00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

פרקי ואני

א ס י פ ה כ ל ל י ת

 

א.         המיילים  המשונים שאני מקבלת 

אתמול הגיע אלי המייל הכי מוזר שקיבלתי אי-פעם. אני מקבלת הרבה מיילים הזויים. יש מיילים שמודיעים לי שפלוני אלמוני –יתכן שהוא קרוב משפחה שלי.. גבר נשוי ואב לארבעה ילדים .נהרג באונת דרכים עם כול משפחתו. אין לו קרובי משפחה ושם המשפחה שלי כמו שלו והם פונים אלי בתחינות  גלויות  ובאיומים נסתרים. שזה לא יפה ואני צריכה לתת לו לנוח בשלום על משכבו ולגלות אם אני היא יורשת המיליונים כן או לא  .ודווקא נורא מתחשק לי להיות יורשת עשירה ואם היה אפשר להוסיף. קרובת משפחה של מלכה יפיפייה .אני בעצם איזו נסיכה אבודה.

 אז יש  לי כמה מהסוג הזה . פעם זה הדוד שלי .פעם זה קרוב משפחה רחוק. פעם זה בספק קרוב משפחה . לפעמים אני אדון ולפעמים גברת, לפעמים מר ולפעמים מרה. מה שמשותף לכולם ז והאכזבה . הדומה במקצת לאכזבה שאראלה לא התקשרה.

ויש מיילים שמספרים לי שאני לא אוהבת את עצמי והם.  אותם קוסמים /קוסמות שמסתתרים מאחריהם יגרמו לי להבין שאני אחת ויחידה ואני מוצלחת ולא נפילה ואני צריכה רק להאמין בעצמי ולעשות קישטה  לתת מודע הנבזי המכוון את מעשי ואת גורלי. ואף אחד לא אוהב להתאמץ אם לא צריך זה משהו שקשור אולי לחוק שימור האנרגיה  . או משהו כזה. אז למה שהתת מודע ינסה להתאים את  עצמו ול'זרום' טוב לו ככה בשקט לנמנם בפינה .לרבוץ על כול מה שהוא אגר וידע.

ויש מיילים שמבשר י ם לי  שאם אבוא לסדנה שלהם מובטחת לי זוגיות , אהבה ופרנסה טובה. והם מבשרים לי שאני מצפה לכך בכליון עיניים ויושבת לי סתם על הספה בחדרי הקטו הדל השכור ומחכה לאביר אך ליבו שבור .

.כי הוא כבר עייף מלחפש את בחירת ליבו. מחמל נפשו. האחת והיחידה . הוא בודד ועזוב בארמונו הזהוב. כן אלו מקצת ממבחר המיילים שאני מקבלת .

מישהו שם יודע כנראה שיש כאן פראיירית לתפארת  וגילה את הסוד והביא את הבשורה לכול הנבחרת.

ב.המייל הזה היה שונה...

אך המייל הזה היה שונה . הוא לא היה מיועד אלי . האותיות היו עבריות אך המילים משונות. מבולבלות לא הכרתי אף מילה. 'איך זה יכול ל היות שהאותיות עבריות ומילים לא מוכרות?' השתוממתי וסביר להניח שהייתי זורקת אותו

לתיבת האשפה או הספאם מה שהציל את  חייו הייתה הכותרת שלו שהיית ה ברורה ומוכרת : 'הודעה דחופה על קיום אסיפה חשובה ו בהולה. חשבתי שאולי מישהו מהקיבוץ אותו בנו הורי חומד לו לצון איתי או להפך בשורות טובות הוא מביא שאסיפת הקיבוץ תתכנס לדון שוב בקביעת הקו האדום של המוות.

כלומר מי שנפטר לפני התאריך האדום לא זכאי להוריש דבר לצאצאיו והוא בחזקת היה או לא היה' אבל מהר מאד הבנתי שאין לי סיבה לנחמה.

הסתכלתי שב ושוב על המייל המוזר מנסה להבין מהזה רוצה ממני ומי שלח לי אותו. ומכיו שאני פריקית של תעלומות ודברים נסתרים ולא ברורים . אני כמו המיים עם חוק הכלים השלובים שמשמעותו היא שגופי מיים מחוברים שואפים תמיד להיות שווים בגבהים.  אז כן גם אני כמוהם בורחת מריבים כמו ממגיפה

ומסכימה עם כל אחד גם אם דעתי הפוכה.'מה אני נסחפת ל נושאים אחרים ? ולמה תמיד אני ואני ואני? ואיך הגעתי למיים ולכלים השלובים? אני צריכה להיות מרוכזת. זהו . עכשי ו   אני מתלבשת על פתרון התעלומה' הדיבור בקול עזר לי להתמקד בכתוב ואז לפתע שמתי לב שהאות מ' מופיעה בכמויות מסחריות. 'מישהו שלח לי מייל בכתב סתרים של ילדים קטנים.' חשבתי אולי תלמיד שלי לשעבר?'.  בת חילה   הייתי בטוחה כי   זה ספאם.

ג.'פרקי' הקרציההרשעית. לא רגועה

אך לפתע שמתי לב שהקרצייה שרובצת אצלי ובתוכי מתחילה להשתגע. מניעה את ידיי בלי סיבה. את המכסה מהן היא כבר קיבלה, כי מ ו קדם בבוקר היא הוציאה להן את הנשמה  .ו את הרגלים שלי המסכנות שכול כך אוהבות ללכת ורוצות לרוץ היא ניפחה כמו בלון וצבעה אותן בצבע אדום והן בשקט בשקט  ישבו בפינה מתות מבושה על שהן קפואות במקומן ולא עושות כול מלאכה .  והרי כולנו יודעים מה הסיבה. מה קורה לבלונים שנתקלים בחפצים לא שגרתיים? מ ת פו צ צים!!

. לא הבנתי מה יש לה . הרי אנחנו הכרזנו על הפסקת אש  יזומה. והיתרון הוא בצד שלה .אז מה היא נטפלת אלי עכשיו? אולי היא רוצה לקנות שמלה יפה בסטייל ריבר? אבל כסך אני לא אתן לה.  צעקתי עליה בקול צווחני שנשמע כמו קרקור של תרנגולת צרודה.

" פרקי עד כאן . אני לא אתן לך כסף ולא אשראי . מי שמע על מחלה שקונה באינטרנט שימלה או חולצה? את כבר ירדת  לחלוטין מהפסים. תרגעי . תנוחי קצת . תנשמי עמוק . תהני מהחיים.' ואיך שהאדים של המשפט האחרון החלו ל התפזר הבנתי  את העובדה המביכה שאני היא זו שלא נמצאת על המסילה.וסוך סוף נפל האסימון שלי לריצפה והתנפץ בקול תרועה

הבנתי שהמטומטמות והרשעיות   המציאו א ת שפת הממ'.

שימו לב השם של הנמען/ת -פמרמקמים.המייל היה על הכתובת שלי. המוען/ת -גברת מאד מכובדת כנראה כי המייל שלה היה עטור בסמלי אצולה ומלוכה . כך היה כתוב שמה -ממגמי מפמהם.אז נראה אם , פיצחתם מי היא המוענת ומי היא הנמענת. נכון. המוענת היא מגיפה והנמענת היא פרקי שלי האחת ולא היחידה מגיפה מתנפחת מרוב חשיבות כי היא שייכת למיעוט המהדר בכתיבה ועטף כול אות משני צדדיה באות מ'.

לאחר זמן מה שמתי לב שיש למייל שרשור עם המון נמענים ורובם נמנים על הלא מהדרים.סקרנית מאד התחלתי לקרוא את המייל של גברת מגיפה ושל כול השרשור שמתחתיו. אביא לכם ציטוטים אבל כתובים בשפה ברורה.

ד.המיל מבשר על איפה דחופה ובהולה

לכול אחיי ואחיותיי . מגיפות. מחלות. צרות . פ געים  ונזקים .

נשלחת אליכם בזה הרגע הודעה בדרגת חשיבות עליונה.

 על קיום של אסיפה כללית דחופה ובהולה..

ארגוננו פונה אליכם בבקשה להקים תנועות מחאה  שיראו בכול פינה . רחוב. או צומת  מרכזית .באסיפה הכללית נחליט לאן דרכנו פונה . לשלום או למלחמה

לא נוכל עוד להרכין ראש ולהשפיל מבט. כשבני האדם מתייחסים אלינו כך.

מזלזלים בכוחנו ,לא מתאמצים ולא משקיעים מחשבה.

די .אין אתגר בעבודתנו הקשה .  אין תמורה על האגרה. אין ניסיון אמיתי ורציני להבין מהי  הסיבה. ואותנו הם מאשימים בכול בעיה.  כול רופא יודע לרפא  את החולה בתנאי שהוא חולה במחלה אחת שתסמיניה זהים למה שהוא למד.

אין פתיחות. אין מחשבה מחוץ לקופסה. הם   רק מכריזים עלינו מלחמה באמצעות המילה שהיא בגדר אלוהים עבורם – טכנולוגיה.ה ם  מעדיפים שהחולים שבאים אליהם יהיו בריאים. על מנת שיוכלו לפרסם מאמרים מוכיחים כי  הם הכי צודקים והכי מבינים והכי מקצועיים והכי קרובים לדרגה של אלוהים. אז בואו יחדיו יד אל יד ונצא למאבק החשוב של חיינו' בשרשור יש להודיע אם באים לאסיפה .

וחשוב מזה לספר לנו על ארועים ומצבים שארעו לכם  והם מוכיחים שדברינו אמת'

ה.רציתי לראות איך פרקי משתלבת . האם היא מקובלת?

לא התכוונתי לקרוא את כול השטויות שענו לה 'החברה הטובים' אבל ענין אותי לראות אם פרקי בפנים. לפעמים אני דואגת לה כמו לילדה מפני שהיא כול כך נמהרת כול כך פזיזהואז ראיתי את המייל שלה. קראתי אותו ואמרתי בקול רם שהיא תשמע.'איזו פריחה קטנה. כזו חצופה והכתיבה שלה כול כך מרושלת ולא מסודרת היא ענתה לברת המכובדת כך. 'ממגמפה ימש למי הממון סמיפורימים....'אתם שמים לב לחוסר ההשקעה . לזלזול במילה הכתובה? אני ממשיכה. 'המאמרמת שלמי ממכנמה אומתי כמול המזממן קמרמצמימה.

אני אמשיך ברשותכם בשפה הרגילה כדי שלא תצאו מדעתכם .והיא ממשיכה

: הרופאים לא ניסו בכלל להבין מה ואיך ולא ניסו ליצור קשר בין המערכות בגוף.רופאה אחת אמרה לה . ושמעתי את זה במו אוזני. את  חולה במחלה מורכבת שפוגעת במערכות בגוף ואנחנו יודעים ל חתוך ולנסר אבר שמתקלקל. אנחנו כמו התיקו נציק שאת מזמינה הביתה להחליף נורה או לקדוח חור בקיר. זה הכול זה ברור ונהיר. ורופאה איחרת אמרה לה אנחנו רק

אינסטלטורים שיודעים לזהות ת קלה . היכן היא נמצאת ולמה היא גרמה'  ככה בפירוש היא אמרה זה היחס שאני צריכה לקבל אחרי עבודה כל כך מסורה וקשה של  כמעט עשר שנים? זו ממש יריקה בפנים.'

יש עוד תקווה? יששש.

צחקתי המון וגם בכיתי הרבה וחשבתי לי שזה בדיוק כך בחיים יש הרבה צחוקים וחיוכים ושמחה שמחממת מבפנים  אבל יש גם הרבה צער ועצב וכאב ואלי זה מה שמאיר באור סגולה את היכולת לצחוק אפילו בלי סיבה. והייתי גם גאה בפרקי שלי שאיתי גדלה וגם נבוכה מהשטויות שהיא כתבה. ועוד חשבתי לי במוחי הקודח מעודף דופמין שאם אני יכולה לכתוב סיפור כול כך הזוי , כול כך לא שפוי וליהנות מכול דקה אז יש עוד טעם ויש סיבה ויש ...תקווה.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

3 תגובות

קוביית רשימת הרשומות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל עמי128 אלא אם צויין אחרת