44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יומן אישי

בלוג החיים של אלון ארד

רשומת הכרות - ניסיון וניסיונות לזוגיות ומערכת יחסים - אלון ארד - אוגוסט 2017 :)

שלום לכולם .
רשומת הכרות. 
קוראים לי אלון, בן 41 ו- 5 חודשים, נכון להלילה, ערב שבת, ה 19/08/2017 אחרי חצות. 
יליד מרץ 1976. 
כשפתחתי את הבלוג הזה בתפוז, הייתי בתחילת אמצע זוגיות ראשונה שלי, בגיל 27 שנים ו-7 חודשים. 
תמיד שאפתי לזוגיות, מערכת יחסים, מאז שהייתי צעיר. 
הייתי ילד טוב, אבל מופנם ורגיש, וחסר בטחון. היו לי חבר אחד או שנים, מאז שזוכר את עצמי, מאז הגן, ו12 שנות לימוד בבית הספר. 
נפגעתי נפשית בצבא, כי אולי היתה לי אישיות של תינוק, גם בגיל 18 וחצי פלוס. 
רגישות גבוהה. 
עברתי הרבה מסגרות מאז, 
רכשתי חברים ומכרים. 
זוגיות ראשונה כאמור, 3 חודשים, עם ר', מתחילת נובמבר 2003, עד פברואר 2004,
אחרי הפרידה, שיניתי את הבלוג הזה, והבלוג בעצם נועד למצוא לי זוגיות, דרך האינטרנט , דרך תפוז. אלה היו השנים של תור הזהב בתפוז, טרום ימי הפייסבוק. הפייסבוק היה קיים כבר, אבל כרשת חברתית של סטודנטים, כמו שהאינטרנט היה בשנות ה 70. גרתי אז בהוסטל של אנוש, בטרומפלדור 40. אחרי זה ההוסטל עבר לחזנוביץ' 16, דרום תל אביב. ולפני זה התחיל תהליך של זוגיות שניה, מהנופש בטבריה 2005 במאי, החלפתי טלפון עם בחורה נחמדה, בעידוד המדריכה שלי אז בהוסטל, טליה שפי, לבחורה קראו עלית רווה, או עלית נווה, מערד. היה דו שיח של טלפונים, ובאוקטובר 2005, באה עם אבא שלה לתל אביב, והיה סוג של דייט, בנובמבר 2005 החלטנו שאנו חברים, ורציתי ליסוע אליה כל סוף שבוע לערד, והיא לא הסכימה, ובפועל נסעתי לערד פעם בחודש, בסופ"ש, עבדתי אז באקסיומה, ממאי עד סוף דצמבר 2005. ניסיתי גם וכתבתי כאן (חבל שאין ארכיון משנת 2003), ניסיתי גם להתחיל עם בחורות מהעבודה, משרד קטן, במיוחד עם יהל, שהגיעה אלינו במהלך האביב קיץ, אחרי. וניסיתי גם עם בחורות באתר, בפורומים, בקומונת ההכרויות של אלפרו. ובסוף תמיד היה לי הצלחה עם בנות אופליין, רק עם בחורות מבריאות הנפש, מתמודדות, כמוני פחות או יותר. 
בפברואר 2006, היה לי משבר. עלית נפרדה ממני, וגם פטרו אותי מהעבודה. (כתבתי על קללת פברואר השנה גם), פטרו אותי תוך חודשיים שלוש, פטרו אותי מ2 או 3 מקומות עבודה. סוף דצמבר 2005 מאקסיומה, אחרי כמעט 8 חודשים. מא.ד. סינון מאיזור תעשיה פ"ת פטרו אותי בפברואר 2006, ואחר כך שחזרתי שוב למלר"ז, אז השעו אותי. היו לי תקופות של דייטים, ודרך תפוז והאינטרנט, לא הצלחתי אז יותר מדייט 1. 
חזרתי למועדון אנוש במסריק, אחרי כל הפטורים, ויצירת זמן פנוי בשפע, חזרתי במרץ 2006, והכרתי את ש', היתה תקופה של דייטים, ובילויים ליליים , לילות לבנים, עד קצה הרס עצמי, רק בשביל יותר אפשרויות להכרויות בנות המין היפה והשני. (נתון לפרשנויות). 
בתחילת נובמבר 2006 הכרתי דרך מסגרת בריאות הנפש, ברבי מבחרך 5, פלורנטין, קומפורט 8, את גרושתי. תוך פחות מ 4 יממות מהכרות והחלפת טלפונים התחברנו. ותוך פחות מ 3 חודשים, ומלחמות שנינו נגד שאר העולם, כולל המשפחות שלנו, ההורים בעיקר, התחתנו, הנישואים בפועל החזיקו פחות מ חצי שנה. אהבה חזקה ומטורפת, והרבה ריבים, בעיקר על כסף. מאז שהכרתי אותה הייתי באוברדראפט, ברחתי ממנה לאמא שלי. לפני עשור, אני גרתי כחודשיים אצל אמא שלי, ברמת אביב ג', תל אביב, צפון תל אביב, והייתי פרוד בפועל. 
התגרשנו בסוף נובמבר 2007, 4 ימים אחרי זה נהייתי דוד בפעם הראשונה, אחיין שלי כיום בן 9 וחצי פלוס. יום הולדת עשור בתחילת החורף הקרוב. 
הייתי צריך כמה חודשים פלוס, יותר מחצי שנה פלוס להתאושש, היו ניסיונות חזרה, לפרק ב' עם גרושתי, ואמא שלי הטילה על זה וטו. אמא שלי התנגדה לנישואין האלו, וגרושתי, גם בתוך מערכת היחסים שנמשכה ברוטו 8 וחצי חודשים, התנגדה להתנגדות. 
בספטמבר 2008, דרך מועדון מסריק, הכרתי בחורה טובה ונחמדה בשם ע', שיכול להיות שעדיין קוראת את הבלוג הזה. (יכול להיות שהרבה ממקורבי משפחה וחברים, וחברים לעבודה קוראים את הבלוג שלי שמפורסם גם בפייסבוק, וגם חברים מאתר תפוז). 
והתחלנו לצאת, ובסוף נובמבר, כמו גורל, סוף נובמבר 2008, כמו נובמבר 2003, וכמו נובמבר 2005, נהיינו חברים. סיפור אהבה נדיר מאוד, נדמה לי שכתבתי על זה שוב בפברואר השנה. 
היו לי קשיים אישיים במערכת היחסים, אפילו ניסינו לגור ביחד, בספטמבר 2009 אוקטובר 2009, והיו לי קשיים אישיים במהלך המערכת יחסים, וגם טכנית בדירה לא הצלחתי להתמקם ולהסתדר, ועשיתי החלטה כואבת, ונפרדתי. כבר לא הכרתי את עצמי, והפכתי ב2 מערכת יחסים רציניות יחסית מבחינתי, הפכתי לבן זוג העוזב. וידעתי גם שאם תיהיה לי מערכת יחסים עם בחורה יותר בריאה ונורמטיבית, שתיהיה יותר שווה ממני, אז היא תעזוב אותי, זה עוד יכול להיות האפשרות הזאת בעתיד הרחוק מאוד. 
זה היה בערך בסוף ספטמבר 2009, כל 2010 הייתי פנוי. וב 14 לינואר 2011, ש', ש' ממסריק, ש' שהכרתי במרץ 2006, במסריק, אמרה לי כן, והתחלנו מערכת יחסים רצינית, אבל מערכת יחסים פתוחה, עזבתי גם אותה אחרי חצי שנה, לא זוכר למה, היה לי כנראה קשה להכיל את כל הבעיות שלה. אחרי חצי שנה חזרנו ל3 חודשים, ועשיתי טעות, ועזבתי אותה שוב (מערכת יחסים פתוחה אני מזכיר), אמרה לי תמיד:" אם תמצא בחורה בריאה, אז תעזוב אותי, ותלך איתה). ש' סבלה מאוד שהתחתנתי, ושהייתי ב2 מערכות היחסים שלי, היא סבלה, ונהיתה חולה יותר, ואשפוזים, וחשמל. :( . אז היינו ביחד, ועשיתי טעות, ועזבתי אותה לטובת בחורה שיצאתי, וזרקה אותי, ואז ש' בעצם הענישה אותי, והייתי מחוץ למערכת יחסים איתה שנתיים שלמות. ואחרי זה חזרה אלי, מסוף מאי 2014, עד כאמור תחילת פברואר 2017, יותר משנתיים ו8 חודשים, שזה שיא מבחינתי, אבל לא מבחינתה. לש' היה פעם חבר כ8 שנים. למרות שש' היא האקסית הראשונה שקטנה ממני, כל האקסיות הראשונות לפניה, היו גדולות ממני, ר' גדולה ממני ב 3 וחצי שנים, וגם ע', וגרושתי ל' גדולה ממני בכמעט 4 שנים. וע' מערד, היתה הכי גדולה ממני, ב 6 ורבע שנים. ילידת דצמבר 1969. 
זה כל ההיסטוריה. ואתם וודאי כבר יודעים שאני אוהב לחפור על ההיסטוריה שלי של חיי, פיתחתי את האופי הזה בבלוג הזה בערך משנת 2006, אולי כבר משנת 2005. 
וזהו, מחפש בת זוג לאהבה אמיתית, למרות שכבר העולם קצת קילקל אותי, אבל עדיין שואף לזוגיות, שתתחיל מדייט 1, ואולי שני. 

האמת היא שקצת התייאשתי, אבל ממשיך לנסות, למרות שאני כבר מבוגר מידי , בן 41, גם בגיל 27 הייתי כבר גדול, 
late bloomer, ובחורות צעירות ממני בהרבה, בטח גם חושבות שאני זקן מידי בשבילהם. תיאורטית, עברתי את הגיל שתיאורטית אני כבר יכולתי להיות אבא גדול, אפילו כבר סבא. 18+18=36 או 19+19=38. בן 18 לחופה. 
 אז למטרה הבאה, אחרי חצי שנה מהזריקה, לפחות דייט 1, בתור התחלה. 
שלב 1 כבר עברתי, לעבוד. והשלב הבא, זה להמשיך לשמור על העבודה, לפחות עוד הרבה חודשים. בראשון אני מסיים חודש 9 בעבודה. 
בחודש ה9 כבר עשיתי 12 משמרות, משרה חלקית מאוד, הכי חלקית שאפשר. אבל אסור לי להחסיר ולאחר יותר. 
הבוסית שלי בחופשה, אבל אני ממשיך. גם מקום העבודה הוא מקום טוב מאוד, יש אנשים נהדרים, הצוות הניהולי מעולה, במיוחד הבוסית שלי הישירה. וגם האנשים ,והתנאים, אני צריך לחזק בעצמי את הזיקה הטובה לעבודה. העבודה עצמה די קשה ושוחקת, אבל יש לי טכניקות להקלה, ולפירוק הקושי. 
אמא שלי אמרה לי שאני יכול להכיר את הבת זוג הבאה שלי בעבודה, אבל זה מאוד מאתגר, אין מספיק זמן והזדמנויות. יש כמה ידידות, ותו לא. 
זהו. כתבתי. 
אבל לא בהכרח שאמצא את בת הזוג הבאה שלי דרך העבודה, מנסה בכמה דרכים, אונליין (דרך תפוז לא מספיק)( וגם אין לי הרבה זמן מחשב בלו"ז השבועי שלי), וגם אופליין. 
וזהו, 
אני אלון, בן 41, מתל אביב, בן אדם טוב, ואוהב ואהוב. רוצה להתחיל מ0, דייט ראשון, להמציא את עצמי מחדש. קצת ניסיון בחיים, עם מצב סוציו אקונומי מסויים, (לא סיפרתי הכל, בעיקר היסטוריה, מעיין קורות חיים זוגי). 
מחפש מישהי שתתאים לי, יכולה להיות מתמודדת קל, כמוני, או בריאה, אבל בעצם יש תובנה שכולנו מתמודדים בעצם, במצב האנושי המורכב של ימינו, בעולם ובארץ. 
זהו, אלון ארד, תל אביב, 
טלפון: 052-4653182 נייד. 
נייח: 03-5476960 . 
יש גם טלפון נייח בבית של אמא שלי. (בפועל אני גר חלקית גם אצל אמא שלי, גם החל ממחר, בלילות לפני משמרות). 
ויש גם עוד הרבה יצירות קשר, מייל, מסר אישי, מסר אישי בתפוז, המסגנ'ר שלי לא פועל בפייסבוק. והנייד שלי ,הסמארטפון עובד חלקית, הרבה פעמים מקולקל. זה לא שאני קשה להשגה, או שכן בפועל. :D. 
אבל אפשר להשיג אותי, כמו שהחברים שלי מצליחים. 
אני כבר בתהליך של חיפוש ומציאה, וזה רק עניין של זמן, עד שאצליח, והפעם מקווה להצליח יותר מבעבר. אחרי הדייטים והזוגיות שתתייצב, המטרה הבאה היא לבדוק מצב סוציו-אקונומי, ולהתחיל לגור ביחד. 
המודל לחיקוי שלי במשפחה, הקמת משפחה, נמצא במשפחה שלי, כל האחים שלי, אח ו3 אחיות, נמצאים במצב זוגיות תמידית ויציבה, נשואים , גרים יחד, עם ילדים. ואני הבכור. אני די יוצא דופן במשפחה. וזוגיות בריאה, יכולה גם לשפר את מצבי החברתי בתוך המשפחה, במפגש משפחתי האחרון, כמעט כל אחיותי ואחי אמרו עלי שאני מתיש אותם בדיבורים ,או משהו כזה. 
אם אמצא מישהי דומה לי ויותר, ומתאימה לי יותר, אז יכול להיות יותר טוב. אני גם יודע לשתוק ולהקשיב ולהכיל, מניסיון. 
תודה ולהתראות, ובהצלחה לכולנו בכל תחומי החיים החשובים, 
להתראות, תודה, אלון :) 
     =] ... 
נ.ב: ניסיון לצירוף שיר אהבה רלוונטי ("שירי אהבה ישר לורידים")  :

פנים אל מול פנים - יהודה פוליקר: 

 

 
 


https://youtu.be/7UanB_XZlxo?list=PLsU9Yv82XvkW31FkFb6fACqFerHAxUZlX
 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

4 תגובות

יומן אישי - היסטוריה

יומן אישי - זה לא זר לי . זה רק גילגול נוסף של יומנים אישיים שאני רושם ,

יכול להיות שהיומן האישי הראשון שכתבתי , גם היה במחשב , ב286 , בתוכנת קיו טקסט , בdos . מ1991 .

יומן אישי במחברות, אני רשמתי מכיתה י"ב או י"א , 1993 , כניראה מחברת ראשונה , לפני המסע לפולין בתחילת כיתה י"ב .

הכל הלך כבר לאיבוד .

כתבתי גם יומן אישי בכתבן , ואחר כך כשהבנתי מה זה וורד , אז שם גם , ממש לפני שהתחברתי לאינטרנט .

לקח לי כמעט חצי שנה , להבין מה זה בלוג בתפוז , תפסתי את זה כיומן אישי ברשת, ובלוג זה אכן יומן אישי ...

קוביית פרטים אישיים
התמונה שלי
גרוש
ת"א והמרכז
מוקדן בשירות הודעות
דגים
Nirvana-Smells Like.
אלון לנצח-איתן גינצבורג
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Purple Mushroom אלא אם צויין אחרת