00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

ענת אדרת

אחינו חיילינו השבויים והנעדרים -לא מפקירים לוחמים

מדבריה של טלי:

קריאת השכמה לעם ישראל!!!!!

האדישות רבה, התרדמה עמוקה למרות כל הניסיונות כל הזמן ,להעיר את הציבור, בקושי רב

אני כותבת מכתב, לעם ישראל, לאלו, שנשמה יתרה יש להם, נפש אלוקית שמפעמת בקרבם.

כל מהותו של העם היהודי, הנפש האלוקית שמפעמת בו, בשונה מאחרים.

עם ישראל במצב בריא, כגוף אחד, כשמשהו בו סובל, כל הגוף סובל, הכאב עובר בכל הגוף, מכה בקצה האצבע ברגל מגיעה עד הראש, ולא מתפקדים כרגיל, עד שמסלקים את הכאב, עושים הכל להרגיש טוב.

ואיך אפשר להרגיש טוב ולחיות את השגרה בלי לעשות דבר, כשמשהו בנו כואב כאב בלתי נסבל ממש. האם יש ייסורים גדולים משבי? האם יש ייסורים גדולים מזה, להורים לאחים, לחשוב שאח שלהם בידי רשעי אדם, ודאי לא יושב עם חברים ונהנה מהחיים, מיוסר, כלוא, בודד,... ותחשבו כיד הדמיון שלכם ?

חשבתי - ויש כאב גדול מזה שהבחורים האלו עוברים, ומשפחותיהם גם.... כשהאחים האלו יצאו לקרב, להגן עלינו, במסירות נפש שאין כמוה, ואין שום הכרת טוב, העם אדיש, כשצריך להתחנן לצאת משגרת היום, ולעמוד כחזית למען האחים שלנו ומשפחותיהם, וכל זה לא קורה, זה כמו להכניס סכין בלב המדמם כבר,... כל אחד עסוק בעניינו, ולא רק בהישרדות עסוקים גם בהרבה מהבלי העולם,... היכן ואהבת לרעך כמוך שיש בנו? איך כל זה עובר לידנו כאילו דבר לא קרה?

יצאנו עכשיו מימי תשרי, ימים של תשובה, של כתיבה וחתימה, לכל השנה כולה.

שמעתי לפני ימים מספר משהו שממש אהבתי ? על "תשובה"... אם אדם יושב עם רגל מגובסת, ומבקש מחברו שיכין לו כוס קפה... והנ"ל לא בא לו, ... ואם אדם מבקש מחברו, שיסע איתו כ100 ק"מ לפ=F8וק משא בחצות הלילה, והחבר יאמר לו הגב כואב, לא יכול.... מתי תהיה הסליחה קיימת? בדוגמה השניה, כשאדם קשה לו לעשות משהו, החבר יבין שאכן זה באמת קשה.. אבל כשאדם נזקק לעזרה פשוטה ולא עושה... כבר אין סליחה, וכמוה אצל הקב"ה למעלה...

אף אחד לא מבקש מאיתנו ה"פרטים הבודדים", לעלות על טרמפ ולנסוע לדמשק לשחרר את נעדרי סולטן יעקוב, כן מצופה מאיתנו ? לעצור ולזעוק זעקתם, ולגייס סביבנו את כולם לעשות גם!! להביט למעלה להתפלל, לומר תהילים... עד שישובו כולם.

כשעם ישראל מאוחד, ומביט למעלה, וזועק אליו, בכוונה גדולה, זה כח, שאין לאף אומה אחרת, זה כמו נר שהאור הלבן המאיר לעולמות, ניזון מהאור האדום, השחור התכול של הפתיל, שבחיבור בין החומר לאלוקות.

האור הלבן מאיר ? כשיש תפילות!! כשיש מעשים טובים והכרת הטוב, כשיש אחדות ואהבת ישראל, כשישראל ערבים זה לזה.

מאות נעדרים יש לצה"ל מכל מלחמות ישראל.. יצאו לקרב, מוטלים באיזו גבעה , אולי חיים בשבי? ואנחנו , למה משאירים את המשפחות לבדן?

אלי כהן ז"ל, נשלח בידיעה בסבירות גבוהה שייתפס בסוריה, נתלה בדמשק, עשרות שנים עברו ? איך זה שכך כך הרבה שנים עברו, ולא הובא לקבר ישראל, האם אין ביכולתה של מדינה, ללחוץ לדבר הזה? (כשמנהיגים רצו מאד, הצליחו)... ואנחנו היכן?

על הנעדרים שאביא לכאן יש עדות שנראו חיים תסתכלו להם בעיניים :

צבי פלדמן, יהודה כץ, זכריה באומל נראו חיים בדמשק על פי עדויות, משפחת באומל קיבלה ספר עם סימנים שרק זכריה ידע לסמן... למעלה מ35 שנים ? אנחנו שותקים???? איך מפקירים לוחמים בשביים כל כך הרבה שנים?

4 שנים אחרי נפילתם בשבי, מטוסו של רון מתרסק, ויש עדות של ממש שלו בשביו, וכבר למעלה מ30 שנים עברו.

גיא חבר

? סתם כך בלעה אותו האדמה? לקב"ה פתרונים, האם עצרנו את החיים מלבקש פתרונים? או שהשארנו אותו ואת משפחתו לבדם.

אורון שאול , הדר גולדין

אתם יודעים, עם ישראל, גם ליעקוב אבינו הגיעו אחים (בעלי אינטרסים ), עם כתונת פסים מגואלת בדם ואמרו לו טרוף טורף יוסף, בעודו נמק בבור.

האם המצהירים שבתוכנו, שהם חללים, ראו גופה? (למעט אלי כהן ז"ל) האם ברצונו של הקב"ה הם לא יכולים להיות חיים עדיין? גם אם ההיגיון שלנו לא מבין!!

האם אנחנו לא רואים בעיננו שאין לאי אלו כמה אנשים שום בעיה להפקיר חיילים...

עם ישראל, מחויב לעשות את מה שקל ואפשרי לעשות, להתאחד בכל כוחו, לעורר את סביבתו, לתפילות המוניות, מתוך מחשבה שהם חיים, נעדרים ונמצאים, במקום הקשה ביותר להיות בו, ודאי הלומי קרב, בנוסף לכל.

כל אחד ואחת מאיתנו נדרשים להרבות בתהילים, להרבות בתפילות, ובדמעות עד שהגוף שנקרא ישראל, יחלים ויהיה שלם בשובם כולם. תחילת ההחלמה היא ההכרה שאם לא כואב לנו מספיק הדבר הנורא הזה, משהו בנו חולה, וצריך לרפא את האדישות הקיימת בתוכנו.

אף אחד לא מבקש עסקאות מפוקפקות, הפניה שלנו היא לקב"ה... שם נמצא רחמים, שם נמצא צדק, שם הכל אפשרי על הצד הכי טוב. וזה עיקר כוחו ויכולתו של ישראל אחדותו ותפילתו

מוזמנים להצטרף לפעילות השוטפת בפייסבוק:

https://www.facebook.com/groups/1431552560440982/?fref=ts

התמונה של ‏‎Tali Last‎‏.

התמונה של ‏‎Tali Last‎‏.

התמונה של ‏כינרת גיספאן יונני‏.

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

5 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל ענת אדרת אלא אם צויין אחרת