00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

פתרון חלומות

פתרון חלומות - תקשור סמלים משמעות פענוח

פתרון חלומות - תקשור

חלום -  תקשור בזמן שינה בין התת מודע למודע!

חלום הינו חוויה  סובקטיבית בזמן הוויה במהלך השינה, חלומות הינם רצף של ארועים, מראות ותחושות דמיוניים. משחר ימי הבריאה ועד היום חלומות היו נושא למחקר הבנה ופענוח המשמעות הסמלית של החלום.

ישנם חלומות שגרתיים -  בהם החולם אינו מודע שהוא שרוי בחלום, מאחר ואין ביכולתו לשלוט בתוכן החלום ובאירועים ובדרך השתלשלות הארועים במהלך החלום, לחולם אין מנגנון שליטה שיפוט ובקרה על החלום,

חלומות הם תופעה חוויתית השייכת לכלל האנושית, ללא הבדל מין, תרבות, מעמד, גיל, מחקרים משערים כי חלומות מתרחשים ותופסים מקום ברבע הזמן של השינה.

פותרי חלומות הם אנשים בעלי יכולת והבנה עמוקה בפתרון חלומות הם מתחלקים ל 3 קבוצות - רוחנית ומיסטית, מדעית ותאורטית, השגה והבנה אישית. לפותרי חלומות תמיד היה מעמד מיוחד, בתקופות העתיקות הם מוכרים לנו כיועצים בחצרות מלכים, דוגמת יוסף בן יעקב אבינו, כוהני דת, מיסטיקנים המביאים באמצעות החלום מסרים ונבואות ממקורות עליונים, מתקשרים אשר בכוחם לפענח דרך החלום התרחושיות שונות בחיי הפרט עבר הווה ועתיד.

ישנם סוגים שונים של חלומות, חלומות  של סיוט - לרוב חלום של סיוט נצרב בתודעה הרגילה ויש לו השפעה רבה על הרגשות, תחושת פחד, חשש ואיום, לרוב חלומות כאלו נתפסים אצלנו כ"חלום רע"

"חלום טוב", חלום בעל משמעות חיובית הגורם לנו להתעורר בהרגשה טובה של הנאה ורוגע,

"חלומות מיניים" מצבים ארוטיים, תמונות ומראות עם תחושות מיניות.

בפתרון חלומות קיימות גישות רבות להסברת מהותו ומטרתו של החלום, רוב החלומות הם חלומות סתם - תגובה לאירועים תחושות ומחשבות חיצוניים או פנימיים מודחקים, שעברו או נחוו במהלך יום שגרתי של החלום, בזמן השינה התת מודע מחבר אותנו לכל אותם כוחות מודחקים ומעורר באמצעוןת החלום את המודעות הרגילה, פעולה של תקשור בין התת-מודע הקולקטיבי להכרה אינדודואלית עליונה.

 

מאפייני החלום

 • לכל חלום ישנם יסודות  חזותיים ריגשיים ותחושתיים. רוב החלום הוא תסריט חזותי, החלום בנוי מחושים ראייה שמיעה, מישוש, רגש ותחושה.
 • חלום שייך לחולם,
 • בחלום אין מחשבה,  החולם הוא תסריט הלקוח מעולם בידיוני ולא מציאותי.
 • בזמן חלום כושר השיפוט, הביקורת העצמית, והשליטה על הארועים בחלום אינם מתקיימים,
 • חלומות הם רצף של חוויות פיסיות - ריחוף, נפילה ללא פגיעה, עליה במדרגות או על הר גבוה, מוות בחלום, מאבק, בריחה, טביעה, מפגש עם חיות נחשים כלבים עקרבים, הריון לידה בית חולים ועוד...המתקבלים כחלק מן ההוויה והמציאות.
 • חוסר מודעות עצמית בזמן החלום, החולם לא יכול לכוון את החלום ואין לו יכולת לצפות את מה שיתרחש בחלום.
 • מעבר מהיר מארוע לארוע, ממקום למקום,מתחושה לתחושה בלי שום קשר ממשי בניהם,

 

המצב הפיזי בזמן חלום בדרך כלל בא לידי ביטוי בתנועת האישונים, תזוזות הגוף בזמן החלום, צמרמורות, דיבור בלתי ברור, צעקה וכו....

חלומות הם ביטוי של נושאים הלקוחים מחיי היום יום, ביטוי של השראה ויצירה אומנותית, ביטוי למחשבה ורעיונות, ביטוי של פתרונות ומסרים חיוניים לבעיות בהם אנו שרויים, ביטוי לפחדים שלנו, ביטוי למצבים מהנים שחווינו. החלום מגלה לנו למעשה את הבעיות המטרידות בהן עסקנו במצב ערות. רטב החלומות מפגישים אותנו אנשים אחרים  חלקם מוכרים לנו וחלקם לא מוכרים,

חלומות הם שפה כלל עולמית המשותפת לכלל בני האנוש, שפת החלום היא שפה של סמלים, בחלום חלל הזמן לא קיים, חלומות הם ביטוי של חוויות פנימיות, רגשות ומחשבות המתקיימים בעולם חיצוני הבלתי מוכר.

חלומות הם  כלי לריפוי פיזי נפשי ורוחני, להבנת נפש האדם וההגברת המודעות העצמית.

 

 

תקשור בזמן חלום

 1. תקשור עצמי בין האני העליון - תקשור רוחני כוח חיצוני מחוץ לאדם המפגיש אותנו עם אלים, שדים, רוחות, חיות ודמויות המעבירים לנו מסר אישי לתודעה הרגילה, חלום הוא הודעה
 2. תקשור הנשמה, תקשור בין הגוף הרוחני לגוף הפיסי בזמן שינה. נידודי הנשמה בזמן השינה לעולומות אחרים הרחוקים מתפישתנו והשגתנו הרגילה.
 3. תקשור אישי ביני לבין עצמי. בין החיצוני לפנימי, בין הכוחות החיצוניים המשפעים עלינו ביום יום לבין הכוחות הפנימיים והרוחניים שבפנימיות שלנו. בין הנשמה האלוקית שבתוכנו לבין הגורמים החיצוניים השולטים בנו.
 4. תקשור חוויתי אסוציאטיבי, עיסוק באני העצמי הנפשי והנסתר, פועל יוצא של "מנגנון ההדחקה" הנפשי בזמן השינה. ביטוי של דחפים ורצונות שאינם באים לביטוי ביום יום שלנו. מיניות, הנאות ותשוקות, פשרה בין היכולת להביא לסיפוק צרכים מידיים לבין מנגנון ההדחקה.
 5. תקשור תבניתי לפי סמלים ודימויים. מושגים מופשטים המקבלים בחלום משמעות של צורה שונה חשיבה ציורית ודימיונית דרך סמלים ודימויים, חלום - מחשבה באמצעות תמונות ודימויים. חלום ביטוי סימלי לנושאים מסובכים ומורכבים המטרידים אותנו ביום יום.

 

פתרון חלומות - מיסטיקנים מתקשרים בעלי תודעה רוחנית ומיסטית

בעולם המודרני החדש והמתקדם, לרובנו ישנה ידיעה והבנה עלהשפעת החלום על אורח החיים, מיסטיקנים, פיסכולוגים ומתקשרים, משתמשים בחלום ככלי להבנת נפש החלום רצונותיו והרגשות בהם הוא שרוי, חלקם של אותם מתקשרים נסמכים על על סמלים המופעים בחלום מתוך הקבלה והמיסטיקה היהודית, חלקם מתוך ידע ולימוד, וחלקם מתוך תודעה רוחנית ומיסטית בזמן תקשור

כל חלום שייך לחולם, ואסור לנו כמומחים של פתרון חלומות להסתמך אך ורק למשמעות הסימבולית והסמלית של הסמלים, אלה לשייך אותם להוויה של החלום ולפענח את הסמל בחלום בהתאם לסיפור ולסיטואציה בחלום.

הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש השונים מציעות היום עשרות מיסטיקנים, יועצים, מתקשרים, רבנים ומקובלים, מומחים לפתרון חלומות, באתר מיסטיקנים און ליין - ייעוץ והכוונה ניתן למצוא מאגר של מומחים מובילים בתחום החלמות, בעלי ידע פסיכולוגי רוחני ומיסטי, חשוב להבין ש"מילון החלומות" אינו יכול לסייע בהבנת ופענוח משמעות החלום היות והוא אינו יכול לחוש את המצב החוותי וההוייתי בו היה שרוי החלום בזמן החלום.

במקרה של רצון לחפש פתרון חלום באופן מקצועי ומדויק מומלץ מאוד לפנות למומחה של פתרון חלומות ולא להסתמך על מילון החלומות.
מאת שלמה טל יועץ ומדריך רוחני מתקשר ומומחה לפתרון חלומות

אין לקדם פוסט זה

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל פתרון חלומות8 אלא אם צויין אחרת