33
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

תורת חסד על לשונה

"תורת ה' תמימה משיבת נפש עדות ה' נאמנה מחכימת פתי, פקודי ה' ישרים משמחי-לב מצות ה' ברה מאירת עיניים" (תהלים י"ט, ח'-ט')

 קַוֵּה, אֶל-יְהוָה: חֲזַק, וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ; וְקַוֵּה, אֶל-יְהוָה [תהלים כז, יד].

תוצאת תמונה עבור תמונות של שויתי ה לנגדי תמיד

"כל השונה הלכות בכל יום מובטח לו שהוא בן העולם הבא"

"תורת חסד על לשונה" - הוא אתר "לימוד-יומי" של הלכות, מוסר ואמונה. בכל יום נפתח את הלימוד בתפילת "נשמת כל חי", נמשיך ללמוד: הלכות שמירת לשון, הלכות בחיי היום יום ושבת, הלכות והנהגות לקראת החגים והמועדים  הקרבים. נלמד את ספר "מסילת ישרים" ונעשיר את עולמינו בשיעורי-חיזוק ופנימיות התורה ובעה"י נסיים עם "מזמור לתודה". 

מטרת-האתר - לזכות את עם ישראל לסיים 3 פעמים בשנה ללמוד את כל ההלכות שחייבים בהם, לקבל הכנה מלאה לכל מועדי ישראל, להכיר את צדיקינו וכן לעבוד על מידותינו באמצעות ספרי מוסר ואמונה!

הפיצו את האתר - וזכו גם אחרים בקדושה רוחנית משמחת ומקרבת אל הקב"ה ובשכר אין סופי לעולם הבא. 

בשם השם נעשה ונצליח והשם עלינו ברחמיו ירוויח - השם שפתי תפתח ופי יגיד תהילתך:

תפילה למציאת בת זוג - מספר בית התפילה

 

תפילה למציאת בת זוג - מספר בית התפילה

 

 

 

 

 

רבונו של עולם, בחסדך יצרת עולמך ובראת אדם, ועשית לו עזר, וקדשתנו במצוותיך וצויתני לישא אשה ולהוליד בנים, ברוך יוצר האדם שהכל ברא לכבודו. ואולם גדל צערי, יראה ורעד יבוא בי, כי חוששני לי פן יגרמו עוונותי שתזדמן לי אשה רעה שאינה בת זוגי ואינה הוגנת לי, ופן יקדימני אחר ליקח את בת זוגי, ויהיה צריך לדחות נפש מפני נפש חלילה, על כן באתי בלב נשבר ונדכה להפיל תחנתי לפניך אב הרחמן.

יהי רצון מלפניך יהוה אלהינו ואלהי אבותינו שתתמלא ברחמים עלי ותזמין לי את בת זוגי ההוגנת לי וראויה לי מששת ימי בראשית לאורך ימים ושנות חיים. ותהיה בת זוגי אשת חיל יראת ה', בעלת שכל, בעלת מידות טובות, בעלת מעשים טובים, ולא תהיה משכלת ועקרה ולא בעלת מום, אלא שלמה בכל ומוצלחת בכל, באופן שאוכל לעבוד עבודת הקודש בלי שום טרדה. ואל תקחני מהעולם הזה קודם זמני ואל תדיחני מפני שום אדם שבעולם. אל מלא רחמים, מושיב יחידים ביתה.

רחום, חנון, שומר, תומך, מציל, ישר, פודה [ר"ת רח"ש תמי"פ], עזרני על דבר כבוד שמך, עשה למען רחמיך הרבים, ולמען אבותינו הקדושים: אברהם, יצחק וישראל עבדיך, ולמען משה ואהרון, יוסף ודוד, ולמען כל הצדיקים והחסידים זכותם תגן עלינו והם יליצו בעדנו, עשה למענך לא למעננו, עשה למען שמך, עשה למען ימינך, עשה למען תורתך, עשה למען קדושתך, חנני וענני ושמע תפילתי. כי אתה שומע תפילת כל פה, ברוך שומע תפילה.

יהיו לרצון אמרי פי והגיון לבי לפניך, יהוה צורי וגואלי!

 

 

 

 

יקובל ברצון, אמן!

 

 

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל azulayt אלא אם צויין אחרת