לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אורתופדיה

אין צורך להסביר, כולם יודעים מה זה אורתופדיה. בדיחה ישנה ולא כ"כ מוצלחת אומרת כי האנושות מתחלקת לאלו שהיו אצל אורתופד ואלו שיהיו. למרות שזה לא מצחיק במיוחד, יש בזה מן האמת כמו בהרבה בדיחות, הבעיות האורתופדיות נפוצות מאוד. האורתופדיה היא אחד המקצועות הדינמיים ביותר כיום בעולם ברפואה: שיטות הטיפול והאיבחון משתנות ללא הרף ככל שהידע המדעי והמחקרי מעמיק והניסיון המקצועי הולך וגדל. בעשורים האחרונים אנו עדים לשתי מגמות עיקירות: האחת, מעבר חד משיטות טיפול שמרניות לכיוון הטיפול הכירורגי אשר, נהיה פחות חודרני וטראומטי למטופל/ת. השניה, שימוש נרחב בכירוגיה ארתרוסקופית ושיטות ניתוח זעיר-פולשניות אחרות לטיפול בבעיות אורתופדיות. במקרים רבים, שפע האפשרויות המוצעות מבלבל ומטעה עד כי לא ניתן למצוא את הדרך להחלמה. גם ציבור הרופאים מסתנוור, לא אחת, מהחידושים הטכנולוגיים עד שלעיתים הוא שוכח כי הליך פשוט ובלתי מתוחכם יכול לחולל פלאים ולפתור את הבעיה. במערכת הבריאות הציבורית לא תמיד קל לקבל הסבר ותמיכה לגבי הבעיה ודרכי הטיפול השונות. מטרת הקהילה שלנו היא לשמש במה למפגש בין אנשים, הסובלים מבעיות אורתופדיות לבין רופאים  ומטפלים מתחומים שונים כגון פיזיותרפיה. אנחנו מתנגדים בתוקף לכל נסיון למסחור הקהילה ע"י גורמים שונים (הודעות מסחריות ופרסומת סמויה ימחקו מיידית). הקהילה תעסוק בכל תחומי האורתופדיה החל מפגיעות ספורט, פציעות אורתופדיות, דרך מחלות גב, כתפיים, כף רגל וכף יד וכלה במחלות ילדים. אין לנו התנגדות שמטפלים אלטרנטיביים יתרמו לדיון, אם כי זאת לא ממש כוס התה שלנו, אם אתם מבינים למה אנחנו מתכוונים. נשתדל לתת מענה לשאלות הקוראים בצורה עניינית ומהירה. יש לקחת בחשבון את מגבלות הסביבה בה אנו פועלים - הרשת. ישנן שאלות עליהן לא ניתן לתת מענה מאחר ונדרשת אנמנזה קפדנית, בדיקה גופנית ובדיקות עזר.  אין לנו אפשרות לאבחן מחלות או מצבים רפואיים מרחוק. עוד נבקש כי תקחו בחשבון שאיננו נמצאים מול המסך בתדירות גבוהה ולעיתים תידרש סבלנות. יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר רן דורון, החטיבה הכירורגית, המרכז הרפואי ת"א.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אורתופדיה

אין צורך להסביר, כולם יודעים מה זה אורתופדיה. בדיחה ישנה ולא כ"כ מוצלחת אומרת כי האנושות מתחלקת לאלו שהיו אצל אורתופד ואלו שיהיו. למרות שזה לא מצחיק במיוחד, יש בזה מן האמת כמו בהרבה בדיחות, הבעיות האורתופדיות נפוצות מאוד. האורתופדיה היא אחד המקצועות הדינמיים ביותר כיום בעולם ברפואה: שיטות הטיפול והאיבחון משתנות ללא הרף ככל שהידע המדעי והמחקרי מעמיק והניסיון המקצועי הולך וגדל. בעשורים האחרונים אנו עדים לשתי מגמות עיקירות: האחת, מעבר חד משיטות טיפול שמרניות לכיוון הטיפול הכירורגי אשר, נהיה פחות חודרני וטראומטי למטופל/ת. השניה, שימוש נרחב בכירוגיה ארתרוסקופית ושיטות ניתוח זעיר-פולשניות אחרות לטיפול בבעיות אורתופדיות. במקרים רבים, שפע האפשרויות המוצעות מבלבל ומטעה עד כי לא ניתן למצוא את הדרך להחלמה. גם ציבור הרופאים מסתנוור, לא אחת, מהחידושים הטכנולוגיים עד שלעיתים הוא שוכח כי הליך פשוט ובלתי מתוחכם יכול לחולל פלאים ולפתור את הבעיה. במערכת הבריאות הציבורית לא תמיד קל לקבל הסבר ותמיכה לגבי הבעיה ודרכי הטיפול השונות. מטרת הקהילה שלנו היא לשמש במה למפגש בין אנשים, הסובלים מבעיות אורתופדיות לבין רופאים  ומטפלים מתחומים שונים כגון פיזיותרפיה. אנחנו מתנגדים בתוקף לכל נסיון למסחור הקהילה ע"י גורמים שונים (הודעות מסחריות ופרסומת סמויה ימחקו מיידית). הקהילה תעסוק בכל תחומי האורתופדיה החל מפגיעות ספורט, פציעות אורתופדיות, דרך מחלות גב, כתפיים, כף רגל וכף יד וכלה במחלות ילדים. אין לנו התנגדות שמטפלים אלטרנטיביים יתרמו לדיון, אם כי זאת לא ממש כוס התה שלנו, אם אתם מבינים למה אנחנו מתכוונים. נשתדל לתת מענה לשאלות הקוראים בצורה עניינית ומהירה. יש לקחת בחשבון את מגבלות הסביבה בה אנו פועלים - הרשת. ישנן שאלות עליהן לא ניתן לתת מענה מאחר ונדרשת אנמנזה קפדנית, בדיקה גופנית ובדיקות עזר.  אין לנו אפשרות לאבחן מחלות או מצבים רפואיים מרחוק. עוד נבקש כי תקחו בחשבון שאיננו נמצאים מול המסך בתדירות גבוהה ולעיתים תידרש סבלנות. יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר רן דורון, החטיבה הכירורגית, המרכז הרפואי ת"א.

לצפיה ב-'כאב בשוק בזמן ג'וגינג'
כאב בשוק בזמן ג'וגינג
29/07/2012 | 20:33
10
השבוע, אחרי הרבה זמן שהזנחתי את הכושר הגופני שלי חזרתי לעשות הליכות.

כ-2 דקות מתחילת ההליכה (ואני לא הולכת מהר, עדיין..) מתחילים לי כאבים איומים בשוק ימין בצד.  ממה זה נובע? ברור לי שזה לא מהליכה מאומצת כי ההליכה שלי עוד לא מאומצת.  

הכאבים נמשכים באותה עוצמה כל זמן ההליכה ונרגעים רק כשאני מסיימת אותה וחוזרת הביתה. זה כאילו מישהו תופס לי את הרגל / שריר ולא עוזב  !  

לצפיה ב-'צלילה וניתוח לתיקון עקמת'
צלילה וניתוח לתיקון עקמת
29/07/2012 | 18:02
7
שלום,

בגיל 13 עברתי ניתוח לתיקון עקמת, כרגע אני בת 22 ללא כאבים או קשיי נשימה.
רציתי לדעת האם המצב הבריאותי שלי מגביל אותי בצלילה. מדובר על צלילה לעומק של כ-6 מטר עם ציוד במשקל של כ-15 ק"ג.
והאם לחץ המים על הגב יכול איכשהו להשפיע בעתיד על הבריאות?

תודה מראש.
לצפיה ב-'נפיחות מעל הברך'
נפיחות מעל הברך
29/07/2012 | 14:32
1
8
שלום,
חבר שלי בן 34, בריא בד"כ, משקל תקין, שוחה באופן קבוע. פעם בכמה חודשים מופיעה אצלו נפיחות מעל הברך (תמיד אותה ברך).
בד"כ זה עובר לבד לאחר חודש ללא טיפול, הפעם עבר כבר יותר מחודש, סיים ליטול 10 ימים ארקוקסיה בעצת הרופא, עשיתי צילום שיצא תקין ועדיין הנפיחות נשארת. (יש לציין ששבועיים לפני כן התפתחה דלקת בגידים המיישרים בכף היד עקב הרמת משא כבד בצורה לא נכונה).
הכאב הוא לא ממש במגע אלא יותר מגביל תנועה למשל בעליה במדרגות או בכיפוף של הרגל שכמעט אינו אפשרי.

האם יש השערה מה התופעה ממה זה נובע ומה הטיפול? לנסות אולי קומפרסים קרים או משהו...?
לצפיה ב-'קחי טלפון להתייעצות:'
קחי טלפון להתייעצות:
03/08/2012 | 10:38
8
הבן אדם הוא קוסם בכל מה שקשור לאורתופדיה.
שווה את הטלפון- 052-3401934. קוראים לו ירון.
לצפיה ב-'כף רגל של ילדה בת 9 וחצי- עקמת?'
כף רגל של ילדה בת 9 וחצי- עקמת?
29/07/2012 | 13:39
8
שלום,
לבתי יש מבנה כף רגל שקצת מטריד אותי- מלבד העובדה שיש לה קצת פלטפוס (וזה אורטופד ראה ולא התרגש), יש לה עצם שבולטת בצד החיצוני של כף הרגל (ז"א אצד של הזרת, בערך במרכז כף הרגל). לי זה לא נראה טוב. מה גם שהיא רוקדת בלט וזו עוד סיבה לטפל מיד...
האם מישהו מכיר את העניין? האם לפנות לאורטופד?
והאם מישהו מכיר אורטופד כף רגל ילדים בקופ"ח מאוחדת שהוא ממליץ?

תודה!
לצפיה ב-'פתרון לא תרופתי לכאבי גב'
פתרון לא תרופתי לכאבי גב
28/07/2012 | 16:36
1
16
צהריים טובים!

שמעתי כי ישנו פתרון לא תרופתי יעיל נגד כאבי גב: השיטה נקראת DDS 500.האם זה אכן כך?
לצפיה ב-'אני מכירה מקרוב פיתרון אחר :'
אני מכירה מקרוב פיתרון אחר :
03/08/2012 | 10:40
7
קוראים לו ירון, הטלפון שלו: 052-3401934
מכירה עשרות אנשים שהוא עזר להם להיפרד בידידות מכאבים בכל מה שקשור לאורטופדיה
מומלץ!!
לצפיה ב-'האם מישהו שמע פעם על שטף דם בשריר הירך?'
האם מישהו שמע פעם על שטף דם בשריר הירך?
27/07/2012 | 12:49
29
חברתי עשתה תרגיל על מדרגה אירובית, הרגישה פתאום כאב בירך הפנימית, לאחר יומיים שלא הצליחה כבר לעמוד על הרגל
הלכה לרופא משפחה והוא טען שזה שטף דם בשריר ונתן לה לעשות אינפוזיה, היא לא כל כך הבינה למה וגם האחות לא הבינה אבל בכל זאת עשתה... נתן לה גם לעשות קומפרס של תה ירוק ומלח???
כל מי ששמע זאת אמר שבחיים לא שמע על מקרה כזה.. הייתכן?
לאחר יומיים כבר הרגישה יותר טוב..
אשמח לתובנות נוספות, תודה
לצפיה ב-'EMG'
EMG
27/07/2012 | 00:18
9
ד"ר שלום ,
אני אמור לעבור בדיקת EMG  בכפות הידיים ע"פ המלצת רופא בחשד לתסמונת תעלה קרפאלית
כדי שתוצאות הבדיקה יהיו נאמנות האם אני צריך להימנע מפעולות מיוחדות או כל דבר שיכול להשפיע על הבדיקה בצורה שלילית ?
בתודה מראש
לצפיה ב-'אי תזוזת רגלים בגין שבר בחוליה-הייתכן?'
אי תזוזת רגלים בגין שבר בחוליה-הייתכן?
26/07/2012 | 19:54
2
8
שלום, אבי בן 86 נפל לפני כחודשיים ימים על הגב. מיד לאחר נפילתו עזרנו לו לקום והוא המשיך ללכת אולם סבל מכאבים.
אושפז לאחר 4 ימים בגלל הכאבים והרופאים טוענים שיש שבר בחוליה  T11  
ביום האישפוז אבי יכל לעמוד על רגליו, ללכת ולהפעיל את שרירי הרגלים לכל האורך.
הוא שכב כחודש וחצי כמעט ללא תזוזה וכעת אינו יכול להזיז את רגליו(!)
הוא צלול, יכול להזיז את ידיו, שולט בסוגרים, יש תחושה ברגליים - אולם הוא אינו יכול להזיז אותן ובטח שלא לעמוד עליהן.
כרגע נמצא בבית חולים שיקומי לפיזיותרפיה - אולם לא נראה שזה עוזר במשהו.
לדעתי המצב הולך ומדרדר.

מה אפשר לעשות?
האם שבר בחוליה יכול לגרום לשיתוק? האם כאשר יש תחושה ברגלים, יש אפשרות לשקם את יכולת עמידתו על רגליו?
מודה לכם מאוד על התשובה.
סי..
לצפיה ב-'יש מה לעשות!'
יש מה לעשות!
03/08/2012 | 10:46
1
5
אם יש תחושה ברגליים סביר להניח שיש אפשרות לשפר את יכולת ההליכה.
כפי הנראה החולשה מהשרירים נגרמת כתוצאה מהתרופיה של השרירים (רפיון) שנובעת מכך שהוא שכב זמן רב.
ניתן להשערה שאביך רזה ומסת השרירים שלו לא עבה במיוחד
שבר בחוליה יכול לגרום לשיתוק אם הוא בחוליות נמוכות יותר. בT11 אין כל כך חשש לשיתוק כתוצאה מהפגיעה בה.
אני ממליצה לך להתייעץ עם ירון לגבי תהליך השיקום, 052-3401934
לצפיה ב-'תודה. לצערי מצבו הולך ומדרדר.'
תודה. לצערי מצבו הולך ומדרדר.
10/08/2012 | 21:14
4
אנסה להתקשר ואדבר עם ירון, כפי שהמלצת. אולי יעזור.
תודה רבה.
לצפיה ב-'mri ברך - תוצאות'
mri ברך - תוצאות
26/07/2012 | 11:39
23
שלום רב,
קיבלתי תוצאות של mri ברצוני לדעת מה המשך הטיפול ומה ניתן לעשות
התוויה קלינית: חשד לנזק מניסקיאלי   .

ממצאים:  

מודגם באספקט התיכון של הקונדיל הפמורלי המדיאלי פגם המערב יותר ממחצית מעובי הסחוס המכסה בקוטר  
של כ מ 5- "מ במישור הצדדי פנימי (חתך קורונלי 15 סדרה ) 4 עם בצקת לשדית סוב- כונדראלית  בסמוך   .
הרצועות הצולבות והרצועות הקולטרליות הודגמו תקינות   .
מודגם שינוי ניווני בהיקף הקרן האחורית של המניסקוס המדיאלי   .
המניסקוס הלטרלי מודגם תקין   .
מודגם  באספקט הקדמי של המשטח הטיביאלי הלטרלי נגע ציסטי תת-קורטיקלי בקוטר מ 5 "מ   .
המנגנון המיישר מודגם תקין   .
סחוס הפיקה מודגם דל   .
הודגם נוזל תוך פירקי בכמות קטנה, ללא עדות ליצירת ציסטה פופליטיאלית   

תודה
ניסנה
לצפיה ב-'כאבים בברך הימני זה יכול להיות מהריצות?'
כאבים בברך הימני זה יכול להיות מהריצות?
26/07/2012 | 06:32
15
שלום אני בן 34 יש לי כאב בברך הימנית באיזור הפיקה
אני נוהג לעשות ספורט לרוץ בערך 3 פעמיים בשבוע למרחק של 10 ק"מ
המשקל שלי 67 וגובהי כ172
עכשיו יש לי פלטפוש ברגליים ואני שם מדרסים לאחרונה
כשהייתי אצל האורטופד הוא החליט שאני צריך מדרסים ואמר שיש לי מבנה של עצמות עקומות בכפות הרגליים וזה מולד אצלי
ושום דבר לא יעזור רק מדרסים כאשר באתי אליו הייתי שמן ואז באמת כאבו לי שני הברכיים
עכשיו אני חושב שיכול להיות שהכאב שלי בברך הימנית מריצות
ואני ממש לא יודע מה לעשות, אני ממש מכור לריצות ולא רוצה לעשות שום ספורט אחר ארובי
ואני הבנתי שריצות בכלל לא ספורט בארי זה נכון ?
ומה עלי לעשות בנידון?
תענו בבקשה
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
25/07/2012 | 13:22
13
אני שואלת בשביל אבי שאינו בקיא ברזי המחשב
יש לו מחלת דיפיטרן באצבע אמצעית בכף היד. הוא מנסה להמנע מלנתח את כף היד בכל מחיר.
הבנתי שיש טיפול חדשני בזריקות שנקרא Enzyme injection (collagenase)
האם אתם מכירים טיפול כזה שנעשה בארץ?
במה זה כרוך ומהי העלות?
והאם ניתן לעשות אותו דרך קופת חולים?
האם יש המלצות על רופאים מסויימים שמטפלים בזה?

אודה לכם מאוד
אילנה
לצפיה ב-' הקרנה נוספת, לכם ולילדיכם'
|אקשן| הקרנה נוספת, לכם ולילדיכם|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2012 | 12:23
5
"פיראטים!" - מהמפיקים של וואלאס וגורמיט, היא קומדיה בתלת מימד שתקרע אתכם מצחוק כמו מלח עם רגל מעץ שמחליק על קיפוד ים:
קפטן הפיראטים הוא שודד ים מזוקן ונלהב וכשלצידו צוות כושל במיוחד ונראה שאין להם סיכוי מול הסכנות האורבות להם בדרך. אך לקפטן יש מטרה אחת: לזכות בפרס פיראט השנה. הם יוצאים למסע ולרגע לא מוותרים על הדבר שפיראטים הכי אוהבים: הרפתקאות!

|אקשן|אז... לשמור לכם מקום על הסיפון?
הירשמו - http://www.tapuz.co.il/blog/net/Maavaron.aspx?entr...
לצפיה ב-'קרע חלקי במיניסקוס'
קרע חלקי במיניסקוס
25/07/2012 | 12:19
18
היי , אני כדורגלן בן 16.
לפני יותר מ5 שנים נפגע לי המינסקוס בפעילות ספורטיבית , בבדיקת הMRI נאמר "אין הוכחות לקרע חלקי במינסקוס , אך לא ניתן לשלול זאת".
כחצי שנה של מנוחה לאחר הפציעה התחלתי בפיזיותרפיה , לאחר חודש חזרתי לאימונים והרגשתי היה מצויין.
כעבור כמה שנים טווחי קיפול הברך שלי במהלך הריצה קטנו , וכתוצאה מכך הריצה שלי נהייתה איטית יותר .
האם אתה ממליץ על פיזיותרפיה ? או חיזוק שרירי הרגליים בבית ? איזה שרירים עליי לחזק , וכו'...תודה רבה
לצפיה ב-'עקמת '
עקמת
24/07/2012 | 01:11
8
שלום, סבלתי מכאבים במשך שנה בגב (בערך פעם בכמה חודשים הייתי מרגישה דקירות ממש חזקות) ובדקתי את זה אצל אורתופד ונמצא שיש לי עקמת קלה גבי-מותני 16 מעלות, אני מתכננת להתחיל לשחות וללכת לפיזיוטרפיה כמו שאמרו לי אבל רציתי לשאול עד כמה זה חמור? אני מבינה שזה יחסית קל אבל האם זה נחשב רציני ומפריע בתפקוד? והאם זה מספיק רציני בשביל להוריד לי פרופיל צבאי? תודה!
לצפיה ב-'Halux valgus עצם בולטת ברגל'
Halux valgus עצם בולטת ברגל
24/07/2012 | 00:44
56
אני בן 40 ורציתי לשאול האם שילוב של סד לילה וכרית סיליקון של URIEL במשך היום יכולים להקל.. אני לא סובל מכאבים ברוך השם הודות לנעלי ספורט שאני נועל משך היום ולפעמים יש כאבים קלים כשאני נועל נעל מעור לוחצת יותר..עלי לציין שיש לי רגל שטוחה ושהקשת של הרגל כמעט שטוחה... לא יודע אם יש קשר...הבנתי שניתוח לא תמיד מומלץ כיוון שלעצם יש ״זכרון״  והיא נוטה לחזור למיקום שלה כעבור כמה שנים... מה ההמלצה ?
לצפיה ב-'euflexxa להזרקה לברך'
euflexxa להזרקה לברך
23/07/2012 | 21:27
77
ערב טוב,
יש למישהו מושג האם ניתן לקנות את התרופה הנ"ל לא דרך בימ"ק ובאיזה מחיר.
במידה ולא ניתן, האם נדרש אישור אורטופד עבור הרכישה של התרופה מהקופה ומה המחיר?

תודה מראש,
אלון
לצפיה ב-'כאבי ברכיים חזקים'
כאבי ברכיים חזקים
23/07/2012 | 20:42
1
31
שלום רב,
אני בן 40, שוקל כ - 110 ק"ג, גובה - 194 ס"מ.
בריא באופן כללי, כמו כולם מתלונן על כאבי גב מידי פעם ולאחרונה על כאבי ברכיים חזקים במיוחד בעיקר בברך שמאל.
יש לציין כי בעבר (7 שנים) עברתי בברך ימין אורטוסקופיה שבמהלכו תוקן קרע קטן ו"הוסרה" דלקת קלה.
הכאב לא מפריע לי ביום יום לבצע כמעט הכל במידה (עובד עבודה פיזית קלה, משרת במילואים כלוחם לא מעט ימים בשנה). בכל זאת אני מנסה להימנע ולשמור על הברך. לפעמים פעולות פשוטות וקלות כמו תנועת בעיטה, חליצת נעל ע"י שליפת הנעל כך שהרגל "נמתחת" או סתם מתיחת קלה של הברך, כל אלה ועוד מביאים איתם כאב חד וחזק, בחלקה הקדמי תחתון של ברך שמאל. הלילה אפילו התעוררתי מכאב רגעי בברך.
בקיצור...:) מה עלי לעשות? איפה להתחיל?
אני מתגורר באזור רחובות.
המון תודה
לצפיה ב-'אני הייתי מתחילה עם פגישת יעוץ אצל אחד הטובים'
אני הייתי מתחילה עם פגישת יעוץ אצל אחד הטובים
03/08/2012 | 10:53
6
מכירה עשרות אנשים שהוא עזר להם להיפרד בידידות מכאבי הגב והרגליים
מומלץ!!
לצפיה ב-'שלום לכל האורטופדים ושאר המבינים. דורבן בעקב:'
שלום לכל האורטופדים ושאר המבינים. דורבן בעקב:
23/07/2012 | 12:26
2
52
הרבה זמן סבלתי מכאב חד בעקב עד שזה היה בלתי נסבל.
אורטופד אמר לי שזה דורבן.
עשיתי מדרסים מיוחדים אבל חוץ מזה הוא לא נתן לי שום טיפול.
האם הדורבן יכול לעבור לבד עם הזמן במידה ואני הולכת רק עם המדרסים?
האם יש טיפול לדורבן (גלי הלם או לייזר??) דרך קופ"ח (מאוחדת)?
האם טיפול ברפלקסולוגיה יעזור?
תודה.
לצפיה ב-'ממליץ בחום לנסות'
ממליץ בחום לנסות
24/07/2012 | 15:25
42
טיפול ברפואה סינית (דיקור ומוקסה) או ברפואה יפנית (גם דיקור ומוקסה בצורה קצת שונה).
כמו כן רפלקסולוגיה יכולה להקל על הכאב.
לצפיה ב-'יש משהו שיעזור לך מאוד לדורבן'
יש משהו שיעזור לך מאוד לדורבן
03/08/2012 | 10:52
20
קוראים לו ירון, ויש לו 100% הצלחה בטיפולים שלו והיו אצלו מאות מקרים שלו דורבן....
במיוחד לאור העבודה שהוא עוזר שהתופעה לא תחזור על עצמה
הטלפון שלו: 052-3401934
לצפיה ב-'דילמה אורטופדית בקרסול'
דילמה אורטופדית בקרסול
20/07/2012 | 08:03
1
28
מימצאים: נפיחות באינסרציה של גיד אכילס לקלאנוס ימין + רגישות מעל האיסרציה.
צ. קרסולים- נפיחות של ריקמה רכה בקידמת גיד אכילס מימין (הגליונד ?)
US קרסול ימין - הסתידות ועיבוי גיד אכילס - מתאים לאנטיזונפתיה ונדניטיס.

לאחר שניסינו טיפול תרופתי כדורים זריקות ללא כל הצלחה  אני ניצב בפני דילמה גלי הלם או ניתוח ?
אשמח לקבל חוות דעת על אחוזי ההצלחה של הטיפולים הללו. מה משך ההחלמה ומה מומלץ למקרה זה.

תודה מראש
דורון
לצפיה ב-'לא הולכים לניתוח לפני פגישה אצל ירון!'
לא הולכים לניתוח לפני פגישה אצל ירון!
03/08/2012 | 10:54
5
מכירה עשרות אנשים שהוא עזר להם להיפרד בידידות מכאבי הגב והרגליים
מומלץ!!
לצפיה ב-'כבר התחברתם למחוברים? '
כבר התחברתם למחוברים? |טי-וי|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/07/2012 | 18:53
5
העונה השנייה בשיאה ולנו כבר קשה להתנתק מחמשת המחוברים שלנו -
גדעון, סקאזי, ג'ייסון, אמירם וחנוך מדביקים אותנו בכל יום א' וד' למסך, אבל מה עושים כשהפרק נגמר|?|
פורום מחוברים 2 נפתח במיוחד עבורכם ומחכה לחובבי הסדרה שרוצים לשוחח על הפרקים, הדמויות וגם לשמוע קצת רכילות ;-)
נתראה שם|?|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מנהל/ת הפורום

אודות:
מומחה לאורתופדיה, רופא בכיר בשירות לרפואת ספורט, החטיבה האורתופדית

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר דוד אנג'ל - אורטופד
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה