לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2320523,205 עוקבים אודות עסקים

פורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!

אודות הפורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!

לצפיה ב-'נפתח פורום ייעוץ רוחני'
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/2014 | 17:27
10
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'שאלון עמדות כלפי הומואים'
שאלון עמדות כלפי הומואים
10/09/2014 | 16:43
2
112
הי חברים, אני עורכת שאלון קצר בנושא הומואים
אנחנו זקוקים להרבה נבדקים מכל רמה דתית ומינית
נשמח אם תענו לקישור הבא
תודה רבה רבה!ויום נפלא לכולם
https://telaviv.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9taWlm...
לצפיה ב-'הקישור לא עובד '
הקישור לא עובד
13/09/2014 | 05:44
1
18
לצפיה ב-'אויסורי. תודה רבה!הנה הקישור במלואו'
אויסורי. תודה רבה!הנה הקישור במלואו
14/09/2014 | 15:45
24
לצפיה ב-'מבולבל '
מבולבל
10/09/2014 | 13:02
3
191
היי,

אני בן 22 מתחיל שנה אחרונה בתואר(כן הספקתי לעשות הרבה גם לממן את התואר לבד וגם לעשות שירות צבאי מלא תוך כדי),מתחילת השבוע נהייתי מבולבל מאוד קיבלתי הודעה מהיום להיום שמשנים לי את אזור מקום העבודה כך שאני אבלה לפחות עוד שעה לכל כיוון בנסיעות כל יום,כמובן שהדבר הראשון שעלה לי לראש היה להתפטר ואני עדיין שוקל זאת כי בנוסף אני עובד לרוב עם אוכלוסיה בגיל הוריי כך שאין לי באמת אווירה צעירה של אנשים בגילי ואני דיי מגיע לעבודה לעיתים ללא חשק,
אך יש משהו שמציק לי,איני מצליח להישאר במקום עבודה לאורך זמן,אני כל הזמן חושב על עזיבה,ובסופו של דבר אני מגיע כמעט לשנה במקום העבודה ואז מתפטר,כוונתי הייתה לשבור את המחסום הזה במקום העבודה הנוכחי אך אני בספק אם אצליח להחזיק מעמד לאורך זמן,חייב לציין שמקום העבודה הנוכחי קשור לתואר שאני עושה, אך כרגע בתפקיד שאני מבצע זה באופן שולי.
האם אתם חושבים שבגילי אני צריך ללכת למקום עבודה שאני יהנה בו ותהיה אווירה צעירה או לחפש משהו שיהיה קשור לתואר שאני לומד?
האם הוספה של שעה פר כיוון לנסיעה שלי זה דיל ברייקר? או שאני מגזים ואני צריך לקבל זאת?

אשמח לעצות....
לצפיה ב-'התשובות שלך הן בתוך השאלה'
התשובות שלך הן בתוך השאלה
10/09/2014 | 20:29
69
תן לי לפשט את זה עבורך לפי הנתונים שנתת.
שורה תחתונה - אתה בעצמך אומר שלא טוב לך. אז למה אתה נשאר במקום שלא טוב לך בו???
אם היית אומר שממש טוב לך בעבודה, והבעיה היחידה היא הנסיעה של השעה,  הייתי אומרת לך שלא שווה לוותר על זה. אבל זה ממש לא המקרה.

רוב האנשים נשארים במקומות שלא טובים להם (בין אם זה עבודה, מערכת יחסים, מקום מגורים וכו') מהסיבה שהם התרגלו לשגרה ושהם נלחצים שהם לא יוכלו למצוא משהו יותר טוב.
יש אנשים עם משפחות וילדים שעוזבים מקומות עבודה כי לא טוב להם. למזלך זה לא המצב שלך כרגע. פשוט תזרום.
זה נראה שיותר חשוב לך לצבור "פז"ם" בעבודה מאשר העובדה אם טוב לך או לא. זה באמת נראה לך היגיוני?
אם אתה במצב שאתה מפרנס את עצמך, תחפש עבודה אחרת ורק אז תתפטר.

בהצלחה!
לצפיה ב-'לדעתי האישית'
לדעתי האישית
11/09/2014 | 00:14
46
אם שעה של נסיעה לא תקשה עליך
(תלוי בכמה אוטובוסים תסע, או ברכב,
אם אוטובוס\רכבת אז אולי תוכל לנצל את הזמן ללמידה בשנה האחרונה שלך)

מה שכן לדעתי
בימנו
העבודה לא צריכה להיות מהנה
(תחביב זה מהנה, עבודה לא.)
עבודה צריכה להיות נסבלת.
מה הכוונה? אם אדם יכול לצאת בבוקר לעבודה (יש לו תמוטיבציה לצאת איכשהו לעבודה)
אז זה נסבל.

עבודה כייפית מוצאים אחר כך, כשכבר יש ניסיון תעסוקתי, כיוון מקצועי
וגם זה-לא תמיד.

אם שעה של נסיעה זו לא באמת בעיה שלך
אז תישאר במקום העבודה
בימנו קשה למצוא עבודה גם ככה
ואם עבודה שלך קשורה למקום הלימודים שלך
תשאר תצבור וותק
זה מאוד חשוב בימנו הוותק לכתוב עליו בקורות חיים

ושאפו על ההצלחה שלך בגילך הצעיר
לצפיה ב-'תראה, '
תראה,
11/09/2014 | 10:02
43
לשנות ולהחליף הרבה מקומות עבודה, זה לפעמים לא נראה טוב, וגם לאדם כל פעם להסתגל למקום חדש ולהוכיח את עצמך בכל פעם זה מורכב.
מצד שני אתה צעיר וזה מובן. אנחנו לא תמיד יודעים מה טוב לנו עד שאנחנו לא מנסים.
לוקח זמן עד שמגיעים למקום שטוב לנו בו.
אני בהחלט מבינה לנסוע שעה לכל כיוון ולעבוד עם אנשים מבוגרים זה קשה ומכביד.
ללמוד ולעבוד במרחק שעה נסיעה זה נראה לי מעמסה לא פשוטה.
אני חושבת שחשוב לחפש עבודה בתחום שתיתן לך ניסיון. יכול להיות שכדאי לך להתייעץ עם עו"ד יכול להיות שזה הרעת תנאים. לשנות את מיקום העבודה בפער משמעותי זה הרעה בתנאי העבודה. אם זה כך מותר לך להתפטר ולקבל פיצויים. תלוי על מה חתמת ומה סוכם איתך בהתחלה. כדאי לבדוק ולהתייעץ בסוגיה זו. חשוב לציין שאם תמשיך לעבוד לא בטוח שתוכל להגיד שזה הרעה כי הסכמת. אני חושבת שתחשוב מה מתאים לך. אם תפש עבודה ותגיד שזה בגלל שהם עברו מקום אז זו סיבה הגיונית. תחפש עבודה במקצוע ובנוסף תבדוק מה הזכויות שלך.
לצפיה ב-'עבודה מועדפת'
עבודה מועדפת
10/09/2014 | 02:06
2
84
שלום שמעתי לגבי העבודה מועדפת אפשר לעשות 140 יום נניח במקום 150 ואז לקבל מענק בשיעור מופחת במעט,האם הדבר נכון? תודה רבה
לצפיה ב-'יש לך את כל המידע באתר של ביטוח לאומי'
יש לך את כל המידע באתר של ביטוח לאומי
10/09/2014 | 20:49
1
45
הם גם אלה שאת מגישה להם את התביעה לקבלת המענק. כל המידע כאן.

בהצלחה!
לצפיה ב-'מנסה שוב'
מנסה שוב
10/09/2014 | 20:56
38
לצפיה ב-'טקס תפוח הזהב 2014'
|גביע|טקס תפוח הזהב 2014|גביע|
09/09/2014 | 18:51
1
21
התאספנו לנו אתמול צוות הנהלת הפורומים בסינמטק תל אביב ביחד עם מבחר המנהלים מכל רחבי הפורומים והאשכולות של הפרדס.
המנהלים המקסימים והמוכשרים, שמשקיעים את כל כולם וליבם בפורומים, הם הליבה של הפרדס. ואחרי שעות, ימים ואפילו שנים של השקעה, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי להגיד להם משהו חשוב: תודה!

האירוע התחיל עם אוכל איטלקי, מינגלינג ומפגש מרגש. והמשיך עם הקרנה מיוחדת של סרטון מבית היוצר של הנהלת הפורומים|!| :
http://tinyurl.com/mnkz7yf

בהמשך עוד נהנינו מהופעה מגניבה ומקפיצה של הMagical Mystery Tour עם כל שירי הביטלס האהובים ואוהבים עוד יותר, אבל לא לפני שערכנו כפי מיטב המסורת את טקס תפוח הזהב של שנת 2014|!|

סקרנים לדעת מי היו הזוכים|?|

|*|הפורום המבטיח: מבשלים כשר
הבת המתהוללת

|*|הפורום החברתי: הורים לילדים ביסודי
הפתעות נעימות ו-הפוך עם ראש כפול

|*|הפורום המקצועי: סלולארי
z1george

|*|פורום 24/7: האח הגדול
Maybe Mary ו-תרמוס עם נענע

|*|הפורום לשעות הפנאי: טיולים וחופשות בחו"ל
דניאלה1311

|*|והמנהל הוותיק
OrEl74 (מפורום NBA)
אריה31 (מפורום מצעדים וביקורת מוזיקה)
Aלון (מפורום  BDSM ויחסי שליטה)

|כתר|תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר! |כתר|

מוזמנים לקבל קצת טעימה ממה שהיה לנו, בעזרת התמונות שלנו מהארוע:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=4321846
לצפיה ב-'ושוב הפורום הותיק שלנו לא זכה'
ושוב הפורום הותיק שלנו לא זכה
13/09/2014 | 05:49
18
ספייסי? היית באירוע ? תכל'ס, הגעתי חזרה, עשיתי קאמבק לפורום גם בעקבות התגובה שלי ברשומה בבלוג הבית. :)

לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
09/09/2014 | 13:12
6
70
לצפיה ב-'וברכה!'
וברכה!
10/09/2014 | 13:15
1
16
לצפיה ב-''
13/09/2014 | 05:50
7
לצפיה ב-'שלום (אסייג)'
שלום (אסייג)
11/09/2014 | 14:22
11
לצפיה ב-'welcome'
welcome
11/09/2014 | 22:05
1
15
לצפיה ב-':)'
:)
11/09/2014 | 22:10
10
לצפיה ב-'שבת שלום ולילה טוב '
שבת שלום ולילה טוב
13/09/2014 | 05:51
10
לצפיה ב-'שרשור היכרות'
שרשור היכרות
08/09/2014 | 23:34
27
164
אז בגלל שאני קוראת הרבה הודעות של מצטרפים חדשים וגם כדי שיהיה לנו מושג קטן לגבי האנשים בפורום, חשבתי לעשות שאלון היכרות קצר וקליל
ואם זה יעזור לאחרים לקבל רעיונות מה טוב, כי מההודעות שקראתי נראה שאני לא היחידה שמתחבטת בשאלה "פניי מועדות לאן?"
מנהלים מקווה שזה בסדר

ולשאלון
שם:
עיסוק נוכחי:
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן?
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט?
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל")
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'?

*השאלון כתוב בלשון זכר אך מיועד לשני המינים. (תמיד רציתי לרשום את זה).

שבוע טוב
לצפיה ב-''
09/09/2014 | 00:36
86
שם: הכתובת היתה על הכינוי
מקום מגורים: ההר שמלא חזירי בר כל ימות השנה
עיסוק נוכחי:  אורז את מקום המגורים הנוכחי
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לפני, אחרי, במהלך. לטרקים במזרח. מהקיץ ועד אחרי החגים.
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? מומלץ אך לא בריא בארצנו, או במימון מארנקנו. תכננתי, למדתי סיימתי, ותמיד אמשיך. למידה זאת דרך חיים.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") חינוך, גידול ומכירת ילדים ליהודים חשוכי פוריות.
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להזכר לבדוק בלוח שנה שבועיים מראש
השנה.

*השואל כתב בלשון זכר ואינו מיועד לשני המינים. (תמיד רציתי לרשום את זה-מוכר אתרוגים בשוק לסוכות).
לצפיה ב-'נעים מאד'
נעים מאד
09/09/2014 | 13:06
3
142
אני!

רוצה להלחין  מוסיקה למשחקי מחשב  :)
לצפיה ב-'הגיע הזמן...המוזיקה שם נוראית...'
הגיע הזמן...המוזיקה שם נוראית...
09/09/2014 | 15:24
2
34
לצפיה ב-'האנס זימר חבר שלך? כי הוא גם שם איפשהוא!'
האנס זימר חבר שלך? כי הוא גם שם איפשהוא!
09/09/2014 | 19:16
25
לצפיה ב-'תלוי איזה משחק מחשב'
תלוי איזה משחק מחשב
13/09/2014 | 05:32
33
כשהייתי גיימר יותר רציני, עקבתי באינטרנט בסוף שנות ה90, אחרי תיכנון ותיכנות משחק המחשב qfg5, וסיירה רצו לגשת למועמדות לפרסי המוסיקה, בגלל הקונצרט של המשחק, בגלל המוסיקה של המשחק. אח שלי כנראה עדיין גיימר, ובמפגש המשפחתי האחרון, סיפר לי בהתלהבות, שקנו את סיירה, ורוצים לעשות עוד משחקי מחשב. 
אז תלוי בעצם באיזה משחק מחשב המוסיקה נוראית? 

לצפיה ב-'עונה על השאלון'
עונה על השאלון
09/09/2014 | 13:30
1
97
שם: מוטי
מקום מגורים: ראשל"צ
עיסוק נוכחי: נציג שירות בגולן טלקום
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לא עשיתי טיול
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? מתחיל ללמוד מנהל עסקים במכללה למנהל
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") אימון (קואצ'ינג) או בכל מה שקשור לשיפור והתפתחות אישית
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? מאחל לעצמי להכיר אנשים וחברים חדשים אולי אפילו בפורום הזה... מאחל לעצמי הצלחה בלימודים החדשים, הכרת אנשים  חדשים בלימודים ויצירת קשרים חדשים
לצפיה ב-'המון בהצלחה בלימודים שמתחילים'
המון בהצלחה בלימודים שמתחילים
09/09/2014 | 13:48
48

לצפיה ב-'ועונה בעצמי'
ועונה בעצמי
09/09/2014 | 13:46
90
שם: לירון
מקום מגורים: יישוב במרכז הארץ
עיסוק נוכחי: כרגע אין, חזרתי לא מזמן מארה"ב, מאמינה שאתחיל לעבוד כבר בשבוע הבא
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? עשיתי טיול לתאילנד למשך חודש, בנוסף גרתי בארה"ב למשך חצי שנה.
התכנון כרגע הוא טיול אחרון לחצי שנה לדרום אמריקה שאני מקווה שיקרה בשנה הקרובה.
אכן מתכננת ללמוד אך לא בשנתיים הקרובות, ברור לי שבמכללה וברור לי שאצטרך לחסוך הרבה כסף. כרגע אני לא כ"כ יודעת מה אלמד, מאמינה שאסגר על עצמי בהמשך.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" ) כמו שאמרתי, אין לי כרגע משהו ברור בראש, אבל הכיוון הוא טלוויזיה. בין אם זה מגישה ובין אם זה עורכת תוכן ותפקידים בסגנון.
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? מאחלת לי להכיר הרבה חברים חדשים, לבלות הרבה עם החברים הקיימים, לעבוד בעבודה שאני אוהבת וכמובן לחסוך כסף (ומקווה שהרבה).

שבוע טוב
לצפיה ב-'הולה סניוריטה '
הולה סניוריטה
09/09/2014 | 14:30
84
שם:

מקום מגורים: רמת גן

עיסוק נוכחי: מנהלן בחברה לרישום ועריכת פטנטים

האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? כן, חודש לאירלנד. אחרי התואר הראשון טיילתי שלושה חודשים בניו זילנד ונגיעה של תאילנד.

מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? כרגע סטודנט לתואר שני...

במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") יעוץ ארגוני

כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להתקדם בתואר ואינשאללה גם בתזה (שתצא לפועל וכאלה).

שיהיה בכיף
לצפיה ב-'עונה '
עונה
11/09/2014 | 00:22
6
90
שם: יוצרת את עתידי
מקום מגורים: דרום
עיסוק נוכחי:סטודנטית
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לא, וגם לא מתכוונת לעשות.
טיולים לחו'ל זה ביזבוז כסף. החוויה עוברת אחרי יום אחד כשחוזרים לארץ.
אם טיול אז רק כדי לשפר את השפות הזרות שלי
(ככה זה ישתלם לי לטווח הרחוק הטיול הזה והכסף שאשקיע בו)

סטודנטית.
אקדמיה חשובה רק למי שאוהב ללמוד.
למי שלא, שיחפש מקצוע שהוא אוהב וילמד.
לימודים לומדים באהבה, או לא לומדים בכלללל

במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל")
אשת עסקים ומנהלת.

שאתמקד בעזרת השם אמן
ואציב לעצמי מטרות שאגשים בשנה 2015.
לא הרבה מטרות, ושלא אצור לעצמי יותר מידי עומס מטרות כמו שאני תמיד עושה.

לצפיה ב-'בזבוז כסף? גם אוכל עובר אחרי יום כשחוזרים הביתה לשירותים...'
בזבוז כסף? גם אוכל עובר אחרי יום כשחוזרים הביתה לשירותים...
11/09/2014 | 00:31
2
28
לצפיה ב-'אוכל זה חובה להיותי חיה.'
אוכל זה חובה להיותי חיה.
11/09/2014 | 01:12
1
66
אם לא נוכל נמות.
טיול זה ממש לא חובה.
במיוחד לא לחו"ל. זה מה שנקרא מותרות.
ככה שזו ממש לא השוואה במקום.

לצפיה ב-'ההשוואה היא בין חוויה לתהליך העיכול.'
ההשוואה היא בין חוויה לתהליך העיכול.
11/09/2014 | 02:05
51
כי חוויות לא עוברות תוך יום.
לצפיה ב-'טיול לחו"ל זה בזבוז כסף?'
טיול לחו"ל זה בזבוז כסף?
11/09/2014 | 08:09
2
76
שמעת פעם על זכונות וחוויות שנשארים איתך? 
מה שאת אומרת אפשר להגיד גם על כל טיול בארץ, או סתם הליכה בחוץ, למה לעשות את זה? זה ביזבוז אנרגיה, עדיף להישאר בבית ולראות טלווזיה
לצפיה ב-'שמע'
שמע
12/09/2014 | 13:32
1
50
לפני בית אבות אצבור זיכרונות.
טיול בארץ לא עולה מעל 10 אלף שקל כמו שעולה בחו"ל.

אני מעדיפה לחסוך כסף כזה לקניית בית.
ומטרות אחרות בעלות 'רווח' לטווח הרחוק
ולא איזה חוויה חולפת שעולה המוןןןן כסף.

טיול בחינם הכי טוב
ללכת לים
לטייל זה טבעי שמטיילים ונהנים
אבל לא במחיר הענקי של טיולי חו"ל.

לצפיה ב-'לא כל טיול לחו"ל '
לא כל טיול לחו"ל
12/09/2014 | 22:13
45
עולה 10K
לצפיה ב-'הו, שאלון!'
הו, שאלון!
11/09/2014 | 00:45
62

שם: חסוי :)
מקום מגורים: ישוב במרכז.
עיסוק נוכחי: עובדת בחנות.
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? עכשיו חוסכת לטיול למזרח בסביבות ינואר, ומחפשת שותף.
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? רוצה ללמוד, כנראה אחרי הטיול.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" ) הממ... לא בטוחה, אבל אני יודעת שאני לא רוצה משהו "רגיל" שיוצר שגרה קבועה, דברים כאלה פשוט משעממים אותי מהר ומייאשים אותי...
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? חברתית- ליצור קשרים חדשים, לימודית-  אפשר ללמוד מהחיים לבינתיים , ותעסוקתית- כרגע אני עובדת, אז הבקשה היחידה היא לחסוך את הכסף ולא למות משעמום!

לצפיה ב-'יש כאן עוד שאלון שאני רוצה לענות עליו'
יש כאן עוד שאלון שאני רוצה לענות עליו
11/09/2014 | 01:23
59
שם: כתוב 
מקום מגורים: מרכז הארץ
עיסוק נוכחי: מחלטר כסטודנט
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? הטיולים שלי מתוכננים בלי קשר ללפני או אחרי. 
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? מחלטר כבר אמרנו. לימודים אקדמיים זה מדהים. אני והאקדמיה ניפגש בחיים עוד כמה פעמים, אני בטוח
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" ) כל מקצוע שדורשת אמא יהודיה טובה. באמת בא לי ללמוד הרבה ומהכל חוץ ממה שאני לומד עכשיו (אבל גם לקחת הפסקות בין לבין)
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להצליח בהכל, להתקדם בהכל, לגלות על עמצך דברים חדשים, לדעת לקחת דברים לא טובים ולשנות אותם לגמרי ליתרונות ולאכול מלא דבש כי זה בריא

לצפיה ב-'מכיר'
מכיר
11/09/2014 | 20:31
54
שם: שמעון.
מקום מגורים: ירושלים.
עיסוק נוכחי: סטודנט במשרה מלאה.
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? כן, איסלנד, שבועים וחצי. בין שנה א' לשנה ב' גם הייתי חודש בגיאורגיה.
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? כאמור, סטודנט.
במה תרצה לעסוק בעתיד (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל")? במה שיעניין אותי באותו עתיד.
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? רק שיהיה טוב.
לצפיה ב-'השאלות כתובות בלשון נקבה ומיועדות גם למי שאינה רואה עצמה כזו'
השאלות כתובות בלשון נקבה ומיועדות גם למי שאינה רואה עצמה כזו
11/09/2014 | 22:13
58
הכותרת באדיבות אחד המבחנים שהיו באוניברסיטה...

שם: עופר
מקום מגורים: אצל ההורים.
עיסוק נוכחי: יש הרבה- סודנט, עוזר מחקר בקמפוס, מוכר בחנות, מחלטר כברמן, מדריך בתנועת נוער.
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן?    אפשר להגיד שכן. הדרכתי במחנות של הסוכנות וחיברתי לזה חודש וחצי בארה"ב
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? לומד, כרגע כימיה, אוסיף לזה גם תעודת הרואה בקרוב.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל")  מורה, מחנך.
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להצליח למצוא זוגיות שתחזיק.
לצפיה ב-'שאלון יענה על השאלון'
שאלון יענה על השאלון
13/09/2014 | 05:29
42

שם: אלון א'. 
גיל: 38 ו5 חודשים. (אבל התחלתי לכתוב בפורום בגיל 24 ושלושת רבעי, או כמעט גיל 25 ) 
מקום מגורים: תל אביב סיטי. 
עיסוק נוכחי: פורומיסט בתפוז, מתמודד משרה מלאה, ומחפש עבודה. 
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לא בדיוק. אבל אבא שלי לקח אותי ל5 ימים בלונדון, בגיל 25 , נתנו לי פטור של שבוע מהאשפוז יום באיכילוב, בשנת 2001. (קיץ, סוף אוגוסט, תחילת ספטמבר). 
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? הסיפור העצוב שלי שלמדתי לימודי ערב, הנדסת תוכנה בבית ספר להנדסאים שהייתי יחסית צעיר, מגיל 21 וחצי עד גיל 24 וחצי, 3 שנים, ניסיתי, ולא הצלחתי לעבוד בתחום, וגם לא גמרתי את העבודת גמר שלי, אחרי כמה משברים נפשיים. 
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" ) רוצה להיות סופר וזמר, בינתיים בלוגר בתפוז אנשים. 

חברתית : לשמור על הקיים ,ואולי לנסות להכיר חברים יותר נורמליים\עובדים\אקטיביסטים. 
לימודים אין שאיפות, 
תעסוקתית: למצוא עבודה חצי משרה במשמרות ערב, 2 משמרות ערב בשבוע. וגם לנסות לעזוב את הדירה סוף סוף, ולגור לבד, או עם הבת זוג, או עם חבר טוב שלי למרות שהוא בעייתי מאוד. 

לצפיה ב-'להלהלה'
להלהלה
14/09/2014 | 22:58
3
65
שם: נילי
מקום מגורים: פתח תקווה
עיסוק נוכחי: אני קצינה במודיעין.
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? טרם..
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? כן, ייקח לי קצת זמן עד שאתחיל בלימודיי, אבל בגדול מתכננת ללמוד.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") ברפואה.
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? המממממ, פחות שביזות בצבא, יותר יציאות ואירועים חברתיים, ואולי אפילו איזה קשר רומנטי... ותכלס השנה שהייתה הייתה אדירה אז שזה רק ילך וישתפר.
לצפיה ב-'עד מתי ולמה מלכתחילה???'
עד מתי ולמה מלכתחילה???
14/09/2014 | 23:06
1
44
סתם!
בהצלחה בשירות צבא זה עוד אחלה מקום להכיר חברים חדשים
לצפיה ב-'חחח אני כבר שלוש שנים שם...'
חחח אני כבר שלוש שנים שם...
17/09/2014 | 23:24
22
ואחרי שאני בבסיס עם האנשים האלו 12 שעות ביום פחות בא לי לצאת איתם גם בסופ"ש
לצפיה ב-' ברוכה הבאה לאזורנו '
ברוכה הבאה לאזורנו
15/09/2014 | 11:26
16
לצפיה ב-'מרגישה זקיינה לפורום אבל יאללה ננסה :)'
מרגישה זקיינה לפורום אבל יאללה ננסה :)
15/09/2014 | 20:00
46
היי לכולם, מרבית החברות שלי התחתנו כבר ורק אני זקיינה בת 27 ... נותרתי לי, אז אשמח להכיר אנשים חדשים.
שם: אירה
עיסוק נוכחי: תתפלאו? עו"ס... מסיימת תואר שני .
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? עוד לא יצא לי כי כל הזמן הזה למדתי
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? מסיימת תואר שני כאמור ומאוד בעד לימודים אקדמיים, אבל נו אני חננה ידועה ומוכרת.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" ) אסטרונאוט
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? לימודית, לסיים כמה שיותר מהר את התזה. חברתית - להכיר יותר חברות כי עד היום הייתי חפורה עמוק בלימודים (גם היום, אבל היום מבינה את הצורך החברתי :)). מבחינה תעסוקתית אני עובדת עם אוכלוסיות שאני מאוד אוהבת.

שנה טובה לכולכם

לצפיה ב-'ברור שגם פה אענה'
ברור שגם פה אענה
16/09/2014 | 13:14
40
שם: אורי
מקום מגורים: זכרון יעקב
עיסוק נוכחי: סטודנטית לארכיטקטורה
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לא :(
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? סטודנטית
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") אדריכלית
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להכיר אנשים חדשים, לשפר את עצמי
לצפיה ב-'צדק חברתי חדר מצב , מחפשים'
צדק חברתי חדר מצב , מחפשים
08/09/2014 | 20:45
52
אנו מחפשים/ות זוג צעיר בגילאים 25-45 המתגוררים בשכירות 
ומעוניינים לקנות דירה אך אין באפשרותם לגייס הון התחלתי של 400 אלף שח 
ולכן לא יהנו מהטבת מע"מ 0% ומוכנים להתראיין בתקשורת. 

ליצירת קשר אנא השאירו הודעה בפרטי. 

הפיצו בבקשה !

העתק מדף הפייסבוק של צדק חברתי חדר מצב.
לצפיה ב-'נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ'
|*|נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ
08/09/2014 | 12:21
12
|דגל|רוצים לדעת איזה הופעות שוות יש השבוע? רוצים להמליץ על מקומות בילוי? מחפשים מה לעשות הסופ"ש?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום חוויות ובילויים בארץ, היכנסו לפורום ותוכלו לשתף, לעדכן ולהתעדכן בכל הופעה/טיול/ אטרקציה אפשרית|!|

מוזמנים להיכנס קישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'צומת דרכים מעצבנת'
צומת דרכים מעצבנת
07/09/2014 | 20:05
10
217
אז חזרתי מדרום אמריקה, ואני פשוט לא יודעת מה לעשות עם החיים שלי. העצמאות בטיול מול המחנק בבית פשוט מקשות עליי..

מצד אחד, אני לא מתחילה ללמוד באוקטובר הקרוב(חסרה לי בגרות אחת שאני מתכננת להשלים במועד הקרוב), אבל אני יודעת מה אני רוצה ללמוד ואיפה(ב"ש), אז אין לי כל כך סיבה לצאת מהבית אם אני רוצה לחסוך ללימודים, ואני בטח לא רוצה לצאת מהבית כל עוד אין לי חיסכון כלשהו(חזרתי במינוס קטן ממש מהטיול).
מצד שני, אני גרה בישוב קטן, שאופציות העבודה בסביבה לא גדולות. חזרתי לעבוד איפה שעבדתי לפני הטיול אבל כל הצוות התחלף והיום עובדים רק צעירים לפני גיוס והאחמשיות שהיו לפני הטיול מזלזלות בי וגורמות לי להרגיש שפשוט עדיף שאני אעזוב כמה שיותר מהר. עברתי כמה ראיונות עבודה אבל משום מה זה לא מרגיש לי כאילו זה מתקדם למקום כלשהו, ואני לא רוצה לעזוב מקום עבודה עד שאני לא יודעת שיש לי משהו אחר.
אין לי כסף לקנות רכב בשביל לעבוד בעיר הקרובה, לכן זו אופציה שירדה מהפרק..

כל החברות שלי מתחילות ללמוד השנה בבאר שבע או בתל אביב, ככה שאני גם דיי נשארת לבד באזור.

מה אתם הייתם עושים?
לצפיה ב-'תעברי לגור בב"ש '
תעברי לגור בב"ש
07/09/2014 | 21:18
108
אם את יודעת שכל מה שאת צריכה זה להשלים בגרויות וכך או כך את מתכננת להתחיל לחסוך כסף, את יכולה לעבור לגור בב"ש ולהתחיל לעבוד שם. קודם כל, שכ"ד בב"ש הוא פשוט מצחיק, ב-800-1200 ש"ח לחוד"ש את שוכרת דירה מהממת, וזה אפילו לא רבע מהמשכורת מינימום שתרוויחי, כך שתוכלי להמשיך לחסוך.
תהיי עם חברות שלך בב"ש, תקפצי להורים פעם בשבועיים ככה כדי לקחת המון אוכל ותמיכה נפשית ובעת הצורך גם כדי לעלות לבית הספר שלך ולהשלים את הבגרות.

אני יודעת שאת חושבת שאין טעם לצאת עכשיו מהבית, אבל תמיד יכול להיות מה שיעכב אותך. מקסימום, תמשיכי לעבוד במקום העבודה עד לכיסוי המינוס ואז תעשי את המעבר.
לצפיה ב-'כלום.'
כלום.
07/09/2014 | 21:22
1
90
מה שאני הייתי עושה זה כלום.
מה הכוונה?

אין לך אופציות כרגע.
לדעתי תשארי לגור עם ההורים ותחסכי כסף.
ותמשיכי לעבוד בעבודה שלך , עד שלא תמצאי משהו אחר.

ותקחי את הזמן בקטע של 'מה ללמוד',
החיים ארוכים בימנו, חבל למהר עם החלטות גורליות כמו לימודים.

אולי אפילו תנסי הכוונה מקצועית-מרכזי הערכה מקצועית שהם יתנו לך עצות לאיזה תחומים את מתאימה.
כמו כן יש משהו חדש ומעניין לצעירים שנקרא ''קרש קפיצה חיים''
תחפשי בגוגל ותראי אם זה מדבר אליך.

בהצלחה
לצפיה ב-'אני יודעת מה אני רוצה ואיפה..'
אני יודעת מה אני רוצה ואיפה..
08/09/2014 | 18:31
52
נשארה לי בגרות אחת(מאוד מיותרת ואפילו רק פנימית), אני מתקבלת לתואר שאני רוצה ללמוד.

אני אחרי הטיול ואני לא רואה את עצמי מושכת עוד הרבה זמן עד שאתחיל ללמוד.. השהיה בבית קשה לי ובא לי לעוף מפה ולהתחיל את החיים שלי
לצפיה ב-'בואי לבאר שבע- כייף פה'
בואי לבאר שבע- כייף פה
08/09/2014 | 00:33
70
ומידי פעם יש זיקוקים בחינם :)
לצפיה ב-'צומת דרכים?'
צומת דרכים?
08/09/2014 | 09:02
1
84
נשמע שאת יודעת מה את רוצה ומה את לא רוצה. תראי, חשוב שתעבדי ותחסכי כסף ללימודים. עד שמאשקרים מלגות ועד שמקבלים אותם לוקח זמן. וביינתים את תצטרכי לשלם שכר לימוד.
חשוב שתבואי עם סכום כסף משמעותי להתחלה לפחות. לאביזרי וחומרי לימוד. הוצאות שוטפות, הוצאות חד פעמיות, ועוד.
את יכולה להשאר בבית ולעבוד ולחסוך את הכסף של שכ"ד בב"ש, או לעבור לב"ש. כמה זמן נסיעה לב"ש? יש תחבורה ציבורית בתדירות סבירה למושב שלך?
לצפיה ב-'התחנת אוטובוס הקרובה היא במרחק 5 דק' נסיעה'
התחנת אוטובוס הקרובה היא במרחק 5 דק' נסיעה
08/09/2014 | 18:33
41
בעיקרון ברכב לבאר שבע זה אזור ה45 דק', באוטובוס זה שעה וקצת.. לא נוראי כל כך.

העניין הוא שבבית יש לי עוד הוצאות- אני עוזרת לאמא שלי אחרי שחזרתי לעבוד בכלכלה של הבית, ומעבירה לה בחודש כמעט 1000 ש"ח. אני מניחה שגם אם אצא מהבית אמשיך לעזור לאמא שלי, אבל בסכומים יותר נמוכים.
לצפיה ב-'תתפסי טרמפ'
תתפסי טרמפ
08/09/2014 | 15:22
3
76
על ההשלמת בגרויות, ואולי זה יפתח אופציות חברתיות נוספות. את יכולה לעבוד בישוב בבייביסיטר, או אולי לשמור למשפחה על הבית
כשהם טסים בחגים. את יכולה לבדוק עם ההנהלה אם הותק שלך מלפני הטיול מספק עילה מוצדקת לעבור לצד האפל ולהיות אחמשית.
לפעמים אין ברירה, שונאים את המצב, את המיקום, את החור בכיס, וחייבים להשאר ולשבת על התחת ולטפל בזה...ללמוד לעבוד, עם טבלת יאוש ופוסטר של איפה שרוצים להיות אחר כך. מה שכן גם לעבור דירה ולהתחיל ללמוד זה די מעצבן והרבה סידורים על הראש..

אולי עוד תתגעגעי אחר כך למצב הפשוט הזה.
לצפיה ב-'השלמת בגרויות כבר עשיתי'
השלמת בגרויות כבר עשיתי
08/09/2014 | 18:38
2
58
ואפילו יש לי ממוצע 96 באב"ג, אבל חסרה לי בגרות פנימית בשביל לקבל את התעודת בגרות.

הותק מלפני הטיול יכול לעזור לי להעלות את השכר(בשקל-שניים לשעה), יש 3 אחמשיות וזה מספיק להן. העניין הוא שאני רוצה לעזוב את המקום. כל הצוות השתנה ופשוט לא כיף לעבוד- עובדים איתי ילדים בני 18 בלי מוסר עבודה ואני מפרפרת משמרת שלמה כשהם בוהים באוויר.. לא מתאים לי.

המצב הזה לא כל כך פשוט- לא כיף לי בבית, אני לא נהנת בעבודה שלי(לא מצפה לכיף חיים, אבל לעבוד עם אנשים בסביבת הגיל שלי ולא לקרוע את התחת כשעומדים ומסתכלים עליי), אין לי עצמאות..
לצפיה ב-'ברור שלא כיף לך. תסלחי לעצמך ולמציאות על זה.'
ברור שלא כיף לך. תסלחי לעצמך ולמציאות על זה.
08/09/2014 | 20:33
51
אבל לטייל כשהכסף הוא אישור לחיים חד פעמיים בכל מקום אליו הגעת, עשית צ'ק אין, נהנת צעדת כבשת והמשך..
זה לא החיים שחזרת אליהם כאן. תני לעצמך זמן לנחות. שימי פס על אלו שנרשמו, כשתגיעי ללימודים יהיה לך ולאלו שלצידך שלא טיילו קנה מידה שונה להסתכל על העולם והחיים והמצבים שתיקלעו אליהם. גם אם היית חוזרת לדירה משלך, עבודה ולימודים, זה עדיין לא לטייל בחו"ל. רעיונות מה לעשות עם עצמך וכיצד להטיב לסביבה בשילוב עם יציאה מהבית למסגרת זמנית כלשהיא לא חסרים.
אבל נראה שחזרת והפוקוס עדיין רק עליך ופנימה, אז תעשי מה שצריך בשביל המינוס, הציון ותוך כדי תתכנני מה הלאה...

לצפיה ב-'אם המצב כמו שאת מתארת'
אם המצב כמו שאת מתארת
09/09/2014 | 07:12
39
אני חושבת שתעברי לב"ש. את גם ככה עוזרת בהוצאות הבית.
יכול להיות שאם תודיעי שאת עוזבת, המנהל שלך ישפר את מצבך.
לצפיה ב-'הצגה עצמית'
הצגה עצמית
07/09/2014 | 19:08
2
98
שלום לכולם.
בן 25 מראשל"צ מעוניין להכיר אנשים חדשים שרוצים להרחיב את המעגל החברים שלהם או סתם לשוחח על כל מיני דברים.
לא יודע אם זה המקום הנכון אבל אשמח גם להכיר מישהי בגילי אם מישהי בעניין...
לצפיה ב-'בדיוק המקום הנכון, ברוך הבא'
בדיוק המקום הנכון, ברוך הבא
08/09/2014 | 14:19
21
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורום, ובהצלחה :)'
ברוך הבא לפורום, ובהצלחה :)
13/09/2014 | 05:53
11
לצפיה ב-'מאזה גיל הסרט'
מאזה גיל הסרט
06/09/2014 | 21:44
1
50
לצפיה ב-'120+'
120+
06/09/2014 | 22:26
19
לצפיה ב-'עד כמה אכפת לך מהאמת שבעומק?חשיפה!'
עד כמה אכפת לך מהאמת שבעומק?חשיפה!
06/09/2014 | 12:10
5
126

שלום רב!
אני המכונה corrector כותב בחודשים האחרונים בפורומים שונים בתפוז
בהתחלת אוגוסט משהו התחלתי לכתוב בפורום אתאיזם גכ
אני חושף בפורום זה את הטענה שהמציאות שאנו חיים בה היא מציאות מדומה
הטענה באה עם הוכחה(ביסוס)
החל מלפני כ 10 ימים או יותר התחלתי לדבר שם על העניין
בלוג בסיומת אינטרנטית virtualreallity נפתח בתפוז ביום ששי של סוף אוגוסט,תחת הקטגוריה
סטודנטים הסילבוס ועוד
הדברים ישנים אצלי,החלטתי לחשוף את הדברים מסיבה מאוד כבדה,אמת זו צריכה להתגלות
כיוון שמזוהה איום רציני שהופיע במציאות שלנו
אנא פנו לפורום אתאיזם אתם אנשי פורום זה שיש לו זיקה לדבר,והתרשמו מהדברים
מודעות ציבורית לעניין נדרשת,אחרת לא יהיה אפשר להתמודד עם מה שקורה
נצפית באופק קטסטרופה שמגיעה,אפשר למנוע בלי מאמץ גדול
אנשים,אני צריך את עזרתכם
בואו ותרשמו מהדברים,אם אני מדבר שטויות אז מה הבעיה להתבדר בכמה שטויות ולהמשיך הלאה??
בתודה
לצפיה ב-'יותר מידי מטריקס?'
יותר מידי מטריקס?
06/09/2014 | 12:31
1
23
לצפיה ב-''
06/09/2014 | 14:16
16
לצפיה ב-'גם אם'
גם אם
06/09/2014 | 15:56
51
אנו חיים במציאות מדומה;

בואי ננצל את הימים האלו
ונחייה כל יום כאילו הוא היום האחרון שלנו פה
ננצל כך יום עד הסוף
נהנה ונבלה איך שרוצים
וגם נתכנן תוכניות לעתיד הרחוק יותר.

אי אפשר להוכיח שאלוקים קיים
או לא קיים.
לפי דעתי גם לא נגלה זאת עד שנמות.

ככה שלא כדאי לבזבז זמן מהחיים שלנו על תאוריות של מטריקס/דתות/מפלצות ספגטי מעופפות וכיוב

פשוט כדאי לחיות וזהו
מדברת בתור אחת ששרדה מלחמה שלישית בדרום עם גראדים ליד הבית.
נס שאני חייה.
ככה שחושבת שחבל על הזמן מהחיים שלנו על תאוריות שלעולם לא נצליח לאמת.
וגם אם נאמת אותן-זה לא יתן לנו כלום.

יש יש אלוקים
אך הוא לא ממש מדבר איתנו.
אז אין אלוקים-אז מה אז?
אז נגיד שאנו חיים במטריקס? מה אז? איך נלמד לצאת ממנו?!

בקיצור זה אבוד מראש.
עדיף להתרכז פשוט בחיים עצמם
במדינה שלנו אי אפשר לדעת מה יקרה ...
עם המלחמות.. ככה שצריך להנות מהחיים כל עוד אפשר...
לצפיה ב-'למי אכפת?'
למי אכפת?
07/09/2014 | 00:58
1
40
אני חי די טוב במציאות המדומה הזו
לצפיה ב-'יש שיר כזה'
יש שיר כזה
07/09/2014 | 01:53
39
''אני חי במציאות מדומה מנסה לעבור אבל סוגרים לי חומה'' שיר של אבי מסיקה
לצפיה ב-'היי גרה בת 21 גרה במרכז ומתקשה למצוא חברים קרובים'
היי גרה בת 21 גרה במרכז ומתקשה למצוא חברים קרובים
06/09/2014 | 00:31
5
190
ממש מעוניינת למצוא חברים קרובים נפשית וגם פיזית במרחק.החבר טס לכמה חודשים ואני מבינה שיש לי בו תלות שתשאיר הרבה בדידות לא בריאה כשילך..אשמח לעצות וגם לפניות מאנשים שמרגישים כמוני! בהצלחה לכולנו כל אחד בשלו??
לצפיה ב-'מה עם מסגרות חברתיות באזור שלך?'
מה עם מסגרות חברתיות באזור שלך?
06/09/2014 | 12:33
1
91
חוגים? סדנות? קבוצות משותפות לתחומי עניין שיש לך?
דברים מהסוג הזה הם בדרך כלל מקום טוב ליצור קשרים חדשים...
לצפיה ב-'ומה'
ומה
06/09/2014 | 14:15
69
עם הפורום הזה? 
לצפיה ב-'חברים קרובים'
חברים קרובים
06/09/2014 | 15:46
1
98
לאחרונה, אני רואה הרבה הודעות דומות לשלך. כשמסיימים בית ספר, ומשתחררים מהצבא, יש אנשים שמוצאים את עצמם ללא חברים.
נכון שבלימודי תואר יש אנשים שפוגשים חברים. אבל חלקם עסוקים גם בעבודה והם פחות פנויים.

אני חושבת שבכל מקרה, כל אישה לא צריכה לפתח תלות בחבר/ בעל. גם רצוי שתהיה יותר מחברה אחת. לא חייב מיליון אבל רצוי שיהיו כמה טובות. זה נותן ספייס, וגם אם בא לך לעשות משהו יהיה לך יותר קל למצוא פרטנר/פרטנרית.

אנשים פוגשים חברים בלימודים, בעבודה, במסגרת עיסוק בתחביבים משותפים.

לצפיה ב-''
06/09/2014 | 15:48
50
על האי תלוי בבן הזוג
לצפיה ב-'עומדת להיות באותה סיטואציה בקרוב..'
עומדת להיות באותה סיטואציה בקרוב..
10/09/2014 | 13:13
30
מזדהה :)
לצפיה ב-'שלום.. מחפשת חוות דעת'
שלום.. מחפשת חוות דעת
03/09/2014 | 19:26
8
239
כתבתי הודעה בפורום בינו לבינה על בעיה שאני מתמודדת איתה בעיקר בשביל לקבל חוות דעת של גברים.
מסתבר שזה משהו שקשה להשיג.. אז חשבתי שאולי גם פה יש אנשים שיסכימו להביע את דעתם..
ברור לי שהדעה שלכם לא בהכרח תשקף את התגובה שאני אקבל בחיים האמיתיים, אבל אני מנסה בכל זאת לקבל מושג כלשהו..
אז אם יש לכם משהו לומר בנושא אני אשמח לשמוע.. פה או שם או איפה שבא לכם.

תודה רבה :)
לצפיה ב-'אף אחד לא מושלם'
אף אחד לא מושלם
03/09/2014 | 20:26
2
103
אני בטוחה שיש בך הרבה דברים יפים אחרים חיצונית ופנימית. אני בטוחה שיהיו גברים שזה לא יפריע כמו שאת חושבת. ברגע שאת תרגישי יפה ותקריני את זה, אז זה יתגמד.
אנחנו לרוב, מאוד שיפוטיים כלפי עצמנו. מבלי לראות אותך אני מניחה שגם אם את נחשבת שעירה, זה לא באופן מוגזם כמו שאת חושבת.
תראי, אחת צריכה להתאמץ להסתיר משהו אחד, השנייה צריכה להתאמץ לשמור על משקל תקין. אנחנו לצערי חיים בעולם, שדורש מאיתנו להראות בצורה מסוימת. וזו עבודה מאוד תובענית למי שזה לא בא בקלות יחסית.
יש אפשרות לעשות הסרת שיער בלייזר. יש אפשרות לעשות שעווה ואז לא צריך להוריד לעיתים תכופות. בגיל מסוים (אחרי 40) יש דילול רציני של השיער בגוף. וזה נעשה משמעותי עם השנים. ראיתי נשים שצומח להן על הגוף שערות בודדות. והן נחשבות לשעירות.

לצפיה ב-'אני יודעת את זה'
אני יודעת את זה
05/09/2014 | 01:09
1
46
ומזכירה לעצמי את זה כל הזמן.
אבל עצם זה שיש עוד אנשים שיש להם מאפיינים חריגים או סתם כאלה שלא נחשבים לאידיאלים, לא גורם לי להרגיש פחות פגומה (בקטע הזה).. וזה לא שאני שונאת את עצמי כמכלול, אני פשוט נאלצת להתמקד כל הזמן בחלק שהכי מפריע לי.
אני מבינה שאולי אנשים לא רוצים לדמיין שזה מצב כזה גרוע, אבל כן..
התחייסתי הרבה לחלק הזה של הסרת שיער למרות שזה לא רציתי לפתוח דיון על זה, אז תסלחי לי הפעם....
וגיל 40?.. זה אוטוטו..
לצפיה ב-'על מה רצית לפתוח את הדיון?'
על מה רצית לפתוח את הדיון?
08/09/2014 | 08:57
27
אני מסירה שיער בליזר. זה עוד לא הגיע למצב  שאין לי בכלל שיער על הגוף אבל זה הדלדל בצורה משמעותית. ואני ממשיכה לקבל טיפולים.
גיל 40 זה רחוק ממך, אבל ככל שעובר הזמן יהיה לך פחות שיער.
אנשים אוהבים אסטטיקה. ולכן אני חושבת שצטרכי למצוא את הזמן ולהוריד, או להסיר שיער לצמיתות. ומעבר לכך ולפני הכל, תעשי את זה בשביל ההרגשה שלך. כאשר את תרגישי טוב זה יקרין החוצה
לצפיה ב-'קראתי את מה שכתבו לך בשרשור'
קראתי את מה שכתבו לך בשרשור
03/09/2014 | 22:39
1
85
ואת התגובות שלך, והאמת? לדעתי את נורא נורא מצפה לתגובה הזאת ש"תאשר" לך שזה בסדר ושזה לא מפריע לגברים וכו' וכו'.
אז דבר ראשון, מה לעשות, אנחנו חיים בעולם שרובנו הגדול רואים אסתטיקה כדבר נורא חשוב אצל בן זוג, ושעירות, נכלל ב"אסתטיקה" כמובן.
ראיתי שכתבו לך פתרונות על לייזר אך אמרת שזה לא עוזר, הציעו לך לשנות את הטיפול, גם לא כ"כ רצית.
אז אוקיי, אם נגיד אני זורמת על כך שבשבילך לייזר זה לא הפתרון והייתי במצב שלך - הייתי משקיעה פעם בשבועיים / חודש, הזמן שכמובן יתאים לך, ללכת לעשות שעווה (אם לא מרגיש לך בנוח, יש המון פדיקוריסטיות פרטיות שאולי תרגישי איתן בנוח).
אז קודם כל אני לגמרי מבינה שזה פתרון יקר. אך כמו שיש כאלה שהולכות לעשות החלקה יפנית כל חצי שנה (שזה דבר נורא יקר), או ניתוח אף/חזה/וכו', או פדיקור מניקור או בנייה, אז גם את יכולה להגיד לעצמך שזה משהו שאת משקיעה בשבילך ולעצמך ושיגרום לך להרגיש הרבה יותר טוב.

ועוד משהו שחשוב לי להגיד לך - יש לי חברה, שהיא ממש שעירה, ברמת הגב ועד לפנים וזה נורא נורא בולט לעין.
אבל מה?
היא אוהבת להתלבש יפה, היא מטפחת את עצמה, היא יוצאת, היא מבלה, היא נהנית מכל רגע.
יש לה ה-מון חברים. גברים מתים עליה!
אני לא אגיד לך שכשאני הכרתי אותה פעם ראשונה לא עלה לי לראש "וואו, למה היא לא מורידה שיער בפנים?!"
אבל זה מהר מאוד עובר אחרי שאת מכירה את הבנאדם. ולמה? כי לה זה לא הפריע בכלל. וברגע שאת רואה שלבנאדם עצמו זה לא מפריע, הוא מעביר לך את אותה ההרגשה.

שורה תחתונה - אם זה מה שיעלה לך את הביטחון, אם זה מה שבאמת מפריע לך ובלי זה את רואה את עצמך בן אדם מאושר, מציעה לך לעשות את המאמץ (גם מבחינה כספית וגם מבחינה של זמן ואולי גם מבוכה) וללכת למישהי מקצועית.
מצטערת אם זה יישמע בוטה, אבל איך הפדיקוריסטית שלי אומרת? "אני מורידה לאנשים שיער גם מה*** של התחת".
ככה שאת לא הראשונה, ובטח לא האחרונה.
לדעתי את בכלל צריכה לעזוב את כל העניין של "מה הגברים יחשבו" ויותר עלייך. את יכולה לקבל את עצמך ככה?? אם התשובה היא כן. את לא צריכה לעשות עם זה כלום ופשוט לחיות את החיים כאילו זה לא קיים בכלל.
אם התשובה היא לא, יש לך את החפירה שלי למעלה :)

נ.ב
אני יודעת שרצית חוות דעה של גבר, אבל הייתי חייבת

בהצלחה!
לצפיה ב-'אוקיי..'
אוקיי..
05/09/2014 | 01:39
45
אני לא אשקר, הייתי שמחה רק לקבל תגובות כאלו של "זה לא מפריע", "למי אכפת", "זה הפטיש הסודי שלי".. וכל מי מיני דברים בסיגנון
אבל זאת לא הסיבה שבגללה כתבתי את ההודעה. כתבתי את ההודעה כי זה נושא שמפריע לי מאוד (מאוד מאוד..) שאני מסתירה בחיים האמיתיים ואין לי אומץ לדבר עליו (אולי רק בהומור וגם אז מתהפכת לי הבטן), בטח שלא לשאול כל מיני גברים מה הם חושבים על זה.
אז חשבתי שאולי פה תהיה לי הזדמנות.. באינטרנט.. כשכולם אנונימיים.
אני בסך הכל רוצה לדעת מה מצפה לי. אם הייתי מנסה לסחוט תגובות חיוביות מאנשים הייתי מנסה להטות שם משהו לטובתי.. כשאת קוראת את ההודעה שלי את רואה שזה מה שעשיתי? כתבתי רק על הבעיה (שעירה מאוד) וההשלכות שלה (בתולה ומפחדת להכנס לקשר).
לא הוספתי פרטים שיחמיאו לי.. לא ניסיתי לרכך אף אחד.. כתבתי במפורש שאני רוצה לשמוע חוות דעת כנה.. גם אם היא שלילית.

ובין היתר גם כתבתי שאני מודעת לפתרונות להסרת שיער.. ושזה לא התחום שבו אני מחפשת חוות דעת..
ואני לא חושבת שאפשר להשוות בין דברים שנשים עושות כדי להיות יותר יפות (ברוב המקרים, כשלא מדובר במישהי עם נתונים חריגים או אחרי תאונה..) לבין מה שאני עושה רק כדי להיות נורמלית.
ברור לי שהעצות שלך הן מכוונה טובה ושאת רוצה לעזור, אבל מעדיפה לא להכנס לזה.

גם לי יצא להתקל בבנות כאלה.. שהן די שעירות בגלוי ומקבלים אותן בלי בעיה.. אבל במקרה שלי גם אם היה לי ביטחון עצמי בשמיים זה לא היה עובר.. זאת אומרת, אני בטוחה שחלק מהאנשים היו מקבלים אותי ועם כל השאר היה לי קשה.
ולא.. אני גם לא מסוגלת לקבל את עצמי.. אני מנסה, ואפילו הגעתי לאיזו מידה של השלמה.. אני לוקחת את זה קצת יותר בפרופורציות... אבל מאז ומתמיד שמעתי שאישה שעירה זה מגעיל וקשה לי להתנתק מזה.

לא גבר אבל לא נורא... תודה :)
לצפיה ב-'תכתבי זאת גם בפורום הכרויות בתפוז'
תכתבי זאת גם בפורום הכרויות בתפוז
04/09/2014 | 12:52
2
79
וגם בפורום הכרויות לגילאי ה30,
שם בטח יהיו עוד גברים שיענו לך

לצפיה ב-'לא בטוחה'
לא בטוחה
05/09/2014 | 00:55
1
62
אם את צינית או רצינית..
בכל מקרה נראה לי שאני אוותר.. גם שתיקה אומרת משהו...
לצפיה ב-'רצינית. '
רצינית.
05/09/2014 | 07:09
26
לצפיה ב-'נפתח פורום סדרות וסרטי אנימציה'
|*|נפתח פורום סדרות וסרטי אנימציה
03/09/2014 | 12:07
10
|אקשן| אנימציה היא גם אבל ממש לא רק לילדים. פתחנו בשבילכם פורום בו לדבר על סדרות אנימציה מנילס הולגרסון ועד ספיידרמן לדורותיו.
אז אם אתם אוהבים את סרטי דיסני, משפחת סימפסון או סתם אוהבים להיזכר בסדרות וסרטי אנימציה נוסטלגיים, הפורום הזה הוא בשבילכם.

|טי-וי|היכנסו כבר עכשיו לפורום סדרות וסרטי אנימציה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'ברלין בפעם הראשונה'
ברלין בפעם הראשונה
02/09/2014 | 14:40
167
היי
אני יודע שזה לא בהכרח הפורום המתאים אבל הרגיש לי נכון לשאול דווקא פה.
אני טס לברלין עוד שבוע, לבד, בן 28. 

מחפש את ההמלצות שלכם, ולא כל מה שכתוב באתרי האינטרנט של "המטייל" ושות'. מחפש קצת דברים יותר אלטרנטיבים מאשר כיפת הרייכסטאג או מוזיאון כזה או אחר. 
אם הייתם באיזה בר מגניב, מועדון, מסעדה, מקומות מעניינים שלא רשומים בכל האתרים... אשמח לשמוע ממכם על המלצות. 

תודה :) 
לצפיה ב-'התייעצות נוספת - גמילה מעישון'
התייעצות נוספת - גמילה מעישון
02/09/2014 | 10:29
3
100
אני נורא רוצה להגמל מהעישון המזיק. זוכרים שספרתי לכם לא מזמן שאני גר אצל ההורים וזה יוצר מתחים נפשיים? במקרה הזה, קשה להגמל כך מעישון והאשליה שעישון מרגיע - אני קונה את זה, בנוסף אני מכור לניקוטין ומעשן כבד - 2 קופסאות סיגריות ליום מינימום. בגיל 19 קניתי את הספר הדרך הקלה להפסיק לעשן של אלן קאר, קראתי וזה לא ממש עזר לי. מכון אברהמסון והמכון של אלן קאר יקרים לי. מה גם שאם לא אעבור שינוי פסיכולוגי התנהגותי אז גם מכון אברהמסון לא יעזור כי אני עלול אחרי שבועיים להדליק שוב סיגריה. אני מקנא בצורה חיובית באנשים שבבת אחת זרקו את הסיגריה ולא הדליקו יותר, בפרט באנשים שעשו את זה כבר בשנות העשרים המוקדמות. הפנים שלי זה אחד הדברים שחשובים לי בגוף ולצערי הרב אני רואה את השינוי בפנים - בגיל 19 הייתי ילד אחד החתיכים!!! והיום אני הולך ברחוב ואני כמו אוויר וגם אם אתאמץ ואוכל ירקות ופירות, חלבונים, ספורט, קרם הגנה .. עדיין 40 סיגריות מינימום ליום נותנים אותותיהם. זה מתבטא בעור דק יותר, קמטי עישון סביב העיניים וקמטים שסביב הפה. זה נורא עצוב, דווקא אני שהאסתטיקה כל כך חשובה לי... אוף. רציתי לשאול אם יש פה גברים ונשים, בפרט מעשנים כבדים לשעבר, איך הם הצליחו להגמל בצורה טבעית מהרעל ההרסני הזה?
לצפיה ב-'ועוד דבר'
ועוד דבר
02/09/2014 | 10:33
45
נרשמתי לגמילה מעישון אבל אני לא נותן בזה הרבה תקוות. תרופת הצ׳מפיקס שנותנים למעשנים כבדים כנראה שלא נותנים אותה לחולי אפילפסיה...
לצפיה ב-'גמילה מעישון סגריות'
גמילה מעישון סגריות
02/09/2014 | 20:46
44
קודם כל,
חשוב לי לחזק אותך. זה אתגר לא פשוט. מוטיבציה ורצון זה מרכיב מאוד חשוב. זה יעזור לך ברגעים שקשה. 
אני אתן לך כמה טיפים:
א. תבדוק מתי אתה מעשן. ועל איזה סיגריה יהיה לך הכי קשה לוותר. הסיגריה של הבוקר, הסיגריה שבהפסקה בעבודה? , של אחרה"צ?, אתה מעשן יותר באירועים חברתיים?
אני שואלת את כל השאלות האלו כי חשוב הרגל להחליף בהרגל. קשה לשנות הרגלים. הסיגריה מילאה צורך.תנסה למלא את החלל והריק במשהו אחר.
ב. בגלל שאתה מעשן הרבה, תפחית בהדרגה.אולי זה יעזור לך. בבת אחת זה יהיה שינוי קיצוני שקשה לוותר עליו.
ג. תספר לאנשים שמסביבך שאתה בתהליך גמילה. מי שמעשן שלא יקרא לך להפסקת סגריה. שידרבנו אותך להפסיק לעשן. שיעזרו לך שקשה.
ד. יש סדנאות בקופ"ח. לפחות בכללית יש. אני חושבת שהיא בחינם או בתשלום מוזל יחסית. בכל זאת, יש להם אינטרס שתפסיק לעשן.
ה. נראה שיש לך הרבה מה להפסיד. תזכיר לעצמך כל הזמן. גם מבחינת המראה החיצוני. ואני מניחה שמבחינת הכסף. זה סיפור כבד מבחינה כלכלית לעשן. במיוחד לצעירים שמעשנים הרבה. אני בטוחה שתמצא שימוש טוב יותר לכסף הזה שתחסוך. תחשוב על משהו שאתה רוצה לרכוש, וכל פעם שתצליח לא לקנות חבילה חדשה, תשמור את הכסף בצד.
ו. למה הכוונה הולך ברחוב, כמו אוויר? אתה תעשה את השינוי מתוך זה שאתה אוהב את עצמך ודואג לעצמך. זה תהליך לא פשוט ואתה צריך לנתב את האנרגיות למקומות מועילים יותר.
ז. יש תכשירים שעוזרים בתהליך. בעיקר מבחינת הניקוטין.
ח. ההתחלה היא קשה. השבועיים הראשונים כנראה יהיו קרוב לבלתי נסבלים. אבל אח"כ זה יירגע וישתפר. תזכיר לעצמך כל הזמן. לגוף לוקח זמן להפנים הרגלים.

אני לא עעישנתי מעולם אז אני מקווה שעוד אנשים יגיבו ויתנו טיפים...
בהצלחה
לצפיה ב-'זוכר שכשהייתה בחטיבה'
זוכר שכשהייתה בחטיבה
10/09/2014 | 05:58
7
היתלהבתה מהעשן שיוצא לך מהפה?
הייתה בטוח לגמרי שקודם יצא *לך* עשן מהפה, *אחר-כך* המציאו את הסיגריות.
פשוט תפסיק לחשוב ש'זה בוגר', ותשלים עם העובדה שהיום אתה מסוגל להפנים את העובדה: קודם קולמבוס ייבא טבק מאמריקה לאירופה, ולא קודם אתה התלהבתה מפוזה של בוגר.
לצפיה ב-'צרךי עזרה בבחירת מכון יעוץ לימודים'
צרךי עזרה בבחירת מכון יעוץ לימודים
01/09/2014 | 09:55
4
78
אהלן, אני רוצה להתחיל בקרוב ללמוד, הבעיה היא: אין לי מושג עדיין מה.
לכן אני רוצה ללכת למעון יעוץ לימודים, הבעיה שאני לא יודע איזה מכון טוב, איזה לא. חבל לי לזרוק כל כך הרבה כסף סתם ככה, ובסופו של דבר המכון לא יתן לי שום כיוון.
אז ככה: מכונים באזור חיפה(אולי גם בתל אביב, אם שמעתם על מכון טוב.)

תודה!
לצפיה ב-'אני נגד הדברים האלה.'
אני נגד הדברים האלה.
01/09/2014 | 21:50
56
א. זה יקר מאוד
ב. שמעתי מאנשים ותכלס זה מבחינתי די כמו הורוסקופ עם יותר אופציות..
ג. לדעתי בנאדם צריך למצוא דרכים לברר לבד מה מתאים לו ולא עפ"י שאלון או אדם חיצוני שלא באמת מכיר אותו..
לצפיה ב-'אני בעד וגם נגד'
אני בעד וגם נגד
02/09/2014 | 00:23
42
בעד כי
א. בודקים כישורים ויכולות
ב. בודקים אם יש ליקוי למידה
ג.בודקים אם אדם מתאים לתואר..

נגד
א.יותר מידי כללי ולא אינדיבידואלי
נו איך אסביר זאת- כמו בית דפוס של עיתון X
לי קשה להאמין שמבחנים אחידים יכולים להבין כל אדם (תמיד יש אדם מיוחד)

ב.בסופו של דבר יתנו לך "אחלה" אופציות שממש לא חשבתי עליהן ולעולם לא הייתי לומדת.
ממש איכססססס (ככה עשו לי)

אבל בכללי ממליצה בחום
כל ממכון איבחון הוא טוב
יש מאוד מוכרים בתל אביב... לא אמליץ למשהו ספציפי כי חושבת שהם כולם אותו דבר.

למה ממליצה?
כי כל פיסת פאזל שיש-שעוזרת לאדם להכיר את עצמו, היא מועילה
ועזבו תכסף..
כסף בא
כסף הולך..

ידע נשאר
ובמכון תקבל/י ידע על עצמך
וזה שווה כל אגורה!

אומנם המכון שעשיתי בו איבחון לא הראה לי מה שאני רציתי
אבל הוא קלעה בול למוסד הלימודים שהכי מתאים לי
וגם למדתי כמה דברים חדשיפ על עצמי-בנוגע לכישרונותיי

לצפיה ב-'אני גם נגד. '
אני גם נגד.
04/09/2014 | 19:45
14
בתיאוריה זה נשמע ממש טוב ועוזר ומכוון. בפועל שמעתי על אנשים שטוענים שזה לא עזר להם. עוד לא שמעתי על מישהו שאמר שזה עזר לו.
יש תוכנה שנקראת יורם. אני לא מתלהבת מהתוכנה, אבל את עיקרון הפעולה מומלץ ליישם.
אתה יודע במה תרצה לעבוד? מה מעניין אותך? תחומי ידע? תחביבים? מה חשוב לך: לעבוד לבד? עם אנשים? לעסוק במחשב? להיות במשרד או בחוץ? מה היכולות שלך? במה אתה טוב? מה הולך לך בקלות יותר?
אתה רוצה לטפל באנשים? רוצה לפתח עבורם דברים? לתת ייעוץ (משפטי למשל?)
אחרי שיהיה לך יותר תשובות תנסה לשאול אנשים על אופי העבודה שלהם. כדי לדדעת אם מה שיש לך בראש משקף את המציאות.

בנוסף, ויכול להיות שזה כן יעזור- יש דבר כזה פסיכולוג תעסוקתי. אם כל מה שאמרתי לא יעזור, אולי שווה ללכת לפגישה עד 3 פגישות. ברגע שתתחיל לחשוב עם הדברים יכול להיות שהוא יעזור לך יותר להתמקד ולקבל החלטה
לצפיה ב-'נקודות למחשבה'
נקודות למחשבה
06/09/2014 | 15:56
11
יש הבדל בין הלימודים לקראת תואר/ תעודה לבין עיסוק במקצוע/עבודה.
יכול להיות שתלמדי משהו שמאוד יעניין אותך ואת העבודה לא תאהבי.
חשוב ללמוד משהו, שהיכולות שלך מאפשרות לך. ומצד שני שהעיסוק במקצוע יתאים ליכולות שלך, לרצונות שלך ולצרכים שלך. לא תמיד זה הולך ביחד.
יקדם אותך לדעת מה היכולות שלך- במה אתה טוב. ומה העדפות שלך מבחינת שכר, סביבת עבודה, שעות עבודה ומרכיבים נוספים.
סיפוק מומלץ אבל לא תמיד קורה. לא תמיד אנחנו מרוצים ב 100% מהעבודה שלנו. צריך לשאוף להתאמה מירבית. אפשר בשעות הפנאי לעסוק בתחומים נוספים.

לצפיה ב-'השכרת דירה בניו-יורק-למישהו יש מושג? '
השכרת דירה בניו-יורק-למישהו יש מושג?
01/09/2014 | 22:18
5
88
היוש חברים! האם למישהו יש מושג איפה אפשר לחפש השכרת דירה לתקופה קצרה בניו-יורק?
ובתקופה קצרה אני מדברת על מס' חודשים ולא מס' ימים או שבועות.
אם למישהו יש מושג, הכוונה, או נסיון אשמח לשמוע! {:
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
02/09/2014 | 00:32
52
במה שאת תעשי שם
אם זה חופשה אז תהני

לדעתי רק פייסבוק
באנגלית לחפש קבוצות

לצפיה ב-'מציעה לך לבדוק בפורום עוברים לארצות הברית'
מציעה לך לבדוק בפורום עוברים לארצות הברית
02/09/2014 | 01:00
1
20
לצפיה ב-'יש כזה פורום?! '
יש כזה פורום?!
02/09/2014 | 07:30
57
תמיד אפשר לסמוך על תפוז שיהיה פורום לכל שיט! 
ואני מחפשת לאחותי למען האמת, היא עוברת עוד שבועיים {:
תודה!
לצפיה ב-'אתר מעולה להשכרה של דירות לטווח של ימים/חודשים '
אתר מעולה להשכרה של דירות לטווח של ימים/חודשים
05/09/2014 | 18:47
1
30
לצפיה ב-'יצא לי להיתקל באתר הזה במהלך החיפושים {: '
יצא לי להיתקל באתר הזה במהלך החיפושים {:
05/09/2014 | 21:50
30
לצערי אין בו יותר מדי מבחר במחירים שפויים ^^"
בנתיים אני משוטטת בקבוצות פייסבוק רבות ו-sublet.com. יש שם מבחר רב.
תודה רבה! (:

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?
נדלניר - השקעות נדל
נדלניר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה