לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'נזקי מעבדה בסלולרי סמסונג S6'
נזקי מעבדה בסלולרי סמסונג S6
17/12/2016 | 20:38
2
107
זה הסיפור:

הנייד שלי (סמסונג S6) שבק חיים.
עדיין באחריות - הגשתי לתיקון, אך החנות מסרבת לתקן מכיוון שלפי דעתה נגרם לו נזק בתיקון במעבדה אחרת.
הנייד אכן היה לפני כשנה בתיקון עדשת מצלמה במעבדה אחרת - מאז עבד מצוין.

המעבדה אף שלחה תצלומים מה לפי דעתה הנזק.
האם יש כאן טכנאי שיכול להגיד לי מה הנזק שרואים?

תודה!
לצפיה ב-'לדעתי לא צריך להוכיח נזק'
לדעתי לא צריך להוכיח נזק
17/12/2016 | 22:09
43
על פניו החנות צודקת. בכל כתב אחריות רשום שהתיקון חייב להיות אצל מישהו שהוסמך על ידי היבואן לתיקון.
אם תיקנת במקום לא מאושר בכתב האחריות, האחריות בטלה.
מצד שני, אם תיקנת במקום המאושר על ידי כתב האחריות הם חייבים לתקן לך את המכשיר.
לצפיה ב-'אני מבין - רק מבקש להבין מה הנזק שנגרם'
אני מבין - רק מבקש להבין מה הנזק שנגרם
18/12/2016 | 10:50
31
אני מבין שכנראה דפקתי את האחריות - אני רק מבקש עזרה בלהבין מה הנזק (אם באמת קיים).
לצפיה ב-'כתבה מגלובס על הבעיות בקבלת משלוחים מחו״ל'
כתבה מגלובס על הבעיות בקבלת משלוחים מחו״ל
17/12/2016 | 15:59
1
48
לצפיה ב-'דווקא בינתיים העסק מתקתק. תוך חודש קיבלתי את רוב החבילות'
דווקא בינתיים העסק מתקתק. תוך חודש קיבלתי את רוב החבילות
17/12/2016 | 19:57
11
לצפיה ב-'שיאומי מי 5 מידי פעם נכבה תוך כדי שיחה'
שיאומי מי 5 מידי פעם נכבה תוך כדי שיחה
16/12/2016 | 13:24
4
67
ועושה איתחול מחדש

מה הסיבה ואיך מסדרים את זה?

נקנה לפני כחודש, אולי חודשיים
לצפיה ב-'חודש/ חודשיים? ז"א שעדיין תחת אחריות...לנצל את זה'
חודש/ חודשיים? ז"א שעדיין תחת אחריות...לנצל את זה
16/12/2016 | 16:46
3
17
לצפיה ב-'חשבתי שיהיה רעיון לנסות קודם משהו בהגדרות'
חשבתי שיהיה רעיון לנסות קודם משהו בהגדרות
17/12/2016 | 23:45
2
28
קיוויתי יותר נכון

מחר נלך לחנות
לצפיה ב-'נפל\קיבל מכה\קורוזיה\חדרה לחות? '
נפל\קיבל מכה\קורוזיה\חדרה לחות?
18/12/2016 | 07:54
1
30
*מחק את המיותר
לצפיה ב-'הכל נמחק - הכל מיותר. לא קרה כלום לטלפון מהבחינה הזו'
הכל נמחק - הכל מיותר. לא קרה כלום לטלפון מהבחינה הזו
18/12/2016 | 10:22
11
לצפיה ב-'גלאקסי 5S מ"VERIZON" ללא דאטה'
גלאקסי 5S מ"VERIZON" ללא דאטה
16/12/2016 | 12:02
3
44
נמצא אצלי קרוב משפחה מארה"ב לביקור. מחזיק S5 שאליו הכנסנו סים של גולן. עובד פיקס בשיחות (וכמובן WIFI כשיש) אבל אני לא מצליח להגדיר לו גלישת דאטה.

השאלה היא: אם הטלפון "נעול" אז איך זה ששיחות מתבצעות כשורה?
ואם אינו "נעול" מה לא בסדר בהגדרות?
(הבחור לא יודע אם הטלפון "נעול" או לא).

ניסינו להגדיר נדידה וכ' וגם שלחתי קובץ הגדרות מאתר "גולן" לטלפון - שלא מופעל....

מקווה שהייתי ברור...

לצפיה ב-'נסו להזין את ה-APN בצורה ידנית'
נסו להזין את ה-APN בצורה ידנית
16/12/2016 | 12:12
2
19
לצפיה ב-'אנסה'
אנסה
16/12/2016 | 12:22
1
18
לצפיה ב-'יש!!'
יש!!
16/12/2016 | 12:30
19
לצפיה ב-'קניה דרך Geekbuying'
קניה דרך Geekbuying
16/12/2016 | 07:34
7
82
אהלן,
אני כרגע בארה"ב ומעוניין לקנות את הOP3 לשימוש בארץ (שיגיע עם דור 4). ניתן להשיג את המכשיר באמזון בגרסא הבינלאומית ב$445 אבל דרך Geekbuying במחיר נמוך יותר - $385. אשמח לדעת אם כדאי לקנות מGeekbuying מאנשים שקנו בו בעבר (מוניטין, שירות לקוחות וכו'), תודה. 
לצפיה ב-'קח בחשבון שכבר הפסיקו למכור את ה-op3 ומוכרים במקומו'
קח בחשבון שכבר הפסיקו למכור את ה-op3 ומוכרים במקומו
16/12/2016 | 10:27
5
74
דגם שנקרא op3t אין יותר מדי הבדלים אבל רק לידיעה .

הבעיה באתרים הסינים זה זמן ההגעה , יכול להיות מאוד ארוך
לצפיה ב-'הוא דווקא עדיין'
הוא דווקא עדיין
16/12/2016 | 10:56
4
65
נמכר בGeekbuying

השאלה אם הקניה מומלצת? לצאת מנקודת הנחה שהמשלוח הוא לארה"ב ולא לישראל ככה שסביר להניח שהמכשיר לא יתקע חודש במכס.
לצפיה ב-'השאלה אם אתה חודש בארה"ב...'
השאלה אם אתה חודש בארה"ב...
16/12/2016 | 17:52
3
50
כי גם לשם המשלוח לוקח לפעמים חודש.
לצפיה ב-'למה שלא תקנה ישירות מהחנות בארה"ב '
למה שלא תקנה ישירות מהחנות בארה"ב
16/12/2016 | 17:57
2
50
דבר שני , תבדוק האם משלמים מע"מ שמייבאים מכשיר , אני זוכר שיש 12% אבל לא בטוח.
לצפיה ב-'אני בארה"ב עד אמצע פברואר'
אני בארה"ב עד אמצע פברואר
16/12/2016 | 19:38
1
50
ככה שלא אמורה להיות בעיה עם זמני המשלוח. הסיבה שאני לא מזמין מהחנות הרשמית של OnePlus כי כיוון שאני בארה"ב המכשיר שהם ישלחו לי מיועד לדור 4 בארה"ב אבל לא לדור 4 בארץ. אין מס יבוא על טלפונים סלולרים בין סין לארה"ב. אז מישהו אי פעם הזמין מGeekbuying ויכול לתת ביקורת? תודה
לצפיה ב-'כפי שציינו גירסה עכשוית oneplus 3T'
כפי שציינו גירסה עכשוית oneplus 3T
16/12/2016 | 22:16
51
אין עדין באמאזון ,ב geekbuying זמן עיבוד 7 ימים ומשלוח עד 30 ימים .
תן שם וכתובת של תושב בארה"ב מכיון שיכול לפספס .
צריך להזמין כבר עכשו
מחיר מעודכן 480$ אותו מחיר במשלוח לישראל ,השאלה הגדולה האם נתפס במכס או לא

לצפיה ב-'אני קניתי לאחרונה משם'
אני קניתי לאחרונה משם
17/12/2016 | 08:01
47
קניתי מהאתר הזה בהמלצת אתר glouds, שזה אתר ישראלי הממליץ על גאדג'טים וסלולאר. המכשיר הגיע לאחר 3 שבועות, הלכתי על משלוח רגיל שהיה בחינם וגם הומלץ ע''י האתר כדי להמנע הסיבוכים מסויימים. לא יודע איך שירות הלקוחות שלהם, לא היה לי צורך בהם.
לצפיה ב-'רציתי לשאול אם מישהו מהגולשים מכיר את המכשיר הנ"ל לילדים '
רציתי לשאול אם מישהו מהגולשים מכיר את המכשיר הנ"ל לילדים
16/12/2016 | 00:16
18
144
והשאלה שלי היא קצת מורכת וכזאת אני הבנתי שיש אפליקציה שמוחקת אפליקציות מובנות על הטלפון הסלולרי והיות שהמחיר של הטלפון באמת מפתע ולא בא לי להשקיע בפלאפון יקר רציתי לשאול והיות שיש לו wifi האם ניתן למחוק את האפליקציות של הילדים וגם אם מישהו יודע אם יש למכשיר הזה אפליקציות רגילות כמו גמייל גוגל כרום דברים רגילים כאלה רדיו יש לו ושעון
מה אתם אומרים ניתן למחוק את האפליקציות הללו צירפתי קישור של המכשיר למי שמכיר !
לצפיה ב-'התכווניתי מחיר מפתיע '
התכווניתי מחיר מפתיע
16/12/2016 | 00:23
50
זה מה שהתכוונתי
לצפיה ב-'סימני פיסוק יכולים לעזור'
סימני פיסוק יכולים לעזור
16/12/2016 | 12:13
1
52
אבל לא תמיד חייבים להשתמש בהם כי הם לא חשובים ואפשר לקרוא ולהבין מה שמישהו כותב בלי להתאמץ רק כי אין סימני פיסוק זה לא חשוב ולא צריך אבל שתדע לך טלפון שבארץ במחיר מפתה כנראה לא כדאי לקנות כי יהיה מדובר בזבל עופות כמו שLZ88 קורא לזה
לצפיה ב-'יש !'
יש !
18/12/2016 | 17:38
4
לצפיה ב-'איפה הקישור? יש רק תמונה'
איפה הקישור? יש רק תמונה
16/12/2016 | 12:59
13
44
אבל מהמרת שהוא יקר יחסית למפרט שלו ועדיף לקנות טלפון רגיל ולהפוך אותו לטלפון לילדים
לצפיה ב-'לא הבנתם כלום '
לא הבנתם כלום
16/12/2016 | 15:31
12
48
שאלתי אם מטלפון לילדים אפשר להפוך אותו לרגיל אם אני מסיר את האפליקציות הללו .
לצפיה ב-'הבנו. פשוט אין קישור, אז אי אפשר לדעת מה הטלפון הזה'
הבנו. פשוט אין קישור, אז אי אפשר לדעת מה הטלפון הזה
16/12/2016 | 15:38
10
38
מה אפשר לעשות איתו ומה אי אפשר.
לצפיה ב-'http://ksp.co.il/?select=.272..573.&list=1&sort=2&glist=0&ui'
http://ksp.co.il/?select=.272..573.&list=1&sort=2&glist=0&ui
16/12/2016 | 15:57
9
28
לצפיה ב-'זה הקישור '
זה הקישור
16/12/2016 | 15:57
28
ksp
לצפיה ב-'כצפוי - מכשיר סיני עלום, מפרט של לפני שנים, כמעט ואין איחסון'
כצפוי - מכשיר סיני עלום, מפרט של לפני שנים, כמעט ואין איחסון
16/12/2016 | 16:29
7
35
פנימי, יכול להיות שגם גירסת אנדרואיד מימי "אנו באנו", מה שאומר שגם בהנחה שאפשר יהיה להתקין אפליקציות (לא מובטח בכלל) אז הן לא יעבדו בגלל שהמכשיר חלש מדי ו/או גירסת אנדרואיד מיושנת מדי.
לצפיה ב-'שאלתי אפשר או לא '
שאלתי אפשר או לא
17/12/2016 | 19:45
6
14
למחוק אפליקציות ?
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת בלי לנסות. יש אפליקציות שמוטמעות בצורה כזו '
אי אפשר לדעת בלי לנסות. יש אפליקציות שמוטמעות בצורה כזו
17/12/2016 | 19:56
5
24
שאי אפשר למחוק אותן. אבל למה אתה מתעקש על הטלפון הזה?
לצפיה ב-'כי המחיר זול יחסית '
כי המחיר זול יחסית
17/12/2016 | 20:12
4
25
אבל נכון זה סלולרי לילדים אבל אם אפשר למחוק את האפליקציות לילדים אז זה מעולה כי חשבתי שאני יכול להשתמש בו כטלפון רגיל
לצפיה ב-'אמרו לך, ואומר זאת שוב - המחיר לא זול יחסית למה שאתה מקבל'
אמרו לך, ואומר זאת שוב - המחיר לא זול יחסית למה שאתה מקבל
17/12/2016 | 20:16
1
12
לצפיה ב-'למה לקנות סלולרי מוזר אם אפשר לקנות מכשיר סיני זול?'
למה לקנות סלולרי מוזר אם אפשר לקנות מכשיר סיני זול?
17/12/2016 | 23:19
15
למשל, HotTom Ht3 pro ב-73 דולר.
לצפיה ב-'תקנה. יעבור טוב יותר מהאייפון 9 פלוס העתידי.'
תקנה. יעבור טוב יותר מהאייפון 9 פלוס העתידי.
18/12/2016 | 11:08
9
לצפיה ב-'איך נבין? 5 שורות בלי פסיק אפילו...'
איך נבין? 5 שורות בלי פסיק אפילו...
16/12/2016 | 16:44
16
לצפיה ב-'אם אתה רוצה טלפון זול - כנס לאתר סיני מוכר וקנה טלפון בסיס '
אם אתה רוצה טלפון זול - כנס לאתר סיני מוכר וקנה טלפון בסיס
16/12/2016 | 17:50
38
סיני ברמת 50-70$. זו תהיה התמורה הכי טובה לכסף שלך. ברגע שזה עבר דרך יבואן, מפיץ וקמעונאי ישראלי, וגם דרך מערכת המס הישראלית, זה אוטומטית עולה כפול. לפחות.
לצפיה ב-'LG G3 המסך הופך לשחור באמצע פעולות רנדומליות'
LG G3 המסך הופך לשחור באמצע פעולות רנדומליות
15/12/2016 | 23:30
3
48
כבר כמה שבועות שהמסך LG שלי הופך לשחור באמצע פעולות רנדומליות כמו גלישה באינטרנט, שימוש בוואטסאפ וכו'. בימים אחרונים זה נהיה עוד יותר גרוע כפתור הנעילה לא מגיב ,ז'א אומרת שאני מנסה לחסיר נעילה אין תגובה. 
בחנות אחת אמרו לי שהבעיה היא בלוח ,והתיקון יעלה 400 ש''ח.  
בחנות אחרת אמרו לי שזאת בעיה נפוצה של LG3 ו4 ואפילו אחרי התיקון לא מתחייבים שהבעיה לא תחזור . 
אשמח לחחות דעת בנושא 
תודה

לצפיה ב-'זה או לתקן או לקנות חדש...'
זה או לתקן או לקנות חדש...
16/12/2016 | 13:06
1
51
אין הרבה אפשרויות...
(אני לא יודעת אם זו בעיה נפוצה בlg או בכלל, כי זאת תקלה שאני שומעת עליה הרבה מבעלי מכשירים שונים.)
רק אתה יודע מה משתלם לך כרגע מבחינה כספית.
לצפיה ב-'איזה מטבע לשים?'
איזה מטבע לשים?
20/12/2016 | 00:44
7
תודה
באיזה מטבע השתמשת ?
לצפיה ב-'בעיה נפוצה ומוכרת בlg g3'
בעיה נפוצה ומוכרת בlg g3
16/12/2016 | 14:41
48
לחפש בגוגל lg screen fadeing או lg screen flickering
אני תקינתי בעזרת המטבע והנייר בינתיים.
לצפיה ב-'לחובבי הנוסטלגיה והמשחקים , הוא הגיע לחנות'
לחובבי הנוסטלגיה והמשחקים , הוא הגיע לחנות
15/12/2016 | 22:41
1
48
לצפיה ב-'משחק ממכר...'
משחק ממכר...
17/12/2016 | 13:09
7
לצפיה ב-'שיאומי נדפק לאחר החלפת מסך'
שיאומי נדפק לאחר החלפת מסך
15/12/2016 | 21:52
3
75
שלום רב. לביתי יש שיאומי רדמי 2 פרו.
השבוע החלפנו לו מסך במעבדה מקצועית (מאוד אמינה עם המלצות טובות) ומאז הטלפון התחרפן.
החייגן לא מתפקד , הטלפון נכבה , ולפעמים אין כניסה לאפליקציות.
המסך (החדש) לעומת זאת מתפקד מצויין.
לזכותם ייאמר שהם ניסו להתעמק ולראות אם אפשר לפתור את הבעיה אבל הסבירו בנימוס שלא אמור להיות קשר בין החלפת המסך לבעיה , ואני נוטה להאמין להם.
חוץ מפירמוט והחלפת רום ניסינו הכל .
רעיונות ??

לצפיה ב-'אני לא מאמין בצירופי מקרים...'
אני לא מאמין בצירופי מקרים...
15/12/2016 | 23:18
2
71
אולי לא אמור להיות קשר בין החלפת המסך לבעיות, אבל צירוף הזמנים מרמז שיש. יכול להיות שתוך כדי עבודה פגעו ברכיב כלשהו בלוח, למשל.
השאלה היא מה עושים עם זה - לנותני שירות בארץ יש בדרך כלל נטיה להתחמק מאחריות אם אתה לא מצליח להכריח אותם לקבל אותה עליהם.
לצפיה ב-'אין כאן צרוף מקרים'
אין כאן צרוף מקרים
17/12/2016 | 15:15
1
48
אותו ארוע שדפק את המסך דפק גם את לוח האם של הטלפון.

לצפיה ב-'אם זה היה המצב, הטלפון היה אמור להיות משוגע גם לפני החלפת '
אם זה היה המצב, הטלפון היה אמור להיות משוגע גם לפני החלפת
17/12/2016 | 19:50
35
המסך. זה בהנחה שהמסך רק נשבר, ולא הפסיק לעבוד לחלוטין.
נחכה להבהרה מאבא גנוב.
לצפיה ב-'המלצה על elephone p7000'
המלצה על elephone p7000
15/12/2016 | 19:30
1
72
אחרי חצי שנה עם elephone p7000, אני חושב שהגיע הזמן לשתף אתכם בסקירה קצרה.

אחרי שהגלקסי S6 הפסיק לעבוד, רציתי לקנות באתר של elephone את p9000 אבל בגלל שלא היה להם משלוח מהיר והטלפון הקודם כבר לא עבד, קניתי בדואר את p7000 ב1,600 ש"ח (מכרו את זה בסניפי הדואר).

לפני הelephone היה לי גלקסי S6, לפניו נקסוס 5, לפניו נקסוס 4, לפניו אייפון 4S, לפניו אייפון 3S, ואני חייב לציין שהp7000 לא נופל מאף אחד מהקודמים.

בחצי שנה האחרונה לא שמתי לב לשום חסרון במכשיר. כל מה שיכלתי לעשות במכשירים הקודמים, יכלתי לעשות גם עם הP7000.

אני משתמש כבד. עשרות מיילים/הודעות/שיחות כל יום, שימוש תכוף בגוגל/גלישה/וויז/מצלמה/אפליקציות. עד היום הכל דפק בלי בעיות.

אני לא רואה סיבה לחזור לקנות מכשירים ב-3,000 ש"ח.
ממליץ בחום על המכשיר הנ"ל.
לצפיה ב-'וניסיון אחר - חבר קנה את הטלפון לבן העשרה שלו. בהתחלה הכל '
וניסיון אחר - חבר קנה את הטלפון לבן העשרה שלו. בהתחלה הכל
15/12/2016 | 23:23
37
היה טוב, וגם הוא התרשם מאוד מהטלפון, עד כדי כך שקנה עוד שלושה דגמים (לא זוכר פרטים - רק שהיו זולים יותר מה-7000) של החברה לעצמו, לאשתו ולאביו. מתוך השלושה, אף אחד לא עבד כמו שצריך כבר מהרגע הראשון - החל מצבעים מוזרים במסך, דרך מסך מגע ש"מפספס" נגיעות באזורים מסוימים וכלה בטלפון שסבל מהתנתקויות חוזרות ונשנות מהרשת וסירב לחלוטין לתקשר עם לוויני ה-GPS.
אחרי פחות משנה גם ה-P7000 של הבן התחיל גם הוא לעשות בעיות עד ששבק.
בקיצור - אם יש חברה שחד משמעית הייתי ממליץ לא לקנות את מוצריה, הרי שזו זו.
יש טלפונים סיניים טובים יותר, ובטח ובטח במחיר נמוך יותר.
לצפיה ב-'שרשור מכירות לסופשבוע'
שרשור מכירות לסופשבוע
15/12/2016 | 12:01
1
39
נא לפרסם מודעות מכירה רק בפוסט זה.
יש לרשום פרטי המוצר והאיזור בארץ .
אין לרשום בפוסט ציבורי מספרי טלפון אישיים (מקומם במסרים)
בהצלחה

לצפיה ב-'הסופ"ש אצלך מגיע מוקדם '
הסופ"ש אצלך מגיע מוקדם
15/12/2016 | 12:27
14
לצפיה ב-'פלאפון שידרגה את הגרוטאה - פרטנר והוט רוצים להשיק דור 4.5'
פלאפון שידרגה את הגרוטאה - פרטנר והוט רוצים להשיק דור 4.5
15/12/2016 | 10:37
7
142
לצפיה ב-'תזכיר לנו באיזה מכשיר גרוטאה אתה משתמש ?'
תזכיר לנו באיזה מכשיר גרוטאה אתה משתמש ?
15/12/2016 | 12:36
3
28
לצפיה ב-'הפעם הוא דווקא צודרעאק .. לקחו אחד כזה אצלנו בעבודה והבחור'
הפעם הוא דווקא צודרעאק .. לקחו אחד כזה אצלנו בעבודה והבחור
15/12/2016 | 12:45
2
82
רק מקלל את הרגע (ובעיקר את הבוס ) ש"שידרגו" אותו לזוועה הזאת
לצפיה ב-'לא שונה מחלק מהמכשירים האחרים שקוראים עליהם פה'
לא שונה מחלק מהמכשירים האחרים שקוראים עליהם פה
15/12/2016 | 13:36
21
לצפיה ב-'אבל זה מהלך שיווקי גאוני'
אבל זה מהלך שיווקי גאוני
15/12/2016 | 18:05
61
לוקחים מכשיר סיני עם מפרט שנחשב ללהיט אי שם ב-2013, מצמידים מדבקה ומגייסים בעזרתו לקוחות
לצפיה ב-'יותר מ-200$ לטלפון שמקבילים לו אפשר לקנות מסין בפחות מ-75$..'
יותר מ-200$ לטלפון שמקבילים לו אפשר לקנות מסין בפחות מ-75$..
15/12/2016 | 23:38
41
צריך מזל ממש רע עם הטלפון מבחינת תקלות, ושירות ממש אדיב בפלאפון, כדי שהעסקה הזו תהיה משתלמת.
לצפיה ב-'התנהלות חובבנית של משרד התקשורת'
התנהלות חובבנית של משרד התקשורת
17/12/2016 | 21:28
1
34
שפוגעת בפריסת LTE בישראל פעמיים:

1. אין שימוש בתדרים נמוכים. תדרים נמוכים הכרחיים לכיסוי מלא בפריפריה וכמו כן לכיסוי טוב יותר בתוך בניינים.

2. LTE Advanced יש כבר אפילו בניגריה, שלא לדבא על מרוקו, ירדן ולבנון.

לצפיה ב-'חוץ מזה, כדי להפסיק את השימוש בתדרים אמריקאיים'
חוץ מזה, כדי להפסיק את השימוש בתדרים אמריקאיים
17/12/2016 | 21:31
29
פלאפון תצטרך לסגורת את רשת ה-CDMA והוט תצטרך לסגור את רשת מירס.
לצפיה ב-'בעיה עם H850 אחרי כישלון עדכון גירסא'
בעיה עם H850 אחרי כישלון עדכון גירסא
14/12/2016 | 23:27
2
44
המכשיר lg g5 h850 , הודיע על עדכון תוכנה. אני מניחה שזה העדכון המדובר של נוגט. לאחר הורדת העדכון הוא ניסה להריץ התקנה שלו אבל המכשיר נתן הודעת שגיאה שהחבילה אינה חוקית ומאז אי אפשר להתחבר לווייפי או לבלוטוס. ניסיתי לאפס את המכשיר להגדרות יצרן זה לא עזר המכשיר לא מצליח להפעיל וויפי או בלוטוס.

הצעות רעיונות? בנתיים גם עידכון הגירסה נכשל כל פעם
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
15/12/2016 | 08:34
1
35
צריך ללכת למישהו שמבין - ופשוט לצרוב מחדש גרסה נורמלית שעובדת

לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/12/2016 | 18:27
31
המכשיר בתקופת אחריות יצרן, מסתבר שכנראה העידכון דפק שם איזה רכיב והמכשיר נשלח למעבדה
לצפיה ב-'איך אפשר להפעיל אפשרות תפריטים בכל לחיצה ממושכת'
איך אפשר להפעיל אפשרות תפריטים בכל לחיצה ממושכת
14/12/2016 | 22:11
1
24
על קיצור אפליקציה, כמו כאן:
http://www.droid-life.com/2016/10/18/quick-look-android-7-1-app-shortcuts-pixel/

או שצריך להוריד ממשך נוגט בשביל זה?

תודה.
לצפיה ב-'מצאתי, תודה.'
מצאתי, תודה.
14/12/2016 | 22:37
17
נחמד, נוח.
רק בתיקית קיצורי דרך שבפנים יש אפליקציות, לחיצה ממושכת על כל אפליקציה שבתיקיה יש תפריטים, בכל אפליקציה אפשרויות אחרות בתפריטים.
גם למטה באפליקציות כמו גוגל אינטרנט, מצלמה, טלפון וגם SMS.
באפליקציות שבלחצן הבית יש תפריטים.
לצפיה ב-'האם צפוי עדכון גרסא לנוגט עבור מכשירי'
האם צפוי עדכון גרסא לנוגט עבור מכשירי
14/12/2016 | 21:20
2
38
גלקסי S6 ?
לצפיה ב-'אמור להיות. אולי. מתישהו. אחרי שה-S7 יקבל. מתי שזה יהיה...'
אמור להיות. אולי. מתישהו. אחרי שה-S7 יקבל. מתי שזה יהיה...
14/12/2016 | 22:03
14
לצפיה ב-'צפוי ..'
צפוי ..
15/12/2016 | 08:10
14
מכשירי הדגל הנוכחיים יקבלו עידכון בין ינואר למרס 2017 . אחרי זה תבוא ההשקה של  מכשירי הדגל הבאים ובין לבין ( לפני מה שקראתי ברשת ) גם מכשירי ה 6 למיניהם יקבלו עידכון . רב האתרים שראיתי דיברו על משהוא בסביבות אמצע שנה הבאה .
אם חשוב לך העידכון והמכשיר מחוץ לשנת האחריות - שלם כמה שקלים למעבדה פרטית וצרוב רום אלטרנטיבי . תקבל מכשיר שלא הכרת .
לצפיה ב-'עדכון אנדרויד 7.1.1 עבור נקסוס'
עדכון אנדרויד 7.1.1 עבור נקסוס
14/12/2016 | 20:50
3
100
אצלי עודכן היום, וואווי נקסוס 6P

לצפיה ב-''
15/12/2016 | 09:49
1
53
כמה שאלות ברשותך....

האם ניסית להפעיל שני אפליקציות במקביל כאשר הם מופיעות על מסך המכשיר יחד, ז"א שהמסך חצוי, בכל חצי מסך רואים אפליקציה אחרת...

למכשיר יש שני רמקולים סטריאו, איך איכות ועוצמת הצליל...???

ביום שאתה עושה שימוש כבד במכשיר, עם כמה אחוזי סוללה אתה מגיע לשעה 20:00 בערב...???

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
16/12/2016 | 20:56
39
1. לא ראיתי דבר כזה אצלי, אבדוק אם יש.
2. הרמקולים סטנדרטיים, כמו כולם, לא JBL של מחשב נייד וכאלו אבל ברורים וחזקים.
3. תלוי כמה משתמשים, הסוללה 3450mAh מספקה ליום, לפעמים יום וחצי אחרי טעינה בבוקר מוקדם.
לצפיה ב-'האם זמן הסוללה השתפר או הורע ב 7.1.1?'
האם זמן הסוללה השתפר או הורע ב 7.1.1?
18/12/2016 | 11:48
7
אני עם 6.01 ולא משדרג בינתיים כי קראתי שיש מכשירים (6P) שזה דופק להם את זמן הסוללה, שאצלי בינתיים הוא מצוין.
לצפיה ב-'מקומות רכישת סמסונג S5 אחריות סאני בפ"ת / כ"ס והסביבה?'
מקומות רכישת סמסונג S5 אחריות סאני בפ"ת / כ"ס והסביבה?
14/12/2016 | 16:49
15
69
שלום,

רכשתי לפני כחצי שנה סמסונג S5 במחיר 1,700 ש"ח, אחריות יבואן רשמי (סאני) לשנתיים וכרטיס זיכרון 16GB.

בחנות שרכשתי (LCDEAL), המחיר עלה ל 1,750 ש"ח ואחריות שנה, ללא כרטיס זיכרון.

לפי הבנתי, המחיר צריך לרדת ככל שהזמן עובר, נכון? (מכשיר מתיישן)

איפה ניתן לרכוש מכשיר באזור פ"ת / רעננה / הוד השרון, במחיר זול יותר מאשר מה שרכשתי?

תודה
לצפיה ב-'כנראה שהוא משתבח עם השנים..'
כנראה שהוא משתבח עם השנים..
14/12/2016 | 21:26
5
60
הוא בסך הכל מכשיר מצוין,  אבל מדהים איך הוא שומר על מחיר גבוה לאורך זמן.
לצפיה ב-'או שאולי המחליפים שלו לא שווים את הכסף '
או שאולי המחליפים שלו לא שווים את הכסף
14/12/2016 | 22:05
4
21
לצפיה ב-'במקרה הזה הצליח להם..'
במקרה הזה הצליח להם..
14/12/2016 | 22:47
3
47
במקרים אחרים לפעמים קצת פחות.
אבל בחייך, אל תיטפל לזוטות..
לצפיה ב-'אני לא אמרתי שה-S5 מוצלח, אלא שהאחרים אפילו פחות '
אני לא אמרתי שה-S5 מוצלח, אלא שהאחרים אפילו פחות
15/12/2016 | 09:28
2
32
אבל בוא לא נריב על זה היום - אני קצת חולה .
לצפיה ב-' תהיה בריא'
תהיה בריא
15/12/2016 | 12:05
1
8
לצפיה ב-'תודה. זה לא "חולה" חולה. זה "גבר חולה" חולה '
תודה. זה לא "חולה" חולה. זה "גבר חולה" חולה
15/12/2016 | 12:11
11
לצפיה ב-'סמסונג S5...'
סמסונג S5...
15/12/2016 | 08:51
8
38
ניתן להשיג אותו במחיר של 1400 שקל עם רום ואחריות של סאני/סקיילקס היבואן הרישמי של סמסונג בישראל...
לצפיה ב-'תודה: אשמח ללינק, כי המחירים שראיתי (לפחות בזאפ) גבוהים יותר'
תודה: אשמח ללינק, כי המחירים שראיתי (לפחות בזאפ) גבוהים יותר
15/12/2016 | 08:54
27

המחיר הנמוך ביותר (1,480) הינו עם אחריות של mobile4me...
לצפיה ב-'אז ככה: המחיר היה ככה בבלק פריידיי. המחיר שם עכשיו הוא 1,850'
אז ככה: המחיר היה ככה בבלק פריידיי. המחיר שם עכשיו הוא 1,850
15/12/2016 | 11:58
6
34
וכמעט כל החנויות שנכנסתי אליהן אמרו שבמחיר הזה (כ 1,700-1,800 ש"ח) ניתן להשיג מכשירים הרבה יותר מתקדמים, וציינו שהמכשיר הזה בעדכוני גירסאות הבאות כבר לא יהיה מספיק חזק, וחלק מהאפליקציות יהיו כבדות עליו. האם נכון?

ניסו לשדל אותי לאלטרנטיבות כמו שיאומי NOTE 3 או NOTE 4, סמסונג NOTE 3, מכשירי סוני (שלא התחברתי לפריסת הכפתורים שלו בצד המכשיר וכו')

המכשיר הוא עבור בת 15 (מחליפה LG G3)

אשמ לתובנות לפני הרכישה.

תודה
לצפיה ב-'מדוע הG3 לא מספק את בתך?'
מדוע הG3 לא מספק את בתך?
15/12/2016 | 12:05
5
37
אם הסוללה התעייפה - ניתן לקנות אחרות (זה דגם שבו ניתן להחליף סוללה)
אם המכשיר התחיל להיות איטי ומקרטע - אפשר לגבות תמונות ולעשות RESET
אם המסך נשבר - אפשר להחליף אותו בתשלום
לדעתי הצנועה צריך סיבה רצינית לבקש מההורים להוציא 1800 שקל , בגיל 15

לצפיה ב-'תודה: תשובות'
תודה: תשובות
15/12/2016 | 12:12
38
זה שילוב של סוללה עייפה (כנראה), ריסטים לא ברורים ופידבקים שאני מקבל על G3 מחברים (שיש יותר מדי בעיות הקשורות למכשיר הספציפי הזה).
את המכשיר אני מוכר ב כמה מאות שקלים, אז זה לא בדיוק 1,800 ש"ח. יותר קרוב ל 900 ש"ח עבור השידרוג...
לצפיה ב-'מספר מחשבות...'
מספר מחשבות...
15/12/2016 | 12:23
3
41
1. אין הכרח שההורים משלמים, ייתכן מאוד והבת משלמת (הכל / חלק) ותהליך הרכישה מלווה יחד עם ההורים. יכול להיות כלי חינוכי נהדר לצרכנות חושבת. בדיקת הצרכים, מגבלות התקציב, מקורות המימון, סקר שוק וכו' וכו'.
2. יש המון המון המון סיבות רציניות לבקש ממהורים להוציא 1,800 ש"ח

כעת לפותח הדיון:
3. "שלא התחברתי לפריסת הכפתורים" אל מול "המכשיר הוא עבור בת 15". יש לי הרגשה שאתה גם לא מתחבר לפריסת הכפתורים בפריטי הלבוש שלה, אבל - את הבגדים שלה היא לובשת ולא אתה.
4. לפני שקובעים איזה מכשיר מעוניינים לקנות ולחפש מחירים בהתאם, לענ"ד נכון לבחון את הצרכים של העלמה הצעירה, מגבלות התקציב, מה מוצע בשוק וכד'. בתגובתך ל-z1george כתבת מה לא חביב עליה ב-G3.
נסה לבחון את הצרכים ואופי השימוש שלה בטלפון הנייד. יש חלופות נהדרות ל-S5, ייתכן וחלקן זולות יותר.
לצפיה ב-'שאלה: איך שיואמי NOTE 4 יחסית ל S5? עולה 1,240 ש"ח עם אחריות'
שאלה: איך שיואמי NOTE 4 יחסית ל S5? עולה 1,240 ש"ח עם אחריות
15/12/2016 | 18:46
2
21
לשנתיים.

האם שווה? בראייה לעתיד (עוד שנתיים / שלוש): האם הוא יחזיק טוב יותר אפליקציות מאשר S5?

תודה
לצפיה ב-'לא מכיר את המכשירים.'
לא מכיר את המכשירים.
16/12/2016 | 12:17
1
10
לצפיה ב-'אז מה? זה לא מפריע לכל מיני אנשים אחרים כאן '
אז מה? זה לא מפריע לכל מיני אנשים אחרים כאן
16/12/2016 | 15:36
5
לצפיה ב-'עזרה ב- itunes להעברת נתונים מאייפון ישן לחדש'
עזרה ב- itunes להעברת נתונים מאייפון ישן לחדש
14/12/2016 | 08:18
2
23
שלום, 
בתי קיבלה אייפון 6S חדש ורוצה להעביר אליו את מה שאפשר מהאייפון 5 הישן שלה. 
במסגרת יכולותיי הטכניות המוגבלות, ניסיתי לבצע את הפעולה דרך ה-ITUNES אך אני נתקל בקשיים ואודה לעזרתכם.

תחילה בוצע גיבוי לאייפון הישן. המכשיר מזוהה באייטונז תחת שם מסויים (לצורך הדוגמה נקרא לו: "האייפון הישן שלי")
כעת כשמחברים את האייפון החדש לאותו המחשב, הוא מזוהה תחת שם אחר (לצורך הדוגמא "האייפון החדש שלי"), וככל שאני מנסה להעביר אליו את הגיבוי של הישן, הוא מאפשר לי לבחור לשחזר רק את הגיבוי שבוצע למכשיר החדש בחיבור הראשון שלו למחשב (לא ממש עוזר כי המכשיר החדש עדיין "בתול").
השאלה שלי - איך מתאפשר באייטונז לשחזר למכשיר X בשם מסויים גיבוי של מכשיר Y שיש לו שם אחר. 
כשמכשיר X מחובר, מתאפשר לשחזר רק גיבוי שבוצע ממנו ואני צריך את הגיבוי של המכשיר האחר.

2 המכשירים הוגדרו לאותו חשבון Apple ID.

מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי ותודה לעונים. 
לצפיה ב-'קודם כל לבדוק שמדובר על מערכת הפעלה דומה'
קודם כל לבדוק שמדובר על מערכת הפעלה דומה
14/12/2016 | 08:30
1
22
בגירסא או חדשה יותר באייפון החדש , שנית , תמיד אפשר לאפס את החדש על ידי restore ואז בעת העלייה שלו ניתן לבחור מאיפה רוצים לשחזר.
לפני שחזור מלא , כדאי לבדוק שלא מופעל ״מצא את האייפון ״ הוא חוסם מחיקה ונסיונות שדרוג מטעמי אבטחה .
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/12/2016 | 17:11
7
לצפיה ב-'הידעתם מה עונים לשאלה:'
הידעתם מה עונים לשאלה:
13/12/2016 | 20:03
3
52
וואס מאכט א ייד?
לצפיה ב-'מאכט גלט'
מאכט גלט
13/12/2016 | 20:32
14
לצפיה ב-'געפינצאך אגאצן טוג אין פייסבוק...'
געפינצאך אגאצן טוג אין פייסבוק...
14/12/2016 | 09:53
1
10
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 13:57
3
לצפיה ב-'סלולרי עבור אימי'
סלולרי עבור אימי
13/12/2016 | 21:16
25
82
שלום, מחפשת המלצה על סלולרי עבור אימי,
היא מעוניינת בסלולרי עם מסך גדול (מינימום מסך כמו של האייפון 6 אפשר ואפילו רצוי יותר גדול)
השימושים שלה בסיסיים, גלישה, צפייה ביוטיוב, איכות והמיקרופון והרמקול מאוד מאוד חשובים לה.

התקציב סביב ה1,000 אולי מעט יותר ויש לנו אפשרות לרכוש בארה"ב

אשמח מאוד מאוד להמלצה עבורה..

תודה וחורף שמח לכולם!
לצפיה ב-'במחיר הזה הייתי ממליץ על lg g3 אלא אם רוצים ואפשר לחשוב על '
במחיר הזה הייתי ממליץ על lg g3 אלא אם רוצים ואפשר לחשוב על
13/12/2016 | 21:22
7
58
מכשיר סיני כלשהוא , יכול להיות שכדאי לקפוץ לחנויות ולראות מה מתאים יותר ומה פחות.
מכיוון שרוב המכשירים אם לא כולם עונים על הדרישות כדאי לגשת לחנות ולהתנסות.
לצפיה ב-'מה עם הנקסוס 6P?'
מה עם הנקסוס 6P?
13/12/2016 | 21:33
4
41
מעט חורג מהתקציב, אבל אולי כדאי ללכת עליו? היה לי ניסיון טוב בעבר עם נקסוס

אגב, מה קורה כשרוכשים בארה"ב מבחינת אחריות? זה תופס פה?
לצפיה ב-'** מעט ** חורג בתקציב ? רק ב-1,500 ש"ח'
** מעט ** חורג בתקציב ? רק ב-1,500 ש"ח
13/12/2016 | 22:02
3
42
אפילו הנקסוס 5X לא בתקציב.
אבל ה-6P אחלה מכשיר !

אם היה לכם נסיון טוב עם הנקסוסים, אולי כדאי לשקול את הנקסוס 6 של מוטורולה כמשומש.

לצפיה ב-'הנקסוס 5X '
הנקסוס 5X
13/12/2016 | 22:46
2
42
עולה בארהב סביב ה300 דולר, כך שזו לא חריגה נוראית.

הנקסוס 6P חורג באמת :)
לצפיה ב-'טיימינג זה הכל בחיים - לפני חודשיים ה-5X עלה בארה"ב 200$'
טיימינג זה הכל בחיים - לפני חודשיים ה-5X עלה בארה"ב 200$
13/12/2016 | 22:54
1
51
ואפילו כאן קניתי אותו ב-1100 ש"ח, אבל הפיקסלים הפיחו רוח נעורים במחירי הנקסוסים.
לצפיה ב-'זה קטע הזוי עם נקסוס... רציתי לקנות לבת שלי שוב נקסוס 7, '
זה קטע הזוי עם נקסוס... רציתי לקנות לבת שלי שוב נקסוס 7,
13/12/2016 | 23:47
55
שלפני שנתיים נמכר ב-200$. והמחיר הכי זול שמצאתי היה 300$!
לצפיה ב-'השוואת מכשירים'
השוואת מכשירים
15/12/2016 | 17:58
1
38
יש סיכוי שנרכוש מכשיר בארץ, ראיתי את הLG G3 ב1170 שקל בוואלה שופס,
ויש שם גם Galaxy J5 Prime ב1300, מה ההבדל בינהם? מה עדיף?

אגב ראיתי גם את הנקסוס 5X בזאפ ב1300... מה כדאי מבינהם?
לצפיה ב-'הגלאקסי הוא מכשיר נחות משמעותית משני האחרים'
הגלאקסי הוא מכשיר נחות משמעותית משני האחרים
15/12/2016 | 23:40
31
G3 מכשיר מוצלח, עם מפרט טוב וביצועים טובים - אבל יש טענות לבעיות אמינות.
ה-5X גם הוא מכשיר מוצלח, אבל גם בו היו לאורך השנים בעיות אמינות (אם כי נראה שאלו נפתרו).
לצפיה ב-'המלצה על מכשיר...'
המלצה על מכשיר...
14/12/2016 | 09:42
7
62
שיאומי REDMI NOTE 3 PRO...
מפרט...

מעבד סנדראגון 650 + 6 ליבות עם ביצועים זריזים...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה, איכותי גם תחת השמש...
רמקול וספיקר בעוצמה גבוהה...
סוללה 4050 מילי אמפר שעה...
ממשק MIUI 8...
זיכרון 32 ו3...

ניתן להשיג את המכשיר בארץ עם רום גלובלי/אירופאי...

מחיר 900 שקל...

מחיר 880 שקל...

נ.ב.
חייבים לוודאות טרם הקניה שהמכשיר באמת מגיע עם רום גלובלי/אירופאי...
אם אי אפשר לוודאות זאת ב100% אז לא לרכוש את המכשיר...

המכשיר זול, ולא סתם...
הוא יחזיק יפה שנה, ותו לא...

מכשירים איכותיים שיחזיקו שנתיים עולים יותר מ1000 שקל...

לצפיה ב-'תזכיר לי, השיאומי הם אלו שטענת שלא מחזיקים מעמד?'
תזכיר לי, השיאומי הם אלו שטענת שלא מחזיקים מעמד?
14/12/2016 | 09:46
6
50
או שאלו היו המייזו? ואם זה שיאומי, אז למה אתה ממליץ עליו?
לצפיה ב-'זה ויכוח פילוסופי שחוזר על עצמו כמנטרה...'
זה ויכוח פילוסופי שחוזר על עצמו כמנטרה...
15/12/2016 | 09:35
5
47
מה עדיף יותר לרכוש...

1) מכשיר באזור מחיר של 200$ שיחזיק שנה ומשהו...
2) מכשיר באזור מחיר של 400/700$ שיחזיק שנתיים ומשהו...

אני בעד הדעה של רכישת מכשיר באזור של 200$ שיחזיק בין שנה לשנה וחצי...

יש לי חבר שרכש מייזו M1 NOTE לפני 16 חודשים, ולבנתיים המכשיר פועל בצורה תקינה ללא שום בעייה...

הנה ציטוט מתוך כתבה על מאפיניי הרכישה והשימוש של הלקוח הישראלי...

בשנה האחרונה נמכרו בישראל 3.3 מיליון סמארטפונים ב-4.5 מיליארד שקל - כלומר, אחד מכל שניים וחצי ישראלים קנה השנה מכשיר חדש והוציא עליו בממוצע 1,363 שקל. יותר משני שליש מהישראלים (69%) בטוחים שהם קונים סמארטפון ליותר משנתיים (35% בטוחים אף שהם יחזיקו לפחות 3 שנים עם המכשיר) - אבל בפועל 78% מחליפים את הסמארטפון אחרי פחות משנתיים ו-41% אחרי פחות משנה. רק 13% מכרו את המכשיר הישן, בעוד 51% משאירים אותו במגירה ללא שימוש 
מקור...
לצפיה ב-'ומה אם מישהו *לא רוצה* לקנות מכשיר שיחזיק שנה עד שנה וחצי?'
ומה אם מישהו *לא רוצה* לקנות מכשיר שיחזיק שנה עד שנה וחצי?
15/12/2016 | 09:50
3
34
אם אתה מאמין שהמייזו/שיאומי יחזיק רק שנה וחצי, תכתוב את זה.

או שאולי זה לא מסתדר עם לשפוך את כל המפרט בלי לחשוב לשנייה שאין קשר בין המספרים האלה לבין חווית המשתמש ביומיום.
לצפיה ב-'אין שום צורך בזאת...'
אין שום צורך בזאת...
15/12/2016 | 10:03
2
33
מי שבא לפורום בכדי לקבל המלצה על מכשיר בסביבות 1000 שקל, יודע בדיוק מה הוא יקבל במחיר של 1000 שקל...

מי שבא לפורום בכדי לקבל המלצה על מכשיר בסביבות 2000 שקל, יודע בדיוק מה הוא יקבל במחיר של 2000 שקל...
לצפיה ב-'ממש לא! מכיוון שכל מכשיר דגל מתחיל להימכר ב-3600 ש"ח בערך'
ממש לא! מכיוון שכל מכשיר דגל מתחיל להימכר ב-3600 ש"ח בערך
15/12/2016 | 10:09
35
אז גם מכשיר של 2000 ש"ח יכול להיתפס בתור חלש, מיושן, לא מוצלח או שילוב כלשהו של השלושה.

חוצמזה שאם אנשים היו יודעים מה הם יכולים לקבל תמורת 1000 או 2000 ש"ח (או כל סכום אחר), הם לא היו נכנסים לפורום כדי להתייעץ.
לצפיה ב-'יש את כל הצורך שבעולם '
יש את כל הצורך שבעולם
15/12/2016 | 10:37
32
אם אנשים היו יודעים הכל , לא היה צורך בפורומים
אחד הדברים הכי חשובים שיש בפורום זה העניין שאנשים יבינו שהמפרט לא רלוונטי ושזה לא יותר מכלי הטעייה בידיים של נוכלי מכירות

לצפיה ב-'הנתונים לא נכונים מראש בכך שאם 50% קנו מכשירים '
הנתונים לא נכונים מראש בכך שאם 50% קנו מכשירים
15/12/2016 | 11:05
29
שמראש לא אמורים להחזיק שנתיים אז כל הסטטיסטיקה משתנה , אם 10 אנשים קנו מכשיר ול-5 מתוכם. המכשיר מתחיל להיות צב או להסתבך עם עצמו אז זה אומר ש-50% החליפו את המכשיר תוך שנה או שזה אומר של-50% לא היתה ברירה אלא להחליף את המכשיר.
לצפיה ב-'Moto G4. רכישה מאחת מזירות amazon באירופה'
Moto G4. רכישה מאחת מזירות amazon באירופה
14/12/2016 | 09:54
3
73
המחיר סביב 750-800 ש"ח, כולל מיסים ומשלוח עד הבית (כ-5-10 ימים).

בחודשים האחרונים רכשתי 2 מכשירים כאלו, המשתמשים מרוצים מאוד.
אין לי ספק שהמיקרופון משביע רצון.
בנוגע לרמקול לא העמקתי אבל הוא חזק למדיי [לא יודע עד כמה הצלילים איכותיים כשעוצמת השמע גבוהה].

יש מספר תת-דגמים.
הזול: Moto G4 Play - רכשתי אחד כזה בארה"ב לפני כחודש וחצי ב-$129 + State tax. מסך המכשיר הזה 5 אינטש.
האמצעי: Moto G4 - רכשתי שניים כאלו. אחד מ-Amazon UK (כ-750 ש"ח) ואחד מ-Amazon fr (כ-700 ש"ח). מסך 5.5 אינטש. אין לי מושג מה המחיר בארה"ב, אם רוכשים בארה"ב לוודא תאימות תדרים.
היקר Moto G4 plus - מפרט דומה לאמצעי, מצלמה טובה יותר ויש קורא טביעות אצבע (ייתכן וקיימים שינויים נוספים, לא העמקתי).
לצפיה ב-'שכחת דבר אחד...'
שכחת דבר אחד...
14/12/2016 | 10:17
1
89
את מספר הדגם של המוטורולה G4 שתומך בכל הרשתות בארץ...

XT 1622...
לצפיה ב-'מזל שאתה פה. בלעדיך.. לא רוצה לדמיין מצב כזה. סיוט!'
מזל שאתה פה. בלעדיך.. לא רוצה לדמיין מצב כזה. סיוט!
15/12/2016 | 12:16
52
להערתך, לא שכחתי דבר. אתה יכול להוסיף ככל העולה על רוחך.
חוצמזה, תגיד, מדבריך עולה ש-XT1622 זה אותו דגם לכל 3 תתי-הדגמים של ה-Moto G4. אם זה לא ככה, אולי בשלב כלשהו תראה לנכון לציין את כל הנתונים ולא רק את דפי הפרסום וההודעות לעיתונות.
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 16:02
9
לצפיה ב-'המלצה על שיאומי רדמי נוט 4 - כולל לינק לרכישה'
המלצה על שיאומי רדמי נוט 4 - כולל לינק לרכישה
15/12/2016 | 07:32
4
67
קניתי דרך הלינק הזה את המכשיר. רץ מהר ועובד נקי, עם עברית תקינה. אחלה מכשיר. עלה לי סה"כ 179-180 דולר. הזמנתי במשלוח רגיל ולא מהיר וכך גם המשלוח היה חינם.
מומלץ בחום.
מהמחקר שעשיתי לפני שקניתי רצוי לקנות את המכשיר שאני אשים את הלינק הספציפי למכירה,שזה לגירסה הגלובלית, אחרת אפשר ליפול על גירסה שהעברית בה לא מובנית ואז לאישה מבוגרת זה יכול להיות בעייתי.
זה הלינק עם התיאור והמפרט של המכשיר:
זה הלינק לקנייה :
לצפיה ב-'נכון שזה רק במקרה '
נכון שזה רק במקרה
15/12/2016 | 08:00
1
69
שלקישור שצרפת יש כתובת מוזרה ? נכון שלא שכחת לספר לנו כלום ?
"How to be an affiliate of GeekBuying Affiliate Program?
GeekBuying affiliate program at ShareAsale:
1. You need a publisher’s account with www.shareasale.com
2. Search our account on ShareASale.com or click the link here:38812
3. Download the GeekBuying data feed and add it to marketing network. You can also pull the coupons and deals to your sites
4. Now all you need to do is drive traffic to GeekBuying and watch the affiliate commissions roll in.
"
לצפיה ב-'לא הבנתי בדיוק מה המלל שרשמת אומר'
לא הבנתי בדיוק מה המלל שרשמת אומר
18/12/2016 | 20:51
7
זה איזשהו ספאם או תוכנה? לא מבין בזה יותר מידי... אם העלתי לינק בעייתי אני מתנצל. עשיתי סה"כ קופי פייסט.
אם אתה רומז שניסיתי לעשות משהו לא תקין אל תרמוז, תהיה ישיר.
אז אם חשבת כך, התשובה שלילית. אני סה"כ רציתי לעזור, אחרי שאני עשיתי בדיקות חודשים עד שהחלטתי להזמין את המכשיר הזה. אגב, אם תבדוק אז שאלתי הרבה מאוד גם פה בפורום עד שהזמנתי את המכשיר הזה ע"פ המלצת אתר גלאודס.
לצפיה ב-'לא צריך לרוץ לחו"ל בכדי לרכוש את המכשיר...'
לא צריך לרוץ לחו"ל בכדי לרכוש את המכשיר...
15/12/2016 | 09:23
1
59
לצפיה ב-'יש בזאפ אפילו ב937, שווה למי שלא רוצה מחו"ל'
יש בזאפ אפילו ב937, שווה למי שלא רוצה מחו"ל
18/12/2016 | 21:01
9
הייתי באיזו חנות לפני שבוע ומכרו שם את המכשיר ב1650 ש"ח, מחיר מופקע...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ידין חקירות
ידין חקירות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה