66
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

האח הקטן

ריאליטי בראי המציאות

הישרדות הונדורס - שובי לביתך

03/03/2016

סוף סוף גמר הישרדות כמו שצריך כשהמושבעים מצביעים על האי לפני שצפו בכל העונה, ולצופים בבית אין השפעה על התוצאה הסופית. כל כך קיוויתי שהמעבר לרשת יעשה את ההבדל הזה - שאפו. עכשיו רק שילמדו לקצר את פרק הזמן בחצי ושיוותרו על מריחות זמן מוגזמות ובפעם הבאה יהיה לנו גמר הישרדות מושלם. אה... כן... טילטיל זכה. מזל טוב. יצאנו לסוף הדרך - פוסט שכולו בקטנה.

הישרדות הונדורס - גיא זוארץ
גיא זוארץ - מגיע עם הקולות

בקטנה

- מושיק תהה מול רוסלנה איך היא, שהציגה את עצמה כדמות אמיתית, יכלה מצד אחד להאשים את מושיק שהוא בגד בברית שלו בעוד לה עצמה היתה ברית עם טיטי. רוסלנה מצידה טענה שבניגוד לברית של מושיק ולירון, הברית שלה עם טיטי לא פגעה ולא כוונה נגד הברית הקיימת שלה עם חברי הוראקן.
תרשו לי לגחך. אם כבר מישהו דאג לברית שלו לאורך כל הדרך זה היה מושיק שה"ברית" שלו עם לירון היתה לחלוטין אמצעי לשמור על חברי הברית הקיימת שלו עם שאר הוראקן. דווקא הברית של רוסלנה עם טיטי (עד לרביעיה עם טילטיל וכוכבי) היתה בבסיס שלה בגידה בשאר חברי הוראקן - וזה בסדר. בהישרדות אמורה להיות מידה מסויימת של נאמנות לברית אבל עד לנקודה מסויימת ורוסלנה זיהתה אותה וניצלה את ההזדמנות שנקרתה בפניה. מה שעיצבן אותי בתשובה שלה היתה ההצטדקות המעושה שלשמחתי גם ג'ני ודנה זיהו. אני בהחלט חושב שאלמלא הגילוי על הברית בינה לבין טיטי, יש מצב שרוס היתה מקבלת יותר קולות בגמר.

- שאלה מעניינת (יחסית) נוספת היתה של הודא שטענה שטיטי ניצלה אותה בשביל להתקדם במשחק על חשבונה ובעצם רכבה עליה. ושוב, התשובה היתה צריכה להיות - כן, רכבתי עלייך כי השתמשתי בכל ייתרון ובכל מה שיכולתי כדי להגיע לגמר. נכון, זו לא תשובה שהיתה מביאה לה את הקול של הודא, אבל זו היתה האמת וחוץ מזה התשובה שטיטי נתנה בסוף .(היא טענה שזו בעצם הודא שרכבה עליה) לא היתה יותר טובה מהבחינה הזאת.

- השאלה של ההפקהלירון על זה שרון אלוף "התחיל" עם לירון על האי זו שאלה על משהו שקרה כל כך מזמן וכל כך לא קשור לטיטי שכבר כשלירון התחילה לרמוז בדרך לשאלה היה ברור שהיא מרגישה שלא בנוח אפילו להעלות את העניין. אני לא אתפלא אם ההפקה, כרגיל, לא סמכה על השאלות של המתמודדים ודרשה מהם לתבל את השאלות בנושאים שלדעתם יגרמו בלאגן. רק שבמקרה הזה הם הגזימו ולמרות שרון אלוף חש להתגונן, לטיטי היה מבט על הפנים של "מה את מעלה את זה עכשיו?".

- שמתם לב שבנאומי הסיום של כל אחד מהמתמודדים כולם בעיקר דיברו על החיים שלהם ולא על הצורה שבה שיחקו את המשחק? כוכבי דיבר על הילדות הלא פשוטה בפנימיה, טיטי סיפרה שגדלה לבד להיות אישה חזקה, טילטיל דיבר על זה שהוא שינה את החיים שלו(?) מהקצה אל הקצה במשחק הזה ורוסלנה דיברה על כמה היא לא תלויה באייל גולן שמרוב הופעות/איזכורים שלו הפרק וויתרתי על השוטים. אז נכון שחלק מהם הזכירו קצת את המשחק אבל הייתי מצפה שזה יתפוס חלק יותר משמעותי בנאומי הסיום. טיטי, במיוחד, היתה יכולה לדבר ולהדגים כמה אסטרטגית היא היתה ולהראות את הבריתות והבחירות שעשתה לאורך העונה. כנ"ל רוסלנה.

- התוכנית ארכה נטו שעתיים. בעוד השעה הראשונה היתה די מלאה בהתרחשויות רלוונטיות כמו שאלות המושבעים והנאומים. את השעה השניה הקדישו בהפקה לראיון הסיום שבו הוא שאל  שאלות כל כך לא מעניינות שרק נועדו לתת לשורדים לשעבר הזדמנות לסגור מעגלים ו"לסלוח" אחד לשני. ראיון הסיום הוא ראיון חשוב ובארה"ב הוא נותן לפעמים הצצות מעניינות שלא ראינו על החיים באי וכן, גם נותן לאנשים הזדמנות לסגור מעגלים. אבל בארץ זה פשוט היתה מריחת זמן ענקית, משעממת ולא קשורה לכלום בין החלק הראשון של מועצת השבט האחרונה לבין ההקראה של הקולות וההכרזה על הזוכה. עצה לרשת - אל תנסו להמציא את הגלגל. לדברים טובים יש סדר ויש סיבה טובה לסדר הזה. 

- אני לא יודע מה לחשוב על קללת המכונית. טכנית, כוכבי קיבל מכונית העונה ואכן לא זכה בגמר. אבל מצד שני, טילטיל זכה במכונית בתוך אהוב הקהל ואז גם זכה בגמר. האם זה אומר שקללת המכונית של הישרדות נשברה או שמכונית שמחולקת במהלך הגמר לא נחשבת כי זה קרה אחרי ההצבעות?

- אני בוש לומר את זה אבל סבלתי מהשיר של שובב פחות מאשר מהשיר של יקירת הבלוג דנה שגם יצא לי מכל החורים וגם בוצע באופן זוועתי בגמר. מישהו צריך להגיד לה את זה - זה לא שיר טוב. להפך. זה שיר כל כך רע שעוד בזמן הכתיבה שלו על האי אפשר היה לראות את הציפורים בורחות. היה עדיף שהיתה שרה את אחד הלהיטים שלה מהעבר.

- היה פשוט כיף לראות את התגובות של טילטיל בשידור חי ולהבין שההפקה כמעט ולא עורכת אותן. הוא אשכרה כל הזמן מתלונן ובטוח שהכל הולך לרעתו. גם כשזכה באהוב הקהל "בטח תתנו לי פרס שאני לא אוהב, חו"ל או משהו", וגם כשגיא הזכיר את מבחן האש וטילטיל כמעט התעלף במקום.

- אני ממש מתבעס על הבחירה בטילטיל כזוכה. קיוויתי שאנשים יצביעו לפי מי ששיחק את המשחק בצורה הכי טובה, שמבין אילו שנשארו אפשר להגיד שרוס וטיטי בטופ, כוכבי אח"כ ובסוף בסוף טילטיל. אבל כנראה שמלבד עומר שאני מאמין ששינה את הצבעתו לפי מי שהוא חשב שהיתה ה"אסטרטגית של המשחק" (הוא הצביע לרוסלנה), כל האחרים הצביעו למי שהם אהבו בתור חבר מחמד. זה לגיטימי, אבל מבחינתי זה מבאס.

- ולסיום, אי אפשר בלי להזכיר את התגובה האימפולסיבית של טילטיל לזכיה - הוא תפס את רוסלנה, הניף אותה על הכתף ופתח בריצה לאורך המסלול לשום מקום. אדיוטי? כן. כיף לראות? מאוד.

הישרדות הונדורס - רביעיית הגמר
רביעיית הגמר - רק טילטיל בטי שירט

שווה ציטוט

"חצי לב וחצי... לא הרבה שכל"
טילטיל מנסה להוכיח שהוא גם אסטרטג

"אם תתאכזבי מיותר אנשים כולם ירצו לרשום את השם שלך כשורת אחרונה ומאוכזבת"
מושיק מבהיר לרוס בצורתו המעודנת שלאף אחד לא מזיז שהיא מאוכזבת מג'ני

"אני לא מאמין שהייתי שם והייתי כזה רזה"
מושיק מסרב להכיר בעובדה שהוא עדיין גפרור

"את כל הזמן סקרנית"
שובב מנסה לרמוז שהסקרנות הרגה את הזמרת

"היא סתם רצתה להראות שאני גמד לידה"
מושיק מסרב להכיר בעובדה שכולנו גמדים ליד טיטי

"רון שובל שהכרנו באי, זה לא רון שראינו בטלוויזיה"
כוכבי אומר דבר נכון, אבל השובב שראינו בטלוויזיה גם היה קיים שם איפשהו והוא ראוי לבוז.

הישרדות הונדורס - טילטיל
השורד האחרון - טילטיל

ולסיום סיומת

תודה לאל שנגמר. תודה לאל שהפעם לא הרסו (לגמרי) את הפורמט. ויאללה, שיעשו עוד עונה.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

2 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל האח הקטנטן אלא אם צויין אחרת