לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

לצפיה ב-'למי שחשבו שההודעות בוואטסאפ בטוחות'
למי שחשבו שההודעות בוואטסאפ בטוחות
13/01/2017 | 16:57
3
104
לצפיה ב-'בובו כנראה יזכור יותר טוב ממני '
בובו כנראה יזכור יותר טוב ממני
13/01/2017 | 17:26
1
91
אבל חושב שכבר דיברנו די מזמן על זה שהאפליקציה הזאת היא אחת בור בלי תחתית של סיכוני אבטחה
בשקט בשקט ( ) גם בארץ הקודש ישנם מקומות שאם תנסה להעביר מלל/תמונות "מיותרות" תזכה לשיחה ידידותית עם אנשים לא נעימים .
לצפיה ב-'אני זוכר שדיברנו על זה קצת'
אני זוכר שדיברנו על זה קצת
14/01/2017 | 13:53
69

זו לא תחילת הדיון, אלא משהו שקשור למה שכתבת.

בלי קשר, מי בדיוק חשב שוואטסאפ בטוח או מאובטח? מהרגע שזה בידיים של וואטסאפ זה הפך להיות עוד אמצעי הכנסה, ועוד אמצעי לזיהוי המשתמשים בפייסבוק, ולא אכפת לי כמה פעמים הם ישקרו ויטענו אחרת.
לצפיה ב-'כבר סיפרתי את זה בעבר'
כבר סיפרתי את זה בעבר
14/01/2017 | 21:43
43
הבן שלי היה בקורס בצבא ושלח לי תמונה שלו על מדים עם הנשק (היה טירון מתלהב). זמן קצר אחרי זה קראו לו והזהירו אותו שלא ישלח תמונות כאלה יותר.
לצפיה ב-'יש לי בעייה טכנית בפלאפון בקבלת שיחות'
יש לי בעייה טכנית בפלאפון בקבלת שיחות
13/01/2017 | 15:03
1
43
בעת שמתקשרים אליי לאחר צילצול יחיד הפלאפון גם נפתח לשיחה לבד בלי שאני בכלל נוגע בפלאפון..מה יכולה להיות הבעייה.?
לצפיה ב-'שחק קצת בהגדרות '
שחק קצת בהגדרות
13/01/2017 | 17:22
29
"מצב נהיגה" או משהוא דומה  . זה אמור לפתוח שיחה בדיבורית בלי שנוגעים במכשיר .
לצפיה ב-'ביטול אפשרות שיתוף מוואטס אפ לפייסבוק'
ביטול אפשרות שיתוף מוואטס אפ לפייסבוק
13/01/2017 | 12:59
9
54
ידיעה שםורמה בחדשות באוגוסט 2016, אצלי יש גירסה האחרונה ואין את האפשרות, איך מבטלים?
אצלי בתפריט אין את "שתף את פרטי החשבון שלי", תודה.
לצפיה ב-'הסר את facebook. מי צריך אותה בכלל? זו תוכנת רגול.'
הסר את facebook. מי צריך אותה בכלל? זו תוכנת רגול.
14/01/2017 | 14:55
8
14
לצפיה ב-'אתה מתכוון להסרה בטלפון?'
אתה מתכוון להסרה בטלפון?
14/01/2017 | 18:04
7
13
לצפיה ב-'כן, הסר אותה מן הסלולאר. בטל את ה- account, והגדר אחד'
כן, הסר אותה מן הסלולאר. בטל את ה- account, והגדר אחד
14/01/2017 | 18:47
6
50
חדש ב- pseudonym (לפעמים חובה להיות בעל account לצורך עיון בדפי facebook של אחרים). אם מדובר באפליקציה גם במחשב - הסר גם אותה. השתמש תמיד בדפדפן ולא באפליקצית facebook יעודית לסלולאר או למחשב.
בעת ההרשמה והקמת ה- account החדש - בחר לה סיסמא שונה מסיסמת ה- email שלך, אל תספק מספר טלפון, אל תספק את הסיסמא לחשבון email שלך, ופשוט הנח ל- facebook לגשש באפילה. דחה בעקביות הצעות facebook בנוסח הכר את ...", או "האם אתה מכיר את ..." וכיו"ב.
חשוב על דרכים נוספות לסיכול שאיפת facebook לבנות פרופיל משתמש לדמותך האמיתית, והשתדל להטעותם ככל שתוכל.
לצפיה ב-'לא הצלחתי להבין'
לא הצלחתי להבין
14/01/2017 | 19:10
5
37
לבטל חשבון של מה בדיוק, של פייסבוק או וואטס אפ?
מה זה pseudonym?
לצפיה ב-'התכוונתי לביטול חשבון facebook.'
התכוונתי לביטול חשבון facebook.
14/01/2017 | 19:45
4
43
WhatsApp היא אפליקציה בעלת ערך מסוים, ולא צריך לבטל אותה, בעוד facebook נטולת ערך לחלוטין.
pseudonym הוא ניק, כינוי, שם עט, שם פיקטיבי - לצורך הגנה על פרטיות.
לצפיה ב-'תסלח לי כן?...אבל איזה שטויות'
תסלח לי כן?...אבל איזה שטויות
14/01/2017 | 22:47
3
48
בדימיונך כנראה, פייסבוק זה מקום שרק מעלים תמונות סלפי וזה ממש לא. ז"א יש כאלה שהפיד שלהם מלא רק בזה אבל יש גם המון מידע- קבוצות בנושאי רפואה, מדע, היסטוריה, מוסיקה..

חוץ מזה שזו התנשאות ואפילו פטרונות כזאת, להגיד למישהו לסגור את הפייסבוק, הוא  לא שאל לדעתנו...
לצפיה ב-'יעצתי מה שיעצתי, ואני מותיר לשואל לפעול על פי מיטב הבנתו.'
יעצתי מה שיעצתי, ואני מותיר לשואל לפעול על פי מיטב הבנתו.
15/01/2017 | 09:09
2
20
פורומים מקצועיים, בהם עדיין ניתן לשמור על אלמוניות, הם אלטרנטיבה מספיק טובה ל- facebook.
facebook שואף לערער את פרטיותך ולנפצה, למטרות מסחר בפרופיל שלך.
התחביב שלי הוא לסכל כל שאיפה ממין זה.
לצפיה ב-'*אחד* התחביבים שלי זה '
*אחד* התחביבים שלי זה
15/01/2017 | 09:23
26
להתייחס לשאלות ולדרישות של האנשים ולא לדחוף בכח את האג'נדה שלי , על אחת כמה וכמה אם לא נשאלתי לדעתי .
פורום מקצועי משמעו להתייחס במקצועיות לשאלות ,שזה רחוק שנות אור ממה שעשית בשירשור הזה .
לצפיה ב-'זה לא היה נראה כ"ייעוץ" ושמת לב שהשואל לא הבין אותך...'
זה לא היה נראה כ"ייעוץ" ושמת לב שהשואל לא הבין אותך...
15/01/2017 | 09:31
13
לצפיה ב-'ניוד קו של מכשיר שנעלם'
ניוד קו של מכשיר שנעלם
12/01/2017 | 19:40
4
47
ניתן לנייד קו מחברה לחברה בלי הסים שהלך יחד עם המכשיר אל הלא נודע ?
מה עושים במקרה כזה ?
לצפיה ב-'היה לי מכשיר שלא מכיל גם מקום לסים'
היה לי מכשיר שלא מכיל גם מקום לסים
12/01/2017 | 20:19
1
35
והיה אפשר לנייד אותו. העיקר שרשום על שימך.
לצפיה ב-'צריך לבדוק את הנושא כי בחלק מהחברות לפני הניוד שלחו'
צריך לבדוק את הנושא כי בחלק מהחברות לפני הניוד שלחו
12/01/2017 | 21:04
31
לי קוד למכשיר לראות שהוא באמת ברשותי
לצפיה ב-'חובה לזהות את האדם המבקש לנייד את המנוי ושיש לו זכות במספר'
חובה לזהות את האדם המבקש לנייד את המנוי ושיש לו זכות במספר
12/01/2017 | 21:32
1
30
יש מספר אפשרויות לעשות זאת.
"בירור, בין יתר, באמצעות זיהוי המבקש ובדיקת הזיקה בין המבקש לבין מספר הטלפון, לרבות באמצעות הצגת חשבון טלפון או הסכם התקשרות, הפעלת ציוד קצה המוחזק בידי המבקש וכיו"ב."
(סעיף 4(א)(1))

לכן, גש עם החשבונית האחרונה לחברה שתסכים לנייד את המנוי אליה בהתבסס על החשבונית ולא על מסרון... מניח שסלקום, פרטנר ופלאפון יסכימו. אולי גם הוט-מובייל במרכזי השירות שלהם (תמיד אפשר להגיד שהטלפון הוא בשביל אחד הילדים ולכן המכשיר והסים אינם איתך). אולי מוקדי המכירות יוכלו לעזור.
אפשר גם לקנות סים חדש במקום האחד שאבד, אבל, נראה לי שאתה מנסה להימנע מהעניין.
לצפיה ב-'והקישור למסמך ממשרד התקשורת'
והקישור למסמך ממשרד התקשורת
12/01/2017 | 21:33
23
לצפיה ב-'בעיה מרגיזה במקלדת a.i type '
בעיה מרגיזה במקלדת a.i type
12/01/2017 | 19:10
1
47
מזה שבועיים, אם לא יותר, נעלמו לי האימוג'ים רק בקטגוריה אחת של הסמיילים. מוזר!! מופיעים אימוג'ים תחת קטגוריית הבע"ח..מאכלים..הכל. רק הפרצופים נעלמו ! מה קורה פה? איך מסדרים דבר כזה? אני מאוד אוהבת את המקלדת הזו ומעדיפה לא לעבור לאחת אחרת. צירפתי צילומי מסך של הבעיה..
תודה
לצפיה ב-'טוב הם חזרו שיניתי בהגדרות "סגנון פריסת אמוג'י" '
טוב הם חזרו שיניתי בהגדרות "סגנון פריסת אמוג'י"
12/01/2017 | 21:15
22
מ"גלול" ל"מקלדת"...
איזה משעמם היה בלי באגים

לצפיה ב-'טעינת סוללה חדשה, בפעם או פעמיים הראשונות'
טעינת סוללה חדשה, בפעם או פעמיים הראשונות
12/01/2017 | 13:55
16
62
הסוללה שלי כנראה עשתה את שלה, והייתה מתרוקנת במהירות, לפעמים לאחר כעשר דקות או רבע שעה. המלצתם לי בפורום לקנות סוללה חדשה.

רכשתי את הסוללה, הפעלתי את הטלפון (היו בה כ-40 אחוז) ונתתי לה כמעט להסתיים. כשהיא הגיעה ל-6 אחוז בערך, חיברתי את המטען וטענתי עד כדי 100 אחוז, ואז הוצאתי מהמטען.

עבדתי עם הטלפון עד שהסוללה כמעט הסתיימה (עד בערך 6%). הזמן שהטלפון עבד על הסוללה (בלי שחיברתי אותו למטען) היה כ-30 שעות ברצף (בערך). זה נשמע לי המון זמן. גם לכם?

השאלה שלי היא כזאת: מי שמכר לי את הסוללה, שאמור להיות מומחה בסוג המכשיר ובסוללות האלה, אמר לי שבפעם הראשונה אני צריך להשתמש בטלפון עד שהסוללה מתרוקנת, ואז לחבר אותה למטען ולתת לה להיטען לילה שלם. אני, למעשה, בפעם הראשונה, אחרי שהסוללה כמעט התרוקנה, חיברתי אותה למטען וניתקתי אותה מהמטען כשראיתי שהיא הגיעה ל-100 אחוז (כעבור כשעה וחצי, בערך). האם הייתי צריך להשאיר את המכשיר מחובר למטען למשך שמונה-תשע שעות לפחות?

או שדי בשעה וחצי שבמהלכה אני רואה שהסוללה הגיעה ל-100 אחוז, ואין צורך להשאיר אותה מחוברת עוד 8-10 שעות? כמובן, מדובר בפעם-פעמיים הראשונות של טעינת הסוללה, ורק בהן.
לצפיה ב-'לפי מה שאני יודע, לסוללות מהשנים האחרונות אין "זיכרון"'
לפי מה שאני יודע, לסוללות מהשנים האחרונות אין "זיכרון"
12/01/2017 | 14:03
15
56
שמחייב לפרוק עד הסוף ולהטעין במשך שעות. למעשה הפעמים היחידות שבהן המכשירים שלי נשארים בהטענה אחרי שהסוללה מגיעה ל-100% זה אם אני נרדם או שוכח את המכשיר בחדר אחר . מעולם לא הרגשתי בעיה בסוללה כתוצאה מכך, אלא רק כתוצאה מבלאי טבעי של סוללות ישנות.
לצפיה ב-'כן, זה גם מה שחשבתי שאני יודע.'
כן, זה גם מה שחשבתי שאני יודע.
12/01/2017 | 14:08
14
46
אז זאת אומרת שאתה ממליץ לחבר למטען כשהסוללה עומדת להיגמר, וכשאני רואה שהיא הגיעה למאה אחוז (גם אם זה אחרי שעה), פשוט להוציא מהמטען.

ולפי הבנתך, גם בפעמיים או שלוש פעמים הראשונות אין צורך לטעון את הסוללה זמן רב, אלא שוב - רק כשעה או שעה וחצי, עד שהיא מגיעה למאה אחוז.

ושאלה נוספת, ממש באותו עניין: לפי מה שכתבת לי לעיל, אני מבין שלא חשוב מתי טוענים את המכשיר. גם אם יש 50 אחוז סוללה, ואני יודע שלא אהיה על יד מטען אחר כך, אז כדאי לחבר למטען ולטעון עד 100 אחוז. לא צריך להמתין שהמכשיר יגיע ל-15 או 10 אחוז כדי לחבר אותו למטען.

האם הבנתי נכון?
רבה על תשובתך לעיל.
לצפיה ב-'מבחינת האם להטעין גם ב-50% אני לא בטוח'
מבחינת האם להטעין גם ב-50% אני לא בטוח
12/01/2017 | 14:43
13
43
לפי מה שאני יודע (ואני לא מומחה בתחום) אז מעבר ל"גיל" של הסוללה, מה שמשפיע על אורך החיים זה מספר מחזורי הטעינה, כלומר כמה פעמים היא הגיעה ל-100%, ולא יותר מדי משנה כמה היא הייתה קודם. אם גם הטענה מ-50% וגם הטענה מ-100% "מנצלות" מחזור הטענה, אז הייתי מעדיף להטעין כמה שיותר מאוחר, כדי שאני לא אצטרך "לנצל" עוד מחזור הטענה באותו יום. מצד שני, אם האלטרנטיבה היא לכבות את הטלפון או לבטל הכל כדי להצליח לשרוד עוד שעה/שעתיים עד שתגיע לשקע, מה התועלת בכך?

אבל זה משהו שאני לא מבין ולא בטוח לגביו.
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 14:48
4
לצפיה ב-'הטענה היא שדווקא עדיף לטעון הרבה טעינות "קטנות" מאשר פחות '
הטענה היא שדווקא עדיף לטעון הרבה טעינות "קטנות" מאשר פחות
12/01/2017 | 15:01
11
39
טעינות אבל גדולות. לא מזמן פרסמו איזה מחקר שהכי טוב זה לשמור את הסוללה כל הזמן בין 20% ל-80% או משהו בסגנון, עם טעינות קצרות של עשר דקות - רבע שעה כל פעם. אבל האמת היא שגם אז מדובר בהשפעה לא דרמטית על אורך החיים של הסוללה, כך שמבחינתי זה לא שווה את ההתעסקות המנטלית עם העניין.
לצפיה ב-'אוקיי, טוב לדעת. כלומר, בהיבט של "עוד ידע", לא "אני אשנה'
אוקיי, טוב לדעת. כלומר, בהיבט של "עוד ידע", לא "אני אשנה
12/01/2017 | 15:45
10
32
את אופן ההתנהלות שלי" .
לצפיה ב-'לדעתי לא שווה להתעסק עם הנושא של מחזורי טעינה'
לדעתי לא שווה להתעסק עם הנושא של מחזורי טעינה
12/01/2017 | 16:06
9
30
אם נצא בהנחה שלסוללה יש יכול של כ 1000 מחזורי טעינה לפני שהיא הופכת לבלתי שמישה, בהנחה שאנחנו טוענים אותה פעמיים או 3 פעמים ביום מגיעים לאורך חיים של 3 שנים בקירוב. 
בהנחה שאנחנו מחליפים מכשיר אחת ל- 3 שנים בערך, הסוללה תיגמר בערך עם המכשיר ואז נחליף את כל המכלול.
לא נראה לי כדאי להתעסק עם כל העניין של חישוב כדאיות הטעינה כדי לשמור על הסוללה. ההתעסקות בזה לא שווה את החיסכון. 
כשאפשר וצריך מטעינים וזהו.

לצפיה ב-'אם אתה טוען את הסוללה 3 פעמים ביום, אז תוך שנה תחווה ירידה '
אם אתה טוען את הסוללה 3 פעמים ביום, אז תוך שנה תחווה ירידה
12/01/2017 | 16:31
8
35
משמעותית בביצועים, בהנחה שאורך החיים שלה הוא אלף מחזורי טעינה.

לצפיה ב-'כי הירידה בביצועים מתרחשת לא מעט לפני שמגיעים לסוף?'
כי הירידה בביצועים מתרחשת לא מעט לפני שמגיעים לסוף?
12/01/2017 | 16:33
2
10
לצפיה ב-'לא, כי 3X365 זה כבר אלף...'
לא, כי 3X365 זה כבר אלף...
12/01/2017 | 16:36
1
29
ממה שאני יודע, "אורך החיים" של סוללה מוגדר ככמה מחזורי טעינה היא יכולה לעבור (בממוצע, כמובן) עד שהנפח היעיל שלה יורד מתחת לסף מסוים. נדמה לי שהסף המקובל הוא 80%, אבל לא מתחייב על זה. משמע גם אחרי 500 מחזורי טעינה היא תכיל קצת פחות חשמל מאשר כחדשה, אבל לא ברמה משמעותית. ומצד שני, גם אחרי 1500 מחזורי טעינה היא עוד תתפקד. מקרים בהם הסוללה לא מצליחה להחזיק טעינה לשעה עבודה, כמו מקרה שמישהו תאר כאן לא מזמן, הם בדרך כלל מקרים של תקלה בסוללה, ולא "בלאי" רגיל.
לצפיה ב-'בלפטופ הישן שלי הסוללה (בסופה) החזיקה בערך 5 דקות '
בלפטופ הישן שלי הסוללה (בסופה) החזיקה בערך 5 דקות
12/01/2017 | 16:46
12
לצפיה ב-'אתה צודק, טעיתי בחישוב. אבל..'
אתה צודק, טעיתי בחישוב. אבל..
12/01/2017 | 16:53
4
33
אם אני לוקח את ה G2 המקשיש שלי
אני טוען אותו בלילה (כל הלילה)
בבוקר בדרך לעבודה ברכב
בערב בחזרה
ובמהלך היום מידי פעם לפי הצורך
היום, למשל היה שימוש בינוני במכשיר וכעת הוא עומד על 51%. לא טענתי אותו מאז שהגעתי לעבודה בסביבות 9:00
כשהוא היה צעיר וחזק, בשימוש כזה הייתי מגיע לשעה הזאת בסביבות 60%, כלומר ירידה של כ 10% לתקופה של כשנתיים וחצי. לי זה נראה זניח.

לצפיה ב-'מסכים לגבי הזניח. ובכל מקרה, ב"מחזורי טעינה", ממה שהבנתי,'
מסכים לגבי הזניח. ובכל מקרה, ב"מחזורי טעינה", ממה שהבנתי,
12/01/2017 | 17:41
3
58
הכוונה לטעינה מלאה, כך שלטעון מ-50% ל-100% לא נחשב מחזור מלא (אבל לא יודע אם הוא נחשב חצי מחזור לצורך החישוב, או יותר).
לצפיה ב-'מסתבר שהיה משהו בשאלה שלי '
מסתבר שהיה משהו בשאלה שלי
12/01/2017 | 20:58
2
33
אז מה תוצאת הדיון הנוכחי?
שמתי שבא לי לטעון, שאטען? ואם יש, נגיד, 75 אחוז, אז לטעון עד 100, אם יש לי עשר דקות ואני ליד מטען?
לצפיה ב-'זה מה שאני עושה'
זה מה שאני עושה
12/01/2017 | 21:44
1
41
מקסימום תקנה עוד סוללה אם המכשיר יחזיק כ"כ הרבה זמן

לצפיה ב-''
12/01/2017 | 22:00
21
לצפיה ב-'אין פלאפון אחרת: "מתנות'' לזוג מבוגר ב-10,554 ש"ח '
אין פלאפון אחרת: "מתנות'' לזוג מבוגר ב-10,554 ש"ח
12/01/2017 | 11:25
21
126
אם חשבנו לרגע שסיפורי הטאבלטים"במתנה" מטעם חברות הסלולר עברו מן העולם, כדאי שנחשוב שוב.
נציגי מכירות ממולחים ואגרסיביים ממשיכים לדחוף ללקוחות מוצרים באמתלה שהם במתנה,
גם אם לא נאמרת במפורש המילה מתנה – כאשר בדיעבד מסתבר שמדובר בעסקאות לכל דבר ובהיקפים של אלפי שקלים.

הצרכנים שקל יותר "לצוד", אולם לא רק הם נופלים בפח, הם מבוגרים,
וכאלה שקל יותר למרוח אותם במילים יפות ולשחרר אותם לביתם עם טאבלטים שבהחלט לא תכננו לרכוש,
מבלי לצייד אותם בהסכם חתום ומפורט כנדרש.
השבוע היו אלה בני הזוג ד' שבנם חזי העלה פוסט לפייסבוק והעביר את פרטי הסיפור גם ל"גלובס".

"ההורים שלי, זוג אנשים לא צעירים ולא ממש מבינים בטכנולוגיה,
הלכו אתמול לפלאפוןכדי לקנות לאימא שלי מכשיר טלפון חדש", כך לשון הפוסט.
"אימא, אישה חרדית, ביקשה את הטלפון הכי פשוט.
מפה לשם הם יצאו משם עם ערימות (שני סלולריים של LG, שני טאבלטים, שני מעמדים לטאבלטים רמקול, אזניות ועוד)".

החשבונית הסתכמה ביותר מ-10,000 שקל!

.....

בחשבונית פורט כך:
; אוזניה מיוחדת לריצה (כמה אירוני) - 850 שקל.
; רמקול BLT- עוד 850 שקל.
; כיסוי לסלולרי - 170 שקל.
; "קיט" טיטאניום הכולל טאבלט וטלפון LG - עוד 4,220 שקל.
; "קיט" למכונית עם טאבלט של יונידן - 2,700 שקל.
; זרוע לרכב - 153 שקל.
; מגן מסך איכותי (אלא מה): 93 שקל.
על כל אלה נוסיף מע"מ של כ-1,500 שקל והרי לכם נציג מכירות נהדר, שהכניס לחברה סכום של 10,554 שקל ממי שרק הגיעו לרכוש טלפון סלולרי פשוט ככל האפשר.

לכתבה במלואה:
http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/856/818.html?h...
לצפיה ב-'כל פעם אותו דבר '
כל פעם אותו דבר
12/01/2017 | 11:56
8
92
לפחות הפעם לא ציינו שההורים נצולי שואה .אם ההורים לא צעירים ולא מבינים בטכנולוגיה
לא שולחים אותם לבד !
* בלי שום קשר שנציג המכירות ראוי לסופ"ש בבירת דאע"ש

לצפיה ב-'לא מבין את המונח "לא שולחים אותם לבד" מה הם ילדים קטנים?'
לא מבין את המונח "לא שולחים אותם לבד" מה הם ילדים קטנים?
12/01/2017 | 14:05
3
70
לפני שהם יוצאים מהבית הם מתקשרים לבקש רשות?
לפני שהם קונים משהו הם מתקשרים לבקש רשות?

אפשר להציע להם עזרה, אפשר כמובן אפילו לדחוף את העזרה, אבל אין סכוי שאנשים מבוגרים, שצלולים בדעתם יבקשו מילדיהם רשות על כל שעל ושעל.
לצפיה ב-'היינו בקטע הזה בעבר '
היינו בקטע הזה בעבר
12/01/2017 | 14:32
2
76
אין עניין של רשות .  יש בהחלט עניין של חלוקת גזרות ואחריות .
האבא שלי איש לא צעיר אבל מאד אחראי עם כרטיס האשראי ומאד טכנולוגי , פונה אלי לפני רכש של מכשיר/ים סלולריים . למה ? לא כי הוא צריך את רשותי אלא פשוט כי זה תחום שאני מכיר טוב יותר .
אם ההורה לא טוב בתחום מסוים , ניגשים איתו לטפל במה שכרוך בתחום הזה .
זה יחסוך את כל הפוסטים בפייסוש .
לצפיה ב-'לפעמים ה"ילדים" של אותם קשישים- סבים בעצמם ולא מבינים גם...'
לפעמים ה"ילדים" של אותם קשישים- סבים בעצמם ולא מבינים גם...
12/01/2017 | 19:18
1
24
לצפיה ב-'גם זאת אופציה ..אבל אז הם בד"כ לא מעלים פוסטים בפייסוש . '
גם זאת אופציה ..אבל אז הם בד"כ לא מעלים פוסטים בפייסוש .
12/01/2017 | 19:35
38

לצפיה ב-'מה זה "לא שולחים אותם לבד"?'
מה זה "לא שולחים אותם לבד"?
13/01/2017 | 09:51
3
39
גם למכולת השכונתית הם צריכים לבוא עם מלווה, פן המוכר ידחוף להם עשרה קילו פטרוזיליה? מי שאשם בכל הסיפור היא חברת התקשורת החמדנית ולא ההורים המסכנים.
לצפיה ב-'חברת התקשורת אשמה , המוכר אשם '
חברת התקשורת אשמה , המוכר אשם
13/01/2017 | 11:10
2
41
המדינה אשמה , הפייסבוק אשם .. כוווללם אשמים , רק לא האדיוט התורן .
והמעניין ? שלמרות "חוכמת ההמונים " האדיוטים רק מתרבים ..
אתה (אולי ) תמשיך להיות צודק , ואני (בטוח ) אמשיך להיות חכם .
שבת נפלאה שתהייה לך ולכל החכמים .

לצפיה ב-'אתה מודע לזה שלנציג טיפוסי יש תסריטי שיחה מוכנים'
אתה מודע לזה שלנציג טיפוסי יש תסריטי שיחה מוכנים
13/01/2017 | 11:28
1
44
שנוסחו באופן המאפשר לדחוף ללקוח כמה שיותר מוצרים ושירותים? אני יודע זאת בוודאות כי בזמנו ניסחתי תסריט שיחה שכזה

רוצה דוגמה עוד יותר קונקרטית? העברתי את הוריי מבזק לספר אינטרנט אחר. כעבור כמה שעות, כשאימא שלי מסיעה את בתי החולה לרופא, מתקשר נציג נמרץ של בזק, מתחיל לספר לאימי בת ה-70 סיפורי בלהות ולשכנע אותה להישאר, תוך כדי שהוא זורק לאוויר כל מיני מוצרים נלווים שהיא לעולם לא תצטרך ("תיבת דואר!" "אנטי-וירוס!" "ענן!" "200 דקות שיחה לאפגניסטן!")

ואז אימא שלי הסכימה, ואז התקשרה אליי ("אבל הם אומרים שעם הספק החדש בכלל לא אוכל לגלוש"), ואז התקשרתי לנציג וצרחתי עליו, וגם הקלטתי את השיחה והעברתי לממונים.

ככה זה עובד.
לצפיה ב-'אתה מודע לזה שבפוסט מנומק להפליא '
אתה מודע לזה שבפוסט מנומק להפליא
13/01/2017 | 12:47
44
אתה מצדיק את מה שכתבתי אתמול .. אתה ( על פניו המומחה המשפחתי לעינייני טכנולוגיה ) העברת את הוריך מספק אחד לאחר . זה לחלוטין מקביל ל-לגשת איתם לרכישת מכשיר סלולרי ..

לצפיה ב-'נשאלת רק שאלה קטנה. אפילו ממש קטנטונת.'
נשאלת רק שאלה קטנה. אפילו ממש קטנטונת.
12/01/2017 | 12:57
95
האם כל הסיפורים קרו בזמן האחרון, או שרק עכשיו הדברים מתפרסמים ?

ניחוש לא פרוע שלי (מבלי שנכנסתי לקישור):
לא מדובר באירועים שקרו בזמן האחרון.
לצפיה ב-'תגובת המשך'
תגובת המשך
12/01/2017 | 12:58
80
אחרי שנכנסתי לקישור מתברר (כפי שסברתי) שמדובר בסיפור שכבר סופר (חזי וההורים החרדיים זה סיפור ישן).

לצפיה ב-'עם האלמנט?'
עם האלמנט?
12/01/2017 | 14:12
28
לצפיה ב-'רק להבהיר: מדובר בכצבה מה-12-1-2017 (היום) - לא משהו ישן'
רק להבהיר: מדובר בכצבה מה-12-1-2017 (היום) - לא משהו ישן
12/01/2017 | 16:23
8
51
שלא יווצר הרשום חס וחלילה וחס שפלאפון שינתה דרכיה.

והאמת שהדבר הכי שפל הוא תגובתה של חברת פלאפון:
"מתחקור המקרה עולה כי מדובר בעסקה תקינה, בשום שלב לא נאמר ללקוח שמדובר במתנה.
עם הלקוח נערכו שתי שיחות לסיכום העסקה אחרי הרכישה, אשר בהן נמסרו מפורשות המחירים ופריסתם ל-36 תשלומים. יודגש כי הלקוח נתן הסכמתו לביצוע העסקה וחתם על הסכם התקשרות.
מדובר באנשים בני כ-65. פלאפון מתייחסת ללקוחות בגיל המדובר כאנשים רלוונטיים,
חדי-מחשבה ולשון, רובם פעילים בשוק העבודה, חלקם בתפקידי ניהול בכירים, ובהתאם גם עסקת המכירה הייתה עסקה רגילה.

"לבקשת הלקוח בוטלה מכירת רוב המכשירים. לאחר מכן ועם קבלת הפנייה מבנו,
יצרנו קשר עם הלקוח ולפנים משורת הדין אישרנו לו לבטל רכישות נוספות על אף שנעשה בהן שימוש"
לצפיה ב-'נכון. הכתבה שהבאת אכן מהיום, ראיתי זאת. אבל המקרה ישן וידוע.'
נכון. הכתבה שהבאת אכן מהיום, ראיתי זאת. אבל המקרה ישן וידוע.
12/01/2017 | 16:32
44
וכבר פורסם .
 קורה...
לצפיה ב-'הפרסום הוא מהיום - לא המקרה. יש הבדל. '
הפרסום הוא מהיום - לא המקרה. יש הבדל.
12/01/2017 | 16:33
3
47
אישית זוכר שקראת את סיפור המקרה, כנראה במדיה אחרת, כבר לפני כמה זמן.
לצפיה ב-'מה זה ישן - הפוסט המקורי פורסם לראשונה לפני ת-ש-ע-ה ימים !!'
מה זה ישן - הפוסט המקורי פורסם לראשונה לפני ת-ש-ע-ה ימים !!
12/01/2017 | 16:43
2
42
ועכשיו הגיע למדיה הארצית.
לרגע חשבתי שאכן פלאפון חזרה בתשובה וכבר לא מציעה עסקות "חינם".
לצפיה ב-'בעידן ה-"פוסט אמת" של טראמפ, 9 ימים זה שלושה נצחים לפחות '
בעידן ה-"פוסט אמת" של טראמפ, 9 ימים זה שלושה נצחים לפחות
12/01/2017 | 17:21
49
אבל אני איתך - זה לא שזה "מיחזור" של כתבה של משהו שקרה לפני שנתיים, זה כולה היה לפני פחות משבוע וחצי!
לצפיה ב-'קראתי את זה במדיה הארצית. לא בפייסבוק'
קראתי את זה במדיה הארצית. לא בפייסבוק
12/01/2017 | 17:37
34
אם זה היה תשעה ימים או חודשיים - לא ממש זוכר.
בכל מקרה, די פדיחה ל-NRG לעלות עם זה שבוע ומשהו אחרי. אבל זה כבר עניין שלא קשור לדיון.
לצפיה ב-'זכרתי שזה פורסם ולא טעיתי'
זכרתי שזה פורסם ולא טעיתי
12/01/2017 | 16:35
2
56
לצפיה ב-'סה"כ משבוע שעבר'
סה"כ משבוע שעבר
12/01/2017 | 18:06
1
19
לצפיה ב-'כן ולא.'
כן ולא.
12/01/2017 | 19:02
50
בשבוע שעבר זה פורסם בטוויטר אבל זה פורסם עוד לפני כן.
וכשאמרתי שזכרתי שזה פורסם לא טעיתי.
זה הכל.
לצפיה ב-'מכשיר חדש נחת בארצנו , עדיין לא במגירה'
מכשיר חדש נחת בארצנו , עדיין לא במגירה
11/01/2017 | 22:33
11
100
לצפיה ב-'ולמי שלא יודע לקרוא סינית והבין רק שזה 64gb...?'
ולמי שלא יודע לקרוא סינית והבין רק שזה 64gb...?
12/01/2017 | 00:13
10
34
לצפיה ב-'Leeco le max 2 - 64gb '
Leeco le max 2 - 64gb
12/01/2017 | 00:39
9
54
מעבד 820 , מסך 2k ועם 6gb זכרון
לצפיה ב-'אני כנראה מהיחידות שלא נסחפו לטרנד הסיני '
אני כנראה מהיחידות שלא נסחפו לטרנד הסיני
12/01/2017 | 08:12
7
56
מפוצץ ככל שיהיה, המפרט לא עושה עליי רושם
לצפיה ב-'גם אני לא , מכשיר לפיתוח '
גם אני לא , מכשיר לפיתוח
12/01/2017 | 08:20
20
לצפיה ב-'גם אצלי הגיע משהו חדש'
גם אצלי הגיע משהו חדש
12/01/2017 | 08:38
5
79
LeEco Cool 1  עם מצלמה כפולה.  בסופ"ש אשחק עם המצלמה
לצפיה ב-'תתחדש, הנה פרטים על מפרט המכשיר ווידיאו שמדגים את המכשיר...'
תתחדש, הנה פרטים על מפרט המכשיר ווידיאו שמדגים את המכשיר...
12/01/2017 | 08:56
47
LEECO COOL 1 DUAL...

הנה סרטון וידיאו שמדגים את המכשיר...
לצפיה ב-'תתחדש! הוא יפה זה בטוח '
תתחדש! הוא יפה זה בטוח
12/01/2017 | 09:25
16
לצפיה ב-'תתחדש - אני בינתיים מחפש איך לחבר אותו למחשב '
תתחדש - אני בינתיים מחפש איך לחבר אותו למחשב
12/01/2017 | 10:06
2
36
מחכה לכבל מתאים.
לצפיה ב-'בתוך הערכה '
בתוך הערכה
12/01/2017 | 11:27
1
37
יש כבל type C מתאים
לצפיה ב-'יש כבל c ל-c '
יש כבל c ל-c
12/01/2017 | 11:40
39
אני צריך a ל-c
לצפיה ב-'תתחדש, הנה פרטים על מפרט המכשיר ווידיאו שמדגים את המכשיר...'
תתחדש, הנה פרטים על מפרט המכשיר ווידיאו שמדגים את המכשיר...
12/01/2017 | 08:46
39
LEECO LE MAX 2...

סרטון וידיאו שמדגים את המכשיר...
לצפיה ב-'שיאומי מי 5 ולוח שנה'
שיאומי מי 5 ולוח שנה
11/01/2017 | 20:27
3
29
לוח השנה מראה רק שבוע
איך מגדירים שיעלה חודשי?
לצפיה ב-'תשתמש בלוח שנה google'
תשתמש בלוח שנה google
11/01/2017 | 21:06
2
11
לצפיה ב-'ואם רוצים להשתמש באפליקציית ברירת המחדל?'
ואם רוצים להשתמש באפליקציית ברירת המחדל?
11/01/2017 | 21:36
1
109
יש אפליקציה ללוח השנה בפייסבוק? זה כולל חגים יהודים וישראליים?
לצפיה ב-'תהיה בעיה של סינכרונים'
תהיה בעיה של סינכרונים
11/01/2017 | 21:56
15
על כן מוטב להשתמש בתוכנות google

לצפיה ב-'קניית S7 או G5 מיבואן מקביל'
קניית S7 או G5 מיבואן מקביל
11/01/2017 | 15:22
21
55
מתלבט בין שניהם.
האם יש חנות אמינה שמומלצת לקנייה כזו ?
האם זה ייצור לי בעיות בעברית במקרה של החלפת סים או עדכון גרסא? (או שאולי זה לא בעיה להחזיר את העברית)
מה עדיף לדעתכם מבין שניהם? האם מותר להעלות S7 למטוס או שיש בעיות (שמעתי שיש בעיות עם הנוט 7)?
יתרונות בשבילי לG5 - מחיר,מחבר מיקרו USB חדש, מצלמה טובה עם חיישן 16 מגה פיקסלים לעומת 12 בסמסונג וצילום בזוית רחבה,סוללה נשלפת
יתרונות בשבילי  לS7 - קטן יותר ונוח לאחיזה,עמיד למים,סוללה חזקה יותר
לצפיה ב-'אין בעיה להחזיר/להתקין את העברית'
אין בעיה להחזיר/להתקין את העברית
11/01/2017 | 18:03
5
53
אתה תמיד יכול להתקין רום רשמי שבד"כ יש שם תמיכה מלאה בעברית. למשל:
לצפיה ב-'ואז תאבד את האחריות'
ואז תאבד את האחריות
11/01/2017 | 18:20
4
44
זה גם לא תמיד כזה פשוט אבל שטויות , מה הבעיה לכתוב
לצפיה ב-'לא'
לא
11/01/2017 | 18:22
3
40
אם ב-LG אתה מתקין גרסה באמצעות LGUP, לאף אחד אין בכלל אפשרות לדעת שעשית זאת.

ואני מצטט: "This is leaked official LG's flashing tool for stores.
https://www.reddit.com/r/lgg4/commen...on_about_lg...
You don't need to have root or unlocked bootloader and you are using official LG's KDZs for their devices, so your warranty is logically ok."
לצפיה ב-'חוץ מהחנות שאתה מגיע אליה עם רום אחר '
חוץ מהחנות שאתה מגיע אליה עם רום אחר
11/01/2017 | 18:25
2
38
וכמובן , רק במקרה שמדובר על דגם שהרום מתאים לו כי יש יותר מדגם אחד ולא קיימת גירסא עברית לכולם .
לצפיה ב-'אין בעיה להצטייד מבעוד מועד בגרסה שהייתה מותקנת בעת הרכישה'
אין בעיה להצטייד מבעוד מועד בגרסה שהייתה מותקנת בעת הרכישה
11/01/2017 | 18:31
1
32
קרי, ברום של היבואן
לצפיה ב-'ואם זה רום דמיקולו של היבואן המקביל?'
ואם זה רום דמיקולו של היבואן המקביל?
11/01/2017 | 19:11
20
לצפיה ב-'ביחס למחיר LG G5 עדיף על הסמסונג S7...'
ביחס למחיר LG G5 עדיף על הסמסונג S7...
12/01/2017 | 09:37
54
LG G5 מכשיר יבואן לא רישמי המחיר 1879 שקל...

LG G5 מכשיר יבואן רישמי המחיר 2290 שקל...

סמסונג S7 מכשיר יבואן לא רישמי המחיר 2372 שקל...
סמסונג S7 מכשיר יבואן רישמי המחיר 2822 שקל...
לצפיה ב-'S7 מכשיר מעולה, אני כבר איתו 9 חודשים ומאד מרוצה.'
S7 מכשיר מעולה, אני כבר איתו 9 חודשים ומאד מרוצה.
12/01/2017 | 14:13
13
53
אישית אני השארתי אותו באנגלית (קניתי באיביי) ועברית לא מופיעה ברשימת השפות,
אבל אני העברתי כבר 2 מכשירי S6 לעברית ללא שום בעיה, 5 דקות לפי המדריך באינטרנט.
אין שום צורך בהתקנת רום מיוחד, ממש חמש דקות.

מבחינת הבעיות אז אין שום קשר לנוט 7. ל S7 אין שום בעיות.

תשים לב שאתה קונה את התת דגם  G930F או  G930FD.
לצפיה ב-'מעניין, מדוע לכל כך הרבה אנשים שפת הממשק היא ערך עליון? '
מעניין, מדוע לכל כך הרבה אנשים שפת הממשק היא ערך עליון?
13/01/2017 | 09:56
12
54
על רקע הדיבורים על "אומת הסטארט-אפ" די משונה לראות עשרות גולשים שמתחננים לתפריט בעברית. הרי כולנו למדנו אנגלית בבי"ס, מה גם ששפת הממשק היא לא שפת שייקספיר. אז מניין הלהיטות של הישראלי המצוי אחר עברית ברשימת השפות? הוא לא מצליח לפענח מילים פשוטות כמו Settings או Display?
לצפיה ב-'מי זה כולנו ??? מי זאת ״אומת הסטארטאפ ״ ???'
מי זה כולנו ??? מי זאת ״אומת הסטארטאפ ״ ???
13/01/2017 | 18:25
8
48
כולנו ישראלים מצויים יותר או פחות , גם אם אני יכול לראות סרטים באנגלית ללא תרגום עדיין מעדיף עברית כי ככה אני פחות מתרכז בלשמוע ויותר לראות , ככה גם אני לא מפספס כל מיני משפטים שנחשבים לסלנג בארה״ב שאני לא מבין אותם.
לצפיה ב-'יחי ההבדל בין סרט עם סאונד לא תמיד ברור ומבטא של שחקנים'
יחי ההבדל בין סרט עם סאונד לא תמיד ברור ומבטא של שחקנים
14/01/2017 | 15:00
7
24
לבין תפריטים כתובים באנגלית פשוטה ובמשפטים קצרים.
לצפיה ב-'משפטים קצרים , אנגלית פשוטה '
משפטים קצרים , אנגלית פשוטה
14/01/2017 | 15:26
6
31
כנס לתפריטים לדוגמא תפריטי מפתח ותראה כמה זה לא תמיד נכון
לצפיה ב-'א. זו עדיין אנגלית פשוטה יחסית. '
א. זו עדיין אנגלית פשוטה יחסית.
14/01/2017 | 15:29
5
22
ב. מי שמפחד מתפריטים באנגלית לא יתעסק עם סירי גם אם היא תדבר עברית צחה, וקרוב לוודאי גם לא יתעסק עם תפריטים יותר מדי באופן כללי. עוד לא פגשתי אנשים מהסוג שאוהב לחפור בתפריטים שהאנגלית עצרה אותו, או אפילו הפריעה לו.
לצפיה ב-'לא קשור לחפור , הגדרות בסיסיות'
לא קשור לחפור , הגדרות בסיסיות
14/01/2017 | 15:56
4
72
זה הבעיה , אתה מחליט שהוא לא ייתעסק .
קנה מכשיר ורוצה לשחק בתפריטים או שצריך מישהו שיסביר לו לאן להיכנס בתפריט כדי לשנות הגדרה .
יש כאלו שלא למדו אנגלית מפאת גילם ומה לעשות , גם הם רוצים מכשיר מתקדם.
לצפיה ב-'לא אמרתי שאין אנשים שלא יודעים אנגלית. גם לא אמרתי '
לא אמרתי שאין אנשים שלא יודעים אנגלית. גם לא אמרתי
14/01/2017 | 16:02
3
24
שלאנשים כאלו לא מגיע טלפון מתקדם. אמרתי שבניסיוני האישי, עוד לא פגשתי מישהו עם הנכונות לחפור בתפריטים, שהאנגלית עצרה אותו.
הרבה יותר נפוץ - אנשים שיודעים אנגלית, מתעקשים על טלפון עם תפריטים בעברית, ועדיין ניגשים "למישהו שמבין בשטויות האלו" כל פעם שיש להם בעיה בהגדרות...
לצפיה ב-'לי זה פשוט עניין של נוחות'
לי זה פשוט עניין של נוחות
14/01/2017 | 21:40
2
17
אני שולט באנגלית ברמה טובה, אפילו טובה מאוד ואין לי בעיה עם תפריטים באנגלית. 
אבל, מה לעשות, הרבה יותר נוח לי כשהתפריט בעברית. לפעמים בערב כשהראש מנופח מהעבודה לא בא לי להתעסק עם תרגום סימולטני של ההגדרות ואני פשוט מעדיף לקרוא ישירות בעברית.
כמובן שזה לא דיל ברייקר בשבילי ואם אין תפריטים בעברית אני אסתדר מצויין עם המכשיר אבל אם יש אפשרות אני אשמח לתפריט בעברית.
לצפיה ב-'אני באותה הדיעה , לא חייב .. מעדיף'
אני באותה הדיעה , לא חייב .. מעדיף
15/01/2017 | 07:06
1
8
לצפיה ב-'עם זה אין לי בעיה להסכים. אבל כשאנשים מוותרים על טלפונים '
עם זה אין לי בעיה להסכים. אבל כשאנשים מוותרים על טלפונים
15/01/2017 | 10:52
11
טובים או משלמים יותר על גרסה ישראלית כי יש בה עברית.
לצפיה ב-'כתבתי כאן על התעלומה הזו כמה פעמים'
כתבתי כאן על התעלומה הזו כמה פעמים
13/01/2017 | 19:07
66
אנשים לא טיפשים , עם אנגלית סבירה נלחמים על תפריט עברי
כאילו אם כתוב
camera במקום מצלמה
brightness במקום בהירות
פתאום כל עולמם קורס והם אובדי עצות

לצפיה ב-'אתה צריך להבין '
אתה צריך להבין
13/01/2017 | 21:51
1
67
שיש אנשים שאנגלית היא ממש לא צד חזק אצלם.
אתה מסתכל על זה מהצד שלך שאתה מבין. יש כאלו שממש לא.
זה מזכיר לי פעם שהביאו מכונה אצלנו, די מורכבת, עם תפריטים באנגלית בלבד.
עשיתי מלחמת עולם שיתרגמו אותה לטובת אלו שלא מבינים. לקח למתכנת קצת זמן
אבל בסוף התפריטים תורגמו לעברית.
תמיד יהיה מישהו שלא מבין מילה באנגלית.
ומכיוון שאנו חיים עדיין בישראל, עברית היא דבר מתבקש ולא מותרות.

לצפיה ב-'אתה מכיר את הבדיחה עם השאלה "מה השפה השניה בישראל?"'
אתה מכיר את הבדיחה עם השאלה "מה השפה השניה בישראל?"
14/01/2017 | 17:54
39
אני מוכן להתערב שאין לך מושג מה התשובה ,שלא לדבר על מי הראשונה -P

רמז - השלישית היא ערבית והרביעית היא אמהרית
לצפיה ב-'ביטול סיסמה בשיאומי MI5'
ביטול סיסמה בשיאומי MI5
11/01/2017 | 15:00
26
יש לי שיאומי MI5. אני מעוניין לבטל את הסיסמה בכניסה שהגדרתי.
איך עושים זאת?
תודה מראש.

לצפיה ב-'מעוניין לתבוע מעבדה LabU "החברה המרכזית לתיקוני טלפונים" '
מעוניין לתבוע מעבדה LabU "החברה המרכזית לתיקוני טלפונים"
11/01/2017 | 14:15
9
66
שלום חברים,
אני כותב לכם כי כבר נמאס לי מהמעבדה  LabU "החברה המרכזית לתיקוני טלפונים" ברחוב זבוטינסקי 33 רמת גן  ומשירות.

המכשיר שלי בתיקון כבר מעל חודשיים ואף פעם לא קיבלתי שירות כראוי.
במהלך החודשים קיבלתי את המכשיר פעמיים והפעמיים האלו חזרתי אליהם כי המכשיר היה לא תקין.

אני כבר לא  יודע מה לעשות
מה שכן כל פעם שהגעתי אליהם, פגשתי עוד ועוד אנשים עם אותה בעיה. אני קורא ביקורות באינטרנט וכולם מתלוננים.

אז ככה:
אני רוצה לתבוע את החברה הזו, ואני רוצה לדעת האם יש עוד אנשים שמעוניינים לכך, קחו בחשבון שיותר אנשים זה יותר כח.
אז אשמח שעוד אנשים יצטרפו אלי וכמו כן אם למישהו יש ע"ד טוב, אז שיביא.
תודה רבה לכם
לצפיה ב-'על מה וכמה אתה רוצה לתבוע , תביעה קטנה'
על מה וכמה אתה רוצה לתבוע , תביעה קטנה
11/01/2017 | 14:49
4
51
לא מצריכה וגם אין שימוש לעו״ד.
לצפיה ב-'אני לא מבין בזה, וכדי להגיע לבית משפט....'
אני לא מבין בזה, וכדי להגיע לבית משפט....
11/01/2017 | 15:15
3
47
צריכים להגיע מוכנים.
אני לא יודע כל החוקים, ולא יודע כמה לדרוש על עוגמת נפש שנגרם, או שהטלפון חוזר אליהם כל פעם, או על השירום החא טוב, ועוד ועוד ועוד.

אני צריך יעוץ אולי
לצפיה ב-'יש הבדל בין תביעה של עוגמת נפש , סכום פיצוי'
יש הבדל בין תביעה של עוגמת נפש , סכום פיצוי
11/01/2017 | 18:23
2
40
תביעה של כמה אנשים .
קודם תחליט מה אתה רוצה ואז תתחיל בהליכים.
קח בחשבון שבכל תביעה צריך לשלם קצת כסף לפני התביעה , בתביעות קטנות זה 80 ₪ בקירוב , בתביעות אחרות זה אחוז מסכום התביעה.
בתביעות קצנות אין עורכי דין .
לצפיה ב-'תביעה קטנה, 50 ש"ח או 1% מסכום הסעד המבוקש, לפי הגבוה.'
תביעה קטנה, 50 ש"ח או 1% מסכום הסעד המבוקש, לפי הגבוה.
11/01/2017 | 18:54
1
15
לצפיה ב-' על המידע המדויק'
על המידע המדויק
11/01/2017 | 22:29
7
לצפיה ב-'אני מגישה תביעה נגדם בימים אלו'
אני מגישה תביעה נגדם בימים אלו
16/01/2017 | 11:20
3
20
מגישים תביעה בבית דין לתביעות קטנות וממש לא צריך עורך דין. מורידים טופס מהאינטרנט , מצרפים מכתב שכולל את השתלשלות האירועים והוכחות (אצלך זה אישורי מסירה של המכשיר מכל הפעמים) . נותנים את כל החומר לבית דין לתביעות קטנות באיזור מגורך. משלמים סכום קטן ומחכים לקבל זימון למשפט. החומר נשלח גם לנתבע ויש לו תקופה לשלוח כתב הגנה שאתה תקבל עותק ממנו.
התהליך מאוד פשוט ואין ממה לחשוש. 
את מספר ה ח.פ של החברה והכתובת אתה יכול למצא באינטרנט.
מצרפת לך טופס תביעה

לצפיה ב-'אני אשמח להצטרף אליך אם את רוצה'
אני אשמח להצטרף אליך אם את רוצה
16/01/2017 | 12:06
2
6
ככל שיש יותר אנשים, יש יותר כח.

הסיפר שלך דומה לשלי או משהו אחר?
לצפיה ב-'תביעה...'
תביעה...
16/01/2017 | 12:44
1
73
ההתחלה דומה... גם אצלי זמן הטיפול היה ארוך מאוד אך כשהטלפון חזר מתיקון התברר שהמעבדה שלחה טלפון אחר (גרסה זולה יותר של הטלפון שלי) כמובן שלא היה עם מי לדבר במעבדה ...
אני תובעת גם את היבואן היות והאחריות היא גם שלו ולא רק של המעבדה..
לא כדאי לאחד תביעות , רק בתביעה ייצוגית וזה לא המקרה. 
ממליצה לך להגיש תביעה לבד. אל תפחד מזה, זו פרוצדורה קלה מאוד.
לצפיה ב-'את תוכלי לעזור לי אם אני כותב את המכתב'
את תוכלי לעזור לי אם אני כותב את המכתב
16/01/2017 | 14:07
9
לצפיה ב-'העברת קבצים לאייפד'
העברת קבצים לאייפד
11/01/2017 | 13:38
15
39
אני חושב שמעט הסתבכתי עם העברת הקבצים באייטיונס.
איך אני מעביר קבצי MP3 לאייפד? כי כן ראיתי באייטיונס קטגוריות לסרטים תוכניות שירים ישומים וכו. איך מנהלים אותם? אשמח לכל הסבר על עבודה עם קבצים באייפד ואילו סוגים הוא תומך בהם.
האם האייפד יכול לנגן קובץ AVI? איזה קבצים הוא כן עובד איתו?
איך אני צופה בסרטים באייפד, לא כאלה שרכשתי דרך האפסטור. האם יש דרך להוריד סרטים בחינם דרך האפסטור , אם כן איך.

לצפיה ב-'אני חושב שאתה מתעקש להתייחס ל idevice שלך '
אני חושב שאתה מתעקש להתייחס ל idevice שלך
11/01/2017 | 14:26
14
67
כמו לאנדרואידים שהכרת עד היום . מנסיון - זה לא יעבוד .
כדאי לעצור קצת , ללמוד ולהבין את דרך העבודה של אפל ואז לחזור ולהנות מהמכשיר
לגבי קבצים - 7 כבר ענה על זה
אפשר לסנכרן לאייפד מוסיקה וסרטים או דרך האייטיונס או דרך תוכנות תחליפיות
לצפיה ב-'תודה :) בסוף רכשתי USB לאייפד'
תודה :) בסוף רכשתי USB לאייפד
14/01/2017 | 10:19
13
27
וזהו :) עלה לי 110 32גיגה אז בסדר  ובכל זאת אני מבין שסרטים שלא בקובץ MP4 לא יעבדו באייפד?
יש המלצה לתוכנה שממירה לMP4?
בנוסף, הורדתי אפליקציה דרך המחשב אבל אני לא מוצא אותה במכשיר עצמו. אתה יודע איך לאתר אותה באייפד? כשאני נכנס לספריה של היישומים באיטיונס במחשב אני רואה אותה אבל היא לא מסונכרנת.

לצפיה ב-'יש לך את תוכנת vlc שאתה יכול להתקין מהאייטונז '
יש לך את תוכנת vlc שאתה יכול להתקין מהאייטונז
14/01/2017 | 13:34
12
78
היא מנגנת את רוב סוגי הקבצים ואתה לא צריך להמיר אותם לפורמט ייחודי.
לאחר שהורדת אותה למחשב דרך חנות האפליקציות והמכשיר מחובר תוכל להעביר אליה קבצים ואז לסנכרן אותם למכשיר באמצעות לשונית האפליקציות שהמכשיר מחובר.
אני לא מכיר את הנושא של usb האייפד , בשימוש היה לי רק אייפד 1 ומאז לא השתדרגתי באחד אחר . ( יש לי בעבודה את כולם אבל רק לצורך בדיקות ופיתוח )
לצפיה ב-'סליחה- לא ברור לי'
סליחה- לא ברור לי
14/01/2017 | 15:45
11
12
VLC יינגן את כל הקבצים באייפד גם ללא המרה ? כולל .AVI?

לגבי הסנכרון- הורדתי אפליקציה מסויימת,(ללא קשר לקבצים) והיא הותקנה דרך המחשב, אבל כשאני פותח את האיפד אני לא מוצא אותה, היא לא הסתנכרנה. איך אני יכול לאתר אותה?
לצפיה ב-'Vlc מנגן הרבה סוגי קבצים ללא המרה'
Vlc מנגן הרבה סוגי קבצים ללא המרה
14/01/2017 | 16:02
10
14
אתה צריך בסנכרון להעלות את הקבצים לספריית התוכנה של vlc ואז שתפתח את vlc באייפד הם יופיעו שם.
אחרי שהתקנת אותה גם סנכרנת אותה למכשיר , מה שם האפליקציה והאם בדקת שמדובר בגירסא לאייפד ולא רק לאייפון?
לצפיה ב-':\ נשמע מסובך ממש'
:\ נשמע מסובך ממש
14/01/2017 | 16:29
9
14
זו אפליקציה של אתר אינטרנט, דרך האתר היה קישור להורדה שפתח אוטומטית את האייטיונס והתקין אותה. בקטגוריה של יישומים התוכנה מופיעה, אבל כאמור כלום באייפד
לצפיה ב-'מופיעה במחשב לא אומר מופיעה במכשיר , צריך להעביר אותה'
מופיעה במחשב לא אומר מופיעה במכשיר , צריך להעביר אותה
14/01/2017 | 18:42
8
13
למכשיר על ידי סנכרון
לצפיה ב-'אוי זה כל כך מבולבל.'
אוי זה כל כך מבולבל.
14/01/2017 | 19:00
7
13
אז איך אני מסנכרן אותה?

ושוב המון תודה על העזרה והסבלנות
לצפיה ב-'VLC מאפשר להעלות מדיה בכמה שיטות.'
VLC מאפשר להעלות מדיה בכמה שיטות.
14/01/2017 | 22:02
9
בינהן...

להפעיל WiFi Sharing בתוך VLC ואז להעלות דרך הדפדפן במחשב.

דרך אייטיונס.

דרך FTP.

דרך UPnP.

תעשה חיפוש ביוטיוב, בטוח יש שם מדריכים על איך לעשות את זה. זה לא כ״כ מסובך.
לצפיה ב-'אחרי שאתה מחבר את המכשיר למחשב יופיע שם המכשיר'
אחרי שאתה מחבר את המכשיר למחשב יופיע שם המכשיר
15/01/2017 | 07:12
5
5
וכל מיני חלקים מתחתיו כמו מוזיקה , תמונות , סרטים ואפליקציות.
בתוך אפליקציות יופיעו כל התוכנות שעל המחשב וליד כל תוכנה יופיע מה הסטטוס ( מותקנת , תוסר וכדומה ) תלחץ ותבדוק מה הסטטוס של התוכנה .
כאשר תלחץ שם על vlc לאחר שהורדת אותה למחשב תגלול למטה ותראה שם אפשרות להעביר אליה סרטים , תוכל להעתיק קבצי וידאו לשם ואז לראות אותם במכשיר.
בסיום הפעולה אם ביצעת שינויים למטה יופיע apply ואם יש רק עידכונים אז sync בלבד יעביר את הכל למכשיר לפי השינויים שעשית.
לצפיה ב-'OK נראה לי שאני מתפזר מעט'
OK נראה לי שאני מתפזר מעט
15/01/2017 | 08:10
4
7
ראשית, לגבי האפליקציה, היא לא קשורה לקבצים ווידאו, אלא היא אפליקציה של אתר שיש לו אפליקציה לאייפון.
כשהורדתי אותה, באמצעות הקישור שבאתר, היא הורדה דרך האייטיונס אבל היא נמצאת בקטגוריה של "יישומי האייפון" ולא יישומי האייפד - האם זה לא אותו דבר? איך אני מעביר אותה לאייפד?
חיברתי את האיפד למחשב ועשיתי בהגדרות כללי סנכרון, אבל אני לא רואה אותה מתוקנת על גבי האייפד.
----------------
אני חושב שמצאתי, לאחר החיבור לחצתי על האייקון של האייפד ונפתחו לי חלונות שמראים לי את התוכן של האפליקציות. "הוספתי קובץ" בVLC והוא באמת מופיע לי בתוכנה באייפד. :)... 
האם יש אפשרות להוריד איתה כתוביות כמו עם BSPLAYER? נראה שהשנייה לא תומכת באייפד כי לא מצאתי אותה בחנות :( 

לצפיה ב-'לגבי הראשון , יכול להיות שאותה אפליקציה לא תומכת באייפד'
לגבי הראשון , יכול להיות שאותה אפליקציה לא תומכת באייפד
15/01/2017 | 08:19
3
37
חפש בחנות תוכנה עם אותו השם שמתאימה גם לאייפד.
לגבי הכתוביות , זכור לי שיש דרך אבל אני לא זוכר בדיוק .
לצפיה ב-'אתה נהדר. תודה'
אתה נהדר. תודה
15/01/2017 | 08:29
2
5
לו ידעתי שכל הסיפור של אפל כזה מסובך הייתי הולך על טאבלט של סמסונג במקום :)
אתה צודק, באמת ראיתי באתר שזה תומך רק באייפון, הייתי בטוח שכל מה שנתמך באיפון נתמך גם באייפד.
איך עובד הסנכרון עם האייפד? כי ראיתי שיש דרך לסנכרן באמצעות וויפי אבל נעלם לי "האייפד שלי" באייטיונס.
לצפיה ב-'שהוא מחובר עם הכבל אתה צריך לסמן שם אפשר'
שהוא מחובר עם הכבל אתה צריך לסמן שם אפשר
15/01/2017 | 09:57
1
51
סנכרון דרך wifi
לצפיה ב-' תודה. לגבי האפליקציות, כשאני מוחק'
תודה. לגבי האפליקציות, כשאני מוחק
16/01/2017 | 15:32
5
הן מופיעות יל בחנות ב"לא באייפד" ומאפשר לי להתקין מחדש. איך אני מוחק את היסטורית ההתקנות שלי?
לצפיה ב-'ירידת מחירים: מתי הכי משתלם לקנות סמארטפון חדש?'
ירידת מחירים: מתי הכי משתלם לקנות סמארטפון חדש?
11/01/2017 | 12:50
5
142
כשסמארטפון חדש מגיע לישראל הוא מקבל תג מחיר הכולל את המס הגבוה (34 אחוזים), הבאזז שהוא מייצר בעולם ולעתים גם את מאמצי השיווק שלו. אמנם לא מדובר במדע מדויק אבל אפשר לחסוך מאות שקלים אם רק יודעים מתי לשלוף את הארנק לכל סמארטפון
אף על פי שמחירי הסמארטפונים בישראל גבוהים  משמעותית ביחס לשאר העולם, אנחנו הישראלים אוהבים לרכוש אותם, ועדיף כמה שיותר מתקדמים ויקרים וכמה שיותר חדשים. מכשירי דגל של היצרניות המובילות מגיעים לסכומים של 3,000 שקלים ומעלה והמחירים הגבוהים של מכשירים חדשים לא יירדו בקרוב מאחר והמדינה מטילה על מכשירים חדשים מסים בגובה של 34 אחוזים. כך לדוגמה גלקסי S7 של סמסונג הושק עם תג מחיר של 3,890 שקלים, אך 344 אחוזים מהמחיר, הלכו למדינה.
http://tech.walla.co.il/item/3028321

לצפיה ב-'344 אחוזים מהמחיר הלכו למדינה? '
344 אחוזים מהמחיר הלכו למדינה?
11/01/2017 | 13:43
4
67
גם להעתיק (שטויות) צריך לדעת איך .
לצפיה ב-'כולה הקליד בטעות פעמיים את ה-4, בשאר המקומות כתב נכון'
כולה הקליד בטעות פעמיים את ה-4, בשאר המקומות כתב נכון
11/01/2017 | 23:58
3
46
השטות האמיתית היא לגבי מחירי הטלפונים. ככלל, מחירי הטלפונים בארץ לא גבוהים במיוחד, ובטח לא "משמעותית" משאר העולם.
לצפיה ב-'כמו שכתבתי - להעתיק צריך לדעת איך. להקליד מחדש זו לא הדרך'
כמו שכתבתי - להעתיק צריך לדעת איך. להקליד מחדש זו לא הדרך
12/01/2017 | 01:14
2
40
הנכונה, אלא אם כן אתה גולש ממכשיר שאין בו "העתק-הדבק" .
לצפיה ב-'אני הייתי מציעה לא לתקן ולא לעשות העתק הדבק...'
אני הייתי מציעה לא לתקן ולא לעשות העתק הדבק...
12/01/2017 | 08:14
1
33
פשוט לא להביא את הידיעה לכאן
לצפיה ב-'יגיע שלום למזרח התיכון לפני שיפסיקו להספים את הפורום '
יגיע שלום למזרח התיכון לפני שיפסיקו להספים את הפורום
12/01/2017 | 08:31
12
לצפיה ב-'האם מותר לחברות סלולאריות לגבות דמי מעבר למבצע חדש?'
האם מותר לחברות סלולאריות לגבות דמי מעבר למבצע חדש?
11/01/2017 | 10:54
11
69
עומד להסתיים לי המבצע,וחברת הסלולאר דורשת 19.90 דמי מעבר למבצע יותר זול.האם מותר להם לעשות את זה?
לצפיה ב-'אכן כן'
אכן כן
11/01/2017 | 11:02
28
לצפיה ב-'19.9שקל זה עוד נחשב לזול באיזה חברה אתה ?'
19.9שקל זה עוד נחשב לזול באיזה חברה אתה ?
11/01/2017 | 11:43
9
26
לצפיה ב-'הוט מובייל'
הוט מובייל
11/01/2017 | 15:13
8
60
אפשר גם דרך האתר שלהם ב9.90
לצפיה ב-'אצלי אותו הסיפור חודש הבא מסתיימת לי'
אצלי אותו הסיפור חודש הבא מסתיימת לי
11/01/2017 | 22:00
7
57
החבילה2קווים ב-40שקל אין להם כעת חבילה זולה הכי זול זה קו ב-35שקל2קווים70שקל לא מתאים לי נעבור כנראה לוואלה מובייל או לחברת הבת פון מובייל 2קווים8גיגה גלישה ב48שקל סים בחינם ברשתות של באג.
לצפיה ב-'PMOBILE...'
PMOBILE...
12/01/2017 | 09:18
20
לצפיה ב-'טוב,תכלס לא שווה בשביל 20 שקלים לחדש לחבילה יותר זולה? '
טוב,תכלס לא שווה בשביל 20 שקלים לחדש לחבילה יותר זולה?
12/01/2017 | 23:55
3
40
35 במקום 39.90?
לצפיה ב-'זה העניין במחיר שהוא מובייל נותנת לך2קווים ב70שקל אני מקבל'
זה העניין במחיר שהוא מובייל נותנת לך2קווים ב70שקל אני מקבל
15/01/2017 | 19:57
2
8
 מחברת -P MOBILE...שלושה קווים במחיר 67שקל ועוד נשאר לי עודף וגם לא משלם את הקנס של הדמי מעבר..ובנוסף מקבל קו איכותי של פלאפון כולל גלישה. לא שהיו לי בעיות עם הוט מובייל אבל המחיר מדבר .ובנוסף במידה והחלטת להתנתק מהוט מובייל לא לזרוק את הסים את חייבת להחזיר להם אותם אחרת יחייבו אותך בכסף עבור הסימים שיש ברשותך.
לצפיה ב-'כן,אבל בוואלה מובייל ובP צריך לשלם על הסים,אז כבר לא חסכתי '
כן,אבל בוואלה מובייל ובP צריך לשלם על הסים,אז כבר לא חסכתי
16/01/2017 | 20:17
1
3
כלום! מילא הסים לא היה עולה.
לצפיה ב-'לא מדוייק בפון מובייל את מקבלת את הסים בחינם'
לא מדוייק בפון מובייל את מקבלת את הסים בחינם
17/01/2017 | 08:46
6
ברשתות באג..בוואלה מובייל שולחים לך את הסים בחינם דרך אתר כמה זה.
לצפיה ב-'איך מצטרפים לוואלה מובייל? וכמה עולה סים?'
איך מצטרפים לוואלה מובייל? וכמה עולה סים?
14/01/2017 | 14:34
1
15
אולי נעשה את זה
לצפיה ב-'בבקשה.'
בבקשה.
14/01/2017 | 21:06
14
לצפיה ב-'מה גורם לאלקטרה לחשוב שאנשים ישלמו על המכשיר הזה 1850 שקל.'
מה גורם לאלקטרה לחשוב שאנשים ישלמו על המכשיר הזה 1850 שקל.
11/01/2017 | 10:00
5
106
וואוואי nova.

על מה בדיוק היבואן אלקטרה דורשים 1850 שקל?
לצפיה ב-'באתרים מחו"ל המחיר שמבקשים עליו הוא בסביבות 1200 שקל...'
באתרים מחו"ל המחיר שמבקשים עליו הוא בסביבות 1200 שקל...
11/01/2017 | 10:34
49
לצפיה ב-'מה גורם לך לחשוב שזה ממש מעניין אותנו ....'
מה גורם לך לחשוב שזה ממש מעניין אותנו ....
11/01/2017 | 12:36
21
לצפיה ב-'אתה מתפלא, אבל עד היום אנשים סבורים שמכשיר קונים'
אתה מתפלא, אבל עד היום אנשים סבורים שמכשיר קונים
11/01/2017 | 13:36
1
66
בחברות הסלולאר. גם המחיר הגבוה לא מרתיע אותם, אפילו כשמדובר במכשיר מטופס ביותר.
לצפיה ב-'תופעת ה'עדר' הידועה...'
תופעת ה'עדר' הידועה...
12/01/2017 | 10:00
27
60% עד 70% מהישראלים רוכשים את הסמארטפונים שלהם אצל המפעילות...
לצפיה ב-'מתחרה חדש למייזו M3S ושיאומי REDMI 3S.'
מתחרה חדש למייזו M3S ושיאומי REDMI 3S.
12/01/2017 | 10:13
29
לצפיה ב-'השמשת מכשיר שיאומי בלי התחברות לענן MI'
השמשת מכשיר שיאומי בלי התחברות לענן MI
11/01/2017 | 07:28
5
35
האם אפשרי להפעיל מכשיר חדש בלי לעבור דרך חיבור לענן MI? 
אני מעוניין שהגיבו ייעשה מענן חברת הסלולר. 
לצפיה ב-'כן , אפשר'
כן , אפשר
11/01/2017 | 07:30
4
31
תגבה לאן שבא לך
לצפיה ב-'אבל, '
אבל,
11/01/2017 | 07:46
3
30
כשחזרתי את המכשיר אתמול להגדרות יצרן  (רדמי 3) והפעלתו מחדש,  היה נראה לי שאני חייב לעבור דרך רישום לחשבון MI. 
אני טועה? 

לצפיה ב-'תבדוק אם אין אפשרות פשוט לדלג על השלב הזה'
תבדוק אם אין אפשרות פשוט לדלג על השלב הזה
11/01/2017 | 08:58
2
30
כמו שאפשר לדלג על הרישום לשירות גיבוי של סמסונג למשל.
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
11/01/2017 | 09:20
1
24
ואם הייתי רוצה למחוק את כל המידע בחשבון שלי בענן MI או למחוק את החשבון שם- איך מבצעים? 
לצפיה ב-'זה אין לי מושג. אולי יש שם אפשרות למחוק את החשבון?'
זה אין לי מושג. אולי יש שם אפשרות למחוק את החשבון?
11/01/2017 | 09:44
22
אבל גם אם כן, וגם אם תמחק את החשבון, אין שום ערובה לכך שהם באמת יימחקו את המידע שנצבר אצלם.
לצפיה ב-'LG G5 מתחמם והסוללה מתרוקנת מהר'
LG G5 מתחמם והסוללה מתרוקנת מהר
10/01/2017 | 22:43
17
103
עד אתמול הטלפון עבד מעולה. יש לי G5 עם אנדרואיד 7.
מאתמול פתאום הוא מתחיל ממש להתחמם והסוללה נגמרת ממש מהר. לא הורדתי אף אפליקציה חדשה ולא ביצעתי איזשהו עדכון מיוחד. למישהו יש רעיון ממה זה יכול לנבוע?
לצפיה ב-'כנס להגדרות, לשימוש בסוללה, ובדוק איזו אפליקציה צורכת הכי '
כנס להגדרות, לשימוש בסוללה, ובדוק איזו אפליקציה צורכת הכי
11/01/2017 | 00:55
1
42
הרבה סוללה. לפעמים אפליקציות וותיקות "משתגעות" ומתחילות לצרוך חשמל בלי הכרה.
לצפיה ב-'לפני כמה ימים אכן נכנסתי, בלי קשר ל-LG, וראיתי שמה שמרוקן לי'
לפני כמה ימים אכן נכנסתי, בלי קשר ל-LG, וראיתי שמה שמרוקן לי
11/01/2017 | 13:39
50
את הסוללה בטירוף זה הטוויטר. מעולם לא השתמשתי בטוויטר וזו אפליקציה שאינה ניתן להסרה. מרגע שנוטרלה, הסוללה בקושי נגמרת.
לצפיה ב-'לא מעט מכשירים שקיבלו אנדרואיד 7 מדווחים על בעיות...'
לא מעט מכשירים שקיבלו אנדרואיד 7 מדווחים על בעיות...
11/01/2017 | 09:34
1
67
שונות ומשונות במכשירים שלהם...

להערכתי הבעיה שלך זה באג שנובע מהאנדרואיד 7 החדש...

סביר מאוד להניח שבקרוב תקבל עדכון מLG בOTA שיפתור את כל הבעיות עם האנדרואיד 7 בLG G5...
לצפיה ב-'דווקא אני מרגיש להיפך'
דווקא אני מרגיש להיפך
11/01/2017 | 22:29
20
קניתי את הטלפון לפני 3-4 חודשים בערך. בחודש הראשון עבד פיקס ואז התחיל להיות איטי בטירוף. מאז עידכנתי לאנדרואיד שבע שזה בערך לפני חודש המהירות השתפרה פלאים.
לצפיה ב-'יש טענה שהעדכון האחרון של פייסהוק גורם לשתית סוללה ולהתחממות'
יש טענה שהעדכון האחרון של פייסהוק גורם לשתית סוללה ולהתחממות
11/01/2017 | 10:07
12
47
הרשת מלאה בטענות על כך במכשירים שונים, אבל בעיקר מכשירים של LG.

לצפיה ב-'יש טענה שהאפליקציה של פייסבוק גורמת לשתיית סוללה כבר שנים'
יש טענה שהאפליקציה של פייסבוק גורמת לשתיית סוללה כבר שנים
11/01/2017 | 10:34
6
21
לצפיה ב-'אל תשכח שיש לפלאפון סוללה קטנה אני חושב2500 או פחות'
אל תשכח שיש לפלאפון סוללה קטנה אני חושב2500 או פחות
11/01/2017 | 11:52
5
32
מה הפלא שהיא נגמרת לך מהר
לצפיה ב-'לי אין LG G5, אין סוללה של 2500mAH, אין אפליקציה של פייסבוק'
לי אין LG G5, אין סוללה של 2500mAH, אין אפליקציה של פייסבוק
11/01/2017 | 12:30
1
50
ולא נגמרת לי הסוללה מהר.
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
11/01/2017 | 12:33
14
לצפיה ב-'בLG G5 הסוללה 2800 מילי אמפר שעה...'
בLG G5 הסוללה 2800 מילי אמפר שעה...
12/01/2017 | 08:36
2
35
לי יש מוטורולה G2 עם סוללה של 2400 מילי אמפר שעה, ובשימוש כבד יחסית ביום יום, בשעה 20:00 בערב הסוללה נמצאת במצב של 25%...

יש לי חבר עם LG G4 עם סוללה של 3000 מילי אמפר שעה, ובשימוש כבד יחסית ביום יום, בשעה 20:00 בערב הסוללה נמצאת במצב של 20%...
לצפיה ב-'אולי כדאי שימכור את המכשיר לזה שהמלצת לו על G5'
אולי כדאי שימכור את המכשיר לזה שהמלצת לו על G5
12/01/2017 | 12:27
23
 על פני s7
או לחילופין שיקנה עוד שתי סוללות ויוכל להחליף אותן מלמטה
כל עוד המנגנון עובד
לצפיה ב-'הסוללה מחזיקה לי בכיף יום שלם בלי הטענה.'
הסוללה מחזיקה לי בכיף יום שלם בלי הטענה.
12/01/2017 | 16:50
6
לצפיה ב-'נראה שזה באמת היה הפייסבוק'
נראה שזה באמת היה הפייסבוק
11/01/2017 | 22:17
3
37
אמנם אני ממשיך להשתמש באפליקציה. אבל נכנסתי להגדרות לראות מה אוכל הרבה סוללה וראיתי שזה הפייסבוק. לחצתי על "הפסק" ומאז הבעיה הסתדרה.
לצפיה ב-'אתה יודע שההפסק זה עד הלחיצה הבאה על התוכנה :)'
אתה יודע שההפסק זה עד הלחיצה הבאה על התוכנה :)
12/01/2017 | 07:18
2
14
לצפיה ב-'יודע.. אבל עדיין הבעיה נפתרה.'
יודע.. אבל עדיין הבעיה נפתרה.
12/01/2017 | 16:49
1
6
לצפיה ב-'מה שצריך לעשות זה לחזור לשנמך את האפליקציה או להכנס מהדפדפן'
מה שצריך לעשות זה לחזור לשנמך את האפליקציה או להכנס מהדפדפן
12/01/2017 | 16:55
17
ולחכות לעדכון נורמלי...

לצפיה ב-'בוקר טוב LG G2 קבלתי את הפלאפון הזה במתנה הבנתי שהסוללה לא '
בוקר טוב LG G2 קבלתי את הפלאפון הזה במתנה הבנתי שהסוללה לא
10/01/2017 | 12:36
5
72
נשלפת או שיש אפשרות לפתוח לבד את המארז ולהחליף סוללה בלי לגשת למעבדה..הסוללה מתרוקנת לי מהר מטעין את הפון פעמיים ביום או שזה בסדר וככה אמור להיות?
לצפיה ב-'אי אפשר לפתוח ולהחליף לבד. זה לא תקין שאתה מטעין פעמיים ביום'
אי אפשר לפתוח ולהחליף לבד. זה לא תקין שאתה מטעין פעמיים ביום
10/01/2017 | 13:47
4
57
אבל זו בעיה ידועה במכשיר, לפחות לפי מה שטכנאי אמר לאח שלי שסובל מאותה בעיה מה-G2 שלו.
לצפיה ב-'הבנתי ראוי לציין שהפון לא חדש אולי היה שנתיים בשימוש'
הבנתי ראוי לציין שהפון לא חדש אולי היה שנתיים בשימוש
10/01/2017 | 13:51
1
43
אבל מבאס רצח הסוללה לאחר שהתרגלתי לפלאפון עם סוללה 6000 ולמרות שכמעט אני לא משתמש בפלאפון המשני G2 הסוללה שם אוזלת מהר מאוד. נראה אולי נזמין סוללה חדשה  מעלי אקספרס
לצפיה ב-'סוללה מעלי אקספרס עשויה להיות יותר גרועה ממה שיש עכשיו'
סוללה מעלי אקספרס עשויה להיות יותר גרועה ממה שיש עכשיו
10/01/2017 | 14:33
22
לצפיה ב-'למזלי אני לא סובל מהבעיה הזאת אצלי'
למזלי אני לא סובל מהבעיה הזאת אצלי
10/01/2017 | 17:26
1
44
ה G2 בן שנתיים וחצי כמעט
עד לפני כמה חודשים הסוללה הייתה מחזיקה עד שעות הערב המאוחרות בשימוש בינוני
היום אני מגיע לשעה 18:00 על 20% בערך (עכשיו אני על 40% אבל היום השתמשתי בו פחות מהממוצע).
יש ירידה בביצועים של הסוללה, זה מורגש אבל עדיין נראה לי סביר.
ודרך אגב זה גם מאוד תלוי באפליקציות שמותקנות על המכשיר.
אצלי אין פייסבוק ו ynet
אבל מצד שני, הכל דולק אצלי. מיקום, BT, סינכרון....
לצפיה ב-'צודק נראה לי הפייסבוק וכמה אפליקציות מיותרות זוללות שם את '
צודק נראה לי הפייסבוק וכמה אפליקציות מיותרות זוללות שם את
11/01/2017 | 08:45
12
הסוללה. אני הולך למחוק אפליקציות מיותרות.
לצפיה ב-'הציעו לרכוש עבור בת'
הציעו לרכוש עבור בת
10/01/2017 | 16:57
9
107
מתבגרת מוטו ג' יש 4 שהוא בסיסי ואמין וניתן לקנות דרך אמזון באירופה במחיר סביב 700 שח. השאלה שלי האם יש לו חלקי חילוף בארץ? שאלתי מי שבדרך כלל מתקן לי מכשירים והוא לא מכיר את המכשיר ולכן שאלתי. תודה.
לצפיה ב-'מוטו G'
מוטו G
10/01/2017 | 17:20
71
קשה למצוא חלקי חילוף למוטורולה. 
אבל אם מדובר בתקלה שמכוסה במסגרת אחריות יצרן אתה עולה בצ'אט מול אמאזון, מסביר להם את התקלה והם שולחים לך מכשיר חלופי ומעטפה מבויילת לשליחת המכשיר התקול. אם לא תשלח את המכשיר התקול תחוייב על המכשיר השני.
אם מדובר בתקלה שלא מכוסה באחריות אתה יכול לקנות את החלק הדרוש באיביי ולפנות למעבדה שתחליף לך (יש מעבדות שעושות את זה, בתיאום מראש) או לנסות להחליף לבד
או פשוט לוותר ולקנות מכשיר חדש...
חשוב שתשקיע בקייס טוב כדי למזער סיכונים. אני קניתי קייס של נילקין, עלה לי בסביבות 50 ש"ח

לצפיה ב-'יש מכשיר של מוטורולה שניתן להשיג לו חלקי חילוף בארץ...'
יש מכשיר של מוטורולה שניתן להשיג לו חלקי חילוף בארץ...
11/01/2017 | 08:50
7
66
מוטורולה G2 דגם XT 1072...

ניתן להשיג את המכשיר בארץ במחיר של 640 שקל מכשיר יבואן לא רישמי...

ניתן להשיג בארץ גם מכשיר יבואן רישמי במחיר של 765 שקל...

המכשיר מיובא לארץ ע"י היבואן הרישמי של מוטורולה בישראל 'יורוקם'...
מה שאומר שבעת צרה ניתן יהיה להשיג חלקי חילוף למכשיר אצל היבואן...

לדעתי אין שום צורך לרכוש מכשיר יבואן רישמי...
מהסיבה שבOTA העברית לא נמחקת מזיכרון המכשיר...

הנה לינק לאתר היבואן יורוקום (אין צורך להתיחס למחירים שם)...

לצפיה ב-'מה יהיה?'
מה יהיה?
11/01/2017 | 17:39
6
50
אתה מציע לו לקנות מכשיר שני דורות קודם שעוד מעט יהיה שנתיים בשוק במחיר זול ב - 50-80 ש"ח ממכשיר חדש?
בנוסף, אולי אפשר להשיג חלקי חילוף אבל אם זה לא משהו שמכוסה באחריות כמו שבר במסך למשל, לא נראה לי שזה ישתלם.
המכשיר נמצא כאמור כבר שנתיים בשוק ואין לו תקלות ידועות כך שאם נוריד תקלות הנובעות מאחריות יצרן הסיכוי שלו לממש אחריות על משהו שואף לאפס כך שהצעת לו לקנות מכשיר נחות במחיר יקר.
לצפיה ב-'למה מחיר יקר...???'
למה מחיר יקר...???
12/01/2017 | 09:03
5
44
640 שקל על מכשיר איכותי תוצרת מוטורולה עם מערכת הפעלה מרשמלו זה מחיר יקר...???

לבקש עליו 765/790 שקל על מכשיר יבואן רישמי זה באמת יקר...!!!

יש לי את המכשיר הזה, אין סיכוי שאחליף אותו בזמן הקרוב, לדעתי הוא מכשיר מצויין...
לצפיה ב-'למה יקר?'
למה יקר?
12/01/2017 | 09:14
3
37
כי בתוספת של כ-80 ש"ח אתה מקבל מכשיר שני דורות קדימה 
מה גם שהמכשיר שאתה מדבר עליו הוא 8/1 והמכשיר החדש הוא 16/2.
מה גם שמדובר בנערה, סביר להניח שהיא צריכה שלל אפליקציות. מה היא תעשה עם מכשיר כזה? תזרוק אותו על אבא שלה?

לצפיה ב-'רק לפני שנה 1ו8 היה תקן סטנדרטי בסיגמנט המכשירים הזולים...'
רק לפני שנה 1ו8 היה תקן סטנדרטי בסיגמנט המכשירים הזולים...
12/01/2017 | 09:51
2
38
עברה שנה, פתאום 1ו8 ניהיה לא שימושי...???

אל תשכח שמערכת ההפעלה של המכשיר צורכת רק 5 גיגה מזיכרון המכשיר...
לצפיה ב-'נו ו.. זאת סיבה טובה לזרוק כסף לפח ?!? '
נו ו.. זאת סיבה טובה לזרוק כסף לפח ?!?
12/01/2017 | 11:48
33
אפשר באותו סכום לקבל יותר תמורה , אני מבין שאתה נגד בגלל דברים שהיו פעם ..
לצפיה ב-'שנה זה נצח במונחי טלפון'
שנה זה נצח במונחי טלפון
12/01/2017 | 14:37
29
8/1 שהיה מתאים למכשירי low end לפני שנה לא יסחוב היום אפליקציות שצורכות יותר זיכרון
היום 16/2 זה לדעתי ה Low end החדש. פחות מזה ותוך זמן קצר וכמה אפליקציות המכשיר יתחיל להיתקע.
זה לא קשור לכמה נפח תופסת מערכת ההפעלה אלא כמה זיכרון מנצלות האפליקציות המותקנות.
ובנוסף, בוא נעשה חישוב מהיר, המערכת תופסת 5 ג'יגה, משאיר לנו 2 וקצת לאפליקציות (כי זה תמיד פחות מ-8), כשנשאר בערך 400 מגה פנוי המערכת מתחילה לצעוק ולא מאפשרת להתקין שום דבר.. מה נשאר לנו? כלום ושום דבר
אז למה להציע משהו לא יעיל? כמו שאמרת, אם היית מפרסם את ההודעה הזאת לפני שנה אף אחד לא היה אומר משהו, אבל הגיע הזמן לרענן את הרשימה.
לצפיה ב-'ההבדל בין הדור השני לדור הרביעי הוא מאוד גדול'
ההבדל בין הדור השני לדור הרביעי הוא מאוד גדול
12/01/2017 | 17:56
28
המכשיר G4 (הדור הרביעי) הרבה יותר טוב מהדור השני, מגיב טוב יותר, מסך המגע (יחסית חולשה של הדור השני) הרבה יותר טוב, איכות התצוגה טובה יותר....
השאלה אם גודל המסך של 5.5' מתאים או גדול, קיים דגם PLAY שהוא קצת מוחלש/פשוט יותר אבל גם מכשיר טוב והוא 5'.

יש לנו את הדור השני, הרביעי והרביעי PLAY והיה גם הדור השלישי אבל הלך לאיבוד.

ירון

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Tesqa
לבדיקות תוכנה
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה