לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5444954,449 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

לצפיה ב-'בחילות- מה עושים איתן?'
בחילות- מה עושים איתן?
27/07/2018 | 21:35
2
127
הן פשוט משביתות אותי ומורידות את החשק לאכול... מה עוזר לכן לבחילות? 
לצפיה ב-'לאכול'
לאכול
28/07/2018 | 03:37
117
בלי חשק, כשזה נראה מגעיל, לאכול עזר לי הרבה. ופחמימות, אוי פחמימות... קורנפלקס מאפים וסנדוויצ'ים.
לצפיה ב-'יש כדורים לעניין שמותרים בהריון. תתייעצי עם הרופא/ה שלך. '
יש כדורים לעניין שמותרים בהריון. תתייעצי עם הרופא/ה שלך.
28/07/2018 | 07:52
30
לצפיה ב-'מחפשת חוו"ד על פרופ אייל סיוון כרופא מעקב'
מחפשת חוו"ד על פרופ אייל סיוון כרופא מעקב
27/07/2018 | 17:24
49
מישהי מכירה ? הייתה בבדיקות אצלו ?
תודה רבה ושבת שלום :)
לצפיה ב-'בדיקת nipt מה מומלץ'
בדיקת nipt מה מומלץ
27/07/2018 | 13:02
1
73
שלום יש מספר חברות שעושות את בדיקת nipt איזה מהם הכי טוב ?
לצפיה ב-'בדיקת דם '
בדיקת דם
07/08/2018 | 17:22
17
עשיתי בדיקת QNATAL של בייבי לינק.
קיבלתי תוצאות תוך שבוע
ממליצה
לצפיה ב-'שאלה לאלו שבחרו ללדת בקיסרי'
שאלה לאלו שבחרו ללדת בקיסרי
27/07/2018 | 09:27
2
139
יש כאן מישהי שבחרה בקיסרי ללא צורך רפואי ועברה את הניתוח? אשמח לדעת איך ההרגשה אחרי, ובעיקר אם בדיעבד זו מרגישה כבחירה נכונה.
לצפיה ב-'כן, אני- '
כן, אני-
27/07/2018 | 09:57
1
134
לפני 12 שנים, בחרתי ללדת את ביתי בניתוח קיסרי. מאז עברתי עוד שני ניתוחים קיסריים עם בני וביתי. 
יש לי המון מה לכתוב על הנושא, אבל זה הרבה מדי לפרט זאת על גבי האינטרנט.
בגדול- בחרתי בזאת, ואני שמחה בכך, לא מתחרטת בכלל, אבל זו בהחלט בחירה מורכבת, כי לא מומלץ מבחינה רפואית. מדובר על ניתוח לכל דבר ועניין, עם התאוששות איטית וצלקת תוך רחמית. 
בזמנו בבתי החולים בכלל לא הסכימו לעשות זאת. עברתי את הניתוח הראשון במסגרת השר"פ אצל פרופ' דרורית הוכנר הנפלאה. 

שיהיה בהצלחה רבה!
שירה. 

שירה דוד 
 ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
09-7749028

לצפיה ב-'ועוד משהו מאוד חשוב- '
ועוד משהו מאוד חשוב-
27/07/2018 | 09:59
110
אחד השיקולים זה כמה ילדים את רוצה. לא מומלץ לעבור מעבר לארבעה ניתוחים קיסריים. גם שלושה זה נחשב הרבה, ו-4 זה כבר ממש על הקצה. יש נשים שמצב הרחם שלהן לאחר 3 קיסריים לא מאפשר הריון נוסף. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'חייבת עזרה בננות!'
חייבת עזרה בננות!
26/07/2018 | 22:22
1
176
היי לכולן, 
לפי מחזור אחרון אני אמורה להיות בשבוע 9 ו5 ימים (אני בדיוק אחרי הריון כימי- את תחילת הווסת אני מגדירה כדימום שקבע את סוף ההריון).
הרופא אבחן אותי בשבוע 8 וחצי.
לפני כשבוע הייתי אצל הרופא , אצלו לא נצפה שק חלמון , וקוטב עוברי, ולא דופק, רק שק הריון. הרופא התחיל לדבר איתנו על אופצייות איך לסיים את ההריון בגלל שהוא לא מתפתח ולדעתו אין הרבה תקוות. אני ובעלי בכל זאת העדפנו לחכות שבוע.
אחרי 5 ימים (אתמול) , היינו במיון לבדיקת אולטרסאונד (לחוות דעת נוספת), באולטרסאונד פתאום נצפה שק חלמון, הרופאה אמרה שאין מניעה לחכות עוד שבוע (לא לבצע כרגע הפסקת הריון) אך שגם היא איננה יודעת לומר לי בוודאות האם זה תקין.
השאלה שלי היא איך זה יכול להיות שמבחינת הווסת אני כבר בשבוע כמעט 10, אבל אין עדיין דופק?? גם אם הביוץ היה מאוחר , זה עדיין לא הגיוני.
האם מישהי עברה משהו דומה? 
אני מרגישה שזה שראו פתאום שק חלמון זה דבר טוב, אבל אני מתחילה לחשוב שאולי המכשור לא היה טוב אצל הרופא הראשון, ופתאום בבית החולים ראו יותר טוב וזה היה שם כל הזמן.
בבקשה בננות אשמח לעזרתכן ועצתכן!
לצפיה ב-'אגב עוד משהו...'
אגב עוד משהו...
26/07/2018 | 22:49
107
בטא שלי לפני 3 שבועות ו-3 ימים, הייתה 2091, וכעת היא 6940, האם זה הגיוני שזה לא הכפיל את עצמו?
לצפיה ב-'שבוע 11 כאבי מחזור בגלים אופייני לשבוע כזה??'
שבוע 11 כאבי מחזור בגלים אופייני לשבוע כזה??
26/07/2018 | 19:22
37
לצפיה ב-'מיגרנות '
מיגרנות
26/07/2018 | 18:08
5
84
הי לכן, אני בשבוע 16 וסובלת ממיגרנות שנמשכות כמה ימים ושמשביתות אותי לגמרי, מישהי חוותה? האם יש מה לעשות?
תודה
לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
27/07/2018 | 07:49
2
52
היי, אני לא רופאה אבל כן חוויתי וחווה את מה שאת מתארת. מהניסיון שלי מה שאני ממליצה לך זה ללכת לרופא נוירולוג מומחה והוא ייתן לך אופציות רלוונטיות.
למשל - לקיחת אספירין בצורה יומיומית או תרופה אחרת שהיא טובה לכאב ראש והסיכון לבעיות בהריון הוא קטן...
בכל מקרה לפי מה שאני הבנתי - מעבר לאספירין, כל כדור שתקחי יכול להיות בו סיכון קטן, אבל השאלה היא מה עדיף - להיות מושבתת בבית לכמה ימים ולקחת כדורים וזה... או לקחת תרופת מניעה.
אין לי תשובה כמובן ואני לא רופאה, רק משתפת מהניסיון שלי

בהצלחה ותרגישי טוב :)
לצפיה ב-'תודה עלה התגובה :)'
תודה עלה התגובה :)
27/07/2018 | 13:52
1
23
זאת הבעיה.. אני מפחדת לקחת כדור על בסיס קבוע..
האם את לוקחת על בסיס קבוע? תודה על השיתוף וברור לי שזה רק מנסיון אישי :)
תודה רבה!
לצפיה ב-'כן'
כן
27/07/2018 | 16:27
20
קודם כל מבינה אותך... אני גם מושבתת במיטה בזמן האחרון ומנסה להתגבר על הכאב ראש בלי משכח כאבים :(
לגבי הכדורים - לפני ההריון לקחתי אספירין 300 ועוד איזה כדור בצורה יומיומית... 
עכשיו בהריון אני לוקחת אספירין 100 כל יום ומנסה להסתדר עם זה בינתיים (זה המינון שמותר בהריון). בכל מקרה הרופא אמר לי שאם זה לא יספיק - אפשר להוסיף עוד כדור מניעתי. את המשכח כאבים של המיגרנה לקחת רק כשממש ממש ממש ממש ממש צריך

בהצלחה ! תנסי להתייעץ עם נוירולוג מומחה...

*כמובן שזה רק מהניסיון שלי, אני לא רופאה ואין לי סמכות להמליץ או משהו כזה*
לצפיה ב-'איך את מתמודדת כרגע עם המיגרנות ? '
איך את מתמודדת כרגע עם המיגרנות ?
27/07/2018 | 07:54
1
20
לצפיה ב-'מושבתת במשך יומיים וסובלת מאוד מאוד!!'
מושבתת במשך יומיים וסובלת מאוד מאוד!!
27/07/2018 | 13:53
15
לצפיה ב-'המלצה על דוקטור ערן גולד'
המלצה על דוקטור ערן גולד
26/07/2018 | 14:00
1
108
ממליצה בחום על דוקטור ערן גולד
מומחה פוריות. 
כשמו הוא- אדם זהב !!!! 
מקצועי ביותר, פדנט. 
רציתי לעבור למכבי לפני הכרותי איתו, 
הגעתי אליו והוא ידע במדויק מה הטיפול הנדרש עבורי. ואכן גם צלח ! 
שווה להמתין מחוץ לדלת שלו גם ימים.. 
רופא ענק, מומחה פוריות בחסד עליון!!! 
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
27/07/2018 | 07:31
52
מהיכרותך איתו. במקרה של בעיית זרע, את חושבת שהוא ישתף פעולה עם הזרעה על בסיס ביוץ טבעי?
לצפיה ב-'דימום קל שבוע 13'
דימום קל שבוע 13
26/07/2018 | 13:49
1
168
שלום לכולן, יש לי דימום קל מאוד (שתי טיפות דהויות על התחתונים, אינו מופיע בניגוב.) ההיריון טבעי, אך נתמכתי באוטרוגסטן פעם ביום עד לפני שבוע וחצי בשל חשש לרמות נמוכות של פרוגסטרון.
ביום ראשון יש לי שקיפות + סקירה אצל פרופ' אחירון. האם יש טעם להיבדק היום/במהלך הסופ"ש? או שעם כזה דימום זה בסדר לחכות?...
לצפיה ב-'קרה לי אותו דבר בשבוע 13'
קרה לי אותו דבר בשבוע 13
27/07/2018 | 19:51
108
ובאינטרנט היה רשום שזה נפוץ סביב השבוע הזה. עקבתי ובגלל שזב לא חזר והשקיפות היתה כמה ימים אחרי, לא הלכתי להיבדק. הכל היה בסדר. מחזיקה אצבעות שגם אצלך!
לצפיה ב-'המלצות לספרים?'
המלצות לספרים?
26/07/2018 | 10:50
74
אנימחפשת המלצות לספרים לאחר לידה, גם אינפורמטיביים וגם כאלה שסתם עושים טוב בנשמה.
לצפיה ב-'ד"ר סגל אוקטאב מרמת גן לשקיפות האם מומלץ?'
ד"ר סגל אוקטאב מרמת גן לשקיפות האם מומלץ?
25/07/2018 | 19:10
2
34
לצפיה ב-'עשיתי אצלו שקיפות ולפני כמה ימים סקירה ראשונה.'
עשיתי אצלו שקיפות ולפני כמה ימים סקירה ראשונה.
26/07/2018 | 18:10
1
59
נעים ויסודי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'עשה לך תלת מימד בשקיפות??'
עשה לך תלת מימד בשקיפות??
26/07/2018 | 19:21
22
לצפיה ב-'בטן קשה אחרי מי שפיר '
בטן קשה אחרי מי שפיר
25/07/2018 | 15:50
136
היי בנות, שלשום ב10:00 בבוקר ביצעתי דיקור מי שפיר (היריון ראשון). הגענו הביתה ומאז אני דיי במיטה, קמתי למקלחת ושירותים וזהו פחות או יותר. היו לי טיפה התכווצויות אחרי מתן שתן ביום הראשון ואז הפסיקו. בלילה הרגשתי קצת חוסר נוחות אבל ב״ה אין כאבים. מודדת חום מדי פעם גם לראות שהכל תקין. היום בצהריים הרגשתי שהבטן שלי יותר קשיחה מהרגיל באיזור הרחם (שוב אין כאבים או התכווצויות) זה קורה on and off בשעות האחרונות, מישהי חוותה חוויה דומה? מחר בכל מקרה קבעתי לרופאת נשים על הבוקר.. אודה לעזרתכן! 

לצפיה ב-'דיקור מי שפיר'
דיקור מי שפיר
25/07/2018 | 12:21
134
הי בנות,
משהי עשתה בשנה הזאת דיקור מי שפיר בברזילי ואם כן מי עשה ?
לצפיה ב-'הריון - חששות '
הריון - חששות
25/07/2018 | 09:50
13
361
היי חברות,
אשמח לעצתכן. גיליתי שאני בהריון ואני ברגשות מעורבים.
מצד אחד אני כמובן מאושרת ומקווה שהכל ילך חלק, מצד שני בשלושה שבועות האחרונים שעדין לא ידעתי היו איזה שלושה ימים שהיו לי כאבי ראש קשים ולקחתי אופטלגין ועוד איזה תרופה למגרנה שאסור לקחת :/

מישהי יודעת עם מי צריך להתייעץ בנושא ? והאם למשיהי יש ניסיון בנושא ?
תודה רבה
לצפיה ב-'ראשית, מה שאת מתארת זה לא רגשות מעורבים.'
ראשית, מה שאת מתארת זה לא רגשות מעורבים.
26/07/2018 | 07:19
12
189
אין קשר בין תחושות השמחה והתקווה לבין זה שאת סובלת מכאבי ראש ושלקחת טיפול תרופתי. 
בתור מי שמאוד סובלת מכאבי ראש וממגרנות- אני יכולה להרגיע אותך. בהריון עם ביתי הצעירה סבלתי מאוד ממגרנות, ולקחתי תרופות רלוונטיות. נולדה תינוקת בריאה, רגועה ומקסימה. 
ממליצה לך להתייעץ עם המרכז הטרטולוגי בירושלים. שם יענו לך על כל השאלות ויוכלו להרגיע אותך ולכוון אותך. 

שיהיה בהצלחה!
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תוכלי לפרט איזה תרופות לקחת?'
תוכלי לפרט איזה תרופות לקחת?
26/07/2018 | 19:38
10
83
אני סובלת קשות ממיגרנות ונאמר לי שאין מה לעשות..
תודה.
לצפיה ב-'מי שאמר לך שאין מה לעשות טועה ומטעה, וגורם לך לסבל מיותר-'
מי שאמר לך שאין מה לעשות טועה ומטעה, וגורם לך לסבל מיותר-
27/07/2018 | 07:53
9
100
לקחתי את התרופה הקבועה שלי למגרנות- "רילרט". את המרשם רשמה לי אפילו הרופאה הגניקולוגית שלי. הייתי לוקחת במינון ממש גבוה- בערך כדור ליום (שזה מינון הרבה יותר גבוה מהמומלץ באופן כללי, בלי קשר להריון). 
באותו הריון גם לקחתי מטרימסטר שני  כדור נוגד חרדה ודיכאון, כי הייתי לאחר 7 הפלות:(

כמובן שאין במה שאני כותבת המלצה רפואית כזו או אחרת עבורך. את צריכה לשוב ולהתייעץ עם גורמים רפואיים המוסמכים לכך. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה על התגובה :)'
תודה על התגובה :)
27/07/2018 | 13:49
8
52
ז"א שבמהלך ההריון לקחת רילרט באופן יומיומי?
כשדיברתי עם מרכז טרטוגני באסף הרופא נאמר לי שאפשר לקחת רילרט (לקחתי גם לפני ההריון) רק פעם בשבוע.
הבעיה היא שהכדור לא עוזר לי עכשיו כשאני בהריון.. לפני ההריון לקחתי רק לפני מחזור וזה עזר לי להעביר את המיגרנה (המינון שלי הוא 20 מ"ל).
לצפיה ב-'נכון, לקחתי באופן יום-יומי. לא מבחירה, אלא בגלל צורך...'
נכון, לקחתי באופן יום-יומי. לא מבחירה, אלא בגלל צורך...
27/07/2018 | 15:53
7
47
המינון המומלץ (בלי קשר להריון) הוא עד 3 כדורים לשבוע. אבל מה לעשות שיש אנשים (כמוני) שמאוד מאוד סובלים...
בהריון זה היה על בסיס יומיומי, וברגיל- לצערי הרב, אני גם מאוד סובלת, ולוקחת אקמול פוקוס וגם רילרט, לפי הצורך. אקמול פוקוס זה ממש על בסיס יומי אצלי.
גם אמא שלי סבלה מאוד ממגרנות, וזה פחת לה באופן משמעותי בגיל הבלות...אז אני מחכה בסבלנות (אני בת 44....). 

ממליצה לך לחזור לרופא/ה שנתן לך בזמנו את הרילרט, ולומר שזה כבר לא עוזר לך, ולנסות למצוא משהו חליפי. הסבל של המגרנות הוא נוראי, ורק מי שסובלת מזה, תבין על מה אני מדברת ועד כמה צריך לעשות מאמצים כדי למצוא פתרונות כלשהם. 

אגב, אני בזמנו התייעצתי עם המרכז הטרטולוגי בירושלים, ואמרו לי שאין בעיה עם הרילרט בהריון. אבל אם הכדור בכל מקרה לא עוזר לך, אז צריך למצוא פתרון אחר. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'בלי קשר להריון שווה לך לבדוק טיפול מניעתי...'
בלי קשר להריון שווה לך לבדוק טיפול מניעתי...
27/07/2018 | 16:12
6
42
אם זה הסידור שעובד לך זה הכי טוב :) אבל תשקלי את הדברים האלו:
לא בטוחה עד כמה זה בריא לקחת רילרט בצורה יום יומית...
מהניסיון שלי (אני לוקחת ריזלט) אם אני מגיעה למצב שאני לוקחת את הכדור אז זה בגלל שיש לי כאב ראש חזק והכדור הזה גורם לכל מני תופעות לוואי כמו תשישות, עייפות וכו...
טיפול מניעתי (לקחת איזשהו כדור בצורה יומיומית) גורם לכך שבכלל לא תגיעי למצב של כאב ראש ולא תצטרכי לקחת משכח כאבים
מדברת בתור אחת עם מיגרנות כבדות מאווווווד ושניסתה המון דרכי טיפול

לצפיה ב-'לא מכירה שום טיפול מניעתי נגד מגרנות וכאבי ראש,'
לא מכירה שום טיפול מניעתי נגד מגרנות וכאבי ראש,
27/07/2018 | 16:23
5
36
אשמח להשכיל...אם היה כזה- הייתי רצה ולוקחת כבר מזמן. 
אגב,  שום טיפול תרופתי שהוא על בסיס נרחב שכזה הוא לא ממש בריא. אבל כשאין ברירה- אין ברירה. 
כשאת כותבת "טיפול מניעתי- לקחת כדור אחר בצורה יומיומית שיגרום לכך שבכלל לא תגיעי למצב של כאב ראש"- למה את מתכוונת? מעולם לא שמעתי על דבר כזה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'נכון צודקת לגמרי'
נכון צודקת לגמרי
27/07/2018 | 16:36
1
41
זה אף פעם לא בריא אבל כשצריך צריך :/
ברור שאפשר לקחת תמיד משכחי כאבים אבל אצלי לפחות זה מפריע בתפקוד היומיומי ולכן אני מנסה לא להגיע בכלל למצב של כאב ראש משתק כזה...
טיפול מונע גורם לכך שיהיו לך פחות התקפים וגם ההתקפים יהיו פחות עוצמתיים ויש כל מני אופציות ומינונים.
ממליצה לך לקרוא באתרים האלו ולהבין יותר מה זה אומר ובמה זה כרוך:

*שוב מזכירה שאני לא רופאה ואין לי סמכות להמליץ על שום דבר... כל מה שכתבתי מנסיוני האישי*
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
27/07/2018 | 18:26
10
לצפיה ב-'תודה על התגובה..'
תודה על התגובה..
29/07/2018 | 20:19
2
11
גם אני יודעת שיש כדור שלוקחים על בסיס יומיומי ומונע מיגרנה.
אחות של מישהי מהעבודה שלי לוקחת.. אם תרצי אברר לך את השם.
לצפיה ב-'כן, אשמח מאוד אם תוכלי לברר את שם התרופה. '
כן, אשמח מאוד אם תוכלי לברר את שם התרופה.
30/07/2018 | 08:14
1
5
לצפיה ב-'שולחת לך מסר'
שולחת לך מסר
30/07/2018 | 17:40
1
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה :) זה מעודד'
תודה רבה על התשובה :) זה מעודד
27/07/2018 | 07:52
15
לצפיה ב-'streptococcus B'
streptococcus B
24/07/2018 | 15:58
1
150
שלום
אני מיואשת כבר חודשיים עם פער של שבוע שבועיים שאני לוקחת 
אנטיביוטיקה. היה לי סטרפטוקוקוס ב לקחתי מוקסיויט שלא עזר אחריו נתנו לי אוגמנטין עבר,אחרי חודש היה לי זיהום אחר בעור נתנו לי אוגמנטין .והיום קיבלתי תוצאות שסטרפטקוקוס Bחזר מה עכשיו אצטרך אנטיביוטיקה זה כבר פעם שלישית תוך חודשיים זה חוזר בלי סוף מה אצטרך אנטיביאוטיקה ללא הפסקה ? מה עושים?
תודה.
לצפיה ב-'לא כל כך הבנתי ... ואת בהריון?'
לא כל כך הבנתי ... ואת בהריון?
25/07/2018 | 00:42
40
לצפיה ב-'המוגלובין נמוך'
המוגלובין נמוך
24/07/2018 | 15:46
3
165
היי , שבוע 17 כמעט...
בספירת דם האחרונה שעשיתי גיליתי שיש לי המוגלובין 9
זה מסביר את ההרגשה הכללית הנוראית שיש לי , אני כמו סמרטוט כל היום מתעייפת מכל פעילות קטנה ברמה שישר מתחילות לי דפיקות לב חזקות ומסך שחור מול העיניים ( טרום עילפון)
רוב היום אני מרימה רגליים וכבר מיואשת מהחולשה הנוראית שמלווה אותי כל משך היום .
התחלתי לקחת ברזל (אקטיפרין) בשבועיים האחרונים מאחר ועד עכשיו לא הייתי מסוגלת בגלל הקאות מרובות האם משהי יודעת מה עושים בשלב כזה ?
אולי כדאי לבקש דרך הווריד?
או להגדיל את המינון של הברזל ?
תודה מראש לעונות .

לצפיה ב-'את דיברת עם רופא על הבדיקות?'
את דיברת עם רופא על הבדיקות?
24/07/2018 | 15:48
2
99
אולי באמת יש צורך בעירוי ברזל. לגמרי שאלה רפואית.
לצפיה ב-'היי'
היי
24/07/2018 | 15:52
1
75
כמובן ...
יצרתי קשר עם המרפאה ואני ממתינה לחזרה של הרופא.
בנתיים חשבתי להתעדכן עם בנות שעברו משהו דומה...
איך טופלו והאם עזר ..

לצפיה ב-'במצב כזה אני קיבלתי עירוי ברזל'
במצב כזה אני קיבלתי עירוי ברזל
24/07/2018 | 20:47
82
זה מאוד עזר לי והתאוששתי במהירות.
אני הייתי עם תאומים והגעתי להמוגלובין 9 בשבוע 28 אם אני זוכרת. גם אחרי נלידה קיבלתי.
לדעתי בשבוע 17 כזה המוגלובין זה ממש נמוך...אחרי הלידה זה יורד הרבה
לצפיה ב-'גירוד ויובש בפטמות'
גירוד ויובש בפטמות
24/07/2018 | 12:26
1
101
היי לכולן,
אני בשבוע 10 ומזה מספר שבועות יש לי גירודים בחזה ולאחרונה גם בבטן התחתונה.
הפטמות שלי ממש יבשות.
השתמשתי מספר פעמים בשמן קוקוס וזה לא עזר:/
אני כבר כמה ימים קמה באמצע הלילה מהגירודים (או שאני קמה בגלל ההורמונים ואז מרגישה את הגירודים..).
בכל מקרה, אני מאוד מוטרדת מהגרד ובעיקר מהיובש בפטמות- אני מרגישה שזה מחמיר. מה אפשר לעשות?
תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
24/07/2018 | 12:47
77
האם הגרד מופיע בעוד מקומות? כל קרם לחות אולי יכול לעזור ואם לא, ממליצה לגשת לרופא עור שייסכל ויתאים משחה. לעיתים בגרד חמור יותר ממה שאני מכירה בשלבים יותר מתקדמים מפנים לבדיקות דם לתפקודי כבד אז אם רופא עור לא יפתור את הגרד גשי לרופא משפחה לבדיקות דם. 
לצפיה ב-'הריון ראשון'
הריון ראשון
24/07/2018 | 08:12
1
214
אטדה לתשובתכןשלום לכולן, אני בהריון הראשון שלי, שבוע 10.5.. יש לי קצת חששות מאחר ובחודשיים האחרונים אני אוכלת מאד לא בריא.. באופן כללי לפני ההריון הייתי אוכלת טוב ובריא. ועכשיו אני ממש נגעלת מירקות ורוב התזונה שלי מתבססת על בצקים וסוכרים שונים למיניהם. אין לי בחילות קשות אבל בעיקר חוסר תיאבון ובחילה שמכריחה אותי להכניס משהו כדי שהיא לא תתגבר. בנוסף אני ממש מרגישה חלשה ורוב היום אני פשוט בחוסר תנועה.. אני יוצאת לסיבוב של חצי שעה וכבר מתעייפת או חוטפת סחרחורת. בקיצור מרגישה שאני חייבת לעשות משהו כדי לשפר את המצב.. מבחינת תוספים אני לוקחת רק חומצה פולית וברזל , שניהם טבעיים. האם זה מספיק? האם התזונה שלי בשלב הזה קריטית לעובר או שזה קורה הרבה בשליש הראשון?אודה לתשובתכן:)

לצפיה ב-'קורה הרבה בשליש הראשון'
קורה הרבה בשליש הראשון
24/07/2018 | 11:27
117
אל תהיי קשה עם עצמך, זה שלב קשה בהריון, עם העייפות האינסופית, התקפי הרעב\בחילה וחוסר היכולת לאכול (או להריח, או לראות, או לדמיין...) מאכלים מסוימים. הכל יהיה בסדר. תנסי להקפיד כמה שאת יכולה אבל גם אל תשתגעי נזה. לקראת סוף השליש הראשון-תחילת שני כל המערכות שלך יתחילו להתאזן ותוכלי להתחיל לאכול מסודר ובריא יותר.
לצפיה ב-'שאלה - בדיקת היריון'
שאלה - בדיקת היריון
23/07/2018 | 19:51
1
194
שלום לכולן. 
חדשה פה :)
עשיתי היום בדיקת דם להיריון והתוצאה היתה: 1562 iu/i 
כל מה שקראתי מדבר על miu. אצלי זה מופיע ללא האות m. 
בן זוגי הוא רואה חשבון וישר התחיל לחשב ולחלק וכו וכו. 
חשבתי שעדיף להתייעץ כאן :) אשמח לעזרה. תודה רבה. 

לצפיה ב-'היי מיטל, '
היי מיטל,
24/07/2018 | 13:05
109
קודם כל את בהיריון מזל טוב! יש מעבדות שהתוצאות נרשמות כבדיקה כמותית (בודקת כמות ההורמון בדם) ויש איכותית (בודקת המצאות ההורמון בדם)  כל תוצאה מעל 5 או 10 ברוב המעבדות נחשבת לתקינה. 
לצפיה ב-'בדיקת הריון מצורפת '
בדיקת הריון מצורפת
23/07/2018 | 22:10
1
230
היי בנות 
חייבת עזרתכן. . החודש לקחתי כדורי איקקלומין ובנוסף עשיתי מעקב זקיקים. הביוץ היה ביום ה10 למחזור (אני מקבלת בדרכ כל 27 יום)  והיום 6 ימים אחרי הביוץ ביצעתי בדיקת הריון להפתעתי הופיע קו ממש ממש חלש עד בלתי נראה כמעט. האם הגיוני? או שהבדיקה לא תקינה..? מצרפת תמונה
לצפיה ב-'היי'
היי
24/07/2018 | 12:58
161
לקחת גם אוביטרל? קשה לראות בתמונה שצרפת עוד קו אבל בכל מקרה זה מוקדם לדעת חכי לאיחור במחזור ואז תבדקי  מחזיקה אצבעות!!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
אוטיקה
מחכים לך באוטיקה
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה