לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3614336,143 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'עזרה בבקשה! הודעת וירוסים'
עזרה בבקשה! הודעת וירוסים
30/10/2017 | 22:00
11
68
ביקשתי מידיד שישלח לי קישור לסידרה ביס "הטייסות", בו גם הבת שלו משתתפת.
אני לא ביס, לכן לא יכולה לראות את הסידרה.
שלח לי בווצ. הוא בן אדם אמין, רציני, עורך דין, לא ישלח סתם משהו.
ברגע שנכנסתי, קיבלתי אזהרות וירוסים. האמת, די מפחידות.
סרקתי עם ESET המותקן אצלי, שלא מצא כלום.
האם להתייחס לאזהרות, ואם כן מה לעשות, או שההודעה היא התחזות כדי להתקין משהו.
תודה לעונים.
אני מצרפת 6 צילומי מסך מההודעה, ובדיקה של ה IP מגוגל.
לצפיה ב-'ניסיתי להסיר את דפדפן כרום, לא ניתן'
ניסיתי להסיר את דפדפן כרום, לא ניתן
30/10/2017 | 22:09
5
23
לצפיה ב-'מה שבטוח...'
מה שבטוח...
30/10/2017 | 22:13
2
45
זה לא להתקין שום אפליקציה "שמומלצת" ע"י ההודעה, ולא ללחוץ על אף לינק שההודעה מבקשת. זה הכי חשוב!
לצפיה ב-'ברור. בגלל זה באתי לכאן לשאול מה לעשות'
ברור. בגלל זה באתי לכאן לשאול מה לעשות
30/10/2017 | 22:30
1
38
ניסיתי להכנס ל LINKIA דרך המחשב, ESET ישר קפץ באדום וחסם את הכתובת.
זה אומר, שאכן הקישור נגוע. איך לנקות את הוירוסים, אם אכן הם הותקנו במכשיר?
כי כאמור, הבדיקה עםESET במכשיר מראה שהוא נקי.
תודה.

לצפיה ב-'התכתבתי עכשיו עם מי ששלח לי את הקישור, ואצלו'
התכתבתי עכשיו עם מי ששלח לי את הקישור, ואצלו
30/10/2017 | 22:44
42
הוא עבד ללא התראות. כנראה שהאתר עצמו נפגע.
לצפיה ב-'תנסי למחוק את המידע של כרום'
תנסי למחוק את המידע של כרום
31/10/2017 | 00:48
1
34
זה אולי ימחוק את רשימת המועדפים, ואולי עוד מידע, אבל שווה לנסות בתור נקודת התחלה.
לצפיה ב-'מחקתי קוקויס והסטוריה בכרום'
מחקתי קוקויס והסטוריה בכרום
31/10/2017 | 16:41
11
לצפיה ב-'אין לך וירוסים'
אין לך וירוסים
31/10/2017 | 07:40
36
ההודעה הנ''ל היא סתם הפחדה של אתר פירטי. באופן כללי, לדפדפן אין גישה למערכת ההפעלה של הסמארטפון, ולכן אין לו אפשרות לקבוע האם קיים וירוס כלשהו או איננו.
לצפיה ב-'זה באמת שטויות, לא להתרגש, בסה"כ אתר שמנסה לגרור אותך ללחוץ'
זה באמת שטויות, לא להתרגש, בסה"כ אתר שמנסה לגרור אותך ללחוץ
31/10/2017 | 08:30
30
על לינקים ואולי להתקין את האפליקציה שלו.
כל עוד לא לחצת על הלינק או התקנת את האפליקציה שלו - לא קרה כלום ואפשר להתעלם.
לצפיה ב-'כן זה מבהיל לרגע..בנוסף גם הטלפון מתחיל לרטוט '
כן זה מבהיל לרגע..בנוסף גם הטלפון מתחיל לרטוט
31/10/2017 | 09:55
35
אוי הדרמה...
שטויות, פשוט תסגרי את הדף
לצפיה ב-'לכל המגיבים'
לכל המגיבים
31/10/2017 | 16:40
1
23
אני מספיק מנוסה ובעיניינים, ולא מתקינה שום דבר המוצע בדרך העקלקלה הזאת.
אתמול בכל כמה דקות ההודעה קפצה, לכן גם נבהלתי, אבל שתי סריקות עם הא.וי. ESET המקורי והמוכר שהראה שהמכשיר נקי, ומכשיר עובד ללא שינוי, הרגיעו אותי.
גם אתם...
הבוקר לאחר ההפעלה של המכשיר, ההודעות פסקו, והכל בסדר.
ושוב תודה.
לצפיה ב-'אגב, אני הייתי מסיר גם את ה-"אנטי" וירוס '
אגב, אני הייתי מסיר גם את ה-"אנטי" וירוס
31/10/2017 | 20:24
12
לצפיה ב-'ביטול של Apple Music'
ביטול של Apple Music
30/10/2017 | 22:00
3
34
היי,
אשתי עברה לאנדרואיד ומעוניינת לבטל את התשלום החודשי לאפל. אממה? אפל מבקשים קוד אימות נוסף שנשלח לטענתם *למכשיר הקודם*. בהנחה שאין לה שום גישה למכשיר הקודם, מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'תמיד יש איזו אופצית זיהוי נוספת - למשל למקרה שמכשיר אבד/נגנב'
תמיד יש איזו אופצית זיהוי נוספת - למשל למקרה שמכשיר אבד/נגנב
30/10/2017 | 22:54
2
19
לצפיה ב-'אז מה עושים? ממשיכים לשלם להם כל החיים?'
אז מה עושים? ממשיכים לשלם להם כל החיים?
06/11/2017 | 03:26
5
לצפיה ב-'אף אחד לא יודע?'
אף אחד לא יודע?
13/11/2017 | 23:52
2
לא בא לי לשלם לאפל כל החיים.
לצפיה ב-'כוכב חדש בשמי ביתנו '
כוכב חדש בשמי ביתנו
30/10/2017 | 18:38
4
164
הוזמן לפני יותר מחודש נשלח לפני שלושה שבועות, אתמול הגיע .
עלות המכשיר כ215 דולר ורשות המיסים בציון פרגנו ב128 נוספים. סה"כ 884 שח.
רשמים, כרגיל, בהמשך...
לצפיה ב-'תתחדשו . מחכה לסקירה . '
תתחדשו . מחכה לסקירה .
30/10/2017 | 19:36
30
לצפיה ב-'תגיד לי שהזמנת את הורוד '
תגיד לי שהזמנת את הורוד
30/10/2017 | 20:10
2
86
תתחדש :)
לצפיה ב-'Noooooooo '
Noooooooo
01/11/2017 | 18:35
1
68
כבר אמרתי בעבר ואומר שוב, ג'אדג'טים צריכים להיות שחורים!! זה מה שהאלוהים של הטכנולוגיה רצה!! כל השאר זה חילול הקודש!

כופרים!!
לצפיה ב-'ורוד זה השחור החדש! '
ורוד זה השחור החדש!
01/11/2017 | 21:03
63
אני בעצמי עם טלפון שחור (ודווקא הגב של המוטו לא רע בכלל, מחוספס מעויינים כאלה...)
לצפיה ב-'בעיה בקבלת מסרונים מהדואר'
בעיה בקבלת מסרונים מהדואר
30/10/2017 | 13:24
16
75
לפני כחודש וחצי עברתי מגולן ל 012.
בימים הראשונים למעבר הייתה לי בעיה בקבלת מסרונים, לא קיבלתי מאף חברה (אבל מאנשים פרטיים קיבלתי). פניתי ל 012, הם עשו ריענון כלשהו ומאז הכל תקין, מסרונים מגיעים מכולם למעט מהדואר (הודעות על חבילות).
פניתי שוב ל 012 והם אמרו שאצלם הכל תקין ואני צריך לפנות לדואר שיעדכנו אצלם שעברתי לספק אחר.
הדואר כמובן לא יודעים על מה אני מדבר... כך שבינתיים אני לא מקבל הודעות במסרונים אלא רק פתקים בתיבה (אם הם מגיעים בכלל) או נעזר ב 17track במידה ויש לי מס' מעקב.
פתרונות? רעיונות מי אחראי לפתור את הבעיה? 012 או הדואר?
תודה לעונים
לצפיה ב-'שמים פתקים בתיבה במקרים שלא נשלח מסרון'
שמים פתקים בתיבה במקרים שלא נשלח מסרון
30/10/2017 | 14:51
8
68
ולכן אם לא נשלח ברור למה לא קיבלת...

את הדואר לא מעניין באיזה ספק אתה (בדיוק כפי שזה לא מעניין אף אדם אחר שמתקשר או ממסרר אליך) ואין להם מה "לעדכן". כדי שהם ישלחו לך מסרון על חבילה מספר הטלפון שלך צריך להופיע עליה באופן ברור.

יש הטוענים שלדואר יש כיום מאגר מספרים, טרם התנסיתי בכך באופן אישי. בכל מקרה, אם יש להם המספר שלך, הם ישלחו מסרון. לא חושבת שהם יודעים אם קיבלת אותו או לא כך שמהבחינה הזאת זה לא משנה.
לצפיה ב-'וכאן הוא אכן מתייעץ (בפורום סלולרי)'
וכאן הוא אכן מתייעץ (בפורום סלולרי)
30/10/2017 | 15:21
5
26
לצפיה ב-' (זו הייתה טעות שכבר נמחקה בעריכה)'
(זו הייתה טעות שכבר נמחקה בעריכה)
30/10/2017 | 15:28
4
23
לצפיה ב-'הבעיה שב "השעה האחרונה" לא רואים את העדכונים אלא רק'
הבעיה שב "השעה האחרונה" לא רואים את העדכונים אלא רק
30/10/2017 | 15:41
3
43
את ההודעה המקורית
לצפיה ב-'אכן בעיה, אז למה להשתמש בפונקציה הזאת?'
אכן בעיה, אז למה להשתמש בפונקציה הזאת?
01/11/2017 | 01:21
2
7
לצפיה ב-'כדי להשתתף במקביל במספר פורומים'
כדי להשתתף במקביל במספר פורומים
01/11/2017 | 06:25
1
6
לצפיה ב-'אני משתתפת במקביל במספר פורומים מזה שנים רבות ללא שימוש בה'
אני משתתפת במקביל במספר פורומים מזה שנים רבות ללא שימוש בה
01/11/2017 | 14:38
5
לצפיה ב-'מסרונים נשלחים ולא מגיעים'
מסרונים נשלחים ולא מגיעים
30/10/2017 | 16:43
1
39
השולח לא מקבל הודעת שגיאה אז מבחינתו ההודעה נשלחה.. הוא לא יודע שיש בעיה.
כפי שרשמתי בהודעה המפורטת למטה, הבעיה היא בניוד.

לצפיה ב-'נכון, זה מה שניסיתי לומר... ברור שהבעיה ב-012 ולא בדואר'
נכון, זה מה שניסיתי לומר... ברור שהבעיה ב-012 ולא בדואר
30/10/2017 | 18:34
11
לצפיה ב-'עדכון ומילה טובה לדואר'
עדכון ומילה טובה לדואר
30/10/2017 | 16:30
4
57
לאחר שניסיתי ליצור קשר עם מוקד הדואר בטלפון ללא הצלחה יצרתי איתם קשר בצ'אט בפייסבוק לפני כשבוע והסברתי להם את הבעיה. הם לא הצליחו לפתור את הבעיה ונתנו לי מייל של התמיכה הטכנית של הדואר. שלחתי להם מייל עם פירוט הבעיה ולא חזרו אלי.
(רשמתי לי לחזור אליהם היום במידה ולא יענו לי). אתמול, מיוזמתם שלחו לי פנייה בצ'אט ושאלו אם אני מטופל. עניתי שלא, והם אמרו שיבדקו. היום חזרו אלי נציגי התמיכה של הדואר, עשו בדיקה והתברר שתהליך הניוד לא הושלם בצורה תקינה מול מוקד ההודעות של סלקום. הנציגים שלחו לי צילומי מסך כדי שאראה שהבעיה היא בניוד וניסו לשלוח הודעות מהמספרים האישיים שלהם כדי לוודא שאכן לא מגיעות הודעות.
שורה תחתונה - פניתי ל 012 ואני מקווה שיטפלו בזה תוך 24 שעות לדבריהם (עליהם אין לי מילה טובה להגיד בינתיים)

לצפיה ב-'ברור לגמרי ש-012 מרחו אותך.'
ברור לגמרי ש-012 מרחו אותך.
30/10/2017 | 17:51
3
102
אותי הם מרחו גם בענייני דואר - כשביקשתי במשך חודשים שלא ישלחו לי חשבונית במייל (שמעולם גם לא ביקשתי!) והם טענו שהבעיה בדואר. כמובן שהם היו היחידים ש״הדואר״ לא הצליח לדלוור מהם. ברור היה לגמרי שהם מנסים לחסוך את הכמה אגורות ואין שום בעיה.

וכמובן שב-012 כמו ב-012 (ועוד בכמעט כל החברות) - הדרך היחידה לתקשר איתם היא לבזבז זמן בטלפון.
לצפיה ב-'אותם בעיות יש לי עם הוט מובייל.'
אותם בעיות יש לי עם הוט מובייל.
31/10/2017 | 08:43
1
37
בשעת הניוד הם הבטיחו לי שישלחו בדואר את החוזה וחשבונית חודשית.
מאז ועד היום לא זכיתי לקבל בדואר לא את החוזה ולא חשבונית חודשית.

כשאני פונה אליהם הם אומרים לי להיכנס לאפליקציה של הוט מובייל ומשם להוריד את החשבונית החודשית.
לגבי החוזה הם אומרים לי להיכנס לאתר של הוט מובייל באינטרנט ושם לצפות בתנאי המסלול שהתחברתי אליהם.
לצפיה ב-'תלונה למשרד התקשורת או לפחות לפניות הציבור של הוטמובייל'
תלונה למשרד התקשורת או לפחות לפניות הציבור של הוטמובייל
31/10/2017 | 22:58
13
תניב את התוצאה המבוקשת.

מצד שני גם גולן לא שולחים את החשבונית החודשית
לצפיה ב-'תפני אליהם בדוא"ל - מניסיוני המועט, מתקבלת תשובה עניינית'
תפני אליהם בדוא"ל - מניסיוני המועט, מתקבלת תשובה עניינית
31/10/2017 | 22:47
19
לא ממתינים לנציג שירות, בפניה מבקשים לקבל תשובה בכתב בלבד (בהתאם לרישיון שלהם..).
מצד שני, לפני המון המון זמן כתבתי פניה לקרוב משפחה שחייבו אותו חיוב יתר. התקבלה תשובה ש"וואלה, אתה צודק. גבינו ממך כסף בלי הצדקה כי ככה המערכות שלנו בנויות. בגלל שפנית אלינו, אנחנו נהיה נחמדים ונפעל לפנים משורת הדין כי אנחנו לארג'ים ונחזיר לך את הכסף והפניה שלך תועבר למחלקה המתאימה".
נכון סבבה?
אז מסתדר שהבעיה לא בדואר ישראל / מסר שלא מצליחים לדלוור.. הבעיה שהדואר לא יוצא מהם למחלקה שיושבת בצד השני של המסדרון.
אז הבטחה לקבל זיכוי יש. זיכוי אין....

אמרתי לקרוב שהוא זכה באלפי שקלים.
בהמון המון המון זמן הזה קרוב המשפחה טרוד מאוד בדברים אחרים. כשירגע אצלו העומס סביר להניח שהוא יפנה לבית המשפט לתביעות קטנות ויבקש את כספו חזרה עם פיצוי לדוגמה בסך כמה אלפי שקלים.
לצפיה ב-'כאשר עוברים מרשת אחת לאחרת - צריך ה- MMSC להשתנות.'
כאשר עוברים מרשת אחת לאחרת - צריך ה- MMSC להשתנות.
31/10/2017 | 01:00
37
שינוי ה- MMSC מתבצע אוטומטית, או שיש להשלימו ידנית בתפריטי המכשיר.
זו אינה בעיה אצל השולח, שכן השולח מציין את מספר הטלפון של הנמען, ותו לא.
זו בעיה של הרשת אליה עברת...
לצפיה ב-'עוד מילה טובה לתמיכה של הדואר'
עוד מילה טובה לתמיכה של הדואר
31/10/2017 | 20:45
28
היום הם טרחו ושלחו לי לצ'אט של הפייסבוק מיקום של שתי חבילות שעדיין לא הגיעו אלי.
חבילה אחת אספתי ואת השנייה אאסוף מחר.
נשארה רק חבילה אחת לא ידועה אבל הזמנתי אותה לא מזמן אז יכול להיות שהיא עדיין בדרך.
לצפיה ב-' הוזמנו בליל אמש לרעייתי ולי -'
הוזמנו בליל אמש לרעייתי ולי -
30/10/2017 | 11:42
11
174
אחד Honor 8 שיגיע עם רום סיני (כנראה), אבל עם התקנה של עברית וחנות גוגל + עדכוני OTA. זכרון 4 ג'יגה, אחסון 64 ג'יגה. 256 דולר.

ואחד Meizu M6 Note, גם הוא עם רום סיני + עברית + חנות גוגל, אבל ללא עדכוני OTA. זכרון 4 ג'יגה, אחסון 64 ג'יגה. מצלמה קדמית כפולה שמקבלת ביקורות נהדרות.  240 דולר.

הערות?  איחולים?  נאצות?
דברים שכדאי לי למהר ולבקש מהמוכר?

אין עליכם. 

לצפיה ב-'תתחדשו ותהנו '
תתחדשו ותהנו
30/10/2017 | 11:51
25
לצפיה ב-'הזמנתי פעם אחת טלפון שבו התקינו רום בחנות - היה די אסון'
הזמנתי פעם אחת טלפון שבו התקינו רום בחנות - היה די אסון
30/10/2017 | 20:42
67
עברית איומה ושפע פרסומות קופצות. מעדיף רום באנגלית אבל מקורי.
לכן השאלה היא האם העברית היא חלק מהרום המקורי, או תוספת של החנות.  
לצפיה ב-'לדעתי האחורית היא הכפולה (ולא הסלפי)'
לדעתי האחורית היא הכפולה (ולא הסלפי)
31/10/2017 | 08:38
1
53
אם המצלמה חשובה לך
והפער ביניהם הוא רק 16$
מציע לך לא לקנות מייזו מ6 נוט - אלא לקנות עוד הונור 8

לצפיה ב-'אה, בוודאי שמצלמה אחורית. בלבול שלי. לגבי המייזו m6 note -'
אה, בוודאי שמצלמה אחורית. בלבול שלי. לגבי המייזו m6 note -
31/10/2017 | 09:38
29
קראתי די הרבה ביקורות, והן ממש משבחות את ביצועי המצלמה. למה אתה חושב שההונור עדיף?
לצפיה ב-'צפה להופעת הרבה bloatware במכשיר'
צפה להופעת הרבה bloatware במכשיר
31/10/2017 | 08:54
6
41
אלה אפליקציות שנמצאות ברום המכשיר ,כולן בשפה הסינית ואין לך אפשרות להסתיר אותן וכמובן אי אפשר להסירן.
זה קצת מרגיז .
על כן חייבים להימנע מלהזמין מכשיר עם רום סיני שהדבר היחיד שעשו לו זה הוספת חנות  ושרותי google .
אני בטוח שלו היית מחפש יותר טוב היית מוצא את המכשיר עם רום international

לצפיה ב-'אפשר לצרוב לבד את הINTERNATIONAL'
אפשר לצרוב לבד את הINTERNATIONAL
31/10/2017 | 09:06
5
52
רום בינלאומי מסתיים באות G (גלובל) למשל 6.5.2.0G
רום סיני שהלחימו לו חנות גוגל הגרסה תסתיים באות A
בכל מקרה הוא יגלה זאת לאחר שיקבל את החבילה
אני מאד אוהד מוצרים של מייזו- אבל המוצר הזה שהוא מדבר הוא OVERPRICED בצורה קיצונית , במיוחד גרסת 4/64. והמצלמה שלו לא מתקרבת אפילו למצלמה של המכשיר השני שהזמין

לצפיה ב-'לא נציע הצעות שיכולות להביא לידי brick'
לא נציע הצעות שיכולות להביא לידי brick
31/10/2017 | 09:45
33
אולי ימצא טכנאי סלולר שיבצע זאת ב 200 שקל

לצפיה ב-'המלצה למעבדה / טכנאי להחלפת רום לגלובלי?'
המלצה למעבדה / טכנאי להחלפת רום לגלובלי?
31/10/2017 | 10:56
3
34
אשמח לקבל פרטים של טכנאי אמין ושאפשר לסמוך עליו
לצפיה ב-'איפה בארץ? שלח מסר בתפוז עם מס הטל שלך'
איפה בארץ? שלח מסר בתפוז עם מס הטל שלך
31/10/2017 | 11:16
2
19
לצפיה ב-'ואם לא יסתדר עם ג'ורג', שלח PM אלי'
ואם לא יסתדר עם ג'ורג', שלח PM אלי
31/10/2017 | 13:37
26
לצפיה ב-''
31/10/2017 | 14:01
8
לצפיה ב-'הצרות של אפל לקראת מכירת האייפון X.'
הצרות של אפל לקראת מכירת האייפון X.
30/10/2017 | 09:04
54
ביום שישי הקרוב יחלו מכירות האייפון X ברחבי העולם אבל אתרי הטכנולוגיה ברשת צופים מהומה אפל לא הספיקה לייצר עדיין מספיק מכשירים.
הסיבה, תקלות שרדפו זו את זו בתהליך הייצור המנכ"ל טים קוק "נראה מה יקרה אבל אנחנו עובדים קשה".

ביום שישי הקרוב זה יקרה האייפון X הסמארטפון מעורר הציפייה של אפל יתחיל להימכר בעשרות מדינות ברחבי העולם.
אלא שלפי כל הסימנים ההשקה הזו לא תעבור חלק, הרבה אנשים שירצו לשים את ידיהם על המכשיר החדש יתאכזבו וייאלצו לחכות, דיווחים חוזרים ונשנים מהחודשים האחרונים מלמדים על קשיים חוסרים ומורכבות בתהליכי הפיתוח והייצור של המכשיר, דבר שהוביל לכך שהמלאים הראשונים יהיו מצומצמים לאור הביקושים הגבוהים במיוחד צפוי מחסור ממושך באייפונים ייתכן שבאופן נרחב בהרבה מן החוסרים שראינו בשנים קודמות באפל בכל מקרה משדרים כרגע רוגע.

ביום שישי האחרון החלה המכירה המוקדמת של האייפון X באתר האינטרנט של אפל, ואילו ביום שישי הקרוב 3 בנובמבר בשעה 8:00 בבוקר הוא יתחיל להימכר גם בחנויות ב־55 מדינות מארה"ב צרפת גרמניה ואיטליה ועד קטאר מלטה ליטא אסטוניה בחריין ואנדורה.
באפל הדגישו כי גם אחרי המכירה המוקדמת ברשת היא מתכוונת להקצות מספיק מלאי שיהיה זמין גם למי שיגיעו לחנויות הפיזיות ביום שישי.
עם זאת, הוסיפו כי "אנו קוראים לאנשים להגיע מוקדם" רמז עבה לכך שהמלאי צפוי לאזול במהירות.

ואולי זו בכלל דרכה הצינית של אפל ליצור את המחזה החביב עליה תורי ענק המשתרכים שעות וימים ארוכים לפני רגע ההשקה.

המחיר מתחיל ב1,000 דולר לישראל לפי הערכות בענף אייפון X צפוי להגיע בהמשך החודש (במחיר שיתקרב ל5,000 שקל) וצפו למלאים מוגבלים גם כאן. אייפון 8 ואייפון 8 פלוס כבר נמכרים בישראל ובעולם זה שבועות ארוכים אך נראה שהביקושים לשניהם נותרו צנועים כצפוי בשל הציפייה לאייפון X.

האייפון X (אייפון 10) הוא ללא ספק הסמארטפון הכי מתקדם ומורכב מבחינה טכנית שייצרה אפל מעולם, יש לו מסך OLED מקצה לקצה בגודל 5.8 אינץ' מצלמה ראשית כפולה וגם מצלמה קדמית כפולה עם מערכת חיישנים לזיהוי פנים טעינה אלחוטית גב מזכוכית ועוד, כל המרכיבים הללו לא עשו חיים קלים ליצרני המכשיר הזה.

בתחילה תיכננה אפל לצייד את האייפון X בקורא טביעת אצבע שהיה אמור להשתלב במסך עצמו במקום בכפתור ייעודי  אך אז התברר שהמשימה קשה במיוחד או בלתי אפשרית והוחלט לוותר עליה בשל תהליך הבדיקה והההתלבטות התעכבה תחילת הייצור, לפי סוכנות הידיעות Nikkei היפנית זו לא הייתה הדחייה היחידה בעיות רבות התגלו גם לאורך תהליך הייצור של המכשיר בין היתר פגמים שהתגלו בצגי הOLED שלו.

כשבעיית הצגים נפתרה צץ הסיבוך העיקרי לפי "וול סטריט ג'ורנל" מדובר בעיכוב משמעותי שנוצר ב"אשמת" מערכת זיהוי הפנים, אפל גילתה שמזעור הטכנולוגיה כדי שתתאים לאייפון הוא משימה קשה ומסובכת להחריד, המערכת הזו הממוקמת ברצועה השחורה בחלקו העליון של מסך האייפון X מורכבת ממערך עדין ומורכב של חיישני תלת ממד ומצלמות שמסוגלים לסרוק את פני המשתמש וכך לאמת את זהותו, היא גם מאפשרת פיצ'רים נוספים כמו ה"אנימוג'י" אייקוני אמוג'י שזזים בהתאם להבעות הפנים שלכם.

המערכת בנויה מרכיב שמקרין 30 אלף נקודות אינפרא אדום על פני המשתמש אשר כונה בתהליך הייצור "רומיאו", רכיב נוסף הוא מצלמה שסורקת את נקודות האינפרא אדום רכיב שנקרא "ג'ולייט", על פי הדיווח רכיבי "רומיאו" כוללים הרכבה של כמה חלקים שונים דבר שהאט את קצב הייצור שלהם ביחס לרכיבי "ג'ולייט", הדבר יצר צוואר בקבוק שעיכב את הייצור של המכשיר כולו.
אגב, המערכת מבוססת על פיתוח של חברת פריימסנס הישראלית, וחלק ניכר מהפיתוח שלה נעשה בארץ.

לפי האנליסט מינג צ'י קו מחברת המחקרים KGI שנחשב לבעל ידע פנימי רב בכל הקשור לאפל בהמשך צצו בעיות נוספות בייצור של כמה לוחות מעגלים גמישים מיוחדים הקשורים לאנטנה של הX שהיה צריך להזמין במיוחד וכן צרות עם לוחות מעגלים אחרים הקשורים למצלמה, לפי Nikkei סמנכ"ל התפעול של אפל ג'ף וויליאמס אף נפגש במיוחד עם יו"ר חברת פוקסקון חברת הענק הסינית שמפעליה מייצרים את האייפונים עבור אפל כדי לדון בבעיות הייצור.

יתרה מזו, על פי דיווח ב"בלומברג" מהשבוע שעבר העיכובים בפס הייצור גרמו לכך שאפל קיבלה החלטה יוצאת דופן היא הורתה לספקים שלה להפחית את הדיוק של רכיבי זיהוי הפנים כדי להפוך אותם לקלים יותר לייצור ולהגביר את הקצב, נצטרך לחכות ולראות אם ההפחתה הזו תתבטא בשימוש בשטח  ואם ההחלטה הזו השתלמה או לא.

בכל מקרה, נראה שקצב הייצור השתפר לקראת סוף ספטמבר האחרון ושבמהלך החודש הקרוב תדביק אפל את הפערים אך בינתיים היקפי הייצור קטנים מהנדרש, Nikkei דיווח שאפל תוכל להשיק לחנויות 20 מיליון יחידות עד סוף השנה רק מחצית מהכמות שתוכננה במקור, ואילו האנליסט מינג צ'י קו העריך כי המלאי הראשוני שתעמיד אפל בעת תחילת המכירה המוקדמת הוא 3 מיליון מכשירים בלבד.

כדי להבין עד כמה המספרים האלה בעייתיים צריך לקחת בחשבון שב-2015 בעת השקת אייפון 6s אפל מכרה 13 מיליון מכשירים בסוף השבוע הראשון בלבד.
ואילו ברבעון האחרון של השנה שעברה אפל מכרה 78 מיליון אייפונים סדר גודל של כ־6 מיליון בשבוע.

כלומר, אם הדיווחים שמגיעים מאסיה מדויקים מספר האייפונים שאפל תעמיד למכירה פשוט לא יספיק בשלב הראשון  זאת בהנחה שהביקושים אכן יהיו גבוהים ושהצרכנים לא יירתעו מהמחיר, סביר מאוד שרוכשים רבים יצטרכו להתאזר בסבלנות עד שהמכשיר יגיע וכל זה מצטרף לדיווחים נוספים על כך שהביקושים לאייפון 8 ו8 פלוס נמוכים יחסית ושאפל אף נאלצה להפחית את היקף הייצור שלהם.

אז מה קורה כאן? על העובדה שחלו עיכובים בייצור אייפון X אין חולק, והעדות הטובה ביותר לכך היא שאפל בכלל החליטה שלא כמנהגה לאורך השנים להתחיל את המכירה הרשמית רק עתה בתחילת נובמבר חודש וחצי לאחר חשיפתו הראשונה ותחילת המכירה של האייפון 8 ו-8 פלוס.
עם זאת, בשנים קודמות חששות דומים לחוסרים ולעיכובים התפוגגו בתוך זמן קצר ובהחלט ייתכן שגם אם יהיה מחסור בשבועות הראשונים אפל תצליח להדביק את פער הייצור עד מהרה.
המנכ"ל טים קוק שנשאל על כך בראיון באתר "באזפיד" השיב בזהירות אופיינית "נראה מה יקרה אבל אנחנו עובדים הכי קשה שאפשר כדי לייצר כמה שיותר".

לצפיה ב-'מהיכן להזמין MOTO G5 ? ושאלות נוספות...'
מהיכן להזמין MOTO G5 ? ושאלות נוספות...
30/10/2017 | 08:08
23
72
שלום לכולם.
אני צריך לרכוש טלפון עבור הבן שלי, כבן 17. שימושיו צנועים יחסית. סוחב עד היום עם גלקסי אס 3 (שעבר כבר איפוס ומחיקה כללית בעבר עקב איטיות). בתקופה האחרונה הוא מתלונן יותר ויותר על אפליקציות ומשחקים שלא עובדים, או שלאחר שידרוג גירסה מפסיקים לעבוד. ניראה לי שהגיע הזמן למכשיר חדש וחשבתי בכיוון של המוטו G5 מאמזון. רכשתי בעבר את המוטו G3 מאמזון ויחסית מרוצה מהקניה. שאלותי למומחי הפורום:
לינק להזמנה בבקשה ששולח לישראל...
שמתי לב שיש G5 וגם G5 PLUS, מה ההבדל? מה מומלץ?
מדוע תמיד מזמינים מהאתרים האירופאיים ולא מאמזון דוט קום?
האם כדאי לחכות לבלאק פריידי\ סייבר מאנדיי?
תודה מראש למתייחסים

לצפיה ב-'שווה לשקול leeco S3 - מעבד חזק יותר מ-G5 פלוס ויותר זכרון'
שווה לשקול leeco S3 - מעבד חזק יותר מ-G5 פלוס ויותר זכרון
30/10/2017 | 20:46
21
79
עבודה (בגרסה הבכירה). מצלמה בערך באותה איכות לפי הביקורות ברשת (ודי טובה בפני עצמה), מסך טוב. אנשים מתלוננים על מערכת ההפעלה - שיחקתי קצת עם הטלפון ולא מבין על מה המהומה. אי אפשר לשים כרטיס הרחבה - אז כדאי לקנות את גרסת ה-64GB.
והקטע הטוב באמת - עולה חצי, או פחות, מהמוטו G5 (אבל כנראה פחות עמיד להתעללות).
לצפיה ב-'מבקש לינק לאמזון ל מוטו G5'
מבקש לינק לאמזון ל מוטו G5
31/10/2017 | 13:25
19
45
והאם יהיו הנחות בבלאק פריידי\ סייבר מנדיי ?
אני לא מעוניין ב LEECO או "סינים" אחרים למניהם. היה לי ניסיון לא טוב בעבר הרחוק, גם בנושא העמידות...
לצפיה ב-'This item does not ship to Israel.'
This item does not ship to Israel.
31/10/2017 | 16:51
18
לצפיה ב-'לצערי לא ניתן להזמין לארץ מהלינק הזה'
לצערי לא ניתן להזמין לארץ מהלינק הזה
31/10/2017 | 17:34
16
44
למישהו יש לינק אחר?
האם צפויות הנחות בבלאק פרידי - סייבר מאנדי ?
לצפיה ב-'שווה לשלוח מייל למוכר ולבדוק - לפעמים ההצהרה לא מדויקת. '
שווה לשלוח מייל למוכר ולבדוק - לפעמים ההצהרה לא מדויקת.
31/10/2017 | 20:08
11
15
לצפיה ב-'חביבי, המוכר זאת אמזון בעצמה. ההצהרה מדוייקת בהחלט.'
חביבי, המוכר זאת אמזון בעצמה. ההצהרה מדוייקת בהחלט.
01/11/2017 | 06:09
10
35
מה שכן, לעיתים היא משתנה מסיבות השמורות עימם.
לצפיה ב-'ולשלוח מייל עולה כל כך הרבה כסף ששווה להתעכב על הנקודה? '
ולשלוח מייל עולה כל כך הרבה כסף ששווה להתעכב על הנקודה?
01/11/2017 | 08:22
9
26
שולחים מייל - עונים לא? ממשיכים הלאה. עונים כן? מזמינים.
לצפיה ב-'שליחת מייל לא עולה בכלל כסף. אבל כבר כתבו כאן לאחרונה '
שליחת מייל לא עולה בכלל כסף. אבל כבר כתבו כאן לאחרונה
01/11/2017 | 08:44
3
30
שאם אמזון כותבים על פריטים מסויימים שהם לא נשלחים לישראל, אז הם לא נשלחים, וסתם חבל על הזמן (ולא על הכסף) שבשליחת המייל.
אם כי זמן שווה כסף, לא ?
לצפיה ב-'זה לא שאתה יושב ליד המחשב ומחכה לתשובה...'
זה לא שאתה יושב ליד המחשב ומחכה לתשובה...
01/11/2017 | 08:53
2
28
וגם להמשיך לחפש לוקח זמן. אז פועלים בשני הכיוונים במקביל.

לצפיה ב-'גם זה נכון.'
גם זה נכון.
01/11/2017 | 09:07
1
14
לצפיה ב-'מעניין אם אמאזון מתחשבים בכמות הפניות ממדינה מסוימת כשהם '
מעניין אם אמאזון מתחשבים בכמות הפניות ממדינה מסוימת כשהם
01/11/2017 | 13:35
24
מחליטים אם לאפשר משלוח אליה או לא. אם כן - זו עוד סיבה לשלוח מייל.
לצפיה ב-'לא עולה כסף, סתם בזבוז זמן. הוא יגיע לנציג זוטר שידביק תשובה'
לא עולה כסף, סתם בזבוז זמן. הוא יגיע לנציג זוטר שידביק תשובה
01/11/2017 | 14:36
4
31
דיפלומטית מוכנה מראש ("מצטערים, עקב שיקולים שלנו בלה בלה בלה") וזה לא ישנה דבר. לו זה היה מוכר פרטי שמקבל את הדוא"ל ויכול לשנות בקלות בעצמו, זה עניין אחד; אבל באמזון הדברים לא עובדים כך, ודוא"ל כזה או אחר לא יזיז להם.

מנגד, לשיפיטו יש מחסן באוסטריה... זו אופציה ששווה בדיקה.
לצפיה ב-'אולי. ואולי כמו שקרה לי לפני כמה שנים - תקבל מייל עייני '
אולי. ואולי כמו שקרה לי לפני כמה שנים - תקבל מייל עייני
01/11/2017 | 14:41
3
33
שיעזור לך לפתור את הבעיה (במקרה ההוא - הפנו אותי לאמזון בארץ אחרת שכן שולח לארץ).
לצפיה ב-'זה לא פתרון אלא מעקף... והוא כבר הוצע לו כאן'
זה לא פתרון אלא מעקף... והוא כבר הוצע לו כאן
01/11/2017 | 14:45
2
28
הוא יכול לבדוק עצמאית את המכשיר בזירות אחרות גם בלי להמתין לדוא"ל מאמזון. אבל תהית אם הם מתחשבים בכמות הפניות וכו', ומניסיוני התשובה שלילית, כאמור. מדובר בחברה ענקית וזה לא ממש מזיז להם. הם מחליטים אם לשלוח לישראל ע"ס שיקולים לוגיסטיים כאלה ואחרים. להערכתי ולהבנתי הסיבה שלפעמים באותה זירה יש משלוח ולפעמים אין (לאותו מוצר) תלויה במלאים במחסנים שונים, למשל (ולכן הביקוש מישראל לא משנה; הוא קיים וידוע).
לצפיה ב-'אם אתה אומר. אני לא מתיימר לדעת איך בדיוק אמזון עובדת. '
אם אתה אומר. אני לא מתיימר לדעת איך בדיוק אמזון עובדת.
01/11/2017 | 15:18
1
12
לצפיה ב-'* את אומרת יש לי ניסיון רב-שנים מול ש"ל אמזון'
* את אומרת יש לי ניסיון רב-שנים מול ש"ל אמזון
01/11/2017 | 15:56
27
ועל הנושא הלוגיסטי זכור לי שקראתי איפשהו (זה גם הגיוני). באופן כללי צריך להבין את המנטליות האמריקנית בכלל ואת התרבות הארגונית של חברות ענק בפרט. חברות כאלה אינן דומות בהתנהלותן למוכר פרטי או לחנות קטנה (יחסית).
לצפיה ב-'עדיף לחפש באתר האמריקאי, למשל:'
עדיף לחפש באתר האמריקאי, למשל:
31/10/2017 | 21:36
1
47
לצפיה ב-'אכן האתר האמריקאי שולח לארץ'
אכן האתר האמריקאי שולח לארץ
01/11/2017 | 09:11
37
אולם מוצעים בו הרבה דגמים ואני צריך לבדוק את הנושא.
האם לדעתכם צפויות בו הנחות בדגמים הנ"ל בבלאק פריידי\סייבר מאנדי?
לצפיה ב-'מדיניות השליחה לארץ של טלפונים לארץ משתנה כל יומיים, שווה '
מדיניות השליחה לארץ של טלפונים לארץ משתנה כל יומיים, שווה
01/11/2017 | 07:57
40
להמשיך לבדוק באתרי אמזון אירופה שונים כל כמה ימים.
לפני שבועיים הם כן שלחו לארץ את  הטלפונים האלו.

לצפיה ב-'צודק - כנראה התחרטו...'
צודק - כנראה התחרטו...
01/11/2017 | 09:10
19
לצפיה ב-'עסקה מעולה- לכן פרסמתי כמה פעמים'
עסקה מעולה- לכן פרסמתי כמה פעמים
01/11/2017 | 15:55
37
לצפיה ב-'G5 קניתי לאחרונה מהאתר הגרמני.'
G5 קניתי לאחרונה מהאתר הגרמני.
02/11/2017 | 18:03
11
לצפיה ב-'יש לי שאלה לגבי התקנת עברית ?????????'
יש לי שאלה לגבי התקנת עברית ?????????
29/10/2017 | 21:29
3
56
יש לי פלאפון gt-i8200 samsung
אין עליו עברית
ניסיתי את כל הדברים בשביל להתקין את השפה עברית
, ושום דבר לא עוזר .
מה צריך לעשות ?????
אולי מישהו יעזור ויפתור את הבעיה ????
תודה !!!
לצפיה ב-'הטלפון הקודם שלי היה S3 מיני (אבל 8190i, כלומר דגם ישן יותר)'
הטלפון הקודם שלי היה S3 מיני (אבל 8190i, כלומר דגם ישן יותר)
29/10/2017 | 21:39
61
התקנתי עליו את היישום More Locale 2 והיה בסדר גמור (שלי היה גרסה 4.1.2 ולא 4.2.2).
לצפיה ב-'morelocale2 עובד רק במכשיר עם root'
morelocale2 עובד רק במכשיר עם root
31/10/2017 | 08:59
1
25
אני מניח שאין ולא תעשה .
על כן יש סקריפט שמקבל הרשאות מנהל באופן חלקי .
לצפיה ב-'כיום; בגרסאות אנדרואיד ישנות לא הייתה בעיה כזאת, לכן הצלחתי'
כיום; בגרסאות אנדרואיד ישנות לא הייתה בעיה כזאת, לכן הצלחתי
01/11/2017 | 01:47
29
וגם לו יש אותו דגם (S3 מיני), רק טיפה יותר חדש, אז אולי יעבוד אצלו.
לצפיה ב-'שאלה על מחיקת תמונות בענן של שיאומי.'
שאלה על מחיקת תמונות בענן של שיאומי.
29/10/2017 | 20:38
3
38
מחקתי תמונות וסרטונים שנמצאים על הענן של שיאומי דרך המכשיר, ושמתי לב שלאחר מכן נמחקו מזכרון המכשיר ומזכירון הכרטיס הרבה מאוד תמונות. האם זה אומר שמחקתי את התמונות והסרטונים מהענן, או שמחקתי את התמונות והסרטונים מזכרון המכשיר ומזכרון הכרטיס?
לצפיה ב-'אני לא מכירה את הענן של שיאומי...'
אני לא מכירה את הענן של שיאומי...
29/10/2017 | 21:10
2
45
אבל בגוגל למשל, כשמוחקים תמונות בענן זה מוחק גם במכשירים עם אותו החשבון...

לצפיה ב-'ואם ביטלתי את הסנכרון בהגדות'
ואם ביטלתי את הסנכרון בהגדות
30/10/2017 | 19:02
1
17
של הענן בסעיפים התמונות והסרטונים, זה אומר שכל מה שאצלם במכשיר מעתה לא יגובה בענן, כך שלא תיהיה בעיה בעתיד למחוק דברים מהענן בלי שיימחקו לי תמונות על המכשיר?
לצפיה ב-'כן אבל...אם הסינכרון לא עובד'
כן אבל...אם הסינכרון לא עובד
30/10/2017 | 20:09
15
התמונות והסרטונים לא יגיעו לענן. אז איך אתה מצפה לראות אותם שם בעתיד?..
לצפיה ב-'היי..עזרה. משהו מוזר כאשר מטלפנים לפלאפון של חבר'
היי..עזרה. משהו מוזר כאשר מטלפנים לפלאפון של חבר
29/10/2017 | 14:13
4
79
שמטלפנים מקבלים הודעה שהקו אינו מחובר
אבל בווטסאפ הבנאדם היה מחובר,מקבל וקורא את ההודעות
(2 סימני וי כחול)
האם זה אפשרי? (זה קורה אבל איך?!)

לצפיה ב-'הוא ניתק את קו הטלפון הסלולרי'
הוא ניתק את קו הטלפון הסלולרי
29/10/2017 | 14:22
2
62
אבל משתמש במכשיר ב WIFI או עם סים אחר
ולא הודיע לוואטסאפ על החלפת סים
לצפיה ב-'למה סים אחר? אין צורך להחליף סים כשמחליפים מספר (באותה חברה)'
למה סים אחר? אין צורך להחליף סים כשמחליפים מספר (באותה חברה)
29/10/2017 | 20:29
1
15
לצפיה ב-'אוקיי, זו אופציה נוספת- הוא פשוט החליף מספר בחברת הסלולר'
אוקיי, זו אופציה נוספת- הוא פשוט החליף מספר בחברת הסלולר
29/10/2017 | 21:02
31
ולא בוואטסאפ
לצפיה ב-'אפשרי, סביר להניח שביותר מדרך אחת'
אפשרי, סביר להניח שביותר מדרך אחת
29/10/2017 | 20:34
32
א. ביצע הפניית שיחות ("עקוב אחרי") למספר שאינו מחובר.
ב. החליף את המספר (אפשר לבקש מחברת התקשורת).
ג. החליף סים (ומספר) וניתן את הישן. לא ניסיתי אישית, אבל אני יודעת מניסיון שכשאנשים מטיילים עם המכשיר שלהם בחו"ל ושמים בו סים מקומי (כלומר מספר זר) מבחינתם הכול נשאר אותו הדבר... כל אנשי הקשר רואים אותם רגיל ולהפך.
ד. תקלה ברשת
ה. תקלה אצלך (אולי משהו במספר הטלפון השמור בזיכרון השתבש?)

ייתכנו אפשרויות נוספות שלא חשבנו עליהן; אבל הכי פשוט לשאול אותו, לא?
לצפיה ב-'כבל טעינה של סמסונג A7 2017'
כבל טעינה של סמסונג A7 2017
29/10/2017 | 12:22
3
50
כבר כבל שני שאני מחליף כי החיבור שלו נהרס
קניתי אורגינל של סמסונג והוא יקר

אם אני ישתמש בכבלים תואמים יש איזה סיכון כלשהוא
(כבר ראיתי כל מיני כתבות באינטרנט שאנשים טוענים שהמכשיר או סוללה נשרפו או נפגמו בעקבות שימוש בכבל לא מקורי)

זה יכול להיות טוב

לצפיה ב-'למה הכוונה "החיבור נהרס"? מה קרה לו?'
למה הכוונה "החיבור נהרס"? מה קרה לו?
29/10/2017 | 14:15
2
35
השתמשתי כחודש+ בכבל המקורי של סמסונג ללא בעיות אבל הוא היה קצר לי מדי; לכן עכשיו הוא במגירה ובחודש האחרון החלפתי אותו בכבל של Ugreen ואין לי שום טענות. אני לא מצליחה להבין מה כבר יכול להיהרס בחיבור, ועוד בכבל מקורי... יש לך שימושים מיוחדים? באיזה אופן אתה מטעין?

למיטב ידיעתי אין בעיה להשתמש בכבל חלופי (סמסונג לא המציאה את התקן) כל עוד קונים כבל איכותי ממחברה בעלת מוניטין. כאן בפורום המליצו על על Ugreen (יש להם חנות בעלי אקספרס) ועד כה אני לקוחה מרוצה.
לצפיה ב-'אני מניח שהבעיה היא בתוך היציקה של החיבור usb c'
אני מניח שהבעיה היא בתוך היציקה של החיבור usb c
29/10/2017 | 14:35
1
34
(החלק שמתחבר לפלאפון)
משום מה אחרי כמה זמן של שימוש יש שם נתק

אני לא יודע בדיוק איך זה קורה
קורה הרבה שמשתמשים  בטלפון תוך כדי טעינה אז הכבל (חיבור) סופג "עונש" (כי הוא זז הרבה)

האם הכבל בקישור הראשון שווה משהו או שזה רק גימיק ?

לצפיה ב-'מוזר, זה לא קרה לי מעולם באף מטען ובאף כבל הטענה משום סוג'
מוזר, זה לא קרה לי מעולם באף מטען ובאף כבל הטענה משום סוג
29/10/2017 | 14:40
36
(ויש לי הרבה, לא רק לסלולרי אלא למכשירים נוספים). נתקים כמו שאתה מתאר קרו לי רק באוזניות, מכיוון שמדובר בחוטים דקים, השימוש אינטנסיבי וממושך ובד"כ די "מתעללים" בהן (והן מקופלות ומתגלגלות בתיק, בכיס וכו').

בטלפון החדש לא יוצא לי להשתמש הרבה בטלפון בזמן טעינה כי הסלולה שלו מחזיקה אצלי הרבה זמן ואני בד"כ טוענת בזמנים "מתים".

לגבי הקישור, כפי שכתבתי לך, אני קונה מוצרים כאלה רק מחברות בעלות שם.
לצפיה ב-'מבקשת עזרה'
מבקשת עזרה
29/10/2017 | 11:24
1
47
כיצד ניתן לבטל את השלמת המילים ב- HUAWEI. משלים מילים שלא התכוונתי כלל לרשום
לצפיה ב-'בכל המכשירים זה נמצא בהגדרות המקלדת.'
בכל המכשירים זה נמצא בהגדרות המקלדת.
29/10/2017 | 13:18
23
בתוך הגדרות מקלדת זה כבר שונה בין המכשירים השונים, תנסי אולי יש הגדרות מיוחדות/מתקדמות או משהו דומה.
בכל מקרה שם בפנים זה ניתן לביטול.
לצפיה ב-'המלצה על תוכנת מידע על הרשת הסלולארית'
המלצה על תוכנת מידע על הרשת הסלולארית
29/10/2017 | 03:22
1
55
אם אתם מתעניינים בעוצמת הקליטה, תחום התדרים ומיקומי האנטנות שבהם אתם משתמשים אני ממליץ על התוכנה Signal Cell Info לאנדרואיד.

לצפיה ב-' נראית תוכנה מצוינת'
נראית תוכנה מצוינת
29/10/2017 | 16:53
11
לצפיה ב-'כפתור קדימה בגלישה באנטרנט '
כפתור קדימה בגלישה באנטרנט
29/10/2017 | 00:16
2
34
שלום,
יש לי גלקסי 7. כשאני גולש באנטרנט לפעמים אחרי שאני לוחץ "אחורה" מימין לג'ויסטיק אני רוצה "קדימה" לחלון כדי לחזור לחלון שהייתי בו. על מה ללחוץ?
תודה!

לצפיה ב-'זה תלוי דפדפן; ברובם יש כפתורים אחורה וקדימה'
זה תלוי דפדפן; ברובם יש כפתורים אחורה וקדימה
29/10/2017 | 00:31
30
לטלפון עצמו אין כפתור קדימה, רק אחורה. בדפדפן של סמסונג (יש לי דגם אחר שיצא בשנה האחרונה) האפשרות קיימת. ראה בתחתית תמונת המסך:

לצפיה ב-'בכרום לוחצים על התפריט(שלוש נקודות) ושם יש כפתור קדימה'
בכרום לוחצים על התפריט(שלוש נקודות) ושם יש כפתור קדימה
29/10/2017 | 08:13
13
לצפיה ב-'שאלה לגבי המעבר לשעון חורף '
שאלה לגבי המעבר לשעון חורף
28/10/2017 | 19:18
27
88
יש לי מכשיר LG G4 BEAT עם אנדרואיד 5.1.1
מוגדר לי שעון ישראל GMT+3
לא מסומן לי קבלת שעון + אזור זמן מהמפעילה
אני צריך לשנות משהו או שזה יספיק בשביל שהשעון יתחלף לבד בזמן ?

אם לא היה לי הסעות של הילד לבצפר לא היה כ"כ אכפת לי מתי זה יצלצל
לצפיה ב-'זה לא קשור למפעילה'
זה לא קשור למפעילה
28/10/2017 | 19:26
3
62
זה יותר קשור לאיזור זמן אוטומטי.
שני דברים:
1. שעון חורף פחות קריטי, מקסימום תקום שעה קודם.
2. לפני שאתה הולך לישון שים טיימר. אם הלכת לישון ב 12 ואתה צריך לקום ב6 שים טיימר שיצפצף אחרי 6 שעות ואז תהיה בטוח שהוא יצפצף בזמן.

לצפיה ב-'התכוונת טיימר של 7 שעות'
התכוונת טיימר של 7 שעות
28/10/2017 | 20:20
2
24
לצפיה ב-'הטיימר קשור לשעון חורף?'
הטיימר קשור לשעון חורף?
28/10/2017 | 23:23
1
28
אם אני לא טועה אתה לא קובע שעת סיום בטיימר אלא מגדיר לו לספור 6 שעות (או כמה שאתה רוצה)
לצפיה ב-'הטיימר לא אבל שעת ההשכמה כן.'
הטיימר לא אבל שעת ההשכמה כן.
29/10/2017 | 06:20
23
אם ב 12:00 רצית לקום ב 6:00 זה 7 שעות הפרש (בגלל שעון חורף)
לצפיה ב-'נראה לי שבאנדרואיד 5 כבר לא אמורה להיות בעיה'
נראה לי שבאנדרואיד 5 כבר לא אמורה להיות בעיה
28/10/2017 | 20:56
22
54
אבל אתה יכול לבדוק. שים עכשיו תזכורת לשעה 8 (או כל שעה אחרת), ותראה מה קופץ לך מבחינת "התראה נקבעה לעוד _ שעות".
לצפיה ב-'כל שעה אחרת? מעניין. גם 01:30 '
כל שעה אחרת? מעניין. גם 01:30
28/10/2017 | 21:19
21
46
אגב, כמדומני שהחל מ-4.4 העניין עובד בצורה תקינה.
לצפיה ב-'ייתכן אפילו החל מ-4.3...'
ייתכן אפילו החל מ-4.3...
28/10/2017 | 21:35
20
42
משעמם לי עכשיו, אז, נדדתי לי למקורות מידע.
חוק קביעת הזמן תוקן בתאריך 08.07.2013 (פורסם ברשומות בתאריך 11.07.2013 - קישור ל-pdf מאתר הכנסת, http://fs.knesset.gov.il//19/law/19_lsr_301579.pdf )

עפ"י המידע המופיע בויקיפדיה (קישור - https://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history ), תאריכי שחרור לגרסאות אנדרואיד:
4.3 - בתאריך 24/07/2013
4.3.1 - בתאריך 03/10/2013
4.4 - בתאריך 31/10/2013

מדיונים שהיו בעבר בפורום כלשהו [אולי פה, אולי מקום אחר] זכור לי שהחל מ-4.4 מערכת אנדרואיד מעודכנת לגחמות מחוקקי מדינת ישראל באשר למועד התחלת וסיום שעון קיץ.
יש מצב שהחבר'ה בגוגל הספיקו עוד לעשות זאת בגרסה 4.3.
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו אנדרואיד 4.4, וזה היה תקין'
בדקתי עכשיו אנדרואיד 4.4, וזה היה תקין
28/10/2017 | 21:49
34
אבל זה מוזר לי, כי אני כמעט בטוח שבטלפון הזה הייתה בעיה במעבר לשעון קיץ.
לצפיה ב-'אני לא מבינה למה מערכת הפעלה צריכה להיתאם מראש לחוקי המדינה'
אני לא מבינה למה מערכת הפעלה צריכה להיתאם מראש לחוקי המדינה
28/10/2017 | 23:26
15
47
כזו או אחרת במקום לקבל את כל המידע מהרשת הסלולרית וחסל... הרי ברשת הסלולרית מעדכנים כהלכה את השעה במערכות, למה זה לא מספיק? נראה לי אדיוטי לתכנת מערכת הפעלה לפי חוקי מדינה שיכולים להשתנות (בלי שום קשר ל"גחמות"; חוקים אינם חקוקים בסלע).
לצפיה ב-'זה לא מספיק לדעת מה אזור הזמן עכשיו'
זה לא מספיק לדעת מה אזור הזמן עכשיו
29/10/2017 | 03:44
1
40
צריך לדעת גם מה הוא היה או יהיה בעבר או בעתיד כדי שפגישות שנקבעות לא יזוזו כל פעם שעוברים משעון חורף לשעון קייץ ולהיפך. לכן מערכות הפעלה במחשבים ובטלפונים סלולאריים שומרות טבלאות של תאריכי המעבר. אם משנים את החוקים, צריך לעדכן את הטבלאות.
לצפיה ב-'נקודה טובה, אבל אני משוכנעת שגם עליה ניתן להתגבר בתכנות'
נקודה טובה, אבל אני משוכנעת שגם עליה ניתן להתגבר בתכנות
29/10/2017 | 13:42
24
ואגב שינוי שעון, כשחזרתי מארה"ב כל השעות והתאריכים של התמונות שלי הותאמו לשעון מקומי (לא רק בסלולרי, גם בכשהעברתי אותן מכרטיס הזיכרון למחשב) וזה ממש מעצבן. אני דווקא רציתי לשמור על התאריך והשעה הרלוונטיים שבהם התמונה צולמה, ובדיעבד נהיה לי בלגן בתצוגה וגם נראה כאילו צילמתי המון בארבע בבוקר, למשל...
לצפיה ב-'לטובת אותם מכשירים נטולי סים שלא מתקשרים עם הרשת הסלולרית '
לטובת אותם מכשירים נטולי סים שלא מתקשרים עם הרשת הסלולרית
29/10/2017 | 06:30
12
32
טאבלטים , אייפדים וכ"ו .
לצפיה ב-'אם אין להם מאין לשאוב את השעה מכוונים אותם ידנית בלאו הכי'
אם אין להם מאין לשאוב את השעה מכוונים אותם ידנית בלאו הכי
29/10/2017 | 13:48
11
31
כשהוצאתי את הסים מהסמסונג הישן השעה והתאריך "התאפסו" בו (ל-1/1/2013 כמדומני) אף שעד לאותה נקודה הוא היה מכוון (לפי שעון הרשת). לכן כיוונתי בו שעה ידנית (אני עדיין משתמשת בו למשחק כלשהו...) ואתמול פשוט עדכנתי אותה, כפי שכיוונתי את כל שעוני הקיר בבית.

לעומת זאת אם המכשיר לא מחובר לרשת סלולרית אבל מקבל נתונים ממקור אחר, למשל מהאינטרנט, גם אז זה לא משנה, כי השעה מתעדכנת אוטומטית, כמו במחשב (מערכת הפעלה חלונות). מעולם לא כיוונתי בו את השעה ידנית, הוא שואב אותה מהרשת. וכפי שהרשת יודעת להציג את השעה הנכונה המדויקת בישראל, אין שום בעיה שהיא תוכל לעשות זאת גם בשעון קיץ/חורף בלי לתכנת מראש את התאריך במערכת ההפעלה עצמה.
לצפיה ב-'גם בחלונות יש מאגר אזורי זמן'
גם בחלונות יש מאגר אזורי זמן
30/10/2017 | 17:19
10
22
זה הפתרון התכנותי היחיד שעובד טאפילו מיקרטספו הכירה בזה אחרי שניסתה פתרונות שמזכירים את נה שהצעת שלא ממש עבדו.
לצפיה ב-'למה?'
למה?
30/10/2017 | 18:34
9
7
לצפיה ב-'כי יש בעולמינו המוני מחשבים שלא מחוברים לאינטרנט'
כי יש בעולמינו המוני מחשבים שלא מחוברים לאינטרנט
30/10/2017 | 19:35
8
44
כל מיני סוגים של בקרים , מחשבי מכונות , מחשבי מעבדות וכן הלאה והלאה .
כאלה שנושא השעון /זמן שלהם הוא קריטי ואי אפשר לעדכן אותם דרך האינטרנט .
אצלי באירגון יש עשרות כאלה ( מעבדות בעיקר ) וכולם החליפו את השעה בעצמם ללא התערבות רק ע"ס בסיס הנתונים של מערכת ההפעלה .
לצפיה ב-'אבל טלפונים סלולרים כן מחוברים לרשת, זו המהות שלהם'
אבל טלפונים סלולרים כן מחוברים לרשת, זו המהות שלהם
30/10/2017 | 20:27
7
26
ומלכתחילה התייחסתי למצב שבו השעה מתעדכנת אוטומטית לפי מקור חיצוני כלשהו. אם יש לך מחשב שלא מחובר בכלל לשום רשת אתה תצטרך לעדכן אותו כך או כך.
לצפיה ב-'תנסי בבקשה לקרוא פעם שניה את מה שכתבתי ,דגש על השורה התחתונה'
תנסי בבקשה לקרוא פעם שניה את מה שכתבתי ,דגש על השורה התחתונה
30/10/2017 | 20:36
10
לצפיה ב-'בלית ברירה תאלצי לקבל את העובדה '
בלית ברירה תאלצי לקבל את העובדה
30/10/2017 | 20:44
5
28
שלא כל העולם מחובר לרשת או מתעדכן ממקור חיצוני כלשהוא .
השעון שלי לדוגמא ( Garmin 225 - בהחלט מומלץ ) לא מחובר לשום דבר ולשום מקור מידע כזה או אחר ובכל זאת - החליף לשעון חורף בעצמו .
וכמו השעון יש עוד המוני אביזרים שמערכת ההפעלה שלהם מכילה בסיס נתונים של שעון חורף/קיץ במקומות שונים .

לצפיה ב-'אני מקבלת את העובדה הזאת לגמרי; אבל מתייחסת למה שכן'
אני מקבלת את העובדה הזאת לגמרי; אבל מתייחסת למה שכן
30/10/2017 | 21:10
4
27
ולא למה שלא. זה פורום סלולרי ולא פורום מחשבים, וטלפונים סלולריים, מעצם טיבם, הגדרתם ומהותם, מחוברים לרשת סלולרית. לכן כל מיני מערכות שלא מחוברות לא רלוונטיות לנקודה שלי.
לצפיה ב-'מערכות ההפעלה של טלפונים סלולאריים'
מערכות ההפעלה של טלפונים סלולאריים
31/10/2017 | 17:43
3
14
לא קיממות בחלל ריק, הן מבוססות על מערכות הפעלה של מחשבים. אם כבר יש פתרון שעובד בלי צורך באף גורם חיצוני, אין שום סיבה הגיונית לזרוק אותו ולהשתמש במקום זה בפתרון שמצריך ספק הסלולארי. הרי מאיפה הספק הסלולארי ידע מתי להחליף את השעה? גם כן מבסיס נתונים. אז למה שבסיס הנתונים לא יהיה מקומי בטלפון?
לצפיה ב-'כי בסיס הנתונים בטלפון לא מתעדכן לנצח, וכך נוצרה הבעיה הנ"ל'
כי בסיס הנתונים בטלפון לא מתעדכן לנצח, וכך נוצרה הבעיה הנ"ל
01/11/2017 | 01:05
2
9
לצפיה ב-'אז דואגים שהמאגר יתעדכן'
אז דואגים שהמאגר יתעדכן
01/11/2017 | 06:02
1
13
אני לא יודע מה המצב באיפון, אבל באנדרואיד העדכון של בסיס הנתונים הזה נעשה כיום ע״י Google Play Services ולכן הוא לא תלוי בזמינות עדכונים למערכת ההפעלה. בגרסאות ישנות יותר של אנדרואיד אכן היה צורך לעדכן את מערכת ההפעלה וזה יצר בעיות במכשירים ישנים שכבר לא מקבלים עדכונים.

לצפיה ב-'כבר עדיף, ועדיין פשוט יותר לעדכן את הרשת לכולם בבת אחת'
כבר עדיף, ועדיין פשוט יותר לעדכן את הרשת לכולם בבת אחת
01/11/2017 | 14:03
7
במקום עדכונים מקומיים לכל לקוח ולקוח.
לצפיה ב-'טלפון במשפחה עם 4.3 עבר לשעון חורף לפני חודשיים...'
טלפון במשפחה עם 4.3 עבר לשעון חורף לפני חודשיים...
28/10/2017 | 23:50
2
24
לצפיה ב-'ברגע ששעון החורף נכנס לתוקפו, השעה בפון (LG G3 בפלאפון)'
ברגע ששעון החורף נכנס לתוקפו, השעה בפון (LG G3 בפלאפון)
29/10/2017 | 12:43
1
49
התחלפה מיידית.
אבל המכשיר הקווי הנייד (חב' הוט), עדיין מצוי עמוק בקיץ. גם כשהייתי בבזק, לקח להם הרבה זמן לשנות את השעה. (במכשיר שלי, השעה לא ניתנת לשינוי ידני)
לצפיה ב-'טלפון קווי משנה את השעון שלו כאשר הוא מקבל שיחה נכנסת,'
טלפון קווי משנה את השעון שלו כאשר הוא מקבל שיחה נכנסת,
01/11/2017 | 10:18
33
או כשמשנים אצלו בהגדרות
לצפיה ב-'אפליקצייה יוצרת קיצורי דרך במסך הבית '
אפליקצייה יוצרת קיצורי דרך במסך הבית
28/10/2017 | 10:32
10
51

טלפון : וואווי P9 + מעודכן
גרסאת EMUI 5.0  אנדרואיד 7.0
אחרי איפוס לרענון  המכשיר. האפליקציה המותקנת מראש של HAWEWI
של השירות שלהם..
בכל הפעלה שלה יוצרת שוב ושוב קיצורי דרך..המסך מתמלא בהם.

אי אפשר להסיר להתקין ניסיתי התקנה על התקנה מהחנות לא עוזר...
מידי פעם גם שאני משתמש בוואטס אפ זה קורה..מוזר מאוד

לפני כן זה לא היה כך..גם לא לאחר מיטוב מערכת עם הכלי המובנה ניקוי וסריקת וירוסים...שאני עושה מידי פעם..

מה ניתן לעשות? ..תודה שבת שלום :)
לצפיה ב-'אתה מתייחס לאפליקציה ספציפית?'
אתה מתייחס לאפליקציה ספציפית?
28/10/2017 | 11:22
9
36
האם בהגדרות >home screen style  בחרת drawer (מגירה)
האם בהגדרות > navigation key בחרת את זו שמתאימה לשפת המכשיר ?
ההגדרות המוצעות הן לא ברירת המחדל של huawei
הן ממכשיר אחר huawei mediapad m3 צריך להיות דומה

לצפיה ב-'כן'
כן
28/10/2017 | 11:30
8
26

אני משתמש באופציית מסך בית עם כפתור מגירה ..כמו באנדרואיד  נקי.בפון יש לי יש את האופציה מובנית .
Huawei Mobile Services   זו האפליקציה המובנית....
לצפיה ב-'אז באיזה אפליקציה מדובר'
אז באיזה אפליקציה מדובר
28/10/2017 | 11:39
7
13
לצפיה ב-'Huawei Mobile Services בעברית ..לא מצאתי את העברית בחנות..'
Huawei Mobile Services בעברית ..לא מצאתי את העברית בחנות..
28/10/2017 | 11:41
6
31
בנייד עצמו היא בעברית ..יש שם לינקים לתמיכה עדכון מערכת כדומה. הוספתי צילום..שלה
לצפיה ב-'באיזה חנות אתה משתמש?'
באיזה חנות אתה משתמש?
28/10/2017 | 11:52
5
23
אני לא מוצא בשרותים של huawei כל שימוש ,ממילא זה לא נתמך בישראל .
את huawei ID אתה יכול להגדיר גם במחשב כאן ברם זה לא מביא לך שום תועלת .
huawei לא נתמכת בישראל ,אין לה איזור כזה ץfind my phone לא מתפקד כי לא מתחבר לשרתים .הגדרת מספר הטלפון לא מתפקדת כי אין שם ישראל .
אין ענן .
תתנחם בזה שאצלי יש הרבה bloatware בסינית שאי אפשר להיפטר מהם.
מציע להשתמש רק בחנות של google .

לצפיה ב-'יש הראיתי בתמונה'
יש הראיתי בתמונה
28/10/2017 | 12:00
4
23

יש גם שירות ותמיכה בישראל אפנה אליהם..הראיתי  בתמונה כנראה הם מטמיעים את זה במערכת רק בישראל ..לפחות בP9+  

בנתיים אם צריך יש DIALMYAPP יש גם בה את השירות ,משם לא נראה לי זה עושה קיצור דרך....

מעבר לזה אני מוריד רק מחנות גוגל יישומים צד ג' חסומים אצלי..וגם משם לא הרבה הורדתי..:)
תודה בכל אופן :)
לצפיה ב-'בתמונה זה רק תירגום'
בתמונה זה רק תירגום
28/10/2017 | 12:17
3
19
אין מאחוריו שום דבר .
שרותי huawei לא מתפקדים בישראל .
דבר טריוויאלי כמו קבלת קוד לפתיחת bootloader לא תצליח לבצע .
ישראל לא קיימת במיקומים של huawei 

לצפיה ב-'תרגום או לא '
תרגום או לא
28/10/2017 | 12:25
2
26

פונקציונאלית היא קיימת וממנה קל להגיע לתמיכה ..את העבודה היא עושה ..לוחצים מגיעים לשירות אנושי או צ'ט או למועדון..וכולם פעילים.
שירותים אחרים כמו בריאות וWPS  ועוד אחד הסרתי...

הבעיה שהיה שכפלה את עצמה במסכי הבית. זה הכל..

לא חשוב לי שירותי וואוואי..הנוחות גישה של האפליקציה לשירות כן רצוי שיהיה ..ותקינה.

לצפיה ב-'שרפתי ימים ולילות בנושא הזה'
שרפתי ימים ולילות בנושא הזה
28/10/2017 | 14:39
1
30
huawei לא מכירים בישראל .
חשבתי לעצמי מה זה נותן לי ?התשובה כלום .
לא מנסה יותר ,אין לזה שום ערך
שמתי אפליקציות גוגל מתאימות ויש לי הכל כמו כל טלפון אנדרואיד

לצפיה ב-'טוב לא חשוב תודה יש להם תמיכה ושירות ואחריות 3 שנים '
טוב לא חשוב תודה יש להם תמיכה ושירות ואחריות 3 שנים
28/10/2017 | 15:44
23

בישראל..אני אפנה אליהם

שבת שלום :)
לצפיה ב-'האם יש שירות השכמה לסלולארי?'
האם יש שירות השכמה לסלולארי?
28/10/2017 | 06:12
38
113
פעם באורנג' היה 400* שמחייגים למספר ובוחרים שיר ממבחר שירים, ומקלידים את מספר הטלפון והשעה שאתם רוצים שהשיר יישלח אליכם כצלצול טלפון רגיל, ועד שלא ענית הצלצול לא היה מפסיק, וכשענית לטלפון אז היית שומע את השיר שבחרת יום לפני.

בימים מתוחים מאוד ככה הייתי מתעוררת בצבא אם לא סמכתי על עצמי שאתעורר רק מהשעון המעורר של הנוקיה הראשון שהביאו לארץ, בשנת 2000.

כיום אני לא מוצאת שירות השכמה כזה.
ביטלו את המספר הזה באורנג', והדבר היחידי שמצאתי זה בבזק ובהוט, אבל רק אם יש טלפון קווי שלהם, ולא סלולארי.

מישהו מכיר שירות השכמה לסלולארים?...
לצפיה ב-'לא חבל לשלם על שירות מיותר שכזה? '
לא חבל לשלם על שירות מיותר שכזה?
28/10/2017 | 08:59
14
81
אם יש בעיה לקום, תשימי עוד כמה שעונים לשעות שונות עם צליל התראה חזק יותר
לצפיה ב-'יש לי כמה שעונים מעוררים אבל זה לא מספיק'
יש לי כמה שעונים מעוררים אבל זה לא מספיק
29/10/2017 | 19:51
13
37
אני צריכה שמישהו יתקשר אליי כדי שאני אתעורר ואהיה אקטיבית ולא אלחץ על הכפתור של הכיבוי של השעון המעורר ואחזור לישון.
לצפיה ב-'נודניק?'
נודניק?
29/10/2017 | 20:25
14
לצפיה ב-'מה לגבי אחד מהדברים המצחיקים האלה?'
מה לגבי אחד מהדברים המצחיקים האלה?
29/10/2017 | 20:52
11
50

שעון מעורר שמתגלגל על הרצפה וצריך לתפוס אותו כדי שיפסיק, שעון מעורר שצריך לירות במטרה, שעון מעורר שמעיף קשקוש פלסטיק שצריך להכניס בחזרה למקום כדי שיפסיק?

אני יוצא מנקודת המוצא שהבעיה היא לא שאת לא מתעוררת מהצלצול, אלא שאת פשוט משתיקה אותו. אגב, אפשרות אחרת היא לשים את השעון רחוק ממך, כך שתהיי חייבת לקום ולכבות אותו .
לצפיה ב-' הפתרון האחרון נכון, הייתי עושה זאת בזמנו'
הפתרון האחרון נכון, הייתי עושה זאת בזמנו
29/10/2017 | 23:08
10
42
לצערי מאז ש"הזדקנתי" אני מתעוררת כ"כ בקלות ומכל שטות (וישנה עם אטמי אוזניים...) שאין מצב שאני לא מתעוררת מהשעון המעורר או שאני מכבה אותו בלי לשים לב... (ואני משתמשת בנודניק רק כדי לא לקום מיד).

בסמסונג הקודם היה באג (נדיר יחסית) שלפעמים השעון המעורר לא צלצל... אבל בזכות הנודניק התעוררתי כמה דקות לאחר מכן.
לצפיה ב-'הנודניק פועל רק במשך שעה ואחר כך נכבה בעצמו'
הנודניק פועל רק במשך שעה ואחר כך נכבה בעצמו
03/11/2017 | 03:33
9
14
אני לוקחת תרופות שמרדימות אותי ולא יכולה להתעורר לבד בלי שמתקשרים אליי.
כשגרתי עם ההורים השעון היה בצד השני של החדר והייתי קופצת מהמיטה ולוקחת אותו איתי בחזרה למיטה וממשיכה לישון שעות גם כשהוא צלצל במשך שעה...
אני עקרונית לא מוכנה שיהיה לי סמארטפון.
האפשרות היחידה שלי היא לקנות לפטופ שאני אוריד אליו שעון מעורר ואקח איתי למיטה בלילה...
זה מה שעשיתי עד עכשיו אבל הלפטופ שיש לי הוא מעפן לגמרי. 100 שקל במגה מלפני שנים. אפילו כונן דיסקים אין לו.
יש לו תקלה טכנית שמתי שבא לו הוא עושה ריסטרט והשעון קופץ 10 שעות אחורה, וכל השעונים המעוררים שכיוונתי בו פשוט לא מצלצלים...
אח שלי הוא טכנאי מחשבים והוא לא הצליח לגלות את הבעיה ולכן גם לא לפתור אותה
ככה שמחר אני אתייעץ איתו לגבי איזה לפטופ חדש אני צריכה לקנות...
לצפיה ב-'אפשר למקם כך שהשעון לא יהיה במקום נגיש'
אפשר למקם כך שהשעון לא יהיה במקום נגיש
03/11/2017 | 13:16
8
16
למשל במדף גבוה שמחייב לעלות על שרפרף שצריך לקחת מחדר אחר וכו'.

אפשר לכוון יותר משעון אחד; אפשר לקנות שעונים מיוחדים, כאמור...

ואם זה כ"כ קריטי הייתי מחזיקה קו פנים ארצי במיוחד לשם כך.

אבל נראה שכבר מצאת את הפתרון שלך...
לצפיה ב-'כל המטרה היא'
כל המטרה היא
04/11/2017 | 07:14
7
17
שאני לא אקבל התקף לב כשאני קמה מהשינה כדי לכבות את השעון המעורר. עשיתי את זה במשך שנים אצל ההורים וזה הרס לי את הבריאות.
על איזה שעונים מיוחדים את מדברת?
אין לי אפשרות להתקין בחדר שלי טלפון קווי בגלל שזו דירה שכורה ואני לא יכולה לקדוח בקיר. וגם כי המיקום של החיבור לטלפון רחוק מהמיטה ואני אצטרך להתקין מתלים לכבל טלפון על כל הקירות.
אני יודעת שלפטופ זה כמה מאות שקלים. אבל תשלום בזק או הוט גם יעלה כמה מאות שקלים אחרי תקופה, פלוס שירות ההשקמה בתשלום.
לצפיה ב-'ומה לגבי סמארטפון ישן של מישהו מהמשפחה/חברים'
ומה לגבי סמארטפון ישן של מישהו מהמשפחה/חברים
04/11/2017 | 10:00
3
9
שישמש רק בשביל השעון המעורר עם נודניק? העלות תהיה אפס אם באמת יש איזה סמארטפון ישן וגמור שאת יכולה לקבל, או כמה גרושים אם את קונה איזה משהו משומש.
לצפיה ב-'אני עקרונית מתנגדת לסמארטפון'
אני עקרונית מתנגדת לסמארטפון
07/11/2017 | 23:31
2
7
לא יכולה לסבול מסך מגע
חייבת לחצנים
לא יכולה שהעמוד תקוע ואני משתגעת מתסכול ששום דבר לא זז
לא מוכנה להסתבך שפתאום העמוד קפץ ואני לא יודעת איך לחזור אחורה או קדימה

אני אוהבת שהמהירות בנוקיה שלי תלויה רק במהירות ההקלדה שלי על הלחצנים
ולא בשום אינטרנט איטי שלא זז או אין קליטה.
לצפיה ב-'רוב מה שכתבת לא קשור לצג מגע אלא לחומרה חלשה'
רוב מה שכתבת לא קשור לצג מגע אלא לחומרה חלשה
07/11/2017 | 23:36
5
ולראיה, גם במחשב שמחובר למקלדת (עם לחצנים, כן?) קורה לפעמים ששום דבר לא זז (כי המחשב נתקע...) או שהעמוד "קופץ" או שנלחץ פתאום משהו ולא ברור מה ואיך...

ובכל מקרה שימוש בשעון של הטלפון לא קשור לרשת הסלולרית או לרשת האינטרנט ולמעשה גם לא מצריך חומרה חזקה... כך שכל מה שכתבת לא ממש רלוונטי, למעט חוסר האהדה לצגי מגע, שזה עניין שלך.

אני יכולה רק לומר לך שבתור מישהי שהיו לה רק נוקיות עד הסמסונג הראשון, גם אני לא הייתי אוהדת גדולה של צגי מגע, אבל מתרגלים... וכיום הם אפילו טובים יותר, וכל הבעיות שציינת לא קיימות בטלפון שלי (לא יותר משהן קיימות במחשב או היו קיימות בטלפון הישן והטיפש).

בשורה התחתונה, תעשי מה שטוב לך... אנחנו יכולים רק להציע.
לצפיה ב-'אני לא הצעתי שתשתמשי באופן קבוע בסמארטפון'
אני לא הצעתי שתשתמשי באופן קבוע בסמארטפון
08/11/2017 | 09:03
2
אלא רק לקחת סמארטפון ישן ממשפחה או חברים כדי שישמש בתור שעון מעורר, עם נודניק, עם צלילים חזקים, אולי עם עוד כל מיני שטויות. לצורך העניין, את יכולה לקנות איזה רמקול קטנצ'יק ולחבר אותו לסמארטפון הזה, כדי שהצלצול יהיה יותר חזק.

אבל כמו שטריליאן כתבה - אנחנו רק מציעים, תעשי מה שטוב לך.
לצפיה ב-'כבר קישרו לך לשעונים מיוחדים באחת התגובות, תבדקי'
כבר קישרו לך לשעונים מיוחדים באחת התגובות, תבדקי
04/11/2017 | 10:50
2
15
העברת קו לא מצריכה קידוח, גרתי בדירות שכורות בחיי; יש כבלי טלפון ארוכים ככל שתרצי ויש טלפון אלחוטי. כמובן, תבחרי בפתרון הנוח לך ביותר; אני רק מציינת אפשרויות.
לצפיה ב-'אני לא יכולה לקדוח בקיר'
אני לא יכולה לקדוח בקיר
07/11/2017 | 23:37
1
9
כדי למקם את הטלפון על הקיר
אין לי אפשרות להניח את הטלפון הקווי ליד המיטה והוא חייב להיות רק על הקיר

החוט של הטלפון יכול להיות ארוך אבל הוא לא יוכל להשתולל על הרצפה בבלגאן
הוא יצטרך להיות מהודק לקירות בתופסנים על כל הפנאלים של החדר וזה יהיה מכוער

אם התכוונת לקישור הזה אז זה לא משנה איזה שעון זה
משנה שאני לא אשמע את הצלצול כמה חזק שהוא לא יהיה
לצפיה ב-'מי דיבר על לקדוח בקיר? וגם אם חייבים קיר, לא חייבים לקדוח'
מי דיבר על לקדוח בקיר? וגם אם חייבים קיר, לא חייבים לקדוח
07/11/2017 | 23:47
6
יש היום מדפים שלא מחייבים ברגים, למשל. אם מחפשים פתרונות אפשר למצוא. גם לא חייבים להעביר חוט בתופסנים, יש תעלות, יש אפשרות להעביר בבית בתעלות תקשורת אם יש או למשל בתעלה של מזגן מרכזי (זה מה שעשינו בדירה השכורה הראשונה שגרנו בה).

לא ברור לי למה את חושבת שלא תשמעי את הצלצול (וצלצול של טלפון כן?). למיטב ידיעתי יש כיום גם שעונים דיגיטליים שבהם אפשר לבחור את הצלצול (כפי שאפשר בטלפון).

התחושה שלי היא שאת ממהרת לפסול הרבה פתרונות לפני שבחנת אותם לעומק... אבל שוב, עניין שלך. את לא חייבת לנו דין וחשבון, אין צורך שתצטדקי ותסבירי בפירוט על כל הצעה למה היא לא מתאימה... תקראי, תשקלי ותחליטי בינך לבין עצמך אם כן או לא, עניין שלך, לא שלנו.
לצפיה ב-'בסלולרי אפשר להגדיר שעור מעורר'
בסלולרי אפשר להגדיר שעור מעורר
28/10/2017 | 10:14
1
68
עם שיר לבחירתך(מהמבחר במכשיר שלך) ואפשר לשלוט על הווליום של השעון מעורר.
למה לשלם על משהו כזה לאיזו חברה?
לצפיה ב-'יש לי רק נוקיות ולא סמארטפונים'
יש לי רק נוקיות ולא סמארטפונים
29/10/2017 | 19:53
36
לא יכולה להסתדר עם מסך מגע.
חייבת רק לחצנים.

וכמו שרשמתי למעלה, אני צריכה לענות לטלפון כדי להתעורר.
לצפיה ב-'גם אין היום אסימונים, טלטקסט ותכנית "מבט" בהנחייתו של יבין'
גם אין היום אסימונים, טלטקסט ותכנית "מבט" בהנחייתו של יבין
28/10/2017 | 20:16
62
אבל יש עשרות אפליקציות שעון מעורר, עם הגדרות מתוחכמות למדי. למשל, יישום שדורש ממך לפתור תרגיל בחשבון על מנת להשתיק את הצלצולים
לצפיה ב-'אבל נוקיה 2160 היה בארץ לפני שנת 2000....'
אבל נוקיה 2160 היה בארץ לפני שנת 2000....
28/10/2017 | 21:05
17
27
לצפיה ב-' התכוונת אולי לנוקיה 2120? הראשון שנכנס לסלקום'
התכוונת אולי לנוקיה 2120? הראשון שנכנס לסלקום
28/10/2017 | 23:29
16
43
אי אז באמצע שנות התשעים. אחריו הגיע 2120+ ואחריו 2160 (כולם נראו זהה כי אלה היו גרסאות של אותו דגם בשיפורים קלים).
לצפיה ב-'למען האמת גם פלאפון שיווקה דגם של נוקיה ברשת האנלוגית שלה'
למען האמת גם פלאפון שיווקה דגם של נוקיה ברשת האנלוגית שלה
28/10/2017 | 23:36
14
44
לקראת סוף שנות התשעים (די בטוחה שזה היה אחרי סלקום; בהתחלה הם היו נאמנים שם למוטורולות) אבל אני כבר לא זוכרת את מספר הדגם.
לצפיה ב-'הטלפון הנייד ראשון שלי היה מוטורולה אלפא'
הטלפון הנייד ראשון שלי היה מוטורולה אלפא
29/10/2017 | 03:35
8
48
ברשת פלאפון האנלוגית בשנת 1997. לפני כמה ימים הגיע הטלפון החדש שלי, מוטו x⁴. עברו 20 שנה ומוטורולה עדיין בשטח. נוקיה? לא כל כך.
לצפיה ב-'נוקיה אכן סיפור עצוב... לא הסתגלו מהר לשינוי הפתאומי בשוק'
נוקיה אכן סיפור עצוב... לא הסתגלו מהר לשינוי הפתאומי בשוק
29/10/2017 | 14:04
33
מוטורולה בשוק כי הם חברו לאנדרואיד, ונוקיה ניסתה ללכת בכיוון אחר. בדיעבד לא הסתדר.
לצפיה ב-'נוקיה בשטח בדיוק באותה מידה שמוטורולה בשטח'
נוקיה בשטח בדיוק באותה מידה שמוטורולה בשטח
29/10/2017 | 16:46
6
32
בשני המקרים מיוצרים היום טלפונים עם השם הזה, בלי שום קשר לחברה שייצרה את הטלפונים ההם.
אם כי אכן מוטורולה מוכרת קצת יותר טלפונים כיום...
לצפיה ב-'מיוצרים כיום טלפונים בשם נוקיה? מאז שמיקרוסופט קנתה אותם'
מיוצרים כיום טלפונים בשם נוקיה? מאז שמיקרוסופט קנתה אותם
29/10/2017 | 20:26
2
25
הבנתי שכל הטלפונים הפכו להיות בשם מיקרוסופט.
לצפיה ב-'זה היה עד לפני אי אלו חודשים'
זה היה עד לפני אי אלו חודשים
29/10/2017 | 20:47
1
28
מאז נוקיה קיבלה בחזרה בעלות על השם שלה, והיא מכרה את הזכות להשתמש בו לחברה (פינית?) בשם HMD Global, שהוציאה כבר 5 או 6 מכשירי אנדרואיד, וגירסא "מחודשת" של הנוקיה 3310.
לצפיה ב-'מעניין, אפילו בוויקיפדיה עוד לא עדכנו... על ה-3310 קראתי'
מעניין, אפילו בוויקיפדיה עוד לא עדכנו... על ה-3310 קראתי
29/10/2017 | 21:49
30
ולא ממש קישרתי, זה נשמע לי סתם גימיק... (והביקורות די קטלו לו ת'צורה). גם לא הבנתי מה הקטע "לחדש" דווקא את הדגם הזה, לא זכור לי שהוא נחשב ל"קלאסי" במיוחד (לפחות לא בישראל) ובעיניי העיצוב שלו לא היה מהמוצלחים והתפעול פחות נוח (בגלל החיצים האלכסוניים בצד). מצד שני, למעט המחיר, זה נראה אחלה מכשיר לקנות לסבתא ואולי גם לילד קטן.

בתפיסה המנטלית שלי נוקיה = מכשירים עם כפתורים נוחים וממשק ידידותית, כך שמוזר לי לחשוב עליהם בתור סמרטפונים; איך האנדרואידים שלהם?
לצפיה ב-'במקרה של נוקיה אין באמת שום קשר'
במקרה של נוקיה אין באמת שום קשר
29/10/2017 | 23:07
2
27
לעומת זאת מוטורלה נמכרה לגוגל ואח״כ ללנובו כחברה חיה, עם עובדים, מפעלי יצור ונכסי קניין רוחני. ההבדל בין מוטורולה ונוקיה הוא כמו ההבדל בין פרארי לבוגאטי.
לצפיה ב-'לא לגמרי מדויק - גוגל מכרה את מוטורולה בלי הקניין הרוחני'
לא לגמרי מדויק - גוגל מכרה את מוטורולה בלי הקניין הרוחני
30/10/2017 | 00:37
1
22
ומפעל זה דבר די חסר ערך מבחינת המהות של הטלפון.
לצפיה ב-'אם כבר להיות פדנטים'
אם כבר להיות פדנטים
30/10/2017 | 01:37
21
גוגל אכן מכרה את מוטורולה ללנובו ללא רוב הפטנטים, 2000 פטנטים כן היו כלולים בעיסקה. בנוסף גוגל נתנה ללנובו רשות להשתמש בכל הפטנטים של מוטורולה ובפטנטים נוספים שברשות גוגל. אני מניח שגוגל רצו להיות בטוחים שלנובו לא יצאו נגדם וישתמשו בפטנטים של מוטורולה כדי לסחוט אותם בסדנון עדות המיקרוספט. זה לא משנה את המהות שמוטורולה נמכרה כחברה חיה בעוד שנוקיה הנוכחית היא נסיון החיאה של פגר שכבר נקבר.
לצפיה ב-'BTW הדגם היה דגם 252'
BTW הדגם היה דגם 252
29/10/2017 | 08:14
4
19
לצפיה ב-'לרשת פלאפון - 232 . היה לי כזה '
לרשת פלאפון - 232 . היה לי כזה
29/10/2017 | 08:36
3
46
בהתייחס למוטורולות שכיכבו ברשת פלאפון באותם הימים מדובר בהברקה .
לצפיה ב-'גם לאחותי היה כזה בזמנו והוא בהחלט היה טוב יותר מהמוטורולות'
גם לאחותי היה כזה בזמנו והוא בהחלט היה טוב יותר מהמוטורולות
29/10/2017 | 09:22
1
32
לי היה בתקופה ההיא אריקסון 318 או 388 .. לא זוכר בדיוק את המספר של הדגם , רק שהוא היה פיצקי ביחס לנוקיה ושקל פי שניים ממנה
לצפיה ב-'שני הדגמים האלה היו ברשת סלקום... והיו הקטנים ביותר'
שני הדגמים האלה היו ברשת סלקום... והיו הקטנים ביותר
29/10/2017 | 13:59
30
(שקלו הרבה בעיקר בגלל הסוללה...) עד שהגיע מוטורולה סטאר-טק הנחשק (אאז"נ בפלאפון כבר היו כאלה קודם).
לצפיה ב-'יש מצב; לא זכרתי שהצג היה כ"כ קטן'
יש מצב; לא זכרתי שהצג היה כ"כ קטן
29/10/2017 | 14:02
32
ואיזה פאנל מכוער... אפילו לא ידעתי שהיו צבעים, בישראל ראיתי רק שחורים.

נוקיה היו הברקה בתחום הטלפונים טרום אייפון. למעשה כל חיי היו לי נוקיות עד הסמסונג הראשון...
לצפיה ב-'אגב, מחפירה במעמקי הזיכרון, ממש גירוד התחתית... '
אגב, מחפירה במעמקי הזיכרון, ממש גירוד התחתית...
29/10/2017 | 14:08
55
נדמה לי שהפלוס (2120) הכיל תכונה כלשהי שאפשרה למכשיר "לישון" במצב המתנה ותרמה לחיסכון בסוללה (משהו עם R? ).

ו-2160 כבר היה מסוגל לקבל מסרונים (אך עוד לא לשלוח). בהקשר זה נזכרתי שגם בתקופה שחלק מהמכשירים כבר ידעו לשלוח מסרונים בעצמם אפשר היה להתמסרר רק בתוך הרשת כי עבר זמן עד שסלקום ופלאפון הסדירו ביניהן את העניינים...
לצפיה ב-'אאל"ט, יש בהוט שירות השכמה...'
אאל"ט, יש בהוט שירות השכמה...
29/10/2017 | 20:05
1
33
מה שבטוח היה, כשהייתי מנויה שלהם לפני כמה שנים בודדות. כדאי לברר
לצפיה ב-'תודה רבה, כבר ביררתי ואין אפשרות לסלולארי'
תודה רבה, כבר ביררתי ואין אפשרות לסלולארי
03/11/2017 | 03:39
8
יש רק לקו הביתי של הוט שירות השכמה
וגם לקו הביתי של בזק יש שירות השמכה

אבל אין לי קו ביתי בבית, רק 2 נוקיות...
לצפיה ב-'צריכה עזרה!'
צריכה עזרה!
26/10/2017 | 19:36
7
101
הי 
יש לי סמארטפון ישן עם סים טוקמן ריק ושכחתי את המספר שלו.. ניסיתי להטעין אותו כדי להתקשר ממנו אבל לא הצלחתי בגלל שיש לי אשראי דיירקט.. איך אני יכולה לברר מה המספר?? האם יש איזשהי אפליקציה שיכולה לעזור או  משהו אחר שאני יכולה לעשות?? תודה!
לצפיה ב-'תפתח את תוכנת המסרים שלך '
תפתח את תוכנת המסרים שלך
26/10/2017 | 20:50
4
69
(זו ששולשת SMS ) >תפריט עליון 3 נקודות >הגדרות > שורה אחת לפני הסוף הגדרות מספרי הסים

לצפיה ב-'אין לי, יש לי רק..'
אין לי, יש לי רק..
26/10/2017 | 21:21
3
60
הגדרות אחסון, הגדרות של הודעות טקסט,, הגדות הודעות מולטימדיה, והגדרות התראה
לצפיה ב-'תנסה'
תנסה
26/10/2017 | 21:34
2
51
הגדרות >אודות >סטטוס>סטטוס סים
לצפיה ב-'נסה אפליקציה'
נסה אפליקציה
26/10/2017 | 21:41
44
לצפיה ב-'גם לא עוזר לצערי...'
גם לא עוזר לצערי...
26/10/2017 | 21:49
18
לצפיה ב-'חייגי ל-778* או 779*, לא זוכר איזה אחד מבין השניים.'
חייגי ל-778* או 779*, לא זוכר איזה אחד מבין השניים.
26/10/2017 | 21:40
24
לצפיה ב-'את יכולה להתקשר לסלקום ולשאול אותם, אולי הם מוכנים לענות...'
את יכולה להתקשר לסלקום ולשאול אותם, אולי הם מוכנים לענות...
26/10/2017 | 21:40
27
לצפיה ב-'מחיקת איש קשר מהוואטסאפ'
מחיקת איש קשר מהוואטסאפ
25/10/2017 | 21:43
3
101
לחיצה ארוכה על איש הקשר ואז מחיקת מדיה  זה עובד 
לצפיה ב-'יופי? '
יופי?
26/10/2017 | 08:01
1
29
לצפיה ב-'תמחא לו כפיים'
תמחא לו כפיים
26/10/2017 | 08:44
24
לצפיה ב-'אם נצא מנק' הנחה שדרצית לכתוב שזה *לא* עובד אז ..'
אם נצא מנק' הנחה שדרצית לכתוב שזה *לא* עובד אז ..
26/10/2017 | 10:25
52
אני לא סגור על זה סופית אבל אאל"ט
אנשי הקשר בWA הם בעצם הרשימת אנשי הקשר שיש לך בנייד ורק מחיקה של איש קשר מהנייד תעלים אותו מהWA ..
לצפיה ב-'בוקר טוב, איך מבטלים את תיקון/ השלמת המילים האוטומטית'
בוקר טוב, איך מבטלים את תיקון/ השלמת המילים האוטומטית
26/10/2017 | 10:02
9
42

טלפון OnePlus3T

בתוכנת ה- SMS והוואטסאפ תיקון השגיאות מציק ומשנה לי מילים...

איך אפשר לבטל את הפונקציה הזו?

ניסיתי לחפש בהגדרות התוכנה והגדרות המקלדת אבל לא מצאתי.

אשמח להכוונה.

ותודה כמובן
לצפיה ב-'מהידוע לי, זה תמיד מופיע בהגדרות המקלדת'
מהידוע לי, זה תמיד מופיע בהגדרות המקלדת
26/10/2017 | 10:13
6
28
וודא שאתה בהגדרות המקלדת הנכונה.
הגדרות-שפה וקלט וכו'.
העלה צילום מסך...
לצפיה ב-'בבקשה, שים לב בודק האיות מסומן ככבוי'
בבקשה, שים לב בודק האיות מסומן ככבוי
26/10/2017 | 10:26
5
35
לצפיה ב-'לדעתי, צריך לבטל גם את auto correction, ולא רק spell checker'
לדעתי, צריך לבטל גם את auto correction, ולא רק spell checker
26/10/2017 | 10:51
4
29
חפש תחת הגדרות ה- keyboard, לא תחת "שפות וקלט"
לצפיה ב-'מה זה? איפה מוצאים את ההגדרה הזו?'
מה זה? איפה מוצאים את ההגדרה הזו?
26/10/2017 | 11:08
3
14
לצפיה ב-'מה זה "מה זה"? זה auto correction. חפש בהגדרות ה- keyboard.'
מה זה "מה זה"? זה auto correction. חפש בהגדרות ה- keyboard.
26/10/2017 | 11:11
2
17
לצפיה ב-'תודה. לא צריך לכעוס סה"כ עוד קצת הכוונה...'
תודה. לא צריך לכעוס סה"כ עוד קצת הכוונה...
26/10/2017 | 11:25
1
28
,נראה לי שמצאתי עוד הגדרות תחת: המקלדת הוירטואלית> GBOARD> ,תיקון טקסט...

אני רושם את ההכוונה כי אולי זה יעזור גם לאחרים.
לצפיה ב-'לכל אחד מקלדת שונה'
לכל אחד מקלדת שונה
26/10/2017 | 12:26
18
לצפיה ב-'אצלי מופיע בהגדרות המקלדת. כשהמקלדת פתוחה יש סמל הגדרות'
אצלי מופיע בהגדרות המקלדת. כשהמקלדת פתוחה יש סמל הגדרות
26/10/2017 | 19:19
1
27
בלחיצה עליו מופיע תפריט הגדרות, ואז אני נכנסת ל"השלמת מילים" ושם יש אפשרות לכבות לגמרי או להשבית רק את ההחלפה האוטומטית.

אני משתמשת במקלדת ברירת המחדל של סמסונג אבל נראה לי שזה אמור להיות די אותו הדבר בכל המקלדות.
לצפיה ב-'תודה על התגובה, מסתבר שמוקדם יותר רק ביטלתי את סרגל השלמת '
תודה על התגובה, מסתבר שמוקדם יותר רק ביטלתי את סרגל השלמת
26/10/2017 | 21:25
25
המילים שנמצא מעל הטקסט.
המשכתי להקליד וגיליתי  שהוא עדיין משנה לי את המילים באופן אוטומטי.
אבל עכשיו אחרי שמצאתי את האפשרות הנוספת לביטול השלמת מלים עושה רושם שהפעם אוכל לכתוב בלי מעורבות מעצבנת של מתקן השגיאות.

סוף שבוע נעים 
ולילה טוב

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ