00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הסרת נקודות חן/שומות/נגעי עור וטיפולים אסתטיים ורפואיים בכל הארץ

עריכת צוואה עד הבית בפריסה ארצית רק 1500 ש"ח ב: תל אביב , אשדוד , ראשון לציון , אשקלון , יבנה , גדרה

שירות עורך דין עד בית הלקוח החוסך לך זמן יקר וכסף של  חברת "צוואת עדים" בפריסה ארצית.  

1,500 שקלים בלבד לצוואה כתובה וערוכה במיוחד עבורכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם המבוצעת על ידי עורכי דין מומחים ומנוסים ובנוכחות שני עדים.
חברת צוואות עדים : בשירות עריכת צוואה שלעולם לא היה קל יותר! מהיר, מקצועי וזול ועומד
ועומד בכל התקנים של עריכה משפטית רהוטה.

 

 

מהי צוואה? מדוע יש צורך בעריכת צוואה? מהן סוגי הצוואות הקיימות. מהם היתרונות של עריכת צוואה עם חברת "צוואת עדים" עד הבית?

צוואה הנה רצונו של הנפטר המפרטת את חלוקת עזבונו לאחר לכתו. הצוואה היא הצהרה הנחשבת כמסמך משפטי לכל דבר ועניין והיא מהווה את הסדר חלוקת הרכוש לאחר מותו של אדם. החוק בישראל מכיר בארבעה סוגי צוואות: צוואה בכתב יד, צוואה בפני עדים, צוואה לפני רשות וצוואה שבעל פה. אופן עריכת הצוואה אינו מוגדר בצורה מפורטת בחוק. צוואה יכולה להתייחס לרכושו של אדם לפני מותו ולתנאי חלוקתו הספציפיים או להוות מסמך כללי המכיל קווים מנחים בלבד לביצוע החלוקה. מספר הצוואות אותם יכול אדם להשאיר לאחר מותו אינו מוגבל אך זו האחרונה תהיה התקפה ביותר ולכן תקוים.

כל היתרונות בעריכת צוואה

  • כתיבת צוואה היא הדרך הטובה ביותר להבטחת חלוקת העיזבון בהתאם לרצון המוריש.
  • צוואה משפטית ערוכה על ידי עורך דין ועל פי כל התקנים וכן מותאמת אישית, מבטיחה את קיום הצוואה במלואה.
  • צוואה משפטית תקינה, מונעת סכסוכי קרובים וחילוקי דעות שכן הכל רשום, כתוב ומנוסח.
  • מקרים בהם אחד היורשים הוא בעל נכות המצריכה הערכות נוספת מצריכה עריכת צוואה.
  • חיסכון כספי משמעותי. עריכת צוואה מונעת בעיות מיסוי עבור היורשים בעת העברת חלק יחסי של דירה או נכס בין אחים.
  • עריכת צוואה מסייעת במידה וקיים עסק משפחתי אותו חפץ המוריש להותיר לניהולו של קרוב משפחה.

 

עושים את זה נכון: עריכת צוואה על ידי עורך דין מומחה לכתיבת צוואות.

צוואה הנה מסמך משפטי. כאשר אינה מנוסחת נכון, עלולה הצוואה להביא לסכסוכים קשים בין קרובי משפחה. בנוסף, לצוואה השלכות כלכליות משמעותיות ומרחיקות לכת ולכן, מומלץ לערוך אותה על ידי עורך דין מומחה ומנוסה המנסח את הצוואה על פי צרכי המוריש ולפי התקן המשפטי הנדרש בחוק. בחברת "צוואת עדים", נערכת הצוואה בהתאם לדרישות הלקוח תוך פירוט מדויק של הרכוש וחלוקתו ליורשים. במידה ויהיה הלקוח מעוניין בשינוי הצוואה בעתיד, יכול לעשות כן (פעם אחת) ללא עלות בחברת "צוואת עדים".

 

פרטים הנדרשים לפני עריכת צוואה

טרם עריכתה של צוואה על ידי חברת "צוואת עדים" על מבקש הצוואה להעלות על הכתב את רשימת כל הנכסים העומדים לרשותו וכוללים בין היתר: נכסי נדל"ן, מכוניות, חשבונות בנק, אחזקת מניות של חברות ישראליות וזרות, ביטוחי חיים, קופות גמל, אוספים יקרי ערך כגון תכשיטים או חפצי אומנות וכן כל דבר בעל ערך. בנוסף, על המוריש המעוניין בעריכת צוואה לפרט את רשימת חלוקת הרכוש ליורשים. במקרים בהם מדובר במוריש מבוגר מאוד אשר קיבל החלטה לנשל מי מקרוביו, מומלץ לקבל אישור רפואי המעיד על צלילות דעתו, שכלו ונפשו.

 

השקט הנפשי שלכם עם צוואה ערוכה עד הבית של חברת "צוואת עדים"

חברת "צוואת עדים", מספקת לכם שירות מהיר, זמין וקל בפריסה ארצית עד הבית. שיחת טלפון אחת ונציגי החברה מגיעים אליכם עד הבית עם צוואה כתובה וערוכה במיוחד עבורכם ובהתאם לצרכים האישיים שלכם וזאת על ידי עורכי דין מומחים בעלי התמחות בתחום עריכת צוואות. שירות עריכת צוואה עד הבית של חברת "צוואת עדים", יבטיח את חלוקת עזבון המוריש בדיוק באופן אותו צווה ולא באופן אחר או על פי חוק הירושה. עריכת צוואה עד הבית, היא הדרך הקלה ביותר לקבלת צוואה משפטית המותאמת אישית והכוללת שני עדים כמתחייב לשם אישור הצוואה בשירות עד הבית. השירות חוסך לכם זמן יקר וכסף. (עלות השירות 1,500 שקלים בלבד). עריכת הצוואה על ידי עורכי הדין המומחים של חברת "צוואת עדים", עומדת בכל התקנים המשפטיים המחמירים ומספקת לכם את הביטחון כי עיזבונכם יחולק בהתאם לבקשתכם.

 

 

צוואות עדים לשירות צוואה עד הבית בפריסה ארצית 
התקשרו: 
073-374-2828

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל dorin4104 אלא אם צויין אחרת