לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לyosman1
03/01/2016 | 10:00
37
בהמשך לשרשור הזה:

הנה הלינק הנכון של המכשיר ב"זאפ":

המכשיר נמכר ב"בסטמובייל" ב770 שקל.
שים לב שמצויין שם שהוא תומך בLTE - זה אומר שמדובר בדגם XT 1072.

יש אפשרות לרוכשו עם רום ואחריות של היבואן הרשמי יורוקום ב1080 שקל.

יש חנויות שלא משתפים פעולה עם "זאפ".
מכשיר עד 1000 ש"ח
02/01/2016 | 18:50
3
70
היי-

אשמח לעזרה בבחירת מכשיר עד 1000 ש"ח שיעבוד טוב בארץ.
שימושים: שיחות(!), דפדפן, ווצאפ, צילום ו waze.
הדגשתי את השיחות כי זה השימוש העיקרי וחשוב שישמעו טוב גם ברמקול המובנה.
כמו כן, חשוב לי שאפשר יהיה להגדיל את הכל (מקלדת, פונטים) לטובת האנשים המבוגרים להם המכשיר מיועד - אבל זה עניין של תוכנה ולכן לא נראה לא שיש הבדלים בין מכשירים שונים.

מה חשבתי:
- moto g gen 3 מאמזון ספרד: http://www.amazon.es/gp/product/B013P2K9NC האם בסדר?)
- Xiaomi Redmi Note 2 ( קישור: http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2... האם בסדר?)
חשבתי גם על meizu m2 note אבל שוקלת לוותר בגלל ה flyme הזה.

מה לדעתכם עדיף? (כולל מכשיר אחר שלא חשבתי עליו)
תודה.
moto g gen 3
03/01/2016 | 00:20
53
לי יש את המכשיר מאמזון ספרד, כמעט חודשיים, (הדגם של ה16GB).
ואני מרוצה מאד ממנו,עונה על הדברים שכתבת.

לא מכיר את הדגמים האחרים כדי להגיד לך מה יותר טוב.
תשובה.
03/01/2016 | 09:21
49
המוטורולה עדיף, יש לו פלוס שהוא עמיד במים בשטיפת ידים וגשם.
בתנאי שרוכשים את הדגם עם זיכרון 16 גיגה + RAM 2048.

כדאי לשים לב שמדובר בדגם 1551 XT.
שאינו תומך ברשתות 850 מ"ה בדור 2 + דור 3.

ז"א המכשיר לא יעבוד ברשתות של פלאפון-רמי לוי-וואלה מובייל בדור 3 UMTS.

אם אתה יכול להשיג את הדגם שתומך בכל הרשתות בארץ אז עדיף - XT 1550 דואל סים.
האם הקישור ל moto g ששמתי יעבוד בארץ?
06/01/2016 | 18:20
12
אשמח אם מישהו יוכל לצרף קישור לקניתת moto g gen3 שיעבוד בארץ תודה
מבקשת עזרה בביטול התראות קוליות ב LG G3 בסמס ובווצ
02/01/2016 | 15:06
3
39
החלפתי את הסמסונג 4 מיני ב LG G3. בס"ה מכשיר נחמד, ולמדתי אותו די מהר, למרות שהמכשירים ממש שונים. (גם בגלל גירסת האנדרואיד - מ 4.2 ל 5)
דבר אחד אני לא מצליחה לסדר, וזה משהו שממש מעצבן.
אני משתמשת בתוכנת NOLED, שמראה לי במסך סגור על קבלת סמס או ווצ. בסמסונג היתה התראה קולית שחזרה על עצמה בערך כל 2 דקות, (לא קבעתי, זה היה אוטומטית) ורק הסמל המשיך לטייל על המסך, עד פתיחת  ההודעה. ב LG בנוסף לסמל המטייל, יש התראה קולית כל כמה שניות, מה שממש מטריף.
בסמס הגדרתי להתראה כל 2 דקות, בווצ אין כלל אפשרות להגדרה.
ניסיתי בהגדרות לעבור למצב שקט, ועדיין ממשיך לצפצף לי.
גם בהגדרות הכלליות של הצליל לא מצאתי דרך לשנות את זה.
יש רעיון?
תודה ושבת שלום.

כמה דברים
02/01/2016 | 18:57
2
33
ב G3 יש לד להתרעות כך שאת יכולה לוותר על אפליקצית ה NOLED 
כמו כן כנסי לתפריט של SOND חפשי נוטיפיקשין (התרעות ) את יכולה לקבוע אם הן יהיו קוליות או רק רטט. 
כמו כן את יכולה לבטל את תצוגת ההתרעות על מסך הנעילה 
מה שלדעתי מפעיל לך את ההתרעות כל זמן מסוים זאת האפליקצה שאת משתמשת בה 

תודה. לד ההתראות הוא כללי ומופיע עבור כל סוגי ההתראות
02/01/2016 | 22:18
1
24
ואילו בתוכנה של ה NOLED, לכל התראה יש את האייקון שלה שרץ על המסך. הרבה יותר בולט וקל לזיהוי גם מרחוק. (זה חשוב כשעסוקים, אבל מחכים לסמס/ווצ/שיחה וכו', ויודעים שצריך לבדוק)

האפליקציה עבדה רגיל במכשיר הקודם, אז אולי לא בה הבעיה.

אבדוק מה יקרה באם אבטל את ההתראות במסך הנעילה.
בG3 את יכולה גם
03/01/2016 | 06:44
45
להתאים לכל התראה את הצבע שלה , כך גם לאנשי קשר נבחרים 
דבר חמוד לדעתי 
ה NOLED היה מתאים עבור מכשירים שאין להם לד מובנה במכשיר לשם זאת היא נוצרה 

שרשור מכירות חורפי #13
02/01/2016 | 08:37
2
73
בשרשור זה,  בלבד,   אפשר לפרסם מכשירים ואביזרים למכירה
נא לא לפרסם מספרי טלפון וכתובות מייל בפוסט ציבורי
מחפש לקנות
02/01/2016 | 08:52
80
מחפש לקניה דגם M1 note של Meizu,  הקודם,  נטול הרחבה בכרטיס זכרון.  
מחפש בכל נפח,  צבע,  ומצב (גם מסך שבור/סדוק)
לא להציע את סדרה m2 מיני ונוט
שלושה מכשירים למכירה
02/01/2016 | 09:36
80
Samsung GT-S5603, עם הזבל של פלאפון עליו. - 50 ש״ח
בלאקברי 9700 - 100 ש״ח
סמסונג גלאקסי 3S מיני עם CM 12.1 - 400 ש״ח

פניות בפרטי.
לא יכול להסיר אפליקציה המהנייד -מה עושים?
01/01/2016 | 09:44
6
93
L G 3    התקנתי אפליקציה שהומלצה בפייסבוק (5 מליון הורדות).
היא נקראת  wi-fi tools  , אמורה להפעיל  את ה ווי - פיי   בכל מצב.

לצערי  זה נראה לי  "חאנטריש" ואני רוצה להסיר אותה דרך מנהל היישומים.
הבעייה שחלונות  "כפה עצירה" ו "הסר התקנה" כבויים (לא מוארים) ואני לא יודע איך אפשר להסיר אפליקציה זאת .
בתודה .

הנה
01/01/2016 | 10:17
75
כנראה שנתת רוט לאותה אפליקציה
01/01/2016 | 22:01
3
56
חפש את התוכנה של ניהול ה-רוט ותבטל את הרוט לאותה אפליקציה , אחרי זה תוכל להסיר אותה בקלילות.
תודה על 2 התגובות, אבל
02/01/2016 | 08:25
2
51
הסרטון שצורף, מתייחס כנראה לגרסה מוקדמת של האפליקציה,ההליך/מסכים  שמראים בו , לא דומה למסכים שיש לי באפליקציה הנ"ל.

היכן נמצאת  תוכנת ה"רוט" של האפליקציה  בסלולר  - lg3   כאמור
לא בטוח שקיים , יכול להיות שהתוכנה שתלה את זה .
02/01/2016 | 08:32
1
25
לידיעת הגולשים, קיים ישימון שנקרא "מסיר בקלות"
02/01/2016 | 20:47
46
שעושה את העבודה .
שוב תודה על ההתייחסות 
תמיד ניתן להכנס לגוגל פליי, למצוא את התוכנה
03/01/2016 | 10:19
28
וללחוץ על הסר
מה עושים?
31/12/2015 | 17:32
2
79
היי,
יש לי פלאפון של שיאומי. כשאני נכנסת לגלריה מופיעה לי ההודעה המצורפת. אני לוחצת על REPORT אבל היא ממשיכה להופיע שוב ושוב ולא מאפשרת לי להיכנס לתוכן הגלריה. כמו כן גם לחיצה על האפשרות השנייה: CANCEL מובילה לאותה תוצאה.
מה אני צריכה לעשות?
ניקוי מטמון
31/12/2015 | 18:03
1
44
נסי להכנס להגדרות-יישומים- כל היישומים וחפשי את הגלריה.
תיכנסי ליישום ותעשי ניקוי מטמון (יכול להיות שהנתיב קצת שונה, אין לי מכשיר כזה בדיוק)
זה יאפס את ההגדרות של הגלריה (לא תמחקנה תמונות).
אם זה לא יפתור את הבעיה תורידי מהחנות יישום חליפי.

אנסה לעשות זאת. תודה רבה!
31/12/2015 | 21:00
13
Meizu m2 note ננעל..
31/12/2015 | 16:16
1
89
יש ברשותי מייזו m2 note והקוד של המסך נעילה נשכח..
ניסיתי להכנס ללא הצלחה.. גם דרך hard reset דורשים סיסמא.. ואין לי חשבון flyme.. אבדה כל תקווה! תודה לעוזרים!!!!!
צור קשר במסר פרטי
01/01/2016 | 13:42
60
ננסה לעזור לך
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:52
9
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

סמס משונה שמגיע ללקוחות גולן.
31/12/2015 | 15:50
8
197
אני קיבלתי אותו בשעה אחת בצהריים היום ולא נכנסתי לקישור המצורף בו, כי זה כלל לא מעניין אותי.
עכשיו ראיתי שגולן הוציאה הודעה באתר שלה בקשר לזה ומרגש אותי לספר:

עריכה:
כשלוחצים על הקישור בסמס, מגיעים לעמוד הפייסבוק הזה:

גאונות לשמה. להודיע באתר באינטרנט. מי כבר בודק אותו?
31/12/2015 | 15:54
2
130
לענ"ד ראוי יותר לשלוח מסרון לכלל הלקוחות.
אני בודק אותו(לפעמים), אבל אתה אכן צודק
31/12/2015 | 15:59
35
כי זה מה שצריך? הודעה מעצבנת שאומרת להתעלם מההודעה המעצבנת
31/12/2015 | 21:20
53
הקודמת? ואיך אתה יכול לדעת שההודעה *הזו* היא אמיתית?
"אנא כנס"... איזו עברית קלוקלת
31/12/2015 | 16:16
99
מי שניסח את זה אינו חכם, בלשון המעטה.
גם כמה חברים לעבודה, לקוחות אורנג', קבלו מסרון כזה.
31/12/2015 | 18:32
91
אלפי מיסטיקנים בישראל, חסרי משלח יד אמיתי, שכל פרנסתם על חליבת פתאים - נשבר מטה לחמם, ומנסים להערים על תקנות משרד התקשורת המחייב opt-in לשירותי פרימיום, במקום opt-out שהיה נהוג עד לפני זמן לא רב...
"הוצאתי כבר 800 אלף הודעות, שזה 10% ממה שאני מתכנן לשלוח”
31/12/2015 | 20:50
2
93
ביממה האחרונה, מאות אלפי משתמשי סלולר מקבלים הודעות SMS שמתחזות לכאלו שנשלחו מחברת הסלולר שלהם,
ובהן הם מתבקשים לבטל חסימת גישה לשירותי שיחות פרימיום בקידומת 1901.

ל"כלכליסט" נודע שמאחורי ההודעות לא עומדות חברות הסלולר
אלא חברה שמפעילה שירותי שיחות פרימיום, ושההודעות שנשלחו עד עתה הן רק ההתחלה.
"הוצאתי כבר 800 אלף הודעות, שזה 10% ממה שאני מתכנן לשלוח”, אמר הבעלים של החברה ל"כלכליסט".
עם זאת, הוא הבהיר שעם חידוש משלוח ההודעות ביום ראשון לא יוצגו חברות הסלולר כשולחות ההודעות,
ותחת זאת יופיע בשורת השולח הכיתוב info.
"כולם צריכים לדעת שהם נחסמו", הוסיף.
עלות משלוח ההודעות עומדת, לדבריו, על כ-400 אלף שקל.

האם גם אתם קיבלתם הודעה כזו?

מאתמול בשעות הערב, מאות אלפי משתמשי סלולר בישראל מקבלים הודעות SMS שלכאורה נשלחו מהמפעיל הסלולרי שלהם.
"לקוח יקר, לאור החלטת משרד התקשורת, נחסמת לקידומת פרימיום 1901”, נכתב בהודעה.
"לשחרור החסימה, אנא כנס ל'חשבון שלי' באתר או 0058* (המספר משתנה בהתאם לספק הסלולר של המנוי)".

ההודעה מתייחסת להחלטה של משרד התקשורת לחסום בתור ברירת מחדל חיוג למספרי פרימיום בקידומת 1901.
ואולם, בחברות הסלולר הבהירו ל"כלכליסט" שהן לא עומדות מאחורי ההודעות המדוברות.
ההודעות נשלחו באמצעות מערכת שליחת הודעות המונית שמפעילה חברת התקשורת טלזר 019.
החברה עצמה לא אחראית לשליחת ההודעות, אלא מפעילה פלטפורמה שמאפשרת לצד שלישי
לשלוח באמצעותה הודעות SMS ללקוחות בתמורה לתשלום.

"מדי יום נשלחות דרך מערכת שליחת ההודעות שלנו עשרות מיליוני הודעות,
ואני לא נכנס לחשבונות הפרטיים לבדוק מה הם שולחים בהודעות", אמר ל"כלכליסט" בועז סלע, אחד מבעלי טלזר.
"אנחנו בתור 019 לא שולחים לאף אחד הודעות בחיים.
הגענו למצב שאנחנו מערכת שליחת הודעות SMS מסחריות השנייה בגודלה בארץ, ומדובר באחד הלקוחות שלנו שעשה את זה.
לי אסור להסתכל ולהחליט אם לשלוח הודעה לאחד הלקוחות שלנו. אוי ואבוי לי אם אני אחליט אם לשלוח או לא לשלוח".

סלע ציין שהלקוח שעומד מאחורי שליחת ההודעות רכש 10 מיליון הודעות SMS.
אבל מי הוא אותו לקוח?
מדובר בבעלים של חברת שמספקת שירותי שיחות פרימיום במספרי 1901,
שלדבריו מעוניין לעורר את מודעות הלקוחות לכך שהגישה שלהם לאותם מספרים נחסמה בהוראת משרד התקשורת.

"המפעילים סגרו את הקווים של 1901 בהוראת משרד התקשורת, אבל לא הודיעו ללקוחות שהם נסגרים",
אמר בעל החברה, שסירב להזדהות בשמו המלא או למסור את שם החברה.
"כתוצאה הלקוחות מתקשרים למספר 1901 ולא מבינים למה הם חסומים".
לדבריו, כשאותם לקוחות פונים לחברות הסלולר, הם זוכים לתגובות סותרות ומבלבלות שלא מסייעות להסרת החסימה.

עוד טען הבעלים ששליחת ההודעות לא מהווה הפרה של חוק הספאם:
“אין כאן שום ספאם, מכיוון שהחוק עוסק בהודעות שמעודדות אדם לשלוח מוצר.
אני לא מעודד אף אחד לרכוש מוצר. אני מבקש שאנשים ידעו משהו שהוכרז במדינה והם לא ידעו עליו.
אין לי תקציב לפרסום בטלוויזיה, אז לקחתי תקציב מצומצם של הודעות.
מן הראוי שמשרד התקשורת היה מודיע את זה בטלוויזיה. הלקוחות מבולבלים ולא יודעים שהם נחסמו”.

ההודעות נשלחו לכאורה מחברת הסלולר של הלקוח. זו הונאה.

"אני לא חושב שזה רלוונטי לשיחה, כי אם בן אדם יודע עכשיו שהוא נחסם לשירות זה משנה מי הודיע לו?
זו יכולה להיות גם הודעה אנונימית מבחינתו. השאלה היא האם הוא נחסם או לא".

אבל אתה מתחזה למפעיל הסלולר של הלקוח.

"אני עובד בשיתוף פעולה מלא עם כל החברות, והן גם גוזרות קופון נכבד מ-1901, כמעט 15% עובר אליהן.
אז אני חושב שיש להן אינטרס להודיע את זה ללקוחות. הן פשוט לא טרחו לעשות את זה.
אם בחורה, להבדיל אלף אלפי הבדלות, תיאנס בכביש ואני לא הבחורה שנאנסה והלכתי והודעתי למשטרה,
ואמרתי בטלפון 'קוראים לי מיכל, אנסו אותי', ועכשיו המשטרה הגיעה והצילו את מיכל בגלל זה?
אתה יודע מה, אני מוכן לשאת בעונש של ההתחזות הקטנה הזו.
אני לא חושב שיש פה באמת התחזות, אבל הן ביקשו ממני שלא אכתוב את השם שלהן.
אמרתי בסדר, ומיום ראשון יהיה כתוב info”.

איך אתה יודע באיזו חברת סלולר מנויים הלקוחות?

"מה זאת אומרת? לקוח שלי, שמתקשר לשירותים שלי? מה זאת אומרת?”

אבל קיבלו את זה לקוחות שהם לא רק שלך.

"שלחתי רק ללקוחות שלי. רק ללקוחות שאי-פעם השתמשו בשירות שלי. אני יודע בדיוק איפה כל אחד נמצא".

וזה ברמה שיש לך 10 מיליון לקוחות?

"ברור. זו העבודה שלי. אני מספק שירותי תוכן לחברות הסלולר. לאותן חברות שמתלוננות.
הן גוזרות קופון ומתחלקות אתי. לוקחות ממך שקל ונותנות לי אחוזים מזה”.

היועץ המשפטי של התנועה לזכויות דיגיטליות, עו"ד יהונתן קלינגר, אמר ל"כלכליסט":
"אם אכן גורם מסחרי קיבל עותק של ספרי הטלפון שכוללים גם את השיוך לספקיות טלפון, הרי שיש כאן פגיעה חמורה בפרטיות האזרחים.
מדובר ברשימה שכל משווק סלולרי ירוץ עליה ורשימה שתאפשר הונאות על ציבור האזרחים.
אנחנו קוראים למשרד התקשורת לחקור הפרה זו, ולציבור הצרכנים לאכוף את זכויותיהם ולהגיש תביעות לערכאות על הטרדתם״.

מאורנג' נמסר בתגובה: "לפרטנר אין כל קשר להודעות שנשלחו בנושא חסימה לקידומות פרימיום.
הנושא נמצא בבדיקה".

מגולן טלקום נמסר: "בשעות האחרונות מתקבלת בקרב חלק מלקוחותינו הודעת טקסט (SMS) מזויפת,
המודיעה כי המנוי נחסם כביכול לקידומת פרמיום 1901.
בסוף ההודעה הנ"ל, מצורף לינק כניסה לפייסבוק.
הודעה זו אינה נשלחת מטעם חברת גולן טלקום, תוכן ההודעה אינו נכון,
ואנו ממליצים למחוק את ההודעה ולא להיכנס ללינק המצורף בהודעה.
אנו כמובן פועלים כדי לאתר את השולח המתחזה ולטפל בעניין".

שדקסטר יקח אותו.
31/12/2015 | 22:13
29
הספאמר הוא דוד בנינו, ת.ז. 059227793, הרב קוק 18,
01/01/2016 | 01:27
103
נתניה 42261, טלפון 0505276666, פקס 09-8847915

איך אני יודע?
מחפשים את החבילה שלכם בדואר? נסו כאן
31/12/2015 | 14:06
6
259
אוי ואבוי.
31/12/2015 | 22:06
4
41
אני מה שהייתי עושה
03/01/2016 | 08:07
3
87
הייתי רושם את מספר הרכב ולוקח את השק אלי הביתה.
הייתי שולח פנייה לשר התקשורת ולעיתונות ומודיע שיש ברשותי שק דואר שננטש
על ידי רכב שמספרו XXXX ושיואילו לשלוח מישהו לקחת אותו.
...ואז היו עוצרים אותך על גניבת דואר.
03/01/2016 | 08:18
2
79
להיפך
03/01/2016 | 10:24
1
70
היו מודים לי שהחזרתי להם שק דואר שננטש על המדרכה ללא השגחה

נדמה לך.
03/01/2016 | 10:59
21
ואם לא שם...
03/01/2016 | 09:52
77
אז בסניף "פז האיצטדיון" בפתח תקווה
אפקט גולן ממשיך: 012 העלו את מחיר מעבר בין חבילות מ 19.90 ל
31/12/2015 | 10:52
13
189
29.90 באתר ו 49.90 דרך המוקד.
50-250% העלאה בלבד.
מי אמר שנפילת גולן לא תגרום להעלאת מחירים?
באמת איפה מי שאמר?....
31/12/2015 | 11:09
5
132
זאת רק ההתחלה!
וואלה הייתי בטוח שכל החברות לוקחות דמי מעבר.........
31/12/2015 | 11:31
1
102
בכל מקרה המעבר בגולן טלקום בין החבילות ירד ל49שקל לחבילה למשך שנה במקום שנתיים קודם במחיר 99שקל.
גם קודם זה היה 49. מעבר של 99 היה לחבילת "קו שני ב-19".
31/12/2015 | 15:52
27
אם גולן יפול
31/12/2015 | 21:55
2
97
012 תפסיק להתקיים

012 = המותג המוזל של אורנג (פרטנר)

נו ברור..
31/12/2015 | 22:05
75
איזו סיבה יש להם להחזיק מותג מוזל?...אם גולן יפול ולא יכנס מפעיל חדש לשוק
מה עוד יקרה אם גולן יפול?
01/01/2016 | 05:41
101
ולמה אין לך ביצים להתנצל בפני על כל ההבלים והאשמות השווא שהאשמת אותי לאורך תקופה ארוכה? (זאת היתה שאלה רטורית ועכשיו זה כבר יצחיק אם תתנצל)...
זה קורה בעידן אי וודאות
31/12/2015 | 12:02
85
כמדומני גם האתרוג גולן העלה מחירים אז מדוע שהשאר ישארו פריירים ?

וזה אחרי שביטלו את התוכניות לשנתיים לפני כמה שבועות
31/12/2015 | 14:08
81
בקרוב חוזרים ל-100 ש״ח (לפחות) לתוכנית בלי הגבלה?
בינתיים זה רק יישור קו
31/12/2015 | 14:43
39
היום קיבלתי מהם מכתב...
31/12/2015 | 18:33
3
144
ובו הזמנה לקחת סים בחינם מ YELLOW.
היתי בעבר הלקוח שלהם.
מעניין איך ינהגו
03/01/2016 | 07:58
2
49
עם המסלול של מחיר קבוע לכל החיים שבמקרה אני משוייך אליו.
בטוח זה רק המוות
03/01/2016 | 11:23
1
15
ומסים
03/01/2016 | 12:17
11
הקרב שלא נגמר
31/12/2015 | 09:29
84
התייעצות- wawi, גלאקסי או סמסונג LG?
31/12/2015 | 09:24
9
97
היי לכולם,
חדשה פה ומקווה למצוא פה עזרה מתאימה.
מחפשת להחליף את הפלאפון שלי בחדש
ומתלבטת בין הWAWI  לגלאקסי ול- LG של סמסונג.

יש לכם המלצות?
מה כדאי?מה כדאי שלא להתקרב?
מה היתרון של כל אחד על פני האחרים?
מה החסרונות?

תודה רבה לעונים!

עשית די הרבה בלגאן
31/12/2015 | 09:29
8
85
קודם כל, LG זו חברה עצמאית, שלא קשורה לסמסונג.
שנית, אי אפשר לתת עצות ברמת חברה. לכל אחת מהחברות הללו יש כמה וכמה דגמים, ששונים מאוד במפרט, במחיר וביכולת.
כדאי להתחיל בהגדרת תקציב ושימושים, ומשם יתחילו לזרום העצות.  
צודק/ת, רק מראה איזה קלולס אני בקשר לסמארטפונים...
31/12/2015 | 09:54
7
72
אז ככה,
בעקרון זקוקה למכשיר לשימוש בסיסי - לא משחקים וכאלה
כן אפליקציות בסיסיות (וויז, איזי, פייסבוק, ג'ימייל, ווטסאפ וכאלה). 
חשוב לי שהסוללה תיהיה חזקה ושלא אצטרך להסתובב עם המטען כמו אינפוזיה.
וגם שהמצלמה תיהיה חדה ואיכותית. 

בנוגע לתקציב- עד 2000, 2500 זה סבבה מבחינתי.

המלצות? דיס המלצות? 

דיס המלצות? בטח התכוונת לאי המלצות.
31/12/2015 | 10:05
28
תשובה.
31/12/2015 | 10:09
72
לא רק סמסונג LG או וואוואי מייצרים מכשירים טובים.
יש עוד חברות בעולם שמייצרים סלולאריים מצוינים.
לדעתי המכשיר הזה יתאים לך.

ASUS ZENFONE 2 ZE 551ML:
מעבד 1.8 גיגה עם 4 ליבות עוצמתי, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM ענק 4096, מסך 5.5 FUL HD, מצלמה 13 מ"פ באיכות טובה - עם לד כפול, תומך דור 4 LTE, רדיו, יש NFC, רמקול וספיקר בעוצמה סבירה, סוללה 3000 מ"א מצויינת.

הנה המחיר:

והנה הסיקור על המכשיר:

המכשיר הזה שווה כל שקל שמשקיעים בו.

חבר קנה מייזו 5 והוא מרוצה מאוד מהמצלמה וזמן הסוללה
31/12/2015 | 10:14
4
78
עומד בתקציב שהגדרת. אבל מדובר בטלפון גדול מאוד, אם זה מפריע לך.
כן מעדיפה פלאפון לא גדול מאוד
31/12/2015 | 12:53
3
63
וג'קי תודה על ההמלצה. שמתי לב שבאופן עקבי אתה ממליץ על האסוס הזה
למרות שכתבו שהסוללה של האסוס לא כזו חזקה....
אתה משווק שלו?

בכל מקרה, מעדיפה משהו מוכר....
דעתי:
31/12/2015 | 17:05
71
לטעמי שני מכשירים מאד מוצלחים במסגרת התקציב הם
LG G4 בסביבות 2000 שח
MOTO X PLAY  אם בא לך להזמין מאמזון אז תקבלי אותו ב 1500 שח תוך שבוע כולל מיסים והכל. בארץ קצת יותר יקר.
אבל שניהם מגיעים עם מסך 5.5 אינצ שזה גדול למדי (אבל לא ענק)
סמסונג S6 קצת יותר יקר אבל עם מסך פחות גדול של 5.1 מכשיר מצוין. כ 2400 שח.
גם MOTO G דור שלוש יתן תמורה מצוייינת - מסך 5 אינצ. באמזון 1000 שח בארץ 1300
שלום
03/01/2016 | 08:32
43
שלום  שלום
ההפסד כולו שלך.
03/01/2016 | 09:11
46
בנוגע לASUS ZENFONE ZE 551ML.
אני לא סוכן של ASUS, אלא רק ממליץ עליו כמכשיר טוב ומצויין ביחס למחירו.
הסוללה שלו 3000 מ"א - מחזיקה בקלות יום שלם.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אם את רוצה דווקא מכשיר עם מסך 5 אינצ'.
אז יש שני דגמים מומלצים:

1) ASUS ZENFONE 5 A500KL.
מעבד 1.2 גיגה יחסית מהיר, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5 אינצ', מצלמה 8 מ"פ עם פלאש, תומך דור 4 LTE, רדיו, דואל סים, סוללה 2110 מ"א, הסוללה מחזיקה בקלות יום שלם.
הנה המחיר:

2) ONE PLUS X.
מעבד סנפדראגון 801 - 2.3 גיגה + 4 ליבות עוצמתי, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 3076, מסך 5 אינצ' FUL HD, מצלמה אחורית 13 מ"פ עם פלאש בסדר גמור - קידמית 8 מ"פ נחמדה, רדיו, יש NFC, סוללה 2500 מ"א.
הנה המחיר:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
הנה סיקור על הASUS A500 KL:

והנה סיקור על ONEPLUS X:
חבר רוצה לקנות את הבלאקבארי החדש עם המקלדת והאנדרואיד
30/12/2015 | 11:57
1
76
מישהו ראה , שמע , נגע ויכול לחוות דיעה ....
כנס ל http://www.berryil.com/ כנראה שהמכשיר די טוב.
02/01/2016 | 01:37
44
לא מושלם, אבל די טוב.

בעתיד הם אמורים לשווק מכשיר אנדרואיד נוסף שיהיה בתצורה המוכרת .
וואוואי נקסוס 6P נכנס לשיווק ארצה דרך היבואן הרשמי "אלפא".
30/12/2015 | 08:51
14
85

נקסוס 6P:
מעבד סנפדראגון 810 - 1.5 גיגה + 2.0 גיגה - 8 ליבות, זיכרון 32 או 64 גיגה, RAM 3072, מסך 5.7 אינצ' QHD, מצלמה אחורית 12.3 מ"פ עם לד כפול 4K - קידמית 8 מ"פ, תומך דור 4 LTE, סנסור טביעת אצבעות בגב המכשיר, יש NFC, סוללה 3450 מ"א, הטענה מהירה.
ירידת מחיר לHTC ONE M9.
30/12/2015 | 09:04
54
מחיר חדש 2550 שקל כולל רום ואחריות של היבואן הרישמי טאצ'-גרופ.

HTC ONE M9:
מעבד סנפדראגון 810 - 1.5 גיגה + 2.0 גיגה - 8 ליבות, זיכרון 32 גיגה עם הרחבה, RAM 3072, מסך 5 אינצ' FUL HD, מצלמה 20 מ"פ עם לד כפול 4K, תומך דור 4 LTE, רדיו, IR, יש NFC, שני רמקולים סטריאו, סוללה 2840 מ"א, הטענה מהירה.

ניתן לרכישה בKSP ואייבורי מחשבים.
סיקור חדש על ONEPLUS X.
30/12/2015 | 09:15
36
סיקור חדש על סוני אקספריה Z5 קומפקט.
30/12/2015 | 09:17
22
עוד קצת פרטים על הסמסונג S7 החדש.
30/12/2015 | 09:21
29
24 שעות עם וואוואי נקסוס 6P החדש.
30/12/2015 | 09:26
45
סיקור אליפון P7000 - המכשיר שנמכר ב"דואר ישראל".
30/12/2015 | 09:41
5
70
איך המסך מוגדר כ"באיכות טובה" אם - לפי הכתב - הצבעים דהויים
30/12/2015 | 17:43
2
46
והתמונה לא חדה?!
לא שזה משנה - אחת הקטילות הכי חריפות שפגשתי אי פעם בביקורת על טלפונים, ומוצרי אלקטרוניקה בכלל.
המכשיר הזה ממש זבל.
31/12/2015 | 08:40
1
65
תוצרת סין.
לא מובן איך ה"דואר" מרשים לעצמם למכור זבל כזה.
ועוד באיזה מחיר !!!

המכשיר הזה שווה גג 100 או 150 דולר.
גם לאחר עדכוני הגירסא שיתקנו את כל הבאגים והעברית שיש במכשיר.
זה דיון אחר. השאלה היא איך יכול להיות שמסך יוגדר כ"באיכות
31/12/2015 | 09:24
32
טובה" כאשר בשני הפרמטרים העיקריים של מסך - חדות וצבעים - הוא מוגדר כלא טוב?
וואלה כמעט קניתי אותו
31/12/2015 | 09:53
43
הייתי בדואר והנציגה אמרה לי שזה סמארטפון יותר טוב מאחרים שיש בשוק ושהוא עכשיו זול במחיר מבצע.
בסוף לא קניתי אותו.
איזה מזל יש לי 
אליפון? אלאפון? אלפון? מישהו יחליט כבר? ימציא עוד
31/12/2015 | 21:27
28
וריאציה?
30/12/2015 | 09:49
2
47
נתקלתי בכתבה הזו...
30/12/2015 | 13:40
1
102

מתוך Walla - מדור טכנולוגיה.
הוכחה שיש נוסעים בזמן? התגלה טלפון נייד בן 800 שנה
תמונה של טלפון נייד בן 800 שנה שנמצא בחפירות שנערכו באוסטריה בתחילת השנה חורכת את הרשת ומציתה תיאוריות קונספירציה רבות.

כמובן כתבה מגוכחת, אבל שיעשעה אותי..
בדיוק הרגע קראתי את זה
30/12/2015 | 13:51
31
אוזניות אמינות לסמארטפון
30/12/2015 | 08:50
12
70
קניתי אוזניות מסוג In Ear של חברת Zumreed במחיר של כ-100 שקל.
הם התקלקלו אחרי חצי שנה.
אחרי זה קניתי אוזניות מסוג In Ear של חברת  Sony במחיר של כ-100 שקל.
הם התקלקלו אחרי 3 חודשים.
איזה אוזניות מסוג In Ear במחיר של עד  150 שקל כדאי לקנות כדי שיחזיקו זמן ארוך יותר?
האם במחיר גבוה יותר יש אוזניות In Ear אמינות יותר?
אם כן איזה?

XIAOMI PISTON
30/12/2015 | 14:26
3
63

השמע מצוין ברמה של אוזניות שעולות פי 5 ויותר.
ממליץ לקנות פשוט 2 - אחד מהגירסה הקודמת ואחד מהנוכחית(הבדלים בעיקר בבאסים קצת יותר מודגשים בחדש) וכל פעם שאחד מת לקנות עוד אחד. תקבל ב150 שקל זוגות למשך לדעתי 4-5 שנים.
רק לשים לב שהאוזניות הללו עדינות יחסית
30/12/2015 | 17:34
2
69
בשני זוגות פשוט נקרעו החוטים. וזה לא שהתעללתי בהם במיוחד.
ותוך כמה זמן זה קרה?
30/12/2015 | 23:44
1
41
זה פשוט החישוב שלי - גם אם נקרעים החוטים זה קורה פעם ב ובגלל שהמחיר כזה זול עדיין משתלם לקנות אותם
בפעם הראשונה שהבת שלי לקחה אותן איתה לבי"ס...
31/12/2015 | 08:29
43
אצלי הם החזיקו חודשיים בערך לפני זה בלי בעיה.
אצל קרובת משפחה אחת האוזניות הפסיקה לעבוד אחרי חודשיים בערך.
ממליץ על
31/12/2015 | 08:33
6
55
אלה. גם אוטמות מפני רעשים וגם צליל נהדר.
כל אוזניות הכפתור חוסמות רעש חיצוני, לא?
31/12/2015 | 09:31
5
23
לא. אלה טובות יותר.
31/12/2015 | 09:38
4
20
דווקא זה הדבר שתמיד הפריע לי באוזניות כפתור
31/12/2015 | 10:15
3
36
העובדה שגם כשאתה לא בשיחה/מאזין למוזיקה, אתה לא שומע כמעט כלום...
אני מבין שכולם רוצים להיות היום מולטי חושיים.
31/12/2015 | 10:27
2
35
אין היום מישהו שמצליח להניע רגליו, בטח לא אם הוא צעיר ונרפה, בלי סלולארי ביד. אני כבר לא מדבר על חציית כביש באותה מהירות הליכה מהמדרכה והלאה לכביש בלי מכשיר צמוד לאוזן ומבט מצועף.
זה לא המקרה אצלי
31/12/2015 | 10:46
1
42
אני משתמש בהן כדיבורית מדי פעם, ונוהג עם אוזניה אחת באוזן. מצאתי שכשהאוזניה באוזן שקרובה לחלון, זה מפריע לי לשמוע את הסביבה, ולכן אני שמתי אותה באוזן שקרובה לנוסע.
אבל גם כך תחושת החרשות באוזן אחת עצבנה אותי, ולכן מצאתי פתרונות אחרים.
זה באמת רחוק מלהיות משביע רצון.
31/12/2015 | 11:43
15
אין לך את האוזניות המקוריות של המכשיר ?
31/12/2015 | 12:07
29
על איזה מכשיר מדובר ?

סים משותף ללונדון - פריז
30/12/2015 | 00:08
10
90
לקראת נסיעה קצרה של שבוע לשני היעדים הנ"ל  מחפש פתרון בדמות סים אחד לשני היעדים.(מתחיל בלונדון יקירתי) החשיבות היא כמובן ל DATA , לא זקוק ליותר מ 500 MB .
 לפני שעזבתי את אנגליה אני זוכר שקראתי על תוכניות לגבי ביטול חיובי נדידה בחלק גדול מהמדינות באיחוד לא זוכר אם ראיתי שמשהו זז בכיוון..
ראיתי שבTHREE יש משהו כזה אבל לפי מה שנראה לי מדובר רק בסימים במסגרת תוכנית שנתית .

מישהו מכיר\התנסה\יכול לתת עצה? 
גולן טלקום / פרטנר
30/12/2015 | 00:26
4
85
גולן טלקום - שתי המדינות כלולות בחבילת ה-99 ש"ח. אם אתה חוזר לפני ה-24 לחודש, הנזק לכיס יהיה 49 ש"ח בלבד, עלות ה-sim. כמובן, לוודא שמנתקים את הקו עד (ועד בכלל) ה-24 לחודש. במידה והקו לא ינותק לפני ה-25 לחודש, יש להוסיף עוד 99 ש"ח.
כלול: 6GB גלישה + שיחות ומסרונים נכנסים מכל מקום + שיחות ומסרונים לישראל.

פרטנר (אורנג'/012mobile) - שתי המדינות כלולת בחבילת חו"ל שעלותה 149 ש"ח ל-30 ימים קלנדריים [נראה לי..]. המחיר אינו כולל עלות תכנית התעריפים לתקופה / עלות sim וכו'.
כלול: 1GB גלישה.
קודם כל תודה
30/12/2015 | 00:36
3
55
ה"בעיה" היא שאני כבר  לקוח גולן בחבילה של ה19 ש"ח (הקו השני של ה29).
ככה שהעלות תהיה 49 להחלפה לחבילה ההיא ואז 99 לחזרה לתוכנית של ה 19.

אופציה אחרת היא ליצר קו חדש יעודי לנסיעה,
30/12/2015 | 00:49
2
68
את השיחות הנכנסות להפנות לקו החדש ללא התניה.
הודעות נכנסות תהיה בעיה (כמה כאלה אתה מקבל בפועל?).

וואלה, זה רעיון לא רע, אין לי שום צורך לשמור על המספר
30/12/2015 | 00:55
1
64
הנוכחי. אני זקוק בעיקר לDATA עבור ווטסאפ וקצת ניווט . לא מתכוון לסמס או להתקשר . 
חשבתי על סים בריטי עם אפשרות נדידה.

רעיון רעיון, אבל...
30/12/2015 | 06:29
105
אבל אח''כ מתפלאים שגולן פושט את הרגל.

ההערה שכתבתי היא בבחינת סתם חומר למחשבה לתחמנים ללא כל כוונה מצידי לדון בנושא. לכן גם לא אגיב לאף תגובה, ראו זאת כהתחייבות מצידי.
אנחנו לא נענה לך
30/12/2015 | 10:39
3
91
כי הקנאה מעבירה אותנו על דעתנו
30/12/2015 | 10:46
2
17
יאללה בואו! נקרע את העיר
30/12/2015 | 22:38
1
21
אבל ברור לכם
30/12/2015 | 23:32
45
שזה כולל סיילים של New Year, כן?
בוודאפון אנגליה יש נדידה גם על סים PAY AS YOU GO
30/12/2015 | 15:12
40
אבל זה נראה מסובך וגם לא ממש כדאי.
3 פאונד ליום עבור 100 מגה כאשר אתה נודד בצרפת.
שאלה לגבי תמיכה ברשת 2G ושאלות נוספות
29/12/2015 | 12:17
7
61
חשבתי לקנות מכשיר איתור לבעלי חיים שכולל בתוכו GPS וסים וראיתי שיש כאלו אבל רובם בעיקר עם תמיכה ברשת 2G.
האם הרשת הזאת עדיין קיימת בארץ ? ואם כן עד מתי?
מישהו מכיר מה העלויות לחשבון ללא שיחות אלא רק עם סמס?
להוט מובייל היה, אולי יש עדיין
29/12/2015 | 18:55
6
46
מסלול "לא דיברת לא שילמת" אין תשלום חודשי ומשלמים על שיחות אס אם אס וגלישה מעט מאד אם מדברים מעט מאד. יכול לרדת לאפס אם המכשיר כבוי כל החודש.
יש להם רשת 2G?
30/12/2015 | 08:37
2
13
יש סיכוי שכן אבל צריך לבדוק
30/12/2015 | 08:54
23
היום הם פועלים על רשת אורנג׳ שכן מאפשרת 2G.

בכל מקרה כדאי לבדוק מולם ישירות.

אם לא, אפשר לבחור את החבילה הזולה (10 ש״ח) ב 012 או גולן.

עד מתי הרשתות האלו יפעלו אי אפשר לדעת, מן הסתם ככל שכמות המשתמשים תרד החברות יפסיקו את השירות.
"הוט-מובייל" תומכים בדור 2 GSM.
30/12/2015 | 10:06
35
הם יושבים/מתארחים על הרשת של "פרטנר".

הכל עובד פיקס.

הנה.
30/12/2015 | 10:17
2
41

אני לא מצליח להבין איך הם מתמחרים את הגלישה.
דקה גלישה ב13 אגורות זה יקר מאוד.
אני צריך רק סמסים לקו הזה. בלי שיחות ובלי אינטרנט
30/12/2015 | 15:26
25
אני צריך את הקו בשביל מכשיר מעקב אחרי חיות למקרה שיברח לי
זה 13 אג' למגה לא דקת גלישה
30/12/2015 | 15:49
8
בוקר טוב לכולם- ושאלה
29/12/2015 | 10:52
2
39
יש לי טלפון מסוג מייזו,
עד עכשיו הייתי עם אייפון, אני עם גולן, אבל מאז שעברתי לטלפון הזה אני לא שומעת טוב.. זה מחרפן אותי, אני מרגישה צורך להגביר! אבל העוצמה היא עד הסוף.
יכול להיות שזה קשור למפעיל? אולי כדאי לעבור?

תודה רבה!
שיחות את לא שומעת טוב?
29/12/2015 | 10:55
32
יכול להיות מפעיל ויכול להיות בעיית חומרה במכשיר.

תנסי לשים סים של חברה אחרת ולראות אם יש שינוי.
לדעתי בעיית חומרה של המכשיר
29/12/2015 | 11:26
14
בעיה במייזו M2 שנקנה בסין
29/12/2015 | 11:55
3
62
שלום לכולם,

לא מוצא התייחסות לנושא- למרות שאין לי בכלל ספק שנושא זה עלה כאן כבר בעבר.
קניתי לפני כחודש בערך מכשיר מייזו M2 מסין. המכשיר הגיע ללא יכולת להוריד אפליקציות דרך הגוגל פליי או דרך כל תוכנה אחרת להורדות.

בבירור קטן שערכתי, כנראה שהבעיה הינה שהמכשיר אינו פתוח בין-לאומי.., באתרים שחיפשתי מצאתי שהבעיה מוכרת, והמליצו שם לעדכן לגריסה יותר עדכנית, דבר שיסדר את הבעיה.

ניסיתי לעשות זאת בעצמי, ועדכנתי גרסה של מכשיר אחר (M2 NOTE) דבר שגרם לכל התמונה להתהפך..

מה אני יכול לעשות על מנת לפתור את הבעיה?

תודה מראש
לצרוב גרסה שמתאימה למכשיר. יש ב-iandroid הסבר מפורט
29/12/2015 | 12:09
27
צור איתי קשר - אנסה לעזור לך
29/12/2015 | 12:36
1
50
בוואטסאפ- מספר 0523668567

תודה רבה לשניכם- z1george אתה גדול!
04/01/2016 | 16:38
2
לאחר נסיונות עזרה טלפוניות ו-וואצאפיות.. z1george קיבל את שני המכשירים (אחד מהם היה עם בעיה קריטית יותר..) והפנה את המכשירים לאיש שתמורת סכום סמלי מאוד פתר את הבעיות.

עזרתך לא תסולא בפז! המון המון תודה
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט חקירות
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
StalkIt- דף האפליקציה
רוצים להישאר מעודכנים?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה