לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3570235,702 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'טלפון סוללרי עם מצלמה טובה'
טלפון סוללרי עם מצלמה טובה
12/06/2017 | 16:04
10
110
מעוניינת לקנות טלפון סוללרי כאשר הפונקציה שהכי חשובה לי זה מצלמה טובה ומחיר עד 1000 ש"ח מתוך בדיקה בזאפ יש לי 3 אפשרויות:
טלפון סלולרי Xiaomi Mi5 64GB
[טלפון סלולרי Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F 32GB]
טלפון סלולרי Meizu M3 Note 32GB
טלפון סלולרי LG X-CAM K580Z 16GB
ממה שאתם יודעים על טלפונים סלולריים ומצלמות על מה כדאי לי ללכת עם הכי חשוב לי איכות המצלמה?

לצפיה ב-'זו הרשימה'
זו הרשימה
12/06/2017 | 16:15
7
121
מהטוב לפחות טוב 
Apple iPhone 7 Plus
Samsung Galaxy S7
Google Pixel
Lenovo Moto Z
OnePlus 3T
LG G5
HTC 10 Evo
Huawei P9
Sony Xperia XZ
Xiaomi Mi5s
עכשו תבחר אתה .

לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/06/2017 | 17:24
22
לצפיה ב-'אני די בטוח שהחיתוך שלה עם קבוצת ה"טלפונים שעולים פחות מאלף '
אני די בטוח שהחיתוך שלה עם קבוצת ה"טלפונים שעולים פחות מאלף
12/06/2017 | 20:53
2
82
שקלים" היא קבוצה ריקה. אולי השיאומי מתקרב לתקציב, אולי.
טלפון עם מצלמה שהפתיעה אותי לטובה ועומד בתקציב (אם קונים מסין) הוא לנובו זוק Z2.
אפשר למצוא במבצעים בפחות מ-200$, כך שגם עם מע"מ יעלה פחות מאלף שקלים.
אבל צריך לבקש רום הודי מקורי, או להתכונן לשלם בארץ עוד איזה מאה שקלים תמורת החלפת הרום ה"גלובאלי" (במשמעות - יקפצו לך פרסומות מכל העולם) ברום ההודי.
לצפיה ב-'בסוף גילית שהפרסומות זה מהרום ?'
בסוף גילית שהפרסומות זה מהרום ?
13/06/2017 | 05:21
1
22
לצפיה ב-'אכן, נדמה לי שגם חזרתי לדווח בזמנו. ההשהיה שהם תכנתו פנימה '
אכן, נדמה לי שגם חזרתי לדווח בזמנו. ההשהיה שהם תכנתו פנימה
14/06/2017 | 20:00
32
הטעתה אותי בהתחלה, אבל כבר כמה חודשים מאז שהתקנתי את הרום ההודי, ואין זכר לפרסומות.
מה שכן, הממשק ההודי נראה פחות טוב מה"גלובאלי", אבל לא קריטי לי.
לצפיה ב-'לא התייחסת ללימיט המחיר 1000 ש"ח'
לא התייחסת ללימיט המחיר 1000 ש"ח
14/06/2017 | 18:46
2
15
לצפיה ב-'הבנאדם רוצה גם וגם וגם'
הבנאדם רוצה גם וגם וגם
14/06/2017 | 20:52
1
33
תן לו מצלמה זכרון 6/64 ו8 ליבות וסוללה לשבוע אבל רק ב 1000 שקל.
אנחנו יודעים מה מקבלים באלף שקל.

לצפיה ב-'מקבלים 4/64 עם מצלמה לא רעה ומעבד חזק מאוד - מספיק טוב? '
מקבלים 4/64 עם מצלמה לא רעה ומעבד חזק מאוד - מספיק טוב?
16/06/2017 | 20:27
39
לצפיה ב-'אף אחד מהם'
אף אחד מהם
12/06/2017 | 21:35
1
75
מצלמות טובות נמצאות במכשירי הדגל בלבד*. סדרת ה-J נחשבת לבינונית מטה, סמארטפונים סיניים יודעים לצלם טוב מחוץ לבית, בשמש, והרבה פחות טוב בערב או בתוך הבית.
־־־־־־־־־־־־־־־־־
*סדרת ה-S של סמסונג, סדרת ה-G של LG ועוד כמה שמות. גילוי נאות: לפני שנה קניתי LG G3 יד שנייה עם מצלמה ממש טובה. 
לצפיה ב-'לא בטוח בכלל של-G3 יש מצלמה טובה יותר מל-MI5. '
לא בטוח בכלל של-G3 יש מצלמה טובה יותר מל-MI5.
12/06/2017 | 21:51
33
לצפיה ב-'גומובייל VS עליאקספרס'
גומובייל VS עליאקספרס
12/06/2017 | 12:28
17
125
שוב פעם הרדמי נוט 4X - הבנתי שהמכשיר המדובר נמכר עם רום גלובלי בגו מובייל. מה זה אומר? שתהיה עברית מלאה? שהמוצר נפתח ונצרב לו רום גלובלי? המכשיר הזה יצא מהמפעל עם רום גלובלי, או שכאמור נצרב עליו רום גלובלי והוא לא תואם ב100 אחוז?
לחלופין, המכשיר הנ"ל מהחנות של שיאומי בעלי אקספרס, אומר שהוא מגיע עם רום גלובלי וגוגל פליי. השאלות הנ"ל רלוונטיות גם למקרה של עלי אקספרס. 
האם בטוח יהיה להזמין מעלי אקספרס? המכשיר עולה 147 דולר. כמה יהיה עליי להוסויף במכס? https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Re...

בגו מובייל המכשיר עולה 690 ש"ח. http://www.gomobile.co.il/items/1219150-Xiaomi-Red...
לצפיה ב-'תבדוק את הקופסא הפיזית '
תבדוק את הקופסא הפיזית
12/06/2017 | 14:19
5
115
אם המכשיר יוצא "מהמפעל" עם רום גלובלי זה אומר שהוא יוצר מראש לשיווק מחוץ לסין (בסין חוסמים שימוש בשירותי גוגל) ולכן הטקסט על הקופסא יהיה באנגלית 
בכל מצב אחר, קופסא סינית,ברור שמישהו הוציא מהקופסה וצרב עליו עליו את הרום הגלובלי, אבל החזיר את הפריט לקופסא הסינית המקורית 
אני חושב שבבסט ביי בארץ מוכרים את הדוגמא הראשונה ובגו מובייל את הדוגמא השניה. 
אם שווה את הפער ביניהם =לא. 
האם המוצר שגו מובייל מספקת בקופסא הסינית, לאחר טיפול שלהם זהה למוצר הראשון?
זו שאלת המפתח. האם הם נותנים ללקוח לבדוק את זה לפני ששילם? אני חושב שלא. 
מעבר לזה אם אכתוב את דעתי על גו מובייל, יתבעו אותי בתביעת דיבה 
לצפיה ב-'אתה יודע, לא יוכלו לתבוע אותך על הוצאת דיבה אם זה אמת '
אתה יודע, לא יוכלו לתבוע אותך על הוצאת דיבה אם זה אמת
12/06/2017 | 14:26
2
35
לצפיה ב-'העליתי פה פוסט ביקורתי '
העליתי פה פוסט ביקורתי
12/06/2017 | 14:30
1
81
על חוויות שעבר השכן שלי בסניף שלהם באילת 
שמתי שם צילומים של הקופסאות 
מה שהשכן עשה בסוף הוא לקנות במקום הכי זול שמצא עם מעבד קוואלקום, ואחר כך קישרתי אותו למישהו שצרב לו גלובלי אמיתי תמורת תשלום קטן 
כמובן שהצריבה מבטלת את ה"אחריות" של החנות באילת, אבל לפחות העיפו את הזבל החוצה כמו שצריך 
לצפיה ב-'אני זוכר את הפוסט הזה'
אני זוכר את הפוסט הזה
12/06/2017 | 14:32
24
לצפיה ב-'ידוע על החסימה המכשיר הוא לאבא שלי'
ידוע על החסימה המכשיר הוא לאבא שלי
12/06/2017 | 14:55
56
ולכן אני מחפש מכשיר נטול אפליקציות סיניות ועברית מלאה! פלט וקלט.
האם הלינק של עלי אקספרס הוא בגרסא הגלובלית שלו? אשמח אם תציץ לרגע.
מה זה בסט ביי בארץ? האם יש לך קישור?
לצפיה ב-'גמני חוויתי קופסה פתוחה בגומובייל'
גמני חוויתי קופסה פתוחה בגומובייל
14/06/2017 | 00:22
27
וגם נכנסו פתאום פנימה למעבדה עם המכשיר.
זה כמו בסופר שיש להם ארגזי דגים בתוך המחסן. אתה בוחר דג מסויים ואז הוא נעלם וחוזר קצוץ פה ומנוקה. לך תדע איזה דג השחילו כשאתה לא בטווח עין. הקטע שיש אפשרות לבדוק. מבקשים רק ניקוי ללא חיתוכים נוספים ואז העינים הבוהקות או לא "מדברות".
לצפיה ב-'לשאלת המכס'
לשאלת המכס
12/06/2017 | 14:47
61
בדוק כאן
לצפיה ב-'בנוגע לנוט 4X , קניתי אותו לבת שלי והיא מרוצה ממנו ,איזה יום'
בנוגע לנוט 4X , קניתי אותו לבת שלי והיא מרוצה ממנו ,איזה יום
12/06/2017 | 19:23
7
73
קראתי על מפרטים של מכשירים חדשים וקפץ לי שלרד נוט 4x אין  
ווייפיי 802.11ac , כלומר , אין לו Dual Band !!!
זה אמיתי??? אני עם נקסוס 5 שיצא לפני 3 שנים ויש לי
Dual Band  במכשיר , לאישתי יש סמסונג S3 LTE  , מכשיר
בן יותר מ-3 שנים ויש לו  Dual Band , חשבתי על הקנייה שלו
לעצמי אבל כשראיתי את זה התבאסתי שחבל"ז , מכשיר שיוצא
ב-2017 בלי Dual Band , לדעתי , סוג של ירייה ברגל.

אגב לשיאומי 4 נוט הקודם יש דואל בנד...

למרות שב- Dual Band יש שני תדרים 2 ו-5 , תדר 2 הוא לטווח
יותר ארוך אבל תדר 5 יכול להעביר קבצים ושידורים באיכות גבוהה​
בהרבה .
מה דעתכם?
אני צודק או מגזים?

גם התבאסתי בשביל הבת שלי היא עוד לא יודעת, היא צופה המון
בסרטונים וגולשת הרבה בוויפיי.

לצפיה ב-'אתה בטוח ש-ac ודואל בנד זה אותו דבר? '
אתה בטוח ש-ac ודואל בנד זה אותו דבר?
12/06/2017 | 20:47
43
כי למיטב זכרוני תקן AC עובד בתדר 5GHZ בלבד.
לצפיה ב-'כל מכשיר שמצהיר שהוא ac הוא dual band'
כל מכשיר שמצהיר שהוא ac הוא dual band
12/06/2017 | 23:46
5
44
ac מאפשר מהירות משופרת בתדר 5GHz אבל כל מכשיר שתומך בתדר זה תומך גם בתדר 2.4GHz בתקן n.
לצפיה ב-'אבל מכיוון שתקן N קיים גם ב-5GHZ, אז מכשיר יכול להיות לא-AC'
אבל מכיוון שתקן N קיים גם ב-5GHZ, אז מכשיר יכול להיות לא-AC
13/06/2017 | 21:52
4
26
וכן דואל-בנד...
לצפיה ב-'נכון'
נכון
13/06/2017 | 22:29
3
26
יש מכשירים בתקן n שתומכים רק בתדר 2.4GHz ויש כאלו שתומכים בשני התדרים. לא שמעתי על מכשיר שתומך בתדר 5GHz אבל לא בתדר 2.4GHz ולכן כל מכשיר בתקן ac הוא dual band.
לצפיה ב-'ועדיין - זה שהמכשיר הוא לא ac, לא אומר שהוא לא דואל בנד'
ועדיין - זה שהמכשיר הוא לא ac, לא אומר שהוא לא דואל בנד
14/06/2017 | 00:30
2
18
ומשם, אם תקרא שוב את ההודעה המקורית, התחלנו.
לצפיה ב-'גם נכון'
גם נכון
14/06/2017 | 06:49
1
21
זו טעות נפוצה לחשוב שאם A גורר B , אז לא A גורר לא B.
לצפיה ב-''
14/06/2017 | 09:34
2
לצפיה ב-'אין מכס,יש רק מע"מ'
אין מכס,יש רק מע"מ
12/06/2017 | 19:28
1
19
לצפיה ב-'והמע"מ הוא על המכשיר ועל המשלוח'
והמע"מ הוא על המכשיר ועל המשלוח
14/06/2017 | 00:25
11
לצפיה ב-'Off: זה רק אצלי או שפתאום תפוז מפעילים את הסרטים'
Off: זה רק אצלי או שפתאום תפוז מפעילים את הסרטים
12/06/2017 | 10:57
13
87
שהם מחדירים לכל פוסט, באופן אוטומטי?

(שיניתי לאחרונה קצת את הרכב התוספים לחסימת פרסומות. אולי זה הענין?)
לצפיה ב-'מאז שהתחילו הסרטונים, הם הופעלו אוטומטית'
מאז שהתחילו הסרטונים, הם הופעלו אוטומטית
12/06/2017 | 10:59
5
71
אצלי במחשב יש חוסם פרסומות, אז אני לא רואה בכלל את הסרטונים האלה.
לצפיה ב-'אצלי גם מותקן חוסם פרסומות אבל הסירטונים עדיין עולים'
אצלי גם מותקן חוסם פרסומות אבל הסירטונים עדיין עולים
12/06/2017 | 11:02
1
63
ומופעלים אוטומטית פעם ב3-5 פוסטים שאני פותחת.

באופן מוזר לא מדובר בכלל בפרסומות אלא כל מיני סרטוני נישה מוזרים, שממש לא ברור לי למה דוחפים אותם.
לצפיה ב-'יש להוסיף מסנן נוסף'
יש להוסיף מסנן נוסף
12/06/2017 | 11:27
89
נכנסים ל-My filters ומדביקים את השורות הללו:

tapuz.co.il##iframe[id^="flix_Iframe"]
tapuz.co.il##div[style="padding:0;"]

לצפיה ב-'זהו שעד היום הם עלו, אבל לא הופעלו. איזה חוסם פרסומות יש לך?'
זהו שעד היום הם עלו, אבל לא הופעלו. איזה חוסם פרסומות יש לך?
12/06/2017 | 11:25
2
26
לצפיה ב-'uBlock Origin'
uBlock Origin
12/06/2017 | 12:20
1
68
הוספתי את השורה הבאה למסננים:
לצפיה ב-'גם אצלי. וגיליתי שפשוט אפשר ללחוץ על אייקון הסרטונים בתחתית'
גם אצלי. וגיליתי שפשוט אפשר ללחוץ על אייקון הסרטונים בתחתית
13/06/2017 | 23:45
17
של התפריט שלהם וזה לא יטען סרטונים באתר המדובר.

לצפיה ב-'כשגולשים מהנייד אין סרטונים בכלל'
כשגולשים מהנייד אין סרטונים בכלל
13/06/2017 | 11:41
6
28
(יש צרות אחרות אבל )
לצפיה ב-'מה, בגירסת המובייל? אבל היא בלתי שמישה בעליל '
מה, בגירסת המובייל? אבל היא בלתי שמישה בעליל
13/06/2017 | 11:44
2
13
לצפיה ב-'אוי חלילה. מה פתאום..גירסה רגילה, נראה כמו במחשב'
אוי חלילה. מה פתאום..גירסה רגילה, נראה כמו במחשב
13/06/2017 | 11:48
1
34
אבל בקטן
אין סרטונים.
לי זה מאוד נוח.

לצפיה ב-'אצלי דווקא יש סרטונים בגירסא הזו, ואני לא מצליח לבטל אותם'
אצלי דווקא יש סרטונים בגירסא הזו, ואני לא מצליח לבטל אותם
13/06/2017 | 12:06
9
לצפיה ב-'עשיתי לא מעט דברים רעים בחיי ..'
עשיתי לא מעט דברים רעים בחיי ..
13/06/2017 | 12:15
2
41
אבל אף אחד מהם לא מצדיק עונש כמו תפוז בסלולר
לצפיה ב-'למה?? אני מדברת על הגרסה הרגילה… נראה כמו במחשב'
למה?? אני מדברת על הגרסה הרגילה… נראה כמו במחשב
13/06/2017 | 12:24
8
לצפיה ב-'מעטים האנשים שמספיק רעים כדי להעניש אותם ככה '
מעטים האנשים שמספיק רעים כדי להעניש אותם ככה
13/06/2017 | 13:43
31
למרות שכבר נתקלתי בכמה שאפילו העונש הזה טוב מדי עבורם .
לצפיה ב-'יש דיווח בסין שעובדים וקבלני משנה של אפל מכרו מידע אישי'
יש דיווח בסין שעובדים וקבלני משנה של אפל מכרו מידע אישי
12/06/2017 | 10:45
2
63
על משתמשים, כולל שמות, מספרי טלפון ו-Apple ID.

http://www.geektime.co.il/apple-employees-sell-use...
לצפיה ב-'קראתי על זה. שווה קריאה במיוחד לכל מי ששוקל אפילו להכנס '
קראתי על זה. שווה קריאה במיוחד לכל מי ששוקל אפילו להכנס
12/06/2017 | 11:26
51
למאגר הביומטרי הישראלי. אין שום דרך לשמור מידע אישי באפס דליפה.
לצפיה ב-' עובד בסמסונג חשוד בגניבת 8,474 סמארטפונים מהחברה...'
עובד בסמסונג חשוד בגניבת 8,474 סמארטפונים מהחברה...
13/06/2017 | 09:21
34
לצפיה ב-'מה הטלפון הכי טוב שניתן לקנות היום? (ללא מגבלת תקציב)'
מה הטלפון הכי טוב שניתן לקנות היום? (ללא מגבלת תקציב)
12/06/2017 | 10:25
19
73
המאפיינים הכי חשובים: זיכרון פנימי מקסימלי, מסך בהיר שאפשר לראות בשמש, חיי סוללה, מצלמה.

במילים אחרות, האם יש בכלל מכשיר מבוסס אנדרואיד שנותן פייט לאייפון 7 פלוס מבוסס 256 ג'יגה?

אני לא אוהבת את המגבלות של אפל ומעדיפה להישאר עם אנדרואיד, אבל לא מצאתי שום מכשיר שמתקרב אליו במאפיינים...
לצפיה ב-'שמעתי דברים טובים על Huawei Mate 9 Porsche Design '
שמעתי דברים טובים על Huawei Mate 9 Porsche Design
12/06/2017 | 10:37
4
82

הבעיה היא שהוא עולה בערך פי שניים מהאייפון 7 פלוס...
לצפיה ב-'תודה, אכן נראה מאוד מרשים'
תודה, אכן נראה מאוד מרשים
12/06/2017 | 10:44
3
52
המחיר אכן מוגזם והמוצר נראה קצת נדיר מידי, לא בטוחה אם אפשר יהיה בכלל לקנות אותו בארץ או למצוא מעבדה שתטפל במקרה הצורך.

ובאופן יותר ריאלי, מהו המכשיר הכי טוב שיש בין הפופולאריים והנמכרים בישראל?
לצפיה ב-'תראי, אני לא יודע כמה מכשירי אנדרואיד עם 256 ג'יגה איחסון יש'
תראי, אני לא יודע כמה מכשירי אנדרואיד עם 256 ג'יגה איחסון יש
12/06/2017 | 10:48
2
63
בכלל. אני גם לא מבין למה זה כל כך קריטי, אם בכל כך הרבה מכשירים אפשר להכניס כרטיס זיכרון (תיאורטית עד 2 טרה בייט, מעשית אין כיום כרטיסים שגדולים יותר מ-256 ג'יגה) בשביל כל המדיה, ואפשר "להסתפק" במכשיר עם 32 או 64 ג'יגה איחסון פנימי.

לגבי השאר - אני לא יודע. אמנם "מדגדג" לי להחליף מכשיר, והוא אצלי כבר כמעט שנתיים, אבל "לצערי" הוא עדיין עובד טוב ואין לי סיבה להחליף אותו. מעבר לכך, גם אם הייתי שוקל להחליף, אז אני באופן אישי לא הייתי מוציא יותר מ-2500 ש"ח, ובשאיפה אפילו לא יותר מ-2000 ש"ח, כך שאני לא מתעניין במכשירים מעדת ה-"יותר זה יותר".
לצפיה ב-'הסברתי למה צריך בתגובה לnoa_f אבל סקרנית לשמוע מה כן'
הסברתי למה צריך בתגובה לnoa_f אבל סקרנית לשמוע מה כן
12/06/2017 | 11:04
1
42
היית ממליץ היום בתקציב שציינת
לצפיה ב-'האמת שאין לי מושג. אולי את ה-OnePlus 3T, או מחכה ל-OP5'
האמת שאין לי מושג. אולי את ה-OnePlus 3T, או מחכה ל-OP5
12/06/2017 | 12:56
52
אולי איזה מכשיר של וואווי או המותג הונור שלה. אבל לי יש דרישות שהן קצת פחות נפוצות - אני חייב שאפשר יהיה לעשות רוט (Root), עדיף שיהיה אפשר גם להחליף רום (ROM), חייב שיהיה NFC, ועדיף מכשיר דואל-סים עם חריץ ייעודי לכרטיס זיכרון.
לצפיה ב-'האם יש משהוא במאפיינים של העייפון שמאפשר לו הקלטת שיחות ? '
האם יש משהוא במאפיינים של העייפון שמאפשר לו הקלטת שיחות ?
12/06/2017 | 10:37
22
לצפיה ב-'אין חיה כזו'
אין חיה כזו
12/06/2017 | 10:44
11
46
המכשיר הכי טוב הוא המכשיר שהכי מתאים לצרכיך. יש כאלו שעבורם זה יהיה הכי קטן, כאלו שהכי גדול, כאלו שהכי זול וכו׳.

ולמרות שבד״כ מכשירי אייפון טובים הרבה יותר מאשר הם ״על הניר״, אני האחרונה שמאמינה במפרטים.
- חיי סוללה הם תלות בשימוש
- הצורך בנפח פנימי עצום הוא בעיקר אם אין תוכנית דאטה מספיק גדולה ואחסון ענן טוב.
- ואחרון חביב: מה מפריע לך במערכת של האייפון שימנע ממך לקנות אותו?
לצפיה ב-'המכשיר ישמש בין היתר להקלטת וידאו בזמן אמת מרחפן'
המכשיר ישמש בין היתר להקלטת וידאו בזמן אמת מרחפן
12/06/2017 | 10:57
10
53
הלייב פיד מגיע באיכות 720P ונדרש זיכרון פנימי רציני להקלטה (התוכנה של הרחפן לא עובדת עם כרטיסי SD). לא באמת חייבים 256 ג'יגה, בדרך כלל זה לא תופס יותר מ10 ג'יגה ליום צילומים ואחרי זה אני מעבירה למחשב. עדיין מאוד חשוב שיהיה מעבד חזק ומסך בהיר שרואים בשמש.  5 - 5.5" נראה לי אידאלי כפשרה בין גודל לבין נוחות.

אני לא מעודכנת בIOSים של ימינו, אבל מעדיפה טלפון שאפשר לחבר למחשב ולהשתמש בו בתור כונן נייד להעברת MP3 וחומרים אחרים מבלי להתעסק בכל מיני iTunes והמרות למיניהן.

וכמובן היתרון של שימוש בכבלי מיני USB סטנדרטיים שיש בכל מקום...
לצפיה ב-'הקלטה או שידור וידאו ? '
הקלטה או שידור וידאו ?
12/06/2017 | 11:08
6
15
לצפיה ב-'הוידאו משודר מהרחפן ונשמר במכשיר'
הוידאו משודר מהרחפן ונשמר במכשיר
12/06/2017 | 11:08
5
15
לצפיה ב-'לא מבין אותך עד הסוף..'
לא מבין אותך עד הסוף..
12/06/2017 | 11:10
4
42
הוידאו ישודר בזמן אמת לתחנה/עמדה קרקעית ובמקביל ישמר ע"ג המכשיר המצלם ?
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
12/06/2017 | 11:21
3
42
הרחפן שומר וידאו בשתי דרכים במקביל:

1. על גבי כרטיס SD שנמצא בתוך הרחפן עצמו, נשמר וידאו באיכות 4K, רק מה שהוקלט במכוון אחרי לחיצה על כפתור הקלטה.

2. כל הוידאו פיד מהטיסה, בשלמותו, משודר מהרחפן לטלפון, מוצג בזמן אמת ונשמר בזיכרון של הטלפון באיכות של 720P. במקביל לקבלת הוידאו מהרחפן, הטלפון גם מקליט מקומית סאונד, ע"מ לתעד את מה שנאמר ע"י מפעיל הרחפן במהלך ההטסה. כלומר בתוך הוידאו מהרחפן נטמעת גם הקלטת אודיו מקומית שהוקלטה ע"י הטלפון. ולכן חשוב לשמור גם על הסירטונים האלו לפחות עד שחוזרת הביתה ויכולה להעביר הכל למחשב.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר , קצת הגיגים גיקיים ברשותך '
תודה על ההסבר , קצת הגיגים גיקיים ברשותך
12/06/2017 | 11:30
2
46
אם הוידאו משודר בזמן אמת מהרחפן למכשיר קרקעי , נוצרת מגבלת מרחק , לא ?
אם קיימת מגבלת מרחק לא עדיף להשתמש במצלמת GOPRO שגם משדרת לטלפון ?  במקרה כזה גם אם חו"ח הרחפן יפגש עם האדמה בצורה לא מתוכננת | חמסה חמסה חמסה |  קיים הסכוי היותר סביר שהמצלמהתשרוד .
לצפיה ב-'הרחפנים המקצועיים מסוגלים לשדר למרחק רציני'
הרחפנים המקצועיים מסוגלים לשדר למרחק רציני
12/06/2017 | 11:51
1
47
כשנמצאים בטבע, באין הפרעות למיניהן, יכולים לשדר גם למרחק של 5-7 ק"מ.

השלט של הרחפן (שהטלפון/טאב מתחבר אליו) מגיע עם אנטנות וטכנולוגיות שידור מיוחדות שפותחו בעבורם.

בעת התרסקות המצלמה / כרטיס יכולים לפעמים לשרוד, אבל ברדיוסים המדוברים, לא תמיד ניתן למצוא אותם. הם עלולים גם לצלול ללב ים ושלא נדע. הרבה פעמים הפיד שנשמר בטלפון היה זה שעזר לאנשים למצוא רחפנים אבודים...
לצפיה ב-'למדתי דברים חדשים '
למדתי דברים חדשים
12/06/2017 | 12:09
15
לצפיה ב-'טוב, זה באמת שימוש יחודי.'
טוב, זה באמת שימוש יחודי.
12/06/2017 | 11:23
2
50
אני גם לא מעודכנת לגבי העברה של סרטונים למחשב, כי אני פשוט לא משתמשת בזה (וגם יש לי מק, זה קצת אחרת). ואני חושבת שעבור המשקלים האלה עדיף חיבור כבל ישיר ולא שירות ענן. אז אם האייפון לא מאפשר העברה פשוטה (אגב, לא בטוח) - הוא באמת לא הבחירה הטובה.
לגבי מסך ומעבד אני חושבת שיש מסכים טובים גם למכשירי דגל אחרים רק אולי לא אחסון פנימי כ״כ גדול.
בקיצור, אני מציעה לך לבדוק:
איך מעבירים היום סרטים מאייפון למחשב (פיסי, אני משערת?)
חלופות שאינן טלפון: לפטופ קטן או טבלט.

לצפיה ב-'תודה, אני אבדוק'
תודה, אני אבדוק
12/06/2017 | 11:43
1
41
הדילמה אכן הייתה בין לקנות טלפון משוכלל לטאבלט.

רוב המטיסים הרציניים משתמשים היום בטאבלטים מסוג iPad mini 4/3.

עדיין היתרונות בטלפון לדעתי עולים על טאבלטים בין היתר כי הם מחוברים לאינטרנט כל הזמן ומכל מקום ויכולים להוריד מפות ודאטה בזמן אמת, מאפשרים גיבויי ענן והעלאת הקבצים בשטח, וגם ככה נמצאים על כולם כל הזמן. טאבלט שהוא רק קצת יותר גדול מטלפון נראה כמו מכשיר עודף ומיותר...
לצפיה ב-'סתם שאלה....'
סתם שאלה....
12/06/2017 | 18:02
23
מה מונע ממך להעביר את הסרטון שהוקלט מהרחפן, לאחר הנחיתה, לכרטיס הזיכרון של הטלפון (שיכיל בעצם כמה שאת רוצה) ולפנות מחדש את המקום בזכרון הפנימי לטיסה\ות, ובכך לא צריך זכרון פנימי ענק כמו שאת רוצה ?
לצפיה ב-'מנסה לחתוך את המכשירים הנורמליים עם 128GB ומעלה:'
מנסה לחתוך את המכשירים הנורמליים עם 128GB ומעלה:
12/06/2017 | 17:53
32
הוספתי עוד כמה חיתוכים שנשמעים לי חשובים:
מכשירים מ-2016-17, זיכרון RAM של 3GB לפחות, סוללת 3000mAh ומעלה, מסך של "5.7-"5.1.
- סמסונג: S7/S8
- גוגל פיקסל XL
- OnePlus 3/3T
- HTC U11/Ultra
- Xiaomi Mi כמה וכמה דגמים
- Hauwei Honor/Mate/P10

ועוד סינים:

לצפיה ב-'אתם עלולים להישאר בלי המספר שלכם...'
אתם עלולים להישאר בלי המספר שלכם...
12/06/2017 | 09:30
2
108
רוצים לעבור חברת סלולאר...? אתם עלולים להישאר בלי מספר...
במשך שלוש שנים נאבק דוד יצחק פור בסלקום וטלזר לאחר שמספר הטלפון שלו נגנב כשניסה לעבור ביניהן...
החברות טענו שאינן יכולות לעשות כלום וגם משרד התקשורת לא מתערב...
לצפיה ב-''
12/06/2017 | 10:35
1
58
לצפיה ב-'א-הא לפני גריג איבסן ומונק ?'
א-הא לפני גריג איבסן ומונק ?
12/06/2017 | 20:33
6
לצפיה ב-'נייד lgk10'
נייד lgk10
12/06/2017 | 00:09
6
52
יש לי נייד סלקום lgk10

המסך החשיך והמכשיר מסרב לקבל טעינה  ??????????????
לצפיה ב-'איפה השאלה ????????????????'
איפה השאלה ????????????????
12/06/2017 | 05:28
5
13
לצפיה ב-'תרגום "המכשיר נכבה ולא ניתן להטעין .. מה עושים במצב כזה ?"'
תרגום "המכשיר נכבה ולא ניתן להטעין .. מה עושים במצב כזה ?"
12/06/2017 | 08:09
4
15
לצפיה ב-'שאלה לזאדק הערס הפולני'
שאלה לזאדק הערס הפולני
14/06/2017 | 11:41
3
27

המחשב החדש עושה קשיים עם המדפסת הישנה.
איך מתגברים על הפער USB3 של המחשב שלא תמיד מזהה את המדפסת USB2.וככל שעובר הזמן פחות ופחות מזהה.
תודה
לצפיה ב-'התשובה הרשמית של היצרנים זה לחבר רק לכניסת USB2'
התשובה הרשמית של היצרנים זה לחבר רק לכניסת USB2
14/06/2017 | 11:51
2
32
אם אין לך ברירות ואין לך חיבורי USB2 במחשב (יש כזה דבר ??) אז בתיאוריה אם יש לך בלוח אם בביוס אופציה להוריד מהירות לUSB3 אז אולי זה יעבוד ...
לצפיה ב-'תודה רבה אנסה בערב בבית. '
תודה רבה אנסה בערב בבית.
14/06/2017 | 12:03
9
לצפיה ב-'במקרה, הבוקר הווינדוס 10 עדכן את עצמו עם הדלקת המחשב'
במקרה, הבוקר הווינדוס 10 עדכן את עצמו עם הדלקת המחשב
15/06/2017 | 10:10
15
והמדפסת התעוררה לחיים, והדפיסה כמה עמודים שהצטברו ב"תור הדפסה"

מכל מקום תודה.
לצפיה ב-'טיסה לחול עם גולן'
טיסה לחול עם גולן
12/06/2017 | 00:03
11
69
שלום רב
אני נמצא ברשת גולן בחבילה שעלותה 30 שקלים
אני טס לחול שבוע הבא (לאחר ה15) למספר ימים לארופה.
חשבתי לעבור מה15 לחבילה של ה99 וכשאחזור לחזור שוב לחבילה של ה30.
האם זה משתלם?
אני מניח שאצטרך לשלם 49 שח דמי הצטרפות שוב לחבילה של ה30
לצפיה ב-'במידה והיידים באירופה נמצאים בלבילה אז כן , זה ייצא'
במידה והיידים באירופה נמצאים בלבילה אז כן , זה ייצא
12/06/2017 | 05:31
51
לך יותר זול מכל חבילה אחרת אלא אם אתה צריך רק גישה לאחנטרנט בלי שחות והודעות ואז תוכל לקנות סים מקומי ולחסוך כמה שקלים ( תלוי במדינה שאליה אתה טס , אם מדובר ביןתר ממדינה אחת גולן הכי מומלץ).
לצפיה ב-'פעמיים 49 שקל '
פעמיים 49 שקל
12/06/2017 | 06:45
1
44
ועוד 99 .

לצפיה ב-'פעם אחת , במעבר לחבילה היקרה זה לא עולה כסף.'
פעם אחת , במעבר לחבילה היקרה זה לא עולה כסף.
12/06/2017 | 11:54
17
לצפיה ב-'אפשר לקנות בגולן חבילת גלישה יומית'
אפשר לקנות בגולן חבילת גלישה יומית
12/06/2017 | 09:25
7
49
העלות היא 29 ש"ח ליום ואתה מקבל 100 מגה ליום. אם אתה חורג הגלישה נחסמת.
מספיק לווייז, מיילים וכו' 
הבן שלי טס פעמיים, פעם לברלין ופעם לפראג.
בברלין קניתי לו חבילה ליום הראשון ואחר כך הוא אמר שאין צורך והוא מסתדר עם הווי פי בעיר
בפראג גם קניתי לו ליום הראשון והוא ביקש שאאריך לו לכל התקופה (4 ימים). סה"כ יצא 120 ש"ח. לא היו בעיות בחיבור.
ייתרון נוסף זה שאם אתה עובר בכמה מדינות לא צריך להחליף סים כל פעם, רק תבדוק באתר שכל המדינות שאתה נוסע אליהן מכוסות.
לצפיה ב-'לפי אמנת האיחוד האירופאי כל סים יכול לנדוד בכל מדינה באיחוד'
לפי אמנת האיחוד האירופאי כל סים יכול לנדוד בכל מדינה באיחוד
12/06/2017 | 12:34
6
47
חסל סדר סים נפרד לכל מדינה באירופה

לצפיה ב-'זה כבר בתוקף?'
זה כבר בתוקף?
12/06/2017 | 13:03
1
49
האמת שאני בד"כ עם סים שוויצרי והם לא באיחוד...

לצפיה ב-'אוטוטו 15 ביוני'
אוטוטו 15 ביוני
12/06/2017 | 14:27
33
ראה כאן וכאשר אתה לוקח סים אתה חייב לבקש את זה עם אפשרויות הנדידה ,שמין הסתם יהיה יקר יותר מסים רגיל

לצפיה ב-'כל סים אירופאי ולא של גולן '
כל סים אירופאי ולא של גולן
12/06/2017 | 14:07
3
47
מעבר לזה יש עוד כל מיני הגבלות 
תחפש מידע על חוק ה7.7€ זה די מורכב להסביר פה 
לצפיה ב-'מהנסיון שלי עם גולן היה דווקא בסדר'
מהנסיון שלי עם גולן היה דווקא בסדר
12/06/2017 | 18:11
2
32
בכל הפעמים שהשתמשנו בשירות, בשוויץ, ברלין, פראג, צרפת יוון וקפריסין זה עבד מצויין, ללא חריגות וללא בעיות קליטה.
לדעתי לנסיעות קצרות זו האופציה העדיפה.

לצפיה ב-'נצלש'
נצלש
12/06/2017 | 22:21
1
30
באיי יון ?
איזה סים מקומי נכי משתלם לקחת באי רודוס והאם ניתן לקנות את הסים כבר בארץ ?
תודה
לצפיה ב-'לא, ביוון עצמה'
לא, ביוון עצמה
13/06/2017 | 22:58
14
הוא היה בפיראוס ובאתונה אם אני זוכר נכון.
לצפיה ב-'זקוקה ל2-4 קווים נוספים למשך חודש. איך אפשר לסדר את זה?'
זקוקה ל2-4 קווים נוספים למשך חודש. איך אפשר לסדר את זה?
11/06/2017 | 22:04
2
216
לאורחים שמגיעים. תודה!
לצפיה ב-'כרטיסי פריפייד'
כרטיסי פריפייד
12/06/2017 | 07:15
35
לצפיה ב-'מה לדעתך יהיה השימוש הרצוי שלהם?'
מה לדעתך יהיה השימוש הרצוי שלהם?
12/06/2017 | 08:40
25
תבדקי, לפי זה תפתחי קווים רגילים בחברה כלשהי (לחלקן יש היום הנחות על מספר קווים בתכניות זהות) ובסוף השהייה של האורחים - תבטלי את הקווים לגמרי.
אין היום שום התחייבות ושום זמן חיבור מינימלי.
לצפיה ב-'מישהו מכיר את המכשיר סמסונג גלאקסי סטאר 2 2 סימים ?'
מישהו מכיר את המכשיר סמסונג גלאקסי סטאר 2 2 סימים ?
11/06/2017 | 21:14
2
37
שלום
המכשיר נדמה לי יוצר בשנת 2014 וראיתי חנות שלא אציין את שמה שעדיין מוכרת את המכשיר ואין לי מושג לדעת אם מכשיר זה מחודש
כי הם לא מציינים זאת באתר האם יכול להיות שמכשיר זה מחודש והם לא טוענים לעדכן את הלקוח ומוכרים אותו כחדש !
לצפיה ב-'זה לא משנה כמו שאתה חושב '
זה לא משנה כמו שאתה חושב
11/06/2017 | 22:16
51
אם המכשיר עמד במחסן במשך 3 שנים 
הסוללה מתפקדת ב50% מכוחה, בדיוק כאילו היתה בשימוש. 
מעבר לזה זה מכשיר מחורבן:
מסך 3,5 אינץ 480p
זכרון 512MB RAM? יתקע כל שניה
גם אם הוא חדש.
אם אתה צריך דואל סים, תקנה איזה סיני brand ב100$ מודל 2017, הוא יאכל את הגלקסי סטאר הזה לארוחת בוקר 
לצפיה ב-'המכשיר לא שווה שקל'
המכשיר לא שווה שקל
12/06/2017 | 07:25
30
לצפיה ב-'שידרוג Samsung גלאקסי חדש'
שידרוג Samsung גלאקסי חדש
11/06/2017 | 14:46
21
110
הי,
כרגע מחזיק במכשיר S5 - אשר משרת אותי טוב מאד.
על מי מהבאים הייתם ממליצים לשדרג?
Galaxy S8 64GB
Galaxy S7
Galaxy S7 Edge
Galaxy A7 2017
Galaxy A5 2017

תודה לעונים.
לצפיה ב-'אם חייבים לבחור רק בין הסמסונגים הללו, הייתי הולך על ה.....'
אם חייבים לבחור רק בין הסמסונגים הללו, הייתי הולך על ה.....
11/06/2017 | 15:48
13
103
OnePlus 3T או לחכות שבועיים ל-OnePlus 5.
ה-3T אוכל את ה-S7 בלי מלח, ה-5 אמור להשאיר עשן ל-S8, וכל זה בחצי מחיר.

בחיר המופקע שלה על סידרה A חבל לבזבז הקלדות.

לצפיה ב-'איזה מגזים אתה , האם לדעתך המצלמה , המסך והסוללה של'
איזה מגזים אתה , האם לדעתך המצלמה , המסך והסוללה של
11/06/2017 | 17:14
12
81
ה-op טובה יותר מאשר ב-s7 ?
לצפיה ב-'הסך הכל זה לא מצלמה או סוללה '
הסך הכל זה לא מצלמה או סוללה
11/06/2017 | 20:15
11
74
וה-OP3T אכן אכל את ה-S7 בלי מלח, ואם אני מאמלק את המבחן המצורף: ה-3T היה מהיר בערך פי 2 !!

לצפיה ב-'אתה מכיר הרבה אנשים שגרמו ל-S7 לקרטע בשימוש יומיומי? '
אתה מכיר הרבה אנשים שגרמו ל-S7 לקרטע בשימוש יומיומי?
11/06/2017 | 21:53
10
61
כי אני מכיר די הרבה אנשים שאוהבים מאוד את איכות התמונות שאפשר להפיק איתו.
במילים אחרות - איכות מצלמה ומסך הרבה יותר קריטית מהציון במבחן ביצועים כלשהו.
ושלא תבין, יש ל-S7 בעיות והוא רחוק מלהיות מושלם. כתבתי כאן על חבר שנתקל בבעיית התחממות, ואמרו לו שזו בעיה נפוצה בטלפון הזה ואין טעם לנסות לתקן. אבל מכאן ועד למחוק אותו כמו שאתה עושה הדרך עוד רחוקה.
לצפיה ב-'להיות מובס ע"י ה-OPT3 זו לא מחיקה, לא הרבה עומדים מולו בכבוד'
להיות מובס ע"י ה-OPT3 זו לא מחיקה, לא הרבה עומדים מולו בכבוד
11/06/2017 | 22:07
9
50
במחיר של מכשירי הדגל של סמסונג/LG אתה מצפה למכשיר שלא יתבייש מול מכשירים מקבילים.

כן, ה-S7 הוא לא כושל בן כושל, יש לו מצלמה טובה ואפילו חומרה לא רעה, 
אבל איכשהו התוצאה הסופיץ אעפס - לא מבריקה.
לצפיה ב-'ה-S7 הוא כבר לא מכשיר דגל, ולא עולה כמו מכשיר דגל. '
ה-S7 הוא כבר לא מכשיר דגל, ולא עולה כמו מכשיר דגל.
11/06/2017 | 22:11
2
58
פער המחיר בינו לבין OPO3T כבר לא גדול עד כמה שאני זוכר.
ואם הוא נותן מצלמה עדיפה (די בטוח) ומסך עדיף (לא יודע, נראה שזה מה שטענו כאן) - אז הוא עשוי בהחלט להצדיק את פער המחיר. הציון במבחן ביצועים הוא די חסר משמעות משלב מסוים והלאה עבור הרוב המוחלט של האנשים.
ואם תוסיף לזה את העובדה של-S7 יהיה הרבה יותר קל למצוא חלקי חילוף ואביזרים, אז התמונה כבר הרבה פחות חד-משמעית מכפי שאתה מצייר.
לצפיה ב-'מודה שנדלקתי מהאפשרויות: גלקסי, גלקסי, גלקסי, גלקסי או גלקסי'
מודה שנדלקתי מהאפשרויות: גלקסי, גלקסי, גלקסי, גלקסי או גלקסי
11/06/2017 | 22:47
1
50
כאילו שאין מכשירים אחרים.
לצפיה ב-'האמת שזה שעשע גם אותי'
האמת שזה שעשע גם אותי
12/06/2017 | 20:38
16
לצפיה ב-'שמחירו היה זול מולם אז יכול להיות שהוא היה הבחירה הנכונה'
שמחירו היה זול מולם אז יכול להיות שהוא היה הבחירה הנכונה
12/06/2017 | 05:48
5
49
באותו המחיר לדעתי ה-s7 עדיף , בשניהם לא נתקלתי באיטיות .
לדעתי המסך , המצלמה והסוולה עדיפים ב-s7.
ל-op אין עדיין גירסא 100% יציבה של מערכת הפעלה נוגט ,
בגירסא האחרונה הסוללה נאכלת ובבטא היא יותר טובה אבל תוכנות מתרסקות , חבל שהוציאו מכשיר דגל ללא מערכת הפעלה ( חדשה ) ויציבה .
לצפיה ב-'בא נתחיל מהסוף ? '
בא נתחיל מהסוף ?
12/06/2017 | 06:31
4
61
אין לי מושג על סמך מה שתי השורות האחרונות . המכשיר אצלי מאד  יציב ואין שום דבר שדומה לאכילת סוללה או להתרסקות אפליקציות .
מעבר לכל הנ"ל - הסיבה העיקרית שאני ממשיך עם מכשירי ה OP היא לא הממבו ג'מבו של מסך או מצלמה , אלא מה קורה אחרי חצי שנה /שנה . שכל הסמסונג/LG מתחילים להתעייף ולהתעצל דבר שאחרי שלוש שנים , שני מכשירי 1+1 ואחד 1+3T לא קרה עדין . אז יכול להיות שהיום עדיף מסך ומצלמה , אבל מחר ..?
לצפיה ב-'לך יש אותו מספר חודשים ואין ספק שכשהוא הגיע'
לך יש אותו מספר חודשים ואין ספק שכשהוא הגיע
12/06/2017 | 06:51
57
הוא היה הכי שווה במחיר שלו  , היום זה קצת השתנה כי המחירים צנחו בגלל דור קודם ובגלל המע״מ.
לגבי צריכת הסוללה : אנחנו מריצים בעבודה מספר תוכנות קבוע על מכשירים , בגירסא האחרונה 4.1.5 משום מה יש הבדל בצריכת הסוללה ( התוכנות לא השתנו במכשיר ) , שניסינו לבדוק עם הבטא יש לנו קריסות .
לגבי זמן ואיטיות , יכול להיות שעד s5 זה באמת היה ככה , ה-s5 ומעלה שיש אצלנו לא מראים סימני עייפות חוץ מה-s5 שאחרי התעללות קטנה הלך השקע טעינה.
לגבי 3 שנים , תסתכל מה קרה ל-op2 , אחרי שנה הם בכלל נטשו אותו וזנחו אותו ... אני בכוונה לא מזכיר את הראשון כי הוא בא עם מערכת הפעלה פתוחה יש לו תמיכה חיצונית( תתקין עליו אוקסיגן ותראה את ההבדל )
לצפיה ב-'לא יודע מה אתה עושה למכשירים שהם מתעייפים אחרי חצי שנה'
לא יודע מה אתה עושה למכשירים שהם מתעייפים אחרי חצי שנה
12/06/2017 | 21:35
2
37
אני מאמץ אותם מאוד, ועדיין ה-G2 וה-G4 שלי טסו ועדיין טסים 4 שנים ושנתיים אחרי רכישתם (בהתאמה).

לא שאני חושב ש-LG זה פאר השלמות, אבל להגיש שסמסונג ו-LG מתעייפים אחרי חצי שנה- נו באמת.
לצפיה ב-'ה G2 לטעמי '
ה G2 לטעמי
13/06/2017 | 07:05
1
36
הוא המכשיר הכי מוצלח (די היחיד ) מסידרת ה G
ה G4 ? לא צריך לעייף אותו , הוא מת לבד ..
ו.. כן . אחרי תקופה לא ארוכה המכשירים הנ"ל עם כל הג'אנק שהיצרניות שמו עליהן מתחילים להיות סמרטוטים עייפים ועצלנים .
מספיק לראות כאן ובפורום השכן כמה תלונות לאורך הזמן על מכשירים שהתעייפו אחרי תקופה לא ארוכה מידי .
לא עברת ל S8 לא מזמן ?

לצפיה ב-'בתור מישהו שיש לו טלפון עם לא מעט ג'אנק (אסוס), זה לא הכמות'
בתור מישהו שיש לו טלפון עם לא מעט ג'אנק (אסוס), זה לא הכמות
13/06/2017 | 08:01
34
אלא גם ה-"איכות" של הג'אנק שמשפיע על קצב ההאטה של המכשיר. אצל סמסונג, לפחות עד וכולל ה-S5 (שזה המכשיר האחרון ש"שיחקתי" איתו יותר מאשר כמה דקות), לא רק שכמויות הג'אנק היו מטורפות, אלא שאיכות הקוד הייתה מתחת לכל ביקורת (והיו"ר גם הודה בכך לפני כמה שנים).

אצל LG אני לא יודע למה זה קורה. אולי הם פשוט מעתיקים מסמסונג את הכל, כולל תקלות משביתות וקוד גרוע .
לצפיה ב-'שים לב לחיי הסוללה'
שים לב לחיי הסוללה
11/06/2017 | 16:29
6
89

כמו כן, מבחינת המצלמה סדרת ה-A נחשבת לבינונית לעומת סדרת ה-S.
לצפיה ב-'מה לגבי (S8 (64G ?'
מה לגבי (S8 (64G ?
12/06/2017 | 11:49
5
40
יש המלצות טובות על S8  ?
או חסרונות בולטים...

לצפיה ב-'אני עם S8'
אני עם S8
12/06/2017 | 21:39
4
52
בסה"כ המכשיר טוב ואין לי תלונות.

אבל הוא מתחמם...ובגלל שסמסונג לא רוצים שהוא יתפוצץ, הם מגבילים את הפעילות שלו.
למשל,
כשאני מנווט והמכשיר בתושבת שלו ברכב על השמשה- אחרי 20 דקות בערך הטעינה מפסיקה בגלל החום של המכשיר. רק כשהוא מתקרר קצת (וזה לא קורה כשהשמש עליו) הטעינה ממשיכה.
זה עוד מילא, היום ניווטתי בערך שעה וחצי ולא רק שהטעינה הפסיקה- בשלב מסויים הוויז נסגר באופן כפוי ולא יכלתי לפתוח אותו מחדש עד שהמכשיר קצת התקרר.

לצפיה ב-'התופעות הנ"ל של התחממות ברכב קורות אצלי עם LG V10'
התופעות הנ"ל של התחממות ברכב קורות אצלי עם LG V10
12/06/2017 | 21:50
2
41
בהתחלה הפסקת טעינה עקב החום, אחר כך לעיתים נדירות הטלפון מודיע שהוא מכבה את עצמו כדי להגן על עצמו.
זה מדאיג אותי האם הטמפרטורות הנ"ל לא גורמות נזק מצטבר למכשיר או לסוללה, בעצם אנחנו נכנסים ל"תחום האדום" כי מופיעות אזהרות.
כעת בקיץ כשאני נוהג באמצע היום אני מניח אותו בצל ברכב, במקום בתושבת בשימשה, הבעיה שזה פחות נוח.
לצפיה ב-'מה לגבי איכות הבניה של S8 ?'
מה לגבי איכות הבניה של S8 ?
13/06/2017 | 12:22
1
29
האם הוא יעמוד בלחצים? נראה שאין לו בכלל קצוות (bezel) להגנה בסיסית מפני מכות או נפילות קטנות, מה שעלול לסדוק את המסך בקלות - מה דעתכם?
כמו ה-S5 גם כאן אשתמש בו ללא כיסוי סיליקון... פשוט הכי נוח ככה
ל-S5 יש לפחות את המסגרת להגן עליו מעט..
לצפיה ב-'ה- s8 חייב כיסוי ומגן'
ה- s8 חייב כיסוי ומגן
13/06/2017 | 20:43
29
לי יש מגן סיליקון וכיסוי אחורי של קייס מייט והוא מרגיש סבבה ביד.
לצפיה ב-'קורה לי גם ב S7'
קורה לי גם ב S7
15/06/2017 | 16:26
8
לצפיה ב-'איזו תוכנית הכי מתאימה היום - רק לקבלת שיחות ?'
איזו תוכנית הכי מתאימה היום - רק לקבלת שיחות ?
11/06/2017 | 14:07
10
67
אני צריך מספר סלולארי ... רק כדי לקבל שיחות.
לא לשלוח שיחות, לא לשלוח הודעות ולא לגלוש באינטרנט.
השתמשתי בלא דיברת לא שילמת של הוט מובייל שכבר לא רלוונטי.

מי יכול לייעץ מה המסלול הכי מתאים עבור כך ?

תודה.
לצפיה ב-'התוכנית של הוט לא מתאימה בכלל כי יש לה תשלום חודשי'
התוכנית של הוט לא מתאימה בכלל כי יש לה תשלום חודשי
12/06/2017 | 08:38
7
50
(שאיננו מוגבל ויכול להגיע פתאום לחיוב מטורף)
במקרה כזה, עדיפות תוכניות המינימום של שאר החברות על פני התוכנית של הוט.
לצפיה ב-'לא מדויק כלל, שנה ראשונה אין דמי שימוש, והתשלום רק על שיחות '
לא מדויק כלל, שנה ראשונה אין דמי שימוש, והתשלום רק על שיחות
12/06/2017 | 19:57
6
31
יוצאות המתבצעות בפועל.
אחרי שנה הסיפור שונה, אבל היום גם ברוב המסלולים הרגילים האחרים, אחרי שנה המחיר קופץ אלא אם נוקטים בפעולה כלשהי
לצפיה ב-'מה זה ״שיחות יוצאות המתבצעות בפועל״? '
מה זה ״שיחות יוצאות המתבצעות בפועל״?
13/06/2017 | 23:53
5
25
אם אתה לא רוצה להודות שאתה עובד של הוט, אתה צריך להתנסח כמו אדם רגיל...

אני לא אוהבת ״שנה בחינם״ - תמיד שוכחים לבטל בזמן. זה מסוג העקיצות שאין לי יותר סבלנות אליהן ואני מוותרת מראש.

ואני משערת שהמון אנשים ביטלו את קווי הוט שלהם במסלול ״לא דיברת לא שילמת״ הקודם, שהוט נבהלו והוסיפו את האופציה הזו (אני למשל, ביטלתי 2 קווים בלי שום היסוס).
לצפיה ב-'גם אני ביטלתי 2 קוים'
גם אני ביטלתי 2 קוים
14/06/2017 | 00:14
4
32
אבל שניה אחרי שביטלו פנו אלי שיש להם את השנה ללא תשלום הקבוע. אני לא אתחבר אליהם יותר.
אהה. ביקשתי והחזירו לי את הכסף ששילמתי עבור 2 הסימים. בסביבות 40+40 ש"ח. בהתחלה הם לא רצו אבל אמרתי שהם לקחו לי את הקווים שהיו שלי.
לצפיה ב-'הם אמרו בטלפון שזו הוראת מש' התקשורת.'
הם אמרו בטלפון שזו הוראת מש' התקשורת.
14/06/2017 | 00:16
3
11
לצפיה ב-'מה זו הוראת משרד התקשורת?'
מה זו הוראת משרד התקשורת?
14/06/2017 | 08:17
2
32
שאין יותר חבילות ללד דמי מנוי חודשי? אז איך בפרטנר קו מ-1999 עדין במסלול כזה? כל חודש אני מקבל מפרטנר חשבונית על 0 ש״ח.
לצפיה ב-'עזוב, שיחת מכירה של נציג שימור לקוחות'
עזוב, שיחת מכירה של נציג שימור לקוחות
14/06/2017 | 14:35
21
כולנו יודעים שבשיחה כזו העובדות בעיקר אלטרנטיביות...
לצפיה ב-'כנ"ל אצלי בסלקום'
כנ"ל אצלי בסלקום
14/06/2017 | 18:21
18
רק סיפרתי איך זה בהוט מובייל.
לצפיה ב-'אולי פשוט פריפייד מוטען בסכום סמלי?'
אולי פשוט פריפייד מוטען בסכום סמלי?
14/06/2017 | 22:23
5
לצפיה ב-'הסמארטפונים האסייתים שיעשו לכם את הקיץ'
הסמארטפונים האסייתים שיעשו לכם את הקיץ
11/06/2017 | 10:23
9
75
חילופי עונות
הסמאטרפונים האסייתים שיעשו לכם את הקיץ
מאות מיליוני בני אדם ייצאו בקרוב לחופשה ולפחות חלקם יפנקו את עצמם בסמארטפון חדש

לצפיה ב-'גוגל מציינת מתי תפסיק לתמוך במכשירי הנקסוס והפיקסל'
גוגל מציינת מתי תפסיק לתמוך במכשירי הנקסוס והפיקסל
12/06/2017 | 09:50
39
בעלי נקסוס או פיקסל? הנה מועדי התפוגה של עדכוני המכשיר שלכם

לצפיה ב-'איך להנביט אבוקדו נכון בכוס מים וכיצד לגדלו כך שיניב פרי?'
איך להנביט אבוקדו נכון בכוס מים וכיצד לגדלו כך שיניב פרי?
12/06/2017 | 09:59
7
44
הוא טעים, הוא מזין וכאילו זה לא מספיק, כמו פירות רבים אחרים, גם האבוקדו מאפשר לנו לגדל מהגרעין שלו עץ אבוקדו שיגדל ויזין אותנו שנים רבות קדימה. איך? מה חשוב לדעת? כל הפרטים במדריך.

לצפיה ב-' אני ניסיתי להנביט אבוקדו לפני כמה חודשים'
אני ניסיתי להנביט אבוקדו לפני כמה חודשים
12/06/2017 | 10:06
6
35
אבל זה לא הצליח לי. עכשיו אני מבין מה עשיתי לא נכון.

תאמין לי, אני לא יודע מה היינו עושים בלי המידע השימושי והמועיל שאתה מעלה כאן בפורום .
לצפיה ב-'LZ to the rescue '
LZ to the rescue
12/06/2017 | 10:13
1
10
לצפיה ב-''
12/06/2017 | 10:21
8
לצפיה ב-'גם לי לא הצליח… '
גם לי לא הצליח…
13/06/2017 | 11:55
3
22
עכשיו אני קוראת שצריך לחכות שבועיים ואף יותר. אני זרקתי תוך שבוע.
אתה בטח שמת את הגרעין הפוך
לצפיה ב-'אני חושב שלא שמתי אותו מספיק עמוק במים '
אני חושב שלא שמתי אותו מספיק עמוק במים
13/06/2017 | 12:06
2
13
לצפיה ב-'חחחח ..נכון עכשיו ממש מתחשק להשריש? '
חחחח ..נכון עכשיו ממש מתחשק להשריש?
13/06/2017 | 12:29
1
19
לראות אם הפעם יצליח?
איזה סיפוק זה כשצמח צומח ופורח, וכאילו מי ישמע מה כבר עשית…
לצפיה ב-'האמת, עכשיו שאני יודע שלוקח 3-5 שנים לעץ להניב פרי'
האמת, עכשיו שאני יודע שלוקח 3-5 שנים לעץ להניב פרי
13/06/2017 | 13:42
20
אז אני לא אעשה את זה עד שלא יהיה לי בית משלי עם גינה מספיק גדולה בשביל זה .
לצפיה ב-'תקלה באייפון'
תקלה באייפון
10/06/2017 | 21:06
2
38
האייפון מת, יותר נכון המסך נעלם ואני לא מצליחה להחיות אותו.
מדובר באייפון 7
לצפיה ב-'לחיצה של 10 שניות על כפתור הנעילה והבית עושים ריסט למכשיר.'
לחיצה של 10 שניות על כפתור הנעילה והבית עושים ריסט למכשיר.
11/06/2017 | 07:48
1
28
מה זה ״נעלם״ , האם היה טעון , האם שמחברים לחשמל יש איזה צליל או משהו על המסך?
לצפיה ב-'תודה, טופל'
תודה, טופל
11/06/2017 | 11:27
12
לצפיה ב-'לפי האתר הזה המכשיר עם הסוללה הכי טובה היא Blu vivo 6'
לפי האתר הזה המכשיר עם הסוללה הכי טובה היא Blu vivo 6
10/06/2017 | 14:29
9
60
https://tech.walla.co.il/item/3071458 באחת התגובות

הבעיה שניתן למצוא אותה רק במקום אחד והתכונה הכי חשובה לי זה בטריה חזקה כי אני נוטה להשתמש במכשיר הרבה מאוד. אומרים שגלקסי a5 וa7 גם טובים אבל לפי האתר הזה הם נמצאים במקומות אחרי הראשונים(מציינים רק את a7). האם האתר הזה בכלל אמין?
לצפיה ב-'האתר הזה מקבל כסף מפרסומות , אמין או לא'
האתר הזה מקבל כסף מפרסומות , אמין או לא
10/06/2017 | 15:32
39
זאת ההחלטה שלך
לצפיה ב-'את מתבלבלת בין הדגמים'
את מתבלבלת בין הדגמים
10/06/2017 | 15:36
6
50
האתר שבדק את המכשירים נחשב למקצועי ואמין.
הדגם שנבחן היה- BLU Studio Energy ולא כפי שרשמת VIVO 6.
הבעיה היא שמכשיר זה לא נמכר בארץ, עם שטח אחסון כמעט ולא קיים(8 ג''ב)
מע' הפעלה מיושנת, רזולוציה בינונית,זכרון ראם נמוך מדי, ודי כבד בגלל הסוללה.
אם את משתמשמת כבדה וחיי סוללה זה נתון חשוב, הייתי ממליץ לך לקנות את הגלקסי  2017 A7.
לא ראיתי מכשיר שאפילו מתקרב אליו בחיי סוללה.
בשימוש מסיבי הסוללה מחזיקה כמעט יומיים. 
בהצלחה.
לצפיה ב-'היה אחד בתגובות שהמליץ על המכשיר שציינתי'
היה אחד בתגובות שהמליץ על המכשיר שציינתי
10/06/2017 | 15:46
5
39
אבל באמת אלך על a7 2017, תודה.
לצפיה ב-'לא להאמין לכתבות כאלה. וגם לא לאנשים… '
לא להאמין לכתבות כאלה. וגם לא לאנשים…
10/06/2017 | 18:00
4
49
לא כי הם משקרים חלילה… פשוט כל אחד והאפל' שמותקנות אצלו, כל אחד והשימושים שלו, זה פשוט נתון שאי אפשר להשוות. לדעתי.

לצפיה ב-'דווקא במקרה של ה-a7 יש צדק בדבריו'
דווקא במקרה של ה-a7 יש צדק בדבריו
10/06/2017 | 18:46
3
45
יש לו מסך ענקי וסוללה מאוד חזקה וגדולה
לצפיה ב-'ניסיתי לרמוז בעדינות ששמעתי ההיפך '
ניסיתי לרמוז בעדינות ששמעתי ההיפך
10/06/2017 | 20:57
2
15
לצפיה ב-'אל תתני לשמועות לבלבל אותך'
אל תתני לשמועות לבלבל אותך
10/06/2017 | 21:48
1
12
לצפיה ב-'לא שמועה. כמו שאתה אומר מניסיונך'
לא שמועה. כמו שאתה אומר מניסיונך
11/06/2017 | 09:04
24
כך מישהו אמר לי מנסיונו. ואני מאמינה לשניכם. לכן כתבתי מה שכתבתי. שלדעתי זה נתון מאוד מאוד קשה להערכה
לצפיה ב-'הנה רשימה אמינה הרבה יותר'
הנה רשימה אמינה הרבה יותר
10/06/2017 | 20:53
36
לצפיה ב-'שאלה על מכשיר שיאומי רדמי נוט 4.'
שאלה על מכשיר שיאומי רדמי נוט 4.
10/06/2017 | 12:52
1
112
שלום לכולם. יש לי מספר שאלות על המכשיר.
1. איך ניתן לשנות ססמה לחשבון "מי" בטלפון?
2. אם מגירת כרטיס ה "סים" הוכנסה הפוך עד הסוף (כלומר שהחור פתיחה היה למעלה), זה יכול לעשות נזק פנימי?
3. האם המדבקות שבתמונה הנמצאות בגב המכשיר, חיוניות למשהו או שאפשר להסיר ולזרוק?
לצפיה ב-'כך'
כך
10/06/2017 | 18:22
68
1. חייב factory reset (למה בכלל הגדרת חשבון כזה )
2. עם עובד אז כנראה לא נגרם נזק
3. למי זה מפריע ,תשאיר אותם מתחת למגן

לצפיה ב-'מישהו יודע אם כבר יש בארץ את הנוקיה 3300 החדש?'
מישהו יודע אם כבר יש בארץ את הנוקיה 3300 החדש?
09/06/2017 | 15:35
2
22
לצפיה ב-'עדיין לא. וזה 3310 הקוד הנכון'
עדיין לא. וזה 3310 הקוד הנכון
11/06/2017 | 09:14
1
8
לצפיה ב-'תודה (על שתי התשובות )'
תודה (על שתי התשובות )
12/06/2017 | 08:41
1
לצפיה ב-'XIAOMI 3S בעיה בגלישה / שיחות'
XIAOMI 3S בעיה בגלישה / שיחות
09/06/2017 | 13:26
1
31
שלום,
יש לי XIAOMI 3S, והבעיה איתו זה שיש לו או שיחות קוליות אבל אז אין לו אינטרנט (כשאני בוחר דור שני), או שאני משנה לדור רביעי, ויש אינטרנט, אבל אין שיחות קוליות. ניסיתי להחליף ספק סלולאר וזה לא פתר את הבעיה. למישהו יש רעיון לפתרון?

לצפיה ב-'תבדוק תדרים של הדגם שיש לך מול הספק הספציפי'
תבדוק תדרים של הדגם שיש לך מול הספק הספציפי
09/06/2017 | 16:01
29
למשל,

ייתכן שהמכשיר לא תומך או תומך חלקית בתדרים שעליהם פועלים הספקים השונים
לצפיה ב-'נייד SM10 MOBILE M3 לא מסתנכרן עם האפליקציה במחשב.'
נייד SM10 MOBILE M3 לא מסתנכרן עם האפליקציה במחשב.
09/06/2017 | 00:07
32
המכשיר הזה משמש כסורק ברקודים בעבודה שלי. הוא  מתעדכן
ע"י סינכרון עם האפליקציה במחשב. לאחרונה,הסינכרון נעלם. איך
מחזירים אותו. זה סימן של 3G בכותרת של המכשיר.

לצפיה ב-'התייעצות - טלפון זול'
התייעצות - טלפון זול
09/06/2017 | 12:11
5
128
הי,
מחפש טלפון למישהי שהדרישות שלה ממש - אבל ממש - בסיסיות.
שיחות, וואטסאפ, ניווט.
כמעט לא גולשת, ללא שימוש באפליקציות מתוחכמות.

חשבתי על ה:
 Xiaomi Redmi 4 Prime 32GB

מאד זול - כ700ש"ח.

יש תובנות לגביו?
או אולי טלפון אחר שמומלץ ברמות המחיר האלה?

תודה!
לצפיה ב-'בעיית GPS'
בעיית GPS
09/06/2017 | 13:56
1
97
לצפיה ב-'תודה לך!'
תודה לך!
10/06/2017 | 12:29
20
לצפיה ב-'לאור התשובה של שאול'
לאור התשובה של שאול
10/06/2017 | 12:32
2
72
יש המלצות אחרות?
אני הערכתי שבמחירים האלו רק מכשיר סיני יכול להיות רלוונטי, והבנתי ששיומי יחסית טובים בקטגוריה זו.
טעיתי?
לצפיה ב-'תשובה...'
תשובה...
11/06/2017 | 09:24
1
79
יש שני מכשירים שיתאימו אחד סיני ואחד קוראני...

1) סמסונג J7 PRIME...

מעבד אקסינוס 7870, 1.6 גיגה + 8 ליבות עם ביצועים טובים...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
RAM 3072...
מצלמה 13 מגה פיקסל...
מסך 5.5  IPS FULL HD באיכות טובה...
GORILLA GLASS...
סוללה 3300 מילי אמפר שעה נשלפת...
(אין NFC)
(אין חיישן אור למסך)
(אין תאורה ומשוב רטט במקשים תחת המסך)
רדיו...
מערכת הפעלה מרשמלו...
משקל 168 גרם...
חיישן טביעת אצבעות גרוע...
ספיקר ורמקול בעוצמה חלשה...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...

מחיר מכשיר יבואן רישמי (סאני) 1078 שקל...

כתבה על המכשיר...

----------------------------------------------------------------------------------------------

2) שיאומי REDMI NOTE 4X...

מעבד סנפדראגון 625, 2 גיגה + 8 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
מעבד חסכוני מבחינת הסוללה...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
RAM 3072
רדיו...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
סוללה 4100 מילי אמפר שעה...
משקל  165 גרם...
ממשק MIUI 8 עם עברית מלאה...
מצלמה 13 מגה פיקסל...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה...
חיישן טביעת אצבעות מצויין...

(חשוב מאוד לרכוש את המכשיר עם רום גלובאלי/בינלאומי)

מחיר מכשיר עם רום בינלאומי/גלובאלי 755 שקל...

מחיר מכשיר עם רום בינלאומי/גלובאלי 724 שקל...

כתבה על שיאומי REDMI NOTE 4 עם מעבד סנפדראגון 625...
לצפיה ב-'כדאי לקחת בחשבון ש: '
כדאי לקחת בחשבון ש:
11/06/2017 | 10:26
70
חיישן טביעת אצבעות גרוע...
ספיקר ורמקול בעוצמה חלשה...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...

ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה...
חיישן טביעת אצבעות מצויין...

כל הנ"ל מקריאה בכל מיני אתרי פח מקומיים ולא חו"ח מהתנסות אישית עם המכשירים .

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה