44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אבא פולניה

האם תהיה "השואה הבאה"? אולי זו רק שאלה של זמן.

אם אתם חושבים, מהססים, או מתלבטים אם לקרוא את הפוסט "הקצת" ארוך הזה, אני מציע לכם לדלג אל שני הסרטונים שבהמשך. אחרי שתראו אותם, אני מבטיח לכם שתחזרו לנקודה זו ותקראו את הפוסט. כבר לא תשאלו האם תיתכן עוד שואה ליהודים.
את השאלה הזו רבים מעלים. אבל הם מעלים אותה כשאלה רטורית. טענתם המרכזית - לא תיתכן עוד שואה. יש לנו מדינה, יש לנו צבא, הם המחסום בפני השואה הבאה. אז זהו - שלא.
 
יש לי חדשות בשבילכם. השואה הבאה איננה עוד שאלה של זמן. היא כבר החלה. היא כאן. רוצים סימנים? בבקשה:
רק עתה חגגנו את הפסח וקראנו בהגדה, מה שאנחנו מזמן יודעים, שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו. אירן וחיזבאללה הם איומים ישירים על המדינה. אבל הם מאיימים גם על היהודים באשר הם. על יהודי העולם יש איומים נוספים שכבר מתחילים לתת סימני חיים והתגברות.
 
מדינות ומשטרים משנים באופן מלאכותי את סיפורי ההסטוריה ואומרים על השואה שהיתה "זה לא אנחנו, ידנו לא היתה בזה, אסור להגיד שהיינו מעורבים בדברים הללו בכל צורה שהיא" ויש אף האומרים "לא היה ולא נברא". ההמונים שלהם נתפסים לזה ולקנאות הלאומית שלהם. זה הצעד הראשון להסתה נגד היהודים שאומרים "היה גם היה. ידכם היתה בזוועה". כאשר מדינות מחוקקות חוק לפיו אסור לטעון שיד אזרחיהן היתה בזוועה, זה צעד שני לשואה הבאה. גם זה מהלך שההמונים נוהים אחריו ושנאתם ליהודים "המכפישים" עולה וגוברת. זה כבר לא מדינה אחת ולא שתיים. זה תהליך שכבר תפס תאוצה באירופה. שמענו בתקשורת רק על פולין, בה החוק נכנס לתוקף. התהליך קיים כבר בליטא (שבירתה היא וילנה) שהפרלמנט שלה החל לדון בחוק כזה. סביר שהתהליך החל גם בקרואטיה, לטביה ואוקראינה שכנראה יושבות על הגדר ומנסות לצפות את העתיד לבוא, זאת בנוסף לעוד מדינות היושבות על הגדר. מה יהיה הצעד הבא? ישמידו ספרים שטוענים ההיפך? יכריזו על הכתוב בהם כשקר? יפגעו בכותביהם ויכריחו אותם "להודות" שלא כך היה? הרי כבר היינו עדים למקרים כאלה. האם השלטונות יכריחו אוניברסיטאות לציין ולהכריז שכל הדברים הנטענים כנגד האוכלוסיה המקומית הם הבל ורעות רוח? ואולי לא יהיה בכלל צורך להכריח אותן? עוד צעד יהיה מאסר אנשים בכלא רק כי אמרו את האמת על מה שקרה. הסעיף הזה כבר קיים בחוק הפולני וסביר שיכלל גם בחוקים המקבילים במדינות שיחוקקו אותו. כמה זמן לדעתכם יעבור מאותו רגע ועד לפוגרום הראשון ביהודים? בצרפת כבר חווינו בעת האחרונה התנכלות והרג יהודים רק משום יהדותם. מדינות אירופה, וצרפת היא אחת הבולטות שבהן, ידועות כשונאות זרים ומבחינתן היהודי הוא זר. אצל הצרפתים בעבר היהודים נקראו "צרפתים בני דת משה". בכלל לא אמרו שהם יהודים למרות שהמושג "יהודי" כבר היה קיים. מכאן שהכוונה היא שהם נחשבו קודם כל לצרפתים - חלק מהלאום הצרפתי, אלא שלא היו נוצרים. במשך הזמן הם הפכו לסתם Juifs (ז'וויפס = מבטאים - ז'וויף = יהודים). ולא נשכח להם את משפט דרייפוס, קצין צבא צרפתי, שהואשם והורשע בריגול רק בשל יהדותו. יש הגורסים שהוא עצמו לא החשיב כלל את יהדותו והיה די רחוק ממנה. למען ההגינות אציין כי בסופו של תהליך ארוך ומתיש הוא זוכה, דרגתו הצבאית הוחזרה לו והוא המשיך והתקדם בסולם הדרגות בצבא צרפת.
 
צריך להבין שהאנטישמיות קיימת ומבוססת בכל העולם. כבר נאמר שבכל מקום בו יש יהודים - יש גם אנטישמיות. דברים כמו פגיעות ופרעות לא מתחילים בשיטפון עצום. זה מתחיל מ"טיפטופים" פה ושם, שלצערנו לא נלקחים ברצינות. זה ממשיך בהתפרצויות נקודתיות ואירועים מקומיים שגם הם זוכים להתעלמות נינוחה מצד השלטונות המקומיים. בהמשך התהליך הולך וגובר ומגיע לכדי שיטפון. זה תהליך שמצריך זמן, בדיוק כמו שאירופה נמצאת בעיצומו של תהליך איסלמיזציה וגל עצום של הגירה שחורה בלתי חוקית. זה לא קרה ברגע אחד. אם לא ידעתם - היום בשבדיה השם הנפוץ ביותר הוא....... מוחמד. כך גם באוסלו בירת נורווגיה. אני מניח שאין לי צורך להזכיר לכם את סרטיו של צבי יחזקאלי על תהליכי האיסלמיזציה וההשתלטות המתוכננת והעקבית של האיסלאם על אירופה.
 
שתבינו, בעולם בכלל, לא עושים כל הבחנה בין יהודי לבין ישראלי ולבין ציוני. בעיניהם - חד המה. מי שהוא באחת הקטגוריות הללו, מיד הוא משובץ גם בכל הקטגוריות האחרות ודמו מותר. אם תוסיפו לכך את תבליני הישראל, הכיבוש, האפרטהייד, רוצחי פלשתינים, היהודי הגרגרן ותאב הבצע, היהודים הרוצים להשתלט על העולם, על הכלכלה העולמית, על מוקדי הכח, התרבות, התקשורת וכן הלאה ומיד תקבלו תבשיל רותח וגואה. את הפרוטוקולים של זקני ציון אתם זוכרים? זה התהליך עכשיו. הוא קורה ממש לנגד עינינו ואנחנו לא רואים. עצימת העיניים - זה בדיוק מה שעשו יהודי אירופה שלא העלו בדעתם את העתיד לקרות.
 
בן גוריון קרא את "מיין קאמפף" (של היטלר) בשנת 1933 - כמעט שבע שנים לפני המלחמה עצמה. זה היה כשהרכבת בה נסע לקונגרס הציוני בפראג, עצרה בגבול גרמניה לביקורת גבולות. בן גוריון שהיה תולעת-ספרים, ניצל את הזמן וביקר בחנות ספרים בה מצא את הספר. הוא כתב על כך ביומנו וחתם במילים "וליהודים תהיה שואה". הוא הבין זאת בחזונו. מלחמת העולם השניה (השואה) פרצה רק בספטמבר 1939, כמעט שבע שנים אחרי-כן. בן גוריון הבין מה עתיד לקרות.
 
ראוי שגם אנחנו נבין. לא צריך להיות גאון גדול. צריך רק לקרוא את מה שקורה בשטח. צריך לראות מה שמתרחש באירופה. אל תתעלמו גם ממה שקורה מתחת וגם מעל פני השטח בארצות הברית, באוניברסיטאות שם ובאירופה, בתנועות האנטי-ישראליות המטיפות לחרם עלינו ומסיתות נגדנו. הדברים נעשים כבר בגלוי ולא בסתר. גם מדינות כאלה יש ופוליטיקאים בכירים אומרים את הדברים בגלוי.
 
ואם יתנפלו עלינו ויתקפו אותנו, מה יעשה העולם? כלום ושום דבר. להיפך. העולם יהיה מרוצה אם ניעלם מעל פני האדמה. בשביל העולם - גם המערבי וגם המזרחי, אנחנו קוץ בתחת. העולם שותק על המתרחש בסוריה. מנהיגי כל המדינות עסוקים בדיבורים כאשר אסד טובח באזרחיו, מפעיל נשק לא קונבנציונאלי, אבל מכאן ועד למעשים של מדינות העולם? הס מלהזכיר. העולם שותק. לא זז. ומה העולם עושה עם מה שמתרחש במדינות אפריקה? שבטים נלחמים זה בזה, טובחים, שורפים - והעולם לא זז. שלטונות באפריקה טובחים ביריביהם והעולם אדיש. ילדים נרצחים, ילדים מגוייסים בעל כורחם לכל מיני מיליציות חמושות, מחונכים ומאולפים להרוג ולטבוח והעולם מסתכל בשוויון נפש. זו לא הבעיה שלו. כי מי רוצה לתחוב ראש בריא למיטה חולה?! ומה שקורה בקוריאה הצפונית זה כלום? אז למה אתם חושבים שהעולם ומנהיגיו ינהגו אחרת כאשר תכלה הרעה אל היהודים, אל ישראל?
אתם לא באמת חושבים שליהודים או לישראל תהיה סבלנות או יהיה זמן להמתין שכולם יסיימו לדבר ויחלו במעשים. הרי המעשים לא יקרו.
 
אכן, אתם יכולים לומר עלי "רואה שחורות, פסימיסט חסר תקנה, הוזה" ועוד כהנה וכהנה כינויים מסוג זה. האם תפתרו בכך את הבעיה המתחוללת ברגעים אלה ממש? לטאטא אותה מתחת לשטיח ולסרב לראות את ההולך וקרב לא יביאו לנו את הישועה.
 
כבר עתה הולכים על חוק חדש בכמה מדינות: חוק איסור שחיטה כשרה. תמיד יעטפו את זה בבעיית צער בעלי חיים. אבל זו לא הסיבה האמיתית. יש כאלה שכבר מתכננים איסור על ברית מילה. התירוץ הפעם - בריאות, התעללות בקטינים וכו'. הרי גם הכוונות, באותן מדינות וגם באחרות, לחוקק חוקים נגד יציאה עם כיסוי ראש למרחב הציבורי כבר בדרך להבשלה. איזה תירוץ יהיה כאן?
 
האם יש משהו כאן בישראל שאנחנו יכולים לעשות כדי לקדם את פני הרעה?
ודאי.
קודם כל, עלינו לסמוך רק על עצמנו ולהבין שגם הגדולה בידידותינו לא תחוש לעזרתנו. אף אחד לא באמת רוצה להילחם מלחמות שאינן שלו. זוכרים מה עשו האמריקאים בסוף שנת 90 וב-91 ?  להזכירכם - מלחמת המפרץ הראשונה. כחצי שנה קודם השתלט הרודן העיראקי צאדאם חוסיין על כווית (בטעות כותבים את שמו - סאדאם. הכתיב הוא באות צ' שבמזרח קוראים אותה כמו האות ס'). לקח לאמריקאים חצי שנה לנסות דיפלומטיה, להזיז כוחות ולפעול. חצי שנה!!! בינתיים צאדאם חוסיין שורף, משמיד ורוצח בכווית. ואיזו כווית הם שחררו? עשנה, חרבה ומדממת. אתם חושבים שנשרוד חצי שנה עד שמישהו יחליט להזיז את ישבנו הגדול והנכבד? למישהו יהיה בכלל אכפת מאיתנו? תשכחו. בשנת 91, לאמריקאים ולמדינות הקואליציה לא היה אכפת מכווית ותושביה. היה אכפת להם מהנפט ומחירו. לכן הם התערבו נגד עיראק. לא משום סיבה אחרת. הם רצו לסייע ולהושיע לעצמם. לא לכוויתים. לישראל אין כאלה נכסים שיהיו חשובים לעולם החופשי שיגרמו לו להתערב נגד אויבינו. לכן איש לא יזיז את ישבנו לעזרנו.
 
צעד נוסף חייב להיות גירוש כל מי שנמצא בישראל באורח לא חוקי: מסתנני עבודה וכו'. אסור לאפשר לבג"צ למנוע את זה. זכותה של כל מדינה וחובתו של כל שלטון להחליט מי רשאי להיות בתחומיו ומי לא. בכל מדינה זו סמכות השלטונות ולא זכות או סמכות של בית משפט. כל מי שנמצא כאן באורח לא חוקי - גירוש או כלא. אם צריך לשם כך להגדיר מחדש את גבול סמכויותיו של בית המשפט SO BE IT.
אני מציע לכם להסתכל בשני הסרטונים המצורפים ולהקשיב היטב להתבטאויותיהם מלאות השיטנה של שוהים בלתי חוקיים ושל ילדיהם. הילדים לא המציאו את הדברים. הם למדו אותם מהמבוגרים שלהם. קיבלתי את הסרטונים בטלפון וכנראה אלה קבצים שצולמו או הופצו על-ידי ארגון המתקרא "החזית לשחרור דרום תל-אביב" (לדעתי זה נראה כמו כתבות של חדשות ערוץ 2 ההסטורי).
אין זו הפעם הראשונה שמתיישבים לא יהודים מתנכלים לאוכלוסיה היהודית בארץ ישראל. להזכירכם - בתקופת מלחמת העולם השניה, ישבו בארץ ישראל גרמנים (מסדר הטמפלרים) במושבות גרמניות בתל אביב (שרונה) בחיפה, ביפו, בירושלים ובמקומות נוספים. הם הצטרפו למפלגה הנאצית הגרמנית וחלקם אף התגייסו לוורמאכט - צבא הקבע הגרמני. הם רק חיכו לחבור לנאצים שיגיעו לכאן וכבר תכננו מה לעשות ביהודים. מבט קצר בספרי ההסטוריה יצביע על כך.
 
בנוסף, צריך לסלק מהמדינה, או לכלוא, את כל מי שחותר תחתיה תוך שיתוף פעולה עם האויב - במילים או במעשים, דוגמת משתתפי משט המאווי מרמרה, התנועה האיסלמית ותומכי ארגוני הטרור, אשר לבושתנו יושבים אפילו בכנסת. גם בטמטום הזה צריך לטפל.
 
צריך לבטל מיד את חוק השבות ולהמיר אותו בחוק המגדיר מי רשאי להמצא כאן. במקביל צריך לאכוף את החוק החדש בחומרה. תחת חוק השבות חדרו למדינה גורמים עברייניים שניצלו אותו כדי להימלט מאימת החוק במדינותיהם. חדרו גורמים אנטי ציוניים, אנטי יהודיים ואנטי ישראליים (בעיקר ממדינות הגוש המזרחי דאז) שניצלו את העובדה שהם או בן זוגם, מקושרים משפחתית למישהו מהעבר שהיה יהודי עד שלושה דורות לאחור, גם אם על פי ההלכה הוא והוריו אינם יהודים בעצמם. ולמה? כי כאן מדינה של פראיירים המקבלת אליה כל אחד בלי לבדוק ונותנת לו סיוע כלכלי על חשבון אזרחיה הותיקים והנאמנים. כאן הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו. לית דין ולית דיין ובית המשפט יגן עליו בכל מקרה. כבר היו עליהם כמה כתבות בטלויזיה, בהם ראו שהם לא רק מדברים נגד המדינה, הם גם עושים מעשים.
 
אם לא נתעורר כאן ועכשיו, זה עלול לעלות לנו ביוקר. כל המתנה היא מסוכנת ועלולה להפוך כל מעשה עתידי למאוחר מדי.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lseugy אלא אם צויין אחרת