לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'בעיה בסמסונג גלקסי J1-6'
בעיה בסמסונג גלקסי J1-6
01/09/2016 | 01:07
3
40
העדכון האחרון למחשבון כיס גורם לקריסה שלו הוא לא עובד, מה לא עשיתי שלחתי כמה משובים (ממליצים לך בהודעת השגיאה) וכדי שהמחשבון שוב יפעל צריך למחוק את העדכון, הבעיה שזה מעדכן באופן אוטומטי ולא יודע איך למנוע את זה, מקווה לעזרה.
לצפיה ב-'הדבר הראשון זה להכנס להגדרות בגוגל פליי ולבטל את הסימון '
הדבר הראשון זה להכנס להגדרות בגוגל פליי ולבטל את הסימון
01/09/2016 | 06:14
29
של עדכון אוטומטי.
פתרון ספציפי למחשבון אינני מוצא, אבל לפחות תבטל קודם כל את העדכון האוטומטי.
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
01/09/2016 | 08:29
1
32
אין אפשרות למחוק לגמרי את האפליקציה של המחשבון מהמכשיר, ולהתקין אותו מחדש דרך גוגל פליי???
לצפיה ב-'כן, אבל נראה שהעדכון פגום'
כן, אבל נראה שהעדכון פגום
01/09/2016 | 16:33
20
בכל מקרה ביטלתי את העדכונים האוטומטים, תודה לשניכם בכל מקרה.
לצפיה ב-'חיפוש חמארטפון מתאים - זקוק לעזרתכם'
חיפוש חמארטפון מתאים - זקוק לעזרתכם
01/09/2016 | 00:51
7
90
שלום לכולם,
יש תקציב של 1,800 ש"ח (בדולרים). אני זקוק לעזרתכם בהמלצות למכשיר שעונה על הדרישות הבאות:
1. מצלמה איכותית ככל האפשר
2. בטריה חזקה שתחזיק יום שלם לפחות
3. מסך איכותי ככל האפשר, בגודל 5.1 אינטש לפחות
4. זכרון פנימי של לפחות 32 ג'יגה
5. זכרון RAM גדול ככל האפשר
6. מעבד מהיר
7. עמיד בנפילות

מה הייתם ממליצים לקנות? הכוונה היא לקנות בארה"ב ומישהו יביא את המכשיר לישראל.

יש מספר דגמים שבאים בחשבון:
סמסונג S6
HTC One E9+
LG G3
LG G4

מה הייתם ממליצים?

תודה,

עוזי

לצפיה ב-'בוקר טוב '
בוקר טוב
01/09/2016 | 06:46
6
156
ממליץ להוריד את סעיף 7 מהרשימה . מכשירים עמידים וסינדרלה - יש רק באגדות .
קונים קייס טוב עם מגן מסך ומשתדלים ..
סמסונג - בגלל הנעילה האיזורית עלולה להיות בעיה . מכשיר סמסונג שנקנה בחו"ל צריך להוציא שיחה של לפחות 5 דקות במקום בו נקנה ,אחרת כשיגיע לארץ ינעל .
HTC - לצערי - לא מכיר את הבחור .
LG -  ה 3 לפני יודעי דבר מכשיר בהחלט טוב , אממה.. קצת ותיק ועדין יש ספקות לגבי העידכון שלו לאנדרואיד 6 ( 7 אוטוטו נכנס ..)
לגבי ה G4 - היו ועדיין יש בעיות בעיקר עם מכשירים מתים בגלל בעית חומרה . היבואן לא ממש שש לעזור ללקוחות עם מכשירים שנרכשו לא ממנו .
מה כן ? אישית הייתי שוקל את ה oneplus 3  . ב 400$ , עומד בתקציב שלך ולדעתי יתן תשובות הולמות לדרישותיך .
יום טוב
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה'
תודה על התשובה המהירה
01/09/2016 | 08:56
5
44
הבעייה היא שהמחיר הרבה יותר גבוה מ-400 דולר.
באמזון מוכרים את המכשיר ב-480 דולר. 
האם יש אפשרות יותר זולה?

לצפיה ב-'אפשר להזמין ישירות מהאתר של OnePlus'
אפשר להזמין ישירות מהאתר של OnePlus
01/09/2016 | 09:02
4
112
לצפיה ב-'אפשר למצוא אותו באילת ב2000 שקל'
אפשר למצוא אותו באילת ב2000 שקל
01/09/2016 | 09:54
44
לצפיה ב-'בוצע!!!'
בוצע!!!
01/09/2016 | 10:58
2
51
שני סמרטפונים, וציוד נלווה.
האתר קצת עושה בעיות אבל הרכישה בוצעה.

תודה רבה רבה לך ולשאר המייעצים :)
לצפיה ב-'יא תתחדש! תחזור לעדכן כשיגיע ותתרשם ממנו קצת '
יא תתחדש! תחזור לעדכן כשיגיע ותתרשם ממנו קצת
01/09/2016 | 11:04
1
18
לצפיה ב-'תודה. יקח זמן עד שיגיע אלי'
תודה. יקח זמן עד שיגיע אלי
01/09/2016 | 11:08
15
לצפיה ב-'מסך שחור oneplus1'
מסך שחור oneplus1
31/08/2016 | 21:20
3
42
הטלפון עובד, אך המסך שחור (לא רואים כלום) בדיוק כמו שמופיע בקישור הזה https://www.youtube.com/watch?v=OrmkCaNDxwY
מישהו מכיר ויודע איך מתקנים?
תודה.
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה על הווליום למטה ועל ה-power עד שיש רטט'
לחיצה ארוכה על הווליום למטה ועל ה-power עד שיש רטט
31/08/2016 | 23:08
2
30
בערך 10-15 שניות
לצפיה ב-'עשיתי הרבה פעמים, לא עזר '
עשיתי הרבה פעמים, לא עזר
01/09/2016 | 08:11
1
23
פעם אחת כן נדלק, אך לאחר מספר דקות שוב מסך שחור. רואים שהוא עובד (הקשה כפולה מאירה את שורת הכפתורים, ציור וי מדליק את הפנס), אך לא רואים כלום במסך.
לצפיה ב-'הייתי ממליץ על איפוס המכשיר אבל זה רק במקרה ויש גיבוי'
הייתי ממליץ על איפוס המכשיר אבל זה רק במקרה ויש גיבוי
01/09/2016 | 08:35
9
לצפיה ב-'איזה מכשיר הייתם קונים?'
איזה מכשיר הייתם קונים?
31/08/2016 | 19:56
6
92
ערב טוב,

איזה מכשיר הייתם קונים, Nexus 5x, Motorola Moto G4, אחר?
דרישות: עד 1500 שקלים, אנדרואיד כמה שיותר נקי, מצלמה טובה (ביחס למחיר), אמין, וכמובן איכות שמע בשיחה.
עדיף לא גדול מדי.
המכשיר מחליף Moto G gen1.

תודה
לצפיה ב-'Moto X Play'
Moto X Play
31/08/2016 | 19:58
26
לצפיה ב-'אני הזמנתי היום moto g 4'
אני הזמנתי היום moto g 4
31/08/2016 | 22:37
80
עבור הבת שלי.
הוזמן מאמאזון גרמניה, 210 יורו כולל משלוח (לדעתי יצא קצת פחות מ 900 ש"ח)
לבן שלי יש את דור 3 (אחרי שהוא ריסק את דור 2) והוא בסה"כ מרוצה.
הדרישות היו סוללה טובה ומצלמה טובה ושלא ייתקע, נראה לי שהמכשיר עונה על כל הדרישות.

לצפיה ב-'MOTO X PLAY ו MOTO G4 הם מכשירים מאד דומים'
MOTO X PLAY ו MOTO G4 הם מכשירים מאד דומים
01/09/2016 | 00:01
69
עם  יתרון קל ל X.
אותו המסך
מעבדים כמעט זהים ( ב G יש מעבד 617 לעומת 615 ב X)
זיכרון זהה
המצלמה יותר טובה ב X
ה X יותר כבד אבל פחות גדול
הבטריה של ה X יותר גדולה.
שניהם בחירה טובה,
לצפיה ב-'הנה סקירה על המוטורולה G4'
הנה סקירה על המוטורולה G4
02/09/2016 | 14:33
2
54
לצפיה ב-'עדיף כבר את ה Moto G4 Plus'
עדיף כבר את ה Moto G4 Plus
03/09/2016 | 09:38
1
50
יותר זיכרון RAM, סורק טביעת אצבע, מצלמה יותר טובה.
לצפיה ב-'הוא כבר הרבה יותר יקר, ולא כ"כ משתלם...'
הוא כבר הרבה יותר יקר, ולא כ"כ משתלם...
04/09/2016 | 08:58
11
לצפיה ב-'סלולרי לקשישה עם קושי בשמיעה'
סלולרי לקשישה עם קושי בשמיעה
31/08/2016 | 18:17
4
30
מחפש המלצות לסלולרי זול ואמין לאישה קשישה, עם קשיי שמיעה. עדיף מקשים ופונטים גדולים, שישמש רק כטלפון, ללא גלישה וכו'. אשמח להמלצות בעדיפות לנסיון אישי.
לצפיה ב-'קניתי לא מזמן לקשישה שלנו, שהצליחה כבר להוציא לפנסיה כמה '
קניתי לא מזמן לקשישה שלנו, שהצליחה כבר להוציא לפנסיה כמה
31/08/2016 | 21:45
3
61
מכשירי נוקיה מהסוג הותיק והעמיד, מכשיר בשם Slider W30C.
הוא בתצורת צדפה (זה נוח לה כי גם הקודמים היו), יש לו מקשים גדולים, צלצול מאוווד חזק ומטעינים אותו בתוך עריסה, אז כבל ההטענה לא נעלם מתחת לרדאר ונשכח עם בעיות הזכרון (״מה פתאום צריך לחבר לחוט? אף פעם לא חיברתי לחוט!!!״) והוא גם אומר לך בקול על איזה מקש לחצת, וזה טוב לכבדי ראיה.

הבעיה היחידה שמצאתי בו היא שהדרך להגדיר חיוג מהיר הזויה לגמרי. כבר חשבתי שאין שם את הפיצ׳ר הזה.
לצפיה ב-'תודה רבה אבדוק את המכשיר, האם יש שם לחצן מצוקה?'
תודה רבה אבדוק את המכשיר, האם יש שם לחצן מצוקה?
01/09/2016 | 09:50
2
14
לצפיה ב-'אני די בטוחה שכן. אצלנו זה פחות רלוונטי, כי היא כבר מתגוררת '
אני די בטוחה שכן. אצלנו זה פחות רלוונטי, כי היא כבר מתגוררת
01/09/2016 | 10:34
1
29
בדיור מוגן ולא יוצאת משם לבד.
אגב, נדמה לי שזה הדגם, יש גם אותו הדבר רק B. יכול להיות שקניתי אותו ולא את ה-C. פשוט ענין של תמיכה בדור3 או לא.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
01/09/2016 | 22:38
3
לצפיה ב-'מכשירי סמסונג נוט 7 החדשים התפוצצו תוך כדי הטענה'
מכשירי סמסונג נוט 7 החדשים התפוצצו תוך כדי הטענה
31/08/2016 | 17:44
12
100
ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית סמסונג הפסיקה להפיץ את המכשירים החדשים מסוג NOTE 7 לאחר שנתקבלו דיווחים על כך שהיו מקרים של התפוצצות הסמארטפון החדש תוך כדי הטענתו.

המכשיר החדש אמור להיות שיא הקידמה של החברה והתקלה מעוררת דאגה.  על פי כמה אתרים מקצועיים נראה שהפיצוץ אירע תוך הטענת המכשיר במטען חלופי ולאוו דווקא המקורי.  תופעה כזו אסור לה להתרחש בכל מקרה שכן היא עלולה לסכן חיים ורכוש.

יצויין כי המכשיר החדש שינה את שיטת ההכנה לשקע מיקרו אחר שאמור להיות מהיר יותר.  החברה לא פרסמה הודעה רדמית בנושא אך המליצה לאלה שכבר יש להם מכשיר להטעינו במטען המקורי בלבד.

http://www.news-israel.net/2016/08/31/%D7%9E%D7%9B...

לצפיה ב-'.'
.
31/08/2016 | 18:08
4
31
לצפיה ב-'אם אתה אומר...'
אם אתה אומר...
31/08/2016 | 18:16
2
70
ואולי מה שפה להלן כן ישכנע אותך? (או שלא).
אותי זה לא מעניין במיוחד, פשוט קראתי את זה והבאתי לכאן.

Galaxy Note 7 shipments delayed as Samsung conducts additional quality tests

Last week, reports emerged of a Galaxy Note 7 exploding while charging, and we're seeing another reported instance today. It is likely that the phones were using third-party microUSB to USB Type-C cables, but Samsung is now taking a look at the situation to ensure customers aren't in harm's way. The South Korean company is delaying shipments of the Note 7 to conduct additional tests on the phone.
וכל השאר מופיע פה:

לצפיה ב-'א. ענינית חזרתי בי ב. האתר הישראלי עדיין הזוי.'
א. ענינית חזרתי בי ב. האתר הישראלי עדיין הזוי.
31/08/2016 | 18:18
1
29
לצפיה ב-'האתר הישראלי הוא אכן מההזויים שיש בגלל הבעלים והעורך שלו.'
האתר הישראלי הוא אכן מההזויים שיש בגלל הבעלים והעורך שלו.
31/08/2016 | 18:25
52
אני לא מתייחס בכלל לידיעות שלו בעניינים פוליטיים למשל, או בעניינים שיש לגביהם מחלוקת בעם.
אבל בעניין של מכשיר סלולרי אינני חושב שיש לו נגיעה אישית.
לצפיה ב-'אופס... מה קרה שמחקת את תגובתך? '
אופס... מה קרה שמחקת את תגובתך?
31/08/2016 | 18:17
49
הבנת שזה כן נכון?
לצפיה ב-'פורסם גם פה.'
פורסם גם פה.
01/09/2016 | 09:31
40

פשוט לא הבנתי מה היתה הבעיה בלינק לאתר שאתה הבאת.
לצפיה ב-'סביר ביותר שמדובר בכבלי הטענה או מחברים לא מקוריים'
סביר ביותר שמדובר בכבלי הטענה או מחברים לא מקוריים
01/09/2016 | 12:46
4
33
כשהשיקו את תקין usb-c כבר לפני כמה חודשים היו כתבות על החשיבות שבשימוש בכבלים איכותיים כדי למנוע נזק למכשירים הנטענים, בגלל ההספק הגבוה יותר שהתקן הזה מאפשר.
אבל אנשים התרגלו להשתמש בכבלים זולים באיכות ירודה, ולא הפנימו שפה נדרש שינוי גישה.
לצפיה ב-'הבעיה היא שקשה מאד לזהות כבל איכותי או זיבלי.'
הבעיה היא שקשה מאד לזהות כבל איכותי או זיבלי.
01/09/2016 | 13:35
3
12
לצפיה ב-'נכון. ולכן ההמלצה עד שהתקן הזה יהיה נפוץ יותר '
נכון. ולכן ההמלצה עד שהתקן הזה יהיה נפוץ יותר
01/09/2016 | 13:36
2
34
להשתמש בכבל ומטען מקוריים בלבד.
לצפיה ב-'שבדר"כ, נוהגים להוציאם מהסט בשם תקינה יקרה'
שבדר"כ, נוהגים להוציאם מהסט בשם תקינה יקרה
01/09/2016 | 14:09
1
32
ולשים בפנים משהו זול ומסוכן.
לצפיה ב-'את זה עושים רק ברפובליקת בננות כמו ישראל'
את זה עושים רק ברפובליקת בננות כמו ישראל
01/09/2016 | 14:24
42
וגם כאן לא כשקונים מהיבואן הרשמי.
לצפיה ב-'הופסקה מכירתו של הנוט 7 בכל רחבי העולם'
הופסקה מכירתו של הנוט 7 בכל רחבי העולם
02/09/2016 | 13:35
31
לצפיה ב-'איזה מגן מסך לשים?'
איזה מגן מסך לשים?
31/08/2016 | 14:48
15
47
אני עם נקסוס 4, השארתי עד עכשיו את המדבקה שבאה עם המכשיר.
אני מדבר על המדבקה על המסך.
הזמן עשה את שלו והיא שרוטה וזה מפריע.
כדאי לשים מגן זכוכית?מה היתרונות/חסרונות?
או שכדאי לשים סתם משהו רגיל כמו שהיה לי?
תודה
לצפיה ב-'אני לא מוצאת חסרונות במגן זכוכית'
אני לא מוצאת חסרונות במגן זכוכית
31/08/2016 | 14:55
3
42
להפך
הוא כמה וכמה פעמים התנפץ והשאיר את המסך
שלם
יש ברמי לוי תקשורת ב20 שח
לצפיה ב-'את לא יכולה לדעת את זה בוודאות. כלומר, ברור שהמגן התנפץ'
את לא יכולה לדעת את זה בוודאות. כלומר, ברור שהמגן התנפץ
31/08/2016 | 15:02
2
40
אבל בכלל לא ברור שזה מה שהשאיר את המסך שלך שלם. מגן הזכוכית עשוי מזכוכית הרבה-הרבה-הרבה פחות מוצלחת מזו של המכשירים הטובים יותר. זה כמו לשים קרטון ביצים על טנק ולומר: ״בזכותו, הטנק לא נפגע...״

לצפיה ב-'תראה'
תראה
31/08/2016 | 15:10
1
36
יצא לי לשבור 5 פעמים מסך
פעמיים של נקסוס 5
פעם של גלקסי 3
פעם של גלקסי 5
פעם של 6 אדג
סיוטטטט
עכשיו הנקסוס וה3 אצל הילדים
כל כמה שבועות אני מחליפה להם זכוכית מנופצת
ב20 שח
זה הנסיון שלי
ובכל מקרה זה יותר טוב מכלום
לצפיה ב-'תראי..'
תראי..
31/08/2016 | 15:15
12
לצפיה ב-'לי נראה שעם מגן זכוכית לא רואים כ"כ טוב'
לי נראה שעם מגן זכוכית לא רואים כ"כ טוב
31/08/2016 | 15:48
10
51
בהזדמנות אחזור לפשוטים והטובים.
ויש לי 2 קייסים לנקסוס4 אם תרצה כשאהיה בב"ש אביא לך.
לצפיה ב-'אולי אחרי *הרבה* זמן עם מגן זכוכית רואים פחות טוב'
אולי אחרי *הרבה* זמן עם מגן זכוכית רואים פחות טוב
31/08/2016 | 16:03
6
34
או שאולי את קונה מגנים לא כל כך איכותיים.
לצפיה ב-'אחרי תקופה ארוכה של "10 מגנים בדולר"....'
אחרי תקופה ארוכה של "10 מגנים בדולר"....
31/08/2016 | 16:11
5
47
קניתי את הזכוכית ב20 ₪ והייתי בטוחה שאראה ניצנוצי אור מהפינות
איכותי או לא, אני לא אשקיע יותר על מגנים כשהאלו בדולר עשו אחלה עבודה
לצפיה ב-'אבל הם לא עושים עבודה מספיק טובה אם את רואה פחות טוב דרכם'
אבל הם לא עושים עבודה מספיק טובה אם את רואה פחות טוב דרכם
31/08/2016 | 17:26
4
34
או שאני פספסתי משהו?
לצפיה ב-'תקרא שוב בובו, תקרא שוב '
תקרא שוב בובו, תקרא שוב
31/08/2016 | 17:46
3
13
לצפיה ב-'אוקיי, הבנתי . אני גם יכול לשער מה הבעיה שלך'
אוקיי, הבנתי . אני גם יכול לשער מה הבעיה שלך
31/08/2016 | 19:37
2
34
אם את קונה בארץ ב-20 ש"ח, אז זה אומר שהחנות קנתה את זה מסין בגרוש וחצי, ולכן יש לזה גם איכות בהתאם .
לצפיה ב-'בחייך...בארץ? גם אלו שעולים 80 ₪ יכולים ליהיות הפושטים של'
בחייך...בארץ? גם אלו שעולים 80 ₪ יכולים ליהיות הפושטים של
31/08/2016 | 20:56
1
26
גרוש וחצי
לצפיה ב-'ולכן לא קונים דברים כאלה בארץ '
ולכן לא קונים דברים כאלה בארץ
31/08/2016 | 21:08
54
לצפיה ב-'רואים מצוין..תנסו'
רואים מצוין..תנסו
31/08/2016 | 16:33
1
14
לצפיה ב-'אני מעל שנה עם זכוכית'
אני מעל שנה עם זכוכית
31/08/2016 | 16:38
43
המגן הראשון אגב, נסדק בביס ע"י הילד  
לצפיה ב-'תודה אני אשמח'
תודה אני אשמח
01/09/2016 | 11:13
2
לצפיה ב-'דיווח: גוגל תפרד בקרוב ממותג הנקסוס, תעבור למודל חדש'
דיווח: גוגל תפרד בקרוב ממותג הנקסוס, תעבור למודל חדש
31/08/2016 | 12:46
7
82
על פי מספר מקורות ברשת נראה כי מותג הנקסוס צפוי לחלוף בקרוב מהעולם לטובת מודל שונה שגוגל תיישם כבר בשבועות הקרובים.

כל הפרטים כאן:
לצפיה ב-'נרחיב מעט (שמועה , מבססת) - חדשות רעות לפוריסטים בינינו'
נרחיב מעט (שמועה , מבססת) - חדשות רעות לפוריסטים בינינו
31/08/2016 | 17:18
4
102
במקום המילה NEXUS יהיה בגב המכשיר המילה GOOGLE
בתוכנה תהיה יותר התערבות של גוגל
כלומר הגיע הסוף ל"מכשיר עירום- שבו אני אוסיף בפינצטה רק ורק מה שאני זקוק
יהיה מלא BLOAT , אמנם של GOOGLE אבל בכל זאת
למשל אפליקצית DUO של גוגל החדשה תבושל פנימה במסורת הסמסונגית
ואם אני עושה שיחות וידאו בסקייפ? או לא עושה בכלל? 
אז תצטרך להסיר. ואם גוגל לא יאפשרו להסיר? זאת השאלה בה הידיעה
לצפיה ב-'מה אתה משחק אותה? אני רואה אותך באנשי קשר שלי ב DOU '
מה אתה משחק אותה? אני רואה אותך באנשי קשר שלי ב DOU
31/08/2016 | 17:52
3
80
על מותו של מותג הנקסוס אנחנו קוראים כבר שנתיים. היה צפוי שזה יקרה..
ואחרי שנה עם g3, קצת bloat לא מפחיד אותי.
שהמחיר יהיה טוב ושיעבוד טוב זה הכי חשוב
לצפיה ב-''
31/08/2016 | 18:00
2
50
אני דווקא אוהב את DOU.
לא משתמש בה הרבה, אפילו ממש מעט, אבל היא ממש נוחה ויעילה לדעתי.
לצפיה ב-'הבעיה עם DOU ...כל פעם מחדש...'
הבעיה עם DOU ...כל פעם מחדש...
31/08/2016 | 18:22
1
94
לצפיה ב-''
31/08/2016 | 18:24
14
לצפיה ב-'אלפא ביתא.'
אלפא ביתא.
01/09/2016 | 08:41
59
יש כל שני וחמישי שמועה חדשה מכיוון גוגל.

שמועה אחת אומרת שהם מפתחים מערכת הפעלה חדשה לסמארטפונים.
יום בהיר החברה מודיע שהם יתמכו בעדכונים במכשירי נקסוס עד שנתיים.
שמועה אחרת אומרת שהם בכלל רוצים להתחיל לייצר את הסמארטפונים שלהם בעצמם.
עכשיו השמועה החדשה אומרת שהם יפסיקו לכנות את המכשירים שלהם נקסוס אלא רק G.
עוד דבר שקרה פתאום, בדרך כלל עד היום שהם היו משיקים גירסא חדשה למערכת ההפעלה הם היו משיקים יחד עם זה מכשירים חדשים, הפעם הם ויתרו על זה והמכשיר החדש הראשון שיגיע עם "נוגט" יהיה בכלל  LG V20.

מעניין מה יהיו השמועות הבאות מבית גוגל.
לצפיה ב-'נחשפו השמות של שני המכשירים החדשים של 'גוגל''
נחשפו השמות של שני המכשירים החדשים של 'גוגל'
02/09/2016 | 13:46
41
לצפיה ב-'"חדש" שהוכרז בספטמבר שנה שעברה '
"חדש" שהוכרז בספטמבר שנה שעברה
31/08/2016 | 10:31
4
44
אולי מספיק עם הספאם הזה? למי בדיוק אתה מנסה לעשות יחסי ציבור? כי נראה לי שזה בעיקר ל-TGSpot.
לצפיה ב-'אתה לא באמת מצפה ממנו לתגובה כלשהי נכון? '
אתה לא באמת מצפה ממנו לתגובה כלשהי נכון?
31/08/2016 | 13:23
1
11
לצפיה ב-'מצפה? כן. חושב לרגע שאני אקבל? ממש לא '
מצפה? כן. חושב לרגע שאני אקבל? ממש לא
31/08/2016 | 13:29
9
לצפיה ב-'הגזמת לגמרי'
הגזמת לגמרי
31/08/2016 | 15:26
1
49
TGSPOT מעניינים את הסבתא שלי

פשוט עברתי שם וראיתי את הכתבה על HTC שהוא נכנס לשיווק בארץ

אפילו לא שמתי לב שהוא לא מכשיר חדש
לצפיה ב-'סליחה, *אני* הגזמתי לגמרי?'
סליחה, *אני* הגזמתי לגמרי?
31/08/2016 | 15:36
48
כשאתה זה שמפרסם כמעט כל שטות חסרת משמעות שקשורה? חוצפה שכזו לא ראיתי כבר מזמן...
לצפיה ב-'שאלה שנשאלה על דגמים מסוימים של סמסונג, והתשובה של סמסונג...'
שאלה שנשאלה על דגמים מסוימים של סמסונג, והתשובה של סמסונג...
31/08/2016 | 09:39
4
77
לא מזמן החל יבוא ארצה  שני דגמים של סמסונג בטווח המחירים של 700 עד 1000 שקל מיבוא לא רישמי...

אלו הם המכשירים...

ON5...

ON7...

המפרטים שלהם סטנדרטים עד סבירים בהתייחס למחיר הזול...

היתה בעיה אחת במפרטים שלהם...
הזיכרון הפנימי היה 8 גיגה  וRAM 1.5 גיגה, שזה לא כ"כ מתאים למכשירים שמיוצרים היום...

ואכן נשאלה השאלה הזאת בפורום בדיוק על הנושא הזה...

מסתבר שסמסונג גם הבינו את האבסורד של מכשירים עם 8 גיגה זיכרון וRAM 1.5 גיגה...

ולפתע שמתי לב שבקטלוג שלהם סמסונג השיקה שני גרסאות זהות למכשירים הנ"ל...
המכשירים זהים לחלוטין במפרט למעט דבר אחד, המכשירים החדשים מגיעים עם זיכרון של 16 גיגה וRAM של 2 גיגה...

ON5 PRO...

ON7 PRO...

עכשיו רק נותר לקוות שהמכשירים החדשים יגיעו ארצה...
ולקוות שרמת המחירים שלהם תישאר בטווח של 700 עד 1000 שקל...

בכל אופן, ישנם אנשים שרוצים מכשירים רק עם מותג של סמסונג...

לצפיה ב-'קודם כל, סמסונג לא "הבינו" כלום. סמסונג "מפציצה"'
קודם כל, סמסונג לא "הבינו" כלום. סמסונג "מפציצה"
31/08/2016 | 10:01
1
61
עם עשרות ומאות דגמים שונים, מתוך מחשבה (די מוצדקת, מסתבר) שאם היא תוציא המון דגמים, שלכל אחד יש קצת יותר או קצת פחות מדגם אחר, בסופו של דבר כל אחד (תיאורטית) ימצא מפרט שמתאים לו.

אם נרחיב את האימרה "גם שעון מקולקל מדייק פעמיים ביום", אז סמסונג מחזיקה עשרות שעונים מקולקלים, ולכן כמעט בכל זמן נתון היא יכולה להצביע על שעון כלשהו ולהגיד "עכשיו הוא מדייק".

ולגבי אנשים שבוחרים מחשב רק על פי מותג אז יש לי רק בוז אליהם. זה לא שונה מהמעריצים הפנאטים* של אפל שקונים כל מכשיר חדש שהחברה מוציאה, בלי לחשוב האם יש צורך אמיתי במכשיר חדש ו/או האם הפיצ'רים החדשים באמת שימושיים או שהם בעיקר גימיק שיווקי.

* ב-"מעריצים פנאטים" אני לא מתכוון לאנשים שקונים רק מוצרי אפל כי הם שקלו את החלופות וקיבלו החלטה מושכלת, על סמך הדרישות והצרכים שלהם.
לצפיה ב-' '
31/08/2016 | 10:22
13
לצפיה ב-'לעת עתה.'
לעת עתה.
01/09/2016 | 08:27
1
47
המחירים שלהם יורדים כל הזמן.

הON5 נמכר באזור 680 שקל.
הON7 נמכר באזור 880 שקל.

מענין אלו מחירים יהיו בדגמי הPRO.

יש אנשים שלא מוכנים לשמוע על רכישת מכשירים שהם לא סמסונג.
לצפיה ב-'ממש לא מעניין ..ולגבי השורה התחתונה - משתתף בצערם '
ממש לא מעניין ..ולגבי השורה התחתונה - משתתף בצערם
01/09/2016 | 08:42
28

לצפיה ב-'המלצה לנייד עד 1000 שקל?'
המלצה לנייד עד 1000 שקל?
31/08/2016 | 09:25
1
36
אנדרואיד, שיהיה אמין (עד כמה שאפשר לכזה רכיב אלקטרוני בקופסת פלסטיק)
חשוב לי שתהיה לו בטריה טובה, מצלמה מרשימה, הרחבה לכרטיס זיכרון וכרטיס Mirco Sim.

לצפיה ב-'זקוק להמלצה על מכשיר דואל סים *בלבד*'
זקוק להמלצה על מכשיר דואל סים *בלבד*
31/08/2016 | 02:20
19
133
היי לכולם

כרגע אני עם נקסוס 4 ועקב קבלת קו נוסף מהעבודה אני מעוניין לרכוש מכשיר דואל סים.

אז כמו שכבר אמרתי אני עם נקסוס 4 (16 GB)

מעוניין במכשיר דואל סים בלבד שדיי דומה בתכונותיו לנקסוס 4.

תודה לעונים.
לצפיה ב-'כמעט כל מכשיר שקיים היום די דומה בתכונות לנקסוס 4'
כמעט כל מכשיר שקיים היום די דומה בתכונות לנקסוס 4
31/08/2016 | 07:10
6
56
חוץ מה-low end , בארץ רוב המכשירים הדואלים הם מכשירים של יצרניות סיניות אולם ניתן גם למצוא מכשירים של סמסונג ,סוני, lg ועוד עם שני סימים .
מה המחיר שאתה מוכן לשלם , האם מדובר רק על קנייה בארץ , האם יד שנייה גם בא חשבון ?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
31/08/2016 | 07:26
5
57
יד שניה זאת אופציה הפחות מועדפת אם כי גר במרכז ואני נייד, ככה שזאת בהחלט אופציה, אבל כרגע אני פחות מעדיף.

אופציית קניה מחו"ל היא יותר באה בחשבון, יש לי גם חברים בארה"ב ובאירופה שמסתובבים ויכולים להביא איתם כשהם חוזרים.
אני מוכן להסתכן גם במשלוח לארץ. (שמעתי כבר על חברים ששלחו טלפונים לארץ והמכס לא תפס)

אני מניח שהפערים בין הארץ לחו"ל היא עד 500 שקל פחות, כלומר מכשיר שעולה פה 2000, יעלה בחו"ל 1500 שקל.

בוא נגיד שהתקציב שלי זה עד 1500 בארץ, ואם יש דגם מתקדם יותר ששווה לשים עליו את הכסף אז אולי אני אשקול רכישה מחו"ל.

התקציב הוא 1500 - 2000 שקל
והמכשיר חייב להיות בעברית.

לצפיה ב-'אם התחברת לענין הנקסוס '
אם התחברת לענין הנקסוס
31/08/2016 | 12:02
4
66
מוכרים בארה"ב את הנקסוס 5X 
200 דולר ל16 ג'יגה 
240 דולר ל32 ג'יגה 
הראה לי יורש ראוי לנקסוס 4 שלך 
לצפיה ב-'יש לו גירסא לדואל סים.'
יש לו גירסא לדואל סים.
31/08/2016 | 12:07
2
20
לצפיה ב-'מה ששמתי לב בגירסאות הדואל סים '
מה ששמתי לב בגירסאות הדואל סים
31/08/2016 | 12:19
1
56
במכשירים סינים ,זה שהסים השני בא במקום כרטיס זכרון SD .
אולי זה לא כך בכל המכשירים

לצפיה ב-'לא כך בכל המכשירים - ולא רק במכשירים הסיניים'
לא כך בכל המכשירים - ולא רק במכשירים הסיניים
31/08/2016 | 15:06
16
לצפיה ב-'המחיר הזה'
המחיר הזה
03/09/2016 | 09:07
8
זה רק בהצטרפות לרשת Project Fi. ניתן כמובן להצטרף ומייד לבטל והטלפון לא נעול, אבל ניתן להפעיל את ה-SIM  בארה״ב בלבד.
לצפיה ב-'אתה יכול לקנות מוטו G דור רביעי'
אתה יכול לקנות מוטו G דור רביעי
31/08/2016 | 08:37
2
59
מכשיר דואל סים עם אנדרואיד נקי בדומה לנקסוס
בקנייה מאמאזון בריטניה יעלה לך כ 900 ש"ח כולל מסים ומשלוח עד הבית.
יכול להיות שבאמאזון גרמניה/צרפת/ספרד/איטליה תמצא אותו יותר זול בגלל הפרשי שער
לצפיה ב-'חשבתי גם להציע משהו כזה הבעיה שאני לא בטוח'
חשבתי גם להציע משהו כזה הבעיה שאני לא בטוח
31/08/2016 | 08:49
1
49
שהמסך הגדול יתאים למישהו שמחפש משהו דומה לנקסוס 4
לצפיה ב-'אפשר לקחת דור 3'
אפשר לקחת דור 3
31/08/2016 | 09:03
43
עם מסך 5". אז זה עולה בסביבות ה 800 ש"ח
\
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
31/08/2016 | 08:41
7
98
יש מכשיר דואל-סים.
אבל במקרה דנן מדובר על מכשיר עם מסך 5.5 אינצ'.
LG G3.

מעבד סנפדראגון 801 - 2.5 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' QHD באיכות מצוינת.
הגנת מסך - GORILLA GLASS 3.
מצלמה 13 מ"פ עם חיישן לייזר פוקוס באיכות טובה.
צילום וידיאו 4K באיכות טובה.
יש רדיו.
יש NFC.
יש IR.
תומך LTE.
סוללה 3000 מ"א נשלפת.
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה.
משקל 150 גרם.
ממשק נקי יחסית מאפליקציות זבל.
דואל סים.
מערכת הפעלה לוליפופ שישודרג בקרוב למרשמלו.

הנה המחיר.

צריך לשים לב.
99% מהLG G3 הנמכרים בארץ הם לא דואל-סים.

למרות שהמכשיר בן שנתיים LG עדיין מייצרים אותו.

ברבעון הראשון של 2016 הוא היה ברשימה של עשרת האנדרואידים הנמכרים ביותר.
לצפיה ב-'כמה שטויות אתה מפיץ , פשוט מדהים .'
כמה שטויות אתה מפיץ , פשוט מדהים .
31/08/2016 | 08:54
31
לצפיה ב-'עוד פעם דחפת את האתר הכי גרוע בארץ?'
עוד פעם דחפת את האתר הכי גרוע בארץ?
31/08/2016 | 12:44
5
27
לצפיה ב-'האתר לא מעניין איש. מה שחשוב זה המחירים הזולים.'
האתר לא מעניין איש. מה שחשוב זה המחירים הזולים.
01/09/2016 | 09:45
4
17
לצפיה ב-'יש חובה לציין --פרסומת-- ולא להסתתר בטיעונים מגוכחים. והאתר '
יש חובה לציין --פרסומת-- ולא להסתתר בטיעונים מגוכחים. והאתר
01/09/2016 | 10:05
3
44
מסתיר מחירים, מסתיר מי נותן האחריות, מסתיר מפרטים.
מי שקונה באתר הזה שם את כספו על קרן הצבי.
לצפיה ב-'אך אחד לא רוכש דרך האתר, יש להם 35 סניפים פרוסים ברחבי הארץ.'
אך אחד לא רוכש דרך האתר, יש להם 35 סניפים פרוסים ברחבי הארץ.
01/09/2016 | 15:39
2
19
לצפיה ב-'אתה זה שדוחף לינקים לאתר שלהם בלי הכרה כל יום.'
אתה זה שדוחף לינקים לאתר שלהם בלי הכרה כל יום.
01/09/2016 | 16:15
30
ובאמת תן לנו עוד קצת חומר שיווקי עליהם...
ידוע שזה פורום לקידום  רשתות אלקטרוניקה.
לצפיה ב-'ספרת לבד או שהבוס סיפר לך '
ספרת לבד או שהבוס סיפר לך
01/09/2016 | 16:20
14
לצפיה ב-'הטופ של הטופ של הטופ במחיר נקסוסי - 1+3'
הטופ של הטופ של הטופ במחיר נקסוסי - 1+3
31/08/2016 | 13:17
59
OnePlus 3 נמכר כיום ב-400 דולר/יורו בחו"ל ובכ-2,000 ש"ח באילת.
מבחינת חומרה מדובר על מכשיר דגל, התוכנה כנראה עברה את מחלות הילדות,
ויש לא דאבל סים.

שים או סים לב:
בניגוד לרוב הדאבל סים שם הקו השני עובד על דור 2 ב-OP3 הקו השני עובד על דור 4.
כך שאם אין קליטת דור 4 באזור - אין קו שני.

לצפיה ב-'שאלה לבעלי גלקסי 5'
שאלה לבעלי גלקסי 5
30/08/2016 | 18:28
4
73
מכשיר ממש חדש אצלי, בן חדשיים,  וכבר נקרע  (לא נתלש, ממש נקרע) הצ'ופציק של פתח הטעינה.
באמת באמת  שלא התעללתי בו יותר מהנדרש...
יש להניח ש"אחריות יצרן"  לא תכסה פגם זה.
רק אצלי  הוא גילה אריכות ימים כה מועטת?
ניתן להתקין חדש,  או לחיות עם זה ככה ?

תודה.

לצפיה ב-'ברוב הטלפונים אין את זה..כך שבהחלט אפשר חיות עם זה ככה'
ברוב הטלפונים אין את זה..כך שבהחלט אפשר חיות עם זה ככה
30/08/2016 | 19:21
2
54
מכירה אפילו כאלה שבכוונה תלשו את הכיסוי הזה...
לצפיה ב-'המכשיר עמיד למים. '
המכשיר עמיד למים.
30/08/2016 | 21:21
1
53
ללא המכסה, הוא חשוף לנזקי מים והאחריות (אם יש משהו כזה למים) נעלמת.
לא ניסיתי להחליף מכסה כי לא נקרע כבר כשנתיים.

לצפיה ב-'עם המכסה או בלעדיו הוא לא יקרב אותו למים '
עם המכסה או בלעדיו הוא לא יקרב אותו למים
31/08/2016 | 00:23
15
לצפיה ב-'החלפתו היא עניין פשוט יחסית. בורג אחד ושתי דקות עבודה.'
החלפתו היא עניין פשוט יחסית. בורג אחד ושתי דקות עבודה.
30/08/2016 | 21:26
67
לצפיה ב-'איך נכנסים להגדרות בווטסאפ?'
איך נכנסים להגדרות בווטסאפ?
30/08/2016 | 15:18
5
35
אין אצלי את ה-3 נק' שאמורות להיות בצד שמאל למעלה
לצפיה ב-'איזה טלפון'
איזה טלפון
30/08/2016 | 15:27
4
12
לצפיה ב-'LG L3'
LG L3
30/08/2016 | 15:28
3
15
לצפיה ב-'מוזר מאד, אתה יכול לשלוח צילום מסך?'
מוזר מאד, אתה יכול לשלוח צילום מסך?
30/08/2016 | 15:36
2
28
ריסט לטלפון כבר ניסית?
האפליקציה עובדת כראוי חוץ מזה?
איזו ורסיית אנדרואיד יש לך על הטלפון 4? 5? 6?
לצפיה ב-'איך מצלמים את המסך?'
איך מצלמים את המסך?
30/08/2016 | 15:44
1
25
ניסיתי ע"י המקש האמצעי וסגירה וזה לא צילם לי.

האפליקציה עובדת מעולה חוץ מזה.
לצפיה ב-'ככה:'
ככה:
30/08/2016 | 15:47
35
מה עם שאר השאלות?
הווטסאפ מעודכן לורסיה אחרונה?

לצפיה ב-'App pic שאלה '
App pic שאלה
30/08/2016 | 12:22
1
35
שלום לכם

האם מישהו מכיר app לאנדריוד שהיא יכולה לחבר מספר תמונות לתמונה אחד כיאלו שזה אהייה בדף אחד ולהדפיס ?
תודה
לצפיה ב-'קולאז'?'
קולאז'?
30/08/2016 | 13:33
27
כמעט כל אפליקציה לעריכת תמונות יודעת ליצור קולאז'.
לצפיה ב-'המחיר בין ה-S5 NEO ל-J7 2016 דומה. מה עדיף?'
המחיר בין ה-S5 NEO ל-J7 2016 דומה. מה עדיף?
30/08/2016 | 10:44
17
65
לצפיה ב-'אין לך מה לחשוש. זה סמסונג. הכי טוב סמסונג '
אין לך מה לחשוש. זה סמסונג. הכי טוב סמסונג
30/08/2016 | 11:18
5
33
לצפיה ב-'אצלי לכולם יש שיאומי. אחרי תקופה מתחננים לקבל'
אצלי לכולם יש שיאומי. אחרי תקופה מתחננים לקבל
30/08/2016 | 11:20
4
87
מכשיר אמיתי, רצוי סמסונג.
4 שנים יש לי גלקסי 2 ועדיין עובד.
לצפיה ב-'S5 רגיל לא אותו מחיר? עדיף על שניהם.'
S5 רגיל לא אותו מחיר? עדיף על שניהם.
30/08/2016 | 14:15
3
71
רק לא s4
לצפיה ב-'מערכת ההפעלה ישנה יותר, לא?'
מערכת ההפעלה ישנה יותר, לא?
30/08/2016 | 14:44
2
14
לצפיה ב-'עודכן ל 6.0.1'
עודכן ל 6.0.1
30/08/2016 | 15:17
1
18
לצפיה ב-'בהחלט שווה.'
בהחלט שווה.
30/08/2016 | 15:21
15
לצפיה ב-'מה הטעם להשוות בין שני מכשירים עם גודל מסך שונה מהותית'
מה הטעם להשוות בין שני מכשירים עם גודל מסך שונה מהותית
30/08/2016 | 11:56
3
55
5.1 או 5.5
קודם צריך להחליט איזה גודל מסך רוצים ורק אחרי זה לבחור את הטלפון.
לצפיה ב-'כי ככה את קבעת? '
כי ככה את קבעת?
30/08/2016 | 14:43
2
17
לצפיה ב-'אתה, כמובן.'
אתה, כמובן.
30/08/2016 | 16:42
26
לצפיה ב-'כי ככה נראה לי הגיוני, כל אחד והגיון שלו.'
כי ככה נראה לי הגיוני, כל אחד והגיון שלו.
01/09/2016 | 10:06
5
לצפיה ב-'ודרך אגב, שיאומי נוט 3 פרו נכנס אלינו הביתה.'
ודרך אגב, שיאומי נוט 3 פרו נכנס אלינו הביתה.
30/08/2016 | 16:42
2
55
מרהיב.
לצפיה ב-'אתה יכול לבדוק אם ניתן להעביר תוכנות לכרטיס הזכרון ?'
אתה יכול לבדוק אם ניתן להעביר תוכנות לכרטיס הזכרון ?
30/08/2016 | 18:44
1
39
האחיינית שלי רוצה טלפון חדש וההורים שלה החליטו על סיני עם מסך גדול ( שוברת סידרתית )
לצפיה ב-'אשאל את הבת.'
אשאל את הבת.
30/08/2016 | 18:47
10
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
31/08/2016 | 09:06
3
31
הS5 NEO עדיף.

מעבד אקסינוס 7750 - 1.6 + 8 ליבות עם ביצועים טובים.
זיכרון 16 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 2048.
מסך 5.1 אינצ' FUL HD באיכות מצויינת.
מצלמה 16 מ"פ באיכות מצוינת.
צילום וידיאו 2K באיכות טובה מאוד.
מערכת הפעלה מרשמלו.
יש NFC.
יש רדיו.
תומך LTE.
סוללה 2800 מ"א נשלפת.
סנסור טביעת אצבעות.
עמיד במים ואבק.
רמקול וספיקר בעוצמה טובה.
המחיר מיבוא לא רשמי 1300 שקל.
לא ניתן להשיג את המכשיר מיבוא רשמי.

סמסונג J7 2016.

מעבד אקסינוס 7780 - 1.6 + 8 ליבות עם ביצועים טובים.
זיכרון 16 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 2048.
מסך 5.5 אינצ' HD באיכות יחסית טובה.
מצלמה 13 מ"פ באיכות טובה.
צילום וידיאו 2K באיכות סבירה.
יש NFC.
יש רדיו.
תומך LTE.
משקל 170 גרם.
מערכת הפעלה מרשמלו.
רמקול וספיקר בעוצמה חלשה.
סוללה 3300 מ"א נשלפת.

מחיר המכשיר מיבוא רשמי 1500 שקל.
מחיר המכשיר מיבוא לא רישמי 1200 שקל.

לגבי S5 הרגיל.
הוא לא מיוצר יותר.
מה שנמכר זה שאריות מלפני הפסקת יצורו.

ניתן להשיג את המכשיר מיבוא לא רשמי במחיר של 1400 שקל.
מכשיר מיבוא רשמי מחירו 1700 שקל.
לצפיה ב-'לגבי ה-NEO, מה עם העברית והיבוא הלא רשמי?'
לגבי ה-NEO, מה עם העברית והיבוא הלא רשמי?
31/08/2016 | 09:57
2
12
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
31/08/2016 | 10:19
1
37
יש עברית מלאה, ישירות מהיצרן.

לגבי OTA, אין לי תשובה ברורה בנושא.

מה שידוע, מכשירים שמיובאים רישמית ע"י היבואן הרשמי "סקיילקס" את העדכונים בOTA מפיץ היבואן הרשמי.

לא ידוע לי מה המצב בOTA לדגמים שלא מיובאים ע"י היבואן הרשמי.
על פניו נראה שעדכוני הOTA אמורים להגיע ישירות מהיצרן סמסונג.
וגם לא ידוע לי האם העברית נמחקת או לא.
לצפיה ב-'אותו היצרן גם חוסם אותה בחלק מהמכשירים .'
אותו היצרן גם חוסם אותה בחלק מהמכשירים .
31/08/2016 | 12:40
9
לצפיה ב-'כיסוי לגלקסי 6..צריכה עזרה בהחלטה'
כיסוי לגלקסי 6..צריכה עזרה בהחלטה
30/08/2016 | 10:26
12
60
מתלבטת בין כיסוי של אוטרבוקס (שהוא אומנם מגן היטב אבל בא לי משהו עדין)
לבין הכיסוי המצורף בתמונה
(אם אקנה אקנה את המקורי בעלות 300 שח)
השאלה היא ממה הוא עשוי ואם למישהו יש ניסיון איתו
אשמח לקרוא
לצפיה ב-'מה זה מקורי?'
מה זה מקורי?
30/08/2016 | 12:14
10
58
לא ראיתי שסמסונג משווקת מקורי ,יש שיתופי פעולה עם 
Montblanc
או Swarovski
INGENIOUS SYNC

לצפיה ב-'כזה'
כזה
30/08/2016 | 12:20
9
49
רק לגלקסי 6
מדדתי על המכשיר
אבל לא שאלתי עליו
כי המחיר היה גבוה ומיהרתי

http://www.samsungmobile.co.il/Product/כיסוי חלונית שקוף שחור s7

לצפיה ב-'גבוה? 159 שקל לכיסוי TPU שקוף זה שוד'
גבוה? 159 שקל לכיסוי TPU שקוף זה שוד
30/08/2016 | 14:42
8
57
מגן שקוף באיכות מאד גבוהה של חברת Nillkin עולה 6.19$ כולל משלוח

לצפיה ב-'כזה?...'
כזה?...
30/08/2016 | 15:13
7
43
Samsung-Galaxy-/252508711286?nav=SEARCH

http://m.ebay.com/itm/Nillkin-Sparkle-Series-View-...

שניהם איכותיים ומקוריים?
לצפיה ב-'ב 6$ אין מקורי'
ב 6$ אין מקורי
30/08/2016 | 15:32
6
42
מגן טוב אמור לעלות מעל 25$
נתתי לינק של מומלצים למה לא משתמשת בו .
נניח מגן של spigen מוביל אותך ל amazon במחיר של 17$ ללא משלוח .
אותו מגן לקניה ישירה בישראל 150 שקל
רוצה עוד?

לצפיה ב-'אני יותר מסתדרת עם איביי'
אני יותר מסתדרת עם איביי
30/08/2016 | 15:44
5
38
חזרתי לאמזון
איך זה לדוגמא

www.amazon.com/gp/aw/d/B00RYCQM3Q?qid=1445011870&s...
לצפיה ב-'מה בדיוק יש להסתדר עם איביי?'
מה בדיוק יש להסתדר עם איביי?
30/08/2016 | 15:54
4
32
מה שצירפת כבר הומלץ למעלה.
לצפיה ב-'אני יודעת שזה צורף למעלה'
אני יודעת שזה צורף למעלה
30/08/2016 | 16:00
3
29
השאלה היא אם זה איכותי

ואיביי יותר נוח מאמזון מבחינת הבנה של המשלוחים
לצפיה ב-'יש גם ב ebay'
יש גם ב ebay
30/08/2016 | 16:18
2
26
ונחשי מה ? זה מישראל 
למותר לציין ש spigen זה ליגה א'
וכמו כן מעבר לפינה יש אייבורי ושם משלמים ולוקחים .
לא צריך להמתין חודש
לצפיה ב-'הזמנתי מאייבורי'
הזמנתי מאייבורי
30/08/2016 | 16:43
1
33
https://m.ivory.co.il/catalog.php?id=15311

עלה זול מקווה שיהיה איכותי
לא ברור לי בכלל ממה הוא עשוי
פלסטיק או סיליקון
אבל שיהיה בינתיים

תודה לכולם על העזרה!
לצפיה ב-'polycarbonate'
polycarbonate
30/08/2016 | 22:44
8
לצפיה ב-'חבל לשלם כל כך הרבה...'
חבל לשלם כל כך הרבה...
30/08/2016 | 16:11
43
גם מכער ומגשם מאוד את המכשיר וגם לא מבטיח הגנה.. אם המכשיר יפול בזווית מסויימת, הקייס לא יעזור לו.

אני יכול להמליץ על קייס סיליקון רך פושטי שקוף מאיביי שיעלה לך באזור הדולר כולל משלוח.
יגן משריטות ויגן לא רע מנפילות. גם ישאיר את המכשיר יפה סה"כ.
לי המכשיר (נקסוס 6P בן 8 חודשים) התרסק פעמיים מגובה מטר וחצי בערך ואין לו אפילו שריטה קטנה. אני משתמש בקייס סיליקון שכזה שעלה 0.99$ ומגן מסך מזכוכית שעלה 2 יח' ב15 ש"ח. באחת הפעמים המגן נשבר לי, אבל למסך שלום. ברור לי שגם אם לא היה מגן, לא בטוח שהמסך היה נשבר (בכל זאת לא אותו חומר), אבל הוא נותן הגנה מסויימת. וכמובן, מגן מפני שריטות.
לצפיה ב-'איזה סמארטפון בעל המצלמה הטובה ביותר? בדיקה'
איזה סמארטפון בעל המצלמה הטובה ביותר? בדיקה
30/08/2016 | 10:00
2
46
לצפיה ב-'כל יום מחדש על הגאנק הזה '
כל יום מחדש על הגאנק הזה
30/08/2016 | 10:31
13
לצפיה ב-'LG G4 שינוי צליל השכמה שעון'
LG G4 שינוי צליל השכמה שעון
30/08/2016 | 08:02
1
37
לא מוצא איך משנים צליל התראה של השעון.
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
30/08/2016 | 08:27
57
1) כנס לשעון מעורר.
2) תנסה להגדיר שעה מסויימת שאתה רוצה שהשעון יצלצל.
3) גלול את העמוד שאתה נמצא בו כלפי מעלה, בהמשך העמוד יופיע לך אפשרות צלצול שאתה יכול להגדיר לשעון מעורר.
לצפיה ב-'ezcast - סטרימר'
ezcast - סטרימר
30/08/2016 | 09:32
33
78
יש לי את הסטרימר הזה בטלפון ורציתי אותו גם בלאפטופ כדי לראות מהלפטופ בטלויזיה

בטלפון הצלחתי להגדיר את הסטרימר ובמחשב לא מוצאת איך ואיפה.

האם צריך להעביר מהטלפון למחשב ואז לטלוויזיה או שניתן ישירות מהמחשב לטלוויזיה? אם כן, איך עושים את זה?
לצפיה ב-'ezcast הרחבה לדפדפן chrome'
ezcast הרחבה לדפדפן chrome
30/08/2016 | 10:51
3
48
בחנות של chrome מקבלים אייקון בשורת הכתובת
השיקוף יעזה ישירות מהדפדפן לטלויזיה

לצפיה ב-'ואם אני לא רוצה מהדפדפן אלא מתוכנות אחרות שבמחשב?'
ואם אני לא רוצה מהדפדפן אלא מתוכנות אחרות שבמחשב?
30/08/2016 | 16:49
2
15
לצפיה ב-'למה ,זה כבר עובד?'
למה ,זה כבר עובד?
30/08/2016 | 17:45
1
35
הכל מבוסס על דפדפן כרום .
יש גם אפליקציות לניגון סרטים שיושבים במחשב כמו זה
Videostream שזה גם הרחבה של כרום .
youtube מאפשר גם cast תוכנת ההזרמה popcorn time מאפשרת גם העברה לטלויזיה .

לצפיה ב-'יש תוכנה ל-mirror '
יש תוכנה ל-mirror
30/08/2016 | 18:40
17
לצפיה ב-'כמו שיש לטלפון תוכנה יש גם למחשב'
כמו שיש לטלפון תוכנה יש גם למחשב
30/08/2016 | 18:40
28
29
תנסה את זה , יכול להיות שזה תלוי חומרה אבל שווה לנסות.

לי יש למק , אם תסתבך אני אנסה על חלונות אבל זה ייקח לפחות עד הסופ״ש , שלי זה משהו מאיביי ולא מותג .
לצפיה ב-'הורדתי אותו אבל אין שם התחברות לטלוויזיה כמו שיש באפליקציה'
הורדתי אותו אבל אין שם התחברות לטלוויזיה כמו שיש באפליקציה
31/08/2016 | 07:17
27
17
של הטלפון

אולי לא יודעת לעבוד עם זה של המחשב אז אשמח להסברים איך להשתמש בזה
לצפיה ב-'רק בסוף השבוע ייצא לי לבדוק את זה , במק יש לי '
רק בסוף השבוע ייצא לי לבדוק את זה , במק יש לי
31/08/2016 | 09:15
18
26
פשוט אופציה ל-mirror
לצפיה ב-'תודה'
תודה
31/08/2016 | 09:32
17
24
לצפיה ב-'היי , במק זה נראה ככה '
היי , במק זה נראה ככה
01/09/2016 | 00:17
16
39
אולי יש משהו דומה בגירסא לחלונות
לצפיה ב-'אין כלום - לא נפתח כלום כשמנסים לפתוח'
אין כלום - לא נפתח כלום כשמנסים לפתוח
01/09/2016 | 12:31
15
20
את התוכנה. נפתח חלון, יש לחיצה שנראית כמו תמונה של כמו חיפוש תקשורות ויש לחיצה שנראית כמו חיבור חשמלי

ולא משנה על מה לוחצים מקבלים חלון שחור וזהו

לצפיה ב-'אני אנסה בסופ״ש שיהיה לי קצת זמן , בכל מקרה '
אני אנסה בסופ״ש שיהיה לי קצת זמן , בכל מקרה
01/09/2016 | 13:48
19
האם התחברת לרשת האלחוטית של ה-EZCast ?
לצפיה ב-'אוקי : בדקתי ... אז ככה:'
אוקי : בדקתי ... אז ככה:
01/09/2016 | 20:27
13
47
מתחברים מהמחשב לרשת של ה-EZCast , לאחר מכן פותחים את התוכנה ולוחצים על האופציה הראשונה של החיפוש , הוא אמור לזהות שיש חיבור ואז להציג את התפריט כמו בסלולארי , שם יש לחצן שנקרא mirror , לדאוג ללחוץ עליו שיהיה כתוב mirror on ואז התצוגה עוברת לטלויזיה .
לצפיה ב-'הכל יפה אבל אין לה מקנטוש'
הכל יפה אבל אין לה מקנטוש
01/09/2016 | 21:48
12
34
אז אולי יש מישהו שיש לו ezcast ו PC
אצלי יש PC ואת ה chromecast שדומה ל ezcast .
עובד כאמור רק בדפדפן chrome

לצפיה ב-'התמונה האחרונה היא ממערכת חלונות. אף מק לא כזה מכוער.'
התמונה האחרונה היא ממערכת חלונות. אף מק לא כזה מכוער.
01/09/2016 | 22:16
4
14
לצפיה ב-''
01/09/2016 | 22:43
4
לצפיה ב-'היא ממק שמריץ גם חלונות ... אחד מהצ׳ופרים של המק .'
היא ממק שמריץ גם חלונות ... אחד מהצ׳ופרים של המק .
01/09/2016 | 22:56
2
11
לצפיה ב-'Boocamp זו התקנת PC שמכיל גם windows וגם OS'
Boocamp זו התקנת PC שמכיל גם windows וגם OS
01/09/2016 | 23:03
1
26
או מאק שמותקן עליו גם windows .
אין חיבור ביניהם ,כל אחת עצמאית ואי אפשר לשתף נתונים,תוכנות .
האחד לא רואה את השני.
אני מאמין שזה אפשרויות של תוכנה וברור ש OS משוכללת יותר .
אבל לעניננו השואלת אני מניח שיש לה PC עם התקנת windows ושם כל מה שתארת לא ישים

לצפיה ב-'חחחח , טוב נו ... אתגר בשבילך , כמה מערכות הפעלה יש '
חחחח , טוב נו ... אתגר בשבילך , כמה מערכות הפעלה יש
02/09/2016 | 00:15
28
בתמונה.

ניתן להריץ את חלקן במקביל ( עד גבול מספר המעבדים ) ולהעביר מידע מאחת לשנייה ללא שום בעיה .
לצפיה ב-'לפעמים כדאי להיות פחות החלטי בתגובות כאשר לא מבינים'
לפעמים כדאי להיות פחות החלטי בתגובות כאשר לא מבינים
01/09/2016 | 22:51
6
27
את הנושא .
לצפיה ב-'אמרתי משהו לא בסדר ?'
אמרתי משהו לא בסדר ?
01/09/2016 | 22:55
5
29
מה לעשות מאק אני לא אוהב ,רק PC .
אז אם במאק יש לך mirror כללי למסך ,זה לא קיים ב PC .
על כן כל ההתנהלות של הפתיל הזה נראית לי מוזרה.
נשאלת שאלה על PC ואתה נותן מה שיש ב MAC .
זה יפה אבל לא יגרום לי לזנוח את ה PC ולפרנס את Apple

לצפיה ב-'אין לך שמץ של מושג , נכון ... רשמתי בהתחלה קצת לפני שזה במק'
אין לך שמץ של מושג , נכון ... רשמתי בהתחלה קצת לפני שזה במק
01/09/2016 | 23:09
4
35
ואני אבדוק בסופ״ש שאני קצת אתפנה על windows , מה לעשות שבעלי מק לא צריכים "pc" אלא פשוט מריצים חלונות בתוך המק . בדקתי והבאתי את התמונה השנייה שהיא מחלונות , מי שקצת מבין לא יתבלבל וידע שככה לא נראה המסך של מק ( OS X בשבילך ) .
מילא שאתה לא מבין : אבל למה לנסות להראות כמה אחרים לא בסדר ואתה ״צדיק״
ד״א , היה לי את הכרומקאסט ולאחר שראיתי כמה הוא מנוטרל ( רק חבר של מוצרי גוגל ) הוא פינה את מקומו.

מי בכלל רוצה שתזנח את ה-pc ?

איך רשמת בעזות מצח :
הכל יפה אבל אין לה מקנטוש
אז אולי יש מישהו שיש לו ezcast ו PC
אצלי יש PC ואת ה chromecast שדומה ל ezcast .
עובד כאמור רק בדפדפן chrome

לצפיה ב-'אכן צודק ,אין לי מושג במקינטוש'
אכן צודק ,אין לי מושג במקינטוש
02/09/2016 | 07:53
3
45
אז איך אתה עוזר לאשרי האשה שאני מניח יש לה PC .
ואל תזכיר במילה אחת את מקטינטוש,זה לא עוזר לאף אחד.

לצפיה ב-'הפכת רשמית ל- '
הפכת רשמית ל-
02/09/2016 | 11:08
1
17
לצפיה ב-'העיקר שהוא מאשים אחרים'
העיקר שהוא מאשים אחרים
03/09/2016 | 02:46
14
לא נורא... נתגבר... ☺️
לצפיה ב-'מקינטוש זה של דינוזאורים . היום זה מק '
מקינטוש זה של דינוזאורים . היום זה מק
02/09/2016 | 15:42
6
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
02/09/2016 | 13:16
7
21
קודם כל, את מתקינה את האפליקציה מהקישור שצירפו מעלי
לאחר ההתקנה את צריכה לבחור בטלויזיה שהשידור יגיע ממקור HDMI
אז תפתחי את האפליקציה בלפטופ ותראי את מסך ההגדרות הראשוני של EZCAST
תגיעי להגדרות הרשת ותמצאי שם את הרשת האלחוטית של הבית כדי שהוא יתחבר אליה
אחר כך בלפטופ חפשי רשת שנקראת EZXXXXXX או שם דומה. את תראי את מספר האיזיקסט על המסך ותראי שמוקרנת שם סיסמה אותי יש להקיש כדי להתחבר לאיזיקאסט.
אחרי שהמחשב בעצם יקבל את האינטרנט מהאיזיקאסט תוכלי לראות באפליקציה את אפשרויות השידור. את צריכה לבחור mirroring האפשרות הזאת מופיעה כמבוטלת עם קו עליה. ברגע שתלחצי עליה זה יהפוך להיות פעיל ותראי את מסך הלפטופ בטלויזיה, ומכאן תוכלי לבחור מה לעשות. סרטים, מוזיקה, גלישה...
לצפיה ב-'עשיתי ככה אבל אז אין גישה לאינטרנט'
עשיתי ככה אבל אז אין גישה לאינטרנט
04/09/2016 | 18:00
6
9
בסלולארי יש עוד פעולה שעושים שזה ימשיך להיות ראי ומצד שני ייגלוש על ה-WIFI של הבית וככה יש גישה לאינטרנט

במחשב לא מצאתי איפה עושים את זה
לצפיה ב-'האיזיקאסט הופך להיות הנתב'
האיזיקאסט הופך להיות הנתב
04/09/2016 | 18:17
5
6
החיבור של הלפטופ הוא מהאיזיקאסט ודרכו את מקבלת אינטרנט.
אם האיזיקאסט רחוק מהראוטר הביתי זו יכולה להיות בעיה כי אז האות לא מספיק חזק.
לצפיה ב-'כנראה חסרה פעולה כי רואים חיבור'
כנראה חסרה פעולה כי רואים חיבור
04/09/2016 | 18:27
4
7
אבל ללא גישה לאינטרנט

בנייד יש עוד פעולה שמעבירה את הגלישה באינטרנט לנתב הבייתי

איך עושים את זה במחשב?
נראה לי שחסרה לי פעולה כלשהי
לצפיה ב-'קודם כל בטלויזיה לבדוק שה-ez מתחבר לאינטרנט'
קודם כל בטלויזיה לבדוק שה-ez מתחבר לאינטרנט
04/09/2016 | 21:02
3
7
בצורה הרגילה דרך ההגדרות .
לאחר מכן שמתחברים לרשת שלו דרך המחשב הוא מעין נקודת גישה .
לצפיה ב-'איך בודקים את זה?'
איך בודקים את זה?
04/09/2016 | 21:35
2
9
לצפיה ב-'תסתכלי על מסך הטלויזיה'
תסתכלי על מסך הטלויזיה
04/09/2016 | 22:35
11

למעלה בצד ימין את אמורה לראות את החיבור. 
תסתכלי בתמונה המצ"ב בצד ימין למעלה. מופיע אייקון של ראוטר שמחובר לאיזיקאסט שמחובר למכשיר סלולרי (או מחשב לצורך העניין זה לא משנה)
אם אחד המכשירים לא מחובר יופיע סימן של X ביניהם כך שתוכלי לראות איפה יש כשל כפי שאפשר לראות בתמונה השניה

לצפיה ב-'בגלל שהכרטיס האלחוטי במחשב יכול להתחבר לרשת אחת בלבד'
בגלל שהכרטיס האלחוטי במחשב יכול להתחבר לרשת אחת בלבד
05/09/2016 | 06:56
4
בו זמנית ה-ezcast משמש כראוטר .
הוא מתחבר לנתב הביתי ולאינטרנט ואז המחשב מתחבר אליו ( נקודה חמה ) , ככה יוצא שהמחשב וה-EZCast הם באותה רשת וניתן להעביר מידע מהמחשב ל-EZCast .

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה