33
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

תורת חסד על לשונה

"תורת ה' תמימה משיבת נפש עדות ה' נאמנה מחכימת פתי, פקודי ה' ישרים משמחי-לב מצות ה' ברה מאירת עיניים" (תהלים י"ט, ח'-ט')

 קַוֵּה, אֶל-יְהוָה: חֲזַק, וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ; וְקַוֵּה, אֶל-יְהוָה [תהלים כז, יד].

תוצאת תמונה עבור תמונות של שויתי ה לנגדי תמיד

"כל השונה הלכות בכל יום מובטח לו שהוא בן העולם הבא"

"תורת חסד על לשונה" - הוא אתר "לימוד-יומי" של הלכות, מוסר ואמונה. בכל יום נפתח את הלימוד בתפילת "נשמת כל חי", נמשיך ללמוד: הלכות שמירת לשון, הלכות בחיי היום יום ושבת, הלכות והנהגות לקראת החגים והמועדים  הקרבים. נלמד את ספר "מסילת ישרים" ונעשיר את עולמינו בשיעורי-חיזוק ופנימיות התורה ובעה"י נסיים עם "מזמור לתודה". 

מטרת-האתר - לזכות את עם ישראל לסיים 3 פעמים בשנה ללמוד את כל ההלכות שחייבים בהם, לקבל הכנה מלאה לכל מועדי ישראל, להכיר את צדיקינו וכן לעבוד על מידותינו באמצעות ספרי מוסר ואמונה!

הפיצו את האתר - וזכו גם אחרים בקדושה רוחנית משמחת ומקרבת אל הקב"ה ובשכר אין סופי לעולם הבא. 

בשם השם נעשה ונצליח והשם עלינו ברחמיו ירוויח - השם שפתי תפתח ופי יגיד תהילתך:

תפילה על עם ישראל

 

תפילה על עם ישראל

 

 

תמונה קשורה

 

 

ריבונו של עולם, אבא יקר שאוהב את עמו ישראל מאוד. כתבת בתורתך הקדושה "והייתם לי עם סגולה", "אהבתי אתכם מכל העמים", "ישראל אשר בך אתפאר", "בנים אתם לה' אלוקיכם".

רחם על עמך האהוב, על עמך המיוחד "כרחם אב על בנים". שמור אותנו אבא מכל משמר. היה איתנו בכל רגע ורגע. אל תעזבנו אבא במיוחד עתה שאנו רואים את אויבינו בגוף ובנפש רוצים להשמידנו, רוצים להזיק לנו בכל דרך ובכל צורה. "על עמך יערימו סוד".

אתה אבא, שמור עלינו מכל משמר. וכן על החיילים שמחרפים נפשם בכל מיני צורות, הן בלחימה והן בכל דרך על מנת לסייע ולשמור על עמך. אנא בורא עולם שמור עליהם מכל רע. עשה עמם בכל רגע ורגע נס ופלא, השגחה פרטית גדולה ונפלאה. "ייפול מצידך אלף ורבבה מימינך אליך לא ייגש". שלא יוכלו אויביהם ואויבנו להזיק להם בשום דרך ובשום צורה. תן להם כוחות נפש וגוף על מנת להיות חזקים ברוחניות ובגשמיות, לגבור על אויבינו בקלות ובהשגחה פרטית ונפלאה קיים בהם את הפסוק "כי מלאכיו יצווה לך לשמורך בכל דרכיך".

צווה על המלאכים הקדושים לשמור עליהם מכל צד ומכל כיוון ולא יינזקו כלל וכלל. רק יחזרו לביתם בשלום ללא נזק, שייראו את הניסים הגדולים ואת ההשגחה שהולכת איתם בכל רגע ובכל שניה. שיראו את ידך הגדולה והחזקה השומרת עליהם ויתחזקו באמונה שלמה בך ובתורתך הקדושה.

ומצד שני הפל את אויבינו ושונאינו הרוצים את נפשנו, את גופנו, את ארצנו. "יפלו לא יוכלו קום", "חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה", "בור כרה ויחפריהו וייפול בשחת יפעל". ייפלו הם בתוך הבורות, המנהרות והמלכודות שמציבים לעמך ישראל. והמלכודות שמציבים על מנת להזיק לנו, יילכדו הם בתוכם ולא יוכלו קום. הפל את כל אויבינו ושונאינו.

היה איתנו בכל זמן ועת. הראה לנו השגחתך הנפלאה וניסיך הגדולים והעצומים עד שכולנו, כל עמך ישראל, קטנים וגדולים, זקנים ונערים, דתיים ורחוקים, ייראו את השגחתך הפרטית הנפלאה על עמך ישראל. ויתחזקו כל עמך כולם ממש באמונה שלמה, בך ובתורתך הקדושה ובמצוותיך הקדושות ויחזרו כולם אליך תחת כנפי השגחתך. ויקראו כולם בשמך "שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד" מתוך שמחה ואמונה.

ונזכה כולנו, כל עם ישראל, קטן וגדול, להתגלות משיח צדקינו בקרוב ממש ולגאולה קרובה במהירה בימינו אמן ואמן, מתוך ניסים גלויים ועצומים.

 

 

תמונה קשורה

"כי לישועתך קיווינו כל היום"

ברוך שומע תפילה.

 

 

 

זכו את עצמכם וקרובכם בברכת הלימוד, הכנסו לתגובות וכיתבו  [בדרך המופיעה למטה]:

הלימוד לזכות:

זיווג _______________ בת/בן _________________

פרנסה______________בת/בן__________________

בריאות______________בת/בן__________________

זרע-קודש____________בת/בן__________________

ולהבדיל:

לעילוי נשמת ______________ בת/בן_____________

 {ניתן לרשום ברכות רק בתגובות}      

    יקובל ברצון,אמן! 

 

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל azulayt אלא אם צויין אחרת