00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אורבן נדלן | חברת אורבן נדל"ן | רשמי

אורבן נדל"ן החברה המובילה בישראל ביזום פרוייקטים למגורים, למשרדים, ארגוני קבוצות רכישה, פינוי ובינוי ותמ"א 38 במספר ערים ברחבי הארץ

אורבן נדל"ן מציגה: אי נוחות בשוק הלינה

האם תנאים שוטפים מצדיקים התערבות ממשלתית נוספת?

שנת 2008 התאריך השנה פרסם כנראה את הנתונים הפיננסיים הקודרים ביותר בעשורים. על רקע אי הנוחות בשוק הלינה, התפשטו מצוקות כספיות לניהול חשבון וליווי עסקאות ולאחר מכן לבורסה. מדידות איוב גרמו לעלייה מתמשכת ולהון עבור רכישות חדשות של לקוחות ולקוחות, והפכו לנדירות במהלך השנה. מנתונים שהגיעו ליידי צוות אורבן נדלן,  ממשלת ארה"ב הפנתה מיד מזומנים לתוך המסגרת באמצעות התקדמות של חבילות דחיפה וחילוץ, כל התמריצים המעודדים בסיוע למשק. עכשיו, הסנאט מתלבט העיצוב הנוכחי המוצע להגביר ביותר, כמו עכשיו ללכת בבית. הנה מבט על מצבו של שוק הדיור הנוכחי וגם את ההסדר הקונגרס הוא המבקש לתמוך בפיתוח הפיננסי ראוי לציון יותר.

לינה מתחיל

כמות הלינה מתחילה ברבע האחרון ירדה בשיעורים נמוכים של 50 שנה, כאשר סך כל הלינות מתחיל לרדת ב 33.3% לשנה, וכמות הלינה המשפחתית מתחילה לרדת ב -40.5% תוך זמן דומה. המסקרן ביותר הוא החדשות כי הירידה לינה מתחיל מן ינואר 2006 לפסגת דצמבר 2008 נמוך הוא הירידה הגדולה ביותר של כל תפנית נמוכה בלינה בין 50 השנים האחרונות.

מכירת בתים חדשים

בחודש דצמבר 2008, הצטמצמו הצעות של בתים חדשים לקצב האיטי ביותר לחודש עד לשיא, עם קצב שנתי מאוזן מדי שנה, של כ -331 אלף יחידות בחודש.

"מה עוד ראיות אתה דורש כי ההאטה לינה הוא מחזק - נושאת את הכלכלה עם זה - וכי הממשל חייב לבצע מהלך מהותי כדי לקבל רוכשים מוסמכים בחזרה בשוק?" אמר דוד זהבי - אורבן נדל"ן.

"אנחנו דורשים דחיפה קריטית בצד הבקשה, לנוכח העובדה שמשהו אחר, עסקאות הבתים ימשיכו לרדת", הוא אומר.

מכירות בתים קיימים

הסקירה האחרונה של האיגוד הארצי של המתווכים הראתה כי עסקאות בתים ממתינות, לאור ההסכמים שנרשמו בדצמבר, עלו, לאור התרחבות של 6.3% בעסקאות הממתינות לדיור בבית, תוך מתן חלק מהחדשות העיקריות בעסקי הלינה של המנוח.

כל מה שנחשב, החלוצים של NAR קוראים לפעילות ממשלתית גדולה יותר. "חוסר יציבות קריטית עדיין מתעקש שוק הלינה ללא קשר לתנאי מתון משופרת", אמר הבוס בחברת אורבן נדל"ן  "עבור התאוששות שוק לינה וניהול, מעתה, התאוששות כלכלית מעשית, אנחנו דורשים לינה ענקית טלטלה הלוואה הלוואה הביתה עבור לווים מוסמך."

תוכנית הממשלה

עד כה תשלום הקונגרס להגביר משלבת הסדרים כדי להרחיב את 7,500 $ בפעם הראשונה רוכש הביתה להטיל אשראי ואת כמה אנשים מהסנאט רוצה לבנות את זה האשראי ל 15,000 $ עבור כל קונה הביתה קונה הביתה. יתר על כן, נציגי הרפובליקנים הם להרים הרבה עזרה מן האריה הדמוקרטית של שמירה לשמור על המטרה סוף לכלול הסדר לקצץ בקצרה את עלות המימון על 30 שנה קצבאות התיישבות עד 4 אחוזים עבור הרוכשים עם אשראי גדול. זה היה לקצץ את הריבית על ידי יותר מכל נקודת שיעור, וכפי שצוין על ידי NAR כי ירידה תהיה תוספת של 500,000 עסקאות הביתה.

"זה יעזור להקטין את המניות, אשר, ובכך, יהיה ליישב הערכות הביתה ולהתחיל הבראה כספית", אמר נציג מטעם חברת אורבן נדלן.

הסנאט היה רוצה לסיים את כל העדכונים של הטלטלה בתוך שבוע הבא ולהעביר אותו להצבעה. האמת תהיה בסופו של דבר אם ההכנסה החדשה של נכסי האזרח יהפכו את 2009 למועד ההתאוששות או השכיחות המוניטרית.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל אורבן נדלן אלא אם צויין אחרת