לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'מטען מהיר לטלפון'
מטען מהיר לטלפון
22/06/2016 | 17:35
2
31
שלום לכולם, אני מחפש לרכוש מטען מהיר לטלפון.

המקורי שלי כבר לא מטעין מהר מספיק.
לפני חצי שנה רכשתי באי ביי מטען פשוט 2A עבור הבן שלי, הגיע מטען שאינו זהה ממש לזה שהוצג בתמונה של הספק, אבל הוא מטען "פגז" מטעין לי את הטלפון מסוללה ריקה למלאה תוך שעה עד שעה וחצי בערך. למעשה הוא מטעין מהר מאוד את כל הטלפונים שיש לנו.

הזמנתי מאותו ספק מטען נוסף, אבל הפעם הגיע ככל הנראה בדיוק מה שמופיע בתמונה, אומנם מטעין, אבל לא מתקרב ליכולות של המטען הקודם שהזמנתי.

בעבר הזמנתי מטענים נוספים, אבל הם איטיים ( גם הם 2A).

מישהו יכול להמליץ על מטען שהוא רכש לאחרונה באי ביי במחיר של עד 40 ש"ח והוא מרוצה ממהירות ההטענה.

יש לנו גלקסי 3, LG3 מיני ו- oneplus1

אגב, המטען המקורי של ה- ONE+1 גם דיי מהיר.

תודה
לצפיה ב-'לא זוכר לגבי ה LG '
לא זוכר לגבי ה LG
22/06/2016 | 17:45
28
הגלקסי 3 ודאי לא תואם לטעינה מהירה .
טעינה מהירה ( QUICK CHARGE ) זה פיתוח של קוואלקום . מדובר בשילוב של מטען , כבל , והכי חשוב - מכשיר תואם .

לצפיה ב-'רק בגלל שהסיני כותב שזה 2A לא אומר שזה נכון'
רק בגלל שהסיני כותב שזה 2A לא אומר שזה נכון
22/06/2016 | 17:48
33
תחפש מטען של חברת Tronsmart בעלי אקספרס. אמור לעלות בסביבות ה-14-18$ אם אני לא טועה. יש לזה תמיכה גם ב QuickCharge 2.0 של קוואלקום.
לצפיה ב-'מחפשת אפליקציה שתהיה גם באינטרנט וגם בנייד'
מחפשת אפליקציה שתהיה גם באינטרנט וגם בנייד
22/06/2016 | 12:41
4
68
ושתחליף את ה-GOOGLE KEEP
הגוגל קיפ לא נוח מבחינה חזותית ואין דרך למזער פתקים ולשלוט על גודל הכתב. ראיתי שיש הגבלה בכמות האותיות כשכותבים הערה לפתק.

מחפשת משהו יותר יעיל וישים ואשמח להמלצות
לצפיה ב-'תנסי את WUNDERLIST, אני מאד אוהב אותה'
תנסי את WUNDERLIST, אני מאד אוהב אותה
22/06/2016 | 13:28
3
24
לצפיה ב-'תודה. האם ניתן להכנס אליה, לאותו מקום, כמה אנשים?'
תודה. האם ניתן להכנס אליה, לאותו מקום, כמה אנשים?
22/06/2016 | 17:49
27
בגוגל קיפ משאירים לי הוראות לביצוע ואני נכנסת, קוראת ומבצעת.

גם עם מה שהמלצת אפשר?
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה על WunderList'
מצטרף להמלצה על WunderList
22/06/2016 | 18:21
1
29
לצפיה ב-'האם ניתן להצפין פתקים?'
האם ניתן להצפין פתקים?
23/06/2016 | 13:59
4
לצפיה ב-'הפייסבוק הבא'
הפייסבוק הבא
22/06/2016 | 11:49
49
היי,
אנחנו חברת bsx
עוסקים בפיתוח אפליקציות ואתרים משלב האפיון ועד למוצר קיים,
רעיונות שידברו אלינו ונראה פוטנציאל נשמח גם לחשוב על שותפות,שמי עומר ואני זמין בטלפון :0545674862.תודה

אתר החברה bsx.co.il,
לצפיה ב-'תקלה שצצה אצלי באייפון '
תקלה שצצה אצלי באייפון
22/06/2016 | 08:41
2
34
בוקר טוב,

מקווה שתוכלו לעזור לי.

יש לי אייפון 4S ׁׁ(אני יודע שאני צריך לשדרג, אני עובד על זה) ומאתמול יש תקלה שלא קרתה לי אף פעם איתו.

לא מופיעות לי בתמונות צילומי מסך שאני מצלם, וכמו כן אני לא מצליח לשלוח תמונות דרך הוואטסאפ בכלל.

האם מישהו מכיר ויודע מה לעשות?
לצפיה ב-'תתחיל מריסט למכשיר (לחיצה על כיבוי+בית למשך 10 שניות)'
תתחיל מריסט למכשיר (לחיצה על כיבוי+בית למשך 10 שניות)
22/06/2016 | 08:51
1
15
לצפיה ב-'תודה רבה! הסתדר'
תודה רבה! הסתדר
23/06/2016 | 08:16
5
לצפיה ב-'שיש לכם בורג שלא יוצא חח..מה אתם עושים??'
שיש לכם בורג שלא יוצא חח..מה אתם עושים??
22/06/2016 | 02:27
3
93
בורג שלא יוצא..בורג עיקש בלוי הרוס..איך מוציאים בכל זאת בלי לקבל עצבים על הבורג חח?
לצפיה ב-'קוראת לבעלי. יש לו כלי לכל בעיה'
קוראת לבעלי. יש לו כלי לכל בעיה
22/06/2016 | 08:24
24
לצפיה ב-'חולץ ברגים'
חולץ ברגים
22/06/2016 | 08:29
62
קודחים קדח במרכז ומשתמשים בחולץ ברגים (הברגה הפוכה)
לצפיה ב-'תנסה את הפטנט הזה, לא צריך כלי יעודי'
תנסה את הפטנט הזה, לא צריך כלי יעודי
22/06/2016 | 19:01
72
לצפיה ב-'מקום הכי זול לקניית חלקי חילוף?'
מקום הכי זול לקניית חלקי חילוף?
22/06/2016 | 02:26
1
29
האלן (: משהו ממכם מכיר מקום עם חלקי חילוף נורמלים לפלאפונים?
בכל המקומות אני רואה שהמחירים בין החלק חילוף...לבין התיקון עצמו במעבדה שגם מביאה תחלק וגם מתקנת..לא כאלה משמעותיים..

רציתי לשאול אם יש ספק נורמלי לחלקי חילוף?
תודה מראש
לצפיה ב-'עליאקספרס או איביי'
עליאקספרס או איביי
22/06/2016 | 07:40
10
לצפיה ב-'GPS בסמרטפון שיאומי רדמי נוט 2'
GPS בסמרטפון שיאומי רדמי נוט 2
21/06/2016 | 22:34
40
האם יש שליטה על הפעלת הג'י פי אס בטלפון שיאומי רדמי נוט 2.
לפי הבנתי, אם הוא פעיל כל הזמן הוא גוזל משאבי סוללה.
אם כן, איך עושים זאת???

לצפיה ב-'מעבר ל-012מובייל, תקלה כלשהי עכשיו אני עם מספר אחר!'
מעבר ל-012מובייל, תקלה כלשהי עכשיו אני עם מספר אחר!
21/06/2016 | 20:36
1
43
עברתי היום לקראת 18:30 מפימובייל ל-012מובייל, את הסים אספתי בעצמי והניוד נעשה דרך נציג שירות, שמרתי על אותו המספר כמובן.
הניוד הסתיים, 4G עובד תקין, אני מוציא שיחות, רק שמספר הטלפון השתנה!
מחר אתקשר לשירות לקוחות, אבל מתוך סקרנות, לדעתכם המספר הנכון שלי אבד או שזו תקלה שאפשר לסדר בלי בעיות ואקבל אותו חזרה?
תודה.

לצפיה ב-'כנראה שהניוד לא הסתיים במלואו (עקב תקלה כלשהי)'
כנראה שהניוד לא הסתיים במלואו (עקב תקלה כלשהי)
21/06/2016 | 20:46
39
כשמניידים, ברוב החברות אתה מקבל מספר זמני (אינטרס שלהן שתשתמש ברשת שלהן עוד בזמן הניוד). לאחר שהניוד מסתיים, המספר שלך עובר לרשת החדשה והמספר הזמני מנותק אוט'.
כנראה שאצלך משהו השתבש, זה יכול לקרות. תפנה מחר שיסדרו לך את זה.
לצפיה ב-'וואוי P9'
וואוי P9
21/06/2016 | 20:27
1
50
היי,
מה אתם אומרים על התמורה למחיר? יש מתחרה טוב יותר באותו סדר גודל מחיר? ראיתי שזה גם עם 3 שנים אחריות... יש בעיה מולם? קאצ'ים כלשהם?
תודה
לצפיה ב-'P9 '
P9
21/06/2016 | 22:09
56
איזה  קאץ' אתה חושב שיש? 
בעיני לשלם 2600 שקל על מכשיר,  זה טירוף מוחלט 
המכשיר עצמו יפה,  איכותי ונוח ביד. 
יש כאלה שמסך 5.2 כבר קטן מדי לכתיבה נוחה או צפיה בסרטים באוטובוס או בשמירה. 
לגבי המצלמה,  היא טובה אבל לא טובה כמו שרוצים שתחשוב 
יתרונותיה קיימים אבל יבואו לידי ביטוי במצבים הידניים /שחור לבן 
במציאות אחרי לסמן וי על תמונה שחור לבן ומשחקי תאורה ועומק שדה,  כולם חוזרים למצב auto של הרם ולחץ. 
אם אתה צלם חובב 
מצלמה אמיתית של 1000 ש"ח,  תשאיר אבק לכל המצלמות הסלולריים 
אם אינך צלם חובב, חבל על הכסף,  לדעתי 
לפי הדגמים הקודמים,  P8 ו Mate S,  תהיה פה ירידת ערך מחרידה,  ואם תתחרט ותרצה למכור אותה אחרי 3-4 חודשים,  אתה תווכח במשמעות המילה השמדת ערך.  לאייפון או גלקסי,  זה סתם ירידת ערך 
לצפיה ב-'שלום. עברית בטלפון.'
שלום. עברית בטלפון.
21/06/2016 | 14:33
5
77
שלום. פרסמתי את ההודעה לפני מספר ימים. אין לי עברית בנייד והדבר הזה משגע אותי. אני מבקש שתעזרו לי להוריד מקלדת עברית למסך.
ענו לי לפני כמה ימים אבל לא הצלחתי להוריד בעצמי.
אני מבקש מישהו עם סבלנות שידריך אותי לאט איך מורידים את העברית. אימא שלי אדם חולה ולפעמים היא לא עונה בטלפון כי היא לא שומעת טוב אז אני שולח לה הודעות ועכשיו מאז שקניתי את המכשיר אני לא יכול לשלוח לה הודעות כי יש לי רק אנגלית.
בבקשה עזרתכם !
לצפיה ב-'דיון לפני שנתיים, אך, העקרונות זהים'
דיון לפני שנתיים, אך, העקרונות זהים
21/06/2016 | 15:07
58
לצפיה ב-'איזה מדריך עדכני. מה זה שם? Gingerbread או עדיין Froyo? '
איזה מדריך עדכני. מה זה שם? Gingerbread או עדיין Froyo?
22/06/2016 | 05:50
1
19
לצפיה ב-'העיקר שיש שם תמונות '
העיקר שיש שם תמונות
22/06/2016 | 06:00
33
ייתכן מאוד שגם המקלדת המקורית שמותקנת אצל "צוקי הברווז" מאפשרת הוספת שפות.
לצפיה ב-'נשתדל'
נשתדל
22/06/2016 | 13:36
30
1. נכנסים לכאן מורידים את המקלדת של גוגל
2. לאחר ההתקנה נכנסים להגדרות - שפה/מקלדת (תלוי במכשיר בכל אחד קוראים לזה קצת אחרת)
3. משנים את מקלדת הגדרת המחדל למקלדת גוגל
4. נכנסים שם להגדרות מקלדת גוגל ומסמנים שפות גם אנגלית וגם עברית
5. והנה גם סרטון הסבר https://www.youtube.com/watch?v=CoQxsYp6qB0

לצפיה ב-'מקווה שתצליחו לעזור לי מרחוק'
מקווה שתצליחו לעזור לי מרחוק
21/06/2016 | 12:01
6
65
יש לי G2 ואני צריכה לפתוח את מגירת הסים ולא מצליחה.

דוחפת סיכה פנימה לחור ולא נפתח

יש רעיונות איך מצליחים לפתוח בלי להרוס את הטלפון?

(עוברת מגולן להוט מובייל, יכול להיות שזה רמז מהיקום שלא צריך לעבור?)
לצפיה ב-'לא סיכה. לסיכה יש חוד, ואפשר שהחוד מחליק לצדדים ואינו מפעיל '
לא סיכה. לסיכה יש חוד, ואפשר שהחוד מחליק לצדדים ואינו מפעיל
21/06/2016 | 12:17
1
46
לחץ היכן שצריך.
יש לישר קצה של מהדק ניר, להשחילו פנימה מבעד לנקב וללחוץ באמצעותו. הקצה שלו חתוך באופן מישורי, ולא יחליק לצדדים...
לצפיה ב-'עם זה ניסיתי וללא הצלחה'
עם זה ניסיתי וללא הצלחה
21/06/2016 | 14:50
7
לצפיה ב-'תדחפי ותמשכי (עם הסיכה) את המגירה החוצה.'
תדחפי ותמשכי (עם הסיכה) את המגירה החוצה.
21/06/2016 | 12:33
11
לצפיה ב-'יש סרטונים ביוטיוב. יש דברים שאי אפשר להסביר במילים '
יש סרטונים ביוטיוב. יש דברים שאי אפשר להסביר במילים
21/06/2016 | 12:53
2
10
לצפיה ב-'יש לך אולי לינק בשבילי'
יש לך אולי לינק בשבילי
21/06/2016 | 14:50
1
32
לא יודעת איך לחפש
לצפיה ב-'אין לי לינק...תכתבי how to insert sim card in lg g2'
אין לי לינק...תכתבי how to insert sim card in lg g2
21/06/2016 | 15:41
10
לצפיה ב-'פרטנר-מקדמת הקמת תשתית קווית עצמאית מבוססת סיבים א ם'
פרטנר-מקדמת הקמת תשתית קווית עצמאית מבוססת סיבים א ם
21/06/2016 | 10:02
1
35
לצפיה ב-'עוד IBC ?'
עוד IBC ?
21/06/2016 | 12:37
7
לצפיה ב-'איך מוצאים הודעה כמה שניות אחרי שמקבלים אותה בגלקסי S7'
איך מוצאים הודעה כמה שניות אחרי שמקבלים אותה בגלקסי S7
21/06/2016 | 01:00
19
52
מדובר בהודעות עם צליל שאני לא יודע מהיכן מתקבלות לא פייסבוק או מייל וכו' - חסמתי צליל לכל האפליקציות וייתכן שאני מקבל ממשהו שמחקתי אבל לא הסרתי את ההתקנה - הודעות שאין להן סימון 1 או 2 באפליקציות שבדף הבית

כמו-כן מה לעשות שלוח השנה, המחשבון והתזכיר יהיו גם בדף הבית ולא רק ביישומים

המון תודות למי שיעזור
לצפיה ב-'תנסה לחפש בחנות אפליקציה שמראה את כל ההתראות , משהו בסגנון'
תנסה לחפש בחנות אפליקציה שמראה את כל ההתראות , משהו בסגנון
21/06/2016 | 06:46
4
27
Notification logger , כרגע אני עם אייפון אז קשה לי להגיד את השם המדוייק .
לצפיה ב-'תודה לא הצלחתי כוונתי להתראות אחרונות'
תודה לא הצלחתי כוונתי להתראות אחרונות
21/06/2016 | 08:16
3
14
ויש את זה בסלולרי ואני לא יודע היכן

למעלה יש סימנים קטנים של ההודעות ואני לא מצליח להיכנס אליהם

כמו כן מה לעשות שלוח השנה, המחשבון והתזכיר יהיו גם בדף הבית ולא רק ביישומים

לצפיה ב-'חפש בחנות notification history'
חפש בחנות notification history
2
16
מראה לך רשימה של כל ההתראות וניתן למצוא שם את הדבר הסורר.
לצפיה ב-'תודה - לצערי אני חלש באנגלית'
תודה - לצערי אני חלש באנגלית
21/06/2016 | 12:50
1
18
אם יש אתר כזה בעברית זה יהיה מעולה
לצפיה ב-'זאת החנות של גוגל'
זאת החנות של גוגל
21/06/2016 | 17:22
6
לצפיה ב-'בדוק בוילון היורד. אולי זו אפ' שמעדכנת קופונים'
בדוק בוילון היורד. אולי זו אפ' שמעדכנת קופונים
21/06/2016 | 07:56
13
17

ויש אולי גם סימן בסרגל העליון
לצפיה ב-'תודה - להבא אבדוק אם יש שם את כל ההתראות החדשות'
תודה - להבא אבדוק אם יש שם את כל ההתראות החדשות
21/06/2016 | 09:32
5
לצפיה ב-'בווילון יש חלק מההתראות האחרונות אבל לא את כולן'
בווילון יש חלק מההתראות האחרונות אבל לא את כולן
21/06/2016 | 10:08
11
28
כעת קיבלתי שתי התראות קוליות שלא נמצאו בווילון - מה צריך לעשות כדי למצוא אותן ?

האם החיצים הקטנים מייצגים התראות אלמוניות ממקור לא נודע ? - איך רואים מה מייצגים החיצים ?

אודה מאוד למי שיעזור
לצפיה ב-'החצים מייצגים קבצים שהורדו'
החצים מייצגים קבצים שהורדו
21/06/2016 | 10:28
10
9
לצפיה ב-'או הורדה אוטומטית של עדכון לאפלקציה'
או הורדה אוטומטית של עדכון לאפלקציה
21/06/2016 | 11:21
1
14
יתכן שההודעות שאתה מקבל זה בגלל שסמנת הורדה אוטומטית של עדכונים לאפליקציות ואז יש צליל על כל הורדה שכזו.
אפשר בהגדרות החנות לסמן שלא יהיו הודעות.
לצפיה ב-'תודה - אבדוק את זה - ונשארה בעיה אחת:'
תודה - אבדוק את זה - ונשארה בעיה אחת:
21/06/2016 | 11:24
16
איך להעתיק מהיישומים לדף הבית את האפליקציות של: לוח שנה, תזכיר, ומחשבון
לצפיה ב-'תודה - אז נשארתי עדיין עם כמה בעיות שלא נפתרו:'
תודה - אז נשארתי עדיין עם כמה בעיות שלא נפתרו:
21/06/2016 | 11:22
7
16
1. איך למצוא את כל ההודעות האחרונות כולל מעלומי שם שמפציצים אותי בהתראות למרות שהשתקתי את הצליל מכולן כולל מהפייסבוק. בווילון יש חלק מההודעות האחרונות מאלה שבין כך מסומנים כהתראה באפליקציות.

2. איך מעתיקים מהיישומים לדף הבית את: תזכיר, לוח שנה ומחשבון ?
לצפיה ב-'כדי לשים אפליקציה בדף הבית'
כדי לשים אפליקציה בדף הבית
21/06/2016 | 11:36
6
18
לוחצים לחיצה ארוכה על האפליקציה וגוררים אותה לדף הבית
לצפיה ב-'תודה - אני חושש שזה יעביר ולא יעתיק ובנוסף....'
תודה - אני חושש שזה יעביר ולא יעתיק ובנוסף....
21/06/2016 | 11:52
5
23
כעת שוב היה צליל התרעה אחרי שהיה לפני כחמש דקות ולא היה עוד חץ נוסף של הורדה ולא ראו את זה בווילון ולא באף אפליקציה - אז נשארתי אם התעלומה: מי מטריד אותי בהתראות ?

איך מוצאים את כל ההרתאות האחרונות ???!!!!
השקעתי על זה הרבה הרבה שעות ולא מצאתי...

המידע על איך למצוא אפילו את ההתרעה האחרונה יפתור לי את הבעיה מי מפציץ אותי בהתראות כל כמה דקות...

ביטלתי את ההתראות לכל האפליקציות שיש לי וזה לא עוזר...
לצפיה ב-'זה יעתיק קישור ולא יעביר כלום אין לך מה לדאוג.'
זה יעתיק קישור ולא יעביר כלום אין לך מה לדאוג.
21/06/2016 | 12:28
4
13
על ההתראות זה יכול להיות מכל מיני סיבות מכל מיני אפליקציות שהורדת.
צריך לבדוק ביסודיות את כל האפליקציות כי לי יש גם S7 ואין תופעה כזו.
בדקת את הגדרות החנות לגבי הורדות והתראות?
לצפיה ב-'בנוסף'
בנוסף
3
14
הגדרות המכשיר
NOTIFICATIONS אפשר להדליק ולכבות התראות פר אפליקציה.
ויש כפתור ADVANCE ושם אפשר להגדיר לאיזה אפליקציות יש גישה להרשאות התראות .

לצפיה ב-'ראשית תודה לך - קשה להאמין שכל 10 דקות יש עדכון אוטומטי'
ראשית תודה לך - קשה להאמין שכל 10 דקות יש עדכון אוטומטי
21/06/2016 | 12:41
2
22
ואם יש עדכון אז גם רואים את זה ולא רק שומעים

מצאתי את המקום וכתוב "הצג הודעה" ולכן אני לא מאמין שרק שומעים צליל בלי לראות בווילון

אין התראות באפליקציות למעט מיילים שיש להם צליל שונה או SMS גם עם צליל שונה וגם ווטסאפ שגם שם יש צליל שונה אבל בנ"ל מצוינות באפליקציות שיש הודעות.

השאלה - איך רואים מהיכן ההודעה האחרונה - אם זה לא מופיע על האפליקציות ובווילון - האם יש עוד מקום שאפשר לראות את ההתראות ?

ניסיתי לגרור למעלה וזה לא הפנה אותי לדף הבית - להיכן לגרור ? - כשאני מזיז את זה אני מקבל רק אפשרות ביטול
לצפיה ב-'שוב'
שוב
21/06/2016 | 12:54
1
13
לוחצים על כפתור האפליקציות (9 נקודות)
מגיעים לאפליקציה שרוצים להעתיק למסך הבית.
לוחצים עליה ולא משחררים - מסך הבית מופיע על המסך.
ממשכיחים ללחוץ על האפליקציה, גוררים למסך הבית ושם משחררים.
לצפיה ב-'תודה ביישומים ייצרתי העתק ואז קיבלתי אפשרות להעביר למסך הבית'
תודה ביישומים ייצרתי העתק ואז קיבלתי אפשרות להעביר למסך הבית
21/06/2016 | 13:06
15
כעת נשארתי עם התעלומה מהיכן צלילי ההתרעה כל 10 דקות...
לצפיה ב-'עשיתי ניוד לADTONE - שירות סלולר חינמי עד כה בסדר...'
עשיתי ניוד לADTONE - שירות סלולר חינמי עד כה בסדר...
20/06/2016 | 23:54
6
86
נרשמתי לשירות ADTONE - נרשמתי באתר, גבו ממני 79 ש"ח. 
שבוע שעבר החלו בשירות, קיבלתי הודעה למייל עם חשבונית, ובקשה לאסוף את כרטיס הסים מכל אחד מסניפי רשת CHOOKA.  
יש בקניון רמת אביב, קפצתי ואספתי את הסים. 
בדף הפייסבוק הם אמרו שיש תקלות ניוד, המתנתי להיום, שלחתי להם את הפרטים בדף הפייסבוק ואת מס' הסים והפעילו לי את  ניוד לאחר הזדהות, ותוך 20 דקות היה קו, בתחילה הייתה בעיה בקבלת שיחות, פניתי אליהם בדף הפייסבוק ותוך חצי שעה הקו קיבל שיחות.  
יש להזין כתובת APN ידנית והכל עובד על רשת פלאפון - ורק על 3G לבינתיים.

מתוך סקרנות רציתי לשמוע את הפרסומות אך ל"צערי" אין עדיין.

למה? פשוט כי זה זול, ויש לי קו שני שאני משתמש בו , ואני מביא טלפון לכל חבר שנתקע בלי קו... 
לצפיה ב-'השאלה האם יצליחו לגייס מפרסמים'
השאלה האם יצליחו לגייס מפרסמים
22/06/2016 | 03:35
38
בזמנו היה ספק אינטרנט שפעל על אותו עיקרון: גלישה חינם בתמורה לבאנר פרסומי. כעבור מספר שנים הפעילות שלו הופסקה.
לצפיה ב-'הצחיק אותי שהסים נאסף במסעדה .'
הצחיק אותי שהסים נאסף במסעדה .
22/06/2016 | 06:59
1
43
הזמנתי אגרול , סושי ו-סים take away .
לצפיה ב-' אז ככה נראה העתיד שלנו...'
אז ככה נראה העתיד שלנו...
22/06/2016 | 08:24
14
לצפיה ב-'רשום 79 לא כולל מיסים , כמה גבו ממך ?'
רשום 79 לא כולל מיסים , כמה גבו ממך ?
22/06/2016 | 07:39
2
15
לצפיה ב-'גבו 79 ש"ח , בנוסף כרגע יש פרסומת לחברה שמתנגנת ברקע...'
גבו 79 ש"ח , בנוסף כרגע יש פרסומת לחברה שמתנגנת ברקע...
24/06/2016 | 00:46
1
5
לצפיה ב-'הזמנתי , לפי מה שנאמר לי הסימים יגיעו ביולי '
הזמנתי , לפי מה שנאמר לי הסימים יגיעו ביולי
24/06/2016 | 02:19
2
לצפיה ב-'Xiaomi דגם Mi5 כבר זמין לקניה בישראל'
Xiaomi דגם Mi5 כבר זמין לקניה בישראל
20/06/2016 | 22:14
23
לצפיה ב-'בעיה בקבלת הודעות בWhatsApp.. (הועלה גם במקביל)'
בעיה בקבלת הודעות בWhatsApp.. (הועלה גם במקביל)
20/06/2016 | 13:24
8
55

ביממה וחצי האחרונות, אני נתקל בבעיות בקבלת הודעות בWhatsApp.
כאשר המסך כבוי - אני כביכול מנותק מהאפליקציה וההודעות לא מגיעות, בהדלקת המסך וכניסה לאפליקציה - מגיעות ההודעות כולן במכה אחת.
בדקתי שני כיוונים ולא הגעתי למסקנות חד משמעיות:
1. בדיקה תלות במכשיר - בדקתי ומצאתי שיש עוד אנשים שחווים את אותו הדבר עם אותו המכשיר. (אתם תעזרו לי לבדוק עם מכשירים שונים, יש מישהו שחווה כאלה תקלות דומות?)
2. בדקתי תלות גרסת WA - אני ברשימת בדיקות הbeta שלהם, בדקתי שנמוך גרסה - ועדיין אותו המצב. ובדקתי עם אותם אנשים שנתקלו בזה, חלקנו בטא, חלקנו לא, יש 4 גרסאות שונות אצל האנשים האלו.
עוד מישהו חווה תקלות שכאלה? רעיון איך לפתור אותן?

לצפיה ב-'על פניו הייתי מציע לבדוק מצבי חיסכון בסוללה'
על פניו הייתי מציע לבדוק מצבי חיסכון בסוללה
20/06/2016 | 13:34
1
30
אני לא יודע מה זה Doze (כשיהיה לי מכשיר עם מרשמלו אני אתעניין  יותר ) אבל אולי זה קשור?
לצפיה ב-'מצב חיסכון בסוללה לא פעיל.'
מצב חיסכון בסוללה לא פעיל.
20/06/2016 | 13:38
13
לצפיה ב-'אני הייתי בודק בהגדרות אבטחה/ניהול סוללה'
אני הייתי בודק בהגדרות אבטחה/ניהול סוללה
20/06/2016 | 18:50
3
21
אולי עש רשימת WhiteList של Apps שהמערכת יודעת ש"אסור לסגור אותם" ברקע
כך זה אצלי בבית במכשירי מייזו וOppo

לצפיה ב-'אין אצלי כזה דבר, מסקנה נוספת היא שמדובר במשהו חוצה '
אין אצלי כזה דבר, מסקנה נוספת היא שמדובר במשהו חוצה
20/06/2016 | 19:01
2
24
דגמים, אצל אבא שלי בOnePlus One קורה אותו הדבר.
לצפיה ב-'רק בוויפי או גם בגלישה סלולארית?'
רק בוויפי או גם בגלישה סלולארית?
20/06/2016 | 20:28
1
13
הבעיה רק ב WA או גם מיילים?
בעבר היתה לי בעיה דומה שניגרמה מהגדרות מתקדמות בוויפי, לשמור על חיבור פעיל גם כשהמכשיר ישן או רדום או משהוא בסגנון, אצלי ההגדרה הנ"ל היתה במצב לא פעיל
לצפיה ב-'מדובר על גלישה סלולרית בלבד, (אני לא משתמש בWiFi בנייד שלי)'
מדובר על גלישה סלולרית בלבד, (אני לא משתמש בWiFi בנייד שלי)
21/06/2016 | 00:29
8
לצפיה ב-'איזה מכשיר?'
איזה מכשיר?
20/06/2016 | 20:23
10
לצפיה ב-'בדוק את זה >'
בדוק את זה >
20/06/2016 | 21:19
16
Settings > Notifications > WhatsApp> enable Show on Lock Screen
לצפיה ב-'מצלמות בג'י 3'
מצלמות בג'י 3
20/06/2016 | 10:39
23
75
החזירו לי את הנייד מהמעבדה יהום, הם אמרו שהם החליפו לי את המצלמות 
האם זו האיכות של המצלמה של G3?
צירפתי תמונות
לצפיה ב-'עוד'
עוד
20/06/2016 | 10:48
44
זום 8 ממרחק של כ10 מטר.
לצפיה ב-'אתה עושה זום (דיגיטלי), אז כן. האיכות של התמונות ירודה.'
אתה עושה זום (דיגיטלי), אז כן. האיכות של התמונות ירודה.
20/06/2016 | 10:59
21
126
זה בעצם לקחת חלק מהפריים ולהגדיל אותו, לכן האיכות יורדת בצורה משמעותית.

לצפיה ב-'ועדיין זו איכות הגיונית לLG גי 3? לא זכור לי שהיה ככה בהתחלה'
ועדיין זו איכות הגיונית לLG גי 3? לא זכור לי שהיה ככה בהתחלה
20/06/2016 | 11:06
20
34
אנסה לספק תמונה אחרת יותר מאוחר
לצפיה ב-'בזום המקסימלי, בהחלט הגיוני שזה נראה כך.'
בזום המקסימלי, בהחלט הגיוני שזה נראה כך.
20/06/2016 | 11:07
19
23
לצפיה ב-'תראי השוואה בין כמה מכשירים'
תראי השוואה בין כמה מכשירים
20/06/2016 | 11:28
18
83
אייפון 6S, הLG G3 וסמסונג גלקסי S6 אדג' פלוס.
צילמתי את אותו האובייקט ממרחק זהה וזום מקסימלי.
בכוונה אני לא כותב איזו תמונה צולמה מאיזה מכשיר בכדי שתראי שהזום הדיגיטלי מחרב את התמונות לא משנה באיזה מכשיר,גם עם יש לו מצלמה מעולה.

לצפיה ב-'מה זה הצעצוע הזה? '
מה זה הצעצוע הזה?
20/06/2016 | 13:13
17
28
לצפיה ב-'זה הדיסק און קי רובוטריק '
זה הדיסק און קי רובוטריק
20/06/2016 | 13:15
16
48
שלחתי לך תמונה של זה בזמנו
לצפיה ב-'אהה נכון...קשה לזכור את כל הצעצועים במשרד שלך'
אהה נכון...קשה לזכור את כל הצעצועים במשרד שלך
20/06/2016 | 13:24
15
42
ממש גן עדן לילדים..אני באה באוגוסט
(הגדול באמת שואל מתי נפגוש אותך שוב חח...רק לך יש סבלנות לדיבורי מלחמת הכוכבים הלא נגמרים שלו)
לצפיה ב-'איפה נאכל הפעם? '
איפה נאכל הפעם?
20/06/2016 | 14:36
14
14
לצפיה ב-'חחחח ממש מבקרי מסעדות אנחנו '
חחחח ממש מבקרי מסעדות אנחנו
20/06/2016 | 15:13
13
46
נראה מסעדה עם מלצר חתיך וניכנס
לצפיה ב-'אתם הולכים לאכול את המלצר? '
אתם הולכים לאכול את המלצר?
20/06/2016 | 15:53
4
34

יש אחד שמצהיר את זה מעל גבי שלטים : אכלתי באחמד את סעיד.

לצפיה ב-'אם הוא יזרום...אולי '
אם הוא יזרום...אולי
20/06/2016 | 16:01
2
18
לצפיה ב-'אני אתה ועוד חתיך?....'
אני אתה ועוד חתיך?....
20/06/2016 | 17:09
38
הלכתי להוריד את טמפ' המזגן ל12 מעלות
לצפיה ב-'אתה אוכל גם זכוכית? '
אתה אוכל גם זכוכית?
20/06/2016 | 19:16
38
ילדים טובים לא אוכלים זכוכיות!
לכן אם הוא יזרום, אל תאכל. זה מסוכן.
לצפיה ב-''
20/06/2016 | 17:10
7
לצפיה ב-'יש מקום דיי נחמד שאפשר לאכול בו. קופיקס '
יש מקום דיי נחמד שאפשר לאכול בו. קופיקס
20/06/2016 | 21:55
7
48
יש סנדוויץ סביח - ציון 10 בסולם שרון - עם נגיעות חצילים וטחינה.

לצפיה ב-'לשם אני אלך איתך הגיע הזמן לעבור לעולם האמיתי לא שרון?..'
לשם אני אלך איתך הגיע הזמן לעבור לעולם האמיתי לא שרון?..
20/06/2016 | 22:09
17
לצפיה ב-'אני לא נכנס לשם.. הוא רוצה לכפות על עסקים אחרים לסגור בשבת'
אני לא נכנס לשם.. הוא רוצה לכפות על עסקים אחרים לסגור בשבת
21/06/2016 | 00:31
5
45
נפתח סניף ממש צמוד לעבודה שלי (באותו מתחם). לא נכנס אליהם..
לצפיה ב-'באמת?? כל מי שמנסה לכפות עלינו אורח חיים של ימי הביניים '
באמת?? כל מי שמנסה לכפות עלינו אורח חיים של ימי הביניים
21/06/2016 | 10:59
30
מוחרם מבחינתי. גם אני לא אכנס יותר
לצפיה ב-'איך בעל עסק יכול לכפות משהו על עסקים אחרים? '
איך בעל עסק יכול לכפות משהו על עסקים אחרים?
21/06/2016 | 12:03
3
8
לצפיה ב-'קידום חקיקה'
קידום חקיקה
21/06/2016 | 12:35
2
10
לצפיה ב-'אז הוא לא כופה כלום. הוא מקדם את האג'נדה שלו, בדיוק כמו'
אז הוא לא כופה כלום. הוא מקדם את האג'נדה שלו, בדיוק כמו
21/06/2016 | 13:15
1
24
שזכותם המלאה של אנשים לעשות במדינה דמוקרטית. אם חברי הכנסת יחליטו לחוקק חוקים כאלו, הרי שהם אלו שכופים.
ואגב, לא ברור לי מה יש לקדם בתחום החקיקה לסגירת בתי עסק בשבת, כאשר החוק אוסר על בתי עסק, עם כמה חריגים, לעבוד בשבת...
לצפיה ב-'לא אמרתי שלא זכותו. אבל אני לא מתכוון לשים את הכסף שלי אצלו.'
לא אמרתי שלא זכותו. אבל אני לא מתכוון לשים את הכסף שלי אצלו.
21/06/2016 | 13:43
10
לצפיה ב-'האם החלפת רום ע"י יבואנים רשמיים מונעת מהסינים "לעקוב"'
האם החלפת רום ע"י יבואנים רשמיים מונעת מהסינים "לעקוב"
20/06/2016 | 09:58
5
48
האם יבואנים רשמיים כמו באג  מתאימים את הרום לארצנו?
האם זה מונע מהסינים לעקוב?
לא שזה מפחיד אלא שהידיעה על תוכנת ריגולמורידה את החשק לקנות מכשיר סיני
ואם לא סיני מה האלטרנטיבה במחיר של עש 1500 ש"ח עם מסך 5.5?
לצפיה ב-'בד"כ רום מקומי בא מבית היוצר של היצרן'
בד"כ רום מקומי בא מבית היוצר של היצרן
20/06/2016 | 13:19
50
קרי, זהו רום רגיל בתוספת לוקליזציה: תפריט בשפת המדינה, אפליקציה כזאת או אחרת וכיו"ב. אבל אתה יכול להתקין את הרום לבד, במידה שקיים Custom Rom עבור המכשיר המדובר.
לצפיה ב-'אין לך מה לדאוג'
אין לך מה לדאוג
20/06/2016 | 21:32
3
95
אני כל ערב מלכלך על השלטון הסיני (עם המכשיר הסיני שלי - שיאומי). ועד היום אף אחד לא בא

רגע מישהו דופק בדלת.....

לצפיה ב-''
20/06/2016 | 22:11
19
לצפיה ב-''
21/06/2016 | 13:43
10
לצפיה ב-'חכה עד שתחליט לנסוע לטיול שורשים בסין'
חכה עד שתחליט לנסוע לטיול שורשים בסין
21/06/2016 | 18:39
49
יש מצב שיזמינו אותך להתארח במכרות המלח שלהם

לצפיה ב-'האם אפשר להשתמש במטען רגיל על טלפון טעינה מהירה ?'
האם אפשר להשתמש במטען רגיל על טלפון טעינה מהירה ?
20/06/2016 | 01:39
3
43
שלום רב,
רכשתי טלפון חדש שתומך בטעינה מהירה אבל השאלה שלי היא האם אני יכול להשתמש במטען של הטלפון הישן שלי (סמסונג טרנד פלוס) על הטלפון החדש (A5 2016) שתומך בטעינה מהירה.
אני שואל מכיוון שלפעמים זה לא משנה לי טעינה מהירה או רגילה ואני מעוניין לדעת האם טעינה רגילה יותר מקלה על הבטריה ופחות שוחקת אותה לא לצורך.

תודה רבה לכולם.
לצפיה ב-'וברשותכם שאלה נוספת'
וברשותכם שאלה נוספת
20/06/2016 | 01:56
1
46
ראיתי שיש מטען רכב מהיר גם כן, אבל ברובם כתוב 2A,
מה שלא ברור לי אם זה טעינה מהירה מדוע כתוב 2 אמפר ?
בחלק מהאתרים כתוב 15W וגם 2 אמפר.
ידוע לי ש15 W זה זרם כפול מתח, ו-15 וואט זה אומר 1.67 זרם כפול 9 וולט.
לכן אני לא מבין את הסתירה באתרים.
האם מטען רכב חייב להיות גם כן 9 וולט וזרם 1.67 ?

אני מצרף קישור.

לצפיה ב-'זה כי הצריכה מחשמל הרכב הוא 12 עד 13 וולט'
זה כי הצריכה מחשמל הרכב הוא 12 עד 13 וולט
20/06/2016 | 16:16
22
והזרם שנצרך מהרכב לפי חישוב הוא 15 וואט חלקי המתח, בערך. בגלל שנצילות המטען קטנה מ-1 הוא מתחמם הרי וההפרש בין 19 ל-15 זה בגלל הנצילות/חימום עצמי.
9 וולט אין כאן בחישוב זה ערך שאתה המצאת. המוצא הוא מעל 5 וולט ויכול לספק זרם עד 2 אמפר.
זה קצת יותר מורכב כי המטענים עובדים עם מעגלים בתדר גבוה להגדיל עוד יותר את הנצילות והחישוב די מסובך.
לצפיה ב-'אני חושב שטעינה איטית מטיבה עם הסוללה.'
אני חושב שטעינה איטית מטיבה עם הסוללה.
20/06/2016 | 16:05
30
אבל יש מטענים עם מתח נמוך שלא מצליחים לטעון חלק מהסמרטפונים.
המתח רשום כמו 5.1 או 5.2 וולט. לדוגמה מטען ישן שכתוב עליו 4.8 וולט שהטעין לי LG אנטיקה לא מטעין LG G3.
משהוא נוסף שמירה על מגעי שקע הטעינה בסלולרי ובמטען. עדיף לנתק קודם מהחשמל ואז לנתק מהמכשיר, לחבר למכשיר ואחר כך להכניס לשקע בקיר. זה שומר שלא יהיה ניצוץ בזמן הניתוק והחיבור. ניצוץ גורם להסרת ציפוי ולהקטנת חיי המגעים ("שחיקה").
לצפיה ב-'למה תיקון סמארטפון כל כך יקר...???'
למה תיקון סמארטפון כל כך יקר...???
20/06/2016 | 09:53
3
68
והאם מאבדים את האחריות כשמתקנים במעבדה פרטית...???

לצפיה ב-'האם פלאפון מנפחת את מספר המנויים שלה...???'
האם פלאפון מנפחת את מספר המנויים שלה...???
20/06/2016 | 10:08
1
58
לצפיה ב-'לא תאמינו מה קרה אח"כ!!!1. צפו: דונו: '
לא תאמינו מה קרה אח"כ!!!1. צפו: דונו:
20/06/2016 | 18:53
31
לצפיה ב-'זה ממש מפחיד לקנות את הS7'
זה ממש מפחיד לקנות את הS7
21/06/2016 | 08:56
51
אם כ"כ קשה לפרק אותו

כל תיקון הכי קטן במכשיר, הופך להיות דבר מסובך

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט חקירות
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה