לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'קניתי סים בגרמניה, אז למה מופיע לי בארץ הסמל של סלקום ?'
קניתי סים בגרמניה, אז למה מופיע לי בארץ הסמל של סלקום ?
07/04/2017 | 08:16
5
102
המכשיר שלי, תומך בשני בימים.

סים הראשי שלי , הוא חברת 012.

ואת השני קניתי בברלין. סים גרמני ,

אז למה מופיע לי הסמל של סלקום?
לצפיה ב-'כנראה הסים הגרמני נודד על סלקום בארץ'
כנראה הסים הגרמני נודד על סלקום בארץ
07/04/2017 | 08:19
2
25
לצפיה ב-'זה על t-mobile- ,זה אומר שיש לי אפשרות לגלוש ולדבר?'
זה על t-mobile- ,זה אומר שיש לי אפשרות לגלוש ולדבר?
07/04/2017 | 09:37
1
50
שילמתי עליו מזומן ....
לצפיה ב-'אפשר, אבל זה יהיה יקר'
אפשר, אבל זה יהיה יקר
07/04/2017 | 09:44
50
והיתרה תגמר מהר
לצפיה ב-'מאיפה השומר מסך היפה הזה?'
מאיפה השומר מסך היפה הזה?
07/04/2017 | 12:06
1
27
לצפיה ב-'שיומי מימקס-, המאגרים תמונות שלו.'
שיומי מימקס-, המאגרים תמונות שלו.
07/04/2017 | 14:33
24
לצפיה ב-'15 ליוני 2017'
15 ליוני 2017
07/04/2017 | 05:04
50
זה התאריך, לפי הגרמנים, שבו יבוטלו
דמי המעבר בשיחות בתוך מדינות האיחוד האירופאי
לצפיה ב-'איך אפשר לשמוע מוזיקה מאפליקציית ג'נגו ברמקול? '
איך אפשר לשמוע מוזיקה מאפליקציית ג'נגו ברמקול?
06/04/2017 | 20:24
32
יש לי את האפליקציה הזו של שירים

ואני יכול לשמוע רק כשאוזניות מחוברות

איך אני יכול לעשות שיישמע ברמקול המכשיר?

לצפיה ב-'איך משנים צירופי מקשים בMOTO G4?'
איך משנים צירופי מקשים בMOTO G4?
06/04/2017 | 17:54
1
32
שמתי כיסוי לנייד, ככה שהצירוף המקורי power+volume down לצילום מסך לא מתאפשר טכנית (זה לוחץ על הגברת קול תוך כדי).
האם יש דרך לשנות את הגדרות צירופי המקשים?
לצפיה ב-'לא מכיר אפשרות כזאת אבל חפש אפליקציה'
לא מכיר אפשרות כזאת אבל חפש אפליקציה
07/04/2017 | 08:17
26
תרשום בחנות screenshot, יש הרבה אפליקציות שעושות את זה. חפש אחת עם הרשאות סבירת ותתקין.

לצפיה ב-'התלבטות בין 2 מכשירי סלולר ONEPLUS או HUAWEI'
התלבטות בין 2 מכשירי סלולר ONEPLUS או HUAWEI
06/04/2017 | 08:47
15
84
Huawei P9 Plus 64GB 
או 
ONEPLUS 3T 64GB 

הראשון יקר יותר במעט ויש לו זיכרון של 4G לעומת 6G ב- ONE....

מעבר לכך מי מהשניים מוצלח יותר במבחן המעשי, עמידות, ממשק נוח,
עבודה שוטפת , סוללה (על הנייר הן בנפח זהה) , מעבד, וכד'...

אגב אני כיום עם גלקסי S3 אז כך שאני רגיל למערכת אנדרואיד...
אבל הוא כבר הפך לעגלה.

תודה

לצפיה ב-'לא נגעתי עד היום ב HUAWEI '
לא נגעתי עד היום ב HUAWEI
06/04/2017 | 09:05
74
יש לי את ה 1+3T . האנדרואיד הכי טוב שיצא לי לגעת בו . ואם יותר זול - אין מקום להתלבטות .
לצפיה ב-'Oneplus 3T'
Oneplus 3T
06/04/2017 | 09:18
65
מימשק אנדרואיד נקי ,בלי זבלים,מזכיר במדויק את הנקסוס 5, נהנה ממנו כל רגע.
אנדרואיד 7 עובד חלק
מומלץ

לצפיה ב-'ה-S3 הוא ממש לא אנדרואיד של היום, הממשק של OP3/T נקי בהרבה'
ה-S3 הוא ממש לא אנדרואיד של היום, הממשק של OP3/T נקי בהרבה
06/04/2017 | 09:26
5
62
כמו אחרים גם אני לא מכיר את ה-Huawei, אבל הנסיון שלי עם 1+ (במקרה שלי ה-3 הרגיל)
אומר שזה המכשיר הדומה ביותר לדבר האמיתי (נקסוסים).
בכלל, ה-OP3/T הולך ומצטייר ברשת כנקסוס למתקדמים - מכשיר דגל משתלם מאד שאין לא מה להתבייש גם מול מכשירים חדשים ויקרים יותר.

רק נקודה אחת לחיוב ב-OP באשר הם - לא כדאי לרוץ לעדכון הראשוני שלהם, יש לו נטיה לג'עג'ע.
לצפיה ב-'תודה על התגובות, האם העדכונים שלא מומלץ לרוץ ולבצע'
תודה על התגובות, האם העדכונים שלא מומלץ לרוץ ולבצע
06/04/2017 | 09:50
3
39
הם מופעים כהצעה וזקוקים לאישור?
או שצריך מראש להגדיר במערכת ההפעלה שלא יהיהו עידכוני  מערכת אוטמטיים...
ועוד שאלה
היכן לקנות?
האם דרך יבואן רשמי שאז העלות היא ב- 500 ש"ח יקרה מכל מיני יבואנים מקבילים
אבל עם אחריות של כל מיני מעבדות (שאיני יודע כמה הן מקצועיות)
או שבשביל 500 ש"ח חיסכון עדיף לקחת את הסיכון....

כמו כן, במקומות בהם המכשיר נמכר ב- 2000 ש"ח וקצת... האם זה אומר שמדובר במכשיר מחודש (והם מסתירים זאת מהלקוחות)?
לצפיה ב-'הבהרה ותיקון: העדכונים הראשוניים בגרסאות "גדולות"'
הבהרה ותיקון: העדכונים הראשוניים בגרסאות "גדולות"
06/04/2017 | 10:07
45
איכשהו יש ל-OP נטיה למהר ולשחרר עדכון "גדול" (6, 7, 7.1) במהירות ואחרי שבועיים-שלוש לצאת עם מקצה שיפורים.

גם העדכון הנוכחי התברר כבעייתי והם עצרו את הפצתו בעולם.
מה שאני אומר זה שכיש הודעה על עדכון שווה לחכות, לבדוק ברשת, לשמוע חוות דעת ואז להחליט.

לדעתי אין מה ללכת על היבואן ה"רשמי", צא מתוך נקודת הנחה שאין אחריות אמיתית בארץ.
לצפיה ב-'קראתי שיש מכשירים אמריקאיים שלא תומכי בכל התדרים'
קראתי שיש מכשירים אמריקאיים שלא תומכי בכל התדרים
06/04/2017 | 11:03
1
39
מכשיר שמפורסם ברשת גו מובייל תומך בתדרים האלה
האם אלה התדרים שמתאימים לרשתות בארץ?
NETWORK
TechnologyGSM / HSPA / EVDO / LTE
2G bandsGSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
3G bandsHSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 /
4G bandsLTE band 1(2100), 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), ),

לצפיה ב-'לישראל צריך את הדגם העולמי ולא האמריקאי '
לישראל צריך את הדגם העולמי ולא האמריקאי
06/04/2017 | 11:17
19
לצפיה ב-'נקודת לחובת, או נקודה לשלילה.'
נקודת לחובת, או נקודה לשלילה.
07/04/2017 | 21:10
58
ולא הבנתי למה נקסוסים הם "הדבר האמיתי". בינתיים עברתי כבר על ממשקים של חמש או שש חברות, ולכל אחד היו יתרונות וחסרונות.
לצפיה ב-'וואוואי P9...'
וואוואי P9...
06/04/2017 | 10:46
1
63

בקרוב יכנס לשיווק בישראל וואוואי P10 &  P10 PLUS & P10 LITE...

לצפיה ב-'ואני מוסיף'
ואני מוסיף
07/04/2017 | 16:44
39
אין סיבה לקנות P9 כאשר P10 מושק בישראל מיד אחרי פסח.
המחירים של ה-P9 כנראה ירדו אח"כ.

לעצם השאלה, לא יצא לי לגעת בשניהם יותר מדי, אבל לפי חוות שאני שומע- HUAWEI עדיין לא שם מבחינת מכשירים מושלמים. המצלמה למשל ב-P9 טעונה שיפור.

בהצלחה.
לצפיה ב-'רשת go mobile נחשבת לרשת אמינה?'
רשת go mobile נחשבת לרשת אמינה?
06/04/2017 | 12:20
3
52
ראיתי שאצלהם יש את המחרי הכי אטרקטיבי (באילת)
יש עליהם חוות דעת טובות?
בעיקר חשוב לי לדעת שאני לא מקבל מכשיר מחודש...
לצפיה ב-'סתם שאלה - למה דווקא שני אלו? אין ספק שאלו מכשירים טובים'
סתם שאלה - למה דווקא שני אלו? אין ספק שאלו מכשירים טובים
07/04/2017 | 21:14
2
37
עד מעולים, אבל השאלה היא אם הם לא "אובר קיל" עבורך - הרי הסתדרת עד עכשיו עם סמסונג S3, טלפון שמבחינת ביצועים וחומרה נופל מטלפוני ביניים כיום.
לצפיה ב-'תראה עם הסמסונג סחבתי,'
תראה עם הסמסונג סחבתי,
07/04/2017 | 23:01
1
39
בעיקרון מחפש מכשיר אמין,
מסך גדול כי כך מרגיש לי נוח יותר להקליד וזה גם נוח לוויז שאני משתמש בו הרבה.
חשוב לי שהמכשיר יאפשר לי גישה נוחה ומהירה לגלישה ולא יתקע לי בגלל זיכרון נמוך כאשר מספר אפליקציות פתוחות במקביל.
סוללה חזקה.... אני לא כל היום במשרד, למרות שבנסיעה אני מטעין את הנייד לעיתים אני מבלה יום שלם מחוץ למשרד.

יש לנו בבית את הדגם הראשון של ה-ONEPLUS ואנו דיי מרוצים ממנו
כך שאני מעדיף להמשיך עם מכשיר שכבר הוכיח את עצמו.
לצפיה ב-'יש הרבה מכשירי ביניים שעונים על הדרישות שהצגת כאן, ויהיו '
יש הרבה מכשירי ביניים שעונים על הדרישות שהצגת כאן, ויהיו
08/04/2017 | 21:54
28
זולים בהרבה מאשר שני הטלפונים שהזכרת. כל זמן שאתה מודע לזה, ההחלטה היא כמובן שלך.
לצפיה ב-'הייתי בוחר ב ONEPLUS '
הייתי בוחר ב ONEPLUS
07/04/2017 | 13:14
54
במקום ה HUAWEI.
מניסיון שהיה לי עם מכשירי HUAWEI הממשק שלהם די מעצבן, ובנוסף, חלק מהממשק עם פונטים קטנטנים שבקושי ניתנים לקריאה.
אם ה ONE יותר זול, אין בכלל מה להתלבט.

לצפיה ב-'פורום סלולר ואף לא אחד יכול להמליץ על '
פורום סלולר ואף לא אחד יכול להמליץ על
06/04/2017 | 04:58
3
99
מעבדת תיקונים באיזור המרכז? 

אם ככה, תמליצו לי על המכשירים המעולים שלכם שלא מתקלקלים אף פעם, או על החברות המעולות שנותנות להם אחריות... (רמז: לא באג ולא פלאפון שעובדת כרגע לצערנו בשירותם).
לצפיה ב-'קנה מכשיר מקובל ונפוץ ולא תיתקל בבעיות של מעבדות'
קנה מכשיר מקובל ונפוץ ולא תיתקל בבעיות של מעבדות
06/04/2017 | 05:21
59
או חלפים .
אם היית קונה אייפון / סמסונג / lg אולי היית נתקל בבעיות אבל כל מעבדה היתה יודעת לתקן אותו .
ותתפלא , לא כולנו מתקנים ,הורסים או שוברים את המכשירים שלנו.
לצפיה ב-'האמת שיש לי המלצה על מעבדה'
האמת שיש לי המלצה על מעבדה
07/04/2017 | 16:56
1
57

- מחירים די הוגנים.
- תיקון מהיר ומקצועי.
- שעות פעילות סבירות ונוחות.

אין לי קשר למקום.
תיקנתי שם כמה דברים ושלחתי לשם כמה אנשים- כולם היו מרוצים.
לצפיה ב-'מצטרף בחום להמלצה!'
מצטרף בחום להמלצה!
10/04/2017 | 07:34
9
לצפיה ב-'g6 וכניסה לאפליקציות שדורשות סיסמה'
g6 וכניסה לאפליקציות שדורשות סיסמה
05/04/2017 | 22:19
2
44
משום מה, לא מצליחה להכנס לאפליקציות שדורשות סיסמה, בעיה שלא היתה ב-G2. האם יכול להיות שיש משהו שחוסם לי כניסות?

מה ניתן לעשות?

לצפיה ב-'מתחילה לחשוב שהבעיה היא לא הטלפון עצמו'
מתחילה לחשוב שהבעיה היא לא הטלפון עצמו
06/04/2017 | 10:25
38
וזה קשור לגירסת האנדרויד, גירסה 7.

נראה כמו אבטחה יתרה.

איך בודקים ומסדרים כך שאוכל להכנס למקומות ואפליקציות שדורשות סיסמה?
לצפיה ב-'סידרתי את זה '
סידרתי את זה
06/04/2017 | 10:59
39
למי שתוהה איך - דרך הכרום נכנסתי להגדרות, איפשרתי חלונות קופצים. הסרתי את האפליקציה, החזרתי את האפליקציה והסתדר. גם באתר דרך הכרום וגם באפליקציות הסוררות
לצפיה ב-'מפי הסוס או, מפי נציג אינטל לפורום USB'
מפי הסוס או, מפי נציג אינטל לפורום USB
05/04/2017 | 22:06
43
לא יודע אם פורסם אבל שווה לדעת
לצפיה ב-'מחפשת אפליקציה לאנדרויד לרישום נסיעות'
מחפשת אפליקציה לאנדרויד לרישום נסיעות
05/04/2017 | 09:06
27
89
אני לוקחת מישהי לעבודה כמעט כל יום ולפעמים גם מחזירה. 
האם יש אפליקציה שתעשה רישום לחיצות (הקלקות באפליקציה) ותסכם את כמות הלחיצות?

(מקווה שהצלחתי להסביר מה אני מחפשת)
לצפיה ב-'את מתכוונת למונה פשוט, כמו שסופרים לפעמים בכניסה לאירועים?'
את מתכוונת למונה פשוט, כמו שסופרים לפעמים בכניסה לאירועים?
05/04/2017 | 09:13
1
63
לא שיש לי המלצה, פשוט אני מנסה להבין.
לצפיה ב-'משהו כזה'
משהו כזה
05/04/2017 | 22:19
9
לצפיה ב-'אם הבנתי אותך, פשוט תרשמי click counter. '
אם הבנתי אותך, פשוט תרשמי click counter.
05/04/2017 | 09:17
1
63
יש עשרות אפליקציות שיעשו את זה
לצפיה ב-'תודה. אחפש'
תודה. אחפש
05/04/2017 | 22:20
11
לצפיה ב-'הערה קטנה, אם היא משלמת לך עבור הנסיעות זה עלול להיות בניגוד'
הערה קטנה, אם היא משלמת לך עבור הנסיעות זה עלול להיות בניגוד
05/04/2017 | 09:48
22
96
למה שרשום בסעיפים של ביטוח הרכב שלך. תעשי את השיקולים שלך...
לצפיה ב-'לא ״עלול״ - זה די ודאי אם אתה לא נהג הסעות...'
לא ״עלול״ - זה די ודאי אם אתה לא נהג הסעות...
05/04/2017 | 11:46
7
25
לצפיה ב-'ממש לא וודאי. השתתפות בהוצאות נסיעה לא נחשבת להסעה בשכר.'
ממש לא וודאי. השתתפות בהוצאות נסיעה לא נחשבת להסעה בשכר.
06/04/2017 | 12:25
6
50
כמובן שזה מוגבל בכמות בתדירות ובמחיר.
אם יש רק השתתפות בהוצאות הנסיעה לעבודה אין סיבה שזה לא יהיה מכוסה בביטוח.
מומלץ מאד לבדוק ספציפית בתנאי הפליסה של האוטו.

לצפיה ב-'הכל טוב עד שיקרה מקרה ביטוח'
הכל טוב עד שיקרה מקרה ביטוח
06/04/2017 | 13:29
5
50
כשחידשתי את ביטוח הרכב שאלתי מפורשות את השאלה הזאת בכל חברות הביטוח שביקשתי הצעות מחיר מהן ושם אמרו לי מפורשות שאם אני מקבל כסף עבור הנסיעה ולא משנה אם זה החזר הוצאות או כל דבר אחר מבחינתן זה הסעה בתשלום.
היחידה שאצלה רשום במפורש שזה מותר (בהסתייגויות מסויימות) זו חברת ביטוח ישיר לפי הקישור שצירפתי כמה הודעות למטה.
לדעתי אין מקום להסתמך על חוות דעת שאינן מהוות ייעוץ משפטי. אם אתה רוצה להיות בטוח תבקש אסמכתא בכתב מחברת הביטוח.

לצפיה ב-'מעניין איך זה מסתדר עם אפליקציות הקאר-פול כגון מוביט ו-וויז.'
מעניין איך זה מסתדר עם אפליקציות הקאר-פול כגון מוביט ו-וויז.
07/04/2017 | 21:15
4
14
לצפיה ב-'יצא לי פעם לקחת לנסיעה מישהו שמעורב בתהליך בוייז'
יצא לי פעם לקחת לנסיעה מישהו שמעורב בתהליך בוייז
07/04/2017 | 23:18
33
זאת הייתה הפעם הראשונה שאספתי נוסע דרך ווייז, דיברנו והוא סיפר לי שהוא בקשר עם החברה לגבי אופציית איסוף הנוסעים כי זה משהו שהוא מאמין בו ורוצה שיתפתח (הוא עובד בחברת היי טק ויש לו רכב חברה אבל מידי פעם הוא משאיר את הרכב לחברה שלו ומגיע בקאר שייר)
לדבריו ווייז עדיין לא נתנו את הדעת עד הסוף לנושא והן מצהירות בהסכם המשתמש שכל אחד צריך להסדיר את העניין מול חברת הביטוח שלו, כלומר הן נותנות לנו את הפלטפורמה, זורקות לנו גרושים כדמי השתתפות אבל במקרה ביטוח יזרקו אותנו לכלבים שנתמודד מול חברות הביטוח. מכיוון שזה הלך הדברים סגרתי את האופציה ואינני אוסף עוד נוסעים בשיטה הזאת עד שלא תהיה אמירה ברורה של חברות הביטוח שהן מכירות בזה (חשבתי לעבור לביטוח ישיר אבל התעריף שלה היה יקר יותר בכמה מאות שקלים ממה שאני משלם כיום כך שכל העסק היה לא כדאי בשבילי)
לצפיה ב-'זו בדיוק הסיבה שכל הנושא עכשיו חם. בעבר הייתה את הפסיקה של'
זו בדיוק הסיבה שכל הנושא עכשיו חם. בעבר הייתה את הפסיקה של
08/04/2017 | 09:32
2
28
בית המשפט העליון ששיתוף בהוצאות אינו הסעה בשכר ובה נגמר העניין.
עכשיו בגלל השיתוף באפלקציה שהופך את התחום להמוני וממוסד אז הנושא צף מחדש בכל עוצמתו.
השיתוף באליפקציה גם מעלה את רמת השיתוף מסביבה קרובה וחברים לשיתוף עם זרים על בסיס יומיומי בהיקפים גדולים.
נושא שהממונה על הביטוח יהיה חייב להתערב בו ולהסדיר אותו.
לצפיה ב-'ביטוח , מס הכנסה .. בטח עוד גורמים ייצטרפו לחגיגה'
ביטוח , מס הכנסה .. בטח עוד גורמים ייצטרפו לחגיגה
08/04/2017 | 09:52
8
לצפיה ב-'עד להסדרת הנושא אין לי כוונה להתעסק עם זה'
עד להסדרת הנושא אין לי כוונה להתעסק עם זה
08/04/2017 | 10:13
21
אין לי חשק להיות טסט קייס של חברות הביטוח אם חלילה יקרה משהו. כשהנושא יוסדר ויהיה ברור מה מותר ומה אסור אני אשקול אם להצטרף או לא.
לצפיה ב-'אז מה עושים?'
אז מה עושים?
05/04/2017 | 22:20
13
20
לצפיה ב-'פשוט לא מסיעים נוסעים בתשלום'
פשוט לא מסיעים נוסעים בתשלום
06/04/2017 | 05:53
12
62
בלי רשיון וביטוח מתאימים. גם חברות כמו אובר דורשות את זה מהנהגים שלהם.
לצפיה ב-'צריך לבדוק בביטוח ישיר'
צריך לבדוק בביטוח ישיר
06/04/2017 | 11:30
10
46
לפני כמה חודשים הייתה הודעה באתר של ביטוח ישיר שאין להם בעיה עם car share.
בינתיים ההודעה הזאת נעלמה, אבל אפשר לבדוק מולם אם זה עדיין תקף מבחינתם (וכמובן לקבל את זה בכתב)

לצפיה ב-'והנה ההודעה'
והנה ההודעה
06/04/2017 | 11:32
9
51
עכשיו כל אחד יעשה את השיקולים שלו אם זה משתלם לו או לא..

לצפיה ב-'מדובר על נסיעה משותפת'
מדובר על נסיעה משותפת
06/04/2017 | 16:17
8
50
כלומר נסיעה שהנהג היה עושה ממילא, אלא שנוסע מצטרף אליו והם מתחלקים בהוצאות הנסיעה. זה שונה מהמקרה פה בשרשור שהוא הסעת נוסעים בשכר, דבר שמצריך רשיון מתאים, ביטוח מתאים וגם דיווח למס ההכנסה.
לצפיה ב-'אני עושה את הנסיעה בכל מקרה. היא מצטרפת ומשלמת לי חלק '
אני עושה את הנסיעה בכל מקרה. היא מצטרפת ומשלמת לי חלק
06/04/2017 | 17:47
6
47
מההוצאה. היא מתאימה את עצמה לזמנים שלי

ובמקרה אני מבוטחת בביטוח ישיר
לצפיה ב-'הפתרו הפשוט לסיטואציה זו'
הפתרו הפשוט לסיטואציה זו
06/04/2017 | 21:37
5
50
זה שלפעמים את תסיעי את העובדת השניה ולפעמים להיפך. כך ההוצאות יתחלקו באופן טבעי בלי שכסף יחליף ידיים.
לצפיה ב-'אין לה רכב ואין לה רשיון'
אין לה רכב ואין לה רשיון
07/04/2017 | 01:45
4
14
לצפיה ב-'אז שפעם בחודש תקנה לך מתנה...'
אז שפעם בחודש תקנה לך מתנה...
07/04/2017 | 21:16
3
12
לצפיה ב-'בדמות מיכל דלק '
בדמות מיכל דלק
08/04/2017 | 09:53
9
לצפיה ב-'זה רעיון באמת. אולי תבדקו אם יש חברת דלק שמקבלת תלושי שי.'
זה רעיון באמת. אולי תבדקו אם יש חברת דלק שמקבלת תלושי שי.
08/04/2017 | 12:58
1
11
לצפיה ב-'בפז היו פעם כרטיסי תידלוק - אולי עדיין יש'
בפז היו פעם כרטיסי תידלוק - אולי עדיין יש
08/04/2017 | 21:58
24
השאלה אם אפשר לקנות רק אחד, או שצריך לקנות כמות גדולה יותר, כי בסופו של דבר זה מיועד לעסקים להגביל את הוצאות התידלוק שלהן.
לצפיה ב-'זה בדיוק המקרה'
זה בדיוק המקרה
07/04/2017 | 08:21
51
היא נוסעת לעבודה (נוסעת לשם בכל מקרה) ויש מישהי בלי רשיון ובלי רכב שמצטרפת אליה לנסיעה. זה מקרה קלאסי של קאר שייר

לצפיה ב-'לא רק עניין ביטוחי. מדובר באיסור המופיע בתקנות התעבורה'
לא רק עניין ביטוחי. מדובר באיסור המופיע בתקנות התעבורה
09/04/2017 | 09:12
24
יש "חלק" / "פרק" של מטען והסעת נוסעים, יחסית בהתחלה, נראה לי עוד לפני סעיף / תקנה 100 - מניח שזה יופיע באזור זה של התקנות.
לצפיה ב-'איזה מכשיר כדאי לרכוש (עד 1,500 ש"ח) שמתאים לחב' גולן טלקום?'
איזה מכשיר כדאי לרכוש (עד 1,500 ש"ח) שמתאים לחב' גולן טלקום?
05/04/2017 | 08:24
8
58
שלום.
אני מעונין להצטרף לחב' גולן טלקום ומבקש לדעת איזה מכשיר כדאי לרכוש (עד 1,500 ש"ח)?

סידור המאפיינים מ"הכי חשוב" ל"הכי פחות חשוב":
סוללה - שתחזיק כמה שיותר זמן.
מעבד - הכי טוב שניתן להשיג במחיר הזה.
מצלמה
תודה רבה
לצפיה ב-'אשתי קנתה את Samsung A5'
אשתי קנתה את Samsung A5
05/04/2017 | 09:06
60
והיא מאוד מרוצה, במיוחד מחיי הסוללה
לצפיה ב-'יש מישראל ויש מחו"ל...'
יש מישראל ויש מחו"ל...
05/04/2017 | 10:05
1
76
בישראל מוטורולה X PLAY...

מעבד סנאפדראגון 615, 1.7 גיגה + 4 ליבות & 1.0 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
זיכרון 16 גיגה + הרחבה...
RAM 2048...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה מאוד...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 21 מגה פיקסל באיכות טובה מאוד...
רדיו...
NFC...
LTE...
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו...
סוללה 3630 מילי אמפר שעה...
משקל 170 גרם...
הטענה מהירה...
ממשק המכשיר לוקח רק 5 גיגה מזכרון המכשיר...
ממשק נקי מאפליקציות מיותרות...
רמקול וספיקר בעוצמה טובה...
עוצמת שמע טובה באפרכסת....
עמיד נגד נתזי מים...

כתבה על המכשיר...

המחיר 1090 שקל...

----------------------------------------------------------------------------------------------

מחו"ל מוטורולה G4 דגם XT 1622...

מעבד סנאפדראגון 617, 1.5 גיגה + 4 ליבות & 1.2 ג'גה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
זיכרון 16 גיגה + הרחבה...
RAM 2048...
מסך 5.5 FULL HD באיכות מצויינת...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה...
מערכת הפעלה אנדרואיד 7 נוגט...
ממשק נקי מאפליקציות מיותרות...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...
רדיו...
LTE...
משקל 155 גרם...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
הטענה מהירה...
(אין NFC)...

כתבה על המכשיר....

המחיר באזור ה800 שקל כולל מיסים...

לצפיה ב-'ויש g4 plus מחו"ל דואל סים וnfc ובלי בלבולי מוח מטעים שלך'
ויש g4 plus מחו"ל דואל סים וnfc ובלי בלבולי מוח מטעים שלך
05/04/2017 | 18:44
50
חפש ותמצא במקום להעתיק כמו תוכי
לצפיה ב-'האם חייב חדש והאם הקנייה חייבת להיות בארץ'
האם חייב חדש והאם הקנייה חייבת להיות בארץ
06/04/2017 | 05:35
3
33
במחיר הזה אני הייתי מחפשת איזה סמסונג s6 או lg g5 se .
לצפיה ב-'כמובן מחפש ולא מחפשת , השעות המוקדמות של הבוקר'
כמובן מחפש ולא מחפשת , השעות המוקדמות של הבוקר
06/04/2017 | 07:27
11
לצפיה ב-'חוץ מלתת לינקים , לקרוא אתה יודע'
חוץ מלתת לינקים , לקרוא אתה יודע
06/04/2017 | 09:54
33
לדברי התובע, לאורך החודשים האחרונים הלכו והצטברו עדויות לטיפול קלוקל, בלתי מקצועי ומזלזל של רונלייט ו-LG בלקוחות המתלוננים. עוד לדבריו, בעבר הם היו שולחים טכנאי הביתה, והיום השירות הזה בוטל. הלקוח נדרש למסור את המכשיר לתיקון במעבדת שירות. משך התיקון לפחות שבוע ימים, ולרוב יותר מכך. בתקופה זו נותר הלקוח ללא מכשיר.

ההגדרה שפוגעת ב-gps ב-g5 זה החסכון בסוללה , הרכיב תקין וצריך לשנות שלא יחפש לפי הרשת ( ויחסוך בסוללה ) אלא שישתמש ב-gps עצמו .

לצפיה ב-'שיאומי נוט 4 עונה לא רע על הדרישות, וגם ישאיר לך עודף. '
שיאומי נוט 4 עונה לא רע על הדרישות, וגם ישאיר לך עודף.
07/04/2017 | 21:24
10
לצפיה ב-'אני נוסע בקרוב לארה"ב ורציתי לדעת איזה מכשיר תומך 4G'
אני נוסע בקרוב לארה"ב ורציתי לדעת איזה מכשיר תומך 4G
05/04/2017 | 03:14
8
47
שיכול לעבוד על גבי תשתית של הספק T-MOBILE

בפעם שעברה שהייתי שם הייתי עם מכשיר סיני DOOGEE X5

ובקושי היתה לי קליטה בדור 2G

ולא יכולתי לעשות כמעט כלום המייל לא עבד כמו שצריך ובקושי הצלחתי לשלוח 

הודעות בוואטסאפ

אחרי זה החלפתי לסים של AT&T ושם עבד לי 3G

הקטע הוא שיש לי פה בארץ דיל טוב סים של עם שיחות ללא הגבלה

בארה"ב וגם שיחות ללא הגבלה מארה"ב לארץ פלוס מספר נייח מקומי בארץ להתקשר לסים בארה"ב בחינם פלוס 1 גיגה דאטה לגלישה
וזה עולה 50 דולר לחודש זה סים של חברת LYCAMOBILE
שמשתמשת בתשתית של T-MOBILE

המכשירים שיש לי פה בארץ הם LG 2 MINI וגלקסי S4 GT I9505

שאלתי היא האם הם יעבדו עם דור 3 או דור 4 בארה"ב על גבי רשת T-MOBILE 

מישהו מתמצא בזה ?

לצפיה ב-'Google is your friend'
Google is your friend
05/04/2017 | 07:10
52
Is it? כנראה שלא.

בכל אופן,
LTE Frequencies:
1700 MHz & 2100 MHz AWS band 4
1900 MHz PCS band 2 (in refarmed areas)
Lower 700 MHz band 12 (in development) / in service in selected areas

3G/4G Frequencies (WCDMA):
1700 MHz & 2100 MHz AWS band 4
1900 MHz PCS band 2 (in refarmed areas)

2G Frequencies (GSM/GPRS/EDGE):
1900 MHz PCS band 2
קישורים:

אגב, המחיר שכתבת, $50, הוא יקר.
Ultrambile מציעה את אותו הדבר (עם יותר גלישה, כולל מספר גישה ישראלי [אבל לא ישיר, יש הסבר בסקירה שכתבתי]) ב-$30+מס מקומי (אם המספר יהיה ממדינות כמו ניו-המפשר/אוריגון, המס המקומי הוא 0%).
לפני כשנתיים כתבתי סקירה מקיפה למדיי:
קישור לאתר החברה: https://ultramobile.com/

אני מניח שהמחיר של LycaMobile נמוך יותר מ-$50, בדוק באתר שלהם.
חברה אחרת, מעט יקרה יותר - h2owireless - הרשת של at&t.

בדוק את מפות הפריסה של האזורים בהם אתה מצוי, ארה"ב מקום גדול.
לצפיה ב-'ה-9505 אמור לעבוד אבל לגבי המיני אני לא בטוח'
ה-9505 אמור לעבוד אבל לגבי המיני אני לא בטוח
05/04/2017 | 07:11
1
32
אתה יכול לראות כאן:
זה אמור להתאים לעניות דעתי.
אבל לגבי המיני זה תלוי איזה מכשיר יש לך ואם הוא תומך בLTE כי יש כמה סוגים של המיני הזה.
תוכל לבדוק גם את סוגיית המיני באתר שהבאתי לך לעיל.
פשוט תרשום במשבצת החיפוש את הסוג המדוייק של המכשיר שיש לך.
בהצלחה.
לצפיה ב-'עד שהגבתי גבי הקדים אותי קצת.'
עד שהגבתי גבי הקדים אותי קצת.
05/04/2017 | 07:13
12
לצפיה ב-'ל 9505 שנמכר בארץ אין את תדרי LTE של טמובייל או של ATT'
ל 9505 שנמכר בארץ אין את תדרי LTE של טמובייל או של ATT
05/04/2017 | 13:59
4
39
רק לתת הדגם שנמכר בארהב על ידי ATT היה את התדרים.
ל LG 2 MINI הרגיל אין בכלל LTE
ל LG MINI 2 LTE אין תדרי LTE אמריקאים.

לצפיה ב-'אתה צודק. תודה רבה לך על תשובתך'
אתה צודק. תודה רבה לך על תשובתך
06/04/2017 | 03:13
17
לצפיה ב-'T-Mobile מתמקדים ב-LTE'
T-Mobile מתמקדים ב-LTE
06/04/2017 | 05:47
2
24
מאז שהחלו בפריסה ב-2014 מירב המאמצים שלהם מרוכזים בתחום. יש הרבה אזורים ששודרגן מ-2G ישר ל-4 ואין בהם 3G בכלל. יש גם אזורים שכל מה שיש בהם זה LTE.

band 4 זה התדר המקורי שבו הם החלו את הפריסה ומכשיר שתומך בו יקלוט בערים.
band 2 משמש להסבה מהירה של דור 2 לדור 4 ללא צורך בהחלפת אנטנות והוא נפוץ באזורים יותר כפריים.

band 12 זה התדר הנמוך שמשמש באזורים ממש נידחים וכמו כן לשיפור הקליטה בתוך בנינים. בהרבה ערים בארה״ב צצו בשנים האחרונות מערכי אנטנות קטנות ברחוב והם בד״כ LTE  בלבד.

יש לטמבייל גם שימוש מועט ב-band 5 (תדרי 850MHz נישנים והטובים) ו-band 66.

לצפיה ב-'מפות כיסוי'
מפות כיסוי
06/04/2017 | 16:26
14
צריך לשים לב שבמפעילות וירטואליות או תוכניות prepaid אין בד״כ נדידה פנים ארצית (ואם יש אז אין data), שמהווה חלק ניכר מהכיסוי באזורים נידחים. המפעילה הוירטואלית היחידה על רשת T-Mobile שיש לה כיסוי מלא כמו למנויי postpaid היא גוגל, עם פרויקט פי.
לצפיה ב-'T-Mobile סוגרים את רשת UMTS בתדר 1900 במספר אזורים החודש'
T-Mobile סוגרים את רשת UMTS בתדר 1900 במספר אזורים החודש
06/04/2017 | 21:44
25
מדובר באזורים בהם יש להם יחסית מעט תדרים והם מתגברים את רשת הדור הרביעי על חשבון הדור השלישי.

https://support.t-mobile.com/docs/DOC-31961
לצפיה ב-'ה יוצא לקניות לדגם הבא'
ה יוצא לקניות לדגם הבא
04/04/2017 | 15:39
10
115
הצפי, כנראה, לשבעים מליון מריירים הנוהים אחרי הכת.

לצפיה ב-'ברור. מסכים לעולם לא נשברים ואף פעם לא צריך חלקי חילוף.'
ברור. מסכים לעולם לא נשברים ואף פעם לא צריך חלקי חילוף.
04/04/2017 | 18:10
3
60
(לא נכנסתי לתוכן, הסתכלתי רק על כתובת ה-url)
לצפיה ב-'אז רק 60 מליון? ואין הזמנות נוספות בהמשך?'
אז רק 60 מליון? ואין הזמנות נוספות בהמשך?
04/04/2017 | 20:23
2
42
לאן אתה חותר?
לצפיה ב-'"שהצפי, כנראה, ..." מבוסס על?'
"שהצפי, כנראה, ..." מבוסס על?
05/04/2017 | 10:01
1
17
לצפיה ב-'תשאל את התפוח. הם קונים, אז הצפי הוא שלהם'
תשאל את התפוח. הם קונים, אז הצפי הוא שלהם
05/04/2017 | 18:20
10
לצפיה ב-'עברית...'
עברית...
05/04/2017 | 08:40
4
50
דיווח: אפל הזמינה 70 מיליון מסכי OLED מסמסונג...
הדיווחים ממשיכים לזרום, לפי Nikkei אפל הזמינה מחברת סמסונג 70 מיליון מסכים קמורים בטכנולוגיית OLED...
היעד האייפון 8 החדש שאמור לראות אור בחודש ספטמבר...

לצפיה ב-'العربية؟ (וסליחה אם טעיתי באיות )'
العربية؟ (וסליחה אם טעיתי באיות )
05/04/2017 | 08:48
3
33
לצפיה ב-'סליחה, והקישור? מה זה ככה רק טיזינג'
סליחה, והקישור? מה זה ככה רק טיזינג
05/04/2017 | 11:47
2
18
לצפיה ב-'?'
?
05/04/2017 | 19:57
7
לצפיה ב-'-'
-
05/04/2017 | 18:17
11
לצפיה ב-'איך עוברים מסוני-קספריה, לגלקסי S7 '
איך עוברים מסוני-קספריה, לגלקסי S7
04/04/2017 | 12:46
2
46
האם אני חייבת לקנות נאנו סים?
כי יש אנשים שאמרו לי שפשוט אפשר לחתוך את הסים הנוכחי שיש אצלי. האם זה נכון?

לצפיה ב-'כן. המוכר יעשה את זה תוך ארבע ורבע שניות בממוצע.'
כן. המוכר יעשה את זה תוך ארבע ורבע שניות בממוצע.
04/04/2017 | 12:55
1
21
לצפיה ב-'וואו. לא יאומן. תודה רבה!'
וואו. לא יאומן. תודה רבה!
04/04/2017 | 13:00
16
לצפיה ב-'דרושה המלצה למעבדת תיקונים שעובדת '
דרושה המלצה למעבדת תיקונים שעובדת
04/04/2017 | 04:24
7
85
מהר ובמקום, אולי אפילו טכנאי שמגיע עד הבית - החלפת שקע טעינה למייזו וכפתור בית.

המכשיר באחריות, אבל השירות של באג ופלאפון שמתקנים כרגע בשמם לא שווה את הסבל הנפשי ובזבוז הזמן (בדיוק פרסם בפורום מייזו אדם ששלח מייזו להחלפת כפתור בית וקיבל אותו כעבור שבועיים במצב זהה).

לצפיה ב-'בבקשה. שירות ואחריות - "אמריקה"!!'
בבקשה. שירות ואחריות - "אמריקה"!!
04/04/2017 | 09:41
5
62
אה, גם המיקום אמריקה, אבל זה גם בסדר כי אנו בכפר גלובלי.
לצפיה ב-'לא הבנתי את השנינה'
לא הבנתי את השנינה
04/04/2017 | 13:10
4
19
לצפיה ב-'מה לא טוב בהמלצה שמכסה את מרבית ארה"ב?'
מה לא טוב בהמלצה שמכסה את מרבית ארה"ב?
04/04/2017 | 13:25
3
38
ייתכן שיש איזה מישהו ביישוב עזוז (אגב, מקום עם אנשים נפלאים!), אולי יעזור באותה המידה.

אה, רגע. אתה לא מסתובב באזור גבול ישראל-מצרים?
אז באמת ההצעה הזו לא רלוונטית.
לצפיה ב-'אתה מחפש פה איזה עניין לא מובן, אינני הכתובת צר לי. '
אתה מחפש פה איזה עניין לא מובן, אינני הכתובת צר לי.
04/04/2017 | 14:10
2
19
לצפיה ב-'כתובת זה רעיון מצוין! '
כתובת זה רעיון מצוין!
04/04/2017 | 18:08
1
36
כבר שללנו שטחים נרחבים בארה"ב ואזור גבול ישראל-מצרים.
לצפיה ב-'איזור המרכז/שרון, גמיש'
איזור המרכז/שרון, גמיש
04/04/2017 | 18:44
14
לצפיה ב-'המלצה אמיתית?'
המלצה אמיתית?
04/04/2017 | 13:11
48
מישהו?
לצפיה ב-'האם moto z play XT1635 מארה"ב יעבוד בישראל?'
האם moto z play XT1635 מארה"ב יעבוד בישראל?
03/04/2017 | 18:16
4
31
שלום לכולם,

לבתי ישנה הזדמנות לקנות moto z play XT1635 מארה"ב בכ - 400 דולר.
אנחנו לקוחות של גולן ,האם הוא יעבוד בישראל בצורה תקינה ומלאה?

תודה רבה מראש לכל העוזרים
לצפיה ב-'בהתבסס על המפרט המופיע בקישור - מתאים לכל הרשתות בישראל.'
בהתבסס על המפרט המופיע בקישור - מתאים לכל הרשתות בישראל.
03/04/2017 | 18:36
2
14
לצפיה ב-'תודה רבה . מה המספרים שמצויינים ? מה זה 3 ?'
תודה רבה . מה המספרים שמצויינים ? מה זה 3 ?
03/04/2017 | 18:56
1
22
לצפיה ב-'רצועות תדרים בדור הרביעי (LTE)'
רצועות תדרים בדור הרביעי (LTE)
03/04/2017 | 19:07
25

משרד התקשורת הקצה לחברות הסלולר - נכון לעכשיו - שימוש ב Band 3.
מהזכור לי, בעתיד, קראתי שיהיה גם שימוש ב Band 7.
לצפיה ב-'אם כבר בארה״ב ובמחיר הזה , לא כדאי ללכת על '
אם כבר בארה״ב ובמחיר הזה , לא כדאי ללכת על
03/04/2017 | 19:15
30
Oneplus 3t , אפשר למצוא את הגירסא העולמית עם משלוח מהיום למחר בכמעט אותו המחיר .

באמזון המחיר יותר זול עם משלוח מהיום למחר
לצפיה ב-'סים גלישה בכייף-רי-סין'
סים גלישה בכייף-רי-סין
03/04/2017 | 15:35
10
96
המלצות לסים לאי השכן, שהיום התברר לי שהוא יותר קרוב מאילת....

לצפיה ב-'עכשיו אתה כותב?!'
עכשיו אתה כותב?!
03/04/2017 | 16:34
9
87
לפני שבוע וחצי מספר אנשים שאני מכיר חזרו משם.
מה עשו?
מנוי חדש בגולן טלקום. שילמו 49 ש"ח על הסים, וחיוב יחסי של מספר הימים שהמנויים היו פעילים (עלות חודשית 99 ש"ח). היה שם אייפון, גלקסי 2 ועוד מכשיר סיני כלשהו עם המנויים של גולן, עבד בסדר גמור.

אפשרות נוספת - גלובל סים של פלאפון. עבד נהדר (אחד היה עם גלובל סים [גלקסי 3 עם רום של CM] ועוד שלושה עם גולן טלקום).

מתי אתה נודד לשם?
הגלובל סים שלי כרגע בצפון אירופה, אמור לחזור עד פסח. כמובן שאפשר לתאם שיועבר אליך.

שים לב - כל הנכתב מתייחס אך ורק לחלק הדרומי (יווני) של קפריסין.
בנוגע למרחק. מרגע שהגלגלים עוזבים את הקרקע ועד שהמטוס מקפץ שוב על מסלול הנחיתה, כ-30 שקות. מי יודע אם בכלל יש שיוט בטיסה הזו, אולי היא מורכבת מהמראה ונחיתה בלבד
לצפיה ב-'הבאת רעיון, הגלובל סים של פלאפון תופס גם בהונג קונג? '
הבאת רעיון, הגלובל סים של פלאפון תופס גם בהונג קונג?
03/04/2017 | 20:57
8
50
הגיחה לשכנים מיום חמישי עד פייסח, אבל בעוד חודש נסיעה יותר רצינית לשכנים של סין.

יכול להיות שאפילו נוכל לקבל את הגלובל סים באנחה מפלאפון.

לצפיה ב-'יאפ. עובד גם בהונג קונג.'
יאפ. עובד גם בהונג קונג.
04/04/2017 | 09:47
3
49
את שלי רכשתי בנקודת מכירה של פלאפון, לא הזמנתי דרך האינטרנט.
רשימת המדינות (הנוכחית) בהן הסים עובד - http://www.pelephone.co.il/uploadfiles/countries_i...

אני לא יודע אם הגלובל סים שלי יחזור עד יום חמישי, אם תרצה, אנסה לברר.
במדינות רבות, באופן כללי, המחיר של הסים טיפה יקר ביחס לסים מקומי. מצד שני, זה פתרון נפלא לגלישה שעובדת מייד בנחיתה במדינות רבות בעולם ועם תוקף של 3 שנים מרגע ההטענה כך שלא מדובר במוצר "חד פעמי המוגבל לאזור מסוים".
באחד הסיבובים שגלובל סים שלי עשה, היה שימוש מועט ביותר. האדם הגיע ליעד, השתמש בגלובל סים עד שרכש סים מקומי ביום המחרת.
לצפיה ב-'הסים חוזר במוצ"ש, לא השתמשתי בו '
הסים חוזר במוצ"ש, לא השתמשתי בו
04/04/2017 | 23:07
2
49
נחתתי ב8 בערב וקניתי סים מקומי בבוקר למחרת
תקף עד 1 במאי 
לצפיה ב-'בשבילי זה מאוחר מדי, אבל יש רבים וטובים מהפורום שיטוסו'
בשבילי זה מאוחר מדי, אבל יש רבים וטובים מהפורום שיטוסו
04/04/2017 | 23:28
34
אולי כדאי לפתוח את מדור המכירות מס' 13 מחדש
לצפיה ב-'לא רציתי לכתוב שזה אצל מי הסים. ההחלטה הייתה בידו '
לא רציתי לכתוב שזה אצל מי הסים. ההחלטה הייתה בידו
05/04/2017 | 07:12
31
לשם הבהרה - הסים ש-z1george רכש תקף עד ה-1 במאי.
הגלובל סים שאצלו תקף לעוד שנתיים וחצי ועוד קצת.
לצפיה ב-'עדכון: כמו הוט, אין פלאפון אחרת ! '
עדכון: כמו הוט, אין פלאפון אחרת !
05/04/2017 | 22:53
1
37
בחיי שהכוונה שלי היתה לרכוש את הגלובל סים של פלאפון.
הלכתי לעמדת שירות פיזית (כי הטיסה מחר).
ניגשתי
גיששתי
ביקשתי
ת'חננתי
והיא ישר אמרה לי לא!

הדקות  חלפו
ושיניתי את הטקטיקה
ניגשתי
גיששתי
ביקשתי
ת'חננתי
הדקות חלפו
אך הן עוד אומרות לי לא!

אז אני מקדיש לנציגות השירות של פלאפון בא.ת. תלפיות בירושלים את השיר.
לצפיה ב-'... אבל.. אבל למה לא יכלו לספק שירות יעיל כפי שאני קיבלתי'
... אבל.. אבל למה לא יכלו לספק שירות יעיל כפי שאני קיבלתי
06/04/2017 | 02:06
27
את הליך הרכישה שלי פרטתי בדיון אליו קישרתי קודם לכן.
התקשרתי לנקודת המכירה (לא מרכז שירות! אלא דוכן באמצע המעבר שהנהלת המקום החליטה להעיק על באי המקום כדי לרשום עוד כמה זוזים בעמודת ההכנסות), שאלתי אם אפשר להגיע ולרכוש גלובל סים, הנציגה אמרה לי - בוודאי! אפילו שמתי לך אחד בצד.

הגעתי, הנציגה לא ידעה בדיוק מה עליה לעשות, הצעתי שאסתובב מעט באזור ואשוב תוך כמה דקות. לאחר 10-15 דקות שבתי, הגשתי לנציגה 99 שקלים חדשים והיא בתמורה הביאה לי גלובל סים + דף נייר המתעד את הליך החלפת המזומן במוצר.

וזהו. זה הכל.

אם יהיה לך זמן, נסה - אולי - לעבור דרך קניון מלחה / תחנה מרכזית בנקודות שלהם המצויות באמצע המעבר, אולי יאירו לך פנים. כמובן, מומלץ להתקשר לפני, מספרי הטלפון מופיעים באתר של פלאפון.
לחלופין, אולי בכל זאת כדאי לשקול סים של גולן טלקום באחת מנקודות המכירה שלהם (יש מספר נקודות בדרום ירושלים: https://golantelecom.co.il/web/extDealers.php?name... או כמובן, רשתות שקם-אלקטריק / bestmobile / מחסני חשמל ואף בנקודות המכירה של גולן טלקום עצמם בקניון מלחה ובתחנה המרכזית.
שעות פעילות: מרגע שהנציג מגיע [ואחרי הקפה שלו ועד שהמערכת שלו נגישה] ועד שהנציג מחליט ללכת.
יש מעט מידע באתר גולן טלקום - https://golantelecom.co.il/web/point_of_sale.php
)

מי יודע, אולי בנקודות השירות המרכזיות הם מקובעים ש"חייבים להזמין מראש" או אסופת נציגים שלא באמת יודעים מה אפשר ומה אי אפשר לעשות (טוב, תמיד אפשר להעניק לך טבלט מתנה בגלל שחיכית כל-כך יפה בתור. וגם תושבת לרכב, וגם אנטי-וירוס לפלאפון ופתיל-מתכת פרימיום מסגסוגת משובחת לחילוץ הסים מהאייפון).
לצערי, לא אחת נתקלתי בנציגים כאלו שאין להם מושג מה אפשר לעשות ומה לא או שכלל אינם בקיאים בפרטים אלו ואחרים.

לצפיה ב-'לאחר שפלאפון סירבו/לא ידעו/לא הבינו מה זה גלובל סים........'
לאחר שפלאפון סירבו/לא ידעו/לא הבינו מה זה גלובל סים........
06/04/2017 | 09:38
1
24
מתאר לעצמי שיש מוצר דומה גם בחברות אחרות, לאו דווקא סלולריות,
ואיך שאני מכיר את חברות האפ"ס זה בטח יהיה גם יותר זול.

מי מכיר, מי שמע, מי יודע על מוצר דומה ?
לצפיה ב-'אולי תופתע אבל דווקא אין משהו דומה במחיר כה זול.'
אולי תופתע אבל דווקא אין משהו דומה במחיר כה זול.
07/04/2017 | 07:15
9
לצפיה ב-'שאלה בקשר לסוני אקספריה M5'
שאלה בקשר לסוני אקספריה M5
03/04/2017 | 09:37
22
70
פורסם בתקשורת שהיבואן של סוני מוזיל את מחירי הסמארטפונים 

אני שמתי עין על אקספריה M5 בגלל שדרישותי שיהיה במכשיר מסך 5, מצלמות איכותיות, עמידות בתקן IP68 נגד מים ואבק, וגם שאר המפרט של המכשיר מתאים לצרכים שלי

כרגע מחירו 1600 שקל 
בהוזלה של היבואן מחירו אמור לרדת לאזור מחיר של 1300 שקל

האם שווה לשלם על מכשיר כזה מחיר של 1300 שקל ?!
לצפיה ב-'אתה קונה מפרט או מכשיר ? '
אתה קונה מפרט או מכשיר ?
03/04/2017 | 10:05
21
42
 אם מכשיר בן שנה וחצי עם אנדרואיד בגירסה ישנה שלא יקבל עידכון מתאים לצרכים שלך ... תהנה .
לצפיה ב-'הבחור, מאז הגיע לפורום, מעלה מפרטים ושואל האם כדאי לו לקנות.'
הבחור, מאז הגיע לפורום, מעלה מפרטים ושואל האם כדאי לו לקנות.
03/04/2017 | 10:35
1
48
כבר שנה וחצי (אולי יותר?) הוא "מחפש לקנות מכשיר".
סתם עוד מפרסם מטעם..
לצפיה ב-'או שאולי הוא הסוחר הכושל ביותר, ותמיד נתקע עם סטוקים'
או שאולי הוא הסוחר הכושל ביותר, ותמיד נתקע עם סטוקים
03/04/2017 | 10:46
39
שאף אחד לא רוצה?
לצפיה ב-'התשובה גלומה בשאלתך'
התשובה גלומה בשאלתך
04/04/2017 | 08:40
18
44
המפרט לבד לא קובע אם לרכוש אותו או לא, ולא מפריע לי שהוא בן שנה וחצי

המכשיר מגיע עם מרשמלו, מצלמות איכותיות, תומך בתקן IP68, מסך 5 FHD איכותי עם RSISTANT GLASS, זיכרון 16/3, זה פחות או יותר מה שאני מחפש

מעניין אותי איך המכשיר מתפקד עם כל המכללים ביחד, האם המכשיר מתפקד בהרמוניה מבחינת חומרה ותוכנה ביחד ביום יום ?!

יש עוד אופציה, סמסונג S5 NEO אבל הוא לא מיובא דרך היבואן רישמי סאני
לצפיה ב-'איך כבר שנה ומשהו ועוד לא מצאת כלום?!'
איך כבר שנה ומשהו ועוד לא מצאת כלום?!
04/04/2017 | 08:46
4
17
לצפיה ב-'אני מתקשה להחליט, מרוב עצים לא רואים יער'
אני מתקשה להחליט, מרוב עצים לא רואים יער
04/04/2017 | 08:55
2
21
לצפיה ב-'רמת אמינות - ענבל אור'
רמת אמינות - ענבל אור
04/04/2017 | 09:00
1
14
לצפיה ב-''
04/04/2017 | 09:02
8
לצפיה ב-'אולי הוא מחפש תשובה *מסוימת*, ולא מוצא אותה'
אולי הוא מחפש תשובה *מסוימת*, ולא מוצא אותה
12
לצפיה ב-'"המכשיר מגיע עם..." '
"המכשיר מגיע עם..."
12
30
ושוב אתה במפרט , במספרים הלא חשובים ..
בעולם שבו החידושים הם על בסיס חודשי , מכשיר בן שנה וחצי רלוונטי כמו חיפושית שנת 73 ...

לצפיה ב-'הפוך, גוטה. דווקא לחיפושית שנת 73 יכול להיות "שיק רטרו" '
הפוך, גוטה. דווקא לחיפושית שנת 73 יכול להיות "שיק רטרו"
04/04/2017 | 09:01
11
9
לצפיה ב-'שיק זה נהדר , רטרו זה מעולה '
שיק זה נהדר , רטרו זה מעולה
04/04/2017 | 09:03
10
24
תנסה לחיות עם זה ביומיום...
לצפיה ב-'למה, עשיתי משהו רע שאני צריך לנהוג בזה?'
למה, עשיתי משהו רע שאני צריך לנהוג בזה?
04/04/2017 | 09:35
9
23
אני רק אומר שיש כאלה שיש להם שיקולים אחרים מאלו שלך או שלי. ספציפית לגבי ה-M5 אין לי מושג מה יש (או אין) באופן כללי, ובטח שלא מה יכול להיות מיוחד מספיק כדי לקחת אותו, אבל מי אני שאקבע לאחרים מה לקנות?
לצפיה ב-'זה בעצם כל העניין בפורומים , לא ? '
זה בעצם כל העניין בפורומים , לא ?
04/04/2017 | 09:45
3
18
ה"אחרים" שואלים ומקבלים מגוון שלם של תשובות . מי שלא רוצה תשובות - שלא ישאל (או שימשיך "להתייעץ" בדפי מפרט ) .

לצפיה ב-'לא. העניין הוא כיליון הזמן. לא? '
לא. העניין הוא כיליון הזמן. לא?
04/04/2017 | 09:48
1
10
לצפיה ב-'זה רק בימי חמישי אחרי א.צהריים ..'
זה רק בימי חמישי אחרי א.צהריים ..
04/04/2017 | 09:54
8
לצפיה ב-'עבור אנשים שבאים באמת לשאול - נכון'
עבור אנשים שבאים באמת לשאול - נכון
04/04/2017 | 09:57
19
אבל עבור כל "מקיאי המפרטים" והמפרסמים מטעם, אני חושב שהעניין בפורומים הוא אחר.
לצפיה ב-'תן לי כזאת חיפושית ואני מאושר עד הגג '
תן לי כזאת חיפושית ואני מאושר עד הגג
04/04/2017 | 12:49
4
18
מחליף בולמי זעזועים לבולמי אוויר (כי בכ"ז לא בא לי להרגיש כל בור ובור שיש בכביש) ומערכת סאונד טובה שתבלע את הרעש של המנוע (הדבר היחיד לדעתי ש"לא בסדר" ברכבים האלו ) , עושה אוברול למנוע שיתפקד כמו חדש ודופק לה צבע חדש ושם קוביות על המראה בשביל להשלים את הלוק של ערס מוביל קלאסי משנות השבעים
לצפיה ב-'ונוסע איתה בין דצמבר לאפריל '
ונוסע איתה בין דצמבר לאפריל
04/04/2017 | 13:07
3
17
בשביל שאר הזמן מחזיק מכונית של ממש עם מזגן

לצפיה ב-'NO BIGI יש גם קיט להוספת מזגן לחיפושיות הישנות ..'
NO BIGI יש גם קיט להוספת מזגן לחיפושיות הישנות ..
04/04/2017 | 13:23
5
לצפיה ב-'אולי אצלך בצפון הרחוק עד אפריל. במרכז זה עד מרץ, וגם זה בלחץ'
אולי אצלך בצפון הרחוק עד אפריל. במרכז זה עד מרץ, וגם זה בלחץ
04/04/2017 | 13:54
1
5
לצפיה ב-'עדיין נעים בחוץ עוד לא הופעל מזגן השנה ( נחכה למחר..) '
עדיין נעים בחוץ עוד לא הופעל מזגן השנה ( נחכה למחר..)
04/04/2017 | 13:55
5
לצפיה ב-'טעינה ברכב'
טעינה ברכב
03/04/2017 | 08:44
8
81
יש לי גלאקסי נוט 4.
שמתי לב, בתפעול המכשיר ברכב, כאשר ה - waze  ו - Bluetooth עובדים , המטען לא מצליח להטעין את המכשיר, ובנסיעה ארוכה, יש ריקון דיי מהיר של הסוללה.
המטען  ברכב  מיועד ל 2.1 אמפר, אבל בפועל לא מטעין יותר מ 0.43 אמפר.

יש פתרון ?

לצפיה ב-'לקנות מטען לרכב יותר איכותי...'
לקנות מטען לרכב יותר איכותי...
03/04/2017 | 08:57
5
28
לצפיה ב-'ולוודא שהכבל איכותי מספיק'
ולוודא שהכבל איכותי מספיק
03/04/2017 | 09:36
30
לצפיה ב-'זה מטען מקורי של סמסונג.....'
זה מטען מקורי של סמסונג.....
03/04/2017 | 12:46
3
68
יש לך קישור למשהוא איכותי ?
לצפיה ב-''
03/04/2017 | 15:11
13
לצפיה ב-'יש לי ניסיון חיובי מאוד עם חברות סיניות'
יש לי ניסיון חיובי מאוד עם חברות סיניות
03/04/2017 | 16:40
63
Blitzwolf (אפשר לקנות ב-Banggood, שער ההמרה שלהם לש"ח עומד על כ-1.5% ולכן לרבים כדאי לרכוש שם בשקלים ולא במט"ח. כמובן, תלוי בהסדר עם חברת האשראי).
Aunkey
Tronsmart

כמובן, בנוסף למטען, נדרש כבל שאינו זבל-סיני בסנט וחצי.

לצפיה ב-'זרם נמוך בד"כ מצביע על מטען \ כבל \ שקע טעינה פגום'
זרם נמוך בד"כ מצביע על מטען \ כבל \ שקע טעינה פגום
03/04/2017 | 18:33
53
זרם טעינה נמוך מצביע על התנגדות טורית גבוהה בדרך לסוללה (בין השנאי שמפחית את מתח הרשת {לפני היישור ,הייצוב ומעגל הטעינה}  עד להדקים של הסוללה עצמה) .

אם יש לך usb detector  והמתח תקין (QC או 5V ) אולם זרם הטעינה נמוך , תחליף לכבל 20AWG אמיתי.
במידה והכבל והמטען תקינים , קרוב לוודאי שישנה בעיה בתקע הטעינה.
החלף למכשיר עם צריכת זרם דומה ותבדוק.

בעקבות המלצות כאן בפורום קניתי מטען של אנקר שמתפקד בצורה מושלמת .
שים לב שככול שכבל יותר עבה ,כמו 20AWG , הוא יותר רגיש לקיפולים.
לצפיה ב-'אכן נתתם לי כיוון, ומצאתי את הבעיה....'
אכן נתתם לי כיוון, ומצאתי את הבעיה....
04/04/2017 | 18:48
50
הכבל .

כמו שהמליצו, שימוש ב usb detector מראה לך מיד מה קורה עם כבל תקין. או כבל לא תקין.

בכבל תקין הטעינה יכולה לנוע מ 1 אמפר ועד חצי מזה, עד שהסוללה נטענת.
בכבל שהיה לי, זה היה לא יותר מ 0.4 כול הזמן, והפעלת מספר אפליקציות במקביל רוקנו את הסוללה.

תודה.

חג שמח.
לצפיה ב-'מישהו יכול לעזור לי ולומר אם יש אפשרות לנתק אפליקציה אחת '
מישהו יכול לעזור לי ולומר אם יש אפשרות לנתק אפליקציה אחת
02/04/2017 | 16:55
12
86
מגישה לאינטרנט? אני רוצה שמי ששולח לי וואטסאפ לא יראה פעמיים וי אבל ששאר האפליקציות יעבדו כרגיל (למשל פנגו). עד עכשיו הייתי מעביר למצב טיסה וזה מונע גישה לאינטרנט לכל האפליציות. אודה לתשובה
לצפיה ב-'כלומר אתה רוצה לא לקבל הודעות וואטסאפ?'
כלומר אתה רוצה לא לקבל הודעות וואטסאפ?
02/04/2017 | 17:33
1
72
כי אין דרך שבה ההודעות יגיעו אליך אבל וואטסאפ לא ידעו ויסמנו את הוי השני אצל השולח.
לצפיה ב-'הכוונה שלי לזמן מוגבל ולא לתמיד. נניח לשעתיים אבל שאר הטלפון'
הכוונה שלי לזמן מוגבל ולא לתמיד. נניח לשעתיים אבל שאר הטלפון
02/04/2017 | 19:05
57
והאפליקציות יעבדו כרגיל
לצפיה ב-'אפשר לסמן שאנשי קשר לא יקבלו חיווי שקראת הודעות אבל...'
אפשר לסמן שאנשי קשר לא יקבלו חיווי שקראת הודעות אבל...
02/04/2017 | 20:07
9
65
זה עובד לגבי אנשי קשר בודדים ולא לקבוצות.
איש הקשר יראה שני ווי אפורים (לא כחולים שמראים שקראת).
אצלי למשל ניטרלתי את האפשרות שיראו מתי הייתי לאחרונה באפליקציה ואי חיווי קריאה. זה אומר שגם אני לא יכולה לראות אישורי קריאה וגם לא סטטוס של אחרים.
בהגדרות של הווטסאפ -->חשבון-->פרטיות גלול וסמן או בטל סימון של מה שאתה רוצה.
השאלה אם אתה רוצה לשחק עם ההגדרות בכל פעם שאתה כן רוצה שיראו/תראה סטטוס וקריאה, אם אתה רוצה שבאופן קבוע לא יראו/תראה את הסטטוס או שאתה רוצה להשאיר את ברירת המחדל.
לצפיה ב-'נכון חדבתי על האפשרות הזאת ואפילו ביצעתי אותה'
נכון חדבתי על האפשרות הזאת ואפילו ביצעתי אותה
02/04/2017 | 22:37
8
48
אבל זה מעצבן כל פעם לעשות את זה. אין אפשרות לנטרל אפליקציות מבלי למחוק??? חבל
לצפיה ב-'זה המחיר של הסלולארי והאפליקציות האלו - אובדן הפרטיות, '
זה המחיר של הסלולארי והאפליקציות האלו - אובדן הפרטיות,
02/04/2017 | 23:41
39
לנטרל לתמיד ואז אתה שומר על פרטיות אבל גם אתה לא תדע מי קרא את ההודעות שלך או לנטרל ולהחזיר בכל פעם מחדש ולהתעצבן.
כל אחד וההעדפות שלו.
לצפיה ב-'יש אפשרות לבחור שלא תהיה גישה לרשת לאותה אפליקציה'
יש אפשרות לבחור שלא תהיה גישה לרשת לאותה אפליקציה
03/04/2017 | 13:32
6
41
ואז בעצם היא לא תעבוד , האם זו הכוונה
לצפיה ב-'כן. איך עושים?'
כן. איך עושים?
03/04/2017 | 19:01
5
16
לצפיה ב-'יש לי את זה באייפון והיה לי את זה ב- 1+1 ברום של cm '
יש לי את זה באייפון והיה לי את זה ב- 1+1 ברום של cm
03/04/2017 | 19:24
4
34
באיזה מכשיר מדובר ?

בתמונה אפשר לראות איך זה נראה בליקו le max 2

לצפיה ב-'מכשיר סיני לא מוכר. מ"ה 5.1'
מכשיר סיני לא מוכר. מ"ה 5.1
03/04/2017 | 20:30
3
17
לצפיה ב-'אתה מתבייש להגיד את השם ?'
אתה מתבייש להגיד את השם ?
04/04/2017 | 05:32
2
12
לצפיה ב-'כן. אבל איך זה משנה? כל המ"ה זהות'
כן. אבל איך זה משנה? כל המ"ה זהות
04/04/2017 | 09:46
1
13
לצפיה ב-'מערכת ההפעלה כן , הממשק לא.'
מערכת ההפעלה כן , הממשק לא.
04/04/2017 | 09:50
22
כל חברה יוצרת מעטפת שונה מעל מערכת ההפעלה כדי להיות מיוחדת
לצפיה ב-'רכישה מוקדמת גלסקי S8 מאילת ?'
רכישה מוקדמת גלסקי S8 מאילת ?
02/04/2017 | 22:01
2
65
אני באילת ב 23-26 לאפריל..
האם ניתן לבצע רכישה מוקדמת ולבנות על כך שהמכשיר יגיע למלאי עד 26 לאפריל לכל המאוחר? או שזה סיכון?
לצפיה ב-'אולי בשנת 2018'
אולי בשנת 2018
02/04/2017 | 22:13
50
המכשיר עדין לא משווק בעולם ,אז איך יגיע בדיוק לאילת?

לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
03/04/2017 | 19:27
35
אמנם לפי הסעיפים הקטנים באתר של היבואנית- אתה יכול לשלם עכשיו 299 על הזמנה מוקדמת, ואז להגיע עם האישור על התשלום לאחת מהחנויות של הרשת כאשר המכשיר יגיע לחנויות ולרכוש אותו- ואז המחיר בסניף באילת אמור להיות ללא מע"מ.

אבל לפי התאריכים שאתה רושם, ובהתבסס על הכתבה הזאת- המכשיר יושק רק ב-25/4 כך שלא סביר שכבר למחרת הוא יהיה בחנויות ובטח שלא באילת.

אני כרגע בודק אופציה לקנות את המכשיר באילת כמה ימים מאוחר יותר- וגם כלל לא בטוח שהדבר יהיה אפשרי.

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו