לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3624936,249 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'רציתי לקחת את ה S 4 גלקסי לטיול לחודש ביולי..'
רציתי לקחת את ה S 4 גלקסי לטיול לחודש ביולי..
09/04/2018 | 11:49
1
43
ראיתי באתר סימזול מודם WIFI זה יכול להיות שימושי לניווט עם וויז?
בעליאקספקס מחירי המיכשור הזה יכולים לתת מענה לשימוש?
מי שמבין יכול לתת לי מידע?

תודה
לצפיה ב-'הסבר, פרט ונמק'
הסבר, פרט ונמק
09/04/2018 | 13:03
25
רצית לקחת סמארטפון לטיול - אין לך חבילה סלולרית? הטיול הוא בחו"ל?

יש, אגב, אפליקציות לניווט באופליין, כגון Here - מורידים את האפליקציה, מורידים מפות של המדינה הנתונה.
לצפיה ב-'אפליקציה לכמה ניצלתי גלישה שיחות הכל'
אפליקציה לכמה ניצלתי גלישה שיחות הכל
08/04/2018 | 18:05
2
35
שלום לכם
עברתי ל012 מובייל לאחרונה ,התקנתי את האפליקציה שלהם,אבל לא מופיע בה הפירוט המדוייק כמה ניצלתי וכמה נשאר לי.
לפרטנר ולפלאפון יש את זה באפליקציה שלהם ול012 אין .
אם מישהו מכיר ,אשמח לשמוע.
תודה
לצפיה ב-'שם האפליקציה המתאימה היא 3G Watchdog '
שם האפליקציה המתאימה היא 3G Watchdog
08/04/2018 | 18:37
1
32
תצטרך לבחור את יום התחלת המחזור, יום האיפוס 
לצפיה ב-'התקנתי הצלחתי איתה,תודה'
התקנתי הצלחתי איתה,תודה
08/04/2018 | 19:25
8
לצפיה ב-'huawei honor 9-יש לי בעיה בקבלת שיחות'
huawei honor 9-יש לי בעיה בקבלת שיחות
08/04/2018 | 15:10
6
42
בחלק מהזמן כשהנייד מונח על השולחן-בעת שמישהו מתקשר אלי
יש למטה על המסך עיגול שקוף בגודל של 10 אג' עם נקוה בפנים שמונע
ממני לענות לשיחות נכנסות ואז אני חייבת לנתק דרך הכפתור הצדדי בנייד
(אין גם אפשרות לדחות שיחה)

הדבר הזה הוא רנדומלי-בעלי צלצל ועניתי לו ואחרי חצי שעה צלצל שוב ואז
לא יכולתי לענות. כך גם עם שיחות אחרות.

אין לי הגדרה של טביעת אצבעות או ססמא לנייד ולא השתנה כלום
מלבד זה שאתמול שיניתי את המסך מ-HD ל-FHD (כדי לנסות להתגבר על בעיה אחרת)

הצעות? רעיונות? תודה
לצפיה ב-'העיגול מסמן לך להניע אצבע ממנו וימינה לקבלת השיחה'
העיגול מסמן לך להניע אצבע ממנו וימינה לקבלת השיחה
08/04/2018 | 17:01
5
30
ממנו לכיוון העיגול הירוק.
אם מזיזים את האצבע שמאלה - השיחה נסגרת.
לצפיה ב-'העיגול הזה לא מכיר את הפונקציה-לא ימינה/שמאלה/מטה/מעלה'
העיגול הזה לא מכיר את הפונקציה-לא ימינה/שמאלה/מטה/מעלה
08/04/2018 | 17:47
4
13
לצפיה ב-'וגם זה קורה רנדומלית-יש מספרים שאין עיגול ויש כאלה'
וגם זה קורה רנדומלית-יש מספרים שאין עיגול ויש כאלה
08/04/2018 | 17:49
3
20
שלפעמים יש ולפעמים אין (לאותו מספר).
מעניין מה גורם לכך
לצפיה ב-'אצלי מתנהג שונה אם מסך נעול או פתוח'
אצלי מתנהג שונה אם מסך נעול או פתוח
08/04/2018 | 18:21
2
25
ולגבי המצב שבו אינך יכולה לענות - יש אפשרות שתעלי צילום מסך?
תעברי עוד פעם על הגדרות נעילת מסך.
לצפיה ב-'xfwind -תודה לחצתי לחיצה ארוכה על העיגול והסטה ימינה'
xfwind -תודה לחצתי לחיצה ארוכה על העיגול והסטה ימינה
08/04/2018 | 19:14
1
23
והצלחתי לענות.

עכשיו השאלה מדוע זה מופיע רנדומלית ואיך אפשר -אם אפשר-להפטר מזה

ושוב תודה
לצפיה ב-'כתבתי: שונה אם המסך נעול או המסך פתוח'
כתבתי: שונה אם המסך נעול או המסך פתוח
08/04/2018 | 20:30
7
לצפיה ב-'ווטסאפ עם סים זר בחו"ל?'
ווטסאפ עם סים זר בחו"ל?
08/04/2018 | 15:08
1
27
<div>אני טסה לברלין בשבוע הבא ורוצה לרכוש סים מקומי כי הבנתי שזה הכי קל וזול. אני מבינה שווטסאפ יעבוד לי כרגיל, אבל האם אני צריכה לפני הכנסת הסים המקומי לחסום נדידת נתונים או גלישה או משהו כזה? או רק להחליף סים וזהו בלי לגעת בהגדרות המכשיר שיש לי כאן בארץ?
</div><div>
</div><div>אודה להסבר!</div>
לצפיה ב-'מבחינת הזיהוי של המשתמש הרגיל שלך עם סים אחר'
מבחינת הזיהוי של המשתמש הרגיל שלך עם סים אחר
08/04/2018 | 16:48
26
את לא צריכה לעשות כלום. פשוט להחליף.

כדי שלא יהיו לך חיובים על כל סרטון מטופש שמישהו שולח, או ערימת תמונות כפולות של הילד של החברים - פשוט תיכנסי להגדרות ותבטלי הורדה אוטומטית.

אגב, מומלץ להשבית שימוש בנתונים של שאר האפליקציות שצורכות מידע בשגרה מבלי שנשים לב.

לצפיה ב-'התראת ווצאפ חדשה על המסך, רק שאין הודעה שלא נקראה/נצפתה'
התראת ווצאפ חדשה על המסך, רק שאין הודעה שלא נקראה/נצפתה
08/04/2018 | 14:38
11
52
זה התחיל כשקיבלתי שיחת ווצאפ בטעות, שסגרו מיד.
מאז, ההתראה לא נמחקת. רק שכנראה בשל כך, יש שימוש בדאטה, ומכיוון שיצאנו אתמול, לא הייתי מחוברת לWIFI, והדאטה שבדרך כלל על כ 2,3 אחוזי שימוש, הגיעה ל 107 אחוז.
גם על כך אני מקבלת אזהרות.
אחרת אין לי מושג מה השתמש לי בדאטה. בטח לא הסרטונים שצילמתי בהופעה.
LG G6, מ"ה 7.
מה אני עושה, ואיך אני מעלימה את התראת הווצאפ?  יש לציין, שנכנסתי לכל אנשי הקשר, אולי פיספסתי הודעה, אבל כלום.
תודה.
לצפיה ב-'תנסי את זה'
תנסי את זה
08/04/2018 | 18:08
10
39
הגדרות - אפליקציות - ווטסאפ - עצירה. לאחר העצירה תיכנסי שוב לווטסאפ.

את השימוש בדאטה מגדירים ידנית דרך ההגדרות של הווטסאפ - מה ומתי להוריד. ווטסאפ - הגדרות - שימוש בדאטה - מסמנים או מבטלים V במקומות הרלוונטיים.
לצפיה ב-'תודה, אבל זה לא עזר. עדיין ההתראה נמצאת, גם לאחר איתחול'
תודה, אבל זה לא עזר. עדיין ההתראה נמצאת, גם לאחר איתחול
08/04/2018 | 18:21
9
8
לצפיה ב-'ההתראה היא בשטח של הווילון?'
ההתראה היא בשטח של הווילון?
08/04/2018 | 18:27
8
59
או ליד האייקון של ווטסאפ?
לצפיה ב-'ההתראה על האפליקציה שבמסך הבית'
ההתראה על האפליקציה שבמסך הבית
08/04/2018 | 19:02
7
26
לצפיה ב-'ניסית לעשות ריסטרט למכשיר?'
ניסית לעשות ריסטרט למכשיר?
08/04/2018 | 19:30
6
47
לצפיה ב-'ברור, וגם כתבתי. אם אסיר את האפליקציה'
ברור, וגם כתבתי. אם אסיר את האפליקציה
08/04/2018 | 19:38
5
28
ואתקין מחדש, זה עשוי לפתור את הבעיה?
לצפיה ב-'אולי'
אולי
08/04/2018 | 19:47
4
20
או שתנסי להשבית אותה (הגדרות - אפליקציות) ואז לבטל השבתה.
לצפיה ב-'אני כופה עצירה, רק שזה לא נקלט. האפ' חוזר לפעול'
אני כופה עצירה, רק שזה לא נקלט. האפ' חוזר לפעול
08/04/2018 | 20:37
3
9
לצפיה ב-'ואם...'
ואם...
08/04/2018 | 20:49
2
21
למחוק מטמון ונתונים?
לצפיה ב-'גם לא. כנראה שאסיר ואתקין מחדש'
גם לא. כנראה שאסיר ואתקין מחדש
08/04/2018 | 22:25
1
10
לצפיה ב-'הבעיה נפתרה, וממש בפשטות'
הבעיה נפתרה, וממש בפשטות
09/04/2018 | 00:08
39
שאלתי את הבן שלי, והוא הציע להכנס לטאב השיחות בחלון הראשי של הווצ, ואכן שם היה מסומן 1, אם כי בשיחות עצמן לא היה מסומן כלום. אבל ברגע שיצאתי מהחלון, ההתראה נעלמה.
תודה על ההתייחסות והנסיון לעזור.
לצפיה ב-'העתקת מכשיר למכשיר אחר'
העתקת מכשיר למכשיר אחר
08/04/2018 | 12:14
4
40
בטח שאלה שנשאלה בעבר -
יש לי מכשיר חדש ואני מחפש את הדרך המהירה והבטוחה ביותר לעשות אימג' מדויק מהישן לחדש, שזה יכלול מן הסתם את כל היישומים, הגלריות עם התמונות, הרינגטונים, הווצאפ עם כל תוכני השיחות, הסמסים, אנשי הקשר וכו'.
בקיצור העתק מדויק.
יש דבר כזה ?

לצפיה ב-'אין'
אין
08/04/2018 | 17:59
3
32
אלא אם כן מדובר בשני מכשירים של אותה חברה (ל-LG, למשל, יש יישום שיודע פחות או יותר ל"שכפל" את תכולת המכשיר וההגדרות שלו). יש כל מיני אפליקציות שמחייבות הרשאות רוט בשני המכשירים גם יחד, מה שיבטל את האחריות.
לצפיה ב-'לא לגמרי מדויק - במוטו G שקניתי בזמנו היתה אפליקציה של '
לא לגמרי מדויק - במוטו G שקניתי בזמנו היתה אפליקציה של
08/04/2018 | 19:16
2
30
מוטורולה שעשתה בדיוק את זה, גם מטלפון שאינו מוטורולה, וכך גם ב-P10 הנוכחי שלי.
אבל עד כמה שהבנתי, האפליקציות הללו עובדות רק אל טלפונים של החברה שיצרה אותן.
לצפיה ב-'מעביר מ-Huawei ל-Xiaomi - אז זה אבוד, הא ? '
מעביר מ-Huawei ל-Xiaomi - אז זה אבוד, הא ?
08/04/2018 | 21:31
1
9
לצפיה ב-'לא יודע. אולי גם לשיאומי יש אפליקציה דומה. '
לא יודע. אולי גם לשיאומי יש אפליקציה דומה.
09/04/2018 | 00:14
6
לצפיה ב-'סוללה חזקה לגלקסי 4 - יש דבר כזה'
סוללה חזקה לגלקסי 4 - יש דבר כזה
08/04/2018 | 09:29
17
30
שלום.

יישמע קצת מוזר או עתיק, אבל יש לי גלקסי s4. 9500.

יש סוללה חזקה יותר מהסוללה הסטנדרטית של 2600 מיליאמפר

לצפיה ב-'יש אבל ..'
יש אבל ..
08/04/2018 | 10:19
16
44
בצורה טבעית והגיונית מדובר בסוללה עבה יותר שמצריכה גם מכסה אחורי תחליפי למכשיר ( בד"כ מבופק עם הסוללה עצה ) מה שהופך את המכשיר לשמן ולא מאפשר שימוש בקייס
* אם מישהוא מציע לך סוללה באותו עובי של המקורית ומספר לך שהיא בעלת נפח גבוה יותר - אל תאמין
לצפיה ב-'במצבי כרגע עם התחברות בלתי פוסקת מטען, אקח כזו...'
במצבי כרגע עם התחברות בלתי פוסקת מטען, אקח כזו...
08/04/2018 | 11:36
15
30
מקסימום אקנה כיסוי חדש בכמה גרושים ברשת.

היכן ניתן לקהות את הסוללה הזו וכמה היא אמורה לעלות בארץ? לא מצאתי באתרים של הרשתות בארץ.

אגב, היא באמת מספקת פי שניים זמן צריכה?

לצפיה ב-''
08/04/2018 | 12:03
29
איפה ? EBAY . קצת קשה לי להאמין שתמצא דבר כזה בארץ
פעם ( לפני המון שנים ) היה לי משהוא דומה בגלקסי S1 וזה החזיק די קרוב לפעמיים הסוללה הרגילה
לצפיה ב-'אז אולי עדיף לך מטען נייד, שיתאים גם לסלולרי הבא ?'
אז אולי עדיף לך מטען נייד, שיתאים גם לסלולרי הבא ?
08/04/2018 | 12:15
13
19
הרי ה-S4, איך שלא תהפוך את זה נמצא בערוב חייו, זה לא שהוא יחזיק עוד 3 שנים....
לצפיה ב-'מסכים מאוד. אבל מטען נייד זה סוג של עבדות שדומה מאוד'
מסכים מאוד. אבל מטען נייד זה סוג של עבדות שדומה מאוד
08/04/2018 | 13:29
12
16
לטעינה חשמלית רגילה, שזמינה בכל מקום. בוודאי בבית ובעבודה

לצפיה ב-'למה אתה צריך סוללה גדולה יותר? ניסית לקנות סוללה חדשה?'
למה אתה צריך סוללה גדולה יותר? ניסית לקנות סוללה חדשה?
08/04/2018 | 13:34
11
18
לחילופין, אפשר לנסות איפוס של המכשיר (אחרי גיבוי, כמובן) כדי לנקות חלק מהזבל שמערכת ההפעלה ואפליקציות שונות משאירות לאורך שנים של שימוש.
לצפיה ב-'יפה שאלת...'
יפה שאלת...
08/04/2018 | 13:43
2
21
עשית כבר איפוס למכשיר. שמתי סוללה אחרת. משומשת שכבר היתה בעבר. ועדיין צריכה גבוהה. כנראה סוללות שאבד עליהן הכלח.

אם אני כבר קונה סוללה חדשה, אני מעדיף משהו שישחרר אותי יותר מהצורך המתמיד בטעינה...

לצפיה ב-'סוללה משומשת זה לא כמו סוללה חדשה'
סוללה משומשת זה לא כמו סוללה חדשה
08/04/2018 | 14:20
1
18
בלי קשר, אם גם אחרי איפוס עדיין יש צריכה גבוהה של הסוללה, אז אולי יש לך איזושהי אפליקציה לא יעילה שרצה. למשל פייסבוק או YNET, או "אנטי" וירוס, או אפליקציית זבל מעדת ה-Clean Master שאמורה לשפר את צריכה הסוללה אבל עושה ההיפך. במקרה כזה שווה לעשות מעבר על רשימת האפליקציות ולהעיף כל מה שאין לו תחליף אמיתי.
לצפיה ב-'נכון. אבל זה די נדרש לטיולים'
נכון. אבל זה די נדרש לטיולים
08/04/2018 | 14:48
13
אין לי כמעט אפליקציות. ואני די אוהב לא להיות תלוי בטעינה במהלך היום (גם לא מטען נייד או שקע חשמל שדי זמינים לי).

וכבר מזמן חשבתי לעבור לסוללה עבה, נוכח היתרונות שאני רואה במכשירים אחרים עם סוללות עבות.

לצפיה ב-'סוללה "חדשה" ל-S4 תהיה לפחות בת 4 שנים, זה שווה לך ?'
סוללה "חדשה" ל-S4 תהיה לפחות בת 4 שנים, זה שווה לך ?
08/04/2018 | 14:35
7
21
המכשיר הוצג ב-3/2013 ומחליפו ב-2/2014 !
זה אומר שבמקרה הטוב הסוללה ישבה במחסן 4 שנים.

סוללה בת 4 שנים היא לא חדשה !  

לצפיה ב-'נשמע קצת הזוי'
נשמע קצת הזוי
08/04/2018 | 14:49
6
21
סוללה חדשה נמצאת על המדף מהיום בו יצא המכשיר

לא עשו סוללות חדשות מאז???

לצפיה ב-'צריך שיהיה ביקוש כדי שמישהו ייצר את המוצר'
צריך שיהיה ביקוש כדי שמישהו ייצר את המוצר
08/04/2018 | 15:28
12
לצפיה ב-'יצרו מלאי בשנה הראשונה, אח"כ יש להם מכשירים אחרים למכור'
יצרו מלאי בשנה הראשונה, אח"כ יש להם מכשירים אחרים למכור
08/04/2018 | 16:12
4
20
אם ייצרו לך סוללה - לא תשדרג.
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו בחנות לגבי סוללה רגילה'
בדקתי עכשיו בחנות לגבי סוללה רגילה
08/04/2018 | 16:44
3
17
שנת הייצור של סוללה אקראית לגלקסי 4 היתה במהלך 2017 (לא זוכר את החודש במדויק).

פתחתי את האריזה וראיתי במו עיני. בבדיקה אקראית בחנות מזדמנת.

לצפיה ב-'אתה באמת חושב שסמסונג תחזיק קו יצור 4 שנים רק בשביל ה-S4 ?'
אתה באמת חושב שסמסונג תחזיק קו יצור 4 שנים רק בשביל ה-S4 ?
08/04/2018 | 16:59
2
17
אתה יודע כמה עולה לייצר מדבקה שכתוב עליה 2017 ?

לצפיה ב-'ייתכן, אבל לא אחליף בגלל זה מכשיר...'
ייתכן, אבל לא אחליף בגלל זה מכשיר...
08/04/2018 | 19:01
1
9
לצפיה ב-'אז מזל שיש כל כך הרבה סיבות טובות למה להחליף את ה-S4 '
אז מזל שיש כל כך הרבה סיבות טובות למה להחליף את ה-S4
08/04/2018 | 19:30
6
לצפיה ב-'הקלטת שיחה'
הקלטת שיחה
07/04/2018 | 19:14
4
65
חושב לקנות גאלקסי 9 פלוס. אבל שמעתי שלא תומך בהקלטת שיחה. חשוב לי להקליט הרצאות.. האם זו מדיניות חדשה? אין חיישן? או אין אפליקציה? האם בנוט 8 יש הקלטה? או ב גאלקסי 9 הרגיל? תודה!
לצפיה ב-'המכשיר ( כרגע) לא מאפשר הקלטת שיחות '
המכשיר ( כרגע) לא מאפשר הקלטת שיחות
07/04/2018 | 20:05
3
56
שזה לא רלוונטי לעניין שלך . לא צריכה להיות בעיה בהקלטה של הסביבה  ברוב המקרים המכשירים גם מגיעים עם אפליקציה מובנית להקלטה שכזאת .
לצפיה ב-'הקלטת שיחה'
הקלטת שיחה
07/04/2018 | 21:11
2
47
לא הבנתי.. אם "המכשיר לא מאפשר הקלטת שיחות" בעצם... "לא צריכה להיות בעייה בהקלטה של הסביבה"?.. אפשר עוד כמה מילים? האם יש חיישנים מתאימים במכשיר? מה משמעות "לא מאפשר הקלטת שיחות"? תודה!!
לצפיה ב-'יש פער גדול '
יש פער גדול
07/04/2018 | 22:28
1
61
בין הקלטת שיחות טלפון לבין הקלטה של הסביבה ( הרצאות לצורך העניין ) .
אין צורך בחיישנים , למכשיר יש מיקרופון ודרכו הוא מקליט את הסביבה .
לא מאפשר הקלטת שיחות - על פניו באג של סמסונג עצמם , שומעים רק את מי שמשתמש במכשיר ומדבר למיקרופון , לא שומעים את הצד השני .
אישית , הייתי נמנע מרכישה של מכשיר כזה כרגע . מחכה בסבלנות כמה חודשים עד שיצופו (ואולי) יטופלו הבאגים של המכשיר ורק אז שוקל רכישה .

לצפיה ב-'הקלטה סביבה.. '
הקלטה סביבה..
08/04/2018 | 07:19
32
הרבה הרבה תודה!!
עזרת מאד! חזי
לצפיה ב-'ביג טוק לא עובד במכשירים חדשים'
ביג טוק לא עובד במכשירים חדשים
07/04/2018 | 14:22
4
78
היי חברים יש לי ביג טוק ישן של אורנג'
הוא כן עובד לי באייפון 4 הישן שלי
אבל כשאני מכניס אותו למכשיר חדש (ניסיתי בגלקסי, בשיאומי, דוג'י)
או שהטלפון רושם שאין שם סים או שמראה קליטה אפס.

פניתי למרכז השירות, החליפו לי את הסים.
ועם הסים החדש זו אותה הבעיה. הנציגה פטרה את עצמה בכך שזו בעיה בטלפון.
זו לא בעיה בטלפון כי זה קורה ב3 מכשירים שונים.

אולי מישהו יכול לסייע לי?
אני צריך ספציפית את המספר הזה בביגטוק.
לצפיה ב-'אם הוא עובד, כרגע, במכשיר ישן '
אם הוא עובד, כרגע, במכשיר ישן
07/04/2018 | 15:38
1
53
אז זה סיפור מאד מוזר. יש פה עוד פיסת מידע שחסרה.
אתה בטוח שהוא עובד במכשיר ישן יותר? בדקת היום אתמול או מזמן?
שני הערות 
שנה אחרי טעינה אחרונה מותר להם לחסום את הסים 
אם למספר יש חשיבות כלכלית/רגשית עבורך 
רד מכל נושא הפרייפיד וקח קוו בתשלום חודשי של 10 ש"ח 
 שאין לו מגבלות רבות שיש לכרטיס פרפייד
לצפיה ב-'במכשיר הישן עובד ברגע זה 100%'
במכשיר הישן עובד ברגע זה 100%
07/04/2018 | 16:26
31
זה נכון שאם שנה אין בסים פעילות הוא נחסם.
כיוון שיש בו פעילות הוא כרגע לא חסום- פשוט לא עובד בשום טלפון חדש.

ואני מנסה למצוא פתרון בלי ה10שח כי יש לי כמה קווים כאלה.
אם לא תהייה לי ברירה אכן אעביר את כולם. אבל זה מוזר מאוד.
לצפיה ב-'תשווה את ה APN במכשיר שעובד לאלה שלא עובדים'
תשווה את ה APN במכשיר שעובד לאלה שלא עובדים
07/04/2018 | 20:12
1
48
עם יש צורך תשנה ידנית ובדוק שוב
לצפיה ב-'הוא כתב שאין שיחות (אין בכלל קליטה)'
הוא כתב שאין שיחות (אין בכלל קליטה)
08/04/2018 | 08:38
71
לצפיה ב-'צילום מסך'
צילום מסך
07/04/2018 | 09:56
1
40
שלום לכולם-
איך מבצעים צילום מסך בשיאומי M1A1
תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'לחיצה בו זמנית על מקש הכיבוי ומקש הנמכת עצמת הצליל'
לחיצה בו זמנית על מקש הכיבוי ומקש הנמכת עצמת הצליל
07/04/2018 | 10:30
17
לצפיה ב-'התלבטות בין מכשירים בתקציב של עד 2000 ש"ח '
התלבטות בין מכשירים בתקציב של עד 2000 ש"ח
06/04/2018 | 18:50
7
88
שלום,
מעוניין לרכוש סלולארי כמה שיותר גדול (5.5 ומעלה) שיהיה הכי טוב בתקציב של עד 2000 ש"ח.
ראיתי שיש סמסונג 8+ , oneplus, מה עוד כדאי או מה הכי מומלץ ?
תודה מראש
לצפיה ב-'מה מה הצרכים '
מה מה הצרכים
07/04/2018 | 13:11
2
79
מצלמה כנראה S8
עדכונים/מהירות  כנראה OnePlus 5
ואולי אתה לא חייב להוציא את כל האלפיים? 
לצפיה ב-'הייתי מוסיף של-s8 יש תקן בטיחות ip68 נגד אבק ומים '
הייתי מוסיף של-s8 יש תקן בטיחות ip68 נגד אבק ומים
07/04/2018 | 22:55
52
שזה מאוד משמעותי.
ומסך הרבה יותר טוב משל ה-oneplus.
לצפיה ב-'סליחה שחוזר רק עכשיו'
סליחה שחוזר רק עכשיו
09/04/2018 | 11:43
20
מבחינת תקציב זה נרכש דרך העבודה ונותנים לי לבחור כך שזה לא משנה העלות
(עד 2000 ) חשוב שהטלפון יהיה נוח ומהיר וכמובן רצוי איכותי מבחינת צילום. העמידות במים פיצ'ר נחמד אך לא משמעותי מבחינתי. השאלה כאמור היכולות של הטלפון והביצועים שלולא פחות חשוב השירות והאחריות של הטלפונים.
בקיצר אני ממש מתלבט. מה עוד שהבנתי שגם S8 הרגיל (לא הפלוס) במחיר מתחרה גם השאלה איך הוא באותה השוואה.
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'מעונין להצטרף לשאלה, ולקבל יעוץ מהפורום'
מעונין להצטרף לשאלה, ולקבל יעוץ מהפורום
08/04/2018 | 15:45
3
48
היה לי וואווי 9 מהעבודה הקודמת, והוא היה מצוין בשבילי, מסך גדול, ובעיקר אני עובד חזק על ווייז ומיילים (קצת יוטיוב, לא משחקים)- אם כי היה לי קצת קשה להעביר תמונות לגיבוי במחשב (הייתי צריך תכנת SUITE משום מה)...כעת צריך לרכוש מכשיר חדש, אין לי תקציב לאייפון, האם יש וואווי דגם מתקדם יותר מומלץ או ללכת לכיוון אחר? תודה
לצפיה ב-'אתה יכול לקנות שוב את ה-P9, יש את ה-P10 שממה שקראתי לא מהווה'
אתה יכול לקנות שוב את ה-P9, יש את ה-P10 שממה שקראתי לא מהווה
08/04/2018 | 19:19
48
שיפור ענק (כך שתלוי מה הבדל המחיר), ונדמה לי שהציגו את היורש - P20 אם אני זוכר נכון - לא מזמן.
לצפיה ב-'HONOR 9.'
HONOR 9.
09/04/2018 | 09:20
1
56
HONOR 9 של חברת וואווי.

מעבד 960.
זיכרון 64/4 + סלוט להרחבת זיכרון.
מסך 5.1 אינצ' FHD.
GORILLA GLASS 3.
דאבל מצלמות אחוריות 20 + 12 מגה-פיקסל + זום X2.
צילום וידיאו 4K עם מייצב תמונה אלקטרוני.
מצלמה קידמית 8 מגה-פיקסל.
סוללה 3200 מיליאמפר-שעה.
טעינה מהירה.
סנסור טביעת אצבעות.
אנדרואיד 7 נוגט - יקבל בקרוב אנדרואיד 8 OREO.
EMUI 5.
דואל-סים.

מכשיר מוצלח.
מעבד עם ביצועים מצויינים.
מערך הצילום מצוין.
זיכרון גדול.
הווליום הכללי של המכשיר טוב מאוד.

המחיר 1400 שקל בGO MOBILE.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/04/2018 | 11:09
10
לצפיה ב-'שלום, כמה עולה לשלוח SMS לוינה? אני צריכה תשובה דחוף'
שלום, כמה עולה לשלוח SMS לוינה? אני צריכה תשובה דחוף
06/04/2018 | 16:27
1
30
לצפיה ב-'לא רלוונטי, ביררתי כבר'
לא רלוונטי, ביררתי כבר
06/04/2018 | 17:04
17
לצפיה ב-'מכיוון שיש לי קבוצות איך לשנות את הוואטסאפפ למס. הנייד החדש?'
מכיוון שיש לי קבוצות איך לשנות את הוואטסאפפ למס. הנייד החדש?
06/04/2018 | 00:48
1
32
עשינו חבילה משפחתית בגולן טלקום.
גולן טלקום יצרו מספר נייד חדש + סים חדש לכל בן משפחה.
וביטול מס. נייד ישן וסים ישן.
אצלי נוצר מצב ששיחות הטלפון מגיעות למס. נייד החדש
והוואטסאפפ על מס. נייד הישן.
▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪
מכיוון שיש לי קבוצות  בוואטסאפפ
איך אני מבצעת שינוי  הוואטסאפפ למס. הנייד החדש?

לצפיה ב-'תיכנסי לאפליקציה, לחצי על האייקון עם שלוש הנקודות'
תיכנסי לאפליקציה, לחצי על האייקון עם שלוש הנקודות
06/04/2018 | 09:25
33
הגדרות
חשבון
שנה מספר
לצפיה ב-'החלפת מסך'
החלפת מסך
05/04/2018 | 21:42
1
79
כמה זמן לוקח להחליף מסך בגלקסי 7s?
כולל מכסה אחורי
לצפיה ב-'בהנחה שלמעבדה יש את המסך, ולא צריך להזמינו'
בהנחה שלמעבדה יש את המסך, ולא צריך להזמינו
07/04/2018 | 21:25
28
דקות ספורות.
לצפיה ב-'טלפון שיאומי '
טלפון שיאומי
04/04/2018 | 21:08
2
79
בעלי רוצה לקנות טלפון אבל לא יקר והמליצו על שיאומי רדמי נוט 4. איך אפשר להיות בטוחים שזה לא משומש או גנוב כי זה משנת 2016 ורק בחנויות ולא אצל היבואן רשמי. קראתי גם שאת העברית מתקינים בארץ ולא בסין וזה גורם לבעיות. הטלפון הזה עולה עד 650. מה עם מערכת הפעלה שלו? זה דומה לגלקסי?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/04/2018 | 22:09
61
כשקונים סמארטפון בחנות, 99.9% שהוא לא גנוב ולא משומש, כמו כל מוצר אחר

המכשיר בסדר גמור, מתאים למשתמש מצוי.

הממשק לא דומה לסמסונג, צריכים להתרגל אליו (לא כזה ביג דיל)
לצפיה ב-'א' - מה התקציב שלכם?'
א' - מה התקציב שלכם?
04/04/2018 | 22:23
55
ב' - עדיף לכם לקנות את השיאומי redmi note 4x עם
מעבד של קוואלקום , סנאפדרגון 625

ג'- אתם יכולים לקנות את השיאומי redmi note 5 plus
הדגם החדש והמשופר , סביב ה-1,000 ₪.
לצפיה ב-'אפליקצית התמונות של גוגל קורסת כל הזמן'
אפליקצית התמונות של גוגל קורסת כל הזמן
04/04/2018 | 16:26
27
מאז העדכון האחרון. גם היום היה "כאילו עדכון"אבל יש קריסה תמידית.
התמונות במחשב מסודרות נהדר אבל בסמסונג לא רואים יותר מחמישה ימים.כתוב " תמונות עצר".

האם יש אפליקציה דומה שתציג את התמונות מגוגל תמונות ותשמור על הסדר והתאריכים.
מבחינה זו התמונות באייפון זה זהב טהור לעומת האנדרואיד.
לצפיה ב-'ZTE NUBIA Z17 LITE בעיה בוואטסאפ'
ZTE NUBIA Z17 LITE בעיה בוואטסאפ
04/04/2018 | 16:13
12
75
שלום,
יש לי בעיה עם הטלפון (הגיע אלי היום)- כששולחים לי הודעה בוואטסאפ אין התראה של מספר על האייקון של הוואטסאפ עצמו (למשל הספרה 1 כשיש לי הודעה 1),
מישהו יודע איך מתקנים את זה?
ניסיתי דרך ההתראות של הוואטסאפ עצמו וגם של המכשיר ולא מצאתי איך מסדרים את זה. 
אודה לעזרתכם,
ניר.
לצפיה ב-'תוסף בשם TeslaUnread בשילוב nova launcher prime '
תוסף בשם TeslaUnread בשילוב nova launcher prime
04/04/2018 | 16:29
2
62
הפריים זה app בתשלום
התוסף ללא תשלום 
לצפיה ב-'אפשר הסבר?'
אפשר הסבר?
04/04/2018 | 17:38
1
43
מה כל אחד מהם עושה והשילוב ביניהם?
לצפיה ב-'ככה'
ככה
05/04/2018 | 09:46
51
הנובה זה לאונצ'ר  מאפשר לסדר את מסכי הבית כרצונך 
נסה את הגרסה החינמית זה אפליקציה מאד מומלצת (בלי קשר)
הטסלה זה תוסף מאותו מפתח. אבל התוסף לא עומד בפני עצמו 
הוא פועל ומאשר מונה מספרי על האייקונים. אבל התוסף פועל רק אם רכשת את הגרסה המלאה של הלאונצ'ר
תשלום חד פעמי של 5$.
ראה בתמונה פינה שמאלית תחתונה 
מונה בוואטסאפ מראה "1"
לצפיה ב-'למה צריך תוספים ולאונצ׳רים כדי שפיצ׳ר של האפליקציה יעבוד?'
למה צריך תוספים ולאונצ׳רים כדי שפיצ׳ר של האפליקציה יעבוד?
05/04/2018 | 10:04
7
19
לצפיה ב-'כי ענין הספירה (COUNTER)'
כי ענין הספירה (COUNTER)
05/04/2018 | 10:52
6
53
הספירה היא פיצ'ר של ממשק היצרן ולא פיצ'ר מובנה באנדרואיד
למשל סמסונג או אפל שמה את האופציה הזו, ויצרנים אחרים, לא

לצפיה ב-'ליתר דיוק - זה פיצ'ר של לאונצ'ר ברירת המחדל של היצרנית'
ליתר דיוק - זה פיצ'ר של לאונצ'ר ברירת המחדל של היצרנית
05/04/2018 | 12:40
45
אגב, אצל חלק מהיצרניות (למשל סמסונג), וואטסאפ הוסיפה הרשאה לרשימת ההרשאות כדי שהיא תוכל לכתוב בעצמה ללאונצ'ר ברירת המחדל של היצרנית.
לצפיה ב-'באנדרואיד עצמה אין חיווי על נוטיפיקציות ע״ג האפליקציה?'
באנדרואיד עצמה אין חיווי על נוטיפיקציות ע״ג האפליקציה?
05/04/2018 | 21:00
4
37
טוב. אז עם ממשק משתמש כ״כ לא נכון, מזל שהם מרשים לאפליקציה א׳ להתערב באפליקציה ב׳... הם פשוט השאירו למישהו אחר לעשות את העבודה במקומם.
לצפיה ב-'יש משהו שנקרא Badge, שזה בדיוק החיווי הזה. אבל...'
יש משהו שנקרא Badge, שזה בדיוק החיווי הזה. אבל...
05/04/2018 | 21:31
3
41
רק בגלל שזה משהו מובנה באנדרואיד לא אומר שכל יצרנית (סמסונג? מי אמר סמסונג?) לא יכולה לשנות את הכל ולמעשה לבנות עוד מערכת הפעלה על בסיס מערכת ההפעלה הקיימת. אז כדי שסמסונג תוכל להציג את ה-Badges, צריך שלאפליקציה (וואטסאפ, למשל) תהיה הרשאה להרשאה שסמסונג "חשפה" כדי שהיא תוכל בעצמה להוסיף את החיווי. לחילופין, צריך לעשות "מעקפים" ולהשתמש באפליקציות צד שלישי. אגב, למיטב זיכרוני, ה-Tesla Unread זה פתרון חלש, כי הוא רק קורא את ה-Notifications. מה שאומר שאם מסיבה כלשהי הורדת את ה-Notification (נניח נכנסת לוואטסאפ וקראת הודעה אחת מתוך 20) אז לא יוצג יותר חיווי שיש הודעות.
לצפיה ב-'איזה ברדק.'
איזה ברדק.
06/04/2018 | 09:31
2
12
לצפיה ב-'זה קצת כמו הבדיחה על ההבדלים בין C ל-C++'
זה קצת כמו הבדיחה על ההבדלים בין C ל-C++
06/04/2018 | 09:43
1
53
"C makes it easy to shoot yourself in the foot. C++ makes it harder, but when you do, it blows away your whole leg." - Bjarne Stroustrup
לצפיה ב-''
06/04/2018 | 10:42
7
לצפיה ב-'אני משתמשת באפליקצית NOLED'
אני משתמשת באפליקצית NOLED
06/04/2018 | 19:45
49
יש לי התראה על המסך (כשהוא כבוי) על שיחות שלא נענו, על הודעות סמס, על הודעה קולית, על ג'ימייל ועל ווצאפ.
באפליקציה בוחרים את מה להפעיל, איזה צבע בוחרים, ובחירה בין נקודה לאייקון. כל ההודעות רצות על המסך (לא סטטיות כדי לא "לשרוף" מסך) כמו בתמונה שבקישור להורדה, שתכף אצרף.
מה שכן, את הווצאפ צריך להוסיף ידנית, הוא לא מובנה. הוא מופיע כאייקון ווצאפ אורגינלי, בצבע ירוק.
אני לא בטוחה שהוא עובד על אייפון. על אנדרואיד עובד בכל המכשירים שהיו לי, ובכל גירסאות מ. ההפעלה.
ומה שהכי חשוב לך, יש סיפרה קטנה של מספר ההודעות צמודה לאפליקציה.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.led.notify
לצפיה ב-'השוואה בין שני פלאפונים-למבינים בלבד !!!!'
השוואה בין שני פלאפונים-למבינים בלבד !!!!
04/04/2018 | 12:50
1
93
מה יותר טוב 
גלאקסי a5
או
  LG X power k 220

ואשמח לשמוע על האל ג'י איך הגודל
והאם הוא שווה...

לצפיה ב-'A5'
A5
04/04/2018 | 17:58
43
המסך איכותי יותר, המצלמה טובה יותר (ייצוב אופטי), המעבד טוב יותר (קוואלקום לעומת MTK)
לצפיה ב-'חיתוך ממיקרו לננו: לחתוך לבד/לגשת לחנות?'
חיתוך ממיקרו לננו: לחתוך לבד/לגשת לחנות?
04/04/2018 | 09:18
10
40
לצפיה ב-'חתכתי כמה פעמים לבד בלי בעיות, אבל החברים כאן טוענים שיש גם '
חתכתי כמה פעמים לבד בלי בעיות, אבל החברים כאן טוענים שיש גם
04/04/2018 | 23:55
6
76
הבדל זעיר בעובי, מה שעלול לגרום בעיות. אבל זה נכון גם לחיתוך בחנות.
אם יש לך ידיים יציבות וסכין חד, לא אמורה להיות בעיה.
אבל אתה צריך דוגמא כדי לסמן על הסים המיועד לחיתוך את המידות הנכונות.
לצפיה ב-'אתמול לקחתי לחנות. גבו ממני 10 ש"ח. היה שווה את שלוות הנפש'
אתמול לקחתי לחנות. גבו ממני 10 ש"ח. היה שווה את שלוות הנפש
05/04/2018 | 00:12
5
26
לצפיה ב-'רק בישראל: מחיר חיתוך 10 ש"ח. מחיר חותך רב פעמי...'
רק בישראל: מחיר חיתוך 10 ש"ח. מחיר חותך רב פעמי...
05/04/2018 | 21:23
3
82
לצפיה ב-':-מישהו מפעיל חנות ועובד...'
:-מישהו מפעיל חנות ועובד...
05/04/2018 | 22:42
1
84
בכל אופן אני מאמין שלא אשלם על חיתוך בחנות שקניתי בה 3 טלפונים...
לצפיה ב-'נכון אבל כשצריך כאן ועכשיו '
נכון אבל כשצריך כאן ועכשיו
06/04/2018 | 09:40
21
לצפיה ב-'זמן = כסף; באמת שווה לחכות חודש בגלל 4 ש"ח? לא צריך רב פעמי'
זמן = כסף; באמת שווה לחכות חודש בגלל 4 ש"ח? לא צריך רב פעמי
07/04/2018 | 01:39
46
עבור חיתוך אחד של הסים; בלאו הכי אם יוחלף הסימים הבאים כבר יגיעו חתוכים...
לצפיה ב-'זכותם, אבל יש לא מעט חנויות שעושות זאת חינם.'
זכותם, אבל יש לא מעט חנויות שעושות זאת חינם.
07/04/2018 | 01:35
18
לצפיה ב-'אם יש חנות קרובה שמבצעת חינם, לדעתי עדיף לגשת. למה להסתבך?'
אם יש חנות קרובה שמבצעת חינם, לדעתי עדיף לגשת. למה להסתבך?
07/04/2018 | 01:38
2
52
זה מה שעשיתי (ואצלי חתכו מיני לננו, בשני שלבים). בזמן שהיה נדרש לי כדי לחפש הדרכה מתאימה, לצייר את הגבולות להיאבק בסכין החיתוך ולהתפלל, כבר חזרתי מהחנות השכונתית עם סים עובד ותקין בתוך המכשיר החדש. המוכר עשה זאת בקלות ובמיומנות במכשיר הייעודי שלו, ואף שהוא חשש שלא יצליח כי זה סים ישן נושן, הוא חי, קיים ועובד.
לצפיה ב-''
07/04/2018 | 07:45
1
13
לצפיה ב-'גם אצלי-נכנסתי לחנות הראשונה שהיתה בסביבה וחתכו '
גם אצלי-נכנסתי לחנות הראשונה שהיתה בסביבה וחתכו
07/04/2018 | 13:24
14
לצפיה ב-'אתמול לפני 45 שנה נעשתה שיחת המובייל הראשונה...'
אתמול לפני 45 שנה נעשתה שיחת המובייל הראשונה...
04/04/2018 | 09:59
51
השיחה הראשונה בוצעה מטלפון DynaTAC של חברת מוטורולה אי שם ב1973...
ד"ר מרטין קופר ממציא המכשיר התקשר אל מתחרהו הגדול כדי להפתיע אותו, לאחר מכן התקשר לכלי תקשורת שסירבו להאמין שיש דבר כזה טלפון נייד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
חקר האמת - משרד חקירות וחוקר פרטי
חקר האמת - חוקרים עבורך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה