00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

מוסף הספורט הטלוויזיוני

שידורי השבוע השני במשחקים האולימפים

חמישי   11/08/2016      15:30   23:00   חי מריו  כל האירועים                                          5

חמישי   11/08/2016      15:55   19:03   ג'ודו                  מוקדמות           W 78kg & M 100kg                    5 SPORT           

חמישי   11/08/2016      19:03   19:30   חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

חמישי   11/08/2016      19:30   20:30   אירוע השקת עונת המשחקים       ליגת העל בכדורגל                                             5 SPORT          

חמישי   11/08/2016      20:30   22:55   אלוף האלופים (20:45)    ליגת העל בכדורגל         הפועל ב"ש        מכבי חיפה                        5 SPORT          

חמישי   11/08/2016      22:55   0:53     כדורעף גברים   מוקדמות           קנדה     צרפת    5 SPORT          

שישי     12/08/2016      0:50     2:48     כדורסל גברים   מוקדמות           ניגריה   ספרד    5 SPORT          

שישי     12/08/2016      2:55     6:53     כדורעף חופים    גברים / נשים     מוקדמות                                   5 SPORT           

שישי     12/08/2016                              שחייה   גברים   חצאי גמר          500 מטר חופשי             5 SPORT           זיו קלנטרוב?

שישי     12/08/2016                              שחייה   נשים     גמרים   200 מטר חזה                5 SPORT          

שישי     12/08/2016                              שחייה   גברים   גמרים   200 מטר גב                  5 SPORT           יעקב טומרקין?

שישי     12/08/2016                              שחייה   נשים     חצאי גמר          200 מטר גב                  5 SPORT           אנדי מורז?

שישי     12/08/2016                              שחייה   נשים     גמרים   200 מטר חזה    טקס מדליות      5 SPORT          

שישי     12/08/2016                              שחייה   גברים   גמרים   200 מטר מעורב            5 SPORT           גל נבו?

שישי     12/08/2016                              שחייה   גברים   גמרים   200 מטר גב      טקס מדליות      5 SPORT          

שישי     12/08/2016                              שחייה   נשים     גמרים   100 מטר חופשי             5 SPORT           אנדי מורז?

שישי     12/08/2016                              שחייה   גברים   גמרים   200 מטר מעורב טקס מדליות      5 SPORT          

שישי     12/08/2016                              שחייה   גברים   חצאי גמר          100 מטר פרפר              5 SPORT          

שישי     12/08/2016                              שחייה   נשים     גמרים   100 מטר חופשי טקס מדליות      5 SPORT          

חמישי   11/08/2016      15:30   23:00   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

חמישי   11/08/2016      15:55   18:03   טניס שולחן        גברים   חצי גמר                        5 PLUS

חמישי   11/08/2016      17:20   19:03   כדוריד  גברים   מוקדמות           פולין     מצרים   5 PLUS

חמישי   11/08/2016                              שחייה   גברים   מוקדמות           500 מטר חופשי             5 PLUS זיו קלמנטרוב

חמישי   11/08/2016                              שחייה   נשים     מוקדמות           800 מטר חופשי             5 PLUS

חמישי   11/08/2016                              שחייה   גברים   מוקדמות           100 מטר פרפר              5 PLUS

חמישי   11/08/2016                              שחייה   נשים     מוקדמות           200 מטר גב                  5 PLUS אנדי מורז

חמישי   11/08/2016      19:03   19:30   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

חמישי   11/08/2016      21:55   0:13     התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   קרב רב             5 PLUS

חמישי   11/08/2016      0:10     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

חמישי   11/08/2016      22:55   2:03     אגרוף    גברים   מוקדמות           M 56kg, 64kg, 69kg, & 81kg                    5 PLUS   

שישי     12/08/2016      2:25     3:25     טניס שולחן        גברים   מדליית ארד                               5 PLUS

שישי     12/08/2016      3:25     4:48     טניס שולחן        גברים   מדליית זהב                               5 PLUS

שישי     12/08/2016      3:40     5:23     כדוריד  גברים   מוקדמות           צרפת    ארגנטינה           5 PLUS

שישי     12/08/2016      4:20     6:23     כדורעף גברים   מוקדמות           ברזיל    ארה"ב   5 PLUS

חמישי   11/08/2016      14:25   17:43   חתירה  גברים / נשים     גמרים                           5 LIVE  

חמישי   11/08/2016      15:30   1:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

חמישי   11/08/2016      18:05   20:03   כדורסל נשים     מוקדמות           בלארוס טורקיה  5 LIVE  

חמישי   11/08/2016      20:05   22:03   כדורסל גברים   מוקדמות           ברזיל    קרואטיה            5 LIVE  

חמישי   11/08/2016      21:25   0:13     ג'ודו                  גמרים   W 78kg & M 100kg                    5 LIVE  

חמישי   11/08/2016      17:50   2:03     טניס     גברים / נשים     רבע גמר                                   5 LIVE   דודי סלע?

שישי     12/08/2016      2:20     4:20     כדורעף גברים   מוקדמות           איטליה  מקסיקו  5 LIVE  

שישי     12/08/2016      4:20     6:18     כדורסל גברים   מוקדמות           ליטא     ארגנטינה           5 LIVE  

חמישי   11/08/2016      15:30   23:00   חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

חמישי   11/08/2016      23:00   0:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

שישי     12/08/2016      0:00     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

חמישי   11/08/2016      13:20   22:03   גולף      גברים   מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      13:55   18:15   בדמינטון           גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      14:50   16:23   כדורמים            נשים     מוקדמות           רוסיה    ברזיל    אולפן   

חמישי   11/08/2016      14:55   16:48   חץ וקשת           נשים     מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      14:55   17:33   סייף      נשים     מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      15:20   17:03   כדוריד  גברים   מוקדמות           טוניס    קטאר    אולפן   

חמישי   11/08/2016      15:20   17:18   כדורעף גברים   מוקדמות           איראן    קובה     אולפן   

חמישי   11/08/2016      15:55   19:53   כדורעף חופים    גברים   מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      15:55   22:33   סוסים   קבוצתי  מוקדמות           Dressage                      אולפן   

חמישי   11/08/2016      16:55   20:03   אגרוף    גברים   מוקדמות           M 56kg, 64kg, 69kg, & 81kg                    אולפן           

חמישי   11/08/2016      17:50   2:03     טניס     גברים / נשים     רבע גמר                                   אולפן    דודי סלע?

חמישי   11/08/2016      17:55   19:18   קליעה   נשים     גמרים   50m Rifle 3-positions                אולפן   

חמישי   11/08/2016      18:15   20:00   בדמינטון           גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן    מישה זילברמן

חמישי   11/08/2016      18:20   21:33   ראגבי שביעיות   נשים     מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      18:25   22:03   קנו        גברים / נשים     גמרים   Slalom              אולפן   

חמישי   11/08/2016      20:05   21:23   שייט                 מוקדמות                                   אולפן    לוין / פרויליך

חמישי   11/08/2016      19:20   21:18   הוקי שדה          גברים   מוקדמות           ספרד    בלגיה    אולפן   

חמישי   11/08/2016      20:55   23:13   חץ וקשת           נשים     גמרים                           אולפן   

חמישי   11/08/2016      21:25   0:03     בדמינטון           גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      21:25   1:23     כדורעף חופים    גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

חמישי   11/08/2016      21:55   0:48     אופניים  גברים / נשים     גמרים   track                 אולפן   

חמישי   11/08/2016      22:55   1:53     סייף      נשים     גמרים                           אולפן   

חמישי   11/08/2016      23:20   2:03     ראגבי שביעיות   גברים   גמרים                           אולפן   

חמישי   11/08/2016      23:50   1:48     הוקי שדה          נשים     מוקדמות           אוסטרליה          ארגנטינה           אולפן           

שישי     12/08/2016      1:25     5:03     בדמינטון           קבוצתי  מוקדמות                                   אולפן   

שישי     12/08/2016      1:40     3:23     כדוריד  גברים   מוקדמות           סלובניה שוודיה  אולפן   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שישי     15:30   23:00   חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שישי     15:20   19:11   אתלטיקה                      גמרים   Integrated                    5 SPORT          

שישי                             שחייה   נשים     מוקדמות           50 מטר חופשי               5 SPORT           "אנדי מורז

זהר שיקלר "

שישי                             שחייה   גברים   מוקדמות           1500 מטר חופשי                       5 SPORT          

שישי                             שחייה   נשים     מוקדמות           100*4 מטר מעורב                     5 SPORT          

שישי                             שחייה   גברים   מוקדמות           100*4 מטר מעורב                     5 SPORT          

שישי     20:25   22:13   אתלטיקה          גברים   גמרים   20km M           Race Walk         5 SPORT          

שישי     21:20   0:33     קפיצות למים      נשים     מוקדמות           3m Springboard                        5 SPORT          

שבת     0:33     0:55     חדשות הספורט                                                 5 SPORT          

שבת     0:55     2:53     כדורעף חופים    גברים / נשים     שמינית גמר                               5 SPORT          

שבת     2:10                 אתלטיקה                      מוקדמות           משולב               5 SPORT          

שבת                             אתלטיקה          גברים   סיבוב 1 ריצת 400 מטר              5 SPORT           דונלד סנפורד

שבת                             שחייה   נשים     גמרים   200 מטר גב                  5 SPORT           אנדי מורז ?

שבת                             שחייה   גברים   גמרים   100 מטר פרפר              5 SPORT          

שבת                             שחייה   נשים     גמרים   800 מטר חופשי             5 SPORT          

שבת                             שחייה   נשים     גמרים   200 מטר גב      טקס מדליות      5 SPORT          

שבת                             שחייה   גברים   גמרים   50 מטר חופשי               5 SPORT          

שבת                             שחייה   גברים   גמרים   100 מטר פרפר  טקס מדליות      5 SPORT          

שבת                             שחייה   נשים     חצאי גמר          50 מטר חופשי               5 SPORT           "אנדי מורז ?

זהר שיקלר ?"

שבת                             שחייה   נשים     גמרים   800 מטר חופשי טקס מדליות      5 SPORT          

שבת                             שחייה   גברים   גמרים   50 מטר חופשי   טקס מדליות      5 SPORT          

שבת                             חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שישי     15:30   23:00   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שישי     15:55   19:03   ג'ודו                  מוקדמות           W +78 kg & M +100 kg               5 PLUS אורי ששון

שישי     18:50   21:03   כדורגל  נשים     רבע גמר                                   5 PLUS

שישי     21:03   21:25   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שישי     21:25   0:13     ג'ודו                  גמרים   W +78 kg & M +100 kg               5 PLUS אורי ששון

שבת     0:10     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

שבת     1:05     3:03     הרמת משקולות גברים   גמרים   85 kg                5 PLUS

שבת     2:10     5:28     אתלטיקה                      מוקדמות           משולב               5 PLUS

שבת     4:55     6:53     כדורעף חופים    גברים / נשים     שמינית גמר                               5 PLUS

שישי     15:30   23:00   חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

שישי     15:20   17:03   כדוריד  נשים     מוקדמות           אנגולה  ברזיל    5 LIVE  

שישי     16:55   18:03   קליעה   גברים   גמרים   50m Rifle prone                        5 LIVE   סרגיי ריכטר

שישי     17:50   2:03     טניס     גברים   גמרים   חצאי גמר גברים + זהב זוגות                  5 LIVE  

שבת     0:50     2:48     כדורסל גברים   מוקדמות           ארה"ב   סרביה   5 LIVE  

שבת     2:20     4:20     כדורעף נשים     מוקדמות           רוסיה    יפן        5 LIVE  

שבת     4:20     6:18     כדורסל גברים   מוקדמות           צרפת    ונצואלה 5 LIVE  

שישי     15:30   0:10     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שבת     0:10     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

שבת                             חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שבת                             בדמינטון           גברים   מוקדמות                                   5 OLYMPICS     מישה זילברמן

שבת                             חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שישי                             ליגה צרפתית     מחזור 1            באסטייה           פ.ס.ז'                5 GOLD

שישי     13:20   22:03   גולף      גברים   מוקדמות                                   אולפן   

שישי     13:55   16:50   בדמינטון           גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן    מישה זילברמן

שישי     14:25   17:43   חתירה  גברים / נשים     גמרים                           אולפן   

שישי     14:55   17:33   סייף      גברים   מוקדמות                                   אולפן   

שישי     14:55   16:48   חץ וקשת           גברים   שמינית גמר                               אולפן   

שישי     15:20   17:20   כדורעף נשים     מוקדמות           סין        סרביה   אולפן   

שישי     14:50   18:53   כדורמים            גברים   מוקדמות           3 משחקים                     אולפן   

שישי     15:55   22:38   סוסים   קבוצתי  גמרים   Dressage                      אולפן   

שישי     16:55   18:53   כדורעף חופים    גברים / נשים     שמינית גמר                               אולפן   

שישי     16:55   19:48   אגרוף                מוקדמות + רבע + חצאי גמר       "M 49kg, 60kg, 75kg,

W 51kg & 60kg"             אולפן   

שישי     17:20   19:23   כדורעף נשים     מוקדמות           ארגנטינה           קמרון    אולפן   

שישי     17:50   19:50   טניס     גברים   גמרים                           אולפן   

שישי     18:22   20:18   הוקי שדה          גברים   מוקדמות           הודו      קנדה     אולפן   

שישי     19:20   21:18   הוקי שדה          גברים   מוקדמות           גרמניה  הולנד    אולפן   

שישי     19:25   20:55   שייט                 מוקדמות                                   אולפן   

שישי     19:55   22:43   התעמלות טרמפולינה     נשים     גמרים                           אולפן   

שישי     20:25   22:13   אתלטיקה          גברים   גמרים   20km M           Race Walk         אולפן   

שישי     20:55   22:33   קליעה   נשים     גמרים   Skeet               אולפן    סרגיי ריכטר

שישי     20:55   23:13   חץ וקשת           גברים   גמרים                           אולפן   

שישי     21:15   21:40   שייט                 מירוץ 12           RS:X                 אולפן    מעיין דודוביץ'

שישי     21:25   23:33   הרמת משקולות נשים     גמרים   75 kg                אולפן   

שישי     21:50   0:03     כדורגל  נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שישי     21:55   1:13     אופניים  גברים / נשים     גמרים   track                 אולפן   

שישי     22:55   1:53     סייף      גברים   גמרים                           אולפן   

שישי     22:55   1:48     אגרוף                מוקדמות + רבע + חצאי גמר       "M 49kg, 60kg, 75kg,

W 51kg & 60kg"             אולפן   

שישי     23:50   1:48     הוקי שדה          גברים   מוקדמות           בלגיה    ניו זילנד אולפן   

שבת     0:50     3:03     כדורגל  נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שבת     1:20     3:08     הוקי שדה          גברים   מוקדמות           אירלנד  ארגנטינה           אולפן   

שבת     1:20     5:33     כדורמים            גברים   מוקדמות           3 משחקים                     אולפן   

שבת     1:25     5:03     בדמינטון           גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן    מישה זילברמן

שבת     1:40     3:23     כדוריד  נשים     מוקדמות           רוסיה    ארגנטינה           אולפן   

שבת     2:20     4:13     הוקי שדה          גברים   מוקדמות           אוסטרליה          ברזיל    אולפן   

שבת     3:40     5:23     כדוריד  נשים     מוקדמות           קוריאה  צרפת    אולפן   

שבת     3:50     5:03     אתלטיקה                      גמרים   Field Final (W Shot Put)             אולפן   

שבת     3:50     6:03     כדורגל  נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שבת     4:20     6:23     כדורעף נשים     מוקדמות           ברזיל    קוריאה  אולפן   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת     15:20               אתלטיקה          גברים   מוקדמות           100 מטר                       5 SPORT          

שבת                             אתלטיקה          נשים     מוקדמות           קפיצה משולשת              5 SPORT           חנה קנזייבה

שבת     15:20               אתלטיקה                      מוקדמות וגמרים            משולב               5 SPORT          

שבת     18:05   20:03   כדורסל נשים     מוקדמות           אוסטרליה          בלארוס 5 SPORT          

שבת     20:05   22:03   כדורסל גברים   מוקדמות           ארגנטינה           ברזיל    5 SPORT          

שבת     21:50   23:43   קפיצות למים      נשים     חצי גמר 3m Springboard                        5 SPORT          

שבת                             בדמינטון           גברים   מוקדמות                                   5 SPORT           מישה זילברמן

שבת     22:55   2:03     אגרוף    גברים   מוקדמות           M 52kg, 69kg, 91kg, & +91kg                  5 SPORT          

ראשון    1:50                 אתלטיקה                      מוקדמות וגמרים            משולב               5 SPORT          

ראשון                            אתלטיקה                      חצי גמר 400 מטר                       5 SPORT           דונלד סנפורד

ראשון                5:28     אתלטיקה                      מוקדמות וגמרים            משולב               5 SPORT          

ראשון    4:55     6:53     כדורעף חופים    גברים / נשים     שמינית גמר                               5 SPORT          

שבת     15:30   23:00   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS ישיר

שבת     15:20   17:20   כדורעף גברים   מוקדמות           איראן    מצרים   5 PLUS

שבת     17:20   17:50   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שבת     17:50   2:03     טניס                 גמרים   "גברים - ארד

נשים – זהב נשים - ארד"             5 PLUS

שבת     21:50   0:03     כדורגל  גברים   רבע גמר                                   5 PLUS

שבת     23:45   0:50     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

ראשון    0:50     2:48     כדורסל גברים   מוקדמות           ספרד    ליטא     5 PLUS

ראשון    1:40     3:23     כדוריד  גברים   מוקדמות           שוודיה  פולין     5 PLUS

ראשון    3:23     3:55     חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

ראשון                            שחייה   נשים     גמרים   50 מטר חופשי               5 PLUS "אנדי מורז ?

זהר שיקלר ?"

ראשון                            שחייה   גברים   גמרים   1500 מטר חופשי                       5 PLUS

ראשון                            שחייה   נשים     גמרים   50 מטר חופשי   טקס מדליות      5 PLUS

ראשון                            שחייה   גברים   גמרים   1500 מטר חופשי           טקס מדליות      5 PLUS

ראשון                            שחייה   נשים     גמרים   100*4 מעורב                5 PLUS

ראשון                            שחייה   גברים   גמרים   100*4 מעורב                5 PLUS

ראשון                            שחייה   נשים     גמרים   100*4 מעורב    טקס מדליות      5 PLUS

ראשון                            שחייה   גברים   גמרים   100*4 מעורב    טקס מדליות      5 PLUS

שבת     13:30   14:15   מוטו GP            אוסטריה           מוטו 3               מקצה דירוג       5 LIVE  

שבת     14:30   15:00   מוטו GP            אוסטריה           מוטו GP                        אימון     5 LIVE  

שבת     15:10   15:50   מוטו GP            אוסטריה           מוטו GP                        מקצה דירוג       5 LIVE  

שבת     16:05   16:50   מוטו GP            אוסטריה           מוטו 2               מקצה דירוג       5 LIVE  

שבת     15:55   17:43   אופניים  dcrho   מוקדמות           track                 5 LIVE  

שבת     16:55   18:53   כדורעף חופים    גברים   שמינית גמר                               5 LIVE  

שבת     18:50   21:03   כדורגל  גברים   רבע גמר                                   5 LIVE  

שבת     19:55   22:33   התעמלות טרמפולינה     גברים   גמרים                           5 LIVE  

שבת     22:30   0:13     כדוריד  גברים   מוקדמות           מצרים   ברזיל    5 LIVE  

ראשון    3:23     4:20     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

ראשון    0:50     3:03     כדורגל  גברים   רבע גמר                                   5 LIVE  

ראשון    3:03     3:50     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

ראשון    3:50     6:03     כדורגל  גברים   רבע גמר                                   5 LIVE  

שבת     15:00   23:45   חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שבת     23:45   0:50     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

ראשון    0:50     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שבת     13:20   22:03   גולף      גברים   מוקדמות                                   אולפן   

שבת     13:55   20:03   בדמינטון           יחידים   מוקדמות                                   אולפן    מישה זילברמן

שבת     14:45   18:03   חתירה  גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שבת     14:50   17:43   כדורמים            נשים     מוקדמות           סין-ספרד          רוסיה-איטליה    אולפן   

שבת     14:55   17:03   סייף      נשים     שמינית גמר                               אולפן   

שבת     15:20   17:03   כדוריד  גברים   מוקדמות                                   אולפן   

שבת     15:50   17:48   הוקי שדה          נשים     מוקדמות           ארגנטינה           הודו      אולפן   

שבת     15:55   19:03   טניס שולחן        נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שבת     16:55   20:03   אגרוף    גברים   מוקדמות           M 52kg, 69kg, 91kg, & +91kg                  אולפן   

שבת     17:20   19:23   כדורעף גברים   מוקדמות           ארגנטינה           קובה     אולפן   

שבת                22:55   טניס                 גמרים   "זוגות נשים - ארד

זוגות מעורבים - ארד"                 אולפן   

שבת     17:55   19:55   ליגה צרפתית     מחזור 1                                                אולפן   

שבת     18:25   19:38   קליעה   גברים   גמרים   25m Rapid Fire Pistol                אולפן   

שבת     19:45   20:55   שייט     reserve day                                          אולפן    ישראלים?

שבת     20:30   22:13   כדוריד  גברים   מוקדמות           דנמרק   קטאר    אולפן   

שבת     20:50   22:50   כדורעף גברים   מוקדמות           פולין     רוסיה    אולפן   

שבת     20:55   22:55   ליגה צרפתית     מחזור 1                                                אולפן   

שבת     20:55   22:23   קליעה   גברים   גמרים   Skeet               אולפן   

שבת     20:55   22:53   כדורעף חופים    גברים / נשים     שמינית גמר                               אולפן   

שבת     21:55   0:28     אופניים  גברים / נשים     גמרים   track                 אולפן   

שבת     22:50   0:48     הוקי שדה          נשים     מוקדמות           קוריאה  ספרד    אולפן   

שבת     22:55   0:55     כדורעף גברים   מוקדמות           ארה"ב   צרפת    אולפן   

שבת     22:55   1:38     סייף      נשים     גמרים                           אולפן   

שבת     23:35   1:33     כדורסל נשים     מוקדמות           יפן        צרפת    אולפן   

שבת                             ליגה סקוטית      מחזור 2                                                אולפן   

שבת                             ליגה אוסטרית    מחזור 4                                                אולפן   

ראשון    0:55     2:53     כדורעף חופים    גברים / נשים     שמינית גמר                               אולפן   

ראשון    1:05     3:03     הרמת משקולות גברים   גמרים   94 kg                אולפן   

ראשון    1:25     5:03     בדמינטון           קבוצתי  מוקדמות                                   אולפן   

ראשון    1:25     4:33     טניס שולחן        נשים     רבע גמר                                   אולפן   

ראשון    2:20     4:18     הוקי שדה          נשים     מוקדמות           סין        ניו זילנד אולפן   

ראשון    2:20     4:20     כדורעף גברים   מוקדמות           קנדה     מקסיקו  אולפן   

ראשון    2:43     4:26     אתלטיקה          גברים   גמרים   Field Final         קפיצה לרוחק     אולפן   

ראשון    3:40     5:23     כדוריד  גברים   מוקדמות           ארגנטינה           טוניס    אולפן   

ראשון    4:20     6:18     כדורסל גברים   מוקדמות           קרואטיה            ניגריה   אולפן   

ראשון    4:20     6:23     כדורעף גברים   מוקדמות           ברזיל    איטליה  אולפן   

ראשון    4:55     6:53     כדורעף חופים    גברים / נשים     שמינית גמר                               אולפן   

                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

ראשון    15:20   18:48   אתלטיקה          נשים                 מרתון               5 SPORT           קורמילה וטיורי

ראשון    18:50   19:50   שייט                 שיוט מדליות      RS:X                 5 SPORT           שחר צוברי

ראשון    19:55   20:35   התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   קרקע                5 SPORT           אלכס שטילוב?

ראשון    20:35   20:44   התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   קרקע    טקס מדליות      5 SPORT          

ראשון    20:44   21:19   התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   קפיצות              5 SPORT          

ראשון    21:19   20:29   התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   קפיצות  טקס מדליות      5 SPORT          

ראשון    20:29   22:04   התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   סוס סמוכות                   5 SPORT          

ראשון    22:04   22:14   התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   סוס סמוכות       טקס מדליות      5 SPORT          

ראשון    22:14   22:49   התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   מקבילים מדורגים                       5 SPORT          

ראשון    22:49   23:08   התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   מקבילים מדורגים           טקס מדליות      5 SPORT           

ראשון    22:30   22:44   שייט                 גמרים   טקס מדליות - אם וכאשר            5 SPORT           "שחר צוברי

מעיין דוידוביץ'"

ראשון    21:50   23:33   קפיצות למים      נשים     גמרים   3m Springboard                        5 SPORT          

ראשון    21:55   2:03     אופניים              גמרים   track                 5 SPORT          

שני       2:10     4:33     אתלטיקה                      גמרים   משולב               5 SPORT           "חנה קנזייבה?

סנפורד?

דימה קרוייטר"

שני       4:20     6:18     כדורסל גברים   מוקדמות           סרביה   סין        5 SPORT          

ראשון    14:55   16:55   ליגה צרפתית     מחזור 1                                                5 PLUS

ראשון    15:20   17:03   כדוריד  נשים     מוקדמות           מונטנגרו            ברזיל    5 PLUS

ראשון    16:55   19:18   שחייה אמנותית  זוגות     מוקדמות           זוגות                 5 PLUS "אנסטסיה גלושקוב

ג'ניה טטלבאום"

ראשון    19:18   19:50   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

ראשון    19:50   20:50   שייט     גברים / נשים     שיוט מדליות      מעיין דוידוביץ'               5 PLUS "שחר צוברי

מעיין דוידוביץ'"

ראשון    20:30   22:13   כדוריד  נשים     מוקדמות           הולנד    רוסיה    5 PLUS

ראשון    21:55   23:53   כדורעף חופים    נשים     רבע גמר                                   5 PLUS

ראשון    23:53   0:55     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

שני       0:55     3:03     הרמת משקולות נשים     גמרים   kg +75              5 PLUS

שני       2:20     4:20     כדורעף נשים     מוקדמות           יפן        ארגנטינה           5 PLUS

שני       4:20     6:23     כדורעף נשים     מוקדמות           ברזיל    רוסיה    5 PLUS

ראשון    11:55   13:20   מוטו GP            אוסטריה           מוטו 3               מירוץ    5 LIVE  

ראשון    13:20   14:55   מוטו GP            אוסטריה           מוטו GP                        מירוץ    5 LIVE  

ראשון    15:00   16:10   מוטו GP            אוסטריה           מוטו 2               מירוץ    5 LIVE  

ראשון    15:55   19:03   היאבקות           גברים   מוקדמות           M 59kg & 75kg  Greco-Roman   5 LIVE  

ראשון    17:50   2:03     טניס                 גמרים   "גברים זהב

נשים זוגות זהב

זוגות מעורבים זהב"                   5 LIVE  

ראשון    20:05   22:03   כדורסל גברים   מוקדמות           ארה"ב   צרפת    5 LIVE  

ראשון    21:55   1:03     היאבקות           גברים   גמרים   59kg & 75kg      Greco-Roman   5 LIVE  

שני       0:50     2:48     כדורסל גברים   מוקדמות           אוסטרליה          ונצואלה 5 LIVE  

שני       1:40     3:23     כדוריד  נשים     מוקדמות           ספרד    אנגולה  5 LIVE  

שני       15:30   23:53   חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

שני       3:40     5:23     כדוריד  נשים     מוקדמות           ארגנטינה           קוריאה  5 LIVE  

שני       4:55     6:53     כדורעף חופים    נשים     רבע גמר                                   5 LIVE  

ראשון    15:30   23:53   חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

ראשון    23:53   0:55     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

שני       0:55     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

ראשון    12:50   21:53   גולף      גברים   גמרים                           אולפן   

ראשון    13:55   19:33   בדמינטון           גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

ראשון    14:55   18:50   סייף      גברים   שמינית גמר                               אולפן   

ראשון    15:20   17:20   כדורעף נשים     מוקדמות           סרביה   הולנד    אולפן   

ראשון    15:50   20:48   הוקי שדה          גברים   רבע גמר                                   אולפן   

ראשון    15:55   19:43   סוסים               מוקדמות           Jumping                       אולפן   

ראשון    15:55   19:03   טניס שולחן        גברים   רבע גמר                                   אולפן   

ראשון    17:20   19:23   כדורעף נשים     מוקדמות           קוריאה  קמרון    אולפן   

ראשון    18:55   20:18   קליעה   גברים   גמרים   50m Rifle 3 positions                 אולפן   

ראשון    16:55   20:48   אגרוף                גמרים   M QFs, SF's & 49kg Final W SF's              אולפן   

ראשון    20:00   0:13     כדורמים            גברים   מוקדמות           3 משחקים                     אולפן   

ראשון    20:50   21:55   שייט     מירוץ 2 גמרים   nacra 17                        אולפן   

ראשון    20:55   0:03     טניס שולחן        גברים   רבע גמר                                   אולפן   

ראשון    21:25   0:03     בדמינטון           קבוצתי  מוקדמות                                   אולפן   

ראשון    21:55   23:40   ליגה צרפתית     מחזור 1                                                אולפן   

ראשון    22:30   0:13     כדוריד  נשים     מוקדמות           נורווגיה רומניה  אולפן   

ראשון    22:55   1:53     סייף      קבוצתי  גמרים                           אולפן   

ראשון    22:55   2:18     אגרוף                מוקדמות                                   אולפן   

ראשון    23:35   1:33     כדורסל נשים     מוקדמות           ספרד    קנדה     אולפן   

ראשון    23:50   4:48     הוקי שדה          גברים   רבע גמר                                   אולפן   

שני       1:20     4:13     כדורמים            גברים   מוקדמות           2 משחקים                     אולפן   

שני       1:25     4:33     טניס שולחן        נשים     חצי גמר                        אולפן   

שני       1:25     4:33     בדמינטון           נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שני       2:45     4:23     אתלטיקה          נשים     גמרים   field     קפיצה משולשת  אולפן    חנה קנזייבה

ראשון                            ליגה סקוטית      מחזור 2                                                אולפן   

ראשון                            ליגה אוסטרית    מחזור 4                                                אולפן   

 

 

 

 

 

 

 

 

שני       15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שני       15:20   18:18   אתלטיקה                      גמרים   Integrated                    5 SPORT          

שני       17:20   19:23   כדורעף גברים   מוקדמות           ארה"ב   מקסיקו  5 SPORT          

שני       19:23   19:55   חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שני                               התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   טבעות              5 SPORT          

שני                               התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   טבעות  טקס מדליות      5 SPORT          

שני                               התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   קפיצות              5 SPORT          

שני                               התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   קפיצות  טקס מדליות      5 SPORT          

שני                               התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   קורה                 5 SPORT          

שני                               התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   קורה     טקס מדליות      5 SPORT          

שני       21:05   0:48     קפיצות למים      גברים   מוקדמות           3m Springboard                        5 SPORT          

שני       22:55   1:48     אגרוף                גמרים                           5 SPORT          

שלישי   1:48     2:05     חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שלישי   2:05     4:53     אתלטיקה                      גמרים   Integrated                    5 SPORT          

שלישי   4:55     6:53     כדורעף חופים    גברים   רבע גמר                                   5 SPORT          

שני       14:55   17:43   שחייה במים פתוחים       נשים     גמרים                           5 PLUS

שני       16:55   19:18   שחייה אמנותית  זוגות     מוקדמות                                   5 PLUS "אנסטסיה גלושקוב

ג'ניה טטלבאום"

שני       19:18   20:05   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שני       20:05   22:03   כדורסל גברים   מוקדמות           ניגריה   ברזיל    5 PLUS

שני       21:55   23:53   כדורעף חופים    גברים   רבע גמר                                   5 PLUS

שלישי   0:00     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

שלישי   0:55     3:03     הרמת משקולות גברים   גמרים   105kg               5 PLUS

שלישי   3:40     5:23     כדוריד  גברים   מוקדמות           קטאר    ארגנטינה           5 PLUS

שלישי   4:20     6:23     כדורעף גברים   מוקדמות           ברזיל    צרפת    5 PLUS

שני       15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

שני       15:20   17:20   כדורעף גברים   מוקדמות           ארגנטינה           מצרים   5 LIVE  

שני       17:20   19:03   כדוריד  גברים   מוקדמות           גרמניה  מצרים   5 LIVE  

שני       18:45   21:00   גביע הטוטו        מחזור 5 - פריצות           הפועל רעננה     בני יהודה                      5 LIVE  

שני       20:50   23:00   גביע הטוטו        מחזור 5            הפועל ת"א        מכבי ת"א                      5 LIVE  

שני       21:55   1:03     היאבקות           גברים   גמרים   85kg & 130kg    Greco-Roman   5 LIVE  

שלישי   0:50     2:48     כדורסל גברים   מוקדמות           ספרד    ארגנטינה           5 LIVE  

שלישי   2:20     4:20     כדורעף גברים   מוקדמות           איטליה  קנדה     5 LIVE  

שלישי   4:20     6:18     כדורסל גברים   מוקדמות           ליטא     קרואטיה            5 LIVE  

שני       15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שלישי   0:00     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

שלישי   1:00     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שני       14:25   19:33   בדמינטון                       שמינית גמר                               אולפן    ישראלים

שני       14:55   17:33   קנו ספרינט        גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שני       15:50   20:48   הוקי שדה          נשים     רבע גמר           2 משחקים                     אולפן   

שני       15:55   19:53   סוסים               גמרים   Dressage                      אולפן   

שני       15:55   19:03   טניס שולחן        נשים     חצי גמר                        אולפן   

שני       15:55   17:23   אופניים              מוקדמות           track                 אולפן   

שני       15:55   19:03   היאבקות           גברים   מוקדמות           M 85kg & 130kg Greco-Roman   אולפן   

שני       16:55   19:18   אגרוף                מוקדמות                                   אולפן   

שני       18:50   21:33   שייט                 שיוט מדליות      laser                 אולפן   

שני       20:00   22:53   כדורמים            נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שני       20:30   22:13   כדוריד  גברים   מוקדמות           צרפת    דנמרק   אולפן   

שני       20:50   22:50   כדורעף גברים   מוקדמות           רוסיה    איראן    אולפן   

שני       20:55   0:03     טניס שולחן        גברים   חצי גמר                        אולפן   

שני       21:55   0:48     אופניים              גמרים   track                 אולפן   

שני       22:30   0:13     כדוריד  גברים   מוקדמות           שוודיה  ברזיל    אולפן   

שני       22:50   0:53     כדורעף גברים   מוקדמות           פולין     קובה     אולפן   

שני       23:25   5:03     בדמינטון                       שמינית גמר                               אולפן    ישראלים

שני       23:50   4:45     הוקי שדה          נשים     רבע גמר           2 משחקים                     אולפן   

שלישי   0:10     3:03     כדורמים            נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שלישי   1:25     4:33     טניס שולחן        קבוצתי  חצי גמר                        אולפן   

שלישי   1:40     3:23     כדוריד  גברים   מוקדמות           קרואטיה            טוניס    אולפן   

שלישי   2:25     4:44     אתלטיקה                      גמרים   field     קפיצה במוט       אולפן   

 

 

 

שלישי   15:30   23:40   חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שלישי   15:20   18:43   אתלטיקה                      גמרים   Integrated                    5 SPORT          

שלישי   16:50   19:43   כדורמים            גברים   רבע גמר           2 משחקים                     5 SPORT          

שלישי                           התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   מקבילים                        5 SPORT          

שלישי                           התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   מקבילים            טקס סיום          5 SPORT          

שלישי                           התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   קרקע                5 SPORT          

שלישי                           התעמלות מכשירים        נשים     גמרים   קרקע    טקס סיום          5 SPORT          

שלישי                           התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   מתח                 5 SPORT           אלכס שטילוב?

שלישי                           התעמלות מכשירים        גברים   גמרים   מתח     טקס סיום          5 SPORT          

שלישי   21:40   23:40   ליגת האלופות    פלייאוף דינמו זאגרב       זלצבורג             5 SPORT          

שלישי   23:50   2:03     קפיצות למים      גברים   גמרים   3m Springboard                        5 SPORT          

רביעי    2:05     4:53     אתלטיקה                      גמרים   Integrated                    5 SPORT          

רביעי    4:55     6:53     כדורעף חופים    גברים / נשים     חצי גמר                        5 SPORT          

שלישי   15:30   23:40   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שלישי   15:50   17:53   קפיצות למים      גברים   חצי גמר 3m Springboard                        5 PLUS

שלישי   15:55   19:03   היאבקות           גברים   מוקדמות           M 66kg & 98kg  Greco-Roman   5 PLUS

שלישי   19:03   19:55   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שלישי   19:55   21:33   שחייה אמנותית  זוגות     גמרים                           5 PLUS "אנסטסיה גלושקוב

ג'ניה טטלבאום"

שלישי   21:40   23:40   ליגת האלופות    פלייאוף סטיאווה בוקרשט            מנ. סיטי                        5 PLUS

שלישי   23:40   0:30     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

שלישי                           חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

רביעי    1:05     3:03     הרמת משקולות גברים   גמרים   105+kg            5 PLUS ישראלי

רביעי    2:20     4:33     כדוריד  נשים     רבע גמר                                   5 PLUS

רביעי    4:05     6:18     כדורעף נשים     רבע גמר                                   5 PLUS

שלישי   14:55   17:43   שחייה במים פתוחים       גברים   גמרים                           5 LIVE  

שלישי   16:55   19:18   אגרוף                מוקדמות                                   5 LIVE  

שני       19:15   21:10   גביע הטוטו        מחזור 5 - פריצה            בני סכנין            הפועל כפ"ס                   5 LIVE  

שני       19:30   21:30   גביע הטוטו        מחזור 5            מכבי חיפה         הפועל חיפה                   5 LIVE  

שלישי   21:40   23:40   ליגת האלופות    פלייאוף ערוץ הקיבוץ                              5 LIVE  

שלישי   21:55   0:53     אופניים              גמרים   track                 5 LIVE  

רביעי    0:35     2:33     כדורסל נשים     רבע גמר                                   5 LIVE  

רביעי    0:30     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

רביעי    2:30     5:00     WWE    SMACKDOWN                                      5 LIVE  

רביעי    4:05     6:03     כדורסל נשים     רבע גמר                                   5 LIVE  

שלישי   15:30   23:40   חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שלישי   23:40   0:30     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

רביעי    0:30     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שלישי   14:25   18:33   בדמינטון           גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שלישי   14:55   16:43   קנו ספרינט        גברים / נשים     גמרים                           אולפן   

שלישי   15:50   18:03   כדוריד  נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שלישי   15:50   18:03   כדורעף נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שלישי   15:55   19:33   סוסים   קבוצתי  מוקדמות                                   אולפן   

שלישי   15:55   17:53   אופניים              מוקדמות           track                 אולפן   

שלישי   16:55   20:03   טניס שולחן        נשים     גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

שלישי   17:50   20:18   הוקי שדה          גברים   חצי גמר                        אולפן   

שלישי   18:50   21:03   כדורגל  נשים     חצי גמר                        אולפן   

שלישי   18:50   21:03   שייט                 שיוט מדליות      FINN + NACRA              אולפן   

שלישי   19:20   21:33   כדוריד  נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שלישי   19:50   22:03   כדורעף נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שלישי   20:20   22:18   כדורסל נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שלישי   21:00   23:53   כדורמים            גברים   רבע גמר           2 משחקים                     אולפן   

שלישי   21:50   1:03     כדורגל  נשים     חצי גמר                        אולפן   

                                                                                                           

שלישי   21:55   1:03     היאבקות           גברים   גמרים   66kg & 98kg      Greco-Roman   אולפן   

שלישי   21:55   23:53   כדורעף חופים    גברים / נשים     חצי גמר                        אולפן   

שלישי   22:50   1:03     כדוריד  נשים     רבע גמר                                   אולפן   

שלישי   22:50   1:18     הוקי שדה          גברים   חצי גמר                        אולפן   

שלישי   22:55   1:48     אגרוף                גמרים                           אולפן   

שלישי   23:25   5:03     בדמינטון           גברים / נשים     גמרים                           אולפן   

שלישי   23:50   2:03     כדורעף נשים     רבע גמר                                   אולפן   

רביעי    2:20     4:39     אתלטיקה          גברים   גמרים   קפיצה לגובה                  אולפן    דימה קרוייטר

רביעי    1:25     4:48     טניס שולחן        נשים     גמרים   מדליית זהב                   אולפן   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רביעי    12:30   13:10   ריאדה אל חמיסה                                                           5 SPORT          

רביעי    13:20   22:03   גולף      נשים     מוקדמות                                   5 SPORT           לטיסיה בק

רביעי    19:03   19:20   חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

רביעי    15:20   19:08   אתלטיקה                      גמרים                           5 SPORT          

רביעי    18:50   21:03   כדורגל  גברים   חצי גמר                        5 SPORT          

רביעי    21:00   21:40   אולפן ליגת האלופות                                                       5 SPORT          

רביעי    21:40   23:40   ליגת האלופות    פלייאוף סלטיק   הפועל ב"ש                    5 SPORT          

רביעי    23:35   5:08     אתלטיקה                      גמרים                           5 SPORT          

חמישי   5:08     5:50     חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

חמישי   5:50     7:33     כדורעף חופים    נשים     מדליית זהב                               5 SPORT          

רביעי    14:55   19:03   טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות           M 58kg, W 49kg            5 PLUS רון אטיאס

רביעי    15:55   19:03   היאבקות           נשים     מוקדמות           W 48kg, 58kg  & 69kg                 5 PLUS אילנה קרטיש

רביעי    18:50   19:30   שייט     נשים     שיוט מדליות      470                  5 PLUS לוין / פרוייליך

רביעי    20:05   20:30   שייט     גברים   שיוט מדליות      470                  5 PLUS כהן / אמיר

רביעי    20:20   22:18   כדורסל גברים   רבע גמר                                   5 PLUS

רביעי    21:50   0:03     כדורגל  גברים   חצי גמר                        5 PLUS

חמישי   0:03     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

רביעי    23:50   2:03     כדורעף גברים   רבע גמר                                   5 PLUS

חמישי   1:55     5:08     טקוואנדו            גברים / נשים     גמרים   M 58kg, W 49kg            5 PLUS רון אטיאס

חמישי                           חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

חמישי   4:05     6:18     כדורעף גברים   רבע גמר                                   5 PLUS

רביעי    14:30   16:30   גביע סיני           חצי גמר גוואנז'ו אוורגרנדה          גוואנז'ו RF                     5 LIVE  

רביעי    16:50   19:03   כדורסל גברים   רבע גמר                                   5 LIVE  

רביעי    19:03   19:20   חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

רביעי    19:20   21:33   כדוריד  גברים   רבע גמר                                   5 LIVE  

רביעי    21:40   23:40   ליגת האלופות    פלייאוף ערוץ הקיבוץ                              5 LIVE  

רביעי    20:50   0:13     קפיצות למים      נשים     מוקדמות           10m Platform               5 LIVE  

חמישי   0:35     2:33     כדורסל גברים   רבע גמר                                   5 LIVE  

חמישי   1:25     4:48     טניס שולחן        גברים   גמרים   מדליית זהב                   5 LIVE  

חמישי   4:05     6:03     כדורסל גברים   רבע גמר                                   5 LIVE  

רביעי    15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

חמישי   0:00     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

חמישי   1:00     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

רביעי    13:20   22:03   גולף      נשים     מוקדמות                                   5 GOLD לטיסיה בק

רביעי    14:25   19:33   בדמינטון           גברים   גמרים   רבע גמר גברים, גמר זוגות מעורבים                    אולפן   

רביעי    14:55   17:08   קנו ספרינט        גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

רביעי    15:50   18:03   כדוריד  גברים   רבע גמר                                   אולפן   

רביעי    15:50   18:03   כדורעף גברים   רבע גמר                                   אולפן   

רביעי    15:55   19:48   סוסים               גמרים                           אולפן   

רביעי    16:50   18:10   כדורמים            נשים     דירוג                             אולפן   

רביעי    16:55   20:03   טניס שולחן        גברים   גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

רביעי    17:50   20:18   הוקי שדה          נשים     חצי גמר                        אולפן   

רביעי    18:10   19:43   כדורמים            נשים     חצי גמר                        אולפן   

רביעי    19:25   19:58   אופניים  נשים     מוקדמות           BMX                 אולפן   

רביעי    19:50   22:03   כדורעף גברים   רבע גמר                                   אולפן   

רביעי    19:55   23:03   אגרוף                גמרים                           אולפן   

רביעי    20:19   21:28   אופניים  גברים   מוקדמות           BMX                 אולפן   

רביעי    20:55   0:03     טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות           M 58kg, W 49kg            אולפן    ישראלים

רביעי    21:00   22:20   כדורמים            נשים     דירוג                             אולפן   

רביעי    21:40   23:40   ליגת האלופות    פלייאוף                                     אולפן   

רביעי    21:55   1:03     היאבקות           נשים     גמרים   48kg, 58kg  & 69kg                    אולפן    ישראלים

רביעי    22:20   23:53   כדורמים            נשים     חצי גמר                        אולפן   

רביעי    22:50   1:18     הוקי שדה          נשים     חצי גמר                        אולפן   

רביעי    22:50   1:03     כדוריד  גברים   רבע גמר                                   אולפן   

חמישי   1:25     4:48     טניס שולחן        גברים   גמרים   מדליית זהב                   אולפן   

חמישי   2:20     4:33     כדוריד  גברים   רבע גמר                                   אולפן   

חמישי   3:05     4:43     אתלטיקה          נשים     גמרים   קפיצה לרוחק                 אולפן   

חמישי   3:50     5:20     כדורעף חופים    נשים     מדליית ארד                               אולפן   

                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חמישי   13:20   22:03   גולף      נשים     מוקדמות                                   5 SPORT           לטיסיה בק

חמישי                           חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

חמישי   15:20   18:33   אתלטיקה                      גמרים                           5 SPORT          

חמישי   16:50   19:18   טריאתלון           גברים   גמרים                           5 SPORT           רון דרמון

חמישי   19:20   22:28   אתלטיקה                      מוקדמות           קרב עשר           קפיצה במוט       5 SPORT          

חמישי   22:20   23:53   כדורמים            גברים   חצי גמר                        5 SPORT          

שישי     0:00     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 SPORT          

שישי     0:25     4:38     אתלטיקה                      גמרים                           5 SPORT          

שישי     3:50     5:20     כדורעף חופים    גברים   גמרים   מדליית ארד                   5 SPORT          

שישי     5:20     5:50     חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שישי     5:50     7:33     כדורעף חופים    גברים   גמרים   מדליית זהב                   5 SPORT          

חמישי   14:55   19:03   טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות                                   5 PLUS

חמישי                           חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

חמישי   16:50   19:18   טריאתלון           גברים   גמרים                           5 PLUS רון דרמון

חמישי   18:55   19:53   שחייה אמנותית  קבוצתי  מוקדמות                                   5 PLUS

חמישי   19:50   21:00   שייט                 שיוט מדליות      W 49er             5 PLUS

חמישי   20:50   23:03   כדורסל נשים     חצי גמר                        5 PLUS

חמישי   20:55   0:03     טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות                                   5 PLUS

שישי     0:00     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

שישי     1:33     2:20     חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שישי     2:20     4:33     כדוריד  נשים     חצי גמר                        5 PLUS

שישי     4:05     6:18     כדורעף גברים   חצי גמר                        5 PLUS

חמישי                           חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

חמישי   15:55   17:33   קפיצות למים      נשים     חצי גמר 10m Platform               5 LIVE  

חמישי   15:55   19:03   היאבקות           נשים     מוקדמות           W 53kg, 63kg & 75kg                 5 LIVE  

חמישי   18:50   21:03   כדורעף נשים     חצי גמר                        5 LIVE  

חמישי   19:55   22:03   אגרוף                גמרים                           5 LIVE  

חמישי   21:50   23:33   קפיצות למים                  גמרים   10m Platform               5 LIVE  

חמישי   21:55   1:03     היאבקות           נשים     גמרים   W 53kg, 63kg & 75kg                 5 LIVE  

שישי     0:50     3:03     כדורסל נשים     חצי גמר                        5 LIVE  

שישי     1:55     5:08     טקוואנדו            גברים / נשים     גמרים                           5 LIVE  

חמישי   15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

חמישי   0:00     1:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

שישי     1:00     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

חמישי   13:20   22:03   גולף      נשים     מוקדמות                                   5 GOLD לטיסיה בק

חמישי   14:25   19:33   בדמינטון           גברים / נשים     גמרים                           אולפן   

חמישי   14:55   16:33   קנו ספרינט        גברים / נשים     גמרים                           אולפן   

חמישי   15:55   19:03   פנתאטלון מודרני            נשים     מוקדמות           סייף                  אולפן   

חמישי   16:50   18:10   כדורמים            גברים   דירוג                             אולפן   

חמישי   17:50   20:18   הוקי שדה          גברים   גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

חמישי   18:10   19:43   כדורמים            גברים   חצי גמר                        אולפן   

חמישי   18:50   19:50   שייט                 שיוט מדליות      W 49er FX                     אולפן   

חמישי   19:25   20:38   אופניים  גברים   רבע גמר           BMX                 אולפן   

חמישי   20:25   23:33   פנתאטלון מודרני            נשים     מוקדמות           סייף                  אולפן   

חמישי   21:00   22:20   כדורמים            גברים   דירוג                             אולפן   

חמישי   21:20   23:33   כדוריד  נשים     חצי גמר                        אולפן   

חמישי   22:50   1:33     הוקי שדה          גברים   גמרים                           אולפן   

שישי     2:20     3:38     אתלטיקה          נשים     גמרים   הדיפת כדור ברזל                      אולפן   

שישי     3:00     4:23     אתלטיקה          נשים     גמרים   הטלת כידון                    אולפן    מרגריטה דורוז'ון

 

 

 

 

 

 

 

שישי     15:30   23:53   חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

שישי     16:15   19:23   התעמלות אמנותית                    מוקדמות           rotation 1+2                  5 SPORT           נטע ריבקין

שישי     18:50   21:03   כדורעף גברים   חצי גמר                        5 SPORT          

שישי     20:45   23:53   התעמלות אמנותית                    מוקדמות           rotation 3+4                  5 SPORT           נטע ריבקין

שישי     23:20   2:00     כדורגל  נשים     גמרים   מדליית זהב                   5 SPORT          

שבת     2:00     4:48     אתלטיקה                      גמרים   integrated                    5 SPORT          

שבת     4:05     6:18     כדורעף גברים   חצי גמר                        5 SPORT          

שישי     13:55   18:23   אתלטיקה                      גמרים   race walk          50 ק"מ  5 PLUS

שישי     17:55   19:33   שחייה אמנותית  קבוצתי  גמרים                           5 PLUS

שישי     19:25   21:08   סוסים               גמרים                           5 PLUS

שישי     21:20   23:33   כדורסל גברים   חצי גמר                        5 PLUS

שישי     15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שישי     23:53   0:50     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

שבת     0:50     3:03     כדורסל גברים   חצי גמר                        5 PLUS

שבת     1:55     5:08     טקוואנדו            גברים / נשים     גמרים                           5 PLUS

שבת     0:50     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שישי     15:30   18:30   ליגה לאומית      ערוץ הקיבוץ                                          5 LIVE  

שישי     15:55   19:03   היאבקות           גברים   מוקדמות           M 57kg & 74kg              5 LIVE  

שישי     15:30   23:53   חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

שישי     19:25   21:48   אופניים              גמרים   BMX                 5 LIVE  

שישי     21:20   23:33   כדוריד  גברים   חצי גמר                        5 LIVE  

שישי     21:50   1:13     קפיצות למים      גברים   מוקדמות           10 m platform              5 LIVE  

שבת     0:50     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

שבת     2:20     4:33     כדוריד  גברים   חצי גמר                        5 LIVE  

שבת     0:50     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

שישי     13:20   22:03   גולף      נשים     מוקדמות                                   5 GOLD לטיסיה בק

שישי     15:00   23:53   חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שישי     23:53   0:50     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

שבת     0:50     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שישי     14:25   19:33   בדמינטון                       חצי גמר גברים               אולפן   

שישי     14:55   16:48   קנו / קאייאק       גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שישי     14:55   19:03   טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שישי     15:50   17:10   כדורמים            נשים     דירוג                             אולפן   

שישי     15:55   17:43   סוסים               גמרים                           אולפן   

שישי     17:10   18:43   כדורמים            נשים     גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

שישי     17:50   20:18   הוקי שדה          נשים     גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

שישי     17:55   18:38   פנתאטלון מודרני            נשים     מוקדמות           שחייה               אולפן   

שישי     18:50   21:15   כדורגל  נשים     גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

שישי     19:50   20:53   פנתאטלון מודרני            נשים     מוקדמות           סייף                  אולפן   

שישי     19:55   22:33   אגרוף    גברים / נשים     גמרים                           אולפן   

שישי     20:00   21:23   כדורמים            נשים     דירוג                             אולפן   

שישי     20:25   22:18   אתלטיקה                      גמרים   race walk          20 ק"מ  אולפן   

שישי     20:55   0:03     טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שישי     21:20   23:23   כדורמים            נשים     גמרים                           אולפן   

שישי     21:20   22:43   פנתאטלון מודרני            נשים     מוקדמות           רכיבה               אולפן   

שישי     21:55   1:03     היאבקות                       גמרים   M 57kg & 74kg              אולפן   

שישי     22:50   1:33     הוקי שדה          נשים     גמרים                           אולפן   

שישי     23:50   0:38     פנתאטלון מודרני            נשים     גמרים   משולב               אולפן   

שבת     2:20     4:39     אתלטיקה          נשים     גמרים   קפיצה במוט                   אולפן   

שבת     2:55     4:28     אתלטיקה          גברים   גמרים   hammer throw             אולפן   

שישי     15:05   16:00   מוטו GP            צ'כיה     מוטו GP                        אימון     אולפן   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת     12:50   21:53   גולף      גברים   גמרים                           5 SPORT           ישראלים

שבת     15:55   17:13   התעמלות אמנותית        קבוצתי  מוקדמות           rotation 1                     5 SPORT            נבחרת

שבת     14:55   19:03   טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות                                   5 SPORT          

שבת     18:35   19:53   התעמלות אמנותית        קבוצתי  מוקדמות           rotation 2                     5 SPORT            נבחרת

שבת     19:55   21:33   אגרוף    גברים / נשים     גמרים   W 51kg & M 56kg, 75kg             5 SPORT          

שבת     21:15   23:48   התעמלות אמנותית        נשים     גמרים   קרב רב             5 SPORT           נטע ריבקין

שבת     23:45   0:45     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 SPORT          

שבת     23:20   2:00     כדורגל  גברים   גמרים   מדליית זהב                   5 SPORT          

ראשון    2:00     5:03     אתלטיקה                      גמרים   integrated                    5 SPORT          

שבת     14:55   16:33   קנו / קאייאק       גברים / נשים     גמרים                           5 PLUS

שבת     16:50   18:53   קפיצות למים      גברים   חצי גמר                        5 PLUS

שבת     18:50   21:03   כדורעף נשים     גמרים   מדליית ארד                   5 PLUS

שבת     21:03   21:30   חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שבת     21:30   23:20   שער השבת       תוכנית 1                                               5 PLUS

שבת     23:20   2:00     כדורגל  גברים   גמרים   מדליית זהב                   5 PLUS

ראשון    2:00     4:05     חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

ראשון    4:05     6:33     כדורעף נשים     גמרים   מדליית זהב                   5 PLUS

שבת     13:30   14:15   מוטו GP            צ'כיה     מוטו 3               מקצה דירוג       5 LIVE  

שבת     14:30   15:00   מוטו GP            צ'כיה     מוטו GP                        אימון     5 LIVE  

שבת     15:10   15:50   מוטו GP            צ'כיה     מוטו GP                        מקצה דירוג       5 LIVE  

שבת     16:05   16:50   מוטו GP            צ'כיה     מוטו 2               מקצה דירוג       5 LIVE  

שבת     16:50   19:00   ליגת העל הכדורגל         מחזור 1                                                5 LIVE  

שבת     18:50   21:30   כדורגל  גברים   גמרים   מדליית ארד       כולל טקס מדליות           5 LIVE  

שבת     21:20   23:53   כדורסל נשים     גמרים   מדליית זהב                   5 LIVE  

שבת     22:20   0:13     קפיצות למים      גברים   גמרים   10m Platform               5 LIVE  

שבת     23:40   1:43     כדורמים            גברים   גמר                              5 LIVE  

ראשון    1:55     5:08     טקוואנדו            גברים / נשים     גמרים                           5 LIVE  

ראשון    5:00     8:00     UFC      לאס וגאס          UFC 202                        DIAZ VS MCGREGOR 2  5 LIVE  

שבת     15:30   23:45   חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שבת     23:45   0:45     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

ראשון    0:45     6:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שבת     12:50   21:53   גולף      יחידות  גמרים                           5 GOLD ישראלים

שבת     14:25   17:03   בדמינטון           גברים   גמרים   גברים               אולפן   

שבת     15:55   19:03   היאבקות           גברים   מוקדמות                                   אולפן   

שבת     16:50   19:33   תריאטלון           נשים     גמרים                           אולפן   

שבת     17:20   19:33   כדורסל נשים     גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

שבת     17:20   19:33   כדוריד  נשים     גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

שבת     17:30   18:50   כדורמים            גברים   דירוג                             אולפן   

שבת     17:55   18:38   פנתאטלון מודרני            גברים   מוקדמות           שחייה               אולפן   

שבת     18:25   20:33   אופניים  נשים     גמרים   Mountain Bike              אולפן   

שבת     18:50   20:23   כדורמים            גברים   גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

שבת     19:50   20:53   פנתאטלון מודרני            גברים   מוקדמות           סייף                  אולפן   

שבת     20:55   0:03     טקוואנדו            גברים / נשים     מוקדמות                                   אולפן   

שבת     21:20   22:43   פנתאטלון מודרני            גברים   גמרים   רכיבה               אולפן   

שבת     21:20   23:48   כדוריד  נשים     גמרים   מדליית זהב                   אולפן   

שבת     21:55   1:03     היאבקות           גברים   גמרים   86kg & 125kg                אולפן   

שבת     22:20   23:40   כדורמים            גברים   דירוג                             אולפן   

שבת     23:50   0:38     פנתאטלון מודרני            גברים   גמרים   משולב               אולפן   

ראשון    2:20     4:33     אתלטיקה          נשים     גמרים   קפיצה לגובה                  אולפן   

ראשון    2:45     4:18     אתלטיקה          גברים   גמרים   הטלת כידון                    אולפן   

שבת     17:55               ליגה צרפתית     מחזור 2                                                אולפן   

שבת     20:55               ליגה צרפתית     מחזור 2                                                אולפן   

שבת                             ליגה סקוטית      מחזור 3                                                אולפן   

שבת                             ליגה אוסטרית    מחזור 5                                                אולפן   

 

 

 

ראשון    14:50   15:20   מגזין ליגת האלופות        לקראת פלייאוף גומלין                                         5 SPORT          

ראשון    15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 SPORT          

ראשון    15:20   17:33   כדורעף גברים   גמרים   מדליית ארד                   5 SPORT          

ראשון    16:55   18:58   התעמלות אמנותית        קבוצתי  גמרים                           5 SPORT           נבחרת ישראל

ראשון    18:45   21:00   ליגת העל בכדורגל         מחזור 1                                                5 SPORT          

ראשון    21:35   0:08     כדורסל גברים   גמרים   מדליית זהב                   5 SPORT          

ראשון    0:00     2:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 SPORT          

שני       1:50     4:00     טקס סיום                                                          5 SPORT          

ראשון    15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

ראשון    15:20   18:25   מרתון               גמרים                           5 PLUS ישראלים

ראשון    18:25   20:33   אופניים  גברים   גמרים   Mountain Bike              5 PLUS שלומי חיימי

ראשון    19:50   22:18   כדוריד  גברים   גמרים   מדליית זהב                   5 PLUS

ראשון    21:40   23:40   ליגה איטלקית    מחזור 1            אטלנטה לאציו                 5 PLUS

ראשון    15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 PLUS

שני       0:00     2:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 PLUS

שני       1:50     4:00     טקס סיום                                                          5 PLUS

ראשון    11:55   13:20   מוטו GP            צ'כיה     מוטו 3               מירוץ    5 LIVE  

ראשון    13:20   15:55   מוטו GP            צ'כיה     מוטו GP                        מירוץ    5 LIVE  

ראשון    15:00   16:10   מוטו GP            צ'כיה     מוטו 2               מירוץ    5 LIVE  

ראשון    15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 LIVE  

ראשון    17:20   19:33   כדורסל גברים   גמרים   מדליית ארד                   5 LIVE  

ראשון    19:10   21:33   כדורעף גברים   גמרים   מדליית זהב                   5 LIVE  

ראשון    21:40   23:40   ליגה איטלקית    מחזור 1            קייבו     אינטר                5 LIVE   משולב

ראשון    21:40   23:40   ליגה איטלקית    מחזור 1            פסקרה  נאפולי               5 LIVE   משולב

ראשון    21:40   23:40   ליגה צרפתית     מחזור 2            פ.ס.ז'    מץ                    5 LIVE   משולב

ראשון    22:00   2:00     אינדיקאר           פנסילבניה                                             5 LIVE  

ראשון    15:30   0:00     חי מריו  כל האירועים                                          5 OLYMPICS    

שני       0:00     2:00     חדשות הספורט מהדורת הלילה                                      5 OLYMPICS    

ראשון    14:55               ליגה צרפתית     מחזור 2                                                אולפן   

ראשון    17:55               ליגה צרפתית     מחזור 2                                                אולפן   

ראשון    21:55               ליגה צרפתית     מחזור 2                                                אולפן   

ראשון    14:25   17:18   היאבקות           גברים   מוקדמות           M 65kg & 97kg              אולפן   

ראשון    16:20   18:33   כדוריד  גברים   גמרים   מדליית ארד                   אולפן   

ראשון    18:40   21:18   היאבקות           גברים   גמרים   M 65kg & 97kg              אולפן   

ראשון    19:55   22:03   אגרוף    נשים     גמרים   W 75kg & M 52kg, 64kg, +91kg               אולפן   

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Avnas אלא אם צויין אחרת