33
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

בעין בוחנת

שומרי הסף או חונטה

אנחנו חיים בעידן של התנגשות בין העולם הישן לעולם החדש, אחד המהפכות הגדולות ביותר שעובר המין האנושי הוא מהפכת הרשתות החברתיות, לא עוד ממסדים ישנים וארכאים שקובעים מה נראה ,מה ישודר,במה נצפה, במהלך התהליך הזה של מלחמת העולם הישן והממסדי אל מול העולם החדש הדיגיטלי, בו כל אחד בעל טלפון ומי אינו כזה, יכול להיות למעשה כתב ושדר חדשות חיות מהשטח, לנפק דיווחים חיים ללא מסננים וללא עריכות וכו', והיום יותר מתמיד ,אתה יכול להיחשף לארוע כפי שארע, ללא עריכה בדסק חדשות שלעיתים לא מבוטלות, נערך באופן מגמתי שאמור לשרת את מקור המידע בעיקר, או את מי שהוא משרת.

היום הרשתות החברתיות הן הן שקובעות את הטון, יש כבר לא מעט פוליטיקאים בעולם שאימצו את הפלטפורמה הזאת , ומדברים לקהל מצביעיהם דרך אותן רשתות, מעל לראשם של העיתונאים וכלי התקשורת הממוסדת, כך נוהג טראמפ בשימוש התכוף שהוא עושה בטוויטר, כך נתניהו בפייסבוק, ודוגמאות כאלה ודומות להן , כבר ניתן למצוא ולראות לא מעט ברחבי העולם הרחב.

במלחמה הזו שכבר דיברתי עליה לא פעם בתקופה האחרונה, אותו ממסד ישן מנהל מלחמת חורמה מהפחד לאובדן ההגמוניה לה הורגל במאה האחרונה,ומתקשה לקבל עליו את הדין על חוסר הרלונטיות שלו, שזה הדבר הקל, האגוז שהוא מתקשה לבלוע בעיקר, הוא אובדן ההשפעה ואיתה העוצמה שנלווית לה.

במדינות חשוכות ואפלות, כפי שחווינו במאה הקודמת בברה"מ וגרורותיה והעולם הקומוניסטי בכלל, ומדינות טוטליטריות או סמו טוטליטריות במאה הנוכחית כמו טורקיה,רוסיה,סין,קובה,צפון קוריאה וכו', לריבון יש כח ועוצמה לשתק גם היום מערכות אלה, ולרדוף כל מי שמעיז להביע או לעורר סוג של התקוממות כנגד הריבון, ולכן שם יושבים מאות ואלפים במרכזי הסייבר של אותן מדינות, עוקבות ומנטרות כל פרסום, או מידע שמופץ דרך אותן רשתות, ובכך לשמר את ההגמוניה, ולהסיר את האיום בעודו באיבו, לפני שפורץ החוצה.

במדינות הדמוקרטיות אמנם נעשה נסיון נואש בעיקר מגורמי תקשורת גדולים ועצומים, לנסות ולנקוט בסיפורי אימה על אובדן הפרטיות, החדירה לפרטיות, והאיומים הנשקפים לציבור מאותן רשתות חברתיות, ומדיה זו , ועל הסכנות באותה מדיה ובלה בלה בלה. 

מתברר שבישראל שנחשבת מדינה דמוקרטית וחופשית לכאורה, האיום הגדול ביותר שנשקף לאזרחי ישראל הוא דוקא מהמערכת שאמורה לשמור על פרטיותו וחופשיותו, בצורה המכוערת ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת.

מערכת המשפט בישראל, זו שחרטה על דיגלה את חופש הפרט, חירותו,כבודו של אדם באשר הוא אדם ללא בדל דת גזע או מין, היא היא נוקטת בשיטות שלא היו מביישות דיקטטורות אפלות וחשוכות שרובן ,כך לפחות חשבנו ,נעלמו מהעולם.

היום התבשרנו שהיועמ"ש אביחי מנדלבליט הורה על הקפאת נוהל הריגול של הנהלת בתי המשפט בישראל.

תקראו שוב ושוב את המשפט הזה, ותגידו לי שידיעה כזו אמורה היתה להרעיד את הסיפים בדמוקרטיה נורמלית ושפויה.

מתברר שהנהלת בתי המשפט בישראל, מנהלת מערך של איסוף מידע על אזרחי ישראל שמעיזים להביע ביקורת על שופטים,פסיקותיהם,החלטותיהם, ומנהלת מאגרי מידע על אותם אזרחים !!!

והמצחיק והמזעזע בסיפור ההזוי הזה, שהגוף שאמור לפקח, הרשות להגנת הפרטיות, שהינה זרוע במשרד המשפטים , היא היא אמורה להיות מקבלת ההחלטה בגין התנהלות בזויה ושפלה זו, היות וע"פ חוק מאגרי מידע מחויבים להיות מפוקחים מחשש לדליפת חומרים אישיים, ופרטים מאותם מאגרים, אבל אותה רשות מושחתת שבאה לגונן על המערכת אותה היא משרתת, ממשיכה לטעון בשקר שבכלל לא מנוהלים מאגרים כאלה.

גם היועמ"ש די התקפל בדרישותיו, ובמקום לדרוש למחוק את המאגריים הללו, ולבטל את איסוף המידע, הסתפק בהקמת צוות בדיקה בשיתוף הנהלת בתי המשפט, שיבחן את הנוהל הבזוי הזה עד שיתקבלו החלטות בניהולו,וכל השאלות הכרורות בו, והקשיים המשפטיים שהוא מעלה.

מהנהלת בתי המשפט נמסרה הודעה לאור פנייתו של היועמ"ש בנידון, שהמעקבים וניטור הפרסומים ברשתות החברתיות ובמדיות השונות, נעשה בשמו של הציבור כדי להגן על הציבור.

הודעה שפלה ובזוייה שמודה במעשיה הפסולים והבזויים שמזכירות חונטה, חונטת המשפט בישראל !!!

היות וכתבתי כתבתי כ"כ הרבה פעמים דברים בגנות מערכת המשפט בישראל, כולל איזכור פסיקות הזויות והחלטות שערוריתיות הן ברשתות החברתיות, והן בעשרות פוסטים כאן בבלוג הזה, כנראה שגם אני מופיע שם באיזכור כזה או אחר, באותם מאגרי הנהלת בתי המשפט בישראל.

אני מודה שאני לא ממש מוטרד מהענין הזה, היות ואין לי ממה לחשוש, אין לי מה להסתיר, ואני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי מאז ומעולם בגנות מערכת המשפט בישראל, שהינה מושחתת,רקובה,ומסואבת מהיסוד שלה !!!

היות וממילא איני סומך על אותה מערכת מושחתת ורקובה, לא נראה לי שאי פעם אמצא עצמי מסתייע באותה מערכת רקובה, היום יותר מתמיד מהחשש שהיות ואני כבר מסומן שם, אז יש סיכוי שיבולע לי.מה שמצער בכל הסיפור הנורא הזה, שכנראה אזרחי ישראל כלל אינם מודעים למה שמתחולל במסדרונות חונטת המשפט, וגם אם הדבר ידוע ופורסם ברבים, מן הסתם חונטת התקשורת בישראל, לא תרים את הכפפה ותקים קול צעקה בגין מעשים אפלים אלה.איפה כל ארגוני זכויות הפרט? לוחמי הצדק? שוחרי הדמוקרטיה? מילאו פיהם מים, כנראה שהם יודעים מה שאני לא, שאסור להרגיז את הזאב.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל kalligula אלא אם צויין אחרת