לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3560035,600 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'מה ההבדלים בין ה- Motorola Moto G4 Plus 16GB'
מה ההבדלים בין ה- Motorola Moto G4 Plus 16GB
08/09/2017 | 13:35
2
34
לבין ה- Motorola Moto G4 16GB?
שניהם באותו מחיר באמזון- 149.9 פאונד.
איזה עדיף לקנות?
לצפיה ב-'הבדלים קטנים מאד אבל ה PLUS עדיף. מצלמה עם קצת יותר פיקסלים'
הבדלים קטנים מאד אבל ה PLUS עדיף. מצלמה עם קצת יותר פיקסלים
08/09/2017 | 14:00
1
39
16MGB במקום 13MGB  וכפתור בית עם קורא טביעת אצבע ב PLUS.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
08/09/2017 | 17:29
7
לצפיה ב-'מסך האייפון נשבר תמתינו - מעבדת אפל בישראל לא עומדת בעומס.'
מסך האייפון נשבר תמתינו - מעבדת אפל בישראל לא עומדת בעומס.
07/09/2017 | 09:51
60
לקוחות מתלוננים על עיכוב בשירות התיקונים וחוסר מענה במוקד השירות הטלפוני.
לצפיה ב-'למי שמבין'
למי שמבין
07/09/2017 | 01:44
14
110
היי, מכרתי למישהו מכשיר אנדרואיד והוא לקח אותו בלי לבדוק אותו ואח"כ התקשר אליי ואמר לי שאי אפשר להכניס אימייל ושם משתמש חדשים כי המכשיר רוצה את הישנים, יש לציין שהמכשיר עבר איפוס. מה עושים במצב כזה? יש אפשרות אחרת להירשם מחדש? 
לצפיה ב-'זה ההגנה מפני גניבה '
זה ההגנה מפני גניבה
07/09/2017 | 05:40
82
צריך להכניס את המידע ואז ניתן להכניס שם אחר.
ניתן להיכנס גם לחנות של גוגל דרך המחשב ולבטל את המכשיר תחת אותו האימייל שלך .
לצפיה ב-'מכשיר לאחר איפוס'
מכשיר לאחר איפוס
07/09/2017 | 08:00
11
67
דינו כמו מכשיר חדש.
אם יש למשתמש קושי בהגדרות חשבון ,זה לא חובה בשלב הראשון ,יוכל להגדיר חשבון בשלב יותר מאוחר .
עליו מובן לודא שהחשבון שהוא מנסה להכניס הוא קיים והסיסמא נכונה 
טלפון לאחר איפוס לא זוכר חשבונות ישנים

לצפיה ב-'אתה לא לומד מטעויות ?'
אתה לא לומד מטעויות ?
07/09/2017 | 09:46
2
64
לצפיה ב-'טעויות שלי?'
טעויות שלי?
07/09/2017 | 15:22
1
48
רוכש הטלפון יש לו חשבון gmail שונה לחלוטין ,אז אפילו אם יש לו אימות כפול ,את הבדיקה יעשה גוגל עם מספר הטלפון שלו ,ברגע שיכניס את הסים.

לצפיה ב-'זה שאתה מטעה אנשים , מסבירים לך ועדיין אתה מטעה.'
זה שאתה מטעה אנשים , מסבירים לך ועדיין אתה מטעה.
07/09/2017 | 17:15
63
יש נעילה למכשירים שאופסו בצורה קשה דרך הריקוברי ( מוודאים שהם לא אופסו אחרי שנגנבו ) על ידי שמבקשים את הסיסמא של המשתמש שעליו רשום המכשיר .
לא צריך שום סים ושום אימות כפול.
לצפיה ב-'אם לא בוצעה הסרת חשבון גוגל לפני הריסט אז המכשיר עדיין רשום '
אם לא בוצעה הסרת חשבון גוגל לפני הריסט אז המכשיר עדיין רשום
07/09/2017 | 11:09
6
55
בגוגל כשייך לחשבון.
ולכן חייבים או לשחרר אותו מהטלפון או דרך המחשב בחשבון של גוגל.
לצפיה ב-'אז ?'
אז ?
07/09/2017 | 15:27
3
50
בעיה של מי זה ,המוכר או הקונה .
טרם שמעתי שלאחר איפוס מכשיר יש לו נתוני חשבון זה או אחרעל המכשיר.
google מבצעים קישור בין חשבון למספר טלפון .
לא בין מכשיר למספר טלפון 
לצפיה ב-'מישהו הזכיר Factory Reset Protection ?'
מישהו הזכיר Factory Reset Protection ?
07/09/2017 | 16:44
1
62
shaulreznik העלה את זה כאפשרות .
אני אתה והמשתמש הממוצע לא משתמשים בזה מה גם שOrtali2412 ביצע factory reset ולא נתקל בבעיה כלשהי
תראה לי בטלפון שלך היכן זה נמצא .
אז מספיק עם הברברת 
לצפיה ב-'אתה סתם חופר לעצמך בור, FRP מופעל אוטומטית אצל הרבה יצרנים'
אתה סתם חופר לעצמך בור, FRP מופעל אוטומטית אצל הרבה יצרנים
07/09/2017 | 17:08
54
למשל חברה קטנה כמו סמסונג מפעילה זאת אוטומטית לכל הטלפונים מאז  אנדרואיד 5.1:

לצפיה ב-'איך מבצעים את הסרת השיוך'
איך מבצעים את הסרת השיוך
07/09/2017 | 17:12
1
73
דרך המחשב?
לצפיה ב-'כנס ללינק הזה במחשב ותנתק את המכשיר מהחשבון'
כנס ללינק הזה במחשב ותנתק את המכשיר מהחשבון
07/09/2017 | 17:28
48
לצפיה ב-'באיזה דגם מדובר?'
באיזה דגם מדובר?
07/09/2017 | 15:50
41
זה מה שנקרא FRP:
קרא החל מ"Open your device settings and remove any security you have for the lock screen"

לצפיה ב-'סוני אקספריה - האם צריך שני מגנים?'
סוני אקספריה - האם צריך שני מגנים?
07/09/2017 | 00:11
2
48
יש לי את מגן הסיליקון. האם זה יספיק למקרי נפילות וכדומה? או שממש צריך גם את מגן המסך?
לצפיה ב-'באיזה דגם של אקספריה מדובר?'
באיזה דגם של אקספריה מדובר?
07/09/2017 | 09:09
1
37
כייס סיליקון לא מספיק
כיום המכשירים מגיעים עם מסכים בטכנולוגיה עילית ומשוכללים מאוד
ואם נשבר המסך עלות התיקון תהיה גבוהה מאוד
במיוחד במכשירים שבקושי נמכרים בשוק (סוני) אשר באופן טבעי זה אומר שיש בשוק פחות חלקי חילוף לדגמים הללו
ואם כבר כן מוצאים אז המחיר שלו גבוה במיוחד
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/09/2017 | 15:14
24
מדובר בסוני אקספריה איקס
לצפיה ב-'בעקבות המלצות חמות מאתר זה'
בעקבות המלצות חמות מאתר זה
06/09/2017 | 19:56
7
99
רכשתי לפני מספר חודשים 2 מכשירי moto g4 . אני מאוד מרוצה מהם. לטעמי החלק של עלות/ תועלת משמעותי לטובה. כעת אני רוצה לקנות אחד נוסף לאשתי. הבעיה היא שבאיביי ראיתי שלא מוכרים יותר את מכשירי הדור השני אלא דור שלישי ורביעי. האם מישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין מכשירי הדור השני (שלי יש) שדרך אגב נמכרים היום גם בארץ לדור 3/4? הם יקרים יותר אך מה הם נותנים בתמורה? אציין שהבעיות היחידות שבמכשיר שלי זה שנפח האחסון הפנימי קטן, ולא ניתן להעביר אפליקציות לאחסון בכרטיס החיצוני, אלא רק תמונות וסרטים אבל לי האפליקציות מספיקות. בנוסף, שמשום מה בגוגל מפס לא ניתן לדייק את המצפן המובנה של המכשיר כך שלא ניתן ללכת ברגל כשהחץ מוביל אותך לכיוון ההליכה אלא הוא " תקוע" לכיוון אחר...אשמח להבהרות ממי שמתמצא.
לצפיה ב-'לעניות דעתי, זאת בעיה של מפות גוגל, לא של המכשיר'
לעניות דעתי, זאת בעיה של מפות גוגל, לא של המכשיר
06/09/2017 | 21:16
3
55
תתקין את Moovit ותבדוק אם הניווט באמצעותה כן מתרחש בהתאם למצפן.
לצפיה ב-'עם הוויז אין בעיות...'
עם הוויז אין בעיות...
06/09/2017 | 21:19
2
40
אני מדבר על הליכה רגלית. לא ראיתי שבמובאיט יש אופציה להליכה רגלית...
לצפיה ב-'גם התקנה מחדש של האפליקציה '
גם התקנה מחדש של האפליקציה
06/09/2017 | 21:22
1
37
גוגל מפס לא שינתה את הבעיה. ויש לך התיחסות לשאלה שלי לגבי ההבדלים בין דוא 2 לשלוש וארבע?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/09/2017 | 08:57
31
ההבדלים בין דור 2 3 ו4 באים לידיי ביטוי במהירות תעבורת הנתונים
ככל שהרשת חדשה ומתקדמת יותר (דור 3 UMTS או דור 4 LTE) המהירות עולה בדאונלאוד ובאפלאוד

באופן טבעי החברות מתחילות לפרק את התשתיות של הרשתות הישנות יותר
למשל דור 2 GSM המפעילות מתחילות לפרק את התשתיות של הרשת הזו
מפני שמדובר ברשת איטית מבחינת תעבורת נתונים והחברות מעדיפות לנצל את מיקום התשתיות של דור 2 ולהתקין במקום זה תשתיות של דור 4

לכן זה לא כ"כ חכם היום לרכוש מכשירים שתומכים רק בדור 2 GSM 
פירוק תשתיות של דור 2 GSM המשמעות של זה פחות קליטה ביותר ויותר אזורים בארץ

אם כיום רוצים לרכוש מכשיר חדש אפילו לא סמארטפון אלא רק מכשיר פשוט
כדאי מאוד להקפיד שהמכשיר יתמוך בדור 3 UMTS ומעלה

לצפיה ב-'קנית מכשיר MOTO G4 דור שני? G4 זה דור רביעי של סדרת G של '
קנית מכשיר MOTO G4 דור שני? G4 זה דור רביעי של סדרת G של
06/09/2017 | 23:49
2
45
MOTOROLA (שנקנתה עי לנובו).
G2 זה היה הדור השני.
וקונים אותו באמזון ולא באיביי, יוצא יותר זול (מקבלים זכוי על מיסים אירופאים) וגם יש אחריות של אמזון.
לצפיה ב-'תודה לעונים. השכלתי. בזאפ מוכרים את דור 2 ובאמזון ואיביי'
תודה לעונים. השכלתי. בזאפ מוכרים את דור 2 ובאמזון ואיביי
07/09/2017 | 15:54
1
30
דור 3\4 ומשם שאלתי...
לצפיה ב-'בזאפ לא מוכרים כלום... זאפ זאת פלטפורמה להשוואת מחירים.'
בזאפ לא מוכרים כלום... זאפ זאת פלטפורמה להשוואת מחירים.
08/09/2017 | 08:18
56
לצפיה ב-'שיאומי משיקה מכשיר במסגרת פרויקט אנדרואיד one'
שיאומי משיקה מכשיר במסגרת פרויקט אנדרואיד one
05/09/2017 | 23:35
4
80
מכשיר עם מערכת אנדרואיד נקיה , בלי הממשק של שיאומי.
תג מחיר בחו"ל - 230$ .

http://www.geektime.co.il/xiaomi-mi-a1-announced/a...
לצפיה ב-'זו המקבילה '
זו המקבילה
06/09/2017 | 06:52
1
92
של דגם Mi5x  שהושק בסין, פשוט בלי ממשק miui 
אולי גוגל מצאה את מי שייצר את הליין המוזל שלה בשנת 2018, לעולם השלישי,  במקביל לpixel שעולה פי 3

לצפיה ב-'זה נראה לי דווקא מכשיר מעניין. אני מקווה שזה יצליח'
זה נראה לי דווקא מכשיר מעניין. אני מקווה שזה יצליח
06/09/2017 | 09:17
63
ושיתרחב לעוד דגמים. אני אשמח ל"נקסוס" בטווח המחירים הזה, מאשר לשלם אפילו חצי על מכשיר שצריך לריב איתו כדי שיהיה ממשק נטול זבל סיני/הודי/קוריאני.
לצפיה ב-'יותר ויותר מכשירים חדשים מגיעים עם ממשק אנדרואיד טהור'
יותר ויותר מכשירים חדשים מגיעים עם ממשק אנדרואיד טהור
06/09/2017 | 08:49
1
78
עושה רושם שזה נכנס עכשיו לאופנה הנושא הזה

LENOVO K8 NOTE

MOTOROLA G5S PLUS

ESSENTIAL PH-1

שיאומי MI A1
לצפיה ב-'לא זוכר איזו מהחברות הסיניות, אולי UMI, לא מציעה בכלל ממשק '
לא זוכר איזו מהחברות הסיניות, אולי UMI, לא מציעה בכלל ממשק
06/09/2017 | 17:45
45
משלה.
לצפיה ב-'איך עושים עקוב אחרי לטלפון אחר?'
איך עושים עקוב אחרי לטלפון אחר?
05/09/2017 | 17:20
1
21
לצפיה ב-'איך אפשר לדעת אם אייפון מחו"ל יעבוד גם בארץ ?'
איך אפשר לדעת אם אייפון מחו"ל יעבוד גם בארץ ?
05/09/2017 | 16:28
1
26
האם מכשיר שהמוכר מצהיר שהוא GSM UNLOCKED  מבטיח לי שהוא יעבוד גם בארץ ? ואם לא איך אפשר לבדוק התאמה ?

תודה.
לצפיה ב-'עברתי לשאול בפורום iPhone. תודה.'
עברתי לשאול בפורום iPhone. תודה.
05/09/2017 | 16:39
13
לצפיה ב-'עידכון ב-LG-G6'
עידכון ב-LG-G6
05/09/2017 | 14:03
39
אומר שיש עדכון אבל כשמנסה להוריד אותו כותב לי, אחרי הרבה חשיבה, שיש בעיה להתחבר לשרת העדכונים ושאנסה מאוחר יותר. מאתמול זו ההודעה. גם מהטלפון וגם דרך המחשב וה- LG BRIDGE
לצפיה ב-'יש לי שאלה לגבי חיוג אוטו זמנית למספר פלאפון כלשהוא'
יש לי שאלה לגבי חיוג אוטו זמנית למספר פלאפון כלשהוא
05/09/2017 | 12:26
7
59
אוקי אז ככה עלתה לראשי שאלה אולי קצת נשמעת מטומטת אך מסקרנת אותי לדעת מה בעצם קורה אם עכשיו לדוגמה 2 אנשים מחייגים אלי לפלאפון אותו זמנית ממש מה יקרה בעצם במצב כזה האם רק מספר 1 מתוך 2 יצליח לחייג אלי או או אף אחד ?

תודה רבה
לצפיה ב-'שניהם גם יחד'
שניהם גם יחד
05/09/2017 | 12:51
44
מקבל שיחה ראשונה ,מעביר אותה להמתנה ,מקבל שיחה שניה ,יכול למתג בין שתי השיחות.
כמו כן מסוגל לבצע שיחת ועידה עד 3 משתתפים (אתה ועוד שניים)

לצפיה ב-'הראשון שיגיע ישמע צליל חיוג, השני ישמע צליל תפוס'
הראשון שיגיע ישמע צליל חיוג, השני ישמע צליל תפוס
05/09/2017 | 13:01
4
48
ואם שניהם מתקשרים באותה שנייה, אז מלאך מקבל את הכנפיים שלו .
לצפיה ב-'נשמע קצת פחות טוב בעברית '
נשמע קצת פחות טוב בעברית
05/09/2017 | 13:36
1
10
לצפיה ב-'תלונות לגבי העברית יש להפנות לאליעזר בן יהודה '
תלונות לגבי העברית יש להפנות לאליעזר בן יהודה
05/09/2017 | 14:54
10
לצפיה ב-'זהו אז בידיוק דיברתי על זה שאצל 2 מכשירים המספר מוקש'
זהו אז בידיוק דיברתי על זה שאצל 2 מכשירים המספר מוקש
05/09/2017 | 15:26
1
39
ואז אותם השניים לוחצים על חייג ממש אותו זמנית
לצפיה ב-'ועדיין, זמן תגובה של הטלפון, זמן תגובה של הרשת'
ועדיין, זמן תגובה של הטלפון, זמן תגובה של הרשת
05/09/2017 | 15:30
39
זמן תגובה של המרכזיה, זמן תגובה של המרכזיה של הקו המקבל... הסיכוי ששני אנשים יתקשרו בדיוק באותה מילישנייה למישהו כל כך קלושים שפשוט אי אפשר לדעת מה יקרה. אתה מוזמן לנסות ולראות שגם אם תלחץ באותו הזמן, טלפון אחד יתחיל להשמיע צלילים לפני השני.
לצפיה ב-'אתה מצוי בבידוד עקב פשע / חולי?'
אתה מצוי בבידוד עקב פשע / חולי?
08/09/2017 | 11:14
35
אם לא, אז... יש לי רעיון הזוי למדיי.
בצע ניסוי! סביר להניח כי לעיתים אתה מצוי באותו המתחם עם מאשר שני טלפונים ניידים.
לצפיה ב-'מה עושה חברת הסלולר אם חיוב אשראי חוזר? ותוך כמה חודשים ניתו'
מה עושה חברת הסלולר אם חיוב אשראי חוזר? ותוך כמה חודשים ניתו
05/09/2017 | 12:17
2
62
היי
במקרה וכרטיס האשראי חסום מה עושה החברה? יוצרת קשר? מנסה שוב לחייב אחר כמה ימים?
והם גובים עמלה חיוב על זה שלא הלך בפעם הראשונה?

וכמה חודשים מותר חוב עד לניתוק?
תודה
לצפיה ב-'למה שלא תפנה לחברה בה אתה מנוי ותשאל?'
למה שלא תפנה לחברה בה אתה מנוי ותשאל?
08/09/2017 | 11:18
1
28
חפש גם בהסכם ההתקשרות עליו אתה חתום.

היה לי מקרה עם golantelecom שהתשלום בוצע מידי חודש ב-paypal.
אדם שאני מכיר שכח לעדכן כרטיס ב-paypal כאשר תוקף הכרטיס הקיים חלף. הוא קיבל מסרון ודוא"ל מגולן טלקום בעניין שעליו להסדיר אמצעי תשלום וכי קיים חוב (ללא קנסות / תוספות) ועליו לשלם את החוב + לעדכן אמצעי תשלום בתוך X ימים ואם לא יבוצע הרי שהמנוי ייחסם ויחל תהליך גביה.
בתוך מסגרת הזמן, שילם את החוב (אך ורק גובה חיוב החשבונית ללא תוספות אלו ואחרות), עדכן אמצעי תשלום והכל בא על מקומו.
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
08/09/2017 | 12:53
10
לצפיה ב-'ניודים אוגוסט 2017.'
ניודים אוגוסט 2017.
05/09/2017 | 10:29
49
הוט מובייל חזרה להוביל את השוק הסלולרי עם 7,233 מתניידים חדשים.
גולן טלקום חזרה לאבד לקוחות לאחר שבחודש שעבר הצליחה לצמצם משמעותית את הנטישה שלה.
לצפיה ב-'שתי כתבות זהות עם מסקנות שונות - פייקניוז.'
שתי כתבות זהות עם מסקנות שונות - פייקניוז.
05/09/2017 | 10:03
9
110
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,...
למה שקע ה-USB במכונית מטעין את הסמארטפון כל כך לאט?
חברות המכוניות מנסות לגרום לדגמים שלהן להיות חכמים יותר, יעילים יותר ואפילו לנהוג בעצמם; אז למה הן עדיין לא מצאו דרך לגרום לאוטו להטעין את הסמארטפון בקצב נורמלי? על תקנים, טעויות מעגליות וחדשנות בחצי-כוח

יש דברים שאני לא מבין. למשל: המכוניות שלנו הופכות ליעילות יותר, חסכוניות יותר ומחוברות לרשת; בקרוב הן גם יעזרו לנו להתחמק מנהגים פרועים ואפילו ינהגו בעצמן. איך זה ששקעי ה-USB מטעינים כל כך לאט את הסמארטפון שלי?

גם ג'רמי קפלן מאתר דיגיטל טרנדס מצא עצמו מוטרד מהעניין - והלך לברר. מסתבר שכל שקעי ה-USB שבמכוניות מספקים זרם של 500 מיליאמפר, מין סטנדרט של התעשייה שתמצאו גם ביונדאי של הליסינג וגם בבנטלי של המנכ"ל. זאת, לעומת המטען הסטנדרטי שלכם, שמספק 2.4 אמפר. וזו הסיבה שכשמחברים את הסלולרי לשטקר שבמכונית, כל מה שעושים זה להאט את קצב כילוי הסוללה.

למה תעשיית הרכב לא מתקנת את העניין? הרי אין בעל מכונית שאין לו גם סמארטפון, ואינו משתמש במכשיר בנסיעה (טלפונים, ווייז); מה גרם לחברות להתעלם מעניין הטעינה הזה?

התשובה טמונה במסמך משנת 2000, שבו הגדיר פורום ההטמעה הבינלאומי של תקן ה-USB את המתחים, הזרמים וההספקים הנדרשים. כל יצרניות הרכב יישרו קו עם ההגדרות ההן, שאמנם השתנו עם הזמן והתירו טעינה של 1.5 אמפר ב-2008, אבל היצרניות נותרו עם הראש בחול. הזמנים השתנו והמכשירים שלנו צריכים קצת יותר מחצי אמפר כדי להיטען בקצב שמאפשר שימוש שוטף; תעשיית הרכב, פניה אל המחר, נתקעה עם הרגל ב-2000.

רוצים קצב נורמלי? התחברו לשקע המצת הטעות המעגלית הזו חוצה יצרניות ומדינות. חברות מסוימות לא טרחו לתקן את המצב בגלל קונספציית שימוש שגויה: חלקן מתייחסות אל שקע ה-USB לאו דווקא כנקודת טעינה, אלא כנקודת ממשק; עבורן, ברור שכל אחד ירצה לחבר את המכשירים שלו למכונית הנפלאה שלהם, להעביר מידע וקבצים. אבל טעינה? נו, הגזמתם.

מי שרוצה לקבל קצב טעינה סביר, יצטרך להשתמש במתאם USB לשקע ה-12V של המכונית, בו נמצא כברירת מחדל המצת הנשלף. אפשרות נוספת היא לבחור בדגם מכונית בעל טעינה אלחוטית, מה שזמין באירופה, בארה"ב וביפן. ומחייב סמארטפון שתומך בטעינה שכזו. אז מה קיבלנו? טעינה איטית של 1% בכל עשר דקות, פלוס מינוס. יצרניות הרכב לא יכולות להתקשט בנוצות של חדשנות, אם לא יפתרו את העניין הזה, שהוא פשוט להפליא, לא ישפיע מהותית על המכוניות ורק יועיל לנהגים.

עדכון: מספר יצרני רכב בישראל דווקא מוכרים מכוניות עם טעינה של יותר מחצי אמפר; למשל, מכוניות קאדילק, קיה ואחרות. יש בהן שקע אחד שמיועד לטעינת מכשירים. ואולם, זה עניין חדש יחסית; רוב המכוניות בכבישי ישראל (והעולם) אינן חדשות, אנשים הרי לא קונים אוטו בכל שנה. כולי תקווה שמעתה, כל המכוניות יימכרו עם שקע שיכול להטעין טלפון בקצב נורמלי.

למה השקע ברכב טוען את הסמארטפון כל כך לאט - ואיך לשפר את זה?
במכוניות רבות יש שקעי USB לטעינה אבל אם המכשיר בשימוש, ומריץ אפליקציית ניווט למשל, הוא יצרוך בשימוש הבסיסי הזה יותר אנרגיה ממה שהשקע בכלל מסוגל לספק

הסטנדרטים נקבעו לפני 17 שנה ולא עודכנו מאז. 
כל בעל רכב, עם חיבור USB באוטו, יודע עד כמה החיבור הזה לא יעיל בטעינת הסמארטפון. אם המכשיר בשימוש, ומריץ למשל אפליקציית ניווט, המכשיר צורך יותר אנרגיה ממה שהשקע מסוגל לספק וכך למעשה החיבור לחשמל רק מאט מעט את התקצרות חיי הסוללה.
שקע ה-USB מספק זרם של חצי אמפר לעומת מטען קיר של גלקסי S8, לדוגמה, המספק זרם של 2 אמפר. אתר הטכנולוגיה הפופולרי Digital Trends החליט לפצח את התעלומה מדוע השקע ברכב מוגבל כל כך, לבעיה ומי עומד מאחורי ההחלטה שמאמללת נהגים רבים בעולם.
גם אתר How To Geek הצטרף לאתגר, ואישר את הממצאים לאחר בדיקה בכמה כלי רכב שונים. "בדקנו בכמה כלי רכב עם שקע USB ומדדנו את עוצמת הזרם שיוצאת", נכתב "גילינו שבכל המכוניות הזרם עומד על חצי אמפר. זה מספיק כדי לספק אנרגיה לדיסק-און-קי אבל לסמארטפון שלנו זה לא מספיק כלל".

למרבה המזל אפשר להשתמש בשקע המצת, אבל עדיף היה אם יצרניות הרכב היו משדרגות את שקעי ה-USB. 
יצרנית הרכב היפנית "מאזדה" הגיבה באופן רשמי לפניית אתר Digital Trends ומסרה כי "ההספק הבינלאומי הרשמי לשקעי USB 1.0 ו-USB 2.0 הוא 500 מיליאמפר". הסיבה היא שמאזדה, ושאר יצרניות הרכב, סיכמו על הדרישות באפריל שנת 2000, ובמשך 17 השנים שחלפו מאז - שנים שאופיינו בקפיצה טכנולוגית אדירה - אף אחד לא נגע במפרט של USB 2.0. אין שום דבר שניתן לעשות כדי לתקן את זה, אך בעלי אייפונים יכולים להתנחם שמסיבה לא ברורה, האייפון מצליח למשוך זרם גבוה יותר של אמפר אחד.
למרבה המזל, לא נגזר עלינו לטעון את הסמארטפון באיטיות לנצח - הרי בכל רכב יש מצת סיגריות שמספק מתח של 12 וולט ולפחות 10 אמפר ברוב המכוניות. עם זאת, גם במטענים לרכב חשוב להיזהר ולא להזמין מטען ממקור מפוקפק או מיצרנית לא מוכרת במחיר נמוך במיוחד.

בחיפוש מהיר ברשת ניתן למצוא מטענים לרכב במחיר התחלתי של 29 שקלים, כמו המטען לרכב של חברת Apex, המגיע עם שני שקעי USB, הראשון נותן זרם של 2.4 אמפר והשני 1 אמפר. אם אתם רוצים ליהנות מטעינה מהירה בתקן Quickcharge 3.0, ניתן למצוא מטען של חברת אנקר מדגם QuickCharge PowerDrive + במחיר של 79 שקלים בלבד.
יש גם מטען קצת יותר חכם מאחרים של חברת Nonda; הוא יזכור את מיקום החניה שלכם ויציג אותו באפליקציה ייעודית. המטען מספק זרם של 2.4 אמפר בשתי היציאות שלו ומחירו 149 שקלים. יצרניות מוכרות נוספות הן Aukey, Apex וגריפין.

לצפיה ב-'אני חושב שאתה צריך לחזור לכיתה ב' לשיעור הבנת הנקרא'
אני חושב שאתה צריך לחזור לכיתה ב' לשיעור הבנת הנקרא
05/09/2017 | 10:28
6
66
בשתי ה"כתבות" (או לפחות במה שאתה הבאת) כתוב ששקע ה-USB ברכב מספק חצי אמפר, ובשתיהן כתוב שאם רוצים הטענה מהירה, צריך לקנות מטען חיצוני שיתחבר לשקע המצית. איזה "מסקנות שונות" בדיוק יש כאן?
לצפיה ב-'אכן לא מצליח לראות איפה המסקנות השונות - שלא לדבר על זה שכדי'
אכן לא מצליח לראות איפה המסקנות השונות - שלא לדבר על זה שכדי
05/09/2017 | 15:39
5
49
שמשהו יהיו "פייק-ניוז" הוא קודם כל צריך להיות... ניוז. אלו כתבות טכניות, לא חדשות.
מה שכן מעניין הוא הטענה שאייפונים מצליחים למשוך זרם טעינה גבוה יותר - איך בדיוק זה קורה אם השקע מספק רק חצי אמפר?!
ואישית, יוצא לי לנהוג בהמון מכוניות, ויש הבדלים משמעותיים מאוד בקצב הטעינה - בין בכלל לא, ועד כמעט כמו מטען קיר. אז הטענה לגבי זרם אחיד נשמעת לי לא נכונה.
אה, כן - ויש מטענים אלחוטיים גם במכוניות שמשווקות בארץ. יונדאי איוניק למשל.
לצפיה ב-'לגבי האייפונים, אולי מכיוון שאפל מתנגדת לכל תקן בינלאומי'
לגבי האייפונים, אולי מכיוון שאפל מתנגדת לכל תקן בינלאומי
05/09/2017 | 15:55
1
43
אז גם כבלי ההטענה שלה לא פועלים לפי התקן של ה-USB, ומושכים יותר מהחצי אמפר ש-USB אמור לספק. אבל זו לחלוטין השערה לא מבוססת, וכזו שאני אף פעם לא אוכל לבחון .
לצפיה ב-'אי אפשר לקחת יותר ממה ששקע יכול לתת. אלא אם משחקים '
אי אפשר לקחת יותר ממה ששקע יכול לתת. אלא אם משחקים
05/09/2017 | 16:23
37
עם המתחים, ואז אולי.
לצפיה ב-'שתי הכתבות עושות סלט.'
שתי הכתבות עושות סלט.
06/09/2017 | 09:26
2
51
מצד אחד רשום שבשקע USB רגיל ברכב יש תמיכה רק בחצי אמפר.
ומצד שני הם רושמים שהשקע של המצת ברכב תומך בלפחות 10 אמפר.

לא הבנתי למה באה הקביעה שאי אפשר להטעין סמארטפון במהירות רגילה או גבוהה ברכב?
פשוט רוכשים מתאם USB או מטען עם מתאם USB לשקע של המצת (2 אמפר במהירות רגילה ו4 אמפר במהירות כפולה QC3) וזהו.

לשם מה כל המלל בכתבות על כמה כוח מספק שקע הUSB שברכב ושההטענה דרכו איטית?

לצפיה ב-'מה לא ברור? תהו למה יש ברכב חיבור USB שהוא לא שווה כמעט כלום'
מה לא ברור? תהו למה יש ברכב חיבור USB שהוא לא שווה כמעט כלום
06/09/2017 | 10:14
45
כי אם מחברים אליו טלפון, אז הוא מטעין לאט.
ואיך "לעשות סלט" זה לפרט על החיבורים השונים שיש ברכב? אתה בכלל מבין את המשמעות של המילים שאתה כותב?
לצפיה ב-'הכל בסדר? לא ישנת טוב בלילה? '
הכל בסדר? לא ישנת טוב בלילה?
06/09/2017 | 15:19
32
איך בדיוק העובדה ששקע USB מספק חצי אמפר סותרת - או בכלל קשורה - לעובדה ששקע המצית מספק 10 אמפר (בדרך כלל 15, וזה בכלל ב-12V. משמע שכנראה אפשר לקבל 30A ב-5V עם ממיר יעיל).
אי אפשר לטעון מהר את הטלפון דרך שקע ה-USB. אפשר לטעון מהר דרך שקע המצת - או על ידי סוללת גיבוי...
לצפיה ב-'קראתי בריפרוף את מה שאתה רשמת כאן,לא נכנסתי לכתבות אבל'
קראתי בריפרוף את מה שאתה רשמת כאן,לא נכנסתי לכתבות אבל
06/09/2017 | 18:25
1
32
מה הבעיה להוסיף מוצר חיצוני כמו המוצר הבא ולסגור את הפינה הזאת ???

לצפיה ב-'אין שום בעיה - אבל השאלה שעלתה בכתבות (בשתיהן, בלי שום '
אין שום בעיה - אבל השאלה שעלתה בכתבות (בשתיהן, בלי שום
06/09/2017 | 19:43
25
מסקנות שונות) היא למה לא מעדכנים את התקן במכוניות כך שה-USB יתן יותר מחצי אמפר.
אגב, התשובה לזה, לפחות לפי הניסיון שלי, היא "כבר עדכנו".
לצפיה ב-'בחיוב אשראי של חברת סלולר מופיע שם מנוי/מספר או רק שם החברה?'
בחיוב אשראי של חברת סלולר מופיע שם מנוי/מספר או רק שם החברה?
05/09/2017 | 06:05
2
29
היי
בפירוט החודשי של כרטיס אשראי שמשלם לחברת הסלולר מופיע גם פרטים על איזה מספר בוצע התשלום או שם מנוי? או רק שם החברת סלולר ?
תודה רבה
לצפיה ב-'כמו בכל עסקה'
כמו בכל עסקה
05/09/2017 | 06:47
1
40
רק ממי החיוב נשלח. אין פירוט על מה הוא, בטח שלא פר מנוי. בשביל זה יש לך חשבונית חודשית.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/09/2017 | 12:14
5
לצפיה ב-'תוכנות אופיס וכרטיס סים זר'
תוכנות אופיס וכרטיס סים זר
05/09/2017 | 00:19
1
23
שלום לכולם

האם ניתן לעבוד עם תוכנות האופיס שלי על סים זר בחו"ל?
האם יהיה צורך להגדיר מחדש סיסמאות ותיבות דואר?

תודה רבה לכל מי שיכול לעזור

רונן
לצפיה ב-'אין קשר בין הסים לבין האפליקציות המותקנות על המכשיר'
אין קשר בין הסים לבין האפליקציות המותקנות על המכשיר
05/09/2017 | 07:40
19
הדבר היחיד שיכול לקרות זה שכאשר תכניס סים זר, אפליקציות של הודעות (וואטסאפ, למשל) עשויות לשאול אותך האם להחליף את המספר המזוהה של האפליקציה. במקרה כזה, פשוט מסרבים, ותוכל להמשיך לעבוד כרגיל עם המכשיר.
לצפיה ב-'בעיה בוואטספ'
בעיה בוואטספ
04/09/2017 | 14:14
8
91
מאז העדכון האחרון לא ניתן להתקשר למספר שרשום בתוך הודעה. הוא מופיע בשחור ולא בכחול. מישהו נתקל בתופעה הזאת?

לצפיה ב-'חשבון GMAIL '
חשבון GMAIL
04/09/2017 | 18:27
7
62
צריך להיות קשור לישראל.
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
04/09/2017 | 20:17
6
54

אבל לא הבנתי איפה משנים מיקום. בהגדרות של חשבון ג'ימייל? אם תוכל לשלוח לי קישור מדוייק יותר זה ממש יעזור לי. ניסיתי את כל ההגדרות שקיימות ולא מצאתי מיקום מדינה. עד עכשיו עבד לי מצויין איך שעדכנתי את האפליקציה משהו השתבש.
תודה רבה על התייחסותך
לצפיה ב-'הקישור מדויק'
הקישור מדויק
05/09/2017 | 08:14
5
31
יש שם שני מצבים ,מיקום במחשב ומיקום בטלפון .
תעקוב אחרי הבדיקות וההגדרות שצריך לבצע

לצפיה ב-'לדוגמא'
לדוגמא
05/09/2017 | 09:08
4
36
ב gmail הגדרות >מספרי טלפון >מיקום ישראל

לצפיה ב-'כבר מופיע לי במדינה ישראל'
כבר מופיע לי במדינה ישראל
05/09/2017 | 14:13
3
25
זה יכול להיות קשור למשהו אחר?
הטלפון שלי lg g2 יכול להיות קשור לזה שהטלפון יחסית ישן?
לצפיה ב-'לא חושב'
לא חושב
05/09/2017 | 14:24
2
19
נסה פורמט מלא של מספר טלפון =  פלוס ו 972 שאין אחריו אפס

לצפיה ב-'תבדוק גם הרשאות'
תבדוק גם הרשאות
05/09/2017 | 14:31
1
19
הגדרות טלפון > אפליקציות >whatapp > הרשאות > הכל

לצפיה ב-'על פניו הכל נראה תקין'
על פניו הכל נראה תקין
07/09/2017 | 00:21
21
אבל עדיין מספר בתוך ההודעה לא מופיע בכחול.
אני אמתין, אולי בעדכון הבא זה יסתדר מעצמו.
תודה רבה על הנכונות לעזור

לצפיה ב-'Freesim'
Freesim
04/09/2017 | 06:47
17
159
אני טסה בקרוב לארה"ב ומחפשת חבילה גדולה לחו"ל.
הציעו לי בfreesim חבילה 30gb ל30 יום, שיחות לארץ ובארה"ב, sms, גלישה של 4G וכיסוי של Simple mobile.
האם אתם מכירים את Freesim? יש המלצות? האם יש משהו שאני צריכה לדעת?

תודה מראש
לצפיה ב-'כמה ימים הנסיעה? למה צריך חבילה גדולה? מה המחיר?'
כמה ימים הנסיעה? למה צריך חבילה גדולה? מה המחיר?
04/09/2017 | 06:50
11
20
לצפיה ב-'קצת פחות מ30 ימים'
קצת פחות מ30 ימים
04/09/2017 | 07:20
10
41
החבילה עולה 360 ש"ח בערך.
לצפיה ב-'למה נפח גלישה כל כך גדול? את כל היום גולשת?'
למה נפח גלישה כל כך גדול? את כל היום גולשת?
04/09/2017 | 07:36
9
18
לצפיה ב-'אני רוצה חבילה גדולה'
אני רוצה חבילה גדולה
04/09/2017 | 07:59
8
42
כדי שלא יהיה מצב שאשאר בלי כלום. זה יותר מדי לדעתך?
לצפיה ב-'30 ג'יגה ל-30 יום אומר שזה ג'יגה ליום'
30 ג'יגה ל-30 יום אומר שזה ג'יגה ליום
04/09/2017 | 08:49
4
42
אם לא משתפים את האינטרנט בין מספר מכשירים, ו/או רואים הרבה סרטונים ביוטיוב כל יום, זה הרבה יותר מדי. מה הצריכה שלך בארץ? גם אם תניחי שתשתמשי יותר, כי תגלשי הרבה יותר לחפש מידע, אז עדיין לא סביר שתגיעי ל-30 ג'יגה.

אני מבין את הרצון שלא להיתקע, אבל השאלה היא מה העלות של זה, וכמה יעלה לך לקחת חבילה קטנה יותר (שאני לא יודע להמליץ), וכמה יעלה לך להגדיל אותה.
לצפיה ב-'כתבתי מה העלות למעלה'
כתבתי מה העלות למעלה
04/09/2017 | 09:05
3
33
השאלה היא איך חברת FREESIM, האם אפשר לסמוך עליה והאם הגלישה שלי תהיה טובה ומהירה?
יש כיסוי של SIMPLE MOBILE.
לצפיה ב-''
04/09/2017 | 09:46
2
40
יש הבדל בצבעים , כדאי לבדוק מה הוא אומר 
יש שם אותיות קטנות שכדאי לקרוא 
לצפיה ב-'כל האזורים שאני מתכננת'
כל האזורים שאני מתכננת
04/09/2017 | 10:15
30
להיות מסומנים בצבע ירוק, זה אומר שזה בסדר, נכון?
לצפיה ב-'Simple Mobile זו מפעילה וירטואלית'
Simple Mobile זו מפעילה וירטואלית
04/09/2017 | 16:07
38
שמשתמשת ברשת של T-Mobile. חבילה ״בלתי מוגבלת״ שלהם (שזה כנראה מה שהציעו לפותחת השרשור) עולה $50 לחודש, כך שדי ברור שהמחירים של Freesim מופרזים. גם בחבילות הקטנות יתר של 1/2/6GB אם מסתיימת המכסה יש האטה למהירות של 2G ולא ניתוק, אז בכלל אין שום צורך בחבילה הגדולה יותר. נראה שהרבה יותר זול יהיה להמנע מהמתווכים ולרכוש SIM מקומי אחרי הנחיתה.

לצפיה ב-'איזו חבילה יש לך בארץ? האם החבילה צריכה לשרת כמה טלפונים?'
איזו חבילה יש לך בארץ? האם החבילה צריכה לשרת כמה טלפונים?
04/09/2017 | 09:06
2
24
האם את מתכוונת כל היום לשמוע מוזיקה ולהוריד סרטים באינטרנט?
האם תחברי לאינטרנט הזה טאבלטים או לפטופים?

30G זה הרבה מאוד אם את בעיקר רוצה לטייל.
אם תרצי לראות סרט בכל ערב ייתכן שתצטרכי גם 100G

יש גם אינטרנט אלחוטי בחינם בהרבה מקומות
לצפיה ב-'בפעם האחרונה שהייתי'
בפעם האחרונה שהייתי
04/09/2017 | 09:20
1
32
בארה"ב לא היה לי אינטרנט בקלות.
בגדול אני אעשה את השיקולים שלי, כי יש כל מיני חבילות, השאלה היא איך חברת freesim? והאם יהיה לי אינטרנט מהיר כשיש כיסוי של SIMPLE MOBILE?
לצפיה ב-'freesim נותנים לך סים של T-Mobile האמריקאית'
freesim נותנים לך סים של T-Mobile האמריקאית
04/09/2017 | 16:09
49
בקניה מקומית בארה"ב תקבל במחיר נוח יותר 
לצפיה ב-'להדגשה - האם מישהו מכיר את freesim ואת simple mobile'
להדגשה - האם מישהו מכיר את freesim ואת simple mobile
04/09/2017 | 09:47
1
13
לצפיה ב-'החברות האלה'
החברות האלה
04/09/2017 | 13:18
27
טובות? אפשר לסמוך עליהן? תהיה לי קליטה טובה ואינטרנט מהיר עם החברות האלה?
לצפיה ב-'מישהו יכול למצוא לי באתר'
מישהו יכול למצוא לי באתר
04/09/2017 | 19:58
1
22
של t-mobile את רשימת החבילות שהם מציעים? לא הצלחתי למצוא.
אני רוצה חבילה עם הרבה ג'יגה בארה"ב. תודה.
לצפיה ב-'סים לאמסטרדם באוקטובר , אפשרויות'
סים לאמסטרדם באוקטובר , אפשרויות
04/09/2017 | 05:46
3
23
1. גולן עם כל המעבר , הפניית שיחות ושיחות כרגיל מהארץ 70 ש״ח
2. גלובל סים 50 ש״ח ללא שיחות ( יש לי שם איזה 300 מ״ב ככה שיכול להיות שאני לא אצטרך לשלם
3 סים מקומי , אני נוחת בבריסל בראשון ככה שלפחות עד הערב הראשון אני אהיה בלי ואצטרך למצוא חנות שפתוחה בראשון .

לדעתי 1 זה הכי טוב , אני אשמח לשמוע רעיונות אחרים.
לצפיה ב-'כמה זמן בחו״ל ולמה לא וואלה מובייל בפורמט של סים נוסף?'
כמה זמן בחו״ל ולמה לא וואלה מובייל בפורמט של סים נוסף?
04/09/2017 | 06:56
2
24
או בפורמט של ניוד
לצפיה ב-'מתכוון לקחת קוו ולנתק אחרי הנסיעה'
מתכוון לקחת קוו ולנתק אחרי הנסיעה
04/09/2017 | 07:20
1
22
לא מוכן לשלם לחברות את כל הקטע עם הדמי מעבר , נסיעה לשבוע , לא שמעתי ביקורות לטוב ולרע לגביהם.
האמת שאם הזים שם בחינם או ב-10 ש״ח הם יוצאים הרבה יותר זולים
לצפיה ב-'בדיוק. שבוע עם וואלה מובייל יעלה כ 30 ש"ח (25+6 סים בקופיקס)'
בדיוק. שבוע עם וואלה מובייל יעלה כ 30 ש"ח (25+6 סים בקופיקס)
04/09/2017 | 07:39
23
בגולן אותו שבוע יעלה 19 הסים (אם אין לך) פלוס 30 התחברות + 25 חיוב יחסי.

לגבי קופיקס - יש סיכוי שאם תקח סים בחינם מחנות בג (רשת pmobile) תוכל להפעיל אותו בקו של וואלה מובייל ואז גם הסים בחינם.
וואלה מובייל זה מפעיל וירטואלי על רשת פלאפון (זה בעצם מסלולים אחרים על רשת פלאפון)
לצפיה ב-'תוצאות סקר המכשירים הגדול '
תוצאות סקר המכשירים הגדול
02/09/2017 | 23:05
75
154
תהיו לי בריאים !
  • איך מכניסים לאקסל מגן ורוד של אשתי, 3 מגינים שהזמנתי ברשת או מגן עם כיס ? לא מכניסים !
  • סיכמתי את הנתונים שרשמתם, הוספתי את מה זכרתי, לא הלכתי לעשות תחקיר כמה זיכרון יש ל-G5 או איזה מסך יש לנקסוס 5
  • התעלמתי מאייפונים...
המשך>>
תהיו לי בריאים !
  • איך מכניסים לאקסל מגן ורוד של אשתי, 3 מגינים שהזמנתי ברשת או מגן עם כיס ? לא מכניסים !
  • סיכמתי את הנתונים שרשמתם, הוספתי את מה זכרתי, לא הלכתי לעשות תחקיר כמה זיכרון יש ל-G5 או איזה מסך יש לנקסוס 5
  • התעלמתי מאייפונים עם אנדרואיד, והאמת מאייפונים בכלל.
  • סה"כ מדובר ב-26 מכשירים.
חכו, הנתונים עוד מעט יגיעו.....

לצפיה ב-'טלפון לילדה'
טלפון לילדה
03/09/2017 | 15:44
20
81
הי.מחפש טלפון ראשון לילדה בכיתה ד
הומלץ לי טלפון   exiomi Redme note 4x
שהוא במחיר של 670 שזה בערך התקציב.
מבדיקה באינטרנט ראיתי גם טלפון של סמסונג גלקסי J7 שגם הומלץ.
המחיר של הגלקסי קמצ מעל התקציב- 900+ .
אשמח להמלצה על אחת משני הטלפונים. עד כמה יש הבדל הנייהם ואולי הכלל כדאי ללכת על משהו אחר.

תודה ואחלה יום

לצפיה ב-'השיאומי עדיף , תקנה לה את הדגם עם קוולקום 625 ורום גלובלי.'
השיאומי עדיף , תקנה לה את הדגם עם קוולקום 625 ורום גלובלי.
03/09/2017 | 16:37
2
60
לבת שלי יש אותו כבר חצי שנה + ומרוצה ממנו .
לצפיה ב-'תודה. ביקורות'
תודה. ביקורות
03/09/2017 | 16:50
1
65
לפחות בזאפ הביקורות לא משהו בלשון המעטה.. קצת מרתיע..
ה J7 לשם השוואה מקבל ביקורות טובות בהרבה..

אגב ראיתי השהגיע עכשיו J7 דגם pro - אבל עולה עוד איזה 400- לא רלוונטי..

עדיין מבולבל..
לצפיה ב-'יש לי שני מכשירים של רד מי נוט 4X אחד '
יש לי שני מכשירים של רד מי נוט 4X אחד
03/09/2017 | 18:55
71
של 32gb עם קוואלקום 625
השני עם 64gb ועם מדיהטק הליו x20.

שניהם עובדים מצויין , אין שום בעיה עם הממשק ,
עלות תועלת התמורה טובה מאוד.

זו המלצה שלי .
אולי לאחרים יהיו תובנות אחרות...

לצפיה ב-'גם זה יספיק'
גם זה יספיק
03/09/2017 | 18:43
55

מכשיר מצוין שקניתי לשני מבוגרים מבסוטים.

נ. ב. ילדים נוהגים לאבד/לשבור מכשירים, ככה שבגילאים הללו כל המוסיף גורע. קרי, עדיף לקנות מכשיר זול ואמין ולקוות שישרוד תקופה סבירה אצל המשתמש הצעיר
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
04/09/2017 | 09:01
15
62
במכשירים תוצרת סמסונג וLG חשוב מאוד לרכוש אותם עם רום ואחריות של היבואן הרישמי של סמסונג (סאני) וLG (רונלייט) בישראל
אחרת בעדכוני תוכנה דרך OTA העברית נמחקת מתפריט המכשירים

וזה אומר שהסמסונג J7 PRIME גירסה 32/3 מכשיר יבואן רישמי יעלה 1,190 שקל
(מכל סידרת J של סמסונג גירסה 32/3 הPRIME הוא הדגם הכי מוצלח)
אבל
המחיר יקר מדי
מעבד אקסינוס עם ביצועים בינוניים בלבד במבחני אנטוטו הוא מקבל בסביבות 40,000 נקודות 
הרמקול והספיקר חלשים
סנסור טביעת האצבעות גרוע
היתרון של המכשיר זאת המצלמה ומסך GORILLA GLASS

לעומת זאת
שיאומי REDMI NOTE 4 עם מעבד קוואלקום במבחני אנטוטו מקבל בסביבות 60,000 נקודות
שיאומי REDMI NOTE 4 עם מעבד מדיהטק במבחני אנטוטו מקבל בסביבות 85,000 נקודות
סנסור טביעת האצבעות עובד בצורה מצויינת
הסוללה 4,100 מ"א
החיסרון העיקרי שלהם זאת מצלמה בינונית ומטה

לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/09/2017 | 09:16
14
30
ב g mobile ראיתי דגם עם אחריות יצרן ב 980.
לגבי השיומי, הביקורות לפחות הזאפ מדברות על בעיית אמידות וחוזק של המכשיר ( ומצלמה..). לאור זה שמדובר בטלפון לילדה קטנה אני קצת חושש..

אם ננטרל את נושא המחיר, גם אז שיומי עדיף?
שוב תודה.
לצפיה ב-'נראה לי נלך על השיומי וזהו..'
נראה לי נלך על השיומי וזהו..
04/09/2017 | 09:35
13
42
מה לקחת - 
Xiaomi Redmi Note 4X 64GB 4GB MediaTech 
או
Xiaomi Redmi Note 4X 32GB 3GB Qualcomm 

(אגב ב wisebuy הסמסונג J7 דווקא מקבל מחמאות..)
תודה (מקווה שסוף חפירה)
לצפיה ב-'עוד דגם שיומי'
עוד דגם שיומי
04/09/2017 | 09:59
41
קלטתי שיש גם את 
Xiaomi Redmi Note 4 64GB 4GB Qualcomm 
עולה עוד איזה 300 ש"ח לעומת השניים האחרים.

שווה את ההשקעה?
לצפיה ב-'מחמאות מחמאות'
מחמאות מחמאות
04/09/2017 | 10:15
11
67
אבל J7 PRO (מכשיר יבואן רישמי) מגיע עם גירסה אחת בלבד 16/3 וזה חיסרון מהותי
מחיר מכשיר יבואן רישמי 1399 שקל

J7 PRIME דגם 32/3
בגומובייל לא מדובר על מכשיר יבואן רישמי
פה מדובר על מכשיר יבואן רישמי

שיאומי REDMI NOTE 4 לכל החברים שלי יש את המכשיר עם מעבד מדיהטק גירסה 64/4
אבל גם הדגם עם מעבד קוואלקום גירסה 32/3 מכשיר טוב זול וחסכוני מבחינת זמן הסוללה ואמור לקבל בקרוב אנדרואיד 7 נוגט (דגמי המדיהטק לא יקבלו נוגט)
לצפיה ב-'אחרון ודי..'
אחרון ודי..
04/09/2017 | 11:12
10
55
שווה להשקיע עוד 250-300 בשביל ה 
Xiaomi Redmi note 4 64GB 4GB – Qualcomm

או להשאר עם אחד מהשניים האחרים..?
1. Redmi Note 4X 32GB 3GB Qualcomm גלובלי Xiaomi
2. Redmi Note 4X 64GB 4GB MediaTech גלובלי Xiaomi

תודה 
לצפיה ב-'אולי בכל זאת..'
אולי בכל זאת..
04/09/2017 | 13:36
7
29
.
לצפיה ב-'מהכרות שלי עם בנות...הרבה מאוד תמונות , 1,000 קבוצות '
מהכרות שלי עם בנות...הרבה מאוד תמונות , 1,000 קבוצות
04/09/2017 | 13:55
6
55
ווטסאפ, אינשטוש וכו' , קח את ה-64GB שיהיה לה הרבה ספייס לתמונות,
לבת שלי לקחנו את ה-32GB וכבר אין מקום לכלום, קניתי לה כרטיס הרחבה... 
לצפיה ב-'גם הקוואלקום עדיף מבחינת זמן סוללה.'
גם הקוואלקום עדיף מבחינת זמן סוללה.
04/09/2017 | 13:57
3
18
לצפיה ב-'לא ברמה ששווה את פער המחיר שהוא מדבר עליו. '
לא ברמה ששווה את פער המחיר שהוא מדבר עליו.
04/09/2017 | 22:52
2
12
לצפיה ב-'אני חושב שזה כן מצדיק את הפער , זה לא רק הזיכרון הרחב יותר'
אני חושב שזה כן מצדיק את הפער , זה לא רק הזיכרון הרחב יותר
05/09/2017 | 10:54
1
33
זה גם זיכרון RAM של 4GB , שזה משפר משמעותית את תפקוד המכשיר.

לצפיה ב-'אולי למישהו אחר הפער יהיה מוצדק, לא לשימוש המוזכר'
אולי למישהו אחר הפער יהיה מוצדק, לא לשימוש המוזכר
05/09/2017 | 11:28
32
הרי הוא שוקל גם J7, טלפון של 2/16. זה טלפון ראשון לילדה בכיתה ד', לא טלפון למשתמש עסקי כבד או ילד גיימר שרוף. המרדף אחרי מפרט מפוצץ משכיח מאיתנו את העובדה שלא פעם אנחנו משלמים על דברים שאנחנו לא משתמשים בהם.
זה כמו שתשלם עוד כמה אלפי שקלים על טנדר בגלל שהוא יכול לסחוב 2 טון ולא טון וחצי - ואתה בכלל מוביל שקיות קלקר...
לצפיה ב-'שכחת את תוכנת מיוזיקלי שכל הבנות משתמשות ולוקחת המון זיכרון'
שכחת את תוכנת מיוזיקלי שכל הבנות משתמשות ולוקחת המון זיכרון
05/09/2017 | 14:23
1
9
לצפיה ב-'באופן מפתיע, גם בנות יודעות למחוק קבצים...'
באופן מפתיע, גם בנות יודעות למחוק קבצים...
05/09/2017 | 15:23
26
אפשר אפילו להסתכל על זה כשיעור טוב בניהול תקציב.
לצפיה ב-'המלצה חד משמעית'
המלצה חד משמעית
05/09/2017 | 08:55
1
76
REDMI NOTE 4X עם מעבד של קוואלקום גירסה 32/3
מחיר זול מאוד
יש סלוט להרחבת זיכרון
יקבל בקרוב אנדרואיד 7 נוגט
כרטיס גרפי מצויין למשחקים
סוללה מחזיקה 25% יותר זמן מהדגמים עם מעבד מדיהטק

אזור בת ים
מחיר 665 שקל
אזור תל אביב/ירושלים
מחיר 679 שקל
אזור תל אביב
מחיר 678 שקל

חיפשת מכשיר זול
ה4X קוואלקום גירסה 32/3 עומד בדרישות שלך

אין שום סיבה לרכוש את גירסת הקוואלקום 64/4!
מחיר של 920/950 שקל על מכשיר כזה אי אפשר להגדיר מחיר זול! פשוט חבל על הכסף!
בכל מקרה יש סלוט להרחבת זיכרון

לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
07/09/2017 | 09:52
10
הולך על ה הקוואלקום 64/4 באילת!
799 שקל. כ 120 שקל יותר מה 32/3 .
נראה לי שווה את ההפרש..

תודה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה