00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אורבן נדלן | חברת אורבן נדל"ן | רשמי

אורבן נדל"ן החברה המובילה בישראל ביזום פרוייקטים למגורים, למשרדים, ארגוני קבוצות רכישה, פינוי ובינוי ותמ"א 38 במספר ערים ברחבי הארץ

אורבן נדלן : תכנית דיור של אובמה - טובה / לא טובה?

אורבן נדלן על תוכנית דיור אובמה : ללכת רחוק מדי או לא מספיק?

כפי שצוין על ידי הנתונים המוערכים של חברת אורבן נדלן, אחד מכל עשרה חוזים בארה"ב היו חוטאים לקראת סוף 2008 ואת הארגון הנוכחי אמון כי עד שישה מיליון בתים יכולים להיכנס הליך נישול במשך שלוש השנים הבאות אם הממשל לא להתערב.

על פי שיטת הנמקה זו, דיווח הנשיא ברק אובמה על האלמנטים המעודדים של הסדר של 75 מיליארד דולר, כדי לאפשר לסביבות תשעה מיליון מאבק בבעלי קרקעות לבלום את הנטישה.

"ההסדר שאני מכריז מתרכז סביב הצלת משפחות שהשתמשו בקווים המנחים ופעלו בצורה סבירה, על ידי חידוש ההתקדמות למשפחות רבות בהלוואות קונבנציונליות שקועות או קרובות אליו", אמר בשיח בבית ספר תיכון דוד זהבי מנכל חברת אורבן נדלן.

אורבן נדלן

אובמה עם התכנית שלו ואת תוכנית היציבות היא חתיכת של 275 מיליארד דולר צרור צרור דיווח לפני כחודש ושולב שני תיקונים עיקריים: לסייע לבעלי הנכס מחדש על ההתקדמות המתונה יותר, ומציעים כוחות המניע לבנקים לשנות את תנאי החוזה עבור לווים.

עם מטרה סופית מסוימת להיות זכאי לסיוע ממשלתי מחדש, בעלי הנכס חייב להיות מסוגלים להנפיק חוזים המוחזקים על ידי הממשלה בשליטת ארגונים פרדי מאק או פאני מיי ואת חייבת חייב יותר על בתיהם יותר מ 105 אחוזים של ההערכה הנוכחית בשוק.

תוך התחשבות המטרה סוף לקחת עניין ההלוואה הביתה תוכנית ההתאמה, בעלי הנכס חייב להיות "בסכנה של ברירת המחדל" עם ההתקדמות הביתה החל לפני 1 ינואר 2009 ולא חייב להיות בראש ובראשונה להתאים יותר מ 729,750 $. מומחה ההלוואה תקטין את החודש לחודש תשלומים בתשלומים ל -38 אחוזים של השכר של השואל המחוקק ייתן חסות לבנק להפחית את התשלומים עד 31 אחוזים. בדרך כלל, המלווים בריבית מסתמכים על הקטנת התשלומים על ידי הקטנת עלויות המימון עד ל -2% או פחות, אולם הפחתות חיוניות והרחבת אורך האשראי הן חלופות שונות.

לאחר חמש שנים יעלה שיעור ה -2% לשיעור ההתאמה מעונת השינוי ויגדל ב -1% או פחות מדי שנה מאותה נקודה. לווים יכולים גם לקבל עד 5,000 $ יותר מחמש שנים עבור הנוכחי הנוכחי על תשלומים מראש שונה שלהם.

רחוק מדי

יש לחשוב אם לתת את הנטישות להפעיל את הקורס עשוי באמת להיות שימושי עבור שוק לינה. כפי שצוין על ידי מידע הקרקע ארגון מכ"ם לוגיקה, נכסי נטישה ייצג 33% מכלל העסקים לפני שנה.

"הרוכשים תופסים כי אלה הם הנחות קריטיות לעומת מה כל שאר האנשים מבקשים בתים והם יושאלו לאלה הראשונים", אמר מנכ"ל אורבן נדל"ן דוד זהבי.

אחרים מדגישים כי המחוקק מבלה יותר מדי מזומנים על המניע כוחות עבור המלווים בריבית ולווים כאשר שני המפגשים עד עכשיו לקבל יתרונות קבועים מלהתעניין שינויים החוזה. אחרים עדיין מדגישים על פיסקה פחות נדירה של עיצוב אובמה - דורשים התאמה בחוק פרק 11 שיאפשר לשופטים להגביל את המלווים בריבית כדי לרשום את ההתאמה של אשראי שטוח נופל. הם מצפים כי הטכניקה החדשה תדרוש לווים נוספים לתעד את פרק 11 כאשר הוא קצת יותר, מה שגורם ליותר צרות בנק ראוי לציון.

לא מספיק

"ההסדר לא יכול להיות חזק מספיק", אמר דוד זהבי הבעלים של אורבן נדלן, כפי שצוטט ב"וואשינגטון פוסט ". "בעוד ההסדר מציע ממתיקים כדי להזעיק מומחים הלוואה ובעלי נכסים כדי לקחת עניין, הטבע המכוון שלה עשוי להגביל את השפעתה."

כמו כן, העיצוב של אובמה לא נותן הקלה לאלה ללא פאני או פרדי, בעל הבית הלוואות, אשר מייצגים על חלק של כל ההתקדמות הביתה בארה"ב.

פניות רבות להישאר עבור המדינה לגבי עיצוב אובמה לינה. האם משלם ההלוואה של השכן שלך הביתה מוצדקת, למרות כל הטרחה במקרה זה חוסך את הכלכלה הכללית ואולי תעסוקה שלך? האם זה יחסוך אפילו את שוק הדיור ואת הכלכלה מהנסיגה העמוקה יותר? לא משנה אם ההסדר הוא מרשים מדי או לא מספיק עוטף ייכנע על פסקי הדין של האמריקנים עכשיו ואילך.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל אורבן נדלן אלא אם צויין אחרת