לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'התלבטות קטנה לפני רכישת מכשיר.'
התלבטות קטנה לפני רכישת מכשיר.
20/05/2016 | 22:02
11
84
אהלן. אני מתלבט בין 2 מכשירים, הראשון זה גלקסי 3 והשני אסוס ״זאן פון״. לגבי הגלקסי בכלל אני מאמין שהם אמינים אבל לגבי אסוס אין לי מושג. תודה מראש וערב טוב.
לצפיה ב-'איזה זנפון? זו סידרת מכשירים שלמה'
איזה זנפון? זו סידרת מכשירים שלמה
20/05/2016 | 22:21
4
24
לצפיה ב-'מדובר על המכשיר הזה'
מדובר על המכשיר הזה
21/05/2016 | 14:52
3
54

אם יש מכשירים נוספים מומלצים אודה לך.
לצפיה ב-'יש לי את המכשיר הזה קרוב לשנה'
יש לי את המכשיר הזה קרוב לשנה
21/05/2016 | 15:30
2
52
הגלקסי S3 לא מתקרב אליו בכלל.
לצפיה ב-'ומבחינת זמינות חלקי חילוף ואביזרים אין בעיה עם האסוס?'
ומבחינת זמינות חלקי חילוף ואביזרים אין בעיה עם האסוס?
23/05/2016 | 20:43
1
6
לצפיה ב-'אביזרים יש באיביי בהמונים'
אביזרים יש באיביי בהמונים
24/05/2016 | 12:26
8
חלקי חילוף למזלי (טפו טפו טפו בלי עין הרע) לא הייתי צריך לבדוק.
לצפיה ב-'גלקסי 3? אולי רק אם נותנים לך במתנה '
גלקסי 3? אולי רק אם נותנים לך במתנה
20/05/2016 | 22:29
3
57
או שמדובר על מכשיר לילד
לצפיה ב-'דווקא שמעתי עליו שהוא בסדר גמור'
דווקא שמעתי עליו שהוא בסדר גמור
21/05/2016 | 14:54
2
43
לפחות למי שלא משתמש בצורה אינטנסיבית ...
לצפיה ב-'חומרה טובה. תוכנה על הפנים'
חומרה טובה. תוכנה על הפנים
21/05/2016 | 16:40
1
41
ומעל הכל, הוא בן 3+..
לצפיה ב-'כבר בן 4.. עשה את שלו'
כבר בן 4.. עשה את שלו
22/05/2016 | 08:33
10
לצפיה ב-'מאיפה תמצא גלקסי 3 חדש, יצורו הופסק לפני 3 שנים !'
מאיפה תמצא גלקסי 3 חדש, יצורו הופסק לפני 3 שנים !
21/05/2016 | 15:23
1
39
אתה יודע, סמסונג מוכרים עכשיו את ה-S7, שבע !
כל מכשיר שתמצא יהיה מחודש, משופץ או משומש.
לצפיה ב-'וגם אם נשאר אחד באחורי החנות, הרי הסוללה שלו כבר גמורה'
וגם אם נשאר אחד באחורי החנות, הרי הסוללה שלו כבר גמורה
21/05/2016 | 19:39
33
והתוכנה שלו לא מעודכנת.
לצפיה ב-'צריך עזרה:'
צריך עזרה:
20/05/2016 | 20:43
1
62
אני נכנס להגדרות, לנגישות כדי להפעיל את
Doze , וכן עוד כמה אפליקציות כמו Android assistant
אני מקבל את ההודעה שמופיעה בצילום מסך
שאני מצרף.
למישהו יש רעיון מה זה?
ואיך אני מסדר את זה?

נקסוס 5 , אנדרואיד 6.0.1

לצפיה ב-'תודה, מצאתי את ה"פושעת" זו אפליקציות Twilight שמעמעמת אור'
תודה, מצאתי את ה"פושעת" זו אפליקציות Twilight שמעמעמת אור
20/05/2016 | 20:57
41
כחול, האור המזיק לעיניים, עשיתי לה דיסאייבל לכמה דקות והפעלתי את האפליקציות
והכל בסדר.
לצפיה ב-'מחפש מכשיר משומש - אם יש למישהו למכירה'
מחפש מכשיר משומש - אם יש למישהו למכירה
20/05/2016 | 18:58
2
49
חשוב - תמיכה בפרוטוקול NFC

אפשר גם לא תקין

אשמח להצעות

תודה

לצפיה ב-'1+1 -> 850'
1+1 -> 850
21/05/2016 | 13:33
11
לצפיה ב-'N4 , עובד טוב , עם מסך שבור, 200 ₪'
N4 , עובד טוב , עם מסך שבור, 200 ₪
21/05/2016 | 14:43
11
לצפיה ב-'גלאקסי 2 - קריסת האפליקציות'
גלאקסי 2 - קריסת האפליקציות
20/05/2016 | 13:13
7
55
הצילו. אף אפליקציה לא עובדת. טוב זה בערך נכון, אני מקבלת הודעות אבל או שהנייד לא רוצה להיכנס לאפליקציה עצמה, ואז הוא נתקע (כמו הנגאאוטס) או שהוא נכנס לאפליקציה, ואני יכולה רק לראות את ההודעה, אבל לא להגיב (כמו בוואטסאפ - הוא לא מקפיץ לי את המקלדת הוירטואלית - רק הדברים ששיכים לוואטסאפ עובדים כמו הרמקול הזה שמאפשר לשלוח הודעה מוקלטת, והאופציות של האמוטיקונס) הוא לא מקפיץ לי מקלדת וירטואלית בכלל לא משנה במה אני משתמשת כמו במסנג'ר. המסנג'ר נפתח אך ורק מבחוץ, כלומר רק אם מישהו שולח לי הודעה אני יכולה להיכנס ולצפות בה. וזהו.
עוד הודעות שקופצות סתם: Unfortunatly, hangouts/google++/youtube has stopped working - וזה מבלי שפתחתי את אותן בכלל. לג'ימייל ופייס הוא בכלל לא נכנס, הוא זורק אותי החוצה מהמייל ומהפייס הוא ממש הוציא אותי החוצה - אני צריכה להקליד סיסמה , ואיך אני אמורה להקליד סיסמה אם אין לי מקלדת ?!?!?!..
דיברתי עם 012 הם אמרו שזה קטע של תוכנה ולא קשור אליהם.
ניגשתי למספר מתקנים שאומרים שהם *לא* יכולים לשמור לי את האנשי קשר, ההודעות, ההנגאאוטס בינהם, ואת הוואטסאפ.
אחד מהם אמר לי להוריד KIES הורדתי. הוא שמר לי את אנשי הקשר אבל הוא נתקע לי בהודעות על 25% מאתמול. היום הוא סימן לי וי על הוואטסאפ - למרות שנכנסתי לבדוק את התיקייה  - כל הקבצים ריקים !!!!
אני מגבה כל אפליקציה בנפרק כי הוא פשוט לא מגבה לי את הכל.
האם יש עוד דרך לגבות?
האם אני עושה משהו לא בסדר?
כל מתקן נייד אמר לי שההודעות/אנשי קשר/וואטאפ יתאפסו לי אם הם מתקנים לי את זה.
אני לא מעוניינת...
תעזרו לי בבקשה
המצב הזה בלתי נסבל, אני לא יכולה לתקשר ככה.
לצפיה ב-'UP'
UP
20/05/2016 | 13:48
31

לצפיה ב-'בגדול - הכל אכן יתאפס . '
בגדול - הכל אכן יתאפס .
20/05/2016 | 17:53
5
44
אל תשכחי שמדובר במכשיר קשיש ( בקנה מידה של עולם הסלולר ) ואם הוא לא עבר איפוס/החלפת רום עד היום - אשרייך .
הייתח מתחיל בלהעיף כל אפליקציה אפשרית מהמכשיר חוץ מה whatsapp .
אין לי מושג מה עושים עם הנגאאוטס אבל גיגול זריז העלה את זה :
שימי לב שזאת גם הדרך לגבות את  ה SMS הרגילים
לגבי ה WHATSAPP - הגדרות =>שיחות=>גבוי שיחות ומשם מגבים לחשבון הגוגל שלך ואח"כ אפשר לשחזר
לגבי אנשי הקשר - לא מכיר באיזה מערכת הפעלה המכשיר היום , אבל כדאי לגשת להגדרות - חשבונות , למצוא את חשבון הגוגל שלך ולוודא שאנשי הקשר מסונכרנים לגוגל . זה יוריד לך גבוי אחד מהראש .
* אם יש לך כוונה להישאר עם המכשיר , מאד מומלץ לא רק לאפס אותו , אלא לגשת למעבדה , לשלם 120-150 ש"ח ולהחליף לו רום ( מערכת הפעלה ) . עם רום טוב המכשיר יכול להיות סביר לגמרי .
** כדאי לקחת בחשבון שבכל זאת מדובר במכשיר לא צעיר ואם את מנהלת עליו את כל החיים הדיגיטליים שלך ( פייסוש , אינסטוש ,WHATSAPP ,HANGOUTS ועוד ) נהייה לו קשה מיום ליום וכדאי לשקול שידרוג למשהוא עם יותר זכרון להרצת אפליקציות ויותר נפח איכסון
שבת שלום
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/05/2016 | 20:36
4
24
יש לי אותו 3 שנים ויותר, וגם קניתי אותו ביד 2 ולא קרה דבר כזה עד כה.
אני לא יכולה להוריד את האפליקציה כי אין לי מקלדת. ומשום מה ההקלטה ברמקול שעובדת בוואטסאפ לא עובדת בפלייסטור.
לגבי הוואטסאפ, למה אין לי כפתור של הגדרות? מישהי הראתה לי אותו לפני כמה זמן, והוא נמצא ליד הזכוכית מגדלת והדף הזה. לי יש רק את שני האחרונים. כאילו המסך נחתך . אם הייתי יודעת לעשות צילום מסך.. טוב בעצם אני לא יכולה עכשיו להעלות את התמונות שלי לשום מקום במצב הזה.
שבת שלום
לצפיה ב-'בזהירות ועל אחריותך'
בזהירות ועל אחריותך
20/05/2016 | 21:16
3
52
כבי את המכשיר
הוציאי את הסוללה למשך 20 שניות והחזירי
לחיצה על כפתור הגברת הקול (+) וכפתור הבית בו זמנית ואז גם על כפתור ההדלקה.
ברגע שיופיע הלוגו של סמסונג ניתן לשחרר את הכפתורים.
מתקבל מסך שונה עם אפשרויות שונות בשורות
על ידי כפתורי הקול מדלגים אל wipe cache partition
מוודאים שוב ולוחצים על כפתור ההדלקה לבחירה.
בוחרים reboot system now ובודקים.
לא מאפס כלום ולא מוחק כלום באם נעשה בדיוק כפי שכתוב.

לצפיה ב-'זה נקרא OS?'
זה נקרא OS?
21/05/2016 | 00:09
2
26
ראיתי את הוידיאו זה הוליום למטה לא למעלה, הוא די תקוע לי 
הוא רושם downloading do not turn off target
על מוד ODIN 
זהו ?

לצפיה ב-'לא. בדיוק כפי שרשמתי. ווליום למעלה.'
לא. בדיוק כפי שרשמתי. ווליום למעלה.
21/05/2016 | 00:32
1
23
לצפיה ב-''
21/05/2016 | 18:13
5
לצפיה ב-'חווית שימוש בעזרים משלימים לS7 EDGE'
חווית שימוש בעזרים משלימים לS7 EDGE
20/05/2016 | 11:19
6
120
שתי בעיות פגמו לי ביכולת השימוש במצלמה של המכשיר.
1)מקרו
2)מרחק
מצאתי שיש מגן מכשיר יעודי עם הברגה מובנת,בערכה יש שתי עדשות,מרחק,ורוחב
לאחר שימוש רצוף,אני חייב לומר שיש שיפור מהותי באיכות התמונות ,הבעיה היא שהערכה יקרה,ואין בה מקרו.
אבל שורה תחתונה שווה בפרוש ,למי שצריך לשפר את היכולות הנ"ל.
בריאות לכולם/ן
לצפיה ב-'אולי כדאי קישור למוצר עצמו, או לפחות את שמו '
אולי כדאי קישור למוצר עצמו, או לפחות את שמו
20/05/2016 | 17:27
5
21
לצפיה ב-'איך זה מסתדר שהפלאש מכוסה ע"י תוספת העדשה'
איך זה מסתדר שהפלאש מכוסה ע"י תוספת העדשה
21/05/2016 | 11:50
3
32
החיצונית?
באופטיקה אין מתנות חינם. תוספת זכוכית פוגמת באיכות. מוסיפה רעש, מקטינה את כושר ההפרדה, מקטינה את כמות האור שזה מס' הF קטן יותר, מוסיפה לרוב עיוות.
היתרון של אופטיקה מותאמת להגדלה מרחוק או מקרוב בהתאם לתוספת העדשה.
לצפיה ב-'המבזק אינו מכוסה ואכן אין מתנות חינם זה לא זול'
המבזק אינו מכוסה ואכן אין מתנות חינם זה לא זול
21/05/2016 | 13:25
2
39
שלומות
היתרון של הערכה שהיא כולה של החברה המקורית.
העדשה אינה פושטית אלא מאיכות מעולה,העדשות(רוחק ורוחב)מוברגות בתוך המגן,ומול העדשה,המבזק נמצא מימין.
החיסרונות הן במחיר לא זול,וגם טרם ראיתי שיש מקרו.
בריאות ואושר
לצפיה ב-'תמונות יפות אבל ... לא ניתן לגרום להם להופיע טוב בלי לשבור'
תמונות יפות אבל ... לא ניתן לגרום להם להופיע טוב בלי לשבור
21/05/2016 | 13:31
1
36
את הצוואר.
לצפיה ב-'עמכם/ן הסליחה יש בעיה עם הממשק של תפוז במקור התמונה מאוזנת'
עמכם/ן הסליחה יש בעיה עם הממשק של תפוז במקור התמונה מאוזנת
21/05/2016 | 14:01
13
לצפיה ב-'בסכום של 1600-1800 ש"ח מה עדיף לרכוש?'
בסכום של 1600-1800 ש"ח מה עדיף לרכוש?
20/05/2016 | 09:31
17
152
שלום
אני רוצה לרכוש לבת שלי נייד חדש במחיר של 1600-1800 ש"ח
הציעו לנו את ה גלקסי 5S
מה דעתכם?
עד עכשיו היה לנו אייפונים בבית ככה שאנחנו לא ממש מכירים את הגלקסי, ותמיד יש ויכוח בין שני המחנות.
היא צריכה בעיקר נייד עמיד
שהתיקונים שלו לא יעלו הון (בזמנו נאמר לי שהחלפת מסך של גלקסי יקרה משמעותית) ויש לה נטייה להפיל את הטלפון.
שבת שלום ותודה על העיצות

לצפיה ב-'יקר מאד (זה +450 דולר!)'
יקר מאד (זה +450 דולר!)
20/05/2016 | 09:52
1
41
לצפיה ב-'יקר? הוא עולה בחנויות 1900'
יקר? הוא עולה בחנויות 1900
20/05/2016 | 14:03
20
לצפיה ב-'אם תוכלו להעלות קצת במחיר, ממש לא הרבה'
אם תוכלו להעלות קצת במחיר, ממש לא הרבה
20/05/2016 | 10:21
94
תוכלו לרכוש את אחד המכשירים המומלצים כיום:
לצפיה ב-'אם היא רגילה לאייפון, תקני לה אייפון.'
אם היא רגילה לאייפון, תקני לה אייפון.
20/05/2016 | 11:10
69
יש את הiPhone 5S 16GB בין 1550-1850ש"ח.
הם שניהם כמעט בני אותו הגיל (האייפון ותיק סה"כ בחצי שנה בערך מהגלקסי). אבל האייפון הזה עדיין רלוונטי, לעומת הגלקסי שכבר מסיים את דרכו. הוא צפוי לקבל מרשמלו (גרסת האנדרואיד האחרונה שיצאה לפני כמעט שמונה חודשים), אבל מי יודע כמה זמן זה ייקח.. התחילו כבר לשחרר את העדכון, אבל זה בכל מיני מדינות ולא גורף. לכו תדעו כמה זמן, אם בכלל, המכשיר שתקנו בישראל יקבל.

אם כבר הסכום הזה, הייתי הולך באופן אישי על מכשירים אחרים. כנראה על ה Nexus 5X. היו לחלק מהמשתמשים בעיות איטיות בהתחלה עם המכשיר, אך להבנתי גוגל שחררה לו עדכון שמתקן זאת (לא התעמקתי בעניין מעבר).

לצפיה ב-'הייתי מציע A5 גם יפה וגם אופה'
הייתי מציע A5 גם יפה וגם אופה
20/05/2016 | 11:23
12
79
מכשיר משובח ויפה,כמו שכתבתי גם יפה וגם אופה.
לא מכשיר דגל,אבל עם איכות וכמעט ללא פשרות.
לצפיה ב-' A5 2016 - לא מומלץ.'
A5 2016 - לא מומלץ.
20/05/2016 | 13:32
11
102
המעבד בינוני מאוד בביצועיו, סנפדראגון 615.
המסך רק FUL HD.
המחיר שערוריתי ביחס לתמורה.

הסמסונג S5 עולה עליו בכל פרמטר.
והמחיר שלו יותר זול למכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרישמי "סקיילקס".
המחיר כ1800 שקל.
A5 2016 עולה בסביבות אותו המחיר.
לצפיה ב-'לא הבנתי את התגובה'
לא הבנתי את התגובה
20/05/2016 | 14:06
1
70
סמסונג זה לא הגלקסי? או שאני לא מבינה

לצפיה ב-'סמסונג'
סמסונג
20/05/2016 | 14:21
78
יש להם את סידרת מכשירי הגלקסי

ויש להם סדרות נוספות של מכשירים כמו למשל סידרה A
לצפיה ב-'אולי די עם השטויות? עבדת עם המכשיר הזה? כי אין שום דבר רע'
אולי די עם השטויות? עבדת עם המכשיר הזה? כי אין שום דבר רע
21/05/2016 | 20:47
4
62
ב-615, ובטח ובטח לא במסך FHD.
אומנם המעבד הוא לא קצה הפירמידה, אבל עובד לא רע בכלל.
לגבי כדאיות ותמורה למחיר - זו בעיה בכל הסמסונגים באשר הם. אבל זה ענין אחר.
לצפיה ב-'היית צריך לראות OPPO עם 615 את המחיר (399$)'
היית צריך לראות OPPO עם 615 את המחיר (399$)
22/05/2016 | 08:16
3
53
אין שום בעיה במעבד ו615 בסדר גמור (בתנאי ששאר הדברים בסדר)
אני גם רוצה לספר לך לגבי 2K מול FHD
שמתי זה מול זה FIND 7 ו FIND 7A
המסך FHD לא פחות טוב-  והוא גם צורך פחות

לוקח המון משאבים "לצייר" מסך של 2K אחרי כל REFRESH
ותאמין לי שבוואטסאפ לא ממש משנה הרזולוציה. אתה פשוט קורא וכותב
ולא מחפש עם זכוכית מגדלת "שיעור" של האותיות (מלשון שיער)

לצפיה ב-'יש שני גירסאות של המעבד סנפדראגון 615.'
יש שני גירסאות של המעבד סנפדראגון 615.
23/05/2016 | 08:19
2
67
1) 1.7 על 1.0 + 8 ליבות.
2) 1.5 על 1.0 + 8 ליבות.

במוטורולה X PLAY יש את הגירסא 1.7 + 1.0
בסמסונג A5 2016 יש את הגירסא 1.5 + 1.0

הגירסא של 1.5 + 1.0 פחות מוצלחת.

הנה סיקור על מכשיר עם סנאפדראגון 615 עם גירסא 1.5 + 1.0
לצפיה ב-'שתי'
שתי
23/05/2016 | 08:34
8
לצפיה ב-'אתה באמת חושב שהבדל של 10% במהירות המעבד הוא זה '
אתה באמת חושב שהבדל של 10% במהירות המעבד הוא זה
23/05/2016 | 10:15
23
שעושה הבדל כזה? או שאולי סוף סוף תבין שטלפון זה הרבה יותר מאוסף מספרים שאפשר לסכם במפרט?
לצפיה ב-'"לא מומלץ"? על ידי מי בדיוק הוא לא מומלץ? על ידי גק?'
"לא מומלץ"? על ידי מי בדיוק הוא לא מומלץ? על ידי גק?
22/05/2016 | 01:07
3
49
זו תשובה בסגנון לואי ה 14
המדינה זה אני.

לצפיה ב-'למעשה זה "המדינה זה אנחנו" - משתמשים ב-"אנחנו המלכותי" '
למעשה זה "המדינה זה אנחנו" - משתמשים ב-"אנחנו המלכותי"
22/05/2016 | 09:09
2
19
לצפיה ב-'l'état, c'est moi'
l'état, c'est moi
22/05/2016 | 09:48
1
9
לצפיה ב-'וואלה? פאשלה שלו. זה בטח מה שגרם לאובדן אמון במלוכה '
וואלה? פאשלה שלו. זה בטח מה שגרם לאובדן אמון במלוכה
22/05/2016 | 09:51
13
לצפיה ב-'שלום לכם. הכנסתי סיסמת wifi למכשיר. האם עלי לבטל את '
שלום לכם. הכנסתי סיסמת wifi למכשיר. האם עלי לבטל את
20/05/2016 | 07:41
3
34
חב' הגלישה או שזה לא משנה..
ועוד דבר.. אתם זוכרים שקיבלתי סים 3 חלקים שלא הצלחתי להכניס למכשיר?  ובכן הסתבר שהם לא שלחו לי מתאם לסים..
לצפיה ב-'הסיסמא טובה לרשת WiFi מאובטחת ספציפית, ובדרך כלל תהיה זו'
הסיסמא טובה לרשת WiFi מאובטחת ספציפית, ובדרך כלל תהיה זו
20/05/2016 | 09:24
1
36
הרשת הנפרשת מנתב אלחוטי ביתי שלך.
אלא שטווח רשת כזו הינו מוגבל ויכול לכסות לכל היותר את גינת ביתך.
בעת היותך בתנועה - תהיה מחוץ לטווח רשת זו, ואם אפליקציות מכשירך זקוקות לאינטרנט - לא תוכלנה להסתמך על רשת זו.
בימינו, חבילת שירותים טיפוסית כולל הקצאת DATA, ומחבילה כזו לא ניתן לגרוע הקצאת ה- DATA, "על מנת לחסוך כסף".

שורה תחתונה: לא לבטל חבילת גלישה, אלא להשתדל לבצע כל התקנה או עדכון באמצעות הרשת הביתית, כדי לנצל לצרכים אחרים את כמות הנתונים המתפנה הודות להסתמכות על הרשת הביתית.
לצפיה ב-'אני מאוד מודה לך'
אני מאוד מודה לך
20/05/2016 | 12:07
8
לצפיה ב-'איזה מתאם? קיבלת סים פריק'
איזה מתאם? קיבלת סים פריק
20/05/2016 | 09:53
29
ממיני, למיקרו ולנאנו סים.
החלקים הפריקים הללו זהו המתאם.
לצפיה ב-'Xiaomi Max סקירה'
Xiaomi Max סקירה
20/05/2016 | 03:16
2
64
כמה הוא Xiaomi מקסימום? אני לקרוא את הסקירה מ igeekphone, מתי אתה עושה את זה?

לצפיה ב-'אני לדבר עברית ,מתי אתה עושה את זה ? '
אני לדבר עברית ,מתי אתה עושה את זה ?
20/05/2016 | 08:10
1
11
לצפיה ב-'אם כבר אז "אני דבר עברית, מתי אתה עושה זה?" '
אם כבר אז "אני דבר עברית, מתי אתה עושה זה?"
20/05/2016 | 09:52
8
לצפיה ב-'עדכון עבור ASUS ZenFone 2 32GB'
עדכון עבור ASUS ZenFone 2 32GB
19/05/2016 | 22:20
4
74
שלום רב,
חצי שנה יש לי את המכשיר הנ"ל, הכל טוב ויפה.
אבל עדיין לא קיבלתי עדכון לאנדרויד 6 ומעלה, יש לי כרגע 5.0 מהיום הראשון מאז שקניתי.

יש דרך לעדכן ידני או לשלוח למעבדת רונלייט שנותנת שירות ל ASUS כדי שהם יבצעו עדכון?
לצפיה ב-'אולי כבר תבקש מהם שיתקינו אנדרואיד 26, לא 6 '
אולי כבר תבקש מהם שיתקינו אנדרואיד 26, לא 6
19/05/2016 | 22:54
3
36
או במילים אחרות, לא קיבלת אנדרואיד 6 כי אסוס עוד לא שיחררה אותו.
לצפיה ב-'לא חושב שגם ישחררו גירסה חדשה, כדי שיקנו טלפון חדש'
לא חושב שגם ישחררו גירסה חדשה, כדי שיקנו טלפון חדש
20/05/2016 | 07:21
2
12
לצפיה ב-'הם אמרו שזה ישוחרר ברבעון שני של 2016'
הם אמרו שזה ישוחרר ברבעון שני של 2016
20/05/2016 | 09:51
1
27
שזה אומר עד סוף יוני הבא עלינו לטובה.
לצפיה ב-'כל הזמן אומרים ולא מקיימים.'
כל הזמן אומרים ולא מקיימים.
27/05/2016 | 19:52
2
לצפיה ב-'יבוא מקביל לעומת יבוא של יבואן רשמי'
יבוא מקביל לעומת יבוא של יבואן רשמי
19/05/2016 | 21:03
1
42
הי, אני שוקלת לקנות גלקסי s6 חדש, האם שווה לדעתכם לשלם עוד כ 400 ש"ח עבור אחריות של היבואן הרשמי? (עולה כ 2400 ש"ח ימבוא רשמי). או שיבוא מקביל זה גם בסדר מבחינת אחריות והדגם שמגיע?

תודה לעוזרים
לצפיה ב-'התשובה תלויה במי שיענה לך.'
התשובה תלויה במי שיענה לך.
19/05/2016 | 22:49
34
אני טוען שהתשובה חיובית וממליץ לרכוש מיבוא רשמי, אחרים טוענים שאין צורך בכך.
לעניות דעתי דווקא במכשירי סמסונג זה חיוני במיוחד בגלל מגבלות שונות שיש במכשירים שמיועדים למדינות אחרות.
זאת דעתי.
לצפיה ב-'גלקסי S5, רדיו ומקבילות (:'
גלקסי S5, רדיו ומקבילות (:
19/05/2016 | 12:59
11
78

יש לי גלקסי S2 שבקושי עובד וחשבתי לשדרג בגלקסי S5 שמצאתי באיבי ב850 ₪ כולל משלוח. העניין שאני שומע רדיו בS2 שלי ומצאתי שבS5 אין רדיו (מוזר)

האם יש טלפון בסדר גודל של S5 מבחינת איכות וביצועים במחיר זהה פחות או יותר שיש לו גם רדיו?

האם במסגרת התקציב הנ"ל, יש קניה טובה יותר מהS5?

לצפיה ב-'יש אפליקציות רדיו '
יש אפליקציות רדיו
19/05/2016 | 14:40
58
שעובדות ממש טוב וכמעט לא זוללות אינטרנט
יש מכשירים שהרדיו המובנה מוסתר לא בדקתי את הנושא
אני ממליץ על lg 2 מגיע עם רדיו מובנה או lg3
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
20/05/2016 | 10:51
8
71
יש לS5 הרגיל אח שהשם שלו זה: סמסונג S5 NEO.

המפרט שלו זהה לחלוטין כמו ה S5 הרגיל.
לNEO יש רדיו במכשיר, ממשק מתקדם יותר "לוליפופ", והמעבד קצת פחות חזק - אקסינוס 1.6 ג'יגה + 4 ליבות, בצילום אין לו וידיאו 4K.

מבחינת שאר הדברים - הוא זהה לחלוטין למפרט של הS5.

ניתן להשיג את המכשיר במחיר של 1400 שקל.
אפשר לעיין ב"זאפ" ולמצוא חנויות שמוכרות אותו.
לצפיה ב-'גק לוי אתה סותר את עצמך'
גק לוי אתה סותר את עצמך
20/05/2016 | 11:20
7
55
מצד אחד כתבת שהמפרט של S5 NEO זהה לחלוטין כמו ה S5 הרגיל.
אבל מצד שני התחלת מיד לפרט את ההבדלים. אז זה זהה לחלוטין או לא?
לצפיה ב-'זהה בהכול .. חוץ ממה ששונה כמובן '
זהה בהכול .. חוץ ממה ששונה כמובן
20/05/2016 | 12:23
22
לצפיה ב-'שאלה טובה.'
שאלה טובה.
20/05/2016 | 13:00
5
60
באמת שאלה טובה שאלת.
לצפיה ב-'ומה התשובה?'
ומה התשובה?
20/05/2016 | 18:19
4
40
לצפיה ב-'התשובה לשאלה היא.'
התשובה לשאלה היא.
22/05/2016 | 10:33
3
46
גם כנשאלות שאלות מצוינות - לא תמיד יש תשובות.
לצפיה ב-'ככה? '
ככה?
22/05/2016 | 11:07
2
30
אתה מצחיק, אבל אתה בטח יודע את זה
לצפיה ב-'התכוונת לזה שהוא מצחיק , חוץ מהפעמים שהוא לא ... '
התכוונת לזה שהוא מצחיק , חוץ מהפעמים שהוא לא ...
22/05/2016 | 13:14
1
14
לצפיה ב-'בערך... '
בערך...
22/05/2016 | 13:50
10
לצפיה ב-'תשובה 2.'
תשובה 2.
22/05/2016 | 10:35
35
הנה המפרט המלא של המכשיר.

סמסונג S5 NEO.

לצפיה ב-'יש למישהו סים צ'כי, או הסבר איפה אפשר לקנות?'
יש למישהו סים צ'כי, או הסבר איפה אפשר לקנות?
19/05/2016 | 11:23
8
48
אני צריך בדחיפות לשבוע הבא אם יש למישהו באיזור המרכז.

תודה.
לצפיה ב-'במרכז העיר סניפי O2, וודאפון, טי מובייל'
במרכז העיר סניפי O2, וודאפון, טי מובייל
19/05/2016 | 15:11
1
34
אני הייתי ב2003 וב2009 והלכתי על וודופון
לא בגלל המחיר אלא בגלל איזה workaround שעבד עם כרטיס חיוג של 012 (200 דקות לארץ ב30 שקל) שאני לא בטוח אם עדיין עובד
לצפיה ב-'אוקיי, תודה'
אוקיי, תודה
19/05/2016 | 15:44
30
ראיתי שיש מפעילה בשם mobil.cz שנותנת 200 מגה גלישה בחינם. אתה מכיר אותה? שמעת עליה?
לצפיה ב-'יש בשדה התעופה Ruzyne דוכן של Vodaphone.'
יש בשדה התעופה Ruzyne דוכן של Vodaphone.
19/05/2016 | 17:10
5
14
לצפיה ב-'אני חושב שאחרי הניסיון הקודם, אני לא אקנה סימים בשדה התעופה'
אני חושב שאחרי הניסיון הקודם, אני לא אקנה סימים בשדה התעופה
19/05/2016 | 18:24
4
50
אבל תודה על המידע.
לצפיה ב-'התוכל בבקשה להזכיר לנו מה היתה החוויה הקשה בפעם שעברה?'
התוכל בבקשה להזכיר לנו מה היתה החוויה הקשה בפעם שעברה?
19/05/2016 | 18:41
3
18
לצפיה ב-'לא הייתי מגזים ואומר "חוויה קשה"'
לא הייתי מגזים ואומר "חוויה קשה"
19/05/2016 | 22:58
2
44
קניתי בסכיפהול סים, ולמרות שבאתר של המפעילה היה כתוב שהסים הוא בחינם, גבו  (שלא לומר "גנבו ) ממני כמה יורו על הסים והחבילה יותר ממה שהייתי אמור לשלם.
לצפיה ב-'בנמל התעופה של פראג החנות היא רשמית של Vodaphone'
בנמל התעופה של פראג החנות היא רשמית של Vodaphone
20/05/2016 | 17:08
1
26
ומוכרת בדיוק אותם מוצרים באותם מחירים כמו שאר החנויות של החברה.
לצפיה ב-'טוב לדעת. בינתיים הנסיעה בוטלה/נדחתה '
טוב לדעת. בינתיים הנסיעה בוטלה/נדחתה
20/05/2016 | 17:35
9
לצפיה ב-'וואוואי P9 הגיע ארצה'
וואוואי P9 הגיע ארצה
19/05/2016 | 10:01
54
55

המחיר 2600 שקל
המשך>>

המחיר 2600 שקל
לצפיה ב-'סינכרון הגלסי 7 עם גוגל דרייב'
סינכרון הגלסי 7 עם גוגל דרייב
19/05/2016 | 08:31
16
לאחרונה אני נתקל בבעיות בסינכון הגלקסי 7 שלי עם הענן של גוגל דרייב במחשב  ובגלקסי והתופעות הן:
1-חלק מהתמונות עברו מהגלקסי לתיקית גוגל דרייב הראשית ולא לאלבום לתקיית החודש המתאים
2-הסינכרון לוקח זמן ממושך כמעט 24 שעות ולפעמים יותר וזאת לאחר שרוב הזמן הגלקסי מחובר ל WIFI. האם זה נורמלי או שניתן לשפר
3- באלבומי גוגל (בדרייב) תיקיית 2016 חודש 5 מסומנת ב "X" אדום בעוד ששאר החודשים מסונים ב "V" ירוק כנידרש. מה המשמעות וכיצד ניתן להסיר את ה "X" ולהחזיר אתה "V".
4-כשאני נכנס לדרייב באמצעות האינטרנט כל הסימנים הנ"ל לא קיימים ובנוסף אני מוצא תמונות חדשות הרבה לפני שאני רואה אותם בתיקיות הדרייב במחשב ובגלקסי האם כך זה צריך להיות?
לצפיה ב-'סמארטפון עד 1000 ש"ח'
סמארטפון עד 1000 ש"ח
18/05/2016 | 16:03
6
107
אשמח לעזרתכם.
סמארטפון לאשתי, השתמשה עד עכשיו ב-m1 note  של מייזו. החזיק מעמד כשנה וחצי, בסך הכל מרוצה ממנו.

השימושים שלה לא כבדים, גלישה ואפליקציות קלות יחסית.
מצלמה כדאי שתהיה טובה.

האם ללכת על ה- NOTE 3 של מייזו שיוצא השבוע?
האם יש המלצה על מכשיר אחר?
לצפיה ב-'אם הקודם תקין '
אם הקודם תקין
18/05/2016 | 19:38
99
אם הM1 תקין והיא מרוצה - אין סיבה לרוץ לשדרג
אם הוא לא תקין - אשמח לקנות את הגופה (שלח מסר פרטי)
באופן עקרוני השיפור המשמעותי הוא זמן סוללה (נפח 4100 מול נפח 3140)
שיופרים קוסמטיים (בעיניי) - גוף מתכת מול פלסטיק וסורק טביעת אצבע (לא מתלהב מהפיצ'ר הזה שבעיני עדיין בגדר HYPE)

לצפיה ב-'מה רע למשל לחסוך 200 שקל???'
מה רע למשל לחסוך 200 שקל???
19/05/2016 | 09:04
4
76
ולרכוש את המייזו M2 NOTE.

800 שקל והמכשיר שלך.

כדאי לרכוש את המכשיר רק אצל היבואן הרישמי "באג", אחרת בOTA העברית תימחק.
לצפיה ב-'יש לו m1 note בבית'
יש לו m1 note בבית
20/05/2016 | 12:05
3
26
הm1 note עולה בביצועים על הm2 note
מה שאתה מציע לו - הוא שנמוך (סוללה חלשה יותר, משקל גבוה גבוה יותר, מעבד חלש יותר ומעבד גרפי חלש יותר)
בשפה הטכנית שאתה כל כך אוהב
MT6752 עולה על MT6753
T760 עולה על T720
סוללה 3140 עדיפה על 3100 
משקל 145 גרם עדיף על 149 גרם
*זה היה נסיון מלאכותי להתווכח איתך. 

לצפיה ב-'לא חידשת דבר.'
לא חידשת דבר.
20/05/2016 | 13:06
2
31
ידוע ידעתי את הנושא.
אבל לפי חוות דעת של משתמשים.
הם מאוד מרוצים מהמכשיר.
למרות שינמוך התפריט.

ומעלה אחת גם יש בו.
הרחבת זיכרון.
מה שאין בM1 NOTE.
לצפיה ב-'השאלה היא לא אם אתה ידעת - אלא אם מי שהמלצת לו ידע'
השאלה היא לא אם אתה ידעת - אלא אם מי שהמלצת לו ידע
20/05/2016 | 13:11
1
24
כי למרות שהרחבת והמלצת על קניה של יבואן רשמי, על זה לא טרחת לכתוב מילה. ולרוב, לקוח סביר יניח שדגם חדש יותר יש בו עדכון כלפי מעלה.
לצפיה ב-'חחח'
חחח
20/05/2016 | 13:54
9
לצפיה ב-'בעלי מקבל נייד LG3 במקום SONY XPERIA Z שהזדקן ב-3 שנים'
בעלי מקבל נייד LG3 במקום SONY XPERIA Z שהזדקן ב-3 שנים
18/05/2016 | 16:01
6
96
איך מגבים ומעבירים את כל החומר מנייד אחד לשני?
נשמח להוראות מפורטות

תודה
לצפיה ב-'צלצלנו לפרטנר אך הם לא מוכנים לעזור-רק לגבות ל-myaccount'
צלצלנו לפרטנר אך הם לא מוכנים לעזור-רק לגבות ל-myaccount
18/05/2016 | 16:44
5
68
שלהם שעולה כסף.
הטלפון הוא טלפון חברה ואין אפשרות לשלם תוספות באופן פרטי לפרטנר

תודה עבור העזרה
גיבוי אנשי קשר
אצוי סמסים
גיבוי ווטסאפ
גיבוי תמונות וסרטנים

נ.ב. המכשיר נקנה בחברה אולם הם טוענים שלא יודעים מי היבואן כך שגם ליבואן אני לא יודעת להתקשר

ושוב תודה
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
18/05/2016 | 17:15
4
72
1. קודם להכנס להגדרות BACKUP בטלפון הישן ולהפעיל את ה GOOGLE BACKUP.
2. להכנס להגדרות החשבון ACCOUNTS - GOOGLE ולוודא שכל הסנכרונים מופעלים.
3. לוודא שמותקן GOOGLE PHOTOS ואם לא אז להתקין ולהפעיל את הגבוי האוטומטי שלו.
4. להכנס לווטסאפ - הגדרות - צאט - גבוי : ולבצע גיבוי לגוגל דרייב.
5. להוריד את אפליקציית SMS BACKUPT& RESTORE ולהריץ בטלפון גבוי לגוגל דרייב.
6. לחבר את הטלפון למחשב ולהעתיק את כל הזכרון של הטלפון ואת כל הזכרון של כרטסיה זכרון (אם יש) לתיקיה במחשב. במיוחד צריך להעתיק את תקיות DCIM, PICTURES, WHATSAPP
7. לוודא שיש לכם את שם המשתמש בגוגל ואת הסיסמא.
8. לקחת את המכשיר החדש להגדיר בו את חשבון המשתמש הישן כולל להפעיל את הגוגל דרייב (חשוב אחרת הגבויים האחרים לא יעבדו). אנשי קשר היומן והאימייל אמורים לעבור
לבד.
9. להתקין את תכנת גבוי ה SMS בטלפון החדש ולהריץ אותה בשחזור מגוגל דרייב.
10. להתקין ווטסאפ ולשחזר מהגוגל דרייב
11. אם רוצים אפשר להעתיק מהגבוי תקייה במחשב דברים חזרה לטלפון החדש (תמונות שירים...)
לצפיה ב-'תודה-באחד הטלפונים שהיו לי היה פשוט אפשרות גיבוי ל-ג'ימייל'
תודה-באחד הטלפונים שהיו לי היה פשוט אפשרות גיבוי ל-ג'ימייל
18/05/2016 | 17:54
3
39
כאן אני לא רואה את האפשרות.

עשיתי סימון לגיבוי בגוגל אבל כשאני נכנסת לג'ימייל אני לא רואה ב-contacts את אנשי הקשר.
כנ"ל גם בטלפון שלי כשאני נכנסת בגוגל דרייב (שלי זה XIAOMI MI4C )
גם שם לא מופיעה הרשימה המלאה או אפשרות לגיבוי לג'ימייל.
(סליחה על ערבוב 2 הטלפונים-בשניהם את אותה הבעיה)
לצפיה ב-'תבדילי בין גבוי לסנכרון'
תבדילי בין גבוי לסנכרון
18/05/2016 | 19:23
2
43
כדי לסנכרן אנשי קשר צריך להכנס ל ACCOUNTS חשבונת במסך ההגדרות של הטלפון.
שם נכנסים לגוגל ושם מסמנים סנכרון של אנשי הקשר.
אם למרות זאת אנשי הקשר לא נמצאים בגוגל במחשב אז כול להיות שאנשי הקשר לא נמצאים בטלפון תחת גוגל אלא תחת אנשי קשר ברשימה מקומית כלשהי, ואז צריך להעתיק אותם בטלפון לרשימת אנשי הקשר של גוגל.
לצפיה ב-'טוב-אז איך מעתיקים אותך לכך שהם יוכלו להיות בגוגל?'
טוב-אז איך מעתיקים אותך לכך שהם יוכלו להיות בגוגל?
18/05/2016 | 20:11
1
15
לצפיה ב-'סוני XPERIA ל-LG3- המכשיר החדש התקבל והכל הועבר'
סוני XPERIA ל-LG3- המכשיר החדש התקבל והכל הועבר
21/05/2016 | 08:18
34
2 דברים לא הצלחתי:
1. להעביר SMS מהישן לחדש
2. לפתוח את המייל עבור וואלה. לא יודעצ אם זה IMAP או POP3 ולא הצלחתי
להגדיר ידנית למרות שהכנסתי שם וססא. ההודעה שזה לא יכול להתחבר לשרת
למרות שמכשיר עצמו יש אפשרות אוטומטית לחיבור לוואלה באופן אוטומטי.
בעלי ב-WALLA.CO.IL. יכול להיות שההקמה האוטומטית היא של WALLA.COM?
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'כלב נשך בנאדם, מה חדש? '
כלב נשך בנאדם, מה חדש?
18/05/2016 | 15:59
3
80
תעירו אותי כשמישהו יעקוץ את אחת מחברות האפ"ס כך שיגבילו את חשבונותיה,
יעכבו את בכיריה מלצאת לחו"ל, יעצרו את ראשי החברה ואינשאללה תחזינה עינינו בקריסתה.
לצפיה ב-'מה שאומר שהיה נעים להכיר אותך יפייפיה נרדמת ...'
מה שאומר שהיה נעים להכיר אותך יפייפיה נרדמת ...
18/05/2016 | 16:02
2
18
לצפיה ב-'אופס, הכוונה היתה לשרשר לכתבה על פלאפון '
אופס, הכוונה היתה לשרשר לכתבה על פלאפון
18/05/2016 | 16:07
1
47
מה שנקרא אדם נשך אפ"ס
לצפיה ב-'לא משנה .. הפואנטה שלי הייתה שאפ'פם לא יעירו אותך ...'
לא משנה .. הפואנטה שלי הייתה שאפ'פם לא יעירו אותך ...
18/05/2016 | 16:08
16
לצפיה ב-'מה הפיתרון הכי זול לאינטרנט בחו'ל?'
מה הפיתרון הכי זול לאינטרנט בחו'ל?
18/05/2016 | 14:48
2
39
אפשר לרכוש סים לאינטרנט בלבד? איך הכי משתלם?
מדינה: יוון
תודה.
לצפיה ב-'עיין בקישור'
עיין בקישור
18/05/2016 | 17:16
1
54
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/05/2016 | 22:47
20
זו רשימה של מפעילות סלולאריות ביוון שאני יכול לגשת לסניף ולקנות סים?
לצפיה ב-'שאלות על בעיה בנקסוס 6 חדש'
שאלות על בעיה בנקסוס 6 חדש
18/05/2016 | 11:10
4
56
שלום רב! יש לי נקסוס חדש. עובד כבר ארבעה ימים. מהבוקר, כל פעם שאני עונה לשיחה או יוזמת שיחה, מיד המסך נכבה. אני לא יכולה להעביר לרמקול. אפילו לא לנתק את השיחה! גם לחיצה על הכפתור בצד, לא מדליקה אתצ המסך. הוא חוזר להתנהג כראוי, כשאין שיחה. מה עושים? 

ועוד שאלה. הכנתי קובץ MP3 קצר וערוך, במטרה להשתמש בו כרינגטון. הוא על המחשב. אני יודעת, שכדי להעביר אותו לנייד, אני צריכה לחבר בכבל. חיברתי! ומה עכשיו? מאותגרת טלפונים אנוכי! אשמח מאד לסיוע.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/05/2016 | 11:23
3
36
אני מניח שיש לך מגן מסך. הוא כנראה לא מונח טוב, ומסתיר את החיישן שמכבה את המסך כשאת מקרבת את הטלפון לאוזן. או שתורידי אותו, או תזיזי אותו ככה שלא יפריע.

בהנחה שהטלפון מזוהה במחשב, פשוט צריך לגרור את הקובץ למכשיר, ואז להשתמש באפליקציית מוסיקה כלשהי (מניח שהמובנית תעשה את העבודה) כדי לשים אותו כרינגטון.
ניתן גם להעביר אלחוטית עם אפליקציות כמו ES FILE EXPLORER או אפילו לשלוח אותו באימייל, ולהוריד בטלפון
לצפיה ב-'קודם כל, תודה על התשובה המהירה. '
קודם כל, תודה על התשובה המהירה.
18/05/2016 | 11:48
2
35
עד עכשיו הייתי עם גלקסי 2, ולהתרגל לטלפון חדש, זה קצת כמו לעבור דירה...
אכן, אתמול שמו לי מגן מסך, אבל אתמול הכל היה כרגיל! רק הבוקר התחילה הבעיה, וזה קורה גם כשהטלפון מונח על השולחן, ואני בכלל לא מרימה אותו. (זה משנה?) ברגע שאני עונה, המסך כבה וזהו. 

לגבי הרינגטון, אני אנסה, די עפה על עצמי שהצלחתי להעביר את הקטע מיוטיוב לקובץ ולערוך אותו. פעם ראשונה בחיים!

ואם כבר, שאלה אחרונה: האם אפשר לחסום כניסת שיחות חסומות? בגלקסי, היתה בחירה כזו בהגדרות. בנקסוס, מצאתי חסימת מס' ספציפי, אבל לא הצלחתי למצוא חסימת שיחות לא מזוהות.
ושוב, תודה!
לצפיה ב-'אין קשר אם את מרימה או לא'
אין קשר אם את מרימה או לא
18/05/2016 | 12:01
1
35
ברגע שאת עונה לשיחה, החיישן נכנס לפעולה. אם משהו חוסם אותו, מבחינתו הטלפון נמצא ליד האוזן ולכן הוא מכבה את המסך. יכול להיות שהמגן קצת זז, או שיש קצת לכלוך וזה משבש את הפעולה שלו.

לגבי השאלה השנייה, אם אין משהו מובנה, אני מניח שיש אפליקציות שיכולות לעשות את זה. לא ממש התענייתי בזה, אז לא יודע לעזור יותר מידי.
לצפיה ב-'הבנתי! ושאלה אחרונה'
הבנתי! ושאלה אחרונה
18/05/2016 | 12:24
26
היכן נמצא החיישן הזה?האם מדובר בעיגול הקטן השקוף שיש למעלה במסך מימין לקו מפלסטיק שחור? (שאולי הוא רמקול או משהו?)
ושוב תודה על העזרה.
לצפיה ב-'האם עדיף לקנות גרסת 16 ג'יגה ולהרחיב או לחכות לגרסת 32'
האם עדיף לקנות גרסת 16 ג'יגה ולהרחיב או לחכות לגרסת 32
18/05/2016 | 14:28
19
100
בעזרתם של ג'ורג' וג'ק לוי החלטתי לקנות מיזו נוט3.
השאלה היא האם  כדאי לקנות גרסת 16 ולהרחיב או לחכות לגרסת 32
חוץ מהמחיר (זול יותר להרחיב) מה היתרונות והחסרונות בכל אופציה

לצפיה ב-'בגדול .. עדיף הגירסה המורחבת '
בגדול .. עדיף הגירסה המורחבת
18/05/2016 | 15:01
1
82
כרטיס זכרון לא מהיר כמו זכרון מובנה .
לצפיה ב-'והוא לא בהכרח יכול לשמש להתקנת אפליקציות'
והוא לא בהכרח יכול לשמש להתקנת אפליקציות
18/05/2016 | 15:04
24
לצפיה ב-'הבעיה היא לא הזכרון של 16 או 32 , הבעיה יותר זה ה-2 או ה-3'
הבעיה היא לא הזכרון של 16 או 32 , הבעיה יותר זה ה-2 או ה-3
18/05/2016 | 15:55
68
בזכרון ההרצה
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
19/05/2016 | 09:14
15
63
1) הדגם של ה32 ג'יגה עדיין לא הגיע ארצה, וטרם ידוע מתי יגיע.

2) לדעתי בשביל עוד 300 שקל לא נראה לי שזה משתלם.

3) הדגם עם 16 ג'יגה וRAM 2048 מספיק די והותר.

4) ברגע שהמכשיר יקבל עדכון OTA ל"מרשמלו" מבחינת המכשיר הזיכרון הפנימי והזיכרון של הכרטיס המיקרו SD זה היינו הך.
הרי ידוע שב"מרשמלו" ניתן להתקין אפליקציות גם על הכרטיס מיקרו SD.
לצפיה ב-'שים לב שאמרת ש-2GB זה מספיק והותר ... איזה מרשמלו הוא יקבל ?'
שים לב שאמרת ש-2GB זה מספיק והותר ... איזה מרשמלו הוא יקבל ?
19/05/2016 | 23:20
7
43
מתי , מישהו עובד על זה ... כנראה שיש סיבה למה הוא יצא עם 5 ( מעבד מסויים ) בעוד גירסא 6 כבר 8 חודשים באוויר.
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
20/05/2016 | 10:30
6
35
לסוני יש 2 מכשירים עם מעבדים של "מדייהטק", ויש להם "מרשמלו".

סוני אקספריה  C4.
סוני אקספריה XA ULTRA.
לצפיה ב-'תיקון קל - מדובר בסוני אקספריה C5, ולא ב C4.'
תיקון קל - מדובר בסוני אקספריה C5, ולא ב C4.
20/05/2016 | 10:59
5
17
לצפיה ב-'שוב פעם טעות שלי - מדובר על אקספריה C4.'
שוב פעם טעות שלי - מדובר על אקספריה C4.
20/05/2016 | 11:30
4
9
לצפיה ב-'עוד טעות שלך , אין דבר כזה xa ultra ... , קיים בתיאוריה'
עוד טעות שלך , אין דבר כזה xa ultra ... , קיים בתיאוריה
20/05/2016 | 15:06
3
10
לצפיה ב-'ועוד טעות , אולי יהיה 6 ... בינתיים כלום.'
ועוד טעות , אולי יהיה 6 ... בינתיים כלום.
20/05/2016 | 15:08
4
לצפיה ב-'הראשון - בקרוב , השני - מתוכנן שדרוג , בקיצור אף אחד'
הראשון - בקרוב , השני - מתוכנן שדרוג , בקיצור אף אחד
22/05/2016 | 11:52
2
חשבתי שלפחות מפרטים אתה יודע לקרוא
לצפיה ב-'אדון לוי , הייתי קצת מוותר על הנחרצות ..'
אדון לוי , הייתי קצת מוותר על הנחרצות ..
20/05/2016 | 08:09
6
43
הקביעה ש:"מספיק די והותר" קצת נחרצת מידי ולדעתי לא במקום .
בחודשים האחרונים עברו דרכי שני מכשירים עם 2GB זכרון וזה לחלוטין לא מספיק .
כמה מתוך הזכרון הזה נאכל ע"י מערכת ההפעלה ושאר הליכלוך שהיצרניות מתעקשות לדחוף ?
לצפיה ב-'האם לשימוש קל (ללא סרטים ומשחקים) 2GB יספיקו?'
האם לשימוש קל (ללא סרטים ומשחקים) 2GB יספיקו?
20/05/2016 | 09:38
1
9
לצפיה ב-'יספיק - זה עניין יחסי ..'
יספיק - זה עניין יחסי ..
20/05/2016 | 11:34
24
אפשר גם על חצי מכמות הזכרון הנ"ל . הכל תלוי ברמת הסבלנות שלך . היה לי לא מזמן נקסוס  5X.
2GB של זכרון , ממשק "נקי" של גוגל .. תאורטית - מעולה . בפועל - אסון .
אם חשוב לך לשמור על מערכת עצבים תקינה , הייתי ממליץ על כמה שיותר זכרון .
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
20/05/2016 | 10:36
3
41
הממשק של " מייזו" יחסית נקי, והוא לוקח כ5 ג'יגה מזכרון המכשיר.

לגבי הRAM 2048 לשימושים בסיסיים ואפילו טיפה יותר, זה בהחלט מספק.
לצפיה ב-'ומה לגבי אפליקציות?'
ומה לגבי אפליקציות?
20/05/2016 | 11:21
2
9
לצפיה ב-'בקשר לאפליקציות.'
בקשר לאפליקציות.
20/05/2016 | 13:17
1
24
הכל יעבוד בסדר גמור עם המכשיר.
הRAM 2048 יעבוד טוב מאוד.

במכשיר שלי יש RAM 1024.
והמכשיר עובד בסדר גמור.
לצפיה ב-'תודה רבה על כל העזרה'
תודה רבה על כל העזרה
20/05/2016 | 14:07
5

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה