00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

תקשור

תקשור - מתקשרים מומלצים בטלפון

תקשור - ייעוץ והכוונה

מתקשרים מומלצים בטלפון - תשובות לשאלות בנושאי זוגיות, אהבה, זוגיות במשבר,החזרת אהבה, התאמה זוגית, פרידות וגירושין, עבודה, התאמה מקצועית, קריירה ולימודים, מציאת עבודה, פרנסה, עין הרע וחסימות אנרגטיות, שמות בדיקה והוספה, מעבר מגורים, התאמה זוגית, פתרון חלומות, מה צופן לי העתיד, זמנים נכונים לשינוי, סיוע וייעוץ בכול תהליך של קבלת החלטות חשובות, בדיקת קראמה, תקשור ושחזור גלגולים, בריאות גוף ונפש, זמנים נכונים לשינוי, הגנות קמעות וסגולות: להגנה שמירה ופתיחת מזל, להסרת עין הרע, קבלת השפע, פריון והריון ולכל מטרה אישית.

 תקשור בטלפון: מגוון גדול של מומחים: -מתקשרים, מיסטיקנים, יועצים ומדריכים רוחניים, מאמנים ומטפלים הוליסטיים מכול תחומי המיסטיקה על תחומיה ורבדיה. עמודים לרשות הציבור הרחב בישראל 24/7 בכול בעיה נושא ותחום בשיחה אישית ודיסקרטית. 

המומחים והמתקשרים המומלצים - בעלי יכולות רוחניות, אינטואציות עוצמתיות, וכוחות אנרגטיים על טבעיים, היכולים לחוש את את הנולד, להקשיב בזמן תקשור בטלפון, לקולות הפנימיים ולנפש האלוקית שבתוכנו. ביכולתם לתת מענה אישי ולסייע רוחנית, לכוון ולייעץ בזמן מצוקה רוחנית ונפשית, לקבל מסרים באמצעות תדרים חיצוניים ולפענח את משמעותם.

תקשור רוחני, שנעשה בטלפון באמצעות האינטואיציות והחושים החדים והמחודדים של מתקשר או מתקשרת מסייע להם לקבל מסרים, לראות, לפענח, לגעת, לחוש, לשמוע ולהקשיב דרך תדרי אנרגיה המועברים באמצעות הקול בזמן שיחה טלפונית. 

תקשור ברמה העקרונית אינו מחייב פגישה פיזית עם מתקשר או מתקשרת, הדבר החשוב ביותר הוא הקשבה לרחשי הלב, או לקולות הנפש העדינים

 

תקשור בטלפון יתרון עצום ואיכותי

*** ניתן להתקשר אל מתקשרים, מיסטיקנים ומוומחי מיסטיקה שונים בכול שעה וזמן מכל מקום בישראל, מהסלון בבית ברוגע ושלווה, מהמיטה בחצות הלילה כאשר המחשבות מוטרדות ונודדת למחוזות ונופים המשבשים את מהלך המציאות במסע החיים.

*** מאגר גדול של מומחי מיסטיקה עומד לרשותכם באתרים השונים של מיסטיקנים און ליין, מה שמאפשר לכם לבחור מתוך המאגר מיסטיקן או מיסטיקנית לפי תחום מיסטיקה מועדף ולפי הפרופיל האישי של המיסטיקן או המיסטיקנית שבאתר. 

*** התשלום נקבע לפי תעריף קבוע ולא משתנה ומחושב לפי דקה, מה שהופך את שירותי הייעוץ עם מתקשרים מומלצים לכדאי ונותן לכם את האפשרות לקבוע ולשלוט על עלות השיחה. 

*** תקשור במענה טלפוני ניתן לכל אדם איש ואישה מעל גיל 18 בישראל ללא הבדל מין מוצא, תרבות דת ומעמד חברתי,

*** השירות של מיסטיקנים און ליין כפוף לפיקוח והגבלות הרגולטור במשרד התקשורת, ונעשה בצורה נקייה מכל שרלטנות, מאגיה שחורה השירות פועל בהתאם לכל חוקי המיסטיקה היהודית ודרישת החוק בישראל.

*** יתרון נוסף ובולט הוא בזמן תקשור בטלפון שאין צורך לבזבז זמן רב עד לפגישה, הוצאות עבור נסיעות, בזבוז יום עבודה ועוד... מתקשרים בטלפון ומיד נענים.

*** מאגר גדול של מיסטיקנים: מתקשרים, אסטרולוגים, מומחי טארוט, מומחי קבלה ומיסטיקה יהודית, נומרולוגים, יועצים ומדריכים רוחניים, מומחים של פתרון חלומות, מדיומים ועוד..

שיחה עם "מתקשרים מומלצים בטלפון" בנואי עבודה ופרנסה ענייני אהבה וזוגיות, הריון ופוריות, משפחה וילדים, קריירה ולימודים, עסקים, שמות, חסימות, עין הרע, וכל בעיה אישית אחרת!

 

זוגיות אהבה ומה שביניהם

מה היא זוגיות ואהבה? התבוננות בתוככי עצמנו, כדי למצוא את הדחפים והיצרים המניעים את רגש האהבה והשייכות. כיצד מתאימים ציפיות בזוגיות, איך בונים מערכת זוגית המבוססת על קשרי גומלין בהרמוניה כבוד ואהבת אמת.

מחפשים זוגיות? "לחפש זוגיות". האם לערוך התאמה זוגית לפני כל מפגש או דייט? כיצד לקדם את הזימון למציאת בן/ת זוג.

"זוגיות במשבר" מה הכוחות המשפעים על הזוגיות וקשרי האהבה?, לחץ חברתי או משפחתי?, קנאה ורכושנות, תלות רגשית, חוסר התאמה זוגית פערים בציפיות: מיניים רגשיים מנטליים תרבותיים וכלליים. בגידות ושקרים ועוד..

מביאים אותנו לא פעם לבקש את סיועם ועזרתם של "מתקשרים בטלפון"  לגבי מצב הזוגיות, הרגשות בקשר, פרידות וגירושין, התאמה זוגית, בגידות שקרים ונאמנות, החזרת אהבה ושלום בית, שאלות מטרידות המשפיעות על יחסי הגומלין בקשר ומטרידים את הנפש.

אין אהבה ללא ציפיות, דרישות ורצונות הדדיים. רמת המודעות העצמית לפעמים היא המכשול הגדול ביותר בקשרי זוגיות ואהבה, היא יכולה להגביר את החיבור ותדר האהבה בקשר ובאותה מידה לגרום לחסימות ואי יציבות בקשר הזוגי לפעמים לאורך חיים שלמים. 

כל סיוע רוחני ונפשי מצד אנשי מקצוע: פסיכולוגים, יועצים רוחניים, מיסטיקנים, מתקשרים ועוד...יכול להוות כלי ממשי לפתרון בעיות בזוגיות, למציאת אהבה, להסרה ונטרול של חסימות ואנרגיות שליליות ריגשיות.

אתר מיסטיקנים און ליין אומנם אינו מהווה תחליף לייעוץ זוגי מקצועי משום היותו שייך לתחום המיסטי, הבלתי גלוי ונראה לעין לכן - הבחנה מקצועית אינה בהכרח יכולה לחוש ולראות את הנולד ואת מה שנסתר מהעין והמודעות הרגילה. וטוב לקבל הכוונה וייעוץ על ידי מיסטיקנים מומחי זוגיות בנוסף לייעוץ זוגי מקצועי.

 התאמה זוגית היא בהכרח שלב חשוב בכול מערכת של קשר אהבה וזוגיות. על מנת שתהייה לנו האינדקציאה לראות את בן/ת הזוג בצורה נכונה ואמיתית כלי אשר יכול לסייע לנו לפתור בעיות ולהשתחרר מכל מיני שאלות מטרידות וסמויות מן העין לזוגיות לפני כל קבלת החלטה חשובה של מיסוד הקשר או ניתוק מהקשר? 

 

ייעוץ והכוונה לחיים יציבים ובריאים

מציאת עבודה, התאמה מקצועית, קריירה, שינוי מקום עבודה קידום והתפתחות אישית, עסקים, לימודים, פרנסה, וכל מה שעומד בניהם. 

הפרנסה תלויה ביכולת המקצועית והשכלית האישית שלנו, על מנת שנוכל להתפתח ולהתקדם במקום העבודה, לבנות קריירה, לעשות עסקים ולייצר הכנסה שתביא אותנו ליציבות כלכלית ואולי גם מעבר לכך. כולנו תלויים בפרנסה , ללא עבודה ומקור פרנסה לא נוכל להתקיים ולחיות בכבוד הראוי בבטחון ושלווה.

תקשור און ליין - מיסטיקנים ומתקשרים מומלצים זמינים עכשיו בטלפון בכול שאלה ובעיה הנוגעת למציאת עבודה, התאמה מקצועית, קידום והתפחות אישית, קריירה ולימודים, עסקים ופרנסה. למצוא את הדרך והמסלול הנכון והטוב עבורכם. שחרור מחסימות מונעות התפתחות והגברת המוטיבציה האישית.

 

עין הרע

לפעמים אנו חשים תקועים וחסומים, נטולי מוטיבציה ואנרגיה לעשות דברים, הכול נסגר לנו ושום דבר לא מסתדר בחיינו. בככדי לצאת מהמצב הזה ולדעת את הסיבות למצבים הללו האם זו חסימה הנובעת מתוכנו עקב חוויה או בעיה כל שהיא שצצה או זו תוצאה של עין הרע, כדי להבין  מה חוסם אותנו, מה מונע מאיתנו להגשים את עצמנו בזוגיות, בעבודה, במשפחה, בחברה, בפרנסה ועסקים, צריך לערוך בדיקת עין הרע או לחפש את הגורמים לחסימה, עין הרע היא לא בהכרח הסיבה העקרית המהווה את חוסר יכולתנו לממש עצמנו בבתחומים רבים, אבל טוב נעשה עם נתייעץ עם מומחים לבדיקה והסרה של עין הרע, מומחי קבלה ומיסטיקה יהודית.

במקרה של חסימה אנרגטית ניתן לבקש את עזרתם של מיסטיקנים ומתקשרים מבחינה הוליסטית ורוחנית ליצור את כל האיזונים הנכונים וכדי להשתחרר מאותם חסימות, להגביר את המודעות העצמית וכוחות הנפש להתבונן בתוכנו פנימה ולסלק את כל הפחדים המהווים גורם חוסם ומונע התפתחות. 

מצבים בהם אנו צריכים עזרה סיוע ייעוץ והכוונה וכאן מתקשרים מומלצים בטלפון באים לעזרתכם.

הכתבה כתובה בלשון כללית אך מיועדת לנשים וגברים כאחד מגיל 18 ומעלה.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל תקשור בטלפון אלא אם צויין אחרת