לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'כתבה נרחבת על הבעיות בLG V10'
כתבה נרחבת על הבעיות בLG V10
28/08/2016 | 10:14
2
59
לצפיה ב-'הבעיה היחידה'
הבעיה היחידה
28/08/2016 | 11:51
39
היא ששכחו להוסיף ב spec שגם לו יש את ה feature  החדש
והבלעדי ל LG
הם צריכים להרחיק את הG5 למדף אחר שלא ידבק גם הוא
לצפיה ב-'WiFi על אניה בשייט - האם אפשרי?'
WiFi על אניה בשייט - האם אפשרי?
28/08/2016 | 08:32
2
50
האם אפשרי להתארגן על חבילת גלישה לשייט באניה שעוברת מחוף לחוף? מסוג האניות שעולים עליהם לשבוע וכל יומיים בערך עוצרים במדינה אחרת (צרפת, איטליה וספרד).
הבנתי שלרכוש על האניה שירות wifi, זה יקר מאד.
לצפיה ב-'אפשרי,'
אפשרי,
28/08/2016 | 08:53
1
106
חזרתי לא מזמן משייט באיים הבריטיים, המחיר המופרך היה 69$ לשעתיים, סים מקומי לא עבד בזמן ההפלגה כי היינו רחוק מהחוף ומאנטנה.
לצפיה ב-'תודה, במחיר הזה זה באמת לא אפשרי...'
תודה, במחיר הזה זה באמת לא אפשרי...
28/08/2016 | 09:33
21
לצפיה ב-'מבקש עצה לגבי טלפון נייד'
מבקש עצה לגבי טלפון נייד
28/08/2016 | 08:20
2
34
שלום.
אני מעונין להזמין טלפון נייד שאוכל להשתמש בו בארץ. החברה בה אני מנוי: פלאפון.
פרטי הטלפון מופיעים בלינק הזה.

אני מבקש לדעת איזה כרטיס SIM עליי להתקין בו כך שאוכל להשתמש בו שיש לי עכשיו (בפלאפון).
האם אתם רואים איזושהי בעיה בטלפון הזה? (הפרמטרים שלו)
אני מודע לכך שאין לו אחריות.
האם ניתן לתקן טלפון כזה בארץ?
לצפיה ב-'נתחיל בטוב - אם המפרט מדויק, הוא יעבוד בפלאפון'
נתחיל בטוב - אם המפרט מדויק, הוא יעבוד בפלאפון
28/08/2016 | 08:28
1
27
כי יש לו את שני התדרים של פלאפון, כולל תדר 850MHz בדור 3, שזה יותר נדיר במכשירים זולים.

מעבר לכך, זה מכשיר די גרוע. גירסת אנדרואיד בת שלוש שנים (שזה המון), ובשילוב של מעבד של מדיהטק אומר שיש פרצות אבטחה ידועות, המסך גדול וברזולוציה נמוכה, מה שכנראה יוביל לחווית צפייה לא טובה. יש לו רק 8 ג'יגה נפח איחסון, מה שאומר שלאחר שמורידים את מערכת ההפעלה ואת האפליקציות המובנות (של גוגל ושל היצרנית) יישאר לך לכל היותר 5.5 ג'יגה, ויותר סביר שאפילו פחות מכך.
לצפיה ב-'אני מודה לך עבור המייל המהיר והענייני '
אני מודה לך עבור המייל המהיר והענייני
28/08/2016 | 08:36
10
לצפיה ב-'מחפש טלפון חדש במקום מייזו המאכזב'
מחפש טלפון חדש במקום מייזו המאכזב
27/08/2016 | 22:49
1
57
היי,
לפני כשנה קניתי מייזו M2 (חיפשתי טלפון זול ובסיסי, עלה לי 800 שח) והוא שירת אותי אבל לא הייתי מרוצה ממנו.
הפעם אני רוצה להשקיע סכום כסף יותר רציני (סביבות 1500) בשביל לקבל טלפון עם ביצועים טובים ווסוללה שמחזיקה מעמד.

אני משתמש בטלפון בשביל אפליקציות בסיסיות כמו וואטספ, פייסבוק + אפליקציות נוספות (לא משחקים). בנוסף, גם  אינטרנט + צילום תמונות + מוסיקה.

אשמח לקבל המלצות ל2-3 מכשירים...זה מאוד יעזור לי!
תודה ושבוע טוב חברים
לצפיה ב-'אני ממליץ בכל פה על MOTO X PLAY'
אני ממליץ בכל פה על MOTO X PLAY
27/08/2016 | 23:40
52
רכשתי אחד כזה לפני כמה חודשים ואני שמח על הרכישה בכל רגע.
מדובר במכשיר נקי, ללא אפליקציות זבל ועלוקות.
אני ממליץ לך לרכוש עם אחריות היבואן הרשמי.

לצפיה ב-'מתלבט בין MEIZU M3S ל- XIAOMI REDMI 3S'
מתלבט בין MEIZU M3S ל- XIAOMI REDMI 3S
27/08/2016 | 22:37
35
אשמח לקבל המלצות שיעזרו לי בבחירה.
שניהם 5" ועולים כ-120$.
תודה.
לצפיה ב-'מכשיר בתקציב של 1500 ש"ח'
מכשיר בתקציב של 1500 ש"ח
27/08/2016 | 20:39
12
89
מה לדעתכם המכשיר המומלץ בתקציב הזה כאשר הדגש הוא על מצלמה טובה ?

תודה.
לצפיה ב-'לא חושב שיש יצור כזה'
לא חושב שיש יצור כזה
27/08/2016 | 21:13
1
67
דרוג לשנת 2016 מבחינת איכות המצלמה הוא:

Apple iPhone 6S
Google Nexus 6P
HTC 10
Huawei P9
LG G5
Samsung Galaxy S7
Xiaomi Mi 5
Sony Xperia Z5
תבדוק מחירים
מחירים 2000 שקל וצפונה
לצפיה ב-'האם יש דירוג כזה של 2014 או 2015 ?'
האם יש דירוג כזה של 2014 או 2015 ?
27/08/2016 | 21:37
44
אולי המכשירים ששם ייכנסו בתקציב.
לצפיה ב-'תגדיר מה זאת מצלמה טובה'
תגדיר מה זאת מצלמה טובה
27/08/2016 | 21:58
4
54
יש מכשירים מלפני שנה ושנתיים שבתקציב הזה יתנו לך תמורה לא רעה בכלל ותמונות באיכות טובה
למשל מוטו G דור 3 שבהזמנה מחו"ל תישאר עם עודף מ 900 ש"ח 
הבן שלי היה בחודש שעבר בברלין איתו והתמונות שצילם היו באיכות טובה מאוד
אני הייתי לפני חודשיים בחו"ל עם LG G2, ראה תמונה לדוגמה.
אם אתה מחפש מצלמה מקצועית לא תמצא אף מכשיר עם יכולות של מצלמה אמיתית, אבל אם אתה מחפש מכשיר שיוציא תמונות שאפשר להדפיס, לעשות מצגות וכו' באיכות טובה יש לך מבחר מכשירים רחב.
לצפיה ב-'אחדד את השאלה'
אחדד את השאלה
27/08/2016 | 22:10
3
54
המצלמה הכי טובה שאפשר לקבל בתקציב של 1500 ש"ח.
לצפיה ב-'תבדוק ב GSMARENA'
תבדוק ב GSMARENA
27/08/2016 | 22:26
40
תבחר כמה מכשירים בטווח המחירים שלך, תיכנס ל www.gsmarena.com לדגם הרצוי של המכשיר, יש שם סקירה מקיפה על כל מכשיר, מבחני ביצועים, סקירות וגם ביצוי מצלמה בליווי תמונות לדוגמה. 

לצפיה ב-'אם לא מפחיד אותך יד שנייה , תוכל למצוא שם מכשירים'
אם לא מפחיד אותך יד שנייה , תוכל למצוא שם מכשירים
27/08/2016 | 22:35
45
טובים במחירים האלו .
לצפיה ב-'גלקסי S5 ייתן לך את המצלמה '
גלקסי S5 ייתן לך את המצלמה
27/08/2016 | 23:27
45
הכי טובה עד המחיר הזה.
הוא משאיר לכולם אבק.
לצפיה ב-'חדש , ישן , בארץ , בחו״ל ?'
חדש , ישן , בארץ , בחו״ל ?
27/08/2016 | 22:33
22
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
28/08/2016 | 08:31
2
60
במחיר הזה מדובר במכשיר עם המצלמה הטובה ביותר.

סמסונג S5 NEO.

מעבד אקסינוס 7580 - 1.6 ג'יגה + 8 ליבות עם ביצועים טובים.
זיכרון 16 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 2048.
מסך 5.1 אינצ' FUL HD מצוין.
מצלמה 16 מ"פ מצוינת.
צילום וידיאו 2K באיכות מצוינת.
סוללה 2800 מ"א נשלפת.
רדיו.
סנסור טביעת אצבעות.
עמיד נגד מים ואבק.
מערכת הפעלה מרשמלו.
 NFC.
רמקול וספיקר בעוצמה טובה.

המחיר 1300 שקל.
לצפיה ב-'לפחות תתקן את הטמפלט שאתה מעתיק ממנו , יש שם טעויות'
לפחות תתקן את הטמפלט שאתה מעתיק ממנו , יש שם טעויות
28/08/2016 | 10:03
1
28
לצפיה ב-'בסטמובייל שולטת - זוכת פרס האתר העלוב ביותר ברשת'
בסטמובייל שולטת - זוכת פרס האתר העלוב ביותר ברשת
29/08/2016 | 00:09
15
לצפיה ב-'דרוג מצלמות מקצועי בניידים'
דרוג מצלמות מקצועי בניידים
28/08/2016 | 13:04
68
לצפיה ב-' LG V20 יהיה הראשון שייצא מהאריזה עם אנדרויד 7 '
LG V20 יהיה הראשון שייצא מהאריזה עם אנדרויד 7
27/08/2016 | 17:58
7
60
מערכת ההפעלה החדשה תושק בערך עוד חודש, LG דגם V20 יהיה הראשון שיימכר עם אנדרויד 7.

סמסונג דגם NOTE 7 גם יקבל עדכון אנדרויד 7.

זנפון 2 של אסוס כנראה כבר לא יקבל אנדרויד 6 ויותר כי מאוחר מדי (חלק מלקוחות שמחזיקים בזנפון 2 כנראה כבר קיבלו עדכון),
זנפון 3 החדש קיבל עדכון אנדרויד 6, ומזנפון 2 "שכחו".

ואני עדיין תקוע עם אנדרויד 5 בזנפון 2...
לצפיה ב-'עוד לגבי זנפון 3'
עוד לגבי זנפון 3
27/08/2016 | 18:55
41
ממה שהבנתי, יקבל בהמשך גם אנדרויד 7 כשייצא עם הזמן.
לצפיה ב-'עוד פעם דיווחים על כל הפלצה של מישהו'
עוד פעם דיווחים על כל הפלצה של מישהו
27/08/2016 | 20:19
3
19
לצפיה ב-''
27/08/2016 | 22:04
2
9
לצפיה ב-'את מי זה מעניין מה ייקרה בעוד 3 חודשים בלי קשר'
את מי זה מעניין מה ייקרה בעוד 3 חודשים בלי קשר
27/08/2016 | 22:32
1
32
שזה כבר פורסם פה לפני שבוע ויותר .
לצפיה ב-'לא ראיתי שפורסם, מצטער.'
לא ראיתי שפורסם, מצטער.
28/08/2016 | 12:26
8
לצפיה ב-'מה איכפת לך איזה גירסת מערכת הפעלה יש?'
מה איכפת לך איזה גירסת מערכת הפעלה יש?
27/08/2016 | 22:06
1
35
אנדרואיד 6 נמצא בקושי על 18% מהמכשירים וכבר יצאה גירסה חדשה, כך שלא רק אתה "תקוע" עם גירסה ישנה.
האם בגירסה שיש לך חסר לך משהו? יש איזה באג שמפריע לך ומצאו לו פתרון בגירסאות החדשות? האם המכשיר שלך עונה על הצרכים שלך?
כל המרדף אחרי "הגירסה האחרונה" נראה לי קצת מיותר.
לצפיה ב-'אני קיוויתי שאקבל עדכון למרות שלא קיבלתי'
אני קיוויתי שאקבל עדכון למרות שלא קיבלתי
28/08/2016 | 12:57
22
אני אוהב להשתדרג במערכת הפעלה חדשה יותר בסלולרי.
לא חושב שחסר משהו בגירסה שיש לי כרגע, באג - לא, המכשיר 4 ג'יגה לדעתי יכול לקבל אנדרויד 6 בעדכון על 6.

חבר שלי יש אותו הטלפון כמו שלי בדיוק, עשה Root צריבת אנדרויד 6 האחרון ועובד לו מעולה.
עובר מהיר יותר בלי אפליקציות צרובות של Asus.
לצפיה ב-'סוללה גלקסי 2 לגלקסי 3 '
סוללה גלקסי 2 לגלקסי 3
27/08/2016 | 07:03
9
41
האם סוללה  לגלקסי  2  מתאימה גם לגלקסי  3  אני  יוצא לחול  ואני רוצה לקחת זאת  לשעת הצורך
לצפיה ב-'כלל לא דומים'
כלל לא דומים
27/08/2016 | 08:24
7
26
שונים במידות .
מציע לקחת Battery Bank ,השקעה חד פעמית שפותר הרבה חול"ים ועוד.
הגודל המומלץ מעל 10000mah
בארץ מכנים אותם סוללות גיבוי .בכל חניות הסלולר .

לצפיה ב-'תודה blzvi ושאלה נוספת ברשותך'
תודה blzvi ושאלה נוספת ברשותך
27/08/2016 | 09:11
6
30
יש לי גם מטען  לסוללה גלקסי 2    האם  ניתן להשתמש במטען זה לטעינת  סוללה מגלקסי  3  ?
לצפיה ב-'כן ניתן'
כן ניתן
27/08/2016 | 09:27
4
28
המטענים של רוב המכשירים זהים מבחינת תפוקה ,אלה מטעני USB .
ניתן בהחלט להשתמש במטען iphone לדוגמא לטעינת גלקסי ,רק הכבלים משתנים .

לצפיה ב-'ראה צילום המטען של גלקסי 2'
ראה צילום המטען של גלקסי 2
27/08/2016 | 10:10
3
48
צירפתי במיוחד את הצילום  שתסתכל באם מתאים לטעינת סוללה גלקסי 3
לצפיה ב-'לא ברור שאני מבין מה אני רואה'
לא ברור שאני מבין מה אני רואה
27/08/2016 | 12:45
26
השאלות שלך נענו במלואן ואין צורך להמשיך לטחון.

לצפיה ב-'צבי התכוון על מטען כשהסוללה בתוך המכשיר'
צבי התכוון על מטען כשהסוללה בתוך המכשיר
27/08/2016 | 15:50
22
המטען הזה נועד לטעינת סוללה בפני עצמה. אם המטען הזה מתאים לS2 הוא לא יתאים לטון סוללתS3 וגם לא S4.
לצפיה ב-'ברור שהסוג הזה של מטען חיצוני לא יתאים. הגודל שונה.'
ברור שהסוג הזה של מטען חיצוני לא יתאים. הגודל שונה.
27/08/2016 | 17:18
13
לצפיה ב-'מטען סוללה מתאים לסוללה'
מטען סוללה מתאים לסוללה
27/08/2016 | 10:36
26
לכן הוא לא יתאים לסוללות שונות.
מטען קיר רגיל שמתחבר לשקע הטעינה של הטלפון יתאים לשני המכשירים.
לצפיה ב-'לא! לא באותן גדלים בכלל.'
לא! לא באותן גדלים בכלל.
27/08/2016 | 15:48
13
לצפיה ב-'תקלה ב IPHONE 5'
תקלה ב IPHONE 5
26/08/2016 | 22:42
2
31
כשמפעיל "מוסיקה"  - עולה מסך עם תמונה (כנראה פרסומת לשרות החדש שלהם MUSIC ) ואי אפשר להפעיל את היישום.
נכנסתי למצב  טיסה - הצלחתי להפעיל את היישום.
כשאני מסיר את "מצב טיסה" ומפעיל את היישום מחדש הוא מעלה שוב את הפרסומת שלהם לשרות החדש שך MUSIC. ולא עובד.
אני מעודכן ל IOS 9.3.5
רעיונות?

לצפיה ב-'תנסה בפורום הנכון .פורום iphone'
תנסה בפורום הנכון .פורום iphone
27/08/2016 | 08:26
1
14
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
27/08/2016 | 09:11
9
לצפיה ב-'גולן טלקום'
גולן טלקום
26/08/2016 | 18:51
1
88
היי,
הייתי פעם לקוח שלהם ועכשיו רוצה לחזור ... יש להם עדיין את העניין הזה שצריך להתחבר אחרי ה 25 לחודש בשביל לקבל חודש חינם?
תודה
לצפיה ב-'לא. אין חודש חינם. מחזור החיוב מתחיל ב 15 לחודש'
לא. אין חודש חינם. מחזור החיוב מתחיל ב 15 לחודש
26/08/2016 | 19:41
57
והחיוב הוא יחסי
לצפיה ב-'האם בטעינה מהירה יש משמעות לכבל USB או'
האם בטעינה מהירה יש משמעות לכבל USB או
26/08/2016 | 12:35
28
99
רק לספק?

תודה מראש .
לצפיה ב-'לפי מה שאני יודע אז גם לכבל '
לפי מה שאני יודע אז גם לכבל
26/08/2016 | 14:17
83
כי צריך שהוא יהיה מסוגל להעביר את הזרם/מתח הגבוהים יותר כמו שצריך.
לצפיה ב-'לחדד את השאלה'
לחדד את השאלה
26/08/2016 | 15:16
26
63
אולי אתה מתכוון לטכנולוגיה חדשה של קוולקום  quick charge 3.0
רק למכשירים מסוימים המופיעים ברשימה הזאת לא רק ענין של מטען וכבל.
מכשירים נטענים טעינה מלאה בשעה.
זה לא ישים למכשיר שלא מוגדר כך ,באלה לא יעזור ספק גדול יותר ,או כבל בעל גידים עבים יותר

לצפיה ב-'אני אסביר , קניתי מטענים אלחוטיים , הם עובדים מצויין'
אני אסביר , קניתי מטענים אלחוטיים , הם עובדים מצויין
26/08/2016 | 17:00
25
78
אם המטען החזק של סמסונג או one plus .
עכשיו יש לי רק מטען אחד של 1+ אז הזמנתי עוד 2 מטענים מקוריים של 1+ מאיביי , אבל ללא הכבל של oneplus .
השאלה האם אני חייב לדאוג שהכבל יהיה גם חזק או שלא .
לשם בדיקה לקחתי חלק מהמכשירים במשרד ובדקתי : ה-G3 נטען טוב רק שהמשטח מחובר עם המטען של 1+ , הסמסונג s7 גם עם מטען רגיל , האייפון עם התוספת של הטעינה נטען בסדר עם מטען רגיל ומהר עם המטען של ה-1+.

לצפיה ב-'נסיון לא לגמרי מדעי שעשיתי..'
נסיון לא לגמרי מדעי שעשיתי..
26/08/2016 | 17:09
3
52
לקחת  1+1 , מטען מקורי של 1+ , כבל מקורי של 1+ , מטען חזק של סמסונג והכבל המקורי של סמסונג .
המכשיר נטען מהר כשטענתי עם המטען והכבל המקורי של 1+ וגם כשניסיתי עם המטען של סמסונג והכבל של 1+ . כשניסיתי את המטען של סמסונג עם הכבל של סמסונג או כשניסיתי את המטען של 1+ והכבל של סמסונג - לא טען מהר .
לצפיה ב-'בעסה , עכשיו צריך לקנות גם כבלים :('
בעסה , עכשיו צריך לקנות גם כבלים :(
26/08/2016 | 17:26
19
לצפיה ב-'בצורה מוזרה ומעניינת ..'
בצורה מוזרה ומעניינת ..
26/08/2016 | 17:43
1
48
כשהיה כאן הנקסוס 5X קניתי את המתאם מיקרו USB ל USB C של 1+ , חיברתי אותו למטען והכבל המקוריים של 1+ וכל הקומפלקס חיבורים הזה טען מהר גם את ה LG .
לצפיה ב-'מה שמעצבן זה שבגלל שה-1+1 לא שווק כאן בצורה רשמית'
מה שמעצבן זה שבגלל שה-1+1 לא שווק כאן בצורה רשמית
26/08/2016 | 17:47
36
קשה ויקר להחריד לקנות את הקומבינה של המטען + כבל שלהם .

הייתי צריך להסתמך על מוכר באיביי שכתב בכל מקום במכירה שהמטען אורגינלי.
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
26/08/2016 | 17:14
18
42
מי כנגד מי ?
מי מהטלפונים שהזכרת יש לו טעינה אלחוטית?
או אולי הכונה היא למטען שנקנה ללא כבל?זה לא מטען אלחוטי .
מבחינת הכבלים מכיוון שהם דו שימושיים ,נועדו לטעינה וגם לחיבור למחשב ,רצוי שיהיו באורך בינוני ,לא יותר ממטר ויש גם כבלים שגידי המתח שלהם מוגדרים בסטנדרט AWG20 ,אלה טובים יותר כבל עבה יותר כמו זה
אגב ,אף אחד מהטלפונים שהזכרת הוא לא טלפון בעל טעינה מהירה .
טעינה איטית היא של 10 שעות
לצפיה ב-'מן הסתם לכל המכשירים שהזכרתי יש טעינה אלחוטית.'
מן הסתם לכל המכשירים שהזכרתי יש טעינה אלחוטית.
26/08/2016 | 17:44
17
35
AWG זה התקן של שזירת החוטים : למה 20 יותר טוב מ-17 , 10 , 5, 23 , 30 וכיו"ב במקרה שלנו.

לא הבנתי כלום מזה : https://en.wikipedia.org/wiki/American_wire_gauge

בחלק מהמכשירים לא צריך תקן של "טעינה מהירה" ששייך לקאוולקום , מספיק פשוט מטען חזק של 2A או כמו במקרה של אייפון 5.1V/2.1A
לצפיה ב-'תקן אמריקאי'
תקן אמריקאי
26/08/2016 | 20:59
1
25
לחוט שזור .ככל שהמספר קטן יותר אז יש יותר גיגים והקוטר גדל .
אז AWG20 טוב יותר מ AWG24 .
אם יצא לך לפתוח כבל DATA סיני "רגיל " אז הוא אולי AWG30 כלומר מספר מועט של גידים לכל כבל .
מי שעוסק באלקטרוניקה יודע בדיוק מה זה AWG20 זה טוב ,כבל רציני.
במכשירי טעינה מהירה מה שמאפשר זה מעגלי הטעינה בטלפון לאו דוקא המטען או הכבל .כמובן שבמקור הכל נמכר כחבילה ולא מערבבים מטענים וכבלים.
IPHONE  לא ברשימה של מכשירים בעלי טעינה מהירה 
לצפיה ב-'תקרא מה שכתבתי , התקן מדבר על הרבה דברים אחרים'
תקרא מה שכתבתי , התקן מדבר על הרבה דברים אחרים
26/08/2016 | 21:50
10
לצפיה ב-'מה הזכרת 1+1 וסמסונג גלקסי 7 '
מה הזכרת 1+1 וסמסונג גלקסי 7
26/08/2016 | 21:08
14
24
הזכרת גל סמסונג לא מוגדר ו iphone לא מוגדר .
ובכן לגבי ה one plus one,לא מצאתי סימוכין שיש לו טעינה אלחוטית.
היתר כן יש להם.
כמו כן טעינה אלחוטית תמיד מהירה יותר מטעינה באמצעות כבל 
ואני לא משלב ביניהם לעולם ,או אלחוטי או חוטי.

לצפיה ב-'לא רשמתי בשום מקום שאני מטעין 1+1 '
לא רשמתי בשום מקום שאני מטעין 1+1
26/08/2016 | 21:46
13
23
רשמתי s7 , G3 ואייפון עם מתאם לטעינה אלחוטית, טעינה אלחוטית לא תהיה מהירה יותר מכבל כי חלק מהאנרגיה של הטעינה נאבדת באוויר .

איך משלבים בין טעינה אלחוטית ולא אלחוטית ???? ברור שמשתמשים רק בזה או רק בזה אבל בכל מקום זה שונה , פעם יכול להיות אלחוטי ופעם לא .

לצפיה ב-'ואצלי בסמסונג 7 אדג טעינה אלחוטית'
ואצלי בסמסונג 7 אדג טעינה אלחוטית
26/08/2016 | 21:58
2
25
יותר איטית מחיבור ישיר.
זה נראה סתם גימיק מטומטם.מזל שעלה רק 49 שקל במבצע.
במילא הכבל מחובר למטען אז מה זה נותן חוץ מלהאיט את הטעינה לא הבנתי.
לצפיה ב-'נותן את האפשרות להטעין כמה סוגי מכשירים עם אותו המטען '
נותן את האפשרות להטעין כמה סוגי מכשירים עם אותו המטען
26/08/2016 | 23:29
21
ומוריד את הצורך לקחת מטען לעבודה , גם ככה אני שם ומסתובב כל הזמן אז שאני מגיע למשרד אני פשוט מניח את המכשיר .
גם בבית אני מסדר עמדת טעינה , פשוט מניחים וזהו .

לצפיה ב-'חוסך את הבלאי לשקע הטעינה - אחת מנקודות התורפה העיקריות'
חוסך את הבלאי לשקע הטעינה - אחת מנקודות התורפה העיקריות
28/08/2016 | 13:16
19
בטלפונים היום, לפחות מהניסיון שלי.
לצפיה ב-'לא רשמת אבל אבל הצהרת קודם '
לא רשמת אבל אבל הצהרת קודם
26/08/2016 | 22:29
9
26
מן הסתם לכל המכשירים שהזכרתי יש טעינה אלחוטית.
סתם קטנוניות ,רק להעמיד את הדברים על דיוקם .
מבדיקות שלי ,מטען אלחוטי צ'י עם נקסוס 5 ,הטעינה האלחוטית הרבה יותר מהירה,
אולי זה אחרת במכשירים אחרים

לצפיה ב-'בדקת במקרה עם מכשיר בן מעל שנתיים ורשמת שתמיד זה יותר מהיר '
בדקת במקרה עם מכשיר בן מעל שנתיים ורשמת שתמיד זה יותר מהיר
26/08/2016 | 23:38
8
26
דבר שני , מה לא הבנת ממה שרשמתי .
רשמתי שבדקתי עם s7 , G3 ואייפון עם התוספת של הטעינה ...   מה לא ברור בזה

לצפיה ב-'מכשיר שלי'
מכשיר שלי
27/08/2016 | 08:16
7
22
שני מכשירי nexus 5 מעל שנתיים ,אחד עבר לאחרונה החלפת סוללה .
אצלי הטעינה האלחוטית (אני משתמש רק באלחוטית) ,מהירה יותר .
נקסוס ברוב חוכמתו מודיע כמה זמן נותר לסיום הטעינה .
המטענים שלי הם גנריים 
לצפיה ב-'מה ההבדלים בזמן ?'
מה ההבדלים בזמן ?
27/08/2016 | 12:00
6
20
רק אלחוטית זה אומר גם בנסיעות וגם בעבודה ?
לצפיה ב-'לא בדקתי'
לא בדקתי
27/08/2016 | 12:53
5
19
ברכב יש מטען חוטי . לא צריך יותר מטעינה אחת ביום.
אם אתה רוצה תובנות נוספות בדבר שימור הסוללה הרי אם המכשיר הוא Rooted 
ויש התקנה של Xposed עם מודול Amplify זה מאריך את זמן השימוש ב 50% .
ואידך זיל גמור

לצפיה ב-'אתה אומר שהוא יותר מהיר ובסוף אתה אומר שלא בדקת , נו טוב'
אתה אומר שהוא יותר מהיר ובסוף אתה אומר שלא בדקת , נו טוב
27/08/2016 | 20:23
4
11
לצפיה ב-'מין הסתם'
מין הסתם
27/08/2016 | 21:00
3
22
לפני שהיה לי מטען צ'י טענתי עם מטען USB קווי .
להחלטה הגעתי זה עידן ועידנים ואני לא בודק כל פעם .
אין לי ענין במחקרים,יש פד טעינה ,זה נוח לי להניח עליו את המכשיר ולא נוח לי לתקוע מיקרו USB שאני לא רואה את הכיוון שלו ורוב הסיכויים שאדפוק את שקע הטעינה בטלפון 
לצפיה ב-'נו טוב , הבנו את הדברים . והעיקר אמרת שהוא תמיד '
נו טוב , הבנו את הדברים . והעיקר אמרת שהוא תמיד
27/08/2016 | 22:42
2
20
יותר מהיר בלי שיש לך מושג האם זה נכון כי לא בדקת באמת וקשה לך לבדוק ברגע זה .
לצפיה ב-'נבדוק מחר,המכשיר טעון כרגע'
נבדוק מחר,המכשיר טעון כרגע
27/08/2016 | 22:45
1
10
לצפיה ב-'מפתיע למדי'
מפתיע למדי
28/08/2016 | 10:47
31
באלחוטי לוקח יותר זמן טעינה .
אם כי הבדיקה הנכונה צריכה להעשות כאשר הסוללה מרוקנת (אין סבלנות ,אולי בערב)

לצפיה ב-'ככל שעובי הנחושת בגידי החוטים עבה יותר'
ככל שעובי הנחושת בגידי החוטים עבה יותר
27/08/2016 | 15:40
1
37
ככה יש פחות "מפל מתח" על החוטים. אם מדובר על ספק (המטען שמחובר ל230V) הוא מסוגל לספק 2 אמפר אז בהחלט לכבל דק תהיה השפעה לרעה אם באמת נצרך זרם גבוה. כי בכבל דק יותר ונניח גם ארוך יותר המתח שמגיע למכשיר נמוך יותר.
לצפיה ב-'תודה על המידע .'
תודה על המידע .
27/08/2016 | 20:22
11
לצפיה ב-'אינדיקטור קליטה נמוך עם פרטנר ו LG K10'
אינדיקטור קליטה נמוך עם פרטנר ו LG K10
26/08/2016 | 02:48
2
45
לאחרונה קניתי סמארטפון lg k10. לפני זה היה לי טלפון נוקיה פשוט, כך שלא שמתי לב לשום דבר, אך עכשיו תפסה את עיני העובדה שאינדיקטור הקליטה נופל לסולם אחד, ללא שום סיבה מיוחדת, במקומות מסוימים. הוא יכול להיות כך למשך כמה דקות, ואז לעלות באופן מסתורי לכמה סולמות, ואז ליפול שוב. אין לי שום בעיה לבצע או לקבל שיחה, אך הדבר הזה מטריד אותי, מכיוון שאני פוחד שהטלפון "ישדר חזק יותר", וכך אספוג קרינה מיותרת. שמתי לב שבזמן ביצוע השיחה עצמה, האינדיקטור דווקא נוטה לעלות למעלה. אני לא מבין בזה שום דבר, לכן אני סתם מעלה לעצמי ספקולציות.

כמו כן, מעניין אותי לדעת האם הטלפון משדר בעוצמה חזקה יותר(כתוצאה מ"הקליטה הנמוכה"), כאשר אני לא מבצע שיחה ואין אפליקציית אינטרנט ברקע. סתם יושב אצלי בכיס. האם הקליטה הנמוכה הזאת מובילה לשידור חזק יותר? הרי סמארטפון צריך מדי פעם לשלוח איזשהם אותות, גם כשהוא "לא בשימוש". האם יש דרך לבדוק באיזו עוצמה משדר הטלפון?

אני ברשת פרטנר. החליפו לי את הסים, אך זה לא עזר. האם זה נורמלי? אציין שזה לא קורה בממ"דים, חניונים או משהו בסגנון, אלא בקומות קרקע וקומה ראשונה .
לצפיה ב-'ההגיון שלי ..'
ההגיון שלי ..
26/08/2016 | 11:30
36
אני מניח לנושאי הקרינה - זה לא תחום ההתמחות שלי ..
לגבי האינדיקטור - די פשוט . המכשיר הקודם שהיה לך כנראה היה מכשיר דור 2 בלבד . למכשיר החדש יש גם דור 3 ולמיטב זכרוני גם דור 4 כך שהאינדיקטור מתייחס למשהוא שונה ממה שהיה לך .
תציץ ליד האינדיקטור - אמור להיות מסומן לך באיזה רשת המכשיר נמצא ( בד"כ G זה דור 2 , H+ זה דור 3 ו LTE זה דור 4 )
לצפיה ב-'הטלפון מתעקש להתחבר לדור 4 או 3 גם אם הקליטה באיכות נמוכה'
הטלפון מתעקש להתחבר לדור 4 או 3 גם אם הקליטה באיכות נמוכה
26/08/2016 | 13:52
25
הוא לא ירד דור אלא לאחר שיתנתק.
אם היתה לך באיזו קליטה טובה בדור 2 הוא לא יגיע אליה אף פעם אלא אם תסמן לו להשאר רק על דור 2.
גם אם הקליטה בדור 4 על הפנים הוא יתעקש להשאר מחובר לדור 4.

לצפיה ב-'נקסוס 4 עובד רק כשמחובר לחשמל'
נקסוס 4 עובד רק כשמחובר לחשמל
25/08/2016 | 22:59
4
53
שלום. אודה לעזרתכם בבקשה. נקסוס 4 עובד רק כשמחובר למטען. אחרת נדלק לשנייה ונכבה. למרות שהסוללה על הצג נראית מלאה. שאלות: 1. האם לדעתכם מדובר בסוללה או במשהו אחר? 2. האם כדאי להשקיע בהחלפת סוללה (או בתיקון) בהנחה שמדובר במכשיר בן שלוש שנים? תודה רבה לעונים.

לצפיה ב-'על פניו סוללה .'
על פניו סוללה .
26/08/2016 | 11:34
3
55
החלפת סוללה - 120 עד 150 ש"ח . החלפת מכשיר ? השמיים הם הגבול .
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
26/08/2016 | 22:36
8
לצפיה ב-'120-150?'
120-150?
28/08/2016 | 13:06
1
41
יש חנויות שיתנו לך עודף מ100, ובאיביי מוכרים סוללה עם סט כלים ב5$
לצפיה ב-'עוד יותר טוב '
עוד יותר טוב
28/08/2016 | 14:07
13
לצפיה ב-'"איבדתי" הגדרה בטלפון J5'
"איבדתי" הגדרה בטלפון J5
25/08/2016 | 22:44
3
42
לבעלי ולי שני J5 זהים. בחיבור USB המחשב לא מזהה אותם. התעסקתי עם הטלפון שלי ושיניתי איזושהי הגדרה. משהו בסגנון אפשר מעבר נתונים בחיבור USB. הבעיה נפתרה. עכשיו אנחנו כבר כמה ימים מחפשים את אותה הגדרה בטלפון של בעלי - ולא מוצאים. כמובן שאני גם לא מוצאת את מה שעשיתי בטלפון שלי. מישהו יודע לכוון אותי בדיוק להגדרה החמקמקה? (לא רוצים להתקין kies)
תודה!
לצפיה ב-'בהנחה שאתם במרמשלו - אנדרואיד 6'
בהנחה שאתם במרמשלו - אנדרואיד 6
25/08/2016 | 22:49
2
48
אז לאחר שמחברים את הטלפון למחשב צריך לגלול על מסך הטלפון מלמעלה למטה.
ואז רואים את חיבור היואסבי ומשנים את המצב להעברת קבצים.
כל פעם שמחברים את הטלפון למחשב צריך לעשות זאת מחדש.
לצפיה ב-'וואלה!! כמה פשוט. תודה רבה רבה!'
וואלה!! כמה פשוט. תודה רבה רבה!
25/08/2016 | 23:07
1
37
ואגב, בטלפון שלי אין צורך לעשות את זה כל פעם שמחברים. שמתי וי פעם אחת ומאז מזהה לי.
המון תודה. :)
לצפיה ב-'כי את לא במרשמלו. אלא בלוליפופ. הם שינו את זה במרשמלו'
כי את לא במרשמלו. אלא בלוליפופ. הם שינו את זה במרשמלו
25/08/2016 | 23:09
14
לצפיה ב-'הפעם הבאג נמצא בטוויטר '
הפעם הבאג נמצא בטוויטר
25/08/2016 | 21:38
41
לצפיה ב-' שאלה על קירור אייפון עם מיזוג אוויר ברכב '
שאלה על קירור אייפון עם מיזוג אוויר ברכב
25/08/2016 | 17:22
2
49
בנסיעה עם אייפון 6s ווייז המכשיר מתחמם,
מה שאני עושה מפעיל את המזגן לכיוון החלון וכך מקרר אותו,
האם הדבר יכול לגרום לבעיות? לרטיבות פנימית באייפון? או לסכנה אחרת?
לצפיה ב-'אז מה אם הוא מתחמם ? לא אמור להפריע אלא אם הוא מקבל'
אז מה אם הוא מתחמם ? לא אמור להפריע אלא אם הוא מקבל
25/08/2016 | 21:36
44
את הסימן של יותר מדיי חם.

לא נראה לי שיש פה מישהו שיכול לענות בצורה ודאית לגבי חימום וקירור.

אופציה אחרת היא פשוט לכבות את המסך בזמן הניווט ( אני עושה ככה כי גם ככה אני לא מסתכל על המכשיר בזמן הנסיעה ).
לצפיה ב-'לא יודע לגבי אייפון ספיציפית'
לא יודע לגבי אייפון ספיציפית
25/08/2016 | 23:03
36
אבל במכשיר הקודם שלי ששרד 3.5 שנים וגם במכשיר הנוכחי שחוגג בימים אלה שנתיים כאשר אני נוהג ברכב התושבת מותקנת כ 10 ס"מ מפתח האוורור של המזגן והאוויר מכוון לצאת כך שיעבור מעל הנייד. כך המכשיר נמצא בסביבה קרירה יחסית בלי להיות ממש בתוך זרם האויר שיוצא מהמזגן. בשני המכשירים כאמור מעולם לא הייתה בעיה של רטיבות ואין בעיות של התחממות תוך כדי נסיעה.
לצפיה ב-'ווטסאפ - תחילת הסוף? מתחילה לשתף מידע עם פייסבוק'
ווטסאפ - תחילת הסוף? מתחילה לשתף מידע עם פייסבוק
25/08/2016 | 15:05
18
417
לצפיה ב-'התכוונת "מתחילה *להודות* בשיתוף מידע עם פייסבוק", נכון? '
התכוונת "מתחילה *להודות* בשיתוף מידע עם פייסבוק", נכון?
25/08/2016 | 20:19
1
33
לצפיה ב-''
26/08/2016 | 20:09
14
לצפיה ב-'מה אכפת לי?! אין לי חשבון FecesBook (לא שגיאת כתיב)!'
מה אכפת לי?! אין לי חשבון FecesBook (לא שגיאת כתיב)!
27/08/2016 | 21:30
1
29
לצפיה ב-'נכון שאתה לא מאמין לזה ? '
נכון שאתה לא מאמין לזה ?
28/08/2016 | 10:37
13
לצפיה ב-'שימו לב שכרגע לפחות אפשר לסרב לשיתוף המידע עם פייסבוק'
שימו לב שכרגע לפחות אפשר לסרב לשיתוף המידע עם פייסבוק
27/08/2016 | 23:03
13
61
כשקופץ לכם המסך לאישור התקנון החדש-מדיניות פרטיות,
לא לוחצים על כפתור - אני מסכים -
אלא לוחצים על פרטים נוספים שם אפשר להוריד את ה V על שיתוף המידע עם פייסבוק. ורק אז לוחצים על - אני מסכים-.

לצפיה ב-'אפשר גם אחר כך'
אפשר גם אחר כך
27/08/2016 | 23:16
11
49
להיכנס להגדרות - חשבון ושם להסיר את ה V משיתןף מידע עם פייסבוק
לצפיה ב-'אפשר, אבל זה לסגור את השער אחרי שהעדר כבר ברח, המידע כבר'
אפשר, אבל זה לסגור את השער אחרי שהעדר כבר ברח, המידע כבר
27/08/2016 | 23:20
50
עבר לפייסבוק ולא יחזור....
לצפיה ב-'אני לחצתי על האיקס של "לא עכשיו" (או משהו בסגנון)'
אני לחצתי על האיקס של "לא עכשיו" (או משהו בסגנון)
28/08/2016 | 08:09
9
39
ולא מופיעה לי ההגדרה הזו תחת "חשבון". מה זה אומר? שלא משותף המידע (שממילא משותף) או שאני פשוט לא יכול לבטל את השיתוף?
לצפיה ב-'זה אומר ש...'
זה אומר ש...
28/08/2016 | 08:52
1
54
שלא עשית כלום בינתיים, פשוט תחכה לפעם הבאה שההודעה הזאת תופיע, והיא תופיע בקרוב, ואז כשיופיע לך המסך לאישור התקנון החדש / מדיניות פרטיות אל תלחץ על ''אני מסכים'' אלא תלחץ על ''פרטים נוספים'' ושם תוריד את ה V על שיתוף המידע עם פייסבוק, ולאחר מכן תאשר ב''אני מסכים''.

לצפיה ב-'*****'
28/08/2016 | 09:48
28
כמובן שלא ציפיתי שתגיב לי בובו.
זה רק מוכיח את צביעותך.
שא ברכה והמון הצלחה בכל מעשיך.
לצפיה ב-'אם זה לא מופיע לך '
אם זה לא מופיע לך
28/08/2016 | 09:13
6
36
אז זה אומר שלא שיתפת.
אם היית משתף היית יכול לבטל תוך 30 יום (שזה מה שאני עשיתי)
לצפיה ב-'בטח לא יפתיע אותך לגלות שלא עשיתי כלום כי רציתי לקרוא'
בטח לא יפתיע אותך לגלות שלא עשיתי כלום כי רציתי לקרוא
28/08/2016 | 09:23
2
39
את כל הצהרת ה"פרטיות" ואת תנאי השימוש המעודכנים, ופשוט לא היה לי זמן למגילה הזו .
לצפיה ב-'כמו שלא מפתיע אותך שאני אישרתי בלי לקרוא '
כמו שלא מפתיע אותך שאני אישרתי בלי לקרוא
28/08/2016 | 09:35
1
9
לצפיה ב-'ברור '
ברור
28/08/2016 | 09:41
10
לצפיה ב-'טוב, קפץ שוב, קראתי את (רוב) ההסכם'
טוב, קפץ שוב, קראתי את (רוב) ההסכם
28/08/2016 | 17:25
2
26
אישרתי אותו (כאילו שיש לי באמת ברירה ), ועכשיו אני מחפש את ההגדרה, ויוק. ההגדרה של שיתוף מידע לא מופיעה אם בחרתי שלא לשתף? ומה אם מישהו משנה את דעתו ורוצה *כן* לתת מידע לפייסבוק? אבוד לו?

לא שזה מעניין אותי, כן? סתם מסקרן אותי לדעת למה ההגדרה לא מופיעה.
לצפיה ב-'אישרת בלי לשתף מידע?'
אישרת בלי לשתף מידע?
28/08/2016 | 17:47
1
22
אז כן, אבוד לך
אחרי שאישרתי הכל וביטלתי דרך ההגדרות, היה כתוב שהביטול הינו בלתי הפיך.
לצפיה ב-'עאלק "אבוד" לי '
עאלק "אבוד" לי
28/08/2016 | 18:10
24
יותר טוב ככה ממילא.
לצפיה ב-' זה מה שעשיתי. לא מטריד במיוחד (בשלב הזה לפחות...)'
זה מה שעשיתי. לא מטריד במיוחד (בשלב הזה לפחות...)
28/08/2016 | 09:33
19
לצפיה ב-'רק אצל "באג" 2.4+2.4 = 2.4 פלא מתימטי.'
רק אצל "באג" 2.4+2.4 = 2.4 פלא מתימטי.
25/08/2016 | 12:56
2
86
נקנה מטען לרכב apex יבוא באג, שפורסם כ 4.8A כלומר 2×2.4
הגיע .... תראו בעצמכם....
USB1 output 2.4a
USB2 output 2.4a

total output 2.4a  
לצפיה ב-'זה ממש לא פלא מתמטי:'
זה ממש לא פלא מתמטי:
25/08/2016 | 13:05
1
68

אמנם המפרט מדבר על אמפר, אבל זה קשור בעבותות גם למושג וט VAT . אבל לא בבת אחת.
לצפיה ב-'אכן פרט קריטי שהושמט ממטען ששווק כ 4.8 A'
אכן פרט קריטי שהושמט ממטען ששווק כ 4.8 A
25/08/2016 | 13:09
64
המטען הזה יוציא 4.8 אמפר כלשון הגשש "אולי בלילה שהשחקים יורדים"
לצפיה ב-'מצלמה'
מצלמה
25/08/2016 | 10:35
1
23
אני מעוניין לרכוש מכשיר חדש ,כאשר הדגש הוא על איכות הצילום
אני לא אשף גדול בשימוש בכל הישומים כך שהמצלמה היא החשובה לי .לאיזה מכשיר יש את המצלמה האיכותית ביותר
בתודה
לצפיה ב-'סדרה s/note 7 של סמסונג ואייפון 6s plus'
סדרה s/note 7 של סמסונג ואייפון 6s plus
25/08/2016 | 10:42
16
לצפיה ב-'אייפון 6S מול סמסונג נוט 7'
אייפון 6S מול סמסונג נוט 7
25/08/2016 | 10:38
42
לצפיה ב-'נצל"ש, דיווח על בעיות באייפון 6 ו6 פלוס...'
נצל"ש, דיווח על בעיות באייפון 6 ו6 פלוס...
26/08/2016 | 15:33
29

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה