לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2680826,808 עוקבים אודות עסקים

פורום דיני עבודה ופנסיה

פוטרת ואתה לא יודע מה מגיע לך. התפטרת ומגיע לך פיצויי פיטורין. לא ברור לך כמה צריך לשלם לך פנסיה.
נכנסת להריון ואת לא יודעת מה מגיע לך מהמעסיק ומי יוכל לדאוג לך. את עוברת טיפולי פוריות קשים והמעסיק שלך מפטר אותך. את מוטרדת בעבודה, ואת לא יודעת מה לעשות.
בפורום זה תוכלו לשאול שאלות כאלה ולקבל תשובות מעו"ד עזר מבורך, בעל 22 שנות ותק ומבין בדיני עובד מעביד. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיני עבודה ופנסיה

פוטרת ואתה לא יודע מה מגיע לך. התפטרת ומגיע לך פיצויי פיטורין. לא ברור לך כמה צריך לשלם לך פנסיה.
נכנסת להריון ואת לא יודעת מה מגיע לך מהמעסיק ומי יוכל לדאוג לך. את עוברת טיפולי פוריות קשים והמעסיק שלך מפטר אותך. את מוטרדת בעבודה, ואת לא יודעת מה לעשות.
בפורום זה תוכלו לשאול שאלות כאלה ולקבל תשובות מעו"ד עזר מבורך, בעל 22 שנות ותק ומבין בדיני עובד מעביד. 

לצפיה ב-'רציתי לדעת מה הזכויות שלי..'
רציתי לדעת מה הזכויות שלי..
27/04/2017 | 20:51
1
34
     שלום רב אני בן 66 ועובד שכיר 21 שנים יותר משנה וחצי העסק בקשיים המשכורת משולם בשלוש פעמים ולאחרונה יש איחור בתשלום וגם לא שילמו לי דמי הבראה בדרך כלל אני מקבל בינואר ואני יודע שזה הרעת תנאים מה שאני דואג זה הפיצויים שאני לא בטוח שאבל יכול להיות שהעסק יגיע לפשיטת רגל רציתי לדעת מה הזכויות שלי...
לצפיה ב-'זכויות מול חברה בקשיים'
זכויות מול חברה בקשיים
30/04/2017 | 10:34
15
לנוכח הקשיים אתה רשאי להתפטר לאחר התראה תוך זכאות לפיצויי פיטורים וגמר חשבון.
באם תסיים את העבודה לאחר קריסת החברה הרי שתוכל לקבל את יתרת זכויותייך רק מאת המוסד לביטוח לאומי, באם החברה תפורק.
לצפיה ב-'תביעת מקום עבודה'
תביעת מקום עבודה
27/04/2017 | 19:47
27
בכתב התביעה אני צריך לרשום מספר תאגיד;

בתלוש רשום מספר עוסק מורשה עם כתובת X ושם עסק פלוני 
ובחיפוש ברשם החברות אני רושם את מס' העוסק הנ"ל וזה נותן כתובת אחרת ושם עסק אחר.

מה עלי לרשום בפרטי התביעה??
לצפיה ב-'שאלות בנוגע לתעריף היומי המופיע בתלוש'
שאלות בנוגע לתעריף היומי המופיע בתלוש
27/04/2017 | 11:01
16
היי,
אשמח לעזרה עם הדוגמה הבאה (שכר חודשי) -

1,800 ₪           = שכר יסוד       
400 ₪              = שעות נוספות גלובלי   
600 ₪              = בונוס / עמלות

מהו התעריף היומי (לפי 22 ימי עבודה בחודש) ?
1.  81.81 ₪
2.  100.0 ₪
3.  127.3 ₪

מהן ההשלכות של התעריף היומי ?
לשם מה הוא נועד ?

לצפיה ב-'ביטול חברות בהסתדרות'
ביטול חברות בהסתדרות
26/04/2017 | 19:18
1
85
שלום,
איך ניתן לבטל חברות להסתדרות?
תודה על המענה
לצפיה ב-'לפנות להסתדרות או למעסיק ולבקש לבטל את התשלומים'
לפנות להסתדרות או למעסיק ולבקש לבטל את התשלומים
26/04/2017 | 23:07
51
הבעיה שלא נראה לי שניתן בכלל בגלל שזה הסכם של כלל העובדים במפעל
כל מעסיק לגופו.
לצפיה ב-'תשלום עבור ימי הודעה מוקדמת התפטרות'
תשלום עבור ימי הודעה מוקדמת התפטרות
25/04/2017 | 19:47
1
26
שלום
אני עובד מזה כ-4 שנים במשרה מלאה.
התפטרתי והמנהל הישיר הודיע לי שהוא צריך אותי רק ל-4 ימים והוציאו לי מכתב על סיום יחסי עובד מעביד בתאריך הזה.
אני יודע שאני זכאי לתשלום ל 30 יום אפילו אם אני לא נוכח בעבודה. אבל... בחברה שאני הולך אליה ביקשו שאגיע כמה שיותר מהר והחלטתי להתחיל שם אחרי ה-4 ימים, האם אני עדיין זכאי לתשלום עבור 30 יום אפילו שהתחלתי פיזית לעבוד בעבודה החדשה לאחר 4 ימים?
לצפיה ב-'הודעה מוקדמת'
הודעה מוקדמת
26/04/2017 | 09:44
21
יש סתירה בשאלה שלך.
אם המנהל הודיע שהוא צריך אותך רק ל- 4 ימי הודעה מוקדמת אז הוא צריך לשלם לך על כך ה- 30 ימים.
אם אתה עזבת אחרי 4 ימי הודעה מוקדמת כי רצו אותך דחוף אז אינך זכאי.
לצפיה ב-'אי תשלום פנסיה'
אי תשלום פנסיה
25/04/2017 | 08:50
2
58
בו הזוג שלי סיים עבודה של שנה במקום עבודה. במהלך השנה הזו הם הפרישו לו מדי חודש לקופת גמל. כעת, לאחר שסיים שם את עבודתו אני מגלה שהחזירו לו את החלק ששולם על ידו וכששאלתי מדוע אמרו לי שלא הצליחו לפתוח לו קרן פנסיה מכיוון שהוא אינו ישראלי. זה כמובן אינו נכון שכן בעבודה קודמת היתה לו קופת גמל והפרישו לו אליה וחוץ מזה עלפי חוק, גם עובד זר זכאי לתשלום פנסיה. כיצד עלי לנהוג איתם?
לצפיה ב-'ובכלל, אנחנו מרגישים כבני ערובה'
ובכלל, אנחנו מרגישים כבני ערובה
25/04/2017 | 09:55
38
על מנת לקבל את צ'ק המשכורת, שמכיל את גמר החשבון וכולל גם דמי הבראה, חופשה וכו' עלינו לחתום שאין לנו דרישות נוספות אבל החישוב הסופי אינו נכון ושגוי. אם נחתום נאשר את הטעות ואם לא נמשיך לא נקבל את הכסף ויש חשבונות לשלם..... מה עושים??
לצפיה ב-'הפרשה לפנסיה'
הפרשה לפנסיה
25/04/2017 | 15:28
22
יש לבקש מהמעסיק פיצוי בגין שווי הפקדות המעביד שהיו אמורות להיות מבוצעות לקופה.
אין חובה לחתום על כתב סילוק ובאם לא משולם השכר ניתן לתבוע גם פיצויי הלנה.
לצפיה ב-'מברר לחבר - השפעת ביופסיה בזמן ימי הודעה מוקדמת לפיטורין?'
מברר לחבר - השפעת ביופסיה בזמן ימי הודעה מוקדמת לפיטורין?
24/04/2017 | 23:55
1
11
אני מנסה לברר עבור חבר טוב שלי שעבר תהליך של שימוע והוחלט להפסיק את עבודתו כתוצאה מהתייעלות של החברה וכרגע נמצא עדיין בימי ההודעה המוקדמת ונחשב עובד חברה (עד לסיום ימי ההודעה המוקדמת).

לפני כמספר ימים הוא עבר בדיקות רפואיות שגרתיות שבמהלכם עלה חשד לממצא (גידול) שמצריך ביופסיה כדי להחליט על המשך תהליך הטיפול במידת הצורך.

1. האם הממצא הנ"ל יכול להשפיע על החלטת המעסיק?
2. האם בתקופת ההודעה המוקדמת על החבר להודיע למעסיק על מצבו?
3. האם המצב הנ"ל יכול לגרור לשינוי/ביטול הפיטוין והחזרת החבר לעבודה עד לסיום תהליך הבירור?

בשיחה עם חברי התברר לי שאין לו בעייה לחזור לעבודה והממצא הנ"ל לא מפריע להמשך עבודתו במידה וידרש לכך.
כמו שצויין קודם הסיבה לסיום העסקה נובע מהתייעלות , המעסיק לא מודע בכלל לממצא שהתגלה ואין טענות מקצועיות מול תפקודו של החבר.

תודה על העזרה !

לצפיה ב-'הודעה מוקדמת'
הודעה מוקדמת
25/04/2017 | 08:39
16
אין כל חובה למעסיק להשיב את העובד, על אף הגילוי המצער, שעה שהודעת הפיטורים ניתנה כדין.
לצפיה ב-'תעריף שכר במוצאי שבת'
תעריף שכר במוצאי שבת
24/04/2017 | 17:41
2
40
שלום רב, 
ברצוני לברר מהו תעריף שכר במוצ"ש לעובדי משמרות 4-4( 4 ימים עבודה,2 בוקר ו-2 לילה ו-4 ימי חופש לאחר מכן )?
לצפיה ב-'מוצש נחשב כמו יום חול'
מוצש נחשב כמו יום חול
26/04/2017 | 23:08
1
22
שעות תעריף שבת הינו משקיעת החמה של יום שישי לזו של שבת.
לצפיה ב-'אין קשר ל-36 שעות מנוחה לפני מוצ"ש?'
אין קשר ל-36 שעות מנוחה לפני מוצ"ש?
26/04/2017 | 23:51
15
אין קשר ל-36 שעות מנוחה לפני מוצ"ש?
לצפיה ב-'פיטורים/התפטרות'
פיטורים/התפטרות
24/04/2017 | 16:03
27
שלום רב
אני עובד כ 5 שנים במקום מסויים, לאחרונה נקלעתי לקשיים בתא המשפחתי ונשארתי לבדי עם 2 תינוקות בני 2 ו-3 אני לא עובד כבר כ 4 חודשים. החברה מסרבת לפטר אותי ודורשת שאתפטר אם אני רוצה את הפיצויים.
אני מציין שאין מי שיהיה עם ילדיי הקטינים, והם במקום העבודה יודעים על בעיותיי.
האם יש לי מה לעשות או שבאמת להתפטר כפי שהם רוצים?
לצפיה ב-'מתי נכנסים פיטורים לתוקף?'
מתי נכנסים פיטורים לתוקף?
24/04/2017 | 15:44
2
44
האם מיום מתן הודעת הפיטורים או בסוף החודש של ההודעה המוקדמת?

בן זוגי קיבל הודעת פיטורים חודש לפני שמלאה לו שנה בעבודה וסיים את עבודתו בדיוק שנה לאחר שהתחיל.

לדברי מקום העבודה הוא לא זכאי לפיצויים כי הודעת הפיטורים ניתנה לו לפני שמלאה לו שם שנה.

האם אפשר לתבוע פיצויים על כך שפוטר חודש לפני שמלאה לו שנה בגין פיטורים בחוסר תום לב?
לצפיה ב-'פיטורין'
פיטורין
24/04/2017 | 18:09
1
30
זכאי לקבל פיצויים.
סיום יחסי עובד מעביד בתום שנת עבודה.
פסק דין אם עובד פוטר סמוך לשנה כדי להתחמק מתשלום פיצויים המעסיק מחוייב לשלם.
כל סיבה אחרת מוצדקת המעסיק פתור מלשלם.
לצפיה ב-'המעביד מוכן לשלם 75% מהפיצויים'
המעביד מוכן לשלם 75% מהפיצויים
26/04/2017 | 12:52
23
שוחחתי עם המעביד והוא אמר לי שמוכנים לשלם לי 75% מדמי הפיצויים מכיוון שהוא פוטר בחודש ה-11. לדבריו, הם לא רוצים להכנס לעניינים משפטיים אך מוכנים לשלם את החלק היחסי הזה. לדבריו, תקופת ההודעה המוקדמת לא נכללת בוותק לשנה ולכן לא מגיעים פיצויים מלאים.

האם לקבל זאת?
לצפיה ב-'סוף חוזה נחשב לפיטורין או התפטרות?'
סוף חוזה נחשב לפיטורין או התפטרות?
24/04/2017 | 11:17
2
18
1
לצפיה ב-'פיטורין'
פיטורין
24/04/2017 | 11:28
1
37
מעסיק צריך שלושה חודשים טרם פקיעת החוזה לחדשו.
לא חידש נחשב כפיטורין וזכאי לפיצוים.
לצפיה ב-'תודה רבה! מה אם אני בחל"ת (ללא מסמך חתום) עקב מצב בריאותי'
תודה רבה! מה אם אני בחל"ת (ללא מסמך חתום) עקב מצב בריאותי
24/04/2017 | 13:39
13
שאינו מאפשר לי לעבוד?

ניצלתי את כל ימי המחלה שהיו לי ואח"כ פשוט הפסקתי לעבוד. אני בקשר עם מקום העבודה והם מודעים למצב ותמכו בכך שאקח את הזמן להחלים. אני כבר לא עובד כשנה וחצי. פעם אחרונה ששאלתי (לפני כשנה) נאמר לי שאני על תקן חל"ת. לא חתמנו על אף מסמך ופשוט אמרו לי כשתוכל לחזור לעבוד, דבר איתנו ונמצא לך עבודה לפי מה שתוכל לעשות (באותו תחום ותפקיד).

האם זה משנה משהו? אם כן, איך?
לצפיה ב-'מעסיק לא מעביר כספים עבור תנאים סוציאלים מתחילת שנה'
מעסיק לא מעביר כספים עבור תנאים סוציאלים מתחילת שנה
24/04/2017 | 10:52
2
25
שלום
המעסיק שלי לא מעביר כספים פנסיונים-פנסיה,ביטוח מנהלים וקרן השתלמות מתחילת 2017
כל הכספים מנוכים ממני מהשכר(חלק עובד,חלק מעביד),אך אין הפקדות כאמור לקופות
כל נסיון ממני להבין מהמעסיק מה קורה נתקל בתשובות :אין תי תשובה,לא כרכע וכו

מה אוכל לעשות?
לצפיה ב-'התראה'
התראה
24/04/2017 | 11:33
27
הגש למעסיק מכתב והעתק בשבילך, דרוש את המגיעה לך על פי החק.
אם תוך שבוע לא יתייחס למכתב תודיע לו שאתה פונה לבית הדין לעבודה.
לצפיה ב-'ממליץ לבדוק גם כמה הקייס שלך שווה'
ממליץ לבדוק גם כמה הקייס שלך שווה
15/05/2017 | 15:44
7
האתר הזה ממש עזר לי:
לצפיה ב-'התייעצות בענייני פיצויי עבודה'
התייעצות בענייני פיצויי עבודה
23/04/2017 | 23:43
1
35
חמש שנים אני כבר עובד בתור מסייע בצהרון בבית ספר. הצהרון הוא 6 כיתות שבכל אחת 20 ומשהו ילדים, וזה מתפרס על שתי קומות בבית ספר די גדול כשאני המסייע היחיד של כל הכיתות פלוס כיתת משחקים בשביל הילדים. בעבר היתה עוד סייעת שעזרה לי אבל מאז עזבה כי המנהלים טענו שאין תקן לעוד מסייע/ת למרות שזו עבודה בלתי אפשרית לאדם אחד; העבודה קשה מאוד פיזית (העבודה דורשת הרמת חפצים כבדים, זבלים, התכופפויות, ניקוי ושטיפה של מקומות וכלים) ונפשית (הבוסית שלי היא, ואין לי דרך יותר טובה לתאר את זה - משוגעת, מתנכלת לי ולא מפסיקה לרדת עלי ולעקוץ אותי ועושה את הסבל מהעבודה לא פחות נפשי משהו פיזי. למעשה מאז תחילת העבודה התחלתי ללכת לפסיכיאטר וליטול כדורים פסיכיאטרים נגד דיכאון וחרדות). ברצוני לסיים את עבודתי שם אך אינני מרגיש מסוגל אחרי העבודה הקודמת למצוא עבודה אחרת ואפילו ברצוני להגיש בקשה לקצבת נכות. אם אתפטר האם בכל זאת מגיע לי פיצויים כלשהם על חמש שנות עבודה? ואם לא, אז איך אני משיג את אותם פיצויים של חמש שנים? גילו שיש לי הסתיידות בכתף וחוץ מזה אני בטיפולי פיזותרפיה אחרי שבר בכף הרגל שבגללו לא הלכתי חודשיים לעבודה והסיבה היחידה שחזרתי היא כי ימי המחלה בתשלום שלי אצלהם נגמרו. השבר טכנית היתכה אבל הרגל עוד כואבת מאוד ואני עוד צולע. ומכיוון שרוב העבודה שלי היא לסחוב דברים או לרוץ ממקום למקום כי הבוסית מריצה אותי מכיתה לכיתה מכל מיני סיבות, חשבתי שיש לי קייס לגרום להם לפטר אותי אז הלכתי עם המידע לרופאה תעסוקתית והיא אומנם לא נתנה מכתב שהם צריכים לפטר אותי אך היא נתנה לי מכתב אליהם שאסור לי להרים דברים כבדים שזהו עיקר עבודתי אבל הם טענו שאיך שהיא כתבה את זה נתון לאינטרפטציה וכלום כמעט לא השתנה ונראה שהם עדיין מתעקשים לא לפטר אותי. אינני מרגיש שאני מסוגל להמשיך אבל במידה ואתפטר אצטרך לחכות שלושה חודשים לקבלת אבטלה וגם לועדת נכות כללית ובגלל מצב כלכלי קשה לא אוכל להרשות זאת לעצמי. אם אגרום להם לפטר אותי אוכל גם לפי הבנתי לקבל אבטלה מיידית. מה לעשות? 

רצוי לציין שאחרי הפנייה מאורטופד קבעתי שוב עם אותה רופאה תעסוקתית בסוף מאי, כשבאתי אליה לראשונה זה היה לפני ששברתי את כף הרגל והתחלתי פיזותרפיה.
לצפיה ב-'...'
...
24/04/2017 | 17:44
12
האם במצבי אני יכול להתפטר ללא צורך בפניה שניה לרופא תעסוקתי?

לצפיה ב-'רישום ימי חופש על ערבי חג וימי שישי'
רישום ימי חופש על ערבי חג וימי שישי
23/04/2017 | 21:09
1
21
שלום
הנני עובד שעתי. באפריל עבדתי בכל הימים האפשריים . לא נהוג לעבוד במקום העבודה שלי בערבי חג וימי שישי . ביקשתי מהמעסיק לממש 3 ימי חופש באפריל ולרשום אותם - 2 על ערבי חג ו- 1 על יום שישי . הוא לא מסכים , האם הוא צודק ?
לצפיה ב-'ימי חופש ניתנים באישור מעסיק'
ימי חופש ניתנים באישור מעסיק
26/04/2017 | 23:10
6
בכל מקרה הימי חופש ניתנים לפי ראות המעסיק בלבד.
דה עקא ...אם הוא לא נתן את ימי חופש הוע חייב לשלם אותם בסוף שנה.
לצפיה ב-'עבודה במשרה חלקית'
עבודה במשרה חלקית
23/04/2017 | 17:38
2
55
מה המשמעות של קבלת שכר חודשי על משרה חלקית.
איפה זה משפיע שהשכר שולם על משרה חלקית?
אם אותו שכר ישולם על משרה מלאה מה ההבדל? (חוץ מימי חופש)
האם זה משמעותי לזכויות פנסיוניות או פיצויים?
לצפיה ב-'שכר חלקי'
שכר חלקי
24/04/2017 | 13:26
1
9
בתלוש השכר אמור להיות רשום כמות שעות העבודה.
משרה מלאה היא 186 שעות והזכויות מחושבות בהתאם.
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
24/04/2017 | 13:33
4
אם עובד אחד מרוויח לדוגמא 10000 על משרה מלאה ועובד אחר מרוויח אותו סכום על חצי משרה ההפרשות הפנסיוניות יהיו זהות לשניהם וכך גם לפיצויים אז איפה ההבדל בזכויות?
לצפיה ב-'חישוב ימי חופשה לעובד שעתי'
חישוב ימי חופשה לעובד שעתי
23/04/2017 | 09:39
1
16
האם ימי שישי ושבת נחשבים לימי חופשה לעובד על בסיס שעתי כמו לעובד רגיל? הוא לא מקבל שכר על הימים הללו. למה שייחשבו לו כימי חופשה? בתודה מראש.
לצפיה ב-'ימי חופשה'
ימי חופשה
24/04/2017 | 13:25
12
ימי החופשה בחוק חופשה שנתית הם ימים ברוטו כולל שישי שבת, כך שלעובד במשכורת חודשית לא מופחתים אותם ימים. עובד שעתי כמובן לא זכאי לשכר בגין ימי חופשה בימים בהם הוא אינו עובד (שישי שבת).
לצפיה ב-'רצף שעות בעבודה'
רצף שעות בעבודה
22/04/2017 | 20:54
1
29
שלום
אני עובד כמדריך לילה בהוסטל כבר 3 שנים.
לפני כחצי שנה התבקשתי לעבוד גם ביום במשרד והסכמתי,,
נוצר מצב בו יש לי המון שעות נוספות(למעלה מ12 רצוף) וכעת רוצים להפסיק לי את זה מכיוון שזה לא חוקי וכלכלי

אני כמובן מעוניין להמשיך ולעבוד כמה שיותר,
שאלתי, האם אפשר לשלם לי שכר חודשי גלובלי מבלי להגדיר לי מהן השעות וכך לפתור את בעיית הרצף של עבודה רציפה למעלה מ12 שעות?
(נניח יגידו לי, "אתה אחראי לסרוק למחשב את כל הניירת ולעבוד 2 לילות מתי אתה בוחר להגיע למשרד ולעשות זאת,זה עניין שלך)

או האם יש דרך חוקית אחרת לעבוד למעלה מ12 שעות (מבלי להתייחס לגובה התשלום אותו אקבל)

תודה רבה
לצפיה ב-'שעות נוספות'
שעות נוספות
24/04/2017 | 13:29
17
לא חוקי להעסיק מעל 12 שעות עבודה ביום ומעבר ל15 שעות נוספות בשבוע.
לצפיה ב-'המנכ"ל החדש צעק עלי והשפיל אותי ומספר ימיים אחר כל הורד לי ה'
המנכ"ל החדש צעק עלי והשפיל אותי ומספר ימיים אחר כל הורד לי ה
22/04/2017 | 06:48
3
48
שמי דוד עובד בחברה כ 10 שנים, המנכ"ל החדש , התקשר אלי ב 28/3/17(יש לי את ההקלטה של השיחה )ואמר לי שהוא המנכ"ל החדש ואסר עלי לדבר עם המנכ"לית הקודמת ולומר לה שלום, אני התקשרתי אליה ודיברתי איתה כי עבדנו יחד 10 שנים וזה לא הגיוני שאסור לי לדבר איתה, זה נודע למנכ"ל החדש והוא צעק עלי והשפיל אותי .
מאוד נפגעתי ממה שהמנכ"ל החדש עשה לי וב 2/4/17 שלחתי אס אם אס למזכירה שלו ורשמתי לה את המסרון הבא:
"שלום,המנכ"ל צעק עלי והשפיל אותי ב 29/3/17 בכניסה לבניין של החברה , נפגעתי ממש קשה מההתנהגות הזאת שלו, מסרי בבקשה לו שבמידה ועד סוף השבוע הזה אני לא מקבל ממנו מכתב התנצלות רשמי שכולל חתימה וחותמת חברה אני פונה להסתדרות, לקו לעובד ולבעלים של החברה. בתודה דוד ".
בנוסף,היו לי מספר שיחות בטלפון ופגישה עם בכיר בהנהלה (הפגישה הוקלטה ובה הוא מנסה להפחיד אותי לא להוציא את הסיפור החוצה), שלחתי לבכיר את האס אם אס ששלחתי למזכירה של המנכ"ל ב 5/4/17 .
בנוסף,
עד המקרה השכר שלי היה 6000 שקל , השכר שלי ירד "פתאום" ל 5469 שקל.
בנוסף,
הם הפרישו לי לפנסיה סכומים קטנים יותר ממה שצריך.
בנוסף,
לא שולמו לי לעולם שעות נוספות, למרות שעשיתי המון.
לצפיה ב-'התראה'
התראה
22/04/2017 | 23:20
1
30
פנה לבעל העסק בכתב והעתק בשבילך.
דרישה לשלם לך את כל המגיעה על פי החוק כולל הלנת שעות נוספות.
וטיפול במנכ"ל.
פגיעה בשכר הרעת תנאים.
תוך שבוע אם לא יגיעה להסדר שישולם הגש תביעה ואל תתפטר.

לצפיה ב-'תודה , אבל יש לי שאלה,(ראה במהשך)'
תודה , אבל יש לי שאלה,(ראה במהשך)
23/04/2017 | 05:33
27
תודה על העזרה,
הקו שלי הוא כזה "שיותר קל למצוע עבודה שאני עובד ", ובגלל זה העניין של להתפטר צריך לחקות מעט כי עדיין אני לא יודע במה אני רוצה להתפרנס.
בקשר להקלטה של השיחה עם המנכ"ל, האם מותר למנכ"ל לומר לעובד לא לדבר עם המנכ"לת הקודמת(זה מוקלט).
בקשר להורדת השכר, לא עשו איתנו הסכם, כך שכל הזמן קיבלתי 6000 אבל נראה לי שהם "שיחקו עם התלוש" על מנת לשלם פחות לביטוחים, השאלה שלי האם מספיק ההוכחה שקיבלתי 6000שקל בחודש במשך כל התקופה או שאני צריך שזה היה רשום בהסכם?
נקודה ממש אחורנה,
הבעלים של העסק התחלפו והעבירו אותי תפקיד, האם אני יכול להתפטר  ולקבל פיצויים בגלל זה?

המון תודה
לצפיה ב-'ממליץ גם לבדוק כמה הקייס שלך שווה'
ממליץ גם לבדוק כמה הקייס שלך שווה
26/04/2017 | 10:29
14
ממליץ גם לבדוק כמה הקייס שלך שווה! בחינם.
www.valyou.co.il

לצפיה ב-'טופס 160'
טופס 160
20/04/2017 | 11:34
1
108
התבקשתי ע"י חברת הביטוח לטופס  160 מה עושים ?
לצפיה ב-'קבלת טופס'
קבלת טופס
20/04/2017 | 14:21
28
יש לפנות למעסיק לצורך קבלת טופס 161.
לצפיה ב-'חישוב ימי חופש לעוזרת בית'
חישוב ימי חופש לעוזרת בית
21/04/2017 | 16:51
1
16
שלום,
עובדת אצלי עוזרת בית יום בשבוע, 5 שעות. 
כיצד עלי לחשב את מספר ימי החופשה המגיעים לה על שנת עבודה ?
היא מקבלת בכל פעם 250 ש"ח (לפי 50 ש"ח לשעה) + 50 ש"ח נסיעות.
האם התגמול על יום חופש צריך לכלול גם נסיעות ?

תודה מראש,
צהלול
לצפיה ב-'ימי חופשה לעוזרת בית'
ימי חופשה לעוזרת בית
24/04/2017 | 13:28
6
מגיעים לה 11 ימי חופשה בשנה במכפלת חלקיות המשרה (186 שעות/21.6 שעות) = 1.27 ימי חופשה * 250 ש"ח = 319 ש"ח. 
דמי נסיעות אינם כלולים בחישוב.

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד עזר מבורך ושות' עוסק בדיני עבודה ופלילים מאז 1995. לעו"ד עזר מבורך ניסיון רב הן בתביעות בדיני עבודה והן בהגנה על מעסיקים ועובדים. היחודיות
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד עזר מבורך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה