לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן

אודות הפורום צימרים חופש וכיף בישראל

פעילויות בחיפה לילדה בת 2.5 בסוף אוגוסט
30/07/2014 | 11:15
11
שלום רב,
אשמח לשמוע על פעילויות לילדה בת 2.5 בחיפה.
יש גם בריכה מומלצת? 
תודה רבה על העזרה :)

צימר לסופש הקרוב ב450
29/07/2014 | 20:52
1
58
שלום לחברי הצימר,
אנו זוג עם ילדה בת 7 מחפשים המלצות לצימר נקי עדיף שיהיה גם שווה.
אנו רוצים לנסוע צפונה בסופ"ש הקרוב ומחפשים מקום לשישי בלבד.
נשמח לקבל המלצות.
תודה מראש,
רן.
אירוח בסו"פש
30/07/2014 | 16:18
60
השארתי לך הודעה בפרטי.
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2014 | 13:20
5
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

חדר אירוח קרוב לכנרת
27/07/2014 | 14:20
37
לתושבי הדרום שמחפשים סוף שבוע שקט במחיר נוח מאוד .יש לי חדר נחמד להציע.
דף מידע לצימריסט
27/07/2014 | 14:15
4
89
שלום 
אני מחפשת נוסח לדף שעליו ניתן להחתים את מי שבא להתארח בצימר שבו כתוב בין היתר שאם ניגרם נזק לצימר ותכולתו אז הוא ישא בהוצאות למשל?יש למישהו??
תודה מראש
יש לי דף כזה
28/07/2014 | 14:10
2
74
יש לי דף כזה (סיכום הזמנה )אני יכולה לשלוח לך מייל אם תרצה
דף לצימריסט
28/07/2014 | 15:48
1
25
אשמח לקבל תודה רבה:plaot3@walla.com
גם אני אשמח לקבל
31/07/2014 | 09:18
11
בכל מקרה אני מציעה לעשות ביטוח
06/08/2014 | 21:04
15
גם לרכוש וגם צד ג'

עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2014 | 12:00
5
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

היכן כדאי לנפוש בימים אלו?
27/07/2014 | 11:45
1
57
ימי הלחימה כבר גמעו כמחצית מחופשת הילדים. קייטנות בוטלו, והצורך להיות בקרבת ממדים בדרום הארץ, במרכזה וקצת צפונה משאירים הרבה מאוד משפחות בבית . קיים צורך בהתרעננות, בחופשה ולו קצרה לצאת מ"שיגרת החרום" הזו.
יש פה חברים שהתרעננו ויכולים לספר קצת חוויות? המלצות ללינה? טיולים? קצת להרגיע את הראש מנסיונכם בימים אלו.
נשמח שתשמיעו מניסיונכם.
שיהיה לכולנו שבוע מבורך, שקט ככל האפשר.
ritibuz שלום לך..
28/07/2014 | 14:50
49
מבינה לליבך.. (יש לי משפחה באיזור הדרום)
לפני כשבוע יצאנו בעלי ו-2 הילדים (בני 8 ו-11) לטיול באיזור בית הלל, ניקינו את הראש בקיאקים שם ולנו לילה אחד בצימר מקסים שהוא מעין וילה משפחתית חמים ונעים, נהנינו מאוד ואנו ממליצים בכיף.
שם הצימר הוא ויטראז' ספא, תוכלי להתרשם ממנו כאן http://www.zimmer.co.il/zimmer-villa/
אמנם גם בצפון שומעים על אזעקות אבל את צודקת, חייבים להתרענן משגרת החירום הנוראה הזו
מקווה שההמלצה עזרה ותהנו
חופשה באילת, חיילות
25/07/2014 | 16:21
1
34
אז אני וחברות שלי רוצות לקחת חופשה מהצבא וללכת לאילת. אנחנו 3 בנות, אולי 5.
אני אשמח אם תוכלו להמליץ לי על מלונות זולים (אבל ברמה נורמלית) או אכסניות ברמה טובה וכמובן להמליץ על אטרקציות לא יקרות מידי שקל להגיע אליהן. אטרקציות כיפיות-חוץ מהטיילת.

ממש תודה לעוזרים
תשובה
30/07/2014 | 13:14
13
היי, לגבי הלינה- בעבר התארחתי באכסניית בית עופר שהיא ממש אחלה (בסביבות 100 ש"ח לאדם ללילה), ובאכסניית דולפין באילת שהיא גם זכורה לי לטובה. שתיהן במרחק הליכה די רחוק מהטיילת, בדרך כלל כשהייתי הולכת עם חברות, היינו לוקחות מונית כשהיינו יוצאות בבוקר בחום, ובערב חוזרות ברגל בכיף. 
שמעתי על המלון פנינת אילת , שאמור להיות במחירים נמוכים - וממש קרוב לטיילת. ולפי מה שזכור לי בתקופתי - גם אכסניית "לב אילת" הייתה מאוד אטרקטיבית אך תמיד החדרים בה נתפסו נורא מהר. שווה בדיקה. 
לגבי אטרקציות - בעיקר בטן גב על החוף, אפשר גם ללכת לשנרקל בחוף האלמוגים שזה ממש נחמד. יש את מבוך הנייטמר שאף פעם לא עשיתי, יש הפלגות ומסיבות על יאכטות, ספורט ימי ממש בחוף של הטיילת ויש גם טיולי ג'יפים אם זה מעניין אתכן.

מקווה שעזרתי 
המלצה למקום לינה בסביבת הכינרת
25/07/2014 | 12:07
2
66
שלום,

אנחנו קבוצה של 16 איש (מבוגרים), מחפשים בית הארחה/אכסניה באזור הכינרת (לא חייב להיות ממש עליה, יכול להיות גם בסביבה הרחוקה יותר).

יש למישהו המלצה למקום כזה...?

בתודה מראש,
יריב.
נסו את סיפורי בדים במושב אליעד או
26/07/2014 | 14:58
1
57
את החווה של אדם
אבדוק אותם
26/07/2014 | 16:12
24
תודה :)
מחפש מקום עם בוץ
24/07/2014 | 12:43
33
היי. אני מחפש אתר טבע או שומרה בתשלום\ללא תשלום שיש בא בוץ רוב השנה או אפילו כל השנה למטרת צילום קליפ\סרט קצר אמנותי.  אני לא מדבר על בוץ של ים המלח, אני מתכוון לכל בוץ רגיל מאדמה. אני צריך שבאתר יהיה המון בוץ טרי וחלקלק שאפשר להיכנס אליו או לטבול בו את הרגליים. אשמח לקבל כמה שיותר אפשרויות לאתרי טבע כאלה. תודה, אלמוג
יחסית למצב הבכייני של בעלי המלונות
23/07/2014 | 08:08
9
125
אין בכלל מבצעים
בסתם מתבכיינים
יש יותר מבצעים ב עד ט באב. (5/8/14)
23/07/2014 | 13:22
1
68
לאחר מכן הרבה בתי מלון בתפוסות גבוהות ולכן המחיר בהתאם.
עכשיו אין אפילו מבצע אחד נורמלי
24/07/2014 | 08:56
33
אתה מוכן לקרוא להם בכיינים רק כדי לקבל מבצע
25/07/2014 | 13:28
6
66
מה אתם יוצאים רק כשיש מבצעים?כל ישראלי חוכמולוג,הוא כבר קובע שהמלונאים מתבכיינים,שהמצב לא טוב,והוא גם מסיק מזה שאם הוא קבע שהמצב לא טוב אז המחירים צריכים לרדת,וכל זאת כדי שהוא ייצא לנופש בזול,אז שתדע המצב בסדר גמור,נכון היו ימים יותר טובים,אך אין שום סיבה להוריד מחירים,מה גם שגם ככה המחירים יחסית להוצאות ולכך ששנים לא השתנו (המעמ עלה ירד ושוב עלה ואף אחד לא הוסיף )נמוכים,יכול להיות שיש אנשים שהמחירים בשבילם גבוהים,אך להרבה אחרים הם בסדר.
המחירים בבתי המלון בארץ יקרים מאוד
25/07/2014 | 21:43
5
44
אני משווה אותם למחירים של בתי מלון 5 כוכבים בחו"ל ולעיתים עדיף כבר להוסיף עוד טיפה ולנסוע לחו"ל. זה ממש לא מקדם את התיירות כאן בארץ וחבל שבעלי המלונות/הצימרים לא מפנימים את זה.
זה לא עניין של הפנמה
25/07/2014 | 22:05
4
43
האם מישהו חושב שכל המלונאים ישבו בחדר מסויים והחליטו,לבקש מחירים גבוהיים? ברור שלא,אם המחירים גבוהים,אז זה נובע מיוקר המחיה בארץ,כשבאים להשוות מחירים מול בתי מלון בחו"ל צריך לקחת בחשבון את כל מרכיבי הכלכלה,ואת זה יכולים לעשות כלכלנים,אני תמיד טוען שאם מישהו חושב שצימר או בית מלון יקרים שיבנה בעצמו צימר ויתן אותו במחיר של 300-400 ש"ח ללילה (אני מקווה שלמחירים הללו מתכוון מי שרוצה מחיר זול) ב-300 או 400 ש"ח לזוג ללילה אני אישית לא אפעיל את הצימר שלי,כי במחירים כאלה אני אשאר אחרי שתלכו עם אולי 100 ש"ח ללילה ואם אכפיל את המאה שקלים הללו ב-20 או 30 לילות בחודש שאני מצליח למלא,אני אשאר עם 2000 -3000 ש"ח בחודש,בשביל סכום כזה אני לא מוכן להשקיע מאות אלפי שקלים,לא מוכן לשרת אף אחד.וגם אתם לא הייתם מוכנים לשרת אותי,כל אלה "שמאיימים " עלינו עם הכדאיות לנסוע לחו"ל אני שואל אז למה אתם לא נוסעים 4-5 פעמים בשנה כמו שאתם מגיעים לצימרים? אני אגיד לכם למה,כי לנסוע לחו"ל זה לא רק המלון,זה הטיסה,זה הדיוטי פרי,זה ארוחות,זה מתנות,העובדה שרוב האנשים מגיעים לבתי מלון וצימרים,וחוץ מזה האם תיסעו לחו"ל זוג עם 5 ילדים כמו שמגיעים לצימרים המחירים שתשלמו יעלו הרבה יותר מצימר בגליל.ועוד דבר אני מציע לכל אלה שדואגים לענף התיירות בארץ להפסיק לדאוג,אני מאמין שכל מי שנמצא בענף יודע מתי לדרוש מחיר נמוך ומתי מחיר גבוה,
תשובה לאוצר הגליל
25/07/2014 | 23:05
3
42
לא רציתי להעלות את זה כאן אך לנוכח תשובתך אספר לך שהיינו אמורים לנסוע לפראג לפני שבועיים וביטלנו ברגע האחרון עקב המלחמה (הבן חייל). אני מידי פעם בודקת מחירים לעוד שבועיים-שלושה (בתקווה שהכל יסתיים עד אז וכל חיילינו ישובו בשלום הביתה, ונוכל לנקות קצת את הראש ולהוציא את הילדים לחופשה שמגיעה להם). חשבתי לעצמי, אולי נוותר על חו"ל וננפוש בארץ באילת או בצפון באיזה מלון טוב (לא מדברת על היוקרתיים ביותר). המחירים שראיתי פשוט הדהימו אותי. חופשה במלון טוב בארץ , 4 לילות באמצע אוגוסט, תעלה לנו - זוג ושני ילדים (הילדים כבר מעל גיל 12 כך שנצטרך לשלם עליהם מחיר מבוגר) - כ- 8000 ש"ח במקרה הטוב.  חופשה זהה בפראג - כולל טיסה ומלון יוקרתי  5 כוכבים תעלה לנו כ- 10,000 ש"ח. (לא מכניסה כאן הוצאות אחרות כי כל אחד מוציא כסף בחופשה בצורה אחרת, בין אם מדובר באטרקציות, נסיעות, מסעדות, בזבוזים וכדו', והוצאות אלה קיימות גם בארץ וגם בחו"ל).
אני לא מבין
26/07/2014 | 13:56
2
41
בפראג הייתם אמורים לשלם 10000 ש"ח בישראל 8000,אז בישראל עדין יותר זול,תגידי יש שוני בבתי המלון,יכול להיות ,אבל אני לא בטוח שאוגוסט שזה שיא העונה בישראל,הוא גם שיא העונה בפראג,חוץ מזה כמו שאמרתי בפעם הקודמת,נוכח ההבדלים הלא גדולים שציינת,המחיר תלוי גם ,בגורמים אחרים,כמו מה השכר של עובד בפראג,לעומת שכר של עובד ישראלי,האם יש סבסוד ממשלתי שם,האם הארנונה יקרה או זולה,מחירי המזון,ועוד הרבה גורמים (כביסה,חשמל,מים,כשרות),לי אין ספק שהמלונאים וגם בעלי הצימרים בישראל,מתמחרים את החדרים בהתאם לעלויות,ורק אחר כך מוסיפים את הרווח,נכון שגם גורם ההצע והביקוש הם גורמים חשובים,אך ככה זה במדינה קפיטליסטית כמו שלנו,אלה כללי המשחק,ולא יתכן שבכל התחומים הכללים הללו יהיו גורם ורק בענף התיירות לא.כמו שאני תמיד אומר אם מישהו מוכן לשלם 8000 ש"ח ל-4 לילות באוגוסט למה שלא אקח.אגב אני בעל צימר בגליל,ואצלי 4 לילות באוגוסט לזוג עם 2 ילדים שילמו 4200 ש"ח כולל 4 ארוחות בוקר עשירות מאוד (650 ש"ח לזוג ללילה 120 ש"ח לכל ילד עד גיל 14 ארוחת בוקר לזוג 100 ש"ח לילד 30 ש"ח)
אני מסתכלת על כמה אני מוציאה
26/07/2014 | 14:14
1
39
ולא על כמה בית המלון מוציא (זה לא אמור לעניין אותי). ואם אני צריכה להוציא מעל 8000 ש"ח על בית מלון זה מוגזם בעיני ואני מעדיפה להוסיף עוד 2000 ש"ח ולנסוע לחו"ל (אגב המלון שם עולה כ- 3600 ש"ח - 2 חדרים דה לקס). אני מדברת על אותם תאריכים ועל אותם ימים.

לא מעניין אותך כמה בית המלון מוציא,אך ההוצאה היא מרכיב בתמחו
02/08/2014 | 10:53
14
את לא מסתכלת על כמה בית המלון מוציא,אבל מה לעשות ההוצאה של המלון היא המרכיב הכי חשוב בתמחור .אז אם באיזשהו זמן מצאת משהו זול מאד בחו"ל זכותך לנסוע לשם,זה עדין לא אומר שבגלל שבמדינה מסויימת המחיר זול בזמן מסויים,אז כאן בישראל המלונאים יפסידו כסף או לא ירוויחו מספיק ,רק כדי להתיישר,העובדה היא שהמלונות (והצימרים) עובדים רוב השנה,גם כשבטורקיה מוכרים דילים זולים מאד כנראה שהמחיר הוא לא שיקול בלעדי לאנשים רבים
יום פינוק לזוג אשמח להמלצות מהשטח
22/07/2014 | 15:20
1
49
היי
מחפשת לעשות יום פינוק עם ארוחה מסאג או עם לינה ללילה לא חובה..
מחפשת משהו מיוחד עשיר שנותן תמורה ולא כיבוד עשיר שמסתכם בקנקני תה ועוגיות גרנולה שתם זמנן...
איזור טבריה חיפה קיסריה .... כל הקו הזה
תודה
יום פינוק לזוג
23/07/2014 | 13:16
49
ממליצה על אירוח יוצא דופן שחוויתי. מניאנה - חווית שייט ואירוח ימי- זוג שמארח אתכם לחוויה בלתי נשכחת על המים. יש להם אתר. חפשי, אני בטוחה שתהנו.
החלפת דירות ת"א-צפון
21/07/2014 | 18:20
1
73
אנחנו משפחה עם 2 ילדים שגרים במרכז ת"א. נשמח להחליף דירה עם משפחה שגרה במושב או קיבוץ בצפון (פתוחים להצעות), רצוי עם קרבה לבריכה או מקור מים אחר, למשך כשבוע באמצע אוגוסט.
בתמורה אנחנו מציעים את הדירה המהממת והמרווחת שלנו במרכז ת"א, ליד ככר רבין, במרחק הליכה מכל האטרקציות של העיר ומחוף הים.
אנא צרו קשר בפרטי: batel.dinur@gmail.com
יוזמה מעניינת
22/07/2014 | 10:56
34
היי אנחנו זוג עם תינוקת
20/07/2014 | 15:40
87
מחפשים לינה לאמצע שבוע באזור מצפה רמון
יוצאים לנגב לחופשה השנתית שלנו ומעוניינים בדירה ליומיים
ונשמח גם במחיר שפוי..  תודה :) בסביבות אוגוסט..
מחפשת 3 צימרים לליל ששי הקרוב
20/07/2014 | 00:11
60
אנחנו משפחה הכוללת 2 זוגות מבוגרים ועוד זוג הורים+2 ילדים, מחפשים 3 צימרים במקום נחמד ונעים לבלות בו את ששי ושבת (יכולים להגיע רק ללילה אחד בשישי). חשבנו על איזור הכנרת. תקציב: 1800 ש״ח. אשמח להמלצות ...
מחפשת עבור חברים: צימר בגליל עליון ...
18/07/2014 | 18:14
94
הדרישות:
תאריך 10/8 לשלושה לילות
מתאים למשפחה בת חמש נפשות.
עם בריכה פרטית שאינה משותפת לעוד צימרים סמוכים.
אשמח להמלצות מנסיון , בהודעה במסרים.
תודה מראש
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2014 | 11:27
9
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
ראש פינה
14/07/2014 | 20:44
2
132
ערב טוב,
אני מחפשת מקום ללינה בראש פינה לשלושה לילות לשני מבוגרים.
אם יש המלצות - אשמח לשמוע.
מה נחשב המקום המרכזי / הרחוב המרכזי? - מעלה גיא אוני - החלוצים?
האם שם ממוקמות גלריות ומסעדות?

תודה,
וימים שקטים לכולנו
היי
17/07/2014 | 15:50
1
106
אני חזרתי עכשיו מ"מצפה הימים" והיה פשוט מעולה.
גם המחיר מעולה....:-.P
17/07/2014 | 22:30
89
תודה בכל אופן
חופשה
13/07/2014 | 23:26
71
שלום,
עכשיו אנחנו בעיצומו של תהליך חיפוש חופשה, קראתי על טמפלרס מלון בוטיק נראה מקום מדהים
אך מישהו יודע אם זה מקום המיועד גם לילדים וגם קצת המלצות לגבי אטרקציות בחיפה.
תודה
המצלצה למה לעשות בצפון ?
14/07/2014 | 11:42
5
97
טוב אז כעיקרון חשבתי בסופש לקחת BREAK מהחיים שלי
להשכיר אוטו ביום חמישי ופשוט לעלות לצפון...
מכל התוכניות שאפשר לעשות שם יש לי
א. טיול רגלי ליד הירדן,
ב. לאכול בדג על הדן (כן אני יודע המסעדה לא משהו, אבל זה חלום שלי כבר נצח)

יש לכם המלצות למה עוד לעשות בסופש הזה שם שיהיה נחמד ?
פרטים עלינו
שני צעירים,
גיל 25 ו30...
חבר וחברה
פשוט רוצים לעשות כיף ... אני רוצה לחזור לרמת גן ביום שישי בערב או שבת .. בבוקר ולהגיד
זה יהה היומיים הכי טובים שהייתי יכול לעשות..

יש פה המלצות אולי ?

המון המון תודה !
אולי גן גורו?
15/07/2014 | 09:23
73
המלצה חמה
15/07/2014 | 10:48
1
96

המלצה חמה בשבילכם היא לעלות צפונה לכנרת,,,המקום הכי שקט ופסטורלי,,מעבר לכך אתם יכולים גם לקחת דירה נופש בטבריה, שיסגור לכם את הפינה.

http://www.ssiesta.com/
אגמון החולה
15/07/2014 | 19:43
47
מאוד מאוד נחמד שם (יש אגמון החולה ויש שמורת החולה. אני ממליצה כאן על האגמון). אתם יכולים לעשות טיול רגלי מסביב לאגמון, אתם יכולים לשכור רכב גולף, או אפשרות אחרת שאני ממליצה מנסיון היא - השכרת אופניים לזוג (אנחנו שכרנו למשפחה) ואיתם אתם מדוושים מסביב לאגמון.
אפשרות נוספת: רכיבה על סוסים בחוות ורד הגליל שמצפון לכנרת
אפשרות נוספת: טיול ג'יפים
יש המון מה לעשות בצפון
16/07/2014 | 15:22
70
טיול לאורך הירדן - ממליצה על טיילת שביל עמי.
מקומות נוספים - החצבאני מסלול טיול כייפי לימים חמים (המון מים)
צוק מנרה- אפשר ברכבל או אפילו פעילויות אקסטרים,
חורשת טל
תל-דן - מקום שתמיד כייף לטייל בו
ואפשר גם סדנת שוקולד
ועוד..
ועוד...
רק תגיו למה אתם מתחברים
אשתמש גם בהמלצות
21/07/2014 | 18:06
19
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
רנטליין- אטרקציות לאירועים
Rentline- החברה המובילה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה