לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן

אודות הפורום צימרים חופש וכיף בישראל

מאגר עסקים
18/02/2015 | 23:35
3
83

אם אתה בעלים של מסעדה\בר\וילה\צימר\לופט\יאכטה או כל לוקיישן שמתאים לחגיגת אירוע הצטרף אלינו!
אם אתה מספק אלכוהול\קייטרינג\כיבוד אחר\בלונים\קישוטים או כל שירות שניתן באירועים הצטרף אלינו!
אם אתה מעביר סדנאות או הפעלות שמתאימות לאירועים בוא והצטרף אלינו!
אם אתה בעל מקצוע עם שירותים מתאימים לאירועים בוא והצטרף אלינו!
אם אתה משכיר ציוד לאירועים, מציע שירותי הסעה, מבצע שליחויות בוא והצטרף אלינו!
בעל עסק בתחום האירועים?
חברת “Simpy” מקימה מאגר מידע של נותני השירותים ובעלי העסקים שלוקחים חלק באירועים מכל הסוגים- ימי הולדת, מסיבות רווקים\ות, ימי גיבוש, ימים רומנטיים לבן הזוג וכו'
על מנת לפשט את תהליך ארגון האירוע ולתת ללקוחות מאגר מידע נוח ושימושי שיספק להם את כל השירותים להפקת אירוע מוצלח!
ההצטרפות למאגר המידע הוא חינמי וניתן ללא כל התחייבות!
ביחד נוכל להקים מאגר מידע מקיף ונוח אשר ימשוך לקוחות פוטנציאליים רבים שישמחו להשתמש בשירותים אותם אתם מציעים.
שיתוף פעולה הכרחי למען הצלחת הרעיון וקידומו, אנא הקדישו דקה מזמנכם ומלאו פרטים בסיסיים על העסק שלכם: שם, מספר טלפון, כתובת, אתר ומספר שדות אופציונאליים שיקדמו את פרסום עסקכם.
כנסו לקישור הבא:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1c2KTakmCHb...
בחרו בסרגל התחתון את סוג העסק\השירות

ומלאו את הפרטים, השתדלו לענות בדיוק ולמלא פרטים מדויקים על מנת לשמור על מידע מהימן במאגר
הרגישו בנוח להוסיף קטגוריות נוספות במידה ולא קיימות

לשאלת נוספות נא להשיב למייל נשמח לענות!
אל תפספסו את ההזדמנות!

קצת הסתבכתי..
26/02/2015 | 23:14
2
50
שלום רב,
ניסיתי להכניס את הפרטים שלי בטופס אך ללא הצלחה לא ניתן לכתוב בטופס
לעזרתכם אודה
ליאת
זה שלא ענו עד עכשיו מראה את הרצינות שלהם
27/02/2015 | 19:09
1
21
צודקים גם אני לא הצלחתי
28/02/2015 | 17:39
10
מה דעתכם על נקודת חן ביערה?
18/02/2015 | 19:17
52
הנה קישור לצימר.
בן זוגי ואני רוצים לנסוע אליהם. מישהו היה שם? יש המלצות? יש דיס-המלצות?

תודה!
גולשים יקרים להלן מספר דברים
17/02/2015 | 18:15
143
הפורום נועד להעברת מידע בין הגולשים לגבי מציאת חופשה בארץ
הודעת שלא עונות להגדרה זו ימחקו
בעלי צימרים יכולים להמליץ על הצימרים שלהם כתגובה לבקשת גולש בלבד.
על בעל הצימר להמליץ בתנאי שעונה בדיוק על בקשת הגולש
.לדוגמא אם גולש ביקש בקתה אזי בעל צימר לא יכול להמליץ על הצימרים שלו אם אין לו בקתה
אם גולש מבקש צימר בדרום לא ניתן להמליץ על צימר בצפון.
כמו כן תנאי נוסף שלא נכתבה על המתחם שלו ביקורת שלילית בפורום זה.

ניתן להמליץ על צימר גם בקישור לפורטל בתנאי שהקישור מוביל ישירות לצימר המומלץ.
מפעם לפעם אני ממליצה על קבוצת צימרים שעונים לקריטריונים של המבקש ומצרפת לינק לפורטל שלדעתי בודק את הצימרים ואני סומכת על בדיקתם.
אני תמיד קשובה לבעיות שאלות או טרוניות. כל אלה צריכים להעשות בשפה יפה ובמסר אישי אלי ולא בפורום עצמו
אני מבקשת מכל חברי הפורום לכתוב בשפה יפה ולא פוגענית כלפי חברים בפורום

אשמח לשיתוף פעולה פורה
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר|?|
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2015 | 13:33
7
|גיטרה| דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|אקשן| תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו? היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|מיקרופון| הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!

|מוצץ| פורום הורים לפעוטות שמח לארח את טובה קראוזה, דיאטנית קלינית לתזונה בהריון ואחרי לידה, מחברת הספר "המדריך השלם לתזונה בהריון" ומקימת אתר "תזונה טובה".
האירוח התחיל ביום ראשון ויסתיים מחר בשעה 10:00! מהרו להיכנס לפורום ולעלות את שאלותיכם על גבי השרשור:
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
( לעמוד שלי בתפוז )
16/02/2015 | 12:29
7
|אקשן|תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו|?| היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|גיטרה|דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!

|מיקרופון|הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
המלצה על צימר שיתאים ל10 משפחות ומעלה...
16/02/2015 | 10:46
2
63
שלום,

אני מתכננת מסיבת יום הולדת הפתעה לבעלי בצימר עם כל החברים שלו.
יש לנו בערך 14 משפחות (+ילדים) שמגיעות לאירוע.
למישהו יש רעיון מה יכול להתאים לדבר כזה?
המון תודה!
אני לא מכירה מקום כזה
16/02/2015 | 12:26
1
55
נסי אולי בקיבוצים
בידקו כאן
16/02/2015 | 16:02
82
מה דעתכם על הסיפור הנ"ל
15/02/2015 | 16:36
2
192
ביום שישי ה-13 לפברואר,היו הזמנות לשתי בקתות שברשותי,בקתה אחת לזוג ובקתה נוספת לזוג ו-3 ילדים,(אין קשר בין המזמינים) בשעה 16:00 הרגשתי הפסקת חשמל בחלק מהבית,מיד הבנתי שפאזה אחת של חברת החשמל נפלה,כלומר לא פעלה,מאחר שהתופעה הזאת הייתה בשני ימי שישי קודמים הבנתי שתוך זמן קצר זה יתוקן והכל יהיה בסדר,בשעה 16:30 אחד האורחים התקשר ואמר שהוא נמצא ממש ליד הבקתה,נגשתי אליו ,דיברנו כמה מילים ומיד הכנסתי אותו ליחידה המיועדת לו,אבל כאשר ניסיתי להדליק את האור,התברר לי שביחידה הזאת אין חשמל,(נזכרתי שגם בשני ימי השישי הקודמים גם לא היה ביחידה הזאת חשמל) אני שהייתי דיי נבוך,אמרתי להם שזאת תקלה שבדרך כלל מתוקנת מהר,שאם הם רוצים שיבוא לשתות קפה ועוגה בקונדטוריה המשפחתית שלנו שנמצאת במתחם,ועד שיגמרו לשתות החשמל כנראה ישוב,הם אכן באו שתו ואכלו עוגה טובה,ותוך כדי שהם שותים אמרתי להם שאני עושה סיבוב בישוב כדי לבדוק עם עובדים על העמוד הבעייתי,איך שאני יוצא,מתקשרים המשפחה השניה שצריכה להגיע,שהם בכניסה לישוב,כיוונתי אותם ליחידה שלהם הכנסתי אותם,וממש איך שאני מכניס אותם אני רואה את הזוג הראשון בא לכיון הרכב שלהם שהיה בחניה,הם אמרו לי שהם מצטערים שהם מאד עייפים והם הולכים לחפש מקום אחר,התנצלתי בפניהם והם הלכו לדרכם,האורחים שזה עתה הגיעו שאלו למה הם הולכים,? אמרתי להם שיש הפסקת חשמל אצלם ביחידה,ולכן הם הלכו,"חבל למה הם הולכים שיחכו קצת" ככה הם אמרו לי,הכנסתי אותם ליחידה,הראתי להם כל מה שצריך להראות ולהסביר,שאלו הייכן ברכת השחיה,לקחתי אותם לברכת השחיה,הילדים שלהם התלהבו וביקשו מיד לבוא לברכה,ואכן הם הגיעו עם הילדים,הדלקתי להם את האורות,ולדעתי הם מאד נהנו,תוך כדי שהם בברכה,חברת החשמל שכנראה תיקנה את התקלה,גרמה להפסקת חשמל כללית של כל החשמל בישוב,לדקה אחת ומיד הפעילו וכל החשמל חזר כולל הפאזה הלא פועלת,.אחרי שסיימו בברכה,הם חזרו לחדר .ואחרי כשעה שוב הפסקת חשמל של אותה פאזה,כלומר בחדר של האורחים שהיו בחדר לא הייתה הפסקת חשמל אלא רק בבקתה שלפני כשעתיים עזבו הזוג .אך כאשר חברת החשמל שוב תיקנה את אותה פאזה סוררת,הם שוב ניתקו את כל החשמל בשכונה שלנו לדקה,שוב הפעילו ושוב חזר החשמל לכל השכונה בכל הפאזות,אחרי 5 דקות מתקשרים אליי האורחים ואומרים לי ,אנחנו מצטערים גם אנחנו הולכים,שאלתי למה,הם אמרו שהם לא רוצים לקחת סיכון הם עם ילדים והם מפחדים שיהיה שוב בעיה עם החשמל,הסברתי להם שלהם לא הייתה תקלה,ושרק כאשר חברת החשמל תיקנה את התקלה בפאזה המקולקלת,הם הפסיקו את כל השכונה לדקה ושוב חיברו,ועכשיו הכל בסדר,כל ניסיונותי לשכנע אותם להישאר עלו בתוהו,כשראיתי שהם לא רוצים להישאר השארתי הודע בקבוצת הווצאפ של בעלי הצימרים שלנו בישוב,ומיד מצאתי להם צימר אחר.ואכן הם הלכו לשם.אני הצטערתי מאד,כי זה לא היה בשליטתי,ומה שהרגיז אותי במיוחד זה שלהם לא הייתה תקלה,חוץ מהפסקה של דקה אחת לא יותר,וגם בה פעלה תאורת החרום והם לא היו בחושך,
צחוק הגורל שאחת השכנות קראה לי יותר מאוחר לבוא ולבדוק מדוע המזגן שלה לא מחמם,ניגשתי אליה,ואת מי אני רואה שם? את הזוג הראשון שעזב,לפחות התנחמתי שאת הזוג והמשפחה שעזבו אצלי הלכו לחברים טובים שלי 
מעניין אצלכם
16/02/2015 | 08:08
1
128
קודם כל התנהגת למופת אפילו מעל ומעבר באמת בזה שמצאת לאורחים מקום אחר
.אני הייתי מתקשרת לחברת חשמל ונותנת לאורחים לשמוע בעצמם שזה עניין רגעי שמטופל ועומד להסתיים ובכך מרגיעה אותם ואולי מצילה את הסופש הזה
מקווה שאנשים קוראים את מה שכתבת ותקבל פי 10  ממה שהפסדת
.אתה ארץ ישראל היפה
תודה אורנה
16/02/2015 | 10:44
57
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק|?|
( לעמוד שלי בתפוז )
15/02/2015 | 11:48
9
|תו| וואן ריפבליק, להקת הרוק פופ המצליחה, פותחת את מסע ההופעות האירופאי שלה בישראל ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות לזכות בכרטיסים להופעה הבלתי נשכחת.
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת השיר Counting Stars, ואולי תזכו בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
נופש בשלג..
15/02/2015 | 11:33
1
52
בוקר טוב,
היינו רוצים ליסוע ללילה לצפון, למקום מושלג.
חוץ ממלון רימונים שנמצא בנווה אטיב (שהוא על הכיפאק, אבל הבנתי שאין לו ג'קוזי בחדר..)
יש צימר או מקום אירוח באזור החרמון שמציע אירוח ברמה טובה עד גבוהה במחיר טוב?
תודה מראש
יש את כפר הנופש של מרום גולן
15/02/2015 | 12:09
34
שני זוגות + ילדים קטנים מחפשים
14/02/2015 | 06:37
2
142
מקום מקסים לערב פסח (שני לילות שישי+שבת)
מחפשים או צימרים או וילה, הרעיון הוא שנהיה יחד וגם בנפרד (חדרי שינה נפרדים מן הסתם) ושיהיה אזור משותף (אנחנו אוכלים יחד) וחצר עם בריכה וכו לילדות 

הלכנו כבר לאיבוד...
מתאים לנו מתחם של שני צימרים או וילה אבל שלא תהיה וילת מסיבות רווקים כי לא תמיד הכי נעים בהן (צריך להביא סדינים מהבית וכו..)

תודה
בבקשה
14/02/2015 | 08:02
108
המתחם שלי פנוי לתאריכים אלו רק 2 צימרים עם בריכה גדולה
כל צימר מחולק לחדר שינה וסלון
היי נוני
15/02/2015 | 12:03
88
לא אמרת אם אתה מחפש בצפון/מרכז/דרום?
אני אישית יכולה להמליץ לך על צימרים בכפר תבור ששהינו בהם בספטמבר האחרון עם שני הבנים שלנו..
האירוח היה נפלא, הביקתה הייתה בנויה משני חדרי שינה (אחד לנו ואחד לבנים) וכמובן הסלון היה החדר המקשר.
יש שם גם מטבחון מאובזר בדיוק במה שצריך לסופ"ש.
בבוקר טיילנו באזור הכינרת, היה מזג אוויר קצת קריר אבל לא יותר מדיי.
שווה להיכנס לאתר שלהם ולבדוק מחירים בתקופה של פסח.
צימר למשפחות
12/02/2015 | 22:38
4
73
הייי
חייבת עזרה!

אנחנו רוצים לנסוע לצימר כל המשפחה (אנשים מבוגרים ללא ילדים קטנים)
בבקשה תמליצו על כל מה שאתה מכירים- יכול להיות בכל מקום בארץ!

תודה :)
כדאי להוסיף יותר פרטים...,
13/02/2015 | 12:42
72
1. מספר אנשים.
2. למתי.
3. לכמה לילות.
4. רמת מחיר/איבזור הצימר.
כל אחד מהפרמטרים חשוב על מנת שתקבלי הצעות ראויות במחיר המתאים ובתיאום ציפיות. 
צימרים למשפחות עם בריכה
13/02/2015 | 13:27
1
72
כמו כןhttp://www.zimer4you.co.il/mobile/Search.aspx?text=%D7
13/02/2015 | 13:32
23
3 בקתות עץ לזוגות ולמשפחות
13/02/2015 | 19:44
49
אני רוצה להציע לכם את בקתות העץ שלי ,יש לי במתחם 3 בקתות עץ שמתאימות לזוגות וגם למשפחות,בכל בקתה מקום לזוג ועוד 4 אנשים ילדים או בוגרים(לכולם מיטות לא על מזרונים) בכל בקתה חדר שינה לזוג,עם ג'קוזי גדול ליד המיטה,מטבחון מאובזר,פינת ישיבה ,פינת אוכל,מקלחת ושירותים עם ג'קוזי נוסף,בחוץ רחבת ישיבה מקורה עם גריל גז ,ברכת שחיה מחוממת ומקורה במתחם,את כל אלה ועוד תוכלו לראות בכתובת : www.9807370.com ראו בקתות הגלריה מס' 1 מס' 2 ובקתת הסטודיו (וילה מוריה היא של הבן שלי היא נמצאת כ-300 מטר ממתחם בקתות העץ.

המלצה פליז
12/02/2015 | 17:50
2
77
זוג+ילד בן 3 - נשמח להמלצה על מלון כייפי במרכז עם בריכה מחוממת - מעוניינים בסופ"ש בסוף החודש הזה-תחילת החודש הבא
תודה! 
האם רק מלון בא בחשבון או גם בקתת עץ?
12/02/2015 | 20:34
1
30
אנחנו גרים בקיבוץ, אז
14/02/2015 | 13:03
57
בית שקט לבד כבר יש לנו 
אבל אפשר מלון גם באזור טבריה
תודה!
בבקשה המלצות לצימרים לזוג
11/02/2015 | 21:40
9
184
שלום רב,
אני ובת זוגתי מתכננתי חופשה בארץ ומעונינים לשהות בצימר כלשהו למשך יומים באמצע השבוע.
אני אציין שבת זוגתי היא איננה ילידת הארץ ורק ביקרה לתקופות מאוד קצרות ואילו אני שנחשב לצבר, נחשב גם לבור ועם הארץ בכל הקשור לכל הקשור לאזורים שמחוץ למרכז הארץ. 

לכן אשמח אם תמליצו לנו על צימר + אזור (משום מה הצפון מרגיש לי נכון) + מה קורה באותו אזור. מהמעט שראיתי ישנם צימרים מודרנים יותר וישנם כאלה שבסגנון בקתות עץ שאותם אנו מעדיפים יותר.

תודה רבה 
בקתת עץ מדהימה
12/02/2015 | 09:51
2
221
צימר חן בחד נס
גילוי נאות זה המתחם שלי
בעלת צימרים מנהלת פורום.....וכמובן ממליצה על עצמה הוגן?
14/02/2015 | 12:56
1
87
הוגן מאוד
14/02/2015 | 14:02
139
כמנהלת הפורום אתה יכול להיות בטוח שהצימרים שלי ללא רבב. מוסמן לבקר
כשהתחלתי לנהל את הפורום הודעתי שכל בעל צימר רשאי להמליץ על עצמו בתנאי שהוא מגיב לבקשת גולש ובתנאי שלא נכתבו עליו ביקורות שליליות בפורום
אני לא יוצאת דופן בעניין זה ולראיה תבדוק המלצות שנכתבו על הצימרים שלי
כל אחד יכול לקום ולהגיד פייר או לא פייר. זה המצב
והכל באישור הנהלת הפורומים.
אז תצא מזה.
בקתת עץ עם ברכת שחייה מחוממת
12/02/2015 | 20:33
121
במצפה מנות בקתת עץ מאובזרת עם ברכת שחייה מחוממת ומקורה'גריל גז,ארוחת בוקר עשירה ג'קוזי גדול 
מבחר פינוקים בכניסה מהקונדטוריה המשפחתית
גם במנות, ליד ראש הנקרה...
13/02/2015 | 12:48
75
מקום נעים במתחם נושק לחורש טבעי ובו צימר אחד בלבד. ללא ג'אקוזי או בריכה אך כולל הכל לחופשה כייפית. קרוב לכל מקום בגליל המערבי. הטבה במחיר לגולשי תפוז.
צימר מומלץ לזוג
15/02/2015 | 15:47
1
123
שלום,

אני רוצה להמליץ על הבית של הליוס, מקום מטופח ויפה במחירים מצוינים.
מומלץ להתנסות בטיפול וואטסו בידי ענב.

תהנו,
אליהו.

זו לא בקתת עץ אלא יורטים
16/02/2015 | 08:09
88
הנקום אכן מקסים אבל זו לא היתה הבקשה
אני גם חושבת שהצפון מתאים
18/02/2015 | 17:16
1
92
לגבי צימרים, מציעה לכם לבדוק אופציות במושב רמות האיזור יפהפה וגם יש נוף מדהים. אני מכירה שם את בקתות בלבן ובקתות עמיחי, שניהם צימרים טובים. יש במושב גם את מסעדת מושבוצ (מסעדה בשרית מעולה עם נוף מהמם לכנרת). 
באמת מסעדה מצוינת!
22/02/2015 | 20:04
43
ובהחלט מקום מתאים לנסוע אליו עבור מישהו שרוצה לראות את הארץ.
הנוף בתקופה הזו מדהים, והאווירה במסעדה מאוד נעימה.
ובקתות בלבן ממה ששמעתי צימר מפנק ביותר.
סטודנטית לשיווק צריכה את עזרתכם
11/02/2015 | 21:23
2
36
לצורך שאלון אקדמי קצרצר (7 שאלות בלבד) בשיווק דרושים כמה שיותר נדגמים לענות על השאלון הבא: http://goo.gl/forms/o2oPYJrgsx ;
אז תהיו חמודים ותעשו טובה 
מנסה להיכנס,עולה דף עם הזהרה
12/02/2015 | 20:36
19
יש בעיה בכתובת.
13/02/2015 | 12:50
8
|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/02/2015 | 16:28
11
פותחים את עונת התיירות עם מיטב מומחי הטיולים, אז איפה תהיה החופשה הבאה שלכם?

יוון והאיים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

כפרי נופש באירופה

טיולים בארה"ב קנדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

טיולים בשוויץ

נופש לשומרי מסורת
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
טיסות ישירות מאירופה לאילת
10/02/2015 | 08:48
15
קצת אטרקציות חורפיות. צאו לטייל
09/02/2015 | 20:05
31
שוברי אירוח של "בהצדעה"
09/02/2015 | 15:17
47
שלום לכם, יש לי שאלה לגבי שוברי האירוח באתר בהצדעה. ראשית, לא הבנתי איך מזמינים את השובר, אין שם שום דרך לעשות זאת, שנית, לא מצוין המחיר של השובר. יש מישהו שרכש מהאתר שובר אירוח ויודע מה הפרוצדורה וטווח המחירים?
תודה :)
לילה טוב למי שער אשמח להמלצות/ביקורות על הבקתה של אני!
07/02/2015 | 23:26
52
אני וחבר שלי אחרי תקופת מבחנים ומחפשים הפוגה קצרה ושקטה (לא נסיעה ארוכה מדי - שנינו מהמרכז)...
בחיפוש באינטרנט מצאתי את הצימר של אני שמאוד קרץ לי - גם בעיצוב וגם במיקום שלו - אבל הייתי כמובן מעדיפה לשמוע מבעלי ניסיון.
מה שחשוב לי בעיקר זה שתהיה במקום רמת ניקיון גבוהה, שבאמת יהיה אזור יחסית שקט ושכמובן יהיה רומנטי ומזמין:)

אז אם למישהו יש מה להאיר או להעיר בנושא אשמח לשמוע!
וכמובן, אם יש המלצה לצימר אחר לזוג במרכז - גם טוב
נופש לקבוצה
08/02/2015 | 23:00
3
74
שלום,
אני מחפשת מתחם אירוח שיתאים לקבוצה של כ20 איש. חלק משפחות חלק רווקים כך שנצטרך בין 7-10 חדרים.
זה יכול להיות צימרים או מלון או אירוח בקיבוץ.
חשוב שיהיה מומלץ ומתאים לילדים ולא משהו יותר מדי נמוך ברמה.
תודה!
צימרים טובים בכמויות שביקשת
09/02/2015 | 20:17
80
מה עם וילה?
11/02/2015 | 15:14
1
35
כמות כזו של אורחים עדיף לך וילת נופש לא? היינו שנה שעברה ואני ממש ממליצה בחום! יש לך הכל בוילה, גם הילדים נהנו
על מה את ממליצה?
15/02/2015 | 12:40
9
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום סיורים מאורגנים בישראל
פורום סיורים מאורגנים
פורום טיולים ביפן
פורום טיולים ביפן
צ'יפ טורס, חופשת ספורט אתגרי
מחפשים אתגר אמיתי?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה