לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3729637,296 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'סמארטפון מומלץ לאישה בגיל השלישי.'
סמארטפון מומלץ לאישה בגיל השלישי.
08/02/2019 | 14:09
1
59
היי אמא שלי אישה שמעולם לא היה לה סמארטפון אלא פלאפון פשוט.                  לאחרונה החלטנו שאנחנו רוצים לקנות לה סמארטפון אבל כמובן שהדרישות אינן גדולות . אין צורך במכשיר יקר עם הרבה פונקציות , מספיק לנו מכשיר עם מסך יחסית גדול וכמובן שנוכל להוריד לה ווטסאפ ואפליקציות ייעודיות לשיחות חינמיות כגון וייבר וכו... וכל זאת כדי שנוכל להעביר ישירות אליה תמונות ולתקשר איתה בזמנים שנוסעים לחו"ל. רצוי שגם יהיה ניתן להגדיל אותיות. השוק היום מוצף בהמון מכשירים וממש לא יודעת מה מומלץ לגילאים האלו במיוחד לאור העובדה שאין צורך בהרבה דברים. אודה לעצתכם.   

לצפיה ב-'שיאומי כלשהו'
שיאומי כלשהו
08/02/2019 | 16:09
59
גילוי נאות: אימא שלי היא בת 70+, קניתי לה את Xiaomi Redmi 4x. חמותי היא בת 70, קיבלה את Xiaomi Redmi 5 Note. שני המכשירים עובדים בסדר גמור, מהירים, עם המון הגדרות, כולל הגדלת הפונטים וכו'.
לצפיה ב-'משהו שיכול להיות מעניין, עם הסתייגות'
משהו שיכול להיות מעניין, עם הסתייגות
08/02/2019 | 09:37
1
75
פוסט מפורום אחר (רוטר): גולן טלקום ניתקו קו סלולארי בגלל שימוש בראוטר

הסתייגות: המשתמש נרשם לפורום רק היום. 
לצפיה ב-'אני משתמש כבר שנתיים בסימים שלהם בראוטר ובשני טאבלטים ועד'
אני משתמש כבר שנתיים בסימים שלהם בראוטר ובשני טאבלטים ועד
08/02/2019 | 12:16
50
עכשיו לא הפריע להם.
אבל הצריכה שלהם לא גדולה.ראוטר של מחסן רק בשביל הדפסת תעודות משלוח וטאבלטים של עבודה לסוכנים.  באיזור ה 1-2 גיגה לחודש לכל אחד.
לצפיה ב-'חולשת אבטחה ושמה SMS סכנה גם בבחירות'
חולשת אבטחה ושמה SMS סכנה גם בבחירות
07/02/2019 | 10:33
1
76
זירת הSMS פרוצה ומופקרת והיא כר פורה למתקפות החל בפישינג וסחיטה דרך ספאם והצעות שיווקיות מפוקפקות ועד לקמפיינים להשחרת מועמדים לקראת הבחירות זה עלול לאבד שליטה והמדינה חייבת להתערב

ביממה האחרונה אנו עדים למתקפת סייבר שמופצת באמצעות SMS זו מתקפת סחיטה על רקע מיני (Sextortion) המאיימת להסגיר תיעוד של בעל הטלפון מענג את עצמו אם לא ישלם 500 דולר,  לאיום אגב אין כל בסיס ואין לתוקף שום תיעוד כזה ולכן ההמלצה החד-משמעית היא להתעלם מההודעה

התוקפים משתמשים בSMS כדי להגיע לעשרות אלפי אנשים ומקווים להצליח להפיל בפח משתמשים בודדים מתוכם, זו ממש לא הפעם הראשונה שנעשה קמפיין פיישינג התקפי נגד אזרחי ישראל באמצעות הSMS הישן והטוב

חצי מיליון ישראלים כבר נחשפו למתקפות בוואטסאפ ובסמס, בקיץ האחרון היו מספר מתקפות פישינג בSMS (מכונה גם SMiShing) באמצעות הודעות שהתחזו להיות משופרסל מקופת חולים כללית מחברות הסלולר וממקדונלד'ס, באותו הגל התוקפים ניסו לפתות את המשתמש ללחוץ על לינק ולשלם סכום כסף קטן תמורת מרשם חידוש חבילת הגלישה וכדומה

וזה לא רק סייבר במובן הקלאסי הSMS נותר כר פורה להפצת ספאם או הצעות שיווקיות מפוקפקות הקמפיין המטריד ביותר הוא של חברת הלוואות עלומה צריכים כסף עכשיו? הלוואה מהירה עד 20 אלף שקל עם שליח עד הבית, אין דרך לדעת מי עומד מאחורי הודעת הטקסט אין דרך לחסום אותן ואין דרך לתבוע את השולח

שלשום קיבלתי הודעה מהמשטרה בלינק צורף סרטון תעמולה שלילי על מועמד לראשות עריית כפ״ס מועמד אחר היה בעבר בכיר במשטרה למה מגיע לי כל הטוב הזה למה?

וכעת בתקופת הבחירות אנו עדים לסוג אחר של איום קמפיינים של הפצת פייק ניוז באמצעות SMS לצורך השחרת מועמדים, היו כמה כאלה בבחירות המוניציפליות ולאחרונה חשף רן בר זיק קמפיין השחרה כזה כנראה לקראת הפריימריז בליכוד ההודעה הבטיחה להציג סרטון לבני 18 ומעלה שבו ח"כ שנתפס על חם בבושתו, אין ספק שאנו צפויים לראות התעצמות של מתקפות כאלה לקראת הבחירות הכלליות באפריל

מדוע כל זה קורה? כי תחום הSMS נותר במידה רבה פרוץ ומופקר, לא רק שהשולח יכול לשמור על אנונימיות הוא גם יכול להתחזות למישהו שהוא לא, בר זיק הראה כי הקמפיין בליכוד התחזה למוקד 100 של משטרת ישראל ולחדשות 10, אפשר בקלות לדמיין מתקפות חמורות יותר באמצעות התחזות כזאת למשל בעת מלחמה קמפיין שקורא לאנשים להיכנס למקלטים או לצאת מהם

מתקפה באמצעות SMS היא זולה יחסית, ניתן לקנות "באלקים" של סמסים במחירים נמוכים מאוד מכל מיני ברוקרים מחו"ל, דרך מפעילה ישראלית זה עולה מינימום של 2 אגורות להודעה, התוקף יכול לעשות אחד משני דברים לשלוח את ההודעות למספר סידורי רץ או לנסות להשיג רשימת טלפונים אמיתית מאחת הרשימות שכבר דלפה לרשת ומסתובבת ברשת האפלה

הצטברות המקרים עד כה והעובדה שאנחנו הולכים לקראת בחירות שבהן יש חשש להתערבות מצד מעצמה זרה (ואת זה אומר ראש השב"כ) מחייבת התערבות המדינה בנושא, לא ייתכן שנותר סקטור מופקר שבו כל אחד מכל מדינה יכול להפיץ כל מסר למי שהוא רוצה בלי לקחת אחריות למעשיו

חברות הסלולר יודעות את מקור ההודעות הן מזהות הפצות SMS בקנה מידה גדול ויכולות להוות חלק חשוב בפתרון, אם כי זה עשוי להיות בניגוד לאינטרס הכלכלי שלהן, מערך הסייבר הלאומי בשיתוף משרד התקשורת צריכים לתת דעתם לנושא ולמצוא פתרון בהקדם

מה זה SMiShing
לצפיה ב-'כי פרוטוקול ה-SMS הוא ישן ופרוץ'
כי פרוטוקול ה-SMS הוא ישן ופרוץ
07/02/2019 | 13:47
43
אין שום בעיה למתחזה לבחור מס' טלפון כלשהו וכביכול לשגר ממנו את מסרוני הספאם.
לצפיה ב-'אנדרויד 9 מדהים'
אנדרויד 9 מדהים
06/02/2019 | 22:37
2
91
הורדתי עדכון לגלקסי נוט 9, החלקה מדהימה ומהירה.
לצפיה ב-'איך הממשק החדש של סמסונג ONE UI?'
איך הממשק החדש של סמסונג ONE UI?
07/02/2019 | 10:37
1
47
האם ניתן לבצע הקלטת שיחות?

לצפיה ב-'התכוונת לממשק PEI?'
התכוונת לממשק PEI?
09/02/2019 | 20:35
8
לצפיה ב-'We4G מסיימת את המבצע "לכל החיים"'
We4G מסיימת את המבצע "לכל החיים"
06/02/2019 | 22:25
3
113
ומעלה את המחירים בעוד כ 3 שבועות,
עברתי אליהם היום, עוד שבוע אקבל סים הביתה.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001272083
לצפיה ב-'אין מקום פיזי לאסוף את הסים?'
אין מקום פיזי לאסוף את הסים?
07/02/2019 | 15:29
2
71
וכמה שילמת דמי מעבר או חיבור?
לצפיה ב-'אין להם נק פיזיות '
אין להם נק פיזיות
07/02/2019 | 17:07
1
91
רק לחכות לדואר (צב) ישראל 
זה אחד השיקולים נגדם. ברגע של אבדן אי אפשר לנסוע לנק פיזית ולקחת חדש. 
פרט לכך השירות שם משתדל והכל עובד טוב. בארץ, בכל מקרה 
לצפיה ב-'יש שילוח "24 שעות" (כולל ימי מנוחה? לא יודע) ב-19.90 ש"ח.'
יש שילוח "24 שעות" (כולל ימי מנוחה? לא יודע) ב-19.90 ש"ח.
07/02/2019 | 19:52
80
אגב, בדואר פנים, לרב, דואר ישראל מתפקד בסדר גמור.
מניסיוני, מרבית המכתבים וחבילות קטנות מגיעים ליעדם בתוך 3-4 ימי עבודה (ואף פחות).
אבל, מי יודע מה מרפי יעשה לאותו דבר-דואר שדווקא הוא מקווים שיגיע מהר...
לצפיה ב-'למה אין רשת בוויז ? '
למה אין רשת בוויז ?
06/02/2019 | 19:11
4
65
התקנתי ברכב מצלמת דרך של שיומי 70MAI PRO , העברת המידע שלו בעזרת WIFI  לסלולאר (רק כשרוצים).

במקביל גיליתי שהוויז לא מתחבר כל זמן שהמצלמה עובדת.

ניתוק הWIFI  מחזיר את הרשת לוויז.

משהוא נתקל בזה ? פתרון ?
לצפיה ב-'המכשיר מזהה חיבור WiFi פעיל ולכן "מנתק" את האינטרנט הסלולארי'
המכשיר מזהה חיבור WiFi פעיל ולכן "מנתק" את האינטרנט הסלולארי
06/02/2019 | 21:32
1
49
נקודות ההנחה למצב אצלך:
  • מתג ה-WiFi בטלפון הנייד שלך דולק תמיד.
  • רכיב ה-WiFi במצלמה אף הוא דולק.
  • כאשר אתה נכנס לרכב, הטלפון הנייד מציג חיווי של חיבור WiFi פעיל. אין גישה לאינטרנט (בין אם ליישום Waze ובין אם כל פעולה אחרת [דוא"ל, WhatsApp, דפדפן וכו'])
  • כאשר אתה מכבה את ה-WiFi בטלפון הנייד, האינטרנט חוזר לעבוד, חיווי חיבור ה-WiFi נעלם לו ובמקומו יש חיווי לחיבור Data לרשת הסלולראית (החיווי משתנה בין מכשירים שונים).
אם ההנחות נכונות - הרי כאשר הטלפון הנייד מחובר ל-WiFi של המצלמה, מבחינת המכשיר, יש "חיבור" אינטרנט. אמנם המצלמה לא מחוברת לאינטרנט, אבל, זה לא חלק מהשיקולים של הטלפון הנייד.
כך גם יקרה אם הטלפון הנייד מחובר ל-WiFi הבייתי, אבל, יש תקלה באינטרנט הביית - הטלפון יישאר בשלו ולא תהיה גישה לאינטרנט.

הפתרון, אחת משתי חלופות:
כל פעם לכבות / להדליק את ה-WiFi בטלפון הנייד בהתאם לאופי השימוש.
או
לחפש בהגדרות המצלמה אפשרות לכבות את ה-WiFi ורק כאשר תרצה להעביר מידע מהמצלמה לטלפון הנייד, הפעל את ה-WiFi במצלמה ולאחר ביצוע ההעברה כבה. כך תוכל להשאיר את מתג ה-WiFi בטלפון הנייד דלוק באופן קבוע.

לצפיה ב-''
07/02/2019 | 07:11
31
הניתוח שלך מדוייק לגבי מה שקורה, רק לא הבנתי למה....עכשיו זה ברור.

מעבר להתלהבות הראשונית, המצלמה אמורה להיות רכיב פועל ברקע, והפתרון יהיה הפעלת הWIFI במצלמה רק למצבי העברת מידע.

לצפיה ב-'כי הוויז צריך אינטרנט'
כי הוויז צריך אינטרנט
06/02/2019 | 21:36
1
41
וכאשר חיברת סלולר ל wi-fi של המצלמה אז אין אינטרנט בסלולרי

לצפיה ב-''
07/02/2019 | 07:11
1
לצפיה ב-'לא מצליח להוריד מהמחשב לטלפון קבצים'
לא מצליח להוריד מהמחשב לטלפון קבצים
06/02/2019 | 18:37
3
28
שלום, יש לי סלולרי שיאומי mi8 . ניסיתי להוריד קבצי מוסיקה מהמחשב לטלפון באמצעות כבל usb אבל אינני מצליח. ניסיתי להעביר מ- disc on kee וגם לא הצלחתי. האם יתכן שצריך לשנות הגדרות בטלפון כי אולי הטלפון מתייחס לכבל ה-usb ככבל טעינה בלבד ולא כבל נתונים? אם אכן זה כך, אז איך אני משנה ההגדרות?
תודה מראש על העזרה  !
מיכאל
לצפיה ב-'תנסה בעזרת האפליקציה הזאת'
תנסה בעזרת האפליקציה הזאת
06/02/2019 | 22:33
2
31
שמיועדת למכשירי שיאומי
לצפיה ב-'לא מצליח להוריד מהמחשב לטלפון קבצים'
לא מצליח להוריד מהמחשב לטלפון קבצים
07/02/2019 | 08:42
1
19
תודה!
לצפיה ב-'פשוט בצע הגדרות נכונות'
פשוט בצע הגדרות נכונות
07/02/2019 | 09:53
14
לאחר חיבור המכשיר למחשב גש להגדרות USB (אפשר גם ע"י ביצוע SWIPE מראש המסך למטה) ושנה את הגדרת הטעינה להגדרת MTP
לצפיה ב-'שאלה על שחזור תמונות '
שאלה על שחזור תמונות
06/02/2019 | 14:58
25
היי
יש לי תמונות שמחקתי בגלריה בטעות ואני מעוניין לשחזר אותם.
השתמשתי באפלקצייה DISKDIGGER , אבל התמונות לא יצאו באותה האיכות בכלל , ובאפלקציה PHOTO RECOVERY אני לא רואה בכלל את התמונות שחיפשתי .
יש למישהו רעיון איזה אפלקציה טובה שאפשר לשחזר איתה ושהיא משאירה את התמונה באותה האיכות ?
תודה
לצפיה ב-'We4G מפסיקה לשווק חבילת סלולר ב29 שח לכל החיים בעוד 3 שבועות'
We4G מפסיקה לשווק חבילת סלולר ב29 שח לכל החיים בעוד 3 שבועות
06/02/2019 | 12:46
60
לצפיה ב-'האמריקאים טמנו פח לסינים בתערוכת CES.'
האמריקאים טמנו פח לסינים בתערוכת CES.
06/02/2019 | 10:26
40

אחרי האמריקאים גם האירופאים מתנתקים מהסינים.

דעה של אנליסט על הצביעות של המערב.
לצפיה ב-'שלום רב. אני שומעת רדיו (103) '
שלום רב. אני שומעת רדיו (103)
06/02/2019 | 03:17
7
69
במכשיר. מופיעות לי אזניות למטה. האם אני אמורה לשמוע דרך אזניות?  תודה רבה
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר?'
באיזה מכשיר מדובר?
06/02/2019 | 08:48
2
42
אם המכשיר מגיע עם רדיו מובנה האוזניות מעבר לשמע משמשות גם כאנטנה לרדיו.

ניתן לשמוע רדיו דרך אפליקציות ברמקול של המכשיר ואפשר דרך אוזניות אבל זה לא חובה.
לצפיה ב-'LG K8. שכחתי לציין ששומעת'
LG K8. שכחתי לציין ששומעת
06/02/2019 | 09:03
1
47
דרך האפליקציה שלהם. זה מטריד אותי כיוון שבטלפון הקודם שמעתי בלי אזניות. פתאום המסך החשיך והופיע סמל של אזניות למעלה מה שלא היה לפני. לאחר מכן המסך חזר לתאורה רגילה אך ננעל. לכן אני פוחדת שיקרה אותו דבר במכשיר הנוכחי. תודה
לצפיה ב-'שני דברים.'
שני דברים.
06/02/2019 | 09:20
54
1) לבצע ניקוי "זיכרון מטמון" באפליקציית הרדיו שמשתמשים איתה.

2) למחוק את אפליקציית הרדיו הבעייתית מהמכשיר ולאמ"כ להעלות אותה שוב מחדש.
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
06/02/2019 | 10:12
3
36
אם את שומעת רדיו דרך אפליקציית הרדיו שלא מצריכה חיבור לאינטרנט ופועלת באמצעות רכיב הרדיו במכשיר, האוזניות משמשות בתור אנטנה.

אם את משתמשת באפליקציה שלא "קולטת" את התחנה, אלא מזרימה את השידורים ע"ג האינטרנט, אין צורך באוזניות, ואפשר להאזין לכל תחנה נתונה דרך הרמקול.
לצפיה ב-'תודה אבל לא הבנתי אותך'
תודה אבל לא הבנתי אותך
07/02/2019 | 01:19
2
11
לצפיה ב-'הסברתי. שומעת דרך '
הסברתי. שומעת דרך
07/02/2019 | 01:33
27
האפליקציה שלהם. לא מבינה מה הכוונה חיבור לאינטרנט. אני צריכה לשמוע דרך אזניות או לא..
לצפיה ב-'בקיצור'
בקיצור
07/02/2019 | 07:16
22
תסירי את האפליקציה של 103. תתקיני אפליקציה בשם streema. חפשי שם את 103, ובא לציון גואל.
לצפיה ב-'שינוי צליל התראה יומן גוגל'
שינוי צליל התראה יומן גוגל
05/02/2019 | 20:47
11
157

היי, אני מחפש דרך להוספת למשל שיר ..שיהיה כהתראה לאירועים או תזכורות..בהגדרות יש רק כמה סוגי צליל חד פעמי...שאני לא שומע או לא שב לב אליו...כך המהות של ההתראה מתפספסת...כנראה איזה טיפשות קלה של אנשי גוגל...
השעון המעורר למשל הוא נודניק ועם צלילים שסבתא תשמע...למה ההתראות יומן לא? להם הפתרונים..

בכל מקרה יש דרך לעקוף את זה להוסיף  קבצי שמע אחרים..ארוכים מביפ? לתיקייה בה קבצי השמע שלהם קיימים...זה נראה לי הכי הגיוני לעשות..

זה SAMSUNG A9  הנייד..אנדרואיד..8.0  

אפליקציה אחרת זה קצת בעייתי כי אין סינכרון עם המחשב..

אשמח לאיזה פיתרון :)
לצפיה ב-'יומן גוגל.'
יומן גוגל.
06/02/2019 | 09:07
6
57
1) נכנסים לאפליקציה יומן גוגל.
2) בצד ימין למעלה ללחוץ על "האייקון של ארבע שורות".
3) לרדת למטה וללחוץ על "הגדרות".
4) ללחוץ על "כללי".
5) ללחוץ על "תזכורת ליומן".
6) ללחוץ על "צליל"
7) עכשיו אפשר לבחור במכשיר איזה קובץ מוזיקלי שרוצים שישמש כצליל להתראות.
לצפיה ב-'תודה רבה:) זה מה שעשיתי, לא זה מה שאני מבקש..'
תודה רבה:) זה מה שעשיתי, לא זה מה שאני מבקש..
06/02/2019 | 09:15
5
45
..אני מחפש דרך להוסיף צלילים ..למשל יותר חזקים..או קטע שיר שישמע חזק..

ברירות המחדש של פשוט לא טובות לא נשמעות טוב ..זה לא התראה זה יותר כמו יומן נייר ישן שאתה צריך לזכור לבדוק כל הזמן..בגלל הצליל העדין מידי ...

מקווה לעזרה כפי שבקשתי אם זה אפשרי ,
לצפיה ב-'אנסה שוב.'
אנסה שוב.
06/02/2019 | 09:52
4
47
1) ב"הגדרות" יומן גוגל ניתן לקבוע איזה שיר שרוצים מכל הקבצים שבמכשיר.
2) כשלוחצים בשלב הסופי על "צליל" המכשיר נותן הפנייה לכל האפליקציות שבמכשיר עם קבצי מוזיקה ואז ניתן להגדיר כל קובץ מוזיקה שבמכשיר שישמש כהתראה.

נ.ב.

1) אפליקציה שמאפשרת להוריד למכשיר מהיוטיוב קבצי מוזיקה.

2) אפליקציה איכותית עם המון רינגטונים ושלל קולות.
לצפיה ב-'צר לי. לא נכון ולא נכון לגבי הנייד שלי!! '
צר לי. לא נכון ולא נכון לגבי הנייד שלי!!
06/02/2019 | 12:30
3
53

שתי התשובות שלך שגויות.
אם זה היה כזה פשוט לא הייתי פה..שואל.

זה קשור ספציפית לסמסונג..לכן הבאתי את הדגם  samsung a9  

בפון הקודם אתה צודק הייתה האפשרות הזו...

מעלה תמונה שתראו כולם...מה samsung a9
לצפיה ב-'בפון הקודם וואווי P9 '
בפון הקודם וואווי P9
06/02/2019 | 12:32
44
היתה האפשרות ...לכל צליל

שוב השאלה מה עושים ב samsung a9 לכפות את זה שאפשר יהיה לבחור כל שיר...אם זה אפשרי.
לצפיה ב-'מה אתה כועס?? הוא חייב לך משהו??'
מה אתה כועס?? הוא חייב לך משהו??
06/02/2019 | 17:12
1
11
לצפיה ב-'אני לא כועס כלל '
אני לא כועס כלל
06/02/2019 | 17:55
32

הסברתי היטב, הוא לא הבין..מה לעשות? הסברתי שוב..שוב לא הבין נתן תשובה לא מדוייקת לנייד שלי....אז הדגשתי...

סופו של דבר מישהו אחר הבין והביא את הפיתרון ..הכל טוב :)
לצפיה ב-'מציע לזרוק את אפליקציית היומן של סמסונג ולעבור ליומן של גוגל'
מציע לזרוק את אפליקציית היומן של סמסונג ולעבור ליומן של גוגל
06/02/2019 | 16:02
3
42
בכל מקום שסמסונג ניסו לשפר זה יצא להם עקום.

אם בכל זאת תרצה להשתמש דווקא ביומן של סמסונג, כדאי להתקין את RingExtended שמאפשרת לבחור כל רצועת שמע בנייד.
לצפיה ב-'אני ביומן של גוגל...כבר..ותודה זה עובד !'
אני ביומן של גוגל...כבר..ותודה זה עובד !
06/02/2019 | 16:30
2
39

מהתחלה כתבתי כך...מלכתחילה

בכל מקרה הכי חשוב זה עובד, חבל שצריך אפליקציה לזה אבל עובד!
תודה רבה מאוד :)
לצפיה ב-'בדקתי מכשיר של סמסונג עם יומן גוגל.'
בדקתי מכשיר של סמסונג עם יומן גוגל.
07/02/2019 | 08:56
1
45
ברגע שלוחצים על "צליל" בהגדרות, המכשיר מאפשר להגדיר כל קובץ מוזיקה שיש במכשיר כצליל להתראה רק אם השימוש באפליקצייה הוא ראשוני, בפעם השניה שנכנסים להגדרות המכשיר כבר לא מאפשר להגדיר צליל להתראה משאר הקבצים שבמכשיר רק הצלילים של סמסונג מתאפשרים.

הכי טוב זה למחוק את האפליקציה של יומן גוגל ולהתקין אותו מחדש במכשיר, ואז מכיוון שמדובר על שימוש ראשוני המכשיר יאפשר לך להגדיר כל קובץ שיש במכשיר כצליל להתראה.
לצפיה ב-'הבנתי תודה :) '
הבנתי תודה :)
07/02/2019 | 09:00
27

עכשיו זה יותר ברור מה קרה פה ומאיפה הפער:)
לצפיה ב-'תופעה לא מובנת בכבל טעינה'
תופעה לא מובנת בכבל טעינה
05/02/2019 | 16:45
2
54
מכיוון שכבל הטעינה של המכשיר של אישי, סמסונג גלקסי S3 ניאו התחיל להתקלף בשני קצותיו (עדיין עובד כרגיל) קניתי היום כבל חדש. רק את הכבל ללא התקע.
בבית חיברנו את הכבל לתקע, הנייד לא נטען. כמה נסיונות חוזרים כנ"ל.
חיברנו את הכבל לתקע של הG3 LG הישן שלי המכשיר נטען.  מטעין גם את ה LG.
התקע הישן מטעין גם את ה LG. זה אומר, שהתקעים והכבלים תקינים.
מה יכולה להיות הסיבה, שהחיבור בין הכבל החדש, התקע הישן והסמסונג לא עובד?
הכניסות הן USB רגיל ומצד שני מיקרו USB.
תודה.

לצפיה ב-'יתכן ששקע הטעינה "הלך" ולא הכבל '
יתכן ששקע הטעינה "הלך" ולא הכבל
05/02/2019 | 19:14
1
31
אבל כדאי לנסות עם עוד כמה קומבינציות של מטען/כבל 
לצפיה ב-'תודה. כלום לא "הלך". הכל עובד עם הכל'
תודה. כלום לא "הלך". הכל עובד עם הכל
05/02/2019 | 22:30
38
פרט לסמסונג עם הכבל החדש והתקע האורגינלי והקבוע של הסמסונג. עם תקע אחר הוא נטען, כך שזה לא שקע הטעינה. הוא נטען גם עם הכבל והתקע הישנים. קניתי כבל חדש רק מכיוון שהישן התחיל להתבלות, לא כי לא עבד.
זה פשוט מוזר.
לצפיה ב-'סמסונג J7 לאחר עדכון תוכנה'
סמסונג J7 לאחר עדכון תוכנה
05/02/2019 | 13:56
2
46
לאנדרואיד 8.1.0
מדי פעם - מופיעה הודעה שצריכת החשמל "משוייכת" ל samsung health.
אין לי מושג מדוע והאם עקב כך צריכת החשמל גבוהה יותר.
בינתיים - כדי לסגור את זה אני מאלצת עצירה של האפליקציה.
לא השתמשתי באפליקציה, ולא ברור לי אם אשתמש - איך לאפס נתונים מיום ליום.
תודה,
רעיה

לצפיה ב-'samsung health היא הגרסה של סמסונג ל-Google Fit'
samsung health היא הגרסה של סמסונג ל-Google Fit
06/02/2019 | 16:12
1
17
אפליקציה שאמורה לעקוב אחרי הרגלי ה"ספורט" שלנו.
לצורך מדידת צעדים, מרחק, קלוריות וקצב לב היא כנראה מנסה להשתמש בחיישני ה-GPS/BT/WIFI. 

סמסונג כבר הודתה שמפתחי האפליקציות שלה הם לא העיפרון הכי חד בקלמר, אז כנראה יש באגים באפליקציה ששותים את הסוללה.

עצירת האפליקציה לא תעזור הרבה, כי אפליקציות מהסוג הזה מתוכננות לעבוד ברקע, והיא תופעל מחדש.

אם את לא משתמשת באפליקציה - נסי להשבית אותה, מסופקני אם סמסונג תאפשר זאת.
אם את רוצה לעקוב אחרי ביצועייך, ממליץ ללכת (תרתי משמע) על המקור - Google Fit.

לצפיה ב-' יש לי אפשרות להשבית את האפליקציה.'
יש לי אפשרות להשבית את האפליקציה.
06/02/2019 | 20:59
12
וכבר חשבתי לעשות זאת. מוזר שהתופעה החלה רק אחרי עדכון גירסת אנדרואיד ל 8.1.0, לפני כן זה לא קרה.
הטלפון מחליט על דעת עצמ לקחת את המתח מהאפליקציה.
אשבית אותה ואם ארצה לספור צעדים - אחפש את Google Fit.
תודה
רעיה

לצפיה ב-'אפל התחילו למכור אייפון X משופצים'
אפל התחילו למכור אייפון X משופצים
05/02/2019 | 09:40
1
37

64/3 = 769 דולר
256/3 = 899 דולר

צבעים = אפור-חלל וכסף

אחריות שנה של אפל

לצפיה ב-'במחירים הללו הם יכולים לחפש אותי...'
במחירים הללו הם יכולים לחפש אותי...
06/02/2019 | 18:32
5
לצפיה ב-'כמה עולה להזמין סוללה ייעודית מסין?'
כמה עולה להזמין סוללה ייעודית מסין?
04/02/2019 | 23:25
4
59
כאמור יש לי מכשיר Gini S4 של פלאפון ונדפקה לו הסוללה.

פלאפון, כצפוי למוניטין הרע שלהם, מתנערים מהאחריות שיש לי על המכשיר בטענת שווא שהסוללה נדפקה מנזק שאני גרמתי לה, למרות שראו שהמכשיר נראה כאילו זה עתה נקנה.

הם דורשים ממני מחיר של 140 ש"ח עבור סוללה, זה נראה לי מחיר מופקע!

מצאתי באינטרנט את המכשיר הסיני Gionee Pioneer P5W שהוא בעצם ה-Gini S4 של פלאפון
האם אני יכול למצוא את הסוללה (סוללה חלשה 2000 מ"א) באלי אקספרס במחיר שפוי יותר?
אם כן אשמח לעזרה ...
לצפיה ב-'עם em28 הסליחה, קישור אחד לא נקלט'
עם em28 הסליחה, קישור אחד לא נקלט
07/02/2019 | 14:32
3
34
במילה 'מצאתי' היה אמור להיות קישור שמפנה לתגובתו של em28 שמצא לי, באדיבותו, את המכשיר המקביל.

חבל שלא הקשבתי לו על ה"אחריות" של פלאפון.
לצפיה ב-'אתה מצפה ליותר מידי '
אתה מצפה ליותר מידי
07/02/2019 | 15:34
2
46
גם לקוחות שאר החברות לא היו מקבלים החלפת סוללה בחינם לאחר 3 שנים שימוש במכשיר (וגם לא שנתיים וחצי). שנה זה המקסימום גם במכשיר שעולה פי 6 ממה ששילמת בזמנו על המכשיר.

לצפיה ב-'הם לא היו מקבלים, כי אף אחד לא ייתן אחריות כזאת'
הם לא היו מקבלים, כי אף אחד לא ייתן אחריות כזאת
07/02/2019 | 19:04
1
36
ברגע שהחברה החליטה שהי נותנת אחריות, היא צריכה לעמוד במילתה, בדיוק כמו שפעם היה אחריות לכל החיים בסנדלי שורש והחברה כיבדה את האחריות.
לצפיה ב-'אתה מכיר את הביטוי "השטן נמצא בפרטים הקטנים" ?'
אתה מכיר את הביטוי "השטן נמצא בפרטים הקטנים" ?
08/02/2019 | 08:18
26
אם היית יושב לקרוא לעומק את כתב האחריות שלהם היית מבין שזאת בדיחה ושמעבר לשנת האחריות של היצרן האחריות המורחבת הזאת לא תופסת אפילו אוויר ...
ומה גם שאתה לא יכול להשוות סנדלים למכשיר אלקטרוני ...
לצפיה ב-'שירי, ספוטיפיי למוזיקה ישראלית (1000 זמרים, 40000 שירים)'
שירי, ספוטיפיי למוזיקה ישראלית (1000 זמרים, 40000 שירים)
04/02/2019 | 19:23
14
88
מדובר בפרויקט במימון משותף של משרד התרבות והספורט והספרייה הלאומית, בהשקעה ראשונית של חצי מיליון שקל.
גירסת ההרצה של האפליקציה ניתנת כבר להורדה בחנות של גוגל ובאפסטור.
הפרויקט מיועד להנגיש למשתמש מוזיקה ישראלית בלבד לפי טעמו האישי, ומצד שני - לחשוף אותו לסגנונות חדשים.
בניגוד לאפליקציות המסחריות המוכרות - שמאפשרות בחירה בזמר ובשיר מסוים "שירי" היא בעצם "רדיו אישי":
מזינים מראש שמות של עד שלושה זמרים אהובים, והאפליקציה משמיעה בתחילה רצף אקראי של שירים שלהם.
בהדרגה, היא "לומדת" את ההעדפות שלכם ומציעה יצירות שונות.

למרות שהיא חינמית, "שירי' לא כוללת פרסומות והיא מאפשרת דילוג על שירים ללא הגבלה.
המאגר של ״שירי״ עתיד לכלול 4,000 אמנים ישראלים ו־60 אלף שירים ויצירות,
אך בינתיים הספיקה החברה לקטלג בו קרוב ל־000,ו אמנים וכ־40 אלף שירים.

העובדה שב״שירי" לא ניתן לבחור שיר או שירים מסויימים להשמעה,
כמו באפליקציות המוזיקה הפופולריות, מוזילה דרמטית את תשלומי התמלוגים.

להורדה מגוגל פליי:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

להורדת האפליקציה ב-iOS:
https://itunes.apple.com/us/app/%D7%A9%D7%99%D7%A8...
לצפיה ב-'לא תודה'
לא תודה
05/02/2019 | 08:53
5
81
למה האפליקציה מבקשת את ההרשאות האלו?

לצפיה ב-'ברצינות? אלה ההרשאות הבעייתיות בעיניך?'
ברצינות? אלה ההרשאות הבעייתיות בעיניך?
05/02/2019 | 09:16
1
60
אלו הרשאות שכל אפליקציה בערך מבקשת.
לצפיה ב-'לא האפליקציות שאני מתקין'
לא האפליקציות שאני מתקין
05/02/2019 | 10:49
49
לפחות לא אלו שלא ברור לי למה ההרשאות דרושות.
לצפיה ב-'ההרשאה הראשונה בודקת האם יש חיבור wifi'
ההרשאה הראשונה בודקת האם יש חיבור wifi
06/02/2019 | 10:03
2
42
והשנייה בודקת האם יש שיחת טלפון ... מן הסתם כדי להפסיק את האפליקציה בקבלת שיחה
לצפיה ב-''
06/02/2019 | 10:19
1
8
לצפיה ב-'בזמנו היה מנהל הרשאות שמאפשר לנטרל הרשאות פר אפליקציה'
בזמנו היה מנהל הרשאות שמאפשר לנטרל הרשאות פר אפליקציה
07/02/2019 | 04:36
25
לא יודע האם זה עדיין קיים , אני משתמש באייפון
לצפיה ב-'קצת מדאיג אותי שזה מבית היוצר של משרד התרבות'
קצת מדאיג אותי שזה מבית היוצר של משרד התרבות
05/02/2019 | 10:36
1
47
יש שם משהו חוץ מאייל גולן אגב?
לצפיה ב-'אם זו יוזמה של מירי רקב- לא תודה.'
אם זו יוזמה של מירי רקב- לא תודה.
06/02/2019 | 18:29
6
לצפיה ב-'רק בישראל: מבזבזים מיליון שקל על חיקוי של ספוטיפיי'
רק בישראל: מבזבזים מיליון שקל על חיקוי של ספוטיפיי
05/02/2019 | 10:45
48
ואז אחרי התלהבות הראשונית יתברר שבפועל מאזינים למיזם המיותר הזה שלושה וחצי אנשים, כולל מירי רגב ואבא שלה.
לצפיה ב-'עוד כמה מילים על האפליקציה:'
עוד כמה מילים על האפליקציה:
05/02/2019 | 12:17
53
הפרויקט השאפתני, שבראשו עומד המוזיקאי אריאל הורוביץ, בנה של נעמי שמר ז"ל,
מיועד להנגיש למשתמש מוזיקה ישראלית בלבד לפי טעמו האישי, ומצד שני - לחשוף אותו לסגנונות חדשים.
מי שמספקת את השירים היא הספרייה הלאומית, שאצלה מתועדת על פי חוק כל יצירה מוזיקלית מסחרית שהופיעה בישראל.
עם הזמן יוכלו אמנים להעלות אליה יצירות שלהם באופן עצמאי.

לצורך הפקת "שירי" הוקמה חברה ללא כוונת רווח בשם "הפינג׳אן הדיגיטלי", שבראשה עומד הורביץ, שהוא המנכ״ל והיזם.
דירקטוריון החברה כולל את האמנים אביהו מדינה דני רובס, יאיא כהן־אהרונוב, ומיקי ורשאי,
העיתונאים יואב קוטנור ושרה ב״ק, וכן אשת החינוך ד״ר רות קלדרון.

במשרד התרבות טוענים כי מדובר באפליקציה ״דמוקרטית״ - היא לא כוללת פלייליסטים מעשה ידי אדם, ורק טעם המאזין קובע.
התמלוגים - כספי מדינה יחולקו באופן שווה בין היוצרים, המבצעים, הנגנים וחברות התקליטים.
כ־ 1.2 מיליון נוספים יוקדשו לפרויקט מדי שנה, לצורך תשלומי התמלוגים ולתחזוקה.
העובדה שב״שירי" לא ניתן לבחור שיר או שירים מסויימים להשמעה, כמו באפליקציות המוזיקה הפופולריות, מוזילה דרמטית את תשלומי התמלוגים.

עלות הקמת האפליקציה התחלקה בין משרד התרבות (350 אלף שקל) לבין הספריה הלאומית (150 אלף שקל).
הורביץ מספר כי במהלך העבודה על "שירי' התגלו חוסרים רבים במאגרי השירים בספרייה הלאומית, אבל במאמץ אדיר הצלחנו להשלים את רובם".

לצפיה ב-'נראה מעולה, תודה על השיתוף'
נראה מעולה, תודה על השיתוף
05/02/2019 | 15:20
2
36
הורדתי, בינתיים מנחש אותי נכונה שזה משמח מצד אחד, ועצוב כמה אנחנו ניתנים לניחוש ע"י אלגוריתמים  
לצפיה ב-'רשמים ראשוניים ממשחק עם האפליקציה:'
רשמים ראשוניים ממשחק עם האפליקציה:
05/02/2019 | 15:32
1
63
האפליקציה בגרסת בטא ...... ומרגישים את זה:
  • - כנראה שיש עומס על השרת ואז לוקח לאפליקציה הרבה זמן למצוא שיר
  • - האפליקציה עפה מדי פעם
  • - אם ביקשתי את אריק איינשטיין איך זה ש-3 מ-10 פעמים קיבלתי את אותו שיר ? האמת אחלה שיר !

יש מקום לשיפור, אבל נשמעת לי (תרתי משמע) - סבבה.
לצפיה ב-'כנ"ל. אחרי שלוש שעות רצוף פשוט נסגרת. '
כנ"ל. אחרי שלוש שעות רצוף פשוט נסגרת.
09/02/2019 | 18:30
8
המבחר לא רע, אפילו העלתה באוב כמה אמנים אהובים מפעם. הממשק רזה ובסיסי.
יש באג שברגע שלחצת לייק על שיר מסויים הכפתור "נתקע" 
מה שכן, כנראה שיש זמר בשם דויד טסה שמשום מה מזוהה כדודו טסה. אין קשר מוזיקלי בין השניים. 
לצפיה ב-'לא מושלמת וקצת שתלטנית, אבל שירי ראויה לאהבה שלכם'
לא מושלמת וקצת שתלטנית, אבל שירי ראויה לאהבה שלכם
10/02/2019 | 16:25
4
האם שירי תגרום לכם לבטל את המנויים שלכם לספוטיפיי, דיזר או אפל מיוזיק? התשובה היא חד משמעית לא.
שירי שונה קצת בקונספט שלה משירותי המוזיקה שרובנו מכירים ודומה יותר לשירות מוזיקה שעדיין אינו זמין בישראל, פנדורה.

שירי, פנדורה הישראלית, הולכת יותר לקראת המשתמשים: היא חינמית, אך היא גם לא כוללת פרסומות.
אפשר להתפלפל על כך שלאור תמיכת משרד התרבות והספרייה הלאומית בשירי,
אז "החינם" הזה ממומן מכספי המיסים שלנו, וזה אכן נכון, אבל כאן נכנס שיקול נוסף:
מאחר שזהו מיזם ללא כוונת רווח שהוקם בסיוע המדינה, האמנים מקבלים את התמלוגים על השמעת השירים ללא גורם מתווך שגוזר קופון בדרך.
בניגוד לפנדורה, אין כאן הגבלה על דילוג על שירים.

האפליקציה מצליחה להפתיע עם יציאות נוסטלגיות ולחשוף את המשתמש לשירים חדשים.
היא ידעה רוב הפעמים להציע שירים שתואמים את הבחירות שלי.
למרות ההצהרות על "קטלוג המוזיקה הישראלית והיהודית הגדול ביותר בעולם",
שירי קצת חוזרת על עצמה בהצעות השירים, מניח שלא מדובר בבעיית מלאי ויותר בהגדרת האלגוריתם.
ב–95% מהמקרים שבהם הופיע שיר של "פורטרט" זה היה "פאנקי ביזנס" הנהדר, אבל ללהקה יש גם שירים אחרים שהייתי שמח לשמוע.
אותה תופעה חזרה על עצמה גם עם "מרסדס בנד" ושיריה "בסילבסטר" ו"בואי ונביא לך ת'פאנק" ועם תמר אייזנמן ו"היט מי".

כמו כן, העובדה ששמה של האפליקציה מתכתב במסגרת הדאחקה עם סירי, הסייעת הקולית של אפל,
לא אומרת שהאפליקציה תומכת בשליטה קולית או משהו בסגנון.

ועדיין, זו יופי של יוזמה, שהמוצר שלה כן מספק ברוב הזמן את הסחורה שעליה התחייב.
שירי תשמיע לכם לא רק את השירים שאתם אוהבים, אלא גם את אלה שלא ידעתם שאתם אוהבים, או כאלה שאהבתם ושכחתם מקיומם.
היא לא תדרוש מכם פרטים או תהליך רישום מייגע, רק קצת כיוונים בנוגע למוזיקה שמדברת אליכם
ומשם היא כבר תעשה את רוב העבודה. מאחר היא עושה זאת בחינם, שווה בהחלט להוריד ולנסות אותה בעצמכם.

לכתבה במלואה:
לצפיה ב-'שליחת תמונה מגלרייה-כנסו:'
שליחת תמונה מגלרייה-כנסו:
04/02/2019 | 18:35
6
46
שלום,
מנסה לפתוח בסמסונג s7 תמונה בגלריית התמונות ולשלוח בוואטסאפ.
עולה הודעה במהירות ונעלמת "מערכת אנדרואיד עצר" ונסגרת גלריית התמונות.
חשבתי אולי בגלל אפליקציית שתיית מים אבל הסרתי אותה וזה ממשיך.
לצפיה ב-'עשית ריסטרט למכשיר?'
עשית ריסטרט למכשיר?
04/02/2019 | 19:44
2
18
לצפיה ב-'כן לא עזר אותו דבר'
כן לא עזר אותו דבר
04/02/2019 | 23:37
1
12
לצפיה ב-'כמה פתרונות אפשריים'
כמה פתרונות אפשריים
05/02/2019 | 10:32
14
1. עם יש עדכוני תוכנה למכשיר, אז לעדכן

2. הגדרות - אפליקציות - גלריה - "נקה מטמון", "נקה נתונים".

3. גיבוי ואיפוס המכשיר.

לצפיה ב-'נסי לשלוח מאפליקציה אחרת'
נסי לשלוח מאפליקציה אחרת
05/02/2019 | 08:18
25
למשל מגוגל פוטוס 

לצפיה ב-'לנסות לבצע באפליקציה של גלרית התמונות "ניקוי זיכרון מטמון".'
לנסות לבצע באפליקציה של גלרית התמונות "ניקוי זיכרון מטמון".
05/02/2019 | 08:58
8
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה, בדיוק אותו הדבר מאתמול. '
מצטרפת לשאלה, בדיוק אותו הדבר מאתמול.
17/02/2019 | 13:33
2
עשיתי כל מה שהוצע כאן - לא פתר את הבעיה..
לצפיה ב-'סלואו מושן בטלפון סמסונג גאלקסי j6'
סלואו מושן בטלפון סמסונג גאלקסי j6
04/02/2019 | 13:41
10
מישהו יודע איך עושים סלואו מושן בטלפון סמסונג גלקסי j6?? תודה זה ממש יעזור לי
לצפיה ב-'סלואו מושן בטלפון סמסונג גאלקסי j6'
סלואו מושן בטלפון סמסונג גאלקסי j6
04/02/2019 | 13:42
2
27
מישהו יודע איך עושים סלואו מושן בטלפון סמסונג גלקסי j6??
לצפיה ב-'בדגם הזה אין אפשרות מובנית ל- Slow motion'
בדגם הזה אין אפשרות מובנית ל- Slow motion
04/02/2019 | 14:55
1
23
אבל אפשרי עם אפליקציה מתאימה לערוך לאחר מכן את הוידאו שיראה ב Slow motion.
לצפיה ב-'או שמתקינים המון אפליקציות, וכל המכשיר יתחיל לעבוד לאט '
או שמתקינים המון אפליקציות, וכל המכשיר יתחיל לעבוד לאט
04/02/2019 | 22:12
2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ