונפק כרטיס האשראי. בד"כ עדיף לשלם במטבע הזירה ושההמרה תבוצע ע"י חברת האשראי].
אם לא מעוניינים בביצוע הרכישה, פשוט יוצאים מהעמוד ע"י סגירת הלשונית / הזנת כתובת כלשהי בשורת ה-url או כל דבר אחר. הפריט עדיין יימצא ב"עגלת הקניות", אפשר להסיר אותו מהעגלה (יש גם אפשרות נוספת).
שלום לחברי הפורום
29/10/2015 | 16:52
3
110
לבן שלי יש מכשיר LG3MINI עם זיכרון מובנה של 8 גיגה.

רכשנו כרטיס זיכרון נוסף של 32 גיגה בכדי שניתן יהיה להוריד משחקים בעלי נפח גבוה של 6-10 גיגה.

הכרטיס זוהה ע"י המכשיר וניתן לשמור עליו למשל תמונות שצולמו במצלמה.
אבל עדיין לא מתאפשר  לנו להוריד משחקים ומתקבלת הודעה שאין מקום בכרטיס הזיכרון.

האם צריך היכן שהוא להגדיר שאת הורדות הקבצים מהחנות יש לשמור על כרטיס הזיכרון החיצוני SD?
ניסיתי לבדוק בכל מיני מקומות אבל לא מצאתי אפשרות שכזו,
אשמח לקבל הדרכה.

תודה.

צר לי לאכזבך אבל זאת הטעות שכולם עושים.
29/10/2015 | 16:57
2
85
שלא מבררים לפני שקונים.
לא ניתן כמעט בכלל להתקין משחקים ואפליקציות על כרטיס זכרון, למעט במקרים נדירים (ודווקא במכשירים ישנים עם מערכות הפעלה קודמות).
8GB זכרון פנימי זה כלום בימינו.
דווקא בררתי, אבל לא ירדתי לפרט הזה, הייתי בטוח שזה אפשרי
29/10/2015 | 17:52
1
53
אבל לא נורא, סה"כ ויתור על משחק,
(רווח שלנו ההורים) 
אכן רווח שלנו ההורים, אבל גם בינינו יש כאלה שטעו כי הוטעו
29/10/2015 | 18:07
53
הבעייה העיקרית היא שהחברות שמוכרות מכשירים מספרות סיפורים על הרחבת זיכרון, אבל זה בולשיט. כמו כן כל מכשירי המיני חסרים זיכרון RAM שזה הזכרון הדרוש להפעלת המכשיר והאפליקציות.
המלצה על טלפון LG g3 או LG g4
29/10/2015 | 09:11
2
85
החלטתי לרכוש טלפון LG מהיבואן הרשמי.יש לי ניסיון טוב עם החברה,וסוס מנצח לא מחליפים.ועכשיו לעניינינו.הצרכים שלי די בסיסיים ולהלן הפרוט:שיחות טלפון,SMS,וויז,ווטספ.טיב המצלמה לא חשוב לי וגם לא הזיכרון.אני מתלבט בין שני הטלפונים האלה,אבל מהדגמים המוקטנים.(BIT).הם זולים כב40-45 אחוז.מעבר לביצועים מוקטנים,אני רואה עוד חסרון,לדגמים רגילים האחריות היא שנתיים ולאלה שציינתי שנה אחת בלבד.מה דעתכם? ואם לקנות את הדגם הזול, ואם כן האם ללכת על G4 או G3 ? לLG מהיבואן הרשמי יש עוד דגמים רלוונטיים עבור הצרכים שלי?
בתודה
תשובה.
29/10/2015 | 09:51
62
אם אתה מתכוון על דגמי BEAT של החברות.
אז לצערי אין לנו בשורה בנושא.

1) הLG G4 BEAT מכשיר שחייבים לרכוש אותו עם רום רשמי של היבואן.
אחרת בכל עדכון גירסא העברית תמחק.
ובמחירו של 1280 שקל הוא לא שווה את הכסף.

2) יש למכשיר מגבלה של זיכרון 8 גיגה בלבד, כאשר נטו נשאר בקושי 3 גיגה לאפליקציות.
והמעבד שלו עובד בסדר גמור אבל בטיפה מאמץ ובשילוב הRAM הנמוך 1536 גיגה,
המכשיר מתחיל לקרטע ולהאט את עצמו באופן מעצבן.
בקיצור מכשיר לא מומלץ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
לגבי הLG G3 BEAT.
1) יש שוב את אותה בעיה עם העברית שחייבים לרכוש אותו עם רום של היבואן, אחרת העברית תחמחק בכל עדכון תוכנה.
2) מה גם שברגע שמעדכנים אותו ללולפופ, המכשיר נהפך להיות כבד ביותר בפעולתו.
3) וגם הוא סובל מזיכרון קטן ומעבד חלש.
המחיר 1049 שקל.
מכשיר לא מומלץ.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
יש שני מכשירים אחרים מומלצים.
1) ASUS ZENFONE 5 A500 KL.
עם זיכרון וRAM גבוה.
מכשיר וותיק ומצוין במחיר של 1000 שקל בלבד.

2) מייזו M2.
עם זיכרון וRAM גבוהים. מדובר במכשיר חדש ולא כ"כ מוכר בשוק.
המחיר כ750 שקל בלבד.

שני המכשירים יקבלו את הגרסא החדשה של גוגל Mרשמלו.
הG3 הרגיל במחיר שלו כיום
29/10/2015 | 10:04
70
זו עסקה ממש משתלמת. עדיף להשקיע עוד קצת פעם אחת מאשר להחליף למכשיר אחר בעוד שנה
בניהו2000 להיכנס שניה.
29/10/2015 | 09:05
3
36
אם הZ3 יקר מדי.

אפשר גם לרכוש את הסוני Z1.
מעבד 2.2 גיגה, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5 אינצ' FUL HD, מצלמה 21 מ"פ, תומך דור 4 LTE, רדיו, סוללה 3000 מ"א - מחזיקה בקלות יום שלם, יש NFC, עמיד במים בשטיפת ידים וגם בגשם.
המחיר כ1700 שקל.

המכשיר יקבל את הגירסא החדשה של גוגל Mרשמלו.
ההודעה הנ"ל היא המשך של שרשור אחר.
29/10/2015 | 09:23
28

יש שני מכשירים שיתאימו.
1) ASUS ZENFONE 5 A500KL.
http://www.hafizim.co.il/2014/12/asus-zenfone-5-lt...

מעבד 1.2, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5, מצלמה 8 מ"פ, רדיו, תומך דור 4 LTE, סוללה 2110 מ"א.
מדובר במכשיר שנמצא בשוק קרוב לשנה, עם זיכרון וRAM גבוהים, סוללה מחזיקה בקלות יום שלם, מכשיר נחמד ומומלץ. יש לינק לסיקור המכשיר למעלה.
המחיר כ1000 שקל.
http://ksp.co.il/?store=ksptelaviv&uin=27966&a...

--------------------------------------------------------------------------------------------------

אם רוצים מכשיר חזק יותר ועוצמתי
2) סוני Z3 יתאים.
מעבד 2.5 גיגה - 8 ליבות מהיר מאוד, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 3076, מסך 5.2 מצויין, מצלמה 21 מ"פ מצויינת, תומך דור 4 LTE, רדיו, יש NFC, סוללה 3100 מ"א - המכשיר מחזיק בקלות יום שלם. הפשרה על עוד 0.2 אינצ' על המסך זה לא דבר שמפריע, ההרגשה היא כמו מכשיר עם מסך 5 אינצ'.
המחיר 2288 שקל.
http://www.itech-store.co.il/items/496334

המחיר?
מעל 2000 ומעלה קצת יקר לי. מעדיפה מחיר נמוך יותר, ומצד שני כמה שיותר חזק שהמחיר מאפשר.
שוב תודה

הערה קטנה.
29/10/2015 | 09:53
1
18
הסוני Z1 יקבל את הגירסא החדשה של גוגל Mרשמלו.
אתה בטוח שמוכרים ומייצרים עוד Z1 ?
29/10/2015 | 19:26
8
012 מובייל - הסוף?
28/10/2015 | 23:31
17
145
גלישה לאתר של 012 כבר לא נותנת פירוט תוכניות ואפשרות להירשם עצמאית אלא רק טופס יצירת קשר ועם לוגו של אורנג' בראש הטאב... האם זה הסוף של המותג הזול שיעלם ביחד עם יופון והום סלולר כשגולן טלקום כבר לא תהווה תחרות?
וואי נכון...מה זה פתאום??
29/10/2015 | 00:20
2
112
גם אין הודעה בנוסח "האתר בשיפוצים" או משהו דומה...
אולי זה חלק מכך שכל הרשת של אורנג׳ מהבהבת בשבוע האחרון
29/10/2015 | 00:25
55
חחחח עכשיו כשהגולן בקטע של כנראה למכור את החברה
29/10/2015 | 13:43
72
כל המותגים הזולים של אפ"סים פתאום יתפוגגו, וכולם יחזרו לשלם את ה 100-200-400 שקל.
לאן תעזבו? לרמי לוי? גם הוא יעלה את המחיר.
להוט? לא בטוח,  מה יותר גרוע - הוט מובייל או לשבת בלי טלפון בקור ובחושך.
למה?
29/10/2015 | 06:21
1
107
וליתר בטחון אני מצרף גם צילומי מסך מתאימים.

-2-
29/10/2015 | 06:25
42
מה עובר על אנשים בפורום הזה?
29/10/2015 | 08:42
6
94
למה מי זה גולן? מתי תבינו שהוא לא קובע כלום ולא יסגרו או יעלו מחירים בגללו?  
אתה חי פה ב3 שנים האחרונות??
29/10/2015 | 10:00
4
74
אפשר להגיד הרבה דברים על גולן. את החותם שהוא השאיר בשוק הסלולאר אי אפשר לקחת ממנו. החברות רקדו לפי החליל שלו
אני מנוי בהוט מובייל כבר כמעט 3 שנים
29/10/2015 | 12:41
3
54
משלם 59 ש''ח מחיר קבוע, ללא עליות אחרי שנה, ומקבל גם ספק ביתי, ככה שבפועל רק החבילה הסלולארית עולה 39. יש מלא חברות אחרות כמו רמי לוי, 012, יופון, וואלה, ועוד שאפשר למצוא חבילות משתלמות. באמת נראה לך שאם גולן תעלם כל החברות האלה יעלמו ונחזור לשלם כמו פעם? נגמר מה שהיה פעם, היום זה היום ואף אחד לא יפול או ירקוד בגלל גולן. תהיו רגועים ותפסיקו להילחץ כאילו סוף העולם הגיע..
יופון כבר נקנתה ע"י פלאפון
29/10/2015 | 12:48
45
012 ו- וואלה הן חברות בת של אורנג' ופלאפון, אשר קמו כתשובה לתחרות שיש בשוק מאז הגיע...נכון, גולן מה שהיה פעם נגמר נכון לעכשיו, להיסטוריה יש נטייה לחזור על עצמה אף אחד לא יודע מה יהיה בוודאות אבל אם המחירים התחילו לרדת בידיוק כששחקן x נכנס לזירה, וכעת שחקן x עוזב (כנראה), מה הדבר הכי טבעי וצפוי שיקרה?? מי יחזיק את המחירים למטה? נחכה ונראה
בחברה שהזכרת לא חוכמה להיות מנוי הרבה זמן
29/10/2015 | 13:05
44

ניתוק מהם היתה נקודת תורפה 
כשאורנג' נכנסה אי שם ב 99 או ב 00', הסמסים היו חינם
29/10/2015 | 13:47
43
ומחיר דקה (לי לפחות) עלה 10 אג', כשבחברות אחרות זה היה באיזור ה 40-60 אג' ומעלה (עוד לא היו חבילות דקות)., וה סמסים היו חינם.
עם הזמן איכשהו מחיר לדקה אצלי הפך ל 60 אגורות, וסמס אחד הפך ל שקל (כמעט שקל עגול).
מה גורם לך לחשוב שהמותגים הזולים לא יעלמו? גולן התחיל עם תשתית שלו - וזה מה שייחד אותו משאר הספקיות הוירטואליות. זה שהוא פירק את התשית שלו - כנראה יש לו סיבות משלו. אני בטוח שאף אחד מכאן לא הקים ולא בנה אף חברת סלולר, אז גם בניהול של חברה כזאת הוא לא ידע להבין.
השאלה היא מה נסגר איתך - נראה לא מעודכן מה היה ב 3 שנים
29/10/2015 | 13:44
34
אחרונות 
כנראה הורידו אותו לצורך שדרוג שרת או משהו..
29/10/2015 | 09:02
25
זו הגרסה שלהם ל״אתר בתחזוקה״
29/10/2015 | 12:29
3
54
קורה להם אחת לכמה זמן.
שדרוג שרת או תחזוקת אתר, שירות כמו חברת החשמל?
29/10/2015 | 13:11
2
36

מורידים ומעלים את השאלטר אקראית?
אולי חוסכים על NLB ופריסה לכמה שרתים. יושב להם איזה PC
29/10/2015 | 13:52
1
38
PIV מלפני 10 שנים, מאחסן את האתר
IIS על W2000 Server
29/10/2015 | 14:08
19
וואלה אפשר להשתגע מהאתר הזה בגלישה דרך הפלאפון
28/10/2015 | 17:23
2
56
כל הודעה שלוחצים נפתח פרסומת ..ממש פחחחח כמו האתר של ביז פורטל מפוצץ בפרסומות
תגלוש בגרסה הרגילה....
28/10/2015 | 17:30
1
19
תודה נכנסתי לגירסה הרגילה נראה יותר טוב בהרבה
28/10/2015 | 17:35
15
אכלתי אותה. קניתי סוללה חדשה לא מקורית והיא לא עובדת.
28/10/2015 | 23:00
4
68
בחנות היא עבדה. הוא חייב להחזיר לי תכסף? 
ברור שהוא חייב להחזיר לך תכסף. השאלה היא אם הוא יסכים להחזיר
29/10/2015 | 07:32
3
31
ועד כמה רחוק תהיי מוכנה ללכת עם תביעה במקרה שלא יחזיר.
לא אלך לתביעה. אין סיכוי שיתן לי סוללה תקינה?
29/10/2015 | 15:25
2
10
תגשי לשם ותראי, אולי כן יחליפו לך.
29/10/2015 | 16:05
1
8
דיברתי איתו בטלפון. הוא מוכן להחזיר כסף. לא יאומן..
30/10/2015 | 03:02
7
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט חקירות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה