• שלום אורח
  • הרשמה
  • כניסה למערכת
  • TapuzConnect

מה זה BlogTV?
ה- BlogTV הינו תוכנית ריאליטי באינטרנט. מעין ערוץ טלוויזיה אינטראקטיבי שתכניו תלויים בגולשים. כל מי שברשותו מצלמת רשת ומיקרופון יכול לפתוח תוכנית ב-BlogTV ולשדר. ה-BlogTV בנוי כצ`אט משולב בוידאו כאשר הגולשים האחרים צופים, מגיבים בזמן אמת על השידור ומנהלים אינטראקציה עם השדרן מכל מקום בעולם ובשידור חי. כל אחד יכול לשדר (כמעט) כל מה שהוא רוצה ובאיזו שעה שהוא רוצה. ה- BlogTV מאפשר לכל גולש להקים תכנית ריאליטי משלו היישר מהבית ומאפשר לו להתבטא כרצונו כפי שנעשה בריאליטי TV. אופי השידורים נבנה מדי יום וללא תכנון על ידי הגולשים עצמם. התוכן מגוון מאוד, החל מתכניות טוק שואו, רוחניות ויעוץ ועד לשידורים למבוגרים בשעות הקטנות של הלילה (החל מ- 22:00).

 

מה בעצם צריך?
מצלמת רשת וזהו זה. כמובן שככל שהמצלמה יותר איכותית, כך גם איכות השידור. מומלץ להתקין מצלמה של יצרן מוכר מבין היצרנים הרבים הפועלים בתחום כגון לוג`יטק, קריאטיב, פיליפס, קוואנטום, ג`ניוס, מוסטק, Umax, 3Com ואפל. כל יצרן מציע מבחר רחב של דגמים וגם הפשוטים ביותר מביניהם יספיקו כדי לשדר תוכנית ב-BlogTV. אם תרצו לשדר את התמונה באינטרנט, מוטב להשקיע במצלמה איכותית, שמגיעה לרזולוציות של 1024X678 ומספקת 30FPS (פריימים לשניה). עם זאת, ניתן להסתפק גם בדגם זול יותר, המספק רזולוציה של 640x480 בלבד.

 

איך נרשמים לBlogTV?
עליך להיכנס ל- BlogTV בלינק: http://he.blogtv.com/
בראש העמוד מצד שמאל יש לינק "משתמש החדש", יש ללחוץ עליו.
יש לפתוח לך ניק (שם משתמש) - להזין פרטים אישיים ואי-מייל אמיתי. כמס` דקות לאחר פעולות אלו יתקבל בתיבת האימייל אותם סיפקתם אי-מייל עם קישור להמשך ההרשמה. יש למלא את הפרטים האישיים (שם, גיל וכיוצ"ב).
בתום ההרשמה, ניתן להיכנסל- BlogTV.

 

איך פותחים תכנית?
בוחרים אופציה "התחל לשדר". אם תתבקשו עליכם להזין שם משתמש וסיסמה. לאחר הזנת שם המשתמש והסיסמה תינתן לכם האפשרות להקים
תוכנית חדשה ולהתחיל לשדר אל כל העולם.

 

חובה לקרוא את כללי ההתנהגות לפני שמשדרים. לשאלות נוספות, ניתן להיכנס לפורום BlogTV טכני בלינק:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=952

 

או לפורום BlogTV חברתי:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=912

Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ