44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

SHOP&MORE

דורית טהורי -"חיבור למודעות על" - על הדרך לחולל שינוי.

דורית טהורי -"חיבור למודעות על" - על הדרך לחולל שי... לפני כשבוע נחשפתי ל-דורית טהורי מדריכת סדנאות לחיבור למודעות על, בתחילת הערב הנעים ביותר יש לציין, כי דורית מתברר ברוכת כשרונות גם בתחום הקולינארי, אישיות נעימה חמה וכובשת, מרגע שדרכת במפתן ביתה, אתה מרגיש רצוי.
למה שאני הולכת לכתוב עכשיו ,יש וירימו גבה, שכן סקפטיות וחוסר אמונה הם שתוקעים מקלות בגלגלים של אלו הזקוקים לשינוי ומי בעצם לא? 
אנסה להסביר  על קצה המזלג מה דורית טהורי מזמינה אתכם ללמוד ולחוות, נשארתם איתי? מצויין, בואו נעבור חוויה מוארת.
אז ככה דורית עבדה 30 שנה כהנדסאית בנין, התפטרה התגרשה (לא בהכרח באותו הסדר) וב 2003 החלה ללמוד  רייקי,רפלקסולוגיה,מודעות.
מה זה מודעות? זה להיות מודע למה שקורה איתך ביום יום. זה לא פשוט כמו שזה נשמע. דורית היא ברמה 5 ברמת המודעות.
זה האומר רגש גבוה,אהבה,קבלה,נתינה,חמלה,סבלנות וסובלנות, דורית הגיעה לתחום מתוך סקרנות ללמוד מה נכון בחיים, ללמוד לעשות שינוי, דרך המודעות פוגגה תפיסות, בשלב הראשון לומדים את האני הפנימי, אינטואיציה,נפש, מה אומר הלב ולא הרציונל, איך מקשיבים לקול הפנימי, לאור ולרוח אין סוף ויש צורך תמידי לדעת עוד..
בשלב הזה אנחנו מכירים את יהושוע (כאן למטה יושב ליד דורית), יהושוע הגיע לחוות חוויה,להיות במודעות ולעשות שינוי משמעותי בחיים,אם עד כאן לא הבנתם כלום, זה בסדר, גם לנו לקח זמן, בהמשך מבינים הכל.יהושוע מעיד על עצמו שהגיע לדורית כאשר היה במערכת יחסים לא בריאה ועבודה שואבת שמביאה לחולי, (בטח אתם מהנהנים ומזדהים), יהושוע היה מה שנקרא משותק המון שנים, (מבחינה רוחנית), לא היה במודעות מה הצרכים ומה הרצונות שלו, התהליך שעבר אצל דורית אפשר לו לשים לב מה לעשות הלאה, גילה אט אט שיש הרבה התנהלויות בחיים, 
מודעות לצרכים ולגבולות, חקר וחקר אילו כלים יכולים לתמוך בהמשך ההתפתחות האישית שלו.
שאלנו אותו, רגע, איך זה מסתדר עם הייטק? להיפך הוא עונה, אני משתמש בכלים שרכשתי ,משפיע בהייטק מתוך הסביבה בה אני עובד, אני עובד חצי משרה מבחירה,אני לא מקבל טלפונים מעבר לשעות שאני נמצא במשרד מתוך בחירה ומודעות,אני מודע שאפשר גם אחרת.קיבלתי כלים לקבוע מה יהיה חלק מהמציאות שלי, ותתפלאו אנשים בסביבה הקרובה בהייטק מעריכים מאוד.
מה דורית מביאה לתלמידים מלבד מודעות?
התחברות לקול הפנימי כבר בשעור הראשון, בתהליך עצמו 37 שעורים שאותם לא חייבים לסיים.
הסדנאות נערכות כאן בביתה של דורית בבירנית 9 בתל אביב, הסדנאות נערכות אחת על אחד או בקבוצות, בכל שעור עולים מדרגה, קחו "שפע " לדוגמא ,בכל סדנא מתקבל לגביו תדר שונה.
בסדנא נעשית עבודה פנימית ושינוי פנימי, התלמיד עצמו עושה את הטיפול, דורית מספקת את הכלים, בתום השעור ה 37 יוצא התלמיד כמטפל מעביר, בעצם מקבל מפתח חניכה, יהושוע שהכרתם קיבל מפתח חניכה ומעבר לעבודתו בהייטק הוא מטפל בעצמו באמצעות הידע אותו רכש.
מידעים מה זה?
ידע מתוקשר, אם זה נשמע לכם סינית או משהו שלקוח ממימד אחר אז אתם צודקים, אבל בואו נעשה קצת סדר.זכרו את השם "לילה ברזסקי" - לבחורה הזו יש קבוצה שנקראת "אנו האלוהים" ,לא, זו לא כת, זו פשוט אמונה שבתוך כל אחד מאיתנו אלוהים נמצא, לילה זו שכתבה את הספר כאן למעלה הורידה באמצעות תקשור את כל הידע ומעבירה אותו הלאה, גם לילה נחשפה לסדנאות בדרך האור בשנת 1994 וגילתה עניין במודעות רוחניות והתחברות למהות הפנימית.
מתוך סקרנות גדולה למידה והבנות נוצר הקשר עם הקול הפנימי, (כל אחד יכול)
איך למצוא את הבית, בטחון,שלווה,התעלות רוח ונפש, הבטחות המתממשות אחת לאחת- כל זאת תיעדה לילה ביומן תקשורים.
יעוד צינור התקשור הוא להעביר באמצעותו מידע אל הכלל איך לממש יעוד, כאן אתם מתבקשים להיות פתוחים, גלגול נשמות,ישויות אור וריפוי,נביאים ומלאכים,כבוד לבריאה,אור גדול,מועצת ה12 ועוד..הסתקרנתם? גם אני!
לילה שאלה צמה האם היא ראויה? יבואו תלמידים ללמוד? חששות ותהיות, מנגד משה של ליליה תומך ומסייע לה לקבל את התפקיד בשלמותו, מלאכי האור נתנו טיפול אנרגטי יום יום, חיזקו הבנה ואמונה, עזרו ככל הנדרש וענו על כל השאלות שהופנו אליהם באהבה.
לילה שיננה פתגמים , 50 ליתר דיוק, והפתגם האחרון מדבר על אנו האלוהים, הדרכת על שנעשתה בשידור חי -כולנו אלוהים, בעצם על הכוח שיש לכל אחד ואחת מאיתנו לחולל שינוי וריפוי עצמי.
קריון -זוהי ישות של תודעה במרחב ובזמן, מועצת ה 12 זו רמה שלישית ועוד ועוד..
התלהבות השומעים והרצון לקבל הלך וגדל, תדרים וכלים המשפיעים על איכות החיים, תקשור לצורך מידע ללא התערבות מתוך רצון וקבלה- מה שנדרש -אמונה.
דורית עצמה מצטטת את לילה אבל בפועל למדה אצל גיל בר דיין רמה ראשונה.
בשעור ה 21 יורד לו מעין צינור אומרת דורית, אנשים הרוצים לעבור שינוי בחייהם, מקבלים ארגז כלים לעזרה עצמית.
מה זה תקשור? לכל אחד יש נשמה וחיבור אליה ולאינטואיציה, הכלים שמקבלים מאפשרים גישה לאזור זה ומעבר לתקשור כמידע וידע. יש שם כלים שהם ריפוי , בתקשור נכנסים הרבה פעמים לתדר טיפול אנרגטי כמו רייקי, והדבר הראשון שמתרחש עקב כך הוא מודעות, ההבנה מגיעה בהמשך, המודעות הוא כלי ,תוצר לוואי תקשור מודעות.
הכלים ליצור מציאות, אפשרות לדעת אילו בחירות לעשות, מה בבסיס האלמנט אני רוצה? התשובה היא שכל אדם עם רצון וקבלה ואני יאמר גם אמונה יוכל לעשות זאת.
מטפל רגשי שלמד חיבור למודעות על יעבור איתך תהליך רגשי ויש כמובן להבדיל בין מטפל למנחה.
התמונה של ‏דורית טהורי- חיבור למודעות על‏.

טוב, אחרי 37 שעורים התהליך מצליח? זאת אומרת, הבחירות, הכלים, השינוי האישי בחיים, הריפוי?
יהושוע עונה, מי שנכנס לתהליך , לחלוטין!
הוא מעיד על עצמו שעד השעור ה 17-18 לא ידע כלל שמעורב בתהליך תקשור, שהרי הוא אדם הכי מדעי ומה לו ולתקשור. אך ברגע שעמד לרשותו ארגז הכלים שאפשר לו להתממשק, כבר לא היתה דרך להתכחש לזה, התהליך שינה לו את החיים, אז בעצם אפשר לאמר שכולם יכולים לדבר עם ישויות,מלאכים,תודעות אינטואיציה, כן זו מילה שגם קטני אמונה יכולים להתחבר אליה, איך אתם יודעים לפעמים לפעול מתוך אינטואיציה ולעשות את המעשה הנכון בזמן הנכון?
אינטואיציה זה מושג מעולמנו הפנימי, חיבור לתודעה. אנחנו חלק מהיקום מהאינסוף (זה אפילו מעודד באיזו שהיא צורה לא?)
דורית מדברת על ריפוי עצמי ושל אחרים, ידוע שיש לנו כוחות, לא פעם כשהנפש תתעקש הגוף יבריא,.דורית אומרת העלאה למרחב ריפוי והבריאה עושה את הטיפול.
בשלב הזה הנוכחים מבקשים הדגמה, מישהי מדברת על כאבים כרוניים ודורית נענית וגם יהושוע וכולם עוצמים עיניים ומתכווננים לשלוח "טוב" אור" ריפוי" , תהליך שקט שנמשך דקות ספורות , בחלק מהנוכחים זה נגע ועל חלק דילג (ביות קשב וריכוז ..) הבחורה עם הכאבים נשבה שהרגישה מעין זרמים שעברו לה בראש, אני ישבתי עם כפות הידיים על הברכיים בעוד השאר עם כפות ידיים פתוחות, לא אמרתי כלום אבל נשבעת שהרגשתי שכפות הידיים שלי בוערות באופן לא סביר, כשסיפרתי לאחי (עוד ספקטי מתחם ההייטק) הוא אמר בפסקנות  " אלו גלי החום שלך"..לא! זה לא דומה בשום צורה וזה היה רק בכפות הידיים. בקיצור צריך לחוות כדי להאמין, לבוא פתוח ולהתמסר לתהליך , אצל דורית אפשר להתרשםממכתבי תלמידים שעברו את התהליך והגיעו לריפוי.

התמונה של ‏דורית טהורי- חיבור למודעות על‏.

אוקיי השתכנעתם ובא לכם לנסות? תתקשרו לדורית 052-8439350 ותקבעו לכם מפגש.
אגב, הספר של לילה עולה 70 שקלים , שעור עולה 100 שקלים שנרכש בנפרד, ועם אפשרות להפסיק בכל שלב, אין צורך לשלם מראש, דורית מדגישה שאין עניין עסקי, מדובר ביעוד, ואסור לגבות יותר מ 100 ש"ח לשעור, (אורכו של שעור בין שעה לשעה וחצי ) דורית לא מתפרנסת משעורים אלו, היא רואה בהם יעוד , כדי להתפרנס היא עובדת למחייתה בשעות הבוקר.
התלמידים מגיעים לדורית הביתה, יושבים מעבר לשעה וחצי ומדברים על הכל, עובדים על מיגור דפוסים, עבודה, משפחה, כל תלמיד נשאל למה הגיע? ומה הציפיות שלו? ואז מתחילה העבודה.

עד כאן התובנות שלי מהמפגש, הנה מה שאומרת דורית.
זוכרת את עצמי ילדה סקרנית אהבתי את הבמה עוד משחר ילדותי, רציתי לדעת הכול תמיד שאלתי, חקרתי ,חשבתי ,שאלתי למה , ואיך ?  תהיתי איך היקום מתנהל , הייתי בקורסים , סדנאות,  חוגים בכול מיני תחומים . השינוי נעשה באיטיות מהנדסאית בנין קונסטרוקציה כ-30 שנה, התחלתי לחפש משמעות בחיים שלי ,כבר היו לי 2 ילדים בן ובת בגירים חיפשתי משהו לנשמה.
 
 
 
 
השינוי התחיל משנת 2003 למדתי רייקי !   זה היה כלי מדהים טיפלתי בבני המשפחה והחברים . למדתי רפלקסולוגיה במכללת רידמן ועד היום אני משתמשת בכלי הזה לאיזון הנפש והגוף , התמחתי בעיסוי במכללת תלתן .
 
פיתחתי לי שיטה של עיסוי אנרגטי דרך כפות ידי היות ובורכתי במגע מרפא אנרגטי  .  דרך כפות ידי אני מקשיבה לגוף של המטופל ומאזנת אותו ע'י הכלים שלמדתי וכן בשילוב רפלקסולוגיה והילינג .
 
 
הייתי אדם ארצי עם רגש נמוך וזה אומר , פחדתי, היה בי עצבות , כעסים למיניהם התנהלתי דרך דפוסים ותפיסות , נוהלתי במין כפיה מה מותר מה אסור , "מה יגידו" "אולי אני לא מספיק טובה ?"  " למה מגיע לי את זה?" תמיד היה בי מין דחף ורצון לעצור את כול המערבולת הזו הייתי בשלבי גירושים חוויתי פרידה , כאב , חוסר אהבה .
בדרך היו חברות וחברים שעזרו תמחו ומטפל שחווה איתי את הקשיים בכדי להבין את חיי לעומק. משהו בתוכי השתנה התחלתי להקשיב לקול הנשמה לקול הלב לקול הפנימי שבתוכי. בדרך נחשפתי למיידעים של מורתי  "לילה ברזסקי "      "חיבור למודעות על "  ואנרגיה יהודית .
 
הלמידה דרך המיידעים של לילה עשתה בי שינוי גדול מאוד התהליך היה איטי אבל לעומק , התחלתי להרגיש שאני משפיעה על החיים שלי ואני מנהלת את החיים שלי. התחלתי להבין שכוח הבורא בתוכי דרך הלימודים .נעשיתי יותר ממוקדת בעצמי ולא להקשיב לרעשים מסביבי ,
אנשים ראו את האור שיש בתוכי שאני יותר נינוחה , אופטימית ,חייכנית , שמחה , עוצמתית ,יציבה, מכילה , ומחוברת יותר לקול הפנימי שלי למדתי להקשיב ללב.  
העוצמה הפנימית שלי התחזקה התחלתי להשפיע על האנשים מסביבי להראות להם את הדרך אל האור להסביר להם שלא הכול זה שנאה , קנאה , אגו , פחדים , מחלות למיניהם ,רכילות שכל זה הוא רגש נמוך ואין לנו צורך בזה .
הרי כל האנרגיה הזו לא משרתת אותנו ולא את החיים שלנו השליליות הזו גורמת חסימות בגוף הפיסי .
 
כולנו בני אדם כולנו באנו מאותו ניצוץ אלוהי ולכן אנו צריכים לקבל את האנושות בכול גווניה , ולא לשפוט אף אחד באם הוא שונה מאיתנו בדת או בצבע עורו או בהתנהלות שלו לכול אחד יש את התהליך שלו לשינוי  ולמידה .
 
 
הלימודים שלמדתי ב"חיבור למודעות על " הם הכניסה לעידן חדש להקשיב לקול הנשמה , להקשיב ללב שלנו, להקשיב לאמת ,להיות ברגש גבוה להיות באהבה , הכלה , מחילה , שמחת חיים , כנות , אמת , יושר ויושרה . לבחור את הבחירות שלנו ואז לעבור חוויה , כאשר אני באור ברמת הרוח ולא ברמת הרציו . תמיד האור רוצה עוד , הרציו אומר לנו זהו מספיק אני יודע הגעתי לאן שהגעתי , הרוח אומרת לי אין גבול את יכולה תמיד עוד כי לאור אין סוף .  
למדתי להתבונן ברמת הרוח ולאוו דווקא דרך הרציו , הגיון, והשכל .קיבלתי ארגז כלים לחיים .
 
 
 
כיום אני מעבירה סדנאות ליחידים וקבוצות  ב"חיבור למודעות על " דרך המיידעים של "לילה ברזסקי ".
הסדנא ל"חיבור למודעות על" מדברת על אנשים שרוצים לעשות שינוי בחיים שלהם ,שנמצאים בפרשת דרכים ,לפוגג דפוסים ותפיסות . לא להיות בשכר ועונש ולא בשפיטה . אנחנו לומדים לתקן חסימות שנוצרו בגופנו כתוצאה ממודעות לא נכונה וכן זה יוצר בנו חולי וכאב . נלמד לטפל בעצמינו ובאחרים .
בלימודים האלו אין קיצורי דרך ישנה עבודה עצמית .
וכן סיפוק גדול לגבי התוצאות .
כל מפגש עוסק בנושא מוגדר אשר התקבל עליו הבנות , תיקון , ניקוי אנרגטי , הטענת התדר , התמרת התדר וחיזוקו בנו .
נשאלות שאלות וניתנות תשובות להבהרה ולהבנת הנושא לצורך יישום וביצוע .
התוכנה נצרבה על גבי דיסקים ושוכתבה לספרים כלשונם .
אני מזמינה אתכם מתוך ומצורך הבחירה והשינוי והשיווי לבטא בחיי היום יום שלכם , להכיר את כוח הבורא שבכם ולעורר את הנשמה  שבכם מתוך הקלות והשמחה שאתם יודעים שהנכם בתהליך של חיווי ושינוי .
ע'י התדרים נעשה את חיינו מתוך הקלות ובהולמות ונכנס לעידן חדש .
 
הדרכה ,יעוץ והכוונה דורית טהורי 052-8439350  .
 
Dorit45@gmail.com

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

סטטיסטיקה
מספר כניסות לבלוג מה - 08/2010
1,602,007
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל silvik123 אלא אם צויין אחרת