לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3516335,163 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'מחפשת סמסונג S4 לא תקין, רק להטענת סוללה רזרבית'
מחפשת סמסונג S4 לא תקין, רק להטענת סוללה רזרבית
01/07/2017 | 08:44
2
37
לצפיה ב-'בשביל כוס חלב לא צריך פרה'
בשביל כוס חלב לא צריך פרה
01/07/2017 | 14:26
1
86
אפשר למצוא ברשת מטענים שמתחברים ישר לסוללות נשלפות ומטעינים אותן ללא צורך בטלפון.

לצפיה ב-'תודה. לא ידעתי שקיים מוצר כזה'
תודה. לא ידעתי שקיים מוצר כזה
02/07/2017 | 00:22
16
לצפיה ב-'voice call'
voice call
30/06/2017 | 18:45
3
54
בניסיון להפעיל אפליקציית הקלטת שיחות מקבל הודעה : voice call blocked.
מה עלי לעשות כדי להסיר את החסימה, מדובר בטלפון lg g5.
בתודה מראש
לצפיה ב-'האם בזמן הפעלה ראשונית של האפליקציה'
האם בזמן הפעלה ראשונית של האפליקציה
01/07/2017 | 08:34
2
28
נתבקשת לאשר או לא ,הרשאות שונות ?

לצפיה ב-'לא התבקשתי'
לא התבקשתי
01/07/2017 | 10:46
1
9
לצפיה ב-'האם בחנות כתבו שהאפליקציה מתאימה לטלפון שלך ?'
האם בחנות כתבו שהאפליקציה מתאימה לטלפון שלך ?
01/07/2017 | 12:11
12
לצפיה ב-'שלום האם ניתן לגלוש ולדבר בסלולרי בלי סים '
שלום האם ניתן לגלוש ולדבר בסלולרי בלי סים
30/06/2017 | 10:33
7
65
רציתי לשאול האם ניתן לגלוש בווטסאפ בטלפון הסלולרי בלי סים ולהתקשר או שזה בלתי אפשרי ? .
תודה לעונים

לצפיה ב-'בלי סים במכשיר לא ניתן, אבל'
בלי סים במכשיר לא ניתן, אבל
30/06/2017 | 10:38
2
95
מנסיון אם במקום שצריך להיות, שמים סים כלשהו, מנותק אפילו, ועושים אימות מול מספר אחר ומקלידים את הקוד בלוג אין, אז אפשר. בתנאי שיש wifi לפחות 
לצפיה ב-'הא להשים סתם סים ?'
הא להשים סתם סים ?
30/06/2017 | 10:43
1
57
שלום אז אתה אומר שאפשר להסים סתם סים ולרשום את המספר שלך ואז זה יעבוד ?

לצפיה ב-'כן '
כן
30/06/2017 | 20:14
22
אבל המספר שנותנים לוואטסאפ צריך להיות מספר אחר שהוא כן פעיל. כדי לעשות אימות באמצעות SMS. אם זה מספר חסום, לא יתקבל sms. 
אבל במכשיר אפשר להניח סים חסום/ישן, כן 
לצפיה ב-'יש לי סים מנותק '
יש לי סים מנותק
30/06/2017 | 11:01
55

יש לי  סים פעיל אבל בטלפון לא חכם עם המספר שלי אני רוצה להשים את הסים הלא פעיל בטלפון חכם ולהשתמש בו בווטסאפ זה אפשרי הוא ישלח לי את קוד האימות לטלפון הלא חכם ?
תודה

לצפיה ב-'להגדיר את הוואטסאפ ולגלוש ב-WiFi'
להגדיר את הוואטסאפ ולגלוש ב-WiFi
30/06/2017 | 14:58
2
47
סמארטפון בלי סים משול לטאבלט. האם אפשר לגלוש איתו? כן, ברשת WiFi. האם אפשר להשתמש בוואטסאפ? כן, אם יש לך מכשיר אחר עם סים. אתה מתקין את הוואטסאפ, היישום שולח קוד אימות, אתה מקבל אותו במכשיר השני ומזין.
לצפיה ב-'אבל אם הטלפון שכן יש בו סים לא חכם ?'
אבל אם הטלפון שכן יש בו סים לא חכם ?
30/06/2017 | 15:54
1
40
אז זה אפשרי לקבל בטלפון הלא חכם את קוד האימות ולהזין אותו בחכם ?
לצפיה ב-'כן, הקוד נשלח ב-SMS'
כן, הקוד נשלח ב-SMS
30/06/2017 | 16:27
40
מקבלים רצף מספרים ומזינים במכשיר ללא סים.
לצפיה ב-'צילום מסך lg g5'
צילום מסך lg g5
29/06/2017 | 22:22
1
44
איך עושים צילום מסך? תודה לעונים
לצפיה ב-'נכנסים לגוגל'
נכנסים לגוגל
30/06/2017 | 07:30
43
ומקלידים "take a screenshot lg5"
לצפיה ב-'לכל חסידי הגלובל-סים ודומיו, יש כרגע מבצע בדואר'
לכל חסידי הגלובל-סים ודומיו, יש כרגע מבצע בדואר
29/06/2017 | 16:30
2
114
על סים כזה של world8. אם קונים אצלם מט״ח מעל 300$ מקבלים אותו ב-5 ש״ח במקום ה-49 שהוא בד״כ עולה.
אבל (תמיד יש אבל...): חייבים לקנות אותו טעון כבר בלפחות 150ש״ח. אפשר גם ביותר.

- לא יודעת אם הכי משתלם לקנות אצלם מט״ח.
- לא יודעת אם הסים משתלם.
רק שתדעו
לצפיה ב-'נראה שזה מיוכד בעיקר לשיחות'
נראה שזה מיוכד בעיקר לשיחות
29/06/2017 | 21:37
1
85
הגלישה זמינה רק במספר מצומצם של מדינות, הרבה פחות מאשר אצל פלאפון. בהרבה מדינות יש רשת אחת מומלצת בתעריף הרשום ורשתות אחרטת שניתן להתחבר אליהן אבל הן יקרות יותר. פתאום חבילת חו״ל אצל האפ״ס נראית פשוטה וברורה.

לצפיה ב-'זו גם לא הבחירה הראשונה שלי, אבל יש מי שאוהב ״ללכת על בטוח״'
זו גם לא הבחירה הראשונה שלי, אבל יש מי שאוהב ״ללכת על בטוח״
30/06/2017 | 12:39
48
תמורת מחיר גבוה יותר...
לצפיה ב-'שרשור מכירות לסופ"ש '
שרשור מכירות לסופ"ש
29/06/2017 | 15:46
2
70
אין לפרסם מס טלפון או כתובות מייל בשרשור זה
מקומם במסרים הפרטיים
סופ"ש נפלא
לצפיה ב-'מחפש מכשיר נוקיה עם סימביאן'
מחפש מכשיר נוקיה עם סימביאן
30/06/2017 | 06:23
1
58
מכשירים כמו: נוקיה 6120c,e72,e71,e52,e5,  וכד'
במצב טוב ושעובדים בצורה תקינה.
לצפיה ב-'יש לי N95 עם מכסה בטריה שבור שהיה במקור של אורנג והוא סימפרי'
יש לי N95 עם מכסה בטריה שבור שהיה במקור של אורנג והוא סימפרי
30/06/2017 | 22:42
45

יש לי גם E 66 שהיה במקור של פלאפון (אין לו תדר 2100 ולא עובד עם נגזרות סלכלום) והפס הכסוף שמסביב למקשים טיפה התקלף וזה רק עניין של קצת דבק דו"צ וזייהו

לצערי אין לי מטען לתת איתם

חינם אין כסף .. רק לבוא לקחת

סתם בשביל הסקרנות .. למה דווקא סימביאן ??
לצפיה ב-'מבקש המלצה על אוזניות בלוטות''
מבקש המלצה על אוזניות בלוטות'
29/06/2017 | 13:14
3
55
אני מחפש אוזניות BT עם אפשרות להשפיע על העוצמה (volume) בנפרד לכל אוזן. למעשה אני לא זקוק לשני כפתורים נפרדים, מספיק שתהיה לי שליטה על העוצמה רק באוזן אחת כי בצירוף כוונון העוצמה בטלפון אקבל את כל מה שאני צריך, כלומר אכוון את העוצמה בטלפון גבוה מספיק עבור האוזן החלשה שלי, ואנמיך אותה רק באוזן השניה. האיכות לא צריכה להיות גבוהה במיוחד כי אני מעוניין באוזניות לא לשמיעת מוזיקה אלא ספרים מוקלטים, אבל אני רוצה אוזניות מהסוג שמתלבש על האוזניים, לא אלה שדוחפים פנימה.

חיפשתי די הרבה ומשום מה לא מצאתי, למרות שאני בטוח שאינני האדם היחיד בעל שמיעה לא סימטרית, כך שזה קצת משונה בעיני. מישהו מכיר? מישהו יודע?
לצפיה ב-'לא זוכר ששמעתי אי פעם על דבר כזה'
לא זוכר ששמעתי אי פעם על דבר כזה
29/06/2017 | 15:25
39
אני מניח שרוב מי שיש לו שמיעה לא סימטרית פשוט רגיל במילא לשמוע חלש יותר באוזן אחת - הרי הצלילים מהעולם גם כן חסרי אפשרות הגברה בצד ספציפי...
למען האמת, רוב האנשים בעלי שמיעה לא סימטרית. מכיר מישהו שעשה פעם מחקר בתחום השמיעה, והתוצאות שלו היו שכמעט כולם בעלי רגישות שונה באוזן שמאל לעומת אוזן ימין. אם בעוצמה ואם בתדר.
לצפיה ב-'מה מקור השמע?'
מה מקור השמע?
29/06/2017 | 15:27
1
51
ברוב המכשירים יש אפשרות לווסת בין ימין ושמאל .
ניגשים לsettings
Accessibility
Hearing
ומשנים את הבאלאנס.
אז גם אין צורך באוזניות לפי בקשתך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/06/2017 | 17:13
29
אכן בינתיים מצאתי את האפשרות לשחק עם ה balance בטלפון שלי בדומה למה שתיארת. לעומת זאת בטאבלט אין אפשרות כזאת אבל מצאתי אפליקציה שמאפשרת זאת.
לצפיה ב-'גלקסי 8S ותמונות שנשמרות במכשיר-שאלות'
גלקסי 8S ותמונות שנשמרות במכשיר-שאלות
29/06/2017 | 00:19
1
42
כל התמונות/וידאו ששולחים לי בוואטסאפ אוטומטית נשמרות לי בגלריית תמונות במכשיר.

איך אני מבטלת את זה? ניסיתי דרך ההגדרות של הוואטסאפ, ודרך ההגדרות מצלמה וכלום.לא מצליחה לבטל.

בנוסף,לאחר שמחקתי תמונה שנשלחה לי דרך הוואטסאפ מהגלרייה,אם אני לוחצת עליה בוואטסאפ זה פותח לי גלריה של כל הקבצים שנשלחו לי דרך הוואטסאפ תחת 'מדיה'.למרות שכבר מחקתי אותה מהמכשיר. ,איך זה יכול להיות?

נא עזרתכם אנשים יפים ונחמדים.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/06/2017 | 01:32
33
את צריכה ליצור בתיקיית התמונות של ווצאפ קובץ ריק בשם .nomedia (הנקודה לפני שאר השם) וכך התמונות לא יופיעו בגלריה.
לצפיה ב-'4G.........................................'
4G.........................................
28/06/2017 | 20:00
3
84
נכנסתי לשרות של סלקום. הצגתי להם שיש H ולא 4G.
הפקידה לקחה את המכשיר למעבדה, נעלמה וחזרה עם המכשיר. הסברתי שהיתי בחו"ל ואולי בגלל זה??
מיד הסבירה שצריך להחליף לסים ננו חדש כי זה מה שקורה.
קבלתי סים חדש ולא החלפתי במקום. הקו נסגר כי הם חסמו את הסי הישן. הגעתי הביתה, הסים החדש לא תקין. בסים הישן רואים את כמות הגלישה שצבר, האמנם?
ב123* לא עונים אחרי 7, רק המתנה של יותר מ20 דקות.

0G זה מה שסלקום סידרו לי היום.
אין לי סים אחר בגודל סביר לבדוק את המכשיר. עצבים.

לצפיה ב-'למה לא החלפת במקום ?'
למה לא החלפת במקום ?
28/06/2017 | 20:15
1
76
הרי בשביל זה נתנו לך סים חדש ?!
לצפיה ב-'טעות שלי'
טעות שלי
28/06/2017 | 20:18
56
היא לא הצליחה להוציא את המגש. רציתי בעדינות בבית.

לצפיה ב-'טוב'
טוב
28/06/2017 | 20:47
54
נציג שיחזר ואיקטב את הננו הישן. יש קו.
ומרוב החלפות הסימים תוך כדי שיחה איתו ובסוף שכחתי לומר לנציג - תודה.
לצפיה ב-'שאלה בקשר לLENOVO ZUK 2 PRO.'
שאלה בקשר לLENOVO ZUK 2 PRO.
28/06/2017 | 10:07
14
78
מישהו מכיר את המכשיר ויכול לחוות את דעתו עליו ?
האם המכשיר תומך בעברית ?

תודה מראש.

לצפיה ב-'הרי אתה לא תקנה.. אז למה לבזבז את הזמן לאחרים?'
הרי אתה לא תקנה.. אז למה לבזבז את הזמן לאחרים?
28/06/2017 | 10:29
4
61
שבוע הבא תביא קישור לOP5 ותשאל "שווה לקנות?????"
לצפיה ב-''
28/06/2017 | 16:13
8
לצפיה ב-'חחחחח למה אתה חושב כך ?'
חחחחח למה אתה חושב כך ?
29/06/2017 | 08:32
2
14
לצפיה ב-'אולי הוא מחליף כל הזמן'
אולי הוא מחליף כל הזמן
29/06/2017 | 09:36
46
אולי הוא מחליף כל הזמן
אולי הוא ה"יועץ" של כל כל הישןב שעולים אליו לשאלות
אולי הוא לא סומך על המפרט ומקווה שימצא מישהו שאכן התשמש במוצר

לגבי Z2 PRO
לטעמי האישי - על הפנים- כמו כל טלפון של לנובו ( שאינו מוטורולה)
 צריך להזיע כדי לשחרר את הבוטלודר, ברום ההודי (סוף סוף) אין פרסומות אבל גם אין עברית . ברום הסיני המפוברק של גירבסט יש עברית - אבל יש גם מלאט פרסומות קופצות

לצפיה ב-'כתוב במפרט שתומך בעברית.אין לי דעה עליו'
כתוב במפרט שתומך בעברית.אין לי דעה עליו
28/06/2017 | 10:31
17
לצפיה ב-'אולי זה יעזור במשהו...'
אולי זה יעזור במשהו...
29/06/2017 | 09:13
2
38

אין לי מושג לגבי העברית...
לצפיה ב-'אתם צריכים להקים עסק משותף'
אתם צריכים להקים עסק משותף
29/06/2017 | 09:26
1
38
יוצר השרשור ישאל בפעם ה-100 האם כדאי לו לקנות מכשיר כזה ואחר, ואתה תביא לו מפרטים וקישורים.
לצפיה ב-'הייטק!'
הייטק!
29/06/2017 | 15:27
11
לצפיה ב-'לנובו (שאינו מוטורולה) - לא לגעת'
לנובו (שאינו מוטורולה) - לא לגעת
29/06/2017 | 10:11
4
57
בZ2PRO הרום שמקבלים כולל עברית אבל גם מלא פרסומות קופצות
הרום ההודי - פותר את בעית הBLOATWARE אבל אין בו עברית
גם פתיחת בוטלודר וROOT הם מאד בעייתיים פה
ויש מבחר רומים אבל בכולם יש בעיה כזו או אחרת

זו דעתי- לא לגעת

אגב ZUK חוסלה (כחברה עצמאית) על ידי לנוסו במסגרת הרה ארגון שהחברה עברה . לא יהיו ZUK חדשים

לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
29/06/2017 | 10:29
11
לצפיה ב-'ואם יורשה לי - דעה אחרת'
ואם יורשה לי - דעה אחרת
29/06/2017 | 14:59
2
40
אין עברית, נכון - אבל לא ממש מעניין. במילא לא חופרים בתפריטים ביום יום.
החומרה חזקה מאוד, המצלמה טובה באור יום, סבירה באור נמוך (הפלש חלש מאוד).
לגבי פתיחת בוטלודר ורוט - לא מעניין את רוב האוכלוסיה. כנ"ל לא מעניין אותי, כלקוח, אם חיסלו את זוק או לא. אני מעולם לא בניתי על עדכוני רומים ומערכות הפעלה - עובד ותקין? סבבה, לא צריך יותר.
אז מה היה לנו - טלפון עם מסך טוב (אחד היחידים עם חומרה טובה ומסך "5, אגב. ומבחינתי זה יתרון), מצלמה טובה, מעבד מעולה, המון זכרון וסוללה די גדולה, במחיר של טלפון ביניים. אני קניתי ב-180$, אחרי זה קניתי עוד אחד לבן משפחה ב-160$. עוד 100 שקלים לצריבת רום הודי (עבורי, השני הגיע עם רום הודי מהחנות) וזהו.
מה אתה מקבל במחיר הזה שיותר טוב?
לצפיה ב-'אבל מה לעשות, הוא כתב שהוא צריך עברית... '
אבל מה לעשות, הוא כתב שהוא צריך עברית...
29/06/2017 | 15:42
1
39
תקרא מה שכתב 
עברית כנראה דילברייקר בשבילו
אני ואתה מסכימים בענין העברית. אבל הוא חושב אחרת 
אגב 
הוא שאל הפרו. שעולה 50%יותר. לדעתי קניה רעה ב250$
לצפיה ב-'הוא שאל "האם תומך בעברית" - לא אמר שחייב. '
הוא שאל "האם תומך בעברית" - לא אמר שחייב.
29/06/2017 | 20:35
34
את הפרו לא מכיר - למרות שבעקבות החלפת הרום להודי, הטלפון שלי בטוח שהוא פרו, או לפחות כך הוא מזוהה בכל מכשיר בלוטות' או כשמחברים למחשב.
לצפיה ב-'אפליקציה חדשה "המספר הנוסף": קו שני על אותו סים'
אפליקציה חדשה "המספר הנוסף": קו שני על אותו סים
28/06/2017 | 08:33
4
121

ניסיתי להתקין על שני מכשירים (אחד עם root ואחד בלי) אבל ה playstore טוען שהמכשירים לא תואמים.

יש דרך לדעת למה אין תאימות מעבר להודעה שלא אומרת הרבה?

לצפיה ב-'ניסית לשאול אותם? אולי יש גירסת אנדרואיד ישנה מדי?'
ניסית לשאול אותם? אולי יש גירסת אנדרואיד ישנה מדי?
28/06/2017 | 09:10
2
19
לצפיה ב-'אני שואל באופן כללי'
אני שואל באופן כללי
28/06/2017 | 15:46
1
44
אם יש דרך לקבל מידע מה play store לגבי למה אי אפשר להתקין אפליקציה מסויימת (גרסת אנדרואיד ישנה, root, מדינה וכו׳).

האפליקציה הספציפית הזו לא מעניינת אותי כרגע (אבל אולי תעניין אחרים).
לצפיה ב-'אני לא חושב שיש דרך לדעת את זה מהחנות עצמה'
אני לא חושב שיש דרך לדעת את זה מהחנות עצמה
28/06/2017 | 18:10
36
אבל לא חקרתי את זה לעומק.
לצפיה ב-'האפליציה להיט !!'
האפליציה להיט !!
02/07/2017 | 14:26
10
האפליקציה עובדת מעולה.
ניידתי אליה מספר רדום שלי.
עלות 0, מאפשרת 60 דקות בחודש, עובדת פגז
לצפיה ב-'שלום ותודה מראש למגיבים'
שלום ותודה מראש למגיבים
26/06/2017 | 15:20
6
69
יש אפשרות להעתיק את הודעות ה-whatsApp למחשב?
תמונות אין לי בעיה להעתיק.
טלפון - LGG3

לצפיה ב-'אני משתמש במחשב בדפדפן ספארי ויש לו תוסף מובנה לWA'
אני משתמש במחשב בדפדפן ספארי ויש לו תוסף מובנה לWA
26/06/2017 | 15:36
47
אאל"ט אמור להיות כזה תוסף גם לכרום ..
לצפיה ב-'כך'
כך
26/06/2017 | 18:42
39
פתח את הדפדפן בלינק הזה .
עכשו בטלפון פתח whatsapp תפריט ראשי שלו >3 נקודות > whatsapp web 
וואטסאפ רשת ותן לו לקרוא את הברקוד שיש במחשב .
תוך שניות הוא ינעל .
הוא גם זוכר את זה

לצפיה ב-'יש תוכנת וואטסאפ למק. אולי יש גם ל״חלונות״?'
יש תוכנת וואטסאפ למק. אולי יש גם ל״חלונות״?
26/06/2017 | 22:00
28
זה בכל מקרה יותר נוח להקליד הודעות על מקלדת אמיתית
לצפיה ב-'יש את https://web.whatsapp.com/'
יש את https://web.whatsapp.com/
27/06/2017 | 06:17
2
24
לצפיה ב-'מישו כבר כתב משהו דומה'
מישו כבר כתב משהו דומה
27/06/2017 | 08:30
1
32
זה אינפורמציה חדשה?

לצפיה ב-'מה שנכון נכון. '
מה שנכון נכון.
27/06/2017 | 08:42
23
לא שמתי לב, ולא צריכים לעקוץ.
וחוץ מזה שבעברית מאונגלזת שואלים (אם כבר אז כבר) "זאת אינפורמציה חדשה?"...

יום טוב ונעים.
לצפיה ב-'שאלה ל"ארכיאולוגים": מחפש כיסוי (קדמי ואחורי) לנקסוס 4. האם '
שאלה ל"ארכיאולוגים": מחפש כיסוי (קדמי ואחורי) לנקסוס 4. האם
26/06/2017 | 13:23
2
42
יש להשיג בארצנו.....?
לצפיה ב-'יש לי משהו'
יש לי משהו
26/06/2017 | 13:54
1
81
מגן אחורי לנקסוס 4
יצרן Nillkin
דגם Frosted Shield
צבע שחור

אני מציע אותו בתרומה בחינם- אם זה קרוב לך גאוגרפית
שלח מסר (ותגיב להודעה זו)

לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/06/2017 | 14:13
15
לצפיה ב-'פתרון מומלץ לנוסע ל-6 ימים (צ'כיה וגרמניה). חבילה מישראל (פל'
פתרון מומלץ לנוסע ל-6 ימים (צ'כיה וגרמניה). חבילה מישראל (פל
26/06/2017 | 13:19
12
63
(פלאפון) ? סים אירופאי (הנחיתה מישראל בצ'כיה) ? איזו חברה? 
עיקר השימוש - גלישה והודעות ווטסאפ/סמס
לצפיה ב-'בשדה התעופה בפראג'
בשדה התעופה בפראג
26/06/2017 | 13:59
72
טרמינל 2 קומת הנוסעים הנכנסים יש Vodafone לקנות סים עם נדידה (roam) 
זה יעבוד בכל חבר העמים האירופיאי

לצפיה ב-'כ 70 שח בגולן טלקום'
כ 70 שח בגולן טלקום
29/06/2017 | 12:01
44
סים של גולן טלקום במסלול 99 לחודש (סים 49 וחיוב יחסי 18)
מקבלים שיחת ו SMS בחינם לישראל ומישראל
וחבילת גלישה של 6G בחו״ל.

https://www.golantelecom.co.il/web/packages.php
לצפיה ב-'כ 40 שח ב pmobile -bug'
כ 40 שח ב pmobile -bug
29/06/2017 | 12:06
1
52
הסים עולה 20 שח ותשלום יחסי של 18 שח
מקבלים 500 דקות ו 500 sms ו 500 מגה גלישה
לצפיה ב-'בוואלה מובייל תקבל באותו מחר 3G לגלישה באותן ארצות'
בוואלה מובייל תקבל באותו מחר 3G לגלישה באותן ארצות
29/06/2017 | 12:11
45
לצפיה ב-'אין צורך בשום תוכנית מיוחדת שכובלת אותך לחברה מסויימת'
אין צורך בשום תוכנית מיוחדת שכובלת אותך לחברה מסויימת
01/07/2017 | 10:03
7
34
כרטיס סים נטען ללא חריגות
0.19$ לדקה שיחות (יש גם חבילות חיסכון אם צריך) כולל שיחות מקומיות ולישראל.
21$ ג'יגה גלישה עובד בכל האיחוד האירופי.
מס' אירופאי + מס' ישראלי אם צריך
השכרת סים 10ש"ח בחודש.
שירות לקוחות ותמיכה טכנית 24*7
אתה לא צריך לשלם כל חודש, כי אתה מחזיר את הסים אחרי שבוע-שבועיים.
מוזמן לדבר איתי.

לצפיה ב-'צריך להיות בן של רוטשילד בשביל דבר כזה'
צריך להיות בן של רוטשילד בשביל דבר כזה
01/07/2017 | 15:10
2
17
סים מקומי זה הפתרון הזול ביותר
מה גם שאתה לא טורח לציין באיזה סים מדובר.

לצפיה ב-'סים אירופאי נטען של סימלס.'
סים אירופאי נטען של סימלס.
04/07/2017 | 08:04
1
15
לסים מקומי אין שירות לקוחות ותמיכה טכנית בעברית 24*7. לרוב אם יש בעיה אין עם מי לדבר.
חברות סלולר ישראליות שוחטות אותך על כל חריגה קטנה מהחבילה שרכשת דרכן.
מה שאני מציע זה השכרה של סים בינלאומי וסע בראש שקט.
לצפיה ב-'שלילי '
שלילי
04/07/2017 | 08:54
7
סים בינלאומי יקר מאד.
סים מקומי הוא הפתרון הזול ביותר,אין בעיה לקבל שרות לקוחות בחנויות הספק הפזורות בכל מקום ,מה גם שאין צורך בשרות לקוחות.
מה השטות הזאת של שרות לקוחות,אני מנוי כאן בישראל כבר מספר שנים רב,מעולם לא נזקקתי לפונקציה כזאת של "שרות לקוחות" .אולי כל האנשים המשועממים מבטלים זמנם בשיחות אינסופיות עם שרות לקוחות.

לצפיה ב-'מה המחיר של חבילת גלישה באירופה?'
מה המחיר של חבילת גלישה באירופה?
03/07/2017 | 17:11
3
19
לצפיה ב-'21$ לג'יגה עובד בכל האיחוד האירופי.'
21$ לג'יגה עובד בכל האיחוד האירופי.
04/07/2017 | 08:07
2
9
במדינות הבלטיות זה 10$ לג'יגה ויש מדינות שיש 5 ג'יגה ב-31$.
לצפיה ב-'הכי זול שהזכרת זה 35 שח לג׳יגה'
הכי זול שהזכרת זה 35 שח לג׳יגה
04/07/2017 | 09:05
1
14
כלומר 105 שח ל 3G גלישה.

אנחנו הצענו 40 שח ל 3G גלישה ובנוסף גם כמות שיחות והודעות בחבילה

לצפיה ב-'שכנעת אותי. לקחתי!'
שכנעת אותי. לקחתי!
04/07/2017 | 23:24
6
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:10
2
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'סמארטפון בסביבות 800-1000 שח'
סמארטפון בסביבות 800-1000 שח
26/06/2017 | 09:18
8
108
מחפש סמארטפון במחיר הנ"ל

חשוב שיעבוד טוב בגדול..
רצוי מצלמה טובה.
חשבתי על xiaomi redme note 4.
רציתי לדעת אם הוא באמת מומלץ.
כמו כן - יש לו כמה אופציות. 32 ג'יגה, 64 ג'יגה, 32 ג'יגה בדגם של note4x ו64 ג'יגה של note4x.
שאלתי היא מה מומלץ מביניהם.
כמו כן, האם יש חשיבות לקנות דוחקא יבואן רשמי והאם יש דברים לשים לב אליהם מבחינת סוג העברית.
תודה.
לצפיה ב-'לי מפריע עניין הסוללה הלא-נשלפת'
לי מפריע עניין הסוללה הלא-נשלפת
26/06/2017 | 11:16
2
85
אם היא הולכת פייפן, התיקון יעלה סכום לא מבוטל. אישית, הייתי הולך על מכשיר דגל מלפני שנתיים-שלוש, עם סוללה שכן נשלפת ועם אפשרות של צריבת רומים מקוסטמים. למשל, Samsung S5
לצפיה ב-'סוללות של מכשירים סבירים מחזיקות כמה שנים בלי בעיה'
סוללות של מכשירים סבירים מחזיקות כמה שנים בלי בעיה
26/06/2017 | 11:39
85
רוב הסמארטפונים נזרקים לפני כן...
לצפיה ב-'מחיר הסוללה בדרך כלל לא תלוי בכמה מסובך להחליף אותה'
מחיר הסוללה בדרך כלל לא תלוי בכמה מסובך להחליף אותה
27/06/2017 | 16:30
52
והעבודה עצמה כמעט תמיד פשוטה. גם אם לא תחליף לבד, אז מדובר בתוספת של 40-50 שקל לעלות של הטלפון. לפי זה לבחור? נראה לי מוגזם.
לצפיה ב-'ביניהם (בהנחה שאתה רוצה את הדגם הנ"ל)'
ביניהם (בהנחה שאתה רוצה את הדגם הנ"ל)
26/06/2017 | 14:01
3
134
מביניהם הייתי בוחר עם מעבד קוואלקום 625 ולא עם מעבד מדיאק X10
היחיד עם המעבד הזה הוא דגם 3/32
למדיאטק יש גם דגמים של 2/16 , 3/32 , 4/64
ל4X יש כרגע רק דגם 3/32
שים לב לזה
למה עדיף
יותר זמן סוללה וזמן מסך בין טעינה לטעינה לטעינה
והמעבד הגרפי שלו (אדרנו) עדיף על המעבד הגרפי של דגמי מדיאטק
שים לב שרוב החנויות בזאפ (הזולות) מציעות את המדיאטק (כדאי לשאול לפני שבאים בצורה ישירה את מי שעונה )
המוצר הוא כרגע להיט בישראל ואני מבין למה
אישית לא לטעמי .
למה ?
מצלמה רעה בלילה ,כבד משקל
וקשה למצא מגן זכוגית מתאים (בפינות המגן נשאר מורם ונכנס לכלוך ואבק)

לצפיה ב-'יש 625 עם 64/4...'
יש 625 עם 64/4...
27/06/2017 | 09:24
2
73
לצפיה ב-'אין'
אין
27/06/2017 | 12:47
1
61
זה טעות דפוס בפרסום של אייבורי
חבל שאתה עדיין סומך על אתרים בארץ שמעתיקים מפרטים בהעתק הדבק ולא על מי שיודע באמת.
בדוגמא הזו - זה כל כך יקר  (360$ WTF?)
 שאף אחד לא בא לקנות את זה  = ולכן שכלל אין להם מושג שהם מפרסמים פרסום שגוי. כי אין מי שמתענין ומציף את הטעות.
כמובן שאפשרי שהם משאירים טעות מכוונת כדי שאנשים יגיעו לחנות

לצפיה ב-'קונספירציה עם 2 שנים אחריות...'
קונספירציה עם 2 שנים אחריות...
28/06/2017 | 08:54
47
המילטון היבואנית הרישמית של מכשירי שיאומי בישראל...

625 + 64 + 4 + אדרנו 506...

הודעה לעיתונות שפירסמו המילטון לרגל השקת הדגם...

לצפיה ב-'הנה'
הנה
02/07/2017 | 21:05
8
Samsungj5
לצפיה ב-'מתלבט בין גלקסי 7 ל-8'
מתלבט בין גלקסי 7 ל-8
26/06/2017 | 01:13
3
54

מתלבט בין גלקסי 7 ל-8. שאלות:
1. איפה יש מצלמה טובה יותר (יוצאים יפה יותר בתמונות) ב-7 או 8? זוכר כשיצא 7 דיברו המון שהמצלמה שלו טובה - מה לגבי 8 טובה יותר?
2. מבחינת נפח אחסון פנימי וחיצוני - "
נפח האחסון הפנוי לשימוש נמוך מנפח האחסון הכולל של המכשיר, עקב התקנת מערכת הפעלה, חלוקה למחיצות פנימיות במכשיר, התקנת תוכנות, מערכות ו/או אפליקציות שונות שאינן ניתנות להסרה וכדומה. למידע נוסף ניתן לפנות לנציגי השירות של סלקום, לאתר היצרן, ליצרן או ליבואן." - לא הבנתי את זה.
3. לגבי הקניה: האם יש עדיפות בסלקום? אני יודע שלקנות מחנויות מסוימות ובמידה ומתקלקל המכשיר לוקח שבועיים תיקון. אני זוכר שכל טלפון שהתלקל לי בעבר הרחוק בסלקום תוך 2-3 ימים קיבלתי מכשיר מתוקן. האם זה עדיין תקף תיקון מהיר שם על מכשירים מתקדמים?
זה נכון שבסלקום אפשר רק עד 12 תשלומים (חבל זה יוצא המון תשלום בחודש) ?
4. הלוואי שיחזור ביטוח לאבידה\גניבה - יש לי היסטוריה עם זה ובגלל זה מלחיץ אותי להוציא 3 ומשהו אלף שקל על גלקסי 8
ממתין לתשובות ותודה רבה :)

לצפיה ב-'הכי חשוב לי זה מצלמה איכותית ואח"כ נפח אחסון פנימי וחיצוני'
הכי חשוב לי זה מצלמה איכותית ואח"כ נפח אחסון פנימי וחיצוני
26/06/2017 | 01:20
1
50
גבוה. מעדיף רק סמסונג גלקסי.
אני כרגע עם גלקסי ישן ורוצה מתקדם יותר בעיקר כי נגמר לי הזכרון הפנימי והחיצוני בטלפון ואין לי סבלנות למחוק דרך המחשב\להעביר קבצים למחשב... צריך סבלנות ואני צריך משהו עם המון זיכרון כי אני שומר המון חומר במכשיר ומעדיף שהכל ישאר שם גם נתונים של שנים..
ושוב מדגיש שגם המצלמה מאוד חשובה - האם המוצרים שאצלם\אנשים שאצלם יראו טוב יותר ב-7 או ב-8? האם המצלמה בסלפי גם טובה מאוד? סלפי זה צילום  מועדף עליי ומשתמש איתו לא מעט..
לצפיה ב-'המצלמות הקידמיות של ה7 ושל ה8 כמעט זהות, הסלפי של ה 8 8 גיגה'
המצלמות הקידמיות של ה7 ושל ה8 כמעט זהות, הסלפי של ה 8 8 גיגה
26/06/2017 | 11:31
47
לעומת 5 גיגה של ה7.

לצפיה ב-'סמסונג S6 עם זיכרון 64 גיגה '
סמסונג S6 עם זיכרון 64 גיגה
27/06/2017 | 08:45
54
עם רום ואחריות של היבואן הרישמי סאני

יש עליו מבצע כרגע באל"מ דיוטי-פרי במחיר של 399$ בסביבות 1400 שקל

מצלמה קידמית 16 מ"פ עם OIS מייצב תמונה אופטי
מצלמה אחורית 5 מ"פ
לצפיה ב-'קבצים נמחקים מאליהם בסלולארי שלי'
קבצים נמחקים מאליהם בסלולארי שלי
25/06/2017 | 16:22
8
86

יש לי בעיה שאינני מצליחה לפתור – בגלקסי S7 יש לי ספריית מוסיקה של גוגל. כשאני מטעינה סדרת שירים, הסדרה הקודמת נמחקת לי. הלכתי ל"קבצים שלי" וראיתי שהשירים נמחקים משם. אין לי בעיית קיבולת. כלומר יש מקום פנוי. מה לעשות כדי ששירים שכבר הורדתי מהג'ימייל כקבצי mp3 (נמצאים בתוך "הורדות") לא יימחקו לי כשאני מטעינה חדשים? ניסיתי לחפש בהגדרות ובכל מקום אחר ולא מצאתי פתרון.

לצפיה ב-'לא ברור לי מה זה'
לא ברור לי מה זה
25/06/2017 | 19:20
3
71
מבחינתי זה שרות של google שלא עובד בישראל Google Play Music
מה שאת רואה בתמונה זה חשבון גוגל אמריקאי שם זה עובד.
באמצעות תוכנה זו מתבצע סינכרון בין תיקיות במחשב ל google play music
מה שמאפשר בטלפון לשמוע את סיפריית המוסיקה שלך.
אם הכונה שונה אז אנא פרטי

לצפיה ב-'אין בעיה לעבוד עם זה בארץ , ההרשמה צריכה להעשות מארה״ב'
אין בעיה לעבוד עם זה בארץ , ההרשמה צריכה להעשות מארה״ב
25/06/2017 | 22:24
2
36
ובשביל זה יש vpn
לצפיה ב-'סליחה אבל לא הבנתי'
סליחה אבל לא הבנתי
25/06/2017 | 23:18
1
43
אני צריכה להוריד APP מסוים דרך הגוגל פליי של הטלפון הסלולארי שלי?
ומה ז"א להירשם דרך ארה"ב? אני מישראל. איך נרשמים כאילו אני מארה"ב?
ואיך כל האנשים שיש להם סלולארי בארץ מסתדרים עם הורדת שירים מהג'ימייל שלהם ישר לסלולארי ומשם לגוגל מיוזיק בלי שיימחקו להם קבצים? 
שלחתי 5 מיילים לגוגל (לתמיכה) והם בכלל לא עונים.
לצפיה ב-'יש מדריכים מסודרים בגוגל לעניין הזה'
יש מדריכים מסודרים בגוגל לעניין הזה
26/06/2017 | 05:45
24
אין טעם להתחיל לרשום פה מדריך ,
אין קשר לגימייל וכדומה , הדבר היחיד הקשור זה שמשתמשים בכתובת גימייל לכניסה.
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
27/06/2017 | 01:59
3
22
תתקיני samsung music
תסירי את המיוזיק של גוגל שעובד עם ה cloud
וזהו.

לצפיה ב-'יש לי גם סמסונג מיוזיק במקביל'
יש לי גם סמסונג מיוזיק במקביל
27/06/2017 | 22:42
2
18
וגם ממנו נמחקו השירים שנמחקו מהגוגל פליי מיוזיק. חשוב לי לציין שהשירים נמחקו מההורדות בסלולארי (בתוך תיקיית ההורדות שלי) שהוזנו במקור מהג'ימייל ואין לי קלאוד פעיל בכלל. משתמשת רק בחשבון הרגיל של הג'ימייל שמוגבל עד 15 ג'יגה וניצלתי עד כה כ5 ג'יגה.
לצפיה ב-'לגוגל היה באג בעבר שמחק שירים מכרטיס ה sd'
לגוגל היה באג בעבר שמחק שירים מכרטיס ה sd
28/06/2017 | 07:57
1
16
לכן המלצתי לנסות לנטרל את האפליקציה שלהם ולראות אם נפתר

לצפיה ב-'תודה, אבל השירים אינם נמצאים אצלי על הSD CARD'
תודה, אבל השירים אינם נמצאים אצלי על הSD CARD
28/06/2017 | 15:13
10
הלווא שיכולתי לאחסן אותם בזיכרון חיצוני. הם מאוכסנים אצלי בתוך הזיכרון הפנימי של המכשיר (שהוא סה"כ 32 GB), כך שזה לא נראה לי קשור לבאג הזה. גוגל לצערי בכלל לא עונים לי וניסיתי לפנות אליהם לכל מייל אפשרי. מאחר שהשקעתי שעות ארוכות להורדת מאות השירים (ומאות אחרות נמחקו), אני חוששת לעשות הסרה כדי לא לחזור על התהליך המפרך של הורדה מחודשת של השירים שבינתיים קיימים אצלי. אני אנסה לחפש בגוגל מדריך עם עזרה. אם למישהו יש קישור עם מדריך מהאינטרנט איך פותרים את הבעיה בלי למחוק או להסיר את הגוגל פליי מיוזיק, אודה לו. תודה למסייעים וסליחה על הטירחה.
לצפיה ב-'העברת קבצים לסמסוג 8'
העברת קבצים לסמסוג 8
25/06/2017 | 07:09
2
40
שלום

אני מעביר קובץ ווצאפ מסמסונג 3 למחשב שולחני.

לאחר מכן בא להעביר את הקובץ ווצפ ממשחב שולחני לסמסונג 8 חדש שקניתי,,,,,,,,,,,,,,,,

זה מראה לי 23 שעות להעביר קובץ 4.5 גגה........האם תקין?
לצפיה ב-'הדרך הנכונה זה שימוש ב OTG'
הדרך הנכונה זה שימוש ב OTG
25/06/2017 | 09:03
1
30
מתאם קטן שאתה מחבר לשקע טעינה ,אליו מחברים דיסק און קי
זה מתאם ל type c

לצפיה ב-'הדרך הנכונה זה להפסיק לומר על כל עצה שלך שזו הדרך הנכונה'
הדרך הנכונה זה להפסיק לומר על כל עצה שלך שזו הדרך הנכונה
25/06/2017 | 20:55
31
העברת קבצים מסמסונג לסמסונג אחרי שידרוג,
פשוטה ומהירה, נעשית עם smart switch
לצפיה ב-'האם המכשיר הזה שווה 220$?'
האם המכשיר הזה שווה 220$?
25/06/2017 | 10:34
5
110

למי שמחפש מכשיר עם מסך קטן?
לצפיה ב-'תוסיף לזה מסים'
תוסיף לזה מסים
25/06/2017 | 11:21
1
62
לצפיה ב-'מחיר'
מחיר
26/06/2017 | 09:00
41
778 שקל
מע"מ 17%
דמי טיפול ושירות מהמכס 3%

המחיר 926 שקל

נראה לי שמדובר בעיסקה יקרה מדי
לצפיה ב-'משהו לא מובן'
משהו לא מובן
26/06/2017 | 08:52
2
54
פה רשום שהסמסונג FLODER 2 עולה 260$ ושמדובר במכשיר חדש לחלוטין שנת 2017

ופה רשום שהסמסונג FLODER 2 עולה ב220ִ$ ושמדובר במכשיר משנת 2016

אני לא מוצא שום הבדל בתפריט של שני המכשירים

מה הקאצ' פה?
לצפיה ב-'הקאץ הוא '
הקאץ הוא
26/06/2017 | 14:23
1
79
המוכר לא ממש מכיר את המכשיר. לפי הlisting באיביי המוכר נמצא בניו ג'רסי אבל המוצר נשלח אליך מסין/הונג קונג
הוא עצמו לא יודע לדעתי כי הוא מקבל את הכסף ומורה לצד ג לשלוח אליך
כמות המכשירים שנמצאים ממש אצלו היא אפס.
זה נקרא דרופשיפינג - מכירה של משהו שבכלל לא אצלך.
לצפיה ב-'אישוש לדבריך שהמכשיר מגיע מסין'
אישוש לדבריך שהמכשיר מגיע מסין
27/06/2017 | 09:54
46

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה