לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'גלאקסי s7 מיבוא מקביל'
גלאקסי s7 מיבוא מקביל
01/05/2017 | 09:47
35
אני מעוניין לקנות את המכשיר הנ"ל מיבוא מקביל.
לאחר שיחה עם כמה חנויות אני לא מבין איזה ROM אני אקבל.
חשוב לי שתהיה עברית ויהיו עדכונים, רצוי ROM רשמי (ILO).

לא אכפת לי שהם יפתחו ויתקינו לי את הרום הרשמי. כל עוד זה לא מבטל אחריות.
משהו יכול להמליץ לי על חנות שבה המכשיר מגיע עם ROM "טוב"
סביב ה1900 שקלים?

תודה.
לצפיה ב-'נא למחוק שרשור זה'
נא למחוק שרשור זה
01/05/2017 | 09:35
1
43
נא למחוק שרשור זה
לצפיה ב-'נא למחוק שרשור זה'
נא למחוק שרשור זה
01/05/2017 | 09:37
22
נא למחוק שרשור זה
לצפיה ב-'חבילת חו"ל של HOT'
חבילת חו"ל של HOT
30/04/2017 | 22:55
44
ערב טוב.  

יש לי שאלה שלדעתי יוכל לעזור לי בה רק מישהו שהיה בחו"ל לא מזמן, והשתמש בחבילת חו"ל של HOT. מקווה שיש מישהו כזה בשעות האלה כאן (הטיסה לחו"ל היא היום בלילה).

דודה שלי רכשה חבילת שיחות מחו"ל (פורטוגל) ב99 ש"ח בכתובת הזאת

לפי מה שנאמר לנו על ידי הנציגה, שם התוכנית הזאת הוא לא חו"ל משתלם, ולכן על מנת להשתמש בתוכנית הזאת, לא צריך להתקשר את המספר כמו בארץ, אלא לחייג +972.

שזה די בניגוד למה שכתוב באתר כאן

מישהו התנסה באותה הבעיה?
לצפיה ב-' לזיכרם '
לזיכרם
30/04/2017 | 20:06
1
10
לצפיה ב-''
30/04/2017 | 20:28
6
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
30/04/2017 | 14:45
12
101
יש לי lg3 , מעוניינת לרכוש מכשיר חדש.
אין מגבלת תקציב.
אני משתמשת "רגילה" בעיקר מצלמה, פייסבוק, וואטס אפ. כלומר לא צרכנית גדולה מדי של אפליקציות.
מתלבטת האם שווה לי להשקיע את הכסף באייפון 7 פלוס או סמסונג החדש.
מסתדרת היטב עם 2 המערכות ולכן לא משנה לי המערכת.
אשמח להמלצה, כאשר החשיבות הגדולה ביותר לתמונות משפחתיות איכותיות..:)
לצפיה ב-'אני הייתי קונה את הסמסונג'
אני הייתי קונה את הסמסונג
30/04/2017 | 17:07
74
אי אפשר ליפול עם המצלמות שלהם...

לצפיה ב-'שימי לב שהמצלמה של הגלקסי 8 זהה למצלמה של הגלקסי 7. '
שימי לב שהמצלמה של הגלקסי 8 זהה למצלמה של הגלקסי 7.
30/04/2017 | 17:33
65
שתיהן מאד טובות אז אם את רוצה לחסוך זו בהחלט אופציה טובה.
מנסיוני המצלמה שלה גלקסי 7 (שכאמור זהה לזו של הגלקסי 8) קצת יותר טובה מזו של האייפון 7.
אין לי נסיון עם המצלמה של האייפון 7+  שאמורה להיות  יותר טובה.
לצפיה ב-'סמסונג S8 עם מצלמה עדיפה על המצלמה של האייפון 7 פלוס...'
סמסונג S8 עם מצלמה עדיפה על המצלמה של האייפון 7 פלוס...
01/05/2017 | 10:02
44
לפחות לפי הסירטון הזה...

לצפיה ב-'אם זה לא דחוף , שווה לחכות קצת '
אם זה לא דחוף , שווה לחכות קצת
01/05/2017 | 10:19
1
61
המחיר של האייפון לא ישתנה . המחיר של הסמסונג בד"כ צונח די מהר , כך שחודש/יים של סבלנות עשויים להשתלם .
לצפיה ב-'במחשבה שנייה - לגמרי שווה לחכות '
במחשבה שנייה - לגמרי שווה לחכות
01/05/2017 | 10:35
56
לצפיה ב-'רק לא מסך אדג'. מנסיוני האדג' מפריע'
רק לא מסך אדג'. מנסיוני האדג' מפריע
01/05/2017 | 10:23
6
40
מאוד לתיפקוד ונלחצות סתם אפליקציות.
אני עם אייפון 7 פלוס ,לאחר חוויה טראומטית עם 7 אדג'.
הצילום-לא רואים הבדל בין שני המכשירים.
האייפון פשוט יותר ידידותי.
לצפיה ב-'"לא אדג'" אומר "לא סמסונג", כי כל המסכים שלהם הם אדג''
"לא אדג'" אומר "לא סמסונג", כי כל המסכים שלהם הם אדג'
01/05/2017 | 11:24
5
36
לפחות לפי מה שאני זוכר.
לצפיה ב-'יש 7 לא אדג'. מהחדשים יותר אינני יודע.'
יש 7 לא אדג'. מהחדשים יותר אינני יודע.
01/05/2017 | 12:47
3
14
לצפיה ב-'7 זה כבר פאסה - זה שנה שעברה '
7 זה כבר פאסה - זה שנה שעברה
01/05/2017 | 13:19
2
38
ובדקתי, ואכן ב-8 כבר אין לא אדג'.
לצפיה ב-'חחח גם איפון 7 פלוס ישן מאוד.מ 2016.'
חחח גם איפון 7 פלוס ישן מאוד.מ 2016.
01/05/2017 | 13:46
1
11
לצפיה ב-'לאייפון 7 עוד לא עברה שנה, ועוד לא יצא המחליף '
לאייפון 7 עוד לא עברה שנה, ועוד לא יצא המחליף
02/05/2017 | 00:37
8
לצפיה ב-'מה-s8 אתה צודק'
מה-s8 אתה צודק
01/05/2017 | 14:49
12
לצפיה ב-'סמסונג גלאסי 7'
סמסונג גלאסי 7
30/04/2017 | 10:42
2
41
שלום
מה ההבדל בין סוגי הסמסוגים הבאים
גלאקסי 7 SM-G930F
לבין גלאקסי 7 SM-930FD
לצפיה ב-'מקום לשני סימים'
מקום לשני סימים
30/04/2017 | 11:42
1
22
בFD
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
30/04/2017 | 12:32
22
האם זה נכון sm-6930f לא ניתן לשים כרטיס זיכרון ?
לצפיה ב-'סמראטפונים, מידתיות, נקודת מבט'
סמראטפונים, מידתיות, נקודת מבט
29/04/2017 | 18:07
1
72
נכתב במקור למורים/תלמידים, עשוי לעניין את הכלל.
קישור - על שימוש בסמארטפונים כברירת המחדל שלנו
מתורגם לאנגלית - כאן
~~~

לצפיה ב-'לעומת זאת '
לעומת זאת
29/04/2017 | 18:52
40
מזג האויר במדריד יהיה נוח בשבוע הבא

לצפיה ב-'כדאי להוסיף כסף בשביל אחריות יבואן רישמי?'
כדאי להוסיף כסף בשביל אחריות יבואן רישמי?
29/04/2017 | 17:32
9
93
לדוגמא באתר זאפ, ראיתי מספר חנויות שמוכרות סמסונג גלקסי S6 ומציעות שדרוג של אחריות מסאני תקשורת. אחריות היא לאותה תקופה כמו אחריות שכלולה במחיר יבוא מקביל של מכשיר וניתנת ע''י מעבדות צד שלישי.

לדעתכם שווה להשקיע 299 ש"ח בשביל אחריות של יבואן רישמי?
לצפיה ב-'לא על הדגם הזה'
לא על הדגם הזה
29/04/2017 | 19:12
85
אחריות יבואן רשמי כדאי לשקול כאשר רוכשים מכשיר שרק עכשיו יצא לשוק ויכול להיות שבמכשיר יש תקלות כמו למשל סוללה מתפוצצת או לוח אם קורס. תקלות שמתגלות מספר חודשים אחרי הרכישה. אצל יבואן מקביל יהיה לך יותר קשה לממש אחריות כזאת.
הדגם הספיציפי הזה יצא כבר בסוף שנת 2015 ולא התגלו בו תקלות מיוחדות כך שאחריות תצטרך לממש רק במקרים חריגים שבאמת יצא מכשיר תקול, ואז סביר להניח שתקבל את אותו היחס בשני המצבים (בהנחה שאתה קונה אצלי יבואן מקביל רציני ולא אצל חאפר שפתח את החנות אתמול ועוד חודש לא תראה אותו יותר) שאר המקרים (שבר, טביעה וכו') לא מכוסים גם ביבוא מקביל וגם ביבוא רשמי.

לצפיה ב-'סמסונג S6...'
סמסונג S6...
30/04/2017 | 09:11
7
70
מחיר המכשיר 1600 שקל...

החנות מתחייבת לעדכונים דרך OTA ולהחזרת העברית לתפריט המכשיר לאחר מכן...

סתם לשם הידיעה, במכשיר של יבואן רישמי (סאני) העברית אינה נמחקת מתפריט המכשיר בOTA...
לצפיה ב-'חנות ללא מוניטין?'
חנות ללא מוניטין?
30/04/2017 | 10:36
6
58
שלום. אני בדקתי ב-ZAP ואין שום ביקורת או/ו דירוג לחנות. אני מעדיף להוסיף 60 ש"ח ולקנות מחנות ידועה...

בקשר לעברית ו-OTA. אני לא צריך כל הממשק בעברית. חשוב לי שתהיה תמיכה לעברית ועברית במקלדת. התקנה של עברית זה לא סיפור ומתבצעת בהגדרות.

מה זה אומר שחנות מתחייבת ל-OTA? אני יודע שזה עדכונים דרך אינטרנט אבל איזה קשר יש לחנות?
לצפיה ב-'אין בעייה...'
אין בעייה...
01/05/2017 | 08:47
5
46
אני רק רציתי לומר שצריך לדעת מה ההבדל בין מכשיר יבואן רישמי (סאני) לבין מכשיר מיבוא פרללי...

במכשיר של סאני עדכון גירסא דרך OTA אינו מוחק את העברית מתפריט המכשיר...

במכשיר מיבוא פרללי עדכון גירסא דרך OTA מוחק את העברית מתפריט המכשיר...
אפשר להחזיר את העברית מבחינה מעשית אבל זה נושא די מסובך ולא תמיד מצליחים אפילו המומחים, בכל מקרה המכשיר ימשיך לתמוך בעברית בהקלדה ובקבלת הודעות SMS וואטסאפ...

אם לא אכפת לך לרכוש מכשיר מיבוא פרללי על אף הכל ואתה מחפש חנות ידועה ואמינה...
אז אני חושך שסמסונג S6 EDGE יתאים לך, ההבדל בינו לS6 הרגיל הוא מסך קמור לצדדים וסוללה חזקה יותר 2600 מילי אמפר שעה...
מחיר המכשיר 1692 שקל...

אם רוצים מכשיר של יבואן רישמי (סאני) אז אפשר לרכוש דרך סאני את הS6 EDGE במחיר של 1900 שקל...

לצפיה ב-'להחזיר עברית לסמסונג? '
להחזיר עברית לסמסונג?
01/05/2017 | 08:56
34
מה כל כך מסובך?
עבודה של 2 דקות. פשוט קל.
לצפיה ב-'תסביר לי קטע של תמיכה בעברית'
תסביר לי קטע של תמיכה בעברית
01/05/2017 | 09:39
1
36
מדובר בשפת הממשק של מערכת אנדרואיד שאחרי OTA יעלם ועבור לאנגלית כברירת המחדל? השפה שלי במכשיר הוא אנגלית ואת עברית אני צריך בשביל אפליקציות בעיברית, קריאת אתרים, קריאת מסמכים והקלדה בעיברית.

האם כל זה יפסיק לעבוד אחרי OTA? 
לצפיה ב-'לא יפסיק'
לא יפסיק
01/05/2017 | 09:50
46
אין בעיה שהתפריט הגדרות יהיה באנגלית והמקלדת תהיה עברית/אנגלית
לצפיה ב-'למה S6 EDGE ולא S6 או A5 של 2017?'
למה S6 EDGE ולא S6 או A5 של 2017?
02/05/2017 | 18:08
1
12
למה אתה ממליץ על S6 EDGE ולא S6 דווקא?

ואגב יש גם A5 החדיש שיצא ב-2017. מה אתה אומר עליו?
לצפיה ב-'הוא "ממליץ" כי הוא איש מכירות. לא מוצלח, אבל איש מכירות '
הוא "ממליץ" כי הוא איש מכירות. לא מוצלח, אבל איש מכירות
03/05/2017 | 10:38
9
לצפיה ב-'גוגל מצמצמת את התמיכה בפיקסלים '
גוגל מצמצמת את התמיכה בפיקסלים
29/04/2017 | 16:17
2
67
גוגל פרסמה עדכון לתאריכים תום התמיכה בפיקסל והפיקסל XL שלה.
על פי העדכון הפיקסלים יקבלו עדכוני מערכת הפעלה עד 10/2018, ועדכוני אבטחה עד 10/2019.

העדכון הזה מהווה קיצור של של כחצי שנה מאורך התמיכה שהיה נהוג בסדרת הנקסוס.
הנקסוס 6P והנקסוס 5X יקבלו עדכונים עד 9/2017 ועדכוני אבטחה עד 9/2018.

כמו כן הודיעה גוגל על קיצור התמיכה במכשירי ה-Google Play edition (של סמסונג, HTC, מוטורולה ו-LG) ל-18 חודשים.

לרשימה המלאה:
https://support.google.com/nexus/answer/4457705?hl...
לצפיה ב-'איזה מכשירי GPE בכלל נשארו?'
איזה מכשירי GPE בכלל נשארו?
29/04/2017 | 17:43
16
לצפיה ב-'הבנתי שמדובר בעידכוני אבטחה בלבד'
הבנתי שמדובר בעידכוני אבטחה בלבד
29/04/2017 | 19:00
13
לצפיה ב-'איך מעתיקים תמונות מגלקסי 7 לזיכרון נייד'
איך מעתיקים תמונות מגלקסי 7 לזיכרון נייד
29/04/2017 | 15:57
5
44
ד ? ואיך מפרמטים זיכרון נייד בגלקסי 7
לצפיה ב-'מאד פשוט:'
מאד פשוט:
29/04/2017 | 16:05
4
53
מורידים ומתקינים את האפליקציה הבאה מהחנות:
מחברים את המיקרו יואסבי ישירות לטלפון
גוללים על המסך מלמעלה למטה כדי שהוילון יוצג ומאשרים גישה לקבצים.
נכנסים לאפליקציה שהורדנו ושם יש מנהל קבצים שמאפשר העברת קבצים ממקום למקום.
לצפיה ב-'המון תודות ושבוע טוב'
המון תודות ושבוע טוב
29/04/2017 | 17:14
9
לצפיה ב-'לא הצלחתי להעתיק אפילו תמונה אחת'
לא הצלחתי להעתיק אפילו תמונה אחת
30/04/2017 | 00:58
2
30
מגלקסי ל-USB
גם עם תוכנות דומות לא הצלחתי
גם לא הצלחתי לפרמט את ה-USB 
אציין שהלפטופ שלי לא בידי כעת ורציתי לגבות דברים שחשובים לי
לצפיה ב-'אישרת את הגישה ל USB ע"י גלילת הוילון? אצלי זה עובד בלי בעיה'
אישרת את הגישה ל USB ע"י גלילת הוילון? אצלי זה עובד בלי בעיה
30/04/2017 | 16:36
1
11
לצפיה ב-'זה לא שואל וכאן כנראה הבעיה ויש...'
זה לא שואל וכאן כנראה הבעיה ויש...
30/04/2017 | 17:20
25
בעיה נוספת שאני לא מצליח לראות במחשב דרך גלקסי תיקייה של   האפליקצייה של ידיעות אחרונות אפילו באמצעות חיפוש החל מלפני כשבועיים. הייתי שומר כל יום בלפטופ את העיתון

שוב המון תודות לך
לצפיה ב-'רק הורדתי בהירות והמסך נכבה '
רק הורדתי בהירות והמסך נכבה
29/04/2017 | 12:23
1
67
המכשיר הוא שיאומי רדמי נוט 4
המסך שחור לגמרי
מה עושים?? :(
לצפיה ב-'לא יודע שיאומי'
לא יודע שיאומי
29/04/2017 | 19:09
50
אצלי בהורדת הבהירות ניתן עדין לראות את הנקודה הכחולה על סרגל הבהירות.ואת הטוגלים של ההגדרות.
כמו כן גם במצב מינימום סרגל הווליום מתפקד בעוצמה רגילה.

(משיכת הוילון למטה)
לצפיה ב-'המלצה על מכשיר'
המלצה על מכשיר
28/04/2017 | 01:37
11
124
הי,
המוטו G  שקניתי בהמלצתכם לפני 3+ שנים (דור 1) כבר בקושי סוחב. מחפשת להחליף אותו.  המוטו G התאים לא רע מבחינת הדרישות אבל אשמח למצלמה מוצלחת יותר. תקציב של עד 1500 שח (עדיף פחות). יש לי אפשרות לקנות אונליין בארהב ושיביאו לי. אשמח להמלצות רלונטיות. מכשיר חדש (לא מחודש). תודה!

לצפיה ב-'אולי בכל זאת למישהו יש עצה?'
אולי בכל זאת למישהו יש עצה?
29/04/2017 | 23:19
36
תודה
לצפיה ב-'אני לא מבין גדול, אבל שיומי ממש מומלץ יש במחיר כזה '
אני לא מבין גדול, אבל שיומי ממש מומלץ יש במחיר כזה
30/04/2017 | 02:46
20
לצפיה ב-'מוטורולה X PLAY...'
מוטורולה X PLAY...
30/04/2017 | 08:56
93
מוטורולה X PLAY...

מעבד סנפדראגון 615, 1 גיגה + 4 ליבות & 1.7 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
מצלמה 21 מגה פיקסל באיכות טובה מאוד...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה מאוד...
GORILLA GLASS 3...
זיכרון 16 ו2 + הרחבה...
מערכת הפעלה מרשמלו....
ממשק נקי מאפליקציות מיותרות...
רדיו...
סוללה 3630 מילי אמפר שעה...
משקל 170 גרם...
הטענה מהירה...
רמקול וספיקר בעוצמה טובה...

סיקור על המכשיר...

מחיר המכשיר 890 שקל...
לצפיה ב-'Moto G5 Plus'
Moto G5 Plus
30/04/2017 | 12:58
45
מתאים בול להגדרה
לצפיה ב-'כמעט כל טלפון שתקנה היום יהיה בעל מצלמה מוצלחת יותר...'
כמעט כל טלפון שתקנה היום יהיה בעל מצלמה מוצלחת יותר...
30/04/2017 | 13:10
6
65
הדור הראשון של המוטו G היה עם מצלמה בינונית מינוס לעידן ההוא, עלובה במונחי היום.
כך שנראה שאפילו טלפון ביניים/כניסה כמו שיאומי רדמי 4 פריים (חבר קנה לפני שבוע ב-720 ש"ח בארץ) יענה על הדרישה שלך. כך שהשאלה היא האם מכל שאר הבחינות היית מרוצה מהמוטו G, או שאתה רוצה לשפר גם בעוד דברים.
לצפיה ב-'תודה על כל התגובות'
תודה על כל התגובות
30/04/2017 | 14:11
1
38
אולי מסך טיפה גדול יותר ומצלמה ש״חושבת״ פחות זמן. פרט לזה דרישותי בסיסיות למדי. 
לצפיה ב-'אם אלו הדרישות, אתה יכול להסתפק גם בחצי מהתקציב שהגדרת'
אם אלו הדרישות, אתה יכול להסתפק גם בחצי מהתקציב שהגדרת
30/04/2017 | 15:43
32
עכשיו אתה צריך להחליט אם אתה רוצה טלפון שעונה על הדרישות שלך בחצי מהמחיר, או לנצל את כל התקציב ולקבל טלפון כמה שיותר טוב.
לצפיה ב-'רדמי 4 פריים....איפה החבר קנה במחיר הזה?'
רדמי 4 פריים....איפה החבר קנה במחיר הזה?
30/04/2017 | 16:08
3
61
נראה לי מחיר מצויין למפרט כזה....זה עם רום גלובלי ואחריות?  איך הוא מתרשם מהמכשיר?  האם המצלמה טובה?  תודה.
לצפיה ב-'אברר'
אברר
30/04/2017 | 17:54
7
לצפיה ב-'טוב, מתברר שבסוף הוא לא קנה את השיאומי, אלא בחר להזמין '
טוב, מתברר שבסוף הוא לא קנה את השיאומי, אלא בחר להזמין
01/05/2017 | 13:50
1
27
מחו"ל טלפון אחר. הוא אומר שמצא את החנות בזאפ - זו חנות בבת-ים, והיתה עוד אחת בהרצליה. הוא לא ידע לענות לגבי רום גלובלי - אחריות של החנות.
לצפיה ב-''
03/05/2017 | 09:25
2
לצפיה ב-'לא רואה קבצים'
לא רואה קבצים
27/04/2017 | 20:35
36
בחיבור סמארטפון למחשב לא רואה את הקבצים שיש בטלפון
יש לי LG 3 
המטרה היא להעביר מוסיקה לסמארט
אבל כמו שציינתי אני פשוט לא רואה שום דבר הכל ריק יש כנראה הגדרה שאני לא יודע 
מי יכול לעזור ? תודה
לצפיה ב-'בעיה ב-sony xperia z3 לגבי ממשק המשתמש'
בעיה ב-sony xperia z3 לגבי ממשק המשתמש
27/04/2017 | 19:42
31
במהלך הזמן האחרון קרה לי שהטלפון מעלה הודעה על המסך "לצערנו, ממשק המשתמש במערכת הפסיק לפעול"
משם, מסך שחור הטלפון לא עובד.
זה כבר קרה לי פעם אחת ועשיתי איפוס לטלפון אבל זה קרה בדיוק חודש אחרי ואני רוצה להבין מאיפה זה בא ולא סתם לעשות איפוס.
אשמח לייעוץ
לצפיה ב-'ערב טוב לכולם, צריך ייעוץ ברכישת מכשיר.'
ערב טוב לכולם, צריך ייעוץ ברכישת מכשיר.
27/04/2017 | 19:26
2
105
אני מעוניין לרכוש מכשיר סלולרי חדש...
התקציב הוא עד 1300 שקלים.
חשוב שיהיה אמין ואיכותי עם מצלמה טובה, ורמקול חזק.
לא מחפש את הכי טוב והכי חדש, אבל כן חשוב לי שיהיה איכותי ויפה.
לצפיה ב-'מצלמה טובה? '
מצלמה טובה?
28/04/2017 | 10:32
92
בתקציב שרשמת
סמסונג יד שניה:  גלקסי 6, נוט 4
LG G4 חדש (אם אינך חושש מהתקלה הידועה) 
סיניים לא באים עם מצלמה ממש טובה, במיוחד בתנאים קשים של תאורה 
לצפיה ב-'מוטורולה X PLAY...'
מוטורולה X PLAY...
30/04/2017 | 09:01
36
לצפיה ב-'חוות דעת ממשתמשי בקו מוצרים של סוני - Sony Xperia'
חוות דעת ממשתמשי בקו מוצרים של סוני - Sony Xperia
27/04/2017 | 18:53
6
90
אני עדיין עם נקסוס 4 ומחפש מכשיר טוב יותר. טפסה תשומת לב סידרת מוצרים של סוני להלן:

- Sony Xperia X Performance
- Sony Xperia X
- Sony Xperia XA
- Sony Xperia Z5
- Sony Xperia M5

אני מתלבט כי אחרי שבדקתי ביקורות על כמה דגמים, ראיתי שיש לכמה בעית חימום יתר, קול שיחה נכנסת לא מספק עוצמתית ואיכותית (יש רעש ברקע או משהו)  וגם רמקול לא משהו לשיחות נכנסות...

מישהו שיש להם אחת ממכשירים יכולים לספר לי על חווית שימוש שלהם? ייתכן ויש דגמים אחרים של Xperia שלא הוספתי שהם גם טובים...
אני אישית מחפש מכשיר עם מסך 5", USB OTG, איכות שמע שיחה מעולה, סוללה טובה, זיכרון 2 ג' לפחות.

תודה
לצפיה ב-'אמנם לא בידיוק הדגמים שציינת..'
אמנם לא בידיוק הדגמים שציינת..
28/04/2017 | 16:40
56
אבל לאחיות שלי לשתיהן יש סוני וכמה שהם נראו מבטיחים בהתחלה..הם לא. המצלמה מעולה.
אקספריה z3 והדגם השני פחות מוכר.
לא הייתי קונה בוני כיום ועוד עם המחירים שלהם (למרות שקראתי שהמחיר ירד?..)
לצפיה ב-'"קול שיחה נכנסת לא מספק עוצמתית ואיכותית ..." '
"קול שיחה נכנסת לא מספק עוצמתית ואיכותית ..."
28/04/2017 | 18:03
2
56
סובייקטיבי . לאף אחד מאיתנו ולאף "מבחן" אין יכולות השמע שלך , וההפך ..
2GB זכרון ? זה כ"כ 2015 .. מסך 5# ? בעולם האנדרואיד מכשיר טוב = מסך גדול ..
בגדול ? אם הייתי מחפש מכשיר עם מסך לא גדול ויכולות סאונד משובחות , הייתי בוחר באייפון . כנראה 6 או 6S יד שנייה .
מכל מכשירי הסלולר שעברו דרכי ( הרבה מאד ) אין אפילו אחד שנותן איכות סאונד כמו המכשירים עם התפוח על הגב . 
* ולא..בגלל נושא של הקלטת שיחות אני לא משתמש באייפון .
לצפיה ב-'נייד שניתן להכניס לכיס בנוחות...'
נייד שניתן להכניס לכיס בנוחות...
28/04/2017 | 18:21
1
50
הסיבה שאני לא רוצה מסך גדול היא עניין של נוחות לסים בכיס ולהסתובב ולא לסחוב איתי "טאבלט". 5.1, שיהיה 5.2 אבל לא יותר מזה.

מבחינת סאונד חשוב לי לא רמקול חיצוני דווקא, אלה רמקול פנימי בשפופרת...
אייפון 6 אתה/את אומר/ת משומש? לא עדיף מחודש עקב אחריות שחברה נותנת?
איפה תמליץ/י לרכוש? 
לצפיה ב-'הנסיון האישי שלי עם מכשירי ה '
הנסיון האישי שלי עם מכשירי ה
28/04/2017 | 18:38
54
היה טוב מאד בדיבור ועוד יותר טוב בשימוש באוזניות ( אייפון 4S + 5S )
לא מכיר מי מחדש עם אחריות . רואה שאתה צפוני , אנסה לבדוק באיזור שלך , אפשר לשאול גם את 7 , גם הוא מהאיזור ואולי מכיר ..
לצפיה ב-'לסוני יש גם את ....'
לסוני יש גם את ....
28/04/2017 | 19:35
84
הדגמים הקטנים יותר עם מסך 4.6 אינץ כמו  Sony Xperia X compact שהוא טוב לא פחות ובהחלט עונה על בעית גודל המכשיר לעומת הכיס.
לצפיה ב-'אצלנו בעבודה יש z5 פרימיום , z3 ו-z3 קומפקט'
אצלנו בעבודה יש z5 פרימיום , z3 ו-z3 קומפקט
28/04/2017 | 22:27
53
נתחיל בזה שבין ה-z5 ל-z3 לא מרגישים הבדל ביום יום , נראה ומרגיש בדיוק אותו הדבר .
המכשירים לא קטנים ודקים , דווקא מרגישים די מגושמים עם כל המכשירים המעוצבים של היום.
ה-z3 קומפקט הוא ייחודי ובעל מסך קטן , המסך פחות איכותי ומרגישים את זה בצפייה בסרטים .
בזמנו סוני היו ייחודיים בכך שהם היו נגד מים ואבק , היום כבר יש יותר מכשירים ככה שהם כבר לא ייחודיים בעניין , באמת שאני לא רואה סיבה להשקיע בסוני ... לא רואה משהו מיוחד אלא אם אתה מחפש מכשיר 4.6 אינץ של אנדרואיד.
אם אתה מחפש מכשיר איכותי עם מסך יחסית קטן הייתי ממליץ על סדרת ה-s של סמסונג , s5 ומעלה מכילים גם סוללה טובה.
S8 ממש יקר אבל הוא ממש מרגיש קטן למרות המסך הגדול שלו , מרגיש ממש קטן ליד g6 של lg.
לגבי אייפון , לדעתי ה-6 ומעלה יכול להתאים מבחינת הגודל ( לי יש 6+) , לגבי משומש או מחודש זה קצת בעיה , צריך לסמוך על החנות והמוכר שמה שמקבלים זה באמת מה שאומרים , אני לא יודע לזהות מסך תחליפי , לא יכול לזהות עם המכשיר נפתח לתיקון וכדומה , גם במכשירים אחרים אני לא יכול לזהות
לצפיה ב-'הבהרה לגבי ליבות בסמארטפונים חדישים'
הבהרה לגבי ליבות בסמארטפונים חדישים
27/04/2017 | 16:56
20
95
היום יש 4, 6 ואפילו 8...
יותר ליבות זה יותר טוב?

חוץ מזה האם לסדר ליבות יש משמעות? דוגמא:

- 4 ליבות של 2.0 ג' ו-4 ליבות של 1.0 ג'
- 4 ליבות של 1.4 ג' ו-4 ליבות של 1.8 ג'

האם ליבות שבאות ראשונות חזקות יותר מאשר ליבות אחרונות? שמעתי משהו על ליבות עזר.

תודה
לצפיה ב-'למשתמש הסופי אין לזה משמעות'
למשתמש הסופי אין לזה משמעות
27/04/2017 | 18:17
1
76
יכולות להיות 2 ליבות שיתנו תפוקה של 16 אחרות.
יכולות להיות 16 ליבות שמסוגלות לעשות חישובים מסובכים ביותר והמשתמש לא יצטרך את זה לאורך כל חיי המכשיר.

כדי להבין למה הטלפון/הצ'יפ הספציפי מסוגל, אפשר לקרוא חוו"ד באתרים המתמחים.
לדעתי זה אחד השיקולים הכי פחות רלונטיים בבחירת טלפון מודרני.
לצפיה ב-'יש דגמים שעליהם אני מעוניין לשמוע ופתחתי דיון חדש.'
יש דגמים שעליהם אני מעוניין לשמוע ופתחתי דיון חדש.
27/04/2017 | 18:54
17
לצפיה ב-'יש גם עשר ליבות. יש לריבוי ליבות יתרון בעיקר בתחום '
יש גם עשר ליבות. יש לריבוי ליבות יתרון בעיקר בתחום
28/04/2017 | 15:11
17
61
החסכון בחשמל, כי המעבד יכול להפעיל ליבות איטיות וחסכוניות יותר כשהעומס עליו נמוך. אין לזה משמעות מבחינת ביצועים - עובדה שיש מעבדים חזקים מאוד עם 4 ליבות בלבד, וגם הם (עד כמה שהבנתי) משתמשים רק בשתי ליבות תחת עומס...
מעבר למהירות השעון, השאלה היא גם מה סוג הליבה. כך שיכול להיות מעבד עם מהירות שעון גבוהה יותר, שהוא למעשה חלש יותר.
אבל במקום לנסות להבין את הטכנולוגיה, למה לא פשוט להסתכל אילו ביצועים השיג הטלפון הספציפי במבחני הביצועים?   
לצפיה ב-'באיזה אתר ביצועים ניתן לראות?'
באיזה אתר ביצועים ניתן לראות?
28/04/2017 | 16:26
15
12
לצפיה ב-'לא ממש רלוונטי '
לא ממש רלוונטי
28/04/2017 | 17:53
14
57
בדיוק כמו הדיזלגייט של VW גם חברות סלולר מסוימות ( משהוא מדרום קוריאה , לא ? ) נתפסו כשהן משקרות במבחני הביצועים . לגבי אלה שלא נתפסו - סבלנות ...
מצד שני יש את הנושא השולי והזניח של שילוב והתאמה בין ברזל למערכת הפעלה .
קח לדוגמא את העייפון 6S .      די קרוב לשנתיים בשוק
Dual-core 1.84 GHz
בקנה מידה של אנדרואיד מדובר בארכיאולוגיה שלא אמור לזוז , ועדיין - מדובר במכשיר שבד"כ יותר יציב וזריז מרב האנדרואידים בשוק .
מפרטים ו"מבחני ביצועים " - לא רלוונטיים !
ספר מה אתה רוצה/צריך/מבקש ונוכל לנסות להכווין אותך לבחירה ההגיונית
לצפיה ב-'נכון - ועדיין. טלפון שהשיג 80,000 באנטוטו בדרך כלל יהיה איטי'
נכון - ועדיין. טלפון שהשיג 80,000 באנטוטו בדרך כלל יהיה איטי
28/04/2017 | 21:21
13
40
יותר גם במציאות מאשר טלפון שהשיג ציון של 140,000.
והיתרון של אייפון הוא מערכת הפעלה רזה ויעילה בהרבה מאנדרואיד, דווקא בגלל שאנדרואיד נבנתה כפלטפורמה גמישה שמותאמת לקבלת תוספות ושינויים.
לצפיה ב-'תלוי איטיות במה. במשחקים עתירי גרפיקה - אולי'
תלוי איטיות במה. במשחקים עתירי גרפיקה - אולי
29/04/2017 | 01:48
12
35
אבל אם הממשק איטי, או שהאפליקציות המובנות כתובות גרוע אז גם מכשיר עם ציון של 250000 ירגיש איטי יותר ממכשיר שקיבל 10000.

למשל מישהו שעובד איתי החליף לפני כמה חודשים מ Xperia Z1 Compact (ציון מבחן סינתטי של בערך 35000) ל-G5 (ציון מבחן סינתטי של בערך 135000), והאנימציות של הממשק גרמו לו להרגיש שה- LG יותר איטי מהסוני. במקרה הזה אפשר היה די בקלות לטפל בבעיה (פשוט מבטלים אנימציות בהגדרות מפתחים), אבל כמה אנשים לא יודעים שזה אפשרי?
לצפיה ב-'בדרך כלל הבעיה היא לא באפלקציות המובנות - חייגן, יומן ופנקס '
בדרך כלל הבעיה היא לא באפלקציות המובנות - חייגן, יומן ופנקס
29/04/2017 | 17:27
11
24
תזכורות הן לא אפליקציות כבדות. השאלה כמה מהר נפתחות אפליקציות כבדות וכמה מהר הן רצות.
אז כן, תמיד יש מקרי קצה מוזרים, אבל ככלל אצבע - המבחנים הסינטטיים הם מראי כיוון לא רעים.
לצפיה ב-'הם מראי כיוון רק כשלא מרמים בהם, וגם זה בקושי'
הם מראי כיוון רק כשלא מרמים בהם, וגם זה בקושי
29/04/2017 | 17:49
10
26
יש עוד כל כך הרבה דברים שמשפיעים על הביצועים, שלהגיד שמכשיר עם ציון X יהיה בהכרח איטי ממכשיר עם ציון X+Y זה פשוט לא נכון.

לגבי האפליקציות המובנות, אז במקרה של סמסונג (לפחות עד ה-S5 - לא יודע מעבר לכך), הן היו איטיות בצורה חריגה ולא הגיונית בהתחשב ב-"מספרים" השונים (ליבות, מהירות, מבחנים סינתטיים).
לצפיה ב-'תלוי מה הגודל של Y. אם הוא 5% מ-X, אז באמת לא אומר כלום. גם '
תלוי מה הגודל של Y. אם הוא 5% מ-X, אז באמת לא אומר כלום. גם
29/04/2017 | 23:40
9
18
10% לא מבטיח כלום. אבל ב-30% כנראה כבר יהיה הבדל מורגש גם במציאות.
ויש לנו S4 במשפחה, כבר בן יותר משלוש ועדיין האפליקציות הבסיסיות - חיוג, וואטסאפ, מצלמה וכו' עובדים חלק ויפה. אולי לא טס כמו טלפונים חדשים, אבל ממש לא משהו מתסכל.
לצפיה ב-'בשביל האפליקציות הבסיסיות לא צריך מעבד עם 4 ליבות או 2 ג'יגה'
בשביל האפליקציות הבסיסיות לא צריך מעבד עם 4 ליבות או 2 ג'יגה
30/04/2017 | 07:54
8
18
RAM. וספציפית לגבי ה-S4, אז אצלי כל האפליקציות המובנות שלו עולות באיטיות מסוימת (לפחות בפעם הראשונה), שלא לדבר על המצלמה שהייתה עולה לפעמים רק אחרי 7 שניות.

לפני ה-S4 היה לי HTC Desire, שיש לו מעבד של ליבה אחת וחצי ג'יגה RAM, והוא עבד מצוין לכל האפליקציות הבסיסיות, וגם כאלה קצת יותר מורכבות (לפחות אלה שאפשר היה להתקין על ה-147 מגה איחסון שלו ). מישהו פעם ראה את מהירות התגובה שלו ואמר שאפילו ה-S3 שלו לא מגיב כל כך טוב.
לצפיה ב-'אז משהו ב-S4 שלך לא היה תקין. אין מסקנה אחרת'
אז משהו ב-S4 שלך לא היה תקין. אין מסקנה אחרת
30/04/2017 | 10:13
7
18
למצלמה לא לקח מעולם יותר משבריר שניה להיפתח.
לצפיה ב-'או שאולי אתה קיבלת את ה-S4 *היחיד* שעובד כמו שצריך '
או שאולי אתה קיבלת את ה-S4 *היחיד* שעובד כמו שצריך
30/04/2017 | 10:38
6
19
היו להרבה אנשים מסביבי את ה-S4, ולאף אחד מהם האפליקציות לא עלו "מיד", אלא לקח שנייה/שתיים/שלוש. לגבי המצלמה אני לא בטוח.
לצפיה ב-' צודק לגבי האפליקציות ובטח לגבי למצלמה . '
צודק לגבי האפליקציות ובטח לגבי למצלמה .
30/04/2017 | 10:56
5
17
"שבריר שניה " ? בדיוק כמו שאנחנו שבריר שניה ביקום .
לצפיה ב-'לא בדקתי עם סטופר - אבל לוחצים ונפתח, בלי השהיה מורגשת'
לא בדקתי עם סטופר - אבל לוחצים ונפתח, בלי השהיה מורגשת
30/04/2017 | 10:58
4
18
ושבע שניות זה המון זמן לחכות לאפליקציה שתיפתח.
לצפיה ב-'7 שניות זה היה רק לפעמים. אבל תמיד הייתה השהיה מורגשת'
7 שניות זה היה רק לפעמים. אבל תמיד הייתה השהיה מורגשת
30/04/2017 | 11:35
3
17
לפחות בעיני. שלא לדבר על המצב שלו עכשיו, שבין מתי ששומעים את הצליל של המצלמה ועד שהוא אשכרה מצלם שעוברות 2-3 שניות. וזה עוד אחרי שהוא אופס ביוני האחרון.
לצפיה ב-'אני לא יכול לבדוק כרגע, כי צריך להחליף שקע טעינה, אבל '
אני לא יכול לבדוק כרגע, כי צריך להחליף שקע טעינה, אבל
30/04/2017 | 12:25
2
15
כשהוא יחזור לחיים אנסה לבדוק את זה בצורה מדויקת יותר. הטלפון לא בשימוש השוטף שלי (אבל יצא לי להשתמש בו לא מעט), אבל שירת את אשתי שהיא די חסרת סבלנות לגבי תפעול באופן כללי, ולא שמעתי ממנה תלונות.
לצפיה ב-'גם מהניסיון שלי ככה סמסונגים התנהגו בהרבה אפ' מערכת'
גם מהניסיון שלי ככה סמסונגים התנהגו בהרבה אפ' מערכת
30/04/2017 | 14:17
1
15
מצלמה, גלריה, אנשי קשר, הודעות.. איטיים להחריד לאחר כמה חודשי שימוש.
*לפחות עד הגלקסי 5, אז הפסקתי להתייחס למכשירים שלהם
לצפיה ב-'טוב, כנראה שלא תקבלו הדגמה...'
טוב, כנראה שלא תקבלו הדגמה...
30/04/2017 | 15:42
13
לפי המעבדה, הטלפון שרף לוח אם. מוזר מאוד בהתחשב בזה שהוא עבד עד האחוז האחרון של הסוללה, אבל הוא אכן סירב לעבוד גם כששמו בו סוללה אחרת שהיתה טעונה.
לצפיה ב-'החומרה רלוונטית רק אם התוכנה יודעת לעבוד מול החומרה'
החומרה רלוונטית רק אם התוכנה יודעת לעבוד מול החומרה
28/04/2017 | 18:24
41
בצורה אופטימלית , לא לבזבז זמן על מעבר בין מעבדים , לא לבזבז זמן בקריאות של מי פנוי וכדומה , אני לא יודע כמה אנדרואיד עובדת בצורה אופטימלים עם 8 או 10 מעבדים וכדומה ואיך היא יודעת לעבוד במקביל וברקע , נגיד במצב של ריבוי משימות כאשר משימה שמצריכה הרבה משאבים רצה ברקע ואז משימה שלא צריכה את המשאבים עולה לאוויר .
בזמנו היה את הסמסונג 4 עם שני הדגמים , לא היתה דיעה אבסולוטית מי עובד יותר טוב .
לצפיה ב-'וואצאפ "נרדם"'
וואצאפ "נרדם"
27/04/2017 | 10:33
8
48
שלום לכולםן
הוואצאפ החל לאחרונה "להירדם". אני לא מקבל הודעות כמה שעות, אני נכנס לוואצאפ, הוא "מתעורר" וכל ההודעות מגיעות בבת אחת.
מה הפיתרון לבעיה?
אנרואיד 6.0.1
גלאקסי
S5
לצפיה ב-'האם הפעלת מצב חיסכון בסוללה כלשהו?'
האם הפעלת מצב חיסכון בסוללה כלשהו?
27/04/2017 | 10:50
7
31
כזה שמנתק את האינטרנט כאשר המכשיר לא בשימוש? יש כלי מובנה של סמסונג לצורך כך, וזה גם חלק מאפליקציות "חיסכון בסוללה" שונות (שבעיקר גורמות לבזבוז סוללה, למרבה האירוניה). אם כן, אז או שתבטל את זה, או שתבדוק האם יש "רשימה לבנה" של אפליקציות שלא "נרדמות" ותכניס לשם את וואטסאפ.
לצפיה ב-'כן זה קרה מאז שהפעלתי מצב חיסכון בסוללה, אבל מאז כיביתי אותו'
כן זה קרה מאז שהפעלתי מצב חיסכון בסוללה, אבל מאז כיביתי אותו
27/04/2017 | 10:52
6
9
לצפיה ב-'ברשימה "חיסכון בחשמל ביישונים" וואצאפ מופיע כ"מושבת"'
ברשימה "חיסכון בחשמל ביישונים" וואצאפ מופיע כ"מושבת"
27/04/2017 | 10:54
5
29
ובכל זאת הוא נרדם
לצפיה ב-'מושבת לא אומר שהוא הולך לישון? תנסה לשנות את ההגדרה'
מושבת לא אומר שהוא הולך לישון? תנסה לשנות את ההגדרה
27/04/2017 | 11:58
4
22
למופעל (או איך שזה לא מוגדר).
לצפיה ב-'מושבת אומר שהגדרות חיסכון בחשמל לא חלות עליו לדעתי'
מושבת אומר שהגדרות חיסכון בחשמל לא חלות עליו לדעתי
27/04/2017 | 12:14
3
8
לצפיה ב-'גם לי זה קורה. דרך איזה ספק אינטרנט אתה מחובר?'
גם לי זה קורה. דרך איזה ספק אינטרנט אתה מחובר?
27/04/2017 | 13:00
2
8
לצפיה ב-'019 אבל זה לא קשור לספק'
019 אבל זה לא קשור לספק
27/04/2017 | 13:30
1
7
לצפיה ב-'תנתק את ה WIFI ותבדוק אם הבעיה קיימת דרך הסלולר'
תנתק את ה WIFI ותבדוק אם הבעיה קיימת דרך הסלולר
27/04/2017 | 13:43
6
לצפיה ב-'חוויתכם בקנייה מאתר MUCHO?'
חוויתכם בקנייה מאתר MUCHO?
26/04/2017 | 19:14
8
72
שלום,

אני בשוק לרכוש סמארטפון ובחיפוש שלי ב-ZAP מצאתי אתר MUCHO שידוע במכירת מכשירים יד שנייה ומחודשים.

קראתי ביקורות ולרוב הן חיוביות שציינו איכות טובה. כמה אנשים כתבו שקיבלו תמורה טובה למחיר ובמצב שקיבלו לא שווה לקנות מכשיר חדש בכלל.

האם מישהו רכש מהם? שמתי לב שתיאור של מצב מכשיר מחודש או יד שנייה אין מספיק מידע. ההבדל הוא "סימני שימוש כל" במחודש ו"סימני שימוש" יד שנייה. האחריות משתנה בין 3 חודשים ליד שנייה ל-12 חודשים למחודשים.

דוגמה:

סמסונג S6 מחודש: https://goo.gl/nRIlnE
סמסונג S6 יד שנייה: https://goo.gl/fzKfMi

תודה
לצפיה ב-'מי קונה שם בכלל ? מה זה האתר הזה ?'
מי קונה שם בכלל ? מה זה האתר הזה ?
26/04/2017 | 22:03
51
הוא ממש לא ידוע .....
לצפיה ב-'למה מכשיר משומש ומחודש, במחיר הזה אפשר לרכוש חדש חדש...'
למה מכשיר משומש ומחודש, במחיר הזה אפשר לרכוש חדש חדש...
27/04/2017 | 08:41
3
57
סמסונג S6 EDGE...
מחיר המכשיר 1692 שקל...
לצפיה ב-'יכול להיות שאתה לא המפרסם היחיד כאן ? '
יכול להיות שאתה לא המפרסם היחיד כאן ?
27/04/2017 | 09:52
2
21
לצפיה ב-'מה אני מפרסם אני לא מבין? אני שואל שאלה.'
מה אני מפרסם אני לא מבין? אני שואל שאלה.
27/04/2017 | 15:57
1
12
לצפיה ב-'ההודעה שלך נכתבה קצת כמו פרסומת לאותו אתר לא מוכר..'
ההודעה שלך נכתבה קצת כמו פרסומת לאותו אתר לא מוכר..
28/04/2017 | 09:11
8
לצפיה ב-'קניתי מהם מכשיר יד שנייה'
קניתי מהם מכשיר יד שנייה
27/04/2017 | 10:39
2
50
בפעם הראשונה סיפקו לי מכשיר שלא קרא כרטיסי סים (קרי, לוח אם על סף גסיסה). יצרתי קשר עם האתר, הם שלחו אליי שליח להחזרת המכשיר ולהחלפתו. המכשיר שקיבלתי אח"כ מחזיק מעמד די טוב, טפו טפו טפו.
לצפיה ב-'איך היה מצב שלו מבחינה קוסמטית?'
איך היה מצב שלו מבחינה קוסמטית?
27/04/2017 | 16:52
1
30
ואותה שאלה לגבי מכשיר שהחליף אותו.
לצפיה ב-'בשניהם המצב היה סביר'
בשניהם המצב היה סביר
27/04/2017 | 17:38
33
המסך בסדר גמור, באופן כללי אין שריטות. במכשיר הראשון אחת הפינות הייתה טיפה מעוכה.
לצפיה ב-'חומר למחשבה לרוכשים הפוטנציאליים של הסמסונג S8 וS8+'
חומר למחשבה לרוכשים הפוטנציאליים של הסמסונג S8 וS8+
27/04/2017 | 10:28
21
131
המסך עולה: התיקון היקר של סמסונג גלקסי S8
סמסונג גלקסי S8 נוחת כאן בשבוע הבא ולמרות ביטול המכס נראה שהוא יעלה לנו ביוקר
תיקון המסך שהוגדר כבעל סיכון בינוני־גבוה לשבירה מנפילה עלול לעלות כ1,800 שקל

לצפיה ב-'LG V20 עמיד נגד נפילות שברים ואבק...'
LG V20 עמיד נגד נפילות שברים ואבק...
27/04/2017 | 10:47
4
100
ויש לו מסך 5.7...

מבחן נפילה צפו בדגם החדש של LG V20...
מבחני נפילה למכשירים הם דבר מסקרן המכשיר החדש של LG עמד למבחן אכזרי והושלך מגבהים ומזוויות שונות במטרה לבחון את עמידותו...
האם יעמוד במבחן ולא יישבר...

מה LG יודעים לעשות שסמסונג לא יודעים...???
לצפיה ב-'בוטלופ '
בוטלופ
27/04/2017 | 10:51
3
36
לצפיה ב-'שוב אנחנו בשיעור אפיה ומגדנאות בחסות '
שוב אנחנו בשיעור אפיה ומגדנאות בחסות
27/04/2017 | 14:41
2
32
לצפיה ב-'חומר למחשבה בבבעעעבבב'
חומר למחשבה בבבעעעבבב
27/04/2017 | 14:57
1
58
לצפיה ב-'ועכשיו קצת רצינות'
ועכשיו קצת רצינות
27/04/2017 | 16:33
60
רמז: לתקן דלתא יותר זול מתיקון של BMW
לצפיה ב-'מצד שני למי ששומר עליו , המכשיר נראה ומרגיש'
מצד שני למי ששומר עליו , המכשיר נראה ומרגיש
27/04/2017 | 21:11
74
מעולה .
לא הבנתי כל כך מה אפשר לעשות עם ה-edge חוץ מלדחוף אנשי קשר אבל הוא מאוד דק ונןח ביד .
אהבתי את הרעיון שהמכשיר נדלק בהקרבה שלו לכיוון הגוף , לא זוכר אם זה היה גם ב-7.
המחיר שלו בבאג הוא 3199.
לצפיה ב-'פתיחת קופסה סמסונג S8...'
פתיחת קופסה סמסונג S8...
30/04/2017 | 09:24
14
52
לצפיה ב-'פתיחת קופסת טונה...'
פתיחת קופסת טונה...
30/04/2017 | 09:52
12
48
לצפיה ב-'מי לעזאזל מעלה דבר כזה? ולמה יותר מ-1000 איש ראו את זה? '
מי לעזאזל מעלה דבר כזה? ולמה יותר מ-1000 איש ראו את זה?
30/04/2017 | 10:40
11
15
לצפיה ב-'צופה מס' 1120 ואת האמת שלא עמדתי בציפיה והרצתי קדימה לסוף'
צופה מס' 1120 ואת האמת שלא עמדתי בציפיה והרצתי קדימה לסוף
30/04/2017 | 14:03
9
7
לצפיה ב-'גם אני לא עמדתי בציפיה, אז הפסקתי '
גם אני לא עמדתי בציפיה, אז הפסקתי
30/04/2017 | 23:09
8
4
לצפיה ב-'אם לא ראית את הסוף אז קבל ספויילר קטן - יש בפנים טונה במים!'
אם לא ראית את הסוף אז קבל ספויילר קטן - יש בפנים טונה במים!
01/05/2017 | 08:38
7
4
לצפיה ב-'מה, כל המאמץ הזה ובסוף זה טונה במים ולא בשמן?'
מה, כל המאמץ הזה ובסוף זה טונה במים ולא בשמן?
01/05/2017 | 08:57
6
11
אני רוצה את הכסף שלי בחזרה .
לצפיה ב-'אבל במים זה יותר בריא ...'
אבל במים זה יותר בריא ...
01/05/2017 | 09:03
5
4
לצפיה ב-'"על כל דבר טוב יגידו לך לא חוקי, לא מוסרי או לא בריא" '
"על כל דבר טוב יגידו לך לא חוקי, לא מוסרי או לא בריא"
01/05/2017 | 09:21
4
4
לצפיה ב-'מאחר וגם ככה לא אוכלים טונה ישירות מהכופסא אז עדיף במים'
מאחר וגם ככה לא אוכלים טונה ישירות מהכופסא אז עדיף במים
01/05/2017 | 09:32
3
3
לצפיה ב-'מה, אתה מוציא אותו מהקופסא? ומלכלך צלוחית/קערית? '
מה, אתה מוציא אותו מהקופסא? ומלכלך צלוחית/קערית?
01/05/2017 | 09:33
2
3
לצפיה ב-' 2X כ.טונה +2X ביצה קשה מפוררת+מלח\פלפל\בצל ירוק קצוץ='
2X כ.טונה +2X ביצה קשה מפוררת+מלח\פלפל\בצל ירוק קצוץ=
01/05/2017 | 09:42
1
3
לצפיה ב-'כמעט שכחתי שצריך להוסיף גם קצת מיונז '
כמעט שכחתי שצריך להוסיף גם קצת מיונז
01/05/2017 | 10:01
3
לצפיה ב-'אם לא תראה, איך תדע לעשות זאת בעצמך?'
אם לא תראה, איך תדע לעשות זאת בעצמך?
30/04/2017 | 14:22
8
לצפיה ב-'מרתק'
מרתק
30/04/2017 | 11:08
6

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה