לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'הצלבת מספרים'
הצלבת מספרים
03/10/2016 | 21:41
12
75
שלום לכולם
ברשותי שני מספרים, אחד ברשת פלאפון (עסקי) ואחד ברשת סלקום (פרטי)
הייתי רוצה להצליב את המספרים: שהמספר של רשת סלקום ינדוד לסים של פלאפון, והפוך, שהמספר ברשת פלאפון ינדוד לסים של סלקום
האם זה אמור להיות ניתן? איך עושים את זה מבחינת תיאומים?
תודה לעוזרים
ושנה טובה
לצפיה ב-'מצליב סים'
מצליב סים
04/10/2016 | 08:19
11
50
אין פה ענין של נדידה .
אתה מצליב את הסימים בין המכשירים .
נציין שהטלפון העסקי הוא אולי לא שלך ,ואם העסק מחליף טלפונים אז צריך להצליב בחזרה

לצפיה ב-'מערכתית לא ניתן יהיה להצליב סימים, סלקום לא יכולים לפעול על '
מערכתית לא ניתן יהיה להצליב סימים, סלקום לא יכולים לפעול על
04/10/2016 | 11:51
10
45
סים של פלאפון והפוך.
קופצת להם במערכת הודעת שגיאה שלא נותנת להם לסיים את התהליך.

הדרך היחידה היא לנייד כל קו לחברה השניה בתיאום ביניהן.
לצפיה ב-'למה הטלפון עם נעילה?'
למה הטלפון עם נעילה?
04/10/2016 | 12:23
9
31
חשבת שהפסיקו עם זה

לצפיה ב-'לא קשור לטלפון, קשור למערכות החברות! '
לא קשור לטלפון, קשור למערכות החברות!
04/10/2016 | 12:58
8
33
סים של סלקום לא יוכל לשאת עליו מספר של פלאפון (ששייך עדיין לחברת פלאפון) והפוך.
זה מה שתיאר פותח השרשור, זה לא אפשרי.
לצפיה ב-'אולי לא הובן כהלכה'
אולי לא הובן כהלכה
04/10/2016 | 14:00
7
28
ואני עדין לא קולט היכן יש קושי.
כפי שהשאלה נשאלה זה סתום ולא ברור.
אני הנחתי שמדובר בשני מכשירי טלפון ובשני סימים .וטכנית מספר שבמקור הוא פלאפון יכול להיות בנדידה בסלקום ולהיפך .
אבל למה לעשות זאת כאשר ניתן להצליב סימים?

לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
04/10/2016 | 14:23
6
34
מובן שאפשר להחליף סים בין המכשירים, לא זאת השאלה שלי
אם לחדד השאלה היא איך לנדוד עם מספר מסים לסים, לשני הכיוונים בהצלבה
איך לתאם ששתי הנדידות יתבצעו באותו זמן, כדי לא להכנס לסיבוכים לא צפויים
תודה!
לצפיה ב-'שוב הגענו למילכוד'
שוב הגענו למילכוד
04/10/2016 | 14:34
3
36
למה חייב באותו זמן ? לא יכול להעשות בשבוע הפרש?
לאחר שנדידה אחת נכנסה לתוקף מבצע את הנדידה השניה .

לצפיה ב-'צבי, ניוד הוא לא נדידה! אתה מבלבל מונחים ועושה יותר בלאגן!'
צבי, ניוד הוא לא נדידה! אתה מבלבל מונחים ועושה יותר בלאגן!
04/10/2016 | 14:35
14
לצפיה ב-'אכן לא חייב באותו זמן'
אכן לא חייב באותו זמן
04/10/2016 | 15:36
1
36
מכיוון שאני לא בקיא בפרוצדורות היה נראה לי שסמיכות זמנים תמנע מצבים שמספר נופל בין הכסאות או ״נחטף״ על ידי משתמש אחר בזמן ביניים בו אין לו שיוך
אבל - הסביר בינתיים tomco בדיוק את מה שהייתי צריך לדעת בעניין הזה
תודה לכולם!

לצפיה ב-'מספר לא יכול להחטף בכזו קלות וכזו מהירות. אחרי ניתוק קווים, '
מספר לא יכול להחטף בכזו קלות וכזו מהירות. אחרי ניתוק קווים,
04/10/2016 | 16:48
23
בייחוד קווים עסקיים, המספר המנותק נכנס לפול המספרים האפשריים של החברה ונשמר עד שהחברה בוחרת להשתמש בו או משחררת אותו, בהנחה וישנו פול מוגדר. (לדוגמה סדרת מספרים שמתחילה ב054-615 ועוד ארבע ספרות).

כאשר המספר אינו עסקי, או כאשר אין פול מספרים מוגדר, המספר יכנס זמנית לפול מספרים לא שמיש עד אשר מסתיים הליך הניתוק או הניוד. עד אז - המספר אינו שמיש ויוצג מערכתית כמספר בשימוש.
לצפיה ב-'עצור סוסים! צריך לעשות סדר.'
עצור סוסים! צריך לעשות סדר.
04/10/2016 | 14:34
1
40
נדידה = שימוש בתשתית סלולרית של רשת אחת, כאשר אתה לקוח של רשת אחרת. (ע"ע שימוש בתשתית של סלקום כאשר אתה לקוח גולן טלקום).
ניוד = שימוש במספר שהיסטורית שייך לפול המספרים של חברה אחת ברשת אחרת (ע"ע קידומת 050 כלקוח סלקום).

מה שאתה רוצה לעשות הוא לא נדידה!

הוא הצלבה בין שני מספרים, שאחד שכרגע שייך לסלקום יהיה שייך לרשת פלאפון, והפוך.
כדי לעשות את זה נדרש ניוד! ניוד של שני המספרים לחברה השניה. דבר שאם אתה אינך בעלי הקו הארגוני ואינך איש קשר של הארגון - לא תוכל לבצע, הכנסת קו חדש או הוצאת קו קיים מצריכה אישור איש קשר.
כדי לבצע זאת - פנה לאיש הקשר שלך, בקש ממנו שימשוך את המספר הסלקומי לארגון וישחרר את המספר הארגוני לניוד.
לאחר מכן בקש מפלאפון שימשכו את המספר הארגוני הקיים אליהם כלקוח פרטי.
לצפיה ב-'תודה רבה, עשית לי קצת סדר!'
תודה רבה, עשית לי קצת סדר!
04/10/2016 | 15:37
30
ברור עכשיו מה לעשות
לצפיה ב-'1+3 = 6 ? רשמים משבועיים עם OnePlus 3'
1+3 = 6 ? רשמים משבועיים עם OnePlus 3
03/10/2016 | 10:31
41
694
הנקסוס 4 קשישא החל להראות סימני מצוקה (שתי סוללות שהוחלפו) והוחלט להעבירו ליורשת העצר.
בבחינת שוק ה-HIGH END מתברר שיש שם את העייפונים במחירים מטורפים,
את סמסונג וה-TW המהולל, את LG שלך תסמוך עליה אחרי ה-G4 ולוחות האם שלה,
נקסוס 6P ואחיו ה-P9, ועוד כמה מכשירים שבקושי...
המשך>>
הנקסוס 4 קשישא החל להראות סימני מצוקה (שתי סוללות שהוחלפו) והוחלט להעבירו ליורשת העצר.
בבחינת שוק ה-HIGH END מתברר שיש שם את העייפונים במחירים מטורפים,
את סמסונג וה-TW המהולל, את LG שלך תסמוך עליה אחרי ה-G4 ולוחות האם שלה,
נקסוס 6P ואחיו ה-P9, ועוד כמה מכשירים שבקושי נמכרים בארץ (סוני, HTC, מוטורולה).
הפור נפל על מכשיר הדגל של OnePlus המציג מפרט מרשים, ממשק יחסית נקי ומחיר תחרותי (2,000-2,500 ש"ח בארץ 200-300 ש"ח פחות בחול).
אז שנתחיל ?

חוויית הקניה:
אני קניתי את המכשיר באילת (לא עושה פרסומת) ב-2,000 ש"ח.
דבר ראשון ששמתי לב זה שכ-ו-ל-ם, כל המוכרים, מוציאים את המטען המהיר (Dash Charger)  המקורי ושמים מטען 2A בשקל תשעים.
הטענה היא שה-Dash Charger אינו תקני בארץ, אבל בשקט-בשקט הם מוכרים אותו תמורת 150-200 ש"ח נוספים. ויתרתי.
כמו כן אין בערכה אזניות, אבל זה כבר הפך לסטנדרט מגונה.
צריך לשים לב שהמכשיר שמוכרים לנו הוא מדגם A3000 הבינ"ל ולא A3001 האמריקני.
בחנויות מוכרים גם את הדגם האמריקני עם סיפור של שינויי תוכנה שמתאימים אותו לדור הרביעי בישראל,
אבל גם אם יראו לכם קליטת LTE נקודתית, שימו לב - ל-A3001 אין את תדר ה-LTE העיקרי בישראל (2600).

C-data הם היבואנים הרשמיים, אני העדפתי לקנות מכשיר ללא אחריות, או בעצם אחריות לשנתיים על הנייר של Mobile BD:

המכשיר:
אחרי הנקסוס 4 על מסך ה-"4.6 שלו ה-1+3 נראה ע-נ-ק , אבל מסתבר שמתרגלים מהר מאד לגודל,
וכשאני מחזיק את ה-N4 אני מבין איך הרגישו בעלי האייפונים כשהחזיקו בפעם הראשונה את האייפון 6.
המכשיר דק וחלק ועושה רושם של "או-טו-טו אני על הרצפה" ומסתבר שכשהוא מגיע לרצפה הוא עדין מאד.
מכיר אישית שלושה בעלי המכשיר שניפצו את המסך בשבוע הראשון לחייו וביד2 יש עוד כמה מכשירים כאלה.
המסך יקר (כ-800 ש"ח) והחלפתו עלולה להיות לא משתלמת - ראו הוזהרתם המכשיר דורש מגן מסך ומגן אחורי !
לא אחזור על המפרט המרשים, רק אציין שהמכשיר הוא דואל סים, למי שזה רלוונטי.
הרמקול ושקע האזניות ממוקמים ליד שקע הטעינה - זה אומר להחזיק את המכשיר הפוך כששומעים מוזיקה.
הרמקול קצת צורם בשיא הווליום.

התוכנה:
מרשמלו (6.0.1) לטוב (הרשאות) ולרע (הרשאות) עם הממשק של +1 (בגירסת 3.2.6) - שיפצורים לא דרמטים אבל מרחיבים דעתו של המשתמש:
- אפשרות להדלקה וכיבוי בדאבל קליק.
- אפשרות לכתב לבן על רקע שחור בכל המערכת.
- אפשרות לתכנות המקשים הפיזיים (לחיצה ארוכה/דאבל קליק).
- אפשרות להפעלת מצלמה/פנס/מוזיקה כשהמכשיר סגור.
אני ביצעתי פתיחה של הבוטלואדר מיד עם קבלת המכשיר (כדי למנוע מחיקת מידע בהמשך) והתקנת ריקוברי של TWRP והרשאות רוט עפ"י המדריך הבא:

החיים עם ה-1+3:
אז כן, 6GB פותרים הרבה בעיות - המכשיר מהיר בטירוף, לא התגלו לאגים, היסוסים או תקיעות.
הממשק של +1 יציב מאד (למרות שאת הלונצ'ר החלפתי ל-NOVA).
הסוללה נטענת מהר ולא נגמרת, אולי כי היא חדשה ואולי כי הממשק נקי יחסית.
- ב-5 שעות מנוחה (בלילה) ירד אחוז אחד שלם לעומת 20% בנקסוס קשישא.
- בעוד 5 שעות פעילות קלה ירדו עוד 6%, הנקסוס בשלב הזה היה כבר מחובר למטען.
המעבד שומר על טמפרטורת החדר/אוטו/חוץ.
המקסימום שהגעתי אליו זה 43C בעת טעינה, ניווט, שיחה ואפליקציות ניטור ברקע,
כשבשלב הזה הנקסוס היה מגיע לטמפרטורה כפולה ו....כבה.
ה-GPS מדוייק ומהיר - לא ניצפו היסוסים או איבוד קליטה.
המצלמה חדה והממשק שלה נקסוסי למהדרין.
חיישן טביעת אצבע בכפתור ה-HOME מהיר ומדוייק.
כפתור הווליום הצידי - לא שימושי ונמשך מדי פעם בטעות.
לא נתקלתי בבעיות תוכנה שדווחו ברשת - כנראה כבר תוקנו בעדכונים קודמים.

לצפיה ב-'בעיה בהיפוך סמן בהודעות'
בעיה בהיפוך סמן בהודעות
03/10/2016 | 08:58
2
42
התקנתי את העידכון באייפון והסמן של ההודעות נמצא הפוך לכיתוב
למישהו יש פיתרון
לצפיה ב-'איזה אייפון איזו אפליקציה איזה עדכון'
איזה אייפון איזו אפליקציה איזה עדכון
03/10/2016 | 09:24
15
לצפיה ב-'אכן מאז העדכון האחרון בעברית לא מיישר '
אכן מאז העדכון האחרון בעברית לא מיישר
03/10/2016 | 10:49
20

לא מיישר לימין.

פתרון סמני לעבור לאנגלית ולחזור לעברית הבעיה שכל הודעה צריך לחזור על הטריק הזה.
לצפיה ב-'שלום אני חדש'
שלום אני חדש
02/10/2016 | 12:37
1
61
שלום רב לכולם. שאלתי היא אם יש למישהו מידע אשמח לקבלו.
קניתי סמסונג A9 Pro אבל אין בו עברית. נאמר לי בחו"ל(סינגפור)ששם קניתי שברגע שהמכשיר יושק בארץ יהיה אפשרות להוריד מהאינטרנט- עברית. האם ידוע מתי הוא יושק והאם יש אפשרות להתקין עברית ללא קשר להשקה.
תודה מראש למי שיענה לי ותודה לכולם. שנה טובה וחגים שמחים
הספן
לצפיה ב-'אין ממש קשר להשקה בארץ. '
אין ממש קשר להשקה בארץ.
02/10/2016 | 13:52
49
אולי התכוונו לכך שהוא יושק בארץ, תוכל להוריד את הרום הישראלי ולצרוב אותו במכשיר (החלפת כלל מע' ההפעלה).

מה שכן, כמו בהודעה אחרת בפורום, תוכל להשתמש כבר עכשיו במדריך הבא ע"מ 'לחשוף' את העברית שכן קיימת במכשיר
לצפיה ב-'סמרטפון לילד'
סמרטפון לילד
02/10/2016 | 09:09
31
113
אני מעוניין לשדרג את הסמרטפון של בני בן ה-12
כרגע יש לו סמסונג גלקסי 3 ששימש אותי בעבר (בקושי מתפקד)
התקציב הוא עד 1000 ש"ח רצוי פחות.
הוא יוריד הרבה משחקים, ישלח הודעות, מצלמה חשובה אבל לא הכי.
נפח הזיכרון חשוב (כמה שיותר) וגם זיכרון המערכת.
יש מגוון גדול של מכשירים ואין לי את הכלים לבחור את המשתלם ביותר.
אשמח להמלצות וחג שמח
לצפיה ב-'הצעה ידידותית ממני:'
הצעה ידידותית ממני:
02/10/2016 | 10:48
135
לעשות לסמסונג גלקסי 3 איתחול למצב יצרן, כלומר לנקות אותו ממה שיש עליו, לקנות סוללה חדשה, והנה לדעתי יהיה לכם מכשיר כמעט חדש בזיל הזול.
ואז להתקין מחדש את מה שצריכים.
מניסיון אצל שני קרובי משפחה זה עשה פלאות והם מרגישים כאילו קיבלו מכשיר חדש.
זאת ההצעה שלי.
רק הערה חשובה: אם תחליטו לקבל את ההצעה שלי, כדאי מאוד, ממש חובה, לעשות גיבוי על המחשב או בענן כלשהו או גם וגם (אני אפילו צורב את הגיבויים ליתר בטחון) לחמור החשוב שיש על המכשיר, אם יש כזה, וזאת כדי שתוכלו לשחזר את מה שרצוי למכשיר המחודש.

לצפיה ב-'Xiaomi Redmi Note 3 Pro'
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
02/10/2016 | 10:49
7
88
לצפיה ב-'זה ממש לא מכשיר לילד.'
זה ממש לא מכשיר לילד.
02/10/2016 | 11:23
6
50
לצפיה ב-'על סמך מה אתה אומר את זה?'
על סמך מה אתה אומר את זה?
02/10/2016 | 11:36
5
38
לצפיה ב-'על סמך ניסיונם של שני צעירים מסביבתי הקרובה'
על סמך ניסיונם של שני צעירים מסביבתי הקרובה
02/10/2016 | 12:29
4
107
ומדובר בתותחי מחשבים צעירים שטענו (כפי שידוע לי כבר) שמדובר במכשירים מעולים מבחינה טכנית, אך גרועים מבחינת התוכנה שהסינים הדביקו לה.
גם אני הבחנתי בכך.
כך שלדעתי זה לא מכשיר המתאים לילד.
האם אתה ניסית אותו בידיך בטרם החלטת להמליץ עליו?
לצפיה ב-'זה שהסינים אוהבים לזהם את המכשירים באפליקציות שונות ומשונו'
זה שהסינים אוהבים לזהם את המכשירים באפליקציות שונות ומשונו
02/10/2016 | 12:45
3
87
לא אומר שמכשיר ספציפי לא מתאים למשתמש המצוי. אתה צודק, אני בד"כ ישר מחליף רום בכל מכשיר סיני שנקרה בדרכי, אבל גם בלי זה אותו משתמש מצוי, במיוחד כשמדובר בילד, לא צריך כלום מעבר לאייקונים של משחקים וכיו"ב.
לצפיה ב-'אז בסך הכל מה שהגבת עכשיו מאשר לדעתי את מה שכתבתי'
אז בסך הכל מה שהגבת עכשיו מאשר לדעתי את מה שכתבתי
02/10/2016 | 12:52
2
77
והמכשיר לא מיועד לילדים.
ילד אמור לקבל מכשיר עובד ולא מכשיר שצריכים לעמול עליו כדי שיוכל לעבוד,
אלא אם כן מתקבלת הצעתי לאתחל את ה-S3, שלדעתי עדיין זאת העדיפות הראשונה שצריכה להיות להם.
לצפיה ב-'התקבלה כבר ובוצעה לפי הבנתי '
התקבלה כבר ובוצעה לפי הבנתי
02/10/2016 | 13:44
1
88
רק עניין העברית שגם הוא מאוד פשוט
לצפיה ב-'אכן כך הספקתי להבין גם אנוכי'
אכן כך הספקתי להבין גם אנוכי
02/10/2016 | 13:56
22
לצפיה ב-'איתחול'
איתחול
02/10/2016 | 11:50
8
81
היי, אז לפני שאני קונה מכשיר חדש לילד החלטנו לאתחל..
הכל טוב ויפה אבל נתקבלנו בבעיה של שפת המערכת.
איך מחליפים את השפה דרך הmorlocal. כשמנסים להחליף שפה כתוב שצריך להשתמש ב-super user privilege
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'כלומר מדובר במכשיר שלא מיבוא רשמי.'
כלומר מדובר במכשיר שלא מיבוא רשמי.
02/10/2016 | 12:27
57
עם כאלה אין לי ניסיון לצערי, אבל יש כאן אחרים הבקיאים בנושא ויסבירו כנראה בהמשך מה לעשות.
לצפיה ב-'תתקינו רום של Cyanogen'
תתקינו רום של Cyanogen
02/10/2016 | 12:39
5
68
ואז גם תהיה לכם מערכת הפעלה נורמלית, וגם תפריטים בעברית. אתה יכול לשאול ב-http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=10&t=64650 יש שם מתנדבים כמעט בכל עיר בישראל שיעשו זאת.
לצפיה ב-'מערכת הפעלה נורמלית כן , אבל גם בעייתית'
מערכת הפעלה נורמלית כן , אבל גם בעייתית
02/10/2016 | 14:14
4
60
הם כותבים משהו כללי ולא דואגים למקסם אותו פר מכשיר , גם אין לגירסאות האלו שום בדיקת איכות ושלא נדבר שחייבים להתקין תוכנות גוגל בנפרד.
לצפיה ב-'המשתמשים הם מבקרי האיכות'
המשתמשים הם מבקרי האיכות
04/10/2016 | 19:15
3
29
בכל שרשור באתר xda יש הערות/טענות של אלה שהתקינו רום מקוסטם כזה ואחר, ואז משתחררת גרסה נוספת, בהתאם לאותן ההערות והטענות.
לצפיה ב-'בגלל זה נאמר ״ האם היית מוכן להשתתף בניסוי ״?״'
בגלל זה נאמר ״ האם היית מוכן להשתתף בניסוי ״?״
05/10/2016 | 00:14
2
7
לצפיה ב-'אני משתתף ב"ניסוי" הזה מאז הסמארטפון הראשון שקניתי'
אני משתתף ב"ניסוי" הזה מאז הסמארטפון הראשון שקניתי
05/10/2016 | 13:10
1
11
אגב, אתה סבור שרומים רשמיים עוברים בקרת איכות קפדנית? ומה עם רומים מקומיים שהחנויות דוחפות לקונים בארץ?
לצפיה ב-'גם אני משתתף בניסוי הזה ולכן לא ממליץ עליו כדרך קבע ,'
גם אני משתתף בניסוי הזה ולכן לא ממליץ עליו כדרך קבע ,
05/10/2016 | 14:25
11
מעדיף רום רשמי טוב ולכן גם לא נוהג להמליץ על מכשירים סיניים ככלל .
הרום של cm מאוד בעייתי מכיוון שכל יום יוצא עדכון שיכול לתקן דבר אחד ולדפוק דבר אחר.
לפי הנסיון תמיד משהו ייקרה בזמן הכי חשוב שתצטרך אותו , ממש מבאס לצאת לטיול ולגלות שיש באגים במצלמה או לצאת לריצה עם אוזניות bt ולגלות קפיצות ועצירות במוזיקה וכדומה .
לצפיה ב-'תוכלו גם לצרוב את הרום הרשמי של ישראל במכשיר'
תוכלו גם לצרוב את הרום הרשמי של ישראל במכשיר
02/10/2016 | 13:43
56
זה מאוד פשוט, סה"כ להוריד את הרום, את התוכנה הרלוונטית (שמאוד פשוטה לתפעול) ועוד מספר בודד של לחיצות. השאלה כמה אתה טכנופוב (אם בכלל לא, הייתי ממליץ).

דבר נוסף, הוא כמובן בעזרת MoreLocale 2, בעזרת המדריך הבא (לא דורש רוט, החלפת רום או כל דבר אחר):

לצפיה ב-'מייזו M3S, זול ומתאים לצעירים'
מייזו M3S, זול ומתאים לצעירים
02/10/2016 | 14:40
11
87
זיכרון 32 גיגה והרחבת זיכרון
RAM 3072
סוללה 3020 מילי אמפר שעה
חיישן טביעת אצבעות

המחיר 850 שקל

לצפיה ב-'אתחול'
אתחול
02/10/2016 | 16:11
10
82
בצענו אתחול.  קפצנו לחנות הקרובה לסדר את עניין העברית (לא לקחו כסף). ועכשיו נקווה שהמכשיר יספק את הילד לתקופה הקרובה.  בהמשך נחליף סולחה.  מודה לכם מאוד על התגובות היעילות והעזרה המהירה.  חג שמח לכולם
לצפיה ב-'אני שמח שקבלתם את ההצעה שלי.'
אני שמח שקבלתם את ההצעה שלי.
02/10/2016 | 16:19
8
60
ממליץ מאוד על החלפת סוללה ואז יהיה לילד מכשיר כמעט חדש.

שנה טובה.
לצפיה ב-'...ואז הילד ירצה להתקין משחק מסוים'
...ואז הילד ירצה להתקין משחק מסוים
04/10/2016 | 19:17
7
42
ויגלה שהרום הרשמי לא התעדכן שנתיים.
לצפיה ב-'אז הוא יוותר על המשחק המסויים... פשוט וקל.'
אז הוא יוותר על המשחק המסויים... פשוט וקל.
04/10/2016 | 20:02
6
21
לצפיה ב-'כן, בטח'
כן, בטח
04/10/2016 | 20:08
5
34
כשכולם בכיתה שלו ישחקו במשחק הנ"ל, הוא לא ממש ישלים עם רוע הגזירה
לצפיה ב-'אם שתי הבנות שלי, אחת בת 24 והשניה בת 19 מסתדרות עם S3'
אם שתי הבנות שלי, אחת בת 24 והשניה בת 19 מסתדרות עם S3
04/10/2016 | 20:10
4
43
שעליו גירסה 4.3 אז גם ילד בן 12 יסתדר.
ותתפלא, שתיהן לא מוכנות לשמוע על מכשיר חדש.
אבל אתה בהחלט יכול להיות נדיב ולקנות לילד מתנה איזה מכשיר שתרצה לתת לו במתנה.
לצפיה ב-'אל תשווה שימושים של בחורה בת 19+ לילד בן 12....'
אל תשווה שימושים של בחורה בת 19+ לילד בן 12....
05/10/2016 | 08:30
3
13
לצפיה ב-'אינני משווה. '
אינני משווה.
05/10/2016 | 09:52
2
26
ואני חושב שדווקא אצל הבנות שהזכרתי השימושים נרחבים יותר, אבל בסדר, שיהיה... אין לי בעייה לקבל את דעתך.
לצפיה ב-'שימוש נרחב הוא לא תמיד שימוש עוצמתי. אני משתמשת בסמארטפון '
שימוש נרחב הוא לא תמיד שימוש עוצמתי. אני משתמשת בסמארטפון
05/10/2016 | 10:30
1
38
שלי בצורה הרבה יותר ״נרחבת״ ומתוחכמת מאשר הילד. אבל הוא מריץ משחקים רציניים ורואה סרטים ואצלי מקסימום יש סודוקו...
לצפיה ב-'מה שנועה..'
מה שנועה..
05/10/2016 | 11:12
9
לצפיה ב-'בהחלטה לאתחל ולא לרכוש'
בהחלטה לאתחל ולא לרכוש
05/10/2016 | 12:25
18
מכשיר חדש יש יתרונות וחסרונות שברורים לי ולילד.
הוא לא יכול להוריד משחק כמו פוקימון וכד' ואנחנו מודעים לכך.
מצד שני הרדיפה אחרי המכשיר החדש לא תגמר אף פעם (תמיד יהיה ילד בכיתה עם מכשיר יותר חזק, גדול, יפה ומגניב יותר) ולפעמים צריך ללמד ילד את השיקולים הרחבים יותר בקבלת ההחלטות לגבי רכישות שלא נגמורת (מחשב / אקס בוקס / אייפד / ועוד ועוד מיני גדג'טים מגניבים שיש לכוללם בכיתה).
לצפיה ב-'השבוע הפעלתי את הS3 מיני הישן של אמא שלי והכל עובד טוב.'
השבוע הפעלתי את הS3 מיני הישן של אמא שלי והכל עובד טוב.
05/10/2016 | 20:58
17
כל האפליקציות עובדות עליו, והאינסטרגם והפייסבוק  סבבה לגמרי.
אז תתחיל עם זה, שישבור אותו קצת בשנה הקרובה, ועוד שנה שיתחדש...
לצפיה ב-'שנה טובה ל...'
שנה טובה ל...
01/10/2016 | 23:56
13
85
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/17130927...מחשבים/סלולארי

היו ימים
שהאיחולים מ2013 יתגשמו השנה!!
חג שמח

לצפיה ב-'שנה טובה לכולם! '
שנה טובה לכולם!
02/10/2016 | 00:58
6
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם'
שנה טובה לכולם
02/10/2016 | 06:01
30
נקווה שבלי מחלוקות בינינו ורק עם שיתוף פעולה נעים, מכבד ומכובד.
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
02/10/2016 | 07:40
7
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם.'
שנה טובה לכולם.
02/10/2016 | 09:30
23
איפה התקופה שהיינו סופרים את המכתבים והגלויות של השנה טובה .
לצפיה ב-'את מבטיחה או מאיימת ?? '
את מבטיחה או מאיימת ??
02/10/2016 | 10:32
12
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם '
שנה טובה לכולם
02/10/2016 | 11:07
9
לצפיה ב-'שנה טובה ,שמחה , מאושרת ומעושרת '
שנה טובה ,שמחה , מאושרת ומעושרת
02/10/2016 | 15:39
18
לכל דיירי הביית הזה .
שנה של צמיחה ,הגשמת חלומות ורק יצירה חיובית
לצפיה ב-'שנה טובה ומאושרת'
שנה טובה ומאושרת
02/10/2016 | 17:38
6
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם'
שנה טובה לכולם
02/10/2016 | 18:10
12
לצפיה ב-'שנה של רוגע ושימוש מושכל בשכל המשני שלנו'
שנה של רוגע ושימוש מושכל בשכל המשני שלנו
03/10/2016 | 12:15
2
40
לצפיה ב-'"שנה של פריחה" נשמע כמו משהו שרופא עור ישלח... '
"שנה של פריחה" נשמע כמו משהו שרופא עור ישלח...
03/10/2016 | 13:16
1
16
לצפיה ב-'צר לי שאלו הקונוטציות שלך, אבל תתנחם שיש דברים יותר גרועים'
צר לי שאלו הקונוטציות שלך, אבל תתנחם שיש דברים יותר גרועים
03/10/2016 | 20:13
30
לצפיה ב-'שנה טובה!'
שנה טובה!
04/10/2016 | 21:00
3
לצפיה ב-'איך אפשר לפתוח אייפון שנפל לשלולית כדי לייבש אותו מהר?'
איך אפשר לפתוח אייפון שנפל לשלולית כדי לייבש אותו מהר?
01/10/2016 | 23:55
2
33
לצפיה ב-'הפתעחה שלו תחסל אותו , שים אותו באורז שייספוג את הלחות'
הפתעחה שלו תחסל אותו , שים אותו באורז שייספוג את הלחות
02/10/2016 | 09:34
49
אל תחבר לחשמל  , זה גם מאוד תלוי בסוג האייפון , יש כאלה שנפתחים בשני ברגים ויש כאלו שנפתחים דרך המסך .
לצפיה ב-'לשים אותו בחוץ בשמש או בצל חלקי שיתיבש'
לשים אותו בחוץ בשמש או בצל חלקי שיתיבש
03/10/2016 | 14:52
35
כמה שעות.
באופן מקצועי שמים אותו בואקום עם חימום של 60 מעלות.

אני לא בעד אבל אחרים מוסיפים תפילה אם לא עוזר אולי לא יזיק עוד.
לצפיה ב-'053 איזו חברה זו? (הרי היו שינויים לפני כמה שנים....)'
053 איזו חברה זו? (הרי היו שינויים לפני כמה שנים....)
01/10/2016 | 22:15
7
65
האם יכול להיות ש-053 יכול להיות היום כל אחת מהחברות הסוללריות..?
לאחר שאיפשרו את המעבר בין חברה לחברה עם שמירת המספר..

האם יש סיכוי שנשמר בכ"ז איזה מספר פתיח לחברה מסויימת?

לצפיה ב-'053 הרי היא הוט מובייל'
053 הרי היא הוט מובייל
01/10/2016 | 22:27
4
26
לצפיה ב-'אלא אם נדדת לחברה אחרת'
אלא אם נדדת לחברה אחרת
01/10/2016 | 22:30
3
15
לצפיה ב-'זו הבעיה בדיוק '
זו הבעיה בדיוק
01/10/2016 | 22:45
2
25
לצפיה ב-'למה בעיה? '
למה בעיה?
01/10/2016 | 22:47
15
לצפיה ב-'אני עם מספר ראשוני של סלקום 052'
אני עם מספר ראשוני של סלקום 052
02/10/2016 | 07:26
53
אבל אני בגולן .
היכן הבעיה?

לצפיה ב-'053 יכול להיות כיום שייך לכל אחת מהחברות הסלולריות.'
053 יכול להיות כיום שייך לכל אחת מהחברות הסלולריות.
02/10/2016 | 08:20
1
53
מאז התחילה שיטת הניודים אין לדעת למי שייך כל מספר, אלא אם כן בפירוט השיחות בחשבון שלך מופיע שם החברה שאליה התקשרת.
או שאת שואלת את בעל/ת המספר למי הוא/היא שייך/ת.
לצפיה ב-'תודה למגיבים - חצי משימה בוצעה - החברה אותרה'
תודה למגיבים - חצי משימה בוצעה - החברה אותרה
02/10/2016 | 22:57
19
לצפיה ב-'להעביר סיסמה של WIFI מהטלפון למחשב'
להעביר סיסמה של WIFI מהטלפון למחשב
01/10/2016 | 17:40
9
65
יש לי סמסונג S3 מיני. מי שהשכיר לי את הדירה נתן לי סיסמה שהתחברתי אליה דרך הטלפון. עכשיו איך אני מחבר את המחשב שלי גם לאותה הרשת? איפה אני מוצא את הסיסמה?
לצפיה ב-'למה לא תשאל אותו?'
למה לא תשאל אותו?
01/10/2016 | 18:45
8
44
הוא נתן לך את הסיסמה פעם אחת, אין סיבה שלא ייתן שוב.

לצפיה ב-'הוא לא נמצא.'
הוא לא נמצא.
01/10/2016 | 20:06
7
51
הסיסמה רשומה בטלפון גם ככה, למה שאני אחפש אותו? פשוט הטלפון לא מציג לי אותה משום מה.
לצפיה ב-'אין כלל בעיה באיתור סיסמת הרשת האלחוטית'
אין כלל בעיה באיתור סיסמת הרשת האלחוטית
04/10/2016 | 08:33
38
אתה צריך באמצעות המחשב להתחבר באופן קווי לראוטר ולהיכנס למימשק הראוטר .
שם זה יופיע כמעט בצורה גלויה.
תוכל להשתמש בשרות לקוחות שלך החברה שמספקת לכם שרותי הולכה והם ידריכו אותך באמצעות הטלפון

לצפיה ב-'אין שום אפשרות להוציא מהטלפון את הסיסמא. '
אין שום אפשרות להוציא מהטלפון את הסיסמא.
04/10/2016 | 11:36
5
15
לצפיה ב-'אני חושב שאם יש לך רוט אז דווקא אפשר'
אני חושב שאם יש לך רוט אז דווקא אפשר
04/10/2016 | 15:55
4
44
אבל יכול להיות שאני מבלבל עם משהו אחר.
לצפיה ב-'וואלה צודק, לומדים משהו חדש כל יום.'
וואלה צודק, לומדים משהו חדש כל יום.
04/10/2016 | 16:11
14
לצפיה ב-'זה נכון,מחייב גם xposed'
זה נכון,מחייב גם xposed
04/10/2016 | 20:30
2
20
ברם זו דרך עקומה לעומת חיבור מחשב לראוטר וכניסה להגדרות הראוטר.

לצפיה ב-'קודם כל, לא חייבים Xposed, זה שמור כטקסט פשוט'
קודם כל, לא חייבים Xposed, זה שמור כטקסט פשוט
05/10/2016 | 08:31
1
18
אבל כן צריך הרשאות רוט כדי לגשת לתיקייה שבה זה שמור.

דבר שני, אם זו לא הדירה שלו, והוא לא זוכר את הסיסמא של הרשת האלחוטית, למה אתה חושב שתהיה לו הסיסמא של הנתב? כלומר, יש סיכוי יותר מסביר שלא החליפו אותה מברירת המחדל (ובחלק מהנתבים אז גם כתוב בדיוק מה ברירת המחדל), אבל בשביל הסיכוי של ~5% שהחליפו את הסיסמא, אי אפשר לסמוך על זה לחלוטין.
לצפיה ב-'נצטרך רק להמתין לתגובתו'
נצטרך רק להמתין לתגובתו
05/10/2016 | 08:44
13
אם יואיל ולקוות שעזרנו לו.

לצפיה ב-'יושב עכשיו בטיסה לציריך - הוראת בטיחות חדשה'
יושב עכשיו בטיסה לציריך - הוראת בטיחות חדשה
01/10/2016 | 16:04
9
147
כיבוי מוחלט ואיסור שימוש כללי לגלקסי נוט 7. ציינו את המכשיר ספציפית. כל השאר רשאים למצב טיסה.
שעשע אותי
לצפיה ב-'תהנה '
תהנה
01/10/2016 | 17:29
1
30
לצפיה ב-'תודה בדרך לונדונה'
תודה בדרך לונדונה
02/10/2016 | 02:00
14
לצפיה ב-'אני מניח שכבר נחתת בציריך'
אני מניח שכבר נחתת בציריך
01/10/2016 | 19:59
3
81
שביקרתי בה לא מזמן.
ובקשר להוראות הבטיחות שכתבת עליהן, כנראה שפספסת את זה:
לצפיה ב-'ציריך היתה רק תחנת ביניים בדרך'
ציריך היתה רק תחנת ביניים בדרך
02/10/2016 | 01:57
2
69
לבירת הממלכה המאוחדת חביבתי. צודק, אכן פספסתי, הפתיע אותי לשמוע את צוות האוויר השוויצרי מציין את המכשיר במיוחד ו ברצינות כסכנה אמיתית לשלומנו.
לצפיה ב-'המשך טיול מהנה לך ושנה טובה.'
המשך טיול מהנה לך ושנה טובה.
02/10/2016 | 05:57
1
11
לצפיה ב-'שנה טובה ומשובחת לך ולכל חברינו בפורום'
שנה טובה ומשובחת לך ולכל חברינו בפורום
03/10/2016 | 15:21
4
לצפיה ב-'תבלה , אני בדרך לסקנדינביה ... נראה אם גם בטיסה שלי יזכירו'
תבלה , אני בדרך לסקנדינביה ... נראה אם גם בטיסה שלי יזכירו
02/10/2016 | 09:28
41
אותו .
לצפיה ב-'גם בטחסה לשבדיה היתה התייחסות מיוחדת :)'
גם בטחסה לשבדיה היתה התייחסות מיוחדת :)
02/10/2016 | 14:11
18
לצפיה ב-'זה כבר בכל העולם....'
זה כבר בכל העולם....
03/10/2016 | 12:33
38
בשערי העליה למטוס של טיסות בארה"ב מופיע על המסך של הטיסה לבעלי המכשיר שחל איסור מוחלט להפעיל אותו וכן שחייבים לשאת אותו במטען היד ובשום פנים ואופן לא במטען שנשלח לבטן המטוס.
לצפיה ב-'צהריים טובים lg g2 קבלתי אותו במתנה שאלה בה'
צהריים טובים lg g2 קבלתי אותו במתנה שאלה בה
01/10/2016 | 14:01
4
55
ברשותכם הבנתי שהסוללה לא ניתנת להחלפה רק במעבדה האם זה נכון? והשאלה השנייה האם ניתן לפתוח את המכסה מאחורה של הפלאפון?
לצפיה ב-'לא וכן אבל לא לכל אדם , לאדם מהישוב זה כן ולא.'
לא וכן אבל לא לכל אדם , לאדם מהישוב זה כן ולא.
01/10/2016 | 14:38
3
23
לצפיה ב-'פרט נמק והסבר '
פרט נמק והסבר
01/10/2016 | 15:36
2
27
לצפיה ב-'תסתכל כאן'
תסתכל כאן
01/10/2016 | 16:25
1
39
לצפיה ב-'אחלה רב תודות למדתי עוד משהו.'
אחלה רב תודות למדתי עוד משהו.
01/10/2016 | 18:11
12
לצפיה ב-'אדם נכנס לחנות אפל והרס מכשירים עם כדור פטאנק'
אדם נכנס לחנות אפל והרס מכשירים עם כדור פטאנק
01/10/2016 | 12:58
4
127
וכן, זה מגוחך כמו שזה נשמע .

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1212570

אני... באמת שאני לא מבין מה לעזאזל גורם לבן אדם לעשות דבר כזה. אני גם לא מבין למה אף אחד לא ניסה לעצור אותו, אבל ניחא.
לצפיה ב-'הסיבה שלא ניסו לעוצרו זה כי עדיף לאבד רכוש '
הסיבה שלא ניסו לעוצרו זה כי עדיף לאבד רכוש
01/10/2016 | 14:40
1
87
מאשר לאבד את החיים .

ברגע שהאבטחה הגיעה אז הם נכנסו לעימות איתו כי זה התפקיד שלהם.
לצפיה ב-'האיש מופרע בעליל. לו יצוייר כי היתה זו אמורה להיות מחאה'
האיש מופרע בעליל. לו יצוייר כי היתה זו אמורה להיות מחאה
02/10/2016 | 11:04
52
הפגנתית על שירות לקוי, דוגמת התחמקות היבואן מקבלת אחריות בגין תקלת יצור - היה עליו לשער כי לא יחלץ מן האירוע בלא מאסר.
נסיונו הילדותי להסתלק מן הזירה מלמד כי לא צפה התפתחות פשוטה - שיעוכב ויאסר.
סגל החנות אולי חשש כי האיש נושא נשק נוסף כגון סכין, ובצדק לא התעמת. זו עבודה למאבטחים מיומנים בלבד (אם כי משערני כי לו אירע הדבר בישראל היה אחד מעובדי החנות בכל זאת נחלץ ומנסה להשתלט עליו). 
לצפיה ב-'מה אם אגיד לך שראיתי את זה מוקדם יותר...'
מה אם אגיד לך שראיתי את זה מוקדם יותר...
01/10/2016 | 23:07
1
89
וחשבתי עלייך?
לצפיה ב-'שיש לך תפיסה מוטעית לגבי'
שיש לך תפיסה מוטעית לגבי
02/10/2016 | 08:22
23
לצפיה ב-'סוללת גיבוי'
סוללת גיבוי
01/10/2016 | 12:42
21
74
שלום.
האם סוללת גיבוי ניידת לפלאפון power bank יכולה לשמש גם למקור מתח לפנס 12 וולט למצלמת וידאו,
תודה למשיבים.
לצפיה ב-'אם לפנס יש כניסת USB, אז כנראה שכן'
אם לפנס יש כניסת USB, אז כנראה שכן
01/10/2016 | 12:55
2
20
לצפיה ב-'כניסת USB עבור חשמל, כמובן'
כניסת USB עבור חשמל, כמובן
01/10/2016 | 12:55
16
לצפיה ב-'הוא אמר 12 וולט'
הוא אמר 12 וולט
01/10/2016 | 20:31
30
USB  זה בד״כ 5 וולט.
לצפיה ב-'יש סוללות כאלו שהן גם בוסטר התנעה לרכב. שם יש יציאת 12V'
יש סוללות כאלו שהן גם בוסטר התנעה לרכב. שם יש יציאת 12V
01/10/2016 | 21:16
29
לצפיה ב-'סוללת גיבוי לטלפון....'
סוללת גיבוי לטלפון....
01/10/2016 | 21:38
9
47
כשמה כן היא, היא בעלת יציאה של 5V. היא לא יכולה להפעיל פנס של 12V.
לצפיה ב-'קצת יותר מ-5 , הרי יש כאלו שמטעינות אייפד .'
קצת יותר מ-5 , הרי יש כאלו שמטעינות אייפד .
02/10/2016 | 01:03
8
20
לצפיה ב-'אין דבר כזה קצת יותר....'
אין דבר כזה קצת יותר....
03/10/2016 | 12:48
7
34
מתח יציאה של USB הוא 5V !
אייפד דורש הספק גבוה יותר, לא מתח גבוה.
לצפיה ב-'שים לב כמה מספק המטען של האייפד'
שים לב כמה מספק המטען של האייפד
03/10/2016 | 21:53
6
27

גם לו יש יציאת usb
לצפיה ב-'שוב מבלבלים'
שוב מבלבלים
04/10/2016 | 08:26
3
26
יש פוטנציאל למטען,בעיקרון שיהיה 100A .
זה לא משנה ,הטעינה נקבעת ע"י הטלפון/טאבלט .לכל המכשירים החדשים יש מעגלי טעינה חכמים.
השימוש במינוח מטען חזק יותר ,לא נכונה ומטעה.

לצפיה ב-'הטעינה נקבעת בשיתוף בין המטען למכשיר הסלולארי'
הטעינה נקבעת בשיתוף בין המטען למכשיר הסלולארי
04/10/2016 | 21:41
2
12
אם יש מטען חזק והמכשיר לא תומך בזה אין שום אפקט ולהפך.
המעגלים החכמים יש להם הרבה תפקידים כמו דיווח אחוזי סוללה , הפסקת טעינה ב-100% ועוד .
מטען חזק יותר בוודאי משחק תפקיד , קח אייפון וטטעין אותו עם מטען של אייפון או מטען של אייפד .. התוצאה תהיה אותו הדבר רק בשליש זמן, כנ״ל לגבי מכשירים אחרים.
לצפיה ב-'באנגלית זה קצר BS'
באנגלית זה קצר BS
04/10/2016 | 23:26
1
12
לצפיה ב-'ענית לעצמך על מה שכתבת אני מבין .'
ענית לעצמך על מה שכתבת אני מבין .
05/10/2016 | 00:50
6
לצפיה ב-'אתה רציני במה שאתה כותב ?'
אתה רציני במה שאתה כותב ?
04/10/2016 | 09:17
1
30
ביציאת USB המתח הוא 5V ולמטען ספציפי של אייפד יש 5.1V ......  ממש וואוו.....  
לתשומת לבך, זה ממש נחשב אותו מתח !!!
ההספק שלו בהחלט יותר גבוה, אבל זה סיפור אחר..... 
לצפיה ב-'אני יודע , בגלל זה כתבתי מעט יותר.'
אני יודע , בגלל זה כתבתי מעט יותר.
04/10/2016 | 21:36
11
לצפיה ב-'באופן עקרוני צריך מתאם/ספק כוח מעלה מתח/בוסטר'
באופן עקרוני צריך מתאם/ספק כוח מעלה מתח/בוסטר
03/10/2016 | 14:57
1
24
שמ-5V יפיק 12V ויותר ולהתאים לכניסת המטען של הסוללה של הפנס. זה לא יתניע רכב אבל יכול להטעין סוללה בנתונים ותנאים מסויימים.

לצפיה ב-'הכי יעיל זה להחליף את האלקטרוניקה '
הכי יעיל זה להחליף את האלקטרוניקה
03/10/2016 | 14:58
24
בספק מעלה מתח ולהתאים למתח שדורש מטען הפנס.
לצפיה ב-'התשובה היא הפוכה'
התשובה היא הפוכה
04/10/2016 | 08:40
4
28
יש בוסטרים של טעינה לרכב שמשמשים גם כסוללות גיבוי לסלולרי .
למעשה זה סטנדרטי
זה רק דוגמא ,יש עשרות דומים
לצפיה ב-'תודה למשיבים,,,,'
תודה למשיבים,,,,
04/10/2016 | 09:19
2
17
ראשית תודה למשיבים,
בהבנתי את התשובות שלכם צריך למעשה ללכת על בוסטר להתנעת רכב זעיר, עם אני עובד עם פנס 35 וואט כמה זמן תאורה זה אמור לתת לי עם בוסטר להתנעת רכב, אני פשוט בהתלבטות לפני רכישה.
תודה.
לצפיה ב-'החשבון פשוט'
החשבון פשוט
04/10/2016 | 09:35
1
18
ושוב הדוגמא שניתנה .
הבוסטר מוגדר כ 8000maH שזה יחידת קיבולת ,אנרגיה.
במילים פשוטות הוא מסוגל לספק 8A למשך שעה .או 1A למשך 8 שעות .
הפנס של הוא 35w על מתח 12V זה אומר הזרם שלו הוא  35/12 כלומר  3A לערך .
תוצאה סופית תקבל  זמן תאורה של  8/3 שעות שזה שעתיים וארבעים דקות

לצפיה ב-'תודה,,,'
תודה,,,
04/10/2016 | 09:40
12
תודה על תשובתך המהירה והמפורטת,
עזרת לי מאוד.
לצפיה ב-'בדיוק מה שאמרתי לפני שלושה ימים...'
בדיוק מה שאמרתי לפני שלושה ימים...
05/10/2016 | 20:41
9
לצפיה ב-'אייקון שנוסף לטלפון של ביתי ואין לנו מושג מה הוא ואיך להסירו'
אייקון שנוסף לטלפון של ביתי ואין לנו מושג מה הוא ואיך להסירו
01/10/2016 | 11:33
2
64
שבת שלום ,
מצרף תמונה , מדובר באייקון השמאלי , ליד ה WIFI
אודה לעזרתכם במה מדובר ואם ניתן להסירו
תודה
לצפיה ב-'האייקון מסמל שזיהוי מבט מופעל בטלפון'
האייקון מסמל שזיהוי מבט מופעל בטלפון
01/10/2016 | 12:03
1
57
אמור לא לאפשר לטלפון לכבות את המסך, כל עוד אתה מסתכל עליו. אם אתה לא רוצה שזה יהיה מופעל - תכבה (לגרור את המסך מלמעלה, יש שם בקיצורי דרך אייקון עם העין)
לצפיה ב-'תודה רבה , הוסר'
תודה רבה , הוסר
01/10/2016 | 12:27
13
לצפיה ב-'הורדת רינגטון לאייפון'
הורדת רינגטון לאייפון
30/09/2016 | 18:27
6
36
היי. לפני שבועיים התקנתי את הגרסא החדשה, ומאז לא מצליחה להוריד רינגטונים לאייפון. חתכתי את השיר, הפכתי אותו ל-m4r, והוא באיי טיונס, אבל לא מצליחה לסנכרן עם האייפון, ולכן השיר לא עובר למכשיר. אשמח לעזרתכם. תודה וערב טוב.
לצפיה ב-'מה קורה בסנכרון ? '
מה קורה בסנכרון ?
30/09/2016 | 18:40
5
25
האם את רואה אותו בחלק של הצלצולים או של המוזיקה?
האם בחלק הסנכרון של הצלילים מסומן הכל או רק צלילים ספציפיים ?
לצפיה ב-'אני רואה אותו גם בצלצולים וגם במוזיקה'
אני רואה אותו גם בצלצולים וגם במוזיקה
01/10/2016 | 10:28
4
17
סימנתי רק את שני הצלילים הספציפיים שאני מעוניינת להעביר לאייפון, אבל אין לי את לחצן ה"סנכרן". איך אני מעבירה את שני הצלצולים הללו לאייפון? 
חיברתי את האייפון למחשב, ונפתחת לי תיקיית התמונות להורדה, שזה לא קשור.. 
לצפיה ב-'תעתיקי את קבצי הצלצולים ( סיומת M4R ) למקום אחר במחשב'
תעתיקי את קבצי הצלצולים ( סיומת M4R ) למקום אחר במחשב
01/10/2016 | 13:25
3
15
ותמחקי כל מה שיש לך וקשור אליהם מהאייטונז .
לאחר מכן לחיצה על הקבצים אמורה לפתוח את האייטונז ולהכניס את הקבצים ל-TONES .
חברי את האייפון ותעברי לחלק של צלצולים ותראי מה מוגדר לך שם .
סמני את מה שאת רוצה ( מקסימום סמני סנכרן הכל ) ואז תלחצי על SYNC .
לצפיה ב-'שמתי את הקובץ על הדסקטופ. מחקתי את הקובץ באייטיונס, ולחצתי '
שמתי את הקובץ על הדסקטופ. מחקתי את הקובץ באייטיונס, ולחצתי
01/10/2016 | 17:30
2
11
על הקובץ בדסקטופ, והוא באמת עבר לטונס באייטיונס. חיברתי את האייפון, עברתי לחלק של הצלצולים בתוך "הגדרות", ואין את הקובץ. מוגדר לי הרינגטון שיש לי כרגע. סימנתי את הרינגטון באייטיונס, אבל אין את הלחצן SYNC. 
זה מה שכתבתי בהודעה הראשונית שלי, הקובץ קיים באייטיונס, אבל אני לא מצליחה לסנכן אותו / להעביר אותו לאייפון. הוא לא נמצא ב"צלילים" (וב"צלצולים") ב"הגדרות" באייפון. 
אולי אני צריכה לשדרג לגרסא חדשה יותר באייטיונס? עכשיו קיבלתי הודעה, משהו על גרסא 12.3.2, אבל זה לא מסתדר לי, כי רק לאחרונה שדרגתי את הגרסא. 
לצפיה ב-'שמתי לב עכשיו שכאשר מוסיפים צלצולים או משנים הגדרות באייטונס'
שמתי לב עכשיו שכאשר מוסיפים צלצולים או משנים הגדרות באייטונס
01/10/2016 | 19:12
1
21
מופיע שם קודם כל לחצן של apply כנראה לאשר שינויים ורק אחרי זה מופיע ה-sync

מופיע לך שם apply ?
ד״א : הצלצול הוא פחות מ-30 שניות , נכון ?
לצפיה ב-'לא מופיע לחצן APPLY. הרינגטון 30 שניות. כנראה שמשהו אצלי '
לא מופיע לחצן APPLY. הרינגטון 30 שניות. כנראה שמשהו אצלי
03/10/2016 | 16:25
11
במחשב לא בסדר. לא מבינה מה הקטע...
לצפיה ב-'lenovo k80m חדש: לא מקבל פנגו ולא גט טקסי. הצעות?'
lenovo k80m חדש: לא מקבל פנגו ולא גט טקסי. הצעות?
29/09/2016 | 23:47
2
69
המכשיר החדש הזה שהוא מודרני חזק ומשוכלל מבחינת חמרה יחסית למחירו - לא מוכן להתקין פנגו וגט טקסי
הסיבה כפי שהתברר היא שלמרבה התדהמה הוא מגיע עם גרסת אדרואיד 4.4 ולכן אינו מקבל את האפליקציות הנ"ל!

מעבר לשאלת הבסיס איך מוכרים היום מכשיר עם סיסטם ענתיקה שאינו מתאים לשני ישומים פופולריים?

השאלה האמיתית היא מה ניתן לעשות או לשדרג בו כדי שאלו כן יותקנו ויפעלו בו??

תודה למשיבים
לצפיה ב-'פנגו מתאים לגירסה 2.3 ומעלה'
פנגו מתאים לגירסה 2.3 ומעלה
30/09/2016 | 08:17
1
50
ואם לא מקבל אז יש סיבה אחרת .
אולי יש במקרה אפליקציית אנטיוירוס? אולי משגע אותך?

לצפיה ב-'אין אנטיוירוס ושתי החברות מתנערות מתמיכה בגרסה זו. מרגיז מאד'
אין אנטיוירוס ושתי החברות מתנערות מתמיכה בגרסה זו. מרגיז מאד
01/10/2016 | 21:04
5
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:23
6
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'90% מהישראלים משתמשים בסמארטפון 7.4 שעות ביום'
90% מהישראלים משתמשים בסמארטפון 7.4 שעות ביום
29/09/2016 | 10:04
11
76
לצפיה ב-'ולאחרונה 90% מהשימוש הזה זה לחפש פוקימונים '
ולאחרונה 90% מהשימוש הזה זה לחפש פוקימונים
29/09/2016 | 10:38
3
25
לצפיה ב-'ירד כבר... זה ממש משעמם'
ירד כבר... זה ממש משעמם
29/09/2016 | 11:44
2
27
לצפיה ב-'לויידע .. אנ'לא גולש+משחק בדרעאק הזה בנייד'
לויידע .. אנ'לא גולש+משחק בדרעאק הזה בנייד
29/09/2016 | 12:00
59
בשבילי הפלאפון זה לשיחות + צילום מזדמן של הילד עושה פוזות בשביל הסבתות ...

גלישה זה רק מול מסך נורמלי בגודל מינימלי של  20 אינץ
לצפיה ב-'וואו, ממש משעמם!'
וואו, ממש משעמם!
01/10/2016 | 15:33
7
לצפיה ב-'...Lifeless people'
...Lifeless people
01/10/2016 | 13:49
6
43
עבודתי במשרד, כשמונה שעות ביממה, כולה מול מחשב נייח המריץ אפליקציות משרדיות, כולן במסגרת התפקיד (המשרד הוא במגמה להיות paperless, ואפילו ספרות מקצועית אינה מודפסת עוד, אלא מוצגת כ- PDF).
אז ניתן לומר כי אני מבלה שמונה שעות ביממה בצפיה במחשב נייח.
אולם בכל הנוגע למכשירים ניידים - התמונה שונה.
טאבלט - בשימוש רק במהלך הנסיעה בתחבורה צבורית.
טלפון - בשימוש רק לצורך תקשורת או ניווט.
לצפיה ב-'ומה אתה עושה בשאר הזמן?'
ומה אתה עושה בשאר הזמן?
01/10/2016 | 13:54
4
41
איך נראה ערב טיפוסי אצלך כשאתה חוזר הביתה מהעבודה?
לצפיה ב-'סתם אמרתי שמונה שעות, רק כדי לא להישמע workaholic, אך בפועל'
סתם אמרתי שמונה שעות, רק כדי לא להישמע workaholic, אך בפועל
01/10/2016 | 16:58
3
41
זה קרוב לעשר שעות, ואם אתה מוסיף על כך נסיעה לעבודה וממנה (לא פחות משעה ורבע לכל כיוון, ולאחרונה, עקב פרימת תל אביב בחפירות רכבת קלה, זה יותר) - נשאר הרבה פחות.
אינני "עוקב" אחר איש ב- FecesBook (לא שגיאת כתיב), אין לי אינסטוש, או צייצן, יש WhatsApp, אך בשעות העבודה כל המסרים מחברי קבוצה - מושתקים, וההתרעות פעילות רק לגבי מסרים אישיים.
יתרת הזמן משמשת לאינטראקציה עם בני הבית, לגלישה אישית בנייח, ולשינה (זהו, נראה לי כי לא שכחתי דבר)...
לצפיה ב-'לא יודעת מה יותר גרוע...לבזבז את החיים בעבודה או מול '
לא יודעת מה יותר גרוע...לבזבז את החיים בעבודה או מול
01/10/2016 | 23:04
2
32
הסמארטפון

לצפיה ב-'גם אילו הייתי בפנסיה - אין סכוי שהייתי שורף 7.4 שעות ביממה'
גם אילו הייתי בפנסיה - אין סכוי שהייתי שורף 7.4 שעות ביממה
01/10/2016 | 23:21
1
33
על "חפירה" בנייד. אני בכלל בספק האם קיים מכשיר היכול לספק 7.4 שעות פעילות ממשית בלא טעינת ביניים אחת או שתיים...
לצפיה ב-'מאמינה שזה במצטבר ולא רצוף.'
מאמינה שזה במצטבר ולא רצוף.
01/10/2016 | 23:30
29
כך או כך זה עדיין גרוע
לצפיה ב-'אצלי זה אותו הדבר רק שבמחשב שבמשרד איני מסתכל '
אצלי זה אותו הדבר רק שבמחשב שבמשרד איני מסתכל
01/10/2016 | 14:37
37
בכל הדברים הפרטיים כמו פייס או תפוז וכדומה ולכן הרבה זמן ודברים נעשים בסלולארי.
לצפיה ב-'מבקשת המלצה לטלפון'
מבקשת המלצה לטלפון
28/09/2016 | 21:14
38
117
היי, הגיע הזמן להשתדרג ואין לי כל כך מושג מה האופציות הקיימות בימינו. אשמח לקבל המלצה למכשיר באיזור ה 1000-1500 ש"ח.
צריך להיות אנדרואיד.
שימושים עיקריים: טלפון, קצת אינטרנט, מצלמה, ווייז.
איכות מסך ואודיו צריכה להיות סבירה+, לא חייב להיות הכי-הכי. 

תודה רבה!

לצפיה ב-'LG G3'
LG G3
29/09/2016 | 04:28
9
77
או Samsung S5
לצפיה ב-'תודה ושאלה'
תודה ושאלה
29/09/2016 | 08:16
8
78
ראיתי שהרבה ממליצים בטווח מחירים הזה על ה samsung j7, או על nexus 5x.
מה לדעתך היתרון במכשירים שציינת, על אף שהם יותר ישנים?
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
29/09/2016 | 08:57
1
69
הנה מידע על LG נקסוס 5X.
---------------------------------------------------------------------------------------------

הנה סיכום סיקור על הסמסונג J7 2016.

המעבד אקסינוס 7780 - 1.6 ג'יגה + 8 ליבות מפיק מעצמו בסך הכל ביצועים לא רעים.
זיכרון 16 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 2048.
המסך5.5 אינצ' HD SA בסך הכל עושה עבודה טובה למעט תחת השמש.
אין הגנת גורילה גלאס למסך.
המצלמה 13 מ"פ מפיקה מעצמה תמונות באיכות טובה יחסית, בלילה קצת פחות למרות הפלאש.
המכשיר אינו מתאים לעבודה תחת עומס.
הסוללה 3300 מ"א מחזיקה יום וחצי.
הספיקר והרמקול חלשים בעוצמתם.
השמע באפרכסת באיכות טובה.
יש NFC.
יש רדיו.
תומך LTE.
מערכת הפעלה מרשמלו.
המשקל 170 גרם.

והנה ציטוט מהסיקור שנעשה על המכשיר.

למכשיר יש 2 גיגה זיכרון RAM ומסך ברזולוציה HD בלבד (רזולוציה נמוכה יותר צורכת פחות זיכרון RAM), מערכת ההפעלה אנדרואיד 6.0.1 מרשמלו מצליחה לסחוט ביצועים שהפתיעו אותנו לטובה. או במילים אחרות: מצאנו את עצמנו סוגרים אפליקציות לעיתים רחוקות בלבד. עם זאת, אחרי שימוש של יותר מכמה שבועות, ניתן גם להבחין בהאטה (שמורגשת, אגב, בכל המכשירים שנכנסים לשימוש שוטף) אבל עם 2 גיגה זיכרון עבודה לא נשאר יותר מדי מרווח תמרון ואתם עלולים למצוא עצמכם מול מכשיר שמזיע קצת יותר מדי במשימות שגרתיות 

לצפיה ב-'לכל שלושת המכשירים יש רק 2GB זיכרון עבודה, ולמכשיר ביניים זה'
לכל שלושת המכשירים יש רק 2GB זיכרון עבודה, ולמכשיר ביניים זה
29/09/2016 | 09:17
58
בסדר גמור.
לצפיה ב-'גם ה J7-2016 וגם ה 5X יתאימו יפה מאד לדרישותייך. אין שום '
גם ה J7-2016 וגם ה 5X יתאימו יפה מאד לדרישותייך. אין שום
29/09/2016 | 09:24
56
הגיון לקנות מכשירים ישנים שיצורם הופסק לפני שנים.
המכשירים הישנים לא יקבלו עדכונים, הבטריה שלהם כבר עכשיו ישבה על המדף שנה שנתיים.
יש מכשירים חדשים בתקציב שלך אז למה ללכת על ענתיקות?
שימי לב של J7 יש 2 דגמים שונים. דגם 2015 ודגם 2016. הדגם המוצלח זה ה 2016.
לצפיה ב-'תוצאות ההשוואה'
תוצאות ההשוואה
29/09/2016 | 09:26
4
75
נקסוס מול אל גי'

המסך של נקסוס קטן יותר, למצלמה אין ייצוב אופטי, נפח הסוללה קטן יותר (כמו כן, היא לא נשלפת)

סמסונג מול אל ג'י

פחות פיקסלים על המסך, אין ייצוב אופטי למצלמה, אין אפשרות לצלם ב-Ultra HD
לצפיה ב-'אוי אוי אוי, אי אפשר לצלם ב Ultra HD'
אוי אוי אוי, אי אפשר לצלם ב Ultra HD
29/09/2016 | 09:30
65
כאילו שיש לך בכלל דרך לראות משהו שצולם ברזולוציה הזו. ואם יש לך, אז זה אומר שאין לך מגבלת תקציב.
לצפיה ב-'גם המעבד של LG G3 מהיר יותר'
גם המעבד של LG G3 מהיר יותר
29/09/2016 | 10:11
2
26
לצפיה ב-'המעבד של ה 5X הוא זהה לזה של ה G4 כלומר דור שלם קדימה'
המעבד של ה 5X הוא זהה לזה של ה G4 כלומר דור שלם קדימה
29/09/2016 | 17:02
1
48
הבטריה של ה J7 מחזיקה  יותר מפי 1.5 זמן מאשר זו של ה G3 - לפי  GSMARENA
הבטריה של ה 5X וה G3 מחזיקות אותו הזמן כי ה 5X יותר יעיל.
ה 5X כבר באנדרואיד 7
ה J7 הגיע עם אנדרואיד 6 וסביר שיקבל את ה 7.
ה G3 תקוע עם אנדרואיד 5.
לצפיה ב-'ל-g3 יש כבר גירסא 6 רק שאין לה עדכון מהאוויר'
ל-g3 יש כבר גירסא 6 רק שאין לה עדכון מהאוויר
30/09/2016 | 13:00
45
כי מי שקנה בארץ קיבל רום מקוסטם או רום של החברות הסלולאריות שמתעצלות להוציא עדכון .
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
29/09/2016 | 08:32
3
77
הנה לך רעיון של שני מכשירים בטווח המחירים שלך.

1) LG G3.

מעבד סנפדראגון 801 - 2.5 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' QHD באיכות טובה מאוד.
הגנת מסך GORILLA GLASS 3.
מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס באיכות טובה.
צילום וידיאו 4K באיכות טובה.
לוליפופ שיקבל בקרוב מרשמלו.
מערכת ההפעלה נקיה יחסית מאפליקציות זבל.
יש רדיו.
יש NFC.
יש IR.
תומך LTE.
סוללה 3000 מ"א נשלפת.
משקל 150 גרם.
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה מאוד.

הנה המחיר.
http://www.bestmobile.co.il/product.asp?id=1861
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=879119

---------------------------------------------------------------------------------------------

2) מייזו M3 NOTE.

מעבד מדייהטק P10 הליו - 1.0 ג'יגה + 4 ליבות & 1.8 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים יחסית טובים.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' FUL HD באיכות טובה.
הגנת מסך DINOREX GLASS.
מצלמה 13 מ"פ באיכות טובה.
סוללה 4100 מ"א.
סנסור טביעת אצבעות במקש ההפעלה.
לוליפופ.
מערכת ההפעלה נקיה יחסית מאפליקציות זבל.
דואל סים.
משקל 160 גרם.
תומך LTE.
רמקול וספיקר בעוצמה טובה.
הנה לינק שמפרט איך עובדת מערכת ההפעלה במכשירי מייזו.
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/18125607...

הנה המחיר.

לצפיה ב-'מייזו M3 NOTE לעומת MX6?'
מייזו M3 NOTE לעומת MX6?
29/09/2016 | 09:19
1
67
הבדל של 350 ש"ח.
שווה את זה או שפחות או יותר אותו הדבר?

תודה על הסבלנות ועל ההסברים המפורטים!
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
29/09/2016 | 09:34
60
מייזו MX6.

יתרונות:
מעבד מדייהטק הליו X20 עם 10 ליבות.
הRAM 4096.
מצלמה 12 מ"פ איכותית יותר.
צילום וידיאו 4K.
הטענה מהירה.
ממשק מרשמלו.
USB-C.

חסרונות:
סוללה 3060 מ"א בלבד.
זיכרון 32 ג'יגה ללא הרחבת זיכרון.
לצפיה ב-'הצלחת שוב לדחוף את האתר העלוב של בסטמובייל '
הצלחת שוב לדחוף את האתר העלוב של בסטמובייל
29/09/2016 | 09:19
24
לצפיה ב-'לעניות דעתי במחירים אלו ה-J נופל, 5X ו-1+1 הנבחרים שלי'
לעניות דעתי במחירים אלו ה-J נופל, 5X ו-1+1 הנבחרים שלי
29/09/2016 | 10:48
5
87
החסרון של סדרת ה-J מול מכשירי ביניים הוא המעבד.
ה-J7 מציג מעבד מיושן יחסית (Snapdragon 617) לעומת 808 ב-5X, או 801 ב-1+1,
ורזולוציה ירודה (267 PPI) על מסך גדול ("5.5) לעומת רזולוציה של מעל 400 PPI במתחרים.
בנוסף, המתחרים מציגים מערכת הפעלה נקייה יותר ללא ה-TW המהולל שנוגס בכל חלקה טובה.
ה-1+1 מגיע גם עם 3GB של זכרון הפעלה, הפלוס היחיד של ה-J7, הוא הסוללה.

גם ה-LG G3 עולה על ה-J7 והוא עשוי להיות רכישה משתלמת אם תמצא מכשיר כזה באמת חדש.

אז אם ה-J7 היה עולה 720 ש"ח, ניחא - אבל במחיר של 1000 ש"ח וצפונה מדובר בתמורה עלובה לכסף.
לצפיה ב-'LG G3 חדש'
LG G3 חדש
29/09/2016 | 13:32
2
73
חיפוש בזאפ מעלה המון תוצאות. יש סיבה לחשוב שהמכשירים אינם חדשים?

לצפיה ב-'כן. המכשיר יצא לפני שנתיים, ולא סביר שעדיין מייצרים אותו'
כן. המכשיר יצא לפני שנתיים, ולא סביר שעדיין מייצרים אותו
29/09/2016 | 13:47
18
לצפיה ב-'כן המכשיר יצא לפני שנתיים וחצי ושני דורות אחורה'
כן המכשיר יצא לפני שנתיים וחצי ושני דורות אחורה
30/09/2016 | 13:03
38
אפשר לחשוב אבל זה לא בטח.
לצפיה ב-'ה-617 אולי חלש יותר מה-801, אבל אני די בטוח שהוא חדיש יותר '
ה-617 אולי חלש יותר מה-801, אבל אני די בטוח שהוא חדיש יותר
30/09/2016 | 21:50
1
30
ממנו.
ה-801 הוצג בפברואר 2014, ה-617 בספטמבר 2015. יותר משנה וחצי הבדל. ה-617 הוא 64 ביט, ה-801 הוא 32 ביט.
השוואה מלאה יותר אפשר למצוא כאן:

לצפיה ב-'בנוסף, ה-801 לא יכול להשתדרג לאנדרואיד 7'
בנוסף, ה-801 לא יכול להשתדרג לאנדרואיד 7
01/10/2016 | 10:52
25
עד כמה שזה חשוב בכלל לרוב האנשים.
לצפיה ב-'אופציה נוספת (קצה עליון של התקציב) - Samsung A5 2016'
אופציה נוספת (קצה עליון של התקציב) - Samsung A5 2016
29/09/2016 | 20:11
23
לצפיה ב-'מה לגבי ה ONELPUS X?'
מה לגבי ה ONELPUS X?
30/09/2016 | 10:46
1
34
למישהו יש דעה בנושא?
מרוב סקירות ברשת אני הולכת לאיבוד...
לצפיה ב-'1+1 בתחפושת, יותר קטן, יותר יקר'
1+1 בתחפושת, יותר קטן, יותר יקר
30/09/2016 | 11:18
40
נמכר מעט ומכאן עלולה לנבוע בעיית חלפים ואביזרים.
לצפיה ב-'מה רע ב- meizu mx6 החדש?'
מה רע ב- meizu mx6 החדש?
01/10/2016 | 12:24
13
52
לצפיה ב-'חיפוש מאד זריז ..'
חיפוש מאד זריז ..
01/10/2016 | 12:46
6
47
יכול להיות שאם נחפש טוב יותר , נמצא אפילו זול יותר ..
זה מה רע .
לצפיה ב-'אוקיי, ואם ננטרל את עניין המחיר בארץ, אנחנו'
אוקיי, ואם ננטרל את עניין המחיר בארץ, אנחנו
01/10/2016 | 15:54
5
40
יודעים שהמחירים בארץ יקרים ללא הצדקה.
איך המפרט שלו בהשוואה למכשירים כמו N5X ,
כמו G5 , S7 ודומיהם?
לצפיה ב-'לא נסחפת בכלל. הוא לא בקטגוריה של S7 או G5 אולי ב 5X.'
לא נסחפת בכלל. הוא לא בקטגוריה של S7 או G5 אולי ב 5X.
01/10/2016 | 16:07
10
לצפיה ב-'אני חושב ידידי שאתה קצת מפספס ..'
אני חושב ידידי שאתה קצת מפספס ..
01/10/2016 | 18:09
3
34
המפרט זה נחמד , אבל לא קריטי כמו שעושים ממנו .
המפרט הוא רק חלק אחד מסך החלקים של המכשיר . יש חשיבות גבוהה מאד למערכת ההפעלה . אבל כאן אתה שואל - "לכולם יש אנדרואיד , מה ההבדל ?"
ההבדל ברמת הג'אנק ואפליקציות הזבל שהיצרנים דוחפים למערכת .
יש מכשירים ישנים יותר מהמכשיר הנ"ל עם מפרט "חלש" ממנו שיעבדו משמעותית טוב יותר בגלל מערכת הפעלה רזה ונקיה .
מפרט כזה עם רום מקוסטם כנראה יעבוד נהדר . עם הרום הסיני המקורי ? כנראה נצטרך שניים סינים עם נעלי ספורט בשביל לדחוף אותו בעליה ..
לצפיה ב-'אוקיי, השאלה היתה גם בשבילי, גם אני שוקל להחליף'
אוקיי, השאלה היתה גם בשבילי, גם אני שוקל להחליף
01/10/2016 | 19:57
1
25
את ה-N5 שלי, התקציב שלי הוא סביב ה-1,500 +- , חשבתי על ה-5X
ואו על ה-mx-6 עכשיו הורדתי אותו , לגבי ה-5X אני גם לא סגור בכלל
, אני לא אוהב לקנות מכשירים עם מפרטים ישנים מדי, כמו lg g3
מה אתה יכול להמליץ?

לצפיה ב-'לגבי ה 5X '
לגבי ה 5X
01/10/2016 | 20:09
33
יש בין דיירי הפורום כאלה שמרוצים ממנו . היה אצלי לחודש ופשוט לא סבלתי אותו ( או יותר נכון - סבלתי ממנו ) . יש אנשים שכתבו שאחרי השידרוג ל אנדרואיד 7 המכשיר השתפר . עד כמה שזוכר - קראתי שיש בעיית חומרה (?) שגורמת לחלק מהמכשירים למות..
אני עם 1+1 שמאד מאד מרוצה ממנו ולדעתי אחרי החגים אשדרג ל 1+3 .
במחירי חו"ל ה 1+3 בטווח התמתחות קטנה מהתקציב שלך .
לגבי הסינים - מכיר רק מקריאה כאן . כדאי לחכות למישהוא שיש לו ולשאול .
לצפיה ב-'אתה מדבר על ה NX6?'
אתה מדבר על ה NX6?
02/10/2016 | 07:28
22
כי דווקא הבנתי שהוא מאוד נקי מאפליקציות זבל ושטויות כאלה...
לצפיה ב-'חחחח , כמה חירטוטים במפרט , שימו לב :'
חחחח , כמה חירטוטים במפרט , שימו לב :
01/10/2016 | 19:19
3
45
1. מסך ה-5.5 אינצ´ים בדיוק גבוה של Meizu MX6 מציג צבעים בבהירות שאין דומה לה. טכנולוגיית Sharp TDDI משפרת משמעותית את הרגישות למגע וה-SNR
2. הוא הטלפון הראשון שלנו המשתמש בטכנולוגית TDDI, המעניקה איכות תמונה משופרת תוך הארכת חיי הסוללה הודות לצריכת אנרגיה נמוכה יותר. שיפור נוסף הנו שבב התצוגה החדש המשלב בקרת מגע ובקרת תצוגה בשבב אחד בלבד, דבר המביא לצריכת חשמל נמוכה עוד יותר.

מה זה tddi , רגישות , צריכת סוללה או סתם משהו לבלבל את הפראיירים?
לצפיה ב-'טכנולוגית מסך הגיוני שתשפיע על רגישות המסך, איכות התמונה '
טכנולוגית מסך הגיוני שתשפיע על רגישות המסך, איכות התמונה
01/10/2016 | 21:19
2
27
וצריכת החשמל.
לצפיה ב-'חחח , ברור . זאת לא טכנולוגיה , זה פשוט chip חדש שעושה הכל'
חחח , ברור . זאת לא טכנולוגיה , זה פשוט chip חדש שעושה הכל
02/10/2016 | 01:16
1
22
לצפיה ב-'נו, אז בכלל טוב.'
נו, אז בכלל טוב.
02/10/2016 | 10:27
6
לצפיה ב-'האמת שלא רע בכלל.'
האמת שלא רע בכלל.
02/10/2016 | 07:22
1
26
הוא באופציות שלי...
פשוט אני לא מכירה אף אחד שאשכרה משתמש בו. רק קיבלתי המלצות "על הנייר".
לצפיה ב-''באג' ימכרו דגם מוזל יותר וחדש של ה'מייזו' MX6'
'באג' ימכרו דגם מוזל יותר וחדש של ה'מייזו' MX6
02/10/2016 | 13:54
22
לצפיה ב-'Gps'
Gps
29/09/2016 | 08:57
9
64
היי, הגיפיאס שלי מראה את המיקום האקטואלי שלי רק כשאני מחובר לוויפיי, למה???
(לא קשור האפליקציה: גם במפס.מי, גם גוגלמפס. הגיפיאס מופעל) מה עושים?
לצפיה ב-'לחסום את הWIFI במכשיר, ולבדוק שוב האם הGPS מתפקד.'
לחסום את הWIFI במכשיר, ולבדוק שוב האם הGPS מתפקד.
29/09/2016 | 09:06
2
22
לצפיה ב-'בוויפיי מכובה הפעם עבד'
בוויפיי מכובה הפעם עבד
30/09/2016 | 04:50
1
30
למה?
פעם אבל כן כיביתמ והגיפיאס  עדיין הראה מיקום אחרון שהייתי מחובר לוויפיי כאילו אני עדיין שם
לצפיה ב-'ועוד פעם בדקתי הפעם לא'
ועוד פעם בדקתי הפעם לא
30/09/2016 | 06:23
19
כיביתי בדקתי הדלקתי בדקתי לא עבד. אולי הוא נדפק ופעם כן פעם לא.
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר בכלל ?? האם הגלישה סלולרית מאופשרת ?'
באיזה מכשיר מדובר בכלל ?? האם הגלישה סלולרית מאופשרת ?
29/09/2016 | 09:29
5
20
לצפיה ב-'נקסוס 4'
נקסוס 4
30/09/2016 | 06:25
4
28
גם אם הגלישה פועלת או לא זה לא עוזר .
לצפיה ב-'בדוק תחת כיפת השמיים'
בדוק תחת כיפת השמיים
30/09/2016 | 08:14
3
31
קליטת לווינים באמצעות אפליקציה
לצפיה ב-'נבדק. הראה את המיקום האחרון שהייתי בו עם וויפיי'
נבדק. הראה את המיקום האחרון שהייתי בו עם וויפיי
01/10/2016 | 15:19
2
11
לצפיה ב-'בהגדרות > מיקום > דיוק גבוה'
בהגדרות > מיקום > דיוק גבוה
01/10/2016 | 17:10
1
17
מופיע בשורת הסטטוס אייקון של מיקום .

לצפיה ב-'הפתרון: בהגדרה של מיקום לשנות רק לגיפיאס בלי וויפיי'
הפתרון: בהגדרה של מיקום לשנות רק לגיפיאס בלי וויפיי
03/10/2016 | 05:09
4

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ידין חקירות
ידין חקירות
Tesqa
לבדיקות תוכנה
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה