לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3589035,890 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'וואלה מוביל, יש דור 4 או רק דור 3 (גלישה אינטרנט)?'
וואלה מוביל, יש דור 4 או רק דור 3 (גלישה אינטרנט)?
12/08/2017 | 23:12
1
35
לא יודע למה, קראתי שהם מספקים אינטרנט רק בדור 3. לא נשמע לי הגיוני. נכון?
לצפיה ב-'יש דור 4..'
יש דור 4..
12/08/2017 | 23:30
14
לצפיה ב-'lg g3 or samsung'
lg g3 or samsung
12/08/2017 | 21:13
4
71
שלום לכם
אני רוצה בימים הקרובים להחליף את LG 3 לLG 6
ואני הייתי רוצה לדעת מה הבדל בניהם  מבחינת מישהו שכבר מכיר

את שני מכישירים האלו

והאם LG 6 הוא מתחמם כמו LG 3

והאם מישהו יכול להמליץ  על מכשירי מחברת סמסונג שהייה דומה LG 3

היום שמעתי רולנייט עושה הנחה על LG 6 מי שמחזיר את LG 3 ? האם זה כדאי

תודה
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
14/08/2017 | 09:13
52
LG G3 מכשיר יבואן רישמי רונלייט משומש לא שוה כמעט כלום מבחינת מחיר בשוק יד שניה

לכן קבלת זיכוי של 1000 שקל והוספת 1400 שקל על LG G6 דגם 32 גיגה הינה עיסקה משתלמת מאוד

באופן כללי LG G6 הינו מכשיר טוב מאוד
לע"ע אין עליו תלונות ממשתמשים ביחס לבעיות שהיו בG5/G4/V10

הנה כתבה על המכשיר
לצפיה ב-'LG ? לא חבל ? '
LG ? לא חבל ?
14/08/2017 | 10:30
2
76
לחברה יש הסטוריה מפוארת של מכשירים שללא כל התרעה מוקדמת מתים 
אם חשוב לך מהכסף שלך , ותר על התענוג . 
ה 1+3T או ה 1+5 יתנו תמורה הרבה יותר טובה לכסף מאשר כל מכשיר LG .
* הייתי בודק טוב טוב את האותיות הקטנות ב"הצעה המפתה" של היבואן 
לצפיה ב-'בקשר לקניית lg g6 '
בקשר לקניית lg g6
16/08/2017 | 15:39
1
19
נכון שהייתה בעיה בעבר עם Lg g4 עם המערכת שהרבה מאוד סבלו ממנה, אבל ניכר לראות שדווקא עשו מאמצים בשביל לצאת לשוק עם סמארטפון יותר מתקדם. תנסי להשוות כמה מכשירים, אבל לא חושבת שאת צריכה לפסול מכשיר רק בגלל היסטוריה רעה של קודמיו..
לצפיה ב-'זה לא רק ה-G4, אלא גם ה-V10, G5, V20 והנקסוס 5X'
זה לא רק ה-G4, אלא גם ה-V10, G5, V20 והנקסוס 5X
16/08/2017 | 20:54
9
לצפיה ב-'האם פרטנר הפסיקה את שירות שיחות ה HD ? '
האם פרטנר הפסיקה את שירות שיחות ה HD ?
12/08/2017 | 20:32
47
האם פרטנר הפסיקה את שירות שיחות ה HD ? 
שמתי לב כבר כמה חודשים עם האייפון 7 פלוס שלי
לצפיה ב-'המלצה לטלפון חדש 5 אינץ'
המלצה לטלפון חדש 5 אינץ
12/08/2017 | 16:21
15
84
שלום,
אני מחפש המלצה לטלפון אנדרואיד עם ממשק נקי (סטוק או קרוב לסטוק) בגדול של עד חמש אינץ וביצועים סיבירים (עבור אדם מבוגר, לא צריך להיות מטוס אבל שלא יתסכל).

שימושים עיקריים זה ניווט, ווצאפ , וגלישה. מצלמה צריכה להיות סבירה ולא יותר.

מבחינת מחיר סביב האלף, קניה של חדש בלבד. יבוא אפשרי אבל אם ניתן בארץ במחיר דומה פחות או יותר אז עדיף.

חשבתי על מוטורולה e4 או סדרת g מהדורות האחרונים (5 או 4)

סיניים זה לא רע בעקרון אבל עדיף ממשק דמוי נקסוס עד כמה שניתן.

אשמח להערות, הארות ותובנות

תודה מראש

לצפיה ב-'רק הערה אחת - מוטורולה זה לנובו, כלומר סיני '
רק הערה אחת - מוטורולה זה לנובו, כלומר סיני
12/08/2017 | 17:29
1
28
לצפיה ב-'סיני קלאסי, לא סיני שנבנה עבור המערב....'
סיני קלאסי, לא סיני שנבנה עבור המערב....
12/08/2017 | 17:46
24
לצפיה ב-'סידרת ה G של מוטורולה מומלצת + נצל"ש'
סידרת ה G של מוטורולה מומלצת + נצל"ש
12/08/2017 | 18:25
6
83
כרגע בשימוש אצל 4 מבני הבית, האחרון שנקנה הוא ה G4 פלוס לפני כחודשיים.
דרך אגב, רציתי לקנות את ה G5 או G5 פלוס אבל לא מצאתי מכירה ישירה של אמאזון אלא רק ספקי משנה שלה אז אם למישהו יש קישור אשמח לקבל
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
13/08/2017 | 09:33
5
61
הגיע אלי בשבוע שעבר
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
13/08/2017 | 21:47
13
לצפיה ב-'זה הגיע בלי מכס?'
זה הגיע בלי מכס?
13/08/2017 | 21:49
2
35
קניתי בעבר מהספק הזה וחייבו אותי ב 300 ש"ח מסים
לצפיה ב-'עם מיסים ודמי משלוח'
עם מיסים ודמי משלוח
13/08/2017 | 22:03
1
36
אחרי שפיצוי אותי על דמי משלוח (כי ההזמנה התעכבה) יצא 1315 שח
לצפיה ב-'הבנתי, תודה רבה '
הבנתי, תודה רבה
14/08/2017 | 17:40
8
לצפיה ב-'יש נוביה Z11 מיני - 5.2", ועונה על רוב הדרישות'
יש נוביה Z11 מיני - 5.2", ועונה על רוב הדרישות
13/08/2017 | 15:34
29
לי הממשק שלהם (היה לי Z9 מיני) היה נוח מאוד, אבל זה אישי כמובן.
לצפיה ב-'נצל"ש - מוטו G5 פלוס עכשיו ב-50$ הנחה באמזון. יוצא בערך 220$'
נצל"ש - מוטו G5 פלוס עכשיו ב-50$ הנחה באמזון. יוצא בערך 220$
13/08/2017 | 15:36
2
64
כולל משלוח ומיסים (שלא בטוח שיגבו, ואז מקבלים החזר של בערך 30$).
לצפיה ב-'לינק?'
לינק?
13/08/2017 | 21:41
1
15
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה על המוטו G5 פלוס.'
מצטרף להמלצה על המוטו G5 פלוס.
13/08/2017 | 22:28
1
51
קרוב מאוד לסטוק, מכשיר נוח לשימוש.
לקחת בחשבון רק שלמרות שהמסך הוא 5.2 עדיין יש לו נוכחות לא קטנה בכף היד...
לצפיה ב-'זה בגלל שיש מקש בית גדול בתחתית המכשיר'
זה בגלל שיש מקש בית גדול בתחתית המכשיר
14/08/2017 | 08:52
18
לצפיה ב-'כיצד משחררים ערוץ voice-call חסום ב lg g5 se(h840)'
כיצד משחררים ערוץ voice-call חסום ב lg g5 se(h840)
12/08/2017 | 16:10
51
לצפיה ב-'תקשורת וניווט לטיול בסלובניה וקרואטיה'
תקשורת וניווט לטיול בסלובניה וקרואטיה
12/08/2017 | 14:42
12
46
נוסעים לטיול משפחתי 4 ימים לסלובניה ועוד 6 ימים קרואטיה.
מנויים כרגע בגולן. האם כדאי לקחת את אחת החבילות שלהם לחו"ל, או לקנות שם סים.. כמה עולה ואיפה קונים?
לגבי הניווט, האם הוויז עובד טוב במדינות הללו או שצריך פיתרון אחר לניווט? תודה מראש!
לצפיה ב-'אפשר לנסות ווייז...'
אפשר לנסות ווייז...
12/08/2017 | 14:51
35
ללא ספק (כמעט) הוא יעבוד, אם לא- גוגל מאפס בטוח יעבוד.
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
12/08/2017 | 15:18
7
53
אפשר לנווט ללא גלישה אם תוריד מראש, בארץ 
אפליקציה בשם Here weGo ובתוך האפליקציה עצמה תוריד מפות של המדינות. מראש 
אם אתה מתעקש על Waze או על עדכוני תנועה ופקקים בזמן אמת, תצטרך חבילת גלישה 
סים מקומי בנק שירות של המפעילות כדי שיוכלו לבצע לך אקטיבציה במקום 
בסלובניה יש מבצע עד 31.8 חבילה ב7.95€ שכוללת 1.5 ג'יגה  פרטים בקישור 

בקרואטיה יש חבילת tourist של T-Mobile ב85 קונה בערך 48 שקל, שכוללת 1 ג'יגה 
בהצלחה 
לצפיה ב-'אפשר להשתמש בוויז גם בהורדת במסלול תחת WIFI'
אפשר להשתמש בוויז גם בהורדת במסלול תחת WIFI
12/08/2017 | 15:39
6
43
עבד יפה גם במעבר בין בלגיה והולנד

לצפיה ב-'כן , אבל זה לא מודיע על שינויים בדרך , תאונות'
כן , אבל זה לא מודיע על שינויים בדרך , תאונות
13/08/2017 | 15:46
5
21
או משטרות ומכמונות
לצפיה ב-'דווקא הופתעתי מזה ש-WAZE שינתה מסלול תחת WIFI'
דווקא הופתעתי מזה ש-WAZE שינתה מסלול תחת WIFI
13/08/2017 | 17:26
4
24
כנראה שהאפליקציה מורידה כמה אלטרנטיבות ליעד.
לצפיה ב-'תסביר בבקשה מה הכוונה בשימוש בוויז תחת וויפי'
תסביר בבקשה מה הכוונה בשימוש בוויז תחת וויפי
13/08/2017 | 17:32
3
25
מפעילים את הניווט תחת וויפי ויוצאים לדרך?
לצפיה ב-'מפעילים את וויז במלון בבריסל, מנווטים לאמסטרדם, בדרך .....'
מפעילים את וויז במלון בבריסל, מנווטים לאמסטרדם, בדרך .....
13/08/2017 | 17:37
2
26
בדרך עושים "טעות" , וייז זורמת - לא מחזירה למסלול המקורי, מחשבת מסלול אחר.

שבגלל שאין אינטרנט אז אין התחשבות בפקקים, שוטרים ושער מרעין בישין,
אבל להגיע ליעד אפשר גם אם מתחכמים.
לצפיה ב-'תוכנת וויז מורידה מראש את כל המפה הנידרשת עד ליעד?'
תוכנת וויז מורידה מראש את כל המפה הנידרשת עד ליעד?
13/08/2017 | 17:47
25
גם אם נוסעים נסיעה ארוכה כגון מוינה לסלובניה? הרי בוויז המפה לא נימצאת מראש בזיכרון מכשיר.
גם אם התשובה חיובית, זהו פיתרון לא מושלם כי זה אומר שאסור לך לכבות את הטלפון או לצאת בשוגג מהתוכנה במהלך הנסיעה.

לצפיה ב-'סעמק על אמסטרדם , הדבר הכי חשוב שם זה המצלמות מהירות'
סעמק על אמסטרדם , הדבר הכי חשוב שם זה המצלמות מהירות
13/08/2017 | 20:54
27
מ-100 ל-70 ושנייה אחרי זה יש מצלמה שתופסת מ-72.....
לצפיה ב-'טיילתי בדיוק שם לפני כחודש.'
טיילתי בדיוק שם לפני כחודש.
13/08/2017 | 17:30
1
29
השתמשתי בגוגל מאפס. עבד טוב כולל ניווט אוף ליין. לא חייבים אינטרנט אם מורידים מפות מראש ולדעתי זה חשוב למטרת גיבוי (ניווט זה חשוב מאד ואם מסיבה כלשהי אין אינטרנט או שלא מצליחים להתחבר למפעיל סלולרי עדיין אתה יכול לנווט).
יתרון חשוב נוסף של גוגל מאפס שניתן להכניס מראש את היעדים\מועדפים בעזרת המפה במחשב וזה עובר לטלפון. מעולה ושימושי לדעתי.
למקרה שאתה נוסע עם הספר מסדרת המשפחה המטיילת, במהדורה החדשה יש ברקודים דו מימד שאתה סורק אותם וישר עובר לתוכנת הניווט עם היעד הנידרש.
תהנו
לצפיה ב-'אכן, הניווט עם גוגל מאפס מאפשר גם שילוב עם ניווט רגלי/אופנים'
אכן, הניווט עם גוגל מאפס מאפשר גם שילוב עם ניווט רגלי/אופנים
13/08/2017 | 17:44
25
בערים צפופות עם בעיות חניה גם הניווט באמצעות תח"צ שימושי.
לצפיה ב-'גוגל מאפס!'
גוגל מאפס!
16/08/2017 | 15:42
1
לגמרי גוגל מאפס, עובד בכל העולם והכי מדויק.
לצפיה ב-'בעיה עם lg g6'
בעיה עם lg g6
11/08/2017 | 20:23
2
112
שלום לכולם!

לאחרונה התחדשתי בlg g6 ויש לי בעיה מסויימת עם זמן הפעולה של המסך.
אם אני לא לוחץ באופן יזום 2 לחיצות על המסך בכדי שיכבה הוא יכול להישאר דלוק שעות, פשוט לא נכבה.
בהגדרות כיוונתי ל15 שניות, בתוך אפליקציות הוא כן נכבה אחרי 15 שניות, במסכי הבית הוא נשאר דלוק תמיד אם לא כביתי בעצמי.
אודה לעזרתכם!
לצפיה ב-'איפה הגדרת?'
איפה הגדרת?
13/08/2017 | 13:39
33
יש כיבוי מסך אוטומאטי
ויש זמן לנעילה  - בשניהם אתה צריך להגדיר כמה זמן אתה רוצה.

אצתלי כיבוי מסך אחרי 30 שניות ונעילה אחרי 5 שניות מזמן כיבוי המסך
לצפיה ב-'מבקש המלצה לטלפון בתקציב של עד 900 ש"ח, רצוי לא סיני '
מבקש המלצה לטלפון בתקציב של עד 900 ש"ח, רצוי לא סיני
11/08/2017 | 10:45
2
77
רצוי עם מעבד קואלקום ולא מדיאטק, עם 4GB זיכרון ו-64GB איכסון. מאוד חשוב GPS איכותי. אני כרגע עם שיאומי Mi5 כמכשיר חלופי למוטורולה Moto X Pure 2015, וה-GPS שלו מאבד קליטה כל כמה דקות בניווט עם waze, מה שלא קרה מעולם עם המוטורולה.
אמור לשמש כמכשיר "לבינתיים"/חלופי עד שנזמין מכשיר חדש מחו"ל.
עדיפות ל-LG /Samsung.
מתכנן לקנות עוד היום באיזור המרכז.
למרות הנאמר - מה ההבדל בין
 Xiaomi Redmi Note 4X Qualcomm 
לבין:
 Xiaomi Redmi Note 4 Qualcomm (ללא X)
?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
14/08/2017 | 09:00
1
51
בקשר לוייז בMI5
תנסה להגדיר במכשיר שהוא לא ינעל את האפליקציות ברגע שהמסך כבה
הנה מדריך:
%D7%A4%D7%95%D7%A9/

כמכשיר זמני ניתן לרכוש את הסמסונג GRAND PRIME PLUS
ממשק מרשמלו.
מחיר 570 שקל.

ההבדל בין NOTE 4 לNOTE 4X קוואלקום.
בX המצלמה טיפה איכותית יותר ממשק המצלמה עם יותר אופציות ויש גם שיפור במהירות הפעלת המצלמה
לצפיה ב-'תודה, לא הכרתי את עניין ההגדרות, אני מנסה'
תודה, לא הכרתי את עניין ההגדרות, אני מנסה
16/08/2017 | 12:06
2
לצפיה ב-'פתרון תקשורת לאורחים מארה״ב שבאים לבקר בישראל'
פתרון תקשורת לאורחים מארה״ב שבאים לבקר בישראל
11/08/2017 | 05:02
1
74
פתחתי שרשור בנושא בפורום צרכנות
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/66/182433450...
מוזמנים להגיב
לצפיה ב-'הפתרון הזול כולל גלישה ושיחות בארץ ועולה כ 7.5 שח,'
הפתרון הזול כולל גלישה ושיחות בארץ ועולה כ 7.5 שח,
12/08/2017 | 04:26
53
הפתרון היקר הוא בגולן טלקום, כולל גם שיחות לחול ומספר אמריקאי לשיחות נכנסות ועולה 75 שח לאותו שבוע של טיול בישראל
לצפיה ב-'איך מסירים "טפט"?'
איך מסירים "טפט"?
10/08/2017 | 21:07
4
62
שאלה של מתחילה:
יש לי מכשיר שיאומי רדמי 4.
הורדתי למכשיר "טפט" אבל אני לא מרוצה ממנו ורוצה להסיר, מבלי להוריד טפט אחר במקומו, אלא פשוט להחזיר אותו למצב ההתחלתי ללא טפט.
איך עושים את זה?
בינתיים ראיתי רק אפשרות להחליף לטפט אחר.
לצפיה ב-'ללא טפט- רקע שחור?'
ללא טפט- רקע שחור?
11/08/2017 | 14:55
1
32
אם אין בגלריית טפטים רקע חלק, אפשר להוריד מהרשת או מאפל' טפטים (zsdge למשל, אני תמיד מוצאת בה טפטים בכל הסגנונות) ולהגדיר
לצפיה ב-'העניין הוא לא רק הצבע'
העניין הוא לא רק הצבע
11/08/2017 | 16:20
33
אלא גם התצוגה. למשל אני לא אוהבת שהשעה מופיעה בשתי שורות, השעה למעלה והדקות למטה.
וגם במצב ההתחלתי היה יותר קל לראות את מצב הסוללה בכל רגע נתון כי זה הופיע כמו ''ציור'' של הסוללה. עכשיו יש צורך להיכנס להגדרות כדי לראות את מצב הסוללה.
זה מופיע ככה בכל הטפטים, השאלה אם יש דרך להחזיר את זה למצב ההתחלתי.
לצפיה ב-'לא מכיר ספציפית'
לא מכיר ספציפית
11/08/2017 | 16:15
1
33
יש ערכות נושא בהגדרות.
אצלי זה בהגדרות >תצוגה > ערכות נושא (theme) .שם תוכלי לבחור את ערכת הנושא המקורית של הטלפון.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/08/2017 | 16:21
9
לצפיה ב-'איכות המצלמה'
איכות המצלמה
10/08/2017 | 17:37
3
59
באיזה מכשיר המצלמה טובה יותר SAMSUNG S8 או Iphone 8??"
תודה.

לצפיה ב-'יצא אייפון 8 ולא סיפרו לי ?'
יצא אייפון 8 ולא סיפרו לי ?
10/08/2017 | 17:51
1
17
לצפיה ב-'כן. ביקשתי שיסתירו את זה ממך '
כן. ביקשתי שיסתירו את זה ממך
11/08/2017 | 00:03
22
לצפיה ב-'החלפת סים שחוק - בגולן טלקום - סתם סיפור'
החלפת סים שחוק - בגולן טלקום - סתם סיפור
10/08/2017 | 15:39
18
129
הסים של אמא שלי, היה בשימוש מיוני 2012 ברציפות , נשחק והפסיק לעבוד.
בהתחלה חשבתי שזה הנוקיה שלה שבק איך יכולתי לחשוב זאת
התקשרתי לגולן אחרי התעקשות שזה לא ניוד ולא רשלנות אלא באמת שחיקה של הסים, הוצעה לי החלפה ב19 שח ... אבל דרך משלוח בדואר ישראל.
ניסיתי להבין למה לא באחת הנקודות שלהם... אמרו שיבדקו ויחזרו... עברו שבע שעות ואף אחד לא חזר

לצפיה ב-'סעיף 81א(ה) ברישיון של גולן-טלקום'
סעיף 81א(ה) ברישיון של גולן-טלקום
10/08/2017 | 15:59
12
116
"בעל הרישיון אינו רשאי לגבות מהמנוי דמי כרטיס חכם בגין החלפת הכרטיס החכם בעקבות תקלה שנתגלתה בו."
לפני מספר שבועות קרוב משפחה שם לב שהמכשיר שלו כבר לא אצלו (אבדן? גניבה? מי יודע). רכש כרטיס חדש אצל משווק תמורת 19 או 20 ש"ח.
ה"חלופה" שהוצעה לך אינה באמת חלופה, הרי אתה יכול לגשת למשווק ולקבל כרטיס חדש מכל סיבה (אובדן, גניבה, שינוי גודל או כל סיבה אחרת).

חוצמזה, ההצעה שלהם כלל לא פרקטית ללא שהם מתנים אותה בתשלום. במקרה הטוב כרטיס חדש ייצא רק מחר לדואר. מתי יגיע אליך? אולי יומיים אולי שבועיים.
לצפיה ב-'שאלת הבנה/למידה '
שאלת הבנה/למידה
10/08/2017 | 16:16
5
87
אתה מדבר על הרשיון של גולן-טלקום . אבל אין גולן טלקום .  החברה נמכרה ומחברה שהיתה אמורה להיות מפעילה פיסית הפכה למפעילה וירטואלית תחת סלקום .
מה מידת הרלוונטיות של רשיון המפעיל למצב הנוכחי של החברה ? 
לצפיה ב-'היא לא נמכרה לסלקום, היא נמכרה לאלקטרה'
היא לא נמכרה לסלקום, היא נמכרה לאלקטרה
10/08/2017 | 16:21
1
39
לצפיה ב-'צודק , טעות כתיב שלי .הייתי צריך להפריד את המכירה מהמפעילה .'
צודק , טעות כתיב שלי .הייתי צריך להפריד את המכירה מהמפעילה .
10/08/2017 | 19:21
22
לצפיה ב-'הרישיון ניתן ליישות משפטית ללא תלות* מי בעל/י המניות ביישות'
הרישיון ניתן ליישות משפטית ללא תלות* מי בעל/י המניות ביישות
10/08/2017 | 17:18
2
57
חברת גולן טלקום פועלת בשוק התקשורת מכח רישיון שניתן לה ע"י הרגולטור.
האם החברה עומדת ברישיון או ישנן הפרות של חלקים אלו או אחרים - זה עניין שהרגולטור אמור לפקח עליו.
אם החברה פועלת על-בסיס/היתר הרישיון, הרי שהרישיון רלוונטי.

* כוכבית קטנה. יש קצת התניות בעניין בעלי המניות, הן ברישיון עצמו (אם זכור לי נכון, פרק ב' ו/או ג' של הרישיון) והן מכח חוקים/תקנות אחרים (למשל, הרגולטורים הרלוונטיים לא אישרו את עסקת מכירת גולן טלקום לחברת סלקום)
לצפיה ב-'ואם כבר פיקוח '
ואם כבר פיקוח
10/08/2017 | 19:23
1
60
אתמול ראיתי ( לא ממש זוכר איפה ) ידיעה שמשרד התקשורת חילט קרוב ל 30 מליון ש"ח מכספי הערבויות של גולן טלקום 
לצפיה ב-'אכן, שמעתי כבר לפני יומיים '
אכן, שמעתי כבר לפני יומיים
10/08/2017 | 20:00
52
תוהה אם הספאמרים פרסמו את זה פה. אולי. יש מספר כינויים שאינני קורא את הודעותיהם, הספאמרים למיניהם הם דוגמא לכך...

הודעת משרד התקשורת -

האם זה מעט מידי ומאוחר מידי? לענ"ד כן.
לענ"ד במאזן הסופי, החברה 'חסכה' סכומים משמעותיים יותר בכך שהקימה רשת חלקית ופרקה אותה בתוספת חילוט ערבות בסך של כ-30 מיליון ש"ח אל מול האלטרנטיבה... (הרי איזה מן הגיון זה לעמוד בהתחייבות?)
לצפיה ב-'למיטב זכרוני שינוי גודל גם מ״ל בחינם'
למיטב זכרוני שינוי גודל גם מ״ל בחינם
10/08/2017 | 20:20
2
23
לצפיה ב-'לא יודע מה זה "מ"ל" אבל יודע שכדאי שתרענן את זכרונך '
לא יודע מה זה "מ"ל" אבל יודע שכדאי שתרענן את זכרונך
10/08/2017 | 21:07
1
20
לצפיה ב-'הכוונה היתה צ"ל'
הכוונה היתה צ"ל
10/08/2017 | 22:22
13
לצפיה ב-'זה הרשיון? לא מצאתי 81א (ה)'
זה הרשיון? לא מצאתי 81א (ה)
10/08/2017 | 22:20
2
40
לצפיה ב-'סה"כ בדיתי מליבי, למה אתה נתפס לעובדות שהסעיף לא מופיע '
סה"כ בדיתי מליבי, למה אתה נתפס לעובדות שהסעיף לא מופיע
11/08/2017 | 12:27
1
51
נסה את מזלך במסמך העדכני מ-21/03/2017 (אתה הפנת למסמך מ-31/12/2014)

לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/08/2017 | 15:57
40
אכן, היה צריך לקבל הסים בחינם
לצפיה ב-'יופי, הזדמנות לנייד'
יופי, הזדמנות לנייד
10/08/2017 | 16:27
25
לצפיה ב-'סוף הפרשה '
סוף הפרשה
10/08/2017 | 22:26
3
97
נגשתי לנק מכירה (בסט מובייל) 
הונפק סים חדש. בחיוב 19 שח. 
הנציג אמר לי שאתקשר למוקד לאקטב
התעקשתי שיעשה זאת בעצמו כדי לא לחכות שוב 20 דק על הקוו. בוצעה אקטיבציה בדוכן עצמו 
בדקתי שיחה יוצאת ונכנסת
הפרשה הסתיימה 

לגבי ניוד 
אין אף מפעילה עם תכנית 100 דק ב10 שח, עם סים חינם ומידית. 
הכי קרוב זה 012 מובייל אבל הסים אצלם עולה יותר מ19 שח 

לצפיה ב-'pmobile/019 (חינם בבאג / 10 שח). אבל המחיר אינו קבוע "לתמיד"'
pmobile/019 (חינם בבאג / 10 שח). אבל המחיר אינו קבוע "לתמיד"
11/08/2017 | 12:29
29
לצפיה ב-'הייתי שולח מייל לשרות הלקוחות/פניות הציבור ודורש זיכוי '
הייתי שולח מייל לשרות הלקוחות/פניות הציבור ודורש זיכוי
11/08/2017 | 20:39
1
55
של 19 שח לפי הוראות הרשיון

gtpniyot@golantelecom.co.il
לצפיה ב-'שלחתי מייל ודרשתי זיכוי '
שלחתי מייל ודרשתי זיכוי
13/08/2017 | 06:32
50
אעדכן מה קרה 
לצפיה ב-'מכשירים חדשים נכנסו לשיווק בארץ GINI N8 נוקיה 3310.'
מכשירים חדשים נכנסו לשיווק בארץ GINI N8 נוקיה 3310.
10/08/2017 | 10:35
1
35
לצפיה ב-'בחייאת, על ה-3310 אפילו *אתה* כבר הספמת!'
בחייאת, על ה-3310 אפילו *אתה* כבר הספמת!
10/08/2017 | 10:54
30
לצפיה ב-' מה היא קיבולת קבלת הודעות sms של טלפון נייד'
מה היא קיבולת קבלת הודעות sms של טלפון נייד
10/08/2017 | 07:56
1
27
איך בודקים מה היא קיבולת קבלת sms  מכסימלית של טלפון נייד שלי. קרי כמה הודעות sms יכול הטלפון לקבל  ב15 דקות מבלי שידחה את ההודעות?
סוג הטלפון lgg3
לצפיה ב-'לצורך העניין, עבור טלפונים חכמים, אין מגבלה'
לצורך העניין, עבור טלפונים חכמים, אין מגבלה
10/08/2017 | 08:33
34
זה פונקציה של נפח האיחסון הפנימי הפנוי. בהנחה שהמכשיר לא מתריע על חוסר במקום (שמשמש גם לאפליקציות והנתונים שלהן, יומן שיחות, ואיחסון "מטמון" זמני), אין בעיה לקבל גם אלפי הודעות ברבע שעה.
לצפיה ב-'פריצת מכשיר נעול עם סיסמא'
פריצת מכשיר נעול עם סיסמא
10/08/2017 | 00:37
43
102
סמסונג E5 גלקסי.
הכנסתי סיסמה לפלאפון, (לא היה טעון ב80%) ומייד אחרי,הסיסמא לא עובדת.
האם אפשר לפרוץ,תוך כדי מצב,שהקבצים השונים לא ימחקו?
המשך>>
סמסונג E5 גלקסי.
הכנסתי סיסמה לפלאפון, (לא היה טעון ב80%) ומייד אחרי,הסיסמא לא עובדת.
האם אפשר לפרוץ,תוך כדי מצב,שהקבצים השונים לא ימחקו?
לצפיה ב-'באיזו חברה לבחור? (וואלה מוביל, פי מוביל, פלאפון, ג'יני)?'
באיזו חברה לבחור? (וואלה מוביל, פי מוביל, פלאפון, ג'יני)?
09/08/2017 | 20:28
15
86
כרגע המצב הוא שהתשתית של פלאפון היא הכי טובה אצלי. במקום מגורים שלי.
איך אני יודע? כי הייתי אצל רמי לוי. הייתה לי קליטה מעולה.
הורדה 40 העלאה גם משהו כזה.
עברתי ל 019, מחירים טובים, אבל המהירות? 2 מגה הורדה, העלאה בקושי 0.50
דור 4 בכלל על הפנים. לפעמים אפילו יש משולש "אין קליטה, שיחות חירום בלבד".
עם רמי לוי לא היה ככה בחיים (שנתיים איתו).
אבל לחזור אליו אני לא אחזור, כי הוא רוצה על סים 50 שקל, ואני זרקתי את הסים הישן. 
סתם יורה לעצמו ברגל. הייתי מחזק אותו, אבל לשלם 50 על סים? גם 25 יקר לי (יש דרך כמהזה).
אבל מחירי התוכניות שלו יקרות. לא, תודה.

אז אני נשאר עם החברות הבאות שעובדות בתשתית פלאפון:
פי מוביל
ג'יני
וואלה מוביל
קרביץ מוביל
או פלאפון עצמם
העדפה שלי ללכת על וואלה, כי אפשר לקנות את הסים ב5 שקל בקופיקס (אכן? זה עדיין קיים?)

אם רמי לוי היה מחזיר סים ב1₪ הייתי עושה אצלו בלי להתלבט. 

אז וואלה?
לצפיה ב-'פי מובייל'
פי מובייל
09/08/2017 | 20:54
12
183
כנס לסניף באג הקרוב לביתך ונייד אל פי מובייל.
הסים חינם אין כסף.

לגבי פרטנר- אתה רק מחזק את הדיעה שלי עליהם שהקליטה והגלישה
דרכם היא קקה מייקה לגמרי.
לצפיה ב-'איך זה מתבצע יעקב?'
איך זה מתבצע יעקב?
09/08/2017 | 21:28
4
70
אני נכנס לבאג רק לשם לקיחת כרטיס סים, או שם אני חותם על הכל, נותן אמצעי תשלום?

כי ראיתי באתר של פי מוביל שאפשר להצטרף לבד

ראיתי גם באתר, שכתוב להפעלת סים ש*נרכש* בבאג. האם צריך לרכוש אותו שם, משמע הוא עולה כסף יעקב?

לצפיה ב-'אם אתה כבר נכנס לבאג'
אם אתה כבר נכנס לבאג
09/08/2017 | 21:40
3
71
אתה יכול לנייד במקום.
כל הסיפור של הניוד לוקח עד 20 דקות. אתה לא משלם על הסים.
בזמן ההזמנה (ניוד) מול הנציג, אתה נותן את פרטי כרטיס האשראי כדי
לצרף אותך לפלאפון ( פי מובייל).
לגבי לקיחת הסים וניוד עצמאי בבית, אין לי מושג אם יש עלות לסים
במקרה כזה.
לצפיה ב-'תודה יעקב '
תודה יעקב
09/08/2017 | 21:53
2
46
אם יש אפשרות להיכנס, לקחת SIM ולצאת, אעדיף אותה.
אני תמיד מעדיף לעשות הכל לבד, בנוחות במחשב. על אחת כמה וכמה, שהאפשרות ניתנת לי.
באתר P מוביל אפשר להצטרף לבד, למלא הכל לבד (כך עשיתי גם ברמי לוי, מה שמאוד אהבתי. גם בגולן זה כך).
אני מקווה רק שבמקרה הזה הSIM גם חינם. כי אם לא, אחרוג מהרצון שלי לעשות תמיד הכל לבד, ואעשה שם את הניוד (פחות מעדיף, אבל אם אין ברירה).

תראה איזה שפגטים אנחנו עושים, ההישראלים, רק בשביל SIM חינם/במחיר מוזל.

כשהחתיכת פלסטיק הזאת לא עולה להם בטח יותר מ 1.5-2₪ בהגזמה גמורה. עם עלויות שינוע והכל. 
לו היו מוכרים לנו מלכתחילה ב 5-10₪ אפילו 15₪. אבל תמיד רוצים להרוויח עוד ועוד.
לצפיה ב-'גם אני מעדיף שלא לשלם על הסים'
גם אני מעדיף שלא לשלם על הסים
09/08/2017 | 21:59
1
46
בגלל זה גולן טלקום ורמי לוי הם לא אופציה עבורי.

לצפיה ב-'מסכים, זו גם הגישה שלי. להפך, החברות הקטנות (רמי לוי, גולן)'
מסכים, זו גם הגישה שלי. להפך, החברות הקטנות (רמי לוי, גולן)
09/08/2017 | 22:15
50
צריכות לגרום לצרכן שתהיה לו סיבה מספיק טובה לבוא אליהן.
לא כולם חדורי מטרה לחזק את החדשות והקטנות בכל מחיר. במיוחד לא עם יוקר המחיה פה.
ב 49 ש"ח שהסים עולה אצל רמי לוי, אני מקבל חודשיים בחברת פלאפון, עם 12GB.
זה רק עלות הסים. לא השוואתי אפילו מחירי תוכניות.

לו אני רמי לוי, או גולן
נותן SIM חינם, או בעלות של מקסימום 5 שקלים.

אבל זו כבר בעיה שלהם. לא עניין שלי או שלנו. 
לצפיה ב-'צר לי לאכזב אותך אך הקליטה בפרטנר רחוקה מלהיות "קקה מייקה"'
צר לי לאכזב אותך אך הקליטה בפרטנר רחוקה מלהיות "קקה מייקה"
10/08/2017 | 00:59
6
75
כדבריך.
כלקוח שלהם בקצת יותר מהעשור וחצי האחרונים, אני חווה איתם קליטה נהדרת ברוב המוחץ של המקומות בהם הייתי, במקומות בהם כן נתקלתי בבעיות קליטה - גם בחברות האחרות לא הייתה קליטה (מדובר על מקומות כמו נחלים וטיולים שונים בהם אין קליטה של אף אחת מהחברות עקב תנאי שטח שלא מאפשרים זאת), המהירות שאני מקבל על תשתית הדור הרביעי שלהם מגיעה מדי פעם גם ל50Mbit העלאה ו40Mbit הורדה.
אז להגיד שהקליטה שלהם קקהמייקה?! רחוק מלהיות נכון!

לצפיה ב-'הייתי מעלה צילום מסך, אך עקב איפוס הטלפון והתקנתו מחדש '
הייתי מעלה צילום מסך, אך עקב איפוס הטלפון והתקנתו מחדש
10/08/2017 | 01:01
3
56
אין לי הסטוריית בדיקות SpeedTest שעשיתי.
לצפיה ב-'במיוחד לצורך העניין התקנתי SpeedTest '
במיוחד לצורך העניין התקנתי SpeedTest
10/08/2017 | 11:58
2
56
לצפיה ב-'ושכחתי לציין - אני לקוח פרטנר '
ושכחתי לציין - אני לקוח פרטנר
10/08/2017 | 11:59
29
לצפיה ב-'מצוין, שלי אתמול היו מעט יותר '
מצוין, שלי אתמול היו מעט יותר
10/08/2017 | 13:28
42
נמוכות 49 ו16 בהתאמה. וזה היה בשעות עומס יחסי.
בכל אופן, זה רחוק מלהיות קקהמייקה!
(בערב אנסה לעשות השוואה באותו מקום עם הטלפון של אבא שלי והטלפון של אמא שלי (סלקום ופלאפון בהתאמה, כשאני בפרטנר))
לצפיה ב-'40Mbit הורדה?'
40Mbit הורדה?
10/08/2017 | 06:20
1
62
בפרטנר? הם גדולים !

לצפיה ב-'גם אני בפרטנר'
גם אני בפרטנר
10/08/2017 | 14:51
39
העלאה - 35.8
הורדה - 27.9
נכון לעכשיו
לצפיה ב-'רק תיקון קטן - אלו לא *חברות* שונות, אלא מותגים של פלאפון'
רק תיקון קטן - אלו לא *חברות* שונות, אלא מותגים של פלאפון
10/08/2017 | 07:37
47
זה כמו ש-012 זו לא חברה סלולרית, אלא מותג של חברת הסלולר פרטנר.

אני לא זוכר האם כולם "זוכים" לשירות הלקוחות העיקרי של פלאפון או לא, אבל אני חושב שלפחות חלק כן.
לצפיה ב-'אני מעל חודש בפלאפון ומאוד מרוצה'
אני מעל חודש בפלאפון ומאוד מרוצה
10/08/2017 | 14:55
53
הקליטה, נו זה לא חדש, הכי טובה שיש. זה היה ידוע ממזמן. אני התרשמתי לטובה מהאפל' שלהם שבה אפשר לעשות הכל- צפייה בחשבוניות, החלפת חבילות, בדיקת מהירות, זימון תור ועוד
לצפיה ב-'איך אני מוחק לוגים+זבל מ LG G4 BEAT ??'
איך אני מוחק לוגים+זבל מ LG G4 BEAT ??
09/08/2017 | 12:48
24
(שאלתי גם ב2142)

אנדרואיד 5.1.1 ואין הרבה דברים מותקנים עליו אבל טוען שלא נשאר מקום בשביל לעדכן את התוכנה של אליאקספרס ..
הקוד ה"רגיל" (#9900#*) לא עובד ורושם שזה פעולה לא חוקית ..

יש מה לעשות ??
לצפיה ב-'סאני זכו במכרז החשכ"ל - המחירים כמובן בריצפה.'
סאני זכו במכרז החשכ"ל - המחירים כמובן בריצפה.
09/08/2017 | 10:32
10
152
משתלם להם. 
הסלולאר של עובדי המדינה זול ב35%.
לכלכליסט נודע כי סאני תקשורת שזכתה במכרז לאספקת מכשירים לעובדי מדינה תציע סמסונג S8 ו+S8 בהטבה משמעותית.

המחירים:
סמסונג S8 יבואן רישמי 1,998 שקל.
סמסונג S8+ יבואן רישמי 2,371 שקל.

לצפיה ב-'אז מה שאתה בעצם אומר זה '
אז מה שאתה בעצם אומר זה
09/08/2017 | 10:51
8
119
שסאני מוכרים לעובדי החשכ"ל מכשירים בהנחות מופלגות 
ועדיין 
מרויחים על כל מכשיר 
כלומר : לכל לקוח פרטי שיקנה S8/S8+ יוסיפו לאריזה תעודת הוקרה על זה שהוא מסבסד עובד מדינה +אריזה של וזלין שקצת פחות יכאב לו ..

לצפיה ב-'ועוד פרא קטן שנשכח מידידינו המעתיק/מדביק '
ועוד פרא קטן שנשכח מידידינו המעתיק/מדביק
09/08/2017 | 10:58
3
105
"על פי תנאי המכרז, סאני תהיה הספק היחיד ..." 
לצפיה ב-'למה הציניות בהודעות שלך?'
למה הציניות בהודעות שלך?
10/08/2017 | 09:42
2
62
אני דווקא לא הצלחתי להתלהב מהS8 S8+.
גם 2000 שקל או 2400 שקל לא הייתי משלם עליהם.
אלו סתם מכשירים שבירים עם סוללות חלשות.

הייתי מעדיף כבר את הS7 EDGE.
בעיניי הוא מכשיר הרבה יותר נורמלי.
וגם יש לו סוללה מצויינת.

לצפיה ב-'למה צריך להסביר דברים שקופים ? '
למה צריך להסביר דברים שקופים ?
10/08/2017 | 11:49
49
אם היבואן מוכר מכשיר במחיר מסוים ועדיין מרויח עליו זה אומר שעל שאר האוכלוסיה היבואן מייצר אחוזי רווח חזיריים . 
ואם לפי תנאי המכרז יש ספק מכשירים אחד בלבד - על פניו ולכאורה סכומי כסף מכובדים עברו מיד ליד כדי לייצר את הסיטואציה הנוחה הזאת ליבואן הבודד . 
אין שום קשר למכשיר כזה או אחר לעמידות או לסוללות . 
לצפיה ב-'חרטטן צמרת , הלוואי ולכל המכשירים יהיו סוללות כמו שלו ,סוללה'
חרטטן צמרת , הלוואי ולכל המכשירים יהיו סוללות כמו שלו ,סוללה
10/08/2017 | 18:04
32
שמחזיקה יום שלם בלי להתאמץ גם אצל המשתמשים הכבדים עם העובדה שיש לו מסך שדולק כל הזמן .
אני מאחל שלכל מכשיר תהיה סוללה כזאת ,
לצפיה ב-'אל תטעה את הגולשים...'
אל תטעה את הגולשים...
09/08/2017 | 11:40
3
131
וזלין לא ממש מומלץ...
לצפיה ב-''
09/08/2017 | 12:14
11
לצפיה ב-'וגם עולה כסף אז מדוע שיספקו אותו בנוסף?'
וגם עולה כסף אז מדוע שיספקו אותו בנוסף?
09/08/2017 | 14:25
76
שיכאב להם יותר למזוכיסטים
לצפיה ב-' יש כל מיני תחליפים אחרים מומלצים יותר '
יש כל מיני תחליפים אחרים מומלצים יותר
10/08/2017 | 01:06
24
לצפיה ב-'סאני לא זכו לבד במכרז של החשכ"ל'
סאני לא זכו לבד במכרז של החשכ"ל
12/08/2017 | 17:38
20
אלא רק לאספקה של טלפונים של סמסונג.
פלאפון זכו במכרז לאספקה של אייפון , ו- HTC
פרטנר זכתה באספקה של LG ובאג זכתה  באספקה של MEIZU.
המחירים כפי שפורסמו במכרז כאשר יצא - לא היו ממש אטרקטיביים.
רעיה
לצפיה ב-'יש חברת סלולר שאפשר 2 סימים על אותו תוכנית? (לא שימוש יחד)'
יש חברת סלולר שאפשר 2 סימים על אותו תוכנית? (לא שימוש יחד)
09/08/2017 | 02:05
14
67
תודה
לצפיה ב-'ברור שלא'
ברור שלא
09/08/2017 | 07:49
12
74
הם רוצים שתשלם פי 2 על שימוש פי 2.
בדרך כלל הסים המשני (לרכב) מיועד רק לשיחות וSMS ולא יכול לגלוש
נדמה לי שבפרטנר הוא כן גולש - אבל כמובן שותה את אותה החבילה שמוקצית בתכנית שבה נמצא המספר שלך
לצפיה ב-'הם מבקשים כסף על הסים המשני כל חודש?'
הם מבקשים כסף על הסים המשני כל חודש?
09/08/2017 | 08:43
9
55
בוקר טוב לך
כמה פרטנר גובים על זה? או רק חיוב פעם אחת על הסים?
ולא שאלתי על שימוש פי 2. פשוט שיהיה לי ב2 גדלים סימים אותה חבילה.
ולרכב? איזה גודל נותנים לך לרכב נאנו גם?
תודה
לצפיה ב-'נותנים כל גודל סים שתרצה. סים שני עולה 15 שח בחודש, לי הם '
נותנים כל גודל סים שתרצה. סים שני עולה 15 שח בחודש, לי הם
09/08/2017 | 19:34
7
52
ויתרו על התשלום הנוסף (לקוח ותיק)
לצפיה ב-'כמה שנים זה לקוח ותיק? וגם הגלישה עובד לך?'
כמה שנים זה לקוח ותיק? וגם הגלישה עובד לך?
10/08/2017 | 02:42
6
32
ותודה לכל העונים

וסים שמתפרק וחזרה זה מה שאעשה אם לא אקבל משני ללא תוספת תשלום. אבל פשוט פחות נוח.
ורוצה 2 גדלים כי לפימם רוצה ממכשיר אחר לגלוש.
לצפיה ב-'לצורך החלפת גודל סים משתמשים במתאם סים.'
לצורך החלפת גודל סים משתמשים במתאם סים.
10/08/2017 | 05:35
2
33
העלות שלו 1$ באיביי ו 20 שח בחנויות בארץ (וכנראה פחות)
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
10/08/2017 | 18:37
1
33
היי

כן אני יודע שקיים מתאם.
וגם סים חדש של פרטנר אפשר להרכיב ולפרק אותו לכל מיני גדלים שוב ושוב.
הקטע שרציתי לברר אולי אני יכול לחסוך את האי נוחות של הוצאת הסים החלפת הגודל והכנסה שוב וחוזה התהליך.
לצפיה ב-'גם אם זה יעלה 15 שח בחודש?'
גם אם זה יעלה 15 שח בחודש?
10/08/2017 | 20:12
12
לצפיה ב-'לא יודע בדיוק כמה זה רשום להם כי עברתי מעיסקי לפרטי באיזה של'
לא יודע בדיוק כמה זה רשום להם כי עברתי מעיסקי לפרטי באיזה של
10/08/2017 | 11:44
2
22
שלב.
בעיסקי הייתי מיום ההקמה, לפרטי עברתי לפני 7 שנים בערך.
אבל כרגע יש לי רק קו בודד אצלם (+קו גלישה) ככה שאני ממש לא לקוח חשוב אצלם.
את הילדים העברתי ל 012 ואני בפרטנר רק בגלל הדו סים.
אני לא יודע אם יש גלישה במשני כי הוא מותקן ברכב שלי בנוקיה 6230.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
10/08/2017 | 18:35
1
16
היי
אני כ6 שנים פרטי.

השאלה אם היחס לפי שנים או בגלל שהיה לך כמה קווים ועסקי.

לצפיה ב-'אין לי מושג, תנסה לבקש מה יש לך להפסיד.'
אין לי מושג, תנסה לבקש מה יש לך להפסיד.
11/08/2017 | 00:15
10
לצפיה ב-'למה צריך את אותה חבילה ב 2 גדלי סים?'
למה צריך את אותה חבילה ב 2 גדלי סים?
09/08/2017 | 20:09
17
לצפיה ב-'סים משני בפרטנר לא יכול לגלוש או לקבל הודעות אלא אם מבקשים '
סים משני בפרטנר לא יכול לגלוש או לקבל הודעות אלא אם מבקשים
10/08/2017 | 01:13
1
49
במיוחד - לא תמיד הם מסכימים לאפשר את זה.

הסים בפרטנר אגב עבר להיות סים פריק - 3 גדלים ביחידה אחת, מתפרק בהתאם לצורך שלך.

לצפיה ב-'מה עושים כדי שיקבלו הבקשה?'
מה עושים כדי שיקבלו הבקשה?
10/08/2017 | 02:43
16
לצפיה ב-'בפלאפון אפשר להזמין ללא בעיה, בהוט מובייל צריך ללכת במיוחד..'
בפלאפון אפשר להזמין ללא בעיה, בהוט מובייל צריך ללכת במיוחד..
15/08/2017 | 22:20
4
לצפיה ב-'הסרת פרסומות שצצות בסלולר'
הסרת פרסומות שצצות בסלולר
09/08/2017 | 09:22
4
36
בוקר טוב חברים,
בשבועות האחרונים התחילו להופיע לי בסלולרי לפתע משומקום הודעות/פרסומות בצג הראשי, ומעל המקלדת גם כשאני מתחיל להקליד (SMS/וואטסאפ או הקלדה לכל שימוש אחר).
התקנתי AdBlocker, ניסיתי לעשות שינויים בהגדרות - וכלום, הפרסומות הללו כל הזמן צצות לי באמצע החיים ופשוט ממש מפריעות לי.
אין לי מושג מה קרה שזה פתאום החל, אך באמת שאשמח לחוות דעתכם מה עושים ואיך מסירים אותן.
לצפיה ב-'זה קורה מאיזו אפליקציית זבל שהתקנת'
זה קורה מאיזו אפליקציית זבל שהתקנת
09/08/2017 | 09:25
2
33
תנסה להיזכר מתי זה התחיל, ותמחק את האפליקציות שהתקנת במועד הזה.
לצפיה ב-'תודה רבה, ניסיתי כבר להיזכר ולהסיר, אך לא עזר לי'
תודה רבה, ניסיתי כבר להיזכר ולהסיר, אך לא עזר לי
09/08/2017 | 09:46
1
26
מה היית ממליץ לי?
לצפיה ב-'להמשיך להסיר עד שתמצא את האפ' הסוררת..'
להמשיך להסיר עד שתמצא את האפ' הסוררת..
09/08/2017 | 11:41
33
תנסה ללחוץ לחיצה ארוכה על הפרסומת, אולי תצליח לראות מטעם מי היא הופיעה.
אם לא תצליח לאתר אותה, תצטרך לאפס את המכשיר לחלוטין.
לצפיה ב-'תתקין יישום בשם Addons Detector'
תתקין יישום בשם Addons Detector
09/08/2017 | 13:19
51
תפעיל אותו ותסתכל ברשימת האפליקציות הפרובלמטיות שהוא מציג. חפש אפליקציות שבמאפיינים שלהן יש Push notifications וכד'

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ