לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5470854,708 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

לצפיה ב-'שבוע הריון, מבולבלת...'
שבוע הריון, מבולבלת...
08/10/2018 | 11:55
1
196
שלום,
אם גיל ההריון שלי הוא 12 שבועות ו4 ימים, זה אומר שסיימתי שבוע 12 ונכנסתי ל 13 (בעוד 3 ימים אסיים 13 ואז אכנס ל14?) או שבעצם לפני 4 ימים רק נכנסתי ל12?
אם שואלים אותי באיזה שבוע אני- אפשר להגיד שנכנסתי ל13?
או אם נגיד אני רוצה לקרוא באינטנרנט על איך העובר שלי נראה עכשיו וכאלה - לבדוק שבוע 12 או 13?
לצפיה ב-'שבוע 12 '
שבוע 12
08/10/2018 | 17:47
107
למחרת שבוע 12+6 מתחיל שבוע 13.
הריון קל ותקין!!

לצפיה ב-'המלצה על אתר מעולה'
המלצה על אתר מעולה
07/10/2018 | 20:33
146
הזמנת מוצרים לתינוקות באתר מסודר ונוח לשימוש, נתקלתי בו לראשונה לפני כחודש והזמנתי דרכו 2 מוצרים (סינר הנקה וחליפת חורף לילדה) הגיע תוך שבועיים ואני ממש מרוצה. חייבת להמליץ לכן.
baby-baby.site123.me 
לצפיה ב-'בדיקת דם בטא, מה אומרת התשובה'
בדיקת דם בטא, מה אומרת התשובה
07/10/2018 | 18:36
1
179
לצפיה ב-'חיובי. בשעה טובה!'
חיובי. בשעה טובה!
07/10/2018 | 20:03
37
לצפיה ב-'שקיפות עורפית וסקירות'
שקיפות עורפית וסקירות
07/10/2018 | 16:56
3
167
היי,
אשמח לדעת האם עשיתן דרך הקופה או הכל פרטי?
אילו רופאים מומלצים לבדיקות באזור נס ציונה?

תודה
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
07/10/2018 | 17:02
107
שקיפות עורפית- דרך הקופה.
סקירה ראשונה- פרטי
סקירה שנייה- בשבועיים הקרובים... אחרי הקופה אחליט אם אעשה גם בפרטי (;
לצפיה ב-'הכל דרך הקופה'
הכל דרך הקופה
08/10/2018 | 09:29
1
63
אני במכבי.
ממליצה על ד"ר טובבין שמקבל בראשון.
הריון שני שלי אצלו. מקצועי ונחמד.

לצפיה ב-'.'
.
08/10/2018 | 19:22
38
תודה
לצפיה ב-'הפסקת גלולות ודימום'
הפסקת גלולות ודימום
07/10/2018 | 14:54
41
הפסקתי גלולות לפני 4 ימים,
אחרי שלקחתי רק 2 כדורים מאותה קופסא,
והתחיל לי דימום (לפני 4 ימים סיימתי מחזור), זה בגלל הפסקת הגלולות ?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
07/10/2018 | 14:15
80
היי לכולן חדשה בעסק וזה רק החודש השני שאני מנסה ..
מבצעת בדיקוצ ביוץ ואני ובעלי ביחד יום כן יום לא ( חודש שעבר לא צלח למרות שזיהיתי ביוץ ועבדנו יום כן יום לא) 
מצרפת את הבדיקות ביוץ שעשיתי , האם אתן גם רואות שיש התחזקות של הפס ? ואם כן מתי לדעתכן יגיע הביוץ..

לצפיה ב-'בכי וחרדה בשבועות הראשונים'
בכי וחרדה בשבועות הראשונים
06/10/2018 | 14:22
2
175
הי בנות,

אני בשבוע 5. כבר שלושה ימים בוכה, בגלל פחד לתינוק ונושאים אחרים בחיים. כשאני נרגעת אני נכנסת מחדש לחרדה שאולי פגעתי בעובר. קראתי שמדובר בשבוע קריטי - התאים מתחלקים בקצב מהיר וכל מיני איברים נוצרים עכשיו..
אני יודעת שנכתב הרבה בנושא הזה בעבר, אבל אני תוהה אם למישהי יש הסבר ביולוגי לאיך יתכן שהעובר ישרוד את כל החרדה הזו שאני עוברת?
תודה
לצפיה ב-'תראי, ברור שבלי קשר לכולם - טוב להיות נינוחים ורגועים :)'
תראי, ברור שבלי קשר לכולם - טוב להיות נינוחים ורגועים :)
06/10/2018 | 15:01
110
מלבד זאת, היסטורית - נשים היו בהריון וילדו גם בזמני מלחמה, שואה ושאר מצבי קיצון קשים.. אז זה אפשרי.

חלק מהתקופה של תחילת הריון יכול להיות מאופיין בשינויים הורמונליים וגם בכי וחרדה הם חלק מזה.. ! זה חלק ממצבי רוח.. אז זה טבעי. אם את מרגישה כמובן שזה ברמה חזקה מדי, תתייעצי עם הסובבים איתך ואולי לשקול איך צריך לטפל ולהתמודד :)

בנוסף, מציעה לך לעשות דברים שמרגיעים אותך - לצאת לבלות עם חברים, לעשות ספורט (לא אינטנסיבי כמובן- הליכה, אולי פילטיס וכו'), לקרוא ספרים וכו'..

לצפיה ב-'מציעה בשלב ראשון'
מציעה בשלב ראשון
09/10/2018 | 15:32
34
להתרחק מכל מידע באינטרנט על ההריון. לא לחפש לא בפורומים ולא בשום מקום את המילה הריון בכלל. אם תתאמצי תמצאי  ברשת גם מידע שבצל מזיק לעובר (בחיי שיש) וזה כמובן רחוק מהמציאות. חבל לחפש סיבות לחרדה שגם לרוב הן לא אמיתיות.

בשבועות הראשונים בהריון ראשון, קראתי בלי הפסקה ברשת וזה רק הגביר את החרדות ובלבל אותי.
המידע לא תמיד אמין ואת בשלב התחלתי ורגיש שעוד לא יכולה לסנן וכנראה גם לא להתייעץ עם חברות ומשפחה כי עוד לא מספרים כל כך.

לכן היתי מתרחקת מהאינטרנט וכשיגיע השלב לספר ,תוכלי להתיעץ עם נשים שהיו בהריון ואת סומכת עליהן. וכמובן בכל שלב להתיעץ עם הרופא/ רופאה שמלווה את ההריון והאחיות ליווי הריון.

הפחד עצמו הוא טבעי כי זה 9 חודשים של אי ודאות , אבל ככל שמתקדמים ובדיקות יוצאות תקינות, מגיע גם הרוגע.  הכי חשוב להקשיב לגוף שלך, ובכל סימנים חריגים כמו דימום מתמשך או כאבים מאד חזקים ללכת להבדק. את יודעת מה חריג לגוף שלך. 

בהצלחה ובקלות  
לצפיה ב-'מה נסגר עם התור בכללית??'
מה נסגר עם התור בכללית??
06/10/2018 | 05:35
3
152
תעזרו לי להבין משהו בבקשה,
קבעתי תור בפוקס (כי הכל תפוס) לרופאת נשים ויצא שבזמן התור אני אהיה רק בתחילת שבוע 5,
אני מבינה שכדי לראות דופק צריך לפחות להיות ב 6, והתור הבא שפנוי זה בכלל בסוף דצמבר.
התקשרתי ל *2700 האלה והם לא הבינו מה אני רוצה מהם.....
בקיצור איך זה עובד כל המעקב הריון הזה?, אני צריכה באמת לקבוע תור לרופאה או שתור לאולטראסאטנד זה משהו אחר?
מה עושים אם אין תור? 

תודה רבה 
לצפיה ב-'במרפאה שלי ברמת אביב יש תורים שמורים לליווי הריון'
במרפאה שלי ברמת אביב יש תורים שמורים לליווי הריון
06/10/2018 | 07:20
107
אחרי התןר הראשון שלי, הרופא הדריך אותי באיזה שבועות לקבוע תור, הלכתי לפקידות והן קבעו לפי ההנחיות שלו. כלומר מראש הם שומרים סלוטים לליווי הריון. לכי בשבוע 5 ואז תקבעי שוב שם לשבוע 7 לבדיקת דופק או שהיא תתן לך הפניה לאולטרסאונד
לצפיה ב-'במוקד יכולים לקבוע לך תמיד 2 תורים לרופאת נשים'
במוקד יכולים לקבוע לך תמיד 2 תורים לרופאת נשים
06/10/2018 | 23:09
73
אחד על תקן ״ליווי הריון״ ואחד על תקן ״רופאת נשים״ אז מראש את יכולה לזמן במוקד שני תורים שיהיו לך.... (ואחרי שאחד התקיים לקבוע חדש לפני שלא יהיו תורים).
יחד עם זאת יש יחידות מיון נשים של הכללית ששם את יכולה לראות רופא ומתבצעת בדיקת אולטרסאונד של העובר.... זה פיתרון למתי שאין לך תור ואת צריכה /מרגישה צורך לראות מה המצב.
לצפיה ב-'אני הייתי בשבוע 5 אצל הרופאה'
אני הייתי בשבוע 5 אצל הרופאה
07/10/2018 | 01:27
83
היא נתנה לי הפניה לאולטראסאונד (וגם הסתכלה בעצמה שיש שק נאה) ואמרה לי להכנס אליה עם התוצאות ביום שאני עושה את הבדיקה (לאולטראסאונד התורים יותר זמינים) פשוט לגשת למזכירות ולהוציא תור ביניים במקום.
כשבאתי עם התוצאות היא הוציאה לי את יתר ההפניות לשליש ראשון ואמרה לי לקבוע לעוד חודשיים.
בהצלחה.
לצפיה ב-'רופא נשים מומלץ- ליווי הריון'
רופא נשים מומלץ- ליווי הריון
05/10/2018 | 17:47
99
היי לכולן, 
אני מחפשת רופא נשים מומלץ באיזור פתח תקווה/ כפר סבא/ קריית אונו/ גני תקווה/ הוד השרון/ הרצליה/ ראש העין והאזור הקרוב (לא תל אביב). 
חשוב לי שזה יהיה מישהו אמין וזמין. 
עדיפות לרופא שעובד עם מכבי.
הצעות יתקבלו בברכה :)
לצפיה ב-'מין העובר'
מין העובר
04/10/2018 | 14:12
2
248
היי אמהות, עשיתי שקיפות עורפית בשבוע 12 ואמר לי שרוב הסיכויים שזו בת, כרגע אני שבוע 14, הייתי אצל בדיקת רופא נשים כמעקב ואמר ש 80% שזה בן !! 
מה יותר וודאי ?? או שזה גם ניחושים? 
לצפיה ב-'עשית כבר סקירה? או רק US רגיל?'
עשית כבר סקירה? או רק US רגיל?
06/10/2018 | 14:55
116
בד"כ בסקירה כבר ממש יודעים את מין העובר.. לעומת השקיפות שזה שבוע מוקדם יותר.
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'היי, '
היי,
06/10/2018 | 21:43
121
בשקיפות לא תמיד אפר לדעת בוודאות לכן ממליצים להמתין לסקירה המוקדמת . האם הבדיקה בשבוע 14 אצל הרופא היתה הסקירה? 
לצפיה ב-'למזריקות הקלקסן'
למזריקות הקלקסן
04/10/2018 | 11:58
1
81
היי בנות,

היום הזרקתי לבד פעם ראשונה. איך אני יכולה לדעת אם כל החומר יצא? שפורפרת הבטיחות קפצה רק אחרי שהוצאתי את המזרק מהבטן ולחצתי עוד קצת. איך זה אפשרי בכלל שהיא תצא כל עוד המחט בבטן?

תודה
לצפיה ב-'היא אמורה לקפוץ לבד'
היא אמורה לקפוץ לבד
11/10/2018 | 08:52
2
כלומר לוחצים חזק עד הסוף והיא אמורה לקפוץ.
אחת ל 10 מזרקים בערך זה נתקע וקופץ רק כשמוציאים. אבל בדכ קופץ כשהמחת בבטן כשלוחצים אחרי שהחומר יצא כולו.
אם את לא מצליחה, לכי למרפאת אחיות שיסתכלו על איך את מזריקה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'ירך באחוזון 3, האם להלחץ?'
ירך באחוזון 3, האם להלחץ?
03/10/2018 | 19:04
112
אשמח לשמוע מאמהות שכבר ילדו, האם קרה ש"פתאום" האחוזון של עצם הירך השתפר? והאם אחרי הלידה התברר שהכל בסדר?
תודה
לצפיה ב-'שק הריון ללא עובר'
שק הריון ללא עובר
03/10/2018 | 17:29
1
167
אני בשבוע 7+0 והייתי היום אצל הרופאת נשים ונצפה שק הריון ללא הריון. הרופאה אמרה לי לחכות עוד שבוע-שבועיים לפני שמבצעים גרידה. היא אמרה שאולי היה איחור בווסת ועל כן עדיין לא נצפה עובר. עם זאת היא לא הייתה נשמעת אופטימית..��
אשמח לדעת אם מישהי הייתה באותו המצב והיה סוף טוב��
תודה��
לצפיה ב-'היי, '
היי,
03/10/2018 | 19:01
128
בהחלט שתמיד יש תקווה! קרה אצלי בהיריון גם ומכירה לא מעט שקרה גם להן. מחזיקה אצבעות להיריון תקין!!
לצפיה ב-'האם זה שהפרוגרסטרון ירד זה בעיה? '
האם זה שהפרוגרסטרון ירד זה בעיה?
03/10/2018 | 12:19
2
129
יום חמישי 27.9 בטא 17 פרוג 35
יום שלישי 2.10 בטא 198 פרוג 29 
עברתי 2 כימיים לפני ההריון הנ"ל
האם צריך תמיכה? 

לצפיה ב-'היי, '
היי,
03/10/2018 | 19:04
1
110
האם ישנה הפרשה דמית? 
לצפיה ב-'לא'
לא
03/10/2018 | 20:39
95
אבל אני מפחדת מעוד כימי
הבטא עולה יפה זה מעודד. אבל למה הפרוג יורד במקום לעלות זה מדאיג
לצפיה ב-'התייעצות '
התייעצות
02/10/2018 | 22:59
2
328
שלום לכולן❤️
פעם ראשונה שאני כותבת פה.. 
מחזור אחרון 18.8 לפני החישוב שלי6+3 עשיתי בטא20.9 שבוע 4פלוס5 יצא לי 1448. 
היום הייתי אצל רופאת הנשים ועשתה לי אולטרסאונד וגניאלי היא ראתה רק שק הריון  ולדעתה אני התחילת שבוע5.
בתמונת אולטרסאונד אני רואה גם שק חלמון  ** מצרפת תמונה אשמח לחוות דעת 
תוודה��
לצפיה ב-'היי , '
היי ,
03/10/2018 | 00:20
173
קשה להגיד לך מה רואים אבל הייתי מחכה עוד שבוע ואז מבצעת בדיקה חוזרת
לצפיה ב-'אני טכנאית אולטראסאונד מיילדותי'
אני טכנאית אולטראסאונד מיילדותי
03/10/2018 | 05:50
251
ואכן יש שק חלמון ברור ויפה.
המשך הריון תקין ומשעמם. :)
לצפיה ב-'מבולבלת '
מבולבלת
02/10/2018 | 22:07
3
286
הי לכן,
אשמח לעזרה כי אני דיי מבולבלת.. אני מקבלת מחזור בערך כל 31 יום. ב16.8 קיבלתי מחזור למשך 5 ימים. לאחר מכן לפני מקלוני הביוץ, הביוץ היה ב29.8. החל מה5.9 התחלתי להרגיש רעב מוגבר, תשישות, כאבי בטן והתכווצויות, נפיחות, מעט בחילות, גזים ורעשים מוזרים ממערכת העיכול.
ב13.9 התחיל לי דימום קליל של יומיים וחצי ועבר. זה לא היה דימום רגיל של מחזור(הייתי אמור לקבל רק ב16.9 ומעולם לא קיבלתי פחות מ5 ימים ותמיד הדימום כבד יותר). 
אחרי 3 ימים עשיתי בדיקת הריון ויצאה שלילית. מאז ועד היום אני עדיין עם אותן תופעות של רעב מוגבר, התכווצויות בבטן, גזים ותחושות מוזרות ונפיחות בבטן וגם בחילות. היום עשיתי שוב בדיקה של חברה אחרת ועדיין שלילי. 
למישהי זה קרה גם? אני רוצה הריון אבל לא עד כדי כך בשביל להתחיל לדמיין תסמינים....
מרגישה שקצת השתגעתי..

לצפיה ב-'מתוקית, '
מתוקית,
03/10/2018 | 00:22
2
129
יקרה, תנשמי עמוק את לא משתגעת! את נשמעת לי לגמריי בסדר ! קודם ממליצה שתבצעי בדיקת דם שתיתן תשובה הכי אמינה לכל מה שאת עוברת כרגע. עדכני מה היו התוצאות אנחנו כאן בשבילך !! 
לצפיה ב-'תודה על תשובתך!!'
תודה על תשובתך!!
03/10/2018 | 08:51
1
103

האם יש טעם לעשות בדיקת דם על אף הבדיקה השלילית אתמול? 
לצפיה ב-'היי שוב, '
היי שוב,
03/10/2018 | 19:05
90
כן, הייתי מבצעת ובעיקר כדי ליישר קו עם מה שקורה כי ההמתנה הזו שלא יודעים מה קורה זה מתכון לאי שפיות. 
לצפיה ב-'פותחים עדיין קבוצות תל"מים בתפוז??'
פותחים עדיין קבוצות תל"מים בתפוז??
02/10/2018 | 15:44
10
110
לצפיה ב-'קומונת תל"מ מרץ אפריל פעילה '
קומונת תל"מ מרץ אפריל פעילה
03/10/2018 | 19:52
2
112
עוזר?
לצפיה ב-'מנסה להכנס לקומונה'
מנסה להכנס לקומונה
04/10/2018 | 20:40
1
102
מרץ אפריל ללא הצלחה. מדוע? כבר שלחתי כמה בקשות. בבקשה בדקי. תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
05/10/2018 | 16:30
63
רציתי לשלוח לך מסר אישי אבל את מכינוי אורח אז אני מגיבה פה..
אין בקשות חברות חדשות שממתינות, כל מי ששלחה מאושרת.
יש קומונה ישנה שלא פעילה ולא מקבלת בקשות חברות, תבדקי שאת שולחת לזו שבתיאור שלה לא כתוב שהיא לא פעילה..
ואם תכתבי לי מה הכינוי ממנו שלחת בקשה אגיד לך אם כבר אישרתי אותך בעבר.
לצפיה ב-'מה לגבי מאי- יוני 2019? מישהי יודעת?'
מה לגבי מאי- יוני 2019? מישהי יודעת?
05/10/2018 | 18:52
4
40
לצפיה ב-'גם אני רוצה להצטרף למאי יוני'
גם אני רוצה להצטרף למאי יוני
06/10/2018 | 14:29
22
לצפיה ב-'יאללה אני בעד לפתוח! :) למי יש חשק להרים את הכפפה? :P'
יאללה אני בעד לפתוח! :) למי יש חשק להרים את הכפפה? :P
06/10/2018 | 14:54
1
21
לצפיה ב-'פתחתי! מוזמנות'
פתחתי! מוזמנות
06/10/2018 | 15:47
89
חפשו בחיפוש קומונות ״תלמ מאי יוני 2019״
לא מצליחה להעתיק קישור מהנייד

לצפיה ב-'גם אני אשמח ☺️'
גם אני אשמח ☺️
09/10/2018 | 20:00
7
לצפיה ב-'תלמ פברואר'
תלמ פברואר
08/10/2018 | 09:48
30
שלחתי אתמול בקשת הצטרפות לקומונה ינואר -פברואר 2019
האם פעילה?

לצפיה ב-'ביקשתי להצטרף '
ביקשתי להצטרף
12/10/2018 | 12:30
12
לקומונה של מאי יוני 
עדיין לא אישרו אותי 
לצפיה ב-'ביטא בשבוע 5'
ביטא בשבוע 5
02/10/2018 | 13:45
1
159
שלום
מחזור אחרון ב 28.8
היום בבוקר בבדיקת דם ביטא של 4066.
האם תקין?
יש לי תור לרופאת נשים רק עוד שבוע. האם יש צורך לעשות עוד ביטא עד אז?

תודה
לצפיה ב-'נשמע ממש תקין '
נשמע ממש תקין
02/10/2018 | 21:03
69
וזו בטא מהממת
אין צורך בעוד אחת
לכי פשוט בשבוע הבא לא״ס
לצפיה ב-'דר אריה דרוגן מרמבם'
דר אריה דרוגן מרמבם
02/10/2018 | 11:24
73
שלום,
איך אפשר להגיע לדר דרוגן בפרטי למעקב הריון?
איפה הוא מקבל? טלפון? מישהי\ו  יודע\ת משהו?
תודה
לצפיה ב-'צילום רחם - פרטי - המלצות ?'
צילום רחם - פרטי - המלצות ?
02/10/2018 | 13:16
1
68
היי חברות,

אשמח לעזרתכם :) אני צריכה לעשות צילום רחם ודרך הכללית יש מקום רק בדצמבר ואילך :(
עכשיו אני מחפשת מקום פרטי מומלץ שאוכל לעשות את הבדיקה בחודש הזה, אבל עד כה כל המקומות שבדקתי העלות היא 2300 - 3500 שח ומעלה.
מישהי מכירה ויכולה להמליץ על מקומות שאוכל לעשות את הבדיקה בצורה פרטית ובתאריך קרוב, והעלות תהיה יותר נמוכה ? 
תודה רבה
לצפיה ב-'דר טוגנרייך'
דר טוגנרייך
02/10/2018 | 15:28
37
אני עשיתי אצלו בפרטי ועלה בערך 1800 ש"ח (לפני יותר משנה..)
מאוד ממליצה... הבדיקה עצמה לא נעימה אך הוא היה מקצועי ועדין.

בשורות טובות!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'
פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה