44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יומן אישי

בלוג החיים של אלון ארד

40. סיכום חודשים פברואר - מרץ 2016 - גיל 40 התחיל :)

השעה עכשיו בקירוב 23:30 בלילה. הזמן כתיבה שלי החודש נגמר. אנסה לקצר, אבל בטח לא ילך לי. 

לא כתבתי בבלוג במשך כמעט חודש וחצי. מאז ה 14.2.2016, עד הלילה ה 27-28.2.2016. לילה בין ראשון לשני. 
אני אכתוב עד השעות הקטנות של הלילה, על חשבון זמן שינה\ קימה מאוחרת מחר, ויש לי מה לעשות מחר. היה לי יום קשה, עמוס ודחוס. 
אנסה לקצר. אז קודם כל קצת דברים (חשובים), שכתבתי במחברת. ואז לא סיכום 40 שנים, אלא סיכום נקודות זמן, איפה הייתי לפני עשור, ואיפה אני עכשיו. שוב, ביחס לנושאים החשובים של סל שיקום פלוס זוגיות. ואולי גם סיכום היום הזה, וסיכום החודש וחצי, פלוס קליפים ותמונות, וגם סיכום פורים, וכו', ואולי חשבון נפש. (המדור מטעה, אולי אשנה שוב לסיפורים):).


מחברת

18.2.16 - חמישי , 13:08 

פתחתי את הפייסבוק בידיעה קשה. יפעת רוזלס, בת 34, בגיל של ש' חברה שלי, אשתו של ד', נפטרה מסרטן. אחרי כמה שנים. נולדה ב 21 ליולי 1981, נפטרה בגיל 34 וחצי. 
כנראה היום , ה 18 לפברואר 2016. קשה לי. עצוב לי. חשבתי שתחלים. יהיה זכרה ברוך. עכשיו ד' נותר אלמן, ובנם נותר יתום. blushangry.

 

23.2.16 - שלישי , אחרי 21:2X לבלוג: 
קו 24 לג'. 
היה יום מאוד מיוחד : 

Tom Petty - into the great wide open :  

 ( שיר שתפס אותי, משלל שירי mtv שהיו במנדלימוס ). 

היה יום מאוד מיוחד ביממה זו. ה 23.2.16, נרדמתי בערך ב 4,5, קמתי ב 9+ אצל אמא, היינו בפגישת עבודה, בזרם 10, יחד עם טלי פרץ, ועידית.הגענו לפני השעה, כמו ועדה. 12:0, בצהריים, הזרם 10, אח"כ נסעתי לסבתא שלי, בקו 125 או קו 25, לבלוך, עזרתי לה בדואר , תשלום בזק, עודף מ 100, 63. 63.XX ש"ח, ואחרי זה הייתי בככר רבין, קיצור ככרבין, לפני המרתון. מולר בחינם + פייסבוק + כובע + בדיקת מדרס חינם + ריצה וידיאו. רוצה לבוא עם חברה שלי ש', אולי ברביעי או חמישי. ואחרי זה להתנדבות שלי. י' היה אחמש, ונ' הגיעה עם אחותי י'. היה נחמד. יצאתי עם שלל גדול וכבד. ואחכ עם ח' שותף שלי על שוקולדה. ועכשיו הביתה, היה נחמד מאוד. יצאתי עם הרבה שלל וכסף טוב. 

2.3.16 יום רביעי, הייתי עם ש' חברה שלי, שוב במפגש b:hip. פעם 2, מפגש 1. ושוב לא היה לי כסף, וגם לא יכול עדיין, לקום ב 7 בבוקר ביום שישי, למפגש שמתחיל ב 8:30 ברמת גן. 8:30 בבוקר. אז ויתרתי. 
באותו יום רביעי, כתבתי את הלו"ז, אבל זה כתב קטן מידי, וצפוף מידי. ולא מצליח להבין מה כתבתי במחברת. 

בשבת ה 5.3.16, ב 18:01, כתבתי במחברת, מה צריך לעשות כדי לקבל דיור ציבורי מעמידר. הודעה סלולרית, מחבר יקר. 

ב 13.3.16, ראשון מ 20:30 עד 22:00. פגישה עם אבא. סוג של פגישת קוצ'ינג. 
הצלחה. הרגלים, טובים,רעים, מיקוד, לפני הרגלים. להגיב לכל דבר, זה הרגל. אני לא יכול לרצות את כולם . צריך לפתח עמוד שדרה.

16.3.16 , רביעי, קמתי ב 15:00, נרדמתי, וחלמתי חלום. בחלום, אני בבית של אמא (כמו עכשיו). 
ואח שלי נמצא, ונותן לי 100 ש"ח. בשטר, ומטבעות מכל הסוגים. והמטבעות חדשים. ואח שלי יושב ליד אמא, בספה\כורסא. ואני מתעסק בבגדים. אומר לי לא לשים אותם בספה, אז שם בריצפה. ורוצה לספור את המטבעות והשטר של ה 20 ש"ח, כדי לראות אם יש באמת 100 ש"ח ואז התעוררתי. ויש שיר ברקע : 
"live for today ' sha la la la la la live for today " .

רק עוד דבר: בשלישי, ה 8.3.16, ככל הנראה, היה יום קריוקי במנדלימוס, ושרתי את השיר הזה (מלפני עשור): 

Time - Pink Floyd :
2. לא סיכום 40 שנים. אלא סיכום נקודות זמן, איפה הייתי לפני עשור, ואיפה אני עכשיו. ביחס לנושאים חשובים של סל שיקום פלוס זוגיות:. 

אז במרץ 2006. שהייתי בן 30 : פוטרתי מ3 עבודות, תוך חודשיים. מסוף דצמבר 2005, עד בערך פברואר 2006. והתחלתי שוב לעבוד במלר"ז, תוך אחריות של העובדת סוציאלית שלי. 
גרתי בהוסטל אנוש תל אביב, בחזנוביץ' 16, תל אביב. והיו לי ברטרו, היו לי 2 ידידות טובות, שרציתי להיות חבר שלהן, והן לא רצו אותי (במהלך שנת 2006, במיוחד בקיץ). היו לי כמה דייטים מהאינטרנט, ולא מהאינטרנט. היתה לי את דפנה, והיתה מישהי בשם מיכל, מקבוצת קומונה בתפוז, שיצאתי איתה במהלך המונדיאל. והיתה לי גם עוד ידידה מתפוז, שגם יצאתי איתה, אבל בלי ציפיות לחברות, אמרה שאני די נודניק. והגבילה את הקשר שלנו, למשהו ידידותי. המשכתי להשתתף במפגשי פורום, מכל מיני סוגים. מפגשי פורום בתפוז. 

אז עבודה בקושי היתה לי בשנת 2006. דירה: הוסטל. זוגיות: לא היתה ממש, אבל בתהליך של כן. 

סוף מרץ 2016, ולסיכום קצר : 
אני נמצא כמעט 4 שנים, או יותר מ4 שנים בדירה של דיור מוגן של קידום. כמעט 4 שנים בקרית שלום, (לפני זה כ 4 חודשים בבירנית 5, ליד כפר שלם, ליד פארק דרום). 
במהלך 10 השנים האחרונות, יצאתי מההוסטל, גרתי בזוגיות, התחתנתי, נפרדתי, חזרתי לאמא, אמא סידרה לי דיור, דירה לבד, התגרשתי, הייתי בשירות של דיור מוגן של אלונים כ 3 שנים. עבדתי, עברתי לגור בגבעתיים עם הבוסית שלי ב 2 דירות במשך שנה וחצי. עברתי לסאבלט במרכז תל אביב לחודשיים וחצי, עוד קומבינה של אמא שלי, ואז עברתי ליחדת דיור של קידום, עד עצם היום הזה. 40. מגורים. 

עבודה : כרגע עובד, ומחפש עוד משרה, עוד עבודה. פירטתי ברשומה הקודמת פלוס. עבדתי בהרבה עבודות, בעיקר אצל ר', הבוסית שלי, שמקווה שאצליח לפגוש אותה שוב השנה, לפחות עוד פעם אחת בחיינו. 

זוגיות: כרגע נמצא בזוגיות, כבר יותר משנה וחצי, מאז סוף מאי 2014. היסטוריה: כפי שכתבתי במהלך שנת 2006, היו לי כמה ידידות, כמה דייטים. בתחילת 2006, אחרי תהליך אופלייני ארוך, היתה לי הצלחה, היתה לי חברה ראשונה רצינית, כולל סקס די מהיר. חתונה די מהירה, מגורים משותפים, בזבוזי כספים, ומערכת יחסים של כ 8 וחצי חודשים, שנגמרה בפרידה, בריחה, ולבסוף גירושים. אחרי הגירושים עוד חזרנו, רצתה לפתוח פרק ב', אבל אמא שלי התנגדה, וחתכתי. והמשיכה לטלפן אלי עוד ועוד ועוד. חתכתי בסמוך ליום הולדת 32 שלי, שהייתי גרוש טרי. עכשיו אני גרוש ותיק כבר, יותר מ 8 שנים (של חיסכון). 
חצי שנה של רווקות מחודשת, והתחלתי לצאת שוב, עם ע' שהכרתי ממועדון מסריק. התחלתי לצאת ברצינות, וברוטו, היינו במערכת יחסים של שנה וחודשיים, כולל 3 חודשי דייטים, חברות רשמית, ואחרי הרבה חודשים, מעבר מגורים יחד, אצלה, שלא הצליח מכמה בחינות. אני לפעמים מצטער שעזבתי. אבל כנראה שלא היתה לי ברירה. ניסיתי לחזור אליה בזמנו, אבל כבר יש לה חבר. 
הירושה שקיבלתי מגרושתי, זה 2 דברים: 1. שאני קשור ותלוי באמא שלי. 2. שאני קשור ותלוי במחשב שלי, ובאינטרנט שלי. 
הייתי לבד יותר משנה. נניח מסוף אוקטובר 2009, עד ה 14.1.2011.עשור מאז תחילת אשפוז יום שלי באיכילוב. וזה היה תהליך, שכבר גרתי הרבה חודשים בגבעתיים, וחידשתי קשר ידידותי עם ש', ואז היא הסכימה שניהיה ידידים-חברים. אבל הקשר התחזק. ולא רצתה להפגע ממני, וגם כמו ר' (האקסית הראשונה בגיל 27). ש' לא רוצה שאכתוב את השם שלה ברשת. הקשר התחזק. וזאת היתה בהתחלה, בשנת 2011, ושנת 2012, מערכת יחסים פתוחה. עכשיו היא סגורה. אז הייתי חצי שנה, והפסקה של חצי שנה, ואחרי זה חזרנו ביחד שוב. ליותר מ 3 חודשים. מאז סוף ינואר 2012, ואז הגעתי ליחידת דיור. עד מהלך חודש מאי 2012, עשיתי טעות ועזבתי אותה לטובת מישהי מבוגרת ממני בהרבה. שזרקה אותי אחרי 2 דייטים, ושוב הייתי לבד שנתיים. עברנו לקרית שלום. וזוכר שהיה לי עוד דייט אחד, עם ל', במהלך לילה לבן 2013. עשיתי עוד טעות, ולא היתה לזה המשכיות. ובסוף מאי 2014, כנראה אחרי עוד הרבה חיזורים, ש' קיבלה אותי אליה, והיה עוד קטע טלנובלי, מאחורינו, שאמרה שאני יכול לעזוב אותה ולחזור אליה כמה פעמים שאני רוצה, אבל לא רציתי, רציתי לשמור על יציבות בזוגיות, וחוץ מהפעם הזאת, שעדיין לא עברה שנה מאז, שזרקה אותי לשבוע, אז אנחנו ביחד יותר משנה וחצי, ביציבות, ועם שיחות יחסינו לאן. ובונה על הקשר הזה לפחות עוד שנתיים שלוש שנים. חייב למצוא עבודה. 

אז בקיצור: עבודה: יש , ומחפש עוד עבודה, בתהליך של כן. דירה: דיור מוגן של קידום, שרוצה לעזוב (אחרי שיפור בעבודה, ואולי צריך לקרות עוד משהו, עוד שינוי). זוגיות: יש. בתהליך שאני רוצה לשפר. 
בקיצור: התקדמתי. אבל עדיין טעון שיפור. 

3.1. : סיכום היום הזה, כלומר: ראשון, ה 27.3.2016 : 
קמתי אצל אמא שלי, בקושי ב 11:20, קפה, מאפה, התלבשתי, ונסעתי עם קו 126, וקו 55, לרמת חן. (ירדתי בהסתדרות, גבעתיים, וברגל), לרמת חן. הצלחתי להגיע ב 13:30. והפסיכיאטר שלי ד"ר קליין לא היה, אמרו לי שיצא לאן שהוא, ויחזור ב 14:30. לא יכולתי לחכות, ונסעתי בקו 43 לצומת הולץ והביתה. שם חיכתה לי המדריכה הקשוחה, מ', ועשיתי את הניקיון שלי. היתה לי שיחה טלפונית עם עידית א', המדריכת תעסוקה שלי בזרם 10, אנוש תל אביב. וישר אחרי השיחה, (לא הספקתי היום לשלוח לה מייל, צריך לקבוע איתה עוד פגישת עבודה). נ' , העובדת סוציאלית שלי, הגיעה בהקדם, והיתה לנו שיחת שיקום, עד 16:30 בערך. (היתה צריכה להגיע ב 16:00). הגעתי לדירה בערך ב 14:30, ועשיתי ניקיונות עד 15:30- המדריכה עזבה את הדירה בערך כנראה לפני 15:30. ונשארתי הדייר הער היחידי בבית, א' עדיין לא חזר מהעבודה. ח' עזב לרופא שלו, ואחר כך לרב שלו, וי' ישן. 

(עשיתי הפסקת קפה ). 

אז איפה היינו? :)  ? 
אחרי שיחת שיקום, הייתי קצת במחשב. ועשיתי טלפון לא', מתיאטראות ישראל. לקחתי סיכון, והתחשק לי להצליח ליסוע למועדון קקטוס, אנוש. בדקתי פרטים באתר החדש (יחסית) של אנוש תל אביב, עשיתי טלפונים, אכלתי ארוחת צהריים, ונסעתי למועדון קקטוס. מסתבר שהיום במועדון, היתה הרצאה על סכיזופרניה, מד"ר (שכחתי את שמו) למדעי המח, לא פסיכיאטר. ונסענו לאקדמית תל אביב יפו, ביפו, ליד שדרות ירושלים, יהודה הימית. ובמקום בתיכנון לחזור הביתה לפני 21:00, חזרתי הביתה הרבה אחרי 22:00, ב23:00 בקירוב, לעוד ישיבה עם שותף שלי י', ורק אז ישבתי על הבלוג. 

3.2 : סיכום החודש, בדגש על יום יומולדת , וסיכום פורים : ( עם תמונות):. 

אתר בנק הפועלים התחדש בשנה האחרונה. ויצא לי להוריד את התמונה החדשה של הימי הולדת שלהם, החודש : (רציתי לשים את זה בהתחלה, בתור תמונת שיווק הפוסט): .


 

מבחינת הכסף בבנק. אני עומד ביעדים שלי לחיסכון. מצליח גם בפברואר מרץ, להגיע. (היום ביטוח לאומי, יתעדכן ביום שלישי ה 29.3.2016, פחות כמעט 120 שקלים נטויז'ן, תשלום על טלפון ואינטרנט.
אצליח בעזרת השם, אצליח לחסוך קצת יותר מאלף ש"ח, גם במרץ, ובתקווה , גם בחודשים הבאים, בצמצום נוראי. אני עובד מאוד קשה על הכסף שלי, למרות שיש לי הרבה הוצאות. המון הוצאות יחסית הוצאתי ואוציא בחודש מרץ 2016. 
אבל אחרי יותר מ 8 שנים של עבודה קשה, תרתי משמע, וחיסכון, אני מצליח לעמוד ביעד החיסכון שלי. יש לי עוד בערך שנתיים לחסוך, פחות או יותר, ואז עוד שנה של חיסכון, לחופשה, ואז נראה מה יקרה, בערך בגיל 42, או גיל 43. שגם החברים שלי יהיו יותר מבוגרים, ומקווה שפחות נוראיים. (אלדד מקנא בי בחיסכון ובזוגיות, ואנונימוס, רוצה שאפסיק לכתוב בבלוג שלי ! רחמנא לצלן, ( וזה עוד אחרי שכתב כאן 2 פוסטים פחות או יותר, פוסטים=רשומות). 


ביום הולדת 40 שלי, תאריך עברי, היה זה ה 17.3.2016, יום חמישי, 
ח' קנה לי במאמץ רב, עוגת שוקולד קטנה, אך יקרה, באופה מבגדד, ובקבוק קולה, ועוד נסטי אפרסק, או משהו כזה. על חשבון הקופה של הדיירים. וחגגנו 6 אנשים. 4 דיירים, עובדת סוציאלית אחת, ומדריכה אחת, שאמרה שאני צריך לעשות חשבון נפש. 
הצוות עיכב אותי. קניתי מכספי, עוד עוגת יום הולדת אחת (לא בקופיקס), ונסעתי למועדון באיחור גדול, שיחררו אותי מהדירה, רק אחרי 18:00. אז הגעתי למועדון, אחרי קניית העוגה, בסביבות 19:00- לישיבת אסיפת חברים, וי' הכין לי את העוגה שקניתי, ואכלו. לא הספקתי להיות במועדון הרבה. וכבר היה 19:30 והמועדון נסגר. וכולם עיכבו אותי, במיוחד אלדד, שמינו אותו להיות תורן. חיכיתי לכולם. וגם ש', חברה שלי, אמרה שהיא הולכת לאן שהוא. והלכתי עם א', חבר מועדון, חבר קהילה יקר, לשכן, אבן גבירול 8, תל אביב, ושם ישבנו, שיריינתי כ 8 מקומות, והגיעו בשעת השיא, הגיעו 11 חברים טובים. הזמנתי המון אנשים. נדמה לי שכל החברים הטובים שלי הגיעו, לפחות מהמעגל של אבנר הנמן, הסופר המהולל. אלדד היה. י' הפתיע אותי והגיע גם. אבנר היה, ואנונימוס, ויועד, וגם ח' השותף, פעם ראשונה שמזמין אותו בתור חבר יקר. היחסים שלנו השתפרו השנה. ומכיר ומוקיר את נתינתו, ואת אהבתו, נטו, בלי הבדיחות הפרועות. הומור זה חלק חשוב ביחסית, במערכות יחסים. 
והיו שם עוד אנשים, א', וש', ואולי עוד מישהו ששכחתי. וש' בסוף הגיעה, ש' החברה. ההזמנה איתי כאן, היה חשבון משותף, כל אחד שילם בנפרד, אבל עדיין היה חסר 8 ש"ח. המלצרית היתה אשמה. לקחה לה יותר מידי טיפ. ואפילו 2 ש"ח לא החזירה לי. אחר כך הלכתי ברגל, לצ'יפסטאר, עם ח', ועד שהתעכבנו רבות בשכן, בסוף היה כבר אחרי עשר. 22:00. (לשכן סגרתי ב 20:00 שיתחיל האירוע):.
אז אחרנו לצ'יפסטאר, וח' ואני, ישבנו לבסוף (פעם ראשונה שלי), בברגר קינג'. על צ'יפס, שעלה 13 ש"ח, שקל יותר מהצ'יפסטאר הקטן. ישבנו שם כשעה, עד כמעט 23:00. ונפרדתי מח', והלכתי לאבנר, בפקודת אנונימוס. וישבנו שם, כנראה עד האוטובוס האחרון, ואחרי זה חזרתי הביתה, כנראה אחרי חצות. גם נפרדתי מש', עד שני. ש' החברה. וזהו. 

ב20.3.16 - יום ראשון, התחילו מסיבות פורים, שבוע פורים. בראשון, נסעתי והלכתי למסיבת פורים של נתן, בקצה רמת גן, : 


היה מאוד נחמד. חבר שלי יועד קיבל תעודת הוקרה מהקהילה. היה טקס. תחפושות, כיבוד, קפה, נס קפה עם חלב.  . כיבוד קל, קפה ומאפה, ומשקאות קלים, וגם כיבוד יותר, היה קצת אוכל, פשטידות. היה טעים, היה נחמד. היינו עם חברים. היו תמונות. 

בשני היה יום מועדון כרגיל, ה 21.3.16, אחר כך נסעתי לש', והיינו במקדונלד'ס. 

שלישי היה אירוע במנדלימוס, ב 22.3.16, לא היה ליצן, אבל היו אזני המן, והיה סטנדאפיסט, היה נחמד מאוד. חזרתי הביתה שוב, עם שק כבד וגדול לאמא שלי, ועוד ח' הזמין אותי כרגיל, לשוקולדה בקופיקס, ברנר 5, ליד אלנבי. 

ברביעי עוד הספקתי ללכת לסבתא שלי, יחד עם אמא שלי, אמא שלי הפעם לא נסעה לצפון הרחוק, לאחותי הקטנה, והיתה איתי. ואחרי זה הלכתי למסריק, והיו צחוקים, היו קטעים, הייתי במועדון כרגיל, וש' נתנה לי יום חופש, אז עשיתי כמה סידורים, ונסעתי לאבנר, והייתי איתו. 
רביעי היה זה ה 23.3.16. 

חמישי ה 24.3.16, היתה מסיבה של אנוש מסריק, בבית דניאל, יחד עם מיינד אנד פיטנס. ש' היתה, והיו מדריכות, (לא כולן), מתנדבות, סליחה, ממסריק, וחברים ממסריק, וחברים חדשים, וגם מההוסטל הגיעו, והיה מאוד נחמד. נדמה לי שסרקתי\צילמתי את ההזמנה. תיכף אביא את הנייד ונחפש. : אז היתה מסיבת ממש שווה ומגניבה. צילמתי עוד הרבה תמונות מאז. אבל זהו, כבר 2 בלילה, ורוצה לשווק ולפרסם, ולעשות טבלה, וללכת לישון לפנות בוקר, ולא בבוקר. ולקום מחר יחסית בזמן, לעוד יום מלא פעילות. 
בקיצור, אני במצב טוב, עשיתי שיפור, ומקווה להשתפר בהמשך, בכל התחומים. וגם לשמור על הקיים. לעשות ג'אגלינג, כמו שעובד של משרד הבריאות, רכז סל שיקום אמר לי בועדה האחרונה בינואר השנה, בשנת 2016. והוא עוד יבקר בדירה. לחיות מאהבה, ולא מפחד. להודות על הקיים, וקיים שפע גדול בחיי, הון אנושי, ואהבה , הרבה אהבה, ושתיה ואוכל, ומגורים, והכל בסדר בעצם. 
נסיים עם תמונת פרופיל, מהמסיבה. ח' שותף שלי, רואה אותי מחייך כל סובוח, ואמר, שצריך להפיץ את החיוך שלי ברבים, אז מנסה מעכשיו, אם לא בתפוז, אז בפייסבוק, אנסה. יום טוב לכם, ושבוע מעולה וקסום, לילה קסום, ונתראה גם בואצטאפ, כן? יותר אינסטאנט. והרבה קישקושים, קסם, אור ואהבה, להתראות, אוהב אתכם,ן, אלון :). 

אלון ארד, פרופיל פורים 2016: יום חמישי ה 24.3.2016 : 

להתראות, באהבה, אלון :) 
      =] ... 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

2 תגובות

יומן אישי - היסטוריה

יומן אישי - זה לא זר לי . זה רק גילגול נוסף של יומנים אישיים שאני רושם ,

יכול להיות שהיומן האישי הראשון שכתבתי , גם היה במחשב , ב286 , בתוכנת קיו טקסט , בdos . מ1991 .

יומן אישי במחברות, אני רשמתי מכיתה י"ב או י"א , 1993 , כניראה מחברת ראשונה , לפני המסע לפולין בתחילת כיתה י"ב .

הכל הלך כבר לאיבוד .

כתבתי גם יומן אישי בכתבן , ואחר כך כשהבנתי מה זה וורד , אז שם גם , ממש לפני שהתחברתי לאינטרנט .

לקח לי כמעט חצי שנה , להבין מה זה בלוג בתפוז , תפסתי את זה כיומן אישי ברשת, ובלוג זה אכן יומן אישי ...

קוביית פרטים אישיים
התמונה שלי
גרוש
ת"א והמרכז
מוקדן בשירות הודעות
דגים
Nirvana-Smells Like.
אלון לנצח-איתן גינצבורג
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Purple Mushroom אלא אם צויין אחרת