לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3587435,874 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'לא מצליח להיכנס לטלפון ולספר הטלפונים'
לא מצליח להיכנס לטלפון ולספר הטלפונים
05/12/2017 | 07:14
1
21
שלום רב,

יש לי מכשיר LG F60
גרסאת אנדרואיד מעודכנת.
כאשר אני לוחץ על הטלפון או ספר הטלפונים האפליקציות כביכול נפתחות, אך הן קורסות תוך שניה ואני לא מצליח להיכנס כלל.
כאשר מישהו מתקשר אלי הכל עובד בסדר.
עשיתי סריקת וירוסים למכשיר ולא נמצא כלום.

כיצד ניתן לתקן את הבעיה ?
אודה על עזרה.
לצפיה ב-'חזל"ש, תיקנתי.'
חזל"ש, תיקנתי.
05/12/2017 | 09:24
9
לצפיה ב-'האם ה-Honor 9 קניה מושכלת למצב הבא...'
האם ה-Honor 9 קניה מושכלת למצב הבא...
04/12/2017 | 10:14
5
146
טקסט מלא צבעים וחיים מפרי ידו של Metrocard הנושא את הכותרת "8 תובנות על ה HONOR 8".. (קישור - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/18255057... ). 
אגב, היכן אותו מסמך בעל 4 העמודים?

לענייננו -
לאחר תקופה בת מספר שנים, ה-i9300 של אחי הגיע לסוף ימיו. שלשום הוא סרב להידלק. עדיין לא ביצעתי במכשיר פעולות החייאה מתקדמות. מקווה שלא מדובר ב-SDS שהיה למכשיר הזה שכן הוא היה עם TWRP (אולי CWM כלשהו?) ורום CM לא עדכני במיוחד, אך אחד שעשה עבורו את העבודה וסיפק יציבות.

אחי בחור צנוע. מה הוא כבר מבקש מהמכשיר הנייד? הרבה שקט, כמה שיותר שקט. מידי פעם הוא שולף אותו מהכיס לצורך שימוש משעמם למדיי, שיחת טלפון ואף מסרון / הודעת WA. מידי פעם ניווט, דוא"ל, בדיקת מידע באינטרנט ויתר שימושים בנאליים.
עניין המצלמה דגדג לו. לעיתים הוא יודה בזה, לעיתים לא. כך שקבעתי בשבילו, אחי היקר, במכשיר הבא תהיה מצלמה שתשביע את רצונך.
הוא אינו "צלם חובב" (במובן המקצועי), אבל כן חובב לשלוף את המצלמה ולהנציח את הרגע. חובב צבעים ותצרפים.

האדם טכנולוגי למדיי. הוא לא יתעסק בקרביים והרשאות מנהל לא באמת מעניינות אותו, אבל הוא רחוק מאוד מלהיות משתמש send-end.

לאור כל זאת, מה צריך?
קודם כל, טלפון נייד. נקודת המוצא.
חשבתי על ה-Honor 9. אדם קרוב אלי נוסע בקרוב לגרמניה, המכשיר מוצע שם כעת במחיר של 329 אירו. בעלי חשבון בנק בגרמניה [ועפ"י התקנון, למי שמתגורר בגרמניה], אף יקבלו זיכוי בדמות שינוי היתרה בחשבון הבנק ב-50 אירו לזכותם [למעוניינים ולקוראי הגרמנית, קידום המכירות "שיתוף זה כיף", http://www.hihonor.com/de/campaigns/spass/index.ht... ]
על 50 האירו, ככל הנראה אוותר, לפתוח לשם כך חשבון בנק בגרמניה? תודה אבל לא. 
ייתכן ויהיה החזר מס על 329 האירו, לא בונה על זה, אך זו בהחלט יכולה להיות הפתעה נעימה.

תוהה לי, האם המחיר הוא מחיר "טוב" למכשיר? אין לי מושג מה גרף המחירים שלו בתקופה האחרונה, לא בהכרח באירופה, גם בארה"ב ומקומות אחרים.
גם אם מדובר במחיר טוב, האם זוהי הרכישה הנכונה? אולי מכשיר אחר, חדש יותר או פחות. אולי להמתין מעט זמן, לא לחוץ לקנות מיידית, יש מכשיר חלופי.

תובנות, הארות והערות יתקבלו בברכה
לצפיה ב-'מחיר טוב (פתח ב449 אירו). החזר-מעמ-רק עם טופס מקופה ראשית'
מחיר טוב (פתח ב449 אירו). החזר-מעמ-רק עם טופס מקופה ראשית
04/12/2017 | 13:45
3
25
לצפיה ב-'מחיר -V. אבל מה בנוגע למכשיר עצמו? '
מחיר -V. אבל מה בנוגע למכשיר עצמו?
04/12/2017 | 14:26
2
38
יש חלופות? מכשירים אחרים לחשוב עליהם?
זה לא קדוש להוציא 1300-1400 ש"ח, אין שום התנגדות להוציא פחות כסף.
כאשר הצילום הוא נקודה חשובה, השאלה העיקרית היא האם הערך המוסף של המכשיר הזה משמעותי ביחס למכשירים שעלותם 700-1000 (איזה? אין לי מושג. המלצות ורעיונות יתקבלו בברכה)
לצפיה ב-'יש ביקורות טובות מאוד על moto g5 plus'
יש ביקורות טובות מאוד על moto g5 plus
04/12/2017 | 14:52
18
לצפיה ב-'אולי יש הונור8 בפחות ויש נאום שלם בהמשך'
אולי יש הונור8 בפחות ויש נאום שלם בהמשך
04/12/2017 | 21:01
40
הונור 8 מצלם לא פחות טוב מה9 . מנסיון 
היתרון של ה9 על ה8 הוא שסורק טביעת האצבע מקדימה ולא מאחור

המשמעות היא שאם הטלפון מונח על השולחן כדי לפתוח את מסך הנעילה צריך 2 ידיים אחד להרים א  המכשיר והשני לשים את האצבע במקום הנכון בגב המכשיר 
ויש כאלה שעושים זאת 200 פעם ביום
כל יתר ההבדלים אנטוטו מעבד זה על הנייר 

לשאלה השניה שלך 
כן  יש הבדל בולט ומורגש באיכות התמונות אם תוציא 1300 שח ולא 1000
אם התקציב ממש לא מאפשר 
תחפש הונור 8 יד2 באיביי 
השבוע קניתי אחד בן חודש ב182 דולר בbidding

או לוותר על המצלמה כפקטור 
ואז אפשר לקנות LeEco S3 ב99 דולר
שזה מכשיר שאני  ממש אוהב והוא VFW מעולה 

לדעתי אין באמצע בקיצור 
יש טרנד חזק בארץ על דגמי Note4 וA1 של שיאומי 
אני לא מת על המותג 
המצלמה על הפנים ויש בעיות בהתראות בזמן אמת  בגלל שהמכשיר מתעקש לחסוך סוללה

זה ה2c שלי 

לפעמים אני מסכים עם ידידי metrocard כמו לגבי הונור 8
ולפעמים לא מסכים איתו כמו לגבי הA1 ודגמי  OnePlus השונים 

המוטו שלי 
אם המצלמה לא חשובה לך אל תוציא יותר ממאה דולר פלוס מס
אם היא חשובה אין מנוס להוציא יותר משלוש מאות ירוקים . או יד2
באמצע יש תהום שבו התמורה השולית פוחתת 

לצפיה ב-'נתחיל מהסוף, כן. מחיר סבבה וכן, הקניה מושכלת...'
נתחיל מהסוף, כן. מחיר סבבה וכן, הקניה מושכלת...
04/12/2017 | 22:57
40
אני עוקב אחרי אתרי הסחר הסיניים השונים וזה המחיר פחות או יותר אחרי ההנחה בגירבסט ודומיהם.
הוא הושק במחיר כמעט זהה לOP5 ובאותה תקופת זמן. עם הזמן, המחיר התחיל לרדת. 
אתה יודע מה אני חושב על ההונור 8 (ותודה על הרפרנס )  . ממה שהבנתי , לצערי רק מביקורות חיצוניות ולא מניסיון אישי , ה 9 הוא פשוט גרסה מושחזת יותר של ה8 (עד כמה שהיה מה להשחיז). 
ג'ורג' ענה לך בדיוק את מה שאני חושב. ה8 יחסוך עוד כמה ג'ובות וייתן חווית שימוש דומה. ה9 כמכשיר שהושק השנה  יבטיח עדכניות לזמן ארוך יותר (בתקווה) . המבצע של ה8 ב 270 דולר עוד מבליח פה ושם באמזון ארה"ב (מחיר סופי כולל משלוח ומיסים לישראל יוצא בסביבות 315 דולר . ) 

במקרה את הסופ"ש האחרון ביליתי עם גלקסי S8 של קרובת משפחה שהגיע אלי על מנת שאשתעשע איתו לפני שייכנס לשירות פעיל אצלה (מחליף S4 שלה מהעבודה), וכל הסופש הזה היה בסימן לנסות להבין מה נותן מכשיר שעולה כמעט כפול מהמכשיר הקבוע שלי. איפה הערך המוסף. 
אם לסכם במשפט אחד, הוא מצלם יותר טוב בתנאים חשוכים  והוא לא מתרגש ממים. וזהו פחות או יותר.
לצפיה ב-'יש הבדלים במהירות הגלישה ברשת LTE בדגמים שונים של אייפון X.'
יש הבדלים במהירות הגלישה ברשת LTE בדגמים שונים של אייפון X.
04/12/2017 | 09:55
32
לצפיה ב-'קניית כרטיס סים זר בברלין ומה יקרה לווטסאפ'
קניית כרטיס סים זר בברלין ומה יקרה לווטסאפ
04/12/2017 | 06:54
3
202
שלום,
אני אהיה בברלין ואקנה שם סים מקומי. בהכנסת הסים החדש לנייד מה קורה עם הווטסאפ- החלפת המספר, ההודעות שיש לי שם והקבוצות? האם הווטסאפ מכניס אותי ל"דו שיח" כזה המעביר אותי למספר החדש?

תוך כדי כתיבה עתה אני בעצם חושב שאולי הסים יהיה סים של דאטה ללא תקשורת שיחות. מה קורה עם הווטסאפ במקרה כזה? הוא נשאר על המספר הישראלי שלי היומיומי ורק הנתונים זורמים דרך כרטיס הסים לדאטה, זה שאקנה בברלין?

תודה למתייחסים!
לצפיה ב-'כן, האפשרות השנייה'
כן, האפשרות השנייה
04/12/2017 | 07:30
21
לצפיה ב-'וקצת יותר בפרוט: תוכל המשיך להשתמש בווטסאפ כרגיל, רק לשים'
וקצת יותר בפרוט: תוכל המשיך להשתמש בווטסאפ כרגיל, רק לשים
04/12/2017 | 09:10
1
31
לב שאם הווטסאפ שואל אם לעבור למספר החדש אז לסמן לא!!
אתה ממשיך להשתמש בווטסאפ עם המספר הישן על הסים החדש בלי בעיה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/12/2017 | 10:10
11
לצפיה ב-'בלוטוס נוט 8'
בלוטוס נוט 8
04/12/2017 | 05:17
30
היי חברים
רכשתי אוזניה 150 שח התאכזבתי מהאוזניה של סאני 250 שח!
הנייד עלי עם האוזנייה החדשה ומשום מה לפעמים לא תופסים אותי וזה לא מראה לי שיחה שלא נענתה ,אך אני משפר את זה? ושלפחות יראה לי שיחה שלא נענתה
תודה לכם
לצפיה ב-'אולי תוכלי לכוון אותי בקניית סלולר פשוט-בתודה מראש'
אולי תוכלי לכוון אותי בקניית סלולר פשוט-בתודה מראש
03/12/2017 | 21:11
9
71
שלום! במשך שנים אני משתמשת במכשיר סלולרי פשוט של נוקיה-לא סמארטפון. קניתי סמארטפון אך לצערי זה לא היה לי טוב-הצבעים והמעברים גרמו לי לכאבי ראש וסחרחורות והייתי צריכה לוותר עליו.

אז אני מבקשת המלצה על מכשיר סלולר פשוט וטוב, קרינה נמוכה, אם יש מצלמה ואינטרנט -עוד יותר טוב.
יש דבר כזה אינטרנט , ווצאפ במכשיר שהוא לא סמארטפון?

אשמח מאד להכוונה טובה ויעילה כי אני צריכה לקנות טלפון חדש.
תודה רבה!
לצפיה ב-' מבחן עמידות מסך לסמארטפון Drop Test '
מבחן עמידות מסך לסמארטפון Drop Test
04/12/2017 | 02:48
2
51
בשונה מהסלולארי של פעם שנפל 1000 פעם ועדיין עבד
מעבר ל"טלפון חכם" יכול להשאיר אותך עם קופסא יפה שלא עובדת 
אחרי נפילה אחת !

לפי ההכרזות של סמסונג ויצרניות אחרות, את הבעייה של הסוללות כבר פתרו
והדגמים של השנה הקרובה אולי כבר יגיעו עם סוללות שנטענות בפחות מ20 דקות
ומחזיקות כפול משל היום 

הדבר הכי חשוב בכל סלולרי שאת הולכת לקנות זה מבחן אחד עיקרי:
Drop Test

חפשי ביוטיוב את הדגם שאת רוצה עם צירוף המילים Drop Test

דווקא המעבר לדגמים עם מסך עד הקצוות - הופך את הסלולרים החדשים
לפגיעים יותר !!!! 

ההתקדמות הבאה בתחום הסלולר תהיה בגיזרה של זכוכית המסך
שתהיה מספיק חזקה לשרוד נפילות, או לחלופין אפשר יהיה להחליף
מסך שבור בזול ובמהירות 

עד שזה יקרה - תפסיקו לחפש כיסויים יפים לסלולרי ותחפשו כיסוי מגן
עמיד במיוחד 

לפני שאני קונה טלפון אני בודק אם יש לו כיסוי מגן טוב 

עד שיצא סלולרי עם מסך חזק - אין מה להשקיע בטלפונים 
מעל 2000 ש"ח 

לצפיה ב-'תודה והמשך שאלה'
תודה והמשך שאלה
04/12/2017 | 07:04
1
36
אשמח אם תוכל לכוון אותי לדגם של סלולרי פשוט וטוב במחיר לא יקר-לא סמארטפון כי הוא עושה לי כאבי ראש!
האם אפשר להשתמש  באינטרנט, WAZE במכשיר שלא מוגדר כסמארטפון?
לצפיה ב-'למה הסמארטפון עושה לך כאב ראש?'
למה הסמארטפון עושה לך כאב ראש?
04/12/2017 | 07:46
34
בגלל התפעול שלו? או בגלל המסך שלו?
לצפיה ב-'בשביל מכשיר פשוט אין יותר מידי מה להמליץ..'
בשביל מכשיר פשוט אין יותר מידי מה להמליץ..
04/12/2017 | 08:25
5
39
אין ממש חידושים והמצאות.
פשוט להיכנס לחנות הקרובה אליך ולראות מה יש להם.
"אינטרנט" בהחלט יכול להיות להיות. וויז לא יהיה ווואטסאפ, סביר שלא.
לצפיה ב-'תיאורטית וואטסאפ תעבוד על סימביאן S40 עד סוף דצמבר 2018'
תיאורטית וואטסאפ תעבוד על סימביאן S40 עד סוף דצמבר 2018
04/12/2017 | 08:44
4
32
עכשיו רק לך תמצא איזה סימביאן S40 חדש .
לצפיה ב-'אני לא חושב שאפשר להתקין על טלפון חדש, רק להמשיך להשתמש '
אני לא חושב שאפשר להתקין על טלפון חדש, רק להמשיך להשתמש
04/12/2017 | 09:07
1
30
בטלפון שהווטסאפ כבר מותקן עליו.
לצפיה ב-'אתה סולח לי שלא בדקתי את הנושא הזה לעומק? '
אתה סולח לי שלא בדקתי את הנושא הזה לעומק?
04/12/2017 | 09:15
25
אם היה לי סימביאן S40 וזמן פנוי הייתי מנסה את זה אבל מכיוון שממילא אין להשיג מכשיר חדש כזה, אני לא רואה טעם.
לצפיה ב-'בגלל זה כתבתי 'סביר שלא' '
בגלל זה כתבתי 'סביר שלא'
04/12/2017 | 09:22
1
10
לצפיה ב-'היו לי כמה דקות לבדוק את זה, וזה סיקרן אותי '
היו לי כמה דקות לבדוק את זה, וזה סיקרן אותי
04/12/2017 | 09:25
14
לצפיה ב-'כיצד אני מבטלת את הניגון האוטומטי של סרטונים בהודעות פה?'
כיצד אני מבטלת את הניגון האוטומטי של סרטונים בהודעות פה?
03/12/2017 | 09:54
6
48
(עברתי לפיירפוקס...)
זה מטריד בצורה בלתי רגילה.
לצפיה ב-'בכרום: תוסף AUTOMUTE'
בכרום: תוסף AUTOMUTE
03/12/2017 | 11:25
1
24
לצפיה ב-'תודה. כאמור: פיירפוקס.'
תודה. כאמור: פיירפוקס.
03/12/2017 | 12:11
18
לצפיה ב-'הנה קישור להודעה שמסבירה איך עושים זאת'
הנה קישור להודעה שמסבירה איך עושים זאת
03/12/2017 | 12:29
2
50
ובקיצור התוכן של ההודעה:
בכל התוספים שחוסמים פרסומות יש אפשרות להוסיף פילטרים באופן ידני. אני הוספתי פילטר ל-player.flix.co.il, ומאז אני כבר שנים לא רואה את סרטוני הוידיאו המעצבנים של תפוז.

לצפיה ב-'תודה רבה. חשבתי שאולי תפוז מאפשרים איזו הגדרה, אבל הם לא...'
תודה רבה. חשבתי שאולי תפוז מאפשרים איזו הגדרה, אבל הם לא...
03/12/2017 | 14:10
1
20
לצפיה ב-'תפוז לא מאפשרים שום הגדרה רק דוחפים שלל פרסומות. לשמחתי '
תפוז לא מאפשרים שום הגדרה רק דוחפים שלל פרסומות. לשמחתי
03/12/2017 | 15:11
32
נתקלתי בעבר, באחד הפורומים כאן, בשרשור שהסביר איך לחסום הכל ומאז אני גולשת בתפוז בשלווה בלי כל הריצודים, הפרסומות ומסיחי הדעת, בדפים נקיים שמכילים רק את הודעות הפורום.
אם תרצי קישור ל"מחולל הפלא" רק אמרי. הוא שמור אצלי, לטובת הכלל
לצפיה ב-'מוסיפים מסנן לחוסם הפרסומות'
מוסיפים מסנן לחוסם הפרסומות
03/12/2017 | 15:06
36
הולכים ל-MyFilters, מוסיפים את http://player.flix.co.il

לצפיה ב-'שתיית זוללה על ידי התהליך RCSService באנדרואיד 8.0'
שתיית זוללה על ידי התהליך RCSService באנדרואיד 8.0
02/12/2017 | 19:19
3
36
מסתבר שבאוראו הוסיפו גוגל תהליך שאמור לאפשר SMS משופצר (עם תמונות, קול ואולי וידאו)
שאמור להוות בעתיד תחליף לאפליקציות ה-IM למיניהן.

שמתי לב שמאז העדכון לאנדרואיד 8.0 הסוללה נזללת במהירות (4-5 שעות המתנה) והתחלתי לעקוב.
הסימנים אצלי (OnePlus 3) היו מחשידים כלפי התהליך וחיפשתי אצל דוד גוגל.
מסתבר שבעלי המכשירים שעודכנו לאוראו (OnePlus, נקסוסים, פיקסלים, S8 ואחרים) מתלוננים על הצרה החדשה.
https://goo.gl/GqEzXq

מעבר לעצירה זמנית של התהליך, משתמשים ממליצים לבעלי רוט להקפיא את האפליקציה באמצעות טיטאניום.

אני עוצר זמנית את האפליקציה כשאני שם לב לצריכת חשמל מוגזמת.

מה איתכם בעלי האוראו, שמתם לב לשתיית זוללה חריגה ?

לצפיה ב-'היכן אתה מוצא את התהליך הזה?'
היכן אתה מוצא את התהליך הזה?
02/12/2017 | 20:09
23
או אולי רק בעלי הרוט רואים אותו

לצפיה ב-'כתבתי כאן לא מזמן על השדרוג לאוראו'
כתבתי כאן לא מזמן על השדרוג לאוראו
02/12/2017 | 21:13
1
27
לגבי הממשק עצמו, יש קצת שינוים ושיפורים קלילים.
אבל הדבר הכי חשוב מבחינתי הוא חיי סוללה משופרים להפליא!
מצליח להגיע קרוב ל 4 שעות מסך פועל, כשבגירסה הקודמת יכולתי
רק לחלום על כך.

לצפיה ב-'ה-service העבריין: '
ה-service העבריין:
02/12/2017 | 21:28
27
לצפיה ב-'המלצה למכשיר חדש שיאומי'
המלצה למכשיר חדש שיאומי
02/12/2017 | 19:16
5
233
מה ההבדלים בין נוט 4X לשיאומי A1?
אני לא מצליח למצוא הבדלים משמעותיים אך המחיר של הA1 גבוה בMDK בכ400 ש"ח.
אשמח לחידודים. 
איזה מכשיר עדיף? זה מכשיר חלופי לאחר שמכשיר של 2500 נשבר לי. חשוב לי שתהיה מצלמה טובה, סוללה שמספיקה למקסימום זמן, נפח להרחבה, ואיכות צפייה טובה. 
האם כדאי לרכוש בMDK? הA1 בMDK מגיע עם אחריות יבואן בקופסא סגורה או שהאריזה של A1 נפתחה וצרבו לו רום גלובלי?
לצפיה ב-'אגב'
אגב
02/12/2017 | 19:21
40
איפה ממוקמת הדיבורית? כשהייתי מדבר בספיקר / בסטנד ברכב במכשיר הקודם שלי בקושי היו שומעים אותי. זה היה נמשך עד אשר הייתי אוחז את הפלאפון ומדבר לדיבורית (באזור השקע טעינה)
האם במכשירים נוט 4X או A1 המצב טוב יותר?
לצפיה ב-'ממה שהבנתי, המצלמה באף אחד מהם לא טובה'
ממה שהבנתי, המצלמה באף אחד מהם לא טובה
02/12/2017 | 21:09
3
42
תקבל מצלמה טובה בהרבה בנוביה Z11 מיני, שנמכר בבאג במבצע ב-500 שקלים (לפחות זה היה המבצע בשבוע שעבר. מקווה שהוא ממשיך). אבל הסוללה בו קטנה יותר עד כמה שאני זוכר.
לצפיה ב-'אוקיי. ומבין שני הדגמים הללו, איזה מכשיר עדיף?'
אוקיי. ומבין שני הדגמים הללו, איזה מכשיר עדיף?
02/12/2017 | 21:54
2
22
לצפיה ב-'אין לי התנסות אישית עם אף אחד מהמכשירים. '
אין לי התנסות אישית עם אף אחד מהמכשירים.
02/12/2017 | 22:09
41
לגבי הרום - ה-A1 מגיע עם רום אחד, אז אין צריבות. יש סקירה מפורטת שלו כאן בפורום, של גולש בשם metrocard. שווה לך לחפש אותה.
לצפיה ב-'באופן אישי אני מעדיף את הMI 1A '
באופן אישי אני מעדיף את הMI 1A
02/12/2017 | 22:57
50
בגלל התוכנה שלו (אנדרואיד נקי תחת גוגל  לעומת ממשק משתמש של שיאומי) אבל זה שיקול שלרוב לא משפיע על המשתמש הפשוט.
המצלמה קצת יותר טובה בA1 והמכשיר מרגיש לי יותר מהיר בהשוואה לא מעבדתית. 
לשניהם חיי סוללה טובים, ל4X סוללה בנפח גדול יותר וחיי סוללה קצת טובים יותר. 
ל4X כמה תתי דגמים עם נתוני חומרה שונים. מאלה עדיף למצוא את זה שנושא בחובו מעבד מתוצרת QUALCOMM בשם SNAPDRAGON 625.
לA1 דגם יחיד עם אותו מעבד ו4 GB זכרון. 

אם יש לך סבלנות פה תמצא רשמים שלי על הMI 1A . מכיוון שמדובר במניפסט ארוך אקצר ואומר שמדובר במכשיר מוצלח, איכות בניה טובה, ביצועים טובים, חיי סוללה מצויינים ומצלמה שלרוב מספקת אבל לא ברת השוואה למכשירי הדגל הנוכחיים. 
לצפיה ב-'Huawei p9'
Huawei p9
02/12/2017 | 15:58
41
מישהו נתקל בבעיית איבוד הגדרות במכשיר Huawei p9.  פעם בשבוע לפחות המכשיר מאבד את ההגדרות שלו ובכל פעם צריכה להגדיר מחדש  (notifications, whatsapp וכו')
זהמשום מהקורה גםבמכשיר ה Xiaomi
אשמח לתובנות....
לצפיה ב-'במכשיר LG K8 - נעלמה גלישה, ויש חבילה של אורנג' שכוללת גלישה'
במכשיר LG K8 - נעלמה גלישה, ויש חבילה של אורנג' שכוללת גלישה
02/12/2017 | 14:17
17
46
באורנג ניסינו לעשות יחד "נקודת גישה" נוספת, זה לא עזר.
הם אמרו שיתכן שיש בעיה בגרסה, זה אנדרואיד 6, V10
ואי אפשר לעדכן גרסה או לחפש עדכונים כלשהם למכשיר- כי אין גלישה..

תופעה נוספת שהתלוותה לזה - היא שהסוללה נאכלת בקצב מסחרר בחצי יום למרות שאין שימוש במכשיר בכלל.
מה זה יכול להיות שאין גלישה? ואיך מתקנים? האחריות נגמרה מזמן, למי פונים? ולמה התקלה הזו קורית ? שנבין אם להעיף לפח או שיש איך להציל שם
לצפיה ב-'בדקתם שהגלישה מופעלת בכלל במכשיר? '
בדקתם שהגלישה מופעלת בכלל במכשיר?
02/12/2017 | 16:40
2
29
אולי כיביתם בטעות..
או מהקיצורים כשמושכים מלמעלה, לחפש אייקון של שני חיצים מנוגדים למעלה ולמטה.
או מההגדרות > שימוש בנתונים > נתונים לנייד
לצפיה ב-'וידאנו כן, יש העברת נתונים, האופציה עם החיצים דלוקה ופועלת.'
וידאנו כן, יש העברת נתונים, האופציה עם החיצים דלוקה ופועלת.
02/12/2017 | 17:15
21
ועדיין אין אינטרנט.
לצפיה ב-'התקלה "תוקנה", הנציגים של אורנג לא "הכניסו" את הבקשה למערכת'
התקלה "תוקנה", הנציגים של אורנג לא "הכניסו" את הבקשה למערכת
03/12/2017 | 22:17
10
של עדכון החבילה. עדכנו הרי חבילת גלישה לנפח יותר גדול כי באמצע החודש אין וואטסאפ...
והנציגים פשוט לא עדכנו שם משהו ש"מכניס" את הבקשה למערכת. וגם כשהלכנו פיזית לנקודה הם לא הבינו מה עם זה , ורק כשנכנסנו למנהלת, היא הבינה תוך שניה.
אז זה מה שקורה כשמעסיקים אנשים שלא יודעים את החומר של העבודה. שבוע שלם של נציגים על הקו שלא יודעים שמדובר בסתם הכנסה של הפקודה למערכת.  ושבוע שלם ללא שימוש במכשיר בגלל טימטום.
ורק ביקור עם מנהל יפתור תבעיה.

זה נשמע לי דבר הכי בסיסי להכניס במערכת כשמישהו מעדכן חבילה, או לחילופין לבדוק אם החבילה "נכנסה למערכת" או איך שהם קוראים לזה, כשלקוח טוען שאין לו גלישה בשום צורה אחרי שינוי חבילה.
הם הרי רואים מול הפרצוף מה מעודכן ומה לא. 

- זה אורנג, אני בכוונה נותן את המקרה  כדי שאם יקרה לאחד מכם , שידע מה זה, במקום שבוע שלם לחשוב לקנות מכשיר חדש במחשבה שהסים או המכשיר שלו תקול. פשוט חדלנים הנציגים שם. וגם במקום הפיזי כשהולכים. 

לגבי זלילת הבטריה בחצי יום , שהתלוותה לזה, נטעין ונבדוק אם יש קשר בין השניים ומה לעשות עם זה. גלישה בכל אופן כבר יש. ולא בעזרתם של הנציגים ..

יש איזה כמו באג שעושה כזה דבר נכון? זה משהו שצריך לעדכן גרסאות או משהו? אם העדכוני גרסה מצויים על אופציה: אוטומטית, אז זה המצב שהיה שם עד עכשיו. אבל אני אנסה בכל זאת שוב.
לצפיה ב-'עדכונים אפשר לעשות גם דרך WiFi (אפילו עדיף). גם WiFi אין?'
עדכונים אפשר לעשות גם דרך WiFi (אפילו עדיף). גם WiFi אין?
02/12/2017 | 17:25
12
18
האם ניסית לכבות ולהדליק את המכשיר?

אם שום דבר אחר לא עוזר בד"כ ממליצים לבצע איפוס למכשיר (לפני כן חשוב לגבות את כל ההגדרות והמידע שרוצים לשמור).
לצפיה ב-'עשינו איפוס-הנחו אותנו להוציא סים ובטריה לארבעים דקות'
עשינו איפוס-הנחו אותנו להוציא סים ובטריה לארבעים דקות
02/12/2017 | 18:20
11
25
ועדיין אין גלישה. יש עוד דרך איפוס מתוך המכשיר שאתה מכיר משהו בהגדרות? 
אגב לאיזה דברים אתה מתכוון  שצריך לגבות או לשמור בהגדרות ? כי תמונות או סרטונים זה שולי אצלי אין שם משהו חשוב.

לצפיה ב-'אם כך במקום שננחש ונציע סתם, אולי כדאי לפרט מה היה ומה עשיתם'
אם כך במקום שננחש ונציע סתם, אולי כדאי לפרט מה היה ומה עשיתם
02/12/2017 | 18:26
10
21
לפי הסדר, כדי שנבין את התמונה כולה באופן מסודר.

שוב, מה לגבי WiFi? לא ענית לי על השאלה.

איפוס כללי (להגדרות יצרן) יש רק אחד ויחיד בכל מכשיר, למיטב ידיעתי.
בגיבוי אני מתכוונת לכל דבר שחשוב לך לשמור; אם אין אז אין.

כדאי לחפש בגוגל (באנגלית) את הבעיה עם דגם המכשיר, הרבה פעמים מוצאים עצות מועילות. לפעמים זה מייגע, אבל זה המקסימום שאפשר לעשות מלבד למסור למעבדה או לקנות חדש. לפני כחודשיים הייתה לנו בעיה במערכת ההפעלה במחשב, חרשנו על גוגל, ניסינו כעשרים פתרונות שונים עד שבסוף רק האחרון עזר... (הוא היה האחרון שנשאר; שמרנו אותו לסוף כי הוא היה יותר דרסטי מהאחרים והצריך יותר טרחה).
לצפיה ב-'לגבי וויפיי-'
לגבי וויפיי-
02/12/2017 | 18:48
9
39
ביטלנו לאחרונה את האופציה לזה בבית מטעמי פליטת קרינה. ורק מחר יהיה השרות לקוחות של הכבלים פועל, כדי שאפתח אותו לרגע ואנסה לגלוש עליו ולנסות לעדכן עדכונים במכשיר.

2. אם אין גלישה במכשיר עצמו כאופציה, אני  מקווה שענין של וויפיי יהיה בכלל מענה לגלישה..זתומרת, אני מקווה שזה לא בעיה במכשיר עצמו.

3. ניסיתי כמובן מאתמול כבר לרשום שאין גלישה בדגם הזה בגוגל ולא ראיתי מכל מני לינקים שקראתי, דרך מיוחדת לפתור זאת. כלומר לא נמצאה כל בעיה מיוחדת שראיתי בלינקים, שעשויים לעזור בזה, חוץ משאולי יש בעיה בגרסה ולכן גם הבטריה נזללת מהר מאד. אז אחכה למחר לפתוח כאן וויפיי ולחפש עדכונים. ואני מקווה שזה יעזור, אם לא, אחזור לכאן שוב לנסות לברר מה עוד ניתן לעשות.

לצפיה ב-'ביטלתם WiFi בגלל "קרינה" אבל השארתם את הסלולרי? '
ביטלתם WiFi בגלל "קרינה" אבל השארתם את הסלולרי?
02/12/2017 | 20:09
2
36
זו אותה קרינה (אותו סוג) כך שלא ברורה לי חוסר העקביות... ובכל מקרה מדובר בקרינה אלקטרומגנטית בתדרים נמוכים וזו קרינה שאינה מייננת (לא מסוכנת). בני אדם חשופים לקרינה הזאת כל הזמן בלאו הכי כבר עשרות שנים (מאז שהחלו שידורי הרדיו, למעשה) וגם אם מבטלים בבית היא קיימת בכל מקום אחר...

ובכל מקרה יש קרינה אלקטרומגנטית טבעית מסביבנו כל הזמן – מגופים חמים (קרינה תת-אדומה), מהשמש, וכמובן האור (כל אור שאנחנו רואים). טווח התדרים שמתאים לעין האנושית (ונקרא "האור הנראה") הוא למעשה בתדירות גבוהה יותר משל גלי רדיו באורכי מיקרו (אלה שמשתמשים בהם בסלולרי, ב-BlueTooth, ב-WiFi ועוד).

"לפי הסוכנות הבריטית להגנת הבריאות[3] אין הוכחות עקביות לנזק הנגרם מהשידורים החלשים של ציוד Wi-Fi. בקרב מדענים שוררת תמימות דעים באשר להיעדר הוכחות לנזק. עם זאת, בספטמבר 2007 הכריז משרד הסביבה הגרמני כי רצוי להקטין את החשיפה לקרינה מציוד Wi-Fi, ולבחור במידת האפשר בקישור מבוסס כבלים. עמדתו זו אינה נשענת על הוכחות,[4] אם כי מבוססת על עיקרון הזהירות המונעת."
https://he.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi#סיכונים_בריאותיים

הסברים על קרינה לא מייננת באתר דוידסון אונליין של מכון וייצמן:

לצפיה ב-'לא השארנו סלולר...'
לא השארנו סלולר...
03/12/2017 | 13:05
1
29
כל מה שרשמת  ידוע לנו כבר- אבל אני מודה לך על הקישורים,  אכנס אחכ לעומק לראות אם יש עוד איזה פרט שטרם ידוע לי. 

מידע- ראוטר מקרין קרינה אחרת מקרינה אלקטרומגנטית. והוא מקרין רצוף 24 שעות. וזה שיש קרינות לא אומר שצריך להוסיף עוד כמות בבית. ההמלצה היא להפחית. 

שנית, הסלולר שלנו נשאר רק למקרי חירום, ולכן כן, צריך גם שתהיה בו אופציית גלישה. בשאר היממה הוא על מצב "טיסה" ואין ממנו קרינה או תעבורת נתונים במצב הזה.
ברגע שאבדוק מה עם העדכונים לסלולר נחזור לכאן וננסה לראות מה עוד ניתן לעשות עם הגלישה. 

לצפיה ב-'באיזו "קרינה אחרת" מדובר? '
באיזו "קרינה אחרת" מדובר?
03/12/2017 | 15:13
22
זו לא קרינת אלפא וגם לא קרינת בטא וודאי שלא קרינת גמא (שהיא דווקא כן קרינה א"ל). כתבת דבר והיפוכו: מצד אחד הכול כבר ידוע לכם, מצד שני זו לא קרינה אלקטרו-מגנטית...

"Wi-Fi היא טכנולוגיה המאפשרת למכשירים אלקטרוניים להעביר נתונים באופן אלחוטי באמצעות גלי מיקרו שהם חלק מספקטרום הקרינה האלקטרומגנטית."

נתב לא "מקרין" אלא "משדר" והוא לא חייב לעשות זאת 24/7; אתם יכולים לנתק אותו בלילה או בכל זמן שאינכם משתמשים ברשת.
לצפיה ב-'תנסו להצליב.'
תנסו להצליב.
02/12/2017 | 20:13
3
31
לשים את הסים שלו במכשיר אחר וסים אחר במכשיר הזה.
אולי בכלל יש בעיה בסים ולא במכשיר
לצפיה ב-'חשבתי על זה אבל יש בעיית גדלי סים,אחד ננו סים והשני אחר. אבל'
חשבתי על זה אבל יש בעיית גדלי סים,אחד ננו סים והשני אחר. אבל
03/12/2017 | 13:10
2
20
אנסה לקמבן משהו.
אגב יש שיחות כרגיל במכשיר, רק גלישה אין- רשום מצב לא מקוון. אם יש שיחות, זה עדיין אומר שיכול להיות בעיה בסים?
לצפיה ב-'גם פחדתי שאם הסים תקול-הוא יהרוס לי תטלפון השני או יקצר'
גם פחדתי שאם הסים תקול-הוא יהרוס לי תטלפון השני או יקצר
03/12/2017 | 13:37
1
8
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שדבר כזה יכול לקרות..'
קשה לי להאמין שדבר כזה יכול לקרות..
03/12/2017 | 16:16
14
שווה לעשות את הבדיקה הזו כדי לבודד איפה הבעיה נמצאת.
לצפיה ב-'השרות הטכני של הכבלים (לצורך פתיחת הרשת האלחוטית)'
השרות הטכני של הכבלים (לצורך פתיחת הרשת האלחוטית)
02/12/2017 | 21:06
1
28
פעיל גם בשבת
לצפיה ב-'זהו שצלצלתי ובהוט הם אמרו לי שרק שרות לקוחות עושה זאת. ושבת '
זהו שצלצלתי ובהוט הם אמרו לי שרק שרות לקוחות עושה זאת. ושבת
03/12/2017 | 13:09
21
ובשבת רק מוקד טכני פועל. סתם שתדע..
לצפיה ב-'תעשו עוד ניסיון , תכנסו להגדרות , רשתות סלולריות'
תעשו עוד ניסיון , תכנסו להגדרות , רשתות סלולריות
03/12/2017 | 00:08
34
ותוודאו שנתונים סלולריים מאופשר .

עוד אופציה , תבדקו שאין אפליקציה , כמו  DOZ ,
שהשתלטה על ה-VPN ומחרבשת לכם ת'טלפון.

לצפיה ב-'יש כבר פתרון לשמירת התמונות האוטומטית בגלקסי דרך הוואטסאפ'
יש כבר פתרון לשמירת התמונות האוטומטית בגלקסי דרך הוואטסאפ
01/12/2017 | 10:59
30
79
נמאס לי שכל פעם ששולחים לי תמונות/סרטונים בוואטסאפ,זה נשמר בגלריה בפלאפון,ואני צריכה כל פעם להיכנס מחדש לגלריה ולמחוק את התמונות.באייפון יש לזה פיתרון,רק בגלקסי לא.

יש חדש תחת השמש?
לצפיה ב-'מי אמר שזה כך?'
מי אמר שזה כך?
01/12/2017 | 13:50
2
74
לצפיה ב-'אתה מסביר על ביטול הורדה אוטומטית של תמונות'
אתה מסביר על ביטול הורדה אוטומטית של תמונות
01/12/2017 | 14:41
49
פותחת השירשור מתייחסת להנחה השגויה שהתמונות יכולות להיות רק בוואטסאפ בלי להיראות גם בגלריה של המכשיר.
לצפיה ב-'כי זה כך! והפתרון שנתת לא עובד.ניסיתי.'
כי זה כך! והפתרון שנתת לא עובד.ניסיתי.
01/12/2017 | 22:20
32
זה עדיין מוריד לגלריה.
לצפיה ב-'רק שתדעי - את לא מוחקת את התמונות רק מהגלריה, אלא גם'
רק שתדעי - את לא מוחקת את התמונות רק מהגלריה, אלא גם
01/12/2017 | 14:44
23
72
מוואטסאפ. כלומר אם תנסי להיכנס בוואטסאפ לתמונה שמחקת "מהגלריה" את תגלי שהתמונה המלאה כבר לא שם.

עדיין לא המציאו שיטה שבה תמונה יכולה גם להיות וגם לא להיות על המכשיר שלך, ומה לעשות - כדי שתוכלי לראות אותה, היא צריכה להיות על המכשיר שלך. בוואטסאפ בכלל לא נשמרות התמונות (או ההודעות) על השרת לאחר שהן יורדות למכשיר שלך.

אם את רוצה להשאיר אותן "בוואטסאפ" אבל לא לראות אותן בגלריה, את צריכה ליצור קובץ ריק בשם .nomedia (נקודה בהתחלה), ולהכניס אותה לתיקיה WhatsApp בזיכרון המכשיר שלך. התמונות עדיין ירדו למכשיר (כי אין אפשרות אחרת), אבל לא תראי אותן בגלריה.
לצפיה ב-'"..תמונה יכולה גם להיות וגם לא להיות..." -> תמונות שרודינגר?'
"..תמונה יכולה גם להיות וגם לא להיות..." -> תמונות שרודינגר?
01/12/2017 | 18:51
1
47
מעבר לזה, להבדיל מוואצאפ, בטלגרם אפשר לעשות זאת, שכן הטלגרם מגובה בשרתי טלגרם, אם רוצים שככה זה יהיה, תעברו לשם, ותעבירו את כל החברים לשם.
(אתמול זה היה מאוד יעיל כשהוואצאפ קרס לשעה)
לצפיה ב-'תמונות קוואנטיות, אבל כתבתי ש*אין* כזה דבר '
תמונות קוואנטיות, אבל כתבתי ש*אין* כזה דבר
01/12/2017 | 21:14
32
ולגבי מה שכתבת בסוגריים - הייתה אתמול תקלה בוואטסאפ? לא הרגשתי .
לצפיה ב-'ב"סיגנל" זו ברירת המחדל. התמונות נשמרות רק ביישום'
ב"סיגנל" זו ברירת המחדל. התמונות נשמרות רק ביישום
01/12/2017 | 19:08
39
(כלומר בתיקייה שבה הוא שומר את כל המידע) ולא מורדות לגלריה. אם רוצים לשמור גם בגלריה, זו פעולה ידנית. בקיצור, מחיקת התמונה ביישום פשוט מוחקת אותה וחסל.
לצפיה ב-'אבל באייפון יש דרך בהגדרות להשאיר את התמונות רק בוואטסאפ'
אבל באייפון יש דרך בהגדרות להשאיר את התמונות רק בוואטסאפ
01/12/2017 | 22:19
19
32
ושלא יישמרו בגלריה אוטומטית. למה בגלקסי עוד אין?

נשמע לי מסובך כל התהליך בשביל לבטל את זה,באייפון זה הרבה יותר פשוט.אוף.

איך פותחים קובץ ריק? אתה יכול לעזור לי? לא מבינה בזה כ"כ

יש לי גלקסי 8.

לצפיה ב-'לא מכיר סמסונג אבל'
לא מכיר סמסונג אבל
02/12/2017 | 11:51
18
28
אצלי במכשיר OP3T אין גלריה ,יש רק תמונות (photos ).
וכל הענין הוא רק טרמינולוגיה וכך גם ההבדל בין האנדרואיד ל OS .
אני לא מעלה על הדעת שאייפון יודע לעשות דברים שונים בתכלית מאנדרואיד.

לצפיה ב-'תתפלא,עובדה שבאייפון ניתן לבטל את זה דרך ההגדרות'
תתפלא,עובדה שבאייפון ניתן לבטל את זה דרך ההגדרות
02/12/2017 | 13:57
17
36
ובגלקסי לא.בדקתי את זה.

גלריה/תמונות אותו חרא, סליחה על המילה.האישיו שאני לא רוצה שיישמרו לי בפלאפון כל התמונות ששולחים לי בוואטסאפ.
לצפיה ב-'לא מבין על מה הויכוח '
לא מבין על מה הויכוח
02/12/2017 | 19:57
16
35
כאשר קיבלת תשובתי הראשונה שמסביר כיצד למנוע שמירת תמונות whatsapp
בטלפון .זה קל באותה מידה כמו ב iphone
אז באמת הגיע הזמן לבדוק את זה בגלקסי ולא לבכות על מר גורלך .

לצפיה ב-'אתה לא מבין על מה הויכוח כי אתה מנסה להמשיך להסביר לא על מה '
אתה לא מבין על מה הויכוח כי אתה מנסה להמשיך להסביר לא על מה
02/12/2017 | 20:12
15
39
ששאלו!

מה שהיא אומרת -
לטענתה באייפון יש אפשרות לא לשמור את התמונות לגלריה או זכרון הטלפון.
היא שאלה איך אפשר לעשות זאת באנדרואיד.

מה שאתה עונה לה - זה על איך לא להוריד תמונות אוטומטית, זה לא מה שהיא שאלה! היא לא רצתה לא להוריד את התמונות אוטומטית, היא רצתה שהם לא יופיעו בגלריה.

התשובה בכל מקרה היא שזה לא אפשרי, להבנתי, להבדיל ממה שהדרדסית חושבת, גם באייפון התמונות נשמרות רק לא מוצגות בגלריה, לחיצה על שמירה לגלריה רק תעביר את התמונה למיקום החשוף לגלריה להצגה.
בכל אופן וואצאפ לא מאכסנים דברים on server side ככה שברגע שהם הגיעו ליעדם הם לא על השרת יותר, אלא על מכשיר הטלפון של המקבל, בין אם מוצגות בגלריה ובין אם לא.

לצפיה ב-'אוו תודה'
אוו תודה
03/12/2017 | 01:41
5
37
נכון באייפון הן לא מוצגות בגלריית תמונות ובגלקסי כן.אין לזה פתרון ממה שהבנתי כרגע מכם.

או לפתוח תיקייה אבל לא הבנתי איך לעשות את זה.

לא אכפת לי אם וואטסאפ שומרים בשרת שלהם,זה פשוט מציק שהגלרית תמונות שלי מלאה בדברים שנשלחו אליי בוואטסאפ ולא בתמונות שלי.

הייתי צריכה להישאר עם האייפון
לצפיה ב-'יש פיתרון, והסברתי לך מה לעשות'
יש פיתרון, והסברתי לך מה לעשות
03/12/2017 | 07:10
4
34
אפשר לפתוח במחשב קובץ טקסט ריק, לשנות לו את השם, ואז להעתיק את הקובץ הזה לתיקייה WhatsApp במכשיר.
לצפיה ב-'אצלי זה לא עובד למרות שפתחתי ספריה'
אצלי זה לא עובד למרות שפתחתי ספריה
03/12/2017 | 08:05
3
33
מצ"ב תמונות.
תוכל אולי לומר מדוע זה לא עובד? האם פתחתי נכון? את הקמת הספריה בצעתי באמצעות מנהל הקבצים המובנה של הטלפון V10 LG
לצפיה ב-'יצרת תיקייה, כאשר היית צריך ליצור קובץ'
יצרת תיקייה, כאשר היית צריך ליצור קובץ
03/12/2017 | 08:16
2
16
לצפיה ב-'צודק. פתחתי ספריה ולא קובץ'
צודק. פתחתי ספריה ולא קובץ
03/12/2017 | 08:28
1
27
איך פותחים קובץ? מאיזה סוג?
אין לי בעיה לבצע במחשב ולהעבירו לטלפון למקום המתאים אבל כל קובץ במחשב הוא עם סיומת בתלות בפורמט שלו (אקסל,וורד,תמונה...)
אני יכול לקחת קובץ כלשהו (מאיזה סוג?) ולשנות לו את השם. זה מה שצריך לבצע?
ואגב הנקודה מימין או משמאל ל nomedia ?
לצפיה ב-'לדעתי אנחנו מדברים על אותו דבר'
לדעתי אנחנו מדברים על אותו דבר
03/12/2017 | 09:13
8
37
אין מצב שב iphone יש אפשרות שאין באנדרואיד.
רק המינוחים המיקום בהגדרות משתנה
באנדרואיד זה ב data usage
ב iphone זה קבור יותר בפנים 
ותאמינו זה אותו דבר .
השואלת לא זוכרת את ה iphone הקדמון שהיה לה

לצפיה ב-'אתה מסרב להבין שהיא לא מדברת על הורדת תמונות! '
אתה מסרב להבין שהיא לא מדברת על הורדת תמונות!
03/12/2017 | 10:10
2
33
היא מדברת על שמירה שלהם ותצוגה שלהם בגלריה. זה לא אותו הדבר.
וברור שיש שוני, זו לא אותה מערכת הפעלה!
לצפיה ב-'חובת ההוכחה על בעלי ה iphone'
חובת ההוכחה על בעלי ה iphone
03/12/2017 | 10:34
1
33
היא טוענת שאפשרי ,אני טוען שכמו שבאנדרואיד בלתי אפשרי.
אם התמונה מופיע ב whatsapp היא קיימת באיזה שהוא זכרון ,של המכשיר או ענן.
בלתי תלות במערכת ההפעלה ,זה הכל הגדרות היישום

לצפיה ב-'כבר כתבתי קודם, למעלה בשרשור'
כבר כתבתי קודם, למעלה בשרשור
03/12/2017 | 10:59
39
באייפון מה שקורה זה שהתמונות יורדות, אך לתיקיה שלא נראית לגלרית המכשיר. ניתן לשמור את התמונה ידנית לגלריה וזה מבצע העברה של התמונה לתיקיה גלויה.
אין חובת הוכחה על בעלי האייפונים, ככה זה, תתמודד עם זה.
לצפיה ב-'לא מבינה את הזלזול שלך כשנראה שאתה לא מבין מה שאני מבקשת'
לא מבינה את הזלזול שלך כשנראה שאתה לא מבין מה שאני מבקשת
03/12/2017 | 14:02
4
33
ובאייפון כן יש את האפשרות כי עד לא מזמן היה לי אייפון.
לצפיה ב-'בהשתלחות על חבר פורום לא תפתרי את הבעיה'
בהשתלחות על חבר פורום לא תפתרי את הבעיה
03/12/2017 | 16:38
3
32
משום מה את מסרבת לנסות את הפרוצדורה שהוצעה לך בתשובה הראשונה.
כבעלת iphone לשעבר את לא מציינת מה התופעה כאשר הגדרת מה שהגדרת ,למשל ,האם היו לך תמונות ביישום עצמו שקיבלת.
כמו כן הוצע לך פתרון ע"י BobboVilla וכן G Gabi ששונה ממה שאני הצעתי .
לא התייחסת לזה.
אז איך זה נראה ?זורקת שאלה לחלל האויר ,לא מגיבה ובאה בטענות

לצפיה ב-'גם חזרה על אותו מידע בפעם הלא יודעת כמה, אחרי שהוסבר לך'
גם חזרה על אותו מידע בפעם הלא יודעת כמה, אחרי שהוסבר לך
03/12/2017 | 17:42
2
32
שוב ושוב למה אתה מפספס את כוונתה.
לצפיה ב-'את ידועה כמי ששפתך צחה'
את ידועה כמי ששפתך צחה
03/12/2017 | 18:02
1
34
אולי תסבירי לי את מה כוונתה?

לצפיה ב-'טומקו כבר הסביר לך (וזה לא עזר), אין לי מה להוסיף על דבריו'
טומקו כבר הסביר לך (וזה לא עזר), אין לי מה להוסיף על דבריו
03/12/2017 | 18:13
20
לצפיה ב-'מתקינים אפליקציה שמוחקת את הכוווווווווול'
מתקינים אפליקציה שמוחקת את הכוווווווווול
03/12/2017 | 09:21
2
45
לצפיה ב-'אתה יודע שהאפליקציות מהסוג הזה עושות יותר נזק מתועלת, כן?'
אתה יודע שהאפליקציות מהסוג הזה עושות יותר נזק מתועלת, כן?
03/12/2017 | 22:58
1
27
במקומך לא הייתי ממליץ עליהן.
לצפיה ב-'אפליקציה מהסוג הנ"ל בסה"כ מוחקת קבצים'
אפליקציה מהסוג הנ"ל בסה"כ מוחקת קבצים
03/12/2017 | 23:13
26
לא מעבר לזה.
לצפיה ב-'מבקש המלצה לטלפון.'
מבקש המלצה לטלפון.
01/12/2017 | 08:55
6
87
שלום,
התבקשתי למצוא תחליף ל LG G2 שגוסס.
דרישות: מסך - 5.5-5.7, זכרון - 64GB, מצלמה טובה, GPS בלי בעיות.
תקציב בסביבות - 1500-1000 ש"ח.
לא יד שניה.
מפאת דחיפות הענין, אפשר לקנות בארץ ועדיף באמזון.
תודה מראש.
לצפיה ב-'עם סייג מסויים למצלמה'
עם סייג מסויים למצלמה
02/12/2017 | 11:35
5
61
הXIAOMI MI1A הוא אופציה לא רעה באיזור הנמוך יותר של התקציב שציינת. זכרון 64 עם אפשרות להרחבה, מסך 5.5 GPS מהטובים שנתקלתי. כבונוס גם חיי הסוללה טובים מאוד.
המצלמה טובה, לא מצויינת. 
בארץ ראיתי בין 900-1100 ש"ח .

אופציה נוספת , היא ההונור 8 ברכישה מאמזון ארה"ב. לא עונה באופן מלא על גודל המסך (5.2 אינטש) . הGPS טוב, המצלמה מצויינת . הזכרון הוא 32 אבל אם אופציה להרחבה ע"י כרטיס מיקרו SD. הסוללה טובה. העלות היא 395 דולר עד הבית (זמן משלוח ממוצא עד 10 ימים).  1375 ש"ח.
לצפיה ב-'יש מבצע כרגע על הP9.'
יש מבצע כרגע על הP9.
03/12/2017 | 08:49
4
65
האח הבכור של HONOR 8.

P9 ורסיה 32/3.
מחיר 1295 שקל אחריות יבואן רישמי "אלפא טלקום"
לצפיה ב-'לא אח בכור אלא אח תאום- אל תענה בבטחון דברים שאינך יודע!'
לא אח בכור אלא אח תאום- אל תענה בבטחון דברים שאינך יודע!
03/12/2017 | 12:14
3
26
לצפיה ב-'אח בכור.'
אח בכור.
04/12/2017 | 08:59
2
25
יש הבדלים ביניהם לטובת הP9 שהושק כמה חודשים לפני השקת HONOR 8.
ראה בעצמך.
לצפיה ב-'הבדלים (מעבר למדבקת LEICA שהיא רק מדבקה)'
הבדלים (מעבר למדבקת LEICA שהיא רק מדבקה)
05/12/2017 | 14:15
1
7
להונור יש שלט IR להפעיל מכשירי חשמל לP9 אין
לP9 יש מצב RAW במצלמה ולהונור אין (יוצר קבצי תמונה כבדים במיוחד מאות מגה)
מצב שחור לבן לP9 יש בתפריט מצלמה הרגיל. ההונור צריך לחפור כמה תת תפרטים שם כדי לעבור לשחור לבן - אבל אותה תוצאה בדיוק, אותו חיישן

סיכום - של מישהו שמכיר את שניהם
להונור יש יתרון עם IR
לP9 יש יתרון (אני בספק אם מישהו ישתמש אי פעם) של מצב RAW

סיכום ב
ההונור עדיף

סיכום ג
תשובה של מישהו שמכיר את שני המכשירים - לעולם עדיפה למי ששואל על פני מי שעובר על המפרטים בGSMARENA ולפי זה מחליט מה יותר טוב (אתה)
אגב = יש להם טעויות במפרט מדי פעם

אגב ב=  = אין לך מושג במכשיר אלא רק במפרט הקטלוגי
חורה לי שאתה מטעה אנשים ששואלים ומחליטים לפי התגובה מלאת הבטחון שלך
כי אינך יודע באמת. לא מכיר את המכשירים באמת

אגב ג עם ציון ANTUTU לא הולכים למכולת

לצפיה ב-' '
05/12/2017 | 14:20
3
אגב , אחרי העדכון האחרון בהונור, יש מונוכורום גם בתפריט הרגיל של המצלמה
לצפיה ב-'מגו זכוכית או סיליקון?'
מגו זכוכית או סיליקון?
30/11/2017 | 21:07
3
59
היי
מה יותר טוב כדי לשמור על המסך של S8  , מגן זכוכית או סיליקון?
לצפיה ב-'אם היה מגן זכוכית מלא, כנראה שהוא היה עדיף'
אם היה מגן זכוכית מלא, כנראה שהוא היה עדיף
30/11/2017 | 22:35
2
51
אבל אין בנמצא משהו כזה, אז אין ממש ברירה. כלומר, אפשר בלי מגן, אבל כנראה שזו לא התשובה שאתה רוצה.

בעצם, אפשר גם לא לקנות מכשיר עם מסך מעוקל, אבל זאת כנראה עוד פחות תשובה שאתה רוצה לשמוע .
לצפיה ב-'יש מגן סיליקון ? או שזה הכיסוי ? למה הכוונה ? '
יש מגן סיליקון ? או שזה הכיסוי ? למה הכוונה ?
30/11/2017 | 22:56
1
20
לצפיה ב-'יש מגן סיליקון במקום זכוכית'
יש מגן סיליקון במקום זכוכית
01/12/2017 | 08:53
39
קיים גם מגן זכוכית מעוגל.
המוכר בחמות טוען שהסיליקון טוב יותר , גם מגן נגד שבר.
אני יכול להבין נגד שריטות אבל נגד נפילה זה ממש מוזר לי.
לצפיה ב-'אנדי רובין ממציא האנדרואיד הורחק מESSENTIAL שהקים.'
אנדי רובין ממציא האנדרואיד הורחק מESSENTIAL שהקים.
30/11/2017 | 09:46
3
93
הפתעה בעולם הטכנולוגיה.
מי שנחשב לאבי האנדרואיד נאלץ לצאת לחופשה כפויה עקב טענות על התנהגות לא ראוייה וקיום קשר עם עובדת ששירתה תחתיו.
הפרשיה התפוצצה בזמן הגרוע ביותר לסטארטאפ הצעיר.

המחיר עלה בחזרה מ449$ ל499$.

לצפיה ב-'תרשום הימור'
תרשום הימור
01/12/2017 | 18:47
2
61
הנחיר עד סוך ינואר 299$ (פתח ב699$ באקוטובר)
החבר גמורה - חלק משכבת הניהול עזבה
הבטיחו שיהיה למכירה במאי - הפך לסוף ספטמבר
הבטיחו שיהיה בחנויות של כל המפעילים בארהב- בפועל חתמו רק ספרינט
המכירות בחודש הראשון בכל חנויות ספרינט - 5000 יחידות

כל זה - לפני שהמייסד השעה את עצמו

לצפיה ב-'השאלה האם ב-299$ זה משתלם או לא. כי גם ה-Nextbit Robin הגיע '
השאלה האם ב-299$ זה משתלם או לא. כי גם ה-Nextbit Robin הגיע
01/12/2017 | 21:16
1
46
למחיר ממש נמוך, אבל הוא עדיין היה מכשיר עם יותר הייפ מתוכן.
לצפיה ב-'הראש שלי ושלך חושב באותה צורה'
הראש שלי ושלך חושב באותה צורה
01/12/2017 | 21:45
57
גם חשבתי בדיוק על הנקסביט 
שם לפחות  היה קונצפט . טוב או רע, לא משנה 
במקרה דנן לא רואה חזון . רק את השם של מר. אנדי
ועכשיו הוא בחוץ משקיע פסיבי 

לשאלתך 
גם ב299 דולר זה לא מציאה בעיני. 
ב120 דולר הנקסביט היה בערך מציאה בעיקר בגלל הרומים והקהילה
מעבד 808 כמו LG G4 אבל בלי sds ועם קהילה חיה
ב120 דולר לessential אני בפנים . אבל יקח זמן
אבל בין 300דולר ל120 פעורה תהום . אצלי . 
ב120 חשבתי שהLEECO מציאה וחטפתי ירידה ל100 אחרי חודש
ב74.99 דולר אני אזמין 4 ל4 כתובות . ולא אכפת לי שהחברה תפשוט רגל. גם עכשיו זה לא מטריד אותי

לצפיה ב-'מחיקת נתונים מהסלולארי'
מחיקת נתונים מהסלולארי
30/11/2017 | 08:59
5
79
הייתי אצל טכנאי שיברר מה לא תקין במכשיר שלי,  ולאחר שבדק וראה שהסוללה עצמה תקינה,  אמר לי כך:
"נצטרך לבדוק בפנים,  ולצורך זה אמחק את כל מה שבמכשיר,  למעט
תמונות  ואנשי קשר.
קצת נרתעתי,  אמרתי  "לא תודה"  ויצאתי.
האם צדק האיש,  וכך בודקים,  או שעלי לחפש טכנאי אחר.
לצפיה ב-'הטכנאי צודק'
הטכנאי צודק
30/11/2017 | 11:01
66
איפוס המכשיר הוא הדבר הבסיסי ביותר שעושים ואח"כ ממשיכים הלאה.
לצפיה ב-'כאשר אומרים "למעט"'
כאשר אומרים "למעט"
30/11/2017 | 14:41
2
65
האם הכוונה היא שהתמונות ואנשי הקשר ימחקו מהמכשיר ?
אני לא מדבר כך עברית.
למעט זה "חוץ מה"
ואם מוחק צריך להגיד לרבות
לצפיה ב-'אבל אני כן מדברת עברית. '
אבל אני כן מדברת עברית.
30/11/2017 | 16:52
1
55
את התמונות ורשימת אנשי הקשר הוא  כן ישאיר לי במכשיר.  לא ימחק.
לצפיה ב-'אז מה זה מפריע לך ?'
אז מה זה מפריע לך ?
30/11/2017 | 17:35
49
את היתר סינכרון של google פותר .

לצפיה ב-'או קי, תודה.'
או קי, תודה.
30/11/2017 | 16:54
21
לצפיה ב-'סיוע ברכישת מכשיר סמסונג'
סיוע ברכישת מכשיר סמסונג
29/11/2017 | 15:09
8
65
זקוקה לעצה ממביני עניין.
מעוניינת לרכוש גלקסי חדש (טרם הוחלט איזה) ומחיפוש העליתי בעיקר הרבה מידע שבילבל אותי.
במספר מכשירים שבדקתי, המחיר בחנות סמסונג היה יקר יותר מחנויות פרטיות. חשבתי שהיתרון הוא בקבלת אחריות ארוכה יותר מהיבואן אבל אז גיליתי שיש בחנויות פרטיות שבחנתי גם אחריות יבואן.
השאלה שלי -  יש יתרון משמעותי לרכישה מיבואן לעומת חנות פרטית? יש דרך לוודא שהמכשיר שנקנה בחנות פרטית הינו אכן חדש ולא מחודש? 

כל עצה בעניין תתקבל בברכה
לצפיה ב-'למה דווקא סמסונג? איזה דגם בדיוק? '
למה דווקא סמסונג? איזה דגם בדיוק?
29/11/2017 | 16:01
1
23
לצפיה ב-'חובבת גלקסי '
חובבת גלקסי
29/11/2017 | 21:08
47
התלבטתי בעיקר בין ה-a5/7 וה-7.
לצפיה ב-'גם חלק מהחנויות מוכרות עם אחריות של היבואן הרישמי, זה כתוב '
גם חלק מהחנויות מוכרות עם אחריות של היבואן הרישמי, זה כתוב
29/11/2017 | 17:27
3
64
במפורש בדרך כלל בעמוד המוצר.
החנויות שמוכרות גלקסי מיבוא מקביל מוכרות בדר"כ את אותו המוצר בדיוק אבל עם אחריות של היבואן המקביל.
מבחינת האמינות של החנויות אז זו שאלה זהה בלי קשר למי היבואן.
צריך לקנות ממקום שיש עליו חוות דעת טובות.
אם תבדקי בהיסטוריה של הפורום תראי שליבואן הרישמי של גלקסי -סאני - אין רקורד טוב במיוחד בנושא אחריות ושרות.
אז אין תשובה מוחלטת בעניין. ההבדל במחיר הוא בדרך 200-400 שח.

לצפיה ב-'תודה על התשובה המפורטת'
תודה על התשובה המפורטת
29/11/2017 | 21:16
2
41
במידה שקונים מחנות פרטית שמציינת במפורש כי יש למכשיר אחריות יבואן מקביל, זה בהכרח מכשיר חדש ולא מחודש?

ובנושא החנויות, האם חוות הדעת באתר זאפ נחשבות מהימנות או שיש מקור מידע אחר שכדאי להסתמך עליו באיתור חנות מומלצת?

ושוב תודה!
לצפיה ב-'אין קשר, כל מקום שלא מצויין מחודש זה חייב להיות חדש, אבל '
אין קשר, כל מקום שלא מצויין מחודש זה חייב להיות חדש, אבל
30/11/2017 | 09:07
1
37
תמיד כדאי לקרוא טוב טוב את האותיות הקטנות כי יש כאלה שכותבים את זה בסוף העמוד.
יבואן מקביל זה חדש כמו יבואן ראשי אלא אם מצוין במפורש אחרת.
לגבי אמינות חנויות, זאפ זה מקור בערבון מוגבל כי מדי פעם צצות שמועות שהם מסננים את התגובות (אין לי מושג אם זה נכון) אבל זה יותר טוב מכלום.
הכלל שלי בארץ זה לא לצפות לשרות טוב ואם מקבלים שרות טוב אז מופתעים לטובה.
אין לי המלצה ספציפית, למעט אמזון שנותנים שרות מדהים. אבל זה סיפור אחר..
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
30/11/2017 | 14:03
81
תודה רבה על התשובות המועילות.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
30/11/2017 | 08:54
1
76
מכשיר מומלץ

סמסונג גלקסי A5 2017

מעבד אקסינוס עם ביצועים טובים (מקבל ציון בסביבות 60,000 נקודות בANTUTU)
גירסה 32/3 + הרחבה
מסך 5,2 FHD SA באיכות טובה
GORILLA GLASS
צמד מצלמות (אחורי/קידמי) 16 מ"פ באיכות טובה (ללא מיצב תמונה אופטי OIS כמו בS6)
עמיד נגד מים ואבק בתקן IP68
משקל 160 גרם
סוללה 3000 מ"א (מחזיקה 7 שעות מסך)
הטענה מהירה
חיישן טביעת אצבעות באיכות טובה 
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה (הרמקול ממוקם בצידו הימני של המכשיר למעלה)
ממשק נקי יחסית מאפליקציות זבל
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו - ניתן כבר לשדרג דרך המכשיר לאנדרואיד 7 נוגט
USB-C

סמסונג גלקסי A5 2017 עם רום ואחריות של היבואן הרישמי "סאני"
נמכר כרגע במחיר מבצע של 1420 שקל

נ.ב.
יש 3 חברות שחייבים לרכוש את המכשירים שלהם עם רום ואחריות של היבואן הרישמי
1) סמסונג (סאני)
2) LG (רונלייט)
3) מייזו (באג)
הסיבה לזאת היא שכאשר מבצעים עידכון גירסה למכשירים דרך OTA, העברית נמחקת מתפריט המכשיר ודי קשה להחזיר לאחר מכן את העברית לתפריט המכשיר

אצל שאר היצרניות הסלולאריות אין את הבעיה הזאת
לכן אין שום צורך להוסיף עוד כמה מאות שקלים למכשיר עם רום ואחריות של יבואן רישמי באופן כללי
אף פעם לא הוכח שהאחריות והשירות של היבואן הרישמי טובים יותר משירות ואחריות של משווקים מיבוא מקביל (פרללי)

לגבי חנויות חשוב מאוד לרכוש מרשת עם הרבה סניפים - הם מאוד מקפידים על השם שלהם

לצפיה ב-'תודה על ההמלצה והמידע!'
תודה על ההמלצה והמידע!
30/11/2017 | 14:05
14
לצפיה ב-'סמסונג A5 - נפל לי הסים לתוך המכשיר'
סמסונג A5 - נפל לי הסים לתוך המכשיר
29/11/2017 | 04:29
1
57
קניתי סמסונג גלקסי A5 2017
ניסיתי להכניס את הסים לתוך המגירה שבדופן המכשיר, והסים נפל פנימה לתוך המכשיר, מבלי שיש לי אפשרות להוציא אותו.
המכסה של המכשיר מודבק חזק, אני לא רוצה לפתוח אותו בכח ולגרום נזק
(ראיתי ביוטיוב סרטונים שאפשר לפתוח את המכסה עם קרטון - זה לא הצליח לי)
אני גם קצת חושש להביא אותו למעבדה שיפתחו אותו ואולי יגרמו נזק.
מישהו נתקל בבעיה דומה ויודע מה עושים? 
לצפיה ב-'לא מובן'
לא מובן
29/11/2017 | 09:02
44
לפתוח ,לא יכול ,למסור למעבדה לא מוכן .
אז מה נשאר לך ? להגיד קדיש ולזרוק למגירה.

לצפיה ב-'מי שרוצה one plus 5t יש כאן קופון לקנייה ב-509.99$'
מי שרוצה one plus 5t יש כאן קופון לקנייה ב-509.99$
28/11/2017 | 22:22
57
לצפיה ב-'שאלה לגבי הפלאש בפלאפון. רק מי שבאמת מבין בבקשה'
שאלה לגבי הפלאש בפלאפון. רק מי שבאמת מבין בבקשה
29/11/2017 | 00:15
2
75
משום מה בזיכרוני יש את העובדה הזאת שאם משאירים את הפלאש דולק הרבה זמן הוא נחלש לאט לאט, אבל לא הצלחתי למצוא לזה אזכור באינטרנט,גם בחיפוש באנגלית. מישהו יכול לאשר את החשש הזה?
בתודה..
לצפיה ב-'כלומר משתמשים בפנס? פלאפון = שם של חברה סלולרית; מה הדגם?'
כלומר משתמשים בפנס? פלאפון = שם של חברה סלולרית; מה הדגם?
30/11/2017 | 19:35
1
59
הפנס/"פלאש" בסמרטפונים הוא בסה"כ נורית לד, ונורות לד בעיקרון עלולות להתעמעם לאורך זמן, אבל הרבה זמן... לא בטוחה שבזמן שמכשיר סלולרי ממוצע "מחזיק". בכל מקרה אם רוצים לחפש באופן ממוקד כדי לבדוק ביקורות בהתאם לדגם המכשיר.
לצפיה ב-'חח תודה על ההערות ותודה רבה. על התשובה'
חח תודה על ההערות ותודה רבה. על התשובה
01/12/2017 | 03:30
39
הקטע שלא מצאתי מידע כללי על כלל הסמארטפונים קל וחומר שלא אמצא על הדגם הספציפי שלי... אבל קיבלתי ממך מספיק מידע

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ