33
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

תורת חסד על לשונה

"תורת ה' תמימה משיבת נפש עדות ה' נאמנה מחכימת פתי, פקודי ה' ישרים משמחי-לב מצות ה' ברה מאירת עיניים" (תהלים י"ט, ח'-ט')

 קַוֵּה, אֶל-יְהוָה: חֲזַק, וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ; וְקַוֵּה, אֶל-יְהוָה [תהלים כז, יד].

תוצאת תמונה עבור תמונות של שויתי ה לנגדי תמיד

"כל השונה הלכות בכל יום מובטח לו שהוא בן העולם הבא"

"תורת חסד על לשונה" - הוא אתר "לימוד-יומי" של הלכות, מוסר ואמונה. בכל יום נפתח את הלימוד בתפילת "נשמת כל חי", נמשיך ללמוד: הלכות שמירת לשון, הלכות בחיי היום יום ושבת, הלכות והנהגות לקראת החגים והמועדים  הקרבים. נלמד את ספר "מסילת ישרים" ונעשיר את עולמינו בשיעורי-חיזוק ופנימיות התורה ובעה"י נסיים עם "מזמור לתודה". 

מטרת-האתר - לזכות את עם ישראל לסיים 3 פעמים בשנה ללמוד את כל ההלכות שחייבים בהם, לקבל הכנה מלאה לכל מועדי ישראל, להכיר את צדיקינו וכן לעבוד על מידותינו באמצעות ספרי מוסר ואמונה!

הפיצו את האתר - וזכו גם אחרים בקדושה רוחנית משמחת ומקרבת אל הקב"ה ובשכר אין סופי לעולם הבא. 

בשם השם נעשה ונצליח והשם עלינו ברחמיו ירוויח - השם שפתי תפתח ופי יגיד תהילתך:

טוב להודות לה' ולזמר לשמך עליון – תפילת השל"ה הקדוש

 

תפילת השל"ה הקדוש

 

תוצאת תמונה עבור תמונות תפילה על הבנים

 

 

חל עלינו חובת התפילה ובקשה להשם יתברך בכל צרכינו, כי הכל מאתו יתברך, על כן בכל מה שיצטרך האדם בכל עת ובכל שעה, ירגיל על לשונו תפילה קצרה להשליך על ה' יהבו. וביותר צריך זירוז להתפלל שיהיה לו זרע כשר עד עולם.

 

"אתה הוא ה' אלהינו עד שלא בראת העולם, ואתה הוא אלהינו משבראת העולם ומעולם ועד עולם אתה אל, ובראת עולמך בגין לאשתמודע אלהותך באמצעות תורתך הקדושה כמו שאמרו רבותינו זכרונם לברכה בראשית בשביל תורה, ובשביל ישראל, כי הם עמך ונחלתך אשר בחרת בהם מכל האומות ונתת להם תורתך הקדושה וקרבתם לשמך הגדול. ועל קיום התורה בא לנו ממך ה' אלהינו שני צוויים, כתבת בתורתך פרו ורבו, וכתבת בתורתך ולמדתם אותם את בניכם. והכונה בשתיהן אחת, כי לא לתוהו בראת כי אם לשבת ולכבודך בראת יצרת אף עשית כדי שנהיה אנחנו וצאצאינו וצאצאי כל עמך בית ישראל יודעי שמך ולומדי תורתך.

ובכן אבוא אליך ה' מלך מלכי המלכים ואפיל תחינתי ועיני לך תלויות עד שתחנני ותשמע תפילתי להזמין לי בנים ובנות וגם הם יפרו וירבו הם ובניהם ובני בניהם עד סוף כל הדורות לתכלית שהם ואנחנו כולנו יעסקו בתורתך הקדושה ללמוד וללמד לשמור ולעשות ולקיים את כל דברי תלמוד תורתך באהבה. והאר עיננו בתורתך ודבק לבנו במצותיך לאהבה וליראה את שמך.

אבינו אב הרחמן תן לכולנו חיים ארוכים וברוכים. מי כמוך אב הרחמים זוכר יצוריו לחיים ברחמים, זכרנו לחיים נצחיים, כמו שהתפלל אברהם אבינו "לו (ישמעאל) יהיה לפניך" ופרשו רבותינו זכרונם לברכה ביראתך.

כי על-כן באתי לבקש ולחנן מלפניך שיהא זרעי וזרע זרעי כשר. ואל תמצא בי ובזרעי ובזרע זרעי עד עולם שום פסול ושמץ. אך שלום ואמת וטוב וישר בעיני אלהים ובעיני אדם ויהיו בעלי תורה, מארי מקרא, מארי משנה, מארי תלמוד, מארי רזא, מארי מצוה, מארי גומלי חסדים, מארי מידות תרומיות, ויעבדוך באהבה וביראה פנימית ולא יראה חיצונית. ותן לכל גויה וגויה מהם די מחסורה בכבוד ותן להם בריאות וכבוד וכח. ותן להם קומה ויופי וחן וחסד ויהיה אהבה ואחוה ושלום ביניהם. ותזמין להם זווגים הגונים מזרע תלמידי חכמים מזרע צדיקים. וגם זווגם יהיה כמותם ככל אשר התפללתי עליהם כי זכרון אחד עולה לכאן ולכאן.

אתה ה' יודע כל תעלומות ולפניך נגלו מצפוני לבי. כי כונתי בכל אלה למען שמך הגדול והקדוש ולמען תורתך הקדושה על כן ענני ה' ענני בעבור האבות הקדושים אברהם יצחק ויעקב ובגלל אבות תושיע בנים להיות הענפים דומים לשרשם, בעבור דוד עבדך, רגל רביעי במרכבה המשורר ברוח קדשך.

שיר המעלות, אשרי כל-ירא ה', ההולך בדרכיו. יגיע כפיך כי תאכל, אשריך וטוב לך. אשתך כגפן פוריה בירכתי ביתך, בניך כשתילי זיתים סביב לשולחנך. הנה כי-כן יבורך גבר ירא ה'. יברכך ה' מציון, וראה בטוב ירושלים כל ימי חייך. וראה-בנים לבניך, שלום על ישראל.

אנא ה' שומע תפילה, יקוים בי הפסוק, ואני זאת בריתי אותם אמר ה' רוחי אשר עליך ודברי אשר שמתי בפיך לא ימושו מפיך ומפי זרעך ומפי זרע זרעך אמר ה' מעתה ועד עולם.

 

יהיו לרצון אמרי פי והגיון לבי לפניך ה' צורי וגואלי.

 

 

 

 

זכו את עצמכם וקרובכם בברכת הלימוד, הכנסו לתגובות וכיתבו  [בדרך המופיעה למטה]:

הלימוד לזכות:

זיווג _______________ בת/בן _________________

פרנסה______________בת/בן__________________

בריאות______________בת/בן__________________

זרע-קודש____________בת/בן__________________

ולהבדיל:

לעילוי נשמת ______________ בת/בן_____________

 {ניתן לרשום ברכות רק בתגובות}       

     יקובל ברצון,אמן!

 

 

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל azulayt אלא אם צויין אחרת