לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'רוח הרפאים יותר נפוצה אחרי מותה ממכשירים חיים'
רוח הרפאים יותר נפוצה אחרי מותה ממכשירים חיים
21/12/2016 | 18:58
1
80
במיוחד לאדום עם הווילה
לצפיה ב-'אתה לא מחדש לי שאנשים הם אידיוטים '
אתה לא מחדש לי שאנשים הם אידיוטים
21/12/2016 | 20:24
52
אבל הדגמים שבחרו בתור השוואה היא חסרת משמעות. יכלו לקחת מכשירים יותר איזוטריים/בעייתיים? בטח יש גם יותר מאשר לומיה 650XL, בלאקברי Z30 או Nextbit Robin.

מה שכן, לא ידעתי שהסמסונגיסטים הם יותר פנאטים מהאייפוניסטים .
לצפיה ב-'המכשיר מסריט רק 16 שניות בכל פעם'
המכשיר מסריט רק 16 שניות בכל פעם
21/12/2016 | 17:28
2
50
היי. יש לי LG G2 mini ולאחרונה יש לו בעיה מוזרה: כשאני מתחיל להסריט וידאו יש לו פס כזה למטה (כמו של סרטון יוטיוב)
שאורכו הוא 16 שניות וכשאני מסריט הקו מתקדם. אחרי שהקו מסתיים הוא מסיים את הסרטון ולא נותן להמשיך עוד! מה זה יכול להיות? מצורפת תמונה.

רואים את הפס למטה? זה לא אמור להיות. חשבתי שאולי זה קשור לנפח אחסון אבל זה לא הגיוני מכמה סיבות, ביניהן: יש לי המון מקום בנפח האחסון המובנה. כשאני מפנה את הסרטון לכרטיס ה- SD הבעיה גם קורית. והמכשיר נותן להסריט כך הרבה סרטונים - לפי ההיגיון הזה הוא היה צריך לתת לי סרטון אחד בלבד כי אז היה נגמר המקום.

תודה מראש!

לצפיה ב-'נשמע כמו ענין של הגדרה. חפש בהגדרות וידאו. '
נשמע כמו ענין של הגדרה. חפש בהגדרות וידאו.
21/12/2016 | 17:45
1
19
לצפיה ב-'תודה רבה! הבעיה נפתרה'
תודה רבה! הבעיה נפתרה
25/12/2016 | 00:06
19
אין לי מושג עד עכשיו מה גרם לזה בדיוק אבל פשוט ראיתי בהגדרות לחצן איפוס הגדרות והבעיה נעלמה...תודה.
לצפיה ב-'עדכון IGO באנדרואיד משבית את האפליקציה'
עדכון IGO באנדרואיד משבית את האפליקציה
21/12/2016 | 07:28
18
109
העדכון האחרון (מה-20.12)של הגירסה החינמית של IGO PRIMO NEXTGEN GIFT EDITION (גרסה 9.18.27.681657)
גורמת לכך שהאפליקציה לא תיפתח כלל.

אז אם עוד לא עברתם ל-Waze/Google Map זה הזמן לעשות זאת או לפחות לא לעדכן את IGO.

לצפיה ב-'אני לא מבין - אתה חושב שזה באג? יותר סביר שזה מכוון'
אני לא מבין - אתה חושב שזה באג? יותר סביר שזה מכוון
21/12/2016 | 08:07
1
72
כדי שתקנה את הגירסא בתשלום, כי הרי כולנו כל כך רגילים לעבוד עם התוכנה הזו והממשק הנהדר שלה, שאי אפשר בלעדיה .

היום לבשתי מעיל שלא לבשתי כבר המון זמן, וכשהכנסתי יד לכיס מצאתי כרטיס לסרט שראיתי במרץ 2010. לדעתי הפעם האחרונה שהשתמשתי ב-IGO הייתה לפני שראיתי את הסרט .
לצפיה ב-'כנראה שהכל בגלל הסרט. איזה סרט זה היה?'
כנראה שהכל בגלל הסרט. איזה סרט זה היה?
21/12/2016 | 11:56
36
שנדע להזהר.
לצפיה ב-'נראה שזה לא נדיר ביותר'
נראה שזה לא נדיר ביותר
21/12/2016 | 08:12
54
לפני כחצי שנה, הגלקסי שלי יצא מכלל שימוש, מיד לאחר התקנת הנווטן הזה -לכשעצמו הוא לא רע בכלל. קניתי טלפון אחר -מוטו, אתמול הופיע גם אצלי הIGO ברשימת ההתקנות המומלצות, והזכרתי לעצמי את האמרה שומר נפשו ירחק

ולמרבה האירוניה, קנית לפני חודש בדיוטי פרי, נווטן עצמאי עם IGO והוא שרת אותי נאמנה יום וחצי, על שהטלפון שלי התחיל לקלוט את הלוינים.
בסך הכל נווטן טוב, אבל כנראה לא מותאם לנידים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/12/2016 | 09:39
30
האם זו הגירסה שחילקו חינם בזמן מוגבל?
אצלי מותקנת ועדכנתי באוקטובר NNG 9.18.27 675083 ועובדת טוב.
לצפיה ב-'קרה לי עם אפליקציה מגניבה אחרת'
קרה לי עם אפליקציה מגניבה אחרת
21/12/2016 | 09:45
46
אפליקציה שמראה צילום וידאו בזמן אמת של המצלמות שבתחנת החלל הבינלאומית. בעדכון האחרון, נאדה.
לצפיה ב-'זה מה שקורה כשמזלזלים בQa '
זה מה שקורה כשמזלזלים בQa
21/12/2016 | 09:51
7
50
סביר להניח שהיא לא קורסת על כל המכשירים. אולי שילוב של יצרנים ספציפיים ו/או גרסאות מערכת הפעלה מסויימות.
לצפיה ב-'יודע משהו - סיקרנת אותי. אני מתקין את זה עכשיו'
יודע משהו - סיקרנת אותי. אני מתקין את זה עכשיו
21/12/2016 | 09:59
4
47
לראות אם אולי זה דווקא עובד אצלי .
לצפיה ב-'בטח הם הסתפקו בבדיקות בגלקסי S6/S7 ואולי איזה LG G3'
בטח הם הסתפקו בבדיקות בגלקסי S6/S7 ואולי איזה LG G3
21/12/2016 | 10:16
3
15
לצפיה ב-'לפי הודעת השגיאה הם לא מצליחים לגשת לשרת'
לפי הודעת השגיאה הם לא מצליחים לגשת לשרת
21/12/2016 | 10:22
2
38
כדי לאמת את הרישיון, למרות שבפעם השנייה שהפעלתי זה נראה כאילו זה עובד. או לפחות זה התקדם עוד שלב, ועכשיו הם מתחיל להוריד 0MB .
לצפיה ב-'טוב, התייאשתי. הפסקתי את הניסיון להוריד את... מה שזה לא היה'
טוב, התייאשתי. הפסקתי את הניסיון להוריד את... מה שזה לא היה
21/12/2016 | 10:26
1
39
לא השתמשתי באפליקציה הזו שנים, והיא גם לא חסרה לי. לא עובדת? אפשר לחשוב שהיא הייתה שוס גדול קודם .
לצפיה ב-'לא שזה משנה למישהו, אבל זה עובד אצלי עכשיו '
לא שזה משנה למישהו, אבל זה עובד אצלי עכשיו
21/12/2016 | 11:59
40
כנראה שהיה עומס גדול מדי על השרתים של IGO - כולם בטח עטו על העידכון, מה שגרם לקריסתו .
לצפיה ב-'אתה צודק - אצלי עובדת כרגיל'
אתה צודק - אצלי עובדת כרגיל
21/12/2016 | 13:18
1
17
לצפיה ב-'תראה מה כתבתי - גם אצלי זה הסתדר. אולי היה עומס על השרת'
תראה מה כתבתי - גם אצלי זה הסתדר. אולי היה עומס על השרת
21/12/2016 | 13:33
43
או שאולי לאף אחד לא אכפת .
לצפיה ב-'כנראה גירסה דפוקה - הסרתי והתקנתי מחדש, אבל לא הבנתי למה....'
כנראה גירסה דפוקה - הסרתי והתקנתי מחדש, אבל לא הבנתי למה....
21/12/2016 | 15:04
1
36
למה אני בכלל מבזבז חצי ג'יגה זכרון על אפליקציה שאני בכלל לא משתמש בה....
לצפיה ב-'זה עוד מילא. אני עכשיו בזבזתי חצי ג'יגה מחבילת הגלישה'
זה עוד מילא. אני עכשיו בזבזתי חצי ג'יגה מחבילת הגלישה
21/12/2016 | 15:16
38
כדי להוריד אפליקציה שאני לא משתמש בה .
לצפיה ב-'נראה לי שאתה מתנגד ......'
נראה לי שאתה מתנגד ......
21/12/2016 | 19:35
2
40
ותיק של התוכנה הזו וההשמצות בהתאם.
אצלי יש ורסיה "עתיקה" של התוכנה הזו - IGO לאנדרואיד, עוד מלפני העידכון לפרימו, תוכנה שהיא קטנה ועובדת יופי לצרכי ניווט גם עם המפות הכי חדשות מכל העולם, לא כמו העדכונים והגרסאות שבאו אחר כך שהן מה שאני קורא "משחקי נווט" עם עשרות אפשרויות מיותרות.
אני משתמש בה בעיקר בחו"ל ונהנה מכל רגע.....
לצפיה ב-'דווקא הפעם לא אמרתי עליה דבר רע, רק לא לעדכן או לעבור למתחרה'
דווקא הפעם לא אמרתי עליה דבר רע, רק לא לעדכן או לעבור למתחרה
21/12/2016 | 20:42
1
32
ויחי ההבדל בין ה-IGO של פעם לאפליקציה שניתנה כ"מתנה".
לצפיה ב-'כמו שאתה עכשיו אומר....'
כמו שאתה עכשיו אומר....
21/12/2016 | 21:48
28
וכמו שאני עושה, כניראה מה שנכון הוא פשוט להשתמש ב-iGO הישן ולנווט.......
לצפיה ב-'אנדרואיד 7.0 גורם לשתיית זוללה בחלק ממכשירי נקסוס 6P'
אנדרואיד 7.0 גורם לשתיית זוללה בחלק ממכשירי נקסוס 6P
20/12/2016 | 22:03
6
58
A number of Nexus 6P owners have reported an alarming battery problem with their phones as of Android 7.0 being released for the handset, which causes the phone to power down when the battery gauge still shows anywhere from 10 to 60% battery remaining.

לדיווח במלואו:
http://www.androidpolice.com/2016/12/20/some-nexus...
לצפיה ב-'זה לא זלילת סוללה, זה כיבוי עצמוני '
זה לא זלילת סוללה, זה כיבוי עצמוני
21/12/2016 | 08:04
5
25
לצפיה ב-'לא. זו טעות פרוידיאנית מוצלחת'
לא. זו טעות פרוידיאנית מוצלחת
21/12/2016 | 09:42
4
14
לצפיה ב-'מה טעות?'
מה טעות?
21/12/2016 | 09:46
3
21
לצפיה ב-'זוללה'
זוללה
21/12/2016 | 09:53
2
15
לצפיה ב-'אני לא חושב שזו טעות, אלא נעשה במכוון ובמודע'
אני לא חושב שזו טעות, אלא נעשה במכוון ובמודע
21/12/2016 | 10:01
1
42
em28 כותב (כמעט?) תמיד "זוללה" במקום "סוללה".
לצפיה ב-'אני מכיר את EM28 רק מימי המחשבים העליזים'
אני מכיר את EM28 רק מימי המחשבים העליזים
21/12/2016 | 10:28
29
לצפיה ב-'שימוש בננו סים של פרטנר למנוי של 012'
שימוש בננו סים של פרטנר למנוי של 012
20/12/2016 | 18:17
6
64
אהלן,
שידרגתי מגלקסי S3 לגלקסי S7.
יש לי ננו סים לא מאוקטב של פרטנר ואני לקוחה של 012.
לדברי פרטנר לא אמורה להיות בעייה להשתמש בכרטיס שלהם כמנוי של 012. 012 כמובן טוענים שאני צריכה ללכת לקנות ננו סים חדש שלהם.
למישהו יש ניסיון עם זה?
אם אנסה לעשות אקטיבציה לננו סים של פרטנר, יכול להיות שזה ינתק לי את הסים הישן של 012 וגם שהננו סים החדש לא יעבוד כמו שצריך ואשאר בלי מספר פעיל?

תודה מראש!
לצפיה ב-'012 זה פרטנר. לא כמו, לא בערך - לחלוטין'
012 זה פרטנר. לא כמו, לא בערך - לחלוטין
20/12/2016 | 18:48
4
54
אם המוקד של 012 לא עוזר לך, דברי עם המוקד של פרטנר. אולי תזכירי להם שהם כבר חטפו קנס ממשרד התקשורת בפעם הקודמת שהם אילצו לקוחות של אורנג' לקנות סים כדי "להתחבר" ל-012.
לצפיה ב-'התבלבלתי מהתגובה'
התבלבלתי מהתגובה
20/12/2016 | 18:58
3
44
הסים של פרטנר אמור לעבוד ללקוחות 012 או לא?
פרטנר לא מכרו לי את הסים, אלא נתנו אותו במתנה (במסגרת עסקה גדולה יותר שבוצעה).
012 לעומת זאת טוענים שאני צריכה לשלם על סים חדש (כמה נוח)
אז התגובה שלך אומרת שעצם שבאותה מידה 012 יחטפו קנס אם יאלצו אותי לקנות סים שלהם כשיש לי סים של פרטנר ביד?
לצפיה ב-'012 זו לא חברה עצמאית. אין דבר כזה. היא חלק מפרטנר'
012 זו לא חברה עצמאית. אין דבר כזה. היא חלק מפרטנר
20/12/2016 | 20:13
2
44
זה כמו שתלכי לקנות כרטיס לקולנוע, ולא יתנו לך להיכנס מצד ימין אם קנית/הוצאת את הכרטיס בצד שמאל ויגידו שאת צריכה לקנות כרטיס מהצד השני של המתחם.

הקנס זה משהו שקרה לפרטנר לפני כמה שנים. הם יצאו עם המותג 012, אבל הם גבו מלקוחות של אורנג' (אז זה עוד נקרא ככה) על סים חדש, למרות שזה שייך לאותה חברה.

מכיוון שהסים הוא של פרטנר, וממילא זו החברה האמיתית, הייתי פונה לשירות הלקוחות שלהם, כדי שהם יטפלו בזה. אם לא יצליחו/ירצו אז יש לך שתי אפשרויות:
1. לקנות סים מ-012, למרות שיש לך סים שאמור לעבוד.
2. להתנייד החוצה מ-012 ופרטנר, כי את לא צריכה לקבל את הנכלוליות/חוסר אונים של החברה הזו, ובטח שלא לשלם על כך עוד כסף.
לצפיה ב-'אם אעשה את ההחלפה של הסים דרך האתר של 012'
אם אעשה את ההחלפה של הסים דרך האתר של 012
20/12/2016 | 21:23
1
43
אני צפויה לבעיות? זה עובר דרך השירות לקוחות בכלל או רק באתר?
שוב אציין שהנציגה של פרטנר אמרה שלא אמורה להיות לי כל בעייה עם 012.
ל-012 אמרתי את דעתי על השיטה שלהם, אבל זה לא קידם אותי לשום מקום (הרי ברור לי שהם יגידו שצריך סים חדש כי משם בא הרווח שלהם).
לצפיה ב-'במקום לדבר אתם על סים חדש שאלי'
במקום לדבר אתם על סים חדש שאלי
21/12/2016 | 06:56
37
אותם בהתממות [גם לך מותר] איך עוברים לחברה אחרת, כי הסים שיש לך לא עובד.  פניה באופן זה מניבה לעתים קרובות תוצאה רצויה. 

לצפיה ב-'אין הרבה מה לעשות...'
אין הרבה מה לעשות...
21/12/2016 | 08:40
39
הדבר נוסה בעבר ע"י חבר, הוא רצה לעבור מפרטנר ל012 מובייל...
הם אמרו לו שהוא חייב להגיע למרכז שירות של פרטנר בכדי לקבל סים אחר וחדש שיחבר אותו לרשת 012 מובייל...

לצפיה ב-'זיכרון של הטלפון נמחק'
זיכרון של הטלפון נמחק
20/12/2016 | 17:55
1
56
שלום לכולם,
יש לי גלקסי 4 ונמחקו לי באופן מוזר ולא ברור תמונות וסרטונים,
מכרטיס הזיכרון של הסמרטפון הנייד בגלריה במצלמה.
כיצד אוכל לשחזר אותם בקלות חזרה לכרטיס הזיכרון של הפלאפון?
תודה נאור.
לצפיה ב-'בדיקה...'
בדיקה...
21/12/2016 | 08:57
37
1) לבדוק במכשיר האם הקבצים שנעלמו מהכרטיס נמצאים בזיכרון של המכשיר עצמו...

2) לבדוק על מחשב בסלוט של מיקרו SD את הכרטיס ולבדוק מה יש או אין בכרטיס...

3) אם יש סינכרון בסמארטפון לחשבון של גוגל, לבדוק באפליקציה של GOOGLE DRIVE אם הקבצים האבודים נמצאים שם...

לצפיה ב-'בעיה עם סאונד בהקלטת סרטונים ממכשיר אייפון 4'
בעיה עם סאונד בהקלטת סרטונים ממכשיר אייפון 4
20/12/2016 | 14:49
1
14
כל סרטון שאני מקליט עם אייפון 4 יוצא בלי סאונד
לעומת זאת, כשאני מפעיל את האפליקציה תזכורות קוליות אני כן מצליח לשמוע סאונד
האם בעיה חומרתית או שמדובר בהגדרה כלשהי
גרסת מערכת הפעלה 7.1.2
תודה

לצפיה ב-'לא לטרוח עשיתי Reset והסתדר'
לא לטרוח עשיתי Reset והסתדר
20/12/2016 | 15:52
5
לצפיה ב-'פעם שנייה שזה קורה! השירים נמחקים מהנגן המובנה'
פעם שנייה שזה קורה! השירים נמחקים מהנגן המובנה
20/12/2016 | 09:11
23
67
היו לי בנגן המובנה בטלפון g3 ,כמה שירים בודדים. בוודאות. לא נגעתי בנגן מוסיקה, לא מחקתי, כלום! מגלה הבוקר שאין שם שירים וזאת הפעם השנייה שזה קורה ..
רעיונות מה קורה שם?
תודה
לצפיה ב-'חיכיתי שזה יבוא ממך. לבת שלי LG K10 ולחברה של G4.'
חיכיתי שזה יבוא ממך. לבת שלי LG K10 ולחברה של G4.
20/12/2016 | 09:22
13
54
כל אחת מהן מתלוננת על התנהגות עצמאית של המכשיר, ביצוע פעולות שלה התבקשו ובכלל מוזרויות שלא מוצאים אצל אף חברה אחרת.
לצפיה ב-'אז רק אני עם G4 BEAT שהיה כמעט שנה אצל אשתי ועכשיו אצלי'
אז רק אני עם G4 BEAT שהיה כמעט שנה אצל אשתי ועכשיו אצלי
20/12/2016 | 09:57
9
40
וחיי איתו בשלום ?
לצפיה ב-'זה כי יש לך מכשיר "סתמי"'
זה כי יש לך מכשיר "סתמי"
20/12/2016 | 10:00
7
40
הוא לא הכי חזק או הכי דק או הכי מיוחד או הכי מהיר או עם פיצ'רים מופלאים. הוא עובד, אבל לא מלהיב בכלל. ובינינו, אם המכשיר לא מלהיב, אז מה הטעם להשתמש בו בכלל?
לצפיה ב-'אולי כי מעולם לא היה לי מכשיר מלהיב, סתם כאלה שעובדים,'
אולי כי מעולם לא היה לי מכשיר מלהיב, סתם כאלה שעובדים,
20/12/2016 | 10:05
27
מה ניתן לצפות ממכשיר מלהיב? אחד הילדים בכיתה של הקטנה שלי נוהג להדליק ולכבות את הברקו עם האייפון שלו. זה מלהיב?
לצפיה ב-'סיפרתי לו שאמרת שהוא סתמי ועכשיו הוא הלך לבכות בפינה '
סיפרתי לו שאמרת שהוא סתמי ועכשיו הוא הלך לבכות בפינה
20/12/2016 | 10:18
5
13
לצפיה ב-'למה סיפרת לו? עד שלא אמרת, לא הפריע לו להיות סתמי'
למה סיפרת לו? עד שלא אמרת, לא הפריע לו להיות סתמי
20/12/2016 | 10:44
4
27
אתה יצאת פה האיש הרע, לא אני .
לצפיה ב-'אני מספר לו הכל , ממש כמו שהוא מספר לי הכל '
אני מספר לו הכל , ממש כמו שהוא מספר לי הכל
20/12/2016 | 11:05
3
10
לצפיה ב-'"People who enjoy being brutally honest'
"People who enjoy being brutally honest
20/12/2016 | 11:33
2
22
enjoy being brutal more than they enjoy being honest."
לצפיה ב-'מה שנכון .. נכון .. אנ'לא מתווכח '
מה שנכון .. נכון .. אנ'לא מתווכח
20/12/2016 | 12:01
1
5
לצפיה ב-'לפחות אתה מודע לעצמך, כי רוב האנשים לא '
לפחות אתה מודע לעצמך, כי רוב האנשים לא
20/12/2016 | 12:08
6
לצפיה ב-'אני גם חיה עם שלי בשלום...'
אני גם חיה עם שלי בשלום...
20/12/2016 | 10:20
37
חוץ מהנגן המסתורי אין בעיות (אה, הלחצן הפעלה בגב מקרטע...כנראה בגלל נפילות מרובות חח)
לצפיה ב-'למה להשמיץ סתם? מוות פתאומי היה גם אצל סמסונג '
למה להשמיץ סתם? מוות פתאומי היה גם אצל סמסונג
20/12/2016 | 09:57
2
10
לצפיה ב-'ואם הייתי צריך לבחור, הייתי בוחר סמסונג.'
ואם הייתי צריך לבחור, הייתי בוחר סמסונג.
20/12/2016 | 10:06
1
14
לצפיה ב-'ברור. כשאצלם מכשיר מת, הוא לוקח איתו גם את הרכב שלך'
ברור. כשאצלם מכשיר מת, הוא לוקח איתו גם את הרכב שלך
20/12/2016 | 10:42
7
לצפיה ב-'לא מובן...'
לא מובן...
20/12/2016 | 10:41
2
37
יש לחבר שלי LG G4, ואצלו אף פעם לא הייתה את הבעיה הזאת...

בעצם, אף פעם לא היית לו שום בעייה עם המכשיר גם לא את הבעייה של הלוח אם...
לצפיה ב-'לא מחייב שלכולם יהיו אותן תקלות '
לא מחייב שלכולם יהיו אותן תקלות
20/12/2016 | 10:45
1
12
לצפיה ב-'למה לא? סמסונג הצליחה לעשות את זה '
למה לא? סמסונג הצליחה לעשות את זה
20/12/2016 | 10:56
9
לצפיה ב-'השירים קיימים על המכשיר?'
השירים קיימים על המכשיר?
20/12/2016 | 11:52
3
22
ניסית לבדוק במנהל הקבצים?
אם הם קיימים על המכשיר זאת כנראה בעייה בנגן 
(אני אשאל בערב את הבן שלי אם הוא נתקל בבעיה הזו)

לצפיה ב-'כן הם במנהל קבצים..'
כן הם במנהל קבצים..
20/12/2016 | 14:29
2
8
לצפיה ב-'אוקיי...הפעלתי אותם דרך המנהל קבצים, בחרתי בנגן כברירת מחדל'
אוקיי...הפעלתי אותם דרך המנהל קבצים, בחרתי בנגן כברירת מחדל
20/12/2016 | 14:37
1
24
והשירים שוב שם
לצפיה ב-'אם הבעיה נמשכת תשקלי להוריד נגן חלופי'
אם הבעיה נמשכת תשקלי להוריד נגן חלופי
20/12/2016 | 14:53
18
אני עובד עם הגוגל מיוזיק ומאכסן את השירים בענן.
אין לי בעיה של חבילת גלישה, יש לי 15ג'יגה לחודש, זה מעל ומעבר כולל כל הסטרימינג שאני צריך.
אבל אפשר גם לנגן איתו מוזיקה ששמורה על המכשיר.

לצפיה ב-'אולי הוא פיתח מודעות'
אולי הוא פיתח מודעות
20/12/2016 | 12:46
1
25
ומוחק מעצמו שירים גרועים?
לצפיה ב-' לא. יש לי טעם משובח '
לא. יש לי טעם משובח
20/12/2016 | 14:30
8
לצפיה ב-'חיוג לסלולרי בחול שיש בו סים ישראלי רגיל'
חיוג לסלולרי בחול שיש בו סים ישראלי רגיל
19/12/2016 | 19:58
6
50
שלום,
נוסע לגרמניה ולא מספר ולא רוצה שידעו שאני לא בארץ.
מה האפשרויות שלי להיות זמין לטלפונים המגיעים מהארץ למספר הרגיל שלי בלי שידעו שאני בחול?

1.האם ברכישת חבילת גלישה מהוט מוביל למשל אני זמין על המספר הישראלי הרגיל שלי וההמצאות בחול שקופה למחייגים מהארץ?

2.מה קורה אם אני נשאר עם הסים הישראלי הרגיל שלי בהוט מוביל שיעבוד כמו שהוא בחול? תוך שאני חוסם גלישה כדי להמנע מעלויות גלישה.

תודה מראש על העזרה
לצפיה ב-'תבדוק'
תבדוק
19/12/2016 | 20:17
41
אם ספק שרותי הסלולר שלך חוסם גלישה בחו"ל כברירת מחדל .
טלפוניה לא קשורה לאינטרנט .אם לא חסמת את הגישה לטלפון ,כל אחד יוכל לחייג אליך.
עליך רק לקחת בחשבון שהעלויות גבוהות .מי שמחייג משלם תעריף כאילו אתה בארץ ,אתה תשלם נדידה לפי תעריפים של חיוג חול .
והאמור כולל גם עליות גבוהות ל SMS .
וכאמור זה לא קשור כלל לגלישה.

לצפיה ב-'אם תיקח חבילת שיחות לחול אף אחד לא יוכל לדעת שאתה בחול'
אם תיקח חבילת שיחות לחול אף אחד לא יוכל לדעת שאתה בחול
19/12/2016 | 22:06
4
55
השיחה עוברת כרגיל (אולי יהיה איזשהו דיליי) וגם שתחייג לישראל הם יראו את המספר הרגיל שלך.
המצב היחידי שאולי יקרה משהו חריג זה אם אתה לא זמין ואז לפעמים מגיעים להודעה רגילה של אי זמינות בעברית ולפעמים מגיעים להודעה בשפה המקומית.
לצפיה ב-'זה לא מדוייק, בדיוק בגלל הסייפא של תגובתך יוס'
זה לא מדוייק, בדיוק בגלל הסייפא של תגובתך יוס
19/12/2016 | 22:41
47
כי אם מגיעים להודעת אי הזמינות בשפה זרה זאת כאילו הצהרה שהמנוי בחו"ל.
לצפיה ב-'נקודה מאד חשובה העלית '
נקודה מאד חשובה העלית
22/12/2016 | 12:11
41
אם תהיה לא זמין , לא משנה למה, ואפילו לכמה דקות
המחייג אליך יקבל הודעה שאינך זמין בגרמנית

לצפיה ב-'שאלת חידוד'
שאלת חידוד
22/12/2016 | 22:04
1
29
תודה לכל המומחים פה שהשיבו, נתתם לי נקודה חשובה לתשומת לב.
הייתי מבקש לחדד את הנקודה ברשותכם:
יש לי מענה קולי מוקלט בטלפון
1.האם כשמתקשרים והטלפון זמין אבל אני לא עונה יעברו למענה הקולי הרגיל שלי?
2.האם רק כשהמכשיר לא מצוי בזמינות לרשת הסלולרית נכנס לתוקף מה שאתם מדברים "מענה קולי גרמני.."?

תודה מראש
לצפיה ב-'בוא נגיד שעד שזה לא יקרה, או עד שלא תעשה ניסיון,'
בוא נגיד שעד שזה לא יקרה, או עד שלא תעשה ניסיון,
25/12/2016 | 12:29
9
לא תוכל לדעת בוודאות את התשובה.

אני חושב, אבל רק חושב, שאם יש הקלטה שלך היא תושמע, אבל אם למשל אין קליטה או בעייה אחרת, המתקשרים יכולים לשמוע הודעה על אי זמינות המנוי בשפה זרה.
לצפיה ב-'שיאומי מי 5 חדש שמכבה עצמו פתאום'
שיאומי מי 5 חדש שמכבה עצמו פתאום
19/12/2016 | 15:10
10
76
אמרתם לי לגשת לחנות שבו הוא נקנה כי יש אחריות.
בעלי ניגש לשם (זה טלפון שקניתי לבעלי) והם אמרו לו שזה קורה כי הוא לא מכבה את הטלפון פעם בשבוע וככה צריך לעשות. אמרו לו שבגלל שהוא לא עושה זאת, הטלפון מרסטט את עצמו לבד.

נשמע לכם הגיוני?
לצפיה ב-'מגיע להם פרס '
מגיע להם פרס
19/12/2016 | 15:26
9
85
על הבולשיט הכי מקורי בשנה האחרונה |כפיים|
לצפיה ב-'זה כמעט מוצלח כמו Speed holes '
זה כמעט מוצלח כמו Speed holes
19/12/2016 | 15:35
47
לצפיה ב-'אז מה עושים במקרה כזה? להתעקש שיישלח'
אז מה עושים במקרה כזה? להתעקש שיישלח
19/12/2016 | 16:03
6
50
למעבדה במסגרת האחריות?

המוכר טען שגם אצלו זה קורה כשהוא לא מכבה את הטלפון במשך שבוע
לצפיה ב-'לפנות ליצרן , לשאול את דעתו .'
לפנות ליצרן , לשאול את דעתו .
19/12/2016 | 16:06
5
22
לצפיה ב-'ליצרן או ליבואן?'
ליצרן או ליבואן?
20/12/2016 | 09:01
4
25
איך פונים ליצרן? 
לצפיה ב-'הייתי פונה ליצרן לא ליבואן '
הייתי פונה ליצרן לא ליבואן
20/12/2016 | 09:45
3
36
mi-mea@xiaomi.com . זאת הכתובת שמופיעה ב contact us
מספר בקצרה על הסיטואציה ושואל האם זאת התשובה הרשמית שלו ..
לצפיה ב-'אין להם נציגות בארץ כדי שאוכל לכתוב בעיברית?'
אין להם נציגות בארץ כדי שאוכל לכתוב בעיברית?
20/12/2016 | 10:17
2
8
לצפיה ב-'יש להם ,זה מין קטע שלי ..'
יש להם ,זה מין קטע שלי ..
20/12/2016 | 10:35
1
48
בהרבה מקרים אני פונה ישירות ליצרן ולא ליבואן . עד היום פשוט קיבלתי תגובות הרבה יותר מנומסות ומקצועיות מאשר מכל מיני "נציגים/זכיינים/יבואנים " בארץ .
לצפיה ב-'הבנתי. תודה על ההסבר'
הבנתי. תודה על ההסבר
20/12/2016 | 11:04
35
טנסה לנסח משהו באנגלית ואז אשלח מייל אליהם ישירות
לצפיה ב-'וואו. לגמרי. לא להאמין!!'
וואו. לגמרי. לא להאמין!!
20/12/2016 | 09:04
17
לצפיה ב-'אודה למי שיכתוב לי איך מונעים קפיצת הודעה מטרידה'
אודה למי שיכתוב לי איך מונעים קפיצת הודעה מטרידה
19/12/2016 | 12:41
7
52
יש לי אנטי ווירוס ESET ולמרות זאת ההודעה שבתמונה קופצת באתר מסוים כמעט תמיד אבל גם באתרים אחרים כגון "בנק ישראל"... ברור שההודעה לא נכונה ובאה מאתר זדוני שרק יכול להזיק.

האם אפשר למנוע את זה בהגדרות בגלקסי S7 שיש לי בלי להוריד תוכנה ?

כל פעם שההודעה קופצת אני יוצא מהדף וכמובן לא מסמן אישור - אבל לא מצליח להיכנס בלי שמטרד זה יציק.

בתודה מראש, אמנון
לצפיה ב-'לא משתמשים בדפדפן המובנה'
לא משתמשים בדפדפן המובנה
19/12/2016 | 13:28
6
39
אלא בדפדפן החוסם פרסומות וחלונות קופצים, כגון Adblock Browser או Yu Browser
לצפיה ב-'הדפדפנים האלו הם יותר וירוסים מהפרסומות'
הדפדפנים האלו הם יותר וירוסים מהפרסומות
19/12/2016 | 13:40
5
38
הם דואגים שאתה תעבוד דרכם כולל כל המידע שלך .
לצפיה ב-'ומה הם יעשו עם התעבורה'
ומה הם יעשו עם התעבורה
19/12/2016 | 13:47
4
34
במיוחד כשמדובר בפרוטוקול מוגן כגון https?
לצפיה ב-'א. מה הקשר ל-ssl ? ב. Ssl טוב שאתה יודע בוודאות מי בצד השני'
א. מה הקשר ל-ssl ? ב. Ssl טוב שאתה יודע בוודאות מי בצד השני
19/12/2016 | 14:16
3
32
ולא שאתה גולש דרך תוכנה שיכולה לנטר כל מה שאתה עושה , פותחת ssl בשבילך , סתם דוגמא: פריצת הלב המדמם . הפנייה לאתרי דמה וכדומה , אני לא משתמש בתוספים לא ברורים.

לצפיה ב-'פ'סדר, אל תשתמש, כל אחד והפחדים הקמאיים שלו '
פ'סדר, אל תשתמש, כל אחד והפחדים הקמאיים שלו
19/12/2016 | 14:23
2
28
בכל מקרה, חובת ההוכחה היא עליך: מניין לך שדפדפן כזה או אחר מתעניין בהרגלי הגלישה שלך? מה עם גוגל כרום, אולי גם הוא מדווח לסרגיי ברין שכרגע נכנסת לתפוז? מה עם הדפדפן המובנה של הסלולרי שלך? אולי בסמסונג/אל ג'י/כל חברה אחרת מתים, אבל ממש מתים לדעת באילו אתרים אתה מבקר?
לצפיה ב-'המון תודות לכם על העזרה'
המון תודות לכם על העזרה
19/12/2016 | 14:39
11
לצפיה ב-'למה אולי? גוגל עוקבת אחרי כל מה שאתה עושה'
למה אולי? גוגל עוקבת אחרי כל מה שאתה עושה
19/12/2016 | 14:54
31
הם גם ביטלו במידה מסוימת (אבל בלי להגיד לאף אחד, כמובן) את מצב אינקוגניטו באנדרואיד.

אתה יכול לראות את זה בעצמך. תפעיל מצב אינקוגניטו, תיכנס לאתר כלשהו, ותזין בתיבת חיפוש ערך כלשהו. אחר כך צא מהדפדפן, כנס שוב לאותו אתר במצב רגיל, ותתחיל להזין את הערך שהיה קודם. הדפדפן ישלים לך את זה אוטומטית, ולא בגלל שהמקלדת למדה את המילה.
לצפיה ב-'הפלאפון מראה שירים מסויימים בשפות זרות'
הפלאפון מראה שירים מסויימים בשפות זרות
19/12/2016 | 08:15
3
39
צרפתי כמה שירים לפלאפון ובזמן שבמחשב וב Properties הם כתובים בעברית תקנית, בפלאפון הם מוצגים בערבית ויש עוד כמה שירים שמוצגים בג'יבריש וכו'. 
זה קורה לי בכמה פלאפונים, למה זה?

מצורפת תמונת  מסך
לצפיה ב-'כנראה שהקידוד של ה-ID3 Tag לא תקין'
כנראה שהקידוד של ה-ID3 Tag לא תקין
19/12/2016 | 08:31
2
36
יש כלים לתיקון הקידוד, גם למחשב וגם לאנדרואיד, אבל אני לא זוכר את השם. בזמנו בפורום אנדרואיד כתבו הסברים לגבי זה.

ואגב, "ג'יבריש" זה יחסי. לפני כמה שנים מישהו (מחו"ל) תיאור טקסט בעברית שעבר בזמן פיתוח ממשק בתור "תווים מצחיקים" . אני חושב שהאותיות בתחתית הן בתאילנדית, אבל אני ממש לא בטוח.
לצפיה ב-'האותיות למטה זה יוונית בכתב קטן'
האותיות למטה זה יוונית בכתב קטן
19/12/2016 | 19:22
1
8
לצפיה ב-'וואלה צודק . אני צריך לזכור לא לענות לפני שאני מתעורר '
וואלה צודק . אני צריך לזכור לא לענות לפני שאני מתעורר
19/12/2016 | 19:48
5
לצפיה ב-'נייד לילדה בת 14 ,תקציב 600-700 ש"ח מקסימום.'
נייד לילדה בת 14 ,תקציב 600-700 ש"ח מקסימום.
18/12/2016 | 17:18
29
106
ראיתי דגמים באתר KSP של
THL T9 PRO
MEIZU M3 S
הילדה החזיקה עד היום במחיר זהה (נקנה לפני יותר משנה, אך שברה אותו, כך שאני לא אשקיע בזה יותר מידי).
LG L-70
אודה להמלצותכם, אני מחפש קנייה בחנות בארץ.
לצפיה ב-'לא מכיר את הTHL המדובר אבל נראה לי שעדיף את המייזו ..'
לא מכיר את הTHL המדובר אבל נראה לי שעדיף את המייזו ..
18/12/2016 | 18:24
1
86
אם היא התרגלה למכשיר של LG והיא לא חייבת משהו סופר משוכלל אז יש לLG את הדגם LG G4 BEAT (אני משתמש בו בשימוש סופר דופר קליל ומרוצה ממנו) ויש גם את הK8 או K10 שיכולים לכנס לתקציב ..
לצפיה ב-'להמנע מה-K10 בכל מחיר.'
להמנע מה-K10 בכל מחיר.
20/12/2016 | 09:23
39
לצפיה ב-'אתה יכול לקנות את הדגם שהיא שברה'
אתה יכול לקנות את הדגם שהיא שברה
18/12/2016 | 19:40
1
73
אך להוסיף מגן מסך ו/או כיסוי בצורת ארנק.
לצפיה ב-'לא ניתן להשיג את הדגם הזה כיום , בטח שלא אביזרים.'
לא ניתן להשיג את הדגם הזה כיום , בטח שלא אביזרים.
19/12/2016 | 15:18
15
לצפיה ב-'לגבי קניית מייזו מבסט מובייל'
לגבי קניית מייזו מבסט מובייל
19/12/2016 | 08:05
1
123
יש תלונות ברשת (סציפית בקבוצת הפייסבוק הישראלית של מייזו)
על כך שבסט מובייל וKSP מוכרים מכשירים עם מע הפעלה סינית ש"סידרו לה עברית"
המשמעות
לחיצה על OTA עדכון מהאוויר שהיצרן שולח- תגרום לזה שתעלם העברית ושירותי גוגל (כולל PLAY STORE שנעלם)
לכן אם אינך מוכנה להתעמק באינטרנט כיצד להפוך את המכשיר ל"גלובלי" אז כדאי לקנות מבאג.
THL הוא יצרן מדבקה - ממש לא ממליץ - המפרט טוב אבל האמינות בעייתית
שיאומי, מייזו, האווי , LeEco, OnePlus אלה יצרנים איכותיים (ולכן גם עולים יותר)

לצפיה ב-'זול זה יקר...'
זול זה יקר...
19/12/2016 | 08:57
73
B"M מוכרים את המייזו M3 NOTE דגם 16 ו2 ב700 דגם 32 ו3 ב750...
עכשיו מובן למה המחיר שלהם כ"כ זול...
לצפיה ב-'מייזו M3S דגם 16 גיגה...'
מייזו M3S דגם 16 גיגה...
19/12/2016 | 08:51
5
88
לצפיה ב-'אני מוכר , חדש, ללא שימוש ,ב550-600 כולל אביזרים'
אני מוכר , חדש, ללא שימוש ,ב550-600 כולל אביזרים
19/12/2016 | 14:46
4
83
אם כבר LOL
לצפיה ב-'מוכר מייזו 3S חדש?'
מוכר מייזו 3S חדש?
19/12/2016 | 15:20
3
72
KSP מוכרים ב 685 ש"ח.

http://ksp.co.il/?select=.272..573.&list=2&...
לצפיה ב-'ישנה בעייה...'
ישנה בעייה...
20/12/2016 | 08:30
68
עם דגמי מייזו שנמכרים בKSP ובסטמובייל...

לצפיה ב-'יש מבצע עכשיו בבאג...'
יש מבצע עכשיו בבאג...
20/12/2016 | 10:38
72
מייזו M3 NOTE דגם 16 גיגה וRAM 2048 ב750 שקל...

המכשיר של באג מגיע עם רום 'בינלאומי' שבOTA העברית לא נמחקת מתפריט המכשיר...

ולא עם רום 'סטוק' שבOTA העברית נמחקת מתפריט המכשיר כמו שיש במכשירים שנמכרים בKSP ובסטמובייל...

לצפיה ב-'ברור שחדש, כתבתי '
ברור שחדש, כתבתי
20/12/2016 | 13:24
60
ואפילו מגיע עם הרום הנכון,  הישראלי 
כמו של באג ולא של KSP 
לצפיה ב-'מה לגבי X5 DOOGEE?'
מה לגבי X5 DOOGEE?
19/12/2016 | 16:50
1
17
לצפיה ב-'אני הייתי קונה מכשיר מיד2'
אני הייתי קונה מכשיר מיד2
20/12/2016 | 09:07
6
65
Lg למשל
לצפיה ב-' לגמרי מצטרף'
לגמרי מצטרף
20/12/2016 | 09:42
5
61
עדיף מכשיר יד 2 איכותי מכל מיני "שניים סינים עם כינור גדול " חדשים .
יכול מנסיון אישי להמליץ על LG G2 . מכשיר לא גדול מידי שעובד נהדר .
לצפיה ב-'נכון - עדיף LG שמוחק שירים לבד מסיני עם כינור... '
נכון - עדיף LG שמוחק שירים לבד מסיני עם כינור...
20/12/2016 | 14:16
4
20
לצפיה ב-'הוא מוחק שירים יותר משנה ברצף בניגוד לסיני עם הכינור ..'
הוא מוחק שירים יותר משנה ברצף בניגוד לסיני עם הכינור ..
20/12/2016 | 14:25
3
16
לצפיה ב-'תיכף חוגג שנתיים...אה! אולי הקטע עם הנגן זה חלק '
תיכף חוגג שנתיים...אה! אולי הקטע עם הנגן זה חלק
20/12/2016 | 14:33
33
מ Terrible two
לצפיה ב-'בינתיים הסיני עם הכינור שלי בן שנה ולא מחק אף שיר'
בינתיים הסיני עם הכינור שלי בן שנה ולא מחק אף שיר
20/12/2016 | 14:43
1
39
אבל הוא כן מצלם עצמאית...
כנראה מתישהו הגדרתי בטעות איזה קיצור דרך לצילום, והתוצאה היא עשרות תמונות של ברכיים, שולחן, רצפה, שמשה קדמית ברכב ומה לא...
לצפיה ב-'כל עוד אלה ברכיים שלך זה בסדר '
כל עוד אלה ברכיים שלך זה בסדר
20/12/2016 | 15:06
34
אצלי מוגדר שלחיצה ארוכה על כפתור האפליקציות האחרונות תעשה צילום מסך, אז מפעם לפעם יש לי צילום מסך שחור לחלוטין, כי זה נלחץ כשאני מכבה את המסך .
לצפיה ב-'תודה לכולם, אחפש גם ביד 2, לא חשבתי על האפשרות הזאת.'
תודה לכולם, אחפש גם ביד 2, לא חשבתי על האפשרות הזאת.
21/12/2016 | 12:48
7
52
והיות והיא שברה את הנייד שלה במזיד, לא ראוי שאקנה לה חדש.
כרגע בודקת נייד ב 400 ש"ח (דמי הכיס שהיא שילמה על הנזק), זה מתאים לנייד LG G2 משומש.... 
לצפיה ב-'אחלה מכשיר'
אחלה מכשיר
21/12/2016 | 13:27
37
וגם ניתן להתקין עליו גרסת אנדרואיד חדשה
לצפיה ב-'מכשיר טוב מאד '
מכשיר טוב מאד
21/12/2016 | 13:46
43
מהתקופה ש LG עשו מכשירים עובדים .
קו העבודה שלי נמצא במכשיר כזה , גודל פיסי מאד נח והמכשיר עצמו עובד נהדר .

לצפיה ב-'וזה אמור לעניין ילדה בת 14 כי ?? '
וזה אמור לעניין ילדה בת 14 כי ??
22/12/2016 | 20:45
3
11
לצפיה ב-'אולי היא משחקת בפוקימון גו? '
אולי היא משחקת בפוקימון גו?
23/12/2016 | 11:00
2
26
לצפיה ב-'פוקימון גו זה כ"כ אוקטובר 2016 כאילו דאאא '
פוקימון גו זה כ"כ אוקטובר 2016 כאילו דאאא
23/12/2016 | 11:09
1
8
לצפיה ב-'לא, זה היה פאסה בנובמבר, אבל עכשיו זה חזר - זה רטרו '
לא, זה היה פאסה בנובמבר, אבל עכשיו זה חזר - זה רטרו
23/12/2016 | 17:27
7
לצפיה ב-'שאלה על כלים לפיקוח על שימוש ביישומים מסויימים לילדים'
שאלה על כלים לפיקוח על שימוש ביישומים מסויימים לילדים
18/12/2016 | 09:10
3
40
הי, בתי מכורה ליישום בשם "מיוזיקלי" ו"פאנימייט". אשמח לדעת אם אתם מכירים כלים שמאפשרים להגביל את זמן השימוש ביישומים כאלה, בטלפון שלה ואף לחסום אותם במכשירים שלנו. כמו כן אשמח לדעת איזה יישום מומלץ לחסימה בפני תכנים לא הולמים לילדים.
לצפיה ב-'רימון / netspark'
רימון / netspark
18/12/2016 | 11:06
38
ייתכן ויש כלים חינמיים, אינני מכיר.

אין לי כח לכתוב באריכות. מדובר בפתרון רחב מאוד, הכולל גם חסימת תכנית כולל בחיבור wifi שאינו "בשליטתכם".
אפשר לקרוא תגובה שכתבתי בעבר (יש תגובת המשך בדיון ההוא): http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/18046714...
מדובר בשירות בתשלום חודשי / שנתי, לשיקולכם אם אתם מעוניינים לצרוך אותו.
יש אפשרות ל"מערכת שעות" [הנקודה הזו לא מופיע בתגובה שכתבתי בעבר].

זו תגובה ראשונית מאוד.

~~~~~~~~~~

בטלפונים שלכם כנסו להגדרות-יישומים-היישום הרלוונטי ו"השבת". אפשר להפעיל את היישום באותו אופן, השאלה אם הבת תדע לעשות זאת.
אפשר כמובן גם לשים צופן נעילה לטלפון ואז הבת לא תוכל לעשות שימוש במכשיר ללא פתיחה יזומה מצדכם.

והכלי הטוב ביותר - חינוך. לעורר את הסקרנות אל עבר אפיקים אחרים
לצפיה ב-'חסימת תכנים בסיסית'
חסימת תכנים בסיסית
18/12/2016 | 19:44
1
28
עושים רוט למכשיר ואז מבצעים את מה שכתוב ב-Method 3: (by editing DNS config)

אלא שבמקום המספרים שמופיעים שם מכניסים את אלה של נורטון:

התוצאה: חסימת אתרים למבוגרים מבלי שהילד יכול לעקוף את זה
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
16/01/2017 | 09:01
1
לצפיה ב-'מחפש משקפי מציאות מדומה...מבקש ייעוץ'
מחפש משקפי מציאות מדומה...מבקש ייעוץ
18/12/2016 | 08:53
3
31
שלום,
אני מעוניין לקנות משקפי VR לבן שלי כמתנת חנוכה. צריך שיתאימו לכל סוגי המכשירים. מבקש המלצה על משקף בתקציב של עד 300 ש"ח, חנות באזור חיפה/קריות.
תודה רבה
לצפיה ב-'המכשיר שלו בכלל תומך הכזה דבר ?'
המכשיר שלו בכלל תומך הכזה דבר ?
18/12/2016 | 09:30
2
13
לצפיה ב-'וואו...לא חשבתי על זה...יש לו נקסוס 4. תומך?'
וואו...לא חשבתי על זה...יש לו נקסוס 4. תומך?
18/12/2016 | 09:48
1
11
לצפיה ב-'כעקרון של מכשיר שניתן להתקין עליו cardboard תומך'
כעקרון של מכשיר שניתן להתקין עליו cardboard תומך
18/12/2016 | 11:27
25
גם אייפון וגם מכשירי אנדרואיד.
יש את הפשוטים ב-100 ש״ח ויש יותר יקרים עם כל מיני פ׳יצרים שטותיים .
צריך לראות מה נוח לילד מבחינת הגודל והרצועות של המשקפיים.

לסמסונג יש תקן משלהם שלא מתאים ל-99% מהמכשירים .
לצפיה ב-'איך יודעים מה גוזל כל כך הרבה זמן סוללה כרגע?'
איך יודעים מה גוזל כל כך הרבה זמן סוללה כרגע?
17/12/2016 | 23:01
22
64
יש לי תופעות מעניינות בטלפון:
רוב היום הסוללה נשארת כמעט מלאה - אני טוען בבוקר, נגיד, בתשע, ועד בערך ארבע יש כ-80 אחוז, אבל אז, בערך בין ארבע לחמש, או חמש וחצי, פתאום הסוללה יורדת ל-30 אחוז ולמטה מזה (ואז לפעמים תוך כרבע שעה היא מתרוקנת לגמרי, או נשארת עם 5 אחוזים בלבד).

אין לי מושג מה קורה באמצע היום, או, בעצם, אחרי הצהריים המאוחרים, שגורם לכך שהסוללה פתאום מתרוקנת כל כך מהר (כשאני עוקב באותן דקות, נראה שקצב ההתרוקנות הוא בערך אחוז אחד לדקה, ולפעמים יותר מהר).

זה מאוד מחשיד.

כעת, כשהגעתי הביתה, חיברתי למטען. הטלפון מחובר למטען כבר למעלה משעתיים, ומשום מה מצב הסוללה הוא רק 45 אחוז. אין לי מושג איך זה יכול היה להיות (הטלפון כבר היה אמור להיות במצב של 100 אחוז טעינה...).

לפני יומיים חיברתי למטען, ונדמה לי שבתוך שעה זה היה כבר 100 אחוז (כשהיו מעט מאוד אחוזים לפני זה).

אתם יכולים להסיק משהו מכל התיאורים האלה?
האם יש אפשרות שאיזושהי תוכנה, אולי יישום זדוני כלשהו, פועל, נגיד, בסביבות חמש אחר הצהריים וגוזל המון זמן סוללה (ופועל רק בסביבות השעה הזאת, ולכן רוב שעות היום, נגיד, מהבוקר והצהריים, הסוללה כמעט לא מתרוקנת).

אשמח על טיפים כלשהם, כדי לחקור את ההתנהגות המשונה של הנייד החכם.

לצפיה ב-'עשיתי עכשיו ניסוי קטן:'
עשיתי עכשיו ניסוי קטן:
17/12/2016 | 23:07
10
68
המטען מחובר לטלפון. הטלפון מראה מצב טעינה של הסוללה - 45 אחוז.

ניסיתי להוציא את המטען. כיביתי את הטלפון, ואז חיברתי שוב את המטען, ובדקתי מה הטלפון מראה עכשיו, כשהוא במצב מכובה. עכשיו הטלפון מראה מצב טעינה של 87%. ראיתי כבר את האנומליה הזאת. כשבודקים כמה הסוללה טעונה, הטלפון מראה מצב נמוך יחסית, אבל אז, כשמכבים וטוענים - פתאום מתברר שהטלפון טעון כבר כדי 90%.

איך אפשר להסביר את המצב הזה?

לצפיה ב-'התנהגות כמו שאתה מתאר'
התנהגות כמו שאתה מתאר
17/12/2016 | 23:13
9
70
אופיינית לסוללה גמורה. זה הזמן להחליף אותה, או את הטלפון.
לצפיה ב-'ראשית, תודה רבה.'
ראשית, תודה רבה.
17/12/2016 | 23:14
49
אבל אשמח אם תוכל להרחיב מעט.
כדי שיהיה לי קצת רקע מה מביא אותך למסקנה הזאת.
לצפיה ב-'כדי להסביר את שאלתי לעיל, שטרם נענתה,'
כדי להסביר את שאלתי לעיל, שטרם נענתה,
18/12/2016 | 13:23
7
51
אתמול בלילה, בערך בחצות, סיימתי לטעון את הטלפון עד כדי 100 אחוז סוללה. מאז הטלפון פועל ללא הפסקה, לא כיביתי אותו. אז עד עכשיו, מחצות ועד עתה, 13:19, הסוללה עומדת על 91 אחוז.

מה שאני מגלה בדרך כלל, שבסביבות ארבע וחצי או חמש (או חמש וחצי) הסוללה פתאום מגיעה למצב של 30 אחוז ואפילו למטה מזה.

מכל הנ"ל לא ברור לי שצריך להחליף סוללה, או שיישום מסוים במשך הלילה או הבוקר גוזל המון משאבי סוללה. להפך, הטלפון מתנהג כאילו הסוללה היא במצב החסכוני ביותר.

אז אם היום שוב, אחרי הצהריים, אגלה שהסוללה מתחילה להידלדל במהירות, איך אפשר לבדוק מה גורם לצריכה מוגברת של משאבי הסוללה - איזה יישום פועל באותו רגע, ואיזה מהיישומים הוא הזללני ביותר בצריכת המשאבים?
לצפיה ב-'* מקווה שרואים את ההמשך בשאלתי, למרות שזה נוסף בין לבין.'
* מקווה שרואים את ההמשך בשאלתי, למרות שזה נוסף בין לבין.
18/12/2016 | 13:25
15
לצפיה ב-'סוללות ליתיום-יון לקראת סוף חייהן'
סוללות ליתיום-יון לקראת סוף חייהן
18/12/2016 | 23:09
5
49
נותנות דיווח שגוי על מצב הסוללה. הן יראו 90% טעינה גם כשבפועל יש רק 10%. זו תופעה ידועה שכבר ראיתי בפועל במחשביים ניידים ובטלפונים רבים. זה ההסבר הפשוט ביותר להתנהגות שאתה מתאר ולכן הסביר ביותר.

לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
18/12/2016 | 23:33
4
29
היום שוב בדקתי את הטלפון.
עד בערך חמש אחה"צ הוא היה כמעט במצב של 90%. כשראיתי בחמש שהוא כבר במצב של 30% (פתאום, בלי שראיתי את זה קורה קודם) - הפעם כיביתי אותו וחיברתי אותו למטען. בתוך כחצי שעה הוא כבר עמד על כמעט 85% טעינה.

אז למדתי בינתיים איך לנהוג אתו כשאני רואה שהסוללה בבת אחת כאילו עומדת להיגמר.

מה שנשאר לי לבדוק זה איזו אפליקציה זוללת סוללה.
לצפיה ב-'יש משהו שנקרא איפוס סוללה באנדרואיד'
יש משהו שנקרא איפוס סוללה באנדרואיד
19/12/2016 | 17:39
3
51
כביכול איפוס של התוכנה שמדווחת על הסוללה

שווה לנסות
לצפיה ב-'. בינתיים מה שבעיקר מעניין אותי'
. בינתיים מה שבעיקר מעניין אותי
19/12/2016 | 17:42
2
28
זה איך להיכנס ברגע זה לסלולרי ולבדוק איזה יישום גוזל הכי הרבה משאבי סוללה, או לפחות ברגע נתון.
לצפיה ב-'תבדוק בהגדרות'
תבדוק בהגדרות
19/12/2016 | 18:01
1
48
הגדרות - כללי- סוללה- ניצול סוללה
אז תראה גרף שמראה את ניצול הסוללה וכמה אחוזים לקח כל יישום.
יכול להיות שהנתיב קצת שונה, אין לי את המכשיר שלך אבל חפש בכיוון הזה

לצפיה ב-'המון המון תודה!'
המון המון תודה!
19/12/2016 | 18:07
25
אבדוק שם.

לצפיה ב-' הסמארטפון הקטן בעולם האם הוא שימושי - VPHONE S8.'
הסמארטפון הקטן בעולם האם הוא שימושי - VPHONE S8.
18/12/2016 | 10:28
10
88
לצפיה ב-'לא שימושי, ולא סמארטפון. זו לא מערכת הפעלה פתוחה'
לא שימושי, ולא סמארטפון. זו לא מערכת הפעלה פתוחה
18/12/2016 | 10:50
6
52
שאפשר להתקין בה אפליקציות, אלא "זבל עופות" סיני עם מערכת הפעלה ייעודית וקניינית.
לצפיה ב-'זה לא זבל עופות'
זה לא זבל עופות
18/12/2016 | 16:45
5
34
עם זבל עופות ניתן לדשן ולגדל משהו.
זה סתם יזהם את המזבלה.
לצפיה ב-'לפחות זה קטן, אז זה יזהם הרבה פחות מאיזה נוט 7 '
לפחות זה קטן, אז זה יזהם הרבה פחות מאיזה נוט 7
18/12/2016 | 17:09
4
10
לצפיה ב-' את הnot 7 עוד נקבל לאחר שיפוץ כ note 8 prime'
את הnot 7 עוד נקבל לאחר שיפוץ כ note 8 prime
18/12/2016 | 17:19
3
9
לצפיה ב-'קראתי שהחלקים הלכו לאיזה מייזו כלשהו '
קראתי שהחלקים הלכו לאיזה מייזו כלשהו
18/12/2016 | 17:23
2
34
לצפיה ב-'סינים יש עודף?'
סינים יש עודף?
18/12/2016 | 18:46
1
13
לצפיה ב-'אתה שואל אם יש יותר מדי סינים? כי אוטוטו הם מיליארד וחצי איש'
אתה שואל אם יש יותר מדי סינים? כי אוטוטו הם מיליארד וחצי איש
19/12/2016 | 07:56
18
זה נראה לי די הרבה
לצפיה ב-''
18/12/2016 | 14:32
1
55
לצפיה ב-'תודה. התעצלתי לחפש '
תודה. התעצלתי לחפש
18/12/2016 | 16:08
10
לצפיה ב-'הכי טוב :) :)'
הכי טוב :) :)
19/12/2016 | 19:29
20
דוגי ב1 פלוס 2 ויותר טוב דוגי ב1 פלוס 3. שיווו מי! או בכלל אינוס (inoos)
אוסף מקרי של חב' סיניות שמוכרות פלפונים :)
לצפיה ב-'Truecaller לא עובד על MI5 S ? '
Truecaller לא עובד על MI5 S ?
17/12/2016 | 20:39
11
86
היי, אני עם שיאומי MI5S ובשום מצב ותנאי לא מצליחה לגרום ל Truecaller לעבוד, ניסיתי גם אפליקציות דומות אחרות שלא עובדות. חפרתי ברשת, עברתי על כל ההרשאות שרק קיימות (רגילות, מתקדמות, חשמל וכו') וחיפשתי פיתרון ללא הצלחה.
אני כרגע עם לונצ'ר של ZenUI, ניסיתי גם את NOVA (חשבתי שזה משנה) – שום דבר לא עובד. חייבת את הפונקציה הזאת. מישהו בבקשה יכול לעזור או יודע אם בכלל אפשר, או לוותר?
מלא תודה מראש!

לצפיה ב-'נסי משהו אחר'
נסי משהו אחר
17/12/2016 | 22:01
6
67
אני משתמש באפליקציית חייגן חינמית בשם drupe
מצ"ב קישור לחנות.
מעבר לכך שהיא נוחה לי מאוד יש בה כמה אפשרויות שמאוד מוצאות חן בעיני
1. אפשרות לתזמון שיחה למועד יותר מאוחר. במועד שאת קובעת המכשיר ייתן תזכורת לחיוג
2. הוסיפו לאחרונה אפשרות להקלטת שיחות. על המכשיר שלי זה לא עובד טוב אבל יכול להיות שלך זה יהיה שימושי
3. בעדכון האחרון הוסיפו את האפשרות שאת מחפשת - זיהוי מתקשר. אם את לא מצליחה עם אפשרויות אחרות נסי את האפשרות הזאת.
לצפיה ב-'תודה, אבל'
תודה, אבל
18/12/2016 | 07:50
5
36
כל הפונקציות שתיארת כבר קיימות על המכשיר (כולל הקלטת שיחות מובנית), והן גם לא ממש חשובות לי. ניסיתי גם אפליקציות אחרות, פונקציית זיהוי השיחות לא פועלת. 
לצפיה ב-'ניסית באפליקציה הזאת?'
ניסית באפליקציה הזאת?
18/12/2016 | 11:15
4
52
אצלי זיהוי השיחות עובד.
אם לא עובד אצלך אין לי עוד רעיונות.
לצפיה ב-'מוכנה לנסות הכל'
מוכנה לנסות הכל
18/12/2016 | 11:37
3
46
רק להבהיר - אני מעוניינת בפונקציה של זיהוי השיחות לכל מי שמתקשר, לא רק לאנשי הקשר שקיימים במכשיר. 
אנסה גם את זאת. תודה על ההמלצה בינתיים :)
לצפיה ב-'תעדכני אם זה עובד'
תעדכני אם זה עובד
18/12/2016 | 17:29
2
34
לצפיה ב-'זה עובד! המון המון תודה!! '
זה עובד! המון המון תודה!!
20/12/2016 | 11:23
1
13
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
20/12/2016 | 11:54
6
לצפיה ב-'איך אפשר לקבוע אם עובד או לא עובד'
איך אפשר לקבוע אם עובד או לא עובד
17/12/2016 | 22:25
2
43
המחייג אליך רוצה להיות אלמוני ,אז יש פתאום אפליקציה שתדע מי מחייג אליך ?
איך?
אני פשוט לא נותן למספר חסוי אפשרות להתקשר אלי ,זה קיים בגולן

לצפיה ב-'לא כל המספרים חסויים'
לא כל המספרים חסויים
17/12/2016 | 22:48
36
יש גם מספרים גלויים שלא ברשימה שלך ולא תמיד בא לך לענות להם.

לצפיה ב-'איך זה קשור לשאלה?'
איך זה קשור לשאלה?
18/12/2016 | 07:48
34
שאלתי אם מישהו יודע איך אפשר לגרום לאפליקציה שעובדת על כל מכשיר אחר, לעבוד על המכשיר שלי. לא מה הפילוסופיה מאחוריה. בין אם היא מראה מספרים חסויים או לא, היא צריכה קודם לעבוד.
לצפיה ב-'לא מגלה לך מי התקשר או שלא ניתן להפעילה כלל על מכשירך?'
לא מגלה לך מי התקשר או שלא ניתן להפעילה כלל על מכשירך?
18/12/2016 | 19:10
10
לצפיה ב-'נזקי מעבדה בסלולרי סמסונג S6'
נזקי מעבדה בסלולרי סמסונג S6
17/12/2016 | 20:38
2
109
זה הסיפור:

הנייד שלי (סמסונג S6) שבק חיים.
עדיין באחריות - הגשתי לתיקון, אך החנות מסרבת לתקן מכיוון שלפי דעתה נגרם לו נזק בתיקון במעבדה אחרת.
הנייד אכן היה לפני כשנה בתיקון עדשת מצלמה במעבדה אחרת - מאז עבד מצוין.

המעבדה אף שלחה תצלומים מה לפי דעתה הנזק.
האם יש כאן טכנאי שיכול להגיד לי מה הנזק שרואים?

תודה!
לצפיה ב-'לדעתי לא צריך להוכיח נזק'
לדעתי לא צריך להוכיח נזק
17/12/2016 | 22:09
45
על פניו החנות צודקת. בכל כתב אחריות רשום שהתיקון חייב להיות אצל מישהו שהוסמך על ידי היבואן לתיקון.
אם תיקנת במקום לא מאושר בכתב האחריות, האחריות בטלה.
מצד שני, אם תיקנת במקום המאושר על ידי כתב האחריות הם חייבים לתקן לך את המכשיר.
לצפיה ב-'אני מבין - רק מבקש להבין מה הנזק שנגרם'
אני מבין - רק מבקש להבין מה הנזק שנגרם
18/12/2016 | 10:50
33
אני מבין שכנראה דפקתי את האחריות - אני רק מבקש עזרה בלהבין מה הנזק (אם באמת קיים).
לצפיה ב-'Xiaomi redmi note 4'
Xiaomi redmi note 4
17/12/2016 | 13:38
11
112
הי
מחפש חוות דעת על redmi note 4
מתלבט בין מכשיר זה ל mi5 של אותה חברה
מה מומלץ יותר ומה ההבדלים ביניהם ?
לצפיה ב-'Flagship vs. Midrange '
Flagship vs. Midrange
17/12/2016 | 21:49
1
78
שונה,  רק מדגם מקרי 
גודל,  משקל,  מעבד,  זכרון פנימי,  ראם,  מצלמה,  מייצב אופטי ב וידיאו,  גודל מסך
יש עוד. 
לצפיה ב-'המייצב האופטי הוא גם בצילום סטילס'
המייצב האופטי הוא גם בצילום סטילס
17/12/2016 | 21:55
24
לצפיה ב-'הבדלים...'
הבדלים...
18/12/2016 | 09:13
8
81
MI5...
מעבד סנפדראגון 820 + 8 ליבות...
RAM 3072...
זיכרון 32 גיגה
מצלמה 16 מגה פיקסל...
צילום וידיאו 4K...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
הטענה מהירה QC 3.0...
מסך 5 FULL HD...
GORILLA GLASS 4...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ממשק MIUI 8 = עברית מלאה...
משקל 130 גרם...
רדיו...
NFC...

REDMI NOTE 4...
מעבד מדייהטק X20 עם 10 ליבות...
זיכרון 64 גיגה...
RAM 3072...
מסך 5.5 FULL HD...
משקל 170 גרם...
חיישן טביעת אצבעות...
סוללה 4000 מילי אמפר שעה...
הטענה מהירה...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ממשק MIUI 8 = עברית מלאה...
רדיו...
לצפיה ב-'באמת? *הבדלים*? יש רדיו פה ורדיו שם, אז איפה ההבדל?'
באמת? *הבדלים*? יש רדיו פה ורדיו שם, אז איפה ההבדל?
18/12/2016 | 09:28
46
אולי תגיד את האמת, שאתה רק מקיא מפרטים?
לצפיה ב-'שכחת להעתיק ... באחת מהשורות .'
שכחת להעתיק ... באחת מהשורות .
18/12/2016 | 11:03
3
23
לצפיה ב-'הסקריפט התקלקל'
הסקריפט התקלקל
18/12/2016 | 11:16
20
לצפיה ב-'אנשים אתם ממש שליליים'
אנשים אתם ממש שליליים
18/12/2016 | 20:55
1
47
אנשים מנסים לעזור אחד לשני, גם אם העתיק את המפרטים... בחייאת, במקום לנגח אחד את השני, כמו שההוא ניגח אותי, תהיו יותר חיוביים ואמפטיים... לא יזיק.
לצפיה ב-'הבעיה נעוצה בעובדה שהם באים מעולם אחר לגמרי ..'
הבעיה נעוצה בעובדה שהם באים מעולם אחר לגמרי ..
19/12/2016 | 07:53
45
אנשים כמוהם מגיעים מפורומים שמשלמים להם על כל הודעה ופוסט שהם מעלים גם אם הוא נבוב מתוכן העיקר לקדם את האתר שהם העלו בו את הפוסט ..
הכתיבה בתפוז לא עובדת ככה ..
כאן זה האיכות של התוכן ולא הכמות של ההודעות שקובעת ..
(ממש כמו בסקס .. כאן צריך פעם אחת כמו שצריך עם אורגזמה חלומית מאשר מליון סטוצים חסרי משמעות )
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
18/12/2016 | 11:33
2
47
למי מעבד חזק יותר ואיזה הבדלים יש במעבד?
מה בקשר לצילום האם mi5 המצלמה שלו יותר טובה מredmi note ?
איזה מה מכשירים הנעילת פוקוס יותר טובה?
אמרו לי של mi5 המצלמה שלו יותר איכותית מredmi note 4 ..
על שאר ההבדלים אין כזה הבדל ביחוד שאני לא צורך משחקים סרטים וכו..
לצפיה ב-'לי יש רדמינוט 4. המצלמה בסדר, אבל לא משהו מדהים...'
לי יש רדמינוט 4. המצלמה בסדר, אבל לא משהו מדהים...
18/12/2016 | 20:57
47
ממה שאני הבנתי, אמנם אני לא מומחה כמו האחרים פה, יש סיכוי שתהיה יותר בעיה עם הגירסא העברית בMI5 מאשר ברדמינוט 4 הגירסא הגלובלית.
אני מניח שמישהו יוכל לדבר על הנק' הזו יותר טוב ממני.
לצפיה ב-''
19/12/2016 | 08:40
38
שיאומי MI5 מכשיר עם מסך 5...
סקירה...

שיאומי REDMI NOTE 4 מכשיר עם מסך 5.5....
סקירה...
לצפיה ב-'כתבה מגלובס על הבעיות בקבלת משלוחים מחו״ל'
כתבה מגלובס על הבעיות בקבלת משלוחים מחו״ל
17/12/2016 | 15:59
1
48
לצפיה ב-'דווקא בינתיים העסק מתקתק. תוך חודש קיבלתי את רוב החבילות'
דווקא בינתיים העסק מתקתק. תוך חודש קיבלתי את רוב החבילות
17/12/2016 | 19:57
11

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו