לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'חיפוש בהיסטוריה של כרום'
חיפוש בהיסטוריה של כרום
13/02/2017 | 02:09
5
28
הייתי צריך לעשות כל מיני מחיקות תוכן באפליקציות בעקבות בעיה. היו לי חלונות פתוחים בפלפון לפני ורציתי לשחזר אותם על ידי כניסה לכרום ובדיקת ההיסטוריה. הבעיה היא שאין שם את החלונות האלה. מופיעים לי אומנם חלונות/קישורים מעוד לפני שהבעיה הייתה חמורה ולפני שעשיתי את המחיקות אבל רק כמה ולא ממש הולך אחורה לעבר....קיצור, קצת מוזר...
יש דרך לראות/לשחזר?
תודה
לצפיה ב-'תעשה זאת במחשב'
תעשה זאת במחשב
13/02/2017 | 08:51
3
28
תיכנס לכרום מהחשב, תקליד chrome://history

אח"כ בפינה השמאלית בחר Tabs from other devices
לצפיה ב-'לא מופיעים כל הדפים מפעם'
לא מופיעים כל הדפים מפעם
13/02/2017 | 11:44
2
4
לצפיה ב-'ככל הנראה, הכרום בנייד לא היה מסונכרן'
ככל הנראה, הכרום בנייד לא היה מסונכרן
13/02/2017 | 11:49
1
6
לצפיה ב-'מסכים. מה אפשר לעשות במקרה כזה?'
מסכים. מה אפשר לעשות במקרה כזה?
13/02/2017 | 12:53
6
לצפיה ב-'מישהו?'
מישהו?
17/02/2017 | 17:09
לצפיה ב-'אשמח להמלצה לזרוע לרכב'
אשמח להמלצה לזרוע לרכב
12/02/2017 | 19:43
2
44
שלום לכולם

אשמח בבקשה לקבל המלצות לזרוע לרכב לפי הדרישות הבאות:

1)  לא יחובר  לפתחי המזגן

2)  לא וואקום - רצוי מאוד בהדבקה

3)  לא יתחבר לפתח ה CD  (כי אין לי CD ברכב )

תודה רבה
לצפיה ב-'אשמח להמלצה - תודה'
אשמח להמלצה - תודה
12/02/2017 | 21:11
16
לצפיה ב-'ארכיון הפורום..'
ארכיון הפורום..
13/02/2017 | 09:31
29
לצפיה ב-'עומד לרכוש אנדרואיד חדש. איך להכין אותו לעתיד?'
עומד לרכוש אנדרואיד חדש. איך להכין אותו לעתיד?
12/02/2017 | 14:09
4
66
להחליף רום? לפרוץ ROOT? מספיק רקלהתקין BOOT-LOADER מסויים? גיבוי? וכו וכו.

לא מבין גדול בתחום אבל כבר צרבתי כמה רומים בעבר, עוד על HTC כלשהו לפני משהו כמו 7-9 שנים, וכמובן מספר פעמים מאז. אבל לא מתמחה בעניין, וכל פעם רועד לי הפופיק מחדש ותמיד מגלה כמה חבל שלא עשיתי XY וגם Z לפני תחילת השימוש במכשיר.

אז עכשיו אני מנסה לברר הכל מראש כך שפעם אחת אתחיל נכון.
לצפיה ב-'להשמיע לו מוסיקה קלאסית ,הרבה פירות וירקות ...'
להשמיע לו מוסיקה קלאסית ,הרבה פירות וירקות ...
12/02/2017 | 14:44
58
תלוי באיזה מכשיר מדובר .  הקטע של פתיחת BOOTLOADER + RECOVERY +ROOT היה אצלי די אוטומטי . במכשיר הנוכחי ( 1+3T ) פתחתי BOOTLOADER וזהו . כרגע לא מוצא את הצורך ליותר מזה . אם יעלה הצורך בעתיד .. 4 דקות עבודה ובקושי שעה של שיחזור .
לצפיה ב-'לדעתי בשלב ראשון רק לפתוח את הבוטלואדר'
לדעתי בשלב ראשון רק לפתוח את הבוטלואדר
12/02/2017 | 14:46
46
אם זה 1+3 אז כדאי קודם לעדכן לנוגט.
היות ופתיחת בוטלואדר מוחקת את הממידע על המכשיר כדאי לעשות זאת אפילו לפני הגדרת החשבון והכנסת הסים.
החלפת רום ו/או ריקוברי חלופי אפשר לעשות אח"כ (אם בכלל) ורוט זה עניין של צורך.

אני פתחתי מיידית את הבוטלואדר ופתחתי הרשאות רוט.

מציע לקרוא את הדיון הבא: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/18130263...

לצפיה ב-'ראשית, תלוי בדגם הספציפי'
ראשית, תלוי בדגם הספציפי
12/02/2017 | 18:10
1
31
לא בכל מכשיר רום מקוסטם עולה על רום סטוק. למשל, אין טעם להתקין רומים מקוסטמים שאינם מבוססי סטוק במכשירי LG, משום שאיכות התמונות תרד פלאים. המפתחים העצמאיים טרם פיענחו את סוד הדרייברים של LG.

אבל באופן כללי, פתיחת בוטלואדר + הרשאות רוט + הפלשת ריקברי הם צעדים בסיסיים לכל מי שרוצה למטב את תפקוד הסמארטפון.

השלב הבא: התקנת רום, התקנת חוסם פרסומות
לצפיה ב-'כמה דברים '
כמה דברים
12/02/2017 | 18:27
26
לגבי השורה האמצעית שלך - לא מסכים . ישנם מכשירים כמו ה 1+ ( היה לי את ה 1+1 וכרגע את ה 3T ) שממש לא צריכים את כל הפרוצדורה בשביל לעבוד טוב . שניהם עובדים נהדר כמו שיוצאים מהקופסה , ומאמין שיש עוד מכשירים כאלה ( של יצרניות קטנות יותר )
והדבר העצוב לגבי השורה הנ"ל הוא שאנדרואיד היא סוג של מישמש שבו כל אחד עושה ככל העולה על רוחו ללא שום אחידות או עקביות והכי גרוע - ללא טיפת התיחסות למשתמש הקצה . עצוב
לצפיה ב-'שאלה מה גומר לי את הסוללה .מה זה MDNSD'
שאלה מה גומר לי את הסוללה .מה זה MDNSD
11/02/2017 | 10:15
10
97
הי
אשמח לדעת במכשיר נקסוס 5 בן 3 שלא בוצעו בו שינויים 

אנדרויד גירסה 4.4.4 (האם יש קשר)
שאלה שניה
איזה טלפון כדאי לקנות עד 1000 שח שיהיה מעולה מבחינת סוללה 
ונקי כמו הנקסוס 
ומה קורה בשבוע האחרון אפל' פייסבוק נתקעת פעם ביום.מחקתי התקנתי שוב
ושוב זה קורה.רק כיבוי והפעלת המכשיר מחזיר את האפל' לחיים
תודה
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
11/02/2017 | 11:06
4
81
בחיפוש מהיר בגוגל עולה שהבעיה כנראה נעוצה בפיירפוקס. או שתסירי אותו ותעברי לדפדפן אחר או שתנסי לפעול לפי ההסבר המצ"ב.
Suggest full charge of the phone, followed by a power cycle. The mdnsd is some kind of zombie process; once started, it runs fowever until Linux is restarted. So, uninstall Firefox, power the phone off, charge it all the way (which clears the list of apps eating power), then turn the phone back on again. Worked for me and others.By the by: if you really want to run FF, it's possible to get an old version (41.0.2) or a rediculously new version (the nightly) and run one or the other of those until the main branch is fixed. The developers are painfully aware of the issue and are working towards a fix posthaste.
אם אין לך פיירפוקס על הטלפון אני לא יודע מה הבעיה.
מכשיר עם אנדרואיד נקי בתקציב של עד 1000 שח זה מוטו G דור 4 בקנייה מאחד מאתרי אמאזון אירופה. מכשיר מומלץ, עם חיי סוללה סבירים. תקבלי עודף מ 800 ש"ח.
לגבי פייסבוק, אני לא משתמש באפליקציה, אבל לאחרונה שוחררה בישראל אפליקציה בשם facebook lite שאמורה לעבוד על מכשירים חלשים ולחסוך בחיי סוללה. שווה לך אולי לנסות אותה.
לצפיה ב-'תודה.אין לי פיירפוקס'
תודה.אין לי פיירפוקס
11/02/2017 | 11:12
24
לצפיה ב-'המוטו G זה לא מכשיר ישן? רוצה משהו חדיש'
המוטו G זה לא מכשיר ישן? רוצה משהו חדיש
11/02/2017 | 11:14
2
27
לצפיה ב-'הוכרז במאי 2016'
הוכרז במאי 2016
11/02/2017 | 12:04
1
46
יש כמה דורות למכשיר הזה.
קניתי את דורות 2-4 ומכולם אני מרוצה (האמת שקניתי אותם לילדים שלי, בני נוער וצעירים). הם לא מתלוננים על איטיות/תקיעות/סוללה וכל פעם שאני שואל אותם על המכשירים אני מקבל רק תגובות חיוביות.
דור 3 נקנה בינואר 2016 ועדיין מחזיק מעמד ללא בעיות או תקלות כלשהן.
דור 4 נקנה בראש השנה האחרון, כנ"ל.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/02/2017 | 14:09
11
לצפיה ב-'מוטורולה G4...'
מוטורולה G4...
12/02/2017 | 08:48
4
53
מוטורולה G4 דגם XT 1622....

מעבד סנאפדראגון 617, 1.5 גיגה + 4 ליבות & 1.2 ג'גה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
זיכרון 16 גיגה + הרחבה...
RAM 2048...
מסך 5.5 FULL HD באיכות מצויינת...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה...
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו ישודרג בקרוב לאנדרואיד 7 נוגט...
ממשק נקי לחלוטין מאפליקציות מיותרות...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...
רדיו...
LTE...
משקל 155 גרם...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
הטענה מהירה...
דואל סים...

המחיר בסביבות 800 שקל כולל מיסים...
לצפיה ב-'מה הקשר לעזאזל?!'
מה הקשר לעזאזל?!
12/02/2017 | 09:41
2
18
לצפיה ב-''
12/02/2017 | 09:47
1
36
שאלה שניה
איזה טלפון כדאי לקנות עד 1000 שח שיהיה מעולה מבחינת סוללה 
ונקי כמו הנקסוס 
לצפיה ב-'צודק. פספסתי את השאלה הזו'
צודק. פספסתי את השאלה הזו
12/02/2017 | 10:15
16
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/02/2017 | 13:10
9
לצפיה ב-'גלובל סים של חברת פלאפון - רשמים'
גלובל סים של חברת פלאפון - רשמים
10/02/2017 | 13:12
43
180
לפני כשבועיים רכשתי Global SIM עבור מישהו ששאל אותי אודות אפשרות לגלישה בחו"ל לגיחות קצרות.

תהליך ההצרפות
המשך>>
לפני כשבועיים רכשתי Global SIM עבור מישהו ששאל אותי אודות אפשרות לגלישה בחו"ל לגיחות קצרות.

תהליך ההצרפות
באתר האינטרנט של פלאפון יש רשימת חנויות וניתן לחפש נקודתית "רכישת SIM לגלישה בחו"ל". קישור.
נקודה שירותית מאוד - לכל נקודת מכירה יש מספר טלפון ישיר. התקשרתי לנקודת השירות הקרובה (עמדת מכירה בקניון כלשהו), בררתי אם יש להם את המוצר זמין למכירה, נענתי שכן, ביקשתי שישמרו לי אותו ואגיע בעוד שעה-שעתיים.
הגעתי לנקודת המכירה, ביקשתי את ה-SIM, שאלתי אם אפשר לשלם במזומן.
זו הייתה הפעם הראשונה שהנציגה התעסקה במכירת Global-SIM (ולא רק מסירה למי שהזמין מראש באתר האינטרנט [באתר מופיע שאיסוף הוא לאחר 2 ימי עסקים מההזמנה, הייתי צריך מיידית והעדפתי לשלם במזומן אם הדבר אפשרי]), היא התקשרה לממונה עליה וביקשה שאחזור עוד 10 דקות.
חזרתי לעמדה, שילמתי 99 ש"ח במזומן (העלות: 89.99 ש"ח), ויצאתי עם ה-SIM.
(הקבלה נכתבה עבור: לקוח Global SIM או משהו כזה)

תכולת הערכה
כרטיס SIM פריק ל-3 גדלים (Mini + Micro + Nano).
הסבר קצר על אופן השימוש בכרטיס.
מספרי טלפון לתמיכה בתקלות, בדיקת יתרה+הטענה ובדיקות מספר המנוי.
מצורפות תמונות.
בנוסף - בתוך הערכה, על הפלסטיק שהסים מוטמע בו, בצד שאינו מופיע בתמונה, מופיע מספר המנוי של ה-SIM. כמו-כן, המספר מופיע על הקבלה.

אופן השימוש
ה-SIM מיועד לגלישה בלבד ואינו מיועד אחרים (למשל: שיחות והודעות).
מכניסים את ה-SIM למכשיר, מתחילים לגלוש.
הסים אותו רכשתי ביקר בקפריסין היוונית (iPhone 5) ובשוויץ (גלקסי2 i9100, סטוק 4.1.2).
המשתמשים ב-SIM לא עשו כל פעולה. הכניסו את ה-SIM, הדליקו את המכשיר והתחילו לעשות שימוש ב-DATA.

תוקף ה-SIM
מתוך תנאי השירות: "נפח גלישה שלא מומש או חלק ממנו ניתן לצבירה למשך עד 3 שנים ממועד הטעינה. לא יינתן זיכוי או החזר על יתרה שלא מומשה."

העלות
עלות ראשונית - 99 ש"ח [ליתר דיוק, 89.99] ל-1GB גלישה (1024MB).
חבילות הטעינה:
49 ש"ח עבור 500MB .
99 ש"ח עבור 1GB.
169 ש"ח עבור 2GB.
ללא דמי מנוי וללא עלות חודשית.

מידע נוסף
לצפיה ב-'ציון לאחריות 'מובייל ישראל'- הבא מובייל,-90-'
ציון לאחריות 'מובייל ישראל'- הבא מובייל,-90-
09/02/2017 | 23:28
3
86
ציון לאחריות 'מובייל ישראל'- הבא מובייל,-90-

מקווה לא להתאכזב בעתיד.

אך ניתחתי את הציון לטיפול בבעיה של הרד מי שיומי.

השקע אוזניות לא היה תקין,

למה לא 100?

1. אתר האינטרנט של מובייל ישראל לאחריות , אינו מושלם
לצפיה ב-'המשך- , לא הספקתי לערוך'
המשך- , לא הספקתי לערוך
09/02/2017 | 23:53
2
67
האתר אינו מושלם , מכיוון שאין שמות של המעבדות...

זה מעצבן שצריך לשלוח מייל לברר...

מצד שני , חזרו אלי מהר, מאוד במייל, תוך כשעה.

והפנו אותי לחי מחשבים...

חי מחשבים - שוב האתר לא מושלם, ולא ענו לטלפון ,

פניתי במייל, חזרו מהר אחרי כשעה

והסבירו לי פרוצדורה .

בבסט מובייל, גם השרות לא היה מושלם.

הנציג, היה איטי , וגם קצת מעצבן, ואני גם הייתי עצבני וקצר רוח

כי גם לא ישנתי מספיק , וגם לא אוכל מספיק פחמימות .

והמציג השני, היה בסדר אבל מאוד איטי...

זה הרגיז אותי .

התיקון היה מהיר, מתחיל. השבוע בערב, והיום בצהריים מוכן.

הייתי קרוב לתת 8 - 8.5

אבל בשל המהירות של התיקון ושל המדינה במייל העלתי

שפו
לצפיה ב-'תירגע , שתה כוס מים , איזה לחץ ...'
תירגע , שתה כוס מים , איזה לחץ ...
10/02/2017 | 02:11
1
24
לצפיה ב-'לא, היום היה לי טוב, אף אחד לא בחנות, 5 דקות ואני בחוץ, רבע '
לא, היום היה לי טוב, אף אחד לא בחנות, 5 דקות ואני בחוץ, רבע
10/02/2017 | 02:16
52
שעה אחרי אני באימון

אח"כ אימון, קניות בסופר, תור קצר

והביתה

אימון ריצה קליל, ומחשב... במקום לקרוא ספר על המרגלים, 
לצפיה ב-'אחריות על מכשירים- האם רק לקונה המכשיר? או גם לקונה ממנו?'
אחריות על מכשירים- האם רק לקונה המכשיר? או גם לקונה ממנו?
09/02/2017 | 21:23
2
39
אחריות על מכשירים- האם רק לקונה המכשיר? או גם לקונה ממנו?

האם אחריות גם ניתנת להעברה מהקונה הראשון לזה שקונה ממנו את המכשיר?

כלומר, אני הקונה הראשון , אחריות על המכשיר שנתיים,

מכרתי אחרי שנה את המכשיר , לחברי, האם חברי יהנה מאחריות?

או שרק הבעלים הראשונים?

יש תקנות - חוקים על זה?

אשמח לקרוא את תגובותיכם.
לצפיה ב-'האחריות היא על הטובין עצמם ואינה בלעדית לצרכן מסוים.'
האחריות היא על הטובין עצמם ואינה בלעדית לצרכן מסוים.
09/02/2017 | 23:43
1
35
חפש את תקנות הגנת הצרכן - אחריות ושירות לאחר מכירה.
אם זכור לי נכון יש סעיף נקודתי על העניין, נראה לי לקראת סוף התקנות, סעיף 15 והלאה, לא זוכר את מספר הסעיף המדויק.
לצפיה ב-'תודה רבה, אבדוק זאת '
תודה רבה, אבדוק זאת
09/02/2017 | 23:57
28
רק שאני צריך לעדכן את חבר שלי  על זה...
לצפיה ב-'בעיה מוזרה במימקס- נעלם לי האייקון של הטלפון... שממנו אני מת'
בעיה מוזרה במימקס- נעלם לי האייקון של הטלפון... שממנו אני מת
09/02/2017 | 12:59
2
39
לצפיה ב-'הגדרות מערכת>יישום. וודא שהיישום אינו מושבת.'
הגדרות מערכת>יישום. וודא שהיישום אינו מושבת.
09/02/2017 | 23:50
1
13
לצפיה ב-'מוזר שחזר לי, עשיתי גם קודם ריסטארט ולא עזר '
מוזר שחזר לי, עשיתי גם קודם ריסטארט ולא עזר
09/02/2017 | 23:59
29
תודה, אבדוק בכל זאת
לצפיה ב-'עקב מכירת מכשיר - איך אני מוחק תמונות ומיילים מהג'ימייל?'
עקב מכירת מכשיר - איך אני מוחק תמונות ומיילים מהג'ימייל?
09/02/2017 | 12:45
7
56
אני עומד למכור את המכשיר שלי, וברצוני למחוק מסיבות מובנות כמה דברים חשובים.

1. הכי חשוב לי הג'ימייל- קיבלתי הג'ימייל- שלי במכשיר מאות מיילים, אני אני מוחק את כולם במכה אחת , ולא מייל מייל....

וכן מחיקה של מיילים נכנסים, ומחיקה של מיילים שנמחקו וכו'

יש לי ממש ממש המון.!!

2. מחיקת תמונות ,

3. מחיקת הווצאפ

4. מחיקת באינסטגרם, החשבון , והתמונות.

התקנתי את התוכנה שהמלצתם לי בשבוע שעבר, הקומנדר
לצפיה ב-'תאפס את המכשיר'
תאפס את המכשיר
09/02/2017 | 13:17
27
לצפיה ב-'הכי טוב לאפס את המכשיר '
הכי טוב לאפס את המכשיר
09/02/2017 | 13:32
4
57
כלומר תעשה שחזור להגדרת יצרן.
לצפיה ב-'תודה, וזה ימחוק את כל המיילים והתמונות? '
תודה, וזה ימחוק את כל המיילים והתמונות?
09/02/2017 | 13:44
3
21
לצפיה ב-'זה מה שזה אמור לעשות.'
זה מה שזה אמור לעשות.
09/02/2017 | 13:50
2
46
את המיילים והחשבונות זה ימחק. אני רק מציע שתבדוק לאחר מכן את ספריית התמונות למקרה שחלק מהן לא נמחקו. 
לצפיה ב-'תודה, ונעלם לי האייקון של השיחות מהמימקס, איך מוצא?'
תודה, ונעלם לי האייקון של השיחות מהמימקס, איך מוצא?
09/02/2017 | 15:24
1
31
בעצם האייקון של השיחות נעלם לי
לצפיה ב-'לזה אין לי תשובה לצערי.'
לזה אין לי תשובה לצערי.
09/02/2017 | 15:36
16
לצפיה ב-'הקלד בגוגל את המילים הבאות'
הקלד בגוגל את המילים הבאות
09/02/2017 | 13:34
68
הדגם המדויק של המכשיר (כגון, Samsung S5) וצמד המילים restore factory settings. ואז תקבל הוראות מפורטות לאיפוס.
לצפיה ב-'נמאס לי באופן סופי מדפדפן הcrom שבמכשיר '
נמאס לי באופן סופי מדפדפן הcrom שבמכשיר
09/02/2017 | 11:04
9
103
יש איזה דפדפן אחר מומלץ 
הcrom עושה לי את המוות במכשיר 

מוטורולה g2 עם מרשמלו
לצפיה ב-'Atlas, Dolphin, Opera, Firefox, רק תבחר'
Atlas, Dolphin, Opera, Firefox, רק תבחר
09/02/2017 | 11:07
14
לצפיה ב-'תנסה את זה'
תנסה את זה
09/02/2017 | 12:35
5
122
לצפיה ב-'זה באמת דפדפן מאוד חביב...'
זה באמת דפדפן מאוד חביב...
09/02/2017 | 19:08
1
65
קל משקל, זריז ופותח מהר כל אתר.
לדוגמא, אצלי, משום מה, אף דפדפן לא היה מוכן לפתוח אף דף באתר ynet מעבר לדף הבית, לדפדפן הזה אין שום בעיה....
לצפיה ב-'לכן המלצתי עליו. הוא לא רק חביב, לדעתי הוא מצויין.'
לכן המלצתי עליו. הוא לא רק חביב, לדעתי הוא מצויין.
09/02/2017 | 20:15
42
אם תבדוק ב"אודות" עליו תראה שהוא מבוסס על מוזילה, שזה גם יתרון לדעתי.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
12/02/2017 | 09:39
2
40
הרושם הראשוני מהשימוש איתו מראה שהדפדפן עושה את העבודה כמו שצריך

אהבתי את העניין שמדובר בדפדפן נקי לחלוטין מפרסומות ולינקים מיותרים

והכי חשוב ניתן לנתק את הדפדפן, בשונה מהchrome שלא מצאתי אפשרות איך לנתק אותו

דבר אחד טרם הספיקותי להבין, איך מאפסים את ההיסטוריה של הדפדפן בפעם אחת ולא כל לינק בנפרד 
לצפיה ב-'שמח שסייעתי לך.'
שמח שסייעתי לך.
12/02/2017 | 10:10
24
אינני מאפס אף פעם את ההיסטוריה של הדפדפן ולכן לא בדקתי איך עושים זאת.
לצפיה ב-'הגדרות דפדפן > פרטיות ושם צריכה להיות אופציה לניקוי היסטוריה'
הגדרות דפדפן > פרטיות ושם צריכה להיות אופציה לניקוי היסטוריה
12/02/2017 | 10:20
7
לצפיה ב-'נסה גרסה אחרת שלו'
נסה גרסה אחרת שלו
09/02/2017 | 13:35
68
לצפיה ב-'פיירפוקס מעולה'
פיירפוקס מעולה
09/02/2017 | 16:16
19
לצפיה ב-'מה משמעות ההחלטה של פרטנר והוטמובייל בקשר לתשתית דור 4.5...'
מה משמעות ההחלטה של פרטנר והוטמובייל בקשר לתשתית דור 4.5...
09/02/2017 | 10:34
2
58
תשתית סלולר דור 4.5 בישראל מה זה אומר והאם זה יעלה יותר...???
פרטנר והוט מובייל הודיעו בשבוע שעבר על תחילת שימוש בדור החדש של רשתות הסלולר בבאר שבע...
בשלב הזה מדובר בתשתית מוגבלת יחסית אבל זה מכניס את ישראל לרשימת 20 המדינות בעולם שהתקדמו כבר לדור 4.5...

לצפיה ב-'כלום. זה לא דור 4.5, בקושי דור 4.'
כלום. זה לא דור 4.5, בקושי דור 4.
09/02/2017 | 14:32
12
לצפיה ב-'קשקוש פרסומי'
קשקוש פרסומי
10/02/2017 | 01:09
7
לצפיה ב-'מפת כבישים לסמארטפון ב-offline'
מפת כבישים לסמארטפון ב-offline
09/02/2017 | 09:22
15
72
יש לי סמארטפון ישן ללא קו וה-gps לא תקין.
הוא מתחבר בבית לרשת הביתית.
האם יש מפת כבישים להורדה למכשיר שישמש לנסיעה ברכב ?
לא לניווט
לצפיה ב-'איך "מפת כבישים" זה לא ניווט?'
איך "מפת כבישים" זה לא ניווט?
09/02/2017 | 09:31
53
ואם כבר "מפת כבישים", אז לא עדיף להתקין על טאבלט? או שזה אמור לשמש את מי שנמצא ליד הנהג?

בכל מקרה, יש את IGO, שמפעם לפעם מופצת בחינם. יש את Here WeGo (מה שפעם נקרא Here של נוקיה) שמאפשרת להוריד מפות ולהשתמש באפליקציה ללא חיבור אינטרנט פעיל. יש את Maps.Me שיש לה גם הרבה מאוד מידע על מקומות (מלונות, מסעדות וכו'), למרות שבארץ מאגר המידע שלה מוגבל יותר ממה שראיתי כשהשתמשתי בה בחו"ל. יש עוד כמה, אבל את אלה אני מכיר.
לצפיה ב-'Maps.Me'
Maps.Me
09/02/2017 | 10:16
6
59
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... - מתקינים, מפעילים, מורידים מפות של ישראל ופלסטין.
לצפיה ב-'האם יש מפות שהם בעברית ? תודה מראש'
האם יש מפות שהם בעברית ? תודה מראש
09/02/2017 | 11:49
5
18
לצפיה ב-'כמדומני, רק מפת ישראל היא בעברית'
כמדומני, רק מפת ישראל היא בעברית
09/02/2017 | 13:26
19
לצפיה ב-'ב HERE יש מפות בעברית שניתן להוריד מראש ב WIFI'
ב HERE יש מפות בעברית שניתן להוריד מראש ב WIFI
11/02/2017 | 10:08
3
40
לצפיה ב-'תודה... אבל'
תודה... אבל
11/02/2017 | 11:43
2
27

ב HERE יש מפה כללית של כבישים ראשיים ורק אם אני מחובר לרשת אני מקבל פירוט של כבישים.
וזה באנגלית.
או שאני לא עושה משהו כמו שצריך?

לצפיה ב-'צריך להוריד מראש את כל הארץ שמענינית אותך. תסתכל בהגדרות.'
צריך להוריד מראש את כל הארץ שמענינית אותך. תסתכל בהגדרות.
11/02/2017 | 12:55
1
28
גם ב HERE זה אפשרי ועובד מצויין וגם בגוגל מפס זה אפשרי ועובד מצויין.
כולל כל הרחובות הקטנים והכבישים והכל מכל.
אתה כנראה לא עושה זאת נכון.
שמות בעברית בישראל ב HERE כמדומני שהיה אבל לא בדקתי לאחרונה.
תסתכל כאן על הוראות לעבודה ב OFFLINE ב HERE
וכאן להוראות עבודה ב OFFLINE בגוגל מפס

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/02/2017 | 13:30
8
לצפיה ב-'גוגל מאפס'
גוגל מאפס
09/02/2017 | 12:19
6
56
בגוגל מאפס יש אפשרות לתחום איזור מסויים ולהוריד את המפה שלו לצפייה אופליין.

לצפיה ב-'לא לבנות על זה'
לא לבנות על זה
11/02/2017 | 07:14
3
55
הייתי בסיור באוסטרייה ולמרות שהורדתי לא ניתן להתמקד בפירוט של רחובת אלא רק ברמה מאוד כללית.סתם דוגמא אם היינו בישראל הייה מראה רק תל אביב אבל לא את הרחובות שלה או לדוגמא רמת גן גם לא הייה מראה.
מאוד התאכזבתי.מזל שלמשהו אחר הייה אינטרנט פעיל.
לצפיה ב-'מוזר, אני הורדתי חלקים נרחבים מצפון איטליה וזה עבד מעולה '
מוזר, אני הורדתי חלקים נרחבים מצפון איטליה וזה עבד מעולה
11/02/2017 | 09:35
39
בקיץ. כשאני אומר עבד מעולה הכוונה - הניווט שלנו הסתמך על כך.
אולי משהו השתבש בהורדה?
לצפיה ב-'אצלי עבד מצויין בשוויץ'
אצלי עבד מצויין בשוויץ
11/02/2017 | 11:09
1
35
יכול להיות שבאמת השתבש משהו בהורדה
לצפיה ב-'גם לי עבד מעולה בלוצרן שוויץ'
גם לי עבד מעולה בלוצרן שוויץ
11/02/2017 | 21:12
17
לא השתמשתי באפשרות הניווט אבל היתה לי מפה מפורטת עד פרטי פרטים גם כשכיביתי נתונים. דאגתי להוריד מראש מפת האיזור.
לצפיה ב-'ה-HERE האם הוא בנוי על גוגל מאפס ?'
ה-HERE האם הוא בנוי על גוגל מאפס ?
11/02/2017 | 12:37
1
16
לצפיה ב-'לא'
לא
11/02/2017 | 12:49
14
לצפיה ב-'הופיע לי סימן כוכב למעלה, מה זה אומר?'
הופיע לי סימן כוכב למעלה, מה זה אומר?
08/02/2017 | 16:26
2
64
מצרפת תמונה
לצפיה ב-'הפעלת מצב עדיפות'
הפעלת מצב עדיפות
08/02/2017 | 16:38
1
65
לחיצה על כפתור הווליום ובחירה ב "הכל" יחזיר את המצב לקדמותו
יש 3 אפשרויות
ללא - מצב השתק
עדיפות - רק יישומים שמוגדרים כמועדפים ישמיעו צלילים
הכל - כל הצלילים עובדים כרגיל

לצפיה ב-'תודה. יש מצב'
תודה. יש מצב
08/02/2017 | 18:05
10
לצפיה ב-'שאלה לגבי רכישת מכשיר סלולרי'
שאלה לגבי רכישת מכשיר סלולרי
08/02/2017 | 13:32
21
103
צריך שהמחיר יהיה עד 700 שקלים
שהמסך לא יסונוור בשמש ויהיה אפשרי לראות
מצלמה יותר מ 8 מגה פיקסל
ולא אייפון (:

יש כזה חיה? (עדיפות לסמסונג אם יש אך לא כל כך חשוב החברה)

לצפיה ב-'Samsung S4 יד שנייה'
Samsung S4 יד שנייה
08/02/2017 | 14:15
10
98

גילוי נאות: קניתי LG G3 יד שנייה באתר הנ"ל, ואני מאוד מרוצה.
לצפיה ב-' מכשיר בן 4, עם סוללה גמורה'
מכשיר בן 4, עם סוללה גמורה
08/02/2017 | 14:30
9
84
הוא לא שווה 700 ש"ח, אפילו לא 500 ש"ח.
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שהסוללה הוחלפה כבר, לפחות פעם אחת'
רוב הסיכויים שהסוללה הוחלפה כבר, לפחות פעם אחת
08/02/2017 | 16:19
8
71
אפשר לבדוק את זה בקלות, בכל מקרה.
לגבי כמה שווה - אני נוטה להסכים איתך, למרות שאני לא מעורה במחירי משומשים.
מה שכן, יש לנו במשפחה S4 שעבר לא מזמן פרמוט - עובד לא רע בכלל.
לצפיה ב-'לא בטוח בכלל. אני לא החלפתי ל S4 שלי סוללה'
לא בטוח בכלל. אני לא החלפתי ל S4 שלי סוללה
08/02/2017 | 16:35
7
71
ואני מסכים איתך שאחרי פירמוט הוא עובד לא רע, אבל זה לא מכשיר שהייתי קונה.
לצפיה ב-'"רוב הסיכויים" לא סותר את "לא בטוח". הוא משאיר מספיק מקום'
"רוב הסיכויים" לא סותר את "לא בטוח". הוא משאיר מספיק מקום
09/02/2017 | 08:38
6
39
למקרי קצה.

לצפיה ב-'"רוב הסיכויים" אומר שיש סיכוי של יותר מ-50% שזה קרה'
"רוב הסיכויים" אומר שיש סיכוי של יותר מ-50% שזה קרה
09/02/2017 | 09:21
5
42
ולדעתי הסיכוי שהסוללה הוחלפה הוא יותר קרוב לאיזור ה-10-30%, תלוי עד כמה החנות הזו (שאני לא מכיר ולא יכול להעיד) חושבת על טובת הלקוחות שלה, וכמה הבעלים הקודמים של המכשיר השקיע בו לפני שהוא החליף אותו.

בכל מקרה, גם אם הסוללה הוחלפה, וגם אם אין למכשיר נזקים מיוחדים, עדיין לקנות במכוון ובמודע מכשיר בן 4 אומר שעוד שנה, מקסימום שנתיים, תצטרך להחליף אותו שוב, וזה פשוט לא הגיוני בעיני.
לצפיה ב-'אז אתה טוען שהרוב המוחלט של סוללות הסלולארי שורדות ארבע שנים'
אז אתה טוען שהרוב המוחלט של סוללות הסלולארי שורדות ארבע שנים
09/02/2017 | 20:12
4
28
ויותר? הניסיון של אנשים סביבי הוא אחר.
ומה עדיף - להחליף כל שנה מכשיר בעלות של 700 ש"ח, או להחליף כל שלוש שנים מכשיר בעלות של 2500 ש"ח?
לצפיה ב-'אני ממש לא טוען שסוללות מחזיקות 4 שנים'
אני ממש לא טוען שסוללות מחזיקות 4 שנים
10/02/2017 | 07:08
3
33
מה שאני כן טוען זה שהרבה אנשים (לא יודע אם הרוב או לא) לא יחליפו סוללה של טלפון שהתיישנה, וינצלו את ההזדמנות כביכול כדי להחליף את המכשיר. "מה, להשקיע עכשיו כסף במכשיר ישן? עדיף כבר לקנות מכשיר חדש". אני גם טוען שחנות שמוכרת מכשירים משומשים לא בהכרח תשקיע במכשיר הרבה מעבר למחיקת התוכן ותיקון בעיות חומרה חמורות (מסך שבור, שקע טעינה וכד') וגם תחליף סוללה.

לגבי מועד ההחלפה, אז באופן אישי אני מעדיף להישאר עם אותו מכשיר כמה שנים מאשר להחליף כל שנה. אולי זה קשור לכך שאני מאוד מקובע בהיבט של סידור המכשיר, התקנת והגדרת אפליקציות (יש לי הרבה מאוד חשבונות מייל שונים שאני מגדיר על המכשיר, הרבה קבוצות של אנשי קשר עם רינגטון שונה לכל קבוצה, ועוד כל מיני דברים) ואז "התקנת מכשיר חדש" זה יכול להיות סיפור של יום שלם עבורי. בלי קשר, להחליף מכשיר לזה שאתה יודע שהוא ישן ושחוק, שאתה לא יודע מה מצבו, מה עבר עליו, האם תצטרך להשקיע עליו עוד כסף (סוללה, למשל) זה לא הגיוני. רוצה מכשיר של שנה? לא חסרים מכשירים סיניים זולים יחסית שיחזיקו שנה ועולים עד 700 ש"ח.
לצפיה ב-'לא מסכים עם מה שאמרת לגבי הסוללות, אבל העסק לא הולך לשום '
לא מסכים עם מה שאמרת לגבי הסוללות, אבל העסק לא הולך לשום
10/02/2017 | 09:39
2
22
מקום ולא ילך כי אין באמת נתונים בעניין. מצד שני, להחליף סוללה עולה 50 שקלים בטלפון הזה, אז...
הסכמנו מההתחלה ש-700 שקלים זה יותר מדי, אבל ביחס למה שאפשר לקבל בארץ ב-500 ש"ח, נגיד, אני לא בטוח בכלל ש-S4 משומש הוא אופציה פחות טובה.
לצפיה ב-'אין בעיה להוציא 700 ש"ח, אבל שיהיה שווה את זה'
אין בעיה להוציא 700 ש"ח, אבל שיהיה שווה את זה
10/02/2017 | 10:03
1
34
והבעיה עם החלפת סוללה היא לא המחיר, אלא שהרבה אנשים מרגישים שזה לא הגיוני להשקיע כסף במכשיר ישן. לדעתי החנות צריכה לעשות את זה, אבל גם אם היא עשתה את זה, זה לא מצדיק בעיניי את המחיר שלו.
לצפיה ב-'אבל מזמן הסכמנו שהוא לא שווה 700 שקלים... '
אבל מזמן הסכמנו שהוא לא שווה 700 שקלים...
10/02/2017 | 13:08
12
לצפיה ב-'אם מחפשים מכשיר חדש...'
אם מחפשים מכשיר חדש...
09/02/2017 | 09:28
8
117
שיאומי REDMI 3S....

מעבד סנאפדראגון 430, בנפח 1.4 גיגה + 4 ליבות & 1.2 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
RAM 3072...
מסך 5 HD באיכות טובה פלוס...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה...
רדיו...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ממשק MIUI 8 + עברית מלאה...
LTE...
IR...
חיישן טביעת אצבעות בגב המכשיר עובד מצוין...
משקל 145 גרם...
סוללה 4100 מילי אמפר שעה...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...

מחיר המכשיר עם רום גלובלי...

809 שקל...

829 שקל...

חשוב מאוד לוודאות טרם הקנייה שהמכשיר מגיע עם רום גלובלי בלבד...

הנה סיקור על המכשיר...
לצפיה ב-'זבל סיני רציני מנסיון'
זבל סיני רציני מנסיון
09/02/2017 | 10:02
6
91
Gps בעייתי , יש לו לאגים רציניים ,
סוללה מצויינת
לצפיה ב-'אין, אין...'
אין, אין...
09/02/2017 | 10:37
5
77
כמו LEECO...
לצפיה ב-'גם הליקו לא חף מבעיות , זה ההבדל בין נסיון לקריאה בעיתון'
גם הליקו לא חף מבעיות , זה ההבדל בין נסיון לקריאה בעיתון
09/02/2017 | 10:40
4
61
ומידע מאתרי מפרטים .

הרומים שלהם מלאים בזבל סיני ושמחליפים רומים יש דברים שלא עובדים .
לצפיה ב-'ההבדל הוא...'
ההבדל הוא...
09/02/2017 | 10:53
3
52
שהשיאומי REDMI 3S מגיע עם רום גלובלי הישר מקו היצור...
לצפיה ב-'מה זה רום גלובלי ... רום בסינית עם אנגלית ועברית ?'
מה זה רום גלובלי ... רום בסינית עם אנגלית ועברית ?
09/02/2017 | 10:55
2
50
כולם היום משתמשים ב-resource של גוגל ומוסיפים קצת משלהם לדברים המיוחדים, לכ משנה כלום בהתנהגות.
עדיין הזהל הסיני נשאר .
אם אתה רוצה מכשיר בלי זבל סיני תצטרך להתקין רום אחר.
לצפיה ב-'רומים...'
רומים...
12/02/2017 | 09:28
1
26
הרום שמגיע עם הזבל זה הרום הסיני...
הנה המכשיר...

הנה רום בגירסא גלובלית...
מכשיר המגיע עם רום (מערכת הפעלה) בגרסא הבינלאומית הרשמית של שיאומי...
עברית מלאה...
עדכונים מהירים ואוטמטיים...
מערכת נקיה ותקינה עם שירותי גוגל...
הנה המכשיר...
לצפיה ב-'מעניין שאתה שולח אותי לאתרים סיניים כדי להראות לי '
מעניין שאתה שולח אותי לאתרים סיניים כדי להראות לי
12/02/2017 | 11:43
16
מה זה רום גלובאלי שכל מה שהם אומרים זה שהגירסא מגיעה עם רום אחר , כנס ותבדוק באינטרט ותראה כמה רומים אחרים יש, אני גם יכול להתקין לך רום ולהגיד שהוא גלובאלי, הרי לא באמת אתה יודע מה זה .
עידכונים , גם ככה לא בטוח שיהיו , עברית מגיעה בכמעט כל המכשירים .. הזבל הסיני כמו חשבון mi ועוד כל מיני דברים עדיין נמצאים שם .
לצפיה ב-'זמן הסוללה של 3S ארוך ביותר'
זמן הסוללה של 3S ארוך ביותר
09/02/2017 | 10:56
49
לצפיה ב-'מה עם משפחת השיומים? בחיפוש בzap ניתן למצוא '
מה עם משפחת השיומים? בחיפוש בzap ניתן למצוא
09/02/2017 | 13:02
42
חדשים.

לגבי הנושא של הסינוור לא יודע
לצפיה ב-'משלוחים דרך GCX. אנדרואיד 7 נוגט בS7. טלטלה בשוק הסלולארי.'
משלוחים דרך GCX. אנדרואיד 7 נוגט בS7. טלטלה בשוק הסלולארי.
08/02/2017 | 10:33
6
339
שלמו עוד 200 שקל או שנחזיר את החבילה לחו"ל.
שורה של לקוחות שהזמינו חבילות מאתרים בחו"ל גילו שהם צריכים להתמודד עם חברת GCX שמפתיעה ודורשת תשלומים גבוהים כדי לשחרר אותן.
לעתים מדובר במחצית ממחיר הרכישה המקורי.
הרשויות השונות טרם החליטו איך להתמודד עם החברה.
אבל דבר לא התחרה בתגובה של רשות המסים: אנשים צריכים להתפרנס. 
GCX הטענות מופנות בטעות אלינו יש להפנות אותן אל אתרי הסחר.
המשך:

כל השיפורים באנדרואיד 7 נוגט בסמסונג S7 וS7 EDGE.

דני רוזן ויצחק קאול במהלך שעשוי לטלטל את שוק הסלולארי.
מקדמים ניסוי בשיתוף אריקסון וחברת החשמל שיציע לחברות הסלולר כיסוי באזורים אורבניים צפופים.
משרד התקשורת תומך נלהב ביוזמה וגם במשרד להגנת הסביבה מגלים עניין.
המשך:

לצפיה ב-'הנוגט יתעדכן גם ל- S6'
הנוגט יתעדכן גם ל- S6
08/02/2017 | 11:49
2
46
לצפיה ב-' שאלה האם זה יגיע אליו לפני שייצא האוראו החדש '
שאלה האם זה יגיע אליו לפני שייצא האוראו החדש
08/02/2017 | 22:09
9
לצפיה ב-'הנה מידע בנושא בשפה העברית...'
הנה מידע בנושא בשפה העברית...
09/02/2017 | 10:20
22
לצפיה ב-'זה עניין ידוע שמומלץ להתרחק מחברות השילוח, שיכולות להנפיץ '
זה עניין ידוע שמומלץ להתרחק מחברות השילוח, שיכולות להנפיץ
08/02/2017 | 16:20
38
אגרות ועלויות כאוות נפשן.
אבל נשמע ש-GCX אכן גרועה מהממוצע בכל הנוגע לשירות וזריזות.
לצפיה ב-'דבר אחד לא הבנתי...'
דבר אחד לא הבנתי...
09/02/2017 | 09:37
1
52
התדר של 2600 מגה הרץ מצריך הרבה אנטנות או קצת אנטנות...???
לצפיה ב-'כן'
כן
09/02/2017 | 09:38
9
לצפיה ב-'רכישת מכשיר בחנות פיזית בלונדון'
רכישת מכשיר בחנות פיזית בלונדון
07/02/2017 | 20:19
2
57
ברשותכם שאלות:
בעבר קניתי באמזון בהמלצתכם מוטו גי 3G.
כניראה שאני צריך מכשיר נוסף. דרישות בסיסיות. בפורום הדעות בדר"כ חיוביות לסידרת המוטו.
האם עדיף להזמין באמזון או לקנות בחנות פיזית בלונדון? האם מקבלים החזר מס כשיוצאים מאנגליה חזרה לארץ?
יש המלצות לאתר אינטרנט של רשת חנויות בלונדון?
תודה מראש למשיבים
לצפיה ב-'המשך...'
המשך...
08/02/2017 | 08:31
1
42
משיטוט באינטרנט הבנתי שמ CLOVE לא ניתן לקבל טופס להחזר מס. מישהוא מכיר רשת חנויות במחיר סביר בלונדון (עם אתר אינטרנט שניתן לראות בו מחירים) שניתן לקבל בה טופס להחזר? מישהוא עשה בעבר את נושא החזר מע"מ ביציאה מלונדון לארץ?
לצפיה ב-'אתה מפספס את פער המחירים'
אתה מפספס את פער המחירים
08/02/2017 | 09:34
58
המעמ באנגליה הוא רק 6.5 אחוז בערך
מזה ישאר לך 3% החזר בפועל כי היתר הולך לברה שמטפלת בהחזר בשדה התעופה
מה שאני אומר בתכלס - תקנה מהחנות הזולה (הטובה) ביותר , בהתאם למחיר.
היתרון של אמזון הוא האחריות (אבל עולה כסף לשלוח להם חזרה לאנגליה)

לצפיה ב-'הלכה הפרטיות...'
הלכה הפרטיות...
07/02/2017 | 10:47
8
166
השירות החדש של פלאפון לרשויות ולעסקים...
תספק מידע על מיקום ותנועת לקוחותיה...
פלאפון נכנסת לעולם הביג דאטה ומשיקה שירות בשם Pelephone Smart Data, במסגרתו תספק החברה מידע על מיקום הלקוחות תנועותיהם ותחומי העניין שלהם...
מהחברה נמסר כי המידע הוא אנונימי לחלוטין...

להמשך...

לצפיה ב-'כל המכשירים הסינים שאתה ממליץ עליהם עושים את זה'
כל המכשירים הסינים שאתה ממליץ עליהם עושים את זה
08/02/2017 | 05:49
2
68
אפילו לא בצורה אנונימית .

חצי מהזבל האלחוטי שקונים לבית מעלי אקספרס עושה את זה , דובר שככה הם מתקיפים מדינות .

דבר ראשון שאני מקבל מכשיר סיני זה החלפת מערכת ההפעלה .
לצפיה ב-'זה לא תלוי ברום שהמכשיר מגיע איתו...???'
זה לא תלוי ברום שהמכשיר מגיע איתו...???
08/02/2017 | 08:36
1
53
חוץ מזה מה זה כ"כ משנה...
מה מייזו לדוגמא יעשו עם המידע שהם שואבים מהמכשירים שלהם...???

מה שפלאפון עושים זאת פגיעה בצנעת הפרט...
אני לא מעוניין בתור לקוח של פלאפון שישתמשו עם המידע עלי בכדי להרחיב את הכיסים שלהם בכסף תמורת סחר מכר לגורם שלישי חיצוני...
לצפיה ב-'אתה מדבר תמיד כמה הרום הגלובלי הוא טוב , אז לא'
אתה מדבר תמיד כמה הרום הגלובלי הוא טוב , אז לא
08/02/2017 | 10:16
48
רוב הרומים של הסינים מכילים רוגלות , מי יותר ומי פחות
מייזו עושים בדיוק מה שפלאפון עושים רק לא מספרים.
מעבר לזה שיש מספיק חיילים ששומעים להמלצה לקנות מכשיר סיני ובעצם הופכים בלי ידיעתם למרגלים .
תתנתק מפלאפון , אל תגלוש בטינטרנט ואל תשתמש בסלולארי. באותה צורה גם אל תשתמש בכרטיס אשראי , אל תשלם מיסים ונמשיך בדברים אחרים שמספרים מי אתה ומה אתה.
לצפיה ב-'מה שאני עושה באופן קבוע...'
מה שאני עושה באופן קבוע...
08/02/2017 | 18:21
4
58
מנתקת את החיבור לאינטרנט (או Wi-Fi) כאשר אני לא זקוקה להם.
כלומר - מרבית הזמן אני לא מחוברת לרשת.
לצפיה ב-'למעשה את לא באמת מנותקת...'
למעשה את לא באמת מנותקת...
09/02/2017 | 09:56
43
הקו הרגיל עובד...
הSMS עובד...

בכל רגע נתון הם יודעים היכן את ממוקמת....

לצפיה ב-'האינטרנט במכשיר שלך מתחבר'
האינטרנט במכשיר שלך מתחבר
11/02/2017 | 16:45
1
14
האינטרנט יכול להתחבר באמצעות WIFI וגם באמצעות המודם הסלולרי זה בדיוק זה שאיתו מקבלים ומדברים רק שעובר דרכו גם DATA!
יש גם אפשרות דרך כבל USB דרך המחשב שמחובר לאינטרנט.
לצפיה ב-'האינטרנט במכשיר אצלי מנותק רוב הזמן'
האינטרנט במכשיר אצלי מנותק רוב הזמן
11/02/2017 | 21:01
11
ידנית, כולל ה-Wi-Fi.
למרות שיש לי כעת 8.5GB גלישה חינם.
לא רוצה שהמכשיר יהיה מחובר ויקבל איזה וירוס או מתקפה זדונית.

לצפיה ב-'אפשרי אם משתמשים בSIM שהוא רק לשיחות וללא DATA'
אפשרי אם משתמשים בSIM שהוא רק לשיחות וללא DATA
11/02/2017 | 16:47
3
לצפיה ב-'אין צליל התראה ביומן בגלקסי S7'
אין צליל התראה ביומן בגלקסי S7
07/02/2017 | 00:10
5
41
בכל הדברים האחרים כולל בקבלת מיילים יש צלילים למעט ביומן.

במכשיר רואים שהייתה התראה אבל אין צליל. עד לפני שבועיים לא היו בעיות. לא שיניתי כלום ביומן.

אודה מאוד למי שיעזור לי לפתור את הבעיה
לצפיה ב-'לבדוק בהגדרות של ההתראות שמסומן צלילים לאותו סוג של התראה'
לבדוק בהגדרות של ההתראות שמסומן צלילים לאותו סוג של התראה
07/02/2017 | 08:34
2
9
לצפיה ב-'מסומן שהצליל פועל'
מסומן שהצליל פועל
07/02/2017 | 09:43
18
תודה על הניסיון לעזור
לצפיה ב-'המון תודות למי שיעזור שהצליל ישמע'
המון תודות למי שיעזור שהצליל ישמע
07/02/2017 | 10:02
20
לא נגעתי בצליל בהתראות שממשיך לפעול ולמרות זאת לא שומעים צלילי התראות ורק רואים שההתראות פעלו
לצפיה ב-'אולי זה יעזור...'
אולי זה יעזור...
07/02/2017 | 10:26
1
40
1) להיכנס ליומן...
2) בצד ימין למעלה יש שלוש קווים שוכבים להקיש עליהם...
3) לרדת לסוף העמוד עד שרואים את המילה 'הגדרות' להקיש על זה...
4) בראש העמוד בצד ימין רשום 'כללי' להקיש על זה...
5) בעמוד הזה ניתן להגדיר צלצולים/התראות/רטט ליומן...
לצפיה ב-'המון תודות לך '
המון תודות לך
07/02/2017 | 10:57
8
לצפיה ב-'מכשיר -דגש על מצלמה , לא משחקים, לא סרטים, לא גלישה'
מכשיר -דגש על מצלמה , לא משחקים, לא סרטים, לא גלישה
06/02/2017 | 18:34
32
95
זהו איען ברירה צריכה טלפון חדש
ואם לא הכי הכי פשוט כמו שהיה לי עד עכשו אז לפחות שתהיה לו מצלמה טובה

לא -LG לא סמסונג- לא אף אחד שרוצה להחזיק אותי בכיס שלו עם העברית.....ופירמוט

אז מה כן ?
תקציב- מעדיפה לא להגיע ל- 2,300

תודה
לצפיה ב-'חשוב אמינות , והאם חשובהיכן לקנות? ששירות וכו...'
חשוב אמינות , והאם חשובהיכן לקנות? ששירות וכו...
06/02/2017 | 19:44
17
58
.

לצפיה ב-'לדעתי אין דבר כזה אמינות במדינתנו'
לדעתי אין דבר כזה אמינות במדינתנו
06/02/2017 | 21:14
16
69
כנ"ל לגבי שירות טוב.
עדיין מעוניינת לקנות בארץ?
כל המכשירים בעלי מצלמה טובה לא עונים לדרישותיך.
בצד ימין מופיע דרוג של המצלמות הטובות ביותר
pixel לא משווק בארץ ומחוץ לתקציבך
HTC 10 מחוץ לתקציב
S7 הוא סמסונג
וכו'...
בקיצור את מחפשת משהו שאינו קיים.
לצפיה ב-'אני אשמח לשמוע עוד תגובות'
אני אשמח לשמוע עוד תגובות
06/02/2017 | 22:22
15
20
לצפיה ב-'בניגוד למגיב הקודם אני דווקא כן חושב שיש אמינות במדינתנו.'
בניגוד למגיב הקודם אני דווקא כן חושב שיש אמינות במדינתנו.
07/02/2017 | 06:09
1
54
אבל מסכים שיש עם זה בעייה, שחלקה נופלת על הצרכנים בעצמם שמראים ברובם הגדול חוסר ידע, לעיתים ממש בורות כשנמצאים מול נותן שרות (בכל התחומים).

ומכיוון שכל נותן שרות הוא הרי בעצמו גם לקוח בתחומים אחרים שאינם תחום עיסוקו, הרי שכל נותן שרות יודע לנצל את הבורות ולעיתים הטימטום של מי שעומד מולו.

צר לי אך אלא העובדות המצערות בהכירי אותן מכל הכיוונים.

לי אישית לא מכרו מעולם "לוקשים" ומחזיק לעצמי אצבעות () שזה גם לא יקרה.

עד כאן בנוגע לעניין הכללי אך הפחות עיקרי שלשמו התכנסנו: אמינות.
בנוגע לרכישת מכשיר, כל אדם כאן יציע לך משהו אחר, כאשר לחלק מהאנשים יש שינאה עיוורת (בין בצדק ובין מתוך מקובעות שנובעת מדעות קדומות) על "סחורה" מסויימת.

אישית לא אמליץ על LG כי לאחרונה התברר שיש איתם המון בעיות.
אני מתכוון למכשירים ולא לנותנת השרות בארץ שדווקא הוכיחה אמינות יתרה לדעתי האישית, אך לאור הבעייתיות במכשירים חבל לקחת סיכוי וסיכון.

סמסונג מייצרת מכשירים מצויינים ואישית בעבר גם קיבלתי מהם שרות מעולה ללא רבב (כן, מחברת סאני הידועה לשימצה בפורום הזה), אך התוכנה במכשירים שלהם הינה גרועה לצערי.
נכון שהם נפלו לאחרונה עם סוג מכשירים מסויים בגלל הסוללה המתפוצצת, אך סוללה מתפוצצת כבר הפילה בעבר מטוס אמריקאי, והיא לא היתה של סמסונג.

אינני רוצה לעשות לך שחור בעיניים חלילה, נהפוך הוא, כוונתי להבהיר שאין כללים בדברים האלה, ושבכל כלל יש יוצא מהכלל.

אישית ברשותי כיום כבר כמעט כשנה מכשיר מוטורולה MOTO X PLAY שרכשתי עם אחריות יבואן רשמי ואני יכול להמליץ על מכשיר כזה, אך אינני מעוניין שמישהו יבוא ויגיד לי "נפלתי בפח בגללך".
לא שיש סיבה כזאת, אני חושב שכבר הבנת שאני משתדל להימנע מכניסה למקומות שאחרים חושבים איך לצאת מהם.

צר לי על החפירה, אם זה נראה כך, אך כוונתי טובה ורצוני להבהיר שמהפורום הזה לא תוכלי לצאת עם תובנה חד משמעית.

בעבר המלצתי על מכשירים סינים שונים אך לאחר שהתברר שהם מלאים בבעיות (למרות שיש אנשים שמאוד מבסוטים מהם וממחירם הזול), ולאחר שגם התברר שבחלקם הגדול מושתלות תוכנות ריגול סיניות - לטעמי האישי כולם יורדים מהפרק.

אז על מה כן אמליץ? אולי על מכשיר של מוטורולה, ולאחרונה יש כאן הרבה המלצות על MOTO 4G מסוגים שונים.

מקווה שלא סיבכתי אותך יותר מידי, אך כל מה שכתבתי הינו בבחינת חומר למחשבה.
שיהיה בהצלחה.

לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המפורטת'
תודה רבה על התשובה המפורטת
07/02/2017 | 16:17
33
כשמתלבטים- תשובה מפורטת עוזרת לפזר עננים

לצפיה ב-'אם הדגש שלך הוא על מצלמה'
אם הדגש שלך הוא על מצלמה
07/02/2017 | 07:12
12
58
אמליץ לך לרכוש מצלמה דיגיטלית קטנה, הכי פשוטה שיש, היא תתן לך תוצאות יותר טובות מכל מצלמה של טלפון.

לצפיה ב-'אז זהו שלא '
אז זהו שלא
07/02/2017 | 16:20
11
71
דווקא בטלפונים יש מצלמות עם צמצם של בפתיחה 1.9 (סמסונג)  שמאפשר צילומי עומק שדה בקלילות מול האופציה להסחב עם מצלמה ועדשה יעודית- בעוד שבדור הקודם של הדיגיטליות היה אפשר להשיג מצלמות עם  גג 2.8 היום הן מתחילות עם 3.6 על חשבון תוספות של זומים מפלצתיים

לצפיה ב-'כל אחד ושיקוליו. שיהיה בהצלחה.'
כל אחד ושיקוליו. שיהיה בהצלחה.
07/02/2017 | 16:38
15
לצפיה ב-'ככל שמפתח הצמצם יותר גדול -[מספר יותר קטן] עומק השדה'
ככל שמפתח הצמצם יותר גדול -[מספר יותר קטן] עומק השדה
07/02/2017 | 20:38
38
יותר קטן. ככלל עומק שדה משיגים על ידי צמצם קטן.
זום קשור לאורך המוקד. וככל שאורך המוקד יותר גדול, זוית הצילום יותר צרה.
לצפיה ב-'ואיך את שולטת באיזה צמצם המצלמה בטלפון משתמשת? '
ואיך את שולטת באיזה צמצם המצלמה בטלפון משתמשת?
08/02/2017 | 14:19
5
27
ברוב הטלפונים אין אפשרות כזו, לפחות לא באפליקציה המקורית.
צריך גם מהירות תריס גבוהה מאוד כדי שצמצם פתוח כזה יהיה שימושי באור יום. אז אם זו המטרה, צריך לבדוק גם את זה.
לצפיה ב-'באף סמארטפון אין שליטה על הצמצם'
באף סמארטפון אין שליטה על הצמצם
08/02/2017 | 15:49
4
32
מסיבה פשוטה
מערכת ששולטת על פתיחת צמצם היא מסובכת ומכנית ברוב המצלמות האיכותיות.
אם כבר נכנסים לכך, למרות מה שפותחת השרשור חושבת,
מצלמות יעודיות הן סיפור שונה לגמרי.
גודלו הפיזי של החיישן הקולט את האור (התמונה) הוא גדול יותר ולכן מסוגל לקלוט את כל הפרטים.
לא רק מפתח הצמצם קובע וגם לא רק כמות הפיקסלים.
מצלמה דיגיטלית (בתמצית) נבחנת ע"י:
1. עדשה \עדשות מלוטשות ואיכותיות (זכוכית)
2. מפתח צמצם (קבוע בסמארטפון). מספר קטן יותר רגיש יותר לאור.
3. גודל פיזי של החיישן .
4. איכות החיישן
5. גודל וכמות הפיקסלים
6. רגישות החיישן לאור ולצבע
7. מעבד התמונה
8. תוכנת העיבוד

מכיוון שלרוב המשתמשים אין אפשרות לבדוק מקצועית את המצלמות,
נאלץ לסמוך על בדיקה של אתרים מקצועים דוגמת DXO ו DPREVIEW
לצפיה ב-'ורק כדי לסבך עוד קצת'
ורק כדי לסבך עוד קצת
08/02/2017 | 16:06
25
אפילו אתו דגם של מכשיר יכול לקבל חיישני מצלמה שונים
וכתוצאה מכך תכונות צילום שונות במעט
לצפיה ב-'בטלפוני העילית, גודל החיישן כבר דומה לשל מצלמות הבסיס'
בטלפוני העילית, גודל החיישן כבר דומה לשל מצלמות הבסיס
08/02/2017 | 16:17
2
20
הוסף לזה עדשת זום, על כל הגמישות שהיא נותנת, ותפעול נוח יותר, וקיבלת כלי צילומי עדיף בהרבה.
אגב, לשואלת המקורית - במחיר בו קונים טלפון עילית היום, ניתן לקנות מצלמות עם חיישן גדול יחסית ("1) ועדשה עם צמצם 2.8, ולפעמים אף פתוח יותר. כך שבאותו כסף אפשר לקנות כסילופון - ומצלמה טובה בהרבה ממה שמציע S7 או כל טלפון עילית אחר.
לצפיה ב-'אני לא סובר שקניית מצלמה מונעת בחירת מצלמה איכותית בסמארטפון'
אני לא סובר שקניית מצלמה מונעת בחירת מצלמה איכותית בסמארטפון
08/02/2017 | 16:28
1
24
המכשיר היחיד שנמצא צמוד לרובנו  24/7 הוא הסמארטפון.
וכבר אמר מישהו
שהמצלמה הטובה ביותר,
היא זו שנמצאת זמינה בידך עכשיו ומיידית
אם היא בתיק או בבית, פיספסת את הרגע.
אם היא גרועה, כנ"ל.

לצפיה ב-'בעולם שבו יש לך תקציב לא מוגבל - כמובן שלא. אבל אם עובדים '
בעולם שבו יש לך תקציב לא מוגבל - כמובן שלא. אבל אם עובדים
09/02/2017 | 08:41
14
בתוך מסגרת תקציב של 3000-3500 שקלים, אז זה או זה או זה.
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שיש לך טעות'
יש לי הרגשה שיש לך טעות
09/02/2017 | 19:25
2
19
בהבנה של צילום.
נתחיל מזה שמצלמת סמארטפון היא מאוד מוגבלת בגלל חסרונות מובנות באופטיקה של המצלמה. גם אם לכאורה ישנן כאילו טובות פחות ואחרות טובות יותר, בדרך כלל זה בשל מניפולציות שנעשות ע"י התוכנה שבסמארטפון.
צמצם עם פתיחה גדולה הוא בדיוק משהו שמגביל מאוד את עומק השדה. הוא מאוד מועיל בצילום בתנאי תאורה חלשים\קשים !
לקבלת יתרון בעומק השדה בצילום צריך להקטין את הצמצם - בדיוק ההיפך ממה שכתבת !  שימי לב, גם אצלנו בני האדם כשיש קושי לראות משהו בחדות, מצמצמים את העינים וזה משפר מעט את הפוקוס הלקוי.
כדי לקבל עדיין תמונה עם בהירות מספיקה צריך או אור חזק באזור המצולם או חיישן רגיש\גדול מספיק, מה שבדרך כלל חסר בסמארטפונים.
אם את בכל זאת רוצה להשתמש בטלפון ומה שהכי חשוב לך זה המצלמה (?!) קני מכשיר של סוני ! הם המובילים בתחום ורוב החברות האחרות משתמשות בציוד\מכשור שלהם, אז למה לא ללכת למקור ?
לצפיה ב-'אין שום קשר בין צמצום עיניים לבין צמצם במצלמה. '
אין שום קשר בין צמצום עיניים לבין צמצם במצלמה.
09/02/2017 | 23:05
1
15
וכשאומרים "תמונות עומק שדה" הכוונה היא בדרך כלל לאפקט של עומק שדה רדוד, לא להיפך.
לצפיה ב-'נו טוף.... חבל על הויכוח....'
נו טוף.... חבל על הויכוח....
10/02/2017 | 11:17
8
לצפיה ב-'יש משהו שיכול להתאים...'
יש משהו שיכול להתאים...
07/02/2017 | 08:44
7
73
מוטורולה X STYLE...

המצלמה שלו מדורגת בצמרת של המצלמות הסלולאריות...

מוטורולה X STYLE...

מעבד סנאפדראגון 808, 1.4 גיגה + 4 ליבות & 1.8 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים זריזים...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
RAM 3072...
מסך 5.7 QHD באיכות מצויינת...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 21 מגה פיקסל + פלאש באיכות מצויינת & קידמי 5 מגה פיקסל + פלאש...
צילום וידיאו 4K באיכות טובה מאוד...
רדיו...
NFC...
LTE...
צמד רמקולים סטריאו עוצמתיים...
ספיקר בעוצמה טובה מאוד...
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו ישודרג בקרוב לאנדרואיד 7 נוגט...
ממשק נקי לחלוטין מאפליקציות מיותרות...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
הטענה מהירה...
משקל 179 גרם...
מגוון פאנלים להחלפה בגב המכשיר...
עמיד נגד נתזי מים...

המחיר 1790 שקל מכשיר יבואן רישמי...
ניתן באותו חנות לרכוש מכשיר יבואן לא רישמי ב200 שקל פחות = 1590 שקל...
לצפיה ב-'השאלה היא כמה הם נפוצים- וכמה שירות יהיה ?'
השאלה היא כמה הם נפוצים- וכמה שירות יהיה ?
07/02/2017 | 16:24
6
21
לצפיה ב-'מצלמה טובה = מכשיר דגל של חברה אמינה'
מצלמה טובה = מכשיר דגל של חברה אמינה
07/02/2017 | 19:32
3
36
כך שאין יותר מדי אפשרויות. זה או סמסונג, או אל. ג'י, או אייפון. אם נעבור על סקירות מ-3 השנים האחרונות, נראה כי דווקא החברות הנ"ל ניצבות בראש הדירוג:

לצפיה ב-'תודה על ההשקעה, אני מעדיפה חוכמת המונים'
תודה על ההשקעה, אני מעדיפה חוכמת המונים
07/02/2017 | 20:32
2
46
כשכתב ממליץ בלהט תמיד יהיה לי בלב שד קטן שיצעק "כמה הוא מקבל?"
ללהתעלם מכל התקלות שצצות בדגמים של LG גורם לי לחשוב שהיא בצער
כמה חוצפה או זלזול יכול לחוש יצרן כשהוא מוכר מוצר לא מוגמר .

האם היינו קונים מתוך בחירה תפוחי עץ רקובים?
למה מישהו לוקח כמובן מאליו שנקנה מוצר שיום אחד, ברגע לא צפוי
יכבה ......ונדרש להפסיק יום עבודה ולאלתר מכשיר חלופי כדי לשמור על
קשר עם עם העולם?   או עם לקוחות........

למה ?
כי אנחנו לקוחות קאקות- שנעמדים בתור לקנות כל גחמה שעטופה
באריזת האשליה הנכונה

עד אתמול הוצאתי שיחות מנוקיה 100- כן אני עמידה בפני לחצים חברתיים
הראיה שלי לא משו-ואני לא מוכנה להקריב אותה מול מסך קטן ,ורק כי
אפילו במדינות עולם שלישי כבר לא מתכופפים להרים מהרצפה מכשירים כאלו
אין ברירה אני ארכוש סמרטפון-   שיענה על הצרכים שלי....

זה כנראה יהיה הסמרטפון נטול האפליקציות היחידי בארץ

לצפיה ב-'בשורה התחתונה - אייפון'
בשורה התחתונה - אייפון
07/02/2017 | 21:03
32
לאו דווקא הדגמים החדשים, אלא משהו מלפני שנתיים. מצלמה מצוינת ואריכות ימים מובטחות.
לצפיה ב-'מוכרים עדיין מכשירי כסילופון אם זה מה שאת רוצה. '
מוכרים עדיין מכשירי כסילופון אם זה מה שאת רוצה.
08/02/2017 | 14:21
10
לצפיה ב-'ברגע שיש יבואן רישמי (יורוקום) למכשיר...'
ברגע שיש יבואן רישמי (יורוקום) למכשיר...
08/02/2017 | 08:48
1
41
לא אמורה להיות שום בעייה עם חלפים למכשיר, על כל צרה שלא תבוא...
ע"פ החוק (יבואן) יורוקום חייבים שיהיו להם חלקי חילוף למכשירים שהם מוכרים כמה שנים קדימה...
וזה בכלל לא משנה כמה המכשיר נפוץ או לא...

לכן אין שום בעייה לרכוש מכשיר יבואן לא רישמי ב1590 שקל...
אני לא חושב שאחריות של יבואן רישמי טובה יותר מאחריות של יבואן לא רישמי...

במקרה הכי קיצוני, מקסימום ניגשים ליורוקום ומתקנים את המכשיר אצליהם...
לצפיה ב-'ללא ספק החיים לגרים בפאיילה של המרכז קלים יותר'
ללא ספק החיים לגרים בפאיילה של המרכז קלים יותר
08/02/2017 | 11:50
11
לצפיה ב-'????'
????
07/02/2017 | 09:22
61
- מדובר בדגם שהוחלף
- ביקשו מצלמה טובה . המצלמה שלו לא יותר מסבירה .
לצפיה ב-'עושה רושם שהם תואמי LG ב-צרות'
עושה רושם שהם תואמי LG ב-צרות
07/02/2017 | 16:22
25
לצפיה ב-'הביטי בתמונה הזו'
הביטי בתמונה הזו
07/02/2017 | 21:13
60

חלק מתמונה יותר גדולה פי 7. חתכתי חלק קטן בגלל הגבלת הנפח האפשרי בפורום.
יש איזור מוצל ואיזור עם שמש. שימי לב למרקם של האבן, לעלים, ולמחטי האורן. 

לצפיה ב-'עוד רעיון...'
עוד רעיון...
08/02/2017 | 09:24
1
56
אייפון SE דגם 16 גיגה...
מסך 4 HD...
המעבד (A9ׂ) המצלמה (12 מגה פיקסל) + צילום וידיאו 4K וזיכרון RAM ׁ(אלפיים ארבעים ושמונה) זהים למה שיש באייפון 6S...
סוללה 1624 מילי אמפר שעה לעומת 1560 מילי אמפר שעה באייפון 5S...
המסך וחיישן טביעת האצבעות זהים למה שיש באייפון 5S...
המכשיר לא תומך ב3D טאצ' כמו שיש באייפון 6S...

ניתן להשיג את המכשיר במחיר של 1690 שקל ברשת חנויות בסטמובייל...
אחריות יבואן מורשה מטעם אפל...

המצלמה כמעט זהה באיכות של המצלמה במוטורולה X STYLE...
לצפיה ב-'לא הבנתי למה אתה משווה מול טלפון אחר שבכלל לא עלה פה :('
לא הבנתי למה אתה משווה מול טלפון אחר שבכלל לא עלה פה :(
08/02/2017 | 22:07
28
פשוט תמליץ בלי כל הקשקוש של המפרטים.
סוללה של 1447885677 מול סוללה של 14667333 ממש אומר הצילו .
לצפיה ב-'תקלה בווטסאפ'
תקלה בווטסאפ
06/02/2017 | 22:25
3
46
לפני כחודשיים עדכנתי את הווטסאפ ומאז אני לא רואה ממי ההודעה נשלחה, אלא אם כן אני נכנסת לאפליקציה.
הכוונה במסך הראשי בפלאפון. כתוב לי רק "הודעה חדשה אחת" בעוד שלפני העדכון היה כתוב ממי הודעה וגם את המשפט הראשון שבה.
עדכנתי שוב, הסרתי והתקנתי מחדש ולא עזר. מה עושים???
לצפיה ב-'נראה לי שזה קשור להגדרות האבטחה של המכשיר'
נראה לי שזה קשור להגדרות האבטחה של המכשיר
06/02/2017 | 23:34
31
יכול להיות שהווטסאפ הוגדר כיישום בעל מידע רגיש ולכן את רואה רק שיש התראה אבל לא את תוכן ההודעה.
לא ציינת איזה מכשיר יש לך אז אנסה לתת כיוון כללי
היכנסי להגדרות - צליל - יישומים 
חפשי את הווצאפ ושם תוכלי לבחור אם לא להציג מידע, להציג מידע בעדיפות או להגדיר מידע כרגיש.
כאמור לא ציינת את סוג המכשיר וגירסת מערכת ההפעלה. אם לא תסתדרי תרשמי את הדגם שלך ואולי מישהו יוכל לכוון אותך יותר במדוייק.
לצפיה ב-'יכול להיות ששיחקת בהגדרות ההתראות'
יכול להיות ששיחקת בהגדרות ההתראות
07/02/2017 | 05:22
1
26
יש שם את הנושא של הראה מידע רגיש וכדומה .

איזה מכשיר זה ?
לצפיה ב-'סמסונג גלקסי 6'
סמסונג גלקסי 6
07/02/2017 | 06:00
7

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
Tesqa
לבדיקות תוכנה
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה