כניסה למערכת   הרשמה לתפוז אנשים עמוד הבית  >  בלוגים

ה- BlogTV הינו תוכנית ריאליטי ברשת - ערוץ טלוויזיה אינטראקטיבי שתכניו תלויים בגולשים. כל מי שברשותו מצלמת רשת ומיקרופון יכול לפתוח BlogTV ולשדר. ה- BlogTV בנוי כצ'אט משולב בוידאו כאשר הגולשים האחרים צופים ומגיבים בזמן אמת על השידור ומנהלים אינטראקציה עם השדרן מכל מקום בעולם ובשידור חי. כל אחד יכול לשדר - כמעט - מה שהוא רוצה, באיזו שעה שהוא רוצה. ה- BlogTV מאפשר לכל גולש להקים תכנית ריאליטי משלו היישר מהבית, ומאפשר לו להתבטא כרצונו, כפי שנעשה בריאליטי TV. אופי השידורים נבנה מדי יום, ללא תכנון, על ידי הגולשים עצמם, והנו מגוון: מתכניות טוק שואו, רוחניות ויעוץ ועד שידורים למבוגרים בשעות הקטנות של הלילה (החל מ- 22:00).

מצלמת רשת:
כמובן שככל שהמצלמה יותר איכותית, כך גם איכות השידור. מומלץ להתקין מצלמה של יצרן מוכר מבין הרבים הפועלים בתחום: לוג'יטק, קריאטיב, פיליפס, קוואנטום, ג'ניוס, מוסטק, Umax, 3Com ואפל. כל יצרן מציע מבחר רחב של דגמים, החל מהפשוטים ביותר, שיספיקו לשידור. מרבית המצלמות מספקות יכולות ואיכויות דומות; אחת התכונות החשובות היא הרזולוציה. אם תרצו לשדר את התמונה באינטרנט, מוטב להשקיע במצלמה איכותית, שמגיעה לרזולוציות של 1024X678 ומספקת 30FPS (פריימים לשניה). ניתן להסתפק גם בדגם זול יותר, המספק רזולוציה של 640x480 בלבד.

מיקרופון ורמקול
כדי לחסוך הקלדה מיותרת ולשמוע את מה שאתם רואים. ישנן מצלמות אשר משלבות בתוכן את המיקרופון. גם ניתן לבחור מכאן:אינטרנט מהיר
בקצב של 750Kbps (בכבלים או ב-ADSL) לכל הפחות. חשוב להדגיש שבחיבור איטי יותר יורדת איכות השידור - התמונה מלאה בקווים ופסים, מוצגת בצבע אחד בלבד, השידור מתעכב ונתקע והמחשב מתעייף. ככל שה- UpLoad (קצב העלאה) יותר גבוה, כך גם איכות השידור.


מחשב אישי
לשידור ללא תקלות, חשוב שיהיה מחשב אישי חזק שיוכל לעמוד בעומס. כל מחשב פנטיום 4 עם 256mb זיכרון פנימי לפחות יספק את הצרכים לשידור ללא תקלות.תאורה
תאורה- על מנת שהגולשים יוכלו לראותך בבירור, עליך לדאוג לתאורה נוספת בחדר. את התאורה הנוספת מומלץ למקם מאחורי המצלמה ולא לפניה.


עליך להיכנס ל- BlogTV בלינק: http://www.tapuz.co.il/blog/BlogTVPrograms.asp
בראש העמוד עליך להיכנס ל"החלפת שם משתמש", שם יש אופציה להרשמה למשתמש החדש.
עליך לפתוח לך ניק (שם משתמש) משלך - להזין פרטים אישיים ומייל אמיתי, כאשר כעבור מס' דקות תקבל מייל להמשך ההרשמה. יש למלא את הפרטים האישיים (שם, גיל וכיוצ"ב).
בתום ההרשמה, ניתן להיכנסל- BlogTV.

בכניסה לבלוגים, בוחרים אופציה "פתיחת תכנית חדשה", בו מופיע שם המשתמש שלך. עליך להזין סיסמה ולבחור את סוג התכנית שברצונך לשדר. אם מדובר על שידור תכנים למבוגרים, עליך לסמן ב"מבוגרים בלבד"; לציין את שם התוכנית שברצונך לשדר, תיאור התכנית, ולבסוף, "שלח".

חובה לקרוא את כללי ההתנהגות לפני שמשדרים. לשאלות נוספות, ניתן להיכנס לפורום BlogTV טכני בלינק:
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?id=952

או לפורום BlogTV חברתי:
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?id=912