66
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יומן אישי

בלוג החיים של אלון ארד

סיכום שנת 2015 בבלוג שלי - שנת הכבשה :)

שלום לכולם. ( התחלת כתיבה בערך ב 20:00 ) 
לא כתבתי כמעט חודש. ורוצה הלילה לסכם את שנת 2015 שלי. 

אני כעת קצת מרגיש לא טוב ועייף. קצת שיעול, וקצת נזלת באף (התעטשויות). 
עברתי טלטלה ב 48 שעות האחרונות, וזה התחיל משישי(ההרגשה הלא טובה) (כעת ראשון בערב\לילה). 


כעת סוף דצמבר (2015), קר יחסית, אבל התרגלתי כבר לחורף, לובש כ 5 שכבות כולל מעיל בחוץ, כולל חם צוואר, שאבא שלי הביא לי החודש. וכובע. 

רוצה להגיד מכאן תודה רבה וגדולה לאמא שלי שעוזרת לי. החל מתחילת החורף, נוצרו לי עקצוצים בשמיכה, וזה התפשט. זאת תעלומה, או שזה פשפשים, או סקאביאס, או משהו אחר, ואמא שלי מגיעה בימי ראשון, לנקות לי את החדר והבית, כולל כביסה. המצב מורכב. במוצ"ש האחרון, קמתי בערב, והיה לי כאב ראש חזק. אז אמא שלי טילפנה אלי, וקבענו שלא אבוא אליה, והגיעה היום עם אוכל להביא לי. ואירחתי אותה. 
הייתי במיטה הרבה, אבל מאתמול בחצות וחצי, הייתי במיטה עד 2 בצהריים, אבל לא הצלחתי להרדם (כי בקושי הייתי ער מחוץ למיטה), הרבה שעות, ישנתי בערך כ 3 שעות לא רציף, שעה אחר שעה, ובגלל זה אני עייף. :). אוקי, עכשיו סיכום 2015, בכל המישורים. 
התמדתי לכתוב בבלוג שלי לפחות פעם אחת בחודש, מינואר, ואם אשכח משהו חשוב, אולי תזכירו לי. (בסיכום האחרון, שכחתי את מהפכה של אהבה).


אז בתחילת השנה נרשמתי לדור האחד, לחודש ועוד 3 חודשים, עד סוף אפריל. ובמהלך המסגרת הזאת, הצלחתי לקום ביום שישי (של סוף מרץ נדמה לי), ב 7 או 8 בבוקר, לסוף שבוע מיוחד בנווה שלום. טרמפ הלוך וטרמפ חזור. בקושי ישנתי בשק שינה, וחזרתי במוצ"ש הביתה מאוד עייף. 
במשפחה, היו מפגשים משפחתיים, בעיקר ימי הולדת, וגם בחנוכה. בשנת 2015, היו עוד 2 לידות של 2 אחייניות, ב 22.4.2015 , נולדה אחות שניה של אח שלי ת', וגם באותו יום רביעי, ביקרתי בבית חולים, אצל גיסתי ואח שלי, ואחיינית שלי הגדולה, וגם אמא ואבא היו, וגם הסבתא השניה (אמא של גיסתי). והיה מאוד מיוחד ונחמד (אפשר היה להגיע עד 5 אחר הצהריים). באותו יום אח שלי ואבא שלי סידרו לי את הסמארטפון החדש, אחרי תהליך ארוך. אבא שלי כבר מיולי 2014, גם אחרי תהליך ארוך, סידר לי שאעבור חברה סלולרית, ומשלם לי על המסלול הזול יחסית, ב 012. 
את הסמארטפון קיבלתי מאח שלי, במוצ"ש אחד, ב 7.3.2015, אם אני לא טועה. זה יצא יום הולדת לגיסתי, אז ביקרתי אצלהם, יחד עם אמא שלי, והיה מאוד נחמד. תמיד האירוחים המשפחתיים הם מאוד טובים, יפים, נדירים, ומיוחדים. גם אירחו אותנו בראש השנה, ואמרתי לאח שלי שאני רוצה לבקר אותם יותר, אבל לא הצלחתי בזה . בדרך כלל רק ימי ראשון פנויים לי, ואני נמצא בלופ אינסופי, של פגישות ואירוחים אצל חברים שלי, ויש לי יחסית הרבה חברים מיוחדים, שונים, ומיוחדים כל אחד. 

-אחינית שניה נולדה אא"לט, ב 22.6.2015, חודשיים אחרי. והיא הבכורה של אחותי הקטנה א', אחותי הרוחנית, והמוארת. :) 


במישור הזוגיות, שמרתי על קשר נכון לשורות אלו, שמרתי על הזוגיות שלי שנה כמעט רציפה, ש' עזבה אותי לשבוע. וחזרנו ביחד. היה קצת טלנובלה עם החבר'ה. אף פעם לא משעמם אצלנו, כמו סיינפלד. 

אז נדבר על החברים שלי? ( שהרבה מהם שומר על סודיות השם). 

קודם כל סיכום 2015 בדירה. א' עזב, וי' נכנס. התקופה הכי יפה בחיים שלי מבחינת דירה, היתה בקיץ, שח' התאשפז לחודש וחצי ברוטו, אחרי ה 8.8.2015, שאירחתי את י', ח' התחיל לחזור לסופי שבוע. אני קצת מצטער שלא הצלחתי לבקר אותו בתל השומר. שמרתי איתו על קשר טלפוני. והבית היה מאוד שקט ומסודר ונקי. 
זה היה מה 23.7.2015, עד ה בערך עד ה 7.9.2015, עד יום ההולדת של א'. אחרי שא' עזב, ולפני שי' נכנס. 
אז כעת אנו שוב 4 שותפים בדירה. וכבר התרגלתי לח'. בחור מאוד מיוחד. 
וזהו בערך. 

החברים: יש את המעגל של החברים והדירה של הסופר אבנר הנמן. עם אלדד, ויועד, ואנונימוס, וגם ר' לפעמים, פלוס התוספות של השכנות, אבנר הוא טיפוס די חברותי, השכנות ש', ומ' (באמת מזמן לא ראיתי אותה). משתדל לבקר את אבנר פעם בשבוע, ושבוע שעבר, זה היה אף יותר. בחודשים האחרונים, אין חלב לקפה, אז שותה בלי חלב נס. ו\או קונה מהכסף שלי לפעמים חלב לדירה, שמספיק לשבוע שלם, ואף יותר בדרך פלא. :). 

ואצל אבנר, יש לי רוטינה קבועה. קודם כל מנקה את הדירה (כמו שאני מנקה את הדירה שלי). אחר כך מכין קפה, ואז הולך למחשב למשהו (סודי).
כבר שנים ככה. 
ואחר כך יושב עם החברים, מול הטלויזיה, ודיבורים. 

והמעגל חברים השני , זה אצל א' (לא בטוח שנתן לי רשות לכתוב את השם שלו בבלוג שלי, נדמה לי שכן, אבל לא בטוח כעת). בתקווה, יחד עם אלדד, וא' (מורי ורבי), ולאחרונה גם ב'. ונ' מההוסטל.(שבו גם אני הייתי, וא' גם)  ובפעם האחרונה גם חברה של ב', ח' (פעם ראשונה), ויש עוד דמויות, כמו ש', ומ', ועוד אנשים מתחלפים, גם חבר ילדות של א', מ'. ששישי האחרון לא ראיתי אותו, והיינו הרבה שעות. 

ויש עוד חברים בודדים, שרוצים, או שזה המצב, ורואים אותי באופן פרטי, כמו מ' (מזמן לא ראיתי אותו אגב), שהכרתי דרך אבנר (הם לא בקשר). וי', שלפעמים מגיע לאבנר, שהכרתי דרך אלדד (אני חושב שאת רוב החברים הטובים שלי הכרתי דרך אלדד, וגם להפך, אבל זה מורכב ואולי אני טועה) . 

במישור סל שיקום, אז כתבתי על הדירה. היתה לי ועדה השנה, וב 24 לינואר, אמורה להיות עוד ועדה, ב 2016. וצריך ללכת לפסיכיאטר, שימלא איזה טופס. 
בקשר לתעסוקה, ועבודה ופרנסה, אז המשכתי לעבוד דרך המחשב, אצל הרואה חשבון, ואני צריך עוד עבודה, אז אחרי הועדה הקודמת, בחרתי בתעסוקה נתמכת של אנוש, עזבתי בלי מפגש פרידה, את מ', ממעלות. ועברתי לאנוש תל אביב, והתחלתי בסדרה של פגישות, והסברתי את המצב הבעייתי והמורכב שלי . וחזרתי לעבודה הקודמת שלי ב 2012, בטלסקר, ופטרו אותי אחרי חצי משמרת, שכחתי איך קוראים לו. אלירן,  זה שקיבל אותי לעבודה ב 2012 ונתן לי צ'אנס. ע' מהתעסוקה, בפגישה האחרונה, נתנה לי מגוון של הצעות עבודה, אבל לא קונקרטיות. יש עבודה כסדרן בבתי קולנוע. שזה מסתדר לי עם התפקיד סרטים שלי במועדון מסריק (שלא הגענו אליו עדיין). אז התחיל תהליך תעסוקתי מחדש, ואני צריך לעשות מאמצים גדולים, כדי לקום בבוקר, ולהתחיל סדרה של ראיונות עבודה, ולהתחיל לעבוד. זה כנראה יקרה ב 2016, מאוד מקווה. 
בקשר לכסף, המצב הכספי טוב, שומר על עמימות בנושא, כבר כמה שנים. ויחסית הצלחתי לחסוך די הרבה כסף, יחסית לשנה שעברה. ולא בטוח שב 2016 אצליח לחסוך אותו סכום, אלא אם כן אתחיל לעבוד באמת. (חוץ מעבודת ברירת המחדל שלי שנים, שמספקת לי סכום די קטן של כסף, אבל עדיין סכום יפה)(עדיף על 0).

בהמשך לסל שיקום, אז יש את המועדון החברתי במסריק. בדגש על חברה. רואה הרבה אנשים. הרכזת ע' עוזבת בסוף השנה.
התחלתי לבוא אחרי החגים, התחלתי לקום יותר מוקדם, ולהגיע למועדון יותר מוקדם, לפעמים עם הפתיחה ממש. בשני מגיע, ואז הולך לחברה. וברביעי חמישי, פוגש את החברה במועדון עצמו, ואז יוצאים לבילויים\חברים. בסוף 2014, התחלתי עם התפקיד של הזמנה ויציאה לסרטים, ודי אוהב את זה, תפקיד מחייב, ולא כ"כ קל מבחינת הטלפונים להזמנת סרטים, אבל בזמן האחרון, אני חושב שא' מתיאטראות ישראל, די מחבבת אותי, ויש לנו קשר טלפוני מקצועי די טוב. הלכנו בנובמבר ,נדמה לי, לספקטר, החדש של ג'יימס בונד. גם החודש, כבר הלכנו לסרט פעולה \מתח מיוחד, גשר המרגלים. 
וי', העוזר של ע' המנהלת, המדריך, בונה בינואר, ב 28 לינואר, על הסרט החדש של מלחמת הכוכבים, הפרק ה-7. 

במועדון מסריק, יש חוגים, יש אנשים, מדריכים ומדריכות, חברים וחברות, ומעניין שם תמיד. יש קפה. ובשנה האחרונה, גם גרושתי הגיעה, שהיתה חברה של י'. והיתה שם תקופה די משמעותית של כמה חודשים. היה דרמה. יש פסיכודרמה, ויש דרמה של החיים, ויש תיאטרון, ויש יוגה. וא', גרושתי, עזבה אחרי זמן מה של כמה חודשים. השמועה אומרת, שמצאה בן זוג רציני שמתאים לה. בגלל זה עזבה. 
אני עשיתי תקופה קצרה יחסית, אותו דבר איתה, וחזרתי למועדון נשוי. מהסיבות שלי\שלנו. והיה קשה, ואז עזבתי (לא היה קשה במועדון, אבל כל הזמן רבנו, במועדון, ומחוצה לו). טוב, התרחבתי שוב (זאת המילה החדשה לנסחפתי, על פי רבי). 
אז המועדון מסריק , פתוח רק לבעלי סל שיקום (40% ומעלה נכות של ביטוח לאומי, משרד הבטחון לא יודע כמה, לי יש ביטוח לאומי עדיין) של משרד הבריאות, 
פתוח כל יום שני, רביעי ,וחמישי, מהשעה 16:30 - עד 19:30 בשבועות רגילים. יש טיולים גם, כמה פעמים בשנה, טיול לארץ (נופש), ולחוץ לארץ. 

וזהו בינתיים. 

במישור התפוזי: (הבלוגיה, וגם תפוז).: 
הנהלת הבלוגיה התחלפה לה פעמיים. יש כנראה שינויים בארגון. אני לא בטוח שזה קרה השנה, אבל משרדי תפוז שוב עברו מיקום, ליד חרוצים, והייתי שם פעמיים השנה, בקיץ , וכאמור באוקטובר. לקבוצות מיקוד בלוגרים, והיה כיבוד מאוד טעים. אני מכור לתפוז, למרות שב4 שנים האחרונות, אני פחות במחשב, ויותר בדירה, ועם חברים אופליין. 
ובקיץ, במקום מפגש לכבוד 12 שנים לבלוגיה, הופסקו התשלומים לבלוגרים, ואחרי לחץ, הוחלט בכל זאת לתת כסף, כמה שצברנו, אפילו שפחות מ 80 ש"ח (אחרי שהורידו ל 6 ש"ח לאלף צפיות אאל"ט , ציפיתי שהמחיר ירד ל 60 ש"ח. במשך 8 ומשהו שנים , ובמיוחד בשנים האחרונות, ממש צברתי אגורה לאגורה, וכבר לא זוכר כמה עשיתי ב 8 ומשהו שנים האחרונות, נדמה לי סכום שעולה על 200 ש"ח. (כבר אין לי איך לבדוק, כי אין את הרובליקה הזאת בתפוז). זאת היתה מכה מאוד קשה עבורי. אבל נזכרתי בשנים הראשונות של הבלוג שלי, על חדוות הכתיבה, והחופשיות. ואני כותב על החיים שלי, והחיים שלי השתנו די הרבה, מפגישה של כמה אנשים שהשפיעו מאוד על חיי. אז זה במיוחד גרושתי, ועוד כמה חברים, ובראש ובראשונה כיום, בדירה שלי , זה השותף שלי ח'. 
אני חושב שרואים מבחוץ את הלחץ שאני נמצא בו ב 4 השנים האחרונות (כמעט 4, מתחילת פברואר 2012 , נניח ). והשעות שכותב (הלילה זאת לא דוגמא). ויש עוד אנשים שמשפיעים על חיי, כמו אמא שלי, וחברים יותר דומיננטיים. 
אני גם ב כמעט 4 שנים האחרונות, כמעט שלא מצליח לענות לתגובות, ועל זה מבקש סליחה מקוראי, הקבועים, והמזדמנים בבלוגיה בתפוז. אני קורא הכל, אך לא מצליח למצוא זמן להגיב. וזה גם מקביל לבעיית צבירת המיילים שלי. לא מצליח לבדוק כל מייל. אה, נזכרתי, כתבתי על זה בינואר, 2015, פרצו לי לפייסבוק, ולג'ימייל, ולהוטמייל. ורק את ההוטמייל הצלחתי לשחזר. ופתחתי חדשים במרץ. קודם כל ג'ימייל (גוגל), ואחר כך פייסבוק. במרץ 2015, סמוך ליום הולדת שלי. והצלחתי לשחזר רק חלק מהחברים. 
אה, כן. וקרה לי משהו בכיוון הרוח, נפלתי לבור ביוב. המכה היתה יבשה, אבל כואבת בהתחלה. ומאז לפי י', (י' אחר). בכיוון הרוח, הפסקתי להגיע כחצי שנה, ולאחרונה חזרתי לכיוון הרוח. ונחמד לי שם. מאתגר. הרבה דמויות, הרבה טיפוסים, אבל נחמד לי שם סך הכל. והיתה בתחילת החורף\סוף הקיץ, היה, מפגש מתנדבים אצל א', ברמת השרון. משהו שדירבן אותי לחזור לפעילות מלאה בכיוון הרוח. הבאתי את ח', אז מדברים על זה בדירה, ויום שלישי, קודש לכיוון הרוח. המנהלת מטעם אנוש, גם התחלפה השנה, נדמה לי אפילו פעמיים. קודם זאת היתה ל', ועכשיו נ', לפני ל' היתה ד'. אני כבר לא זוכר מי היתה בתחילת 2015, אבל יכול להיות ל', שהיתה בתקופה משמעותית, בתקופה שאני בקושי הייתי, אבל הייתי , והכרתי אותה. במהלך הקיץ לא הייתי, ועדיין הייתי קם יחסית די מאוחר. 

אז מתפוז, נסחפתי שוב (התרחבתי). 
בתפוז עצמו קורה עוד משהו. פורומים נסגרים. אני לא יודע כמה , אבל נדמה לי יחסית הרבה. 
הפורום שהיתי קבוע בו, (לפחות מסוף 2001, אבל התחלתי לכתוב בו בסוף ינואר 2001). פורום עשרים פלוס (שהזכרתי אותו בבלוג הרבה פעמים, גם בעשור הזה). הפכתי להיות אדום בו בנובמבר 2012, וזה שוב , אחד הפורומים הכי ותיקים בתפוז. פורום מספר 100, נסגר. כנראה שהמנהלת הצעירה (לא ממש , אולי לא ממש שאלתי אותה, ולא אמרה לי), אחרי שינויים גדולים בחייה, החליטה לנטוש אותו, ואולי גם בגלל הודעה אחת, של ותיקת הפורום, שהפכה גם למנהלת פורום אחר בתפוז. אולי בגלל פעילות נמוכה יחסית, הפורום נסגר. קישור לפורום הסגור, ולעמוד האחרון: אני באדום שם : 

http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/100/אז יש לי מחשבה, וחשש ופחד גדול, שאחרי סגירות הפורומים, גם הבלוגיה תסגר. ישמרו כל הפוסטים שלנו. אבל יכול להיות שתפוז אולי יפסיק את פעילותו, אחרי השינויים הכ"כ מרחיקי לכת, וכל הבעיות בבלוגיה של הרבה שנים. זה הפחד שלי. ואני מקווה שאני טועה. כי האהבה וההתמכרות שלי לאתר הזה, ובעצם נכון לעכשיו, לבלוגיה, הם גדולים. וכל השנים האלו, אני רואה, ואני מצר על כך, שאני לא חלק יותר גדול בקהילה של הכותבים והבלוגרים באתר. אולי קל לי להיות בקשר יותר חברותי עם פגועי נפש כמוני, ולא עם אנשים בריאים כביכול, נורמטיבים. זה קרה כך גם במהפכה של אהבה. אולי זה משהו אצלי באישיות גם. וזהו בערך על תפוז השנה. 

ובמישור הכללי : יש פיגועים, יש אויבים מבחוץ ומבפנים, יש את דאע"ש, שמאיים לכלותינו. ויש הרבה בעיות וצרות בעולם, פיגועים, הטרור העולמי. ואסונות. ( אבל בוודאי שיש דברים טובים גם). :) 
אבל במישור האישי, והחברתי, מנסה להיות אופטימי, אבל המצב הגלובלי, מחלחל כנראה, גם אם באופן לא מודע. גם עם מדחיקים. 

יש לי עדיין את החרדה הקיומית, שהיא נגזרת של מחשבות שווא. (החור בגרון, שלא מפרסם לקהל הרחב את הרשומה השנתית). 
רציתי לסיים גם עם תמונת פרופיל, אבל נדמה לי שהמחלה, והזיפים (התגלחתי לאחרונה בשישי), אז אני מעדיף שלא. 
מסיים עם שיר ששמעתי הערב אצל שותף שלי ח', בסלון, על הלפטופ שלו. (חוזר לראות את הסוף של השרדות, אחרי הגהה, ושיווק). 

שיר שמשקף מורכבות, ושגעון של מערכות יחסים (בזוגיות שלי אין שיגעון, אבל יש מורכבות):)

Crazy - Aerosmith : 

זהו בינתיים, הבלוגר הותיק, אלון ארד, שמקווה להמשיך לחיות ולכתוב, גם במהלך 2016. להתראות, ושמרו על עצמכם, אלון :) 
(יותר ממני, אלון המנוזל, שצריך אוטריבין:) ולהתרפא שוב )...

     =] ... 
 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

7 תגובות

יומן אישי - היסטוריה

יומן אישי - זה לא זר לי . זה רק גילגול נוסף של יומנים אישיים שאני רושם ,

יכול להיות שהיומן האישי הראשון שכתבתי , גם היה במחשב , ב286 , בתוכנת קיו טקסט , בdos . מ1991 .

יומן אישי במחברות, אני רשמתי מכיתה י"ב או י"א , 1993 , כניראה מחברת ראשונה , לפני המסע לפולין בתחילת כיתה י"ב .

הכל הלך כבר לאיבוד .

כתבתי גם יומן אישי בכתבן , ואחר כך כשהבנתי מה זה וורד , אז שם גם , ממש לפני שהתחברתי לאינטרנט .

לקח לי כמעט חצי שנה , להבין מה זה בלוג בתפוז , תפסתי את זה כיומן אישי ברשת, ובלוג זה אכן יומן אישי ...

קוביית פרטים אישיים
התמונה שלי
גרוש
ת"א והמרכז
מוקדן בשירות הודעות
דגים
Nirvana-Smells Like.
אלון לנצח-איתן גינצבורג
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Purple Mushroom אלא אם צויין אחרת