לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'התוכלו לעזור לי במשהו שבטח ייראה לכם טפשי?'
התוכלו לעזור לי במשהו שבטח ייראה לכם טפשי?
20/11/2016 | 22:25
6
98
המתנתי בצהריים באיזה מוסד רפואי, בקומה חמישית, שחלונותיה סגורים. אני לא יודעת אם יש לכך קשר, אבל מאז התחיל הטלפון שלי לעשות בעיות מעצבנות. כשהבת שלי התקשרה, היא התקשתה לשמוע אותי, וחשבתי שיש שם בעיות קליטה, אולי כי הכל סגור.

אבל בינתיים כתבתי מייל, ולא יכולתי לשלוח אותו, ועוד פעולות לא יכולתי לעשות, כי כל הזמן נכתב שאין לי חיבור אינטרנט, ושהקו לא מקוון, או משהו כזה, ובעיות בסנכרון.

לא זכרתי מה יש לעשות (ועדיין לא זוכרת). אז כמה פעמים כיביתי לגמרי את הטלפון, המתנתי זמן מה, והדלקתי מחדש. זה לא שינה כלום.
בקיצור, יש לי מייל מהצהריים, שחלק ממנו עבר לי כטיוטא למחשב. אבל המשכתי לכתוב אותו בטלפון אחה"צ, ומאז הוא מחכה בממתינה, וחלקו הזה לא עבר אל המחשב, ואני גם לא מצליחה להעתיק משם.

סיפור ארוך לבעיה (אולי) קטנה.
יש עצה בשבילי איך להתגבר על הבעיה?
לצפיה ב-'תוספת:'
תוספת:
20/11/2016 | 22:35
54
כשאני מנסה לברר משהו בגוגל, נכתב לי:
לא מקוון
מנסה להתחבר מחדש. התוצאות שלך יופיעו כאשר תתחבר שוב.

נסה שוב
משוב

הבעיה שאני לא יודעת להתחבר שוב. 
במחשב אין לי בעיות, ואני מחוברת לאינטרנט. אבל הטלפון שלי מחובר למחשב, אז אני לא מבינה את מקור הבעיה.
והסוללה של הטלפון מלאה.
לצפיה ב-'תודה, כבר לא צריך. חיפשתי מאז שכתבתי כאן, דרך גוגל.'
תודה, כבר לא צריך. חיפשתי מאז שכתבתי כאן, דרך גוגל.
21/11/2016 | 00:22
56
עשיתי המון המון נסיונות, עד שעכשיו הצלחתי איכשהו לתקן את הבעיות. 
"יגעת ומצאת - תאמין"! (:
לצפיה ב-'למרות שכתבת שכבר אין צורך בעזרה'
למרות שכתבת שכבר אין צורך בעזרה
21/11/2016 | 07:04
3
57
אגיב ואכתוב כי נראה לי שפשוט לא היה  wifi במקום ההוא וגם לא תקשורת סלולרית, אולי בגלל מיסוך כלשהו או בגלל קשיי קליטה.
האם באמת אחד משני הדברים גרם לבעיות שציינת?
לצפיה ב-'תודה, אבל אין לי מושג. זו הפעם השנייה שאני ממתינה באותו מקום'
תודה, אבל אין לי מושג. זו הפעם השנייה שאני ממתינה באותו מקום
21/11/2016 | 10:07
2
45
ובפעם הקודמת לא היתה לי שום בעיה באותן פעולות בפלאפון.

בכל מקרה, אני חושבת שהטלפון שלי לא תלוי ב-Wi-Fi, כי יש לי שירות מלא של גולן, ואני בכלל לא מתעסקת ב-Wi-Fi. חושבת שהוא סגור אצלי בד"כ. אני לא שמה לב, אפילו אם הוא דולק או כבוי.

מה שהיה מעצבן, שהייתי שם כולה כחצי שעה, והבעיות נמשכו לי עד הלילה, למרות כמה פעמים של אתחול המכשיר.

ואמש, כשעבדתי שעתיים על ה"תיקון", התעסקתי בכל דבר אפשרי, כך שאני אפילו לא יודעת מה באמת גרם בסופו של דבר להשבת המצב הרגיל לטלפון. בכל מקרה, העזרה הטובה ביותר, היתה כשבשעה האחרונה עסקתי ב-"תיקון שגיאות סנכרון עם אפליקציית Gmail ל-Android", שמצאתי בגוגל. לא הכל תאם בדיוק לנקסוס 5 שלי, אבל ההוראות שמצאתי שם, הן מה שבסופו של דבר אִפשרו לי לפעול נכון.

לצפיה ב-'תודה על התשובה.'
תודה על התשובה.
21/11/2016 | 11:13
1
33
חשבתי שיש קשר, יתכן שאין כזה.
לצפיה ב-'מי יודע? אני בטח לא. אבל העיקר שעכשיו הכל בסדר. (:'
מי יודע? אני בטח לא. אבל העיקר שעכשיו הכל בסדר. (:
21/11/2016 | 13:18
8
לצפיה ב-'נייד xiaomi Mi4c נקנה בארץ באופן פרטי ומזה כשעה אני שומעת'
נייד xiaomi Mi4c נקנה בארץ באופן פרטי ומזה כשעה אני שומעת
20/11/2016 | 18:06
2
65
כמצלצלים אלי צד השני אינו שומע אותיץ ה גן בסחוחר ודם בווטסאפ
מה יכולה להיות הבעיה?

כל יתר הפרמטרים עובדים

ממש דחוף י כי אני מנותקת למעשה
חשבון סלולרי בגולן

תודה

לצפיה ב-'אם הצד השני אינו שומע בעת שיחה...'
אם הצד השני אינו שומע בעת שיחה...
21/11/2016 | 09:44
1
34
זה אומר שהמיקרופון של המכשיר תקול...
לצפיה ב-'תודה הבעיה נפתרה'
תודה הבעיה נפתרה
21/11/2016 | 10:03
14
לצפיה ב-'כדאי לקנות Xiaomi note 3 pro?'
כדאי לקנות Xiaomi note 3 pro?
20/11/2016 | 15:54
42
142
מכל חוות הדעת יצאתי מבולבל. הבנתי שאי אפשר להחליף סוללה - למה זה משמעותי? בנוסף, לא הבנתי את הבעיה עם ה BOOTLOADER. מה זה מונע ממני?

הדרישות שלי לא גבוהות - מצלמה טובה, גלישה מהירה וכמובן אמינות - בלי קריסות מיותרות.אני לא הולך להריץ משחקים או משהו שידרוש יכולת עיבוד מופלאה.

המשך>>
מכל חוות הדעת יצאתי מבולבל. הבנתי שאי אפשר להחליף סוללה - למה זה משמעותי? בנוסף, לא הבנתי את הבעיה עם ה BOOTLOADER. מה זה מונע ממני?

הדרישות שלי לא גבוהות - מצלמה טובה, גלישה מהירה וכמובן אמינות - בלי קריסות מיותרות.אני לא הולך להריץ משחקים או משהו שידרוש יכולת עיבוד מופלאה.

לצפיה ב-'בדגם הנ"ל אין חייגן'
בדגם הנ"ל אין חייגן
20/11/2016 | 13:10
13
80
אם מכניסים סים שעדיין אין לי, אפשר יהיה לחייג בתוספת אפליקצית חייגן?
לא הבנתי מחיטוט באינטרנט אם יש בכלל. בGSMARENA כתוב בדגמי ASUS ZENPAD 10 שאין בכלל תקשורת סלולרית. במפרט שצירפתי, כן יש.
נרכש כבר בKSP.
לצפיה ב-'לא הבנתי. קנית טאבלט בלי לבדוק האם יש לו תקשורת סלולרית?'
לא הבנתי. קנית טאבלט בלי לבדוק האם יש לו תקשורת סלולרית?
20/11/2016 | 13:19
7
45
אם המכשיר אצלך ביד, אז תבדוק האם יש לו חריץ להכניס את הסים. אין סים? אין מה לעשות. אגב, גם אם יש סים, לא בטוח שתוכל לבצע שיחות.

מבחינת מפרטים אני סומך על GSMArena הרבה יותר מאשר על האתר של KSP.
לצפיה ב-'במכשיר יש שקע למיקרו סים'
במכשיר יש שקע למיקרו סים
20/11/2016 | 13:30
5
52
מה שאין לי עד שאקנה.
אם אי אפשר להסתמך על המפרט של KSP ששם קניתי, זו בעייה של המוכר מעיין הטעייה.http://ksp.co.il/?uin=34060&select=.1045..270.....
האם יתכן שתהיה תקשורת סלולרית DATA ללא אפשרות לשיחות לפי חייגן?
אני מחדד את השאלה, כי באתר GSMARENA יש כמה דגמים שהם כנראה לא הדגם של KSP.
לצפיה ב-'כן, יש מכשירים שיש להם אופציית דאטה ואין להם אופצייה לשיחות '
כן, יש מכשירים שיש להם אופציית דאטה ואין להם אופצייה לשיחות
20/11/2016 | 13:34
36
סלולר.
לצפיה ב-'אם קיים שקע למגירת SIM, אז המכשיר הוא סלולארי.'
אם קיים שקע למגירת SIM, אז המכשיר הוא סלולארי.
20/11/2016 | 13:44
1
44
הנה דגם של ASUS ZenPad 10 עם קישוריות סלולארית (חפש Network Standard).
לצפיה ב-'הוא סלולרי לדאטה. זה לא אומר שניתן לבצע בו שיחות טלפון.'
הוא סלולרי לדאטה. זה לא אומר שניתן לבצע בו שיחות טלפון.
20/11/2016 | 13:51
14
לצפיה ב-'אין כל הטעייה, פשוט לא הבנת את מה שכתוב שם.'
אין כל הטעייה, פשוט לא הבנת את מה שכתוב שם.
20/11/2016 | 13:54
16
לצפיה ב-'באייפד הסלולארי למשל אפשר רק דאטה אבל לא שיחות.'
באייפד הסלולארי למשל אפשר רק דאטה אבל לא שיחות.
20/11/2016 | 23:25
27
עם זאת, כמובן שניתן להתקין כל מיני תוכנות voip ולהתקשר קולית איתן.
לצפיה ב-'אלו תתי דגמים שונים Z300C Z300M Z300NG Z300CL Z300CNL...'
אלו תתי דגמים שונים Z300C Z300M Z300NG Z300CL Z300CNL...
20/11/2016 | 13:42
12
לצפיה ב-'רוץ להחזיר לפני שיסתיימו מנין ה14 יום'
רוץ להחזיר לפני שיסתיימו מנין ה14 יום
20/11/2016 | 13:43
3
55
זה שיש מקום לשים סים לא אומר שאפשר לנהל שיחות
ברוב עצום של הטבלטים (אני מכיר רק כמה בודדים סיניים שיש להם אפשרויות לשיחה קולית)

הרעיון הוא שיהיה לו חיובר דאטה גם כשתאה רחוק מנקודה עם WIFI
כלומר תוכל לגלוש
וכמובן להתקין אפליקציות כמו SKYPE , DUO, HANGOUTS
שמאפשרות שיחה קולית

שיחה בחיוג רגיל או SMS= יוק.
חבל שלא התייעצת קודם
חבל שאתה מסתמך על פרסומים בעברית של החנות ולא על המפרט הבאתר הרשמי.
אגב : אני בטוח שההטעייה שלהם היא לא מכוונת אלא סתם חוסר תשומת לב.
לדעתי אף אחד לא קונה טאבלט כדי לנהל שיחות קוליות

עריכה : לאחר שנכנסתי לקישור רשום שם
קישורית סלולרית
לא רשום מילה על הוצאת או קבלת שיחות
לדעתי הפרסום לא מטעה - צריך לדעת לקרוא בעיון או לשאול לפני הקניה
1050 שקל על טאבלט?? של אסוס?

לצפיה ב-'הקניה היתה באילת'
הקניה היתה באילת
20/11/2016 | 14:01
2
48
אכן. ללא תשומת לב לכך.
יש לי ASUS FONPAD עם 2 סימים ועם חיוג והכל ממש כמו טלפון רק "7.
הטאבלט הנ"ל נקרא ZenPad שלא ניתן לחייג
תודה לכולם על ההסבר. נחייה עם מה שיש.
לצפיה ב-'אינני סבור כי עליך לחוש מאוכזב, או כי "פיספסת" משהו.'
אינני סבור כי עליך לחוש מאוכזב, או כי "פיספסת" משהו.
20/11/2016 | 15:30
1
88
הסחורה היחידה באמת של רשתות סלולאריות היא DATA, ועל גביה ניתן לעשות הכל.
הרי לא תצמיד טבלט של "10 לאזנך כדי לבצע שיחה, אלא תשתמש ב- headset.
על גבי DATA תוכל לנהל שיחות Skype, WhatsApp, Viber, ואם תתקין חייגן VoIP דוגמת X-Lite, או Zoiper, ותכרות הסכם עם ספק SIP - תוכל לנהל שיחות מקומיות או בינלאומיות עם כל העולם ואשתו, בעלויות מצחיקות.
לצפיה ב-'החלפת NICK אבל סגנונך נשאר'
החלפת NICK אבל סגנונך נשאר
20/11/2016 | 19:01
25
לצפיה ב-'נכנסתי לסניף KSP'
נכנסתי לסניף KSP
21/11/2016 | 13:47
49
אז הם בחנו כבר את האופציה שחסרה בדגמי "10 של הדגם הזה של ASUS.
הטענה שה"10 לא מיועד לשיחה קולית רגילה, וכמובן ניתן בעזרת VOIP כמו SKYPE לעקוף. בדגמי "7 יש חייגן כי גודל כזה עדיין ניתן להכניס לכיס...
הם טוענים שע"י הפלשה של התקנת גרסת אנדרואיד אחרת אפשרי, כידוע מבטל אחריות ובאחריות בעל הטאבלט.
בכל מקרה, אסתדר בלי, הסמרטפון עלי בכל מקרה.
לצפיה ב-'תפוז דואג לבריאות הגוף שלכם'
תפוז דואג לבריאות הגוף שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2016 | 10:02
1
17
 רוצים לזכות בבדיקה גנטית מקיפה, המתייחסת גם להתאמה של תזונה וגם לספורט, מתנת MYBIO?
ספרו לנו כיצד אתם מקשיבים לגוף שלכם ואולי תזכו!
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1148/181449505

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
20/11/2016 | 13:17
26
אני מפנה כהמלצה לפנות לבית חולים וולפסון ליחידת הסכרת בניהול דר' חוליו ויינשטיין. שם לבקש בדיקה של תוצאות בדיקת דם מפרופ' דניאלה יעקובוביץ'.
יש גם הרצאה ביוטיוב שהיא מסבירה על המחקר שלה. מחקר על הורמונים שמשתנים במשך היום.
טוב לדיאטה שבועית ולהורדת הסוכר בדם והורדת השומן בגוף.
מדובר בשיטה שכוללת מעקבים יומיים והקפדה על מה אוכלים וביחוד מתי!
לצפיה ב-'איך מוחקים שירים מהפלאפון'
איך מוחקים שירים מהפלאפון
20/11/2016 | 09:09
4
26
יש לי מכשיר סמסונג j1, והוrדתי שירים לנגן. אלא שיש שירים שאני רוצה למחוק. אלא שכשאני ניגש לשיר ולוחץ על מחק מופיעה הודעה (למחוק לצמיתות את השיר *** מאחסון הusb?
כשאני לוחץ על אישור השיר נעלם מן הרשימה של השירים,  אבל כשאני יוצא וחוזר לנגן שוב אותו שיר מופיע.

איך אפשר למחוק שיר לצמיתות? 
לצפיה ב-'דבר ראשון עדיף לדעתי למחוק באמצעות מנהל קבצים.'
דבר ראשון עדיף לדעתי למחוק באמצעות מנהל קבצים.
20/11/2016 | 09:27
3
38
דבר שני אני מבין מהודעתך שהשירים נמצאים על כונן חיצוני USB.
האם הבנתי נכון או שמא משהו לא ברור בשאלה שלך?

אני חושב שיש לך מנהל קבצים במכשיר (יש למיטב זכרוני בסמסונגים למיניהם) ואם במקרה אין לך אז להלן המלצה שלי למנהל קבצים:
לצפיה ב-'האם אתה משתמש בו על המוטו, ועד כמה הוא עוזר ויעיל?'
האם אתה משתמש בו על המוטו, ועד כמה הוא עוזר ויעיל?
20/11/2016 | 12:01
2
8
לצפיה ב-'חיובי. והוא יעיל מאוד לדעתי.'
חיובי. והוא יעיל מאוד לדעתי.
20/11/2016 | 12:24
1
6
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
20/11/2016 | 12:47
4
לצפיה ב-'חייב עזרה דחוףףףף...'
חייב עזרה דחוףףףף...
20/11/2016 | 08:49
3
65
כל מה שאני כותב בחיפוש השורה של גוגל עובר ישירות לטלפון של אחותי. איך אני מבטל את זה דחוףף. תודה על העזרה.ש
לצפיה ב-'ניחוש'
ניחוש
20/11/2016 | 09:56
2
56
המכשיר של אחותך מסונכרן עם חשבון הגוגל שלך (נניח, נתת לה את המכשיר שלך מבלי לשחזר את הגדרות היצרן). הכי פשוט זה לשנות את הססמה של חשבון הגוגל/הג'מייל.
לצפיה ב-'הטלפון של אחותי במקרה אצלי.'
הטלפון של אחותי במקרה אצלי.
20/11/2016 | 10:58
1
42
הטלפון של אחותי במקרה אצלי. יש אפשרות לבטל את הסנכרות מהטלפון שלה או שלי מבלי לשנות סיסמא?
לצפיה ב-'כל עוד יש את החשבון מוגדר בשני המכשירים, ביטול הסינכרון'
כל עוד יש את החשבון מוגדר בשני המכשירים, ביטול הסינכרון
20/11/2016 | 11:25
42
(שאני לא בטוח שבכלל אפשר לעשות ברמת המכשיר) יכול להיות זמני, כי תמיד אפשר יהיה להפעיל את זה מחדש.

תשקול האם היסטוריית החיפושים שלך זה משהו שחשוב לך לשמור (או יותר נכון, לתת לגוגל לשמור כדי לדעת עליך הרבה יותר ממה שאתה חושב שהיא יודעת עליך). אם כן, אז פשוט תצטרך להיות זהיר יותר בחיפושים שאתה עושה, או להשתמש בשירות אחר עבור חיפושים באינטרנט. אם לא, אז בהגדרות גוגל צריכה להיות אפשרות של מחיקת היסטוריית החיפושים וביטול השמירה שלהם.

ואגב, אם עוד לא הכרת את Incognito mode, אז כדאי שתתחיל .
לצפיה ב-'בעיית סוללה עם נוקיה 105 dual sim'
בעיית סוללה עם נוקיה 105 dual sim
19/11/2016 | 19:28
31
89
יש לי את המכשיר נוקיה 105 החדש dual sim ונראה לי מוזר עם מפרט קיבולת סוללה גבוהה בזמן המתנה ושיחות שאני בקושי מדבר עם המכשיר ויורד לי הסוללה אחרי יום.
כשרכשתי את המכשיר חיכיתי שהסוללה תגמר לגמרי שאוכל להטעין אותה מההתחלה אבל אני לא רואה שזה עזר או משהו לקחת את זה לבדיקה במקום שרכשתי אותו?

לצפיה ב-'המכשיר עולה כ-100 ש"ח'
המכשיר עולה כ-100 ש"ח
20/11/2016 | 08:29
66
היתי מוותר על הקישקוש של התעסקות עם המכשיר וקונה חדש. במידה שזה קורה בחדש, לאחר עיון במה שהיצרן כותב אני מניח שכתוב שמחזיק הרבה יותר שעות במצב standby  לפנות למעבדה שיפתרו את הבעיה.
לצפיה ב-'אחת הבעיות של המכשיר הזה ..'
אחת הבעיות של המכשיר הזה ..
20/11/2016 | 08:51
29
83
הוא דור 2 בלבד . זוכר דיונים קודמים כאן שהמפעילות שיש להן רשת כזאת די הפסיקו לתחזק אותה מה שלמעשה יוצר מצב שהמכשיר טורף סוללה בחיפוש רשת ..
לצפיה ב-'ועוד שני סימים של דור 2'
ועוד שני סימים של דור 2
20/11/2016 | 08:56
21
לצפיה ב-'בארה״ב AT&T סוגרת את רשת GSM לחלוטין בסוף השנה'
בארה״ב AT&T סוגרת את רשת GSM לחלוטין בסוף השנה
20/11/2016 | 17:09
27
57
ליתר דיוק את מה שנשאר ממנה, כי בהרבה אזורים היא כבר נסגרה למעשה. בכך GSM הולכת בדרכן של הרשת האנלוגית ורשת ה-TDMA שהפעילה החברה בעבר. ברגע שיש תקדים מהעולם, יותר קל לפרטנר וסלקום לבקש ממשרד התקשורת אישור למהלך דומה.
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
20/11/2016 | 23:35
26
57
כניגשתי לנציגה מבסט מובייל היא אומרת לי שזה נורמלי שאחרי יום יום וקצת (לא יודע בדיוק כמה זמן) הסוללה תרד ואולי אחת הבעיות היא שאני עושה את הרשתות על אוטומטי ועדיף ידני.
בכל מקרה לא היה לי טלפון ספייר כדי לשים את זה במעבדה והוחלט כנראה שזה סתם בעיה שלי כי זה לא כמו הנוקיות של פעם (ככה היא אומרת) שמחזיקות המון זמן לצערי ואחד הסיבות שבגלל זה קניתי את זה

לצפיה ב-'כזה אוסף של שטויות. זוגתי קנתה את הנוקיה 105'
כזה אוסף של שטויות. זוגתי קנתה את הנוקיה 105
21/11/2016 | 00:43
63
עם סים אחד, והסוללה החזיקה לה ימים שלמים.

האם הכנסת שני סימים למכשיר? של איזה רשתות?
לצפיה ב-'הנציג סתם מדבר שטויות...'
הנציג סתם מדבר שטויות...
21/11/2016 | 09:42
24
64
אין שום בעייה עם רשת דור 2 GSM...
בסלקום ופרטנר הרשת עובדת בצורה טובה...

יש לי סמסונג E1200...
המכשיר מחזיק 4 ימים ללא שום בעיה...

ברור שהתקלה במכשיר...
אבל חבל להשקיע בו אפילו שקל אחד...

עדיף לרכוש מכשיר חדש...

לצפיה ב-'אתה אמיתי ?!? '
אתה אמיתי ?!?
21/11/2016 | 11:13
23
59
על סמך מה הקביעות שלך על הרשתות ? יש לך מושג מאיפה פותח השירשור ? אולי אצלו אכן השביתו משדרי דור 2 ?
הייתי ביולי שבוע באלייקים עם הסמסונג E1200 . בעבר המכשיר החזיק שם שבוע שלם ללא טעינה . הפעם נדיר שהיתה קליטה ואחרי יום וחצי הסוללה מתה .
חבל להשקיע בו שקל ? ואם באחריות ? נזרוק לפח ?
גיסנו .. אתה מתעקש לעשות צחוק מעצמך , אם זה עושה לך טוב - לך על זה .
אבל תפסיק לקשקש לאחרים על דברים שעל פניו אין לך מושג על מה אתה מדבר .

לצפיה ב-'אם הבחור לא יזרוק את הטלפון שלו, איך יצליחו למכור לו אחר?'
אם הבחור לא יזרוק את הטלפון שלו, איך יצליחו למכור לו אחר?
21/11/2016 | 11:20
6
19
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
21/11/2016 | 13:29
5
38
אני ברשת סלקום ואני עם סים אחד לא שתיים אין לי שתי סימים ןאני מאזור הצפון
אז לא הבנתי כלום מהשרשור ללכת אליה ולהגיד שהטלפון לא בסדר או מה? אני ממש לא רוצה שימכרו לי עוד טלפון אני לא נאיבי כמו שזה נשמע והיא הסכימה לקחת את הטלפון רק שאני לא נתתי לה כי לא היה לי טלפון ספייר והם לא נותנים אם אכן הבעיה במכשיר אז אתן להם את המכשיר לבדיקה
בעיקרון אני עושה עכשיו נסיון עם המכשיר לראות כמה זמן זה יחזיק כי ביטלתי את הרטט גם ועשיתי שזה יהיה בחיפוש ידני של רשתות וביטלתי את השומר מסך הזה אם אתם מכירים שלו שמראה את השעה בתקווה שיעזור
לצפיה ב-'תראה, יכול להיות שיש בעיה עם הטלפון'
תראה, יכול להיות שיש בעיה עם הטלפון
21/11/2016 | 13:53
4
41
ויכול להיות שיש קליטה חלשה של דור 2 איפה שאתה נמצא. מה שאני אומר זה שמה שהמוכרת אמרה זו שטות. הנוקיה 105 זה מכשיר מאוד פשוט, ואם יש קליטה טובה (מה שלא בטוח שאכן המצב, ותראה את התגובה האחרונה של "המאזין הדומם") אז הוא עדיין יכול להחזיק מעמד ימים שלמים. אולי יש בעיה מסוימת עם הדגם שהוא דואל סים, אבל אם רק אחד מהם בשימוש אז זה לא אמור להשפיע יותר מדי.

תנסה לשים לב מפעם לפעם האם הקליטה חזקה או לא, ואם היא חזקה, יכול להיות שיש תקלה במכשיר.
לצפיה ב-' what he says ...'
what he says ...
21/11/2016 | 13:57
3
15
לצפיה ב-'אם היא חזקה אמורה להיות בעיה במכשיר זה לא הפוך?'
אם היא חזקה אמורה להיות בעיה במכשיר זה לא הפוך?
21/11/2016 | 14:06
2
24
אם הקליטה ירודה אז יש בעיה במכשיר?
לצפיה ב-'אם יש קליטה ירודה, אז זה הגיוני שתהיה צריכה מוגברת של הסוללה'
אם יש קליטה ירודה, אז זה הגיוני שתהיה צריכה מוגברת של הסוללה
21/11/2016 | 14:14
1
28
כי המכשיר "מתאמץ" למצוא קליטה. מצד שני, אם אין בעיית קליטה, ועדיין יש צריכת סוללה מוגברת, אז זה יכול להעיד על תקלה כלשהי במכשיר ו/או בסוללה.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה בנתיים אני לא רואה שיש שינוי כלשהו ואף'
תודה רבה על התגובה בנתיים אני לא רואה שיש שינוי כלשהו ואף
21/11/2016 | 17:37
25
המכשיר מחזיק מעמד עם השינויים שעשיתי נראה עוד קצת כי יש קליטה חזקה עכשיו אחרי שעשיתי שיהיה ידני והחלפתי לסים רגיל הדואל אולי בגלל זה היה בעייתי בכל מקרה תודה
לצפיה ב-'אז יתכן שהייתה בעייה ספציפית באזור שאתה היית...'
אז יתכן שהייתה בעייה ספציפית באזור שאתה היית...
21/11/2016 | 15:12
15
50
בעיקרון נמכרים בישראל כל שנה בסביבות 200,000 מכשירים שתומכים בדור 2 GSM...

אני לא מוצא שום סיבה שהחברות יתחילו לפרק את התשתיות של דור 2 GSM...

הנה ראה בעצמך...

לצפיה ב-'אתה לא מוצא .. '
אתה לא מוצא ..
21/11/2016 | 16:07
40
דפדף אחורה כאן וגם לדעתי ב 66 ותמצא דיונים על חברות הסלולר שהפסיקו ( ללא רשותך ובלי שתמצא סיבה ) לתחזק את רשתות דור 2 . כנראה שבניגוד לך הם מצאו שתעבורת השיחות ברשתות האלה זניחה לעומת ההשקעה בתחזוקה .

ו.. טמקא לא נחשב אצלי למקור מידע לגיטימי ואמין .
לצפיה ב-'כמה הכנסות יש ממכשירי דור 2? כמה הכנסות יש ממכשירי דור 4?'
כמה הכנסות יש ממכשירי דור 2? כמה הכנסות יש ממכשירי דור 4?
21/11/2016 | 16:14
3
36
זו הסיבה שאתה צריך למצוא.
לצפיה ב-'ניחוש פרוע'
ניחוש פרוע
23/11/2016 | 05:59
2
14
רוב המנויים בעלי טלפונים דור שני משלמים פחות מ-10 ש״ח לחודש. רוב בעלי המכשירים מדור 4 הם בתוכניות ״הכל כלול״.
לצפיה ב-'האמת, שיש סיכוי שיש אנשים עם טלפון דור 2 שדווקא משלמים הרבה'
האמת, שיש סיכוי שיש אנשים עם טלפון דור 2 שדווקא משלמים הרבה
23/11/2016 | 08:07
1
15
כי הם לא יודעים ו/או לא מבינים, ונשארו עם תוכניות הגזל של לפני שנים.
לצפיה ב-'עבורם דוקא שווה למפעילות לא לתחזק את רשתות הדור השני'
עבורם דוקא שווה למפעילות לא לתחזק את רשתות הדור השני
23/11/2016 | 19:38
7
כדי שיוכלו למכור להם איזה גלקסי S3 מחודש ב-36 תשלומים של 100 ש״ח.
לצפיה ב-'מדובר בכתבה על feature phones'
מדובר בכתבה על feature phones
21/11/2016 | 18:27
9
31
היום גם הרבה מאלו תומכים בדור 3 ואפילו יש כאלו שתומכים בדור 4. עובדה שאחת מ-3 הרשתות הפיזיות בישראל, פלאפון, מסתדרת בלי רשת GSM. הסיבה היחידה שפרטנר וסלקום לא סוגרות את רשתות ה-GSM שלהן היום היא כי משרד התקשורת (עוד) לא נתן לכך אישור.
לצפיה ב-'לפי הנאמר פה...'
לפי הנאמר פה...
22/11/2016 | 08:30
8
30
פלאפון בוכים על שאין להם תשתיות של דור 2 GSM...

לצפיה ב-'רק כי זה אומר שאין להם תדרים שהם יכולים לפנות עבור דור 4'
רק כי זה אומר שאין להם תדרים שהם יכולים לפנות עבור דור 4
22/11/2016 | 08:55
7
31
ותקרא לגבי מה שפרטנר עשתה - היא פינתה תדרים. מאיפה בדיוק היא פינתה אותם, אם לא מרשת דור 2 שיש לה?
לצפיה ב-'אם משרד התקשורת יאשר להם לסגור את רשת ה-CDMA'
אם משרד התקשורת יאשר להם לסגור את רשת ה-CDMA
23/11/2016 | 06:05
6
21
פלאפון יוכלו להפנות תדרים משם ל-LTE. כנ״ל לגבי רשת מירס בטכנולוגית iDEN שיכולה לפנות תדרים עבור פרטנר-הוט. הבעיה היא ששתי הרשתות משתמשות בתדרים אמריקאיים, מה ששוב יצור משמש של תדרים אירפאיים ואמריקאים כמו שקרה בדור 3.
לצפיה ב-'הגיוני שסוף יום אחרי טעינה בסביבות 10 בלילה יום לפני'
הגיוני שסוף יום אחרי טעינה בסביבות 10 בלילה יום לפני
23/11/2016 | 08:59
5
16
ירד פס אחד מהבטריה? שלא ממש נעשה שימוש בו כלומר הודעות וקצת שיחות?
אולי אני מגזים וזה לא באמת כמו הנוקיות של פעם
לצפיה ב-'סוף יום אני מתכוון 12 בלילה'
סוף יום אני מתכוון 12 בלילה
23/11/2016 | 09:00
5
לצפיה ב-'תראה, ה-105 באמת לא כמו הנוקיות של פעם'
תראה, ה-105 באמת לא כמו הנוקיות של פעם
23/11/2016 | 09:09
3
17
אבל מצד שני זה לא כמו סמארטפון שלפעמים לא מחזיק מעמד עד אחרי הצהריים, שלא לדבר על יממה שלמה. תנסה לראות כמה זמן לוקח לו עד שהסוללה מתרוקנת, או מתקרבת מאוד להתרוקן. אם זה בסביבות השבוע אז נראה לי שזה סביר יחסית למכשיר. אל תשכח שיש לו מסך צבעוני שצורך יותר סוללה מהמסכים השחור-לבן (או עם מעט צבעים) של הנוקיות הישנות.
לצפיה ב-'התחלתי להטעין את המכשיר כל יום מאז פתיחת השרשור פחות או יותר'
התחלתי להטעין את המכשיר כל יום מאז פתיחת השרשור פחות או יותר
23/11/2016 | 09:13
2
11
אבל אם לא הייתי מטעין את המכשיר הוא היה נשאר בערך שבוע פלוס מינוס לדעתי אולי יותר.
אולי אני אנסה לראות באמת איך זה במהלך השבוע סתם מציק לי העניין הזה יותר מדי.
לנסות לשים את זה לבדיקה למרות מה שהיא אמרה?
לצפיה ב-'אם זה היה מחזיק שבוע זה נראה לי בסדר'
אם זה היה מחזיק שבוע זה נראה לי בסדר
23/11/2016 | 09:20
1
16
לפי המפרט, הוא אמור להחזיק מעמד 600 שעות המתנה, ו-15 שעות שיחה. אם נניח שזה במצב אידיאלי תיאורטי ונוריד בערך רבע, אז זה אומר שהוא אמור להחזיק 450 שעות המתנה (כלומר שלא עושים בהן כלום) ובערך 11 שעות שיחה. אם תעשה שעה וחצי של שיחה ביום, אז זה יחזיק לך 7.5 ימים.

כמובן שהמספרים הם הערכות ולא בהכרח מבוססות, אבל על פניו נראה לי שאין תקלה במכשיר.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/11/2016 | 09:22
4
לצפיה ב-'גוגל נלחמת בספסרי הפיקסל'
גוגל נלחמת בספסרי הפיקסל
18/11/2016 | 21:31
11
140
לצפיה ב-'עונש ללא יחס. בטווח הארוך הם ואמאזון פוגעים בעצמם.'
עונש ללא יחס. בטווח הארוך הם ואמאזון פוגעים בעצמם.
18/11/2016 | 23:03
31
לצפיה ב-'הרודנים החדשים של העולם המודרני: גוגל, אמזון ופייסבוק. לא '
הרודנים החדשים של העולם המודרני: גוגל, אמזון ופייסבוק. לא
18/11/2016 | 23:28
70
ירחק היום ומדינות יתחילו לחוקק חוקים נגד ההתנהגות הכוחנית הזו.
אירופה מובילה את המאבק נגדי הענקים הרודנים עבור כל העולם ונקווה שהם יצליחו בכך.
לצפיה ב-'שיחררה אותם לאחר יום'
שיחררה אותם לאחר יום
19/11/2016 | 09:47
62
הרבה צלצולים ורוח וגשם אין

לצפיה ב-'אני רק שאלה ..'
אני רק שאלה ..
19/11/2016 | 10:22
7
76
על פניו החבר'ה שם ניצלו פירצת מס .  לפי התקשורת העולמית גם אחד בשם
דונאלד טראמפ עשה את זה אי אלו שנים ..
אז איפה בדיוק הבעיה ?
ומצד שני - כרגיל קצת קשה לי להבין את האנשים שם . כולה מכשיר בינוני בתמחור נוראי ..שיחכו בסבלנות , גוגל יורידו את המחיר בעצמם . זה עבד נהדר עם דגמים קודמים .
לצפיה ב-'זה כמו חובות לבנקים'
זה כמו חובות לבנקים
19/11/2016 | 10:35
56
אם אתה חייב 10000 ש"ח, זו בעיה שלך. אם אתה חייב 10000000 ש"ח, זו בעיה של הבנק.

אתה צריך להיות מספיק גדול כדי שלא יענישו אותך על כל מיני דברים.
לצפיה ב-'שלא לדבר על גוגל עצמה, שלא ממש משלמת מיסים...'
שלא לדבר על גוגל עצמה, שלא ממש משלמת מיסים...
19/11/2016 | 10:43
4
24
לצפיה ב-'גם אפל לא, וגם פייסבוק לא, ובטח עוד כמה'
גם אפל לא, וגם פייסבוק לא, ובטח עוד כמה
19/11/2016 | 11:10
19
לצפיה ב-'כל אחד היה רוצה לשלם פחות מיסים והכל באופן חוקי'
כל אחד היה רוצה לשלם פחות מיסים והכל באופן חוקי
19/11/2016 | 15:42
2
46
מי שאשם אלה ממשלות כמו אירלנד (ואפילו ישראל) שמנסות למשוך השקעות על ידי מיסוי נמוך לחברות ענק.
לצפיה ב-'כן, אבל המוסר הכפול במקרה הזה אומר הרבה מאוד על גוגל'
כן, אבל המוסר הכפול במקרה הזה אומר הרבה מאוד על גוגל
19/11/2016 | 22:31
1
17
לצפיה ב-'מסכים. אני אמביוולנטי בנושא זה.'
מסכים. אני אמביוולנטי בנושא זה.
20/11/2016 | 20:25
32
מצד אחד, כל אחד היה שמח להפחית את המיסים לעצמו בצורה חוקית, ומצד שני גוגל, אפל וכו' עושים זאת בממדי ענק וזה ממש לא בסדר.
לצפיה ב-'אני לא חושב שהעיקר זה המס'
אני לא חושב שהעיקר זה המס
19/11/2016 | 22:55
44
אלו ששלחו מכשירים לסוחר לא התכוונו לקנות אותם בעצמם. הסוחר היה מוכר אותם במחיר מפולפל לכאלו שחייבים הכי חדש עכשיו ומתחלק איתם ברווחים. זו ספסרות פשוטה, שפוגעת במי שרוצה לקנות מכשיר ונדחק אחורה בתור בגלל ההזמנות של הספסרים.
לצפיה ב-'האם זה בטוח לקנות סמארטפון מיושן?'
האם זה בטוח לקנות סמארטפון מיושן?
18/11/2016 | 19:51
16
81
אני רואה לא מעט דגמי סמארטפון שעלולים להתאים לי, דווקא משנים עברו. אני מדבר על 2013-2014 פחות או יותר.

השאלה היא האם זה "בטוח" לקנות אותם. מערכת ההפעלה שלהם מין הסתם מיושנת. אני לא יודע איך זה בסמארטפונים, אך בווינדוס לPC יש כמובן חשיבות רבה לעדכונים ה"קריטיים" של מערכת ההפעלה, בכל מה שקשור לאבטחה.

כמו כן, מדובר במכשירים שנמכרים על ידי יבואנים מקבילים, מה שאומר שאין את הFOTA הזה, שאמור למסור לי את העדכון.

אני לא מבין כלום בכל העסק הזה, לכן אשמח לקבל הבהרות לגבי העניין של עדכוני אבטחה, FOTA ועדכון טלפונים שיש בהם עברית צרובה(הבנתי שדברים עלולים להתחרבש לאחר עדכון שכזה)
לצפיה ב-'באיזה מובן המכשירים הללו מתאימים לך יותר?'
באיזה מובן המכשירים הללו מתאימים לך יותר?
19/11/2016 | 10:45
8
55
ואם תיתן דוגמא של מכשיר ספציפי, יוכלו לענות לך יותר במדויק.

לצפיה ב-'אממ לא ברור לי למה זה משנה, אבל בכל זאת:'
אממ לא ברור לי למה זה משנה, אבל בכל זאת:
19/11/2016 | 13:13
5
52
אני לא אוהב את המכשירים של היום, מהסיבה הפשוטה שהם ענקיים. אני לא רוצה מכשיר שגדול מ4.5 אינץ', ורצוי שזה גם לא יהיה מעל 4 אינץ'. כמו כן, אין לי צורך במצלמות או פונקציות מפוארות, אני רק רוצה מכשיר איכותי מבחינת סאונד ומגע, ורצוי שלא יעלה מעל 1500 שקל.

לכן המכשירים הישנים יותר קורצים לי. דוגמא למכשיר ספציפי: galaxy s5 mini, motorola moto G(2013)
לצפיה ב-'יש לא מעט מכשירים מודרניים עם מסכים קטנים'
יש לא מעט מכשירים מודרניים עם מסכים קטנים
19/11/2016 | 20:17
3
49
לצפיה ב-'צודק. מכשיר שמריץ טייזן - זה בדיוק מה שהוא צריך '
צודק. מכשיר שמריץ טייזן - זה בדיוק מה שהוא צריך
20/11/2016 | 08:07
2
27
ומכשיר שמריץ קיטקט 4.4.4 לא יכול להיחשב בתור מודרני.

אתה בכלל הסתכלת על כמות הזבל שיצאה לך בחיפוש לפני שהעלית אותו?
לצפיה ב-'הצגתי חיפוש בסיסי שניתן להתאים ולחדד'
הצגתי חיפוש בסיסי שניתן להתאים ולחדד
20/11/2016 | 09:51
1
20
כגון, להזין את הגרסה המינימלית של מערכת ההפעלה וכו'.
לצפיה ב-'הרשימה הזו היא מתחת לבסיסית, ולכן חסרת ערך לחלוטין'
הרשימה הזו היא מתחת לבסיסית, ולכן חסרת ערך לחלוטין
20/11/2016 | 10:26
11
לצפיה ב-'זה דוקא מאוד משנה. יש מכשירים ישנים יותר שכן מקבלים עדכוני '
זה דוקא מאוד משנה. יש מכשירים ישנים יותר שכן מקבלים עדכוני
19/11/2016 | 20:24
38
תוכנה. ויש מכשירים שהם מספיק פופולריים שמתכנתים עצמאיים כתבו להם עדכונים.
אם הבעיה שלך היא הגודל, אז באמת מכשירים מהשנה-שנתיים אחרונות לא מתאימים, פרט לדגמים בודדים (למשל דגמי ה-compact של סוני. רק שהם לרוב יקרים יותר).

אגב, אולי כדאי לך לקנות אייפון 5 (חדש - אם תמצא,או משומש במצב טוב שלא החליפו לו מעולם מסך). למה שאתה מחפש - הוא מושלם: ״4, סאונד ומגע מצויינים ומקבל עדיין עדכוני תוכנה (לפחות לשנה הקרובה).

לצפיה ב-'זה תלוי במצב ודגם המכשיר'
זה תלוי במצב ודגם המכשיר
20/11/2016 | 02:17
1
33
זה תלוי בכל מיני פרמטרים 
אם זה של חברה מותג אז רןב הסיכוים שיחזיק יותר
אבל אם זה סיני מיושן רוב הסיכויםשהאיכות תהיה גרועה
תסתכל במפרט ותעשה השואות בין מה שאתה רוצה לקנות
לצפיה ב-'לא עשיתם כבר פרסומת עלובה לאתר שלכם? S3? ברצינות?'
לא עשיתם כבר פרסומת עלובה לאתר שלכם? S3? ברצינות?
20/11/2016 | 08:09
21
מצד שני, לפחות זה שיפור לעומת ה-S1 (או S2?) שהמלצתם בפעם הקודמת .
לצפיה ב-'תלוי בדגם הספציפי'
תלוי בדגם הספציפי
19/11/2016 | 20:15
36
יש לא מעט מכשירי דגל שממשיכים לקבל עדכונים עד עצם היום הזה. אני אישית קניתי LG G3 וקיבלתי את Android 6.0. כמו כן, תמיד יש אפשרות להחליף את הרום של היצרן ברום מקוסטם כלשהו המבוסס על 7.0.
לצפיה ב-'לאחותי יש z3 compact של סוני שקיבל את העידכון האחרון'
לאחותי יש z3 compact של סוני שקיבל את העידכון האחרון
19/11/2016 | 20:31
5
35
הוא קטן, מלפני שנה וחצי- שנתיים ועדכני.
לצפיה ב-'תודה לכם, אבל עדיין לא ברור לי הנושא של אבטחה'
תודה לכם, אבל עדיין לא ברור לי הנושא של אבטחה
19/11/2016 | 20:44
4
37
אשאל זאת בצורה ברורה יותר: האם העדכונים למערכת ההפעלה כוללים גם תיקונים של כל מיני פרצות אבטחה? למשל, האם ייתכן שמכשיר מסוים יחטוף איזה וירוס, אך ורק מכיוון שמערכת ההפעלה שלו לא מעודכנת?

אני רואה שהאפליקציות של גוגל מקבלות עדכונים כמעט כל יום, אך השאלה היא האם יש פרצות אבטחה שנובעות ממערכת ההפעלה עצמה, ולא מאפליקציה כזאת או אחרת.

כפי שציינתי, בווינדוס יוצאים "עדכונים קריטיים" כל הזמן, בלי קשר לתוכנת-קצה כזאת או אחרת.

לצפיה ב-'כן. אבל עידכוני אבטחה היצרניות מוציאות גם בעצמן..'
כן. אבל עידכוני אבטחה היצרניות מוציאות גם בעצמן..
19/11/2016 | 20:56
2
14
לצפיה ב-'ואיך מורידים אותם ללא FOTA?'
ואיך מורידים אותם ללא FOTA?
19/11/2016 | 21:38
1
35
זה לא מצריך איזה תהליך מסורבל של כל מיני צריבות?
לצפיה ב-'לא. מה שלא מגיע מהאויר'
לא. מה שלא מגיע מהאויר
20/11/2016 | 08:07
25
מורידים מהאתר של החברה, לא מסובך..
לצפיה ב-'בודאי שהם כוללים. כמו גם עדכונים אחרים שאולי פחות קריטיים אך'
בודאי שהם כוללים. כמו גם עדכונים אחרים שאולי פחות קריטיים אך
19/11/2016 | 22:28
34
יכולים להטריד בחסרונם. הדוגמא הטובה ביותר היו מכשירים שלא עדכנו את ההחלפה של מדיניות שעון הקיץ הישראלית. זה אמנם לא ״קריטי״, אבל מציק...
לצפיה ב-'V20 LG חוו"ד אישית על המוצר '
V20 LG חוו"ד אישית על המוצר
18/11/2016 | 19:00
15
139
מצורף קובץ וורד מנומק על חוויה שימוש בסלולר LG 20
לצפיה ב-'מרגיש כמו פרסומת.....'
מרגיש כמו פרסומת.....
18/11/2016 | 20:13
3
29
לצפיה ב-'פרסומת למה ? אם היה לך מוח והיית קורא , היית מבין שיש בעיה '
פרסומת למה ? אם היה לך מוח והיית קורא , היית מבין שיש בעיה
19/11/2016 | 11:56
2
37
לצפיה ב-'התכוונת אם היה לי כוח והייתי קורא "סיקור" שרובו'
התכוונת אם היה לי כוח והייתי קורא "סיקור" שרובו
19/11/2016 | 13:40
62
זה כמה "מצוין" ה-DAC שלהם וכמה כיף להקליט סאונד ווידאו.

לצפיה ב-'אין לי מוח, לא יודע לקרוא ועדיין, בהחלט הבנתי שיש בעיה.'
אין לי מוח, לא יודע לקרוא ועדיין, בהחלט הבנתי שיש בעיה.
19/11/2016 | 14:18
60
לא רק באמינות של היצרן,
אולי גם בסגנון ה'עדין' של הכותב?

לצפיה ב-'אם זה היה אישי אז לא היית צריך לכתוב בקובץ וורד'
אם זה היה אישי אז לא היית צריך לכתוב בקובץ וורד
18/11/2016 | 20:38
2
83
בכל מקרה, אני לא פותח קבצי וורד אקראיים שהעלו אנשים שאני לא יודע מהן כוונותיהם, והייתי ממליץ לאף אחד לא לעשות את זה.
לצפיה ב-' לגמרי מצטרף להמלצה '
לגמרי מצטרף להמלצה
18/11/2016 | 22:19
62
אם לפותח השירשור יש משהוא חשוב לספר לנו שיטרח להעביר את הטקסט לפוסט רגיל . 
לצפיה ב-'אתה לא חייב לפתוח ולא חייב לקרוא כלום , אני מעדיף שאנשים ...'
אתה לא חייב לפתוח ולא חייב לקרוא כלום , אני מעדיף שאנשים ...
19/11/2016 | 11:57
33
לצפיה ב-' תתחדש'
תתחדש
19/11/2016 | 08:19
7
76
ולגבי ה"מתנות" ברכישת V20, מצלמה 360 מעלות ומשקפי VR, כרטיס זיכרון מיקרו SD בנפח 16GB.
בשביל זה אתה קנית בכ- 3300 שקל.

הטלפון הראשון שנמכר עם אנדרויד 7.
מה שטוב ב V20, יש מכסה אחורי שנפתח כמו דלת להחלפת סוללה והמכסה לא יפול לרצפה.

חיסרון: רק שנה אחריות, מה יקרה אם חלילה יתקלקל לוח אם או כל תקלה אחרת...
לצפיה ב-'שכחת רמקול בלוטוס איכותי בשווי 740 ש"ח , מגן מצלמה , מגן מסך'
שכחת רמקול בלוטוס איכותי בשווי 740 ש"ח , מגן מצלמה , מגן מסך
19/11/2016 | 12:01
6
73
שכחת לציין :
רמקול בלוטוס איכותי בשווי 740 ש"ח ,
מגן מצלמה ,
מגן מסך שמגיע מורכב על המסך
2 כבלים USB 3.1

יש אחריות , גם בעבר קיבלתי שירות והחלפת לוח אם !
והיום יש ל- LG מתקנים שמגיעים עד אלייך לבית תוך 24 שעות .

דרך הגב מה היית עושה עם חלילה סלולר סמסונג כמו NOTE 7 נשבר לו מסך
בגלל שמונע מים צריך להחליפו רק במפעל סמסונג בקוריאה !
לצפיה ב-'כל אלו בטלים בשישים'
כל אלו בטלים בשישים
19/11/2016 | 13:19
78
מהתרשמות של הסקירות ביוטיוב, מתברר שהמכשיר לא כזה מי יודע כמה..
המצלמה סבירה ותו לא, הוידאו די גרוע עם תמונה שרועדת
תקיעות מדי פעם, מסך לא מספיק בהיר ועוד.
מהסקירות הנ''ל מתברר שדווקא הפיקסל מוצלח יותר, אבל המחיר........

לצפיה ב-'בוא נתחיל בשאלה פשוטה , איזה אוזניות קיבלת ... של הסינים'
בוא נתחיל בשאלה פשוטה , איזה אוזניות קיבלת ... של הסינים
19/11/2016 | 13:37
1
57
או שהשקיעו בך ?
לצפיה ב-'אני יודע את התשובה , ספר לכולם ... אבל קיבלת רמקול וסוללה.'
אני יודע את התשובה , ספר לכולם ... אבל קיבלת רמקול וסוללה.
19/11/2016 | 13:40
22
לצפיה ב-'זה "דרך אגב", לא "דרך הגב" '
זה "דרך אגב", לא "דרך הגב"
19/11/2016 | 14:07
57
למרות שעם הפיצוצים של הנוט 7 לא הייתי פוסל את זה לחלוטין .
לצפיה ב-'לא שכחתי, לא שמתי לב שיש עוד מוצרים בהטבה.'
לא שכחתי, לא שמתי לב שיש עוד מוצרים בהטבה.
20/11/2016 | 15:58
1
36
ונשאלת השאלה, מדוע נותנים על זה שנה אחריות, זה על חשבון ההטבות במקום שנתיים אחריות בלי הטבות?
לצפיה ב-'כי LG העולמית כבר לא נותנת אחריות של שנתיים על המכשירים שלה'
כי LG העולמית כבר לא נותנת אחריות של שנתיים על המכשירים שלה
20/11/2016 | 16:10
35
הם לא אמינים יותר, וזה כנראה עולה לה יותר מדי להחליף את כל הנפלים שהיא מייצרת.
לצפיה ב-'היתכן לחבר עם כבל USB מדפסת לסמרטפון?'
היתכן לחבר עם כבל USB מדפסת לסמרטפון?
18/11/2016 | 18:36
1
33
ולהדפיס?
ראיתי הנחיות איך לחבר דרך OTG בתנאי שהסמרטפון תומך.
השאלה אם ההגדרה דרך "הדפסה" ולהגדיר מדפסת לפי אייקון החברה וזה יפעל?
בPC צריך להגדיר דרייבר, איך זה באנדרואיד?
לצפיה ב-'בפורום מחשבים קבלתי תשובות'
בפורום מחשבים קבלתי תשובות
18/11/2016 | 19:02
20
לצפיה ב-'בעיה עם טעינה מהירה בגלקסי 6'
בעיה עם טעינה מהירה בגלקסי 6
18/11/2016 | 15:08
5
51
היי חברים,
לפני כחודש קניתי מכשיר חדש (יבואן מקורי) של גלקסי 6 ואחד היתרונות של המכשיר זה טעינה מהירה מאוד. 
זה עבד יפה עם המטען המקורי שקיבלתי וגם עם מטענים אחרים של אנדרואיד.

בזמן האחרון זה לא עובד... הטעינה נמשכת הרבה יותר זמן . בדקתי את ההגדרות והכפתור של טעינה מהירה מסומן בתור "כבוי" בזמן שהטלפון מחובר למטען. אני מנסה להפעיל את הכפתור הזה אבל זה לא עובד והטעינה איטית. 

מה עושים?
תודה!
לצפיה ב-'שנבין ,לא עובד במטען המקורי?'
שנבין ,לא עובד במטען המקורי?
19/11/2016 | 11:30
4
14
לצפיה ב-'המטען המקורי טוען את המכשיר לאט....'
המטען המקורי טוען את המכשיר לאט....
19/11/2016 | 13:49
3
21
לצפיה ב-'המכשיר לא יעבוד בטעינה מהירה כל עוד התצוגה דולקת'
המכשיר לא יעבוד בטעינה מהירה כל עוד התצוגה דולקת
19/11/2016 | 15:52
2
38
ואתה משתמש במכשיר.
אז לא להציץ כל פעם,תעבור למצב של טיסה ותישכח מהמכשיר .
אל תיגע בו 3 שעות

לצפיה ב-'חחח , מצב טיסה ... טוב שלא אמרת לו לכבות את המכשיר.'
חחח , מצב טיסה ... טוב שלא אמרת לו לכבות את המכשיר.
19/11/2016 | 17:06
1
20
לצפיה ב-'אכן אתה צודק כרגיל,מודה לך על ההבהרות'
אכן אתה צודק כרגיל,מודה לך על ההבהרות
19/11/2016 | 17:54
20
לצפיה ב-'אז מה יותר יציב - iOS או אנדרואיד?'
אז מה יותר יציב - iOS או אנדרואיד?
18/11/2016 | 13:55
6
70
http://www.androidauthority.com/ios-device-failure...

מסתבר שדווקא אנדרואיד . אחוז הכשל של אייפונים הוא 62%, לעומת 47% אצל אנדרואיד. המכשירים הכי כושלים הם אייפון 6 (עם 13% כשל), אייפון 6S (עם 9%) ואייפון 5S (עם 9%). בגזרת אנדרואיד המכשירים הם LeEco Le 2 (עם 13%), Redmi 3S ו-Note 3 של שיאומי (עם 9% כל אחד), והגלקסי S7 Edge (עם 5%).

מה שכן , בעוד שהאפליקציות שקורסות ב-iOS הן אפליקציות "אמיתיות" - אינסטגרם , סנאפצ'ט ופייסבוק, באנדרואיד מה שקורס זה IMS Service (עם 32%), Address Book (עם 12%), ו-Google Play Services (עם 10%).
לצפיה ב-'מכל המספרים בכתבה לא הבנתי מה זה "higher failure rate "'
מכל המספרים בכתבה לא הבנתי מה זה "higher failure rate "
18/11/2016 | 14:45
45
במה ? חומרה ... תוכנה ... החזרות ..

לצפיה ב-'בסקר שנעשה אצלי בבית '
בסקר שנעשה אצלי בבית
18/11/2016 | 16:23
1
59
השתתפו לא זוכר כמה אנדרואידים , שלושה מכשירי WP , אחד BB ואחד IOS
המכשיר היציב ביותר הוא ה BB , אחריו בפער קטן מאד ה IOS וה WP לגמרי באותה איכות ובפער גדול מאד מלמטה - אנדרואיד
* החרגה אחת לאנדרואיד - מכשיר ה 1+1 . כנראה שבניגוד לסמסונג/מוטורולה/LG/גוגל /אסוס ..החברה מ CM יודעים לכתוב קוד .
לצפיה ב-'* תיקון/תוספת קטנה '
* תיקון/תוספת קטנה
18/11/2016 | 16:44
50
יש עוד מכשיר IOS ( עייפד ) אבל התייחסתי רק למכשיר שהוא טלפון ולא טאבלט .
התוצאות לא משתנות כשלוקחים בחשבון את הIOS השני .
לצפיה ב-'הנסיון שלי אחר לגמרי. מכשירי IOS הרבה יותר יציבים ממכשירי אנ'
הנסיון שלי אחר לגמרי. מכשירי IOS הרבה יותר יציבים ממכשירי אנ
18/11/2016 | 17:39
56
אנדרואיד.
בסביבתי הקרובה (משפחה ועבודה) עברו בשנים האחרונות כ 30 אייפונים ו 20 אנדרואידים (אולי יותר) שאני התומך הראשי של כולם (בהתנדבות) והאייפונים יציבים ברמה אחרת לגמרי מהאנדרואידים.

ברור שיש הבדלים גדולים בין המכשירים השונים בתוך הקבוצות (HTC SENSTION היה אחד המכשירים הכי לא יציבים שפגשתי בחיי ביחוד לאחר השדרוג ל 4) אבל כככל אצבע ההבדל הוא ברור.

לצפיה ב-'לא צריך להתיחס לסקר כשאין מידע איך הוא נערך'
לא צריך להתיחס לסקר כשאין מידע איך הוא נערך
18/11/2016 | 23:09
1
18
לצפיה ב-'בסדר, אני יודע. סתם שיעשע אותי, ולא ראיתי שאין מתודולוגיה'
בסדר, אני יודע. סתם שיעשע אותי, ולא ראיתי שאין מתודולוגיה
19/11/2016 | 10:31
35
קראתי מהטלפון, בזמן נסיעה באוטובוס...
לצפיה ב-'האם למישהו יצא להשתמש בחבילה של גולן בארה״ב ?'
האם למישהו יצא להשתמש בחבילה של גולן בארה״ב ?
18/11/2016 | 11:45
19
73
איך איכות הגלישה ?
לצפיה ב-' כן. הגלישה עבדה רק במקומות עם וייפיי. '
כן. הגלישה עבדה רק במקומות עם וייפיי.
18/11/2016 | 13:46
4
89
ושם גם ניתן היה להשתמש שימוש נרחב הווטסאפ כולל משלוח תמונות רבות. בשטחים ללא וייפיי זה לא עבד.
לצפיה ב-'אז זו לא גלישה סלולרית. כלומר היא לא עבדה בכלל'
אז זו לא גלישה סלולרית. כלומר היא לא עבדה בכלל
18/11/2016 | 13:56
31
לצפיה ב-' , אין קשר בין גולן ל-WIFI'
, אין קשר בין גולן ל-WIFI
18/11/2016 | 14:47
29
לצפיה ב-'כן. הגלישה לא עבדה רק במקומות עם וייפיי.'
כן. הגלישה לא עבדה רק במקומות עם וייפיי.
18/11/2016 | 18:32
81
הושמטה בסך הכל מילה אחת.
לצפיה ב-'האם בכלל קינפגת את הקו כך שתתאפשר גלישה בחו"ל?'
האם בכלל קינפגת את הקו כך שתתאפשר גלישה בחו"ל?
19/11/2016 | 16:36
52
בפאנל הגדרת השירותים אשר יתאפשרו על הקו, בממשק המשתמש האינטרנטי, מצוי סעיף "שימוש בעת שהיה בחו"ל", ובו שתי שורות:
שימוש בחו"ל (רומינג) - "פתוח" או "חסום" (הכוונה לשיחות ומסרונים).
שירות גלישה באינטרנט הסלולארי בחו"ל - "פתוח" או "חסום" (צריכת נתונים, data).

מה היו ההגדרות אצלך?
לצפיה ב-'מדהים שאחרי כל כך הרבה שנים ואין להם עדיין...'
מדהים שאחרי כל כך הרבה שנים ואין להם עדיין...
19/11/2016 | 16:13
13
77
יציבות כשיוצאים לחו"ל.
באמת שאין להם זכות קיום !!!
לצפיה ב-'בהיותך בחו"ל אתה בכל מקרה מקבל את השירות מרשת מקומית'
בהיותך בחו"ל אתה בכל מקרה מקבל את השירות מרשת מקומית
19/11/2016 | 16:23
11
62
ואתה תלוי באיכות הכיסוי של אותה רשת מקומית.
לצפיה ב-'זאת השאלה , איך השירות ... מי הרשת המקומית'
זאת השאלה , איך השירות ... מי הרשת המקומית
19/11/2016 | 18:47
10
21
לצפיה ב-'בכל מדינה, גולן טלקום קשורה בהסכם עם רשת מקומית כלשהי,'
בכל מדינה, גולן טלקום קשורה בהסכם עם רשת מקומית כלשהי,
19/11/2016 | 19:05
9
61
פרט למדינות אויב, אני מניח.
אני מצוי בתכנית 9.90 של גולן טלקום.
בקרתי בפולין לפני כחודש ימים, בלי לרכוש תכנית חו"ל מיוחדת.
מיד עם הנחיתה שם, המכשיר התחבר לרשת אורנג המקומית.
בוצעו כמה שיחות יוצאות ונתקבלו אחדות, עם ישראל ועם יעדים בפולין.
איכות הכיסוי היתה טובה מאד, אולם לא השתמשתי ב- DATA סלולארית, אלא הסתמכתי על ניווט באמצעות מפות טעונות מראש, ועל ה- WiFi של המלונות.
לצפיה ב-'אני מדבר על התכנית ללא הגבלה , זה ברור שמדובר'
אני מדבר על התכנית ללא הגבלה , זה ברור שמדובר
19/11/2016 | 20:37
43
על הסכם שיתוף רשתות ולא רשת גולן עצמה .
מי משתמש מחו"ל ללא חבילה ... לשלם 5 ש"ח למגה גלישה :(

השתמשתי הרבה פעמים באירופה , אף פעם לא בארה"ב .
לצפיה ב-'ביצעת שיחות מבלי לרכוש תכנית ? זה חכם.'
ביצעת שיחות מבלי לרכוש תכנית ? זה חכם.
19/11/2016 | 22:55
2
13
לצפיה ב-'תלוי מה כמות השיחות, אבל זה יכול להיות לא יקר באופן יחסי'
תלוי מה כמות השיחות, אבל זה יכול להיות לא יקר באופן יחסי
20/11/2016 | 08:04
37
אתה שכחת שעיקר החידוש של גולן בחו"ל זה תעריפים זולים (בטח ביחס לתעריפים המטורפים שהיו קודם) גם בלי תוכנית?

אמנם לא בדקתי לגבי פולין, אבל כשאמא שלי הייתה בטיול בצרפת, הולנד ובלגיה, היא לא עשתה תוכנית חו"ל, ועיקר התקשורת היה בוואטסאפ (2 ש"ח למגה! גזל! ) וקצת שיחות, ועדיין על 8 ימים היא שילמה בערך 50-60 ש"ח.  סימים מקומיים, או תוכנית של גולן (ושם יש רק תוכניות יומיות של גלישה, לא של שיחות) היו כנראה עולים לה הרבה יותר כסף.
לצפיה ב-'בגולן אין שום צורך לרכוש (גם לא קיימת) תכנית לשיחות בחול'
בגולן אין שום צורך לרכוש (גם לא קיימת) תכנית לשיחות בחול
20/11/2016 | 17:05
20
המחיר זול מאד גם ככה.

לצפיה ב-'Critical Thinking אנא עדכן אותנו כשתקבל את החשבונית הבאה'
Critical Thinking אנא עדכן אותנו כשתקבל את החשבונית הבאה
20/11/2016 | 07:54
4
35
מגולן.

לצפיה ב-'בדקתי. חוייבתי רק בגין מספר שיחות וכמה מסרונים, והחיוב היה'
בדקתי. חוייבתי רק בגין מספר שיחות וכמה מסרונים, והחיוב היה
20/11/2016 | 12:52
3
31
בדין. הגלישה בנדידה היתה חסומה, מכיוון שחסמתיה באמצעות הממשק האינטרנטי טרם נסיעה.
לצפיה ב-'תודה. וכמה היה החיוב? אודה לך אם תוכל לפרט בבקשה.'
תודה. וכמה היה החיוב? אודה לך אם תוכל לפרט בבקשה.
20/11/2016 | 13:05
2
13
לצפיה ב-'שני מסרונים ליעד פולני 1.98 ש"ח.'
שני מסרונים ליעד פולני 1.98 ש"ח.
20/11/2016 | 14:01
1
40
שיחות נכנסות בפולין במשך כולל של 59 שניות - 69 אג'.
שיחות יוצאות בפולין במשך כולל של 3:57 דקות - 2.76 ש"ח.

על כל הנ"ל - לא נגבה מע"מ.

כאמור, פרט לחסימת גלישה בנדידה בחו"ל - לא נערכתי כלל לשימוש בחו"ל.
התכנית בה אני מצוי - תכנית 9.90.
לצפיה ב-'זה אכן יצא בזול ומשתלם בהחלט.'
זה אכן יצא בזול ומשתלם בהחלט.
20/11/2016 | 15:45
10
לצפיה ב-'נראה שההסדרים של גולן בחו"ל עובדים טוב'
נראה שההסדרים של גולן בחו"ל עובדים טוב
20/11/2016 | 08:11
40
לאחרונה בביקורים בחו"ל התחברתי מידית פעם לוודפון ופעם לטי-מובייל. השיחות ללא חבילת חול עלו כ 60 ומשהו אג' לדקה. היו לי מעט שיחות, ולא היתה שום הצדקה לקנות חבילת חו"ל. הגלישה הסולולרית בכל החברות אמורה להיות מופסקת , אלא אם המנוי מבקש לפתוח. 
לצפיה ב-'טעינת פלאפונים בשקע USB אוניברסלי '
טעינת פלאפונים בשקע USB אוניברסלי
17/11/2016 | 22:58
3
81
שלום,
קיימים היום שקעי USB אוניברסלים אשר מותקנים כחלק ממערכת החשמל הביתית בקירות (צמוד לשקעי 220V).
ראו דוגמה בקובץ המצ"ב.
אודה להתייחסותכם לשאלות הבאות:
1. האם שקעים אלה עלולים לגרום נזק לסוללה/לפלאפון או שאולי עדיף להשתמש בשקעים המסופקים עם הפלאפונים.
2. האם יש הבדל בין שקע של 1A לשקע של 2A/2.4A - למעט משך ההטענה.
3. האם יש חשיבות להטענה של פלאפון במטען המסופק עם המכשיר (כיום אני לעיתים מטעין את ה SAMSUNG במטען של ה LG של אשתי).
תודה רבה וסופ"ש נעים

לצפיה ב-'כל עוד הרכיבים איכותיים, ולא סיני בשנקל - אמור להיות בסדר'
כל עוד הרכיבים איכותיים, ולא סיני בשנקל - אמור להיות בסדר
18/11/2016 | 12:27
43
מצד שני, 1 אמפר זה לדעתי כבר obsolete. מעבר לעובדה שמכשירי דגל של השנתיים-שלוש האחרונות יכולים למשוך 1.5 או אפילו 2 אמפר, אז גם מתחילים להיות יותר ויותר מכשירים שיש להם חיבור USB Type C שיכולים למשוך הרבה יותר, ויש טכנולוגיות טעינה מהירה שלפעמים גם מעלות את המתח ולא רק את הזרם.

אני לא הייתי מתקין מיוזמתי שקעים כאלה, ובטח שלא משלם עליהם תוספת, אבל אם ממילא יש אז זה כנראה בסדר.

מבחינת מטענים חיצוניים, אז חשוב שיהיה איכותי, לא חשוב היצרן. השתמשתי במטענים של סמסונג עבור אסוס ולהיפך.
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
18/11/2016 | 16:35
48
1.יש אצל חבר לא מעט כאלה . עד היום ( יותר משנה ) לא דווח על נזק לאף אחד מהרבה מכשירי המשפחה .
2.לא .
3.נכון להיום אני משתמש לכל המכשירים אצלי בכל מטען מכל סוג ולא קרה כלום . חשוב כמו שבובו כבר כתב להקפיד על מטען+כבל איכותיים .
לצפיה ב-'תבדוק מי היצרן ובדוק את כל הסרטיפיקטים שיש לו'
תבדוק מי היצרן ובדוק את כל הסרטיפיקטים שיש לו
19/11/2016 | 11:24
35
אני בטוח שזה בטוח באותה מידה כמו מטען סיני עלום שם שתקנה באליאקספרס

לצפיה ב-'שלום רוצה להחליף לסמארטפון חדש'
שלום רוצה להחליף לסמארטפון חדש
17/11/2016 | 20:53
6
82
כרגע יש לי אייפון 6 , מעוניינת לעבור לאנדרואיד ומתלבטת איזה מכשיר הכי טוב היום בשוק. התקציב אינו מהווה בעיה. מתלבטת כרגע בין סמסונג s7 לסמסונג s7 edge או ל lgv 20 החדש . המלצות מישהוא?
לצפיה ב-'S7 edge , הוא כבר כמה חודשים בשוק ומוכיח את עצמו'
S7 edge , הוא כבר כמה חודשים בשוק ומוכיח את עצמו
17/11/2016 | 21:18
70
אחרי הפאשלות האחרונות של lg  אני אישית הייתי נזהר , כנ״ל לגבי s8 שהוא ייצא
לצפיה ב-'זה תלוי איזה מכשיר רוצים...'
זה תלוי איזה מכשיר רוצים...
18/11/2016 | 13:53
2
63
אם רוצים טלפון עם מסך 5.5 מצוין, סוללה חזקה, מצלמה מצוינת, ועמיד נגד מים בתקן IP68, אז אני חושב שהS7 EDGE הוא המכשיר המתאים...

אם רוצים פאבלט עם מסך 5.7 מצוין, מסך נוסף למידע, מערכת אודיו איכותית שמקליטה ב4 ערוצים, איכות שמע טובה באוזניות, צילום והקלטה של וידיאו 4K עם סאונד מצוין, רמקול עוצמתי, סוללה נשלפת, סוללה נוספת בערכה, אז אני חושב שהLG V20 הוא המכשיר המתאים...
לצפיה ב-'חוץ מלקרוא כתבות על V20 , ראית אותו שאתה ממליץ עליו?'
חוץ מלקרוא כתבות על V20 , ראית אותו שאתה ממליץ עליו?
18/11/2016 | 14:46
22
לצפיה ב-'כן אהה...'
כן אהה...
18/11/2016 | 16:29
46
"מערכת אודיו איכותית שמקליטה ב4 ערוצים" מכמה חורים מקרוניים במכשיר
"צילום והקלטה של וידיאו 4K " מעדשת פלסטיק בגודל כלום על כלום
דוקטור .. מספיק , שחרר .. אתה עושה צחוק מעצמך .. לדקלם סיפורים כל אחד יכול .
מה עם קצת להבין על מה מדברים ?
לצפיה ב-'מנסיון של 6 חודשים ה S7 הוא מכשיר מצויין. האנדרואיד הטוב '
מנסיון של 6 חודשים ה S7 הוא מכשיר מצויין. האנדרואיד הטוב
18/11/2016 | 17:48
1
56
ביותר שפגשתי עד כה.

הנה ביקורת שכתבתי די בהתחלה אבל מכסה את הרוב:

לצפיה ב-'מסכים (גם כן משימוש של חצי שנה בערך) וממליץ.'
מסכים (גם כן משימוש של חצי שנה בערך) וממליץ.
20/11/2016 | 23:28
25
הכל טוב חוץ מקורא טביעת האצבע שהוא פחות טוב מבמכשירים אחרים שהשתמשתי בהם.
לצפיה ב-'USB-C הפולמוס הגדול...'
USB-C הפולמוס הגדול...
17/11/2016 | 10:02
34
144
חוסר תיאום ובעיקר בלאגן גדול...

שילובו של שקע ה-C-USB במכשירים חדשים מטריף את השוק: הוא מתאים אמנם לטעינה ולהעברת מידע מכל הסוגים, אבל בינתיים, כדי לחבר אליו אביזרים קיימים יש צורך באין–ספור מתאמים. קחו, למשל, את המק-בוק פרו החדש

נראה שאפילו אפל הגדולה, שרגילה למשוך הרבה מאוד תשומת לב, לא צפתה את זה. מבול התגובות הבוטות והזועמות החל מיד לאחר שהסתיים אירוע השקת מחשב ה"מקבוק פרו" החדש, לפני שבועיים וחצי. הן הופיעו בטוויטר, בפייסבוק, בפורומים הטכנולוגיים, בבלוגים. ברנז'ת חובבי אפל הייתה כמרקחה.

ומדוע? הרי המחשב זכה לעיצוב דקיק ויפהפה, פלוס חידוש מלהיב - סרגל מגע בחלקה העליון של המקלדת, שמציג כפתורים המתחלפים דינאמית בהתאם לתוכנה שפועלת באותו רגע. אך גרעין המשתמשים המקצועי, הנאמן והוותיק של אפל - מתכנתים, מעצבים, עורכי וידיאו וסאונד ועוד - טען בשצף קצף, שהמחשב אינו מספק את דרישותיהם: המעבד אינו עדכני דיו, וזיכרון ה-RAM המקסימלי נמוך מדי. הוא פשוט אינו מצדיק את הכינוי PRO, הם טענו.

ואם זה לא מספיק - מבט אחד במקבוק יגרום לכל אחד להבין שחסר בו משהו חשוב: אין בו שקע USB סטנדרטי. אין בו גם שקע לחיבור וידיאו, וגם לא חריץ לכרטיסי SD. למעשה, יש בו רק 4 שקעי C־USB, וזה הכל. מה זה אומר? שאם תבחרו לרכוש את המקבוק פרו, ותרצו לחבר אליו אביזר חיצוני או מכשיר שיש לכם בבית - תצטרכו קודם לרכוש מתאם ייחודי עבורו. אז מה הפלא שהלקוחות כועסים על אפל?

אבל זו לא רק אפל: גם יצרניות מחשבים אחרות מפחיתות דרמטית בשנים האחרונות את כמות החיבורים הפיזיים במחשבים, ומסתמכות יותר ויותר על העברות מידע אלחוטיות או על שקעי C־USB קטנים וחסכוניים. מצד אחד, זה מקרב אותנו יותר לעתיד של חוויית שימוש פשוטה ונקייה יותר; מצד שני - בטווח הזמן המיידי, זה בעיקר מבלבל, יקר ומעצבן.

בקיצור, ברוכים הבאים ל"עידן הזהב" של המַתְאֵמים.

ימי הביניים
מה זה בכלל C־USB? זהו תקן חדש יחסית לחיבור נתונים - היורש של ה-USB שכולנו מכירים. יתרונותיו רבים: הוא דו-צדדי, כלומר אפשר להכניס תקע לשקע גם במהופך. הוא קטן, ולא תופס הרבה מקום. והוא תומך בתקנים ופרוטוקולים רבים של העברת מידע: ה-C־USB במקבוק פרו, למשל, תומך בטכנולוגיית ת'אנדרבולט 3 של אינטל, אשר מאפשרת העברת נתונים כמו קבצים, וידיאו ותמונות, במהירות אדירה (עד 40 ג'יגה-ביט בשנייה, המאפשרת תאורטית להעביר 25 אלף תמונות בפחות מדקה); הוא מאפשר הקרנת וידיאו באיכות גבוהה, עד 5K; ובנוסף, הוא מאפשר להטעין במהירות מכשירים קטנים וגם גדולים.

זהו חיבור אחד קטן ש"שולט בכל". אם כיום קיים מגוון אדיר של תקנים ושקעים וכבלים וחיבורים - האחד להעברת וידיאו, השני להעברת סאונד, השלישי לטעינה, הרביעי להעברת קבצים וכן הלאה - בעתיד הקרוב נצטרך רק שקע אחד וכבל אחד, C־USB, כדי לחבר כל סוג של מכשיר לכל סוג של מכשיר אחר.

נשמע מצוין, נכון? הבעיה היא, שה־C־USB נמצא בתחילת ימיו, ולכן כרגע התוצאה שהוא מביא עלינו היא בדיוק הפוכה. הרי רוב האביזרים החיצוניים למחשב שיש לנו בבית, כמו עכבר, מקלדת, מסך, דיסק־און-קי, כונן אחסון, מדפסת ועוד, אינם יכולים - פיזית - להתחבר ל־C־USB. לכן כרגע אנו מצויים במצב ביניים, שהוא למעשה צרה צרורה.

כך, מי שישקיע ויתחדש במקבוק פרו החדש והמגונדר, יצטרך להצטייד בסבך של מתאמים וכבלים. תרצו לחבר אליו כונן חיצוני לגיבוי או סתם דיסק־און־קי? קנו מתאם USB; עכבר? מתאם דומה. תרצו לחבר אותו לכבל רשת? מתאם אחר. וכמובן שתרצו לחבר אותו לצג חיצוני, לטלוויזיה או למקרן בחדר הישיבות, ובשביל זה תצטרכו מתאם נוסף. אתם צלמים מקצועיים, הזקוקים לחריץ לכרטיס SD? אין כזה, קנו מתאם. עד כמה שזה נשמע הזוי, אפילו אם יש לכם אייפון של אפל, ותרצו לחברו למקבוק פרו החדש של אפל - גם אז תצטרכו מתאם.

אגב, אהבתם את ה־MagSafe, אותו מטען מגנטי שמתנתק בקלות, ונחשב לאחד הפטנטים המבריקים בתולדות המק? תגידו לו שלום. במק־בוק פרו הטעינה היא דרך C־USB.

דווקא משקע האוזניות העגול אפל בחרה שלא להיפטר במקבוק פרו החדש. כן, אותו שקע אוזניות שרק לפני חודשיים, בהשקת האייפון 7 נטול שקע האוזניות, הסבירה לנו אפל בלהט עד כמה הוא מיותר. והאבסורד? כדי לחבר למק־בוק פרו החדש את האוזניות שמגיעות באריזת האייפון 7, תזדקקו - נכון מאוד - למתאם.

בעיית האוזניות
תגידו נו, אז נישא איתנו כל הזמן כמה מתאמים, מה רע? ובכן, הצורך בכמות גדולה של מתאמים הוא ללא ספק פגיעה קשה בחוויית השימוש. הם יקרים ועלולים לעלות עשרות ומאות שקלים כל אחד; צריך למצוא להם מקום בתיק, לזכור לקחת אותם מהבית לעבודה ובחזרה; הם הולכים לאיבוד; ויש להם בעיות תאימות שגורמות לבלבול צרכני עצום. שכן קיימים מספר סוגי מתאמים וכבלי C־USB בשוק, ולא כל כבל, שקע, מכשיר או מטען C־USB בהכרח יהיו תואמים זה לזה.

המקבוק פרו הוא לא הראשון שמעורר את בעיית המתאמים. המקבוק (12 אינץ') שהושק ב־2015 כולל אף הוא שקע C־USB בודד ושקע אוזניות. ואילו האייפון 7, כזכור, נעדר שקע אוזניות - דבר שגורם גם הוא למצוקת מתאמים. למשל, אם תרצו לחבר לאייפון אוזניות רגילות, תצטרכו מתאם; אם תרצו להטעין את האייפון 7 ולהאזין למוזיקה במקביל, תזדקקו כבר למפצל. כדי לחבר אייפון 7 למקבוק פרו החדש, ובמקביל להאזין למוזיקה באייפון עם אוזניות רגילות, תצטרכו ארבעה (!) כבלים, מפצלים ומתאמים שונים.

וזו לא רק אפל: גם מחשבי חלונות חדשים נפטרים בהדרגה מחיבורי רשת ומחיבורי HDMI (לווידיאו) ואחרים, לטובת שקעי C־USB מינימליסטיים. גם כאן, החוויה לא תמיד טובה. איש היי־טק מהמרכז מספר, למשל, כי רכש באחרונה את הלפטופ XPS 13 הדקיק של דל. כדי לחברו לתצוגה חיצונית היה צורך במתאם - אך אז נוצרו בעיות חוזרות ונשנות בהקרנה, בתפקוד המחשב וברזולוציה. לבסוף, המחשב הוחלף למחשב של לנובו עם חיבור HDMI מסורתי, והבעיה נפתרה.

במקרה אחר נתקל משתמש בבעיה כאשר רצה להתחבר לאינטרנט במלון בחו"ל. האינטרנט האלחוטי זחל, והפתרון הנדרש היה חיבור עם כבל רשת פיזי. אך למרבה הצער, המחשב החדיש שנשא עימו לא כלל את שקע הרשת הוותיק, ומתאם לא היה בסביבה. האיש נאלץ להסתדר עם WiFi בקצב צב.

חיי הדונגל
אפל והיצרניות האחרות מסבירות שאין ברירה: חייבים להתקדם. צריך להיפטר מהחיבורים הישנים כדי לצעוד לעולם חדש, שכולו מחשבים דקיקים עם מינימום חיבורים, כבלים וסיבוכים. אפל הציגה, למשל, צג של LG, שפותח במיוחד עבור המק־בוק פרו, בשם5K UltraFine. בחיבור כבל אחד ויחיד הוא משמש צג חיצוני עבור המק־בוק פרו, כולל מצלמה ומיקרופון, יש בו שקעי C־USB נוספים, והוא אפילו מטעין את המחשב. באפל הגדירו אותו כ"תחנת העגינה המושלמת".

כולם מסכימים שבסופו של דבר, כולנו נצטייד במכשירים ובאביזרים חדשים, מודרניים, תומכי C־USB ות'אנדרבולט, והמתאמים ייזנחו בצד. זה לא מנחם את מי שרגליהם וידיהם מסתבכות בשלל הכבלים והמתאמים. אגב, זוהי הזדמנות נפלאה לפריחתן של תיאוריות קונספירציה, שלפיהן כל מטרת אפל היא להגדיל את מכירות המתאמים שלה.

אפל, מצידה, זיהתה את הסנטימנט, ומיהרה להוזיל באחרונה את מחירי כל מתאמי ואביזרי C־USB בחנויותיה. אבל גם זה לא ממש עזר להשקטת הרוחות. ברשת נפוצו בדיחות וסרטונים ויראליים הלועגים לאפל, ועל קדחת הדונגלים והמתאמים. #donglelife, "חיי הדונגל", הפך להיות תווית נפוצה בטוויטר. וכן, מי שסופגת את האש היא דווקא אפל, שתמיד חתרה והתגאתה בפשטות ובמינימליזם של המוצרים שלה.

תעשיית הטכנולוגיה כבר רגילה ל"משברי מעבר" כאלה. זה קרה כבר כאשר מחשבים נפטרו מכונני הדיסקטים לטובת כונני דיסקים, ולאחר מכן כאשר אלה נזנחו לטובת ה־USB. המעבר היה קשה, יקר ומציק, אבל בסופו של דבר התעשייה התאימה את עצמה, והצרכנים התרגלו. זה מה שיקרה גם הפעם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4878105,00...
לצפיה ב-'אבל למה להעתיק את כל הכתבה, למה?????????????????????????????'
אבל למה להעתיק את כל הכתבה, למה?????????????????????????????
17/11/2016 | 10:04
6
86
לא לימדו אותך בבית ספר לסכם מאמרים?
לצפיה ב-'פחחחחחח אתה שואל ברצינות? חשבתי שאתה בעד עצלנות '
פחחחחחח אתה שואל ברצינות? חשבתי שאתה בעד עצלנות
17/11/2016 | 10:05
2
26
לצפיה ב-'לא שאלתי כי אני לא יודע למה. שאלתי כי זה מעצבן אותי'
לא שאלתי כי אני לא יודע למה. שאלתי כי זה מעצבן אותי
17/11/2016 | 10:27
1
26
לצפיה ב-'אתה סתם מתעצבן. חבל על הבריאות.'
אתה סתם מתעצבן. חבל על הבריאות.
17/11/2016 | 10:35
21
לצפיה ב-'כי ככה מחייב התקנון של תפוז. הוא עשה בסדר.'
כי ככה מחייב התקנון של תפוז. הוא עשה בסדר.
17/11/2016 | 10:16
27
לצפיה ב-'זה כבר לאחר עריכה...'
זה כבר לאחר עריכה...
17/11/2016 | 10:47
1
73
אם הייתי עושה העתק-והדבק בלי עריכה הבלגן היה גדול יותר...
לצפיה ב-'תגיד...'
תגיד...
17/11/2016 | 16:15
49
כמה אתה משלם לי על הסניגוריה?

(בעריכה: תיקון שגיאת כתיב בלבד).
לצפיה ב-' z1george - למחוק את ההודעה ולחסום את המשתמש לשבוע'
z1george - למחוק את ההודעה ולחסום את המשתמש לשבוע
17/11/2016 | 10:06
25
34
לצפיה ב-'על מה ולמה? הוא לא פירסם שום דבר הנוגד את התקנון'
על מה ולמה? הוא לא פירסם שום דבר הנוגד את התקנון
17/11/2016 | 10:18
24
54
וגם לא את השכל הישר.
הוא הביא לפה חומר הקשור במישרין לנושא של הפורום.
לא מוצא חן בעיניכם?
אינכם חייבים להתסתכל, ובוודאי שלא להגיב, מה שמקפיץ את הודעתו.
חומר למחשבה לך ולבובו ולשאר המתלהמים.
לצפיה ב-'סעיפים 11.1 ו-11.3 לתקנון האתר אומרים שאתה טועה'
סעיפים 11.1 ו-11.3 לתקנון האתר אומרים שאתה טועה
17/11/2016 | 10:33
14
64
מתוך 11.1: "...זכרי כי אינך רשאית להעלות לאתר כל תוכן אשר אינו עומד בדרישות הדין ו/או התקנון ו/או פוגע בזכות של צד שלישי כלשהו."

סעיף 11.3: "כשאת מעלה תכנים לאתר את מצהירה שאת הבעלים של כל הזכויות הרלוונטיות בהם לצורך עמידה בהוראות תקנון זה וכי אינך מפרה כל דין או פוגעת בצד שלישי בהעלאתם או בפרסומם."

להעתיק את כל הכתבה פוגע בזכות של צד שלישי כלשהו.
לצפיה ב-'בזמנו היה דיון בנושא, כמדומני בפורום משוב'
בזמנו היה דיון בנושא, כמדומני בפורום משוב
17/11/2016 | 10:38
4
61
או בפורום אחר, אינני זוכר בוודאות היכן, אך זכורני בוודאות שנכתב שם שברגע שמביאים קישור למקור זה בסדר.
ככה נהוג כמעט בכל הפורומים שאני משתתף בהם או אפילו רק קורא בהם, וחוץ מכאן (אתה ו"7" שהתרעם עלי במקרה דומה בעבר) לא נתקלתי בשום מקום בתפוז בתלונות האלה.
לכן כדאי לדעתי שתרגיעו.
לצפיה ב-'לא נהוג להעתיק את כל 300 העמודים אלא לתת הקדמה'
לא נהוג להעתיק את כל 300 העמודים אלא לתת הקדמה
17/11/2016 | 15:10
3
40
וקישור.
לצפיה ב-'300 עמודים אתה גם לא יכול להעתיק לפה אפילו אם תרצה'
300 עמודים אתה גם לא יכול להעתיק לפה אפילו אם תרצה
17/11/2016 | 15:15
2
40
ועכשיו כשאתה מדבר על "נהוג" מתברר ששינית פאזה מההתקפות הקודמות שלך כשכתבת "אסור".
יחי ההבדל הלא קטן.

לצפיה ב-'אני אף פעם לא כתבתי אסור , כנראה שאתה מבלבל.'
אני אף פעם לא כתבתי אסור , כנראה שאתה מבלבל.
17/11/2016 | 15:59
1
12
לצפיה ב-'אולי.'
אולי.
17/11/2016 | 16:08
11
לצפיה ב-'מעברלתקנון תפוז '
מעברלתקנון תפוז
17/11/2016 | 11:58
8
73
כדאי להציץ בתקנון של טמקא ו/או של שאר האתרים שהחברה מעתיקים תוכן מהם ומקשרים אליהם ..
לצפיה ב-'ככה זה בכל הפורומים שאני מכיר'
ככה זה בכל הפורומים שאני מכיר
17/11/2016 | 15:27
7
37
מלבד העקשנות של כמה אנשים כאן שמעירים על כך.

ומעולם לא שמעתי שטמקא או אתר אחר תבעו אתר כלשהו או גולש כלשהו שפרסמו ידיעה מהם באתר אחר, אפילו כשהיא מועתקת במלואה כשצורף הקישור למקור.

אז כמו שאומרים בעברית: אף אחד כאן לא צריך להיות צדיק יותר מהאפיפיור...
לצפיה ב-'ואף אחד לא צריך להצדיק דברים מסויימים גם אם הם בתחום האפור'
ואף אחד לא צריך להצדיק דברים מסויימים גם אם הם בתחום האפור
17/11/2016 | 16:01
2
11
לצפיה ב-'כשהם לא מפריעים ולא אמורים להפריע'
כשהם לא מפריעים ולא אמורים להפריע
17/11/2016 | 16:14
19
ובנוסף לכך קשורים לנושא של הפורום, אין לי בעייה להצדיק את המעשה.

לצפיה ב-'רק שימו לב איך בזכותכם השרשור הזה נשאר בראש הפורום.'
רק שימו לב איך בזכותכם השרשור הזה נשאר בראש הפורום.
17/11/2016 | 16:15
16
אתם במעשיכם גורמים את ההיפך ממה שאתם מתכוונים אליו.
סתם חומר למחשבה בשבילכם.
לצפיה ב-'אני אגיד לך משהו שרפתן אחד אמר לי פעם'
אני אגיד לך משהו שרפתן אחד אמר לי פעם
17/11/2016 | 16:06
3
40
"זה שאנחנו התרגלנו לריח של החרא של הפרות זה לא אומר שהוא הפסיק להסריח ו\או להפריע לאחרים"
זה שבאתרים אחרים לא מפריע להם שעושים כאלו דברים לא אומר שכאן בפורום הנ"ל צריכים לאהוב את הרעיון הזה ..

לאחרונה נכנסו לכאן כמה חברה שחושבים שאם הם יפתחו כל חמש דקות עוד ועוד פוסטים מיותרים עם כל מיני כתבות דמיקולו הם יקבלו תשלום פר  X פוסטים מתפוז כמו שבאתרים אחרים עושים (למרות שלך תדע ואולי וזה נכון...) ולויידע לגביך אבל לי (ומסתבר שלא רק לי) זה מציק בעין .
לצפיה ב-'זאדק'
זאדק
17/11/2016 | 16:12
2
33
תגיד את האמת, אבל בכל הכנות: האם קראת את ההודעה הראשונה ?
אגיד לך למה אני שואל זאת: כי התגובה שלך קשורה להודעות אחרות ולא להודעה הנ''ל.

אני לא הסניגור של שלום הבירה, אך לתת קישור ל-YNET עדיין לא מביא לו אגורה שחוקה.

הידיעה שהוא הביא בהחלט קשורה לנושא של הפורום הזה ואיננה פרסומת לשום דבר.

לטעמי ראוי להגיב עם קשר ולא בלי קשר.
לצפיה ב-'את האמת שפתחתי את הפוסט ואז ראיתי את החומה הסינית הגדולה'
את האמת שפתחתי את הפוסט ואז ראיתי את החומה הסינית הגדולה
17/11/2016 | 16:17
1
42
וקיבלתי חרארה וישר סגרתי את הפוסט מבלי להתעמק יותר מידי כי כל כך הרבה אותיות קטנטנות עושות לי כאב ראש

התגובה שלי אליך הייתה לא מתוך צורך לנסות להתנגח בך ו\או להצדיק מישו מסוים ..
ניסיתי להסביר לך למה יש כאלו שיגידו שזה בכ"ז לא היה במקום לפרסם את הפוסט בצורה שפורסם ...

באופן אישי אני כבר מזמן עברתי למצב של קריאה והגבה סלקטיבית בכל הפורומים שאני כותב בהם , כולל דברים שהגיבו אלי כי כבר אין לי את הכוח להתעצבן בגלל טיפשות של אחרים ...
לצפיה ב-'אני מודה לך על הכנות, ועל הדברים שכתבת בסוף תגובתך אני חותם '
אני מודה לך על הכנות, ועל הדברים שכתבת בסוף תגובתך אני חותם
17/11/2016 | 16:28
31
ב ג ד ו ל .

בשביל מה להתעצבן בגלל אחרים ?
אפילו בשרשור הזה כתבתי את המילים האלה בשעה 10:35 לבובו.

ובנוגע להודעה הספציפית שבראש השרשור הזה היא בהחלט במקומה, בניגוד לכל מיני פרסומים סמויים וגלויים ו"מפרטים" שאני פותח אותם כי אני נוהג לפתוח כל הודעה שבפורום הזה, ואז אני מחליט אם לקרוא את כולה ואולי גם להגיב, או לסגור אותה מיד.

הכל תלוי בהודעה ובמהותה.
אבל להתעצבן בגלל שטויות??? חבל!!!

לצפיה ב-'הנה דווקא משהו שנוגד את התקנון'
הנה דווקא משהו שנוגד את התקנון
17/11/2016 | 21:42
8
43
8.3. כשאת מעלה תכנים לאתר את מצהירה שאת הבעלים של כל הזכויות הרלוונטיות בהם לצורך עמידה בהוראות תקנון זה וכי אינך מפרה כל דין או פוגעת בצד שלישי בהעלאתם או בפרסומם.

8.4. במידה ותפרי זכויות או דין מכל סוג שהוא או תפרי הוראה כלשהי בתקנון זה, את מייפה את כוחה של תפוז להסיר מעצמה כל אחריות ולהעביר אליך כל תביעה בנושא.
לצפיה ב-'מכיוון שאינני מפר כל דין ולא פוגע בצד כלשהו'
מכיוון שאינני מפר כל דין ולא פוגע בצד כלשהו
17/11/2016 | 23:41
7
34
למעט בך או בבובו הרי שזה לא נחשב כהפרה של כל דין...

ובעברית: אם ל-YNET זה לא מפריע והם מודעים לפרסומים האלה - זה לא צריך להפריע לא לך ולא לבובו.

ובזה תם הפרק הזה מבחינתי. אתה יכול להמשיך להתעמק ולהתעלק. אני סיימתי.
לצפיה ב-'למה , האם הוא הבעלים של המידע שהוא כתב?'
למה , האם הוא הבעלים של המידע שהוא כתב?
18/11/2016 | 09:35
6
23
וגם במידה ולא , האם הוא ביקש אישור מ-ynet לפרסם ולהעתיק את הכתבה?

זה כמו להגיד שלנסוע במהירות של 150 קמ״ש זה בסדר כל עוד אף אחד לא מתלונן או לצרוך סמים בבית זה בסדר כי אף אחד לא רואה או מתלונן .
כנ״ל לגבי גניבה ספרותית או תוכנתית , לדעתך זה בסדר כל עוד אף אחד לא מגיב או מתלונן ?
לצפיה ב-'תמשיך לשאול ולהתעלק כמה שתרצה ולא אגיב יותר בנושא הזה.'
תמשיך לשאול ולהתעלק כמה שתרצה ולא אגיב יותר בנושא הזה.
18/11/2016 | 10:07
5
10
לצפיה ב-'לפחות קיבלת את העובדה שזה לא חוקי , עכשיו זכותך באמת לשמור'
לפחות קיבלת את העובדה שזה לא חוקי , עכשיו זכותך באמת לשמור
18/11/2016 | 11:17
4
22
על זכות השתיקה .
לצפיה ב-'אתה הוזה.לא קיבלתי שום כלום.'
אתה הוזה.לא קיבלתי שום כלום.
18/11/2016 | 11:26
3
18
אתה רוצה להמשיך? תמשיך. זכותך.
לצפיה ב-'אז מה שהוא עושה נוגד את התקנון או לא ? שאלה פשוטה.'
אז מה שהוא עושה נוגד את התקנון או לא ? שאלה פשוטה.
18/11/2016 | 11:42
2
11
לצפיה ב-'תשובה פשוטה אחרונה בהחלט: לא.'
תשובה פשוטה אחרונה בהחלט: לא.
18/11/2016 | 12:13
1
11
לצפיה ב-'האם הוא הבעלים של המידע ? האם הוא קיבל אישור מ-YNET או'
האם הוא הבעלים של המידע ? האם הוא קיבל אישור מ-YNET או
18/11/2016 | 14:50
25
מהכתב לעשות שימוש במידע ?

אם כן אז זכותו , אם לא אז זה נגד התקנון ..
לצפיה ב-' הבעיה הגדולה במקבוקים החדשים היא לא החיבורים'
הבעיה הגדולה במקבוקים החדשים היא לא החיבורים
17/11/2016 | 19:39
42
לצפיה ב-'העלמת נעילה בגלקסי 6 '
העלמת נעילה בגלקסי 6
16/11/2016 | 19:07
1
45
יש לי סמסונג גלקסי 6, חלק מהתפריט באנגלית, הגדרתי נעילה בתבנית (pattern),
אחרי זה החלטתי לבטל, ולחזור להעברת האצבע (swipe) אבל האפשרות הפכה לאפורה ולא נגישה, מישהו יוד איך אני מחזיר? מצורפת תמונת מסך
לצפיה ב-'הסתדרתי בסוף אין צורך בעזרה'
הסתדרתי בסוף אין צורך בעזרה
16/11/2016 | 19:19
11
לצפיה ב-'חסימת SMS לחול'
חסימת SMS לחול
17/11/2016 | 00:26
10
63
הי  , יש לי מכשיר   XIAOMI Redmi Note 2
לפעמים המכשיר שולח לי הודעות SMS לחול 
התוכנית הסלולארית שלי לא כולללת שליחת הודעות לחול
כך שבכול חודש מתווסף לי כמה שקלים עקב שליחת הודעות SMS לחול
ברצוני לשאול האם מישהו יודע איך חוסמים שליחת הודעות SMS לחול
ניסתי לבדוק מול המפעילה הסלולארית שלי , אך נאמר לי שלא קיים דבר כזה חסימת שליחת הודעות SMS לחול

לצפיה ב-'עליך לברר מי האפליקציה השולחת מסרונים לחו"ל,'
עליך לברר מי האפליקציה השולחת מסרונים לחו"ל,
17/11/2016 | 01:07
53
ולאיזה יעד. היא עלולה גם ליזום שיחות טלפון לנמענים באיי מריאנה הצפוניים, במחיר של דולר או שניים לדקה. אל לך להשלים עם פעילות כזו.
לצפיה ב-'להחליף רום'
להחליף רום
17/11/2016 | 03:17
1
50
בייחוד לאור הידיעה משלשום על מכשירים סיניים ששולחים פרטים אישיים לשרתים בלתי מזוהים

אהזרה: דורש גיבוי וידע טכני 
לצפיה ב-'ואחר כך כשאני מזהיר מהמכשירים הסיניים האלה'
ואחר כך כשאני מזהיר מהמכשירים הסיניים האלה
17/11/2016 | 05:51
43
יורדים עלי.

וזה אחרי שאני בעצמי המלצתי בעבר עליהם, עד שגיליתי את מה שגיליתי.

בעברית זה נקרא: חומר למחשבה !
לצפיה ב-'מעניין שבאתר של גולן אפשר לחסום סמסים לחו"ל בקלות '
מעניין שבאתר של גולן אפשר לחסום סמסים לחו"ל בקלות
17/11/2016 | 07:07
6
50
אני על הדרך, ואחרי שנפתרה הבעייה הזו, הייתי גם שוקל להחליף מפעילה .

לעניינינו. אני לא מאמין שאני הולך לכתוב את זה, אבל אולי כדאי לחפש תוכנת "אנטיוירוס", שיש לה יכולות של סינון/חסימת הודעות יוצאות. במצב האופטימלי אז יהיה לך סימון של האפליקציה שמנסה לשלוח את הסמס, ואז תדע שצריך להסיר/לבטל אותה. כמובן שמיד לאחר מכן צריך להעיף את האנטיוירוס לאותו ג'הנה שזרקת את האפליקציה החוצפנית.
לצפיה ב-'ואם אפשר בלי אנטיוירוס?'
ואם אפשר בלי אנטיוירוס?
17/11/2016 | 08:51
5
47
בודקים בפירוט השיחות מהו המספר אליו נשלחו המסרונים.
מחפשים את המספר באינטרנט. סביר להניח שהתוצאות יצביעו על היישום החשוד.
לצפיה ב-'ב-7 בבוקר אתה מצפה ממני לחשיבה מעמיקה? '
ב-7 בבוקר אתה מצפה ממני לחשיבה מעמיקה?
17/11/2016 | 09:09
4
38
כמובן שעדיף בלי "אנטי"וירוס (הגרשיים במקום הנכון ), אבל אם מדובר באיזשהו שירות בסיסי של מערכת ההפעלה, אולי לא יהיה חיווי ביומן ההודעות היוצאות. היה לי רום ב-S4 שהיה מבוסס על סטוק הודי כלשהו, והוא היה שולח (או מנסה לשלוח אחרי שחסמתי הודעות לחו"ל) הודעה להודו בכל הפעלה של המכשיר. למיטב זיכרוני אז זה לא נראה באפליקציית ההודעות המובנית.
לצפיה ב-'התלבטתי אם לכתוב אנטיוירוס או bobbo-אנטי...'
התלבטתי אם לכתוב אנטיוירוס או bobbo-אנטי...
17/11/2016 | 09:20
1
32
אהמ! בפירוט השיחות (הדפים האלו שמגיעים מחברת התקשורת, רק אם מבקשים אותם). לא ביישום ההודעות.
לצפיה ב-'כן, גם זו אופציה '
כן, גם זו אופציה
17/11/2016 | 09:32
10
לצפיה ב-'ואיך חבמת זאת אשמח לדעת '
ואיך חבמת זאת אשמח לדעת
17/11/2016 | 10:24
1
16
לצפיה ב-'באתר של גולן. זה הדבר הראשון שכתבתי'
באתר של גולן. זה הדבר הראשון שכתבתי
17/11/2016 | 18:17
29
אחר כך החלפתי רום למשהו אחר, שלא מבוסס על הקושחה ההודית, וזה הפסיק לשלוח הודעות.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה