לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1052010,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

לצפיה ב-'סיפור אמיתי שקרה'
סיפור אמיתי שקרה
05/04/2016 | 05:15
24
יורד אברך מישיבת מעלה למציאות שלנו , ובא לשטן ואומר לו אמרו לי שסופי
לרשת גיהנום , ולפי החישובים שלי מגיע לי אחוזים בארצות הברית ואירופה ,
ואני רוצה את זה לא ברכוש אלא במיליארדים של דולרים .
השטן נתן לו שתי סטירות ושלח אותו לישיבה חזרה .
והסיבות הם כדלקלן :
יורש גיהנום : משמעו שאין לך אור מקיף ואתה רק מקבל את העצמיות הרוחבית של פנימיותך החוצה .
אבל אצל התלמידי חכמים הוא רוצה אחוזים מהמציאות .
אחד אחר הגיע ודרש לפגוש את השטן כדי לברר מה מגיע מהמציאות כי הסבירו לו בישיבה שגהינום זה פה בלמטה לפי פירוש הזוהר , והוא רוצה לדעת מה הוא יורש .
רק בעמינו ....
דוד

לצפיה ב-'שבת שלום ומבורכת לכולם '
שבת שלום ומבורכת לכולם
01/04/2016 | 18:21
4
9
לצפיה ב-'שבוע טוב'
שבוע טוב
03/04/2016 | 22:03
3
3
לצפיה ב-'שבוע טוב ומבורך..'
שבוע טוב ומבורך..
04/04/2016 | 11:46
2
9
מרגישים שפסח קרב ובא.. לא?
לצפיה ב-'כל יום יש'
כל יום יש
04/04/2016 | 20:34
1
7
איזה פסח קטן , עוד לא התחלנו עם הנקיונות .
את האביב כבר מרגישים .
דוד
לצפיה ב-'בהחלט '
בהחלט
05/04/2016 | 00:39
לצפיה ב-'אל תתלבטו, תרגישו'
אל תתלבטו, תרגישו
31/03/2016 | 16:04
2
171
אנשים רבים לא בטוחים, אם עליהם להישאר עם בן/בת הזוג הנוכחית, האם להחליף מקום עבודה, מה כדאי להם ללמוד, האם בכלל להתחיל ללמוד עכשיו, האם כדאי לעבור דירה, האם להחליף מקצוע, מדוע הם מרגישים כה אומללים, וכו'.

המון פעמים אנו נמצאים במצבים בהם עלינו לקחת החלטות, אבל מאחר ואין לנו מספיק מידע ורמת אי הוודאות גבוהה, אנו עומדים מתלבטים, ולעיתים אף מגיעים למצב של לחץ וחרדה בלתי נסבלים, ועוד יותר מתסכל, נשארים תקועים בלי להחליט שום דבר.

לא אחת הגיעו אלי אנשים שביקשו ממני לתקשר להם מה עליהם לעשות. ובכל המקרים כאשר תקשרתי להם מה ההדרכה הגבוהה ממליצה להם לעשות, הם אמרו לי שזה בדיוק מה שהם חשבו.
אז איך באמת הם ידעו זאת?
לצפיה ב-'אני חושבת שזה נושא בעייתי.'
אני חושבת שזה נושא בעייתי.
11/04/2016 | 01:34
1
8
במיוחד לגבי זוגיות. אני חושבת שלפעמים אי אפשר להרגיש את התשובה הנכונה כי פוחדים ושנית אני חושבת שלפעמים גם קשר לא טוב יכול להפוך לטוב ולא תמיד כדאי לעזוב מהר כל כך. ולא יודעת זה בעייתי. לא תמיד אבל ניתן להרגיש מה נכון לעשות וגם זה משהו שיכול להשתנות אני לא חושבת שיש רק תשובה אחת אם המצב הרע נמשך ונמשך בלי נסיונות שינוי אז כן אני מניחה שיש גבול לכמה אפשר לסבול אבל זה לא אומר שאי אפשר היה לשנות את המצב
לצפיה ב-'השאלה היחידה שאני לא מאמינה שצריך לשאול מתקשרים'
השאלה היחידה שאני לא מאמינה שצריך לשאול מתקשרים
11/04/2016 | 01:34
9
זה השאלה שקשורה להאם להשאר עם בן הזוג או לא. זו השאלה היחידה מבין כל השאלות שלדעתי מתקשרים בעיקר דופקים אותה. אני לא מאמינה שמתקשרים יכולים לדעת את התשובה וגם אם כן הם יראו רק נקודה צרה ולדעתי הם עלולים לקחת את הבחירה של האדם לדעתי עדיף למתקשרים לא לענות על שאלות כאילו
לא יודעת להסביר את זה טוב אבל מהניסיון שלי מוטב שלא יענו על כך

לצפיה ב-'כאשר אתה מרגיש מאובן'
כאשר אתה מרגיש מאובן
31/03/2016 | 11:58
24
קנה שום חי הביתה זה יעורר חיים בכל עניין בצורה איטית ומבוקרת ולאט לאט יהיה שינוי ויותר חיים ,
עכשיו העונה , יש בשוק אחלה שום חדש .
דוד
לצפיה ב-'ערפדות אנרגטית.....?'
ערפדות אנרגטית.....?
28/03/2016 | 17:39
6
43
שלום ותודה רבה על הפורום המלמד והמעשיר.
לפני כשבוע היו אצלי הורי לביקור  של שעתים לערך. בסוף הביקור חשתי מרוקנת כוחות- מה שהמשיך עד עתה- תחושה כאילו מצצו ממני את כל האנרגיה ואין לי כוחות להמשיך, והראש והסינוסים כואבים. בוכה הרבה אחרי זמן רב של יובש.  . זו הסיבה שהחלטתי להמנע לחלוטין מביקורים בבית ילדותי- שהרגשתי שיש בו שדים ישנים וזכרונות רעים ולא מיטיבים- וגם קושי להשען על קשר מיטיב שהם- מתוך הקשיים שלהם אינם מסוגלים לנהל מולי. הם לא אנשים שליליים פשוט חלשים, פסיבים, עייפים, קורבניים, חרדתיים, מקובעי חשיבה  ובלתי מודעים- לא דמויות שהיה  אפשר בעבר או בהווה להשען עליהם או לשאוב מהם כוח- ובכל זאת מצליחים לערער לי את הנשמה בכל מפגש עימם.
אני מרגישה די אובדת עצות כי מצד אחד חשוב לי בשבילם כן לשמר איכשהו את הקשר מצד שני אפילו בביקורים שלהם אחת לחודש וחצי- חודשיים התחושה היא קשה שגורמת לי ממש לאפיסת כוחות.
זו לא מילה, משפט או תוכן שהיו שם- זו פשוט הנוכחות האנרגטית שלהם שמעיקה. אציין שכשנמצא בן משפחה נוסף איתי- המפגש עימם הרבה יותר נוח ולא מציף ואפילו חיובי. אבל ההסתברות הזו מתאפשרת רק לעיתים נדירות. אני מודעת לכך שגם ביומיום אני מיכל המושפע מאנרגיות של הסביבה- לטוב ולרע.

אנסה למקד את שאלתי:
1. כיצד אני יכולה  לערוך בעצמי טיהור אנרגיות לבית ולנפשי אחרי ביקור כזה...?
2. כיצד אני יכולה לבצע הגנות (אשמח לטכניקות) שיעזרו לי למנוע כניסה של אנרגיות לא טובות של אחרים לתוכי.
3. כיצד אפשר לנהל קשר כזה במגבלות הנתונות ובכל זאת לא להפגע...? האם להפסיק לארח אותם? מצד שני להגיע אליהם אינני מסוגלת כי הבית כולו נחווה כמו שדה מוקשים אנרגטי ואני מתחילה להרגיש שאני עלולה להתפוצץ עליהם בכל רגע- בייחוד ככל שזמן הטיסה שם הולך ומתמשך.
אציין שהם באמת באים מכוונות טובות אני פשוט כועסת על עצמי וחשה אשמה שאין לי אפשרות להכילם. הם בכל זאת אנשים מבוגרים ואני כן רוצה לכבד אותם ולתת להם הרגשה טובה ולהיות איתם עם אנרגיות טובות- למרות שבפועל יש הרבה אחים אחרים שגרים לידם ומבקרים אותם תכופות. התחזוקה הרגשית שלהם בפירוש לא מוטלת עלי והם לא תלויים בי- אחרת הייתי הרבה יותר אקטיבית ויוזמת ביקורים בעל כורחי. אני יודעת שללכת על בטוח זה לחלוטין לשמור על עצמי ולהמנע- אבל אני לא בטוחה שזה בטווח הארוך פתרון טוב לשני הצדדים.
מצד אחד יש אותם-
מצד שני אותי- גם אני ישות שצריך להיטיב עימה בעולם, ואם אני לא אדאג לי אף אחד אחר לא ידאג:(
הרבה תודה:)
לצפיה ב-'כד קטן שמונה ימים שמנו נתן '
כד קטן שמונה ימים שמנו נתן
28/03/2016 | 21:38
1
27
האור הפנימי קטן ומוקטן יותר מהדרמה והקארמה שמייצגים ההורים ,
וכל המטען של הזכות אבות ואמהות וחשיבותם הקיומית שמובילה לדרך מצומצמצת אך בטוחה .
זה סוגיה של אורות פנימיים קטנים אשר במרחב הרוחני שלהם שבא לביטוי בחיצוני יותר ,
זה מתבטא בפסיכולוגיה המייצגת קארמה ודראמה הסוגרת ומביאה ראיה של תכלס תהומי ומה כל דבר אומר שסוגר עליך ברמה הפסיכופיזית , וגורם לריקון אנרגיה .
מספר אופנים להתמודדות .
1) קריאת פרשות פתוחות ותהילים (3 פרקים) לתקופה קצרה לחיזוק האור הפנימי והגדלתו .
2) לעסוק בפעילות ספורטיבית ,
3)ונקות את הבית מאבק ורצפות .
4) כביסה של בגדים ובדים שיושבים הרבה זמן .
5) הדלקת נירות בכל חדר שהיו , כדי להגביר את אורם של ההורים לתת לו לבוא כביטוי מעצים ומחזק .
6)הדלקת קטורת כדי לטהר ולתת לאנרגיה חדשה להיכנס .
7) לעשות אמבטיה או מקלחת לרבע שעה לפחות .
8) לאכול פירות וירקות .
9) שינה מסודרת ולא מופרעת .
וזה יהווה התחלת מומנטום של האנרגיה שלך שתיגדל ותתעצם .
ופעם הבאה , לזכור שזה חלק מהתמודדות הפסיכופיזית , של ביטויי הפנים חוץ והקארמה דרמה , של לקחים משפחתיים על פני הרבה מאוד זמן כולל השגחה .
ואזי חיזוק הפנים חוץ בהצעות שהצעתי ,
כדי לגדל את האור הפנימי ולהתמיד עד שאת מגיעה למצב בו האור הפנימי שלך חזק מספיק ואת לא צריכה עוד מישהוא ,כדי שיהיה נעים וקולח עם הוריך , ולהכניס מיצידך המון אהבה כלפיהם וסובלנות עם עוצמה שקטנה שגודלת וניבנית אצלך .
בהצלחה
דוד
לצפיה ב-'כתבת מאוד יפה ומעניין!'
כתבת מאוד יפה ומעניין!
29/03/2016 | 19:29
7
לצפיה ב-'מתנה ענקית להתפתחות וצמיחה'
מתנה ענקית להתפתחות וצמיחה
29/03/2016 | 08:49
26
שאלה יפה. 
יתכן כי הורייך  מעירים בך כל מיני אמונות שהוטמעו בך שאת לא אוהבת ומתנגדת לקיומם (חולשה, פאסיביות, עייפות, קורבניות, חרדתיות, וכו') לכן הנוכחות שלהם מעוררת בך התנגדות. 

היתרון בנוכחותם, שהם משקפים לך משהו בתוך עצמך שאת צריכה להתפתח ולצמוח ממנו. 

שיהיה בהצלחה, יש לך מתנה ענקית לשינוי פנימי שיביא להתפתחות וצמיחה.

להלן התשובות על שאר השאלות:
לצפיה ב-'טיהור הנפש וטיהור בתים '
טיהור הנפש וטיהור בתים
29/03/2016 | 09:21
23
טיהור הנפש -יש לך הזמנה לנקות את כל האמונות האלה שאת לא אוהבת שיושבות בך שהם מפעילים אצלך בתת המודע, וכן לבדוק בנוסף איזה תפקיד נתת להם בחיים שלך שמשרת אותך ואת זה לשחרר, וכן הייתי בודקת גם קשרים מגלגולים קודמים ומה ההשלכות שלהם על הנשמה שלך ומשחררת אותך גם משם. 

טיהור הבית - אם את יודעת להתחבר לתדר תטא ולטהר את הבית אנרגטית באמצעות מחשבה אז יופי, אחרת יש את השיטות הרגילות כמו עישון מרווה, או שטיפה במי ים/מלח וכיוב'. 
לצפיה ב-'שחרור מתקפות אנרגטיות'
שחרור מתקפות אנרגטיות
29/03/2016 | 09:22
22
כדי למנוע כניסה של אנרגיות של אחרים לתוכך, זה מצריך טיפול אנרגטי שבו ישחררו ממך את השירות שזה עושה לך.
לא יקרה לנו שום דבר שלא משרת אותנו באיזשהו אופן.
וכן לשחרר את האמונות שיושבים בתת המודע שלך בגינם זה מתאפשר.
אחרי זה עושים שליפה של כל המתקפות האנרגטיות ומורידים הגנות.  
לצפיה ב-'אז איך מסתדרים עם הביקורים'
אז איך מסתדרים עם הביקורים
29/03/2016 | 09:24
17
כדי לשרוד את הביקורים בשלום, תצטרכי קודם להשתחרר מכל הדברים שהם מביאים איתם שמפעילים אותך. יש טיפולים אנרגטיים מדהימים שעושים בדיוק את השחרור הזה וכל מה שנאמר בתשובות הקודמות.
ואז תראי לתדהמתך, שאת לא מופעלת מנוכחותם יותר. תחושי הקלה, התרחבות ואדישות לנוכחותם. 

לצפיה ב-'האם לדעתכם אור מהאח הגדול באמת מכשפה?'
האם לדעתכם אור מהאח הגדול באמת מכשפה?
28/03/2016 | 15:02
3
25
לצפיה ב-'אני לא צופה בזה'
אני לא צופה בזה
28/03/2016 | 21:28
16
לצפיה ב-'אמנם היא בעלת אישיות לא נעימה'
אמנם היא בעלת אישיות לא נעימה
31/03/2016 | 22:21
26
[ עניין של טעם אישי כמובן]
אך בין זה ובין לכנותה מכשפה...
לצפיה ב-'מה הקשר למיסטיקה? ומה אכפת לך?? היא חברה שלך??'
מה הקשר למיסטיקה? ומה אכפת לך?? היא חברה שלך??
11/04/2016 | 01:31
9
לקחת את זה אישית כאילו היא משפיעה על החיים שלך מעבר להבהוב במסך הטלויזיה
לצפיה ב-'התלבטות.......'
התלבטות.......
24/03/2016 | 09:46
1
44
 לפני יותר משנה התחלתי לסחור באנטרנט ואני מרגישה שכרגע אני עומדת במקום מהבחינה הזאת,כלכלית זה לא נותן לי הכנסה שאני יכולה להתקיים רק ממנה והשאיפה היא כן לעבוד מהבית בסופו של דבר. בתקופה האחרונה נחשפתי לעוד קונספט דיי אחר ממה שאני עושה כרגע אבל כן מתעסק באנטרנט ופרסום.אני לא יודעת אם ללכת על זה ולשלם על הקורס הזה וללמוד עוד פעם משהו חדש או להשאר בתחום ההוא שבו אין התקדמות עד כה.
שני הקולות שיש לי בראש זה כן אחד חזק ללכת על זה ,אבל מצד שני יש לי עוד קול שאומר התחלת עם משהו שלא הגעת ליעד שרצית אז למה סתם להתחיל בעוד משהו שייקח ממך אנרגיות ותשלמי סתם ועוד פעם לא תראי תוצאות.
עזרה בקשה(:
לצפיה ב-'הבנת התקיעות'
הבנת התקיעות
24/03/2016 | 22:51
21
מאחר וקצת קשה לענות על זה, כי לכל אדם מתאים משהו אחר ויש את השיקולים והמשאבים שלו... אבל בכל זאת עלה בדעתי שאולי לפני החלטה כלשהי, תבחני מה בדיוק מביא לתקיעות הזו שאת מתארת. 
אולי אם תביני את זה, תעברי למידה מסוימת ואולי תשני התנהגות/גישה/וכיוב' ואף תראי תוצאות.
כדאי לעשות זאת על מנת שתימנעי לחזור על אותן טעויות גם אם תבחרי לעשות את הקורס החדש.
לצפיה ב-'שאלה לגבי הבן'
שאלה לגבי הבן
22/03/2016 | 10:20
3
60
יליד 10 במרץ 1984 מתייסר מדוכא לא מרוצה משמו הפרטי וכו'...  מה קורה. איפה טעינו?..
לצפיה ב-'טיפול/יעוץ פסיכולוגי או דומה יכול לענות ולפתור את הבעיה'
טיפול/יעוץ פסיכולוגי או דומה יכול לענות ולפתור את הבעיה
22/03/2016 | 10:58
15
לצפיה ב-'מומלץ טיפול הוליסטי'
מומלץ טיפול הוליסטי
22/03/2016 | 22:55
29
אתם לא צריכים לקחת אשמה או אחריות, שכן זה בוודאי לא ישרת את הבן שלכם או אתכם.
הייתי ממליצה לקבל טיפול הוליסטי שיסיר ממנו את מה שמעכב אותו מהשורש, ישחרר אמונות שמעכבות ומדכאות אותו ויעזור לו להרפות מאירועים/זיכרונות מהעבר שהוא עדיין מחזיק שנותנים לו תירוץ (לא מודע כמובן) לא להתקדם.  
אחרי הניקוי של כל זה, הייתי ממליצה באותו תהליך לאפשר לו לראות את נתיב ההגשמה שלו שבו יתחבר לעצמי שלו, ויעשה משהו שיאיר אותו ואחרים.  
ובעצם להביא אותו למקום שבו יהיה מאושר גאה ושלם עם עצמו ומי שהוא. 
לצפיה ב-'הבחור בכל זאת בן 32. לא הגיע הזמן להתגבר ולהתקדם?'
הבחור בכל זאת בן 32. לא הגיע הזמן להתגבר ולהתקדם?
24/03/2016 | 13:44
22
האם מצוי בזוגיות יציבה?
האם למד?
האם מועסק ומתפרנס למחייתו?
לצפיה ב-'לספקנים '
לספקנים
22/03/2016 | 00:06
30
אני תמיד נזכר בסרט המצויר , בו התרנגול משחק אם האפרוח מחבואים ,
והתרנגול עומד מאחורי עץ ומחכה שהאפרוח ימצא אותו ,
רק האפרוח מוציא דף חישובים וסרגל ופותר משוואה מתמטית הנדסית ,
לוקח עת חפירה ומתחיל לחפור , והתרנגול צועק לו " צ'יקן צ'יקן , ולא מבין מה האפרוח עושה , ואז פתאום תוך כדי חפירה התרנגול כמו מכלום נעלם מאחורי העץ ומופיע על העת החפירה של האפרוח , התרנגול המום אומר צ'יקן צ'יקן .
ודי לחכם ...
דוד
לצפיה ב-'חוויה רוחנית למרות הרציונליות של בעל החוויה'
חוויה רוחנית למרות הרציונליות של בעל החוויה
20/03/2016 | 16:25
15
53
אבא שלי טלפן אלי היום וסיפר שאתמול (שבת) הוא שכב במיטה במהלך היום לנוח ונרדם.
כשהתעורר והוא עדיין במיטה מטושטש עדיין מהשנה הוא ראה את אמי ז"ל שנפטרה לפני כחודש, יוצאת מהחדר שלה על כיסא גלגלים (אליו היתה מרותקת ב- 5 השנים האחרונות לחייה), מנפנפת לו בידה לשלום וממשיכה לכיוון הסלון.
בחייה המסלול מחדרה לסלון או למטבח היה מסלול יומיומי, למעט הנפנוף לשלום.
החיים לצד אבי לא היו פשוטים ואמי נאלצה לשתוק, לוותר, להבליג ולהתפשר לאורך השנים.
ועכשיו היא בכל זאת באה וניפנפה לו לשלום.
אבי שהוא אדם רציונלי ולא מאמין שנשאר משהו אחרי המוות היה נסער מאוד. כי מה שהוא ראה מבחינתו היה מוחשי ממש. שניות בודדות ובכל זאת מוחשי.
לצפיה ב-'עניתי לך על זה קודם '
עניתי לך על זה קודם
21/03/2016 | 21:03
32
במקום השני שכתבת זאת..
לצפיה ב-'הינה זה שוב... איפשור החושים המטאפיזיים'
הינה זה שוב... איפשור החושים המטאפיזיים
21/03/2016 | 21:05
13
30
כאשר נמצאים בתדר אלפא או תטא אכן ניתן לראות נשמות, זה בדיוק מה שקרה לו. היא אכן היתה שם והוא הצליח לראות אותה עוברת, עד שהוא התעורר ממש והמוח שלו חזר שוב לתדר בטא.
לצפיה ב-'תודה קרן, תשובתך מעלה בי שאלות נוספות - אשמח לתשובה'
תודה קרן, תשובתך מעלה בי שאלות נוספות - אשמח לתשובה
21/03/2016 | 23:18
1
21
האם הנשמה נשארת באותו מקום, דהיינו בבית היכן שגרה עד שנפטרה?
האם הסיבה שאבי ראה אותה, כי היא/הנשמה/אמי ז"ל רצתה שהוא יראה אותה?
נפנוף היד לשלום היה לגמרי לא אופייני ליחסים בין אבי לאמי - מה המשמעות של נפנוף היד לשלום? האם זה היה מכוון?
כתבת שאדם חי צריך להיות בתדר אלפא או תטא כדי לראות נשמה - באיזה תדר הנשמה צריכה להיות כדי לראות את האנשים החיים?
האם העובדה שהיא היתה בבית אומרת שהיא עלולה להיתקע שם? או שבמקביל היא יכולה גם להתחבר לאור הגדול/ למקום בו היא אמורה להיות כפי שתיארת באתר שלך.
האם הנשמה יכולה להתגלות/להראות/להישמע גם למי שלא גר באותו בית איתה אלא גר במקום אחר?
אשמח להבהרות בנושא.
תודה
לצפיה ב-'סיפורן של נשמות'
סיפורן של נשמות
22/03/2016 | 22:36
26
לא בהכרח הנשמות שוהות בבית בו הן נפטרות. ולא בהכרח הן תקועות שם. כל מקרה לגופו. 
הנשמה אכן יכולה להתגלות גם במקומות אחרים במקביל.
לצפיה ב-'שאלה נוספת חשובה בעיני - מאחר והנשמה היא מחוץ לגוף'
שאלה נוספת חשובה בעיני - מאחר והנשמה היא מחוץ לגוף
22/03/2016 | 08:08
10
22
למה הנשמה מופיעה כאילו היא עדיין נכה, כמו במקרה של אמי שהיתה רתוקה לכיסא גלגלים ב- 5 השנים האחרונות לחייה?
כלומר, למה היא לא מופיעה כמו בימים שהיתה שלמה ועמדה על שתי רגליה?
או למה היא לא מופיעה במיטבה הבריאותי או בצעירותה?
לפני שנים לאחר שסבתא שלי נפטרה - כעבור זמן חלמתי עליה, בחלום הופיעו פניה כפי שנראתה בימיה הטובים, רק פנים - שמחתי לראות אותה, שאלתי מה שלומה? היא ענתה לי: טוב או בסדר - לא זוכרת בדיוק. אבל התחושה היתה שהיא נמצאת במקום שטוב לה.
החלום היה קצר אבל השאיר תחושה טובה.
שמעתי גם על אנשים שחוו מוות קליני והם ראו את עצמם במצב גופני טוב, ללא נכות עם היתה כזו בחייהם.
אפילו אדם שנולד עיוור,  בשעת מוות קליני הצליח לראות את הסביבה, כשהוא חזר לגופו, חזר לחיים הוא עדיין היה עיוור אבל זכר את מה שראה.
וחזר לשאלתי: למה הנשמה שלי אמי כשאבא שלי ראה אותה הופיעה על כיסא גלגלים, כמו בשנותיה האחרונות, ולא על רגליה כמו בימיה הטובים/רוב חייה.
אשמח לתשובה.
תודה.

האם הנשמה כשהיא נמצאת בסביבה יכולה לשמוע את החיים? האם הנשמה יכולה לדעת מה מרגישים החיים כלפיה, כלפי המוות שלה גם אם הם לא נמצאים בביתה, אלא בבית אחר? האם הנשמה יכולה להיות בו-זמנית בכמה מקומות?
לצפיה ב-'היפרדות הנשמה מהגוף'
היפרדות הנשמה מהגוף
22/03/2016 | 22:39
9
25
אומרים שהנשמות בוחרות איך להראות. אז היא בחרה איך להראות את עצמה כך. 
אנשים שנפטרו מוות קליני, נשמתם מתנתקת מהגוף לכן אין הם חווים כאבים פיזיים שהיו להם בעודם בגוף פיזי. 
הנשמה אכן יכולה לשמוע ואף להיות נוכחת בקרב האנשים החיים. וגם להרגיש את תחושותיהם. 
לצפיה ב-'תודה קרן על כל התשובות - 3 שאלות נוספות - תודה'
תודה קרן על כל התשובות - 3 שאלות נוספות - תודה
23/03/2016 | 14:52
8
13
1. האם הנשמה יודעת שראו אותה? (כל מי שראה אותה, במקרה הזה אבא שלי).

2. אם הנשמה היתה בגלגולים קודמים היו לה צורות שונות - האם הנשמה יכולה להופיע גם בגוף כלשהו מגלגולים קודמים? או שתמיד היא מופיעה בגוף מהגלגול האחרון שלה?

3. האם הנשמה בוחרת למי או מתי להעביר מסר בהתגלות מטפיסית, או דרך חלום וכד'?
לצפיה ב-'עולמן של נשמות'
עולמן של נשמות
23/03/2016 | 22:35
7
23
כן, הנשמה יודעת שרואים אותה, במקרה שלכם היא גם ידעה שיהיה קשה לאבא שלך להאמין. בזה שנופפה לשלום היא כאילו עשתה מעין ניסיון לבחון אם ביכולתו לראות אותה בזמן המדויק הזה של חצי עירות. זה הזמן בד"כ בו פתוחים לראות ולקבל מסרים. 

הנשמה לא תופיע במראה שהיה לה מגלגול אחר, שכן אז לא יזהו אותה, מי שמכיר ומצליח לראות אותה. לכן תופיע איך שנראתה בגלגול הזה, לאנשים מהגלגול הזה. 

הנשמה יכולה לבחור למי להעביר מסר, הבעייתיות היא יותר אצל מקבל המסר שלא בהכרח פתוח לקבל את המסר, יכול להקשיב למידע, או לחלום אותו.

לצפיה ב-'המון תודה קרן עוד שאלה '
המון תודה קרן עוד שאלה
24/03/2016 | 12:36
6
15
האם נשמת המת מבינה דברים או רואה דברים שלא הצליחה להבין או לראות בהיותה בחיים?
דהיינו, האם הנשמה מסוגלת להבין או לראות ראייה רחבה יותר את הסיבות לויכוחים/עימותים/סכסוכים/אי הסכמות שהיו כשהיתה חיה, עם הסובבים אותה?
האם הנשמה מסוגלת לסלוח או לקבל זווית ראייה אחרת/נוספת/מבינה יותר?
תודה
לצפיה ב-'הזדככות הנשמה'
הזדככות הנשמה
24/03/2016 | 22:55
5
24
אכן כך, נשמת המת מבינה ורואה דברים שלא הצליחה להבין או לראות בעודה בחיים. לנשמות יש פרספקטיבה רחבה יותר על המצב ומה האנשים הקשורים עושים וחושבים על מצב מסוים.  כמו כן הם עוברים תהליך הזדככות ולמידה שמנקה מהם כעסים ומשקעים ומביא אותם לתדר של אהבה טהורה.
לצפיה ב-'תודה קרןמקווה שאמי משתחררת מכעסים ומוקפת אהבה'
תודה קרןמקווה שאמי משתחררת מכעסים ומוקפת אהבה
25/03/2016 | 17:23
9
היום אחי סיפר לי שהוא ראה אותה בחלום, מבחינתו חלום מוזר,היא ישבה על כיסא גלגלים ביציאה מהשירותים בבית, הוא רץ אליה, ביקש ממנה שתיקח אותו איתה ואז היא נעלמה לא באופן מיידי, אלא בהתפוגגות איטית בצורת טיפות נעלמות.
שבת שלום
לצפיה ב-'חלום של אחי (שטיפל באמי בשנים האחרונות)'
חלום של אחי (שטיפל באמי בשנים האחרונות)
25/03/2016 | 18:32
3
16
היום אחי, סיפר לי שחלם על אמי חלום מוזר. (אחי טיפל באמי כל שנות מחלתה, בשנתיים האחרונות גר איתם בבית, וממשיך לגור בבית עם אבי, כדי להשגיח עליו).
בחלום הוא רואה את אמי בכיסא הגלגלים ביציאה מהשירותים, הוא ניגש אליה או רץ אליה, אומר לה: "אמא קחי אותי איתך" ואז הדמות שלה הופכת לטיפות ומתפוגגת.
היה קשה לו להסביר בדיוק אבל הוא הרגיש שהוא קרוב ורחוק בו-זמנית כאילו משהו חסם אותו מלהתקרב.

לצפיה ב-'פירוש החלום'
פירוש החלום
27/03/2016 | 08:34
2
18
הפרשנות הבאה עולה מתחושה שלי.. תשאלי את אחיך אם זה מדייק לו, הוא בוודאי יידע..
בתחושה שלי,  זה שהיא מתפוגגת ונעלמת, היא פשוט אומרת לו שזה עדיין מוקדם בשבילו...
ההתפוגגות לטיפות דווקא, נראה לי כמו דמעות שלה שהיא צריכה לעזוב אותו וללכת..
עולה מהוויה שלה מסר מאוד גדול של תודה עבור כל מה שעשה בשבילה..
לצפיה ב-'תודה קרן '
תודה קרן
27/03/2016 | 10:34
1
13
אחי אמר שמבחינתו החלום היה מוזר. הוא התעורר מהחלום הזה.
הוא גם לא יכול היה לחזור על כל פרטי החלום.
ברור שהיא מודה לו, הוא עשה בשבילה מעל ומעבר והיה שם בשבילה כל הזמן.
יכול להיות שהטיפות הן דמעות שלה.
שוב תודה קרן
לצפיה ב-'באהבה '
באהבה
28/03/2016 | 14:49
4
לצפיה ב-'שבוע דיון רוחני בנושא סבלנות, סובלנות, שלום וקבלת האחר'
שבוע דיון רוחני בנושא סבלנות, סובלנות, שלום וקבלת האחר
20/03/2016 | 16:15
11
29
אני לא יודעת כמה ממכם שמעו, אבל מספר מקובלים ואנשי רוח דתיים הכריזו השבוע הזה על 3 ימי צום, כמו שעשתה אסתר המלכה, כדי שהמצב הבטחוני ירגע. הם הציעו בנוסף שאנשים שלא יכולים לצום 3 ימים יצומו חלקית (אני למשל החלטתי לצום בין הארוחות ) או שיעסקו יקראו וידונו בדברי רוח.

קטונתי מלהגיד האם 3 ימי צום זה מה שיפתור את שפיכות הדמים בארץ. ומן הסתם אני לא אצום. עם זאת אני כן רוצה לקחת את העיצה השניה שלהם, לעסוק, לקרוא ולדון בדברי רוח הקשורים לנושא הסבלנות, סובלנות, שלום וקבלת האחר.

אתם מוזמנים לקחת את הדיון הזה למקום שלכם, להעלות ציור, מחשבה, דיעה, סיפור, אולי אפילו לדבר על מגילת אסתר, או כל דבר אחר שעולה בראשכם. (תשרשרו הודעות לפה)

בבקשה לא להעלות פה דיעות פוליטיות ולא להתחיל להאשים אחרים, האשמת האחר זוהי לא דרך הרוחניות.

ולאלו השואלים למה אני בכלל הולכת עם הזרם הזה ומחליטה לפתוח שרשור בנושא, אני מכירה את העוצמה של תפילת נשים. אני מאמינה שאנרגיה טובה שמשודרת על ידי הרבה אנשים ביחד מביאה תוצאות. אז גם אם אתם לא משתתפים ורק קוראים, גם אז אתם חלק מאותה האנרגיה.

נפתח שרשור דומה בפורום טארוט, בו הדגש הוא דיון עם הקלפים, הפורום שם לא הכי פעיל לאחרונה, אבל מי שרוצה להכנס ולהציג קלף שהוא מתחבר אליו וקשור לדיון מוזמן http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/121/18048469...

אז שיהיה לנו דיון פורה מעשיר ותורם!

לצפיה ב-'כתבתי הודעה נפרדת לפני שראיתי הודעה זו - חוויה רוחנית מאתמול'
כתבתי הודעה נפרדת לפני שראיתי הודעה זו - חוויה רוחנית מאתמול
20/03/2016 | 16:31
4
17
אבא שלי טלפן אלי היום וסיפר שאתמול (שבת) הוא שכב במיטה במהלך היום לנוח ונרדם.
כשהתעורר והוא עדיין במיטה מטושטש עדיין מהשנה הוא ראה את אמי ז"ל שנפטרה לפני כחודש, יוצאת מהחדר שלה על כיסא גלגלים (אליו היתה מרותקת ב- 5 השנים האחרונות לחייה), מנפנפת לו בידה לשלום וממשיכה לכיוון הסלון.
בחייה המסלול מחדרה לסלון או למטבח היה מסלול יומיומי, למעט הנפנוף לשלום.
החיים לצד אבי לא היו פשוטים ואמי נאלצה לשתוק, לוותר, להבליג ולהתפשר לאורך השנים.
ועכשיו היא בכל זאת באה וניפנפה לו לשלום.
אבי שהוא אדם רציונלי ולא מאמין שנשאר משהו אחרי המוות היה נסער מאוד. כי מה שהוא ראה מבחינתו היה מוחשי ממש. שניות בודדות ובכל זאת מוחשי.
לצפיה ב-''
21/03/2016 | 10:02
8
ניראה שאמא שלך החליטה להפרד ממנו כמו שצריך.
יופי של סיפור!
לצפיה ב-'יכולת לראות נשמות'
יכולת לראות נשמות
21/03/2016 | 20:20
2
19
נכון מה שתארת, הוא אכן ראה שעדיין היה מטושטש.
כאשר נמצאים בתדר אלפא או תטא אכן ניתן לראות נשמות, זה בדיוק מה שקרה לו. היא אכן היתה שם והוא הצליח לראות אותה עוברת, עד שהוא התעורר ממש והמוח שלו חזר שוב לתדר בטא.
לצפיה ב-'תודה קרן - האם הנשמה בוחרת שיראו אותה?'
תודה קרן - האם הנשמה בוחרת שיראו אותה?
21/03/2016 | 23:23
1
11
האם הנשמה יודעת שרואים אותה?
האם הנשמה יכולה לנדוד גם למקומות אחרים בהם היא לא גרה לפני שנפטרה?
האם נפנוף היד לשלום היה מכוון? האם הנשמה נשארת בבית בו גרה עשרות שנים או שהיא ממשיכה למקום אחר ורק באה לבקר?
שמעתי בסרטים על נשמות שנתקעו בבתים שלהם, זה די מפחיד, במיוחד אם הבית יימכר בעתיד ויעבור לאנשים שאינם בני המשפחה של הנשמה.
אשמח לקבלת תשובות.
לצפיה ב-'עניתי לך במקום האחר ששאלת את השאלות האלה'
עניתי לך במקום האחר ששאלת את השאלות האלה
22/03/2016 | 22:42
6
לצפיה ב-'מה דעתכם? '
מה דעתכם?
21/03/2016 | 10:53
5
8
האם קבלת האחר על ידי מאפשרת לאחר לקבל אותי?
האם נתינה לאחר פותחת אותי לקבל מהאחר? (לא חייב מאותו בן אדם)
לצפיה ב-'קבלת האחר מהדהדת לאחרים מסביב'
קבלת האחר מהדהדת לאחרים מסביב
21/03/2016 | 20:35
4
10
בתחושה שלי, קבלת האחר על ידי לא בהכרח מאפשרת לאחר לקבל אותי, זה דיי תלוי ברמת ההתפתחות שלו. אעפ שמתרחש הדהוד לסביבה כאשר אני משנה את ההסתכלות שלי וזה מאפשר אולי יחסי שלום :)
מטיפולים שעשיתי לאנשים שרצו לעבוד על קשר לא טוב שהיה להם עם בן משפחה, זה איפשר הסתכלות רחבה על האחר, ולכן איפשר גם סליחה וקבלה. באופן ישיר זה הדהד לאחר והביא להתמרה של יחסים. 

לצפיה ב-'נכון'
נכון
21/03/2016 | 22:21
3
6
בגלל זה כתבתי קבלת האחר פותח את האופציה שהאחר יקבל אותי, אבל לא בהכרח אותו ה"אחר" פשוט הסברת את זה יותר טוב
לצפיה ב-''
22/03/2016 | 22:44
2
2
לצפיה ב-'מה מקומה של קבלת האחר בזמן מלחמה?'
מה מקומה של קבלת האחר בזמן מלחמה?
23/03/2016 | 10:44
1
10
מהו השיעור שלנו בזמן מלחמה? מהו השיעור הקולקטיבי ומהו השיעור (או מהם האפשרויות  לשיעורים) הפרטי?
לצפיה ב-'להתעלות על האגו'
להתעלות על האגו
23/03/2016 | 22:41
6
לדעתי, השיעור הקולקטיבי בזמן מלחמה, הוא להתעלות על האגו.
וזה גם השיעור הפרטי. 
לצפיה ב-'איך בדיוק מדמיום עובדים?'
איך בדיוק מדמיום עובדים?
20/03/2016 | 13:55
3
45
ממתי שינו את שם הפורום למיסטיקה?

אני יודע אנשים שנחנים בכישרון ר"מ וטלפתיה לא יכולים להיות מדיומים
ואילו מדיומים כן יכולים להיות ר"מ ובעלי כישרון טלפתי

מסקרן אותי האם מדיומים יכולים לראות את המקום של הצד השני
ראיתי כמה כתבות שהתפרסמו בארצות הברית כולל קטעי וידאו
וזה תמיד בהכרה מלאה ,לכן זה מפתיע אותי ואפילו מחשיד שהדבר הוא לא אמיתי.      יש הבדל בין לראות רוחות במציאות לבין לגשת לצד השני ולטייל וכל זה בהכרה מלאה???

הבנתי שאת קרן הירש מסוגלת לקבל מסרים.
האם את מסוגלת לראות גם את העולם בצד השני???
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
20/03/2016 | 21:17
2
34
מתי שינו את שם הפורום למיסטיקה, אין לי מושג. אם זה חשוב לך אולי תפנה להנהלת הפורומים לברר זאת. 
לא הבנתי מה משמעות ראשי התיבות ר"מ
וכן לא הבנתי למה כוונתך באומרך, "המקום של הצד השני". 
כשאבין כל זאת אנסה לענות על שאלותיך.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
21/03/2016 | 17:14
1
27
ר"מ -ראייה מרחוק.
המקום של הצד השני---הצד השני שעוברים הנשמות.

סתם חיפשתי בהתחלה עולם מיסטיקה--לא מצאתי..
ולפתע ראיתי פורום מיסטיקה! שאלתי סתם מתוך סקרנות.
לצפיה ב-'תדר שונה של רטט'
תדר שונה של רטט
21/03/2016 | 20:12
27
אדם יכול להיות בעל יכולת ראיה מטפיזית וגם בעל יכולת לנהל תקשורת טלפתית עם נשמות (מדיום) או תודעות אחרות. אין זה סותר, אלא בדיוק להיפך.  

ניתן לתקשר בהכרה מלאה, לא צריך להיות במדיטציה עמוקה בשביל זה.

אני לא בטוחה שהצד השני הוא הגדרה נכונה, זו רק תפיסה אנושית. למעשה הם רק נמצאים בתדר שונה של רטט מאתנו, שחלק מהאנשים אינם יכולים לתפוס בחושים הפיזיים שלהם. 

לצפיה ב-'כשאתה הולך לישון'
כשאתה הולך לישון
19/03/2016 | 19:01
24
ההכרה שלך שמורכבת על קורדינאטות של דם וגידים מהאדם הראשון ,
מתכיילת מחדש לעומת תנועותך ביום יום .
הדרך שהיא עוברת באם הדירה הבית שלך כקניין, ישירות למערת המכפלה ,
היא פורקת את הפרשי היום יום ומכינה את עצמה להתחדשות וחזרה לגוף .
באם הדירה לא שלך , אז מקום שבו שמרת מתי שהוא 10 שנים שבת  ,
ואזי זה אומר שבדירה שכורה היא עוברת מחדר השינה להול /פרוזדור ,
ומשם מחפשת מתי בנצח שמרת 10 שנים שבת אם אתה זכר נימול .
אם אתה נקבה אזי היכן האבא שמר שבת 10 שנים  מתי שהוא בנצח .
ואם לא שמר אז מתי מישהוא מהאבות שמר .
אם אתה גוי , הכרתך עוברת קודם כל דרך הפרמידות בגיזה , ואם אתה בסך מניין האדם אזי משם למערת המכפלה . פרמידות נוספות נשלחות לאלה שבגיזה .
ומעבר למערת המכפלה ליסוד ההכרה/נשמה , ומשם עד לבורא וחזרה להתחדשות הגוף .
מה שמאוד משנה לשוכר דירה מה יש בהול/פרוזדור , או בדירת אבותיו .
דהיינו מההול לחדר שינה דרך הדלת והמזוזה , למקום שמירת השבת ומשם למערה
ומעבר לה ליסוד הריסיס , התוכנות חוזרות למקור במייטריקס , וגם כך בחיים ביום יום .
ומה יש בחלקים הללו של הדירה משפיע על הכוח המתחדש אם החזרה לגוף .
האם יש מים בהול /פרוזדור או תשמישי קודש , ומה עוזר להתחדשות בדרך ומה מעקב ולוקח אנרגיה , פנגשוואי מתקדם יהודי .
דוד

לצפיה ב-'למה נשים מתעסקות עדיין בכשפים למיניהם?'
למה נשים מתעסקות עדיין בכשפים למיניהם?
18/03/2016 | 16:09
32
45
האם ידעתם  בעבר הרחוק שנשים שנחשדו בכישוף היו מועלות למוקד?

לא מאמין בכישופים אבל העיסוק של אנשים בנושא די מגוחך.

לצפיה ב-'אויש ההיסטוריה של אופיים של אנשים....'
אויש ההיסטוריה של אופיים של אנשים....
18/03/2016 | 16:55
27
39
או ...צעדים ראשונים לפוליטיקה מלוכלכת  ...או גברים ממאדים ונשים מוונוס...
איך  אנשים רעים היו פעם מתעשרים  בקלות...הם היו מצביעים על אשה מסויימת כמכשפה רק בגלל שגידלה צמחי תבלין  ונראתה טיפה שונה או מתבודדת ובזה הרגע וקחים אותה למבחן "המכשפה" ... (זה מבחן חשוד מאוד בעיניי!!!) .מבחן המכשפה הוא פשוט  ...לוקחים את האומללה ונותנים לה לשקוע בנהר בעזרת אבן כבדה הקשורה לה לרגל... אם היא מצליחה להיחלץ 100% שהיא מכשפה ויש להורגה !!! ואם היא מתה ....אופסי ...טועים ...טעות!!! הממממ... כעת מה נעשה עם הכסף של המסכנה ...הממממ..." נתרום אותו לכנסיה !" ....הרכוש שייך למלך /דוכס /למושחת של האזור (מחק את המיותר ) .... לכן נשים בודדות היו שוכרות גברים לעבוד בשטחן על מנת להתגונן ואו להתחזות לבעליהן !.

לצפיה ב-'מידע מעניין'
מידע מעניין
18/03/2016 | 17:08
3
32
עשיתי טיפולים לנשים רבות שהיו גלגול של מכשפה, לכאורה, שהרגו.
אתה יודע באיזה שנים זה היה?

לצפיה ב-'בספר נוכריה מתארים את זה '
בספר נוכריה מתארים את זה
20/03/2016 | 16:00
2
23
יפה... וממש רואים איך אנשים מאמינים שאשה שעוסקת בריפוי היא בעצם מכפשה. וגם המשפט והכל מתוארים שם. מדובר בערך בשנים 1740. כשחושבים על זה לא כל כך לפני הרבה זמן, זה אולי 4-5 דורות לפנינו?
לצפיה ב-'תקופת ציד המכשפות'
תקופת ציד המכשפות
21/03/2016 | 21:09
1
21
קראתי שמדובר במאות ה-15, 16 ו17
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
21/03/2016 | 22:18
9
הספר הספציפי מדבר על 1740-1760 כניראה שגם אז היה...
לצפיה ב-'אוי ואבוי, מסכנה האישה האומללה. כנראה ששחיתות היתה קיימת'
אוי ואבוי, מסכנה האישה האומללה. כנראה ששחיתות היתה קיימת
18/03/2016 | 19:23
22
22
מקדמת דנאן.
ובינינו, מבלי להצדיק התנהגות כפי שתיארת, בטבע החזק שורד.
זה אכזרי אבל פרקטי. (זה בדיוק מה שאמרו היום בערוץ טבע בנוגע לסיבה למה זכרי אחריות הורגים את גורי הזכר שלפניהם - בשביל להמשיך את הגנים שלהם. זה אכזרי אבל פרטי - בדיוק במילים האלה השתמשו).
לא בטוח שהיום בני האדם שונים בהתנהגות שלהם ובפרשנויות שלהם כלפי אנשים שנראים שונים מהחברה. וגם בנוגע לשחיתות ומעשי רצח בשם.... כל שם... לא השתנה בהרבה.
אותה גברת בשינוי אדרת.
מי יודע... אולי בעתיד נהיה בני אדם סובלניים יותר, ישרים יותר.

לצפיה ב-'מצד אחד כן ומצד שני לא...'
מצד אחד כן ומצד שני לא...
20/03/2016 | 16:07
20
14
מצד אחד אנחנו רואים יותר ויותר הבנה וקבלה של האחר, וזה בא לידי ביטוי שמשפחות לא מתביישות בילדים עם אוטיזם או פיגור, או שאנשים מדברים על "המחלה" (מחלת הסרטן) דברים שפעם אנשים היו מתביישים בהם...

מצד שני בני האדם כל הזמן מחפשים עוד ועוד דברים שיגדילו את הפער ואותם מהאחר, מה שגורם לחוסר סובלנות... אם זה קשור לדת, לכסף, מקצוע... העבדות לדוגמא לא עברה מהעולם, היא "עודנה" שימי לב מי הם המנקים במקומות עבודה, האם העובד הפשוט יכול להגיע למעמד של המנהל הגדול? גם בעולם הרוח אנחנו רואים את ההפרדה הזאת, אנשים לא יהיו איתך בקשר כי את לא ברמה הרוחנית שלהם או מעליה, ואני אשאל למה? או איך בכלל מישהו יכול לדעת או להחליט באיזה רמה רוחנית אני? (וזה משהו שמאוד מורגש בעולם הרוח וגם בעולם הדת)
לצפיה ב-'האנושות נוהגת איפה ואיפה ....'
האנושות נוהגת איפה ואיפה ....
20/03/2016 | 16:59
17
20
הפתיחות היא רק בעניינים שמעניינים אותם וקשורים לבעלי ההשפעה  בלבד.
תקחו לדוגמא נשים .נשים עדיין זוכות לתווית הידועה לשימצה , "היסטרית" . הידעתם כי עד לא מזמן הייתה מחלת נששנקראה 'היסטריה' . נשים חזקות זכו למשל לעבור כריתת רחם כשהן נמצאו מפגינות בעד זכויות לנשים במקומות ציבוריים . עד היום נשים כוחניות שיש ביכולתן לשכנע נתקלות לא אחת בטענה שהן סתם "היסטריות" ...
נשים מרויחות פחות מגברים במאה העשרים ואחת ...והן כמעט 52% מכלל הציבור וכשהן טוענות לאי צדק שבדבר....עדיין ימצאו מספר "בבונים " שיטענו שהנשים סתם ....היסטריות...
ויש עוד המון דברים שאין סיכוי שמישהו ירים את הכפפה ויגיד שהגיע הזמן לשינוי ...אבל מה לעשות שהדיעה שלי במיעוט או שמא הינני סובל לא רק משפעת אלא גם מהיסטריה...
לצפיה ב-'עדיין להתעסק בכישופים עלול לפגוע בנשים'
עדיין להתעסק בכישופים עלול לפגוע בנשים
20/03/2016 | 17:06
15
16
יש הרבה נשים שמרמות אנשים כמו מגידי עתידות ומתעסקות בכישופים.
אם היו עושות את זה בימים עברו היו נרצחות על זה.
למה לסחוב את המנהג הזה גם היום? אולי האנושות תידרדר בחזרה לימי הביניים
ואז הנשים שמתעסקות בכישופים עלולות לסבול.
לצפיה ב-'אני חושבת שהגישה בעולם הגדת העתידות כרגע שונה'
אני חושבת שהגישה בעולם הגדת העתידות כרגע שונה
20/03/2016 | 17:10
2
13
כאחת שלמדה לקרוא בקלפים, אני יכולה להגיד לך שאחד מה"אל תעשה" שלי הם לא לקרוא בעתיד לאנשים. העתיד שלנו כל הזמן בתזוזה, הדבר היחיד הודאי בחיים שלנו הוא המוות.

בכל מקרה, אני כבר לא קוראת בקלפים, כבר הרבה מאוד זמן, ואפשר להגיד שאני גם נגד זה. למידה על העצמי עם הקלפים זה טוב וזה יפה, ההכרות של הקלפים מאוד מלמדת על העצמי מול האחר או מול החברה. אבל לפרוס כדי לדעת איך כדאי לפעול או האם לפעול ממש לא. בשביל הצעד הבא שלי בחיים אני אפול פעם ועוד פעם עד שאני אלמד את השיעור שלי, בלי קיצורי דרך.
לצפיה ב-'בעיקרון כן אבל את לא חושבת שלפעמים'
בעיקרון כן אבל את לא חושבת שלפעמים
21/03/2016 | 01:11
1
15
טוב יד מכוונת ( למשל מישהו שמתאים לו מקצוע מסויים ויש לו פוטנציאל להרוויח בו הרבה ולהתפתח והוא לא יודע זאת כי הוא עובד בעבודה משרדית משמימה לא חושבת ששווה לבדוק לו זאת?)
לצפיה ב-'לדעתי, לא. '
לדעתי, לא.
21/03/2016 | 10:01
9
יד מכוונת לא חייבת להגיע ממקום של תקשור.
יד מכוונת יכולה להגיע בהרבה דרכים אחרות.

וחלק מהשיעור של אותו הבן אדם הוא לבדוק זאת בעצמו, להעיז לפנות לתחום אחר, מקסימום הוא יפול שם, אבל אז הוא ילמד לעמוד על הרגליים, והנפילה הבאה לא תהיה כל כך כואבת...
לצפיה ב-'כל מי שמתעסק בכביכול כישופים בכלל ולמטרות רווח בפרט'
כל מי שמתעסק בכביכול כישופים בכלל ולמטרות רווח בפרט
20/03/2016 | 18:09
6
14
חייב להיקנס.
כישופים זו רמאות טהורה.
הגדת עתידות - גם זה בדרך כלל סוג של הונאה
מצד שני, אם יש ביקוש - יש היצע.
יש מעטים שיש להם יכולת רוחנית אמיתית כדי לכוון אדם בזמן פרשת דרכים.
אפשר גם לפנות לפסיכולוג או ליועץ.
כל הנושא של ריפוי באמצעים רוחניים עלול להיות הונאה, אבל יש כאלה שזה עזר להם.
לפעמים אמונה מרפאה.
היום מתעסקים בתחום גם גברים לא רק נשים.
לצפיה ב-'אני אדקדק'
אני אדקדק
20/03/2016 | 22:01
5
10
כישוף הוא נושא המיוחס בתורה ללא תחיה מכשפה ,
דהיינו לגבר נימול אסור להחיות אותה וזה כולל תשלום .
לעומת זאת לאשה אין בעיה להחיות מכשפה, או לעסוק בכישוף ,
למביני עניין , כישוף כפרקטיקה או כל האיסורים המופיעים בתורה בעניין מתייחסים לעיסוק בתחום הנושק לחלל תהו או בהו ולא לחלל פנוי , 
ובין זה אובות וידעונים וכו' שזה צורת פעולת של הרעיון הכישופי הנעזר בחלל תהו ובהו 
ואילו כל העיסוקים המוזכרים בתורה שלא נאסר כמו חרטומים וכו' 
הוא בעניין שמסורתם ופעולתם עובדת בחלל פנוי ולזה התורה לא מתנגדת ,
כי גם כוחה עובד בחלל פנוי .
אני מציע שרוב היועצים יקנסו כי אין להם מושג על מה הם מדברים .ראה את המצב של כולם בכל תחום , הרוב לא איי יי יאי .
"אין המלך מולך ברוב יועץ" דהיינו מתי שהוא לא מקשיב ליועצים והוא קשוב למוח לב כבד/כליות של עצמו אז הוא מולך ומושל .
וכך גם אדם עם עצמו , אתה לא יודע ומבין משהוא קנה לך מומחה בתחום (רב)
ואם הוא טוב לך עשה ממנו חבר .כך יעצו החכמים ,
ואני אומר תלמד בעצמך את הנושא (אם זה מעניין אותך)
אין לי בעיה אם מכשפים רק קושי עם מכשפות להחיותם ולשלם להם .
ואז אני לא חושב שזה רמאות טהורה , רמאים יש בכל תחום .
כבר ראיתי שגובים ממישהיא על החלפת שמן ברדיאטור של הרכב .
דוד

לצפיה ב-'כישופים ועין רעה זה קשקוש בלבוש - אמונות תפלות'
כישופים ועין רעה זה קשקוש בלבוש - אמונות תפלות
20/03/2016 | 22:14
4
10
בתורה שוללים לגמרי את העיסוק בזה.
יש הבדל בין עיסוק ברוחניות לבין עיסוק במאגיה שחורה.

לצפיה ב-'שולף מהבטן'
שולף מהבטן
20/03/2016 | 22:21
17
מאגיה שחורה על פי היהודות היא האור המקיף של האל הנכנס ברוח הפוכה או בחושך .
וזה עיסוק רוחני קבלי כישופי על גבול הדתי .
בתורה לא שוללים את זה . 
אומרים לך לא תחיה מכשפה , 
ועוד ענייני מעוננים ומעלים באוב ויודעונים וכו' שעיסוקם הוא קבלה/כישוף בחלל תהו 
ואת זה התורה אוסרת .
והאם אתה מייחס למישהוא עיסוק במאגיה שחורה ?
דוד
לצפיה ב-'עין הרע - דבר אמיתי או לא?'
עין הרע - דבר אמיתי או לא?
21/03/2016 | 20:38
2
12
עין הרע אולי אמונה תפלה, אבל מאחר והיא כל כך עוצמתית שהיא עברה לרובנו בצורה גנטית ולכן היא עובדת על כל מי שמחזיק אותה בתת המודע שלו. שזה רוב האנשים שהכרתי, גם המשכילים והנאורים שבהם. 
לצפיה ב-'מאמינה שאדם צריך לבדוק את עצמו ולקחת אחריות על כשלונותיו'
מאמינה שאדם צריך לבדוק את עצמו ולקחת אחריות על כשלונותיו
21/03/2016 | 23:08
1
6
עין רעה זה תירוץ להימנע מחשבון נפש אישי ומהסקת מסקנות אישיות.
לצפיה ב-'עין הרע - אמונה קולקטיבית עוצמתית'
עין הרע - אמונה קולקטיבית עוצמתית
22/03/2016 | 22:45
8
אולי, אבל בהחלט זו אמונה קולקטיבית חזקה ביותר שמגשימה את עצמה מעצם היותה בתת המודע שלנו. 
לצפיה ב-'כי גברים ונשים רוצים שליטה על האחר'
כי גברים ונשים רוצים שליטה על האחר
21/03/2016 | 01:12
1
19
הם מונעים על ידי רגשות ולא תמיד חשיבה גבוהה ( כשמישהו פוגע בהם הם רוצים להעניש אותו כשמישהו לא רוצה אותם הם רוצים שירצו אותם וכדומה).
הכל עניין של שליטה.
כמובן שיש קבוצות שעושות דברים שליליים גם למען תאוות הכוח הכסף הממון והתאווה ( למשל שטניסטים ואנשים שמקריבים ילדים בהרבה חלקים בעולם- כי ילדים נחשבים אצלם למשהו טהור ולכן הכוח בהקרבה שלהם והריגתם גדול יותר כפי שאתה רואה שהתאווה לכוח ושליטה גבוהה מאוד המוסר מדרדר במדרון חלקלק מטה).

לצפיה ב-'לדוגמא מהחדשות על ילדים שהוקרבו'
לדוגמא מהחדשות על ילדים שהוקרבו
21/03/2016 | 01:21
17
(נ.ב. הילדים מוקרבים גם בארצות "נאורות" ממש לא רק בארצות עולם שלישי בכלל כישוף זה חלק שמאוד נפוץ בעולם סתם שתדע)

הנה למשל בפלורידה הוקרב ילד

ואתה יודע מה לדעתי לא מדברים מספיק על המיסטיקה המקולקלת של הקרבת ילדים שמתרחשת כל שנה בכמויות. אז הנה אני מדברת על זה. ( שטניסטים גם מקריבים אנשים בוגרים פעמים רבות).

לצפיה ב-'מאפשרים נתיב של אור להולכים בחשכה'
מאפשרים נתיב של אור להולכים בחשכה
21/03/2016 | 21:00
2
8
אני לא בטוחה שרק נשים עוסקות בזה. 
אני לא חושבת שכל מי שעוסק בתחום הזה מרמה אנשים.
בכלל ההכללה הזו נראית לי מוגזמת.
התחום הזה כל כך רחב ומגוון, ויש אנשים רבים שעושים מלאכתם בחסד ומאפשרים נתיב של אור להולכים בחשיכה שמבקשים עזרה. 
חבל שלוקחים רק מקרים לא טובים ששמעתם ומכלילים אל הרבים. 

לצפיה ב-'לדעתי העיסוק במיסטיקה, כישופים, קריאת קפה/קלפים, מגלי עתידות'
לדעתי העיסוק במיסטיקה, כישופים, קריאת קפה/קלפים, מגלי עתידות
21/03/2016 | 21:12
1
7
זה להתעסק בהוקוס פוקוס, להיתעסק במה שאין. להתעסק ברוח רפאים
חמקמקה.
לצפיה ב-'הרשות נתונה'
הרשות נתונה
21/03/2016 | 21:23
12
ההסתכלות שלך צרה, אולי מחוסר ידע.
ובאמת בשתי מילים על עולם התקשור והרוח, שהינו עולם ומלואו,
ישנן תודעות חכמות מאוד שניתן לתקשר איתן שיכולות לעזור בניתוב האדם להביא עליו חיים מאושרים ולהרפות מנתיב של סבל. ועם כל זאת הרשות נתונה ועל האדם לבחור באיזה דרך ללכת.
מעבר לכך יש את הרובד הנוסף של המטפלים הרוחניים שעוזרים לאדם לפתוח מרחב אפשרויות חדש שלא היה נגיש לו טרם הטיפול ובכך לאפשר לו לעבור נתיב שלא היה אפשרי לו קודם.
לצפיה ב-'הדיעה שלך לא במיעוט... '
הדיעה שלך לא במיעוט...
20/03/2016 | 17:06
15
הבעיה היא שהעולם נשלט על ידי גברים...

לצפיה ב-'בואדי שהעבדות לא עברה מהעולם יש עבדות ילדים'
בואדי שהעבדות לא עברה מהעולם יש עבדות ילדים
21/03/2016 | 01:08
12
וזנות וסחר בנשים אין שיוויון כלל וכלל...
לצפיה ב-'לא ניתן לומר שרמת התפתחות אחת טובה מאחרת'
לא ניתן לומר שרמת התפתחות אחת טובה מאחרת
21/03/2016 | 20:54
6
בעולם הרוח, אני לא חושבת שזה עובד כמו בהררכיה של העולם הפיזי. 
אנשים ברמות התפתחות רוחניות שונות, פשוט לא יתחברו זה לזה, לא כי האחד יתעלה מעל האחר, הם פשוט יחושו שהפרספקטיבת חיים שלהם שונה.  
הרבה אנשים שעולם במדרגה הרוחנית שלהם, החברים מתחלפים. עוזבים הישנים ומגיעים חדשים.
אין מדרגה אחת טובה מאחרת, כמו שלא ניתן לומר שכיתה ג' עדיפה מכיתה א'.  זה פשוט רמות התפתחות שונות.
לצפיה ב-'hmmm... no fat chance...'
hmmm... no fat chance...
20/03/2016 | 16:47
4
לצפיה ב-'למה גברים מתעסקים בכישוף ?'
למה גברים מתעסקים בכישוף ?
20/03/2016 | 17:56
13
כי זה עובד .
וכך גם נשים .
רק ביהדות לגבר אסור להחיות אשה מכשפה ,
וזה מלכתחילה אומר שיש כאלה שעוסקות בזה .
ותתחיל לחשוב האם יש לי כוח שמחיה ?
ומה זה אומר יותר ג'וקים ונמלים בבית ?
מה אתה מחיה כל הזמן בלי להיות מודע  אולי את ההקצנה האיסלמית ?
דוד
לצפיה ב-'צר לי לאכזב אותך אבל כיום שני המינים מתעסקים בכישופים'
צר לי לאכזב אותך אבל כיום שני המינים מתעסקים בכישופים
21/03/2016 | 01:07
2
23
ואני גם נגד כישופים למיניהם. גם כי זה מאוד מפתה והמעבר לצד האפל יותר פשוט וגם כי טוב לא נרחיב בעניין אבל חלק מהקבוצות שעושות את זה עושות בדרך עוד דברים מלוכלכים ובכלל כשפים לרב לדעתי זה לא עניין נקי.
אבל זה ממש לא רק נשים ממש לא.
לצפיה ב-'מאגיה שחורה'
מאגיה שחורה
23/03/2016 | 22:45
1
11
ככל הידוע לי, מי שעוסק בכישוף, שייך לצד האחר (סיתרא אחרא) ומייחסים את זה לתחום של מאגיה שחורה. שעיקרו שימוש בתודעות מהצד האחר (לא האור) כדי להשפיע על בחירתו החופשית של אדם. 
אעפכ אני לא בטוחה כמה מכשפות/ים "נמצאים בתפקיד" בימים האלה.
בנוסף לזה, אני מרגישה שמתחוללת לחימה אינסופית לא נראית בין שני הכוחות האלה, בעולמות עליונים, כל הזמן.
לצפיה ב-'אז בוא נתעורר על עצמינו '
אז בוא נתעורר על עצמינו
24/03/2016 | 00:03
6
מאגיה שחורה היא שימוש באור המקיף בתוך חושך או רוח הפוכה .
סיתרא אחרא זה פילפול מהאמה ה-13 המציג כמו הספירות ,
דרכי פעולה אפשריים של הסובב כלפי האנש .
ישנם 23 סיתרות , והמפורסמות שבהם הם אחרא וקדושא ,
לפחות אצל הדורש המקורי של זה .
אתה יכול להיות בקודש וגן להיות בסיתרא אחרא .
אני יכול להגיד שבכדי שהמציאות הסובבת תפעל בלי שאת מפעילה הכל ,
צריך סיתרא אחרא , דהיינו סובב תחום ירידה פעילות , שהפעילות הזו ברמת החומר תיהיה עצמאית = אחרא .
דהיינו כדי שמישהוא יענה לך בפורום , צריך קישוריות וחיבוריות ,
מהמצב שהנשמה מנפישה הכל , למצב אינטראקטיבי שבו מישהוא שהוא לא הנפשת נשמתך יכתוב פה .
או יסע במכוניתו ברחוב עצמאית בלי קשר אליך .
ולשם כך יש מספר סיתרות ולא רק אחרא העובדות במשולב .
הם אינם הצד האחר הנוגד את האור .
זה חוסר הבנה של המושג סיתרא .
מה שזה מייצג לכל הרבנים שכאילו הרב מנפיש הכל , וזה תלוי רק בו המציאות ,
זו שטות ברמות ופשוט חוסר תלמוד תורה ,
ולעומת יישוב דעתו בו הוא חולםפ שהוא האל ומפעיל הכל ,
אזי אין עצמאות לאף אחד להיות הוא חוץ מהנפשת הרב .
ואם אתה במציאות שיש עוד אנשים ולא כולם רובוטים שלך ,
אזי הסיתרות נדרשות , בנוסף לאדמה שהונחו עליה , מה שמאפשר טכנולוגיה .
דוד
לצפיה ב-'מוזר? מקרי? סתמי?'
מוזר? מקרי? סתמי?
17/03/2016 | 19:36
2
34
אתמול אחה"צ טלפנתי לאבא שלי בטלפון קווי. שוחחנו מעט.
כששאלתי אותו על אמא שלי ז"ל. התנתק הקו. טלפנתי שוב.
שאלתי אותו אם הוא לחץ על משהו. אמר לי: לא.
גם אני לא לחצתי על כלום.
אמי ז"ל לא אהבה שמדברים יותר מדי בטלפון, זה הפריע לה.
אמרתי לאבי, אולי זה אמא ניתקה את השיחה.

היום אחה"צ טלפנתי לגיסתי (טלפון קווי), שוחחנו מעט, כששאלתי אותה מה עם אחי (בעלה) הקו ניתק.
שוב חשבתי על אמי. אולי ניסתה להודיע לנו שהיא בסביבה.

שעה לפני כן, הצצתי דרך החלון החוצה לגינה שלי. הייתי בגינה במהלך היום. אבל כשהצצתי מהחלון שמתי לב שברווח בין מקלות גדר הפלסטיק הלבנים תקוע משהו. זאת היתה ציפור שחורה.
שראשה היה תקוע בין חריצי הפלסטיק וגופה בצד השני. כ- 20 ס"מ נמוך מהקצה העליון. איך הראש נכנס לשם?
זבובים חגו סביבה. עטפתי אותה בשקית ניילון משכתי אותה מהחריץ וזרקתי לפח.
מה שמוזר הוא ששמי כשם הציפור.
רצף המקרים מוזר. מצד שני יכול להיות מקרי לגמרי.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'אנרגיה של אבל'
אנרגיה של אבל
18/03/2016 | 17:05
1
25
אנרגטית רואים שהיא נמצאת סביבכם, מנסה להגיד משהו.
רואים אנרגטית שאתם אבל, לכן כנראה מגיעים כאילו סימנים של מוות סביבכם. 
אחרי שתעבור תקופת האבל, הדברים יתבהרו, תרתי משמע.
לצפיה ב-''
18/03/2016 | 19:16
2
לצפיה ב-'עוד שאלה בכנות - מה בנוגע לנשמת בעלי חיים?'
עוד שאלה בכנות - מה בנוגע לנשמת בעלי חיים?
16/03/2016 | 15:27
10
43
כשבעל חיים מת (או כל סוג חיים אחר כגון צמחים וכו') האם נשמתו מתאחדת ישר עם אור הבריאה או שאנרגית הנשמה שלו מתפוגגת ונעלמת?
האם יתכן קשר בין נשמת בעל חיים לבין בעליו לאחר מות שניהם?
גם בעלי חיים וצמחים וכל סוג חיים אחר נברא ע"י אותה בריאה, האם יש הבדל בקיום/נצחיות נשמותיהם.
ברור שמודעות בעלי החיים שונה משלנו - הם פועלים בעיקר מתוך אינסטינקט טבעי ולכן אין צורך בתיקון נשמתם - אז מה קורה עם נשמתם? נצחית או זמנית?
לצפיה ב-'תודעה של צמחים ונשמה של בעלי חיים'
תודעה של צמחים ונשמה של בעלי חיים
17/03/2016 | 13:46
3
30
חיות לא יצא לי לתקשר, לכן לא אוכל להעיד ממקור ראשון.
אולי החברים בפורום יוכלו להוסיף מהידיעות שלהם בענין. 
אולם פעם אחת הגיע אלי נשמתו של הכלב שלי כי ניסתה לעודד אותי, מה שבד"כ היה עושה בדרכו שלו. אולם לא עברו מסרים מילולים כלשהם. 

לגבי התגלגלות הנשמה של בעלי חיים הדעות חלוקות, יש שאומרים שנשמה של בעל חי תמיד תתגלגל לבעל חי, ויש הטוענים שנשמות של בעלי חיים כן יכולים להתגלגל לגוף של אדם. ראיתי גלגולים של מטופלים עם זכרונות של בעלי חיים. אבל לא ברור אם זהו זיכרון קולקטיבי כלשהו או שלהם אישית.

לצמחים יש תודעה ולא נשמה, והם משוייכים למישור יקום שני. 
לכל אחד מהם יש ממש אופי משלו והם אכן מעבירים מידע שקשור לסביבה בה הם נמצאים ולענינים הנוגעים להישרדותם.
לצפיה ב-'תודה קרן, שאלתי לגבי בעלי חיים כוונה לאו דווקא לגלגול נשמתי'
תודה קרן, שאלתי לגבי בעלי חיים כוונה לאו דווקא לגלגול נשמתי
17/03/2016 | 17:35
2
14
אלא לאן עוברת הנשמה שלהם לאחר המוות - האם הנשמות של בעלי חיים נמצאות במרחב דומה לזה של בני אדם לא מבחינת דיבור אלא מבחינת מיקום.
נניח סוג של גן עדן - סוג של אור הבריאה משהו כזה.
אין הבדל בין כל היצורים החיים כולל בני אדם - למעט העובדה שאולי לבני אדם יש יכולת תודעתית גם מופשטת בין היתר.
אם בעלי חיים נעלמים יחד עם נשמתם כנ"ל בני אדם.
אם בני אדם עוברים תהליך נשמתי/רוחני כלשהו לאחר מותם - בדומה אולי מורכב פחות גם בעלי חיים.
גם אני שמעתי סיפורים על רוחם של בעלי חיים שהלכו לעולם שהופיעו ליד בעליהם בשעת צרה/דחק.
כלבתי שנפטרה הופיעה אצלי בחלום כמה ימים לפני שאמי נפטרה.
באותו חלום גם הופיע דודי (אח של אמי) ואשתו עם ילדיו באופן מאוד מוחשי.
זאת למרות שלא הייתי איתם בקשר עשרות שנים.

שאלה נוספת:
האם לדעתך, אמא שלי יכולה לראות אותנו עכשיו ולדעת מה כל אחד מאיתנו (מבני משפחתה: בניה, אני בעלה וכו') מרגיש למרות שכל אחד גר במקום אחר?

לצפיה ב-'מקומן של נשמות'
מקומן של נשמות
18/03/2016 | 16:50
1
23
המידע הבא הוא מתוקשר, מאחר ואין לי ידע אישי לגבי בעלי חיים..
אני מקבלת שאכן בעלי חיים ואנשים נמצאים באותו מרחב כאשר הם נפרדים מהגוף הפיזי שלהם. 
בעלי החיים ובני האדם אינם נעלמים או יותר נכון נטמעים לאור הבריאה, אלא אם סיימו את התיקון שלהם, אחרת הם ממשיכים להתגלגל. 
בני האדם אכן עוברים תהליכים רוחניים כאשר הנשמה שלהם עוזבת את הגוף
מידע נוסף לגבי זה תקראי  בקישור הזה שבאתר שלי..
שכולל מידע על התהליך המתרחש מעזיבת הגוף הפיזי, וכן מתי נשמות יורדות לגוף פיזי וכיצד הן בוחרות איזה, להלן הקישור:
לגבי השאלה הנוספת, עניתי לך היכן שכתבת אותה פעם ראשונה. 
לצפיה ב-''
18/03/2016 | 19:29
1
לצפיה ב-'בעלי חיים הם כמו בני אדם'
בעלי חיים הם כמו בני אדם
18/03/2016 | 16:18
5
13
הם סובלים מכאבים למרות שבעבר בני אדם חשבו שבעלי חיים
לא מרגישים כאב....
אני חושב אין הבדל בין בעלי חיים לבני אדם. לשניהם אין נשמה.
אבל יש תודעה ורגש בחיים עצמם ואחרי שהם מתים אין להם נשמה . נשמה זה משהו
לא נראה לעין ולא ניתן להוכיח דבר כזה. 
לצפיה ב-'לא כל מה שלא רואים, אינו קיים '
לא כל מה שלא רואים, אינו קיים
18/03/2016 | 16:52
3
6
לצפיה ב-'מי שמוכר לאנשים מה שלא קיים, מה שלא רואים,'
מי שמוכר לאנשים מה שלא קיים, מה שלא רואים,
18/03/2016 | 20:03
2
10
הוא בגדר רמאי. אנשי דת מוכרים אשליות לאנשים וזו הונאה .
לצפיה ב-'מישהו פעם אמר שאין שום דבר רע באשליות עד שמתפכחים מהן '
מישהו פעם אמר שאין שום דבר רע באשליות עד שמתפכחים מהן
18/03/2016 | 20:51
12
מי שמאמין לא מפחד
גם אמונה זה סוג של קיום - לא?
מה שכן - למכור אמונה זה פסול - אני מעדיפה להאמין בחינם
לצפיה ב-'כולנו אחד'
כולנו אחד
19/03/2016 | 21:45
8
אנחנו לא מנסים למכור שום דבר, כי אם להזמין את בני האדם לראות את המציאות בפרספקטיבה יותר רחבה מכפי שהיא נתפסת על ידי החושים הפיזיים.
מזמינים להתחבר לאינטואיציות שלהם, לקול הפנימי שבתוכם, לפתח הקשבה פנימית ואחר כך ליקום הסובב אותי ולחיות איתו בשלום. 
ולהבין שבעצם כולנו מחוברים זה לזה ולכן משפיעים זה על זה.

לצפיה ב-'צודק, לבעלי חיים יש מערכת עצבים ורגשות - אין ספק בזה'
צודק, לבעלי חיים יש מערכת עצבים ורגשות - אין ספק בזה
18/03/2016 | 19:29
18
ולגבי הנשמה - אולי אתה צודק ואולי לא - כפי שכתבת לא ניתן להוכיח בצורה מוחשית.

לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:26
1
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'האם נשמת המת קיימת אחרי מותו - אם כן היכן?'
האם נשמת המת קיימת אחרי מותו - אם כן היכן?
14/03/2016 | 14:18
18
47
אם קיים דבר כזה גלגול נשמות
למה אני לא זוכרת כלום מגלגול קודם?

האם יש סיכוי שאמא שלי תתקשר איתי או תשלח איזשהו מסר - ואיך אדע שזה הגיע ממנה ולא מהמחשבות שלי עצמי?

אמי נפטרה בגיל שיבה לפני כחודש - זאת הסיבה לשאלות.

לצפיה ב-'נכנסתי לאתר שלך קרן וקראתי "משחק החיים"-מקווה לקבל תשובה'
נכנסתי לאתר שלך קרן וקראתי "משחק החיים"-מקווה לקבל תשובה
15/03/2016 | 11:26
5
22
מעניין ומרתק - אך מעלה שאלות
האם כל הכתוב בנוגע לנצחיות הנשמה - הוא סוג של צורך להיאחז במשהו כי קשה לנו לקבל את הסופיות של המוות/כי קשה לנו להיפרד וכיו"ב.
מי באמת יודע ומאיפה כל האינפורמציה הזאת, האם זו לא המצאה שלנו? מי קבע שהדברים הם אכן כך? למה אני לא זוכרת שום דבר מגלגול קודם?
מצטטת כאן מתוך האתר
"הנשמה הינה דבר נצחי.
עם מותו של האדם הנשמה עוזבת את הגוף ומתחילה במסעה להתנקות, היטהרות מהגלגול הזה, שכוללת גם שיחה על החיים שעברה עם המדריך הרוחני שלה והסקת מסקנות לגבי מה למדה ומה לא. אח"כ ממשיכה אל קבוצת הלימוד אליה היא שייכת עד שהיא יורדת שוב לגוף פיזי מחדש שעונה על דרישות ההתפתחות והלמידה שלה.
תקופת הזמן שעוברת מרגע המעבר לעולם הבא ועד ירידה שוב לגוף חדש משתנה מנשמה לנשמה ותלויה בגורמים רבים.

הנשמה בוחרת לאיזה גוף היא יורדת לפי השיעורים וההתנסויות אותן היא רוצה לחוות, כאמור. לכן בידיה לבחור את נסיבות חייה, מי יהיו ההורים שלה, מי האנשים הנוספים שתפגוש בחייה וישפיעו עליהם, אירועים משמעותיים שהיא תחווה ועוד נקודות מעין אלה לפי השיעורים שלשמם ירדה לעולם הזה.
למעשה הדרמה של חיינו או הסרט בו אנו חיים – אם תרצו - מוכתב עוד לפני היוולדנו."
לצפיה ב-'נצחיות הנשמה'
נצחיות הנשמה
15/03/2016 | 22:54
4
31
גם אני כמוך הייתי סקפטית לגבי זה עד שהגיעו אלי נשמות נפטרים שהכרתי עם מידע שלא ידעתי עליו אבל יכולתי לבדוק בקלות וכן נפטרים שלא הכרתי שהעבירו מידע ליקיריהם שיכלו לאשר לי את נכונותו,  ובשבילי זו היתה הוכחה לקיומה של הנשמה אחרי המוות של הגוף הפיזי. 

מידע רב התגלה מהפסיכיאטר, דר. מייקל ניוטון, שהגיעו אליו אנשים לריפוי והוא היפנט אותם אחורה בזמן, לתקופת הילדות, ולפתע המהופנט החל לדבר בשפה אחרת שלא הבין והעביר מידע שלא ידע בחיים האלה. הוא הבין שעלה על משהו ואז החל לעשות זאת באופן יזום, להעביר אנשים אחורה בזמן לגלגולים קודמים, כולל להעביר אותם בזמן לתקופה שבין הגלגולים, וגם משם הגיע מידע רב. 
בהחלט מעניין לקרוא למי שמתעניין בעולם הזה.
יש המון ספרים נוספים שמדברים על הנושא הזה. שאחד הכותבים המפורסמים שבהם הוא בריאן וייס.

אכן התפיסה הזו מאוד מנחמת את האנשים שנותרים מאחור, אבל גם אם כך, אין זה אומר שהיא מוטעית. 

מאחר ואינך מתקשרת, נסי פשוט להרגיש אם המידע הזה נכון או לא, האם מרגיש לך שהחיים אכן מסתיימים בעת מותו של הגוף הפיזי, או שהם רק מתחילים במרחב זמן ורטט אחרים.. פשוט הרשי לליבך ולקול הפנימי שלך להחליט..  
לצפיה ב-'תודה קרן אני התעניינתי בנושא עוד מילדות פחות או יותר'
תודה קרן אני התעניינתי בנושא עוד מילדות פחות או יותר
16/03/2016 | 13:21
3
11
העניין מבחינתי, הוא לא עניין של אמונה - כי להאמין / להרגיש אפשר הרבה דברים
לי חשובים העובדות.
ומבחינתי למרות שאני נסחפת לכיוון הזה ומלאת התפעלות - כל עוד אני עצמי לא חוויתי משהו ממשי, קשה לי לא להביע סקפטיות.
אמונה או לחילופין סקפטיות כמובן לא מעידות על אמת או חוסר אמת.
הבעיה שלי בעיקר שאם הייתי פעם (בחיים קודמים או בחיים שלפני החיים) למה אני לא זוכרת כלום. כי אם אנחנו לא זוכרים כלום, אז למעשה גם בעתיד אם נגיע לגלגול חדש בעתיד, לא נזכור את חווית החיים הלאה ולכן גם אם אפגוש נשמות יקרות מהגלגול הזה לא אדע זאת בגלגול הבא. ואני מדברת כרגע על אמא שלי.
מן הסתם, אם יש גלגולי חיים, הייתי קרובה אליה בדרך זו או אחרת בגלגול קודם - אני לא זוכרת. ולכן מן הסתם כשאפגוש בה בגלגול אחר לא אזכור את הקשר בינינו בגלגול הזה.
מבחינתי זה מצער - כי למעשה מבחינת הזיכרון איבדתי אותה לנצח. למעט הזיכרון הנוכחי של החיים האלה.
לצפיה ב-'זיכרון מגלגולים קודמים'
זיכרון מגלגולים קודמים
16/03/2016 | 21:45
2
19
על אף הנאמר קודם, בתהליכים רוחניים לעיתים עולים זכרונות מגלגולים קודמים. יש שיטת ריפוי שנעשית באמצעות שחזור גלגולים, שבה עוברים תהליך מדיטטיבי של דמיון מודרך שבו עולה גלגול אחר לפי הנושא שבגינו נכנסים. ואכן רואים וחווים גלגול אחר. אז זיכרון הגלגולים נמצא בזיכרוננו באופן חבוי בתת המודע שלנו.

אכן במהלך גלגול מסוים קשה לדעת באיזה קונסטלציות היינו עם נשמות סביבנו בגלגול אחר, אבל אין זה כל כך משנה כי כל גלגול כל התפקידים משתנים. 
כלומר למשל אמא שלך יכולה להיות הבן שלך גלגול הבא. ובגלגול אחר יכולה להיות השכנה שלך. 

אני משתתפת בצערך, לא פשוט לאבד אדם יקר כל כך, וגם אם היית מסוגלת לתקשר איתה, זה לא היה מקל על הגעגוע, אולי רק מנחם במידת מה. 
לצפיה ב-'תודה קרן '
תודה קרן
16/03/2016 | 22:18
1
10
שאלתי בהודעה נפרדת האם לדעתך לבעלי חיים/צומח וכל סוג חי יש נשמה?
והאם הנשמה שלהם נמצאת איפשהו לאחר מותם?
אשמח לקבל תשובה.

לצפיה ב-'כן, עניתי לך בהודעה ההיא :)'
כן, עניתי לך בהודעה ההיא :)
17/03/2016 | 13:47
7
לצפיה ב-'מקומן של הנשמות'
מקומן של הנשמות
15/03/2016 | 21:47
3
23
שאלות יפות שאלת על עולם הנשמות..
לפני שהתחלתי לתקשר, לא היתה לי דעה נחרצת בעניין לגבי החיים אחרי המוות. אולם ברגע שהגיעו אלי נשמות של נפטרים שהעבירו מסרים ליקיריהם החיים, מסרים שיכולתי לבדוק את נכונותם, הבנתי שיש דבר כזה נשמות, ורק הגוף הוא זה שאינו קיים, אולם הרוח נשארת לתמיד. 
לגבי היכן הן נמצאות, הן נמצאות במישור/מרחב (מישור חמישי, כנראה) בו טוענים שהן מתקבצות בקבוצות למידה על מנת לעבור למידה ושיעורים מסוימים ולהדריך אנשים אחרים. אבל ברגע שתדברי/תזמני נשמה היא תהיה מיד נוכחת לידך. אז המרחב הזה משולב גם במרחב הזמן והמקום שלנו.
לצפיה ב-'אם זה נכון, זה משמח אותי-כי ביום שאמי נפטרה ויומיים אחרי כן'
אם זה נכון, זה משמח אותי-כי ביום שאמי נפטרה ויומיים אחרי כן
16/03/2016 | 13:25
2
23
ובמהלך אותו חודש (פברואר 2016) נפטרו אנשים מפורסמים שאמי מאוד אהבה והעריכה.
והמחשבה הראשונה שלי כששמעתי על פטירתן (למרות העצב שהלכו לעולמם) זה שאמי תוכל לפגוש בהם ולשוחח איתם והיא תשמח על כך.
המחשבה על כך עשתה לי טוב. הלוואי שכך הוא. שנשמות נפגשות באיזה מימד אחר ומשוחחות ביניהם בעיקר בקטע רוחני למען העשרת הנפש/הנשמה.
לצפיה ב-'מקום מפגש הנשמות'
מקום מפגש הנשמות
16/03/2016 | 21:48
1
21
זה אכן כך. אני בטוחה שנפגשה עם מי שרצתה וגם עם נשמות אהובות שהיא הכירה גם מהגלגול הזה וגם מגלגולים אחרים. 
ואם מנחם אותך לדעת אז בד"כ בעת עזיבת הנשמה את הגוף, נשמות שהיא מכירה באות לקראתה כדי ללוות אותה למעלה שוב. 
הנשמות גם קוראות למקום שלמעלה בעת עלייתן, "הביתה". זה המקום שנחשב הבית. מקום שיש בו אהבה ללא תנאי וחמלה והסתכלות רחבה על דברים. 
לצפיה ב-''
16/03/2016 | 22:19
לצפיה ב-'זיכרונות מגלגולים קודמים'
זיכרונות מגלגולים קודמים
15/03/2016 | 22:05
1
22

בד"כ כאשר נשמה יורדת לגוף פיזי, ברגע ההתחברות לגוף של התינוק הנולד, היא שוכחת את כל מה שעברה וחוותה. אבל לעיתים מצבים, ארועים או אנשים מסוימים, מעוררים שוב זיכרון של גלגולים קודמים. וזה בא לידי ביטוי בהתנהגות  או בתגובה האוטומטית שלנו במצבים מסוימים. בנוסף, לעיתים אנו לוקחים איתנו פחדים מגלגולים אחרים או מחויבויות, שבועות ונדרים שנשארו מזמנים אחרים ומשפיעים עלינו גם בחיים נוכחים.
למשל, הגיע אלי מטופל שלא הצליח להביא על עצמו שפע וגילינו הרבה אמונות של סגפנות, כסף זה דבר רע ואסור, והמקור שגילינו לכל זה היה בגלגולים רבים  שבו הוא היה איש דת שהתמורה של הנתינה שלו היה בקשר שלו עם הבורא. ניתקנו אותו אנרגטית מהגלגולים האלה והלמידות שלקח משם שלא שרתו אותו.

דוגמא נוספת, ידוע לי שהיה לי לפחות גלגול אחד שבו הייתי מרפאת שמאנית. ברגע שראיתי תמונות של שמאנים, עלה לי זיכרון של הדרך שבה גילו עתידות, על ידי השלכה של מקבץ אבנים לבנות. זה משהו שלא ראיתי באף מקום. ברור לי שזה זיכרון קדום. הזיכרון הזה נמצא גם בגוף שלי. המרפאים השמאנים היו נוהגים לקחת אל גופם את המחלה של החולה ואחרכך לרפא את עצמם. עד היום אני מרגישה בגוף כאבים של אחרים, אפילו ששיטת הריפוי שלי היא דרך הבורא ולא דרך הגוף שלי. 

יש ספר מעניין במיוחד על גלגולים אחרים של דר. מייקל ניוטון, פסיכיאטר שבאמצעות היפנוזה החזיר אנשים לזיכרון מגלגולים אחרים. בתהליך הוא מספר כי הם התחילו לדבר בשפות אחרות שלא ידעו בחיים האלה, ולספר לו בדיוק מה עשו לפרטי פרטים. מכאן ניתן להסיק כי הזיכרון טמון בנו, רק אינו ברובד המודע שלנו. 
לצפיה ב-'זה מעניין - גם אני חוויתי חוויות כאלה ואחרות '
זה מעניין - גם אני חוויתי חוויות כאלה ואחרות
16/03/2016 | 13:38
16
שלא בהכרח קשורות קשר ישיר לחוויית החיים המודעת.
ומכאן מגיעה ההתעניינות שלי בנושא של חיים קודמים וכן הלאה.
אבל אין זה אומר שהחוויות הללו הגיעו מחיים קודמים.
ישנה אפשרות שבזמן קריאת ספר/צפייה בסרט או טלוויזיה, צפייה בחדשות או דברים ששמענו שנקלטו בתת-המודע ואין לנו צורך בהם בחיי היום יום, אך הם נשלפים החוצה בחלומות או בתחושות וכדומה.
מצד שני, האפשרות של אולי חיים קודמים - יכולה להיות גם אופציה.
לגבי היפנוזה - לא בהכרח נקייה מהשפעות של המהפנט או הסביבה. הזיכרון גם הוא לא נקי משינויים והשפעות של הזמן. זה על פי מחקרים שנעשו ובדקו שגם על הזיכרון אפשר להשפיע וכיו"ב.
לצפיה ב-'מסרים מאנשים שהלכו לעולמם'
מסרים מאנשים שהלכו לעולמם
15/03/2016 | 22:20
5
28
יתכן שאמא שלך תתקשר איתך באיזשהו אופן, זה תלוי ביכולות האינטואיטיביות שלך לשמוע. 
מהניסיון שלי בתקשור של נפטרים, הנפטרים בדרך כלל מגיעים כדי להעביר מסרים שנועדו לעזור ליקיריהם החיים בחייהם ובדברים שהם רוצים להגשים. וכן הם בד"כ מגיעים להעביר מסרים המבקשים לשמור על אחדות ואהבה במשפחה ולהפסיק מריבות באשר הן. 
אנשים אינטואיטיבים בד"כ ירגישו נוכחות, ואפילו יד מונחת על הכתף. 
אנשים אחרים אולי יחלמו חלומות שבהם יעברו מסרים. 
אנשים יותר אינטואיטיבים אולי ישמעו גם את המסר. 
חלק אחר, לא ישמע או ירגיש בכלל. 

איך יודעים שהמסר הוא מהמנוח ולא מחשבות שלי, מרגישים. אם את תקבלי מידע, יתכן שתשמעי את תדר הקול של אימך שתזהי אותו מיד, או תשמעי מילים שהיא בד"כ משתמשת בהן ואת לא, וכיוב'. וכן יתכן שתקבלי ממנה מידע שיעזור לך שלא יכולת לדעת לבד. אלה סימנים שהמידע ניתן לך ממקור חיצוני ולא ממחשבותייך שלך. 
לצפיה ב-'תודה קרן על כל התשובות שנראות שהן מגיעות ממקום של כנות'
תודה קרן על כל התשובות שנראות שהן מגיעות ממקום של כנות
16/03/2016 | 13:45
4
8
ואמונה אמיתית.
למרות שאני חולמת ומרגישה וגם שומעת, אם זה מהסבתות והסבא שהלכו לעולמם, וגם מאנשים חיים. לפעמים החלומות והתחושות אמיתיות ואז הנטייה היא להאמין שהמסר/התחושה הגיעה מהם - עדיין מבחינתי זו לא הוכחה חד-משמעית שזה מגיע מאיזשהו מקור מחוצה לי עצמי.
ולמרות הספקטיות שלי - עדיין משתעשעת ברעיון של נצחיות הנשמה וכל שאר הדברים שכתבת כאן והעלית כאן.
אני לא שוללת אבל גם לא בטוחה לחלוטין.
אם לא זוכרים אירועים בצורה ממשית אלא בתחושות בלבד - קשה לקבל את זה כעובדה מוכחת. למרות הרצון שזה יהיה נכון.
המון תודה קרן.
לצפיה ב-'באהבה רבה '
באהבה רבה
17/03/2016 | 13:08
3
8
זהו עולם ומלואו. סביר שאנו יודעים הרבה אבל אולי זה רק קמצוץ ממה שנסתר. 
אני מניחה שעם ההתפתחות והצמיחה הרוחנית של האנושות שהחלה להתעורר לדעתי ב100 שנים אחרונות נדע ונגלה יותר ויותר על העולם הזה וגם נבין יותר, ואולי גם חלקנו אף לא ירד יותר לגוף פיזי כי סיימנו את השיעורים שלנו. 
רב הנסתר על הגלוי..
מקווה שדברי הטילו ולו מעט אור על עולם הנשמות. 
משתתפת בצערך על אובדן אימך, היא באמת נמצאת במקום שהוא טוב, כך אומרות בד"כ הנשמות שעלו: "חזרנו הביתה".
לצפיה ב-'לפני שאמי נפטרה שאלתי בקלפים (טארות)'
לפני שאמי נפטרה שאלתי בקלפים (טארות)
17/03/2016 | 17:44
2
13
האם אמא שלי תחזור הביתה. בהתחלה מחשבותיי היו לבית שבו היא גרה כאן בעולם הזה.
התשובה היתה שלילית.
כעבור כמה ימים גיסתי שאלה אותי מה אומרים הקלפים. שאלתי שוב.
תשובה ראשונה היתה חולי ואפשר היה להבין שלא תשוב הביתה.
כשהתעקשתי על שאלה נוספת יצאו קלפים טובים - אמרתי לגיסתי שמבחינת האדם שהוא במצב גופני קשה מוות הוא סוג של שיבה "הביתה". שחרור מהכאב והסבל הגופני למקום טוב יותר.
ביום האחרון שהייתי אצלה חזרתי הביתה עם הרגשה קשה ובלילה היה לי דחף לנסוע לבית חולים, היה לי קשה להירדם (לא נסעתי בסוף בגלל העייפות והמרחק) המחשבות שחלפו בראשי שאם לא אסע כבר לא אראה אותה יותר.
למחרת השכם בבוקר אחי טילפן והודיע שאמא נפטרה.
כנראה שיש תחושות מוקדמות אבל לא תמיד אנו פועלים על פיהן.

מחכה לתשובה לגבי השאלה לאן עוברת נשמת בעלי חיים בין שהיא מתגלגלת ובין שלא - האם יש מימד רוחני לבעלי חיים?
האם אמי יכולה לראות/להרגיש/להבין מה קורה עם בני משפחתה מהמקום בו היא נמצאת עכשיו?

תודה
לצפיה ב-'נוכחות נשמה'
נוכחות נשמה
17/03/2016 | 23:38
1
18
אכן כן, נשמות נמצאות בקרב יקיריהן, והן מודעות לכל מה שבני המשפחה עוברים. במיוחד אם הם זקוקים להן. אבל הן באות והולכות לא תמיד נשארות. 
אני מניחה שאם תתרכזי תנסי פשוט להרגיש את הנוכחות שלה, יש כאלה שמצליחים. 
לצפיה ב-' '
18/03/2016 | 19:33
לצפיה ב-'ישב זקן מכוער ומדוכדך מול הראי'
ישב זקן מכוער ומדוכדך מול הראי
29/02/2016 | 01:25
37
ואמר אני חייב למצוא מה הטוב שבי ועמד וחייך מול עצמו ,
וכך התאמן על החיוך לעצמו מספר ימים , עד שלבסוף הוא זיהה איזה ניצנוץ של מחייך מבפנים , ואחרי דקה נעלם  ואז אמר הזקן כשהייתי קטן הייתי שמח ולא מדוכדך היכן אותו נער צעיר שהייתי שמח ומחייך שכל העולם והחיים לפניו , וכך עמד מול הראי וחייך וחייך , ומידי פעם היה איזה ניצנוץ שנעלם אחרי דקה , וכך התאמן הזקן שנה שלימה ,
ויום אחד הוא מצא איזה זיק של נערותו שחייך אליו חזרה וכך חווה מקסם ליום שלם שהוציא את הדיכדוך ליום , ושוב חזר האפרורויות הזקנה והדיכדוך .
הוציא הזקן מקטרת וישב וחשב מידי פעם ניצנוץ ואחרי שנה של השקעה שמחה ליום שלם , אני צריך להבין את המנגנון איך כל פעם חוזר לראי הזקן המדוכדך הזה ,
וכך הגה וחשב בעוד עשן המטרת מסתלסל , וכך מידי כמה ימים היה יושב עם המקטרת , יום מנוחה היה יום המקטרת מהראי האכזר .
הוא ישב וחשב המנגנון הזה של הניצנוץ מחזיק דקה והנערות יום , אז מה מבפנים מאיר את הניצנוץ ואת הנערות הזו ?
הוא החליט שיש איזה אור פנימי שמאיר את הניצנוץ הנערות , והוא רק צריך לתת לזה לעבור דרך החיוך , וכך ברגע הניח את המקטרת ונשף את העשן ועיניו רשפו ,
הוא עלה על משהוא ומהר מהר הלך לראי לחייך ואז לא הופיע כלום לא ניצנוץ ולא נער.
הזקן הרגיש מועקה שכאילו בולעת את נפשו ולוחצת על כל גופו , כאילו הוא רגל שנרדמה שמנסה להתעורר , הוא ראה בדרך כול מיני נקודות שחורות ואיבד מעט שיווי משקל , ומהר מהר נחת על הכורסא מתנשף .
כיבה את האור וישב בחשיכה על הכורסא עוצם את עיניו , ואז הוא ראה שעפעפיו מאירים מבפנים , כאילו הוא רואה אור על עפעפיו הסגורים ,
הוא נכנס אם מוחו והוויתו פנימה במשעולי האור ההוא מהעפעפיים דרך האור לתוך גופו , ושם הוא נשם ונשף וניסה למצוא מאיפה מבפנים זה מאיר , ובהכל היה אור כזה ענברי עמום , וכך לאחר מספר ניסיונות חדל , ואז בעודו חוזר מן המכולת ראה את בן השכנים נער צעיר וחביב , והוא שם לב שהוא כאילו בעל גוון ענברי חזק העובר דרך עורו , והוא אמר אז זה העניין , ומיהר הביתה להתאמן ,
ושוב נבר הוא באור הענבר העמום שבתוכו ותהה האם כמו הנער וניצנוץ החיוך 
הוא צריך למצוא איפה הענבר יותר מאיר חזק , ואז הוא שוטט בתוכו ומצא איזה ניצנוץ באיזור ליבו , בא ומופיע והזקן מאוד השתדל להתמקד ולאחר מספר ימי בוננות 
הוא הצליח לייצב את מראה הניצנוץ , והוא החליט למשוך זאת ולחבר את זה לחיוך שלו , ולאחר מספר ניסיונות בעודו פותח עיניו מול הראי הוא חייך ולא רק בשיניו ,
פרצופו היה מחיוך בעל חדווה שובבה וללא אפרוריות הדיכדוך .
הזקן חשב בליבו לספר זאת לכל הזקנים שהוא מכיר , אבל הוא החליט שיחשבו שהוא משוגע תמהוני וכדאי שישמור את הדבר לעצמו .
ואז באחד ברגעי הבהירות בעודו מתבונן בניצנוץ באיזור ליבו , הוא ראה חוט של אור יורד לניצנוץ מקודקוד ראשו , והוא החליט להיכנס לחוט הזה ולמשוך עוד אור לאזור ניצנוץ ליבו , ואז לאחר מספר ניסיונות ליבו הפך לאור יציב ולא מנצנץ ,
ושוב לא היה מדוכדך והיה בעל חדווה ושמחה שובבה .
ולבסוף החליט למשוך עוד אור מקודקודו לליבו ולכל גופו ולהאיר מבפנים ,
וכאשר סיים את המלאכה הוא פתח את עיניו והפעם הוא היה קליל , ורץ מייד למראה
ושם עמד נער מחיוך ושובב , שלקח זמן לזקן לזהות שזה הוא .
וכשהוא הלך ברחוב שכניו לא היכרוהו , והוא אמר להם שהזקן נפטר ושהוא הנכד .
דוד
לצפיה ב-'נשמה של מתאבד'
נשמה של מתאבד
05/03/2016 | 23:44
4
50
שלום,
לא יודעת אם זה המקום הנכון לכתוב בו אבל מנסה..
נשמה קרובה אליי שהתאבדה לפני 14 שנה הגיעה אליי בחלום, והיא נראתה באי שקט ואי שלווה. אני חושבת שאולי היא הגיעה אליי מסיבה מסוימת, אולי כדי שאני אצליח לגרום לה לקצת שלווה מהעולם הזה.
בחיפושי אחרי מה אני יכולה לעשות לא מצאתי כלום בגוגל חוץ מלהגיד קדיש. לא אני ולא אותו בנאדם היו דתיים. אותו בנאדם היה ההיפך מדתי.

מישהו יודע אם יש משהו שאני יכולה לעשות?
לצפיה ב-'מניין גברים לקדיש'
מניין גברים לקדיש
06/03/2016 | 12:03
2
26
שנקבה תגיד זה לא עוזר .
דוד
לצפיה ב-'אמרתי, קדיש לא מעניין אותי ולא את המת.'
אמרתי, קדיש לא מעניין אותי ולא את המת.
06/03/2016 | 12:13
1
30
בדיוק בגלל עניין ה״נקבה״.

לצפיה ב-'שאלת מה את יכולה לעשות'
שאלת מה את יכולה לעשות
06/03/2016 | 17:57
24
להטיב את העניין , זה כמו תרופה , יש כאלה שנגד תרופות .
קדיש למתאבד זה לזכות אותו מלפנים שורת הדין .ואפקטיבי .
את יכולה לשאת תפילה לעילוי נשמתו , במילים שלך  .אם את מאמינה שיש נשמה בכלל . ולאסוף קבוצה של אנשים לעניין .
או למצוא כל דרך להתמודד עם מה זה אומר לך ומה נכון לך לעשות .
מבטיח לך שיתחשבו בזה ששאלת בציבור על העניין , לגביך ולגבי המנוחה .
דוד

לצפיה ב-'נשמה של מתאבד שלא הגיעה לשלווה'
נשמה של מתאבד שלא הגיעה לשלווה
06/03/2016 | 21:47
64
נשמות של אנשים שנקטעו חייהם במפתיע (תאונה, התאבדות, רצח וכיוב') לעיתים מבולבלות ו/או כועסות ו/או לא מבינות מה התרחש ולכן גם לא עוזבות את המקום בו המקרה התרחש. 
מה שיש לעשות זה ללוות אותן אל האור על מנת שיחזרו לאיזון ויגיעו לשלווה. 
אם אינך יודעת לעשות זאת השאירי לי שם של הנפטר ושם אימו, ואעשה זאת. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו