00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

העולם הוא תפוז ואנחנו החרצנים

קוד חופשי
 בס"ד
בן/בת אדם יקר/ה- נכנסת פעם ראשונה לבלוג ואת/ה מכיר/ה אותי? לפני שאתה מתחיל לקרוא את הבלוג שלי, בבקשה קרא את מה שכתבתי פה.

(יותר) מחצי הכוס המלאה שלי.

אין לי כוח לעדכן כל יום, אז אני פשוט אפרט כאן ועכשיו את הדברים שעשו לי את השבוע.
אז קודם כל- גיליתי שאני לא באמת גרועה באנגלית. אני אפילו שוקלת לעלות לדוברות, אבל אני לא באמת אעשה את זה. הדוברות כל הזמן מיללות על הלחץ שיש להן- אז מי צריך את זה בכלל?!
בכל מקרה... הצלחתי לעשות את שאלון F! אני מרגישה כ"כ גאונה! אנחנו לא ניגע באנסינים של השאלון הזה עד אמצע כיתה י"א או משהו כזה ואני קיבלתי בו 98!!! (וגם זה רק בגלל 2 טעויות דקדוק...). וגם לקחתי לבוקרפורט של מחר את HOLES והיו כאלה שלקחו רמה 3... למרות שאני לא באמת טובה. הבנות מסגולה טובות ממני בהרבה, אבל יחסית לכיתה הזאת שהייתה במשך שנתיים מורה ממש דפוקה (ולי הייתה מורה שפשוט קרעה אותנו) אני מרגישה ממש גאונה.
ואם 98- קיבלתי גם 98 במתימטיקה! ארר. זה אומר שהממוצע שלי עומד על 99 וזה אומר 100 בתעודה אם אני אמשיך ככה! ובמילא יש רק עוד מבחן אחד  למחצית... אז יש לי סיכוי לצאת עם 100 ראשון בתעודה בשנתיים האחרונות במתימטיקה!
ואם כבר מבחנים- היום כמה בנות עשו את המבחן בספרות, וכנראה מישהי חשבה שגם אני עושה אותו אז היא שמה לי טופס על השולחן. הבעיה היא שלא הייתה לי שום כוונה לעשות אותו היום. אני בכלל עושה אותו ביום שני הבא. אפשר לומר שממש נבהלתי כשראיתי אותו, כי אם אני קיבלתי את המבחן, ואני בכלל לא למדתי להיום... אולי יגידו לי לעשות אותו עכשיו, או משהו כזה. אז הלכתי לרב בלום כשהמבחן מקופל כדי שאני לא אוכל להציץ בשאלות והלכתי להחזיר את המבחן למורה. אבל המורה לא הייתה והתא שלה היה מפוצץ ולא היה בו מקום לסיכה, אז בטח שלא למבחן (ריק)... אז הלכתי לרב בלום. מה שכיף באולפנא זה שידעתי שאני יכולה להחזיר לרב בלום את המבחן ורוב הסיכויים שהוא פשוט יקח אותו תוך אמון מלא בי שלא הסתכלתי בשאלות. אבל הוא עשה יותר מזה. אחרי שהסברתי לו שאני לא הסתכלתי בשאלות ושהמבחן הגיע אלי בטעות הוא אמר לי לשמור את המבחן אצלי עד יום שני (היום של המבחן, כאמור). אז המבחן עכשיו אצלי בתיקייה ולא, אני לא מתכוונת להציץ בו. אני יודעת שזה לא ממש נכון ש"האולפנא שלנו מבוססת על אמון" כי לרחלי לא יאמינו גם היא תישבע כי הרב שונא אותה (או זה לפחות מה שהיא  טוענת.) אבל אני עדיין שמחה שהיא ככה האמין לי ונתן לי לקחת את המבחן הביתה. זה בטח בגלל שדבר ראשון בערך שאמרתי לו זה שלא הסתכלתי בשאלות. הוא פשוט אמר לי משהו על זה שאני אצטרך לחפש אותו ביום שני, אז במקום לחפש אותו אני פשוט אוציא את הטופס מהתיק ואעשה את המבחן... זה נשמע לי הזוי משהו. מה שטוב בכל הסיפור זה שאני יכולה לעשות את המבחן מתי שבא לי. אולי המורה חווה אפילו תסכים לשחרר אותי מאיזה שיעור. או, נגיד, בבית. אם המבחן כבר הגיע אלי, אז אולי יסכימו... למרות שמן הסתם לא יסכימו... זה לא מגיע לי... אבל לא יזיק לנסות. סה"כ גם את המבחן במשנה אני אעשה בבית בגלל החודש ארגון, אז אולי יש מצב למבחן בבית... ווי, זה יהיה ממש שווה.
וגב חודש ארגון- מחר אין מדרשה () בגלל החודש ארגון של קמק"ש! ואני סתם רציתי לבוא לסבתא השבת! היום ורד התקשרה אלי ושואלת אותי אם בא לי לבוא ליום חמישי בערב כי תמיד בחודש ארגון נשארים ביום חמישי ערים כל הלילה, לסיכום שריצה בסניף במשך חודש ואז זזים לישון בבית בערך חצי מיום שישי וחוזרים בערב שבת לסניף. אז ביום חמישי אני נוסעת לסבתא וביום חמישי בערב- אני הולכת לסניף! אולי אין השבוע מדרשה, אבל הולך להיות לי ממש כיף בסופשבוע הנחמד הזה.
עוד משהו נחמד שקרה לי היום- היה היום מבחן בביולוגיה ואחרי המבחן פגשתי בחוץ את רעות ודיברנו קצת. מתי שהוא השיחה התגלגלה לזה שאני רוצה ללמוד לסרוג כיפות, אז היא מיד קפצה והציע ללמד אותי והיא באמת הביאה לי חוט כחול מחליף צבעים ומסרגה ולמדה אותי ועכשיו אני סורגת די מהר- אבל עקום. אני מודה שלא ממש הבנתי מתי צריך לשים עיניים כפולות. מה שטוב בזה שאני סורגת עקום- זה שרוב הסיכויים שום בן לא ישים לב לזה. אחלי מסתכל בעיון על הכיפה ואומר "זה לא עקום בכלל...". הייתי שמה פה תמונה כדי להתלהב, אבל אין לי כוח להוציא מאבא שלי את המצלמה הדיגיטלית כדי לצלם את זה... אולי בהזדמנות. למרות שהייתי מעדיפה לצלם את הכיפה הראשונה האמיתית שלי. מתישהוא שלומית בקשה מרעות לקחת ממני את הכיפה והיא פרמה מה שסרתי וסרגה בעצמה חלק... לא כעסתי עליה מאוד, כי באמת העיניים הראשונות יצאו לי ממש זוועה, אבל עכשיו זו לא הכיפה שלי... וגם רואים איפה אני התחלתי לסרוג. למרות שאם אני אבקש מסבתא שלי להתחיל לי כיפה יראו עוד יותר טוב איפה אני התחלתי לסרוג ואיפה סבתא שלי...       
מה עוד טוב? הרב בלום גם הסכים שאני אעשה את הבמחן בקיאות של ספר שמות (עד פרק כ`)+ רש"י מתי שבא לי. למרות הקריזות שלו (כמו לעשות מתכונת אחת על כל התנ"ך בלי להתחשב במיקוד ורק בשניה הוא עושה על המיקוד) אני דווקא שמחה שהוא מלמד אותי ומנהל אצלי. בסגולה זה בחיים לא היה קורה. מצד שני, מה אני משווה בכלל. בסגולה יש אוכל. מאז שעזבתי את סגולה גיליתי שאני פשוט לא אוכלת ארוחת צהריים באופן מסודר ואז זה יוצא שאני לא אוכלת שום ארוחה באיזה אופן מסודר פחות או יותר. אז היום אמא הכינה מרק, אבל לא היה לי כוח למרק. אבל אכלתי אותו בכל זאת כי יש לי כלל שאני צריכה לאכול משהו עם בשר בצהריים כי אחרת אני פשוט אגווע ברעב מאוחר יותר ואז אני אוכל כל מיני שטויות. ואז שמתי לב לקוסקוס. הוא עמד לו שם לבד, במקרר, לבן ועצוב לו, אז חיממתי אותו והוספתי למרק וזה גרם להתקף נוסטלגיה לסגולה (שמתם לב שכל אותיות סגולה נמצאות בנוסטלגיה?) כי לפני זה אף פעם לא אכלתי מרק בסתם יום חול... לדעתי באמת צריך להוסיף לנו לאולפנא לפחות איזה מגשית מחוממת לאולפנא... כי אחרת בנות לא אוכלות או אוכלות מנה חמה, שזה לא הרבה יותר טוב... אבל זה כבר לפעם אחרת.
ונק` ארוחנה-הלכתי לספריה וגיליתי שאני יכולה להשאיל משם את כישור הזמן, ששקש"א, שער המוות, טרי פרצ`ט, הוב ועוד כל מיני שרציתי במשך שנתיים לקרוא אבל פשוט לא יכלתי. סוף סוף.
אז אני אפסיק כאן בלילה טוב.
לילה טוב!    

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל סאטורן1 אלא אם צויין אחרת